PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخاست برنامه تغییر رزولوشن فیلم

ehsan6811
27-05-2011, 19:10
با سلام خدمت دوستان
برنامه ای میخاستم که بشه باهاش ندازه فیلمارو بزرگ کرد مثلا رزولوشن 720*1080 و ابنجوری لرای تمام صحفه کردن فیلما میخام البته نمیخام حجم خیلی بالا بره
از چند تا برنامه استفاده کردم ولی یا دور تصویر نوار مشکی میوفتاد یا حجم خیلی بالا میرفت

Dj_aghamajid
27-05-2011, 21:31
اولا که اینکار باعث کاهش کیفیت فیلم خواهد شد چون باید زوم بشه و بعد بازسازی بشه!
و در ضمن شما اگه بخای رزولوشن فیلم رو زیاد کنی به طبع باید حجمش زیاد بشه، این اجتناب ناپذیره!

ehsan6811
27-05-2011, 22:20
اولا که اینکار باعث کاهش کیفیت فیلم خواهد شد چون باید زوم بشه و بعد بازسازی بشه!
و در ضمن شما اگه بخای رزولوشن فیلم رو زیاد کنی به طبع باید حجمش زیاد بشه، این اجتناب ناپذیره!
برنامه ای که کمترین کاهش کیفیتو داشته باشه معرفی کنید ممنون میشم
برای حجم اره ولی برنامه ای میخام که مثلا رزولوشن رو دو برابر کنم نه تمام صحفه که با بزرگ کردن برنامه پخش تمام صحفه بشه با برنامه هایی که کار کردم تا کیفیت خیلی افت میکرد یا وقتی با پلیر بزگ میکردم دو تا خط سیاه کنار فیلم میوفتاد در صورتی که قبل از کانورت این مشکلو نداشت

jafarian
28-05-2011, 07:10
حرف این دوستمون کاملا درسته با افزایش رزولشن حجم فیلم همه بالاتر میره شما ازاین برنامه Ultra Video Converter استفاده کنید شاید کارتون راه بیفته اما حجم فیلم بالا میره:20:

لینک دانلود برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود سریال

pesilium
02-06-2011, 12:13

فرمت فکتوری راحت ترین برنامه