PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Actros
24-04-2007, 02:07
خدایی پنالتی بود 90 هم تایید کرد

shasha_ara2001
24-04-2007, 02:17
بیچاره فقط پشت تلفن گریه نکرد

arman4459
24-04-2007, 02:58
چه مملکتی که یک دارو هم امنیت روانی نداره

Catrina
24-04-2007, 03:00

بابا بیخیال. تو دنیای متمدن که بدون تهدید و ... و... فوتبال نمی چسبه.

Mohsen khan
24-04-2007, 06:20
بابا بیخیال. تو دنیای متمدن که بدون تهدید و ... و... فوتبال نمی چسبه.

:41::41::41:

Ali_k
24-04-2007, 07:59
فقط اینجا این خبرا نیست
چند وقت پیشم تو اسپانیا یه داورو تهدید به مرگ کردند
البته اونجا عادیه
ولی فکر کنم تو ایران برای اولین بار بود

satttanism
30-04-2007, 18:11
علی پروین سرمربی و مدیرفنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس امتیاز تیم دسته اولی اکباتان تهران را خریداری کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا رهنما مالک باشگاه اکباتان که در کشور امارات اقامت دارد شب گذشته طی سفری به تهران ملاقاتی با علی پروین داشت و موافقت خود را با واگذاری امتیاز باشگاه اکباتان به سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد.

پروین و رهنما صبح امروز با حضور در یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی مراحل قانونی انتقال باشگاه اکباتان را انجام دادند و امروز رسما مالکیت باشگاه اکباتان در هیات فوتبال استان تهران به نام علی پروین ثبت خواهد شد. پروین برای خرید این باشگاه مبلغ 800 میلیون تومان پرداخت کرده است.
خبرگزاری مهر

Actros
01-05-2007, 02:37
800 میلیون:18:

satttanism
03-05-2007, 00:18
علي‌ پروين‌‌ اکباتان‌ را با ‌500‌ ميليون‌ خريدم‌ نه‌ ‌800‌ ميليون

مدير باشگاه‌ استيل‌ اذين‌ ‌ اکباتان‌ ‌ گفت‌‌ سهام‌ باشگاه‌ اکباتان‌ تهران‌ را
فقط با پرداخت‌ ‌500‌ ميليون‌ تومان‌ خريداري‌ کرده‌ ايم‌‌
علي‌ پروين‌ در گفتگوي‌ تلفني‌ با خبرنگار واحد مرکزي‌ خبر افزود‌ با
هماهنگي‌ مديران‌ شرکت‌ استيل‌ اذين‌ و همکاري‌ مسئولان‌ باشگاه‌ اکباتان‌‌ سهام‌
اين‌ باشگاه‌ تهراني‌ را با پرداخت‌ ‌500‌ ميليون‌ تومان‌ خريداري‌ کرده‌ ايم‌ و
ارقام‌ ‌800‌ تا ‌900‌ ميليون‌ توماني‌ که‌ انتشار يافته‌
است‌ خلاف‌ واقع است‌‌
وي‌ ادامه‌ داد‌ در فصل‌ اينده‌ با تيم‌ استيل‌ اذين‌ در رقابتهاي‌ دسته‌ يک‌ و
جام‌ حذفي‌ کشور حضور خواهيم‌ يافت‌ که‌ هدف‌ اصلي‌ ما صعود به‌ دسته‌ برتر و
فتح‌ جام‌ حذفي‌ در نخستين‌ سال‌ تولد استيل‌ اذين‌ است‌‌
وي‌ ادامه‌ داد به‌ عشق‌ پرسپوليس‌ و طرفداران‌ اين‌ تيم‌ بزرگ‌ ‌ استيل‌ اذين‌
تيمي‌ کاملا سرخپوش‌ خواهد بود و با حضور بازيکنان‌ طراز اول‌ کشور به‌
ميدان‌ خواهد رفت‌ ‌
پروين‌ افزود‌ هم‌ اکنون‌ با ‌20‌ بازيکن‌ دسته‌ برتري‌ که‌ قراردادشان‌ با تيم‌ ها
رو به‌ پايان‌ است‌ مشغول‌ مذاکره‌ هستيم‌ تا در صورت‌ رضايت‌ انان‌ فصل‌ اينده‌
حداقل‌ ‌20‌ بازيکن‌ دسته‌ برتري‌ در اختيار داشته‌ با شيم‌‌
وي‌ در باره‌ مبلغ قرار داد اين‌ بازيکنان‌ گفت‌‌ ‌100‌ تا ‌150‌ ميليون‌
ميانگين‌ پرداختي‌ ما به‌ بازيکنان‌ خواهد بود و هر بازيکني‌ که‌ شرايط تيم‌ ما
را داشته‌ باشد فقط با پرداخت‌ چنين‌ مبلغي‌ به‌ خدمت‌ تيم‌ درخواهد امد‌
مدير باشگاه‌ استيل‌ اذين‌ ادامه‌ داد ‌ داشتن‌ تيم‌ بزرگ‌ و قدرتمند مربي‌ بزرگ‌
و طراز اول‌ مي‌ خواهد که‌ هم‌ اکنون‌ مشغول‌ مذاکره‌ با سه‌ مربي‌ خارجي‌ طراز
اول‌ هستيم‌ که‌ يکي‌ از انان‌ مصطفي‌ دنيزلي‌ مي‌ باشد که‌ در صورت‌ توافق‌ با يکي‌
از انان‌ به‌ زودي‌ نام‌ مربي‌ انتخابي‌ اعلام‌ خواهد شد‌
پروين‌ ادامه‌ داد هم‌ اکنون‌ ورزشگاه‌ کارگران‌ را براي‌ تمرين‌ تيم‌ اجاره‌ کرده‌
ايم‌ و به‌ محض‌ خريد بازيکن‌ / تمرينات‌ را انجا برگزار خواهيم‌ کرد‌
وي‌ در باره‌ کادر فني‌ و سر پرستي‌ تيم‌ هم‌ گفت‌ ‌ محمود خوردبين‌ به‌ عنوان‌
سرپرست‌ تيم‌ منصوب‌ شده‌ است‌ و کار خود را براي‌ جذب‌ بازيکنان‌ طراز اول‌
اغاز کرده‌ است
iribnews.ir

Arashdata
04-05-2007, 10:49
باید دید علی پروین این این تیم هم نتیجه می گیرد

Behroooz
10-05-2007, 18:18
تیم شیرین فراز کرمانشاه که یک سال از تاسیس این تیم میگذرد با برتری 4 بر 2 در بازی پلی اف برابر تراکتور سازی تبریز به لیگ برتر راه یافت .
نکته قابل توجه این بازی رفتار جوانمردانه تماشاچی های کرمانشاهی در این بازی بود . در حالی که تماشاچی های تبریزی در بازی رفت رفتار ناشایست زیادی از خو نشان دادند .
این برد رو به همه همشهری هام تبریک میگم .

ممنون
بهروز

MORINIO
11-05-2007, 00:47
من هم این برد را به همه کرمانشاهی ها تبریک میگم

Actros
15-05-2007, 02:36
تیم شیرین فراز کرمانشاه که یک سال از تاسیس این تیم میگذرد با برتری 4 بر 2 در بازی پلی اف برابر تراکتور سازی تبریز به لیگ برتر راه یافت .
نکته قابل توجه این بازی رفتار جوانمردانه تماشاچی های کرمانشاهی در این بازی بود . در حالی که تماشاچی های تبریزی در بازی رفت رفتار ناشایست زیادی از خو نشان دادند .
این برد رو به همه همشهری هام تبریک میگم .

ممنون
بهروز

انصافا تماشاچیا عالی بودن
بدون هیچ جنجالی
بردیم رفتیم لیگ برتر

toraj
18-05-2007, 23:10
من هم به نحوه خودم این پیروزی رو به همه ی همشهری های خودم تبریک میگم.

MORINIO
23-05-2007, 18:53
تیم فوتبال سپاهان با پیروزی مقابل الشباب عربستان به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
این پیروزی رو به همه ایرانیها مخصوصا اصفهانی ها تبریک میگم.
به امیذ قهرمانی:33: :33: :33: :33: :33: :33: :33: :33: :33:

Behroooz
23-05-2007, 19:02
به به . مبارکه . .............

ReZa DN
23-05-2007, 19:14
منم تبریک میگه ای ول سپاهان خیلی قشنگ بازی کرد و حقشم برد بود

rz21
27-05-2007, 10:00
با حال بود عالی بازی کرد

rz21
27-05-2007, 10:07
ولی حق پرسپولیس بود که بره جام باشگاه ها ی اسیا!!!!!!!!!!:41::41::41:
پارسال فینال جام حذفی را باخت ولی امسال در نیمه نهایی انتقام میگیره!:19::19:
مطمئن باش:27::27::27::27::27::27::27:
فقط پرسپولیس!!!!!!!!! :13:

rz21
27-05-2007, 10:11
به هر هال هر دو ایرانین
باید به همه ی تیم ها تبریک گفت

Behroooz
28-05-2007, 19:55
پا پيروزي مقابل مس كرمان

سايپا قهرمان ليگ برتر ايران شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال سايپاي كرج با پيروزي 2 بر صفر مقابل تيم فرهاد كاظمي، جام قهرماني ليگ برتر ايران را به دست آورد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم‌هاي ساپيا و مس كرمان در ورزشگاه انقلاب كرج به ديدار يكديگر رفتند كه در پايان، مردان علي دايي با برتري 2 بر صفر جام قهرماني در ششمين دوره مسابقات ليگ برتر موسوم به جام خليج فارس را كسب كردند.
احمد مومن زاده و علي دايي گل هاي پيروزي بخش سايپا را به ثمر رساندند.

V A H I D
28-05-2007, 20:12
سلام
خبر خوبی بود
از اول هم قابل تشخیص بود که اول می شه

meysam2145
28-05-2007, 21:04
تبریک میگم!!! اول به طرفداران سایپا، تیم های پیروزی :11: ، و تسلیت میگم به دوستان استقلالی!!:21:
من که واقعا خوش حال شدم!!:21: :21:

fery joon
29-05-2007, 01:39
تبریک میگم!!! اول به طرفداران سایپا، تیم های پیروزی :11: ، و تسلیت میگم به دوستان استقلالی!!:21:
من که واقعا خوش حال شدم!!:21: :21:

من با اینکه استقلالی هستم ولی معتقدم سایپا شایستگیه بیشتری داشت و به حقش رسید

ولی پیروزی رو سننه؟ :2:

meysam2145
29-05-2007, 01:49
من با اینکه استقلالی هستم ولی معتقدم سایپا شایستگیه بیشتری داشت و به حقش رسید

ولی پیروزی رو سننه؟ :2:
ا
یول به این نظر به دور از تعصب!! من خودم از خدام بود سایپا قهرمان بشه که شد!!
جواب سوال2.نمیدونم وا...

sahar_sajedi1979
29-05-2007, 01:55
منم طرفدار سایپا بودم:20:

alaodin1
29-05-2007, 01:56
چون بالاتر از استقلال قرار گرفت و یه حال اساسی از استقلالی ها گرفت

Payan
29-05-2007, 02:02
تبريك به علي دايي مرد با اراده و مصصم فوتبال ايران و البته جاهايي همراه با اشتباه

meysam2145
29-05-2007, 02:05
تبريك به علي دايي مرد با اراده و مصصم فوتبال ايران و البته جاهايي همراه با اشتباه

خوب همه یه جاهایی اشتباه میکنن!

Payan
29-05-2007, 09:55
خوب همه یه جاهایی اشتباه میکنن!
منم دقيقا منظورم همين بود همه اشتباه مي كنن و اين اشباهات نبايد باعث شه موفقيهاشون ديده نشه

MORINIO
29-05-2007, 10:54
با این که پرسپولیسی هستم ولی واقعا حق سایپا بود ..دیدید چه جوری استقلال رو سوسک کرد:31:
اگه لیگ دو هفته دیگر هم داشت استقلال از چهارم هم پایین تر میرفت:27:

Behroooz
29-05-2007, 17:14
سیاست علی دایی در انتخاب زمان خدا حافظیش واقعا جالب بود ....

Behroooz
01-06-2007, 12:22
سلام

دیروز در اخبار ورزشی شنیدم که رییس نیروی انتظامی با واگذاری باشگاه پاس به استان همدان موافقط کرده

این تصمیم در جهت دستور کنفدراسیون فوتبال اسیا برای خصوصی شدن باشگاه ها گرفته شده است .

satttanism
01-06-2007, 14:34
خبرگزاري فارس: تلويزيون قطر گفت: فوتبال آسيا مانند علي دايي به خود نديده است.

به گزارش خبرنگار فارس در خرمشهر، اين تلويزيون در بخش خبر ورزشي خود با اشاره به خداحافظي علي دايي از صحنه فوتبال، عنوان كرد: آسيا مانند دايي به خود نديده است. او 25 سال در صحنه فوتبال حاضر بود و 15 سال آن را در صحنه‌هاي بين المللي تجربه كرد. او آقاي گل جهان شد. در آسيا و ايران هماورد نداشت.
مفسر ورزشي تلويزيون قطر افزود: دايي براي كشورهاي عربي حاشيه خليج فارس نيز آشنا و يك بازيكن بزرگ به حساب مي‌آيد. او ليگ‌هاي عربي را نيز تجربه كرد و با گلزني‌هاي خود، بارها كشورهاي اين منطقه را در فوتبال با شكست روبرو ساخت.
وي اوج افتخارات دايي را در پايان فوتبال اين بازيكن برشمرد و گفت: در حاليكه بسياري در ايران او را تمام شده مي‌دانستند، با يك تيم متوسط قهرمان شد تا نام دايي در فوتبال ايران حتي بلندتر از بازيكنان پرآوازه‌اي همچون علي پروين و ناصر حجازي باشد.

مجید فینا
01-06-2007, 14:36
حالا چرا همدان ؟

پس اینهمه هزینه استادیوم ورزشی و اون همه تشکیلات و بازیکنان چی میشن ؟

استادیوم رو که نمیتونن ببرن همدان

تو ایران همه جور اتفاق میوفته

zonealarm
01-06-2007, 17:03
علی دایی برای فوتبال ما یک اسطوره است

متاسفانه همه دست بدست هم دادن که یه جوری بکوبنش.

muhammadinfo
01-06-2007, 17:40
خودش هم بی عقلی کرد.نبایدمیومد تو جام جهانی.قبول داری!

MOJIX
01-06-2007, 20:21
باید همون دوران اوجش کنار میرفت تا اسطوره تر بشه

satttanism
01-06-2007, 23:24
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: صد در صد اين شكست سنگين برايم يك شوك بزرگ بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، مصطفي دنيزلي پس از شكست مقابل نماينده اصفهاني در مرحله نيمه نهايي جام حذفي ايران، گفت: صد در صد اين شكست سنگين برايم يك شوك بزرگ بود.
وي اظهار داشت: در هفته مشكلاتي در تيم وجود داشت؛ اما اين موارد نمي تواند توجيهات خوبي براي ما باشد.
سرمربي ترك تبار عنوان كرد: براي رسيدن به پيروزي، دو فاكتور جنگندگي و تلاش بازيكنان اساسي است؛ متأسفانه در اين مسابقه بازيكنانم اين چنين نبودند.
سرمربي پرسپوليس افزود: چهار دقيقه مانده به پايان مسابقه، مدافع ما اشتباه فردي بدي را مرتكب شد؛ در حاليكه در يك تيم بزرگ نبايد چنين اشتباهاتي انجام شود.
دنيزلي اظهار داشت: بازيكنانم بايد بدانند كه در يك مسابقه فوتبال تماشاگران بازي را نمي برند و تلاش آنها عامل اصلي رسيدن به پيروزي است؛ درحاليكه امروز مقابل سپاهان بسيار ضعيف بوديم.
وي درباره مشكلات مالي بازيكنان عنوان كرد: چنانچه هر فردي در تيم مشكلي دارد، نبايد آن را به مسابقه ترجيح دهد.
دنيزلي گفت: اين پيروزي را به سپاهان تبريك مي گويم؛ اگرچه مي توانستيم با انجام برنامه هاي تاكتيمان، پيروز شويم.
وي در خاتمه افزود: حتي اگر به فينال هم مي رسيديم، از عملكرد بازيكنانم نيز ابراز رضايت نمي‌كردم.

satttanism
01-06-2007, 23:25
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: واقعا يك پيروزي خارق العاده اي را در ورزشگاه آزادي به دست آورديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، لوكا بوناچيچ پس از پيروزي 4 بر يك برابر پرسپوليس اظهار داشت: واقعا يك پيروزي خارق العاده اي را در ورزشگاه آزادي به دست آورديم.
وي افزود: در 8 روز گذشته چهار مسابقه سنگين را برگزار كرديم؛ بنابراين به دليل ويژگي بازيكنانم بايد مقابل آنها تعديل كنم زيرا با شايستگي به ديدار پاياني جام حذفي ايران راه يافتند.
سرمربي كروات درباره شرايط تيم تهراني عنوان كرد: پرسپوليس سرمربي دارد؛ بنابراين راجع به اين تيم نظر نمي‌دهم.
بوناچيچ درباره شرايط مسابقه اظهار داشت: با چهار گل به پيروزي رسيديم؛ بنابراين با شايستگي به ديدار پاياني راه يافتيم. آنها بازي‌هاي كمتري را نسبت به ما انجام داده بودند؛ اما در وقت هاي اضافه ما شاداب تر بوديم.
وي درباره اخراجش از زمين عنوان كرد: داور به درستي مرا اخراج كرد چرا كه يك لحظه كنترل خود را از دست دادم و به داور پرخاش كردم؛ بنابراين بايد اخراج مي شدم.
وي درباره عملكرد مهاجم كوتاه قامتش اظهار داشت: كريمي در ديدارهاي قبلي چندان براي سپاهان بازي نكرد؛ اما در اين ديدار حساس وارد ميدان شد و با به ثمر رساندن 3 گل نقش به سزايي را در پيروزي تيم ما ايفا كرد.
وي گفت: بايد يك ديدار سنگين در جام حذفي مقابل صبا باتري انجام دهيم.

satttanism
01-06-2007, 23:26
همشهري آنلاين:
تيم فوتبال پرسپوليس تهران در مرحله نيمه نهايي جام حذفي با نتيجه 4 بر يك از سپاهان اصفهان شكست خورد.

اين بازي كه در مقابل يكصد هزار تماشاگر در استاديوم آزادي برگزار مي‌شد در حالي با اين نتيجه به پايان رسيد كه گل اول را تيم پرسپوليس به ثمر رساند.

در دقيقه 61 بازي با خطايي كه روي حسين كعبي در منطقه 18 قدم سپاهان صورت گرفت، قهرماني داور مسابقه جريمه پنالتي را نشان داد. اين پنالتي را محسن آشوبي به گل تبديل كرد.

درحالي كه تماشاگران منتظر سوت پايان مسابقه بودند، در دقيقه 85 هادي عقيلي از روي نقطه پنالتي گل سپاهان را به ثمر رساند. اين پنالتي روي حسين پاپي رخ داده بود.

زمان قانوني بازي با همين نتيجه به پايان رسيد.

نيمه اول وقت اضافه با همين نتيجه به پايان رسيد اما در وقت دوم و در دقيقه 17 محمود كريمي، سپاهان را با گلي كه زد به جلو انداخت.

از اين زمان شيرازه تيم پرسپوليس از هم پاشيد و سپاهان با بهره‌برداري از اين وضعيت در دقايق 20 و 26 وقت اضافه مجددا توسط كريمي به گل رسيد.

در اين بازي احسان صفيو جابا مجيري از سپاهان كارت زرد گرفتند. در دقايق پاياني بازي قهرماني، داور مسابقه با كارت دومي كه به مجيري داد نخست او را اخراج كرد و سپس ابولهيل ديگر بازيكن سپاهان به دليل خطاي خطرناك با كارت قرمز داور مواجه شد.

بدين ترتيب سپاهان دقايق پاياني بازي را 9 نفره ادامه داد. هرچند كه در همين شرايط نيز كريمي گل سوم خود و چهارم تيم‌اش را به ثمر رساند. پيش‌تر و در دقيقه 65 اين بازي نيز مربي تيم سپاهان از سوي داور از كنار زمين مسابقه اخراج شد.

پيروز صبا مقابل پيكان

در بازي ديگر نيمه نهايي صبا باطري با دو گل از سد پيكان تهران گذشت.

گل اول اين بازي را عباسي‌فر براي صبا زد اما در دقيقه 51 پيكان با گل رضا‌پور نتيجه را مساوي كرد.

اين بازي نيز تا پايان وقت قانوني با همين نتيجه ادامه يافت.

همچون بازي پرسپوليس و سپاهان نيمه اول وقت اضافه اين بازي نيز گلي در برنداشت اما در دقيقه 26 نيمه دوم وقت‌هاي اضافه اكبري با گلي كه وارد دروازه پيكان كرد، صبا باطري را به فينال مسابقات جام حذفي فرستاد.

بازي فينال جام حذفي روز جمعه 18 خرداد بين سپاهان اصفهان و صبا باطري برگزار خواهد شد.

satttanism
01-06-2007, 23:28
بدشانسی و اشتباهات داوری باعث شکست پرسپولیس شد
محمدحسن انصاریفرد گفت: بازیکنان پرسپولیس در این دیدار تلاش خود را انجام دادند ولی بدشانسی و اشتباهات داوری زمینه ساز این شکست شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس ازشکست برابرسپاهان اصفهان به رختکن این تیم رفت و به بازیکنان پرسپولیس که بسیار ناراحت بودند و تعدادی نیزگریه می کردند، دلداری داد.

انصاریفرد پس ازپایان این دیداردرگفتگوبا خبرنگارمهر، درمورد این شکست گفت: ازهمه هوادارن عذرخواهی می کنم و شرمنده همه آنها هستم.

وی ادامه داد: دراین مدت شبانه روزتلاش کردیم تا پرسپولیس با قهرمانی درجام حذفی فصل جاری را با خاطره ای خوش به پایان برساند ولی یکسری حوادث و اتفاقات در بیرون و درون زمین مسابقه رخ داد و باعث شد پرسپولیس ازفتح جام حذفی بازبماند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس دراین دیدارتلاش خود را انجام دادند ولی بدشانسی و اشتباهات داوری زمینه ساز این شکست شد.

وی با بیان اینکه قصد ندارد اشتباهات داور را به عنوان توجیه این شکست قلمداد کند، اضافه کرد: داور در3 دقیقه پایانی مسابقه برای تیم سپاهان پنالتی گرفت، درحالیکه پس از بازی نوری قسم می خورد که بازیکن حریف را نزده است.

انصاریفرد ادامه داد: قهرمانی سال قبل را به خاطر اشتباهات داور از دست دادیم، این توجیه نیست اما این اشتباهات داوری واقعیتی تاریخی است که به پرسپولیس ضربه بزرگی زده است.

وی با بیان این موضوع که باید قدرهواداران پرسپولیس را دانست، تصریح کرد: هواداران دراین دیدارحماسه ساز شدند و نشان دادند ورزشگاه 100 هزارنفری آزادی هم برایشان کوچک است. تعدادی از آنها هم با پیراهن قرمز به ورزشگاه آمدند تا صعود تیمشان به دیدارنهایی جام حذفی را جشن بگیرند ولی این اتفاق نیفتاد و من باردیگراز آنها عذرخواهی می کنم و امیدوارم کمبودهای تیم را ببخشند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: دراین مدت اتفاقات زیادی رخ داد ولی من حتی به یک درصد آنها هم اشاره نکردم. حتی زمانی هم که بازگشتم با کم لطفی های زیادی مواجه شدم که نمی خواهم بازهم به این مسائل اشاره کنم.

انصاریفرد درپایان گفت: معتقدم دراین مدت اتفاقاتی رخ داد که باعث شد پرسپولیس مظلوم واقع شده و به جایگاه واقعی اش دست نیابد.
خبرگزاری مهر

satttanism
01-06-2007, 23:30
خبرگزاري فارس: پس از شكست 4 بر يك پرسوليس مقابل سپاهان، هواداران دو تيم در محوطه بيروني ورزشگاه با يكديگر برخورد فيزيكي داشتند.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از پايان مسابقه تيم هاي پرسپوليس و سپاهان، در محوطه بيروني ورزشگاه آزادي درگيري فيزيكي شديدي به وجود آمد كه با دخالت مامورين نيروي انتظامي تا حدودي از شدت درگيري ها كاشته شد.
هواداران سپاهان با سردادن شعارهايي تماشاگران مغموم پرسپوليس را تحريك كرده و منجر به اين درگيري شدند.
* شماري از تماشاگران پرسپوليس در پايان مسابقه به دليل شكست سنگين تيمشان، با شكست هاي صندلي ورزشگاه و پرتاب اشيا به داخل ميدان، ورزشگاه را ترك كردند.
تماشاگران معترض در بيرون از ورزشگاه با شكستن شيشه اتوبوس‌ها رفت و آمد در اتوبان ها را دچار مشكل كردند.
* زمانيكه سپاهان با نتيجه 4 بر يك پرسپوليس را شكست داد، هواداران اين تيم كه در حدود 2 هزار نفر بودند، به خواست مامورين امنيتي اجازه خروج همزمان با هواداران خشمگين پرسپوليس را پيدا نكردند. پس از 30 دقيقه از اتمام مسابقه، همچنان در جايگاه مخصوص خود مانده بودند؛ البته پس از ترك ورزشگاه، با شماري از هواداران سرخ پوش تهراني درگير شدند.
* در پايان مسابقه، شماري از هواداران معترض با حالتي برآشفته، حاضر نبودند ورزشگاه آزادي را ترك كنند؛ اما با دخالت پليس، از ورزشگاه خارج شدند.

satttanism
01-06-2007, 23:31
در حاشيه‌ي ديدار پرسپوليس - سپاهان
تماشاگران صندلي‌ها را شكستند
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

پايان بازي پرسپوليس و سپاهان با حاشيه‌هايي همراه بود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه پرسپوليس با قبول شكست 4 بر 1 برابر سپاهان از راهيابي به ديدار نهايي جام حذفي باز ماند، بازيكنان اين تيم تا دقايقي پس از پايان بازي در زمين حضور داشتند. بازيكنان سپاهان نيز به ابراز احساسات تقريبا هزار تماشاگر اين تيم پاسخ مي‌دادند.

باخت پرسپوليس خشم هوادارن را به همراه داشت. آنها تعدادي از صندلي‌هاي بخش غربي ورزشگاه را شكستند و به زمين پرتاب كردند. در اين ميان برخورد يك صندلي به سر يكي از تماشاگران پرسپوليس باعث وارد آمدن جراحاتي شد.

بازيكنان سپاهان از ترس برخورد اشيا به بدنشان تا دقايقي بعد از بازي در زمين ماندند.

هوادارن سپاهان تا حدود سي‌دقيقه پس از پايان بازي با ماندن در ورزشگاه آزادي به تشويق تيم خود مي‌پرداختند

satttanism
01-06-2007, 23:32
در پي راهيابي تيم فوتبال سپاهان اصفهان به ديدار نهايي جام حذفي باشگاههاي كشور برخي از جوانان طرفداران اين تيم جمعه شب در برخي از خيابان‌هاي اين شهر كارناول شادي به راه انداختند.

اين جوانان با به صدا درآوردن بوق اتومبيل‌هاي خود و در دست داشتن پرچم هاي زرد رنگ، از اينكه تيم مورد علاقه شان به ديدارنهايي رقابت‌هاي حذفي فوتبال كشور راه يافت ، شادي خود راابراز مي‌كردند.

برخي از اين جوانان نيز بصورت گروهي و با موتورسيكلت در اين كارناول شركت كردند.

گروهي از اين جوانان باتجمع مقابل ورزشگاه تختي اصفهان با سردادن شعارهايي در حمايت از تيم سپاهان شادي خود را براز كردند.

اين عده همچنين شعارهايي عليه احمدرضا عابدزاده دروزاه بان سابق تيم هاي سپاهان و پرسپوليس تهران كه پيش از اين ديدار در مصاحبه‌هاي خود تيم پرسپوليس را شايسته قهرماني دانسته بود سردادند.

تيم فوتبال سپاهان اصفهان عصر روز جمعه در ديدارمرحله نيمه نهايي جام حذفي باشگاههاي كشور باغلبه برتيم پرسپوليس تهران به ديدارنهايي اين مسابقات راه يافت.
ایرنا

majid-ar
01-06-2007, 23:49
:41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

من که هنوز نفهمیدم ابن تماشا چیا چی از این کارا گیرشون میاد؟

atrin777
02-06-2007, 00:35
مگه زحمت اين استاديوم را اونا كشيدن ؟

البته زحمت مصادره اونو كشيدن ولي براي ساختن اون كاره خاصي فكر نكنم انجام داده باشن .

S a f a 6 4
02-06-2007, 01:46
واقعا اون استادیوم رو مصادره کردن !!!!؟؟؟؟؟

azh
02-06-2007, 01:53
با اسم شهداي الوند هم احتمال داره ادامه بده...

fery joon
02-06-2007, 02:07
:41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

من که هنوز نفهمیدم ابن تماشا چیا چی از این کارا گیرشون میاد؟

اینا همه ریشه های فرهنگی داره که جای بحثش اینجا نیست

در واقع ورزشگاه ها تبدیل شده به محل خالی کردن عقده های درونی بعضی از جوونای ما که ناشی از محدودیت ها و فشارهایی هستش که در جامعه بهشون وارد میشه

در واقع نه میشه مقصر قلمدادشون کرد نه بیگناه :41:

iman_s
02-06-2007, 03:59
واقعا اون استادیوم رو مصادره کردن !!!!؟؟؟؟؟
به نظر من که اینطوره.
آخه وسط یک شهرک آپارتمانی میشه واسه یک باشگاه دولتی ورزشگاه بسازند.مگه اینکه استادیوم رو اجاره کرده باشند.مثل ورزشگاه انقلاب کرج که الان دست سایپاست.

Dr.Afzali
02-06-2007, 04:29
هر موقع داور به نفعشون سوت بزنه ميشه داور خوب اگر به ضررشون بزنه ميشه داور بد.واقعا اينها عجب روئي دارن.بازي بلد نيستن داور رو مقصر ميكنن.مگه قراره هميشه پرسپوليس و استقلال برنده باشن؟فكر ميكنيد براي چي وضع فوتبال ملي ما تو دنيا اينه.براي همين تبعيضات بيخود ديگه.بازيكنان فقط از اين دو تيم انتخاب ميشن وبراي انحراف افكار مردم يه چند تا از تيمهاي ديگه روي نيمكت ذخيره ميزارن كه نقش تماشاچي رو بازي ميكنن.حرف زياد دارم ولي كو گوش شنوا و تاثير گذار؟؟؟؟؟؟؟؟

MOJIX
02-06-2007, 08:25
واسطه چی این کارو کردن حالا چرا همدان....

Behroooz
02-06-2007, 10:34
عجب بازی زیبای بود . افرین به سپاهان ...

Behroooz
02-06-2007, 10:36
بسیاری از پیش کسوتان این باشگاه به این امر اعتراض کرده اند ...

Saman-tci
02-06-2007, 10:51
تبریک به سپاهان و سایر تیمهای شهرستانی و.....

Behroooz
02-06-2007, 11:21
اگه بازی ها رفت و برگشت بود بهتر بود ....

atrin777
02-06-2007, 11:33
خدمت دوست عزيزم عرض كنم كه بله اون استاديوم متعلق به باشگاه پرسپوليس بود كه بعد از مصادره اموال مرحوم عبدو (صاحب باشگاه پرسپوليس ) به دست با كفايت بنياد مستضعفان افتاد و از اون به بعدش را هم كه خبر داريد .

Behroooz
02-06-2007, 11:59
امید وارم این طوری نشه . پاس باشگاه خوبیه . بره همدان از کیفیتش پایین میاد .

R10MessiEtoo
02-06-2007, 12:01
به نظر من به جز پرسپولیس و استقلال باید دم بقیه تیمهای تهرانی رو بگیرن از لیگ بیرون کنند هیچ فایده ای برای فوتبال ایران ندارند فقط بازیکنای تیمهای شهرستانی رو از دست اون تیم در میارن تماشاگر هم که ندارند

ReZa DN
02-06-2007, 13:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست سنگین تیمش در دیدار نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی از حضور در این تیم خداحافظی کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی که تا دقیقه 87 دیدار برابر سپاهان با نتیجه یک برصفر از حریف خود پیش بود در پایان وقت اضافه با نتیجه 4 بر1 مغلوب شاگردان لوکابوناچیچ شد و از حضور در دیدار فینال بازماند.

مصطفی دنیزلی این تیم پس از رقم خوردن این شکست سنگین اعلام کرد دیگر تمایلی برای مربیگری در پرسپولیس و ایران ندارد و فصل بعد هدایت این تیم را برعهده نخواهد داشت.

قرارداد دنیزلی با باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده است و این مربی برای تمدید قرارداد باید با هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه مذاکره نماید که با توجه به وضعیت بوجود آمده هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید منتظر اتفاقات آینده بود

Behroooz
02-06-2007, 17:45
سپاهان امسال همه تیم های بالای جدول رو برد . حیف قهرمان نشد ...

Saman-tci
02-06-2007, 17:56
اره جدا سپاهان حقش قهرمانی بود ... از وقتی بوناچیچ اومده تیمشون ریخته به هم ....

MORINIO
02-06-2007, 20:32
صندلی های ورزشگاه رو هوا بود

MORINIO
02-06-2007, 20:41
حیف پاسه که به همدان واگذار شه

chovalier
02-06-2007, 21:06
سلام:20:
خب لابد مسئولان همدان مبلغ زیادی رو بابت خرید این تیم دادن ... ولی درسته به خاطر پول کیفیت بازی این تیم حالا هر چی قوی یا ضعیف باشه رو ازش بگیرن؟!:41:
... فکر نمی کنم کلا فوتبال همدان خیلی مشهور باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونم توی لیگ دسته ی اول هم آیا تیم داره یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه همین پول رو ور می داشتن جوونای همدانی رو جمع می کردن و مثل تیم های بقیه ی شهر ها به لیگ های ایران می فرستادن دیگه راه یافتن یه جوون مستعد همدانی محال نمی شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پولم بدجور چرک دسته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

'POP'
02-06-2007, 22:29
آقاي MORINIO
اينجا چت روم نيست .
لطفا مقررات انجمن خبر رو مطالعه و مراعات كنيد :

muhammadinfo
02-06-2007, 23:37
حال کردم با اینکه از فوتبال بدم میاد

satttanism
03-06-2007, 00:15
کاپیتان اسبق پرسپولیس درخصوص بازگشت دوباره انصاری‌فرد به این تیم گفت: این رفتن و آمدن‌ها به ضرر پرسپولیس تمام خواهد شد و انصاری‌فرد باید دست‌های پشت پرده را برملا کند تا مردم بدانند مقصر اصلی این بحران کیست

کاپیتان اسبق پرسپولیس درخصوص بازگشت دوباره انصاری‌فرد به این تیم گفت: این رفتن و آمدن‌ها به ضرر پرسپولیس تمام خواهد شد و انصاری‌فرد باید دست‌های پشت پرده را برملا کند تا مردم بدانند مقصر اصلی این بحران کیست.

احمدرضا عابدزاده در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)؛ خاطرنشان کرد: از اول هم مشخص بود که انصاری‌فرد را مجبور به استعفا کردند و او برخلاف میل باطنی خود صندلی‌اش را تحویل داد، حالا هم دیر نشده هواداران پرسپولیس منتظر هستند که بدانند چه کسانی باشگاه را پلکان ترقی اهداف غیر ورزشی خود قرار داده‌اند و دلشان با این قطب بزرگ فوتبال کشور نیست.

وی در رابطه با عدم نتیجه‌گیری تیم ملی امید مقابل استرالیا تأکید کرد: به گواه اکثر کارشناسان فوتبال فدراسیون دلش برای تیم ملی امید نمی‌سوخت، چراکه اگر خیر این تیم را در نظر گرفته بود، از همان ابتدای روی کار آمدن بگوویچ لیگ را با برنامه‌های اردو هماهنگ می‌کردند و تیم‌ها نیز مجاب می‌شدند بلافاصله پس از انجام دیدارهای خود بازیکنان را به اردو بفرستند.

عابدزاده اضافه کرد: نباید زیاد بگوویچ و همکارانش را در این عدم صعود مقصر دانست، چراکه آنها در بدترین شرایط تیم را تحویل گرفتند و زمان کافی را برای هماهنگی تیم در اختیار نداشتند. نباید این تیم را به حال خود رها کرد و از حالا برنامه‌ای برای رقابت‌های 2012 در نظر گرفت.
havadar.ir

MORINIO
03-06-2007, 06:41
آقاي MORINIO
اينجا چت روم نيست .
لطفا مقررات انجمن خبر رو مطالعه و مراعات كنيد :

مگه من چی گفتم . من گفتم که بعد از بازی تماشاگر ها تعدادی از صندلیهای ورزشگاه رو شکسته بودند
تلویزیون هم نشون داد

keylogger-A
03-06-2007, 08:39
از راديو بي.بي .سي از طريق اينترنت الان شنيدم
ديدار دوستانه بود
مكزيك در دقايق 1 و 25 و 81 و 85 !! توسط بورگتي،لوزانو،فونسكا و تورادو به ايران گل زد و جواد كاظميان هم در دقيقهء 87 بدليل خطاي فاحش روي حريف از بازي اخراج شد

bb
03-06-2007, 08:54
با این وضع دوستانه هم بوده ؟

جواد كاظميان هم در دقيقهء 87 بدليل خطاي فاحش روي حريف از بازي اخراج شد

tiktak20
03-06-2007, 08:59
اینم از کارای امیر قلعه نویی این اصلا مربی نمیشه

S a f a 6 4
03-06-2007, 09:56
کاپللو کجایی ,بیا که خیلی دوست دارم

Y@var
03-06-2007, 10:01
من بازیشو دیدم.
اما واقعاً انتظار بیشتری از ایران نیست.
اولاً که مکزیک فوتبالش جلوتر از ماست.
دوماً خیلی از بازیکنای اصلیمون رو نداشتیم...

corey taylor
03-06-2007, 10:04
اینم از کارای امیر قلعه نویی این اصلا مربی نمیشه

اره باید دنیزلی مربی تیم ملی بشه :46:

Arash_K7
03-06-2007, 10:10
بابا این قلعه نوعی مسخرشو دراورده!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی نیست بهش بگه مجبوری با ترکیب دوم بازی کنی!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
03-06-2007, 10:24
من نیمه دوم بازی رو دیدم. چه گلهای قشنگی مکزیک میزد
در ضمن رحمتی هم درون دروازه خیلی ضعیف بود

doyenfox
03-06-2007, 10:42
تيم ملي ما همينه!بيش از اين هم نبايد انتظار داشت.

Hossein_Bahal
03-06-2007, 10:53
بابا صد رحمت به برانكو .
شايد جالب‌ترين نكته بازي اين بود كه رحمتي كه تو استقلال يه نيمكت‌نشين هست مياد دروازه‌بان ثابت تيم ملي ميشه !

SANR
03-06-2007, 10:54
قلعه نوعی بهترین گزینه برای مربیگری در فوتبال ما هست.
این نتیجه هم طبیعی هست دیگه خودتون می دونید تیم مکزیک خیلی قویتر هست.

SANR
03-06-2007, 11:09
"علي دايي" بازيكن سابق تيم ملي فوتبال ايران و سرمربي تيم سايپا عصر روز شنبه دربازي تشريفاتي تيم منتخب فوتبال اور آسيا با تيم ملي فوتبال ازبكستان گلزني كرد.

به گزارش ايرنا از تاشكند ، در اين ديدار كه به مناسبت خداحافظي " ميرجلال قاسم‌اف" بازيكن تيم ملي ازبكستان از دنياي فوتبال برگزار شد ، دايي دومين گل تيم منتخب اور آسيا را وارد دروازه تيم ملي ازبكستان كرد.

گل اول تيم منتخب اور آسيا نيز با پاس دايي بازيكن نامدار فوتبال ايران وارد دروازه ازبكستان شد.

در اين ديدار كه در ورزشگاه مركزي تاشكند با نتيجه مساوي سه بر سه خاتمه يافت، "ايگور تارلويسكي" ، "علي دايي" و "آندري كارياكا" براي تيم منتخب اور آسيا گلزني كردند و گل‌هاي تيم ملي ازبكستان توسط "پاول سالوني"، "ميرجلال قاسم اف" و "مراد بيك مايف" به ثمر رسيد.

دو پسر جوان و نوجوان ميرجلال قاسم اف نيز دراين مسابقه وارد ميدان شده و درمراسم خداحافظي پدرشان از فوتبال، بازي كردند.

اكثر تماشاگران اين مسابقه ، يكصدا علي دايي را تشويق مي‌كردند.

دايي بامداد شنبه براي شركت در مراسم خداحافظي "ميرجلال قاسم‌اف" بازيكن تيم ملي ازبكستان از فوتبال وارد تاشكند شد.

روسيه ، تاجيكستان ، قزاقستان ، قرقيزستان، بلاروس و ازبكستان از اعضاي سازمان همكاري اقتصادي اورآسيا هستند.

---> ايرنا.دايي.فوتبال.ازبكستان. اورآسيا.

Behroooz
03-06-2007, 11:09
چرا طالب لو تو دروازه نبود؟

boy iran
03-06-2007, 11:11
یا پیغمبر :18:

دیگه هیچ جا بازی نمیکنه میره کجا ها :27:

انشا الله اونجا هم آقای گل میشه :27:

blue2006
03-06-2007, 11:34
خوبه اسمش بازی تدارکاتی بود .
المان هم توی بیشتر بازی های تدارکاتی 3 یا 4 گل می خوره ولی توی بازی های رسمیش خوب نتیجه میگیره .
مگه میخایید که مثل بازی های جام جهانی کمبود بازیکن بیاریم( منظور بازیکن که توی تیم ملی راحت بتونه بازی کنه)
قلعه نوعی هم یه سری ایرادهایی داره اما نمیشه با یه بازی تدارکاتی خراب شد سرش

S a f a 6 4
03-06-2007, 11:38
بازم دمش گرم

این آخر کاری خودش رو خوب نشون داد

Behroooz
03-06-2007, 11:39
علی دایی اگه میحواست یکی دو سال دیگه می تونست بازی کنه ...

R10MessiEtoo
03-06-2007, 11:45
ترکیب کامل تیم ملی رو یکی بذاره.

3DCLUB
03-06-2007, 12:19
من از اونايي كه ميگن قلعه نويي مربي خوبيه تعجب ميكنم!!!!!!!!

قلعه نويي سر تا پاش مشكله اونوقت گذاشتنش سر مربي؟؟؟؟؟؟/
آره فقط تو يه مورد خوب بود (اونم دلال بازيكن بود ) و فقط به درد تيمايه باشگاهي پولدار ميخوره و بس . ولي تو تيم ملي چجوري ميخاد دلالي كنه؟

تا ميبينن يه نفر يك تيمو قهرمان ميكنه تا آسمونا ميبرنش بالا و .........
فوتباله ماهم بزنم به تخته سر تا پاش سياسيه تا ميبينن يه مربي يكم محبوبيتش بين مردم ميره بالا بدون اينكه به هيچي توجه كنن ميزارنش سرمربي تا محبوبيت خودشونو بالا ببرن .

سر مربي موفق به اونايي ميگن كه تيمشونو بدونه بازيكن درست حسابي تونستن جمع جور كنن .
مثله : علي دايي . غلام پيرواني . و فيروز كريمي (اگه خيلي غيرتين رو مربياي ايراني)

ocz
03-06-2007, 12:22
اكثر تماشاگران اين مسابقه ، يكصدا علي دايي را تشويق مي‌كردند.
راست ميگن خارجي ها قدر ايراني ها رو بهتر از خودشون ميدونند!

MOJIX
03-06-2007, 13:20
از این تیم انتظار بیشتری نبود

r3xaa
03-06-2007, 16:21
وينگو بگوويچ: طبق آئين نامه"اي. اف. سي" هنوز شانس صعود داريم.

سرمربي تيم فوتبال اميد ايران گفت: طبق آئين نامه كنفدراسيون فوتبال آسيا تيم ايران هنوز شانس صعود دارد.

"وينگو بگوويچ" روز يكشنبه با اشاره به مشكلات اين تيم قبل از بازي با تيم عربستان گفت: جاي تعجب دارد اما كل دارايي تيم فوتبال اميد ايران در حال حاضر .‪ ۱‬بازيكن و ‪ ۲‬دروازه‌بان است.

وي گفت: همه ازما انتظار خلق معجزه دارند اما واقعيت اين است كه اردوي تيم اميد درحال حاضر خالي از بازيكن بوده كه اين مسئله دست ما را براي هر گونه تصميم‌گيري بسته است.

بگوويچ باانتقاد از باشگاهها گفت نمي‌دانم چطور تصميم‌گيري مي‌شود برخي ازباشگاهها بازيكن نمي‌دهند و بعضي ديگر هم تمام مدت بهانه مي‌گيرند فوتبال ملي‌بايد بر تمام جوانب فوتبال داخلي ارجح باشد كه در اين مدت همه‌چيز ديدم به‌غير از اين مسئله در كجاي دنيا مي‌توان با .‪ ۱‬بازيكن و ‪۲‬دروازه‌بان تيمهاي مدعي را شكست داد.

وي گفت: در اين مدت از باشگاههاي تراكتورسازي و فولاد بازيكن مي‌خواستيم كه به دليل مسابقات پلي اف به ما ندادند اكنون نيز بايد قيد بازيكنان صبا و سپاهان را نيز بزنيم چرا كه اين تيم‌ها به دليل حضور در مسابقات فينال جام حذفي همكاري نمي‌كنند با اين حساب من چه كاري از دستم برمي‌آيد.

بگوويچ با بيان اين مطلب افزود: فقط ‪ ۳‬روز فرصت باقي است تا به مصاف عربستان برويم اما من هنوز حتي يك تيم كامل را دراختيار ندارم متاسفانه به نظر مي‌رسد فوتبال ملي براي باشگاهها كم ارزش بوده و آنها فقط به منافع خود مي‌انديشند.

وي خاطرنشان كرد كه ما هنوز روي برگه شانس داريم چرا كه طبق آئين‌نامه اي كه در اختيار من است اولويت اول به تفاضل گل داه شده و سپس گل زده و بازي مستقيم مورد قبول است البته اين آئين نامه مربوط به كنفدراسيون فوتبال آسياست و بايد گفت با اين حساب هنوز شانسي را براي فوتبال ايران مي‌بينم.

سرمربي تيم فوتبال اميد كشورمان گفت: تيم عربستان به‌عنوان حريف ديرينه ايران همواره در آسيا مطرح بوده و مي‌توان گفت كه بازيهاي اين دو تيم بيشتر شبيه يك دربي فوتبال است.

وي افزود:اي كاش باشگاهها بيشتر به اين مسئله توجه مي‌كردند تا دچار اين مشكلات نمي‌شديم اما بايد با واقعيت كنار آمد چرا كه در حال حاضر شرايط همين است .

همچنين در آخرين دور از مرحله انتخابي مسابقات فوتبال المپيك ‪ ۲..۸‬پكن در قاره آسيا چهارشنبه ‪ ۱۶‬خرداد تيم‌هاي اميد ايران و عربستان در ورزشگاه آزادي برابر هم قرار مي‌گيرند صعود عربستان پيش از اين به مرحله بعدي قطعي شده است.

منبع‌:ايرنا

pillx
03-06-2007, 16:40
تاسف برای این کشور همه چیش ضعیفه حتی باختنشون هم با افتخار نیست

Actros
04-06-2007, 03:01
بابا صد رحمت به برانكو .
شايد جالب‌ترين نكته بازي اين بود كه رحمتي كه تو استقلال يه نيمكت‌نشين هست مياد دروازه‌بان ثابت تيم ملي ميشه !

تایید میشه

__Genius__
04-06-2007, 03:34
خدایی فوتبالهای خارجی رو که میبینم به حال ایران تاسف میخورم ...
اینم یکی دیگش که باعث تاسف شد ...

Amin
04-06-2007, 03:44
سلام
اووون موقع که همه سنگ مربی وطنی رو به سینه میزدن باید فکر اینجاها رو هم میکردن !!!
احتمالا بعد از بازیهای افتضاح تیم ملی تو جام ملتها و حذف از مسابقات به فکر مربی خارجی میفتیم
بعد اسم گزینه های گنده میاد
آخر سر با یه مربی دسته سوم چهارم خارجی قرارداد می بندیم
به جام جهانی نمیریم .... چون با مربی خارجی سطحه پایین به جایی نمیرسیم به این نتیجه میرسیم مربیای خارجی اصلا خوب نیستن ! (گور بابا کاپلو !!!)
اما تو جام ملتها سوم میشم !
به جام جهانی 2014 صعود میکنیم !
بازم بحث مربی وطنی میاد ... چرا باید تو جام جهانی با مربی خارجی بریم ؟
.....

یه کم فکر کنید
براتون آشنا نیست ؟
این جربان از سال 1998 به اینور داره تکرار میشه

c0rd3r
04-06-2007, 07:55
سلام
اووون موقع که همه سنگ مربی وطنی رو به سینه میزدن باید فکر اینجاها رو هم میکردن !!!
احتمالا بعد از بازیهای افتضاح تیم ملی تو جام ملتها و حذف از مسابقات به فکر مربی خارجی میفتیم
به جام جهانی نمیریم .... چون با مربی خارجی سطحه پایین به جایی نمیرسیم به این نتیجه میرسیم مربیای خارجی اصلا خوب نیستن ! (گور بابا کاپلو !!!)
.....

یه کم فکر کنید
براتون آشنا نیست ؟

تاااااااااااااااایییییییی یییییییییید

Tornado2800
04-06-2007, 11:28
من اصلا خبرم نشد کی بازی بود
دوباره 4 تایی شدیم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
04-06-2007, 16:02
سلام
.....

یه کم فکر کنید
براتون آشنا نیست ؟

راست میگی دقیقا همین طوره:13:

mohammad8
04-06-2007, 23:53
تا وقتی که مدیرانی ضعیف و بی لیاقط هستن وضعیت فوتبال ما همینه ...
واقعا متاسفم ...

K A R I M I
05-06-2007, 00:28
تا وقتی که مدیرانی ضعیف و بی لیاقط هستن وضعیت فوتبال ما همینه ...
فقط فوتبال ؟

nw_nk
05-06-2007, 00:40
بالاخره باید همه چیزمون مثل هم باشه دیگه!

نمیشه که یکی رو حساب کتاب باشه , بقیه نباشن!

مگه فوتبال تافته جدابافته هست؟

پس اینقدر از فوتبال گله نکنید!

Hadi King
05-06-2007, 01:07
بچه هاي تيم ملي فقط و فقط به خاطره پول بازي ميكنن به فكر پيشرفت هم نيستن خدايش تو ايران خودمون ادم هاي كه بازي با حال ميكنن زياد هست حيف كه امكانات نيست.......................................... ...:41: :41: :41: :41:

hpz364
05-06-2007, 01:43
آقایون این فقط یه بازی تدارکاتی بود

3DCLUB
05-06-2007, 04:17

بازي هايه غير تداركاتي شونم خوايم ديد :19:

Dr.Afzali
05-06-2007, 05:08
سلام
.....

یه کم فکر کنید
براتون آشنا نیست ؟

بالاخره باید همه چیزمون مثل هم باشه دیگه!

نمیشه که یکی رو حساب کتاب باشه , بقیه نباشن!

مگه فوتبال تافته جدابافته هست؟

پس اینقدر از فوتبال گله نکنید!

بچه هاي تيم ملي فقط و فقط به خاطره پول بازي ميكنن به فكر پيشرفت هم نيستن خدايش تو ايران خودمون ادم هاي كه بازي با حال ميكنن زياد هست حيف كه امكانات نيست.......................................... ...:41: :41: :41: :41:

بازي هايه غير تداركاتي شونم خواهيم ديد :19:

كاملا تائيد ميشه.

Dr.Afzali
05-06-2007, 05:29
شماها چقدر ساده اين.اين بازي رو خودش ترتيب داده بوده و همه هم از تماشاچي تا بازيكن اجاره اي بودن.

Honradez
05-06-2007, 10:42
تاييد ميشه.

اين يك بازي تداركاتي بود، پس نيازي نبود كه از طالب‌لو يا ميرزاپور درون دروازه استفاده بشه. همچنين تقريبا همه‌ي لژيونرهاي اروپايي در اين بازي حضور نداشتند.
بعد هم اشتباه آقاي قلعه‌نويي اين بود كه از تركيب تهاجمي 2-5-3 استفاده كرد؛ يعني 3 نفر در دفاع كه خيلي هم كار درستي نيست، بخصوص در بازي مقابل يك تيم قويتر.

ولي درمجموع از نتايج اين بازي و بازيهاي امارات (مقابل تيمهاي آلماني) ميشه فهميد كه مربي داخلي بدرد نمي‌خوره. البته به‌نظر من اگر آقاي جلالي مربي تيم ملي مي‌شد خيلي بهتر بود.

با اينحال فكر كنم اگه خيلي شانس بياريم، مربي خارجيمون بشه: دنيزلي! :tongue:

:46: :10:

Behroooz
05-06-2007, 10:53
شما توقع دارید که همش ببریم . نمیشه که ...

h128mk
05-06-2007, 12:39
علی دایی اگه میحواست یکی دو سال دیگه می تونست بازی کنه ...

بنده خدا اون موقع که بازی می کرد همه می گفتن چی می خواد از جون فوتبال ایران . حالا که دیگه بازی نمیکنه تو اوج خداحافظی کرده همه دارن میگن بازم میتونست بازی کنه .

persian365
05-06-2007, 12:49
نه ولی خدا وکیلی بازیکن بزرگی هست ... درسته که یک دوران داشت زیاده روی می کرد در صورتی که تو امادگی نبود... ولی این آخر کاری خوب خودشو نشون داد
دیگه ما که ایرانی هستیم .. این بنده خدا هم که دیگه خدا حافظی کرده دیگه چرا پشت سرش حرف بزنیم مسخرش کنیم
Dr.Afzali ، نمی دونم از جون علی دایی چی می خوای که تو هر تایپیک مثل یک آدم نا امید فقط داری بدشو می گی .. یکم درست فکر کن

arash_zp
05-06-2007, 13:25
من ميگم برميگرده تيم ملي :27:
:31:

satttanism
05-06-2007, 13:43
خبرگزاري فارس: يك از اعضاي كادر فني تيم اميد گفت: فدراسيون فوتبال باشگاه سپاهان را تهديد كرد در صورتيكه ملي‌پوشان را در اخيار اين تيم قرار ندهد، آنها را محروم خواهند كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، دليل اصلي مخالفت لوكا بوناچيچ با تغيير زمان برگزاري ديدار جام حذفي، سفر اين مربي به كشورش است.
يكي از اعضاي كادر فني تيم اميد كه نمي‌خواست نامش فاش شود، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس گفت: اين مربي بليت برگشت خود را به كرواسي رزرو كرده و قصد دارد بلافاصله بعد از پايان ديدار نهايي جام حذفي به كشورش برگردد. به همين دليل با تغيير زمان مسابقه نهايي جام حذفي موافقت نمي‌كند.
اين شخص ادامه داد: فدراسيون براي آنكه چهار بازيكن سپاهان را به اردوي تيم اميد فرا بخواند، اين باشگاه را تهديد كرده در صورتيكه حاجي صفي، محمد سواري، حامد رسولي و حسين پاپي به اردوي تيم اميد ملحق نشوند، آنها را محروم خواهد كرد و اين چهار بازيكن نمي‌توانند در ديدار پاياني جام حذفي براي تيمشان بازي كنند.

satttanism
05-06-2007, 15:06
اعضاي مجمع عمومي باشگاه شهداي الوند منصوب شدند؛
استاندار همدان رييس؛ كيومرث هاشمي، آقامحمدي و اوليايي عضو

اعضاي مجمع عمومي موسسه‌ي فرهنگي - ورزشي شهداي الوند منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از آن كه باشگاه پاس تهران به استان همدان منتقل شد و اين باشگاه در زير مجموعه‌ي موسسه‌ي فرهنگي - ورزشي شهداي الوند، فعاليت‌هاي خود را آغاز كرد، اعضاي مجمع عمومي اين باشگاه نيز منصوب شدند.

بر اساس اين گزارش؛ دكتر « مرادي» استاندار همدان، رياست مجمع عمومي باشگاه شهداي الوند را بر عهده خواهد داشت و غياث‌الدين محمدي، امام جمعه همدان، دكتر آقامحمدي عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام و رييس شوراي مركزي اتحاديه باشگاه‌هاي فوتبال، دكتر حاجي بابايي نماينده همدان در مجلس شوراي اسلامي و عضو هيات رييسه مجلس، سيد كاظم اوليايي عضو هيات موسسه اتحاديه مديران باشگاه‌هاي فوتبال و رييس هيات فوتبال كارگران كشور، كيومرث هاشمي نماينده‌ي تام‌الاختيار سازمان تربيت بدني و يك نماينده‌ي ديگر از همدان در مجلس شوراي اسلامي، هفت عضو مجمع عمومي باشگاه شهداي الوند خواهند بود.

به گفته‌ي اوليايي، مجمع عمومي باشگاه شهداي الوند در اوايل هفته آينده تشكيل و اعضاي هيات مديره منصوب و چارت مديريتي باشگاه مصوب خواهند شد

D@MUN
05-06-2007, 15:49
مگه مال باباش بوده که واگذار کرده؟

MORINIO
05-06-2007, 17:22

یک ماه دیگه نتایج بازی های جام ملتهای آسیا رو خواهیم دید:27:
حالا برای این بازی میگیم تدارکاتی ولی برای اون بازی ها چی بگیم:41:

MORINIO
05-06-2007, 17:27
دیگه مجبورند حتما قبول کنند با رفتن این 4 بازیکن

مجید فینا
05-06-2007, 18:06
قلعه نوئی استقلال رو تا پای قهرمانی پیش برد ولی اخر معلوم شد که مربی روزهای بزرگ نیست

پارسال هم پاس یکدفعه مربیشو از دست داد و از کورس عقب افتاد وگرنه هر مربی 2-3 سال تو یه تیم باشه بایدم نتیجه بگیره

قضیه تیم ملی هم همینطوره .... این مربی بدرد تیم امید میخوره نه تیم ملی بزرگسالان

RONN!E
05-06-2007, 18:10
اين يك بازي تداركاتي بود، پس نيازي نبود كه از طالب‌لو يا ميرزاپور درون دروازه استفاده بشه. همچنين تقريبا همه‌ي لژيونرهاي اروپايي در اين بازي حضور نداشتند.
مسئله فوتبال این مملکت هم همینه.بازی تدارکاتی رو واسه چی میزارن!واسه باختن!اصلا چرا نباید با همه قوا و بازیکنان اصلی به مصاف مکزیک میرفتیم.تیمی که با بازیکنان اصلیش بازی تدارکاتی انجام نده دیگه این بازی تدارکاتی چه ارزشی داره!
درست مثل اینه که دانش آموز برای هیچ کدوم از امتحانای قبل از ترم درس نخونه به این امید که همه توانش رو یکباره برای امتحان ترم بزاره.مطمئنا جواب نمیده.
فوتبال این مملکت درست بشو نیست.

satttanism
05-06-2007, 18:12
خبرگزاري فارس: در حالي كه قرارداد بسياري از بازيكنان پرسپوليس به اتمام رسيده است، برخي از نفراتي كه قرارداد دارند نيز خواستار دريافت رضايت نامه شده اند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در پي شكست پرسپوليس مقابل سپاهان در جام حذفي و عدم حضور اين تيم در بازي هاي فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا و با توجه به نامشخص بودن اوضاع مديريتي، سه بازيكن كه همچنان با اين تيم قرارداد دارند، خواستار دريافت رضايت نامه شده اند.
محمد حسن انصاري فرد در اين مدت پاسخ روشني به درخواست اين نفرات نداده است.
همچنين بيش از 10 بازيكن پرسپوليس نيز با اتمام قرداد در پايان فصل در آستانه جدايي قرار دارند.

M O H S E N
05-06-2007, 18:14
من ميگم برميگرده تيم ملي :27:
:31:

به عنوان مربی آره .:27:

@r@
05-06-2007, 19:43
اعضاي مجمع عمومي باشگاه شهداي الوند منصوب شدند؛
استاندار همدان رييس؛ كيومرث هاشمي، آقامحمدي و اوليايي عضو

اعضاي مجمع عمومي موسسه‌ي فرهنگي - ورزشي شهداي الوند منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از آن كه باشگاه پاس تهران به استان همدان منتقل شد و اين باشگاه در زير مجموعه‌ي موسسه‌ي فرهنگي - ورزشي شهداي الوند، فعاليت‌هاي خود را آغاز كرد، اعضاي مجمع عمومي اين باشگاه نيز منصوب شدند.

بر اساس اين گزارش؛ دكتر « مرادي» استاندار همدان، رياست مجمع عمومي باشگاه شهداي الوند را بر عهده خواهد داشت و غياث‌الدين محمدي، امام جمعه همدان، دكتر آقامحمدي عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام و رييس شوراي مركزي اتحاديه باشگاه‌هاي فوتبال، دكتر حاجي بابايي نماينده همدان در مجلس شوراي اسلامي و عضو هيات رييسه مجلس، سيد كاظم اوليايي عضو هيات موسسه اتحاديه مديران باشگاه‌هاي فوتبال و رييس هيات فوتبال كارگران كشور، كيومرث هاشمي نماينده‌ي تام‌الاختيار سازمان تربيت بدني و يك نماينده‌ي ديگر از همدان در مجلس شوراي اسلامي، هفت عضو مجمع عمومي باشگاه شهداي الوند خواهند بود.

به گفته‌ي اوليايي، مجمع عمومي باشگاه شهداي الوند در اوايل هفته آينده تشكيل و اعضاي هيات مديره منصوب و چارت مديريتي باشگاه مصوب خواهند شد

اینها اعضا مجمع عمومی اند یا تیم نماز جمعه

R10MessiEtoo
05-06-2007, 20:02
هیچ کس می دونه این آقای کیومرث هاشمی چند شغل در مجموع داره؟ 1- رئیس مرکز توسعه ورزش قهرمانی 2- رئیس موقت فدراسیون فوتبال 3- نماینده سازمان در کمیته انتقالی 4- نماینده سازمان در باشگاه الوند همدان و .....................................

amin-se
05-06-2007, 22:01
اصلا قلعه نوعی در حد مربی گری بین المللی نیست.برای تیم ملی فقط مربی های خاجی میتونن نتیجه بگیرن ...

Actros
06-06-2007, 03:45
بدبختا 4 ماهه حقوق نگرفتن

najafzade
06-06-2007, 09:01
بدبختا 4 ماهه حقوق نگرفتن

راست ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس بايد هم ببازن:2:

Mohsen khan
06-06-2007, 09:34
هميشه همين طوري بوده
نمي دونم كي مي خواد اين باشگاه ها مثل بقيه خصوصي بشوند و
مشكلشون حل بشه

persian365
06-06-2007, 09:42
mohsen khan موافقم .. اگه باشگاه ها خصوصی بشه .. بهنظر ن همه مشکلات حل میشه
ولی .............

R10MessiEtoo
06-06-2007, 10:45
اگه برن که بهتر میشه مخصوصا کسایی مثل اسدی و شیث رضایی و رضاییان و پروین، .... میشه تیم رو از نو ساخت البته همه اینا در صورتی خوبه که انصاری فرد بمونه.

MORINIO
06-06-2007, 12:15
میشه بگی کدوم بازیکنا؟

MORINIO
06-06-2007, 12:21
قلعه نوئی استقلال رو تا پای قهرمانی پیش برد ولی اخر معلوم شد که مربی روزهای بزرگ نیست

پارسال هم پاس یکدفعه مربیشو از دست داد و از کورس عقب افتاد وگرنه هر مربی 2-3 سال تو یه تیم باشه بایدم نتیجه بگیره

قضیه تیم ملی هم همینطوره .... این مربی بدرد تیم امید میخوره نه تیم ملی بزرگسالان

پارسال هم که قلعه نوعی با استقلال قهرمان شد بازیکناش خوب بودن و خودش کار خاصی انجام نمیداد:2:

behnam_roli
06-06-2007, 18:56
تا میخواد این تیم یه ذره راه بیفته باز باید این اتفاقا براش بیفته.
اول که دنیزلی رفت حالا هم این وضعیت پیش اومده.

Behroooz
07-06-2007, 10:50
متاسفم برای فوتبال ایران ....

satttanism
07-06-2007, 13:35
سرمربي تيم فوتبال اميد عربستان گفت : از بازي تيم فوتبال اميد ايران در رقابت‌هاي فوتبال مقدماتي بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن متعجب هستم .

" بندر جيثان " چهارشنبه‌شب پس از پيروزي تيم عربستان مقابل ايران در گفت وگو با خبرنگاران گفت من نمي‌دانم كه تيم ايران با چه مشكلي روبه‌روست كه اين چنين در رقابت‌هاي فوق بازي كرد.

تيم فوتبال اميد ايران در آخرين ديدار خود در چارچوب رقابت‌هاي فوق چهارشنبه در ورزشگاه آزادي تهران مقابل تيم عربستان با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪۲‬ بازي را واگذار كرد.

وي با ابراز تاسف از نتايج تيم ايران در رقابت‌هاي فوتبال مقدماتي بازي‌هاي المپيك اظهارداشت من ايران را دوست دارم ولي در اين دوره از مسابقات نتايج خوبي كسب نكرد.

جيثان در ادامه اظهارداشت با توجه به بازي‌هاي تيم ايران در ديدارهاي گذشته نتيجه ديدار امروز را پيش بيني مي‌كردم و از اينكه تيم عربستان پيروز اين ميدان شد ، خرسندم .

سرمربي تيم فوتبال اميد عربستان در خصوص چگونگي تشكيل اين تيم گفت ما كار خود را از يكسال و نيم پيش آغاز كرديم و پيش از شركت در پيكارهاي فوق ‪ ۹‬ديدار تداركاتي برگزار نموديم .

وي همكاري باشگاه‌ها با تيم فوتبال اميد عربستان را مطلوب توصيف كرد و گفت باشگاه‌ها نهايت همكاري را با تيم فوتبال اميد عربستان انجام دادند ، در صورتي كه باشگاهي بازيكنان خود را در اختيار كادر فني تيم اميد قرار نمي‌داد ، آن باشگاه تعطيل و مربي آن زنداني مي‌شد.
ایرنا

parsbin
07-06-2007, 14:54
مربی زندانی میشد؟!!

satttanism
08-06-2007, 23:00
كارشناس فوتبال گفت: با شرايطي كه پيش مي‌رود، ايران يك قدم تا نزديك شدن به فوتبال درجه سه آسيا فاصله دارد.

مرتضي محصص در گفت و گو با فارس اظهار داشت: شك نكنيد تيم‌هاي عربستان و استراليا به دليل تمرين نيست كه به اينجا رسيده‌اند؛ بلكه به دليل برنامه‌ريزي بهتر و اعتماد به نفس بالا توانستند ايران را پشت سر بگذارند. ساختار تيمي قبل از ورود به هر رقابتي بسيار اهميت دارد. مهم‌ترين ساختار تيم در مرحله مقدماتي، انتخاب بازيكن است و سپس اردو و ديدارهاي دوستانه.

وي ادامه داد: در تمريني كه مربي نمي‌تواند تشخيص دهد كه بازيكن به كارش مي آيد، اين تيم اميد ديدار دوستانه‌اي نداشت كه بگوويچ بتواند بازيكنانش را بشناسد. تا زمانيكه برنامه نداشته باشيم، اوضاع همين است. اكنون هم اگر براي المپيك آينده برنامه نداشته باشيم، باز به المپيك نمي رويم.

محصص به كادر فني اشاره دارد و معتقد است: كادر فني ما در سطح عالي نبود. كادر فني ما بد نبود؛ اما شرايط فراهم نبود. مربيان به سه دسته تقسيم مي‌شوند. دسه اول مربياني هستند كه انتخاب كننده‌هاي خوبي هستند، دسته دوم تمرين دهنده‌هاي خوبي هستند كه نياز به مشاوران خوب دارند و دسته سوم، بازيكنان را صاحب انگيزه مي‌كنند. غيرممكن است كه يك مربي هر سه ويژگي را با هم داشته باشد.

وي تصريح كرد: بايد قبل از انتخاب بگوويچ، دليل مطرح كردن نام او را بيان كرديم و مي ديديم در كدام دسته قرار مي گيرد. هنوز نمي‌دانم چرا و چطور شد بگوويچ را براي سرمربيگري تيم اميد انتخاب كرديم. در جلسه‌اي كه براي انتخاب سرمربي تيم اميد داشتيم، گفتم اگر نمي‌خواهيم از مربيان مطرح خارجي استفاده كنيم، مربي ايراني بيشتر به كارمان مي آيد. مربياني داشتيم كه تجربه بين‌المللي داشته‌اند. البته فراموش نشود كه با تيم 50 روزه هيچ مربي نمي‌تواند موفق شود.

اين كارشناس فوتبال افزود: در شيوه گزينش خود بسيار ضعيف عمل مي‌كنيم. يك مربي هرگز بدون كمك اطرافيان نمي‌تواند موفق شود. نمي‌توانيم به قلعه‌نويي و بگوويچ يك شمشير بدهيم و بگوييم به جنگ برويد. يك مربي كه نتواند دستيارانش را انتخاب كند، اولين شكست را خورده است. اگر مي خواهيم به امثال بگوويچ‌ها در فوتبالمان راه بدهيم، حداقل بگذاريم خودشان دستيارانشان را انتخاب كنند.

محصص اشاره‌اي به تيم جوانان كرد و اظهار داشت: درباره اين تيم هم بايد تعمق كنيم. دليل انتخاب نناد نيكوليچ چيست؟ اگر استعدادياب خوبي است، چرا در اين سال‌ها تيم‌هاي مطرح دنيا مثل چلسي و بارسلونا از او استفاده نكرده‌اند و چرا بايد شروع كارش در خوزستان باشد. باز با اين شرايط اميد دارم چون معتقدم رسانه ها دست از قلم نمي كشند و اين ماجرا را پيگيري مي‌كنند.

محصص اذعان داشت: با اين شرايط، فوتبال ما تا رسيدن به تيم‌هاي درجه 3 آسيا چيزي كم ندارد. بازيكنان خوبي داريم؛ اما برنامه نداريم. در همين تيم اميد، بازيكنان خوب زياد داشتيم؛ اما هيچگاه تيم خوبي نبوديم.
noandish.com

مجید فینا
08-06-2007, 23:17
کلا مربیای کرواسی به درد تیمهای پایه مثل نوجوانان میخورند

MORINIO
08-06-2007, 23:20
بدون برنامه ریزی به هیچ جا نمیشه رسید

Petros
08-06-2007, 23:30
چرت گفته
به نظر من ایران یه قدم فاصله داره تا سطح اول فوتبال جهان
تنها چیزی که مهمه اینکه یه ورزشگاه در حد برنابئو داشته باشی اونوقت هم تماشاگر میاد، هم اسپانسر میاد، هم مربی خارجی با کله میاد، هم سطح فوتبال میره بالا. الان ورزشگاه آزادی چیز مزخرفیه.

pillx
08-06-2007, 23:52
ایران بی ایرانی

shazdeh23
09-06-2007, 00:26
بهترین مربی جهان رو هم بیارن تفاوتی نخواهد کرد...
مشکل بنیادیه

R10MessiEtoo
09-06-2007, 12:38
کوري

«تماشاگراني که در سرما و گرما به استاديوم مي روند...»

حرارت و برودت، ترجيع بند هميشگي آمد و شد تماشاگران به ورزشگاه است. قاعدتاً آنها در هواي معتدل بهاري و خنکاي مطبوع پاييزي نيز به استاديوم مي روند اما بازي اگر مثلاً پنجم ارديبهشت باشد هم گزارشگر مي گويد اين همان تماشاگراني هستند که در سرما و گرما...

همان تماشاگري که عادت کرده موقع بازي تيم ملي، پرسپوليس و استقلال رو به دوربين عربده بکشد که «من در اين گرما يا سرما با اتوبوس از فلان نقطه آمده ام، از ساعت هفت صبح (يا از ديشب) اينجا هستم اما تيمم بي غيرت بازي کرد.»

تماشاگر مزبور چون با اتوبوس آمده و چون تيم، به زعم او بي غيرت بازي کرده، خود را محق مي داند که همصدا با چهل هزار نفر ديگر، به زن داور يا مادر بازيکن فحش بدهد. زيرا او در جايگاه نقدناپذير «هوادار» قرار دارد. هميشه شنيده که او را سرمايه اصلي دانسته اند. پس مي تواند بي هيچ مجوزي حتي بدون داشتن کارت هواداري- که در ايران فاقد معنا است- دشنام هاي موزون سر بدهد، صندلي زير پايش را در استاديوم بشکند و در پايان، وجود «شيشه هاي سالم» روي بدنه «اتوبوس اوراق» را ترکيبي ناهمگون بداند و با پرتابي احسان حدادي وار، تيپ اتوبوس و سر و صورت سرنشينان را يکدست کند.

درست در روزهايي که اخبار پاکسازي سطح شهر از افرادي موسوم به اراذل و اوباش به طور وسيع در تمام رسانه ها پوشش داده مي شود، باخبر مي شويم ليدرها در تمرين استقلال چاقوکشي کرده اند، درست زماني که اعلام مي شود فريادهاي مستانه يا حتي نوع خاصي از پوشش از مصاديق اوباشگري است، جمعيتي به قول خودشان با ريتم هشت دست يا سه ضرب، توپ و تانک و فشفشه که براي تسخير کشوري کافي است، يک جا حواله داوري مي کنند که گيرم يک سوت اشتباه زده يا در مقام بازيکن، جواني کرده و پاس غلطي داده،

تماشاچي مذکور که اين جا ديگر تماشاگر نيست و خود بازيگر اصلي مي شود، حتي حاضر نيست با محاسبه اي سرانگشتي، بي غيرت بازي کردن تيم مورد علاقه اش را هزينه نعره ها، دشنام ها، تخريب اموال عمومي، زشت کردن سيماي نه چندان زيباي استاديوم قديمي و مجموعه اي ديگر از عقده گشايي هايش بداند.

در اين حاشيه امنيتي که براي استاديوم روندگان ايجاد شده، «مجموعه فوتبال» متهم اصلي است. همان ها که مقابل دوربين مي گويند برديم تا شرمنده اينهايي که استاديوم آمدند نباشيم، يا باختيم و شرمنده اينها شديم. «تماشاچي» که جمعه قبل، از دقيقه پنجم بازي لام تا کام سکوت کرد و به وقت گل سوم سپاهان، ضمن شکستن صندلي اش، ورزشگاه را ترک کرد. چيزي شبيه طرفداران تيم ملي در جام جهاني ، همان ها که قبل از شروع بازي قافيه را به مکزيکي ها باختند. همان هايي که از دقيقه 80 بازي برگشت با ايرلند، پيست تارتان استاديوم را زباله داني کردند.

اين نماد «تماشاگرنما» هر روز تکثير مي شود و چيزي نمانده تمام ورزشگاه را تسخير کند.با اين حال خارج از مرزهاي حقير فوتبال ايران، انگليسي ها که در رسانه ها تجسم بارز اوباشگري در فوتبال هستند، با برداشتن قدم از قدم مي توانند وارد زمين بازي شوند اما هرگز چنين نمي کنند. برد و باخت را هم با نواميس بازيکنان مرتبط نمي دانند و وقتي شکست مي خورند، مي ايستند و دقيقه اي براي تيم شان کف مي زنند.

چرا هواداران باشگاه هايي که هر شب پخش زنده بازي هايشان را از شبکه سه مي بينيم آسيبي به ورزشگاه نمي زنند و از هر توهيني اجتناب مي کنند؟ سواي اظهارات خودکم بينانه اي مثل «ما کجا و اروپا کجا»، شايد عمده ترين علت آن است که آنها «اگر شده در حد يک صندلي» مالک باشگاه و استاديوم هستند، سهام دارند و در اتحاديه هواداران باشگاه صاحب صدايي هستند که در تصميم سازي هاي باشگاه تاثيرگذار است. يعني مجموعه امکاناتي که از تماشاگر ايراني دريغ شده تا ناخواسته، ابزار خشونت در اختيارش قرار بگيرد.
منبع: روزنامه شرق

Saman-tci
09-06-2007, 13:31
سرمربي تيم اينتراخت فرانكفورت:
مهدوي‌كيا همان بازيكني بود كه مي‌خواستيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال اينتراخت فرانكفورت گفت: مهدوي‌كيا همان گزينه‌اي بود كه در موردش بحث مي‌كرديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت ورزش آلمان، فردهلم فونكه درباره جذب مهدي مهدوي‌كيا، بازيكن سابق تيم‌ فوتبال هامبورگ اظهار داشت: خوشحاليم كه توانستيم مهدوي را جذب كنيم. او بازيكني است كه هميشه در موردش صحبت مي‌كرديم و امروز با او به توافق رسيديم.
قرارداد مهدي مهدوي كيا در ماه ژوئن با هامبورگ به پايان رسيد. وي به عنوان بازيكن آزاد با تيم اينتراخت فرانكفورت به توافق رسيد.
او از ديگر تيم‌‌ها از جمله وردربرمن پيشنهادات خوبي داشت و حتي مهدوي‌كيا بي‌تمايل نبود به اين تيم بپيوندد؛ اما سرانجام فرانكفورت را انتخاب كرد.
سرمربي تيم اينتراخت هميشه از مهدي به عنوان "بازيكني بسيار خوب" ياد مي‌كرده است.
هربرت بوروخ‌هاگن، مدير تيم اينتراخت گفت: از چندين روز قبل در حال تلاش براي جذب دو بازيكن بوديم كه يكي يونيچي ايناموتو از گالاتاسراي نركيه بود كه او را جذب كرديم.
وي ادامه داد: گزينه ديگر، مهدوي‌كيا بود كه او را هم به تيم خود اضافه كرديم. قصد داريم فصل جديد را با 23 بازيكن آغاز كنيم.
مهدوي كيا كه تاكنون 223 بار با پيراهن تيم‌هاي بوخوم و هامبورگ در بوندس ليگا بازي كرده و 29 گل نيز زده است، پس از ايناموتو از ژاپن، دومين خريد باشگاه فرانكفورت محسوب مي شود.
تيم جديد وي، فصل گذشته در رده چهاردهم بوندس ليگا قرار گرفت.

SANR
09-06-2007, 13:53
کسی می دونه با چه مبلغی رفته توی این تیم؟

Saman-tci
09-06-2007, 13:54
فعلا که اعلام نشده .... اخه من نمیدونم اینم تیم بود ....نباید این قدر خودشو دست پایین میگرفت

fery joon
09-06-2007, 13:58
اخه من نمیدونم اینم تیم بود ....نباید این قدر خودشو دست پایین میگرفت

سامان جان همچین میگی انگار دیوید بکامه :31: باید خدا رو شکر کنه که با این سن و سالش این تیم خواهانش بود :27:

Saman-tci
09-06-2007, 14:08
مگه بدبخت چند سالشه ؟؟؟ من میگم تا وقتی که خوب بازی میکنه سن و سال مهم نیست .. مگه علی داییه ...

persian365
09-06-2007, 14:13
ولی حیف شد
همه بازیکین های ملی دارد از تیم های خوب به نیم های ضعیف تر می رند .. مثل علی کریمی
بابت خبر ممنون

مجید فینا
09-06-2007, 17:44
سامان جان همچین میگی انگار دیوید بکامه :31: باید خدا رو شکر کنه که با این سن و سالش این تیم خواهانش بود :27:

سنش زیاد نیست که
متولد 1357 هست...یعنی 29 ساله

فکر نکنم سن فوتبالش زیاد باشه

Behroooz
09-06-2007, 18:03
سرمربي تيم اينتراخت فرانكفورت:
مهدوي‌كيا همان بازيكني بود كه مي‌خواستيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال اينتراخت فرانكفورت گفت: مهدوي‌كيا همان گزينه‌اي بود كه در موردش بحث مي‌كرديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت ورزش آلمان، فردهلم فونكه درباره جذب مهدي مهدوي‌كيا، بازيكن سابق تيم‌ فوتبال هامبورگ اظهار داشت: خوشحاليم كه توانستيم مهدوي را جذب كنيم. او بازيكني است كه هميشه در موردش صحبت مي‌كرديم و امروز با او به توافق رسيديم.
قرارداد مهدي مهدوي كيا در ماه ژوئن با هامبورگ به پايان رسيد. وي به عنوان بازيكن آزاد با تيم اينتراخت فرانكفورت به توافق رسيد.
او از ديگر تيم‌‌ها از جمله وردربرمن پيشنهادات خوبي داشت و حتي مهدوي‌كيا بي‌تمايل نبود به اين تيم بپيوندد؛ اما سرانجام فرانكفورت را انتخاب كرد.
سرمربي تيم اينتراخت هميشه از مهدي به عنوان "بازيكني بسيار خوب" ياد مي‌كرده است.
هربرت بوروخ‌هاگن، مدير تيم اينتراخت گفت: از چندين روز قبل در حال تلاش براي جذب دو بازيكن بوديم كه يكي يونيچي ايناموتو از گالاتاسراي نركيه بود كه او را جذب كرديم.
وي ادامه داد: گزينه ديگر، مهدوي‌كيا بود كه او را هم به تيم خود اضافه كرديم. قصد داريم فصل جديد را با 23 بازيكن آغاز كنيم.
مهدوي كيا كه تاكنون 223 بار با پيراهن تيم‌هاي بوخوم و هامبورگ در بوندس ليگا بازي كرده و 29 گل نيز زده است، پس از ايناموتو از ژاپن، دومين خريد باشگاه فرانكفورت محسوب مي شود.
تيم جديد وي، فصل گذشته در رده چهاردهم بوندس ليگا قرار گرفت.

قراردادش 4 ساله هستش و به خاطر دخترش از المان نرفته . چون در حال یاد گیری زبان المانی هستش .

fery joon
09-06-2007, 18:18
سنش زیاد نیست که
متولد 1357 هست...یعنی 29 ساله

فکر نکنم سن فوتبالش زیاد باشه

خب تیمای خارجی اکثرا روی بازیکنای جوون سرمایه گذاری میکنن مگه اینکه یه بازیکنی ستاره باشه که با سن بالا قبولش کنن

boy iran
09-06-2007, 21:09
البته شایان به ذکر است که دپرتیو لاکرونیا اسپانیا هم خواهان مهدی بود که سر قرار داد مالی به توافق نرسیده اند

ramyar.v
09-06-2007, 21:15
روزنامه ها و اخبار میگفتن که قرارداد سه ساله هست
ولی خودش گفت چهار ساله؟
حرف کدوم رو باید باور کنیم؟
چون فکر نمی کنم با یه بازیکن 29 ساله 4 ساله قرارداد ببندن

SANR
09-06-2007, 21:35
چرا نشه باهاش چهار ساله ببندند؟

pillx
09-06-2007, 21:39
میشه بابا بزرگ

Actros
11-06-2007, 03:04
قرار داد 4 ساله
خیلی زیاد بسته 4 سال
چرا نرفت ور در برمن از ترس نیمکت نشینی

pedram_ashena
13-06-2007, 13:27
قلعه‌نويي، مايلي‌كهن را به دادگاه مي‌كشاند
مصاحبه‌اي كه محمد مايلي‌كهن دو روز بعد از بازي مكزيك عليه امير قلعه‌نويي انجام داد باعث شد تا سرمربي تيم ملي دوشنبه شب گذشته شكايت‌نامه خود را عليه مايلي‌كهن تنظيم كند.
او كه از حرف‌هاي مربي سابق فولاد در تيم ملي به تنگ آمده بود بعد از مشورت با دوستان نزديكش، چاره‌اي جز اين نيافت. رابطه قعله‌نويي و مايلي‌كهن از مدت‌ها پيش شكرآب شده؛ از روزي كه قلعه‌نويي روي نيمكت تيم ملي نشست و سرمربي آن روزهاي فولاد به انتقاد از او پرداخت.
كمي بعد، زماني كه تيم ملي چهار بر صفر از مكزيك شكست خورد، به حقيقت پيوست. آقايان بايد بگويند هدفشان از انجام بازي دوستانه با مكزيك چه بود. اين سوالي است كه بنده از كادر فني تيم ملي دارم. به نظر من تيم ملي هيچ برنامه خاصي نداشت. قلعه‌نويي نبايد با شعور مردم اين طوري بازي كند…
مايلي‌كهن كه معتقد بود بازي با مكزيك تنها با منطق قلعه‌نويي انجام شده انتقادات خود را شديدتر كرد؛ اينجا همه فوتبال مي‌فهمند. كسي حق ندارد به شعور و آگاهي مردم توهين كند. قلعه‌نويي ولي به راحتي اين كار را انجام مي‌دهد… قلعه‌نويي ابتدا واكنشي نشان نداد ولي چند روز بعد گفت، مايلي‌كهن 4 سال است از اين حرف‌ها مي‌زند. حالا اما خبرهاي جديدي مي‌رسد.
دوستان نزديك سرمربي تيم ملي خبر شكايت از مايلي‌كهن را تاييد كرده‌اند و مي‌گويند، قلعه‌نويي بعد از جام ملت‌ها پيگير آن خواهد بود. سرمربي تيم ملي ديروز زماني كه با اين سوال خبرنگار روبه‌رو شد، براي لحظاتي مكث كرد: خبرش را از كجا شنيده‌ايد؟ كي گفته؟
او كمي توضيح شنيد و در ادامه طوري حرف زد كه اين خبر را نه تاييد كرده باشد و نه تكذيب؛ بگذاريد اين آقايان هرچه دلشان مي‌خواهد بگويند! ما به حر‌ف‌هاي منتقداني گوش مي‌دهيم كه انتقادشان براي تيم ملي سازنده باشد وگرنه حرف بعضي‌ها براي ما هيچ اهميتي ندارد. از همين جا مي‌گويم بنده تمام فكر و ذكرم روي جام ملت‌هاست و با اينجور حرف‌ها حواسم پرت نمي‌شود.
قلعه‌نويي ديگر توضيحي نداد. او گفت، ديگر دراين‌باره حرفي نمي‌زند، اما تكذيب نكردن خبر شكايت از محمد مايلي‌كهن، خود به نوعي گوياست. آيا بايد منتظر اتفاقات جديدي بود؟

ايران - غنا قطعي شد
تيم ملي ايران قرار است هفتم تيرماه سال جاري مقابل غنا به ميدان برود. ايپنا در اين مورد مي‌نويسد: با تلاش‌هايي كه فدراسيون فوتبال انجام داد قرار شد تيم ملي غنا در ديداري دوستانه مقابل تيم ملي در تاريخ مد نظر و در ورزشگاه آزادي به ميدان برود.
كميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال در تلاش است تا يك ديدار دوستانه ديگر را هم براي تيم ملي ترتيب دهد كه طبق اطلاعات به دست آمده مذاكرات با تيم‌هاي ملي تركيه و جامائيكا براي رويارويي در تهران در روز 11 تيرماه هنوز ادامه دارد.
البته اعضاي كادر فني هميشه از نام بردن حريفان تداركاتي طفره مي‌روند اما به نظر مي‌رسد ديدار مقابل جامائيكاهم قطعي شود.با اين دو بازي تدارکاتي احتمالا کادر فني تيم ملي ديگر بهانه اي از نظر آمادگي تيم نخواهد داشت . البته شايد قلعه نويي در مالزي هم براي تيمش يک بازي تدارکاتي بگذارد

SANR
13-06-2007, 23:08
"علي كريمي" بازيكن تيم ملي فوتبال ايران گفت : اگرتيم ملي فوتبال ايران را به حاشيه نكشانند، با اتحاد و همدلي خود مي‌توانيم طلسم قهرمان نشدن در جام ملتهاي آسيا را پس از سالها بشكنيم.

علي كريمي روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا درخصوص تيم ملي فوتبال ايران ‌افزود : تيم ايران قدرتمندترين تيم آسياست ويك سروگردن از همه تيم‌هاي رقيب در قاره كهن بالاتر و بهتر است. بنابراين شايسته مقام قهرماني در جام ملتهاي آسياست.

بازيكن تيم‌ملي فوتبال ايران راجع به صحبت‌هايي كه در مورد حضور او در تيم فوتبال پرسپوليس شنيده مي‌شود،گفت : در مقطع فعلي چنين چيزي غير ممكن است و انجام نخواهد شد.

البته اين قول را مي‌دهم كه فوتبال خودم را با پيراهن تيم پرسپوليس به پايان برسانم تا هواداران اين تيم خوشحال شوند.اما مشكلات اين روزهاي باشگاه پرسپوليس مانع بزرگي براي انتقال من به اين تيم است.

كريمي گفت:خيلي متاسفم كه حرفهاي نادرستي براي من مطرح مي‌شود.از جمله اين حرفها بايستي به مساله اضافه وزن اشاره كرد كه اصلا صحت ندارد.

وي افزود : هر شوخي و هر حرف داخلي كه در اردوي تيم ملي فوتبال ايران بين بازيكنان زده مي‌شود ، بلافاصله انعكاس پيدا مي‌كند كه به هيچ وجه صحت ندارد.

كريمي تصريح كرد: من از ابتداي فوتبال خود تا به امروز،حتي در بدترين شرايط بدني و روحي ، هرگز بيشتر از دو يا سه كيلوگرم اضافه وزن نداشتم.

من كه در تمرينات سخت و طاقت فرساي تيم بايرن مونيخ آلمان حضور داشتم ، چگونه مي‌توانم اضافه وزن داشته باشم.

ما در آنجا مشكل‌ترين تمرينات را داشتيم كه فشار خيلي زيادي را وارد مي‌كرد و فكر نمي‌كنم منطقي باشد با توجه به تمرينات سخت تيم بايرن‌مونيخ ، من اكنون اضافه وزن داشته باشم.

متاسفانه مي‌خواهند من را بي‌توجه و بي‌اعتبا به تيم ملي فوتبال ايران نشان بدهند كه اين موضوع اصلا صحت ندارد. من هر وقت به تيم ملي دعوت شدم ، بدون در نظر گرفتن شرايط باشگاهي ، خود را سريع به تهران رساندم تا در خدمت تيم ملي ايران باشم.

كريمي اظهار داشت : حدود ‪ ۱۰۰‬بازي ملي دارم و آنهايي كه نزديك به تيم ملي فوتبال ايران هستند،مي‌توانند اثبات كنند كه در اين مدت هيچ وقت براي تيم ملي كم نگذاشته‌ام.

---> ايرنا.كريمي.تيم ملي.قهرمان.

nw_nk
13-06-2007, 23:11
"علي كريمي" بازيكن تيم ملي فوتبال ايران گفت : اگرتيم ملي فوتبال ايران را به حاشيه نكشانند، با اتحاد و همدلي خود مي‌توانيم طلسم قهرمان نشدن در جام ملتهاي آسيا را پس از سالها بشكنيم.

علي كريمي روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا درخصوص تيم ملي فوتبال ايران ‌افزود : تيم ايران قدرتمندترين تيم آسياست ويك سروگردن از همه تيم‌هاي رقيب در قاره كهن بالاتر و بهتر است. بنابراين شايسته مقام قهرماني در جام ملتهاي آسياست.

بازيكن تيم‌ملي فوتبال ايران راجع به صحبت‌هايي كه در مورد حضور او در تيم فوتبال پرسپوليس شنيده مي‌شود،گفت : در مقطع فعلي چنين چيزي غير ممكن است و انجام نخواهد شد.

البته اين قول را مي‌دهم كه فوتبال خودم را با پيراهن تيم پرسپوليس به پايان برسانم تا هواداران اين تيم خوشحال شوند.اما مشكلات اين روزهاي باشگاه پرسپوليس مانع بزرگي براي انتقال من به اين تيم است.

كريمي گفت:خيلي متاسفم كه حرفهاي نادرستي براي من مطرح مي‌شود.از جمله اين حرفها بايستي به مساله اضافه وزن اشاره كرد كه اصلا صحت ندارد.

وي افزود : هر شوخي و هر حرف داخلي كه در اردوي تيم ملي فوتبال ايران بين بازيكنان زده مي‌شود ، بلافاصله انعكاس پيدا مي‌كند كه به هيچ وجه صحت ندارد.

كريمي تصريح كرد: من از ابتداي فوتبال خود تا به امروز،حتي در بدترين شرايط بدني و روحي ، هرگز بيشتر از دو يا سه كيلوگرم اضافه وزن نداشتم.

من كه در تمرينات سخت و طاقت فرساي تيم بايرن مونيخ آلمان حضور داشتم ، چگونه مي‌توانم اضافه وزن داشته باشم.

ما در آنجا مشكل‌ترين تمرينات را داشتيم كه فشار خيلي زيادي را وارد مي‌كرد و فكر نمي‌كنم منطقي باشد با توجه به تمرينات سخت تيم بايرن‌مونيخ ، من اكنون اضافه وزن داشته باشم.

متاسفانه مي‌خواهند من را بي‌توجه و بي‌اعتبا به تيم ملي فوتبال ايران نشان بدهند كه اين موضوع اصلا صحت ندارد. من هر وقت به تيم ملي دعوت شدم ، بدون در نظر گرفتن شرايط باشگاهي ، خود را سريع به تهران رساندم تا در خدمت تيم ملي ايران باشم.

كريمي اظهار داشت : حدود ‪ ۱۰۰‬بازي ملي دارم و آنهايي كه نزديك به تيم ملي فوتبال ايران هستند،مي‌توانند اثبات كنند كه در اين مدت هيچ وقت براي تيم ملي كم نگذاشته‌ام.

---> ايرنا.كريمي.تيم ملي.قهرمان.

اوووو.. چقدر اگر! اگر حاشیه نباشه!اگر همدل باشیم! اگر متحد باشیم! اون موقع شاید برنده بشیم!!!!

بابا ... برنده شدن نتیجه خوب بازی کردنه! خوب بازی کنید!

Shahin King
13-06-2007, 23:19
سلام

در تازه ترین رده بندی فیفا، تیم ملی فوتبال ایران پس از هشت ماه صدرنشینی، رده نخست آسیا را ازدست داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا امروز تازه ترین رده بندی برترین تیم‌های ملی فوتبال جهان را اعلام کرد که براین اساس تیم ایران با شش پله سقوط و 623 امتیاز در رده‌ چهل و هفتم جهان و دوم اسیا ایستاد.
ژاپن با چهار پله صعود و 703 امتیاز در رده چهلم جهان و نخست آسیا جای گرفت و استرالیا نیز با شش پله سقوط و 618 امتیاز در رده چهل و هشتم جهان و سوم آسیا قرارگرفت.

تیمهای کره جنوبی- ازبکستان - عربستان - عمان - چین - عراق و قطر نیز در رده های چهارم تا دهم آسیا ایستاده اند.

درصدر جدول رده بندی فیفا نیز ایتالیا با 1653 امتیاز همچنان صدرنشین است .

فرانسه با دو پله صعود و 1585 امتیاز به رده دوم رسید و برزیل بایک پله سقوط و1484 امتیاز در رده سوم جای گرفت.

تیمهای ملی فوتبال آلمان- آرژانتین- پرتغال - اسپانیا- انگلیس- هلندو چک نیز رده های چهارم تا دهم رده بندی جهانی را در اختیار گرفته اند.

منبع : صدا و سیما

قربان شما:11:
شــاهــیــن

Shahin King
13-06-2007, 23:22
سلام

دبیرکل ایرانی آژانس منطقه ای مبارزه با دوپینگ منطقه آسیای میانه خواستار پایان یافتن شایعات مربوط به دوپینگ فوتبالیست های ایرانی شد .

وی با بیان اینکه این نمونه گیریها از فوتبالیست های حاضر در رقابت های باشگاه های برتر و دسته اول و فوتسال نیز صورت گرفته است، گفت: پس از اینکه نتیجه واعظی مثبت اعلام شد وادا و فیفا نامه ای به فدراسیون فوتبال ارسال و درباره نام و باشگاه این بازیکن سوال کردند.

وی افزود: به عنوان فردی که در ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران مسئولیت دارم تاکید می کنم فعالیت های داخلی مبارزه با دوپینگ در کشور همواره با شفافیت همراه بوده است و تاکنون در جمع فوتبالیست ها ، نمونه مثبتی به جز نمونه مهدی واعظی نداشته ایم .

شریف با بیان اینکه در آینده نزدیک ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (وادا ) و فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) متحد می شوند ، اظهارداشت: آن چیزی که مهم است ادامه روند مبارزه با دوپینگ در رشته های مختلف به ویژه فوتبال است که باید مورد حمایت دولت ها و نهادهای وابسته قرارگیرد .

وی افزود: هر آزمایشگاهی که مورد تایید وادا است نتایج آزمایش ها را به این نهاد بین المللی ارسال می کند و آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ نیز تا اعلام رای و مجازات متخلفان موضوع را پیگیری می کند .

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، محمدرضا شریف در نشست خبری عصر امروز خود که با حضور راب کوهلر نماینده آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) و محمود علی خلیفه مدیر بخش (دپارتمان) مبارزه با دوپینگ شورای المپیک آسیا برگزار شد، افزود: براساس آمار ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در سال 2005 هفت نمونه گیری و در سال 2006 پیش از اعزام تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 230 مورد نمونه گیری از فوتبالیست ها انجام شد که تنها نمونه مهدی واعظی مثبت بود .

منبع : سایت صدا وسیما

قربان شما:20:
شــاهــیــن

S a f a 6 4
13-06-2007, 23:23
یادش بخیر ,یه زمانی زیره 20 بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L O V A B
13-06-2007, 23:37
:41: لیاقت آخر بودن هم ندارن...:13:

persian365
13-06-2007, 23:49
لیقات نیست تیم های دیگه دارند پیشرفت می کنند
ایران تا میخواد فکرش حرفه ای بشه خیلی مونده تا برسه با تیمش
حالا در هر صورت ما که ارزومونه پیشرفت بکنه

satttanism
14-06-2007, 20:09
خبرگزاري فارس: دارنده سوت طلايي گفت: در بازي پرسپوليس مقابل سايپا، نتوانستم انتظارات را برآورده كنم.

سعيد مظفري زاده پس از اين كه از سوي فدراسيون فوتبال به عنوان بهترين داور فصل 86-85 انتخاب شد، با خبرگزاري فارس گفت و گويي انجام داد كه در زير مي خوانيد:

فارس: دريافت سوت طلايي چه احساسي دارد؟
حس خوبي به يك داور مي‌دهد.

فارس: به خصوص در فصلي كه اشكالات داوري زياد بود.
تا حدودي موافقم. نوسان در فوتبال و داوري هميشه وجود دارد. حضور انسان توأم با خطا است.

فارس: اما بحث مشكلات داوري ما خيلي عجيب بود.
به دليل شرايطي كه سال گذشته بر فوتبال گذشت، اين قضيه تأثيرش را بر همه قسمت‌هاي فوتبال گذاشت. باور كنيد داوري‌هاي اين فصل هم مانند سال‌هاي گذشته بود. در ليگ‌هاي معتبر دنيا هم اشتباهات بزرگ رخ مي‌دهد. همين هفته قبل مسي با دست گل زد. اين گل ممكن است قهرماني را از رئال بگيرد. بحث اينجاست كه شكل برخورد با اين اشتباهات فرق دارد. قبول كنيد اشتباهاتي كه در ليگ ايران رخ داده هميشگي بوده؛ اما در ليگ هاي معتبر نهايت يكي دو بار اتفاق مي‌افتد. در ايران به اشتباهات بيشتر مي‌پردازند. مثلا در بازي استقلال اهواز با مس كرمان، چه بلوايي برپا شد؛ اما اين بازي‌ها آيا از جام جهاني مهمتر است؟ در سال 1966 انگليسي به همين شيوه قهرمان شد. اين اتفاقات تازگي ندارد و تمام دنيا هم اين اشتباهات را پذيرفته‌اند.

فارس: آقاي مظفري اين موفقيت را مديون كميته داوران هستيد يا سال گذشته؟
داوري بحثي نيست كه بخواهيم آن را فصل فصل كنيم. داوري مثل زنجيره به هم وصل است. يك داور از اولين كلاسي كه مي‌رود تا به پايان به همه مدرسين مديون است. موفقيت فعلي من متعلق به همه جامعه داوري است. در هر بازي دو كمك داشتم. سوت طلايي حاصل كار گروهي است. افتخار و شكست يك داور متعلق به همه جامعه داوري است. يك زماني مسعود مرادي پديده‌ داوري ما شد؛ اما كم كم او نتوانست انتظارات را بر آورده كند.

فارس: شما كه قرار نيست راه او را برويد؟
مي‌دانم با اين سوت طلايي مسئوليتم سنگين تر شده و از اين به بعد زير ذره بين قرار مي‌گيرم. به نظرم مسعود مرادي هنوز هم بهترين داور ايران است. متاسفانه به خاطر عدم آمادگي مناسب كمك داورش، جام جهاني را از دست داد؛ اما اين نبايد شايستگي هاي او را پنهان كند. انتظارات از مرداي زياد بود. شايد به خاطر اين كه زياد قضاوت‌هايش زير ذره بين قرار گرفت، از ديد بعضي‌ها افت به حساب آمد. اميدوارم بتوانم از اين پس انتظارات را برآورده كنم. البته در ايران بايد فرهنگ سازي كنيم.

فارس: فرهنگ‌سازي از چه جهتي لازم است؟
بايد نحوه برخورد با داوران را تغيير دهيم. در ليگ ايتاليا رشوه گيري ثابت شد؛ اما برخوردهاي زننده‌اي با داوران نشد. در ايران فرهنگ برخوردها اشتباه است.

فارس: به موردي اشاره كرديم كه در اين اواخر فرجامي سر و صدا به پا كرد. چون هيچ اطلاعي از آن ندارم، اظهار نظر نمي‌كنم. فقط مي‌دانم همكاران من انسان‌هاي پاكي هستند. شما بايد در جامعه داوري حضور داشته باشيد تا متوجه شويد، اين افراد با چه سختي‌هايي روبرو هستند. مگر دريافتي ما چقدر است. باور كنيد داوران ايراني ايثار مي‌كنند.

فارس: پس از حقوقتان راضي نيستيد؟
بحثم حقوق نيست. مهم امنيت شغلي است. اساس داوري آمادگي بدني است؛ اما ما داوران يك زمين تمرين نداريم. هر داور مكاني كه پيدا كند، تمرين مي‌كند. با اين شرايط چرا بايد از داوران انتظارات بالا داشت؟

فارس: بدترين قضاوت اين فصل را در كدام بازي انجام داديد؟
به نظر خودم در بازي پرسپوليس برابر سايپا نتوانستم، انتظارات را برآورده كنم. در آن ديدار يكي دو صحنه را نديدم.

فارس: خيلي‌ها به آن بازي اعتراض كردند.
حق داشتند چون اشتباه از طرف من بود.

فارس: دوست داشتيد كدام بازي را قضاوت كنيد؟
از قضاوت در هر ديداري لذت مي‌برم؛ اما آروز مي‌كنم روزي برسد، داوران ايراني دربي را قضاوت كنند چون اين توانايي را دارند.

arman4459
15-06-2007, 01:44
البته اصلا این رنکینگ اعتبار نداره مطمئن باشید باشید ایران با 2 3 تا برد میاد صدر.

arman4459
15-06-2007, 01:44
ولی در کل منم موافقم خیلی نزول داریم

arman4459
15-06-2007, 02:00
همین مونده که تو فوتبال بعد این همه ناکامی دوپینگ کنیم

M O H S E N
15-06-2007, 11:37

جمعه، ژو گوان گو، سرمربي چين بيست و سه نفر را براي جام ملت‌هاي آسيا به اردو دعوت كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در فهرست حريف ايران در گروه C نام لي جينيو، بهترين مهاجم ليگ داخلي اين كشور به چشم نمي‌آيد. بيشتر چيني‌هاي دعوت شده، بي‌تجربه به نظر مي‌رسند. ژنگ ژي، لي تايه و سان جي هاي تنها بازيكنان سرشناسي هستند كه ژو گوان گو به آنها اعتماد كرده است.

ژو به رسانه‌هاي محلي گفت:« لي جينيو، مهاجم با استعدادي است؛اما، در شرايط خوبي به سر نمي‌برد و نمي‌تواند حريفان‌مان در جام ملت‌ها را تهديد كند.»

لي جينيو، انسان واقع‌بيني است و مي‌كوشد با اين تصميم كنار بيايد. او مي‌خواهد با تلاش زياد بار ديگر براي تيم ملي بازي كند. اين بازيكن 29 ساله در وبلاگش نوشت:« هنوز باور دارم بهترين مهاجم در چين هستم.»

چين در جام ملت‌هاي 2004 دوم شد. تنها ژاپني‌ها بهتر از اين تيم نتيجه گرفتند؛ اما، نمايش نااميد كننده برابر استراليا، تايلند و آمريكا سبب شده كه رسانه‌ها خواهان اخراج ژو باشند. او در رقابت‌هاي امسال مي‌خواهد گذشته را جبران كند:« هدف ما براي رسيدن به جمع چهار تيم پاياني تغيير نكرده است.»

Shahin King
16-06-2007, 20:43
سلام

به‌ گزارش‌ واحد مرکزی خبر این‌ رقابتها با شرکت شش تیم در دو گروه برگزار می‌شود و تیم منتخب ایران که درگروه دو با تیمهای عراق و فلسطین همگروه است دراولین بازی خود ازساعت 17/30 دقیقه امروز برابر تیم عراق قرار می گیرد.

برنامه کامل این بازیها به این شرح است:

شنبه‌ ‌26‌ خرداد ‌

ایران‌ با عراق‌ از گروه‌ ‌دو ‌‌‌
سوریه‌ با لبنان‌ از گروه‌ ‌یک‌‌

دوشنبه‌ ‌28‌ خرداد ‌

فلسطین‌ با عراق‌ از گروه‌ ‌دو‌‌‌
اردن‌ با سوریه‌ از گروه‌ ‌یک

چهارشنبه‌ ‌30‌ خرداد ‌

ایران‌ با فلسطین‌ از گروه‌ ‌دو‌‌‌
اردن‌ با لبنان‌ از گروه‌ ‌یک‌‌

جمعه‌ اول‌ تیر

مرحله‌ نیمه‌ نهایی‌‌

‌‌یکشنبه‌ ‌3‌ تیر ‌

دیدارهای‌ رده‌بندی‌ و فینال

==================================
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ترکیب تیم فوتبال ب ایران مقابل عراق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعتراض ایران به میزبانی ضعیف اردنی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه پخش مستقیم رقابت های فوتبال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
==================================

قربان شما:10:
شــاهــیــن

SANR
16-06-2007, 22:01
کسی می دونه این بازی ها توی جدول فیفا تآثیر داره؟

Payan
17-06-2007, 10:49
برنامه ورزش و مردم به دليل تراكم برنامه هاي تابستاني تا دو ماه آينده پخش نخواهد شد .

"بهرام شفيع" تهيه كننده اين برنامه, با بيان اين مطلب و با رد شايعاتي مبني بر توقف در توليد اين برنامه زنده و پرطرفدار تلويزيوني شبكه اول سيما به ايلنا گفت‌‏: با توجه به فرا رسيدن تعطيلات تابستان و اينكه شبكه هاي مختلف صدا و سيما در توليد برنامه هاي ويژه اين فصل فعاليت زيادي دارند و با تراكم زيادي در پخش برنامه ها برخوردار هستيم اين امكان وجود دارد كه تا دو ماه آينده اين برنامه هفتگي پخش نشود.

وي افزود : اينكه گفته مي شود اين برنامه پر طرفدار ورزشي ديگر پخش نمي شود شايعه اي بيش نيست و با پايان يافتن تعطيلات تابستاني و با شروع ماه مبارك رمضان ، توليد اين برنامه زنده تلويزيوني با جديت ادامه خواهد يافت.
منبع : بازتاب

alitopol
22-06-2007, 19:55

باشگاه استقلال تهران روزگاري نه چندان دور عنوان پرافتخارترين باشگاه آسيا را يدك مي‌كشيد و بي‌ترديد هواداران تيم فوتبال اين باشگاه خاطرات روزهاي خوب تيم تهراني را همچنان به ياد دارند و البته اين خاطرات اكنون هواداراني را كه شاهد نابساماني‌ها و مشكلات داخلي باشگاه استقلال هستند را آزرده خاطر مي‌سازد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ماجراي اداره ي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس ساليان سال است كه به عنوان دغدغه اي براي تمامي مديران سازمان ورزش كشور مطرح بوده است.
در دوران مديريت مهندس علي آبادي و پس از منتفي شدن حضور باشگاه استقلال در بورس و واگذاري به بخش خصوصي بار ديگر تصميم گرفته شد تا سرنوشت استقلال به نهادي دولتي سپرده شود.
رييس سازمان تربيت بدني نخستين بار دوم آذرماه 84 فرمول جديدش در مورد استقلال را بيان كرد كه با گذشت يك سال و اندي با ناكامي روبرو شد.
وي طي مصاحبه‌اي اظهار كرد: «به دنبال ايجاد شرايط براي حضور سازماني توانمند و قوي براي واگذاري اين باشگاه هستيم.»
در همين روز كاظم اوليايي مديرعامل وقت باشگاه استقلال گفت: به دنبال كسب ابهت حقيقي استقلال هستيم و به زودي باشگاه در 25 رشته فعال مي‌شود.
در روز بيست و هشتم آذر 84، علي آبادي قول كمك 10 ميليارد ريالي را به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس داد، همچنين محمد جواد ايرواني رييس هيات مديره باشگاه استقلال نيز در ششم دي ماه 84 با اشاره به ديدارش با رييس جمهور گفت: "با دكتر احمدي‌نژاد صحبت كردم و امسال را بايد سال تعيين تكليف ساختاري باشگاه و چگونگي اختصاص منابع مالي و اعتباري بدانيم تا باشگاه شكل حرفه‌اي خود را به دست آورد."
وي همچنين از برنامه‌اي پنج ساله نام برد كه قرار بود در آينده در باشگاه استقلال اجرا شود. هر چند كه بسيار زود به دست فراموشي سپرده شد.
اما، فصل نوين باشگاه استقلال طبق برنامه‌ريزي‌هاي سازمان تربيت بدني در روز 26 دي ماه 84 رقم خورد. در اين روز مرد اول سازمان تربيت بدني به سراغ وزير رفاه رفت تا رايزني‌هاي نهايي در مورد فرمولش براي باشگاه استقلال را انجام دهد. قرار بود استقلال براي ده سال به وزارت رفاه واگذار شود. با اين حال اعضاي هيات مديره چون فتح‌الله زاده و اوليايي اين كار را اشتباه قلمداد كردند اما، در اين روز مرداني كه در جريان اين انتقال قرار داشتند نظرات مثبتي را بيان كردند.
علي آبادي تنگناهاي مالي را عامل اصلي واگذاري استقلال به به وزارت رفاه دانست و همچنين از واگذاري مجموعه‌ي ورزشي تختي به باشگاه استقلال و ساخت و ساز اين مجموعه توسط وزارت رفاه خبر داد.
كاظمي وزير وقت رفاه نيز گفت:« مشكلات مالي استقلال و ناكامي در ليگ‌هاي داخلي و آسيايي دليل اصلي تصميم ما براي اين كار بود.»
ايرواني رييس هيات مديره نيز ابراز اميدواري كرد تا اين واگذاري موجب پويايي استقلال شود.
بازار شايعه در مورد تركيب هيات مديره‌ي جديد استقلال بسيار زود داغ شد. اعضاي هيات مديره وقت تمايل چنداني براي ماندن نداشتند و به نظر مي‌آمد وزارت رفاه نيز به دنبال تغييرات اساسي در هيات مديره است. اكنون وزارت رفاه به مدت ده سال يكي از قطب‌هاي فوتبال كشور را اداره مي‌كرد.
منوچهر صالحي يكي از چهره‌هاي تاثيرگذار آينده استقلال نخستين نامي بود كه به عنوان شانس مديرعاملي مطرح شد اما، پس از رد اين شايعه وي در 4 بهمن ماه 84 به عنوان نماينده‌ي تام‌الاختيار وزارت رفاه در باشگاه استقلال معرفي شد.
علي‌آبادي در روز 5 بهمن 84 در پاسخ به منتقدان واگذاري استقلال به وزارت رفاه گفت:« آنها يك گروه هستند كه عادت دارند نق بزنند. آن موقع كه استقلال كمكي نداشت آنها نق مي‌زدند و اكنون هم كه نهادي به كمك استقلال آمده نق مي‌زنند. اميدوارم استقلال در پايان اين ده سال به جايي برسد كه حرفه‌اي شده و نيازي به تحت پوشش بودن نداشته باشد.» هر چند كه روياي رييس سازمان تربيت بدني حتي دو ساله نيز نشد.
در همين روز اعضاي هيات مديره استقلال براي نخستين بار با وزير رفاه روبرو شدند. اعضاي هيات مديره براي استعفا و كاظمي براي تغييرات ابراز آمادگي كردند. به نظر مي‌آمد ديگر از تعارف‌هاي معمولي نيز خبري نبود.
در زمستان 84 تغييرات هيات مديره‌ي استقلال در راس اخبار مهم ورزشي قرار داشت و منوچهر صالحي سخنگوي تمام عيار اين اخبار بود.
وي در روز 8 بهمن ماه با اعلام اين كه حضور اميدوار رضايي نماينده‌ي مسجد سليمان در مجلس و قريب در هيات مديره قطعي شده از احتمال حضور يك زن با سابقه‌ي ورزشي در هيات مديره خبر داد. البته بعدها لغت سياسي جايگزين عبارت ورزشي شد! اميدوار رضايي نيز از اين كه در هيات مديره استقلال توانايي خدمت به ورزش كشور را پيدا كرده ابراز خوشحالي كرد.
در همين روز شش عضو هيات مديره باشگاه استقلال معرفي شدند، هيات مديره‌اي كاملا سياسي. رضايي، مصري، قريب، عشرت شايق، ايرواني و حميدرضا آصفي اعضاي اين هيات مديره بودند. حضور سه نماينده‌ي مجلس و سخنگوي دولت، شايد براي طرفداران استقلال جالب بود كه در جلسات هيات مديره اين افراد به يكديگر چه مي‌گويند، از ورزش صحبت مي‌كنند يا سياست؟!
از نظر صالحي حضور يك زن در بين اعضاي هيات مديره به منزله‌ي گسترش ورزش بانوان در اين باشگاه و انتخاب نمايندگان مجلس از استان‌هاي مختلف سبب توزيع عادلانه امكانات ورزشي از طريق اين باشگاه و وزارت رفاه در بين جوانان استان‌هاي محروم مي‌شد. شعارهاي عامه پسندي كه در آن روزها استقلالي‌ها را شادمان مي‌ساخت. يك روز بعد هاشم زارع نيز به عنوان هفتمين عضو هيات مديره انتخاب شد.
از ابتدا حضور يك زن در هيات مديره باشگاه استقلال بسيار مورد توجه بود. شايق در دهم بهمن حرف‌هاي زيبايي در مورد رشد ورزش بانوان در آينده‌ي باشگاه استقلال، حضور فعال باشگاه در رشته‌هاي ديگري غيراز فوتبال و احيا باشگاه استقلال بيان كرد.
روزهاي نخستين آغاز به كار هيات مديره‌ي استقلال همانند تمامي هيات مديره‌هاي گذشته با خوبي و خوشي آغاز شد. در دهم بهمن اميدوار رضايي به عنوان رييس و مصري به عنوان نايب رييس هيات مديره انتخاب شدند و دكتر محمد حسين قريب نيز به عنوان مديرعامل جديد باشگاه انتخاب شد.
مديرعامل جديد يك روز پس از انتخابش گفت:« در مدت زمان كوتاهي استقلال را صاحب يك باشگاه حرفه‌اي و با فعاليت در تمامي رشته‌هاي ورزشي مي‌كنيم.»
پشتيباني يك وزارتخانه و حضور سياستمداراني كه اكنون محبوب‌تر شده بودند سبب شد تا اوضاع به خوبي پيش برود. چارت باشگاه در شانزدهم و منشور استقلال در بيست و پنجم بهمن ماه تدوين شده بود. بر خلاف باشگاه رقيب كه از همان ابتدا در مسايل ابتدايي چون انتخاب مديرعامل و مسايل مالي دچار مشكلاتي بود، استقلال در شرايطي كه اوضاع بسيار آرام به نظر مي‌رسيد و تيم فوتبال باشگاه با قدرت به سوي قهرماني در ليگ برتر حركت مي‌كرد سال 85 را آغاز كرد.
در اولين روز ارديبهشت سال 85 استقلال، (استقلال تحت پوشش وزارت رفاه) قهرماني پنجمين دوره‌ي رقابت‌هاي ليگ برتر را به دست آورد. وزير رفاه پيروزمندانه قدم به زمين چمن ورزشگاه آزادي گذاشت و سياستمداران عضو هيات مديره نيز شادمان در كنارش قرار داشتند. هر هفت نفر يك بار ديگر روياهاي آبي‌شان را مرور كردند و يقين پيدا كردند آنها همان كساني هستند كه قطب آبي را نجات خواهند داد.
مهندس كاظمي پس از آن كه جام قهرماني ليگ برتر را در ويترين افتخارات وزارت رفاه قرارداد گفت: « گام بعدي استقلال قهرماني در آسياست.»
كاظمي روياهاي ديگري نيز داشت، تشكيل تيم‌هاي واليبال، كشتي و تنيس روي ميز در استان‌هاي مختلف.
در هر صورت پست وزارت به كاظمي و ليگ قهرمانان آسيا به استقلال وفا نكرد.
ديگر استقلال چه مي‌خواست؟ باشگاه اكنون يك وزارتخانه را پشتيبان خود مي‌ديد، قهرمان ليگ برتر شده بود، هيات‌ مديره‌اي هماهنگ داشت و از مشكلات مالي صحبتي در ميان نبود. اما، در عالم سياست همواره پس از هر پيروزي است كه اختلافات آغاز مي‌شود. قلعه‌نويي لحظاتي پس از قهرماني از جدايي صحبت كرد و مدتي بعد نظري جويباري بي آن كه صحبتي در مورد اختلافات به گوش برسد اعلام كرد در صورتي كه قلعه‌نويي و قريب كنار بروند همگي استعفا مي‌كنيم.
نخستين اتفاق چند روز پس از كنار كشيدن استقلال از جام حذفي رقم خورد. در اين زمان يكي از منحصر به فردترين اتفاقات در فوتبال كه تنها در جغرافياي يك كشور امكان رخ دادن آن است شكل گرفت. در حالي كه نماينده‌ي وزارت رفاه و مديرعامل در مورد دلايل اين تصميم صحبت مي‌كردند، قلعه‌نويي سرمربي تيم فوتبال با ناراحتي از اين موضوع انتقاد كرد و عشرت شايق عضو هيات مديره نيز گفت: "هيچ تصميمي در اين مورد گرفته نشده بود و من نمي‌دانم چگونه استقلال از جام حذفي كناره گرفته است."
در روز يازدهم ارديبهشت كامران منزوي براي نخستين بار از برخي اختلافات صحبت به ميان آورد. هر چند كه تاكيد داشت تمامي مشكلات حل شده است.
منزوي در آن زمان معتقد بود كه قلعه‌نويي از قريب گله‌مند است. البته اين اختلاف با دخالت‌ هيات مديره برطرف شده است.
در روزهايي كه مشكلات مالي باشگاه رقيب بيش از پيش نمايان مي‌شد اوضاع باشگاه استقلال آنقدر مناسب بود كه در روز 27 ارديبهشت نماينده‌ي وزارت رفاه از واريز شدن دو ميليارد ريال وجه نقد براي هزينه در باشگاه استقلال خبر داد. وساطت‌هاي اميدوار رضايي نيز نتيجه‌بخش بود و قلعه‌نويي در روز 31 ارديبهشت قراردادش را با باشگاه به مدت سه سال تمديد كرد. يك روز بعد معاون پشتيباني باشگاه استقلال در حالي كه اظهاراتش نشانگر ناراحتي وي بود استعفا كرد.
كامران منزوي همواره به عنوان يكي از چهره‌هاي تاثيرگذار مسايل دروني باشگاه شناخته مي‌شد كه يك روز پس از تمديد قرارداد قلعه‌نويي استعفا داد. منزوي در آن روز اوضاع استقلال را نابسامان خواند، از مديرعامل و سرمربي تيم به دليل سفر به آلمان در آستانه‌ي آغاز تمرينات انتقاد كرد و گفت: «برده‌اي كه صد صاحب دارد ديگر برده نيست.»
در سوم خرداد ماه 85 قلعه‌نويي با وجود تمديد قرارداد صحبت‌هاي كنايه‌آميزي را بيان كرد و با اشاره به افرادي كه قصد داشتند قهرماني استقلال در ليگ برتر را به نام خود ثبت كنند اظهاركرد: "در هر صورت استقلال قهرمان ايران شده اما، هنوز بازيكنان حقوق معوقه و پاداش خود را دريافت نكرده‌اند. به نظر من وزير رفاه بايد وقت بيشتري را براي استقلال بگذارد."
از اواسط خرداد ماه شايعاتي مبني بر اختلاف ميان هيات مديره و مديرعامل باشگاه استقلال مطرح شد كه طبق معمول همه آن را انكار كردند.
شايق عضو هيات مديره‌ي باشگاه در روز 22 خرداد ماه با رد هر گونه اختلاف دروني در هيات مديره و احتمال بركناري قريب وجود اين شايعات را به بدون خبر ماندن نشريات ورزشي در ايام جام جهاني مرتبط دانست. شايق همچنين پنج روز بعد مهم‌ترين دغدغه‌ي باشگاه استقلال را سامان دهي مسايل مالي اعلام كرد.
در دوازدهمين روز تير 85 خبري در مورد واريز مبلغ هفت ميليارد ريال از سوي وزارت رفاه به حساب باشگاه استقلال اعلام شد. اما مشخص نبود كه آيا واقعا پرداختي صورت مي‌گيرد يا تنها خبر آن اعلام مي‌شود؟!
صحبت‌هاي عضو هيات مديره يك روز پس از اين خبر شرايط ديگري را نشان مي‌دهد. عبدالرضا مصري با انتقاد از وزارت رفاه گفت:« اين وزارتخانه به تعهدات مالي‌اش عمل نكرده و به همين دليل باشگاه استقلال در نقل و انتقالات عملكرد خوبي نداشته است.»
به گزارش ايسنا، در روز هفدهم تير ماه تمرين استقلال با حضور هشت بازيكن برگزار شد و حضور نيافتن ساير بازيكنان در آن زمان به منزله‌ي اعتراضشان به مشكلات مالي قلمداد مي‌شد. در همين ماه اتفاق ديگري نيز رخ داد كه به مرور تبديل به يكي از حاشيه‌هاي تيم فوتبال باشگاه استقلال شد. امير قلعه‌نويي به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شد و طبيعي بود كه ترديد وي براي انتخاب تيم ملي يا استقلال چندان طولاني نبود.
در 27 تير 85 قلعه‌نويي به صورت رسمي از استقلال جدا شد و البته قرار اين بود تا وي به عنوان مشاور فني در كنار باشگاه بماند. صمد مرفاوي نيز سرمربي استقلال شد.
با رفتن قلعه‌نويي و آمدن مرفاوي جوان حاشيه‌هاي مختلفي در مورد كادر فني و توانايي‌هاي سرمربي جديد شكل گرفت. ضمن آن كه مسايل مالي نيز سبب شد تا بازيكنان مطرح استقلال همانند هر سال بر سر ماندن يا رفتن به چانه‌زني با باشگاه بپردازند. به نظر مي‌آمد كه شرايط نسبت به سال‌هاي گذشته هيچ تفاوتي نكرده است.
در 15 مردادماه يكي ديگر از اخبار پرداخت مالي از سوي وزارت رفاه به باشگاه استقلال اعلام شد. پس از نشست مشترك وزير رفاه و رييس هيات مديره‌ي باشگاه استقلال، كاظمي و رضايي ضمن اعلام توافق بر سر پرداخت مالي به باشگاه تصميم گرفتند تا به هر كدام از اعضاي كادر فني و بازيكنان استقلال خودرو اهدا كنند. استقلالي‌ها در همين ماه به منظور برگزاري اردوي تداركاتي به تركيه رفتند.
در 31 مرداد ماه 85 استقلال همچنان باشگاه آرزوها بود، در اين روز وزير رفاه از تاسيس شركت سرمايه‌گذاري استقلال به منظور رفع مشكلات مالي باشگاه خبر داد

alitopol
22-06-2007, 19:57
اهالي دنياي سياست مي‌دانند كه چگونه حتي در برابر مخالفان‌شان لبخند زده و با آنها دست دوستي بدهند، به همين دليل بود كه وقتي در ششمين ماه سال 85 آسمان آبي استقلال تيره شد، هواداران وعلاقه‌مندان متحير ماندند كه چرا هيات مديره و مديرعامل باشگاه كه هر گونه اختلافي را انكار مي‌كردند به يك باره سر ناسازگاري با يكديگر گذاشتند.
در روز دهم شهريور 85 ناگهان حسين قريب مديرعامل باشگاه استقلال تهران متن استعفايش را به وزارت رفاه فرستاد.
بارزترين نكته‌ي استعفانامه‌ي قريب فقدان چشم‌انداز روشن نسبت به تامين منابع مالي از سوي وزارت رفاه بود. بلافاصله اميدوار رضايي اداره‌ي امور باشگاه را در دست گرفت و آصفي نيز گفت: "اجازه نمي‌دهيم استقلال دچار تنش شود."
با اين حال نظري جويباري سرپرست تيم فوتبال نيز مشكلات مالي را تنها دليل استعفا قريب عنوان و اعلام كرد آينده‌ي خوشي را براي استقلال نمي‌بينم.
جالب آن كه شاخص‌ترين دليل واگذاري باشگاه استقلال به وزارت رفاه حل مسايل مالي بود. اما پس از چندين ماه خبري از رفاه براي باشگاه نبود. در اين بين شديدترين واكنش به استعفاي قريب از سوي عشرت شايق مطرح شد. وي اين استعفا را بدون اطلاع هيات مديره و علتش را فرافكني مشكلات از سوي مديرعامل مستعفي عنوان كرد.
طرح‌هاي فوق‌العاده‌ي وزارت رفاه براي مناطق محروم نيز ثمرات خود را به مرور نشان داد. حاصل ايجاد تيم دووميداني استقلال سيستان و بلوچستان، به وجود آمدن تعهدي يك و نيم ميلياردي بود و زماني كه سرپرست تيم دووميداني براي پرداخت اين تعهدات به باشگاه استقلال مراجعه كرد متوجه شد كه قريب و صالحي هر كدام به نوعي از زير بار مسووليت شانه خالي مي‌كنند و البته مديرعامل مستعفي، نماينده‌ي وزارت رفاه را مسوول معرفي مي‌كرد. اما مصري، ديگر عضو هيات مديره نيز كه مدتي بود موضع‌گيري‌هايش در مقابل طرح‌هاي وزارت رفاه را علني كرده بود در روز دوازدهم شهريور 85 از هيات مديره استقلال استعفا كرد.
واكنش هيات مديره و وزارت رفاه براي كنترل اوضاع سريع بود. يك روز بعد صالحي نماينده وزارت رفاه و سردار فيض جانشين قريب و مصري شدند. البته مصري اعلام كرد كه استعفايش به دليل مشكلات مديريتي نبوده و تنها به نظام باشگاه‌داري فوتبال كشور اعتراض داشته است. اين حرف باور كردني بود! حرف‌هاي اميدوار رضايي در روز هجدهم شهريور 85 شباهت بسياري به گفته‌هاي مسوولان باشگاه رقيب در روزهاي آغازين بحران داشت.
رضايي گفت:« استقلال براي رسيدن به شرايط حرفه‌اي نيازمند آرامش است و در چنين شرايطي مشكلات حل مي‌شود.»
پس از اين روز تا پايان شهريور 85 دو بار نشست هيات مديره باشگاه استقلال تهران لغو شد.
در آن روزها تنها گزينه‌ي مديرعاملي استقلال فتح‌الله زاده بود. گويا مرد شيرين زبان آذري تنها كسي بود كه در روزهاي بحران مي‌توانست استقلال را به ثبات برساند. با اين حال از همان ابتدا اين نظر هيات مديره با استقبال وزارت رفاه روبرو نشد.
در 28 شهريور آصفي كه مدتي بود بيشتر در مورد استقلال صحبت مي‌كرد با تاييد برخي اختلافات اظهار كرد كه اين مشكلات با تعامل حل مي‌شود.
وي همچنين از دسيسه‌هايي براي مانع‌تراشي در راه مسير حركت استقلال خبر داد و مانند هميشه اين دسيسه‌گران گمنام باقي ماندند.
در نخستين روز مهر 85 وزير رفاه به صورت رسمي مخالفت خود را با انتخاب فتح الله زاده به عنوان مديرعامل باشگاه استقلال اعلام كرد. پرويز كاظمي براي نخستين بار سياستمداران هيات مديره را نااميد كرد، در هر صورت بايد مشخص مي‌شد كه چه كسي حرف آخر را مي‌زند! البته اين آخرين تصميم آقاي وزير در مورد باشگاه استقلال بود چرا كه پرويز كاظمي چند روز بعد و در حالي كه به تازگي از سفر حج بازگشته بود از سمت وزارت رفاه كنار گذاشته شد و جالب آن كه عضو مستعفي هيات مديره، عبدالرضا مصري به عنوان وزير پيشنهادي دولت معرفي شد، آيا مي‌شد بين آن استعفا و اين تغييرات ارتباط برقرار كرد؟!
در روز پنجم مهر ماه وزير پيشنهادي رفاه تمامي روياهاي 10 ساله‌ي آبي را پنبه كرد. مصري از همان روزهاي نخست خواهان بازگشت باشگاه استقلال به سازمان تربيت بدني شد. ماموريت وزارت رفاه 9 سال زودتر پايان يافته بود. البته اعضاي هيات مديره همچنان با قدرت صحبت مي‌كردند. از نظر عشرت شايق در روز دهم مهر ماه هيچ گونه نگراني براي استقلال وجود نداشت و اين باشگاه دچار سرگرداني نمي‌شد. اين پيش بيني چندان سياسي نبود. امواج ناآرامي از ميان هيات مديره به مرور به اعضاي تيم فوتبال و حتي تماشاگران استقلال نيز سرايت كرد. آنها عصبي و ناراضي بودند و محروميت‌هاي پياپي براي بازيكنان وحتي تماشاگران استقلال در آينده نشان داد كه آرامش مد نظر رييس هيات مديره استقلال به اين آساني‌ها ايجاد نمي‌شود.
نخستين نشست هيات مديره باشگاه استقلال در روز هجدهم مهر 85 نيز با تغييرات همراه بود. اعضاي سياسي هيات مديره استقلال در نوع خود منحصر به فرد بودند. آنها ابتدا انتخاب مي‌شدند و سپس بدون آن كه در جلسات هيات مديره شركت كنند بركنار مي‌شدند. اين گونه بود كه نام‌هاي زارع، فيض و مصري از هيات مديره كنار رفت و احمد رسولي نژاد به عضويت هيات مديره درآمد.
حميدرضا آصفي، عضو هيات مديره باشگاه استقلال در هجدهم مهر به ايسنا گفت: "آينده‌ي استقلال روشن است." اين عبارت را مدتي پيش نيز سعيدلو رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس در مورد اين باشگاه به كار برده بود.
در روز 22 مهر ماه مقداد نجف‌نژاد از سوي يوسف‌پور سرپرست موقت وزارت رفاه به عنوان مديرعامل باشگاه استقلال انتخاب شد. اين شايعه كه دليل چنين انتخابي از سوي سرپرست موقت دوستي وي با نجف‌نژاد بوده است نيز بسيار زود تكذيب شد.
در 25 مهر ماه 85 و پس از برگزاري مراسم معارفه‌ي مقداد نجف‌نژاد، رييس هيات مديره‌ي باشگاه استقلال تهران سه خبر را اعلام كرد. يكي آن كه تا دو سال آينده هيچ گونه تغيير مديريتي در استقلال انجام نمي‌شود، ديگري آن كه انتخاب نجف‌نژاد با موافقت مصري وزير پيشنهادي رفاه بوده است و سوم آن كه حجازي به زودي مشاور باشگاه مي‌شود. البته آينده مشخص كرد كه تحليل‌هاي ورزشي اميدوار رضايي چندان درست از آب درنمي‌آيد.
مقداد نجف‌نژاد مديرعامل تازه وارد نيز در نخستين اظهاراتش پس از معارفه به هواداران استقلال قهرماني در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا را وعده داد.
در ماه آبان ديگر از آن صحبت‌هاي احساسي در مورد تغييرات ساختاري، فعاليت در رشته‌هاي مختلف ورزشي و گسترش نام استقلال در ساير استان‌ها خبري نبود و نتايج ضعيف تيم فوتبال باشگاه استقلال به همراه رفتار پرخاشگرانه‌ي هواداران كه تا اندازه‌اي غير عادي نشان مي‌داد تمامي توجه مسوولان باشگاه را به خود جلب كرده بود.
در 5 آبان 85 همزمان با راي اعتماد مجلس به وزير پيشنهادي رفاه و تامين اجتماعي ماجراي وزارت رفاه و باشگاه استقلال نيز به پايان رسيد و عبدالرضا مصري به صراحت گفت به حمايت وزارت رفاه از باشگاه استقلال پايان مي‌دهد.
دو روز بعد نايب رييس باشگاه استقلال در موضع‌گيري جدي در برابر وزير رفاه اعلام كرد وزارت رفاه گلي به سر استقلال نزده و صحبت‌هاي مصري بسيار شتاب‌زده و ناپخته بوده است. رسولي‌نژاد در آن زمان معتقد بود كه وزارت رفاه به اين آساني‌ها نمي‌تواند استقلال را به حال خود رها كند.
در روزهاي مياني آبان 85 انتقادات از صمد مرفاوي سرمربي تيم فوتبال باشگاه به اوج رسيده بود و در آستانه‌ي بازي با پرسپوليس صحبت‌هايي در مورد بازگشت امير قلعه‌نويي به نيمكت استقلال به گوش مي‌رسيد. يك روز مانده به داربي بزرگ پايتخت بار ديگر مهندس علي آبادي يكي ديگر از كمك‌هاي اختصاصي خود به مبلغ هشت ميليارد ريال را به استقلال و پرسپوليس هديه كرد. اما، مشكلات مالي دو باشگاه با اين مبالغ حل نمي‌شد.
دوازدهمين روز ماه هشتم سال 85 دور تازه‌ي تلخ‌كامي‌هاي استقلال رقم خورد. براي مخاطبان استقلال شكست برابر پرسپوليس از اختلافات مديريتي و بحران‌هاي مالي بسيار مهم و ناراحت‌ كننده‌تر بود. پس از شكست دو بر يك استقلال در اين ديدار بار ديگر پروسه‌ي تكراري در استقلال آغاز شد و هر روز نام‌هاي مختلف در كنار تيم مطرح مي‌شد. يك روز برهاني، شجاعي و عنايتي به استقلال مي‌آمدند و روز ديگر گونش تركيه‌اي، سرمربي تيم مي‌شد، مديريت بحران تنها بازار شايعات را داغ كرده بود.
آصفي سخنگوي خوش صحبت وقت دستگاه خارجه‌ و عضو هيات مديره‌ي استقلال در روز پانزدهم آبان ماه اذعان كرد كه وزير رفاه ديگر تمايلي به تحت پوشش قرار دادن استقلال ندارد و اين باشگاه به زودي به دامان سازمان تربيت بدني بازمي‌گردد.
وي همچنين گفت: "برنامه‌هاي زيادي براي خودكفا كردن باشگاه استقلال تدوين شده است و هواداران به زودي خبرهاي خوشي مي‌شنوند."
شايد در هنگامه‌ي حيراني فعلي علاقه‌مندان استقلال دوست دارند تا از سفير ايران در امارات بپرسند كه اين راهكارها چه بود و چه شد؟!
در روز 21 آذر ماه 85 مقداد نجف‌نژاد مديرعامل باشگاه استقلال چنين گفت: "قرار است رابطه‌ي ما و وزارت رفاه متقابل باشد و طرح‌هاي مشتركي براي درآمدزايي با اين وزارتخانه داريم." گويا كسي واقعيت‌ها را به مديرعامل جديد نمي‌گفت. جالب آن كه به فاصله‌ي كمتر از يك هفته و در 26 آذر نجف‌نژاد از آمادگي باشگاه براي خودكفايي مالي و جدايي از وزارت رفاه خبر داد.
در نخستين روز دي ماه 85 استقلال حريفانش در ليگ قهرمانان آسيا را شناخت. پاختاكور ازبكستان، الكويت كويت و الهلال عربستان. روياي قدرتنمايي در آسيا و بار ديگر قهرماني در قاره‌ي كهن در ميان هواداران پديدار شد. اما، حيف كه اين رويا بسيار زود به ياس تبديل شد.
شايد نظر برخي اهالي فوتبال كه دو باشگاه استقلال و پرسپوليس را مانند فرزندان سر راهي مي‌دانند چندان اغراق آميز هم نباشد. وزارت رفاه نيز بسيار زود اين فرزند ناخوانده را به دامان سازمان تربيت بدني بازگرداند.
رسولي نژاد كه با آمدنش به هيات مديره سر و صداي زيادي بر پا كرده بود در دوازدهم دي ماه گفت كه راه وزارت رفاه و استقلال از يكديگر جدا شده است. در همين روز اعضاي هيات مديره با ارسال نامه‌اي به رييس سازمان تربيت بدني خواستار روشن شدن تكليف اين باشگاه شدند. در اين ميان پيشنهاد شفيع‌زاده كه اعلام كرده بود حاضر است استقلال تهران را بخرد به گوش كسي نرسيد.
در 16 دي ماه امير قلعه‌نويي به صورت غير مستقيم عنوان كرد برخي اعضاي هيات مديره در حال ضربه زدن به استقلال هستند. البته فرد مورد نظر وي بسيار سريع پاسخ داد. چهار روز بعد رسولي نژاد از قلعه‌نويي خواست در صورتي كه تيم ملي را انتخاب مي‌كند ديگر به استقلال كاري نداشته باشد.
در اين ميان اتفاقات طنزآلودي نيز رخ داد. اولين اتفاق مذاكره‌ي منابع ناشناس از طرف باشگاه استقلال با غلام پيرواني بدون اطلاع اميدوار رضايي، رييس هيات مديره بود و ديگري صحبت‌هاي نجف‌نژاد در مورد تاسيس بانك استقلال.
در 22 دي ماه طاقت‌ نجف‌نژاد پايان يافت. اكنون در حساب باشگاه تنها چهارصد هزار تومان موجودي بود و وي براي بركناري مرفاوي تحت فشار قرار داشت. وي در اين روز گفت:« رييس بازي و چند كدخدايي استقلال را آزار مي‌دهد.»
اما خبرهاي جديد در راه بود. مديرعامل سابق، بار ديگر به هيات مديره بازگشت. البته يك وزنه‌ي سياسي از جناح اصولگرا نيز در كنار وي قرار داشت. حسين قريب و مسعود زريبافان در 25 دي ماه 85 به عضويت هيات مديره باشگاه استقلال تهران درآمدند.
استقلال در آخرين روز دي ماه 85 با شكست برابر مقاومت بسيج شيراز از جام حذفي كنار رفت. اين نخستين زنگ خطر بزرگ براي اين تيم بود.
در بهمن 85 ديگر درگيري لفظي قلعه‌نويي و رسولي‌نژاد به اوج رسيد، قلعه‌نويي از جذب مربي خارجي خبر مي‌داد و رسولي نژاد تكذيب مي‌كرد. در روزهايي كه رختكن بازيكنان استقلال در پشت وانت و كنار زمين برق آلستوم بود، نام يونگ به عنوان گزينه ي مربيگري باشگاه مطرح شد.
در روز سيزدهم بهمن مديرعامل باشگاه استقلال گفت كه يونگ نامي را نمي‌شناسد و صمد مرفاوي نيز از حضور وي ابراز بي‌اطلاعي كرد.
ده روز بعد يونگ با قراردادي شش ماهه به تيم فوتبال استقلال تهران پيوست. مرفاوي و يونگ گفتند كه در كنار يكديگر به خوبي زندگي مي‌كنند!
به گزارش ايسنا، در بيست و هفتم بهمن ماه استقلال به اغما فرورفت، ارسال دير هنگام مدارك به Afc سبب شد تا استقلال از ليگ قهرمانان آسيا حذف شود. امير قلعه‌نويي مردي كه تا مدتي پيش هر گاه خبرنگاران در مورد زمان اعلام فهرست نهايي باشگاه به كنفدراسيون فوتبال آسيا از وي سوال مي‌كردند با اطمينان از هماهنگي‌اش براي انجام اين كار سخن مي‌گفت اكنون حرفي براي گفتن نداشت و مديرعامل استقلال نيز در مورد نحوه‌ي ارسال مدارك باشگاه به گونه‌اي صحبت مي‌كرد كه گويا ...
درهمين روز مرفاوي به خبرنگاران گفت:« ماجراي حذف استقلال از ليگ قهرمانان آسيا را شما جدي گرفته‌ايد!»
بار ديگر وعده‌ها آغاز شد و تمام مسوولان قول رايزني و حل مشكل را دادند اما، در نهايت كاري از پيش نبردند.
رسولي‌نژاد نيز همچنان به ساز مخالفش با قلعه‌نويي ادامه مي‌داد. وي با جذب يونگ و هزينه‌اي كه اين مربي بر دوش باشگاه استقلال گذاشته بود و همچنين مسبب اصلي حذف اين تيم از ليگ قهرمانان آسيا مشكل داشت. او اين مشكل را در ششم اسفند ماه 85 بر زبان آورد.
ديگر سياستمداران عضو هيات مديره‌ي باشگاه نيز خسته شده بودند، و از آن همه روياهاي بلندپروازانه توسعه‌ي نام استقلال در سراسر استان‌هاي ايران، راه‌اندازي تيم‌هاي مختلف ورزشي، قهرماني در آسيا و ... اكنون هيچ مانده بود. پس در شب هفتم اسفند 85تمامي اعضاي هيات مديره به نام احترام به افكار عمومي و همدردي با طرفداران استقلال استعفاي دسته جمعي دادند و خواهان استعفاي نجف‌نژاد شدند. نجف‌نژاد نيز يك روز بعد ناگفتني‌ها را گفت و استعفا داد.
مديرعامل مستعفي گفت كه برخي اعضاي هيات مديره به وي به چشم ماشين امضا نگاه مي‌كردند و انتخاب يونگ به عنوان مربي استقلال نيز در يكي از جلسات شبانه و شايد مخفيانه‌ي همين افراد صورت گرفته است.
سكان‌دار جديد باشگاه محمدرضا بهمني بازرس سازمان تربيت بدني در استقلال بود.
در روز نهم اسفند علي آبادي استعفاي اعضاي هيات مديره استقلال را پذيرفت و باقي مانده‌ي واپسين روزهاي سال 85 به دنبال مقصران حذف استقلال از ليگ قهرمانان آسيا گشت. هر چند كه در شب عيد نيز جنگ قدرت دست از سر استقلال بر نداشت. شايعه‌ي آمدن فتح‌الله زاده، بهمني را بر آن داشت كه حضور وي را در 25 اسفند ماه تكذيب كند.
مهم‌ترين رويداد در آغاز سال 86 براي استقلال داربي تهران بود و البته آبي‌ها با كسب تساوي در آستانه‌ي انفجار آرام گرفتند.
بهمني در روز هفدهم فروردين 86 جمله‌اي را بر زبان راند كه سال‌هاست هواداران استقلال و پرسپوليس آن را مي‌شنوند و ديگر جنبه‌ي طنز به خود گرفته است:«آينده‌ي استقلال روشن است».
سرانجام در نخستين روزهاي ارديبهشت 86 به نظر رسيد كه سازمان تصميم گرفته است تكليف استقلال را روشن كند. اما در آستانه‌ي تصميم سازمان تربيت بدني براي تعيين اعضاي هيات مديره ناگهان در8 ارديبهشت محمدرضا بهمني بازرس اين سازمان در باشگاه استقلال با چاقوي مهاجمي مصدوم شد. باز هم بازار شايعات داغ شد اما، اين بار علي آبادي تصميم سريعي گرفت و علي فتح‌الله زاده را در روز دهم ارديبهشت به عنوان سرپرست باشگاه استقلال تهران معرفي كرد. اكنون فتح الله زاده مانده بود و استقلال و طرفداراني كه همه او را ناجي باشگاه مي‌دانستند. با آمدن فتح‌الله زاده نام حجازي نيز به ميان آمد.
اكنون فقط قهرماني در ليگ برتر مي‌توانست به استقلال آرامش بدهد. اما، شكست برابر سايپا همه چيز را خراب كرد؛ آرزوها و آرامش را.
استقلال در روز سي‌ام ارديبهشت به سايپا باخت و روز چهارم خرداد نيز مغلوب پيكان شد. هواداران به همه اعتراض داشتند. به مرفاوي، قلعه‌نويي و حتي فتح‌الله‌زاده.
سرانجام در روز هفتم خرداد ماه استقلال كه تا سه هفته مانده به پايان ليگ كانديداي نخست قهرماني بود جام را به سايپا تقديم كرد. دو روز بعد يونگ با استقلال قطع همكاري كرد و خواهان پرداخت طلبش شد و مرفاوي هم به پايان راه رسيد.
از ماحصل واگذاري به وزارت رفاه نه حل مشكلات مالي بود و نه كسب قهرماني در ايران و آسيا. تاكنون تصميماتي كه براي دو باشگاه بزرگ پرسپوليس و استقلال گرفته شده است جز ناكامي و سرخوردگي بيشتر هواداران دو باشگاه سودي در پي نداشته.
اكنون استقلال همچنان در انتظار است. در انتظار هيات مديره‌ي جديد، سرمربي جديد، بازيكنان جديد و در نهايت تصميمي جديد. چند ماهي است كه هواداران استقلال به دنبال تحقق وعده‌هاي مسوولان سازمان ورزش هستند،‌ هر روز وعده‌ي انتخاب هيات مديره جديد را مي‌شنوند، اما ...
آرزوي تمامي استقلالي‌ها اين است كه تصميم بعدي سازمان تربيت بدني آخرين ميخ بر تابوت استقلال نباشد....!
گزارش از خبرنگار ايسنا: ميلاد حجت‌الا

مجید فینا
22-06-2007, 22:45
ممنون

ولی اگه امکان داره چندتا عکس بذار و در ضمن فونتشو بزرگتر کن

چشمون در میاد این همه رو بخونیم

Honradez
24-06-2007, 22:35
تیم ملی فوتبال ب جمهوری اسلامی ایران در دیدار فینال که امروز (یکشنبه 3 تیر) و از ساعت 20 بوقت تهران برگزار شد، موفق شد با پیروزی 2 بر 1 مقابل عراق، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

در این مسابقات که بین 6 تیم و در دو گروه انجام شد، تیم ایران با تیمهای فلسطین و عراق همگروه بود. همچنین در گروه مقابل تیمهای اردن، لبنان و سوریه حضور داشتند که تیمهای فلسطین و لبنان در مرحله گروهی حذف شدند. در مرحله نیمه نهایی اما ایران با تک گل مهدی رجب زاده و همچنین عراق با سه گل حریفان خود را پشت سر گذاشتند تا اینکه در نهایت در مسابقه فینال تیم ایران با 2 گل عراق را شکست داد و قهرمان شد. لازم به ذکر است که ایران تا دقیقه 85 و تا قبل از ضربه پنالتی عراق، با دو گل اختلاف از حریف خود پیش بوده است.

درسته که این مسابقات بسیار اندک بودند و تیمهای نه چندان قدرتمندی در آن شرکت داشتند، اما باتوجه به اینکه تیم ب ما (که هیچ بازیکنی در سطح جهانی ندارد) به این موفقیت دست یافته است، این پیروزی را به همه هموطنان عزیزم تبریک می گویم.

به امید حضور درخشان ایران در جام ملتهای آسیا.

موفق و پیروز باشید. :46: :10:

Behroooz
24-06-2007, 23:15
مباركه . ان شا الله قهرماني اسيا ....

Payan
24-06-2007, 23:29
مباركه :33:

pedram_ashena
26-06-2007, 17:47
پس از پيگيري خبر در پايگاه اينترنتي فيفا
خبر محروميت فوتبال ايران جعلي است
خبرگزاري فارس: پس از پيگيري‌هاي صورت گرفته، مشخص شد كه خبر اينترنتي موجود روي خروجي پايگاه فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) در مورد محروميت فوتبال ايران غير واقعي است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، ساعاتي پيش از سوي بخش خبري پايگاه اينترنتي فيفا، خبري مبني بر محروميت فوتبال ايران به دليل فروش غيرقانوني باشگاه پاس به يك نهاد خصوصي در استان همدان به خبرگزاري‌هاي فارسي زبان ارسال شد.
پس از بررسي‌هاي صورت گرفته، مشخص شد كه چنين خبري روي پايگاه خبري فيفا وجود نداشته و اين خبر كاملاً جعلي است.
در واقع اين خبر، با نرم افزارهايي جلع شده به آدرس پستي خبرگزاري‌هاي فارسي زبان ارسال شده است.
براين اساس هيچ محروميتي فوتبال ايران را تهديد نكرده و اين خبر كذب است.

alitopol
28-06-2007, 07:30
»فوتباليست يکي از تيم هاي ليگ برتر که متهم است به دختري تعرض کرده روز گذشته از سوي قضات دادگاه کيفري استان تهران بازداشت شد.

اعتماد نوشت : اين فوتباليست زماني بازداشت شد که دختري جوان به پليس مراجعه کرد و مدعي شد از سوي وي مورد آزار قرار گرفته است.

دختر جوان در شکايت خود به پليس گفت؛ من و «ش» نيم ساعت بود که با هم آشنا شده بوديم. من و خانواده ام در جنوب شهر زندگي مي کنيم. زماني که «ش» را ديدم چون فوتباليست شناخته شده يي بود و چهره خوبي داشت از او خوشم آمد، پيش خودم گفتم اگر با او رابطه داشته باشم مي توانم کاري کنم که عاشقم شود و با من ازدواج کند البته ابتدا براي حرف زدن جلو رفته بودم، وقتي به او پيشنهاد دادم که صحبت کنيم، خواستم که به مکان خلوتي برويم، چون در محل همه ما را مي شناختند و من نمي خواستم اهالي بفهمند به همين خاطر «ش» پيشنهاد کرد به خانه مادربزرگش برويم، من هم قبول کردم، وقتي نزديک خانه رسيديم من گوشه يي منتظر ماندم و «ش» براي اينکه از حضور مادربزرگش در خانه مطمئن شود زنگ در را به صدا درآورد، اما ظاهراً کسي منزل بود، بعدش پيش من آمد و گفت که بايد فکر ديگري بکنيم.

Y@var
28-06-2007, 08:53
آقا این که نیمه کاره شد.
و منبعش رو هم که نزاشتین.

راه كوير
28-06-2007, 11:26
آقا این که نیمه کاره شد.
و منبعش رو هم که نزاشتین.

راست ميگه بقيه اش

persian365
28-06-2007, 11:35
اين كه معلوم نيست راسته يا ....

R10MessiEtoo
28-06-2007, 12:25
بقیشو اینج بخونید چیز خاصی نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ها ای که می تانه باشه !

! AOL !
28-06-2007, 12:29
فکر کنم شماعی زاده باشه :27:

leila*
28-06-2007, 12:42
ای بابا من کنجکاو شدم که کدوم فوتبالیسته که اول اسمش ش هست خوش قیافست مجرده مامان بزرگ داره جنوب شهر رفت و امد داره و ...

Saman-tci
28-06-2007, 12:48
واقعا باید افرین گفت به این ......

M O H S E N
28-06-2007, 13:09
من فکر میکنم که این فوتبالین " شیرر " باشه.

ولی نه .

اون که تو نیوکاسل بازی میکنه تهران نمیاد که.

شاید " شولی " باشه.

Naser_helboy
28-06-2007, 13:22
احتمالا شفت الله خانه که تو پشمک سازی تبریز بازی می کنه است

ا راستی گفتی تو تهران احتمالا اینم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Petros
29-06-2007, 22:28
احتمالا امیر حسین شادقیه (صادقیه)
چون تنها فوتبالیستی هست که به پایین شهر زیاد سر میزنه

Honradez
29-06-2007, 22:39
با تشکر از علی جان (alitopol) و همچنین R10MessiEtoo، منبع خبر روزنامه اعتماد هست.

بقیه اخبار را بصورت کامل و به نقل از پرشین‌وی بخوانید:

بازداشت فوتباليست ليگ برتر به اتهام تعرض به دختر جوان-فوتباليست يکي از تيم هاي ليگ برتر که متهم است به دختري تعرض کرده روز گذشته از سوي قضات دادگاه کيفري استان تهران بازداشت شد.

به گزارش اعتماد، اين فوتباليست زماني بازداشت شد که دختري جوان به پليس مراجعه کرد و مدعي شد از سوي وي مورد آزار قرار گرفته است.

دختر جوان در شکايت خود به پليس گفت؛ من و «ش» نيم ساعت بود که با هم آشنا شده بوديم.

من و خانواده ام در جنوب شهر زندگي مي کنيم. زماني که «ش» را ديدم چون فوتباليست شناخته شده يي بود و چهره خوبي داشت از او خوشم آمد، پيش خودم گفتم اگر با او رابطه داشته باشم مي توانم کاري کنم که عاشقم شود و با من ازدواج کند البته ابتدا براي حرف زدن جلو رفته بودم، وقتي به او پيشنهاد دادم که صحبت کنيم، خواستم که به مکان خلوتي برويم، چون در محل همه ما را مي شناختند و من نمي خواستم اهالي بفهمند به همين خاطر «ش» پيشنهاد کرد به خانه مادربزرگش برويم، من هم قبول کردم، وقتي نزديک خانه رسيديم من گوشه يي منتظر ماندم و «ش» براي اينکه از حضور مادربزرگش در خانه مطمئن شود زنگ در را به صدا درآورد، اما ظاهراً کسي منزل بود، بعدش پيش من آمد و گفت که بايد فکر ديگري بکنيم.

دختر جوان افزود؛ «ش» با دوستش تماس گرفت و قرار شد ما به خانه او برويم و در آنجا صحبت کنيم، من فکر نمي کردم برايم مشکلي پيش آيد و تصورم اين بود که «ش» هم از ترس آبرويش قصد دارد جايي را پيدا کند تا ما بتوانيم راحت صحبت کنيم.

دختر جوان ادامه داد؛ وقتي وارد خانه شديم، «ش» شروع به صحبت کرد و ابتدا همه چيز عادي پيش رفت اما يکدفعه، به من حمله کرد و مرا به زمين انداخت. او پسر جوان و نيرومندي است و من نتوانستم به خاطر جثه ريزم در برابرش مقاومت کنم و وي مرا مورد آزار قرار داد.با اعلام شکايت اين دختر ماموران پليس فوتباليست جوان را بازداشت کردند و مشخص شد «ش» که جواني 20 ساله است از شهرت خود براي اغفال اين دختر جوان استفاده کرده است.

وي در بازجويي هايي که توسط پليس انجام شد اتهام تعرض را پذيرفت و دادگاه کيفري استان تهران مستقيماً وارد عمل شد و تحقيقات از اين فوتباليست را آغاز کرد اما پسر جوان در دادگاه اعترافات خود را پس گرفت و گفت؛ من فقط با اين دختر جوان کمي صحبت کردم اما چون من چهره شناخته شده يي هستم عده يي قصد دارند با وارد آوردن اين اتهامات از من اخاذي کنند، من به اين دختر تعرض نکردم و اين اتهام را نمي پذيرم.

بنا بر اين گزارش پس از دفاعيات اين جوان 5 قاضي شعبه 77 دادگاه کيفري استان تهران به رياست قاضي ساعي، فوتباليست جوان را به اتهام تجاوز به عنف بازداشت کردند و تحقيقات از وي ادامه دارد.

موفق باشید. ;)

*PiNk PaNTHeR*
30-06-2007, 00:00
شین از کی تا بحال فوتبال هم بازی میکنه؟

MOJREM
30-06-2007, 00:59
مرسی ولی کمی گنگ و مبهم بود

Asalbanoo
30-06-2007, 01:06
با اینکه برای این خانوم متاسف هستم
اما نمی دونم چرا فکر نکردن که بالاخره یک فوتبالیست هم انسان هستند؟؟؟؟ و مثل همه انسانهای دیگر جایزالخطا؟؟

وقتی بعضا در خبرها در مورده تجاوز محارم می خونیم.. ایا واقعا درسته. نشناخته دنبال کسی راه بیفتیم بریم تو خونه؟؟؟؟(که البته این کار در مورد افرادی هم که می شناسیم باز هم جای شک داره)

StAtIc
30-06-2007, 01:10
اما نمی دونم چرا فکر نکردن که بالاخره یک فوتبالیست هم انسان هستند؟؟؟؟ و مثل همه انسانهای دیگر جایزالخطا؟؟

وقتی بعضا در خبرها در مورده تجاوز محارم می خونیم.. ایا واقعا درسته. نشناخته دنبال کسی راه بیفتیم بریم تو خونه؟؟؟؟(که البته این کار در مورد افرادی هم که می شناسیم باز هم جای شک داره)
دقیقا!!!
وقتی میگه بیا بریم مکان یعنی...
دختره چقدر خنگ بوده

sise
30-06-2007, 01:11

بنده شخصا به انسان بودن خیلی از فوتبالیستها شک دارم.جایزالخطاش که بماند.

Maysam-BFU
30-06-2007, 01:38
داستان قشنگی بود. از این خبر ها اینقدر خوندیم که شچمٌ و گوشمون پٌره

به نظر من هم پسره و دختره دوتاشون قاتی داشتن.

البته بیشتر دختره :13:

farid0485
30-06-2007, 05:12
نقل قول:

دقیقا!!!
وقتی میگه بیا بریم مکان یعنی...
دختره چقدر خنگ بوده

منم تاييد مي كنم

H A M A S
30-06-2007, 09:56
بنده شخصا به انسان بودن خیلی از فوتبالیستها شک دارم.جایزالخطاش که بماند.
درسته چون وقتی به جایی میرسند خودشونو گم میکنند

'POP'
30-06-2007, 10:08
تا مطمئن نشده ايد از شخص خاصي اسم نبريد .
پستهاي حدس و گمان و توهين رو حذف كردم .

jak_1300
30-06-2007, 10:09
خوب چي شده مگه حال كردن با هم ديگه مگه چيه دختره دروغ ميگه مثله سگ برايه چي رفت ميخواست نره در ضمن خودش گذاشته كه پسره بذاره .. و لي اگهئ ميخواست مقاومت ميكرد پسره كاري نميتونست بكنه كه اينا همش چرته مگه چيه اين در مقابل بي بند باري خيلي ها يه چيزه خيلي عاديه

farhadd
30-06-2007, 10:17
خوب چي شده مگه حال كردن با هم ديگه مگه چيه دختره دروغ ميگه مثله سگ برايه چي رفت ميخواست نره در ضمن خودش گذاشته كه پسره بذاره .. و لي اگهئ ميخواست مقاومت ميكرد پسره كاري نميتونست بكنه كه اينا همش چرته مگه چيه اين در مقابل بي بند باري خيلي ها يه چيزه خيلي عاديه
آفرين:46:
حرف حساب زدي جك جان:20:
توي اينطور موقعيتها در ايران فقط مردها را زير سؤال مي برند چرا؟؟؟:41:
زن ها هميشه قديسه هستند:1: و ما مردها مظهر بدي:4:
:37: :37: :37: :37: :37: :37: :37: :37: :37: :37: :37:

راه كوير
30-06-2007, 17:12
توي اينطور موقعيتها در ايران فقط مردها را زير سؤال مي برند چرا؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زن ها هميشه قديسه هستند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ما مردها مظهر بدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نميگم كاردختراشتباه نبوده ولي شماحق نداريد همه تقصيرو بندازيد گردن دختره

fery joon
30-06-2007, 18:29
بازم دعوا سر لحاف ملاالنصردین شروع شد :27:

doyenboof
30-06-2007, 21:42
سلام
این فوتبالیستا و بازیگران قراره که الگوی نسل جوان باشند

namakdoon
30-06-2007, 21:45
اینا همش چرنده
خودتون بگین روزی چند بار از این نوع خبرا میشنوین!!
اگه شایعه نیسته باید اسمشو بگن تا باور کنیم
اینا همش چرنده

atrin777
01-07-2007, 00:36
بابا بيخيال فكر نكنم اونقدر مهم باشه كه وقتمون را بزاريم و سر اين چرت و پرتها دعوا كنيم

BKM_MAHDI
01-07-2007, 14:08
حالا اين تعرض يعني چي ؟

ميشه بيشتر توضيح بدب من يك كم دير ميگيرم

pedram325
02-07-2007, 10:24
آفرين:46:
حرف حساب زدي جك جان:20:
توي اينطور موقعيتها در ايران فقط مردها را زير سؤال مي برند چرا؟؟؟:41:
زن ها هميشه قديسه هستند:1: و ما مردها مظهر بدي:4:
:37: :37: :37: :37: :37: :37: :37: :37: :37: :37: :37:
اینقدر ما مردها ما زن ها راه نندازید.
مسخرست.
تو هر موقعیتی میتونه یه نفر مقصر تر باشه.ولی اینجا هر دو به یه اندازه مقصرن.
اگر هم تو ایران اینجور وقتها مرد ها رو بیشتر مقصر می دونند خوب کاری می کنند چون یه همچین وقت هایی فقط آبروی دختره می ره و مرده هیچ خدشه ای بهش وارد نمی شه.
متاسفانه تو فرهنگ ما اینجوریه.

chovalier
03-07-2007, 02:24
سلام:10:

از سوي كادر فني

اسامي نهايي تيم ملي فوتبال اعلام شد:27:

خبرگزاري فارس: كادر فني تيم ملي، اسامي 26 بازيكن را براي حضور در جام ملتهاي آسيا اعلام كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، اسامي نهايي تيم ملي از سوي كادر فني به اين شرح اعلام شد:
وحيد طالب لو، مهدي رحمتي، حسن رودباريان، مهدي مهدوي كيا، امير حسين صادقي،كيانوش رحمتي، آندرانيك تيموريان، رحمان رضايي، جواد نكونام، فريدون زندي، علي كريمي، وحيد هاشميان، رسول خطيبي، مهرزاد معدنچي، سيد جلال حسيني، حسين كعبي، ايمان مبعلي، هادي عقيلي، رضا عنايتي، جواد كاظميان، مهدي رجب زاده، ابراهيم صادقي، محمد نصرتي، محمد نوري، مسعود شجاعي و مرتضي اسدي، 26 بازيكني هستند كه تيم ملي را در جام ملت هاي آسيا همراهي خواهند كرد.
نام 3 بازيكن ديگر در مالزي از فهرست حذف مي شود.
اين رقابتها از تاريخ 18 تير ماه در 4 كشور مالزي، اندونزي، ويتنام و تايلند برگزار خواهد شد و تيم ملي ايران روز 20 تير در نخستين ديدار خود در كشور مالزي به مصاف تيم ملي ازبكستان خواهد رفت.
:11:

Dr.Afzali
03-07-2007, 03:19
چين گفته كه يكپاي فيناله.بهرحال تيم ما با اين مربي عمرا بتونه اول بشه.البته اين نظر منه كه حداقل در مقابل تيمهاي ژاپن و استراليا و كره جنوبي بازنده هستيم.اينها هميشه براي بازي تداركاتي ميگردن يك مشت بدبخت و بيچاره پيدا ميكنند و امار گلهاشونو بالا ميبرن.تيم دوم غنا و تيم بدبخت جامائيكا هم شد تيم؟اميدوارم اول بشن ولي ژاپن يا استراليا رو مستعدتر ميبينم

Honradez
03-07-2007, 10:42
ایران خیلی خوب بازی می‌کنه، ولی مشکلش اینه که قدرت تمام کنندگی (به اصطلاح Finishing) مهاجمان خوب نیست. توی همین بازی با جامائیکا، دفعات بسیاری بود که عنایتی و خطیبی موقعیت از دست دادن. حالا درسته که هردو گل هم زدند، اما خب همه حریفها که مثل تیم ب جامائیکا نیستند، مثلا ما قراره در بین تیمهای بزرگی نظیر استرالیا و ژاپن به رقابت بپردازیم.

ضمنا از علی جان (chovalier) هم بابت خبر ممنونم.

;)

Shahin King
03-07-2007, 16:14
سلام

خلاصه اي از آخرين مقررات انضباطي فدراسيون بين المللي فوتبال(فيفا) در قالب كتابچه اي به اعضاي تيم ملي فوتبال ايران ارائه شد تا آنان با آگاهي لازم به عرصه مسابقات آسيايي پا بگذارند

عبدالرحمن شاه حسيني رئيس كميته انضباظي فدراسيون فوتبال كشورمان در گفت و گو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) ضمن بيان مطلب فوق گفت:امير قلعه نويي سرمربي تيم ملي از من خواست تا مقررات اجرايي مسابقات از جمله مقررات داوري و انضباطي را براي بازيكنان تيم ملي تشريح كنم.من نيز اين دعوت را پذيرفتم و افتخار مي كنم كه خدمتي به فوتبال كشورم بكنم.

وي ادامه داد:من آخرين مقررات فدراسيون بين المللي فوتبال(فيفا) و تنبيهاتي را كه مي تواند براي اعضاي يك تيم درنظر گرفته شود،خلاصه نويسي كردم و آن را درقاب كتابچه اي به اعضاي تيم ملي دادم تا آنان با آشنايي بيشر با قوانين انضباطي فوتبال وارد بازي هاي آسيايي بشوند.

شاه حسيني افزود:برخي از قوانين را هم كه به تفسير نياز داشت،در نشستي با اعضاي تيم ملي براي آنان توضيح دادم.

رئيس كميته انضباظي فدراسيون فوتبال در پايان گفت:اين كميته آمادگي دارد در صورت درخواست هريك از باشگاه هاي فوتبال، كتابچه مذكور را در اختيار آنها قرار دهد و كلاس هاي توجيهي را براي آنان برگزار كند.همچنين از آنجا كه آموزش قوانين از سنين پايين، تاثيرگذارتر است، آماده هستيم آخرين مقررات فدراسيون بين المللي فوتبال(فيفا) را به تيم هاي ملي نوجوانان،جوانان و اميد ايران آموزش دهيم.

منبع : خبرگزاری کتاب ایران

قربان شما
شاهین:11:

apoosh
03-07-2007, 18:44
به نظر من ما خیلی شانس داریم. تنها اگه این مربی گند نزنه یه چیزی می شیم...

chovalier
03-07-2007, 20:46
ایران خیلی خوب بازی می‌کنه، ولی مشکلش اینه که قدرت تمام کنندگی (به اصطلاح Finishing) مهاجمان خوب نیست. توی همین بازی با جامائیکا، دفعات بسیاری بود که عنایتی و خطیبی موقعیت از دست دادن. حالا درسته که هردو گل هم زدند، اما خب همه حریفها که مثل تیم ب جامائیکا نیستند، مثلا ما قراره در بین تیمهای بزرگی نظیر استرالیا و ژاپن به رقابت بپردازیم.

ضمنا از علی جان (chovalier) هم بابت خبر ممنونم.

;)

خواهش می کنم بابک جون:11:
دقیقا صحبت هات رو تایید می کنم ... ضمنا به نظر من ایران بدون مهاجم و دروازه بان خوب اصلا نمی تونه موفق باشه ... به نظر توی خط حمله موفق نیستیم:41:

behnam_roli
04-07-2007, 10:29

یه عنایتی داریم مرده خور:27:
حالادرسته خطیبی گند زد ولی عنایتی گلزنه
با این که پرسپولیسی ام ولی هم از عنایتی و هم از قلعه نوعی دفاع میکنم

H A M A S
04-07-2007, 10:51
چی شد مگر نمیخواستن به عرفان الروم تابعیت ایران بدهند؟
اگر میشد وحید هاشمیان و الروم زوج خوبی میشدن

jb.NY
08-07-2007, 19:39
تيم استقلال تهران كه از بازي هاي آسيايي محروم شد در پي شكايتي به دادگاه Afc اعتراض خود را به همه نشان داد . گرچه اين دادگاه تيم استقلال را فاقد صلاحيت دانست، درنتيجه استقلال شكايت خود را به آخرين اميد خود يعني دادگاه عالي سوئيس برد. دادگاه عالي سوئيس استقلال را تاييد صلاحيت كرد، در حال حاضر استقلال منتظر راي دادگاه Afc است . استقلال تهران:40: درصورت راه نيافتن به بازي هاي آسيايي از دادگاه Afc درخواست غرامت دو مليون دلاري خواهد كرد . به اميد ورود به بازي هاي آسيايي.:18:

pillx
08-07-2007, 19:52
بعید است حق رو بهش بدن...همه میدونن مقصر خود استقلال بود که اسامی رو با پست عادی فرستاد...دلیلشون خیلی مسخره بود

hamid_hitman47
08-07-2007, 20:19
به نظر منم که مقصر خود باشگاه استقلال بود...

مجید فینا
08-07-2007, 21:55
نه بابا جز آبروریزی چیزی عایدش نمیشه...

بجای رفتن به حاشیه بهتره قرار داد بازیکنانشو تمدید کنه تا بازیکنای خوبشو از دست نده

iman_s
09-07-2007, 00:27
سنگ مفت,گنجشک هم مفت.ولی من که به شخصه امیدی ندارم.

Ehsani
11-07-2007, 09:13
"عزيز حيدراف" كاپيتان سوم تيم ملي فوتبال ازبكستان پيام گستاخانه‌اي رابه‌حريف خود درنخستين بازي جام ملتهاي آسياداد:"ايران به‌خانه‌ات بازگرد".

به گزارش ايرنا و به نقل از خبرگزاري فرانسه، "حيدراف" اين پيام به ايران را با خطي ناخوانا بر روي تكه‌اي از كاغذ نوشت و آن را در آستانه مسابقه اين دو تيم، براي رسانه‌ها بالا گرفت.

اين بازيكن ‪ ۲۲‬ساله ازبكستان كه سرگروه تيم زير ‪ ۲۳‬سال اين كشور است، با خوش بيني به نتايج ازبكستان،به بازي‌هاي نخست تيم‌هاي مدعي كه نتوانستند پيروز ميدان شوند،اشاره كرد.

وي گفت: تمامي تيم‌ها براي پيروزي و صعود به دور بعد به مالزي آمده‌اند در اين جام هيچ حريف آساني وجود ندارد.
حيدراف خاطرنشان كرد: درصورتي كه به نحو شايسته بازي كنيم، مي‌توانيم موفق شويم.

"رئوف اينيليف" سرمربي تيم ملي ازبكستان گفت: قرار گرفتن در اين گروه نتيجه خوبي براي ازبكستان كه قهرمان بازي‌هاي آسيايي ‪۱۹۹۴‬است، در پي خواهد داشت.

وي افزود: ما نهايت تلاش خود را در مصاف با ايران خواهيم كرد اما اين كشور تيم بسيار خوبي است و فكر مي‌كنم هم گروهي با ايران، براي هر تيمي نتيجه خوبي داشته باشد.

ازبكستان كه يكي از جمهوري‌هاي به جا مانده از اتحاد جماهير شوروي سابق است دستكم اين اطمينان را دارد كه نسبت به جام ملتهاي آسياي گذشته پيشرفت خوبي داشته است.

در آن رقابتها ازبكستان در سه بازي گروه خود ‪ ۱۴‬گل به ثمر رسانده و تنها دو گل دريافت كرد

-------------------------
کاپیتان و مربی ایران که در جلسه فوق حضور داشتند از ابزار هرگونه اظهار نظر خودداری کرده اند تا جو بسیار بدی که مطبوعات و رسانه ها در آنجا بر علیه ایران راه انداخته اند اثری بر روی بازی امروز ایران نگذارد...فقط امیر قلعه نوعی گفته جواب این بازیکن را در بازی و در زمین میدهیم

Rock Magic
11-07-2007, 09:43
زرشک:21:
باید درس خوبی به این بچه بدیم ...احتمالا اولین بارش بوده که جلو دوربین و خبرنگارا قرار میگرفته...

f-secure
11-07-2007, 09:45
خبرهاي صدا و سيما جوري اين خبر رو گفت كه من فكر كردم سياسي هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صورتيكه اگر به اين جمله در صحبتهاش توجه كنيم مي بينيم فقط حالت كري خوندن داره و نه چيز ديگه

اين بازيكن ‪ ۲۲‬ساله ازبكستان كه سرگروه تيم زير ‪ ۲۳‬سال اين كشور است، با خوش بيني به نتايج ازبكستان،به بازي‌هاي نخست تيم‌هاي مدعي كه نتوانستند پيروز ميدان شوند،اشاره كرد. يعني اينكه ايران هم از ما باخته پس بهتره زودتر برگرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
11-07-2007, 09:55
سلام
به نظر من اونا جلوی ایران چیزی ندارن بگن بابا مثلا ایران مدعی هست بیاد از این یارو ازبک مزبک ها بخوره
مگه فوتبال بچه بازی هست البته که هست
ولی مطمن باشید می بریم این ها فقط جنگ روانی هس خودتون رو نبازید انگار منم مربی شدم lol

Maysam-BFU
11-07-2007, 10:02
بزار بگن. امروز ساعت 1:40 معلوم میشه.

اون وقت کی باید برگرده.

shazdeh23
11-07-2007, 11:29
بابا از این حرفا زیاد میزنن.
شنونده عاقل باشه.
جواب این بازیکن رو باید در عمل بهش داد.

ARASH66
11-07-2007, 11:48
وقتي امروز تركوندشون اون وقت ميفهمن كي بايد بره خونش !

BehzadKiNG
11-07-2007, 12:08
واه واه ... چقدر گستاخانه ...

fery joon
11-07-2007, 12:23
بابا بیچاره چیز بدی نگفته که :31: فقط کر کری خونده

اینهمه ما کری میخونیم اونام حق دارن کری بخونن :27:

behnam karami
11-07-2007, 12:43
فکر نکنم به این بگن گستاخی

ما ایرانی ها دیگه شورشو درآورده ایم

این یه چیز کاملا" عادیه

خوب امروز با ایران بازی دارن خوب معلومه اینطوری حرف میزنن

نکنه انتظار دارید حریف یه تیم ازتیم مقابل تعریف کنه

با تشکر

Alaska
11-07-2007, 14:04
از بزرگترین عیب های ایرانی ها یکی اینه که آشکارا به دیگران توهین می کنن ولی طاقت حتی کوچکترین حرفی (توهین نه ها، حرف) علیه خودشون رو ندارن.

Maysam-BFU
11-07-2007, 15:47
خوب حالا ازبکی ها برید بارو بندیل رو جمع کنید که ایران 2 بر 1 شمارو برد.

FIFA
11-07-2007, 16:03
خوب حالا ازبکی ها برید بارو بندیل رو جمع کنید که ایران 2 بر 1 شمارو برد.
نه بابا جدي برنده شد ايران؟؟؟؟ ايول ايول:27:
ولي چرا نوشتي 2 بر 1 ؟؟؟ بايد مي نوشتي 3 بر 0 چون هر 3 تا گل رو ايران زد

Amir_na
11-07-2007, 16:24
خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتبال ايران در نخستين بازي خود در جام ملت هاي آسيا مقابل ازبكستان به پيروزي 2 بر يك دست يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم‌هاي ملي ايران و ازبكستان در اولين مسابقه‌ خود از گروه C در وزرشگاه
بوكيت جليل به مصاف يكديگر رفتند و در پايان شاگردان امير قلعه نويي با نتيجه 2 بر يك به پيروزي رسيدند.
ازبكستان در حالي كه در نيمه اول با گل رحمان رضايي به پيروزي رسيده بود، در نيمه دوم با گل هاي سيد جلال حسيني و جواد كاظميان مغلوب شد.
تيم ملي چين يكي ديگر از حريفان ايران در گروه ‌c است كه روز گذشته به پيروزي 5 بر يك به برتري رسيد و اكنون در صدر جدول قرار دارد.

تا اخر بازی جون من که به لب اومد
هی میگفتم الانه که رحمان سوتی بده .
دوستان اون گلی که به خودمون زده به نظر شما تقصیر رحمان بود یا رودباریان؟
خوشحال میشم نظر شمارو بدونم.

al pacino_masoud
12-07-2007, 01:29
دوستان اون گلی که به خودمون زده به نظر شما تقصیر رحمان بود یا رودباریان؟
خوشحال میشم نظر شمارو بدونم.

تقصیر رحمان بود
رحمان وقتی میببنه دروازبان اومده جلو نباید پاسش رو بالای سری مینداخت

rainysky50
12-07-2007, 01:37
هر دو مقصر بودن.رودباریان نباید تا موقع تسلط کامل توپ توسط مدافع از دروازه بیرون میومد.رحمان نبایست پاس به عقب رو مثل شوت سفت و محکم بندازه.

lil_jon
12-07-2007, 01:38
100% رودباريان بود......به خاطر اينكه دروازه بان در اون شرايط اصلا نبايد از دروازه خارج بشه.....چون ممكن بود اون ضربرو رحمان نزنه و مهاجم ازبك بزنه! پس اگه جای رحمان مهاجم ازبك بود و اين ضربرو ميزد...مطمعنا" همه ميگفتن رودباريان زود اومد بيرون.....در نتيجه رودباريان زود اومد بيرون وگرنه يه مدافع نميتونه هم حواسش به مهاجم حريف باشه هم توپ هم اينكه ببينه دروازه بان اومده بيرون يا نه........

GnuHDL
12-07-2007, 01:40
هردوی رحمان و رودباریان به نظر من مقصر بودند
ضمنا علیرغم پیروزی بازی امروز منو از تیم ملی نا امید کرد به خصوص دفاع
عنایتی هم خوب نبود به قول فردوسی پور اگر بیش از ۱۰۰ تا گل زده همش تو محوص ۱۸ قدم بوده پس باید ازش درست استفاده کرد.
اگه اینجوری بخوان بازی کنن من که واسه فینال رفتن که سهله فکر نکنم از یک چهارم هم صعود کنه
حالا شاید بازیهای بعد بهتر بشن ---------------------امیدوارم.
ضمنا کارشناس این بازی رو اصلا نپسنندیدم هر جند سعی میکرد بعد از اتفاقی اونو به نظرات قبلی خودش بچسپونه و لی شیوه استدلالش اصلا منطقی نبود.

farhad200
12-07-2007, 02:20
نتیجه گذاشتن بازی دوستانه با دوتا تیم خیلی ضعیف و عدم استفاده بودجه فدراسیون برای فوتبال و خرج کردن آن برای جیب خودشان همینه که امروز ایران میاد به زور و هزارتا سلام و صلوات و دعا و خواهش تمنا تیم در واقع محلی ازبکستان رو 2 بر 1 میبره.

vahid555
12-07-2007, 03:15
رودباریان مقصر اصلی بود.....:13: :13:

Dr.Afzali
12-07-2007, 03:42
بازي تيم ما عوض بشو نيست.اخه بازيكنها وقتي بازي بلد نباشن حالا اين بره جلو اون بياد عقب اون بره اينور و اون بره اونور چه فرقي ميكنه.اون قلعه نوعي خودش وقتي بازيكن بود بازي بلد بود كه حالا بخواد ياد بقيه بده.مشكل اصلي فوتبال مملكت ما همينه ديگه كه كسي ميشه مربي و كارشناس ما كه خودش زمان خودش بازي بلد نبوده حالا ميخواد بقيه رو هم هدايت كنه.روزي صد تا كارشناس فوتبال ميارن تو تلويزيون و يك مشت نظرات مفت ميدن.اخه اگه اينها كارشناس هستن پس چرا اينقدر بازيمون خوبه!!

Amir_na
12-07-2007, 20:08
دوستان نظراتتونو خوندم
شما بیشتر تقصیرو از جانب رودباریان میبنید.
ولی از نظر من بیشتر تقصیر رحمان بود.چرا چون اگه صحنه یادتون باشه میدی که
رحمان قبل از بلند شدن وضربه زدن هد 2 بار رودباریانو دید که
جلو اومده (این یک) دوما فرض میگیریم که رودباریان در جای مناسب خودش قرار داشت
به نظر من باز هم احتمال 80درصد گل میشد چون قوسی که توپ هنگام ضربه زدن داشت
معمولا دروازبانرو به اشتباه میندازه
و باعث میشه که دروازبان نتونه زمانسنجیه لازمو بکنه و معمولا زودتر میپره.
یا اصلا اینا هیچی رحمان میتونست که توپو به بیرون بزنه.

در نتیجه میشه گفت رحمان رضایی بیشتر مقصر بود.(البته نظر من بود)

Amir_na
13-07-2007, 13:12
دوستان دیگه کسی نظری نداره بیان کنه.

خوشحال میشم بشنوم.:20:

Petros
13-07-2007, 13:21
صحنه جالبی که توی بازی بود این بود که علی کریمی یکی دو نفر رو دریبل کرد و پاس داد به مهدوی کیا
مهدوی کیا هم یه ضرب کشید و توپ و فرستاد بیرون
بعد علی کریمی بر گشت گفت اسکل (به مهدوی کیا)

از طرفی هم وجود خطیبی آدم رو آزار میداد. بیچاره سامره

shazdeh23
14-07-2007, 07:27
حالا شما فقط رحمان رضایی و رودباریان رو مقصر میدونید؟
یعنی بقیه بازیکنان به خوبی بازی کردند؟
همه مقصر بودند و به نظر من بچه ها با هم مچ نشدند!

bb
14-07-2007, 07:33
من نمی دونم چه علاقه ایی به عنایتی دارن بابا وقتی درست بازی نمی کنه تصویضش کن دیگه
این روی علی دایی رو هم سفید کرد .

alenkita
14-07-2007, 08:37
عنايت جاي خودش باز ي نميكرد

pedram325
14-07-2007, 11:45
تو اون صحنه رحمان رضایی و رودباریان هر دو مقصر بودن. به نظر من رحمان بیشتر چون یه مدافع حرفه ای باید در همچین مواقعی با حرکت سر و گردن توپ رو دفع کنه نه به طرف دروازه بفرسته.
ولی کلا تیم بد ارنج شده بود. و فقط هوش و تکنیک فردی بازیکنان باعث بردمون شد.