PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بلوتوث ThinkPad Edge 15 0301-GFG با ویندوز 7

reza.mir
29-05-2011, 07:54
سلام.

دوستان با توجه به مدل لپ تاپی که عرض شد وقتی که ویندوز 7 رو نصب میکنم در device manager هیچ اثری از اینکه درایور بلوتوث شناخته یا ناشناخته هست نیست! بطوریکه انگار اصلا این لپ تاپ سخت افزاری به نام بلوتوث نداره! در حالی که قبلا ویندوز 7 که به هنگام خرید گرفتم، درایور بلوتوث نصب بود و میتونستم ازش استفاده کنم.

در سایت خود لنوو هم جستجو کردم و مدلش رو هم تقریبا هرچی درایور داشت دانلود کردم، ولی اثری از بلوتوث نبود!
به نظر دوستان راهی هست تا من بتونم دوباره از بلوتوث این لپ تاپ استفاده کنم؟

با تشکر

biostar
29-05-2011, 10:58
اگر در device manager هیچ اثر ازش نیست یعنی سخت افزارش شناسایی نشده.
پس یا باید از طریق ADD hardware بلوتوث رو اضافه کنی.

اگر هم نشد یا بلوتوثت به مشکل برخورده و یا اینکه ویندوز 7 با اون مشکل داره.

با وایرلس مشکلی نداری ؟ و مطمئن هستی که وایرلس روشن هست یا نه ؟

reza.mir
29-05-2011, 11:35
اگر در device manager هیچ اثر ازش نیست یعنی سخت افزارش شناسایی نشده.
پس یا باید از طریق ADD hardware بلوتوث رو اضافه کنی.

اگر هم نشد یا بلوتوثت به مشکل برخورده و یا اینکه ویندوز 7 با اون مشکل داره.

با وایرلس مشکلی نداری ؟ و مطمئن هستی که وایرلس روشن هست یا نه ؟
میگن در نا امیدی بسی امید است. بی حکمت نیست ها!
میدونید این مدل اگر بلوتوث تا از طریق Hotkey فعال نشه انگار نه انگار که سخت افزاری به نام بلوتوث بر روی لپ تاپ نصب هست! برای فعال کردن هم باید hotkey مربوطه به علاوه درایور power management در این مدل باید نصب بشه تا بعدا بتونید از طریق hotkey فعال کنید. برای فعال کردن هم همون hotkey وای فای استفاده میشه.

capitan100
05-11-2012, 03:26
میگن در نا امیدی بسی امید است. بی حکمت نیست ها!میدونید این مدل اگر بلوتوث تا از طریق Hotkey فعال نشه انگار نه انگار که سخت افزاری به نام بلوتوث بر روی لپ تاپ نصب هست! برای فعال کردن هم باید hotkey مربوطه به علاوه درایور power management در این مدل باید نصب بشه تا بعدا بتونید از طریق hotkey فعال کنید. برای فعال کردن هم همون hotkey وای فای استفاده میشه.خدا خیرت بده نمیدونی با این جملت چه کمکی به اسلام و مسلمین کردی !