PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

mahan
07-12-2004, 09:48
علي‎‎‎ ‎‎‎ ‎‎‎ كـريمـي بهترين‎‎ ‎‎ ‎‎ بازيكن فوتبال‎ ‎ ‎ آسيا ؟

علي‎‎‎ ‎‎‎ ‎‎‎ كـريمـي بـازيكـن تيـم‎ ‎ ‎ ملـي فوتبال‎ ‎ ‎ ايران‎‎‎‎ ‎‎‎‎ ‎‎‎‎ به‎ ‎ ‎ عنوان بهتـريـن بـازيكـن فوتبال‎‎ ‎‎ ‎‎ آسيا در سال 2004 انتخاب‎ ‎ ‎ شده‎ ‎ ‎ است‎‎‎.

یك‎ ‎ ‎ منبع‎ ‎ ‎ موثـق‎‎‎ اعلام نموده است ، كريمي‎‎ ‎‎ ‎‎ که يكي ازنامزدهاي‎ ‎ ‎ كسب‎ ‎ ‎ اين‎‎ ‎‎ ‎‎ عنوان بود كه‎ ‎ ‎ از دو رقيب‎ ‎ ‎ ديگر خود "علاحبيـل‎‎‎" از بحرين‎‎ ‎‎ ‎‎ و "ناكامورا" از ژاپن پيشي‎ ‎ ‎ جستـه‎ ‎ ‎ و مرد سال‎‎ ‎‎ ‎‎ فوتبال آسيا شده‎‎ ‎‎ ‎‎ است‎ ‎ ‎ و به هـميـن‎ ‎ ‎ منظور امروز كريمي‎‎‎ ‎‎‎ ‎‎‎ راهي مالزي‎ ‎ ‎ مي شود.

بهترين‎‎‎هاي‎‎ ‎‎ ‎‎ سال‎‎ ‎‎ ‎‎ فوتبـال آسيـا در رده‎ ‎ ‎ هـاي گوناگون‎ ‎ ‎ روز چهارشنبه‎‎ ‎‎ 18 آذر ماه جاري‎ ‎ ‎ طي‎ ‎ ‎ مراسمـي‎‎ ‎‎ ‎‎ در محـل‎‎ ‎‎ ‎‎ هتـل اسـبهـاي‎ ‎ ‎ طلايـي بـه‎ ‎ ‎ كوالالامپور پايتخت‎ ‎ ‎ مالزي‎ ‎ ‎ معرفي‎ ‎ ‎ خواهند شد.

سايت نداي فوتبال هم روز گذشته رسماً اعلام كرد كه علي كريمي به عنوان مرد سال آسيا انتخاب شد.

نمايندگان ايران در كوالالامپور
برانكو ايوانكوويچ، محمدرضا پهلوان و همايون شاهرخي به عنوان نمايندگان ايران در آيين انتخاب بهترين بازيكن آسيا و قرعه كشي مرحله نهايي مقدماتي جام جهاني حضور دارند.برانكو ايوانكوويچ پيش از ترك ايران گفت: بهترين حالت تيم هاي همگروه ايران، حضور تيم هاي ژاپن، ازبكستان و كويت در گروه ايران است. نخستين ديدار ايران در اين مسابقات روز ۲۱ بهمن ماه برگزار مي شود.

برنامه اجلاس كنفدراسيون فوتبال آسيا
برنامه كامل جلسه كنفدراسيون فوتبال آسيا از سوي كميته برنامه ريزي AFC اعلام شد. اين جلسات از امروز تا ۱۹ آذرماه در كوالالامپور برگزار مي شود.
برنامه كامل اين اجلاس سه روزه به شرح زير است:
* مراسم قرعه كشي رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا (سوپرجام آسيا)
* امضاي قرارداد بين عراق و استراليا براي برگزاري ديدار آسيا _ اقيانوسيه
* مراسم معرفي بهترين هاي آسيا در سال ۲۰۰۴ در ساعت ۳۰/۱۵ دقيقه چهارشنبه به وقت تهران در هتل اسب طلايي كوالالامپور
* جلسه كميته اجراييAFC
* جلسه قرعه كشي مسابقات زير ۱۷ سال و زير ۲۰ سال قهرماني آسيا
* جلسه قرعه كشي مرحله پاياني مسابقه هاي مقدماتي جام جهاني ۲۰۰۶ آلمان _ ساعت ۳۰/۱۲ دقيقه روز پنجشنبه به وقت تهران

همشهری و ایرنا

Ali_k
30-04-2005, 19:21
تهران - رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم پرسپولیس را به برگزاری یک بازی بدون تماشاگر محکوم کرد.
به گزارش ایرنا کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد : این محرومیت به علت حرکات ناپسند و خلاف اخلاق عده ای از تماشاگران منتسب به تیم پرسپولیس تهران مبنی بر سردادن شعارهای زشت و حرکات ناجوانمردانه و به دور از منش پهلوانی و روحیات ورزشی بر ضد تیم صبا باطری اتخاذ شده است.
باشگاه پرسپولیس تهران همچنین به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد.این کمیته افزود بر اساس تبصره 11 ماده 12 آیین نامه اجرایی کمیته ی انضباطی فدراسیون محرومیت برگزاری دیدار بدون تماشاگر تا شش ماه معلق خواهد بود و اگر در طول این مدت تخلفی از سوی تماشاگران منتسب به تیم پرسپولیس گزارش و در کمیته ی انضباطی مطرح شود علاوه بر اینکه تنبیه تعلیقی مذکور به اجرا در خواهد امد نسبت به تخلف گزارش شده نیز اشد تنبیه مطابق آیین نامه اعمال میشود.
همچنین محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس به علت حاضر نشدن در کمیته ی انضباطی و مصاحبه با جراید ورزشی و مطرح کردن برخی مطالب خلاف واقع نسبت به مسولان فدراسیون فوتبال .یک جلسه از همراهی این تیم در مسابقات رسمی محروم وباید مبلغ 10 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند. :arrow:

mahan
01-05-2005, 09:11
الكي نيست كه علي دائي تو سن 38 سالگي داره تو تيم ملي كه ادعاي جوون گرائي داره بازه ميكنه
....
پولدار باش ... همه چي از دستت بر مياد
:mrgreen:

Mohammad
01-05-2005, 11:00
آره ديگه
من نميدونم كي از دستش خلاص ميشيم :roll:

Mehdi_Best
02-05-2005, 08:59
جالب اينجاست كه در اكثر استاديوم ها فحاشي مي شه مثل استاديوم انزلي كه پرسپوليس و ديگر تيم ها همه جوره فحش خوردند اما جريمه نمي شن. اما علي دايي با قدرتي كه داره به ناحق پرسپوليس رو با محروميت روبرو كرد. هميشه زور فدراسيون به تيم هاي مردمي پرسپوليس و استقلال رسيده. با تيم هاي نظامي و صنعتي كه نمي تونند در بيفتند.

Mohammad
02-05-2005, 12:09
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت ديدار تيم ملي فوتبال ايران مقابل تيم‌هاي كره شمالي و بحرين در چارچوب رقابت‌هاي فوتبال مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان در گروه بي‌آسيا بسيار حساس است. " برانكو ايوانكوويچ " در دومين گفت وگوي مطبوعاتي خود در سال جاري با خبرنگاران كه در محل كمپ تيم‌هاي ملي برگزار شد ، اين مطلب را اعلام كرد. "برانكو " را در اين مصاحبه همايون شاهرخي، حسين فركي، احمد سجادي و فخرالدين داود بگويچ ديگر اعضاي كادر فني تيم ملي همراهي مي‌كردند.
در ابتداي جلسه" ايوانكوويچ " به ارائه گزارشي از برنامه‌هاي خود براي حضور پر قدرت تيم ملي فوتبال ايران در ديدارهاي باقي مانده رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني پرداخت.
وي گفت : من معتقدم كه ديدار با تيم‌هاي كره‌شمالي و بحرين از جمله ديدارهاي سخت تيم ملي فوتبال ايران در چهار سال اخير است.به همين خاطر امروز در مقابل خبرنگاران حاضر شده‌ام تا از كمك‌ها و راهنمايي ارباب جرايد كه به خوبي از نفوذ و قدرت آنها در جامعه آگاه هستم، استفاده كنم.
وي ادامه داد: براي آماده‌سازي تيم ملي پيش از ديدار با تيم‌هاي كره شمالي و بحرين يك مرحله اردوي آمادگي در تهران خواهيم داشت كه اين اردو از روز ‪ ۲۷‬ارديبهشت و با دعوت از ‪ ۲۵‬و يا ‪ ۲۶‬بازيكن آغاز مي‌شود.
ملي‌پوشان فوتبال ايران در اين مرحله از اردو نخست در هتل المپيك و سپس در هتل استقلال اسكان خواهنديافت.
سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان اظهار داشت: تلاش داريم در روز ششم خرداد ماه ديداري تداركاتي با يكي از تيم‌هاي ملي فوتبال كشورهاي همجوار برگزار كنيم. لژيونرها نيز بلافاصله پس از پايان ديدارهاي باشگاهي خود به جمع ما ملحق مي‌شوند و متاسفم كه از ابتداي اردو اين بازيكنان را در اختيار نداريم.
وي در ادامه به برنامه‌هايش براي رويارويي با تيم ژاپن اشاره كرد و گفت: براي اين ديدار در نظر داريم تا در يكي از كمپ‌هاي معتبر اروپايي اردو بزنيم. به همين خاطر من شخصا از دو كمپ در آلمان، دو كمپ در اتريش و يك كمپ در انگليس بازديد كردم و با نظر رييس فدراسيون فوتبال و اعضاي هيات مديره مقرر شد كه به مدت ‪ ۱۵‬روز در كمپ تيم‌هاي ملي فوتبال انگليس اردو بزنيم كه اين كمپ از تمامي لحاظ بهترين است و همان مكاني است كه تيم ملي انگليس در آن اردو مي‌زند.
وي ادامه داد: البته پيش از اين اردو نيز به مدت سه هفته در كمپ تيم هاي ملي بازيكنان را در اختيار خواهيم داشت.
ايوانكوويچ درباره ويژگي‌هاي كمپ تيم‌هاي ملي فوتبال انگليس گفت: فاصله اين كمپ تا فرودگاه لندن بيست دقيقه است و هتل اقامت بازيكنان نيز در نزديكي كمپ و در يك مكان آرام قرار دارد. اين كمپ از تمامي امكانات رفاهي مناسب براي آماده‌سازي يك تيم برخوردار است.
وي افزود: در مدت تشكيل اردو در انگليس ‪ ۵‬ديدار تداركاتي با تيم‌هاي مختلف كه توان متفاوتي دارند، برگزار خواهيم كرد.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران متذكر شد: براي اينكه از فرصت پيش آمده در سفر به اروپا نهايت استفاده را ببرم ، به ايتاليا رفتم و از نزديك كار "رحمان رضايي" را در ديدار مقابل تيم فيورنتينا مشاهده كردم ، من در اين سفر برنامه‌هاي خود را به اطلاع رضايي و مدير باشگاه مسينا رساندم.
ايوانكوويچ در پاسخ به سووال خبرنگاري كه از او پرسيد ، آيا گردش در دور دنيا و بازديد از كمپ‌هاي مختلف براي انتخاب يك محل براي اردوي بازيكنان از وظايف سرمربي تيم ملي است ، گفت: من هر كجا كه كار كرده‌ام، علاقه داشته‌ام كه خودم امكانات را براي تيمم فراهم كنم. به عبارتي من علاقه دارم كه شخصا مكاني را كه بازيكنانم مي‌خواهند در آنجا تمرين كنند از قبل بازبيني و بهترين را انتخاب كنم.
وي گفت: من سرمربي تيم ملي هستم و بايد بدانم كه بازيكنانم در كجا تمرين خواهند كرد. به همين خاطر شخصا به اروپا رفتم و بهترين مكان را انتخاب كردم. در تيم‌هاي قبلي نيز كه فعاليت مي‌كردم ، به همين صورت اقدام مي‌كردم.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره محروميت تيم كشورمان توسط فيفا گفت: تلاش فيفا انجام بازي جوانمردانه از سوي تيم‌ها و ايجاد شرايطي است كه در آن فوتبال به صورت يك ورزش شاد، لذت بخش و جذاب تبديل شود. به همين دليل فيفا بر روي بحث امنيت مكان تماشاگران و ايمني آنها تاكيد زيادي دارد. به همين خاطر تصور مي‌كنم كه تلاش فيفا اين است كه ديگر آن اتفاق ناگوار مجددا تكرار نشود.
برانكو در پاسخ به اين سوال كه آيا از بازيكنان تيم منتخب باشگاه ها نيز بازيكني به تيم ملي دعوت مي‌شود، گفت: در تيم ملي بر روي همه بازيكنان باز است. بازيكناني هم كه در تيم منتخب باشگاه‌هاي ايران حضور داشتند، اكثرا و در مقاطع مختلف در تيم ملي حضور داشتند و بعضا هم بازي هم كرده‌اند. به همين خاطر بازهم مي‌گويم كه در تيم ملي بسته نيست.
وي متذكر شد: البته بازيكناني كه در تيم ملي حضور دارند، عالي بازي كردند و نتايج درخشاني بدست آورده‌اند. به همين خاطر اين بازيكنان اولويت دارند. البته تا زمان اعلام اسامي ملي‌پوشان ممكن است كه اتفاقات زيادي بيفتد.
وي درباره مخالفتش با درخواست فدراسيون فوتبال عربستان مبني بر برگزاري ديداري دوستانه ميان تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و عربستان اظهار داشت آنها مي‌خواستند كه ما در تاريخ هفتم خردادماه در عربستان با آنها بازي كنيم. به همين خاطر من حساب كردم كه براي رفت و برگشت به عربستان حداقل بايد ‪ ۵‬روز از وقت مفيدمان را از دست بدهيم. همچنين آب و هواي عربستان با تهران اختلاف فاحشي دارد. لذا با اين پيشنهاد عربستان مخالفت كردم.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در ادامه اظهارداشت متن پيشنهاد فدراسيون فوتبال عربستان در اختيار من است. آنها بابت اين ديدار پولي به ما نمي‌دانند و تمايل داشتند كه اين ديدار در عربستان برگزار شود.
وي در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اينكه اگر تيم ملي فوتبال عربستان حاضر شود در تهران با تيم ايران ديدار كند، گفت من خواهان انجام يك ديدار تداركاتي هستم كه چندان سخت نباشد.
از ايوانكوويچ درباره اظهارات اخير "پيتر ولاپان" دبيركل كنفدراسيون فوتبال آسيا مبني بر حرفه‌اي نبودن ليگ فوتبال ايران سوال شد و وي گفت: ولاپان شناخت كاملي نسبت به ليگ‌هاي آسيايي دارد و طبعا لايق‌ترين فرد براي اظهار نظر در اين زمينه است . اما من ديدگاه وي را درباره حرفه‌اي نبودن ليگ ايران قبول ندارم. چرا كه ليگ فوتبال در ايران پيشرفت كرده و هر سال بهتر از گذشته برگزار مي‌شود.
وي درباره بازيكنان ايراني شاغل در باشگاه‌هاي خارجي تصريح كرد: من عملكرد بازيكنان ايراني خارج از كشور را دنبال مي‌كنم و مستقيما فعاليت آنان را زير نظرم دارم.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در پاسخ به اعتراضاتي كه نسبت به بازي نكردن تعدادي از لژيونرها در تيم‌هايشان مي‌شود، گفت: وحيد هاشميان در بايرن مونيخ كه يكي از پنچ تيم بزرگ تاريخ فوتبال دنياست بازي مي‌كند. اگر به فهرست بازيكناني كه در بايرن حضور دارند، اما بازي به آنان نمي‌رسد دقت كنيد نام‌هاي بزرگي را خواهد ديد. به همين خاطر اعتقاد ندارم كه بازي نكردن هاشميان چيزي از توانايي وي كم كرده است.
برانكو ادامه داد: مهدي مهدوي‌كيا، حسين كعبي، رحمان رضايي در حال حاضر در بهترين شرايط خود قرار دارند. در آخرين تستي هم كه از بازيكنان بوخوم گرفته شد، نويدكيا بهترين نمرات را كسب كرد. در مورد فريدون زندي هم معتقدم كه بازي نكردن وي به اين خاطر است كه اين بازيكن با بي‌رحمي مربي خود روبه‌رو شده است. همچنين كار كريمي و نيكبخت را هم زير نظر دارم.
البته اين دو بازيكن بهتر از گذشته شده‌اند، اما من خواهان بهتر شدن آنان هستم.
خبرنگاري از ايوانكوويچ سوال كرد، آيا شما در مصاحبه با رسانه‌هاي خارجي اعلام كرده‌ايد كه روزنامه‌نگاران ايراني مرا دوست ندارند، وي با تكذيب اين مطلب گفت: من در مصاحبه با يكي از روزنامه‌هاي خارجي گفتم كه مردم ايران پس از پيروزي تيم ملي فوتبال كشورشان مقابل ژاپن و كره شمالي بهترين استقبال را از ما كردند، اما رسانه‌ها با انتقاد به اين دو پيروزي نگاه كردند. من نگفتم كه روزنامه‌نگاران ايراني مرا دوست ندارند، بلكه واقعيتي را كه در ايران اتفاق افتاد ، شرح دادم.
ايوانكويچ تاكيد كرد: من هرگز با انتقاد مشكلي ندارم و همواره انتقادات را مي‌پذيرم. به همين خاطر از انتقاد فرار نمي‌كنم و با آن برخورد مثبت مي‌كنم.
وي افزود: به هر انتقادي كه از من مي‌شود ، مي‌انديشم و اگر درست باشد مي‌پذيرم. اما انتقاداتي را كه از فدراسيون فوتبال و رييس آن مي‌شود، قبول ندارم. چرا كه معتقدم كارهاي خوبي توسط دادكان انجام شده كه جاي انتقاد ندارد.
ايوانكوويچ درباره بازي نكردن " مبعلي " در تيم ملي فوتبال ايران گفت خيلي خوب مي‌شد كه همه بازي مي‌كردند اما حيف كه اين امكان را نداريم.
من معتقدم كه تيم ملي نه از ‪ ۱۱‬نفر بلكه از ‪ ۲۵‬نفر تشكيل مي‌شود. مبعلي نيز بازيكن تيم ملي است و اگر من به وي اعتقاد نداشتم، اصلا او را به تيم ملي دعوت نمي‌كردم. وي بازيكن من است و چهار سال مداوم است كه در تيم ملي حضور دارد. او ملي‌پوش است و بايد اين را قبول كرد. لذا حرف‌هايي مبني بر اينكه اگر مبعلي لژيونر بود در تيم ملي بازي مي‌كرد، قبول ندارم

Mohammad
02-05-2005, 12:11
_ براي مقامات فوتبال بحرين ديدار با تيم ملي ايران بيش از ديدار با تيم هاي كره شمالي و ژاپن اهميت دارد. منابع آگاه در منامه با اعلام اين خبر اعلام كردند تيم بحرين بشدت از شكست در تهران واهمه دارند و هم اكنون چهار تئوريسين و مربي بزرگ جهان به صورت مشاوره اي به تيم ملي بحرين نظر و مشاوره مي دهند. در همين راستا به سيدكا نيز اخطار داده شده چنانچه درديدار با ژاپن در آغاز دور برگشت رقابت هاي مقدماتي جام جهاني نتيجه نگيرد ديدار با ايران درتهران را گروه مشاورين تيم ملي بحرين هدايت خواهند كرد. در جلسه اي كه به همين منظور در فدراسيون فوتبال بحرين تشكيل شده با مرور فيلم تساوي اين كشور مقابل ايران در مسابقات مقدماتي جام جهاني گذشته برنامه ريزي شده تا در راه مسدود كردن تيم ملي ايران از آن بازي استفاده شود. فيلم هاي ديدارهاي اخير ايران نيز براي چند تئوريسين و مربي بزرگ دنيا ارسال شده تا با آناليز كردن بازي ايراني ها , راه چاره را براي تيم ملي بحرين پيدا كنند. همچنين منابع آگاه در كشورهاي حاشيه خليج فارس اعلام كردند مقامات ورزشي بحرين و چند كشور عربي در راي صادره فيفا عليه ايران دست داشته اند وبه فيفا در اين مورد فشارهايي وارد آمده است .

Mohammad
02-05-2005, 12:25
تهرانلام حكم فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) در خصوص مجازات تيم ملي فوتبال كره شمالي به علت حوادث بوجود آمده در مسابقه با تيم ملي فوتبال ايران , رئيس فدراسيون فوتبال كره جنوبي تاكيد كرد كره شمالي بايد به راي فيفا اعتراض كند. به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس از سئول , فيفا روز جمعه اعلام كرد بازي تيم كره شمالي با تيم ملي فوتبال ژاپن كه قرار بود روز هشتم ژوئن به ميزباني كره شمالي برگزار شود , بايد در زميني بي طرف و در ورزشگاهي بدون تماشاچي انجام شود. فيفا همچنين فدراسيون فوتبال كره شمالي را به پرداخت بيست هزار فرانك سوئيس جريمه كرد. در عين حال چونگ مونگ جون رئيس فدراسيون فوتبال كره جنوبي كه سمت معاون رياست فيفا را نيز بر عهده دارد اعلام كرد. وي از كانالهاي مختلف از كره شمالي خواهد خواست به راي فيفا اعتراض كند. وي افزود : به عقيده من اعمال چنين مجازاتي بر ضد تيم كره شمالي فراتر از حد انتظار است .

Mehdi_Best
03-05-2005, 14:52
قرارداد على كريمى با باشگاه بايرن مونيخ بمب خبرى ديشب بود.
او كه چند شب پيش با نمايندگان موناكو ملاقات كرده بود ديروز صبح به مونيخ رفت و همراه با مديران خود با هوينس و ماگات جلسه داشت.
فاضلى معتقد است بازى كريمى مقابل آلمان بسيار مؤثر بوده است و قرار داد او را تقريبا ً قطعى مى داند.
گفته مى شود قرار داد او دو ساله خواهد بود.
با اين وجود خبرگزاريهاى آلمان و سايت بايرن مونيخ هيچ خبرى از اين موضوع ندادند.
منابع آلمانى ديشب گزارش دادند كه نفرات بايرن مونيخ كاهش مى يابند و احتمالا ً فقط در خط دفاع جانشينى براى روبرت كوواچ پيدا خواهد شد.
لازم به ذكر است كه مدير برنامه هاي علي كريمي در مصاحبه اي با شبكه خبر صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران خبر از حضور علي كريمي در تست پزشكي اين باشگاه داد و افزود كريمي در تست فني اين باشگاه شركت نكرد چون باشگاه از نظر فني كاملا ايشون رو مورد تاييد قرار داده است.
آيا على كريمى پيراهن بايرن مونيخ را مى پوشد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Strasboorg
03-05-2005, 14:55
مهدي جان يه كم دير گفتي

Nighty_Wolf
03-05-2005, 15:00
vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy che chizha ke adam nemishnave

Mohammad
03-05-2005, 15:06
من كه دارم شاخ در ميارم :shock:
باورم نميشه كه كريمي همچين كار مسخره اي كرده باشه..
جا قحطي بود؟

Ali_k
03-05-2005, 15:09
من درسته از بایرن خوشم نمیاد ولی اگه این موضوع واقعیت داشته باشه خیلی خوبه در صورتی که مثل هاشمیان نشه ... البته اینا میشه یه روحیه یا دلگرمی برای هاشمیان به حساب آورد.

Mohammad
03-05-2005, 15:12
آلمان جايه كريمي نيست.
اونم تويه بايرن كه دايي و هاشميان بودن و مشخص كه چي به سرشون اومد!!!

farhad resalati
03-05-2005, 15:31
اسپانيا و انگليس موفق تر بود اما المان بهتر از ايتاليا و فرانسه هست چون اوونجا سبك بازي بستست و هم مدافع هاي خفني دارن

samsaam
03-05-2005, 15:55
اميدوارم نشه مثل وحيد هاشميان
يك نيمكت نشين حرفه ايي

Mohammad
03-05-2005, 16:18
كريمي اشتباه محض كرد
حيف كريمي :arrow:

AveCina
03-05-2005, 16:27
به هر حال هممون اميدواريم موفق بشه

Saeed_TnT
03-05-2005, 18:29
یه روزنامه ی عربی نوشته بوده که مبلغ قراردادش یورو بوده یعنی هست .5100000

Gabana
03-05-2005, 18:41
فقط علی کریمی
حالا هر جا که می خواد باشه
علی انصاریان

Harry Potter
03-05-2005, 18:50
خبر تكذيب شد. (از سوي سخنگوي بايرن) !

Ronaldiniho
03-05-2005, 19:27
اقا مهدي يه جورايي اشتباه گفتي قرارداد 1 ساله هست با مبلغ 5ميليون 100 هزار يورو و دو طرفه تا سال 2007 قابل تمديد
اما به نظر من علي كريمي اشتباه كرد رفت المان

Mehdi_Best
03-05-2005, 19:35
در مورد مدت قرارداد دیشب در شبکه خبر ارتباط تلفنی با مدیر برنامه های کریمی برقرار شد و خود ایشون گفت.
در مورد اشتباه کردن کریمی هم باید بگم که اتفاقا بهترین کار رو کرد. چون علی کریمی اصلا قابل قیاس با وحید هاشمیان یا دایی نیست. کریمی اگه تنبلی نکنه مطمئنا فیکس بازی خواهد کرد. اتفاقا در ایران و یا تیم های اماراتی چون همه روی کریمی یارگیری می کنند شاید نتونه تمام توان خودش رو به نمایش بگذاره اما در بایرمونیخ مطمئنا چون بازیکن خوب مثل بالاک و ... زیاده پس تمام حواس مدافعان حریف به اون نیست و این فضای خوبی برای تکنیک ناب کریمی خواهد بود.
در مورد هاشمیان جدا از تعصب ملی که روی اون داریم معلومه که در حضور روی ماکای و پیزارو باید نیمکت نشین باشه. اما علی کریمی بدون تست فنی و ... قراره که قرارداد ببنده و این نشوندهنده اعتقاد مربیان بایر به علی است.
در ضمن وحید هاشمیان مورد توجه ماگات نبوده و مربی قبلی بایر اون رو می خواست که بعد از قرارداد وحید با بایر جای خودش رو به ماگات داد که این هم از شانس بد وحید بود.

Ronaldiniho
03-05-2005, 19:52
ببينيد اقا مهدي بايرن تو المان يه قدرته و تقريبا حريفي نداره
صبر كنيد زود قضاوت نكنيد
به نظر من يكي از دلايلي كه بايرن نميتونه به رده هاي بالاي ليگ قهرمانان برسه همينه تيمها رو توالمان با نتايج بالا شكست ميده اما وقتي تو ليگ قهرمانان به سدي مثل چلسي برخورد ميكنه ميمونه با اينكه بازيكنان خوبي داره
به نظر من اگه كريمي به پيشنهاد ديپورتيو فكر ميكرد بهتر بود

Harry Potter
03-05-2005, 20:04
آقا من ميگم نره شما ميگيد بدوش !

اين خبر تكذيب شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا باز هم بحث كنيد كريمي اشتباه كرد يا نه ... :!:

Strasboorg
03-05-2005, 20:50
آقا من ميگم نره شما ميگيد بدوش !

اين خبر تكذيب شد :

حالا باز هم بحث كنيد كريمي اشتباه كرد يا نه ... :!:

كشتي بابا مارو
برو اينجا

Spy
03-05-2005, 23:45
فقط میتونم بگم ایرنای احمق!

Mohammad
04-05-2005, 00:30
تويه اخبار ساعت 7:45 تاييد شد.
پس ديگه شكي نيست!!
من بازم ميگن كريمي اشتباه كرد!!
ليگ آلمان به درد كريمي نمي خوره.
ليگ آلمان يه ليگ سرعتي نيست.

Harry Potter
04-05-2005, 00:45
كشتي بابا مارو
برو اينجا

من چيكاره بيدم ! ( چرا مي زني ؟) :evil:

فقط میتونم بگم ایرنای احمق!

آره حماقت از ايرنا بود ! :arrow:

اين هم خبرهاي تاييد شده از CNN و سایت بایرن مونیخ :

حالا هر چی میخواهید بحث کنید اشتباه کرده یا نه ! :mrgreen:

mahan
04-05-2005, 01:36
بابا جان حالا اول صبر كنيد تا رسما قرار داد ببنده
بعد تازه علي كريمي رو با دائي و هاشميان مقايسه ميكنيد
مثل اينكه فوتبال نگاه نميكنيد
شايد موفق شد ... بستگي به خودش داره

Mohammad
04-05-2005, 01:42
باشگاه استقلال چندي پيش اعلام كرد كه قصد دارد با دعوت از تيم سائوپولوي برزيل براي قديمي هاي اين تيم بازي خداحافظي بگذارد اما شاهرخ بياني در اظهارنظري گفت : بهتر است به جاي اين كار ارزش ريالي آن را محاسبه و به قديمي ها بپردازند، زيرا وضع اقتصادي برخي آنقدر خراب است كه پول بيشتر به دردشان مي خورد تا بازي خداحافظي ، زيرا آنان مدتهاست كه فراموش شده اند.

Mehdi_Best
04-05-2005, 07:51
بابا جان حالا اول صبر كنيد تا رسما قرار داد ببنده

ماهان جان اينو هستم! اما فكر مي كنم تقريبا ديگه حتمي شده قضيه!

بعد تازه علي كريمي رو با دائي و هاشميان مقايسه ميكنيد
مثل اينكه فوتبال نگاه نميكنيد
شايد موفق شد ... بستگي به خودش داره

اينو ديگه كاملا هستم!!! من هم همين حرف رو زدم. آخه علي كريمي كجا ! علي دايي و هاشميان كجا!
درسته كه اون موقع علي دايي گلزن خوبي بود، اما بازيكن خوبي نبود. در تيم هاي اروپايي هم گلزدن صرف مهم نيست. من يادمه علي دايي در بايرمونيخ توپ دستش مي رسيد سريع پاس مي داد. مي ترسيد توپ رو نگه داره. البته پاس دادن خوبه اما علي دايي به خاطر رفع مسئوليت اين كارو مي كرد. نه اينكه يه پاس خوب بخواد بده.
اما علي كريمي از توپ نمي ترسه. توپ به پاش چسبيده. در ضمن الان درسته كه شايد كمتر از قبل دريبل مي زنه اما اين نشونه بلوغ فكري و بازي اونه. در اروپا هم اين سبك بازي رو مي پسندن نه اينكه فقط بخواد دريبل بزنه. من مطمئنم اونجا موفق مي شه. حقش هم تيمي مثل بايرمونيخ بود. از اين به بعد طرفداران بايرمونيخ تو ايران چند برابر مي شه.

Mehdi_Best
04-05-2005, 07:56
راستي دقت كرديد بعد از اينكه انجمن متفرقه تغيير كرده و نمي شه تاپيك جديد باز كرد، اين انجمن شده انجمن فوتبال!!!!!
الان تاپيكي كه من باز كردم در مورد قرارداد علي كريمي با بايرمونيخ تا همين الان 139 نفر ديدن و 22 نفر پست دادن. هيچكدوم از تاپيك هاي ديگه اين انجمن اين همه بازديدكننده و پست نداشته. خيلي جالبه ها!

Amir_P30
04-05-2005, 22:08
حيف است چون فوتبال آلمان ماشيني و دفاعي است و اصلا به درد افراد خلاقي چون كريمي نمي خورد ولي آرزو مي كنيم نيمكت نشين نشه.

Mehdi_Best
04-05-2005, 23:19
امير جان فوتبال آلمان منظمه اما دفاعي نيست. تعداد زياد گلهاي رد و بدل شده در بوندس ليگا نشون دهنده اين مطلب هست. اونها احساسي بازي نمي كنند. بازيكنان برزيلي كه مظهر تكنيك و نمايشي بازي كردن هستند در آلمان موفق بوده اند. مثل زي روبرتو - جيوواني البر - لوسيو و ...
علي كريمي هم اين اواخر فوتبال منطقي رو در پيش گرفته و فقط به فكر دريبل زدن نيست كه فكر مي كنم موفق بشه.
يك نظرسنجي هم در يكي از سايت ها ديدم كه اونجا هم 88 % به موفق شدن علي كريمي در آلمان راي داده اند.

Mohammad
05-05-2005, 00:17
به هر حال من اميدوارم كريمي تويه بايرن بدرخشه و بتونه به ليگ ها و تيم هاي بهتري راه پيدا كنه چون مي تونه.

Mehdi_Best
05-05-2005, 01:06
در بازي ايران و آلمان كه در استاديوم آزادي برگزار شد علي كريمي به راحتي آب خوردن بازيكنان تيم ملي آلمان و حتي مشاييل بالاك بهترين بازيكن چند سال اخير آلمان رو دريبل مي زد و چند پاس عالي داد كه بازيكنان ما اگه قدر اونها رو مي دونستن ايران حداقل مساوي مي كرد. پس مطمئن باشيد در باشگاه بايرمونيخ كه قدرت اول فوتبال آلمان هست خواهد درخشيد.

Mohammad
05-05-2005, 07:13
آقا مهدي
اگه بازيه كريمي خونده بشه كه مطمئنم خونده ميشه ممكنه ديگه كريمي نتونه اون دريبل هايه هميشگي رو بزنه.
البته بايد خيلي مواظب افت بازيشم باشه چون اونجا بايرن!
خودشم گفته اصلا تحمل نيمكت نشيني نداره ولي به نظر من اين اشتباست.تيم بزرگي مثل بايرن اين چيزارو هم داره.

Mohammad
05-05-2005, 10:58
تيم ملي فوتبال نونهالان زير ‪ ۱۳‬سال ايران در هشت بازي خود درمقابل تيمهاي شش كشور آسيايي در ازبكستان شش كارت سبز جوانمردي دريافت كرد. نقي تقي زاده سرپرست اين تيم چهارشنبه شب در ضيافت شام سفارت ايران در ازبكستان اين مطلب را عنوان كرد. وي گفت : حمايتهاي سفارت و حضور و تشويق دانش آموزان وايرانيان مقيم ازبكستان در ورزشگاه "نالوگويك" تاشكند (پايتخت ازبكستان) باعث بالا رفتن روحيه بازيكنان و پيروزي‌هاي پياپي آنان شد. وي اظهار داشت : تيم ملي فوتبال نونهالان ايران از هرلحاظ دراين بازيها نمونه و اول است. محمد فتحعلي سفيرايران درازبكستان نيز درخشش قدرتمندانه تيم ملي فوتبال نونهالان ايران دراين بازيها را سرمايه‌اي بزرگ براي ورزش كشور و افتخار ايران در منطقه توصيف كرد. وي تصريح كرد: نوجوانان ايران دراين بازيها باگذشت و جوانمردي و كسب كارتهاي سبز نشان دادند كه سفيران فرهنگي خوبي براي جمهوري اسلامي ايران هستند. دراين مراسم به بازيكنان و كادرفني جوايزي به رسم يادبود اهدا شد. تيم ملي فوتبال نونهالان ايران از هشت ديدار خود درمقابل تيمهاي اصلي و ذخيره ازبكستان، تركمنستان، تاجيكستان و هندوستان توانست ‪ ۵‬برد ، ‪ ۲‬مساوي و يك باخت دركارنامه خود ثبت كند. تيم ملي فوتبال نونهالان ايران با كسب ‪ ۱۷‬امتياز در صدر جدول اين مسابقات قرارگرفت. اين مسابقات به مدت پنج روز با حضور ‪ ۱۲‬تيم (اصلي و ذخيره) از شش كشور در شهرتاشكند پايتخت ازبكستان برگزار مي‌شود.

Mohammad
05-05-2005, 11:00
خبر انتقال "علي كريمي" هافبك هجومي تيم ملي فوتبال ايران به باشگاه بايرن مونيخ آلمان در سايت‌هاي خبري جهان بازتاب داشت. سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا روز گذشته خبر عقد قرارداد يكساله كريمي با بايرن را گزارش كرده و افزود اين قرارداد با توافق طرفين به مدت يكسال ديگر قابل تمديد است.
اي.اف.سي نوشت: قهرمان فصل جاري رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي آلمان ، "علي كريمي" بهترين بازيكن آسيا در سال ‪ ۲۰۰۴‬را به خدمت گرفت.
اين سايت به نقل از "فليكس ماگات" سرمربي باشگاه بايرن افزود: علي كريمي بازيكني هجومي و بسيار سرعتي است كه قادر است گلهاي زيادي به ثمر برساند."
ماگات به سايت باشگاه بايرن گفته بود: كريمي بهترين بازيكن سال آسياست و به همين علت مي‌تواند بازيكن مفيدي براي بايرن باشد. من از بابت در اختيار داشتن وي در رقابت‌هاي فصل آينده خوشحالم.
سايت گل نيز كه به طور اختصاصي به فوتبال و اخبار اين رشته ورزشي در جهان مي‌پردازد كريمي را بازيكني عالي رتبه و خوش‌آتيه‌ترين بازيكن آسيايي توصيف كرد كه با قراردادي يكساله از باشگاه الاهلي امارات به بايرن ملحق شده است.
به نوشته اين سايت كريمي اولين خريد بزرگ بايرن در آغاز فصل تابستان است گرچه فيليپ لام مدافع اين تيم نيز از باشگاه اشتوتگات به مونيخ باز خواهد گشت.
سايت گل در خاتمه مي‌نويسد جذب علي كريمي بيش از همه براي هم تيمي اش وحيد هاشميان خوشحال‌كننده است. هاشميان مهاجم سابق بوخوم، در اين فصل تحت مربيگري ماگات شانس كمي براي قرارگرفتن در تركيب اصلي بايرن بدست آورده و اميدوار است با حضور كريمي، نقش مهمتري در باواريا به وي واگذار شود.
سايت‌ها و خبرگزاري‌هاي جهان با استناد به گزارش سايت اختصاصي باشگاه بايرن در مورد امضاي قرارداد با كريمي، اين خبر را منتشر كردند.
سايت بايرن عكس علي كريمي را در صحنه دريافت جايزه بهترين بازيكن سال آسيا روي صفحه اصلي خود قرار داده و در بخشي از مطالب خود آورده است: او سومين بازيكن ملي‌پوش ايراني است كه پيراهن مونيخ را بر تن مي‌كند.
پيش از وي وحيد هاشميان در تابستان گذشته به بايرن ملحق شده و "علي دايي" نيز در فصل ‪ ۱۹۹۸/۹۹‬براي تيم منطقه باواريان بازي كرد.
اين سايت سپس به سوابق و كارنامه كريمي اشاره كرده و مي‌نويسد وي در ‪ ۸۷‬بازي ملي خود ‪ ۳۲‬گل به ثمررسانده و در جام ملتهاي آسيا به ميزباني چين، مشتركا (همراه با علا هبيل از بحرين) به عنوان بهترين گلزن مسابقات برگزيده شد.
بنابراين گزارش، كريمي در ديدار دوستانه تيم ملي فوتبال آلمان مقابل ايران كه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد و ‪ ۲‬برصفر به سود ميهمان خاتمه يافت، عملكردي خيره‌كننده داشت.

Mohammad
05-05-2005, 11:01
رييس سازمان قهرمانان ملي ورزش ايران اعلام كرد: به هر شخص محترمي ازبين تماشاگران پرسپوليس كه بتواند "علي دايي" و "علي پروين" را تا قبل ازبازي تيم ملي ايران - كره شمالي آشتي دهد، يك سفر حج عمره پاداش داده خواهد شد. " سعيد حق وردي " اعلام كرد: به هر شخص كه تا قبل بازي ايران - كره شمالي اعم‌از حقيقي و حقوقي بين تماشاگران پرسپوليس، علي دايي كاپيتان ارزنده تيم ملي و علي دايي و علي پروين اسطوره مردمي پرسپوليس، آشتي واقعي برقرار كند، يك سفره حج عمره ازسوي سازمان قهرمانان ملي ورزش ايران پاداش خواهد گرفت . به گزارش معاونت روابط عمومي و اموربين‌الملل سازمان قهرمانان ملي ورزش ايران، حق وردي در گفت وگويي اعلام كرده است : با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري و تاكيد ايشان مبني بر وحدت و وفاق ملي و ازسويي نام نهادن سال همبستگي ملي و مشاركت عمومي، و ازسوي ديگر با توجه به نزديك بودن ديدارهاي حساس باقيمانده براي راهيابي تيم ملي به رقابتهاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان، اين سازمان همچون گذشته قصد دارد حامي تيمهاي ملي ايران باشد. وي گفت: به علت جو جديد حاكم نامطلوب بين برخي تماشاگران، پيشكسوتان و بازيكن افتخار آفرين بين‌المللي فوتبال ايران اعلام ميداريم به خاطر جلوگيري از هرگونه مسايلي كه ضربه به وحدت ملي وهمبستگي جامعه ورزش ايران مي‌زند، اين تصميم را سازمان قهرمانان ملي ورزش ايران گرفته است . حق وردي در پايان افزود: اميد است با وحدت و همبستگي عموم جامعه ورزش انشاا... بتوانيم با صعود به جام جهاني موجب شور و نشاط ملي درسطح جامعه شده وباعث سرافرازي پرچم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شويم .

RONN!E
03-07-2005, 17:39
از ساعت هشت صبح امروز تیم بایرن مونیخ تمرینات بدن سازی خود را برای آمادگی هر چه بیشتر در فصل جدید آغاز نمود. در اولین روز علی کریمی همراه با هم تیمی های جدید خود مسیر ده کیلومتری را با دوچرخه های مخصوص طی نمودند. طبق گفته کریمی اولین بار بود که این مدل تمرین را تجربه می کرد. پس از پایان تمرینات امروز اعضای تیم به سمت محل اردوی سالانه باشگاه که در پنجاه کیلومتری مونیخ قرار دارد حرکت خواهند نمود.

علی کریمی در مصاحبه مطبوعاتی که دیروز انجام داد از هم تیمی های جدید خود بابت همکاری با او برای سریعتر هماهنگ شدن با تیم تشکر کرد. لازم به ذکر است که بازی تدارکاتی دیروز تیم بایرن مونیخ با نتیجه یازده بر صفر به سود این تیم به پایان رسید.

روزنامه بیلد - از معتبر ترین روزنامه های ورزشی آلمان - در تحلیل خود از تمرینات و بازی تدارکاتی دیروز تیم بایرن مونیخ با عبارت "کریمی نشان داد که می تواند با توپ همه کار انجام دهد" به تسلط علی کریمی بر توپ اشاره کرده است و نتیجه گرفته است: "این ستاره ایرانی به راحتی می تواند در ترکیب اصلی بایرن مونیخ جا داشته باشد.

mahan
03-07-2005, 22:01
تاپيك مخصوص فوتبال اروپا

spy99
04-07-2005, 14:59
دوشنبه 13 تير 1384 ايران ورزشي

بازى تداركاتى شنبه شب بايرن مونيخ و مونيخ ۱۸۸۰ نزديك ۲۰۰۰ تماشاگر داشت. طرفداران بايرن به زمين اختصاصى باشگاه آمده بودند تا بعد از حدود يك ماه تعطيلى، تيم فصل جديد را در يك بازى دوستانه ببينند، اما موضوع جالب توجه حضور هواداران ايرانى در جمع بقيه بود.
نزديك ۳۰ تا ۴۰ تماشاگر ايرانى كه اكثرشان را خانواده ها تشكيل مى دادند تمرين على كريمى بايرن را از نزديك تماشا كردند. آنها در طول بازى دوستانه با اشتياق زيادى كريمى را تشويق مى كردند طورى كه صداى «كريمى، كريمى» آنها را مى شد خيلى راحت از بين باقى شعارها تشخيص داد. آنها بعد از تمام شدن بازى هم در گوشه زمين جمع شدند تا به تازه وارد ايرانى بايرن خوشامد بگويند. ايرانى هاى مقيم مونيخ از كريمى خواستند هر وقت مشكلى داشت با آنها در ميان بگذارد.مسؤولان بايرن هم از اين حركت تعجب كرده بودند. در طول مدت حضور هاشميان در مونيخ هيچ وقت تمرين هاى بايرن اين همه تماشاگر ايرانى نداشت، اتفاقى كه در مورد باقى لژيونرهاى ايرانى حاضر در آلمان هم صدق مى كند. محبوبيت بالاى كريمى در تيم ملى مى تواند در آينده، تماشاگران بيشترى را به تمرين و بازيهاى بايرن مونيخ در بوندس ليگا بكشاند.

Ronaldiniho
04-07-2005, 16:01
بهتر نبود اين رو تو تايپيك اخبار فوتبال ايران ميزدي

Ronaldiniho
04-07-2005, 16:04
اينم لينكش

MaFia
05-07-2005, 01:36
متفرقه >>> خبر

mahan
05-07-2005, 09:31
اسپاي جان
شما تذكرات قبلي من رو خودندي
گفته بودم كه قبل از پست قرستادن يه كمي دقت كن

spy99
17-07-2005, 13:04
در حالی که چندین هفته از شروع تمرینات علی کریمی با تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان می گذرد، اما تلویزیون‏های عربی منطقه هنوز در تحلیل های خود به آینده این بازیکن ایرانی در پرافتخارترین تیم آلمان می پردازند.

مفسرورزشی کویت اسپورت در موردکریمی گفت: «کریمی به قدری توان و جاذبه دارد که به سرنوشت وحید هاشمیان- دیگرهموطنش دربایرن مونیخ- دچارنشود. او با دریبل هایش بهترین نفربرای ایجاد فضا برای سایربازیکنان بایرن است.
کریمی این قابلیت را نیزدارد که دردوپست هافبک وحمله برای بایرن مونیخ بازی کند هرچند که به نظرمی رسد ماگات ازاودرخط هافبک بیشتراستفاده کند.»
مفسرورزشی کویت اسپورت تاکید کرد:«دربررسی بازیکنان این فصل بایرن، کریمی تکنیکی ترین آنها است اما احتمالا شرایط بازی اودربایرن با خواسته مربیان بیشتربرمحورتاکتیک پذیری تیم دورخواهد زد.»
تلویزیون ورزشی عربستان هم گفت: «کریمی زودترازتمام 4تیم آسیایی صعود کرده به جام جهانی 2006 به آلمان و آنهم به بایرن مونیخ رسید تا تجربیاتش درجام جهانی آینده گره گشای تیم ملی ایران باشد.»
مفسرورزشی عربستان اسپورت گفت:«به نظر نمی‏رسد کریمی تکنیکی به سرنوشت حضورکوتاه علی دایی و وحید هاشمیان دیگرملی پوشان ایرانی دربایرن دچارشود. حتی دراروپا هم بازیکنانی با توان علی کریمی بسیارکم دیده می‏شوند.»
این تلویزیون با پخش تصاویری ازعلی کریمی درتمرینات بایرن مونیخ اضافه کرد: «شروع خوب کریمی دربایرن می تواند دردرخشش تمام فصل آینده اودرفوتبال آلمان وفوتبال اروپا نقش تعیین کننده وموثری داشته باشد .»

منبع: hamvatan salam

mahan
18-07-2005, 17:43
اسپاي جان متاسفانه اين چندمين باره كه شمت قوانين رو رعايت نميكني
ما اينجا يه تاپيك براي فوتبال داريم و يه مدت هم استيكي بود تا همه متوجه بشن اما شما خبرهاي ورزشي تون رو توي يه تاپيك جدا مينويسين كه اين خلاف قوانين
...
در ضمن خبرهائي كه اهميت چنداني ندارن و به موضوع كلي انجمنها هم ربطي نداره رو ننويسين
ممنون

Hossein_Bahal
05-10-2005, 23:39
مجيد جلالي پس از مذاكره نهايي با علي پروين سرمربي تيم پرسپوليس شد .

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) جلالي در جلسه بعد از ظهر امروز با علي پروين پس مذاكره با او رسما سرمربي تيم پرسپوليس شد. او كه صبح امروز نيز با پروين مذاكره كرده بود از فردا در تمرينات اين تيم در ورزشگاه كارگران حاظر مي شود . :biggrin: :biggrin: :biggrin:

تبریک .

منبع : ایپنا

Friend
06-10-2005, 00:19
من در حال دیوونه شدنم
یکی کمک کنه
فقط مجید جلالی ....
مجید سلطان لقب جدید عشق من جلالی

saman_uv
06-10-2005, 00:58
از این به بعد میترکونیم ...

Friend
06-10-2005, 01:26
از این به بعد میترکونیم ...
بابا سامان جان منو شوک زده کردی
شما چقدر با من تفاهم داری
شما هم مثل من هم پرسپولیسی هستی هم یوونتوسی
دوست من
من خیلی خوشحال میشم به وبلاگ حقیرانه ی من بیای
با تشکر

saman_uv
06-10-2005, 01:33
سر میزنم میلاد جان جز وبلاگ های محبوبمه
موفق باشی

tondar2069
06-10-2005, 01:44
اصلا علی پروین کی باشه که بخواد برای پرسپولیس تصمیم بگیره.

تمام بدبختی های پرسپولیس به خاطر وجود اونه.

تنها کسی که باید از پرسپولیس بره خود پروینه
به امید روزی که دیگر پروین را در پرسپولیس نبینیم

فقط پرسپولیس

Mehdi_Best
06-10-2005, 02:05
سلام
تبريك به همه پرسپوليسي هاي عزيز
بالاخره بعد از چند سال يه مربي كاردرست و باكلاس به پرسپوليس اومد.
اگه سلطان تو كار مربيگري دخالت نكنه و فقط مديريت كنه و مجيد كامپيوتر همه كاره مسايل فني باشه، ديگه عمرا هيچ تيمي حريفمون نمي شه.

soheil
06-10-2005, 02:50
...تبریک...تبریک...تبریک
علی پروین هر چی باشه سلطانه
مجید کامپیوتر هم که بیاد تمومه
...تبریک...تبریک...تبریک

mahdy2021
06-10-2005, 05:08
ایووووووووووووووووووووووو ل.

دیگه استقلال و ذوب آهن .. آره...

ما فقط قهرمانی و شکست استقلال می خوایم.
به سلطان هم گیر ندین جیزه!

Ali_k
06-10-2005, 06:40
خوب دارین صابون به دلتون میزنید (شوخی کردم)

امیر قلعه نوییه سرور هر چی ........

alireza_2000
06-10-2005, 08:43
یعنی میشه دوباره پرسپولیس همون پرسپولیس بشه

امیدوارم----من که خدایی منتظرم

Ferrari
06-10-2005, 09:05
اگه جلالی چيزی بارش بود صبا با اون همه امکانات به استقلال 4-1 نمی باخت

Arashi
06-10-2005, 09:13
دوستان پرسپوليسي شايد با اومدن داش مجيد پرسپوليس نره دسته 1 ولي بازم . . . .

Hossein_Bahal
06-10-2005, 09:35
جلالی یکی از بهترینهاست .
تا حالا تو هر تیمی رفته یه جام براش گرفته .

Ferrari
06-10-2005, 09:38
ايول آرشی جون زدی تو خال

Sphinx
06-10-2005, 10:46
ای قهرمان شعار ما قرمزته.. تو کوچه های آشنا قرمزته ../.دیروز و امروز و تمام لحظه ها ..هفته و هفت روز خدا قرمزته ../ تو تیم محبوب منی پرسپولیس.. تو افتخار میهنی پرسپولیس :biggrin:

Mehdi_Best
06-10-2005, 12:36
سلام
مجيد جلالي با صباباتري 2 جام گرفت. يكي جام حذفي و يكي سوپرجام ايران كه با شكست دادن فولاد اهواز اونهم با 4 گل به دست آورد. اما متاسفانه مديران صبا باتري چون مي خواستند جلالي را وادار به اطاعت بي چون و چرا از خودشون بكنند و ايشون زير بار زور نرفت از اين تيم جدا شد.
اما در پرسپوليس و با اين همه بازيكن خوب و با حضور سلطان به عنوان مدير فني (البته به شرطي كه دخالت در كار جلالي نكنه) مطمئن باشيد كه موفقيت تيم محبوبمون رو شاهد خواهيم بود.

Arashi
06-10-2005, 12:52
با يه جمله بحث رو تموم مي كنم
بيچاره اون فوتبالي كه پروين سلطانش باشه . . . ( :puke: )
(اصثلا كي گفته پروين سلطانه ؟؟؟ :angry: :angry: )

Tornado2800
06-10-2005, 12:55
دیگههههههههه باید بترکونیمممممممممممممممممم م

Mehdi_Best
06-10-2005, 13:12
آرش جان ببخشيد. اصلا پروين سلطان نيست. خوبه؟
شما به خاطر روي گل سرباز صفر قلعه نوعي (ببخشيد نگفتم ژنرال!!!!) من رو ببخش!

Strasboorg
06-10-2005, 15:43
...تبریک...تبریک...تبریک
علی پروین هر چی باشه سلطانه
مجید کامپیوتر هم که بیاد تمومه
...تبریک...تبریک...تبریک
:laughing: :laughing: :laughing:

زهي خيال باطل
(زهي رو درست نوشتم )
:blink:

mahdy2021
06-10-2005, 17:32
شما به خاطر روي گل سرباز صفر قلعه نوعي (ببخشيد نگفتم ژنرال!!!!) من رو ببخش!

مهدي جان تركوندي :biggrin:

بعد از چند وقت يه حرف درخور اين( قلعه نوعي :puke: ) شنيديم.

Soda
06-10-2005, 19:47
بابا بيخيال
:blink: من موندم به ما چي ميرسه :blink:

Sinagood
06-10-2005, 21:18
اینکه دیگه او بازی زیبا و تاکتیک علیزاده ای و زیبا رو از پرسپولیس نمیبینیم
حرف درخور قلعه نوعی تونم نگهدارین ببینین که به در بسته خورده. برید مکان درخور پرسپولیش رو ببینید و بعدا بیاید اینجا از این علامتها برا قلعه نوعی بزارید

saman_uv
06-10-2005, 21:25
یه کار میکنین عکسی که زدم دیواره اتاقم رو اسکن و ا پلود کنما

زیرشم اینو نوشته:

پرسپولیس برد 6 بر 0 مقابل استقلال را فراموش نمیکند

مجید فینا
06-10-2005, 21:56
دمش گرم بازم جلالی تنها مربی تحصیل کرده رشته فوتباله ایشالا که پرسپولیسو متحول کنه
در ضمن به استقلالیهای عزیز عرض کنم جوجه رو اخر پائیز میشمورن حالا هی ببرین و بشین صدرنشین لیگ ولبی اخرش با 80 هزار تماشاگر خودی 2 تا از این تیمهای شهرستانی نوش جان میکنید و ...
راستی یبارم از این تیم رشتی خوردین و باعث شدین پرسپولیس قهرمان بشه.

ولی کیفیش به اینه که پرسپولیس و استقلال جفتشون بالای جدول باشن و کل کل درست حسابی شروع بشه نه اینجور

Friend
07-10-2005, 00:14
به به
می بینم که کل کل مدیران و کاربران و ....
در اینجا است
خوب جالبه
یکی میگه پروین سلطانه
یکی میگه قلعه نوعی ژنرال
خوب معلومه که امیر قلعه مرغی هر چی باشه ژنرال نیست
اما معلومه که پروین بعد از این همه سال حضور در فوتبال کشور حتما سلطانه
خوب جالب بود بحث های اس تق لا لی ها
جالب بود
اس تق لا لی که تا حالا جام لیگ برتر رو از نزدیک ندیده میاد درباره ی قهرمان دوره ی اول لیگ برتر صحبت میکنه
اصلا من همیشه به مهدی بست حسودیم میشده چون جواب هایی میده که آدم لال میشه
حالا اگه کسی پست مهدی بست رو بخونه و لال نشه ......
با تشکر

aliafzali
07-10-2005, 00:35
یادتون نره که رو پرسپولیس نوشته علی سلطان رو عشقه پروین یعنی عشق
تبریک می گم امیدوارم مجید کامپیوتر بترکونه

soheil
07-10-2005, 01:08
:laughing: :laughing: :laughing:

زهي خيال باطل
(زهي رو درست نوشتم )
:blink:
بنظرت چرا مجید جلالی یه دفعه از صبا باطری که تو جام قهرمانها هم بود کنار کشید
خوب بزار بهت بگم علی سلطان پشت پرده زد و بندا شو با مجید کامپیوتر کرده بود وگرنه
مجید کامپیوتر عقلش کم نیست که از اون تیم با اون امکانات بیاد بیرون.
به هر حال قبول کن علی سلطانه رو حرفشم حرفی نیست
البته من یه نظری دارم که نمیدونم درسته یا نه ولی پرسپولیس بخاطر اون بدنسازی سنگین, اول فصل رو خراب میکنه
مثلا پارسال هم تو 5 بازی اول 3 امتیاز داشت یعنی 3 مساوی 2 باخت
من فکر کنم پرسپولیس با مجید جلالی احیا بشه

Hossein_Bahal
07-10-2005, 01:58
اقا من یه چیز بگم و اون هم اینه که نه از پروین خوشم میاد و نه از قلعه مرغی . چون همچین ادم هایی هستن که مشکل فوتبال ما هستند .
البته من خودم عاشق پرسپولیس هستم .

Shahin King
07-10-2005, 02:19
سلام
من فوتبالي نيستم اما اومدم يه نكته رو گوش زد كنم و برم .
مشكل پرسپوليس بي پوليه كمبود بودجه و بي نظمي اگر اين دو فاكتور كه از بزرگترين مشكلات اين باشگاهه حل بشه همين آقاي پروين هم ميتونه پرسپوليس رو هدايت كنه .
نا گفته نمونه كه اين مشكلات گريبانگير تيم پر طرفدار استقلال هم هست . كه رياست محترم تربيت بدني يا رياست جمهوري بايد يه گوشه چشمي عنايت به اين دو باشگاه پر طرفدار و مردمي داشته باشن . تا از اين منجلاب در بيان .

بايد مي گفتم -- ببخشيد مزاحم شدم -- اصلا از فوتبال خوشم نمياد ولي از تيم رئال مادريد و ليگهاي انگليس و پرتغال خوشم مياد.
و بازيكناني همچون ----- كارلوس - شيرر - ديگه يادم نمياد :biggrin: :biggrin: :biggrin:

قربانتان : شاهين كينگ

Soda
07-10-2005, 05:41
اقا اين پرسپوليسي كه من بازيشو ديدم با كامپيوتر خوبه كه با ابر كامپيوتر هم راه بيفت نيست
البته استقلال هم همچين مالي نيست
لاقل خدا كنه مجيد كامپيوتر سيد عباسي رو بازي بده چون خيلي بازيكن خوبيه و به حق خودش نرسيده
البته در ميانه ميدان

atolympic
07-10-2005, 06:56
من که خودم یه پرسپولیسیه تیرم فکر نمیکنم با وجود پروین مجید جلالی تو پرسپولیس دوام بیاره چون پروین می خواد تو تیم خودش ارنج کنه,خودش تمرین بده و.....واگه مجید جلالی میتونست این چیزها رو تحمل کنه که پیش ضیایی تو صبا باطری میموند.به نظر من تنها با رفتن پروین ودارو دستش(انصاریان.رهبری فرد.اسدی.فنایی. ابراهیمی. خوردبین )از پرسپولیس این تیم درست میشه.ضمنا این ناصر ابراهیمی چیه که مشاوره پرسپولیسم شده

Arashi
07-10-2005, 09:00
ببخشيد
دوستان ميشه ديگه ادامه نديد ؟؟
اينجا انجمن اخبار ه

Friend
07-10-2005, 20:56
شنيده مي شود پيوستن مجيد جلالي به پرسپوليس در هاله اي از ابهام قرار گرفته است.
يکي از نزديکان علي پروين با تصديق اين خبر در گفتگويي کوتاه با فرند اذعان داشت احتمال پيوستن مجيد جلالي به پرسپوليس به 50در صد رسيد.اين در حالي است که چهارشنبه شب پيوستن مجيد جلالي به پرسپوليس قطعي شده بود.
منابع آگاه به اين تيم خبر مي دهند وجود برخي فشارهاي جانبي بر مديريت و مدير فني تيم آنها را از مواضع اوليه خود تا حدودي عقب رانده است.
لازم به ذکر است مهندس علي آبادي رئيس سازمان ورزش روز پنجشنبه از آمدن مجيد جلالي به پرسپوليس ابراز خرسندي کرده بود.

Lord_theOne
07-10-2005, 21:17
آقا من بازيه شاهين بوشهر با استقلال را ديد چه حالي داشت توي پنالتي شاهينه بوشهر استقلال را زد چه سرو صدايي شد بوشهر استقلاليها فكر نكنم ديگه اينجا پيداشون بشه

مهدی 2007
07-10-2005, 21:53
پرسپولیس اصلا امسال و پارسال البته (پیارسال رو کار ندارم) یه جوری شده انگار به زور گل می زنه اصلا گل زدن تو این تیم شده یه رویا البته خودم پرسپولیسی ام ولی اصلا مهاجمان این تیم یه جوری اند مثل انتظاری اصلا فکر کنم مشکل این تیم بیشتر مهاجمان باشند البته اولادی هم اگه از اول بیاد خیلی خوب بازی نمی کنه ولی از وسط که بیاد بهتر بازی می کنه

Amin
08-10-2005, 15:37
درحالیکه قرار بود مجید جلالی پس از توافق کامل با علی پروین از روزشنبه در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کند، اما ظهرامروز منابع آگاه ازمنتفی شدن حضور جلالی دراین تیم خبردادند.

مجید جلالی روزچهارشنبه هفته گذشته پس از دونشستی که با علی پروین داشت، پذیرفت تا به عنوان سرمربی هدایت تیم پرسپولیس را برعهده بگیرد. ازهمین رو قراربود او از شنبه در اولین تمرین پرسپولیس حاضرشود، اما ظهر جمعه منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس ازمنتفی شدن حضور مجید جلالی دراین تیم خبردادند.

یکی ازنزدیکان باشگاه پرسپولیس که خواست نامی از اوبرده نشود، ضمن تایید این خبرگفت: ظاهرا مشخص نشدن وضعیت مدیرعاملی این باشگاه باعث شده است، حضورجلالی در پرسپولیس منتفی شود.
این منبع آگاه ازبرگزاری جلسه روزگذشته حجت الله خطیب وعلی پروین خبرداد وعنوان کرد دراین جلسه خطیب ازپروین خواسته است درمورد جذب مجید جلالی بعنوان سرمربی فعلا دست نگه دارد.
همه این اتفاقات درحالی رخ می دهد که قراربود پرسپولیس فردا با حضورمجید جلالی در دونوبت صبح وبعدازظهربه تمرین بپردازد

arkadas
08-10-2005, 15:59
اینم از جلالی،احتمالا دوباره ابراهیمی رو می کنند مربی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K053_LSH_KV90
08-10-2005, 17:18
PARVIN IS TO ROUND TO USE MR.MAJId
IF WE Have LOLE MAJID MIAd

Ali_k
08-10-2005, 17:37
پس باید منتظر شکست پرسپولیس در مقابل ذوب باشیم

Sphinx
08-10-2005, 17:46
دیگه این پرسپولیس بوی جوراب پروین میده
خدایا این نعمت سلطان پروین رو از پرسپولیس بگیر

مهدی 2007
08-10-2005, 22:01
پس باید منتظر شکست پرسپولیس در مقابل ذوب باشیم
از ذوب آهن که هر سال شگست می خوره امسال با این قضایا فکر کنم سنگینتر بشه
من تا حالا قبول نداشتم که پروین همه پرسپولیس رو قبضه کرده ولی با این کارهایی که شما در بالا گفتید دیگه دارم کاملا نظرم عوض میشه آخه من نمی دونم آقا مجید همشهری ما مگه مسخره اینهاست
با خود پروین اینکار رو بکنند همه لیدرهاشو رو بر علیه پرسپولیس می کنه ولی خودش هر کاری میکنه!!!!

Ronaldiniho
08-10-2005, 22:13
شنيده مي شود پيوستن مجيد جلالي به پرسپوليس در هاله اي از ابهام قرار گرفته است.
يکي از نزديکان علي پروين با تصديق اين خبر در گفتگويي کوتاه با فرند اذعان داشت احتمال پيوستن مجيد جلالي به پرسپوليس به 50در صد رسيد.اين در حالي است که چهارشنبه شب پيوستن مجيد جلالي به پرسپوليس قطعي شده بود.
منابع آگاه به اين تيم خبر مي دهند وجود برخي فشارهاي جانبي بر مديريت و مدير فني تيم آنها را از مواضع اوليه خود تا حدودي عقب رانده است.
لازم به ذکر است مهندس علي آبادي رئيس سازمان ورزش روز پنجشنبه از آمدن مجيد جلالي به پرسپوليس ابراز خرسندي کرده بود.

البته اين را هم من اضافه كنم كه پروين گفته حضور جلالي قطعي است اما با مدتي تعويق
يا همون امكان 50 درصد حضور جلالي در پرسپوليس است

Friend
09-10-2005, 00:28
دوستان من سلام
مطمئن باشید مجید به جز پرسپولیس جای دیگه ای نمیره
مطمئن باشید
با تشکر

arkadas
09-10-2005, 02:31
پروين باز هم سرمربي شد
وقتي تمرين ديروز پيروزي شروع شد ، همه متوجه شدند بحث ورود مجيد جلالي به اين تيم اصلا جدي نبوده است.حدود ظهر ديروز بازيکنان در گوشه اي از زمين ورزشگاه کارگران جمع شدند تا علي پروين براي آنها صحبت کند.
او بشدت از سوي سکوها حمايت مي شد و همين به مرد شماره يک سرخها روحيه مي داد. تمرين خيلي آرام شروع شد و به آخر رسيد، بدون اين که حتي نامي از جلالي برده شود. مجيد جلالي بعد از حضور در دفتر پروين و رد و بدل شدن پيشنهادها ، به مدير فني پاسخ مثبت داد تا همه چيز تمام شود ولي قرار نبود کشتي قرمزها آرامش داشته باشد و جلالي پشت ديوار قرمز باقي ماند. همه چيز به سرعت برق و باد رنگ عوض کرد و همه منکر حضور او شدند. استيلي در تمرين ديروز گفت اصلا اطلاعي از حضور جلالي در کادر فني نداشته است.
تمرين ديروز ثابت کرد پروين با يک تغيير کوچک در چارت کاري خود ، با عنوان سرمربي روي نيمکت پيروزي خواهد نشست. او پيش از اين هم چنين سمتي را البته زيرپوشش مديرفني داشت و اينک عيان تر از هر زمان ديگر، اختيارات فني تيم محبوب نيمي از فوتبالدوستان ايران را برعهده گرفته است.
اولين آزمون پروين روز جمعه و در حضور تماشاگران خودي انجام خواهد شد. پروين امتحان سختي مقابل ذوب آهن دارد. اتفاقات پرشمار در محدوده جغرافيايي تيم پيروزي در حالي رخ مي دهد که تشکيلات باشگاه همچنان منتظر مشخص شدن تکليف مديرعامل است.
در حالي که به نقل از علي آبادي رئيس سازمان تربيت بدني گفته شد ، استعفاي خطيب هنوز پذيرفته نشده است ، نقل قول ديگري از وي حاکي است مديرعامل جديد تا دوشنبه هفته آينده معرفي مي شود. منابع نزديک به سازمان تربيت بدني از بررسي صلاحيت 3 نامزد و تلاش براي قانع کردن يکي از آنها خبر مي دهد. ايلنا گزارش مي دهد ، علي آبادي مشغول بررسي توانايي هاي عباس انصاري فرد ، عيسي اسحاقي و اکبر غمخوار است.
عباس انصاري فرد سالها نقش سرپرست و مدير داخلي باشگاه را برعهده داشت ، اکبر غمخوار هم 2 سال مديرعامل بود و اسحاقي در حال حاضر رياست فدراسيون گلف را برعهده دارد. در ميان اين 3 نفر احتمال حضور غمخوار و اسحاقي بالاست.
غمخوار ضمن تاييد تماس مسوولان سازمان از بي ميلي اش براي بازگشت به کادر مديريتي باشگاه خبر مي دهد. او همچنين اعلام کرده که در صورت بازگشت همان راهي را خواهد رفت که در 2 سال مديريتش رفته و دست از مربي خارجي نخواهد کشيد. با اين اوصاف گويا بايد منتظر بمانيم و اتفاقات بعدي را کنار هم بچينيم. تا معرفي مديرعامل جديد ، پيروزي با ذوب آهن بازي خواهد داشت. نتيجه آن بازي در شکل گيري بعضي تصميم هاي جدي و شجاعانه درباره اين تيم نقشي کليدي خواهد داشت.
منبع:jamejamdaily

mahdy2021
09-10-2005, 08:20
مثل اينكه پروين از موافقان اومدن جلالي بود.وقتي هيئت مديره نميزاره جلالي بياد پروين چيكار كنه؟؟؟
ديشب خردبين گفت تا معلوم شدن مدير عامل جديد نميشه تغييري در كادر تيم داد.
حالا شما هي به سلطان گير بدين!

Amin
09-10-2005, 11:39
سلام به همگي
من واقعا مونده بودم كه پروين بازم طرفدار داره ؟؟؟!!!! (البته به جز جيره خورهاش و ***** )
اميدوارم زودتر بره و تيم ما بدون سلطان بهتر نتيجه بگيره !!!
البته من به خاطر اينكه همه به اسم سلطان ميشناسنش گفتم وگرنه پروين اندازه گاو هم نمي‌فهمه

AHT
09-10-2005, 13:58
امید وارم تو پیروزی باقی بمونه و مثل باشگاه های دیگه تو کارش دخالت نکنند

Friend
09-10-2005, 21:00
امید وارم تو پیروزی باقی بمونه و مثل باشگاه های دیگه تو کارش دخالت نکنند
کیو میگی ؟؟؟
نکنه منظورت جلالیه ؟؟؟

golab
10-10-2005, 09:29
چی شد یه روز می گن جلالی اومده پرسپولیس یه روز می گن منتفی شد
آخرش نفهمیدیم بالاخره چی شد؟

Friend
10-10-2005, 13:38
دوست من تا مشخص نشدن
مدیر عامل هیچی معلوم نیست
با تشکر

arkadas
11-10-2005, 01:45
ابقاي مديرعامل پرسپوليس تا اطلاع ثانوي
رئيس سازمان تربيت بدني در ديدار امروز خود با حجت‌الله خطيب، اعلام کرد وي تا اطلاع ثانوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس خواهد بود.

به گزارش مهر، در ديدار امروز مهندس محمد علي‌آبادي از اداره کل تربيت بدني استان تهران و جلسه او با حجت‌الله خطيب، رئيس سازمان تربيت بدني با بيان اين‌که هنوز با استعفاي حجت‌الله خطيب موافقت نکرده است، اعلام کرد خطيب تا هر زمان که بخواهد مي‌تواند مديرعامل باشگاه پرسپوليس باقي بماند.

مهندس علي‌آبادي در حالي حجت‌الله خطيب را تا اطلاع ثانوي در سمت مديرعاملي باشگاه پرسپوليس ابقا کرد که اين روزها صحبت‌هاي بسياري در مورد مديرعامل اين باشگاه مطرح مي‌شود اما همه اين گمانه‌زني‌ها بايد به تأييد رئيس سازمان تربيت بدني برسد. ضمن اين‌که تلاش سازمان تربيت بدني براي انتخاب اعضاي هيأت مديره اين باشگاه است نه مديرعامل!

atolympic
11-10-2005, 05:30
چه فایده فعلا که پروین سرمربیه!تا وقتی هم اون باشه بقیه کشک

Friend
11-10-2005, 10:19
سلام دوستان من
من بعد از دیدن برنامه ی نود دیشب
فهمیدم چه خبره
این آقایون به جلالی گفتن صبر کن تا مدیر عامل معلوم بشه
اگه مثلا مدیر عامل همین خطیب بشه که جلالی میتونه سر مربی بشه
اما اگه شخص دیگری بشه
هیچی معلوم نیست
با تشکر

arkadas
12-10-2005, 03:44
پروين: خطيب‌ موافقت‌ کند، جلالى‌ پرسپوليسى‌ مى‌شود!
على‌ پروين‌ در پايان‌ ديدار دوستانه‌ ديروز تيمش‌ مقابل‌ پيکان‌ براى‌ دقايقى‌ پاسخگوى‌ سئوالات‌ خبرنگاران‌ شد که‌ حاصل‌ اين‌ گفت‌ وگو را درذيل‌ مى‌خوانيد:
على‌آقا بازى‌ را چطور ديديد؟
به‌ نظر من‌ بازى‌ بدى‌ نبود بازيکنان‌ ما در اين‌ ديدار بد کار نکردند البته‌ با آنچه‌ که‌ ما مى‌خواستيم‌ فاصله‌ زيادى‌ داشتند.
دليل‌ اين‌ مسئله‌ شايد تمرينات‌ سنگين‌چند روز پيش‌ باشد؟
شايد، واقعيت‌ اين‌ است‌ که‌ ما حدس‌ زديم‌ مشکل‌ تيم‌ بايد بدنى‌ باشد که‌ بازيکنان‌ در طول‌ بازى‌ راه‌ مى‌روند. به‌ همين‌ دليل‌ ترجيح‌ داديم‌ در اين‌ فرصت‌ يک‌ بار ديگر بازيکنانمان‌ را از لحاظ‌ بدنى‌ آماده‌ کنيم‌ و اين‌ تمرينات‌ پرفشارى‌ که‌ مى‌بينيد ناشى‌ از همين‌ موضوع‌ است.
اين‌ تمرينات‌ تا کى‌ ادامه‌ مى‌يابد؟
تا قبل‌ از بازى‌ با ذوب‌آهن‌ روال‌ تمرينات‌ ما همين‌طور ادامه‌ خواهد يافت.
بالاخره‌ براى‌ تغييرات‌ در کادر فنى‌ فکرى‌ نکرديد؟
ما با مجيد جلالى‌ به‌ توافق‌ رسيده‌ بوديم‌ اما به‌ خاطر مشکلات‌ زياد تيم‌ نتوانستيم‌ او را به‌ پرسپوليس‌ بياوريم‌ حالا هم‌ اگر خطيب‌ با اين‌ موضوع‌ موافقت‌ کند جلالى‌ در اسرع‌ وقت‌ پرسپوليسى‌ خواهد شد.
اين‌ مشکلات‌ که‌ مى‌گوئيد کى‌ حل‌ مى‌شود؟
آقاى‌ على‌آبادى‌ گفته‌ پس‌ از مشخص‌ شدن‌ اعضاى‌ هيأت‌ مديره‌ به‌ کمک‌ پرسپوليس‌ خواهد آمد تا مشکلات‌ تيم‌ ما برطرف‌ گردد.

Arashi
19-10-2005, 21:03
ريز مبالغ دريافتی بازيكنان پرسپوليس
باشگاه پیروزی (پرسپولیس) اعلام كرد كه طی دو ماه اخیر مبلغی بالغ بر ‌٤ میلیارد و صد میلیون ریال به بازیكنان سابق و كنونی این باشگاه پرداخت شده است.

اعضای تیم فوتبال پیروزی پس از تساوی مقابل ذوب آهن به دلیل آنچه كه مشكلات مالی و پرداخت نشدن دستمزد بازیكنان عنوان شد تمرینات تیم را تعطیل كردند، اما به گفته‌ی مسوولان باشگاه پیروزی، بازیکنان طی دو ماه گذشته بیش از چهار میلیارد ریال دریافت نقدی داشته‌اند.

ریز مبالغ دریافتی بازیكنان سابق و كنونی باشگاه پیروزی كه در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته به شرح زیر است:

جواد كاظمیان در تاریخ ‌٢٢/٥/٨٤ مبلغ ‌٣٤٠ میلیون ریال دریافت كرده است.

علی انصاریان........‌٢۵/٥/٨٤.......140 میلیون ریال.

بهروز رهبری فر.....‌٢۷/۶/٨٤........240 میلیون ریال.

داود فنایی...........‌٢٢/٦/٨٤........210 میلیون ریال.

مهرداد اولادی..........۲/۷/84....... ‌١٠٦ میلیون و ‌٥٠٠ هزار ریال.

سهراب انتظاری...‌١٥/٦/٨٤........135 میلیون ریال.

عارف محمدوند......‌٢۸/٥/٨٤........200 میلیون ریال.

قباخلو.............‌۵/۷/٨٤.........37 میلیون و پانصد هزار ریال.

علی خرسندی........۱۲/۷/84...........41 میلیون ریال.

فرشید كریمی.........۵/۶/84...........66 میلیون ریال.

سلمانی............۲۷/۵/84........116 میلیون ریال.

امامی فر............۲۴/۵/84..........110 میلیون ریال.

محمد محمدی.....۲۵/۵/84..........45 میلیون ریال.

اسدی............۲۵/۶/84......110 میلیون ریال.

وحید قلیچ........۱۲/۷/84........73 میلیون و پانصد هزار ریال.

حمید استیلی.....۱۰/۷/84.......200 میلیون ریال.

پرویز كماسی....۲۵/۶/84......145 میلیون و ‌٥٠٠ هزار ریال.

آرش فرزین.....۲۵/۶/84......90 میلیون ریال.

كریم باقری نیز به دلیل بدهكاری به باشگاه (اضافه‌ی دریافتی علاوه بر قرارداد) در مدت دو ماه اخیر هیچ گونه پولی دریافت نكرده است.

همچنین بازیكنانی كه این فصل باشگاه پیروزی را ترك كردند نیز مبالغی به شرح ذیل دریافت كرده‌اند:

یحیی گل محمدی......84/‌٢٩/٥........350 میلیون ریال.

رضا جباری.......84/‌٢٤/٦.........80 میلیون ریال.

مهدوی.............84/‌٢٥/٥.............122 میلیون و پانصد هزار ریال.

پژمان جمشیدی.....84/‌٢٩/٦.........140 میلیون ریال.

مبالغ مذكور از تاریخ ‌٢٩/٥/٨٤ تا ‌١٢/٧/٨٤ از سوی امور مالی باشگاه پیروزی به بازیكنان این تیم پرداخت شده است.

موفق باشيد :happy: :happy: :happy:

Arashi
19-10-2005, 21:14
علی‌آبادی: عده‌ای در پرسپوليس شيطنت می‌كنند!
رییس سازمان تربیت بدنی ضمن انتقاد از اعتصاب بازیكنان پرسپولیس، این جریان را مختص یك سری افراد دانست.

مهندس محمد علی آبادی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب كه یك سری افراد در خصوص وضعیت پرسپولیس شیطنت می‌كنند، افزود: در خصوص اعتصاب، بازیكنان زیاد مقصر نیستند ولی اگر نمی‌خواهند بازی كنند، باشگاه می‌تواند بازیكن جذب كند.

وی با نادرست خواندن این تصمیم بازیكنان و كادر فنی پرسپولیس گفت: طی یك هفته آینده وضعیت مدیر عامل و اعضای هیات مدیره باشگاه مشخص خواهد شد و آن‌ها باید در خصوص این وضعیت تیم تصمیم بگیرند و به طور قطع این مشكل پرسپولیس حل خواهد شد.

علی آبادی در خصوص وضعیت تیم ملی فوتبال و احتمال دخالت سازمان تربیت بدنی در تركیب كادر فنی تیم ملی به خبرنگار ایسنا گفت: سیاست من ورود به فدراسیون‌ها نیست.

وی افزود: فدراسیون‌ها باید خودشان برنامه‌ریزی كرده و كارشان را اجرا كنند و در صورت وجود مشكل و احساس ضرورت، سازمان تربیت بدنی وارد خواهد شد.

گفتنی است پس از تساوی روز یكشنبه تیم پیروزی برابر ذوب آهن اصفهان، به دلیل اعتراض به وضعیت فعلی باشگاه، تمرینات این تیم تعطیل شد. همچنین بازیكنان پس از این بازی طوماری نوشتند و خطاب به رییس سازمان تربیت بدنی اعلام كردند اگر مشكلات مالی این تیم حل نشود تا اطلاع ثانوی تمرین نخواهند كرد و حتی در مسابقات لیگ نیز شركت نمی‌كنند.

موفق باشيد :happy: :happy:

مهدی 2007
19-10-2005, 21:21
بیچاره ها رو دیگه داشت دلمون براشون کباب می شد
راستی فرزین چیه این وسطه؟
پیش پرداخت دو تا بازیکن رو دادند به اون!!!!!
ابدارچی نبید؟

Arashi
19-10-2005, 21:30
بیچاره ها رو دیگه داشت دلمون براشون کباب می شد
راستی فرزین چیه این وسطه؟
پیش پرداخت دو تا بازیکن رو دادند به اون!!!!!
ابدارچی نبید؟
چون اسمش آرش ه لطفا احترامش رو نگه داريد
مرسي و موفق باشيد

مهدی 2007
19-10-2005, 21:54
اسمش که آرشه
آرشی که نبید
شما نگاه کن یه آدم که آبدارچی هم جایی قبولش ندارن اوردن تو پرسپولیس اینقدر پول بهش ودادند علیزاده گفته شکل کالباس شدیم از بس کالباس خوردیم از بی پولی وقت به این آقا اینقدر پول دادند

KhalijefarS
19-10-2005, 22:20
عجب بحران مالی ....چه پولهایی بابت بازی کردن ...اون وقت یه کارگر بیچاره از خروس خون تا بوق سگ زیر افتاب داغ و توی بدنه کشتی فلزی توی بوشهر جون میکنه و جوش میده و سنگ میزنه .. برای ماهی صد و خورده ای یا فوقش دویست تومن( برای مثال )
...اصل ظلم ( نامردیه نه؟؟؟)

AHT
20-10-2005, 13:43
جالبیش اینه که پروین می گفت پولی به اون ها داده نشده

Lovelyman
20-10-2005, 14:51
جالبیش اینه که پروین می گفت پولی به اون ها داده نشده
موافقم ولي مهم اينه كه پرسپوليس طبق گفته روز دوشنبه ي رشيدپور از ليگبرتر استعفا داده ;)

Ali_k
21-10-2005, 05:59
مبلغی که آرش فرزین گرفته تکذیب شد

30naa
21-10-2005, 10:43
پرسپولیسه دیگه
آدمی که میره با بازی تو پرسپولیس آبروشو بر باد میده حقشم هست
بیشتر از اینم حقشه

Strasboorg
21-10-2005, 10:52
سلام
اگر يه مقدار دقت كرده باشين اين پولايي كه پرسپوليسيا گرفتن همه تا برج 5 يا 6 يا 7 هستن
يعني همه بدهكاري باشگاه تو فصل قبل هستن كه تازه باشگاه با بازيكنا تسويه كرده
و تو اين فصل هنوز چيزي نگرفتن
هر چند كه من فكر ميكنم اين درد بي پوليو و اين صحبتا همش بهونست
و اشكال كار جاي ديگه ايه
در مورده بازيكناي شهرستانيه پرسپوليس هم مدي امور مالي باشگاه گفته كه
همشون تو بهترين هتل اپارتمان هاي تهران ساكن هستن
پس مشكل مسكن شهرستانيها هم كه ميگفتن چرته
همين

مهدی 2007
21-10-2005, 20:01
مبلغی که آرش فرزین گرفته تکذیب شد
مبلغش رو فکر نکنم ولی قراردادش تکذیب شد آخه کسی هر چه قدر هم بیکار نمیاد تو این تیم هیچی نگیره و روی نیمکت بشینه
این مبالغ فکر کنم درست بوده که توسط هیچ کس حتی بازیکنان تکذیب نشد

Sina.G
03-11-2005, 13:15
این بازی که قرار بود فردا ( جمعه) برگزار بشه به علت عید فطر شنبه ساعت 3 برگزار میشه. بلیط ها هم پیشفروش میشه.

Sphinx
03-11-2005, 15:45
بليت ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال از فردا به‌فروش مي‌رسد
--------------------------------
بليت ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و استقلال تهران از فردا جمعه در شش ورزشگاه استان تهران به فروش خواهد رسيد.
ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران از هفته دهم مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران ساعت ‪ ۱۵‬روز شنبه هفته آينده در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهدشد.
اسامي محل‌هايي كه بليت ديدار فوق به فروش مي‌رسد ، به شرح زير است :
جمعه ‪ ۸۴/۰۸/۱۳‬از ساعت ‪ ۱۲‬تا ‪۱۸‬
‪- ۱‬ورزشگاه شريعتي كرج
‪- ۲‬ورزشگاه مصطفي خميني اسلامشهر
‪- ۳‬ورزشگاه استقلال جنوب
‪- ۴‬ورزشگاه شهيد كشوري
‪- ۵‬ورزشگاه تختي تهران
‪- ۶‬ورزشگاه آزادي
بليت اين ديدار روز شنبه نيز از ساعت ‪ ۸‬تا ‪ ۱۲‬در تمامي ورزشگاه‌هاي فوق به جز ورزشگاه آزادي به فروش خواهد رسيد.

Sphinx
03-11-2005, 15:51
خبر تکمیلی
----------------------

به‌دليل تقارن با عيد سعيد فطر
دربي پايتخت به روز شنبه موكول شد
--------------------------
ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس از سري مسابقات ليگ برتر به‌دليل تقارن با عيد سعيد فطر به ساعت 15 روز شنبه موكول شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين تصميم در جلسه‌اي اضطراري صبح امروز سازمان تربيت بدني به عمل آمد چراكه مسوولان ذي‌ربط تصور مي‌كردند كه روز پنج‌شنبه عيد سعيد فطر باشد.
در اين رابطه مهدي قدمي ـ رييس مركز توسعه‌ ورزش قهرماني ـ به خبرنگار ايسنا، گفت:« مقرر شد دربي پايتخت روز شنبه برگزار شود و به همين منظور از ساعت 12 فردا و تا قبل از برگزاري ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس، بليت‌ها به صورت پيش فروش در اختيار هموطنان قرار خواهد گرفت.»
بليت‌هاي اين ديدار در چهار نقطه از شهر تهران به فروش خواهد رسيد كه مجموعه‌ي شهيد كشوري در شمال تهران، مجموعه‌ي ورزشي تختي در شرق تهران، استاديوم استقلال جنوب در جنوب تهران و مجموعه‌ي ورزشي آزادي در غرب تهران از جمله مراكز اصلي پيش‌فروش بليت اين ديدار در تهران خواهند بود.
وي ادامه داد:« در شهرستان كرج، مجموعه‌ي ورزشي شريعتي و در اسلامشهر مجموعه‌ي ورزشي مصطفي‌خميني از جمله مراكز اصلي پيش‌فروش بليت هستند كه از ساعت 12 ظهر فردا بليت فروشي را آغاز خواهند كرد.»
قدمي همچنين گفت:« مسابقه رأس ساعت 15 روز شنبه برگزار مي‌شود اما در مجموعه‌ي ورزشي آزادي روز شنبه بليتي فروخته نخواهد شد و مردم براي تهيه‌ي بليت بايد به پنج مركز ديگري كه ذكر شد مراجعه كنند.»
بر اساس گزارش ايسنا اين تصميم صبح امروز در جلسه‌اي با حضور محمد محمدپور ـ مديركل حراست سازمان تربيت بدني ـ، مهدي قدمي ـ رييس مركز توسعه‌ي ورزش قهرماني سازمان تربيت بدني ـ، سردار باطني ـ معاون انتظامي نيروي انتظامي ـ، فيضي ـ دبير كميسيون ورزشي شوراي تأمين استان تهران ـ، دكتر محمد دادكان ـ رييس فدراسيون فوتبال ـ و سيدحسن ضياءآذري ـ مديركل مجموعه ورزشي آزادي ـ اتخاذ شد.

Sphinx
05-11-2005, 16:56
گل :استقلال1----0پرسپولیس

خطا: استقلال 26---16 پرسپولیس

کارت زرد:استقلال 2----3پرسپولیس

کارت قرمز:استقلال0---0پرسپولیس

شوت دروازه:استقلال 1---3پرسپولیس

کورنر:استقلال 9---1پرسپولیس

آفساید:استقلال9---1پرسپولیس

مالکیت توپ: استقلال 48%---52% پرسپولیس

Sphinx
05-11-2005, 17:25
تيم فوتبال استقلال تهران موفق شد، در هفته دهم رقابتهاي ليگ باشگاههاي برتر تهران، پرسپوليس را شكست داده وبه رده سوم جدول صعود كند.
به گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي، تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس عصر امروز شنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف هم رفتند كه تيم استقلال موفق شد با تك گل دقيقه ‪ ۵۶‬رضا عنايتي حريف ديرينه خود را شكست دهد.
"ولفانگ اشتارك" داور آلماني اين ديدار به "حامد كاويانپور" و "بهروز رهبري فر"از پرسپوليس و "واحدي نيكبخت" و "اميرحسين صادقي" از استقلال كارت زرد نشان داد.
اشتارك را براي قضاوت اين ديدار "هري اهين" و "كريستيان سولتو"، هردو نفر از آلمان همراهي مي‌كردند

Sphinx
05-11-2005, 17:40
· سردار طلايي هم آمد
سردار طلايي رئيس نيروي انتظامي نيز حدود سي دقيقه قبل از شروع بازي وارد ورزشگاه شد. او به جايگاه ويژه رفت تا بازي را از نزديک تماشا کند. نيروي انتظامي نظم خاصي را در ورزشگاه ايجاد کرده بود.
-----------------
· جايگاه خبرنگاران پر شد
جايگاه خبرنگاران لحظاتي قبل از شروع بازي پر شد و با حضور خبرنگاران رسانه هاي مختلف جاي خالي در اين جايگاه ديده نمي شد.
------------------------
· بغض هوا ترکيد
پيش بيني مي شد که هواي تهران هنگام برگزاري داربي باراني باش. حدود سي دقيقه قبل از شروع بازي بغض هوا ترکيد تا هواي تهران طراوت خاصي داشته باشد. هنگام ريزش باران تماشاگران دو تيم به شدت تيم هاي محبوب خود را تشويق کردند.
------------------
· تشويق قلعه نوعي
ساعت 50/14 دقيقه امير قلعه نوعي به همراه بازيکنان ذخيره استقلال به سمت نيمکت اين تيم رفتند. در اين بين استقلالي ها به شعارهاي مختلف به شدت سرمربي اين تيم را تشويق کردند.
-------------------
· فخرالدين هم بود
فخرالدين داود بگوويچ دقايقي قبل از بازي به جايگاه خبرنگاران آمد تا برخلاف بازي هاي گذشته از اين مکان بازي پرسپوليس و استقلال را تماشا کند.
------------------------
· برانکو هو شد
برانکو به محض ورود به ورزشگاه توسط تماشاگران استقلال و پرسپوليس هو شد. آن ها عليه سرمربي تيم ملي شعارهاي مختلفي سر دادند.
----------------------
· قلعه نوعي به سمت پروين رفت
دقايقي قبل از شروع بازي امير قلعه نوعي به سمت علي پروين رفت تا ضمن خوش و بش از او رخصت بگيرد. در اين بين عکاسان حاضر در ورزشگاه با گرفتن عکس اين صحنه را شکار کردند.
------------------
· اولين جدال قلعه نوعي و پروين
اين اولين باري بود که علي پروين و امير قلعه نوعي به عنوان سرمربي در داربي پايتخت روبروي يکديگر قرار مي گرفتند. آن ها به هيچ عنوان نمي خواستند که در اين ديدار بازنده شوند.
------------------------
· دسته گل عليزاده
قبل از شروع بازي علي عليزاده با دسته گل به سمت امير قلعه نوعي رفت تا براي حضور در ميدان از او رخصت بگيرد. عليزاده حتي به سمت تماشاگران استقلال هم رفت.
--------------------
· اوليايي در جايگاه خبرنگاران
کاظم اوليايي مديرعامل استقلال يک ساعت قبل از بازي به جايگاه خبرنگاران آمد و با خبرنگاران حاضر در جايگاه خوش و بش کرد. خورشيدي و بهرام اميري هم همراه او حاضر بودند.
----------------------
مديرعامل استقلال طي صحبت هايي اظهار داشت: ما تدارک لازم را براي اين بازي ديده ايم و قلعه نوعي و بازيکنان قول داده اند که سه امتياز را بگيرند.
--------------
· اي ايران
پس از آهنگ و سرودهاي شاد و متنوع، سرود اي ايران، اي مرز پرگهر نيز از طريق بلندگوي ورزشگاه پخش شد.
-------------
· فرشيد و محمدي زودتر از همه آمدند
فرشيد کريمي و محمد محمدي ساعت 5/14 دقيقه وارد زمين چمن ورزشگاه شده و به شدت مورد تشويق تماشاگران پرسپوليس قرار گرفتند. براي حاضران در ورزشگاه اين سوال پيش آمده بود که يک ساعت ديگر کدام يک از اين دو دروازه بان مقابل استقلال درون دروازه مي ايستد؟
----------------------
· طالب لو هم آمد
يک دقيقه بعد طالب لو هم در حالي که دو توپ در دست داشت وارد زمين چمن شد و به شدت مورد تشويق استقلالي ها قرار گرفت. او زير نظر بابازاده خودش را گرم کرد.
------------------------
· آبي ها منفجر شدند
ساعت 15/14 دقيقه بود که بازيکنان استقلال براي گرم کردن بدن هاي خود وارد زمين چمن شدند و در اين هنگام استقلالي ها با فرياد و تشويق هاي خود تا مرز انفجار پيش رفتند. بازيکنان استقلال زير نظر صمد مرفاوي بدن هاي خود را گرم کردند.
---------------------
· پرسپوليس هم آمد
بازيکنان پرسپوليس ساعت 22/14 دقيقه وارد زمين چمن ورزشگاه شدند تا تماشاگران پرسپوليس با تشويق آن ها بي کار نباشند. پرسپوليسي ها زير نظر استيلي و ابراهيمي بدن هاي خود را گرم کردند.
------------------------------
· هجوم تماشاگران به ورزشگاه
با تاخير يک روزه بازي، انتظار مي رفت که از ساعت ها قبل تماشاگران به ورزشگاه بيايند ولي انگار نه انگار که شنبه بود. سيل بي شمار طرفداران دو تيم ساعت ها قبل از شروع بازي خود را به ورزشگاه آزادي رساندند.
----------------
· افشين خيلي زود آمد
افشين پيرواني که اين روزها بازي هاي پرسپوليس در ورزشگاه آزادي را از نزديک نگاه مي کند سه ساعت قبل از آغاز بازي به ورزشگاه آمد و اين باعث تعجب تماشاگران شده بود.
----------------
· تبريک عيد فطر
دو ساعت قبل از شروع بازي بلندگوي استاديوم آزادي طي پيامي ويژه و با پخش سرود عيد سعيد فطر را به تماشاگران حاضر در ورزشگاه تبريک گفت.
-------------------
· شهيد فهميده
ساعاتي قبل از شروع بازي مسئولان فدراسيون فوتبال و همچنين استاديوم آزادي به مناسبت سالگرد شهيد فهميده از پدر اين شهيد بزرگوار تقدير کردند و تماشاگران حاضر در ورزشگاه هم او را تشويق نمودند.
----------------
· پرسپوليسي ها بيشتر بودند
نود دقيقه قبل از شروع بازي (ساعت 30/13) طبقه اول ورزشگاه به طور کامل پر شد و نکته قابل توجه حضور پرتعداد تماشاگران پرسپوليس بود. آن ها نسبت به استقلالي ها بيشتر بودند.
---------------------
· پخش آهنگ هاي شاد
مسئولان استاديوم آزادي با پخش آهنگ هاي شاد شور و حال خاصي به ورزشگاه داده بودند. در اين ميان تماشاگران پرسپوليس و استقلال با شنيدن آهنگ هاي متنوع دست مي زدند.
-----------
· استقلال اول آمد
ساعت 30/13 دقيقه بود که تمامي طرفداران استقلال به يکباره از سر جاي خود بلند شدند. در اين لحظه بازيکنان و کادر فني آبي پوشان تهراني وارد ورزشگاه شدند و امير قلعه نوعي به شدت مورد تشويق تماشاگران استقلال قرار گرفت.
-------------
· اشتارک تشويق شد
ساعت 35/13 دقيقه بود که ولفگانگ اشتارک داور آلماني اين ديدار به همراه کمک هاي خود وارد ورزشگاه شدند. آن ها حيرت زده تماشاگران حاضر در استاديوم را نگاه مي کردند و جالب اينجاست که طرفداران پرسپوليس و استقلال او را تشويق کردند.
---------------
· پرچم هاي قرمز و آبي
پرچم هاي قرمز و آبي که در دست طرفداران دو تيم ديده مي شد جلوه خاصي به ورزشگاه آزادي داده بود. در اين ميان از شهرهاي مختلف ايران تماشاگران دو تيم براي تيم هاي محبوب خود پرچم هاي مخصوصي را با حک کردن شعارهاي مختلف به ورزشگاه آورده بودند.
-------
· پخش سريال هاشم آقا
سريال متهم گريخت که پس از افطار خنده را بر روي لب هاي روزه داران مي آورد از طريق اسکوربورد ورزشگاه آزادي براي تماشاگران پخش شد .
---------------
· پرسپوليس هم آمد
اعت 40/13 دقيقه بازيکنان پرسپوليس بلافاصله راهي رختکن شدند. با توجه به نزديکي جايگاه تماشاگران استقلال به تونل استاديوم، آن ها عليه پرسپوليسي ها شعار دادند.
------------
· تور دروازه ها
ساعت 45/13 دقيقه اشتارک آلماني به همراه کمک هاي خود وارد زمين شدند و تور دروازه ها را چک کردند.

Lord_theOne
05-11-2005, 17:49
گل كاشتي 3d جان مرسي از اخبار كاملت

Sphinx
05-11-2005, 22:13
علي پروين:
اعتراف مي‌كنم،‌ اشتباه كردم
خدا كند كادرفني عوض شود
-------------------------
سكوت در رختكن پرسپوليس. هيچكس حرف نمي‌زند. حتي پروين. يك ساعت و نيم گذشت تا در رختكن پرسپوليس باز شود. بازيكنان بدون اينكه مصاحبه كنند با سرهاي پايين به سمت در خروجي استاديوم حركت كردند.
همه دنبال پروين مي‌گشتند تا دلايل مديرفني را در مورد اين شكست جويا شوند.
پروين بسيار عصباني و با چهره‌اي برافروخته از رختكن خارج شد، چشمانش بسيار غمگين بود و گويا مي‌خواست گريه كند.
مديرفني پرسپوليس سعي كرد همانند هميشه ناراحتي خود را بروز ندهد: «در اين مسابقه خوب بوديم، در مجموع بهتر از حريف بازي كرديم اما در يك ضدحمله و روي اشتباه فردي شكست خورديم.
استقلالي‌ها از فرصتي كه به دست آوردند استفاده كردند و به گل پيروزي‌بخش خود دست يافتند.»
همه شكست را به گردن معدنچي مي‌اندازند، پاس اشتباه اين بازيكن باعث شد استقلال يك ضدحمله خوب به دست آورد و به گل برتري دست يابد: «مهرزاد به تيم‌ملي دعوت شد، گفتيم از او استفاده كنيم خط نخورد، جواب نداد.البته مردد بودم ولي مي‌خواستم پس از اشتباهاتي كه اين بازيكن در بازي قبل مرتكب شد، فرصت ديگري به او بدهم.
اعتراف مي‌كنم اشتباه كردم كه به معدنچي فرصت دادم، آنها از اشتباه اين بازيكن گل زدند و درنهايت ما را شكست دادند.»
پروين حالا بيشتر از گذشته زيرفشار است، شكست استقلال منتهاي آرزوي تماشاگران پرسپوليس بود كه محقق نشد.عدم نتيجه‌گيري تيم در يك فصل قابل هضم‌تر است تا شكست مقابل استقلال.
اين شكست مي‌تواند پايه‌هاي حكومت پروين در پرسپوليس و كادرفني قابل اعتماد را متزلزل‌تر از گذشته كند: «از شما مي‌شنوم كه مي‌خواهند كادرفني را عوض كنند.خدا كند همان‌طوري كه مي‌گوييد كادرفني پرسپوليس عوض شود، شايد شرايط اين تيم ايده‌آل شود.»
نكته قابل تأمل، حمايت پروين از خط دفاع تيم خود است: «ما حمله مي‌كرديم و در آن لحظه استقلالي‌ها روي يك ضدحمله به گل رسيدند، دفاع‌هاي تيم در اين صحنه اصلاً مقصر نبودند.»
سلطان پرسپوليس كه شكست ديگري را از استقلالي‌ها تجربه كرده بود پس از بيان اين صحبت‌ها رفت، البته ناراحت‌تر و عصباني‌تر از گذشته.
------------
------------
------------
امير قلعه‌نوعي: شاگردانم را ستايش مي‌كنم
پرسپوليس بهترين بازي اين فصل را ارائه داد
--
براي امير قلعه‌نوعي بهتر از اين نمي‌شد كه براي سومين بار پرسپوليس را شكست دهد. او اين بار علي پروين را مقابل خود مي‌ديد و عده‌اي بر اين عقيده بودند كه استقلال نمي‌تواند با برد زمين را ترك كند ولي آبي‌پوشان تهراني به اين مهم رسيدند تا قلعه‌نوعي مرد داربي لقب بگيرد.

پس از بازي خوشحالي در چهره سرمربي استقلال كاملاً نمايان بود. او در مصاحبه با خبرنگاران تيمش را شايسته پيروزي دانست و از عملكرد شاگردانش تقدير كرد.

فكر مي‌كرديد مقابل پرسپوليس سه امتياز را بگيريد؟
ما طي هفته گذشته به‌خوبي روي نقاط ضعف و قوت پرسپوليس كار كرده‌ بودم و با شيوه بازي آنها شناخت داشتيم. بازيكنان استقلال با ارائه يك بازي منطقي و هوشيارانه توانستند سه امتياز مهم را كسب كنند و من شاگردانم را ستايش مي‌كنم.

استقلال مستحق برد بود؟
من فكر مي‌كنم كه در مجموع بازي بسيار خوب و هماهنگي را به‌نمايش گذاشتيم و مستحق برد بوديم. اگر بعد از گل اول از موقعيت‌ها استفاده مي‌كرديم مي‌توانستيم با نتيجه‌اي بهتر پرسپوليس را شكست دهيم.

پرسپوليس را چطور ديديد؟
آنها دقايق ابتدايي نيمه اول فشار زيادي روي دروازه ما ايجاد كردند و در دقايق پاياني هم با توجه به نتيجه‌ بازي در پي زدن گل تساوي بودند. به‌نظر من داربي تهران انگيزه بازيكنان اين تيم را بالا برده بود و پرسپوليس بهترين بازي اين فصل خود را مقابل استقلال به‌معرض نمايش گذاشت.

به‌نظر شما بهترين بازيكن استقلال در اين بازي چه كسي بود؟
بهترين بازيكن زمين تيم استقلال بود. وقتي مي‌بريم تمامي بازيكنان خوب هستند و در شكست‌ها نيز همه مقصرند. من از عملكرد تمامي بازيكنان رضايت دارم و آنها در زمين مسابقه بهترين بازي ممكن را انجام دادند.

چند تن از بازيكنان پرسپوليس معتقد بودند كه استقلال فقط يك موقعيت گلزني داشت. نظر شما چيست؟
ما چند موقعيت خوب داشتيم ولي پرسپوليس فرصتي براي گلزني نداشت و فقط روي دروازه ما فشار مي‌آورد.
استفاده از مجتبي جباري ريسك بزرگي بود و انتظار نمي‌رفت كه او را از ابتدا در تركيب قرار دهيد.
بايد از پزشكان تيم تشكر كنم كه جباري را براي اين بازي آماده كردند. او فوتباليست باهوشي است و با توجه به توانايي‌هاي فني اين بازيكن، جباري را از ابتدا در تركيب قرار دادم.

از عملكرد او رضايت داشتيد؟
با توجه به مصدوميت سختي كه جباري داشت بازگشت او بسيار باارزش بود و من از بازي او رضايت دارم.

قضاوت اشتارك آلماني را چطور ديديد؟
او به‌رغم جواني بسيار باتجربه و خوب سوت زد. اشتارك از لحاظ بدني در شرايط بسيار خوبي قرار دارد و در مجموع قضاوت راضي‌كننده‌اي داشت.
در يك صحنه به قضاوت او اعتراض داشتيد.
من فكر مي‌كنم كه رضا عنايتي در يكي از فرارهاي خود در آفسايد قرار نداشت و در اين صحنه به كمك داور اعتراض كردم.

به‌نظر مي‌رسيد بارندگي تا حدودي روي بازي تأثير منفي گذاشته بود؟
زمين تا حدودي ليز بود ولي كيفيت مناسب چمن ورزشگاه آزادي باعث شد كه لطمه‌اي به تاكتيك فني دو تيم وارد نشود. در گذشته كيفيت نامطلوب زمين چمن باعث افت فني بازي مي‌شد ولي پس از بازسازي آن شاهد بازي‌هاي زيبايي از سوي هر دو تيم بوده‌ايم.

استقلال مي‌تواند در اين فصل قهرمان شود؟
ما يكي از مدعيان هستيم ولي نبايد دچار غرور شويم. تا پايان ليگ راه سختي داريم و از امروز بايد به فكر بازي شموشك باشيم.

Sphinx
05-11-2005, 22:29
دوستان برای اینکه این تاپیک هم به سرنوشت تاپیک های انجمن متفرقه دچار نشه لطفا اینجا کری نخونید
قوربونتون برم که چه ماهین

Friend
07-11-2005, 17:25
دوستان برای اینکه این تاپیک هم به سرنوشت تاپیک های انجمن متفرقه دچار نشه لطفا اینجا کری نخونید
قوربونتون برم که چه ماهین
دوست عزیز من
اگه میشه آمار بازیهای تاریخ این دو تیم رو هم بده
با تشکر

Sphinx
08-11-2005, 10:33
دوست عزیز تر از عزیز منFriendجان بفرمائید اینم آمار بازیها فقط 59 رو یک به صفر به نفع آبی حساب بفرمائید
که آبی میشه 20 پیروزی و بازی هم میشه 14 آبان

19 پيروزي براي آبي پوشان و15 پيروزي براي پرسپوليس
-----------------------------------------
استقلال و پرسپوليس روز جمعه, پنجاه و نهمين بازي خود را به قضاوت " ,ولفگانگ اشتارك" آلماني در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي كنند. به گزارش ايلنا,اين دوتيم در شرايطي به مصاف هم مي روند كه تاكنون استقلال در19مسابقه برنده ميدان بزرگ لقب گرفته وپرسپوليس15 بار به اين مهم نايل آمده است و24 بازي نيز به تساوي انجاميده است.

تاريخچه ديدار هاي دوتيم از ابتدا تاكنون به شرح زير است:
***************سال 1347-دونتيجه مساوي***************
1- پرسپوليس صفر- استقلال صفر 16 فروردين سال1347
2- پرسپوليس صفر- استقلال صفر 20 دي سال 1347
***************سال1348دو پيروزي براي استقلال***************
3- پرسپوليس يك استقلال3 , 13 مرداد سال 1348
گلهاي تيم استقلال : احمد منشي زاده دقيقه 8 , علي جباري44, كارو حق ورديان 88
گل تيم پرسپوليس : كاظم گنجاپور دقيقه 72
4- پرسپوليس صفر استقلال يك(3برصفر استقلال برنده اعلام شد) 17 بهمن 1348
گل تيم استقلال : غلامحسين مظلومي 9 اين بازي تادقيقه 82 ادامه يافت , اما در اين لحظه تيم پرسپوليس ميدان را به دليل اعتراض به نحوه قضاوت ترك كرد و فدراسيون فوتبال نتيجه را 3 بر صفر به سود استقلال اعلام كرد.
***************سال 1349-پرسپوليس باز هم ناكام***************
5- پرسپوليس 2 استقلال 3(3 مهر1349)
گل‌‏هاي استقلال : جواب قراب73 , كارو حق ورديان 87 , عباس مژدهي 88
گل‌‏هاي تيم پرسپوليس : علي پروين 7 , حسين كلاني 23
6-پرسپوليس يك استقلال يك(3بر صفر استقلال برنده شد) 27 دي 1349
گل استقلال : عباس مژدهي75
گل پرسپوليس : حسين كلاني 2
اين بازي تا دقيقه 75 يك بر يك مساوي در جريان بود بود كه پرسپوليس به دليل اعتراض به قضاوت داور, زمين را ترك كرد و طبق راي صادره از سوي فدراسيون فوتبال تيم استقلال 3 برصفر برنده شد.
***************سال1350استقلال گلباران شد***************
7- پرسپوليس يك- استقلال يك , 28 خرداد 1350
گل تيم استقلال :غلامحسين مظلومي 30
گل تيم پرسپوليس : صفر ايرانپاك 90
8- پرسپوليس 4 استقلال 1 ,15 بهمن 1350
گل تيم استقلال :علي جباري 75
گلهاي تيم پرسپوليس :حسين كلاني 43و90, صفر ايرانپاك 56 , محمودخوردبين 75
***************سال1351-دو پيروزي 2برصفر***************
9- پرسپوليس 2- استقلال صفر 3فروردين 1351
گلهاي تيم پرسپوليس : صفر ايرانپاك 50 , حسين كلاني 89
10- پرسپوليس صفر- استقلال2, 11 اسفند 1351
گلهاي تيم استقلال :علي جباري 87و40
***************سال1352-رويايي‌‏ترين روز تاريخ قرمزپوشان***************
11- پرسپوليس صفر- استقلال يك , 25 خرداد 1352
گل تيم استقلال : رضا عادلخاني 3
12- پرسپوليس 6 استقلال صفر 16 شهريور 1352
گلهاي تيم پرسپوليس : همايون بهزادي 50 ,90 , 86 , ايرج سليماني 45 و 56 ,
حسين كلاني 32
13- پرسپوليس يك- استقلال يك , 18 آذر 1352
گل تيم استقلال : علي جباري 70
گل تيم پرسپوليس : همايون بهزادي 46
***************سال1353-سهم هر دو تيم يك پيروزي***************
46 - پرسپوليس صفر- استقلال يك , 4 خرداد 1353
گل تيم استقلال : حسن روشن 88
15 - پرسپوليس 2 - استقلال يك, 27 آذر 1353
گل تيم استقلال : غلامحسين مظلومي 60
گلهاي تيم پرسپوليس : صفر ايرانپاك 50 و اسماعيل حاج رحيمي پور
***************سال 1354- يك برد,يك تساوي ,يك باخت***************
16- پرسپوليس يك- استقلال 3 , 15 ارديبهشت 1354
گلهاي تيم استقلال : غلامحسين مظلومي11 و 62 , مسعود مژدهي 47
گل تيم پرسپوليس :صفر ايرانپاك 53
17- پرسپوليس 2 -استقلال صفر 25 مهر 1354
گلهاي تيم پرسپوليس : جهانگير فتاحي 22 , اسماعيل حاج رحيمي پور 38
18- پرسپوليس يك- استقلال يك , 27 اسفند 1354
گل تيم استقلال : مسعود مژدهي 20
گل تيم پرسپوليس : محمود خوردبين 85
***************سال1355-يك بازي يك تساوي***************
19 - پرسپوليس يك- استقلال يك,2 مهر 1355
گل تيم استقلال : هادي نراقي 26
گل تيم پرسپوليس : علي پروين 40
***************سال 1356-گلزني حسن روشن وايرانپاك***************
20 - پرسپوليس صفر- استقلال3 , 18 ارديبهشت 1356
گلهاي تيم استقلال : محرم عاشوري 45 , حسن روشن 83 , سعيد مراغه چيان 88
21- پرسپوليس 2- استقلال يك , 18 آذر 1356
گل تيم استقلال : حسن روشن 85
گلهاي تيم پرسپوليس : صفر ايرانپاك 15 و34
***************سال 1358-يك بازي دوستانه ناتمام***************
22- پرسپوليس صفر- استقلال يك , 25 آبان 1358
گل تيم استقلال :غلامرضا فتح آبادي 42
اين بازي در دقيقه 75 به دليل هجوم تماشاگران به داخل زمين نيمه تمام ماند( اين ديدار دوستانه به مناسبت بزرگداشت مرحوم علي دانايي فربرگزار شد)
****************سال1359-بدون گل مساوي****************
23- پرسپوليس صفر- استقلال صفر 13 تير 1359
***************سال1360-دوسال بدون گل***************
24- پرسپوليس صفر استقلال صفر 16 مهر 1360
***************سال1361-اين بار تساوي همراه با گل***************
25- پرسپوليس 1 استقلال 1 , 17 دي 1361
گل تيم پرسپوليس : غلامرضا فتح آبادي 10
گل تيم استقلال : بهتاش فريبا 87
***************سال1362-پيروزي باگل مظلومي***************
26 - پرسپوليس صفر- استقلال يك,15 مهر1362
گل تيم استقلال : پرويز مظلومي 59
***************سال 1365-درخشش شاهرخ بياني***************
27 - پرسپوليس 3 -استقلال صفر 25خرداد 1365
گلهاي تيم پرسپوليس: شاهرخ بياني12- پنالتي و 52 , ناصر محمد خاني 62
***************سال 1366-مساوي بدون گل***************
28 - پرسپوليس صفر- استقلال صفر, 7 فروردين 1366
***************سال 1367-پيروزي با ضربات پنالتي***************
29 - پرسپوليس يك- استقلال يك , 18 شهريور1367
گل تيم استقلال: جعفر مختاري فر60
گل تيم پرسپوليس: فرشاد پيوس 46
پرسپوليس4 -استقلال2 -(وقت معمول صفربرصفر)19 اسفند1367
گلهاي تيم استقلال ( پنالتي): جعفرمختاري فر, رضاحسن زاده
گلهاي تيم پرسپوليس ( پنالتي): مجتبي محرمي, رحيم يوسفي, محسن آشوري, مرتضي كرماني مقدم اين ديدار در چارچوب جام حذفي باشگاه هاي كشور برگزار شد.
***************سال1368-گل رضا عابديان***************
31- پرسپوليس 1 استقلال صفر17 آذر 1368
گل تيم پرسپوليس: رضا عابديان 18
*************** سال1369-بياني اين بار به پرسپوليس گل زد***************
32- پرسپوليس يك- استقلال4,2 خرداد1369
گلهاي تيم استقلال: عباس سرخاب 46, صمد مرفاوي72
گل تيم پرسپوليس: نادر ميراحمديان 12
33-پرسپوليس يك- استقلال يك 28 دي1369
گل تيم استقلال: شاهرخ بياني62- پنالتي
گل تيم پرسپوليس: فرشاد پيوس 75
***************سال1370-آغاز ناكامي چند ساله پرسپوليس***************
34- پرسپوليس صفر- استقلال صفر, 4 بهمن 1370
35- پرسپوليس صفر- استقلال2 15 اسفند 1370
گلهاي تيم استقلال: صمد مرفاوي8, صادق ورمزيار15
***************سال1371-بازهم مرفاوي گل زد***************
36-پرسپوليس صفر- استقلال يك 8 خرداد1371
گل تيم استقلال: صمد مرفاوي48
37-پرسپوليس صفر- استقلال صفر, 11 دي1371
***************سال1373-بازي نيمه تمام وهجوم تماشاگران***************
38-پرسپوليس 2 -استقلال2 (3برصفر) دي1373
گلهاي تيم استقلال : صادق ورمزيار79-پنالتي, ادموند اختر87
گلهاي تيم پرسپوليس: فرشاد پيوس21- پنالتي, بهزاد داداش زاده 56
اين بازي تا دقيقه 88 دو بر دو مساوي بود, اما به دليل درگيري بازيكنان دوتيم و هجوم تماشاگران به داخل زمين نيمه تمام ماند و درنهايت
با راي فدراسيون تيم استقلال3 برصفر برنده شد.
39-پرسپوليس صفر- استقلال صفر, 7 بهمن1373
***************سال1374-ناكامي قرمزپوشان ادامه دارد***************
40-پرسپوليس يك- استقلال3 ,6 مرداد1374
گلهاي تيم استقلال: ادموند اختر 7 صادق ورمزيار16- پنالتي, محمد تقوي 36
گل تيم پرسپوليس: مرتضي كرماني مقدم 49
41-پرسپوليس صفر استقلال صفر 8 دي1374
***************سال1375-بزيك طلسم را شكست***************
42 -پرسپوليس يك- استقلال صفر, 27 مهر1375
گل تيم پرسپوليس: ادموند بزيك 87
**************سال1376-بزيك باز هم گل زد***************
43-پرسپوليس 3 - استقلال صفر,20 تير1376
گلهاي تيم پرسپوليس: ادموند بزيك 30, مهدي مهدوي كيا71, بهنام طاهرزاده 87
***************سال1377-ظهور مدافع گلزن***************
44-پرسپوليس يك- استقلال صفر 22 آبان 1377
گل تيم پرسپوليس: مهدي هاشمي نسب45
***************سال1378-بازهم هاشمي نسب***************
45-پرسپوليس يك- استقلال يك, 2, فروردين 1378
گل تيم استقلال: فرد ملكيان 43
گل تيم پرسپوليس: مهدي هاشمي نسب3
46- پرسپوليس 2 -استقلال يك,20 تير1378
گل تيم استقلال: سهراب بختياري زاده50
گلهاي تيم پرسپوليس: مهدي هاشمي نسب12- پنالتي, افشين پيرواني 85
47- پرسپوليس صفر استقلال صفر 2 مهر 1378
48-پرسپوليس 2 استقلال صفر 8 اسفند 1378
گلهاي تيم پرسپوليس: مهدي هاشمي نسب7, پايان رافت 80
***************سال1379-اكبرپور طلسم راشكست***************
49- پرسپوليس 2 - استقلال2 9 دي 1379
گلهاي تيم استقلال: محمد نوازي67, مهدي هاشمي نسب86
گلهاي تيم پرسپوليس: بهروز رهبري فرد57- پنالتي, علي كريمي89
50-پرسپوليس صفر- استقلال يك, 5 اسفند1379
گل: عليرضا اكبرپور دقيقه 72
***************سال1380-يك بازي يك تساوي***************
51-پرسپوليس يك- استقلال يك, 28 اسفند1380
گل پرسپوليس: رضا جباري دقيقه 25
گل استقلال: محمد نوازي دقيقه 38- پنالتي
***************سال1381-دو تساوي دوگل***************
52-پرسپوليس صفر- استقلال صفر,19 ارديبهشت 1381
53-پرسپوليس يك- استقلال يك, 20 دي ماه 1381
گل استقلال: علي سامره دقيقه 1
گل پرسپوليس: علي انصاريان دقيقه 70- پنالتي
***************سال1382-آخرين پيروزي را استقلال كسب كرده است***************
54- پرسپوليس 2 -استقلال يك 23 خردادماه1382
گلهاي تيم پرسپوليس: يحيي گل محمدي 11 و بهنام ابوالقاسم پور50
گل تيم استقلال: عليرضا اكبرپور63
55-پرسپوليس يك- استقلال 2 ,25 مهرماه 1382
گل پرسپوليس: عيسي ترائوره 70
گلهاي تيم استقلال: علي سامره 8 و محمود فكري57
56-پرسپوليس يك- استقلال يك, 13بهمن ماه1382
گل تيم پرسپوليس : حامد كاويانپور20
گل تيم استقلال: داود سيد عباسي3
**************سال 1383 پيروزي رويايي استقلال در لحظات پاياني*****************
57-پرسپوليس صفر استقلال صفر اول آبان ماه1383
58-استقلال 3- پرسپوليس 2 هفتم اسفند ماه 1383
گلهاي پرسپوليس:شيث رضايي84 و سهراب انتظاري77
گلهاي استقلال: رضاعنايتي68،محمود فكري83 و پيروز قرباني 90
*****************سال 1384******************
59- پرسپوليس-استقلال سيزدهم آبان 1384

Speedi
24-11-2005, 02:11
صعود دو پله ای تیم فوتبال ایران و قرار گرفتن در بین بیست تیم برتر جهان تیم ملی فوتبال ایران در تازه ترین رده‌بندی تیم‌های فوتبال جهان كه امروز توسط فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) اعلام شد، با دوپله صعود در رده نوزدهم قرار گرفت :tongue:

تیم ایران با 702امتیاز در بین تیم‌های آسیایی دوم است

تیم برزیل نیزبا ‪ 841‬ امتیاز همچنان در صدر و تیم‌های جمهوری چك و هلند در رده‌های بعدی قرار دارند و تیم آلمان میزبان مسابقات جام‌جهانی ‪ ۲۰۰۶‬با یك پله سقوط نسبت به ماه گذشته در مكان شانزدهم ایستاده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :happy:

Hossein_Bahal
24-11-2005, 02:18
اخه چرا ؟
مگه ایران چی کار کرده ؟
شاید خیلی قشنگ بازی کرده و ما نمیدونیم ...

shahin666
24-11-2005, 02:48
تیم ملی چه ربطی به عکسه لنگیا داره ........ این صعودمونم حتما به خاطر بازهای درخشان چند وقته اخیر تیم ملی مخصوصا قرار گرفتن در رتبه بالای سومی در مسابقات چهار جانبه بوده

Speedi
27-11-2005, 12:12
كدوم عكس بي ربته ؟؟؟

در زمن من از اقايه 3d خاهش دارم فروم خبر رو اين توري به خراب نككند هر خبري دستش مياد ده تاپيك ميزنه

Sphinx
27-11-2005, 17:12
كدوم عكس بي ربته ؟؟؟

در زمن من از اقايه 3d خاهش دارم فروم خبر رو اين توري به خراب نككند هر خبري دستش مياد ده تاپيك ميزنه
مسخره

جناب شما اولا لطف بفرمائید یک فرهنگ لغات فارسی برای املا کلمات در کنار خودتون داشته باشید
و یک فرهنگ آداب معاشرت هم روش که توهین نکنید از اینکه افراد زیادی نظر ندادن به این تاپیک
رونالدینهو جان قبلا این خبر رو منعکس کردنددر ضمن

Ronaldiniho
27-11-2005, 17:16
دوست عزيز تايپيك اخبار فوتبال ايران رو براي چي گذاشتن ؟

Mohammad
28-11-2005, 14:21
دوست عزیز لطفا اخبار فوتبال رو در دو تاپیکی که در نظر گرفته شده منعکس کنید

mska
29-11-2005, 06:43
مصاحبه مجله ورزشي «کيکر» آلمان با فوتباليست شهير ايراني، علي کريمي، در پي بازي موفقيت‌آميز «بايرن‌مونيخ» در مقابل تيم «راپيد وين» در چهارچوب مسابقات ليگ قهرمانان اروپا، حاوي نكات جالبي از تواضع اخلاقي اين فوق‌ستاره ايراني فوتبال است.
به گزارش سرويس بين‌الملل «بازتاب»، علي کريمي در اين گفت‌وگو پس از موفقيت چهار بر صفر تيمش در يک بازي زيبا در وين که يک گل را براي «بايرن‌مونيخ» با ارمغان آورد، از تجربيات و نقشش در تيم و شانس آتي خود مي‌گويد:
کيکر: آقاي کريمي، اولين بازي در ليگ قهرمانان و اولين گل اروپايي، قاعدتا بايد آن شب را خوب خوابيده باشيد؟
علي کريمي: همين طور است. اولين حضور من در ليگ قهرمانان اروپا، تجربه‌اي مثبت براي من بود، اما بايد بگويم که تمام تيم بازي خوبي ارائه داد. من خوشحالم که اجازه داشتم نقشي کوچک در اين بازي داشته باشم.
کيکر: شما در بازي سه‌شنبه شب، در جاي مهـم «ميشائل بالاک» قرار گرفتيد و در زمره نامزدهاي اين نقش و جايگاه هستيد، اگر «بالاک» واقعا بايرن را ترک کند. آيا اين اعتماد به نفس را در خود مي‌بينيد؟
علي کريمي: آرزو مي‌کنم ميشائل پيوسته نزد ما بماند. زماني که من به اين تيم پيوستم، او نيز حضور داشت. اما در مورد سؤالتان، بله من اين اعتماد را در خود مي‌بينم اما اين‌که در کجاي زمين بازي کنم و چه نقشي داشته باشم، به مربي تيم مربوط است.
کيکر: پس از درخشش اوليه، يکباره روي نيمکت ذخيره‌ها جاي گرفتيد، چرا؟
علي کريمي: گفت‌وگو‌ي ما درباره تيمي به نام «بايرن مونيخ» است، تيمي با کادرهايي بسيار قوي. من از همان اول مي‌دانستم که براي بازي در اين تيم به زمان نياز دارم. اين هم امري بديهي است که اگر خوب بازي نکردي، در زمره ياران ثابت تيم نخواهي بود.
کيکر: اين گفته نشانه‌اي از يأس ندارد؟
علي کريمي: درست است، من از خودم راضي نيستم، معتقدم هنوز به توانايي‌هاي ايده‌آل خودم نرسيده‌ام. بايد بيشتر به خودم برسم و در جهت کمال خود کار کنم. من به اين دليل به مونيخ آمده‌ام که توفيق داشته باشم و به همين دليل بسيار مايلم، مدتي مديد در اين تيم بمانم.
کيکر: مي‌دانيد که بايرن مونيخ، در هر سه رده بازي‌ها (بوندس ليگا، جام قهرمانان اروپا و جام باشگاه‌هاي اروپا) بسيار عالي است. به نظر شما دليل اين امر در کجاست؟
علي کريمي: ما تيمي بسيار ممتاز و ورزيده داريم. روحيه همکاري و رفاقت در تيم عالي است. با وجود اين بايد بسيار سخت بکوشيم اگر مي‌خواهيم همچنان موفق باقي بمانيم.
کيکر: آيا تيم خود را شايسته پيروزي و قهرماني در هر سه رده اين مسابقات مي‌بينيد؟
علي کريمي: در رده جام قهرمانان، تمرينات بسيار سخت و سنگيني داريم و در عالي‌ترين سطح در تلاش هستيم. بالاخره براي مرحله نهائي بايد در فرم ايده‌آل باشيم و ضمنا بخت هم با ما باشد. براي هر بازي بايد صددرصد متمرکز و آماده باشيم. اگر اين نکات را رعايت کنيم، شانس آن را خواهيم داشت که کاملا بالا بياييم

Speedi
02-12-2005, 23:51
محمد مهدی خبيری، از نمايندگان سابق ايران در فدراسيون بين المللی فوتبال (فيفا) در گفتگو با خبرگزاری دانشجويان ايران سازمان تربيت بدنی کشور را دخالت در امور اجرايی فدراسيونهای ورزشی متهم کرده و هشدار داده که چنين دخالتی ممکن است عضويت ايران را در مجامع بين ‌المللی ورزشی با خطر روبرو ‌سازد.
وی گفته که بنابر اساسنامه‌ فدراسيون بين المللی فوتبال، فدراسيونهای ورزشی در کشور نهادهايی غيردولتی اند که بايد بر مبنای انتخابات تشکيل شوند و به فعاليت‌ بپردازند اما اگر دولت به دخالت در امور فدراسيون فوتبال بپردازد و اين فدراسيون به فدراسيون بين المللی (فيفا) شکايت کند، عضويتش در فيفا به حالت تعليق در خواهد آمد.

آقای خبيری از بنگلادش، ترکمنستان، لبنان، نپال و يمن به عنوان کشورهايی نام برده که با چنين رخدادی مواجه شده و عضويتشان در فدراسيون بين المللی فوتبال به حال تعليق درآمده است.

هشدار وی پس از آن صورت گرفته که نشريات ورزشی ايران از تصميم تازه سازمان تربيت بدنی ايران خبر دادند که عزل و نصب مسئوليت فدراسيونها را به رئيس اين سازمان واگذار می کند.

محسن صفائی فراهانی، رئيس پيشين فدراسيون فوتبال می گويد چنين تصميمی کاملاً مغاير مقررات فدراسيون بين المللی فوتبال (فيفا) است و اگر فيفا از اين تصميم اطلاع پيدا کند مطمئناً با فدراسيون فوتبال ايران برخورد خواهد کرد و عضويت آن را در فيفا به حال تعليق درخواهد آورد.

تعليق عضويت ايران در فيفا باعث خواهد شد تيم ملی فوتبال ايران از شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال که سال آينده برگزار خواهد شد محروم شود.

babi
17-12-2005, 09:06
*** اعتراف‌ تلخ‌ صفایى‌ فراهانى‌ بعد از 8 سال‌ باخـت 1-7 ایـران به آ.اس.رم عمـدی بـود! ***

حکایت‌ فوتبال‌ ایران‌ حکایت‌ جالبى‌ است. 8 سال‌ از برکنارى‌ عجیب‌ و غریب‌ تومیسلاو ایویچ‌ گذشته‌ و تازه‌ صفایى‌ فراهانى، ‌ رئیس‌ آن‌ زمان‌ فدراسیون‌ فوتبال، ‌ در مصاحبه‌اى‌ افشاگرانه‌ مى‌گوید: «فشارهایى‌ به‌ ما وارد شد که‌ ایویچ‌ را برکنار کنیم‌ و من‌ برخلاف‌ میل‌ باطنى‌ این‌ کار را انجام‌ دادم!»
به گزارش روزنامه «خبر ورزشی» ، صفایى‌ فراهانى‌ تصریح‌ مى‌کند که‌ این‌ فشارها از بیرون‌ فدراسیون‌ نبوده‌ بلکه‌ در داخل‌ تیم‌ملی! اتفاقاتى‌ رخ‌ داد که‌ او چاره‌اى‌ جز برکنارى‌ تومیسلاو ایویچ‌ نداشته‌ است. با خواندن‌ این‌ مصاحبه‌ همگان‌ مى‌خواهند بدانند 8 سال‌ قبل‌ که‌ خیلى‌ها قدرت‌ امروز را هم‌ نداشتند، چه‌ اتفاقاتى‌ رخ‌ داده‌ که‌ منجر به‌ جدایى‌ ایویچ‌ شده‌ است؟ چرا صفایى‌ فراهانى‌ که‌ همگان‌ از قدرتمند بودن‌ او حرف‌ مى‌زدند تن‌ به‌ چنین‌ خواسته‌اى‌ داده‌ است؟ آیا رئیس‌ یک‌ فدراسیون‌ باید مقابل‌ خواسته‌ ۴-۵ بازیکن‌ عقب‌نشینى‌ کند؟!
با اعتراف‌ صریح‌ صفایى‌ فراهانی، مشخص‌ مى‌شود که‌ قضیة‌ کودتاى‌ رم‌ کاملاً‌ صحت‌ داشته‌ و تیم‌ ما آن‌ سال‌ از قصد ۷-۱ به‌ رم‌ باخته‌ است! پس‌ طبیعى‌ است‌ که‌ برانکو ایوانکوویچ‌ هم‌ از تکرار چنین‌ اتفاقى‌ هراس‌ داشته‌ باشد و باز هم‌ طبیعى‌ است‌ که‌ در فاصله‌ کمتر از 6 ماه‌ تا جام‌جهانى‌ دوست‌ نداشته‌ باشد یک‌ دیدار تدارکاتى‌ مناسب‌ با حریفى‌ مطرح‌ و پر مهره‌ را برگزار نماید. این‌ جریانات‌ متأسفانه‌ نشان‌ مى‌دهد که‌ بازیکن‌ سالارى‌ از مدت‌ها ‌قبل‌ نه‌ تنها در فوتبال‌ ایران‌ بلکه‌ در تیم‌ ملى‌ بیداد مى‌کرده‌ و هیچ‌کس‌، حتى‌ رئیس‌ فدراسیون‌ فوتبال، نتوانسته‌ سدى‌ مقابل‌ آن‌ ایجاد کند. جالب‌ اینکه‌ تا همین‌ چند ماه‌ قبل‌ وقتى‌ چنین‌ مباحثى‌ مطرح‌ مى‌شد، عده‌اى‌ از بازیکنان‌ با سینه‌اى‌ ستبر مى‌گفتند بازیکن‌ تیم‌ملى‌ شرافتمندتر از این‌ حرف هاست‌ که‌ تن‌ به‌ چنین‌ کار کثیفى‌ بدهد! اما حالا صفایى‌ فراهانى‌ علناً‌ مى‌گوید آن‌ زمان‌ عده‌اى‌ در تیم‌ملى‌ منافع‌ شخصى‌ را به‌ منافع‌ ملى‌ ترجیح‌ دادند و ما مجبور شدیم‌ ایویچ‌ را برکنار کنیم‌ اما من‌ صراحتاً‌ اعلام‌ مى‌کنم‌ که‌ دلیل‌ موفقیت‌ نسبى‌ ما در جام‌جهانى‌ 98 فرانسه‌ فقط‌ تومیسلاو ایویچ‌ بود.
به‌طور حتم‌ خطر باند و باندبازى‌ امروز هم‌ تیم‌ملى‌ و فوتبال‌ ما را تهدید مى‌کند. عزیزدردانه‌هایى‌ که‌ 8 سال‌ قبل‌ بزرگ ترین‌ مربى‌ خارجى‌ تاریخ‌ فوتبال‌ ایران‌ را کله‌ پا کردند، مسلماً‌ امروز ده‌ برابر آن‌ روزها قدرت‌ دارند و مى‌توانند کارهاى‌ بزرگ تر و حماسى‌تر! هم‌ انجام‌ بدهند. امروز فدراسیون‌ فوتبال‌ وظیفه‌ دارد با دقت‌ و نظارت‌ هرچه‌ تمام تر مراقب‌ اوضاع‌ تیم‌ملى‌ باشد و البته‌ رودربایستى‌ را با کوچک‌ و بزرگ‌ کنار بگذارد چرا که‌ سرنوشت‌ تیم‌ملى‌ کشورمان‌ خیلى‌ مهمتر از موقعیت‌ فلان‌ بازیکن‌ و فلان‌ باند قدرتمند است.
صفایى‌ فراهانى‌ بعد از 8 سال‌ اعترافى‌ تاریخى‌ مى‌کند: «جریاناتى‌ در تیم‌ملى‌ وجود داشت‌ که‌ مجبور شدیم‌ ایویچ‌ را برکنار کنیم. بعضى‌ از بازیکنان‌ منافع‌ شخصى‌ را به‌ منافع‌ ملى‌ ترجیح‌ مى‌دادند و من‌ مجبور شدم‌ تن‌ به‌ این‌ خواسته‌ بدهم» با این‌ اعتراف‌ آقاى‌ فراهانى‌ به‌ زمین‌ و زمان‌ ثابت‌ مى‌شود که‌ باخت‌ ساختگى‌ 7-1 به‌ آ.اس.رم‌ باعث‌ شد تا ایویچ‌ (بزرگترین‌ مربى‌ خارجى‌ تاریخ‌ فوتبال‌ ایران) کله‌ پا شود!

واقعا که .. باسه خودم متاسفم
متشکرم

mehdi3267
17-12-2005, 09:38
واقعا جای تاسف داره

MaFia
17-12-2005, 10:00
دیروز زهاب تو امید ایران مصاحبه ای از تومیسلاو ایویچ‌ نشون داد که همه اینها رو تایید کرد و گفته شده بود به زهاب توسط یکی از بازیکنان فوتبال که نوآموز به تومیسلاو ایویچ‌ گفته ما از شما راضی هستیم اما باید شما بری و خلاصه باقی ماجرا
شانس آوردیم این بار با آمریکا هم گروه نیستیم

RONN!E
17-12-2005, 10:43
احتمالا بخاطر این قضیه خنده دار که شاید یقه برانکو هم بگیره:
نیمکت جام جهانی حق مسلم یه ایرانیست.

دیروز زهاب تو امید ایران مصاحبه ای از تومیسلاو ایویچ‌ نشون داد که همه اینها رو تایید کرد
دیروز یادم رفت برنامهذهاب رو نگاه کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ای لعنت بر این کامپیوتر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
17-12-2005, 11:04
سلام
بازيكني كه بعد از بركناري مصطفوي گفته بود من رييس فدراسيون عوض مي كنم، عوض كردن مربي كه براش كاري نداره!
من فقط موندم اين طرفمون چي داره كه اينقدر ازش حساب مي برن! پشتش به كجا گرمه؟!
حالا كه بحث به اينجا رسيد ياد يه جرياني افتادم كه براي چند وقت پيش است. يادتونه در بازي فولاد و صباباتري، مبعلي يك خطا روي علي دايي كرد و علي دايي يك نگاه خشمگينانه بهش كرد و گويا گفته بود ديگه نمي زارم تو تيم ملي بازي كني.
بعد از اين جريان علي دايي به شدت اين مسايل را تكذيب كرد و طرفداران علي دايي و همينطور برانكو هم گفتند كه چنين چيزي نيست و علي دايي اصلا در اين مسايل دخالت ندارد. اما خنده دارترين قسمت ماجرا اينجا بود كه با اين همه تكذيبيه ها كه انجام شد، در اولين اردوي تيم ملي كه بازيكنان دعوت شدند، خبري از ايمان مبعلي نبود و از آن به بعد هم در هيچكدام از اردوها و بازيهاي تيم ملي دعوت نشده است كه كاملا گوياي همه مسايل درون تيم ملي بود.

mohammad8
17-12-2005, 11:33
خيلي جالبه ! من موندم كسي هم نيست كه يقه آقاي فراهاني رو بگيره و بهش بگه اون كسايي كه اين فشارها رو به شما آوردنو معرفي كنه . اين موضوع اگه تو يه كشور ديگه اي مطرح ميشد اون مسئول آلان تو زندان بود .
به همين راحتي مياد ميگه ...
بايد مسئولين پي گير اين مسئله باشن.

samsaam
17-12-2005, 11:47
بله دیگه تیم مثلا ملی شده پاتق ی مشت آدم مثلا با تعصب ملی که به تنها چیزی که فکر نمی کنند مسئله ملی و مردمه.
پولش تو جیب اینهاست و این وسط هم مردم سرکارند.
واقعا حالم از این همه دو رویی بهم می خوره

masoud_35_teh
17-12-2005, 12:21
واقعا اگه حساب وکتابی در کار بود باید اونهایی رو که عمدا در این باخت دست داشتن رو باید محاکمه میکردند ولی همین الان هم
اگه بخوان میتونند این کاررو بکنند چون ابنم یه خیانت به یک کشوره .ولی کو حساب وکتاب!!!؟

shahbab
17-12-2005, 13:02
این خبر مرا بیاد یک حادثه تاریخی می اندازد... اگه یادتون باشه 4 سال پیش در جایی که تیم ملی آخرین گامها را برای صعود به جام جهانی بر میداشت و البته با هر پیروزی موجی از شادی و هیجان در جامعه ایران بوجود می آورد نا گهان در آخرین گام تیم ملی نا باورانه باخت!! واز ورود به جام جهانی باز ماند...همان موقع شایعاتی بر سر زبان ها پیچید که این باخت عمدی و بخاطر منافع سیاسی برخی جناحهای قدرت بوده است..من بیاد دارم که پس از چندی کاپیتان آنموقع تیم ملی با تلویزیونهای ماهواره ای تماس گرفت و به شدت به آنها بخاطر دامن زدن به این شایعه پرخاش کرد و عنوان نمود که هیچگاه یک ملی پوش بخاطر هیچ کس دست به باخت عمدی تیم ملی نمی زند..!! که البته اعتراف رسمی رئیس آنزمان فدراسیون نشان می دهد که نخیر اگر مصلحت! باشد می زند.
در مورد سوال Mehdi-Best عزیز باید بگویم متاسفانه بازیکنی که نام بردید و همشهری ایشان مدتهاست از برخی امتیازات غیر معمول بر خوردارندو بنظر نمی رسد موضوع فقط سوابق ورزشی آنها باشد...امید وارم بخاطر رضایت خاطر صاحبان قدرت منافع ملی را نفروشند.

Harry Potter
17-12-2005, 18:01
این جریانات همه جا وجود داره ولی توی ایران دیگه خیلی تابلو و زننده شده.
مثلا کیهان ورزشی چند ماهه که تیتر میزنه نیمکت ملی حق مربی ایرانی است!
حالا نمیدونم پشت این ماجرا کیه (شاید جلالی یا مایلی کهن یا ...)
اما واقعا عجب پشت کاری دارن اینا که هر روز این تیتر رو می نویسن و خسته هم نمیشن.

دیگه تقریبا توی ایران فساد و باند بازی همه جا رو گرفته / ورزش ، اقتصاد، فرهنگ، سیاست و...
با این شرایط بعید نیست باز هم یک باخت عجیب و غریب بدیم و بعد هم برانکو پر!
حتی باخت به مقدونیه هم تا حد زیادی همینجوری بود.

mahdy2021
17-12-2005, 19:03
عليپور نمايندگي ولي فقيه در امور ورزش و باشگاه‌هاي سپاه و معاونت فرهنگي فدراسيون فوتبال گفت:

آنچه در حواشي فوتبال مي‌گذرد، بخصوص بعد از شكست تيم پاس در مقابل تيم پرسپوليس شدت بيشتري به خود گرفت، جز ضربه زدن به فوتبال و زير سوال بردن ارزش‌ها حاصل ديگري ندارد. در مصاحبه‌اي كه آقاي آجورلو (مديرعامل) با سيما داشتند، يك تكه از گفت و گوي برادر عزيزمان پخش شد كه خاطر نشان كرد كه در آرشيو بماند، اما اين گفته ايشان كه فرمود در فوتبال ما مافيا حكومت مي‌كنند پخش شد و تيتر يك بعضي از نشريات و خبرگزاري‌ها از جمله كيهان ورزشي شد با اين عنوان كه فدراسيون از ظالم دفاع مي‌كند.
عليپور خاطر نشان كرد: به عنوان كساني كه آقايان آجورلو و مدني را سال هاي سال مي شناسيم و نسبت به ايشان ارادت داريم و عضو كوچكي از جامعه فوتبال هستيم، از نزديك به مسايل فوتبال و مسايل پشت پرده و تصميم‌گيري‌ها خبر داريم. احساس مي‌كنيم آقايان از جمله آقاي آجورلو با وجود احاطه‌اي كه در مديريت ورزشي باشگاه خود دارند، شايد اطلاعي از آنچه كه در فدراسيون فوتبال مي‌گذرد نداشته باشند كه اين گونه اظهارنظر مي‌كنند. همين جا از آقاي آجورلو دعوت مي كنم كه مافياي فوتبال را معرفي كنند. بيايند با هم معرفي كنيم. به نظر من مافيا در فوتبال مي‌تواند شامل گروه‌هاي مختلفي باشد از جمله داوران، خبرنگاران، دلال ها و... هر كسي كه منافعي را جستجو كند و منافعش به طريقي به خطر بيفتد. بياييد دست به دست دهيم و در خدمت فوتبال اين مافيا را معرفي كنيم و به پاكسازي محيط مقدس ورزش بپردازيم. اگر اينها در فدراسيون هستند، دست كساني را كه آنها را به مردم معرفي كنند مي‌بوسم.

معاون فرهنگي فدراسيون فوتبال متذكر شد: نكته اساسي اين كه مگر قرار است تمام معضلاتي كه بعضاً ما هم تأييد مي‌كنيم در فوتبال وجود دارد، تمامي اين جريانات را فدراسيون فوتبال و دادكان و كساني كه در فدراسيون حضور دارند، حل كنند؟ پس باشگاه‌ها در اين ميان چه كاره‌اند؟ همين جرياني كه بين باشگاه‌هاي راه‌آهن و صنعت نفت پيش‌آمد از همان مافيايي كه ذكر شده نشأت گرفته و ساخته و پرداخته دست همان مافياست. كيهان ورزشي هم در مقام دفاع برخاسته و عنوان مي‌كرد؛ حق نفت ضايع شده است. تمام عوامل مخالف با فدراسيون دور هم جمع شدند و بدون اينكه صنعت نفت اهميتي براي آنها داشته باشد يكصدا مي‌گفتند به تيم نفت ظلم شده است. البته اينها منظور خاصي را دنبال مي‌كردند و در اصل به حق صنعت نفت اهميتي نمي‌دادند، بلكه منظور آنها كوبيدن دادكان و فدراسيون فوتبال بوده است. چه شده كه هر چند وقت يك بار يكي پيدا مي‌شد و دم از عدالت‌خواهي صنعت نفت مي‌زدند؟

عليپور گفت:‌ آقاي شفيع‌زاده، مديرعامل استقلال اهواز براي دفاع از صنعت نفت تيم استاني خود عنوان كرد اگر حق نفت داده نشود ما هم از ليگ برتر بيرون خواهيم رفت. ما هم پرونده اين اختلاف را به او داديم تا مطالعه كند و نظر بدهد. وقتي پرونده را خواند متوجه شد كه اين طور كه بعضي ها هياهو به راه انداخته‌اند نيست. صنعت نفت براي اينكه به زعم خود بهتر به خواسته خود برسد با يكي از مديران قرارداد 40 ميليوني بست، اما همان مدير نزد دادكان قسم خورد كه 9 ميليون بيشتر نگرفته است. صنعت نفت و دوستان نفت كه از عدالت خواهي سخن مي‌گويند، چرا قراردادهاي اين چنيني مي بندند؟ نمي‌توانستند با اين پول يك مربي خوب بياورند و بر بار فني خود بيفزايند و در ميدان حق خود را بگيرند؟ وقتي كار به كميته انضباطي كشيد و شوراي عالي انضباطي راي به يك بازي تكراري بين دو تيم داد و نمايندگان راه آهن و صنعت نفت توافق كردند كه بازي كنند، چرا به آن راي تن ندادند و جريان را به فيفا كشاندند؟
وي ادامه داد: ته دل ما اين بود كه صنعت نفت به ليگ برتر بيايد، ولي بايد راه درست و مسير قانوني طي شود و عدالت رعايت شود. به نظر من يك جلسه با حضور نمايندگان افكار عمومي، مديران صنعت نفت و فدراسيون فوتبال تشكيل شود و در اين رابطه بحث شود و مردم و افكار عمومي درباره آن قضاوت كنند.

معاون فرهنگي فدراسيون فوتبال عنوان كرد: يكي از اقدامات ارزشمند فدراسيون فوتبال كه در فدراسيون‌هاي گذشته بي‌سابقه بوده است، اين بود كه با تحولي كه فدراسيون در گروه داوران به وجود آورد موجب پاكسازي در اين قشر شد. آقايان كه با زد و بند در مسابقات، سرنوشت بازي ها و تيم‌ها را از قبل تعيين مي‌كردند به بن‌بست خوردند و از آن پس سرنوشت بازي ها در ميدان و رقابت شرافتمندانه تعيين شد. به‌طوري كه وقتي به يكي از بهترين داوران ما پيشنهاد 50 ميليوني داده مي شود تا تيم مورد نظرشان با كمك داور به ليگ برتر راه يابد، اما با واكنش منفي اين داور شريف روبرو مي‌شود. واقعاً مسابقات ليگ يك، كاملاً سالم برگزار شد و از اينگونه زدوبندها ديگر در آن خبري نيست.
وي افزود: حالا سردار آجورلو مي‌گويد مافيا حكومت مي‌كند. ممكن است درگذشته مافيايي وجود داشت، اما الان در فدراسيون پاك‌سازي صورت گرفته و آن مافيا ريشه‌كن شده است. اگر مافيايي در فدراسيون وجود داشته، آنها كساني هستند كه نه شما را قبول دارند و نه دكتر دادكان را، كساني كه دنبال منافع خاص خود هستند. شبيه اين ادعاها را دوستمان سال گذشته هم داشتند كه در فدراسيون بي‌عدالتي است و قرار است استقلال يا پرسپوليس قهرمان شوند. اگر اين گونه است و اراده فدراسيون بر آن است كه بي‌عدالتي كند و به تيم هايي كه طرفدار بيشتر دارند باج دهد، پس چرا پاس قهرمان شد؟ سال گذشته فولاد قهرمان شد، جام حذفي را صباباتري فتح كرد و پيش از اين هم دو تيم اصفهاني سپاهان و ذوب آهن قهرمان ليگ و حذفي كشور شدند. اگر بي‌عدالتي اين است كه مي‌گويم صد شكر به اين بي‌عدالتي.

عليپور متذكر شد: امسال سردار آجورلو تحول بزرگي در پاس به وجود آورد. چه در زمينه سخت‌افزاري و چه در زمينه گسترش ورزش. با اين حال ممكن است يك مربي اشتباه كند، حتي اگر مربي يك ميليون دلاري هم باشد. اين روزها لبه تيغ انتقاد را متوجه مربي خارجي تيم ملي كرده‌اند و مي‌گويند مربي ايراني. سوال مي‌كنم مگر آقاي جلالي پاس را قهرمان ايران نكرد؟ پس چرا در ميان راه عوض شد و يك مربي خارجي جايگزنش كرديد؟ جلالي زحمت نكشيده بود؟ وقتي دنيزلي در مقابل العين بازي حساس را در عين 2 گل برتري در 7 دقيقه به پايان 3-3 مساوي مي‌كند و تيم پاس حذف مي‌شود، اگر به جاي او يك مربي ايراني بود چشمش را در نمي‌آوردند؟ آيا آقايان مناجاتي، شرفي، حبيبي، دينورزاده و... مربي نيستند، چرا روي نيمكت جاي ندارد؟ مگر برانكو در تيم ملي بد كار كرده كه حالا همه بر ضد او شوريده‌اند؟ به هر حال انسان بايد يك مقدار انصاف داشته باشد. پولي كه به امثال دنيزلي داده مي‌شود، پول بيت‌المال نيست، فقط پول برانكو از بيت‌المال است؟

معاون فرهنگي فدراسيون فوتبال گفت: همه باشگاه‌هاي ما بعد فرهنگي ورزشي دارند. فرهنگ مي‌گويد، پهلواني، اما باشگاه‌هاي ما متاسفانه اول دنبال قهرماني هستند بعد فرهنگ. وقتي قهرماني مي‌خواهند بايد هزينه كنند و وقتي نتيجه نمي‌گيرند و به هدف خود يعني قهرماني نمي‌رسند، براي توجيه شكست‌ها به دنبال حواشي ديگر مي‌افتند. مي خواهم خدمت سردار آجورلو و آقاي مدني كه هميشه به عنوان فردي منصف در فوتبال از آنها ياد كرده‌ام بگويم اگر مافيايي در فوتبال وجود داشته، آنهايي هستند كه نه شما را قبول دارند نه شخص دادكان را. كمتر ديده‌ام آقاي دادكان كسي را زير سوال ببرند. ايشان يك نيرويي بود كه با وجود نظر سازمان و 165 نماينده مجلس ششم در انتخاباتي واقعاً دموكراتيك به عنوان رئيس فدراسيون فوتبال انتخاب شد. در طول سه سال گذشته چتر مخالفت سازمان و مجلس ششم بالاي سر وي وجود داشت، ولي با اين حال منشأ خدمات بزرگي در فوتبال كشور بود كه پيش از اين سابقه نداشت، ولي حالا كه آقاي دكتر احمدي نژاد و مهندس علي آبادي آمده و شعارهايشان عدالت خواهي و گسترش ورزش است. عده اي مي‌دانند اگر دادكان در فدراسيون باشد منافع و مطامع آنان با خطر جدي روبرو است، سعي در ايجاد چالش بين سازمان و فدراسيون را دارند كه در اين راه يك روز مربيگري برانكو را مطرح مي‌كنند و يك روز هم از راه ديگر وارد مي‌شوند تا بدين ترتيب دادكان نتواند پرچم ارزش‌ها را در فدراسيون به اهتزاز درآورد و به نوعي فوتبال را در هر روز در يك چالش قرار مي‌دهند. مي‌خواهند كسي بيايد كه آنها در رويا و خواب خود مي‌بينند، كسي بيايد كه جريان غيرارزشي خود را حاكم كنند، ولي مطمئن باشند كه خوابشان تعبير نمي‌شود.
عليپور خاطر نشان كرد: بنده نه كوچكترين وابستگي به دادكان و فدراسيون دارم و نه مي‌خواهم كمترين امتيازي از ايشان بگيرم. هيچ رودربايستي هم با دكتر ندارم. هر گاه كوچكترين سستي ببينم صداي اعتراضم بلند مي‌شود. منكر وجود نقص‌هايي در بعضي از كميته ها هم نيستم كه البته در راه رفع آنها تلاش‌هايي صورت مي‌گيرد. با اين حال بهتر و لايق‌تر از دكتر دادكان براي رياست فدراسيون نديده‌ام. آقاي مدني و سردار آجورلو بيايند مرد و مردانه دست به دست هم دهيم، تحت عنوان هم انديشي، همفكري، مشورت و هر اسم ديگر... هركس يك گوشه كار را بگيريم و در راه اعتلاي فوتبال تلاش كنيم. تنها موجود عاري از خطا چهارده معصوم هستند و كسي عاري از خطا نيست.
وي ادامه داد: دكتر دادكان در دوران خدمت در فدراسيون 5 طرح اساسي داشت كه به ترتيب مورد اجرا گذاشته و در اين راه موفق هم بوده است. ساخت ساختمان براي همه هيئت‌هاي فوتبال در استان‌ها كه از 31 استان بعضي‌ها تمام شده، بعضي ها شروع كرده‌اند و تعداد ديگر در حال ساخت است. دوم آن كه، مقام معظم رهبري پس از زلزله بم فرموده‌اند "بم را زنده نگه داريد" كه مي‌شود گفت؛ تنها سازماني كه پيرو اين فرمايش كارش را 100درصد به پايان رساند، دكتر دادكان و فدراسيون فوتبال بود كه 500 ميليون به ورزشگاه بم كمك كرد و 5 دي ماه مجموعه فرهنگي ورزشي بم افتتاح مي‌شود.

معاون فرهنگي فدراسيون فوتبال افزود: تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس دو تيم ريشه‌دار و مردمي كه هميشه آواره بودند، به كمك فدراسيون صاحب خانه شدند و 2 ساختمان براي آنها خريداري شد. آيا اين آبروي نظام ما نيست كه براي اين دو باشگاه مردمي جا و مكان آبرومندنه‌اي تهيه شده است؟ تاكنون هيچ ارگان دولتي براي اين دو باشگاه چنين كاري نكرده بود. اين عمل عيب و نقص و يا اشكال است؟ به مناسبت عيد غديرخم، مجموعه ورزشي غدير با تمام امكانات از جمله هتل، تسهيلات رفاهي، فرهنگي، طبي و پزشكي ، سالن‌هاي چند منظوره مثل استخر و سونا، زمين چمن مصنوعي و ... در حال احداث است كه از اين پس ملي‌پوشان در تيم‌هاي ملي ما در اردوها از اين امكانات بهره‌مند شوند و راحت باشند. اين امكانات و تسهيلات و تجهيزات در حالي از طرف دكتر دادكان و فدراسيون فوتبال براي خدمت به فوتبال مملكت تهيه شده كه يك ريال هم بار مالي براي دولت در برنداشته است. همين ساختمان فدراسيون كه 800 ميليون آن از فدراسيون قبلي كه ياد آقاي فراهاني هم به خير باشد، تهيه شده و به همت دكتر دادكان بوده است. در بحث پيشكسوتان هم از آقاي مدني كه در روزنامه اش تيتر مي‌زند فلاني چون آزاده بود به تايلند نرفت تا دادكان برود گله منديم. آيا اين عمل درست است؟

عليپور در پايان گفت: فدراسيوني كه از 8 ساله تا 70 ساله تيم ملي تشكيل داده است در كدام فدراسيون شاهد اين همه تحول بوده‌ايد؟ شرط مروت و انصاف نيست، اين همه خوبي و ارزش را رها كرده و سراغ برخي ضعف ها برويم. اگرچه تذكر ضعف‌هاي موجود و انتقاد منتقدان واقعي را بر روي سر مي گذاريم و در راه بهتر شدن از آنان ياري مي‌جوييم .
منبع:سايت رسمي فدراسيون فوتبال

babi
18-12-2005, 08:43
حالا این ماجرا را هم بدونید بد نیست :
چند سال پیش اگه یادتون باشه ایران با نتیجه ایی سنگین به اتریش باخت .. علتش را میدونید چی بود عزیزان؟
فقط این که منصور پورحیدیری از سمت مربیگری کنار برود .
توی تیم ملی از این باندبازیها زیاد است .. البته باخت به روم اعتراف شده از سوی مسوولان اما به اتریش هنوز نه ولی به زودی

mehdi3267
18-12-2005, 12:28
باید برخورد شدیدی به نظر من بشه چون با ابروی مردم دارن بازی میکنن

babak-online
18-12-2005, 22:53
برای خواهری که می خواست او را شماره 1 تیم ملی ببیند !

درخشش او دل همه ما استقلالی ها را خوش می کند . چند روزی بود که خنده هایش سرد بود ، در چشمانش غمی نهفته بود .. خواهر 21 ساله وحید طالب لو بعد از مدتها بیماری درگذشت . وحید هنوز هم برای شماره 1 تیم ملی می جنگد، برای خواهری که آرزو داشت او را سنگربان تیم ملی ببیند . وحید قبل تر به ما گفته بود پیراهن تیم ملی را بیشتر برای شادی خواهرش می خواهد تا خودش . فقط می توان از خدای بزرگ طلب امرزش برای خواهرش کرد .

از طرف سایت هواداران استقلال " استقلال اف سی "

من هم به شخصه به وحید تسلیت می گویم.

amin mozy
18-12-2005, 23:01
سلام
اخی
به مولا ناراحت شدم

alikarimian
18-12-2005, 23:03
با سلام
من هم به عنوان یه هوادار استقلالی این
اتفاق رو به وحید طالب لو تسلیت می گویم

Hamid110
19-12-2005, 01:00
سلام
من هم يك پرس پليسي هستم تسليت ميگم خيلي ناراحت شدم

mehrdadnami
19-12-2005, 01:44
سلام.من خيلي ناراحت شدم.نمي دونم حالا با اين اتفاق آيا وحيد ميتونه زود برگرده به حالت ايده آل؟چقدر طول ميكشه.ولي به نظر من اكه از پس اين غم سنگين بر بياد موفقيتش تضمينه.
خيلي بد شد.هم براي خودش و هم براي تمام خانواده استقلالمون!

ebilove
19-12-2005, 01:58
اوست پايدار

اميدوارم بهشت برين درانتظارش باشد

روحش شاد

pishy
19-12-2005, 05:10
شايد بخنديد اما من فكر كردم وحيد طالبلو يكي از اعضاي سايت هست كه خواهرش فوت كرده اومدم بهش تسليت بگم نگو فوتباليست بوده .... ا

_LOVE_CODER_
20-12-2005, 02:21
شايد بخنديد اما من فكر كردم وحيد طالبلو يكي از اعضاي سايت هست كه خواهرش فوت كرده اومدم بهش تسليت بگم نگو فوتباليست بوده .... ا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
21-12-2005, 21:50
سلام
من هم به وحيد عزيز تسليت ميگم.چي بگم من واقعا كه منم براي وحيد ناراحتم.چون يكي از طرفدارانش هستم!

Mehran
23-12-2005, 02:18
منم به عنوان يكي از طرفداران استقلال به وحيد طالب لو دوازبان 1 استقلال تسليت ميگم...انشائ الله غم آخرش باشه

Elfin-D
24-12-2005, 00:37
سلام
خواستم يه افرين گنده بگم به وحيد ,به خاطر غيرتش,به خاطر عشق به استقلال,به خاطر اينكه غم خواهر رو به خاطر استقلال و هواداراش فراموش كرد و امروز توي دروازه استقلال وايستاد

مهدی 2007
24-12-2005, 20:00
این وحید طالبلو باید خجالت بکشه خواهرش این طور شده بعد میاد بازی میکنه واقعا متاسفم برای این فوتبال

babak-online
24-12-2005, 20:53
این وحید طالبلو باید خجالت بکشه خواهرش این طور شده بعد میاد بازی میکنه واقعا متاسفم برای این فوتبال

دوست عزیز
وحید به استقلال تعصب دارد. مثل شما نیست.

H3SAM
24-12-2005, 21:03
من هم تسلیت میگم واقعه تکان دهنده ای بود

mehrdadnami
24-12-2005, 21:30
واقعا اين دروازه بان يه اعجوبه است.ولي اين كه واقعه تلخ خواهرش روش اثر گذاشته بود.شك نكنيد.چون فقط 25 ديقه تا ركورد افسانه اي عابدزاده فاصله داشت.حيف.الانم مصدوم شده.وقتي يه بار بد مياري راه براي بدبياري يعدي

mehrdadnami
24-12-2005, 21:30
واقعا اين دروازه بان يه اعجوبه است.ولي اين كه واقعه تلخ خواهرش روش اثر گذاشته بود.شك نكنيد.چون فقط 25 ديقه تا ركورد افسانه اي عابدزاده فاصله داشت.حيف.الانم مصدوم شده.وقتي يه بار بد مياري راه براي بدبياري بعدي هموارتر ميشه.اي بابا.خدا كمكش كناااااد

Mehdi_Best
25-12-2005, 09:39
سلام
تعصب داشتن به پيراهن يك باشگاه واقعا ارزشمند است، اما به نظر من اندوه و غم مرگ خواهر جوان خيلي بالاتر از تعصب داشتن به يك باشگاه است.

Elfin-D
25-12-2005, 13:12
سلام
ديروز يك مصاحبه ازش خوندم .پرسيده بودند كه از اينكه نتونستي ركورد بزني ناراحتي؟؟گفت كه من اصلا به اين چيزها اهميت نميدم و مرگ خواهر عزيزم برام از همه چي مهمتره.
از طرفي مهدي رحمتي هم مصدوم بود و صلاح اين بود كه وحيد تو دروازه باشه!

رويا خانوم
25-12-2005, 13:38
من هم تسليت مي گم. اميدوارم بقا عمر بازماندگانشان باشد.
در ضمن من يك پرسپوليسي هستم.

Elfin-D
25-12-2005, 13:41
سلام
اين خانوم پرسپوليسي رو ذيذم ياد تيم پرسپوليس افتادم.
روز پنجشنبه كليه بازيكنان وربيان و تيم مديريت پرسپوليس طي پيامي اين واقعه رو به وحيد تسليت گفتن
همينجا از پرسپوليس فقط به خاطر fair palyتشكر ميكنم!

Mehdi_Best
25-12-2005, 14:21
elfin جان سلام
بازيكنان فوتبال هم انسان هستند و داراي عواطف. رقابت سر جاي خود رفاقت و جوانمردي هم سر جاي خود. به نظر من اگر اين كار را نمي كردند جاي سؤال داشت.
البته من خودم پرسپوليسي هستم ولي تا يادم نرفته من هم اين ضايعه اسفناك رو به وحيد طالب لو و همه استقلالي ها كه در غمش شريك هستند تسليت مي گم. انصافا وحيد از اون دسته از بازيكناني هست كه من تا به حال جز ادب و متانت ازش چيزي نديدم. اميدوارم هميشه به اين روند ادامه بده.
راستي ... يك نكته در مورد ركوردي كه قرار بود بشكنه... به احمد رضا عابدزاده گفته بودن كه وحيد احتمالا ركورد شما رو خواهد شكست ... عابدزاده در جواب گفته بود من خوشحال مي شم كه يك جوان بتونه ركورد من رو بشكنه و از وحيد تعريف كرده بود.
اما ناصر حجازي كه خود يك استقلالي است متاسفانه در جواب اين سؤال گفته بود كه ركورد شكني در ايران كه مهم نيست!!!! اگه تونست دروازه بان قرن آسيا بشه مهمه !!!!

Elfin-D
25-12-2005, 17:33
سلام
به نظر من ناصر خان درست گفتند.وقتي در ايران به اقاي گلي هيچ اهميتي نميدند ديگه مي خوايد براي ركورد دار گل نخوردن جايزه اختصاص بدن؟؟؟!!!

babak-online
25-12-2005, 21:00
طی آخرین اخبار متاسفانه وحید تا 2 هفته نمی تونه بازی کنه.
من باز هم تسلیت میگم.

justmp3
25-12-2005, 21:37
منم به وحید تسلیت میگم

من پرسپولیسی هستم ولی واقعآ از این اتفاق ناراحت شدم.

babi
26-12-2005, 08:20
من هم به وحیدطالب لو و خانواده محترمش و تمامی هوادارن استقلال تسلیت عرض میکنم
پیراهن یک تیم ملی مسلما حق وحید است ...

shahroozm
02-01-2006, 00:54
ايسنا

علي پروين عصر امروز با حضور در تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس در ورزشگاه كارگران در جمع بازيكنان گفت: فقط به عشق مردم و هواداران بازگشتم.

سرمربي مستعفي تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: بازيكنان پرسپوليس در بازي برابر فجر سپاسي كم نگذاشتند! شكست يك اتفاق در فوتبال است. هيچ كس كوتاهي نكرده بود. وي اظهار داشت: بازيكنان پرسپوليس با تمام وجود بازي مي‌كنند. در اروپا هم اين گونه شكست‌ها اتفاق مي‌افتد ما بدشانس بوديم و باختيم. پروين تاكيد كرد: هيچ كس حق ندارد به بازيكنان توهين كند. آنها از وجودشان مايه گذاشتند. اگر مي‌بينيد بازيكن در رختكن گريه مي‌كند به خاطر عشق به مردم است.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دست به دست هم مي‌دهيم تا پرسپوليس موفق شود. انصاري‌فرد مشكلات زيادي براي اداره‌ي باشگاه دارد، ما پنج ميليارد بدهي داريم. بايد تلاش كنيم اين بدهي‌ها برطرف شود. وي افزود: حمايت و همدلي از يكديگر تنها راه موفقيت پرسپوليس است.

Hossein_Bahal
02-01-2006, 01:08
من که اخر نفهمیدم منظور پروین کدوم تماشاگر هست ؟
اخه کی پروین رو دوست داره که پروین به عشق اون برگشته .

shahin666
02-01-2006, 01:13
این علی پروین محاله از پرسپولیس بره یعنی از سریش بدتره چون سریش بگیره آخرش ول می کنه
ولی علی پروین ول کنه این پرسپولیس نیست با اون حرفای که زد همه فکر می کردن از پرسپولیس میره
به قوله خودش که میگفت من میرم تا بقیه نگن پرسپولیس ملکه شخصیه منه ولی بازم برگشت
ولی من به عنوان یه استقلالی دوست ندارم پروین از پرسپولیس بره چون هم شعار معروف علی ... کمرنگ تر
میشه هم تیم پرسپولیس تو این وضعیت باشه بهتره

soooot
02-01-2006, 02:21
بابا اين پروين خيلي عاشق مردمه :puke:
آخه روزي سه بار از پرسپوليس خداحافظي ميكنه دوبار برميگرده ;)

shahroozm
02-01-2006, 13:23
من که اصلا ازش خوشم نمیاد
خیلی لاته

Amin
02-01-2006, 13:36
يادش بخير !!!
حرف مرد يكي بود .....

Mehdi_Best
02-01-2006, 13:54
سلام
امين جان خودش نمي خواست بياد به اصرار آقاي انصاري فرد برگشت.
در ضمن هميشه گفتم باز هم مي گم... علي پروين به عنوان مربي نه اما به عنوان مدير فني - مديرعامل - عضو هيات مديره و هر چيزه ديگري بايد در تيم باشه. از اينكه سلطان بازگشت خوشحالم.
براي اونهايي هم كه با 2 تا باخت همه افتخارات گذشته را فراموش مي كنند متاسفم.

mohammad8
02-01-2006, 14:21
واقعا كه متاسفم ..
با اون مصاحبه اي كه پروين كرد همه فكر كردن ديگه 100% از پيروزي رفت.
شما كه ميدوني به هيچ وجه از پيروزي نميتوني بري و تا آخر عمر ميخواي توش وايستي چرا ديگه خودتو خراب ميكني.

Microbe
02-01-2006, 14:28
پروین به هر عنوانی که تو تیم باشه همه تصمیمات رو اون میگیره وحضورش هیچ فایده ای نداره.

Amin
02-01-2006, 14:28
سلام مهدي جان
اگه مصاحبه پروين رو گوش ميداديد
ميگفت فقط به خاطر دوستانش (كه شب قبل اووومدن باهاش صحبت كردن) برگشته !!! اين دوستان نه چندان صميمي بيشتر به فكر منافع خودشون هستند تا به فكر ارزش پروين
چون اينجوري روز به روز از ارزش و محبوبيت و احترام پروين كم ميشه
شك نكنيد .....
من هم براي تيمي متاسفم كه همه اعتبارش با رفتن سلطان از بين بره !!! (البته در واقع همچين چيزي نيست اما ...)

30naa
02-01-2006, 14:30
ماشاللا آرنلد
معلومه خیلی کارت درسته

masoud_35_teh
02-01-2006, 17:48
تاکور شود هر انکه نتواند دید.
به قول علی کریمی نه پرسپولیس بدون علی پروین میتونه زنده باشه نه علی پروین بدون پرسپولیس .
قلعه نوعی هم که از مریدان سلطانه گفته :دیگه بعداز این مثل پروین نخواهد اومدوپروین تاج سر ما استقلالی هاست.
در ضمن 6 تا یادتون باشه .
آخه اون خیلی لاته جیگر .

baba barghi
02-01-2006, 18:11
سلام دوستان
من پرسپوليسي هستم به طوري كه وقتي مي بازه گريه مي كنم باور كنيد ولي دلم مي خواد سر به تن خانوم پروين نباشه به عشق كدوم تماشاگر برگشته؟؟؟در ضمن دست خودش و انصاري فر تو يك كاسه هست

ممنون
باي

مهدی 2007
02-01-2006, 18:54
من فکر می کنم اگه اون یه وقفه ای که بگوویچ رو اوردند و بردند به وجود نمیومد این مشکلات به وجود نمی اومد البته خودم هم خیلی طرفدار پروین نیستم ولی فراموش نمی کنم که در سال 77 و 78 و 80 با همین پروین قهرمان شدیم و البته اگه سال بعدش به جای غمخوار یه آدم بهتر می اوردند شاید تا الان پرسپولیس به این وضع نمی افتاد

_LOVE_CODER_
02-01-2006, 19:45
كاشي مي رفت تا دست بعضي ها كه دارند باشگاه رو مي چاپند رو بشه ولي نذاشتند كه بره

30naa
02-01-2006, 20:19
واقعا ارزشش رو داره اینتر نت و تلفن و وقت خودتون رو بخاطر یه تیم ... مصرف کنین؟؟

nokia6230i
02-01-2006, 20:48
پروين بهترين مربي است

Elfin-D
02-01-2006, 21:28
سلام
خب من هم وارد گود شدم تا با سخنانم شما رو مستفيض كنم!
من فكر ميكنم بيشتر براي مسخره كردن هواداران هست كه پروين برگشت.تا حالا 2-3 بار گفته كه اگه اين باززي رو بباززيم من اين پرثپوليث رو ترك ميكنم(با لهجه خودش نوشتم).البته احتمالا براي بازي با بايرن ميگه اگه اين باززي رو برديم ديگه من رو در اين تيم نميبينيد!!!!

r_sa
03-01-2006, 03:23
دوستان استقلالی لطفا عدد 6 یادتون باشه در ضمن اینکه در مورد سلطان علی بهتر از سرمربی تیمتون یعنی خاله ریزه سوال کنید

*Batman*
03-01-2006, 03:29
خداييش پروين ديگه بايد بيخيال بشه.
فكرش براي 30-40 سال پيشه.بدرد فوتبال امروز نميخوره :happy: .

Elfin-D
03-01-2006, 12:11
دوستان استقلالی لطفا عدد 6 یادتون باشه در ضمن اینکه در مورد سلطان علی بهتر از سرمربی تیمتون یعنی خاله ریزه سوال کنید
صبح بخير عزيزم!!
شما با اين سن كه هنوز كارتون نگاه ميكني چه طوري اوون زمانا يادته؟؟؟؟بعدشم شما بهتره عدد 9 يادتون بمونه!

masoud_35_teh
03-01-2006, 12:40
سلام دوستان
من پرسپوليسي هستم به طوري كه وقتي مي بازه گريه مي كنم باور كنيد ولي دلم مي خواد سر به تن خانوم پروين نباشه به عشق كدوم تماشاگر برگشته؟؟؟در ضمن دست خودش و انصاري فر تو يك كاسه هست

ممنون
باي
تیم بزرگی مثل پرسپولیس احتیاج به طرفداران کوچیک نداره !!!

Elfin-D
03-01-2006, 12:45
تیم بزرگی مثل پرسپولیس احتیاج به طرفداران کوچیک نداره !!!
سلام
ببخشيد بزرگ طولي منظورتونه يا بزرگ عرضي؟؟؟؟

mahdy2021
03-01-2006, 12:56
تيم پرسپوليس پر افتخار ترين تيم ايرانه و مهمترين شخصيتش هم پروينه

هر كي از پروين خوشش نمياد حتما از پرسپوليس هم خوشش نمياد حالا اينكه الان هنوز مربي باشه يا نه يه بحث ديگس
من نميدونم بعضي ها كه ميگن پروين بره همه چيز خوب ميشه يا پروين نحس ميدونن يا فكر ميكنن هر كي بياد جاش معجزه ميكنه!!

Elfin-D
03-01-2006, 13:03
پروين بره همه چيز خوب ميشه يا پروين نحس ميدونن يا فكر ميكنن هر كي بياد جاش معجزه ميكنه!!
سلام
كار با رفتن و اومدن پروين درست نيمشه.بايد بازيكنها يه تكوني به خودشون بدن و دست از سر اين همه حاشيه بر دارند.مطمنا اگر پروين بره و بزرگترين مربيهاي دنيا هم وارد پرسپوليس بشن باز با اين بازيكنها به هيچ جا نميرسن!
مشكل پروين هم اينه كه اطلاعاتش براي زمان داينوسورهاست و با اين اطلاعات و بازي بزن زيرش خب معلومه كه تيم نتيجه نميگيره!!!!

Amin
03-01-2006, 13:15
هر كي از پروين خوشش نمياد حتما از پرسپوليس هم خوشش نمياد
سلام
شما ميتوني پروين رو دوست داشته باشي .... اما بقيه هواداران مجبور نيستند
پروين شخصيت محبوبي بوده ... مطمئنا هر پرسپوليسي اووون رو دوست داشته ..... اما اگه حالا همه ازش بدشون مياد به خاطر كارهاي اشتباه خود پروينه .... كه متاسفانه اين كارهاي اشتباه كم هم اتفاق نيفتاده
-------------------------------------------------------------------------------------------------
آقاي وليزاده شما خودتون هم از پي‌سي خداحافظي كرديد اما دوباره برگشتيد ;)
پس نميتونيد زياد به پروين ايراد بگيريد ..... اووون هم دلش خواسته برگرده ! (اووون هم مثل شما خواسته مدتي بقيه رو خوشحال كنه !!!!)
شوخي بود (البته 99% شوخي جدي هستش ..... Copy Right to HolySooshiant )

Mehdi_Best
03-01-2006, 14:11
امين جان سلام
كي گفته كه همه از پروين بدشون مي آد كه شما در پستت اينطور گفته اي؟
من هنوز هم عاشق پروين هستم و خواهم بود. با يكي دو باخت هم رنگ عوض نمي كنم. چطور اون موقع كه تيم را قهرمان مي كرد همه عاشق سينه چاكش بودين؟
در ضمن فكر مي كنم استقلالي هاي عزيز هم بهتره به اوضاع تيم خودشان بپردازن كه با فحاشي هاي تماشاگرانشون در روز پنج شنبه آبرويي براي اين تيم نگذاشتند.
فحاشي هاي بي سابقه اي كه مايه ننگ فوتبال ايران بود.

Meisam
03-01-2006, 14:51
سلام
اگه کسی تونست به من بگه کی این بحث ها به نتیجه میرسه من این تاپیک رو باز میزاشتم
بخاطر اینکه بحث ها باعث اختلاف میشه قفل شد! ;)
ممنون

tondar2069
06-01-2006, 02:20
جلالی رو نذاشتن بیاد که هیچ اون گونش بدبخت رو هم رد کردن

امان از دست این پروین

Mehran
06-01-2006, 03:06
چه فایده فعلا که پروین سرمربیه!تا وقتی هم اون باشه بقیه کشک
تاييد تاپيك بصورت100% :biggrin:

'POP'
13-01-2006, 07:02
در حالی که کمتر از یک روز به دیدار دوستانه پرسپولیس و بایرن مونیخ در ورزشگاه آزادی باقی مانده، با بارش برف سنگین در تهران احتمال لغو این دیدارمی رود.

در همین رابطه ضیا آذری مدیر ورزشگاه آزادی در مورد آمادگی ورزشگاه برای دیدار فردا به بی بی سی گفت: تقریبا چند روزی است که بارش برف ادامه دارد و برگزاری دیدارهای ورزشگاه را با مشکل روبرو کرده، به هر جهت ما تمام تلاش خود را برای آماده کردن ورزشگاه برای دیدار فردا انجام می دهیم، ولی مشکل اینجاست که هر جايی را که برف روبی می کنیم بلافاصله برف جایگزین می شود."

آقای آذری ادامه داد: "من نمی خواهم روی احتمالات حرف بزنم ، هدف ما برگزاری دیدار فردا است و ما کار خود را می کنیم تا اگر قرار باشد این دیدار لغو شود تنها بايد به تصمیم داور باشد. در مرحله نخست تلاش ما آماده کردن زمین مسابقه است ، بعد آماده کردن سکوهای تماشاچیان و مسیر عبور آنها است."

تیم بایرن مونیخ که در حال حاضر در اردوی زمستانی خود در امارات بسر می برد قرار است که فردا با یک پرواز خصوصی راهی تهران شوند و بلافاصله بعد از پایان بازی به دوبی باز می‌گردند.

از سويی ديگر در پی انتقاد از سفر اعضای تيم بايرن مونيخ به ايران به دليل اظهارات محمود احمدی نژاد، رئيس جمهور اين کشور در خصوص مخالفتش با موجوديت اسرائيل و زير سئوال بردن واقعه هولوکاست، اولی هوينس مدير اين باشگاه در پاسخ گفته است که اين بازی برای مردم است نه برای نظام ايران.

همچنین آقای هوینس، درباره‌ صحبت هایی مبنی بر اینکه از این باشگاه سوء استفاده‌ سیاسی شده، گفت که تا به حال كسی در زندگی از او سوء استفاده نكرده است و ورود آنها به ایران فقط برای انجام یک دیدار ورزشی است .

علی کريمی بازيکن ايرانی بايرن مونيخ نيز در اين خصوص گفت که ورزش و سياست را بايد از هم دور نگه داشت.

این دومین سفر بایرن مونیخ به تهران است. این تیم در سال 1972 به تهران سفر كرده بود.

اسامی بازیكنان و همراهان تیم بایرن مونیخ در دیدار روز جمعه

باشگاه بایرن مونیخ آلمان ، اسامی بازیكنان و همراهان این تیم برای برگزاری دیداری دوستانه مقابل تیم پرسپولیس تهران را اعلام كرد.

اولی هوینس مدیر باشگاه ، فلیكس ماگات سرمربی ، جوزف ایچكورن كمك مربی ، ورنر لوتارد كمك مربی ، سپ مایر مربی دروازه‌بانان ، آندریاس یانگ مدیر حمایت‌كنندگان مالی ، ماركوس هوورویك مدیر رسانه‌ها، استفان منریچ رییس گروه رسانه‌ها، وولفگانگ درملر ، ریموند اومان ،مارتین هاگل ، كارل اهمان توماس رشك همراهان ، آلفرد بلندر ، وولفگانگ گبهارت ، گرهارد هافمن فیزیوتراپ ، وولفگانگ پتر پزشك ، میشاییل بالاك ، لوكلمار دا سیلوا فری‌یرا ، زی روبرتو ، سباستین دایسلر ، مارتین دمچلیس ، جولیو دوس سانتوز ، برند درهر ، آندریاس گوئرلیتز ، پائولو گوئررو ، اوون هارگریوز ،والرین اسمایل ، ینس یرمیس ،اولیور كان ، علی كریمی ،توماس كرافت ، فیلیپ لام ، بیكسنت لیزارازو ، روی مكای ، آندریاس اوتی ، كلودیو پیزارو ، میشل رنسینگ ، ویلی ساگنول ، حسن صالح حمیدزیچ ، مهمت شول ، باستیان شوینستایگر.

به اميد موفقيت بر و بچ قرمز پوش...
;)

bbcpersian

arianmnbv
14-01-2006, 09:41
احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان اسبق تيم هاي ملي فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس و مرد حادثه‌ساز ملبورن امروز از دنياي فوتبال خداحافظي كرد.

عابدزاده در جريان ديدار دوستانه‌ي تيم‌هاي فوتبال بايرن مونيخ و پيروزي براي هميشه از مستطيل سبز فوتبال خداحافظي كرد.

نام عابدزاده كه خاطرات شيريني را در ذهن طرفداران رشته‌ي فوتبال تداعي مي‌كند براي هفت دقيقه در درون دروازه قرمزپوشان پايتخت قرار گرفت و در ميان انبوه استقبال تماشاگران با زدن دور افتخار در ورزشگاه آزادي براي هميشه از فوتبال خداحافظي كرد.

مسوولان باشگاه پيروزي از عابدزاده كه مورد تشويق مكرر تماشاگران قرار مي‌گرفت، با اهداي يك تابلو فرش به همراه يك دستگاه خودرو ريو تقدير كردند.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه با شعار «عابدزاده دوست داريم» او را بدرقه كردند.

ديدار تيم‌هاي بايرن مونيخ و پرسپوليس تا دقيقه‌ي 35 بازي با حساب 1 بر 1 ادامه يافت.

در اين ديدار كه در ورزشگاه آزادي و با قضاوت مسعود مرادي برگزار شد، علي انصاريان براي پرسپوليس و بالاك براي بايرن گلزني كردند.

براي تيم بايرن مونيخ اليور كان، ميشائيل بالاك، باستين شواين اشتاينگر، زي روبرتو، والرين اسماعيل، لوسيو، حسن صالح حميدزيچ، خوزه پائولو گوئررو، ينس يرميس، علي كريمي و فيليپ لام به ميدان رفتند.

همچنين تيم پيروزي را نيز احمدرضا عابدزاده(فرشيد كريمي از دقيقه‌ي هفت به بعد)، ابوالفضل حاجي‌زاده، شيث رضايي، مهرزاد معدنچي، حامد كاويانپور، ابراهيم اسدي، داود سيدعباسي، جواد كاظميان، مهرداد اولادي، پژمان نوري و علي عليزاده تشكيل مي‌دهند.

Hot_birds
14-01-2006, 10:01

Hot_birds
14-01-2006, 10:04

Hoom@n
14-01-2006, 11:23
راستي چه بلايي به سر اون اومده ؟ چرا ضربه مغزي شده ؟ و الان چه مشكلي داره؟

AHT
14-01-2006, 13:02
عكس دست دادنش با اليور كان رو داريد يا نه

Hot_birds
14-01-2006, 14:09
نه ديگه همين دو تا بود حالا مي گردم اگه پيدا كردم برات مي ذارم

Hot_birds
14-01-2006, 14:55
اين هم يه تعدادي ديگه از عكس ها:

Hot_birds
14-01-2006, 15:00
بيا برات پيدا كردم:

Sadjad Sharifian
14-01-2006, 16:18
سلام! آقا فیلم نیمه اول رو ممکنه کسی داشته باشه؟!

Hoom@n
14-01-2006, 19:59
كسي نگفت كه چرا داغون شده؟

Sinagood
15-01-2006, 06:26
الآن که مشکلش در فوتبال درد پیریه اما ضربه مغزی باعث شد از فوتبال بره

MaFia
15-01-2006, 10:04
اوليور هم از نظر سني دست كمي نداره اما ....

Hot_birds
15-01-2006, 14:29
اما خداييش اليور دروازبان خيلي باحاليه

Hot_birds
15-01-2006, 19:58
اين هم يه تعدادي ديگه از عكس ها كه بعضي از دوستان خواسته بودند:

Suse
15-01-2006, 20:07
اليور به درخواست كريمي اومد و با عابد زاده واسه خداحافظيش از فوتبال عكس انداخت.مي دونستين؟

arianmnbv
15-01-2006, 20:50
اليور به درخواست كريمي اومد و با عابد زاده واسه خداحافظيش از فوتبال عكس انداخت.مي دونستين؟
ممكنه بگي از كجا مي دوني؟؟

Friend
15-01-2006, 21:15
سلام دوستان من
خداحافظی عقاب واقعا دردناکه من که هنوز ناراحتم
با تشکر

مجید فینا
15-01-2006, 23:51
نظر سنجی بی شرمانه سایت CNN از کاربران خود برای اخراج ایران از جام جهانی فوتبال
با رفتن به این ادرس رای منفي بدهید :

امید است روزی همگان اینقدر درک داشته باشند که بفهمند سیاست با ورزش دو مقوله متفاوت میباشند و ورزش را با بازیهای سیاسی آلوده نکنند...

لطفا به دوستان خودتون اطلاع بدهید که رای بدهند
موضوع خیلی جدی و حساس شده
عجله کنید..................

نگاه كنيد تا الان نظرسنجي كاملا به ضرر ماست... icon_cry
همه راي بديد.. زود باشيد.. بايد گزينه no رو انتخاب كنيد.:

Mehran
16-01-2006, 00:34
ممنون خيلي جالب بودن

Hoom@n
16-01-2006, 11:00
يكي نگفت اين چرا نفله شده؟

Hot_birds
16-01-2006, 15:41
هومن چه قدر به يه چيزي گير ميدي ها
اگه يكي بدونه ميگه ديگه

Hot_birds
16-01-2006, 15:50
مراسم تقدير از بهترين بازيكن هفته ليگ برتر بعدازظهر يكشنبه در تحريريه ايران ورزشي انجام شد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران انجمن ورزشي‌نويسان ايران كه برگزاركننده اين مراسم است اين هفته به نمايندگي از روزنامه‌ها و خبرگزاري‌ها حسين پاشايي، بازيكن تيم فوتبال پاس را به عنوان برترين بازيكن هفته هجدهم معرفي كرد. پاشايي در بازي هفته نوزدهم پاس مقابل پرسپوليس 2 گل براي تيمش زد كه پاس با گل‌هاي او پرسپوليس را شكست داد.

در ابتدا حجت‌ا... اكبرآبادي سردبير روزنامه ايران ورزشي از عمل انجمن ورزشي‌نويسان در انتخاب بهترين بازيكن ليگ برتر تقدير كرد و گفت: «اين اقدام پسنديده به بهبود روابط مطبوعات و باشگاه‌ها كمك مي‌كند و بايد براي آن از انجمن ورزشي‌نويسان تشكر و قدرداني كرد. ورزش فقط رقابت نيست و اخلاق در آن نقش ويژه‌اي دارد. خوشبختانه اين انجمن در انتخاب بهترين بازيكن هفته علاوه بر مسائل فني به بعد اخلاقي هم توجه دارد.»

پس از اكبرآبادي ساعتچي مدير شركت تبليغات آراد و نماينده فينال نقش اين امر بسيار پسنديده، نسبت به نقش و اهميت اين حركت و توجه ويژه شركت فينال سازنده سي‌دي‌هاي صوتي و تصويري اظهار اميدواري كرد كه به كمك انجمن بتواند گام‌هاي مؤثري را در جهت اعتلاي ورزش بردارند. ساعتچي اقدام و مشاركت فينال را يك حركت صرف تبليغاتي ندانست و يادآور شد كه اعتقاد قلبي دست‌اندركاران اين شركت معظم، حمايت قاطعانه از ورزش و جوانان اين مرز و بوم دلاورپرور است.

سپس منوچهر زندي دبير انجمن ورزشي‌نويسان با ذكر توضيحاتي درباره اين مراسم گفت: «اين اولين كار مشترك مطبوعات است كه با هماهنگي همه آنها انجام مي‌شود. مطبوعات تنها اركاني هستند كه هر هفته در هر بازي 12-10 نماينده دارند كه بهترين گزينه براي انتخاب بازيكن برتر هفته هستند. اين كار انجمن سرآغازي است براي انجام كارهاي بيشتري كه با هدف ايجاد انگيزه و پيشرفت در فوتبال كشور انجام مي‌شود.»

پس از اين صحبت‌ها مراسم اهداي جايزه به برترين بازيكن هفته با حضور نمايندگان شركت فينال، روزنامه ايران ورزشي و اعضاي انجمن ورزشي‌نويسان انجام شد.

علي رئيسي مسؤول انتخاب بازيكن برتر هفته از طرف انجمن ورزشي‌نويسان است.

Suse
16-01-2006, 16:16
توي روزنامه خوندم .

Hoom@n
16-01-2006, 18:11
همين الان كه گير دادم كسي نمي گه چه برسه به اينكه گير ندم
=-=-=-=-=-=
اين آبدزارده چرا نفله شده؟

Meisam
16-01-2006, 18:46
اين آبدزارده چرا نفله شده؟
سلام
اگه اشتباه نکنم دو , سه سال پیش سکته مغزی کرده بود ...
کلی عمل و ... کردن و کلی کشور های اروپایی رفت برای درمان ...
ممنون

Hossein_Bahal
16-01-2006, 21:29
من هم به نوبه خودم از خداحافظي عقاب ناراحت هستم .
به نظر من كه ديگه مثل عابدزاده تو دروازه تيم ملي ما دروازه‌باني نمي‌كنه .

eiankei
17-01-2006, 00:37
دوستان سلام به همگی.چند روزی هست که خبرگزاری Cnnبه درج یک نظر سنجی خیلی تاسف بار؛ از کاربران خودش پرسیده که:آیا به دلیل اینکه ایران اقدام به فعالیت ها هسته ای میکنه؛ با حذف شدن تیمش از جام جهانی موفقید یانه؟که خود بی منطقی از سر و روی جمله داره می باره!!! باید بهشون فهموند!!!
لطفا برین به آدرس:
بعد صفحه رو بیارید پایین تا به شکل زیر برسید.
در شکل زیر هم گزینه No رو انتخاب کنید و کلید Vote رو بزنید.

لطفا به دوستانتون هم خبر بدین.

mohammad8
17-01-2006, 00:57
اگه اين خبرگزاريها نباشن چه جوري غربي ها ميخوان روي كاراي زد بشريشون سرپوش بزارن و اذهان عمومي رو بر عليه يه سري كشورها تحريك كنن. و از كاه كوه درست كنن ...
جالبه كه اينارو ما ميبينيم و بازم از يه سري كارها و داستانهاي تخيلي كه ميگن طرفداري ميكنيم ...
آخه يكي نيست به اينا بگه ورزش چه ربطي به مسائل هسته اي داره ...

IVAN
17-01-2006, 01:00
الانم كه من شركت كردم36 درصد موافق بودن و 64 درصد مخالف .جالبه

Nvidia
17-01-2006, 01:11
بابا جام جهانی چه ربطی به فعالیت هسته ای ایران داره ! ؟ این Cnn هم کمبود نظرسنجی داره ها !!! ولی خودمونیم رفتن و نرفتن ایران به جام جهانیم فرقی نمیکنه :))

mahe ziba
17-01-2006, 01:17
اينجا رو يه نگاه بندازين. يه نفر اين خبر رو داده بود ولي تاپيك بسته شد.

ALIAK28
17-01-2006, 01:34
سلام
خودشان هم می دانند نشدنی است. فقط یک شانتاژسیاسی است که می خواهند از آن استفاده تبلیغاتی و سیاسی کنند. نه بخاطر فوتبال ! در حقیقت می خواهند از شهرت نسبی فوتبال ایران در آسیا برای مقاصد سوء خود و پخش کردن خبر خطرناک بودن ایران استفاده کنند.من هم رای منفی دادم.

justmp3
17-01-2006, 02:40
اينجا رو يه نگاه بندازين. يه نفر اين خبر رو داده بود ولي تاپيك بسته شد.

مديران لطفآ يك توضيحي بدين تاپيك بالا چرا قفل شده!!!

اگر مورد داره پس چرا اين را قفل نميكنيد!!!!

*Batman*
17-01-2006, 02:48
ايرادي مشاهده نشد.
نظر مديران شرطه.

AHT
17-01-2006, 13:03
آخه اينا چرا نوفهمند
چند بار گفتن و ضايع شدن باز دست بر نميداردند

AHT
17-01-2006, 13:06
راستي مگه خود Cnn نميتونه توش دست ببره اگه ببينند به نفع ايرانه شايد اين كار رو بكنند

MaFia
17-01-2006, 15:39
براي جلوگيري از بحث و .... قفل شد تا موضوع خبري بمونه و خبري حفظ شه
اين تاپيك هم موازي اين تاپيك هست
قفل نشه باز مثل برره و .... توهين و كدورت پيش مياد

Hot_birds
17-01-2006, 21:33
من از يكي شنيدم كه ميگفت اين بابا اينقدر مشروب زده كه ديگه به حال سكته افتاده

d@nial
17-01-2006, 22:48
ممنون- جالب بود