PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعلام تاریخ جدید برای پایان دنیا! (29 مهر امسال)

Mehran-King
01-06-2011, 12:54
با سلام دوستان عزیز ، با یه خبر جدید از پیشگویی جدید اومدم :) امیدوارم خوشتون بیاد!

قوانین این تاپیک:

1- لطفا به حاشیه وارد نشوید!
2- از ارسال اسپم خودداری کنید!
3- چون این تاپیک در بخش علمی قرار گفته پس لطفا وارد مسائل مذهبی نشوید!(توهین نشه به مذاهب)
4- لطفا تنها در مورد همین موضوع پست ایجاد کنین

قوانین هراز گاهی بروز خواهد شد ( لطفا رعایت کنین ) با تشکر

خب همانطور که یادتونه بنده یه تاپیکی زده بودم که توش پیشگویی پیش بینی کرده بودن که 31 اردیبهشت قیامت خواهد شد و پایان دنیا خواهد بود! اما بنا به دلایلی این پیش بینی دروغ از آب در آمد و پیشگو معذرت خواهی کرد!

و حالا بعد از معذرت خواهی دلیل اشتباه شدنش اینه که محاسباتش اشتباه بوده و 5 ماه دیر تر گفته ! و در اصل قیامت بعد از 5 ماه رخ خواهد داد !!! آن هم روز
29 مهر روز جمعه ساعت 1:30 (فکر کنم بعد نماز جمعه میشه!) به وقت ایران میشه 1:30 به وقت امریکا میشه 6 عصر ، حالا این بحث نماز جمعه رو گفتم یجور با مذهب هم جور در میاد امــــا یه لطف کنین اینکه چون این بخش علمی هست ! پس ببخشید ها ولی یه وقت فکر بد نکنین قصد بدی ندارم اما مسائل مذهبی رو وارد بحث نکنین! و باعث توهین به مذاهب نشه! :46:پس خواهشا مسائل رو از علمی خارج نکنین ممنون . :11:
واعظ جنجالی که چندی پیش روز 31 اردیبهشت را به عنوان آخرین روز حیات زمین معرفی کرده بودتاریخ جدیدی را برای پایان جهان پیش بینی کرد.

اعلام تاریخ جدید برای پایان دنیا و روز قیامت!

با هم گوش بدیم :

اشتباه شده بود;جهان 29 مهر به پایان می رسد!

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، "هارولد کمینگ" که طی چند روز گذشته با رسانه های آمریکایی گفتگو می کرد با معذرت خواهی از مردم تاریخ 21 اکتبر معادل با جمعه 29 مهر را به عنوان تاریخ پایان جهان اعلام کرد. کمپینگ توضیح چندانی را درباره اینکه چرا پیش بینی قبلی وی محقق نشده نداد.
پیشتر "هارولد کمپینگ" دراظهارات عجیب خود گفته بود : تاریخ 21 می ( 31 اردیبهشت ) ساعت 6 عصر زمانی است که جهان به پایان می رسد .
بر پایه این گزارش، مسیحیان معتقدند که در زمان پایان جهان حضرت عیسی مجددا ظهور می کند و کمپینگ در اظهارات خود می گوید که در تاریخ ذکر شده پیامبر مسیحیان مجددا ظهور خواهد کرد.
به گفته این واعظ آمریکایی در آن تاریخ دو درصد از مردم جهان به بهشت می روند و مابقی ساکنان زمین نیز به مکان دیگری منتقل می شوند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هارولد کمپینگ

هر چند در گذشته نیز مبلغان زیادی از نزدیک بودن پایان جهان سخن گفته اند که اصلی ترین مورد آن آغاز سال 2000 میلادی و 2012 است اما گویا مردم آمریکا این پیام کمپینگ را جدی گرفته و در بزرگراه های برخی از ایالات های آمریکا بیلبوردها و نوشته هایی از سخنان او به چشم می خورد.

کمپینگ که هم اکنون 81 سال دارد و در سنین جوانی نیز به کار فنی اشتغال داشته از طریق یک شبکه رادیویی محلی پیام خود را مخابره کرده است.

این شبکه رادیویی که بیشتر تولیدات آن برنامه های مذهبی است به 48 زبان دنیا برنامه پخش می کند. همین امر موجب شده تا کمپینگ بتواند هواداران زیادی را در سراسر جهان برای خود دست و پا کند.

بیشترین هوادارن کمپینگ در کشورهای روسیه، افریقای جنوبی و ترکیه زندگی می کنند. این واعظ آمریکایی می گوید: بعد از 70 سال مطالعه انجیل روشی ابداع کرده ام که با استفاده از ریاضیات اتفاقات آینده را پیش بینی کنم.

کمپینگ در توضیح پیش بینی قبلی خود گفته بود : تاریخ 21 می را از آن رو پایان تاریخ اعلام کرده ام چون این روز 722 هزار و پانصدمین روز پس از تاریخ اول آوریل 33 سال پس از میلاد حضرت مسیح است. این تاریخ روزی است که حضرت مسیح را به صلیب کشیده اند وعدد 722 هزار و 500 از ضرب سه عدد مقدس پنج، 10 و 17 به دست آمده است (البته این اعداد را باید دوبار در هم ضرب کنید). زمانی که من این عدد را بدست آوردم تصمیم گرفتم تا آن را به اطلاع مردم جهان برسانم.

اینم دلیلش ( خبر به نوع دیگر )

هارولد کمینگ که چندی پیش مدعی شده بود ""دنیا در 21 می 2011 (31 اردیبهشت 90) پایان می بابد"، زمان جدیدی برای پایان دنیا اعلام کرد!

به گزارش 3 نسل به نقل از انتخاب در حالی که سه روز از زمان پیش بینی جنجالی این فرد می گذرد، وی تنها به بیان یک عذرخواهی ساده بسنده کرد و به هوادارانش وعده ی دیگری دارد.

وی گفته است: تاریخ ۲۱ اکتبر معادل با جمعه ۲۹ مهر ، تاریخ جدید پایان جهان است!

هارولد کمینگ چه گفته بود؟

این واعظ جنجالی چندی پیش گفته بود: زمانی که به روز 21 می (31 اردیبهشت) می رسیم در هر شهر و کشور، بر اساس نوشته ای از کتاب مقدس که می گوید زمانی که ساعت به 6 عصر می رسد، زلزله بزرگی رخ می دهد.

وی افزود: این زلزله با زلزله ای که در ژاپن، اخیراً امد قابل مقایسه نیست! و تمام دنیا می فهمند که روز قیامت فرار رسیده است.

بیزینس اینسایدر در ادامه در این خصوص نوشت: در نخستین بخش از کتاب مقدس به نام سفر پیدایش آمده است: زمانی که خدا به نوح گفت: هفت روز تمام، باران را به زمین به مدت چهل روز و چهل شب می فزستم و من زمین را از هر مخلوقی که افریده ام پاک می کنم.

وقتی که خدا به هفت روز اشاره کرد، منظور خدا از هفت روز ، هفت هزار سال بوده است ! به این دلیل که این سیل سهمگین در 4990 سال قبل از میلاد مسیح اتفاق افتاد است و هفت هزار سال بعد می شود، سال 2011!

دلیل دیگر این ادعا، تعداد روزهاست که بین مصلوب شدن (سالگرد به صلیب کشبدن حضرت عیسی) و 21 می 2011 است.

722.500 روز بین این تاریخ وجود دارد.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی انتخاب این وبسایت خبری در ادامه می نویسد : این عدد، عددی قابل توجهی است به این دلیل که از اعدادی قابل توجه تشکیل شده است5x10x17x5x10x17.

5 به نشانه رستگاری است، 10 به نشانه تکامل است و 17 به معنی بهشت است.

بیزینس اینسایدر در پایان نوشت: این اعداد نماینگر روز رهایی(5) و پایان دوران مسیحیت(10) و صعود به اسمان(17) است.

===> پست های مربوط به این بخش <===

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این پست هر از چند گاهی اگه خبر جدید برسه بروز خواهد شد ... (لطفا هر از گاهی سر بزنین)

بروز رسانی قبلی: 90/3/12

آخرین بروز رسانی : 90/3/29

منبع : مهر نیوز:11:

shabe.saket
01-06-2011, 14:12
من که انتظار داشتم این کشیک همچین حرفی و یه بار دیگه بگه...
باز هم یه فرمول من در آوردی...
محاسبات با اعداد مبهم.....
یه سری حرفهای عجیب و غریب.....

o.dragon
01-06-2011, 15:30
سلام.جالب بود . به نظر من هرروز که از خواب پا می شیم ممکن فرداش قیا مت بشهو اون روز اخرین مهلت ما برای زندگبه.
راستی کمال تشکر را از مهران عزیز دارم.

Soheil-Green
01-06-2011, 16:58
آدم قیافه ی این یارو رو میبینه یاد عزراییل میوفته!سن حضرت نوح رو داره! احتمالا پیری ذهن هم داره که همچین توهمایی میزنه!(کیه؟کیـــــــه؟!):31:

befermatooo
01-06-2011, 17:29
احتمالا داره پیشگویی هاشون تعبیر میشه . آخه دارن جام جهانی رو از قطر پس میگیرین :دی

Amir M.ohAma.D
01-06-2011, 17:47
این بنده خدا فکر میکرده تا اردیبهشت میمیره یه چرتو پرتی گفته که سره زبونا باشه:31:
حالا دیده نمرده انداختتش عقب:21:

yashgin128
01-06-2011, 18:45
واقعا که ... اینا دیگه شورشو در اوردند.
چه قدر قشنگ با ارقام و اعداد بازی کرده.لااقل از همون اول میگفتی 2012 و خودتو به این جریان خیلی قوی متصل میکردی بیشتر هم بهت توجه میکردند.نه اینکه مستقل باشی ....
در ضمن ...

هر چند در گذشته نیز مبلغان زیادی از نزدیک بودن پایان جهان سخن گفته اند که اصلی ترین مورد آن آغاز سال 2000 میلادی و 2012 است اما گویا مردم آمریکا این پیام کمپینگ را جدی گرفته و در بزرگراه های برخی از ایالات های آمریکا بیلبوردها و نوشته هایی از سخنان او به چشم می خورد.
در مورد 2000 که اطلاعات کاملی ندارم ولی در مورد 2012 دین نقش پررنگی رو نداره بیشتر اون تقویم معروف مایا نقش داره.جدیدا هم یه سایت خبرگزاری یه خبر رو درج کرده که 3 تا سفینه فضایی غول پیکر در راه زمین هستند و با این سرعتی که دارند دقیقا همون 21 دسامبر 2012 به زمین می رسند

H.Operator
02-06-2011, 18:22
پیشگویی دیگه نمیشه گفت حتمآ درسته احتمالاته همش:46:

m.behnam
02-06-2011, 19:18
بخره تو سرش این پیشگویی هاش!!
خدا بکشتش یه جمع یزرگ از مردم از دست این چرت و پرتاش راحتشن!
مگه این چیزا بازی با ریاضی هست که 4 تا عدد رو جمع و ضرب میکنه بعد میگه قیامت شد!
یا خدا بکشتش یا عقلش بده.
تو قرآن و سخنان پیامبر امده که 2 دسته از آدم ها دروغ گوی محض هستن:
1- نعیین کنندگان زمان قیامت
2- تعیین کنندگان زمان ظهور امام زمان

hamijoon
02-06-2011, 19:24
حالا چرا اينقدر اصرار دارن دنيا تموم شه ؟؟
تازه شروع شده ، داريم ميرسيم به قسمتاي جالبش ...

H.Operator
02-06-2011, 20:27
به نکته خوبی اشاره کردی دوست من با این حساب خیلیا الان دروغ میگن از نوع وخیمشم:13:

Traceur
04-06-2011, 10:27
سلامـ خدمتـــ دوستان : )
+
با تشکــــر از مهران عــزیز ..

1- نعیین کنندگان زمان قیامت

نکـــته خیلی خوبی بود !
اگــه قرار بود انسانــ از زمان رستــاخیز و یاظهــور ناجــی با خبــر باشه ، چــه فرقی میکــرد با اینــ کــِ از پایان عمر خودش با خبـــر باشه ؟!

[/COLOR]]وقتی که خدا به هفت روز اشاره کرد، منظور خدا از هفت روز ، هفت هزار سال بوده است ! به این دلیل که این سیل سهمگین در 4990 سال قبل از میلاد مسیح اتفاق افتاد است و هفت هزار سال بعد می شود، سال 2011!

فکـــر میکنمــ اگــه اینطور باشه کــِ این خبر گذاری گفته مجموعاً به جای 7000 سال 7001 سال میشه !! : O

یه سوال فنی »» چرا حدود فاصله بین این پیشگـــویی هــا 5 ماه ذکــر شده ؟!

Mohammad Hosseyn
04-06-2011, 11:43
ای بابا ... ای بابا ...

یکی بیاد اینو جمعش کنه ...

نیوتون هم اخر عمری اومد از اینکارا بکنه یه تاریخی داد که استخوناش پوسیده باشن تا اون موقع .... بلکه نفرین مردم پشت سرش نباشه ...

این آقا یا خیلی راست میگه ، یا خیلی دروغ p:

به هر حال مهران جان بحث علمی که همیشه شده ... چی بگیم دیگه . این قضیه هم کاملا مذهبیه ... چون با استفاده از کتاب مقدس و ... این حرفا رو زده. مثل قضیه ی مایاها نبوده .

اگه پایه ای با چند جمله فیتیله پیچش کنم تموم شه بره
:31:

مهرسا1
04-06-2011, 11:52
عزیزم تا خدا نخواد حتی یه برگ هم از درخت نمی افته چه برسه دنیا تموم شه
اون بار هم با اون هم تبلیغ و بگیر و ببند کلی مردم به اون دانشمند آمریکایی خندیدن

hts1369
04-06-2011, 12:06
این طرف رو هرکی نگاه کنه میفهمه عقل درست و حسابی نداره
پیر خرفت که میگن همینه دیگه

yashgin128
05-06-2011, 12:05
عزیزم تا خدا نخواد حتی یه برگ هم از درخت نمی افته چه برسه دنیا تموم شه

البته این پست شما جای بحث فراوان داره.خیلیها نظم طبیعت رو منبع همه اتفاقات عالم میدونند

مرتضی nvcd
08-06-2011, 20:37
حالا چرا اينقدر اصرار دارن دنيا تموم شه ؟؟
تازه شروع شده ، داريم ميرسيم به قسمتاي جالبش ...

راست می گه ... تازه جالب شده ... بگید یکم دست نگه دارن ... ما کار داریم

Masоud
08-06-2011, 21:17
سلام

معلوم نیست آمریکا دوباره میخواد چه گندی بزنه که پیش پیش میخواد توسط این خرفت ذهن ها رو آماده کنه...

موفق باشید :40:

shabe.saket
09-06-2011, 00:16
آمریکا اگه بخواد گند بزنه که با این خرفت ها به قول شما کارش و جلو نمیبره...
کار و میده دست باحالا.....

Mehran-King
19-06-2011, 16:46

منابع خبری از سکته مغزی "هارولد کمپینگ" واعظ آمریکایی ساله خبر می دهند که اخیرا وعده اش درباره وقوع قیامت دروغ از آب درآمد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، این واعظ مسیحی که اخیرا پیش بینی کرده بود جهان در روز 21 می (31 اردیبهشت) به پایان می رسد به علت سکته مغزی راهی بیمارستان شد.

کمپینگ 89 ساله اخیرا پس از اجرای برنامه روزانه تلویزیونی اش در اوکلند (کالیفرنیا) دچار سکته مغزی شد و به بیمارستانی در ساحل "سانفرانسیسکو" منتقل شد.

"توم اوانز" سخنگوی شرکت فامیلی که برنامه های این واعظ مسیحی را در 66 واحد رادیویی سرتاسر آمریکا پخش می کند، تاکید کرد: حال کمپینگ خوب است، این تنها چیزی است که الان می خواهم به آن اشاره کنم.

این شرکت تصمیم گرفته با توجه به بستری شدن کمپینگ در بیمارستان، برنامه ضبط شده قدیمی وی را بازپخش کند.

هارولد کمپینگ واعظ مسیحی معتقد بود بر اساس معادلات ریاضی توانسته به رازهای کتاب مقدس پی ببرد و زمان پایان جهان را تشخیص دهد. البته وی یک بار در سال 1994 نیز پایان جهان را پیش بینی کرده بود که پس از دروغ از آب در آمدن آن ادعا کرد که نتوانسته برخی از مقاطع کتاب مقدس را به طور عمیق درک کند.

واعظ جنجالی که روز 31 اردیبهشت را به عنوان آخرین روز حیات زمین معرفی کرده بود در نهایت با معذرت خواهی از مردم تاریخ جدیدی را برای پایان جهان پیش بینی کرد. وی در اظهاراتی در گفتگو با رسانه های آمریکایی 21 اکتبر (29 مهر) را به عنوان تاریخ پایان جهان اعلام کرد.

منبع : مهر نیوز

مرتضی nvcd
19-06-2011, 17:57
واعظ جنجالی که روز 31 اردیبهشت را به عنوان آخرین روز حیات زمین معرفی کرده بود در نهایت با معذرت خواهی از مردم تاریخ جدیدی را برای پایان جهان پیش بینی کرد. وی در اظهاراتی در گفتگو با رسانه های آمریکایی 21 اکتبر (29 مهر) را به عنوان تاریخ پایان جهان اعلام کرد.

به قول مازندرانی ها : انه پرو چره ؟ ( معنای تحت لفظی : دیگه خیلی پروه !)

amir h1999
21-06-2011, 19:58
اگر دنیا در این تاریخ تمام شد من آدم نیستم

essence
08-08-2011, 17:05
انسان موجودی منطقیه و با یه سری حرفا که هیچ پشتوانه علمی ندارهنمیشه یه رویداد به این مهمی رو پیش گویی کرد در هر صورت یه فرضیه اس همین باید تااون موقع صبر کرد

Mehran-King
15-10-2011, 21:21
خب مدت زمان زیادی واسه تاریخ انقضای جدید نمونده حالا ببینیم چی میشه :دی باز دروغ به نظرتون؟:2:

C0OPeR
15-10-2011, 22:13
نمیشد چند روز بندازن عقبتر آخر برج حقوقمون رو بریزن بریم یه حالی بکنیم :دی

nasrin101
15-10-2011, 22:32
شاپرک آخر دنیاست،بخند!!!

h!tman
15-10-2011, 22:51
نمیشد چند روز بندازن عقبتر آخر برج حقوقمون رو بریزن بریم یه حالی بکنیم :دی
just castiel ( :دی )
والا آدم میاد هر جوری بحث کنه میرسه به یک جایی که یک سری فرتی میگن تو خدارو قبول نداری :دی:دی
ولی کلا تاثیرات قوانین علمی از این که کسی چیزی بخواد در پایان دنیا خیلی بیشتره!

..Parsa..
15-10-2011, 22:58
انسان موجودی منطقیه و با یه سری حرفا که هیچ پشتوانه علمی ندارهنمیشه یه رویداد به این مهمی رو پیش گویی کرد در هر صورت یه فرضیه اس همین باید تااون موقع صبر کرد

بله کاملا موافقم ، به هیچ وجه نمیشه به این حرفا اعتماد کرد
آدمایی که این حرفا رو میزنن یا مشکلات روانی دارن یا کلاهبردارن
کسایی هم که باور میکنن متاسفانه سطحی نگر و بی فکرن

shabe.saket
20-10-2011, 09:55
تاپیک بدلیل نزدیک شدن تاریخ 29 مهر باز میشود تا ببینیم این پروژه های پایان دنیا چی میشه آخرش.
ازدادن اسپم خودداری کنید.

Mehran-King
21-10-2011, 10:23

خب با توجه به پیش بینی قبلی کاربران زیادی میومدن من هرچی گشتم نتونستم شمارش معکوس رو پیدا کنم اگه کسی پیدا کرده لطفا بزاره ممنون :) خب امروزم ببینیم چی پیش میاد ... ببینیم جناب هارولد کمپینگ این دفعه اگه باز اشتباه شد چی بهانه ای میاره... ساعت 1:30 فکر کنم ساعت 6 آمریکا میشه امیدوارم اشتباه نکرده باشم ... منتظریم...

---------- Post added at 10:23 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

خودم پیداش کردم :دی اینم شمارش معکوس :

Reza Azimy_RW
21-10-2011, 11:15
این شخصی که من دارم میبینم نمیتونه 2*2 تا حساب کنه چه برسه پایان دنیا

silsin
21-10-2011, 11:46
خب ما همچنان منتظر این هستیم که دنیا نابود شه . اییییی شاید راست باشه ها مازندران داره شر وشر بارون میزنه خیلی شدید هم هست نکنه اب ببرتمون:31:

نه اقایون همانطور که چند تا پست پیش دوستمون گفت توی قران هم اومده این جور ادما از دروغ گویانن . حالا خدا بخیر کنه معلوم نیست ایندفعه چند تا دیگه می خوان خودکشی کنن

در کل ما همچنان منتظر می مانیم((راستی به نظرتون میرسیم ناهار بخوریم ؟ )):27:

Reza Azimy_RW
21-10-2011, 13:33
ساعت 1:29 دقیقه
وضعیت ارام ! :دی

Mehran-King
21-10-2011, 13:33
صفر شد هیچی نشد خاک تو سرشون :دی
پ.ن:منظورش همون لیبی بوده که به پیروزی رسیدن!

AMIR REZAs
21-10-2011, 13:35
ما الان داریم پا به دنیای جدیدی میذاریم :18: مواظب باشید :27:
در کل منظورش این بود که خودش بلایی سرش میاد خیال کرده دنیا میخواد نابود شه

..Parsa..
21-10-2011, 13:50
چـــــــــــی شد پس ؟
چرا تموم نمیشه :27:
من موندم این یارو این دفعه میخواد چی بگه
اصلا من موندم چرا مردم اینقدر دنبال اینن که ببینن کی دنیا تموم میشه :19:
بابا هر وقت تموم شد خودتون میفهمید دیگه :27:

shabe.saket
22-10-2011, 19:39
انقضای تاریخ مصرف پیشگویی و عدم اتمام جهان!
تاپیک قفل شد.