PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14

khan_dadach
11-10-2011, 14:19
این فایل dlc رو کسی میتونه آپلود کنه ما هم استفاده بکنیم؟ 100% آپدیت کرد ولی نصب نشد ارور داد

mj77
11-10-2011, 14:26
اگه ویندوزتون 7 نسخه 64 بیت هستش از مسیر زیر فایل دانلود شده قرار میگیره
c:\programdata\konami\Pro Evolution Soccer 2012\download
البته فایل مخفی هست و اسم فایل دانلودی dt0f هست.

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

این فایل dlc رو کسی میتونه آپلود کنه ما هم استفاده بکنیم؟ 100% آپدیت کرد ولی نصب نشد ارور داد

1ساعت دیگه همه سایتا میزارن..

troy200489
11-10-2011, 14:30
بچه ها درسته که برای نصب dlc باید patch های قبلی پاک کرد؟
بعد نصب dlc دوباره میشه نصب کرد؟
dlc چه تغییراتی انجام میده؟

دوست گرامی
من قبلان پچ که لیگ انگلیس رو درست میکرد نصب کردم هنگام اپدیتم اونو پاک نکردم در پایان اپدیت خودش میگه که تغییراتی قبلی پاک میشه
اگه منظورت پچ باشه بله اما بازم تغییرات dlcاز بین میره به نشر بعد از چند روز پچ کاملی میدن بیرون که همه ترانسفر ها و پیراهن های تیم ها درست شده باید صبر کنی
ااول از همه بگم که تمامی ترانسفر ها انجام شده و بعضی از بازیکن های که اصلان وجود نداشتن هم اومدن به بازی از جمله دیگو برزیلی اتلتیکو و تونچای شانلی هم اومده و statبعضی بازیکن ها اپدیت شده
ترکیب همه تیم ها به روز شده و بازیکن های جوان به تیم اضافه شدن

ashil_mf
11-10-2011, 14:37
فک کنم پچ هایی که ریختیم رو باید پاک کنیم که این نصب بشه....ولی چطوری ؟
چطوری پچ رو پاک کنم ؟ یعنی فایلایی که پچ توی مسیر بازی ریخته پاک کنم...( کیت سرور و فایل اجراییش ؟ یا راه بهتری داره؟

Spaniuly
11-10-2011, 14:42
آقا منم آپیدیت میکنم...تا 99 میره .... بعد یه چیزه دیگه سریع پر میشه و مینویسه inestalition faild ( خطا در نصب ) چرا اینجوری میشه ؟
بارها گفته شده وقتی آپدیت می کنید باید بازیتون صفر کیلومتر باشه قبلا هم همینطور بود به عبارتی کافیه موقتا فولدر کونامی رو از توی My Document بردارید یا حذف کنید بعد آپدیت می تونید برگردونید ولی خوب از اونجایی که ورژن دیتابیس هم ارتقا پیدا می کنه استفاده از اپشن فایل قدیمی کار بیخودی هست بنابراین پس از آپدیت شما به آپشن نیاز ندارید...

اینم بگم فوتبال گیم هم کم کم داره خز میشه قبول دارید:13:

parkmusic
11-10-2011, 14:48
ويژگيهاي كامل dlc:ا-نقل و انتقالات كامل براي تمام ليگها و تيم هاي ملي.درست شدن لباس تيم هاي باشگاهي از جمله كل ليگ انگليس.پيراهن جديد تيم بارسلونا كه خيلي خوشگلتر از چيزيه كه اول بازي بود.چند نوع كفش جديد.قدرت جديد براي بازيكنا.هنوزهم تيمهاي ملي درست نشدن و برزيل هنوزم لباسش درست نيست.دركل اول پچو پاك كنيد وقتي اپديت انجام شد دوباره پچو بريزيد ولي قسمت كيت پچارو حذف كنيد
تيم ايران كه اصلا درست نشده.دركل فقط براي ليگ انگليس و اسپانيا و نقل و انتقالاته اين پچ

dverbame
11-10-2011, 14:56
منم اپدیت کردم.

قبلا هم پچ 1 و 1.1 pes edit رو داشتم

----------------

ترنسفر ها انجام شده.

---------------
تا حالا برا مستر لیگم مشکلی نبود.

اما باید بگم من تا حالا که بازی رو نصب کرده بودم مشکل تاری نداشتم.

اما با نصب این اپدیت ..تاری بازی برام اومده :41:

-------------

در ضمن با پچ pes edit مشکل داره. و باید اونو پاک کنید. یا غیر فعال.

چون که پرچم خیلی از تیم ها قاطی میکنه :13:

Mehran14233
11-10-2011, 15:06
وایسید تا چند ساعت دیگه pesedit یه پچ میده که همین dlc رو هم داره .

اصلاً خود pesedit گفته بود که چون نقل و انتقالات توی dlc درست میشه ما برای اینکه برای نقل و انتقالات کار اضافه انجام ندیم تا اون موقع وای میستیم تا یه پچ جدید با dlc جدید بدیم .

پس بهترین کار اینه که وایسید تا پچ pesedit بیاد بیرون بعد اون رو با خیال راحت دانلود کنید !

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

فک کنم پچ هایی که ریختیم رو باید پاک کنیم که این نصب بشه....ولی چطوری ؟
چطوری پچ رو پاک کنم ؟ یعنی فایلایی که پچ توی مسیر بازی ریخته پاک کنم...( کیت سرور و فایل اجراییش ؟ یا راه بهتری داره؟

آشیل اگه می خوای پچ رو پاک کنی برو تو محل نصب بازی kitserver رو پاک کن . از مای داکیومنت هم konami رو پاک کن . ولی لباسا و آرم تیم ها برمیگرده به حالت اول که درست نبودند . وایسا پچ pesedit بیاد :20:

dverbame
11-10-2011, 15:08
بچه ها این پچ رفع تاری رو کسی ادرس داره براش... ظاهرا چند تا پچه ... بهترینش رو میخوام... :41:

EngineeR EhsaN
11-10-2011, 15:32
کسی لینک دانلود DLC رو نداره؟

REZAt1980
11-10-2011, 15:40
سلام دوستان

من يك ورژن دانلود كردم، كار كرد، اما متاسفانه زبانش آلماني و فرانسه هست فقط.

امكانش هست با دانلود فايلي انگليسي رو هم اضافه كنم؟

mahyar21
11-10-2011, 16:03
سلام دوستان.
اگه میشه منو راهنمایی کنین که تو قسمت become a legend چجوری از هم تیمیام درخواست توپ کنم؟
ممنون
از دوستان کسی نیست سوال منو جواب بده؟!!!:20:

kingmohsen
11-10-2011, 16:12
من الان DLC کونامی رو دانلود کردم. وقتی رفتم توی بازی یه پیغام اومد که data pack جدیدی اومده اون رو دانلود کنم یا نه که زدم دانلود بشه. یه ربعی طول کشید تا دانلود شد. 13 کفش جدید اضافه شده. دروازبانها تا حدودی بهتر شدن. توپ گیری آسونتر شده دیگه مثه قبل نیست که محمد نصرتی هم بیاد پویول و پیکه رو دریبل بزنه و تو نتونی توپ رو ازش بگیری. درکل بازی روونر و بهتر شده :11:

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

از دوستان کسی نیست سوال منو جواب بده؟!!!:20:

من که با صفحه کلید بازی می کنم کلید C رو میزنم. با دسته پدال سمت راست پایینیش یا همون R2
:10:

ashil_mf
11-10-2011, 16:17
آشیل اگه می خوای پچ رو پاک کنی برو تو محل نصب بازی kitserver رو پاک کن . از مای داکیومنت هم konami رو پاک کن . ولی لباسا و آرم تیم ها برمیگرده به حالت اول که درست نبودند . وایسا پچ pesedit بیاد :20:[/QUOTE]

هم پوشه کیت سرور و هم کل فایلای مربوط به پی اس ادیت رو پاک کردم...پوشه کنامی رو هم پاک کردم...دوباره آپدیت کردم باز تا 99 رفت و ارور داد....

kingmohsen
11-10-2011, 16:19
بارها گفته شده وقتی آپدیت می کنید باید بازیتون صفر کیلومتر باشه قبلا هم همینطور بود به عبارتی کافیه موقتا فولدر کونامی رو از توی My Document بردارید یا حذف کنید بعد آپدیت می تونید برگردونید ولی خوب از اونجایی که ورژن دیتابیس هم ارتقا پیدا می کنه استفاده از اپشن فایل قدیمی کار بیخودی هست بنابراین پس از آپدیت شما به آپشن نیاز ندارید...

اینم بگم فوتبال گیم هم کم کم داره خز میشه قبول دارید:13:

من هیچ کدوم ازین کارها رو نکردم اما به راحتی پچ نصب شد و اخطاری نداد. اگه کیت سرور رو قبلا نصب کردید و آرم باشگاهها و لباساشون درست شده یه کم حال گیری داره چون آرمهای باشگاها قاطی میشه (فقط لیگ انگلیس) اما لباسا بهم نمیریزه

SANBOR
11-10-2011, 16:22
اینم از لینک dsl دوستان خوش باشیدکاملا تست شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تشکر یادتون نره

Copy dt0f.img to C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\download

MH7313
11-10-2011, 16:40
سلام دوستان 3تا سوال داشتم لطف کنید جواب بدید
1.تو قسمت مسترلیگ که منیجر میشی سرمربی تیمه های ملی هم میشه؟
2.تو قسمت فوتبال لایف که بازیکن میشی هنوز به تیم ملی دعوت میشی؟
3.کلا محتوای مسترلیگ و فوتبال لایف نسبت به نسخه قبل چقدر تغییر کرده؟

لطفا جواب منم بدید

ArashNAM
11-10-2011, 16:46

تشکر یادتون نره

ببخشید این dlc رسمی konami است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

malkemid
11-10-2011, 16:57

تشکر یادتون نره

با پچها سازگاری داره یا باید فقط یکیو ریخت؟

ashil_mf
11-10-2011, 17:01

تشکر یادتون نره

اشتباه ننوشتی ؟ تو پوشه دانلود ؟ همچین پوشه ای که نداریم که اونجا....فایلای با پسوند img رو که باید بریزیم تو پوشه img بازی...یا نه ؟

SANBOR
11-10-2011, 17:38
ببخشید این dlc رسمی konami است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله من نصب کردم

با پچها سازگاری داره یا باید فقط یکیو ریخت؟

من بچ نصب نکردم و نمیتونم جواب بدم

اشتباه ننوشتی ؟ تو پوشه دانلود ؟ همچین پوشه ای که نداریم که اونجا....فایلای با پسوند img رو که باید بریزیم تو پوشه img بازی...یا نه ؟

خوب میتونی پوشه ها رو ایجاد کنی و اگه هم دلت نمیخواهد تو پوشه img کپی کن ولی باید با قبلیش ربپلیس کنی

EngineeR EhsaN
11-10-2011, 17:45

من خودم این پوشه رو ساختم کاملا هم جواب داد ، ارور installition failed هم نمیده :5:با تشکر SANBOR که این فایلو قرار دادن :40:

golmohammadi
11-10-2011, 17:50
فایل های گزارش انگلیسی را که 400 مگه گرفتم چجوری جایگزین کنم؟

تشکر یادتون نره

با تشکر از شما
تو هیپ فایل نیز آپلودش کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7hivzqg5%2FDLC_11th_oct.rar.html)

دوستان دقت کنید اگه پوشه نیست دقیقا باید این پوشه ها را بسازید
و یادتون نره که پوشه ProgramData مخفی هستش

shaahinnn
11-10-2011, 18:42
سلام بچه های گل شما که زحمت کشید زحمت اینم بکشید واسه من و اونایی که نمیدوند توضیح بدبد این فایل چیکار کنیم و چه تغییراتی میده

mj77
11-10-2011, 20:30
PES 2012 DLC 11 octobr

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MORINIO
11-10-2011, 20:37
این پچ DLC با پچ های pesedit سازگاری داره ؟ یعنی میشه همزمان این دو تا رو با هم ریخت ؟

barcaboy10
11-10-2011, 20:50
اقا اين كه مسترش خيلي سخته تو قسمتي كه بايد تمرين بديم يك گزينه هست كه condion زياد ميشه بقيه تغيير نميكنه و اگه اين رو انتخاب كنيم قدرت بازيكنا ثابت ميمونه و تگه روي گزينه هاي ديگه بزاريم قدرت بازيكنا كم ميشه بايد چيكار كنيم قدرتشون زياد بشه مثلا نيمار كه 19 سالشه و 78 تا 30 سالگي بايد 78 بمونه؟؟ لطفا راهنمايي كنين!

ashil_mf
11-10-2011, 20:59
بچه ها با نصب dlc هیچ تغیری تو گرافیک بازی و اجراش حس نمیکنید ؟

mra680
11-10-2011, 21:20
سلام
اين DLC مسير ويندز 7 هست كه دوستان نوشتن وبايد از حالت Hiden در بيارين و پيداش كنيد فقط ساختن فولدر Pro Evolution Soccer 2012\download رو خودتون بكشيد:31:
توي XP هم ميره به مسير زير البته توي حالت Hiden هست اين هم
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\download
كه اينم بايد آخرشو بسازين يا همشو بسازين:31:
-----------------------------------
دوستي كه هم فرمودن توي مستر مسخره شده تمرينش...
شما هر دو هفته يك بار يك تمرين خاص بده به تيم و بعد دو هفته يه 4 روز بزار توي حالت condion
اين جوري پيشرفت ميكنن به مرور زمان...البته افت هم داري بعضي جاها ولي دوهفته يك بار بهترين حالت هست از نظر من
موفق باشين

Mehran14233
11-10-2011, 21:27
توی xp توی اون مسیر کار نکرد و توی فولدر ایمیج ریختم و جایگزین یه فایل شد . نقل و انتفالات درست شد ولی متاسفانه با پچ های pesedit سازگاری نداره و همونطور که من گفتم باید وایسین تا پچ pesedit بیاد که با این dlc هم سازگار باشه .

فکر کنم فقط نقل و انتقالات درست شده و چیز خاص دیگه ای عوض نشده .

iepa2pa
11-10-2011, 22:06
بچه ها این فایل رو کپی کردیم اونجا بدش باید کار خاصی هم انجام بدیم؟؟؟آخه برا من تغییری نکرد:41:

K.N.I.G.H.T
11-10-2011, 22:15
این پچ DLC رو نصب کردم اما چون قبلش پچ PESEdit نصب کرده رود لیگ انگلیس قاطی کرده
به خاطر همین مجبورم شدم بازی رو دوباره نصب کنم دوباره فایل DLC رو ریختم اما زیاد جالب نبود چون باز تصویر تار شد و لوگوی تیمها هیچ تغییر نکرد فقط نقل وانتقالات انجام شد و یکی دو تا تغییر جزئی دیگه
ضمنا فایل DLC رو باید تو محل نصب بازی، داخل پوشه img ریخته بشه

Alireza.M67
11-10-2011, 22:38
خب فکر کنم وقتشه یه اعترافی بکنم :
چند روز پیش PES 2012 رو خریدم ولی خیلی خورد توی ذوقم .
واقعا دیگه غیر قابل تحمل شده این نسخه . دیگه اشکالاتشو نمیگم ، خودتون از من وارد ترین .
امروز FIFA 12 رو خریدم و باید بگم واقعا از PES قابل تحمل تر هست .
منم بعد از 12-13 سال PES بازی کردن دیگه فکر کنم امسال کوچ کنم به فیفا ، با این امید که سال آینده نسخه ای عرضه بشه که دوباره برگردم به این بازی .
به کسایی هم که مثل نمیتونن این نسخه رو تحمل کنن پیشنهاد می کنم فیفا رو امتحان کنن .
برای کونامی واقعا متاسفم :41:

موفق باشید :10:

iepa2pa
11-10-2011, 22:54
خب فکر کنم وقتشه یه اعترافی بکنم :
چند روز پیش PES 2012 رو خریدم ولی خیلی خورد توی ذوقم .
واقعا دیگه غیر قابل تحمل شده این نسخه . دیگه اشکالاتشو نمیگم ، خودتون از من وارد ترین .
امروز FIFA 12 رو خریدم و باید بگم واقعا از PES قابل تحمل تر هست .
منم بعد از 12-13 سال PES بازی کردن دیگه فکر کنم امسال کوچ کنم به فیفا ، با این امید که سال آینده نسخه ای عرضه بشه که دوباره برگردم به این بازی .
به کسایی هم که مثل نمیتونن این نسخه رو تحمل کنن پیشنهاد می کنم فیفا رو امتحان کنن .
برای کونامی واقعا متاسفم :41:

موفق باشید :10:
من از وقتی pes2009 اومد تا الان فقط 2009 بازی می کنم:18: واقعا فوتبال یعنی pes 2009 البته 2010 و 2011 رو هم یکی دو ماه بازی کردم ولی دوباره رفتم سراغه 2009.به نظر من گیم پلی امسال خوبه جوابه.اینم بگم پارسال خیلی سعی کردم fifa بزنم ولی نشد اصلا.کسی که مثه من این همه ساله pes می زنه عمرا نتونه fifa بزنه.حالا که این اعتراف رو کردی اگه احیانا رفتی دیدی fifa به درد نمی خوره بازم بیا اعتراف کن:31:

PES HOT
11-10-2011, 22:56
این پچ DLC رو نصب کردم اما چون قبلش پچ PESEdit نصب کرده رود لیگ انگلیس قاطی کرده
به خاطر همین مجبورم شدم بازی رو دوباره نصب کنم دوباره فایل DLC رو ریختم اما زیاد جالب نبود چون باز تصویر تار شد و لوگوی تیمها هیچ تغییر نکرد فقط نقل وانتقالات انجام شد و یکی دو تا تغییر جزئی دیگه
ضمنا فایل DLC رو باید تو محل نصب بازی، داخل پوشه img ریخته بشه
منم پچ pesedit دارم.dlc برداشتم قاط زد مجبور شدم کلی وقت بزارم تا دوباره ردیف شه.به جز نقل و انتقالات این dlc چه مزیت دیگه ای داره؟گیم پلی رو هم مگه تغییر میده که اینقدر همه منتظرش بودن؟پچ pesedit واقعا عالیه بنظرم... کسی اطلاعی داره pesedit واسه نقل و انتقالات چیکار میخواد بکنه؟

Alireza.M67
11-10-2011, 23:04
من از وقتی pes2009 اومد تا الان فقط 2009 بازی می کنم:18: واقعا فوتبال یعنی pes 2009 البته 2010 و 2011 رو هم یکی دو ماه بازی کردم ولی دوباره رفتم سراغه 2009.به نظر من گیم پلی امسال خوبه جوابه.اینم بگم پارسال خیلی سعی کردم fifa بزنم ولی نشد اصلا.کسی که مثه من این همه ساله pes می زنه عمرا نتونه fifa بزنه.حالا که این اعتراف رو کردی اگه احیانا رفتی دیدی fifa به درد نمی خوره بازم بیا اعتراف کن:31:

نگفتم فیفا خوبه !
گفتم که در نسخه های 2012 فیفا قابل تحمل تره .
منم نسخه های 11 و 10 فیفا رو خریدم ولی در هر دوسال از خریدم پشیمون شدم .
این PES واقعا امسال افتضاح شده ، بجز سیستم پاس تقریبا در تمام قسمتهای دیگه از گیم پلی پس رفت داشته .
شوتها افتضاح
تکل ها افتضاح
سیستم دفاع افتضاح
سیستم پا به توپ و دویدن افتضاح
توپ بازی مثل توپ بادی میمونه به هر کی میخوره چند متر پرت میشه .
بازیکنا انگار لق میزنن.
انگار اصطکاک توی بازی نیست .
انگار زمین مسابقه لیزه .
اون هیجان سابق دیگه توی بازی نیست .

mra680
11-10-2011, 23:10
سلام
DLC جزو ويرايش هاي اصلي كونامي هست...كاري جز اضافه كردن و ويرايش بازيكن ها/توپ ها / تغيير لباس هاي جزئي و نقل و انتقالات نداره...اصلان هيچ ربطي به گيم پلي و سبك بازي نداره
تا اونجا كه من يادمه مسير ها همين هاست توي اين چند سال:31:
البته قبلش حتما Hiden كامپيوتر رو باز كنيد...
ويندوز سون(7)
C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\download
---------------
ويندوز XP
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\download
------------
حالا چه طور توي پوشه ريخته ميشه و اشكلات داره به خاطر اينه كه ورژن بازي هاي شما تغيير كرده و پچ نصب ميكنيد

SANBOR
11-10-2011, 23:21
اینو دوباره کپی کردم که کسانی که جدید میان بتونند استفاده کنند

parkmusic
11-10-2011, 23:40
دوستان سلام.به نظر من اين dlc رو دان نكنيد چون مزايايي نداره و فقط باعث خرابي پچ ها ميشه.صبر كنيد فردا شب يك فايل 20 مگي بهتون ميدم كه همه نقل و انتقالات.قدرت بازيكنا.بروزرساني انا و به همراه داشتن حالت سوپراستار .همراه با كيت كامل برزيل و حتي تيم ملي كشورمونو اپديت ميكنه.فرداشب راس ساعت 12 اين فايلو از همين صفحات يا از وبلاگ پارك موزيك دانلود نماييد و با خيال راحت يك سال بدون دقدقه نقل و انتقالات يا قدرت بازيكنا بازي كنيد منتظر باشي.

Mehran14233
12-10-2011, 00:13
منم پچ pesedit دارم.dlc برداشتم قاط زد مجبور شدم کلی وقت بزارم تا دوباره ردیف شه.به جز نقل و انتقالات این dlc چه مزیت دیگه ای داره؟گیم پلی رو هم مگه تغییر میده که اینقدر همه منتظرش بودن؟پچ pesedit واقعا عالیه بنظرم... کسی اطلاعی داره pesedit واسه نقل و انتقالات چیکار میخواد بکنه؟
pesedit خودش واسه نقل و انتقالات گفت ما منتظر dlc می مونیم :31: فردا پس فردا روی همین dlc یه سری اسکوربورد و فیس و تیم های جدید و ..... میزاره و پچی تحت عنوان پچ 1.3 میده بیرون :31:

omidsarab
12-10-2011, 00:21
سلام
یه سوال امسال گزارشکر پی اس کلا اینقده آروم شده یا اشکال از بازی منه؟
وقتی نصب میکنم گزارشگر فرانسوی اول میاد یه چیزی میگه و بعده گل زدن میاد یه چیزه میگه و میره
ولی وقتی پچ انگلیسی رو نصب میکنم یه چیزی اول میگه و میره و دیگه برنمیگرده
یکیم جواب ما رو بده

parkmusic
12-10-2011, 00:24
مشكل از شماست عزيزم.بايد بري فايل هاي گزارشگرو دانلود كني تا درست بشه

parkmusic
12-10-2011, 00:44
خب دوستان اولين كاري كه بايد براي ما انجام بديد قبل از امدن فايل 20 مگي فرداشب.ابتدا dlc رو از مسيرهاي: ويندوز سون(7)
C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\download
--------------
ويندوز XP
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer
2012\download كپي كنيد و در روي صفحه دسكتاپ بريزيد.سپس اخرين پچ pesedit را نصب كنيد و atash كنيد سپس درون بازي رفته و تنظيمات قبل بازي را انجام و سيو كرده و از بازي بييد بيرون.حالا فايل dlc را به همان محل كه قرار داشت برگردونيد.حالا وارد بازي شويد.ديگر به پچ شما گير نميده فقط تنها ايرادش داشتن همون لوگوهاي قبلي ليگ انگليسه كه اين مشكل را هم بزودي رفع ميكنم.

ashil_mf
12-10-2011, 00:48
یکیم جواب ما رو بده

نه دوست من اشکال همست...باید گزارشکر اصلیشو دانلود کنی

Mehran14233
12-10-2011, 01:28
الان فقط با DLC جدید دارم بازی می کنم . نقل و انتقالات درسته ولی در عوض لباسا و آرم تیم ها همه خراب شده دوباره !

pesedit گفته که فردا پچ میده بیرون و dlc جدید و نقل و انتقالات و اسکور بورد و یه سری چیزای دیگه هم داره . اون پچ رو باید حتماً دانلود کرد :31:

K.N.I.G.H.T
12-10-2011, 01:58
اون چیزی تو ساکر خیلی عذاب آوره، ریت بازیکن هاست
انگار به بعضی از بازیکن ها کیلویی و بعضی دیگه با قطره چکان این ریت ها داده میشه

matarsaak
12-10-2011, 02:10

ریت دیگه چیه؟ :18:

PES HOT
12-10-2011, 05:33
pesedit خودش واسه نقل و انتقالات گفت ما منتظر dlc می مونیم :31: فردا پس فردا روی همین dlc یه سری اسکوربورد و فیس و تیم های جدید و ..... میزاره و پچی تحت عنوان پچ 1.3 میده بیرون :31:
خب دیگه,کلا باید منتظر پچ pesedit موند,نه dlc:8:

AbKhiar
12-10-2011, 07:26
سلام
من هر کاری میکنم این حالت بلور صفحه مثل 2011 نمیشه
البته از اون فاجعه ای که اول اومد دستم بهتر شده با دانلود فایلdt04 های nilsoy و jenkey و tinituz و....
اما میخام یه فایل بدید بهم که عین آینه بکندش این لامصدبو..
تضمینی باشه ها

----
قبلا یه صفحه بود همه فایلا و پچ هارو توش مینوشتن تو پی سی ورلد
کو؟ نمیِــِابیام اش

sasan816
12-10-2011, 07:55
دوستان وایسم نسخه ی اصلی بیاد یا همین رو بگیرم به همراه dlc ,....

shaahinnn
12-10-2011, 09:00
این نسخه اصلیش پس کی میاد؟؟؟؟؟ انشالله این همه مشکلش درست بشه من فیفا 2012 هم بازی کردم چنگی به دل نمیزنه :41:

majid322
12-10-2011, 09:27

:18::18::18::18::18::18:

خب این همون نسخه ی اصلیه دیگه مگرنه کونامی dlc رو که قبل از عرضه نمیده :13:

Spaniuly
12-10-2011, 09:35

اصلی که هست نهایی نیست... نسخه نهایی 2 روز دیگه ریلیز دیتشه... نمی دونم چرا 2 روز مونده لیک نشده تا الان لعنتی یحتمل دانلود کنم اگه بیرون واسه فروش نباشه نسخه نهایی البته واسه ایکس باکس

hoomi_gta
12-10-2011, 09:40
همین نسخه اصلی هست دوست من! بگیر dlc و پچ ها را هم نصب کن حالشو ببر

majid322
12-10-2011, 09:45
اصلی که هست نهایی نیست... نسخه نهایی 2 روز دیگه ریلیز دیتشه... نمی دونم چرا 2 روز مونده لیک نشده تا الان لعنتی یحتمل دانلود کنم اگه بیرون واسه فروش نباشه نسخه نهایی البته واسه ایکس باکس

این دو نسخه هیچ فرقی با هم ندارن صبر کردن هم واقعا کار الکیه الان شرکتای پخش کننده ی ایرانی مثل hrb همه بازی هاشون رو دادن بیرون...

REZAt1980
12-10-2011, 10:07
دوستان من يه نسخه دانلود كردم،​اما زبانش فرانسه و آلماني داره.

ميشه كاريش كرد كه انگليسي دار بشه؟

urumchi
12-10-2011, 10:28

برو سايت pesbaz.com هر بلايي دلت ميخواد سر بازي بيار!

Mehran14233
12-10-2011, 10:39
ریت دیگه چیه؟ :18:

rete . قدرت کلی بازیکنان رو می گن . واقعاً یلخی و رو حساب اسم تیم قدرت می دن . چسنی 2 فصله دروازه بان اول آرسنال شده قدرتش 78ه کوژاک که همیشه توی منچستر نیمکته قدرتش 81ه !!

سلام
البته از اون فاجعه ای که اول اومد دستم بهتر شده با دانلود فایلdt04 های nilsoy و jenkey و tinituz و....
تضمینی باشه ها

----
کو؟ نمیِــِابیام اش

مهرداد جان این پچ های pesedit رو دانلود کنی تاری صفحه رو هم درست می کنه . وایسا یکیش قراره بیاد بعد اونو دانلود کن .

این نسخه همون نسخه اصلی هست وگرنه کونامی براش پچ نمیداد بیرون . اونی که 14 اکتبر میاد احتمالاً زبانش فرق می کنه که اونم من احتمال می دم همین 400 مگابایته باشه و چیز جدیدی نباشه .

hamed30
12-10-2011, 10:45

تنها راهش اینه که فایل های مربوط به گزارشگر و منوی انگلیسی رو دانلود و به بازی اضافه کنی .
این گزارشگرش :
فایل مربوط به منوی انگلیسی:

golmohammadi
12-10-2011, 11:49
بچه ها با نصب dlc هیچ تغیری تو گرافیک بازی و اجراش حس نمیکنید ؟
dlc دوستان هم توضیح دادند از اینکارها نمیکنه

نگفتم فیفا خوبه !
گفتم که در نسخه های 2012 فیفا قابل تحمل تره .
منم نسخه های 11 و 10 فیفا رو خریدم ولی در هر دوسال از خریدم پشیمون شدم .
این PES واقعا امسال افتضاح شده ، بجز سیستم پاس تقریبا در تمام قسمتهای دیگه از گیم پلی پس رفت داشته .
شوتها افتضاح
تکل ها افتضاح
سیستم دفاع افتضاح
سیستم پا به توپ و دویدن افتضاح
توپ بازی مثل توپ بادی میمونه به هر کی میخوره چند متر پرت میشه .
بازیکنا انگار لق میزنن.
انگار اصطکاک توی بازی نیست .
انگار زمین مسابقه لیزه .
اون هیجان سابق دیگه توی بازی نیست .
سلام
انا چیه نوشتی عزیز؟
نظرات خیلی عجیبیه

ولی من راضی هستم

سلام
تضمینی باشه ها

----
کو؟ نمیِــِابیام اش
شما اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omccbl07%2FPES_2012_No_Blur_by_Nisoley-%2528[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تو img بازی بریزین حل میشه
منم ریختم درست شد

شما هم اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xs0svm7z%2FPES_2012_English_Commentaries-%2528[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بریز تو فولدر img
C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\img
بعد از منوی اصلی و تنظیمات برو گزارش انگلیسی را فعال کن

3Dmajid
12-10-2011, 12:16
من بازی رو نصب کردم.
چرا بعد از لوگوی کونامی و every one یه صفحه ی سیاه میاد که اصلا نمیره ؟ :18:

لطفا لینک تمام چیزایی که لازمه تا مشکل های بازی برطرف بشه بزارید

واسه من که همین اولش مشکل داره !

linkinpark20
12-10-2011, 13:52
دوستان من یک سوال داشتم اینکه آیا خود بازی رو بدون هیچ گونه patch اگه استفاده کنیم و فقط آپدیت های رسمی خود کونامی رو بگیریم مشکلی پیش میاد؟آخه این patch های دستی یک جایی رو درست میکنن یک جایی رو خراب.ممنون میشم راهنماییم کنین

golmohammadi
12-10-2011, 14:08
من بازی رو نصب کردم.
چرا بعد از لوگوی کونامی و every one یه صفحه ی سیاه میاد که اصلا نمیره ؟ :18:

لطفا لینک تمام چیزایی که لازمه تا مشکل های بازی برطرف بشه بزارید

واسه من که همین اولش مشکل داره !
شما کرک ریختین ؟
موقع نصب انتی ویروس به rdl.dll گیر نداد ؟

دوستان من یک سوال داشتم اینکه آیا خود بازی رو بدون هیچ گونه patch اگه استفاده کنیم و فقط آپدیت های رسمی خود کونامی رو بگیریم مشکلی پیش میاد؟آخه این patch های دستی یک جایی رو درست میکنن یک جایی رو خراب.ممنون میشم راهنماییم کنین
نه
من همیشه اینکارار را میکنم
همیشه dlc میزیزم
و هیچوقت پچ نمیریزم

mj77
12-10-2011, 14:16
من این لوگوهای hd میریزم لوگوهای تیم انگلیسی که لیسانس نشده همه علامت ضربدره! کسی نمیدونه چرا؟

Mehran14233
12-10-2011, 15:20

نه
من همیشه اینکارار را میکنم
همیشه dlc میزیزم
و هیچوقت پچ نمیریزم

میشه فقط از طریق خود بازی آپدیت کرد ولی فقط نقل و انتقالات درست میشه و اسم و آرم و پیرهن تیم ها همه خرابه .

شما بعد از اینکه dlc اومد یکی دو روز هم منتظر بمونید و بعد پچ های pesedit رو دانلود کنید . پچ های pesedit همیشه منطبق با آخرین dlc هست و اون رو هم شامل می کنه + چیزایی که بالا گفتم . تازه توی 12 یه چیز هم هست که توی 11 نبود و اون اینه که بعد از ریختن پچ های pesedit اسم تیم ها هم حین بازی گفته میشه . مثل آرسنال و لیورپول و چلسی و .... .

hobgoblin
12-10-2011, 15:31

مثلا چه مشكلي بايد پيش بياد؟

DLC يا همون آپديت رسمي كونامي نقل و انتقالات بازيكن ها رو درست مي كنه و چند تا كفش و از اين جور چيزا اضافه مي كنه در حالي كه پچ هاي غير رسمي كه بهترين اونها پچ Pesedit.com هست تغييرات زيادي تو بازي ميده كه به نظر من اگه نباشن بازي مفت نمي ارزه.

مثلا تمام اسامي تيمهايي كه لايسنس نيستن مثل چلسي و آرسنال به علاوه لباسهاي تيمها و اسامي فيك بازيكنها(مثلا اسامي تيم ملي ايران) همه درست ميشن.
بوندسليگا به بازي اضافه ميشه و خيلي چيزاي ديگه. و اين پچ ها آپديت رسمي خود كونامي رو هم به بازي اضافه ميكته.

پس اگه مي خواي از بازي لذت ببري شك نكن و آخرين پچ Pesedit.com كه البته هنوز نيومده و به زودي مياد رو دانلود كن و حالشو ببر

saeedblack
12-10-2011, 15:45
دوستان کسی لینک دانلود DLC pesedit رو داره بزاره؟

pishoolii
12-10-2011, 15:49
دوستان یکی لطف کنه لینکه مستقیم DLC رو قرار بده

ashil_mf
12-10-2011, 16:02
هرچی بیشتر بازی میکنم از پ س 2012 بیشتر لذت میبرم ....

واقعا قسمت مستر لیگش خیلی بهتر شده...

مخصوصا اینکه وقتی بازیکن جدید میخری کنفرانس خبری میزاره و یه دمو نشون میده که میاد تو کنفرانس و معرفیش میکنن خیلی به آدم حال میده...

barcaboy10
12-10-2011, 16:29
بچها ميشه يكي توضيح بده كيت سرور چيه؟؟

براي وارد كردن توپ و. فيس و ... بايد از كيت سرور استفاده كرد؟؟

Mehran14233
12-10-2011, 17:08
دوستان این پچ رو از دست ندید !

PESEdit.com 2012 Patch 1.3 - Released!

New Features:

Updated to KONAMI DLC 1.0 including all new features of it (TRANSFERS, kits, boots): DLC is included, you do NOT need to download it ingame;

New kits: Almeria, Celta, Girona, Hercules, Murcia + DLC new kits
New teams: APOEL, BATE, Viktoria Plzen
New scoreboard selector (8 scoreboards available)
New generic stadiums (big thanks to KLASHMAN69 & HAMMERSANDY for their pack) + assigned to all teams of EPL, Ligue 1, Serie A, La Liga, Adelante,
Bundesliga, 2. Bundesliga + correct stadium names for each team of those
Improved 2nd division switch

لینک های جدید و مستقیم برای پچ 1.3 :

shaahinnn
12-10-2011, 17:48
سلام یکی میشه به من بگه چطوری مسترلیگ بازی کنم با بازیکنان اصلی یه تیم.
من بیشتر از 20 بازی کردم و بیشتر 100 امتیاز دارم ولی مسترلیگ میارم بازم بازیکنان مبتدی میاد و بازیکنان اصلی تیم نمیاره:41:

Mehran14233
12-10-2011, 18:28
بچها ميشه يكي توضيح بده كيت سرور چيه؟؟

براي وارد كردن توپ و. فيس و ... بايد از كيت سرور استفاده كرد؟؟

من تا حالا با کیت سرور کار نکردم ولی آره کارش همونه :31:

2lombe
12-10-2011, 18:46
ببخشیید پزارش فرانسه خوبه یا نه

barcaboy10
12-10-2011, 18:57

بايد هر سه تاشو دانلود كنيم يا همشون يكين؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
12-10-2011, 19:04
سلام یکی میشه به من بگه چطوری مسترلیگ بازی کنم با بازیکنان اصلی یه تیم.
من بیشتر از 20 بازی کردم و بیشتر 100 امتیاز دارم ولی مسترلیگ میارم بازم بازیکنان مبتدی میاد و بازیکنان اصلی تیم نمیاره:41:

برو تو extra contents و در قسمت Mode Expansion Kits مستر لیگ 3 رو آنلاک کن ...

بعدش موقع شروع مسترلیگ میتونی Start with club line up رو انتخاب کنی

بايد هر سه تاشو دانلود كنيم يا همشون يكين؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر 3 پارت رو باید دانلود کنی

farshad.88
12-10-2011, 19:28

من نتونستم دانلود کنم. میشه جای دیگه اپلود کنید ؟
مجموع 3 تا فایلش چند مگا بایته ؟

Ali_pc
12-10-2011, 19:46
دوست عزیز مزیت پچی که گذاشتی چی هست ؟؟؟

لینک از مدیافایر بزار که مستقیم و بدون محدودیت هستش

2lombe
12-10-2011, 19:57
ببخشیید پزارش فرانسه خوبه یا نه

جواب من چی شد؟؟

golmohammadi
12-10-2011, 20:25
میشه فقط از طریق خود بازی آپدیت کرد ولی فقط نقل و انتقالات درست میشه و اسم و آرم و پیرهن تیم ها همه خرابه .

شما بعد از اینکه dlc اومد یکی دو روز هم منتظر بمونید و بعد پچ های pesedit رو دانلود کنید . پچ های pesedit همیشه منطبق با آخرین dlc هست و اون رو هم شامل می کنه + چیزایی که بالا گفتم . تازه توی 12 یه چیز هم هست که توی 11 نبود و اون اینه که بعد از ریختن پچ های pesedit اسم تیم ها هم حین بازی گفته میشه . مثل آرسنال و لیورپول و چلسی و .... .
اخه میدونی مشکل چیه ؟
من همیشه از سیوها کپی برمیدارم
سیو گلها و تنظیمات تیمها
همچنین تیم های ملی اصلیمون هم ادیت میکنیم و بازیکنان دیگر میاریم توش
همه اینها و ترکیبها را همگی را ضخیره میکنم
بعد این سیوها در dlc های دیگر کار نمیکنه
حالا پچ بریزم مشکل ممکنه بیشتر هم بشه
و واسه فرار از این دردسرها فقط dlc میریزم
تازه اونم به زور ....

دوستان کسی لینک دانلود DLC pesedit رو داره بزاره؟

اگه زحمت نیست فقط 1 صفحه برمیگشتی عقب لینکش موجود هست

seday baron
12-10-2011, 20:30
با سلام من هر باری که می خوام بازی اجرا کنم این پیغام میاد و اگه ایگنور بزنم وارد بازی میشه شما می دونید مشکل از کجاست ؟
سیستم من هم لپ تاب asus n53s با گرافیک 2 و رم 6

hasani2008
12-10-2011, 20:37
با سلام من هر باری که می خوام بازی اجرا کنم این پیغام میاد و اگه ایگنور بزنم وارد بازی میشه شما می دونید مشکل از کجاست ؟
سیستم من هم لپ تاب asus n53s با گرافیک 2 و رم 6

شما باید به کنترل پنل کارت گرافیکتون Nvidia برید و از منوی سمت چپ روی گزینه Manage 3D settings کلیک کنید و سپس از صفحه باز شده سمت راست از سر برگ مشخص شده یعنی Global Settings گزینه High-Performance NVIDIA processor رو انتخاب کنید و گزینه Apply رو بفشارید تا تنضیمات ذخیره بشن و یا
برای اینکار با کلیک راست کردن روی آیکون بازی گزینه Run with Graphics processor و سپس گزینه (High-Performance NVIDIA processor (default رو انتخاب و وقتی بازی اجرا بشه با گرافیک قوی تر اجرا خواهد شد .

3Dmajid
12-10-2011, 21:23
منم بازی رو ریختم و بازی کردم :18:

واقعا نمیدونم چرا همه از این نسخه بد تعریف میکردن !
من که خیلی حال کردم :18:
گیم پلی خیلی روون تر شده. :11:

فقط خواهشا بهم بگید الان باید چه چیزایی رو نصب کنم تا کلا مشکل های بازی برطرف بشه ؟
مثل صدای گزارشگر،گرافیک بهتر (یه ذره تیره س)،آپدیت شدن همه ی تیم ها و بازیکن ها.

من هر چی اینا رو قرمز میکنم کسی ببینه ولی نمیدونم چرا کسی کمکم نمیکنه :31:

majid322
12-10-2011, 21:26
واقعا بازی خیلی زیبا شده اونایی که این حرف رو میزنن گیمر حرفه ای نیستن فقط چیزی که یکم تو بازی

ازار میده باگهایی که داره مثلا توپو بازکن همنطوری رها میکنه میره تو اوت یا اشتباهات این مدلی..

majid322
12-10-2011, 21:35
این برای تاری تصویر:

اینم زبان انگلیسی

موفق باشی مجید جان

3Dmajid
12-10-2011, 21:41
این برای تاری تصویر:

اینم زبان انگلیسی

موفق باشی مجید جان

دمت گرم داداش واقعا ایول داری :20:

دیگه پچی لازم نیس ؟

واسه همین نقل و انتقال بازیکنا ؟

ببخشید من چند روزی تو این فروم نبودم تو باغ نیستم زیاد نمیدونم کدوم صفحه ها میتونم پچ هارو پیدا کنم :11:

از سایت PES BAZ اینو دانلود کنم خوبه ؟

پچ 1.3 PESEDIT برای PES 2012 ( به همراه DLC 1.0 کونامی )

اینجور که معلومه مشکلا رو حل میکنه !

seday baron
12-10-2011, 22:31
آقا این لینک سوم پچ 1.3 pesedit کار نمیکنه توروخدا بگین چیکار کنم ؟

majid322
12-10-2011, 22:39
خواهش میکنم مجید جان..

اره همونو نصب کنی انتقالات تیمها رو درست میکنه و یه سری چیزای دیگه به بازی اضافه میشه..

matarsaak
12-10-2011, 22:43
مثلا چه مشكلي بايد پيش بياد؟

DLC يا همون آپديت رسمي كونامي نقل و انتقالات بازيكن ها رو درست مي كنه و چند تا كفش و از اين جور چيزا اضافه مي كنه در حالي كه پچ هاي غير رسمي كه بهترين اونها پچ Pesedit.com هست تغييرات زيادي تو بازي ميده كه به نظر من اگه نباشن بازي مفت نمي ارزه.

مثلا تمام اسامي تيمهايي كه لايسنس نيستن مثل چلسي و آرسنال به علاوه لباسهاي تيمها و اسامي فيك بازيكنها(مثلا اسامي تيم ملي ايران) همه درست ميشن.
بوندسليگا به بازي اضافه ميشه و خيلي چيزاي ديگه. و اين پچ ها آپديت رسمي خود كونامي رو هم به بازي اضافه ميكته.

پس اگه مي خواي از بازي لذت ببري شك نكن و آخرين پچ Pesedit.com كه البته هنوز نيومده و به زودي مياد رو دانلود كن و حالشو ببر
کاملا تایید میشه
گل گفتی
من توی 2011 همیشه بروزترین و اخرین نسخه Patch PESEDIT رو استفاده میکنم
الان هم که دارم جدیدترینش رو برای نسخه 2012 دانلود میکنم که با DLC هم سازگاره
اینم لینک دانلود مستقیمش

shahabprince
12-10-2011, 22:53
سلام
ببخشید دوستان
من پچ fire vietnam رو ریختم و الان میخوام DLC کونامی رو بریزم
اگه من DLC کونامی رو بریزم اختلالی تو بازی بوجود نیماد؟

seday baron
12-10-2011, 23:03
آقا این لینک سوم پچ 1.3 pesedit کار نمیکنه توروخدا بگین چیکار کنم ؟

یه جوانمرد پیدا بشه لینک سالم پارت سوم این پچ برای من بزاره اون دوتا پارت با هزار بدبختی دانلود کردم

M A X I M U M
12-10-2011, 23:16
بیا

seday baron
12-10-2011, 23:41
بیا

این پارت یک هست من پارت 3 می خوام

Mehran14233
13-10-2011, 00:28
یه جوانمرد پیدا بشه لینک سالم پارت سوم این پچ برای من بزاره اون دوتا پارت با هزار بدبختی دانلود کردم

این پارت یک هست من پارت 3 می خوام

درست شد لینک پارت سوم . اول اشتباه شده بود :11:

seday baron
13-10-2011, 00:32
درست شد لینک پارت سوم . اول اشتباه شده بود :11:

اقا دمت گرم ولی من لینکی نمی بینم

Mehran14233
13-10-2011, 00:43
دوست عزیز مزیت پچی که گذاشتی چی هست ؟؟؟

لینک از مدیافایر بزار که مستقیم و بدون محدودیت هستش

همه ش مزیته. دانلود کن بازی رو از این رو به اون رو می کنه :31: . نقل و انتقالات و لباسا و تیم ها ی جدید و ....

اقا دمت گرم ولی من لینکی نمی بینم

توی پست اصلی درستش کردم ولی بیا اینم پارت سوم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید راستی اگه لینک های مستقیمشو گیر آووردی بزار :11:

Mehran14233
13-10-2011, 01:07
سلام
ببخشید دوستان
من پچ fire vietnam رو ریختم و الان میخوام DLC کونامی رو بریزم
اگه من DLC کونامی رو بریزم اختلالی تو بازی بوجود نیماد؟
به احتمال زیاد قاطی می کنه . ولی dlc کونامی رو هم نریز و پچ pesedit 1.3 رو بریز که هم dlc داره هم کلی چیز دیگه .

Mehran14233
13-10-2011, 01:27
لینک های جدید و مستقیم برای پچ 1.3 :

shahabprince
13-10-2011, 12:14
لینک دانلود فایل pes2012.exe ورژن 1.01 رو یکی لطف کنه بذاره

Pessimist
13-10-2011, 12:55
درود دوستان

من ایکس باکس دارم و میخوام dlc این بازی رو دانلود کنم اگه امکانش هست لینک دانلود و همینطور به همراه آموزش کامل نصبش رو بذارید که خیلی لازم دارم.

پیشاپیش تشکر

gomnam23
13-10-2011, 13:45
سلام من چطوری پچ FirePatch2012Vietnamver1.0 رو پاک کنم؟

Mehran14233
13-10-2011, 16:16
آقا کسی نفهمید چه طوری میشه توپ رو از کامپیوتر گرفت ؟

مثلث و ال2 و آر2 رو هم امتحان کردم فرق زیادی با ضربدر نداره و باز نمیشه توپ رو گرفت .

بازیکن ضعیف و قوی نداره کامپیوتر با هرکس بخواد دریبل می کنه میره جلو :31:

M A X I M U M
13-10-2011, 16:44
بچه ها این کامپیوتر یه مدلی دریبل میزنه وقتی میری جلوش سریع از کنارت رد میشه
کسی نمیدونه چطوری اون دریبلو میشه زد ؟

ashil_mf
13-10-2011, 16:47
مهران نباید بری تو پای بازیکن...بابا یکم مانوئل باش...اصلا من تو بازیم از دکمه ای واسه گرفتن توپ استفاده نمیکنم....یا خیلی کم استفاده میکنم تو بهترین موقعیت که باید دکمه رو میزنم...نه اینکه بگیرمش و کل بازیکنام اتوماتیک برن واسه توپ...باید بازیخونیتو قوی کنی

Pessimist
13-10-2011, 16:56
دوستان من از ظهر تا حالا 20 بار اومدم به این تاپیک اما یه نفر نیومد جواب ما رو بده خواهش میکنم لینک dlc این بازی رو واسه ایکس باکس بدید و بگید چطوری میشه به بازی اضافش کرد

ممنون

Mehran14233
13-10-2011, 18:20
دوستان من از ظهر تا حالا 20 بار اومدم به این تاپیک اما یه نفر نیومد جواب ما رو بده خواهش میکنم لینک dlc این بازی رو واسه ایکس باکس بدید و بگید چطوری میشه به بازی اضافش کرد

ممنون

تا اونجایی که من می دونم بپچ و dlc به صورت جدا برای xbox نیومده .

M A X I M U M
13-10-2011, 19:02
کسی اون دریبل رو بلد نیست ؟
همون دریبل که کامپیوتر مثل برگ خزان از ما می گذره سریع از کنارت رد میشه ؟

+
من خیلی راحت تک به تک میشم اما کثافتا توپو میزنن به جایی که دروازه هست یا میزنن بیرون
انگار کلا نحوه جهت دادن فرق کردن
کسی بد نیست ؟

sourena
13-10-2011, 19:08
ســلام ... دوستان گــلم ... من این بازی رو الان از ولیــعصر خریدم 3دی وی دی هست. موقع نصب ، همون اول بسم الله ، یه فایلی رو به عنوان تروجان میشناسه ! (نود32 نسخه5 )

خواستم بدونم شما هم همچین مشکلی دارین؟!

M A X I M U M
13-10-2011, 19:21
rld.dll رو میگی ؟
تروجان نیست بذارش داخل لیست اکسکلوژن ها
احتمالا آنتی ویروست نود یا یه چیزی شبیه همونه

SANBOR
13-10-2011, 21:59
توجه توجه توجه

سلام
همین الان برام یه ایمیل اومد از طرف پس فن که نوشته بود پس 2012 در 14 اکتبر که فردا بشه در کشور انگلیس به فروش میرسد و اگر میخواهید بخرید و ........

لینک :

majid322
13-10-2011, 22:21
بچه ها امروز با superstar بازی کردم بارسلونا بودم 4 تا به رئال زدم ابکشش کردم :27:

خیلی حال داد :31:

K.N.I.G.H.T
13-10-2011, 23:06
سلام
این تمرین تو مستر لیگ باید تو چه حالتی باشه تا تیم پیشرفت کنه؟
من هرکار میکنم نه تنها پیشرفت نمیکنه بلکه تیمم پسرفت هم کرده
هر چی تغییر هم میدم فایده ای نداره

sepanta
13-10-2011, 23:15
سلام.چرا اینقدر دفاع کردن سخت شده؟ یا مثل آب خوردن رد میشن یا داور خطا میگیره!!!! قلقش چیه؟
شنیدم 2 تا بازیکن رو میشه همزمان هدایت کرد.چطوری؟

MORINIO
13-10-2011, 23:32
بچه ها امروز با superstar بازی کردم بارسلونا بودم 4 تا به رئال زدم ابکشش کردم :27:

خیلی حال داد :31:

منم با رئال سه هیچ بارسا رو زدم خیلی فاز داد ! : دی

جالب اینجا بود که تعداد موقعیت ها و شوتهای هر دو تیم تقریبآ یکی بود...

ولی در کل سوپراستارش فرق چندانی با تاپ پلیر نداره

PES 2012_R
13-10-2011, 23:41
سلام.چرا اینقدر دفاع کردن سخت شده؟ یا مثل آب خوردن رد میشن یا داور خطا میگیره!!!! قلقش چیه؟
شنیدم 2 تا بازیکن رو میشه همزمان هدایت کرد.چطوری؟

سلام ، باید پاس و شوتو همزمان بگیری. میریزن سر بازیکن حریف:31:
در ضمن قلق اصلی توپگیریم همین قضیه است که با کمی تمرین استاد میشید توی توپگیری.

Behsood
13-10-2011, 23:48
ســلام ... دوستان گــلم ... من این بازی رو الان از ولیــعصر خریدم 3دی وی دی هست. موقع نصب ، همون اول بسم الله ، یه فایلی رو به عنوان تروجان میشناسه ! (نود32 نسخه5 )

خواستم بدونم شما هم همچین مشکلی دارین؟!

سلام
Real-time File System Protection رو غیر فعال کنید.
البته اول کار باید سه فایل قرنطینه شده ی پشه KONAMI رو Restore کنید.

PES 2012_R
13-10-2011, 23:49
سلام دوباره به همه ی دوستان
میخواستم یه اعترافی کنم: من از معترضای شدید گیم پلی بازی تو قسمت توپگیری و کلا دفاع بودم(تا همین یه هفته پیش)
ولی العان واقعا دارم از همه چیز بازی لذت می برم، همه چیز. فکرشو کنید ، رو حالت سوپر استار 9 تا گلم به رئال زدم با بارسا
و تلافی همه ی بازیایی که همین رئال اوایل ریلیز بازی سرم می اوردو دارم سرش میارم:31:
عشق است بارسلونا
یا علی

Mehran14233
14-10-2011, 00:10
شده کل کل رئال و بارسا :31:

من با هر تیمی بازی می کنم فرقی نمی کنه حریف مقابل کی باشه . از بارسا و رئال بگیر تا وردربرمن و بنفیکا بازیکناشون با یه حرکت بدن کل تیم منو دریبل می کنن و گل میزنن :31: اونوقت من با هرتیمی هرچی پاس کاری می کنم به هیچ جا نمی رسه :18:

یه روش توپ گیری و جلوگیری از دریبل های مسخره کامپیوتر بگید به ما :19:

majid322
14-10-2011, 00:23
بهترین روش r2+ضربدره ..

تحت هیچ شرایطی این دو تا رو ول نکن مگه این که بخوای تکل بزنی مطمئن باش نتیجه میگیری و کامپیوتر خودش توپو لو میده...

golmohammadi
14-10-2011, 01:26
سلام دوستان
امروز تونستم 7-8 تا بازی دیگر بکنم
ولی نه با پی سی بلکه از نوع انسان :ِ
و حالا نظراتی را که قبلا داده بودم امروز تکمیل میکنم :

1- داوری :
داوری در 2012 عالی شده
آوانتاژ هم خوب میده که در 2011 خیلی کم میداد
افسایدها را زود سوت میزنه اکثر مواقع تا حال ادم گرفته نشه
الکی به کسی کارت نمیده
و کلا کم خطا میگیره
البته نوع بازی طوری شده که ادم کمتر تکل میکنه

2- حذف باگها و ایرادها :
در 2011 چندین باگ بود که در 2012 خوشبختانه برطرف شده
وقتی طرف حرکت میکرد و مثلا من میخواستم تکل بزنم بهش زمانی که طرف پاس را داده من تکل میزدم تا بین راه قطع کنم در این موقع در 2011 و حتی در فوتبالهای قبلی تکل را بازیکنی میکرد که بعدا میخواست کامپیوتر شماره بهش بده
و برای همین نه تنها تکل بدرد نمیخورد بلکه ممکن بود تکل کننده دیگر از دور خارج بشه و یا تکلش به یک نفر بخوره و 100 درصد کارت بگیره و ....
در 2012 این باگ برطرف شده

موضوع بعدی اشتباهات دفاعی بود
که براحتی بارا میدادند و توپو میدادند حرف و گل میخوردند
و یا حتی خودشون گل میزدند که در 2012 بعد از 8 بازی چنین اشتباهی از هر دو تیم ندیدم

شروع بازی بهتر که در 2011 معمولا اگه کسی عجله داشت بعد از شروع بازی توپو میداد حریف که در 2012 عوض شده و خوبتر شده

یه باگ هم در 2011 بود که برطرف شده
البته باگ نیست بلکه اشتباه هست
وقتی دروازه بان ضربه میزد و وسط میدان 2 نفر میخواستند توپ را سرزنی کنند نفر جلویی همیشه برتر بود
حتی اگر خیلی کوچیکتر باشه(مثلا لویزائو بریزیلی با درانته رئال)
حتی اگر نمیخواستی سر بزنی همیشه نفر جلویی قشنگ توپ را استپ کرده و کنترل میکرد
حتی اگر عددش هم کم بوده باشه

چند تای دیگه که یادم نیست

3- شوت زنی :
در 2011 بندرت میشد از زوایای خاصی شوت (که حرفه ای ها میدونند نیاز به توضیح بیشتر نمیبینم)
در 2012 شوت خیلی بهتر شده و از اکثر زوایا میشه شوت مفید زد
و از بیرون 18 متر نیز بهتر میزنند

4- ضربات ایستگاهی و کاشته :
ضربات ایستگاهی در 2012 خوب شده
اولین ضربه استگاهی را گل کردم
و دومین ضربه ایستگاهی را از فاصله 41 متری تبدیل به کرنر کردم
که نشون میده عالی شده
2 ضربه استگاهی دیگر نیز با شوت دو ضرب تست کردم
در 2011 دو ضرب نمیشد زد و تا ضربه بزنی حریف میگرفت توپو
ولی 2012 خوب شده و مثل نسخه های قبلی میشه براحتی زد

5- پنالتی
پنالتی در2010 بد بود
بعد دز 2011 به 2010 رحمت فرستادیم
چرا که در 2011 بدتر شد
ضربه چیپ که میزدی به هیچ عنوان نمیشد گرفت
حتی درصورتی که میدونستی کجا میخواد بزنه
و خیلی از ضربات مستقیم بیرون میرفت و ....

ضربات پنالتی 2012 عالیترین شکل ممکن شده
نمیدونم کونامی حرف دل منو خوند یا چی طوری که دقیقا اونطوری که من آرزوشو میکردم شده
بدین صورت که ابتدا جهت دروازه را گرفته و نگه میداری
بعد شوت را به اندازه دلخواه پر میکنی
یعنی بهترین حالت ممکن
دقیقا هر جور و هر جا که بخواهی میزنی

6- هدزنی یا سرزنی :
در 2011 سرزنی تقریبا تعطیل بود
اگه از وسط میدان سانتر میکردی که سرزنی کنی و گل کنی احتمال سرزنی و گل کردن تقریبا 1% بود
از کرنر هم سخت بود
و از سانترهای معولی از جناحین نیز سخت بود
در 2012 سرزنی از تمام موارد بهتر شده
و حتی با بازیکنان ضعیف هم میشه سرزنی کرد
مثل رونالدو برزیلی و پاتو و ....

7- پرس و توپگیری :
اره درسته در بازی با کامپیوتر توگیری سخته
ولی در بازی با انسان اینطوری نیست و میشه خوب توپگیری کرد
و حتی یه عده ایراداتی در 2011 بود که اشاره نمیکنم اونا برطرف شده
و به نظر من از لحاظ توپگیری از 2011 هم بهتر شده

8- دریبل
در نظرات قبلیم از دریبل صحبت کرده بودم
الان حس میکنم دریبل بیشتر از اونی که فکرشو میکردین بهتر شده
حتی با بازیکنان معمولی هم میشه دریبل کرد
کلا اکثر بازیکنان خیلی روون شده
شاید در این مورد زیاده روی کرده اند

9- دروازه بانها :
در 2011 اکثر دروازبانها اشتباهات عجیبی داشتند
و بعضی از دروازه بانها هر چی میزدی میگرفتند
در 2012 اشتباهات دروازه بانان ضعیفتر کم شده و دروازه بانهای بسیار قوی کمی ضعیفتر شده
نکات دیگری یادم نمیاد تا بگم

10- ایرادات :
2012 خیلی کم ایراد داره ولی همه بازیها ایراداتی دارند
من تو این چند روز اول بازی فقط 2 ایراد تونستم پیدا کنم
ایراد اول اینکه وقتی پاس را پر میکنی تا پاس بده قدرت پاس بستگی به پر کردنش نداره بلکه خود بازیکن تصمیم میگیره
یعنی ممکنه یه ذره پر کنی ولی پاس محکم بره
و یا اینکه تا اخر پر کنی ولی پاس خیلی ضعیف باشه
و ایراد دوم در پاس عمقی هوایی هست که در کل بد میندازند
شاید هنوز قلق کار دستمون نیومده ولی فعلا اینا را میبینم
و ایراد دیگر که به ترکیب مربوط میشه ولی چون جزئی از بازی نیست میشه چشم پوشی کرد

کلام آخر :
PES 2012 کونامی بهترین فوتبالی هست که تا به حال تو کامپیوتر بازیش کردم
و تقریبا 2011 هر چی ایراد داشت برطرف شده و تبدیل به یک فوتبال حرفه ای و با ایرادات کم شده
طوری که بازی کردن لذت بخش شده
و همچنین بازیکنان حرفه ای بهتر میتونند خودی نشون بدند
که 2011 به نفع بازیکنان ضعیف بود
در 2012 با تیمهایی که زمینی بازی میکنند مثل بارسا نیز بهتر میشه بازی کرد که در 2011 مرده بودند

MORINIO
14-10-2011, 01:39
البته من هنوز به این سیستم شوت زنی 2012 عادت نکردم و بزرگترین مشکل بازیم هم همینه !

هنوز با شوت پشت 18 نتونستم گل بزنم ...

ashil_mf
14-10-2011, 01:57
سلام دوستان
امروز تونستم 7-8 تا بازی دیگر بکنم
ولی نه با پی سی بلکه از نوع انسان :ِ
و حالا نظراتی را که قبلا داده بودم امروز تکمیل میکنم :

1- داوری :
داوری در 2012 عالی شده
آوانتاژ هم خوب میده که در 2011 خیلی کم میداد
افسایدها را زود سوت میزنه اکثر مواقع تا حال ادم گرفته نشه
الکی به کسی کارت نمیده
و کلا کم خطا میگیره
البته نوع بازی طوری شده که ادم کمتر تکل میکنه

2- حذف باگها و ایرادها :
در 2011 چندین باگ بود که در 2012 خوشبختانه برطرف شده
وقتی طرف حرکت میکرد و مثلا من میخواستم تکل بزنم بهش زمانی که طرف پاس را داده من تکل میزدم تا بین راه قطع کنم در این موقع در 2011 و حتی در فوتبالهای قبلی تکل را بازیکنی میکرد که بعدا میخواست کامپیوتر شماره بهش بده
و برای همین نه تنها تکل بدرد نمیخورد بلکه ممکن بود تکل کننده دیگر از دور خارج بشه و یا تکلش به یک نفر بخوره و 100 درصد کارت بگیره و ....
در 2012 این باگ برطرف شده

موضوع بعدی اشتباهات دفاعی بود
که براحتی بارا میدادند و توپو میدادند حرف و گل میخوردند
و یا حتی خودشون گل میزدند که در 2012 بعد از 8 بازی چنین اشتباهی از هر دو تیم ندیدم

شروع بازی بهتر که در 2011 معمولا اگه کسی عجله داشت بعد از شروع بازی توپو میداد حریف که در 2012 عوض شده و خوبتر شده

یه باگ هم در 2011 بود که برطرف شده
البته باگ نیست بلکه اشتباه هست
وقتی دروازه بان ضربه میزد و وسط میدان 2 نفر میخواستند توپ را سرزنی کنند نفر جلویی همیشه برتر بود
حتی اگر خیلی کوچیکتر باشه(مثلا لویزائو بریزیلی با درانته رئال)
حتی اگر نمیخواستی سر بزنی همیشه نفر جلویی قشنگ توپ را استپ کرده و کنترل میکرد
حتی اگر عددش هم کم بوده باشه

چند تای دیگه که یادم نیست

3- شوت زنی :
در 2011 بندرت میشد از زوایای خاصی شوت (که حرفه ای ها میدونند نیاز به توضیح بیشتر نمیبینم)
در 2012 شوت خیلی بهتر شده و از اکثر زوایا میشه شوت مفید زد
و از بیرون 18 متر نیز بهتر میزنند

4- ضربات ایستگاهی و کاشته :
ضربات ایستگاهی در 2012 خوب شده
اولین ضربه استگاهی را گل کردم
و دومین ضربه ایستگاهی را از فاصله 41 متری تبدیل به کرنر کردم
که نشون میده عالی شده
2 ضربه استگاهی دیگر نیز با شوت دو ضرب تست کردم
در 2011 دو ضرب نمیشد زد و تا ضربه بزنی حریف میگرفت توپو
ولی 2012 خوب شده و مثل نسخه های قبلی میشه براحتی زد

5- پنالتی
پنالتی در2010 بد بود
بعد دز 2011 به 2010 رحمت فرستادیم
چرا که در 2011 بدتر شد
ضربه چیپ که میزدی به هیچ عنوان نمیشد گرفت
حتی درصورتی که میدونستی کجا میخواد بزنه
و خیلی از ضربات مستقیم بیرون میرفت و ....

ضربات پنالتی 2012 عالیترین شکل ممکن شده
نمیدونم کونامی حرف دل منو خوند یا چی طوری که دقیقا اونطوری که من آرزوشو میکردم شده
بدین صورت که ابتدا جهت دروازه را گرفته و نگه میداری
بعد شوت را به اندازه دلخواه پر میکنی
یعنی بهترین حالت ممکن
دقیقا هر جور و هر جا که بخواهی میزنی

6- هدزنی یا سرزنی :
اگه از وسط میدان سانتر میکردی که سرزنی کنی و گل کنی احتمال سرزنی و گل کردن تقریبا 1% بود
از کرنر هم سخت بود

7- پرس و توپگیری :
اره درسته در بازی با کامپیوتر توگیری سخته
ولی در بازی با انسان اینطوری نیست و میشه خوب توپگیری کرد
و حتی یه عده ایراداتی در 2011 بود که اشاره نمیکنم اونا برطرف شده
و به نظر من از لحاظ توپگیری از 2011 هم بهتر شده

8- دریبل
در نظرات قبلیم از دریبل صحبت کرده بودم
الان حس میکنم دریبل بیشتر از اونی که فکرشو میکردین بهتر شده
حتی با بازیکنان معمولی هم میشه دریبل کرد
کلا اکثر بازیکنان خیلی روون شده
شاید در این مورد زیاده روی کرده اند

9- دروازه بانها :
در 2011 اکثر دروازبانها اشتباهات عجیبی داشتند
و بعضی از دروازه بانها هر چی میزدی میگرفتند
در 2012 اشتباهات دروازه بانان ضعیفتر کم شده و دروازه بانهای بسیار قوی کمی ضعیفتر شده
نکات دیگری یادم نمیاد تا بگم

10- ایرادات :
2012 خیلی کم ایراد داره ولی همه بازیها ایراداتی دارند
من تو این چند روز اول بازی فقط 2 ایراد تونستم پیدا کنم
ایراد اول اینکه وقتی پاس را پر میکنی تا پاس بده قدرت پاس بستگی به پر کردنش نداره بلکه خود بازیکن تصمیم میگیره
یعنی ممکنه یه ذره پر کنی ولی پاس محکم بره
و یا اینکه تا اخر پر کنی ولی پاس خیلی ضعیف باشه
و ایراد دوم در پاس عمقی هوایی هست که در کل بد میندازند
شاید هنوز قلق کار دستمون نیومده ولی فعلا اینا را میبینم
و ایراد دیگر که به ترکیب مربوط میشه ولی چون جزئی از بازی نیست میشه چشم پوشی کرد

کلام آخر :
PES 2012 کونامی بهترین فوتبالی هست که تا به حال تو کامپیوتر بازیش کردم
و تقریبا 2011 هر چی ایراد داشت برطرف شده و تبدیل به یک فوتبال حرفه ای و با ایرادات کم شده
طوری که بازی کردن لذت بخش شده
و همچنین بازیکنان حرفه ای بهتر میتونند خودی نشون بدند
که 2011 به نفع بازیکنان ضعیف بود
در 2012 با تیمهایی که زمینی بازی میکنند مثل بارسا نیز بهتر میشه بازی کرد که در 2011 مرده بودند

عالی بود....یه تشکر کمشه....دقیقا با تمام نکاتش موافقم ...مرسی:11:

PES 2012_R
14-10-2011, 02:26
شده کل کل رئال و بارسا :31:

من با هر تیمی بازی می کنم فرقی نمی کنه حریف مقابل کی باشه . از بارسا و رئال بگیر تا وردربرمن و بنفیکا بازیکناشون با یه حرکت بدن کل تیم منو دریبل می کنن و گل میزنن :31: اونوقت من با هرتیمی هرچی پاس کاری می کنم به هیچ جا نمی رسه :18:

یه روش توپ گیری و جلوگیری از دریبل های مسخره کامپیوتر بگید به ما :19:

اقا شما همزمان پاس و شوتو می گیری، نیازی به گرفتن سرعتم نیست 2 نفر ی میان سربخت بازیکن
تو همین حین پلیرو عوض می کنی بازیکنارو می کنی 3 عدد ! البته همون 2 تا اولی کارشونو بلدن .
بعد این قضیه طرف مجبور میشه پاس بده یا اگه مثل مارسلو تو رئال خیلی پرروبازی دراورد :31:یه تکل ناقابل
میری زیر پاش . اگه پاس داد که چند بار که پرس کنی مثل دفعه ی اول ، توپو وسط راه(پاس) می گیری
اگه ام پاس نداد که تکل می زنی. داورم که با تکل هیچ مشکل خاصی نداره!
البته اکثر اوقات همون روش اول بکار میاد.
یا علی

Mehran14233
14-10-2011, 03:09
بهترین روش r2+ضربدره ..

تحت هیچ شرایطی این دو تا رو ول نکن مگه این که بخوای تکل بزنی مطمئن باش نتیجه میگیری و کامپیوتر خودش توپو لو میده...

آر2 منظورت دکمه سمت راسته دسته ست که انگشت وسط دست راست میاد روش ؟ :31: اونو با ضربدر می گیرم کار خاصی انجام نمیده :20:

majid322
14-10-2011, 10:05
منظور دکمه ی سمت راست دومیش + ضربدره توپو مستقیما نمیگیره و یارگیری میکنه یعنی نمیزاره طرف ازت رد شه...

و وقتی دکمه ی r2 رو ول کنی میره که توپو بگیره ولی پیشنهاد نمیکنم ضربدر رو ول کنی چون ازت رد میکنه اینقدر زاویش رو با این

دکمه ها بند بالاخره سوتی میده رد خور نداره...

Davood_titan
14-10-2011, 10:51
بچه ها مال شما هم اینجوریه وقتی بازیکن راه میره توپ چسبیده به پاش
قضیه ی این چیه یه باگ ؟؟؟

amiredge
14-10-2011, 11:25
دوستان ي سوال دارم همه مشكل دروازباني تو اين بازي دارند يا فقط واسه من اينطوريه؟؟؟

iman_s
14-10-2011, 11:32
6- هدزنی یا سرزنی :
از کرنر هم سخت بود
اینو باهات مخالفم
یکی از روشهای گلزنی من تو 2011 سانتر از جناحین و ضربه سر بود.
مستقیم تا نزدیکی خط عرض میرفتم و سانتر و گل.
ولی اگه تا نزدیک خط میرفتم و بعد رو به عقب برمیگشتم و سانتر میکردم بیشتر مواقع آفساید میشد که تو 2012 آفساید نمیشه
بیشتر کرنرها رو هم تو 2011 با 2 تا پاس گوتاه گل میکردم ولی هنوز قلق خوبی واسه کرنر 2012 پیدا نکردم

3Dmajid
14-10-2011, 11:37
داوری در 2012 عالی شده

منم موافقم ولی تنها ایرادی که ازش دیدم اینه اکثر مواقع وقتی توپ رو میگیری خطا میگیره :19:

sourena
14-10-2011, 11:39
بــچه ها .... اینقدر هی نظر میدین دل من آب شد :دی

یکی بگه چه جوری از شر این dll که نود اونو به عنوان تروجان میــشناسه خلاص بشم؟ :دی

دوستان گفتن dll هست! ولی انگار نیــست! ببینید:

mahyar21
14-10-2011, 11:42
سلام بچه ها
من این پچ 1.3 رو دانلود کردم و ریختم ولی اسکوربورد بازی تغییری نکرد!!!
تو فایل Readme پچ نوشته 8 تا اسکوربورد اضافه شده.
اگه میشه منو راهنمایی چجوری از این اسکوربوردا استفاده کنم؟!!! :11:

iman_s
14-10-2011, 12:07

یکی بگه چه جوری از شر این dll که نود اونو به عنوان تروجان میــشناسه خلاص بشم؟ :دی

میگن تو یک قسمت تنظیماتش باید فایل رو وارد کنی تا دیگه به عنوان ویروس نشناسه
راحت ترین روش اینه که هروقت میخوای بازی رو اجرا کنی بری تو قرنطینه آنتی ویروس و فایل رو Restore کنی.منم همین کار رو میکنم

sourena
14-10-2011, 12:14
راحت ترین روش اینه که هروقت میخوای بازی رو اجرا کنی بری تو قرنطینه آنتی ویروس و فایل رو Restore کنی.منم همین کار رو میکنم

شما هم دقیقا با همین فایل مشکل داشتی؟

ببین من الان نصب هم نمیتونم کنم :(

یعنی شما میگی من آنتی ویروس رو غیر فعال کنم ... نصب کنم بازی رو ... بعد اون فایل رو بذارم توی لیست سفید؟

matarsaak
14-10-2011, 12:15
داوری که خیلی گند شده
اولا که اصلا نمیتونی توپ رو از حریف بگیری
وقتی امدی و بدون خطا هم بگیریش داور خطا میگیره که هیچ یه کارت زرد هم بهم میده
که یه برنامه نود بود پدر این داور رو در میاورد:21:

K.N.I.G.H.T
14-10-2011, 12:23
سلام
این تمرین تو مستر لیگ باید تو چه حالتی باشه تا تیم پیشرفت کنه؟
من هرکار میکنم نه تنها پیشرفت نمیکنه بلکه تیمم پسرفت هم کرده
هر چی تغییر هم میدم فایده ای نداره
بی زحمت یکی هم مشکل من رو حل کنه
ممنون

Mehran14233
14-10-2011, 13:19
سلام بچه ها
من این پچ 1.3 رو دانلود کردم و ریختم ولی اسکوربورد بازی تغییری نکرد!!!
تو فایل Readme پچ نوشته 8 تا اسکوربورد اضافه شده.
اگه میشه منو راهنمایی چجوری از این اسکوربوردا استفاده کنم؟!!! :11:
برو توی محل نصب بازی . آیکون PE رو باز کن بعد اسکوربورد رو انتخاب کن و هرکدوم رو که می خوای انتخاب کن (روش کلیک کن)

ArashNAM
14-10-2011, 13:47
میشه یکی بگه از کجا میشه فهمید نسخه اصل دستکاری این ایرانیا نیست که واقعا گند زدن توش از کجا میشه تهیه اش کرد؟
قبلنا نسخه رایتی میومد اونو میریختی بعد پچ میریختی حالشو میبردی الان اینا تا اومده شرکتی زدن دستکاریش کردن ریدن توش
اعصاب بهم ریختن

barcaboy10
14-10-2011, 14:29
ممنون

هرچند وقت يه تمرين خاص بده اينجوري پيشرفتشون بيشتر از پسرفتشون ميشه

مثلا يه تمرين رو انتخاب كن بعد از مثلا حدود دوهفته عوضش كن

البته بازيكنات پايينم ميان مثلا فابرگاس من در اول از 95 اومده بود به 92 ولي الان 97[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

..Parsa..
14-10-2011, 14:35
ممنون

دوست عزیز قسمت تمرین کلا اینجوریه که روی هر بخش تمرین که تمرکز کنی تیمت توی قسمتای دیگه ضعیف میشه مثلا وقتی بذارید روی سرعت تاکتیک تیم کم میشه و اگه بذارید روی آمادگی بدنی یا قدرت تیم از نظر سرعت افت میکنه پس بهتره که حداقل هر دو هفته یه بار شیوه تمرینات رو عوض کنی

mahyar21
14-10-2011, 15:17
دوستانی که آنتی ویروس NOD32 شما فایلی رو به عنوان ویروس میشناسه ،این راه حل شماست :
*اول آنتی ویروس رو غیر فعال کنید.
*بعدش در صفحه اصلی NOD32 کلید F5 رو بزنید و از سربرگ های سمت چپ روی گزینه Exclusions کلیک کنید.
*از سمت راست روی گزینه Add کلیک کرده و آدرس اون فایلی رو که به عنوان ویروس یا تروجان شناخته بهش بدید.
*در آخر روی گزینه OK کلیک کنید و آنتی ویروس رو فعال کنید.
***تاکید میشه ابتدای انجام این مراحل حتما آنتی ویروس رو غیر فعال کنید***

امیدوارم به دردتون بخوره ،موفق باشید.:46:

Mehran14233
14-10-2011, 15:21
بهترین روش r2+ضربدره ..

اقا شما همزمان پاس و شوتو می گیری، نیازی به گرفتن سرعتم نیست 2 نفر ی میان سربخت بازیکن
تو همین حین پلیرو عوض می کنی بازیکنارو می کنی 3 عدد ! البته همون 2 تا اولی کارشونو بلدن .
بعد این قضیه طرف مجبور میشه پاس بده یا اگه مثل مارسلو تو رئال خیلی پرروبازی دراورد :31:یه تکل ناقابل
میری زیر پاش . اگه پاس داد که چند بار که پرس کنی مثل دفعه ی اول ، توپو وسط راه(پاس) می گیری
اگه ام پاس نداد که تکل می زنی. داورم که با تکل هیچ مشکل خاصی نداره!
البته اکثر اوقات همون روش اول بکار میاد.
یا علی

منظور دکمه ی سمت راست دومیش + ضربدره توپو مستقیما نمیگیره و یارگیری میکنه یعنی نمیزاره طرف ازت رد شه...

و وقتی دکمه ی r2 رو ول کنی میره که توپو بگیره ولی پیشنهاد نمیکنم ضربدر رو ول کنی چون ازت رد میکنه اینقدر زاویش رو با این

دکمه ها بند بالاخره سوتی میده رد خور نداره...

هیچ کدوم از اینا جواب نداد :18: حتی گذاشتم روی تمرین (قسمت دفاع) و امتحان کردم باز هیچ تاثیری نداره :13:بهترین روش به نظر من اینه که بازیکنای حریف که صاحب توپ نیستن رو بگیری که بهشون پاس نرسه !

ضربه آزادا چرا اینطوری شده ؟ کامپیوتر 90%شو گل می کنه :31: توی 11 میشد بازیکن ببری سر تیر2 و با هد توپ رو برگردونه ولی فکر کنم توی 12 نمیشه .

هرچقدر هم بخواد هوش مصنوعی داشته باشه باز بعد از یه مدت قلقش دست ادم میاد مثل 11 . ولی من موندم چه گیری دارن هر سال اینقدر بازی رو تغییر بدن ؟! :2: فیفا هم همینه . هر سال تغییرات وحشتناکی میدن توی گیم پلی بازی !

gomnam23
14-10-2011, 15:35
هیچ کدوم از اینا جواب نداد :18: حتی گذاشتم روی تمرین (قسمت دفاع) و امتحان کردم باز هیچ تاثیری نداره :13:بهترین روش به نظر من اینه که بازیکنای حریف که صاحب توپ نیستن رو بگیری که بهشون پاس نرسه !

ضربه آزادا چرا اینطوری شده ؟ کامپیوتر 90%شو گل می کنه :31: توی 11 میشد بازیکن ببری سر تیر2 و با هد توپ رو برگردونه ولی فکر کنم توی 12 نمیشه .

هرچقدر هم بخواد هوش مصنوعی داشته باشه باز بعد از یه مدت قلقش دست ادم میاد مثل 11 . ولی من موندم چه گیری دارن هر سال اینقدر بازی رو تغییر بدن ؟! :2: فیفا هم همینه . هر سال تغییرات وحشتناکی میدن توی گیم پلی بازی !

ولی من الان تست کردم. روش گرفتن شوت و پاس با هم واسه من جواب داد.

واسه ضربه آزاد منم قبول دارم که کامپیوتر راحت میزنه تو گل ولی تو این قسمت واسه ما هم راحت شده و راحت می تونیم ضربه آزادا رو گل کنیم

mra680
14-10-2011, 16:02
بچه ها مال شما هم اینجوریه وقتی بازیکن راه میره توپ چسبیده به پاش
قضیه ی این چیه یه باگ ؟؟؟
سلام
به اين ميگن خزيدن تو زمين
همون eleven 99 پلي استيشن (1 ) :31:
دقيقاً واسه همه همينطوره:27:

gheymeh
14-10-2011, 17:07
دانلود بازی Pro Evolution Soccer 2012 Final با لینک مستقیم + کرک + Patch v1.01

*** نسخه اصلی زبان انگلیسی کرک شده توسط Reloaded ***

سر انجام امروز در تاریخ 14 اکتبر نسخه کامل انگلیسی بازی PES 2012 همراه با کرک معتبر Reloaded منتشر شد و در سایت پی سی دی قرار گرفت.

دانلود نسخه اصلی زبان انگلیسی Reloaded به صورت بخش های 1GB:

این نسخه که ساعاتی پیش در آمریکا منتشر شده است, نسخه اصلی و کامل PES 2012 می باشد که دارای زبان و گزارشگر انگلیسی استاندارد است و توسط گروه معروف Reloaded کرک شده است.

دانلود بازی PES 2012 آموزش نصب:

1. پس از دانلود تمامی بخش ها, بخش اول را با برنامه Winrar استخراج نمایید.
2. فایل iso را با برنامه های PowerISO,UltraISO و Daemon Tools را باز کنید و بازی را نصب کنید.

alone_boy
14-10-2011, 17:12
سلام
این پچ 1.3 پچ کاملیه؟!

barcaboy10
14-10-2011, 17:19
سلام
این پچ 1.3 پچ کاملیه؟!

اره
لباس همه تيم ها درسته تبليغات دور زمين رديفه و نق و انتقالاتشم انجام شدست

Amin_0913
14-10-2011, 17:30
اقا این data pack توی بازی چیه؟
من دانلود کردم ولی Installations Faild زد

Mehran14233
14-10-2011, 17:36
سر انجام امروز در تاریخ 14 اکتبر نسخه کامل انگلیسی بازی PES 2012 همراه با کرک معتبر Reloaded منتشر شد و در سایت پی سی دی قرار گرفت.

این چه فرقی با اونی که سایت دانلودها گذاشته داره ؟!

Behsood
14-10-2011, 17:45
تو Master League نمیشه تیم رو با ترکیب اصلی انتخاب کرد!
مثلا اگر بارسلونا رو انتخاب کنید تمام بازیکن های پیش فرض بازی جایگزین بازی کن های تیم میشن.
چه مسخره!!

seday baron
14-10-2011, 17:58
چرا صدای گزارشگر من قطع وصل میشه تو بازی
گزارشگر عربی دانلود کردم صداش قطع و وصل میشه کس می دونه چرا اینطوری میشه ؟

mahyar21
14-10-2011, 18:02
مثلا اگر بارسلونا رو انتخاب کنید تمام بازیکن های پیش فرض بازی جایگزین بازی کن های تیم میشن.
چه مسخره!!
مسخره نیست ، باید حالت بازیکنای اصلی رو از Extra Content باز کنی!!!:13:

mtx891
14-10-2011, 18:04

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین نسخه که ساعاتی پیش در آمریکا منتشر شده است, نسخه اصلی و کامل PES 2012 می باشد که دارای زبان و گزارشگر انگلیسی استاندارد است و توسط گروه معروف Reloaded کرک شده است.

2. فایل iso را با برنامه های PowerISO,UltraISO و Daemon Tools را باز کنید و بازی را نصب کنید.

حالا هرکی بگه این نسخه دقیقا چه فرقی داره جایزه داره....:10::10::10::11::11::31::31:

porya_spy
14-10-2011, 18:14
اقا یه کم صبر نکردینا :31: خوب توی سایت خود کونامی هم تاریخ عرضه رو زده بود 14 اکتبر . اگر دقت کرده باشید هر سال همین گروه دوست داشتنی Reloaded بازی کرک و منتشر میکنه ! این نسخه Reloaded هیچ گونه مشکل و باگی نداره . و تمامی منو ها و گزاش بازی کاملا استاندارد انگلیسی هست . من موندم این مغازه دارا برای طمع چرا نسخه های فرعی زودتر میارن که فروش کنن !!!! الانم دیگه فکر نکنم زحمت دانلود نسخه جدید به خودشون بدن :46:

alone_boy
14-10-2011, 18:21
سلام
پیشاپیش اگه سوالم و درخواستم تکراریه عذر میخوام:11:
من دارم پچ 1.3 رو دانلود میکنم.بعدا اگه خواستم خودم میتونم یه چیزایی(مثل بوت پک و . . .)به بازیم اضافه کنم؟؟

پچی چیزی هست که اون 100 امتیاز رو بگیرم تا بازیکنا توی مسترلیگ واقعی بشن؟

meha
14-10-2011, 18:47
چرا توی become a legend وقتی میریم بازیکنهاش عجیب و غریب هستند؟!یعنی توی هر باشگاه بازیکنهای همون باشگاه نیستند

مستر لیگ هم همینطوره

ashil_mf
14-10-2011, 18:58
دوستانی که ایراد میگیرن که مستر لیگ با بازیگنان اصلی نیست....

به قسمت extera contact برید و قابلیت شروع مستر لیگ با بازیکنان اثلی رو فعال کنید ( یا همون خریداری کنید )

بعد دیگه میتونید مستر لیگ ر با بازیکنان صلی شروع کنید !

Amin_0913
14-10-2011, 20:08

Mehran14233
14-10-2011, 20:20
نقل و انتقالات رو درست می کنه . از بازی اررور میده . اگه پچ نصب کردی اونو پاک کن و پچ 1.3 رو دانلود کن دیتا پک رو هم داره و لباسا رو هم درست می کنه .

Amin_0913
14-10-2011, 20:26
نقل و انتقالات رو درست می کنه . از بازی اررور میده . اگه پچ نصب کردی اونو پاک کن و پچ 1.3 رو دانلود کن دیتا پک رو هم داره و لباسا رو هم درست می کنه .
اره توی بازی ارور میده
پچ هم نصب نکردم تا حالا

M A X I M U M
14-10-2011, 20:35
سلام بچه ها
یه خبر جالب دارم براتون
از اونجایی که گیم پلی فوق العاده ضعیف و طراحی هوش مصنوعی ضعیف تر بازی زبانزد خاص و عام شده تیم PESEdit که از معروف ترین گروه های ویرایش بازیه شروع به ساختن پچ گیم پلی بازی کرده
من براتون ترجمه خبرو میذارم
لیدر این گروه گفته : تا به امروز به خودمون اجازه ندادیم تا اساس بازی رو دستکاری کنیم و فقط خودمان را با لباس تیم ها و توپ و کفش و ... مشغول نگه داشتیم
هر چند ما انتظار فوتبالی بسیار زیبا را داشتیم اما آنچه که امسال دیدیم در گیم پلی حتی ضعیف تر از نسخه های قبلی بازی بود
اتفاقات عجیب بازی از جمله :
وجود 11 لیونل مسی در هر تیم ( اشاره به دریبل های خزان :دی ) که مثل پشمک میتوانند از هر بازیکنی عبور کنند و یا نقص در سیستم شوت زنی ما را بر آن داشت تا نگاهی به سورس بازی و جزئیات ثبت شده در دیتابیس مشخصات گیم پلی بیندازیم و با اطلاعات جالبی روبرو شدیم :
- کدی وجود داشت که ما اسمش را AI cheat code گذاشتیم و کارهای مختلفی انجام میداد
تا جایی که ما فهمیدیم اگر شما درجه سختی را روی پروفشنال و یا بالاتر بگذارید در هنگام بازی هر بازیکن AI در موقع دریبل کردن به صورت خود به خود دارای مهارت دقت دریبل 99 و سرعت دریبل 99 می شود
از اونجایی که میزان عبور از بازیکن حروف و یا دفع توپ ربط مستقیمی به دقت دریبل بازیکن و دقت دفاع بازیکن مقابل دارد این کد همیشه دقت دریبل بازیکن مقابل را بالاتر از دقت دفاع بازیکن شما قرار می دهد و شما راهی ندارید مگر دریبل خوردن اگر به جلوی بازیکن حریف بروید
و کلی اطلاعات و تعریفات دیگر که ما را متعجب گذاشت بخاطر اینکه این کارها معمولی کار بازیسازهای آماتور و مبتدی است که میخواهند تازه بازی ساختند را یاد بگیرند و تمرین نوشتن این کدها را می کنند اما از کمپانی بزرگی مثل کونامی همچین کاری عجیب بود
استفاده از cheat code برای قوی تر کردن یک طرف از بازی و برهم زدن تعادل بازی کار بسیار مسخره ای بوده که کونامی انجام داده و می بینید که کمتر کسی حوصله نشستن پای 2012 را مثل نسخه های قبلی را دارد
با این وجود تیم ما تصمیم گرفته که روی گیم پلی بازی کار کرده و گیم پلی بسازد که تلفیقی از گیم پلی PES2005 و 2012 است
با وجود ناراحت شدن کونامی از این کار ما مبنی بر دست کاری فایل های هسته ای بازی این تنها کاری است که میتوانیم به کونامی نشان دهیم در ساختن این سری از بازی ها چقدر افول کرده اند و مبتدی هستند
طراحی هوش مصنوعی برای یک بازی باید بوسیله ریسورس های قابل استفاده برای هر دو طرف باشد نه اینکه درست مانند trainer یه سمت سریعا بازیکن سوپراستار بسازد و تمام تیم حریف را دریبل کند
در پچ ما شوت زدن به خوبی 2005 خواهد بود و cheat code برای AI حذف خواهد شد
منتظر اخبار جدید باشید ...
+
این خبرو تو گیم اسپات تو انجمنی گذاشته بودن مدیر اون قسمت از انجمن اومده گفته :
Whatever this guys will create will be better than Konami's
هر چی که این بچه ها میخوان بسازن از مال کونامی بهتر خواهد بود

barcaboy10
14-10-2011, 20:36
چه مسخره!!

بايد قسمت اكسترا رو باز كني

ali_z051
14-10-2011, 20:36
سلام
فایل رجیستر وقتی که ویندوز عوض می کنی لازم به نصب دوباره بازی نباشه....
کسی داره ؟؟؟؟

K.N.I.G.H.T
14-10-2011, 21:28
هرچند وقت يه تمرين خاص بده اينجوري پيشرفتشون بيشتر از پسرفتشون ميشه

مثلا يه تمرين رو انتخاب كن بعد از مثلا حدود دوهفته عوضش كن

البته بازيكنات پايينم ميان مثلا فابرگاس من در اول از 95 اومده بود به 92 ولي الان 97[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز قسمت تمرین کلا اینجوریه که روی هر بخش تمرین که تمرکز کنی تیمت توی قسمتای دیگه ضعیف میشه مثلا وقتی بذارید روی سرعت تاکتیک تیم کم میشه و اگه بذارید روی آمادگی بدنی یا قدرت تیم از نظر سرعت افت میکنه پس بهتره که حداقل هر دو هفته یه بار شیوه تمرینات رو عوض کنی

من اینکارها رو میکنم اما تیم همچنان پیشرفت نمیکنه
حالت خاصی نداره که بتونه این تنظیمات به طور اتوماتیک انجام بده ؟

barcaboy10
14-10-2011, 22:07
من اینکارها رو میکنم اما تیم همچنان پیشرفت نمیکنه
حالت خاصی نداره که بتونه این تنظیمات به طور اتوماتیک انجام بده ؟

مطمئني؟
يه مقدار بيشتر بازي كن ببين فرقي نداره؟؟
مثلا يه تمرين رو 14 روز يا بيشتر بزار واسه من كه همه پيشرفت كردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payamhetfild
14-10-2011, 23:13
سلام به همه

رفقا لینک دانلود نسخه اریجنال انگلیسی رو میخوام تشکر میکنم........نسخه ی انگلیسی کامل که نیاز به دانلود فایل صدای گزارشگرو این مضخرفات نداشته باشه...
بقولی نسخه کرک شده ای که الان 3,4 روزه توی انگلیس میفروشن رو میخوام؟؟
؟؟؟

K.N.I.G.H.T
14-10-2011, 23:15
مطمئني؟
يه مقدار بيشتر بازي كن ببين فرقي نداره؟؟
مثلا يه تمرين رو 14 روز يا بيشتر بزار واسه من كه همه پيشرفت كردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر چند روز وقتی که آمار عوض میشه نوع تمرین هم عوض میکنم
این کار رو به ترتیب انجام میدم
اما تا حالا مدت زیاد نذاشتم مثلا همون 14 روز که شما گفتی
حالا این کار رو میکنم ببینم چه میشه

PES 2012_R
14-10-2011, 23:50
سلام
به اين ميگن خزيدن تو زمين
همون eleven 99 پلي استيشن (1 ) :31:
دقيقاً واسه همه همينطوره:27:

اقا این خزیدنو خوب اومدی، کلی خندیدیم:31:

n W o
14-10-2011, 23:51
من پچ 1.3 نصب میکنم بازی دیگه بالا میاد اینم اررورش

Amin_0913
14-10-2011, 23:59

Pro Evolution Soccer 2012-RELOADED (PC / 2011)
Genre: Sport (Soccer) | Platform: PC | Language: MultiLanguage | ISO | 5.50 GB

PES 2012_R
15-10-2011, 00:03
سلام بچه ها
یه خبر جالب دارم براتون
از اونجایی که گیم پلی فوق العاده ضعیف و طراحی هوش مصنوعی ضعیف تر بازی زبانزد خاص و عام شده تیم PESEdit که از معروف ترین گروه های ویرایش بازیه شروع به ساختن پچ گیم پلی بازی کرده
من براتون ترجمه خبرو میذارم
لیدر این گروه گفته : تا به امروز به خودمون اجازه ندادیم تا اساس بازی رو دستکاری کنیم و فقط خودمان را با لباس تیم ها و توپ و کفش و ... مشغول نگه داشتیم
هر چند ما انتظار فوتبالی بسیار زیبا را داشتیم اما آنچه که امسال دیدیم در گیم پلی حتی ضعیف تر از نسخه های قبلی بازی بود
اتفاقات عجیب بازی از جمله :
وجود 11 لیونل مسی در هر تیم ( اشاره به دریبل های خزان :دی ) که مثل پشمک میتوانند از هر بازیکنی عبور کنند و یا نقص در سیستم شوت زنی ما را بر آن داشت تا نگاهی به سورس بازی و جزئیات ثبت شده در دیتابیس مشخصات گیم پلی بیندازیم و با اطلاعات جالبی روبرو شدیم :
- کدی وجود داشت که ما اسمش را AI cheat code گذاشتیم و کارهای مختلفی انجام میداد
تا جایی که ما فهمیدیم اگر شما درجه سختی را روی پروفشنال و یا بالاتر بگذارید در هنگام بازی هر بازیکن AI در موقع دریبل کردن به صورت خود به خود دارای مهارت دقت دریبل 99 و سرعت دریبل 99 می شود
از اونجایی که میزان عبور از بازیکن حروف و یا دفع توپ ربط مستقیمی به دقت دریبل بازیکن و دقت دفاع بازیکن مقابل دارد این کد همیشه دقت دریبل بازیکن مقابل را بالاتر از دقت دفاع بازیکن شما قرار می دهد و شما راهی ندارید مگر دریبل خوردن اگر به جلوی بازیکن حریف بروید
و کلی اطلاعات و تعریفات دیگر که ما را متعجب گذاشت بخاطر اینکه این کارها معمولی کار بازیسازهای آماتور و مبتدی است که میخواهند تازه بازی ساختند را یاد بگیرند و تمرین نوشتن این کدها را می کنند اما از کمپانی بزرگی مثل کونامی همچین کاری عجیب بود
استفاده از cheat code برای قوی تر کردن یک طرف از بازی و برهم زدن تعادل بازی کار بسیار مسخره ای بوده که کونامی انجام داده و می بینید که کمتر کسی حوصله نشستن پای 2012 را مثل نسخه های قبلی را دارد
با این وجود تیم ما تصمیم گرفته که روی گیم پلی بازی کار کرده و گیم پلی بسازد که تلفیقی از گیم پلی PES2005 و 2012 است
با وجود ناراحت شدن کونامی از این کار ما مبنی بر دست کاری فایل های هسته ای بازی این تنها کاری است که میتوانیم به کونامی نشان دهیم در ساختن این سری از بازی ها چقدر افول کرده اند و مبتدی هستند
طراحی هوش مصنوعی برای یک بازی باید بوسیله ریسورس های قابل استفاده برای هر دو طرف باشد نه اینکه درست مانند trainer یه سمت سریعا بازیکن سوپراستار بسازد و تمام تیم حریف را دریبل کند
در پچ ما شوت زدن به خوبی 2005 خواهد بود و cheat code برای AI حذف خواهد شد
منتظر اخبار جدید باشید ...
+
این خبرو تو گیم اسپات تو انجمنی گذاشته بودن مدیر اون قسمت از انجمن اومده گفته :
Whatever this guys will create will be better than Konami's
هر چی که این بچه ها میخوان بسازن از مال کونامی بهتر خواهد بود

دوست عزیز مطلب جالبی بود، ولی من که یکی از مخالفای سرسخت گیم پلی بودم العان خیلی عادت کردمو
دارم حال می کنم با بازی. یه چند روزیه که قلقه بازی اومده دستمو هر دفه رئال مادریدو با رقم های عجیبی
می برم، اگرچه هرزگاهی رونالدو یه جولانی تو زمین می ده!!

ashil_mf
15-10-2011, 00:42
من نمیدونم چرا خیلیا از دریبل خوردن بازیکنای تیمشون شاکین ! من که قلقش کاملا دستم اومده و خود کریس رونالدوشم نمیتونه بیشتر از 2 بازیکنمو اونم بعضی وقتا دریبل بده ! :46:

mahyar21
15-10-2011, 00:48
من بدجوری طرفدار PES هستم ولی اعتراف میکنم که 2011 ضعیفترین بازی KONAMI تا الان بوده اگه تعصب رو بذارم کنار!!!
هرچی بیشتر بازی میکنم تا با گیم پلی بازی اخت بشم در عوض یه باگ هایی از بازی مخصوصا دروازه بانا میبینم که حالمو بهم میزنه!:19::19::19:

seday baron
15-10-2011, 01:01
چرا صدای گزارشگر من قطع وصل میشه تو بازی
گزارشگر عربی دانلود کردم صداش قطع و وصل میشه کس می دونه چرا اینطوری میشه ؟

???????????????????????????????

K.N.I.G.H.T
15-10-2011, 01:18
شماره فیس بازیکن ها رو از چه طریقی میشه پیدا کرد؟

kaktuz
15-10-2011, 02:19
سلام دوستان من پچ ۱.۳ رو نصب کردم حالا نمیتونم اسم تیمارو در قسمت عدیت تغییر بدم میدونید باید چی‌ کار کنم

golmohammadi
15-10-2011, 02:29
اینو باهات مخالفم
یکی از روشهای گلزنی من تو 2011 سانتر از جناحین و ضربه سر بود.
مستقیم تا نزدیکی خط عرض میرفتم و سانتر و گل.
ولی اگه تا نزدیک خط میرفتم و بعد رو به عقب برمیگشتم و سانتر میکردم بیشتر مواقع آفساید میشد که تو 2012 آفساید نمیشه
بیشتر کرنرها رو هم تو 2011 با 2 تا پاس گوتاه گل میکردم ولی هنوز قلق خوبی واسه کرنر 2012 پیدا نکردم
به هر حال هر جور حساب کنی سرزنی در 2012 بهتر شده

منم موافقم ولی تنها ایرادی که ازش دیدم اینه اکثر مواقع وقتی توپ رو میگیری خطا میگیره :19:
چرا سر من نیومده این ؟

اتو صفحه 164 آخرین پست راه حلشو گفته
به هر حال اگه هنوز مشکلو داری یه ندایی بده یاهو کمکت کنم حداقل

تو 2012 هم راحت میشه بازیکن را ببری
فقط باید ال1 را بزنی
همون دکمه شماره گیری
بعد که افتاد رو سر یک بازیکن مناسب ببرش جایی که طرف میخواد کاشته بزنه

بهتره اول دانلودش کنین جدا از خود بازی
بعد کپی کنین مسیر خودش
بعد وقتی بازی را باز کردین اپدیت بشه
لینکشو نداری ؟

اقا یه کم صبر نکردینا :31: خوب توی سایت خود کونامی هم تاریخ عرضه رو زده بود 14 اکتبر . اگر دقت کرده باشید هر سال همین گروه دوست داشتنی Reloaded بازی کرک و منتشر میکنه ! این نسخه Reloaded هیچ گونه مشکل و باگی نداره . و تمامی منو ها و گزاش بازی کاملا استاندارد انگلیسی هست . من موندم این مغازه دارا برای طمع چرا نسخه های فرعی زودتر میارن که فروش کنن !!!! الانم دیگه فکر نکنم زحمت دانلود نسخه جدید به خودشون بدن :46:
اتفاقا ارزششو داشت که همین چند روز هم با این نسخه دانلود سر کنیم
ولی نسخه اصلی و کامل را نیز خواهیم خرید و یا دانلود میکنیم

???????????????????????????????
شما چرا عربی میگیری؟
فایل را دوباره بگیر شاید ایراد از فایل باشه
و یا انگلیسی بگیر ببین درست کار میکنه ؟

Hadijooon
15-10-2011, 02:42
پاس کاری 2012 مثل 2011 هستش؟؟ یعنی مثل شوت پر میشه؟؟

3Dmajid
15-10-2011, 10:40
چرا سر من نیومده این ؟

نمیدونم !!
هر کی بازی کرده اینو بهم گفته که چرا داورش اینطوریه.

البته اگه دقت کنیم میبینیم بد قضاوت نمیکنه.
یعنی وقتی توپ رو میگیریم طرف مقابل رو میزنه زمین و داور خطا میگیره.
مشکل اینجاس که توپ رو میگیری یارو میخوره زمین :31:

mahyar21
15-10-2011, 11:03
دوست عزیز با استفاده از Face Map که تا اونجایی که من میدونم هنوز واسه 2012 ارائه نشده!:46:

آره دوست عزیز پر میشه و همچنین پاس ها نسبت به 2011 هوشمندانه تر شدن.

prance_of_pirsia
15-10-2011, 11:06
آمشکل بزرگ من اینه که چرا اکثر بازی ها روز برگزار می شه ؟ واقعاً اعصاب خرد کنه شده مشکل نور خوشیدو . . . خاک تو سر پدرشون با این بازی ساختنشون

mahyar21
15-10-2011, 11:08
من بدجوری طرفدار PES هستم ولی اعتراف میکنم که 2011 ضعیفترین بازی KONAMI تا الان بوده اگه تعصب رو بذارم کنار!!!
هرچی بیشتر بازی میکنم تا با گیم پلی بازی اخت بشم در عوض یه باگ هایی از بازی مخصوصا دروازه بانا میبینم که حالمو بهم میزنه!:19::19::19:
البته اشتباه تایپی بود ،منظورم 2012 بود!!!

Aznasleaftab
15-10-2011, 11:21
آقا من نسخه ی اورجینال و نهایی بازی رو خریدم و نصبش کردم؛
فقط مثل نسخه های سال های قبل، بعضی از اسامیش غلطه؛ مثل بازیکنان تیم ملی ایران!
چیکار کنم تا این اسامی درست بشه!؟ یعنی میشه کاریش کرد!؟

Mehran14233
15-10-2011, 11:51
آره همونطوریه

golmohammadi
15-10-2011, 12:06
اره
اگه
ولی همیشه قدرت پاس با پر کردن نیست
گاها بازیکن تصمیم میگیره

نمیدونم !!

به هر حال تو 10 بازی که کردم چنین چیزی ندیدم
شاید هم خطا دیدم ولی دقت نکردم
چون اگه خطا کنه سوت میزنه
حالا هر جور که باشه

matarsaak
15-10-2011, 12:23
من نمیدونم چرا خیلیا از دریبل خوردن بازیکنای تیمشون شاکین ! من که قلقش کاملا دستم اومده و خود کریس رونالدوشم نمیتونه بیشتر از 2 بازیکنمو اونم بعضی وقتا دریبل بده ! :46:

اخه شما استادید
و بازی رو روی Super Star بازی نمیکنید :27:

..Parsa..
15-10-2011, 12:28
اخه شما استادید

شما اگه نیم ساعت وقت بذارید توی قسمت چلنچ ترینینگ تمرین کنید به راحتی شیوخ دفاع کردن رو یاد میگیرید و دیگه بازیکن مثل ماست دریبل نمیخوره
من هم الان همش رو حالت سوپر استار دارم بازی میکنم و خیلی هم راحت بازی میکنم
این چیزا رو یاد گرفتن یه کم تمرین و زمان نیاز داره
ولی پیشنهاد میکنم حتما یه سر به چلنج ترینینگ بندازید :46:

urumchi
15-10-2011, 12:30
نمیدونم !!

منم همين مساله رو دارم، اصلا نميتونم توپ بگيرم وقتي هم كه ميگيرم داور سوت ميزنه و خطاي منو ميگيره، 99% مواقع هم پشت محوطه اين اتفاق ميفته

يه مورد خيلي مسخره كه همه ش براي من اتفاق ميفته اينه كه وقتي بارسا رو برميدارم و با رئال بازي ميكنم وقتي با مسي توپ رو از دست ميدم بلافاصله كه ميخوام با خود مسي توپ رو از بازيكن رئال بگيرم، مسي از پشت كه مياد به اون بازيكن ميرسه، بازيكن رئال رو خيلي محكم هل ميده طوري كه 1 متر به جلو پرتاب ميشه و ميفته رو زمين

آخه يكي نيست بگه مسي اينهمه قدرت بدني رو از كجا آورده كه بتونه يكي مثل لاسانه ديارا يا خديرا رو اينطوري هل بده؟؟؟ كلا خطاهايي كه از طرف بازيكن من انجام ميشه شدت بيشتري داره

Saeed System
15-10-2011, 12:38
دوستان ..من نسخه pc رو گرفتم...

یه مقایسه کردم با xbox360...

اول من و دوستم نشستیم تو کامپیوتر 1 دست با بارسلونا هر 2 تامون برداشتیم...

اصلا نمیشد توپ رو بگیری ....پاس رو بد میداد....همش خطا میشد....جدای از بلوری بودن تصویر و خراب بودن گزارشگر...

اصلا معلومه که برای کامپیوتر نبود این نسخه و خیلی اعصاب خورد کنه واسه کنترل بازیکنها تو زمین...

بعدش نسخه x360 تشو گرفتم باداداشم همون 2 نفره بارسلونا رو برداشتیم...

آقا حال می کردی فقط پاس میدادی......زندگی میکردی وقتی میرفتی توپ رو بگیری..تصویر واضح گزارشگر سالم هیجان..

پاسها سالم .. کلا بازی سلامته سلامت...

حالا سوا من اینه که نسخه ای که واسه pc ریلیز شده کی وارد بازار میشه...

این نسخه قبلی که پورت شده x360 بود که نمشه بازی کرد راحححت

:11:مرسی از اطلاعاتتون

..Parsa..
15-10-2011, 12:44

اصلا نمیشد توپ رو بگیری ....پاس رو بد میداد....همش خطا میشد....جدای از بلوری بودن تصویر و خراب بودن گزارشگر...

اصلا معلومه که برای کامپیوتر نبود این نسخه و خیلی اعصاب خورد کنه واسه کنترل بازیکنها تو زمین...

آقا حال می کردی فقط پاس میدادی......زندگی میکردی وقتی میرفتی توپ رو بگیری..تصویر واضح گزارشگر سالم هیجان..

دوست عزیز اون نسخه pc نسخه اصلی و نهایی نبود ، نسخه نهایی نه مشکل بلور داره نه گزارش بازی مشکلی داره :20:

Mehran14233
15-10-2011, 12:45
اونی که 14 اکتبر اومده فقط زبونش انگلیسیه و از نظر گیم پلی فرقی با قبلی نمی کنه . که اون هم با دانلود گزارشگر 400 مگی درست میشه .

hoomi_gta
15-10-2011, 13:19
یک ضعف اساسی که این نسخه داره تمام بازیکنای حریف دریبل زن شدن!! دفاع کردن خیلی سخته و به نظرم غیر منطقی سخت شده!!

ashil_mf
15-10-2011, 13:20
اخه شما استادید

دی این که استاد پی اس هستم که شکی نیست و شایدم دلیلش همین باشه ! :5:

بعدم...من هنوز یک بازی زیر لول سوپر استار بازی نکردم ! حتی از همون اول که تمرینی بازی کردم !

n W o
15-10-2011, 13:29
یا سلام من پج نصب کردم این اررور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[hr]
کیت سرورم Attach نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

K.N.I.G.H.T
15-10-2011, 14:07
کسی نمیدونه ؟
ضمنا با چه برنامه ای میشه فایل Edit رو باز کرد ؟

golmohammadi
15-10-2011, 14:24

همانطور که دوستان گفتند مال شما نصحه اصلی نیست
بازی منم اینطوری بود که با جایگزینی چند فایل این مشکلات برطرف شد
ولی اصلی که اومد اونم میگیرمش

Behnam_o2
15-10-2011, 14:29
میشه یه پچ معرفی کنین که لیگ انگلیسو درست کنه؟

..Parsa..
15-10-2011, 14:30
یک ضعف اساسی که این نسخه داره تمام بازیکنای حریف دریبل زن شدن!! دفاع کردن خیلی سخته و به نظرم غیر منطقی سخت شده!!

فکر کنم که تا حالا اینو چند بار گفتم و خیلی از دوستان هم تایید کردن که بازیکن حریف دریبل زن نشده شیوه ی دفاع کردن فرق کرده که به نظر من خیلی منطقی تر هم شده ، شما هم اگه یه کم وقت بذارید و تمرین کنید مخصوصا توی قسمت چلنج ترینینگ و شیوه ی درست دفاع کردن رو یاد بگیرید متوجه این موضوع میشد

همانطور که دوستان گفتند مال شما نصحه اصلی نیست
بازی منم اینطوری بود که با جایگزینی چند فایل این مشکلات برطرف شد
ولی اصلی که اومد اونم میگیرمش

مشکلات بازی منم با جایگزینی چند فایل به کل برطرف شده و الان واقعا دارم از بازی لذت میبرم:27:

barcaboy10
15-10-2011, 14:34

همين پچ 1.3
اگه حجمش زياده 1.1 دانلود كن(ولي نقل و انتقالاتش خرابه)

اگه اونم نميتوني فاير پچ رو بگير

..Parsa..
15-10-2011, 14:36

پچ 1.3 Pes Edit کامل ترین پچیه که تا حالا اومده همه لیگا از جمله لیگ انگلیس تصحیح شدن + نقل و انتقالات و . . .
از این لینک میتونی بگیری
حجمش هم 370مگ

ashil_mf
15-10-2011, 15:39
مشکلات بازی منم با جایگزینی چند فایل به کل برطرف شده و الان واقعا دارم از بازی لذت میبرم:27:

منم هر بازی از بازی قبل بیشتر لذت میبرم...چون هی چیزای جدید یاد میگیرم !

مخصوصا اینکه آدم باید با پاسکاری تکضرب و بازی سازی و کنترل توپ و میدان پیروز بازی باشه

karim messi
15-10-2011, 15:43
سلام من پچ 1.3 را گرفتم خیلی عالیه ولی ای کاش بجای لیگ دسته دوم المان.لیگ دسته دوم اسپانیا رو داشت. کسی اپشن فایلی که دسته دوم اسپانیا داشته باشه نداره که با اخرین نقل انتقال کونامی هم خوانی داشته باشه؟

seday baron
15-10-2011, 16:36

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین نسخه که ساعاتی پیش در آمریکا منتشر شده است, نسخه اصلی و کامل PES 2012 می باشد که دارای زبان و گزارشگر انگلیسی استاندارد است و توسط گروه معروف Reloaded کرک شده است.

آقا لینک پارت 7 کار نمیکنه توروخدا یکی کمک کنه پدرم در اومد تا اون 6 تا پارت دانلود کردم

ashil_mf
15-10-2011, 17:15
دوساتان به این نکات توجه کنن فک کنم به دردشون بخوره ...من با یوونتوس بازی میکنم :

1-توی پی اس 2012 توی حملتون از سر توپ زدن ( پاس + شوت ) حتما استفاده کنید...خیلی خوب شده کاربرد داره...شده مثل 2001 - 2002 .... راحت بازیکن حریف رو میتونی جا بزاری ( البته با بازیکن تکنیکی )

2-تا جایی که میتونین با دوتا هافبک دفاعی DMF بازی کنید....خسلس تاثیر داره...دیگه راحت دریبل نمیخورن بازیکناتون و روی دفاع کردن تاثیر داره...حتی اگه 4 یا 5 دفاعه هم بازی میکنید از 2 تا هافبک دفاعی استفاده کنید

3-از خطاهای حرفه ای موقع ضد حمله حریف استفاده کنید...اینم خودش یه تاکتیکه توی فوتبال واقعی...تکل بزنید و از تکل زدن بجز از پشت نترسید ...فوقش جند بازیکنتن اخطار میگیرن ولی بازی حریف رو خراب میکنید

4-از اوتای بلند به سبک علیزاده واسه یه بازیکن سر زن توی محوطه جریمه استفاده کنید...خوب جواب میده و از هر دو سه تاش یکیش گل میشه....البته اگه یه بازیکن سر زن خوب نوک حملتون دارید

5-توی قسمت استراتژیک خط دفاعتون رو تا آخر بکشید عقب....یعنی line defence رو تا آخر کم کنید...اینجوری وقتی تیم حریف حمله میکنه بازیکنای دفاعتون عقب میشن و یهو نمیرن تو پای بازیکنای حریف که دریبل بخورن....

6-خیلی جاها بجای پاس معمولی...حتی توی دفاع و وسط زمین و پاس های عرضی از مثلث یا همون پاس در عمق استفاده کتید...خیلی بهتره و بعضی وقتا که پاس معموله میدید بازیکن مقصد سرعت داره توپ میوفته عقبترش و رد میشه و توپ لو میره.....

من یه لیگ شروع کردم که کل تیم های قوی اروپا توش شرکت دارم....فعلا فقط یه باخت دارم و رده 5 ام هم هستم....روی لول سوپر استار همس هستش....

karim messi
15-10-2011, 18:03
سلام من پچ 1.3 را گرفتم خیلی عالیه ولی ای کاش بجای لیگ دسته دوم المان.لیگ دسته دوم اسپانیا رو داشت. کسی اپشن فایلی که دسته دوم اسپانیا داشته باشه نداره که با اخرین نقل انتقال کونامی هم خوانی داشته باشه؟کسی هست ج ما رو بده

..Parsa..
15-10-2011, 18:17
منم هر بازی از بازی قبل بیشتر لذت میبرم...چون هی چیزای جدید یاد میگیرم !

مخصوصا اینکه آدم باید با پاسکاری تکضرب و بازی سازی و کنترل توپ و میدان پیروز بازی باشه

دوساتان به این نکات توجه کنن فک کنم به دردشون بخوره ...من با یوونتوس بازی میکنم :

1-توی پی اس 2012 توی حملتون از سر توپ زدن ( پاس + شوت ) حتما استفاده کنید...خیلی خوب شده کاربرد داره...شده مثل 2001 - 2002 .... راحت بازیکن حریف رو میتونی جا بزاری ( البته با بازیکن تکنیکی )

2-تا جایی که میتونین با دوتا هافبک دفاعی DMF بازی کنید....خسلس تاثیر داره...دیگه راحت دریبل نمیخورن بازیکناتون و روی دفاع کردن تاثیر داره...حتی اگه 4 یا 5 دفاعه هم بازی میکنید از 2 تا هافبک دفاعی استفاده کنید

3-از خطاهای حرفه ای موقع ضد حمله حریف استفاده کنید...اینم خودش یه تاکتیکه توی فوتبال واقعی...تکل بزنید و از تکل زدن بجز از پشت نترسید ...فوقش جند بازیکنتن اخطار میگیرن ولی بازی حریف رو خراب میکنید

4-از اوتای بلند به سبک علیزاده واسه یه بازیکن سر زن توی محوطه جریمه استفاده کنید...خوب جواب میده و از هر دو سه تاش یکیش گل میشه....البته اگه یه بازیکن سر زن خوب نوک حملتون دارید

5-توی قسمت استراتژیک خط دفاعتون رو تا آخر بکشید عقب....یعنی line defence رو تا آخر کم کنید...اینجوری وقتی تیم حریف حمله میکنه بازیکنای دفاعتون عقب میشن و یهو نمیرن تو پای بازیکنای حریف که دریبل بخورن....

6-خیلی جاها بجای پاس معمولی...حتی توی دفاع و وسط زمین و پاس های عرضی از مثلث یا همون پاس در عمق استفاده کتید...خیلی بهتره و بعضی وقتا که پاس معموله میدید بازیکن مقصد سرعت داره توپ میوفته عقبترش و رد میشه و توپ لو میره.....

من یه لیگ شروع کردم که کل تیم های قوی اروپا توش شرکت دارم....فعلا فقط یه باخت دارم و رده 5 ام هم هستم....روی لول سوپر استار همس هستش....

آفرین دوست من ، به نکته های خیلی خوبی اشاره کردی
اصلا اصول این بازی روی پاسکاری و بازی سازی باشه
اصلا نیاز نیست که همه تیم رو بکشید تو حمله ، فقط سعی کنید کلا خط هافبکتون قوی باشه
سیستم های 4-4-2 و 4-5-1 بهترین سیستم ها واسه بازی هستن
اگه خط هافکتون قوی باشه و بازیکناتون رو توی جاهای درست قرار بدید 100% موفق میشید
به نظر من ترکیب های دیفالت میلان ، چلسی و یوونتوس بهترین ها هستن چون خط هافک توشون به خوبی بالانس شده و وسط زمین رو کاملا ساپورت میکنه

Mehran14233
15-10-2011, 18:27

آره این هافبک دفاعی رو منم احساس می کنم خیلی تاثیر داره . من کلاً تیم هافبک دفاعیش قوی نباشه بدون هافبک دفاعی ترکیب می چینم . اما یه بار اسپانیا رو برداشتم و بوسکتز و آلونسو رو گذاشتم و خوب بسته بودند دفاع رو . ولی باز هم 100% نمیشه جلو دریبلای حریف رو گرفت .

راستی هنوز اسم تیم ها اشتباهه که :31: پچ 1.3 رو دانلود کن دیگه اونجوری که حال نمیده . پچ 1.3 اسم تیم ها رو هم توی بازی میگه . حتی ساندرلند رو هم دیدم میگه توی بازی :31:

mahyar21
15-10-2011, 18:33
سلام من پچ 1.3 را گرفتم خیلی عالیه ولی ای کاش بجای لیگ دسته دوم المان.لیگ دسته دوم اسپانیا رو داشت. کسی اپشن فایلی که دسته دوم اسپانیا داشته باشه نداره که با اخرین نقل انتقال کونامی هم خوانی داشته باشه؟
دوست عزیز اتفاقا پچ 1.3 هم لیگ دسته 2 آلمان و هم دسته 2 اسپانیا رو داره فقط اینکه به انتخاب خودت میتونی یکیشو داشته باشی.
به طور پیش فرض دسته 2 آلمان هست ،اگه میخوای دسته 2 اسپانیا رو داشته باشی بعد از نصب پچ برو محل نصب بازی و فایل PESEDIT رو که آیکونش PE هست رو انتخاب کن و از اونج دسته 2 اسپانیا رو بزن.
موفق باشید.:46:

fitness2008
15-10-2011, 18:40
دوستان گزارشگر انگلیسی اورجینال با این دانلودیا زمین تا آسمون فرق داره

barcaboy10
15-10-2011, 19:00
اقا من وقتي روي فايل PESEDIT كليك ميكنم اين ارور رو ميده بايد چيكار كنم:

the application failed to initialize properly(0xc0000132).click on ok to termine the application

..Parsa..
15-10-2011, 19:10
اقا من وقتي روي فايل PESEDIT كليك ميكنم اين ارور رو ميده بايد چيكار كنم:

the application failed to initialize properly(0xc0000132).click on ok to termine the application

برنامه برای اجرا نیاز به .Netframework 3.5 یا بالا تر داره
احتمالا واسه اینکه روی سیستمتون نصب نیست این ارور رو میده

mra680
15-10-2011, 19:26
اي ول به همه كه دارين لذت ميبرين:31:

seday baron
15-10-2011, 19:37
آقا لینک پارت 7 کار نمیکنه توروخدا یکی کمک کنه پدرم در اومد تا اون 6 تا پارت دانلود کردم

کسی نبود به داد ما برسه ؟

shahi666
15-10-2011, 19:52

تو سایت p30day که بری فقط 6 پارت هست ، پارت 7 معلوم نیست از کجا امده .!!!

golmohammadi
15-10-2011, 20:40
دوستان گزارشگر انگلیسی اورجینال با این دانلودیا زمین تا آسمون فرق داره
مثلا چقدر فرق داره ؟
دانلودیها که بد نبودند

عادیه
از اول دانلود کن این پارتو

karim messi
15-10-2011, 21:22
ولی من ایکون را اجرا می کنم ارور میده که

mmonemi
15-10-2011, 21:36
با سلام

یک سوال:
اگر نسخه نهایی pes 2012 pc در 14 اکتبر منتشر شده چرا در
سایت konami هیچ خبری از نسخه pc آن نیست و فقط نسخه های xbox و ps3 برای خرید موجودند؟

با تشکر

pouyasony
15-10-2011, 21:49
سلام این نسخه ایی که 14 اکتبر اومده با اون قبلیه از نظر گیم پلی و گرافیک بازی فرق داره؟

fitness2008
15-10-2011, 21:56
گیم پلی فرقی نداره فقط گزارشگر عالیه و پچ و dlc آپدیت شده روی خود بازی هستند
گزارشگر چون اورجیناله مثل آلمانی که خیلی حال میده و صدا با کیفیت خاصی گفته میشه و کاملآ مچ هستش با بازی

bar333lona
15-10-2011, 22:04
دوست عزیز اتفاقا پچ 1.3 هم لیگ دسته 2 آلمان و هم دسته 2 اسپانیا رو داره فقط اینکه به انتخاب خودت میتونی یکیشو داشته باشی.
به طور پیش فرض دسته 2 آلمان هست ،اگه میخوای دسته 2 اسپانیا رو داشته باشی بعد از نصب پچ برو محل نصب بازی و فایل PESEDIT رو که آیکونش PE هست رو انتخاب کن و از اونج دسته 2 اسپانیا رو بزن.
موفق باشید.:46:
اینی که گفتی درسته رو آیکون PE کلیک میکنم و با next از بوندس لیگا به لالیگا تغییر میدم بعدش باید save کنم ؟ آخه وقتی میرم تو بازی باز بوندس لیگا میاد :41:

pouyasony
15-10-2011, 22:26
اقا توروخدا یکی کمکم کنه من تو pes 2012 اصلا نمیتونم حمله ی در ست حسابی بکنم نمیتونم تک به تک شم در حالیکه تو pes 2011 راحت تک به تک میشدم واسه حمله کردن نقشه ایی چیزی ندارید؟

Mehran14233
15-10-2011, 22:33
اینی که گفتی درسته رو آیکون PE کلیک میکنم و با next از بوندس لیگا به لالیگا تغییر میدم بعدش باید save کنم ؟ آخه وقتی میرم تو بازی باز بوندس لیگا میاد :41:

باید لالیگا2 رو که انتخاب می کنی روش کلیک کنی تا تاییدش کنی (فقط انتخاب کردن کافی نیست)

اقا توروخدا یکی کمکم کنه من تو pes 2012 اصلا نمیتونم حمله ی در ست حسابی بکنم نمیتونم تک به تک شم در حالیکه تو pes 2011 راحت تک به تک میشدم واسه حمله کردن نقشه ایی چیزی ندارید؟

همه همین مشکل رو دارن . باید تمرین کنی :31:

mra680
16-10-2011, 00:33
سلام
خیلی با حوصله بازیرو انجام بدین
سعی نکنید مثل 2011 سریع حمله ور بشین سمت دروازه
چون تو این سری گیم پلی خیلی فرق کرده و هوش مصنوعی از ترفند وشیوه ی جدید RS استفاده میکه واسه حملاتش که شما هم باید عادت کنید به این عمل کرد
موفق باشید

n W o
16-10-2011, 02:58
آقا من میخوام اسکوربرد عوض کنم هر کاری میکنم این PESEDIT باز نمیشه و این اررور میده چه کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

karim messi
16-10-2011, 09:18
nwo عزیز باید جدیدترین ورزن برنامه نت فرامی ورک 4.0 نصب کنی

Ali_pc
16-10-2011, 09:59
دوستان نحوه ی کار با پج 1.3 رو بگین من بازش میکنم چندتا بخش داره مثل اسکوربود و اینا ولی توی بازی فعال نیست

Behsood
16-10-2011, 10:01
آقا من میخوام اسکوربرد عوض کنم هر کاری میکنم این PESEDIT باز نمیشه و این اررور میده چه کنم؟

سلام
توی عکس هم هست!
.NET Framework 4
باید نصب کنی.
توی گوگل سرچ کن از خود سایت مایکروسافت هم میتونی دانلود کنی.

hasani2008
16-10-2011, 10:20
این که تابلوست
باید آخرین ورژن net framwork رو نصب کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip

hoomi_gta
16-10-2011, 11:14
میشه لینک دانلود گزارش اصلی انگلیسی و بذارید؟

mahyar21
16-10-2011, 11:40
دوستان نحوه ی کار با پج 1.3 رو بگین من بازش میکنم چندتا بخش داره مثل اسکوربود و اینا ولی توی بازی فعال نیست
باید از محل نصب بازی فایل PESEDIT رو اجرا کنی ،اونجا همه اسکوربوردا قشنگ با عکس نشون داده شده ،هر کدومو دوس داشتی انتخاب کن.

از دوستان کسانی که نسخه اصلی رو گرفتن ،اگه واقعا گزارش بهتره ما هم بگیریم؟!!:20:

L.A.MESSI
16-10-2011, 12:05
بچه ها من تازه بازیو گرفتم راحت اجرا شد مشکلیم نداشتم فقط یکم حس میکنم صفحه ماته ماله خوده بازیه یا مشکل از کارت گرافیکمه؟
درضمن میخوام پچ بریزم آخرین پچ چیه از کجا دانلود کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟ ممنون

mahyar21
16-10-2011, 12:12
بچه ها من تازه بازیو گرفتم راحت اجرا شد مشکلیم نداشتم فقط یکم حس میکنم صفحه ماته ماله خوده بازیه یا مشکل از کارت گرافیکمه؟
درضمن میخوام پچ بریزم آخرین پچ چیه از کجا دانلود کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟ ممنون
ماتیه بازی به خاطر تنظیمات Bluray هست که اگه آخرین پچ رو که 1.3 میشه رو بریزی هم اون مشکلت حل میشه و هم تغییرات زیادی تو لباس ها ،پرچم ها ،نقل و انتقالات و ... انجام میشه.
اینم لینک پچ :

L.A.MESSI
16-10-2011, 12:22
ماتیه بازی به خاطر تنظیمات Bluray هست که اگه آخرین پچ رو که 1.3 میشه رو بریزی هم اون مشکلت حل میشه و هم تغییرات زیادی تو لباس ها ،پرچم ها ،نقل و انتقالات و ... انجام میشه.
اینم لینک پچ :

ممنون دوست عزیز فقط ریختن پچ آسونه دیگه؟ سخت که نیست؟؟؟!!! :31:

mss_195
16-10-2011, 12:24

تو سایت p30day که بری فقط 6 پارت هست ، پارت 7 معلوم نیست از کجا امده .!!!

کلا همون 6 تا پارته، همینایی که رفیقمون گذاشته رو دانلود کنید..نگران هفتمیم نباشید..خودم گرفتمشون..درستم کار میکنه..
یه سوال..کسی با این دوتایی که پایین نوشتم کار کرده؟ اگه آره، بگید چیز به درد بخوری هستن؟ جفتشونم بعد از پچ 1.3 اومدن..

PES 2012 DLC [Downloadable Content 11.10.2011]
Tommsen Chantpack PES 2012

mahyar21
16-10-2011, 13:37
ممنون دوست عزیز فقط ریختن پچ آسونه دیگه؟ سخت که نیست؟؟؟!!! :31:
نه اصلا سخت نیست ،نصب کن همونجایی که بازی رو نصب کردی بعد بازی رو اجرا کن حالشو ببر:46:

بچه ها من هرکاری میکنم نمی تونم شوت محکم پشت 18 بزنم!!!
رونی که تو 2011 شوتای محکمی میزنه اینجا خیلی آروم میزنه.
لطفا یکی بهم بگه کلا بازی اینجوری شده یا باید کار خاصی کنیم که محکم بزنن؟!!!:20:

Mehran14233
16-10-2011, 13:42
بچه ها من هرکاری میکنم نمی تونم شوت محکم پشت 18 بزنم!!!
رونی که تو 2011 شوتای محکمی میزنه اینجا خیلی آروم میزنه.

معمولاً فقط توپ های برگشتی رو محکم می زنه . به دفاع بخوره یا دروازه بان برگردونه شوت بزنی محکم زده میشه وگرنه در غیر این صورت جز با رونالدو و جرارد و بازیکنایی که شوتشون بالاست زیاد نمیشه شوت محکم زد .

seday baron
16-10-2011, 13:42
کلا همون 6 تا پارته، همینایی که رفیقمون گذاشته رو دانلود کنید..نگران هفتمیم نباشید..خودم گرفتمشون..درستم کار میکنه..
یه سوال..کسی با این دوتایی که پایین نوشتم کار کرده؟ اگه آره، بگید چیز به درد بخوری هستن؟ جفتشونم بعد از پچ 1.3 اومدن..

دوست عزیز من دانلود کردم ولی موقع نصب پیغام زیر انقد میاد تا نصب کنسل میشه

Mehran14233
16-10-2011, 13:44

اونی که سایت p30day پریروز گذاشت رو دانلود کردی ؟ توی زبان و گزارشگر فرقی با اونی که دانلودها گذاشته بود داره ؟ اگه فرق می کنه اینو دانلود کنیم :13:

mj77
16-10-2011, 13:50
دوستانی که تمام گزارشگرو امتحان کردن کودوم گزارشگر بهتره؟

linkinpark20
16-10-2011, 15:11
دوستان یک راهنمایی در مورد اینکه مستر لیگ چرا نمیشه با بازکن های اصلی بازی کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

barcaboy10
16-10-2011, 15:34
معمولاً فقط توپ های برگشتی رو محکم می زنه . به دفاع بخوره یا دروازه بان برگردونه شوت بزنی محکم زده میشه وگرنه در غیر این صورت جز با رونالدو و جرارد و بازیکنایی که شوتشون بالاست زیاد نمیشه شوت محکم زد .

من با فابرگاس هم از راه ذور گل زدم بستگي داره چه جوري بشوتي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L.A.MESSI
16-10-2011, 15:34
بچه ها صدای گزارشگر من هر 1 ساعت یکبار در میاد اصلا اسم بازیکنارو نمیگه چیکار کنم؟

SANBOR
16-10-2011, 15:41
دوستانی که تمام گزارشگرو امتحان کردن کودوم گزارشگر بهتره؟

اسپانیایی البته مال خود کشور اسپانیا
خیلی خیلی خیلی پرشور حرف میزنه

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

دوستان این بازی که پی سی دی گذاشته مشکل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SuperSt@r
16-10-2011, 16:01
دوستان یک راهنمایی در مورد اینکه مستر لیگ چرا نمیشه با بازکن های اصلی بازی کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

بايد تو قسمت Extra Cotent بري و آنلاکش بکني با 100 GP اون وقت میتونی با بازیکنای اصلی تو مستر بازی کنی

K.N.I.G.H.T
16-10-2011, 16:24
یکی به این سؤال ما جواب بده خواهشا !
با چه نرم افزار میشه فایل ادیت رو باز کرد ؟

seday baron
16-10-2011, 16:24
دوست عزیز من دانلود کردم ولی موقع نصب پیغام زیر انقد میاد تا نصب کنسل میشه

کسی می دونه مشکل من چیه ؟

aliex
16-10-2011, 16:44
سلام دوستان
من از pes بازهای قدیمی هستم
قبلا یه نسخه از میهن دانلود، دانلود کردم که گرافیکش مات بود و الان دارم نسخه اصلی رو از پی سی دی میگیرم میخواستم بدون که این نسخه مثل قبلی گرافیکش ماته یا نه؟

linkinpark20
16-10-2011, 16:47
سلام دوستان
من از pes بازهای قدیمی هستم
قبلا یه نسخه از میهن دانلود، دانلود کردم که گرافیکش مات بود و الان دارم نسخه اصلی رو از پی سی دی میگیرم میخواستم بدون که این نسخه مثل قبلی گرافیکش ماته یا نه؟

مات بودن تصویر در patch جدید مشکلش حل شده یک سر به این سایت بزن هر چی لازم داشته باشی اینجا هست:

linkinpark20
16-10-2011, 16:54
بچه ها صدای گزارشگر من هر 1 ساعت یکبار در میاد اصلا اسم بازیکنارو نمیگه چیکار کنم؟

من که بدون گزلرشگر از 2009 به این ور بازی میکنم خیلی فضا بدون گزارشگر واقعی تر میشه یک بار امتحان کن می ارزه

saeedblack
16-10-2011, 17:43
از سایت pesbaz.com فایل درستش هست دانلود کن تا اونجایی که من میدونم زبانهای آلمانی و انگلیسی رو داره.

mahyar21
16-10-2011, 18:30
یکی به این سؤال ما جواب بده خواهشا !
با چه نرم افزار میشه فایل ادیت رو باز کرد ؟
دوست عزیز به نرم افزار نیازی نیست همینجوری باز میشه.
مگه نمیتونی باز کنی؟!