PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

2n.m
12-09-2007, 22:32
فقط من یونایتد:33:

از ته جدول چه خبر

Asalbanoo
13-09-2007, 23:17
کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتشار اطلاعیه دلالیل ناکامی تیم ملی فوتبال در مسابقات جام ملت های آسیا را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در اطلاعیه کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای سلامی آمده است: همانطور که جامعه بزرگ ورزش کشور و دوستداران ورزش مستحضرند، کمیته تربیت بدنی و جوانان و نیز کمیسیون فرهنگی مجلس ، در راستای وظیفه نظارتی خویش که یکی از ارکان مهم نمایندگی به شمار می آید، سعی نموده با ورود به مسائل حوزه تربیت بدنی و ورزش چه در مقولات توسعه ای و زیر ساختی و چه در مسائل روز ورزش که به علل گوناگون جامعه متاثر از نتایج و رفتارهای صورت گرفته در آنها بوده، به وظیفه خود عمل نماید.

لذا در این مجال و پس از انجام بررسی ها و بهره گیری از نظرات کارشناسان ، مربیان و بازیکنان به صورت محسوس و نامحسوس و همچنین فرو نشستن التهاب عمومی نسبت به عدم کسب نتیجه مورد انتظار از تیم ملی فوتبال در بازیهای جام ملت های اسیا گزارشی از جمع بندی نهایی این کمیته را ارائه می نماید.

به این امید که مطالب مطروحه در این گزارش بتواند زمینه ای مناسب برای تصمیمات و برنامه ریزی های مدیریت آینده فوتبال کشور را به همراه داشته باشد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است : تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران که پس از کسب نتایج ضعیف در آوردگاه جام جهانی فوتبال و ایجاد تغییر و تحولات و تنش در فدراسیون فوتبال در وضعیت نامناسبی قرار داشت، با انتخاب کادر فنی داخلی، در شرایطی که حتی احتمال عدم صعود تیم ملی به مرحله نهایی جام ملت های آسیا نیز متصور بود، کار خود را با مدیریتی موقت آغاز کرد.

خوشبختانه ، نتیجه اعتماد به کادر فنی داخلی در آن شرایط نتیجه خوبی داشت و تیم ملی ایران با اقتدار به عنوان تیم اول و بدون هیچ گونه اضطراب و اما و اگر صعود کرد.

پس از آن متاسفانه مسائل مختلف حاشیه ای مجددا به سراغ فوتبال ما آمد و فوتبال ایران تا آستانه تعلیق نیز پیش رفت اما در نهایت با ایجاد فضایی مدبرانه تر از گذشته و همفکری بهتر بخشهای مختلف تاثیر گذار از جمله سازمان تربیت بدنی، وزارت امورخارجه و همچنین کمیته تربیت بدنی و فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از تبعات منفی مسئله کاسته شد و با تشکیل کمیته ای مشترک بنام کمیته انتقالی کار تا مرحله تصویب اساسنامه جدید فدراسیون و ایجاد شرایط برای برگزاری انتخابات فدراسیون پیش رفته است اما در بعد نتایج تیمی، باید اذعان نمود پس از صعود تحسین برانگیز تیم ملی فوتبال به مرحله نهایی جام ملت های آسیا، حضور در دیگر میادین رسمی بین المللی در رده های مختلف سنی همراه با توفیق نبوده است.

چنانکه نتایج حاصله تیم ملی فوتبال در بازیهای آسیایی قطر، بازیهای ضعیف تیم ملی امید در مسابقات انتخابی المپیک 2008، ناکامی نوجوانان در میادین مختلف و در نهایت هم شکست در بازیهای ملت های آسیا از جمله آنها می باشد که در این بین در ارتباط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا نتایج بررسی های صورت گرفته به شرح ذیل می باشد:

1- نکته بارز و قابل توجه تیم ملی در این دوره، عدم وجود حاشیه های مخرب در داخل تیم ملی فوتبال بود.

2- تشکیل تیم ملی "ب" و بهره گیری از چهره های متننوع در بازیهای تدارکاتی اقدام ارزنده ای بود که در صورت استفاده از این چهره ها در جام ملت ها، شاید به توفیق بیشتری نائل می شدیم.

3- عدم تحقق برخی از برنامه های مد نظر مدیریت فنی تیم ملی مانند بازیهای تدارکاتی

4- تاخیر در اتمام مسابقات لیگ برتر برخلاف توافعات صورت گرفته با کادر فنی

5- برگزاری بازیهای تدارکاتی غیر ضرور و عدم بهره گیری از سپرده های اصلی در این بازیها

6- نیاز به توجه بیشتر به جذب و همفکری با بدنه کارشناسی فوتبال کشور

7- مسئولیت دوگانه سرمربی در تیم ملی و باشگاه

8- سطح اعتماد پایین بازیکنان نسبت به کادر فنی تیم به علت عدم مقبولیت کامل آنها

9- حضور زودهنگام تیم ملی در محل بازیها و تاثیرات روحی متاثر از آن

10- حضور افراد اضافی در کنار تیم ملی که باعث خارج شدن تیم از تمرکز مورد نیاز به منظور حضور پرقدرت در رویدادی مهم می گردد.

11- بهره گیری از برخی بازیکنان در پست های غیر تخصصی

12- عدم ارائه بازیهای با کیفیت مورد انتظار از لژیونرهای تیم ملی (که در دنیای ورزش گاهی طبیعی است)

13- و اصرار بربهره گیری از این بازیکنان علیرغم مشهود بودن کارایی پایین آنها که احتمالا متاثر از بیم پاسخگویی به افکار عمومی بوده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در نهایت باید اذعان داشت بنا بر مستنداتی همانند ناکامی های فوتبال کشور در رده های سنی مختلف که طبیعتا باعث عدم توفیق تیم ملی در سطوح بالاتر می گردد و یا سیر صعودی حضور بازیکنان خارجی در تیم های لیگی فوتبال ما که نشان دهنده افت کیفی بازیکنان داخلی و تضعیف پشتوانه تیم ملی است و ... موید روند تهدیدی و نگران کننده ای در کلیت فوتبال کشور می باشد.

لذا امید است رئیس فدراسیون منتخب مجمع فدراسیون فوتبال با لحاظ نمودن این موارد و بسیاری نکات دیگر که قطعا اعضا به خوبی به آنها واقف هستند، بتواند وضعیت فوتبال ما را از تهدید آشکاری که پیرامون آن وجود دارد رهایی داده و با حمایت سازمان تربیت بدنی به عنوان متولی ورزش برآورنده انتظارات جامعه ورزشی کشور باشد.

behnam_roli
14-09-2007, 14:06
به نوشته سايت گل، "آندرانيك تيموريان" هافبك ايراني تيم "بولتون" انگليس پيشنهاد رفتن به "اوساسونا" را رد كرد و مي‌خواهد در انگليس بماند.

بر اساس گزارشي كه در سايت ‪ persianfootball.com‬منتشر شده است، تيموريان يك سال پيش به بولتون پيوست ،اما به سختي توانسته است كه جايگاه ثابتي در اين تيم پيدا كند، در گفت و گو با خبرگزاري ايسنا از تمايل باشگاه اوساسوناي اسپانيا به جذب خود خبر داده است.

وي گفت: باشگاه اوساسونا از طريق يكي از نمايندگانش با من تماس گرفته و وضعيت مرا بررسي كرده است. من به آنها گفتم كه يك سال ديگر با بولتون قرارداد دارم. آنها اعلام كردند كه اگر بخواهم مي‌توانم مذاكراتم را با اين باشگاه شروع كنم.

تيموريان افزود: ليگ اسپانيا يكي از بهترين ليگ‌هاي دنيا است و اوساسونا يكي از بهترين تيم‌هاي اين ليگ در سال‌هاي گذشته بوده است. هميشه دلم مي‌خواسته كه روزي در اسپانيا بازي كنم.

اين بازيكن ‪ ۲۴‬ساله با بيان اينكه مطمئن نيست مي‌خواهد جايگزين "جواد نكونام" در اوساسونا شود، افزود: نكونام يكي از بهترين بازيكنان فوتبال ايران است ، اما متاسفانه به خاطر مصدوميتش نتوانسته آنچنان كه بايد با آمادگي مطلوب در زمين ظاهر شود.

ستاره سابق تيم ابومسلم اظهار داشت: نكونام قبل از آسيب ديدگي عملكرد بسيار خوبي هم براي تيم ملي ايران و هم تيم اوساسونا داشت و در دو مسابقه تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا به عنوان بهترين بازيكن مسابقه شناخته شد. از وضعيتي كه او دارد ، ناراحتم. با وجود اين فكر نمي‌كنم به اوساسونا بروم و در زمان حاضر ترجيح مي‌دهم در انگليس بمانم، اما اوساسونا تيم بزرگي است.

V A H I D
14-09-2007, 15:29
بله درسته اینم منبعش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به نظرم می رفت واسش بهتر بود ولی مشکل زبان رو هم داشت ///

р а я i c а
14-09-2007, 15:55
اما به نظر من همین که نرفته خیلی خوبه !!!!!!

Behroooz
14-09-2007, 17:01
بهتره خودشو تو تيم فعليش جا بندازه بعد بره يك تيم خوبتر .

Honradez
14-09-2007, 18:47
اوضاع بولتون چندان جالب نیست و باتوجه به رفتن سام آلاردیس، این تیم نتونسته چندان موفق ظاهر بشه. اما کلا در فوتبال انگلیس جای پیشرفت بیشتر هست تا اسپانیا. اسپانیاییها به نامها هم توجه میکنند.

;)

V A H I D
14-09-2007, 18:57
اسپانیاییها به نامها هم توجه میکنند.
بله مثل نکونام/////؟؟؟
خوب اسپانیا بازیکن سازیش خیلی بهتره تا انگلیس

р а я i c а
14-09-2007, 19:11
انگلیس از هر لحاظ بهتره به نظر من !!

shayanelong
15-09-2007, 02:21
مث اینکه خیلی از ایرانیا خوششون اومده.ولی اگه میرفت و فیکس میشد و با جواد جفتی فیکس میشدن تیم ملی خیلی خیلی خیلی سود می کرد

ahmad.es.es.2atisheh
15-09-2007, 09:34
سلام دوستان
الان تو تله تکس خوندم که یه بازیکن ملی پوش ذوب آهن اصفهان تصادف کرده؟

تو می دونی کی بوده؟

جریان چیه؟ می خوام کامل بدونم؟

hamed1282
15-09-2007, 13:13
حالا اين بابا بازيكن ايراني نمي گيره واسه تيمش

shimaz
15-09-2007, 15:51
از ته جدول چه خبر
خبرا دست شماست:31:

MeMri
15-09-2007, 17:20
مبارکش باشهآرسنال هم شد تیم

نه تیمی مثله چلسی شد تیم که می ره ستاره های دنیا رو می خره ولی هیچ نتیجه ای نمی گیره!آرسنال تا الان دوم جدول (تفاضل گل کمتر نسبت به لیورپول) هست که با این همه جوان و بازیکن هایی که مطرح نیستن تونسته جایگاه خودش رو به دست بیاره:27:

behnam_roli
16-09-2007, 18:23
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مرتضی برگی زر هافبک تیم فوتبال ابومسلم را تا اطلاع ثانوی از حضور در میادین رسمی محروم کرد.

به گزارش خبرنگارمهر، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عصر امروز ماجرای درگیری هافبک تیم فوتبال ابومسلم با خبرنگار روزنامه قدس را بررسی کرد و در پایان به محرومیت برگی زرد تا اطلاع ثانوی رای داد.

بازیکن تیم فوتبال ابومسلم پس از دیدار هفته پنجم این تیم برابر صنعت نفت آبادان در رختکن به سمت خبرنگار روزنامه قدس حمله کرد و با مشت به صورت وی کوبید که باعث شکسته شدن یکی از دندانهای این خبرنگار شد.

fery joon
17-09-2007, 00:58
تیمی که مربیش عزیزی باشه با اون اخلاقه گهش خب معلومه بازیکنش هم اینجوری میشه :13:

shayanelong
17-09-2007, 01:28
فری جون با اینکه استقلالی هستی ولی خیلی خوب نوشتی.

fery joon
17-09-2007, 03:31
فری جون با اینکه استقلالی هستی ولی خیلی خوب نوشتی.

عزیزم این امضات خیلی توهم آمیزه :27: بابا امضاتو عوض کن هرکی ببینه از خنده روده بر میشه :27::31:

Ali_Moradi
17-09-2007, 03:55
با اینکه مشهدی هستم ولی اینی که در مورد عزیزی گفتین قبول دارم

Ship Storm
17-09-2007, 13:08
ممنون یاسیت جان جالب بود

ss_m_ss
17-09-2007, 20:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محمد دادكان نمي‌تواند در انتخابات فدراسيون فوتبال شركت كند

همون بهتر که شرکت نکنه .!

matina59
18-09-2007, 11:25
مطالب از موسسه مطالعات تاریخ ایران

برگرفته از مطالب فاطمه معزی

عبدالرضا قطبی فرزند محمدعلی و لوئیز قطبی در 1318 در تهران متولد شد. مادر وی از نوادگان نجفقلی خان صمصام‏السلطنه بختیاری بود، رضا قطبی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه ایتالیاییها به پایان برد و از مدرسه فرانسویها دیپلم گرفت. دوران کودکی او مصادف با مرگ شوهرعمه‏اش سهراب دیبا شد و فریده دیبا به همراه تنها فرزند خود فرح که تنها یک سال از رضا قطبی بزرگتر بود در خانه برادرش مقیم شد.
رضا و فرح در کنار یکدیگر بزرگ شدند و سعی بر آن بود تا سطوح مدارس تحصیلی آنها با هم یکی باشد. رضا قطبی پس از دریافت مدرک دیپلم برای ادامه تحصیل راهی فرانسه شد و در دانشکده پلی تکنیک پاریس ثبت‏نام کرد. او به تبع شرایط زمان خود و جو دانشجویی به سیاست روی آورد و به دانشجویان ناسیونالیست که شاخه‏ای از گروه پان ایرانیستها بودند پیوست. او در رشته مهندسی برق فارغ‏التحصیل شد و زمانی به ایران بازگشت که دخترعمه‏اش فرح دیبا به عقد شاه درآمده و درباری کوچک برای خود ترتیب داده بود. رضا قطبی نیز خیلی زود به حلقه این یاران دربار فرح که همگی از دوستان دوران تحصیل‏اش در پاریس بودند پیوست. فرح موفق شد وضعیت شغلی دایی خود محمدعلی قطبی را ارتقاء بخشد و برای پسردایی خود نیز همین اقدام را کرد. رضا قطبی مدتی در دانشگاه آریامهر (صنعتی شریف فعلی) به تدریس ریاضیات مشغول شد و آنگاه به وزارت اطلاعات راه یافت و طرحی برای تأسیس یک تلویزیون ملی ارائه داد. او از مشاوران فرهنگی فرح بود و پس از تأسیس تلویزیون ملی رضا قطبی به مدیرکلی این نهاد منصوب شد. دست او برای اجرای سیاست فرهنگی فرح کاملاً باز بود.

در اواخر سال 1345 فرح پهلوی که زمام فرهنگ دوستی را در دوره پهلوی دوم برعهده داشت، تصمیم به تأسیس سازمان و جشن هنر شیراز گرفت، پس از تصویب طرح وی در سال 1346، رضا قطبی را به مدیرعاملی این سازمان منصوب کرد. هدف از تأسیس این سازمان « گسترش هنر و بزرگداشت هنرهای اصیل ملی و به منظور بالا بردن سطح هنر در ایران و بزرگداشت هنر هنرمندان ایران و شناساندن هنر و هنرمندان خارجی در ایران» 1 بود.

pd2006
18-09-2007, 19:31
سلام

بنده ابدا طرفدار سایپا نیستم ولی باید قبول کرد که این تیم قهرمان لیگ شده و یکی از قویترین تیم های فعلی لیگ برتر ماست .

حیفه که تاپیکی در مورد خبرهای این باشگاه نداشته باشیم (اگر هم بوده ^ من که جستجو کردم و ندیدم) .

pd2006
18-09-2007, 19:35
علی دایی ، سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت:
شرايط ما نسبت به پارسال فرق كرده است و براي برد در مقابل استقلال اهواز به ميدان مي‌رويم و تمرينات خود را براي شكست اين تيم برنامه ريزي كرده‌ايم.

علي دايي در نشست خبري امروز و درخصوص وضعيت تيم سايپا بعد از برد مقابل استقلال اظهار كرد: تمرينات خود را مثل هميشه ادامه مي‌دهيم. شور و هيجان برد استقلال از بين رفته است و همه به آينده‌ و شكست استقلال اهواز مي‌انديشيم.

وي درخصوص گل سوم سايپا به استقلال افزود: چون ديگر نتيجه برنمي‌گردد صحبت درباره‌ي آن صحنه اهميتي ندارد و ما آن صحنه را ناديده گرفته‌ايم.

دايي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه چرا نيمه‌ي دوم را در مقابل استقلال خوب شروع كرديد، تصريح كرد: ما در نيمه‌ي اول هم خوب بوديم و به جز 15 دقيقه اول بازي كه چند بازيكن ما تحت تاثير جو ورزشگاه بودند، در دقايق ديگر از استقلال سرتر بوديم.

وي تاكيد كرد: باخت استقلال چيزي از ارزش‌هاي ناصر حجازي كم نمي‌كند. حجازي استاد من است و من مديون وي هستم. من مطمئنم حجازي مي‌تواند استقلال را سروسامان دهد و به هدف خود برسد.

سرمربي تيم سايپا درخصوص انتقادات زياد از استقلال خاطرنشان كرد: اگر تيم ما مي‌باخت انتقادات عليه ما بود. اين طبيعت فوتبال است، وقتي مي‌بريم كمرنگ جلوه داده مي‌شويم اما، وقتي مي‌بازيم تمامي انتقادات شروع مي‌شود. متاسفانه بعضي‌ها به دنبال حاشيه سازي براي تيم‌ها هستند. حجازي هم درگير چنين چيزهايي است.

سرمربي سايپا ادامه داد: در بازي ما با استقلال يك تيم بايد برنده مي‌شد. اگر ما مي‌باختيم ما را بالاي دار مي‌بردند. ما بايد از اين شكست‌ها درس بگيريم.

وي در رابطه با بازيكناني كه سايپا در اين فصل از دست داد، افزود: همه‌ي آن بازيكنان را دوست داشتم. متاسفانه همه‌ي آنها با باشگاه به توافق نرسيدند. مثلا محسن خليلي هم بازيكن خوبي بود و هم دوست خوب.

سرمربي سايپا يادآور شد: تيم ما نسبت به سال قبل فوتبال را بهتر بازي مي‌كند. شايد اگر بازيكنان سال گذشته در تيم ما حضور داشتند از اين هم بهتر مي‌شديم.

دايي در پاسخ به اين سوال كه آيا پرسپوليس با راي دادگاه به دسته‌ي اول سقوط مي‌كند يا نه؟ گفت: اين راي به مديريت‌هاي غلط گذشته برمي‌گردد اما، مطمئنا چنين چيزي اتفاق نمي‌افتد و مسوولان مقدار جريمه‌ي مشخص شده را مي‌پردازند كه چنين اتفاقي نيفتد.

وي درمورد موفقيت پرسپوليس در چند بازي ابتدايي گفت: اين تيم خوب نتيجه گرفته است اما، آينده را هم در نظر بگيريد. گذشت زمان خيلي چيزها را مشخص مي‌كند.

وي درخصوص قهرماني سايپا در اين فصل گفت: آقاي قطبي كه قول قهرماني داده است، به خاطر عقيده‌ي خاصي است كه وي دارد. من قول قهرماني نمي‌دهم اما، تيم سايپا را شايسته‌ي قهرماني مي‌دانم و تمام تلاش خود را براي تحقق اين هدف به كار مي‌بندم.

سرمربي سايپا تصريح كرد: ما در هر سه جام با قدرت بازي مي‌كنيم.

وي درباره‌ي جذب بازيكن در آينده گفت: اگر نقاط ضعف خود را بشناسيم و در نقطه‌اي از زمين احساس خلاء بكنيم چند بازيكن به تيم اضافه خواهيم كرد.

دايي در رابطه با افت سايپا گفت: فكر نمي‌كنم سايپا در اين فصل افت كند. ما در اين فصل در بهترين زمان‌ها باختيم و بعد از دو باختي كه داديم، بازيكنان كمي به خود آمدند و اين در حالي است كه بازيكنان بعد از برد مقابل استقلال به هيچ عنوان به باخت فكر نمي‌كنند.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا به سرمربيگري در تيم‌هاي ديگر مي‌انديشد، گفت: الان فقط به سايپا فكر مي كنم. پرسپوليس و سايپا هيچ فرقي نمي‌كنند. پرسپوليس فقط تماشاگران بيشتري دارد و سايپا از تيم‌هايي است كه خوب فوتبال بازي مي‌كند. اين را هم مي‌دانم كه هميشه در سايپا نيستم.

دايي درباره‌ي فحاشي تماشاگران گفت: اصلا از فحاشي تماشاگران ناراحت نيستم و همانطور كه بعد از بازي تاكيد كردم آن را به كميته‌ي انضباطي واگذار كردم.

(منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران - ایسنا)

emtn
18-09-2007, 21:22
مگه خبرنگاره بهش چی گفته؟

مجید فینا
19-09-2007, 00:44
بگوویچ، قاسمپور و میثاقیان تا اطلاع بعدی محرومند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بگوویچ، قاسمپور و میثاقیان را تا اطلاع بعدی از نشستن بر روی نیکمت مربیگری تیمهایشان محروم کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش واحد مرکزی خبر؛ باتوجه به اتفاقات و حاشیه‌هایی که در هفته پنجم مسابقات فوتبال باشگاههای برتر اتفاق افتاد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز پرونده‌های مختلفی را بررسی و این آرا را صادر کرد:

1/ وینگو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال پاس به دلیل اعتراض و مداخله در امر داوری وقصد ورود به زمین مسابقه تا اطلاع بعدی از شرکت در مسابقات رسمی محروم گردیده است (رای نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد).

2/ ابراهیم قاسمپور سرمربی تیم صنعت نفت آبادان بدلیل مداخله و اعتراض در امر داوری و نشر مطالبی علیه جامعه داوری تا اطلاع بعدی از شرکت در مسابقات رسمی محروم گردیده است(رای نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد).

3/ غفاری سرپرست تیم صنعت نفت آبادان بدلیل وارد شدن به زمین مسابقه و مداخله و اعتراض در امر داوری تا اطلاع بعدی از شرکت در مسابقات رسمی محروم گردیده است (رای نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد).

4/ گلاب زاده مربی دروازه بانان تیم صنعت نفت آبادان بدلیل وارد شدن به زمین مسابقه و مداخله و اعتراض در امر داوری تا اطلاع بعدی از شرکت در مسابقات رسمی محروم گردیده است .(رای نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد).

5/ اکبر میثاقیان سرمربی تیم راه آهن تهران بدلیل تمرد از دستورات مقامات برگزاری مسابقه،مبادرت به زدن بازیکن خودی و پرتاب بطری آب (حرکت غیر ورزشی) تا اطلاع بعدی ازشرکت در مسابقات رسمی محروم گردیده است .(رای نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد).

6/ برگی زر بازیکن تیم ابومسلم خراسان بدلیل مضروب کردن خبرنگار ورزشی تا اطلاع بعدی از شرکت در مسابقات رسمی محروم گردیده است.(رای نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد)
7/ علیرضا منصوریان بازیکن تیم استقلال تهران بدلیل خطای شدید پنهان از دید داور به پرداخت پنج میلیون ریال جریمه محکوم شد.

8/ باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی به لحاظ فحاشی تماشاگران این باشگاه به سرمربی تیم راه آهن به پرداخت بیست میلیون ریال جریمه محکوم شد.

emtn
19-09-2007, 05:42
این میثاقیان آخر خنده است.:31:

pd2006
19-09-2007, 12:40
محرومیت حقش بود ، ولی معنی این تا اطلاع ثانوی چیه ؟
1 بازی ؟
2 بازی ؟
1 سال ؟
یا فقط تا همین فردا ؟

pd2006
19-09-2007, 12:43
سلام

تمام مطالب در مورد بازیکن هاست ولی کمتر توجهی به حاشیه های مربیان تیم ها شده .
بعنوان مثال فیروز خان کریمی ، که اگه مربی تیم لیگ برتری نباشه ، واقعا لیگ برتر یه چیزی کم داره .

به امید خدا و با یاری دوستان ، در اینجا مطالب جالب در مورد مربیان تیم های فوتبال لیگ مون رو دنبال میکنیم .

shayanelong
20-09-2007, 04:16
مربی هایی که هیچ کدوم چیزی حالیشون نمیشه.

R10MessiEtoo
20-09-2007, 14:03
با مطرح شدن اخباری مبنی بر حضور محمد علی آبادی در انتخابات فدراسیون فوتبال حاضران در محل فدراسیون منتظر ورود وی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر از محل فدراسیون فوتبال، فضای این فدراسیون و صحبت هایی که بین حاضران مطرح می شود حاکی از حضور علی آبادی برای ثبت نام است.

این درحالیست که یکی از نزدیکان سازمان تربیت بدنی در گفتگو با خبرنگار مهر، خبر مطرح شدن نام علی آبادی برای حضور در انتخابات را تایید کرد اما ظاهرا برخی نزدیکان وی مخالفت شان رابرای حضور در انتخابات اعلام کرده اند.

با این شرایط باید منتظر چند ساعت پایانی مهلت ثبت نام بود و دید که آیا رئیس سازمان تربیت بدنی برای حضور در انتخابات ثبت نام خواهد کرد یا خیر؟!

R10MessiEtoo
20-09-2007, 14:16
مدیرعامل باشگاه استقلال با تایید ملاقات خود با محمد علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی تاکید کرد: تا قبل از نشست با رئیس سازمان تربیت بدنی از کاندیداتوری او برای فدراسیون فوتبال خبر نداشتم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح اله زاده پس از ثبت نام برای عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با تایید خبر نشست خود با رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: من با آقای علی آبادی ملاقات داشتم اما در نشست ما در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال صحبت نشد . چون در آن زمان هنوز ایشان قصد شرکت در انتخابات را نداشت.

مدیرعامل باشگاه استقلال صبح امروز و در آخرین روز مهلت ثبت نام، با حضور در فدراسیون فوتبال مدارک مورد نیاز برای حضور در انتخابات هیئت رئیسه را ارائه داد و برای این سمت ثبت نام کرد.

انتخابات فدراسیون فوتبال برای گزینش رئیس جدید این فدراسیون روز 23 مهرماه سالجاری برگزار خواهد شد.

R10MessiEtoo
20-09-2007, 14:21
/ آبرویم را برای فوتبال می گذارم / تک صدایی در کشور ما معنا ندارد

کاندیدای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد با حضور علی آبادی در صحنه انتخابات، عدالت حکمفرما باشد و وی از قدرت خود در سازمان تربیت بدنی برای حضور در انتخابات استفاده نکند.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی آجورلو که پیش از ثبت نام برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال با خبرنگاران گفتگو می کرد با بیان این مطلب افزود: خدا را شکر می کنم که به من این توفیق را داد که به عنوان سرباز در عرصه انتخابات حضور پیدا کنم.

وی شرکت درانتخابات را یک حرکت ملی و انقلابی عنوان کرد و افزود: تلاش می کنم تا دینم در فوتبال که جزیی از انقلاب و کشورم است را ادا کنم. روزی به عنوان بسیجی و پاسدار درجبهه های جنگ علیه عراق و در لبنان و افغانستان وظیفه شرعی خود را ادا کردم و امروز وظیفه من این است که اگر بتوانم با ریش سفیدم آبرویم را برای فوتبال بگذارم.

آجورلو در خصوص کاندیداتوری علی آبادی برای انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: آقای علی آبادی شب گذشت با من تماس گرفت و از من خواست تا در انتخابات حضور پیدا نکنم و در حمایت از ایشان از ثبت نام منصرف شوم. اما براساس گفته امام خمینی(ره) مردم سرنوشت شان را خودشان تعیین می کنند. ضمن اینکه مقام معظم رهبری هم فرمودند کشورما کشوری مردم سالار است و تک صدایی در آن معنا ندارد. همانطور که می گوییم حق وتوآمریکاغیر قانونی است، نباید درکشورمان تک صدایی وجود داشته باشد.

آجورلو درادامه خاطرنشان کرد: در آینده ای نزدیک مباحث مربوط به انتخابات را دریک کنفرانس خبری بیان خواهم کرد.

وی درخصوص حضورعلی آبادی درانتخابات فدراسیون فوتبال گفت: اگر آقای علی آبادی به عنوان یک نخبه ورزشی در انتخابات حضور پیدا کند حرکت شایسته ای انجام گرفته است اما اگر قرارباشد از اهرم قدرت سازمان تربیت بدنی استفاده کند اینجا عدالت معنا پیدا نمی کند.

مدیرعامل پیشین باشگاه پاس ازصفایی فراهانی خواست به عنوان مسئول برگزاری انتخابات دراین مقوله ورود کند تا عدالت حاکم شود.

وی افزود: حضورعلی آبادی در انتخابات فدراسیون فوتبال مشکل خاصی ندارد. قطعا جامعه فوتبال تصصمیم می گیرد و بهترین فرد را انتخاب می کند.

آجورلو با تاکید بر این نکته که فوتبال درسالیان گذشته آزاد نفس نکشیده و نیروهای دولتی با حضور خود از آن به عنوان ابزار سیاسی استفاده کرده اند افزود: من پاسدارم و فکر می کنم در زمان خدمتم هیچ موقع در امانتداری کوتاهی نکرده ام و حرمت لباسی را که بر تن کرده ام نگه می دارم.

وی در واکنش به این شایعه که " مهرهای هیئت های فوتبال از سوی سازمان تربیت بدنی جمع آوری شده است" گفت: فکر می کنم در این زمینه صفایی فراهانی، هاشمی یا نبی پاسخگو باشند بهتر است. من باورنمی کنم چنین اتفاقی افتاده باشد. اگر چنین شایعه ای صحت داشته باشد خدا باید به ما رحم کند.

سردار آجورلو در ادامه به جلسه روز گذشته آقامحمدی و علی آبادی اشاره کرد و گفت : بعد از این جلسه آقامحمدی اعلام کرد که نه سازمان و نه اتحادیه کسی را معرفی نمی کند.

وی با تاکید بر این نکته که اهالی فوتبال خودشان در انتخاب رئیس آینده تصمیم گیرنده خواهند بود خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری دولت نهم را دولت پاک دست می داند. من به عنوان یک اصولگرا از آقای احمدی نژاد می خواهم که این دولت پاک دست را پاک دست نگه دارد

Behroooz
20-09-2007, 21:31
كاش ميثاقيان مربي استقلال بود .

Ssarshar
20-09-2007, 22:32
كاش ميثاقيان مربي استقلال بود .

آرزو بر جوانان عیب نیست :27:

pd2006
22-09-2007, 18:56
قاسمپور (25 شهریور 1386) : فساد و رشوه فوتبال ايران را تباه كرده
ابراهیم قاسمپور پس از شکست دقایق پایانى تیمش مقابل ابومسلم خراسان در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، در جمع خبرنگاران گفت: فوتبال ایران به لجن کشیده شده است، دیگر ارزشى ندارد و در این فوتبال به لجن کشیده شده اگر بازى نکنیم بهتر است. قاسمپور که بسیار ناراحت و عصبانى بود گفت: فوتبال ایران به واسطه باج، رشوه و فساد به گند کشیده شده و دارند در این فوتبال حق ما را مى خورند. هیچ هراسى ندارم که به کمیته انضباطى احضار شوم، زیرا در این فوتبالى که به لجن کشیده شده، من نباشم بهتر است. در کجاى دنیا بیش از ۶ دقیقه وقت اضافى گرفته مى شود در حالى که داور به جاى ۶ دقیقه اعلام شده، ۱۰ دقیقه وقت اضافى منظور کرد. گل دوم تیم ابومسلم در حالى به ثمر رسید که روى دروازه بان تیم ما خطایى صورت گرفت و بازیکن حریف صورت دروازه بانمان را مجروح کرده است. قاسمپور با امتناع از صحبت درمورد مسائل فنى بازى تصریح کرد: وقتى که داورى به این صورت است، دیگر نمى توان در خصوص مسائل فنى بازى صحبتى کرد. حالا ما در حال جنگ هستیم در حالى که حق ما را مى خورند و به ما ظلم مى کنند.
------------------------------------
----------------------------------------
--------------------------------
ابراهيم قاسم‌پور (1386/06/31) پس از استعفا:
ديگر به صنعت نفت برنمي‌گردم
بازيكنانم را به مرگ تهديد كردند
مشكل فوتبال آبادان تعدادي باج بگير هستند

ابراهيم قاسم‌پور گفت: چرا بايد در آبادان بازيكنان خارجي و حتي داخلي ما توسط افرادي تهديد به مرگ شوند. چرا بايد در آبادان عده‌ي قليلي كه كمتر از ده نفر هستند وضعيت صنعت نفت را خراب كنند.اين تهديدها هميشه در آبادان بوده و دليل رفتن مظلومي، ياوري و بسياري از مربيان ديگر از فوتبال آبادان همين تهديدها بوده است. مشكل فوتبال آبادان عده‌ي قليلي هستند كه تعدادشان تنها ده نفر است. آنها باج‌گير هستند و مي‌خواهند از باشگاه باج‌گيري كنند. مشكل صنعت نفت نيز اين بوده كه مديريت‌هاي قبلي به آنها باج مي‌دادند اما مدير جديد كه قصد داشت اين مشكل را حل كند وضعيت را بدتر كرد. مديران باشگاه نيز ترسو هستند. چرا بايد اين عده باج‌گير پارچ شيشه‌اي را به كاپوت ماشين مديرعامل بزنند اما، هيچ كس جرات حرف زدن با آنها را ندارد. چرا از خود نمي‌پرسيد كه چرا ما در آبادان سه باخت داده‌ايم.
قاسم‌پوردر پايان گفت: من از صنعت نفت رفتم تا مردم آبادان راحت شوند. اما مطمئن باشيد كه قاسم‌پور جلوي هيچ كس گردن كج نمي‌كند. اميدوارم كه صنعت نفت در بيست و هشت بازي آينده موفق شود و صدرنشين ليگ شود.

----------
----------
----------
بنظر شما بالاخره مشکل کجاست ؟

R10MessiEtoo
25-09-2007, 14:38
مديران اگه دوست دارن مي تونند منتقل كنند به متفرقه اما به نظر من در اين مطلب به طنز بسياري از حقايق گفته شده. هر چند از اين يارو يانگول خوشم نمياد:2:

يانگوم: عاليجناب چقدر خوب شد شما براي رياست فدراسيون ثبت نام کردين! من امروز براتون خوراک فوتبال با معجون عشقه‌دودي درست کردم، بخورين حتما راي ‌مي‌آرين...فقط شما بايد خيلي مراقب سلامتي تون باشين! گويا بانو چويي و رفقايشان نمي خواهند شما رييس فدراسيون بشويد...

اين قصه متعلق به کره جنوبي و قصر پادشاه است و هرگونه ارتباط آن با کشورمان به شدت تکذيب مي‌شود.
پادشاه در حال فعاليت محرمانه(!) خوردن سوپ اردک با سس عشقه‌اند که ناگهان خبر مي‌رسد:

سرورم! بانو چويي و دارو دسته‌اش براي رياست فدراسيون فوتبال ثبت‌نام کرده‌اند...عاليجناب! يه کاري بکنيد اگه اونا ...

_ ساکت شو! نمي‌بيني دارم سوپ مي‌خورم؟ چند ساعت وقت داريم؟

_ نيم ساعت!

_ خاک بر سر! چرا وايسادي، کالسکه جور کن بريم فدراسيون!

_ ولي قربان ما که نماينده ...

_ مي‌بندي فک‌تو يا بدم با کاکتوس سه‌طبقه واست ببندن؟!

دو ساعت بعد...قصر عاليجناب!

يانگوم: عاليجناب چقدر خوب شد شما براي رياست فدراسيون ثبت نام کردين! من امروز براتون خوراک فوتبال با معجون عشقه‌دودي درست کردم، بخورين حتما راي ‌مي‌آرين...فقط شما بايد خيلي مراقب سلامتي تون باشين!

_ چطور مگه؟

_ من پرونده انتخابات هاي گذشته رو خوندم...فکر مي کنم يه جاي کار مي لنگه...البته شما نگران نباشين من و افسر مين جان داريم پيگيري مي کنيم ولي بدونيد که دست هاي پنهاني نمي خوان شما رييس بشين...

_ نترس يانگوم! من دست همه شونو از پشت مي شکنم! حالا بگو ناهار چي داريم که بدجوري اين فعاليت ثبت نام در ليست نامزدها منو خسته کرد...راستي تو نمي خواي بانوي اول قصر بشي؟!

_ نه قربان! من...

_ پاشو از جلو چشام دور شو...خودخواه...سر رات يه سر برو زندون چند روز آب خنک بخور بعد برگرد...ناهار من يادت نره البته!

بعدها عاليجناب در دفتر خاطراتش از آن روزهاي پرهياهو اينچنين نوشت: من فقط و فقط به قصد خدمت در آن انتخابات شرکت کردم و مي‌خواستم رقابت داغ شود؛ همين.

مورخان معتقدند اقدام عاليجناب سوالات زيادي را مطرح کرد که پاسخ آن سوالات به صورت گزينه اي در اختيار داوطلبان کنکور دو سال بعد دانشگاه هاي کره جنوبي قرار گرفت... گزينه ها از اين قرار بودند:

الف)مملکت در امور ورزش صاحب ندارد! ( منظور کره جنوبي‌است!)

ب) همه از خداييم...به سوي ...

ج) مسئوليت در آن دولت ـ کره جنوبي ـ آبنبات است مي‌تواني تا هرچندتا که دهنت جا داشت، بندازي بالا!

د) گزينه الف

و) قيصر بخواب که رو دستت بلند شدن!

ز) سلامت انتخابات رو تضمين مي کنيم!؟

ک) مردم کره جنوبي قاق تشريف دارند؟

به خبرهايي که هم اکنون ييهو به دستمان رسيد توجه بفرماييد: بعد از افتضاح تيم ملي فوتبال، تيم هاي ملي جودو، کشتي فرنگي و کشتي آزاد هم بيماري ضايعگي گرفته و ملت کره(!) و بويژه عاليجناب را به سخره گرفتند. تيم ملي جودو با حضور سنگين وزني که نزديک به 20 سال است تنها فرد اعزامي کشور _ آقا چند بار بگم؛ کره جنوبي...فکر بد نکن ديگه! _ در وزن سنگين به هر مسابقه بين المللي در جهان است، توانست با همه زور خود تنها با يک مدال برنز به کشور برگردد. اما در کشتي نيز علي رغم هيچ توقعي از فرنگي کاران _ کره در کشتي فرنگي در اين سالها پيشرفت خوبي داشته _ آنها پوز همه آويزان کردند بويژه بروبچ آزاد را. توجه داشته باشيد که اين آزاد با آن آزاد دانشگاه در کره (!) خيلي فرق دارد. اخبار حاکي است که اکنون هيچکي به هيچکي نيست و همه اصولا مقصر نيستند و اين همه خوشبختي يکجا براي عاليجناب اينا، خوشبختي نيست آيا؟ محال چطور؟ آيا اينها هيچ‌ربطي به ياددااشت بالا داشت؟!

کاوه محسني
خبرگزاري برنا

ghazal_ak
25-09-2007, 16:16
مهدى‌ پاشازاده‌ مدافع‌ فصل‌ گذشته‌ تيم‌ آدميراواکر که‌ مورد توجه‌ تيم‌ تربيت‌ يزد قرار گرفته‌ بود با حضور در اردوى‌ اين‌ تيم‌ در تهران‌ از عقد قرارداد با تربيت‌ عذرخواهى‌ کرد!
به گزارش خبر ورزشي گويى‌ اينکه‌ پاشازاده‌ به‌ يزدى‌ها اعلام‌ کرده‌ ديگر قصد فوتبال‌ بازى‌ کردن‌ ندارد و مى‌خواهد سال‌ جارى‌ در يک‌ کلاس‌ معتبر مربيگرى‌ در خارج‌ از کشور شرکت‌ کند و بعد از آن‌ رسماً‌ به‌ جمع‌ مربيان‌ بپيوندد. اين‌ در حالى‌ است‌ که‌ مهدى‌ به‌ يزد هم‌ سفرى‌ داشت‌ و حتى‌ يک‌ جلسه‌ با تيم‌ تربيت‌ تمرين‌ کرد. جالب‌ اينکه‌ بدانيد پاشازاده‌ ملاقاتى‌ با فتح‌ا...زاده‌ داشته‌ و هيچ‌ بعيد نيست‌ در آينده‌اى‌ نزديک‌ به‌ جمع‌ کادرفنى‌ استقلال‌ بپيوندد.

hepco
25-09-2007, 19:23
علي دايي: به خاطر تيم ملي فوتبال ايران ‪۳۰‬ميليارد ريال ضرر كردم
تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۷/۰۳‬

"علي دايي" سرگروه اسبق تيم ملي فوتبال ايران گفت : در دوران حضور خود در تيم بايرن مونيخ آلمان، به خاطر تيم ملي ‪۳۰‬ميليارد ريال ضرر كردم.

وي عصر روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران با بيان اينكه هميشه عاشق تيم ملي فوتبال ايران بوده است، افزود : به هيچ وجه براي اين ضرر مالي ناراحت نيستم زيرا "علي دايي" تنها بازيكن فوتبال ايران است كه به فوتبال وابسته نيست.

دايي شايعه اختلاف خود با رييس سابق فدراسيون فوتبال و قرارداد شركت خود با اين فدراسيون را تكذيب كرد و گفت : احترام خاصي به دادكان قائل هستم و معتقدم اگر سه مرد در فوتبال ايران باشد، يكي رييس سابق فدراسيون فوتبال است.

وي با بيان اينكه شركتش با فدراسيون سابق هيچ قراردادي نداشت، افزود:
با شركت ايرانول قراردادي منعقد كرده بودم كه كل ملبغ دريافتي اين شركت از فدراسيون فوتبال نيز يك ميليارد و ‪۸۰۰‬ميليون تومان بود.

دايي خاطر نشان كرد : حال چگونه شركت ايرانول سه ميليارد تومان به شركتم پرداخت كرده، جاي سوال است ؟
ملي پوش اسبق فوتبال ايران، خريد دوساله ايرانول از شركتش را كمتر از يك دهم اين مبلغ اعلام كرد و گفت : مجبورم از روزنامه‌اي كه اين اخبار كذب را منتشر كرده است، شكايت كنم.

وي در مورد عصبانيت خود پس از بازي دو تيم سايپا و استقلال اهواز گفت:
متاسفانه هميشه سخنان سرمربي استقلال اهواز براي هواداران و خبرنگاران جذاب است بطوريكه كريمي پس از اين بازي بيش از نيم ساعت با خبرنگاران به گفت وگو پرداخت.

سرمربي تيم سايپا تهران در مورد درگيري لطفي خود با مربي تيم استقلال اهواز گفت:اميد شريفي نسب خطايي را بر روي بازيكن تيم استقلال اهواز انجام داد اما دستيار سرمربي اين تيم قصد حاشيه‌سازي را داشت.

دايي مدعي شد كه دستياران سرمربي تيم استقلال اهواز درهر بازي ماموريت دارند تا بازي را به حاشيه و جنجال بكشانند.

وي با بيان اينكه برخي افراد قصد دارند تمركزش را برهم بزنند، افزود:
از سال گذشته درس‌هاي بزرگي گرفتم ودر حال حاضر فقط به فوتبال و تيم سايپا تهران فكر مي‌كنم.

دايي در مورد بازي آتي تيم سايپا در ليگ برتر فوتبال ايران گفت : تيم ملوان نتايج خوبي را در هفته‌هاي گذشته بدست آورده است اما بازيكنان تيم سايپا مصمم به پيروزي دراين بازي هستند.

سرمربي تيم سايپا افزود : متاسفانه كيانوش رحمتي، هادي شكوري و محسن ارزاني به دليل مصدوميت اين بازي را از دست مي‌دهند علاوه بر اينكه جواد آشتياني نيز به علت محروميت در اين ديدار غايب خواهد بود.

وي در مورد حضور حميد زوهاني در تركيب تيم سايپا تهران گفت:اين بازيكن چند بازي در ليگ پايين تر انجام داد و هم اكنون مشكلي براي حضور در اين تيم را ندارد.

دايي در مورد ديدار خود با رييس سازمان تربيت بدني گفت: بر خلاف شايعات هيچ صحبتي در اين ديدار در مورد تيم ملي فوتبال و مربيگري ام در اين تيم نشد.

وي افزود: در آن ديدار راجع به موارد كلي ورزش كشور و المپيك آينده بحث شد و در خصوص تيم ملي فوتبال و پيشنهاد سرمربيگري آن به من از سوي علي آبادي بحثي نشد.

ديدار اوايل هفته جاري علي دايي با رييس سازمان تربيت بدني كه بعد از نامزد شدن محمد علي آبادي براي رياست فدراسيون فوتبال صورت گرفت، موجب شد كه رسانه‌ها گمانه‌زني‌هاي مختلفي درباره اهداف اين ملاقات از جمله پيشنهاد سرمربيگري تيم ملي از سوي علي آبادي به علي دايي مطرح كنند.

دايي گفت: من مستقل هستم و با هيچ گروه و حزبي رابطه ندارم.البته شايد از ديگران نظر بگيرم اما حرف اول و آخر را خودم مي‌زنم.

وي با بيان اينكه قرار ملاقات‌اش با علي آبادي به قبل باز مي‌گردد، گفت:
من زماني كه قراراين نشست را مي‌گذاشتم ، نمي‌دانستم كه وي قصد دارد نامزد رياست فدراسيون فوتبال شود.

وي تاكيد كرد: به هر كسي كه احساس كنم مي‌تواند به فوتبال كمك كند ،راي مي‌دهم.

وي گفت: اگر قرار باشد من سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شوم احتياجي به اين گونه روابط نيست و هر زمان وقت آن رسيده باشد و صلاحيت داشته باشم اين اتفاق خواهد افتاد.

وي تاكيد كرد كه فعلا فقط به سايپا فكر مي‌كند و به هيچ چيز ديگري فكر نمي‌كند. آرزوي هر ايراني است كه مربي تيم ملي شود خيلي‌ها مي‌خواهند به هر نحوي به من مسووليت داده نشود . هر موقعي كه مردم ايران بخواهد و صلاحيت داشته باشم اين اتفاق مي‌افتد و من دست به دامن كسي نمي‌شوم.

وي با بيان اينكه تنها يك راي دارد ، افزود : يك راي در مقابل ‪۷۴‬راي زياد نيست.

ديدار تيم‌هاي سايپا و ملوان بندر انزلي در هفته هفتم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران جمعه‌شب در ورزشگاه تختي انزلي برگزار خواهد مي‌شود.

Honradez
26-09-2007, 18:39
برای اولین بار یک تیم ایرانی توانست در میان چهار تیم برتر آسیا باشد. فولاد مبارکه سپاهان، با پیروزی ساعاتی پیش خود این افتخار بزرگ را برای ایرانیان به ارمغان آورد.

دو تیم سپاهان و کاوازاکی فرونتیل که اتفاقا هردو هم با صعود از جام حذفی کشورشان به لیگ قهرمانان رسیده اند، پس از 200 دقیقه بازی نتوانستند گلی را وارد دروازه دیگری کنند تا درنهایت کار به ضربات بی رحم پنالتی بکشد.

در ضربات حساس پنالتی اما این نماینده ایران بود که توانست با نتیجه 5 بر 4 حریف را از میان بردارد. این اولین بار پس از مدتهای طولانی بود که ایرانیان موفق شدند در سطح آسیایی یا جهانی، در ضربات پنالتی پیروز باشند.

به گزارش سایت گل، تیم کاوازاکی فرونتیل ژاپن در مجموع دو بازی رفت و برگشت، بهتر ظاهر شد اما به هیچ وجه نتوانست به دفاع مستحکم ایرانیان نفوذ کند.

پس از پنالتی پنجم جلال اکبری برای سپاهان، هیرویوکی تانیگوچی با از دست دادن این پنالتی حساس، خوشحالی را به نیمکت سپاهان و خانه ایرانیان هدیه کرد.

فولاد مبارکه سپاهان در مرحله نیمه نهایی، در مقابل برنده مسابقه حساس و البته دشوار دو تیم الوحده (امارات) و الحلال (عربستان) قرار خواهد گرفت.

منبع: خودم
:46:

بردیا
26-09-2007, 19:44
بابا حق با ژاپنیا بودش.اگر محمدی نبود که سپاهان بالای 4تا باید میخورد.ولی خب خوشحالم که یه بارم ما ایرانیا شانس میاریم.هورااااااااااااااا ااااااااااااا

Payan
26-09-2007, 19:48
با اين وضع بازي كه كردن به سختي ميتونن در مراحل بعدي پيروز بشن بايد يه فكري بكنن
اما به هر حال منم تبريك ميگم و از بابت پيروزي خوشحالم

Rezacell
27-09-2007, 03:53
از اين هفت نتايج بازي ها رو قبلش پيش بيني مي كنيم:5:

Rezacell
27-09-2007, 04:02
از اين هفته به بعد نتايج بازي ها رو هر هفته پيش بيني ميكنيم
فقط براي پيش بيني عدد مربوط به بازي رو بزنيد و به ترتيب مهمان وميزبان نتيجه رو وارد كنيد
هفته هفتم:
1.پاس همدان-پرسپوليس تهران
2.استقلال اهواز- برق شيراز
3.فجرسپاسل-پگاه گيلان
4.ملوان انزلي-سايپا كرج
5.راه آهن تهران-ابومسلم مشهد
6.مس كرمان-شيرين فراز كرمانشاه
7.استقلال تهران-صبا باتري تهران
8.پيكان تهران-صنعت نفت آبادان

Rezacell
27-09-2007, 04:07
1............................1-2
2............................0-3
3............................0-2
4............................2-2
5............................0-0
6............................1-1
7............................0-3
8............................2-1

sudotux
27-09-2007, 10:03
1............................2-0
2............................2-2
3............................0-2
4............................1-1
5............................1-0
6............................1-2
7............................1-1
8............................2-1

mehdi30nema
27-09-2007, 12:30
با اين كه پرسپوليسيم ولي ميگم پرسپوليس با پاس مساوي ميكنه .

Ali Pacino
27-09-2007, 12:34
اتقلال 2 صبا 1
پرسپولیس1پاس 1

sudotux
27-09-2007, 13:39
دوستان لطفا از این به بعد در این تاپیک پست بدید :

Asalbanoo
27-09-2007, 23:30
ادواردو ایتورالده گونزالس داور سرشناس اسپانیایی شصت و سومین دربی پایتخت را بین تیم های استقلال و پرسپولیس قضاوت خواهد کرد .
به گزارش خبرنگارمهر، سیدرضا افتخاری نایب رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تایید این خبر گفت: توافقات لازم ازسوی فدراسیون فوتبال کشورمان با این داورمطرح و جوان اسپانیایی انجام شده و وی دیدارهفته نهم رقابت های لیگ برتر بین تیم های پرطرفدار پایتخت را قضاوت می کند.

گونزالس را در امر قضاوت این دیدار دو هموطنش "روبرتو پرز دل پالامار" و "رافائل گوئررو آلونسو" همراهی خواهند کرد.

پیش از این "لوئیزکانتالخومدینا" دیگر داورنامدارفوتبال اسپانیایی اصلی ترین گزینه کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای قضاوت بازی استقلال - پرسپولیس بود که به دلیل همزمانی این دیدار با مسابقات فوتبال مقدماتی جام ملت های اروپا وی از حضور در ایران و قضاوت شصت و سومین دربی شهر تهران انصراف داد .

داور دربی شصت و سوم تهران

طبق توافقات انجام شده هزینه اقامت و بلیت هواپیمای سه داور اسپانیایی برعهده فدراسیون فوتبال خواهد بود، علاوه بر این داوران اسپانیایی برای اقامت در ایران روزانه 500 دلاردستمزد دریافت خواهند کرد.

دیدارتیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس ازهفته نهم رقابت های لیگ برتر جام خلیج فارس روز21 مهرماه و همزمان با عید سعید فطربرگزار خواهد شد .

بردیا
28-09-2007, 00:01
ممنون از اطلاع رسانیت مژگان خانم.امیدوارم مثل اون داور اسپانیایی اون دفعه نباشه که چند تا سوتی به نفع استقلال داد.اخبارم نیم ساعت پیش گفتش.تلتکست هم نوشته.داور جوانیه.

ghazal_ak
29-09-2007, 17:04
جام ملت‌هاي آسيا (2007) براي فوتبال ايران خوشايند نبود. جدا از حذف تيم ملي، Afc با توجه به قضاوت ضعيف مسعود مرادي و رضا سخندان در ديدار قطر و امارات آنها را تا اطلاع ثانوي از قضاوت بازي‌هاي بين‌المللي محروم كرد در حالي كه مسعود مرادي در سال‌هاي اخير لقب بهترين داور وسط فوتبال ايران را به خود اختصاص داده بود و قضاوت در جام كنفدراسيون‌ها را در كارنامه داشت و بالطبع رضا سخندان هم كمك داور خوبي بود كه از سوي كميته داوران فدراسيون فوتبال به Afc معرفي شد.

از روز سوم مرحله مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا و در بازي قطر – امارات رضا سخندان كمك داور مسابقه گل اول مسابقه كه توسط قطري‌ها به ثمر رسيد را مردود اعلام كرد در حالي كه تصاوير تلويزيوني راي به سالم بودن گل مي‌دادند و ثابت مي‌كردند بازيكن قطر قبل از دريافت توپ در منطقه آفسايد نبوده است البته براي اين تصميم نمي‌توان مسعود مرادي را مقصر دانست چون او با راي كمك داور گل را مردود دانست اما مسعود مرادي نيز اشتباهي را مرتكب شد كه كمتر از اشتباه رضا سخندان نبود. او در طول مسابقه به يك بازيكن دو كارت زرد مي‌دهد اما بازيكن مورد نظر را اخراج نمي‌كند و حتي به توصيه داور چهارم مسابقه نيز گوش نمي‌دهد و اذعان مي‌دارد اخطار اولي را به بازيكن ديگري داده است.
اين مسابقه در نهايت با نتيجه دو بر يك به سود امارات پايان مي‌يابد و هم تيم پيروز از صعود به مرحله يك چهارم نهايي راه مي‌يابد و هم تيم قطر، در حالي كه اگر گل اول قطر صحيح تشخيص داده مي‌شد شايد شرايط بازي به گونه ديگري رقم مي‌خورد و قطر با پيروزي در اين مسابقه به مرحله يك چهارم نهايي صعود مي‌كرد.
بعد از بازي هم قطر به نحوه قضاوت مسعود مرادي و رضا سخندان اعتراض كرد و هم تيم امارات، در چنين شرايطي طبيعي بود Afc براي همدردي با دو تيم مذكور اين دو داور ايراني را محروم كند و گويي اين‌كه حالا حالاها بايد به قضاوت محمد فنايي به عنوان كمك داور در فينال جام‌جهاني 1994 بين برزيل و ايتاليا نبازيم البته در برهه‌اي از زمان اسفنديار بهارمست داور ايراني‌الاصل كه اكنون ساكن سرزمين ينگه دنياست و مسئول كميته داوران فدراسيون فوتبال آمريكاست در معتبرترين مسابقات فوتبال جهان نام خود را به عنوان يك داور ايراني مطرح كرد.

عنايت: مرادي و سخندان بايد تاوان دهند
مسعود عنايت رييس كميته داوران فدراسيون فوتبال اشتباهات مسعود مرادي و رضا سخندان را در ديدار قطر و امارات پذيرفت البته او چاره‌اي جز اين نداشت چون تصاوير تلويزيوني خود گوياي همه چيز بود و صحه بر اشتباه اين دو داور ايراني گذاشت.
مسعود عنايت به خبرنگاران گفت: اشتباه مسعود مرادي و رضا سخندان در بازي ياد شده محرز بود و داوران ما بايد بدانند اشتباهات آنها در ميادين بين‌المللي مي‌تواند چنين پيامدهاي منفي به همراه داشته باشد. به هر صورت طبيعي بود Afc در برابر چنين اشتباهاتي از خود واكنش منفي نشان دهد تا هم با تيم‌هايي كه متضرر شده‌اند همدردي كند و هم به ديگر داوران بگويد اشتباهات در ميادين بين‌المللي تاوان سنگيني دارد. اشتباهات مسعود مرادي و رضا سخندان آن‌قدر محرز بود كه رضا غياثي رييس سابق كميته داوران فدراسيون فوتبال هم در برنامه تلويزيوني نود گفت: اين اشتباهات از مسعود مرادي و رضا سخندان بعيد بود حال كه آنها اين اشتباهات را مرتكب شده‌اند بايد به تصميمي كه Afc گذاشته احترام بگذارند.
هوشنگ نصيرزاده كارشناس داوري مي‌گويد: ميزان اشتباهات داوري بايد در ميادين بين‌المللي به حداقل برسد و كمترين ميزان تاثير، را در نتيجه داوري داشته باشد چون اولا يك مسابقه بين‌المللي از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و ثانيا مي‌تواند در همه جاي كره خاكي بيننده داشته باشد طبيعي است وقتي داوري در چنين ميدان بزرگي مرتكب اشتباه مي‌شود جريمه سنگيني براي او در نظر خواهند گرفت.
وي ادامه داد: تصاوير تلويزيوني گوياي اين مسئله است كه گل تيم قطر صحيح بوده است، اين‌كه مي‌گويند مسعود مرادي به يك بازيكن دو كارت زرد داده و او را اخراج نكرده لابد اين چنين بوده است در غير اين صورت Afc مسعود مرادي را به خاطر اشتباه رضا سخندان محروم نمي‌كرد چون هر كسي جوابگوي كار خود است نه ديگري.

اشتباهاتي كه داوران ايراني قبول نكردند
متاسفانه بايد اذعان كرد واكنش‌هاي مسعود مرادي و رضا سخندان بعد از اشتباهاتي كه در بازي قطر و امارات مرتكب شدند اصلا جالب نبود.
واقعيت امر اين‌كه انسان جايزالخطاست و داور نيز يك انسان است و صد البته اشتباه داور چون غيرعمد بوده گناه محسوب نمي‌شود اما يك داور بايد همواره سعي كند كمتر مرتكب اشتباه شود و اگر اشتباهي از او سر مي‌زند آن را بپذيرد و از اهالي فوتبال به ويژه تيمي كه متضرر شده عذرخواهي كند.

رضا سخندان در توجيه اشتباه خود گفت: من مرتكب اشتباهي نشدم، گل قطر آفسايد بوده و اگر تصاوير تلويزيوني غير از اين را ثابت مي‌كنند به اين خاطر است كه خوب نتوانستند صحنه را ثبت كنند.
مسعود مرادي هم اظهار داشت: در صحنه‌اي كه گل اول قطر را مردود اعلام كردم براساس راي كمك‌داورم يعني رضا سخندان بوده و اين‌كه مي‌گويند به يك بازيكن دو بار كارت زرد نشان دادم اشتباه مي‌كنند چون من اخطار اول را به نام بازيكن ديگري ثبت كرده بودم.

اين بود نتيجه حمايت احساسي
متاسفانه بايد اذعان كرد مسعود مرادي كه داعيه حضور در جام‌جهاني 2002 آلمان را داشته پيش از اين در فوتبال داخلي هم اشتباهات بزرگي را مرتكب شده فينال جام حذفي كه بين تيم‌هاي پرسپوليس و سپاهان برگزار شد را كه به ياد داريد ديداري كه در اصفهان انجام شد. مسعود مرادي از گرفتن يك پنالتي محرز به سود پرسپوليس خودداري كرد. پنالتي كه اگر گرفته مي‌شد پرسپوليس قهرمان مي‌شد و به ليگ قهرمانان آسيا صعود مي‌كرد. هيچ وقت مسعود مرادي به خاطر اين اشتباه خود مورد مواخذه قرار نگرفت به طوري كه حتي در مصاحبه‌ خود بعد از پايان اين مسابقه مي‌گفت: من «درست تصميم گرفته‌ام!»
داور عنصر مهمي در فوتبال است به طوري كه تا زماني كه داور نباشد هيچ مسابقه فوتبالي برگزار نمي‌شود و صد البته، تحت هر شرايطي موافق تضعيف روحيه داوران نيستيم اما كي گفته از داوري كه اشتباه مي‌كند بايد حمايت شود و بايد گفت او درست تصميم گرفته است. در سنوات گذشته وقتي داوري در ليگ برتر يا جام حذفي مرتكب اشتباه مي‌شد نه تنها راضي به پذيرش اشتباه خود نمي‌شد بلكه از حمايت رييس كميته داوران در رسانه‌‌هاي گروهي به ويژه برنامه تلويزيوني نود برخوردار بود و بارها و بارها به منتقدان داوران از جمله مطبوعات و كارشناسان داوري عملي شد نتيجه اين رفتارها به اشتباهات مسعود مرادي و رضا سخندان در پيكار قطر وامارات ختم شد.
حمايت همه جانبه از داوران آن هم در شرايطي نه تنها هيچ نفعي براي جامعه داوران نداشته بلكه آنها را نيز متضرر كرده است، فراموش نكنيد مسعود مرادي و رضا سخندان در جام ملت‌هاي آسيا نماينده تمامي داوران ايراني بودند. بدون شك كميته داوران در شرايطي مي‌تواند به پيشرفت داوري در فوتبال ايران اميدوار باشد كه انتقادپذير باشد و از حمايت كوركورانه از مردان سياهپوش پرهيز كند.
راستي اگر اعلام محروميت داور از سوي كميته داوران فدراسيون فوتبال جرم است پس چگونه Afc اعلام كرد كه تا اطلاع ثانوي مسعود مرادي و رضا سخندان از قضاوت در ديدارهاي بين‌المللي محروم هستند؟ نكته ديگر اينكه در كنار تنبيه، تشويقي هم باشد. شايد تشويق داوراني كه خوب قضاوت مي‌كنند به نوعي به پيشرفت داوري در فوتبال كشورمان كمك كند.

درخشش كيومرثي چه بود؟
اين را بدانيد كه Afc هيچ خصومتي با فوتبال ما به ويژه داورانش ندارد و اگر مسعود مرادي و رضا سخندان را محروم كرد به خاطر غرض‌ورزي نبوده است. همين چند روز قبل حسن كيومرثي فينال مسابقات فوتبال ساحلي قهرماني آسيا را بين امارات و ژاپن به عنوان سرداور سوت زد و آن قدر عملكردش خوب بوده كه از سوي Afc به فيفا براي مسابقات فوتبال ساحلي جام‌جهاني معرفي شده است. مسابقاتي كه تا چند وقت ديگر در برزيل برگزار مي‌شود.
اگر پيشرفت داوري فوتبال ايراني در آسيا و جهان لاك‌پشت‌وار است به اين خاطر است كه داوران ما وزنشان بالاتر از حد استاندارد است، زبان انگليسي بلد نيستند، در مسابقات بين‌المللي آن‌قدر خوب سوت نمي‌زنند كه براي تورنمنت‌هاي خيلي مهم مثل جام‌جهاني گزينش شوند و... بياييد به جاي اين‌كه عدم پيشرفت خود را به ديگران ربط دهيم اول خود را اصلاح كنيم. وقتي داوران ما در ليگ برتر و ديگر مسابقات داخلي مرتكب اشتباهات گوناگوني مي‌شوند آن وقت چه انتظاري داريم كه قضاوت تورنمنت‌هاي بين‌المللي به آنها سپرده شود.
ختم كلام اين‌كه داوران ما با عدم پذيرش اشتباهات خود و برخورداري از حمايت كميته داوران آن‌قدر به خود بد كردند كه قضاوت ديدار استقلال – پرسپوليس به داوران خارجي سپرده شد و از سويي سرمربي كه از راه مي‌رسد عملكرد آنها را زير سوال مي‌برد. البته شايد از داوري بايد همان انتظاري را داشته باشيم كه از فوتبال خود داريم.

amiroo88
02-10-2007, 13:06
دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال که قرار بود روز عید سعید فطر برگزار شود به زمان دیگری موکول شد.
به گزارش مهر، به دنبال درخواست شورای تامین استانداری تهران، شصت و سومین دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در روزی به غیر از روز عید فطر برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این دیدار متعاقبا اعلام خواهد شد

amiroo88
02-10-2007, 19:31
قطبي: من بعد از بازي با فجر سپاسي گفتم، بازي شير تو شير شده بود و سازماندهي را از دست داديم. پيش از آن چند باري شنيده بودم كه در ايران به فوتبال شير تو شير «علي‌اصغري‌» مي‌گويند. من با خودم فكر كردم علي‌اصغر يك فوتباليست بوده است كه اين‌طور بازي مي‌كرده كه زير توپ مي‌زده است و اصلاً تصور نمي‌كردم اين لفظ، اشاره به يك فرد خاص، آن هم علي پروين باشد. كاملاً يك سوءتفاهم اتفاق افتاد. من اصلاً نمي‌دانستم

افشين قطبي حالا فاز تازه‌اي از فوتبال ايران را تجربه مي‌كند. حاشيه‌ها و جنجال‌ها كه وقتي نام پرسپوليس به ميان مي‌آيد، به اوج مي‌رسد.

سراغ مربي پرسپوليس مي‌رويم تا او هم درباره حواشي و هم درباره تغييراتي كه در آخرين بازي پرسپوليس شاهد بوديم، بپرسيم.

* پرسپوليس چند هفته بدون تغيير در نفرات و آهنگ بازي به ميدان رفت، اما مقابل پاس همدان شاهد تغييرات بوديم.
ما در اين بازي در چهار پست بازيكن عوض كرديم. موقعيت خوبي بود كه در داخل تيم انگيزه ايجاد كنيم. به اين ترتيب به هوادران و كارشناسان نشان مي‌دهيم، حرف آنهايي كه مي‌گويند پرسپوليس نيمكت ندارد درست نيست. چرا كه در بازي با پاس با چهار بازيكن از روي نيمكت به پيروزي رسيديم.

* از مشكلات فني پرسپوليس در هفته‌هاي گذشته، تعداد كم نفرات در خط مياني بود، مقابل پاس اين روند اصلاح شد. آيا اين يك برنامه براي بازي‌هاي بعدي هم خواهد بود؟
تغييرات ما براي جبران اشتباهاتي بود كه در بازي با فجر روي داد. در آن بازي فاصله بين خطوط ما زياد بود كه به آنها فضا مي‌داد. ما در طول هفته روي اين مساله كار كرده بوديم. من هميشه مي‌گويم اگر مي‌خواهيم قهرمان بشويم بايد نظم داشته باشيم، اين مساله در خارج از خانه مهمتر است. نكته ديگر اين است كه ما بايد بازي را مديريت كنيم. همچنين اداره بازي وقتي جلو افتاده‌ايد، مهم است. اينكه چطور از زمان استفاده كنيد و اين كاري بود كه مقابل فجر انجام نشده بود. ما در آينده هم بايد اين‌گونه بازي كنيم. نكته ديگري كه براي من مهم بود تعداد زياد پاس‌هاي سالم بود كه رد و بدل مي‌شد. در چند مرحله من شاهد بودم بازيكنان حتي تا بيش از 20 پاس بين خود رد و بدل مي‌كردند و اين باعث مي‌شود در هنگام حمله، موقعيت‌هاي بهتري هم داشته باشيم.

* به نظر مي‌رسد؛ رضايت كاملي از تيم خود داريد؟
ما هنوز بايد بهتر از اين باشيم. گذشت زمان اين را به شما ثابت مي‌كند. ما در هر بازي تاكتيك خاص خود را داريم. انتظار دارم در هنگام دفاع، همه خطوط دفاع كنند و در هنگام حمله هم همه خطوط در حمله شركت كنند. با كادر فني روي اين مسائل كار مي‌كنيم. اينها كه مي‌گوييم بازيكنان باهوش لازم دارد كه ما زياد داريم. نكته ديگر اين است كه بازيكنان بفهمند، هميشه يك بازيكن آماده پشت سر آنهاست كه مي‌تواند جاي آنها را بگيرد. ما بايد در هر بازي نتيجه بگيريم. اين را هواداران مي‌خواهند، پس براي ما آسان است كه بازيكنان را از روي نيمكت به تركيب اصلي بياوريم.

* عباس آقايي اين هفته بهتر از چند هفته اخير بازي كرد. گويا عقب‌تر كشيدن او براي خودش و تيم خيلي خوب بود؟
اين تصميم جديدي بود كه گرفتيم و من فكر مي‌كنم، مكان فعلي، بهترين منطقه براي او باشد و با همين شيوه از وي استفاده كنيم.

* در دو هفته اخير درباره برخوردي كه با شيث داشتيد يك سري حوادثي مطرح شد.
يك اتفاق معمولي، بزرگ شد. شيث از بازيكنان خوب ما است ولي در نيمه اول بازي با فجر، اشتباهاتي داشت و تصميم هايي گرفت كه درست نبود. ما از چهار مدافع خودمان اول انتظار انجام كارهاي دفاعي را داريم. مربي بايد در چنين مواقعي تصميم بگيرد. از سوي ديگر در ايران رسم است كه خبرنگار بلافاصله با ميكروفن توي صورت بازيكن مي‌رود. بازيكن هم ملتهب است و ممكن است حرفي بزند. خود شيث هم گفت اشتباه كرده و موضوع همانجا تمام شد. من هيچ احساسي بدني نسبت به او ندارم. ما معلم هستيم و بايد آموزش بدهيم. براي من نظم تيم مهم است، چون اين به سود همه خواهد بود. فوتبال همين است. مطمئن باشيد، در اين پرسپوليس هيچ‌كس فيكس نيست.

* منظور ما بيشتر به شايعات بعد از بازي با پاس همدان بود؟حرف‌هايي كه زده شده است، اصلا درست نيست. من و شيث نسبت به هم احساس خوبي داريم. من بعد از بازي دست او را در دستم گرفتم و فشار دادم كه نشانه خوبي بود. در رختكن هم به او خسته نباشيد گفتم. بالاخره در فوتبال پيش مي‌آيد. ما اصلاً چنان حرف‌هايي كه مطرح شده است، بين ما رد و بدل نشد.

* مشكل ديگري هم كه در روزهاي گذشته مطرح شده بحث شما درباره فوتبال «علي‌اصغري» است؟من مدت زيادي نيست كه به ايران برگشته‌ام. بسياري از لغت‌ها عوض شده است. هر روز اوضاع من بهتر مي‌شود. من بعد از بازي با فجر سپاسي گفتم، بازي شير تو شير شده بود و سازماندهي را از دست داديم. پيش از آن چند باري شنيده بودم كه در ايران به فوتبال شير تو شير «علي‌اصغري‌» مي‌گويند. من با خودم فكر كردم علي‌اصغر يك فوتباليست بوده است كه اين‌طور بازي مي‌كرده كه زير توپ مي‌زده است و اصلاً تصور نمي‌كردم اين لفظ، اشاره به يك فرد خاص، آن هم علي پروين باشد. كاملاً يك سوءتفاهم اتفاق افتاد. من اصلاً نمي‌دانستم «علي‌اصغري» چيست؟ وقتي بعد از آن مصاحبه، موضوع را براي من توضيح دادند، به شدت ناراحت شدم. من اصلاً منظور بدي نداشتم و اگر هم احساسات آقاي پروين را جريحه‌دار كردم، عذرخواهي مي‌كنم و مي‌خواهم كه مرا ببخشند. اما واقعاً هيچ عمدي در كار نبوده است. من براي ايشان و كساني مانند ايشان كه تاريخ پرسپوليس و فوتبال ايران هستند، احترام زيادي قائل هستم. شخصيت من اين‌طور نيست كه به كسي توهين كنم. استفاده از اين لفظ يك اشتباه، به خاطر عدم اطلاع من از تاريخ به‌وجود آمدن اين كلمه بود.

* چه كسي اين كلمه را به شما گفت؟
در اين مدت چند بار شنيده بودم. اينقدر مهم نبود كه به خاطر بسپارم چه كسي اين كلمه را به كار برد، اما اينطور كه مي‌گوييد، نوشته‌اند، نبوده است. يعني از نزديكان من يا از اعضاي كادر فني نبوده‌اند. به هر حال من باز هم از آقاي پروين عذرخواهي مي‌كنم. هرچند كاملاً از موضوع بي‌اطلاع بودم.

بردیا
02-10-2007, 19:34
جالب بود.نشون میده واقعا مربیه فهیمی هستش.ولی من هنوز دنیزلی رو بیشتر دوست دارم

divoonejoon
02-10-2007, 20:00
روشون نشده بگن که چون عید فطر دیقیا معلوم نبوده کیه انداختنش به یه روز دیگه ...

Behroooz
02-10-2007, 20:13
بازي در روز دوازدهم مهر ماه برگزار ميشه

گاومیش
02-10-2007, 20:23
این هم از قدرت برنامه ریزی و تصمیم گیری شما انسان ها !

Honradez
02-10-2007, 22:12
بازي شير تو شير شده بود و سازماندهي را از دست داديم...

:happy::38:

---
ضمنا منبع خبر وبسایت Finalsportnews.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست. (امیر خان لطفا از این ببعد قید کنید. :10: :46: )

موفق باشید و پیروز. :5::8:

Honradez
02-10-2007, 22:13
بیچاره اون داور خارجی ای که برای این بازی انتخاب کردن...

Behroooz
02-10-2007, 23:21
من اگه جاي رييس فدراسيون بودم داور ايراني براي بازي ميزاشتم . ما داوران خوبي داريم كه از عهده اين بازي بر ميان .

احمدزاده
02-10-2007, 23:29
حالا واقعا سيستم علي اصغري به پروين برميگرده ؟

sudotux
03-10-2007, 00:24
من اگه جاي رييس فدراسيون بودم داور ايراني براي بازي ميزاشتم . ما داوران خوبي داريم كه از عهده اين بازي بر ميان .

نمی خوام بحث داوری راه بندازم ولی با این حرفتون ۱۰۰ ٪ مخالفم. داوری کشور ما توی این چند سال به جای پیشرفت , پسرفت داشته تا جایی که بعد از جام ملت های آسیا دوتا از بهترین داور های ایران در بازی های بین المللی ممنوع القضاوت میشن. فعلا تا زمانی که داوری اینجوریه بهتره که برای این بازی داور خارجی بیارن.

fery joon
03-10-2007, 00:32
بازي در روز دوازدهم مهر ماه برگزار ميشه

عزیز دوازدهم نیست 22 مهرماه میشه.......برای این دیدار لحظه شماری میکنم

R10MessiEtoo
03-10-2007, 00:33
ضمنا منبع خبر وبسایت Finalsportnews.com هست. (امیر خان لطفا از این ببعد قید کنید. :10: :46: )

البته فكر كنم منبع اصلي خود سايت پرسپوليس باشه. (منظورم مصاحبه كننده هست)

راستي بابك خان اين قضيه اسمايلي هاي جديد چيه اون پايين پستت گذاشتي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amiroo88
03-10-2007, 00:34
:happy::38:

---
ضمنا منبع خبر وبسایت Finalsportnews.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست. (امیر خان لطفا از این ببعد قید کنید. :10: :46: )

اوخ معذرت میخوام

من همیشه قبل از اینکه تاپیک رو بزنم اول میرم منبعش رو چک میکنم بعد تاپیک میزنم

ایندفه یادم رفت البته خبرش موثقه:31:

amiroo88
03-10-2007, 00:38
خر شدم برم استادیوم با بچه ها

خیلی فاز میده

Asalbanoo
03-10-2007, 01:08
از سوي ديگر در ايران رسم است كه خبرنگار بلافاصله با ميكروفن توي صورت بازيكن مي‌رود. بازيكن هم ملتهب است و ممكن است حرفي بزند

سلام
ایشون به خوب نکته ای شاره کردند.این کار به نظرم اصلا خوب و شایسته نیست و به زیاد کردن اتش این فوتبال حاشه ساز و حاشیه سالار ما کمک می کنه

هنوز یادمه چند سال پیش توی بازی فولاد و استقلال درگیری بین مبعلی و فکری پیش اومده بود
بعد از بازی دوربین رفت سراغ مبعلی
بنده خدا گریه می کرد و از برخود نا مناسب طرف مقابل می گفت...

Asalbanoo
04-10-2007, 15:01
فهرست داوران و کمک داوران بین المللی فوتبال ایران در سال 2007 برای ارائه به فدراسیون جهانی فوتبال اعلام شد .

به گزارش خبرنگارمهر، ازسوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال فهرست داوران و کمک داوران بین المللی فوتبال کشورمان برای معرفی به فیفا جهت قضاوت دیدارهای بین المللی مشخص شد .

این فهرست مورد تایید اعضای کمیته انتقالی قرار گرفته و ظرف روزهای آینده به فیفا ارسال خواهد شد .

ازنکات جالب توجه فهرست داوران بین المللی فوتبال کشورحذف نام رحیم رحیمی مقدم پس از 7 سال از این فهرست است. ضمن اینکه محمود رفیعی نیز با 39 سال سن جایی در فهرست داوران بین المللی ندارد .

همچنین جواد تقی پوربا 44 سال سن و در آستانه بازنشستگی در فهرست کمک داوران بین المللی قرار گرفته است .

حضور مسعود مرادی و رضا سخندان که دوره تعلیق خود را از سوی Afc سپری می کنند، در فهرست داوران "الیت" سئوال برانگیز است .

اضافه شدن 6 داوران جوان آنهم تنها از تهران از نکات قابل توجه فهرست داوران و کمک داوران بین المللی است .

با وجود اینکه پیش از این توافق شده بود حسن نوشه ور با خارج شدن از فهرست داوری درجمع کمک داوران قراربگیرد تا به لیست داوران بین المللی افزوده شود، همچنان جایی در این فهرست ندارد .

اسامی 7 داور بین المللی فوتبال کشورمان به ترتیب درجه بندی کمیته داوران عبارتست از :
1- محسن ترکی 2- مسعود مرادی 3- هدایت ممبینی 4- خداداد افشاریان 5- سعید مظفری زاده 6-محسن قهرمانی 7- علیرضا فغانی

اسامی 9 کمک داور بین المللی فوتبال کشورمان نیز عبارتست از :
1- حسن کامرانی فر2- حیدر شکور 3- رضا سخندان 4- داود رفعتی5-جواد تقی پور6-مرتضی کریمی 7- رسول فروغی 8- علیرضا کهوری 9- علیرضا یزدانی

اسامی داوران فوتسال :
1- عبدالکریم سیستانی 2- علیرضا سهرابی 3- علی رجبی 4- وحید عرض پیما

پرسپوليس
05-10-2007, 01:42
اعصاب ادم از اين خورد ميشه ايت گزارشگر اصفهاني :محمود كريمي شانسي گل مي زنه هي مي گه چه بازيكنه اين كريمي وا وا وا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرسپوليس
05-10-2007, 01:44
لاك پشت كه كم حركت مي كنه اين ها همش پس رفته
مثلا اين مسعود مرادي تمام اشتباهاتش تاثير گذاره
خيلي بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan30
05-10-2007, 12:30
سلام
اول تشکر می کنم از دوست عزیز FEiZ :)

دوم تبریک می گم به همه ایرانی ها و مخصوصا اصفهانی ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اين وضع بازي كه كردن به سختي ميتونن در مراحل بعدي پيروز بشن بايد يه فكري بكنن
اما به هر حال منم تبريك ميگم و از بابت پيروزي خوشحالم

فعلا که 3 بر یک بردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اعصاب ادم از اين خورد ميشه ايت گزارشگر اصفهاني :محمود كريمي شانسي گل مي زنه هي مي گه چه بازيكنه اين كريمي وا وا وا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب بگه عجب مربی این لوکا؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدایی خوب بازی کنی ، حقشه بره تیم ملی :)

دوستان به جای این حرف ها ، حداقل دعا کنید این تیم قهرمان بشه ، تواناییش را هم داره
حداقل مثل خیلی از تیم های ایرانی باعث آبروریزی فتبالمون نشد (اس ، بهشون بر نخوره
واقعیته ، من خودم پرسپولیسی هم هستم ، اگر اس بودم بازم میگفتم :) )
ممنون
بای

Behroooz
05-10-2007, 13:03
براي قهرمانيش دعا ميكنيم .....

شايستگيش رو داره .

Asalbanoo
06-10-2007, 14:12
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: سهراب سپهری که همه او را به عنوان شاعر و نقاشی ماندگار در ذهن دارند اهل ورزش و فوتبال هم بوده است. او در تنها نامه ای که به یک نشریه ورزشی نوشته به اتفاقات حاشیه ای فوتبال از نگاهی دیگر پرداخته است.
به گزارش خبرنگار مهر، سهراب سپهری نقاش و شاعر، 15 مهرماه سال 1307 در کاشان متولد شد. البته خودش می گوید:" مادرم می داند که من روز چهاردهم مهر به دنیا آمده ام. درست سر ساعت 12. مادرم صدای اذان را می شنیده است..". سهراب یک هوادار فوتبال هم بوده است و حرف های او چه بسا امروز بیشتر به درد فوتبال و بازیکنان ما بخورد.

سهراب آن روزها که در تهران بوده - البته کاشانی بودنش را کتمان نمی کرده که هیچ، به آن افتخار هم می کرده است - برای تماشای دیدارهای فوتبال به ورزشگاه امجدیه می رفته اما گویا دل دریایی اش با ساختار ورزش وقت ، جور نبوده است. او در نهایت برای اولین و آخرین بار برای "کیهان ورزشی"، مجله پرخواننده آن روزگاران نامه ای می نویسد که خواندن دوباره آن برای بازیکن فوتبال، مربی، مدیر، گزارشگر، مفسر ، داور، هوادار و... الزامی است. آن را از نظر می گذرانیم:

هفته نامه محترم کیهان ورزشی

به مجله شما علاقمندم ، تنها نشریه فارسی است که می خوانم، به اندازه کافی با کتابها و مجلات فرهنگی سر و کار دارم. آنچه می خوانم به قلمروی دیگر مربوط است ، چون کارم چیزی دیگر است ، حاشیه نروم ، حرفهایی دارم ، از حرفها شروع کنم آن هم به ترتیب و در پی ارقام :

1- کلمه فوتبالیست را از کجا آورده اید ؟ در فارسی کلماتی ساخته ایم مثل "فیلمساز" ، در این جا ریشه یک فعل را گرفته ایم و دنبال یک واژه فرنگی گذاشته ایم. اما در ترکیب این کلمه تابع دستور زبان خودمان بوده ایم. شما "فوتبالیست" را از فرنگی ها گرفته اید و یا با ابتکار خود ساخته اید ؟ برای ما ساخته اید و یا به خاطر آنان؟ و تابع چه دستوری ؟ همین طور واژه "گلر" را ؟

2- آیا بهتر نیست پاره ای را با حروف لاتین هم بنویسید ؟ البته خوانندگان شما می دانند " جرج بست " را چگونه تلفظ کنند. اما
"Everton" را چطور ؟ بارها شنیدیم که این نام را ارتون (به ضم الف و سکون را) تلفظ کرده اند.

3- نویسندگان شما گاه می نویسند "سنتر فوروارد" و گاهی "سانترفوروارد" . یک بار "بریان کید" و بار دیگر "بارایان کید" . آیا تلفظ کلمه ای واحد آن هم در این گونه موارد همیشه همان نیست ؟

4- صبح شنبه در کیهان ورزشی می خوانیم که روز پیش تماشاگران امجدیه بیست و پنج هزار نفر بوده اند ، عصر در صفحه ورزشی روزنامه کیهان ، سخن از بیست هزار نفر در میان است. آیا برای تعیین ارقام درست راهی نیست؟ مگر تعداد بلیت های فروش رفته را نمی توان پرسید ؟

5- قیمت بلیتهای امجدیه بر چه مبنایی بالا و پایین می رود ؟ یک روز پنج شنبه بهای بلیت زیر جایگاه صد ریال است و درست فردای آن روز قیمت آن به دویست ریال می رسد ، چه حسابی در کار است ؟ اگر اهمیت مسابقه مطرح باشد پس با این همه تیم که بازی هرکدام در سطح خاصی است ، قیمت بلیت زیر جایگاه باید پنج ریال و پانصد ریال نوسان پیدا کند ، نکند عوامل جوی هم موثر باشد ، خودتان می دانید که در سرزمین های دیگر بهای بلیت مسابقات نمی تواند چنین نوسان های تند و نا بهنگامی داشته باشد.

6- چه می شد اگر ما بهای اشتراک بلیتهای مسابقات را به فدراسیون و یا باشگاهها می پرداختیم و آنها بلیت مسابقه را برای ما می فرستادند ، چه موانعی بر سر راه موضوع اشتراک هست ؟ در کشورهای پیشرفته چه می کنند؟

7- چرا بلندگوی امجدیه قبل از هر مسابقه (چه بزرگ و چه کم اهمیت) اسامی بازیکنان و داوران را اعلام نمی کند ، مگر این کار چقدر وقت گوینده را می گیرد؟ این را چطور باید یاد آوری کرد؟

8- جمعه ها درست در همان وقتی که در امجدیه مسابقه فوتبال در جریان است ، تلویزیون ملی فیلم مسابقات فوتبال را پخش می کند. آیا مسئول برنامه ورزشی تلویزیون تا این حد از آن چه در زمینه ورزشی می گذرد بی خبر است ؟ و نمی داند که علاقه مندان واقعی برنامه او همان تماشاگران امجدیه اند ؟ اگر میسر است این را از مجله گوشزد کنید.

9- آیا بهتر نیست کیهان ورزشی هرهفته برنامه مسابقات فوتبال را به اطلاع خوانندگان خود برساند ؟ این کاری بود که در گذشته ها می کرد و کاری درست بود ، انگار جواب خود را باید در بی نظمی کار فدراسیون جستجو کنم؟

10- مفسرین ورزشی که زیر جایگاه می نشینند تا آن جا که ما دیده ایم، کمتر به جریان بازی توجه دارند، حرف می زنند ، شوخی می کنند ، می خندند. تفسیر و گزارش آنان تا چه میزان می تواند دقیق باشد ؟ وقتی تمام دقایق بازی را در مجله ای شرح می دهند ، جز این که فکر کنم از روی نوار مسابقه نوشته اند چاره ای ندارم. آیا چنین نیست ؟ و یا این که من قادر نبودم در جمع پر هیاهوی خبرنگاران ، نویسندگان دقیق و تیزبین را هم زیر نظر داشته باشم؟

11- چرا هیچ وقت کار یک داور را بررسی نمی کنید و همه جنبه های خوب و بد آن را باز نمی نمایید؟ مگر انتقاد درست داوری مجاز نیست ؟ چه کس باید داور را به خوب و بدش آگاه کند ؟ اگر باز نمودن لغزش های یک داور اعتقاد مردم را نسبت به او سست می کند ، چه بهتر که این اعتقاد سستی گیرد. چرا باید مردم به داور بد ، اعتقاد بی جهت داشته باشند ؟ اما جنبه مثبت قضیه را هم در نظر باید گرفت. شاید انتقاد اصولی شما مددکار داور بود و قدرت داوری اش را افزونی دهد، همیشه این تماشاگران نیستند که در سر راه داوری خوب ، سنگ می اندازند. مگر همین داور مسابقه تاج - عقاب (در روز جمعه اول بهمن ماه) اعصاب همه ما را در امجدیه به بازی نگرفت. از شما می پرسم ، اگر همین داور باز هم داوری یک مسابقه را به عهده بگیرد و سطح داوری اش همان باشد ، واکنش کیهان ورزشی چه خواهد بود ؟ تعبیر "داوری ضعیف" و یا "داوری پر سوت " ارزش انتقادی ندارد ، این را قبول کنید.

12- جزو مبانی انتخاب مرد فوتبال سال ، اخلاق و نیک رفتاری را نیز به حساب آورده اید. اما فکر نمی کنید مرد فوتبال نمی تواند لزوما مرد اخلاق هم باشد ؟ چه بهتر که یک بازیکن خوب خصایص اخلاقی خوب هم داشته باشد ، اما شما می خواهید در عرصه فوتبال قهرمان اسطوره انتخاب کنید. توجه به شایستگی اخلاق انتخاب شما را مشکوک می کند. درست مثل این خواهد بود که تابلوی بد یک نقاش را به خاطر اخلاق پسندیده نقاش آن در خور ستایش بدانید ، با معیارهای اخلاقی ، نه هنر را می توان سنجید و نه ورزش را ، خود بهتر می دانید که چه بسیارند بازیکنان خوب که خشن و عاصی و پر خاشگرند . جرج بست چندان ملایم و نیک رفتار نیست. با این همه توپ طلایی می گیرد. وقتی که در چند شماره کیهان ورزشی نظریات مربیان و داوران را برای انتخاب مرد فوتبال می خواندم ، چند سوال را برای خود مطرح کردم : این آقایان متخصصان تا چه پایه در جریان مسابقات هستند ؟ آیا بستگی آنان به باشگاه خاص و یا دوستی شان با افرادی معین در اظهار نظرشان بی تاثیر بوده است ؟ آیا توجه به عامل اخلاقی نیز سابقه ورزشی پایه های این انتخاب را تا حدی سست نکرده است ؟ هیچ کدام از این آقایان به بازی خوب اکبر افتخاری توجه نداشته اند اما از مصطفی عرب نام برده اند که بازیکنی است متوسط ولی با انضباط و یا همایون بهزادی که در شرایط امروزی بازی اش ضعیف است. اگر انتخاب مرد فوتبال "سال" مطرح است ، انگار نباید روی سوابق یک بازیکن تکیه کرد.

13- با تعصب بی پایه چه باید کرد؟ هم راننده تاکسی طرفدار تیم پرسپولیس است ، هم شاگرد بقال ، هم دانشجو و هم کارمند اداره . بسیار خوب ، هر کس می تواند علاقه اش را به چیزی ببندد، اما علاقه داشتن هم دلیل منطقی می خواهد. اهالی منچستر حق دارند طرفدار تیم های شهر خود باشند، مردم لیدز بجاست که تیم خود را دوست بدارند، ساکنان چلسی طبیعی است که بیش تر از تیم خود دفاع کنند. اما در شهر شما و من ، یک بت همگانی پیدا می شود، دلبستگی مسری است و طرفداری، اتفاقی و بی دلیل صورت می گیرد. خواهید گفت: چه اشکالی دارد؟ حرفی ندارد، اما وقتی که در امجدیه نشسته اید ، این طرفداری و تعصب محیطی نامطلوب ایجاد می کند . و شما نمی توانید به دلخواه تماشا کنید. من هم مثل شما از تیم پرسپولیس بازی های خوبی دیده ام. اما سرانجام- مثل کسان دیگری که می شناسم - تصمیم گرفتم روزهایی که تیم پرسپولیس بازی دارد به امجدیه نروم. شور و
و هیجان تماشاگر چیزی گیرا و پسندیده است و اگر نباشد میدان ورزشی نه جان دارد و نه معنی ، تشویق بی حساب تماشاگران ، بچه های پرسپولیس را نمایشگر و شاید خود نما بار آورده است. اینان از تماشاگران آشنای خود کمبودی بزرگ دارند ، انگار احساس غریبی می کنند. وقتی که قیافه گریان همایون بهزادی را پس از مسابقه در مسجد سلیمان روی صفحه کیهان ورزشی دیدم ، با خودم گفتم چه چیز جز تر و خشک کردن تماشاگران تهرانی ، این بچه را چنین عزیز دردانه بار آورده است؟ زیاد نوشتم این را می دانم ، اما اگر بگویم این تنها نامه ای است که در تمامی عمرم به یک نشریه ورزشی نوشته ام ، شاید مرا از این اطناب معذور دارید.

سهراب در اول اردیبهشت ماه سال 1359 در بیمارستان پارس تهران درگذشت. فردای آن روز صحن امامزاده سلطان علی در روستای مشهد اردهال واقع در اطراف کاشان میزبان ابدی وی شد.

sudotux
06-10-2007, 14:22
جالب بود . ممنون

mehdi30nema
07-10-2007, 16:18
مطلب قشنگي بود .

h2deetoo
07-10-2007, 18:23
مطلب قشنگي بود

pd2006
08-10-2007, 17:17
سلام

خدا کنه پیشرفت باشه ، حالا لاک پشتی هیچ ، پیشرفت در جا هم باشه قبوله .

کاش میشد داور تمام بازی های لااقل لیگ برتر رو از خارج آورد ، اون وقت همه میدیدن که جدول چقدر با حالاش تغییر میکرد .

(انشالله که وطن دوستان عزیز ، بخاطر توهین به جنس داخلی ، سنگسارمون نکنن) .

عاشورا
08-10-2007, 17:55
edit.........

simko007
08-10-2007, 18:05
کار جالبی نکرده.. به یاد داشته باشیم که "اکثر" اکتشافات و اختراعات قرن بیستم توسط جمعیت 15 میلیونی خلاق یهود بود... بله، درست خواندید، "اکثر" اکتشافات و اختراعات!... جدا از این، کنار گیری از بازی، تنها تصور یک بزدل رو در ذهن ایجاد میکنه. پشت کردن کار مرد نیست!!

V A H I D
08-10-2007, 18:21
اینو دیگه اصلابه ایران نچسبونید این دبگه ایرانی حساب نمی شه کسی که توی تیم ملی اون ها بازی کنی دیگه از نظر ورزشی ربطی به ایران نداره...

vasef
09-10-2007, 00:27
به نظر من باید کمی با سیاست رفتار میکرد می گفت مصدوم یک چیز دیگه که نه سیخ بسوزه نه کباب

Rock Magic
09-10-2007, 01:15
به نظره منم یهودیها موفق ترین آدم ها روی زمین هستند..اصلا به موفق بودن معروفن....همون طور که Simko فرمودن..
حالا من نمیدونم چرا ما همش یه مشت عرب سنگ پرون رو چسبیدیم..البته نلاید فراموش کرد که دشمنی یهود و اسلام از زمان پیغمبر بوده

Payman_62
09-10-2007, 03:16
سلام.
روزی 1 رای.

maoud908
09-10-2007, 15:06
سلام : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نتیجه بازی رفت پرسپولیس - استقلال چند - چند میشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

keyvanroozbehnia
10-10-2007, 12:44
لطفا در نظر سنجی شرکت کنید

ALI.ARB
10-10-2007, 13:24
والا فعلا سخته ... خیلی ها تو پست خودشون به نوعی خوب عمل میکنن ... اما به نظر من مجیدی با پتانسیل بالا داره نشون میده ...

انشاالله همیشه این انتخاب از لحاظ خوبیشون سخت باشه و همه خوب باشن...!

maoud908
10-10-2007, 13:28
استقلال مگه بازیکین خوب هم داشته؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin1988
10-10-2007, 13:50
بازیکن خوب ؟؟؟؟؟؟:18:

Elfin-D
10-10-2007, 14:06
طالبلو؟!!!!!

keyvanroozbehnia
10-10-2007, 15:07
در مورد جباری که این فصل هنوز درست حسابی بازی نکرده

طالبلو هم نسبتا ضعیف کار کرده فکر نمیکردم بخاهید بهش رای بدید

البته استقلال بازیکن خوب این فصل زیاد داره ولی یا مصدوم هستن یا نا اماده ولی برای دربی همه اماده میشن

فقط حیف حسین کاظمی رفت

ALI.ARB
10-10-2007, 17:52
استقلال مگه بازیکین خوب هم داشته؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نداشته؟؟!
پس نیکبخت از جوانان پرسپولیس رفته بزرگا پرسپولیس؟
که الان همه بزرگای تیمتون دارن یه جور ازش تعریف و تمجید میکنن...!

لطفا به جای مزه انداختن شما هم به فکر کاری به نفع تیمتون باشید نه به ضرر تیمی دیگه..!

Pario
12-10-2007, 01:52
کار جالبی نکرده.. به یاد داشته باشیم که "اکثر" اکتشافات و اختراعات قرن بیستم توسط جمعیت 15 میلیونی خلاق یهود بود... بله، درست خواندید، "اکثر" اکتشافات و اختراعات!... جدا از این، کنار گیری از بازی، تنها تصور یک بزدل رو در ذهن ایجاد میکنه. پشت کردن کار مرد نیست!!
ما با یهودیا مشکل نداریم!با ساکنین اسراییل هم همین طور. ما با صهیونیستا مشکل داریم!!!

خیلی کار بدی کرد...

باز جمهوری اسلامی ورزش رو با سیاست قاطی کردن,همون طور دین و سیاست
نه جمهوری نه دین نه ورزش نه سیاست فقط انسانیت!!!

اینو دیگه اصلابه ایران نچسبونید این دبگه ایرانی حساب نمی شه کسی که توی تیم ملی اون ها بازی کنی دیگه از نظر ورزشی ربطی به ایران نداره...
فهمیدن بعضی چیزا ربطی به ملیت نداره!!!

به نظره منم یهودیها موفق ترین آدم ها روی زمین هستند..اصلا به موفق بودن معروفن....همون طور که Simko فرمودن..
حالا من نمیدونم چرا ما همش یه مشت عرب سنگ پرون رو چسبیدیم..البته نلاید فراموش کرد که دشمنی یهود و اسلام از زمان پیغمبر بوده
یه ضرب المثل جنوبی: وقتی ریش همسایتو زدن ...

معلوم نیست این یکی رو چجوری خرش کردن!!!! :27::27:
یا اینکه چه جور آدمش کردن!!!

توصیم به شما اینه که این عبارتو تو گوگل یا ویکیپدیای انگلیسی سرچ کنین
و البته در utub فیلمشو ببینین(قبلا شبکه 4 پخش کردن) که یوقت نگین که دروغه و ...

qana 1996
qana 2006

نتیجه زیاد فرقی نمیکنه چه اولی چه دومی فقط جناب simko007 مرد باشید بیاین جواب بدید که چه کسی
بزدله.

mehdi30nema
12-10-2007, 10:27
خيلي باحاله . حالا باز اگه فصل پيش بود يه چيزي . تيمي كه هنوز امتيازاش دو رقمي نشده كه بازيكن خوب نداره .

مجید فینا
12-10-2007, 18:31
بسيار متاسفم كه با دروغ پردازي هاي ژورناليستي داخلي اين حركت آقاي دژاگه را به يك كار بزرگ تبديل نموده ايد. دوستاني كه با زبان آلماني آشنايي دارند به سايت فدراسيون فوتبال آلمان مراجعه و اصل خبر را آنجا بخوانند. "اشكان دژاگه به دليل آنچه كه ترس از ايجاد مشكل براي اعضاء خانواده اش در اين دارد از بازي مقابل تيم فوتبال اسرائيل خودداري كرد"

ناوال
12-10-2007, 18:40
بسيار متاسفم كه با دروغ پردازي هاي ژورناليستي داخلي اين حركت آقاي دژاگه را به يك كار بزرگ تبديل نموده ايد. دوستاني كه با زبان آلماني آشنايي دارند به سايت فدراسيون فوتبال آلمان مراجعه و اصل خبر را آنجا بخوانند. "اشكان دژاگه به دليل آنچه كه ترس از ايجاد مشكل براي اعضاء خانواده اش در اين دارد از بازي مقابل تيم فوتبال اسرائيل خودداري كرد"
دست شما درد نکنه که خبر بسیار مهم جناب عاشورا رو اینطور سکه یک پول کردی میذاشتی چند روزی حال میکرد با این خبر از شما که چیزی کم نمیشد حالا باید بیاد و به دیگران جواب پس بده که اگه هم این بابا میرفت اسراییل جمهوری اسلامی کاری به کار خونواده طرف نداشت:13:

vorojax
12-10-2007, 19:07
سلام.
اشکان کار بزرگی کرده درش شکی نیست اون از هیچ کسو هیچ چیز نمی ترسه خیالتون تخت می خاست بازی می کرد.
اون اینقدر تعصب داره که رو یکی از دستاش خالکوبی کرده نوشته تهران و رو یکی دیگه نوشه اشکان به فارسی قبلا باهاش مصاحبه شده بود و اشکان گفته عاشق ایرانی و ایرانه.

دروغ گفتن اینو ننویسن چی بنویسن؟؟؟!!!
دقت کن خیلی دروغ می گن هر جا هر چی به ضضرشون باشه فقط دروغ میگن فقط دروغ.(البته همه جا همینه)
اخه چه مشکلی؟؟؟
مثلا فرض کن پس فردا دروازه بانشون مصدوم بشه بعد ایرانیا بگن اون به خاست خودش رویه رویه تیم فوتبال اسرائیل بازی نمیکنه.
تو خودت عقلتو قاضی کن اشکان به خاطر ایرانی بودنش باز نمی کنه نه به خاطر هیچچچچچچچ چیزه دیگه.

ناوال
12-10-2007, 19:31
دروغ گفتن اینو ننویسن چی بنویسن؟؟؟!!!
دقت کن خیلی دروغ می گن
همه دنیا دروغ میگن الا جمهوری اسلامی اینو خیلی وقت پیش عبید زاکانی گفته:
صدق آن است که امیر گوید
فعلا امیر جمهوری اسلامیه

Rock Magic
12-10-2007, 19:54
یه ضرب المثل جنوبی: وقتی ریش همسایتو زدن ...

.

دوست عزیز چرا این طوری پست میدی حالت خوبه؟!!!:13:
بقیشم بگو...:2:

RONN!E
12-10-2007, 21:41
نداشته؟؟!
پس نیکبخت از جوانان پرسپولیس رفته بزرگا پرسپولیس؟
عـــزیز منظورش این فصل بود!!

Pario
13-10-2007, 03:05
دوست عزیز چرا این طوری پست میدی حالت خوبه؟!!!:13:
بقیشم بگو...:2:

آخه بقیش یادم نیست!:31:
فک کنم یه چیز تو این مایه بود :وقتی ریش همسایه رو زدن پشم تورو هم میزنن!

ali_manutd_2007
13-10-2007, 07:30

صد درصد تأئيد ميشه !!!

Rock Magic
13-10-2007, 08:46
آخه بقیش یادم نیست!:31:
فک کنم یه چیز تو این مایه بود :وقتی ریش همسایه رو زدن پشم تورو هم میزنن!
اها................
آخه ما نه دنباله ریش داراش میریم نه خودمون پشم نگه می داریم:21:تازه اگه پشمم باشه به یه جا گرش میدیم:27:

Pario
15-10-2007, 02:22
اها................
آخه ما نه دنباله ریش داراش میریم نه خودمون پشم نگه می داریم:21:تازه اگه پشمم باشه به یه جا گرش میدیم:27:

متاسفانه هنوز هیچ گونه بمب و گلوله ای ساخته نشده که تفاوت آدم ریشدار و بیریش رو بفهمه.:27:

Rock Magic
15-10-2007, 10:47
متاسفانه هنوز هیچ گونه بمب و گلوله ای ساخته نشده که تفاوت آدم ریشدار و بیریش رو بفهمه.:27:
خوب عزیز این بر می گرده به این که شما چه قدر بمب و گلوله رو دوست داری:31:

ALI.ARB
15-10-2007, 14:43
عـــزیز منظورش این فصل بود!!

اگه دربی رو دیده باشین خیلی چیزا هست که الان دیگه روشن میشه...!

درضمن من تو چندتا پست قبلتر هم گفتم که این تاپیک زود زده شد ... اما حالا یه جورایی وقتش رسیده ...

alenkita
15-10-2007, 15:10
به نظر من هم اين تاپيك زود زده شده . هنوز بايد ببينيم كه استقلال تو بازيهاي بعدش چه ميكنه

Pario
16-10-2007, 01:13
خوب عزیز این بر می گرده به این که شما چه قدر بمب و گلوله رو دوست داری:31:

من از تیرکمون هم خوشم نمیاد! این محموده که گیر داده به اون مرتیکه بوش، شاید هم بر عکس:31:

mohamad2998
16-10-2007, 01:48
چه بحث بي خودي........

amiroo88
16-10-2007, 12:16
به دليل ازدحام جمعيت در پايان دربي تهران

يك تماشاگر 16 ساله جان باخت

خبرگزاري فارس: در پايان مسابقه تيم‌هاي تهراني استقلال و پرسپوليس، يك تماشاگر به دليل ازدحام جمعيت از پل عابر پياده سقوط كرد و جان باخت

به گزارش خبرگزاري فارس، دربي 63 روز گذشته در ورزشگاه آزادي برگزار شد و با وجود كنترل همه جانبه مامورين نيروي انتظامي يك نوجوان 16 ساله در پايان مسابقه به دليل ازدحام جمعيت از پل عابر پياده سقوط كرد و جان باخت.

*در جريان مسابقه 17 نفر مصدوم شدند كه 16 نفر از مصدومان توسط نيروهاي امداد در محل مداوا شدند و تنها يك نفر براي درمان راهي بيمارستان شد.

*بنا بر اخبار منتشره، مامورين نيروي انتظامي براي مقابله با بازار سياه بليت فروشان در دربي شصت و سوم، فعاليت‌هاي گسترده‌اي را انجام دادند و 22 نفر از اين فروشندگان را در محوطه بيروني ورزشگاه آزادي دستگير كردند

pd2006
16-10-2007, 15:20
سلام

دیشب که برنامه نود دوستدارای دو تیم رو نشون میداد که از چند روز قبل اومده بودن تهرون و کنار خیابون چند شب میخوابیدن ، با خودم گفتم واقعا ارزش اینهمه رو داره این بازی ؟
درسته یکیش گفت باید عاشق باشی تا بفهمی . ولی واقعا عشق به چی ؟
منهم تیم محبوبم رو دوست دارم ولی تا حالا حتی یه بار هم استودیوم نرفتم بازیش رو ببینم .

درباره بلیط فروشی هم ، واقعا شرم آوره که در عصر کامپیوتر ، هنوز یه بلیط فروشی هم بلد نیستیم/نیستند .

*PiNk PaNTHeR*
16-10-2007, 15:23
خدا رحمتش کنه:45:
بعضیا شبیه گاو هستن توی موارد.

mashaheeer
17-10-2007, 20:11
اگر پرسپولیس دهه 40 بود که استقلال شش تایی می شد
:27::27::27::27::27::27::27:
افشین پیروانی درمورد صحبت های ناصرحجازی که اعلام کرده بود پرسپولیس مانند دهه 40 بازی کرد، ضمن بیان مطلب فوق افزود: برای آقای حجازی احترام خاصی قائل هستم اما باید بگویم اگرپرسپولیس همانند تیم دهه 40 خودش بازی می کرد استقلال برابراین تیم شش تایی می شد.
منبع:

Asalbanoo
17-10-2007, 20:19
سلام
به به
ایول دهنش پر از گل یاس
به این جوابی که داده
خیلی حال کردم.

mashaheeer
17-10-2007, 20:27
ببخشيد قصد توهين به استقلالي هاي عزيز را ندارم

:21::21::21::21::21:
ولي اين صحبت ها واقعيتي است از زبان سعيد فائقي كه گفتم شايد جالب باشه اين جا بنويسيم.

بازي استقلال و پرسپوليس هميشه حال و هواي خاص خود را داشته است. يادم هست روزي که ناباورانه پرسپوليس 6- صفر بر تاج سابق غلبه کرد تا ميدان بهارستان به همراه خيل عظيم تماشاگران حرکت کردم. در آن روز دانشجو بودم و به اتفاق يکي دو نفر از دوستان، جماعت تماشاگر را در ميدان بهارستان به يک تظاهرات ضد حکومتي وقت تبديل کرديم و عجيب، به سرعت همان افراد در يک چشم به هم زدن مجلس آن روز را که در ميدان بهارستان واقع بود يا نماد آن در ميدان قرار داشت، مورد هجوم قرار دادند. اين را خود شاهد بودم و برادر خدابيامرزم نقل مي کرد که بعد از پايان بازي ايران و اسرائيل چگونه با استفاده از جمعيت مشتاق فوتبال به دفتر هواپيمايي ال آل متعلق به رژيم صهيونيستي حمله کرده و آن را به آتش کشيده اند. گرچه فضاي آن روز با امروز تفاوت هاي بسيار دارد و امت مسلمان اين کشور هوشيارتر از هميشه هستند اما وجود جماعت همواره مي تواند مورد سوءاستفاده قرار گيرد و اين حقير با توجه به خاطرات مذکور، همواره نسبت به جماعت ورزشي احترام بالايي قائل بوده ام و بالطبع نگران سوءاستفاده. علي الخصوص که در بدو شروع به خدمتگزاري ام در سازمان، مسابقه استقلال و پرسپوليس به تشنج کشيد و متاسفانه فضاي ناهنجاري را به وجود آورد که همين هم بر اضطراب و نگراني ام همواره مي افزود، فلذا در اين مسابقه خاص، از چند روز قبل شروع به رايزني و صحبت مي کردم با تک تک فوتباليست ها، مربيان، سرپرستان و دست اندرکاران و عجز و التماس از آنها که تا مي توانند صميمانه، بامحبت، منصفانه، جوانمردانه و هوشيار بازي ارائه دهند و خدا را سپاس که همه اين عزيزان محبت و لطف و دوستي در حق اين کوچک روا مي داشتند و صادقانه عرض کنم، امانتدارتر از اين عزيزان در مورد وظيفه يي که برعهده شان هست من در عمرم نديده ام. يعني در مقابل التماس و خواهش، همگي يک جمله داشتند و آن اينکه با حفظ استحکام مسابقه و بازي مقتدرانه، سعي در انجام احتياط خواهيم کرد. الغرض آرزوي ما مديران در اين مسابقه نتيجه مساوي و حفظ آرامش بود و به همين منظور به رغم ميل باطني، بعد از تشنج در اولين بازي در دوران خدمتم از رئيس فدراسيون وقت جناب آقاي داريوش خان مصطفوي که دين بزرگي به گردن حقير و فوتبال دارند، خواهش کردم که در اين مسابقه از داوران خارجي استفاده کنند که هنوز هم ادامه دارد و اما در بازي چهل و سوم 20 تيرماه 76 که مطابق معمول قبل از شروع بازي احتياطات لازم را به عمل آورده بوديم و هر آنچه را که بلد بوديم به کار بسته بوديم، اما روند بازي طور ديگري پيش مي رفت. نه از باب حاشيه بازي بلکه از باب جريان داخل زمين. در يک طرف جناب حجازي بودند با کوله باري از تجربه و جايگاه بالاي ملي و فوتبالي و در طرف ديگر آقاي درخشان با دانش خوب (شاگرد اول کلاس مربيگري A فيفا شده بودند) و جرات و جسارت خاص، جواني بازي با برتري بالاي پرسپوليس شروع شد تا جايي که پرسپوليس با حملات توفاني در نيمه اول با گل هاي بزيک، مهدوي کيا و طاهرزاده 3- صفر پيش افتاد و صحنه هاي آن روز 6-صفر را جلوي اين حقير مجسم کرد، :31:مانده بودم حيران و سرگردان. از يک طرف مي دانستم که خواستن کند کردن بازي و حمله از طرف پرسپوليس تقريباً محال است و از طرف ديگر اضطراب و ترس تکرار 6-صفر و حاشيه هاي آن روز حقير را مستاصل کرده بود و با کلنجار فراوان با خودم دل به دريا زدم و رفتم سراغ جناب آقاي درخشان که همواره براي اينجانب سمبل قهرمان منافع ملي است و براي ايران ما سمبل يک انسان والاي قهرمان و عجز خود را بيان کردم و اينکه در اين لحظه حساس منافع ملي ايجاب مي کند که از منافع شخصي و باشگاهي درگذريم. خدايا خود مي داني که قلمم و خودم عاجز از بيان بزرگي اين مرد باشرف در آن روز هستيم و ايشان چه خاضعانه و با همت بلند به اين خواهش من پاسخ مثبت دادند و با والامنشي خود آهنگ بازي را عوض کردند. اي کاش سياستمداران ما امروز از گذشت اين مرد ياد مي گرفتند و درس مي آموختند و در صحنه سياست منافع شخصي را بر منافع ملي ترجيح نمي دادند. شما همين امروز در فوتبال و در انتخابات آتي فوتبال و در تدوين اساسنامه آن و اصلاً اينکه چرا ما محروم شديم و کار به اينجا کشيد شاهد خودخواهي بعضي از ماها هستيد که نمي توانيم بر نفس خود غلبه کنيم، پوزش مي خواهم که حاشيه رفتم. به هر صورت باز با اينکه جناب درخشان بزرگواري کردند اما دلم آرام نشد و بين دو نيمه رفتم سراغ طراح اصلي حملات پرسپوليس؛ بازيکن بااخلاق، مودب، فکور و جوانمرد. منظور آقاي افشين خان پيرواني است و موضوع را با ايشان هم در ميان گذاشتم. قبول بفرماييد براي فردي مثل من بسيار سخت بود که دست به چنين کاري مي زدم. اما آنقدر معرفت و مهر و صفا از اين عزيزان سراغ داشتم که جرات پيدا و چنين مطلبي را طرح مي کردم و باز اين جوان خوش اخلاق و به زعم من اين پهلوان مقتدر همان برخورد را داشت که حميدخان داشت. لازم است به عرض خوانندگان برسانم که اين بزرگواري و عظمت و مردانگي را من در حوزه هايي که کار کرده ام و در طول زندگي ام در هيچ کجا نديده ام؛ مخصوصاً جمله يي را که جناب درخشان در لابه لاي فرمايشات شان آن روز فرمودند و من اجازه نقل آن را نداشتم. چون حميدخان مي گفت اگر آن گفته شود مردانگي زير سوال مي رود. اما من مي گويم که بيانگر مردانگي است و آن اينکه حميد عزيز فرمود؛ فائقي مطمئن باش اگر شما هم پيشنهاد نمي کردي، خود من راضي نمي شدم «که به شأن و عظمت ناصرخان خدشه يي وارد شود، ايشان پيشکسوت ما هستند و ارج و احترام نخبه ها بر ما واجب.» خدايا به بزرگي ات قسم انسان هاي بزرگ در حرارت و آتش به الماس تبديل شده اند و به سادگي اين بزرگي به دست نيامده. اگر حميد درخشان بزرگي اش به بزرگي و عظمت بيکران است با رنج و زحمت به دست آمده، افشين عزيز هم همين طور و همه بزرگان ديگر و اما افسوس که ما با بودن اين اسطوره هاي معاصر در مشکل فرهنگي داريم. آن روز در اوج رسيدن به بالاترين پيروزي حميدخان و افشين گذشت مي کنند و حرمت داري و امروز در فولادشهر و نبرد سپاهان و استقلال حرمت ها شکسته مي شود. واي به حال ما اگر انسانيت و شرف را پاس نداريم و هيجان مسابقه را بر انسانيت ترجيح دهيم. ان شاءالله در اين مصاف هم هستند کساني که حرمت داري خواهند کرد و ما در کنار تماشاي زيبايي هاي فوتبال، شاهد شکوفايي زيبايي انساني خواهيم بود. علي الخصوص اينکه همه از مهماني خدا آمده ايم.

:27::27::27:
منبع:

MORINIO
18-10-2007, 01:24
حجازی به کی میگه فقط با سانتر موقعیت ایجاد میکنی و گل میزنی:27:

خودش یادش رفته نصف گلهای این فصل تیمش روی سانتر های نوازی به دست اومده:27:

omid__ss
18-10-2007, 19:37
اینو دیگه شما نباید بگید که با شانس و اقبال صدر جدول هستید
استقلال تئو دربی بهتر از تیم شما بود همه دیدند( البته اونایی که بازی رو دیدن)

omid__ss
18-10-2007, 19:45
طالبلو چند بازی خوب نبود اما الان دیگه غوغا میکنه

K A R I M I
18-10-2007, 22:02
استقلال هر چقدر هم که بازیکن خوب داشته باشه (؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?????????????????) ولی علی رضا منصوریان رو نمی تونه از دل من بیرون کنه ...
از دوران کودکی عاشق این بازیکن بودم ...
چقر پوستراشو می خریدم ( اون موقعی که هنوز تیغ ننداخته بود ) !

Sufia
18-10-2007, 22:32
بهترین بازیکن استقلال توو این فصل:18:

MORINIO
18-10-2007, 23:18

اگه ما با شانس صدر جدولیم پس شما هم با شانس یازدهم جدولید:27:

راستی اینو یادم رفت ... با توجه به برد امروز پیکان و مس کرمان استقلال به رده 13 جدول نقل مکان کرد:8:

B L A S T E R
19-10-2007, 00:03
خدا بیامرزه

مجید فینا
19-10-2007, 01:47
در پايان نشست بازيكن ايراني و سران DFB

دژاگه موظف به بازي براي آلمان برابر رژيم صهيونيستي شد

بازيكن ايراني تيم زير 21 ساله‌هاي آلمان مجبور به انجام بازي در ديدار برگشت مقابل رژيم اشغالگر قدس شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، روزنامه بيلد آلمان گزارش داد در ملاقاتي كه روز گذشته در محل فدراسيون آلمان ميان اشكان دژاگه، ‌بازيكن ايراني تيم زير 21 ساله ها و باشگاه ولفسبورگ، ‌فليكس ماگات ‌سرمربي تيم و دكتر سوانسيگر، ‌رئيس فدارسيون انجام گرفت،‌ اين بازيكن موظف به حضور در بازي برگشت برابر رژيم صهيونيستي شد.

اين روزنامه نوشت: ساعت 16:43روز سه‌شنبه (ديروز‌) دژاگه از محل ساختمان فدراسيون در فرانكفورت خارج شد. او در جلسه‌اي كه با رئيس فدراسيون داشت،‌ دلايل خود را براي تحريم سفر به اراضي اشغالي بيان داشت. به همين خاطر از سوي رئيس فدراسيون بخشيده شد. او مجاز است باز هم تيم زير 21 ساله هاي آلمان را همراهي كند
سوانسيگر در اين خصوص اظهار داشت: "اشكان دژاگه صادقانه دلايلش را گفت و به ما اطمينان داد كه انديشه هاي نژادپرستانه ندارد. وي خاطر نشان ساخت اين كار را به واسطه ريشه‌هاي ايراني‌اش و نيز وابستگان خويش كه در ايران زندگي مي كنند، ‌انجام داده است."

اشكان دژاگه صاحب مليت ايراني است و آنها مجاز به حضور و انجام بازي برابر تيم هاي رژيم اشغالگر قدس نيستند.
نتيجه اين جلسه وي‍ژه آن شد كه اين بازيكن باز هم درخدمت تيم زير 21 ساله هاي آلمان بماند و تيم ملي اين كشور را در بازي برگشت با ژريم اشغالگر قدس كه در خاك آلمان و در تاريخ 9 سپتامبر سال 2008 برگزار مي‌شود،‌ همراهي كند.

رئيس فدراسيون فوتبال آلمان گفت: "در شكل كلي، او اگر در آن تاريخ پايش نشكسته باشد يا دچار افت نشده باشد، به تيم دعوت مي شود. او را با توجه به نظرات روشنش، ‌بازيكني ديدم كه حاضر است مسئوليت سنگيني قبول كند."
روزنامه بيلد كه از ابتداي اعلام تصميم دژاگه جهت تحريم سفر به سرزمين‌هاي اشغالي،‌همواره مواضع تندي عليه اين بازيكن جوان ايراني گرفته‌، بعد از انعكاس مواضع رئيس فدراسيون آلمان،‌ بحث بيهوده حضور مجدد اين بازيكن را در رژيم صهيونيستي اينچنين عنوان كرده است: "در صورت انجام يك بازي تازه آلمان با رژيم اشغالگر قدس در آنجا،‌ در مقام صحبت با والدينش برخواهد آمد و از آنها كسب اجازه خواهد گرفت."

اين روزنامه نوشت: 90 دقيقه تمام او و سوانسيگر، ‌ماتياس سامر مدير فني فدراسيون به همراه مسئولان ولفسبورگ در محل كتابخانه نشستند و حرف زدند. دژاگه نوي باوئر مدير برنامه هايش و فليكس ماگات‌ ،سرمربي‌اش را به همراه آورده بود.

ماگات در پايان اين نشست گفت: گفت و گوهاي خوبي انجام شد. اشكان خوشحال است كه بازهم مي تواند براي آلمان بازي كند.
سوانسيگر گفت: بايد بيش از پيش وقت خود را صرف بازيكنان و موارد شخصي زندگي‌شان كنيم.

YOUCOM
19-10-2007, 22:48
استقلال امسال هيچ ستاره اي نداره ولي فصل بعد شايد. شايدا...

Ali Pacino
19-10-2007, 22:58
اگه برهانی نصف موقعیت هاش رو هم گل می کرد بهترین بازیکن استقلال و لیگ می شد

ALI.ARB
20-10-2007, 10:47
بهترين بازيكنا رو داره تو همين فصل ...

مي بينيم تو شرايطش كه رو به جور شدن ه ...

خواهيد ديد ...

ramin1988
20-10-2007, 10:49
بهترین بازیکن امسال پرسپولیس به نظر شما کیه ؟

ramin1988
20-10-2007, 10:53
به نظر خودم کریم باقری

jingool
20-10-2007, 12:43
وای دیروز استادیوم بودیم چه فازی داد وقتی 2-2 بودیم اومدیم بیرون بعد یدفه همه دور و وری ها جیغ کشیدن:27:
من به نیکبخت رای دادم ولی جای نوری ام خالیه تو این نظر سنجی!!!...:18:

ramin1988
20-10-2007, 12:53
وای دیروز استادیوم بودیم چه فازی داد وقتی 2-2 بودیم اومدیم بیرون بعد یدفه همه دور و وری ها جیغ کشیدن:27:
من به نیکبخت رای دادم ولی جای نوری ام خالیه تو این نظر سنجی!!!...:18:

شرمنده یادم نبود وگرنه حتما مینوشتم :41:

deicide
20-10-2007, 13:04
فقط خار چشم استقلالي ها : نيکبخت

ElmO
20-10-2007, 13:11
سلام

همه ی تیم خوبن . نمیشه بهترین رو انتخاب کرد .

بهترین ها :

قطبی ، استیلی و کریم ...

کریم به خاطر بازگشت به دوران اوجش .
ساده نیست یه بازیکن تو این سن ، اینجوری بازی کنه .

یا حق

:40:

mehdi30nema
20-10-2007, 13:14
بهترين بازيكن فصل پژمان نوري هست ولي چرا تو نظر سنجيت نذاشتي ؟

ramin1988
20-10-2007, 13:40
بهترين بازيكن فصل پژمان نوري هست ولي چرا تو نظر سنجيت نذاشتي ؟

یادم رفت :41:

h_starboy
20-10-2007, 13:53
خدایی کریم برگشته به اوج. عالی داره کار میکنه.

Actros
21-10-2007, 02:52
تا الان
کریم
پزمان نوری
خلیلی
مخصوصا کریم با سن بالاش
.............................
نیکبخت که فعلا کاری نکرده ؟
بعد 7تا رای اورده؟!!!!!!!!

mashaheeer
21-10-2007, 14:37
به نظر خودم کریم باقری
تأييد ميشه

saman_dexter
21-10-2007, 14:56
فقط خليلي ! نيكبخت و باقري هم خوبند ولي رودباريان به نظرم زياد خوب نيست واعظي ازش بهتره !

V A H I D
21-10-2007, 14:59
اقا همیشون خیلی خوبن ...
نمی شه انتخاب کرد ولی کریم باگری چی کارا که نکرد ....

maoud908
21-10-2007, 19:03
همشون بهترینن...
همه موارد همه میذاشتی...

pillx
21-10-2007, 19:08
من پرسپولیسی نیستم
ولی به خلیلی رای دادم.

فقط استقلال اهواز

SAMSON.S
22-10-2007, 16:00
man ham bayad ezafe konam ke ba tavajoh be bazi esteghlal ba pegah moshakhas shod ki shans darad

بردیا
22-10-2007, 16:17
ما رو شانس نبردیم.تیم حمله کرد فقط مزد حملاتشو دیر گرفت.پس شانس بی شانس.

Yazz
22-10-2007, 16:42
بله واقعاً دقیقه 92 گل زدن پرسپولیس و دقیقه 94 گل خوردن استقلال نشون دهنده شانس استقلاله، انقدر استقلال شانس داره نمی دونم از کی تشکر کنم!!!!

همین

MV_GT500
22-10-2007, 17:16

راست میگه خب . تو اون بازی ما خیلی خوب بازی نکردیم . ا ما بد بازی کردیم شما مساوی گرفتید.اگه ......

بقیشم که افشین جون زحمتشو کشیدن ....

MORINIO
22-10-2007, 18:17
بله واقعاً دقیقه 92 گل زدن پرسپولیس و دقیقه 94 گل خوردن استقلال نشون دهنده شانس استقلاله، انقدر استقلال شانس داره نمی دونم از کی تشکر کنم!!!!

همین

اون سالی که قهرمان شدید با همین گلهای دقیقه 92 به بعد تونستین قهرمان بشین در ضمن حالا خوبه ما فقط یه بار با گل دقایق آخر بازیمون رو بردیم که اینجوری دارین حرص می خورین:27:

mansour 64
23-10-2007, 00:48
اون سالی که قهرمان شدید با همین گلهای دقیقه 92 به بعد تونستین قهرمان بشین در ضمن حالا خوبه ما فقط یه بار با گل دقایق آخر بازیمون رو بردیم که اینجوری دارین حرص می خورین:27:
سلام دوست من، پرسپولیس بهترین تیم اسیاست. کسی شک نباید بکنه! گلهای استقلال هم که همش رو اوت دستی علیزاده است. مثل فوتبال بچه ها. استقلال هم شد تیم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

mashaheeer
23-10-2007, 13:43
سلام دوست من، پرسپولیس بهترین تیم اسیاست. کسی شک نباید بکنه! گلهای استقلال هم که همش رو اوت دستی علیزاده است. مثل فوتبال بچه ها. استقلال هم شد تیم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
فقط مي تونم بگم:
:27::27::27::27::27:

emtn
23-10-2007, 22:38

عزیز اگه حرص نخورن چی کار کنن؟:27:

دانش آموز
26-10-2007, 14:14
تساوي پرسپوليس و پيروزي استقلال اهواز

هفته يازدهم ليگ برتر فوتبال ايران روز پنجشنبه با برگزاري دو ديدار آغاز شد.

بر خلاف شايعات منتشر شده درباره اخراج فيروز كريمي، او رهبري استقلال اهواز را در بازي امروز برعهده داشت.
در دو ديدار برگزار شده تيم پرسپوليس تهران، صدرنشين بازيها، در زمين تيم ملوان بندرانزلي به تساوي يك بر يك رسيد و استقلال اهواز در زمين خود با نتيجه 3 بر 2 پگاه گيلان را برد.

تيم پرسپوليس در حالي در شهر انزلي به ديدار ملوان رفت كه پيش از اين بازي با 24 امتياز از 10 بازي در صدر جدول بود و تيم ملوان هم با 15 امتياز در رده چهارم جدول قرار داشت.

براي پرسپوليس عليرضا نيكبخت واحدي در دقيقه 28 و براي ملوان جلال رافخايي در دقيقه 39 گل زدند.

پرسپوليس با اين تساوي 26 امتيازي شد و در صدر جدول باقي ماند و ملوان با 16 امتياز به رده پنجم جدول سقوط كرد.

رد ديگر بازي روز پنجشنبه تيم استقلال اهواز ميزبان تيم ته جدولي پگاه گيلان بود كه در پايان با سه گل مجتبي بشيري و روح الله بيگدلي (دو گل) در برابر دو گل علي نيسي و محمدرضا طهماسبي به پيروزي رسيد.

ساتقلال اهواز با اين پيروزي 16 امتيازي شد و به رده چهارم جدول صعود كرد.

بر خلاف شايعات منتشر شده درباره اخراج فيروز كريمي، سرمربي استقلال اهواز، او رهبري تيمش را در اين بازي برعهده داشت.

ساير بازيهاي هفته يازدهم ليگ برتر روز جمعه برگزار مي شود. برنامه اين بازيها به اين شرح است:

استقلال تهران - ابومسلم خراسان
پاس همدان - راه آهن تهران
شيرين فراز كرمانشاه - صباباتري
ذوب آهن اصفهان - پيكان تهران
مقاومت سپاسي شيراز - نفت آبادان

جدول ليگ برتر ايران تا پايان روز پنجشنبه نيز از اين قرار است:

1- پرسپوليس (11 بازي، 26 امتياز)
2- سپاهان اصفهان (8 بازي، 20 امتياز)
3- صباباتري (10 بازي، 17 امتياز)
4- استقلال اهواز (11 بازي، 16 امتياز)
5- ملوان انزلي (11 بازي، 16 امتياز)
6- برق شيراز (10 بازي، 14 امتياز)
7- استقلال تهران ( 10 بازي، 13 امتياز)

sorrowdancer
26-10-2007, 15:06
نقل قول:

نوشته شده توسط ramin1988

بازیکن خوب ؟؟؟؟؟؟

تاپيك جالبيه

نه خنده داره!!!

يا حق (:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تأیید میشه

omid__ss
26-10-2007, 16:42
استقلال هر چقدر هم که بازیکن خوب داشته باشه (؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?????????????????) ولی علی رضا منصوریان رو نمی تونه از دل من بیرون کنه ...
از دوران کودکی عاشق این بازیکن بودم ...
چقر پوستراشو می خریدم ( اون موقعی که هنوز تیغ ننداخته بود ) !

داش علی که دیگه جای خود دارد
من هم از جوونی هاش و زمانی که از استقلال جدا شد و بعد از اون کلی عکس دارم که از مجلات برداشتم

omid__ss
26-10-2007, 16:55

دوست عزیز شما یک سال از زمان عقب هستید علیزاده امسال کلا چند دقیقه تو بازی بوده؟؟؟؟
همین علیزاده روزی باعث خوشحالی شما بود که با اوت هاش گل میزدید
فعلا هم که یا افشین جون میخواد سر مربی تیم ملی بشه ( فکرشو بکنبد یه انالیزور سر مربی تیم ملی بشه):31:

omid__ss
26-10-2007, 17:02
شیث رضایی روی سکو ها خوبه برای تماشای بازی
به نظر من جای ممد نصرتی خالیه ( البته بازی های خوبه نصرتی هنوز مونده) چند بازی دیگه سوتی هاش شروع میشه

MORINIO
26-10-2007, 20:29
به نظر من جای ممد نصرتی خالیه ( البته بازی های خوبه نصرتی هنوز مونده) چند بازی دیگه سوتی هاش شروع میشه

شما برین طالبلو رو درست کنین که از زاویه بسته اینجور تابلو گل نخوره :27:

MORINIO
26-10-2007, 20:35
دوست عزیز شما یک سال از زمان عقب هستید علیزاده امسال کلا چند دقیقه تو بازی بوده؟؟؟؟

فعلا هم که یا افشین جون میخواد سر مربی تیم ملی بشه ( فکرشو بکنبد یه انالیزور سر مربی تیم ملی بشه):31:

فعلا که به قول شما با همین آنالیزور 11 امتیاز از شما جلوییم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انگار پارسالو یادت رفته که چند بار رو اوتهاش گل زدین:27::27::27:

sentimental
26-10-2007, 21:21
اگه علی فوتبال دستی نبود که الان به جای ترسیدن از پرسپولیس باید به فکر بازی با تیم سلطان بودین تا از اونا نبازین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sentimental
26-10-2007, 21:33
فقط شیث [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ElmO
27-10-2007, 01:12

اوت دستی ... سانتر نوازی ...

بشمر ببین چند تا گلاتون روی سانترهای از اواسط زمین نوازی بوده :46:

مطمئن باش اگه استقلال نوازی رو نداشت ، علیزاده فیکس بازی میکرد :46:

یا حق

ElmO
27-10-2007, 01:19

شما برین طالبلو رو درست کنین که از زاویه بسته اینجور تابلو گل نخوره :27:

حالا خوبه یه موجودی همچون لطفی رو تو تیمتون دارید و به نصرتی
اینجوری میگید :27:

حالا که طالب لو هم بهش اضافه شد ... :27:

قیافه ی حجازی هم بعد از دیدن تصویر آهسته ی گلی که خوردن ،
دیدنی بود ... :27:

یا حق

Pario
27-10-2007, 03:35
حیف که نیکی یه مقدار خودپسند و دچار مشکلات شخصیتیه ،میتونست بهترین بازیکن باشه:41::41:

Pario
27-10-2007, 03:39

فقط مي تونم بگم:
:27::27::27::27::27:

فعلا که به قول شما با همین آنالیزور 11 امتیاز از شما جلوییم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگار پارسالو یادت رفته که چند بار رو اوتهاش گل زدین:27::27::27:

اوت دستی ... سانتر نوازی ...
بشمر ببین چند تا گلاتون روی سانترهای از اواسط زمین نوازی بوده :46:
مطمئن باش اگه استقلال نوازی رو نداشت ، علیزاده فیکس بازی میکرد :46:
یا حق

من دیگه چی بگم؟
:10::46::27::12::7::26::38::34::16::15::14::santa: :rambo::king::king::thumbsup::thumbsup:

HENRY_LETHAM
27-10-2007, 22:55
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31:
چه جالب بود من اصلا نخوندمش ولی باید جالب باشه

مجید فینا
28-10-2007, 20:40
ممنون عالی بود

Elfin-D
28-10-2007, 20:49
سلام!
جالبه بدونید گلهای اون بازی ای که ایشون مثال زدن 1کیش نیمه ی اول و دوتای بعدیش در نیمه ی دوم بوده...اجتمالا ایشون تحت تاثیر مواد روانگردان مصاحبه رو انجام دادن
مخلصیم

HENRY_LETHAM
28-10-2007, 21:12
مواد روان گردان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!:21:

kiuna
28-10-2007, 21:51
ممنون خیلی خوب بود :11:

mashaheeer
29-10-2007, 15:22
سلام!
جالبه بدونید گلهای اون بازی ای که ایشون مثال زدن 1کیش نیمه ی اول و دوتای بعدیش در نیمه ی دوم بوده...

اجتمالا ایشون تحت تاثیر مواد روانگردان مصاحبه رو انجام دادن
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!:18::18::18:

omid__ss
29-10-2007, 16:16
عیب نداره بزرگ میشه یادش میره
البته اگه تاثیر مواد روان گردان اونو نکشــــــــــــــــــــه

HENRY_LETHAM
29-10-2007, 22:20
چه جالب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این موتد روانگردانم مسئله ای ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

persian365
29-10-2007, 22:34
سلام!
جالبه بدونید گلهای اون بازی ای که ایشون مثال زدن 1کیش نیمه ی اول و دوتای بعدیش در نیمه ی دوم بوده...اجتمالا ایشون تحت تاثیر مواد روانگردان مصاحبه رو انجام دادن
مخلصیم

موافقم

..............

mghj51
31-10-2007, 19:41
مهم نيست گلها چه زماني و در چه وقت زده شدند !
مهم نيست زنندگان گل چه كساني بودند!
مهم نيست برنده بازي چه كس بود!
مهم نيست گوينده خبر چه كسي است!
مهم نيست . . . . . .
مهم اين اخلاق و جوانمردي ورزشكاران ايراني است كه بايد در همه جا و در هرصحنه اي احترام به بزرگان و پيشكسوتان را حفظ كنند و به هم (جه كوچك و چه بزرگ)احترام بگذارند . منظور اين نيست كه جوانها نبايد از بزرگترها ببرند يا به آنها زياد گل نزنند . اصل رقابت پابرجا بايد باشد و لي با حفظ حرمتها . چندبار در همين برنامه نود بازيكنان همديگر را به بكار بردن الفاظ ركيك و فحش هاي ناموسي و خانوادگي محكوم كرده اند؟؟؟ چند بار تماشاگران با فرهنگ (چه قرمز و چه آبي) بازيكنان حريف و داور محترم و زحمتكش را مورد لطف و عنايت قرارداده اند؟؟؟!!!!!
خدابيامرز مرحوم دهداري (هرچند من از نظر فني زياد ازش خوشم نمي اومد) تو يه سري بازي تيم ملي كه تو نپال انجام مي شد مرتضي كرماني مقام رو كه اتفاقا" تو اون بازي از همه بهتر بازي مي كرد و نپالي ها رو مثل مارادونا دريبل مي كرد و بهشون لايي مي انداخت از بازي كشيد بيرون !!!! همه تعجب كردند به دهداري گفنتد چرا ؟؟؟؟ گفت : اين فوتباليستهاي نپالي تو كشور خودشون آيرو دارند و واسه كشورشون قهرمان ملي هستند نبايد با اين جور كارها آنها و مردم نپال رو ناراحت كرد.
هرچي نباشه ما مردم ايران زمين هستيم مردم كشور پورياي ولي ها و تختي ها و . . . .
من فكر كنم منظور مهندس فائقي از كل اين داستانها فقط گفتن اين جمله باشه:
. . . «که به شأن و عظمت ناصرخان خدشه يي وارد شود، ايشان پيشکسوت ما هستند و ارج و احترام نخبه ها بر ما واجب.» . . .

میثم 021
01-11-2007, 10:54
ميدونيد كه با نتايج بد استقلال در اين هفته ها زمزمه ي جدايي ناصر خان و پيوستن مرد هميشه حاشيه ساز يعني فيروز كريمي به استقلال شنيده مي شود حالا به نظر شما كدام يك كار امد تر خواهد بود
ناصر خان يا اقا فيروز؟

Hazy
01-11-2007, 11:43
ایشالا اینجور که پیش میریم باید مارچلو لیپی رو بیارن!

shayanelong
01-11-2007, 23:36
هر کی باشه تجربه نشان داده که تعویض مربی هیچ وقت در میان فصل بدرد پرسپولیس و استقلال نخورده.

پرسپوليس
02-11-2007, 00:05
در اين كه فيروز كريمي يه چيز ديگه اس شك نكنيد ولي استقلال بيا نيست

pillx
02-11-2007, 00:24
فیروز کریمی هیچوقت نمیاد تهراناینو مطمئن باشید چون خراب میشه

Tornado2800
02-11-2007, 00:35
مگه حجازی رفت ؟

arash_zp
02-11-2007, 01:19
فيروز 100%

shayanelong
02-11-2007, 12:02
اگه قطبی که آنالیزوره سرمربی تیم ملی بشه خیلی بهتر از اینه که قلعه نویی که یک جوجه تیغی هست و هیشکی آدم حسابش نمیکنه سرمربی تیم ملی بشه.

omid__ss
02-11-2007, 12:36
لغت ها رو اشتباه نكن جوجه تيغي مال علي نكبته
امير قلعه نويي سرور هر چي لنگي يا همون ژنرال بگم تا خوب بشناسيدش
زمان اون وقتي قرار بود استقلال لنگ رو پاره كنه همتون خدا خدا ميكرديد كه كم گل بخوريد
زمان ژنرال حسرت بردن استقلال تو دلتون موند و عقده شد
حالا شما داريد عقده گشايي ميكيند
دوست عزيز كه فرمودند كه استقلال با سانتر هاي نوازي گل ميزنه : دو تا سوال دارم:شما معني سانتر رو ميدوني؟؟؟ يا نوازي رو ميشناسي؟
پاس هاي در عمق جباري يا حركت هاي منيعي و...........
اينارو ديدي تا حالا؟؟؟
فعلا بسه اينارو بديد افشين قطب زده اناليز كنه براتون

omid__ss
02-11-2007, 12:49
فعلا كه ناصر خان تا نيم فصل ابقا شد

omid__ss
02-11-2007, 12:53
در اين بازي يك تماشاگر استقلال هم متاسفانه سكته كرد
اما نميدونم چي شد( زنده موند يا ...........)

panther99
02-11-2007, 12:57
فیروز کریمی خودش گفته دوست داره بیاد استقلال تهران . در ثانی تو این 6.7 سالی که حجازی تو خونه بوده فیروز کریمی تو تیمای لیگ برتری بوده . پس فیروز کریمی بهتره . استقلالی هم که هست .

sentimental
02-11-2007, 14:05
زمان اون وقتي قرار بود استقلال لنگ رو پاره كنه همتون خدا خدا ميكرديد كه كم گل بخوريد
دوست عزيز كه فرمودند كه استقلال با سانتر هاي نوازي گل ميزنه : دو تا سوال دارم:شما معني سانتر رو ميدوني؟؟؟ يا نوازي رو ميشناسي؟
اينارو ديدي تا حالا؟؟؟

اگه قطبی آنالیزور باشه لااقل آنالیزور مربی هایی مثل هیدینگ بوده و الانم بهتون داره نشون میده که چه مربی بزرگیه.
اما قلعه نوعی چی ؟ سر نخواستنش دعواست. در ضمن قلعه نوعی اصلا حرف زدن بلد نیست و اصلا مقایسش با افشین امپراطور غیر عقلانیه.
در ضمن اینجارو با استادیوم اشتباه گرفتی که داری شعار میدی؟

mpmostafa
02-11-2007, 17:23
نميدونم كي به درد استقلال ميخوره فقط ميدونم ناصر حجازي نه.

majid57-2007
02-11-2007, 17:31
فقط فیروز کریمی.

omid__ss
02-11-2007, 18:19
مطمئن باشید اون به استقلال نمیاد
مربی خوبیه اما به درد استقلال نمیخوره
چاره استقلال قلعه نوعی یا مربیانی از جنس استقلال هستش

omid__ss
02-11-2007, 18:26
اگه قطبی آنالیزور باشه لااقل آنالیزور مربی هایی مثل هیدینگ بوده و الانم بهتون داره نشون میده که چه مربی بزرگیه.
اما قلعه نوعی چی ؟ سر نخواستنش دعواست. در ضمن قلعه نوعی اصلا حرف زدن بلد نیست و اصلا مقایسش با افشین امپراطور غیر عقلانیه.
در ضمن اینجارو با استادیوم اشتباه گرفتی که داری شعار میدی؟

اگه یه باخت بدید باز هم افشین امپراتور هستش
سال قبل هم دنیزلی بهترین بود و انصاری فرد هم مثل اون
اما اخر فصل چی؟؟؟؟؟؟؟؟/
یادت که هست؟؟؟؟
کل کل تعطیل جنبشو ندارید

MORINIO
02-11-2007, 23:15
اگه یه باخت بدید باز هم افشین امپراتور هستش
اما اخر فصل چی؟؟؟؟؟؟؟؟/
یادت که هست؟؟؟؟
کل کل تعطیل جنبشو ندارید

فعلا که امتیازاتون نصف ماست:27:

اما اخر فصل چی؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فصل چی شد مگه؟:27:

حداقلش اینه که ما تو کورس قهرمانی بودیم ولی شما همون هفته 29 از جمع مدعیان کنار رفتید:27:

کل کل تعطیل جنبشو ندارید

معلومه کی جنبشو نداره:27:

davoud 23 beckham
03-11-2007, 10:02
اينارو ديدي تا حالا؟؟؟

برو بابا ما تو حسرت بردن استقلال تو زمان قلعه نویی هستیم یادت نسیت 2 بر 1 باختید گلهاشم معدنچی و اولادی زدند که واقعا یکی از روزهای بیاد مادندی سید مهدی رحتمی بود تو همون میدونی سانتر چیه بسه ما نمیخوایم یاد بگیریم چنان میگی پاسهای در عمق جباری یا حرکتهای های منیعی انگار داره بازی بارسلونا رو تحلیل میکنه کجایی بابا این استقلال نه بارسلون که اینجوری تعریف میکنی این اون تیمی که الان تو رتبه های زیر 11 تا 18 میچرخه همین افشین قطب زده اومده تو لیگ که کله لیگ یخ زدند نمیتونن به صدر جدول برسنن شما هم که هر روز سردتون میشه هی میرید ته جدول
دیگه بسه حرف نزن هر موقه اومدید تو 3 تیم اون موقع حرف بزنید
به داییم که استقلالی میگم تیمتون چرا اینجوری بازی و نتیجه های تخیلی میگیره میگه هدف اوردن تیمهایی پایین جدول به صدر جدول میگه ما که نمیتونیم ببیرم حداقل ببیازیم تا اونها به پرسپولیس برسند این حرفهای شما استقلالی ها

omid_gogol
03-11-2007, 17:11
فقط فیروز میتونه استقلال رو درست کنه.
حضور قلعه نوعی در این زمان اصلا به صلاح استقلال نیست چون بسیاری از بازیکنان با این مربی مشکل دارن. از جمله مجیدی -منصوریان-نوازی-امیر آبادی-قربانی
پس بهترین گزینه فیروز کریمی است

hamkar1981
05-11-2007, 13:32
حالا ببينيم فيروز خان ميتونه يه حالي به اين استقلال بده

nimpond
05-11-2007, 15:14
قلعه نوعی فقط

karoon
06-11-2007, 20:45
سلام..بعنوان يه استقلالي دلسوزگفتم نظر شمادوستان رو هم بدونم.به نظر من مشكل اصلي ناصر خاااااااااااان حجازيه.آقا..اسطوره كه اسطوره؟ما منكر اسطوره بودنش نيستيم اما..خدايي خودتون قضاوت كنيد.12بازي كرديم.120ارنج مختلف داشتيم:41:هنوزاين بابا11مرد اصليش رو نميشناسه:41:پست بازيكنها هم مرتب عوض ميشه و ..هيچ..1000رحمت به صمدآقا:31:

مجید فینا
06-11-2007, 21:46
مشکل تیم محبوبتون فقط ناصرخان نیست

بعضی بازیکنانتون در حد این تیم نیستند

بازیکنان بدنشون برای 90 دقیقه اماده نیست

انگیزشون هم کم شده

.................................................

گل نزدن بازیکنی مثل علیزاده و برهانی و گل خوردن طالب لو از زاویه بسته فکر نکنم ربط به ناصر خان داشته باشه

SANR
06-11-2007, 22:14

انگیزشون هم کم شده

میشه اسم یکیشون رو نام ببرید که بدنشون برای نود دقیقه طاقت نداشته باشه؟

البته حالا که سر مربی عوض شده و فیروز کریمی شده و به نظرم دیگه برای زدن این تاپیک احتیاجی نبود.

مشکل اصلی استقلال نداشتن یک سیستم خوب با چنین بازیکنان پر ستاره است.

peyman_nn
06-11-2007, 22:36
ای کاش
ای کاش
برهانی از اون 2 هزار موقعیت ، 10 تا شو گل میزد
اخه والا اس اس خیلی قشنگ بازی میکنه
ولی دریغ از ....

اردلان
06-11-2007, 23:09
مشكل همين ناصر هست! گذاشتينش كنار به كنار! بندازينش بيرون كلا! تمام بدبختيتاتو حل ميشه!(اي نحسه كلا! برعكس صمد)! (البته من پيشنهاد ميكنم اين كارو نكنيد يه وقتا ...!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

red_devil_uss
06-11-2007, 23:11
عامل بدبختي تيم ، عدم احساس مسوليت ، پول پرستي ، بي حمايتي و ادعاي بسيار مربيان و شخص قلعه نوعي و فتح اله زاده است و بس!:31:

Actros
07-11-2007, 02:59

انگیزشون هم کم شده

.................................................

گل نزدن بازیکنی مثل علیزاده و برهانی و گل خوردن طالب لو از زاویه بسته فکر نکنم ربط به ناصر خان داشته باشه

منم همین نظرو دارم

sherlockholmz
07-11-2007, 10:37
آقاي كاشاني فرموده اند: تيم سپاهان را از ليگ حذف كنيد و ناصر حجازي نيز بايد در استقلال بماند.از آنجائيكه آقاي كاشاني بدليل سابقه طولاني در ورزش!! جزونوادر به شمار مي روند پيش بيني مي شود به زودي پيشنهادات زير از ايشان ساطع گردد:
- تيم صبا باتري به دليل اسمش به دوپينگ محكوم و محروم گردد.
- از تيم ملوان همينطوري 20 امتياز كسرگردد.
- علي دائي در سايپا بماند( به همان دليل كه حجازي بايد در استقلال بماند).
- بدليل اسكان علي شفيع زاده در امارات، تيم استقلال اهواز نيز برود در ليگ امارات بازي كند.
- مربيان بالاي 65 سال حق مربيگري نداشته باشند(اينم از برق شيراز!).
- داوران به غلام پيرواني حق اضاف كردن مهاجم را در زمان عقب افتادن ندهند.
- بدليل گران شدن ماست، پگاه از ديدارهاي خانگي محروم شود( البته پگاه فعلا" مدعي نيست ولي كار از محكم كاري عيب نمي كند).
لازم به ذكر است كه اين پيشنهادات براي راحت قهرمان شدن پرسپوليس نيست باور كنيد.
1- لطفا" هول نشويد.
2- شما تيم خودت را بچسب كه "دل شير" تبديل به "دل موش" نشود.
3- تا پايان فصل راه طولاني است و بقول طنز نويس روزنامه اعتماد:تا آن وقت، ازاون بالا كفتر ميآيه:31:

vasef
07-11-2007, 13:01
یادم چند سال پیش که حجازی سرمربی اس اس اهواز بود تیمشون نتیجه نمیگرفت می انداختن گردن بازیکن ها
یا همون سال که اس اس از سایپا جلو بود بعد باخت و حجازی برکنار شد تقصیر ها رو انداخت گردن بازیکن ها
امسالم که انداخته گردن بازیکن هایی مثل صادقی و قربانی و طالب لو و ...
حجازی همیشه همینجوری بوده و چیز جدیدی نیست البته من منکر زحمت هایی که واسه اس اس کشیده نمیشم ولی
کلا زیاد تقصیر باخت رو قبول نمیکنه

Dash Ashki
07-11-2007, 13:29
درست هحجازی مربی خوبیه، اما توی نساجی هم هیچ کاری نتونست انجام بده!!!

.

pd2006
07-11-2007, 15:32
سلام

بنظر بنده مشکلات استقلال و پرسپولیس شباهت زیادی به هم داره .

از جمله مشکلات این دو تا تیم :
***** زالو صفتهایی که تحت عناوین مختلف خودشون رو به تیم میپسبونن .

***** کسانی که یه زمونی بازیکن این تیم بودن و بدون توجه به کارایی شون ، فکر میکنن که باید سهمی در باشگاه بهشون تعلق بگیره .
(بحث پیشکسوتی جداست . الان خیلی زیادن بازیکنانی که زمونی برای این تیم ها افتخار آفرینی کردن ولی الان ادعای ازث ندارن) .

***** معرکه بگیرانی که با ایجاد مشکل واسه تیم ، سعی در گرفتن آب از ماهی گل آلود دارن .

***** بازیکنا هایی که یا در حد تیم نیستن و یا سنگ شخص دیگه ای رو بسینه میزنن .

***** مربی آخرین مقصره .

ضمنا باید قبول کرد که پرسپولیس فعلا که نتیجه میگیره ، وارد این حاشیه ها نشده .
کافیه پرسپولیس هم سه چهار تا باخت و مساوی پی در پی بیاره ، تا وضعش مثل استقالال بشه .

ramin1988
07-11-2007, 19:22
بابا کی میگه استقلال بحران داره ؟ این تیم الان تو جایگاه اصلیشه :31:

mpmostafa
09-11-2007, 08:48
خواهش ميكنم پرس‌پليسي‌ها خودشون رو نندازن وسط بحث استقلالي ها اون سال كه 4 تا از فجر سپاسي تو آزادي خورديت يادمون نرفته پارسال هم 4 تا از سپاهان تو آزادي خورديد. امسال هم ان شاءا... وضعيت تيم ما درست ميشه و نيم فصل دوم خودمون 4 تا تو آزادي بهتون ميزنيم

tsjaleb
09-11-2007, 12:53
خواهش ميكنم پرس‌پليسي‌ها خودشون رو نندازن وسط بحث استقلالي ها اون سال كه 4 تا از فجر سپاسي تو آزادي خورديت يادمون نرفته پارسال هم 4 تا از سپاهان تو آزادي خورديد. امسال هم ان شاءا... وضعيت تيم ما درست ميشه و نيم فصل دوم خودمون 4 تا تو آزادي بهتون ميزنيم
احسنت.

در چند کلام مشکل این فصل استقلال :

1.ادعای بیش ازحد توان ناصرخان و عدم توان در ایجاد ساختار درست و منظم تیمی در استقلال ( که البته بخش زیادیش به حواشی و روحی بازیکنان برمی گرده)

2.از دست دادن موقعیت های زیاد گل زنی به خصوص توسط برهانی .

3.اشتباهات زیاد داوری به ضرر استقلال .

انشاالله آقا فیروز بیاد و با کمک ناصرخان تیم رو چندین سال اول یا دوم ببینیم. ( یاامیر قلعه نوعی هر دوشون خوبن ):40:

vasef
09-11-2007, 13:04
گزینه هیچ کدام میذاشتی بیشترین رای رو میاورد

ramin1988
10-11-2007, 09:01

میخندیم :31::31::31::31::31:انگار از عدد 4 خوشت میاد

hojjat-game-carbon
10-11-2007, 14:59
شما برای 10 روز حجازی رو بنداز بیرون می بینی میای صدر جدول!
ولی عمرن بتونی از پرسپولیس ببری!

sherlockholmz
11-11-2007, 11:15
اطلاعيه مهم

مژده به طرفداران تيم پرسپوليس،انتظار به سر رسيد!!
در پي درخواست و تقاضاهاي مداوم طرفداران پرسپوليس، كانون هواداران تيم استقلال عضو ميپذيرد.
با عنايت به اينكه در حال حاضر تيم استقلال براي مدتي كوتاه در جدول ليگ برتر جايگاه هميشگي تيم پرسپوليس را در رتبه نهم دهم اشغال نموده است، به جبران اين اشغال جايگاه، تسهيلاتي براي تعداد محدودي ازطرفداران قرمز جهت رسيدن به آرزوي قلبيشان در نظر گرفته است.
شرايط ثبت نام:
1- داشتن سواد
2- التزام به رعايت ادب
3- اقرار به يكي بودن فوتبال بين المللي قطبي و علي اصغري
4- پر كردن توبه نامه
توجه : شرط ارائه عدم سوء پيشينه حذف شد( به هر حال طرفداري از تيم پرسپوليس خودش سو پيشينه است)

نحوه ورود به كانون هواداران باشگاه استقلال:
ثبت نام كنندگان پس از قبولي در آزمون ورودي و گزينش، ابتدا به مدت 2 سال طرفدار استقلال دزفول در دسته دوم ليگ وسپس 2سال طرفدار استقلال رشت در دسته اول خواهند شد.پس از قرنطينه، به ليگ برتر وارد مي شوند و مدت 3 سال طرفدار تيم استقلال اهواز خواهند بود . پس از آن با بررسي پرونده ودر صورت تائيد، به عنوان طرفدار مجاز خواهند بود كه در خانه بازيهاي تيم استقلال را دنبال كتتد و سرانجام پس از 3 سال به افتخار عضويت در كانون هواداران استقلال در خواهند آمد.
نكته مهم :با توجه به اينكه به زودي استقلال به جايگاه اصلي خود در جدول باز خواهد گشت و جايگاه اين چند سال پرسپوليس را تحويل خواهد داد، خواهشمنداست جهت اقدام تعجيل كنيد.

كانون هواداران باشگاه استقلال

r3xaa
11-11-2007, 20:58
اول به نظر من مشکل همون جایی هست که حسین کاظمی رفته و کسی مثل اون نیست که اونجارو پر کنه.
دوم نا هماهنگی در خط دفاع
ان شا الله که استقلال به لاخره خودش رو پیدا می کنه

karoon
11-11-2007, 23:28
یادم چند سال پیش که حجازی سرمربی اس اس اهواز بود تیمشون نتیجه نمیگرفت می انداختن گردن بازیکن ها
البته من منکر زحمت هایی که واسه اس اس کشیده نمیشم ولی
کلا زیاد تقصیر باخت رو قبول نمیکنه
اقا من هم همين رو ميگم..دلش رو خوش كرده به محمدان بنگلادش كه با اون تيم ،پرسپوليس روبرد:13: اما ناصر خان نميگه با استقلال اهواز،ذوب آهن و نساجي و ...و همين استقلال تهران چه نتايجي گرفته:41:
بعضي دوستان ميگن بازي زيبا ميكنه تيم:19: والا من بازي زيبا از اس اس نديدم..شماديدين؟

mehdi30nema
12-11-2007, 09:51
بابا کی میگه استقلال بحران داره ؟ این تیم الان تو جایگاه اصلیشه :31:
نه آقا قضاوت اشتباه نكنيد استقلال الان چند پله هم از جايگاه اصليش بالاتره . :31:جايگاه استقلال دو رقمي هست .

mpmostafa
12-11-2007, 15:50
میخندیم :31::31::31::31::31:انگار از عدد 4 خوشت میاد

اين جور كه معلومه شما از 4 خوشتون مياد كه هرسال 4تا 4تا تو آزادي ميخوريد
راستي يادم رفت بگم پارسال از پيكان هم 4تا تو آزادي خوردين
هنوز آمار دقيق رو نگرفتم ببينم از اين 4تايي ها چندتا ديگه خوردين.

omid__ss
12-11-2007, 17:33
دوستان عزیز به فکر تیم خودشون باشن که بوی تفرقه میاد شدید
جیگاه اصلی استقلال سروری بر کل تیم های لیگ هستش کل
رامین جان تو هم وسط حرف بزرگتر ها نپر افرین
فعلا تو تیم خودتون جنگ هسته ای شروع شده
وقتی اسم ناصر خان رو هم میاری وضو بگیر بعد حرف بزن
----------------------------------------------------------------------------------
اولا استقلال شانس نداره
بازیکن ها اماده نیستن
داوری هم که غوغا میکنه
اگه بازیکن ها روحیه از دست رفته خودشونو به دست بیارن همه چی درست میشه

ramin1988
12-11-2007, 19:11
دوستان عزیز به فکر تیم خودشون باشن که بوی تفرقه میاد شدید
جیگاه اصلی استقلال سروری بر کل تیم های لیگ هستش کل
رامین جان تو هم وسط حرف بزرگتر ها نپر افرین
فعلا تو تیم خودتون جنگ هسته ای شروع شده
وقتی اسم ناصر خان رو هم میاری وضو بگیر بعد حرف بزن
----------------------------------------------------------------------------------
اولا استقلال شانس نداره
بازیکن ها اماده نیستن
داوری هم که غوغا میکنه
اگه بازیکن ها روحیه از دست رفته خودشونو به دست بیارن همه چی درست میشه

خودتو بزرگ میدونی ؟!!:31:
همون ناصر خان که فحش خ............ مادر بهش میدادین رو میگی ؟؟؟؟؟:27:

ramin1988
12-11-2007, 19:14
اين جور كه معلومه شما از 4 خوشتون مياد كه هرسال 4تا 4تا تو آزادي ميخوريد
راستي يادم رفت بگم پارسال از پيكان هم 4تا تو آزادي خوردين
هنوز آمار دقيق رو نگرفتم ببينم از اين 4تايي ها چندتا ديگه خوردين.

ترو خدا اسم پیکان رو نیار که دارم رودبور میشم ماکه این فصل ترکوندیم اونم شما رو ترکوند :20:
سپاهان هم فینال جام حذفی بود .در نیمه نهایی استقلال با ما بازی داشت که کنار کشید.اون مهمه :27:

amiroo88
12-11-2007, 22:21

فدراسيون آمار و ارقام فوتبال، فهرست صد بازيكن برتر تاريخ فوتبال جهان را اعلام كرد كه در اين فهرست نام على دايى به عنوان تنها بازيكن آسيايى در ميان برترين هاى تاريخ مشاهده مى شود.
تا كنون منابع مختلفى فهرست برترين هاى دنيا را اعلام كرده اند كه هر كدام از آنها در زمان انتشار بحث هاى فراوانى را به دنبال داشته است. فدراسيون آمار و ارقام فوتبال جهان نيز با توجه به فاكتورهاى خود بازيكنان برتر يك قرن اخير را معرفى كرده كه در اين فهرست فاكتورهايى نظير تعداد گل هاى زده مهاجمان، بسته نگه داشتن دروازه توسط دروازه بان ها، تعداد جام هايى كه يك بازيكن كسب كرده و تعداد دفعات كاپيتانى يك بازيكن در بازيهاى ملى و باشگاهى در نظر گرفته شده است.
على دايى برترين گلزن تاريخ فوتبال جهان در اين فهرست رده بندى در جايگاه ۲۶ و بالاتر از نام هايى همچون كارل هاينس رومنيگه، گابريل باتيستوتا، فرانك رايكارد، تيرى آنرى، آندرى شوچنكو، ليليان تورام، پائولو روسى، ديويد بكام، ژان پير پاپن، رونالدينيو و .... قرار گرفته است. اين در حالى است كه على دايى تنها بازيكن آسيايى است كه در اين فهرست قرار گرفته است. در اين رده بندى پله به عنوان بهترين بازيكن تمامى ادوار در رتبه اول قرار دارد.
نكته جالب در اين رده بندى حضور گرى نويل در جايگاه هشتادو ششم است. ديگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتين نيز در اين رده بندى در جايگاه ششم قرار گرفته و فرانس پوشكاش مهاجم افسانه اى رئال، يوهان كرايف و آلفردو دى استفانو به ترتيب در جايگاه بيستم، بيست و يكم و بيست و دوم قرار گرفته اند. نكته شگفت انگيز در اين رده بندى نبودن نام بابى مور ستاره انگلستان در جام جهانى ۱۹۶۶ و جورج بست اسطوره فقيد منچستريونايتد است.
اسامى ده بازيكن برتر تاريخ فوتبال جهان:
۱- پله برزيل .۲- رونالدو برزيل .۳- روماريو برزيل .۴- لوييس فيگو پرتغال .۵- زين الدين زيدان فرانسه .۶- ديگو مارادونا آرژانتين .۷- لوتار ماتئوس آلمان .۸- گرد مولر آلمان .۹- فرانس بكن باوئر آلمان .۱۰- كافو برزيل

iman_s
13-11-2007, 04:05
چرا همه گیر دادند به قلعه نویی. اگه بازیکنهایی که اون زمان قلعه نویی داشت الان تو استقلال بودند صدر جدول بودیم.
قلعه نویی اگه خوب بود اونجوری هم استقلال هم تیم ملی رو به هم نمیریخت.

omid__ss
14-11-2007, 18:06
ایمان جان سال اولی که قلعه نویی اومد استقلال یادته ؟؟ تمام بازیکن های مشهور رو از تیم بیرون کرد و به جاش بازیکن های جوون از جمله: صادقی قربانی طالبلو و ....... ر. به تیم اورد اما چون روی این بازیکن ها سه سال کار کرد همشون تبدیل به ستاره شدند
حجازی شانس نداره .اول فصل هم حضور حجازی به عنوان سرمربی اشتباه بود .حجازی باید مدیر فنی میشد و کریمی سرمربی کاری که الان میخوان انجام بدن

iman_s
15-11-2007, 02:44
من هم از همون اول با مربیگری حجازی مخالف بودم و دوست داشتم اگه میخواد بیاد ستقلال یک پست دیگه مثل مدیر فنی که الان داره بهش بدن چون مطمئن بودم به درد مربیگری نمیخوره.خودم هم خیلی دوست داشتم فیروز کریمی مربی بشه.
تیم قلعه نویی هم اون زمان شانس داشت و خیلی محتاط بود.مخصوصا در اولین فصل زیبا بازی نمیکرد و اکثر پیروزیهاش با نتیجه 1-0 بود.ولی پس از گذشت زمان تیم جا افتاد.ولی حجازی تیمش خوب ابزی میکنه ولی نمیتونه گل بزنه.شاید اگرهم گلزن مثل عنایتی اون زمان تو تیم بود الان وضعیت کلی فرق میکرد ولی باز هم میگم قلعه نویی نباید اونجوری از استقلال جدا میشد و جو استقلال رو خراب میکرد.

Payan
16-11-2007, 14:51
سرمربي پيشين تيم ملي كامرون در عين حال تاكيد كرد كه هنوز تصميم‌گيري نهايي صورت نگرفته است.

خبرگزاري آلمان از علاقه‌مندي شديد فدراسيون فوتبال ايران به همكاري با "وينفريد شفر" خبر داد.

به گزارش ايسنا، اين سرمربي 57 ساله آلماني در گفت‌وگو با خبرگزاري آلمان علاقه‌مندي ايران به همكاري با او را تاييد كرد. خود شفر هم نسبت به اين پيشنهاد ابراز علاقه كرد.

اين مربي آلماني در اين باره گفت كه بايد اين تيم آسيايي را در جريان رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 در آفريقاي جنوبي هدايت كند: «اگر همه شرايط مهيا باشد به آنجا خواهم رفت. كار در ايران جالب خواهد بود. ايران تيم خوبي دارد.»

يكي از مسوولان فدراسيون فوتبال ايران (FFI) و تلويزيون ايران (IRIB) هم اعلام كردند كه شفر در آستانه‌ي امضا قرارداد با فدراسيون فوتبال ايران قرار دارد.

سرمربي پيشين تيم ملي كامرون در عين حال تاكيد كرد كه هنوز تصميم‌گيري نهايي صورت نگرفته است.

سرمربي پيشين كالسروهه و اشتوتگارت پس از حضورش در امارات در باشگاه الاهلي كه نخستين تجربه كاري او درآسيا بود، اكنون در شهر اتلينگن زندگي مي‌كند.

او در سال 2006 با الاهلي قهرمان امارات شد.

او كه در دوران بازيگري در خط مياني بازي مي كرد، درباره شناختش از فوتبال ايران گفت: «فوتبال ايران را از زمان حضورم در دوبي به خوبي مي شناسم، اكنون بايد نگاه دقيق‌تري به فوتبال ايران بيندازم.»

او علاوه بر اين به طور مرتب بوندس ليگاي يك و دو را تعقيب مي‌كرد و اطلاعات خوبي در اين باره دارد. او گفت: «من با اين كار همواره بازيكنان ايراني را زيرنظر دارم.»

منبع:

alenkita
16-11-2007, 22:11
ترو خدا اسم پیکان رو نیار که دارم رودبور میشم ماکه این فصل ترکوندیم اونم شما رو ترکوند :20:
سپاهان هم فینال جام حذفی بود .در نیمه نهایی استقلال با ما بازی داشت که کنار کشید.اون مهمه :27:
مثل اينكه تو انجمن لنگيها راهت نميدن كه ميايي اينجا پارازيت ول ميكني.
در مثل اينكه دلت واسه عكس دوستمون sina_sina _ams تنگ شده ها. اگه بازم گرد و خاك كردي اون عكسو واست ميزارم تا حال كني:21::21:

leila*
16-11-2007, 22:31
در مثل اينكه دلت واسه عكس دوستمون sina_sina _ams تنگ شده ها. اگه بازم گرد و خاك كردي اون عكسو واست ميزارم تا حال كني:21::21:

فعلا که شما ها به سر نوشت اون عکس دچار شدید :31:
برو بگو اون پارچه رو ابی کنن:5:
تازه یادم رفت بگم که اینا همش از روی سوختن یه جایی هست وگرنه خودتون به خوبی میدونید کی داره حرف اول رو میزنه:27:

ramin1988
16-11-2007, 22:57
فعلا که شما ها به سر نوشت اون عکس دچار شدید :31:
برو بگو اون پارچه رو ابی کنن:5:
تازه یادم رفت بگم که اینا همش از روی سوختن یه جایی هست وگرنه خودتون به خوبی میدونید کی داره حرف اول رو میزنه:27:

به شدت تایید میشه :27:

ramin1988
16-11-2007, 22:59
همون دوستتون که بن شد رو میگی؟؟؟؟؟؟؟

leila*
16-11-2007, 23:06
همون دوستتون که بن شد رو میگی؟؟؟؟؟؟؟

اره دیگه
اخه میدونی باید نشون میداد که اس تق لالی هستش:31:

alenkita
17-11-2007, 06:51
اولا يكبار گفتم كه اينجا ورود لنگيها ممنوعه.دوما بعد از عمري اين فصل شما هم يه كم اون بالا باشين، هميشه كه اس اس نميتونه تو صدر باشه(البته هنوز آخر پاييز نشده)سوما دوستان همه شاهد باشن خودشون دلشون واسه عكس تنگ شده و من بي تقصيرم

Honradez
17-11-2007, 19:22
پايان تلخ ضيافت پنالتي‌ها آخرين تصوير فوتبال ايراني در صحنه رقابت‌هاي ملي بود و با گذشت بيش از 3 ماه، تيم ملي ايران همچنان معلق است و در انتظار رئيس فدراسيون، ‌سرمربي، ‌برنامه آماده‌سازي و اردوها و ديدارهاي تداركاتي كه احتمالاً زماني براي برپايي آن وجود نخواهد داشت.

تعليق فوتبال ملي پس از جام ملت‌ها آغاز و در آستانه مرحله مقدماتي رقابت‌هاي جام جهاني همچنان به نقطه پايان نرسيده است.

نگراني و حساسيت عمومي جامعه درست در آستانه رقابت‌هاي جام‌جهاني متوجه فوتبال مي‌شود و البته در شرايط جاري كه تعطيلات بلندمدت فوتبال ملي را پاياني نيست، منطقي به نظر مي‌رسد.82 روز به آغاز دور سوم مسابقات مقدماتي جام جهاني 2010 در آسيا باقي‌مانده و 5 قدرت برتر فوتبال آسيا از اين مرحله، رقابت با ديگر مدعيان را آغاز مي‌كنند. 6 فوريه (71 بهمن‌ماه) تيم‌ملي ايران در چارچوب اين رقابت‌ها اولين حريف خودش را در مرحله سوم دور مقدماتي ملاقات مي‌كند و تا امروز تنها تلاش صورت گرفته مذاكره با گزينه‌هاي حضور روي نيمكت تيم‌ملي ايران است.

همچنان نام‌هاي متعددي به عنوان گزينه‌هاي جدي كميته انتقالي فدراسيون فوتبال مطرح مي‌شود و از سوي اعضاي اين كميته تاكيد شده كه آنها به دنبال جذب مربيان با سابقه و صاحب‌نام فوتبال جهان خواهند بود. همچنين اطمينان داده شد كه برخلاف عادت سال‌هاي اخير در فهرست گزينه‌ها، خبري از ويچ‌هاي معمولي نخواهد بود.

صفايي‌فراهاني روز گذشته خبر اميدواركننده‌اي را در اين خصوص منتشر كرد. وي از انتخاب 3 گزينه نهايي خبر داد و اظهار داشت: در جلسه اخیر کمیته انتقالی پس از جمع‌بندی نظرات اعضا، 3 گزینه اصلی برای هدایت تیم‌ملی مشخص شدند و از امروز مذاکرات نهایی با مربیان موردنظر، بر اساس اولویت آغاز خواهد شد و با مربی که با شرایط کمیته انتقالی همخوانی داشته باشد، قرارداد همکاری امضا می‌کنیم.

صفايي همچنان بر اين نكته تاكيد دارد كه پيش از توافقات نهايي اشاره‌اي به نام مربيان موردنظر نخواهد كرد: تا زمانی که قرارداد نهایی با مربی مورد نظر امضا نشده، از اعلام هرگونه نامی در این زمینه معذورم و از رسانه‌ها نیز می‌خواهم از گمانه‌زنی و استناد به منابع غیرموثق در این زمینه خودداری کنند تا نرخ این‌گونه مربیان با افزایش کاذب همراه نشود.روز گذشته 2 گزينه از ميان مربياني كه گفته مي‌شد، موردنظر كميته انتقالي قرار دارند، از اين جمع خارج شدند.

برخي منابع خبري ديك ادووكات هلندي را كه سابقه همكاري با افشين قطبي در تيم‌ملي كره‌جنوبي را داشته به عنوان جدي‌ترين گزينه مطرح كرده بودند. گفته مي‌شد قطبي در اين راستا مذاكراتي با ادووكات داشته و وي نيز به حضور در تيم‌ملي ايران علاقه‌مند است، در حالي‌كه پيشنهادي از تيم‌ملي استراليا دريافت كرده و همچنين باشگاه زنيت سن پترزبورگ روسيه نيز خواهان تمديد قراردادش شده است.

ادووكات اما با روس‌ها به توافق رسيد و با تمديد قراردادش عملاً از فهرست گزينه‌هاي فدراسيون فوتبال ايران و استراليا خارج شد.

ديگر گزينه‌اي كه نامش به ميان آمد، وينفرد شفر آلماني بود. وي كه سابقه فعاليت در تيم‌هاي آفريقايي و همچنين باشگاه‌هاي عربي از جمله الاهلي امارات را دارد، تمايل زيادي به حضور در تيم‌ملي ايران نشان داد تا آنجا كه خود مدعي شد براي انجام مذاكرات نهايي به تهران مي‌آيد: «چنانچه مقدمات و پيش‌شرط‌ها فراهم شود، براي مربيگري تيم‌ملي ايران راهي اين كشور خواهم شد. مربيگري در ايران جذاب و تجربه خوبي خواهد بود، چراكه ايران تيم‌ملي خوبي در اختيار دارد. در صورت فراهم شدن شرايط، شغل مربيگري در ايران را مي‌پذيرم.»

شفر همچنان بر تمايل خود اصرار مي‌كند در حالي‌كه از سوي اعضاي كميته انتقالي تمايلي به جذب او ديده نمي‌شود. اين مربي حضور در كادرفني تيم‌ملي ايران و رقابت براي صعود به جام‌جهاني را در شرايطي آرزو مي‌كند كه هرگز شانس فعاليت در اين سطح را به دست نخواهد آورد و با انجام چنين مصاحبه‌اي به صورت يك‌جانبه براي همكاري با تيم‌ملي ايران اعلام آمادگي كرده است.

پاسخ كميته انتقالي اما آگاهانه به نظر مي‌رسد. صفايي‌فراهاني در خصوص شفر گفته است: هیچ‌گونه تماسی از سوی کمیته انتقالی با این مربی آلمانی انجام نشده و وی در ردیف مربیان اصلی برای تیم‌ملی قرار ندارد و هرگونه ادعایی مبنی بر مذاکره کمیته انتقالی با این مربی را قویاً تکذیب می‌کنم.

جيوواني تراپاتوني، ‌پيرمرد صاحب‌نام ايتاليايي شناخته‌شده‌ترين نام موجود در فهرست كميته انتقالي به حساب مي‌آيد كه همچنان رسانه‌ها به مطرح نمودن نام او براي هدايت تيم‌ملي علاقه‌مند هستند. هزينه جذب اين مربي بزرگ بيش از ساير گزينه‌ها به نظر مي‌رسد.

در خصوص وي 2 نقل‌قول متفاوت به گوش مي‌رسد؛ ابتدا گفته مي‌شد كه وي خواهان دريافت دو ميليون دلار شده و حالا گفته مي‌شود تراپ حداقل با دريافت يك ميليون دلار حاضر است هدايت تيم ملي ايران را بر عهده بگيرد. آخرين فعاليت رسمي اين مربي 68 ساله در باشگاه سالزبورگ اتريش بود و تنها مي‌توان در خصوص وي به اين نكته اميدوار بود كه تراپ فعلاً فرصت فكر كردن به پيشنهاد كميته انتقالي را دارد.

ژاك سانتيني فرانسوي، ديگر گزينه سرشناس موجود است كه پس از هدايت اوسر در فصل گذشته به پيشنهاد ديگري پاسخ مثبت نداد. سانتيني را از دسته مربيان تقريباً سنتي فوتبال فرانسه مي‌دانند كه هدايت تيم‌ملي كشورش مهم‌ترين افتخار زندگي ورزشي اوست. قيمت سانتيني هم حدود يك ميليون دلار برآورد شده اما برخي مسائل غيرورزشي از موانع حضور اين مربي در فوتبال ايران است.

اين عوامل فعلاً احتمال حضور سانتيني در كادرفني تيم ملي ايران را كاهش داده است.از مارچلو بيلساي آرژانتيني هم نام برده شده اما وي همچنان سرمربي تيم‌ملي شيلي است و با قراردادي به ارزش 800 هزار دلار هدايت اين تيم را در دست گرفته است.

جريمه فسخ قرارداد بيلسا با رضايت فدراسيون فوتبال شيلي علاوه بر مبلغ درخواستي وي براي عقد قرارداد جديد هزينه‌اي بالغ بر يك ميليون و 500هزار دلار خواهد بود كه احتمال جذب بيلسا را كاهش داده است. امكان استفاده از اين مربي با توجه به شرايط موجود زياد نيست.واندرلي لوكزامبورگو، سرمربي اسبق رئال مادريد و تيم‌ملي برزيل هم يكي از گزينه‌هاست اما جذب اين مربي برزيلي با توجه به سوابقش، هزينه زيادي خواهد داشت. لوكزامبورگو براي حضور در تيم‌ملي ايران، خواهان دريافت مبلغ يك ميليون و 500 هزار دلار شده است. وي همچنين در حال حاضر هدايت باشگاه سانتوس برزيل را بر عهده دارد و با چنين شرايطي احتمال حضورش در تيم‌ملي ايران بسيار ضعيف است.

گذشته از نام دانه‌درشت‌هاي فهرست كميته انتقالي، نام مربيان متوسطي همچون اوسوالدو آرديلس، جي‌جي سيمونه و آبل براگا (آرژانتين) و زدنيك زمن (جمهوري چك) هم مطرح شده و گفته مي‌شود شرايط اين گزينه‌ها نيز به دقت مورد ارزيابي قرار گرفته است. سوابق و افتخارات اين 4 مربي، آنها را در رده متوسط مربيان فوتبال جهان قرار مي‌دهد و طبيعتاً امكان جذب چنين مربياني از چهره‌هاي سرشناس بيشتر است.

در حال حاضر به نظر مي‌رسد شانس مربيان متوسط و حدود 005 هزار دلاري براي نشستن روي نيمكت تيم‌ملي بيشتر است.

منبع: همشهري آنلاين

beckham7
17-11-2007, 23:25
کل فوتبال ایران بدبخته چه ملیش چه باشگاهیش فوتبال ایران کیلویی چند

Actros
18-11-2007, 04:05
افشین قطبی بهترین گزینه
به نظر من

ramin1988
18-11-2007, 10:45
alenkita ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست من انگار یادت رفته پارسال اخر فصل زیر کی بودین .اره ؟؟؟؟؟؟؟

mpmostafa
19-11-2007, 18:17
عزيز من اسم استقلال اصلا در سطح ايران نميگنجه استقلال سرور كل آسياست.خواهشا انقدر از خودتون خوشتون نياد بيشترين مقامي كه تو آسيا گرفتين چهارمي بوده هميشه هم كه تو مرحله مقدماتي حذف شدين
خلاصه اين كه :‌ پرسپليس يادت نره استقلال سرورته

mamad_chagho
19-11-2007, 18:29
alenkita ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست من انگار یادت رفته پارسال اخر فصل زیر کی بودین .اره ؟؟؟؟؟؟؟

حرف لیگ پیش رو که نزن؟!؟؟!؟!

ما تا بازی آخر شانس قهرمانی داشتیم و بالای شما بودیم...

حالا اون دو بازی آخر که خراب کردیم اینجوری شد که دیگه اصلا ارزش نداره.:2:

torrado
19-11-2007, 21:12
حجازي
دوران حجازي گذشت.
تو جام جهاني مفسر بود مشخص شد هيچي حاليش نيست.
فيروز كريمي هم مالي نيست ولي بهتره
فقط مربي درجه 1 خارجي كه نمياورند

beckham7
20-11-2007, 00:19
یه نوشته یه مقاله یه حالا هرچی لطفا یه نگاهی بهش بندازید درباره فوتبال ایرانه
اون نابازیکنها مال هر تیمی پولهای میلیونی میگرن یه بازی هم تعویض بشن قهر میکنن طرفدارایی هم که شما باشین واسشون سر و دست میشکونید با رفیق و نارفیق دربارشون بحث میکنید دعوا میکنید اعصابتون رو خرد میکنید شب قبل بازی بغل استادیوم میخابید صبح بازی هم یه بازی در حد لیگ محلات میبینید یه ماه حقوق نگیرن ...اونوقت ایران این همه جونه بیکار داره که خیلاشون عشق همین تیمهای شما رو دارن ولی ایا اینقدر که شما به فکر اونها هستید اونها هم به فکر شما هستن وقتی دارن بازی میکنن فکر شمایی که به عشق اونا اومدین هستن نه خداییش میگم یه کمی فکرشو بکنید میدونم خیلاتون بی خیال میشید ولی فقط یه نفر هم با حرفای من موافق باشه کافیه بخدا وقتی میام اینجا و این همه تاپیک درباره به اصطلاح فوتبال میبینم چی بگم
همشون داستانهای تکراری ومسخره ببخشید خدایی ناکرده منظورم تاپیکهای شما نیست منظورم داستان کل فوتبال ایران از موقعی که من یادم میاد همین بوده وهست خاهد بود تکرار تکرار تکرار و اخر هیچ
و خیلی چیزای دیگه ...................که خودتون بهتر میدونید
بعضی چیزا رو هم نمیشه نوشت
بیخیال فوتبال ایران
وظیفه ما گفتن بود......................................

iman_s
20-11-2007, 02:16
اینی که میگی حقیقته و در همه جای دنیا هم هست.ولی شما هم خودتو جای بازیکن بزار.
خیلی از بازیکنهای ما بی جنبه هستند.
خیلی از طرفداران و تماشاچی های ما هم عاشق هستند.

اطلس
20-11-2007, 21:09
باسلام:12:
بهترين بازيكن در ليگ برتر86 كي است

مثلث سه انتها داره، مربع چهار انتها داره،دايره هيچ انتهايي نداره،اميدوارم دوستي ما مانند دايره هيچ انتها يي نداشته باشه.:40:

sentimental
20-11-2007, 21:18
کریم باقری

Honradez
20-11-2007, 23:02
به نام خدا

علي رغم تاکيد خاص کميته انتقالي فوتبال مبني بر عدم قرار داشتن وينفرد شفر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ليست سرمربيان مدنظر براي تيم ملي، اين مربي آلماني اعلام کرده که تقريبا با کميته انتقالي، قرارداد را بسته است! اين درحاليست که معدود رسانه‌هايي به اين موضوع اشاره کرده‌اند.

مربي کنوني الاهلي امارات اظهار داشت: «در جلسه دوشنبه شب با نمايندگان ايران، مذاکرات تا مرحله نهايي پيش رفته و من از اين بابت خوشحالم.

شفر در ادامه درمورد وضعيت تيم ملي فوتبال ايران گفت: بازيکنان ايران از توانايي بسيار بالايي برخوردارند که باوجود آن نتوانستند در جام ملتهاي آسيا ويا جام جهاني نتايج خوبي کسب کنند.

او اولين هدف خود را رساندن ايران با اقتدار به جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي خوانده است.

برخي منابع معتبر اطلاع از آن مي‌دهند که ابتدا بغير از وينفرد شفر، ديک ادووکات هلندي و ژاک سانتيني فرانسوي مدنظر بوده‌اند، اما باتوجه به گراني سانتيني و همچنين تمديد قررداد ادووکات با زنيت سن‌پترزبورگ، تنها شفر باقيمانده است.

اين مربي 57 ساله که در ماين آلمان متولد شده، تا کنون افتخارات زيادي با تيم ملي کامرون و همچنين الاهلي کسب کرده است که آخرين آنها به قهرماني در ليگ 06-2005 امارات بازمي‌گردد.

منبع: وبسايت خبري گل به نقل از ايران اسپرت پرس.

:46:

beckham7
20-11-2007, 23:33
اینی که میگی حقیقته و در همه جای دنیا هم هست.ولی شما هم خودتو جای بازیکن بزار.
خیلی از بازیکنهای ما بی جنبه هستند.
خیلی از طرفداران و تماشاچی های ما هم عاشق هستند.
سلام
مرسی که خوندین وممنون که پاسخ دادین
درسته همه جای دنیا هست ولی نه اینطوری مثلا وقتی فردیناند تو منچستر اون دستمزد رو میگره جاش هم بازی میکنه

نه تو کشور ما که چه پولو بدن چه ندن در حد محلات بازی میکنن واسه همینه هم که ایران هیچی نمیشه
راستش من یه زمانی پرسپولیسی بودم ولی وقتی این چیزا رو دیدم و خیلی چیزای دیگه هم فهمیدم دیگه قید فوتبال ایران رو زدم هیچ تعصبی نسبت به هیچ کدوم از تیمهای ایرانی ندارم حتی تیم ملیشم
جای بحث زیاد داره
گفتم عشق باید دو جنبه باشه نه مثل این بازیکنای ایرانی که بعضی یاشون وقتی یه چند بازی رو بهتر از محلات بازی کنن ببخشین من هی میگم محلات بخدا تو خیلی از کوچه پس از کوچه های ایران بهتر از لیگ برتر بازی میکنن اصلاح میکنم ) بد بازی نمی کنن طرفدارا که هیچ فکر میکنن از دماغ فیل افتادن ببخشید خدا رو هم بنده نیستن و...
امیدوارم بودم دوستان بیشتری بخونن اگه ادامه داشته باشه خیلی چیزا روشن میشه
....

vasef
20-11-2007, 23:56
من یک جا خوندم ایشون انحراف جنسی داره حداقل یکی رو بیارن از نظر اخلاقی هم یک کم سالم باشه

Actros
21-11-2007, 01:19
به نظر من اصلا به درد ایران نمیخوره
بهترین گزینه افشین قطبی
البته اگه آزاد بزارنش

iman_s
21-11-2007, 01:45
به نظر من اصلا به درد ایران نمیخوره
بهترین گزینه افشین قطبی
البته اگه آزاد بزارنش
:biggrin::16::16::16::42::31:

Dr.Afzali
21-11-2007, 03:31
دوست عزيز كاملا حرفهاي شما رو تائيد ميكنم.متاسفم براي اين مردم كه اينقدر ساده ازشون سوء استفاده ميشه.اين تلويزيون هم شده اتيش بيار معركه و البته اونها هم دنبال منافع شخصي خودشون هستند و از احساسات مردم براي خودشون كار دست و پا كردن و مردم رو هم سركيسه ميكنند و جوون ساده ما هم تحت تاثير شور و هيجان و تعصب بيجا كه قرار ميگيره ديگه عقلشون هم از كار ميفته (همه رو هم نميگم).وقتي اين طرفدارهاي اين تيمهاي ايران اينطور به جون هم ميفتن واقعا براي خودم و ايراني جماعت متاسف ميشم.يه عده آشغال هستند كه از به جون هم انداختن جوونها سر اين تيم و اون تيم دارن پول پارو ميكنن.كاشكي اون روز زودتر برسه كه اين طرفدارهاي متعصب بيدار بشن و اينقدر ساده گول نخورن.

Honradez
21-11-2007, 19:29
من یک جا خوندم ایشون انحراف جنسی داره حداقل یکی رو بیارن از نظر اخلاقی هم یک کم سالم باشه
فکر نکنم شفر واقعا چنين باشه...!

---
شنيده‌ها و گمانزنيها تا امروز

در ابتدا درمورد خبر بالا، صفايي فراهاني درمورد ادعاي شفر، اين موضوع را تکذيب کرده و گفته گزينه نهايي هنوز مشخص نيست. از طرفي ديگر پيتر ريد، مربي انگليسي‌اي که چندان هم موفق نبوده اما يکي از گزينه‌هاي اصلي هدايت تيم ملي ايران بحساب مي‌آمد، مذاکره با ايرانيان را تاييد اما قبول کردن آن را رد مي‌کند. به عبارتي ديگر اين مربي حضور در راس کادرفني ايران را نمي‌پسندد.

اما حرفهاي ريد خبر از آن مي‌دهد که مذاکراتي هم در کار است و وقايع چندان هم با صحبتهاي فراهاني مطابقت ندارد. برخي منابع نه‌چندان غير معتبر مي‌گويند که معرف پيتر ريد به کميته انتقالي، فرگوسن سرمربي منچستر بوده است.

از طرفي ديگر روزنامه همشهري و وبسايت آن در اخبار خود اشاره به مربيان بزرگتري کرده‌اند. شماره صبح امروز اين نشريه حکايت از اختلاف نظر درميان مذاکره‌کنندگان برسر انتخاب شفر مي‌کند. مهمترين بخش اين خبر اما مربوط به اينست که گزينه‌هاي بزرگتري نظير کاپلو، لوکزامبورگو، پکرمن، ماگات، هيتسفلد و بيلسا نيز در فهرست کميته انتقالي فدراسيون فوتبال قرار دارند.

ببينيم تا فردا چه خواهد شد...! :46:

mohammad11999
22-11-2007, 02:51
منم موافقم
خیلیاشون بی مرامن

mohammad11999
22-11-2007, 02:53
جوان اول موسيقي ايران تقديم ميكند :

اگه میتونین حتماااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا برین
کنسرت بزرگ احسان خواجه امیری
مکان: تهران ، تالار بزرگ وزارت کشور
زمان: ۲۱ ، ۲۲ ، ۲۳ آذر ۸۶
ساعت ۲۰