PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35

masud-000000
18-03-2010, 17:44
این مدیرای ما هم که فقط بلدند نون رو به نرخ روز بخورند! با این اوضاع تروسیه که سهله الکس فرگوسن هم بیاد نمیتونه با وجود همچین مدیرایی کاری از پیش ببره.:13:

mashhadkhafan
18-03-2010, 18:02
سلام
نمي دونم اين قطبي چي سيخ تري فروخته كه اينطور ميكنند باهاش
بابا بزاريد كارشو بكنه
طرف صبح بلند ميشه هنوز چشاش باز نشده ميبيني تو روزنامه تيتر اول زده تمايل آقاي فلاني براي مربيگري تيم ايران كه اعصاب اين قطبي رو هم خورد كنند

B U L U T
18-03-2010, 18:03
خدایی یه بارم بزارید یه مربی کار درست بیاد ببینیم اون چیکار میکنه تا حالا که تو این چند ساله مربی درست حسابی نیاوردن البته اینم اصلا معلوم نیست بیارن یا نه :|

فردا فتوا میدم توپ باید مربع شکل باشه :31:
این چکار میتونه بکنه :8:

mehryazdan
18-03-2010, 18:25
اینا نمیتونن بیارنش منم اگر جای قطبی بودم تیمو ول میکردم میرفتم خدایی خیلی نامردیه وقتی داره با تیم کار میکنه با تروسیه مذاکره میکنند تازه قطبی مگه چقدر فرصت داشته ؟
عجب فدراسیون مسخره ای

بی باک بی بال
18-03-2010, 18:43
خدایش فوتبال ما یه جوک به تمام معنا هست :39:
یه کفاشیان میگه مذاکر داشتیم اما برای بعد از جام ملت ها :24:
یه روز میگه من صددرصد از علی دایی حمایت می کنم :15:
یه روز مگه
کل مشکل فوتبال ما این که افتاد دست یه مشت چوپان درغگو :34:
اون از ع-الف که فوتبال به گند کشوند رفت سراغ ماهیی ها اینم

pourya_bo2pmc
18-03-2010, 19:11
ما هر چه میکشیم در هر زمینه ای از بد بودن مدیریت امور هستشو بس

MORINIO
18-03-2010, 20:44
سلام
نمي دونم اين قطبي چي سيخ تري فروخته كه اينطور ميكنند باهاشبابا بزاريد كارشو بكنه
طرف صبح بلند ميشه هنوز چشاش باز نشده ميبيني تو روزنامه تيتر اول زده تمايل آقاي فلاني براي مربيگري تيم ايران كه اعصاب اين قطبي رو هم خورد كنند

کاملا مشخصه... قطبی حق و حساب به روزنامه ها و خبرنگارا نمیده ! البته دایی هم همینطور بود که دیدین چه بلایی تو تیم ملی سرش آوردن!

bbkagp
18-03-2010, 22:09
تخصص فدراسيون فوتبال و فوتبال دوستان ايران: تخريب تا نهايت ... بي خيال كفايت

نادر1368
18-03-2010, 22:26
فرصت به قطبی!به نظر من اصلا قطبی مربی خوبی نتونست باشه بهتره یه مربی خوب بیارن و قطبی انالیزور باشه!خوب این از این:31:به نظر من اگر صحبت فرصت میبود باید به دایی فرصت میدادن یا از اون قبلتر قلعه نوعی!ولی فدراسیون مزخرفی داریم سیستم فوتبالی توش پول حیف و میل میشه تنها ورزش موفق بسکتبال هست!باقی............

بد بودن مدیریت امور
مدیریت درست و حسابی در یک جای بخصوص کاربرد داره فقط همونجا دیگه باقی رو بی خیال شدن!

mehryazdan
18-03-2010, 22:54
آخه دایی و قلعه نوعی تو یک تورنمنت مهم فرصت داشتند ولی قطبی نه حداقل باید جام ملتها رو بهش فرصت بدند من اگر جای قطبی بودم با عرض معذرت یدونه میخوابوندم تو گوش کفاشیان تا از خواب بپره مرتیکه همه رو مسخره خودش کرده

ghermezeteh
19-03-2010, 01:22
کاملا مشخصه... قطبی حق و حساب به روزنامه ها و خبرنگارا نمیده !

یاد سریال مرد دو هزار چهره افتادم

vahid78
19-03-2010, 12:39
من تو یه خبرگذاری دیگه خوندم که زیدان هم گفته میتونه به فوتبال ایران کمک کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی چون منبعش درست حسابی نبود نذاشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mashhadkhafan
19-03-2010, 13:06
سلام
آقاي mehryazdan درست ميگه همه فرصت داشتن ولي قطبي نداشته آخه با باخت تو بازي دوستانه كه نميشه طرفو انداخت بيرون من خودم فرگوسن پرستش ميكنم تو مربي گري ولي اگه نتايجو ببينيد بايد تا الان فرگوسني وجود نداشت چون همون سالاي اول مي نداختن بيرون مگه به چلسي نباخت امسال ولي ننداختنش بيرون
پس اينطور ميشه كار كرد بايد فرصت داد و بازم فرصت داد
آخه مياد بازيكن دعوت ميكنه همه ميگن مال مارو سالم برد خسته آورد بعد كه دعوت نكرد و دلايل خوبي هم داشت همه گفتن مگه تيم ما بده كه دعوت نكرده آخه اين بندري برقصه دنس بره ايراني بره عربي بره نميدونم واقعا" اينا دارن چه غلطي ميكنند
باتشكر
باي

mahdishata
19-03-2010, 17:02
مهدی درست به همانجایی بازگشت و کار را شروع کرد که از آنجا خداحافظی کرده بود. اولین تمرین استیل آذین برای او در کارگران انجام شد و خودش می‌گوید به شدت نوستالژیک بوده است چون یازده سال قبل در همین کارگران بود که با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد و راهی آلمان شد. جالب است که مهدوی‌کیا یک روز زمستانی در دی‌ماه در کارگران غزل خداحافظی را خواند و یک روز زمستانی در دی‌ماه هم دوباره به کارگران رسید.
برای او تهران هم چندان تغییری نکرده. پدر و مادر او هنوز هم در جنوب شرق تهران در محله نبرد زندگی می‌کنند و کوچه و خیابان‌ آنجا هنوز بوی خاطره می‌دهد. البته باید هر از گاهی از شمال تهران بکوبد و تا محله کودکی‌اش رانندگی کند. مهدوی‌کیا هنوز بعد از یازده سال دوری همان‌قدر ساده و بی‌پیرایه است. فرم لباس پوشیدنش تغییری نکرده و ساده اما شیک تمیز می‌پوشد. بازگشت او به فوتبال ایران باز هم خاطرات نه چندان خوش تیم ملی در جام‌جهانی را زنده کرده و هنوز هم این سوال در ذهن بسیاری باقی است که آیا او با علی دایی مشکل دارد یا نه؟
او اصرار موشک تیم‌ملی و هامبورگ در احترام به دایی جالب توجه است. او معتقد است که رابطه او و دایی هرگز به خصومت منجر نشده اما هادی مهدوی‌کیا برادر کوچک‌ترش خوب می‌داند که در درون دایی چه می‌گذرد. درست است که یک روز در زمان سرمربیگری در سایپا، علی دایی رضا فروزانی را به خاطر بازی دادن هادی مهدوی‌کیا در 10 دقیقه پایانی حسابی مورد شماتت قرار داد اما به نظر می‌رسد سرمربی فعلی پرسپولیس نسبت به یک‌سال قبل‌اش کلی فرق کرده و حالا درصدد درست کردن ویرانه پل‌های دوستی‌اش در سال‌های گذشته است. در این گفتگو می‌توان رگه‌های آشکاری از بازگشت به دوران صلح و صفا بین دایی و مهدوی‌کیا را مشاهده کرد. خودتان خواهید دید.
بعد از یازده سال به فوتبال ایران برگشتی. فکر می‌کنم بهتر از هر کسی می‌توانی درباره فاصله فوتبال ایران با اروپا و خصوصا آلمان صحبت کنی.
باید واقعیت را قبول کنیم که فاصله زیادی بین فوتبال ما و اروپا وجود دارد. البته لازم به توضیح من هم نیست
فاصله ما چقدر است، مثلا از زمین تا آسمان؟
(با خنده) نمی‌دانم فاصله زمین تا آسمان چقدر است، اما قطعاً فاصله ما با فوتبال اروپا چشمگیر است.
برای تو که یازده سال در فوتبال شسته و رفته آلمان حضور داشتی، اتفاقات عجیب و غریب اینجا عذاب‌آور است یا نه؟
نه آنقدر، به هر حال من قبلا در همین فوتبال بازی می‌کردم و از ایران به آلمان رفتم. به همین خاطر مسائل تا حدی برای من قابل هضم است.
در فوتبال روز بد زیاد داشتی؟
خب سال 88 برای ما بد شروع شد. باخت به تیم ملی عربستان یکی از بدترین شکست‌های عمر ورزشی‌ام بود. بازی ایران ـ عربستان همیشه برای هواداران فوتبال ایران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده اما در بازی امسال که متأسفانه سرنوشت‌مان هم به آن گره خورده بود شانس زیادی برای رسیدن به جام جهانی از دست دادیم. هواداران فوتبال امیدهایشان را تا حد زیادی از دست دادند.در اینتراخت اما سال جور دیگری شروع شد. من تقریباً در هم بازی‌های پایان فصل قبل حضور داشتم و انتظارات مربی‌مان را برآورده کردم اما یکسری اتفاقات افتاد که فصل جدید را « ناراحت‌کننده» نشان داد.
این اتفاقات دقیقاً چه بود؟
در فصل نقل و انتقالات با مدیران باشگاه صحبت کردم و آنها گفتند که در صورت آخر شدن در جدول، تغییراتی خواهند داد. من با اینکه پیشنهاد از تیم‌های دیگر داشتم اما در فرانکفورت کارم را ادامه دادم. اما از ترکیب تیم بیرون ماندم و حتی در لیست 18 نفره هم جا نگرفتم. باز هم در همان دوران، پیشنهادی از تیم‌های دیگر مطرح شد و حتی صحبت از معاوضه هم بود اما اینتراخت قبول نکرد. در اردوی ترکیه با مربی صحبت کردم و او هم صراحتاً گفت که دیگر در ترکیب نخواهم بود. بنابراین تصمیم به جدایی گرفتم.
صحبت از بازی ایران و عربستان کردید و نرفتن به جام جهانی. انگار یک جوری مشخص بود که این تیم به جام‌جهانی نمی‌رود!
ما بازی‌ها را خوب شروع کردیم اما متأسفانه در بازی عربستان بدموقعی گل خوردیم. این باخت، هم برای ما سخت بود هم برای مردم. فکر می‌کنم هم در دوران مربیگری دایی و هم در دوران قطبی، بدشانسی‌هایی آوردیم. مثلا بازی با کره شمالی هم همین‌طور شد. خیلی افسوس می‌خورم چون اگر جام جهانی می‌رفتیم خیلی چیزها برای فوتبال عوض می‌شد.
فکر می‌کنی تصمیمی که در مورد جابه‌جایی دایی و قطبی شد درست بود؟ تأثیرش چقدر بود؟
گذشته‌ها گذشته. نمی‌دانم چه باید بگویم. تغییرات اینچینی در حیطه وظایف فدراسیون است و من فقط یک بازیکن هستم.
خیلی از مهاجم‌های تیم ملی بودند که وقتی صحبت از دایی می‌شد دلخور بودند. بعضی‌ها می‌گفتند تعدادی از مهاجمان پشت علی دایی سوختند. می‌گفتند علی دایی باعث شده چنین اتفاقی بیفتد.
این مسائل مربوط به من نیست که جواب بدهم. اما خیلی‌ها که به تیم ملی دعوت شدند، نتوانستند حقشان را بگیرند. دایی عالی بود و آنها آنقدر خوب نبودند. خود من هم وقتی چیزی ندیدم یا نشنیدم نمی‌توانم قضاوت درستی داشته باشم.
بعضی‌ها هم می‌گفتند دایی فراتر از وظایف کاپیتانی‌اش رفتار می‌کرد. مثلا به بازیکنان امر و نهی می‌کرد یا در کار مربی دخالت می‌کرد ...
بالاخره کاپیتان باید با بازیکنان صحبت کند و مسائل تیم را جمع و جور کند. من هم الان کاپیتان استیل آذین هستم. وقتی تیم اشتباه می‌کند باید کلی داد و فریاد کنم. همین الان هم حنجره‌ام درد گرفته. مسأله ساده است. دایی کاپیتان تیم بوده و می‌خواسته تیم را جمع کند.
فکر می‌کنم اگر از دایی این سوال‌ها را می‌پرسیدیم به این خوبی نمی‌توانست از خودش دفاع کند.
یکسری حرف‌ها در مورد شخص علی دایی است و یکسری هم در مورد اختلاف سلیقه ما. دوست ندارم وارد حواشی شوم اما حالا که سوال پرسیدی من هم شفاف جواب دادم.
در تیم ملی حالا صحبت از این است که قطبی گفته اگر مهدوی‌کیا ابراز تمایل کند او را به تیم ملی دعوت می‌کنم. فکر می‌کنی راه برگشتی به تیم ملی هست؟
چند ماه قبل از آن روزی که دیگر به جام جهانی صعود نکردیم، گفتم که اگر ما به جام‌جهانی برویم برای تیم‌ملی بازی خواهم کرد اما اگر این‌طور نشود، جایم را به جوان‌ترها خواهم داد. همیشه سعی کردم نسبت به تصمیمی که می‌گیرم پایبند باشم. درضمن من کسی نیستم که بخواهم برای تیم ملی طاقچه بالا بگذارم. تیم ملی ارزش‌های بیشماری دارد و آقای قطبی هم به من لطف دارند، اما دیگر برنمی‌گردم. در سمت راست تیم ملی هم بازیکنان خوبی مثل خسرو حیدری، محمدرضا خلعتبری و حسین کعبی هستند. جواد کاظمیان هم در این سال‌ها فرصت چندانی برای بازی کردن پیدا نکرد.
پیش از این در مورد علی دایی جوری صحبت کردی که انگار با هم مشکلی نداشتید، اما واقعیت اینطور نیست ...
من نمی‌فهمم، مگر مشکلی بین ما بوده؟
اینکه شما با هم اختلاف داشتید را همه می‌دانند، حتی جزئیاتش را.
نه، هیچ جزئیاتی نداشته. در همه جای دنیا ممکن است بین دو بازیکن مسائل یا اختلاف نظر وجود داشته باشد یا اینکه ممکن است دو نفر روی یک موضوع توافق نداشته باشند. شاید من و علی دایی هم اختلاف‌نظرهایی داشتیم یا بهتر بگویم عدم‌توافق، اما وضعیت جوری بود که به عقاید همدیگر احترام می‌گذاشتیم. ما ده، دوازده سال کنار هم بازی کردیم، کسی گفت که بین این دو نفر دعوا شده؟
ولی فراتر از این صحبت‌ها واقعا اختلاف وجود داشت، مثلا در جام‌جهانی، علی دایی هم گفت که بازیکن توی چشم من نگاه می‌کرد اما پاس نمی‌داد ...
یعنی چه؟ اولا دایی مصاحبه کرد اما هیچوقت از کسی اسم نبرد. حتی اگر اسم من را هم می‌برد صحبت می‌کردم و درباره‌اش توضیح می‌دادم. اما وقتی اسمی از من نیامده دلیلی ندارد که پاسخ بدهم و بگویم حتما منظورش با من بوده. من و دایی سال‌ها کنار هم بازی کردیم و فکر می‌کنم بیست، سی تا از گل‌هایی که در تیم ملی زد با پاس‌های من بود.
اما نمونه‌های دیگری هم هست که ...
شما با سوال‌های کارشناسی شروع کردی و حالا سوال جنجالی می‌پرسی چه مورد دیگری بوده؟ شما می‌خواهید نبش قبر کنید .
در همان جام‌جهانی گفته بودی که مشکل اصلی خط حمله ایران این است که هافبک‌ها می‌دوند اما علی دایی به خاطر سن‌اش کم می‌دود.
نه من به این شکل صحبت نکردم اما خب اینکه تحرک علی دایی ممکن است کم بوده باشد چیز عجیبی نیست. آن‌موقع دایی 36 ساله بود و طبیعی است که دوندگی‌اش مثل یک بازیکن 25 ساله نباشد. خود من هم الان 32 ساله هستم و سرعت و جنب‌وجوش یک جوان 21 ساله را ندارم. خیلی طبیعی است. شما این را دلیل اختلاف می‌دانید؟
حالا که صحبت از کالبدشکافی یا به قول شما نبش قبر کردید از شما می‌پرسم که چرا با استیل آذین قرارداد یک سال و نیمه بستید. در حالی که می‌توانستید شش ماه دراین تیم باشید و بعد به پرسپولیس بروید. اما نرفتن شما به پرسپولیس ظاهراً به خاطر دایی است.
در قرارداد من با فرانکفورت قید شده بود که اگر به تیم دیگری بروم باید قرارداد یک‌سال و نیمه ببندم.
دوست ندارم مهدوی‌کیا را متهم به ناراستی کنم اما اگر بگویم این حرف شما توجیه است دلخور نمی‌شوید؟
چه ربطی دارد؟ شاید یک بازیکن بخواهد با یک تیم قرارداد یک ساله و نیمه ببندد و شفاف هم اعلام کند. من باید قرارداد یک سال و نیمه می‌بستم و استیل آذین هم همین را می‌خواست.
فکر می‌کنی مهدوی‌کیا و کریمی، ناخواسته وارد دعوای هدایتی و کاشانی شده‌اند؟
نه، من با هیچ‌کسی مشکل ندارم و از این مسائل هم خبر ندارم. اصلا نمی‌دانم بین این دو نفر چه گذشته.
خب یک نمونه ساده و دم‌دستی‌اش این است که وقتی کاشانی گفت برای سال بعد مهدوی‌کیا را می‌خواهیم، باشگاه استیل آذین شکایت کرد.
دوست ندارم وارد این مجادله‌ها شوم. اما خب هر چیزی هم روال خودش را دارد. من با استیل‌آذین قرارداد دارم و اگر بخواهم فصل بعد به هر تیمی بروم، باید آن تیم با استیل‌آذین مذاکره کند.بدون رضایت باشگاه که نمی‌شود. وقتی حرف از فوتبال حرفه‌ای می‌زنیم، همه چیز باید حرفه‌ای باشد. حتی استیل آذین می‌تواند از من ایراد بگیرد که چرا اینقدر در مورد پرسپولیس حرف می‌زنی. در همه جای دنیا وقتی بازیکن با تیمی قرارداد دارد باید قوانین آنجا هماهنگ باشد. دوران فوتبال 40 سال پیش خیلی وقت است که گذشته.
حالا اگر پرسپولیس فصل بعد تو را بخواهد حاضری با دایی در یک تیم باشی؟
هنوز کسی من را نخواسته که بخواهم شرطی بگذارم. برای من که دعوت‌نامه‌ای نیامده.
انگار با کنایه صحبت می‌کنی.
نه بابا، چه کنایه‌ای؟
دایی در روزهای اخیر و وسط مجادلاتش با علی کریمی گفت که برای کسی دعوت‌نامه نفرستادم ...
من اصلا حواسم به این حرف‌ها نبوده و نیست. این حرف‌ها هم معمولا در روزنامه‌ها زده می‌شود. شاید اصلا پرسپولیس من را نخواهد، من که نمی‌توانم اجبار کنم.
بازی پرسپولیس ـ استیل آذین اول سال دیگر برگزار می‌شود و تو هم باید جلوی تیم سابقت بازی کنی. خواه ناخواه این موضوع حساسیت ویژه‌ای به همراه خواهد داشت؛ هم تقابل با پرسپولیس و هم تقابل با دایی ...
به نظر من این بازی حساسیت زیادی ندارد. در تمام دنیا جا افتاده که وقتی یک بازیکن به باشگاه دیگری می‌رود تمام انرژ‌ی‌اش را برای تیم جدید می‌گذارد. من هشت سال در هامبورگ بودم اما وقتی با لباس اینتراخت به این شهر برگشتم همه هواداران هامبورگی من را تشویق کردند. هر وقت هم پا به توپ می‌شدم شدت تشویق آنها بیشتر می‌شد. برای من خیلی عجیب بود اما آنها درک متقابلی از من داشتند. درست است که من الان در پرسپولیس نیستم اما این تیم برای من همیشه قابل احترام است و از آن دسته آدم‌هایی هم نیستم که الکی بگویم جلوی تیم سابقم بازی نمی‌کنم یا فلان کار را انجام نمی‌دهم. دوره این سیاه‌بازی‌ها تمام شده. پرسپولیس تیم رویایی من بوده و هست اما حالا که برای استیل آذین بازی می‌کنم تمام تلاشم را خواهم کرد. فکر می‌کنم هواداران هم این مسأله را درک خواهند کرد.

khabaronline.ir

mahdishata
19-03-2010, 17:04
الف_ الف حتی حق بازی در دسته اول باشگاه های کشور را ندارد.

هافبک سرشناس و سابق پرسپولیس که سابقه زدن گل قهرمانی برای تیمش را هم دارد ، از سوی سازمان لیگ حتی برای بازی در دسته اول باشگاه های کشور هم نتوانست مجوز بگیرد. چندی قبل این بازیکن در یکی از بزرگراه های تهران با سلاح گرم بازداشت شد و مالک متمول تیمش برای آزادی او ناچار به پرداخت غرامتی سنگین شد. پس از این او با گرفتن رضایتنامه سعی داشت به تیمی دسته اولی برود که سازمان لیگ حتی اجازه بازی در این دسته را هم به بازیکن متخلف نداد. او به سان حنیف و نیکبخت منشوری شده بی آنکه حکمی برایش صادر شده باشد. حتی گفته می‌شود دادگاه درباره او حکم صادر کرده و دیگر غیر از جزایی نقدی مشکلی ندارد اما سازمان لیگ همچنان به این بازیکن اجازه بازی نمی دهد.

khabaronline.ir

pcforlife
19-03-2010, 19:31
منظورش ابراهیم اسدی هست دیگه...
عجب...

fandak
19-03-2010, 20:51
ابراهیم اسدی

D r i v e r
19-03-2010, 21:45
به سازمان لیگ چه ربطی داره؟
عجب!

.::SMS::.
19-03-2010, 21:53
خو راست میگن :دی
ممکنه بزنه یکی رو بکشه

manreza71
19-03-2010, 23:15
دایی یک نمک نشناس بیش نیست

80% گلهای دایی رو کریمی ومهدویکیا پاس دادن
به جون خودم قسم وقتی یاد پنالتی هایی میافتم که کریمی 5 ،6 نفرو دریبل میکرد وپنالتی میگرفت ودایی گل میکرد میسوزم پون دایی با نمک نشناسی زیر همه چیز میزنه
یادمه تو بازیهای جام ملت های اسیا 2004 کریمی ونامامورا مشترکا اقای گل شدن ، کریمی تون بازیها 2 پنالتی با دریبل های ویران کنندش زد که متاسفانه دایی نمک نشناس اونا رو زد وگرنه کریمی میتونست تنهایی اقای گل بشه (کریمی تو فکر تیم بود ، دایی دنبال امار ) واقعا این همه نمک نشناسی جز تاسف و .... چیزی نمیزاره

nw_nk
20-03-2010, 22:15
تیم مدیریت بخش بین المللی گل دات کام بیانیه کوتاهی را به مناسبت سال نوی شمسی منتشر ساخته که متن آن را با هم می خوانیم.

سایت گل - سال گذشته، از آنجا که تیم ملی ایران در راهیابی به رقابتهای جام جهانی 2010 ناکام ماند، سال خوشحال کننده ای برای فوتبال دوستان ایرانی نبود. هر چند که البته اتفاق خوبی رخ داد و آن هم این بود که گل دات کام ایران توانست خود را به عنوان یکی از منابع بازتاب اخبار، دیدگاه ها و یادداشتهای فوتبال در این کشور معرفی نماید.

ایران یکی از فوتبال دوست ترین کشورهای دنیاست و این ورزش با هیجان خاصی در ایران دنبال می شود و ما افتخار می کنیم که در بخشی از این احساسات شریک باشیم.

از شما برای تمام حمایت هایتان در سال گذشته متشکریم و امیدواریم که سال آینده، سالی باشد که گل دات کام ایران و فوتبال ایران رو با قدرتی بیشتر به فعالیت خود ادامه دهد.

سال نو مبارک

تیم مدیریت گل دات کام بین الملل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/3/20

bbkagp
21-03-2010, 22:43
هیچکس تصور نمی‌کرد که تراختور در لیگ 88 تا این حد سرمنشأ شور و هیجان باشد اما عدم حضور 8 ساله این باشگاه در لیگ برتر و عدم وجود ورزشگاهی شبیه به آزادی در آن استان شوری به وجود آورد که...

کدخبر :28263
تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1388
ساعت: 54 : 9 بازدید کنندگان : 813 نفر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچکس تصور نمی‌کرد که تراختور در لیگ 88 تا این حد سرمنشأ شور و هیجان باشد اما عدم حضور 8 ساله این باشگاه در لیگ برتر و عدم وجود ورزشگاهی شبیه به آزادی در آن استان شوری به وجود آورد که با نحوه بازی زیبای تراکورسازی که در هم آمیخته شدن نیمی از توجه‌ها را به سمت خود جلب کرد و در نهایت پرشورترین تماشاگران ایران را جلوی چشم هم آورد.
آنجا در تبریز حالا به قول کرار جهنمی ساخته شده که امتیازگیری از آن چون رویا می‌ماند و بازی کردن در چنین جوی چون کابوس!
تراکتورسازی به زعم ما بهترین عملکرد را طی سال گذشته داشته است. چه در بخش مدیریت چه در بخش سرمربیگری و چه در ابعاد تماشاگران! آنها در سال اول حضورشان در لیگ برتر و در حالی که کلی بازیکن لیگ یکی داشتند نتایج درخشانی بدست آورده‌اند که اگر اشتباهات داوری را از بازیهای تراکتور حذف می‌کردیم آنها همین امروز در میان 3 تیم بالای جدول دیده می‌شوند، هرچند که اصلا بعید نیست طی روزهای آتی با حضور در جمع همین 3 تیم سهمیه آسیایی هم بگیرند.
تراکتور آهسته و پیوسته جلو می‌آید و نه تنها طرفداران خودش بلکه بسیاری از فوتبالدوستان را هم چشم به راه دارد و اگرچه در سال اول حضورش در لیگ برتر تا همینجا هم عملکرد مثبت و کارنامه قبولی را رقم زده اما حیف است که شور و شوق و حمایت آن هم هوادارانش نتیجه‌ای در حد قهرمانی را برای این تیم رقم نزند!
شفق عملکرد عالی داشته است. او در شرایط فعلی به عنوان مدیر بخش خصوصی بدون ادعا توانسته جمعیتی فوق‌العاده را کنار تیم خود قرار دهد که مطمئن هستیم اگر این باشگاه همچنان دولتی بود این همه هوادار را جذب نمی‌کرد و حتی نتایجی اینچنینی را هم رقم نمی‌زد، چراکه وقتی باشگاه خصوصی شد بازدهی و راندمان‌های بالا و بالاتر می‌رود.
مهمترین حرکت صحیح شفق حفظ کمالوند بود البته کمالوند به حکم جوانی اشتباههایی هم داشته است اما قطعا کسی نیست که به علم و توانایی فنی وی شک و شبهه‌ای داشته باشد چراکه با این تیم تازه از دسته اول آمده و آن مهره‌هایی که کمتر در میان آنها ستاره یافت می‌شود نتایجی اینچنینی گرفتن اصلا ساده نبود و نیست. فراز اگر از حاشیه‌هایش کم کند آینده‌ای طلایی هم برای خود و هنم برای تراکتور رقم می‌زند.
به هر حال این همه شور و آن همه شوق حیف است که آسیایی نشود و در این میان از رئیس کمیته داوران هم می‌خواهیم که به بازیهای این تیم توجه ویژه‌ای داشته باشد و نظیر همان نگاهی را به تبریز داشته باشد که به پرسپولیس و استقلال دارد چراکه تراکتور، پیکان، سایپا و راه‌آهن نیست که برد و باختش برای کسی اهمیتی نداشته باشد. آنجا در تبریز چند میلیون طرفدار وجود دارند که جملگی تراکتور را دوست دارند و با آن زندگی می‌کنند!
و دست آخر اینکه مثل شعر خودشان از تراکتور می‌خواهیم که گاز بدهد و جلو بیاید، چون آنها امسال لیگ را داغ کرده‌اند و مستحق بهترینها هستند.

لينك خبر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاهزاده خانوم
22-03-2010, 09:48
لااقل برن یک سرمربی خوب بیارند تروسیه یک شکست خوردست

mostafa_360
22-03-2010, 10:55
فوتبال ایران خیلی و قته به کما فرو رفته.باید یه زلزله ی 10 ریشتری فوتبال ایران رو بیدار کنه.به نظر من با عوض کردن مربی چیزی عوض نمی شه سیستم فوتبال ایران باید به کل تغییر بکنه.

B U L U T
22-03-2010, 12:03
آنجا در تبریز حالا به قول کرار جهنمی ساخته شده که امتیازگیری از آن چون رویا می‌ماند و بازی کردن در چنین جوی چون کابوس!
با این تیکه حال کردم

ممنون
بابا راحت حدود 15 امتیاز رو گرفتن دوستان میگفتن 20 امیتاز

saviss
22-03-2010, 17:44
ایرج طالع-خبرگزاری پارس فوتبال
مقدمه : ساعت چهارده اخرین روزهای سا ل در مطب دکتر واقع در خیابان فاطمی قرار قبلی داشتم .مطمئن بودم بخاطر انضباط دکترسر ساعت مصا حبه انجام خواهد شد. وقتی به انجا رسیدم دکتر آ ماده برگزاری مصاحبه بود و حتی نحوه ورود مرا به مطب رصد نموده و به من انتقال داد .چون داشتم از تا بلو مطب عکس می گرفتم . اتاق انتظار مملو از بیمارانی بود که برای ویزیت نشسته بودند . اما دکتر دو ساعت از وقت خود را به مصاحبه اختصاص داد .بایستی عرض کنم مصاحبه ای که ارائه می نمایم تنها یک سوم از گفتمان دکتر است و بخش وسیعی را به درخواست دکتر مجبور شدم برای خودم نگهداری نمایم .در خلال مصاحبه بعضا دکتربا عصبانیت بلند داد می کشید و از جای خود برخاسته بالای سر من قرار می گرفت و صحبت میکرد وقتی مصاحبه به پایان رسید و به اتاق انتظار وارد شدم یک بیمار به من گفت شما جراحی داشتید .

رزمه مختصری از پرویز سیار
پدر مانع از ان شد تا یک پسر هجده ساله نظامی شود و رضایت نا مه را امضا نکرد تا خدا به ان سربازانی رحم کند که می خواهند زیر نظر او خدمت خود را بپا یان بر سانند گذشت زمان اراده قوی و استعداد خدادادی و همچنین تسلط به زبان انگلیسی و آلمانی برای ایران زمین دکتر حاذقی را آ فرید . دکتر یک انسان باشخصیت ، مهر بان ،.برجسته ،و کا ملا جدی است . ودر رشته های فوتبال، والیبال، کاراته، پینگ پنگ، فعالیت نموده و مدت سیزده سال از عمر خود را درایران و آلمان علی رغم مشغله امر طبا بت به قضاوت فوتبال اختصاص داده است.
شروع مصاحبه و یک سفارش مهم به جامعه داوری از سوی دکتر؟
.دکتر دلخوشی از برخی دوستان و یک شاگرد خود ندارد .او ا طلا ق کلمه زباله را برای نا پاکان فوتبال صحیح نمی داند و می گوید زباله بازیافت میشود و حیف است اینگونه افراد را زباله بنامیم لجنزار کلمه مناسبی برای اینگونه افراد است . او توصیه ای به داوران دارد و آن اینکه اگر پیشنهاد رشوه دریا فت نمودند ان را حتما دریافت وفورا تحویل فدراسیون فوتبال بنمایند چون این کار موجب شناسایی نا پاکان می شود و این رشوه طبق قانون ضبط و غیر قابل استرداد می باشد .
بخش اول سئوالات در خصوص داوری فوتبال
1_ ایا پخش بر نامه نود با عث ار تقا ء کیفیت داوری گردیده یا انرا بیشتر به چالش کشیده ؟
سیار : اولا مختصر عرض کنم در سال 1354 وقتی از آلمان به ایران بازگشتم . وزن داوری ما اختلاف زیادی با آلمان داشت. با جعفر نامدار رئیس وقت کمیته داوران صحبت کردم او آدم مثبت و متر صد رشد داوری بود. خیلی دوست داشت داوری ما علمی و به روز باشد. پس من بخاطر اعتلای داوری ایران کارم را شروع نمودم. و برای اولین بار مجله هفتگی کیهان ورزشی یک صفحه از مجله را به من اختصاص داد تا داوری بازیها را نقد کنم. روزهای جمعه مسابقه بود و من بمدت دو سال برای کیهان ورزشی قلم زدم و از همان موقع که نقد داوری اغاز شد شاهد تغییراتی عجیب در داوری بودیم .مثلا محمد صالحی داوری که خارج از زمین عینک به چشم میزد و در زمان خود بین المللی و ارشد بود و کمکهای او جرات دخالت در بازی نداشتند و بازیهای تاج و پرسپولیس را سوت می زد یک روز در امجدیه وسط شیر یا خط اوردن در یک بازی به کمکهای خود می گوید ببینید دکتر سیار زیر جایگاه حضور دارد یانه . چرا این سوال را می کرد برای اینکه می دانست قضاوت او زیر ذره بین است و باید دقیق قضاوت نماید. حضور من بر روند قضاوت داوران تاثیر گذار بود که مبادا چیزی را وا بدهند و من انرا نقد کنم بر نامه نود هم یکصد برابر کاری را انجام می دهد که من به تنهایی مشغول انجام ان بودم. برنامه نود منشا خدمات بسیاری برای فوتبال کشور وحتی طی پنجاه سال اخیر این بر نامه بی نظیر و بی سابقه بوده. مخا طبین زیادی دارد و پیام رسان پاکی ها و صداقت است. نه فدراسیون ونه کمیته داوران هیچ خدمتی به داوری ننموده اند پس مطمئن باشید داورانی که قبل از اجرای برنامه نود قضاوت می کردند پاسخگو نبودند اما امروز همه چیز زیر ذره بین است. واین با عث می شود داوران حداکثر توانایی خود را بکار ببند ند تا مورد تفتیش و بازبینی قرار نگیرند این فعل وانفعا لات بهتر بودن باعث ارتقاء کیفیت داوری می شود .
2_ارزیابی شما از مجری بر نا مه نود و طریقه بر خورد او بامد عوین بر نامه چگونه است ؟
خواهش می کنم بکار عادل ایراد نگیرید . عادل فردوسی پور یک جوان فوق العاده با هوش و ذکاوت است. او تحصیلکرده یکی از معتبر ترین دانشگا ههای جهان یعنی دانشگاه صنعتی شریف است و مطا لعات بسیار زیادی در زمینه فوتبال داشته و پس از شروع برنامه نود در زمینه داوری هم بسیار آگاه و تواناست .و یک چیز مهم در مورد او شجاعت منحصر بفرد اوست که بعضا مقا بل ادمهای بزرگ که تصمیمات کلان ورزش را می گیرند عقب نشینی نمی کند. او برای شفاف سازی فوتبال خیلی جر ات بخرج می دهد و جذ به برنامه نود بالای 90 درصد به اجرای عادل بر می گردد. اگر عادل را از برنامه نود حذف کنند دیگر چیزی برای برنامه نود باقی نمی ماند. اما من علی رغم دعوت عادل در این برنامه حاضر نمی شوم چون دوست ندارم روی صندلی بنشینم که دو نفر دیگر می نشینند و در اظهارات خود جانبدار هستند و بی طرف عمل نمی نمایند. من در جایگاهی نیستم که برای عادل تصمیم بگیرم و به او امر و نهی کنم اما در هر صورت صلاح خویش خسروان دانند .
3_ کارنامه کمیته داوران و همچنین دگر دیسی داوری ایران در سالی که گذشت را چگونه دیدید ؟
من حدود سی سال پیش که وارد ایران شدم جعفر نامدار رئیس کمیته داوران بود و سابقه حضور در دو جام جهانی و دو المپیک را داشت. اهل مطاله بود زبان انگلیسی بلد بود و برای خود کلاسی داشت پس از رفتن او متا سفم عرض کنم طی این سالها قدم مثبتی در زمینه اموزش داوران بر داشته نشده است. داور در لیگ برتر ما توسط صدا وسیما و کارشناسان رهگیری می شود و فرصت اشتباه ندارد. اما به گزارش داوران جوان در رده های پائین تر یک فا جعه به تمام معنا در جریان است و دادرسی وجود ندارد بروید و از تیمها استعلام کنید و میزان رضایت از داوری را اندازه گیری نمایید تا به صداقت گفتمان من پی ببرید .
4_ چرا در کشور ما در قیاس با کشورهای دیگر اعتراض به داوری به وفور یافت می شود ؟
من فوتبال ایران را با کشورهای صاحب سبک فوتبال مثلا المان که انجا بیست سال زندگی کرده ام مقایسه می کنم چون به زیر بم فوتبال المان اشنا هستم. اعلام می کنم ریشه اعترا ضات به داوری در عدم آگاهی به قوانین از سوی مدیر سر پرست مربی و بازیکن است که بایستی از طریق مدیر به رده های پاییین تر انتقال پیدا کند. فرهنگ ورزشی ما هم با این عدم اطلا عات آسیب می بیند. برای آگاه سازی قوانین نیاز به سرمایه است اما در کشور ما حتی اسپانسر داوری را هم تحت تملک خود در می اورند و به داوری چیزی نمی رسد. از سوال شما دور نشوم مثالی می زنم یک مدافع ملی ما در کورس سرعت از مها جم حریف جا می ماند و بلا فا صله برای تطهیر شخصیت ورزشی خود دست خود را به علامت افساید بالا می برد . شما در فوتبال روز دنیا دیگر دستی را به علامت افساید بالا نمی بینید چون قوانین تدریس شده و همه مشغول انجام و ظایف انفرادی هستند و بدنبال بروز خلاقیت اما در ایران ببینید دستهای مدیر و سر پرست و مربی بعد از بازیکن به نشانه افساید بالا می رود . کارتهای رنگی شاید ارامش را به نیمکت منتقل کند ولی از آنطرف با عث ایجاد جوی منفی در سکو ها می شود. اگر من بخواهم اسکواش بازی کنم چون از قوانین این بازی اطلا عی ندارم پس چه بهتر که بازی نکنم . وای بحال فوتبالی که یک مدیر تیم خود را بعنوان اعتراض به قضاوت از زمین خارج کند یعنی مثل اسکواش اطلاعی از قوانین ندارد. اگر بحث اموزش در میان تیمها شبیه به کلاس اموزش داوران در فوتبال ما نها دینه شود. اعترا ضات به حد اقل خواهد رسید . ونیازی به برگزاری جلسات ریشه یابی اعتراضات تما شاگران وجود ندارد .
5_ چرا نسل جوان ما اشتیاق لازم به حر فه داوری را ندارد و داوری ما بلحاظ کمی دچار افت است ؟
در آلمان هشتاد هزار نفر و در ایران ده هزار نفر داور وجود دارد . چون در آلمان نگاه به داور به عنوان یک انسان متمایز با دیگران است آلمانها با تهمیدات فر هنگی مقام و و منزلت اجتماعی داور را به حد اکثر افزایش داده اند. آنها از طریق اینترنت و مجله و همچنین تعاریف دائمی از این شغل مو جبات افزایش کمییت داوری را فراهم نموده اند .جوانان آلمانی بسیار زود جذب می شوند. و احساس غرور میکنند. چون شعار داور آنها اینست که رعایت عدالت و ستیز با پلیدی کار هر کسی نیست و شجاعت لازم دارد. از میان هزاران نفر شاید ده نفر بتوانند داور شوند و از عهده این امر خطیر سر افراز برون آیند .آلمان داور تربیت میکند .ولی در جامعه ما متا سفانه برای سه متر، سه کیلومتر خلاف می کنیم . اگر در نیمه شب یک داور ایرانی کا ملا قوانین رانندگی را رعایت نماید یعنی ما موفق شده ایم یک داور خوب را تربیت و به جامعه معرفی نمائیم یکی مثل مارکوس مرک که دندانپزشک است و به هند میرود تا بیماران را رایگان ویزیت نماید یا فان دن که یک پیانیست حرفه ای می باشد اما جذب داوری می شود .و از هنر قضاوت لذت می برد .مطلب دوم برمیگردد به نگاه غیر حرفه ای مسئولان به داوری چرا که یک داور مثل مظفری که مهندس و دارای شرکت و کارمند می باشد برای اینکه از تست بدنی داوری جا نماند بایستی هر روز دو ساعت از وقت خود را به تمرین اختصاص دهد و دویست هزارتومان برای یک بازی بگیرد ولی یک بازیکن درجه دو فوتبال دویست میلیون به نظر شما یک جوان کدامیک را انتخاب می کند .
6_ریشه ضعف داوری را در چه چیزی می دانید ؟
عدم آموزش کا فی به داوران و کمبود جسارت و شهامت باعث ضعف می شود. شما دانشمند باش ولی اگر ترسو باشی علمت خریدار ندارد . برای خلق یک اختراع بدفعات دانشمندان با شهامت به استقبال مرگ رفتند تا ما امروز بتوانیم راحتتر زندگی کنیم . باید در کلاسهای داوری بر بیداری وجدان داوران تاکید شود و برای آنها از غیرت صحبت کرد .
7_آیا نقد داوری مجرد فرار از واقعیت ها نمی تواند باشد ؟
در جواب شما باید عرض کنم اگر چنا نچه از ابتدای قضاوت یک داور در جریان قرار بگیرد که وظیفه او برای جامعه چقدر مهم است دیگر شاهد خطا در داوری نخواهیم بود من سال 1975 یک مرسدس بنز داشتم . یک مربی فوتبال با موتور آمد درب بیمارستان تا مرا ببیند او به من گفت من تیمی دارم که در رابطه با فوتبال همه چیز را به آنها آموخته ام ولی اگر شما قدم رنجه بفر مایید طی چند جلسه جمعه ها داوری را به تیم ما آموزش بدهید ما ممکن است روزی قهرمان شویم من بدون گرفتن دستمزد و هما هنگی با بیمارستان با او به توافق رسید م . من تا میدان راه آهن با ماشینم می رفتم و از آنجا سوار موتور آن مربی می شدم و به سر آسیاب دولاب می رفتیم آ نجا این مربی خا نه ای پنجاه متری داشت که بچه های محل را حدودا سی نفر کنا رهم جمع می کرد و تمامی هزینه های این بچه ها را از جیب می پرداخت تا آنها به ورزش روی بیاورند و آلوده انحرا فات اجتماعی نگردند. ان مربی عاشق فوتبال و تربیت بچه ها بود محل زندگی انها بسیار فقیرانه بود. یادم می اید این تیم با این بضا عت به فینال مسابقات رسید و در مقا بل یک تیم متمول قرار گرفت .تیمی که دارای مدیری پولدار بود از قضا جوایز تیم قهرمان بسیار جالب بود و در ان زمان بی سابقه انواع پوشاک ورزشی و بدست اوردن امتیاز تمرین در زمین شماره دو امجدیه که برای ان بچه ها یک رویا بود نتیجه ان فینال به نفع ان بچه های فقیر به پا یان رسید .اما اگر داور ان بازی به خطا می رفت و ان بچه ها قهرمان نمی شدند انها ورزش را رها و سی نفر مسیر زندگیشان عوض می شد .پس بنا بر این یک داور فقط قضاوت نمی کند بلکه با عث ارتقاء شخصیتی بازیکن هم میشود .پس نقد داوری مجرد معنی نمی دهد همه داوران با ید مواظب مسیری که طی می کنند باشند و اگر داوری نقد شود یعنی کل جامعه داوری اگر خوب کار کند پوئنی برای کمیته داوران است و اگر ضعیف باشد باز نگاهها به سمت کمیته داوران است . شما ملا حظه می کنید در اعتراضات ابتدا همه به مسئو ل کمیته معترض می شوند .
8_ شما در مقطع زمانی برای فوتبال پاک دست بکار شد ید چه مشکلا تی پیش امد تا ادامه ندهید. و( سیب فاسد درمیان سیب های سرخ در سبد) این جمله در ذهن شما چه داستانی را تداعی می نماید ؟
به شرفم قسم یاد می کنم که از طریق هیچ ارگان و یا سازمانی من تحت فشار قرار نگرفتم . من آدمی نبودم که عقب نشینی کنم . معتقدم که بدون دلیل و مدرک نمی توان با حیثیت و ابروی افراد بازی کرد . اما من بعد از اینکه شنیدم فساد به جامعه داوری رسیده بمدت دو سال دست بکار شدم و تحقیق نمودم تا مدارکی جمع اوری نمایم تا داستان آن بر نامه پخش زنده تلو یز یونی پیش آمد و در ان برنامه من از سیب های فاسد در سبد داوری انتقاد نمودم . اقایان عنایت و خسروی وبه تحریک عنایت روسای 19 کمیته داوران استانها شاکی و در دادسرا از من شکایت نمودند . در روز دادگاه از ان 19 نفر و عنا یت خبری نشد و غیبت کردند اما خسروی با وکیلش امد . من شهود خود را به دادگاه بردم که شامل دکتر دادکان. اقای غیاثی و اقای مهدوی مدیر عا مل مس کر مان بودند مدیر مس مدرکی داشت که به دادگاه ارائه نمود اقای غیا ثی یک ساک مدرک با خود همراه داشت که به دادگاه ارایه نمود .رای دادگاه را دارم اگر کسی خواست تقدیم می کنم . حاضرم الان به شما ارائه نمایم. دادگاه مرا به خویشتن داری دعوت نمود دلیلی ندارد من از شغل اصلی خود منحرف و برای داستا نهای خیالی وقت بگذارم .حالا به اقای عنایت می گویم که شما که از من مدرک می خواستی روز دادگاه کدام سوراخ موشی قایم شده بودی . باز هم می گویم مدارک دست من هست هر کسی بخواهد ارائه می نمایم . در رای دادگاه با توجه به منزلت اجتماعی بنده تبر ئه شدم اما متاسفم که عرض کنم هنوز سیب گندیده در اطراف جا معه فوتبال وجود دارد . رشوه دهنده اعلامیه چاپ نمی کند و این کار به نرمی صورت می پذیرد . دو سال پیش که در جریان لیگ دسته یک تیم شهاب زنجان مبلغ هفت میلیون رشوه تیم حریف به مربی خود را به فدراسیون فوتبال ارائه نمود چرا آن سرپرست رشوه دهنده فقط بمدت سه سال دچار محرومیت شد مگر نه اینکه باید مادام العمر از جا معه ورزش حذف می شد اینکاریعنی از دوپینگ خفیف تر است .فدراسیون فوتبال هم این پول را ضبط نمود .
یا وقتی اقای واعظ اشتیانی درمحفلی وبا حضور پنجاه نفر داور و کارشناس و خبرنگار و اقای علیپور و فائقی رسما اعلام کرد شخصی قبل از مسابقه استقلال درخواست بیست میلیون رشوه را داشته چرا ایشان که شخص مورد نظر را شنا سایی نموده به جامعه ورزش معرفی نمی کند. حتی مجری برنامه توپ طلایی در ان مراسم از واعظ تقا ضا کرد تا جهت تنویر افکار عمومی او شفاف سازی نماید. ولی او گفت نمی توانم من بلند شدم و گفتم جناب اقای وا عظ با احترام به جنا بعالی مخا طب من شما هستی و بد نیست به اگاهی شما برسانم که هر گاه شخصی از یک فساد اگاه باشد و منبع فساد را تشخیص دهد چنانچه سکوت نماید خود مجرم و شریک جرم محسوب می شود در آن مجلس همه مرا با صدای دستهای خود همراهی نمودند وقتی یک کارشناس داوری می گوید من برای فلان داور رشوه گرفتم پس ببینید چه مبارزه ای وجود دارد .
9_نقد داوری بایستی توسط چه مرجعی صورت پذیرد و ویژگیهای یک کارشناس داوری را بفر مایید ؟
استانداردهای علمی او مطابق با اطلاعات داور است و فقط بلحا ظ امادگی جسمانی با داور قا بل مقایسه نیست . مطالعات روزانه و اگاهی و اشراف به روند داوری جهان می تواند پایه کار شناسی ها را مستحکم نماید . ضمن اینکه وجهه اجتماعی و ارامش و سرعت در ایراد بیا ن فاکتور های مثبت یک کارشناس خوب است اگر قرار باشد یک صحنه سه بار در کارشناسی مرور شود همان بهتر که کارشناسی نشود آنوقت این کارشناسی با داوری ضعیف چه تفاوتی می تواند داشته باشد .
10 _ اقای دکتر جر یان شکایت هوشنگ نصیر زاده از شما چه بود ؟

بله او هم از من شکایت کرد. ولی فقط هز ینه برگزاری دادگاه را پرداختم. و هیچ اتفاقی رخ نداد نه پنج سال زندان رفتم و نه از کسی معذ رت خواهی کردم. ولی اگر دوست داشته باشید یک روز موبایلم را در اختیار شما قرار می دهم تا پیا مک های من را کنترل کنید دوستی اجباری نمی شود اگر به پای گیاه آب می ریختم لا اقل بعد از سی سال می توانستم از سایه یک درخت استفاده کنم اما متا سفانه در مورد من این مورد صدق نمی کند و خواهش می کنم سوال بعدی را مطرح نمایید .
بخش دوم سئو الات اجتماعی
1_ زیباترین خا طره زندگی شما ؟
به فاصله چند ماه مانده به جام جهانی 1978 ارژانتین به عنوان پزشک تیم ملی جوانان عازم شهر پتو لون فرانسه شدیم . زیباترین نقطه دنیا متا سفانه مرحوم پرویز دهداری بعلت نا رسایی کلیه بیمار شد و رئیس وقت فدراسیون اقای اتابای و دبیر ایشان اقای دیده بان دهداری را برای جراحی با یک هواپیمای اختصاصی از فرانسه به انگلیس جا بجا نمودند .
بیماری دهداری بسیار بچه های تیم ملی را ناراحت نموده بود و تمام فکر و ذکربچه ها معطوف ان اسطوره اخلاق بود .من با دیده بان صحبت کردم و گفتم بخاطر بیماری دهداری بچه ها حتی از هتل خارج نشده اند برای روحیه سازی چکار می توانیم برای این بچه ها انجام دهیم . دیده بان گفت مسئولیت تیم با شما هر جا دوست دارید این تیم را ببرید . من تیم را به رم ایتالیا بردم و بمدت 10 شب در یکی از زیبا ترین هتل های جهان اقامت نمودیم و بچه ها لذت بردند فکر می کنم رضا رجبی و باغ ابادی جز ء این تیم بودند و از تیم بزرگسالان حمید علیدوستی و نادر فریاد شیران و حسین فداکار همراه ما بودند
2_ دوست دارید از نز دیک چه کسی را ملا قات نمایید ؟
مرکل صدراعظم محبوب المان بدلیل خصو صیات برجسته انسانی او
3_ معروفترین بیمار شما چه کسی بوده ؟
هنر مندان و ورزشکاران زیادی اینجا مراجعه میکنند .چه کسی را بگویم ولی شما بنویس حسن روشن و علی کریمی

4_انتخاب بهترین داور و کمک داور از سوی شما ؟
سعید مظفری زاده داور و داوود رفعتی کمک داور
5_ بازیکن سال از نظر شما ؟
کریم باقری
6_هنگام تحویل سال نو کجا تشریف دارید ؟
تهران
7_معمولا چقدر پول با خود همراه دارید ؟
به اندازه نیاز ( تبسم از دکتر )
8_یک دروغ سیزده بدری از سوی شما ؟ ( اختیاری )
بنویسید دکتر سیار بدلیل تحقیق و دسترسی به فرمول سم آفت سیب های گندیده بدریافت جا یزه ویژه فیفا نا یل گردید .
9_ایا صحبت دیگری با بینندگان خبرگزاری پارس فوتبال دارید ؟
پیشاپیش سال نو را به همه همو طنان عز یز در داخل وخارج از کشور تبریک عرض می نمایم. و امیدوارم سال جدید برای جامعه ورزشی پر بار و ثمر بخش بوده و قهرمانان ما گردن اویز مدالهای بین المللی باشند در آخر سلامتی را برای همه آرزومندم . و به مدیریت و کارکنان خبرگزاری پارس فوتبال یک خسته نباشید جا نانه تقدیم می نمایم .( خدا قوت)
دو کلمه و انتخاب یک کلمه از سوی دکتر سیار
انتخا ب های دکتر
مصطفوی و دادکان ( دادکان )
مصطفی ممیزو ریاست فیفا ( ممیز )
عنایت و غیاثی (غیاثی)
علی پر وین و نا صر حجازی ( حجازی)
علی دائی و افشین قطبی ( دایی)
آبی و قرمز ( رنگ مطبم... سبز)
سوت داوری و گوشی طبابت ( گوشی طبابت )

در پایان از تمامی عز یزانی که این مطلب را برداشت ود رسایت ها یا وبلاگ خود قرار می دهند خواهشمندم به رسم صداقت در حرفه اطلاع رسانی منبع خبررا درج فرمایند . با تشکر

===
منبع:ویژه نامه نوروز89 پارس فوتبال
لینک:
===
توضیح....چشم:46:

bbkagp
22-03-2010, 20:49
ايشالا سال بعد يه امتياز هم تو تبريز از دست نميديم... :21: البته تو خارج از تبريز هم امتياز نمي ديم به اين سادگي...:31:

كمالوند كه قول قهرماني داده... :21:

saviss
23-03-2010, 06:24
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید - آنها در دفترچه یادگاری بیمارستان دست نوشته‌هایی را برای ناصر حجازی به یادگار گذاشتند که در لابه‌لای این خطوط آثار پررنگی از احساس، عشق و آنچه نمی‌توان قیمتی برایش تعیین کرد یافت می‌شود

بدون تردید اگر در شرایط فعلی یک نظرسنجی با عنوان «محبوب‌ترین چهره تاریخ باشگاه استقلال کیست؟» برگزارشود، ناصر حجازی با اختلاف فراوان درصدر خواهد ایستاد. هواداران پرشمار او طی روزهای اخیر به بیمارستان کسری مراجعه می‌کردند اما بدون اجازه ملاقات تنها به جویاشدن حال او از نزدیکانش اکتفا می‌کردند. آنها در دفترچه یادگاری بیمارستان دست نوشته‌هایی را برای ناصر حجازی به یادگار گذاشتند که در لابه‌لای این خطوط آثار پررنگی از احساس، عشق و آنچه نمی‌توان قیمتی برایش تعیین کرد یافت می‌شود:

- محبوب استقلال کیه؟ ناصر خان حجازیه

- ناصر خان تو رو خدا بلند شو.

- قراره افتخار پیروزی بر این یکی رو هم در کارنامه افتخار‌آمیزت رقم بزنی با شرف.

- سلام. سلامی به بزرگی اسطوره‌های این مرز و بوم که شما ناصر‌خان عزیز یکی از آنها هستی. امید‌وارم و دعا می‌کنم که بر این بیماری غلبه کرده و همیشه سربلند باشی. بدان که همیشه اسطوره هستی.

- اسطوره محبوب آبی‌ها. هرگز از یاد نمی‌برم وقتی استقلال می‌باخت با شما تماس می‌گرفتم و شما دلداریم می‌دادین و می‌گفتین: هوادار صبور باش. حالا من صبوری می‌کنم تا سه‌شنبه شما را روی نیمکت استقلال ببینم.

- بهترین چیزی که بندبند وجودم می‌تونه بیان کنه اینه که استقلال عشق منه و ناصر حجازی قلب عشق من. آرزو می‌کنم همیشه قلب تپنده عشقم باقی بمونید.

- ناصر‌خان؛ بیماری برای شما نیست. قوی‌تر از همیشه برگرد. چشمان ما انتظارت را می‌کشد.

- سلام ناصر‌خان؛ وقتی خبر بستری شدن شما را شنیدم خیلی ناراحت شدم. خدمت امام رضا (ع) برای سلامتی شما دعا می‌کنم. قربان شما، محمد (شاگرد س کلاس دروازه‌بانی دیهیم)

- سلام ناصرخان خوبم، سلام کاپلوی ایران. تورو‌خدا، تورو‌خدا زودتر خوب شو. اشک چشمام اجازه نمی‌ده بیشتر از این واستون بنویسم. دوستتون دارم.

- اسطوره محبوب آبی‌ها. پسری را می‌شناسم که خطاب به شما می‌گوید «‌بابا» و با جدیت تاکید می‌کند که شما پدر او هستید. نه فقط آتیلا و آتوسا، بلکه همه فرزندان شما منتظر شما در ورزشگاه هستند.

- ناصرعزیز، هر شب به حرم امام رضا (ع) می‌رم و برات دعا می‌کنم. می‌دونم اینقدر قوی هستی که دوباره خوب بشی و برگردی.

- ناصر‌خان، من هرشب دعای توسل برای شفای شما می‌خوانم.

- ناصر‌خان تو باید خوب شی باید....

- تو را به خاطر استواری‌ات همیشه دوست دارم. برخیز عقاب تیز پرواز من برخیز....

- آرزوی بهترین لحظه‌ها رو براتون دارم. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خودتون رو به دست بیارید تا زودتر شما رو در استرادا ببینیم. در این مدتی که شما پیش ما بودین خیلی از شما درس یاد گرفتیم. ناصرخان بازهم بیا استرادا.

- انشاالله به حق آقا امام‌حسین‌ (ع) و در این ماه محرم ناصر‌خان سلامتی‌اش رو مجددا به دست خواهد آورد.

- برای سلامتی ناصرخان همیشه خوش تیپ دعا می‌کنم. ما پرسپولیسی‌ها هم شما را خیلی دوست داریم.

- بهار خواهد آمد و تو آن را خواهی دید. مقاومت کن، به خاطر همه آنهایی که دوستت دارند.

- ناصر خان عزیزم... آبی زیبای استقلال بی‌تو رنگی ندارد. بدون تو استقلال معنی ندارد؛ شبانه‌روز برایت از درگاه خداوند مهربان آرزوی سلامتی کامل دارم و امیدوارم که هیچ‌وقت نگاه پدرانه‌ات را از ما استقلالی‌ها نگیری...

- آزادمرد بلند شو که ورزش ایران به‌مانند تو ندارد.

- دیدی ناصر‌خان؟ دیدی عزت و افتخارت چه‌جوری جلوه کرد؟ سیل عاشقاتو دیدی؟ پاشو قهرمان، پاشو. جای تو رو تخت بیمارستان نیست. عاشقان میلیونی‌ات منتظرند. بلند شو...

- پنج‌شنبه اومدم بیمارستان، ولی نمی‌خواستم شما رو روی تخت ببینم. واسه همین برگشتم. خیلی دوستون دارم.

- عاشق ناصر‌خان هستم و می‌پرستمش. خدا می‌دونه که چند شبه فقط دارم گریه می‌کنم. آخه نمی‌تونم باور کنم عشقم روی تخت بیمارستان باشه. الان سربازم و حقوق یک ماه سربازیمو واسه سلامتی‌اش نذر کرده‌ام. از همه خواستم که برای ناصرخان دعا کنن.

- حضور او بود که مرا آبی‌دوست کرد. خدایا سلامتی ناصر را از تو می‌خواهم که تویی نصرت‌دهنده همه چیز.

- آقا ناصر‌سلام؛ به خدا هر بار که روزنامه می‌خونم در‌مورد شما که بیمارستان هستین اشک می‌ریزم. دست خودم نیست واقعا شخصیت والایی دارین. شما اسطوره این مملکت و افتخار ما هستین.

- سر نماز دعات می‌کنم ناصرخان. سر عهدم هستم. تا روزی که نیای روی نیمکت استقلال، دیگه استادیوم برو نیستم. به امید دیدار.
===
منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید===
لینک:

mahdishata
23-03-2010, 18:51
بیش از 70 هزار تماشاگر حاضر در آزادی پیروزی استقلال را جشن گرفتند.

درحالی که در دقایق ابتدایی بازی استقلال و الغرافه به سختی می شد حاضرین در ورزشگاه را نزدیک به 30 هزار نفر تخمین زد اما بازی خوب این تیم در نیمه دوم سبب شد که در شروع بازیدر نیمه دوم نزدیک به 65هزار نفر در استادیوم باشند.
استقلال در این بازی آسیایی به عکس بسیاری از بازی های این فصل خود که نمی توانست تماشاگرانش را از تماشای یک بازی زیبا ، راضی به خانه شان بفرستد ، با نمایشی تحسینن برانگیز توانست کاری کند تا همه حاضرین در ورزشگاه تمام نیمه دوم را به هلهله شادی بگذرانند.
استقلال که نیمه اول را با تک گل دقیقه 11 فرهاد مجیدی تمام کرده بود در نیمه دومو این بار هم درحالی که 11 دقیقه از این نیمه می گذشت با فرار فرهاد مجیدی و چیپ زیبای او به گل رسید .
بازی برتر استقلال در نیمه دوم هم ادامه داشت و این تیم بارها و بارها روی دروازه الغرافه موقعیت ساخت. در دقیقه 78 بازی بود که رویکاشته زیبای خسرو حیدری ،استقلال گل سومش را هم به ثمر رساند واین بار این پژمان منتظری ، مدافع پیش تاخته تیم بود که پیام آور شادی شد.
استقلال با این سه امتیاز مجموع امتیازات خود را به عدد7 رساند و بالاتر از الغرافه بر صدر گروه خود تکیه زد.این دو تیم در شروع دور برگشت مسابقات باید روز 11 فروردین در دوحه به مصاف هم بروند. استقلال برای صعود از این گروه تنها به سه امتیاز از سه بازی بعدی دارد.

khabaronline.ir

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

طرفداران استقلال با فریادهای خود آرش برهانی را به زمین مسابقه آوردند.

از شروع نیمه دوم بازیاستقلال و الغرافه جمعیات روی سکوها بقدری آرش برهانی را تشویق کردند تا صمد مرقاوی در دقیقه 75 این بازیکن را به جای سید صالحی که موقعیت های زیادی را از دست داد به زمین بفرستد. اگرچه آرش برهانی هم در بازی آخر استقلال در لیگ فرصت های بسیاری را برابر پاس ازدست داده بود و در این بازی هم موقعیت خاصی بدست نیاورد.

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

فرهاد مجیدی و حسین کاظمی در زمین بازی اختلاف پیدا کردند.

دو بازیکن اثرگذار استقلال در دقایق میانی بازی استقلال و الغرافه با هم اختلاف پیدا کردند. در صحنه ای که فرهاد مجیدی می توانست توپ را به کاظمی پاس بدهد این کار را نکرد و یک موقعیت دو به تک را از تیمش گرفت تا حسین کاظمی به او اعتراض کند . ااین درحالی بود که تک گل استقلال رویپاس توی عمق کاظمی به مجیدی بدست آمده بود.
پس از این اتفاق کاظمی تا پایان نیمه اول ،تمرکزش را روی مسابقه از دست داده بود و این حالت عصبی او چیزی نمانده بود برای استقلال دردسر ساز شود.
البته این دو در نیمه دوم با یکدیگر آشتی کردند و پس از گل دوم مجیدی این دو در کنار هم شادی کردند.

khabaronline.ir

King_90
23-03-2010, 19:00
این پیروزی رو به همه بر و بچه های استقلالی سایت تبریک می گم :دی.
خودم که خیلی حال کردم اما واقعا به نظرم الان استقلال یه تمام کننده کم داره.
سید صالحی که سال به سال گل می زنه ارش هم که حال و روز خوبی نداره فقط می مونه فرهاد.

vahidgame
23-03-2010, 19:09
منم این برد رو به همه تبریک میگم. به امید قهرمانی استقلال در جام باشگاه های آسیا.
فرهاد هم واقعا عالی هست. الان 4 تا گل فعلا توی این جام زده که فکر کنم فعلا در صدر جدول گلزنان هستش.

..Parsa..
23-03-2010, 19:11
مبارک باشه
ایول به غیرت آبی که داره تو آسیا آبروداری میکنه

.........

این مایه افتخار و خوش اقبالیست ........... عرش از تب و تاب رنگ قرمز خالیست
آبیست تمام آسمان ای گل من .......... انگار خدای ما هم استقلالیست :40:

fouad-pes
23-03-2010, 19:33
منم این برد رو به همه تبریک میگم. به امید قهرمانی استقلال در جام باشگاه های آسیا.
فرهاد هم واقعا عالی هست. الان 4 تا گل فعلا توی این جام زده که فکر کنم فعلا در صدر جدول گلزنان هستش.
فرهاد مجیدی به همراه Johnny Woodly Lambert از تیم چانگچون چین با 4 گل زده در صدر هست.

Jocker
23-03-2010, 19:36
خدا کنه بازی بعد به سیدصالحی بازی نده...

خیلی بد بازی کرد!!!!

Pami
23-03-2010, 19:50
من الان تازه از استادیوم رسیدم خونه ! :31: خیلی حال داد جای هرکسی نبود خالی !
واقعا فرهاد مجیدی گل کاشت ، ما شمردیم نزدیک 8-9 تا موقعیت 100% گل هم نزدن ! این سید صالحی هم گند زد ، حیف برهانی که 20 دقیقه آخر باید بازی کنه .

pourya_bo2pmc
23-03-2010, 20:05
به تمام هواداران و ایرانیهای عزیز این برد رو تبریک میگم

نکته هایی که دوست داشتم بگم :
1 - چرا اینقدر موقعیتهای صد در صد گل رو از دست میدیم
2 - سید صالحی به چه دردی میخوره؟ شما بگین!!!!!!!!!
3 -مرفاوی باید مواظب مصدومیت خودش باشه ( یا غلامپور رو کنترل کنه !!!! )
  4 - این گزارشگر بازی ، تیم الغرافه رو دیگه با هر 3 مصوت فتحه ، کسره ، ضمه بیان کرد

King_90
23-03-2010, 20:14
در هر صورت خدا رو شکر که بازی رو بردیم اما اگه بریم مرحله بالتر جلوی تیم های ژاپنی و کره ای نمی تونیم اینقدر موقعیت از دست بدیم.

nakhodaa
23-03-2010, 20:50
فرهاد مجیدی و حسین کاظمی در زمین بازی اختلاف پیدا کردند.

خیلی دوست داری الکی حاشیه درست کنی ؟؟؟
برو واسه تیم خودتون حاشیه درست کن که امسال تو حسرت آسیا سوووووووخخخختتتت ...

بی باک بی بال
23-03-2010, 21:07
ایوال رائول استقلال :31:

pcforlife
23-03-2010, 21:12
بازی رو ندیدم...
ولی تبریک! عیدی خوبی بود!:40:
یاعلی:11:

S0R3N4
23-03-2010, 21:23
ایول...
دمشون گرم...

mehryazdan
23-03-2010, 21:34
این سید صالحی خیلی مشنگه 2 سال قبل هم شانسی تو آسیا گل زده اون موقع هم شانسی هر چی میزد میرفت تو گل

امير موسر
23-03-2010, 21:34
من استادیوم بودم !

خیلی خوب بازی کرد امروز اس اس ! راحت 3-4 دیگه هم نزدن !

امير موسر
23-03-2010, 21:40
درحالی که در دقایق ابتدایی بازی استقلال و الغرافه به سختی می شد حاضرین در ورزشگاه را نزدیک به 30 هزار نفر تخمین زد اما بازی خوب این تیم در نیمه دوم سبب شد که در شروع بازیدر نیمه دوم نزدیک به 65هزار نفر در استادیوم باشند.

این درست نیست ! همون دقیقه 10 بازی هم نشده بود که به راحتی 65.000 تا اومده بودن ! درا بسته بود ! بازی تا شروع شد باز کردن ! 5 دقیقه هم نکشید که اومدن تو !

jamshidjap
23-03-2010, 22:58
تــــــــبريک ...

فقط استقلال

hamijoon
23-03-2010, 23:53
تبريك به همه استقلاليها .......

fery joon
24-03-2010, 05:38
تاج آسيا چه ميكنه :40:

تبريك ميگم اين برد واقعا چسبيد :8: به اميد سومين ستاره براي تاج كبير :40:

Y@var
24-03-2010, 06:02
منم به همگی تبریک میگم.
only SS:8:

steps
24-03-2010, 10:20
من استقلالی نیستم اما بازی رو دیدم حال کردم .امیدوارم استقلال قهرمان بشه

Rastin.
24-03-2010, 11:35
گفته بودم استقلال از فصل پیش بهتر نتیجه میگیره..همین دوستان استقلالی باور نمیکردن؟

تو این بازی چرا ژنرال تشویق نشد؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fate2646
24-03-2010, 14:25
اقا واقعا تبریک من از نیمه دوم دیدم بازیو استقلال ترکونده بود فقط فرهاد مجیدی

B U L U T
24-03-2010, 15:19
این درست نیست ! همون دقیقه 10 بازی هم نشده بود که به راحتی 65.000 تا اومده بودن ! درا بسته بود ! بازی تا شروع شد باز کردن ! 5 دقیقه هم نکشید که اومدن تو ! بله میگفتن حتی 80 میلیون نفر هم بیرون استادیوم بودن و داشتن زندگیشون رو میکردن
65000
اوه اوه با تیم دیگه ای اشتباه گرفتی

King_90
24-03-2010, 17:02
بازیکنای پیروزی از این بهتر نمی تونن باشن.

mehdi_360
24-03-2010, 19:32
حرف پرسپولیس و استقلال نیست برادر من :دی
حرف سر اینه که مملکت تخیلی شده ،ته ریش میزاری منشوری میشی ،مو بلند منشوری و ...
خوب بگو به تو چه که اسلحه داشته ....

Mahdi.p30
24-03-2010, 23:59
الف

سابقه زدن گل قهرمانی برای تیمش را هم دارد
اصلا هم تابلو نیست کیو میگن ولی فردا ابراهیم اسدی میره تکذیب میکنه!
جالبه جایی هم که میخوان اسم نبرن ، آدرس سرراست میدن!

..Parsa..
25-03-2010, 18:24
سلاح گرم ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! :18: :18:

mahdishata
26-03-2010, 11:01
بهانه گیری های مدام عمادرضا باعث شده سپاهانی ها به مصدومیت های پی در پی او شک کنند.

مهاجم عراقی سپاهان اصفهان که اداعا می کند کمردرد دارد و نمی تواند برای تیمش بازی کند، مشکل خاصی برای بازی کردن ندارد و به قول خود سپاهانی ها، او فقط بهانه می گیرد. به گفته پزشک تیم سپاهان مصدومیت عمادرضا آنقدر جدی نیست که او نتواند برای تیمش بازی کند.
به عقیده مسئولان باشگاه سپاهان مصدومیت عمادرضا کمی مشکوک است!
------------------------
قلعه نویی: بازیکنان ما را هوایی می کنند!
هنوز امیدوار است. امیدوار به این که سپاهان با شکست دادن حریفانش در خانه بتواند به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.

روز سختی برای امیر قلعه نویی بود. باخت به پاختاکور آن هم در شرایطی که سپاهان وضعیت خوبی در لیگ قهرمانان ندارد، می تواند پیامدهای بدی را برای سرمربی این تیم داشته باشد. با این حال قلعه نویی همچنان امیدوار است، امیدوار به صعود. «البته هنوز باور نمی کنم دو گل از پاختاکور خورده ایم فکر می کنم روی دو اشتباه دو گل مبتدیانه خوردیم. با این حال دوست دارم بگویم در این بازی مستحق شکست نبودیم.»
قلعه نویی که بازیکنانش فرصت های زیادی را در لیگ قهرمانان برای گلزنی از دست داده اند، اشاره ای دوباره به این موضوع می کند و می گوید: «این اتفاق یکی از دلایلی است که همیشه برای سپاهان مشکل ساز بوده است. به این قضیه مصدومیت هادی عقیلی را هم اضافه کنید. تمام برنامه های من با این مصدومیت در خط دفاعی به هم ریخت.»
قلعه نویی در ادامه مصاحبه اش دلیلی را رو می کند که به نظر خودش یکی از مهم ترین عوامل باخت سپاهان در این بازی بوده است. او می گوید: «مسئله ای که خیلی ناراحتم کرده این است که یک سری از آدم ها قبل از این که لیگ برتر به اتمام برسد تماس های تلفنی زیادی را با بازیکنان ما داشته اند.
آن ها بازیکنان ما را هوایی می کنند و باعث می شوند تا تمرکز تیمی سپاهان به هم بریزد. خود من در جریان هستم که تا به حال با پنج بازیکن ما مذاکره کرده اند. این خیلی دردناک است و درست نیست که پیش از اتمام فصل با بازیکنان ما مذاکره کنند. اگر تیمی بازیکنان سپاهان را می خواهد، مذاکره ها را بگذارد برای آخر فصل.»
صحبت های پایانی قلعه نویی در مورد شانس صعود سپاهان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان است، آنجا که او می گوید هنوز سه بازی از لیگ قهرمانان در این مرحله باقی مانده است: «ما دو بازی در داخل خانه داریم که اگر هر شش امتیاز این دو مسابقه را بگیریم شانس زیادی برای صعود به مرحله بعد داریم. می خواهم این را بگویم که شانس سپاهان تمام نشده است.»

khabaronline.ir

satttanism
26-03-2010, 11:46
تیم کلا به هم ریز شده
2 شایعه وجود داره

اول اینکه قرار سپاهان فروخته بشه!!!

و دوم اینکه مقدمه سازی برای برکناری ساکت

دیگه نیمدونم

farshidshd
26-03-2010, 11:59
خب حتما کار داشته . میخواسته بره یکیو بکشه. چی کار به کاره مردم دارن. نمیزارن کاراشونو بکنن

mahdishata
26-03-2010, 12:49
عمادرضا خیلی مشکوک میزنه والبته سابقه تبانی هم که داره

Ezel
26-03-2010, 16:17
عمادرضا خیلی مشکوک میزنه والبته سابقه تبانی هم که داره
ببخشید سابقه تبانی عماد رضا کی و کجا بوده ؟ شاید منظورتون توره هست که قبل از بازی دربی فصل پیش خودش رو مورد سه اخطاره شدن قرار داد :دی

باز این (((ژنرال داخلی))) باخت شروع کرد به فرافکنی و داور سر ما رو برید و توپای ما نرفت تو گل و ...
بازم

nakhodaa
26-03-2010, 19:07
بابا اینا به همه چیه مردم کار دارن !

فردا میگن اون بازیکن کمربندش به جای 2 سانت ! عرضش 3سانت و نیمه !
یا اون بازی بازیکن پازلفیش بلنده !
پیرهنش آستین کوتاه است !
خودم دیدم موهاش رو ژل رده !
آقا به جون خودم ابروهاش رو هم برداشته !!!

آخه یکی نیست بگه به شما چه ربطی داره ؟

..Parsa..
26-03-2010, 19:21
بابا اینا به همه چیه مردم کار دارن !

فردا میگن اون بازیکن کمربندش به جای 2 سانت ! عرضش 3سانت و نیمه !
یا اون بازی بازیکن پازلفیش بلنده !
پیرهنش آستین کوتاه است !
خودم دیدم موهاش رو ژل رده !
آقا به جون خودم ابروهاش رو هم برداشته !!!

آخه یکی نیست بگه به شما چه ربطی داره ؟

اینو که همین الانم میگن
مگه نیکبخت رو واسه چی محروم کردن؟؟؟؟
خب واسه همینا بوده دیگه

nakhodaa
26-03-2010, 19:34
اینا فقط حماقتشون رو نشون میده !!!

بنده خداها خب طنزهای مهران مدیری تموم شده و این قهوه تلخ هم که هنوز ساختش تموم نشده !
اینا شدن سوژه خنده 70 میلیون نفر !!!
تازه ثواب هم داره !
کلی واسه شب های جمعه که سوژه خنده نداریم خوبه !

:31:

mahdishata
27-03-2010, 08:30
ببخشید سابقه تبانی عماد رضا کی و کجا بوده ؟ شاید منظورتون توره هست که قبل از بازی دربی فصل پیش خودش رو مورد سه اخطاره شدن قرار داد :دی

سلام
عماد رضا به همراه 2 یا 3 بازیکن دیگه تیم ملی شون به همراه مربی شون اكرم سليمان توی بازی های جام خلیج فارس در حالی که تیمشون تو گروه اول بوده تبانی میکنن با تیم عربستان تا بازی مساوی بشه .تو یکی از کسل کننده ترین بازی های تاریخ فوتبال دقیقه 90 ناغافل تیم عربستان گل میزنه و از اون ور تیم عمان میبره تا عربستان اول بشه وعمان دوم وسر عراق بی کلاه بمونه وسوم بشه(تفاضل گل). تو اون بازیها عمان قهرمان میشه واین تبانی گرها دو یا سه سال از تیم ملی محروم میشن.حالا اگه مورد عفم قراربگرفته باشن فبها
یا حق:11:

satttanism
27-03-2010, 13:06
تيم فوتبال پرسپوليس تهران که در امارات حضور دارد ، جمعه شب در ديداري دوستانه مقابل منتخب ليگ اين کشور( ياران سالم سعد ) مغلوب شد .

اين ديدار تدارکاتي در ورزشگاه النصر برگزار شد و طي آن تيم پرسپولبس با حساب 4بر2 برابر حريف خود تن به شکست داد . " ژائو توماس " بازيکن پرتغالي تيم الشارجه ( دوگل ) ،" سرور سالم " از باشگاه النصر و " فيصل خليل " مهاجم الاهلي گلهاي تيم ميزبان را رقم زدند .
" هادي نوروزي " و " حميد علي عسگر " گلهاي تيم پرسپوليس تهران را در اين ديدار تدارکاتي به ثمر رساندند.

football3.ir

satttanism
27-03-2010, 13:08
بازي دو تيم فوتبال پرسپوليس و منتخب ليگ امارات نکات حاشيه‌اي جالبي نيز داشت.

* حبيب کاشاني پس از بازگشت از مالزي و حضور در نشست کميته حرفه‌اي باشگاه‌هاي آسيا به جمع سرخپوشان ملحق شد و جمعه شب در ورزشگاه النصر دبي تماشاگر شکست سرخپوشان بود.
*همچنين اشپيتيم آرفي مهاجم مصدوم تيم پرسپوليس به همراه پسرش از جايگاه ويژه بازي را تماشا کردند. اين بازي در حضور 300 تماشاگر برگزار شد که عمده آنها ايرانيان مقيم دبي و هواداران پرسپوليس بودند.
* تماشاگران تيم النصر دبي نيز در چند نوبت سالم سعد بازيکن فقيد تيم خود را تشويق مي‌کردند. ميثاق معمارزاده به علت آسيب‌ديدگي درفهرست18 نفره جايي نداشت و در غياب او عليرضا حقيقي و حسين ناييجي 4 گل دريافت کردند.
بازي بعدي پرسپوليس روز يکشنبه مقابل تيم النصر امارات برگزار خواهد شد

football3.ir

mahdishata
27-03-2010, 18:04
تماس های مشکوک با بازیکنان سپاهان

سپاهانی ها مدعی هستند که نماینده یکی از تیم های پرطرفدار تهران با 4 بازیکن آن ها برای فصل آینده مذاکره کرده است.

از طرف یکی از مسئولان یکی از دو تیم بزرگ پایخت تماس هایی با 4 بازیکن سپاهان گرفته شده و به آن ها پیشنهاد شده تا برای فصل آینده به این تیم بروند. این همان اتفاق مهمی بود که قلعه نویی در کنفرانس مطبوعاتی اش به آن اشاره کرد.
هادی عقیلی، عمادرضا، سیدجلال حسینی و سید مهدی رحمتی 4 بازیکنی هستند که از طرف نماینده این تیم پایتخت نشین با آن ها تماس گرفته شده است. این مسئله باعث شده تا سپاهانی ها از مذاکرات پیش از پایان فصل دلخور شوند و این حرکت را حرکتی غیر حرفه ای بنامند.

khabaronline.ir

satttanism
27-03-2010, 18:31
به به پس کار داره جالب میشه

البته من همیشه مطمعن بودم که دستهایی هستند که در کار سپاهان و دیگر تیم های غیر تهرانی اختلال ایجاد میکنه

همونطور که دیدیم چطور حاشیه و شایعه برای تیم ها درست میکردن
مثل تبانی سپاهان با داور

vahid78
27-03-2010, 18:46
كنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام كرد: تیم استقلال تهران پرتماشاگرترین تیم در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان بوده است.

در پایان دور رفت مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، كنفدراسیون فوتبال این قاره اعلام كرد : طی این مسابقات، بیش از نیم میلیون نفر در ورزشگاه ها حضور یافته اند كه ركورد جدیدی در آسیا به شمار می رود.

بر اساس این گزارش در سه هفته گذشته این دوره از رقابت ها، در مجموع 551077 نفر طی 48 مسابقه در ورزشگاه ها حضور یافته اند كه میانگین 11481 نفر برای هر بازی را به ثبت رسانده است.

ركورد قبلی در فصل گذشته به طور میانگین 11039 نفر در هر بازی بود.در دور رفت مرحله گروهی مسابقات امسال، تیم استقلال تهران با داشتن 60 هزار تماشاگر در دیدار با الغرافه قطر و 32 هزار تماشاگر در بازی با الجزیره امارات بیشترین هوادار را داشته است.

هورا اسپرت

vahid78
27-03-2010, 18:49
سلام دوستان خواهشا در نظرسنجی سایت AFC که درمورد بهترین سرگروه گروهها در دور اول مسابقات است به تیمهای ایرانی رای بدهید ...

متشکر از همتون :11:

masoudtr
27-03-2010, 18:58
قلعه نوعی همیشه میخواد با تشویش اذهان عمومی خودشو تبرئه کنه
این که الان میگه بازیکن ها هوایی شدن و خط گرفتن همونی نبود که سال قبل میگفت اگه بازیکنی به حرف من گوش نده یا زیر سرش بلند بشه و من هنوز تو تیمم نگه اش دارم اون روز . روز مرگمه
پس چی شد ؟الان روز مرگش نیست
ضمنا این عراقی ها هم هیچ وقت بازیکن بشو برای ما نیستن فقط به فکر منافع خودشونن

pcforlife
27-03-2010, 19:07
مرسی از خبرت... رای دادیم!:31:

pourya_bo2pmc
27-03-2010, 19:29
منم رای رو دادم

shahshahani
27-03-2010, 21:00
استقلال با چه اختلافی اوله...:18:

امير موسر
27-03-2010, 21:06
ممنون ! دادم به افتخارمون !

iman_s
28-03-2010, 01:05
اين علي دايي نميخوره وقتي هم ميخوره 4تا 4تا ميخوره

iman_s
28-03-2010, 01:10
Please Delete This Post

D r i v e r
28-03-2010, 05:18
اين علي دايي نميخوره وقتي هم ميخوره 4تا 4تا ميخوره
مقابل منتخب اونجا بوده که همه خوبان حضور دارن
از طرفی پرسپولیس تیم کم مهره ای هست
نظر شخصیم این هست زیاد نتیجه بدی هم نیست باید دید چطور بازی کردن :دی

وین رونی
28-03-2010, 06:56
پای پرسپولیس وسطه؟یکی از دو تیم بزرگ پایتخت؟

mehryazdan
28-03-2010, 08:21
احتمالا تیم متمول استیل آذین

mahdishata
28-03-2010, 09:05
احتمالا تیم متمول استیل آذین
---------->

مدعی هستند که نماینده یکی از تیم های پرطرفدار تهران

mahdishata
28-03-2010, 09:09
فرهاد مجیدی با پیشنهادی چشمگیر از تیمی اماراتی روبرو شده است.

ستاره و کاپیتان استقلال فصل بعد به احتمال فراوان دوباره به فوتبال امارات بر می گردد. مجیدی که درخششی خیره کننده در بازی های این فصل لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته و حالا با 4 گل زده یکی از بهترین گلزن های این بازی ها است با پیشنهاد خیره کننده تیم متمول الجزیره امارات برای سال بعد مواجه شده است . گفته می شود این قرارداد 2 میلیون دلار ارزش دارد. مجیدی این روزها بهترین گلزن تیمش است البته تعدادی از هم تیمی هایش می گویند او در تیم انفرادی بازی می کند و تنها در پی این است که خودش گلزنی کند.
مجیدی با این وجود یکی از ارکان موفقیت تیمش در ماه های اخیر است و طرفداران استقلال او را ناجی تیم شان می نامند.

khabaronline.ir

mahdishata
28-03-2010, 09:12
سرپرست موقت پرسپولیس تیمش را در بازی دوستانه سعد سالم به زمین نمی فرستاد تا برای شان بلیت برگشت بگیرند

وبلاگ سکوی سرخ نوشت با تدبیر حبیب کاشانی؛ سرپرست موقت پرسپولیس ، این تیم با بیش از 45 دقیقه تاخیر در بازی دوستانه با منتخبی از بازیکنان اماراتی به میدان رفت. این بازی که برای خداحافظی سعد سالم برگزار می شد ، فرصتی بود تا حبیب کاشانی سعی کند بلیت های برگشت به تهران تیمش را زنده کند. شرکت اماراتی که قرار بود هزینه های سفر پرسپولیس را بپردازد به بخش زیادی از تعهدات خود عمل نکرده و پرسپولسی ها هنوز بلیت برگشت ندارند.به همین دلیل کاشانی تیمش را دیر به زمین فرستاد تا شاید بلیت های برگشت شان را بگیرند. او به طرف اماراتی هشدار داد اگر تا روز یکشنبه برای شان بلیت گرفته نشود ، با النصر بازی نمی کنند. پرسپولیس این بازی را با نتیجه 4 بر 2 باخت اگرچه دایی داوری را دلیل شکست تیمش می داند.
مشکلات مالی در قرارداد اماراتی پرسپولیس در شرایطی رخ داده که پیش از این باشگاه الوصل ، این تیم را به امارات دعوت کرده بود و می خواست غیر از هزینه های سفر ، 200 هزار دلار هم به آنها بپردازد اما نزدیکان این باشگاه تهرانی مدعی شدند طرف اماراتی قصد داشته سودی کلان را از این سفر تیم شان به جیب بزنتد.و به دعوت الوصلی ها پاسخ منفی دادند.

khabaronline.ir

vahid78
28-03-2010, 12:16
مهدی رجب زاده و لوکا بوناچیچ، مهاجم و مربی تیم فوتبال مس کرمان، در آستانه دیدار حساس این تیم مقابل السد قطر در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با یکدیگر به زد و خورد پرداختند.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات تیم فوتبال مس کرمان روز شنبه با درگیری فیزیکی رجب زاده و بوناچیچ به آشوب کشیده شد. در حین تمرینات مربی تیم مس نکاتی را به مهاجم این تیم گوشزد کرد که این امر به مذاق این بازیکن خوش نیامد و به درگیری لفظی بین این دو انجامید. اما این پایان ماجرا نبود و رجب زاده به لوکا بوناچیچ حمله و ضربه ای را به سینه او وارد کرد که اگر وساطت کادر فنی و بازیکنان نبود اتفاقات تلخ دیگری رخ می داد.

پس از این درگیری لوکا بوناچیچ به حالت قهر تمرینات تیم را ترک کرد و وساطت مدیرعامل و سایر مسئولان نیز در بازگشت او چاره ساز نبود تا حواشی این تیم قبل از بازی برگشت مقابل السد به اوج خود برسد. لوکا بوناچیچ اعلام کرده که با این شرایط حاضر به ادامه همکاری با این تیم نیست.

این اتفاقات در حالی روی می دهد که فراز فاطمی هم پس از اینکه متوجه شد در فهرست نفرات مس مقابل السد قرار ندارد، به حالت قهر از این تیم جدا شده است.

فتح الله نژادزمانی، مدیرعامل مس کرمان، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید درگیری بازیکن و مربی تیم، گفت: اینگونه برخوردها معمولا در تمرینات رخ می دهد با این حال ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا قضیه را فیصله دهیم. رجب زاده و فاطمی بازیکنان با اخلاقی هستند و تا به حال دچار چنین مشکلاتی نشده اند. البته لوکا مربی بسیار منضبطی است و شاید همین امر سبب این درگیری شده باشد. با این حال ما ریش گرو گذاشته ایم و قرار است عصر امروز طرفین را آشتی دهیم تا در آستانه بازی با السد، تیممان ضربه نخورد. مس هنوز بخت صعود از این گروه را دارد.

تیم های فوتبال مس کرمان و السد قطر روز سه شنبه در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد

منبع: مهر

vahid78
28-03-2010, 12:20
یکی از هفته نامه ها گزارش مخفیانه ای از کلاس درس عادل فردوسی پور در دانشگاه منتشر کرده که در این گزارش نکات جنجالی بسیاری از این چهره مشهور تلویزیون منتشر شده است .
به گزارش جهان ؛عادل فردوسی پور مجری برنامه پر طرفدار نود، در دانشگاه صنعتی شریف زبان تخصصی صنایع را تدریس می کند.
همشهری جوان در گزارشی می نویسد: برعکس خیلی از استادها عادل فردوسی پور دقیقا سر موقع به کلاس می آید تا قبل از آغاز درس با همه خوش و بش کرده باشد وحاشیه های کلاس را هم بگیرد .معمولا روال کلاس به این شرح است که یکی از شاگردان می گوید : استاد دیشب در برنامه ....با همین جمله ساده است که نقد وبررسی فوتبال (با محوریت خود عادل و برنامه اش )شروع می شود .اگر هم خودش از چیزی ناراحت باشد و حاشیه و نکته ای در دلش باقی مانده باشد خودش شروع می کند به حرف زدن که دیشب دراین برنامه این اتفاق افتاد و این طور شد وخیلی وقتها هم بچه ها سوال پیچش می کنند که چرا دیشب این را گفتید و آن را نگفتید ؟.....
البته او با همه این تجربه ها وسابقه فراوان مجری گری 99 در صد ایرادها را نمی پذیرد .ولی برای رد همه نظرها دلیل می آورد کاری نمی کند که یک وقت بچه ها دلگیر شوند .
به گزارش جهان ،سر بعضی از کلاسها که دختران (استثنائا )اهل فوتبال نیستند و بدون هر عکس العملی به عادل فردوسی پور نگاه می کنند، با خنده برمی گردد به سمتشان و با دست توپ را نشان می دهد و می گوید : توپ...توپ فوتبال ،می دونید چیه ؟فوتبال ،یک نوع ورزشه ،نود هم یک برنامه است!
البته فردوسی پور حواسش هست که همه این بحثها یک ربع بیشتر طول نکشد .
از همه دانشجویانش که بپرسی تاکید می کنند که تا به حال کسی سر کلاس عصبانیتش را ندیده .ولی نوبت درس که بشود شوخی ندارد و با جدیت آغاز می کند و بچه ها هم یاد گرفته اند که بحث و درس را با هم یکی نکنند.البته همیشه هم اول کلاسش در مورد بحثهای آزادش تذکر می دهد که اصولا حرف سیاسی ممنوع !
حدود پنج سالی است که عادل فردوسی پور فقط فیلم مستندی از زندگی بابی چارلتون را سر کلاس پخش می کند وهمین دستمایه طعنه بچه های قدیمی کلاس هم شده .
موبایلش سر کلاس همیشه silent است ولی اگر شاگردانش تا آخر کلاس صبر کنند و کمی دور استاد حلقه بزنند تمامی پیامهای صوتی اش را می شنوند....
ماجراهای آقای نود تا بیرون دانشگاه ادامه دارد تا هنگام سوار شدن به خودرو!ماشینش قابلیتهای زیادی دارد. یعنی به جز اینکه وسیله حمل و نقل است ،نقش کمد لباس همراه را هم دارد!صندلی عقبش پر از لباس و وسایل ورزشی و روزنامه ورزشی است.خب وقتی هم مجری باشی ،هم استاد ،هم بروی سر زمین فوتبال بازی کنی ،هم .....

منبع: جهان

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

توپ...توپ فوتبال ،می دونید چیه ؟فوتبال ،یک نوع ورزشه ،نود هم یک برنامه است!

f-secure
28-03-2010, 12:38
ژالب بود.تنکیو

King_90
28-03-2010, 12:41
عجب.
این رجب زاده فکر کرده دو تا گل زده کیه حالا؟؟؟؟

mahdishata
28-03-2010, 12:55
این لوکا کلا ادم قاطی هستش
بعید نیست به رجب زاده چیزی گفته باشه اونم قاطی کرده باشه

MORINIO
28-03-2010, 13:00
نظر شخصیم این هست زیاد نتیجه بدی هم نیست باید دید چطور بازی کردن :دی

من بازی رو دیدم فقط در همین حد بدونید که دو تا گل سالم پرسپولیس رو آفساید گرفت!

تازه خلیلی و هوار محمد هم نبودن...

pcforlife
28-03-2010, 13:12
جالب بود...!:31:

امير موسر
28-03-2010, 13:12
ديدار استقلال- الغرافه در تهران ركورد تماشاگران ليگ قهرمانان آسيا 2010 را شكست.

بر اساس اعلام سايت رسمي كنفدراسيون فوتبال آسيا تعداد تماشاگران فصل جاري ليگ قهرمانان آسيا در پايان ديدارهاي هفته سوم از مرز نيم ميليون نفر گذشت.

سايت رسمي AFCبا انتشار تصويري از تماشاگران استقلال نوشت: تاكنون در مجموع 551،077 نفر از 48 مسابقه برگزار شده در ليگ قهرمانان ديدن كرده‌اند كه اين ميانگين جديدي براي حضور تماشاگران در هر مسابقه به ثبت رسانده است.

در گزارش وب سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا آمده است پيروزي استقلال قهرمان ايران در برابر الغرافه بيش از 60هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي داشت و اين در حالي بود كه ديدار قبلي استقلالي‌ها مقابل الجزيره با وجود تساوي بدون گل 32هزار نفر را به ورزشگاه كشاند.

ديدار تيم‌هاي بيجين‌گوآن مقابل ملبورن ويكتوري استراليا از هفته اول ليگ قهرمانان در ورزشگاه كارگران شهر پكن 31هزار تماشاگر داشت اما استقلال در دو بازي متوالي خود ركوردهاي جديدي را از نظر ميزان هوادار حاضر در ورزشگاه به ثبت رساند.

FCESTEGHLAL.IR

King_90
28-03-2010, 13:17
فکر کنم قبلا تاپیک بود.

atrin777
28-03-2010, 13:35
بقیش کو ؟

davy jones
28-03-2010, 15:29
بقیش کو ؟

با اجازه بنده به عنوان کسی که تو اون دانشگاه درس میخونم و البته صنایعی نستم عرض میکنم که یکبار مسابقات فوتبال PES 2009 که تو دانشگاه برگزار شد و علاقمندان توش شرکت کرده بودن و قرار بود که پول ورودی بازیها رو وقف کار خیریه بکنن، از عادل فردوسی پور برای گزارش بازی فینال دعوت کردن که ایشون هم قبول کرد. همچنین یادمه یه موقع چند تا از بچه های صنایع که داشتن فارغ التحصیل میشدن داشتن یه مستند همینجوری و الکی و طنز از سالهای حضور در دانشگاه بسازن از عادل خواستن که تو مستند اونها بازی کنه که اونم قبول کرد.
در مورد ماشینش هم باید بگم که مدام ماشین عوض میکنه تا حالا با 3-4 تا ماشین متفاوت دیدمش.

iman_s
29-03-2010, 02:39
مقابل منتخب اونجا بوده که همه خوبان حضور دارن
از طرفی پرسپولیس تیم کم مهره ای هست
درسته ولي تيمهاي منتخب چون فوقش يك يا دو بار با هم تمرين ميكنند به اصطلاح تيم نيستند و هماهنگي ندارند و بيشتر روي كارهاي انفرادي به نتيجه ميرسند.

وین رونی
29-03-2010, 08:45
النصر 1 ـ پرسپوليس 5؛ سرخپوشان در دبي جبران كردند

تيم فوتبال پرسپوليس در دومين بازي تداركاتي‌اش موفق شد تيم النصر دبي را با نتيجه 5 بر يك شكست دهد.

سايت گل ـ ديدار دو تيم پرسپوليس و النصر ساعت 19عصر امروز(دیروز) و با يك ساعت تأخير آغاز شد و سرخپوشان تهراني موفق شدند تيم النصر را با نتيجه 5 بر يك شكست دهند.
علي دايي در نيمه اول بازي از تركيب: علیرضا حقیقی، ابراهیم شکوری، مجتبی شیری، سپهر حیدری، علیرضا محمد، کریم باقری، تياگو فراگو، عادل کلاه کج، محمد منصوری، هادی نوروزی و محسن خلیلی استفاده كرد. در نيمه اول محسن خليلي(پنالتي)، كريم باقري و محمد منصوري براي پرسپوليس گلزني كردند در نيمه دوم نيز علي دايي تغييراتي در تركيبات تيم ايجاد كرد و سعي نمود اكثر نفرات تيمش را همچون بازي گذشته در يك بازي تداركاتي محك بزند.
در نيمه دوم مجيد الهايي و حميد علي‌عسگر(نقطه پنالتي) هر دو از نقطه پنالتي گلزني كردند. تيم النصر نيز در نيمه اول و قبل از اينكه بازيكنان پرسپوليس به گل برسند دروازه عليرضا حقيقي را باز كرد اما در نهايت بازي يك بر صفر برده را با باخت 5 بر يك عوض كرد.

منبع:
سایت گل

nafas
29-03-2010, 23:02
بهترین سرگروه نیستا درباره بهترین تیم در خازج از خانه بوده

پرسیده کدوم تیم بهترین بوده توی خارج خونه

Big-Boss
29-03-2010, 23:13
این چه معرکه ای هستش جدیدا مد شده ؟
فلان سایت خواننده ایرانی گذاشته بهش رای بدید , تیم ایرانی گذاشته رای بدید , بازیگر ایرانی گذاشته رای بده
تا جایی که تو تلویزیون دولتی ایران هم میان مجری ها اعلام میکنن برید به فلان رای بدید ( قضیه وزنه برداری و رضا زاده یادتون هست دیگه که آخر سر هم به خاطر همین کارا فدراسیون جهانی وزنه برداری اونو باطل اعلام کرد)

حالا از 100% اشخاصی که به خاطر ملیت و... رای دادن بپرسید نظرتون درباره انتخاب آگاهانه چیه ؟ بیش از نیم ساعت سخنرانی در مورد دوری از تعصبات و انتخاب کورکورانه میکنن.

اگه هدفشون این بود که سوال نظر سنجی رو میزاشتن اهل کدام کشور هستید؟

mahdishata
30-03-2010, 14:10
حوارملامحمد بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در پی عدم حضور در اردوی دبی، از سوی علی دایی در اختیار باشگاه گذاشته شد و تا اطلاع ثانوی حق حضور در تمرینات را ندارد.
حوارملامحمد به رغم صدور ویزای دبی در اردوی تدارکاتی تیم فوتبال پرسپولیس حضور نیافت و همین بی‌نظمی باعث شد تا علی دایی این بازیکن را در اختیار مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار داده و به باشگاه اعلام کند حوار تا حل و فصل موضوع از سوی باشگاه، حق حضور در تمرینات را ندارد. حوارملامحمد بعد از بازی با پتروشیمی از تبریز عازم کردستان عراق شد و علی دایی نیز با مرخصی او تا پنجم فروردین موافقت کرده و مقرر شده بود این بازیکن در تاریخ فوق‌الذکر به جمع سایر بازیکنان تیم در امارات ملحق شود. تأخیر حوارملامحمد در روز پنجم فروردین از سوی باشگاه و سرمربی تیم موجه بود چرا که ویزای این بازیکن به دلایلی با تأخیر صادر شد.
منابع خبری سایت گل گزارش می‌دهند ویزای حوارملامحمد پس از پیگیری‌های علی دایی در دبی صادر شد و مراتب به اطلاع این بازیکن رسید و قرار بود حوار روز ششم فروردین به جمع سایر بازیکن اضافه شود؛ اما این بازیکن به دلیل آنچه که فوت عمویش عنوان کرده بود به دبی نرفت و پس از آن هم عنوان کرد گذرنامه‌اش ایراد دارد. در نهایت حوارملامحمد غایب بزرگ اردوی تیم پرسپولیس در امارات بود و همین موضوع باعث شد که علی دایی بازیکن با تجربه تیمش را در اختیار باشگاه گذاشته و اعلام کند حوار تا حل و فصل این موضوع حق حضور در تمرینات را ندارد.
از باشگاه هم خبر می‌رسد حوارملامحمد پس از ورود به ایران باید در جلسه کمیته انضباطی باشگاه شرکت کرده و به احتمال بسیار زیاد بار دیگر جریمه‌ای برای او در نظر گرفته می‌شود.
حوار که یکی از گرانترین بازیکنان فصل پرسپولیس است پیش از این هم یکبار در آستانه یک بازی حساس لیگ برتر ، تیمش را تنها گذاشت و به بهانه سفر به اردن و بیماری مادرش نزدیک به یک ماه در تمرینات غیبت داشت.
حبیب کاشانی همچنان از مصاحبه تند این بازیکن عراقی علیه خود دلگیر است و به این دلیل از او و مترجمش شکایت کرده . پرسپولیسی ها البته هر بار که این بازیکن غیبت می کند ، جریمه ای سخت را برایش در نظر می گیرند و تا به حال نزدیک به 25 درصد از قرارداد 500 میلیون تومانی حوار ، کسر شده . این بار هم به نظر می رسد مبلغ زیادی از قراردادش کسر شود .

khabaronline.ir

Hamid-kakero
01-04-2010, 10:23
آفرین؛
فقط استقلال

King_90
01-04-2010, 11:13
ببخشیبد بازی استقلال با تیم عربستانی کیه؟

امير موسر
01-04-2010, 11:35
ببخشیبد بازی استقلال با تیم عربستانی کیه؟

25 فروردین ( چهارشنبه ) !

King_90
01-04-2010, 11:51
نمی دونم وقت دارم برم ورزشگاه یا نه.امیدوارم 5 شنبش کاری واسم پیش نیاد :دی

vahid78
01-04-2010, 14:28
تا سال گذشته و حتی همین اواخر کمتر کسی بود که به این قضیه فکر کند که تیمی که هواداران پرسپولیس دارند آن را تشویق می کنند پرسپولیس نیست بلکه پیروزی است. این درست که حتی برخی ها مانند حسن بیادی هم در چند نوبت در سال گذشته صحبت هایی پیرامون همین موضوع داشتند و البته به مذاق هواداران پرسپولیس نیز خوش نیامد اما واقعیت قضیه این است که چنین چیزی صحت دارد و بر اساس آنچه در ثبت شرکتها موجود می باشد، 100% سهام پرسپولیس که به عنوان یک شرکت به ثبت رسیده، متعلق به یک شخص حقیقی به نام اسماعیل وفایی است.
اینکه وفایی در این مدت کجا بوده و چرا تا به حال وارد گود نشده امری است که جای آن در این مقال نیست اما او از امسال با سنبه ای پر زور وارد شده و تیم هایی را در رشته های مختلف ورزشی از رده نونهالان تا بزرگسالان و حتی در قسمت بانوان فعال نموده تا نشان دهد که در سال آینده می خواهد بطور جدی وارد عرصه فوتبال نیز بشود.

آز انجا که حضور تیم پرسپولیس در لیگ برتر مستلزم خرید سهام یکی از باشگاههای لیگ برتری بود، وفایی سعی داشت تا برای اینکه دو دستگی و سرگردانی بین هواداران ایجاد نشود، سهام باشگاه پیروزی که تحت نظر سازمان تربیت بدنی اداره می شود را در اختیار بگیرد به طور قانونی و شرایط مساوی و در یک مزایده. اما سازمان در زمان علی آبادی روی خوشی به این قضیه نشان نداد تا وفایی هم بیانیه معروفش مبنی بر اعلام موجودیت باشگاهی به نام پرسپولیس را بر روی سایت شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس قرار دهد و بعد از آن سیاست سکوت را در پیش گیرد.

این سکوت هنوز هم ادامه داشت تا اینکه .....
به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال، بمب نه چیزی بالاتر از بمب در زمانی که همه در تعطیلات نوروز بودند منفجر شد و خبرش را یکی از نزدیکان دو طرف قضیه اینگونه در اختیار ما قرار داد:

' سازمان تربیت بدنی پس از بررسی ها و رایزنی های متعدد با آقای وفایی و نیز در جهت وارد کردن بخش خصوصی به فوتبال و پس از استعلام از مراجع ذیربط، موافقت خود را با انتقال 100% سهام باشگاه پیروزی به آقای وفایی اعلام و در ضمن این انتقال شرط نمود چنانچه پرسپولیس ظرف 5 سال صاحب مجهزترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری نشود و مهمتر از آن به سود دهی نرسد، این معامله فسخ گردد.'
این یک خبر خوش برای هوادارانی خواهد بود که نگران آینده پرسپولیس بودند و اینک شخصی وارد میدان شده که گفته می شود برای بودجه سال آینده این تیم رقمی نزدیک به 220 میلیارد ریال(22 میلیارد تومان) کنار گذاشته است.
اخبار تکمیلی را در روزهای آینده با جزئیات بیشتر در خبرگزاری پارس فوتبال خواهید خواند.

pernews.com

Big-Boss
01-04-2010, 14:35
14th زیر خبر اضافه کنید دروغ 13 که ان شااله باعث ترویج کذب نشود و از مصادیق مزاح تلقی گردد

pcforlife
01-04-2010, 14:43
14th زیر خبر اضافه کنید دروغ 13 که ان شااله باعث ترویج کذب نشود و از مصادیق مزاح تلقی گردد
تائید میشه!!!!:31:

King_90
01-04-2010, 14:57
خیلی جالب بود.دروغ 13 خوبی بود :دی

H A M A S
01-04-2010, 15:50
pernews.com

عجب منبع موثقی

fery joon
01-04-2010, 19:03
زنده باد اس اس :40:

بچه هايي كه ميتونن حتما برن ورزشگاه دمشون گرم :10:

davood-khatar
02-04-2010, 22:38
خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۱۳/۰۱/۸۹‬
مدرس كنفدراسيون فوتبال آسيا (‪ )AFC‬گفت: نمايندگان ايران در دور دوم ليگ قهرمانان فوتبال آسيا به دليل حرفه‌اي نبودن حذف خواهند.
مسعود اقبالي روز جمعه در گفت و گو با ايرنا افزود: نمايندگان فوتبال ايران در دور اول ليگ قهرمانان آسيا عملكرد قابل قبولي داشتند اما با توجه به حضور تيم‌هاي قدرتمند در آسيا، تيم‌هاي ايراني در صورت صعود به دور دوم حذف خواهند شد.
وي افزود: موفق‌ترين نماينده ايران تاكنون تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان بوده و عامل اين موفقيت، تفكرات حرفه‌اي مسوولان و مربيان اين تيم است.
مدرس ‪ AFC‬گفت: تيم‌هاي ايراني پيشرفت خوبي داشته‌اند اما براي قرار گرفتن در جمع تيم‌هاي قدرتمند آسيا بايد برنامه ريزي دقيق تري داشت.
وي تصريح كرد: مربيان ايراني بايد با بالا بردن سطح علمي خود، شيوه تمريناتشان را تغيير دهند زيرا بيشتر باشگاه‌هاي ايراني به شيوه سنتي تمرين مي‌كنند.
اقبالي اظهار داشت: اميدوارم به زودي باشگاه‌هاي فوتبال ايران به معناي واقعي حرفه‌اي شوند تا ديگر شاهد مشكلات پيش و پا افتاده در آنها نباشيم.
وي افزود: فوتبال ما در حال پوست انداختن است و تا زماني كه بازيكنان جوان ايراني به تجربه لازم نرسند، نمي‌توانيم شاهد افتخارآفريني اين باشگاه‌ها باشيم.
مدرس ‪ AFC‬گفت: آلوده شدن فوتبال ايران، اصلي‌ترين دليل افت فوتبال ما در چند سال گذشته بوده و مسوولان بايد با برنامه دقيق، سلامت را به فوتبال ما بازگردانند.

davood-khatar
02-04-2010, 22:46
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين تهران گفت: با شناخت حريف خود در جام حذفي برنامه هاي ويژه اي براي موفقيت در سال 1389 داريم.
به گزارش ايسنا، تيم فوتبال استيل آذين تهران پس از يک هفته تعطيلي کار خود را در آکادمي فوتبال آغاز کرد، حميد استيلي سرمربي تيم فوتبال استيل آذين تهران در اين گفت‌وگو برنامه هاي خود در سال 1389 را تشريح کرد:
* آيا سال 1388 سال خوبي براي شما بود؟
به لطف خدا و تلاش بازيکنان سال خوبي را در سال گذشته با استيل آذين سپري کرديم، البته پستي و بلندي‌هايي داشت که جزيي از زيبايي هاي فوتبال محسوب مي شود.

*از خاطرات شيرين و تلخ خود در سال گذشته بگوييد؟
صعود به مراحل بالاي ليگ برتر و شکست تيم پر قدرتي مثل استقلال از خاطرات فوتبالي شيرين من در سال قبل بود، بدشانسي‌هايي که گريبان‌گير من و تيم استيل آذين در بازي هاي خانگي در ليگ برتر شد، از خاطرات تلخ من در سال گذشته بود.

* از برنامه هاي خود در سال 1389 بگوييد؟
اميدوارم که سال 1389 سال خوبي براي استيل آذين و هواداران خونگرمش باشد و بتوانيم با يکدلي، تلاش وکوشش يک سهميه آسيايي را به ارمغان آوريم، با توجه به اين که حريفان خود را در ادامه ليگ برتر و جام حذفي شناخته ايم برنامه هاي ويژه اي براي موفقيت در سال 1389 داريم که با کمک همه آن را اجرايي خواهيم کرد.

*همانطور که مي دانيد ذوب آهن حريف شما در جام حذفي شد نظرتان در باره اين بازي چيست؟
من بارها گفته ام تيمي که مي خواهد قهرمان شود بايد انتظار مقابله با هر تيمي را داشته باشد. ذوب آهن تيم بسيار خوب و منسجمي است که نتايج اين تيم معلوم مي کند که حريفي سخت کوش در مقابل ما خواهد بود، ما براي صعود به فينال جام حذفي وقهرماني بايد موانع را پشت سر هم برداريم تا به هدف خود برسيم، کار سختي پيش رو داريم اما شدني است.

*دوست داشتيد حريفي ديگر در برابر شما قرار مي گرفت؟
حرفم را گفتم، صعود به مرحله فينال ليگ برتر تلاش و کوشش مي خواهد، اگر ما در بازي برابر ذوب آهن، استيل آذين پرقدرت واقعي باشيم پيروز مي شويم.

*اردوي شبانه روزي تهران چگونه بود؟
تصميم بر اين شد تا اردوي خود را در تهران دنبال کنيم وبه خارج از تهران و کشور نرويم، در اين اردو تيم را از لحاظ تاکتيکي و جسماني آماده کرديم تا در بازي هاي حساس و سرنوشت ساز آينده نتايج دلخواه را بگيريم.

*منظور شما بازي برابر سپاهان است؟
بله، ما چند بازي حساس در روزهاي ابتدايي سال در جام حذفي وليگ برتر داريم که خوشبختانه تيم ها را به خوبي آناليز کرده‌ا‌يم، سپاهان نيز مانند ذوب آهن تيم بسيار منسجمي است اما دچار بدشانسي شده است، با برنامه ريزي هايي که داريم سعي مي کنيم پيروزي خودمان را در اصفهان در دور رفت ليگ برتر تکرار کنيم.

* قبول داريد سپاهان حريف خطرناکي است؟
تمام تيم ها سخت کوش هستند، بازي هاي انتهايي ليگ برتر حکم فينال را دارد، ما مي خواهيم سهميه آسيايي بگيريم، سپاهان مي خواهد قهرمان شود. ما برنامه‌هاي ويژه خودمان را داريم و منتظر 90 دقيقه حساس و گرفتن 3 امتياز در بازي برابر سپاهان در تهران هستيم.
*در پايان اگر حرفي داريد؟
فقط از هواداران خونگرم خود مي خواهيم تا استيل آذين را در اين شرايط حساس در ادامه ليگ برتر و جام حذفي تنها نگذارند.

satttanism
03-04-2010, 21:02
تيم فوتبال پرسپوليس برابر سايپا با نتيجه 2 بر صفر شکست خورد تا علي دايي دومين باخت خود را در اين تيم تجربه کند.
اولين ديدار هفته سي‌ام ليگ برتر از ساعت 19:50 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 25 هزار تماشاگر آغاز شد.
کريم انصاري‌فر در دقيقه 7 و مهدي خيري در دقيقه 47 براي سايپا گلزني کردند.
محسن خليلي در دقيقه 40 يک ضربه پنالتي را براي پرسپوليس از دست داد و ضربه او را ابراهيم ميرزاپور مهار کرد.
بازيکنان پرسپوليس چندين فرصت خوب گلزني را در اين ديدار از دست دادند.
محسن ترکي داور مسابقه به سپهر حيدري و مجتبي زارع از پرسپوليس و رضا خالقي‌فر،کريم انصاري‌فرد و ابراهيم ميرزاپور از سايپا کارت زرد نشان داد.
با اين شکست پرسپوليس همچنان با 50 امتياز و يک بازي بيشتر نسبت به استقلال در مکان سوم جدول قرار دارد و سايپا 38 امتيازي شد و با سه رده صعود موقتا به مکان هشتم صعود آمد.
پرسپوليس پيش از اين مسابقه با 5 برد متوالي در ليگ برتر و 2 پيروزي در جام حذفي در 7 مسابقه متوالي با مربيگري دايي به برتري رسيده بود و در هفته بيست و نهم ليگ نيز در انزلي برابر ملوان با نتيجه تساوي يک بر يک متوقف شده بود.
اين دومين باخت سرخپوشان تهراني با سرمربيگري علي دايي است، پيش از اين پرسپوليس با دايي 4 بر يک برابر شاهين بوشهر شکست خورده بود.

ترکيب پرسپوليس:
عليرضا حقيقي، نبي ا... باقري‌ها، سپهر حيدري، ابراهيم شکوري، عليرضا محمد، فراگو تياگو، عادل کلاه کج( از دقيقه 56 ميثم بائو)، محمد منصوري( از دقيقه 55 مجتبي زارع)، کريم باقري، هادي نوروزي(از دقيقه 75 حميد علي عسگر) و محسن خليلي
سرمربي: علي دايي

ترکيب تيم سايپا:
ابراهيم ميرزاپور، سيد حسين حسيني( از دقيقه 75 مجيد ايوبي)، سعيد يوسف‌زاده، مرتضي ابراهيمي، رضا محمودي، داريوش يزداني، ابراهيم صادقي، رضا خالقي‌فر، امين منوچهري( از دقيقه 70 اميد شريفي‌نسب)، مهدي خيري( از دقيقه 88 علي زينالي) و کريم انصاري فر
سرمربي: محمد مايلي کهن

football3.ir

pedram_sad
03-04-2010, 21:08
کور سوی امید به قهرمانی تو لیگ بر تر = پر ....

MORINIO
03-04-2010, 21:41
قهرمانی چیه حالا با این وضع سوم هم نمیشه!

davood-khatar
03-04-2010, 23:43
مهدوي‌كيا: سپاهان را در تهران غافلگير مي‌كنيم
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال استيل آذين تهران گفت: حريف را غافلگير مي‌كنيم و برنده خواهيم شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي مهدوي‌كيا در مورد ديدار روز آينده مقابل سپاهان اظهار داشت: اميدوارم در ورزشگاه راه آهن تنها نباشيم و هواداران ما را در 7 فينال پيش رو در ليگ برتر و جام حذفي حمايت كنند.

* وضعيت استيل آذين را در سال جديد چگونه ارزيابي مي كنيد؟
خودمان را براي ادامه موفقيت در سال جديد آماده كرده ايم. به فكر اين هستيم كه در تهران سپاهان و در اصفهان ذوب آهن را شكست دهيم. مي‌دانيم كار سختي است؛ اما غير ممكن نيست. به استيل آذين اعتماد دارم. خوب تمرين كرده و فقط بايد باهوش باشيم.

* سپاهان را چگونه تيمي مي بينيد؟
از اين تيم شناخت داريم. براي كسب 3 امتياز به ميدان مي‌رويم. سپاهان را در تهران غافلگير خواهيم كرد.

* وضعيتت در آستانه اين بازي چگونه است؟
نسبت به روزي كه از آلمان بازگشتم، وضعيت خوبي دارم. با روحيه بازيكنان بيشتر آشنا شده ام. اميدوارم به خواسته هاي خودم برسم. اميدوارم در ورزشگاه راه آهن تنها نباشيم و هواداران در سال جديد در 7 فينالي كه پيش رو داريم، از ما حمايت كنند.

satttanism
03-04-2010, 23:47
نیازی نیست برای هر خبر تاپیک ایجاد کنید
استيلي: سه امتياز حساس را از سپاهان مي‌گيريم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdishata
04-04-2010, 06:05
ولی عجب دفاعی داشت پرسپولیس.مثل اتوبان 6 لاین میموند:31:

mahdishata
04-04-2010, 06:33
رحمتی: برای فرار از حاشیه به دایی حتی تلفن هم نزده‌ام!

دروازه بان سپاهان می گوید که برای دوری از هرگونه حاشیه حتی برای تبریک سال نو هم با دایی تماس نگرفته است.

سید مهدی رحمتی مذاکره پنهانی اش با پرسپولیس و شخص علی دایی را تکذیب کرد.دروازه بان ملی پوش سپاهان که شایعه شده بود برای پرسپولیسی شدن مذاکراتی را با سرمربی این تیم انجام داده است تمام شایعات اخیر را تکذیب کرد.

رحمتی در این مورد می گوید«خدا را صدهزار مرتبه شکر 2، 3 سال است وضعیتم طوری است که همیشه تا قبل از اتمام تعطیلات از این قبیل شایعات در موردم زیاد به گوش می‌رسد. من از کسی ترسی ندارم که بخواهم اتفاقی که افتاده را کتمان کنم ،حتی برای آنکه حرف و حدیثی برایم ساخته نشود برای تبریک سال جدید با هیچ مسئولی از باشگاه پرسپولیس حتی آقای دایی صحبت نکردم.»

رحمتی در مورد اینکه آیا این امکان وجود دارد تا فصل آینده به پرسپولیس بپیوندد می گوید: «در حال حاضر شرایط طوری نیست که بخواهم در این خصوص حرف بزنم ،حتی به این موضوع فکر هم نمی کنم. هم وضعیت تیم و هم خودم بسیار مطلوب است ،بنابراین حرفه‌ای‌ترین اقدام این است که در آخر فصل راجع به پیشنهادات دیگر فکر کنم.»

khabaronline.ir

Hamid-kakero
04-04-2010, 10:13
امروز استقلال می بره میاد صدر

satttanism
04-04-2010, 11:05
دروازه‌بان تيم فوتبال سايپا گفت: کار بدي انجام ندادم و فقط پس از گرفتن پنالتي، شادي کردم اما تماشاگران پرسپوليس به من فحش ناموسي دادند.
ابراهيم ميرزاپور در مورد فحاشي هواداران در بازي با پرسپوليس اظهار داشت: من با تمام وجود بازي کردم تا بتوانم براي سايپا مؤثر باشم. انتظار نداشتم به من فحش بدهند. کار بدي انجام ندادم و فقط پس از گرفتن پنالتي، شادي کردم.
دروازه‌بان تيم سايپا افزود: تمام تماشاگران را دوست دارم اما هواداران تيم مقابل از من انتظار دارند گل بخورم و تيمشان برنده مسابقه شود. من براي برد سايپا تلاش مي‌کنم. اميدوارم به اتفاقات رخ داده ديدار با پرسپوليس رسيدگي شود تا ديگر اين مسائل در ورزشگاه‌ها رخ ندهد.
ميزاپور ادامه داد: در روز ديدار با پرسپوليس پدرم به تهران آمد تا از نزديک بازي را تماشا کند، اما قبل از شروع مسابقه از حضور در ورزشگاه خودداري کرد. دليل نيامدن پدرم اين بود که احتمال مي‌داد در ورزشگاه به من فحاشي شود و او از اين مسئله ناراحت مي‌شد.
اين دروازه‌بان با اظهار تأسف از اتفاقات ديدار با پرسپوليس، گفت: از هواداران انتظار نداشتم به من فحاشي کنند. بدتر آن است که فحش ناموسي داده شود.
ميرزاپور در مورد ديدار با سرخپوشان پايتخت، خاطرنشان کرد: پرسپوليس بازي خوبي کرد اما بدشانس بود. ما نيز بازي خوبي کرديم و توانستيم پيروز ميدان شويم.
دروازه‌بان تيم سايپا در مورد پنالتي گفت: در پنالتي هميشه براي بازيکن و دروازه‌بان، شانس برابر وجود دارد. محسن خليلي پنالتي را خوب زد و من نيز آن را خوب گرفتم.

football3.ir

masoudtr
04-04-2010, 11:43
من که اصلا از علی دایی خوشم نمی یاد
پیروزی همیشه به فوتبال تهاجمی مشهور بود
تو این چند بازی که این مربی اش بوده اصلا قشنگ بازی نکرده
کوفتش بشه اون یک میلیارد

آرنولد بابام زینگر
04-04-2010, 12:56
این پولا حروم نیس خدایی ؟

1 میلیارد
بعد این کارمندای بدبخت سالی 10 میلیون هم نمیدنشون و چقدم زحمت بکشن

MORINIO
04-04-2010, 13:03
امروز استقلال می بره میاد صدر

منظورت از صدر همون سومه دیگه؟!!!

دروازه‌بان تيم فوتبال سايپا گفت: کار بدي انجام ندادم و فقط پس از گرفتن پنالتي، شادي کردم اما تماشاگران پرسپوليس به من فحش ناموسي دادند.
ابراهيم ميرزاپور در مورد فحاشي هواداران در بازي با پرسپوليس اظهار داشت: من با تمام وجود بازي کردم تا بتوانم براي سايپا مؤثر باشم. انتظار نداشتم به من فحش بدهند. کار بدي انجام ندادم و فقط پس از گرفتن پنالتي، شادي کردم.
دروازه‌بان تيم سايپا افزود: تمام تماشاگران را دوست دارم اما هواداران تيم مقابل از من انتظار دارند گل بخورم و تيمشان برنده مسابقه شود. من براي برد سايپا تلاش مي‌کنم. اميدوارم به اتفاقات رخ داده ديدار با پرسپوليس رسيدگي شود تا ديگر اين مسائل در ورزشگاه‌ها رخ ندهد.
ميزاپور ادامه داد: در روز ديدار با پرسپوليس پدرم به تهران آمد تا از نزديک بازي را تماشا کند، اما قبل از شروع مسابقه از حضور در ورزشگاه خودداري کرد. دليل نيامدن پدرم اين بود که احتمال مي‌داد در ورزشگاه به من فحاشي شود و او از اين مسئله ناراحت مي‌شد.
اين دروازه‌بان با اظهار تأسف از اتفاقات ديدار با پرسپوليس، گفت: از هواداران انتظار نداشتم به من فحاشي کنند. بدتر آن است که فحش ناموسي داده شود.
ميرزاپور در مورد ديدار با سرخپوشان پايتخت، خاطرنشان کرد: پرسپوليس بازي خوبي کرد اما بدشانس بود. ما نيز بازي خوبي کرديم و توانستيم پيروز ميدان شويم.
دروازه‌بان تيم سايپا در مورد پنالتي گفت: در پنالتي هميشه براي بازيکن و دروازه‌بان، شانس برابر وجود دارد. محسن خليلي پنالتي را خوب زد و من نيز آن را خوب گرفتم.

football3.ir

خیلی بد فحشش میدادن! :13:

AAKOJ
04-04-2010, 17:34
در اعتراض به داوري رخ داد
ترك زمين از سوي تراكتورسازي و نيمه كاره ماندن ديدار با ابومسلم
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز در اعتراض به نحوه قضاوت داور ديدار با ابومسلم زمين مسابقه را ترك كرد تا اين بازي نيمه كاره رها شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، در دقيقه 64 مسابقه در حالي كه داور خطاي مهدي ثابتي دروازه‌بان تراكتورسازي را بر روي سانتاز مهاجم ابومسلم پنالتي اعلام كرد، بازيكنان و كادر فني تراكتورسازي به اين تصميم به شدت اعتراض كردند و مسابقه چند دقيقه‌اي متوقف شد.

پس از اين اتفاق فراز كمالوند سرمربي تيم ميهمان چند لحظه‌اي با تلفن همراه خود صحبت كرد كه ظاهرا با ناصر شفق مدير عامل باشگاه كه در ورزشگاه حضور داشت، مشغول مذاكره بود.

پس از اين بازيكنان تراكتورسازي از زمين مسابقه خارج شده و به سمت رختكن رفتند تا بازي نيمه كاره بماند. البته 20 دقيقه پس از اين اتفاق بازيكنان تراكتورسازي در حالي كه برخي تماشاگران ورزشگاه را ترك كرده بودند و ابومسلم نيز به رختكن رفته بود به زمين بازگشتند. اين در حالي بود كه داور سوت نيمه كاره بودن بازي را به صدا در آورده بود.
اين بازي تا دقيقه 64 با يك گل به سود ابومسلم در جريان بود.
همچنين تماشاگران تراكتورسازي با نشان دادن هزار توماني به داور او را به گرفتن رشوه متهم كردند

masoudtr
04-04-2010, 17:36
خدا این کمالوند را از لیگ برتر نگیره :31:
خوب موقعی یک سه صفر شیرین به ابومسلم داد:27:
کمال با همین فرمون برون :21:

AAKOJ
04-04-2010, 17:41
خدا این کمالوند را از لیگ برتر نگیره :31:
خوب موقعی یک سه صفر شیرین به ابومسلم داد:27:
کمال با همین فرمون برون :21:
نه فکر نکنم این طوری هم باشه !!!!
100 % حکتی داره دیگه و در بازی با پرسپولیس که هفته بعد اونم تو یادگار است بدجوری تاوان خواهند داد . اینو مطمئن باشید که هوادارن ساکت نخواهند بود و اگر قرار باشه این سه امتیاز را هم بگیرند با هزار تا سرسختی و بعد گذشتن هفت خوان رستم و از همه مهمتر هواداران به دست خواهند اورد اونم اگر تراختور بزاره که با این اوضاع وحشتناکی که پیش اومد فکر کنم خیلی سخت باشه

satttanism
04-04-2010, 17:45
تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در اعتراض به نحوه قضاوت داور ديدار با ابومسلم زمين مسابقه را ترک کرد تا اين بازي نيمه کاره رها شود.
در دقيقه 64 مسابقه در حالي که داور خطاي مهدي ثابتي دروازه‌بان تراکتورسازي را بر روي سانتاز مهاجم ابومسلم پنالتي اعلام کرد، بازيکنان و کادر فني تراکتورسازي به اين تصميم به شدت اعتراض کردند و مسابقه چند دقيقه‌اي متوقف شد.
پس از اين اتفاق فراز کمالوند سرمربي تيم ميهمان چند لحظه‌اي با تلفن همراه خود صحبت کرد که ظاهرا با ناصر شفق مدير عامل باشگاه که در ورزشگاه حضور داشت، مشغول مذاکره بود.
پس از اين بازيکنان تراکتورسازي از زمين مسابقه خارج شده و به سمت رختکن رفتند تا بازي نيمه کاره بماند. البته 20 دقيقه پس از اين اتفاق بازيکنان تراکتورسازي در حالي که برخي تماشاگران ورزشگاه را ترک کرده بودند و ابومسلم نيز به رختکن رفته بود به زمين بازگشتند. اين در حالي بود که داور سوت نيمه کاره بودن بازي را به صدا در آورده بود.
اين بازي تا دقيقه 64 با يک گل به سود ابومسلم در جريان بود.

football3.ir

"R E Z A"
04-04-2010, 17:45
ترکیب تیم همونطور که کمالوند گفته بود ، نفرات جوان بودن یا بازیکنای ثابت قبلی ؟

خوب موقعی یک سه صفر شیرین به ابومسلم داد

یک هیچ تموم شد

rezanew
04-04-2010, 17:46
نه فکر نکنم این طوری هم باشه !!!!
100 % حکتی داره دیگه و در بازی با پرسپولیس که هفته بعد اونم تو یادگار است بدجوری تاوان خواهند داد . اینو مطمئن باشید که هوادارن ساکت نخواهند بود و اگر قرار باشه این سه امتیاز را هم بگیرند با هزار تا سرسختی و بعد گذشتن هفت خوان رستم و از همه مهمتر هواداران به دست خواهند اورد اونم اگر تراختور بزاره که با این اوضاع وحشتناکی که پیش اومد فکر کنم خیلی سخت باشه

بابا این کمالوند هم از خودش حرکت بازی در میاره! مگه شهر هرته!!! خروج از زمین بازی یعنی چی آخه!!
باید منتظر بدترین تنبیه ها باشیم....

masud-000000
04-04-2010, 17:48
همچنين تماشاگران تراكتورسازي با نشان دادن هزار توماني به داور او را به گرفتن رشوه متهم كردند
این حرکت مدتی است عجیب مد شده هااااا :31:

elyartab
04-04-2010, 17:49
مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است

AAKOJ
04-04-2010, 17:51
حركت عجيب و اظهارات ضد و نقيض سرمربي و مديرعامل تراكتورسازي

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه بازيكنان تراكتورسازي بازي با ابومسلم را در دقيقه 64 مسابقه در اعتراض به تصميم داور بازي را نيمه‌كاره رها كردند و به رختكن رفتند حدود 20 دقيقه بعد در حركتي عجيب و در حالي كه تيم ابومسلم و داوران به رختكن رفته بودند به ميدان مسابقه بازگشتند.

فراز كمالوند سرمربي تيم تراكتورسازي در جمع خبرنگاران گفت: من از مديرعامل باشگاه دستور گرفتم و به امر او تيم را از ميدان بيرون كشيدم. اين در حالي است كه ناصر شفق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من چنين دستوري نداده‌ام اما به دليل اينكه به قضاوت سعيد بخشي‌زاده اعتراض داشتيم زمين مسابقه را ترك كرديم و سپس در رختكن تصميم گرفتيم به ميدان بازگرديم و جوانمردانه بازي كنيم.

اين ديدار جنجالي با نتيجه يك بر صفر به سود ابومسلم در جريان بود كه تراكتورسازي پس از اعلام يك ضربه پنالتي در دقيقه 64 زمين را ترك كردند.
بازيكنان تراكتورسازي نيز بعد از اينكه تيم داوري و تيم ابومسلم در ميدان حاضر نشدند آنها نيز به رختكن بازگشتند.

masoudtr
04-04-2010, 17:59
ترکیب تیم همونطور که کمالوند گفته بود ، نفرات جوان بودن یا بازیکنای ثابت قبلی ؟

یک هیچ تموم شد
بازی های نیم کاره مثل این صرف نظر از نتیجه 3-0 میشه عـــــــامو
اگه یادت باشه چند سال پیش سپاهان تو لیگ قهرمانان برای صعود احتیاج به تفاضل گل داشت که تیم حریفش نمیخواست بیاد چون حذف شده بود و چون باید بیشتر از سه گل میزدن و 3-0 بدردشون نمیخورد با اعتراض به فیفا اوردنش

H A M A S
04-04-2010, 19:40
واقعا تیمی که اینهمه ادعا داره اینکارا ازش بعیده
تازه تراکتور هم میخواست با گالاتاسرای بازی کنه!
خبرش به مسولین گالاتاسرای شاید تجدید نظر کنن
بازی رفت هم یک گل صد در صد سالم ابومسلم رو خطا اعلام کردن
مسئله تراکتور نیست
مسئله جناب شفق --دلال بزرگ هست
همونی که سرمربی اسپانیایی برای تیم ملی آورد
اما حق دلالیش رو ندادن بعد اونو پروازیش کرد!
شفق حتی از پس همین ابومسلم دسته پا شکسته هم برنمیاد

enimonte
04-04-2010, 19:52
مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است

این مرگ با عزت دقیقه 64 بازی پیش میاد؟؟؟خوب توجیه میکنید مثل مدیر عامل تون

خبرگزاري دانشجويان ايران - مشهد
سرويس: ورزشي - فوتبال

در حالي كه داور بازي تيم‌هاي ابومسلم خراسان و تراكتورسازي تبريز پس از ترك زمين توسط بازيكنان تيم تراكتورسازي سوت پايان بازي را به صدا درآورده بود، ناصر شفق مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تيمش را براي ادامه بازي به زمين بازگرداند!

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ناصر شفق در جمع خبرنگاران در خصوص اين اتفاق گفت: اعتراض ما به دليل تعويض داور در شب قبل از بازي است و به همين دليل تصميم گرفتيم تيم را بيرون بكشيم اما در رختكن، دوباره با اعضاي تيم صحبت كرديم و تصميم گرفتيم كه به زمين بياييم و بازي را جوانمردانه ادامه بدهيم.

شفق در پاسخ به سوالي درخصوص مكالمه تلفني فراز كمالوند با وي گفت: من با كمالوند تماس نگرفتم و نمي‌دانم او با چه كسي صحبت كرده است.

به دليل زدن سوت پايان بازي توسط داور،‌ اين بازي ديگر ادامه پيدا نكرد و بازيكنان تيم تراكتورسازي دوباره به رختكن بازگشتند.

far2009
04-04-2010, 20:00
. البته 20 دقيقه پس از اين اتفاق بازيكنان تراكتورسازي در حالي كه برخي تماشاگران ورزشگاه را ترك كرده بودند و ابومسلم نيز به رختكن رفته بود به زمين بازگشتند.
کاری می کنید باید پای کار ایستاد . این کار جز آبرو ریزی برای تراکتورسازی ندارد. قبل از هر کاری باید فکر کرد نه این رفتارهای بچه گانه را نشان داد !

BehzadKiNG
04-04-2010, 20:32
من بازی رو ندیدم ولی کلا" اینکارا خیلی بده !

حیف تراکتور با این کمالوند !

mehryazdan
04-04-2010, 20:43
ای کاش بازی میکردند ولی خداییش امروز اصلا تراکتور اون بازی همیشگی رو بازی نکرد من که خیلی کسل شدم هم خیلی بد بازی کرد هم این بازی رو نیمه تمام گذاشت کلا افتضاح بود 2 هفته منتظر بازی تراکتور بودیم اونم اینجوری شد بیچاره اون همه تماشاگری که از تبریز رفته بودند مشهد واسه بازی تراکتور :41:

H A M A S
04-04-2010, 21:04
کمالوند توی مصاحبه گفت:من و آذرنیا (سرپرست) حقوق بگیر شفق هستیم
شفق هم به ما دستور داد که دیگه بازی نکنیم
ما هم دستور رو اجرا کردیم
==========================

کلا تقصیر رو از گردن خودش رد کرد
============================
البته گزارشگر به سوی شفق رفت
اما هر کار کرد شفق مصاحبه نکرد
چه جوابی داشت که بده؟؟؟
اما هوادران تراکتور نباید شفق رو ول کنند
خیلی نامردی کرد به حق تراکتور
تراکتور 3 بر صفر بازنده میشه+چند بازی خانگی هم بدون تماشاگر+جریمه نقدی
متاسفانه تراکتور سهمیه آسیایی رو با افتضاخ شفق از دست داد
عادل باید توی نود پیگیری کنه

AAKOJ
04-04-2010, 21:10
کمالوند توی مصاحبه گفت:من و آذرنیا (سرپرست) حقوق بگیر شفق هستیم
شفق هم به ما دستور داد که دیگه بازی نکنیم
ما هم دستور رو اجرا کردیم
==========================

کلا تقصیر رو از گردن خودش رد کرد
============================
البته گزارشگر به سوی شفق رفت
اما هر کار کرد شفق مصاحبه نکرد
چه جوابی داشت که بده؟؟؟
اما هوادران تراکتور نباید شفق رو ول کنند
خیلی نامردی کرد به حق تراکتور
تراکتور 3 بر صفر بازنده میشه+چند بازی خانگی هم بدون تماشاگر+جریمه نقدی
عادل باید توی نود پیگیری کنه
چه ربطی به تماشاگران دارد ؟

"R E Z A"
04-04-2010, 21:26
بازی های نیم کاره مثل این صرف نظر از نتیجه 3-0 میشه عـــــــامو
اگه یادت باشه چند سال پیش سپاهان تو لیگ قهرمانان برای صعود احتیاج به تفاضل گل داشت که تیم حریفش نمیخواست بیاد چون حذف شده بود و چون باید بیشتر از سه گل میزدن و 3-0 بدردشون نمیخورد با اعتراض به فیفا اوردنش

تویه همچین مواردی معمولا بعد از اتمام بازی ناظر بازی یا خود داور نتیجه رو 3 بر صفر اعلام میکنه
همه ی سایتا هم نتیجه رو یک هیچ زدن مگر اینکه بعدا کمیته انضباطی 3 صفر اعلام کنه .

بازی بعدی رو توی تبریز جلوی پیروزی محکوم به برد هستن در غیر اینصورت با اعتراض شدید هوادارا رو به رو میشن
از الان هم هوادارا توی سایتا دارن برنامه ریزی میکنن در مورد اعتراض توی 27 فروردین ... گرچه یه سری میگن باید از این حرکت حمایت کرد .

"R E Z A"
04-04-2010, 21:39
به گزارش روابط عمومی باشگاه با توجه به ذهنیت بد بازیکنان نسبت به داور بازی آقای سعید بخشی زاده که قبلا هم قضاوت بازی تراکتور و سپاهان اصفهان را در اصفهان بر عهده داشت و عدم اعلام پنالتی در آن مسابقه و سوت های اشتباهی که این داور در بازی امروز در نیمه اول و دقایق آغازین بازی در نیمه دوم و اعلام ضربه پنالتی کاملا مشکوک به سود تیم ابومسلم که کاملا روند بازی را به هم می زد باعث شد تا بازیکنان تیم تمایلی به ادامه بازی نداشته باشند هر چند با وساطت مدیرعامل باشگاه آقای ناصر شفق و سرمربی تیم آقای فرازکمالوند بعد از دقایقی به میدان بازگشتند که داور مسابقه از ادامه بازی سرباز زد.

این اتفاقات در حالی صورت می گیرد که قبل از بازی و 24 ساعت به آغاز بازی داور این دیدار تعویض می شود و آقای سعید بخشی زاده به جای آقای رفیعی قضاوت این دیدار را بر عهده می گیرد ، که مورد اعتراض باشگاه تراکتور و شخص مدیر عامل باشگاه آقای ناصر شفق قرار می گیرد و موجب می شود ایشان با تماسی تلفنی با آقای شریفی رئیس کمیته انظباطی دلایل این اعتراض و بدبین بودن بازیکنان و کادر فنی تیم را به اطلاع ایشان برساند و خواستار رسیدگی به اعتراض باشگاه تراکتور و احقاق حق وحقوق هواداران و باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور شوند و آقای شریفی هم در این تماس تلفنی قول مساعدی برای رسیدگی به شکایت باشگاه تراکتورسازی را دادند و این درحالی بود که مدیر عامل باشگاه با یادآوری اینکه عدم رسیدگی به شکایت و گله های باشگاه تراکتور می تواند در بازی حساس فردا تاثیر ناخوشایندی بگذارد که موجب می شود که باشگاه هیچگونه مسئولیتی را در قبال مسائل و اتفاقات بازی بر عهده نگیرد.

منبع سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی

masoudtr
04-04-2010, 22:30
پس استیل اذین و استقلال و پرسپولیس بوقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

s_sarvi
04-04-2010, 22:33
تراکتور فقط ادعا ....

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

آخ که آسیا از دیدن بازیهای یک تیم پرقدرت محروم شد!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی حیف شد......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

S@nti@go_s&k
04-04-2010, 22:44
پس استیل اذین و استقلال و پرسپولیس بوقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:31::27::46:

Aref_2008
04-04-2010, 22:58
تراکتور هم شد تیم آخه :13:

کمالوند برای این که بره تو حاشیه و معروف بشه فوتبال ایران رو به کثافت کاری بکشونه این کارارو می کنه با اون شفق ... :2:

mahdishata
05-04-2010, 09:12
در جلسه كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس كه روز گذشته با حضور اعضا برگزار شد، هوار ملا محمد بازيكن عراقي اين تيم از انتساب بي انضباطي در عدم حضور به موقع در اردوي امارات تبرئه شد.

عباس عليپور دبير كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس در اين باره گفت: بر اساس مستندات ارايه شده از سوي اين بازيكن مشخص شد ويزاي صادره براي نامبرده بر اساس گذرنامه قبلي ايشان بوده كه مدتي است به علت پر شدن صفحات و علي رغم داشتن اعتبار باطل شده است لذا كميته انضباطي ايشان را از بي انضباطي منتسب به وي تبرئه كرد.

اين بازيكن موظف است از روز دوشنبه در تمرينات حاضر شده و خود را به علي دايي سرمربي تيم معرفي كند.

parsfootball.com

H A M A S
05-04-2010, 17:58
سخنگوي باشگاه تراکتور‌سازي تبريز از احتمال کناره‌گيري اين تيم از ليگ برتر خبر داد.

مهدي فاطمي درباره حرکت ديروز تراکتور‌سازي مقابل ابومسلم اظهار داشت: در فوتبال دنيا ترک زمين به دليل اعتراض به تصميم داور کاملاً منسوخ‌ شده و هيچ کس در مجموعه تراکتور‌سازي حرکت ديروز تيم را تأييد نمي‌کند و هيچ جاي دفاعي وجود ندارد.
وي افزود: هر چند که بيرون کشيدن تيم از زمين کار سخيفي بود اما قضاوت آقاي بخشي‌زاده براي ما جاي سئوال دارد. ايشان آخرين بازي که براي تراکتور‌سازي مقابل سپاهان قضاوت کرد 3 جلسه محروم شد چون نتيجه بازي را تغيير داد.

سخنگوي باشگاه تراکتور‌سازي عنوان کرد: شب قبل از بازي به بهانه فوت يکي از اقوام آقاي رفيعي داور را تغيير داده و آقاي بخشي‌زاده را جايگزين مي‌کنند. بايد بگويم اگر چنانچه رفتار داوران نسبت به تراکتور‌سازي تغيير نکند تيم از ليگ کنار مي‌کشد. کميته داوران از اول فصل حق تيم تراکتور را ناديده گرفته است.
فاطمي تأکيد کرد: باز هم مي‌گويم حرکت ديروز تيم کاملاً احساسي بود اما يکي بايد پاسخگوي اجحاف داوران نسبت به تراکتور‌سازي باشد.

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

مروري بر حاشيه هاي ديدار جنجالي ابومسلم و تراكتورسازي
دیدار نیمه تمام تیمهای ابومسلم خراسان رضوی و تراکتور سازی تبریز با حواشی کم سابقه و جالب توجهی همراه بود که از جمله مهمترین آنها می توان به استعفای سرپرست مشکی پوشان در روز بازی، جلوگیری از نصب تیراختور، محاصره هواداران تبریزی توسط یگان ویژه، اشاره فراز و خروج و اسکورت داور با تدابیر شدید امنیتی اشاره کرد.
سایت گل- هشت هزار تماشاگر: در اين ديدار نزدیک به هشت هزار تماشاگر در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد حضور داشتند که شش هزار نفر از آنها را سیاه جامگان مشهدی و همچنین دو هزار نفر را هواداران تراکتور سازی تشکیل داده بودند. استعفای سرپرست در روز بازی: نکته جالب توجه در کادر فنی ابومسلم استعفای محمد محمدزاده در روز مسابقه از سرپرستی این تیم و حضور علی حنطه در این سمت بود که این اقدام ابومسلمی ها بدلیل عدم صدور مجوز سرمربیگری برای حنطه صورت گرفته بود، این برای چندمین بار است که در این فصل تیم فوتبال ابومسلم سرپرست تغییر می دهد.
جلوگیری از نصب "تیراختور": پیش از شروع مسابقه و زمانیکه لیدر های تیم فوتبال تراکتور در حال نصب بنری با مضمون "تیراختور" بودند با مخالفت مسئولین ورزشگاه ثامن مواجه شدند و از نصب این بنر ممانعت شد که این تصمیم انتقاد مسئولین باشگاه تراکتور سازی تبریز را در پی داشت.
پرتاب سه نارنجک: طی لحظات ابتدایی این دیدار سه نارنجک صوتی از سوی هواداران تبریزی به کنار زمین پرتاب شد که بر همین اساس، تعدادی از تماشاگران قسمت میهمان توسط نیروهای امنیتی به خارج از ورزشگاه هدایت شدند.
محاصره هواداران تبریزی: در بین دو نیمه مسابقه و پس از ایجاد تشنج و درگیری بین تماشاگران تبریزی و نیروهای امنیتی ورزشگاه، تقریبا هزار نفر از نیروهای یگان ویژه انتظامی ورزشگاه به دور هواداران تراکتور سازی حلقه زدند و به نوعی آنها را محاصره کردند!
اشاره فراز و خروج بازیکنان: مهمترین حاشیه این دیدار زمانی شروع شد که سعید بخشی زاده داور مسابقه در دقیقه 64 خطای پنالتی دروازه بان تراکتور بر روی مهاجم ابومسلم را اعلام کرد و بعد از آن ابتدا تعدادی از بازیکنان تراکتور به کنار زمین آمدند و سپس با اشاره فراز کمالوند تمامی نفرات تیم تبریزی به نشانه اعتراض به نظر داور، میدان مسابقه را ترک کردند.
حضور در زمین و کاهش مجازات کمیته انضباطی: با گذشت 23 دقیقه از اعلام داور مسابقه مبنی بر پایان دیدار و خروج ابومسلمی ها از ورزشگاه ثامن، بازیکنان تراکتور در اقدامی عجیب وارد میدان مسابقه شدند ولی با توجه به عدم حضور بازیکنان تیم میزبان در زمین، مجددا تصمیم به ترک ورزشگاه گرفتند. البته گفته می شود که این اقدام در جهت کاهش مجازات کمیته انضباطی صورت گرفته است.
ناهماهنگی سرمربی و مدیرعامل: پس از خروج بازیکنان تراکتور از زمین ، فراز کمالوند این حرکت آنها را متوجه دستور ناصر شفق کرد که جالب است این موضوع از سوی مدیرعامل تراکتور سازان تکذیب شد. کمالوند البته در حین خروج از ورزشگاه در اظهار نظری عجیب اعلام کرد که خود بازیکنان به طور خودسرانه میدان مسابقه را ترک کرده اند.
اسکورت داور با تدابیر شدید امنیتی: سعید بخشی زاده که قضاوت این دیدار را بر عهده داشت در پایان مسابقه با چند تن از عوامل باشگاه تراکتور سازی درگیری لفظی پیدا کرد و پس از آن با تدابیر شدید امنیتی توسط یگان انتظامی به خارج از ورزشگاه اسکورت شد. گفتنی است این دیدار از دقیقه 64 و در پی اعلام پنالتی به سود ابومسلم و در حالیکه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان ادامه داشت با اعتراضات شدید کادر فنی و بازیکنان تراکتور همراه بود که با اعلام داور مسابقه نیمه تمام به پایان رسید.

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

دکتر منادی به فدراسیون فوتبال اعتراض کرد
در پی اتفاقات پیش آمده در بازی نیمه تمام بین تیم های تراکتورسازی تبریز و ابومسلم خراسان، دکتر علیرضا منادی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، طی نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال خواستار برگزاری مجدد این بازی و برخورد با رفتارهای غیرورزشی در مورد تیم تراکتورسازی و هواداران آن شد.

طی این نامه، آقای دکتر منادی از ریاست فدراسیون فوتبال خواسته اند این مسابقه با حضور داوران عادل و فاقد مسئله و بدور از قضاوت مشکوک تکرار شده و ترتیبی اتخاذ شود تا دیگر در استادیوم ها شاهد توهین هواداران یک تیم به بازیکنان و هواداران تیم دیگرنباشیم.

در این نامه اشاره شده است داور این بازی روز قبل از مسابقه و علی رغم اعتراض مسئولین باشگاه تغییر داده شده و شخصی که سابقه قضاوت حساسیت زا داشته را به میدان فرستاده اند و این قضیه به نوعی لجبازی کمیته داوران با هواداران تراکتورسازی محسوب می شد. نوع برخورد با هواداران تیم تبریزی و ممانعت از نصب بنرها و پرچم های نوشته شده به زبان ترکی و محاصره تماشاگران آذربایجانی توسط نیروهای انتظامی بصورت مشکوک همگی دست به دست هم داده اند تا اعضای این تیم بالاخره دست به اعتراض بزنند و پس از بازگشت به زمین نیز، تیم داوری حاضر به ادامه بازی نشده است.[COLOR="Silver"]

osifa
05-04-2010, 19:08
نيازي نداريم كه دلايلي پيچيده‌ براي عقب ماندگي خود بيابيم. بسياري از علت‌ها آنقدر واضح و روشن است كه از فرط وضوح گاه مغفول مي‌ماند. كافي است به برخي تفاوت‌ها با دقت بنگريم تا ابعاد قضيه روشن شود.

تا حالا فكر كرده‌ايم چرا در ايران يك فوتباليست در پايين‌ترين سطح ،از يك نويسنده در عالي‌ترين درجه ،هزار برابر بيشتر دستمزد مي‌گيرد؟ [دقت كنيد كه اين هزار برابر اصلا اغراق نيست و عين واقعيت است و بعد توضيح خواهم داد].

نويسنده‌اي را مي‌شناسم كه كتابي با عنوان «اقتصاد كوچه»* منتشر كرده است، اين كتاب گزارشي است از 200 سال وضعيت پول ملي ، هزينه‌هاي زندگي و دستمزدها از ابتداي درگذشت كريم‌خان زند و روي كار آمدن قاجار تا پايان حكومت پهلوي.

يعني نويسنده‌ (مجيد پورشافعي) از 1157 تا 1357 خورشيدي را مورد بررسي قرار داده و نرخ اجناس و كالاهاي مصرفي خانوار ايراني در طول اين دوران بلند را ريز به ریز از منابع گوناگون تاريخي بيرون كشيده و يك به يك را توضيح داده كه روايتي است مستند از سفره و سراي ساده دهقانان، كارگران، كارمندان، پيشه‌وران و نه سطح زندگي شاهزادگان، وزيران، دولتمردان و صاحبان ثروت.

براي درك مشقتي كه این محقق و نویسنده دچار شده تا گزارش متقن، دقيق، كامل و جامع از وضعيت زندگي مردمان عادي در كوچه‌پس‌كوچه‌هاي اين آب و خاك در اين دوران 200 ساله ارائه كند، كافي است بدانيم كه بيش از 189 كتاب مهم، زندگي‌نامه و سفرنامه تاريخي مورد بررسي و جست‌وجو واقع شده و 13 روزنامه و نشريه از سال 1304 به اين سو ورق به ورق مورد مطالعه قرار گرفته و ده‌ها حكم استخدامي دولتي بررسي شده تا نكته‌اي از قلم نيفتد.

نتيجه اين تلاش و جست‌وجوی علمی و تاریخی كه بيش از سه سال طول كشيده كتابي است با حجم 306 صفحه كه مي‌توان در آن مثلا قيمت يك خروار گندم، جو، عدس، لوبيا، ذرت و برنج يا قيمت انگور، خربزه، هندوانه، زردآلو، بادام، گردو يا سبزيجات، لبنيات، گوشت، زمين، خانه و مصالح ساختماني و قدرت برابري پول ملي ايران با ارزهاي خارجي مثل ليره و استرلينگ يا دستمزد كارگر از ابتداي دوران قاجار تا پايان دوران پهلوي را يافت و به دلايل تاريخي بالا يا پايين رفتن قيمت‌ها دقت كرد.

نويسنده براي يافتن اين الماس‌هاي گران‌بها در تاريك‌خانه تاريخ زحمات زيادي متقبل شده و به گفته خودش تنها براي يافتن قيمت‌ها از سال 1304 به اين سو ماه‌ها در آرشيو كتابخانه آستان قدس رضوي تمام صفحات روزنامه‌هاي اطلاعات و كيهان را از ابتداي انتشار صفحه به صفحه نگاه كرده و از اين بابت و به جهت گرد و غبار ناشي از كهنگي روزنامه‌ها دچار مشكل سينه و ريه شده و چند هفته را به درمان خود سپري كرده است.

نكته دردناك ماجرا اين است كه نويسنده محترم براي اين اثر ارزشمند تنها حدود 350 هزار تومان حق‌التاليف گرفته است.
سه سال تحقيق و تاليف و دو سال اصلاح و انتظار براي چاپ و نشر كتابي با حجم 306 صفحه براي دريافت دستمزد 350 هزار تومان به كدام محقق، نويسنده، پژوهشگر و علاقه‌مندي انگيزه فعاليت مي‌دهد؟!

در حالي كه يك نويسنده براي تاليف يك كتاب 350 هزار تومان دستمزد دريافت مي‌كند براساس آمار رسمي فدراسيون فوتبال آقاي مجتبي جباري بازيكن مصدوم استقلال براي يك فصل بازي 350 ميليون تومان دستمزد مي‌گيرد ؛ يعني هزار برابر يك محقق و نویسنده.
يا آقاي هوار ملامحمد براي يك فصل بازي در پرسپوليس 450 ميلون تومان قراردادبسته است، همچنين گفته مي‌شود امير قلعه‌نويي در صورت قهرماني سپاهان 650 ميليون تومان دريافت خواهد كرد.(نشریه پنجره)

آيا فكر كرده‌ايم ادامه اين وضعيت چه تاثيری بر علم، دانش، فرهنگ و انديشه ايران خواهد گذاشت و چه بلوايي ناشي از تزريق گسترده پول بر مستطیل سبز به وجود خواهد آورد؟ آيا فسادهايي كه از چنين پديده‌اي بروز مي‌يابد، و يافته، ما را بر آن نمي‌دارد كه اندكي در اين فرايند تجديدنظر كنيم؟

وقتي نويسنده‌اي بعد از چند سال زحمت، سختي و كوشش با هزار زحمت و عبور از هفت‌خوان موقعيت‌هاي خطير فقط 350 هزار تومان بابت 10 درصد پشت جلد دريافت مي‌كند بايد هم انتظار داشت وضعيت علم، پژوهش، فرهنگ، مطالعه، توليد فكر و انديشه اينقدر در جامعه افت كند ؛ اصلا طرف مطالعه كند كه چه چيزي به دست بياورد، سال‌ها وقت خود را صرف پژوهش كند كه آخرالامر براي رتق و فتق زندگي عادي خودش دچار مشكل شود؟

بديهي است كه انحرافي در تخصيص منابع صورت گرفته است و سياست‌گذاران ما اشتباه كرده‌اند؛ اشتباهي مهلك، كه اگر نه امروز، قطعا فردا صداي انفجار جهل مدرن را خواهند شنيد.
اين مقوله معوج ارتباطي به اين دولت و آن دولت‌ هم ندارد. ديرزماني است كه شومن‌ها با طراري و ترفند خود را به مثابه مراجع كامل اجتماعي عرضه كرده‌اند و ميدان‌دار شده‌اند.

شاید گفته شود در همه دنیا چنین است و فوتبالیست ها پول های کلان می گیرند. اما باید به این نکته توجه شود که در کشورهایی که فوتبالیت ها دستمزدهای کلان می گیرند ، پولی که آنها داده می شود ، از محل درآمد باشگاه های بخش خصوصی است اما ريال به ريال پولي كه در فوتبال ایران هزينه مي‌شود متعلق به بيت‌المال و آحاد جامعه است زيرا اكثر قريب به اتفاق، يا به تعبيري، همه باشگاه‌هاي ايراني به بودجه شركت‌هاي دولتي يا شبه دولتي وابسته‌اندكه از بودجه عمومي ارتزاق مي‌كنند.
وانگهی اگر قرار است در پول دادن به فوتبالیست ها مانند خارجی ها عمل کنیم ، چرا در سایر امور مانند تخصیص منابع به پژوهشگران و نویسندگان مانند آنها عمل نمی کنیم؟

چه اشكالي دارد كه شركت‌هاي دولتي همان‌قدر كه پزباشگاه فوتبال خود را مي‌دهند و براي آن هزينه مي‌كنند به « باشگاه دانش، خرد و هنر» خود نيز توجه كنند و بخشي از اعتبارات كلان خود را به سمت دانشمندان و پژوهشگران سوق دهند؟

اي كاش براي مديران ما سقوط سهمناك تيراژ كتاب ، كم اهمیت تر از سقوط يك تيم در جدول ليگ برتر نبود.
راستي مديران ما چقدر كتاب مي‌خوانند و چقدر فوتبال نگاه مي‌كنند؟!

nw_nk
05-04-2010, 19:17
« قوانین و توصیه های انجمن خبر » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1 - منبع خبر رو حتما ذکر کنید و ترجیحا لینک صفحه حاوی خبر رو بصورت غیرفعال قرار دهید.

kamran987456
05-04-2010, 19:42
همون بهتر که کناره گیری کنه

masoudtr
05-04-2010, 20:00
ای بابا من گفتم کاملوند با همین فرمون برو ولی دیگه نه اینجوری
زده تو جاده خاکی
هرچند فردا همه چیزو تکذیب میکنن

farzad02
05-04-2010, 20:12
بعید می دونم.اینکارها فقط برای کاهش فشار رسانه ای هست

Mr.Crow
05-04-2010, 20:18
خدا نکنه کسی رو جو بگیره ...
این همه سال لیگ داشته روند خودش رو طی میکرده و هر سال 16 تا 18 تا تیم توی لیگ حضور داشتن. این وسط فقط تراکتور هست که بهش ظلم میشه و مظلوم عالمه و ...

H A M A S
05-04-2010, 20:26
کامنت های طرفدرارن تیم تراکتور توی گل جالبه

اصلان
تهران
15:44 2010/4/5

واقعا حق خوریم حدی داره به نظر من این کار لازم بود تا بفهمن که صبرم حدی داره یاشاسین تراکتور

واقعا یک سوال از طرفداران محترم تیم تراکتور:

چرا فکر میکنید همه دنیا بر علیه شما بسیج شدن که تراکتور رو کله پا کنن؟
شما که اینقدر از داوری مینالید کافیه کلاه خودتون رو قاضی کنید و بازی رفت ابومسلم و تراکتور رو ببینید
گل صد در صد صحیح ابومسلم (به اعتقاد کارشناسان داوری برنامه نود) توسط داور مسابقه مردود اعلام شد

mahdishata
05-04-2010, 20:41
مسئول لیدرهای پرسپولیس عابدزاده را متهم کرد که علیه پروین از قدرت سکوها استفاده می کرده است.

عباس اسماعیل بیگی ، مسئول لیدرهای پرسپولیس که از زمان بازگشت حبیب کاشانی به پرسپولیس ، بار دیگر به جمع مشوقین این تیم پیوسته است به نمایندگی از لیدرهای تیم علیه عابدزاده موضع گرفت.

این لیدر در گفت و گو با خبرآنلاین و در پاسخ به مصاحبه عابدزاده با خبرورزشی پاسخ داد. در آن مصاحبه ، گلر افسانه ای تیم ملی و باشگاه پرسپولیس مدعی شده بود عده ای برای بازی پرسپولیس و سایپا طوری برنامه ریزی کرده بودند تا لیدرها علیه او شعار دهند اما مردم با دیدن این دروازه بان محبوب شروع به فریاد کردن نامش کرده اند.

مسئول لیدرهای پرسپولیس در این باره می گوید:« ما همیشه سعی کرده ایم احترام ایشان را حفظ کنیم اما او مدام طوری درباره ما حرف می زند که انگار ما دزدی می کنیم. آقای عابدزاده لیدرهای پرسپولیس همه آدم های شریفی هستند که سعی می کنند پاک زدگی کنند . ما حتی 3.5 میلیون تومانی را هم که فدراسیون برای تشویق مان داد برای سلامتی یک هوادار مصدوم اهدا کردیم. آقای عابدزاده از یاد برده اند که بیشتر ما سالها قبل و زمانی که ایشان هنوز در استقلال بازی می کردند طرفدار پرسپولیس بودیم و نام این تیم را فریاد می زدیم. »

او ادامه داد:« باشگاه از زمان آمدن حبیب کاشانی به هیچ یک از ما پولی نپرداخته و ما داریم برای دل مان کار می کنیم. چند لیدری هم که کارهای شان مناسب نبود را کنار گذاشتیم و آنها الان برای تیم های دیگر در ازای پول های گزافی که می گیرند ، بوق می زنند. آقای عابدزاده مثل اینکه فراموش کرده اید چه کسی اوایل دهه 80 به لیدرها موتور سیکلت تلاش می داد تا در ورزشگاه علیه علی پروین شعار بدهند. ما اگر این کاره بودیم می رفتیم و موتور تلاش مان را می گرفتیم!»

SAM_FISHER_HQ
05-04-2010, 20:46
باز میخوان چهره اسطوره فوتبال ایران رو خراب کنند.
عابدزاده یه بازیکن فراموش نشدنی هست و تا 100سال دیگه دروازه بانی مثل این تو ایران پیدا نخواهد شد.
این لیدر ها هم به احتمال خیلی زیاد دایی بهشون پول داده...

farzad02
05-04-2010, 21:00
کامنت های طرفدرارن تیم تراکتور توی گل جالبه

واقعا یک سوال از طرفداران محترم تیم تراکتور:

چرا فکر میکنید همه دنیا بر علیه شما بسیج شدن که تراکتور رو کله پا کنن؟
شما که اینقدر از داوری مینالید کافیه کلاه خودتون رو قاضی کنید و بازی رفت ابومسلم و تراکتور رو ببینید
گل صد در صد صحیح ابومسلم (به اعتقاد کارشناسان داوری برنامه نود) توسط داور مسابقه مردود اعلام شد
من احساس میکنم دلیلش اینه برای اولین بار در لیگ برتر تیم دارن و انتظاراتشون خیلی بالاست.وقتی انتظار بیش از ظرفیت باشه کارها و حرفهای عجیب و غریب زیاد می بینیم :20:

mdmehry
05-04-2010, 23:29
عابدزاده دوست داریم

mahdishata
05-04-2010, 23:55
2 روز بعد از تلوتلو خوردن یکی از ستاره‌های معروف فوتبال در خیابان‌های بالای شهر، اتفاق غیراخلاقی دیگری توسط یک فوتبالیست معروف و مشهور در یکی از شهرستان‌ها رخ می‌دهد.

این بازیکن مدافع که در سه چهار سال اخیر همواره جزو بازیکنان اصلی تیم ملی هم بوده، هنگام عزیمت با تیم باشگاهی‌اش به تهران در کافی‌شاپ فرودگاه برای یک نفر ایجاد مزاحمت می‌کند که توسط حراست دیده می‌شود. مأمور حراست فرودگاه به سمت آنها می‌رود و پس از چند سوال و جواب، درگیری لفظی بالا می‌گیرد تا سایر کارکنان حراست وارد عمل شوند.

حتی کار به جایی می‌رسد که حراست فرودگاه او را بازداشت می‌کند اما بلافاصله مسوولان و مربیان تیم باشگاهی‌اش وارد عمل می‌شوند تا بازیکن خاطی آزاد شود اما داستان به همین جا ختم نمی‌شود و این بازیکن دوباره با مأموران حراست مشکلاتی پیدا می‌کند و به آنها می‌گوید که این مساله به آنها ربط ندارد که دوباره مسوولان باشگاهی وارد عمل می‌شوند و این مدافع را با کلی تنش و حاشیه سوار هواپیما می‌کنند. مسوولان باشگاه و اعضای کادر فنی به شدت از دست این بازیکن شاکی شده‌اند و معتقدند چرا بازیکنی که زن و بچه دارد، باید دست به چنین رفتارهای زشت بزند و در فرودگاه و میان جمعیتی که او را می‌شناسند، همه چیز را زیر پا بگذارد.

از آنجا که باشگاه مذکور در کورس قهرمانی است، فعلاً هیچ تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده و باید دید که آیا باشگاهی که شعار حرفه‌ای‌گری و اخلاق‌مداری را در این سال‌ها فریاد می‌زده، با این مدافع گرانقیمت و پرادعا چه می‌کند.
از طرفی شنیده می‌شود که مسوولان حراست فرودگاه وقتی رفتار زشت و دور از اخلاق این بازیکن را می‌بینند، تصمیم می‌گیرند تا مساله را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند. ظاهراً آنها قصد دارند طی نامه‌ای به حراست کل فرودگاه‌های کشور این مساله را اعلام کنند و پیگیر آن باشند چرا که آقای ستاره در مواجه با مأموران حراست به جای پذیرفتن اشتباه خود و معذرت‌خواهی، حرف‌های زشت و ناشایستی به مسوولان حراست زده و باعث شده تا آنها به سادگی از کنار این مساله نگذرند.

نکته جالب اینجا است که باشگاه کهکشانی لیگ برتری همواره تلاش کرده تا در رسانه‌ها چهره‌ای موجه از خود به نمایش بگذارد اما در سال‌های اخیر حاشیه‌های فراوانی کنار این تیم بوده است. پیش از این شائبه‌هایی در مورد ارتباط این باشگاه فدراسیون و کمیته داوران وجود داشت و حالا بعد از مدتی نشانه‌هایی از رفتارهای غیراخلاقی در این مجموعه دیده می‌شود.

البته این اتفاق تازه‌ای نیست چرا که قبلاً هم بازیکنان همین باشگاه متمول در سفره‌خانه‌های شهر دیده شده‌اند و فقط مدافع این تیم نیست که در فرودگاه حاشیه می‌سازد، بلکه حاشیه‌ها ریشه در بی‌توجهی مسوولان باشگاه دارد که صرفاً در پی ساختن کارنامه و گرفتن جام قهرمانی هستند تا خود را در کنار قرمز و آبی، به عنوان یک قطب جدید نشان دهند.

tabnak.ir

mmiladd
06-04-2010, 00:04
هووووووم.؟

dampayi
06-04-2010, 00:41
کیه این بنده خدا؟!!

UltraForce
06-04-2010, 00:42
بابا معروف بودن و پول داشتن خودش جنبه می خواد
می گن که قبل از این که از خدا چیزی بخوای اولش قابلیت و جنبه داشتن اون رو بخواه چون اگه نداشته باشی بعد از این که خدا بهت داد برات دردسر می شه

mmiladd
06-04-2010, 00:43
الان تیمش اول جدوله..؟

satttanism
06-04-2010, 00:54
نویسنده این متن انقدر از خودش نظر داده که کاملا مشخص هست چطور داره بزرگ نمایی میکنه و فقط با نیش و کنایه قصد خورد کردن تیم رو داره

اگه یه همچین مساله پیدا شدنش برای این تیم عجیب هست از اون طرف نبودنش برای تیم های پایتختی عجیب هست

البته در کل این ربطی به باشگاه نداره به نظر من و مشکل از اون پول قلمبه هست که یه دفعه به دستشون میرسه و نمیدونن چه کنن دیگه

fery joon
06-04-2010, 02:24
به نظر مياد هادي عقيلي باشه يا جلال حسيني :21:

masoudtr
06-04-2010, 09:27
علتش تحصیلات کمه فوتبالیست هاست که باعث میشه سطح درک و فهمشون هم پایین تر بیاد
شما از یک عده که همشون تا اول راهنمایی خوندن و یهو به شهرت و پول رسیدن چه انتظاری دارین

hoha881
06-04-2010, 10:14
اخه توی فرودگاه هم جای این کار ها هست.جا قحط بود.تازه زن و بچه هم داشته.اگه نمیداشت میگفتیم قصدش خیر بوده.:11:
حواسمون باشه حراست فرودگاه اصفهان خیلی تیزن.:5:

alirafaat
06-04-2010, 10:51
علتش تحصیلات کمه فوتبالیست هاست که باعث میشه سطح درک و فهمشون هم پایین تر بیاد
شما از یک عده که همشون تا اول راهنمایی خوندن و یهو به شهرت و پول رسیدن چه انتظاری دارین

کاملا درسته

حیف اون پولی که دولت از ما به عنوان مالیات می گیره و به اونا به عنوان حقوق میده

.::SMS::.
06-04-2010, 11:04
پول زیاد اول از همه فهم و شعور میخواد

mmiladd
06-04-2010, 11:08
به نظر مياد هادي عقيلي باشه يا جلال حسيني :21:

هادی حسینی یا جلال عقیلی... چه فرقی می کنه.. مهم نفس عمله...!!!

shifter
06-04-2010, 11:14
ديشب هم برنامه 90 شاهكار كريم باقري كه مثلا ديگه خوش اخلاقشون رو هست :31: رو نشون داد!!
از ماشينش كه بنز خفني بود پياده شد و با يه پسره درگير شد!!:13:
عادل هم گفت' من فقط سكوت ميكنم!!:27:

وقتي حقوق يه مدير تو اين كشور به سالي 10 ميليون هم نميرسه و يه بازيكن درپيت حدقل 100 ميليون ميگيره اين جور رفتارا و كارا هيچ تعجبي نداره!!

ha789di
06-04-2010, 11:24
منم با نظر دوستان موافقم اینها همش نشانه پول مفت دادن به یک سری آدمهای بی جنبه است......

mmiladd
06-04-2010, 11:28
شما فک کن که حالا کریم خوبشونه....!!!!

یادم میاد خبر وزشی چند سال پیش مرد اخلاق میذاشت کریم با جواد زرینچه اول می شدن...!!!!

BehzadKiNG
06-04-2010, 12:28
اینجور خبرها رو فقط تابناک پخش می کنه !

pedramch
06-04-2010, 12:43
با این که اصلا دوست ندارم ولی باید بگم این ماجرا مربوط به هادی عقیلیه!

ممنون/:5:

MORINIO
06-04-2010, 13:04
[FONT="Tahoma"]2 روز بعد از تلوتلو خوردن یکی از ستاره‌های معروف فوتبال در خیابان‌های بالای شهر،

در رابطه با این خبر زیر رو هم بخونید ...البته تابلوئه منظورش کدوم بازیکنه ولی راست و دروغش رو نمیدونم :

[SIZE="4"]تلوتلو خوردن در خیابان های بالای شهر!

جهان - سرویس ورزشی: سوپر استار شدن قطعا برای پسری که کفشدوزی را در شهرستان تجربه کرده بود یک مقداری دور از انتظار بود شاید حالا که سیخ موهای آقای ستاره ابرها را یکی یکی می ترکاند بیاد نیاورد روزهایی را که با دوچرخه 28 یکی از دوستان صمیمی اش فاصله مغازه پدر تا محل تمرین را طی می کرد.

تصویری که حالا از این سرخ و آبی پوش در ذهن مردم عاشق فوتبال از پسری که دستهای پینه زده اش را بیاد ندارد، ابروهای برداشته و گونه های کاشته شده ای هست که خیلی ها را جذب خود کرده است ؛اما اگر انصاف داشته باشیم باید روزهایی را بخاطر بیاوریم که در پیستون چپ رقیبی برایش متصور نمی شدیم و کمی برای هواداران تیمش رویایی تر از هر انسان -نه بازیکن-دیگری به نظر می رسید.

موها را که از فرق وسط به مدلهای روز فشن تغییر داد اخلاقش هم دچار تغییر شد! پیوستن از تیم محبوب پایتخت، به تیم محبوبتر پایتخت، در ابتدا بزرگتر از یک اتفاق نادر و پر سر و صدا نبود، تا آقای ستاره با ابروهای برداشته، به فکر تغییر مزاج و دعواهای خیایانی افتاد.

روزنامه جوان می نویسد: تلوتلو خوردن یک ستاره در خیابانهای بالای شهر، اتفاقی نیست که از چشم همه پنهان بماند؛ آنهم نه ترک یک دوچرخه 28زهواردر رفته، که پس از پیاده شدن از بی. ام .و چند صد میلیونی و درگیری با آدمهایی که جرمشان،دوست داشتن پیستون چپی بود که بعدها مهاجم نوک بودن را برای فرار از دویدنهای بی امان ترجیح داد.

هوای تهران برای آقتای ستاره سنگین بود؛ هوای تهران آقای ستاره را گرفته بود و ول نمیکرد!تلو تلو خوردنها و بدمستی های آقای مهاجم همه گرفتاریهای او نبود،چرا که اگر مدیر عامل تیم سابقش نبود، آقای ستاره به دست کم چند بار عقد اجباری! و چند ده ضربه شلاق برای نوشیدن نوشابه های غیر مجاز! محکوم شده بود و ... بگذریم،خدا رو شکر که آقای مدیر عامل دستش بخیر بود و در لاپوشانی پیش قدم !

yashgin128
06-04-2010, 15:55
بعله. شما فقط بازیکنان 10 15 سال پیش رو با الان مقایسه کنید .اون زمان ها هم اسم ایران تو اسیا اقتدار خاصی داشت و هم اینکه بازیکناش مرد بودن و هیچوقت در باد اون اقتدار نمی خوابیدن اما الان چی شصت و خورده ای تو دنیا .پنجم تو اسیا و هزارم تو اخلاق .اونم از کشوری که اخلاق رو فریاد میزنه.خداییش کسی که ماشینش چند 10 ویا 100 میلیونه که اونهم تو جوانی و ظرف چند سال بیشتر از این هم انتظار نیست و لی از کریم ( با وجود استقلالی بودن من)انتظار نمی رفت

dark fear
06-04-2010, 16:52
با این که واقعا بعضی مسئولا گند زدن به فوتبالمون ، به نظرم گند اصلی رو بازیکنا زدن ..
اگه بازیکن ، بازیکن باشه و غیرت ورزشی داشته باشه ، هیچوقت ما تا پنجم آسیا پایین نمیومدیم..
فقر فرهنگی تو جای جای کشور بیداد میکنه

اخه شما تهرانی سطح فرهنگش بالاست شهرستان ها را یک نگاه بکن میفهمی
اینجا تو مشهد چیزاش که خودتون میدونین کین میگن که دیدن دست های فوتبالیست ها هم برای زنان حرام است و به صدا و سیما اعتراض میکنن که چرا سانسورهای لازم انجام نمیشه
هرکی حرفم را باور نداره خراسان امروز را بخونه
یکی نیست بهش بگه خوب تلویزیون خونت را بنداز تو جوب خودت و زنت را راحت کن
خیلی جلو خودمو گرفتم حرف نا شایستی نزنم :13:
حالا تهران فرهنگش رفته بالا و فرهنگ شهرستان ها اومده پایین :2:
همون آدمای مضخرفی که میگن دست ورزشکار مرد رو زنها نباید ببینن (!!!!) (که حالم از این حرفشون هم به هم میخوره)
حداقل فرهنگ این رو دارن که از این کارا نکنن :10:

همون حرف بالایی رو دوباره تکرار میکنم.. فقر فرهنگی در جای جای کشور بیداد میکنه :2:

ferdfe
06-04-2010, 17:06
مشکل فقط دادن پول مفت به ایناست و بس !!!

beckham7
06-04-2010, 17:11
می ترسم یه چیزی بگم به بعضیا بر بخوره

Facon_Archi
06-04-2010, 17:12
الان کی بود بلاخره؟:دی

NaKhoda BiBaK
06-04-2010, 17:19
همون حرف بالایی رو دوباره تکرار میکنم.. فقر فرهنگی در جای جای کشور بیداد میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره خب ! کاملا معلومه که از این کارا نمیکنن !
عموی منه روزی 4 تا صیغه میکنه !

satttanism
06-04-2010, 19:16
با شکايت رئيس کميته داوران از مديرعامل باشگاه تراکتورسازي، پرونده ناصر شفق به هيات عالي احراز تباني و روابط ناجوانمردانه ارجاع شد.

مجتبي شريفي، رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال، درگفتگو با فارس، خاطرنشان کرد: در مورد ديدار نيمه‌تمام تراکتورسازي و ابومسلم تيم تبريزي 3 بر صفر بازنده و ناصر شفق 10 ميليون تومان جريمه نقدي شد اما مسعود عنايت، رئيس کميته داوران ،از ناصر شفق، مديرعامل باشگاه تراکتورسازي ،مبني بر اينکه بيرون کشيدن تيم از ميدان بنابر احساسات نبوده و عمدي در اين کار نهفته، شکايت کرده است.
وي گفت: اين شکايت به هيات عالي احراز تباني و روابط ناجوانمردانه ارجاع شد. اعضاي اين هيات که از امروز فعاليت خود را آغاز کردند عبارتند از: مرتضي محصص، غلامرضا بهروان، امير عابديني، توانايي و مهدي دينورزاده.
در صورتي که اين هيات به کميته انضباطي اعلام کند اين تصميم مبني بر امور خلاف اخلاق و بازي ناجوانمردانه بوده باشد در آن صورت کميته انضباطي بر اساس ماده 41 آئين‌نامه انضباطي تصميم‌گيري خواهد کرد.
شريفي ماده 41 آئين‌نامه انضباطي را به اين شرح توضيح داد: مفهوم تباني اين است که اشخاص اعم از مديران،‌مربيان، بازيکنان و ساير عوامل دست‌اندکار مسابقه توافق کنند با اقداماتي خلاف اخلاق ورزشي و بازي ناجوانمردانه نتيجه مسابقه را تعيين کنند. کميته انضباطي در اين مورد نظر نماينده اعزامي فدراسيون و سه نفر کارشناس متعهد(داراي مدرک مربيگري A آسيا، يا مديران ارشد خوشنام، متعهد و خبره باشند) استعلام خواهد کرد.
در صورت احراز مرتکبين، مباشرين، ‌معاونين و شرکا به جريمه نقدي از 10 ميليون تا 100 ميليون ريال به همراه يک يا چند مورد از موارد زير محکوم خواهند شد:
1- محروميت از شرکت در مسابقات يا فعاليت‌هاي مرتبط با فوتبال به مدت 2 سال. سرپرست، مربي،‌ مدير يا هر يک از عوامل ديگر.
2- حذف دو تيم از مسابقات.
3- سقوط به دسته پايين‌تر.
4- کسر امتياز.
5- استرداد جوايز،‌ مقام‌ها و مدال‌ها
تبصره يک - شروع تباني و پيشنهاد آنچه منتهي به حصول نتيجه نشده باشد موجب محروميت پيشنهاد کننده از شرکت در مسابقات تا يک سال و محکوميت به پرداخت جريمه نقدي تا 50 ميليون ريال خواهد شد.
تبصره 2- در صورت حذف دو تيم تباني کننده از مسابقات يا سقوط به دسته پايين‌تر اگر تباني در دور رفت انجام شده باشد تمام امتيازها و گل‌هاي زده و خورده صفر خواهد شد و اگر در دور برگشت باشد، امتيازها و گل‌هاي زده و خورده در دور رفت لحاظ و در دور برگشت پاک خواهد شد.
به گزارش فارس بر اين اساس و طبق ماده فوق احتمال حذف تراکتورسازي و ابومسلم از ليگ برتر و يا سقوط به دسته پایين تر در صورت اثبات تباني وجود دارد.

football3.ir

masoudtr
06-04-2010, 19:17
دیگه ابومسلم چرا؟؟؟؟؟
ابومسلم که داشت میبرد

satttanism
06-04-2010, 19:19
سایت گل- هفته سی ام هفته عجیبی بود. همه منتظر شکست سپاهان بودند تا حساسیت به هفته های پایانی لیگ برتر تزریق شود اما دیگر این موضوع را پیش بینی نمی کردند که سپاهان مقابل استیل آذین نتیجه را واگذار کند و سه مدعی دیگر مجموعاً تنها موفق به دشت یک امتیاز شوند.

پرسپولیس با شکست مقابل سایپا عملاً کورسوی امید خود را برای کسب عنوان قهرمانی از دست رفته می بیند. از طرف دیگر ذوب آهن که در صورت برد مقابل پیکان به سه امتیازی همشهریش می رسید مقابل پیکان با سوپر گل دقیقه 90 ادسون مارسلو متوقف شد تا نتواند فاصله اش را با سپاهان بیش از یک امتیاز کم کند و در پایان شاگردان صمد مرفاوی که عملاً تنها روی کاغذ شانس قهرمانی داشتند با شکست مقابل صبای قم امیدهایشان را از دست رفته می بینند.

در واقع به نظر می رسد اگر قرار بود ستون های اقتدار سپاهان در صدر جدول لیگ به لرزه بیفتد باید این اتفاق در این هفته رخ می داد ولی نتایج رقبای دیگر سپاهان هفته سی ام آنقدری ناامید کننده بود که سپاهان می تواند از هم اکنون به فکر برگزاری جشن قهرمانی بر روی زاینده رود آن هم با طراحی که قلعه نویی قولش را داده، باشد.
سپاهان در چهار هفته پایانی به جز دیدار با پرسپولیس بازی خیلی سخت دیگری ندارد. این تیم در سه هفته آتی به مصاف تیمهایی می رود که بهترین آنها در رده هشتم جدول رده بندی قرار دارد. در واقع نگاهی به بازی های هفته های سی و یکم تا سی و چهارم لیگ برتر به نوعی شرایط امتیازی چهار تیم مدعی را هویدا می سازد:
هفته سی و یکم:
سپاهان- راه آهن
روی کاغذ سپاهان باید برنده این دیدار باشد. معمولاً سپاهان به تیمی چون راه آهن در اصفهان امتیاز نمی دهد مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد.

استقلال- ذوب آهن
ذوب آهن همچنان مدعی است و استقلال هم اگرچه که روی کاغذ شانس قهرمانی دارد اما بیشتر هدفش کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.

تراکتور- پرسپولیس
معادلات این بازی بیشتر به سود تراکتور می چربد تا پرسپولیس. به هر حال تبریزیها منتظر حضور پرسپولیس در تبریز بودند و بعید است به این تیم هر سه امتیاز را هدیه دهند.

هفته سی و دوم:
ابومسلم- سپاهان
تیم مشهدی کار سختی برای بقا دارد ولی اگر هفته آینده بتواند سه امتیاز را بگیرد برای دیدار با سپاهان انگیزه ای دو چندان دارد. با این وجود به نظر نمی رسد سپاهان از مشهد بدون امتیاز رهسپار اصفهان شود.

ذوب آهن- مقاومت:
ذوب آهن اگر می خواهد دلخوش به دو هفته پایانی باشد دیگر حق از دست دادن هیچ امتیازی را ندارد، در بازیهای خانگی که دیگر اصلاً چنین حقی را ندارد.

پرسپولیس- استیل آذین
شاید پرسپولیس در هفته های اخیر بی دلیل در رویای تکرار فصل 86-85 بود. آنها یک بازی بسیار حساس و دشوار دیگر هم دارند. با استیل آذین مدعی حضور در لیگ قهرمانان در آزادی!

شاهین- استقلال: فکر کردن به دیدار شاهین- پرسپولیس در بوشهر برای صمد مرفاوی کمی رعب آور است. شاهین به امتیازات کامل این دیدار احتیاج دارد و استقلال تنها به سهمیه آسیایی فکر می کند.

هفته سی و سوم:
سپاهان- پیکان: پیکان بهترین تیمی است که به جز پرسپولیس، سپاهان باید با آن مصاف دهد. بعید نیست سپاهان در این روز جشن قهرمانی را برپا کند البته اگر اتفاق خارق العاده ای رخ ندهد.

فولاد- ذوب آهن: تیم اهوازی در شرایطی است که به شدت خطر سقوط را احساس می کند. مجید جلالی شاید دوباره در این روز تمام امیدهای ذوب آهن را پرپر کند هر چند که سپاهان این روزها اینقدر نامطمئن است که می توان انتظار اتفاقات دیگر را نیز برای دیدار فولاد- ذوب متصور بود.

پرسپولیس- ابومسلم: شاید این بازی تنها دیداری باشد که شاگردان دایی از هم اکنون بتوانند سه امتیازش را در حساب خود بدانند.

استقلال- راه آهن: شرایط استقلال در این روز شرایط خاصی خواهد بود شاید متاثراز دیدار هفته قبل پرسپولیس- استیل آذین و تقسیم امتیازات احتمالی آن دیدار. شاید استقلال در این زمان سوم جدول باشد!

هفته سی و چهارم:
پرسپولیس- سپاهان:
بی شباهت ترین دیدار به بازی دو فصل پیش و شاید هم چشم امید ذوب آهن به استادیوم آزادی. پرسپولیس احتمالاً با 90 هزار نفر برای کسب سهمیه آسیایی مقابل سپاهان صف آرایی کند.

ذوب آهن- ملوان: ملوان نه سقوط می کند، نه سهمیه آسیایی می خواهد پس بردن این تیم برای ذوب آهن نباید چندان سخت باشد هر چند که ملوان تیم دست و پابسته ای در این فصل نشان نداده. ملوانان در هر شرایطی قابل احترام هستند.

پیکان- استقلال: یک دیدار همزمان در قزوین که شاید نتیجه اش برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد خیلی با اهمیت باشد.

پی نوشت: بعید نیست در روز دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان هواداران استقلال با حضور در آزادی سپاهان و امیر را تشویق کنند. معادلات به نحوی است که ممکن استقلال برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا 2011 به برد سپاهان مقابل پرسپولیس نیاز مبرم داشته باشد. در پایان بایستی گفت اگر اتفاق خاصی نیفتد رتبه تیمها در جدول رده بندی لیگ حفظ خواهد شد و بیشتر از اینکه جنگ برای قهرمانی وجود داشته باشد، سه تیم پایتخت نشین پرسپولیس، استقلال و استیل به دنبال سهمیه آسیایی هستند، البته فوتبال آن هم از نوع ایرانی همواره پتانسیل سورپرایز کردن همگان و به هم ریختن معادلات را دارد.

satttanism
06-04-2010, 19:21
دیگه ابومسلم چرا؟؟؟؟؟
ابومسلم که داشت میبرد
احتمال تبانی وجود داره

aminalex
06-04-2010, 19:23
دستشون درد نکنه هر بلایی که خواستن سر تراکتور اوردن ، اصلا حذفش کنند تا راحت بشن ، به قول یه عده فوتبال(!) فوتبال باید دو قطبی باشه :13:

AAKOJ
06-04-2010, 19:42
نه بابا . تراختور حذف بشه !!!!! این دیگه محاله ؟؟!!! خبرگزاری فارس .......... اهمیت ندین . در ضمن خود شفق تنها با 10 میلیون همه چیو بست و 3 بر صفر به ابومسلم تقدیم کرد . روز قبل همه روزنامه های می گفتند که کاپیتان و تماشاگرانو و کمالوند و شفق 3 تا 6 ماه محروم میشن و نمیدانم این جوری میشه و اونجوری ..... ولی دیدن که هیچ چیز نشد مطمئن باشد که شفق بیشتر از این باج نمیده و این 10 میلیون هم از فدراسیون میده به عنایت تموم میشه .

B U L U T
06-04-2010, 19:49
دستشون درد نکنه هر بلایی که خواستن سر تراکتور اوردن ، اصلا حذفش کنند تا راحت بشن ، به قول یه عده فوتبال(!) فوتبال باید دو قطبی باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملت اذربایجان نمرده شورشی به بار مییاد که ...

masud-000000
06-04-2010, 20:04
کلا این اخباری که از کمیته انضباطی بیرون میاد خیلی باحاله :27:
پ.ن:دوستان من کاره ای نیستم تو این انجمن اما اگه میشه کاری نکنید که این تاپیک هم مثل تاپیک های قبلی ابو مسلم و تراکتور بسته بشه .:11:

BehzadKiNG
06-04-2010, 20:59
امکان نداره تراکتور حذف بشه !
هیچوقت همچین اشتباهی رو نمی کنند !

kamran987456
06-04-2010, 21:03
امکان نداره تراکتور حذف بشه !
هیچوقت همچین اشتباهی رو نمی کنند !
اگه حذفش کنن مثلا چی میشه؟

.............................................
به نظر من اگه بخوان حذف کنن راحت سه سوته یه مدرک واسه تبانی می یارن
بعدش تراکتور میره پی کارش:18::18::18:

mehryazdan
06-04-2010, 21:12
هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمیتونه در مقابل سیل عظیم جمعیت دوام بیاره نمیتونند حذف کنند اگر جرات دارند حذف کنند

pouyacapitan
06-04-2010, 21:20
بسی خندیدیم
مگه تراکتور باقالیه که حذف بشه؟!:5:
تیمی با اینهمه تماشاچی رو با این همه شور و هیجان رو می شه حذف کرد؟
وای به حال اینا چون تبریز سال بعد 2 تیمه می شه!شهرداری تبریز بدون باخت هست و با تیم دوم 8-9 امتیاز فاصله داره!
:5:

ferdfe
06-04-2010, 21:23
100% درصد تبانی بوده !!!!
ولی جرات حذف ندارن :27:

pouyacapitan
06-04-2010, 21:26
100% درصد تبانی بوده !!!!
ولی جرات حذف ندارن :27:

جرات حذف رو که ندارن!
ولی احتمال تبانی 0 هست!ابومسلم خودشم می دونه حذفه!3 تا بازیه بعدیش با پیروزی-سپاهان-استیل هست که هر 3 شانس قهرمانی و اسیا رو دارن!

fouad-pes
06-04-2010, 21:29
به نظر من کاملا تبابی هست و دو تیم باید به دسته پایین تر سقوط کنند! :11:

AAKOJ
06-04-2010, 21:32
آخه تبانی واسه چی > کدوم عقل سلیمی قبول میکنه ؟ اگر تبانی هم باشه چرا تیمو خارج میکردند همون جا میباختن دیگه و هیچ کسی هم شک نمیکرد . ابومسلم محاله تو این لیگ بمونه !! شاید هم معجزه ای بشه نمیدونم

"R E Z A"
06-04-2010, 21:40
یکی از عوامل باشگاه میگه به خاطر توهین های قومیتی تیم رو کشیدن بیرون !!

شفق و بقیه میگن به خاطر داوری !!

یه سری دیگه میگن شفق چون قبلا با ابومسلم ارتباط داشته و .... از عمد این بازی رو میخواستن واگذار کنن ( نحوه ی بازی بازیکنان هم که در حال قدم زدن در زمین بودن این رو نشون میده )!

شاید هم همه ی اینا درست باشه ....

به نظر من هم حذف نمیکنن ==> منبع خبر هم قبلا رابطه ی خوبی با این تیم نداشت

pouyacapitan
06-04-2010, 21:41
آخه تبانی واسه چی > کدوم عقل سلیمی قبول میکنه ؟ اگر تبانی هم باشه چرا تیمو خارج میکردند همون جا میباختن دیگه و هیچ کسی هم شک نمیکرد . ابومسلم محاله تو این لیگ بمونه !! شاید هم معجزه ای بشه نمیدونم

شما خودت رو خسته نکن رفیق!
ابومسلم به فرض بخواد با تبانی تو لیگ بمونه یک حساب ساده می گه حذفه.قرض کنه تراکتور رو برد.پیروزی-سپاهان-استیل که دارن برا اسیا و قهررمانی می جنگن و مس خودش که ساشد سقوط کنه!ابومسلم 4 بازیه بعدیش با این تیماست!اینارو هم به هیچ وجه نمی شه که تبانی کرد!
ابومسلم هم فاصلش زیاده.

"R E Z A"
06-04-2010, 21:42
من ترجیح میدم ذوب آهن قهرمان بشه چون هم توی لیگ و هم توی آسیا خوب بازی کرد و نشون داد از سپاهان بهتره ...

pouyacapitan
06-04-2010, 21:49
یکی از عوامل باشگاه میگه به خاطر توهین های قومیتی تیم رو کشیدن بیرون !!

شفق و بقیه میگن به خاطر داوری !!

یه سری دیگه میگن شفق چون قبلا با ابومسلم ارتباط داشته و .... از عمد این بازی رو میخواستن واگذار کنن ( نحوه ی بازی بازیکنان هم که در حال قدم زدن در زمین بودن این رو نشون میده )!

شاید هم همه ی اینا درست باشه ....

به نظر من هم حذف نمیکنن ==> منبع خبر هم قبلا رابطه ی خوبی با این تیم نداشت

تصمیم به علت همه ی اینا بوده...
از اول تا اخر فقط می گفتن ترک .....
داور هم اخرین بازیه که واسه تراکتور سود زده بود رو نتیجه تاثیر گذاشته بود و بعدش 3 جلسه محروم شده بود حالا بیان داورو عوض کنن و اینو بزارن!:41:
همه ی اینا باعث شد که به کادر فنی و بازیکنا فشار بیاد.

Aref_2008
06-04-2010, 21:56
آقایون تبریزی همون طوری که استقلال به اون عظمتش رفت دسته 2 تراکتورم می تونه بره! :20:

satttanism
06-04-2010, 22:08
لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید

درضمن اگه تبانی واقعا وجود داشته باشه و اثبات بشه مطمعنا حذف خواهند شد و هیچ ترسی از هیچ کسی هم نیست

مگر اینکه کاری کنن که بحث تبانی تموم بشه و در همون حد بیرون کشیدن تیم از زمین بمونه

satttanism
06-04-2010, 23:42
به دلیل کشیده شدن به حواشی
بی توجهی به تذکر
بحث و کل کل و توهین به یکدیگر
انحراف سیاسی
تاپیک قفل شد

AAKOJ
06-04-2010, 23:46
دهقان در گفت‌وگو با فارس خبر داد:
حضور مسئولان فوتبال در مجلس براي پاسخگويي درباره تيم اميد و تراكتورسازي

خبرگزاري فارس: عضو فراكسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي از حضور مسئولان فدراسيون فوتبال و كميته ملي المپيك در مجلس براي پاسخگويي درباره تيم اميد و تراكتورسازي خبر داد.

عليرضا دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص كناره‌گيري غلامحسين پيرواني از تيم اميد خاطرنشان كرد: واقعا نمي‌دانم فدراسيون فوتبال و كميته ملي المپيك چه برخوردي كردند كه آقاي پيرواني چنين تصميمي گرفت. مطمئنا هم مسئولان فدراسيون فوتبال و هم اعضاي كميته ملي المپيك بايد در جلسه هفته آينده مجلس شوراي اسلامي پاسخگو باشند. حدود يك سال روي اين تيم كار شده بود و آقاي پيرواني با تجربه خوبش مي‌توانست اين تيم را به سر منزل مقصود برساند. هر چند آقايان مي‌آيند و مي‌گويند مي‌خواهيم مربي خارجي بياوريم اما چنين توجيهي اصلا قابل قبول نيست.

اين نماينده مجلس در ادامه در خصوص تصميم مديرعامل باشگاه تراكتورسازي در ديدار با ابومسلم مبني بر ترك زمين عنوان كرد: تعجب من اين است كسي دستور بيرون كشيدن تيمش را مي‌دهد كه خودش عضو هيات رئيسه فدراسيون است. هيچ توجيهي براي اين مسئله وجود ندارد و مديرعامل باشگاه تراكتورسازي بايد پاسخگو باشد.

دهقان اظهار داشت: با تمام احترامي كه براي تماشاگران تبريزي و مشهدي قائل هستيم اما فدراسيون فوتبال بايد با اين مسئله برخورد جدي و قانوني داشته باشد. اصلا براي ما قابل قبول نيست كه 10 ميليون تومان جريمه براي اين تصميم در نظر گرفته باشند.

وي در ادامه گفت‌وگو با فارس عنوان كرد: بيرون كشيدن تيم از زمين فرهنگ غلطي است كه آقايان با يك جريمه 10 ميليوني آن را باب مي‌كنند. بحث من اصلا يك تيم نيست. اين كار را در سال‌هاي 46 و 47 كه ما بچه بوديم انجام مي‌دادند. مسائلي مثل پخش تلويزيوني و راديويي، تماشاگران، بينندگان تلويزيون و ديگر مسائل توسط يك شخص ناديده گرفته مي‌شود و خيلي راحت تيم از زمين بيرون مي‌رود.

دهقان گفت: در روز تشكيل جلسه مجلس از رسانه‌هاي مختلف دعوت به عمل مي‌آوريم تا پاسخ فدراسيون فوتبال و كميته ملي المپيك به نمايندگان مجلس را پوشش دهند.
وي تاكيد كرد: هميشه وارد ريز ماجرا نمي‌شويم و تمام انتخاب‌ها و تصميمات را به عهده عوامل اجرايي مي‌گذاريم اما روي آنها نظارت مي‌كنيم. رفتن غلامحسين پيرواني از تيم اميد و برخورد بد با او و حركت تيم تراكتورسازي در اين هفته از اتفاقات منفي بود كه در جلسه مجلس به آن پرداخته خواهد شد.

osifa
07-04-2010, 00:41
منبع:عصر ایران

mahdishata
07-04-2010, 12:02
پس از فاتح تریم و اریکسون، گولیت و گونش جدیدترین گزینه‌های فدراسیون فوتبال برای سرمربیگری تیم ملی هستند.

پس از آن که مذاکره رسمی فدراسیون فوتبال با مربیانی چون فاتح تریم ترک و اریکسون سوئدی برای سرمربیگری تیم ملی لو رفت و در ادامه به رغم تکذیب علی کفاشیان رییس فدراسیون اما از سوی مهدی تاج نایب رییس تایید شد، ظاهرا مربیان خارجی دیگری هم در لیست فدراسیون فوتبال حضور دارند.

وجود گزینه‌های دیگر و مذاکره با آنها را تاج تایید می کند و می گوید«: قرار است کمیته بین‌الملل فدراسیون در این‌باره مذاکراتی داشته باشد.»
البته عباس ترابیان رییس کمیته بین‌الملل از اظهارنظر در این باره و این که آیا مسوولیتی به وی سپرده شده است، خودداری کرد.
به گفته تاج، تریم با مبلغی در حدود دو و نیم میلیون و اریکسون یک میلیون و ششصد هزار دلار حاضر بودند هدایت تیم ایران بپذیرند که سرانجام اریکسون با فدراسیون ساحل عاج به توافق رسید و هدایت این تیم را پذیرفت.
اما در لیست مربیان مدنظر مسوولان فدراسیون، رود گولیت هلندی و سنول گونش ترکیه‌ای هم حضور دارند.
این دو مربی همواره به عنوان گزینه هدایت تیم ملی کشورمان و برخی تیم‌های مطرح باشگاهی مطرح بوده‌اند که هنوز شاهد حضور و یا اظهارنظرشان پیرامون فوتبال ایران و تیم‌های ایرانی نبوده‌ایم.

khabaronline.ir

King_90
08-04-2010, 21:22
گونش دیگه کیه؟ اسمش رو نشنیدم.

NaKhoda BiBaK
08-04-2010, 21:27
دوباره اینا شروع کردن !
همون آش و همون کاسه !!!

اینا عادت دارند ! یکهو کفاشیان خواب میبینه مورینیو رو آورده ! صبح میاد میگه مورینیو آوردیم و خبرگذاری فارس هم سریع پخش میکنه ! بعد عصرش میاد تکذیب میکنه ! :27:
دوباره فردا همین سناریو تکرار میشه منتها اینبار تاج میاد میگه !

sAeEd_kHaAn
09-04-2010, 09:42
گونش دیگه کیه؟ اسمش رو نشنیدم.

مربی ترکیه بود تو جام جهانی 2002که با ترکیه سوم شد دیگه :31:

D r i v e r
09-04-2010, 10:18
مربی ترکیه بود تو جام جهانی 2002که با ترکیه سوم شد دیگه :31:
این تو پرسپولیس هم احیانا مربی گری نکرد؟؟
بیچاره نتونست نتیجه بگیره
یا بهتره بگم نمیذاشتن نتیجه بگیره

mehryazdan
09-04-2010, 10:31
بابا اینها از فوتبال هیچی نمیدونن فقط اسم میگن فردا من رئیس فدراسیون بشم کاری نداره میگم فرگوسن رو میارم اینها فقط صحبت میکنن گونش الان تو ترابوزون اسپور ترکیه مربیگری میکنه اینها اونم نمیدونن که گونش تازه قرار داد امضا کرده نمیاد

BehzadKiNG
09-04-2010, 10:35

اومد تهران مذاکره کنه ولی به توافق نرسید و رفت ...
در زمان انصاریفرد بود . . .

mahdishata
09-04-2010, 10:40

اون دنیزلی خدا بیامرز بود.ولی عجب تیمی بود.اون زمان معدنچی برا خودش یه پا ارش برهانی بود.از 10 تا تک به تک یه گل نمیزد اگه هم گل میزد از دم نقطه کرنر به استقلال و رحمتی میزد:31:
خیلی پرسپولیس توپی بود زمان دنیزلی

ferdfe
09-04-2010, 10:41
هر کی بیاد از مربیهای زپرتی خودمون مخصوصا قطبی بهتره :5:

mashhadkhafan
09-04-2010, 10:53
آخه نمیدونم چرا اینقدر به قطبی میپرید
مگه چه کار بدی انجام داده

Rastin.
09-04-2010, 11:16
الان اگه یه سرمربی خارجی بالا سر تیم بود جرات میکردن مذاکره کنن با دیگران و هر روز اسم یه نفر رو بیارن؟!
انتظار دارین با این شرایط تیم هم نتیجه بگیره!

اون دنیزلی خدا بیامرز بود.ولی عجب تیمی بود.اون زمان معدنچی برا خودش یه پا ارش برهانی بود.از 10 تا تک به تک یه گل نمیزد اگه هم گل میزد از دم نقطه کرنر به استقلال و رحمتی میزد:31:

تایید...خیلی تماشاگرپسند بازی میکرد...
یادش بخیر 4 تا از ابومسلم خورد در یه نیمه!
سه تا هم از سپاهان در عرض چند دقیقه توی فینال حذفی خورد جلو صدهزار نفر طرفدار...بعد توی مصاحبه مطبوعاتی میخندید (به ریش قرمزها آیا؟!:31:)
این نتایج رو اگه مربی خودی میگرفت پوستشو میکندن اما هنوز از تیم این دفاع میکنن و میگن چه پرسپولیسی بود!!!...باز بگید مشکل فوتبال ما کجاست! :rolleye:

D r i v e r
09-04-2010, 11:34
اومد تهران مذاکره کنه ولی به توافق نرسید و رفت ...
در زمان انصاریفرد بود . . .

شک ندارم که پرسپولیس مربی به نام گونش داشته
مخصوصا اونموقع روزنامه های ورزشی هم زیاد میخوندم
اگه طرفدار پرسپولیسین وای به حالتون :31:
پرسپولیس زمان دنیزلی فوق اعاده بازی میکرد
--------------------

ادیت :
فکر کنم
یعنی مطمئنم اشتباه میکردم(وای به حال خودم :دی)
این درسته :
QUOTE=BehzadKiNG;4828658]اومد تهران مذاکره کنه ولی به توافق نرسید و رفت ...
در زمان انصاریفرد بود . . .[/QUOTE]

masoudtr
09-04-2010, 12:06
قطبی را آوردن چون محبوب بود
حالا هم که محبوبیتش تموم شده دارن میفرستنش
مثل دایی و قلعه نوعی

satttanism
09-04-2010, 17:23
قطبی را آوردن چون محبوب بود
حالا هم که محبوبیتش تموم شده دارن میفرستنش
مثل دایی و قلعه نوعی
درسته و فعلا هم کسی نیست که زیاد محبوب باشه و به فکر خراب کردنش باشن برای همین دارن میرن سراغ مربی خارجی

elyartab
09-04-2010, 19:54
سایت گل- یک روز بعد از حذف مس کرمان دیگر تیم مسی حاضر در جام حذفی هم با این رقابت ها وداع کرد تا دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی را گسترش فولاد تبریز در خانه اش با ذوب آهن اصفهان دیدار می کند. پیروزی چهار بر 2 گسترش فولاد در خانه مس رفسنجان آنها را تنها تیم لیگ یکی حاضر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کرد.
تساوی 2-2 دو تیم در پایان 90 دقیقه وقتی با ادامه همین روند در وقت اول اضافی همراه شد همه را به این نتیجه رسانده بود که این بازی هم مانند دیدار دیروز ذوب آهن و استیل آذین نتیجه اش در ضربات پنالتی مشخص خواهد شد اما اشتباه مشخص کاروالیو در مهار ضربه ایستگاهی رسول خطیبی همه معادلات را به هم زد و گل دقیقه پایانی میثم آرمیان که چند ثانیه قبل وارد زمین شده بود تیر خلاص را به پیکر میزبان وارد کرد.
البته نکته اصلی این بازی قضاوت پرحرف و حدیث نوید مظفری بود که بدون شک اعتراض شدید میزبان را به همراه خواهد داشت.
چهره های مشهور گسترش فولاد نظیر رسول خطیبی و عباس آقایی باعث شده بود تا عنصر تجربه در تیم تبریزی به اوج خود برسد و این دقیقا همان نکته ای بود که رفسنجانی ها از آن بی بهره بودند.

masud-000000
09-04-2010, 20:19
این تیم ملی ما تیم بشو نیست ..حالا هر کی می خواد قطبی بالاسر این تیم باشه یا بهترین مربی دنیا....مشکلات این تیم از جاهای دیگه آب میخوره که فکر می کنم همه برش واقف هستن .
پس عوض کردن مربی فقط پول ریختن تو جوب هستبه نظر من بهتره کسای دیگه ای پاشون رو از فوتبال بیرون بکشند...

MoJtaBa.R
09-04-2010, 20:51
بازی جالبی بود

سوتی پشت سوتی

مظفری توی آخرین دقایق کلا رنگ و روش پریده بود و ضایع سوت میزد تا جاییکه توی 5 دقیقه اضافی شاهکار خلق کرد

چیزی که نمیدونم تا حالا کسی دیده یا شنیده ؟! داور سوت میزنه توی دقیقه اول اضافی !!!! و کلا همه میریزن تو زمین برا شادی و دیگران برا شکایت !!!! بعدش که کمکاش میان میگن ضایع کردی تازه میفهمه گند زده و دوباره بازی رو شروع کرد !

توی بازی ای که پخش مستقیم بود به اندازه یه وانت بار سنگ از زمین بیرون اومد

pouyacapitan
09-04-2010, 21:23
اگه تراکتور تو بازی با فولاد گستر تیم امید رو نمی فرستاد تو و نمی باخت الان تو 4 تا بود.
بازی بعدی تو تبریزه!

نادر1368
09-04-2010, 21:53
گونش با ترکیه سوم شد ترکیه ای که انصافا با هر مربی خوب کار میکنه چون مربی و بازیکن همدیگر رو میفهمن و واقعا عرق به پیراهن دارند و خوب بازی میکنن خلاصه!چه گونش چه تریم اگه بیان ایران چندان موفق نمیشن مگه ترکیه بلد نیست مربی طراز اول بیاره.
به قول شما هر مربی بیاد ایران نتیجه ای نمیگیره چون ایراد از یه جای دیگس.

ali_1372
09-04-2010, 22:44
کلا بازی پر سوتی بود...
یه وانت سنگ که تو زمین نبود همش 2 تا 3 تا سنگ تو زمین انداختن بیشتر بطری آب معدنی بود...
نمی دونم تلویزیون نشون داد یا نه وقتی که داور چند دقیقه زودتر سوت پایانو زد یکی از تماشاچی ها یه میله تقریبا یه متری رو پرت کرد طرف دروازه بان که دروازه بان تبریز شانس آورد یارو ضرب دست نداشت میله تو تور گیر کرد و گرنه یه خونی به پا میشد...
اما جدا از حاشیه ها خداییش داوری حق مس رو خورد.

"R E Z A"
10-04-2010, 08:38
اگه تماشاگری که واسه تراکتور میاد واسه ی بازی بعدی گسترش فولاد و ذوب آهن توی تبریز بیان ، میشه به شکست ذوب آهن امیدوار بود .

بازی پتروشیمی و پرسپولیس واسه بارون شدید تعداد زیادی نیومدن امیدوارم اینبار بیشتر بیان .

sAeEd_kHaAn
10-04-2010, 09:07
درسته ایراد از جای دیگست و فکر نکنید که این ایرادات از فوتبال ما پاک خواهد شد حد اقل به ای زودی ها :41:
همین قطبی چقدر محبوب بود اوردنش حالا طوری شده که همه ازش روگردون شدن همین خود من یه زمانی عاشقش بودم ولی حالا . . .

mahdishata
10-04-2010, 12:06
آب پاکی را روی دست همه می ریزد و می گوید«قطبی تا پایان جام ملتهای آسیا با فدراسیون قرار داد دارد و تا آن زمان سرمربی تیم ملی خواهد بود»

رییس فدراسیون فوتبال این حرف را در برنامه دیشب ورزش از نگاه دو زد و یک بار دیگر خلاف نظرش را با مهدی تاج را به اثبات رساند.
تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال صبح جمعه در برنامه ورزش و مردم حرف هایی زد که خبر از برکناری قریب الوقوع افشین قطبی می داد اما...
کفاشیان ادامه می دهد«طبق قراردادی که با آقای قطبی امضا کرده‌ایم اضافه شدن هر فردی به عنوان دستیار یا مدیرفنی باید زیرنظر ایشان انجام شود»
رییس فدراسیون فوتبال وقتی با سوالی در مورد اظهار نظر تاج برای استخدام مربی خارجی از سوی جهانگیر کوثری مواجه شد بلافاصله گفت:«ایشان موضع خودشان را گفته اند و نظر شخصی اشان است.حتی اگر مذاکراتی با مربیان معروف خارجی انجام شده باشد آنها باید زیر نظر افشین قطبی کار کنند!»

khabaronline.ir

mahdishata
10-04-2010, 14:43
زین‌الدین زیدان جانشین قطبی در تیم ملی می‌شود؟:31:

زین الدین زیدان ، ستاره سرشناس فوتبال جهان ، جدیدترین نام مطرح شده برای هدایت تیم ملی ایران است.

نشریه فارسی زبان ارتباط چاپ دبی در آخرین شماره خود مصاحبه ای از زین الدین زیدان را منتشر کرد که در بخشی از آن این ستاره نامی فوتبال جهان ، مدعی شده بود یکی از مسولان فدراسیون فوتبال ایران با او برای در اختیار گرفتن هدایت تیم ملی صحبت کرده است.

این خبر درحالی منتشر می شود که درست در تعطیلات نوروز خبری روی سایت ها رفت که در آن از قول زیدان نوشته شده بود دوست دارد به ایران بیاید. اصل این خبر اما متعلق به بیش از سه سال قبل بود ، زمانی که ستاد ارتحال امام و سفارت ایران در فرانسه از این بازیکن برجسته تاریخ فوتبال جهان دعوت کرده بود تا برای سالروز ارتحال رهبر فقید جمهوری اسلامی به تهران بیاید و بعد هم سفری به زادگاه حضرت امام در شهرستان خمین داشته باشد اما این اتفاق هیچ گاه عملی نشد اما او در آن زمان در مصاحبه با نشریات فرانسوی از علاقه ویژه خود به امام راحل (ره) سخن گفته بود.

اما خبرنگار ایرانی این نشریه فارسی زبان که با وبلاگ سکوی سرخ در ارتباط است ، ادعا دارد جزئیاتی دقیق از این پیشنهاد دارد که تا هفته بعد افشا خواهد شد.

ادعای سرمربیگری زیدان در تیم ملی فوتبال ایران که منتشر کنندگان ، تاریخ حضورش در تهران را درست در پایان جام جهانی یعنی اواخر تیرماه می دانند ، زمانی است که به احتمال فراوان ، فدراسیون فوتبال ایران هم تغییراتی اساسی را تجربه کرده و نمایندگان سازمان ورزش به هیات رئیسه فدراسیون وارد شده اند.

زیدان در حال حاضر مشاور عالی فلورنتینو پرز در باشگاه رئال مادرید است و هیچ دوره مربیگری را سپری نکرده و هیچ گاه هم در سه سال گذشته که از فوتبال وداع کرده است ، در هیچ تیمی مربی نبوده. او در تمام این ایام به عنوان سفیر صلح سازمان ملل در میادین خیریه فوتبال حاضر شده و سعی داشته تا شعار فوتبال برای صلح را به سراسر جهان ببرد.

او پس از وداع با فوتبال ، در مسابقات بین المللی فوتسال و فوتبال ساحلی هم حاضر می شود و تکنیک ناب خود را به نمایش می گذارد. به همین دلیل عباس ترابیان ، رئیس کمیته بین الملل و فوتسال فدراسیون فوتبال هم با او دیدار هایی را در این ایام داشته است. او اما خبر مذاکره برای مربیگری این چهره شاخص فوتبال جهان را رد می کند و می گوید:« من به عنوان یک علاقمند به فوتبال ، چند باری با ایشان در میادین فوتسال گپ زدم . ایشان هر بار که متوجه می شود یک ایرانی با او همکلام شده، از علایقش به کشور ما می گوید . اما نه من و نه هیچ یک از مسولان فدراسیون فوتبال با این اسطوره فرانسوی حرفی درباره هدایت تیم ملی ایران نزده ایم.»
-----------------------------------------------------------
فاتح‌تریم جانشین احتمالی قطبی

سرمربی تیم ملی دچار این توهم است که از دل فدراسیون فوتبال به دنبال آوردن فاتح تریم به جایش هستند.

افشین قطبی مدت زیادی است سکوت اختیار کرده و درخصوص هیچ موضوعی اظهارنظر نمی‌کند. این سکوت از زمانی آغاز شد که یکی از دستیاران هلندی او (ابه کنوپ) را خیلی محترمانه از کار برکنار کردند بدون اینکه خود قطبی خبر داشته باشد.
در این زمان سرمربی تیم‌ملی در کشور هلند به‌سر می‌برد و وقتی به ایران بازگشت، شنید کنوپ قراردادش را با فدراسیون فوتبال فسخ کرده است! جالب اینکه کنوپ در مصاحبه با سایت فدراسیون دلیل ترک فوتبال ایران را دوری از خانواده‌اش عنوان کرد اما او به تازگی در قطر مشغول به کار شده است! قطبی بعد از باخبر شدن از برکناری دستیارش حسابی شوکه شد اما خوب فهمید خیلی نمی‌تواند روی قول و قرارهای این فدراسیون حساب کند. سرمربی تیم‌ملی با وجود این دلخوری به هیچ عنوان قضیه رخ داده را رسانه‌ای نکرد.

در شرایط فعلی خبر می‌رسد جایگاه پیم بیوتر هم در تیم‌ملی خیلی محکم نیست و بعد از فاش شدن گذشته او هر لحظه ممکن است این مربی هلندی نیز به سرنوشت هموطن خود دچار شود.

این مسئله نشان می‌دهد نباید به تداوم حضور افشین قطبی در رأس کادرفنی تیم‌ملی هم خیلی امیدوار بود. موردی که خود قطبی هم به خوبی به آن پی برده و نسبت به آینده خود در تیم‌ملی و حمایت فدراسیون تردید دارد. حتی از فدراسیون خبر می‌رسد واسطه‌های زیادی در تماس با علی کفاشیان و مهدی تاج چند گزینه خارجی را معرفی کرده‌اند که فاتح‌تریم یکی از آنهاست. بدون شک در صورت برکناری قطبی، یک مربی خارجی نامدار جانشین او خواهد شد اما مشخص نیست این اتفاق چه موقع رخ خواهد داد. مسئولان فدراسیون به این فکر می‌کنند دو، سه ماه مانده به جام ملت‌ها یک مربی بزرگ خارجی جذب کنند تا مجبور نباشند در 7، 8 ماه آینده به او حقوق دهند.
تا آن موقع هم تیم‌ملی چند بازی دوستانه انجام داده و نتایج آنها می‌تواند بهانه خوبی برای برکناری محترمانه سرمربی تیم‌ملی باشد. یک احتمال دیگر اینکه شاید فدراسیون و قطبی بعد از بازی با تایلند بر سر انتخاب دستیار ایرانی به مشکل بر بخورند و این دلیل باعث جدایی سرمربی شود. به هر حال باید منتظر نشست و دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. موضوع قابل اشاره دیگر اینکه در بین اعضای هیأت رئیسه فدراسیون هستند افرادی که به شدت با ادامه حضور قطبی در تیم‌ملی مخالفند و برای برکناری او از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

مقابل این تلاش شاید رئیس فدراسیون هم نتواند مقاومت کند و شاید برخلاف میل باطنی‌اش رأی به برکناری سرمربی تیم‌ملی دهد.
-----------------------------------------------------------
کفاشیان: شخصا اصرار داشتم دایی در تیم ملی بماند/ سخت‌ترین کار دنیا انتخاب مربی ملی است
علی کفاشیان سخت ترین کار دنیا را انتخاب سرمربی برای تیم ملی می داند.

رئیس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرآنلاین درباره مربی تیم ملی گفت:« تیم فنی ما عملکرد قطبی را زیر نظر دارد. تا زمانی که حس کنیم یشان روند مثبتی دارند و ما را به سر منزل مقصود می رساند ، به همکاری مان ادامه می دهیم. تا به حال هم عملکرد این مربی خیلی بد نبوده است. ما در مقدماتی جام جهانی فقط 6 دقیقه تا صعود فاصله داشتیم و افشین بد نتیجه نگرفت. بعد از این هم خیلی اشکال بزرگی را در تیم ملی مان نداشته ایم. با این وجود ما برای مسابقات تیم ملی در سال آتی برنامه خاصی داریم که اگر احساس کنیم این مربی نمی تواند ما را به هدف مان برساند ، ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد.»

او همچنین درباره سخت ترین روزهای کاری اش در فوتبال گفت:« هیچ کاری برای من سخت تر از انتخاب مربی تیم ملی نبوده و نیست. گاهی فشار افکار عمومی این قدر زیاد می شود که حتی فشارهای دیگر نهاد ها هم ناشی از همان نظرات مردمی می شود . مثلا در ماجرای علی دایی خودم اصرار داشتم که تیم می باید با او به جام جهانی برد و حتی بعد از بازی با عربستان معتقدم دایی نباید برکنار می شد اما گاهی شرایط طوری پیش می رود که باید تصمیم هایی بر خلاف نظر شخصی ات بگیری و این ناشی از فشار افکار عمومی است. بدترین لحظات عمرم ، در ساعات پس از بازی ایران و عربستان رخ داد. البته قبل از آن هم در ماجراهای متوالی انتخاب و تغییر مربی ملی ، این شرایط را تجربه کردم. گاهی اتفاقاتی رخ می دهد که مردم آنها را نمی بینند اما فقط برای شان نتیجه مهم است .»

این اتفاقات درحالی رخ می دهد که روز گذشته کفاشیان مذاکرات با فاتح تریم توسط مهدی تاج را تائید کرد و گفت در این باره با او هماهنگی های لازم انجام شده است.
---------------------------------------------------------
تاج: قطبی بهتر است همین امروز برود/ ما از بازی با سنگاپور می‌ترسیم چه برسد به کره!
مهدی تاج باری دیگر گفت بهتر است فدراسیون ، قطبی را برکنار کند.

او پس از استعفا از کمیته تیم های ملی ، این بار در مصاحبه با فارس علی قطبی موضع گرفت. تاج گفت:« قطبی زمانی که سرمربی تیم ملی شد، انتخاب خوبی بود چون ایشان گفت دو تیم کره را مثل کف دست می شناسد. برای 20 روز فرصتی که داشتیم قطبی انتخاب خوبی بود. الان هم می گویم تا حدودی با ادامه حضور قطبی در تیم ملی موافقم و مخالف 100 درصد آن نیستم اما من که 20 سال در این فوتبال بوده ام و این ورزش را می شناسم دیروز به ملاقات آقای حجازی به بیمارستان رفته بودم و ایشان هم من را تایید کرد و گفت پشتوانه خوبی برای کادرفنی بوده ام. من یاد گرفته ام حمایت کنم ولی اکنون شرایط را برای قطبی مساعد نمی بینم.»

تاج با بیان اینکه سه دیدار تیم ملی مقابل قطر، تایلند و سنگاپور را از نزدیک دیده است، اظهار داشت: این مسابقات بازی هایی نبود که با استرس به میدان برویم. در جام ملت ها اگر مقابل تیم های کره و استرالیا این طوری بازی کنیم چه بلایی سرمان می آید؟ در فدراسیون فوتبال جمعی تصمیم گرفته می شود و از مذاکره با اریکسون و فاتح تریم همه با خبر بودند. اریکسون موافق حضور در ایران بود اما ما وقت را تلف کردیم و او سرمربی ساحل عاج شد اما فاتح تریم حاضر است به ایران بیاید و مبلغی را هم که اعلام کرده من به فدراسیون اطلاع داده ام.»

نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه در همه جای دنیا مدیریت دنبال نفر بعدی برای کادرفنی است، گفت: « منچستر دو بازی باخته است، دنبال جایگزین برای فرگوسن هستند. پس فدراسیون باید همیشه لابی های خودش را داشته باشد. قطبی ادبیات خوبی را در فوتبال ایران آورده که هیچکس دیگری نمی تواند بیاورد اما ما همگی نگران جام ملت های آسیا هستیم. رایکوف و راجر چه دگرگونی در فوتبال ایران به وجود آوردند. پس اکنون ما باید دنبال یک سرمربی قوی، تاثیرگذار و بزرگ باشیم تا قطبی هم بتواند به ما کمک کند.ما حالا باید مربی برای جام جهانی بعدی بیاوریم و هر موضوعی هم نباید رسانه ای شود. این را هم بگویم که نفر اول فدراسیون علی کفاشیان است و من نفر دوم هستم و با هم مخالفتی نداریم و هر تصمیمی که در مورد تیم ملی گرفته شود به نفع فوتبال خواهد شد.»

khabaronline.ir

masoudtr
10-04-2010, 16:43
اینا باز میخوان مربی عوض کنن این وسط یک عالم بخورن
اسم اریکسون را میارن ولی میبینی پیروانی را انتخاب کردن

mmiladd
10-04-2010, 16:59
همینا شد که جام جهانی نرفتیم..!

S0R3N4
10-04-2010, 17:03
بابا این مرده میتونه فوتبال رو با کدوم ف مینویسن که کردنش رئیس فدراسیون؟؟؟
چرا جک میگه اینقدر این یارو؟

boy iran
10-04-2010, 18:12
وحید شمسائی گفت درسته که من همه جا لابی دارم چه فیفا چه آسیا ولی بد بازی نمیکنیم

این تیم ملی تا نزدیک جام جهانی یا رخدادهای مهم میشه سراغ اسمهای بزرگ میشه درسته آقای تاج از لابی های بزرگ و دوستان خوب بهره مند هستند و حتی با اریکسون مذاکره جدی کردند ولی باید همه قبول داشته باشیم این فوتبال کثیف هست باور ندارید نگاهی به لیگهای ویژن که در تهران خوزستان و اصفهان در حال برگزاری هستن بندازید

kasra_khan2003
10-04-2010, 20:38
آقا اینا فردا میان میگن میدونی چرا گواردیولا قراردادش رو درست حسابی تمدید نکرده؟ چون منتظره تموم بشه بیاد ایران!

NaKhoda BiBaK
10-04-2010, 20:45
بابا بره گم بشه !
از وقتی اومده یک روز خوب ندیدیم تو این فوتبال !
حالا هی برید بگید دادکان بد بود !!!

دنیا دادکان که گفت من 3 تا افتخار دارم !
حیف که بن میشم وگرنه میگفتم چی گفت !! ( هر چند خودتون میدونید )

sia-saketi
10-04-2010, 22:06
من طرفدار شماره ی یک قطبی هستم ولی اگه اینا بتونن زیدان رو بیارن واقعاً (که نمی تونن!!!) من واقعا با زیدان موافقم و حرفی با اومدنش ندارم!!!!!

Ezel
10-04-2010, 22:21
بابا بره گم بشه !
از وقتی اومده یک روز خوب ندیدیم تو این فوتبال !
حالا هی برید بگید دادکان بد بود !!!

دنیا دادکان که گفت من 3 تا افتخار دارم !
حیف که بن میشم وگرنه میگفتم چی گفت !! ( هر چند خودتون میدونید )
فکر میکنم نوشتن یکی از افتخاراتش که رفتن به جام جهانی بود خطر بن شدن نداشته باشه ولی نوشتن اون دوتای دیگه خیلی خطر داره حسن :دی
اما در کل اگه یادتون باشه دکتر دادکان چندان با رسانه ها مهربان نبود و اون زمان خیلی هم یکدنده بود ( هرچند که دادکانی که توی نود و برنامه ورزشی شبکه دو که جمعه ها بعد از ظهر با اجرای دکتر قاسمی پخش میشه خیلی دوست داشتنی شده بود ) . من موندم این جناب اریکسون به جز ناکامی چه افتخار مهمی و چه نتیجه خوبی در این 4 -5 سال اخیر با انگلیس ، من سیتی و مکزیک کسب کرده که مسئولان دنبالش رفتن ؟ یا جناب فاتح تریم که فلسفه فوتبالیش فوتبال خشن و قدرتی و مبتنی بر جنگندگیه به چه درد فوتبال ما میخوره ؟ امیدوارم در این سال که قراره همه چیز مضاعف باشه تعقل برخی مسئولان فوتبال هم مضاعف باشه . آمین

ferdfe
10-04-2010, 22:27
من طرفدار شماره ی یک قطبی هستم ولی اگه اینا بتونن زیدان رو بیارن واقعاً (که نمی تونن!!!) من واقعا با زیدان موافقم و حرفی با اومدنش ندارم!!!!!

خیلی خوب حالا که شما اجازه دادین همه چیز ردیف :31:

Alamate Soal
10-04-2010, 22:37
آقا اینا فردا میان میگن میدونی چرا گواردیولا قراردادش رو درست حسابی تمدید نکرده؟ چون منتظره تموم بشه بیاد ایران!

خدا بگم چيكارت كنه كسري :27:

manreza71
10-04-2010, 23:12
همه اینا شایعس

pcforlife
10-04-2010, 23:22
فکر میکنم نوشتن یکی از افتخاراتش که رفتن به جام جهانی بود خطر بن شدن نداشته باشه ولی نوشتن اون دوتای دیگه خیلی خطر داره حسن :دی
اما در کل اگه یادتون باشه دکتر دادکان چندان با رسانه ها مهربان نبود و اون زمان خیلی هم یکدنده بود ( هرچند که دادکانی که توی نود و برنامه ورزشی شبکه دو که جمعه ها بعد از ظهر با اجرای دکتر قاسمی پخش میشه خیلی دوست داشتنی شده بود ) . من موندم این جناب اریکسون به جز ناکامی چه افتخار مهمی و چه نتیجه خوبی در این 4 -5 سال اخیر با انگلیس ، من سیتی و مکزیک کسب کرده که مسئولان دنبالش رفتن ؟ یا جناب فاتح تریم که فلسفه فوتبالیش فوتبال خشن و قدرتی و مبتنی بر جنگندگیه به چه درد فوتبال ما میخوره ؟ امیدوارم در این سال که قراره همه چیز مضاعف باشه تعقل برخی مسئولان فوتبال هم مضاعف باشه . آمین
بخش اریکسون رو خیلی جالب گفتی...:31: به اون برانکویی که تیم ملی رو برد جام جهانی و تو جام جهانی ناموفق بود گفتن که بدبختی فوتبال ملی ما از ایچ و ویچ هستش! حالا اگه به فرض محال اریکسون بیاد و به احتمال زیاد! نتبجه نگیره، میخوان بدبختی فوتبال ملی رو سر چی خالی کنن؟!!:20::13:

Aref_2008
10-04-2010, 23:36
جواب مضاعف :31:

night lord
11-04-2010, 00:51
زین‌الدین زیدان خیلی باهالن به خدا...:16:
در کل با یه سری گل مغز(یه چیز دیگه بخونینش!) طرفیم که سطح سوادشون در حد اکابره و بیشتر از اینم مخشون جواب نمیده و مردمو مثل خودشون فرض میکنن . نشستن اون بالا بعضی وقتا یه حرفایی میزنن که آدم از خنده پشت و رو میشه.
جالا بعد از یه مدت که کلی مردمو خندوندن و جیباشون پر شد میگن:
:34:والا ما رفتیم سراغ زین‌الدین زیدان جوابمونو نداد رفتیم سراغ گواردیولا اونم نشد فرگوسنم که مبایلش در دسترس نبود برای اریکسون نامه زدیم نامه به دستش نرسید ما هم وقت نداشتین پیچوندیمش:whistle: . ولی یه مربی خارجی آوردیم به اسم عبدل راست ممد از طوابع افغانستان که تا حالا 20 بار با تیم بچه های کوچشون تونسته دوم بشه تو محلشون:31:. اگه امکانات بدیم حتما تو جام جهانی(؟) اول نشیم دومرو شدیم.:2:

Ezel
11-04-2010, 11:14
بخش اریکسون رو خیلی جالب گفتی...:31: به اون برانکویی که تیم ملی رو برد جام جهانی و تو جام جهانی ناموفق بود گفتن که بدبختی فوتبال ملی ما از ایچ و ویچ هستش! حالا اگه به فرض محال اریکسون بیاد و به احتمال زیاد! نتبجه نگیره، میخوان بدبختی فوتبال ملی رو سر چی خالی کنن؟!!:20::13:
برانکو مربی ترسو یا بعبارت بهتر محتاطی بود ولی من به شخصه انتظار نداشتم که مکزیک و پرتغال رو شکست بده . الان هم کسانی که دادکان رو اخراج کردند و از مردم به خاطر صعود تیم ملی به مرحله دوم جام جهانی عذر خواهی کردند کجان ؟ دارن توی شیلات با ماهیها بازی میکنند ( و احتمالا صنعت شیلات ایران رو هم به فنا بدن ) . ضمن اینکه شد یکبار مسئولان فوتبال دنبال یک مربی خوب خارجی ( نه یک مربی بازنشسته و از کار افتاده ) برن ؟ نمونه های مربی هایی که میخواستن بیارن : آرتور جرج ( که میگفتن باید با سرم و سوند بشینه روی نیمکت :دی ) ، پیتر رید ( که گویا بیشتر ایجنت هست تا مربی) ، خاویر کلمنته ( مربی با افکار وحشتناک دفاعی که نهایت تعویض هجومیش ورود مهاجم به جای مهاجم بود والان داره با نوه اش بازی میکنه) و ...

masoudtr
11-04-2010, 17:50
بازیکنان یک تیم دسته سومی در لیگ ایران با دریافت مبلغ ۴.۵ میلیون تومان، در یک بازی ۲۲ گل خوردند.
بروز اتفاقات عجیب در فوتبال ایران ظاهرا به عادت تبدیل شده و دیگر کمتر کسی است که از شنیدن این اتفاقات تعجب کند. کار به جایی رسیده که افراد علاقه مند به فوتبال با شنیدن چنین خبرهایی یا سری به تاسف تکان می دهند و یا با تبسمی تاسف برانگیز از ماجرا می گذرند.
در ادامه این ماجراهای عجیب و پس از اتفاقاتی که روز گذشته درباره لیگ دسته دوم به آن اشاره شده،‌ گزارشی در زیر می خوانید که در لیگ دسته سوم فوتبال ایران رخ داده و نشان می دهد نظارت در لیگ های دسته پایین تر ایران تا چه اندازه ضعیف بوده و گویی برای مسئولان فدراسیون برگزاری چنین لیگ هایی صرفا برای رفع تکلیف است.
در روز پایانی لیگ دسته سوم در یکی از گروه ها برای صعود به مرحله پلی آف دو تیم شهرداری هشتگرد و انصار شهریار و اسلامشهر به دلیل هم امتیاز بودن به عنوان تیم دوم گروه خود نیاز به تفاضل گل بهتر داشتند تا بتوانند جواز صعود را دریافت کنند. تا قبل از هفته پایانی تیم شهرداری هشتگرد تفاضل گل ۲+ و انصار ۱۳+ داشتند. دو تیم برای صعود به مرحله به مرحله بعد احتیاج به تفاضل گل ۱۷+ داشتند. در واقع تیم شهرداری هشتگرد به ۱۵ گل نیاز داشت تا مجوز صعود را دریافت کند.
هفته پایانی با رقابت همزمان در حالی برگزار می شود که در نیمه اول شهرداری هشتگرد با نتیجه ۵ بر ۲ آبیک را شکست می دهد. این نتیجه تا قبل از شروع دوم چندان عجیب نبود اما به ثمر رسیدن ۱۷ گل در نیمه دوم دیگر نمی توانست عجیب نباشد. این دو تیم در مرحله رفت با یکدیگر بازی کردند و تیم آبیک ۲ بر یک هشتگرد را مغلوب کرده بود اما در نیم فصل دوم چه اتفاقی ممکن بود برای آنها رخ دهد که در یک نیمه فقط ۱۷ گل دریافت کنند و نتیجه ۲۲ بر ۲ شکل بگیرد؟
مربی تیم آبیک قزوین که به دلیل تماس های مشکوک از ۶ روز قبل از مسابقه می توانسته حدس بزند چه اتفاقی در حال رخ دادن است در همان دقایق ابتدایی بازی در نیمه دوم بدون توجه به قوانین، وارد زمین شده و به بازیکنان خود بابت کم فروشی‌شان انتقاد می کند و از آنها می خواهد آبروی خود را خرج نکنند. بعد از وقفه ایجاد شده بازی از سر گرفته می شود ولی گویی کسی صدای مربی را نشنیده و بازی با نتیجه ۲۲ بر ۲ به سود تیم هشتگرد به پایان می رسد. از سوی دیگر نیز تیم انصار شهریار با نتیجه ۵ بر ۲ کاشان را شکست می دهد اما آنها با این نتیجه و با این تفاضل گل نمی توانند جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کنند.
ماجرا زمانی جالب می شود که مافی، سرمربی و در واقع صاحب تیم آبیک قزوین به دلیل کم فروشی بازیکنان خود راهی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شده و از بازیکنان خود بابت تبانی با تیم حریف شکایت می کند.
مافی مطرح می کند که چند روز قبل از مسابقه تماس مشکوکی با وی برقرار شده و از او خواسته می شود در قبال ۶ میلیون تومان بازی را با نتیجه مورد نظر به حریف واگذار کند اما وی که صاحب تیم نیز است قبول نمی کند. حتی این مربی به تهدید ۳ روز بعد هم که وی را به قبول این پیشنهاد ترغیب کرده و گفته بودند در غیر این صورت از راه دیگری وارد می شوند نیز توجه نمی کند اما مافی باخبر نبوده که بازیکنانش برای دریافت ۴.۵ میلیون تومان حاضر شده اند بازی را واگذار کنند.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای مشخص شدن این ماجرا، پرونده شکایت را به هیات عالی احراز تبانی و روابط ناجوانمردانه ارجاع داده است.

MORINIO
11-04-2010, 18:38
به قول فردوسی پور : همه چیزمون باید به هم بیاد!