PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

خدای موبایل
14-07-2007, 12:59
سلام .
نظرات همه رو خوندم .
ببینید اگه اصولی رو بخواید تقصیر رودباریان بود .
البته اصلا هیچ وقت نباید تقصیر رو گردن کسی انداخت کاریه که شده .
من خودم یه مدت توی یه تیم فوتسال دروازبان بودم .
در شرایطی که دو مدافع با مهاجم حریف نفر به نفر دارن حرکت میکنن و حتی
جلوتر از 18 قدم هم نیومدن دروازبان به هیچ وجه نباید از دروازه بیرون بیاد .
دروازبان زمانی حق بیرون اومدن از دروازه رو داره که تک به تک با مهاجم حریف باشه .
حالا اینی که میگید رحمان باید دروازه رو میدید یا ...
رودباریان حق نداشت بیاد بیرون که حالا رحمان میدید یا نه .
ضمن اینکه مدافع وقتی برای دفع توپ از روی زمینه بلند میشه دیگه تعادل نداره که دقیقا توپ رو بندازه جلوی دروازبان یا ...

خلاصه این نظر من بود و فکر میکنم نظر خیلیا هم هست ...

Hectorist
14-07-2007, 13:20
صحنه جالبی که توی بازی بود این بود که علی کریمی یکی دو نفر رو دریبل کرد و پاس داد به مهدوی کیا
مهدوی کیا هم یه ضرب کشید و توپ و فرستاد بیرون
بعد علی کریمی بر گشت گفت اسکل (به مهدوی کیا)

از طرفی هم وجود خطیبی آدم رو آزار میداد. بیچاره سامره

اسکل ِ بی دندون !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی جدا وقتی دندونش شکست من قاطی کردم. خیلی نامردی بود.

بازی بعدی ایران کی برگزار میشه ؟؟؟

borderlessboy
14-07-2007, 22:02
به قول يكي:تو مملكتي كه خطيبي شماره 10تيم مليش باشه....
حالا بر عكس ميشه!
(تو مملكتي كه...خطيبي شماره 10تيم مليشه)
با اين خراب كاري 2008ش!
(اگه اخبارو شنيده باشيد!)

bb
16-07-2007, 08:32
اوخ بیچاره کره
الان این عربا با هم تبانی می کنن دوتایی میرن بالا کره بدبخت حذف میشه ( تقصیر خودشه باید می برد)

عشق این سرمربی ما نسبت به عنایتی دیگه داره حالم رو بهم می زنه ( اصلا دو تا بازی خوب بازی نکرده )

mohammad8
16-07-2007, 23:49
مقصر 100% رودباریان بود

من نمیدونم چرا عنایتی باید 90 دقیقه بازی کنه یکی هم جدی نمیاد از قلعه نوعی بپرسه بابا داری چکار میکنی؟

satttanism
17-07-2007, 13:59
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، برنامه ورزشي شبكه سه سيما را يكي از بزرگ‌ترين مشكلات تيم در مالزي عنوان كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از انجام 2 مسابقه در جام ملت‌هاي 2007، از نتايج نهايي تيم ملي فوتبال ايران رضايت دارد.

سرمربي ايران در باره شرايط تيمش عنوان كرد: تيم در مالزي 3 مشكل بزرگ دارد؛ آب و هوا،‌حريفان و برنامه ورزشي شبكه سه سيما كه از عمده مشكلات است.

وي افزود: متاسفانه در روزهاي گذشته، اين شبكه تلويزيوني با پخش برنامه مغرضانه، به شدت تيم ملي را مورد انتقاد قرار داده و روند تخريبي را در پيش گرفته است.

قلعه‌نويي گفت: براي حل اين مشكلات از محمود احمدي‌نژاد، رئيس‌ جمهوري و عزت‌اله ضرغامي، رئيس صدا و سيما خواستاريم كه در اين زمينه اقدامات لازم را انجام دهند.

سرمربي ايران به عملكرد فني تيم ملي اشاره كرد و افزود: در 2 مسابقه اخير برابر چين و ازبكستان، تيم ملي 4 گل به ثمر رسانده و 3 گل دريافت كرده كه البته گل‌هاي خورده بر حسب اشتباهات فردي بوده است.

وي ادامه داد: اميدوارم در ديدار برابر مالزي، اشتباهات گذشته تكرار نشود و بتوانيم بازي‌هاي بهتري را انجام دهم
rajanews.com

boy iran
17-07-2007, 14:32
اینو.............:27:

اگه اگه به مالزی باختیم زنگ بزنید شبکه 3 :27:

عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه :27:

BehzadKiNG
17-07-2007, 14:44
من پیشنهاد می دهم برای قهرمانی تیم ملی کلیه صدا و سیما را ببندید ...

leila*
17-07-2007, 14:51
موافقم همش زیر سر این فردوسی پوره.:13: نمی زاره که! نمی زاره! وگرنه اینا بازی بلدن......!:31:

ReZa DN
17-07-2007, 15:21
فردوسی پور همه چی رو درست میگه این قلعه نوعی به تیم درست حسابی بد نیست درست کنه فقط عشق عنایتی داره!انتقاد رو هم قبول نمیکنه!

Ehsani
17-07-2007, 15:27
مشکل تیم ملی مارادونا نیست...سید جلال ، حسن و رحمان رو بگیر مارادونا رو ول کن !!!

hassan-2005
17-07-2007, 15:38
این قلعه نویی هم خیلی ادعاش میشه
خیلی دلم می خواد سرش بخوره به سنگ آدم بشه؟
این نظر منه؟

ramyar.v
17-07-2007, 15:45
به نظر من بزرگترین مشکل تیم ملی 3 نفر هستند
قلعه نویی
عنایتی
خطیبی
اگه این 3 نفر رو از تیم ملی بگیرن همه چیز درست میشه
خیلی حال میکنم تیم ملی قهرمان شه و قلعه نویی رو اخراج کنن
بد جور پوزش میخوره

S a f a 6 4
17-07-2007, 15:50
مشکل تیم ملی ما هیچ کدوم از اینا نیست ,مشکل ما جریانات مافیایی پشت پرده فدراسیونه

MeMri
17-07-2007, 15:52
من هم موافقم این نمی دونم این قلعه نوعی از چیه عنایتی خوشش اومده ...البته فکر کنم از دماغش که این همه کاربرد داره

yoosef_st
17-07-2007, 15:59
اخه من نمیدونم این قلعه مرغی رو کی مربیش کرده؟ حالا 1 بار شانسی شانسی با تفاضل گل استقلال رو قهرمان کرد که نباید مربی تیم ملی بشه.

Petros
17-07-2007, 16:16
جون حاجی غیبت دارید میکنید ها!!
با مسخره کردن دیگران دارید به کار خدا عیب میگیرید.

jak_1300
17-07-2007, 16:23
مالزى‌ فرصت‌ آخر ماست‌ مهاجراني: تيم‌ملى‌ تاکتيک‌ ندارد

دوستان من رو كه قبول ندارين فدايه سرتون حداقل حشمت مهاجراني رو قبول دارين كه پس بخونين:

حشمت‌ مهاجرانى‌ مثل‌ هميشه‌ دلش‌ براى‌ ايران‌ و تيم‌ملى‌ مى‌تپد و مثل‌ هميشه‌ دوست‌ دارد که‌ جز قهرمانى‌ نصيب‌ ما در جام‌ ملت‌ها نشود. اين‌ بحث‌ احساسى‌ قضيه‌ است‌ اما او به‌ عنوان‌ يک‌ کارشناس‌ خبره‌ نگاه‌ ويژه‌اى‌ به‌ بازيهاى‌ تيم‌ملى‌ دارد و نقايصى‌ را در تيم‌ مى‌بيند که‌ مانع‌ کوچکى‌ مقابل‌ آن‌ آرزو است. صحبت‌ کردن‌ با حشمت‌خان‌ هميشه‌ يک‌ کلاس‌ درس‌ است، اگر دوست‌ داشتيد با ما به‌ وسعت‌ يک‌ گفتگو همکلام‌ شويد!
حشمت‌خان! تيم‌ملى‌ را چگونه‌ ديديد؟
من‌ بارها گفته‌ام‌ که‌ ستاره‌ها تيم‌ را نمى‌سازند، بلکه‌ اين‌ تيم‌ است‌ که‌ ستاره‌ها را مى‌سازد. ما بايد از اتکاى‌ مطلق‌ به‌ بازيکنان‌ عبور کنيم‌ و به‌ جاى‌ دل‌ بستن‌ به‌ خلاقيت‌ فردي، به‌ دنبال‌ کار تيمى‌ باشيم.
اما به‌ هرحال‌ دو بازى‌ را بدون‌ باخت‌ پشت‌ سر گذاشتيم؟
درست‌ است‌ اما يادمان‌ نرود که‌ در سال‌ 1998 برزيل‌ پرستاره‌ترين‌ تيم‌ مسابقات‌ بودو با استفاده‌ از خلاقيت‌ بازيکنان‌ حتى‌ به‌ فينال‌ هم‌ رسيد اما در پايان‌ اين‌ فرانسه‌ بود که‌ قهرمان‌ جهان‌ شد.
...به‌ عبارت‌ ديگر ممکن‌ است‌ جايى‌ خلاقيت‌ ستاره‌ها جواب‌ ندهد.
دقيقاً، من‌ در اين‌ دو بازى‌ ايران‌ را در حد انتظار نديدم، ما کار تيمى‌ درستى‌ نداريم‌ و در کنار آن‌ حتى‌ نمى‌توانيم‌ از خصوصيات‌ فردى‌ انتظار بازيکنان‌ هم‌ به‌ درستى‌ سود ببريم.
مشکل‌ کجاست؟
ما بدون‌ آن‌ که‌ در بازيهاى‌ تدارکاتى‌ خوب‌ تحت‌ فشار قرار بگيريم‌ به‌ جام‌ ملت‌ها آمديم، ضعف‌ها را نشناختيم، طبيعى‌ است‌ که‌ حالا و به‌ مرور زمان‌ متوجه‌ نقايص‌ مى‌شويم‌ و اين‌ آزاردهنده‌ است.
چه‌ بايد کرد؟
به‌ نظر من، اگربخواهيم‌ مربيگرى‌ و رازهاى‌ موفقيت‌ در آن‌ را خيلى‌ خلاصه‌ بيان‌ کنيم، فقط‌ به‌ دوجمله‌ احتياج‌ است: -1 تيم‌ خودت‌ را بشناس‌ -2 تيم‌ حريف‌ را بشناس. کادر فنى‌ تيم‌ملى‌ در اين‌ مقطع‌ بايد با آرامش‌ کامل‌ سعى‌ کند با شناخت‌ دقيق‌ خصوصيات‌ بازيکنان‌ و توانمنديهاى‌ فردى‌ آنها تيم‌ را ارنج‌ کند.
...بازى‌ با مالزي؟
بازى‌ با مالزى‌ فرصت‌ آخر ماست، ما بايد در اين‌ مسابقه‌ ترکيب‌ اصلى‌ را پيدا کنيم‌ و آرامش‌ را به‌ تيم‌ بازگردانيم.
خط‌ دفاعى‌ ما آسيب‌پذير نيست؟
دفاع‌ يک‌ مقوله‌ تيمى‌ است، در کار دفاعى‌ همه‌ بازيکنان‌ بايد کار خودشان‌ را درست‌ انجام‌ بدهند. من‌ يک‌ ناهماهنگى‌ در خط‌ دفاعى‌ تيم‌ملى‌ مى‌بينم‌ که‌ اميدوارم‌ هرچه‌ زودتر برطرف‌ شود، اين‌ مسأ‌له‌ ما را آسيب‌پذير کرده.
حالا به‌ عنوان‌ جمع‌بندي، قهرمان‌ مى‌شويم‌ يا خير؟
من‌ خوش‌بين‌ هستم، شما گروه‌هاى‌ ديگر را ببينيد واقعاً‌ مى‌بينيم‌ که‌ حساب‌ خانه‌ و بازار زمين‌ تا آسمان‌ تفاوت‌ مى‌کرد، آنهايى‌ که‌ روى‌ کاغذ شانس‌ داشتند همه‌ ضعيف‌ عمل‌ کردند. اين‌ نشانه‌ پيشرفت‌ فوتبال‌ در آسيا نيست‌ اما به‌ نفع‌ ما است. با اين‌ وضعيت‌ هنوز هم‌ ما شانس‌ اول‌ هستيم.
راستى‌ امير قلعه‌نوعى‌ چرا اين‌ قدر اخراج‌ مى‌شود؟
ترس‌ از نگرفتن‌ نتيجه‌ مطلوب‌ باعث‌ تشويش‌ مى‌شود اما امير بايد خودش‌ را کنترل‌ کند، اضطراب‌ سرمربى‌ به‌ کل‌ تيم‌ اضطراب‌ تزريق ميكند

jak_1300
17-07-2007, 16:25
اينم منبع آخره صفحه رو نگاه كنين
کد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
17-07-2007, 16:29
من طرفداره ايرانم اما نه به هر قيمتي ميدونين ايران خيلي بالاتر از اين حرفا بايد فوتبال بازي كنه من طرفداره ايرانم اما نه به هر قيمتي اگه قراره ايران اينجوري بره اول بشه همون بهتر كه 100 ساله سياه نشه دوست دارم ايران با اقتدار و به زيبايي اول بشه
ولي رك بگم الان اصلا دوست ندارم ايران اول بشه

ميدونين اگه ايران با تيمي جونتر رفته بود يا به منظور امادگي براي بازيهاي جام جهاني رفته بود دلم نميسوخت اما وقتي ميبينم ايران با تمامه توانش داره تو مسابقات شركت ميكنه و كارش به جايي رسيده كه با مساوي جلويه تيمه چين جشن ميگيره و خدا رو شاكر ميشه حالم از خودم كه ايرني هستم بهم ميخوره كه چقدر بدبخت شديم كه وقتي با تيمي مثله تيمه چين كه بزرگترين افتخارش دومي جام ملتهاست اونم تو كشوره خودش خوشحال ميشيم ميخوام صد ساله سياه ايران اول نشه
ببينيد اگه ايران حذف بشه به نفعه فوتباله ماست دقيقا شده مثله زماني كه برانكو مربي تيم بود بايد ايران حذف بشه تا درست بشه همه چيز باز هم اگه درست نشد باز هم بايد شكست بخوره تا اين مسولاني كه برايه فوتباله ما تصميم ميگيرن و فوتباله مارو سياسي كردن و به اين روز انداختن دست از سره كچله اين فوتبال بردارن

مشكله ما قلعه نوعيه آرهان وقتي اومد پرسپوليس تو دوهفته پرسپوليس رو زير و رو كرد تازه بازيكن هم نداشت
دنيزلي هم همينطور البته دنيزلي آخرش خراب كرد اما وقتي اومد پرسپوليس دو تا بازيه اول رو با سپاهان مساوي كرد و بعد از اون اينقدر تيم قشنگ بازي كرد كه وسطه هفته 70 هزار نفر تماشاچي فقط برايه ديدنه بازيه پرسپوليس ميرفتن استاديوم اونوقت اين اقا ميگه شبكه سوم اي بابا اين حرفا كدوم

بزرگترين افتخاره قلعه نوعي اينه كه بعد از سه سال استقلال رو قهرمان كرد اونم با بدبختي

اينم جريانه برانكو اميدوارم تيم ملي حذف بشه تا يه مربي درست حسابي بيارن ديگه دهنه مارو سرويس كردن با انتخاب كردنه مربيشون

corey taylor
17-07-2007, 16:35
[QUOTE=mehrdadamri_92;1318134]من هم موافقم این نمی دونم این قلعه نوعی از چیه عنایتی خوشش اومده ...البته فکر کنم از دماغش که این همه کاربرد داره[/QUOT

شما ببخشید من بهش میگم معدنچی بزاره تو زمین که همه توپارو بزنه به اسکوربرد ورزشگاه :2:

ramyar.v
17-07-2007, 16:41
[QUOTE=mehrdadamri_92;1318134]من هم موافقم این نمی دونم این قلعه نوعی از چیه عنایتی خوشش اومده ...البته فکر کنم از دماغش که این همه کاربرد داره[/QUOT

شما ببخشید من بهش میگم معدنچی بزاره تو زمین که همه توپارو بزنه به اسکوربرد ورزشگاه :2:

نه تو رو خدا این کارو نکن
چون اگه عنایتی بره بیرون کی دیگه زمین رو متر کنه؟!!!

jak_1300
17-07-2007, 16:48
[QUOTE=corey taylor;1318289]

نه تو رو خدا این کارو نکن
چون اگه عنایتی بره بیرون کی دیگه زمین رو متر کنه؟!!!

اي ول مردم از خنده اي ول دمت گرم هنوزم كه هنوز اگه بحث بحثه استقلال پرسپوليس باشه اكثره ملي پوشها از دهه 60 پرسپوليسي بودن يعني بيست و شش ساله كه تيم ملي پرسپوليسيه پس بحثه استقلال پرسپوليس نكنيد سعي كنين منصفانه نگاه كنيد خارج از تعصب

جمعه هفته پيش صبح بود زدم كانال دو ديدم حسن روشن رو آوردن گفتن نظرت راجبه قلعه نوعي چيه ميدونين چي گفت : گفتش حقيقت اينه كه قلعه نوعي برايه تيم ملي كوچيكه بعدشم گفت چه خوب بود وقتي كه داشت از استقلال ميرفت همه چيز رو بهم نميريخت كه استقلال از جام باشگاه هايه آسيا محروم بشه
حسن روشن هم استقلاليه داره اينو ميگه خارج از تعصب

h128mk
17-07-2007, 16:55
مطمئنا با یکی از مجریان برنامه مشکل داره که این حرف و زده
وگرنه تو این 2 هفته همش دارن از تیم ملی تعریف میکنن ...

Alaska
17-07-2007, 17:02
اینا همش دروغه. تقصیر علی داییه. اوه ببخشید اصلا یادم نبود ...

Alaska
17-07-2007, 17:03
قلعه نویی
عنایتی
خطیبی
بد جور پوزش میخوره

تا حالا همیشه دو نفر مقصر بودن، از حالا به بعد شدن 3 تا. :27:

shazdeh23
17-07-2007, 17:32
مشکل فقط از فردوسی پوره
همین.
بهانه ی جالبیه!!!!!
منم بودم همینو میگفتم......

jak_1300
17-07-2007, 17:39
خدا را شاكريم

my_consort_is_my_life
17-07-2007, 17:45

بابا خوب اومدی ها
ای ول خوشمان اومددددددددددددددددددد

pillx
17-07-2007, 17:49

تعبیر جالبی بود
خیلی خندیدیم:31:

doom3
17-07-2007, 19:51
متاسفانه به جز مسخره کردن دیگران هیچ کار دیگه ای بلد نیستیم
من به عنوان یه آدم بیطرف حق رو میدم به قلعه نوعی چون تو همین دو تا بازی انجام شده خیلی از بازیکن ها مثل کریمی و هاشمیان حتی خیلی بدتر از عنایتی بازی کردن اما همین عادل فردوسی پور هیچ حرفی درباره اونا نزد و فقط درباره عنایتی نظر میداد
مگه هاشمیان چی کار کرد تو این دو تا بازی نه دریبل بلده نه چیزی، ولی چون یه بار قهر کرده حالا کسی جرات نمیکنه دربارش حرف بزنه ، به خدا مهاجم های بهتری داریم تو همین کشور خودمون
همین عنایتی اگه جای خودش بازی کنه و خوب تغذیه بشه آقای گل همین رقابت ها میشه اینو فراموش نکنید عنایتی چند دوره تو ایران آقای گل شده و اگه منطقی فکر کنین کسی الکی نمیتونه آقای گل بشه
قلعه نوعی وقتی مربی استقلال شد همین فردوسی پور با تعنه در مورد مربی استقلال صحبت میکرد و هیچ کس قبولش نداشت ولی تونست سه سال استقلال رو تو صدر جدول نگه داره که کار کمی نیست
قبول کنین عادل بیشتره حرفاش مغرضانست

ramyar.v
17-07-2007, 20:15
اجازه هست کامل براتون توضیح بدم؟
ببین
ما یه سری بازیکن داریم که فقط تو باشگاه میتونن خوب بازی کنن نمونش همین رونالدینیو
یه سری بازیکن هم داریم که فقط تو تیم ملی میتونن خوب بازی کنن نمونش هم یان دال توماسون دانمارکی
و یک سری بازیکن داریم که هم تو تیم ملی و هم تو تیم باشگاهی خوب بازی میکنن مثل زیدان بالاک و ...
خوب عرض کنم که جناب اقای قلعه نویی زمان جوونی هاشون بازیکن خیلی خوبی بودن
و نسبت به بازی هایی که تو تیم باشگاهی شون میکردن الحق حق فیکس تیم ملی رو داشتن
اما متاسفانه هر وقت به بازی گرفته میشدخوب کار نمیکرد
تا اینکه از تیم گزاشتنش کنار
و ایشون بعد از این ماجرا حسابی شاکی شدند و مرتب اعتراض میکردن
روز ها گزشت تا به امروز رسیدیم
ایشون به خاطر اینکه حرف های خودش رو ثابت کنه
هم عنایتی و هم طالب لو رو مرتبا بازی داد اما این دو درخششی رو که تو استقلال داشتند رو نتونستن برای تیم ملی داشته باشن
اما مربی تیم ملی
متاسفانه هنوز روی عقیده ی خودش پایبند هست و عنایتی رو که
تو تیم ملی خوب بازی نمی کنه رو مرتب بازی میده تا حرف خودش رو ثابت کنه
اما........
باید متوجه بشه و قبول کنه بعضی از بازیکن ها نمی تونن فشار و جو تیم ملی رو تحمل کنن
و از اونا کمتر استفاده کنه

doom3
17-07-2007, 20:33
اما من هنوزم معتقدم طالب لو از رودباریان بهتره

طالب لو اشتباهاش به این تابلویی نبود ولی خیلی راحت کنار گذاشته شد

در صورتی که رودباریان خیلی بد کار میکنه تو هیچ کدوم از خروجاش مطمین عمل نمیکنه

اما به نظر من بازیکن باید یه مقدار اعتماد به نفس پیدا کنه برای بازی حالا چه تو تیم باشگاهی چه تیم ملی مگه میشه یه بازیکن تو تیم باشگاهی خوب باشه ولی تو تیم ملی نه یا برعکس

مگر اینکه یا پستش فرق داشته باشه یا به خاطر ترس بد بازی کردن نتونه بازی کنه وقتی من که میخوام بازی کنم همش این ترس و دلهره رو داشته باشم که الان منو میندازن بیرون معلومه نمیتونم بازی کنم

LeBron
17-07-2007, 20:47
یه بار این مزدک بیچاره رو فرستادن ببین چه قدر اذیتش میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afsane_tab
17-07-2007, 21:00
فردوسی پور همه چی رو درست میگه این قلعه نوعی به تیم درست حسابی بد نیست درست کنه فقط عشق عنایتی داره!انتقاد رو هم قبول نمیکنه!
اینو خوب اومدی

Iron
17-07-2007, 21:04
متاسفانه به جز مسخره کردن دیگران هیچ کار دیگه ای بلد نیستیم
من به عنوان یه آدم بیطرف حق رو میدم به قلعه نوعی چون تو همین دو تا بازی انجام شده خیلی از بازیکن ها مثل کریمی و هاشمیان حتی خیلی بدتر از عنایتی بازی کردن اما همین عادل فردوسی پور هیچ حرفی درباره اونا نزد و فقط درباره عنایتی نظر میداد
مگه هاشمیان چی کار کرد تو این دو تا بازی نه دریبل بلده نه چیزی، ولی چون یه بار قهر کرده حالا کسی جرات نمیکنه دربارش حرف بزنه ، به خدا مهاجم های بهتری داریم تو همین کشور خودمون
همین عنایتی اگه جای خودش بازی کنه و خوب تغذیه بشه آقای گل همین رقابت ها میشه اینو فراموش نکنید عنایتی چند دوره تو ایران آقای گل شده و اگه منطقی فکر کنین کسی الکی نمیتونه آقای گل بشه
قلعه نوعی وقتی مربی استقلال شد همین فردوسی پور با تعنه در مورد مربی استقلال صحبت میکرد و هیچ کس قبولش نداشت ولی تونست سه سال استقلال رو تو صدر جدول نگه داره که کار کمی نیست
قبول کنین عادل بیشتره حرفاش مغرضانست

عزیز جان! کی باید بازیکنا رو سر جای خودشون بچینه؟ فردوسی پور یا قلعه نویی؟

sepideh_248
17-07-2007, 21:14
قلعه نویی
عنایتی
خطیبی
بد جور پوزش میخوره

عزیزم بد داری به آقای قلعه نوعی توهین می کنی
ایشون هم تو استقلال و هم تو تیم ملی نشون دادن مربی قادر و توانایی هستن......
حالا هم که تیم نسبتا خوبه و مشکلی نداره پس شما چرا دوست داری ایشونو اخراج کنن؟؟؟

ramyar.v
17-07-2007, 21:22
حالا هم که تیم نسبتا خوبه و مشکلی نداره پس شما چرا دوست داری ایشونو اخراج کنن؟؟؟

میشه بپرسم قلعه نویی تو کدوم بازی توانایی هاش رو نشون داده؟
بازی با تیم دهم جاماییکا ؟ یا تیم دوم غنا ؟؟؟ یا مکزیک؟

borderlessboy
17-07-2007, 22:13

تو تيم ملي؟؟؟!

مطمئن اي؟

sepideh_248
18-07-2007, 02:13
بهتره به جای انتقادهای بیخود از ایشون بذاریم نتیجه رو آخر کار ببینیم....
به نظر شما چه کسی شایسته مربی گری تیم هستش؟

alaodin1
18-07-2007, 02:26
تا حالا اینقدر تیم ملی را ضعیف ندیده بودم ما همه داریم خودمون رو گول میزنیم به شما توصیه میکنم چندین بار بازی های ایران را آنالیز کنید

ReZa DN
18-07-2007, 10:21
بهتره به جای انتقادهای بیخود از ایشون بذاریم نتیجه رو آخر کار ببینیم....
به نظر شما چه کسی شایسته مربی گری تیم هستش؟

انتقاد بیخود نیست یه بچه 2 ساله میدونه که عنایتی باید نوک حمله باشه یه بچه 2 ساله میدونه که جای زندی کجای زمین هستش امروزم حتما این عنایتی رو بازی میده با مالزی که یه گل بزنه که بعد بگه خوب کار کرد!
به نظر من دینزلی برای مربی گری ایران خیلی خوب بود

ali_chenger
18-07-2007, 10:43
دوستان عزیز اینقدر با غرض ورزی انتقاد نکنید
منم قبول دارم که تیم ملی بد بازی میکنه اما شما توجه داشته باشید که جام ملتهای سال2004 چرا ایران خوب بازی میکرد ؟ بخاطر بازی علی کریمی ومهدوی کیا وقتی این 2 تا دیگه روی اوج نیستن از دست سرمربی چه کاری بر میاد:20:
عنایتی برای این بد بازی میکنه که سر جای واقعیش نیست اینم تقصیر عنایتی نیست تقیر سرمربی تیم ملیه
که به هر طریقی میخواد عنایتی وهاشمیان با هم تو ترکبب باشند یران یا باید سیستم بازیش را عوض کنه یا بین عنایتی و هاشمیان یکی را انتخاب کنه:20:
موفق باشید:10:

ramyar.v
18-07-2007, 11:36
انتقاد بیخود نیست یه بچه 2 ساله میدونه که عنایتی باید نوک حمله باشه یه بچه 2 ساله میدونه که جای زندی کجای زمین هستش امروزم حتما این عنایتی رو بازی میده با مالزی که یه گل بزنه که بعد بگه خوب کار کرد!
به نظر من دینزلی برای مربی گری ایران خیلی خوب بود

ای گل گفتی رضا جون
کلا دنیزلی خیلی مربیه بزرگی هست
به دلیل تفکرات هجومیش و زیبا بازی کردن تو هر تیمی بره موفقه

doom3
18-07-2007, 15:01
دنیزلی چی داشت که مربی بزرگی بود؟
ما نزدیک 5 سال اگر اشتباه نکنم برانکو رو تحمل کردیم در صورتی که اصلا در حد و اندازه تیم ما نبود و خیلی کم پیش میومد که ما باازی قشنگ از تیم ببینیم
حالا نمیتونیم 1 سال یه مربی داخلی رو تحمل کنیم ببینیم اصلا میتونه کار کنه یا نه ولی منتظر میمونیم تا آخر بازی ها اون موقع بهتر میشه نتیجه گرفت
امیدوارم قلعه نوعی بتونه خودش رو ثابت کنه

sepideh_248
18-07-2007, 18:28
دنیزلی چی داشت که مربی بزرگی بود؟
ما نزدیک 5 سال اگر اشتباه نکنم برانکو رو تحمل کردیم در صورتی که اصلا در حد و اندازه تیم ما نبود و خیلی کم پیش میومد که ما باازی قشنگ از تیم ببینیم
حالا نمیتونیم 1 سال یه مربی داخلی رو تحمل کنیم ببینیم اصلا میتونه کار کنه یا نه ولی منتظر میمونیم تا آخر بازی ها اون موقع بهتر میشه نتیجه گرفت
امیدوارم قلعه نوعی بتونه خودش رو ثابت کنه

دمت گرم......
بالاخره یکی ما رو تائید کرد.....:46:
تازه دیدین که امروز مالزی رو هم بردیم رفتیم دور بعدی :26:

ReZa DN
18-07-2007, 19:08
دمت گرم......
بالاخره یکی ما رو تائید کرد.....:46:
تازه دیدین که امروز مالزی رو هم بردیم رفتیم دور بعدی :26:

مگه میخواستیم ار مالزی که از همه 5 تا خرد ببازیم؟!!!:18:

sudotux
19-07-2007, 01:32
به گزارش خبرنگار اعزامي فارس به كوالالامپور، امير قلعه نويي پس از پيروزي 2 بر صفر مقابل تيم ملي مالزي و صعود ايران از گروه C به عنوان تيم نخست در جام ملت هاي 2007 آسيا افزود: ما بازي خيلي خوبي را انجام داديم و موقعيت هاي زيادي داشتيم كه بسيار از اين فرصت ها به گل تبديل نشدند.
وي ادامه داد: من پيش از اين مسابقات گفته بودم كه در گروه دشواري قرار داريم و بازي تيم هاي ملي ازبكستان و چين صحت حرف هاي مرا ثابت كرد.
سرمربي تيم ملي ايران تصريح كرذ: من از عملكرد بازيكنانم راضي هستم زيرا بازي خوبي را ارئه كردند؛ اما آنها بايد بدانند در همه بازي به اين اندازه موقعيت گلزني نخواهند داشت.
وي اظهار داشت: مي خواستيم در مالزي بمانيم كه خوشبختانه اين اتفاف افتاد. ما با ارائه بازي خوب و صدرنشيني به اين مهم دست يافتيم.
قلعه نويي خاطرنشان كرد: تعجب مي كنم كه چرا مالزي در ديدارهاي گذشته چنين بازي را انجام نمي داد اگر اين تيم به مانند امروز بازي مي كرد بدون شك با 2 شكست سنگين حذف نمي شد.
وي تاكيد كرد: برخي از دوستان عادت دارند كه از مربيان خارجي تشكر كنند و سوال من اين است كه چرا از من تشكر نمي كنند به هر حال ما توانستيم تيم ملي ازبكستان را شكست دهيم.
سرمربي سابق استقلال درباره عملكرد مهاجمان گفت: در فوتبال روز دنيا ديگر مهم نيست كه چه كسي گلزني مي كند بلكه آمار گلزني تيم ها بسيار اهميت دارد.
وي درباره تيم ملي كره جنوبي گفت: اجاز بدهيد بعداً به اين سوال پاسخ بدهم؛ چرا كه بايد شرايط اين تيم را ببينم و بعد جواب بدهم.
تيم ملي ايران در مرحله يك چهارم نهايي جام ملت هاي 2007 آسيا بايد با تيم ملي كره جنوبي در روز يك شنبه هفته جاري ديدار كند.

خبرگزاری فارس

Actros
19-07-2007, 03:51
انتظار تشکر هم داره با این تیمش
گیر داده به عنایتی
بعد کریمی یه نیمه بد بازی کرد سریع بردش بیرن
عنایتی 3 بازی داره گند میزنه

Actros
19-07-2007, 03:53
قلعه نویی
عنایتی
خطیبی
بد جور پوزش میخوره

تایید میشه
مخصوصا عنایتی و قلعه نوعی

AlborzZz
19-07-2007, 04:12
ببخشیدا نکنه فکر کردین خیلی کار بزرگی انجام دادیم 2 تا به مالزی زدیم؟
خوب خوشحال نباشین که رفتیم دور بعد ، چون بازیه بعدی احتمالاً از کره جنوبی می خوریم!!
تازه امروزم رودباریان داشت یه گل از مالزی می خورد !

sepideh_248
19-07-2007, 12:55
خود مهدوی کیا هم گفت که اگه مالزی با همین وضع با چین و ازبکستان بازی می کرد با ما به دور بعدی صعود می کرد!
تمام 11 نفرشون تو دفاع بودن...
بازی ما عالی نبود درسته اما نمی تونیم بگیم به خاطر قلعه نوعی و عنایتی هستش مثلا دیروز چرا هیشکی به علی کریمی گیر نداد؟؟ یا زندی؟؟
تو بازی تیمی درست نیست همه تقصیرا رو بندازیم گردن یکی که داره بیشتر از همه برای بچه ها زحمت می کشه....

Amir_na
22-07-2007, 20:38
خبرگزاري فرانسه در تحليلي بعد از پايان بازي ايران و كره‌جنوبي در يك‌چهارم نهايي جام ملت‌هاي آسيا نوشت: «تيم كره موفق شد در پايان يك بازي خسته‌كننده، در ضربات پنالتي برابر ايران به پيروزي با ارزش چهار بر دو دست يابد تا در مرحله‌ي نيمه‌نهايي به مصاف عراق برود.»

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فرانس پرس در ادامه اعلام كرد: «بعد از آن كه دو تيم در وقت 90 دقيقه قانوني و همچنين 30 دقيقه‌ي وقت اضافه بدون گل مساوي به‌كار خود پايان دادند، اين بازيكنان كره‌اي بودند كه در ضربات پنالتي خونسردي‌شان را حفظ كردند. "لي ‌وون جائه"، دروازه‌بان باسابقه‌ي تيم ملي كره در حد قهرمان ظاهر شد و توانست دو ضربه پنالتي مهدي مهدوي‌كيا و رسول خطيبي را مهار كند.»

خبرگزاري فرانسه نوشت: «با اين حال تيم كره براي كسب آمادگي براي ديدار روز چهارشنبه برابر عراق كه در كوالالامپور برگزار خواهد شد، يك روز كمتر از عراق استراحت خواهد داشت و سه روز براي كسب آمادگي وقت دارد.»

فرانس‌پرس نوشت: «ديدار ايران و كره مسابقه‌اي خسته‌كننده و بدون هيجان بود و با تعداد خطاهاي زياد از سوي بازيكنان دو تيم، به‌ويژه كره همراه بود. آنها توانستند شانس اول قهرماني در اين رقابت‌ها و قهرمان سه‌باره جام ملت‌هاي آسيا را شكست دهند.»

خبرگزاري آسوشيتدپرس آمريكا نيز درباره‌ بازي امروز ايران نوشت: «لي‌ وون جائه، دروازه‌بان و كاپيتان تيم ملي كره با مهار دو ضربه پنالتي بسيار مهم، موجب شد تا تيمش با شكست ايران به مرحله‌ي نيمه‌نهايي جام ملت‌هاي آسيا صعود كند.»

Ap نوشت: «هر دو تيم در اين ديدار كه براي تماشاگران چندان جالب نبود، فرصت‌هايي را براي گل زدن داشتند. جواد نكونام در اواخر وقت اضافه‌ اول فرصت بسيار مناسبي را در پشت محوطه جريمه كره به‌دست آورد؛ اما شوت او با فاصله‌ بسيار كم به بيرون رفت و همچنين شوت مهدي مهدوي‌كيا، كاپيتان تيم ملي ايران را دروازه كره جنوبي در دو دقيقه مانده به پايان بازي مهار كرد.»

آسوشيتدپرس در ادامه آورد: «در ضربات پنالتي، اگرچه وحيد طالب‌لو، دروازه‌بان تعويضي ايران توانست يك ضربه پنالتي را مهار كند، اما همتاي او در تيم ملي كره با مهار دو ضربه‌ي پنالتي موجب شد تا تيمش به پيروزي چهار بر دو برسد تا كره در مرحله‌ي نيمه‌نهايي به مصاف عراق برود.»

سايت "گل" نيز در تحليل بازي ايران و كره نوشت: «لي وون جائه، دروازه‌بان تيم ملي كره قلب ايرانيان را شكست و با مهار دو ضربه‌ پنالتي، ايران را از رسيدن به مرحله‌ نيمه‌نهايي بازنگه دارد.»

سايت گل نوشت: «ايران و كره بازي درگيرانه‌اي را در شرايط نامساعد جوي برگزار كردند، اما دروازه‌بان كره خاطرات يك چهارم‌نهايي جام جهاني 2002 برابر اسپانيا را بار ديگر زنده كرد و با مهار دو ضربه پنالتي مهدوي كيا و خطيبي موجب شكست چهار بر دو ايران شد. اين چهارمين مسابقه متوالي ايران و كره در مرحله‌ي يك هشتم نهايي جام ملت‌هاي آسيا بود كه اكنون كره و ايران هر كدام دو برد برابر يكديگر دارند.»

در ادامه مطلب سايت گل آمده است: «علي كريمي، ‌بازيكن سابق تيم بايرن مونيخ فرصت بسيار مناسبي براي باز كردن دروازه كره در اواخر نيمه‌ي اول داشت، اما "وون جائه"، قهرمان امروز كره مانع از آن شد. شايد بهترين فرصت كره‌ از ابتداي بازي در دقيقه 24 به وجود آمد كه شليك "كيم ‌سانگ ‌سيك" به سمت دروازه ايران با واكنش خوب حسن رودباريان مواجه شد.»

در نيمه‌ي دوم گرچه دو تيم بيشتر تدافعي بازي مي‌كردند و ايران كمي‌ كنترل بازي را در اختيار داشت، اما دو تيم در ايجاد فرصت‌هاي گل ناموفق بودند. بهترين موقعيت ايران در وقت‌هاي اضافه در دقيقه 105 به‌وجود آمد كه پاس علي كريمي ‌براي جواد نكونام با شوت اين بازيكن به سمت دروازه كره همراه بود كه با فاصله بسيار كم به بيرون رفت.

به نوشته "گل"، در ضربات پنالتي نيز وحيد طالب‌لو، دروازه‌بان تعويضي ايران با مهار يك ضربه پنالتي نتوانست ايران را پيروز كند. كره اكنون در مرحله‌ي نيمه‌نهايي است.

خبرگزاري رويترز نيز در تحليل خود بعد از بازي ايران و كره اعلام كرد: «ايران با وجود آنكه براي ضربات پنالتي تمرينات ويژه‌اي داشت و حتي حسن رودباريان، دروازه‌بان اصلي خود را در دقيقه 119 تعويض كرد، اما باز هم نتوانست برابر كره به پيروزي برسد.»

رويترز نوشت: «شاگردان "پيم فربيك" هنگام نواختن ضربات پنالتي اعتماد به نفس بيشتري داشتند و توانستند با پيروزي چهار بر دو، چهار هزار هوادار كره‌اي را شادمان از ورزشگاه خارج كنند.»

رويترز با بي‌تجربه خواندن بازيكنان تيم ملي كره در مقايسه با ايراني‌ها نوشت: «بازي خسته‌كننده ايران و كره با وجود برتري نسبي ايران، در پايان با پيروزي كره‌اي‌ها همراه بود تا آن‌ها انتقام شكست‌هاي ادوار گذشته دو جام ملت‌ها را از ايران بگيرند.»

bb
22-07-2007, 20:53
بازی کردن بلدیم
گل زدن بلد نیستیم
::::::::::::::::::::::::::::

vahid123
22-07-2007, 21:07
از همه ي اين حرف ها گذشته ... امير قلع نوعي براي تيمي مثل ايران خيلي خيلي كوچيك بود...تا به اينجا هم با شانس و اقبال و با تكيه به تكنيكاي فردي خود بازيكنا تونستيم گل بزنيم!!!!‌ واقعا متاسفم براي تيممون كه اينجور داره نيروهاي قدرتمندش با بي توجهي مسئولين از بين ميره....باخت هاي مفتضحانه اي كه در برابر مكزيك هم كه داشتيم نشاندهنده ي همين امر بود....

حالا بعضي ها ميان ميگن استراليا و اينا هم حذف شدن...بايد بهشون بگم كه استراليا داراي تكنيك بسيار بالا بود و اين براي همه محسوس...و همچنين ژاپن هم تيم كمي نبود...استراليا واقعا بدشانسي اوورد...

ولي كره ي امروز بسيار ضعيف بود و اگر تيم يكم تكنيك داشت و درست چيده ميشد ميتونست قبل از 90 دقيقه كارش رو يكسره كنه..

Honradez
22-07-2007, 22:36
سلام.

متاسفانه بازهم ما نتونستیم در این دوره از رقابتها حضور خوبی داشته باشیم و این در حالی هست که 31 سال از آخرین قهرمانی ما در سال 1976 می‌گذرد.

ما با مربیانی که نامهای چندان قابل توجهی نداشتند، تنها مقابل مربیان سرشناسی مانند "کارلوس آلبرتو"، "ترو سیه" و "زیکو" خود را کشیده‌ایم!

تیم کره در این بازی خوب بازی کرد. "پیم وربیک" باتوجه به در اختیار نداشتن بازیکنان اصلی‌اش مانند "پارک جی سونگ"، مجبور شد دست به انجام یک بازی بسته، فشارآور و نتیجه‌گرا در زمین بزند. و اما از طرفی مشکلات متعدد ایران در خط حمله و بخصوص رساندن توپ به این ناحیه که به هافبکها مربوط می‌شود، تهاجم ما بر کره را زمین‌گیر کرد. ما نمی‌توانستیم از چنین دفاعی عبور کنیم؛ زیرا ظرفیت این رو نداشتیم.
از طرفی ما هم خیلی تمایلی به حمله نشان ندادیم؛ موضوعی که تنها تیمهای «پنالتی زن» به آن دل می‌بندند! پس وقتی در اکثر موقعیتها تعداد مهاجمان ما و نسبت آنها به دفاع کره، 2 به 5 است، ما باید سعی کنیم از موقعیتها به بهترین نحوی استفاده کنیم؛ اما در این مسابقه حاصل چنین موقعیتهایی، چیزی جز افسوس کریمی و نکونام نبود.

و اما راه حل:
تنها راه حل برای تیمهایی که در سطح جهان قدرت چندانی ندارند، «برنامه ریزی» است؛ چیزی که ژاپن بی استعداد به آن دل بست و موفق شد. اگر دقت کنید، مربی ژاپن، چه زیکوی برزیلی باشد و چه اوسیم کروات، می‌تواند با این تیم خیلی قدرتمند ظاهر شود. اما ایرانیهایی که در اینجا استعداد خوبی هم دارند، باید ابتدا استفاده از استعدادها را «پایدار» کنند، اتفاقی که در کره و استرالیایی پس از "گاس هیدینک" نیفتاد و موجب افت دوباره و چشمگیر این تیمها شد.

به نظر من - و البته نه از روی ایرانی بودنم - ما استعدادهای خیلی خوبی داریم. تیمهای دیگر خوبی مثل ما، اکثرا یا برنامه‌ریزی کردند (مثل ژاپن و کمتر از آن، چین)، ویا از مربیان خوبی استفاده کردند (مثل عربستان، کره و استرالیا)؛ اما این ما بودیم که به استعدادهای فردی تکیه کردیم و البته هیچگاه نتوانستیم بعنوان یک تیم «مطرح» آسیایی ظاهر شویم.

این تمام آن چیزی بود که از «هشتمین ناکامی» می‌توان فهمید... .

قربان شما، بابک. :cool:

hamid_xp
22-07-2007, 22:58
متاسفانه تو این بازی ملی پوشا ، اونجور که باید از خودشون مایه نذاشتن این کاملا مشخص بود.

f-secure
23-07-2007, 20:48
شنیده های روز دوشنبه بیست و سوم ژوئیه (اول مردادماه) از این قرار است که:
گفته می شود پس از خداحافظی رحمان رضایی از تیم ملی، علی کریمی هم در حال فکر کردن روی این موضوع است و احتمال دارد به زودی از تیم ملی خداحافظی کند.
گفته می شود پس از بازگشت تیم ملی از مالزی چند بازیکن از عملکرد قلعه نویی شدیدا انتقاد خواهند کرد. حسین کعبی یکی از آنهاست که انتقاد را از همان مالزی شروع کرده و در مصاحبه با خبرگزاری فارس مشکلات فنی را دلیل حذف ایران برشمرده است. مسعود شجاعی، جواد کاظمیان و چند بازیکن دیگر هم چنین شرایطی دارند.
امیر قلعه نویی پس از بازی با کره جنوبی عنوان کرد که چند بازیکن بزرگ تیم از زدن پنالتی طفره رفتند. قرار بود پنالتی پنجم را جواد نکونام بزند که اصلا کار به آنجا نکشید. اما علی کریمی و آندرانیک تیموریان تمایلی به زدن پنالتی نداشتند. رحمان رضایی هم گفته کسی از او نخواسته بود پنالتی بزند که او این کار را انجام دهد.
محسن صفایی فراهانی، رئیس کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال ایران، پس از حذف ایران از جام ملتها شدیدا از امیر قلعه نویی، سرمربی تیم، انتقاد کرد و در گفتگو با ایسنا گفت: "معتقدم اگر یک کادر فنی و مربی حداقل نیمه بین المللی داشتیم و این کادر می‌توانست خوب ارنج کند و از توانایی های بازیکنان به خوبی استفاده کند، قطعا شرایط متفاوت می بود."
به گزارش خبرگزاری فارس، یکی از حامیان مالی باشگاه استیل آذین با چند تیم مطرح اسپانیایی وارد مذاکره شده تا مقدمات حضور آنها در تهران را فراهم کند. تیم استیل آذین با مدیریت علی پروین به زودی برای برگزاری اردو راهی اسپانیا می شود و در کمپ تیم ملی این کشور تمرینات خود را پیگیری می کند.

يك خبر هم از كشتي:
گفته می شود اختلاف عارف ربطی، دبیر فدراسیون کشتی ایران، و محمد یوسف نژاد، رئیس کمیته داوران، آنقدر بالا گرفته که محمدرضا یزدانی خرم، رئیس فدراسیون، به آنها هشدار داده یا اختلافات را کنار بگذارند یا هر دوی آنها اخراج خواهند شد.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamid_xp
23-07-2007, 21:13
امروز اخبار 20:30 به شدت از عملکرد تیم ملی انتقاد کرد .
این اولین باری بود که می دیدم رسانه ملی با شجاعت از این حرفا میزنه .

persian365
23-07-2007, 22:35
بچه ها 20:30 رو ديدين
خداييش حال كردم

من نديدم ولي شنديم

خوب باز خوبه كه خود قلعه نوعي قبول داره

mohammad8
23-07-2007, 23:57
امروز 20:30 فوق العاده بود. من اگه بجای قلعه نوعی بودم از ناراحتی خودکشی میکردم.

Payan
24-07-2007, 00:05
امروز 20:30 فوق العاده بود. من اگه بجای قلعه نوعی بودم از ناراحتی خودکشی میکردم.
چي گفت؟
من كه نديدم................:13:

al pacino_masoud
24-07-2007, 01:11
20:30 چی گفتن؟؟

persian365
24-07-2007, 01:17
من اگه بجای قلعه نوعی بودم از ناراحتی خودکشی میکردم.
ولي نبايد بازيكنان بي غيرت رو هم فراموش كنيم
كسي كه با جون دل بازي نمي كردند
كسايي كه تو اروپا خودشون رو ميكشند .. ولي تو تيم ملي يك توپ نمي تونند درست پاس بدند . نمي خوام اسمشو بيارم ( تيموريان)

ramin_007
24-07-2007, 01:52
منم اخبار رو ندیدم چی گفتن؟

H A M A S
24-07-2007, 08:48
منم اخبار رو ندیدم چی گفتن؟
11 جنرال(قلعه نوعی)
11 مانکن(بازیکنان تیم ملی)
11 بچه خوشگل که دود چراغ نخوردن و شب خوابیدن روز بعدش از هزارتا دکتر و مهندس و دانشمند این مملکت مشهورتر و پولدارتر شدند
11 نفر که میلیارد ها تومان بودجه بیت المال را حرام کردند
آقای قلعه نوعی دیگر در تیم ملی علی دایی نیست
فوتبال شما همان فوتبال علی اصغری است که رنگش کردید و به خورد ما دادید
جادگر بی جادوی ما(علی کریمی) که ساقهایش 2.5 میلیارد تومان می ارزد
هلی کوپتر-جادوگر-تانک- موشک اینها القابی هستند که مردم به شما داده اند هروقت هم اراده کنند این القاب را از شما میگرند
------------------------------------------
واقعا یاد افراد غیرتمند تیم ملی بخیر
یا علی دایی بخیر که کلیه خود را برای تیم ملی از دست داد

ifu
24-07-2007, 15:44
باخت ایران تقصیر چند بازیکن بود 1- خطیبی 2- عنایتی

XirowN
24-07-2007, 17:05
اصلا چرا قلعه نویی هاشمیان رو کشید بیرون خطیبی چیه اونجا ؟

Asalbanoo
24-07-2007, 17:09
قبلا می گفتن اروز بر جوانان عیب نیست
حالا باید بگیم بر ژنرال عیب نیست

pillx
24-07-2007, 18:57
واه واه واه
چقدر پرو هست این قلعه نوعی

Oryad
24-07-2007, 18:58
من هم بهترین بازی عمرم رو دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا چه روی داره این قلعه نویی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
24-07-2007, 19:57
به نظر من چنین خبری کم می‌تونه صحت داشته باشه.

من از آقا یاسین گل معذرت می‌خوام اما باید بگم که چنین خبرهایی هم زیاد از «فارس» دیدیم. شما حسابشو بکنید چجوری آقای قلعه نویی این رو به خبرگزاریهای دیگر نگفته؟

بهرحال از خبر یاسین جان ممنونم.

;)

boy iran
24-07-2007, 19:59
از قلعه **** بیش از این انتظار نداریم

h_starboy
24-07-2007, 20:09
واقعا باند بازه این قلعه نوعی با اون عنایتی و خطیبیش.
اینو هم باید گفت که خیلی ها هم مثل آندرانیک و کریمی و ... واسه ساقشون که مصدوم نشن بازی نکردن تا به باشگاهاشون برسن.

kami85
24-07-2007, 20:29
اگه بهترين بود چرا باخت؟

Aminzikzak
24-07-2007, 20:49
اولا ********************* اگه این بهترین بازیه ما بود پس بازی جلوبه امریکا و استرلیا چی بود...؟

دوما همش تقصیر خود بی مصرفش بود ولی بازیکن بدبخت این وسط فحش میخوره ...

مجید فینا
24-07-2007, 23:45
فکر کرده تیم ملی هم مثل تیم استقلال بهش 3 سال فرصت میده تا با لغزش دیگر تیمها قهرمان بشه

کجاش بهترین بازی بود ؟

چرا از کاظمیان استفاده نکرد ؟

چرا طالب لو رو از اول تو دروازه قرار نداد ؟ و هزاران چرا ؟

talot
25-07-2007, 00:58
بابا این دیوار کجه
اصلا من که فوتبال ایرانو قبول ندارم
خودشونم نمیدونن چی میکنن یا چی میخوان
بعد تا یکی ازشون نفد میکنه میخوان خفه شن
بازیکن هامونم فقط دنبا اینن که خودشون گل بزنن یه وقت به دیگری پاس بدن کفر میشه
حالا شبکه سه میخوا یه کاری کنه هی بزنن تو سرش
بعدم این وسط فقط پول مهمه

kont_prince
25-07-2007, 01:02
بیچاره کم فوتبال دیده...............در واقع اصلا ندیده

Aminzikzak
25-07-2007, 01:05
اولا ********************* اگه این بهترین بازیه ما بود پس بازی جلوبه امریکا و استرلیا چی بود...؟

دوما همش تقصیر خود بی مصرفش بود ولی بازیکن بدبخت این وسط فحش میخوره ...

یکی بجای فحشهای من ستاره گذاشته ...:blink:

Masoud_kp
25-07-2007, 01:22
ا بچه ها بی ادب نشین:31: راست میگه بنده خدا !اگه بهترین بازی نبود با کره مساوی نمیشدیم بابا کره است 5 سال پیش چهارم جهان شده !دیگه اذیت نکنید:31: بابا بره جمعش کنه این خطیبی ..."..."... دقیقه 80 بریده بود اونوقت بخاطر لجبازی با کارشناسان گذاشتش بمونه
یا اون نیم وجبی مهدویکیا تو هامبورگ پنالتی ها رو تو طاق دروازه میزنه حالا...

hamid_hitman47
25-07-2007, 01:35
ایران تو بهترین بازی تاریخش چند تا موقعیت گل داشت؟؟؟
یعنی این بهترین بازی ایران بود؟؟؟واقعا که ...
از مربی داخلی بیشتر انتظار نمیره...

M I S H A
25-07-2007, 01:46
دوست بالایی درست می گه، مربی ایرانی به درد تیم ملی نمی خوره. برانکو مگه چش بود؟ اون موقعی که برانکو سرمربی تیم ملی بود بازی ها را یادتون دیگه؟ کره را در یک چهارم نهایی دور قبل چی کار کردیم؟ اینقدر ناشکری کردیم تا یه مربی زیر خاکی نصیبمون شد

Enter
25-07-2007, 02:02
ای خدا من موندم که چرا بین این همه بازیکن یه وجب و نیم باید بیاد پنالتی بزنه من اصلا به این اعتقاد ندارم که طرف پنالتی گیره یا نه من میگم پنالتی 100% شانسیه دروازه بان باید چشاشو ببنده یه یاعلی بگه یه سمتی خلاصه بپره من میگم اگه خود رودی تو دروازه میموند بهتربود چون تو جوبازی قرارداشت ودرآخرفقط میتونم بگم خاک توسرت قلعه نوعی

Actros
25-07-2007, 02:49
بهترین بازی در برا بر کره دوره قبل جام ملتها بود
که 4 بر 3 ایران برد وبازی بینظیری بود .
مخصوصا کریمی که تو اون بازی غوغا کرد

jak_1300
25-07-2007, 08:55
داستان يك رفاقت
از پنالتى تا پنالتى

امير قلعه نويى مى داند كه اگر اين پنالتى به گل تبديل شود، قهرمانى استقلال در فصل پنجم امرى است دست نيافتنى.
سپاهان كه تا دقايق پايانى در ورزشگاه آزادى با نتيجه يك- صفر حكم شكست خورده اين ديدار را دارد حالا موفق به گرفتن يك ضربه پنالتى از استقلال شده است.
پاسى ها گويا بيش از پرسپوليسى ها خوشحال هستند چون با گل شدن اين پنالتى قهرمانى را از استقلال پس خواهند گرفت.
زننده پنالتى چهره شناخته شده اى است هم براى استقلالى ها و سرمربى نگران شان و هم براى پاسى ها كه با رسول خطيبى دوره خاصى را پشت سر گذاشته اند. خطيبى آن پنالتى را به گل تبديل نكرد تا امير بيش از هميشه رسول را دوست بدارد.

چند روز بعد
يكى از روزنامه هاى ورزشى مصاحبه جالبى را با رسول خطيبى ترتيب داد.
مهاجم آن روزهاى سپاهان كه در آخرين ديدار تيمش ضربه پنالتى را وارد دروازه استقلال تهران نكرده بود، ضمن به كارگيرى ادبياتى غيرمحترمانه در مصاحبه اش تأكيد كرده بود: «اصلاً دوست ندارم پاسى ها قهرمان شوند. به نظر من استقلال بايد قهرمان شود.»
اعتراف عجيبى بود اما خب رفاقت اين حرف ها را نمى فهمد. به خصوص اينكه بعد از به هدر دادن آن پنالتى معروف، رسول ديگر فقط يك دوست نبود، او شده بود مهاجم محبوب سرمربى استقلال!
آنچه كه رسول خطيبى در مصاحبه اش با آن روزنامه ورزشى مطرح ساخت اعتقادش بود.

خطيبى خوشبخت مى شود
او سال ها از تيم ملى دور مانده بود. چه نقدهايى كه با اين مضمون نوشته نشد: «رسول خطيبى را دعوت كنيد.»
بعضى از روزنامه ها گاهى اوقات چه كودكانه فريب مى خورند.
برانكو خود را در قيد و بند دعوت از اين مهاجم نمى ديد. جام جهانى، باخت ها، نمايش هاى ضعيف، لجبازى مربى ترسوى كروات و بالاخره موفقيت مربيانى كه مدام مى پرسيدند «چرا خارجى ها؟» همه چيز را به نفع مربيان داخلى تغيير داد. در تعليق بوديم كه امير همه كاره شده بود. حالا چه پاسخ هايى كه نبايد مى داد. هرچند كه نمى توانست پاسخ دوستانه آن پنالتى معروف را به تعويق بيندازد؛ خطيبى شد بازيكن ملى و البته شماره ۱۰ را هم از آقاى سرمربى هديه گرفت؛ شماره اى كه سال هاى سال برازنده على دايى بود و با كوهى از افتخارات به رسول رسيد.

واكنش هاى رسول
«قلعه نويى اعتماد به نفس را به من برگرداند. حتى مى توانم بگويم هيچ مربى ملى تاكنون اين طور به من محبت و توجه نداشته.»
رسول حق داشت با اين عبارات شيرين خود را نزد سرمربى تيم ملى نمكى تر جلوه دهد. به هرحال در شرايطى كه فضاى فوتبال ما به لطف آقاى دبيركل وقت فدراسيون فوتبال به سمت و سوى خرد جمعى حركت مى كرد، ارتباط ميان بازيكن و مربى مى بايست دقيقاً همين شكل و شمايل را به خود مى گرفت؛ «چيزى فراتر از قرض دادن نان به يكديگر.»
بعد از بازى دوستانه مكزيك قلعه نويى هم حق مطلب را ادا كرد؛ «او را پسنديدم.»
اما وقتى در دقايق پايانى ديدار دوستانه با غنا در قامت ۱۰ تيم ملى از زمين بازى اخراج شد، اين امير قلعه نويى بود كه در گفت وگو با يكى از دوستان صميمى اش قاعده دوستى را تا حدودى به هم ريخت؛ «اين پسر كار دستمان مى دهد!»
اما ديگر همه چيز تمام شده بود. تازه آقاى رسول ۱۰ دايى را نيز بر تن كرده بود: «قول مى دهم حق دايى بزرگ را ادا كنم.»

اين مهاجم بدقول
خطيبى هرگز به قول خود وفادار نبود. او هرگز به درد تيم ملى نخورد و قلعه نويى چه لجبازانه او را در بازيهاى جام چهاردهم به يك بازيكن فيكس تبديل كرده بود، اگرچه دوستى ها مرزبندى را نمى فهمند. به خصوص اگر اين دوستى داراى قدمت چند ساله باشد. مثلاً از فصل پنجم تا ...

حاشيه ساز
به همه اين اتهامات حاشيه سازى را نيز اضافه كنيد. اين اتهام آنجايى رنگ واقعيت به خود گرفت كه فضاى اردوى تيم ملى بيش از حد رنگ دوستانه به خود گرفته بود.
حالا رسول خطيبى هم مى خواهد براى نزديك تر شدن سعيد الوسى به محوطه معروفيت كارى انجام دهد. دوستى است و هزار دردسر. بنابراين خيلى راحت ID كارت خود را به آقاى ماساژور داد تا پس از اعلام حكم يك جلسه محروميت رسول خطيبى از سوى AFC بيش از پيش به انتخاب هاى عاقلانه امير قلعه نويى ايمان بياوريم. او پس از چنين حاشيه تلخى هم دست از رفاقت با مهاجم حاشيه ساز تيم ملى برنداشت. آنجا بود كه احساس كرديم از آن كروات هم لجبازتر وجود دارد.

غير حرفه اى
دال با مهدوى كيا لجبازى كرد. كيا در اوج آمادگى روى نيمكت مى نشست و هرگز لب به اعتراض نمى گشود. سرمربى هامبورگ فقط يك بار به او فرصت خودنمايى داد. بازيكن محبوب فوتبال كشورمان كه اگر ده ها پنالتى ديگر را هم به گل تبديل نكند چيزى از محبوبيت و احترامش نزد رسانه هاى داخلى كم نخواهد شد در همان يك فرصت كار را يكسره كرد. مهدوى كيا حرفه اى گرى خود را به توماس دال اثبات كرد. اما ۱۰ ملى پوش ما كيست؛ رسول خطيبى! او كه لژيونر حرفه اى هم براى ما نبوده است. به ياد مى آوريم ۱۴ بهمن ماه روزنامه البيان نوشت: «رينالد داسلوا براى جانشينى رسول خطيبى در تيم فوتبال الشارجه امارات به اين تيم پيوست.»
و بعد در توضيح اين جايگزينى تأييد كرد: «اين اتفاق تنها يك عقد قرارداد ساده نيست كه بازيكنى به جاى بازيكن قديمى به تيم وارد شود چرا كه اخراج رسول خطيبى به دليل ضرب و شتم سرمربى الشارجه را در واقع مى توان به عنوان پيروزى اصول بر ارزش هاى اخلاقى فوتبال قلمداد كرد.»
ريارويى رسول خطيبى با اين موضوع در نوع خود جالب بود: «وقتى براى الشارجه گل مى زدم روزنامه هاى ايرانى كجا بودند كه بنويسند. حالا بعد از درگيرى من با سرمربى تيم انگار خيلى ها دوست دارند به اين موضوع بپردازند. غافل از اينكه من به خاطر لجبازيهايى كه او نسبت به من روا مى داشت، با وى درگير شدم.»
پنالتى زن معروف
ايران، كره جنوبى. احتياط بيهوده دوست قديمى رسول خطيبى كار را به وقت هاى اضافه كشانده و بعد هم ضربات پنالتى. خيلى ها حيرت زده شدند وقتى مهدى مهدوى كيا آن ضربه را به گل تبديل نكرد. ضربه كيا جبران شد. گويا طبق اظهارات جالب توجه كيا: «يكى آن بالا هست كه هميشه دست اش را مى گيرد.» كيا مقصر بود اما ضربه پنالتى اش خيلى زود جبران شد. يك بازيكن بزرگ در مصاحبه اى گفته بود: «پاها نيستند كه پنالتى مى زنند.»
هيچ كس كيا را به خاطر آن پنالتى مؤاخذه نمى كند. دندان شكسته او گوياى واقعيت مهدوى كيا است. پنالتى مهدوى كيا جبران شد. حالا دوست قديمى پشت ضربه است. اين بار ماجرا تفاوت زيادى با ۲ سال پيش دارد. آن روز در آزادى اگر ضربه به گل تبديل مى شد به طور حتم در حال و هواى احساساتى فوتبال ايران بعد از جام جهانى امير قلعه نويى سرمربى تيم ملى نمى شد تا در مالزى روى حسرت ميليون ها نفر نمك لجبازى بپاشد.
قلعه نويى به پاهاى رسول نگاه مى كرد و خطيبى نمى دانست كه دنيا چه حساب دقيقى دارد.
خطيبى پنالتى را به گل تبديل نكرد. خيلى ها در زدن ضربات پنالتى ناكام مانده اند حتى دايى بزرگ. اما چرا شماره ۱۰ تيم ملى مورد مؤاخذه قرار مى گيرد؟ پاسخ همان فاصله اى است كه كمتر كسى اين روزها به آن توجه مى كند. «از پنالتى فصل پنجم تا پنالتى جام ملت ها.»

مسؤوليت من سنگين شده
چقدر خوب از عهده اين مسؤوليت سنگين برآمد. او كه قبل از اين به واسطه حضور برانكو در رأس كادر فنى تيم ملى فرصت خدمت به فوتبال ملى را نيافته بود به لطف حضور يك دوست قديمى توانست در جام ملت هاى آسيا خدمات زيادى را نشان دهد. از جمله اينكه بيهوده بازى كرد گل نزد. حاشيه درست كرد. به تعويض خود اعتراض كرد و در پايان پنالتى مقابل كره را به گل تبديل نكرد تا ايران حتى سايه جام را هم نگاه نكند. احتمالاً فراموش كرده بود كه اين پنالتى برخلاف آن پنالتى كه در آزادى مقابل استقلال به دست آمد اتفاقاً بايد به گل تبديل شود تا دوستى اش با امير پايدار بماند.

منبع:

hfb
25-07-2007, 12:31
ما عادت نداریم از اشتباههای گذشته عبرت بگیریم وقتی تو دقایق پایانی طالبلو رو میخواستن بیارن تو من گفتم اشتباهه تو جریان بازی گرم نشده
چون همچی اشتباهی رو ابراهیمی وقتی 1984 تو نیمه نهایی جلو عربستان انجام داد وسلطانی دروازه بان ثابت تیم رو دقایق پایانی درآورد و طاحونی آورد که پنالتی بگیره وموفق نشد همه بعداٌ گفتن که این تعویض اشتباه بوده
حالا همون اشتباه رو تکرار کردن در حالی که خود ابراهیمی اینجا جزو کادر فنی بود

satttanism
26-07-2007, 01:06
سرمربی پیشین تیم ملی گفت: این دور از انصاف است که شکست های تیم ملی را گردن قلعه نویی بیندازیم و با زیر سئوال بردن تلاش های این مربی بخواهیم او را تخریب کنیم.

علی پروین با بیان این مطلب به خبرنگارمهر افزود: قلعه نویی درسخت ترین شرایط و زمانی که تیم ملی بواسطه نتایج ضعیف خود درجام جهانی از هر سو تحت فشارمنتقدان قرارداشت ، مسئولیت تیم ملی را پذیرفت و حالا سزاوار نیست بخواهیم زحمات او را در طول یکسال گذشته نادیده بگیریم.

پروین اضافه کرد: انتقاد از قلعه نویی فایده ای ندارد. از فدراسیونی که یکسال و نیم است رئیس ندارد انتظار دارید قهرمان آسیا شود. کجای دنیا چنین چیزی را سراغ دارید ؟

وی تاکید کرد: مقصر شکست تیم ملی قلعه نویی نیست. از فوتبالی که نه برنامه دارد و نه امکانات چه انتظاری دارید؟ ما سالهاست از تیم های درجه اول آسیا عقب افتادیم و اگرمی بینید هنوز به فوتبال ما به عنوان یک تیم درجه اول آسیایی توجه می کنند به خاطراستعدادهای بازیکنان مان است وگرنه فوتبال ما از نظر ساختار و تشکیلات با تیم های ژاپن ، کره و چین سالها فاصله دارد.

پروین یادآورشد: به جای کوبیدن قلعه نویی و انتقاد از او بیائیم از امروزبرای جام جهانی برنامه ریزی کنیم. مربی ایرانی هرچه باشد به این مردم و به این آب و خاک عرق ملی دارد و حاضرنمی شود کم فروشی کند. قلعه نویی و همکارانش درحد توان برای تیم ملی زحمت کشیدند و باید قدردان زحمات او باشیم.

مدیرعامل باشگاه استیل آذین دربخش دیگری از سخنان درباره وضعیت این تیم گفت: خوشبختانه تمامی نفراتی که مد نظر داشتیم را جذب کردیم و روز یکشنبه با ثبت قرارداد ابراهیم میرزاپور تیم ما کامل می شود . تمرینات تیم را از روز شنبه شروع کردیم و درصدد هستیم تا اواسط مرداد برای برپایی اردوی تدارکاتی راهی اسپانیا شویم.

وی در خصوص حضور امیر قلعه نویی در تیم استیل آذین تصریح کرد: پیشنهاد همکاری قلعه نویی با استیل آذین را خودم مطرح کردم و از حضور قلعه نویی در تیم استقبال می کنیم . بهرحال تیم ملی تا یکسال آینده هیچ مسابقه ای در پیش ندارد و می توانیم از وجود قلعه نویی به عنوان مدیر فنی و یا هر مسئولیتی که خودش صلاح بداند استفاده کنیم. من به کار قلعه نویی اعتقاد دارم و او را مربی بزرگی می دانم.

پروین پیرامون وضعیت تیم پرسپولیس و آینده این تیم در لیگ برتر گفت: اخبارتیم پرسپولیس را از طریق روزنامه ها پیگیری می کنم. پرسپولیس برای موفقیت نیاز به بازیکنان بزرگ دارد. سال گذشته یکی ازمشکلات پرسپولیس همین بود که خوب یارگیری نکردند. اگرپرسپولیس مشکلات مالی سال گذشته را نداشته باشد و بتواند دریارگیری خوب عمل کند، پرسپولیس با حضورآقای کاشانی می تواند به ناکامی های سالهای اخیر خود پایان دهد.
خبرگزاری مهر

عاشورا
26-07-2007, 08:51
بسم الله الرحمن الرحیم

آفرین به غیرت والیبالیستهای جوان ایران که نه در مسابقات آسیایی بلکه در مسابقات جهانی
غوغا کردن آفرین به غیرت رزمی کاران ایرانی که در بسیاری از مواقع با خرج شخصی به مسابقات
جهانی و آسیای اعزام و کمتر از برنز چیزی نسیب ایران نمیکنند

امــــــــــــــــا فوتبال میلیارد میلیارد تومان خرج اینها میشه - سفرهای تفریحی به اسم اردو آمادگی
اعزام میشن - حقوق های ماهیانه و سالیانه که حتی دکتر و مهندس مملکت قادر به کسب اون نیستن
اینهمه بی اخلاقی که توی فوتبال شاهدش هستیم تو هیچ ورزش دیگه ای سراغ نداریم.
( تو هیچ ورزشی به سراغ نداریم دو بازیکن ملی توی کشور غریب جلوی چشم میلیونها نفر بزنن تو گوش
هم دیگه ) بعد از بازی ها هم که دیدید اتوبوس ها اموال ملت توسط تماشاگر نما نابود میشه!
چند سال هزینه میشه ، عرق میریزن ، میلیونها بار تیتر روزنامه میشن ، تو تلویزیون دعوت میشن، میز گرد
و مربع و مثلث برگزار میشه ، برنامه های نود ساخته میشه تا بتونن با بدبختی جواز ورود به جام جهانی رو
به دست بیارن دست آخر میگن :

ما میریم جام جهانی تا تجربه بازی کسب کنیم !

از زمینهای خاکی شروع میکنن ، عضو باشگاه میشن ، تو لیگ خوش میدرخش ، وارد تیم ملی میشن
تمام اینها بیت الماله
بعد یک مربی خارجی ازش خوشش میاد میبرتش : آلمان - ایتالیا - امارت - قطر بــــــــــــــــــعد برای
اینکه تو تیم ملی بازی کنه باید التماسشون کرد اگر هم بازی کنه حالا باید التماسش کنی آیا پنالتی میزنه یا نه

باز اینجا جا داره از آقای علی دایی بخاطر اینهمه غیرت که برای تیم ملی گذاشت تشکر کرد
الان احساس میشه تیم ملی چه کسی رو از دست داده ایشان حتی در مسابقه اخیر ستارگان
جهان با غیرت بازی کرد (برای ایران و ایرانی) که بهترین بازیکن میدان بین این همه ستاره شد.

درود بر والیبالیستهای جوان ایران درود بر رزمی کاران ایران درود بر دانشجویان و دانش آموزان که مخلصانه در
میدان های بین المللی پیکار و برای مملکت افتخار کسب میکنند و حتی برنامه ای 9 دقیقه ای برای اینها
ساخته نمیشه چه برسه به 90 دقیقه

H A M A S
28-07-2007, 09:26
جام جم آنلاين
ابعاد ديگري از پرونده جوان فوتباليست به اتهام آزار و اذيت همسر سابقش و مشارکت در تهديد به قتل و ربودن 3نفر از دوستان وي فاش شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، پاييز سال گذشته زني به شعبه ششم بازپرسي دادسراي ناحيه 5تهران مراجعه و از داماد سابق خود به اتهام آزار و اذيت و سرقت از دخترش شکايت کرد.
زن شاکي در تشريح ماجرا به بازرس يونسي گفت: چندي پيش دخترم با جوان فوتباليستي آشنا شد و به عقد موقت او درآمد.
پس از گذشت يک سال ، دخترم به دليل بدرفتاري هاي اين جوان از او جدا شد؛ اما مزاحمت هاي آن مرد همچنان ادامه داشت و به عناوين مختلف او را اذيت مي کرد تا اين که محل زندگيمان را تغيير داديم.
زن شاکي ادامه داد: شب گذشته ميهمان مادرم بودم ، وقتي به منزلم بازگشتم ، متوجه شدم ، داماد سابقم دخترم را بشدت کتک زده و پول و طلاهاي وي را به سرقت برده است.

ردپاي جوان فوتباليست در جرايم سياه

به دنبال اظهارات اين زن و تاييد گفته هاي وي از سوي دخترش ، پرونده در اختيار ماموران اداره اطلاعات و امنيت عمومي تهران قرار گرفت و جستجو براي يافتن فوتباليست شرور آغاز شد تا اين که 3نفر از دوستان دختر جوان (شاکي) به شعبه ششم بازپرسي دادسراي ناحيه 5تهران مراجعه و از مرد فوتباليست و دوستانش به اتهام ربودن و تهديد به قتل شکايت کردند.
در تحقيق از شاکيان جديد معلوم شد، آنها براي اين که نمي خواسته اند نشاني و شماره تماس تلفني شاکي را در اختيار وي قرار دهند، در دام او گرفتار شده اند.
به اين ترتيب ، ماموران در بررسي سوابق مرد فوتباليست پي بردند که وي داراي 10پرونده کيفري در دادسراهاي مختلف بوده که با تهديد شاکيان ، از آنها رضايت گرفته و از مجازات هاي سنگين گريخته است.
ماموران پاتوق هاي احتمالي جوان شرور و دوستانش را به طور نامحسوس زير نظر گرفتند تا عاقبت موفق به دستگيري آنها شدند.
با انتقال متهمان به مرکز پليس ، آنها مورد تحقيق قرار گرفتند.
وي در بازجويي هاي پليسي ، جرم خود را پذيرفت و انگيزه اش را انتقامجويي از همسر سابقش بيان کرد و همدستانش هم اعتراف کردند که ناخواسته و به تحريک جوان فوتباليست با وي همراه شده اند و از شاکيان تقاضاي بخشش کردند.

2قرباني ديگر در پرونده جوان فوتباليست

پرونده جوان فوتباليست و همدستانش در حالي با صدور کيفرخواست سنگين به دادگاه کيفري استان تهران ارسال شده است که روز گذشته در پي تجسسهاي چندماهه ماموران اداره اطلاعات و امنيت عمومي تهران ، معلوم شد جوان فوتباليست 2دختر جوان را هم مورد آزار و اذيت قرار داده است.
بنابراين گزارش ، متهم بزودي با 2شاکي جديد مواجهه مي شود تا راز سياهش فاش شود

shazdeh23
28-07-2007, 10:13
این جوان فوتبالیست حالا کیه؟
معروفه؟ کسی میشناستش؟
یا از این پسراست که توی کوچه گل کوچیک بازی میکنه؟!!!!

satttanism
29-07-2007, 00:51
عصر پنجشنبه زماني که مکالمه تلفني خبرنگار برنامه ورزش از نگاه 2 با امير قلعه نويي، با دعوت از او به استوديوي برنامه همراه شد، پاسخ مثبت قلعه نويي يک تبصره مهم به دنبال داشت؛« به شرطي مي آيم که بتوانم جواب صفايي فراهاني و حسن روشن را بدهم...» درخواست قلعه نويي مورد پذيرش تلويحي دستيار کوثري قرار گرفت تا کت و شلوار طوسي بر تن امير بنشيند.

ساعاتي قبل از آغاز برنامه اما جهانگير کوثري توصيه هاي شفاهي از مسوولان رده بالاي سيما دريافت کرد. توصيه هايي که قدرت مانور مجري برنامه ورزش از نگاه 2 را در موضع انتقادي اش مقابل قلعه نويي کاهش داد.

سرمربي ناکام تيم ملي که دقايقي پس از پايان بازي با کره جنوبي، خودش را به عنوان مقصر اصلي ناکامي تيم ملي معرفي کرده بود، نمي خواست در يک برنامه گفت وگو محور و پينگ پنگي مثل نود، گوشه رينگ گير کند و به همين دليل برنامه ديگري را براي اداي دفاعيه اش انتخاب کرد.

در جريان برنامه جمعه شب اما بيش از آنکه ضعف هاي ورزش از نگاه 2 به چشم بيايد، تاکتيک عجيب امير قلعه نويي در مواجهه با انتقادات اخير مورد توجه قرار گرفت؛« من مقصرم اما خدا را شکر مي کنم که دستيارانم مثل بعضي آقايان، مشکلات اخلاقي ندارند.»، «خب آقاي حسن روشن تقصيري ندارد چون اطلاعاتش در همين سطح است.»، «مشکلات تيم ملي دقيقاً از جايي شروع شد که کميته انتقالي کارش را شروع کرد.»، «صفايي فراهاني با قبول رياست فدراسيون فوتبال، معرفت را در فوتبال از بين برد.»

مرجع ضمير در حملات لفظي قلعه نويي، متوجه افرادي مي شد که در چند روز گذشته او را براي نيمکت تيم ملي «کوچک» توصيف مي کردند.

اين بار هم او در مناظره غيابي و يک طرفه با منتقداني که به طور مکتوب، سرمربي تيم ملي را عامل اصلي حذف از جام ملت ها معرفي کردند، عبارتي را بر زبان آورد که فصل جديدي در ارتباط خاص او با مطبوعات رقم خواهد زد؛« اگر خطيبي آن پنالتي را گل مي کرد، مطالب دوستان در مطبوعات 360 درجه عوض مي شد،»(احتمالا منظور او 180 درجه است،)

وقتي بحث به مسائل فني کشيده شد، امير قلعه نويي با استدلال هاي متفاوت خود چند پارادوکس بزرگ ايجاد کرد؛« من قدرت بدني تيم ملي را نسبت به تورنمنت هاي قبلي افزايش دادم.» لحظاتي بعد هم او در توصيف چرايي قرار نگرفتن فريدون زندي در ترکيب اصلي مقابل کره جنوبي و تعويض وحيد هاشميان تاکيد کرد بدن آنها تخليه شده بود.

جهانگير کوثري که نتوانست اين تناقضات آشکار در صحبت هاي قلعه نويي را محور سوالات تازه يي از او قرار دهد، با اشتباه در مورد تحليل سيستم کره جنوبي مقابل ايران و دعوت از ناصر شفق به استوديو، عملاً به سود سرمربي ناکام اما معترض تيم ملي اقدام کرد، اما بدترين اشتباه جهانگير کوثري زماني ثبت شد که در اوج اعتراض قلعه نويي به عدم حضور صفايي فراهاني در اردوي تيم ملي در مالزي، با چشماني پر از حس تعجب پرسيد؛« شما مطمئنيد صفايي فراهاني در افتتاحيه جام ملت ها حضور داشت؟،» بي خبري و تعجب کوثري در حالي بود که اختلاف عميق علي آبادي و صفايي فراهاني به خاطر حضور فراهاني در افتتاحيه جام ملت ها ايجاد شده است؛ موضوعي که با عدم دعوت از صفايي فراهاني به جشن بدرقه تيم ملي، از سوي علي آبادي پاسخ داده شد.

... در جريان برنامه جمعه شب، يک بازي دو سر باخت شکل گرفت.

حتي زماني که امير قلعه نويي به اشتباه کوثري در تحليل سيستم کره جنوبي -که آن را 2-5-3 عنوان کرد- پوزخند مي زد، سرمربي تيم ملي بازي را با ادبيات عجيب خود، اشتباهات تاکتيکي و حمله به صفايي فراهاني باخته بود.

امير اردشير قلعه نويي حکم برکناري خود را امضا کرده و در شبي که به زعم خود، مجري برنامه ورزش از نگاه 2 را شکست داد، قافيه را به خيلي ها از جمله محسن صفايي فراهاني که همچنان نفر اول اجرايي فوتبال کشور است، باخت و بار ديگر با آن کت و شلوار طوسي نمي تواند روي نيمکت ايران، «ايراني ها» را به اوج برساند...
etemaad.com

pillx
29-07-2007, 01:07
جالب بود
چیزهایی شنیده بودم ولی وقتی چیزی نداره بگه مجبوره از این شاخه به اون شاخه بپره
و دیگران رو مقصر جلوه بده
باید خودش سنگین استعفا می داد تا اینکه با خفت بره

atrin777
29-07-2007, 01:26
فکر نکنم معروف باشه

H A M A S
29-07-2007, 09:45
ايسنا
حسين سعيد" رييس فدراسيون فوتبال عراق معتقد است که موفقيت عراق در جام ملت هاي آسيا 2007 مي تواند تاثير مثبتي در آينده اين کشور بگذارد.

به گزارش ايسنا، عراقي ها در حالي يک شنبه (امروز) فينال مسابقات را برابر عربستان بازي مي کنند که از سال 2003 به دنبال حمله نظامي آمريکا به اين کشور، خواب راحتي نداشته اند.

قبل از اين که عراق کره جنوبي را در نيمه نهايي شکست دهد، استراليا را در مرحله گروهي برده بود و ويتنام را در يک چهارم نهايي از پيش رو برداشته بود تا يکي از بهترين هاي جام چهاردهم لقب بگيرد.

سعيد به سايت جام ملت‌هاي آسيا مي گويد:" ما مي خواهيم به همه نشان دهيم که اگر متحد شويم – مثل فدراسيون ، مربي و بازيکنان عراقي – مي توانيم بر همه مشکلات غلبه کنيم. ما مشکلات امنيتي و سياسي زيادي در کشور داريم ولي بايد بهترين نتايج را در زمين بگيريم تا خوشحالي را به مرد عراق بازگردانيم. هر روز اخباري از بمب گذاري و کشته شدن بسياري عراقي به گوش مي رسد. اما فوتبال مي تواند شادي را به مردم هديه کند."

در سال 2004 ، يک سال بعد از حمله آمريکا ، عراق توانست در آتن به مدال برنز المپيک رسيد. عراق هم چنين در بازي هاي آسيايي دوحه به فينال رسيد و در آن بازي مغلوب قطر ميزبان شد. حالا خيلي از بازيکنان آن دو تيم، تيم کنوني عراق را تشکيل مي دهند که در سايه همدلي به فينال جام ملت هاي آسيا 2007 رسيده اند.

سعيد در اين باره که تيم عراق به نام بازيکنان توجه اي ندارد مي افزايد:" ما کاري نداريم که ساني و شيا در تيم مان چه کساني هستند. هواداران هم کاري به اين چيزها ندارند. هواداران عاشق عراق هستند و من فکر مي کنم عراقي ها در دو چيز اتحاد دارند: يکي پرچم عراق و دومي فوتبال اين کشور."

نور صبري، دروازه بان تيم ملي عراق که نقشي کليدي در رسيدن تيم اش به فينال بازي کرده است برادر همسرش را در جريان يک بمب گذاري درست قبل از آغاز تورنمنت از دست داد. مادر همسر ملا محمد هم روز بازي يک چهارم نهايي کشته شد.

بسياري از کارمندان فدراسيون فوتبال عراق هم کشته و زخمي شده اند.

سعيد ادامه مي دهد:" ما انسان هاي زيادي از دست داديم. پيش از آمدن مان به اينجا فيزيوتراپيست تيم در يک بمب گذاري در ماشين اش کشته شد. ولي ما مي خواهيم ثابت کنيم که مردم عراق مي توانند برابر تمام مشکلات ايستادگي کنيم."

robert
29-07-2007, 10:28
تمام عمرش یه کار درست کرد اونهم همینه!!!!
به نظر من بچه های تیم ملی لیاقتشون خیلی بیشتر از این یارو قلعه نویی هست (( با اون اسمش :31:))
نمیکنند یه مربی درجه یک انگلیسی برای بچه های تیم ملی بیارند تا فوتبال ما نه توی اسیا که تو دنیا حرفی برا گفتن داشته باشه :41::41:

Vallio
29-07-2007, 11:07
به نظر متا اشتباه مییکنن حالا باید 10 برابر این حقوقو بدن به مربیایه خارجی به نظر من قلعه نوعی مربی ایرانی و خوبی هستش...

SAJAD DP
29-07-2007, 11:08
سلام
اگر مي خوان ايران دوباره بشه همون ايران بايد دايي رو بذارند مربي عابدزاده مربي دروازه بانان
اون موقه مي فهميند كه فوتبال يعني چي؟
( حد اقل ديگه خطيبي و عنايتي و كريمي رو تو بازي نمي بينيم)

leila*
29-07-2007, 12:48
تیم ملی از تن قلعه نویی گشاد بود

boy iran
29-07-2007, 13:03
ای بابا تازه میخواست برنامه سه ساله بده تیم ملی رو مثل استقلال بد بخت کنه :27:

selejwest
29-07-2007, 13:31
ما هر چی بدبختی داریم از دست این استقلال وپرسپولیسه.خداییش شیرین فراز بهتر از اونا بازی میکنه.فقط بلدن تیمهای دیگه رو با گرفتن بازیکنای خوبشن خراب کنن.تو این چند ساله چه بازیکنی تحویل فوتبال دادن.

فوتبالی هم که از ریشه خرابه بهتر از این نمیشه!فوتبالی که بهترین بازیکنش کریمی باشه-مربیش قلعه نوعی!محاجمش خطیبی وعنایتی!و... توی فوتبالی که قهرمانش رو داورها تعین میکنن این میشه که هم داورش از جام اخراج میشه هم تیمش

BehzadKiNG
29-07-2007, 13:44
وقتی تیم همچون تراختور با حضور بیش از 50 هزار نفر در هر بازی نمی ذارن بیاد تو لیگ برتر . همینه دیگه ... این تراختور چند تا بازیکن ساخته ؟؟؟ کریم باقری ، حلالی ، خطیبی و ده ها نفر ...
بعد رییس جمهور محترم زمین شرکت نفت برای اعتلای فرهنگ ورزش در بین جوانان به پیروزی می دهد !!!
من که فقط ایران باخت اصلا ناراحت نشدم که هیچ خوشحال هم شدم ...

vandu
29-07-2007, 18:06
جهانگير کوثري رو از كجا گير اورده بودن و مجريش كردن؟
خداييش من فقط داشتم حسرت ميخوردم كه چرا اين شخص اومده اونجا نشسته و همش از قلعه گي دفاع ميكنه!!!
سيستم خيلي خوب بود
مديريت خيلي خوب بود
موقعيت هاي تيم ملي عالي بود
زمين فوتبال خراب بود
حق با شماست
و ده ها حرف ديگه كه وقاعا نشون ميداد اين شخص اصلا بازي ها رو نديده و يا اگه شايد هم از بستگان قلعه گي بوده!!!
واقعا جالب بود
شبكه دو بياد و يه همچين مجري هايي بزاره
چرا اون دو تا مجري هميشگي برنامه نيومدن؟

البته آقاي كوثري از گزارشگرهاي قديمي تلويزيونه؛ ولي خب، اطلاعاتش در حد همون قديم نديما باقي مونده...

و اينكه كاملا روشنه كه قلعه نويي براي مربي گري ساخته نشده؛ اون هم تيم ملي!
مربي كه از بازيكن ها بشكل سليقه اي استفاده كنه اصلا لياقت تيم ملي رو نداره...

pedram325
29-07-2007, 19:20
قلعه نویی همون بهتر که بگه: فوقش یه جریمس!!!!!!!!
همون بهتر که بره . از وقتی که شد مربی تیم ملی دیگه هیچ حسی به تیم ملی ندارم. از بس که از این آدم بدم میاد
یه وقت فکر نکنید استقلالی یا پرسپولیسیم، نه اتفاقا برعکس. با دوستمون selejwest هم عقیدم که گفتند این دو تیم الان حکم مخرب رو تو فوتبال ما دارن و بازیکن که نمی سازن هیچ با بلعیدن بازیکنان تیم های دیگه رو هم خراب می کنن. البته همیشه تا یادم هست همینطور بوده. خوشحالم که روشون این چند ساله حسابی کم شده.:31:

قلعه نویی چون آدم صادق و رو راستی نیست خوشم نمیاد ازش.
مربی گری تیم ملی که کار هر کسی نیست.
کار هر بز نیست خرمن کوفتن گاو نر می خواهد و مرد کهن

H A M A S
29-07-2007, 19:21
ايسنا:
مسعود مرادي و رضا سخندان داور و كمك داور بين‌المللي ايران تا اطلاع ثانوي از قضاوت در ميادين فوتبال منع شدند.
كنفدراسيون فوتبال آسيا امروز نام چهار داور و كمك داور را اعلام كرد كه به دليل عملكرد ضعيف‌شان در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا 2007، از قضاوت در ميادين فوتبال معلق شدند.
دراين ميان نام مسعود مرادي و رضا سخندان كه ديدار امارات و قطر را قضاوت كردند ديده مي‌شود. Afc اعلام كرده كه تا زمان بررسي‌هاي بيشتر اين دو از قضاوت معلق خواهند بود.
همچنين يومون تانگ داور سنگاپوري ديدار عربستان و ازبكستان هم نمي‌تواند تا مشخص شدن بررسي‌هاي بيشتر مسابقات فوتبال را قضاوت كند. نجم تلات داور لبناني بازي ويتنام و امارات نيز شرايط مشابهي دارد.
با اين وجود محمد بن همام رييس قطري كنفدراسيون فوتبال آسيا از عملكرد داوران در دوره فعلي جام ملت‌هاي آسيا ابراز رضايت كرد و گفت: پيشرفت خوبي پس از انجام برنامه‌ها در آسيا در داوري ديده شد اما، هرگز در چنين مسابقاتي نمي‌توان اشتباهات انساني را ناديده گرفت.

مجید فینا
29-07-2007, 22:20
اینم یه دسته گل دیگه از فوتبال کشورمون

حتما میخان بگن اینم کار استکبار جهانی بود :12:

pillx
29-07-2007, 22:23
شاید هم تقصیر فردوسی پور

Honradez
29-07-2007, 23:05
متاسفانه ما از لحاظ داوری در سطح جالبی نیستیم و حتی در مسابقات داخلی، اشتباهات بسیار فاحش و تأثیرگذاری رخ می‌دهند. برای مثال می‌توان به دور برگشت فینال سپاهان-صبا اشاره کرد. اگر گل حتمی بختیاری زاده بدرستی اعلام می‌شد، شاید صباباتری مجبور به جلو کشیدن و در نتیجه دریافت گل از سپاهان نمی‌شد. ضمن اینکه شاید کمتر کسی اتفاقات عجیب فینال دیگر ابومسلم-صبا را فراموش کند. در دور برگشت این رقابتها و در مشهد، اشتباهات بسیار "مسعود مرادی" موجب شدند تا هواداران ابومسلم این شعار را سر دهند: «می‌کشیمت داور، اگر مشکی ببازه»؛ شعاری که با پرتاب چوب و سنگ همراه بود. براستی در اون بازی، پنالتیهای حساسی گرفته نشدند.

فراموش نکنید که ما انتظار نداریم تا داورانمان در سطح افرادی مانند دکتر "بروش" یا "الیزوندورا" قضاوت کنند؛ اما سطح داوران آسیایی از جمله "علی البداوی" اماراتی ویا "مارک شایلد" استرالیایی، برای ما و داورانمان غیر قابل دسترس، نیست.

;)

Actros
30-07-2007, 03:58
ما هر چی بدبختی داریم از دست این استقلال وپرسپولیسه.خداییش شیرین فراز بهتر از اونا بازی میکنه.فقط بلدن تیمهای دیگه رو با گرفتن بازیکنای خوبشن خراب کنن.تو این چند ساله چه بازیکنی تحویل فوتبال دادن.

فوتبالی هم که از ریشه خرابه بهتر از این نمیشه!فوتبالی که بهترین بازیکنش کریمی باشه-مربیش قلعه نوعی!محاجمش خطیبی وعنایتی!و... توی فوتبالی که قهرمانش رو داورها تعین میکنن این میشه که هم داورش از جام اخراج میشه هم تیمش
حالا چرا تیم شهر مارو مسخره میکنی:5: بزا لیگ شروع بشه نشونتون میدیم:20:

داداش کریمی به نظر شما مشکلی داره؟؟؟
به نظر شما کریمی بازیکن نیست
..................................
به نظر من قلعه نوعی مربی نیست که نمیتونه ازش استفاده کنه.
این دلیل نمیشه که کریمی یکم نا امادس اسم فوتبالیست رو اروش برداریم
اگه بازیکن نبود بایرن جذبش نمیکرد

H A M A S
30-07-2007, 13:17
خراسان
روزنامه‭ ‬هاي‭ ‬كشور‭ ‬كويت‭ ‬در‭ ‬ادامه‭ ‬پروژه‭ ‬تخريب‭ ‬وجهه‭ ‬چهره‭ ‬هاي‭ ‬مشهور‭ ‬ايراني‭ ‬اقدام‭ ‬به‭ ‬چاپ‭ ‬خاطرات‭ ‬يك‭ ‬روزنامه‭ ‬نگار‭ ‬فراري‭ ‬وارتباط‭ ‬وي‭ ‬با‭ ‬علي‭ ‬دايي‭ ‬كرده‭ ‬اند.‭ ‬كامليا‭ ‬انتخابي‭ ‬فرد‭ ‬خبرنگار‭ ‬روزنامه هاي‭ ‬همشهري‭ ‬،‭ ‬زن‭ ‬و‭ ‬آفتاب‭ ‬گردان‭ ‬با‭ ‬انتشار‭ ‬كتاب‭ ‬خاطرات‭ ‬خود‭ ‬كه‭ ‬به‭ ‬صورت‭ ‬مسلسل وار‭ ‬در‭ ‬يك‭ ‬روزنامه‭ ‬كويتي‭ ‬نيز‭ ‬منتشر‭ ‬مي‮ ‬شود،‭ ‬مدعي‭ ‬ارتباط‭ ‬ميان‭ ‬خود‭ ‬و‭ ‬علي‭ ‬دايي‭ ‬در‭ ‬هشت‭ ‬سال‭ ‬پيش‭ ‬شده‭ ‬است‮.‬‭ ‬شايان‭ ‬ذكر‭ ‬است،‭ ‬انتشار‭ ‬سريالي‭ ‬خاطرات‭ ‬عجيب‭ ‬و‭ ‬غريب‭ ‬عليه‭ ‬شناخته شده ترين‭ ‬ورزشكار‭ ‬ايران‭ ‬،‭ ‬تنها‭ ‬يك‭ ‬نمونه‭ ‬از‭ ‬اقدامات‭ ‬تخريبي‭ ‬گسترده‭ ‬مطبوعات‭ ‬كويتي‭ ‬در‭ ‬تخريب‭ ‬ايران‭ ‬است‭ ‬كه‭ ‬تاكنون‭ ‬با‭ ‬بي‭ ‬تفاوتي‭ ‬دستگاه‭ ‬ديپلماسي‭ ‬كشورمان‭ ‬همراه‭ ‬شده‭ ‬است.لازم‭ ‬به‭ ‬ذكر‭ ‬است‭ ‬علي‭ ‬دايي‭ ‬از‭ ‬معدود‭ ‬ورزشكاران‭ ‬ايراني‭ ‬است‭ ‬كه‭ ‬تاكنون‭ ‬زندگي‭ ‬بدون‭ ‬حاشيه‭ ‬اي‭ ‬داشته‭ ‬است‭ ‬و‭ ‬لازم‭ ‬به‭ ‬ذكر‭ ‬است‭ ‬اين‭ ‬روزنامه‭ ‬نگار‭ ‬فراري‭ ‬در‭ ‬حالي‭ ‬در‭ ‬نوشته‭ ‬هايش‭ ‬از‭ ‬ارتباط‭ ‬با‭ ‬علي‭ ‬دايي‭ ‬سخن‭ ‬گفته‭ ‬است‭ ‬كه‭ ‬خودش‭ ‬در‭ ‬كلماتي‭ ‬سخيف‭ ‬از‭ ‬كلفتي‭ ‬براي‭ ‬علي‭ ‬دايي‭ ‬صحبت‭ ‬به‭ ‬ميان‭ ‬آورده‭ ‬است‭ ‬و‭ ‬مشخص‭ ‬نكرده‭ ‬است‭ ‬كه‭ ‬چگونه‭ ‬فرد‭ ‬باهوشي‭ ‬مانند‭ ‬دايي‭ ‬حاضر‭ ‬به‭ ‬برقراري‭ ‬ارتباط‭ ‬با‭ ‬روزنامه‭ ‬نگاري‭ ‬جنجالي‭ ‬شده‭ ‬است‮.‬

A.Farokhzad
31-07-2007, 07:31
ي در ادامه خاطرات خود مدعي شده، در بازجويي‌هاي خود در ايران اعتراف كرده است كه تاكنون با 67 مرد رابطه داشته، اما اين اظهارات تحت فشار بوده است!

«كامليا انتخابي فرد»، خبرنگار روزنامه‌هاي «همشهري»، «زن» و «آفتاب‌گردون» با انتشار كتاب خاطرات خود كه به صورت مسلسل‌وار در يك روزنامه كويتي نيز منتشر مي‌شود، مدعي ارتباط عشقي ميان خود و علي دايي در هشت سال پيش شده است.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، اين روزنامه‌نگار كه چند سالي است با خروج از كشور در آمريكا اقامت دارد، با ادعاي اين‌كه با درخواست علي دايي از ايران به آلمان مهاجرت كرده بود، در خاطرات خود نوشته است: در خانه علي دايي در آلمان به كلفت و معشوقه وي تبديل شده بود.

وي در ادامه خاطرات خود مدعي شده، در بازجويي‌هاي خود در ايران اعتراف كرده است كه تاكنون با 67 مرد رابطه داشته، اما اين اظهارات تحت فشار بوده است!

اين روزنامه‌نگار سابق كه مدتي براي راديو فردا نيز فعاليت مي‌كرد، درباره نحوه جدا شدن خود از علي دايي ادعا كرده است: «من و او [علي دايي] براي همديگر مناسب نبوديم، زيرا او از من انتظار داشت فقط در خانه‌داري شركت كنم و ضمن اين‌كه اصلا از ازدواج و نامزدي حرفي نمي‌زد. از من مي‌خواست به كار روزنامه‌نگاري برنگردم كه معلوم بود قصد داشت مرا از جهاني كه داشتم، به عامل شست‌و شوي لباس‌هاي ورزشي‌اش و منشي خودش تبديل كند و يا حتي از اين‌كه نمي‌توانم با غذاي خوب از او پذيرايي كنم، گله مي‌كرد. به هنگام مشاهده اين وضعيت از وي درخواست كردم كه به ايران بازگردم و او نيز موافقت كرد و در ايستگاه قطار به من بسته پولي داد، اما من قبول نكردم و به تهران بازگشتم».

گفتني است، انتشار سريالي خاطرات عجيب و غريب انتخابی فرعليه شناخته‌شده‌ترين ورزشكار ايران ، تنها يك نمونه از اقدامات تخريبي گسترده مطبوعات كويتي در تخریب ایران است كه تاکنون با بی تفاوتی دستگاه ديپلماسي كشورمان همراه شده است.
سایت بازتاب

keylogger-A
31-07-2007, 15:56

H.M.D
31-07-2007, 16:27
baba khob shayad rast gofte bashe...vasse chi zood ghezavat mikonin!!

H A M A S
01-08-2007, 11:30
البرز نيوز
» مسايل اخلاقي... "م" تيتر يک روزنامه بيلد مي‌شود. دختر يک پروفسور معروف آلماني مقيم آلمان عکسي از سونوگرافي و کودکي که ادعا مي‌کند فوتباليست ايراني پدرش است انتشار داده. همسر "م" تاپاي طلاق مي‌رود.

این گوشه ای ازافشاگری "کامران نجف زاده "خبرنگارمشهوربخش خبری 20:30 است .

اودروبلاگش مینویسد :

قبل از جام جهاني بود.
بالاخره آن روزها همه تشنه خبر بودند و هر سوژه اي بزرگ مي شد. در جلسه تمرين تيم ملي در هنگ كنگ، دو تيم به دو گروه تقسيم شدند كه يك گروه را ايويچ تمرين مي‌داد. درجريان بازي، "م" دو سه بار روي پاي "ا" محكم تكل رفت. بارآخر "ا" كه فكر مي‌كرد "م" زيادي خشن بازي مي‌كند، به سمتش هجوم برد.
اين اول ماجراست. چندلحظه بعد صدايي شنيده شد. چيك چيك! اين صداي دوربين يك عكاس بي مزه هنگ كنگي بود كه از صحنه حمله‌ور شدن آنها به هم عكس مي‌گيرد. هرچه التماس مي‌كنند كه عكس را پس بده به گوشش نمي‌رود كه نمي‌رود. حتي مسئولان تيم مي‌خواهند او را تحويل پليس بدهند به جرم اينكه نبايد از تمرين ما بدون اجازه عكس برداري مي‌كرده! ولي پليس سرش شيره ماليده نمي شود.

عكس ايكي ثانيه بعد در روزنامه‌هاي ورزشي خودمان چاپ مي‌شود. ريشه ماجرا به يک "دوست" مشترک بر مي‌گردد.
چندماه بعد هم در اردوي تيم ملي علي و رضا به پاي هم مي پيچند. اول علي مقصر بود. رضا تكل مي‌رود. و علي به او مي توپد. رضا هم جوابش را مي دهد. ولي وقتي قرار مي شود دونفر روي هم را ببوسند و از هم معذرت خواهي كنند يكهو رضا با «كله» مي زند به... ماجرا به گلايه اي مربوط است که علي از رضا داشت. رضا مي داند بعد ازبازي ملبورن شب در اتاق هتل چه کرد که تمام آدم هاي به اصطلاح اخلاق‌گراي تيم ملي کرک و پرشان ريخت.
داريوش از آلمان ديپورت مي شود. مسايل اخلاقي... "م" تيتر يک روزنامه بيلد مي‌شود. دختر يک پروفسور معروف آلماني مقيم آلمان عکسي از سونوگرافي و کودکي که ادعا مي‌کند فوتباليست ايراني پدرش است انتشار داده. همسر "م" تاپاي طلاق مي‌رود.
شهلا از اعتياد وحشتناک معشوقه‌اش گفته و اينکه شب‌ها يواشکي در تراس اتاق خواب ناصر و همسرش مي‌خوابيد و تا صبح همسر خدا بيامرز ناصر را لعنت مي‌کرد... ناصر در اعترافاتش از خانه‌هاي تيمي بچه معروف‌هاي فوتبالي گفت...
... يا مثلاً شوخي دفاع بلندقدي با يك مهاجم در اردوي تيم ملي و خوراندن يك محلول سوزآور(!) به وي به جاي آب، باني كتك كاري مشتي ديگري شده بود پيش از اين.
چندوقت پيش دکتردندانپزشکي که سرپرست تيم ملي شده بود و مي‌خواست دندانهاي شهوت رابکشد باحقايقي روبرو شد که ترجيح داد براي حفظ حيثيتش هم که شده استعفا بدهد...
همه جاي دنيا همين است. بکهام را هم که دنبال مي کنند سر از راز و رمزهاي صورتي‌اش با مانکن‌هاي اسپانيايي در مي‌آورند.
اما در فوتبال ايراني لااقل اگر فوتبال بازي کردن بلد نيستيم؛ لااقل اگر قرار نيست 11 تاملاصدرا از اين چمن سبز به جامعه تحويل بدهيم... ديگر خيلي خنده دار است که حتي حق نقد ژورناليستي حوزه‌هاي عمومي‌شان راهم نداشته باشيم. من اعتقاد دارم حوزه خصوصي آدم ها نبايد محل تازاندن پاپاراتزي‌ها بشود... بخاطر همين با اينکه اينها را ورزشي نويس‌ها بارها و سالها منتشر کرده اند باز دودل بودم.

pillx
03-08-2007, 20:24
افشين قطبي رسما سرمربي پرسپوليس شد
با امضاء پيش قرارداد باشگاه پرسپوليس با افشين قطبي از سوي اين مربي و ارسال آن به باشگاه و نيز امضاء اين قرارداد از سوي حبيب كاشاني، افشين قطبي رسما سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس شد.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) و به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، ظهر امروز ( جمعه 12 مرداد) قرارداد امضاء شده از سوي افشين قطبي به باشگاه پرسپوليس ارسال شد و به اين ترتيب و با امضاء و تاييد نهايي اين قرارداد از سوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس، حضور قطبي بر روي صندلي سرمربيگري تيم فوتبال پرسپوليس قطعي و وي رسماً سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در فصل آينده شد.

قرار است افشين قطبي طي چند روز آينده، از طريق آمستردام وارد ايران شود

pillx
03-08-2007, 20:29
ايران از مرحله سوم به ميدان مي آيد !
کنفدراسيون فوتبال آسيا سيدبندي و شيوه صعود تيم ها به جام جاني 2010 آفريقاي جنوبي را اعلام کرد.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ براساس اعلام کنفدراسيون فوتبال آسيا سيدبندي انجام شده براساس نتايج تيم هاي آسيايي در رقابت هاي انتخابي و نهايي جام جهاني 2006 صورت گرفته است و براساس آن 43 تيم آسيايي از رده اول تا چهل وسوم رده بندي شده اند.

براساس اين رده بندي تيم ملي فوتبال استراليا در رده اول قرار دارد و تيم هاي کره جنوبي، عربستان سعودي، ژاپن و ايران به ترتيب در رده هاي دوم تا پنجم قرار گرفته اند. اسامي اين 43 تيم براساس رده بندي صورت گرفته براي اين مسابقات عبارت است از: 1- استراليا 2- کره جنوبي 3- عربستان سعودي، 4- ژاپن، 5- ايران 6- بحرين 7- ازبکستان 8- کويت 9- کره شمالي 10- چين 11- اردن 12- عراق 13- لبنان 14- عمان 15- امارات 16- قطر 17- سوريه 18- فلسطين 19- تايلند 20- ترکمنستان 21- تاجيکستان 22- اندونزي 23- هنگ کنگ 24- يمن 25- ويتنام 26- قرقيزستان 27- مالديو 28- هند 29- سنگاپور 30- سريلانکا 31- مالزي 32- چين تايپه 33- بنگلادش 34- ماکائو 35- پاکستان 36- افغانستان 37- مغولستان 38- گوام 39- نپال 40- کامبوج 41- بوتان 42- ميانمار43- تيمور شرقي

مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي در آسيا در چهار مرحله برگزار مي شود که قرعه کشي مرحله اول آن روز دوشنبه 15 مرداد در مقر اصلي کنفدراسيون فوتبال آسيا انجام خواهد شد.

براساس اعلام کنفدراسيون فوتبال آسيا شيوه صعود تيم ها به مراحل بالاتر به شرح زير است:

مرحله اول:

تيم هاي ششم تا چهل و سوم رده بندي اعلام شده در يک ديدار رفت و برگشت به مصاف هم خواهند رفت تا 19 تيم صعود کننده به مرحله بعدي مشخص شود. قرعه کشي بين اين 38 تيم به اين شيوه صورت مي گيرد که تيم هاي ششم تا بيست و چهارم در سيد A و تيم هاي بيست و پنجم تا چهل و سوم در سيد B قرار خواهند گرفت.

پس از انجام ديدارهاي رفت و برگشت بين تيم هاي ياد شده رده بندي جديدي بين 19 تيم صعود کننده براساس گل هاي زده در دو بازي رفت و برگشت صورت مي گيرد و به اين ترتيب 11 تيم برتر مستقيما به مرحله سوم صعود کرده و هشت تيم باقي مانده در مرحله دوم به مصاف هم خواهند رفت.

گفتني است، بازي رفت اين مرحله در روز 8 اکتير 2007 (سال جاري) و بازي برگشت در روز 28 اکتير برگزار خواهد شد.

مرحله دوم:

اين مرحله بين 8 تيم پاييني جدول رده بندي صعودکنندگان از مرحله اول انجام خواهد شد و طي آن تيم ها برطبق قرعه در يک بازي رفت و برگشت با يکديگر روبرو خواهند شد تا نهايتا 4 تيم به مرحله سوم صعود کنند.

بازي رفت مرحله دوم در تاريخ 9 نوامير 2007 و بازي برگشت در تاريخ 18 نوامبر 2007 برگزار خواهد شد.

مرحله سوم:

در مرحله سوم يازده تيم صعود کننده از مرحله اول به همراه 4 تيم صعود کننده از مرحله دوم به 5 تيم برتر رده بندي ابتدايي يعني تيم هاي استراليا، کره جنوبي، عربستان، ژاپن و ايران مي پيوندند. اين 20 تيم در 5 گروه 4 تيمي تقسيم بندي شده بازي ها را به شکل رفت و برگشت انجام خواهند داد. نهايتا تيم هاي اول و دوم هر گروه به مرحله چهارم رقابت هاي انتخابي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي صعود خواهند کرد.

اين مرحله مسابقات از تاريخ 6 فوريه 2007 (بهمن ماه سال جاري) آغاز خواهد شد و نهايتا در روز 10 سپتامبر 2008 (شهريور سال آينده) به پايان خواهد رسيد.

مرحله چهارم:

10 تيم صعود کننده از مرحله سوم بر طبق قرعه در دو گروه 5 تيم قرار خواهند گرفت و بازي ها را به شکل رفت و برگشت انجام خواهند داد. نهايتا تيم هاي اول و دوم هر گروه مستقيما به جام جهاني صعود کرده و تيم هاي سوم دو گروه در ديداري رفت برگشت به مصاف هم خواهند رفت. برنده اين پلي اف بايد در رفت و برگشتي ديگر با تيم برتر اقيانوسيه ديدار کند.

بازي هاي مرحله گروهي از تاريخ 15 اکتبر 2008 آغاز خواهد شد و تا 9 سپتامبر 2009 نيز ادامه خواهد داشت.

pillx
03-08-2007, 20:37
استيلي:
قطبي تمام امورات پرسپوليس را به من واگذار كرده است!

مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اين كادر فني پرسپوليس از نظر اخلاقي تفاوت زيادي با زمان حضور دنيزلي دارد و نمي‌توان اين را با هم مقايسه كرد.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ حميدرضا استيلي طي گفت و گويي با بيان مطلب فوق افزود: ما حتي از لحاظ مالي هم مثل دنيزلي عمل نكرده‌ايم به طور شفاف مي‌گويم كادر فني تيم حتي 150 ميليون تومان هم هزينه در بر نداشته و اين در حالي است كه سرمربي فصل گذشته يك ميليارد به تنهايي دريافت كرده بود.

وي اضافه كرد: طي تماس‌هايي كه با افشين قطبي داشتم او تمام امورات پرسپوليس را به من واگذار كرد و از اين بابت اختيار تام دارم.

استيلي درخصوص آشنايي با قطبي و نحوه انعقاد قرارداد پرسپوليس با وي تأكيد كرد: عضاي هيات مديره و مديرعامل باشگاه معتقد بودند كه كادر فني پرسپوليس بايد ايراني باشد و از ابتدا هم شخصا قطبي را معرفي كردم. ايشان قرار بود يكي از اعضاي كادر فني باشند، ولي در ديداري كه به اتفاق كاشاني مديرعامل باشگاه در فرودگاه دبي با ايشان داشتيم او گفت تنها در صورت احراز پست سرمربيگري به ايران خواهند آمد و بدين ترتيب گزينه اصلي تيم لقب گرفتند.

در حال حاضر هم پس از رفع اشكالات موجود در قراردادش به طور ضمني اعلام كرده كه تا 3 روز ديگر به ايران خواهد آمد.

مربي تيم فوتبال پرسپوليس روند آماده‌سازي بازيكنانش را مثبت ارزيابي كرد و يادآور شد: خوشبختانه تاكنون علاوه بر پشت سر گذاشتن 2 اردو در كيش و تهران يك برنامه آماده‌سازي را هم در بروجرد مدنظر قرار داده‌ايم كه طبق اين چارت بازيكنان از لحاظ آمادگي جسماني به فرم ايده‌آل خواهند رسيد.

استيلي به يارگيري خوب پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات اشاره كرد و گفت: با به خدمت گرفتن نصرتي، آقايي، خليلي و حيدري از ليگ برتر، خيرخواه و عبدي از دسته اول، نيك‌نفس از اميدهاي پاس، فريضات، حقيقي و خرسندي از اميدهاي پرسپوليس فكر مي‌كنم به 2 بازيكن ديگر نياز داشته باشيم تا نقاط ضعف موجود را پوشش دهيم، ضمن اينكه سليماني هم با وجود مصدوميتي كه دارد به طور قرضي راهي تيم ديگري خواهد شد و از آنجا به جمع بازيكنان ما ملحق مي‌شود.

مربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس در رابطه با عدم تهديد قرارداد كعبي و معدنچي تأكيد كرد: متأسفانه كعبي تنها براي 2 ماه به پرسپوليس آمده بود و معدنچي هم در مالزي قرارداد خود را با الشعبي‌ها امضا كرد و اين برمي‌گردد به مشكلات مديريت قبلي باشگاه كه به فكر درآمدزايي از انتقال بازيكنان نبودند.

از قبل اين انتقال‌ها تنها 15 ميليون تومان بابت ترانسفر معدنچي به امارات عايد پرسپوليس شده كه 20 درصد آن را بابت قرارداد فصل گذشته بايد به او بپردازيم.

وي مرزبان را يكي از مربيان با دانش فيفا دانست و تأكيد كرد: ايشان علاوه بر دارا بودن مدرك مربيگري فيفا از مدرسان برجسته دنياي فوتبال هستند و من با توجه به آشنايي چندين ساله‌اي كه با ايشان داشتم زمينه حضورشان را در بين اعضاي كادر فني فراهم كردم.

استيلي اضافه كرد: طبق عناياتي كه رياست محترم جمهور به باشگاه پرسپوليس داشته‌اند قرار است ورزشگاه نفت در اختيار ما قرار داده شود و از اين بابت نبايد دست‌اندركاران اين تيم از ما دلگير شوند.

ما ضمن مرتفع كردن مشكلات تيم از پنجعلي مدير تيم‌هاي پايه‌اي درخواست كرديم تا همه ساله برترين بازيكنان رده‌هاي سني مختلف به خصوص اميدها را به ما معرفي كند تا از آنها در بزرگسالان بهره بگيريم.

Tornado2800
03-08-2007, 21:32
به نظر شما واقعا مربی هست این ؟ یعنی من کارش رو ندیدم
یعنی میشه روش حساب باز کرد ؟

boy iran
05-08-2007, 08:26
به به یک افشین دیگه

باید منتظر باشیم بیبینیم این افشین چه به سر پرسپولیس میاره :46:

behnam_roli
05-08-2007, 08:28
انشاالله که مربیه خوبیه

Hazy
05-08-2007, 08:56
هه هه هه!!
اينم هيچ كاري نمي تونه بكنه بجز اينكه ايران تو جام ملت ها حذف كنه!

H A M A S
05-08-2007, 08:57
بولتن نيوز
حدود يك سال پيش هم رسانه هاي آلمان از درخواست حسين رضازاده وزنه بردار مشهور ايراني براي كسب تابعيت اين كشور در ازاي پيوستن به تيم وزنه برداري آلمان خبر داده بودند

نشريه آلماني فرانكفورتر روندشاو نوشت مهدي مهدوي كيا كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران خواستار دريافت تابعيت آلماني شده است‏.‏

به گزارش خبرنگار بولتن نیوز؛، اين نشريه مطلب مذكور را روز شنبه به نقل از "هري برت بروخهاگن" رييس باشگاه فوتبال آينتراخت فرانكفورت اين كشور اعلام كرد‏.‏
اين خبر حاكي است مهدوي كيا قصد دارد به دلايل خانوادگي تابعيت آلماني دريافت كند‏.‏
پيشتر برخي رسانه هاي آلماني گزارشهايي منتشر كرده بودند دال بر اينكه مهدوي كيا علاوه بر ازدواج قبلي خود، در مدت حضور در آلمان با دختر يك جراح مشهور ايراني مقيم اين كشور هم بطور همزمان ازدواج مجددي انجام داده است‏.‏
مهدوي كيا كه پيشتر به مدت ‏8‏ سال در تيم فوتبال باشگاه هامبورگ آلمان توپ مي زد، در اواخر فصل گذشته از اين تيم جدا شد و به گفته خود برغم دريافت پيشنهادهاي جالب توجه از باشگاههاي فوتبال كشورهاي مختلف، به دليل مسايل خانوادگي ترجيح داد همچنان در آلمان به فوتبال ادامه بدهد و به همين دليل از فصل جاري و با قراردادي سه ساله به تيم آينتراخت فرانكفورت پيوست ‏.‏
حدود يك سال پيش هم رسانه هاي آلمان از درخواست حسين رضازاده وزنه بردار مشهور ايراني براي كسب تابعيت اين كشور در ازاي پيوستن به تيم وزنه برداري آلمان خبر داده بودند كه در آن زمان رضازاده اين موضوع را تكذيب كرد‏.‏

H A M A S
05-08-2007, 18:42
مبلغ قرارداد سرمربي پرسپوليس 550 هزار يورو است كه 150 هزار يورو به عنوان پاداش قهرماني به آن اضافه خواهد شد.

يكي از نزديكان باشگاه پرسپوليس در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در اين مورد اظهار داشت: تنها شرط قطبي براي حضور در ايران، دريافت 150 هزار يورو به صورت نقد است.

اين مربي از مسئولان باشگاه خواسته كه اين مبلغ را حداكثر تا روز دوشنبه هفته جاري تحويل مدير برنامه‌هاي او كه در ايران حضور دارد، بدهند.
مديران پرسپوليس نيز به افشين قطبي اطمينان داده‌اند مبلغ درخواستي را آماده مي‌كنند و تا روز مورد نظر در اختيار نماينده وي قرار مي‌دهند.
اين منبع آگاه كه نخواست نامش فاش شود، عنوان كرد: 700 هزار يورو، تقريبا معادل 900 هزار دلار است. بنابر اين، قطبي حدود 100 هزار دلار كمتر از آري ‌هان و مصطفي دنيزلي كه مربيان شناخته شده و حرفه‌اي در جهان فوتبال بودند، دريافت مي‌كند.

افشين قطبي، مربي ايراني تيم فوتبال كره جنوبي، در گفت و گويي با فارس عنوان كرد كه سفر وي به تهران كه قرار بود سه‌شنبه هفته جاري باشد، به تعويق خواهد افتاد. گويا قرار است وي هفته آينده و از طريق آمستردام وارد تهران شود.

behnam_roli
05-08-2007, 18:45
حالا این مربی اینقدر می ارزه؟؟

pillx
05-08-2007, 19:03
یادم میاد استیلی چند روز قبل میگفت کل کادر فنی باشگاه 150 میلیون هزینه نداشت
ولی حالا میشنویم بدون پاداش مبلغ 709 میلیون تومن بهش میدن
یعنی به قول روزنامه جام جم روزی 2 میلیون برای حضور در ایران
بعد میگن زمین نداریم
پول بازیکن نداریم
پول دفتر برای باشگاه نداریم
بازیکانانش رو حرج میزنه
افسوس برای این فوتبال
افسوس

pedram_ashena
05-08-2007, 19:14
اين مرد تنها يك شارلاتان است

من جام ملتها روي اين مرد زوم كرده بودم .تمام حركات و حرفهايش بوي تزوير ميده.

آينده شاهد اين حرف من خواهد بود

pillx
05-08-2007, 19:19
اين مرد تنها يك شارلاتان است

من جام ملتها روي اين مرد زوم كرده بودم .تمام حركات و حرفهايش بوي تزوير ميده.

آينده شاهد اين حرف من خواهد بود

از چه نظر شارلاتان هست
میشه دقیق تر توضیح بدید؟:20:

MORINIO
05-08-2007, 19:19
مربی بزرگیه وگرنه در کنار این مربیان بزرگ کار نمی کرد
من بهش اطمینان دارم

MORINIO
05-08-2007, 19:24
به خاطر همون 150 هزار دلار هم که شده پرسپولیس رو قهرمان می کنه:27:

پس بگو چرا می گفت یک شرطی دارم و در صورتی که عملی شود بلافاصله به ایران می آیم:27:

MORINIO
05-08-2007, 19:30
رو که نیست
خودشون لیست رو با پست عادی فرستادن اونوقت غرامت می خوان برای چی؟
برای اینکه طبق قوانین از این مسابقات کنار گذاشته شدن؟؟؟؟

pillx
05-08-2007, 19:35
قطبي در گفت و گو با فارس:
قهرماني پرسپوليس با امكانات كافي به دست مي‌آيد
خبرگزاري فارس: افشين قطبي درباره سفرش به تهران و پذيرش سرمربيگري گفت: به مسئولان پرسپوليس گفته‌ام براي قهرماني به امكانات كافي نياز دارم.
افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، از توافق خود با باشگاه پرسپوليس ابراز رضايت كرد.
وي اظهار داشت: سال‌ها در تيم ملي كره جنوبي فعاليت كردم. همواره به عنوان دستيار و فرد دوم مسئوليت داشتم. پس از سال‌ها تصميم گرفتم به عنوان سرمربي به فعاليتم ادامه دهم.
قطبي عنوان كرد: براي قطعي كردن قراردادم و بررسي شرايط باشگاه پرسپوليس، آخر هفته به تهران مي‌آ‌يم.
وي درباره شايعه حضور يك دستيار و يك بازيكن با خود در پرسپوليس، گفت: در شرايط فعلي شناختي از پرسپوليس ندارم. پس از سفرم به تهران و بررسي شرايط، مي‌توانم در اين زمينه صحبت كنم.
دستيار سابق پيم وربيك اظهار داشت: بنا بر اخبار رسيده از تهران، امسال پرسپوليس كادر فني و بازيكنان خوبي را جذب كرده است.
وي ادامه داد: همواره به ارايه بازي‌ زيبا توجه ويژه‌اي دارم. مي‌خواهم نحوه بازي جذاب را در پرسپوليس به بازيكنان آموزش دهم؛ البته براي رسيدن به اين خواسته، بايد شرايط را ارزيابي كنم.
قطبي گفت: به مسئولان باشگاه گفته‌ام چنانچه از من قهرماني مي‌خواهند، بايد امكانات كافي را فراهم كنند. بايد تمامي شرايط ايده‌آل باشد.
وي درباره علت قطع همكاري‌اش با فوتبال كره جنوبي عنوان كرد: پس از جام ملت هاي 2007 آسيا و در پي استعفاي پيم وربيك، مسئولان كره جنوبي مي خواستند بار ديگر از من به عنوان نفر دوم يا سوم استفاده كنند. به همين دليل، ترجيح دادم براي كسب تجربه مربيگري به پرسپوليس بيايم.
قطبي ادامه داد: بدون شك كيم، دستيار وربيك در روزهاي آينده به عنوان سرمربي تيم ملي كره جنوبي انتخاب خواهد شد. آنها تلاش و برنامه هاي خوبي را براي حضور در جام جهاني 2010 دارند.
مربي ايراني راجع به علت عدم نتيجه گيري كره جنوبي در جام ملت‌ها گفت: مسئولان فوتبال كره به بيشتر بازيكنان كليدي استراحت داده بودند. برنامه ريزي اصلي آنها در سال جاري به تيم المپيك معطوف است و مي خواهند در چين نتايج خوبي را كسب كنند.

درضمن مبلغ قرارداد قطبی برای 1 فصل 550هزار یورو معادل با 709 میلیون تومن است که در صورت قهرمانی در لیگ برتر ایران مبلغ 150 هزار یورو نیز به این مربی به عنوان پاداش پرداخت خواهد شد.

به صورتی که میشود گفت این مربی بابت هر روز اقامت در ایران 2 میلیون تومن حقوق میگیرد.
مرسی از پیگیری دوستان/.

borderlessboy
05-08-2007, 19:36
به نظرم براي قطبي رقم زياديه

pillx
05-08-2007, 19:44
منم موافقم
چه میشه کرد
توی ایران علکی یکی رو انقدر بزرگ میکنن که همه فکر میکنند کاپلو زیر دستش کار یاد گرفته
ولی آخر سر معلوم میشه هیچ پخی نبوده
اینو قول میدم

MORINIO
05-08-2007, 19:49
مطمئنی 20 ساله بود ؟
اگه اول فامیلیش ش باشه که فکر کنم میدونم کیه
ولی بدلیل قوانین نمیتونم بگم

masoud123
05-08-2007, 19:53
اگه اين كار بلد بود واسه تيم كره يه كاري مي كرد

pedram_ashena
05-08-2007, 20:02
به گفته خبرنگاران كره اي اون فقط يك فرد معموليه.حتي از شنيدن اينكه مربي پرسپوليس ميخواهد بشود تعجب كردند

selejwest
05-08-2007, 20:10
بابا اینا فعلا بدتر از این رو چند روز پیش به جونمون اورده بودن.یادتون رفت چجوری با غرور ملی و آبروی یک ملت بازی کردن؟کسی هم چیزی گفت؟ول کنید بابا

arash_zp
06-08-2007, 03:15
چه جالب
بايد از همين حالا به فكر بازگشت برانكو باشن يا شايد هم كاپلو

MORINIO
06-08-2007, 20:53
با قلعه نوعی و این مدیریت ها بعیده که بریم جام جهانی
هر چند که کار برای صعود خیلی آسونه

pillx
06-08-2007, 22:36
بله خیلی آسونه
ولی باید برنامه ریزی کرد
با این ها دیگه نمیشه تیم ساخت ( بازیکنان )
الان به فکر بازیکنان زیر 23 بود که تا 3 سال دیگه خوب پخته بشن
نه علی کریمی یا عنایتی
3 سال دیگه نمیتونند بدوند
بهترین کار رو کره و ژاپن کردند که با بازیکنان جوونشون اومدند
نه ما که خانه سالمندان راه انداختیم

MAXXX
06-08-2007, 23:27
آقا این قلعه نویی تا بدبختمون نکنه بی خیال نمیشه
اینم شد مثل دادکان تنها پس از حذف تیم هایه نوجوانان . جوانان.امید . و فضاحت جام جهانی ولمون کرد .......... یاد یه جکی افتادم حیف که نمیشه..........

pillx
06-08-2007, 23:31
جوکت رو پ خ بده
: d

pillx
06-08-2007, 23:40
پروين:
استخدام مربي خارجي، به صلاح فوتبال ايران است
سرمربي اسبق تيم ملي كشورمان علاقه‌اي به بازگشايي مجدد پرونده حذف تيم ملي از جام ملت‌هاي آسيا ندارد چرا كه معتقد است اين كار هيچ دردي از تيم ملي حل نمي‌كند، بلكه بايدبه فكر بود و همه چيز را از نو ساخت. هر چند كه در لابه‌لاي صحبت‌هاي او نوعي محافظه كاري در قبال قلعه‌نويي احساس مي‌شد.

علي پروين دقايقي با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ همكلام شد كه متن آن را در ذيل مي‌خوانيد:

شما با اينكه قبل از مسابقات جام ملت‌هاي آسيا نسبت به تيم ايران اميدواري‌هاي زيادي داشتيد اما پس از حذف آن از انتقاد خودداري كرديد، اين موضوع علت خاصي داشت؟

ديديد كه پس از حذف ايران خيلي‌ها پشت سر هم انتقاد كردند و حرف‌هاي خود را زدند اما من انتقادي نكردم چون فايده‌اي ندارد. بايد از اين به بعد به فكر بود، آستين‌ را بالا زد و از حالا به فکر 4 سال آينده بود تا تيمي قدرتمند را بسازيم.

خيلي‌ها از قلعه‌نويي انتقاد كردند و او را مقصر اصلي قلمداد كردند ،نظر شما در اين باره چيست؟

به عقيده من امير به تنهايي مقصر نبود كه او را مقصر اصلي معرفي كنند. بازيكنان هم مثل هميشه نبودند و نتوانستند در حد و اندازه‌هاي خود ظاهر شوند بنابراين آنها هم درکسب اين نتايج مقصر بودند.

سهم قلعه‌نويي را در اين بين چقدر مي‌دانيد؟

50 درصد .اما به قول كارشناسان پس از هر ناكامي همه فقط به سرمربي تيم حمله مي کنند.

آيا درست است كه مسئولان به دنبال تمديد قرارداد وي با تيم ملي باشند؟

ببينيد همه چيز بستگي به نظر رئيس فدراسيون جديد دارد و اواست كه بايد در اين خصوص تصميم بگيرد و نظرش را اعمال كند. ضمن اينكه قوانيني وضع شده است كه سازمان در انتخاب دخيل نباشد که خود آنها اعلام بي‌طرفي كرده‌اند ،بنا براين ممکن است هر اتفاقي در رأس هرم تيم ملي رخ دهد.

صحبت از انتخاب سرمربي خارجي براي تيم ملي به ميان آمده است، آيا موافقيد؟

من هم به مربي خارجي اعتقاد دارم، اما مربي خارجي درجه يك! نه اينكه، به اسم مربي خارجي پاي كساني را به تيم ملي باز كنيم كه توانايي چنداني نداشته باشند.

با توجه به سبك فوتبال ايران مربيان خارجي از كدام كشورها را مي‌پسنديد؟

به عقيده من آلمان و هلند. مربيان درجه يك آنها داراي توانمندي‌هاي زيادي هستند و سبك كارشان هم با فوتبال ما همخواني دارد. به طور مثال من از نزديك عملكرد يونگ را ديده‌ام و برهمين اساس مطمئنم مربياني با چنين كلاس كاري به درد ايران مي خورند.

يعني مربي خارجي را به قلعه‌نويي ترجيح مي‌دهيد ؟

باز هم مي‌گويم همه چيز بستگي به نظر فدراسيون دارد اما من مصلحت فوتبال ايران را در نظر مي‌گيرم.

از استيل آذين چه خبر؟ سفر به اسپانيا هم كه لغو شد .

پاسپورت 6 نفر از بازيكنان ما حاضر نبود و چند بار كه مراجعه كرديم گفتند براي صدور ويزا حداقل 15 روز زمان نياز است . ويزاي مستقيم به اسپانيا را هم نمي‌دادند كه همين موضوع برنامه ما را به هم زد. اما 15 يا 16 شهريور حتما به اسپانيا خواهيم رفت.

گويا اردوي اتريش را هم به برنامه‌هاي خود اضافه كرديد؟

يك هفته در اين كشور اردو خواهيم زد و چند بازي تداركاتي را به انجام خواهيم رساند . بعد از آن راهي تورنمنت سوريه مي‌شويم .

selejwest
07-08-2007, 00:23
حالا چرا تیم شهر مارو مسخره میکنی:5: بزا لیگ شروع بشه نشونتون میدیم:20:

داداش کریمی به نظر شما مشکلی داره؟؟؟
به نظر شما کریمی بازیکن نیست
..................................
به نظر من قلعه نوعی مربی نیست که نمیتونه ازش استفاده کنه.
این دلیل نمیشه که کریمی یکم نا امادس اسم فوتبالیست رو اروش برداریم
اگه بازیکن نبود بایرن جذبش نمیکرد
دوست عزیز من منظوری نداشتم و واقعا از بازیهای شیرین فراز خوشم میاد برا همین گفتم.تیمی که برای اولین بار اومده تو لیگ خیلی بهتر از اون 2تیمه.در مورد قلوه مرغی که به اندازه ای که از شیوه و برخورد ومربیگریش بدم میاد که دوست ندارم اسمش رو بیارم.اما علی کریمی خداییش بشین ببین از وقتی اومده تیم ملی چه خدمتی به تیم کرده چند گل حیاتی یا حتی پاس گل داده؟تو جام جهانی که نصف حاشیه ها مال اون بود.از وقتی هم پیرهن تیم ملی رو جلو میلیاردها آدم پرت کرد ازش متنفر شدم.تو بایرن هم که دیدیم چجوری ازش انتقاد میشد

hamid_hitman47
07-08-2007, 00:42
در مورد قلعه مرغی (ببخشید قلعه نوعی) که هیچی اصلا جای حرفی نیست ...آدمی که بهترین بازی ایران رو بازی در برابر کره میدونه خوب ازش بیشتر از این انتظار نمیره...یه آدمی که هیچی از فوتبال نمیدونه ...اینو هم میشه از سیستم و تاکتیک بازی ایران تو جام ملت ها فهمید....تازه آدمیه که اشتباهاشو هم قبول نداره...نمیدونم واقعا هدف از سرمربی کردن این آقا چی بوده..

اما علی کریمی خداییش بشین ببین از وقتی اومده تیم ملی چه خدمتی به تیم کرده چند گل حیاتی یا حتی پاس گل داده؟تو جام جهانی که نصف حاشیه ها مال اون بود.از وقتی هم پیرهن تیم ملی رو جلو میلیاردها آدم پرت کرد ازش متنفر شدم.تو بایرن هم که دیدیم چجوری ازش انتقاد میشد

اصلا با این موافق نیستم...واقعا علی کریمی مایه افتخار فوتبال ایرانه...مرد سال آسیا هم که شده...تو تیم ملی هم که کم زحمت نکشیده ...بازی با کره تو جام ملت های قبل رو هیچکی فراموش نمیکنه...
در مورد جام جهانی هم که کدوم بازیکن ایران خوب بازی کرد؟؟؟؟کل تیم تو جام جهانی مشکل داشت...
علی کریمی هم اینکه رفته تو تیمی مثل بایرن کلی افتخاره...
درسته که حالا اون علی کریمی سابق نیست ولی اینم دلایلی داره ....یکیش همین سر مربی تیمه که بلد نیست از بازیکن بازی بگیره و بازیکن رو خراب می کنه...یه مصدومیت سنگین هم که داشت...
نمیدونم ما واسه چی میخواهبم بعد از یه مدت ستاره ها و بازیکنایی که باعث افتخار ما هستن رو خراب کنیم..؟؟؟؟
امیدوارم که بلایی که سر علی دایی اومد دیگه سر علی کریمی نیاریم....

amir2011
07-08-2007, 02:27
این قلعه نوعی همون کسیه که تا یه ماه پیش جنرال بود. حالا ببین این فوتبال با آدم چکار میکنه.
به نظر من خیانت اصلی رو به فوتبال کسی کرد که این آقا رو سرمربی تیم کرد.
قلعه نویی مثل انسانهایی میمونه که تو مرداب گیر کردند و هر چی دست و پا میزنند بیشتر در گل فرو میرن.
حتی حاضر نیست یکی از اشتباهاتش رو قبول کنه.
آقای قلعه نویی نتیجه مساوی مقابل این تیم چین یا پیروزی 2 بر صفر برابر مالزی برای ایران کمتر از باخت نیست.(قابل توجه ایشون که میگن ایران بدون باخت حذف شد...!)
در مورد علی کریمی هم به نظر من بعضی دوستان خیلی بی انصافی میکنن.
در ضمن دقت کردید که به دنبال هر شکست ملی در فوتبال علی دایی یک افتخار کسب میکنه.
شاید دایی داره انتقامشو از این فوتبال میگیره.

MORINIO
07-08-2007, 03:14
این قلعه نوعی همون کسیه که تا یه ماه پیش جنرال بود. حالا ببین این فوتبال با آدم چکار میکنه.
.

تا یه ماه پیش که نه تا 6 یا 7 ماه پیش ژنرال بود بعد از افتضاحاتی که تو استقلال به وجود آورد حالا دیگه سرباز صفر هم نیست:27:

BRonaldo
07-08-2007, 13:34
درسته که حالا اون علی کریمی سابق نیست ولی اینم دلایلی داره ....یکیش همین سر مربی تیمه که بلد نیست از بازیکن بازی بگیره و بازیکن رو خراب می کنه...یه مصدومیت سنگین هم که داشت...
نمیدونم ما واسه چی میخواهبم بعد از یه مدت ستاره ها و بازیکنایی که باعث افتخار ما هستن رو خراب کنیم..؟؟؟؟
امیدوارم که بلایی که سر علی دایی اومد دیگه سر علی کریمی نیاریم....[/quote]

درسته
ما ایرانی ها عادتمونه مثلا علیرضا دبیر بعد از اون همه مدال طلا که برای ایران اورد.موقعی که مصدوم بود رفت مسابقه داد و مدال کسب نکرد .وقی کاروان به کشور برگشتن ادما دور همه ی اونایی که مدال اوردن را گرفتن ولی نزدیک دبیر نرفتن و فقط خا نواده ی دبیر پیشش بودن این نشون میده که ما قهرمانان رو دوست نداریم بلکه افتخاراتشون رو دوست داریم

MAXXX
07-08-2007, 14:22
کسی که الگوش علی پروین باشه عاقبتش مشخصه
این آقا فکر کرده میتونه با قلدری کارشو پیش ببره
اون زمان الگزشت انگار 20 سال خواب بوده تازه از خواب بیدار شده

وقتی تیم همچون تراختور با حضور بیش از 50 هزار نفر در هر بازی نمی ذارن بیاد تو لیگ برتر . همینه دیگه ... این تراختور چند تا بازیکن ساخته ؟؟؟ کریم باقری ، حلالی ، خطیبی و ده ها نفر ... آقا یکم شفاف سازی کن کی جلویه تراختورو گرفت
تا اونجا که من میدونم 2-3 ساله دارن تو پلی آف میبازن
اونم تقصیر خودشونه آخه اون بازی بود جلویه فولاد؟
راجب خطیبی نگو که ....................
ولی با کریم خیلی حال میکردم واقعا بازیکن بود

H A M A S
07-08-2007, 18:40
الف
هافبك تيم اوساسونا به دليل ارائه بازي‌هاي مطلوب در سال گذشته، در راي‌گيري نهايي، به عنوان مرد سال فوتبال ايران انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت ULF، قرار است پنجشنبه هفته جاري مراسمي با عنوان توپ طلا در هتل المپيك برگزار شود و در اين مراسم، مرد سال فوتبال ايران معرفي شود.

بنا بر خبر منتشره در سايت ULF، جواد نكونام بيشترين راي را براي كسب عنوان بهترين بازيكن سال فوتبال ايران كسب كرده و به همين دليل، جايزه ويژه را دريافت خواهد كرد.

در اين مراسم 10 نفر از برترين ورزشكاران ايران معرفي خواهند شد؛ اما نكونام در ضيافت شام مقام اولي را به خود اختصاص خواهد داد.
جواد نكونام پس از دريافت اين مقام و در روز جمعه براي حضور در تمرينات اوساسونا ايران به مقصد اسپانيا ترك خواهد كرد.
تمرينات اوساسونا اكنون آغاز شده است؛ اما نكونام به دليل اين مراسم و با موافقت سيگاندا به اسپانيا سفر نكرد چرا كه سرمربي تيم اسپانيايي اين اجازه را به وي داد.

selejwest
07-08-2007, 18:54
کسی که الگوش علی پروین باشه عاقبتش مشخصه
این آقا فکر کرده میتونه با قلدری کارشو پیش ببره
اون زمان الگزشت انگار 20 سال خواب بوده تازه از خواب بیدار شده

ای ول.تایید میشه:10:

در مورد علی کریمی هم بگم اگه نباشه بهتره روحیه جنگندگی و تعاون تیم رو میاره پایین اینو قبول کنید هر وقت کریمی نبوده سرعت و دوندگی تیم بالا رفته.شما ببینید تو همین بازیها این قلوه مرغی اینقدر خنگ بود که اصل سرعت در تیم رو فراموش کرده بود چیزی که الگوش علی پروین هم همیشه از اون غافل بود و همه چیز رو تو تجربه وقدرت میدید.آخه کی بازیکنای کندی مثل نکونام-تیموریان-کریمی-زندی-عنایتی-رضایی-نصرتی رو با هم بازی میده!؟

aminalex
07-08-2007, 21:13
منم اکه قرداد قرداد 5 میلیون دلاریم با مصدومیت می پرید نمی دویدم......................

selejwest
08-08-2007, 01:37
منم اکه قرداد قرداد 5 میلیون دلاریم با مصدومیت می پرید نمی دویدم......................

پس بازیکنای خارجی دیگه فوتبال ملی رو گذاشتن کنار دیگه!!!!!!!؟خاک بر سر کسی که غرور ملتی رو به دلار میفروشه.بعد عده ای هنوز میگن فلانی اله و بله است بابا قبول کنید بعضیاشون به اندازه ابراهیمی 60 سال که کنار نیمکت بود ندویدن چرا؟مگه سید جلال و کاظمیان و مبعلی کجا تمرین کرده بودن که اینقدر دوندگی کردن.از کسی که با آبروی ملتی بازی کرده دفاع نکنیم ما که بهتر از اینا رو داریم چرا این بی تعصبها رو حلوا حلوا میکنیم!!!؟؟؟؟:2:

H A M A S
09-08-2007, 17:33
همشهري آنلاين
افشین قطبی پنجم بهمن 1343 در شیراز به دنیا آمد
او از Ucla (دانشگاه کالیفرنیا در لس‌آنجلس) درجه مهندسی برق گرفته و دارای گواهینامه A مربی‌گری حرفه‌ای فوتبال است.

سابقه ورزشی او با عضویت در تیم فوتبال مردان دانشگاه Ucla در سال 1981 آغاز می‌شود که چهار سال ادامه یافت. او از سال 1984 تا 1988 به عنوان سرمربی تیم فوتبال زنان همین دانشگاه کار کرد.

قطبی از سال 1998 به مدت سه سال مدیر فنی و سر مربی مدرسه جهانی فوتبال آمريكا بود و پس از آن عضو هیات فنی و گزینشگر ارشد بازیکنان تیم ملی آمریکا و تیم جام جهانی آمریکا در سال 1998 شد.

او به عنوان تحلیل‌گر فنی دستیار گوس هیدینک مربی هلندی تیم ملی کره جنوبی در جام جهانی 2002 بود که کره در آن به مقام چهارم رسید.

پس از این مسابقات او در سال‌های 2002 تا 2004 به عنوان دستیار مربی تیم "سامسونگ بلووینگز" قهرمان لیگ کره کار کرد. قطبی سال بعد به عنوان دستیار مربی به تیم لوس‌‌آنجلس گالاکسی در آمریکا پیوست.

در سال 2005 به کره جنوبی بازگشت و دوباره به عنوان تحلیل‌گر فنی دستیار ریچارد ادووکات مربی هلندی جدید تیم کره جنوبی شد.

او از سال 2007 سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس ایران را آغاز کرده است.

او همچنین به عنوان مشاور فنی تیم‌هایي مانند آژاکس آمستردام، گالاکسی لس‌آنجلس، اومیا آریجای ژاپن، Kfa کره و انجمن فوتبال چین کار کرده است.

قطبی به عنوان مربی با تفکر هجومی شهرت دارد.

Lovelyman
09-08-2007, 17:38
خوب زندگي نامه كه خبر نيست؟هست؟

H A M A S
09-08-2007, 19:23
خوب زندگي نامه كه خبر نيست؟هست؟

MORINIO
10-08-2007, 02:49

ایول از این یه نکته خوشم اومد.....:8:

borderlessboy
10-08-2007, 10:11
نه بابا؟

borderlessboy
10-08-2007, 10:17
مراسم استقبال کم نظیر از سرمربی تیم فوتبال پیروزی

سرمربی تیم فوتبال پیروزی پنج شنبه شب در میان جمعیت زیادی از هواداران این تیم وارد کشور شد .

به گزارش سایت رسمی باشگاه پیروزی (پرسپولیس)، افشین قطبی در حالی وارد فرودگاه مهرآباد شد که باشگاه پیروزی مراسم استقبال جالب توجهی را برای وی ترتیب داده بود.

حبیب کاشانی، مدیر عامل باشگاه پیروزی، نژاد فلاح نماینده مجلس، عضو هیئت مدیره و محمود خوردبین از چهره های شاخص باشگاه پیروزی بودند ک در فرودگاه مهرآباد به استقبال قطبی آمده بودند .

حضور جمعیت زیادی از هواداران تیم پبروزی که از تعیقب اخبار منتشر شده از ساعت ورود قطبی به ایران اطلاع یافته و خود را به فرودگاه مهرآباد رسانده بودند از نکات جالب توجهی بود که در مراسم استقبال به چشم می خورد.

مراسم استقبال از افشین قطبی ساعتی به طول انجامید و پس از آن با همراهی مسئولان باشگاه پیروزی برای اسکان به هتل لاله منتقل شد.

در حاشیه مراسم استقبال :

_ افشین قطبی ساعت 22:30 پنج شنبه شب، وارد فرودگاه مهرآباد شد.

_ مراسم استقبال از افشین قطبی با اجرای سرود ملی از سوی گروه موزیک حاضر در سالن فرودگاه شروع شد.

_ منتخب تیم نونهالان پیروزی با لباس فرم در این مراسم، حضور داشتند و یکی از بازیکنان این تیم متنی را برای خیر مقدم به افشین قطبی قرائت کرد.

_محمود خوردبین، سرپرست تیم پیروزی پرچم جمهوری اسلامی ایران را به افشین قطبی هدیه داد.

_ حبیب کاشانی، مدیر عامل باشگاه پیروزی قابی مزین به آیه شریفه " و ان یکاد ... " را به سر مربی تیم پیروزی هدیه داد.

_ به هنگام ورود افشین قطبی حبیب کاشانی با حلقه گل به استقبال وی رفت .

_ مادر افشین قطبی نیز در مراسم استقبال حضور پیدا کرده بود و با اهدای حلقه گل، از او استقبال کرد.

_ بنر خوش آمدگویی از افشین قطبی نیز از سوی باشگاه پیروزی در سالن فرودگاه نصب شده بود.

_ هواداران تیم پیروزی که از ساعت ها قبل از فرود هواپیمای حامل سرمربی این تیم، در فرودگاه حضور پیدا کرده بودند، پس از ورود وی به فرودگاه او را به دوش گرفتند و شعارهایی را در حمایت از تیم محبوبشان و سر مربی جدید سر می دادند.

_ افشین قطبی برای مدت کوتاهی در جمع خبرنگاران صحبت کرد.

_ جمع زیادی از خبرنگاران روزنامه ها، رسانه های گروهی و صدا و سیما برای تهیه گزارش از ورود افشین قطبی خود را به فرودگاه مهرآباد رسانده بودند.

hamid_hitman47
10-08-2007, 12:26
منم امیدوارم موفق بشه و پرسپولیس رو به اوج برگردونه...

MORINIO
10-08-2007, 15:28
منم امیدوارم موفق بشه و پرسپولیس رو به اوج برگردونه...

من هم امیدوارم:20:

به امید قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر(!!!) ایران

یا حق

Lovelyman
10-08-2007, 20:24
ياسين چه خبره تو ده دقيقه گذشته 3 تا خبر گذاشتي؟؟؟به خاطر اينه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بخاطر اخطار ده روزه تا ده روز ديگر پست زدن از جانب كاربر ya30n ممنوع ميباشد.

behnam_roli
11-08-2007, 11:57
امیدوارم پرسپولیس با این تغییرات بتونه به اوج برگرده

sama_65
11-08-2007, 14:47
ما همه چشم امیدمون به پرسپولیسه
به امید موفقیتشون در لیگ جدید

MORINIO
11-08-2007, 17:10
صد در صد همين طوري خواهد شد
ديشب افشين قطبي خيلي قشنگ صحبت ميكرد
برنامه ورزش دو رو ديدين؟
همش خارجي حرف ميزد (:
يا حق (:

بله آدم کاملا فهمیده و منظمی هست

اگه حاشیه به وجود نیاد پرسپولیس رو در اوج خواهیم دید

یا حق

borderlessboy
11-08-2007, 19:31
ولي ديشب خيلي حال كردم

خيلي جالب حرف ميزد

MORINIO
11-08-2007, 20:12
تیم فوتبال استقلال تهران لحظاتی پیش در مقابل تیم هنرمندان با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد

یا حق

vandu
11-08-2007, 20:37
البته استقلال با همه داشته هاش بازی نکرد...

MoJtaBa.R
11-08-2007, 20:48
آره بنده خداها معلوم بود كه ...

90 دقيقه دويدن و قرادادهاي آنچناني و آوردن مربي اي كه 2 سال از ليگ 3 هم دعوتنامه نداشت و....

حركات صمد هم كه معلوم بود جدي نگرفته بازي رو

امسال سال آبيهاست !

shahin666
11-08-2007, 21:16
چقدر خوب بود يه سري كه از فوتبال حرف ميزنن يه چيزي هم از فوتبال حداقل حاليشون بود !!!!!!!!!!!

leila*
11-08-2007, 21:23

اینم یه مدل توجیه کردنه:31:

persian365
11-08-2007, 21:32
يك طور ميگيد بر نيومد
انگار استقلال با تموم وجود بازي كرد

عزيز بازي نمايشي بود

S E V E N
11-08-2007, 21:36
اینم یه مدل توجیه کردنه:31:

شما غصه نخور !

پنج شنبه قراره 20 - 10 گالن نفت به خوردتون بدن !

S E V E N
11-08-2007, 21:46
به پست شماره 8 مراجعه کنید !

Behroooz
11-08-2007, 21:47
چرا از شكست بدتون مياد؟

S E V E N
11-08-2007, 21:48
لابد شما عاشق شکستی !

MoJtaBa.R
11-08-2007, 21:52
شما غصه نخور !

پنج شنبه قراره 20 - 10 گالن نفت به خوردتون بدن !

آره عزيز آدم گالني نفت بخوره ولي با آفتابه آب نخوره :19:

راستي پاكت نامه اي كه رفته بود به afc نميدونم چرا تو ushaei داشتن پخش ميكردن يارو از دهنه بزغالهه گرفته بود چرا رفته بود اونجا:41:

به قول فيروز شما بمب بتركونين و ايشون استقلال رو :21:

persian365
11-08-2007, 21:56
مي بقينم كه باز شروع شد

اين تايپك هم بوي بسته شدن ميده
ليگ هم داره شروع ميبشه

ديگه ديگه .....

ss_m_ss
11-08-2007, 21:59
قبل از بازی حاجی و ناصر خان موضوعی رو مطرح کردن که ما هیچ گلی رو وارد دروازه نکنیم.

به همین خاطر بعضی ها نرفتن.

ان شاالله در بازی های لیگ برتر جبران میکنیم :11:

MORINIO
11-08-2007, 22:13
عجب غلطی کردم این تاپیک رو زدما........

همه به جون هم افتادن:27:

اتفاقا همه بودن فقط فکر کنم طالب لو نبود

قبل از بازی حاجی و ناصر خان موضوعی رو مطرح کردن که ما هیچ گلی رو وارد دروازه نکنیم.

به همین خاطر بعضی ها نرفتن.

حسابی خندیدیم دمت گرم:46:

S E V E N
11-08-2007, 22:15
آره عزيز آدم گالني نفت بخوره ولي با آفتابه آب نخوره :19:

از کجا می دونی ؟

حتما تجربه داری !

آهان ، یادم اومد !:21:

MORINIO
11-08-2007, 22:16
تقریبا همه انتخاب ها به حق بود

MORINIO
11-08-2007, 22:18
خیر درگیریها تموم بشو نیست
الان یه پی ام میدم به فیض این تاپیک رو گم و گور کنه

یا حق

BehzadKiNG
11-08-2007, 22:20
من به شخصه طرفدار پیروزی هستم ولی به خاطر حجازی و برا اینکه قلعه نوعی خرد بشه این فصل واقعا" برام فرقی نمی کنه ...

ss_m_ss
11-08-2007, 22:29
بچه ها من به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ استقلال از شما ها به خاط این شکست معذرت خواستم. گرچه خودم بازی نکردم.

ولی خدا کنه که تو لیگ برتر شرمنده شما هواداران نشیم - مخلص تک تک شما هم هستیم.

shahin666
11-08-2007, 22:30
تو بازي كه بالاي 27 تا تعويض ميشه بعد بازيكنه تعويضي ميره روي نيمكت بعد دوباره مياد!!!!!!
بعد دو تا نيمه 40 دقيقه !!!!!!!
حتي اصلا به اين بازي هم يه بازي دوستانه هم نميشه گفت
حالا شما ها دلتون به اين خوش باشه كه مثلا ما باختيم

يكم قهرماني جام حذفي بديم خدمت پرسپوليسيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شهرام_ایرانی
11-08-2007, 22:30
اخه این همه کل کل نتیجه داده
باور کنید این ها همه دارن ما مردم رو به مسخره میگرن
یک مشت بازیکن این وسط پول میگرین ما میام این جا رو اعصاب هم با تانک رژه میریم
بیخیال
به من و شما چه
طرفداری باش
ولی نه دیگه بخوای رو اعصاب دیگران رژه بری

MORINIO
11-08-2007, 22:37
بابا ول کنید دیگه....

من خودم پرسپولیسیم یه حرف بد زدم؟؟؟ اونوقت همه شما طلبکارید....

یه بازی دوستانه که چیزی نیست

الان تیم اینتر یه ساعت پیش چهار دو به آلکمار باخت

چیزی نشده که

persianastronomy
11-08-2007, 22:39
دوست عزیزی که تصویر لوگولی چلسی رو گذاشتی اون بالا .... فکر نکن چون رنگ استشقال آبیه باید برید
طرفدار هر تیمی که رنگ لباسش آبیه ها ..... اگه مورینیو بدونه که شما ها طرفدارتیمش اید مطمئن باش که از دنیای فوتبال خدا حافظی می کنه

persian365
11-08-2007, 22:41
اين بحث هاي بچه گونه چيه
اينا مال بچه كوچولو هاست .. اسمون ابيه .. خون قرمزه ...

ادم بايد درست بحث كنه . من خودم استقلالي هستم
باخت امروز هم نيازبه توجيح نداره بازي نمايشي و دوستانه بود

انرژي خودتون رو نگه داريد براي چند روز ديگه

MORINIO
11-08-2007, 22:42
دوست عزیزی که تصویر لوگولی چلسی رو گذاشتی اون بالا .... فکر نکن چون رنگ استشقال آبیه باید برید
طرفدار هر تیمی که رنگ لباسش آبیه ها ..... اگه مورینیو بدونه که شما ها طرفدارتیمش اید مطمئن باش که از دنیای فوتبال خدا حافظی می کنه

چی میگی؟

درست توضیح بده

منظورت اینه که من چون طرفدار چلسی ام باید طرفدار استقلال هم باشم؟؟؟

یا منظورت چیز دیگه ای هست؟

درست توضیح بده

یا حق

ss_m_ss
11-08-2007, 22:43
بچه ها اینجا استادیوم آزادی یا سایت اینترنتی ؟

MORINIO
11-08-2007, 22:47
من فقط یه چیزی رو بگم و برم

من طرفدار رنگ نیستم ... گرفتین؟

هم آبی رو دوست دارم هم قرمز و هم همه رنگ ها

من طرفدار تیم هستم و مهم برای من تیم هست نه رنگ

یا حق

Honradez
11-08-2007, 23:55

;)

Tornado2800
12-08-2007, 00:52
منم همینطور خیلی حال کردم با حرف زدنش
معلومه امسال سال خودمونه

Tornado2800
12-08-2007, 00:53
نه بابا؟
اره بابا
یه چیزی میگه این این فصل یه کارایی می کنه ! ( قهرمانی) :21::21::21::21:

ramyar.v
12-08-2007, 01:09
منم خیلی خوشبینم
فقط خدا کنه بعد از دو تا باخت از دوباره مثل دنیزلی اذیتش نکنن
من مطمئنم اگه دنیزلی میموند پرسپولیس امسال خیلی حرف ها واسه گفتن داشت

Payman_62
12-08-2007, 02:41
سلام.
این آدرس یه سایت نظر سنجیه که بین هواداران کل تیم های جهان راه اندازی شده.
در حال حاضر پرسپولیس تو ایران با اختلاف حدودا 10000 رای با استقلال اوله و تو آسیا دوم و استقلال تو آسیا چهارمه.
این آمار سایت:
ایران:
1. Perspolis 27170
2. Esteghlal 17307

آسیا:
1. Al-Nasr 90673
2. Perspolis 27170
3. Al-Ahly 24262
4. Esteghlal 17307

به لینک زیر برید و به پرسپولیس و استقلال رای بدید تا تو آسیا اول شیم.

هر ساعت میتونید 1 رای بدید. پس اگه مدت کانکت بودنت زیاد بود هر ساعت 1 رای بدید.

MORINIO
12-08-2007, 02:45
یعنی حتما باید از 1 ساعت کانکت بودن بیشتر باشه تا بتونیم دوباره رای بدیم

یا اینکه مثلا الان من رای بدم

و چند ساعت دیگه دوباره بیام رای بدم؟؟؟

behnam_roli
12-08-2007, 08:25
پرسپولیس همیشه سروره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

selejwest
12-08-2007, 09:44
عمری دلمون رو به این رایها واین دو تیم خوش کرده بودیم نتیجه اش رو هم دیدیم

qaderi
12-08-2007, 09:47
:26:دنیا فقط پرسپولیس:33:

J A V I D
12-08-2007, 09:59
من بي طرفم به كي راي بدم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

BKM_MAHDI
12-08-2007, 10:03
ما كه دينمان را به استقلال ادا كرديم با يك ْآي پي ديگر پرسپوليس راهم بالا ميكشيم.

persian365
12-08-2007, 10:06
مهم اينه كه يك ايراني اول بشه
با اين كه استقلالي هستم ...
ايران مهم تره

بردیا
12-08-2007, 15:09
جدا؟حالا مطمئنید طرف حالش خوب بوده این حرفا رو زده؟نرمال بوده موقع مصاحبه؟

sudotux
12-08-2007, 15:28
قطبی مدرک مربی گری A داره یا نه ؟؟

behnam_roli
12-08-2007, 15:54
خیلی حال داد

Honradez
12-08-2007, 17:20
بند دوم!

منتظر جواب هستم...

;)

Honradez
12-08-2007, 17:22
بند دوم!

منتظر جواب هستم...

;)

borderlessboy
12-08-2007, 21:40
ايول با پستات حال ميكنم
------------------------------------
Feiz جان جريان چيه؟ 3 جا به ياسين گير دادي!
همش هم يجور گير دادي!

بند دوم!
منتظر جواب هستم...

'POP'
12-08-2007, 21:55
ايول با پستات حال ميكنم
------------------------------------
Feiz جان جريان چيه؟ 3 جا به ياسين گير دادي!
همش هم يجور گير دادي!
مشكلي نيست دوست خوب
منظور آقاي FEiZ اين هست كه بهتره اگر خبري ارائه مي فرمايي منبع هم ذكر كنيد تا اعتبار خبرتون محفوظ باشه
كسي اينجا علاقه اي به گير دادن به دوستان نداره:10:

shahin666
12-08-2007, 22:30
والا بازي ديروز كه اصلا الكي بود كدوم فوتبالي تو دنيا 40 دقيقه اي هست
همچين ميگي به زمين سفت خورد انگار حالا تو يه بازي مهم توي خونه تا دقيقه 87 جلو بود بعد 4 تا خورده
استقلال به زمين سفت نخورد بازي جام حذفي رو يادته 4 تا از سپاهان خورديد به اون ميگن به زمين
سفت خوردن جلوي اون همه تماشاچي
زمين سفت خوردن يعني 8 سال قهرمان نشدن اونم با آوردن مربياي بزرگ و يك خروار پول خرج كردن
يكم قهرماني جام حذفي بديم خدمت پرسپوليسيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ReZa DN
12-08-2007, 22:32
والا بازي ديروز كه اصلا الكي بود كدوم فوتبالي تو دنيا 40 دقيقه اي هست
استقلال به زمين سفت نخورد بازي جام حذفي رو يادته 4 تا از سپاهان خورديد به اون ميگن به زمين
سفت خوردن جلوي اون همه تماشاچي

والا با اون همه ادعا 4 شدنم بد درديه:19::19::19::19: حالا هم که جلوي تيم آماتور شکست خوردين

shahin666
12-08-2007, 23:25
ما اگه پارسال چهارم شديم شماها كه قهرمان نشديد
ولي ما فصل قبل قهرمان شديم شما ها شديد سيزدهم
بعدشم پارسال ما نه مدير عامل داشتيم نه هيت مديره و نه حتي مربي
ولي شما ها با دنيزلي اون همه بازيكن چي ؟؟
امسال رو داشته باشيد
والا چهارم شدن بد دردي نيست چون فصل قبلش قهرمان شديم
يه هفت هشت سال قهرمان نشدن بــــــــد درديه (حتي بگو فقط قهرمان يه جام 4 جانبه خداوكيلي اين بد درديه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ReZa DN
12-08-2007, 23:33
ما اگه پارسال چهارم شديم شماها كه قهرمان نشديد
ولي ما فصل قبل قهرمان شديم شما ها شديد سيزدهم
بعدشم پارسال ما نه مدير عامل داشتيم نه هيت مديره و نه حتي مربي
ولي شما ها با دنيزلي اون همه بازيكن چي ؟؟
امسال رو داشته باشيد
والا چهارم شدن بد دردي نيست چون فصل قبلش قهرمان شديم
يه هفت هشت سال قهرمان نشدن بــــــــد درديه (حتي بگو فقط قهرمان يه جام 4 جانبه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اين که چند ساله قهرمان نشديم اما بازم پر افتخار ترين تيم ايران پرسپوليس هستش بعدشم 6 تا يادت نره!

ReZa DN
12-08-2007, 23:35
راستي يادت باشه يه کامپيوتر با يه مدوم و کارت اينترنت با يه فکس واسه باشگاه مثلا بزرگ استقلال بگيري که آبروي ايران رو نبره!!

Behroooz
12-08-2007, 23:38
لازم بود اين شكست تا به خودشون بيان .

shahin666
12-08-2007, 23:42
آهان پرافتخار ترين تيم ايران هستيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرف من كه استقلالي هستم نيست حرف AFC هست
پرافتخارترين تيم آسيا استقلال و الهال
كم مياريد خوب سوت زدن ماله اين موقعه هاست تا كم مياريد ميريد به 60 سال قبل
الان رو بچسب 8 سال يه تيم نتونه هيچ جامي بگيره حتي يه جام چهارجانبه بعد پرافتخار ترين تيم
بابا حداقل يه جام 4 جانبه مي نداختين با استيل آذين سورخ پوشان دلوار افزار شايد بعد از هشت سال يه جام مي گرفتيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عيبي نداره استقلال نرفت آسيا انقدرم آبروي ايران نرفت چون تو آسيا براي خودمون اعتبار داريم
آبروي ايران اون موقعه اي تو آسيا رفت كه اون چند تا باري بود كه پرسپوليس رفت آسيا الهال پوهانگ كره چند تا خورديد!!!!!!

ReZa DN
12-08-2007, 23:44
اولين تمرين تيم پرسپوليس با حضور افشين قطبي امروز در ورزشگاه نفت تهران برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان بعد از گرم كردن بدن ها كارهاي تاكتيكي را مرور كردند و قطبي با فريادهاي خود از بازيكنان مي‌خواست محكم بازي كنند و آرام به يكديگر پاس ندهند.
در بخش ديگري از تمرين بازيكنان در قالب دو تيم سبز و قرمز ديداري درون تيمي را برگزار كردند. اين بازي با برتري تيم قرمز پايان يافت و به دستور قطبي بازيكنان تيم بازنده جريمه شده و شنا رفتند.
حبيب كاشاني دقايقي در جمع هواداران حاضر شد و از سوي آنها مورد استقبال قرار گرفت.
در حدود سه تا چهار هزار هوادار در تمرين حاضر بودند و قطبي را به شدت تشويق كردند.
تركيب احتمالي پرسپوليس در ديدار با صنعت نفت به اين شرح است:
حسن رودباريان شيث رضايي، سپهر حيدري، محمد نصرتي، پژمان نوري، كريم باقري، عباس آقايي، حسين بادامكي، فرزاد آشوبي، عليرضا نيكبخت و محسن خليلي.

ReZa DN
12-08-2007, 23:55
آهان پرافتخار ترين تيم ايران هستيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرف من كه استقلالي هستم نيست حرف AFC هست
پرافتخارترين تيم آسيا استقلال و الهال
كم مياريد خوب سوت زدن ماله اين موقعه هاست تا كم مياريد ميريد به 60 سال قبل
الان رو بچسب 8 سال يه تيم نتونه هيچ جامي بگيره حتي يه جام چهارجانبه بعد پرافتخار ترين تيم
بابا حداقل يه جام 4 جانبه مي نداختين با استيل آذين سورخ پوشان دلوار افزار شايد بعد از هشت سال يه جام مي گرفتيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عيبي نداره استقلال نرفت آسيا انقدرم آبروي ايران نرفت چون تو آسيا براي خودمون اعتبار داريم
آبروي ايران اون موقعه اي تو آسيا رفت كه اون چند تا باري بود كه پرسپوليس رفت آسيا الهال پوهانگ كره چند تا خورديد!!!!!!

من تو ايران رو گفتم :46: حالا هر موقع يه فکس با يه کامپيوتر واسه باشگاه بزرگتون خريدين نظر بدين:31:

Behroooz
13-08-2007, 00:02
معمولا تيم با اين شكست ها به خودش مياد . اميدوارم درمورد استقلال صدق كنه .

shahin666
13-08-2007, 00:07
پرافتخار ترين تيم تو آسيا با ارزش تره يا پرافتخارترين تيم مثلا تو ايران؟؟؟؟؟؟؟
خوب معلومه بايدم اينو بگي آخه اصلا پرسپوليسو آسيا ربطي به هم ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا يه دوتا قهرماني تو مسابقات تخت جمشيد شونصد سال پيش از ما بيشتر داريد
كه اونم داريم بهتون مي رسيم
راستي تو آسيا رو گفتم
تو جام حذفي ايران هم پرافتخار ترين تيم هستيم ما و سپاهان آخ گفتم جام حذفي و سپاهان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ReZa DN
13-08-2007, 00:24
پرافتخار ترين تيم تو آسيا با ارزش تره يا پرافتخارترين تيم مثلا تو ايران؟؟؟؟؟؟؟
خوب معلومه بايدم اينو بگي آخه اصلا پرسپوليسو آسيا ربطي به هم ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا يه دوتا قهرماني تو مسابقات تخت جمشيد شونصد سال پيش از ما بيشتر داريد
كه اونم داريم بهتون مي رسيم
راستي تو آسيا رو گفتم
تو جام حذفي ايران هم پرافتخار ترين تيم هستيم ما و سپاهان آخ گفتم جام حذفي و سپاهان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون شونصد سال پيش رو هم شما ندارين ! 6 تا هم يادت نره ! فکس و کامپيوتر يادت نره ! با اون همه ادعا 4 شدين يادت نره تازه همه با شانس!

shahin666
13-08-2007, 00:31

چيزي نيست عيبي نداره عصبي نشو سوت زدن خوب ماله اين موقعه هاست ديگه
جواب همه اين چيزاي كه گفتي رو دادم ببين عزيز بلدي كه سوت بزني
جوش نزن زياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Payman_62
13-08-2007, 00:36
سلام.
این کارها جز فیلم های علی پروینه. یادتون رفته میگفت اردو میریم اسپانیا با اتلتیکو بازی میکنیم. ولی سر از سوریه در اورد. اسم های بزرگ رو مطرح میکنه و خودشو میچسبونه به اونا که بگه منم هستم.
حالا قضیه خرید باشگاه اروپایی هم همینه. تیمشون تو ایران دووم بیاره هنر کرده. تیمی که هوادار نداشته باشه یا باید صنعتی باشه یا دولتی. بدون هوادار بودجه هر چه قدر هم که باشه ته میکشه.

Payman_62
13-08-2007, 00:38
سلام.

یعنی حتما باید از 1 ساعت کانکت بودن بیشتر باشه تا بتونیم دوباره رای بدیم

یا اینکه مثلا الان من رای بدم

و چند ساعت دیگه دوباره بیام رای بدم؟؟؟
نه میتونی رای بدی DC کنی چند ساعت بعد که کانکت شدی دوباره رای بدی.

مهم اينه كه يك ايراني اول بشه
با اين كه استقلالي هستم ...
ايران مهم تره
از این حرفت خیلی خوشم اومد.

ReZa DN
13-08-2007, 00:44

جوش نزن زياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کي جوش زد :31:![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به اميد موفقيت هم پرسپوليس هم استقلال:2: در ليگ برتر

doyenfox
13-08-2007, 00:50
Al-Nasr 90673
2. Perspolis 27170
يعني النصر انقده طرفدار داره؟؟توي اسيا

MORINIO
13-08-2007, 03:18
نميدونم چرا دنيزلي رو انداختن بيرون!!!
مربي به اين خوبي
البته قطبي هم خوبه
ولي دنيزلي خيلي زحمت كشيد...
يا حق (:

بعضی از کارای دنیزلی خیلی ضایع بود نمونش رو تو بازی پرسپولیس و سپاهان دیدیم با اون تعویضاش که باعث اون نتیجه عجیب شد......

البته مربی خیلی خوبی بود اما نقایصی هم داشت که به تیم ضربه می زد

مثلا موقعی که تو پاس بود در مرحله 4/1 نهایی جلوی العین بازی برده رو سه سه مساوی کرد و پاس حذف شد.

MORINIO
13-08-2007, 03:39
عمری دلمون رو به این رایها واین دو تیم خوش کرده بودیم نتیجه اش رو هم دیدیم

تو فکر کن اگه فقط کسایی که میرن استادیوم آزادی به پرسپولیس و استقلال رای بدن سایت می ترکه از شدت رای:20:

MORINIO
13-08-2007, 03:42
بدون شرح!!!

استقلال 0-1 هنرمندان
هنرمندان2-3 منتخب بم

یا حق

Actros
13-08-2007, 03:43
اختلاف خیلی زیاده

R10MessiEtoo
13-08-2007, 12:10
سلام.
این آدرس یه سایت نظر سنجیه که بین هواداران کل تیم های جهان راه اندازی شده.
در حال حاضر پرسپولیس تو ایران با اختلاف حدودا 10000 رای با استقلال اوله و تو آسیا دوم و استقلال تو آسیا چهارمه.
این آمار سایت:
ایران:
1. Perspolis 27170
2. Esteghlal 17307

آسیا:
1. Al-Nasr 90673
2. Perspolis 27170
3. Al-Ahly 24262
4. Esteghlal 17307

به لینک زیر برید و به پرسپولیس و استقلال رای بدید تا تو آسیا اول شیم.

هر ساعت میتونید 1 رای بدید. پس اگه مدت کانکت بودنت زیاد بود هر ساعت 1 رای بدید.

كه چي بشه؟ مثلا ما حالا اول شديم. به نظرت خيلي افتخار داره!؟

اين باشگاهها بهتره برن تشكيلاتشون رو درست كنند از ورشكستگي در بيان نيازي به اين افتخارات؟؟!! نيست.

امير موسر
13-08-2007, 13:05

دمت گرم
فقط ss:40:

behnam_roli
13-08-2007, 19:14
استقلال به زمين سفت نخورد بازي جام حذفي رو يادته 4 تا از سپاهان خورديد به اون ميگن به زمين سفت خوردن

اگه به این میگن به زمین سفت خوردن پس به 6 تا خوردن چی میگن!!!

MeMri
13-08-2007, 19:34
اگه به این میگن به زمین سفت خوردن پس به 6 تا خوردن چی میگن!!!

حرف حق زدی :10::27:

FIFA
13-08-2007, 21:12
شنیده های روز دوشنبه سیزدهم اوت (بیست و دوم مردادماه) از این قرار است که:

به نوشته روزنامه گل یکی از ستاره های فوتبال ایران که بالای سی سال سن دارد قصد دارد در انتخابات مجلس از حوزه رباط کریم نامزد شود. نشانه هایی که گل داده نشان می دهد این شخص علی دایی است.

به گزارش ایسنا مذاکرات محمود مشحون، رییس فدراسیون بسکتبال و رایکو ترومن، یکشنبه شب در محل فدراسیون انجام شد و طرفین به نتایج مشترکی مبنی بر ادامه‌ همکاری دست یافتند و قرارداد این مربی تا پایان بازیهای المپیک تمدید خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، فابین بارتز دروازه بان سابق باشگاه منچستریونایتد و زین‌الدین زیدان، در دیدار دوستانه تیم لس آنجلس گالکسی به رهبری دیوید بکام برابر باشگاه سیدنی استرالیا، حضور خواهند یافت. این دیدار ۲۷ نوامبر برگزار می‌شود.

به نوشته خبر ورزشی حبیب کاشانی مدیر عامل پرسپولیس افشین قطبی را ممنوع المصاحبه کرده تا از بوجود آمدن حاشیه ها جلوگیری کند همچنین کاشانی قصد دارد تا برای قطبی مترجم بگیرد.

به نوشته روزنامه مارکا اسپانیا، در حالی که بعید به نظر می‌رسد بارسلونا، لیلیان تورام را از دست بدهد، لیون در آخرین فرصت های نقل و انتقالاتی به دنبال این است که تورام را بخرد و وی را جانشین کریس کند.

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس قصد نداشته باشد در فصل جاری به غیر از فوتبال در رشته های دیگر تیم داری کند. صادقی مربی تیم والیبال پرسپولیس در مصاحبه با ایسنا از فعالیت نکردن این تیم در فصل جاری خبرداد.

به گزارش سایت فوتبال ایران در حالیکه گفته می شود قرارداد عماد محمد رضا مهاجم جنجالی باشگاه سپاهان اصفهان برای یک فصل دیگر تمدید شده حمید سلمان سرمربی باشگاه نیروی هوایی عراق مدعی شد با این بازیکن به توافق رسیده و در فصل جدید رقابت های داخلی و لیگ قهرمانان آسیا از وجود وی بهره خواهد برد.

در حالیکه اختلاف بین فرهاد مجیدی و باشگاه النصر ادامه دارد و هنوز این باشگاه رضایت نداده تا مجیدی جدا شود روزنامه خبروزشی نوشت که روز چهارشنبه فتح الله زاده با مجیدی ملاقات خواهد کرد تا مقدمات حضور این بازیکن در استقلال را فراهم کند.

shahin666
13-08-2007, 22:39
بابا جام حذفي ماله همين چند وقت پيش بود من كه ماله شصت سال پيش رو نگفتم
كم مياريد نمي دونيد چي بگيد ديگه ، ميريد يه بازي شصت ساله پيش زمان جوني پدر بزرگتون رو ميگيد
آخه چيزه ديگه اي نداريد كه بگيد

شهرام_ایرانی
13-08-2007, 22:44
گل گفتی شاهین جان
این قرمز ها همیشه کم میارن مرن به شونصد سال قبل از میلاد
حالا خوبه جام حذفی رو داشتن که با خفت تماشاگران میرفتن بیرون و شمشاد های دم در میخوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
14-08-2007, 03:41
هی نگین 60 سال پیش 60 سال پیش.....

اگه عرضه داشتین همون 60 سال پیش 6 تا از ما نمیخوردین...

اگه پارسال دوزار شانس داشتیم 6 تایی ها تکرار میشد.....

یا حق

Payman_62
14-08-2007, 03:57
كه چي بشه؟ مثلا ما حالا اول شديم. به نظرت خيلي افتخار داره!؟

اين باشگاهها بهتره برن تشكيلاتشون رو درست كنند از ورشكستگي در بيان نيازي به اين افتخارات؟؟!! نيست.
شما رای نده.

Payman_62
14-08-2007, 04:48
سلام.
نه این جوریام نیست. اگه خودمون این تیم رو بزرگ نکنیم تیم کوچیکیه و هوادار آن چنانی هم نداره.
شما فکر میکنی طرفداران این تیم کیا هستن. همونا که یه زمانی تو بازی های پرسپولیس فریاد میزدن علی سلطان. فکر میکنی چند در صد از هوادارای پرسپولیس سلطانی باشن. فکر میکنی چند در صد از این سلطانی ها پروین رو تو استیل آذین هم حمایت میکنن. اکثر طرفدارای پروین اون رو با پرسپولیس سلطان میدونستن و براش ارزش قایل بودن. ولی بدون پرسپولیس کوچکترین ارزشی براشون نداره. من تو سایت ها میبینم اکثر پرسپولیسی ها از پروین به خاطر دزدیدن بازیکنان پرسپولیس متنفر شده اند. اونا فقط پروین با پرسپولیس دوست دارن نه با استیل.

شهرام_ایرانی
14-08-2007, 10:23
دیدم چه قدر شانس داشتین !!!!!
نکنه جام حذفی با شناس بود که این همه گل خوردین ؟؟؟؟؟؟؟
خیلی خنده داره که شما با این همه ادعا میاید یاد 60 سال پیش میکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلم میخواست زودتر ببینم امسال قراره چی کار کنید ؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

borderlessboy
14-08-2007, 10:41
چرا اينجا نميره ترش؟!!!!

LeBron
14-08-2007, 11:20
جمع کنین بساطتونو آخه استقلال نمیاد جلو هنرمندان بازی واقعی شو بکنه...
شکی در ضایع بودن پرسپولیس نیست
ضمنا چرا کم میارین 6 تا 6 تا میکنین...سوراخین دیگه قبول کنین:27:

babak-online
14-08-2007, 12:20
با اين که چند ساله قهرمان نشديم اما بازم پر افتخار ترين تيم ايران پرسپوليس هستش بعدشم 6 تا يادت نره!

منظور شما سال 73 و بازی پرسپولیس و فتح نیست؟؟؟!!!! درست میگم؟؟؟!

borderlessboy
14-08-2007, 12:27
در ضمن در جواب دوستي كه گفته بودن چرا تاپيك ترشي نشدهآخه مگه قراره هر موضوعي از استقلال و پرسپوليس زده بشه بره ترش؟مث تاپيكي كه دو روز قبل رفت!!!

اينو مطالعه كردي؟

hassan-2005
14-08-2007, 12:28
شما برین بالا بیاین پایین همون استقلالی که 6تا خورده بودید و هستید!؟
راستی یاد رفت این رو بگم تاکتیک امسال استقلال اوت دستی ورژن جدیده!

borderlessboy
14-08-2007, 12:30
جمع کنین بساطتونو آخه استقلال نمیاد جلو هنرمندان بازی واقعی شو بکنه...
شکی در ضایع بودن پرسپولیس نیست
ضمنا چرا کم میارین 6 تا 6 تا میکنین...سوراخین دیگه قبول کنین:27:

نمي دونم استقلال كي مي خواد بازي واقعيش رو بكنه؟

ديروز هم كه به زور 3به2 از كوثر برد