PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش کامل تزریق سرم در خانه

مهرسا1
27-05-2011, 12:26
سلام
همینجوری که میدونین ما دخترا تو عادت ماهیانه حسابی ضعیف میشیم و من هر ماه موقع عادتم باید حتما سرم بزنم
اما خوب مسافت طولانی نصفه شبو و اکثر وقتا بابا خونه نیست مشکل برام پیش میاد میخواستم آموزشش رو کامل برام بذارین تا خودم تو خونه بتونم انجام بدم
مرسییییییی

gmd
27-05-2011, 12:50
با سلام
توصیه میکنم اصلا این کار را خودتان انجام ندهید تزریق سرم چیزی نیست که از روی کتاب و نوشته انجام دهید .مگر آنکه دوره آموزش این کار را بگذرانید و تزریق را بصورت عملی آموزش ببینید و انجام دهید.

مهرسا1
27-05-2011, 12:56
عزیزم خطراتشو میدونم لطفا اموزش رو بذارین

S0R3N4
27-05-2011, 14:00
اونوقت خودتون تشخیص میدید که چه نوع سرمی باید بزنید شما؟؟؟
رینگر یا دکستروز یا سدیم کلراید یا 2/3 1/3 ؟
نکنید اینکاروو خواهشا....
من فکر میکنم نهایتا به آمپول نوربیون اکتفا کنید + میتونید از قرص های Femi Comfort استفاده کنید که عوارض این دوران رو به طور چشگیری کاهش بده...

مهرسا1
27-05-2011, 22:22
من همیشه وقتی اینجوری میشم رینگر لایت میزنم تا دوباره سرحال بشم

مهرسا1
28-05-2011, 13:13
آمپول نوربیون

چی هست این امپول؟

morsadr
28-05-2011, 14:42
سلام
همینجوری که میدونین ما دخترا تو عادت ماهیانه حسابی ضعیف میشیم و من هر ماه موقع عادتم باید حتما سرم بزنم
اما خوب مسافت طولانی نصفه شبو و اکثر وقتا بابا خونه نیست مشکل برام پیش میاد میخواستم آموزشش رو کامل برام بذارین تا خودم تو خونه بتونم انجام بدم
مرسییییییی

آموزش تزریق سرم از اینجا ؟؟؟:18::18::18::19:
دوست عزیز این کار ها بیشتر از آموزش تئوری نیاز به مهارت عملی دارند که از این طریق امکان پذیر نیست .
لطفا بی خیال شوید . :13:

S0R3N4
28-05-2011, 15:41
منم با جناب morsadr موافقم

Alamate Soal
28-05-2011, 16:36
دوست عزيز اراده و علاقه شما به يادگيري اين چيزها جاي تحسين داره . مطمعن باشين اگه وقتي رو كه صرف زدن اين تاپيك و مطالعه پست ها ميكنين ؛ بجاش برين هلال احمر و عضو جمعيت جوانان بشين ؛ با هزينه كمتر از هزارتومن بهتون ياد ميدن اين چيزا رو
جناب دكتر morsadr درست ميفرماين اين چيز ها رو نميشه از اينترنت ياد گرفت حتي اگه آموزشي هم در اين خصوص ديدين بهش اعتماد نكنين به هيچ وجه ؛ حتي براي ياد گرفتن طريقه صحيح مسواك زدن بايد آموزش عملي ببينه آدم چه برسه به اينجكشن سرم و آمپول !

مهرسا1
28-05-2011, 21:37
دوست عزيز اراده و علاقه شما به يادگيري اين چيزها جاي تحسين داره . مطمعن باشين اگه وقتي رو كه صرف زدن اين تاپيك و مطالعه پست ها ميكنين ؛ بجاش برين هلال احمر و عضو جمعيت جوانان بشين ؛ با هزينه كمتر از هزارتومن بهتون ياد ميدن اين چيزا رو
جناب دكتر morsadr درست ميفرماين اين چيز ها رو نميشه از اينترنت ياد گرفت حتي اگه آموزشي هم در اين خصوص ديدين بهش اعتماد نكنين به هيچ وجه ؛ حتي براي ياد گرفتن طريقه صحيح مسواك زدن بايد آموزش عملي ببينه آدم چه برسه به اينجكشن سرم و آمپول !

پس این معتادا چجوری خودشون روزی ده تا امپول به خودشون میزنن هیچیشون نمیشه؟

dragon-fly
28-05-2011, 22:28
سلام
خوب از یه معتاد دیگه یادگفتن.اونا هم اول یاد گرفتن بعد خودشون دست به کار شدن.
نکن این کارو با خودت.

Alamate Soal
28-05-2011, 22:48

اولا كه معتادها آموزش حضوري ميبينن و ثانيا خيلي هاشون هم از خماري يادشون ميره كه حباب هاي هوا رو از سرنگ خارج كنن و با يه تزريق كارشون ساخته ميشه !
دوست عزيز اگر قطعا تصميمتون رو گرفتين بهترين راهش همون حلال احمر هست . عضويت در جمعيت جوانان هم رايگانه
تازه ما كه دانشجوي پزشكي هستيم بهمون ياد نميدن اين چيزا رو ؛ خودمون بايد بريم ياد بگيريم

ALt3rnA
28-05-2011, 23:45
من خودم یاد گرفتم !
توصیه میکنم شما بری از یکی که بلده یاد بگیری
من پدر دستم درومد تا قلقش دستم اومد ! یعنی وسط تابستون آسین بلند میپوشیدم کسی جای سوزنو دید رو دستم فکر بد نکنه .
اما کلا چیز خوبیه ! :دی
خون میگیری از خودت میپاشی درو دیوار :دی

مهرسا1
29-05-2011, 12:46
کلا به نظر من تزریقات رو هر کسی باید بلد باشه چون میتونه باعث نجات جون یه انسان بشه

ommolfesad
23-12-2012, 00:40
آموزش بصورت پاور پوینت هست دانلود کن و ببین ، خیلی کامله ، فقط کمی مزه مزه کن ببین می ارزه این ریسک .:n24: :n06:

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Eblis 2011
23-12-2012, 00:43
به نظرم چند بار عملی کنار دست یه کار بلد انجام بده تا کمی مسلط شی ... الان که چیزی بلد نیستی توصیه نمیشه که از روی متن بخوای این کارو انجام بدی .....

Mehdi Teimoori
18-11-2017, 08:05
چرا همه چیو گنده می کنید؟
مگه دکترا چیکار کردن که سرم و آمپول میزنن؟ خب اونام خوندن دیگه. آموزش دیدن. این خانمم آموزششو خواست بنده خدا. بعدم وقتی یکی چیزی میخواد حتما یه توانایی داره دیگه. نگفت میخوام جراحی مغز کنم که. نوع سرمم که میدونه خودش. هرچقدم خطرناک باشه امکان نداره فرو کردن یه سوزن توی سیاهرگ آدمو بتونه بکشه. بدبختی مملکت ما اینه که از هرکی چیزی خواستی یه چیزی غیر نیازتو بهت تحویل میده. من دیپلم کامپیوتر دارم و تخصصم تعمیرات موبایله. خودم زبان انگلیسیو یاد گرفتم. آمپول و سرم میزنم. آزمایش و نسخه هم میخونم. همه ام از اینترنت یاد گرفتم. ادعام نمیکنم ولی شرط می بندم از خیلیا که تزریقات انجام میدن و درس خوندن هم مبانی و اصطلاحاتشو بیشتر میدونم. جا اینکه طرفو ناامید کنید بهش جواب سوالشو بدید.

ms368
18-11-2017, 16:41
چرا همه چیو گنده می کنید؟
مگه دکترا چیکار کردن که سرم و آمپول میزنن؟ خب اونام خوندن دیگه. آموزش دیدن. این خانمم آموزششو خواست بنده خدا. بعدم وقتی یکی چیزی میخواد حتما یه توانایی داره دیگه. نگفت میخوام جراحی مغز کنم که. نوع سرمم که میدونه خودش. هرچقدم خطرناک باشه امکان نداره فرو کردن یه سوزن توی سیاهرگ آدمو بتونه بکشه. بدبختی مملکت ما اینه که از هرکی چیزی خواستی یه چیزی غیر نیازتو بهت تحویل میده. من دیپلم کامپیوتر دارم و تخصصم تعمیرات موبایله. خودم زبان انگلیسیو یاد گرفتم. آمپول و سرم میزنم. آزمایش و نسخه هم میخونم. همه ام از اینترنت یاد گرفتم. ادعام نمیکنم ولی شرط می بندم از خیلیا که تزریقات انجام میدن و درس خوندن هم مبانی و اصطلاحاتشو بیشتر میدونم. جا اینکه طرفو ناامید کنید بهش جواب سوالشو بدید.
ناامید نکردن
دارن از خطراتی که این کار داره آگاهش میکنن، چه ربطی به ناامیدی داره، کجا گفتن این کارو انجام نده؟
اتفاقا راهنمایی های خوبی کردن که یکیش اشاره به عضو شدن در حلال احمر بود دیگه

ps: تاپیک برا ۲۰۱۱ و استارتر بن، اما در کل منم میخاستم یاد بگیرم که متوجه شدم حلال احمر آموزش میده