PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب Corel VideoStudio Pro X4

ReziOnline
29-05-2011, 23:12
با سلام
نرم افزار Corel VideoStudio Pro X4 v14.0.0.342 رو از سایت پی سی ورلد دانلود کردم از آدرس زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما در وسط نصب پیغام (ارور) زیر ظاهر میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مشکل از چیه؟ آیا فایل ناقص دانلود شد (که بعید میدونم) ؟
حجم پارت یک 381 و حجم پارت دوم 379 مگابایت هست بصورت فشرده.
لطفا روش نصبش رو هم بگید چون دو تا پارت داره و من زیاد با نصب اون آشنا نیستم.
با تشکر

jafarian
30-05-2011, 07:19
شمافلدرtemp خودتون یکبارکامل پاکسازی کنیدبعدش روی پارت یک کلیک راست کنید گزینه Extract to راانتخاب کنید وقتی ازحالت فشرده خارج شد ازنوع نصبش کنید ببینید بازم پیغام میده واسه رجیسترکردنشم ازپچ یا کیجن موجوددربرنامه استفاده کنید:20:

ReziOnline
31-05-2011, 23:49
شمافلدرtemp خودتون یکبارکامل پاکسازی کنیدبعدش روی پارت یک کلیک راست کنید گزینه Extract to راانتخاب کنید وقتی ازحالت فشرده خارج شد ازنوع نصبش کنید ببینید بازم پیغام میده واسه رجیسترکردنشم ازپچ یا کیجن موجوددربرنامه استفاده کنید:20:
ممنون از راهنماییتون. همین کارها رو انجام دادم اما باز همین پیغام میاد!
البته موقع اکسترکت کردن هر دو تا پارت اکسترکت شدن.
مشکل از پارت ها نیست. از جای دیگست...

jafarian
01-06-2011, 06:50
شمااین دستور%temp% داخل منوی run تایپ کنیدبعدش کلیه فایلهای داخل پوشه رو پاک کنید مسیرنصب برنامه راهم تغییر بدین داخل یک درایو دیگه نصب کنید.

ReziOnline
01-06-2011, 18:42
شمااین دستور%temp% داخل منوی run تایپ کنیدبعدش کلیه فایلهای داخل پوشه رو پاک کنید مسیرنصب برنامه راهم تغییر بدین داخل یک درایو دیگه نصب کنید.
فولدر temp رو پاک کردم. اما یه ارور جدید داد :20: :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farjameh
14-06-2011, 16:44
دانلود از اینترنت کار وقت گیر و بیهوده ایه. من خودم بارها برنامه دانلود کردم کلی وقت و هزینم کردم، آخرش یا پسورد می خواد یا برنامش مشکل داره و نصب نمیشه. پیشنهاد می کنم به جای دانلود از اینترنت، نرم افزارهاتون رو از مجموعه های معتبری مثل کینگ پرند استفاده کنید.