PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای هاردم اذیت می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

meysamhaji
30-05-2011, 12:18
سلام دوستان من وقتی فایلی رو کپی یا کات می کنم یه جای دیگه یا برنامه ای رو باز می کنم صدای موتور هاردم به صورت ضعیف جیر جیر می کنه و صداش رو مخمه نمی دونم چه جوری درستش کنم آیا راهه حلی هست صدای هارد از میکرولب نیاد بیرون

mx3000
31-05-2011, 11:24
پاراتیشن ها تو کوچک کن این مشکل وقتی پیش میاد که یک از پاراتیشنهات بزرگ باشه

از اچ ذی تیون استفاده کن

اگر سی پی یوت سلرون یا ضعیف است عوض کن

دربهای کیس رو ببند

پیچهای هارد رو محکم ببند1

DiR3CToR
31-05-2011, 12:07
احتمال خرابی هارد هم وجود داره از اطلاعاتتون برای اطمینان یک بکاپ داشته باشید و اگر گارانتی داره در اولین فرصت اون رو به نمایندگیش ارسال کنید

jafarian
31-05-2011, 14:03
صداش اگرکم باشه حین کپی که مشکل حادی نیست اماصداش خیلی زیاد باشه که شاید هاردتون بدسکتور داره که واسه اون ازبرنامه hdd regenerator 2011 واسه رفع بدسکتورباید استفاده کنیدازپاورم بعضی مواقع میشه که برق کم به قطعات میرسه باعث بوجود اومدن این صدا میشه ازویروسم احتمالش هست شما هارد خودتون رو یک هارد دیگه کلیه اطلاعاتش کپی کنیدبعدش بعد ازنوع پارتیشن بندی کنید بعدش تست کنید:20:

meysamhaji
02-06-2011, 21:18
نه برقش نیست فقط درحین کپی کردن و باز کردن برنامه کنورتور اونم چون 100 درصد سرعت سی پی یو رو می گیره از اینها نیست

joe_satriani
02-06-2011, 21:36
نه برقش نیست فقط درحین کپی کردن و باز کردن برنامه کنورتور اونم چون 100 درصد سرعت سی پی یو رو می گیره از اینها نیست

با سلام
خوب سی پی یو مرتبط به صدای هارد نیست
زمانی که برنامه converter رو باز میکنید و استفاده میکنید چون داره یه سری عملیات برای تثبیت روی هارد انجام میده ( یا همون خواندن و نوشتن ) با سرعت بالا پس هارد به شدت درگیر میشه و هد باید تمام اطلاعات رو سازماندهی کنه
پس به ناچار صدایی ایجاد میشه از هارد
اگه این صدا معمولی و کم هست طبیعیه
اما اگه صدا واقعا گوش خراش و آزاردهنده هست حتما موردی در عملکرد هارد پیش آمده و حتما رسیدگی کنید تا منجر به مشکلی حاد تر نشده

موفق باشید.

pesilium
02-06-2011, 22:34
سلام دوستان من وقتی فایلی رو کپی یا کات می کنم یه جای دیگه یا برنامه ای رو باز می کنم صدای موتور هاردم به صورت ضعیف جیر جیر می کنه و صداش رو مخمه نمی دونم چه جوری درستش کنم آیا راهه حلی هست صدای هارد از میکرولب نیاد بیرون

صدای زوزه هارد معمولا نشونه هارد رو به موته...

meysamhaji
13-06-2011, 12:13
نه صداش کمه هارد یه سال رو هم نیست که کار کرده نمیشه برنامه 50 درصد از فضای سی پی یو رو اشغال کنه؟

jafarian
13-06-2011, 13:45
اینطوری که شما میگین پس موردنداره شما به وسیله این برنامه HDInspector یا Hard Disk Sentinel Pro که برای نمایش میزان عمرهاردم بکارمیره استفاده کنید اگرموردی داشته باشه نمایش میده.

FAR_FA
13-06-2011, 18:34
سلام

اگه امكانش هست و ميتونيد تمام اطلاعات هاردتون رو روي يك هارد ديگه كپي كنيد ، كل هارد فعلي رو فرمت و
دوباره پارتيشن بندي كنيد .

اگه صدا كمه و خيلي آزار دهنده نيست ، يه بار تك تك پارتيشن ها رو دفراگ كنيد شايد درست شد .

meysamhaji
13-06-2011, 23:49
من از بهترین کنورتور استفاده می کنم AVS آخرین ورژنش و با سرعت و کم نکردن افت کیفیت انجام میده تو این مورد صدا میده بقیه کنورتور ها صدا نمیده از ماهواره با فرمت ts که ضبط می کنی و می خوای تبدیل به فرمت دلخواهت کنی تمامیه کنورتورهارو تست کردم صدا از تصویر جلو یا عقب میاد یا تصویر جا می مونه ولی AVS کاملا میزون در میاره

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

اینطوری که شما میگین پس موردنداره شما به وسیله این برنامه HDInspector یا Hard Disk Sentinel Pro که برای نمایش میزان عمرهاردم بکارمیره استفاده کنید اگرموردی داشته باشه نمایش میده.

دوست عزیز میشه لینک دانلود این برنامه رو برام سند کنید

jafarian
14-06-2011, 06:23
لینک دانلود HDInspector Portable

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

meysamhaji
14-06-2011, 12:03
ممنون دوست عزیز