PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : !اينترنت رايگان ايرانسل!100 عملي!

keyvanb1
29-05-2011, 10:47
سلام دوستان.حدود يك سال ميشه كه ايرانسل به مشتركاش سرويس اينترنت EDGE رو ميده كه نسبت به سرويس GPRS سرعتش بيش از 4 برابر هست.اما ايرانسل در مقابل دادن اين سرويس به مردم محدوديت بسيار زياد در دانلود اعمال كرده و هزينه زيادي هم دريافت ميكنه كه واقعا ارزشش رو نداره.از اين رو ما چون هيچوقت دوست نداريم به ايرانسل پول زيادي بديم روشي رو براي شما ابداع كرديم كه شما ميتونيد بدون پرداختن حتي 1 ريال و از دست دادن هيچ اعتباري ، از اينترنت ايرانسل به صورت 24 ساعته و بدون هيچ محدوديتي استفاده بكنيد.
اين روش به دو صورت هستش.1-از روش موبايل:به اين صورت كه با استفاده از Opera Mini كه ما در اختيار شما قرار ميديم ميتونيد به اينترنت وصل باشيد..2-از روش كامپيوتر : در اين روش ما يك نرم افزار و يك سرور در اختيار شما قرار ميديم.
در هر دو اين روش ها هيچ فيل.ترينگي در مقابل شما قرار نداره و ميتونيد بدون هيچ گونه محدوديتي از اينترنت ايرانسل استفاده كنيد.
شما هركدام از روش ها رو كه ميخواهيد ميتونيد يك ايميل به من يزنيد.در مقابل من يك شماره حساب به شما ميدم و شما مبلغ ناچيزي رو به حساب واريز ميكنيد(توجه كنيد كه اين مبلغ فقط براي تامين هزينه سرورها هستش)بعد از اون من نرم افزار ها و سرور ها رو در اختيار شما قرار ميدم و يك فيلم آموزشي هم براي شما ارسال ميكنم تا بتونيد به راحتي ازش استفاده كنيد.هر سوالي هم داشته باشيد من در خدمت شما هستم.
keyvan.photopersia@gmail.com

adrenaline
29-05-2011, 11:22
طبق قوانین کلی انجمن، هرگونه پست یا تاپیک تبلیغاتی یا خرید و فروش ممنوعه.