PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14

zavf
02-02-2012, 23:38
دوستان این صدای گزارشگر رو چیکارش کنم.

مطلع هستم که باید فایل گزارشگر دانلود کنم اما نمی دونم کدام درست کار میکنه و برای خود PES 2012 هست

SuperSt@r
03-02-2012, 12:02
دوستان این صدای گزارشگر رو چیکارش کنم.

مطلع هستم که باید فایل گزارشگر دانلود کنم اما نمی دونم کدام درست کار میکنه و برای خود PES 2012 هست

خب شما اوني كه تو سايت پس باز هست رو دانلود كن من خودم امتحان كردم سالمه و درست كار ميكنه

mostafabad2007
04-02-2012, 01:21
سلام کسی پچ 2.7 رو نداره

SuperSt@r
04-02-2012, 14:56
سلام کسی پچ 2.7 رو نداره
یه دوستام دان کرده داره اتفاقا بازی هم کردیم با این پچ ولی خودم یادم رفت ازش بگیرم به زودی ازش میگیرم.
حالا چطور مگه؟؟؟

Mehran14233
04-02-2012, 15:02
سلام کسی پچ 2.7 رو نداره

یه دوستام دان کرده داره اتفاقا بازی هم کردیم با این پچ ولی خودم یادم رفت ازش بگیرم به زودی ازش میگیرم.
حالا چطور مگه؟؟؟

وایسید تا چند روز دیگه پچ جدید میدن که نقل و انتقالات هم داره اونو بگیرید .

mostafabad2007
04-02-2012, 15:02
اخه توی pesbaz که گذاشتن مال اپلود بازه که داری میگیری stop میزنی دوباره رسیوم نمیده در صورتی که توی دانلود منجر قسمت رسیوم yes نوشته اگه میتونین برام بزارین

SuperSt@r
04-02-2012, 15:15
اخه توی pesbaz که گذاشتن مال اپلود بازه که داری میگیری stop میزنی دوباره رسیوم نمیده در صورتی که توی دانلود منجر قسمت رسیوم yes نوشته اگه میتونین برام بزارین

از رفیقم میپرسم از کجا دان کرده خبرت میکنم برات لینکش رو میذارم البته اگه اونی که دان کرده قابلیت ادامه داشته باشه!

taghi_ramzi
05-02-2012, 13:47
آقا دریبل تو این بازی چطوریه ؟
نخندیدا ! من نسخه ی پی سی رو تا حالا بازی نکردم
نسخه های 5 تا 2011 پی اس تو رو فقط بازی کردم
حالا تو این اصلاً نمی تونم دریبل کنم ، در حالی که کامپیوتر ، بازیکن من رو وقتی روبرو هستن هم دریبل می کنه

farshad.88
05-02-2012, 13:50
پچ 2.7 ریختم. اما تا میرم قسمت انتخاب تیم. از بازی میاد بیرون و ارور میده. اسم بازیکنا و تیما درست شده اما لباس و لوگوشون درست نشده بود. چند بار اینکارو کردم. اما همین اش و همین کاسه
کسی نیست راهنمایی کنه ؟

moghaddas mfa
05-02-2012, 20:21
دوستان خسته نباشید....
کسی گزارشگر ایتالیایی رو نداره......
البته یکی از دوستانم پلی2 داره نسخه جدید 2012گزارشگرش ایتالیاییه.....
واقعا به بازی جو میده خییییییییلی باحاله...
یه چیزی میگم یه چیزی .............

کسی تا حالا شوت از راه دور زده ارتفاع توپ زیاد باشه گل بشه .....
من که هر کاری میکنم یا خیلی اهسته یا بیرون دروازست......
چه جوری باید شوت زد......

محمد نامدار
05-02-2012, 23:09
دوستان خسته نباشید....

کسی تا حالا شوت از راه دور زده ارتفاع توپ زیاد باشه گل بشه .....
من که هر کاری میکنم یا خیلی اهسته یا بیرون دروازست......
چه جوری باید شوت زد......

آره من تا حالا چند تازدم / البته باید جاگیریت میزون باشه و همینجوری نزنی
چون مثل همونطوری که میگه میشه و آروم میره تودست دروازه بان
تازه چندتا شوت ملس هم زدم خورده به تیر دروازه

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

دو تا سوال

اول اینکه باید چکار کرد دروازه بان مثل گاو از دروازه بیرون نیاد
آخه همینطور که میدونید موقع حمله تیم مقابل بدون کلیدی بزنی دروازه بان میاد جلو و گل خوردن آسون تر میشه

دوم اینکه راهی هست که ضربات کاشته 100% گل بشه یا نه
من وقتی میزنم بسیار عالی میره طرف دروازه ولی خب معمولا دروازه بان میگیره

nasrGod
06-02-2012, 15:10
سلام دوستان عزيز
كونامي بعد از نقل و انتقالات پچ بيرون ميده ؟

gigi_alex
06-02-2012, 18:38
آره من تا حالا چند تازدم / البته باید جاگیریت میزون باشه و همینجوری نزنی
چون مثل همونطوری که میگه میشه و آروم میره تودست دروازه بان
تازه چندتا شوت ملس هم زدم خورده به تیر دروازه

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

دو تا سوال

اول اینکه باید چکار کرد دروازه بان مثل گاو از دروازه بیرون نیاد
آخه همینطور که میدونید موقع حمله تیم مقابل بدون کلیدی بزنی دروازه بان میاد جلو و گل خوردن آسون تر میشه

دوم اینکه راهی هست که ضربات کاشته 100% گل بشه یا نه
من وقتی میزنم بسیار عالی میره طرف دروازه ولی خب معمولا دروازه بان میگیره

در مورد ضربه کاشته . این یه ضعف بزرگه توی ساکر چه کاشته چه توی جریان بازی . هرچی شوت میکنی دروازبان 10 متر شیرجه میره توپ رو میگیره .
ولی ضربه های تیم حریف حتی 1 کیلومتر در ساعت هم سرعت نداره و لی دروازبان اصلا نمیتونه بگیره م گل میشه .

البته روی پرفشنال و تاپ پلیر اینجوریه .

منم همین مشکلو دارم

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

دوستان خسته نباشید....

من ایتالیایی دانلود کردم. به اسپانیایی نمیرسه .
اسپانیایی خیلی عالی .

اینم لینک دانلود ایتالیایی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali Delkhosh
06-02-2012, 18:56
پچ 2.7 ریختم. اما تا میرم قسمت انتخاب تیم. از بازی میاد بیرون و ارور میده. اسم بازیکنا و تیما درست شده اما لباس و لوگوشون درست نشده بود. چند بار اینکارو کردم. اما همین اش و همین کاسه
کسی نیست راهنمایی کنه ؟
آره منم از همین پچ استفاده کردم . رنگ لباس و آرم تیمهام به هم ریخته ( البته نه همش )
30 تا استوک جدید بهش اضافه شده + سه یا چهارتا توپ جدید + تیم های جدید
اما مشکلم همینه رنگ لباس و آرم تیم هاست که به شکل ضربدر نشون میده

zavf
06-02-2012, 19:58
دیگه حالم از PES 2012 داره به هم میخوره .. آخه هر ترکیبی چندم ، هر کاری کردم باز می بازم.

بحث سر اینه که گل های کامپیوتر هم مشکل داره.
آفساید گیریش که افتضاحه
خطا که دیگه نگم بهتره . بازیکن به بازیکن میرسه آقای داور سوت رو زده.

فقط نمی دونم چه طوری دویدنش مثل نسخه های قبلی تند و تند میشه (در نسخه های قبلی دوبار R1 میزدم)

کامپیوتر رو به سختی شکست میدم اما خیلی هم بهش می بازم.

نمی دونم اما باز PES 2010 از این دو نسخه بعدیش خیلی خیلی بهتره.

gigi_alex
06-02-2012, 20:42
دیگه حالم از PES 2012 داره به هم میخوره .. آخه هر ترکیبی چندم ، هر کاری کردم باز می بازم.

بحث سر اینه که گل های کامپیوتر هم مشکل داره.
آفساید گیریش که افتضاحه
خطا که دیگه نگم بهتره . بازیکن به بازیکن میرسه آقای داور سوت رو زده.

فقط نمی دونم چه طوری دویدنش مثل نسخه های قبلی تند و تند میشه (در نسخه های قبلی دوبار R1 میزدم)

کامپیوتر رو به سختی شکست میدم اما خیلی هم بهش می بازم.

نمی دونم اما باز PES 2010 از این دو نسخه بعدیش خیلی خیلی بهتره.

دقیقا موافقم .

کاملا با هر برخوردی خطا میگیره هر خطا هم 100% کارت داره

شوت ها هم همه یا بیرون میره یا تیرک میخوره .

جالبه :31: برای یه تیمی یه دروازبان گذاشتم قد 160 چیپ میزنم . میپره میگیره :18:

چیپ 3 متریو چجوری میگیره :18:

خیلی زیاد ضعف داره . فقط هم روی پرفشنال و تاپ پلیر این مشکلات هست. وگرنه روی رگولار اصلا این مسخره بازیا نیست .

SuperSt@r
06-02-2012, 20:44
کاملا با هر برخوردی خطا میگیره هر خطا هم 100% کارت داره

با قسمت اول كه هر برخوردي رو خطا ميگيره موافقم ولي با كارتش نه موافق نيستم بيخودي كارت نميده نميدونم شما چه جوريه؟؟!

gigi_alex
06-02-2012, 21:29
با قسمت اول كه هر برخوردي رو خطا ميگيره موافقم ولي با كارتش نه موافق نيستم بيخودي كارت نميده نميدونم شما چه جوريه؟؟!

من شاید توی هر بازی 3 تا اخراجی بدم . در حالی که نصف خطاها اصلا خطا نیست . و اونایی هم که میگیره سریع کارت میده.

رکورد هم دارم. توی 2 دقیقه بازی . 2تا کارت زرد پشت هم داد اخراج کرد :41:

البته بگما فقط به خطاهایی مثل تنه زدن کارت نمیگیرم. ولی کوچکترین تکلی کارت میده.

یادمه قدیما توی فیفا میشد داور رو حاموش کنی :31:

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

البته تیم حریف از پشت تکل میزنه به بازیکنای من هیچ کدیوم خطا نیستن

SuperSt@r
06-02-2012, 21:30
من شاید توی هر بازی 3 تا اخراجی بدم . در حالی که نصف خطاها اصلا خطا نیست . و اونایی هم که میگیره سریع کارت میده.

رکورد هم دارم. توی 2 دقیقه بازی . 2تا کارت زرد پشت هم داد اخراج کرد :41:

یادمه قدیما توی فیفا میشد داور رو حاموش کنی :31:

نميدونم چه جوري بازي ميكني تكل ها رو كارت زرد ميده و بعضي صحنه ها هم مثه موقعيت گل يا بدون توپ رو هم مستقيم اخراج ميكنه
از پج استفاده ميكني يا نه؟

taghi_ramzi
06-02-2012, 21:34
آقا این دریبل رو هم به من توضیح میدین ؟

bad_guy
06-02-2012, 21:43
آقا این دریبل رو هم به من توضیح میدین ؟

دریبل تو پِس اصلا ارزش نداره وقت تلف کنی هست،میخوای حرفه ای دریبل یاد بگیری برو سراغ فیفا.

SuperSt@r
06-02-2012, 22:05
دریبل تو پِس اصلا ارزش نداره وقت تلف کنی هست،میخوای حرفه ای دریبل یاد بگیری برو سراغ فیفا.

نه بابا كي گفته فايده اي نداره بعضي دريبلها واقعا ادم لذت ميبره ازشون ولي به نظر من برا دريبل زدن همون حركت به طور مارپيچ برا گول زدن مدافع حريف خيلي موثره با جهت ها اين دريبل رو ميزنن

gigi_alex
06-02-2012, 22:12
نميدونم چه جوري بازي ميكني تكل ها رو كارت زرد ميده و بعضي صحنه ها هم مثه موقعيت گل يا بدون توپ رو هم مستقيم اخراج ميكنه
از پج استفاده ميكني يا نه؟

نه هیچ پچی استفاده نمیکنم.
اتفاقا میخواستم ببینم اگه با پچ درست میشه این داوری . پچ نصب کنم .
جدا هر بازی 2تا اخراجی ندم اصلا نمیشه. هر تکلی میکنم کارت میده . :41:

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

نه بابا كي گفته فايده اي نداره بعضي دريبلها واقعا ادم لذت ميبره ازشون ولي به نظر من برا دريبل زدن همون حركت به طور مارپيچ برا گول زدن مدافع حريف خيلي موثره با جهت ها اين دريبل رو ميزنن

آره منم از همین استفاده میکنم.

آموزشی از دریبل هاش نیست ؟؟؟

تو فیفا نسخه های قدیمی . بهتر بود با هر کلید یه دریبل میشد بزنی . :31:

SuperSt@r
06-02-2012, 22:16
نه هیچ پچی استفاده نمیکنم.
اتفاقا میخواستم ببینم اگه با پچ درست میشه این داوری . پچ نصب کنم .
جدا هر بازی 2تا اخراجی ندم اصلا نمیشه. هر تکلی میکنم کارت میده . :41:

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

آره منم از همین استفاده میکنم.

آموزشی از دریبل هاش نیست ؟؟؟

تو فیفا نسخه های قدیمی . بهتر بود با هر کلید یه دریبل میشد بزنی . :31:

من از پچ پس اديت استفاده ميكنم ولي داوريش پر از سوته و هر برخوردي رو تقريبا خطا ميگيره اگه تكل خطا هم بزني معمولا كارت زرد رو ميگيري ولي همونطور كه گفتم كمتر مستقيم قرمز ميده

در مورد دريبل هام ميتوني قبل از ورود به بازي و قبل از ورود به انتخاب تيم تو منوي اصلي بازي دريبلا رو تنظيم كني و با استفاده از شوك سمت راست و L1 ازش استفاده كني كه پر از دريبلاي فانتزي و زيباست

gigi_alex
07-02-2012, 00:02
من از پچ پس اديت استفاده ميكنم ولي داوريش پر از سوته و هر برخوردي رو تقريبا خطا ميگيره اگه تكل خطا هم بزني معمولا كارت زرد رو ميگيري ولي همونطور كه گفتم كمتر مستقيم قرمز ميده

در مورد دريبل هام ميتوني قبل از ورود به بازي و قبل از ورود به انتخاب تيم تو منوي اصلي بازي دريبلا رو تنظيم كني و با استفاده از شوك سمت راست و L1 ازش استفاده كني كه پر از دريبلاي فانتزي و زيباست

خوب من که با کیبورد بازی میکنم چی :31: دریبل رو بیخیال شم ؟

چون اصلا با جوی استیک نمیتونم بازی کنم :31:

gigi_alex
07-02-2012, 00:24
کجاش باید تنظیم کنم دریبل هارو ؟؟؟

من تاحالا ندیدم :31:

arash-king
07-02-2012, 13:11
کجاش باید تنظیم کنم دریبل هارو ؟؟؟

من تاحالا ندیدم :31:
سلام....تو منوی اصلی برو قسمت Personal data setting
آواتاری که ساختی رو انتخاب کن بعد برو قسمت Link feints
از اونجا میتونی دریبل هاتو بزاری و وسط بازی L1 رو بگیری و شوک سمت راست رو به 4 جهت بالا پایین چپ راست بزنی تا دریبل هایی که گذاشتی رو عملی کنه
موفق باشی :46:

zavf
07-02-2012, 15:17
در کل باید دید PES 2013 چه حرفی برای گفتن خواهد داشت.

این یکی که آبرو همه رو برد

farshad.88
07-02-2012, 19:10
کسی نیست راهنمایی کنه ؟
فریاد رسی هست ؟

SuperSt@r
07-02-2012, 19:38
فریاد رسی هست ؟

نميدونم!
قبلش از پچي چيزي استفاده ميكردي؟

Heat
07-02-2012, 20:54
دوستان من چه طور میتونم با تیمی که تو مستر لیگ دارم تو exhibition یا حالت معمولی با دوستم بازی کنم
چون موقعی که میخوام تیمم رو load کنم نمیشه و فقط میتونم تیمای خود pes رو بردارم
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

و یک چیز دیگه چه طوری میتونم با تیم اصلی با بازیکنای اصلی خود تیم مستر لیگ رو شروع کنم نه با بازیکنای خود کونامی

و یه پچ خوب که کار کنه برای افزایش پول نو مستر لیگ بهم معرفی کنید

و در نهایت آیا با ریختن پچ های کونامی برای آپدیت نقل و انتقالات و لباس تیما اگر بازیکنا رو قبل ریختن پچ edit کرده باشم بعد از ریختن پچ edit من حددف میشه یا نه؟

ممنون

دوستان جواب منم بدین

SuperSt@r
07-02-2012, 21:02
دوستان جواب منم بدین

سلام
در مورد قسمت اول سوالت كه ميخاي با تيم مستر بازي كني رو نميدونم چون باهاش سر و كار نداشتم تا حالا زياد

براي بازي با تيماي اصلي توي مستر بايد بري تو اكسترا كنتنت و انلاكش كني البته برو اين فايل رو كه خيلي كم حجمه دان كن همه ايتماي اكسترا كنتنت باز ميشه كه داخلش همون افزايش پول مستر هم هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] are--%2F116-software%2F493--extra-content-pes-2012.html)

در مورد سوال اخرت هم نميدونم

راستي اينو بگم بهت كه پچاي كونامي معمولا لباسا رو درست نميكنن بلكه تو گيم پلي و نقل و انتقالات تاثير داره
اگه ميتوني برو پچ پس اديت رو دان كن كامله همه چي رو داره لباس تيم و لوگو و ..... كامله كامل

mj77
07-02-2012, 23:49
دوستان کسی در مورد خرید بازیکن تو مستر ایگ توضیح میده؟ من از لیگ دسته دو انگلیس اومدم لیگ برتر هرچی پیشنهاد میدم رد میشه؟ تازه اون گزینه خرید مستقیم بدون دردسرم on کردم..همونیکه از گالری بازی میخری پول و.. زیاد میکنه؟؟؟؟؟

arash-king
08-02-2012, 10:54
دوستان جواب منم بدین
سلام دوست عزیز
اگه میخوای با تیمی که داری باهاش مسترلیگ میری رو توی حالت exhibition بیاری برو توی مسترلیگت و وقتی میخوای save کنی گزینه save team data رو بزن
فقط یادت باشه هروقت که مسترلیگت رو رفتی جلوتر این گزینه رو بزنی :46:

mj77
08-02-2012, 13:48
دوستان گزینه master negatiator تو مستر لیگ یعنی چی؟ من on کردم ولی هرچی پیشنهاد میدم نمیان؟

MORINIO
08-02-2012, 19:46
یه سوال از دوستان رئال باز (!)

چه سیستم و ترکیبی رو میچینن واسه تیمشون ؟

من خیلی زیاد با رئال بازی کردم ولی هنوز نتونستم یه سیستمی واسه این تیم پیدا کنم که حداکثر کارایی رو داشته باشه ..

SuperSt@r
08-02-2012, 20:00

من خیلی زیاد با رئال بازی کردم ولی هنوز نتونستم یه سیستمی واسه این تیم پیدا کنم که حداکثر کارایی رو داشته باشه ..

سلام شرمنده ولي به نظرم بارسا رو بردار برو حالشو ببر من كه با رفيقام بازي ميكنيم با اينكه شايد طرفدار رئال باشه بازم بارسا رو برميداره و بارسا با بارسا بازي ميكنيم چون بارسا فوق العاده قويه

MORINIO
08-02-2012, 23:16
سلام شرمنده ولي به نظرم بارسا رو بردار برو حالشو ببر من كه با رفيقام بازي ميكنيم با اينكه شايد طرفدار رئال باشه بازم بارسا رو برميداره و بارسا با بارسا بازي ميكنيم چون بارسا فوق العاده قويه

آخه قبلآ با بارسا رفتم همه جامارو هم درو کردم واسه همین این سری با رئال میخوام برم لیگو ولی هنوز ترکیب درست و حسابی ای واسش پیدا نکردم !

محمد نامدار
09-02-2012, 00:46
سلام
آقایون فوتبالیست چکار باید کرد که این دروازه بان موقع حمله تیم مقابل مثل .... بیرون نیاد
در بیشتر مواقع از دروازه میاد بیرون و گل میخورم
کار خاصی میشه انجام داد یا باید گلرو خورد؟؟؟؟؟

farshad.88
09-02-2012, 00:54
نميدونم!
قبلش از پچي چيزي استفاده ميكردي؟
ویندوز عوض کردم. بازی رو دوباره تصب کردم. سپس پچ 2.7 رو نصب کردم. همین
حالا داخل بازی که میرم لوگوی . لباس تیم ها درست نشده. فقط اسم بازیکنان درست شده. بعد تا تیم رو انتخاب میکنم از بازی میاد بیرون و باید dont send رو بزنم. ویندوز XP دارم. هیچ مشکل سخت افزاری هم ندارم. چون قبل از نصب ویندوز به راحتی بازی میکردم
حالا فریاد رسی هست ؟

Ali Delkhosh
09-02-2012, 12:32
دوستان چه جوری میشه محکم شوت زد ؟ هر چی از پشت 18 می شوتم انگار توپ سرب داره سنگین حرکت می کنه ، یا آروم میره یا میره تو باقالیا
2011 اینجوری نبود راحت میشد شوت از راه دور زد

gigi_alex
09-02-2012, 16:02
دوستان چه جوری میشه محکم شوت زد ؟ هر چی از پشت 18 می شوتم انگار توپ سرب داره سنگین حرکت می کنه ، یا آروم میره یا میره تو باقالیا
2011 اینجوری نبود راحت میشد شوت از راه دور زد

اینم یکی دیگه از نقص هاش .

من هر 10 تا شوت یکیش خوب میشه و مستقیم به طرف دروازه میره با قدرت زیاد .
که اونم میخوره به تیرک :31:

taghi_ramzi
09-02-2012, 16:06
به کنامی ایمیل زدم بابت این بازی و حسابی از خجالتشون دراومدم
در خصوص پاس کاری ، شوت ، دروازه بان ، داور و ...

امروز ایمیل زدن ازم تشکر کردن و به خاطر اینکه بازی خوب نبوده ازم معذرت خواهی کردن !
ضمناً نوشتن که نظرامو با تیم طراحی درمیون میزارن.

dogh
09-02-2012, 21:25
شوت کردنش خیلی مولانقطه ایی شده باید یه تیک کوچیک بزنی اگه زیاد پر شه سر از آسمون پیدا میکنه اگه کم پر شه که با پاس فرقی نداره :41:
در کل خیلی باید دستت روون شه :5:
پاسهاش خیلی مسخره است :2:

SuperSt@r
09-02-2012, 21:30
پاسهاش خیلی مسخره است :2:

از چه نظر؟ اتفاقا از نسخه قبلي خيلي بهتر شده

Mehran14233
09-02-2012, 23:44

آخه قبلآ با بارسا رفتم همه جامارو هم درو کردم واسه همین این سری با رئال میخوام برم لیگو ولی هنوز ترکیب درست و حسابی ای واسش پیدا نکردم !
کلاً این تو این بازی هر تیمی رو بر میداری باید با توجه به بازیکناش ترکیب بچینی . برای رئال هم بهترین ترکیب همونیه که ترکیب خودش هست با یه کم تغییرات :

بنزما(یا هیگواین)

کاکا(RMF)-اوزیل(AMF)-رونالدو(LMF)

دیارا-آلونسو (هر دو هافبک DMF)

راموس-پپه-کاروالیو-مارسلو

کاسیاس

من اگه رئال رو بردارم با همین ترکیب بازی می کنم . اگر هم تیم گل خورد یا بیشتر خواستی حمله کنی اوزیل رو ببر چپ و رونالدو رو ببر حمله . یا مثلاً دیارا رو ببر بیرون مهاجم بیار .
اون ماسماسک هایی که عددا رو کم و زیاد می کنی هم خیلی توی بازی تاثیر زیادی نداره 80% بازی به خود آدم و نحوه پاسکاری و این چیزا مربوط میشه .

dogh
09-02-2012, 23:45
حالت پینگ پونگی پیدا کرده
من از پاسهای نسخه 11 خوشم میومد

MORINIO
11-02-2012, 01:40
کلاً این تو این بازی هر تیمی رو بر میداری باید با توجه به بازیکناش ترکیب بچینی . برای رئال هم بهترین ترکیب همونیه که ترکیب خودش هست با یه کم تغییرات :

بنزما(یا هیگواین)

کاکا(RMF)-اوزیل(AMF)-رونالدو(LMF)

دیارا-آلونسو (هر دو هافبک DMF)

راموس-پپه-کاروالیو-مارسلو

کاسیاس

من اگه رئال رو بردارم با همین ترکیب بازی می کنم . اگر هم تیم گل خورد یا بیشتر خواستی حمله کنی اوزیل رو ببر چپ و رونالدو رو ببر حمله . یا مثلاً دیارا رو ببر بیرون مهاجم بیار .
اون ماسماسک هایی که عددا رو کم و زیاد می کنی هم خیلی توی بازی تاثیر زیادی نداره 80% بازی به خود آدم و نحوه پاسکاری و این چیزا مربوط میشه .

مرسی آقا منم بعد از کلی ترکیب عوض کردن به این نتیجه رسیدم که همین ترکیب Default از همشون بهتره ...

جاتون خالی بارسا رو روی سوپراستار توی نیوکمپ 6-1 زدم یه حالی داد که نگو ! نکته جالب این بازی این بود که 1 خطا هم نکردم توی این بازی (بارسا هم همینطور) !

ali_n2011
11-02-2012, 13:22
چرااین بازی اینجوریه وقتی پاس روبه جلو می دی عقب پاس می ده؟شوت هم هر چی می زنی می ره آسمون.خدایش فیفا خیلی سرتر از اینه فقط لیگاش و کاپاش کمتره.مثلا جام متهای آسیا رو نداره یا جام باشگاهای اورپا رو نتونستم تو فیفا ببینم یا جام جهانی.

SuperSt@r
11-02-2012, 13:33
چرااین بازی اینجوریه وقتی پاس روبه جلو می دی عقب پاس می ده؟شوت هم هر چی می زنی می ره آسمون.خدایش فیفا خیلی سرتر از اینه فقط لیگاش و کاپاش کمتره.مثلا جام متهای آسیا رو نداره یا جام باشگاهای اورپا رو نتونستم تو فیفا ببینم یا جام جهانی.

نميدونم چه جوري پاس ميدي بايد فلش رو بگيري تا به اون جهتي كه ميخاي پاس بدي حالا اينكه روبه جلو ميدي به عقب پاس ميده نميدونم!!
شوتام يه كم سختتر شده گل كردنش نبايد زياد پر كني

urumchi
11-02-2012, 22:01
الان حدود 1 ماه هست که PES 2012 رو Unistall کردم

خیلی سعی کردم بعد از دانلود پیچ و ... با این بازی کنار بیام ولی نشد که نشد ...

بعد از حدود 8 سال PES بازی کردن دیگه بازی نمی کنم

Spaniuly
12-02-2012, 09:04
الان حدود 1 ماه هست که PES 2012 رو Unistall کردم

خیلی سعی کردم بعد از دانلود پیچ و ... با این بازی کنار بیام ولی نشد که نشد ...

بعد از حدود 8 سال PES بازی کردن دیگه بازی نمی کنم
نه تنها بین تمام PES هایی که تجربه کردم PES 2012 مضخرف ترین بود به نظرم بلکه بین همه فوتبال سیمولیشن هایی که دیدم رو اعصاب ترین بود حالا نمی گم بدترین چون مشخصه که روش خیلی کار شده البته روی این بازی فقط خر کاری شده نه دقت و نکته سنجی و همین باعث شده یه بازی شرم آور خروجی کار کونامی بشه فقط تاسف می خورم که چرا کونامی نمی خواد یه انقلاب ایجاد کنه و چرا موشن های بازی رو تغییر جزئی میده شما از PES 2008 به اینور موشن هاتون همینه که الان می بینیم فقط تغییر در نوع دویدن ها ایجاد کرده نمی دونم چرا هزینه تعویض موتور ساخت بازی رو در اختیار تیم سازنده قرار نمی ده تا از این کما در بیاد PES
واقعا PES 2009 و PES 2010 کجا این دو تا PES اخیر کجا!

prance_of_pirsia
12-02-2012, 09:55
آقا داوریش واقعاً مضخرفه........ همیشه طرف کامپیوتره .... تازه اگر با یک نفر دیگه بازی کنی ... بازهم داوری یکطرفه به سود دسته 2 واقعاً افتضاح

vahab68
12-02-2012, 13:29
من از 2002 تا الان pesبازی کردم ولی به نظرم 2012 خیلی بهتر ازقبلی هاست .من شوتهایی که میزنم دقیقه نمیدونم شما چرا اشکال میگیرین
دروازه بانم تو نسخه های قبلی میومد بیرون ولی توی 2012 ندیدم
به نظر من این نسخه 2012 تقلبی و اصلی داره شاید مال من اصلی هست که این اشکالات وجود نداره شایدم اشکال از یه چیز دیگس
راجب داوری هم شما درست میگین خیلی به نفع کامپیوتر میگره که بازم شاید اشکال نباشه شاید قدرت بازیکن ما بیشتره وتنه میزنه واونا میخورن زمین

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

شاید تنظیمات دکمه ها رو عوض کردی اگه اینجوریه برو از تنظیمات درستش کن

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

اینم یکی دیگه از نقص هاش .

من هر 10 تا شوت یکیش خوب میشه و مستقیم به طرف دروازه میره با قدرت زیاد .
که اونم میخوره به تیرک :31:

شمابرین یه دست با کیبورد بازی کنید ببنید چقدر شوتهاش دقیقه من واسه همین هیچ وقت از دسته استفاده نکردم

taghi_ramzi
12-02-2012, 13:34
تلاش شما برای حمایت از این بازی قابل تقدیره
ولی من از اون موقعی که آتاری بود ، دنیای بازیها رو دنبال می کنم و اولین باره می شنوم که کیبرد از جویستیک دقیق تره.

vahab68
12-02-2012, 13:42
دوستان کسی در مورد خرید بازیکن تو مستر ایگ توضیح میده؟ من از لیگ دسته دو انگلیس اومدم لیگ برتر هرچی پیشنهاد میدم رد میشه؟ تازه اون گزینه خرید مستقیم بدون دردسرم on کردم..همونیکه از گالری بازی میخری پول و.. زیاد میکنه؟؟؟؟؟

اولا باید مربی تیمت رو عوض کنی ویکی بهترشو بخری دوم اینکه پول پیشنهادی رو زیادش کن تا دراولین فرصت بیادتیمت

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

تلاش شما برای حمایت از این بازی قابل تقدیره
ولی من از اون موقعی که آتاری بود ، دنیای بازیها رو دنبال می کنم و اولین باره می شنوم که کیبرد از جویستیک دقیق تره.

به نظر من که دقیقتره شما دوستان رو نمیدونم

arash-king
12-02-2012, 14:12
اولا باید مربی تیمت رو عوض کنی ویکی بهترشو بخری دوم اینکه پول پیشنهادی رو زیادش کن تا دراولین فرصت بیادتیمت

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

به نظر من که دقیقتره شما دوستان رو نمیدونم
سلام داداش vahab68
نظر شما قابل احترامه ولی من و برادرم که با هم بازی میکنیم من جوستیک (دسته) ورمیدارم برادرم کیبورد
وقتی بازی تموم میشه برادرم میگه با دسته راحت تر میشه شوت زد .... :18:
من نه حرف برادرمو قبول دارم نه حرف شما :31:
بلکه دقت شوت فقط و فقط ربط داره به shoot accuracy هر بازیکن
من یووه ورمیدارم با کراسیچ میشوتم میره بیرون ولی با ماتری و دل پیرو میزنم صاف میره تو دروازه :46:
البته یه نکته ای رو هم به دوستان بگم اونم اینکه سعی کنید با بازیکنایی که قابلیت long ranger drive دارن بیشتر شوت بزنن
مثل مسی .... داوید ویا ..... رونی ....... دل پیرو و ... :20::20:

dogh
12-02-2012, 14:26
کلا بازی pes پیشرفت زیادی نکرده :41:
ولی من عاشق قسمت افسانه شدن هستم:40:
که به مراتب از بازی فیفا تو این حالت برتره :31:
ولی در بقیه زوایا فیفا بهتره :13:

akbar_syberia
12-02-2012, 16:23
دوستان من ترکیب تیمم رو میچینم میفرستم زمین وسط بازی مربی تاکتیک رو عوض میکنه و من نمیخوام اینکارو بکنه . چطوری غیرفعالش کنم ؟

M E S S I
12-02-2012, 19:00
سلام بچه ها من شنيدم كه PESدر نسخه بعديش موتورش رو عوض ميكنه كه اگه راست باشه،این در واقع باید یه حرکت بسیار هوشمندانه و تحول جديد توسط کونامی تو بازي باشه. موتور جدید می تونه ظرف یه سال باشه اما نه، اگر که نتیجه معکوس باشه اين مجموعه مي تونه به پايان راه خود برسه. اين خوبه كه كونامي با توسعه PES صبر و شكيبايي نشون ميده. من در حقيقت یک بازی واقعی زرق و برق دار نیاز ندارم، من می خوام پيشرفت رو تو بازي ببينم. ممكنه چند انیمیشن جدید اين بازي رو كمي بهتر به نظر برسونه اما ممكنه آسيب بزنه، اما صادقانه اگر گیم پلی پيشرفت و بهبود بزرگ بكنه پس ازاون من نمی تونستم کمتر اهمیت بدم در مورد انیمیشن.و يه چيز ديگه هم اينه كه ميگن ان شا الله تيم هاي بيشتري رو لايسنس ميكنن(البته تو نسخه هاي قبلم اين حرفو گفته بودن!)حالا بايد منتظر نشست و ببينيم كه آيا واقعا اين بار اين طور ميشه يا نه؟

در مورد Pes 12 هم بايد بگم كه داوريش از بعضي لحاظ بهتر و از لحاظ زيادي بدتر شده چه به نفع تيم حريف چه به نفع تيم خودي كه خدا كنه تو نسخه بعدي اصلاح بشه!
پاس كاري و كار گروهي تو اين نسخه حرف اولو ميزنه،در مورد دفاع هم به نر من يه مقدار هوشمندانه تر شده.
دروازه بان ها هم پيشرفت كمي كردن اما راضي كننده نيستش و باز هم جاي كار داره
و تو بازي هايي كه من كردم 90% سانترهايي كه كه از كنار نقطه كرنر ميفرستم بازيكنايي توي محوطه براي گل كردن هميشه يه قدم كم ميارن!
بخش تمرين كردن بازي كه يه گزينه بهش اضافه شده بهتر شده، و درجه سختي سوپر استار هم كه تازه اضافه شده بازي رو سخت تر ومهيج تر كرده.
و در كل من كه تا الان راضيم به آينده نگاه ميكنم و اميدوارم،چه كسي مي دونه چه اتفاقي قراره بيفته......؟؟!!!
فعلا باي...

دوستان من ترکیب تیمم رو میچینم میفرستم زمین وسط بازی مربی تاکتیک رو عوض میکنه و من نمیخوام اینکارو بکنه . چطوری غیرفعالش کنم ؟
وقتي وارد GAME PLAN ميشي Coach Mode روOFF كن.

4umbaz
12-02-2012, 21:36
من چطوری میتونم تو مستر لیگ با بازیکنای اصلی بازی کنم مثلا تیم بارسا

SuperSt@r
12-02-2012, 21:47
من چطوری میتونم تو مستر لیگ با بازیکنای اصلی بازی کنم مثلا تیم بارسا

بايد بري تو قسمت اكسترا كنتنت و انلاكش كني

amirhosenpour
13-02-2012, 13:56
آقا من احساس میکنم تو بازی P1 یکمی با تاخیر عمل میکنه که این توپگیری سرزنی شوت زنی دیریبل تکل حتی پنالتی رو سخت میکنه نمیدونم شاید از کرکهاشه شاید هم من اینجوری بنظرم میاد ولی همین حرکات رو کامپیوتر براحتی انجام میده اما ما باید هزار تا روش عجیب غریب و ابتکاری بکار ببریم
راستی کسی با PS3 یا Xbox360 بازی کرده با اون هم گیم پلیش این قدر سخته؟

mnkamran
13-02-2012, 15:49

با سلام
میشه یاد بدین چطور میتونیم پول پیشنهادی رو زیاد کنیم؟ ممنونم

vahab68
13-02-2012, 17:50
با سلام

روی بازیکنی که میخوای بخری ضربدر رو بزن بعدش یه کادر باز میکنه اونجا گزینه Negotiations رو بزن بعدش از منوی خرید بازیکن خارج شو و برو به هفته بعدی مسابقه اونجا اگه تیم بازیکن مورد علاقت قبول کرد واسه فروش دکمه مربع رو بزن تا رقم پیشنهادی بازیکن رو بیاره بعدش بستگی به بودجه ای که داری رقمش رو بالا ببر تا قبول کنه وبیاد تیمت

vahab68
13-02-2012, 17:51
با سلام

بعدقبول کردن تیم برای فروش دکمه مربع رو بزن تا رقمش رو بالا ببری

aramesh_61
13-02-2012, 21:01
دوستان کسی پچ کونامی رو واسه ایکس باکس استفاده کرده؟ چجوریاست؟!

vahab68
13-02-2012, 21:33
با سلام
شما اول پیشنهاد خرید رو به بازیکن بدید بعدش یه روز جلو برید واگه تیم بازیکنی که میخوای مایل به فروش باشه روی بازیکن مورد علاقت مربع رو بزن تا رقم پیشنهادی رو بیاره وازاونجا رقمش رو بالا ببر

spartaqus
14-02-2012, 01:35
آنلاین میشه بازی کرد ؟

farshad_pes9
14-02-2012, 14:44
دوستان کسی به این مشکل برخورده که بعد از نصب pes edit patch نتوینی اون آیکونی که روش PE نوشته که میتونی لیگ دو و ورزشگاه و اسکوربود درست کنی رو نتونی باز کنی و ارور... the application failde initilize?
راهی نیست که بدون باز کردن اون بتونم لیگ دو انگلیس رو قرار بدم؟
چون الان لیگ دو آلمان.
البته قبلا خوب بود اما بعد از تعویض ویندوز و نصب دوباره بازی کار نمیکنه!

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

آنلاین میشه بازی کرد ؟
باید یوزر پسورد اوریجینال بخری که قبلا یه 60 70 تومنی آب میخورد,الانو نمیدونم.

mra680
14-02-2012, 14:49
آنلاین میشه بازی کرد ؟
سلام
آنلاین فقط با داشتن DVD اورجینال یا همون سریال نامبر معتبر
چون باید یک آیدی توی سایت کونامی بسازی و سریال نامبر معتبر داشته باشی تا بازیت ریجستر بشه
دوستان گفتند که 20 هزار تا 30 هزار قیمت داشته . . .
موفق باشی

vahab68
14-02-2012, 15:36
با سلام

روی بازیکن ضربدر رو بزن یه کادری باز میشه که نوشته Negotiations اون رو بزن بعدش Start Transfer Negotiations روبزن تاوارد مرحله خرید بشی
بعدش از گزینه خرید بیا بیرون و برو next mauch رو بزن تایه روز بری جلو اونجا اگه تیم بازیکن قبول کنه به فروش میتونی بری به روی بازیکن مربع رو بزنی ورقمش رو بیاره تا بتونی بالا ببری

vahab68
14-02-2012, 16:02
1. ابتدا مخالف حرکت و سپس موفق حرکت : جلو انداختن توپ

۲٫ R1 R2 L1 با هم در یک زمان : تمارز

۳٫ ابتدا مخالف و سپس موافق به همراه بالا یا پایین : دریبل

۴٫ هم زمان R1 با بالا : دریبل پشت پا

۵٫ موافق با یکی از جهات بالا یا پایین سپس موافق با بالا یا پایین : یه پا دو پا (توجه داشته باشید که برای زدن رمز ۵ جهت بالا یا پایین درقسمت اول با قسمت دوم رمز یکی نباشد یعنی اول با پایین و بعد با بالا یا برعکس)

۶٫ مخالف حرکت و سپس موافق با پایین یا بالا : لایی

۷٫ یک دور پرخش سریع جهت ها : دریبل زیدانی

چندتا از ترفندهای بازی

تشکرفراموش نشه

vahab68
14-02-2012, 16:16
اینم از جدیدترین پچ بازی برای شما دوستان که پچ 2.8 میباشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|411l33|2535542230|PESEDIT_2012_Patch_2. 8__[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|794895|R~335A09E357AB2FE 65F50CB53AA1F6B3A|0|0

اگه میخواین بازیکنای سرشناس وخوب بگیرین زمانی که میخواین لیگ بسازین زمانی که صفحه قدرت بازی کردن و تایم بازی کردن میاد یه گزینه داره به نام club managet فعالش کنین صفحه بعدش که میرین دوگزینه هست یکیش پول زیاده یکیش برای نقل وانتقالات هستش به نظرم هردوتاش رو فعال کنین تابازیکنای بهتری بتونین جذب کنین درضمن توصفحه قبلش یه گزینه داره که خیلی مهمه که باید نرمال بزارینش low یاhigh نزارین بهتره.من الان بااین چیزایی که گفتم تونستم مسی و رونالدو بنزما و چندبازیکن قدر دیگه رو اول فصل که لیگ ساختم بیارم تیمم تازه تولیست نقل و انتقالات که گزینه اولی هستش میتونم بازیکنایی مثل کاسیاس مایکون وروبن و ریبری و..اما من نمیارمشون.درضمن اگه گزینه club managet فعال کنین بایدوقتی واردمنوی مسترلیگ شدین توقسمت مربیا اخرین گزینه مربیان روانتخاب کنین درضمن اگه گزینش فعال باشه اول هرفصل مربیا رومیتونین عوض کنین درضمن باید سهمیه بازیکناتون ومربیارو ده میلیون بزارین

vahab68
14-02-2012, 16:27
با سلام

داداش جوابتو دادم ولی نمیدونم چرا پاک شده یا مدیرا پاکش کردن

vahab68
14-02-2012, 16:40
دوستانی که مایل هستند Pro Evolution Soccer 2012 را به صورت آنلاین بازی کنند ، می توانند از سایت زیر سریال ارجینال بازی را تهیه نمایند .

امیدوارم بااین کارا دل شما رو شاد بکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی نمیدونم چرا هر کاری میکنم نمیشه شما به جای اون جای خالی بنویسید game-ir دات کام

vahab68
14-02-2012, 16:58
گزارشکر ترکی برای PES 2012

اونایی که ترکی بلدند توصیه می کنم حتما دانلود کنید خیلی جالبه

UPLOADED | FILESERVE

soheilnouri
14-02-2012, 21:03
بچه ها چند ماهی گذشته از بازی نظرتون رو راجع به بازی بدین مردان غیور پس باز

vahab68
14-02-2012, 21:16
بچه ها چند ماهی گذشته از بازی نظرتون رو راجع به بازی بدین مردان غیور پس باز

واسه مشغولیت بد نیست

vahab68
14-02-2012, 23:20
چندروش خوب برای بازی
بهترین دفاع رو شما میتوانید از توی زمین حریف شروع کنین (برای مثال مقابل بارسا) توپ گیری از پیکه و پویول و یا سرخیو بوسکت خیلی آسونتره از گرفتن توپ از مسی و ویا و ...
اما وقتی توپ توی زمین حریف دست دفاع حریف هست باید سرعت رو با پرس(ضربدر و مربع) بگیرین
اما وقتی توپ میرسه دست بازیکنان خط میانی و مهاجمین اینگونه دفاع یعنی خود کشی و خوردن گل
توی زمین خودتون سعی کنین اصلا سرعت رو نگیرین (اگر بگیرین خیلی راحت دریبل میخورین)
باید حتما از دکمه ی R2 استفاده کرد
من بهتون پیشنهاد میکنم که R2 رو با مربع بگیرین تا یک بازیکن بره جلوی بازیکن حریف و به جای گرفتن دکمه ی ضربدر خودتون بازیکنتون رو در بهترین موقعیت برای گرفتن توپ قرار بدین(مثلا من میذارم جایی که انتضار دارم مهاجم حریف پاس میده)
اگر پا به پای بازیکنی در حرکت هستین حتما از دکمه ی L2 استفاده کنین. این دکمه واسه اینه که از قدرت بدنی استفاده میکنه پس اگر مقابل دروگبا از این دکمه استفاده کنین مثلما نتیجه اش بر عکس میشه

با گرفتن دکمه ی R2 و دایره باعث میشه بتوانین تکلهای سالم و مفید رو بزنین (البته باید قلقش دستتون بیاد وگرنه با زدن تکل جا میمونینو ...)

اینها نکاتی بود درباره ی دفاع کردن که من به صورت تجربی به دست آوردم و گفتم برای دوستانی که هنوز مشکل دفاعی دارن شاید مفید باشه

Mehran14233
15-02-2012, 12:55
دوستان کسی به این مشکل برخورده که بعد از نصب pes edit patch نتوینی اون آیکونی که روش PE نوشته که میتونی لیگ دو و ورزشگاه و اسکوربود درست کنی رو نتونی باز کنی و ارور... the application failde initilize?
راهی نیست که بدون باز کردن اون بتونم لیگ دو انگلیس رو قرار بدم؟
چون الان لیگ دو آلمان.
البته قبلا خوب بود اما بعد از تعویض ویندوز و نصب دوباره بازی کار نمیکنه!

باید برنامه .net framwork 4 رو نصب کنی . این اررور فکر کنم برای همینه . بگرد دانلود کن تقریباً 40 مگه .

dogh
16-02-2012, 11:35
یه بازی کردم با 5 شوت داخل چهارچوب که 5 تاش گل شد :31:
تیم حریف هم 4 تا داخل چهارچوب داشت و اون هم همش گل شد :5:
نصف شوتام هم تو آسمون رفت :41:

AhmadReza.
16-02-2012, 20:09
سلام
کسی بلده ضد ترکیبرو توضیح بده؟
مثلا تیمی که possision game میزاره ضدش چه سیستمیه؟
یا مثلا qiuck cuonter ضدش میشه loog bal .....

nasrGod
18-02-2012, 16:23
سلام دوستان
بازي 4 تا سيستم ميشه استفاده كرد چجوري وسط بازي ميتونيم سيستممون رو از پلن a به پلن b ببريم يعني سيستممون رو عوض كنيم

dogh
18-02-2012, 18:17
چرا پاسهاش اینجوریه :13:
پاس اشتباه به زور میده :20:
آخه لذت بازی اینه که بعضی وقتها پاسها رو اشتباه بدی :31:
گزینه کمک پاس رو هم خاموش کردم فایده نداره:41:

Mehran14233
18-02-2012, 19:50
سلام دوستان
بازي 4 تا سيستم ميشه استفاده كرد چجوري وسط بازي ميتونيم سيستممون رو از پلن a به پلن b ببريم يعني سيستممون رو عوض كنيم
دکمه Select رو نگه دار و دایره رو بزن به ترتیب زدن دایره انتخاب میشه .

SuperSt@r
18-02-2012, 21:02
چرا پاسهاش اینجوریه :13:
پاس اشتباه به زور میده :20:
آخه لذت بازی اینه که بعضی وقتها پاسها رو اشتباه بدی :31:
گزینه کمک پاس رو هم خاموش کردم فایده نداره:41:

پاساش روونتر شده ولي اشتباه هم توش هست ديگه ولي خب از نسخه قبلي كمتره به نظر من كه خيلي بهتر شده .حالا هركي يه نظري داره

mnkamran
19-02-2012, 11:39
با سلام

گزارشگر ترکی استانبولی برای PES2012 ورژن نهایی، حجم 320مگ (لینک مستقیم پیدا نکردم و با هزار مصیبت تونستم از رپیدشیر دانلودش کنم. حالا واسه اینکه ملت حال کنن، یه جوونمرد بیاد و هر کدوم رو که میتونه مستقیم کنه. ممنون)

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش باشید...

ali_n2011
19-02-2012, 15:59
سلام
چرا صدای تماشاگران و گزارشگر موقع زدن گل در نمی آد انگار نه انگار توپ گل شده تو فیفا وقتی میزبان گل می زنه صدای تماشاگر و گزارشگر بازی باعث می شه از بازی لذت ببری ولی تو این ...
دوستان اگه برای این مشکل راه حلی دارن ممنون می شم.در ضمن گرافیک فیفا خیلی بهتره و همچنین شوت زدن و گل زدن خیلی راحتتره ولی مشکلی که داره تعداد کم جام هاش نسبت به pes هست مثلا ایران نیست یا من نتونستم جام جهانی یا جام باشگاهای اروپا رو تو فیفا پیدا کنم وگرنه خیلی خیلی بهتر از اینه مثلا ورزشگاها رو واقعی شبیه سازی کرده.

Mehran14233
20-02-2012, 14:21
سلام
چرا صدای تماشاگران و گزارشگر موقع زدن گل در نمی آد انگار نه انگار توپ گل شده تو فیفا وقتی میزبان گل می زنه صدای تماشاگر و گزارشگر بازی باعث می شه از بازی لذت ببری ولی تو این ...
دوستان اگه برای این مشکل راه حلی دارن ممنون می شم.در ضمن گرافیک فیفا خیلی بهتره و همچنین شوت زدن و گل زدن خیلی راحتتره ولی مشکلی که داره تعداد کم جام هاش نسبت به pes هست مثلا ایران نیست یا من نتونستم جام جهانی یا جام باشگاهای اروپا رو تو فیفا پیدا کنم وگرنه خیلی خیلی بهتر از اینه مثلا ورزشگاها رو واقعی شبیه سازی کرده.
برای گزارش باید گزارش اصلی بازی رو دانلود کنید . یه سر به پست اول همین تاپیک بزن فکر کنم توضیح داده باشه . یا برو سایت ----------.com اونجا هم نوشته .

dogh
20-02-2012, 17:05
درباره گزارشگر گفتید
من نسخه گزارشگر فرانسوی دارم از بس کثرت ق داره میخوام وسط بازی بیارم بالا :31:

Mehran14233
20-02-2012, 17:27
درباره گزارشگر گفتید
من نسخه گزارشگر فرانسوی دارم از بس کثرت ق داره میخوام وسط بازی بیارم بالا :31:
فقانک قیبقی . تیقی آنقی :31:

dogh
20-02-2012, 21:24
فقانک قیبقی . تیقی آنقی :31:

داداش فرانسویت در حد تیم سیرالئونه :31:
ژ تو کلماتت نیست :46:
دوباره سعی کن :31:

Mehran14233
21-02-2012, 00:08
داداش فرانسویت در حد تیم سیرالئونه :31:
ژ تو کلماتت نیست :46:
دوباره سعی کن :31:
بنژوق :21::31:

dogh
21-02-2012, 15:08
بنژوق :21::31:

داداش راه افتادی :31:
برو کونامی برای تست گزارشگری:31:

E.G_band
23-02-2012, 12:35
توپ گرفتن از بازیکن حریف چرا اینقدر سخته؟ از تنظیماتش نیست؟

ترکیبش چطوریه؟چون 1-2-3-4 داره ماجراش چیه؟

E.G_band
23-02-2012, 13:56
راستی:یه راهنمایی هم درباره تنظیمات patch و... هم بکنید.چطوری باید نصب کنم؟از سایت pesbaz هم چیزی نفهمیدم.

Mehran14233
23-02-2012, 14:40
توپ گرفتن از بازیکن حریف چرا اینقدر سخته؟ از تنظیماتش نیست؟

ترکیبش چطوریه؟چون 1-2-3-4 داره ماجراش چیه؟

نه از تاظیماتش نیست . کلاً توپ گرفتن و دفاع کردن سخته . باید تمرین کنی . دیگه اینطوری نیست که سرعت و ضربدر رو نگه داری بره توپ بگیره . باید اینا رو ول کنی و خودت بری دنبال توپ . سخت شده .

راستی:یه راهنمایی هم درباره تنظیمات patch و... هم بکنید.چطوری باید نصب کنم؟از سایت pesbaz هم چیزی نفهمیدم.
پچ 2.8 رو بگیر و نصب کن . تنظیمات خاصی هم نمی خواد فقط next می زنی نصب میشه :31:

E.G_band
23-02-2012, 19:03
[QUOTE=Mehran14233;6861663

پچ 2.8 رو بگیر و نصب کن . تنظیمات خاصی هم نمی خواد فقط next می زنی نصب میشه :31:[/QUOTE]

پچ رو فقط بلدم دانلود کنم.:31:

بقیشو نمی دونم .توی کجا باید پچ هارو بریزم؟

arash-king
23-02-2012, 23:52
سلام به همگی :20:
دوستان ثبت نام مسابقات pes 2012 توی تهران آغاز شده و تا 14 اسفند ماه مهلت دارین ثبت نام کنین
مسابقات هم روی 2 دستگاه xbox و ps3 برگزار میشه
برای اطلاعات بیشتر به این لینک برید :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=857&qs=QXJ0aWNsZUlEPTg0Mw::&seed=MC4zNDg2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 857%3FArticleID%3D843%23p%3D857%26qs%3DQXJ0aWNsZUl EPTg0Mw%3A%3A%26seed%3DMC4zNDg2)

MORINIO
24-02-2012, 02:06
سلام به همگی :20:
دوستان ثبت نام مسابقات pes 2012 توی تهران آغاز شده و تا 14 اسفند ماه مهلت دارین ثبت نام کنین
مسابقات هم روی 2 دستگاه xbox و ps3 برگزار میشه
برای اطلاعات بیشتر به این لینک برید :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=857&qs=QXJ0aWNsZUlEPTg0Mw::&seed=MC4zNDg2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 857%3FArticleID%3D843%23p%3D857%26qs%3DQXJ0aWNsZUl EPTg0Mw%3A%3A%26seed%3DMC4zNDg2)

بعضی از قوانینش فقط به درد عمه گرامیش میخوره !

در صورتیکه هر بازیکن دو کارت زرد از داور مسابقه دریافت کند ، نتیجه آن مسابقه سه بر صفر به نفع حریف خواهد شد .

کارت قرمز = یک گل برای حریف

!!!!

کلآ ارزش نداره واسه خاطرش بیام تهران .. اگه روزی در اصفهان برگزار شد میرم ..

Mehran14233
24-02-2012, 20:53
پچ رو فقط بلدم دانلود کنم.:31:

بقیشو نمی دونم .توی کجا باید پچ هارو بریزم؟

دانلود کن . موقع نصب خودش آدرس بازی رو مشخص می کنه . اگه اشتباه بود خودت دستی آدرس محل نصب بازی رو بده که پچ رو همونجا نصب کنه .

arash-king
25-02-2012, 00:35
بعضی از قوانینش فقط به درد عمه گرامیش میخوره !

!!!!

کلآ ارزش نداره واسه خاطرش بیام تهران .. اگه روزی در اصفهان برگزار شد میرم ..
آره منم که بچه تهرانم وقتی قوانینشو خوندم منصرف شدم
وگرنه میرفتم و شانس خودمو امتحان میکردم
البته 30 هزار تومن هم زیاده واسش :41::31::31:

MASTER OC 7
26-02-2012, 18:09
با سلام

گزارشگر ترکی استانبولی برای PES2012 ورژن نهایی، حجم 320مگ (لینک مستقیم پیدا نکردم و با هزار مصیبت تونستم از رپیدشیر دانلودش کنم. حالا واسه اینکه ملت حال کنن، یه جوونمرد بیاد و هر کدوم رو که میتونه مستقیم کنه. ممنون)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F146937433%2F46e328e%2FPES2012_TurkceSpiker-TSC.rar.html)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Foax5lfjd)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] h3d5cfjs1.html)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] files%2F1679224758%2FPES2012_TurkceSpiker-TSC.rar)

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fpes-2012-turkce-spiker-full-versiyon-indir)

خوش باشید...

اینم لینک مستقیم

دانلود از آپلود باز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود از Rod File ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gigi_alex
27-02-2012, 16:41
کسی آموزش وارد کردن لباس به بازی رو نداره ؟

هرچی هست تو نت ناقص توضیح داده

E.G_band
27-02-2012, 18:23
کسی آموزش وارد کردن لباس به بازی رو نداره ؟

هرچی هست تو نت ناقص توضیح داده

منم همین مشکل رو دارم لظفا کمک کنید.

parya_shilan
27-02-2012, 22:19
سلام به همه
لطفا راهنمایی بکنید:
1- برای خرید یک بازیکن تو بازی Pro Evolution Soccer 2012 چیکار باید بکن.
درضمن گزینه جستجو هم جواب نداد.
با تشکر:11:

vahab68
27-02-2012, 23:04
سلام به همه
لطفا راهنمایی بکنید:
1- برای خرید یک بازیکن تو بازی Pro Evolution Soccer 2012 چیکار باید بکن.
درضمن گزینه جستجو هم جواب نداد.
با تشکر:11:

روی بازیکن ضربدر رو بزن یه کادری باز میشه که نوشته Negotiations اون رو بزن بعدش Start Transfer Negotiations روبزن تاوارد مرحله خرید بشی
بعدش از گزینه خرید بیا بیرون و برو next mauch رو بزن تایه روز بری جلو اونجا اگه تیم بازیکن قبول کنه به فروش میتونی بری به روی بازیکن مربع رو بزنی ورقمش رو بیاره تا بتونی بالا ببری

atlas-m
27-02-2012, 23:29
دوستانی مشکل دانلود از سایت های مختلف دارند یک سری به آدرس زیر بزنن. در این سایت نحوه مستقیم کردن و همچنین قابل ادامه دادن دانلود آموزش داده شده است و بسیار کاربردی است.
لیچ کردن لینک های غیر مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

atlas-m
27-02-2012, 23:38
من میخواستم بدونم امکانش هست که آهنگهایی که در هین بازی پخش میشه گیر آورد؟

M A S T 3 R
01-03-2012, 10:20
من تو مستر ليگ تيم رئال رو برداشتم
ولي وقتي چند تا بازي گذشته و ميرم نمودار پيشرفت بازيكنام رو ميبينم همه ذر حال پسرفت هستند!
چرا اينجوريه؟
ربطي به تمرينات تيم داره؟

arash-king
01-03-2012, 13:56
من تو مستر ليگ تيم رئال رو برداشتم
ولي وقتي چند تا بازي گذشته و ميرم نمودار پيشرفت بازيكنام رو ميبينم همه ذر حال پسرفت هستند!
چرا اينجوريه؟
ربطي به تمرينات تيم داره؟
سلام
بازی دادن یا ندادن بازیکن هم تاثیر داره
ولی از همه بیشتر مربوط به تمریناتت میشه
من خودم روز به روز تمرین میدم یعنی مثلا امروز speed تمرین میدم بعد میزنم
یه روز میره جلو و روز بعد یه چیز دیگه
سعی کن روز به روز تمریناتتو تغییر بدی

beckham7
01-03-2012, 14:50
دوستان یه سوال دارم اساسی منتظر جوابم لطفا سریع جواب بدید شوصدتا پست دیگه نزنم!
کدوم نسخه pes شوتیه؟؟ منظورم مثل playstation که یه نسخه داره (جایی دیدم)وضعیت ها رو رو سبز میزاری و شوتها وحشتناک قوی میشن؟؟
ابته ببخشید ربطی به موضوع تاپیک نداره

E.G_band
01-03-2012, 19:47
کسی نبود به ما برسه ؟

من تو وارد کردن پچ ها و توپ و لباس ها مشکل دارم.

کمکم کنید.ممنون.

farhad_persona
01-03-2012, 22:39
بچه ها تو این نسخه نمیشه مستر لیگ برد با تیم اول مثلا رئال مادرید؟ طوری که با تیم اول و اصلی رئال بری و بتونی بازیکن هم خرید و فروش کنی.
تو لیگ میشه رفت منتها اونجا امکان خرید و فروش نیست:41:

راستی یه پک میخوام که تبلیغات دور زمین تمام ورزشگاه ها مخصوصا سن سیرو رو عوض کنه. پارسال وقتی pesedit رو نصب کردم تمام تبلیغات دور زمین درست شدن ولی امسال اینطوری نبود.

ممنون از کمکتون

atlas-m
02-03-2012, 00:31

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

pouyasony
02-03-2012, 00:49
سلام من از وقتی پچ 2.8 رو ریختم تصویر بازی یخوره پرش داره دلیلش چیه سیستمم که اصلا واسه این بازی مشکل نداره کسی میتونه کمکم کنه؟

SuperSt@r
02-03-2012, 01:01
بچه ها تو این نسخه نمیشه مستر لیگ برد با تیم اول مثلا رئال مادرید؟ طوری که با تیم اول و اصلی رئال بری و بتونی بازیکن هم خرید و فروش کنی.
تو لیگ میشه رفت منتها اونجا امکان خرید و فروش نیست:41:

راستی یه پک میخوام که تبلیغات دور زمین تمام ورزشگاه ها مخصوصا سن سیرو رو عوض کنه. پارسال وقتی pesedit رو نصب کردم تمام تبلیغات دور زمین درست شدن ولی امسال اینطوری نبود.

ممنون از کمکتون

براي بازي با تيماي اصلي توي مسترليگ بايد بري تو قسمت اكسترا كنتنت و انلاكش كني

mohsen14014
02-03-2012, 03:33
سوال منم هست .
احتمالا باید آهنگها رو تا حالا یه نفر از بازی استخراج کرده باشه . منتها باید یه سرچ اساسی تو نت انجام داد .

atlas-m
02-03-2012, 09:57

سوال منم هست .
احتمالا باید آهنگها رو تا حالا یه نفر از بازی استخراج کرده باشه . منتها باید یه سرچ اساسی تو نت انجام داد .
سلام. ببین اگه شما جستی می تونی به من بدی. خیلی آهنگاشو دوست دارم. سایت خاصی برای اینکارا نداری؟

farhad_persona
02-03-2012, 12:08
براي بازي با تيماي اصلي توي مسترليگ بايد بري تو قسمت اكسترا كنتنت و انلاكش كني

آقا دمت گرم.
برای تبلیغات دور زمین(adboard) ها چی کار کنم؟ چند تا پک دانلود کردم ولی فقط مال بعضی ورزشگاه ها رو عوض میکنه.
مثلا تبلیغات دور زمین San siro رو چه طور عوض کنم؟
واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان.

pouyasony
02-03-2012, 14:06
سلام من از وقتی پچ 2.8 رو ریختم تصویر بازی یخوره پرش داره دلیلش چیه سیستمم که اصلا واسه این بازی مشکل نداره کسی میتونه کمکم کنه؟

E.G_band
02-03-2012, 14:29
یعنی واقعا حتی یک نفر نمی تونه به من کمک کنه؟

alaydyn
02-03-2012, 15:05
آقا یک دسته خیلی خوب برای بازی می خواهم یکی دارم مارک فراسو اما به نظرم مفتش نمی ارزه با استانداردهای بازیها بخوری ... یک دسته خوب معرفی کنید لطفا برای pc ممنونم

Alex Fera
02-03-2012, 15:17
میتونید دسته استاندارد Xbox رو برای PC تهیه کنید،البته یه خورده قیمتش بالاست،مثلا در حده 100 تومن هستش الان.................

vahab68
02-03-2012, 23:29
یعنی واقعا حتی یک نفر نمی تونه به من کمک کنه؟

ببین دوست عزیز اگه قبلا پچ داشتی اول باید اون رو پاک کنی ولی اگه قبلا پچ نزده باشی میتونی به راحتی پچ رو نصب کنی و همه چی به روز بشه

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

پچ رو حذف کن دوباره نصب کن بعضی وقتها اینطوری میشه اگرم درست نشد برو از منوی تنظیمات بازی از گزینه picture Quality از High به Medium بذار اینطوری درست میشه بازم اگه درست نشد از نوار ابزار کامپیوترت Runرو خالی کن تا کامپیوترت سرعت پیدا کنه

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

آقا دمت گرم.
برای تبلیغات دور زمین(adboard) ها چی کار کنم؟ چند تا پک دانلود کردم ولی فقط مال بعضی ورزشگاه ها رو عوض میکنه.
مثلا تبلیغات دور زمین San siro رو چه طور عوض کنم؟
واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان.

تبلیغات دور زمین واسه همه ورزشگاهها نیست ولی فکرکنم واسه سن سیرو باشه که اونم باید دانلود کنی

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

سلام. ببین اگه شما جستی می تونی به من بدی. خیلی آهنگاشو دوست دارم. سایت خاصی برای اینکارا نداری؟

توی گوگل سرچ کنی میتونی برنامه ای پیدا کنی که بشه موقع پخش یه آهنگ اون رو ضبط کنه

The Auditor
02-03-2012, 23:45
میتونید دسته استاندارد Xbox رو برای PC تهیه کنید،البته یه خورده قیمتش بالاست،مثلا در حده 100 تومن هستش الان.................
نه بابا صد تومن چه خبره؟ :31: اون موقع که قیمتها متعادل بود میشد با 20-25 گیر آورد (یک دسته). الان شاید نهایتا 50 شده باشه. :20:

atlas-m
03-03-2012, 10:09
توی گوگل سرچ کنی میتونی برنامه ای پیدا کنی که بشه موقع پخش یه آهنگ اون رو ضبط کنه
نرم افزار که زیاده. ولی کیفیتش کم میشه. تازه، من ترک، ترک میخوام.

E.G_band
03-03-2012, 11:24
ببین دوست عزیز اگه قبلا پچ داشتی اول باید اون رو پاک کنی ولی اگه قبلا پچ نزده باشی میتونی به راحتی پچ رو نصب کنی و همه چی به روز بشه[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

یعنی اگه من الان پچ رو بگیرم نصب کنم.کافیه نمی خواد تو خود بازی کاری انجام بدم یا تو جایی paste کنم؟

وفقط پچ رو نصب کنم توپ و کفش و... میاد تو بازی. همین؟

vahab68
03-03-2012, 12:03
یعنی اگه من الان پچ رو بگیرم نصب کنم.کافیه نمی خواد تو خود بازی کاری انجام بدم یا تو جایی paste کنم؟

وفقط پچ رو نصب کنم توپ و کفش و... میاد تو بازی. همین؟

اره داداش من

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:00 PM ----------

نرم افزار که زیاده. ولی کیفیتش کم میشه. تازه، من ترک، ترک میخوام.

خوب اهنگ ها رو یکی یکی ضبط کن تا اونی بشه که تو میخوای
به اینجا هم سر بزنی بد نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran14233
03-03-2012, 12:35
پچ 3.0 هم اومد :

amirhosenpour
03-03-2012, 12:41
روش استخراج آهنگهای PES 2012

اول دوتا ابزار زیر رو دانلود کنید

Pes 2012 Ultimate Data Exploer 2.8.5

PES Sound File Converter 1.8

بعد با استفاده ابزار اول فایلهای حجم بالای dt02.img از فولدر img بازی یه جای دیگه Export کنید (منظور از حجم بالا یعنی اونایی که حجمشون به حجم آهنگ میخوره مثلا 2 مگ به بالا چون فایل اضافی هم داره)

پسوند فایلهارو از bin به adx تغییر بدین

بعد با ابزار دوم adx ها رو به wav تبدیل کنید

چون حجم wav زیاده میتونید اونا رو با ابزارهای دیگه ای (مثل Jet Audio) به mp3 تبدیل کنید

برای آهنگهای پچ ها یا هر آهنگ دیگه ای که با Kitserver به بازی اضافه شده فایلهای آهنگ ها بدون نیاز به Export توی فولدر یا فولدر های dt02.img موجوده که فقط نیاز به تبدیل داره

راستی میتونید با ابزار دوم آهنگهای خودتون رو هم به بازی وارد کنید کافیه mp3 هاتون رو مستقیم به adx تبدیل کنید (تو ابزار دوم امکانش هست) بعد داخل فولدر dt02.img تو Kitserver بریزید.

pouyasony
03-03-2012, 13:54
تو قسمت تنظیمات 2تا گزینه هست یکیش enable frame skipping و یکیشم wait for vsync این 2تا به چه درد میخورن؟2تاشونم تیک خوردن باید تیکاشونو بردارم یا نه؟یا فرقی نمیکنه؟

amirhosenpour
03-03-2012, 14:39
تو قسمت تنظیمات 2تا گزینه هست یکیش enable frame skipping و یکیشم wait for vsync این 2تا به چه درد میخورن؟2تاشونم تیک خوردن باید تیکاشونو بردارم یا نه؟یا فرقی نمیکنه؟

گزینه اول برای کسایی که افت سرعت در بازی رو دارن که تو کارت گرافیک های قوی میشه خاموش کرد گزینه دوم برای رفع گسستگی تصویر هستش که باید روشن خاموشش رو امتحان کرد از لحاظ سرعت وشکستگی لحظه ای تصویر

dogh
03-03-2012, 15:42
من با دسته بازی میکنم که بعد از 3 یا 4 ماه خراب میشه
میخواستم ببینم دسته ایکس باکس به کامپیوتر میخوره و بازی ساپورتش میکنه یا نه ؟

atlas-m
03-03-2012, 19:30
پچ 3.0 هم اومد :
سلام.
این پچ به چه دردی میخوره و چه چیزایی رو اضافه میکنه؟
نحوه نصبشم میشه توضیح بدین.
ممنون از شما.

atlas-m
03-03-2012, 19:41
من با دسته بازی میکنم که بعد از 3 یا 4 ماه خراب میشه
میخواستم ببینم دسته ایکس باکس به کامپیوتر میخوره و بازی ساپورتش میکنه یا نه ؟
منم همیشه این مشکل رو داشتم. سالی دو یا سه تا دستگیره (جفتی) خراب می کردم!
ولی سه تا نکته رو اگه رعایت کنی عمر دستگیره هات بیشتر میشه.

1. در هنگام خرید دقت کنید که "فلش های" دسته بازی از هم جدا باشند. یعنی دکمه ها از داخل به هم وصل نباشند. برای امتحان باید ببینی وقتی مثلا دکمه چپ رو میزنی آیا دکمه های دیگه هم تکون میخورند. البته میشه با ارۀ مویی دکمه ها از هم جدا کرد. ولی درد سرش زیاده و بهتره از همون ابتدا به این مسئله توجه کنی.

2. در هنگام جمع کردن دستگیره، سیم رو به دور دستگیره نپیچونی.

3. دستۀ تکی بخری. نه دو تا دستگیره که با یک USB به کامپیوتر وصل میشن. (وقتی یه نفر از زوق گل زدن میپره هوا دسته دوم هم که دست اون یکی هست یهو کشیده میشه!!!)

dogh
04-03-2012, 12:21
منم همیشه این مشکل رو داشتم. سالی دو یا سه تا دستگیره (جفتی) خراب می کردم!
ولی سه تا نکته رو اگه رعایت کنی عمر دستگیره هات بیشتر میشه.

1. در هنگام خرید دقت کنید که "فلش های" دسته بازی از هم جدا باشند. یعنی دکمه ها از داخل به هم وصل نباشند. برای امتحان باید ببینی وقتی مثلا دکمه چپ رو میزنی آیا دکمه های دیگه هم تکون میخورند. البته میشه با ارۀ مویی دکمه ها از هم جدا کرد. ولی درد سرش زیاده و بهتره از همون ابتدا به این مسئله توجه کنی.

2. در هنگام جمع کردن دستگیره، سیم رو به دور دستگیره نپیچونی.

3. دستۀ تکی بخری. نه دو تا دستگیره که با یک USB به کامپیوتر وصل میشن. (وقتی یه نفر از زوق گل زدن میپره هوا دسته دوم هم که دست اون یکی هست یهو کشیده میشه!!!)

مرسی از جوابت
دسته ایکس باکس رو ساپورت میکنه یا نه ؟

amirhosenpour
04-03-2012, 12:39
مرسی از جوابت
دسته ایکس باکس رو ساپورت میکنه یا نه ؟

تو قسمت تنظیمات گزینه Controller>XInput کلا واسه دسته اورجینال Xbox 360 گذاشته شده اگه با ماوس روش وایسی می نویسه ولی چون تاحالا این دسته ها رو تو کامپیوتر استفاده نکردم نمیدونم کار میکنه یا نه البته فکر کنم کار بکنه ولی چون این دسته ها گرونه قبل از اطمینان از کارکردش توبازی بهتره هزینه نکنی

Mehran14233
04-03-2012, 14:18
سلام.
این پچ به چه دردی میخوره و چه چیزایی رو اضافه میکنه؟
نحوه نصبشم میشه توضیح بدین.
ممنون از شما.
این پچ کامله و همه چیز رو درست می کنه . آرم تیم ها و لباس های جدید و چهره های جدید و نقل و انتقالات هم تا همین چند روز پیش انجام داده . لباس های تیم های ملی رو هم درست کرده . چند تا اسکوربورد هم اضافه میشه که هرکدوم رو بخوای می تونی انتخاب کنی .
نحوه نصبش هم کاری نداره و آدرس نصب بازی رو بهش میدی و خودش نصب می کنه به همین راحتی :27:

pouyasony
04-03-2012, 17:09
من هرکار میکنم باز تصویرم تو بازی پرش داره اعصابمو داغون کرده سیستمم نسبت به این بازی خیلی قوی تره بتلفیلد3 رو بدون مشکل با ultra بازی کردم ولی نمیدونم این چرا اینجوری میشه تنظیمات رو هم رو medium میذارم بازم درست نمیشه بدجور رفته رو اعصاب کسی میدونه دلیلش چیه؟

AbKhiar
04-03-2012, 18:08
من پس فردا دارم میرم دسته بگیرم
ولی ازین دوتاییا میخام بگیرم
(حالا ما عقل تو کلله نداریم)
یه چیز خوبشو زیر 15 ت بگید
زیاد نمیخام پاش بدم

mnkamran
04-03-2012, 21:53
با سلام
سه شنبه ششم مارس (پس فردا) DLC جدید خواهد آمد...
- به روز شدن ترانسفرهای زمستانی
- ترکیب جدید تیمهای ملی اسپانیا، ژاپن و آلمان
- 8 نوع کفش جدید آدیداس و نایک
- اضافه شدن توپ Adidas Munich Final
و ...

E.G_band
05-03-2012, 13:13
چه جوری میشه GP رو در EXTRA زیاد کرد؟یه فایل از پس باز گرفتم ولی نمی تونم نصبش کنم.؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمکم کنید

pouyasony
05-03-2012, 13:35
چه جوری میشه GP رو در EXTRA زیاد کرد؟یه فایل از پس باز گرفتم ولی نمی تونم نصبش کنم.؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمکم کنید
شما اون 2تا فایلی که گرفتیو باید کپی کنی تو قسمت سیو بازی .برو تو داکیومنت کامپیوترت بعد فولدر کونامیو باز کن اونجا یه پوشه سیو هست که باید تو اون کپی کنی

E.G_band
05-03-2012, 13:51
شما اون 2تا فایلی که گرفتیو باید کپی کنی تو قسمت سیو بازی .برو تو داکیومنت کامپیوترت بعد فولدر کونامیو باز کن اونجا یه پوشه سیو هست که باید تو اون کپی کنی

از پس باز گرفتم اما پسوردش غلطه.

SuperSt@r
05-03-2012, 18:33
از پس باز گرفتم اما پسوردش غلطه.

نه شما دستي خودت دقيق وارد كن درسته من امتحانش كردم
چندين بار امتحان كن مثلا يه بار www رو بهش بده يه بار نده امتحان كن احتمالا باز ميشه

E.G_band
05-03-2012, 19:34
من الان یه دونه پک توپ گرفتم.

کجا باید بریزمش؟توهمون سیو بازی؟یا جای دیگه؟

پسوندش هم .bin هستش.نیاز به برنامه خاصی دارم؟

ممنون.

E.G_band
05-03-2012, 19:46
کیت سرورور باید داشته باشم؟

E.G_band
05-03-2012, 23:14
من چطور باید وسط بازی تغییر استراتژی صحیح بدم؟

چون یکی ذو بار دکمه هارو الکی زدم یه چیزایی اومد ولی دیگه تیم نه پاس می داد نه تکل می زد و... کلا تیم ترکید .

راهنماییم کنید.خیلی ممنون دوستان.

mj77
06-03-2012, 18:22
PES 2012 March DLC
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ffile%2F20924.html)

E.G_band
07-03-2012, 15:36
یه سوال خیلی سریع ازتون داشتم:

می خواستم ببینم می شه تیمی رو به لیگ ها(یعنی لالیگا و ...)اضافه کرد؟

لطفا سریع.ممنون

MASTER OC 7
07-03-2012, 18:12
دانلود DLC شماره 3 برای بازی PES 2012

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویژگی های اضافه شده به این نسخه:

- updates to club team lineups to reflect transfer activity during the Winter Transfer Window
- updates to 3 National Team Strips
- 8 New Football Cleats
1 New Football

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم از سرور آپلود باز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم از سرور مدیافایر (مرحوم شده) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نصب DLC در ویندوز 7 و Vista :
ابتدا وارد کنترل پنل شوید و گزینه Show Hidden File را فعال کنید
فایل دانلود شده را در مسیر زیر کپی و جایگزین کنید
C: \ ProgramData \ Konami \ Pro Evolution Soccer 2012 \ download

آموزش نصب DLC در ویندوز XP :
C: \ Documents and Settings \ All Users \ Application Data \ KONAMI \ Pro Evolution Soccer 2012 \ download

E.G_band
07-03-2012, 18:27
برای من یه مشکلی پیش اومده:

وسط بازی مربیم از اون گوشه پایین سمت چپ بیرون نمیره و بازیکنام هم دیگه حرکت نمیکنن پاس هاشون اشتباهه و کلا یه وضعی داره.

خواهش می کنم کمکم کنید.

Amir-Rainman
07-03-2012, 18:34
یه سوال خیلی سریع ازتون داشتم:

می خواستم ببینم می شه تیمی رو به لیگ ها(یعنی لالیگا و ...)اضافه کرد؟

لطفا سریع.ممنون
تیمی رو نمیشه اضافه کرد، بلکه فقط میشه جایگزین کرد، که فکر کنم با برنامه PESEditor میشه اینکار رو کرد

E.G_band
07-03-2012, 19:19
تیمی رو نمیشه اضافه کرد، بلکه فقط میشه جایگزین کرد، که فکر کنم با برنامه PESEditor میشه اینکار رو کرد

کسی می تونه سوال دومم رو جواب بده؟(2 پست بالاتر هستش)خواهش میکنم سریع.

راستی توی مستر لیگ چجوری می شه بازی رو از حالت AUTO SAVE در آورد؟

بعد از اینکه LEVEL بازی رو( منظورم تاپ پلیر و...) توی مستر لیگ هست انتخاب کردی می شه تغییرش داد؟

خیلی دوستون دارم....ممنون.

moghaddas mfa
07-03-2012, 21:13
کسی می تونه سوال دومم رو جواب بده؟(2 پست بالاتر هستش)خواهش میکنم سریع.

راستی توی مستر لیگ چجوری می شه بازی رو از حالت AUTO SAVE در آورد؟

بعد از اینکه LEVEL بازی رو( منظورم تاپ پلیر و...) توی مستر لیگ هست انتخاب کردی می شه تغییرش داد؟

خیلی دوستون دارم....ممنون.

سلام.
دقیق نمیدونم ولی فکر کنم توی قسمت جنرال ستینگ میتونی تنظیمات رو تغییر بدی ....

E.G_band
07-03-2012, 21:15
سلام.
دقیق نمیدونم ولی فکر کنم توی قسمت جنرال ستینگ میتونی تنظیمات رو تغییر بدی ....

جنرال ستینگ نداره.اون مال 2011 بود.

moghaddas mfa
08-03-2012, 11:08
جنرال ستینگ نداره.اون مال 2011 بود.

شما وقتی توی مستر هستی دو گزینه قبل از خروج رو چک کن همون جا میتونی تغییرات رو انجام بدی :10:

pouyasony
08-03-2012, 16:04
کسی این بازی لیگ برتر ایرانو که ماله شرکت نوین پنداره رو خریده؟

arash-king
08-03-2012, 21:04
دوستان من یه مشکلی با این نسخه دارم
قد بعضی از بازیکن ها خیلی غیرطبیعیه
مثلا زلاتان توی pes 11 قدش 191 بود ولی اینجا شده 195 :18:
کریس رونالدو 184 بود شده 187
رائول آلبیول دفاع رئال مادرید قدش 185 بود شده 190 و خیلی از بازیکن های دیگه
خواستم ازتون بپرسم واسه همه همینجوریه یا فقط واسه من ؟؟؟؟؟؟؟

farhad_persona
09-03-2012, 11:53
بچه ها تو پچ 3 تبلیغات دور زمین درست شدن؟

Rjoun
09-03-2012, 14:42
آره واسه من هم همینطور شده

dogh
09-03-2012, 20:27

هورمون رشد تزریق کردن نامردا :31:

Mehran14233
10-03-2012, 01:11
من چطور باید وسط بازی تغییر استراتژی صحیح بدم؟

چون یکی ذو بار دکمه هارو الکی زدم یه چیزایی اومد ولی دیگه تیم نه پاس می داد نه تکل می زد و... کلا تیم ترکید .

راهنماییم کنید.خیلی ممنون دوستان.

دکمه Select رو نگه دار و دایره رو بزن به ترتیب زدن دایره انتخاب میشه .

Mehran14233
10-03-2012, 11:05
فیکس پچ 3.0 که dlc جدید رو هم داره

کد:

Justyyy
11-03-2012, 13:40

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%2F11303_pes-2012-dlc-3.0-2.jpg.html)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%2F11304_pes-2012-dlc-3.0-3.jpg.html)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%2F11305_pes-2012-dlc-3.0-4.jpg.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%2F11306_pes-2012-dlc-3.0-1.jpg.html)

- updates to club team lineups to reflect transfer activity during the Winter Transfer Window
- 8 New Football Cleats
1 New Football

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffiles%2F21402357%2FDLC_3.0.7z)

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم از سرور آپلود باز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F3348gwejbsrm)

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم از سرور مدیافایر (مرحوم شده) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fzzo00dkx0xo14gh)

C: \ Documents and Settings \ All Users \ Application Data \ KONAMI \ Pro Evolution Soccer 2012 \ download
ممنون داداش...
من اولی رو(که پر رنگش هم کردم!)دانلود کردم ولی وقتی extractکش کردم یه پوشه با اسم download توش بود+یه فایل 7 مگ بااسم edit! و یه لینک که مهم نبود!
میخواستم بدونم این edit چیه؟اینو باید کجا کپی کرد؟اصلآ این edit کارش چیه؟
ممنون میشم زود جوابمو بدید چون فکرمو مشغول کرده!:دی

Mehran14233
12-03-2012, 00:34
ممنون داداش...
من اولی رو(که پر رنگش هم کردم!)دانلود کردم ولی وقتی extractکش کردم یه پوشه با اسم download توش بود+یه فایل 7 مگ بااسم edit! و یه لینک که مهم نبود!
میخواستم بدونم این edit چیه؟اینو باید کجا کپی کرد؟اصلآ این edit کارش چیه؟
ممنون میشم زود جوابمو بدید چون فکرمو مشغول کرده!:دی
توی اول بازی که بازی رو اجرا می کنی dlc رو چند زده ؟ اگه 3.0 باشه یعنی نصب شده اگه نه اینی که من بالا گذاشتم رو دانلود کن نصب کن درست میشه .

konami-pes
12-03-2012, 14:55
بچه ها یه سوال:
چرا شما Fifa 12 بازی نمیکنید؟ چطور می تونید گیم پلی PES رو تحمل کنید؟تازه Fifa 12 هم که واسه PC امسال دقیقا شبیه نسخه کنسولیش هست پس دیگه چرا؟!

Justyyy
12-03-2012, 16:30
توی اول بازی که بازی رو اجرا می کنی dlc رو چند زده ؟ اگه 3.0 باشه یعنی نصب شده اگه نه اینی که من بالا گذاشتم رو دانلود کن نصب کن درست میشه .
ممنون،ولی همون که دانلود کرده بودم کار میکنه!
فقط من میخوام بدونم این فایل 7 مگ edit که باهاش هست چیه و این هم کار خاصی میکنه؟چون من اینو نریختم تو اون مسیر و فقط فایل اصلی رو ریختم و ترنسفرها درست شد و کار کرد ولی معلوم نشد این editه مال چیه!؟

2raj_a
12-03-2012, 16:40
دوستان من dlc رو همونجایی که باید کپی میکردم کپی کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد چرا؟

arash-king
12-03-2012, 19:22
بچه ها یه سوال:
چرا شما Fifa 12 بازی نمیکنید؟ چطور می تونید گیم پلی PES رو تحمل کنید؟تازه Fifa 12 هم که واسه PC امسال دقیقا شبیه نسخه کنسولیش هست پس دیگه چرا؟!
سلام داداش
من خودم طرفدار پر و پا قرص pes هستم ولی وقتی فیفا 12 را بازی کردم خوشم اومد
و امروز فردا میخوام برم بخرمش
این دیگه بستگی به طرف مقابل داره که از چه بازی ای خوشش میاد
من اصلا و ابدا از فیفا 11 و فیفا 10 خوشم نیومد

malavan.ehsan
12-03-2012, 23:49
سلام
دوستان من pes را روی لب تاب نصب کردم گرافیکش رو Unable میده یعنی گرافیکم رو شناسایی نمیکنه در صورتی که آخرین دریو کارت گرافیکم نصبه . دایرکت X هم نصب کردم در صورتیه که با pes روی Pc مشکلی ندارم لطفا راهنماییم کنید
ممنون

2raj_a
13-03-2012, 00:27
دوست عزیز باید از تو کنترل پنل بری برای گرافیک تعریف کنی که بازی با اون اجرا بشه

malavan.ehsan
13-03-2012, 09:21
دوست عزیز باید از تو کنترل پنل بری برای گرافیک تعریف کنی که بازی با اون اجرا بشه
سلام
دوست من میشه جامع تر توضیح بدی؟
ممنون

mmf66
13-03-2012, 12:07
pes خیلی بچه گونه است من خودم 12 سال pes بازی میکردم ولی از موقعی که فیفا11 اومد گفتم امتحانش کنم ببینم چجوری دیدم خیلی از pes بهتره به شما هم پیشنهاد میکنم امتهانش کنید وصبر داشته باشید

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

سلام داداش
من خودم طرفدار پر و پا قرص pes هستم ولی وقتی فیفا 12 را بازی کردم خوشم اومد
و امروز فردا میخوام برم بخرمش
این دیگه بستگی به طرف مقابل داره که از چه بازی ای خوشش میاد
من اصلا و ابدا از فیفا 11 و فیفا 10 خوشم نیومد
فیفا 12 دو نوع سیستم بازی داره tactical و legacy که تازه کارها بهتره با لگاسی بازی کنند و حرفه ای ها هم با تاکتیکال این تنظیم رو توی منوی که تنظیمات بازی مثل شوت و پاس سانت هست میتونی تغییر بدی

2raj_a
13-03-2012, 14:38
سلام
دوست من میشه جامع تر توضیح بدی؟
ممنون
تو همین تاپیک دوستان کامل توضیح داده بودن
گرافیکتون NVIDIA هستش دیگه؟
control panel>nvidia control panel>manage 3d setting>program setting>add
ادرس بازی رو بهش بده و تنظیماتی که تو کادر وجود داره رو ببر روی بالاترین پارامتری که اونجاست تا بهترین نمایش رو داشته باشی

Mehran14233
13-03-2012, 21:31
ممنون،ولی همون که دانلود کرده بودم کار میکنه!
فقط من میخوام بدونم این فایل 7 مگ edit که باهاش هست چیه و این هم کار خاصی میکنه؟چون من اینو نریختم تو اون مسیر و فقط فایل اصلی رو ریختم و ترنسفرها درست شد و کار کرد ولی معلوم نشد این editه مال چیه!؟
نمی دونم من امتحان نکردم :13: حالا اون رو هم کپی کن همونجا ضرر نداره که :31:

malavan.ehsan
13-03-2012, 21:42
تو همین تاپیک دوستان کامل توضیح داده بودن
گرافیکتون NVIDIA هستش دیگه؟
control panel>nvidia control panel>manage 3d setting>program setting>add
ادرس بازی رو بهش بده و تنظیماتی که تو کادر وجود داره رو ببر روی بالاترین پارامتری که اونجاست تا بهترین نمایش رو داشته باشی
ُسلام گرافیک nvidia geforce Gt520m هست این گزینه Add نبود!
گرافیگ سیستم pc:
و اینم اطلاعات گرفیک لب تاب:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به قسمتی که خط کشیدم نگاه کنید چرا برای Pc حدش درسته ولی برای لب تاب روی 64 هست؟ مشکل از کجا میتونه باشه؟

2raj_a
14-03-2012, 18:29
دوست عزیز شما مدل لپ تاپت رو بگو مگه دوتا گرافیک نداره؟
درضمن اینی که شما گزاشتی مربوط به NVIDIA controlpanel نمیشه
ایکن خود انویدیا روی اون گزینه است و دقیقا همینی که نوشتم روش نوشته

2raj_a
14-03-2012, 18:52
تو این عکس مشخص کردم ایکونش برات

moghaddas mfa
14-03-2012, 20:17
دوستانی که میگن فیفا گیم پلی بهتری داره قبول ولی به نظر من کسی که گرافیک pes رو دیده (چهره بازیکن و....)اصلا با فیفا قابل مقایسه نیست مثلا خودم بار اول که فیفا نصبیدم özilرو دیدم نشناختم.....در کل هر بازی ضعف ها وخوبی های خاص خودشو داره.......

malavan.ehsan
14-03-2012, 21:02
تو این عکس مشخص کردم ایکونش برات
سلام آقا این آیکون رو ندارم!!! یعنی چیزی کم نصب شده؟

Mehran14233
14-03-2012, 21:54
به نظر من pes12 از pes9 و 10 و 11 خیلی بدتره .

این چند ماهه که بازی می کنم اصلاً نمیشه راحت بازی کنی . بازیکنای حریف به شکل خیلی مسخره ای دریبل می کنند و می زنن توی گل و ما باید واسه مساوی تلاش کنیم . سطح سوپر استار

MORINIO
15-03-2012, 02:54
به نظر من pes12 از pes9 و 10 و 11 خیلی بدتره .

این چند ماهه که بازی می کنم اصلاً نمیشه راحت بازی کنی . بازیکنای حریف به شکل خیلی مسخره ای دریبل می کنند و می زنن توی گل و ما باید واسه مساوی تلاش کنیم . سطح سوپر استار

میشه عزیز خوبم میشه ...

من اون اوایل که روی سوپراستار بازی میکردم واقعآ گریم میگرفت بس که گل میخوردم فرت و فرت

رفتم روی تاپ پلیر خودمو قوی کردم الان هم روی سوپراستار دارم بازی میکنم ... نه گل مفت میخورم نه دریبل

این فصل توی لالیگا که با رئال بازی کردم توی لیگ 25 تا گل بیشتر نخوردم تو 38 بازی

البته تیمی که باهاش بازی میکنی هم مهمه ...شما با کدوم تیم بازی میکنی؟

Mehran14233
16-03-2012, 16:41
میشه عزیز خوبم میشه ...

من اون اوایل که روی سوپراستار بازی میکردم واقعآ گریم میگرفت بس که گل میخوردم فرت و فرت

رفتم روی تاپ پلیر خودمو قوی کردم الان هم روی سوپراستار دارم بازی میکنم ... نه گل مفت میخورم نه دریبل

این فصل توی لالیگا که با رئال بازی کردم توی لیگ 25 تا گل بیشتر نخوردم تو 38 بازی

البته تیمی که باهاش بازی میکنی هم مهمه ...شما با کدوم تیم بازی میکنی؟

بیشتر آرسنال :31: توی 11 هم بیشتر با آرسنال بازی می کردم . با آرسنال راحت قهرمان می شدم و بیشترین گل ها رو می زدم . کلاً آرسنال رو بر میدارم چون می خوام بازی رو یاد بگیرم نه اینکه با دریبل و شوت گل بزنم :31:

توی 12 هم بشتر آرسنال رو بر می دارم رئال و بارسا رو هم بر می دارم ولی کلاً خیلی ایراد داره اصلاً نمیشه با هیچ تیمی خوب بازی کرد . چه تیم قوی باشه چه ضعیف .

MORINIO
16-03-2012, 16:53
بیشتر آرسنال :31: توی 11 هم بیشتر با آرسنال بازی می کردم . با آرسنال راحت قهرمان می شدم و بیشترین گل ها رو می زدم . کلاً آرسنال رو بر میدارم چون می خوام بازی رو یاد بگیرم نه اینکه با دریبل و شوت گل بزنم :31:

توی 12 هم بشتر آرسنال رو بر می دارم رئال و بارسا رو هم بر می دارم ولی کلاً خیلی ایراد داره اصلاً نمیشه با هیچ تیمی خوب بازی کرد . چه تیم قوی باشه چه ضعیف .

با آرسنال هم یه فصل بازی کردم خیلی تیم خوبیه میشه خیلی قشنگ باهاش بازی کرد ... البته با آرسنال تو یه فصلی که باهاش بازی کردم 40 تا گل خوردم ولی بازم کمترین گل خورده رو داشتم نسبت به بقیه تیمها ...هم امتیاز با چلسی هم قهرمان شدم ...

در کل با تمرین بازی آدم قوی میشه ... انتخاب ترکیب خوب هم مهمه ... ولی دفاع خوب از حمله خیلی مهمتره حتمآ روش کار کن

E.G_band
16-03-2012, 17:57
سلام آقا این آیکون رو ندارم!!! یعنی چیزی کم نصب شده؟

گرافیک شما nvidea هستش؟

malavan.ehsan
17-03-2012, 01:40
گرافیک شما nvidea هستش؟
بله................

shahram_10
17-03-2012, 12:44
سلام خسته نباشید.

یه مشکل دارم تو مستر لیگ.
چرا هر تیمی رو از هر کشوری انتخاب میکنم بازیکناش همه یه گروه هستن و بازیکنای اصلی تیم نیستن!!!
مرسی.

SuperSt@r
17-03-2012, 12:59
سلام خسته نباشید.

یه مشکل دارم تو مستر لیگ.
چرا هر تیمی رو از هر کشوری انتخاب میکنم بازیکناش همه یه گروه هستن و بازیکنای اصلی تیم نیستن!!!
مرسی.
سلام
براي اينكه بخواي با تيماي اصلي تو مستربازيكني بايد بري تو قسمت اكسترا كنتنت و انلاكش كني

shahram_10
17-03-2012, 14:38
شرمنده کدوم قسمت باید آنلاک بشه؟و اینکه امتیاز باید داشته باشی تا آنلاک بشه؟
در ضمن من پچ 3 رو ریختم الان تو قسمت save بازی لود نمیشه و پیغام data میده!

مرسی.

SuperSt@r
17-03-2012, 14:51
شرمنده کدوم قسمت باید آنلاک بشه؟و اینکه امتیاز باید داشته باشی تا آنلاک بشه؟
در ضمن من پچ 3 رو ریختم الان تو قسمت save بازی لود نمیشه و پیغام data میده!

مرسی.
اختيار داري شما برو به ادرس زير يه فايلي هست دانلود كن همه قسمتهاي اكسترا كنتنت رو باز ميكنه خودش بعد ديگه برو با خيال راحت با تيماي اصلي بازي كن
در مورد سوال دومت هم نميدونم چرا ولي نكنه فايلات پاك شده تو ماي داكيومنت!!!

shahram_10
17-03-2012, 15:17
اختيار داري شما برو به ادرس زير يه فايلي هست دانلود كن همه قسمتهاي اكسترا كنتنت رو باز ميكنه خودش بعد ديگه برو با خيال راحت با تيماي اصلي بازي كن
در مورد سوال دومت هم نميدونم چرا ولي نكنه فايلات پاك شده تو ماي داكيومنت!!!

مرسی.
کدوم آدرس؟!؟!؟!
سوال دومم هم واسه لود save این پیغام رو میده:
unable to load because data is from diffrent version
download new contents to update
من پچ 3 رو هم زدم و dlc رو هم از همین جا گرفتم و copy replace کردم.
تو شروع بازی هم اینو دارم :
data pack 2 version 1.03

مرسی.

SuperSt@r
17-03-2012, 15:44
مرسی.
کدوم آدرس؟!؟!؟!
سوال دومم هم واسه لود save این پیغام رو میده:
unable to load because data is from diffrent version
download new contents to update
من پچ 3 رو هم زدم و dlc رو هم از همین جا گرفتم و copy replace کردم.
تو شروع بازی هم اینو دارم :
data pack 2 version 1.03

مرسی.

شرمنده ادرس رو يادم رفت بذارم:31:

در مورد سوال دومت هم نميدونم ببخشيد

m.77
17-03-2012, 15:50
خیلی دفاع کردن بازی چرته.اونایی که بلدن بیان بگن چطوری دفاع میکنن.

SuperSt@r
17-03-2012, 16:11
خیلی دفاع کردن بازی چرته.اونایی که بلدن بیان بگن چطوری دفاع میکنن.

سلام
برا دفاع كردن نبايد بري سرعت بگيري تو پاي حريفت چون سريع يه دريبلت ميزنه و رد ميكنه بايد بازيكن رو تعقيب كني مثلا وقتي مياد سمت تو تو دنبالش كني اگه روبروته عقب عقب بياي و بيخودي سرعت رو نگيري بري تو پاش چون راحت يه دريبلت ميزنه و خلاص بايد خودت شرايط رو بسنجي و بازيكن رو دنبال كني تا حس كردي وقته مناسبيه بري تو پاش و توپ رو ازش بگيري
البته اين نظر منه

gigi_alex
17-03-2012, 16:46
سلام دوستان
من گیم پد ویرا -426 گرفتم . ولی مثل گیم پدهای قبلیم دکمه های شک یا همون استیک ها توی بازی کار خودشو انجام نمیده و مثل دکمه های جهت یا دکمه های شوت و پاس و .... کار میکنه
برای استفاده از دریبل هاش نیاز هست که این استیک ها فعال بشه .
کسی راهی داره که بتونم استیک هارو فعال کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][COLOR="Silver"]

m.77
17-03-2012, 17:03
سلام
برا دفاع كردن نبايد بري سرعت بگيري تو پاي حريفت چون سريع يه دريبلت ميزنه و رد ميكنه بايد بازيكن رو تعقيب كني مثلا وقتي مياد سمت تو تو دنبالش كني اگه روبروته عقب عقب بياي و بيخودي سرعت رو نگيري بري تو پاش چون راحت يه دريبلت ميزنه و خلاص بايد خودت شرايط رو بسنجي و بازيكن رو دنبال كني تا حس كردي وقته مناسبيه بري تو پاش و توپ رو ازش بگيري
البته اين نظر منه
من با کامپیوتر بازی میکنم آقا دهن منه سرویس کرد.رو حالت top player من خودم پس بازم ولی نمیدونم اینو نمیتونم بازی کنم.رو پاش نمیرم پاس کاری میکنن یه عمقی میده زرت تو دروازه.رو پاش میرم مگه میشه ازش توپ بگیری.روبینیو کل زمینو دریبل میزنه.هر حملش باید یا گل شه یا تیرک میزنه.برعکس خودش اینقدر قشنگ دفاع میکنه من یه شوتم نتونستم بزنم.

gigi_alex
17-03-2012, 17:09
من با کامپیوتر بازی میکنم آقا دهن منه سرویس کرد.رو حالت top player من خودم پس بازم ولی نمیدونم اینو نمیتونم بازی کنم.رو پاش نمیرم پاس کاری میکنن یه عمقی میده زرت تو دروازه.رو پاش میرم مگه میشه ازش توپ بگیری.روبینیو کل زمینو دریبل میزنه.هر حملش باید یا گل شه یا تیرک میزنه.برعکس خودش اینقدر قشنگ دفاع میکنه من یه شوتم نتونستم بزنم.

این جزو مشکلات بازیه :31: منم همین مشکلو دارم . روی تاپ پلیر اینجوریه . خیلی ضعیف کار میکنن . مخصوصا دروازبان و دفاع .
شوت ها هم از هر 10 تا 9 تاش تیرکه یکیشم بیرون .
داوری هم که افتضاح :41:

gigi_alex
18-03-2012, 01:11
کسی نیست جواب بده ؟

SuperSt@r
18-03-2012, 01:47
سلام دوستان
من گیم پد ویرا -426 گرفتم . ولی مثل گیم پدهای قبلیم دکمه های شک یا همون استیک ها توی بازی کار خودشو انجام نمیده و مثل دکمه های جهت یا دکمه های شوت و پاس و .... کار میکنه
برای استفاده از دریبل هاش نیاز هست که این استیک ها فعال بشه .
کسی راهی داره که بتونم استیک هارو فعال کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][COLOR="Silver"]

سلام
ميگم شما دكمه شوك رو روشن كن ببين درست ميشه يا نه

arash-king
18-03-2012, 01:49
کسی نیست جواب بده ؟
سلام عزیز
منظورت اینه که وقتی شوک را تکون میدی پاس میده ؟؟

gigi_alex
18-03-2012, 01:54
سلام عزیز
منظورت اینه که وقتی شوک را تکون میدی پاس میده ؟؟

شوک سمت راست . پاس و شوت سانتر و تو عمق هست
سمت چپ جهت حرکت

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:52 AM ----------

سلام
ميگم شما دكمه شوك رو روشن كن ببين درست ميشه يا نه

روشن کزدم تاثیری ندیدم.
یه برنامه هست که گیم پد ها رو تبدیل میکنه به دسته ی ایکس باکس
ولی نتونستم باهاش کار کنم. نفهمیدم چی به چیه . فقط تونستم دکمه های جهت و پاس و شوت و L1 L2 , R1 R2 رو تنظیم کنم

SuperSt@r
18-03-2012, 01:55
سمت چپ جهت حرکت

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:52 AM ----------

روشن کزدم تاثیری ندیدم.
ولی نتونستم باهاش کار کنم. نفهمیدم چی به چیه . فقط تونستم دکمه های جهت و پاس و شوت و L1 L2 , R1 R2 رو تنظیم کنم
خب اگه روشن كني بايد جواب بده نميدونم چشه ميگم برو تو ستينگ خود بازي ببين ميتوني كاريش بكني يا نه

arash-king
18-03-2012, 01:57
سمت چپ جهت حرکت

روشن کزدم تاثیری ندیدم.
ستینگ بیرون بازی را چک کن ببین چطوریه
اگه میتونی یه عکس از ستینگ بیرون بازی بذار

gigi_alex
18-03-2012, 02:00
اینم عکس از ستینگ

arash-king
18-03-2012, 02:07
اینم عکس از ستینگ
این که درسته ولی نمیدونم مشکل کجاست
شرمنده :11:

gigi_alex
18-03-2012, 02:09
این که درسته ولی نمیدونم مشکل کجاست
شرمنده :11:

شما با این نرم افزار کا کردید ؟

تبدیل گیم پد به دسته ی ایکس باکس

arash-king
18-03-2012, 02:12
شما با این نرم افزار کا کردید ؟

تبدیل گیم پد به دسته ی ایکس باکس
نه دسته های من نیازی به این کارا نداشت
یکی از دوستانم همین مشکلو داشت یعنی با شوک سمت راست نمیتونست دریبل بزنه و هرچی میزد یا پاس میداد یا سانتر میکرد
نمیدونم چطوری درستش کرد
هر چی فکر میکنم یادم نمیاد
بازم شرمنده :11:

gigi_alex
18-03-2012, 02:17
نه دسته های من نیازی به این کارا نداشت
یکی از دوستانم همین مشکلو داشت یعنی با شوک سمت راست نمیتونست دریبل بزنه و هرچی میزد یا پاس میداد یا سانتر میکرد
نمیدونم چطوری درستش کرد
هر چی فکر میکنم یادم نمیاد
بازم شرمنده :11:

ممنون از وقتی که گذاشتی
دشمنت شرمنده باشه :40::40::11:

gigi_alex
18-03-2012, 03:55
دوستان مشکل حل شد :31:
بازیو از اول نصب کردم درست شد :31:

kurosh08
18-03-2012, 21:11
DLC شماره 3 بازی PES2012 منتشر شد:5:
تغییرات:
- 8 New Football Cleats
- 1 New Football

لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fvkw1f65ivmqifr4)

2raj_a
18-03-2012, 21:14
دوستان dlcرو نصب کردم اما تغییری حاصل نشد

mansour2023
19-03-2012, 07:45
دوستان دريبل هاي با شوك خيلي مزخرفه كارايي نداره كه ، قلق خاصي داره ?
چون من هر دريبلي كه ميزنم راحت توپ رو از دست ميدم :(

SuperSt@r
19-03-2012, 14:01

اره نسبت به نسخه قبلي ضعيف تر شده اين دريبلا ولي بازم بعضي از دريبلا هست كه ميشه ازش بهره برد الان اسمش رو خاطرم نيس كه بهتون بگم ولي بگردي ميتوني پيدا كني اما بهترين راه براي دريبل تو اين نسخه استفاده مناسب از جهت ها هستش كه به راحتي ميتوني يه نفر رو جا بذاري

Mehran14233
19-03-2012, 22:16
پچ 3.1

:31:

arash-king
19-03-2012, 23:57
سلام دوست عزیز
آره همونطور که گفتی دریبل هاش کارایی نداره و بهترین دریبل استفاده از جهت هاست
ولی من یه دریبل با شوک میزنم که خیلی خیلی به کارم میاد
اسمش هست cross over turn
من هم به سمت راست و هم به سمت چپ میزنم
خیلی خوبه :46:

Talar2009
20-03-2012, 02:36

شما برای اینکه کامپیوتر رو در حالت تاپ پلیر و سوپر استار به راحتی شکست بدی یک نسخه برات تجویز میکنم اونم اینه : تمرین تمرین و تمرین

ببینید دوستان من خودم یکی از منتقدین سرسخت این نسخه بودم ، تو هر جمعی از نسخه فعلی ایراد میگرفتم از دریبل زدنهای کامپیوتر تا شوتهای راه دور و ایستگاهیشون که همیشه گل میخوردم ، چند سال پی ای اس رو دارم در بالاترین سطح بازی میکنم اما این نسخه منو به زانو درآورده بود و بسیاری از بازیهامو از کامپیوتر شکست میخوردم ، حتی یه بار از فرط عصبانیت چنان دسته رو به زمین کوبیدم که 100 تیکه شد ، نا امید بودم از این نسخه ، شکستهای پی در پی خستم کرده بود ، مضاف بر اینکه شنیدم با طراحی شرکت کونامی رو حالت تاپ پلیر و سوپر استار اکثر آیتمهای بازیکنان کامپیوتر میشن 99 !! به همین خاطر هست که سرعت دریبل کامپیوتر از واکنش انسان برای دفاع کردن بالاتر میره و براحتی مدافعینمون دریبل میخورن.

تصمیم گرفتم در این نسخه خودمو به بالاترین سطح برسونم ، 5 ماه تمام روزی 5 ساعت تمرین کردم ، باور کنید تو این مدت فشار روحی روم خیلی زیاد بود چون در کنار این تمرینات باید به امور شخصی زندگیم میرسیدم ، به هر حال با همه سختیهاش به تمریناتم ادامه دادم ، تمریناتی که شاید هر کسی قادر به انجامش نباشه .

در حمله پر حوصله و صبور به جلو میرفتم و در دفاع سعی میکردم ضعف دفاع فردی رو در قالب کار گروهی منسجم پوشش بدم ، اصل پوشش در فاز دفاع از مهمترین نکات بود که البته همه اینها منوط به طراحی یک سیستم خوب بود.

اینکه برخی دوستان میگن در دفاع باید فلان دکمه رو زد و یا r1 گرفتو و یا دکمه مربع و ضربدر رو با هم گرفت یا خیلی از پیشنهاداتی که دوستان در زمینه دفاع کردن دادند همینجا اعلام میکنم خیلی کاربردی نیست.

وقتی شما تمرینات زیاد و مداومی داشته باشی به صورت غریزی شیوه دفاع کردنو خود به خود یاد میگیری ، دیگه به این فکر نمیکنی که هنگام دفاع کدوم دکمه رو باید بزنی یا کدوم ترفند بهتر جواب میده ، چشمان و مغز شما بدون اینکه خودتون متوجه بشید بهترین تصمیم رو برای یک دفاع خوب میگیرن که البته اصل تمرکز هم در اینجا مکمل موارد فوق هست .

با اینکه معتقدم این نسخه ایراداتی داره که بعضا" ممکنه احساس خوبی به شما نده اما من در حال حاضر با وجود تمریناتی که داشتم بی نهایت از این نسخه لذت میبرم و باهاش ارتباط میگیرم ، حرکات گروهی که انجام میدم دقیقا" منو به حال و هوای فوتبال واقعی میبره .

خوشحالم که بگم کامپیوتر تنها شانسی که روبروی من داره نهایتا" کسب یه تساوی رو درجه سوپر استار هست ، و تمامی بازیها رو با اختلاف گل بالا میبرم .

دیروز 10 دسته 15 دقیقه ای با تیم های خوب بازی کردم ، حاصل کارم 9 برد و تنها یک تساوی بود که مستحق برد بودم .

اینتر رو 4-1 بردم ، میلانو 6-1 ، رئال رو 6-2 ، چلسی رو 4-0 ، بایرن مونیخ رو 5 بر 0 ، منچستر رو 3-0 و بردهایی از این دست .

دوستان تردید نکنید این نسخه به نسبت سایر ورژنها بهتره اما زمانی با من هم عقیده میشید که دیوانه وار تمرین کنید .

موفق باشید

mansour2023
20-03-2012, 04:26
wow
متاسفانه اینقدر وقت نداریم که تمرین کنیم ، من فقط برای سرگرمی یه یک ساعتی بازی میکنم و بعدش تموم میره تا روز بعد
من بیشتر با دوستام بازی میکنم ، ولی این کامپیوتره بدجور رو مُخه

konami-pes
20-03-2012, 10:06
نظر شما دوستان PES باز واسم جالبه در مورد فیفا 12؟ نظرتون در مورد فیفا 12 چیه که اونو گذاشتین کنار و دارین PES بازی میکنید ؟حتما برتری رو در PES دیدین .دوست دارم این نقاط برتری PES رو بدونم

sepehr 2011
20-03-2012, 14:08
سلام دوستان عزیز.
اگه میشه دکمه ای که بازیکن ها الکی خودشون رو روی زمین میندازن چی هست و کی از اونها استفاده میشه؟؟:46:

Mehran14233
20-03-2012, 19:41
دوستان این هم لینک مستقیم برای پچ 3.1 با تشکر از دوست خوبمون hamedsp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط یه چیزی که هست اینه که دستکاری کردند بعد از نصب پچ تنظیمات صفحه نمایش قاطی پاتی میشه :31: باید آیکون pesedit رو باز کنید و از طریق kitserver config دو تا تیک اول رو بردارید که به تنظیمات اصلی کامپیوتر خودتون برگرده :31:

pcsoft
20-03-2012, 19:43
سلام دوستان عزیز.
اگه میشه دکمه ای که بازیکن ها الکی خودشون رو روی زمین میندازن چی هست و کی از اونها استفاده میشه؟؟:46:

سلام
Q+E+Z در حین بازی بزنید. اول E+Q رو می گیرین بعد Z.
منم به زودی PES رو می نصبم:31:

دوستان این هم لینک مستقیم برای پچ 3.1 با تشکر از دوست خوبمون hamedsp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط یه چیزی که هست اینه که دستکاری کردند بعد از نصب پچ تنظیمات صفحه نمایش قاطی پاتی میشه :31: باید آیکون pesedit رو باز کنید و از طریق kitserver config دو تا تیک اول رو بردارید که به تنظیمات اصلی کامپیوتر خودتون برگرده :31:

نسخه بعدی دیگه از این کارا نکنند. تکرار نشه:31:

mansour2023
20-03-2012, 20:10
نظر شما دوستان PES باز واسم جالبه در مورد فیفا 12؟ نظرتون در مورد فیفا 12 چیه که اونو گذاشتین کنار و دارین PES بازی میکنید ؟حتما برتری رو در PES دیدین .دوست دارم این نقاط برتری PES رو بدونم
راستش با pes بیشتر حال میکنم ، من خودم تمام fifa ها رو بازی کردم درسته بازی خوبیه ولی من واقعا نمیتونم این فوتبالو ول کنم
شاید از نظر شما نظر تخصصی نباشه ولی نقطه برتری که دیدم در pes یه حس خاصیه که قابل تشریح نیست
شاید الان بگن fifa اینجوری یا اونجوریه ، از این لحاظ بهتره و ... ولی به نظر من pes زنده تر و شادابتر از fifa هستش
این نظر منه

sepehr 2011
21-03-2012, 13:05
منم با منصور جون موافق هستم...

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محمد نامدار
21-03-2012, 15:15
سلام
ی سوال از دوستان فوتبالیست
چکار باید کرد که این دروازه بان تیم الکی جلو نیاد
مخصوصا مواقعی که تک به تک میشه - خودش یهو میاد جلو
ممنون

Farshadd
21-03-2012, 20:12
سلام
به نظر شما در مجموع FIFA 12 بهتره یا Pro Evolution Soccer 2012 ؟

pcsoft
21-03-2012, 20:32
سلام
به نظر شما در مجموع FIFA 12 بهتره یا Pro Evolution Soccer 2012 ؟

سلام
والا اینطور سوال ها آخرش به بحث و درگیری و جدل و بن و بسته شدن تاپیک ختم میشه. کاملا سلیقه ای انتخاب کنین.
من از هر دو لذت بردم ولی PES رو بیشتر دوست دارم.

Farshadd
22-03-2012, 11:13
سلام
والا اینطور سوال ها آخرش به بحث و درگیری و جدل و بن و بسته شدن تاپیک ختم میشه. کاملا سلیقه ای انتخاب کنین.
من از هر دو لذت بردم ولی PES رو بیشتر دوست دارم.

کاملا درسته، برای همین هم دو عبارت "به نظر شما" و "در مجموع" رو به کار بردم.

ممنون از جوابتون.

sepehr 2011
22-03-2012, 13:25
سلام
ی سوال از دوستان فوتبالیست
چکار باید کرد که این دروازه بان تیم الکی جلو نیاد
مخصوصا مواقعی که تک به تک میشه - خودش یهو میاد جلو
ممنون
سلام دوست عزیزم...........
باید دستت رو از دکمه ای که باهاش پاس در عمق میدی رو فشار ندی تا جلو نیاد.:31:
{دکمه پاس در عمق من E هست حالا دیگه نمیدونم}:33:
:46:

m007007
22-03-2012, 14:22
سلام دوستان
من میخوام انلاین بازی کنم ولی میگه پچ 1.03 میخواد.این رو گرفتم از خود سایت کونامی ولی ارور زیر رو میده:
...No prior installation of Pro Evolution Soccer 2012 was found
چه طور باید برطرفش کنم؟؟

SuperSt@r
22-03-2012, 14:22
نه فك كنم منظورش اينه كه خودش مياد جلو اون كه اره دكمه پاس عمق رو بزني دروازه بان مياد جلو ولي خب اگه نزني اون دكمه رو تو مواقعي كه تك به تك ميشن دروازه بان مياد جلو بازم خودش الكي حالا سوالش اينه كه چيكا كنيم كه تو اين مواقع نياد جلو

محمد نامدار
22-03-2012, 22:14

مرسی آقا سپهر
ولی اینو میدونم - اونو وقتی خودت بخواهی دروازه بان بیاد جلو میگیری میاد جلو
ولی این ...... خودش میاد جلو بدون اینکه کلید پاس توعمقو بزنی

MORINIO
23-03-2012, 13:54
واسه اینکه کاری کنی که دروازه بان نیاد جلو فقط یه راه هست اونم اینکه کنترل کامل دروازه بان رو به دست بگیری

این دو تا کلیدی که تو عکس مشخص کردم رو اگه بگیری کنترل دروازه بان رو به دست میگیری و اگه دوباره فشار بدی به حالت عادی برمیگرده

فقط بگم کار آسونی نیست کنترل دروازه بان

3taxxx
26-03-2012, 13:34
سلام دلم نیومد این اعترافو نگم واسه عاشقای ساکر
بابا عجب چیزی شده.من هیچ وقت تا قبل 2012 حتی یکبار هم ساکر نصب نکردم و فقط خونه دوستام دیده بودم.ولی 2012 همه چیزش کاملا چرخیده.بخش ایدیت بازیکناش ساخت ورزشگاه به دلخواه و .... تمیرینای اموزشیش و.... واقعا عالی و بیسته.با توپ خیلی راحت میشه حرکت کرد انگار خودم پا به توپم (البته با اینکه فیفا 2005 هم همینجور بود و دیگه این روش خوب رو رها کرد.البته مال ساکر واقعا نرمو با انعطافه).خیلی هجومی و هیجانی شده بازی .صحنهای بعد از گل و خطا و... که بلور موشن داره و حرکت نرم دوربینش و کارکترا و خیلی چیزای دیگش .... بد جور من فیفا دوست رو جذب خودش کرده. حالا فهمیدم چرا سایت اجی ان به این بازی امتیاز خوب داده.
فایلی پچی چیزی هس که گزارشش فارسی شه؟برای لیگ ایران چیزی هس ؟

arash-king
26-03-2012, 14:26
سلام دلم نیومد این اعترافو نگم واسه عاشقای ساکر
بابا عجب چیزی شده.من هیچ وقت تا قبل 2012 حتی یکبار هم ساکر نصب نکردم و فقط خونه دوستام دیده بودم.ولی 2012 همه چیزش کاملا چرخیده.بخش ایدیت بازیکناش ساخت ورزشگاه به دلخواه و .... تمیرینای اموزشیش و.... واقعا عالی و بیسته.با توپ خیلی راحت میشه حرکت کرد انگار خودم پا به توپم (البته با اینکه فیفا 2005 هم همینجور بود و دیگه این روش خوب رو رها کرد.البته مال ساکر واقعا نرمو با انعطافه).خیلی هجومی و هیجانی شده بازی .صحنهای بعد از گل و خطا و... که بلور موشن داره و حرکت نرم دوربینش و کارکترا و خیلی چیزای دیگش .... بد جور من فیفا دوست رو جذب خودش کرده. حالا فهمیدم چرا سایت اجی ان به این بازی امتیاز خوب داده.
فایلی پچی چیزی هس که گزارشش فارسی شه؟برای لیگ ایران چیزی هس ؟
سلام من برعکس تو تا همین 2 هفته پیش عاشق pes بودم ولی وقتی فیفا 12 را بازی کردم نظرم نسبت بهش عوض شد
البته یه مشکلی که کل سری های فیفا دارن و توی فیفا 12 هم میشه دید اینه که اصلا و ابدا چهره های بازیکن ها را خوب نمیسازن توی این ضمینه pes خیلی بالاتره ولی من گیم پلی فیفا 12 را خیلی خوشم اومد
برخوردهای فیزیکیش خیلی زیباست :20:

3taxxx
26-03-2012, 17:23
سلام من برعکس تو تا همین 2 هفته پیش عاشق pes بودم ولی وقتی فیفا 12 را بازی کردم نظرم نسبت بهش عوض شد
البته یه مشکلی که کل سری های فیفا دارن و توی فیفا 12 هم میشه دید اینه که اصلا و ابدا چهره های بازیکن ها را خوب نمیسازن توی این ضمینه pes خیلی بالاتره ولی من گیم پلی فیفا 12 را خیلی خوشم اومد
برخوردهای فیزیکیش خیلی زیباست :20:
برخوردای فیزیکیش که چندان فرقی نداره. حرکت پا به توپ فیفا چندان نرم نیس پیشتر انگار تو سر توپ میزنه تا حرکت نرم با توپ.ولی با pes انگار توپ زیر پای خودمه.

من از 2005 که فیفا حرکات پا به توپش نرم بود دیگه نتونسم از فیفا لذت ببرم.تا اینکه pes 12 رو دیدم(البته هیچ pesرو جز 2012ش قبول ندارم) چون حرکاتش همونجوریه کم من میخوام

بعد حس و هیجان بعد گل فیفا مصنوعیه ولی برا این بازی ادمو سرحال میاره .

sourena
26-03-2012, 20:53
دوستان ...

من بخوام فوتبالم خوب بشه ... به همه گل بزنم باید چیکار کنم؟

میشه راهنمایی کنید منو و بگین این سیستمهای توی بازی که تو Game plan هست ... چه طوری کار میکنه و چیه و اینا؟

ممنون :11:

من مبتدی هستم تقریبا!

یعنی طوری که برزیل رو برمیدارم ... با عربستان بهم 4 تا گل میزنن :(

Mehran14233
27-03-2012, 11:22
دوستان ...

من بخوام فوتبالم خوب بشه ... به همه گل بزنم باید چیکار کنم؟

میشه راهنمایی کنید منو و بگین این سیستمهای توی بازی که تو Game plan هست ... چه طوری کار میکنه و چیه و اینا؟

ممنون :11:

من مبتدی هستم تقریبا!

یعنی طوری که برزیل رو برمیدارم ... با عربستان بهم 4 تا گل میزنن :(

روش های مختلفی هست که بسته به تیم و بازیکنا میشه استفاده کرد . اما در کل و توی این نسخه از pes سیستم و اینا زیاد توی بازی تاثیر نداره و 90% بازی دست خود آدمه و مهمترین چیز هم دفاع کردن هستش که نباید سرعت و ضربدر رو نگه داری که بازیکن بره دنبال توپ چون جا می مونه و بازیکن حریف همه رو دریبل می کنه میزنه تو گل :31:

بهترین روش دفاع اینه که فقط سرعت رو با جهت بگیری و بری جلوی بازیکن صاحب توپ و مجبورش کنی توپ رو از دست بده :31: کلاً دفاع کردن سخت شده توی این نسخه:31:

babak_tour
27-03-2012, 21:19

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%2F11303_pes-2012-dlc-3.0-2.jpg.html)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%2F11304_pes-2012-dlc-3.0-3.jpg.html)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%2F11305_pes-2012-dlc-3.0-4.jpg.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%2F11306_pes-2012-dlc-3.0-1.jpg.html)

- 8 New Football Cleats
1 New Football

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffiles%2F21402357%2FDLC_3.0.7z)

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم از سرور آپلود باز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F3348gwejbsrm)

دانلود DLC شماره 3 با لینک مستقیم از سرور مدیافایر (مرحوم شده) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fzzo00dkx0xo14gh)

سلام. میدونم عجیبه ولی توی پوشه‌ی programData ی من konami نداره!!!!
مشکل از کجاست؟

babak_tour
27-03-2012, 21:28
سلام. میدونم عجیبه ولی توی پوشه‌ی programData ی من konami نداره!!!!
مشکل از کجاست؟
من اون رو توی پوشه‌ی اصلی نسب ریختم و جایگزین کردم. درست شد.

sepehr 2011
27-03-2012, 22:29
آقا نشد اینکه من این دکمه ها رو میزنم اما بازیکن خودشو نمیندازه روی زمینpcsoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
pcsoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت:E+Q+Z رو بزن میندازه اما ننداخت کمک به من بگین چطور میشه بازیکن خودشو الکی روی زمین میندازه؟؟؟

Spaniuly
27-03-2012, 23:05
برخوردای فیزیکیش که چندان فرقی نداره. حرکت پا به توپ فیفا چندان نرم نیس پیشتر انگار تو سر توپ میزنه تا حرکت نرم با توپ.ولی با pes انگار توپ زیر پای خودمه.

من از 2005 که فیفا حرکات پا به توپش نرم بود دیگه نتونسم از فیفا لذت ببرم.تا اینکه pes 12 رو دیدم(البته هیچ pesرو جز 2012ش قبول ندارم) چون حرکاتش همونجوریه کم من میخوام

بعد حس و هیجان بعد گل فیفا مصنوعیه ولی برا این بازی ادمو سرحال میاره .
مقایسه فیفا 2005 با PES 2012!
دل ادم شاد میشه بعضی پست ها رو می خونه!
PES 2012 مفتضح ترین عنوان کونامی توی چند سال اخیر بود چیزی که موجب سر افکندگی شد و باعث از دست دادن تعداد کثیری از طرفداران فوتبال کونامی شد!
کل اظهاراتتون رد میشه این حرف هم که دیگه غلط بالذات هست: بعد حس و هیجان بعد گل فیفا مصنوعیه
شادی بعد از گل توی فیفا دست شماست شما می تونید هر شادی که بخواهید با کنترلر انجام بدید چقدر مصنوعیه واقعا نه ؟؟؟
و در آخر از خدای منان می خوام ترول و ترولینگ رو از این انجمن برچینه...

mansour2023
28-03-2012, 02:44
و در آخر از خدای منان می خوام ترول و ترولینگ رو از این انجمن برچینه...
آقا حق با شماست ما با ناظر انجمن کل نمیندازیم :10:

PES 2012 مفتضح ترین عنوان کونامی توی چند سال اخیر بود چیزی که موجب سر افکندگی شد و باعث از دست دادن تعداد کثیری از طرفداران فوتبال کونامی شد!
اینو بر اساس آمار میگید یا خودتون همینجوری ...؟!!! :20:
بابا بیخیال اینقدر ها هم که میگید فجیع نیست
من موندم کسایی که فیفا بازن ایندفعه از pes خوششون اومده و کسایی که از pes بازن از فیفا خوششون اومده ، قضیه ش چیه ؟ ( 80% بازیکنا همچین حسی دارن ) :31:

arash-king
28-03-2012, 12:05
آقا نشد اینکه من این دکمه ها رو میزنم اما بازیکن خودشو نمیندازه روی زمینpcsoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
pcsoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت:E+Q+Z رو بزن میندازه اما ننداخت کمک به من بگین چطور میشه بازیکن خودشو الکی روی زمین میندازه؟؟؟
داداش من شما اگه با کیبورد بازی میکنی اینکار خیلی سخته ولی اگه با دسته بازی میکنی میشه
این دکمه ها : L1+L2+R3+L3
اگه با کیبورد بازی میکنی میتونی بری توی قسمت Link feints و از اونجا گزینه Dive را انتخاب کنی

Spaniuly
28-03-2012, 14:40
داداش من برای کل انداختن پست ندادم یکی فیفا 2005 رو با PES 2012 مقایسه می کنه و نهایتا متوجه میشه PES 2012 برتری داره (چیزی مثل کشف اتم) بعد هیچ کس ککشم نمی گزه!
چیزی هم که گفتم بر اساس امار بود نه اینکه همینجوری بگم می دونید عادت به گفتن همینجوری توی فروم ندارم اگه عادت به گفتن های همینجوری داشتم منم فیفا 2005 رو با pes2012 مقایسه می کردم واسه دلخوشی!
نمرات بالایی هم که pes کسب کرد امسال به لطف دموی اولیه بازی بود که فوق العاده زیبا و جذاب بود اگه اون دمو رو نمی داد نمراتش از این هم کمتر بود اینو از اولش هم گفتم همه سورپرایز شدن از جمله خودم ولی با ارائه دموی دوم و نسخه نهایی ههمون گیم پلی ضعیف کونامی موند... فقط امار بگبرید ببینید که چه تعداد کثیری PES باز از این نسخه به بعد اون رو کنار گذاشتن... من به هیچ عنوان نمی خوام بگم پس رو بذارید کنار چون اصلا ربطی به من نداره کی از چه بازی خوشش میاد این فقط یه ذهنیت مسموم هست که توی مغز بعضی ها هست که البته پستش پاک شد... صحبت اینجاس توی محیط فروم به گونه ای باید پست داد که بازخورد منفی داده نشه بهش ووقتی یکی میاد دو نسخه و دو نسل متفاوت از گیم رو مقایسه می کنه دیگه خودتون ببینید الان توی چه سطحی هستیم... من معتقدم PES 2012 بسیار عالی هست اما نه برای من و امثال من بلکه برای کسانی که دارن باهاش عشق می کنن و قبولش دارن و بازی می کنن و این اصلا بد نیست بلکه یک حسنه که با یه بازی بتونی ارتباط برقرار کنی و کاری به حرف و حدیث ها نداشته باشی اما یه همچین شخصی نباید به خودش اجازه بده صرفا به این دلیل بیاد یه منطق غلط رو وارد کنه و نتایج غیر معقول بگیره من توی هیچ پستی TDU2 رو به فورتزا 4 برتری ندادم در حالیکه عاشق بازی TDU2 هستم ولی با این همه هیچ موقع به خودم اجازه ندادم بیام حتی این دو تا رو باهم مقایسه کنم حتی دلیل نمیشه من با تست درایو بیشتر از فورتزا حال می کنم این به دلیل دیدگاه و سلیقه خاص من هست... حرف من همین بود که متاسفانه اینجا سفسته باز و ترول داریم که عاشق ایجاد تشنج میون بحث ها هستند که نمونه اش پستی بود که پاک شد...

این پست نقل قول نشه لطفا موفق باشید

M E S S I
28-03-2012, 16:42
آلبوم موسیقی متن بازی "pes 2012"

شناسنامه اثر:
نام اثر:
PES12
آهنگساز:
مختلف
سال انتشار:
2012
تعداد ترک:
10
دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fto5zo931r7d9i1v)
از طریق این سایت میتونید از مدیا فایر دانلود کنید:

alaydyn
28-03-2012, 17:56
ببخشید من پچ ورژن 3 همراه dlc نصب کردم حالا مشکل rld.dll دارم کر کنیم باید کرک نصب کنم بهترین کرک اخرین کرک لینکشو می خواهم ممنونم

mansour2023
28-03-2012, 20:04
آقا صلوات بفرست
به نظر من همین بحث ها باعث میشه بهتر نقات قوت و ضعف یه نسخه معلوم شه ، من نمیدونم چرا هر جا ( هر فرومی ) از این بحث ها میکنن سریع یکی میاد جمعش میکنه و میره
دوستان بیایید بحث بکنید ولی نه از نوع تعصبی از دید باز بهش نگاه کنیم
اگه موافقید که شروع کنید ادامه میدیم وگرنه که هیچ طبق معمول همونطور پچ ها و ... رو بزارید برای دانلود