PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه جايگزيني تبليغات سايتهاي با تبليغات دلخواه

ebrahim1110
29-05-2011, 21:56
سلام
من يه برنامه ميخوام كه روي سيستمم نصب كنم و كار اين برنامه اين باشه كه تبليغات و بنرهايي كه من ميدم جاي تبليغات و بنرهاي سايتها نشون بده.
به عبارت بهتر كسي كه توي سيستم من وبگردي ميكنه بنرهايي كه من ميدم رو جاي بنرهاي سايتها ببينه

Traceur
30-05-2011, 03:36
سلامـ

همچیــن چیزی امکـــان نداره ! مگــر اینکه شمــا ادمین اون سایتـــ یا مدیر اون وب سایتـــ باشی !

ebrahim1110
12-06-2011, 22:13
سلام
بنده كه نميخوام برم تبليغات سايت ها رو توي سرور تغيير بدم.
عرضم رو متوجه نشديد.
من منظورم اينه كه يه برنامه اي باشه كه توي سيستم خودم تبليغاتي كه من تعيين ميكنم رو جاي تبليغات سايتها نشون بده.
فرض كنيد من كافي نت دارم. ميخوام يه برنامه روي سيستم ها نصب كنم كه اين برنامه تبليغات منو بجاي تبليغات سايتها نشون بده و كسايي كه پاي سيستم ها ميشنن اون تبليغات رو ببينن.

ebrahim1110
13-06-2011, 14:23
سلام
يعني يه همچين برنامه اي توليد نشده؟

Traceur
13-06-2011, 15:04
سلام
بنده كه نميخوام برم تبليغات سايت ها رو توي سرور تغيير بدم.
عرضم رو متوجه نشديد.
من منظورم اينه كه يه برنامه اي باشه كه توي سيستم خودم تبليغاتي كه من تعيين ميكنم رو جاي تبليغات سايتها نشون بده.
فرض كنيد من كافي نت دارم. ميخوام يه برنامه روي سيستم ها نصب كنم كه اين برنامه تبليغات منو بجاي تبليغات سايتها نشون بده و كسايي كه پاي سيستم ها ميشنن اون تبليغات رو ببينن.

سلامـ مجدد ..

دوستــ عزیز بنده عرض شمـا رو کاملاً گرفتمـ ، ولی همونظور که ذکر شد چنین نرمـ افــزاری وجـود نداره !
و لازمه تغییر تبلیغات ، دسترسی داشتنــ به سرور مربوطه استـــــ !
البتــه امکان حذفـــ یا جلوگیری از بارگذاری بنرها آن همـ برای افزایش پهنای باندـ وجود داره و حتی نرمـ افزاری همـ در راستای این عمل وجود داره .

در هر حال اگر شما چنین عملی رو دیدید از عدمـ وجود نرمـ افزاری با این کارایی نمیشه مطمئن بود !
حداقل اینکه بنده چنین نرم افزاری نه دیدم ونه شنیدم .

موفق باشی ..