PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

abbas_p
05-10-2011, 13:54
سلام دوستان من اين بازي رو رو لپ تاپم(ايسوس N53SN) اجرا كردم اما نميدونم چرا با اينگه گرافيك 2gig
دارم رو دستگاهم اين ارور كه سيستم شما داراي حداقل سخت افزار مورد نياز نيس رو نشونم ميده
اما وقتي روش راست كليك ميكنم و با گرافيك انويديا اجراش ميكنم خيلي راحت بازي ميكنه.....
ارور واسه وقتي هس كه مستقيم رو ايكن بازي كليك ميكنم.....
چهطور ميتونم استفاده ي بهتري از گرافيكم داشته باشم
با تشكر
:10:

شما باید برید داخل Nvidia control panel بعد فایل اجرایی بازی و setting بازی رو add کنید ..اینطوری میتونید بازی رو همیشه با گرافیک انویدیا بازی کنید..

linkinpark20
05-10-2011, 13:55
سلام اینجا کسی اورجینال بازی رو خریده؟
قیمتش چنده؟
یه سایت بود پس12 اورجینال میداد:5200 تومن

من یک نمونش رو که دیروز دیدم یک شرکت ایرانی هم زده بود نوشته بود قیمت برای مصرف کننده 6000 ولی من 2000 خریدمش:18:

abbas_p
05-10-2011, 14:03
من یک نمونش رو که دیروز دیدم یک شرکت ایرانی هم زده بود نوشته بود قیمت برای مصرف کننده 6000 ولی من 2000 خریدمش:18:
دوستمون احتمالا منظورش سریال اورجینال بازی بوده که قیمتش 33 هزار تومن هستش!!( برای بازی کردن انلاین)

pedram9
05-10-2011, 14:28
دوستان چرا چمن ها رو Hd نکردن مثل pes 2011 ??

Kit_Kat
05-10-2011, 15:23
بچه ها یک سوال داشتم...
این پس2012 با 2011 خیلی فرق داره...آخه میخوام دانلودش کنم ولی نمیدونم 2012 رو دانلود کنم که حدودا6 گیگه یا پچ آخر پس2011 رو دان کنم که حتی لیگ روسیه رو داره و البته تشویق تماشاگران و...که اون هم حدودا 6 گیگ میشه...
حالا به نظر شما 2012 رو دان کنم یا پچ واسه2011؟
اگه 2012 تقریبا شبیه همون2011 هست که بی خودی دانلودش نکنم... چون باید 5-6 ما صبر کنم تا هر ماه پچ های خوب واسش بیاد و کم کم تا شیش ماه دیگه طول میکشه که پچی واسه 2012 بیاد که مثلا لیگ روسیه هم داشته باشه...

SuperSt@r
05-10-2011, 16:45
بچه ها یک سوال داشتم...
این پس2012 با 2011 خیلی فرق داره...آخه میخوام دانلودش کنم ولی نمیدونم 2012 رو دانلود کنم که حدودا6 گیگه یا پچ آخر پس2011 رو دان کنم که حتی لیگ روسیه رو داره و البته تشویق تماشاگران و...که اون هم حدودا 6 گیگ میشه...
حالا به نظر شما 2012 رو دان کنم یا پچ واسه2011؟
اگه 2012 تقریبا شبیه همون2011 هست که بی خودی دانلودش نکنم... چون باید 5-6 ما صبر کنم تا هر ماه پچ های خوب واسش بیاد و کم کم تا شیش ماه دیگه طول میکشه که پچی واسه 2012 بیاد که مثلا لیگ روسیه هم داشته باشه...

2012 با 2011 فرقاي نسبتا زيادي داشته مثلا مسترليگش خيلي فرق كرده و گيم پلي فرق كرده و بهبود يافته بازي سخت تر شده نسبت به قبل. مثلا حالت سوپراستار اومده داره كه از حالت top player سخت تر هست و انيميشن هايي به بازي اضافه شده به خصوص توي مسترليگ و چيزاي ديگه اي هم هست كه اگه بخوام بگم زياد ميشه .
كلا به نظر من 2012 رو بگيريد چون كه تنوعي براتون ايجاد ميشه ولي بازم به نظر خودتون بستگي داره هر جور كه مايليد:46:

mj77
05-10-2011, 16:59
دوستمون احتمالا منظورش سریال اورجینال بازی بوده که قیمتش 33 هزار تومن هستش!!( برای بازی کردن انلاین)
ارجینالو کجا میفروشن؟

vahidreza2007
05-10-2011, 17:23

دقیقا منم همین بازی رو مربوط به همین شرکت رو خردیم روش زده 6000 تومن ولی من 2000 تومن گرفتم

ولی مشکلی که هست اینکه تو ستاپش دست بردن و از ارجینالی انداختنش و پچ های خود کونامی روش نصب نمیشه

پارسال که یه راهی براش درست کردن تا پچ نصب بشه ولی امسال هنوز خبری نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

majid322
05-10-2011, 17:34
دوستان این فیکس چیه اینجا زده کسی امتحان کرده؟

مثل اینکه فیکس بخش انلاین بازی هست یعنی اینو نصب کنیم میشه انلاین بازی کرد؟ :18:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kit_Kat
05-10-2011, 17:54
2012 با 2011 فرقاي نسبتا زيادي داشته مثلا مسترليگش خيلي فرق كرده و گيم پلي فرق كرده و بهبود يافته بازي سخت تر شده نسبت به قبل. مثلا حالت سوپراستار اومده داره كه از حالت top player سخت تر هست و انيميشن هايي به بازي اضافه شده به خصوص توي مسترليگ و چيزاي ديگه اي هم هست كه اگه بخوام بگم زياد ميشه .
كلا به نظر من 2012 رو بگيريد چون كه تنوعي براتون ايجاد ميشه ولي بازم به نظر خودتون بستگي داره هر جور كه مايليد:46:
آها پس دانلودش میکنم فقط یک سوال دیگه..
اون پس2011 رو پاک کنم؟ یعنی این اگه خیلی ازون بهتره تا یک هفته ی دیگه که دانلودش میکنم اونو با خیال راحت پاکش کنم بعدا پشیمون نمیشم منظورم اینه که 2012 تمام مزیت های 2011 رو داره به اضافه ی یک سری چیز های اضافه که اگه قبلیو پاک کنم فرقی به حالم نمیکنه...
یک چیز دیگه اینکه توی پس قبلی 7تا لیگ مهم رو داشت این یکی انگار شنیدم لیگ پرتغال هم اضافه شده یعنی لیگ هاش شده 8تا؟
تیم های اروپایی و امریکایی رو که قبلا داشت آسیایی ها هم اضافه شدن؟(باشگاهی ها منظورم هست)
و تیم ملی کشوری اضافه نشده؟

MORINIO
05-10-2011, 18:23

به نظر من زیاد شبیه نیست ... گیم پلی تغییر کرده ... بازی سخت تر شده ( تازه من رو top player بازی میکنم. هنوز سوپر استار آنلاک نشده )

البته من اول که بازی کردم اصلآ خوشم نیومد از pes2012 ولی الان دارم لذت میبرم از این بازی

ولی خب همونطور که خودت گفتی پچ درست و حسابی براش نیومده هنوز

-----

بچه ها پچ رسمی کونامی کی میاد ؟

gigi_alex
05-10-2011, 18:41
یه تغییری که کرده فوق العاده مضخرف هم شده به خاطر این عیب اینه که موقع حمله تیم خودت به دروازه حریف سرعتت مثل لاکپشت میشه و مدافع حریف مثل جت میاد از بقلت رد میشه . ولی موقع حمله اونا به دروازه ما مدافع ما مثل لاکپشت میشه ولی مهاجم اونا مثل جت . نمیدونم مشکل داره واسه من یا کلا اینجوریه
در کل خوب شده ولی با این مشکلی که داره زیاد حال نکردم . فیفا 12 سرعت بازیکنانش همه جا و برای هر 2تیم یکسانه

matinpf
05-10-2011, 18:47
سلام دوستان من چند وقته بازی رو دانلود کردم و گزارش عربی رو هم گداشتم روش به نظر من خیلی عالیه ولی از اونجا که من خیلی به مسترلیگ علاقه دارم اونجا به یک مشکلی برخورد کردم که لطفا یک جواب مفصل بهش بدید خیلی جاها گشتم ویلی پیدا نکردم : تو مستر لیگ نمیدونم برنامه تمرینات رو چطوری بزارم که تیم و بازیکنان پیشرفت کنند یعنی کلا رو مثلا تاکتیک باشه خوبه یا یا ترتیبش کلا چطوری باشه درضمن سیر پیشرفت بازیکنان خیلی کنده و حتی بعضی بازیکنان جوون پس رفت میکنند فکر میکنید مشکل از کجا باشه ؟

netwait
05-10-2011, 19:32
بچه ها یه کاور کامل رزولوشن بالاشو کسی داره
ممنون میشم بزارید فوریه.میخوام هدیه بدم

pedram9
05-10-2011, 20:27
دوستان این فیکس چیه اینجا زده کسی امتحان کرده؟

مثل اینکه فیکس بخش انلاین بازی هست یعنی اینو نصب کنیم میشه انلاین بازی کرد؟ :18:

سوال من هم هست .

Layken
05-10-2011, 20:52
بچه ها یه کاور کامل رزولوشن بالاشو کسی داره
ممنون میشم بزارید فوریه.میخوام هدیه بدم

نتونستم چیز خوبی پیدا کنم اکثر سایت هایی هم که میشناسم شیلترن و چیز پی ان غیر فعال شده
فقط اینو پیدا کردم البته اسکنرم هم دم دست نیست وگرنه دارم کاور های خوبی برات اسکن میکردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FCBarcelona.ir
05-10-2011, 21:26
گزارشگر اول بازی سلام می کنه، بعد می خوابه. یاد بهرام شفیع می افتم. :31: یه بارم بازی بارسا آژاکس داشت در مورد والنسیا حرف می زد و اول بازی، می گفت با این نتیجه 2-0 کار تیم میهمان سخته :41::31:

jesse_mccartney
05-10-2011, 21:30
دوستان تو مستر لیگ چیکار کنم همون ابتدا بازیکنان اصلی در تیم ها باشه ؟

light
05-10-2011, 21:35
تکنیک ها رو کجا باید تنظیم کرد ؟ توی pes11 که تو ترکیب تیم میشد تنظیم کرد

همون دریبل زیدانی و ... مثلا

SuperSt@r
05-10-2011, 22:24
تکنیک ها رو کجا باید تنظیم کرد ؟ توی pes11 که تو ترکیب تیم میشد تنظیم کرد

همون دریبل زیدانی و ... مثلا

سلام
باید قبل از ورود به بازی باید به قسمت PERSONAL DATA SETTING بری بعد DATA خودت یعنی اواتاری که ازش استفاده میکنی انتخاب کنی بعدشم بری تو قسمت Link Feints و دریبل های مورد نظرت رو انتخاب کنی
موفق باشی:46:

amir_k2m
05-10-2011, 22:31
واقعا رفتن مستر لیگ pes رو به فیفا ترجیح میدم خیلی کاملتر و جذابتره جام باشگاها هم توش هست البته فیفا هم داره اما هیچ فرقی با لیگش نمیکنه هرکی ندونه خیال میکنه همون لیگ

SuperSt@r
05-10-2011, 22:46
آها پس دانلودش میکنم فقط یک سوال دیگه..
اون پس2011 رو پاک کنم؟ یعنی این اگه خیلی ازون بهتره تا یک هفته ی دیگه که دانلودش میکنم اونو با خیال راحت پاکش کنم بعدا پشیمون نمیشم منظورم اینه که 2012 تمام مزیت های 2011 رو داره به اضافه ی یک سری چیز های اضافه که اگه قبلیو پاک کنم فرقی به حالم نمیکنه...
یک چیز دیگه اینکه توی پس قبلی 7تا لیگ مهم رو داشت این یکی انگار شنیدم لیگ پرتغال هم اضافه شده یعنی لیگ هاش شده 8تا؟
تیم های اروپایی و امریکایی رو که قبلا داشت آسیایی ها هم اضافه شدن؟(باشگاهی ها منظورم هست)
و تیم ملی کشوری اضافه نشده؟

آره پاکش کن اصلا حالا چرا پاک کنی بذار اونو که گرفتی بازی کن اگه خوشت اومد پاکش کن احتمالا هم خوشت میاد و پاکش میکنی.
آره لیگ پرتغال هم اضافه شده ولی خبری از تیمای اسیایی نیس درباره تیمی ملی هم اصلا من با تیمای ملی کار نمیکنم که بخام امارش دستم باشه نمیدونم تیم ملی اضافه شده یا نه اصلا مگه تیم ملی کم داشت؟

Kit_Kat
05-10-2011, 23:45
آره پاکش کن اصلا حالا چرا پاک کنی بذار اونو که گرفتی بازی کن اگه خوشت اومد پاکش کن احتمالا هم خوشت میاد و پاکش میکنی.
آره لیگ پرتغال هم اضافه شده ولی خبری از تیمای اسیایی نیس درباره تیمی ملی هم اصلا من با تیمای ملی کار نمیکنم که بخام امارش دستم باشه نمیدونم تیم ملی اضافه شده یا نه اصلا مگه تیم ملی کم داشت؟
پس 8تا لیگه شده یا لیگ پرتغال جایگزین لیگ دسته دوم آلمان و... شده؟
پس قبلی تیم های ملی زیادی رو نداشت مثل خیلی از تیم های اروپایی که واسه طبیعی تر بودن بازی های انتخابی وجود گرجستان استونی ارمنستان قزاقستان و...به نظر لازم میومد...و توی آسیا اندونزی رو نداشت و از آمریکا هم تیم خوب جامائیکا رو نداشت

mj77
06-10-2011, 00:00
سلام دوستان من چند وقته بازی رو دانلود کردم و گزارش عربی رو هم گداشتم روش به نظر من خیلی عالیه ولی از اونجا که من خیلی به مسترلیگ علاقه دارم اونجا به یک مشکلی برخورد کردم که لطفا یک جواب مفصل بهش بدید خیلی جاها گشتم ویلی پیدا نکردم : تو مستر لیگ نمیدونم برنامه تمرینات رو چطوری بزارم که تیم و بازیکنان پیشرفت کنند یعنی کلا رو مثلا تاکتیک باشه خوبه یا یا ترتیبش کلا چطوری باشه درضمن سیر پیشرفت بازیکنان خیلی کنده و حتی بعضی بازیکنان جوون پس رفت میکنند فکر میکنید مشکل از کجا باشه ؟
گزارش عربی شما مثل اینه که هنگام گفتن اسامی انگار از بیسیم اسامی ضبط کردن؟

mj77
06-10-2011, 02:20
دوستان کسی مجانی انلاین بازی کرده؟

soheilnouri
06-10-2011, 02:20
ليگ. روسيه و تيماب گرجستان و... چه جذابيتي دارن اخه؟:18:

payamhetfild
06-10-2011, 07:21

سلام دوستان عزیزم

این سریال یا dvd اریجینال رو از کجا میشه خرید کرد الان توی ایران؟

mehdi30nema
06-10-2011, 08:03
بچه ها بالاخره مشکل گزارشگر انگلیسی بازی حل شد یا نه ؟

mj77
06-10-2011, 08:20
DLC جدید هم به نظر به زودی میاد! انشاالله مشکل ترکیب تیما درست بشه..

amir_p30world
06-10-2011, 09:34
سلام.
آقا من از kitserver 12.0.5 استفاده میکردم.ولی بعد از نصب آپدیت 1.01 دیگه kitserver کار نمیکنه. در صورتی که تو سایت pesedit.com نوشته که این کیت سرور با نسخه 1.01 سازگاره.
پیغام خطایی که میده اینه: unrecognized EXE-file:kitserver cannot work with it
خواهش میکنم کمکم کنید

mmf66
06-10-2011, 09:47
من از سال 1998 تا سال 2010 فقط فوتبال های konami رو بازی میکردم ولی از وقتی fifa11 اومد و بازی کردم دیدم این واقا بهتره
بهتون پیشنهاد میکنم یک هفته بازی کنید پشیمون نمیشید

mj77
06-10-2011, 10:51
سلام.
آقا من از kitserver 12.0.5 استفاده میکردم.ولی بعد از نصب آپدیت 1.01 دیگه kitserver کار نمیکنه. در صورتی که تو سایت pesedit.com نوشته که این کیت سرور با نسخه 1.01 سازگاره.
پیغام خطایی که میده اینه: unrecognized EXE-file:kitserver cannot work with it
خواهش میکنم کمکم کنید
تو ورژن 12.0.6 فایلی هست باید کپی کنی داخل kitserver12 تا attach بشه..

SuperSt@r
06-10-2011, 11:01
پس 8تا لیگه شده یا لیگ پرتغال جایگزین لیگ دسته دوم آلمان و... شده؟
پس قبلی تیم های ملی زیادی رو نداشت مثل خیلی از تیم های اروپایی که واسه طبیعی تر بودن بازی های انتخابی وجود گرجستان استونی ارمنستان قزاقستان و...به نظر لازم میومد...و توی آسیا اندونزی رو نداشت و از آمریکا هم تیم خوب جامائیکا رو نداشت

آره انگار که 8 تاست که 6 تای اونا لیگای پرتغال-هلند-فرانسه-اسپانیا-ایتالیا و انگلیس هست و 2 تای دیگه یکی روش نوشته D2 League و اون یکی نوشته PES League نمیدونم لیگ دسته دو المان منظورت همین دو تا بود یا چیز دیگه؟ درضمن خبری از این تیمای ملی هم که گفتی نیست.

mtx891
06-10-2011, 11:09
کسی هست که فایل شفاف ساز رو استفاده کرده باشه و هوش بازی پایین اومده باشه؟؟

matinpf
06-10-2011, 12:40
گزارش عربی شما مثل اینه که هنگام گفتن اسامی انگار از بیسیم اسامی ضبط کردن؟
بله یه خش خشی داره اما در کل جالبه

MINOR
06-10-2011, 13:14
دوستان من یه مشکل دارم اونم اینه که وسط بازی یهو تصویر سیاه میشه و گیر میکنه
توی task manager که میام میبینم PES 12 رو Not responding زده وبعد از 1 دقیقه دوباره درست میشه اما هی این اتفاق میوفته :41:

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
ممنون

Kit_Kat
06-10-2011, 14:00
ليگ. روسيه و تيماب گرجستان و... چه جذابيتي دارن اخه؟:18:
چون من عادت دارم توی مسترلیگ تیم های ضعیف رو بر میدارم تا جا واسه رشد داشته باشن و زود از بازی زده نشم واسه همین مثلا تیمهای لیگ روسیه خیلی به دردم میخوره...اون تیمهای ملی هم منظورم واسه طبیعی تر بودن بازی بود که مثلا واسه بازی های انتخابی با تیمهای گمنام هم بازی کنی...
در کل الان دارم فیفا12 رو دان میکنم 3-4 روز دیگه هم شروع میکنم اینو دانلود کردن کسی اگر لینک پچ باحال یا پچی که لیگ قهرمانان آسیا رو جایگزین تیمهای امریکای لاتین کنه داشت حتما بذاره چون خیلی دنبال همچین چیزی میگردم...
:11:

SuperSt@r
06-10-2011, 14:08
سلام Kit-Kat میخاستم اینم بگم که یه قسمت جذاب دیگه هم که اضافه شده قسمت Club Boss هست که خودت مدیر باشگاه میشی که من یه کم باهاش کار کردم و اطلاعات خیلی زیادی ازش ندارم البته باید آنلاکش بکنی:46:

Amir.prs
06-10-2011, 14:43
اقا به نظر من گرافیکش خیلی پایینه
برنامه ای هستش که بشه گرفیکش رو برد بالا
راستی اپدیت شده بازی ؟ پچ جدید اومده ؟
ممنون

Kit_Kat
06-10-2011, 14:52
سلام Kit-Kat میخاستم اینم بگم که یه قسمت جذاب دیگه هم که اضافه شده قسمت Club Boss هست که خودت مدیر باشگاه میشی که من یه کم باهاش کار کردم و اطلاعات خیلی زیادی ازش ندارم البته باید آنلاکش بکنی:46:
وااای ج؟!! چه جالب...
راستی این پچ لیگ ژاپن رو به بازی اضافه میکنه که حداقل تیمای آسیایی هم داشته باشیم گفتم بذارم شاید کسی خواست دانلود کنه

اقا به نظر من گرافیکش خیلی پایینه
برنامه ای هستش که بشه گرفیکش رو برد بالا
راستی اپدیت شده بازی ؟ پچ جدید اومده ؟
ممنون
این مشکل تاریه تصویو از خیلیا شنیدم و توی خیلی سایتا چیزایی واسه دانلود گذاشتن که مشکلو حل میکنه شما یه سرچ تو گوگل کنی حتما پیدا میکنی

SuperSt@r
06-10-2011, 14:59
دوستان تو مستر ليگ چيکار کنم همون ابتدا بازيکنان اصلي در تيم ها باشه ؟

بايد تو قسمت Extra Cotent بري و آنلاکش بکني با 100 GP

..Parsa..
06-10-2011, 15:01

به نظر من قسمت Club Boss جذابیت زیادی نداره حداقل واسه من که اینطور بوده ، اما جالبه
مود مسترلیگ بازی واقعا جذاب شده من همیشه توی نسخه های قبل مستر لیگ که میرفتم بعد از 3فصل خسته میشدم میرفتم یه تیم دیگه بر میداشتم
اما مود مستر الان وقعا جالب شده
اضافه شدن لیگ پرتغال هم به بازی واقعا جای امیدواری داره که در ادامه تعداد لیگ ها بیشتر هم بشه با تموم این محدودیت هایی که کونامی داره اضافه کردن یک لیگ قابل قبوله

SuperSt@r
06-10-2011, 15:16
به نظر من قسمت Club Boss جذابیت زیادی نداره حداقل واسه من که اینطور بوده ، اما جالبه
مود مسترلیگ بازی واقعا جذاب شده من همیشه توی نسخه های قبل مستر لیگ که میرفتم بعد از 3فصل خسته میشدم میرفتم یه تیم دیگه بر میداشتم
اضافه شدن لیگ پرتغال هم به بازی واقعا جای امیدواری داره که در ادامه تعداد لیگ ها بیشتر هم بشه با تموم این محدودیت هایی که کونامی داره اضافه کردن یک لیگ قابل قبوله

خب منم که گفتم زیاد با Club Boss کار نکردم اما همون چند دقیقه ای که داخلش بودم برام جالب بود و یکی دوتا انیمیشن جالب دیدم مثله همون انیمیشنی که به عنوان مدیر باشگاه سرمربی تیم رو معرفی میکنی و .......
البته چیزای دیگه ای هم تو منوهاش بود که نرفتم سراغش ببینم چیه. فک میکنم که بشه باشگاهت رو به عنوان مدیر هم عوض کنی البته دقیق نمیدونم میشه یا نه؟ که به نظرم نکته جدیدیه و میتونه جذاب باشه:20:

CHETORE
06-10-2011, 15:20
سلام واقعا این نسخه از پرو 2012 شاهکار کرده هم از نظر گرافیک و هم از نظر بهینه و روان سازی واقعا چیز جالبی شده من که دیگه سراغ رقیبش نمیرم همون ببخشید ف.ی.ف.ا رو میگم .

davood-khatar
06-10-2011, 15:47
دوستان من توی pes2012 اصن مسترلیگو نمیبینم ...واقعا تو این نسخه نیست یا ...حذفش کردن...

SuperSt@r
06-10-2011, 15:51
دوستان من توی pes2012 اصن مسترلیگو نمیبینم ...واقعا تو این نسخه نیست یا ...حذفش کردن...

عزیزم باید بری تو قسمت FL یا همون Football Life بعد از اونجا بری تو قسمت مسترلیگ

matinpf
06-10-2011, 16:12

دوست عزیز میشه بگید تو مستر لیگ از چه برنامه تمرینی برای تیم استفاده میکنید تا پیشرفت کنید من حسابی کلافه شدم اگر رو سرعت میزاری فیزیک کاهش پیدا میکنه اگر رو فیزیک برعکس .و .....

..Parsa..
06-10-2011, 16:18
خب منم که گفتم زیاد با Club Boss کار نکردم اما همون چند دقیقه ای که داخلش بودم برام جالب بود و یکی دوتا انیمیشن جالب دیدم مثله همون انیمیشنی که به عنوان مدیر باشگاه سرمربی تیم رو معرفی میکنی و .......
البته چیزای دیگه ای هم تو منوهاش بود که نرفتم سراغش ببینم چیه. فک میکنم که بشه باشگاهت رو به عنوان مدیر هم عوض کنی البته دقیق نمیدونم میشه یا نه؟ که به نظرم نکته جدیدیه و میتونه جذاب باشه:20:

من یه کم باهاش کار کردم چیزه خاصی نداره قسمت های محدودی داره کلا شما کاره خاصی نمیتونید کنید به جز تعیین کردن بودجه باشگاه تعیین مربی و خرید بازیکن که کار خیلی خیلی سختیه من که نتونستم بازیکنی بخرم چون هربار فقط میشه به یه بازیکن پیشنهاد داد :9:
به نظرم مستر لیگ خیلی جالب تره مخصوصا اینکه به بازی توی این بخش شخصیت و هویت داده شده

meysad
06-10-2011, 17:36
سلام .
پچ جدید رو از این سایت بگیر با توضیحات کامل داخل سایت .

M A X I M U M
06-10-2011, 20:35
دوست عزیز میشه بگید تو مستر لیگ از چه برنامه تمرینی برای تیم استفاده میکنید تا پیشرفت کنید من حسابی کلافه شدم اگر رو سرعت میزاری فیزیک کاهش پیدا میکنه اگر رو فیزیک برعکس .و .....

بطور کل فیزیک دفاع رو می بره بالا اما سرعت و تاکتیک رو میاره پایین
سرعت فیزیک رو میاره پایین اما حمله رو می بره بالا

اگه تیمت تدافعیه بیشتر روی سرعت و فیزیک فوکوس کن و هر چند وقت یکبار به بقیه سوییچ کن
اما اگه تیمت تهاجمیه روی سرعت و تکنیک فوکوس کن و هر وقت فیزیک کم شد حدود پنج روز روی فیزیک بذارش
کم کم قلقش دستت میاد

milad_takjoo
06-10-2011, 21:08
بچه ها من از دانلودها دان کردم ولی تو بارسلونا نه فابرگاس هست نه سانچز....واسه همه همین طوریه؟

EngineeR EhsaN
06-10-2011, 21:14
دوستان اگه هنوزم با گزارشگر و زبان بازی مشکل دارن میتونن ازین استفاده کنن ، خودم استفاده کردم کامل کامله!:5: البته نمیدونم تو پستای قبلی بود یا نه اگه بود به بزرگیه خودتون ببخشید :11:

راستی DLC بازی نیومده؟

pishoolii
06-10-2011, 21:32
خیلی حالم گرفته شده!

جزء کسایی بودم که خیلی از 2012 خوشم اومده بود اما بعد از یک هفته بازی کردن فقط به این نتیجه رسیدم که، این یه بازی فوتبال نیست! این یه سوپر باگ خیلی خیلی گنده و کلافه کنندس!!

من جزء کسایی بودم که اون اول خیلی از پاسکاری بازیکنا تعریف می کردم و احساس خوبی داشتم، اما الان به این نتیجه رسیدم که وحشتناک ترین باگ های بازی توو همین پاسکاری هاست... هیچ تضمینی وجود نداره پاس ها همونجا یا همونجوری که تو میخوای داده شن، دروازبان ها هم که کلا به مسخره ترین شکل ممکن درومدن! خیلی باگ دارن خیلییییییی!!

به نظرم اصلا پیشرفتی نداشته امسال pes، باور کنید من نه فیفا بازم نه چیزه دیگه ای، اما اصلا منطقی نیست آدم وقتشو پای بازی بزاره که پره از باگا و سوتی های جور واجور.. قول میدم کسایی که تازه بازی رو گرفتن و خوششون اومده بعد از یه هفته پی به همه ی این چیزا می برن و نظرشون عوض میشه....

:41:

M A X I M U M
06-10-2011, 21:38
بچه ها من از دانلودها دان کردم ولی تو بارسلونا نه فابرگاس هست نه سانچز....واسه همه همین طوریه؟
قراره به بزودی یه DLC عرضه بشه که ترکیب هارو درست می کنه

MAMAL_810
06-10-2011, 22:37
agha man ham pes ham fifa ro sistemam nasbe ama ensafan bazam pes behtare doroste fifa ham vaghean too bazi mavared khoobe ama kheili bazikonash too bazi kheng mizanan aslan toop ye jast oona ye jaye digaro negah mikonan khoshhalihaye bade goalam ke hamash mese hame bara master ligam ke licence jama ro nadare ghiyafeha ham ke hichi ama masalan ghiyafeye neymar too peso bebinid master lig too pes kheili bahale vaghti bazikon mikhari miyad conferance matbooati sohbat mikone dar zemn kolan pes kheili sakht shode

milad_takjoo
06-10-2011, 23:30
بازی خیلی بهتر شده مخصوصا حرکات جدید بازیکنها....خداروشکر نسخه دانلودها هیچ مشکلی نداشت....فقط پاس کاری یکم سخت شده البته دریبل زدن آسون تر شده....

هیچ تضمینی وجود نداره پاس ها همونجا یا همونجوری که تو میخوای داده شن، دوست عزیز یکم تمرین کن قلقش دستت میاد....سخت هست ولی اشتباه نمیده....

saminem
07-10-2011, 00:31
بروید فیفا بازی کنید تا به خلقت خداوند پی ببرید

urumchi
07-10-2011, 00:38
دوست عزیز یکم تمرین کن قلقش دستت میاد....سخت هست ولی اشتباه نمیده....

درسته، پاسكاري خيلي دقيقتر شده ولي بعضي جاها پاس دادن خيلي طول ميكشه يعني بازيكن سريع پاس رو نميده و من شخصا فكر ميكردم دسته بازي خراب شده مخصوصا در پاس عمقي خيلي با تاخير اين نوع پاس داده ميشه

MORINIO
07-10-2011, 00:47
خب ظاهرآ 11 اکتبر پچ DLC میاد :

Finally KONAMI have announced the official DLC for PES 2012, which will add correct squads, kits, boots and more. It's coming October 11th and full details can be found at KONAMI's site.

+

بچه ها چجوری میشه به پنالتی چیپ جهت داد ؟

هر کاری میکنم بازم وسط میزنه

malkemid
07-10-2011, 00:47
پاس تو عمق رو بصورت کاملا حرفه ای به بدترین جای ممکن می فرسته!!

MORINIO
07-10-2011, 00:57
پاس تو عمق رو بصورت کاملا حرفه ای به بدترین جای ممکن می فرسته!!

از Manual Pass استفاده کن

pishoolii
07-10-2011, 01:16
کلا پاسکاریش ضعف داره. من خدای پاس و سانترم توو پیس، توو 11 چی می شد حالا چنتا پاسمو اشتب می دادم. کاملا دارم حس می کنم که پاس دادن بازیکنا چه توو دادن چه توو دریافت مشکل داره، مخصوصا توو دریافت پاس!

خیلی جاها توپ بقله بازیکنه اما توپو نمیگیره و کنارش آروم راه میره، یا مثلا تو پاستو کاملا دقیق میندازی اما طرف یه هو یه حالت لیز خوردن بهش دس میده و توپ از پشتش رد میشه!

بابا دیگه آماتور نیستیم که کسی بخواد بهمون چیزیو یاد بده!! بازی پر از باگ و ضعفه، ولی هرچی ضعف داشته باشه بازم میگم از فیفا سرتره!

به هر حال ترجیح میدم بازم باهاش کنار بیام جای غر زدن!:13:

FGi
07-10-2011, 01:48
چرا در مسترلیگ بازیکن ها تیم درست نیستن ( کل تیمها یک بازیکن دارند ) بعد از چند دست بازی درست میشه ؟

PES 2012_R
07-10-2011, 01:56
سلام دوباره به همه ی دوستاران PES ، از نظرات راحت می شه فهمید که اکثر دوستان ناراضین از بازی ، خوب حقم داریم چون اگه ناراضی نباشیم جای تعجب داره واقعا!!! ولی خوب با این حرفا بازی درست بشو نیست. البته بازی در یه حالت فوق العاده خوب و سرگرم کننده و بهتر از نسخه های قبله ، اونم 2 نفره بازی کردن ولی همیشه که نمی شه!! در صورتیم که 1 نفره بازی کنیم 99% بعد از 6 ماه باید به یه روان پزشک مراجعه کرد!!(به خصوص رو حالت سوپر استار) پس بهترین پیشنهاد اینه که در مواقع حضور رقیبی مادی 2012 و در غیر اینصورت 2011 را برگزینیم. پیشنهاد معقولیه!
یا علی

malkemid
07-10-2011, 02:28
از Manual Pass استفاده کن

منظورت چیه؟ یعنی تو personal data اون کمک پاس رو کم کنم؟ الان رو1 هست

pedramgolchin
07-10-2011, 05:17
کلا پاسکاریش ضعف داره. من خدای پاس و سانترم توو پیس، توو 11 چی می شد حالا چنتا پاسمو اشتب می دادم. کاملا دارم حس می کنم که پاس دادن بازیکنا چه توو دادن چه توو دریافت مشکل داره، مخصوصا توو دریافت پاس!

خیلی جاها توپ بقله بازیکنه اما توپو نمیگیره و کنارش آروم راه میره، یا مثلا تو پاستو کاملا دقیق میندازی اما طرف یه هو یه حالت لیز خوردن بهش دس میده و توپ از پشتش رد میشه!

بابا دیگه آماتور نیستیم که کسی بخواد بهمون چیزیو یاد بده!! بازی پر از باگ و ضعفه، ولی هرچی ضعف داشته باشه بازم میگم از فیفا سرتره!

به هر حال ترجیح میدم بازم باهاش کنار بیام جای غر زدن!:13:

دوست من اینجور نظر دادن ها فقط جو رو خراب میکنه
من به شخصه عاشق کونامی و PES هستم ولی از وقتی فیفا 11 رو روی ایکس باکس بازی کردم تازه متوجه شدم که کونامی خیلی خیلی میتونه از اینی که هست بهتر باشه
فیفا 11 واقعا یه شبیه ساز بسیار بسیار لذت بخش هستش واسه کسایی که میخان سختی فوتبال رو بچشن ولی PES یه فوتبال ناب هستش واسه اونایی که میخان از بازی واسه چند ساعتی لذت ببرن و خستګیشون رو رفع کنن
هر دوتا فوتبال طرفدارهای خودشونو دارن و قابل احترام هستن
من به هیچ وجه نتونستم با توپګیری PES12 کنار بیام انګار هوش بازی خیلی خیلی هوای حریف ما رو داره و بهش حال میده

Joaquin
07-10-2011, 08:00
سلام
آقا من یه مشکل دارم که تصاویر توی بازی شفاف نیستند
توی خود ویندوز هم این مشکل بود که بعد از اینکه مانیتور رو روی 75 هرتز گذاشتم درست شد
این بازی چرا تنظیمات رفرش ریت نداره؟؟؟
چطور میتونم با 75 هرتز اون رو بازی کنم؟؟:8:

---------- Post added at 08:00 AM ---------- Previous post was at 08:00 AM ----------

سلام
آقا من یه مشکل دارم که تصاویر توی بازی شفاف نیستند
توی خود ویندوز هم این مشکل بود که بعد از اینکه مانیتور رو روی 75 هرتز گذاشتم درست شد
این بازی چرا تنظیمات رفرش ریت نداره؟؟؟
چطور میتونم با 75 هرتز اون رو بازی کنم؟؟:8:

shaahinnn
07-10-2011, 09:49
سلام به همه بچه های گل من عشقه pes هستم میخواستم بازی نصب کنم ولی قبلش با خوندن نظرات شما کلی گیج شدم نمیدونم یعنی این همه مشکل داره:41: خدا کنه درست شه من یه سری به تایپیگ فیفا هم زدم متاسفانه همه بچه های اونجا دارن از فیفا و خوبی هاش تعریف میکنند ولی تایپیک pes.... واقعا اگه اینجور باشه متاسفم که اینجور از فیفا عقب بمونه امیدوارم pes2012 درست شه :11:

SuperSt@r
07-10-2011, 10:52
چرا در مسترلیگ بازیکن ها تیم درست نیستن ( کل تیمها یک بازیکن دارند ) بعد از چند دست بازی درست میشه ؟

بايد تو قسمت Extra Cotent بري و آنلاکش بکني با 100 GP اونوقت میتونی با بازیکنای اصلی بازی کنی توی مسترلیگ

bar333lona
07-10-2011, 11:26
بروید فیفا بازی کنید تا به خلقت خداوند پی ببرید

لطفا از فیفا صحبت نکن امسال بعد سالها رفتم خریدم و بازی کردی در حد یک نیمه الان مثل بوووووووووووق :31: پشیمونم که چرا پولمو دور ریختم

Kit_Kat
07-10-2011, 11:49
لطفا از فیفا صحبت نکن امسال بعد سالها رفتم خریدم و بازی کردی در حد یک نیمه الان مثل بوووووووووووق :31: پشیمونم که چرا پولمو دور ریختم
آقا در حد یک نیمه خیلی زود قضاوت نمیکنی؟
جفتشون خوبن وگرنه انقدر طرفدار نداشتن...من خودم وقتی تک نفره میخوام بازی کنم فیفا و وقتی میخوام با کسی بازی کنم پس بازی میکنم و جفتشونو واقعا خوشم میاد

bar333lona
07-10-2011, 13:48
آقا در حد یک نیمه خیلی زود قضاوت نمیکنی؟
جفتشون خوبن وگرنه انقدر طرفدار نداشتن...من خودم وقتی تک نفره میخوام بازی کنم فیفا و وقتی میخوام با کسی بازی کنم پس بازی میکنم و جفتشونو واقعا خوشم میاد

دیگه بیشتر نمیتونستم بازی کنم آخه داشتم بالا میاوردم :31:
باگ های دیدم تو فیفا که به پس امیدوار شدم
چهره ها رو که اصلا نمیشه تشخیص داد کریس رونالدو رو یه لحظه فکر کردم سیدوکیتاس:31:

khold
07-10-2011, 13:50
من تازه pes نصب کردم و یدونه جوی استیک vira 911 دارم چطوزی می تونم 2 نفره بازی کنم یعنی یک نفر کی بورد یه نفر جوی استیک؟ توی فیفا جوی استیک که وصل می کنی راحت میشه بازی کرد ولی pes رو تنظیماتشو بلد نیستم اصلا هم 2 تا دسته نشون نمیده ...اگه میشه راهنمایی کنید ... ممنون

farshad_pes9
07-10-2011, 13:51
با سلام به تمام pes بازهای عزیز. این نظرات که در پایین میاد,کاملا شخصی و اصلا اصراری به درست بودنش. بهترین pes تاریخ این سری از بازیهارو دارم بازی میکنم. کاملا بازیکنها در اختیارتن. این تویی که اونهارو هدایت میکنی,بسته به تواناییت میتونی بازیکنان حریف رو دریبل بزنی. با توانایی خودت باید دفاع کنی. راستش گاهی اوقات اون کارای تیمی که مد نظرم هست رو انقدر خوب توی زمین اجرا میکنم که احساس میکنم دارم یک فوتبالی واقعی رو هدایت میکنم. یک سری پاسکاریها در جهت پیدا کردن یک روزنه و بعد یک پاس تو در دقیقا به جایی که مد نظرته و یه گل زیبا. واقعا لذت بخشه. دیگه نمیتونی با گرفتن x بری توی پای حریف و راحت توپ بگیری باید به موقع x بزنی تا خطا ندی. این چیزها بیشتر در بازیهای دو نفره به نظرم رسیدند. نمیدونم شاید من اشتباه کنم اما معتقدم دروازهبانها از دوره های گذشته هم ضعیفترند یا حداقل اصلا بهبود پیدا نکردند. واقعیتش انقدر دارم لذت میبرم دوست دارم همچنان بازی کنم تا بیشتر با بازی آشنا بشم. فعلا همینها به نظرم رسید و گفتم.

farshad_pes9
07-10-2011, 14:04
دوست من اینجور نظر دادن ها فقط جو رو خراب میکنه
من به شخصه عاشق کونامی و PES هستم ولی از وقتی فیفا 11 رو روی ایکس باکس بازی کردم تازه متوجه شدم که کونامی خیلی خیلی میتونه از اینی که هست بهتر باشه
فیفا 11 واقعا یه شبیه ساز بسیار بسیار لذت بخش هستش واسه کسایی که میخان سختی فوتبال رو بچشن ولی PES یه فوتبال ناب هستش واسه اونایی که میخان از بازی واسه چند ساعتی لذت ببرن و خستګیشون رو رفع کنن
هر دوتا فوتبال طرفدارهای خودشونو دارن و قابل احترام هستن
من به هیچ وجه نتونستم با توپګیری PES12 کنار بیام انګار هوش بازی خیلی خیلی هوای حریف ما رو داره و بهش حال میده

کاملا قبول دارم توی بازیهای تک نفره هوش مصنوعی بازی خیلی هوای حریفو داره.اما توی بازیهای دو نفره من تقریبا راحت دفاع میکنم.توی تک نفره چون زیاد بازی نکردم نمیتونم نظر بدم اما خدایی روی سوپر استار اونم با بازیکنهای مستر لیگ آدم روانی میشه

Abolfazl_Real
07-10-2011, 14:07
دوستان سلام
من نسخه ی pc بازی رو نصب کردم کمی کیفیت بازی مات بود که با اون پچی که توی سایت pesbaz بود مشکلم حل شد حالا کیفیتش شده هولو
نسخه ی xbox 360ش رو هم گرفتم یکم گرافیکش ماته ، نمیشه کاریش کرد؟ نسخه ی انگلیسیش برای xbox360 نمیاد؟

matarsaak
07-10-2011, 15:06
توی PES نتونستم مستر لیگ رو خوددم بازی کنم
خودش نتیجه رو اعلام میکنه
واسه همه همینجوریه یا تنظیمات خاصی داره؟

SuperSt@r
07-10-2011, 15:22
توی PES نتونستم مستر لیگ رو خوددم بازی کنم
خودش نتیجه رو اعلام میکنه
واسه همه همینجوریه یا تنظیمات خاصی داره؟

نه اینطوری نیست و تنظیمات خاصی هم نداره
البته یه قسمت به نام Club Boss هست که مدیر باشگاه میشی و نمیتونی خودت بازی کنی
شما دقیقتر تو ضیح بده تو چه قسمتی رفتی تا اگه تونستم راهنماییت کنم

matarsaak
07-10-2011, 15:30
نه اینطوری نیست و تنظیمات خاصی هم نداره
البته یه قسمت به نام Club Boss هست که مدیر باشگاه میشی و نمیتونی خودت بازی کنی
شما دقیقتر تو ضیح بده تو چه قسمتی رفتی تا اگه تونستم راهنماییت کنم

اره منم همین قسمت رفتم :13:

SuperSt@r
07-10-2011, 15:32
اره منم همین قسمت رفتم :13:
منظورت همون قسمت Club Boss هست دیگه؟ البته باید قبلا انلاکش کرده باشی

Abolfazl_Real
07-10-2011, 15:49
دوستان سلام
من نسخه ی pc بازی رو نصب کردم کمی کیفیت بازی مات بود که با اون پچی که توی سایت pesbaz بود مشکلم حل شد حالا کیفیتش شده هولو
نسخه ی xbox 360ش رو هم گرفتم یکم گرافیکش ماته ، نمیشه کاریش کرد؟ نسخه ی انگلیسیش برای xbox360 نمیاد؟

ممنون بابت پاسخ هاتون :18::31:
چیکارش کنم کنم؟

matarsaak
07-10-2011, 15:57
منظورت همون قسمت Club Boss هست دیگه؟ البته باید قبلا انلاکش کرده باشی

بله
قبلا هم با پچ انلاک کرده بودمش

SuperSt@r
07-10-2011, 16:07
بله
قبلا هم با پچ انلاک کرده بودمش

خب این قسمت اصلا مسترلیگ نیست و یه قسمت جدیدیه که امسال به بازی اضافه شده و شما به عنوان مدیر باشگاه توی اون نقش ایفا میکنید و نقش مدیر هم قطعا بازی کردن نیس و کارایی از قبیل استخدام سرمربی و.... هست برای رفتن به قسمت مسترلیگ تو همون فوتبال لایف برو و اونجا نوشته مسترلیگ برو داخلش و بازی کن:46:

mehdi30nema
07-10-2011, 16:27
الان pes هایی که موجوده از نظر گزارشکر مشکل داره یا سالم هست ؟
اگه مشکل دار بود با پچ مشکلش حل میشه ؟

Mehran14233
07-10-2011, 16:40
الان pes هایی که موجوده از نظر گزارشکر مشکل داره یا سالم هست ؟
اگه مشکل دار بود با پچ مشکلش حل میشه ؟
اگه تا حالا نگرفتی یه نسخه جدید یکی دو روزه اومده بگیر که گزارشگر انگلیسی رو داره . اگر هم نه می تونی فقط گزارشگر انگلیسی رو دانلود کنی . 14 اکتبر بازی میاد که همینه به احتمال زیاد زودتر اومده بیرون .

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

ممنون بابت پاسخ هاتون :18::31:
چیکارش کنم کنم؟

باید وایسی تا پچ xbox بیاد . که فکر کنم تا حالا نیومده .

mj77
07-10-2011, 17:00
خبرهای جدید از DLC اا اگتبر..
درست شدن همه نقل و انتقالات و ترکیب تیمها.
ابدیت واقعی شدن قدرت بازیکنان و تیمها.
اظافه شدن 13 کفش ار نایک و ادیداس و پوما.
ابدیت لباس 29 تیم ازجمله رئال مادرید و اسپورتینگ و لورکوزن و ...

FGi
07-10-2011, 17:28
گزارش و زبان انگلیسی رو از همین سایت p30world دانلود کردم - زبان نوشتاری درست شده ولی گزارشگر انگلیسی درست گزارش نمیکنه - به طور مثال در شروع بازی میگه نیمه اول به پایان میرسه .

کسی لینک سالم گزارشگر انگلیسی رو داره ؟

arash-king
07-10-2011, 17:33
سلام به همگی :40: چند نفر بهم ایمیل زدن گفتن نسخه اصلی و اورجینال pes 2012 رسید :18: میخواستم از شما بپرسم واقعا همینطوریه یا شایعه است ؟؟؟ من pes رو دارم با منو انگلیسی ولی گزارشگر اول بازی میگه بازی 0-2 هست :31:

h_nn
07-10-2011, 17:33
افکت پازل که واسه صحنه آهسته واسم میاد بشتر مواقع گیر میکنه یعنی بازی انجام میشه تکهای پازل مونده وسط بازی بعد از چند ثانیه میره- صحنه آهسته هم دیر پخش میشه
کسی میتونه کمکم کنه؟ اصلا میشه کاری کرد پازلا نیان موقع صحنه آهسته؟
ممنون

Mehran14233
07-10-2011, 17:54
سلام به همگی :40: چند نفر بهم ایمیل زدن گفتن نسخه اصلی و اورجینال pes 2012 رسید :18: میخواستم از شما بپرسم واقعا همینطوریه یا شایعه است ؟؟؟ من pes رو دارم با منو انگلیسی ولی گزارشگر اول بازی میگه بازی 0-2 هست :31:

گزارشگر 400 مگیه رو دانلود کنی درست میشه . بازی هایی که الان هستند فقط از لحاظ زبان بازی و گزارشگر فرق می کنند که اون هم میشه درستش کرد .

EngineeR EhsaN
07-10-2011, 18:01
گزارش و زبان انگلیسی رو از همین سایت p30world دانلود کردم - زبان نوشتاری درست شده ولی گزارشگر انگلیسی درست گزارش نمیکنه - به طور مثال در شروع بازی میگه نیمه اول به پایان میرسه .

کسی لینک سالم گزارشگر انگلیسی رو داره ؟

تو چند صفحه قبل هم گذاشته بودم ، خودم تست کردم کامله :46:

ali_z051
07-10-2011, 19:38
اقا مستر لیگ چجوری میشه بازیکنهای اصلی تیم رو انتخاب کرد؟

milad_takjoo
07-10-2011, 19:44
بچه ها سرعت بازی رو روی 1 بزارین خیلی خوب میشه....خیلی تاثیر داره...

gomnam23
07-10-2011, 19:45
بچه ها سرعت بازی رو روی 1 بزارین خیلی خوب میشه....خیلی تاثیر داره...

چرا 1؟ من 11 رو هم رو 2 بازی میکردم. به نظر من 2 بهتره

نوید1
07-10-2011, 21:03
سلام.من یه مشکل اساسی دارم،هم تو fifa12 هم تو12 pes!!!توی منوها و تمرینات که هستم تصویر خوبه!ولی تو بازی که میرم مدام تصویر مکث داره و گیر داره.از سخت افزار نیست.چون تو بازیهای دیگه این مشکل رو ندارم.لطفا کمک کنید!!

PES 2012_R
07-10-2011, 23:36
افکت پازل که واسه صحنه آهسته واسم میاد بشتر مواقع گیر میکنه یعنی بازی انجام میشه تکهای پازل مونده وسط بازی بعد از چند ثانیه میره- صحنه آهسته هم دیر پخش میشه
ممنون
اینم یکی دیگه از شاهکارای کونامی که یادم رفته بگم.قضیه گیر زدن نمیدونم واسه چیه، ولی اصلا چه لزومی
داره که این افکت 2 بار پشت سرهم تکرار بشه. هرکاریم کردم نشد برشداری. دوستان راه حلی هست؟ واقعا
بازی می کنه با اعصاب.
یا علی

payamhetfild
07-10-2011, 23:40

سلام دوستان عزیزم

این سریال یا dvd اریجینال رو از کجا میشه خرید کرد الان توی ایران؟

Mehran14233
08-10-2011, 00:31
دوستان من بازی انگلیسی که سایت دانلودها از 2-3 روز پیش گذاشته رو دانلود کردم . موقع نصب یه اررور داد که ایگنور کردم ولی ظاهراً مشکلی نداره :31:

فرق زیادی با 11 نکرده فقط 2تا نکته هست که هنوز هم نمیشه با رونالدو یا مسی همه رو دریبل کرد در حالی که دوستان گفته بودند میشه !

یه ایراد بزرگ هم که داره اینه که دروازه بان ها هیچ کدوم اسکیل کارد ندارند !!!!! توی 11 برای بعضی دروازه بان ها 2تا اسکیل کارد وجود داشت . یکی تک به تک گرفتن و یکی هم پنالتی گرفتن . من گفتم که 2تا کمه و برای 12 حتماً اضافه می کنند نگو همون 2تا رو هم برداشتند !!!!!!!

نقل و انتقالات هم که هیچی باید متنظر پچ جدید بمونیم :8:

sir payman
08-10-2011, 01:47
سلام دوستان
چطوری میشه تیمی که توی مستر لیگ ساختی رو توی exhibition برای بازی 2 نفره بیاری؟

light
08-10-2011, 05:37
شما اول football life رو انتخاب کن و بعدش مسترلیگ و بعدش ک تغییرات رو درست کردی 2 تا گزینه میاد که یکی واسه بازیکنان اصلی و یکی با بازیکنای ضعیف هست

linkinpark20
08-10-2011, 07:29
دوستان عزیز من این بازی رو با کاور و سی دی سیلور که حاوی 2 دی وی دی بود چند روز پیش گرفتم که یک شرکت ایرانی هم منتشرش کرده بود منو کاملا انگلیسی هست ولی گزارشگر همونجور که دوستان عزیز در پست های قبلی هم گفتن مشکل داره من سه تا patch رو ریختم یکی واسه وضوح تصویر بود که عمل کرد و یکی دیگه درست کردن نقل و انتقالات بود و آخری هم patch fire 1.0 بود که این آخری رو اصلا توصیه نمیکنم بهتون بریزین چون لباس یک سری تیم ها رو بهم میریزه و لباس یک سری تیم های دیگه رو درست میکنه ولی اون 2 تا patch اولی بسیار خوب بود.این از patchهای بازی.در مورد خود بازی بگم که بازی بسیار واقعی تر شده و این که دسوتان میگن پاس بد میده یا کامپیوتر درجه سختیش زیاد شده رو قبول ندارم نیاز به یک مقدار تمرین داره من که واقعا باهاش حال کردم و دروازه بان ها هم هیچ مشکلی ندارن هیچ بهتر و باهوش تر هم شدن و زمانی که میخواین حمله کنین بازیکنان هم تیمی شما بسیار طبیعی تر و با هوش مصنوعی بالا جایگیری های بسیار خوب و عالی انجام میدن که کلی لذت بخش هست.این هم از تحلیل من از این بازی امیدوارم به دردتون بخوره:46:

FGi
08-10-2011, 10:20

در قسمت Extra Content باید با 100 GP بازش کنی تا بازیکنای اصلی قرار بگیرند.

MH7313
08-10-2011, 10:50
سلام
من چندتا سوال در مورد بازی داشتم لطفا جواب بدید
1.گل زدن تو pes 2012 راحتتره یا FIFA 12
2.بازی نسبت به پارسال واقعی شده (چون پارسال با رئال مادرید ژاوی رو از بارسا خریدم)
3.تو قسمت منیجر فقط میشه تیم دفعه اول که انتخاب میکنی کنترل کنی یا دیگر تیمها هم بهت پیشنهاد میدن؟
4.تو قسمت پلیر فقط میشه بازیکن خودتو کنترل کنی یا دیگران هم میشه؟
5.مثل فیفا میشه پلیر منیجر هم شد؟
6.جو استادیوم ها مثل فیفا پرشور هست ؟مثلا موقع گل زدن

sir payman
08-10-2011, 11:36
سلام دوستان

h_nn
08-10-2011, 12:20
ممنون

اینم یکی دیگه از شاهکارای کونامی که یادم رفته بگم.قضیه گیر زدن نمیدونم واسه چیه، ولی اصلا چه لزومی
داره که این افکت 2 بار پشت سرهم تکرار بشه. هرکاریم کردم نشد برشداری. دوستان راه حلی هست؟ واقعا
بازی می کنه با اعصاب.
یا علی

کسی نیست کمک کنه واقعا رو اعصابه ؟ :41:

Spaniuly
08-10-2011, 12:23
اقا این نسخه ایکس باکس چرا نمیاد مردیم از صبر کردن! هنوز آخرین نسخه ای که برای PC و ایکس باکس اومده همون نسخه ای هست که برای اولین بار لیک شد فقط یه گزارشگر انگلیسی اومده با یه پچ رسمی و کرکش! هیچ خبری از لیک شدن نسخه نهایی نیست انگار کونامی بدجوری محافظ کارانه می خواد عمل کنه و تا قبل 14 ام اکتبر قرار نیست نسخه نهایی رو بده! تازه یکی هم باس دانلود کنه اوه کی میره این همه راهو...

L.A.MESSI
08-10-2011, 13:15
salam dostan avalan SHARMANDE KE FINGILISH MINEVISAM be dalile kharabie windowsam bebakhshid.
man bazie pes12o baraye xbox gereftam mige update kon ke shenidam age up konam kopikhor bodanesh mipare kesi midone bayad chika bokonam?!!

MH7313
08-10-2011, 13:31
سلام خواهشا جواب منم بدید

arash-king
08-10-2011, 13:37
سلام دوستان
سلام دوست عزیز
وقتی مسترلیگ خودتو سیو میکنی و میخوای همون تیمت تو exhibition هم بیاد برو تو منوی انتخاب تیم ها آخرین گزینه رو انتخاب کن
اگه اشتباه نکرده باشم اسمش هست USER DATA :46:
Good Luck :12::12:

ali_z051
08-10-2011, 14:03
نوشته شده توسط ali_z051

شما اول football life رو انتخاب کن و بعدش مسترلیگ و بعدش ک تغییرات رو درست کردی 2 تا گزینه میاد که یکی واسه بازیکنان اصلی و یکی با بازیکنای ضعیف هست
وقتی ک تغییراتُ درست میکنم مثل تایم بازی اینا... ؟ بعد یه فیلم چند ثانیه ی نشون میده. بعد باید یه اسم وارد کنم اصلا دوتا گزینه نمیاد میشه واضح تر بگی؟

behvandi
08-10-2011, 14:17
آره خیلی پیچیدش کردن ولی میشه انتخاب کرد :31: ولی نه مثل 2011 که select رو بگیری بعد انتخاب کنی....اینجا رفته تو بخش preset tactics :46:

آقا اینارو ول کن رجب 4 چرا نمیاد پس؟ :18:خیلی وقته ساخته شده :31:

Toranj_mhg
08-10-2011, 14:25
سلام
من پارسالا مثل خیلی از شماها از ماهها قبل از اومدن بازی تو این فروم پلاس بودم اما امسال ،امان از مشکلات زندگی ، تقریبا بار اولمه اومدم واسه همین سولات تکراری من رو به بزرگی خودتون ببخشید:
من دیروز گرفتم 3 تا dvd پنج تومن:41: اما این موارد پیش اومد که می خواستم بدونم عادیه یا نه :
1) هنگام نصب باید آنتی ویروس رو خاموش کنم !
2) گزارشگر هر از گاهی صحبت می کنه!
3)فابرگاس هنوز تو آرسناله! و خیلی ها ی دیگه که سرجاشون نیستن!
بقیه موارد مشکلی نبود
ضمنا یکی لطف کنید پچ های لازم و مناسب رو معرفی کنه؟

Mehran14233
08-10-2011, 14:34
سلام
من پارسالا مثل خیلی از شماها از ماهها قبل از اومدن بازی تو این فروم پلاس بودم اما امسال ،امان از مشکلات زندگی ، تقریبا بار اولمه اومدم واسه همین سولات تکراری من رو به بزرگی خودتون ببخشید:
من دیروز گرفتم 3 تا dvd پنج تومن:41: اما این موارد پیش اومد که می خواستم بدونم عادیه یا نه :
1) هنگام نصب باید آنتی ویروس رو خاموش کنم !
2) گزارشگر هر از گاهی صحبت می کنه!
3)فابرگاس هنوز تو آرسناله! و خیلی ها ی دیگه که سرجاشون نیستن!
بقیه موارد مشکلی نبود
ضمنا یکی لطف کنید پچ های لازم و مناسب رو معرفی کنه؟

1) عادیه

2)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3) دو سه روز دیگه وایس پچ جدید میاد و نقل و انتقالات رو هم کامل انجام داده ردیف میشه . پچ کامل فعلاً نداریم . ارزش نداره واسه 2-3 رروز پچی که کامل نیست دانلود کنی . وایسا تا 2-3 روز دیگه پچ pesedit بگیر که همه چی بازی رو ردیف می کنه .

ashil_mf
08-10-2011, 15:10
با سلام خدمت دوستان عزیزم...من 26 سال سن دارم و عمریه دارم pes بازی میکنم....هر سال که فیفا و پس جدید میاد به بازار...دوستانی بهم میگن که برو فیفا جدیده رو بگیر ترکونده و زده رو دست پس....ولی وقتی میرم میگیرم انگار دارم کارتون بازی میکنم.....هرکار میکنم متقاعد بشم که فیفا بهتره ولی نمیشه .... به نظرم این تو خون یه پی اس باز یا فیفا بازه....سلیقه ای هم هستش...اصلا نمیشه کسی دیگرو متقاد کرد که کدوم بهتره...با هرکدوم حال میکنه همون بهتره....من 2011 و 2012 فیفا رو بازی نکردم...و فکر نکنم بازیشم کنم...شایدم یه روزی تستش کردم ...ولی فعلا فقط پی اس...

اما در مورد پ س 2012 ...من کلی از نظرات رو دوستان خوندم...به نظرم تمام اشکالات رو میشه بر اساس این قرار داد که بازی خیلی طبیعیتر شده....زیر توپ زدنا...پاس ها ...شوت ها .... و حتی جزئیات...یه سری نظرات این بود که هروقت میخوام توپ بگیریم خطا میکنه...به نظرم این یه نکته مثبه برای پیشرفت توی بازی...دوستانی که مقداری آماتور تر هستن طی سال های اخیر عادت کردن از دکمه پاس برای گرفتن توپ استفاده کنن..ولی من همیشه این کار رو آخرین راه برا گرفتن توپ میدونم...به نظرم بهترین کار گرفتن توپ به صورت دستی هستش..یعنی با هوش و ابتکار خودتون بازیکن رو به سمت بازیکن حریف که توپ رو در اختیار داره ببرید و لحظه ای که فکر میکنید بهترین موقع هستش دکمه پاس رو یه لحظه نگه دارید تا تو رو بگیره...یا توپ رو تکل کنید....که خطا هم نشه....
بعضی نظرات این بود که توپ از زیر پای بازیکنا رد میشه یا سر میخورن و ..... به نظرم اینا خیلی هم خوبه چون توی فوتبال واقعی هم این چیزا هست و با یکم بازی کردن و اینکه قلق بازی دستتون بیاد این چیزا رو به حداقل میرسونید ...ولی حتی توی فوتبال واقعی و تیم بارسلونا و رئال هم این اتفاقات میوفته...من همیشه عاشق این بودم که حوادث و اتفاقات توی بازیم باشه...حتی اگه همیشه به ضررم باشه....
در مورد هوش مصنوعی دروازه بان ها تا حدودی موافقم....ولی من از اونجایی که عمریه همیشه همیشه...به تمام معنا همیشه ...یوونتوس رو انتخاب میکردم و میکنم....از حظور پر فیض جی جی استفاده میکنم....و توی همین بازی هم چند بازیه اول که به تمام معنا تو قوطی بودم ولی گل نمیخوردم و همه توپ ها رو بوفون میگرفت...چپ و راست توپ میگرفت...ولی در مورد دروازه بان های دیگه نمیتونم اظهار نظر کنم....

به هر حال فکر میکنم دوستانی که روزهای اول خیلی روی این بازی نقد داشتند حالا که یکم بازی کردن میبینن که خیلی بهتر شده...دقیقا مثل وقتی که پ س 2011 اومد....خیلیا از اینکه پاس دادن به صورت درجه ای شده بود چه نقد های زیادی که به پ س نکردن ولی بعدش همینش شد یه نقطه مثبت....
به نظر من بزرگترین نکته مثبتی که در مورد س 2012 هستش طبیعی شدن خیلی زیاد این بازیه که ابتدا خیلی بد به نظر میاد ولی در ادامه میبینید که چقد این طبیعی شدن لذت بازی رو بالا میبره....
من تا حالا 3-4 تا بازی درست حسابی انجام دادم با 2012 ( بعد از بازی های تستی و ابتدایی و تمرینی )...واقعا توی شوت زنی و شکل رفتن توپ به سمت دروازه خیلی بهتر شده...خیلی...توی 2011 انگار جون نداشتن و توپی که بسوی دروازه میرفت انگار مسیر مستقیمی نداشت.....ا
حالا دوستانی که میگن دفاع کردن سخته و اگه بخوای توپ رو بگیری ...من یه بازی با رئال کردم توی درجه سوپر کلاس...خداوکیلی حتی 1 خطا نکردم...حتی 1 دونه....آمار آخر بازیم خطاهاش 0 بود....و بازی رو 2-1 بردم

بهترین کار برای دفاع تیمی یار گیری هستش....یعنی یاری که فرار میکنه رو با یه بازیکن که خودت کنترل کنی و نزاری درست بهش پاس بدن....و این که یهو نرید تو پای بازیکن....صبر کنید تا بهترین لحظه به سمتش حمله کنید برای گرفتن توپ...این دقیقا مثل فوتبال واقعیه و مدافعین در فوتبال واقعی باید همین کارو کنن ! کاری که مدافعان ایرانی اصلا بلد نیستن ! بازی خوانی !

و در آخر...به شخصه به هر شکلی که بازی سخت تر بشه استقبال میکنم....همیشه آرزوم بوده بعد از 2-3 ماه بازی کردن پ س از آسون شدن تیم های کامپیوتری که مقابلمن خسته نشم ! و امیدوارم در مورد پ س 2012 این اتفاق نیوفته !

M A X I M U M
08-10-2011, 15:24
با سلام خدمت دوستان عزیزم...من 26 سال سن دارم و عمریه دارم pes بازی میکنم....هر سال که فیفا و پس جدید میاد به بازار...دوستانی بهم میگن که برو فیفا جدیده رو بگیر ترکونده و زده رو دست پس....ولی وقتی میرم میگیرم انگار دارم کارتون بازی میکنم.....هرکار میکنم متقاعد بشم که فیفا بهتره ولی نمیشه .... به نظرم این تو خون یه پی اس باز یا فیفا بازه....سلیقه ای هم هستش...اصلا نمیشه کسی دیگرو متقاد کرد که کدوم بهتره...با هرکدوم حال میکنه همون بهتره....من 2011 و 2012 فیفا رو بازی نکردم...و فکر نکنم بازیشم کنم...شایدم یه روزی تستش کردم ...ولی فعلا فقط پی اس...

اما در مورد پ س 2012 ...من کلی از نظرات رو دوستان خوندم...به نظرم تمام اشکالات رو میشه بر اساس این قرار داد که بازی خیلی طبیعیتر شده....زیر توپ زدنا...پاس ها ...شوت ها .... و حتی جزئیات...یه سری نظرات این بود که هروقت میخوام توپ بگیریم خطا میکنه...به نظرم این یه نکته مثبه برای پیشرفت توی بازی...دوستانی که مقداری آماتور تر هستن طی سال های اخیر عادت کردن از دکمه پاس برای گرفتن توپ استفاده کنن..ولی من همیشه این کار رو آخرین راه برا گرفتن توپ میدونم...به نظرم بهترین کار گرفتن توپ به صورت دستی هستش..یعنی با هوش و ابتکار خودتون بازیکن رو به سمت بازیکن حریف که توپ رو در اختیار داره ببرید و لحظه ای که فکر میکنید بهترین موقع هستش دکمه پاس رو یه لحظه نگه دارید تا تو رو بگیره...یا توپ رو تکل کنید....که خطا هم نشه....
بعضی نظرات این بود که توپ از زیر پای بازیکنا رد میشه یا سر میخورن و ..... به نظرم اینا خیلی هم خوبه چون توی فوتبال واقعی هم این چیزا هست و با یکم بازی کردن و اینکه قلق بازی دستتون بیاد این چیزا رو به حداقل میرسونید ...ولی حتی توی فوتبال واقعی و تیم بارسلونا و رئال هم این اتفاقات میوفته...من همیشه عاشق این بودم که حوادث و اتفاقات توی بازیم باشه...حتی اگه همیشه به ضررم باشه....
در مورد هوش مصنوعی دروازه بان ها تا حدودی موافقم....ولی من از اونجایی که عمریه همیشه همیشه...به تمام معنا همیشه ...یوونتوس رو انتخاب میکردم و میکنم....از حظور پر فیض جی جی استفاده میکنم....و توی همین بازی هم چند بازیه اول که به تمام معنا تو قوطی بودم ولی گل نمیخوردم و همه توپ ها رو بوفون میگرفت...چپ و راست توپ میگرفت...ولی در مورد دروازه بان های دیگه نمیتونم اظهار نظر کنم....

به هر حال فکر میکنم دوستانی که روزهای اول خیلی روی این بازی نقد داشتند حالا که یکم بازی کردن میبینن که خیلی بهتر شده...دقیقا مثل وقتی که پ س 2011 اومد....خیلیا از اینکه پاس دادن به صورت درجه ای شده بود چه نقد های زیادی که به پ س نکردن ولی بعدش همینش شد یه نقطه مثبت....
به نظر من بزرگترین نکته مثبتی که در مورد س 2012 هستش طبیعی شدن خیلی زیاد این بازیه که ابتدا خیلی بد به نظر میاد ولی در ادامه میبینید که چقد این طبیعی شدن لذت بازی رو بالا میبره....
من تا حالا 3-4 تا بازی درست حسابی انجام دادم با 2012 ( بعد از بازی های تستی و ابتدایی و تمرینی )...واقعا توی شوت زنی و شکل رفتن توپ به سمت دروازه خیلی بهتر شده...خیلی...توی 2011 انگار جون نداشتن و توپی که بسوی دروازه میرفت انگار مسیر مستقیمی نداشت.....ا
حالا دوستانی که میگن دفاع کردن سخته و اگه بخوای توپ رو بگیری ...من یه بازی با رئال کردم توی درجه سوپر کلاس...خداوکیلی حتی 1 خطا نکردم...حتی 1 دونه....آمار آخر بازیم خطاهاش 0 بود....و بازی رو 2-1 بردم

بهترین کار برای دفاع تیمی یار گیری هستش....یعنی یاری که فرار میکنه رو با یه بازیکن که خودت کنترل کنی و نزاری درست بهش پاس بدن....و این که یهو نرید تو پای بازیکن....صبر کنید تا بهترین لحظه به سمتش حمله کنید برای گرفتن توپ...این دقیقا مثل فوتبال واقعیه و مدافعین در فوتبال واقعی باید همین کارو کنن ! کاری که مدافعان ایرانی اصلا بلد نیستن ! بازی خوانی !

و در آخر...به شخصه به هر شکلی که بازی سخت تر بشه استقبال میکنم....همیشه آرزوم بوده بعد از 2-3 ماه بازی کردن پ س از آسون شدن تیم های کامپیوتری که مقابلمن خسته نشم ! و امیدوارم در مورد پ س 2012 این اتفاق نیوفته !

کاملا موافقم
به نکات بسیار خوبی اشاره کردی
هر چند من خودمم عاشق یوونتوسم و باهاش زیاد بازی می کنم اما یه سری نکات رو هم نباید ازش چشم پوشی کرد
میدونی در بعد کلی اگه بخوایم نگاه بکنیم چیزی که زیاد به چشم میاد طریقه دخالت AI در پاسکاری هاست که باعث میشه توپها بیشتر خطا بره مخصوصا توپ های در عمق هوایی
اما بازی قابل تحملی هست من روی تاپ پلیر بازی می کنم و اوضاع هم خوبه مثلا از هر ده بازی معمولا هفت تارو می برم دوتارو مساوی می کنم و شاید یکی رو ببازم

seday baron
08-10-2011, 15:34
دوستان آیا نسخه کامل و نهایی بازی که از لحاظ منو و گزارشگر مشکلی نداشته باشه به بازار اومده ؟
اگر اومده تو تهران از کجا میشه تهیه کرد ؟

ashil_mf
08-10-2011, 15:37
کاملا موافقم
به نکات بسیار خوبی اشاره کردی
هر چند من خودمم عاشق یوونتوسم و باهاش زیاد بازی می کنم اما یه سری نکات رو هم نباید ازش چشم پوشی کرد
میدونی در بعد کلی اگه بخوایم نگاه بکنیم چیزی که زیاد به چشم میاد طریقه دخالت AI در پاسکاری هاست که باعث میشه توپها بیشتر خطا بره مخصوصا توپ های در عمق هوایی
اما بازی قابل تحملی هست من روی تاپ پلیر بازی می کنم و اوضاع هم خوبه مثلا از هر ده بازی معمولا هفت تارو می برم دوتارو مساوی می کنم و شاید یکی رو ببازم

ممنون دوست من ...ولی شما منظورتون پاس های هوایی توی عمق هست که مثلث و ال 2 رو میگیرد یا پاس هایی که با دایره به صورت مانوئل ارسال میکنید ؟!

در مورد پاس های عمقی هوایی سیستمی ( اتومات) بله درسته این پاس ها فقط و فقط مواقعی خوب ارسال میشه که بهترین موقع ارسال اون پاس باشه....یعنی اینجور نیست هروقت این دو دکمه ( مثلث و ال 2 ) رو زدی بندازه پشت دفاع و فوروارد نوک شما هم تک به تک بشه یا جاهای دیگه همیشه بهترین پاس ممکن رو بده! در مورد پاس های بلند با دایره واقعا واقعا فوق الاده شده...عالی پاس میدن اینجر پاس هار و....شما چند بار سعی کنید منظقه بازی رو با این پاس ها عوض کنید ...من یاد پاس های ژاوی که از سکت چپ میفرسته برای دنی آلوز میندازه که انگار با خط کش میلیمتری این پاس ها اسال میشه ! البته منم با پیرلو این پاس ها رو میدم و واقعا دقیق هستن !

یه چیز دیگه هم که هست در مورد کلا پاس هستش....یکی اینکه فک کنم یه تنظیمات خاصی داره ( یه دجه هست توی تنظیمات مربوط به اندازه اتوماتیک و یا مانوئل بودن پاس ) این کم و زیاد میشه ...فک کنم اونجا میشه نوع پاس رو تنظیم کرد....یه چیز دیگم که هست باز برمیگرده به طبیعی بودن بازی...قرار نیست مثل ساکر 98 ( پی اس 3) هر وقت ما دکمه پاس رو بزنم توی هر حالتی و هرجور که شده اون پاس دقیق بیاد جلوی پای بازیکنمون...اتفاقا باید بازی کرد تمرین کرد تا هماهنگی تیمی بالا بره و قلق پاس های دقیق دستمن بیاد....باید اگه بایکن پاس فرستنده بد پاس رو فرستاد با بازیکن گیرنده بتونیم پاس رو دقیق بگیریم...دقیقا مثل فوتبال واقعی !

arash-king
08-10-2011, 15:56
آقا اینارو ول کن رجب 4 چرا نمیاد پس؟ :18:خیلی وقته ساخته شده :31:
:31::31:عزیز این تاپیک جای این سوال نیست که :46:
بیا تو پروفایلم اینجا بهت گیر میدن :31:

arash-king
08-10-2011, 16:30
وقتی ک تغییراتُ درست میکنم مثل تایم بازی اینا... ؟ بعد یه فیلم چند ثانیه ی نشون میده. بعد باید یه اسم وارد کنم اصلا دوتا گزینه نمیاد میشه واضح تر بگی؟
بعد از اینکه اسم رو وارد میکنی باید ملیت مربی هم انتخاب کنی
بعدش چهره مربی
بعدش 2 تا عکس میاد که یکی نوشته Master League Original lineup و Club team Lineup
که شما یاد دومی رو انتخاب کنی یعنی Club team lineup :46:
البته قبل از اینکه بخوای با بازیکن های اصلی هر تیم بری باید از Extra content بخریش

saeedblack
08-10-2011, 17:53
دوستان عزیز بین سوپراستار و تاپ پلیر فرق آنچنانی وجود ندارد از اونجایی که من 6 تا بازی مشابه با سه تیم مختلف انجام دادم یک بار با تاپ پلیر و یک بار با سوپراستار هر بار یا 2-1 و یا نتایج مشابه در آمد مثلا اون بارهایی هم که در سوپراستار گل میخوردم از روی پنالتی یا ضربه آزاد بود در کل تو سوپراستار فقط چیزهای جزیی AI افزایش پیدا میکنه وگرنه در اصل همونه و فرقی نمیکنه حالا دوستان در صورت تمایل امتحان کنند و قطعی بودن این ماجرا رو متوجه میشند.

Dark Shine
08-10-2011, 19:13
Bal Editor نـیومـده ؟
مـال مـن تـا Top Player داره ، Superstar نـداره . ؟؟

T.Eftekhari
08-10-2011, 19:19
سلام به همه من این پچو دانلود کردم

اما موقع نصب این اروور رو میده کسی می دونه چطور این مشکل حل می شه ؟

Kit_Kat
08-10-2011, 20:13
بچه ها یک سوال داشتم...
امشب پارت آخر فیفا12 رو باید دانلود کنم و میخواستم از فردا شب دانلود پس2012 رو شروع کنم ولی توی سایت دانلودها نسخه ی نهایی پس رو گذاشتن که گزارشگرش هم انگلیسیه و همه چیزش خوبه فقط یک جایی خوندم که نسخه ی نهایی پس 14ام یا 15ام اکتبر میاد میخواستم بدونم تا اون موقع صبر کنم یا همین نسخه ی نهایی هست و دانلودش کنم؟

sir payman
08-10-2011, 20:27
سلام دوست عزیز
وقتی مسترلیگ خودتو سیو میکنی و میخوای همون تیمت تو exhibition هم بیاد برو تو منوی انتخاب تیم ها آخرین گزینه رو انتخاب کن
اگه اشتباه نکرده باشم اسمش هست USER DATA :46:
Good Luck :12::12:

بله تو ورژنهای قبلی همین کار رو میکردیم و میشد ولی اصلا سیومو نشون نمیده و میگه که هیچ سیوی نیست.
میشه چک کنید ببینید که برای شما هم همینطوریه؟

Alireza.M67
08-10-2011, 21:21
بلاخره نسخه ی کامل با زبان انگلیسی و ریجن پال برای XBOX 360 اومد :

Password : SahilX360

shahabprince
08-10-2011, 21:30
بچه ها یک سوال داشتم...
امشب پارت آخر فیفا12 رو باید دانلود کنم و میخواستم از فردا شب دانلود پس2012 رو شروع کنم ولی توی سایت دانلودها نسخه ی نهایی پس رو گذاشتن که گزارشگرش هم انگلیسیه و همه چیزش خوبه فقط یک جایی خوندم که نسخه ی نهایی پس 14ام یا 15ام اکتبر میاد میخواستم بدونم تا اون موقع صبر کنم یا همین نسخه ی نهایی هست و دانلودش کنم؟

بابا ما خسته شدیم بس که پس 2012 رو بازی کردیم تازه شما میخوای دانلود کنی:31:
سالمه سالمه بازی خیالت راحت بزن دکمه ی دانلود رو
من تازه دنبال پس 2013 تا دانلود کنم:31:

MORINIO
08-10-2011, 22:13
Bal Editor

سوپر استار رو از توی Extra Content و بعدش General Setting آنلاک کن

mohammad_87
08-10-2011, 22:15
Bal Editor نـیومـده ؟
باید gp بگیری بعد توی قسمت extra content آزادش کنی.
اومده بودم کلی بدوبیراه به این کونامی بگم که خدارو شکر فهمیدم این نسخه نهایی نیست.
نکاتی که من دیدم:
گزارشگر انگلیسی که اصلا با بازی سینک نیست.انگار فایل مال 2010 هستش انداختن روش.ولی اسپانیولیش درسته.
نقل و انتقالات هم که هیچ.یاد pes 2010 افتادم...
داوری بازم زیاد کارت میده.توی صحنه های آفساید بازم کمک داور آخر از همه میفهمه آفساید بوده(برعکس فیفا که سریع پرچمش میره بالا)
تغییرات منو کمی تو ذوق میزنه.بخصوص تقویم بازیها...
پاسکاریها شده چیزی بین 2010 و 2011 تک به تکها رو در 2011 بیشتر دوست داشتم.چون بغل پاها طبیعیتر بود.
صدای تماشاگران فکر کنم بازم توی win 7 مشکل داره(هنوز تو xp تست نکردم)اهیجانش کم بود.
و یه نکته که من ندیدم کسی بهش اشاره کنه استقامت بازیکنان هستش.من لیگ رفتم بازی دهم دیگه کسی نبود 80 درصد آماده باشه.کل بازیکنان تیمم قبل از بازی استقامتشون نصف بود.
نکات مثبت هم بود که دوستان گفتن ولی باشه برای نسخه نهایی.

نسخه نهایی برای pc کی میاد؟؟؟

M A X I M U M
08-10-2011, 22:17
ممنون دوست من ...ولی شما منظورتون پاس های هوایی توی عمق هست که مثلث و ال 2 رو میگیرد یا پاس هایی که با دایره به صورت مانوئل ارسال میکنید ؟!

در مورد پاس های عمقی هوایی سیستمی ( اتومات) بله درسته این پاس ها فقط و فقط مواقعی خوب ارسال میشه که بهترین موقع ارسال اون پاس باشه....یعنی اینجور نیست هروقت این دو دکمه ( مثلث و ال 2 ) رو زدی بندازه پشت دفاع و فوروارد نوک شما هم تک به تک بشه یا جاهای دیگه همیشه بهترین پاس ممکن رو بده! در مورد پاس های بلند با دایره واقعا واقعا فوق الاده شده...عالی پاس میدن اینجر پاس هار و....شما چند بار سعی کنید منظقه بازی رو با این پاس ها عوض کنید ...من یاد پاس های ژاوی که از سکت چپ میفرسته برای دنی آلوز میندازه که انگار با خط کش میلیمتری این پاس ها اسال میشه ! البته منم با پیرلو این پاس ها رو میدم و واقعا دقیق هستن !

یه چیز دیگه هم که هست در مورد کلا پاس هستش....یکی اینکه فک کنم یه تنظیمات خاصی داره ( یه دجه هست توی تنظیمات مربوط به اندازه اتوماتیک و یا مانوئل بودن پاس ) این کم و زیاد میشه ...فک کنم اونجا میشه نوع پاس رو تنظیم کرد....یه چیز دیگم که هست باز برمیگرده به طبیعی بودن بازی...قرار نیست مثل ساکر 98 ( پی اس 3) هر وقت ما دکمه پاس رو بزنم توی هر حالتی و هرجور که شده اون پاس دقیق بیاد جلوی پای بازیکنمون...اتفاقا باید بازی کرد تمرین کرد تا هماهنگی تیمی بالا بره و قلق پاس های دقیق دستمن بیاد....باید اگه بایکن پاس فرستنده بد پاس رو فرستاد با بازیکن گیرنده بتونیم پاس رو دقیق بگیریم...دقیقا مثل فوتبال واقعی !

راستش با دایره امتحان نکردم حقیتشو بگم
چون من پاس عمقی هوایی رو با همون ال ۲ و مثلث عادت کردم بدم
اما بطور کل باهات موافقم بازی طبیعی تر و سخت تر شده اما گاهی وقتا میره رو اعصاب آدم
ببین مثلا روی تاپ پلیر یا سوپراستار میشه گفت در طول یک بازی تنها ممکنه یکبار یه پاس عمقی هواییت درست به مقصد برسه اما این احتمال در درجه های سختی پایین تر بیشتره
خب بیشتر ما هم روی تاپ پلیر یا سوپراستار بازی می کنیم یه جوری بازی یه طرفه میشه
کلا عوض کردن منطقه زمین خیلی خیلی خوب شده اما نمیشه با دایره پاس در عمق رو به جلو داد طوری که بتونی یه موقعیت صددرصد درست بکنی
مثلث بخوای به سبک بارسا پاس در عمقی کوتاه بدی مجبوری از مثلث استفاده کنی مخصوصا برای کسانی که با این سبک بازی می کنن که اینکارو سخت می کنه چون تو پاس دادن محدودیت وجود داره
اما بطور کل خوب و لذت بخشه

M A X I M U M
08-10-2011, 22:22
بابا ما خسته شدیم بس که پس 2012 رو بازی کردیم تازه شما میخوای دانلود کنی:31:
سالمه سالمه بازی خیالت راحت بزن دکمه ی دانلود رو
من تازه دنبال پس 2013 تا دانلود کنم:31:
2013 ؟ !! :دی
خوش خوراکی بذار کونامی همینو آب کنه اون پیش کش :دی

Mehran14233
08-10-2011, 22:25
دوستان عزیز بین سوپراستار و تاپ پلیر فرق آنچنانی وجود ندارد از اونجایی که من 6 تا بازی مشابه با سه تیم مختلف انجام دادم یک بار با تاپ پلیر و یک بار با سوپراستار هر بار یا 2-1 و یا نتایج مشابه در آمد مثلا اون بارهایی هم که در سوپراستار گل میخوردم از روی پنالتی یا ضربه آزاد بود در کل تو سوپراستار فقط چیزهای جزیی AI افزایش پیدا میکنه وگرنه در اصل همونه و فرقی نمیکنه حالا دوستان در صورت تمایل امتحان کنند و قطعی بودن این ماجرا رو متوجه میشند.

به نظر من فرق می کنه . سوپر استار سخت تره . البته کلاً خیلی مسخره شده . کامپیوتر با هر بازیکنی می تونه همه رو دریبل کنه اونوقت ما با رونالدو و مسی هم نمی تونیم !!!

Bal Editor نـیومـده ؟

bal editor فکر نکنم اومده باشه فعلاً . برای سوپر استار باید از طریق خود بازی آنلاکش کنی .

سلام به همه من این پچو دانلود کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما موقع نصب این اروور رو میده کسی می دونه چطور این مشکل حل می شه ؟

پچ های pesedit رو دانلود کن که همین رو هم شامل میشه .

بچه ها یک سوال داشتم...

من اونی رو که دانلود ها گراشته دانلود کردم و نصب کردم . ظاهزاً کامله و مشکلی نداره و به قول خودشون این همونه که 14 اکتبر قراره بیاد ولی زود تر ریلیز شده .

PES HOT
08-10-2011, 22:34
حل مشکل گرفتن توپ در pes 212:
بر خلاف نسخه های قبلی,دکمه پاس تو عمق رو باید زد,به همین راحتی
اگه کس دیگه ای اشاره کرده قبلا ببخشید,من ندیدم.ذوق کردم از این اکتشاف:8:

ashil_mf
08-10-2011, 22:43
به نظر من فرق می کنه . سوپر استار سخت تره . البته کلاً خیلی مسخره شده . کامپیوتر با هر بازیکنی می تونه همه رو دریبل کنه اونوقت ما با رونالدو و مسی هم نمی تونیم !!!

مهران من نمیدونم تو چطور نمیتونی بگیری توپ ها رو....من که بازیکنای کامپیوتر خیلی بتونن رد بشن از یه بازیکنم.....از بس عادت کردی تو این چند سال که با گرفتن ضربدر(دکمه پاس ) خالی خودش توپا رو برات بگیره...من توی پی اس 3 هم خودم مانوئل توپ رو میگرفتم خیلی کم از دکمه ضربدر استفاده میکردم...حالا میبینم توی 2012 واقعا این برام شده یه نعمت ....:31:

بعدم آمار اون بازی که گذاشتکم رو دوباره میزارم .... ببین..حتی یک خطا هم نکردم...درجه هم رو سوپر استار بود ....

M.R.P
08-10-2011, 23:05
حالا بنظرتون واس کنسول کدومو ارزش داره خریدن؟فیفا 12 یا پرو؟
اونایی ک جفتشو بازی کردن نظرشون چیه؟

M A X I M U M
08-10-2011, 23:06
حل مشکل گرفتن توپ در pes 212:
بر خلاف نسخه های قبلی,دکمه پاس تو عمق رو باید زد,به همین راحتی
اگه کس دیگه ای اشاره کرده قبلا ببخشید,من ندیدم.ذوق کردم از این اکتشاف:8:
پاس عمق ؟ مطمئنی ؟ مثلث ؟
برم امتحان کنم
مگه مثلثو نگه میداشتیم دروازه نمیومد جلو ؟!!

mra680
08-10-2011, 23:14
سلام
از ديروز كه دارم بازي ميكنم دريبل هاش شبيه eleven 99 پلي استيشن وان شده:31:
عين يه مار ميشه خزيد تو زمين:27:
و اسكورت كردن توپشون منو كشته عين تعارف شام خوردنه طرف بلند ميشه بر داره ولي دستش نميرسه:2:
به هر حال به اين هم بايد عادت كرد چه ميشه كرد تا اومديم 2011 رو فول شديم حالا اين يكي با يه سبك حساس تر اومده
دروازه بانا خيلي خوراك شدن ...:27:

PES HOT
08-10-2011, 23:19
پاس عمق ؟ مطمئنی ؟ مثلث ؟
برم امتحان کنم
مگه مثلثو نگه میداشتیم دروازه نمیومد جلو ؟!!
بدیش همینه.کاملا هدفمند!باید استفاده بشه.استیلی که بازیکن, موقع گرفتن توپ بعد از زدن مثلث میگیره هم خود خودشه

M A X I M U M
08-10-2011, 23:37
میشه بیشتر توضیح بدی
من الان دوتا بازی کردم اصلا نتونستم با مثلث توپ بگیرم
میشه توضیح بدی مثلث رو کی باید بزنم ؟ یا باید نگه دارم ؟

mra680
08-10-2011, 23:40
با دوستمون موافقم
مثلث رو نبايد نگه داشت
از مثلث فقط وقتي استفاده بشه كه نزديك حريف و توي فاصله يك متري هستي
نبايد نگه بداريش
البته وقتي توپ توي زمين حريف هست نگه داري دروازبان جلو نمياد ولي به محظي كه توپ وارد زمين خودت بشه دروازبان به سمت توپ حجوم مياره
به جاي مثلث توي همون فاصله اي كه گفتم ميتوني دوبار ضرب در بزني البته قبلش با R2 عمل پرس رو انجام بدي

seday baron
08-10-2011, 23:53
چی شد پس این نسخه نهایی کی می خواد بیاد ؟
دوستان تو تهران هرکی سراغ داره بگه

Mehran14233
09-10-2011, 00:00
مهران من نمیدونم تو چطور نمیتونی بگیری توپ ها رو....من که بازیکنای کامپیوتر خیلی بتونن رد بشن از یه بازیکنم.....از بس عادت کردی تو این چند سال که با گرفتن ضربدر(دکمه پاس ) خالی خودش توپا رو برات بگیره...من توی پی اس 3 هم خودم مانوئل توپ رو میگرفتم خیلی کم از دکمه ضربدر استفاده میکردم...حالا میبینم توی 2012 واقعا این برام شده یه نعمت ....:31:

بعدم آمار اون بازی که گذاشتکم رو دوباره میزارم .... ببین..حتی یک خطا هم نکردم...درجه هم رو سوپر استار بود ....

منم زیاد توپ ها رو با ضربدر نمی گیرم . خیلی وقتا میرم جلوی بازیکن و تکل می زنم . ولی خب توی 12 سخت شده . حالا یه کم بازی کنم قلقش میاد دستم :31:

PES HOT
09-10-2011, 00:04
با دوستمون موافقم
مثلث رو نبايد نگه داشت
از مثلث فقط وقتي استفاده بشه كه نزديك حريف و توي فاصله يك متري هستي
نبايد نگه بداريش
البته وقتي توپ توي زمين حريف هست نگه داري دروازبان جلو نمياد ولي به محظي كه توپ وارد زمين خودت بشه دروازبان به سمت توپ حجوم مياره
به جاي مثلث توي همون فاصله اي كه گفتم ميتوني دوبار ضرب در بزني البته قبلش با R2 عمل پرس رو انجام بدي
دقیقا...میخواستم بنویسم که گفتی...آورین

matarsaak
09-10-2011, 00:07
چرا اینهمه دوست دارید نظرتون مخالف جمع باشه
قبول کنید که گرفتن توپ خیلی مسخره شده
یارو اریک ابیدال به یه حرکت مایکون و لوسیو رو دریبل کرد رفت جلو
مایکون و لوسیو خودشونو کشتند نتونستن توپ رو از ابیدال بگیرن:18:
اونوقت ما با اشنایدر نمیتوینم یه دریبل بزنیم

mra680
09-10-2011, 00:11
قشنگترين كار اين سري دكمه ي RS بود كه با فشار دادنش وجهت گيري ميتوني بازي سازي به ميل خودت و همچنين فريب بازي بدون توپ بدي... اين خيلي عالي...خوراك پاس تو عمق دادن از اونور آفسايد:31:

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

چرا عصبي ميشي
خوب مدل اين سري همينه
ميگي بريم دعوا توي كمپاني كونامي...:20:
توي هر سري از اين بازي داره يه چيزي رو جا ميندازه...
هر دفعه يه دكمه عملكرد جديد..:5:

malkemid
09-10-2011, 00:22
منم زیاد توپ ها رو با ضربدر نمی گیرم . خیلی وقتا میرم جلوی بازیکن و تکل می زنم . ولی خب توی 12 سخت شده . حالا یه کم بازی کنم قلقش میاد دستم :31:

شانست خوبه ها...2 تا توپ تو چهارچوب زدی جفتش گل شد!:31:

من که عین برگ خزان دریبل می خورم!! یعنی کامپیوتر نیت کنه که دریبل بزنه دیگه تمومه!

ashil_mf
09-10-2011, 00:38
شانست خوبه ها...2 تا توپ تو چهارچوب زدی جفتش گل شد!:31:

من که عین برگ خزان دریبل می خورم!! یعنی کامپیوتر نیت کنه که دریبل بزنه دیگه تمومه!

فک کنم منظروت با من بود رو پست مهران نقل قول زدی...چون اون آمار بازی منه :31:

دقت کنی یکیشون پنالتی بوده :31::31::31:

بعدم آدم باید از موقعتاش خوب استفاده کنه .... توی 2012 برنده بازی کسیه که توپ و میدان رو در اختیار داره :31::31:

afshinsiah
09-10-2011, 00:51
سلام
دوستان شماها سرعت باری رو چه درجه ای گذاشتید ؟ کدوم بهتره ؟
با تشکر

sami-z
09-10-2011, 01:21

خداییش دوستمون راست میگه..اصلا" نمیشه توی حالت top player ازشون توپ گرفت!!!

ashil_mf
09-10-2011, 02:05
دوستا من چون اصولا بجز این تاپیک هیچ جای دیگه نمیرم اینجا میپرسم :31:....آیا کارت گرافیک هم مثل سی پی و داغ میکنه ؟! آخه من وقتی کول پت نمیزارم زیر لبتابم دقایق آخر بازی ( بعضی وقتا وسطا ) شروع میکنه به لگ زدن وگیر زدن و ول کردن ! شل و سفت میکنه ! خواستم ببینم از سی پی یو هستش یا از کارت گرافیک ! البته این مشکل رو ت 2011 هم داشتم...ولی کول پد گرفتم درست شد !

golmohammadi
09-10-2011, 02:22
سلام دوستان
منم بازیو گرفتمش
میگفت اصلی هست
موقع نصب دیدم انگلیسی نیست
ولی تو پوشه های بازی فایل انگلیسی هم موجود بود که حدود 7 مگ بود
همین فایل انگلیسی میکنه درسته ؟

بعد موقع نصب یه عده ایلها را ناد32 بلوک کرد
الان برای اجرای بازی فایل(rld.dll) را نیاز داره که انتی ویروس بلوک کرده
این فایل برای شما سالمه؟
چون از نت هم سرچیدم برای دانلود بازم ناد گیر داد بهش
و مجبورم تو بخش استثنائات اد کنمش

Mehran14233
09-10-2011, 02:28
دوستا من چون اصولا بجز این تاپیک هیچ جای دیگه نمیرم اینجا میپرسم :31:....آیا کارت گرافیک هم مثل سی پی و داغ میکنه ؟! آخه من وقتی کول پت نمیزارم زیر لبتابم دقایق آخر بازی ( بعضی وقتا وسطا ) شروع میکنه به لگ زدن وگیر زدن و ول کردن ! شل و سفت میکنه ! خواستم ببینم از سی پی یو هستش یا از کارت گرافیک ! البته این مشکل رو ت 2011 هم داشتم...ولی کول پد گرفتم درست شد !

فکر کنم آره داغ می کنه . چون کارت های گرافیک توی کامپیوتر هم فن دارند :46: البته من که خودم با این سیستم پیزوریم گرافیک ندارم آن بورده :31:

=====================

یعنی خیلیییییی مسخره ست . توی بازی هیچ کدوم از دروازه بان ها skill card ندارند :31: توی 11 دروازه بان های معروف داشتند . احتمالاً از دستشون در رفته توی پچ های بعدی درست می کنند :31:

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

سلام دوستان
منم بازیو گرفتمش
میگفت اصلی هست
موقع نصب دیدم انگلیسی نیست
ولی تو پوشه های بازی فایل انگلیسی هم موجود بود که حدود 7 مگ بود
همین فایل انگلیسی میکنه درسته ؟

بعد موقع نصب یه عده ایلها را ناد32 بلوک کرد
الان برای اجرای بازی فایل(rld.dll) را نیاز داره که انتی ویروس بلوک کرده
این فایل برای شما سالمه؟
چون از نت هم سرچیدم برای دانلود بازم ناد گیر داد بهش
و مجبورم تو بخش استثنائات اد کنمش
اگه زبان گزارشگرش ایراد داره یه گزارشگر 400 مگی هست اونو دانلود کن .

آره اون فایل رو برای همه گیر میده .

ashil_mf
09-10-2011, 02:44
فکر کنم آره داغ می کنه . چون کارت های گرافیک توی کامپیوتر هم فن دارند :46: البته من که خودم با این سیستم پیزوریم گرافیک ندارم آن بورده :31:

بعد مهران تو رو درجه آخر یعنی high بازی میکنی با رزولیشن بالا و میشکه ؟!!؟!

آخه میدونی...من تنظیمات رو گذاشتم روی low و بازی کردم و گیر نزد....ولی باز گذاشتم رو high و بازی کردم دقیقه 80 به بعد گیر زد ....البته همش بدون کول پد تست کردم

Mehran14233
09-10-2011, 02:46
بعد مهران تو رو درجه آخر یعنی high بازی میکنی با رزولیشن بالا و میشکه ؟!!؟!

آخه میدونی...من تنظیمات رو گذاشتم روی low و بازی کردم و گیر نزد....ولی باز گذاشتم رو high و بازی کردم دقیقه 80 به بعد گیر زد ....البته همش بدون کول پد تست کردم
نه بابا دلت خوشه می گم کارت گرافیک ندارم :31: روی low میزارم ابعادشم میارم پایین 640*480 :18::31:

خب طبیعیه :31: روی low سیستمت راحت تر میکشه و داغ نمی کنه که بخواد گیر کنه .

ashil_mf
09-10-2011, 02:53
یه چیزی که هست و بزرگترین خاصیتی رو که تا الان توی 2012 دیدم این بوده:

ببینید از وقتی با میکرو بازی میکردم..بعد سگا و بعد پلی استیشن و بعد کامپیوتر ...همیشه توی فوتبالاشون..تو هر فوتبالی....از قدیمیترین تا پی اس 2011...از هر شرکتی ...وقتی بازی میکردم...چه خودم چه کسایی که از دوست و آشنا باهاشن بازی میکردم...همیشه یه کسی توی بازی یه روش گلزنی داشته....یکی با سانتر...یکی با پاس در عمق...نمیگم همه گلاشو...ولی 80-90 و بعضی افرادم 99 درصد از گلاشون کلیشه ای و به روشی که توی اون نسخه فوتبال داشتن اون گلاشونو میزدن....گلای تکراری به مکرر زده میشد...طوری که حریفت وقتی یه کاربر بود اعصابش خورد میشد از این روش گل زدن و هرکاریم مکیرد نمیتونست جلوشو بگیره.....اگه کسی هم بازیش حرفه ای میشد واسه این بود که اون روش میشده دوتا روش...مثلا هم سانتر هم پاس در عمق...مثلا توی الون 4 و 5...بازیکن از زاویه بسته شوت میزد دروازه بان دفع میکرد رو به بیرون و یه مهاجم دیگه میزد تو گل...یا تو الون 9 و حتی ده....بازیکنای شوت زن توپو میگرفتن و دور بر میداشتن و به گوشه محوطه جریمه میرسیدن شوتو میزن سمت مخاف و گل مشد....من خودم توی پ س 2100 همیشه سانترای تیزم که با زدن 3-4 دایره از کنار میفرستادم اکثرا گل میزدم و 95 درصد اون توپارو مهاجمم میزد تو گل....شاید اگه 1 سال اون بازی فوتبال رو انجام میدادی به طور مثال از 5000 گل زدت 4500 تاش دقیقا مثل هم بود !!

ولی توی 2012...یک نکته خیلی بارز و روشن که میتونه نقطه اوجش باشه اینه که نمیشه همش به یه روش گل زد به تمام تیم ها...گل های مختلف به شکلای مختلف زده میشه .......به هر تیمی باید از یه طریق گل زد...روبروی هر تیمی باید به یه شکل و با یه سیستم بازی کرد....ممکنه اتفاقی از یه راه دوبار به گل برسی...ولی چیزی نیست که برای همیشه قرار بدی که به همون شکل و همون روش و دقیقا مثل گلای قبلیت به گل برسی !

به نظرم این میتونه اسه یه بازی فوتبال فوق العاده باشه و خیلی از نقطه ضعف های پ س رو بپوشونه !
البته این نظر شخصی خودم هستش و ممکنه بعد از 4-5 ماه بازی این تکذیب بشه....ولی تا اینجا بر اساس تجربه ای که داشتم به این نتیجه رسیدم ! امیدوارم اشتباه نبوده باشه!

seday baron
09-10-2011, 11:29
چی شد پس این نسخه نهایی کی می خواد بیاد ؟
دوستان تو تهران هرکی سراغ داره بگه

?????????????????????????????

3Dmajid
09-10-2011, 11:40
چرا هر کی بازی کرده میگه قشنگ نیس !
من هنوز بازی نکردم امروز میرم میگیرم

Mohsen_PC911
09-10-2011, 12:15
به نظر من برید دانلود کنید بهتره تا این که برید بخرید چون بیشتر فروشنده ها فرق دمو بازی رو با خود اصل بازی نمیدونن حالا چه برسه به این که بهتون بگه این نسخه اصلیه من خودم تا الان سه چهار تا گرفتم همه فروشنده ها هم گفتن که بازی اصله ولی وقتی نصب میکردم دیدم اصل نیست و از زبان های انگلیسی و عربی پشیبانی نمیکنه

golmohammadi
09-10-2011, 14:19
نظرات چند صفحه آخر دوستان را خوندم
اکثرا ناراضی بودند
یادمه وقتی 2011 اولش اومد 30 درصد پاسها اشتباه میرفتند
واسه همین رو اعصابمون بود
بعدها درصد اشتباهات کم شد
خیلی کم
تا اینکه خیلی وقتها بهتر از 2010 و نسخه های قبلی پاسکاری کردیم
به خاطر اینکه کم کم عادت کردیم
در مورد 2012 و دریبل و توبگیری هم همینطور
احتمالا(امیدوارم) کمی بعد بتونیم عادت کنیم
البته هنوز بازیو اجرا نکردم
دیشب کرک و ... دانلود کردم الان میخوام ردیفش کنم

2raj_a
09-10-2011, 14:33
هم pes رو نصب کردم هم fifa !اما به نظر بنده لذت بازی تو pes بیشتر شده !
ولی در کل گرافیکش افت داشه!
سر توپ گرفتن اولش سخت بود ولی الان تقریبا خوب توپ رو میگیرم فقط باید پرس رو به خوبی انجام بدین!
یه مشکلی که دارم اینه که پشت محوطه شوت میزنم با ژابی و فابرگاس سخت گل میشه!

alex_love
09-10-2011, 16:18
دوستان همه از توپ گرفتن شاکیا انگاری !
قبل از اینکه یه مچ رو شروع کنید برید تو ترینینگ ها و تمرین کنید ، اونجا کامل یاد میده ...
مثلا برای گرفتن توپ ، ضریدر رو بزنید و L2 رو نگه دارید ، در این حالت بازیکن شما میکشه عقب و در یک لحظه میاد جلو و توپ رو میگیره ! به زیبایی نوشابه خوردن :31:
کلا بازی منووال شده و برای همین همه شاکیا یه چند ماه بگذره pes بازهای واقعی اشکار میشن:31: خودمو نمیگم ها ! 6 تا از بارسا خوردم با اینتر ! اونم تاپ پلیر ! :19:

2raj_a
09-10-2011, 16:32
من روی top player بازی کردم هیچ تیمی نتونست تا الان ازم ببره!رئال که کم گل خورد 2-0 باخت!
البته بنده با بارسا بازی میکنم!

sami-z
09-10-2011, 16:41
من با بایرن روی top player تا نیمه نهایی جام اروپا رفتم ولی اونجا از پورتو 3 به 0 باختم و حذف شدم(مجموع رفت و برگشت)...کلا" بازی جذاب تر شده ولی سخت تر....احتمالا" یاد میگیریم چطور توب بگیریم در آینده!!!:31:

شوت زدن توی این نسخه بهتر از 2011 شده و لذت بیشتری تو شوت زدن به آدم دست میده...من با شوان اشتایگر 80 % کاشته ها رو گل میکنم:8:

ArashNAM
09-10-2011, 17:11
این بازی نسخه اصلش کی میاد واسه pc واسه xbox که امروز اومد معلوم نیست واسه کامپیوتر کی میاد؟

neon_91
09-10-2011, 17:26
من روی top player بازی کردم هیچ تیمی نتونست تا الان ازم ببره!رئال که کم گل خورد 2-0 باخت!
البته بنده با بارسا بازی میکنم!

چه جالب منم تیمم بارسا است ولی یه مشکل عجیبی که تو بازی دارم گلزنیه به طوری تو این همه بازی که انجام دام فقط یه گل زدم.تیمم بارسا است و درصد مالکیت هم به نفع منه 64 36 ولی تو آخر بازی میبینی من 4 تا گل خوردم:18:پاسکاریمم در حد فوق العاده است ولی نمیدونم چرا نمیتونم گل بزنم:41:

مشکل توپگیری هم کماکان پابرجاست.قضیه این پرسینگ چیه؟مگه همون دکمه ضربدر نیست؟آخه بعضی دوستان میگن R2 است.
کلا یه مشکل بدی که pes داره اینه که نسخه به نسخه خیلی تغییر می کنه و همین کارو برای یادگیری سخت میکنه مثلا تو نسخه قبل پاسکاری تو این نسخه هم توپ گیری.حالا بیایم این روش توپ گیرییو یاد بگیریم کونامی میاد باز تغییرش میده

Mehran14233
09-10-2011, 18:16
توی 10 هم تو می تونستی دریبل کنی هم کامپیوتر . توی 11 نه توی می تونستی دریبل کنی نه کامپیوتر . تا اینجاش مشکلی نیست . اما توی 12 تو نمی تونی دریبل کنی اما کامپیوتر با هر بازیکنی دلش بخواد نصف زمین رو دریبل می کنه !!

K.N.I.G.H.T
09-10-2011, 18:46
این امکان وجود داره که مستر لیگ رو بازیکن های اصلی شروع کنیم یا نه ؟

3Dmajid
09-10-2011, 19:15
یکی بهم گفت این نسخه هایی که الان تو بازاره قلابیه و هنوز نسخه اصلیش نیومده.
چقد حقیقت داره ؟ :18:

alex_love
09-10-2011, 19:29

درسته ، هنوز نیومده
فکر کنم یا 11 هم میاد یا 16 ماه اکتبر ( جند روز دیگه )

..Parsa..
09-10-2011, 19:35

بله که وجود داره
شما باید از قسمت extra با 100gp بازیکنای اصلی رو باز کنید و وقتی که میخواد مستر لیگ رو شروع کنید بازی با بازیکنای اصلی رو انتخاب کنید

alex_love
09-10-2011, 19:45

اره باید پول کافی رو جمع کنی و از قسمت اکسترای بازی این قابلیت رو بخری !
یا یه کاری هم کنی ! این دو تا فایلی رو که قرار دادم در قسمت سیو بازی کپی کن ( روی فایل های اصلی ) ، در این صورت پولت تکمیله تکمیل میشه ، همه اکستراها رم میخری ، تازه خریدای تابستانی هم اپدیت میشه

اینم فایل سیو

fitness2008
09-10-2011, 19:55
نسخه انگلیسی بازی رو من از سایت کونامی خریداری کردم که گفت 13 اکتبر لینک دانلودشو برات ایمیل میزنیم به همراه سریال بازی
از 13 اکتبر به بعد نسخه انگلیسی رسمی میاد تو بازار

payamhetfild
09-10-2011, 20:08
نسخه انگلیسی بازی رو من از سایت کونامی خریداری کردم که گفت 13 اکتبر لینک دانلودشو برات ایمیل میزنیم به همراه سریال بازی
از 13 اکتبر به بعد نسخه انگلیسی رسمی میاد تو بازار

سلام

دوست عزیز چجوری باید خرید کرد؟
لینک خرید و روش رو لطفا بگید؟:27:

masoodbr
09-10-2011, 20:12
سلام دوستان ظاهرا پچ رسمي كونامي اومده توسايت p30day قرار داده شده

fitness2008
09-10-2011, 20:44
سلام

دوست عزیز چجوری باید خرید کرد؟
لینک خرید و روش رو لطفا بگید؟:27:

شما بایستی به یکی از روش های paypal یا پرداخت با visa card یا master card پرداخت کنی
اینم لینکش
اول میری تو این سایت
بعدش یه قسمت داره که نوشته download pes 2012 for pc now روش کلیک میکنی یه سایت باز میشه که زیر مجموعه سایت کونامی هستش
که لینکش رو گذاشتم . برای خرید یا همون پیش خرید روی pre order کلیک کن
اگر میخوای همین نسخه ای که الان دست همه است رو اورجینال بخری روی لینک بالا به جای uk بزار de و میتونی نسخه حال حاضرش رو بخری و dl کنی ولی برای انگلیسی میگه تا 13 اکتبر صبر کن . الان هم اینا که میگن انگلیسی داریم و این حرفا همش الکیه

arash-king
09-10-2011, 20:51
بله تو ورژنهای قبلی همین کار رو میکردیم و میشد ولی اصلا سیومو نشون نمیده و میگه که هیچ سیوی نیست.
میشه چک کنید ببینید که برای شما هم همینطوریه؟
وقتی میخوای تیم مستر لیگ بیاد تو قسمت EXHIBITION باید SAVE DATA TEAM رو انتخاب کنی یعنی گزینه سوم توی قسمتی که میخوای مسترلیگ رو سیو کنی....اگه گزینه اول یعنی SAVE رو انتخاب کنی تیمت رو تو قسمت exhibition نمیاره :46::46:

mtx891
09-10-2011, 21:04
یه چیزی که هست و بزرگترین خاصیتی رو که تا الان توی 2012 دیدم این بوده:

ولی توی 2012...یک نکته خیلی بارز و روشن که میتونه نقطه اوجش باشه اینه که نمیشه همش به یه روش گل زد به تمام تیم ها...گل های مختلف به شکلای مختلف زده میشه .......به هر تیمی باید از یه طریق گل زد...روبروی هر تیمی باید به یه شکل و با یه سیستم بازی کرد....ممکنه اتفاقی از یه راه دوبار به گل برسی...ولی چیزی نیست که برای همیشه قرار بدی که به همون شکل و همون روش و دقیقا مثل گلای قبلیت به گل برسی !

ببخش پستت رو سانسور کردم اما من روش بازیم بر پایه همین نقطه ضعفهای کلیشه ای از بازیه و گشتم یه راه پیدا کردم که تو تونستم با ایران قهرمان اینتر نشنال کاپ بشم اونم رو سوپر استار نه اینکه اصلا نباختم ولی تونستم ببرم
معمولا 90 درصد جواب میده و مختص تیم خاصی نیست :31::31:

Mehran14233
09-10-2011, 21:39
قلابی نیست . از لحاض گیم پلی بازی همینه که می بینید . فقط زبونش انگلیسی نیست که اون هم با گزارشگری که میگن برای خود کونامی هست درست شده.

اگه بازی بیرون نیومده بود که کونامی براش پچ نمی داد :27:

mj77
09-10-2011, 21:50
کسی تونسته انلاین بازی کنه بیاد توضیحی بده؟
face book واسه چیه تو بازی؟

ashil_mf
09-10-2011, 22:16
ببخش پستت رو سانسور کردم اما من روش بازیم بر پایه همین نقطه ضعفهای کلیشه ای از بازیه و گشتم یه راه پیدا کردم که تو تونستم با ایران قهرمان اینتر نشنال کاپ بشم اونم رو سوپر استار نه اینکه اصلا نباختم ولی تونستم ببرم

خوب خودت داری میگی ایران دوست من ! ایران همه چیزش با کل دنیا فرق داره! :31:

از شوخی گذشته من که تا حالا این واسم ثابت شده ....حداقل از نسخه های قبلی خیلی کمتر شده ...و این یه پیشرفت خوبه...مطمئن اش اگه روبروی یک پ س باز بازی کنی اون راهو راحت میبنده ! :31:

M A X I M U M
09-10-2011, 22:27
توی 10 هم تو می تونستی دریبل کنی هم کامپیوتر . توی 11 نه توی می تونستی دریبل کنی نه کامپیوتر . تا اینجاش مشکلی نیست . اما توی 12 تو نمی تونی دریبل کنی اما کامپیوتر با هر بازیکنی دلش بخواد نصف زمین رو دریبل می کنه !!

قربون دهنت
ساده و مفید لپ مطلبو گفتی
کامپیوتر با فردیناند سه نفرو دریبل می کنه اون وقت ما با کریس رونالدو و مسی دور خودمون می چرخیم

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

خب راهت چیه ؟ بگو یه قومی رو از عذاب نجات بده تازه برای سلامتیت هم دعا می کنن :31:

ashil_mf
09-10-2011, 22:56
من نمیدونم شما چطور مدافعینتون دریبل میخورن...:31: من که یکی مثل مسی یا رونالدو فوقش بتونه یه بازیکنمو دریبل میده ! تازه با کراسیچ راحت 1-2تا رو دریبل میدم ! :5:

mtx891
09-10-2011, 22:57
خوب خودت داری میگی ایران دوست من ! ایران همه چیزش با کل دنیا فرق داره! :31:

از شوخی گذشته من که تا حالا این واسم ثابت شده ....حداقل از نسخه های قبلی خیلی کمتر شده ...و این یه پیشرفت خوبه...مطمئن اش اگه روبروی یک پ س باز بازی کنی اون راهو راحت میبنده ! :31:

همین دیگه جلو دوستام انجام دادم خیلی عصابشون خورد شد...:27::27:
اما باهات موافقم روش های خیلی زیاد بود ولی خیلی کم شده باید بازی یاد بگیری نه باگ پیدا کنی
اما هنوز هم مشکلاتی داره

خب راهت چیه ؟ بگو یه قومی رو از عذاب نجات بده تازه برای سلامتیت هم دعا می کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچی مشکل اینجاس تو هر تیمی بازیکنهای ضعیف ضربات ایستگاهی تغریبا دور رو خیلی محکم میزنن مثلا کیتا تو بارسا از الوز محکم تر میزنه تو ایران هم پر بازیکن ضعیف...
زاویه رو مستقیم میگیری مثل ضربات کریس رونالدو(توپ از کنار دیواره رد بشه) تا حدی پر میکنی که خیلی ارتفاع نگیره ضربه از 40 متری با قدرت میره و همیشه دروازبان دو ضرب میگیره توپ میوفته جلو پای محاجم و دروازه خالی...

موفق باشید

shahabprince
09-10-2011, 23:04
من نمیدونم شما چطور مدافعینتون دریبل میخورن...:31: من که یکی مثل مسی یا رونالدو فوقش بتونه یه بازیکنمو دریبل میده ! تازه با کراسیچ راحت 1-2تا رو دریبل میدم ! :5:

عزیزم شما رو حالت super star بازی کن بعد میفهمی ما چی میگیم

golmohammadi
09-10-2011, 23:27
خب بالاخره بازی را اجرا کردم
و 2 بازی انجام دادم
تیم خودم رئال و پی سی برزیل
تو بازی بیشتر به جزئیات اهمیت میدادم واسه همین 2 تاشو باختم در تاپ پلیر
حالا نظرات خودمو در این نیم ساعت میگم :

1-منوها
منوی اصلی بازی خوب شده و ضمینه منوی اصلی نیز جالب شده
به جای عکس تصاویر دمو پخش میکنه که وقتی بازی نمیکنی و سیستم روشنه مثلا چایی میخوری سرت گرم میشه
بقیه منوها هم خوب هستند و گردش بین منوها از سرعت خوبی برخوردار هست
فقط موقع عوض شدن تصویر در بازی (مثلا بعد از دیدن صحنه اهسته) که یه تصویر میاد میره فکر کنم این تصویر در سیستمهای متوسط کند باشه و اونا را اذیت کنه در سیستم من کند نیست ولی میتونست یه صحنه جالبتر باشه

2- صدا
بازی که من نصب کردم صداش ضعیف هست
گزارش انگلیسی هم دیشب دانلود کردم ولی ارور سی ار سی داد واسه همین موند واسه فردا
ولی تو گزارشی که خودش داره فکر کنم 1 نفره هست
و جذاب به نظر نمیرسه
گفتنی هست که pes 2011 بهترین گزارش در بین تمام فوتبالها را داره
البته چون بازی تازه اومده این صدا و گزارش شاید برگرده به نسخه هایی که ما خرید کرده ایم و بعدا درست بشه
برای همین در این مورد نظر قطعی ندارم

3- کیفیت تصویر
تصویر در بازی که من نصب کرده ام خوب نیست
اصلا شفافیتی نداره و کیفیتش خوب نیست
البته دوستان گفتند برای رفع این مشکل ظاهرا پچی هات فیکسی چیزی اومده که امش اونو دانلودش میکنم
ببینم چقدر فرق میکنه
این مشکل هم احتمالا برگرده به نسخه نصبی بازی ماها

4- ترکیب
ترکیب در 2011 بد بود
که در 2012 نه تنها بهتر نشد بلکه بدتر شده
حالا چرا ؟
در فوتبالهای قبل از 2011 وقتی رو بازیکنی کلیک میکردی مشخصات بازیکن را نشون میداد
در 2011 برای اینکار باید دکمه ای میزدی (مثلث) که اذیت کننده بود
و کلی وقت ادم تلف میشد
در 2012 اومده کونامی کلاس گذاشته
باید 2 دکمه بزنی تا مشخصات بازیکن را ببینی
مشخصات بازیکنها را دسته بندی کرده
مثلا بهتر کرده نمیدونه که چقدر وقت بازیکن گرفته میشه
از این بابت خیلی بد شده
الان همه سیستمها مانیتورهای واید دارند
و برای دیدن مشخصات بدون زدن دکمه به حد کافی فضا وجود داره
در فوتبالهای قبلی با زدن ال2 و آر2 ترکیب(سیستم)تیمها نیز عوض میشد که عالی بود
خلاصه از نظر ترکیب بدترین شکل ممکن از نظر شخی من هست

5- درصد کم اشتباهات
در 2011 از هر 2 بازی یک بازی یا گل به خودی داشت و یا دفاعها به تمیزی هر چه تمام توپو میدادند حریف گل میکرد
روم نمیشه بگم که هر بازی چنین اشتباهی داشت
در 2012 تو دو بازی که من کردم دفاع اشتباه خاصی نمیکرد
که اینم با 2 بازی نمیشه نظر داد عدا دقیقتر میگم

6- چهره بازیکنان
در 2012 چهره ها خیلی واقعی طراحی شده
بازیکنان مشهور چون رونالدو وقتی حرکت آهسته نشون میده مثل واقعی میمونه
از این بابت عالی هست
لازم به توضیح هست که pes2011 در ضعیفترین تنظیمات گرافیکی کیفیتش از حداکثر تنظیمات گرافیکی در فیفا 11 بیشتر بود

7- سرعت
سرعت بازی خیلی خوب شده
کلا سرعت منوها و هرچی اسم از سرعت باشه خوب شده
در 2011 به خطر کم بودن سرعت بازی مال افراد غیر حرفه ای بود
و افراد حرفه ای نمیتونستند اونطور که خودشون میخواهند بازی کنند
همچنین تنظیمات سرعت هم داره برای بقیه افراد هم مکلی نیست

8- حرکت سریع بازیکنان
در 2012 بازیکنها خوب و سریع حرکت میکنند
در 2011 پاس دادن در شرایط سخت خیلی به کندی انجام میشد
در 2012 در شرایط سخت نیز با سرعت خوبی پاس و یا یک دو انجام میشه
برای باقی حرکات نیز بازیکنان سریعتر هستند

9- فریم
این بازی هم مثل 2011 افت فریم نداره
البته شاید برای سیستمهای قوی بهینه شده بیشتر
در 2011 وقتی گرافیکم 8600 بود افت فریم داشتم همچنین شروع مجدد با دروازه بان وقتی راست چپ میکردی سرعت کم بود
که بعد از تعویض گرافیک درست شد
در 2012 هم سیستمهای ضعیف و متوسط باید نظر بدند
من با سیستم خودم همیشه 60 فریم میگیرم و افتی فریمی نیست و خوبه

10- دریبل
فکر کنم 2011 بدترین دریبل ممکن را داشت
یادمه اوایل که بازی اومد نزدیک بود سکته بزنیم
هیچ دریبلی نیمشد کرد
در 2012 کلا عوض شده
هم سرعت بازی زیاد شده و هم دریبل فوق العاده خوب شده
یاد حرف یکی از دوستان افتادم که چند صفحه قبل میگفت شبیه فوتبال 99 شده بود
ولی من حس میکنم دریبل از 99 هم بهتر شده
یه فوتبال هم قبل از 99 بود که بعید میدونم اینجا کسی سنش برسه
اونجا تمام بازیکنان دریبل زن بودند
خلاصه دریبل عالی شده

11- داوری
من با 2 بازی نمیتونم نظری بدم
ولی اونطور که دیدم داور به سختی سوت میزنه
در 2011 آوانتاژ تقریبا مفهومی نداشت
و داور کارت دادنهاش و سوتهاش عشقی بود
میشه گفت بدترین داوری را 2011 داشت
یه باگ در 2010 بود که دفاع الکی تکل میکرد پنالتی میداد که در 2011 درست شد
نظر خودمو بعدا در مورد داوری کامل میگم

12- توپگیری
ظاهرا توپگیری در 2012 سخت شده
اما دوستان اشتباه نکنید
توگیری برای هر دو تیم سخت شده
تو نظرات دوستان خوندم که میگفتند در بازی با کامپیوتر خودشون نمیتونند دریبل کنند ولی کامپیتور همه را دریبل میزنه
ولی من تو رئال همه را دریبل زدم
و دریبل زدن خیلی راحت و بهتر شده
همانطور که کامپیوتر خوب دریبل میزنه ما هم باید خوب دریبل زده و گل بزنیم

در 2011 به خاطر دریبلهای ضعیف و سرعت نسبتا کم تیمهایی مثل بارسا مرده بودند
به نظر میرسه در 2012 با بارسا بهتر بشه بازی کرد
چون توپ رو زمین برا بارسا خوبه
سرعت زیاد و دریبل خوب و پاسکاری بهتر که بارسا بهترین تیم جهان در این ضمینه هست

اینا نظرات من بعد از 2 بازی بود
بعدا در مورد باقی مسائل بازی نیز نظر میدم

سونامی
09-10-2011, 23:55
دوستان من شنیدم میگن هنوز نسخه اصلی بازی نیومده 16-17 میاد

جریانش چی هست

payamhetfild
10-10-2011, 00:11
شما بایستی به یکی از روش های paypal یا پرداخت با visa card یا master card پرداخت کنی

اگر میخوای همین نسخه ای که الان دست همه است رو اورجینال بخری روی لینک بالا به جای uk بزار de و میتونی نسخه حال حاضرش رو بخری و dl کنی ولی برای انگلیسی میگه تا 13 اکتبر صبر کن . الان هم اینا که میگن انگلیسی داریم و این حرفا همش الکیه

پولش مشکلی نیست ولی چه جوری میشه پول توی ملیکارت:27: رو به یکی از حسابای visa card یا master card تبدیل کرد؟سایتی چیزی نیست واسه تبدیل یا خرید ویزا یا مستر؟:20:

malkemid
10-10-2011, 00:38
مستر لیگ بازی می کنم با رئال...کریس رونالدو گیر داده که شماره 10 مال بازیکن شاخص تیمه من باید 10 بپوشم!! عصبانی شاکی!! :))

ashil_mf
10-10-2011, 01:18
عزیزم شما رو حالت super star بازی کن بعد میفهمی ما چی میگیم

به خدا به جونه جفتمون همش ری سوپر استار بازی میکنم

PES 2012_R
10-10-2011, 01:56
سلام به دوستان خوب pes باز، امیدوارم حالتون خوب باشه.
تو این پست می خوام بعد 50-60 تا بازی PES 2012 که بیشتر از 45 تاش رو حالت سوپر استار بوده(منظورم اینه که ، گیم پلی و داوری و ... رو سخت ترین حالت بازی بهتر می شه به خوب و بدش پی برد) پیشرفتا و پسرفتای بازیو کلا بگم و یه مقایسه ایم
بعضی جاها با FIFA 12 داشته باشمو امیدوارم که بپسندیت. (البته اگه بخونید!)

1. تو این بازیایی که انجام دادم به 1 چیز خیلی مهم پی بردم، اونم اینه که بعد از برخورد بازیکنا با هم کلا PES تعطیله رسمیه و

نهایتا 5 مدل واکنشو برای این موضوع طراحی کرده که از FIFA تو این مورد واقعا عقبه و حرفی نداره واسه گفتن.(FIFA برای
این موضوع 2سال وقت صرف کرده تا موتور ساخت این واکنشارو Ok کنه!)

2. یکی از بهترین و امیدوار کننده ترین قسمتهای PES شبیه ساز اناتومی و حرکات بدن بازیکناست که البته محدودم هست،برای

مثال امسال لیو مسی به معنای واقعی ترکونده! چه تو پاس،چه شوت و کلا از همه لحاظ کپی برابر اصله و همچنین کریس رونالدو و چند بازیکن دیگه که من راسیتش بازی نکردم ببینم بقیرو!(مثلا وین رونی)
و تو این مساله PES از FIFA کاملا جلوتر هست.

3.یکی دیگه از بهترین موارد PES 12 طراحی چهره ی بازیکناست که واقعا از FIFA جلوتره، به خصوص حالا که عرق صورت و

رگ گردن!! بازیکنام در بعضی موارد پیداست. عصبانیت واقعی تر ، افسوس ها واقعی تر و... . از لحاظ اسکنو شبیه سازیم

که دیگه هممون می دونیم که یکی از بهترین قسمتهای سری PES هست که تو این قسمت FIFA باید به بوق زدن بپردازد!!!

4. در 10-15 بازی اخری که انجام دادم صدای گزارشگرو کامل حذف کردم و با هدفون بازی می کردم و صداام تا اخر زیاد! یه چیزی

خیلی توجهمو جلب کرد ،اونم واکنش تماشاچیا رو زد حملات، خطا نگرفتنای داور، دست زدنای متفاوت بعد از بیرون زدن توپ(که تو

PES 11 یه جور بیشتر نبود) و از این قبیل واکنشا که باید خودتون گوش کنید تا بفهمید قضیرو.( البته سر این توجه یه بازی 6-0 از
مادرید افتادم عقب که تا 2 روز افسرده بودم!)
در کل صداگذاریا خوبن ، برای مثال صدای برخورد توپ با تور یا تبلیغات کنار زمین امصال اضافه شده که شنیدنشون خیلی
لذت بخشه!!

5.تو این بازیایی که انجام دادم این چیزی که می خوام بگم 2 بار بیشتر رخ نداد که حس ریٌالیسم بازیرو واقعا منتقل می کنه، اونم

اینه که وقتی توپ اوت شد،بدون هیچ معطلی بازیکن توپو برداشتو پرتاب کرد ، مثل مواقعی که خطایی رخ میده و بدون قطعی

تصویر بازی ادامه پیدا می کنه! و 1 چیز دیگه ام اینکه موقع افزایش افراد در دیوار دفاعی دیگه یه دفعه بازیکن از عالم غیب! ظاهر

نمیشه کنار دیوار دفاعی بلکه خیلی عادی بازیکن هر جا که باشه خودشو میرسونه به دیوار که این حرکتم خیلی قابل توجهه.

6.و اما داوری که هر چی خواستم ازش نگم اخر نشد! داوری بازی سنگ تمومه تو این سری. کمک داور که از کریس رونالدو

سرعتش بیشتره در بعضی موارد!! داور اصلیم که همیشه از حریف رشورو گرفته! (همین مونده پاس حریفم که قطع می کنی

خطا اعلام کنه). من کلا بازیارو 15 دقیقه می زارم، تو یه بازی تعداد اوانتاژای داورو شمردم که امارش از دسنم در رفت ، ولی 30
تا 40 تایی شد ، دم این داوری گرم!!!

7. افراد کنار زمین (مربی، فیلمبردارا(بخصوص وقتی موقعه خوشحالی نزدیک صحنه میان)،عکاسها،برادران امنیتی!،توپ جمع

کنا و ...) خوب طراحی شدن، ولی یه مقدار بیش از حد یه نواختن که البته زیاد مهم نیست، همینکه یه حرکتی اون کنار انجام

میدن خودش کلی پیشرفت محسوب میشه. نیمکت ذخیرهاام که از حالت مجسمه بودن در اومده و خیلی خوب شده.

فقط 1 سؤال: اون اقای کت شلواری که همش در حال دویدن کنار زمینه چکارست؟!

8.رنگ پردازی کلی استادیوم اعم از (چمن ، تماشاگرو ...) از نظر من حرکت رو به جلویی که نداشته هیچ، رو به عقبم بوده

چون امروز یه سری PES 2011 بازی کردم دیدم واقعا رنگا به خصوص چمن بازی خیلی بهترو چشم نوازتر از این سرین که
البته از نظر منه فقط.

9. یه چیز دیگه ام که واقعا نمی شه راحت از کنارش رد شد توپ بازیه که خیلی بیش از حد کوچک طراحی شده، تا جاییکه

در مواقعی که پاسکاریا زیاد می شه و توپ خیلی تو حرکته چشمو اذیت می کنه( البته رو حالت Wide ) ، نظر شماام این نیست؟!
(اگرم شک دارید می تونید با 11 مقایسه کنید)

10.و گزینه ی اخری که می خوام راجب بهش صحبت کنم و مهم ترین مسأله نیز هست ، گیم پلی بازیه که حرف و حدیث

پیرامونش زیاد هست. پاسکاری تو بازی حرف نداره و خیلی خیلی به واقعیتم نزدیک شده و خیلی کاربر(گیمر)پسند!

شوت زنی واقعا لذت بخشه، به خصوص وقتی توپ کرنرو برمی گردونن و توپ جلوی پای ژاوی یا اینیستا قرار می گیره!!

دریبل زدن که دیکه بمبیه تو بازی و از FIFA 99 (ساخت کونامی) پیشی گرفته!!

درباره ی دفاع و توپگیریم ، هنوز از نظرم بر نگشتم و هنوزم می گم افتضاحه! کل راه حل های دوستانم تست کردیم نشد و

دوره های تمرینی بازیم گذروندیم ولی همچنان بر نرو ، پتک می کوبد!!(دوستانیم که میگن اماتورا میگن توپگیری سخته، والا

ما اماتور نیستیم و نقطه قوت بازیمونم همین توپگیریه که زبانزده:31:)

.... و در اخر نوبت نتیجه گیری: از نظر من PES 2012 از 10 نمره 5 / 8 و می گیره و البته در رقابت با FIFA برنده اعلام می شود!

دوستانیم که این مطلبو خوندید، ممنونم. امیدوارم که مطلب خوبی بوده باشه.(اگه غلط املاییم بود ببخشید دوستان)

ازتون می خوام شماام یه نمره به PES 2012 بدید که ببینیم اوضاع چطوره؟!

یا علی

golmohammadi
10-10-2011, 09:24
.رنگ پردازی کلی استادیوم اعم از (چمن ، تماشاگرو ...) از نظر من حرکت رو به جلویی که نداشته هیچ، رو به عقبم بوده

چون امروز یه سری PES 2011 بازی کردم دیدم واقعا رنگا به خصوص چمن بازی خیلی بهترو چشم نوازتر از این سرین که
البته از نظر منه فقط.طبق گفته دوستان و سایت pesbaz.com با جایگزینی یک فایل کیفیت تصویر بهتر میشه
من هنوز تست نکردم
ولی لینک دانلودش اینه :
دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed30
10-10-2011, 12:03
واسه تیم ملی ایران چیزی ساخته نشده هنوز ؟ لباسی ،چهره ای...

PES 2012_R
10-10-2011, 12:18
طبق گفته دوستان و سایت pesbaz.com با جایگزینی یک فایل کیفیت تصویر بهتر میشه
من هنوز تست نکردم
ولی لینک دانلودش اینه :
دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ALI20%2FPES%25202012%2520Patchs%2FPES%25202012%252 0No%2520Blur%2520by%2520Nisoley-%2528[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز من رنگبندیرو گفتم، کاری به تار بودنش ندارم.
من خودم قضیه تاریو با همین روش شما حل کردم، ولی منظورم چیز دیگه ای بود تو اون مطلب.

Mehran14233
10-10-2011, 12:22
واسه تیم ملی ایران چیزی ساخته نشده هنوز ؟ لباسی ،چهره ای...

نه هنوز . فروم های خارجی که برای ایران رو نمی سازن :31: فروم های وطنی باید اقدام کنند که اون هم هنوز خبری نیست :31:

mnkamran
10-10-2011, 12:28
با سلام
1- آیا تو مسترلیگ امسال، مثل سالهای قبل فقط میتونیم یه تیم انتخاب کنیم و تا جایی که حالشو داریم پیش بریم؟ آیا امکانش هست که بعد از چند فصل تیممون و لیگمون رو عوض کنیم؟
2- وقتی میخواهیم مسترلیگ رو شروع کنیم، همون اول توی General Settings، خط ششم نوشته: Club Management که پیش فرض Off هستش. اگه On بشه چی میشه؟
ممنون.

mj77
10-10-2011, 13:17
مستر لیگ بازی می کنم با رئال...کریس رونالدو گیر داده که شماره 10 مال بازیکن شاخص تیمه من باید 10 بپوشم!! عصبانی شاکی!! :))
اره واسه منم اینطوره..اگه بخوام 7 بپوشه کیو باید ببینم؟

golmohammadi
10-10-2011, 13:47
من خودم قضیه تاریو با همین روش شما حل کردم، ولی منظورم چیز دیگه ای بود تو اون مطلب.
برای چمن هم یک فایل اومده
کیفیت و رنگ چمنها را خیلی بهتر میکنه
ولی فکر کنم با کیت سرور بشه نصبش کرد
به هر حال کیفیت تصویر 2012 هر چی باشه نباید کمتر از 2011 باشه
فکر کنم همه اینها به نسخه های مشکوک مربوط بشه
احتمالا بعد از مدتی پکهای جدید که بیاد درست باشند
و یا با نصب یک فایل درست بشند

..Parsa..
10-10-2011, 14:15
با سلام
1- آیا تو مسترلیگ امسال، مثل سالهای قبل فقط میتونیم یه تیم انتخاب کنیم و تا جایی که حالشو داریم پیش بریم؟ آیا امکانش هست که بعد از چند فصل تیممون و لیگمون رو عوض کنیم؟
2- وقتی میخواهیم مسترلیگ رو شروع کنیم، همون اول توی General Settings، خط ششم نوشته: Club Management که پیش فرض Off هستش. اگه On بشه چی میشه؟
ممنون.

فکر نمیکنم بشه لیگ یا تیم رو عوض کرد من توی مستر 3فصل رو گذروندم چنین چیزی ندیدم

Club Management اگه فعل باشه شما میتونید مدیریت باشگه هم به دست بگیرید ، مثلا به لیست اسپانسر ها دسترسی دارید ، میتونید بودجه Fan Club و Youth team رو تعیین کنید ، دستیار ، تمرین دهنده ، پزشک تیم و . . . رو آپگرید کنید و کارایی از این قبیل کلا اگه Off باشه یا On اتفاق خاصی نمیوفته ، اگه On باشه مثل متر سال های قبل همه چیز دست شماست و اگه نباشه شما فقط کارای تیم رو انجام میدید به اضافه خرید بازیکن

اره واسه منم اینطوره..اگه بخوام 7 بپوشه کیو باید ببینم؟

وقتی که بازیکن میخواد باهاتون صحبت کنه گزینه دوم رو انتخاب کنید بعد از یکی دو بار دیگه خودش بیخیال میشه چون با این گزینه میگید که بازیکنای دیگه ای هستن که لیاقت این پیراهن رو دارن :10:

..Parsa..
10-10-2011, 14:20

برای چمن هم یک فایل اومده
کیفیت و رنگ چمنها را خیلی بهتر میکنه
ولی فکر کنم با کیت سرور بشه نصبش کرد
به هر حال کیفیت تصویر 2012 هر چی باشه نباید کمتر از 2011 باشه
فکر کنم همه اینها به نسخه های مشکوک مربوط بشه
احتمالا بعد از مدتی پکهای جدید که بیاد درست باشند
و یا با نصب یک فایل درست بشند

دقیقا به خاطر همینه
اجازه بدید پکهای جدید بازی یا حداقل اولین DLC رسمی کونامی بیاد بعد در مورد این مسایل انتقاد کنید
اتفاقا به نظر من کیفیت تصویر ، چمن ، رنگها و حتی دوربین خیلی خیلی بهتر از قبل شده و صد البته این موضوع به نوع سیستم شما و روزولیشنی که بازی میکنید هم ربط داره

Alireza.M67
10-10-2011, 14:36
چرا وقتی داری به یه بازیکن با سرعت میدویی یهو خودش میزنه روی ترمز ؟

golmohammadi
10-10-2011, 14:49
دقیقا به خاطر همینه
اجازه بدید پکهای جدید بازی یا حداقل اولین DLC رسمی کونامی بیاد بعد در مورد این مسایل انتقاد کنید
اتفاقا به نظر من کیفیت تصویر ، چمن ، رنگها و حتی دوربین خیلی خیلی بهتر از قبل شده و صد البته این موضوع به نوع سیستم شما و روزولیشنی که بازی میکنید هم ربط داره
نه ربط نداره
چون سیستم من خوب هست
و همه تنظیمات اخرشه + مانیتور هم ال ای دی هست
فعلا ایراد از خودشه

چرا وقتی داری به یه بازیکن با سرعت میدویی یهو خودش میزنه روی ترمز ؟
مگه میشه ؟
شما با دسته بازی میکنید یا کیبورد ؟

..Parsa..
10-10-2011, 15:02
نه ربط نداره
چون سیستم من خوب هست
و همه تنظیمات اخرشه + مانیتور هم ال ای دی هست
فعلا ایراد از خودشه

آخه من خودم بعد از اون پچی که مات بودن تصویر رو حل میکرد توی تصویر و کیفیت اون مشکلی ندیدم دیگه
اما خب به هر حال هرچی که هست قطعا تا کمتر از یک هفته دیگه تموم این مشکلا برطرف میشه :8:البته امیدوارم :46:

9126672935
10-10-2011, 15:04
با سلام به دوستان pes باز
یه سوال داشتم : بعد از آزاد کردن تیمهای کلاسیک مثلا کلاسیک آرژانتین ( با باتیستوتای افسانه ای که به خاطرش این بازی رو خریدم ) آیا می شه با این تیمها کاپ بین المللی بازی کرد یا نه؟ یا اینکه آیا می شه باتیستوتا رو از تیم آرژانتین کلاسیک آورد تو تیم آرزانتین جدید یا تیمهای باشگاهی؟
راستی کسی می دونه منتخب جهان و منتخپ اروپا تو این pes 2012 هست یا نه؟

Alireza.M67
10-10-2011, 15:05
مگه میشه ؟
شما با دسته بازی میکنید یا کیبورد ؟

من با دسته و روی کنسول XBOX 360 بازی میکنم .
وقتی که بایه بازیکن (مخصوصا اگه مدافع یا هافبک باشه) RB رو میگیرم و با سرعت میرم خوش یهو وسطش ترمز میکنه و مسیر عوض میکنه .
برای اینکه ترمز نگیره باید RB + RT رو با هم بگیرم .
نمیدونم این دیگه چه مسخره بازیه که در اوردن ؟

hoomi_gta
10-10-2011, 15:13
رفقا راهی وجود نداره که بشه این 100 xp و همین اول گرفت و مستر لیگ و با ترکیب اصلی تیما بازی کرد؟

..Parsa..
10-10-2011, 15:20
رفقا راهی وجود نداره که بشه این 100 xp و همین اول گرفت و مستر لیگ و با ترکیب اصلی تیما بازی کرد؟

با این فایل تموم گزینه موجود در Extra Content باز میشن

hoomi_gta
10-10-2011, 15:30
با این فایل تموم گزینه موجود در Extra Content باز میشن

این و کجا بریزم؟ محل save بازی؟

golmohammadi
10-10-2011, 15:31
وقتی که بایه بازیکن (مخصوصا اگه مدافع یا هافبک باشه) RB رو میگیرم و با سرعت میرم خوش یهو وسطش ترمز میکنه و مسیر عوض میکنه .
خیلی عجیبه
فکر کنم دسته شما ایرادی چیزی داره
چون چنینی چیزی دیده نشده
دسته 2 را با 1 عوض کن موقتا
بعد ممکنه آنالگ درست تعریف نشه
و یا خلاصه دستت به دکمه ای برخورد کنه که باعث ترمز بشه
راستی روغن ترمز نریزی هم درست میشه :31:

hessam333
10-10-2011, 15:46
سلام من لپ تاپ dell xps L502 دارم که رم 8 و گرافیک 2 گیگ داره corei7
وقتی pes2012 رو اجرا میکنم بهم ارور میده که حداقل سیستم رو ندارم حتی run with high graphic nvidia میکتم بازم همونو میگه
مجبورم ignore رو بزنم و با کمترین گرافیک بازی کنم از تو تنظیمات هم نمیتونم گرافیک رو رو high بزارم

نمیدونم واسه چیه ولی من وقتی لپ تاپمو با HDMI وصل میکنم به LCDtv هیچ اروری نمیده و میتونم از تنظیمات بازی گرافیک بازی رو high کنم و با آخرین کیفیت بازی کنم!!

خواهشا کمکم کنید.

hamed30
10-10-2011, 16:24
تو become a legend چیکار کنم بازیکنم سر خود نره دنبال توپ هر دکمه ای رو میزنم بازفایده نداره یه توپ سرگردون تو فاصله بیست سی متری من میوفته بازیکنم میره دنبالش آخه بگو به تو چه ربطی داره تو وایسا سر جات !

..Parsa..
10-10-2011, 16:24
این و کجا بریزم؟ محل save بازی؟

بله این جایگزین option فایل خودت کن اگه دوست داشتی میتونی یه کپی هم از مال خودت بگیری و نگه داری واسه روز مبادا :46:
آخه توی این فایل به کم تنظیمات بازی تغییر کرده که شما میتونی دوباره تنظیمات رو به دلخوه خودتون انجام بدید

Spaniuly
10-10-2011, 16:28
تنها نسخه ای که که واسه ایکس باکس الان موجود هست همون نسخه BOOBSMAN هست که آلمانی-فرانسوی هست... مال تو هم همینه؟

hessam333
10-10-2011, 17:23
سلام من لپ تاپ dell xps L502 دارم که رم 8 و گرافیک 2 گیگ داره corei7
وقتی pes2012 رو اجرا میکنم بهم ارور میده که حداقل سیستم رو ندارم حتی run with high graphic nvidia میکتم بازم همونو میگه
مجبورم ignore رو بزنم و با کمترین گرافیک بازی کنم از تو تنظیمات هم نمیتونم گرافیک رو رو high بزارم

نمیدونم واسه چیه ولی من وقتی لپ تاپمو با HDMI وصل میکنم به LCDtv هیچ اروری نمیده و میتونم از تنظیمات بازی گرافیک بازی رو high کنم و با آخرین کیفیت بازی کنم!!

خواهشا کمکم کنید.

Alireza.M67
10-10-2011, 17:26
تنها نسخه ای که که واسه ایکس باکس الان موجود هست همون نسخه BOOBSMAN هست که آلمانی-فرانسوی هست... مال تو هم همینه؟

نه واسه من 7 -8 تا زبون داره از جمله انگلیسی (هم نوشته ها و هم گزارشگر) .
نسخه پال هم هست .
لینکشم چند صفحه پیش گذاشتم .

sir payman
10-10-2011, 17:47
دوستان خواهشا کمک کنید
چرا تو 2012 نمیشه تیمی رو که توی مستر لیگ ساختیو توی exhibition استفاده کرد؟ وقتی میزنم که سیوم رو لود کنه میگه هیچ dataیی وجود نداره.

payam_2002us
10-10-2011, 18:05
دوستان آیا لینکی هستش که آموزش چیدن تاکتیک رو داده باشه کلا آموزش قسمت fomation رو میخوام

Spaniuly
10-10-2011, 19:19
نه واسه من 7 -8 تا زبون داره از جمله انگلیسی (هم نوشته ها و هم گزارشگر) .
نسخه پال هم هست .
لینکشم چند صفحه پیش گذاشتم .
احتمالا محصول داخلی هست که برادرای مهندس یه جوری انگولک شده دادن چون نه توی BT Arena و نه Piratebay هیچ نسخه ای جز نسخه BOOBSMAN موجود نیست درواقع نسخه درست حسابی نه واسه PC و نه XBOX360 منتشر نشده که و هرچی هست تغییر یافته های همون نسخه های موجود هستند که بهشون فایل و اینا اضافه شده زبان گزارشت چیه؟ انگلیسی؟ مشکلی نداره؟

meysad
10-10-2011, 20:39
سلام .
دوستان یه سوال تو مستر لیگ چجوری تیمی که انتخاب میکنم با همون بازیکنای خودش باشه ؟ هر تیمی انتخاب میکنم بازیکناش عجیب غریبن .

ممنون

..Parsa..
10-10-2011, 20:49
سلام .
دوستان یه سوال تو مستر لیگ چجوری تیمی که انتخاب میکنم با همون بازیکنای خودش باشه ؟ هر تیمی انتخاب میکنم بازیکناش عجیب غریبن .

ممنون

به صورت طبیعی شما فقط با یه سری بازیکن خاص میتونی مستر لیگ رو شروع کنی اما اگه میخوای بازی رو با بازیکنای اصلی تیم ها شروع کنید باید از قسمت Extra Content و با 100gp بازیکنای اصلی رو باز کنید
با انجام هر بازی ، بازی به شما -10gp - Game Point میده که بعد از 10 بازی میتونید این گزینه رو باز کنید
یا اگه دوست دارید با اضافه کردن این option file میتونید کل گزینه های Extra Content رو باز کنید

Alireza.M67
10-10-2011, 20:57
احتمالا محصول داخلی هست که برادرای مهندس یه جوری انگولک شده دادن چون نه توی BT Arena و نه Piratebay هیچ نسخه ای جز نسخه BOOBSMAN موجود نیست درواقع نسخه درست حسابی نه واسه PC و نه XBOX360 منتشر نشده که و هرچی هست تغییر یافته های همون نسخه های موجود هستند که بهشون فایل و اینا اضافه شده زبان گزارشت چیه؟ انگلیسی؟ مشکلی نداره؟

والا هم توی ایکس باکس 360 ایزو لینکاش هست هم توی ABGX که توی دومی با نام WE هست .
نسخه ی کامل بازی هم هست و هیچ نقصی نداره ، هم گزارشگر و هم منو ها انگلیسین و صحیح و سالم .

masoudtr
10-10-2011, 22:02
فایل های گزارش انگلیسی را که 400 مگه گرفتم چجوری جایگزین کنم؟

M A X I M U M
10-10-2011, 22:19
بریز داخل پوشه img

3Dmajid
10-10-2011, 22:21
مگه نگفتین این نسخه قلابیه ؟
پس چرا کونامی براش پچ داده ؟ :|

urumchi
10-10-2011, 22:23
مگه نگفتین این نسخه قلابیه ؟
پس چرا کونامی براش پچ داده ؟ :|

قلابي يعني چي! همين كه همه بازي ميكنن ورژن نهايي بازيه البته قرار براش DLC بياد، تا بخواد بازي سر و شكل كامل پيدا كنه و لباس تيمها و ترانسفرها و چند تا چيز ديگه درست بشه كمي طول ميكشه و گرنه گيم پلي و مدهاي بازي همينا هستن

mj77
10-10-2011, 22:54
خبری از DLC نشد؟

Mehran14233
10-10-2011, 23:11
خبری از DLC نشد؟
11 اکتبر میاد . فردا .

golmohammadi
10-10-2011, 23:40
فایل های گزارش انگلیسی را که 400 مگه گرفتم چجوری جایگزین کنم؟
وقتی در پوشهimg بازی ریختی باید بعدش بازیو باز کنی
در منوی اصلی میری تنظیمات
و از قسمت صداها گزارش انگلیسی را فعال میکنی

راستی من فایل مربوط به مات بودن تصویر را جایگزین کردم
و کیفیت تصویر کاملا درست شد
الان تنها مشکل من ضعیف بودن صداش هست
که اینم به احتمال قوی یه جور ناسازگاری با سون باشه
کسانی که این مشکلو حل کرده اند به ماهم بگند ممنون میشیم

M A X I M U M
11-10-2011, 00:06
خب بازی رو پاک کردم
برای اول بار در عمرم PES رو بعد چند مدت بازی کردن پاک می کنم
بدون شک این بدترین PES تاریخ البته به اقتضای زمان عرضه محسوب میشه

همینجا هم اعلام می کنم هیچ وقت PES بازی نخواهم کرد - مهرداد 11 اکتبر 2011

موفق باشید

PES 2012_R
11-10-2011, 00:24
خب بازی رو پاک کردم

موفق باشید

دوست عزیز، معلومه که رو حالت سوپر استار بدجور باختیا، که تا این حد زده شدی:31:
همه ی دوستان این اتفاق براشون افتاده، اگرچه رو نمی کنن!! اولین کسی که می خواد اعتراف کنه
خودمم.
راسیتش 1 بار(فکر کنم اولین باریم بود که با این رقم نجومی می باختم!) به رئال مادرید، دشمن چندین سالم باختم که البته تو 1 بازی از خجالتش در اومدم.
شما ام زیاد ناراحت نباش.:27:

PES 2012_R
11-10-2011, 00:27
وقتی در پوشهimg بازی ریختی باید بعدش بازیو باز کنی
در منوی اصلی میری تنظیمات
و از قسمت صداها گزارش انگلیسی را فعال میکنی

راستی من فایل مربوط به مات بودن تصویر را جایگزین کردم
و کیفیت تصویر کاملا درست شد
الان تنها مشکل من ضعیف بودن صداش هست
که اینم به احتمال قوی یه جور ناسازگاری با سون باشه
کسانی که این مشکلو حل کرده اند به ماهم بگند ممنون میشیم

اقا منم ویندوزم 7 ، ولی مشکلی پیش نیومده واسم.

ashil_mf
11-10-2011, 02:08
دوستان خواهشا کمک کنید
چرا تو 2012 نمیشه تیمی رو که توی مستر لیگ ساختیو توی exhibition استفاده کرد؟ وقتی میزنم که سیوم رو لود کنه میگه هیچ dataیی وجود نداره.

توی قسمتی که بازی رو سیو میکنی و یا AUTO SAVE رو فعال میکنید یه پزینه پایینترش هست دقیقا یادم نیست چیه....فک کنم سیو تیم یا یه همچین چیزی باشه...اونجا که تیمتو سیو کنی دیگه توی قسمت exhibition میاد جزئ آخرین سری تیم ها بعد از تیم های ملی میاد

---------- Post added at 04:08 AM ---------- Previous post was at 04:06 AM ----------

خب بازی رو پاک کردم

موفق باشید

خیلی دوست دارم دلایلتونو بدونم دوست من ..... دو حالت داره..یا کلا نمیخواید دیگه بازی فوتبال انجام بدید....یا میرید سراغ فیفا...حالا دلایلتونم به ما بگید

urumchi
11-10-2011, 03:00
خب بازی رو پاک کردم

موفق باشید

فكر منم تقريبا شبيه شماست البته من بين دوراهي موندم، از نظر من بازي يه جاهايي اساسي تقويت شده مثل سانتر از جناحين يا جايگيري مدافعين كه مثل 2011 وسط رو باز نميذارن بشه اتوبان! ولي كلا بازي يه جوريه كه وقتي با 2011 مقايسه ش ميكنم 2011 بيشتر به دلم ميشينه، دقيقا نميدونم چرا، شايد بيشتر بخاطر گرافيكش باشه يا اينكه دستم بهش عادت كرده و بقول معروف ترك عادت موجب مرض است!!!

بايد منصفانه به قضيه نگاه كرد مثلا در مورد توپگيري خيلي اينجا بحث شده و بعضي از دوستان معترض بودن كه روش توپگيري اشكال داره و نميشه توپ رو گرفت، بنظر من كونامي اومده بطور كلي سعي كرده بازي رو هر طور كه شده سختش كنه. خيلي از ماها نهايت 2 ماه بعد از اينكه 2010 يا 2011 رو بازي كرديم شديم استاد PES ولي در 2012 بنظر ميرسه واسه ي همه فن حريف شدن كار يه مقدار مشكلتره و بايد سعي كرد تا قلقش رو بدست آورد، البته بنظر ميرسه كونامي از يه سري راههاي غير منطقي اومده بازي رو مشكل و پيچيده كرده مثلا اين امكان وجود داره كه در يك بازي 5 بار توپ رو به تير دروازه زد يا هر چقدر تكل از پشت كه ميكنم به پاي بازيكن نميگيره و بازيكن فرار ميكنه و ميره به تيم من گل ميزنه!!!
يا همين درجه سوپر استار كه اضافه شده نشان از اين داره كه كونامي تمام سعي و تلاشش رو كرده تا به هر قيمتي كه شده بازي رو سخت كنه

الان بازي خيلي كمبودها داره مثل درست نبودن لباس تيمها، اسامي تيمها، ترانسفرها و چند مورد ديگه من صبر كردم هر چي پچ و DLC كه قراره از طرف كونامي منتشر بشه رو دانلود كنم و بازي يه سر و شكل كامل و مناسب بگيره بعد تصميم بگيرم كه آيا 2012 ارزش بازي كردن داره يا نه، بنظر من فعلا زوده كه تصميم بگيرم قيد 2012 رو بزنم يا نه

من خيلي از تحليلها رو خوندم و بهش توجه كردم، تصميم دارم تا بعد از رفع كمبودها و كاستي هاي فعلي بازي يه تحليل درست و حسابي با كمك 3-2 نفر ديگه از دوستان اينجا بنويسم

9126672935
11-10-2011, 10:53
با سلام به دوستان pes باز
یه سوال داشتم : بعد از آزاد کردن تیمهای کلاسیک مثلا کلاسیک آرژانتین ( با باتیستوتای افسانه ای که به خاطرش این بازی رو خریدم ) آیا می شه با این تیمها کاپ بین المللی بازی کرد یا نه؟ یا اینکه آیا می شه باتیستوتا رو از تیم آرژانتین کلاسیک آورد تو تیم آرزانتین جدید یا تیمهای باشگاهی؟
راستی کسی می دونه منتخب جهان و منتخپ اروپا تو این pes 2012 هست یا نه؟

please HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

troy200489
11-10-2011, 11:11
بچه ها dlc پس چی شد؟؟؟؟کی میاد قرار بود امروز بیا اخه؟؟؟؟؟؟

MH7313
11-10-2011, 11:52
سلام دوستان 3تا سوال داشتم لطف کنید جواب بدید
1.تو قسمت مسترلیگ که منیجر میشی سرمربی تیمه های ملی هم میشه؟
2.تو قسمت فوتبال لایف که بازیکن میشی هنوز به تیم ملی دعوت میشی؟
3.کلا محتوای مسترلیگ و فوتبال لایف نسبت به نسخه قبل چقدر تغییر کرده؟

PES 2012_R
11-10-2011, 12:09
دوست عزیز، معلومه که رو حالت سوپر استار بدجور باختیا، که تا این حد زده شدی:31:
همه ی دوستان این اتفاق براشون افتاده، اگرچه رو نمی کنن!! اولین کسی که می خواد اعتراف کنه
خودمم.
راسیتش 1 بار(فکر کنم اولین باریم بود که با این رقم نجومی می باختم!) به رئال مادرید، دشمن چندین سالم باختم که البته تو 1 بازی از خجالتش در اومدم.
شما ام زیاد ناراحت نباش.:27:

اصل مطلبو یادم رفت بگم، نتیجه ای که باختم 8-3 بود.
دوستان، خجالت نکشید هر رقمی که باختیت و سابقه نداشترو بنویسید.

mj77
11-10-2011, 12:16
بچه ها dlc پس چی شد؟؟؟؟کی میاد قرار بود امروز بیا اخه؟؟؟؟؟؟
فعلا خبری نشده..:5:

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

dlc اومده.....
من الان اتفاقی رفتم تو بازی پیغام داده ابدیت اومده.. دارم ابدیت میکنم

mj77
11-10-2011, 12:29
به این میگن بازی واقعی..همه نقل و انتقالات درست شده..
تازه شماره لباس رئال هم ابدیت شده...:31:

n W o
11-10-2011, 12:39
please HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بله دوسته عزیز تو قسمته ادیت تو قسمته ترانسفر میتونی این کارو انجام بدی

mahyar21
11-10-2011, 12:44
سلام دوستان.
اگه میشه منو راهنمایی کنین که تو قسمت become a legend چجوری از هم تیمیام درخواست توپ کنم؟
ممنون

Mehran14233
11-10-2011, 13:09
به این میگن بازی واقعی..همه نقل و انتقالات درست شده..
تازه شماره لباس رئال هم ابدیت شده...:31:
با بازی آپدیت کردی راحت انجام شد ؟ چند مگ بود ؟ لباسا رو هم درست کرده ؟ :31: بزاریم پچ pesedit بیاد یا همینو آپدیت کنیم ؟ :31:

messi3
11-10-2011, 13:10
نسخه ی نهاییش کی میاد ؟

troy200489
11-10-2011, 13:17
منم الان dlc رو از خود بازی دانلود میکنم الان 70 درصد هس حجم شو ننوشته فک کنم 30 مگ اینا باشه
راستی چه تغییراتی صورت گرته تو بازی؟؟؟بعد از نصب dlc?

omidsarab
11-10-2011, 13:26
سلام
یه سوال امسال گزارشکر پی اس کلا اینقده آروم شده یا اشکال از بازی منه؟
وقتی نصب میکنم گزارشگر فرانسوی اول میاد یه چیزی میگه و بعده گل زدن میاد یه چیزه میگه و میره
ولی وقتی پچ انگلیسی رو نصب میکنم یه چیزی اول میگه و میره و دیگه برنمیگرده

hamed30
11-10-2011, 13:29
بعد آپدیت کرک جدید نمی خواد که ؟ یا اون پچ هایی که نصب کردم بهم نمیریزه ؟

troy200489
11-10-2011, 13:43
حدود 10 دقیقه پیش اپدیت جدید بازی من تموم شد
اول از همه بگم که تمامی ترانسفر ها انجام شده و بعضی از بازیکن های که اصلان وجود نداشتن هم اومدن به بازی از جمله دیگو برزیلی اتلتیکو و تونچای شانلی هم اومده و statبعضی بازیکن ها اپدیت شده
درضمن من قبل پچ که لیگ انگلیس رو درست میکرد نصب کرده بود با این اپدیت کلان اون پچ از بین رفت پیراهن و لوگو تیم ها به حالت پیش فرض برگشتن
بعد از اپدیتم هیچ مشکلی به وجود نمی یاد

arash-king
11-10-2011, 14:00
حدود 10 دقیقه پیش اپدیت جدید بازی من تموم شد
اول از همه بگم که تمامی ترانسفر ها انجام شده و بعضی از بازیکن های که اصلان وجود نداشتن هم اومدن به بازی از جمله دیگو برزیلی اتلتیکو و تونچای شانلی هم اومده و statبعضی بازیکن ها اپدیت شده
درضمن من قبل پچ که لیگ انگلیس رو درست میکرد نصب کرده بود با این اپدیت کلان اون پچ از بین رفت پیراهن و لوگو تیم ها به حالت پیش فرض برگشتن
بعد از اپدیتم هیچ مشکلی به وجود نمی یاد
دوست عزیز یه سوال....من تو PES 11 اینو تا 99% دانلود کردم ولی آخرش وقتی میخواست تموم بشه یه اخطار میداد میگفت شما باید یه چیزهایی رو پاک کنید که دقیق یادم نیس چی رو میگفت ....
حالا اینو شما دانلود کردی هیچ مشکلی پیش نیومد ؟؟
یه خواهش دیگه ازت دارم برو ببین علاوه بر دیگو برزیلی رونالدینیو هم آزاد شده ؟؟ من خیلی دنبالش گشتم نداشت

ramin_rp
11-10-2011, 14:07
بچه ها درسته که برای نصب dlc باید patch های قبلی پاک کرد؟
بعد نصب dlc دوباره میشه نصب کرد؟
dlc چه تغییراتی انجام میده؟

ashil_mf
11-10-2011, 14:09
آقا منم آپیدیت میکنم...تا 99 میره .... بعد یه چیزه دیگه سریع پر میشه و مینویسه inestalition faild ( خطا در نصب ) چرا اینجوری میشه ؟

troy200489
11-10-2011, 14:11
دوست عزیز یه سوال....من تو PES 11 اینو تا 99% دانلود کردم ولی آخرش وقتی میخواست تموم بشه یه اخطار میداد میگفت شما باید یه چیزهایی رو پاک کنید که دقیق یادم نیس چی رو میگفت ....
حالا اینو شما دانلود کردی هیچ مشکلی پیش نیومد ؟؟
یه خواهش دیگه ازت دارم برو ببین علاوه بر دیگو برزیلی رونالدینیو هم آزاد شده ؟؟ من خیلی دنبالش گشتم نداشت

دوست گرامی تا اونجای که من میدونم این dlc ماله 2012 هس نه 2011 .
تو ماله من 2012 وقتی به 100درصد رسید یه پم داد که نوشته شده بود اگه اینو تایید کنید تغییراتی که تو بازی قبلان دادین به حالت پیش فرض میره و پاک میشه منم برای این این اپدیت نصب بشه اوکی کردم
در مورد رونالدنیو هم بگم که الان در فلامینگو بازی میکنه و این تیم در 2012 نیس اما فک کنم رونالدنیو تو قسمت بازیکن های کلاسیک که با پول میخری باشه چون فیگو وچندتا بازیکن مشهور که که تیما شون الان تو 2012 نیش دیدم فک کنم رونالدنیو هم باشه اما اسمشو درست ننتوشته اگه پیدا کنم واست عکس شو میذارم

mj77
11-10-2011, 14:16
با بازی آپدیت کردی راحت انجام شد ؟ چند مگ بود ؟ لباسا رو هم درست کرده ؟ :31: بزاریم پچ pesedit بیاد یا همینو آپدیت کنیم ؟ :31:
30 مگه..نقل و انتقالات همه درست شده..