PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه محدودکننده یا Limiter سرعت ADSL

Memonex
28-05-2011, 18:10
سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز.

دوستان یه برنامه محدود کننده سرعت اینترنت نیاز دارم که سرعت ADSL رو بصورت دستی تا هر مقدار بیاره پایین. سرعت اینترنت من 512 با محدودیت 4 گیگ در ماه هستش و مشکلی که دارم اینه که با باز کردن صفحات Page به سرعت ترافیک تموم میشه طوری که باید یک گیگ اضافه بگیرم در حالی که دانلود ندارم (به ندرت در حد 10 تا 15 مگابایت). قبلا که سرعت 64 داشتم یکماه میرفت و به جرات میتونم یگم تنها یک گیگ از اکانت کم میشد ضمن اینکه سایت‌های زیادی رو هم هرچند با سرعت پایین باز می‌کردم. مشکل از اینجاست که در سرعت بالا جهت باز کردن صفحات بسته‌های دیتایی زیادی بی‌مورد Send/Receive میشه. در صورتی که در تجربه‌ای که من روی اینترنت 64 داشتم این مقادیر در حداقل بود.

خواهش میکنم راهنمایی کنید به همچین برنامه‌ای واقعا نیاز دارم. در این مورد تنظیمات مربوط به Qos مودم رو روی 64kbps گذاشتم ولی تاثیری نداشت. برنامه NetLimiter 3 هم اجرا کردم و دیدم برای محدود کردن پهنای باند کلاینت‌های یک شبکه هست نه یک کامپیوتر به تنهایی. برنامه DU Meter هم تنها کارش مانیتورینگ هست و توانایی کاهش سرعت اینترنت رو نداره.

خلاصه بگم تمام اینترنت رو زیر و رو کردم ولی اثری از چنین برنامه‌ای نبود چرا؟ چون کشورهای خارجی ترافیک مصرفی براشون اهمیتی نداره و اکثرا نامحدود دارن. همونطور که گفتم نرم افزارهایی هم که هست صرفا کار مانیتورینگ سرعت رو نشون میدن نه بیشتر.

منتظر پاسخگویی شما دوستان عزیز هستم. پیشاپیش با تشکر از همگی...

arash-me
28-05-2011, 18:29
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یه سری به این تاپیک بزنین:دی