PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن ده درصد رنگ ....

nelahe
30-05-2011, 12:33
سلام دوستان عزیز

یک عکس دارم با فرمت gpg

این عکس بک گراندش سبز رنگ است

من میخوام به بک گراندش ده درصد آبی اضافه کنم

چطور این کار ممکن است

ya abbas
30-05-2011, 13:25
سلام
شما میتونی یک لایه جدید بازکنی وبعد از رنگ کردن این لایه
opacity اون رو کم یا زیاد کنی تا مقدار دلخواه بدست بیاد.
البته قبل از اینها بکگراند رو سلکت کن چون این کار روی
تمام تصویر اثر میزاره.
:11:

nelahe
30-05-2011, 15:20
سلام
شما میتونی یک لایه جدید بازکنی وبعد از رنگ کردن این لایه
opacity اون رو کم یا زیاد کنی تا مقدار دلخواه بدست بیاد.
البته قبل از اینها بکگراند رو سلکت کن چون این کار روی
تمام تصویر اثر میزاره.
:11:

یعنی نمی تونم جایی درصد بدهم که فقط یک رنگ آن هم به صورت درصد کم و زیاد شود؟؟؟؟

graphic pix
30-05-2011, 16:30
با سلام
وقتي ابزار هاي قدرتمند ASDJASTMENT هستند ديگر نيازي به اين كارها نيست . به راحتي مي تونيد اين كار رو با دستورات تنظيم رنگ انجام بديد. انتخاب نوع دستوري كه استفاده مي كنيد به ويژگي هاي رنگي تصويرتون هم بستگي داره ولي به طور كلي channel mixer مي تونه اين كار رو انجام بده . اسلايدر سبز رو 10 درصد جابه جا كنيد.
از ديگر دستورات مناسب hue saturation و selective color هست كه البته كمي كاري كه انجام مي دن متفاوت خواهد بود. مثلا اگه از hue saturation ‌مي خواين استفاده كنيد، بايد از click & drop image... كه در پايين پنجره هست منطقه سبز رو مشخص كنيد و اسلايدر hue ‌رو به سمتي كه هدفتون هست جابه جا كنيد تا به نتيجه برسيد.
اگر هم selective ‌ color استفاده مي كنين green ‌رو از باكس بالا انتخاب كنين و بعدش اسلايدر ها رو طوري جا به جا كنيد كه سبزتون پر رنگ تر بشه
ولي....... خلاصه اينكه همون channel mixer رو راه مي اندازه:20:

nelahe
01-06-2011, 09:13
با سلام
وقتي ابزار هاي قدرتمند ASDJASTMENT هستند ديگر نيازي به اين كارها نيست . به راحتي مي تونيد اين كار رو با دستورات تنظيم رنگ انجام بديد. انتخاب نوع دستوري كه استفاده مي كنيد به ويژگي هاي رنگي تصويرتون هم بستگي داره ولي به طور كلي channel mixer مي تونه اين كار رو انجام بده . اسلايدر سبز رو 10 درصد جابه جا كنيد.
از ديگر دستورات مناسب hue saturation و selective color هست كه البته كمي كاري كه انجام مي دن متفاوت خواهد بود. مثلا اگه از hue saturation ‌مي خواين استفاده كنيد، بايد از click & drop image... كه در پايين پنجره هست منطقه سبز رو مشخص كنيد و اسلايدر hue ‌رو به سمتي كه هدفتون هست جابه جا كنيد تا به نتيجه برسيد.
اگر هم selective ‌ color استفاده مي كنين green ‌رو از باكس بالا انتخاب كنين و بعدش اسلايدر ها رو طوري جا به جا كنيد كه سبزتون پر رنگ تر بشه

سلام

چقدر راه حل !

شرمنده میشه تمام این راه حل ها را به طور دقیق جاهاشون را بگید

همه شون اگه می شه ببخشیداااا

اگر هم امکانش هست (اگه بشه ها نمی خوام زحمت بشود) تمام این موارد را با عکس نشان دهید

خیلی دوست دارم همه شون رو امتحان و یاد بگیرم

مرسی از شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

graphic pix
01-06-2011, 17:27
سلام اگه مي شد كه حتما عكس هم ميذاشتم اما سطح دسترسيم تو انجمن قد نميده به آپلود عكس:41:. ولي همين جوري آدرس مي دم. همه ي اين موارد كه گفتم تو يه جا جمع شده به نام adjustment ‌. منوي ايميج رو باز كنيد و به زيرمنوي adjustment بريد . همه ي دستورات مربوط به تنظيم رنگ در اين جا هستند كه بعضي هاشون رو در بالا نام بردم.
درباره اين كه چطور كار ميكنن به طور خلاصه در پست قبلي گفتم اما اگه توضيح كامل مي خواين يه سايت معرفي مي كنم كه در رجوع كنيد. بخش گرافيك پيكسلي از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:31:

nelahe
06-06-2011, 08:29
سلام اگه مي شد كه حتما عكس هم ميذاشتم اما سطح دسترسيم تو انجمن قد نميده به آپلود عكس:41:. ولي همين جوري آدرس مي دم. همه ي اين موارد كه گفتم تو يه جا جمع شده به نام adjustment ‌. منوي ايميج رو باز كنيد و به زيرمنوي adjustment بريد . همه ي دستورات مربوط به تنظيم رنگ در اين جا هستند كه بعضي هاشون رو در بالا نام بردم.
درباره اين كه چطور كار ميكنن به طور خلاصه در پست قبلي گفتم اما اگه توضيح كامل مي خواين يه سايت معرفي مي كنم كه در رجوع كنيد. بخش گرافيك پيكسلي از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31:

شرمنده ها ببخشید

رفتم به این سایت و همون قسمتی که گفتید

امکانش هست جستجو کرد یا اینکه کدام صفحه اش بروم که این مورد باشد

graphic pix
06-06-2011, 18:19
از عنوان مطالب معلومه مثلا چنل ميكسر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nelahe
17-06-2011, 11:33
با سلام

سلام

من یک عکس دارم با زمینه سبز

می خوام ده درصد آبی به این زمینه (بک گراند) (و فقط به بک گراند) اضافه کنم

میشه راه حل هاش رو با عکس دقیق بگید

چون من به تمام این پنجره ها که می روم

هم یک سری نوار دارند که قابل جابه جایی است

و بعضی هاشون نواری برای رنگ آبی ندارد

و هم یک منوی باز شو دارند که درونش اسامی چند تا رنگ است

آیا فقط باید نوارها رو جابه جا کرد

یا اینکه از همان منوی باز شونده رو به پایین هم باید رنگی رو انتخاب کرد

nelahe
19-06-2011, 16:21
سلام

راهی داره

nelahe
23-06-2011, 07:45
امکانش نیست

nelahe
25-06-2011, 08:58
سلام دوستان

:20::11:

graphic pix
26-06-2011, 18:15
سلام ببخشید مدتی نیستم
عکس که نمیتونم بذارم دسترسی پاییینه
برای اشنایی با کار این پنجره ها اون آدرس سایتی که دادم کار سازه
فعلا خداحافظ

b.zemiri
01-07-2011, 15:54
:20::31: چرا اینجا نمیشه نوشته خودمونو پاک کنیم، بابا غلط کردم:))))