PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار هماهنگ کننده صدا و تصویر

GHAGHALEELEE
31-05-2011, 22:53
سلام
بچه ها نرم افزاری واسه هماهنگ کردن صدا و تصویر هست.K LITL CODE PACK فقط میتونه موقع پخش این هماهنگی رو بوجود بیاره ولی نمیتونه به همون صورت هماهنگ شده فایل رو ذخیره کنه.اگه نرم افزاری هست خواهشا ورژنی رو معرفی کنید که فایل های FLV رو ساپورت کنه
مرسی:11:

GHAGHALEELEE
01-06-2011, 15:35
اساتید برنامه ای وجود نداره:11:

payan_zaman
01-06-2011, 16:11
عزیزم سئوال شما اشتباه هست . فایل شما صدا و تصویرش هم زمان هست وقتی که K-lite رو نصب می کنی این برنامه کدهای لازم برای اجرای آن فایلتو روی سیستم میرزه در نتیجه شما تصویر و صدا را بدون مشکل خواهی داشت و زمانی که این برنامه نیست می بینی صدا و تصویر با هم هماهنگ نیست دلیلش استفاده از نرم افزار پخش کننده ای هست که کدک مورد نظر فایل شما را نداره
شما فایلتو به یک فرمت دیگه با نرم افزارهای کانورتور تبدیل کن احتمالا مشکلت حل بشه

GHAGHALEELEE
01-06-2011, 18:12
عزیزم سئوال شما اشتباه هست . فایل شما صدا و تصویرش هم زمان هست وقتی که K-lite رو نصب می کنی این برنامه کدهای لازم برای اجرای آن فایلتو روی سیستم میرزه در نتیجه شما تصویر و صدا را بدون مشکل خواهی داشت و زمانی که این برنامه نیست می بینی صدا و تصویر با هم هماهنگ نیست دلیلش استفاده از نرم افزار پخش کننده ای هست که کدک مورد نظر فایل شما را نداره
شما فایلتو به یک فرمت دیگه با نرم افزارهای کانورتور تبدیل کن احتمالا مشکلت حل بشه
نه برادر متوجه سوالم نشدید البته فکر کنم خیلی گویا سوالم رو پرسیدم.من یک فایل ویدیویی دارم که صداش 500 میلی ثانیه عقب تر از تصویر هست.با هر برنامه ای هم که اجرا میکنم 500 میلی ثانیه عقب تر هست. k lite تنظیماتی داره که میشه هنگام پخش (فقط هنگام پخش) این فاصله رو مچ کرد ولی نمیشه همون فایل رو ذخیره کرد.حالا من دنبال برنامه ای هستم که بتونه این مچ کردن رو ذخیره کنه تا دوباره مجبور نشم موقع دیدن فیلم دوباره کشف کنم که صدا و تصویر چقدر باهم اختلاف دارن.:11: