PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : meنشناختن سی دی رام در ویندوز 98 یا

wild_honey
04-06-2006, 22:43
سلام بچه ها
یه لپ تاپ هستش که باید روش ویندوز 98 یا ام ای ویندوز نصب میشه ولی سی دی رام رو نمیشناسه
چیکار کنم ؟
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

Sherpa
05-06-2006, 00:39
سلام بچه ها
یه لپ تاپ هستش که باید روش ویندوز 98 یا ام ای ویندوز نصب میشه ولی سی دی رام رو نمیشناسه
چیکار کنم ؟ اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام

دوست عزيز چنانچه سي دي رام شما سالمه و مشكل فقط نرم افزاريه ، ازاين طريق كه عرض ميكنم در اكثر مواقع ميتوني عيب را برطرف كني ، توي دايركتوري ويندوزت يه فايل پنهان هست كه اگر اونو با يه فايل سالم كه از يه ويندوز سالم ديگه كپي كرده اي ، جايگزين نمايي احتمالا مشكل بر طرف ميشه .
اسم فايل اينه SYSTEM.DAT اول گزينه
show hidden files and folder را تيك كن تا بتوني اونو ببيني .
آدرسش هم اينه C:\WINME\ SYSTEM.DAT

موفق باشي

mohammad hamed
05-06-2006, 09:10
سلام

دوست عزيز چنانچه سي دي رام شما سالمه و مشكل فقط نرم افزاريه ، ازاين طريق كه عرض ميكنم در اكثر مواقع ميتوني عيب را برطرف كني ، توي دايركتوري ويندوزت يه فايل پنهان هست كه اگر اونو با يه فايل سالم كه از يه ويندوز سالم ديگه كپي كرده اي ، جايگزين نمايي احتمالا مشكل بر طرف ميشه .
اسم فايل اينه SYSTEM.DAT اول گزينه
show hidden files and folder را تيك كن تا بتوني اونو ببيني .
آدرسش هم اينه C:\WINME\ SYSTEM.DAT

موفق باشي

خيلي جالبه .اين راه فقط براي سي دي رام و رايتر هست يا براي بقيه هم جواب ميده.؟؟؟؟

Sherpa
05-06-2006, 10:28
خيلي جالبه .اين راه فقط براي سي دي رام و رايتر هست يا براي بقيه هم جواب ميده.؟؟؟؟

سلام

دوست عزيز اين روش براي CD-ROM جواب داده ، من بقيه رو امتحان نكردم ولي احتمال زياد داره كه براي رايتر و شايد DVD-ROM هم جواب بده .

موفق باشيد

Sherpa
05-06-2006, 13:13

سلام

اگر از دوستان كسي براي DVD-ROM تست كرد و جواب گرفت لطفا به بقيه هم اطلاع بده ممنون ميشم.

موفق باشيد

wild_honey
05-06-2006, 17:40
سلام دوست عزیز
از جوابی که دادی ممنون
آره سی دی رام سالمه
شما این فایل رو دارید واسه من بفرستید ؟ چون من ویندوزم ایکس پی هستش

Sherpa
05-06-2006, 20:47
سلام دوست عزیز از جوابی که دادی ممنون آره سی دی رام سالمه
شما این فایل رو دارید واسه من بفرستید ؟ چون من ویندوزم ایکس پی هستش

سلام

دوست عزيز شرمنده , يه مقدار حجمش ( 2.3MB ) براي اين اينترنت سرعت پايين من زياده .
ببين دوستان ديگه با اينترنت سرعت بالا شايد بتونن بفرستند .

موفق باشي

wild_honey
06-06-2006, 00:10
آقا دمت گرم خیلی آقایی

Sherpa
06-06-2006, 05:13
آقا دمت گرم خیلی آقایی

دوست عزيز مخلصم .

موفق باشي