PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود After Effects cs4 x86

ATA FARZADI
28-05-2011, 22:37
دوستان تو کل اینترنت چه سایت های خارجی چه ایرانی رو من خوردم تا این برنامه رو دانلود کنم

ولی هیچ لینکی من پیدا نکردم

با لینک غیر مستقیم پیدا نکردم چه برسه به مستقیم

اگر دوستان از این برنامه لینکی دارید لطف کنید بهم معرفی کنید بسیار سپاسگذار میشم

فقط یه چیزی مطمئن شید دان میشه

بازم مر30

jafarian
29-05-2011, 06:55
شماابتدااین فایل پایین دان کنیدبعدش ازحالت فشرده خارجش کنیددرمرحله اول فایل utorrent نصب کنید وقتی که نصبش کامل رواون فایل دیگه کلیک کنیدتادانلود شروع بشه سئوالی داشتین بازم همینجا مطرح کنید:20:

لینک دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ATA FARZADI
29-05-2011, 08:23
آقا اول بابت زحمتی که کشید ممنون

این فایل رو دان کردم دوم هم نصبش کردم یه سوال

همین لینک رو نمیشود با idm دانلود کرد؟!

دوم هم اینکه مطمئن هستید این لینک مربوط به برنامه افترا cs4 32bit هست چون لینک میگه 1.8 گیگ که برنامه زیره یک گیگ هست بعدشم واسه لیندا هست به نظر میرسه آموزش باشه ها

ممنون میشم جوابم رو بدید

jafarian
29-05-2011, 08:51
این فایل که من گذاشتم مال سرور تورنت امکان دانلود با idm وجودنداره یک فایل دیگه هم برای شما میزارم این یکی حجمش 854 دانلود بخواین کنیدفقط بجای یکی قبلی رو این یکی کلیک کنیدتا اجرابشه.

لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ATA FARZADI
29-05-2011, 11:40
دوست عزیز بابت زحمتی که کشیدن ممنون

فقط یه سوال قابلیت ادامه رو داره چون میخوام شبانه دانلود کنم

jafarian
29-05-2011, 12:55
آره دوست عزیزقابلیت resume هم داره فقط وقتی برنامه µTorrent نصب کردین اجراکنید بعدش کلیدهای CTRL+G روازصفحه کلید فشاربدین بعد تو پنجره جدیدکه بازمیشه طبق شکل از قسمت Bandwidth یک سرورانتخاب کنیدکه سرعتش بیشتره مثل فرانسه بعد ازقسمت Your Upload Speed گزینه 64 kbit/ s انتخاب کنید بعدش روگزینه Run test کلیک کنید بعدش تیک اون تا گزینه به رنگ سبز ظاهرشد گزینه Save & Close کلیک کنید تا سیو بشه بعد هرکدوم ازاون فایلها رو خواستین دان کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]