PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ip tracer دست چه کسانی است؟

tik2tak
28-05-2011, 17:38
ip tracer ای پی اصلی شما را برمیگرداند حتی اگه از چیز پی ان یا شیلتر شکن استفاده کنید حالا سوال اینه ip tracer دست چه کسانی است؟

amir200812
28-05-2011, 18:14
ip tracer ای پی اصلی شما را برمیگرداند حتی اگه از چیز پی ان یا شیلتر شکن استفاده کنید حالا سوال اینه ip tracer دست چه کسانی است؟
سلام عزیز
منظورت دستور TRACERT در Command Prompt هست؟

اگه اینطور هست باید بگم که این کاملا طبیعی هست.
اگه با روش کار چیز پی ان و شیتلر شکن آشنایی داشته باشید، کاملا متوجه خواهید شد.

در کل اینو بدونید که چه از چی پی ان استفاده کنید چه نکنید، اطلاعات شما با همون IP خودتون از دروازه های اینترنت کشور خارج میشه!

skull_avatar
28-05-2011, 18:47
سلام عزیز
منظورت دستور TRACERT در Command Prompt هست؟

اگه اینطور هست باید بگم که این کاملا طبیعی هست.
اگه با روش کار چیز پی ان و شیتلر شکن آشنایی داشته باشید، کاملا متوجه خواهید شد.

در کل اینو بدونید که چه از چی پی ان استفاده کنید چه نکنید، اطلاعات شما با همون IP خودتون از دروازه های اینترنت کشور خارج میشه!

واسه که اینطور نشه باید چیکار کرد؟
مثلا من با استفاده از یه سایت که محدودیت یک گیگ داره یه سری فایل رو لیچ می کنم بعدش می نویسه من از یک گیگ امروزم استفاده کردم،بعد من اگه با چیز پی ان بیام و دوباره ثبت نام کنم بازم همین پیغام رو میده!
کاملا مشخصه که آی پی اصلی رو تشخیص میده.

amir200812
28-05-2011, 20:42
واسه که اینطور نشه باید چیکار کرد؟
مثلا من با استفاده از یه سایت که محدودیت یک گیگ داره یه سری فایل رو لیچ می کنم بعدش می نویسه من از یک گیگ امروزم استفاده کردم،بعد من اگه با چیز پی ان بیام و دوباره ثبت نام کنم بازم همین پیغام رو میده!
کاملا مشخصه که آی پی اصلی رو تشخیص میده.

نه عزیز اون IP شمارو تشخیص نمیده، فقط بدلیل اینکه چیز پی ان ها اشتراکی هستند و ممکنه چند صد نفر از یک IP استفاده کنند و قبل از شما خیلی سریع اون 1 گیگ تموم میشه!
اگه برای لیچ میخوای، چرا از یک سایت استفاده میکنی؟ 10 هزار تا سایت لیچر هست!

skull_avatar
29-05-2011, 00:11
آحه من وقتی مراحل رو برعکس میرم هم همین اتفاق میفته!
با چیز پی ان می تونم لیچ کنم بعد که ظرفیت تموم میشه بدون چیز میرم و بازم نمی تونم.

بی زحمت یه چند تا ازین سایت ها رو که خودت استفاده می کنی و سرعت خوبی دارن معرفی کن.من که هر سایتی میرم یه اشکالی داره یا سرعت کمه یا زود فایل پاک میشه.(هر شب 4 گیگ می خوام)

شرمنه تاپیک رو به انحراف کشوندم.

tik2tak
29-05-2011, 08:00
اقا جواب سوال منو بدی ای بابا
وقتی چیز پی ان استفاده میکند سایت مورد نظر IP واقعی شما را نمی گیرد و مثلا IP امریکا برای شما ثبت میشود
IP tracer یعنی مثلا شما از امکانات یه بانک یا یک شرکت دولتی استفاده میکنید و با وجود چیز پی ان - تونل - یا هر پروک30 شرکت IP اولینISP شما را ثبت میکند .(شاید دیده باشید اگه با وجود چیز پی ان در جی میل ثبت نام کنید موقع اس ام اس دادن خودش اسم ایران رو زده:46:)
تحقیق درسیه من اینه IP tracer را چه کسی دارد ؟

amir200812
29-05-2011, 22:25
تحقیق درسیه من اینه IP tracer را چه کسی دارد ؟
عزیز واضحتر توضیح بده، یعنی چی "IP tracer را چه کسی دارد "؟

مگه درست چی هست؟

tik2tak
31-05-2011, 12:33
خوب معلومه دیگه ip یا به شبکه مربوط میشه یا به اینترنت مگه درس دیگه هم میتونه باشه؟
چیو واضح بگم چه کسانی یا چه شرکت هایی میتونن ای پی شما را trace کنند البته دیگه مهم نیست دیگه وقتش تموم شد.

behrooz.shie
07-06-2011, 15:32
سوالتون نا مفحومه :13:

xero.1992
08-06-2011, 12:14
بیشتر این کارهایی که بچه ها اینجا گفتند تنها از طریق آی پی نیست و معمولا چند راه با هم انجام میدند...
که معمولترین هم Lookup کردن مشخصات کامپیوتر شماست حالا چه با چیز پی وصل شده باشد چه با هرچی دیگه هر آی پی ایی هم می خواین داشته باشید، الگوریتم اون کار جوریه که مشخصات کامپیوتر رو میبینه و حتی اگر کار اون سایت خیلی درست باشه با تغییر سیستم عامل هم نمی تونید مثلا اون محدودیت رو برگردونید...