PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست ویندوز هنگام اجرای بعضی فایل ویدئویی

bashir-afsane
31-05-2011, 12:03
سلام.لطفا کمکم کنید.هروقت فایلmkv یا mp4 یا avi اجرا میکنم.کامپیوترم زود ریست میشه.همه کدک ها رو نصب کردم.همه برنامه ها رو هم تست کردم ولی جواب نداد.امروز هم دو بار ویندوز رو عوض کردم.کل هارد رو هم فرمت کردم.البته بعضی از فایل ها رو اجرا میکنه ولی با سرعت اروم.:41::19:

Dj_aghamajid
31-05-2011, 13:33
مشکل سخت افزاریه!
رم
گرافیک
سی پی یو
مادربرد
پاور
هارد
بایدچک بشن!
قبلا سیستم چطور بود؟
به سیستم چیزی اضافه کردی؟
ضربه نخورده؟
دمای قطعات چطوره؟

jafarian
31-05-2011, 13:39
اول ازهمه موقع پخش فیلم با فرمت مورد موردنظرتون دمای سیستم چک کنیدبا hwinfo32 بعدش عکسش همین قسمت قراربدین ازقسمت sensor برنامه درضمن مشخصات کامل کیس ذکر کنید سیستم خودتونم کلا با هوای فشزده داخلش تمیز کنید:20:

لینک دانلود hwinfo32

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bashir-afsane
31-05-2011, 13:53
آخه قبلا همچین مشکلی نداشتم.2 هفته ای میشه که اینجوری شده.به محض اینکه رو فایل فیلم کلیک میکنم،ویندوز ریست میشه.البته همون طوری که گفتم با همه ی فایل ها این مشکل رو نداره،بعضی از mkvها رو خوب اجرا میکنه،بعضی هارو با سرعت خیلی پایین و لی بقیه رو ریست میکنه.اگه شماره تماس داری بهم بده تلفنی بهم بگو

jafarian
31-05-2011, 14:17
احتمال اینکه ازویروسم باشه هست اون راههایی که بالا گفتم انجام بدین دیدین بازم ریست شد کلیه اطلاعات هاردتون رو یک هارد دیگه کپی کنید بعدش هارد پارنیشن بندی یا کلا فرمت کنید بعد ویندوزجدیدکه نصب کردین کلیه دراویرهای سخت افزاری سیستم آپدیت کنید بعدش با برنامه SPlayer بدون نصب کدک خاصی فایل تصویری خودتون تست بزنید البته قبلش چک کردن دما وتمیزکردن کیس با هوای فشرده رو انجام بدین.

لینک دانلود SPlayer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید