PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه كار با پروژه آماده

ham10m
27-05-2011, 21:50
سلام
بچه ها من از اينجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين كليپ رو دانلود كردم بعد ميخوام عكس بذارم ولي نميدونم چجوري بايد عكسا رو بذارم كه طبق الگو پيش بره تا حالا از پروژه اماده استفاده نكرده بودم ميشه توضيح بديد

ممنونم

samiei_m_j
25-06-2011, 19:10
سلام
كاري به لينكي كه دادي ندارم ولي برا استفاده كلي از پروژه هاي آماده وقتي داري پروژه رو باز ميكني يه سري اطلاعات ازت مي خواد كه به طوري كلي چند دسته ميشه:
1. فايل هاي مربوط به خود كليپ مثل آهنگ هاش يا matt و يا ...
2. تعدادي فايل تصويري كه معمولا 10 تا 12 ثانيه اي بايد باشه كه البته اين تصاوير رو بايد خودت قبلا از فيلم هايي كه دوست داري توي كليپ ديده بشه اماده كرده باشي
3. تعدادي عكس كه اونم بايد عكس هايي باشه كه دوست داري توي كليپ گنجانده بشه
4. اگه از كليپ هاي حرفه اي تر استفاده مي كني چند تا سكانس از نرم افزار 3dmax بايد با عكس هاي خودت رندر بگيري كه توضيحش يكم طولانيه...
برا شناسايي اينكه چه فايلي رو بايد بدي از پسوند فايل هايي كه ازت در خواست ميشه مي توني بفهمي
برا تعداد عكس ها و فيلم ها هم يك بار پروژه رو باز كن و فقط skip رو بزن و بشمار
اگه متوجه نشدي بايد يه جا با يكي حضوري كار كني چون يكم پيچيدس و برا توضيح كاملش به زمان زيادي احتياج هست
اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم
موفق باشي

دیبا111
26-06-2011, 18:44
سلام دوست عزیز میشه یه کم بیشتر توضیح بدی من یه چیز هستش که خیلی وقته دنبالشم اما پیدا نکردم چه جوری توی پریمیر 7یک کلیپ رو با لایه فیلم قفل کنم که وقتی کلیپ مثلا فریم قاب هست بالا یا پایین میره فیلم هم با اون بالا وپایین بره یعنی فیلم یه جا ساکن نباشه وقاب روی اون اینور واونور بره