PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اینترنت شبانه

capitan black
29-05-2011, 23:35
سلام دوستان..دوستم adsl گرفته و واسه اکانت شبانش باید یه n اضافه کنه به یوزرش...راهی هست که کانکشن بسازیم و این اتوماتیک وصل شه به شبانه؟...البته اگر از اسکژوئل ویندوز 7 بگذریم چون ویندوز 7 home هستش..
مرسی

mohrd
30-05-2011, 09:58
شاید برنامه ی ReConnect بتونه بهتون کمک بکنه!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

capitan black
30-05-2011, 11:01
شاید برنامه ی ReConnect بتونه بهتون کمک بکنه!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیزم ین واسه دایال استفاده میشه...ما LAPTOP رو به صورت وایرلس به مودم وصل کردیم...باید 2 شب ازاصلی دیس شه و کانکت شه....

mohrd
30-05-2011, 15:30
می دونم.
اما شما می تونید به صورت bridge مودم رو تنظیم کنید و با کانکشن متصل بشید. با برخی نرم افزار ها هم راس ساعت 2 دیسکانکت بشید ..
البته بعید می دونم بشه روی bridge از وایرلس استفاده کرد ..

capitan black
05-06-2011, 08:32
مشکل اینه که تنظیمات توی خود مودم تنظیم شده...

joe_satriani
05-06-2011, 10:53
مشکل اینه که تنظیمات توی خود مودم تنظیم شده...

با سلام
باید حتما داخل تنظیمات برید و اون رو تغییر بدید
در غیر اینصورت نمیتونید اتومات تغییر بدید
توی مرورگر 192.168.1.1 رو وارد کنید و با admin برای یوزر و پسورد وارد بشید
حال در قسمت Lan کانکشنی که ایجاد شده رو پیدا کنید و ادیتش کنید

موفق باشید.

AB
05-06-2011, 12:36
اگه نوع ارتباط رو Bridge بزارین میتونین دو تا کانکشن درست کنین و با برنامه های اسکجولر زمان اتصال رو تعیین کنین.

یکی از دوستان میگفت برای صبانت روزانه رو روی PPPOE تنظیم کرده و برای شبانه کانکشن بریج روی PPPOE وصل میکنه.

بعضی از شرکت ها هم هستن که برای تعویض نوع کانکشن باید باهاشون تماس بگیری و بگی مثلا میخام بریج کنم که اونا از مرکز براتون ست کنن و تنظیماتش رو بگن.

capitan black
05-06-2011, 21:40
اگه نوع ارتباط رو Bridge بزارین میتونین دو تا کانکشن درست کنین و با برنامه های اسکجولر زمان اتصال رو تعیین کنین.

یکی از دوستان میگفت برای صبانت روزانه رو روی PPPOE تنظیم کرده و برای شبانه کانکشن بریج روی PPPOE وصل میکنه.

بعضی از شرکت ها هم هستن که برای تعویض نوع کانکشن باید باهاشون تماس بگیری و بگی مثلا میخام بریج کنم که اونا از مرکز براتون ست کنن و تنظیماتش رو بگن.

چجوری میشه کانکشنی که توی تنظیمات خود مودم تنظیم شده رو بریج کرد؟...اصلا این بریج چی هست ؟!..ممنون دوست من :11:.