PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با لپ تاپ lenovo (خیلی فوری)

parsinet
02-06-2011, 10:53
سلام :13:

من لپ تاپم lenovo ویندوز رو عوض کردم همه نرم افزار نصب کردم چند بارهم خاموش روشن کردم ولی یکدفعه دیگه بالا نمی یاد این پیغام میده :

To interrupt normal startup, press the blue ThinkVantage button

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم درست شه ؟ همینجوری موندم دکمه Thinkvantage میزنم هیچ اتفاقی نمی یافته تو Setup نمی ره لطفا کمک کنید

parsinet
02-06-2011, 21:28
اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید دیگه دارم نا امید میشم ؟!!!

teknosys
03-06-2011, 11:25
سلام

دوست عزیز بارها گفته شده ، موقع طرح سئوال مدل کامل دستگاه نوشته بشه.

لطفا مدل دستگاه رو بگید تا بهتر بررسی بشه.

موفق باشین.

amir200812
04-06-2011, 19:58
سلام :13:

من لپ تاپم lenovo ویندوز رو عوض کردم همه نرم افزار نصب کردم چند بارهم خاموش روشن کردم ولی یکدفعه دیگه بالا نمی یاد این پیغام میده :

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم درست شه ؟ همینجوری موندم دکمه Thinkvantage میزنم هیچ اتفاقی نمی یافته تو Setup نمی ره لطفا کمک کنید

عزیز مشکل دقیق لپتاپ چی هست؟ ویندوزی که روش هست چی هست؟ قبلا از چه ویندوزی استفاده میکردید!؟

parsinet
04-06-2011, 22:52
سلام

دوست عزیز بارها گفته شده ، موقع طرح سئوال مدل کامل دستگاه نوشته بشه.

لطفا مدل دستگاه رو بگید تا بهتر بررسی بشه.

موفق باشین.
مدل لپ تاپ thinkpad w500 4058-CTO خواهش می کنم کمک کنید همینجوری موندم

parsinet
04-06-2011, 23:00
عزیز مشکل دقیق لپتاپ چی هست؟ ویندوزی که روش هست چی هست؟ قبلا از چه ویندوزی استفاده میکردید!؟
مشکل لپ تاپ دقیقا گفتم چیه ویندوزم 7 قبلش هم 7 بود عوضش کردم 6-7 روز استفاده کردم یک دفعه با این مشکل روبرو شدم .
توروخدا کمک کنید !!

teknosys
05-06-2011, 11:15
سلام

شما توی بایوس دستگاه ببین گزینه ای برای تغییر کنترلر هاردت وجود داره؟ اگه باشه، بایستی الان روی ATA باشه. اون رو روی AHCI قرار بده. اگر وجود نداره همچین گزینه ای بایستی برگردی به ویندوز ویستا.

برای بوت کردن از روی درایو مشکلی نداری؟

موفق باشین.

parsinet
05-06-2011, 16:23
اصلا هیچ کاری نمیشه کرد نه تو بایوس میره نه چیز دیگه همین که روشن می کنم این پیغام میاد روی صفحه و هیچ کلیدی کار نمی کنه

این دکمه ThinkVantage رو هم می زنم هیچ اتفاقی نمی بافته

teknosys
05-06-2011, 17:17
سلام

احتمالا بایوس مشکل داره. حتما ببرید تعمیرگاه تا دقیق تر بررسی بشه. یه خداقل هایی برای راهنمایی شدن از طریق انجمن نیاز هست که مشکل شما باعث شده اون حداقل ها رو نداشته باشید.

پس بهترین و مطمئن ترین راه بردن دستگاه به تعمیرگاه هست.

موفق باشین.

parsinet
05-06-2011, 21:41
سلام
دوستان گلم مشکل روحل کردم ، بایوس آپدیت کردم درست شد البته یک بار Cmos ریست کردم
ممنون از راهنمای teknosys و amir20081

parsinet
07-06-2011, 18:56
سلام
آقا بعد از چند بار استفاده و خاموش روشن کردن بازهم همونجوری شد چکارکنم ؟!!