PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال ملی ایران | مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

S0R3N4
11-06-2013, 20:02
یعنی به خداوندی خدا بازیکنی بی مصرف تر از شجاعی به عمرم ندیدم

من دیدم!!! :n02::n02:
ابراهیم میرزاپور!!! :n08::n08::n08::n08:

دوستان!!
این رحمان احمدی اصلا قابل اطمینان نیس!!فراموش نکنیم که این بازی هایی که ما انجام دادیم؛آنچنان محک جدی نخورده که بخوایم بگیم چون آمارش خوب بوده میتونه جانشین سید مهدی باشه(بازی با لبنان 3 تا توپ اومد رو دروازه و نشون داد در چه سطحیه)
بازی هاش با پرسپولیس و دیگر تیم هاش در جام باشگاه های آسیا (جلوی حریف های آسیایی ؛ نه داخلی) فاجعه بار بوده!!!(مخصوصا اون سال تو پرسپولیس بود)

بازی جلوی کره جنوبی؛بیشتر از همیشه نیاز به حضور یه دروازبان 6 دانگ حس خواهد شد درون دروازه!
کره جنوبی در بدترین شرایط فوتبالیش هم؛باز هم خطرناکه!!
نباید روی این حساب که جلوی قطر و لبنان برامون نبود سید مهدی مشکل ساز نشده؛بریم جلوی کره بازی کنیم!!!

خدا کنه کارلوس کی روش(که شدیدا نسبت بهش ارادت دارم) از خر شیطون بیاد پایین و حالا که نزدیک تر از همیشه به برزیل میبینیم خودمون رو؛سید مهدی رو بذاره تو گل؛تا بتونیم یه صعود دل نشین داشته باشیم!!

من که ساده ترین توپ ها میاد رو دروازه؛تنم میلرزه!!!
:n28::n28::n28:

mohammadirani
11-06-2013, 20:02
اقا خیلی خیلی تابلو بود که دستایی پشت پردس ،تیم لبنان که کره رو تا اخرین دقایق برده بود ولی جلو ایران انقد ضایع بازی کرد!منطقی نیست

دوست عزیز بازی کره جنوبی و لبنان رو ندیدی؟ کره رسما لبنان رو برده بود تو 18 قدم خودش و فقط از روی بدشانسی نتونست لبنان رو ببره
یا همون بازی ایران و لبنان در بیروت این ایران بود که کل بازی رو در دست داشت

majid322
11-06-2013, 20:03
خب قوچان نژادم گل زد :n19:

Nasser_ZRE
11-06-2013, 20:03
بازی رو کاملاً هجومی شروع کردیم و اکثر دقایق نیمه اول روی دروازه لبنان بودیم، بارها موقعیت خلق کردیم، کم‌دقت بودیم، اما سرانجام به گل اول توی نیمه رسیدیم تا راه دروازه لبنان باز بشه و گل دوم هم حسن‌ختام این نیمه بود...

به امیــد یه پیــروزی پـرگــل و شیـریـن...

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 20:04
سلام. من ندیدم بازی رو چند چنده؟

ویرایش :
دو تا زدیم :دی
ایول

king_darkness
11-06-2013, 20:04
خدایا این شجاعی رو از ما بگیر

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

خدا از دهنت بشنوه

وای مردم از خنده این
آورژ گل که خداداد که می گفت چی بود ؟؟؟‌ :n02:

گل سوم هم که زدن :n19:

puya2010
11-06-2013, 20:07
شجاعی باز هم یه موقعیت گل رو از دست داد!

سرمربی ای که نفهمه کدوم بازیکنش داره تر میزنه که مربی نیست

majid322
11-06-2013, 20:07
خدا از دهنت بشنوه

وای مردم از خنده این
آورژ گل که خداداد که می گفت چی بود ؟؟؟‌ :n02:

گل سوم هم که زدن :n19:

فکر کنم منظورش Average بود :دی

shifter
11-06-2013, 20:16
یعنی هر چی از دهنم در میاد دارم به شجاعی بی غیرت میگم!
با اون قیافش...بعد از گل رضا راحت توپی که با بغل پا گل میشد رو زد بیرون...الانم خیلی راحت انگار نه انگار که گل زده بیشتر واسمون مهمه توپو زد به اسمون!!
خیلی بی تفاوته...

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

puya2010
11-06-2013, 20:17
هر چند این مقایسه، مقایسه درستی نیست

اما فشاری که الان رو رحمان احمدی هست، مثل فشاریه که رو دیگو لوپز تو رئال بود

همه منتظرن تا رحمان احمدی یه اشتباه کنه تا بگن دیدی نباید رحمتی رو میذاشتین کنار

puya2010
11-06-2013, 20:26
خدایا شکرت شجاعی تعویض شد

majid322
11-06-2013, 20:27
شجاعی رفت بیرون نفس راحت بکشید :n02:

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 20:41
پس چرا اینجوری داریم بازی میکنیم الان ؟ هیجان نداره چرا

Abdolreza2012
11-06-2013, 20:43
به این میگن یه بازی درستو حسابی
احتماله سعود دوبرابر شد
فقط بدی بازیکنا اینه که اشباح شدن با 3 گل
آخه اکان داره به تفاضل بکشه و به گل های بیشتری نیاز داریم

+
تصیحیح میکنم 4 گل :n02:

Iloveu-ALL
11-06-2013, 20:43
goaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal goaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
دمت گرم جواد! دمت گرم قافل گیرمون کردی!!!!! ماشالا !! قدرت ایران اینه

S0R3N4
11-06-2013, 20:44
به قول جواد خان خیابانی :

کاپیتان یعنی این !!!!

نادر1368
11-06-2013, 20:44
نكونام گل زد!بوي تباني مياد:n13:از كجا ميشه پيگير شد!؟(حس يك وطن فروش خائن رو دارم:n27:)

فكر كنم رفتيم جام جهاني!:n06:

بردیا
11-06-2013, 20:49
از حرکت نکونام خوشم نیومد
تیم ملی جای نشون دادن تمایلات رنگی نیست اونم وقتی تو کاپیتان تیم ملی هستی

*IN*
11-06-2013, 20:52

نتونستم بازی رو ببینم چی کار کرد؟

mohammadirani
11-06-2013, 20:52
30 دقیقه مزخرف داشتیم.اگه از دقیقه 50 تا 80 خوب بازی میکردیم خیلی بهتر میشد
اون 30 دقیقه خیلی بد بودیم و حیف
ولی 4 . 0 هم بد نیستش
چون بعیده ازبکستان بیاد و 4 گل به قطر بزنه
الان باید خودمون خوب ازی کنیم و با مساوی صعود کنیم

از یه طرف دیگه امیدوارم ونزوئلا پنجم بشه چون بردن ونزوئلا بازم محتمله ولی بردن اروگوئه و شیلی و کلمبیا احتمالش نزدیک به صفره

Gilopa
11-06-2013, 20:53
خوب بودیم .. یعنی امروز عالی بودیم و از ضعف لبنان کاملا استفاده بردیم اما اما بازم جای گل داشتیم و امیدوارم حسرت گل بیشتر رو بعدا نخوریم که من از این عربها به شدت میترسم سر کثیف بازی ..
بهرحال تبریک ..

S0R3N4
11-06-2013, 20:55
ای بنازم به این غیرت کی روش!!!

جدا از این که دوست دارم به عنوان یه ناسیونالیسم و میهن گرا و فوتبال دوست تیم ملی کشور به جام جهانی بره؛یکی از مهم ترین دلایلم اینه که دوست دارم کی روش موفق باشه کارنامه اش تو ایران تا کور بشه چشم بد خواهای این مرد که دندون تیز کرده بودن برای جایگاه ایشون!!!!(حسادت هم حدی داشت!الان اونا کجان؟؟!)

بنازم به غیرتت کی روش!که از مربی های ایرانی هم بیشتر تعصب داری روی تیم ملی کشور ما!!!
یعنی اون صحنه ی آخر رو که دیدم؛یه لحظه تو چشمام اشک جمع شد که چطور یه سری از آقایون که باعث و بانی ناکامیه تیم ملی در عدم صعود به جام جهانی آفریقای جنوبی بودن؛چطور کارلوس کی روش رو می کوبندن در رسانه!!

ایکاش این غیرت و تعصبی که در خون تو جاریه نسبت به تیم ملی ایران؛در رگ دیگر دوستان هم بود که چیزی جز ناکامیه فوتبال ایران رو نمیخوان!!!

تبریک برای پیروزی ....

یعنی اگه بازی با کره رو ببریم چی میشه!!!!!!!

امیدوارم واسه مساوی به کره نریم!!!

وگرنه نبود سید مهدی رحمتی شدیدا میتونه به ما ضربه بزنه!!

ESTEGHLAL 67
11-06-2013, 20:57

َشما زیاد جوش نخور مسئله خاصی نبود بازوبندشو بوسید حالا اگه یکی دیگه این کارو میکرد میشد نماد تعصب و غیرت واسطوره....:n16:

Aryana_b
11-06-2013, 20:58
تبریککککککک به همه :n20::n20::n20::n20:

shifter
11-06-2013, 20:58
مرسی کوییروش...
دقیقه اخر وقتی اوت شد توپ هی اشاره میکرد که توپو رو به جلو پرتاب کن اما وقتی رو به عقب پرتاب کرد میخواست هم بزنه تو سر خودش هم تو سر بازیکن...
بنده خدا وقتی هم که بازی تموم شد اعصابش خورد شد که بیشتر گل نزدیم...

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Aryana_b
11-06-2013, 21:00
دقیقه های اخر که سر اوت بود کیروش یکی از بازیکنا رو مثلن هل داد که عجله کنن خیابانی گفت انگار اون هم میدونه که تفاضل گل برای ما مهمه .
اخه عزیز من اون سرمربی تیم ماست از تو که بیشتر میدونه !!!!:n02::n02::n02:

نادر1368
11-06-2013, 21:00
مربي فوتبال ديگه!بايد تيمش موفق بشه الان طوري صحبت شد كه فكر كنم كيروش مارو برده مرحله نهايي جام جهاني!:n13:

Kianoosh
11-06-2013, 21:03
تبریک:n12:
نیمه دوم بعد از اون گل زود هنگام انتظار داشتم حداقل بتونیم 5-6 تا رو بزنیم موقعیت هم داشتیم ولی بازی رو کمی رها کردیم و اون فشار کم شد با اینکه لبنان جلو نمیومد تیم ما منسجم و پرفشار حمله نمیکرد و مخصوصا بعد از خروج جباری نظم تیم از بین رفت!رفتارهای کیروش هم اینو نشون میداد که میتونستیم گلهای بیشتری بزنیم!
گوچی(قوچی!) خیلی خوب بازی میکنه و دروازه رو میشناسه از بازی فوق العاده نکونام هم نباید گذشت ولی این حرکتش زشت بود و باید هدایت! بشه :دی تیموریان همچنین حیدری و... بالاخره بازیکنانی که در تیم باشگاهی با هم هماهنگ تر هستند و این فصل هم بسیار خوب عمل کردند اما شجاعی نیمه دوم هم چند حرکت خفن :n09: داشت!البته بعد از اینکه تعویض شد گفتم یه نفس راحتی میکشیم ولی بعدش رضایی اومد تو زمین و خب واقعا من در عجبم چطور این بازیکن باید تو تیم ملی بازی کنه!:دی در مورد رحمان احمدی فشار زیادی روش هست به ناحق!چقدر مگه اختلاف داره با رحمتی!؟ایشون باید حالا متوجه بشه هر کسی برای تیم ملی به هر دلیلی ناز کنه و اون شکل کنار بکشه خودش ضرر میکنه حالا رحمتی باید از مردم و کیروش به شکل شایسته ای عذرخواهی کنه تا شاید راه برگشتی باشه...
بازم این نتیجه خوبه و شانسمون بیشتر شد سر فرصت روز آخر رو هم یک بررسی میکنیم!

َشما زیاد جوش نخور مسئله خاصی نبود بازوبندشو بوسید حالا اگه یکی دیگه این کارو میکرد میشد نماد تعصب و غیرت واسطوره....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ضمن احترام به همه هواداران استقلال و تاکید بر بازیکنان فوق العاده این تیم قدرتمند که به تیم ملی هم کمک میکنن باید بگم همه جا چنین حرکتی اگه برای تعصب ملی و غیرت باشه بوسه بر پرچم و لباس تیم ملی هست یا لوگو و آرمی که نشان و نماد ملی باشه! نه بازوبند به طور اسرارآمیزی آبی!:دی بگذریم شیرینی این پیروزی تلخ نشه با تعصب رنگی!...

Gilopa
کیروش به فکر خودش هم هست .. چون میدونه اگه گل بیشتر میزدیم خیال تیم راحت تر بود و خلاصه پای آبرو و اعتبارش هم وسطه پس نذاریم به حساب غیرت به نظرم . از نظرم منطقی نیست

rhbr

فکر کنم فقط تو فوتبال ایرانه که یه بازیکن با تجربه نزدیک به 140بازی ملی همچین حرکتی میکنه

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 21:05
برد قاطعانه به این میگن. تبریکاتـــــــــــــــ

rz21
11-06-2013, 21:05
تبریک:n12:
به نظر من این محسن مسلمان بهتر از شجاعی بازی میکنه...بازی با کره شجاعی نباشه بهتره...
انصافا دفاع هم بهتر شده ولی روی حرکت سمت راستی که شماره 7 لبنان داشت خطر ناک بودند..کره ها هم مثل همون بازیکن سرعتی هستند.
به امید تساوی برابر کره!برد نخواستیم :دی

icao
11-06-2013, 21:07
فکر کنم فقط تو فوتبال ایرانه که یه بازیکن با تجربه نزدیک به 140بازی ملی همچین حرکتی میکنه

حالا از این بوسه شما اینقدر عصبانی شدی؟

SNOW PATROL
11-06-2013, 21:10
حالا از این بوسه شما اینقدر عصبانی شدی؟

بله بنده به عنوان یک تماشگر که نسبت به تیم کشورم حق دارم ناراحت شدم ..

EngineeR EhsaN
11-06-2013, 21:10
تبریک به همه :n12: دقیقا همونی شد که میخواستیم :n06: امیدوارم که بچه‌ها برای مساوی و دفاع 11 نفره نرن تو بازی که مطمئنا نمیشه به احمدی مثل رحمتی اطمینان کامل داشت ( فقط چند لحظه عکس‌العملاش تو بازی با عمان رو یادتون بیارید :n27:)

اگه منطقی بازی کنیم و زیاد تو لاک دفاعی نریم بازی میتونیم به عنوان صدرنشین هم صعود کنیم :n01:

S0R3N4
11-06-2013, 21:12

اینم جدول گروه ما...

وای خدای من!!

کارمون گیر این اعراب میوفته اگه کره ی جنوبی رو نبریم!!

از این قطری ها هیچ بعید نیس؛به قیمت از دست دادن شانس صعود به جام جهانی!یه 7-8 تایی از ازبکستان بخورن تا ایران به جام جهانی نره!!

به خدا از این عرب ها هر چی بگی بر میاد !!

ایکاش که بازی با کره ی جنوبی رو ببریم!!!

icao
11-06-2013, 21:13
بازی بعدی کیه ؟
به نظرتون کره چجوری جلوی ایران بازی میکنه ؟!!؟
به نظرتون قطر چیکار میکنه؟ با 4 تا اختلاف میبازه؟

Aryana_b
11-06-2013, 21:18
بازی بعدی کیه ؟

سه شنبه هفته بعد

بی باک بی بال
اصلا بازو بند ابی نبود بنفش بود

شاهزاده خانوم
بازی بعدی کیه ؟

سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۲ کره جنوبی – ایران

به نظرتون کره چجوری جلوی ایران بازی میکنه ؟!!؟

کره برای برد میاد. ایران و کره همیشه رقبای سنتی بودند

Iloveu-ALL
11-06-2013, 21:19
البته تو این چند وقت اخیر کره نتونسته ایران رو ببره

S0R3N4
11-06-2013, 21:19
کیروش به فکر خودش هم هست .. چون میدونه اگه گل بیشتر میزدیم خیال تیم راحت تر بود و خلاصه پای آبرو و اعتبارش هم وسطه پس نذاریم به حساب غیرت به نظرم . از نظرم منطقی نیست

جالبه !!

وقتی نتیجه نمیگیره؛هیچکی نمیذاره رو حساب این که هر چی در توان داشته رو گذاشته و همه مرخصی هاش رو میکوبن تو سرش!!
ولی وقتی میبره؛دوستان مخالف میگن که نگران جایگاهش هست!!

خب عزیز دل...

حتی مورینیو و فرگوسن هم فقط و فقط به عشق تیمشون زحمت نمیکشن و حرص و جوش نمیخورن که !! نگران جایگاه و اعتبار خودشون هم هستن!!

مهم اینجاست که تیم ملی ایران اگه به جام جهانی نره؛چیز عجیبی نیست!! (کلا 3 بار؛اونم کاملا ناپلئونی رفته جام جهانی!) ؛ وکسی از کی روش خرده نمیگره و ناکامی نمیدونه واسه کی روش!!
ولی اگه این تیم به جام جهانی بره عجیبه!!!

یه جور میگید که انگاری ما هر دوره ؛ یه پای ثابت صعود به جام جهانی بودیم؛که حالا اگه با کیروش نریم به جام جهانی؛واسه کیروش ننگ به حساب میاد!!!

خلاصه دیدیم مربی هایی مثل علی دایی و .... رو که تو آزادی ؛ جلوی عربستان باختن و ککشون نگزید و هنوز هم مدعی این هستن بهترین تیم ملی تاریخ ایران بوده زمان هدایت ایشون ؛ یا برانکو که به آنگولا باخت و از جاش تکون نخورد !!!!!!!
و اینطوری تو سر و کله زدن یه مربی خارجی،برامون عین تعصب و غیرته!!!

alivw71
11-06-2013, 21:20
تبریک بابت برد. خوب بازی کردیم و بردیم همین.
.....................
کره جنوبی - ایران
اصلا نباید به فکره مساوی با کره باشیم. 3 سال پیش یادتون میاد گفتیم کره سعود کرده و جلوی ایران انگیزه و بازکن اصلی ندارن ولی.... برعکس شده و حسرت جام جهانی رو خوردیم. کره از سال قبل خیلی ضعیف تر شده مطمعنآ میشه بایک بازی منطقی و غیر دفاعی برد رو برای خودمون در نظر بگیریم.

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 21:21
بله بنده به عنوان یک تماشگر که نسبت به تیم کشورم حق دارم ناراحت شدم ..

اصلا ب فرض هم ابی بود چرا دسته بندی میکنید؟ بازوبند تیم ملی یعنی بازوبند تیم ملی
پیراهن دوم تیم ملی هم قرمزه پس یعنی تیم ملی پرسپولیسیه؟

Iloveu-ALL
11-06-2013, 21:24
جالبه !!

وقتی نتیجه نمیگیره؛هیچکی نمیذاره رو حساب این که هر چی در توان داشته رو گذاشته و همه مرخصی هاش رو میکوبن تو سرش!!

خب عزیز دل...

حتی مورینیو و فرگوسن هم فقط و فقط به عشق تیمشون زحمت نمیکشن و حرص و جوش نمیخورن که !! نگران جایگاه و اعتبار خودشون هم هستن!!

مهم اینجاست که تیم ملی ایران اگه به جام جهانی نره؛چیز عجیبی نیست!! (کلا 3 بار؛اونم کاملا ناپلئونی رفته جام جهانی!) ؛ وکسی از کی روش خرده نمیگره و ناکامی نمیدونه واسه کی روش!!

یه جور میگید که انگاری ما هر دوره ؛ یه پای ثابت صعود به جام جهانی بودیم؛که حالا اگه با کیروش نریم به جام جهانی؛واسه کیروش ننگ به حساب میاد!!!

خلاصه دیدیم مربی هایی مثل علی دایی و .... رو که تو آزادی ؛ جلوی عربستان باختن و ککشون نگزید و هنوز هم مدعی این هستن بهترین تیم ملی تاریخ ایران بوده زمان هدایت ایشون ؛ یا برانکو که به آنگولا باخت و از جاش تکون نخورد !!!!!!!

ایران با آنگولا مساوی کرده بود!! 1-1

clau
11-06-2013, 21:24
اخرین برد ایران تو خاک کره تو بازی دوستانه زمان افشین قطبی بود که با گل شجاعی فکر کنم بازی 0-1بردیم غیر اون فکر نکنم تو این سالها تو زمین کره بردی آورده باشیم:n13:

king of the kings
11-06-2013, 21:28
حالا دوستان پرسپولیسی بازی رو ول کردن و فقط اون صحنه رو زوم کردن .!

چه کردند نکونام و خسرو و جباری و تیموریان و خلعتبری تو این بازی ..

جواد نکونام هم بهترین بود و امیدوارم بازی با کره هم همینجور بازی کنه ..

Gilopa
11-06-2013, 21:29
جالبه !!

خب عزیز دل...

دوست عزیز چی میگید شما ؟:n02:چه ربطی داره آخه ؟:n02: ماها عادت داریم تا یه موفقیت میبینیم تمام ضعفها فراموشمون میشه و باز هم امثال شما با این احساسی بودن در اینجور مواقع ظاهر میشند.
بنده هیچ ایرادی نگرفتم از بازی امروز . مهم اینه که تیم برنده شد اما میگم غلو نکنیم و با یه برد باز هم احساسی نشیم و غیر منطقی..
من نگفتم علی دایی و فلان اینجورن اونجورن . بلکه میگم این مساله رو به غیرت ربط ندید . بهرحال مربی حرفه ای به فکر آبروشم هست .

SNOW PATROL
11-06-2013, 21:29
اصلا ب فرض هم ابی بود چرا دسته بندی میکنید؟ بازوبند تیم ملی یعنی بازوبند تیم ملی
پیراهن دوم تیم ملی هم قرمزه پس یعنی تیم ملی پرسپولیسیه؟

البته رنگ قرمز به خاطر پرچم کشور هست نه پرسپولیس !!!
ما هم نگفتید چرا رنگ بازوبند ابی بود بلکه چرا بازو بند ابی رو باز کرد و بوسید!! ادم یاد کاتالان ها میوفته ..

TAPATALK

New Solid Snake
11-06-2013, 21:30
تبریک به همه:n16:
تو این شادی ها جای اشکان دژاگه خالی بود، یه جورایی دلم برای شجاعی سوخت
اشکان تو بازی بعدی هست؟

Pejvak61
11-06-2013, 21:35
ناراحتي سرمربي لبنان از سوال يکي از خبرنگاران ايراني
شماره خبر : 67633
سرمربي تيم ملي فوتبال لبنان به دليل ناراحتي از سوال يکي از خبرنگاران نشست خبري را ترک کرد.
تئو بوکر که پس از ديدار تيم ملي فوتبال ايران برابر لبنان در نشست خبري حاضر شده بود، پس از آن‌که با سوال يکي از خبرنگاران روبه‌رو شد که از او درباره نحوه بازي کردن لبنان سوال کرده بود، با ناراحتي نشست خبري را ترک کرد.
اين خبرنگار به بوکر گفته بود که "ما شيوه بازي کثيف تيم‌هاي عربي را مي‌شناختيم اما از يک مربي آلماني انتظار نداشتيم که تيمش اينقدر کثيف بازي کند!" سرمربي آلماني لبنان نيز در پاسخ به اين سوال به آن خبرنگار گفت: متاسفم و ديگر نمي‌خواهم به اين صحبت‌ها ادامه دهم چون شما خيلي به من بي‌احترامي کرديد.
پيش از اين سوال تئو بوکر در پاسخ به خبرنگار ايسنا درباره اينکه آيا رقم خوردن چنين نتيجه‌اي را پيش‌بيني مي‌کرده است يا خير گفته بود:‌ پيش از بازي نيز گفته بودم که با اين همه محروم و مصدومي که داريم، بهتر از اين نمي‌توانيم بازي کنيم. غير از اين هم نمي‌توانستم بگويم.

منبع : نود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم جواب بی احترامی خبرنگار لبنانی به کی روش در بازی رفت در لبنان را دادند.

Gilopa
تو بازی با کرده باید شدیدا رو دفاع کار کرد ..
این مهاجم شماره نه کره وحشتناک هد زنه .. تقریبا هر توپی بیاد رو سرش نه نمیگه .. امروز چند بار ازبکستان رو هم اذیت کرد

Eblis 2011
جالبه !!

خب عزیز دل...

دوست عزیز ... این حرکات کیروش بیشتر بخاطر آبرو و موقعیت و حرف و حدیث هایی که در موردش زده شده ، بوده نه بخاطر غیرت ...
با کنار گذاشتن سید مهدی و کلی حرفهای دیگه ای که در مورد مرخصی رفتنش بوده ....

بخاطر این دلایل و مشکلات بوجود آمده ، میخواد که هر جورم شده تیم رو به جام جهانی ببره و دهن منتقدینی که میگفتن بدون سید رحمتی تیم هیچی نیست و کسایی که به مرخصی کیروش ایراد میگرفتن ببنده ...
بیشتر قضیه رو کم کنی شده تا غیرت!!!!

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 21:36
البته رنگ قرمز به خاطر پرچم کشور هست نه پرسپولیس !!!
ما هم نگفتید چرا رنگ بازوبند ابی بود بلکه چرا بازو بند ابی رو باز کرد و بوسید!! ادم یاد کاتالان ها میوفته ..

TAPATALK

بازوبند تیم ملی کشورش رو بوسید همون جور که گاهی پیراهن تیم ملی رو میبوسند
وقتی ماجرا ملی میشه دیگه رنگ اهمیتی نداره

Kianoosh
11-06-2013, 21:38
این جدول با تشکر از دکتر:دی

بازی آخر 28 خرداد هست (به صورت همزمان!)

کره جنوبی-ایران و ازبکستان-قطر

حالات مختلف رو بررسی میکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایران با هر نتیجه ای برابر کره جنوبی پیروز بشه:

1-ایران 16 امتیازی به عنوان تیم اول صعود خواهد کرد! ازبکستان هر نتیجه ای قطر رو ببره 14 امتیاز و کره هم 14 امتیاز و بین کره و ازبکستان تفاضل گل و ... مشخص میکنه

2-ایران 16 امتیازی به عنوان تیم اول صعود خواهد کرد! ازبکستان نبره 12 یا 11 ایران و کره صعود میکنن

ایران و کره جنوبی به تساوی برسن:

1-کره 15 امتیاز صعود قطعی تیم اول ایران 14 و ازبکستان با فرض پیروزی مقابل قطر هم 14 حالا تفاضل گل : ایران 5+ باقی میمونه و ازبکستان باید 4-0 یا بیشتر ببره اگه بیشتر و کمتر باشه که تکلیف مشخصه اگه خود اختلاف 4 گل با فرض کمترین تعداد گل زده ازبکستان میشه 10 گل زده و ما باید تساوی گلدار بالایی داشته باشیم که خیلی بعیده مثلا 3-3!پس ازبکستان تو این حالت هم با همون اختلاف 4 گل پیروزی دوم میشه
قطر خیلی مهمه! اگه ذره ای شرافت داشته باشن و فوتبال خودشونو بازی کنن امکان نداره ازبکستانی که امروز دیدیم بتونه با این اختلاف پیروز بشه ولی متاسفانه اعراب هستند و قابل پیش بینی نیست!:n23:

2-کره 15 امتیاز صعود قطعی تیم اول ایران 14 و ازبکستان بازی رو نبره 12 یا 11 امتیاز که کره و ایران صعود میکنن!

ایران با هر نتیجه ای به کره جنوبی ببازه:

1-کره 17 امتیاز و صعود قطعی تیم اول ایران 13 امتیاز ازبکستان با هر نتیجه ای ببره 14 امتیاز و تیم دوم!

2-کره 17 امتیاز و صعود قطعی تیم اول ایران 13 امتیاز ازبکستان مساوی کنه 12 امتیاز یا ببازه 11 امتیاز و باز ایران و کره صعود خواهند کرد!

پس میبینیم که در کل شانس بالایی داریم بعد بازی ازبکستان یک ناامیدی و قبل بازی قطر یک نگرانی شدید بود دیدیم که چطور نتایج برگشتن و همه چیز دست در دست هم داده تا ایران به جام جهانی صعود کنه!:n01:+ در ضمن بدترین شرایط هم پلی آف هست هرچند سخت و بعید ...

در ناامیدی بسی امید است تو باقالی پلو کمی شوید است![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n16:

+

مهم اینجاست که تیم ملی ایران اگه به جام جهانی نره؛چیز عجیبی نیست!! (کلا 3 بار؛اونم کاملا ناپلئونی رفته جام جهانی!)

یک دوره ای فکر کنم ناپلئونی نبودها 2006!:دی هرچند اون موقع هم در آستانه حذف رفتیم دور مقدماتی انتخابی ولی این مرحله خیلی شیک و تمیز یک هفته قبل از پایان رقابتها صعود مستقیم قطعی شد!:n06:

یا برانکو که به آنگولا باخت و از جاش تکون نخورد !!!!!!!

ایران با آنگولا تو اون شرایط حاشیه و ناامیدی مساوی کرد(بازی و نتیجه بد قابل دفاع نیست!) و البته بعدش با بصیرت و خرد دوستان رئیس فدراسیون و طبعا کادر فنی برکنار شدند!هیجان بر شما غلبه کرده کمی بگذره منطقی تر بحث کنیم :n11:

متاسفانه همه ما کمی احساسی هستیم و سیاه و سفید و 0 و 100 نگاه میکنیم!همین بازی تیم ما ایراد داشت کیروش تا اینجا چه فنی چه حواشی مشکل داشته و ... فضا جوری نشه با یه باخت سیاه سیاه و با یه برد سفید سفید!خاکستری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alex Fera
11-06-2013, 21:39
تبریک به همه:n16:
تو این شادی ها جای اشکان دژاگه خالی بود، یه جورایی دلم برای شجاعی سوخت
اشکان تو بازی بعدی هست؟

دلسوزی برای این بشر واقعا جرمه،اینجاس که تفاوت شجاعی و قوچان نژاد مشخص میشه،رضا زاویه بسته و بین 3 نفر توپ رو گل میکنه اما مسعود دروازه خالی توپ رو میزنه طاق آسمون..........
واقعا نمیدونم چرا این آقا همه بازیها فیکس بازی میکنه،هیچی هم از خودش نشون نمیده متاسفانه،فقط به صرف اینکه لژیونره باید فیکس باشه؟!
اونم چه لژیونری،کلا 5 App هم نداشته واسه اوساسونا تو فصل گذشته،فیکس یادم نمیاد بازی کرده باشه،همش دقیقه 88 و اینا میومد خودشو نشون میداد..............

+
دژاگه طبق اخبار امروز مصدومیتش برطرف شده بود و میتونه تو بازی بعدی با تیم باشه،اما فکر نکنم ازش بخوان که به تیم اضافه بشه،چون هم تو تمرینات نبوده و با تیم هماهنگ نیست و هم همین تیم داره خوب بازی میکنه دیگه............

Aryana_b
بیشتر قضیه رو کم کنی شده تا غیرت!!!!

حالا رو کم کنی یا غیرت الان اصلن مهم نیست مهم اینه که کیروش و بازیکنا تو این بازی خیلی خوب بودن و امیدوارم بازی بعدی از اینم بهتر باشن و بتونیم بریم جام جهانی:n01:

شاهزاده خانوم
سرمربي تيم ملي فوتبال از به ثمر رساندن 4 گل در ديدار مقابل لبنان راضي نبود.
در حالي که گل چهارم ايران در دقيقه 85 به ثمر رسيد و فرصت چنداني براي رسيدن به گل بعدي نبود، اما حرکات کي‌روش در کنار زمين از نکات جالب توجه بازي بود.
سرمربي تيم ملي که با چند تعويض هجومي تيمش را براي گل‌هاي بيشتر فرستاده بود، پس از چند حمله‌اي که از دست رفت، با عصبانيت در کنار زمين بالا و پايين مي‌پريد و از بازيکنان مي‌خواست که دقت بيشتري کنند.
در دقيقه 93 نيز زماني که داور سوت پايان را زد، کي‌روش ناراحتي‌اش را از به ثمر نرسيدن گل پنجم نشان داد.
تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادي بر خلاف سرمربي تيم ملي فوتبال از برد تيم ملي خوشحال بودند و با روشن کردن آتش و فشفشه پيروزي تيم ملي را در ورزشگاه و بيرون آن جشن گرفتند.

90/منبع.

eman619rv
11-06-2013, 21:40
1. تبریک به همه ایرانی های عزیز:n16:
2.اقا اسپم بازاری شده اینجا رفتیم و اومدیم 9-10 صفحه تاپیک پرید جلو:n02:

3. یه تشکر ویژه از خسرو حیدری که تو زمان های قبل از گل اول که فوق العاده حساس و استرسی بود خوب کار میکرد و حسابی تمرکزش رو میشد در حرکاتش دید و خیلی خوب و به موقع تصمیم میگرفت در مورد حرکاتش اینجور بازیکنا توی فوتبال خیلی ارزشمند هستن
4. خلعت گلش عالی بود ، واقعا تکنیک فوق العاده ای داره فکر کنم بعد از دو سال اول اوج علی کریمی دیگه ما همچین بازیکنی نداشتیم!
5. کلمه غیرت اوصلا وازه فراگیری نیس و همینجوری نمیتونیم به کسی بگیم همونجور که به سادگی هم نمیتونیم کسی رو بی غیرت خطاب کنیم.... من نظرم در مورد کیروش در این بازی بیشتر تعهد کاری و مصمم بودن در رسیدن به هدف برام معنی میده تا غیرت!!
6. نمیخوام مثه المانی ها به بازیکناشون گیر میدن واسه نخوندن سرود ملی رفتار کنم ولی چرا موقع سرود ملی گوچی چهره اش اینجوری بود؟:n02:یه جوری با خودش درگیر بود که چیکار کنم:n02:فک کنم بلد نبود. هر چند هیچ ایرادی به نخوندش نمیگیرم و در حالی که اونو یه ایرانی اصیل میدونم.

7.بعد بازی قطر چند روز تو فکر این بودم که حتما بیام اینجا یه نقد کامل از شجاعی بنویسم که الان که اومدم دیدم بچه ها هم زحمت ترکوندنش رو کشیدن ، دیگه منم بخوام بگم زیادیه:n02:
8.در مورد تبانی هم احتمالش خیلی خیلی کمه ولی خب اینجوریا نیس که فقط اینکار واسه بقیه باشه و ما پاک و منزه از همه چیز:n29: اون شماره 17 شون بدجوری مشکوک میزد..
9. عباس حسن یکی از بهترین دروازه بان های اسیایی هست که من تا حالا دیدم واقعا حرکاتش مطمئن و حساب شده بود!! خیلی عالی توپ ها رو قطع میکرد ..

10. ممنون از اندو که واقعا باز سطح کلاس بالای بازی خودش رو نشون داد و جدیتش در زمین تحسین بر انگیزه همیشه 100درصدش رو واسه تیم میذاره هر چی که در توانشه!

Eblis 2011
11-06-2013, 21:40
حالا رو کم کنی یا غیرت الان اصلن مهم نیست مهم اینه که کیروش و بازیکنا تو این بازی خیلی خوب بودن و امیدوارم بازی بعدی از اینم بهتر باشن و بتونیم بریم جام جهانی:n01:

این که صد البته
اما بحث سر این بازی نبود!!!!
خواستم شفاف سازی کنم برای دوستان :n02:

Aryana_b
11-06-2013, 21:42
در ناامیدی بسی امید است تو باقالی پلو کمی شوید است![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n02::n02::n02:
خب با این حساب شانسمون بالاست فقط خدا کنه قطر درست بازی کنه ما هم بتونیم از کره امتیاز بگیریم

personal
11-06-2013, 21:42
دوست عزیز اطلاعات غلط نده تیم ما به آنگولا نباخت

stealer
11-06-2013, 21:45
منم به نوبه خودم تبریک میگم به کلیه مردم با غیرت ایران عزیز
میتونستیم گل های بیشتری هم بزنیم ولی همینم عالی هست
یه سوال
اگه تفاضل ما با ازبک ها مساوی بشه کی دوم میشه؟:n13:

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 21:46
مدافع سابق تيم ملي فوتبال ايران گفت: اگر همين عملکرد را مقابل کره داشته باشيم مي‌توانيم اين تيم را شکست دهيم.
رحمان رضايي در مورد پيروزي تيم ملي ايران مقابل لبنان گفت: بازي بسيار خوبي بود، اگر با اين وضعيت به کارمان ادامه دهيم، مي‌توانيم کره را نيز در مسابقه حساسي که پيش رو داريم شکست دهيم. صد درصد بايد در آن مسابقه به پيروزي برسيم چراکه ازبکستان مي‌تواند در خانه، قطر را شکست دهد. با شکست ازبکستان در مقابل کره خيال کره‌اي‌ها راحت‌تر شده است.
وي در مورد اينکه کدام بازيکن در ديدار ايران و لبنان عملکرد بهتري داشته، خاطرنشان کرد: خلعتبري از ابتداي بازي نشان داد مي‌تواند کارهاي بزرگي انجام دهد، او براي ايران نقطه قوت بود و فکر مي‌کنم بتواند به ما در ديدارهاي آينده کمک بيشتري کند.
رضايي با تاکيد بر حساسيت بازي ايران و لبنان عنوان کرد: اگر براي تساوي در اين ديدار به ميدان برويم مطمئنا شکست مي‌خوريم، بايد براي کسب پيروزي مقابل کره جنوبي حاضر شويم، اگر همين عملکرد را داشته باشيم و سرعت تيمي را بالا ببريم، مي‌توانيم کره را شکست دهيم.

90/منبع.

pcforlife
11-06-2013, 21:53
یکی از بهترین بازی هایی بود که بعد از سالها از تیم ملی دیدم...:n12: نمیدونم لبنان ضعیف و دفاعی بود یا ما خیلی عالی بودیم... نیمه اول محشر بودیم و گل دوم و سوم در بهترین تایم های ممکنه زده شدند./ پاسکاری عالی و بعضا تک ضرب و خوب و سریع پیدا کردن یار نشون داد که بازیکنای ما اگه بخوان میتونن یه لول بالاتر از فوتبال خودشون رو ارائه بدن... هر چهار گل هم واقعا تماشایی بود...
در کل تبریک...:n12: سوای مسعود و تا حدودی بیک زاده همه عالی بودند... رضایی هم روانیم کرد با این بازیش!!:n21: یاد روبن میفتم وقتی پاس نمیده!!:n23:
+
اما حـــیف که اگه جلو ازبک ها تو آزادی نباخته بودیم الان جشن صعود گرفته بودیم...:n29::n27:
من به گرفتن تساوی تو بازی بعد خیلی امیدوارم... چون کره سوای گرفتن انتقام باخت تو آزادی انگیزه ای نداره و البته تاکتیک های دفاعی و گل خورده کم ما در این دوره، نشان دهنده شرایط دفاعی مطلوب تیم ماست... من بیشتر نگران تاشکندم و گاو بندی های احتمالی و از این قبیل داستانا... مضاف اینکه اگه ما تونستیم 4 تا به لبنان بزنیم ازبک ها هم تو زمین خودشون میتونن به قطر گل بزنن...
امیدوارم که تو بازی با کره بازیکنا تفهیم بشن تحت هیچ شرایطی آتو ندن به داور و اخراج نشن (گندی که شجاعی تو بازی کره زد) و برنامه ویژه ای برای ضد حملات تو دستور کار باشه...
راستی یه سوال... اگه تفاضل گل دو تیم برابر بشه مبنا در تعیین جایگاه در جدول چیه؟

personal
ایران به هیچ وجه به جام جهانی با مساوی صعود نمیکنه... درسته میخواهیم خودمونو بزنیم به اون راه که آره شاید قطر خوب بازی میکنه اما خودمون هم میدونیم همچین اتفاقی نمیفته و قطر حداقل 5 تا گل میخوره به 2 دلیل:
1شانسی برا صعود نداره و ببازه هم کسی ایرادی نمیگیره همونطور که ما لبنانو با4 تا بردیم و میپریم هوا ازبکها هم حق طبیعیشو اینطوری ببرند 2چون ما تیر خلاص رو بدجور و با خوشحالیهای مشتی آندو زدیم بعید میدونم قطری ها اونرو تلافی نکنند با انواع و اقسام سوتیها ------------------------در نتیجه تنها راه بردن کره هست بدون حضور مسعود شجاعییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییی در ترکیب اصلی:n15:

Pejvak61
یه سوال
اگه تفاضل ما با ازبک ها مساوی بشه کی دوم میشه؟:n13:

از این موجهای منفی نده دیگه. قرار نیست اونها هم مثل ما 4 تا به قطر بزنن و از ما بالاتر بایستن!

Gilopa
11-06-2013, 21:56
اتفاقا تا الان امار نشون داده که ازبکها اهل گل زدن نیستند و بردهاشون خیلی خفیف بوده .. خداروشکر بازی آخر هم به شدت استرس دارند ضریب خطاشون بالا میره

kourosh4
11-06-2013, 21:57
این عربها هر کاری ازشون بر میاد..... امیدوارم با این ازبکها دست به یکی نکنن..... نرفتن ایران به جام جهانی واسه این عربها مثل رفتن تیمشون به جام جهانی هست ... شاید هم شیرینتر...!:n15:
.
.
.
این کار نکونام هم جالب نبود..... شاید هنوز مفهوم تیم ملی رو درک نکرده:n13:

H A M A S
11-06-2013, 21:57
زنده باد چکی چان ایران:n02:
...قدمش همیشه برامون خوش یمن بوده
........مگیم کره رو بزنیم اونور ازبک ها هم قطری ها رو گل بارون کنن
........................تا روی این کره ای ها کم بشه اینهمه جام جهانی رفتن یه امسال رو نرن

MR.CART
11-06-2013, 21:58
بابا برید اون خداتون رو شکر کنید که این دفعه بردید،این بردتون حقتون نبود

Pejvak61
ایران به هیچ وجه به جام جهانی با مساوی صعود نمیکنه... درسته میخواهیم خودمونو بزنیم به اون راه که آره شاید قطر خوب بازی میکنه اما خودمون هم میدونیم همچین اتفاقی نمیفته و قطر حداقل 5 تا گل میخوره به 2 دلیل:
1شانسی برا صعود نداره و ببازه هم کسی ایرادی نمیگیره همونطور که ما لبنانو با4 تا بردیم و میپریم هوا ازبکها هم حق طبیعیشو اینطوری ببرند 2چون ما تیر خلاص رو بدجور و با خوشحالیهای مشتی آندو زدیم بعید میدونم قطری ها اونرو تلافی نکنند با انواع و اقسام سوتیها

اصلا از این پستت خوشم نیومد:n15:

stealer
از این موجهای منفی نده دیگه. قرار نیست اونها هم مثل ما 4 تا به قطر بزنن و از ما بالاتر بایستن!
من که امیدوارم ایران کره رو ببره و خیال همه رو راحت کنه
یک سوال ساده پرسیدم و فکر نکنم سوال پرسیدن مشکلی داشته باشه اگه بلدید پاسخ بدین اگرم نه که بذارید یکی دیگه پاسخ بده:n16:

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 21:59
اگه تفاضل ما با ازبک ها مساوی بشه کی دوم میشه

بازی رو در رو فکر کنم نگاه میکنند اخه بازی رو در رو هم مساویه
چطوری میشه؟

Gilopa
11-06-2013, 22:00

الان شما اهل کجایی ؟ عربی یا اروپایی یا مثلا به قول خودتون خیلی روشن فکر ..
بدم میاد ازین صحبتهای مسخره .. همه چیو باهم قاطی میکنیم

aluminum
11-06-2013, 22:02
منم برد تبریک میگم.بازی خوبی بود ولی میترسم 4 گل کم باشه.بازیکنها خیلی زود دست کشیدن
یه حرکت نچندان جالب بازی داشت که توسط نکونام انجام شد که بعدا صحبت میکنیم که خوشحالی دوستان خراب نشه ولی یه حرکت جالب هم داشت و اون حرکت خوب خلعتبری بود بعد از گل و پیراهنی به نام امید عباسی که از چشم دوستان انگار جا مونده
از این حرکت خلعتبری من بعید میدونم بازیکنی باشه که تن به بازی در لیگی بده که اسم جعلی داره

personal
11-06-2013, 22:02
اصلا از این پستت خوشم نیومد:n15:

آقا ببخشید خودم هم خوشم نمیاد اما ته دلمون میدونیم همینطور میشه و حقیقت تلخه

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 22:03
بازی رو در رو فکر کنم نگاه میکنند اخه بازی رو در رو هم مساویه
چطوری میشه؟

گل زده رو نگاه میکنند اگه اون هم مساوی بود گل خورده رو نگاه میکنند

Kianoosh
11-06-2013, 22:08
راستی یه سوال... اگه تفاضل گل دو تیم برابر بشه مبنا در تعیین جایگاه در جدول چیه؟

تعداد گل زده بعدش بازی رودررو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).از نظر تعداد گل الان ما 7 و ازبکستان 6 . اگه حداقل رو بزنه 4-0 که تفاضل یکی بشه اونا میشن 10 و ما باید حداقل تساوی 3-3 بگیریم که یکم بعیده!جالبیش اینه بازی رودرروی ما و ازبکستان هم مساویه :دی البته به اونجا نمیرسه احتمالا امیدوارم یک دفاع منطقی داشتیم باشیم جلوی کره و چشم به ضد حملات سرعتی با گوچی و خلعتبری بردن غیر ممکن نیست دوره قبل هم فقط 8 دقیقه کم آوردیم... ولی بیشتر نگران قطرم!:n21:حالا تبانی رسمی نه! همون جریان ایرانی عربی و وا دادن بازی کافیه!برای اینکه ازبک تعداد بالا گل بزنه ....

Pejvak61
11-06-2013, 22:10
آقا ببخشید خودم هم خوشم نمیاد اما ته دلمون میدونیم همینطور میشه و حقیقت تلخه
فقط متأسفم.

stealer
11-06-2013, 22:11
تعداد گل زده بعدش بازی رودررو... از نظر تعداد گل الان ما 7 و ازبکستان 6 . اگه حداقل رو بزنه 4-0 که تفاضل یکی بشه اونا میشن 10 و ما باید حداقل تساوی 3-3 بگیریم که یکم بعیده!جالبیش اینه بازی رودرروی ما و ازبکستان هم مساویه :دی البته به اونجا نمیرسه احتمالا امیدوارم یک دفاع منطقی داشتیم باشیم جلوی کره و چشم به ضد حملات سرعتی با گوچی و خلعتبری بردن غیر ممکن نیست دوره قبل هم فقط 8 دقیقه کم آوردیم... ولی بیشتر نگران قطرم!:n21:حالا تبانی رسمی نه! همون جریان ایرانی عربی و وا دادن بازی کافیه!برای اینکه ازبک تعداد بالا گل بزنه ....

خوب یکم واسه وجهه ی عربا هم بد میشه 4 تا خوردن
اره اگه اونام عرب بودن میشد گفت واسه بالا کشیدن عربا این کارو میکنن ولی اونام ازبک هستند و خیلی باید قطری ها از ایران نفرت داشته باشن که بذارن 4 تا بخورن از ازبکستان
تازه باید به خاط باخت سنگین به مردم خودشونم پاسخگو باشن و مربی هم نمیاد نامه اخراج خودشو با این باخت سنگین بنویسه:n02:

wooooow
11-06-2013, 22:12
من فقط یه نکته کوچیک بگم

دوستانی که میگن قطر شاید 10 تا بخوره و ..........
و مطمعا هستن قطر بازی کثیف ارائه میده

اینو هم در نظر بگیرید قطر میزبان جام جهانی بعدی هست
و به همین راحتی ها حیثیت خودشو به خطر نمیندازه واسه یه تبانی

از الان باید به فکر جام جهانی بعدی باشن تا آبرومندانه برگذارش کنن و خودشون رو خوب جلوه بدن

به همین راحتی ها که میگن تبانی نمیکنن و 10 تا نمیخورن

نادر1368
11-06-2013, 22:12
تجليل از آتش نشان قهرمان واقعا كار ارزشمندي بود من نمي دونم چرا زائرين مرحوم صريح وار شهيد خطاب ميشن ولي شهيد خطاب كردن اين

شهيد والا مقام مشكوك هست!؟:n13:

M E S S I
11-06-2013, 22:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad.F.M
11-06-2013, 22:16
خوب تبرییییییک این برد قاطعانه رو ...

تمامممم بچه ها عالی و با غیرت بازی کردن احسنت به این بچه ها ...
حالا نیایم هی بیایم بگیم لبنانم ضعیف بود و وگرنه ما خوب نبودیمو ... نه بچه ها عالی بودن و یه 7 8 تایی باید میزدیم . مجتبی و آندو و خسرو و جواد از بهترین های ما بودن واقعا عالی بازی کردن .

در کل 4 تایی شدن رفتن خونشون که دیگه اینقدر وقت کشی نکنن !

مسعود شجاعی واقعا بد و افتضاح بازی کرد . غلامرضا رضایی جاش اومد گفتم مسعود جون کجایی !!! خداوکیلی این چه بازیی بود خیلی خیلی افتضاح بازی کرد من خندم گرفته بود از بازیش !

بیک زاده هم امروز جز بازیکنای متوسط بود نه مثل بازیه اول خوب بازی کرد و نه مثل شجاعی ضیعف بود .

در کل همیشه همینه دیگه هر جا سخن از اقتدار است نام تیم استقلال میدرخشد ...:n08:

گل اول که مجتبی پاسشو داد . گل دوم که بازم خسرو سانتر کرد و جواد زد تو گل . گل سومو ندیدم کی پاس داد و گل چهارمم که بازم جواد زد . دیگه چی میخواید هاااااااا ؟همینه دیگه اسمشو بذارید تیم ملیه استقلال :n08:

آقا این نظرات فانه زیاد جدی نگیرید الان دوستان پرسپولیسی این تاپیکو رو سرمون خراب میکنن . البته تا اینجا که کردن حرکت نکونام خوب نبود حرکت نکونام خوب نبود ... یه بار نشده بیان بگن کار بچه های استقلال توی این چند تا بازی توی تیم ملی عالی بود مخصوصا نکونام , یه حرکت که میکنه دیگه همه واسه ما تحلیل گر فوتبال میشن یهویی:n08:دیگه یهو ارق ملی میزنهههههه بالا خفننننننننن و این حرکات در فوتبال رو مایه ننگ و بدختی و جام جهانی نرفتن فوتبال ما میدونن:n08:ما که به لبنان 4 تا زدیم به جام جهانیم یا مستقیم یا پلی آفی ایشاالله صعود میکنیم تموم شد و رفت . حالا هی بیاید به یه چیزی گیر بدید:n08:نکونام هم بزرگه تیمه کاپیتانه تیمه دوست داشت اینکارو بکنه اصلا خوشحالیه مارو 2 برابر کرد:n02: آقا هواستون باشه بحث رنگی بشه من خودم هستماااااا کلا از رنگا بیاید بیرون :n02:

در ضمن بین رحمتی و رحمان احمدی هم از زمین تا طبقه ی هفتمه بهشت فاصلس:n02:بازیهای باشگاهیشونو ببینید مقایسه کنید متوجه میشید . رحمتی از مردم هم عذرخواهی کرد و مردم هم خواهان بازگشتش بودن آقای سرمربی نذاشت فقط :n02:

حالا این بحثا به کنار چقدر با این شعار واویلاااااا واویلا عرب ...... اینارو مورد لطف و نوازش قرار دادیم:n08::n08:

Pejvak61
11-06-2013, 22:20
تعداد گل زده بعدش بازی رودررو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).از نظر تعداد گل الان ما 7 و ازبکستان 6 . اگه حداقل رو بزنه 4-0 که تفاضل یکی بشه اونا میشن 10 و ما باید حداقل تساوی 3-3 بگیریم که یکم بعیده!جالبیش اینه بازی رودرروی ما و ازبکستان هم مساویه :دی البته به اونجا نمیرسه احتمالا امیدوارم یک دفاع منطقی داشتیم باشیم جلوی کره و چشم به ضد حملات سرعتی با گوچی و خلعتبری بردن غیر ممکن نیست دوره قبل هم فقط 8 دقیقه کم آوردیم... ولی بیشتر نگران قطرم!:n21:حالا تبانی رسمی نه! همون جریان ایرانی عربی و وا دادن بازی کافیه!برای اینکه ازبک تعداد بالا گل بزنه ....

اگر کمی با دید بهتر نگاه کنیم متوجه میشیم قطر اونقدرها هم ضعیف نیست که 4 گل از ازبک ها بخوره و ازبکستان هم اونقدر اقتدار نداره که برتری با این اختلاف بدست بیاره.

در ضمن ازبکها در بازی همزمان ایران و کره به میدان میرن و سرشار از استرس خواهند بود و به نظرم تمرکز کافی برای ایجاد اختلاف اینچنین نخواهند داشت.

من تصور میکنم ازبک ها فقط به امید برتری کره مقابل ایران و برد خفیف خودشون مقابل قطر به میدان خواهند رفت و ما از بابت تفاضل گل مشکلی نخواهیم داشت.

ما باید فقط برای نباختن به کره بریم.

stealer
11-06-2013, 22:25
میدونید از چی یکم میترسم؟
از اینکه واسه نباختن جلو کره بریم و بریم تو لاک دفاعی و مثل بازی که پارک اون اخر گلو زد بشه
فقط و فقط باید واسه برد بریم اگه نشد مساوی هم خوبه:دی
این فکر باید تو تیم القا بشه که میتونیم کره رو ببریم و ترسی نباید داشته باشیم

Pejvak61
11-06-2013, 22:31
از اونجا که بازی های آخر این گروه بطور همزمان برگزار میشه میتونیم امیدوار باشیم لحظه به لحظه روند کار ما روی بازی دیگه تأثیر بذاره.

مثلاً ما میتونیم ابتدا به کره گل بزنیم و امید ازبک ها را نا امید کنیم و ازبکها هم نتونن بازی برتری ارائه بدن و کارشون گره بخوره. یه جورایی امیدوارم بازی آخر ما حتی اگر شکست بخوریم به دلیل برنده نشدن ازبک ها بی تأثیر بشه و ما مستقیم صعود کنیم.

Aryana_b
11-06-2013, 22:32
دوستانی که استادیوم بودن اخرای بازی ملت چی شعار میدادن ؟؟؟ :n02:

Gregar
11-06-2013, 22:34
بازی قشنگی بود خداییش . گفتم تیم داره رفته رفته بهتر میشه . کره رو هم میزنیم . البته به شرطی که قبلش شجاعی رو بزنیم :n25: . به نظرم مسلمان نمیتونه جاشو بگیره . اگه اشکان بود مشکل نداشتیم . اما مجبوریم از شجاعی استفاده کنیم . ترکیب امروز به دلیل اینکه وینگ سمت راستمون بهتر از بازی قبل بود خیلی خوب بود . تو بازی هم دیدیم که چه قدر از سمت راست حمله کردیم . فقط اگه سمت چپمون هم مثل راستمون بود تو حمله قدرتمون خیلی بیشتر میشد . این شجاعی واقعا کسی نیست جاشو بگیره ؟ خلعت که میره سمت راست . کس دیگه نبود ؟

کسایی که راجع به تبانی لبنان میگن مگه لبنان همون اول بازی قبل از گل اول وقت کشی نمیکرد ؟ اصلا در حدی نبود که بخواد تبانی کنه . به قول مربیشون کلی بازیکن نداشتن . انگیزه هم نداشتن . مشقاشونو خوب نوشتن . ایران بهش عیدی داد . 4 تا گل ملی داد . بازی با کره رو هم شانس اورد مساوی کرد وگرنه اونجا هم 4 تا میخورد که 3 تاش خورد به تیر .

ولی یه صحنه هم مشکوک به پنالتی بود که به نظرم پنالتی بود و اون رو نگرفت داور . به هر حال مهم نیست .

پ.ن : حس میکنم دو نفر جاسوس توی این تاپیک داریم :n23: خیلی نفوذ بد میزنن . مخصوصا یکیشون . حواسشون باشه ها :n24:

Pejvak61
11-06-2013, 22:35
دوستانی که استادیوم بودن اخرای بازی ملت چی شعار میدادن ؟؟؟ :n02:

میشه بگی چی میگفتن؟

در طول بازی صدای استادیوم قطع بود انگار بازی در یک کشور دیگه برگزار میشد!

Alinho
11-06-2013, 22:35
داداش اعصاب خودشو داغون نکن، حیفه!:n19:
+
کفاشيان: قول داده‌اند قطر تباني نمي‌کند! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%82%D9%88%D9%84_%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%A7 %D9%86%D8%AF_%D9%82%D8%B7%D8%B1_%D8%AA%D8%A8%D8%A7 %D9%86%D9%8A_%D9%86%D9%85%D9%8A_%DA%A9%D9%86%D8%AF )
علي کفاشيان پس از پيروزي 4 بر صفر ايران مقابل لبنان گفت: همه مردم ايران از اين پيروزي خوشحال شدند و بازيکنان تيم ملي در شب تولد امام حسين (ع) عيدي خوبي دادند. بچه‌ها نشان دادند مصمم به کسب پيروزي بودند و بازي هاي خوبي را مقابل قطر و لبنان انجام دادند و اميدوارم با اين روحيه کره را شکست دهيم.
به گزارش فارس، وي در مورد اينکه استرس زيادي داشت خاطرنشان کرد: کجاي استرس ما را ديده‌ايد. استرس من زمان بازي با قطر خيلي بيشتر بود. زحمات چند ساله ما در حال نتيجه دادن است و به همين خاطر استرس وحشتناکي داريم.
رئيس فدراسيون فوتبال خاطرنشان کرد: بعد از 8 سال منتظر هستيم نتيجه کارمان را ببينيم رفتن به جام جهاني پايان کار ما نيست و تازه اول راه هستيم. اگر تيم راهي جام جهاني نشود مشکلات ما براي توسعه فوتبال بيشتر مي‌شود بايد تلاش‌مان را انجام دهيم تا تيم ملي هر طور شده به جام جهاني صعود کند.
کفاشيان در مورد اينکه قبلا اعلام کرديم 70 درصد راه را براي صعود به جام جهاني طي کرده‌ايم گفت: هنوز هم مي‌گويم 70 درصد راه را براي رفتن به جام جهاني طي کرديم و ديدار آخر مقابل کره جنوبي بسيار مهم است. انشاالله بتوانيم در اين مسابقه نتيجه بگيريم. بازي با کره جنوبي شبيه ديدار ايران و استرالياست ازبک‌ها انگيزه زيادي دارند و هر طور شده بايد مقابل کره نتيجه بگيريم.
وي در مورد اينکه احتمال تباني قطري‌ها وجود دارد اظهار داشت: به ما قول دادند قطري‌ها با تمام قدرت در ميدان حاضر شوند و تباني نخواهد شد. بايد کره را شکست دهيم اين تيم قدرت زيادي دارد اما بازيکنان ما توانايي اين کار را دارند.
کفاشيان در مورد اينکه کي‌روش در کنار زمين استرس زيادي داشت، عنوان کرد: کي‌روش استرس زيادي دارد او نيز مثل ما از قبل از بازي استرس دارد و انشاالله در بازي با کره با پيروزي همه چيز ختم به خير شود.

Gregar
11-06-2013, 22:38
میشه بگی چی میگفتن؟

در طول بازی صدای استادیوم قطع بود انگار بازی در یک کشور دیگه برگزار میشد!

راست میگی فکر کنم واسه گزارشگر یه اتاقک درست کرده باشن یا اصلا از توی استدیو گزارش میکرد . چون خداداد هم بود .

Pejvak61
11-06-2013, 22:41
راست میگی فکر کنم واسه گزارشگر یه اتاقک درست کرده باشن یا اصلا از توی استدیو گزارش میکرد . چون خداداد هم بود .
درسته که از استودیو گزارش میکنن و محیط استودیو یک محیط تقریباً بی صداست ولی اطراف زمین هم میکروفون هم میذارن تا هر صدایی که در میاد بگیرن و پخش کنن ولی در این بازی عمداً صدای استادیوم کم و به تعبیری قطع شده بود.

Gilopa
11-06-2013, 22:42
نه غزه نه لبنان حانم فدای ایران شعار تماشاچیها بود .. واسه همین صدای ورزشگاه رو قطع کرده بودند

Kianoosh
11-06-2013, 22:45
خوب یکم واسه وجهه ی عربا هم بد میشه 4 تا خوردن
اره اگه اونام عرب بودن میشد گفت واسه بالا کشیدن عربا این کارو میکنن ولی اونام ازبک هستند و خیلی باید قطری ها از ایران نفرت داشته باشن که بذارن 4 تا بخورن از ازبکستان
تازه باید به خاط باخت سنگین به مردم خودشونم پاسخگو باشن و مربی هم نمیاد نامه اخراج خودشو با این باخت سنگین بنویسه:n02:

من فقط یه نکته کوچیک بگم

دوستانی که میگن قطر شاید 10 تا بخوره و ..........
و مطمعا هستن قطر بازی کثیف ارائه میده

اینو هم در نظر بگیرید قطر میزبان جام جهانی بعدی هست
و به همین راحتی ها حیثیت خودشو به خطر نمیندازه واسه یه تبانی

از الان باید به فکر جام جهانی بعدی باشن تا آبرومندانه برگذارش کنن و خودشون رو خوب جلوه بدن

به همین راحتی ها که میگن تبانی نمیکنن و 10 تا نمیخورن

اگر کمی با دید بهتر نگاه کنیم متوجه میشیم قطر اونقدرها هم ضعیف نیست که 4 گل از ازبک ها بخوره و ازبکستان هم اونقدر اقتدار نداره که برتری با این اختلاف بدست بیاره.

در ضمن ازبکها در بازی همزمان ایران و کره به میدان میرن و سرشار از استرس خواهند بود و به نظرم تمرکز کافی برای ایجاد اختلاف اینچنین نخواهند داشت.

من تصور میکنم ازبک ها فقط به امید برتری کره مقابل ایران و برد خفیف خودشون مقابل قطر به میدان خواهند رفت و ما از بابت تفاضل گل مشکلی نخواهیم داشت.

ما باید فقط برای نباختن به کره بریم.

وجهه؟قدرت؟آبرو؟:n02: ببینید ذره ای اگه آبرو بود برای قطر تو همون ماجرای کسب میزبانی جام جهانی رفت! از طریق دادن رشوه به اعضای دارای حق رای و ... خیلی دنبال شرافت و آبرو و حیثیت نگردید + وقتی اسم ایران میاد حاضر هستند دست به هر کاری بزنن فقط این نیست از نظر قدرت هم وقتی حذفشون قطعی شده چقدر میتونن دووم بیارن وقتی انگیزه ای نیست مثل لبنان امشب؟گل اول رو که بخورن تمومه ...

باز نظر عزیزان محترمه و منم رو تجربه بدترین حالت رو در نظر گرفتم و نگرانی واقعیه امیدوارم که اینطور نشه ....
در هر صورت دو نکته مثبت هم هست یکی همزمانی بازی که حساسیت و بار روانی رو بیشتر میکنه نه مثل دوره قبل!!دوم فرصت یک هفته ای که اینجا برش فدراسیون هست چقدر میتونه تو رسانه و ... قطر رو تشویق کنه به ارائه بازی خوب یا متهم به کم کاری کنه!:دی مثلا :امیدواریم قطر همونطوری بازی کنه که مقابل ما بازی کرد کافیه رئیس فدراسیون و سرمربی چندین مصاحبه با این محتوا داشته باشن تو سطح AFC و FIFA که این نگرانی ایران به نحوی رسانه ای بشه قطعا تاثیر خواهد داشت!

پ.ن:یادمون هست که قطر چطوری به این مرحله رسید؟حالا وقت جبرانه!:دی

hojjatinho
من هم تبریک می گم بردن البنان رو . البته از بازی راضیم ولی از نتیجه نه .

جدای از فرصت های زیادی که از دست دادیم فاصله گلهای سوم و چهارم بازی رو به نوعی رها کرده بودیم . کی روش به موقع متوجه شد و تعویضهای تقریبا همزمانی انجام داد . تاکتیک هجومی مون و پاسکاری های ترکیبی مون توی این بازی خیلی خوب بود و شاید دور از انتظار!
اگر کیفیت فنی این دیدار رو بتونیم در بازی با کره در اولسان هم حفظ کنیم می تونیم از پس کره هم بر بیایم .

بازیکنان هم امروز به جز یکی دو بازیکن که نقش به نسبت خنثی ای داشتند همه خوب کار کردند .
اندو با جنگندگی عالی به خصوص در نیمه اول فاز اول حملات رو از نیمه زمین شکل می داد .
پاسهای خوب جباری و هماهنگی مناسب با گوچی .
تعصب و موقعیت سنجی قوچان نژاد .
هنر فوتبال ناب ایرانی خلعتبری .
بازی عالی خسرو حیدری و به قول خیابانی این پاسور تیم ملی.فقط خسرو باید کمی شجاع تر بازی کنه.خیلی وقتها می تونه خودش به سمت دروازه شوت کنه

و نکونام که امروز جدای از دو گل ارزشمندش به خوبی در مواقع حمله به محوطه جریمه اضافه می شد .
بوسیدن بازوبند تیم ملی هم فکر نمی کنم حرکت بدی بوده باشه که دوستان جبهه گیری کردند . اول اینکه نکو نزد ابی ها انچنان بازیکن متعصبی هم هنوز شناخته نمیشه و اینکه اگر اشتباه نکنم زمان علی دایی هم بازوبند تیم ملی که به دستان علی دایی بسته می شد ابی بود! پس توطئه و اینها هم بعید در کار بوده باشه !: دی

فکر کنم باز هم کمی تعصبات رنگی رو داریم در تیم ملیمون دخالت می دیم !

خط دفاع و رحمان هم ، ا لحاظ دفاعی که محکی نخوردند ولی در شکل گیری حملات نسبتا خوب بودند .
رحمان احمدی دروازه بانیه که نیاز به روحیه بالا داره . با این دو کلین شیت روحیه خوبی گرفته و قطعا خودش رو در این موفقیت ها سهیم می دونه .
در بازی با کره هم فکر می کنم می تونیم بهش امیدوار باشیم .

اینجور که در خبرها هم داشتیم اگر اشکان به عنوان سوپرایز برای بازی با کره اماده بشه که خیلی خوب میشه .

امیدوارم تیم فکر بردن کره رو هم در ذهن داشته باشه .
سخته ولی امکانش هست . برای پیروزی بازی کردن حتی اگر پیروز نشیم شانس مساویمون بالاتر می ره .

تماشاگران هم خیلی خوب در جریان بازی حمایت کردند اما تراکم جمعیت نشون داد هنوز ورزشگاه خیلی جا داشت تا پر بشه که فکر می کنم دلیل عدم استقبال 100 درصدی رو هم میشه حدس زد!

M E S S I
دقت کردین اگه ایران با کره مساوی ۳-۳ کنه و ازبکستان ۴-۰ قطر رو ببره همه چیه ایران و ازبکستان شبیه هم میشه؟؟:n02: اونوقت کدوم تیم میشه دوم؟معیار برتری چی میشه؟:n02: مسابقه ی رفت و برگشت میزارن یا ؟!

Gregar
11-06-2013, 22:47
یه نکته . جدیدا دو تا خط ابی و قرمز بالای همین تاپیک هست که قرمزه داره به ابیه نزدیک میشه . قبلا خیلی ازش عقب بود حالا داره نزدیک میشه بهش . ملت دارن امیدوار میشن .

Gilopa
11-06-2013, 22:52
حرف اخر ..
واقعا خیلی وقت بود حس ایران دوستیمون کم شده بود .. با تمام مشکلاتی که تو زمینه ورزش داریم امشب خیلی خوب بود و از تماشاگران ممنونم که گل کاشتند ..
شبتون بخیر.:n16:

wooooow
11-06-2013, 22:54
دقت کردین اگه ایران با کره مساوی ۳-۳ کنه و ازبکستان ۴-۰ قطر رو ببره همه چیه ایران و ازبکستان شبیه هم میشه؟؟:n02: اونوقت کدوم تیم میشه دوم؟معیار برتری چی میشه؟:n02: مسابقه ی رفت و برگشت میزارن یا ؟!

نه اونوقت سنگ کاغذ قیچی میکنن :n02:

آخه برادر من ایران - کره بازی 3 - 3 بشه ؟؟؟؟:n02:

من اصلا به ذهنم خطور نمیکنه تو اون بازی بیشتر از 3 گل از خط دروازه ها عبور کنه :n02:

bache pooldar
11-06-2013, 22:54
"چوی کانگ هی" مربی تیم فوتبال کره جنوبی گفت که می خواهد امیدهای ایران برای راهیابی به جام جهانی را از بین برد.
وی با بیان اینکه به دنبال گرفتن انتقام شکست از ایران است اظهار داشت: با من در ایران خیلی بد رفتار شد.

وی اضافه کرد: رفتاری که از آنها از خود نشان دادند خوب نبود. انها اصلا مهمان نواز نبودند.

مربی تیم ملی فوتبال کره جنونی افزود: جدا از اینکه چه کسی به جام جهانی راه پیدا می کند، من فقط دوست دادرم ایران را به هر قیمتی شکست دهم.

وی در ادامه گفت: صادقانه بگویم، من از ایران بیشتر از ازبکستان متفرم و امیدوارم که ازبکستان به جام جهانی راه پیدا کند.

منیع: انتخاب

(چه غلطا ! حالا که اینطور شد باید لولشون کنیم )

Pejvak61
11-06-2013, 22:58
"چوی کانگ هی" مربی تیم فوتبال کره جنوبی گفت که می خواهد امیدهای ایران برای راهیابی به جام جهانی را از بین برد.
وی با بیان اینکه به دنبال گرفتن انتقام شکست از ایران است اظهار داشت: با من در ایران خیلی بد رفتار شد.

وی اضافه کرد: رفتاری که از آنها از خود نشان دادند خوب نبود. انها اصلا مهمان نواز نبودند.

مربی تیم ملی فوتبال کره جنونی افزود: جدا از اینکه چه کسی به جام جهانی راه پیدا می کند، من فقط دوست دادرم ایران را به هر قیمتی شکست دهم.

وی در ادامه گفت: صادقانه بگویم، من از ایران بیشتر از ازبکستان متفرم و امیدوارم که ازبکستان به جام جهانی راه پیدا کند.

واقعاً که نشون دادی مستحق فحش +18 هستی. برای حالگیری هم که شده نمیذاریم هیچ غلطی بکنید. حالا که اینطور شد بهتون رحم نمیکنیم و اشکتونو تو کره در میاریم.

Kianoosh
11-06-2013, 22:59

میزان که خب رای ملت است !!!:n09:

مطمئن نیستم: نتایج هر دو تیم رو با بهترین تیم گروه مقایسه میکنن(بهترین میتونه از خودشون بالاتر باشه یا پایینتر) حالا اینجا نتایج دو تیم مقابل کره هست شاید FIFA/AFC قوانین و معیارهای دیگه ای داشته باشن اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن ...

این مصاحبه منبع خارجی معتبر هم داره یا ساخته ذهن بیماره؟:دی چون لحن صحبت و کلمات کمی عجیبه و خارج از رفتار حرفه ای که معمولا شرق آسیایی ها دارن!حریف سنتی بودن ایران و کره جنوبی قابل کتمان نیست ولی تندترین مصاحبه رو از طرف کره ای اگه اشتباه نکنم زمان قطبی بود که گفت ایران کی میخواد واقعا حرفه ای بشه و پیشرفت کنه و از سطح آسیا بالاتر بیاد و ...

Gregar
11-06-2013, 22:59
نه اونوقت سنگ کاغذ قیچی میکنن :n02:

آخه برادر من ایران - کره بازی 3 - 3 بشه ؟؟؟؟:n02:

من اصلا به ذهنم خطور نمیکنه تو اون بازی بیشتر از 3 گل از خط دروازه ها عبور کنه :n02:

چرا برعکس من فکر میکنم همچین اتفاقی بیفته . البته نه دقیقا ولی به نظرم گل زیاد رد و بدل بشه . کره و ایران همیشه بازیهای نسبتا پر گلی رو داشتن . البته به غیر از چند سال اخیر . نمونه اش اون بازی 4-3 توی جام ملتها .

کلا دو تیم اون روز هر دو به قصد برد میان . مخصوصا ایران که خطر ازبکستان بیشتر تهدیدش میکنه . اما هر دو به مساوی هم راضین . کافیه یک تیم گل بزنه که مطمئنن میزنه با توجه به دفاع غیر مطمئن دو تیم . تیم دیگه به شدت حملاتش رو زیاد میکنه چون چیزی واسه از دست رفتن نداره . چون سومی همه تیمها مسلم شده .
به همین ترتیب احتمال میدم چون ایران و کره نسبتا خط حمله های قوی دارن و رو به جلو بازی میکنن (بر خلاف عربها) بازی پر گل باشه که اگه مساوی هم بشه بازم خوبه واسه ایران .

Pejvak61
11-06-2013, 23:00
خلعتبری: این پیروزی نتیجه زحماتمان بود/ اسم لیگ امارات تغییر نکند به عجمان نمی روم
ورزش > فوتبال ملی - مهاجم تیم ملی می گوید پیروزی مقابل لبنان نتیجه تلاش های شبانه روزی اعضای تیم بوده است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدرضا خلعتبری ستاره تاثیرگذار تیم ملی کشورمان پس از پیروزی پرگل مقابل لبنان در جمع خبرنگاران گفت: «ما با تلاش های شبانه روزی به این پیروزی رسیدیم. پیروزی بسیار ارزشمندی بود و خدا را شکر توانستیم تفاضل گل مان را هم بهبود ببخشیم.»

او در ادامه گفت: «همین جا از رسانه‌ها و مردم تشکر کنم که در این مدت در کنار تیم ملی بودند.»

مهاجم تیم فوتبال سپاهان در مورد توافق با باشگاه عجمان امارات گفت: «من چند روز پس از فینال جام حذفی مقابل پرسپولیس با عجمان به توافق رسیدم با این حال اگر آنها اسم لیگ خود را تغییر ندهند در امارات بازی نخواهم کرد حتی اگر یک سال هم بدون تیم بمانم برایم اهمیتی ندارد.»

منبع : خبرآنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به این میگن غیرت

banii
11-06-2013, 23:02

غلط زیادی خورده :n22:

clau
11-06-2013, 23:10
خوب زیاد نمیشه به سرمربی کره خرده گرفت منم اگه جاش بودم تو تاریخ بازیهای رو در روی دو تیم باخت تحقیر امیز 2-6 که بعد خوردن گل سرمربیشون داشت گریه میکرد و یکی از اماده ترین تیمهای کره که داشت خودش برای قهرمانی تو ملت های اسیا اماده میکرد 3-4به ایران میباخت و حذف میشد این چنین اراجیفی به هم میبافتم خدا کنه شرایط طوری رقم بخوره تو خاک کره جشن صعود به جام جهانی بگیریم خیلی میچسپه:n02:

Ahmad
11-06-2013, 23:12
نمیدونم چطور از لبنان باختیم تو بازی رفت
اما هر چی هست هنوز هیچ چیز مشخص نیست
و بدتر اینکه فکر کنم بازیها همزمان نباشه که در این‌صورت بازی کره-ایران رودتر برگزار میشه و فقط امیدوارم به گونه‌ای نشه که مجبور بشیم با اضطراب بازی دیگه رو دنبال کنیم

می‌ترسم آخرش بشه ژاپن اولین تیم صعود کننده به جام جهانی و ایران آخرین تیمی که به جام جهانی صعود کرد یا می‌توسنت صعود کنه

Gregar
11-06-2013, 23:16
ولی ای کاش . واقعا ای کاش که فقط توی بازی با لبنان که 1-0 باختیم یا با ازبکستان که تو خونه خودمون 1-0 باختیم فقط یک امتیاز میگرفتیم . فقط یکی . اون وقت الان باید توی ازادی جشن صعود میگرفتیم .

Pejvak61
11-06-2013, 23:16
خوشبختانه بازی همزمانه دوست عزیز.

bache pooldar
11-06-2013, 23:17
این مصاحبه منبع خارجی معتبر هم داره یا ساخته ذهن بیماره؟ چون لحن صحبت و کلمات کمی عجیبه و خارج از رفتار حرفه ای که معمولا شرق آسیایی ها دارن!

Pejvak61
11-06-2013, 23:19

قیافش بیشتر شبیه یک بیمار روانیه!

Alinho
11-06-2013, 23:33
ویدیو خلاصه بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 23:34
آقا چرا پست من درباره اعتراض به ایران پاک شد ولی اینایی فحش به مربی کره ای میدن پستشون مونده؟؟

سلام . دوست من شما قصد جلب توجه دارید؟ ی نگاه به عنوان تاپیک بندازید اینجا تاپیکه ایران و اصولا ایرانی ها طرفدار ایران هستند این ی حس ناسیونالیستی هستش حالا اگه شما تمایل دارید ضد ایران صحبت کنید میتونید برای خودتون تاپیک بزنید ولی اینکه تو ی جایی ک همه طرفدار یک تیم خاص هستند بیایید نظر مخالف بدید و باعث ناراحتی اعضا بشید ب نظرم زیاد جالب نباشه

شاهزاده خانوم
11-06-2013, 23:38
این کثافت با خودش چی فکر کرده . نونتون رو ندادیم توی ایران یا آبتون رو ؟ دهنتون رو صاف میکنیم تو کره .

دیدین حالا به همین علت میگم بازی پر گل میشه . دو تا تیم رقیب بدی واسه همدیگه ان . بعد هم یکی نیست بگه شما که الان نسبتا صعود کردی . مشکلت چیه دقیقا ؟ یه مساوی بده به ما خیرشو ببینی .

خوب این نظر شماست دیگه ولی نظر اونا چیز دیگه ای هستش مطمین باشید اونا تمام سعیشون رو میکنند ک ایران و ببرند رقیب سنتیه شوخی نیست حتی اگه خود ما هم تو شرایط اونا بودیم به اونا تو خونه خودمون بین تماشاگرامون مساوی نمیدادیم

قیافش بیشتر شبیه یک بیمار روانیه!

یاد اهنگ رستاک افتادم.. چه جذابی چه گیرایی : ))

S0R3N4
11-06-2013, 23:43
هیجان بر شما غلبه کرده کمی بگذره منطقی تر بحث کنیم

نه اتفاقا اونطور که سر بازی با قطر هیجان داشتم؛این بازی اصلا هیجانی در کار نبود!(فقط میمونه بحث بازی با اعراب؛که برد جلوی هر قوم عربی زبان(از لبنان گرفته تا خود عربستان) برام شیرینه!!! :n07::n07::n07:

من قبل از بازی با قطر و در شرایطی که خیلی ها نا امید بودن از صعود تیم ملی به جام جهانی و راه به راه از کیروش انتقاد میکردن؛شدیدا از ایشون حمایت کردم در پست هام؛و به نظرم رفتن کیروش مساوی با فاجعه ای دیگه در فوتبال ما (روی کار اومدن دایی و امثال اون...)

من به شخصه؛مثل همه ی دوستان؛فارغ از مسئله ی رنگ تیم؛علی دایی رو اسطوره میدونم در فوتبال ایران!
ولی باید قبول کنیم؛یکی از فاجعه بار ترین تیم های ملی ما زمان هدایت ایشون بود؛و کلا نیمکت تیم ملی؛لقمه ی خیلی گنده تر از دهن ایشون و امثال ایشونه(نام نمیبرم تا به جنجال نکشه تاپیک)

یکی از دلایل صعود نسبتا قاطعانه ی ما در 2006 ؛ به نظرم حضور مستمر برانکو روی نیمکت بود!!
اگه اشتباه نکنم 4 سال سرمربی و یه مدتی هم دستیار سرمربی سابق تیم ملی بود!!

به نظرم؛حتی اگه 1% هم به جام جهانی صعود نکنیم!امثال کیروش رو باید نگه داریم در تیم؛نه اینکه با یه باخت به اون شکل (کاملا از روی قصد و غرض) ازش انتقاد کنیم!!!
حداقل کاری که در تیم ملی کرده؛از بین بردن بازیکن سالاری بوده!! (حتما ترکیب برانکو رو همه ی ما یادمونه!حتی یک نفر در مدتی که ایشون رو کار بودن؛از تیم ملی کم یا اضافه نشد!و به نظرم اصلا به شایستگی بازیکن ها توجه نمیشد و لابی یه سری از دوستان بود که تعیین کننده بود!)

من شدیدا به رحمتی علاقه دارم بدون شک به نظرم بهترین دروازبان آسیا و جزو بهترین دروازبان تاریخ ایرانه! ولی خودم از کسایی هستم که (با اینکه استقلالی هستم) از کنار گذاشتن رحمتی توسط کیروش حمایت کردم در صحبت های دوستانه!(حتی با دوستان فوتبالیست داشتم)! (البته با کش دادن این قضیه از سوی کیروش اصلا موافق نیستم در حال حاضر) !

خلاصه امیدوارم تیم ملی؛با وجود همه ی این حرفا به جام جهانی صعود کنه!و حسرتی که یه سری از دوستان باعث و بانیش بودن تو 2010 آفریقای جنوبی؛این دوره؛به دل ما نمونه!!

ولی باز هم من از اینکه شانس صعودمون شدیدا به قطر گره خورده؛میترسم!!!

پ.ن:

در مورد آنگولا حق با شما بود!
اشتباه از من بود!گل سهراب رو یادم رفته بود!

30vil
11-06-2013, 23:47
خوب زیاد نمیشه به سرمربی کره خرده گرفت منم اگه جاش بودم تو تاریخ بازیهای رو در روی دو تیم باخت تحقیر امیز 2-6 که بعد خوردن گل سرمربیشون داشت گریه میکرد و یکی از اماده ترین تیمهای کره که داشت خودش برای قهرمانی تو ملت های اسیا اماده میکرد 3-4به ایران میباخت و حذف میشد این چنین اراجیفی به هم میبافتم خدا کنه شرایط طوری رقم بخوره تو خاک کره جشن صعود به جام جهانی بگیریم خیلی میچسپه:n02:

اگر به دلیل این شکست ها مربی کره این حرفها را گفته باشه ، مربی های ایرانی که باید بدتر از این حرفها میزدند چون ما هم کم از کره شکست نخوردیم و جام از دست ندادیم:n02:

Morteza4SN
11-06-2013, 23:48
سلام
بعد از دو برد خوب باید حسرت نتایج قبل رو بخوریم
انگار هیچ وقت صعود ایران با خیال راحت مزه نداره!
همچنان که امیدمون برای صعود بالاست،
با بردن لبنان طوری خوشحالی می‌کنیم که کره‌ای‌ها بعد از بردن حساس ازبک اینطور نیستند
به هر حال چیزی که همیشه برای ما دغدغه است خیلی وقته برای کره به عادت تبدیل شده

نمیدونم چطور از لبنان باختیم تو بازی رفت
اما هر چی هست هنوز هیچ چیز مشخص نیست
و بدتر اینکه فکر کنم بازیها همزمان نباشه که در این‌صورت بازی کره-ایران رودتر برگزار میشه و فقط امیدوارم به گونه‌ای نشه که مجبور بشیم با اضطراب بازی دیگه رو دنبال کنیم

می‌ترسم آخرش بشه ژاپن اولین تیم صعود کننده به جام جهانی و ایران آخرین تیمی که به جام جهانی صعود کرد یا می‌توسنت صعود کنه
بازی‌های روز آخر همونطور که دوستمون اشاره کرد به صورت همزمان برگزار میشه
اما جالبه یادآوری بشه که از اول به صورت همزمان برنامه‌ریزی نشده بود
که با درخواست فدراسیون فوتبال ایران بر انجام همزمان موافقت شد
تجربه‌ای که از عدم برگزاری همزمان روز آخر در دوره قبل بدست آوردیم و البته اینکه همیشه دقیقه نودی هستیم!

آقا چرا پست من درباره اعتراض به ایران پاک شد ولی اینایی فحش به مربی کره ای میدن پستشون مونده؟؟
دوست عزیز
با توجه به روند و نوع یکسان پست‌های شما فکر می‌کنم تیم مدیریت برای حذف دسترسی شما (حداقل) اقدام کنه
البته اینو جهت اطلاع شما گفتم نه توصیه به مدیریت اینجا

Kianoosh
11-06-2013, 23:49
خب پس مصاحبه واقعی و جدا توهین آمیز بوده :n23: باید حتما منعکس بشه به بازیکنان که با روحیه دوچندان و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان :دی و جشن صعود تو کره با یه برد چقدر دلچسب میشه ...:n16:

دژاگه سورپرایز تیم ملی در اولسان

سرمربي تيم ملي از فدراسيون و اشكان دژاگه خواسته كه موضوع را مسكوت نگه دارند تا از اين بازيكن به عنوان سورپرايز در اولسان كره جنوبي رونمايي كند
سایت گل - وقتي سايت ترانسفر ماركت انگليس در گزارشي به وضعيت اشكان دژاگه در تيم فولام پرداخت و اعلام كرد كه آسيب‌ديدگي اين بازيكن 3.5ميليون يورويي آ‌خر ماه مه (10 خردادماه) به پايان مي‌رسيد، هيچ كس در ايران فكرش را نكرد كه آيا اشكان به تيم ملي و بازي‌هاي حساسش مي‌رسد يا نه؟!
حالا كه 11 روز هم از تاريخ مورد نظر گذشته است، رسانه‌هاي داخلي از پايان مصدوميت اين بازيكن خبر مي‌دهند و حتي سايت‌هاي خبري به نقل از صفحه او در يكي از شبكه‌هاي اجتماعي نوشتند: «آماده بازگشت به ميادين هستم.» اين موضوع در روزهاي حساس تيم ملي در مقدماتي جام جهاني برجسته نشده و همه چيز تحت‌الشعاع بازي با قطر و لبنان قرار گرفته است.

به گزارش گل به نقل از ایران ورزشی در حالي كه همه نگاه‌ها به بازي امروز تيم ملي مقابل لبنان است، برخي منابع نزديك به كادر فني تيم ملي، صحبت‌هايي درباره دعوت شدن او به اردوي تيم ملي را مطرح مي‌كنند. ظاهرا اشكان طبق برنامه كادر فني تيم ملي در حال آماده شدن است و احتمالا با تشخيص كارلوس كروش، از اروپا راهي كره جنوبي مي‌شود تا در آخرين بازي مرحله مقدماتي در جمع ملي‌پوشان قرار بگيرد.

گفته مي‌شود كه سرمربي تيم ملي از فدراسيون و اشكان دژاگه خواسته كه موضوع را مسكوت نگه دارند تا از اين بازيكن به عنوان سورپرايز در اولسان كره جنوبي رونمايي كند و كره‌اي‌ها در جريان بازي كردن اين بازيكن قرار نگيرند. در اينكه اشكان دژاگه دوران نقاهت خود را پشت سر گذاشته و 10 روز از پايان مصدوميت او گذشته ترديدي وجود ندارد. حتي مي‌توان حدس زد كه او پس از تاييد پزشكان، تمرين‌هاي خود را هم آغاز كرده ولي به خاطر آسيب‌ديدگي شديدي كه داشته، به بازي قطر و لبنان نمي‌رسيده چون به لحاظ بدني و آمادگي جسماني مدتي به دور از تمرين‌ها بوده است. حالا اينكه تصور كنيم او 28خرداد – يعني 18 روز پس از پايان مصدوميت – در كره جنوبي براي تيم ملي به ميدان برود دور از ذهن نيست.

اشكان دژاگه پس از جراحي پايش در مصاحبه‌هايي كه انجام داد، به صراحت اعلام كرد كه اي كاش مي‌توانست در تركيب تيم ملي حضور داشته باشد و در راه جام جهاني به تيم ملي كمك كند. به هرحال او از آلمان به ايران آمده و بزرگترين هدفش بازي در جام جهاني 2014 برزيل است. به همين دليل او با تلاش و كوشش بيشتر مي‌خواهد تا خودش را به آخرين و حساس‌ترين مسابقه تيم ملي كه در اولسان كره جنوبي برگزار مي‌شود برساند.

اينكه او پيغام فرستاده كه آماده بازگشت به ميادين است، يعني مي‌خواهد تيم ملي را در مقدماتي جام جهاني همراهي كند چراكه ليگ‌هاي اروپايي تعطيل است و باشگاه فولام تعطيلات بين فصل را مي گذراند. با اين معادلات، اعلام آمادگي او براي بازگشت به ميادين شايد «كد» اشكان دژاگه به تيم ملي است.
دژاگه چند ماه پيش، در پيروزي 2-3 فولام مقابل كوئيزپارك رنجرز در برخورد با تابلوهاي تبليغاتي كنار زمين دچار آسيب‌ديدگي شد و ليگامنت قوزك پايش را به تيغ جراحان سپرد.

نه اتفاقا اونطور که سر بازی با قطر هیجان داشتم؛این بازی اصلا هیجانی در کار نبود!(فقط میمونه بحث بازی با اعراب؛که برد جلوی هر قوم عربی زبان(از لبنان گرفته تا خود عربستان) برام شیرینه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من قبل از بازی با قطر و در شرایطی که خیلی ها نا امید بودن از صعود تیم ملی به جام جهانی و راه به راه از کیروش انتقاد میکردن؛شدیدا از ایشون حمایت کردم در پست هام؛و به نظرم رفتن کیروش مساوی با فاجعه ای دیگه در فوتبال ما (روی کار اومدن دایی و امثال اون...)

من به شخصه؛مثل همه ی دوستان؛فارغ از مسئله ی رنگ تیم؛علی دایی رو اسطوره میدونم در فوتبال ایران!
ولی باید قبول کنیم؛یکی از فاجعه بار ترین تیم های ملی ما زمان هدایت ایشون بود؛و کلا نیمکت تیم ملی؛لقمه ی خیلی گنده تر از دهن ایشون و امثال ایشونه(نام نمیبرم تا به جنجال نکشه تاپیک)

یکی از دلایل صعود نسبتا قاطعانه ی ما در 2006 ؛ به نظرم حضور مستمر برانکو روی نیمکت بود!!

به نظرم؛حتی اگه 1% هم به جام جهانی صعود نکنیم!امثال کیروش رو باید نگه داریم در تیم؛نه اینکه با یه باخت به اون شکل (کاملا از روی قصد و غرض) ازش انتقاد کنیم!!!
حداقل کاری که در تیم ملی کرده؛از بین بردن بازیکن سالاری بوده!! (حتما ترکیب برانکو رو همه ی ما یادمونه!حتی یک نفر در مدتی که ایشون رو کار بودن؛از تیم ملی کم یا اضافه نشد!و به نظرم اصلا به شایستگی بازیکن ها توجه نمیشد و لابی یه سری از دوستان بود که تعیین کننده بود!)

من شدیدا به رحمتی علاقه دارم بدون شک به نظرم بهترین دروازبان آسیا و جزو بهترین دروازبان تاریخ ایرانه! ولی خودم از کسایی هستم که (با اینکه استقلالی هستم) از کنار گذاشتن رحمتی توسط کیروش حمایت کردم در صحبت های دوستانه!(حتی با دوستان فوتبالیست داشتم)! (البته با کش دادن این قضیه از سوی کیروش اصلا موافق نیستم در حال حاضر) !

خلاصه امیدوارم تیم ملی؛با وجود همه ی این حرفا به جام جهانی صعود کنه!و حسرتی که یه سری از دوستان باعث و بانیش بودن تو
2012 آفریقای جنوبی
؛این دوره؛به دل ما نمونه!!

پ.ن:

من هم بیشتر هیجان ناشی از برد منظورم بود کمی تاریخها و نتایج و وقایع ممکنه اشتباه بشن وقتی آدم تحت فشار روانی و استرس یا خوشحالی شدید و هیجان باشه!:دی کاملا موافقم هیچ بحثی نیست جز مواردی که یادآوری کردم قبلا ...
تمام مربیها در دوره خودشون نقاط قوت و ضعفی داشتن کارنامه و نتایج هر مربی/فدراسیون هم مشخصه برای بالا بردن یکی نیاز نیست دیگری رو کوچک کنیم و همه دستاوردها رو زیر سوال ببریم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن: مساله رحمتی هم امیدوارم به بهترین شکل حل بشه ....

S0R3N4
11-06-2013, 23:50
خب میریم که داشته باشیم نکات زیبایی از بهترین گزارشگر خاور میانه جواد جان :

علی کریمی رو میبینیم که اومده تا تصویرش رو توی دوربین بیینیم!!!

این مربی سرشناس تونست از کره تو بیروت 4 امتیاز بگیره

الان همه در رستوران ها فروشگاه ها هتل ها کافی شاپ ها منتظرن ایران گل بزنه

بله تحلیل های کارشناسی خداداد عزیزی رو "می‌بیـنیـم" !!

این کیروش با چه شور و هیجانی تیمو به جلو فرا می خونه. انگار اونم میدونه که ما به تفاضل گل نیاز داریم" (مثلا یارو سر مربی ماست!! :n02: )

لبنانی‌ها باید خیلی خوشحال باشند که با یه گل به رختکن میرن. حالا یه سانتر بی‌هدف و توی دروازه! [جواد خیابانی-خداییش خیلی چشم شوره!!باید بذارنش بازی کره رو LIVE گزارش کنه و اگه کره از ما جلو افتاد یه کمی چشم بزنه تیم حریف رو تا بازی رو ببریم!!! :n02: ]

Gregar
11-06-2013, 23:53
نه اتفاقا اونطور که سر بازی با قطر هیجان داشتم؛این بازی اصلا هیجانی در کار نبود!(فقط میمونه بحث بازی با اعراب؛که برد جلوی هر قوم عربی زبان(از لبنان گرفته تا خود عربستان) برام شیرینه!!! :n07::n07::n07:

خلاصه امیدوارم تیم ملی؛با وجود همه ی این حرفا به جام جهانی صعود کنه!و حسرتی که یه سری از دوستان باعث و بانیش بودن تو 2012 آفریقای جنوبی؛این دوره؛به دل ما نمونه!!

پ.ن:

البته اینکه میگی بازیکن سالاری داره به نظرم یه کم زیادیه واسه کی روش . نمونه اش همین مسعود شجاعی . واقعا یه دلیل واسم بیارن که چرا مسعود فیکس توی هر بازی داره بازی میکنه . امروزم اگه تعویضش نمیکرد دیگه صدای همه در میومد .
من خودم نسبتا طرف کی روشم (تو پستهای قبلیم گفتم اینو) اما اینکه بخوایم کی روش رو بزنیم تو سر مربی های قبلی اشتباهه . کی روش کار خاصی واسه ایران نکرد که مربیهای قبلی نکرده باشن . اما من اینده بهتری رو میبینم با کی روش . اگه به جام جهانی بریم من حتی از الان واسه اونجا هم خوشبینم .
رحمتی هم در حال حاضر دیگه کارش نمیشه کرد . باید دید همین رحمان احمدی چه میکنه جلوی کره . دیگه وقت ریسک نداریم .

امیدوارم در صورت صعود به جام جهانی یه فکر خوبی واسه پستهایی مثل دروازه بان بکنیم . شاید اگه دنیل داوری بیاد بهتر شه اوضاع .

pcforlife
11-06-2013, 23:54
به کره ای ها باید حق داد... باخت جلو تیم ده نفره...:n09:
خارج از شوخی خودمون رو بزاریم جای اونا... اگه ما تو کره باخته بودیم و الان هم صعودمون قطعی بود، دوست داشتیم انتقام بازی رفت رو بگیریم... بعد من تو فروم انگلیسی زبانی خوندم که کره ای ها هنوز از وقت تلف کردن بازیکنان ما (جریان رحمتی) یا اختصاص زمین دوم و نحوه صدور روادید اومدن به تهران و ... ناراحتند. ضمن اینکه مثل ما نیستند که وقتی تو 2006 صعودمون جلو بحرین قطعی شد رفتیم و به ژاپن باختیم و عین خیالمون نبود... اونا قطعا دوست دارند با برد مرحله صعود به جام جهانی رو تموم کنند. البته این مدل حرف زدن مربی کره قطعا غیر حرفه ای بود و البته شاید تحت فشار خبرنگار های ازبک... لکن :n02: این صحبت ها همه برای اینه که بدونیم کره حریف ساده ای نیست و منتظر نیست ما بیایم ازش مساوی بگیریم و بریم... تیم ملی باید این قدم آخر رو با اقتدار تر از همیشه برداره و گرنه خود بازیکنا، کادر فنی و فدراسیون میدونند تماشاگرا دیگه حوصله داستان های پلی آف رو ندارند!
شب خوش:n12:
یاعلی

clau
11-06-2013, 23:57
اگر به دلیل این شکست ها مربی کره این حرفها را گفته باشه ، مربی های ایرانی که باید بدتر از این حرفها میزدند چون ما هم کم از کره شکست نخوردیم و جام از دست ندادیم:n02:

من کلن بخوایم حساب کنیم توی تیم های آسیایی از تیم کره جنوبی اساسی بدم میاد این حس بدی که بهشون دارم بعد از جام جهانی 2002 که با کمک داور ایتالیا و بعدش هم اون افتضاحی که سر بازی با اسپانیا در آوردن باعث حذف این تیما شدن این حس بدی که بهشون دارم بیشتر شد تنها تیمی هم که بعد از ایران در اسیا از سبک بازیشون خوشم میاد ژاپن هستش به هر جا هم رسیدن حقشون بوده نه مثل کره جنوبی با زد و بند با تیم داوری که نمونه بارزش مسابقات جام جهانی بود که اشاره کردم

خدا رو شکر تا اونجا که یادمه تو تاریخچه بازیهای رو در رو ایران با کره چنین شکستای دردناک 2-6 و 3-4 نداشتیم :n01:
به امید صعود ایران به جام جهانی در خاک کره :n16:

yuseph
11-06-2013, 23:58
بردیا اگه حرف نزنی کسی میگه لال هستی؟
20تا صفحه رو زیر و رو کردم اخر به تو رسید که آتش بیار معرکه شدی!
لامصبا نمیتونید ببینید یه کاپیتان مقتدر آبی رنگ توی تیم داره نقش آفرینی میکنه؟
به جون خودم اگه پرسپولیسیهامیومدن قسمت قرمز پرچم ایران رو میبوسیدن ما حرف نمیدزدیم هرچند که100% منظور دار اینکار رو میکردن.
الان این بند خدا بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران رو بوسید.
فارق از هررنگی که داشت اون بازو بند باید به خاطر تیم و ملی بودن اون با دید مثبت نگاه کنیم.
در ثانی گیرم که ابی ها میخوان فتخارات امروز فوتبال رو به نام خودشون بنویسن.چه اشکالی داره؟
ببینم تا دیروز که هی میگفتین ما تو رده ملی هرچی داریم از صدقه سری قرمزهاست؟ خب امروز ما این رو بگیم.چی میشه؟ها؟
بچه پروها:n22:

تیم 2تا بازی ه که داره خوب بازی میکنه.امیدوارم کی روش به ترکیب مدنظرش رسیده باشه و بتونه کره رو هم متوقف کنه و اون "یه بازی درمیون خوب بودنمون"تموم بشه.
در آخر:
تبریک بابت خیلی چیزها:n02:

S0R3N4
12-06-2013, 00:03
دژاگه سورپرایز تیم ملی در اولسان

کیانوش جان....
تو اولسان؛با توجه به اراجیفی که مربیه اماتور کره در مورد ما گفته؛حقشون هست سورپرایز های خیلی بیشتری داشته باشیم براشون!! :n02:

(سید مهدی رحمتی و علی کریمی و فرهاد مجیدی + اشکان خان دژاگه) :n02::n02::n02:

به کره ای ها باید حق داد... باخت جلو تیم ده نفره..

تازه نامردی سرمربی ما رو هم اخراج کرده بود اون داوره!(انگاری سندرم دان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 586%25D8%25B4%25D8%25A7%25D9%2586%25DA%25AF%25D8%2 5A7%25D9%2586_%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2588%25D9% 2586&ei=a4i3UevhJaS2iwLVooHYDw&usg=AFQjCNFiOkEphZZtcmS3nIxE67O3yVhSEQ&sig2=Iwpv27WW_FRNUbHAEie7AA&bvm=bv.47810305,d.cGE) داشت یارو!چرا اون شکلی بود؟!! :n02: )

البته اینکه میگی بازیکن سالاری داره به نظرم یه کم زیادیه واسه کی روش . نمونه اش همین مسعود شجاعی . واقعا یه دلیل واسم بیارن که چرا مسعود فیکس توی هر بازی داره بازی میکنه . امروزم اگه تعویضش نمیکرد دیگه صدای همه در میومد .
من خودم نسبتا طرف کی روشم (تو پستهای قبلیم گفتم اینو) اما اینکه بخوایم کی روش رو بزنیم تو سر مربی های قبلی اشتباهه . کی روش کار خاصی واسه ایران نکرد که مربیهای قبلی نکرده باشن . اما من اینده بهتری رو میبینم با کی روش . اگه به جام جهانی بریم من حتی از الان واسه اونجا هم خوشبینم .
رحمتی هم در حال حاضر دیگه کارش نمیشه کرد . باید دید همین رحمان احمدی چه میکنه جلوی کره . دیگه وقت ریسک نداریم .

امیدوارم در صورت صعود به جام جهانی یه فکر خوبی واسه پستهایی مثل دروازه بان بکنیم . شاید اگه دنیل داوری بیاد بهتر شه اوضاع .

آره...!!
ما کلا هر دهه شاید بیشتر از یک یا دو دروازبان خوب نداشته باشیم!!(که این جای تامل داره)
همین الان رحمتی؛فاصله ی عجیب و غریبی با دروازبان دوم ما(رحمان احمدی) داره!!

دانیال داوری رو که خود کیروش گذاشت کنار!انگاری زیادی آش دهن سوزی نبوده!!(ولی انصافا خوشگل بودا!!میومد تیم ملی ایران؛کلی طرفدار به تیم ملی اضافه میشد!مثل زمان حضور فریدون زندی!یادته ؟؟!! :n08::n08: )

مسعود شجاعی در هر صورت ؛ در بدترین شرایط بدنی هم که باشه ؛ تجربه ی بازی ملی داشته !
این خودش خیلی ملاکه !!
مثلا ما داشتیم بازیکن های فوق العاده ای (در رده ی باشگاهی) که در تیم ملی ؛ به خاطر جو حاکم و خاص تیم ملی ؛ هیچ کاری ازشون بر نیومده (نظیر رضا عنایتی و ... )
کلا همون اسم مسعود ؛ میتونه ترس در دل حریف بندازه !
ولی تعویض مسعود از سوی کیروش میتونه نشانه ی نارضایتی خود شخص کارلوس کیروش از عملکرد ایشون باشه!

من که به شخه داشتم دیوونه میشدم با بازی مسعود شجاعی!!!

S0R3N4
12-06-2013, 00:06
من هم بیشتر هیجان ناشی از برد منظورم بود کمی تاریخها و نتایج و وقایع ممکنه اشتباه بشن وقتی آدم تحت فشار روانی و استرس یا خوشحالی شدید و هیجان باشه

نا مرد!! به جا اینکه نقل و قول کنیش!خبر میدادی بهم که ادیتش کنم!!خیلی تابلو بود لعنتی!!! :n02::n02::n02::n02::n02::n02:

به خدا به خاطر خستگیه کاره!!نه هیجان بازی!!:n30::n30:
آخه از کی تا حالا بردن لبنان هیجان داره؟!!!!!

30vil
12-06-2013, 00:10
من کلن بخوایم حساب کنیم توی تیم های آسیایی از تیم کره جنوبی اساسی بدم میاد این حس بدی که بهشون دارم بعد از جام جهانی 2002 که با کمک داور ایتالیا
خدا رو شکر تا اونجا که یادمه تو تاریخچه بازیهای رو در رو ایران با کره چنین شکستای دردناک 2-6 و 3-4 نداشتیم :n01:

ما 5-0 تو بازیهای آسیایی به کره باختیم تو جام ملت ها هم باخت 3-0 زیاد داشتیم:n02:

hojjatinho
12-06-2013, 00:12
من که به شخه داشتم دیوونه میشدم با بازی مسعود شجاعی!!!

دکتر جان شما که دستت تو کاره به نظرت چه نوع مصدومیتی می تونه مسعود رو تا یکسال خونه نشین کنه تا ملتی اسوده بشن:دی قوزک پا ، رباط سلیبی و غیر سلیبی ، لگامنت و ...؟!:دی

/

ولی جدای از شوخی من شخصا سبک بازی مسعود رو خیلی دوست دارم . همین جوری که گاها با نگه داشتن توپ و ریتم کند حرکتی و خطاهای بی مورد روی اعصاب تماشاگر خودی می ره ، به همین شکل با اعصاب حریف هم بازی می کنه .
این نوع بازیکنان معمولا از دید مربی بازیکنان دوست داشتنی و محبوبی هستند .
ضمن اینکه تجربه اروپایی مسعود شجاعی ولو اندک و صزف حضور در تمرینات برای کیروش خیلی اهمیت داره .

Gilopa
12-06-2013, 00:13
آقا هی میخوام بخوابم شب بخیر هم گفتم مگه شماها میذارید
انصافا این مربی کره چه به موقع این حرفها رو زده .. البته من تو نت فعلا چیزی پیدا نکردم در این مورد
دمش گرم الان دیگه باید حال این کره رو گرفت..تو که میدونی ایرانیها کشته مرده این کل کل بازیها و احساسات هستند ..الان خودش قبر خودشو کند ... برد کره واجب عینی شده:n02:

Kianoosh
12-06-2013, 00:19
به جون خودم اگه پرسپولیسیهامیومدن قسمت قرمز پرچم ایران رو میبوسیدن ما حرف نمیدزدیم هرچند که100% منظور دار اینکار رو میکردن.
فارق از هررنگی که داشت اون بازو بند باید به خاطر تیم و ملی بودن اون با دید مثبت نگاه کنیم.
در ثانی گیرم که ابی ها میخوان فتخارات امروز فوتبال رو به نام خودشون بنویسن.چه اشکالی داره؟
ببینم تا دیروز که هی میگفتین ما تو رده ملی هرچی داریم از صدقه سری قرمزهاست؟ خب امروز ما این رو بگیم.چی میشه؟ها؟

تیم 2تا بازی ه که داره خوب بازی میکنه.امیدوارم کی روش به ترکیب مدنظرش رسیده باشه و بتونه کره رو هم متوقف کنه و اون "یه بازی درمیون خوب بودنمون"تموم بشه.
در آخر:
تبریک بابت خیلی چیزها:n02:

آخ آخ دیدی چی گفت بهت بردیا؟:دی بیا از خودت دفاع کن :whistle:

نا مرد!! به جا اینکه نقل و قول کنیش!خبر میدادی بهم که ادیتش کنم!!خیلی تابلو بود لعنتی!!! :n02::n02::n02::n02::n02::n02:

به خدا به خاطر خستگیه کاره!!نه هیجان بازی!!:n30::n30:
آخه از کی تا حالا بردن لبنان هیجان داره؟!!!!!

میدونم عزیز :n11: منظوری نداشتم :n16: ولی انصافا این چند روز من یک تنه مقابل تحریف تاریخ ایستادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان کیفیت پستها(حداقل خودم!) داره میاد پایین یکم ... با اعلام ساعت 1:19 بامداد شب بخیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

clau
12-06-2013, 00:22
کامل‌ترین تاریخچه بازی‌های ايران و کره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D9%87)

تیم ایران در مرحله یک چهارم پایانی جام ملت‌های آسیا در سال ۱۹۹۶ با درخشش «علی دایی» با نتیجه پرگل شش بر دو، کره جنوبی را در هم کوبید. علی دایی کاپیتان و سرمربی سابق تیم ملی ایران، بهترین گلزن کشورمان در مقابل کره جنوبی است. دایی در پیروزی تاریخی شش بر دو ایران، موفق به ثمر رساندن چهار گل شد.

به گزارش «تابناک»، نخستین بازی دو تیم در چهارچوب بازی‌های آسیایی ـ توکیو برگزار شد که تیم کشورمان با پنج گل باخت. نام و عکس بازیکنان ایران که در نخستین بازی مقابل کره به میدان رفتند:

ایستاده از راست به چپ: ایرج حاتم، علوی‌نژاد، پرویز دهداری، پرویز کوزه کنانی، مسعود برومند
نشسته از چپ به راست:، جواد بهشتی، علی جعفرزاده، ایرج عرفان، عارف قلی‌زاده، داود ارغوانی و امیر عراقی

سرمربی : حسین صدقیانی

تیمی که کره را شش تایی کرد

جام ملت‌های ۱۹۹۶ ـ مرحله یک چهارم نهایی
بیست و پنجم آذر ۱۳۷۵‌: ایران شش، کره جنوبی دو، ورزشگاه النصر دبی
گل‌ها: علی دایی (۶۶، ۷۷، ۸۲ و ۸۹ - پنالتی)، کریم باقری (۳۱) و خداداد عزیزی (۵۲) برای ایران و کیم دو هون (۱۱) و سین تائه یونگ (۳۴) برای کره جنوبی

بازیکنان تیم ایران: نیما نکیسا، نعیم سعداوی، افشین پیروانی، محمد خاکپور، فرشاد فلاحت‌زاده، علیرضا منصوریان (۸۴ ـ داریوش یزدانی)، مهرداد می‌ناوند، کریم باقری، حمید استیلی، خداداد عزیزی (۸۹ ـ مهدی مهدوی‌کیا) و علی دایی
سرمربی: محمد مایلی‌کهن
از میان بازیکنان حاضر تیم ملی علی کریمی نیز در جام ملت‌های ۲۰۰۴ در پیروزی چهار بر سه کشورمان مقابل کره جنوبی سه گل به ثمر رساند.

در زیر نگاهی به دیدارهای ایران و کره جنوبی خواهیم داشت:

سال ۱۹۵۸: ایران صفر ـ کره جنوبی پنج (بازی‌های آسیایی ـ توکیو)
سال ۱۹۷۰: ایران صفر ـ کره جنوبی یک (بازی‌های آسیایی ـ بانکوک)
سال ۱۹۷۱: ایران صفر ـ کره جنوبی دو (بازی دوستانه ـ سئول)
سال ۱۹۷۱: ایران دو ـ کره جنوبی صفر (بازی دوستانه ـ سئول)
سال ۱۹۷۲: ایران دو ـ کره جنوبی یک (جام ملت‌های آسیا ـ بانکوک)
سال ۱۹۷۴: ایران دو ـ کره جنوبی صفر (بازی‌های آسیایی ـ تهران)
سال ۱۹۷۷: ایران صفر ـ کره جنوبی صفر (مقدماتی جام جهانی ـ بوسان)
سال ۱۹۷۷: ایران دو ـ کره جنوبی دو (مقدماتی جام جهانی ـ تهران)
سال ۱۹۸۲: ایران یک ـ کره جنوبی صفر (بازی‌های آسیایی ـ دهلی نو)
سال ۱۹۸۶: ایران یک ـ کره جنوبی یک (در ضربات پنالتی کره با نتیجه شش بر پنج به برتری دست یافت) (بازی‌های آسیایی ـ سئول)
سال ۱۹۸۸: ایران صفر ـ کره جنوبی سه (جام ملت‌های آسیا – دوحه)
سال ۱۹۹۰: ایران یک ـ کره جنوبی صفر (بازی‌های آسیایی ـ پکن)
سال ۱۹۹۳: ایران صفر ـ کره جنوبی سه (مقدماتی جام جهانی ـ دوحه)
سال ۱۹۹۶: ایران شش ـ کره جنوبی دو (جام ملت‌های آسیا ـ دوبی امارات)
سال ۲۰۰۰: ایران یک ـ کره جنوبی دو (جام ملت‌های آسیا ـ تریپولی)
سال ۲۰۰۱: ایران صفر ـ کره جنوبی یک (بازی دوستانه ـ قاهره)
سال ۲۰۰۴: ایران ۴ ـ کره جنوبی سه (جام ملت‌های آسیا ـ جینان چین)
سال ۲۰۰۵: ایران صفر ـ کره جنوبی دو (بازی دوستانه ـ سئول)
سال ۲۰۰۶: ایران یک ـ کره جنوبی یک (مقدماتی جام ملت‌های آسیا ـ سئول)
سال ۲۰۰۶: ایران دو ـ کره جنوبی صفر (مقدماتی جام ملت‌های آسیا ـ تهران)
سال ۲۰۰۷: ایران صفر ـ کره جنوبی صفر (در ضربات پنالتی کره با نتیجه چهار بر دو، به برتری دست یافت) (جام ملت‌های آسیا ـ کوالالامپور مالزی)
سال ۲۰۰۹: ایران یک ـ کره جنوبی یک (مقدماتی جام جهانی ـ تهران)
سال ۲۰۰۹: کره جنوبی یک ـ ایران یک (مقدماتی جام جهانی ـ سئول)
سال ۲۰۱۰: کره جنوبی صفر ـ ایران یک (بازی دوستانه ـ سئول)
سال ۲۰۱۱: ایران ۰ ـ کره جنوبی یک (جام ملت‌های آسیا ـ دوحه قطر)

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن:اخه اون تیمی که سال 1958 به کره 0-5 باخت اصلن میشه اسم تیم روش گذاشت:n01:

MORINIO
12-06-2013, 00:26
شجاعی به نظر من بازی با قطر خیلی خوب بود ولی امشب یه چیزی در حد فاجعه :| هر حرکتش رو مخ بود عین بازی با کره

کلآ این بشر اگه روز بدش باشه کاملآ قابلیت به خاک سیاه نشوندن تیم رو داره !:n15:

نتیجه امشب هم خوب بود ولی عالی نبود .. اگه یکی یا دو تا دیگه هم میزدیم دیگه نگرانی از بابت نتیجه ازبکستان قطر نداشتیم .. ولی خب در حالت نرمال ازبکستان به سختی بتونه قطر رو ببره البته قطری که با تمام قوا بیاد جلوشون !

بازی با کره هم باید ببینیم چی میشه !! خداوکیلی اصلآ حوصله پلی آف و دردسراش نیست امیدوارم بچه ها کاملآ واقف به این موضوع باشن و بازی با کره نمایشی بهتر از دو بازی قبلشون ارائه بدن

کره تیم خوبیه ولی نه خیلی خوب که نشه بردش !

یه هفته پر اضطراب در پیش است . . . :n17:

30vil
12-06-2013, 00:30
کامل‌ترین تاریخچه بازی‌های ايران و کره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D9%87)

پ.ن:اخه اون تیمی که سال 1958 به کره 0-5 باخت اصلن میشه اسم تیم روش گذاشت:n01:

من نمیخوام بحث را ادامه بدم اصلا مربی کره بی جا کرده این حرفها را زده اما...

پدر فوتبال ایران حسین افندی ( امیر حسین صدقیانی ) سال 1337 سرمربی تیم ملی ایران بود که همون سال 1958 میشه:n02:

Kurosh
12-06-2013, 00:33
تبریک میگم، زیاد ... !
خوب بازی کردیم، موقعیت های زیادی خلق کردیم و ضربه های آخر هم نسبتاً خوب بود، بد شانس بودیم یه کم (البته در مورد شجاعی صدق نمی کنه :دی بیشتر منظور رضا گوچی و خلعتبریه ...)

جو ورزشگاه خیلی خوب بود ... خداییش خوب تشویق کردیم تیمو :دی

اول نشستیم جایگاه 31، بعد اومدن بلندمون کردن گفتن مهمون داریم ! گفتم چه وقت مهمون بود حالا ؟! دو دقیقه اومدیم خودتونو ببینیم :دی

خلاصه اومدیم 30 نشستیم؛ بعد دیدیم 30-20 تا لبنانی رو آوردن نشوندن اونجا ... !

از همون لحظه ورود اینا فحشا این ور شروع شد و تا آخرین لحظه ادامه داشت :دی

اولش پلیس فکر نمی کرد اتفاق خاصی بیفته ؛ بعد دیدن اینا رو همین جوری ول کنن، ایرانیا می زنن لهشون می کنن :دی

یگان ویژه رو خبر کردن، 80-90 تا مأمور اومدن دور اینا رو گرفتن که یه وقت حمله ای چیزی نشه بهشون :دی

با این حال ملت یه یارو لبنانیه که در حد آرنولد هیکل داشت رو گیر آورده بودن، اون قدر بهش بد و بیراه گفتن که یارو کم آورد، آخر بازی گفت غلط کردم، پرچم ایرانو گرفت از یکی، برد بالا تکون داد :-))))

در کل ملت بیشتر مشغول عقده گشایی بودن تا دیدن بازی ... : دی

=============

در مورد اون مصاحبه مربی کره هم، به نظر من این خیلی اتفاق خوبیه واسه ایران ! کلی به انگیزه های بازیکنا اضافه می کنه اتفاقاً ...

بعداً نوشت: پست میلاد نبود هنوز اون موقع :دی

امیدوارم هفته آینده بتونیم با یه بازی خوب کره رو تو سئول شکست بدیم ...
آخ که چه لذتی داره ... :40:

3D-Max
12-06-2013, 01:42
تبریک بابت برد امیدوارم هفته بعدم صعودمونو جشن بگیریم:n12:
با کمال احترام یه حرفی دارم با پرسپولیسایی که حرکت نکونام ناراحتشون کرد
میشه بگید دلیل اینکه حرکت نکونام زشت بوده چیه؟
اولا بازوبند کاپیتان ایران بوده
دوما اصلا بخاطر استقلال این کار کرده مشکلش چیه؟
تیم باشگاهیشه خوب دوستش داره این چه ایرادی داره؟
خدایی نکرده بد و بیراه گفته؟؟؟
این همون نکونامیه که عکس مهدی کیارو تو جشن قهرمانی استقلال رو لباسش داشت
حالا باید استقلالیا روز قهرمانی عصبی میشدن میگفتن این چه حرکتیه؟؟؟
تازه اونجا بازی باشگاهی بود و نکونام عکس اسطوره تیم رقیب داشت
اینجا که بازی ملی بود و تکونام رنگ باشگاشو بوسید
من هرچقدر فکر میکنم نمیدونم مشکل این کارش چی بوده؟:n13:
یا ساموئل روز قهرمانی استقلال پرچم کشورشو آورده بود باید همه فحشش میدادن؟؟؟
بخدا دلیل این حرفارو نمیفهمم خودمون با خودمون مشکل داریم...

aryna
12-06-2013, 01:53
مصاحبه مربی کره یک جنگ روانی و رسانه یی قبل از بازی چیزی بیش نیست همین وبس:دی

Ezel
12-06-2013, 02:57
دوستان گرامی :

لطفا بحثهای " رنگی " رو وارد تاپیک تیم ملی نکنید ؛ در این تاپیک لطفا در مورد یک رنگ صحبت بشه اون هم رنگ سفید باشه :n01:

تبریک بابت پیروزی تیم ملی و ممنون بابت توجه و همکاری و همراهی دوستان

king of the kings
12-06-2013, 06:40
نکونام:خدا را شکر دل مردم را شاد کرديم

به گزارش افکارنیوز، جواد نکونام بعد از پيروزي 4 بر صفر تيم ملي برابر لبنان و دو گلي که به ثمر رساند، در جمع خبرنگاران گفت:‌ خدا را شکر دل مردم را شاد کرديم. هفته آينده بازي سختي برابر کره داريم و مثل چهار سال قبل سرنوشت صعود به بازي آخر کشيده شده و باز هم بايد صعودمان را از کره‌جنوبي بگيريم. اميدوارم با دعاي خير مردم نتيجه ايده‌آلي کسب کنيم.

کاپيتان تيم ملي همچنين در پاسخ به پرسش خبرنگاري درباره انتخابات پيش رو گفت: من فوتباليستم اين چه سوالي است که مي‌پرسيد؟

وي ادامه داد: خيلي خوشحالم که امشب با نتيجه خوب زمين را ترک کرديم. واقعا نياز به برد پرگل داشتيم و از مردم و شما رسانه‌ها تشکر مي‌کنم که از قبل از بازي با قطر تا امروز از ما حمايت کرديد. اميدوارم اين حمايت‌ها ادامه داشته باشد و ما جشن بزرگي بعد از صعود بگيريم. شما سهم بزرگي در بردهاي تيم ملي داشتيد و ما به تنهايي نمي‌توانستيم به آن برسيم. گام سختي پيش رو داريم اما تيم ما نشان داده که لياقت و شايستگي‌اش را دارد و مي‌خواهيم جشن‌ صعودمان را در کره جنوبي بگيريم.

نکونام همچنين درباره وضعيتش در استقلال توضيح داد: درباره اين موضوع فکر کرده‌ام و بعد از بازي‌هاي تيم ملي در اين باره تصميم‌گيري مي‌کنم. هواداران استقلال را دوست دارم اما خودم هم نمي‌دانم چقدر احتمال دارد که در اين تيم بمانم. وضعيت باشگاه مشخص نيست. يک سري اتفاقات افتاده و آنها را در ذهنم دارم. همچنين بعد از بازي‌هاي تيم ملي اتفاقات خوبي براي فوتبال ايران مي‌افتد.

کاپيتان تيم ملي در پايان تاکيد کرد: شايد کره جنوبي در بازي آخر انگيزه لازم را نداشته باشد اما تمام تلاش‌مان را مي‌کنيم تا اين تيم را شکست دهيم. گذشته‌ها هم تمام شده و ما بايد تنها به آينده فکر کنيم.

Pejvak61
12-06-2013, 07:00
مصاحبه مربی کره یک جنگ روانی و رسانه یی قبل از بازی چیزی بیش نیست همین وبس:دی

جنگ رواني كه عليه خودشونه.

يكي از دوستان نوشت كره ايها از اينكه رواديد دير براشون صادر شد، زمين دوم استاديوم را براي تمرين بهشون دادن و ... از ما ناراضي اند.

جواب به كره اي ها: عزيز من! بيا ايران خودت ميفهمي چرا اينطوري شد. آخه كدوم كار كاغذ بازي در ايران سريع انجام ميشه كه صدور ويزا توش سريع انجام بشه! كجاي ايران زميني به خوبي آزادي داره بتونيد اونجا تمرين كنيد. نكنه انتظار داشتيد تمريناتتونو توي زمين شماره 1 انجام بدين! خود تيم ملي هم يك روز مونده به بازي اونجا يك جلسه تمرين كرد.

در زمين بازي هم كه ديگه از خجالتمون در اومدن. ديگه بدشانس بودنشون به خودشون ربط داره نه ما! تازه كي روش را دو جلسه محروم كردن تا نتونه بازي با ازبكستان و قطر را روي نيمكت بشينه. در مورد وقت كشي رحمتي هم كه ما هم انزجار خودمونو از اون عمل ناشايست اعلام كرديم:n02: حالا اگر اتفاقات ديگري افتاده و با باخت 1-0 اونو با تيم ده نفره و نا اميد ايران! نتونستن جبران كنن و حالشون بد شده كه ديگه به ما ربطي نداره.

زيادي گنده اش كردن. بله! فقط و فقط براي راه اندازي جنگ رواني اين كارو كردن.

Kianoosh
12-06-2013, 07:12
جنگ رواني كه عليه خودشونه.

يكي از دوستان نوشت كره ايها از اينكه رواديد دير براشون صادر شد، زمين دوم استاديوم را براي تمرين بهشون دادن و ... از ما ناراضي اند.

جواب به كره اي ها: عزيز من! بيا ايران خودت ميفهمي چرا اينطوري شد. آخه كدوم كار كاغذ بازي در ايران سريع انجام ميشه كه صدور ويزا توش سريع انجام بشه! كجاي ايران زميني به خوبي آزادي داره بتونيد اونجا تمرين كنيد. نكنه انتظار داشتيد تمريناتتونو توي زمين شماره 1 انجام بدين! خود تيم ملي هم يك روز مونده به بازي اونجا يك جلسه تمرين كرد.

در زمين بازي هم كه ديگه از خجالتمون در اومدن. ديگه بدشانس بودنشون به خودشون ربط داره نه ما! تازه كي روش را دو جلسه محروم كردن تا نتونه بازي با ازبكستان و قطر را روي نيمكت بشينه. در مورد وقت كشي رحمتي هم كه ما هم انزجار خودمونو از اون عمل ناشايست اعلام كرديم:n02: حالا اگر اتفاقات ديگري افتاده و با باخت 1-0 اونو با تيم ده نفره و نا اميد ايران! نتونستن جبران كنن و حالشون بد شده كه ديگه به ما ربطي نداره.

زيادي گنده اش كردن. بله! فقط و فقط براي راه اندازي جنگ رواني اين كارو كردن.

دقیقا یک خودزنی بود!راه دور چرا همین قطر و امارات و عربستان ... هر موقع میریم خیلی تو فرودگاه معطل میشیم یا بعضا از بازیکنها انگشت نگاری میکنن!!:n08:این آخری قطر اتوبوس هم نداد بچه ها تاکسی گرفتن رفتن!:دی و... یا 100 برابر اون حرکت اشتباه رحمتی تو هر بازی انجام میدن نمونش دیشب از دقیقه 1!کجا سرمربی های ما اینطور مصاحبه کردن انقدر پرت و غیرحرفه ای بود که من اولش باورم نشد! ولی خب با تشکر از ایشون انگیزه مضاعفی داد!تا باشه از این جنگ روانی ها ...:n09:

30vil
12-06-2013, 07:29
بررسي حالات صعود براي کره ، ايران و ازبکستان
در حالي که دور نهايي مقدماتي جام جهاني به هفته پاياني خود رسيده سه تيم ايران، کره جنوبي و ازبکستان شانس صعود دارند و ديدار هاي هفته پاياني بسيار حساس خواهد بود.

پيروزي ايران و کره جنوبي، کلاف پيچيده گروه دوم رقابت‌ها را باز کرد. ازبکستان که مي‌توانست با پيروزي مقابل کره براي نخستين بار صعودش به جام جهاني را جشن بگيرد، حالا ديگر سرنوشتش در اختيار خودش نيست. در ادامه وضعيت صعود هر يک از تيم‌ها را بررسي خواهيم کرد.

* در بازي‌هاي سه شنبه چه نتايجي رقم خورد؟

تيم ملي ايران پس از پيروزي روحيه‌بخش در دوحه مقابل قطر، در تهران نيز لبنان را با 4 گل شکست داد تا با اين شش امتياز شانس صعود خود را بالا ببرد. کره جنوبي نيز در خانه با يک گل ازبکستان را شکست داد و تا حد زيادي صعودش را مسجل کرد.

* احتمالات صعود

در روز پاياني رقابت‌ها، چهار تيم ايران، کره جنوبي، ازبکستان و قطر بازي خواهند داشت. لبنان نيز که با شکست مقابل ايران به کارش پايان داد. ايران با کره بازي مي‌کند و ازبکستان در خانه پذيراي تيم حذف شده قطر است.

*شرايط صعود ايران

با پيروزي ايران مقابل کره جنوبي، شاگردان کي‌روش به عنوان تيم نخست راهي جام جهاني مي‌شوند. در صورت تساوي ايران و کره جنوبي، ملي‌پوشان ايران با اين يک امتياز نيز مستقيما راهي جام جهاني‌ مي‌شوند، مشروط بر اين که ازبکستان نتواند بيش از سه گل به قطر بزند. ايران حتي با باخت مقابل کره هم مي‌تواند بليت برزيل را رزرو کند، منوط بر اين که قطر بتواند در بازي آخر با ازبکستان از اين تيم حداقل يک امتياز بگيرد.

* شرايط صعود کره‌جنوبي

چشم‌بادامي‌هاي قرمزپوش تا حد زيادي صعود خود را مسجل کرده‌اند. برد يا مساوي مقابل ايران اين تيم را صدرنشين گروه خواهد کرد. اما حتي باخت هم مي‌تواند باعث صعود آنها شود، چرا که تفاضل اين تيم بسيار بالاست (7+) و ازبکستان بايد در بازي با قطر 6 اختلاف تفاضل گل با کره را جبران کند که کار بسيار دشواري است. به همين دليل صعود کره تا حد زيادي قطعي شده است.

* شرايط صعود ازبکستان

تيمي که مي‌توانست با گرفتن سه امتياز بازي سه شنبه مقابل کره جنوبي يک هفته مانده به پايان رقابت‌ها صعودش را قطعي کند، حالا کارش به اما و اگر کشيده و براي صعود مستقيم شانس بسيار کمتري نسبت به ايران و کره جنوبي دارد. هر نتيجه‌اي جز برد مقابل قطر باعث از دست رفتن صعود مستقيم شده و حضور آنها را در پلي‌آف سبب مي‌شود، اما حتي برد هم ممکن است براي ازبک‌ها کافي نباشد. چرا که برد کم‌گل با توجه به تفاضل گل کم اين تيم (1+) سودي نخواهد داشت (مگر ايران به کره ببازد). اگر ايران با کره جنوبي مساوي کند، ازبکستان با زدن 4 گل به قطر صعود مي‌کند. اگر ايران کره را شکست دهد، ازبک‌ها بايد از 4 گل نيز بيشتر بزنند چرا که 6 تفاضل گل از کره عقب‌ترند. تنها در صورت شکست ايران است که ازبکستان با هر پيروزي مي‌تواند جشن صعود بگيرد.

رقابت‌هاي هفته پاياني سه شنبه آينده برگزار خواهد شد.

جدول گروه B :

Isna

Mohammad.F.M
12-06-2013, 09:21
بازتاب پيروزي مردان کي‌روش در سايت فيفا

سايت فيفا نوشت تيم‌هاي ايران، کره‌جنوبي، استراليا به عنوان قدرت‌‌هاي سنتي آسيا با غلبه بر حريفان خود در راه جام جهاني 2014 باعث افزايش غرور ملي شدند.

پايگاه خبري اينترنتي فدراسيون جهاني فوتبال پس از انجام 4 بازي حساس روز گذشته در مرحله مقدماتي جام جهاني از قاره آسيا گزارشي را منتشر کرد. در اين گزارش از سه تيم ياد‌شده به عنوان قدرت‌هاي قديمي قاره پهناور و کهن ياد‌شده که با تحقق پيش‌بيني‌هاي قبلي، بر لبنان، ازبکستان و اردن غلبه کنند و گامي اساسي در راه رسيدن به آوردگاه برزيل 2014 داشته باشند.

به گزارش فارس، اين سايت از تيم کارلوس کي‌روش به عنوان يکي از بازي‌هاي جذاب انجام گرفته در سطح قاره نام برد و نوشت: پس از پيروزي يک بر صفر هفته قبل مقابل قطر، ايران با 4 گل در تهران لبنان را در ديداري راحت شکست داد و اميد‌هاي راهيابي مستقيم به جام جهاني را نزد هوادارانش در ورزشگاه لبريز از تماشاگر آزادي افزايش داد.

اين سايت ادامه داد: تيم ايران از همان شروع بازي بر حريف خود فشار مستقيمي وارد کرد و صاحب موقعيت‌هاي فراواني شد تا اين که پس از عدم استفاده از موقعيت‌هاي بيشمار، تيم ملي(ايران) در دقيقه 39 انتظارات با درخشش محمدرضا خلعتبري که دروازه‌ لبنان را گشود، پايان يافت. پس از او رضا قوچان نژاد و کاپيتان جواد نکونام(دو گل) به ثمر رساندند.

نکونام بهترين بازيکن شد

کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران به عنوان بهترين بازيکن ديدار تيم هاي ملي ايران و لبنان انتخاب شد.

پس از اينکه جواد نکونام گل چهارم تيم ملي را به ثمر رساند بازوبند خود را که رنگ آبي داشت از بازو درآورد و همانند پرچم در هوا چرخاند.

*هنگامي که محسن مسلمان براي ضربه کرنل تعلل مي‌کرد کارلوس کي‌روش به سرعت به سمت او رفت و توپ را کاشت تا او به سرعت بازي را شروع کند. اين حرکت کي‌روش با تشويق شديد هواداران همراه بود.

*جواد نکونام با به ثمر رساندن 2 گل در اين ديدار در مسابقات مقدماتي جام جهاني هفت گله شد و به عنوان بهترين بازيکن ميدن هم انتخاب شد.

منبع : ورزش 3

پ ن : آقا این سرمربی کره هم چقدر حرف زده . چرا هر کی به ما میخوره جنگ روانی راه میندازه ؟:n13:روانیا:n22:

در ضمن سروشم تذکر داد آقا بحث رنگگگگ نکنییییییید . د نکنید دیگه . حالا اگرم کردید رنگ آبی مورد نداره ولی اصلا بحث رنگ قرمز ممنوعه نکنید دیگه بحث کنید بازیه بعدی زنگ میزنم بازیکنا استقلال میگم نرن بازی کننا:n22:

Pami
12-06-2013, 09:30
جاتون خالی هرکی نیومد دیشب استادیوم ما رفتیم ، از شانس بد گوشی دوستمون رو هم تو صف بلیط دزدیدن ! حالمون خیلی گرفته شد
ما بالا نشسته بودیم چقدر این شعار حماسی واویلا واویلا رو گوش می دادیم :دی
در کل بازی خیلی خوبی بود باید 6-7 تا دیگه میزدن به لبنان ، ناسلامتی اینهمه موشک دادیم به اینا باید تلافی اش در بیاد یا نه !
پاس کاری ها عالی بود بین بچه ها ، یکی از بهترین بازی های تیم ملی بود
امیدوارم کره رو هم ببریم و با اقتدار بریم جام جهانی

30vil
12-06-2013, 09:42
کره‌جنوبي هم کارشکني مي‌کند؟
کره‌اي‌ها شهر اولسان را براي ميزباني ديدار ايران انتخاب کرده‌اند؛ تصميمي که به نظر مي‌رسد اهداف غيرفوتبالي پشتش قرار دارد و با هدف تحت فشار قرار دادن ايران گرفته شده است. کاري که ايراني‌ها حداقل در سال‌هاي اخير کمتر از تيم‌هاي آسياي شرقي سراغ دارند.

تيم ملي فوتبال ايران در آخرين ديدار خود براي صعود به جام جهاني در حالي به کره جنوبي سفر مي‌کند که با توجه به احتمال اندک پيروزي 4 -0 ازبکستان مقابل قطر نياز به تساوي دارد؛ کاري که البته در توان ملي‌پوشان ايران هست اما آسان نيست، خصوصا که کره‌اي‌ها به نظر مي‌رسد از باخت در ورزشگاه آزادي کينه به دل گرفته‌اند و در صدد هستند به هر شکل ممکن انتقام اين باخت را بگيرند. بردن بازي از سئول به اولسان نيز شايد در همين راستا باشد.

از مصاحبه‌ي عجيب سرمربي کره جنوبي که آشکارا اعلام کرده «از ايران بدم مي‌آيد»، هم بگذريم، انتخاب شهر اولسان نمي‌تواند توجيه خاصي جز سخت کردن کار ايران داشته باشد. شهري که از هر جهت مناسب برگزاري اين مسابقه نيست. با توجه به نداشتن فرودگاه بين المللي هم کار سفر به اين شهر سخت و فرسايشي است و جدا از اين شرايط آب‌وهوايي اين شهر نيز بسيار نامناسب است.

اولسان کجاست؟

اولسان که در 70 کيلومتري بوسان قرار دارد، هفتمين شهر بزرگ کره جنوبي است که بيش از يک ميليون نفر جمعيت دارد و در جنوب شرق کره جنوبي قرار دارد. اين شهر در کنار درياي ژاپن قرار دارد و همين مساله به تنهايي گوياي وضعيت آب و هوايي اين شهر است.

ملي‌پوشان ايران در روز بازي با کره جنوبي به احتمال فراوان شرايط سخت آب و هوايي روبرو خواهند شد. اولسان در هفته گذشته 5 روز باراني داشته است. اين شهر مرطوب در اين فصل از سال، هواي به شدت شرجي دارد. به طور مثال هواي اين شهر امروز چهارشنبه 83 درصد رطوبت داشته است که تنفس را بسيار مشکل مي‌کند. براي درک بهتر درصد رطوبت 83 مي‌توان به هواي امروز رشت و رامسر دو شهر مرطوب ايران اشاره کرد که در همين روز به ترتيب 51 و 53 درصد رطوبت داشته‌اند! رطوبت تهران امروز 28 درصد بود.

دماي نقطه شبنم (dew point) در اين شهر 23 درجه است به اين معنا که بخار آب تنها در حالتي به مايع تبديل مي‌شود که دما به زير 23 درجه افت کند، که در اين فصل از سال دما در اين شهر حتي در ساعات خنک روز بالاي 25 درجه است.

اما مقايسه شرايط آب‌وهوايي اولسان با سئول نشان مي‌دهد که هرچند پايتخت کره جنوبي نيز شرايط نسبتاً مرطوبي دارد، اما با توجه به فاصله از دريا، هم رطوبت پايين‌تري از اولسان دارد و هم کمتر شرجي است.

به هر حال کره‌اي‌ها تا اندازه زيادي خيال‌شان از بابت صعود به جام جهاني راحت است چرا که بعيد به نظر نمي‌رسد ازبکستان توانايي خلق شگفتي و زدن 6 گل به قطر را داشته باشد. با اين حال بايد صبر کرد و ديد آيا کره جنوبي که با يک تساوي هم صدرنشيني‌ و صعودش به جام جهاني قطعي مي‌شود مقابل ايران به دنبال سه امتياز است يا به يک صعود بي دغدغه مي‌انديشد.

Isna

Gregar
12-06-2013, 10:46
همه تیم ها عزمشون رو جذم کردن که ایران نره به جام جهانی .

کره میخواد از ایران انتقام بگیره و بدترین شرایط رو اونجا میخواد فراهم کنه :n24: یادمون باشه ما هم تو ایران با تغییر لباسمون به قرمز کمی روی اعصابشون راه رفتیم اما نامردی نکردیم :n05:
قطر هم که به خاطر ستیز دیرینه شون با پارسها :n25: کلا به خاطر اینکه عرب هستن بدشون نمیاد ایران صعود نکنه .
ازبک با اینکه خیلی ارومه و اتیشی نیست :n01: ولی بازم دوست داره خودش به جای ایران صعود کنه حتی مربیشون گقته دوست دارم ایران صعود نکنه و ما و کره صعود کنیم :n11:

خدایی فکر کنم اگه توی گروه دیگه میفتادیم از لحاظ روانی اوضاعمون بهتر بود . ولی ایران نشون داده هر چی رو اعصابش راه برن خطرناک تر میشه :n10:
کره مواظب خودت باش :n09:

amirkhan_0o0
12-06-2013, 11:03
همه تیم ها عزمشون رو جذم کردن که ایران نره به جام جهانی .

قطر هم که به خاطر ستیز دیرینه شون با پارسها :n25: کلا به خاطر اینکه عرب هستن بدشون نمیاد ایران صعود نکنه .

قطر حرفه ای تر از این حرف هاست و در حال حاضر در حال کسب تجربه و تلاش برای حرفه ای و بزرگ شدن برای جام جهانی 2022 هست. بنابراین تمام تلاشش رو می کنه تا حداقل در آسیا تیم با آبرویی باشه و احتمالاً بهترین بازیش رو در مقابل ازبک بکنه!

Gilopa
12-06-2013, 11:07
تیم ملی همین امروز باید بره کره به نظرم .. تا به اونجا حسابی عادت کنه و بتونه جلوی کارشکنیها رو بگیره.
متاسفانه شرق آسیایی ها هم تحت تاثیر سیاست جهانی علیه ایران تو ورزش خیلی دارن جدیدا اذیت میکنند . اگه یادتون باشه ژاپن هم تو مسابقات جهانی والیبال خیلی ایرانیها رو اذیت کرده بود .

New-P30world
12-06-2013, 11:12
کره تو بازی با لبنان که بازی رو باخته بود! دقیقه 96 هم اگه اون بازیکن لبنان خودش می پرید و توپ و میزد
اون توپ به کله اش نمیخورد بره سمت مخالف دروازه بان.. باخته بود آقا باخته بود!

بازی با ازبکستانش رو دیدید؟ کاملا مشخصه دچار مشکل شدن، بخصوص مشکل گل زدن!
تو این بازی هم اگه اون بازیکن ازبک! به سمت پرچم کرنر هد میزد، اون توپ گل نمیشد!

برعکس کره، ایران تو این دوتا بازی آخرش نشون داد کمی منسجم تر از قبل شده..

درست کره همیشه کره هست! ولی با توجه به شرایطی که در بالا اشاره شد! :
قراره با ایران بازی کنه و میدونه ایران میتونه شکستش بده، بنابراین تو این بازی آخر
مطمئناً و حداقل به اندازه ایران استرس داره! و ریسک برای کره خطرناک تره تا ایران.. :thumbsdow

فقط امیدوارم اتفاق عجیبی نیوفته! مثلا گل هایی شبیه لبنان و ازبک دریافت نکنیم و
با قوچان نژاد و خلعتبری و نکونام و اینا ! اون جلو هی بترسونیمشون بلکه انتقام و حمله مطلق! رو بیخیال بشن.. :n27:

واقعا با جام جهانی رفتن و نرفتن فوتبال ما درست بشو نیست! :34:

ولی در شرایط فعلی مَم لِ کت! ، شادیِ رفتن به جام جهانی چقدر لازم است! و
سال آینده هم حضور ایران در برزیل چقدر خوشحال برانگیز می باشد! :n19:

خدا التماس، به خاطر شادی این مردم کمک کن بطور مستقیم بریم جام جهانی، دلمون بدجوری گرفت :42:

>:n06:<

New-P30world
12-06-2013, 11:22
قطر حرفه ای تر از این حرف هاست و در حال حاضر در حال کسب تجربه و تلاش برای حرفه ای و بزرگ شدن برای جام جهانی 2022 هست. بنابراین تمام تلاشش رو می کنه تا حداقل در آسیا تیم با آبرویی باشه و احتمالاً بهترین بازیش رو در مقابل ازبک بکنه!

امیدواریم! ولی نمی تونن خودشون رو در این حد حرفه ایی تصور کنن متاسفانه!
قطری ها مایه دارم که هستن! فک نکنم ازبک ها با پول بتونن راضیشون کنن!
مگر اینکه مسه مربی کره، از ایران بدشون بیاد و بخوان بدون دروازه بان با ازبک بازی کنن!!

تیم ملی همین امروز باید بره کره به نظرم .. تا به اونجا حسابی عادت کنه و بتونه جلوی کارشکنیها رو بگیره.
متاسفانه شرق آسیایی ها هم تحت تاثیر سیاست جهانی علیه ایران تو ورزش خیلی دارن جدیدا اذیت میکنند . اگه یادتون باشه ژاپن هم تو مسابقات جهانی والیبال خیلی ایرانیها رو اذیت کرده بود .

کره هیچ غلطی نمی تواند بکند! ما کره را زیر پا میگذاریم! :n29:

د آخرش میریم پلی آخ! _ اونجا هم به یک تیم عربی دیگه که از ایران بدش میاد برمیخوریم و با بدبختی پیروز میشیم و میرم جام جهانی! :n28:

:n06:

Gregar
12-06-2013, 11:34
امیدواریم! ولی نمی تونن خودشون رو در این حد حرفه ایی تصور کنن متاسفانه!
قطری ها مایه دارم که هستن! فک نکنم ازبک ها با پول بتونن راضیشون کنن!
مگر اینکه مسه مربی کره، از ایران بدشون بیاد و بخوان بدون دروازه بان با ازبک بازی کنن!!

کره هیچ غلطی نمی تواند بکند! ما کره را زیر پا میگذاریم! :n29:

د آخرش میریم پلی آخ! _ اونجا هم به یک تیم عربی دیگه که از ایران بدش میاد برمیخوریم و با بدبختی پیروز میشیم و میرم جام جهانی! :n28:

اگه قرار بود توی پلی اف فقط به یک تیم عربی که توی اون گروه دیگه سوم میشه بخوریم که الان غمی نداشتیم و میگفتیم خوب سوم هم شدیم بد نیست . اما مشکل اینجاست که بعد از بردن تیم سوم گروه دیگه باید با تیم پنجم امریکای جنوبی مسابقه بدیم . اونا هم که دیگه همشون یه پا برزیلن .

amirkhan_0o0
12-06-2013, 11:49
اگه قرار بود توی پلی اف فقط به یک تیم عربی که توی اون گروه دیگه سوم میشه بخوریم که الان غمی نداشتیم و میگفتیم خوب سوم هم شدیم بد نیست . اما مشکل اینجاست که بعد از بردن تیم سوم گروه دیگه باید با تیم پنجم امریکای جنوبی مسابقه بدیم . اونا هم که دیگه همشون یه پا برزیلن .
یا اکاوادر یا چاوز اِ ببخشید ونزولّا!!

EhsanCPU
12-06-2013, 11:56
سلام
مطمئن باشین ایران به طور مستقیم به جام جهانی 2014 برزیل صعود میکنه :46:

:46:

MORINIO
12-06-2013, 12:02
یا اکاوادر یا چاوز اِ ببخشید ونزولّا!!

فعلآ که اروگوئه تیم پنجم آمریکای جنوبی هستش

البته سه بازی باقی مونده و احتمال تغییرات در جدول زیاد هست

Gregar
12-06-2013, 12:23
فعلآ که اروگوئه تیم پنجم آمریکای جنوبی هستش

البته سه بازی باقی مونده و احتمال تغییرات در جدول زیاد هست

اگه به احتمال 1 درصد هم سوم شدیم :n05: امیدوارم با کلمبیا یا شیلی نیفتیم .

Pejvak61
12-06-2013, 13:42
دلم ميگه در ضد حملات، زوج خلعتبري و قوچان نژاد كار كره را در خاك خودش تمام خواهند كرد. به نظرم بايد سعي كنيم از كره جلو بيفتيم تا اونطرف هم ازبكستان روحيه اش را از دست بده و نتونه نتيجه بازي را به نفع خودش رقم بزنه اونوقت اگر حتي در ادامه ببازيم هم مهم نيست چون به طور مستقيم صعود ميكنيم.

steps
12-06-2013, 13:43
دیروز دفاع لبنان اشفته بود و به همین دلیل ایران خوب حمله میکرد و تونست از راه های زیادی به دروازه لبنان نزدیک بشه.
کلا شجاعی خیلی وقت هست روی مخ من هست از وفتی تو تیم ملی هست ازش بازی خوب ندیدم وای تا دلتون بخواد بازی افتضاح داشته .
کیروش email . FB . Twit نداره؟ ازش خواهش کنم شجاعی رو نیاره که جز ضرر چیزی نداره همین بازی رفت با کره انقدر توپ لو داد صدای همه در اومده بود و وقتی اخراج شد ایران به گل پیروزی رسید

Eblis 2011
12-06-2013, 13:44
خیابانی دیشب میگفت بازی ازبک بعد از بازی ما شروع میشه !!! اینجوریه آیا؟

CRIS Joon CR7
12-06-2013, 13:46
خلعتبری همه را غافلگیر کرد، درست مثل کاری که با مدافع های لبنان کرد! ...برای ما که تشنه فداکاری هایی از این دست هستیم...

1- فینال جام جهانی، وقت های اضافه، « ووزلاهایی» که روی اعصاب ما بود، اسپانیا در یک قدمی جام و لاله های نارنجی سرسختانه می جنگیدند.
توپ روی پای اینیستا نشست، او با شوتی چکشی میلیون ها نفر را به آسمان فرستاد. آندرس اینیستا با مشت هایی گره کرده به سمت تماشاگران دوید، پیراهنش را بالا زد و نوشته اش را رو به دوربین ها نشان داد. چند ساعت طول کشید تا ترجمه اش دست ما برسد: «دانی خارکه همیشه با ماست».
دانی خارکه 8 آگوست سال 2009 در اتاقش در اردوی تیم اسپانیول به علت ایست قلبی درگذشت. او در بهترین روزهای فوتبالش از دنیا رفت، در حالی که در آستانه دعوت به تیم ملی اسپانیا بود و اینیستا با این حرکت یاد خارکه را در فینال زنده نگاه داشت. یک قدردانی باشکوه! چیزی مثل بوسه ای فروتنانه بر تابوت پیش چشم میلیون ها نفر.
2- «امید عباسی» آتش نشان جوان ایرانی در روزهای «آقا کلاه خودت رو بچسب باد نبره»! ماسک اکسیژنش را میان دود ناشی از آتش سوزی به دختر کوچکی داد تا او زنده بماند. مثل این می مانَد که قلبت را با دست خودت از سینه در بیاوری و به کس دیگری بدهی تا او نفس بکشد، زنده بماند! خانواده اش در میان اشک پذیرفتند که اعضای بدنش را هم اهدا کنند. دختر کوچک سال ها با این درد زندگی خواهد کرد که نفس کشیدنش را مدیون کس دیگری است. در مراسم سوگواری امید کسانی به نشانه قدرشناسی آمده بودند، در روز بازی ایران – لبنان و در لحظاتی که ایران برای گل زدن بی تابی میکرد، محمدرضا خلعتبری مهاجمی که در ذهن فوتبالدوستان شیطنت، حاشیه سازی، درگیری ها و کل کل هایش در زمین بازی و هنگام تعویض شدن، بیش از حرکات فنی اش زنده است، گل اول بازی را به زیبایی زد و بعد پیراهن تیم ملی را بالا برد که روی آن نوشته شده بود:« امید عباسی، قهرمان ملی – یادت همیشه زنده است».
وقتی او به سمت نیمکت تیم ملی دوید بعضی ها فکر کردند روبروی کیروش می ایستد و دستش را به سینه اش می کوبد یعنی:« آقای کی روش! ببین! من جایم نیمکت ذخیره نیست»! اما خلعتبری همه را غافلگیر کرد، درست مثل کاری که با مدافع های لبنان کرد!
Respect
سایت گل

campuzlit
12-06-2013, 14:15

خوبه خودت می گی خیابانی گفته. بعدش خداداد گفت همزمانه و خیابانی فهمید دوباره سوتی داده.

بچه ها اگه نتیجه اینجوری بشه خیلی حال می ده: ایران کره و بزنه. ازبکستان هم قطر رو گلبارون کنه. کره حذف شه بسی حال کنیم. :n02: ک... مربی کره بسوزه که زیادی خودشو دست بالا نگیره.

kenzu
12-06-2013, 14:27
قسمت ک...ن مربی کره رو هستم :n02:

banii
12-06-2013, 14:50
توجه کردین کمترین گل خورده رو ایران داره ؟ :n01:

CRIS Joon CR7
12-06-2013, 15:03
توجه کردین کمترین گل خورده رو ایران داره ؟ :n01:

بله ، این آمار مال زمانیه که سید مهدی گلر تیم بوده و معتقدم توی این دو بازی رحمان محک جدی ای نخورده یا خطر جدی ای دروازه رو تهدید نکرده و البته
کمی هم خوش شانس بودیم مثل بازی با قطر
، امیدوارم به لطف خدا در صورت صعود به جام جهانی
لجبازی رو کنار بزاریم و سید برگرده به تیم ...

Gregar
12-06-2013, 15:09
خلعتبری همه را غافلگیر کرد، درست مثل کاری که با مدافع های لبنان کرد! ...برای ما که تشنه فداکاری هایی از این دست هستیم...

1- فینال جام جهانی، وقت های اضافه، « ووزلاهایی» که روی اعصاب ما بود، اسپانیا در یک قدمی جام و لاله های نارنجی سرسختانه می جنگیدند.
توپ روی پای اینیستا نشست، او با شوتی چکشی میلیون ها نفر را به آسمان فرستاد. آندرس اینیستا با مشت هایی گره کرده به سمت تماشاگران دوید، پیراهنش را بالا زد و نوشته اش را رو به دوربین ها نشان داد. چند ساعت طول کشید تا ترجمه اش دست ما برسد: «دانی خارکه همیشه با ماست».
دانی خارکه 8 آگوست سال 2009 در اتاقش در اردوی تیم اسپانیول به علت ایست قلبی درگذشت. او در بهترین روزهای فوتبالش از دنیا رفت، در حالی که در آستانه دعوت به تیم ملی اسپانیا بود و اینیستا با این حرکت یاد خارکه را در فینال زنده نگاه داشت. یک قدردانی باشکوه! چیزی مثل بوسه ای فروتنانه بر تابوت پیش چشم میلیون ها نفر.
2- «امید عباسی» آتش نشان جوان ایرانی در روزهای «آقا کلاه خودت رو بچسب باد نبره»! ماسک اکسیژنش را میان دود ناشی از آتش سوزی به دختر کوچکی داد تا او زنده بماند. مثل این می مانَد که قلبت را با دست خودت از سینه در بیاوری و به کس دیگری بدهی تا او نفس بکشد، زنده بماند! خانواده اش در میان اشک پذیرفتند که اعضای بدنش را هم اهدا کنند. دختر کوچک سال ها با این درد زندگی خواهد کرد که نفس کشیدنش را مدیون کس دیگری است. در مراسم سوگواری امید کسانی به نشانه قدرشناسی آمده بودند، در روز بازی ایران – لبنان و در لحظاتی که ایران برای گل زدن بی تابی میکرد، محمدرضا خلعتبری مهاجمی که در ذهن فوتبالدوستان شیطنت، حاشیه سازی، درگیری ها و کل کل هایش در زمین بازی و هنگام تعویض شدن، بیش از حرکات فنی اش زنده است، گل اول بازی را به زیبایی زد و بعد پیراهن تیم ملی را بالا برد که روی آن نوشته شده بود:« امید عباسی، قهرمان ملی – یادت همیشه زنده است».
وقتی او به سمت نیمکت تیم ملی دوید بعضی ها فکر کردند روبروی کیروش می ایستد و دستش را به سینه اش می کوبد یعنی:« آقای کی روش! ببین! من جایم نیمکت ذخیره نیست»! اما خلعتبری همه را غافلگیر کرد، درست مثل کاری که با مدافع های لبنان کرد!
Respect
سایت گل

دمش واقعا گرم بازیکن غیرتی به این میگن .

جا داره گله ای هم بکنیم از بعضی رسانه ها که خلعتبری رو هدف قرار داده بودن واسه همون ماجرای خلیج غیر ع.ر.ب.ی و راجع بهش چه شایعاتی که نساختن قبل از بازی . جواب همشونو تو این بازی داد . واقعا دمت گرم ممد .

بله ، این آمار مال زمانیه که سید مهدی گلر تیم بوده و معتقدم توی این دو بازی رحمان محک جدی ای نخورده یا خطر جدی ای دروازه رو تهدید نکرده و البته
کمی هم خوش شانس بودیم مثل بازی با قطر
، امیدوارم به لطف خدا در صورت صعود به جام جهانی
لجبازی رو کنار بزاریم و سید برگرده به تیم ...

البته من فکر کنم کم گل خوردن ایران بیشتر به خاطر دفاع خوب بوده تا دروازه بان . رحمتی درسته خیلی از احمدی بهتره اما اون هم اشتباه زیاد داشت تو همین بازیها . میشه همون دوتا گلی هم که خوردیم رو به حساب رحمتی بزاریم .

*IN*
12-06-2013, 15:14
کاپیتان تیم ملی ایران می‌گوید صحبت‌های سرمربی کره به خاطر ترس او از تیم ملی ایران است.

جواد نکونام در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اظهارات عجیب سرمربی تیم ملی کره، گفت: ترسی که آنها از تیم ملی ایران دارند، مربوط به امروز و دیروز نیست. آنها زمانی که مرحوم سیروس قایقران به تیم ملی کره گل زد از تیم ملی می‌ترسند. بعد از آن نوبت بازی معروف جام ملت‌های آسیا رسید که ایران با شش گل کره ای ها را شکست داد. بعد از آن نوبت بازی رفت ایران و کره رسید که توانستیم 10 نفره آنها را در تهران شکست دهیم.

وی افزود: من نه برای کره ای ها کری می خوانم و نه به آنها جواب می‌دهم. حرف او بسیار زشت بوده است. یک ورزشکار نباید این حرف‌ها را بزند، چه برسد به سرمربی یک تیم. او اگر ناراحت است، می‌تواند ناراحتی‌اش را بر سر بازیکنان کره خالی کند که این نتایج را رقم زدند. ما ایرانی ها طوری هستیم که اگر کسی به ما کینه و دشمنی داشته باشد، در زمین بازی جوابشان را می‌دهیم.

نکونام درباره پیروزی ایران برابر لبنان و قطر هم گفت: ما با 25 نفر قطر و لبنان را شکست دادیم. حمایت مردم و رسانه‌ها برای ما فراموش نشدنی است. ما می‌خواهیم پس از دو هفته‌ که مردم را خوشحال کردیم با برد برابر کره و صعود به جام جهانی کارمان را تکمیل کرده و مردم را شادمان کنیم.

شاهزاده خانوم
12-06-2013, 15:25

همزمانه بازی ها

Pejvak61
12-06-2013, 15:53
اي كاش انگليسي روي لباس مينوشتن تا همه دنيا بفهمه.

hojjatinho
12-06-2013, 16:03
من احتمال دادم که مربی کره باید خاطره بدی رو از بازی با ایران داشته باشه برای همین اسمش رو گوگل کردم تا ویکی شو ببینم که زمان بازی 6 بر 2 عضو تیم ملی بوده یا شاید بازی 4 بر 3 کمک مربی بوده ؛ اما گوگل به جای ایشون یک عدد بانوی خوش سیما تحویل ما داد :دی

قطعا ایشون مربی کره نیستند :
choi kang hee
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=search&sclient=psy-ab&q=Choi_Kang-Hee&oq=Choi_Kang-Hee&gs_l=hp.3..0i10l4.209507.209507.0.210061.1.1.0.0.0 .0.338.338.3-1.1.0...0.0.0..1c.1.17.psy-ab.u9akP8ZS7ik&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.47810305,d.dmg&fp=aad9b3b757801f1f&biw=1241&bih=584)
ظاهرا باید به گوگل بفهمونیم که شخص مورد نظر مرد می باشد و یک فوتبالی می باشد : دی : Choi Kang Hee footballer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en.wikipedia.org/wiki/Choi_Kang-Hee_(footballer)

فکر کنم حدسم درست بود . ایشون زمان بازی 4 بر 3 جام ملتهای 2004 کمک مربی تیم کره بوده ظاهرا !

هر چند ممد مایلی و علی پروین مربی تیم ملی نیستند ولی باز هم احتمال می ره به غیرت بچه ها بر بخوره و یه بازی جانانه مقابل کره جنوبی انجام بدن . حذف کره که کمی بعیده ولی کمی ترس و لرز هم به جان مربی شون بیفته ، بد نیست : دی

H A M A S
12-06-2013, 16:25
صعود مستقیم به جام جهانی خیلی حال میده
......ولی این لذت دو چندان میشه اگر کیروش جان نامردی نکنه و این چندنفری که برای تیم ملی ناز کردن رو بزاره توی آب نمک تا مسابقات جام جهانی رو از تی وی نگاه کنن

شاهزاده خانوم
12-06-2013, 16:30
بعد از گل اول تيم ملي ايران توسط خلعتبري، مسعود شجاعي ومحمد رضا خلعتبري پيراهني را بالا بردند که نام اميد عباسي، آتش نشان فداکار را نمايان مي کرد.
اميد عباسي ماَمور آتش‌نشاني که در سال 1379 به استخدام سازمان آتش‌نشاني پايتخت درآمده بود ظهر روز سه‌شنبه زماني که براي اطفاي حريق در طبقه دهم يک ساختمان مسکوني مشغول بود با دختربچه‌اي 9 ساله روبه رو شد که قصد داشت از ترس آتش خود را از طبقه دهم ساختمان به بيرون پرتاب کند، عباسي با مشاهده اين صحنه به سمت او رفته و پس از قراردادن ماسک اکسيژنش روي صورت او، وي را براي انتفال به محل امن به همکارش تحويل داد ولي خود دچار دودزدگي شديد شد.
آتش‌نشانان، اميد عباسي را به بيمارستان منتقل کردند، اما پس از گذشت کمتر از 24 ساعت او بعلت مصدوميت دچار مرگ مغزي شده بود و پس از آن اقدامات براي اهداي اعضاي بدن وي که خود نيز پيش از آن با ثبت‌ نام و دريافت کارت اهداي عضو آمادگي‌اش را براي آن اعلام کرده بود، آغاز شد. قرار است شوراي شهر تهران ميداني را به نام وي ثبت کند. پدر عسل بديعي هم در نامه اي با پدر اميد عباسي ابراز هم دردي کرد و آن دو را مسافران بهشت خطاب کرد.

90/منبع

شاهزاده خانوم
12-06-2013, 16:46
دژاگه به بازي با کره جنوبي نمي‌رسد

دکتر شهاب، پزشک تيم ملي مي‌گويد اشکان دژاگه به مسابقه با کره جنوبي نمي‌رسد.
دکتر شهاب در مورد وضعيت اشکان دژاگه بازيکن تيم ملي فوتبال ايران مي‌گويد: «مصدوميت دژاگه خوب شده اما او چون تمرين نداشته، به بازي با کره نمي‌رسد.» با اين حساب دژاگه که عضو باشگاه فولهام انگليس است، در مسابقه پاياني تيم ملي حضور نخواهد داشت اما کارلوس کروش و بازيکنان تيم ملي در بازي با قطر و لبنان ثابت کردند که اجازه نمي‌دهند جاي خالي اشکان احساس شود.

90/منبع.

شاهزاده خانوم
12-06-2013, 17:06
حرف‌هاي سرمربي کره انگيزه ملي پوشان را بيشتر مي‌کند

کاپيتان اسبق تيم ملي فوتبال ابراز اميدواري کرد که تيم ملي در بازي آخرش مقابل کره جنوبي با پيروزي برابر ميزبان ، قدرت خود را به اثبات برساند.
حميد درخشان در گفت‌وگو با ايسنا، درباره پيروزي پر گل تيم ملي فوتبال برابر لبنان در مرحله انتخابي جام جهاني برزيل، اظهار کرد: تيم ملي خوب و منطقي بازي کرد و درست هم همين بود که رو به بازي احساسي نياورد. خدا را شکر تيم ملي اين کار را به خوبي انجام داد. ضمن اين که مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم، اما در فوتبال از هر چند موقعيت يکي گل مي‌شود.

وي درباره حريف ديشب (سه‌شنبه) تيم ملي هم گفت: لبنان تيمي نبود که بتواند ما را اذيت کند. اين تيم با توجه به تغييراتش توان ايجاد خطر روي دروازه‌ها را نداشت. از آن مهم‌تر بايد دو بازي اخير را فراموش کنيم و به فکر کره جنوبي باشيم. ما بايد در بازي آخر سربلند بيرون بياييم.

درخشان درباره عملکرد بازيکنان تيم ملي در بازي سه شنبه مقابل لبنان نيز، گفت: همه بازيکنان خوب کار کردند، اما خلعتبري با زدن گل اول، کار مهمي کرد. همچنين نکونام بهترين بازيکن ميدان بود و روز خوبي را پشت سر گذاشت.

کاپيتان تيم ملي فوتبال در دهه 70 همچنين، گفت: برابر کره جنوبي بايد خيلي منطقي‌تر بازي کنيم، چون کره تيم بسيار قدرتمندي است و سبک فوتبالش فرق دارد. کره جنوبي تاکتيکي و سريع کار مي‌کند و چون در خانه بازي مي‌کند، خطرناک است. در اين بازي خط دفاعي و مياني ما بايد خيلي با هوش باشند.

وي همچنين در پاسخ به اين سوال که هدف تيم ملي برابر کره بايد کسب تساوي باشد يا پيروزي گفت: پيروزي برابر کره دست نيافتني نيست و ما به شرط منطقي بازي کردن مي‌توانيم کره را ببريم.

درخشان در پايان در واکنش به اظهارات سرمربي کره جنوبي گفت: حرف‌هاي سرمربي کره انگيزه ما را دو چندان مي‌کند که با پيروزي برابر کره جنوبي قدرتمان را به اثبات برسانيم و بگوييم که اگر کسي را در تهران برديم در کشور خودش هم مي‌توانيم ببريم.

90/منبع.

Kurosh
12-06-2013, 17:54
کارلوس زد نیست و نابود کرد این مربی کره رو ... :-)))
دمش گرم ...

کارلوس کروش جواب حرف‌های سرمربی تیم ملی کره جنوبی را داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران پیش از سفر به کره جنوبی در کنفرانسی مطبوعاتی، پاسخ سوال‌های خبرنگاران را داد. او ابتدا گفت: «من به شما خوش‌آمد می‌گویم. تشکر می‌کنم که به اینجا آمدید. به خاطر اینکه اصحاب رسانه در کره با ما نخواهند بود، ترجیح دادم حرف‌هایم را الان بگویم. تا مقداری که از دستمان بربیاید اطلاعات مکفی را از طریق سایت رسمی فدراسیون در اختیار شما قرار می‌دهیم. عکس‌ها، گزارش‌های تصویری و مصاحبه‌ها را روی سایت فدراسیون قرار می‌دهیم. اگر هر کدام از دوستان خواستند سوالی از ما بپرسند آن را به روابط عمومی فدراسیون بدهند که به من منتقل شود.»

او ادامه داد: «اشاره می‌کنم به بازی با قطر و لبنان. ما قدم‌های خوبی برداشتیم. دو قدم به سمت جام جهانی رفتیم. حالا رسیدیم به قسمت آخر. این مرحله آخر مسابقه است. امیدوارم و آرزویم این است که بتوانیم نقشمان را خوب ایفا کنیم. مطمئن هستم قطر تلاشش را می‌کند. همچنین ازبکستان و حتی خود کره. ما هم تلاشمان را خواهیم کرد. ده متر از مسابقه 100 متر ما برای جام جهانی مانده. این بسیار شفاف است و هیچ شکی وجود ندارد که ما باید خودمان امتیاز بگیریم. باید بازی خوبمان را دوباره ادامه دهیم. دقیقا همان زمانی که من به ایران آمدم. این کار را انجام دادیم و می‌خواهیم به پیروزی برسیم. بازی با کره سخت‌ترین بازی برای رسیدن به جام جهانی است. ولی با دانستن این مطلب می‌رویم نتیجه بگیریم. هیچ شکی ندارم زمانی که ما از اینجا پرواز می‌کنیم قلب 75 میلیون ایرانی با ماست. امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشیم تا بتوانیم 75 میلیون ایرانی را خوشحال کنیم. بچه های من بازی خوبی را ارائه می دهند. تمام هواداران باید افتخار کنند که دیروز یک بازی خوب انجام دادند.»

کروش در جواب صحبت‌های سرمربی کره جنوبی هم گفت: «من خوشحالم که این سوال را مطرح کردید. می‌خواهم بگویم باید تلاشمان را بکنیم. ما چهار تا رقیب هستیم. ازبکستان قطر و کره و ایران. اما آقای چوی هم اضافه شده، شدیم 5 تا رقیب. اما امیدوارم رسانه‌های بین‌المللی پیغام من را به ایشان برسانند. مطالبی که ایشان گفته نشان داده کره مقابل ازبکستان سخت تلاش نکرده. ازبک‌ها یک گل به خودی زدند که کره توانست ببرد. این نمایانگر چیست؟ نمایانگر این است که کره‌ای ها مقابل ازبکستان تلاش نکردند. اما وظیفه او به عنوان مربی این بوده که کاری کند تیمش تلاش کند و ببرد. ایشان مایه ننگ بازیکنانش است و بازیکنانش هم این را می‌دانند. او به مربیان ایرانی احترام نگذاشته. او گلایه دارد که در ایران برخورد خوبی با آن‌ها نشده. آن‌ها چند روز زودتر به ایران آمدند. ما بهترین امکانات را در اختیارشان گذاشتیم.»

کروش ادامه داد: «شما یک زمانی یک مرغ دارید یک تکه از بالش را به شخصی می‌دهید. اینجا اتفاقی نمی‌افتد. اما وقتی فقط یک ران مرغ دارید و آن ران مرغ را با آن شخص تقسیم می‌کنید باید از شما تشکر کند. او حق دارد اظهار نظر کند اما نباید بی‌احترامی کند. آخرین خطابم به ایشان این است که قبل از اینکه ما به کره برسیم چوی باید از ایرانی‌ها، هواداران فوتبال ایران و هواداران فوتبال کره عذرخواهی کند. مطمئن هستم ایشان احترامی که بین بازیکنانش داشته را از دست داده. من خوشحالم قبل از اینکه بازی ایران کره شروع شود می‌خواهم یک پیراهن تیم ملی ازبکستان را بخرم و به چوی هدیه بدهم. دوست دارم اگر جرات دارد این پیراهن را تنش کند. آقای چوی برای گروه مربیان بین‌المللی مایه ننگ است. این مسئله هیچ ربطی به فدراسیون کره و بازیکنان کره ندارد. هیچ ربطی به هواداران کره ندارد. آن‌ها بازی ما را انداختند در شهر اولسان. جایی که طبق قوانین بین‌المللی نباید بازی آنجا برگزار شود. اما فدراسیون ایران و کره طبق توافقاتی که انجام دادند موافقت کردند بازی انجام شود. من یک بار دیگر می‌گویم بهتر است برای آقای چوی قبل از اینکه ایرانی‌ها برسند عذرخواهی کند. یک پیشنهاد دیگر هم دارم. اینکه استعفا دهد.»

منبع: خبرآنلاین

H A M A S
12-06-2013, 18:06
......مردک پاپتی با هزار تا تبانی میخواسته ایران رو حذف کنه نتونسته گیر داده به زمین و زمان
................باز خدا رو شکر یه مربی شناخته شده در دنیا روی نیمکت تیم هست تا اینجوری جواب بده
....................اگر سرمربی از بچه های خودمون بود با جلمه جواب فلانی را در زمین میدهیم!!! سر و ته قصه رو هم می آورد

majid322
12-06-2013, 18:26
کروش رسما لهش کرد :دی

بردیا
12-06-2013, 18:31

بعضیا فراموش کردن من بی ادب ترین کاربر جام جهانی 2010 بودما:دی
حالا ببینم میتونید کاری بکنید من موتورم روشن بشه یا نه
..................................
اگه علی کریمی هم کاپیتان تیم ملی بود و بازوبند قرمز دستش میکرد و بعدشم درمیاورد و میبوسید من ناراحت میشدم
تو بحث تیم ملی رنگا رو باید گذاشت کنار.
به شخصه میخواستم برم کره تشویق تیم ملی :n10: ولی دیگه نمیرم و امیدوارم کپتین پاش بشکنه تو بازی:n09:
ولی ایران ببره و یه تودهنی به اون مرد عوضی با بازی پرویز پرستویی بزنه.

stealer
12-06-2013, 18:34
حرفای خیلی باحالی زده کی روش:دی
او قسمت که گفته لباس ازبکستان براش میخرم خیلی حال داد:n08:
یه سوال بازی تو اولسان با هماهنگی ایران بوده؟
اخه چرا؟:n13:

Iloveu-ALL
12-06-2013, 18:37
بعضیا فراموش کردن من بی ادب ترین کاربر جام جهانی 2010 بودما:دی
حالا ببینم میتونید کاری بکنید من موتورم روشن بشه یا نه
..................................
اگه علی کریمی هم کاپیتان تیم ملی بود و بازوبند قرمز دستش میکرد و بعدشم درمیاورد و میبوسید من ناراحت میشدم
تو بحث تیم ملی رنگا رو باید گذاشت کنار.
به شخصه میخواستم برم کره تشویق تیم ملی :n10: ولی دیگه نمیرم و امیدوارم کپتین پاش بشکنه تو بازی:n09:
ولی ایران ببره و یه تودهنی به اون مرد عوضی با بازی پرویز پرستویی بزنه.

باو نکن این کار ها رو من داشتم حال میکردم پست ها رو میخوندم به تو رسیدم حالم گرفته شد!! نکن گناه داره :دی:دی

حرفای خیلی باحالی زده کی روش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
او قسمت که گفته لباس ازبکستان براش میخرم خیلی حال داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سوال بازی تو اولسان با هماهنگی ایران بوده؟
اخه چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خود کره گفت اونجا برگزار میکنیم گویا به قول مربیشون میخوان انتقام بگیرن!!

*IN*
12-06-2013, 18:48
من یک بار دیگر می‌گویم بهتر است برای آقای چوی قبل از اینکه ایرانی‌ها برسند عذرخواهی کند. یک پیشنهاد دیگر هم دارم. اینکه استعفا دهد.»

یاده دون کرلئونه افتادم...
آخرش یه پیشنهادی میداد که طرف نتونه رد کنه...

alivw71
12-06-2013, 18:50
امیدوارم کپتین پاش بشکنه تو بازی:n09:

واقعا جای تاسف داره که شما درمورد یک کاپیتان تیم ملی اینطوری حرف میزنید.

ویرایش کنید این پست تحقیر امیز رو لطفا...

Morteza4SN
12-06-2013, 18:56
کروش ادامه داد: «شما یک زمانی یک مرغ دارید یک تکه از بالش را به شخصی می‌دهید. اینجا اتفاقی نمی‌افتد. اما وقتی فقط یک ران مرغ دارید و آن ران مرغ را با آن شخص تقسیم می‌کنید باید از شما تشکر کند. او حق دارد اظهار نظر کند اما نباید بی‌احترامی کند. آخرین خطابم به ایشان این است که قبل از اینکه ما به کره برسیم چوی باید از ایرانی‌ها، هواداران فوتبال ایران و هواداران فوتبال کره عذرخواهی کند. مطمئن هستم ایشان احترامی که بین بازیکنانش داشته را از دست داده. من خوشحالم قبل از اینکه بازی ایران کره شروع شود می‌خواهم یک پیراهن تیم ملی ازبکستان را بخرم و به چوی هدیه بدهم. دوست دارم اگر جرات دارد این پیراهن را تنش کند. آقای چوی برای گروه مربیان بین‌المللی مایه ننگ است. این مسئله هیچ ربطی به فدراسیون کره و بازیکنان کره ندارد. هیچ ربطی به هواداران کره ندارد. آن‌ها بازی ما را انداختند در شهر اولسان. جایی که طبق قوانین بین‌المللی نباید بازی آنجا برگزار شود. اما فدراسیون ایران و کره طبق توافقاتی که انجام دادند موافقت کردند بازی انجام شود. من یک بار دیگر می‌گویم بهتر است برای آقای چوی قبل از اینکه ایرانی‌ها برسند عذرخواهی کند. یک پیشنهاد دیگر هم دارم. اینکه استعفا دهد.»
تشبیه مرغی رو هم خوب اومده ، یعنی بضاعت میزبانی ایران همین یک ران مرغ بوده که در اختیارشون قرار داده شده:n02: خدا رو شکر که بضاعتمون بال مرغ نیست!
+ از این ثبات شخصیت کروش هم خوشم میاد این جاهایی که کوتاه نمیاد ؛ "باید از مردم ایران عذرخواهی کنی اگرنه که خوش اومدی" :n09:

stealer
12-06-2013, 19:12
از ته دل ارزومه که ایران کره رو ببره و ازبک ها هم 6 تا به قطر بزنن
اینجوری هم حال کره ای ها جا میاد و میرن پلی اف هم حس عرب ستیزیمون یه حالی میکنه:دی

بردیا
12-06-2013, 19:14
واقعا جای تاسف داره که شما درمورد یک کاپیتان تیم ملی اینطوری حرف میزنید.

ویرایش کنید این پست تحقیر امیز رو لطفا...

شما هنوز تفاوت بین پست طنز و جدی رو متوجه نمیشید دوست عزیز؟
وقتی من از سفر به کره حرف میزنم شما دیگه باید تا تهشو بری

Kianoosh
12-06-2013, 19:23
می‌خواهم یک پیراهن تیم ملی ازبکستان را بخرم و به چوی هدیه بدهم

یک پیشنهاد دیگر هم دارم. اینکه استعفا دهد

خیلی پاسخ کوبنده ای بود دهن دژمن شکست فکر کنم!:n09: اون سری جام ملتها قطبی و سرمربی اونها یک کری ملودرام داشتن ولی این خیلی جالب بود!امیدوارم آخرش هم خوش باشه ... :n16:

داشتیم شرایط یک مناظره رو برای بردیا و یوسف فراهم میکردیم نمیذارید که!:دی

Pejvak61
12-06-2013, 20:16
پسر! عجب جنگی شروع شد خیلی اوضاع خیط شد یا میکشیم یا کشته میشیم:n04: مساوی هم نداریم:n28:

به خاطر همین شخصیت کی روش هستش که ازش خوشم میاد. :n12:

تفاوت کی روش با اونهایی که قبلاً گفتم همینجا معلوم میشه. قاطعیت، قدرت و اعتماد به نفس و به احدی باج ندادن لازمه مربیگری برای تیم ملی ایرانه وگرنه غول خفته:n04: هرگز بیدار نمیشه:n08:

اگر درصد هیجان قبل از بازی 50 بود الآن با این اظهارات به 80 رسید:n30:

H A M A S
12-06-2013, 20:45
نمیخوام بلند پروازی کنم ولی کره دیگه اون کره پارک جی سونگ نیست...خیلی خسته بازی میکنه
......با یه بای معقولانه و استفاده از ضد حملات و یا ضربات ایستگاهی میشه کره رو به دردسر انداخت
..........مثل اینکه شرکت های هواپیمایی هم قصد دارند تا شهر اولسان برای تیم ملی پرواز مستقیم با هواپیمای پیشرفته بزارن تا کمتر خسته بشن

شاهزاده خانوم
12-06-2013, 20:51
مربیه خیلی اشتباه کرد احساسات ایرانی ها رو تحریک کرد نمیدونه ک ایرونی جماعت کشته مرده این ک یکی حالش و بگیره و اون انتقام بگیره :دی
بی صبرانه منتظر سه شنبه م .

عجب بازی بشه این بازی ! از رو لجبازی هر دو میخوان ببرن
اخره هیجانه /بکش تا کشته نشی..

Gilopa
12-06-2013, 21:05
شعار ما باید بشه واویلا کره :n02:
عجب گیس و گیس کشیی بشه .. چشمهای این چشم بادومیها رو باید از حدقه در آورد:n09: کره هیچ وقت ژاپن نمیشه و بر عکس ژاپن همیشه از ایران ترسیده . با اینکه گاها خیلی قویتر بوده اما باز هم ترس داشته همین صحبتهای سرمربی کره و بازی روانیش نشون میده مثل ... از ایران میترسه.

2raj_a
12-06-2013, 21:09
کیروش رگ خواب ایرانی ها رو خوب یاد داره...الان با این مصاحبه غیرت ایرانی ها رو تحریک کرد ببینید ایران کره رو له کنه...!
با این کارش انگیزه تیم رو افزایش داد
از این مصاحبش خیلی خوشم اومد نمیذاره حق تیم رو بخورن

Aryana_b
12-06-2013, 21:28
مربی کره خیلی اشتباه کرد :n08:دم کیروش گرم خوب جوابشو داد:n10: کاش بازی آزادی بود ملت حال این کره ایها رو میگرفتن:n05:
تجربه ثابت کرده ایرانیا در هر زمینه ای اگه جو گیر و غیرتی بشن خوب کار میکنن:n02::n09: ایشالا بتونیم کره رو ببریم :n01:

personal
12-06-2013, 22:07
بجه ها با وجود اینکه مسعود بد بازی میکنه :n28:اما به احتمال زیاد دوباره تو ترکیب اصلی قرار میگیره بنظر شما بهترین جایگزین در حال حاضر براش تو تیم ملی کیه؟:n13:

campuzlit
12-06-2013, 22:22
بجه ها با وجود اینکه مسعود بد بازی میکنه :n28:اما به احتمال زیاد دوباره تو ترکیب اصلی قرار میگیره بنظر شما بهترین جایگزین در حال حاضر براش تو تیم ملی کیه؟:n13:

هر کسی غیر از مسعود شجاعی:n02: فک کنم این دفعه هم پنالتی بده هم اخراج شه. حالا این خیلی مهم نیست. مهم دروازهبانه که فک کنم کار دست تیم بده مخصوصا رو سانترهای کره.

stealer
12-06-2013, 22:26
هر کسی غیر از مسعود شجاعی:n02: فک کنم این دفعه هم پنالتی بده هم اخراج شه. حالا این خیلی مهم نیست. مهم دروازهبانه که فک کنم کار دست تیم بده مخصوصا رو سانترهای کره.
البته سید مهدی هم رو سانتر ها خیلی ضعف داشت
رو شوت ها خیلی خوب بود که رحمانم رو شوت ها خوب کار میکنه
مسعود هم نباشه کسی به جاش بهتره
من میگم چطوره 10 نفره بازی کنیم؟:دی

Gregar
12-06-2013, 22:26

به نظرم هیچ کس . به احتمال زیاد کی روش بخواد همون ترکیب قبل رو بفرسته زمین . اگه بخواد شجاعی نباشه باید خلعت بری رو بزاره جاش و در عوض حیدری بیاد جلو وایسته که میشه همون ترکیب قطر منهای شجاعی که به نظرم ترکیب بدتریه نسبت به ترکیب بازی با لبنان .
یا میشه مسلمان رو بیاره که از نظر من یکی همون شجاعی بهتره . یه حسی بهم میگه شجاعی میخواد تو این بازی بترکونه و یاد دریبلهایی که علی کریمی میزد به کره ای ها رو دوباره زنده کنه . البته حس های من معمولا درست جواب داده :n02: . ولی منطقی هم نگاه کنیم میبینیم که کره ای ها همیشه دفاعشون خوب دریبل خورده .
خوبه که شجاعی رو از اول نفرستن تو بازی . اونجوری یه امتحانش هم بکنیم ببینیم اگه به صورت تعویض بیاد تو بازی چطور میشه . البته زود بیاد تو بازی یعنی تقریبا بین دو نیمه . شاید کمی هم استرس به کره ای ها وارد کنه . به هر حال بازیکن لژیونرمون هست و کمی هم دریبل باباش بهش یاد داده .

نمیخوام بلند پروازی کنم ولی کره دیگه اون کره پارک جی سونگ نیست...خیلی خسته بازی میکنه
......با یه بای معقولانه و استفاده از ضد حملات و یا ضربات ایستگاهی میشه کره رو به دردسر انداخت
..........مثل اینکه شرکت های هواپیمایی هم قصد دارند تا شهر اولسان برای تیم ملی پرواز مستقیم با هواپیمای پیشرفته بزارن تا کمتر خسته بشن

برعکس به نظر من این کره خطرناک تره تا کره ی قبلی . واقعا میتونم بدترین نقطه ضعف ما توی توپهای هواییه که کره ی جدید به شدت توی این مورد تهدید حساب میشه . فکر نمیکنم از راههای دیگه بتونن به ما گل بزنن مگه فقط هوایی .

personal
12-06-2013, 22:31
خب با حرفای بچه ها من اینطور برداشت کردم که ینفر رو باید بذاریم تا مسعود رو مها ر کنه دیگه نه؟:n19:

Mr.Mazmamfi
12-06-2013, 22:50
سلام

آقا مسعود هیچی نداره و واقعا تو این بازی ها که چیزی ازش ندیدیم و اخلاق بچگانه ای هم داره . امیدوارم تو بازی نباشه .

کاپیتان نکو هم که در موردش این رو گفته :

کاملا مشخصه که جدی داره میگه ، البته در قالب شوخی . :n06:

yuseph
12-06-2013, 23:44
کاملا مشخصه که جدی داره میگه ، البته در قالب شوخی .

ببخشید این رو میگم اما احتمالا شما نیت شناس هستین!؟
گیرم که زیر پوستی حرف و منظورش رو رسونده بود،حداقل بهتراز بعضی کاپیتانهاست که باید بازیکن های دیگه کفش براش واکس بزنن و یا چیز کنن...:n02:
طرف علنی به مربی خط میداد کاپیتان اسطوره ای تیم ملی سابق ما:n09:

پ ن:ببینم میتونید سر این بند خدا اینجا یه جنگ جهانی راه بندازین یا نه!
دوستا قرمز لطفا کاسه صبرشون رو تبدیل به تشت بکنن شاید چند سال دیگه کاپیتانی از رنگ و تبار شما در تیم ملی پیدا بشه.نگران نباشین میشه.:n02:

2raj_a
12-06-2013, 23:53
تیم ملی رو قرمز ابی نکنید تیم ملی پرچم سه رنگ رو با خودش یدک میکشه!
همه با هم ایران رو میسازن و فقط برای پیروزی میجنگند...فعلا بد شانس بودیم که اشکان دژاگه نیست تا کره ای ها رو با اون فرار ها و اون سانتر های خوبش ازار بده ولی به هر حال بازیکن خوب زیاد داریم و امیدواریم پیروز بشیم

Masoud-Susa
13-06-2013, 00:01
به صورت دیر هنگام تبریک میگم برد پر گل جلو لبنان رو .

و یه " رو به رو آماده باش " خطاب به کره جنوبی و نخ سوزن مربیشون پرتاب می کنم.باشد که همونجا یه حال گیری اساسی ازشون بکنیم ! :n24:

آخرین باری که نظرسنجی این تاپیک رو دیدم نتایجش به صورت به هفتاد به سی به نفع صعود نکردن ایران به جام جهانی بود. اما الان خوشحالم که میبینم دوباره باز خیلی ها به تیم امیدوار شدن و نظرات داره برمیگره : )

به امید موفقیت تیم ملی و ان‌شاا.. وعده دیدار ما فینال جام جهانی - ماراکانا برزیل ! :n02:

Persian-swag
13-06-2013, 00:14
عجب !
تو منطق یه سری افراد آدمایی که شوخی کنن و بگن و بخندن و ...اخلاقشون بچه گونست ولی آدمای خشک که هرجا میرن میشن ضدحال جمع اخلاقشون مردونه ست !
این مثالو زدم تا عمق درک بعضی ها روشن بشه که میگن مسعود بچه ست !
مثل این میمونه بگی هرکی ریش داره و رودستش آثارچاقوکشی مرد ه هرکی نداره سوسوله !
متاسفم !

oghyanoos
13-06-2013, 00:19
کاملا مشخصه که جدی داره میگه ، البته در قالب شوخی . :n06:
80 درصد شوخی ها جدیه...!

Abdolreza2012
13-06-2013, 00:30
مسعود شجاعی چیکار کرده مگه؟

برای بازی هفته ی دیگه باید امیدوار باشیم عربهای قطری یه جور تبانی نکنن با ازبکستان ها که ایرانو به زحمت بندازن
از اونطرف باید امیدوار باشیم ایران حداقل با کره مساوی کنه

در موزد شجاعی بگم که بازیش خیلی داغون شده دیگه خیلی افتضاح شده
+
توجه کرده باشین قوچان نژاد خیلی خیلی شبیه سبک اوزیل بازی میکنه
حرکاتش هم شبیه اوزیله

Abdolreza2012
13-06-2013, 00:42

حمله تند کی روش به سرمربی کره: تو مایه ننگ فوتبالی چوی! / برایت لباس ازبکستان می خرم ، آن را بپوش

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در آخرین مصاحبه مطبوعاتی خود در ایران پیش از بازی کره ، شلنگ را به سوی سرمربی کره گرفت!
سایت گل - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری نیم ساعته خود ، از جملات بسیار تندی علیه چوی سرمربی تیم ملی کره استفاده کرد.
به گزارش گل ، پس از آنکه چوی در مصاحبه دیروز خود پس از بازی اعلام کرد که تیمش را با تمام توان در بازی مقابل ایران به میدان خواهد فرستاد ، کی روش هم که سرش برای دردسر درد می کند ، با اظهاراتی تندتر جواب تندی به او داد و سرمربی تیم ملی کره را باعث ننگ فوتبال دانست!
مشروح حرفهای سرمربی تیم ملی ایران را بخوانید:

اتهام تبانی به کره
من در صحبت‌هایم گفتم که حریفان ما سه تیم هستند اما شما باید آقای چوی را هم به حریفان ما اضافه کنید. او گفته از ایران خوشش نمی‌آید. من می‌خواهم حرف‌هایم را شفاف بگویم و امیدوارم رسانه‌های بین‌المللی صحبت‌های من را پوشش دهند. مطالبی که ایشان می‌گویند به این معناست که تیم ملی کره مقابل ازبکستان خیلی تلاش نکرده است و تنها ازبک‌ها با یک گل که مدافعان‌شان به ثمر رساندند باعث پیروزی کره شدند. این نشان می‌دهد کره‌ای‌ها هیچ تلاشی برابر ازبکها انجام ندادند.

مایه ننگ ...
چوی مایه شرم و ننگ فوتبال کره است. من مطمئن هستم که بازیکنان کره و هواداران او موافق حرف‌های چوی نیستند. سرمربی تیم ملی افزود: چوی مایه ننگ فوتبال کره است. او به فوتبال ایران و مربیانش بی‌احترامی کرده است. او گله‌مند است که با تیمش در ایران برخورد خوبی صورت نگرفته است اما باید بگویم ما بهترین امکانات را در اختیار تیمش قرار دادیم.اجازه بدهید مثالی برایتان بزنم. وقتی شما 5 مرغ دارید و به یک نفر تنها بال یک مرغ را می‌دهید، این یک مسئله است اما وقتی شما یک ران مرغ دارید و آن را با مهمان‌تان شریک می‌شوید او باید از شما متشکر باشد.

پیراهن ازبکستان برایت می‌خرم
چوی حق اظهار نظر دارد ولی حق بی‌احترامی ندارد. کلمات آخر من در مواجهه با سرمربی کره است. او باید پیش از آنکه ایران به بوسان برسد از هواداران ایران و کره جنوبی به خاطر حرف‌هایش عذرخواهی کند. مطمئنا او احترامش را از دست داده است. من در کره پیراهن ازبکستان را می‌خرم و قبل از بازی به سرمربی کره هدیه می‌کنم و امیدوارم او شجاعت این را داشته باشد که پیراهن ازبکستان را بر تن کند. سرمربی کره در گروه مربیان بین‌المللی مایه شرم است.

عذرخواهی کن
باید این را بگویم که حرف‌های سرمربی کره هیچ ارتباطی به فدراسیون فوتبال کره ندارد. این شخص که بعضی‌ها به او می‌گویند مربی این مسائل را مطرح کرده است. او باید مجبور شود که یا عذرخواهی کند یا استعفا دهد چرا که هیچ یک از بازیکنان کره از این پس برای او احترامی قائل نیستند.

همه تیم ها با تمام وجود
این قسمت آخر است که باید پشت سر بگذاریم و آرزو می‌کنم که چهار تیمی که هنوز در این مسابقه‌ها شانس دارند، بتوانند نقش بهتری را ایفا کنند و با تمام قوا بازی کنند. مطمئنم قطر به نحو احسن بازی می‌کند و ازبکستان و کره هم تلاش می‌کنند، البته شکی نیست ما هم با تمام وجود برابر کره به میدان می‌رویم. 10 متر آخر این مسابقه بسیار حساس است. شکی نیست با توجه به اینکه امتیازها را باید دریافت کنیم.

هواداران از ما راضی اند
ما می‌خواهیم بازی خوب‌مان را ادامه دهیم. تلاش خواهیم کرد که به پیروزی برسیم. هیچ شکی نداریم که زمانی که ایران را ترک می‌کنیم 76 میلیون نفر از مردم ایران دل‌شان می‌خواهد که ما پیروز شویم، آن‌ها از پیروزی ما خوشحال می‌شوند. آن‌ها دیروز بازی همدلانه و رو به جلویی انجام دادند و من فکر می‌کنم تمامی هواداران از عملکرد دیروز بازیکنان ما مفتخر باشند.

urumchi
13-06-2013, 02:30
شما رو نمیدونم ولی من که وحشتناک استرس دارم این روزا

یه حس لعنتی به من میگه تیم ما فقط بخاطر یه دونه تفاضل کمتر نسبت به ازبکستان نمیره جام جهانی !!! :n28:

وقتی به بازی قطر-ازبکستان فک می کنم قشنگ نتیجه 5-0 میاد جلوی چشم !!!

قطری که من میشناسم به خودشونم گل میزنن تا یقه تیم مارو بگیرن لحظه آخر و نذارن ما بریم جام جهانی

درسته سرنوشت ما دست خودمونه ولی ازنظر من سرنوشت ما یه جورایی دستِ قطر ِ !!!

بعد از صحبتهای مربی کره،محمدنوری گفته انگیزه ما واسه بازی با کره خیلی بیشتر شده ، امیدوارم بتونیم با شکست
کره هم یه گوشمالی حسابی بدیم بهشون هم اینکه با افتخار بعنوان تیم اول گروه بریم جام جهانی

Abdolreza2012
13-06-2013, 02:51
منم دقيقا از هنين ميترسم که قطر بخواد کارى کنه که ايران به جامه جهانى نره
به قوله دوستمون الان همه چى دسته خودم نه ىعنى اگه کره روببرىم اونا هرکارى بکنن هيچ تاثيرى نداره
ولى اون حرفى که مربى کره زده هيچ رقمه حاضر نىست امتياز بدنا
گه مثل بازى با لبنان بازى کنن به نظرم کمه کم مساوىو ميگيريم
من موندم چرا همه ى بازى هاى آخرو همزمان نذاشتن!!!!!!!!!!!!!:n04:

نادر1368
13-06-2013, 03:06
شك نكنين قطري كه ما باهاشون بازي كرديم جادارتر از قطر بازيهاي گذشتس!خيلي گل ميخوره و ازبكستان هم انصافا نشان داد تاكتيك داره درسته

از ترس كمتر جلوي كره نشون دادن همانطور كه جلوي ما ولي خوب بلدن بازم همانطور كه جلوي ما (در ازبكستان)!منتظر گلهاي فراوان باشيد

ماهم ميريم دفاع كنيم ببنيم چي ميشه:n13: چهار سال پيش هم آخرين بازيمون با كره داشتيم ديگه!؟جام جهاني بود گمانم انقدر تحت الشعاع وقايع

شد آدم يادش نمي مونه !:n01:

MORINIO
13-06-2013, 03:08
منم دقيقا از هنين ميترسم که قطر بخواد کارى کنه که ايران به جامه جهانى نره
به قوله دوستمون الان همه چى دسته خودم نه ىعنى اگه کره روببرىم اونا هرکارى بکنن هيچ تاثيرى نداره
ولى اون حرفى که مربى کره زده هيچ رقمه حاضر نىست امتياز بدنا
گه مثل بازى با لبنان بازى کنن به نظرم کمه کم مساوىو ميگيريم

بازی های آخر همزمانه !

Pejvak61
13-06-2013, 09:40
من اصلاً فكر نميكنم قطر بازي را رها كنه. حتي درصد بالايي احتمال ميدم كه قطر بتونه جلوي بردن ازبك ها را بگيره و ديگه نتيجه بازي ما با كره بي اثر بشه.:n05:

اينقدر نا اميد نباشين دوستان.
درسته همه مون استرس داريم ولي منطق كه پشت استرس ما قايم نشده.

همونطور كه قبلاً هم ذكر كردم ازبك ها خيلي بيشتر از ما استرس خواهند داشت. ما به هر حال دو امتياز ازشون جلوتريم و اونها بايد قطر را ببرن و از اونطرف هم منتظر باشن ايران به كره ببازه چون عمراً نتونن 4 گل به قطر بزنن چون اصلاً ازبكها مال بردن با اختلاف بيش از 1 گل نيستن و نبودن.

ممكنه اونها بتونن برنده بازي با قطر بشن اما بايد كلي براش زحمت بكشن. من قدرت ازبكستان و قطر را مساوي ميدونم. درسته كه در قطر تونستن شكستشون بدن ولي قطر هم دست و پا بسته جلوي اونها بازي نميكنه. يادتون رفته كره را تا دقيقه نود در سئول متوقف كرده بودن؟

و اما ايران!
ما اين اواخر قطر را در قطر برديم و لبناني كه تا دقيقه 97 (با هر نيرنگ و كلكي) 1-0 از كره جلو بود را در تهران با 4 گل كه جا داشت حداقل 4 گل ديگه هم بخورن له كرديم. به ننه من غريبم بازي در آوردن مربي لبناني ها هم هيچ كاري ندارم ولي به هر حال زدن 4 گل به اون تيم باور كنيد از دست كره هم بر نميومد.
ما روز به روز بهتر شديم و تجربه ثابت كرده هر وقت تحت فشار بوديم تونستيم خيلي بهتر عمل كنيم. من حتي اين احتمال را ميدم كه اگر مثلاً با دو گل هم از حريف عقب بيفتيم توانايي جبرانشو داريم. ولي استرس كشنده اش براي ما تماشاگرها خواهد بود. مثل راننده اي كه خودش از رانندگيش مطمئنه و در لحظات حساس ميدونه چطوري عكس العمل نشون بده ولي مسافر بيچاره با هر فرمون و ترمز و گازي دلش ميتركه (عجب مثالي زدم:n02:)

wooooow
13-06-2013, 09:55

خب تو اکثر مسابقات و تورنمنت های گروهی چه تو رده باشگاهی چه تو رده ملی همیشه بازی های آخر همزمان هست
واسه جلوگیری از تبانی

ولی خب کسی که بخواد تبانی کنه کارشو انجام میده :n02:

Alinho
13-06-2013, 09:58
حركت جنجالي نكونام و ايجاد دودستگي در تيم ملي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش اروم نيوز، نکونام در دیدار مقابل لبنان بازوبند آبی خود را در آسمان می‌چرخاند و به آن بوسه می‌زد که باعث خوشحالی هواداران استقلال شده بود.
پرسپولیسی‌ها اما نسبت به این حرکت واکنش نشان داده و تاکید کردند این رفتار باعث ایجاد دودستگی بین حامیان تیم ملی خواهد شد.
نکونام در مورد شادی اش با بازوبند آبی تیم ملی تاکید کرد قصد داشته به عنوان یک استقلالی از هواداران تشکر کند چراکه آنها یک فصل از او حمایت کردند.
:n21:

بردیا
13-06-2013, 10:12
آقا ما دیشب خواب دیدیم سوشا مکانی دروازبان تیم ملی بود 4تا از کره خوردیم:دی
بعد آخر بازی روی هاجسون :n13: تعویضش کرد رحمان احمدی رو آورد تو 2تا زدیم 2-4 شد ولی نتیجه بازی قطر ازبکستان رو نفهمیدم که ببینم رفتیم بالا یا نه

فکر میکنم از اثرات اولویه خوردن ساعت 12 نصفه شب هستش که اینجور همه چیز درهم شده :دی

wooooow
13-06-2013, 10:13
قصد داشته به عنوان یک استقلالی از هواداران تشکر کند چراکه آنها یک فصل از او حمایت کردند.

خب پس با قصد و غرض این کار رو کرده و ربطی به تیم ملی نداره

کلا همیشه خودمون با دست خودمون حاشیه درست میکنیم -- اونم الان که تیم باید بتونه از بازی کره نتیجه بگیره :n29:

آقا ما دیشب خواب دیدیم سوشا مکانی دروازبان تیم ملی بود 4تا از کره خوردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد آخر بازی روی هاجسون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تعویضش کرد رحمان احمدی رو آورد تو 2تا زدیم 2-4 شد ولی نتیجه بازی قطر ازبکستان رو نفهمیدم که ببینم رفتیم بالا یا نه

فکر میکنم از اثرات اولویه خوردن ساعت 12 نصفه شب هستش که اینجور همه چیز درهم شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه لحظه میزدی شبکه ورزش ببینی بازی ازبک چند چنده دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کنترل یادت رفته بود ببری ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

personal
13-06-2013, 10:35
یعنی چه حالی میده ایران کره رو ببره آخر بازی کیروش به مربی کره بگه: ما چون دیدیم شما دوستدار صعود ازبکها هستی گفتیم که ما هم طوری بازی کنیم که اونا بتونند راحت تر صعود کنند:n10:
مربی کره::n28:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کیروش::n18:

:n07:

هواداری ایران::n20::n19::n08:

هوادارای کره::n04:

Nasser_ZRE
13-06-2013, 11:41

urumchi
13-06-2013, 12:35
کسی که بخواد تبانی کنه کارشو انجام میده

دوست عزیز،اتفاقا تبانی کردن قطر و ازبکستان به نفع ما خواهد بود چون AFC چنان نظارتی بر بازیها مخصوصا بازیهای آخر داره که اگه فقط 1%شک کنه قطر و ازبکستان حتی حرف از تبانی زدن مطمئن باش بشدت با هر 2 تا تیم برخورد میکنه و قطعا محرومشون میکنه

wooooow
13-06-2013, 12:38
دوست عزیز،اتفاقا تبانی کردن قطر و ازبکستان به نفع ما خواهد بود چون AFC چنان نظارتی بر بازیها مخصوصا بازیهای آخر داره که اگه فقط 1%شک کنه قطر و ازبکستان حتی حرف از تبانی زدن مطمئن باش بشدت با هر 2 تا تیم برخورد میکنه و قطعا محرومشون میکنه

نظارت ؟؟ کدوم نظارت ؟؟

عالم و آدم با ایران بد هستن
از afc بگیر تا کل تیم های حاشیه خلیج فارس

مدیر کل afc هم که فکر کنم عرب باشه

بخوان تبانی کنن اول با AFC هماهنگ میکنن :n02:

urumchi
13-06-2013, 12:43
نظارت ؟؟ کدوم نظارت ؟؟

عالم و آدم با ایران بد هستن
از afc بگیر تا کل تیم های حاشیه خلیج فارس

مدیر کل afc هم که فکر کنم عرب باشه

بخوان تبانی کنن اول با AFC هماهنگ میکنن :n02:

اون محمدبن همام بود که AFC رو کرده بود طویله !!!

الان دیگه از این خبرا نیست

چندوقت پیش مچ چندتا از بازیکنا و تیم های لیگ چین رو گرفتن که تبانی کرده بودن و شدیدا جریمه شدن ، حالا مسابقات حساسی مثل انتخابی جام جهانی که جای خود دارد ، در این مورد نمی تونن سهل انگاری کنن ، بالاخره هر چیزی یه سازوکاری داره الکی نیست که بخوان راحت جلوی چشم مردم یه قاره در حالی که فیفا هم نظارت میکنه حق تیمی رو بخورن

personal
13-06-2013, 12:49
اخبار جدید حاکی است که وضعیت مربیان دو تیم در لحظات مختلف اینگونه بوده است:

مربی کره: از ایران بدم میاد ... ازبکها صعود کنند بهتره... میزبانی بد بود

مربی ایران:
مربی کره:
مربی ایران: چوی باید استعفا دهد... او باید پیراهن ازبکها رو بپوشد اگر مرد است... او مایه ننگ است...
مربی کره:

MORINIO
13-06-2013, 12:53
به نظر من هم الان قطر کاملآ زیر ذره بینه به واسطه اتفاقاتی که این چند وقت اخیر فاش شد در مورد نحوه کسب میزبانیش و این حرفا ...

شاید از یه طرف دوست داشته باشن ایران نره جام جهانی ولی از طرف دیگه بحث اعتبار پیدا کردنش به عنوان تیم میزبان جام جهانی هم هست

یعنی قطر الان تو یه دو راهی گیر کرده : ممانعت از صعود ایران یا حفظ میزبانی جام جهانی

اگه اولی رو انتخاب کنه به نظرم باید آرزوی بازی در جام جهانی رو تا یه 100 سال دیگه به گور ببرن :n08:

پ.ن : به نظر خودم قطر به ازبکستان میبازه ولی خفیف .. در نتیجه 1 امتیاز میخوایم از بازی با کره

personal
13-06-2013, 12:57
به نظر من هم الان قطر کاملآ زیر ذره بینه به واسطه اتفاقاتی که این چند وقت اخیر فاش شد در مورد نحوه کسب میزبانیش و این حرفا ...

شاید از یه طرف دوست داشته باشن ایران نره جام جهانی ولی از طرف دیگه بحث اعتبار پیدا کردنش به عنوان تیم میزبان جام جهانی هم هست

یعنی قطر الان تو یه دو راهی گیر کرده : ممانعت از صعود ایران یا حفظ میزبانی جام جهانی

اگه اولی رو انتخاب کنه به نظرم باید آرزوی بازی در جام جهانی رو تا یه 100 سال دیگه به گور ببرن :n08:

پ.ن : به نظر خودم قطر به ازبکستان میبازه ولی خفیف .. در نتیجه 1 امتیاز میخوایم از بازی با کره

داداش من هم با حرفای شما موافقم اما اونکه میزبانی جام جهانی بود علنا تبانی کردند هر حرفی هم زده شد وقتی نتونستند به جایی برسونندش یعنی هیچی.... حالا اینا که با ایرانی جماعت درگیری دارند میخواید تبانی نکنند؟ تازه دلیلی هم بر فاش شدنش نیست ... بی انگیزه بودن و خوب بازی کردن ازبکها کافیه:n21:

pcforlife
13-06-2013, 13:05
شرمنده، off topic
.
.

کاپيتان تيم ملي همچنين در پاسخ به پرسش خبرنگاري درباره انتخابات پيش رو گفت: من فوتباليستم اين چه سوالي است که مي‌پرسيد؟
احتمالا محسن حاجیلو بوده!!:n02::n02:

eman619rv
13-06-2013, 13:15
اون محمدبن همام بود که AFC رو کرده بود طویله !!!

الان دیگه از این خبرا نیست

خبر نداری عزیز!! رئیس جدید afc بدتر از بن همامه! حالا اون با ایران قبلا ارتباطات بهتری داشت ولی الان این یکی (که اصلا حتی دوس ندارم اسمش رو بیارم) از تصمیم اماراتی ها مبتی بر تغییر نام لیگشون با اون نام جعلی حمایت سرسختانه کرده و حتی بقیه کشور های منطقه رو هم تشویق به این دسته رفتار های موجب همبستگی کرده!!:n29:

امیدوارم اتفاقی بی افته که یا ایران واسه 1 امتیاز نره کره یا در بازی همزمان جوری شرایط پیش بره م نیاز به تساوی نداشته باشیم!!

نجربه نشون داده خیلی این موقع ها ما ضرر میکنیم! اصلا خوش بین نیستم به این قضیه ....چهار سال پیش هم جام جهانی رو جلو کره ای از دست دادیم در اخرین بازی و اخرین دقایق که صعودش قطعی بود!! حالا که اونا انگیزه های فراتر از قبل هم دارن!!

امیدوارم کیروش و بچه ها به خاطر حرفای سرمربی کره هم که شده برن واسه برد بازی ! همین که احساس کنن با یه مساوی هم کارشون حله وضعیت خوب پیش نخواهد رقت.

Abdolreza2012
13-06-2013, 14:27
بازی های آخر همزمانه !

میگفتن بازی ازبکستان بعد از بازی ایرانه که؟؟؟؟؟

Iloveu-ALL
13-06-2013, 14:32

همزمانه عزیز! این هم مدرک:
کره جنوبی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4:30 IRDT
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایران

ازبکستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4:30 IRDT
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قطر

سه‌شنبه 28 خرداد

16:30
قطر
-
ازبكستان

16:30
ايران
-
كره جنوبي

MORINIO
13-06-2013, 14:33

درسته. اون اول که برنامه اعلام شد ظاهرآ بازی ازبکستان قطر بعد بازی کره ایران بود

ولی ایران اعتراض کرد و بازی ها همزمان شد

سه شنبه 28 خرداد ساعت 16:30 دو بازی همزمان شروع میشه

Kianoosh
13-06-2013, 14:36

دوست عزیز AFC و نظارت؟!:دی اتفاقا همین دوره که یک شرق آسیایی(چین) رئیس موقت بوده و هنوز حماسه انتخابات AFC هم نشده بود اون ماجرای بحرین-اندونزی پیش اومد تو دور مقدماتی انتخابی جام جهانی چه نظارتی بود قبل اون عمل و نهایتا چه برخورد قاطعی شد بعدش!؟:n06:یا همین ماجرای لبنان-قطر چه اتفاقی افتاد!؟اگه AFC دنبال نظارت و پیشگیری بود با تخلفات قبلی برخورد جدی میکرد یا شرایط تبانی رو از بین میبرد نه اینکه بازم مثل دوره های قبل تو برنامه اولیه بازیهای روز آخر همزمان نباشه!و بعد با اعتراض ایران به FIFA و ابلاغ به AFC این قضیه اصلاح بشه! حق بدین که بدبین باشیم نسبت به قطر ... هرچند امیدواریم که بازی خودش رو بکنه و حتی مانع پیروزی ازبکستان بشه اما برداشت بعضی دوستان کمی اشتباهه ما نمیگیم قطر و ازبک رسما تبانی میکنن همین که قطر حذف شده هست هیچ انگیزه ای نداره و البته خیلی هم از جام جهانی رفتن ما خوشش نمیاد باعث نمیشه این تیم 4 گل از ازبکستان بخوره؟مگه ما که از دقیقه 1 فشار آوردیم رو دروازه لبنان 4 تا زدیم 4 تا نزدیم تبانی کرده بودیم؟!

الان هم که شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه(که اسم یک نفره :دی) رئیس AFC هست از بحرین!!:n15:و از قیافه کفاشیان بعد از انتخابات و گفته هاش میشه برداشت کرد ما بهش رای ندادیم!:n15:پس با توجه به این شرایط و روابطمون در همه راستاها! خیلی دلخوش به نظارت AFC نباشید!:n08:
+
کفاشیان: "قول داده اند قطر تبانی نکند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%82%D9%88%D9%84_%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%A7 %D9%86%D8%AF_%D9%82%D8%B7%D8%B1_%D8%AA%D8%A8%D8%A7 %D9%86%D9%8A_%D9%86%D9%85%D9%8A_%DA%A9%D9%86%D8%AF )!"
اگه قول از طرف قطری باشه خوبه وگرنه ارزشی نداره...

pcforlife
13-06-2013, 14:48
کار جواد نکونام حتی اگه حرکتش به نیت تشکر از طرفدارای استقلال بوده (نه توهین به هواداران پرسپولیس و سایر تیم ها) صحیح نبوده، طرفدارای استقلال و دوستاران جواد از من نباید دلخور بشن و این موضوع رو درک کنن که کار اشتباه اشتباهه... رسانه ها، مطبوعات و... رو از جواد نگرفتن؛ میتونست بعد بازی تیم ملی با مصاحبه ای تشکر کنه از طرفدارای استقلال.
+
شکی نیست رفتار نکونام نسبت به مهدوی کیا عالی بود و شایسته تقدیر... + به شخصه بنده یکی از ستون های تیم ملی رو و این شانسی که برای صعود مستقیم داریم رو مدیون کاپیتان تیم ملی میدونم و به عنوان طرفدار بهش افتخار میکنم، و تیم ملی هم به حق داره نفع میبره از آمادگی بازیکنان استقلالیش...
اما اینا دلیل نمیشه که تو بازی تیم ملی رفتاری (حتی با نیت خیر) انجام بشه که بحث رنگی و دودستگی رو در تیم ملی ایجاد کنه. حالا این رفتار توسط بازیکن پرسپولیس یا استقلال باشه یا اصلا اون تماشاچی ای که تو بازی ملی شعار باشگاهی میده...+ فکر می کنم بهتره ما به جای اینکه بیایم حالات و فرض های مختلف اعم از زرد و قرمز بودن بازوبند و پیراهن رو ممکن بدونیم، بیایم به صورت مساله توجه کنیم.../
+
صحبت های بالا رو چون بحثش دوباره کشیده شد به تاپیک، مطرح کردم.../

Alinho
13-06-2013, 15:00
پرتغالی‌ها معتقدند مربی ایران پاسخی محکم و منطقی داد

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، پس از آنکه تیم ملی کره‌جنوبی سه‌شنبه شب در راه جام جهانی 2014 برزیل در سئول یک بر صفر مقابل ازبکستان برنده شد، علیه ایران حرف‌های تندی بر زبان آورد که با واقعیت همخوانی نداشت. چوی‌کانگ هی در جلسه خبری پس از بازی به خبرنگاران گفت: هنوز رفتار بد ایران را در بازی رفت به خاطر دارم. رفتارشان در آن بازی با ما خوب و در حد و اندازه‌های یک میزبان نبود. دوست دارم به تلافی آن رفتار تیم ایران را در بازی برگشت یعنی جدال هفته آینده شکست دهیم.

وی در این کنفرانس حتی حرف‌های توهین‌آمیزی زد و اظهار داشت: صادقانه بگویم از ایران بیشتر از ازبک‌ها بدم می‌آید. امیدوارم ازبکستان بتواند به جام جهانی راه یابد.

در پی انتشار این اظهارات توهین‌آمیز که با روح و اخلاق ورزشی همخوانی نداشت، کارلوس کی‌روش،‌ سرمربی پرتغالی تیم ایران نیز در کنفرانس خبری روز گذشته واکنش مناسبی نشان داد.

وی گفت: او مایه ننگ و شرم بازیکنان کره است، او مایه شرم و ننگ فوتبال کره جنوبی است. او به مربیان فوتبال و هواداران ایران احترام نمی‌گذارد، او گله‌مند است که در ایران برخورد خوبی با کره نشده است در حالی که ما بهترین امکانات را در اختیارشان گذاشتیم، وقتی 5 مرغ داریم اگر مقابل کسی که از گرسنگی رنج می‌کشد یک بال قرار دهیم این اتفاق معنایی ندارد اما اگر یک ران داریم و آن را با آن فرد تقسیم می‌کنیم او باید تشکر کند.

وی افزود: به عقیده من سرمربی کره حق دارد صحبت کند و نظرش را بگوید اما حق بی‌احترامی به فوتبال ایران را ندارد. آخرین کلام من این است که او قبل از رسیدن کاروان ایران به کره باید از هواداران و فوتبال ایران و همچنین هواداران کره عذرخواهی کند. مطمئنم او دیگر احترامی که بازیکنان کره برایش قائل بودند را ندارد. بسیار خوشحال هستم و می‌خواهم قبل از دیدار مقابل کره جنوبی پیراهن ازبکستان را خریداری کنم و به او هدیه بدهم.

پس از انتشار این اظهارات، روزنامه‌های ورزشی رکورد و آبولا، همچنین روزنامه‌های مهم این کشور همانند فیگوئرا، سوسیالیستا، بارلونتا، کامیینا و دیارو‌آوریو پاسخ کی‌روش به سرمربی کره‌جنوبی را پاسخی منطقی،‌ محکم و به جا دانستند.

Arash4484
13-06-2013, 15:29
من یک حسی دارم...که طبیعتن یک حسه و ارزش دیگری نداره...:n02:

نکونام شاید بعد از عکس مهدی میخواسته تعلق خاطرشو رو به تیمش برسونه(خوب بازیکنان در اردوها و ...با هم دوستند، خیلهاشن اصلن تو مود این حرفهای رنگی و تعصبی نیستند...)، مثل کاری که مجیدی کرد(بعد از رها کردن تیم در نیم فصل و سپس بازی غرافه با پرسپولیس )، مثل حرفهای که قلعه نویی زد(حضور بیشتر هواداران پرسپولیس و سپس رفع و رجوع کرد) اینها یک بازخوردهایی میبینند یکم جا میزنند و سعی میکنند هوادارانشون رو داشته باشند، حتی مثل کار شجاعی.
-مثال در مورد پرسپولیسسها رو آبیها بزنید، بنظر من هوادار همه چیز گل و بلبله:n02:
خیلی روی این چیزها سخت نگیریم...نه خوبش خیلی خوبه نه بدش خیلی بد:n02:

urumchi
13-06-2013, 15:31
تاپیک یکی در میون شده یه پست راجع به نکونام یه پست راجع به قطر !!!

دوستان خواهش می کنم بحث نکونام رو تموم کنید چون هیچ سودی نداره و تاپیک رو منحرف میکنه

بنده تسلیم نظرات دوستان شدم!AFC هیچ نظارتی نداره و رئیسشم خیلی خره :n02:

چیزی که من بهش معتقدم اینه،فقط90 دقیقه تا جام جهانی فاصله داریم و با توجه به 2تا بازی آخر تیم ملی که تیم عالی کار کرد
ما حتما میتونیم کره رو شکست بدیم،من نمیدونم ما چرا انقد اعتمادبه نفسمون پایینه و از کره یه غول میسازیم؟؟؟
تیم باید نهایت تلاشش رو بکنه و فقط و فقط برای برد باید بره تو زمین، اگه برای تساوی بره حتما میبازیم

کره بازی با ازبکستان فقط زیرتوپ زد و روی اشتباه دفاع ازبکها به گل رسید وگرنه تا صبح هم بازی میکردن نمی تونست گل بزنه
اما یه چیز منو می ترسونه اونم ضعف خط دفاعی مخصوصا جناحین تیم ما ست که بازی با لبنان فک کنم شماره 17شون بود چند
بار تا لب خط رفت و تونست سانتر کنه که بی نتیجه بود

کره ایها تو بازی با ازبکستان نشون دادن رو توپهای هوایی خطرناکن و برنامه دارن ، امیدوارم مدافعین ما رو توپهای هوایی کم نیارن

Iloveu-ALL
13-06-2013, 15:33
در حالي که دور نهايي مقدماتي جام جهاني به هفته پاياني خود رسيده سه تيم ايران، کره جنوبي و ازبکستان شانس صعود دارند و ديدار هاي هفته پاياني بسيار حساس خواهد بود.

پيروزي ايران و کره جنوبي، کلاف پيچيده گروه دوم رقابت‌ها را باز کرد. به گزارش ايسنا ، ازبکستان که مي‌توانست با پيروزي مقابل کره براي نخستين بار صعودش به جام جهاني را جشن بگيرد، حالا ديگر سرنوشتش در اختيار خودش نيست. در ادامه وضعيت صعود هر يک از تيم‌ها را بررسي خواهيم کرد.

* در بازي‌هاي سه شنبه چه نتايجي رقم خورد؟

تيم ملي ايران پس از پيروزي روحيه‌بخش در دوحه مقابل قطر، در تهران نيز لبنان را با 4 گل شکست داد تا با اين شش امتياز شانس صعود خود را بالا ببرد. کره جنوبي نيز در خانه با يک گل ازبکستان را شکست داد و تا حد زيادي صعودش را مسجل کرد.

* احتمالات صعود

در روز پاياني رقابت‌ها، چهار تيم ايران، کره جنوبي، ازبکستان و قطر بازي خواهند داشت. لبنان نيز که با شکست مقابل ايران به کارش پايان داد. ايران با کره بازي مي‌کند و ازبکستان در خانه پذيراي تيم حذف شده قطر است.

*شرايط صعود ايران

با پيروزي ايران مقابل کره جنوبي، شاگردان کي‌روش به عنوان تيم نخست راهي جام جهاني مي‌شوند. در صورت تساوي ايران و کره جنوبي، ملي‌پوشان ايران با اين يک امتياز نيز مستقيما راهي جام جهاني‌ مي‌شوند، مشروط بر اين که ازبکستان نتواند بيش از سه گل به قطر بزند. ايران حتي با باخت مقابل کره هم مي‌تواند بليت برزيل را رزرو کند، منوط بر اين که قطر بتواند در بازي آخر با ازبکستان از اين تيم حداقل يک امتياز بگيرد.

* شرايط صعود کره‌جنوبي

چشم‌بادامي‌هاي قرمزپوش تا حد زيادي صعود خود را مسجل کرده‌اند. برد يا مساوي مقابل ايران اين تيم را صدرنشين گروه خواهد کرد. اما حتي باخت هم مي‌تواند باعث صعود آنها شود، چرا که تفاضل اين تيم بسيار بالاست (7+) و ازبکستان بايد در بازي با قطر 6 اختلاف تفاضل گل با کره را جبران کند که کار بسيار دشواري است. به همين دليل صعود کره تا حد زيادي قطعي شده است.

* شرايط صعود ازبکستان

تيمي که مي‌توانست با گرفتن سه امتياز بازي سه شنبه مقابل کره جنوبي يک هفته مانده به پايان رقابت‌ها صعودش را قطعي کند، حالا کارش به اما و اگر کشيده و براي صعود مستقيم شانس بسيار کمتري نسبت به ايران و کره جنوبي دارد. هر نتيجه‌اي جز برد مقابل قطر باعث از دست رفتن صعود مستقيم شده و حضور آنها را در پلي‌آف سبب مي‌شود، اما حتي برد هم ممکن است براي ازبک‌ها کافي نباشد. چرا که برد کم‌گل با توجه به تفاضل گل کم اين تيم (1+) سودي نخواهد داشت (مگر ايران به کره ببازد). اگر ايران با کره جنوبي مساوي کند، ازبکستان با زدن 4 گل به قطر صعود مي‌کند. اگر ايران کره را شکست دهد، ازبک‌ها بايد از 4 گل نيز بيشتر بزنند چرا که 6 تفاضل گل از کره عقب‌ترند. تنها در صورت شکست ايران است که ازبکستان با هر پيروزي مي‌تواند جشن صعود بگيرد.

رقابت‌هاي هفته پاياني سه شنبه آينده برگزار خواهد شد.

جدول گروه B :

منبع: varzesh3.com

wooooow
13-06-2013, 16:08
خب سرمربی کره اون حرف هارو زد ولی حیف شد که نمیشه جلوی صعود مستقیم کره رو گرفت

وگرنه چه حالی میداد ما کره رو ببریم و از صعودش جلوگیری کنیم

حیف نشد وگرنه بهشون میگفتیم یه من ماست چقدر کره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره
:n02:

Amir M.ohAma.D
13-06-2013, 16:11
تاپیک پاکسازی شد
لطفا رعایت کنید.این تاپیک برای بحث ابی و قرمز نیست . برای دومین بار هستش که تذکر داده میشه

پیشاپیش ممنون از همکاریتون:n16:

Gregar
13-06-2013, 16:13
تاپیک یکی در میون شده یه پست راجع به نکونام یه پست راجع به قطر !!!

دوستان خواهش می کنم بحث نکونام رو تموم کنید چون هیچ سودی نداره و تاپیک رو منحرف میکنه

بنده تسلیم نظرات دوستان شدم!AFC هیچ نظارتی نداره و رئیسشم خیلی خره :n02:

چیزی که من بهش معتقدم اینه،فقط90 دقیقه تا جام جهانی فاصله داریم و با توجه به 2تا بازی آخر تیم ملی که تیم عالی کار کرد
ما حتما میتونیم کره رو شکست بدیم،من نمیدونم ما چرا انقد اعتمادبه نفسمون پایینه و از کره یه غول میسازیم؟؟؟
تیم باید نهایت تلاشش رو بکنه و فقط و فقط برای برد باید بره تو زمین، اگه برای تساوی بره حتما میبازیم

کره بازی با ازبکستان فقط زیرتوپ زد و روی اشتباه دفاع ازبکها به گل رسید وگرنه تا صبح هم بازی میکردن نمی تونست گل بزنه
اما یه چیز منو می ترسونه اونم ضعف خط دفاعی مخصوصا جناحین تیم ما ست که بازی با لبنان فک کنم شماره 17شون بود چند
بار تا لب خط رفت و تونست سانتر کنه که بی نتیجه بود

کره ایها تو بازی با ازبکستان نشون دادن رو توپهای هوایی خطرناکن و برنامه دارن ، امیدوارم مدافعین ما رو توپهای هوایی کم نیارن

من خودم از هیچی کره نمیترسم تازه خوشمم میاد که دفاعش به انداره تیمهای دیگه قوی نیست و خوب دریبل میخورن . اما تنها چیزی که منو میترسونه همین سانتر از جناحین هستش .

مشکل از اینجا اب میخوره که ایران وینگهای دفاعیش هجومی ان . چون دفاعهای چپ و راست یا بازیکنان سرعتی و دریبل زنی هستن که موقع حمله میان جلو و یا اینکه مدافع وینگ خوبی هستن و جلوی بازی های هوایی حریف رو میگیرن و خیلی هم جلو نمیان مگه توی موارد ضروری . مدافع های چپ و راست ایران از نوع اولن . مخصوصا حیدری .
واسه همین سانتر از جناحین خیلی زیاد میشه علیه ایران . واسه همین من از قدرت سر زنی کره ای ها خیلی میترسم و مطمئنم حتما یک یا دو بار با سر دروازه ما رو باز میکنن . احمدی هم واکنش پایینی داره و نمیتونه توپو بگیره .
امیدوارم لااقل مدافع سر زن بیاریم تو بازی . چون مدافعهای جناحین رو لازم داریم که هجومی کار کنن توی این بازی مخصوصا موقع ضد حمله ها که افرادی مثل حیدری لازمن تو تیم باشن .

Alinho
13-06-2013, 16:15
کی‌روش در جمع خبرنگاران کره‌ای:
امیدوارم چوی شهامت پوشیدن پیراهن ازبکستان را داشته باشد
:n02:

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، صحبت های سرمربی تیم ملی ایران در رسانه های کره ای بازتاب بسیاری داشت و سرمربی تیم ملی در زمان انجام نخستین تمرین خود در گفت و گو با خبرنگاران کره ای گفت: متاسفانه طی چند روز گذشته سرمربی تیم ملی کره اظهار نظری داشته و باید بگویم متاسفم برای بازیکنان خوب تیم ملی کره که این سرمربی در کنارشان است.
وی ادامه داد: به شخصه برای بازیکنان فوتبال کره احترام خاصی قائل هستم و من قبلا سمت مربیگری پارک را داشته ام که از همین جا به او سلام می کنم اما معتقدم که چوی به فوتبال ایران و مردم ایران بی احترامی کرد که به هیچ وجه قابل قبول نیست و صحبت های من در خصوص بازیکنان فوتبال کره در مورد مربی آنها صادق نیست.

کی‌روش افزود: او می تواند نظرات خود را داشته باشد، اما این نظرات تنها باید در ذهن وی باشد و هرگز نباید به زبان بیاید. ما بهترین امکاناتی که در تهران داشتیم را در اختیار کره جنوبی قرار دادیم و بر خلاف صحبت چوی که گفته بود پیش از بازی تمرین نکرده است، روز قبل و همچنین روزهای قبل که این تیم در تهران حضور داشت، تمرینات این تیم با توجه به قوانین فیفا و زیر نظر ناظر بازی، به نحو احسن انجام شد. من این مربی را به چالش می کشم تا به هواداران فوتبال کره اثبات کند که در بازی مقابل ازبکستان تمام توان خود را به کار بسته است.

در ادامه خبرنگار کره ای از وی پرسید آیا شما دیروز گفته اید که برای چوی پیراهن ازبکستان را هدیه خواهید داد، گفت: بله این هدیه ای از سوی ما است و امیدوارم شجاعت پوشیدن این پیراهن را داشته باشد.

سرمربی تیم ملی ایران در پایان گفت: ما به کره جنوبی آمده ایم تا فوتبال خوب خودمان را ارائه دهیم و برای جنگ به اینجا نیامده ایم. در روزهای آینده تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آماده سازی کاملی برای حضوری مقتدرانه مقابل کره جنوبی داشته باشیم.

Kianoosh
13-06-2013, 17:15
اولسان کجاست؟

اولسان که در 70 کیلومتری بوسان قرار دارد، هفتمین شهر بزرگ کره جنوبی است که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد و در جنوب شرق کره جنوبی قرار دارد. این شهر در کنار دریای ژاپن قرار دارد و همین مساله به تنهایی گویای وضعیت آب و هوایی این شهر است.
ملی‌پوشان ایران در روز بازی با کره جنوبی به احتمال فراوان با شرایط سخت آب و هوایی روبرو خواهند شد. اولسان در هفته گذشته 5 روز بارانی داشته است. این شهر مرطوب در این فصل از سال، هوای به شدت شرجی دارد.

به طور مثال هوای این شهر امروز چهارشنبه 83 درصد رطوبت داشته است که تنفس را بسیار مشکل می‌کند. برای درک بهتر درصد رطوبت 83 می‌توان به هوای امروز رشت و رامسر دو شهر مرطوب ایران اشاره کرد که در همین روز به ترتیب 51 و 53 درصد رطوبت داشته‌اند! رطوبت تهران امروز 28 درصد بود.
دمای نقطه شبنم (dew point) در این شهر 23 درجه است به این معنا که بخار آب تنها در حالتی به مایع تبدیل می‌شود که دما به زیر 23 درجه افت کند، که در این فصل از سال دما در این شهر حتی در ساعات خنک روز بالای 25 درجه است.اما مقایسه شرایط آب‌وهوایی اولسان با سئول نشان می‌دهد که هرچند پایتخت کره جنوبی نیز شرایط نسبتاً مرطوبی دارد، اما با توجه به فاصله از دریا، هم رطوبت پایین‌تری از اولسان دارد و هم کمتر شرجی است.

به هر حال کره‌ای‌ها تا اندازه زیادی خیال‌شان از بابت صعود به جام جهانی راحت است چرا که بعید به نظر می‌رسد ازبکستان توانایی خلق شگفتی و زدن 6 گل به قطر را داشته باشد. با این حال باید صبر کرد و دید آیا کره جنوبی که با یک تساوی هم صدرنشینی‌ و صعودش به جام جهانی قطعی می‌شود مقابل ایران به دنبال سه امتیاز است یا به یک صعود بی دغدغه می‌اندیشد.

موافقم این بحث نکونام هم تموم بشه بالاخره یک حرکت بد موقع (و اشتباه) بوده ولی الان نباید به این حواشی پرداخت تیم ملی جای رنگ ها نیست فکر نمیکنم نکونام هم انقدر منظور داشت! الان چند ساله اومده استقلال؟اسطوره ای مثل حجازی چنین حرکاتی در تیم ملی کرده؟البته چقدر بازی و گل ملی قبل از حضور تو استقلال داره!باید همیشه با دید ملی نگاه کرد جای تشکر از هوادار رنگی مسابقه باشگاهی و تمرین باشگاه هست!فکر نمیکنم تو مقاطع مختلف که دایی مهدوی کیا و کریمی و ... کاپیتان بودند بیان و بعد از یک بازی با افتخار بگن قصد تشکر از هواداران پرسپولیس یا ... رو داشتیم!فقط و فقط ملی و مردم!اون هم تو پرچم و لباس یا نمادی از تیم ملی خلاصه میشه!ضمن اینکه همه به قدرت تیم استقلال اذعان دارن و اینکه نکونام و رحمتی و ... چقدر تو کسب موفقیتهای تیم ملی موثر بودند ولی حتی اگه 11 بازیکن تیم ملی از یک باشگاه باشند بازم اون تیم ملیه نه باشگاه!:n01:

بنده تسلیم نظرات دوستان شدم!AFC هیچ نظارتی نداره و رئیسشم خیلی خره

حمایت رییس AFC از جعل نام خلیج فارس توسط اماراتی‌ها! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا از جعل تاریخی اماراتی‌ها حمایت کرد و آن را اقدامی درست دانست.
هفته‌ گذشته سران فدراسیون فوتبال امارات در اقدام تحریک آمیز اسم لیگ این کشور را به لیگ "خلیج ع ر ب ی" تغییر دادند و دست به جعل تاریخی بزرگی زدند.شیخ سلمان بن ابراهیم، رییس جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا که در حال حاضر در امارات به سر می‌برد از اقدام اماراتی‌ها حمایت کرد!

او گفت: فکر جالبی بود. امارات سرزمین چنین اقداماتی است. ما از تصمیم آنها بسیار خوشحالیم. پیام اماراتی‌ها به همه کشورهای منطقه رسید. ما چنین اقدامی را ارج می نهیم. امیدوارم که چنین اقداماتی ادامه یابد و باعث ایجاد اتحاد و همبستگی میان کشورهای منطقه شود.بن سلمان بحرینی که در رقابت‌ با یوسف سرکال اماراتی با اختلاف فاحشی به پیروزی رسید و سکان هدایت AFC را بر عهده گرفت.

عزیز جان تو هر بازی یک نفر به عنوان ناظر AFC وجود داره گزارش میزبانی داوری و ... رو میده ولی چیزی که تو نظر شماست به معنای نظارت دقیق و حساس بودن و جلوگیری از تبانی به هیچ عنوان وجود نداره!:n06:

اتفاقا زئیسش خیلی هم زرنگه که با اکثریت آرا میاد!و اعلام میشه بازی 10-0 بحرین-اندونزی تبانی نبوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و در سکوت به ماجرای لبنان و قطر رسیدگی میشه و البته اونم به جایی نخواهد رسید .... حتی همون بازی خود ایران مقابل قطر که تو آزادی بود و منجر شد به حذف بحرین هم کم مشکوک نبود!:دی اگه به نظر شما زمان بن همام طویله شده بود باید بدونید که شیخ سلمان خیلی بدتره!:n09: (مخصوصا برای ایران!) و همون بن همام که فساد مالی و برکناریش علنی شد بازم یک نامه داد بعد انتخابات AFC با محتوای تسلیت به فوتبال آسیا!

تکرار میکنم ضمن نگرانی و بدبینی به قطر امیدواریم که اتفاقی مشابه بازی کره شمالی و عربستان و ... رخ نده که به ضرر فوتبال ما باشه ولی تمام اینها رو گفتم که مطمئن باشید امیدی به پیگیری از طرف AFC نیست!:n15:

aluminum
13-06-2013, 17:52
اگر تا الان من 50 درصد شانس صعود برای تیم ملی قائل بودم الان داره نزدیک صفر میشه با این صحبتهای رئیس afc....
من موندم چرا رئیس afc از کشورهای موفق شرق آسیا نیست که شاهد تغییرات مثبت باشیم(البته میدونم گفتم شما هم یک مقدار فکر کنید:n02:)
فوتبال، دقیقا عین سیاسیت نیاز به ادمهایی داره که اصطلاحاً سیاستمدار باشه و بتونه در جا های حساس لابی کن و یا....از کفاشیان اینجور چیزها بعیده
باید منتظر روزهای بدی برای فوتبال آسیا و ایران باشیم

Kianoosh
13-06-2013, 18:20
اگر تا الان من 50 درصد شانس صعود برای تیم ملی قائل بودم الان داره نزدیک صفر میشه با این صحبتهای رئیس afc....
من موندم چرا رئیس afc از کشورهای موفق شرق آسیا نیست که شاهد تغییرات مثبت باشیم(البته میدونم گفتم شما هم یک مقدار فکر کنید:n02:)
فوتبال، دقیقا عین سیاسیت نیاز به ادمهایی داره که اصطلاحاً سیاستمدار باشه و بتونه در جا های حساس لابی کن و یا....از کفاشیان اینجور چیزها بعیده
اینکه چرا از شرق آسیای موفق مثل کره و ژاپن کسی جلو نمیاد یا نمیتونه منم نمیدونم!:دی ولی قطعا شیخ سلمان به نفع فوتبال حداقل ایران عمل نخواهد کرد!(بر خلاف صحبتهای کفاشیان) دخالت عربستان هم کاملا مشخصه که تو آخرین لحظات کاندید خودش رو به نفع شیخ سلمان کنار کشید!
اتفاقا کفاشیان لابی گر خوبی هست ولی بیشتر تو سطح ایران!2010 هم نتونست کار کنه ... انتخابات AFC و میزبانی رقابتهای مختلف و ... هم نتونست برش داشته باشه هرچی هم داشتیم بر باد داد!
ولی یادمه رئیس فدراسیون قطر بعد از صعود یه نامه زد به کفاشیان :

حمد بن خليفه آل ثاني رئيس فدراسيون فوتبال قطر در پيامي به علي کفاشيان گفت:

مراتب تشکر و قدرداني خود را براي ميهمان نوازي سخاوتمندانه شما در طول اقامتمان در ايران اعلام مي کنم. ديدار تيم ايران و قطر در تاريخ 29 فوريه در تهران بسيار هيجان انگيز بود :n08:و از تلاش هاي فراوان فدراسيون شما تشکر مي کنم. خواهشمندم پيام تبريک صميمانه ما را براي صعود ايران به مرحله چهارم مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل پذيرا باشيد. مشتاقانه در انتظار ادامه همکاري ها و روابط عالي بين دو فدراسيون دوست و برادر ايران و قطر هستيم.

الان وقت ادامه همکاری هاست آقا!:دیشما هم مقابل ازبکستان هیجان انگیز! بازی کنید(به نفع ما) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif

پ.ن:ناامید نشید بازم شانس زیادی برای صعود مستقیم در اختیار خودمونه!

Gregar
13-06-2013, 19:42

به همون دلیل که توی کشور خودمون رییس فدراسیون از کسای دیگه انتخاب نمیشه رییس AFC هم از کشورهای دیگه انتخاب نمیشه .

pcforlife
13-06-2013, 22:56
یه سری عکس از حضور تیم ملی در کره جنوبی:

+
بچه ها این جمله از مربی کره صحت داره؟:

Choi Kang-Hee: Carlos Queiroz will get to watch the 2014 World Cup at his home in Portugal

:n21:

MR.CART
14-06-2013, 03:40
اقا انصافا کیروش مگه چیکارس که انقد طرفداریش میکنین؟انصافا با خودتون چند چندید؟تا همین دیروز زیر اعتراضاتون لهش میکردین ولی چون 2 تا بازی برده که 99 درصدش بازیکنا نقش داشتن دارین بهش افتخار میکنین؟

hojjatinho
14-06-2013, 04:49
نظرات بعضی از ازبکستانی ها و کره ای ها و سایرین رو در مورد بازی ایران و کره و روز اخر مسابقات از سایت فیفا : ( بعضی هاش جالبه )

این دوست ازبکی زیاد خوشبین نیست و البته حقیقت جالبی رو در مورد تیمش می گه :

It's not correct to assume Uzbeks win Qatar undoubtly. Uzbekistan plays bad at home. Last year this time they lost to Iran.Uzbekistan has won in 2 away matches and 1 hard win at home.Therefore even Korea wins Iran it's possible Uzbekistan fails to beat Qatar. But we'll see what happens on June 18.

این هم یک کره ای که ظاهرا کیفیت تلویزیون های ساخت کشورش رو خوب می شناسه:دی :

I am sure that Iran's national soccer team will see the World Cup on TV.

و البته یک هم وطن که جواب کره ای بالایی رو به این شکل داده :دی:

And I think by loosing 2-0 against iran and uzbek 3-0 qatar koreans should follow w.c results from fifa.com

و البته یک دوستی از غنا! نظرش رو گفته که :( به شما چه اخه :دی ) :

Korea I am sure will be going for a win here in this final game to win this group while with Iran I am sure they want to win this group too because if Iran wins this game and Uzbekistan lose, then Iran would win the group finishing on top in 1st and qualifying directly for Brazil with Korea qualifying directly too but at the same time I am sure both teams will probably play for a draw here because I think the game will end 1-1

دوست برزیلی که به نظر می رسه خیلی دوست داره ایران رو در جام جهانی ببینه ( و احتمالا هم گروه بشه:دی ) :

I hope to see Iran in Brazil next year!! Go Iran

دوست کره ای دیگری خواسته یاداوری داشته باشه :

I think Korea will be win. Iranian must to remember 4yrs ago's memory. DEJAVU

و البته بشنوید دو کلمه هم از مادر عروس ، از امارات :دی :

No way this Iranian team can beat Asian Gaint South Korea in their home Ground. I personally think Japan and South Korea should automatically qualify to World cup from Asia bcoz this are the only asian teams who proved their ability to play against other European and South american Teams. This two teams showed their ability in last world cup and Olympics. But other all asian teams just qualify for world and get out in the first round and this teams just spoil the
name of asian continen

و اما در اخر نظر جالب یک کره ای که راستش رو می گه !:دی:

Now Korea is a tall player some fast children ! They are afraid of IRAN surely
Our team is not good now! We can go to Brazil only by one point...I think if Korea try to win, will lose...Iranian are so clever

پ ن : چیزی که من برداشت کردم یکی محبوبیت تیم ما و احتمالا کشور ما در سرتاسر گیتی هست:دی
و دیگه اینکه ازبک ها بیشتر از اینکه به تیم خودشون برای زدن 4 گل امیدوار باشند به شکست ایران مقابل کره امید بستن .
اونها احتمالا نگاهشون بیشتر از ما به بازی رقیبشون هست و ترس بیشتری دارند .

MR.CART
14-06-2013, 05:41
آقا من حرف الکی نمیزنم که
برین بازی ایران-عمان رو ببینین 3-1 باخت
چون بازیکنای اصلی نبودن ولی کیروش بود
چقد لهش کرده بودین اون وقت ولی الان که بازیکناش 2 تا بازی رو بردن یدفعه طرفدارش شدین

Pejvak61
14-06-2013, 08:34
و دیگه اینکه ازبک ها بیشتر از اینکه به تیم خودشون برای زدن 4 گل امیدوار باشند به شکست ایران مقابل کره امید بستن .
اونها احتمالا نگاهشون بیشتر از ما به بازی رقیبشون هست و ترس بیشتری دارند .

همون چيزي كه من هميشه در اين تاپيك بهتون ميگم. نا اميد نباشين.

فقط اين مربي كره زيادي بازي را استرسي كرده و اين يك تيغ دو لبه هستش كه هم ميتونه ما رو به اوج برسونه و يا برعكس.

اما چيزي كه مشخصه همه چي تا 18:30 روز سه شنبه 28 خرداد معلوم ميشه:n02:

Alinho
14-06-2013, 08:36
پاسخ گستاخانه مربی کره به کروش
چوی: سال بعد جام جهانی را از خانه ات می بینی آقای مربی جهانی! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ورزش > فوتبال ملی - مربی کره جنوبی چوی کانگ هی اگرچه سعی کرد دل مردم ایران را بدست آورد اما لحن بدش را این بار نثار سرمربی تیم ملی ایران کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ چوی کانگ هی که بلافاصله بعد از بازی تیم ملی کشورش با ازبکستان جنگ روانی علیه تیم ملی کشورمان را شروع کرده و گفته«ایران» را دوست ندارد و ترجیح می دهد ازبکستان به جام جهانی برود ، بعد از واکنش جسورانه کارلوس کروش سرمربی تیم ملی کشورمان در حمایت از مردم ایران ناچار شد تا حرف هایش را تصحیح کند. او که از سوی کروش متهم به خیانت به تیم ملی کشور خودش هم شده است در جمع خبرنگاران کره ای جنگ لفظی با کروش را ادامه داد و این بار خطاب به سرمربی تیم ملی کشورمان گفت:« نمی دانم چرا حرف های فوتبالی مرا با حرفهایی احساسی و سیاسی پاسخ می دهند. من هنوز هم می گویم بازی با ایران سخت است ، آنها همیشه برای برد می ایند چون تیم ملی ایران هستند یک حریف قدیمی. با این وجود ما بازی را می بریم.»
او در این حرف ها سعی کرده تا حرف هایش درباره اینکه از ایران« بدش» می آید را جبران کند. این تاکتیکی است که سردبیر بخش کره ای سایت بین المللی گل هم در پیش گرفته و در مصاحبه ای با بخش فارسی این سایت سعی کرده بگوید حرف های چوی کانگ هی به فارسی بد ترجمه شده و کارلوس کروش برای انتقاد از مربی کره عجله کرده است.
البته این مربی به کری هایش ادامه داده و در گفت و گوی جدیدش که سایت فدراسیون کره هم آن را منتشر کرده خطاب به کارلوس کروش گفته است:« شما که یک سرمربی بین المللی هستی! جام جهانی سال آینده را حتما تماشا می کنی اما از خانه ات در پرتغال و پای تلویزیون!»
او سعی کرده اینگونه بر کری هایش بیفزاید. چوی کانگ هی ، یکی از اعضای کادر فدراسیون کره است که در سال 1996 شکست تاریخی شان برابر ایران یعنی شکست 6 بر 2 را تجربه کردند. باختی که تا ابد در کارنامه فوتبالی شان می ماند. کارلوس کروش در اولین روز حضور تیم ملی در اولسان گفت به کانگ هی یک پیراهن ازبکستان را می دهد تا با این پیراهن روی نیمکت کره بنشیند. مربی ایران اما از بازیکنان و مردم کره به عنوان دوستانی مهربان و خوب یاد کرد اما می گوید سرمربی کره برای واژه ای که درباره ایرانی ها به کار برده باید عذرخواهی کند. کاری که مربی نه چندان موفق کره ای ها از آن سر باز می زند. ملی پوشان فوتبال ایران در صورت پیروزی برابر کره در اولسان تیم ملی کره را حتی در آستانه سقوط از جام جهانی قرار می دهند. این اتفاق اگرچه کاری بس دشوار است اما آنها همیشه نشان دادند برای دفاع از کیان ایرانی تا پای جان شان می جنگند.
+
پ‌ن: وقتی شلغم هم جزو میوه‌ها شد!:n09:

ALI . R
14-06-2013, 08:42
سلام.
نظرسنجی که به تازگی آغاز شده بود در این تاپیک خیر درصدش بیشتر بود . من اولین نفر بودم بله رو زدم :n02:. حالا که میبینم کم کم داره مساوی میشه . فکر کنم تا آخر بازی ایران - کره جلو بزنه :n02:/.
و امیدواریم ایران به جام جهانی سعود کنه ! :n01:

Gilopa
14-06-2013, 09:55
جالبه منم دیشب خواب دیدم از کره یه گل خوردیم بیست دقیقه آخر بازی مجتبی جباری پا به توپ میشه یه شوت زمینی میزنه کنج دروازه و ایران مساوی میشه میره جام جهانی:n02:

wooooow
14-06-2013, 10:05
اما چيزي كه مشخصه همه چي تا 18:30 روز سه شنبه 28 خرداد معلوم ميشه:n02:

بازی ساعت 16:30 هست

جالبه منم دیشب خواب دیدم از کره یه گل خوردیم بیست دقیقه آخر بازی مجتبی جباری پا به توپ میشه یه شوت زمینی میزنه کنج دروازه و ایران مساوی میشه میره جام جهانی:n02:

چرا اینقدر همه خواب میبینن ؟؟ :n02:
دوست عزیز ندیدی بازی کره چند چند بشه ؟؟
دوستان هرکدوم خواب دیدید یه لحظه بزنید اون کانال ببینید بازی چند چنده :n02:

وایسین شاید خودم تونستم خواب بازی کره رو ببینم (( باید زیاد بهش فکر کنم تا خوابش رو ببینم :n02: ))

Gilopa
14-06-2013, 10:08

وایسین شاید خودم تونستم خواب بازی کره رو ببینم (( باید زیاد بهش فکر کنم تا خوابش رو ببینم :n02: ))

ازونجایی که بچه ها آخر بازی داشتند بدجور شادی میکردن نشون میداد ازبکستان نتوسنته نتیجه دلخواه رو بگیره و ما صعود کردیم:n09:

Iloveu-ALL
14-06-2013, 10:53

ساعت 18:30 هر دو بازی تموم و همه چی مشخص میشه :دي