PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین راه برای انتقال متن SMS به گوشی از کامپیوتر ؟!!

0037
02-06-2011, 16:59
سلام

شاید برای شما هم پیش اومده که یه متن جالب روی نت ببینید و بخوایید منتقلش کنید به گوشیتون و به عنوان sms به دوستاتون بفرستید ، من همیشه اینجور متنها رو توی یه فایل Note ذخیره میکنم و بعد با اتصال گوشی به کامپیوتر میریزمشون توی گوشی ، شما راهی ساده تر به ذهنتون نمیرسه ؟

پ.ن :

- یکی از چیزایی که به فکر خودم رسید استفاده از سایتهای ارسال sms رایگان بود ولی سایت مناسبی پیدا نکردم ، اگر سایت خوبی میسناسید معرفی کنید لطفاً (بعضی از سایتهای خارجی با زبان فارسی مشکل دارن و sms رو درست تحویل نمیدن )

- آیا با خرید دستگاه بلوتوث برای کامپیوتر میشه از طریق بلوتوث متن ها رو فرستاد روی گوشی ؟

pesilium
04-06-2011, 21:39
مدل گوشیتون چیه؟

reza_3722
04-06-2011, 22:24
بله به بلوتوث نیازه
از بعد نرم افزاری، گوشیهایی مثل نوکیا که PC Suite رسمی دارن
اما برای iphone و android و win mobile میتونید از برنامه Panda PC Suite استفاده کنید

0037
04-06-2011, 22:38
گوشیم چینیه و نرم افزار و اینا حالیش نمیشه ، کدوم بلوتوث بهتره و میتونه کارم رو راه بندازه ؟

reza_3722
04-06-2011, 22:57
گوشیم چینیه و نرم افزار و اینا حالیش نمیشه ، کدوم بلوتوث بهتره و میتونه کارم رو راه بندازه ؟
اینجور تبادل دیتای ساده رو همه ی بلوتوث دانگل های موجود بازار میتونن انجام بدن
اما بهرحال به نرم افزاری هم احتیاح دارین روی pc برای sync شدن با گوشیتون که ... درمورد گوشی های چینی بعید میدونم وجود داشته باشه ...

pesilium
04-06-2011, 23:23
برنامه bluesoleil نسخه 8 رو دانلود کن کارت رو راه میندازه