PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35

satttanism
04-03-2010, 23:00
چه جالب یعنی طوری برنامه ریزی میکنن که حتما پرسپولیس قهرمان بشه
البته نمونه قهرمانی ساختگی رو در فصل های قبل هم کم ندیدیم اینم روش
ایکاش دیگه نمیگفتن سپاهان فلان و بهمان

manreza71
04-03-2010, 23:10
یادمون ره توبازی رفت زمان دایی با خوش شانسی مساوی کردیم
تیم دایی اونقدر بد بود تو اون بازی که حتی برنامه خودش (دلقک از نگاه 2 هم ازش ایراد گرفت)

AmiRreZA_RAcEr
04-03-2010, 23:22
من که بازی رو ندیدم ولی وقتی این نتیجه رو دیدم واقعا شوکه شدم ! یکی زدیم به تایلند ! هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااا! دممون گرم !
آخه اینا فک کردن مردم خرن ؟! فوتبال آسیا پیشرفت کرده ! (بقول علی دایی ) خیلی ببخشید مگه ایران تو آسیا نیست ؟! اگه اینا پیشرفت کنن ماهم باید پیشرفت کنیم !
عجبا !

Ssarshar
04-03-2010, 23:39
واقعا براي قطبي متاسفم از موقعيكه دوباره به ايران برگشت شخصيتش بيشتر مادي گرايانه شد و با پولهاي هنگفتي كه گرفت فقط

جيبشو پر پول كرد فقط همين ... يه آدم مغرور و خودگير بيش نيست ... دوستاني كه برنامه ي نود رو ديدن هم به اين موضوع پي بردن

با اينكه پرسپوليسيم ولي اصلا از قطبي خوشم نمياد در حال حاضر . ارنج افتضاح - استفاده ي نادرست از پست تاكتيكي بازيكن

كلا ما فقط دو سه موقعيت مسلم گل داشتيم كه يكيش گل شد . در ضمن سيستم بازي هم جالب بود 6-4 !!! مهاجمم تعطيل

نادر1368
04-03-2010, 23:59
نه قطبی مربی خوبی نیست!

saegheh67
05-03-2010, 00:34
مشکل از قطبی یا هیچ مربی دیگری نیست فکر میکنید اگر کاپلو را هم بیارن بکنند سرمربی. تیم ایران موفق میشه!!!!!!!! کلا ورزش ایران کاری به فوتبال ندارم بخاطر مدیریت افتضاح توی همه رده ها کاهش کیفیت چشمگیری داشت و دیگر خبری از کیفیت 7 ال 8 سال گذشته نیست حالا هی بگید قطبی خوبه یا بده علی دایی خوبه یا بده کریمی خوبه یا بده این خانه از بنیان ویران است

AmiRreZA_RAcEr
05-03-2010, 01:22
چه ربطی به بنیان داره ؟!؟
یه مربی خوب بیاد هیچی خراب نیست !
خیلی جالب بود ! کاپلو رو با قطبی و علی دایی مقایسه میکنید ؟!

nw_nk
05-03-2010, 13:16
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: به خاطر لجبازي با سرمربي پرسپوليس علي کريمي را به تيم ملي دعوت نکردم بلکه احساس اين بازيکن مي‌تواندبه ملي‌پوشان انگيزه بدهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

افشين قطبي پس از پيروزي يک بر صفر ايران مقابل تايلند در نشست مطبوعاتي پس از بازي اظهار داشت:‌ اين پيروزي را تبريک مي‌گويم چون به عنوان تيم صدرنشين گروه از مرحله مقدماتي به جام ملت‌هاي 2011 آسيا صعود کرديم.

وي با اشاره به کسب سومين پيروزي پياپي تيم ملي ايران، يادآور شد:‌ بسيار خوشحالم در ديدار با تايلند با تيمي بازي کرديم که هم ستاره‌ها در ترکيب آن حضور داشتند و هم بازيکنان جوان. من بازي سختي را مقابل تايلند پيش‌بيني مي‌کردم زيرا آنها در اين مسابقه احتياج به 3 امتياز داشتند و از انگيزه زيادي برخوردار بودند.

قطبي افزود: به هر حال ما بازي خوبي انجام داديم و بايد با گل‌هاي بيشتري تايلند را شکست مي‌داديم، اما در بخش سوم و در ضربات نهايي خوب نبوديم و به همين دليل فرصت ها را از دست داديم. کمبود زمان و در اختيار نداشتن بازيکنان از عمده ترين دلايل بودند که ما نتوانيم با بيش از يک گل تايلند را شکست دهيم چون برخي از بازيکنان فقط يک جلسه با ما تمرين کردندو بسياري از آنها خسته بودند، اما با اين حال بازي جذابي را ارائه کرديم و تماشاگران توانستند مسابقه خوبي را تماشا کنند.

وي با اشاره به اينکه به دليل بازگشت علي کريمي بازي جذاب‌تر شده بود، افزود: کريمي با خود انگيزه آورد و صحنه‌هايي خلق کرد که محشر بودند، اما متأسفانه موقعيت‌هاي ايجاد شده به گل تبديل نشدند.

قطبي ادامه داد: ‌در نيمه دوم تيم ملي بهتر شد، اما اتفاقاتي پيش آمد که موجب شد برخي‌ از تماشاگران تايلند را تشويق کنند به همين دليل بازيکنان ما انگيزه بيشتري پيدا کرده و کنترل بازي را در دست گرفتند و در نهايت پيروز ميدان شديم.

سرمربي تيم ملي درمورد برنامه‌هايش تا جام ملت‌هاي2011 آسيا گفت: سعي مي‌کنم تا آن زمان بهترين تيم را بسازم. 10 ماه ديگر تا جام ملت‌ها باقي مانده، هرچند که فرصت زيادي نيست، اما هر روز بهتر مي‌شويم و من به آينده اميدوارم.

قطبي در پاسخ به اين سؤال که آيا در گذشته نمي‌توانست علي کريمي را دعوت کند و دعوت از کاپيتان تيم ملي در اين زمان به خاطر لجبازي با علي دايي نبوده، گفت: کريمي هر روز که به تيم ملي اضافه شود شايد دير باشد چون او شخصيتي دارد که به همه روحيه مي‌دهد و اطرافيانش را سرشار از انگيزه مي‌کند. من با دايي لجبازي نکردم و احساس کردم با توجه به نزديکي عيد با حضور علي کريمي و پيروزي مقابل تايلند، به نوعي به مردم ايران عيدي دهم.

قطبي تأکيد کرد: من احتياجي به محبوبيت کسي ندارم زيرا سرباز تيم ملي هستم و تا به حال تصميمات شخصي هم نگرفته ام و براي يک تصميم يا انتخاب با همه مشورت مي‌کنم.

وي تصريح کرد: دايي را دوست دارم و هميشه دوست خواهم داشت و سعي مي‌کنم هميشه احترام هکديگر را نگه داريم.

سرمربي تيم ملي در مورد تشويق تايلند توسط تماشاگران ايراني گفت: در اين مورد چيزي نمي‌دانم و از کساني که اين کار را کردند سؤال کنيد من سکوت مي‌کنم و تنها وظيفه‌ام ساختن تيم ملي است.

وي در مورد سقوط 4 رتبه‌اي تيم ملي ايران در رده‌بندي فيفا اظهار داشت: اين رده‌بندي منطقي نيست. ما 2 ماه بازي نداشتيم و اين رده‌بندي با اصول منطقي منافات دارد، به همين دليل آن را نمي‌پذيرم. بايد براي اعلام رده‌بندي فيفا ملاک‌ها تغيير کند و منطقي‌تر شود.

قطبي تأکيد کرد: اميدارم با سير صعودي که تيم ملي تا جام ملت‌هاي2011 آسيا بتوانيم در رده‌بندي فيفا پيشرفت کنيم و در جايگاه بهتري قرار بگيريم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پنج‌شنبه 13/12/1388

mahdishata
05-03-2010, 14:07
مشکل از قطبی یا هیچ مربی دیگری نیست فکر میکنید اگر کاپلو را هم بیارن بکنند سرمربی. تیم ایران موفق میشه!!!!!!!! کلا ورزش ایران کاری به فوتبال ندارم بخاطر مدیریت افتضاح توی همه رده ها کاهش کیفیت چشمگیری داشت و دیگر خبری از کیفیت 7 ال 8 سال گذشته نیست حالا هی بگید قطبی خوبه یا بده علی دایی خوبه یا بده کریمی خوبه یا بده این خانه از بنیان ویران است

سلام نمیدونم ایویچ رو یادته یا نه .تیم نیاز به تفکر حرفه ای داره
یه زمانی انری میگفت من به غیر روز مسابقات ساعت 9 شب به بعد رو نمیبینم اما تو ایران.....

Rastin.
05-03-2010, 14:12
وقتی توی ورزشگاه آزادی تیم تایلندو تشویق میکنن یا جلوی عربستان بعد از خوردن گل دوم ورزشگاه خالی میشه...دیگه توی این فروم نباید انتظار دیگه ای داشت! مقایسه کنید با حمایت ملتهای دیگه از تیم ملیشون تا لحظه آخر.

هر مربی داخلی که میاد برای تیم ملی از همون اول یه عده(مطبوعاتی و فوتبالی) بخاطر منافع خودشون براش شمشیرو از رو میبندن...متاسفانه مردم ما هم بخاطر روحیه ملی و شعور بالاشون(!) بعد از مدتی تبدیل به سرباز پیاده و عامل اینها میشن ناخواسته.
تقریبا مشابه این مسائل برای تیمهای باشگاهی ما هم هست (نمونه واضحش در این فصل استقلال)

اگه برانکو بهتر نتیجه میگرفت بخاطر این نبود که از دایی,قطبی و... بهتر بود. فدراسیون 4 سال تمام ازش حمایت کرد ,تیم ملی ثبات داشت..اگه اون حمایت و فرصت به مربیهای داخلی هم داده بشه میتونن نتیجه بگیرن.
روی برانکو هم خیلی انتقاد بود ولی فدراسیون زیر بار نرفت..این فدراسیون متاسفانه زیر فشار تسلیم شده و نتیجش تعویض مربیها و این وضع تیم ملیه..در حالیکه با هر تغییر شاهد بودیم وضع تیم بدتر شده.

تا وقتی فرهنگ تماشاگر ما اینقدر پایینه که بعد از دو سه نتیجه بد و تحت تاثیر نوشته ها و گفته های افراد مغرض میان علیه تیمشون شعار میدن شاهد تعویض مکرر سرمربی خواهیم بود و تیم ملی به آرامش نمیرسه.

Mahdi.p30
05-03-2010, 17:04
سلام نمیدونم ایویچ رو یادته یا نه .تیم نیاز به تفکر حرفه ای داره
یه زمانی انری میگفت من به غیر روز مسابقات ساعت 9 شب به بعد رو نمیبینم اما تو ایران.....
آقا من ایویچ رو یادمه ، ولی باخت 7 -1 به رم رو هم یادمه!

NaKhoda BiBaK
05-03-2010, 17:58
استقلال انتقام گرفت و سوم شد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران با پيروزي مقابل استقلال اهواز به رده سوم جدول صعود كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس اين ديدار از ساعت 14:45 در ورزشگاه تختي اهواز و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر برگزار شد.
امير حسين صادقي در دقيقه 16 و سيد مهدي سيد صالحي در دقيقه 46 گل هاي استقلال تهران را به ثمر رساندند.

محسن قهرماني قضاوت اين مسابقه را بر عهده داشت. وي به سيد مهدي سيد صالحي، كيانوش رحمتي و جان واريو از استقلال تهران و هادي خنيفر، اسماعيل شريفات و ديگو ماكسيمو از استقلال اهواز كارت زرد نشان داد.

استقلال تهران با اين نتيجه 46 امتيازي شد و علاوه بر انتقام شكست 3 بر 2 دور رفت از تيم اهوازي موقتا جاي پرسپوليس را در رتبه سوم گرفت. استقلال اهواز نيز با همان 28 امتياز در رده هفدهم جدول قرار دارد و با اين نتيجه به سقوط نزديك تر شد.

*M!L4D*
05-03-2010, 18:04
خوب بازی کردیم ... امیدوارم همین روند رو حفظ کنیم !

بی باک بی بال
05-03-2010, 20:56
استقلال امروز اصلا خوب بازی نکرد

MORINIO
05-03-2010, 21:08
وقتی توی ورزشگاه آزادی تیم تایلندو تشویق میکنن یا جلوی عربستان بعد از خوردن گل دوم ورزشگاه خالی میشه...دیگه توی این فروم نباید انتظار دیگه ای داشت! مقایسه کنید با حمایت ملتهای دیگه از تیم ملیشون تا لحظه آخر.

هر مربی داخلی که میاد برای تیم ملی از همون اول یه عده(مطبوعاتی و فوتبالی) بخاطر منافع خودشون براش شمشیرو از رو میبندن...متاسفانه مردم ما هم بخاطر روحیه ملی و شعور بالاشون(!) بعد از مدتی تبدیل به سرباز پیاده و عامل اینها میشن ناخواسته.
تقریبا مشابه این مسائل برای تیمهای باشگاهی ما هم هست (نمونه واضحش در این فصل استقلال)

اگه برانکو بهتر نتیجه میگرفت بخاطر این نبود که از دایی,قطبی و... بهتر بود. فدراسیون 4 سال تمام ازش حمایت کرد ,تیم ملی ثبات داشت..اگه اون حمایت و فرصت به مربیهای داخلی هم داده بشه میتونن نتیجه بگیرن.
روی برانکو هم خیلی انتقاد بود ولی فدراسیون زیر بار نرفت..این فدراسیون متاسفانه زیر فشار تسلیم شده و نتیجش تعویض مربیها و این وضع تیم ملیه..در حالیکه با هر تغییر شاهد بودیم وضع تیم بدتر شده.

تا وقتی فرهنگ تماشاگر ما اینقدر پایینه که بعد از دو سه نتیجه بد و تحت تاثیر نوشته ها و گفته های افراد مغرض میان علیه تیمشون شعار میدن شاهد تعویض مکرر سرمربی خواهیم بود و تیم ملی به آرامش نمیرسه.

کاملا تایید میشه ... دمت گرم

وقتی لیدر تیم ملی به خاطر خصومت شخصیش با قطبی تایلند رو تشویق میکنه دیگه ...:13:
خلاصه اینکه بی فرهنگ تر از خودمون خودمونیم و والسلام

نادر1368
05-03-2010, 21:16

من با این حرف شما موافقم!انصافا بعضا هم به مربی فرصت داده نمیشه کلا مرفاوی بد بد هم کار نکرده!
ولی قطبی فرق میکنه با برانکو هم فرق زیادی میکنه!به نظرم صلاح این بود که یه چهار سالی به قلعه نوعی فرصت بدن انصافا مربی خوبیه!(خوب که بلده از مهره ها استفاده کنه!)کلا قطبی هرگز امکان نداره موفق بشه اگه دایی میموند از این بهتر میبود!

MORINIO
05-03-2010, 21:26
سایت گل :پرسپولیس در یک بازی دشوار و نه چندان پرهیجان سه امتیاز حساس و شیرین را به حساب خود واریز کرد تا به بردهای متوالی اش در لیگ ادامه بدهد. این در حالی است که تیم مجید جلالی پایین تر از حد انتظار نشان داد.پرسپوليس با اين پيروزي كه هفتمين برد پياپي (با احتساب دو ديدار جام حذفي)محسوب مي‌شود 49 امتيازي شد و بار ديگر رتبه سوم جدول را از استقلال پس گرفت.

گل: محسن خلیلی(50) برای پرسپولیس
ورزشگاه آزادی،
تماشاگر 20 هزارنفر
داور: محمود رفیعی
اخطار: جلال کاملی مفرد و ملادن بارتولویچ(فولاد)، کلاه کج(پرسپولیس)
پرسپولیس: میثاق معمارزاده، ابراهیم شکوری، مجتبی شیری، حمیدرضا علی عسگر، شیث رضایی، عادل کلاه کج، کریم باقری(75 میثم بائو)، حسین بادامکی، حوارملامحمد(87 علیرضا محمد)، محسن خلیلی، هادی نوروزی(65مجتبی زارع)
سرمربی: علی دایی
فولاد: حسین آشنا، جابا مجیری، جواد شیرزاد، جلال کاملی مفرد، سعید رمضانی(80کاوه رضایی)، علی همودی، سیامک سرلک، غلامرضا رضایی، بختیار رحمانی، ملادن بارتولویچ(63 نادر احمدی)، مهدی چمن آرای

سرمربی: مجید جلالی

شرح بازی: در دقیقه 93 بازی زمانی که دوربین تلویزیون در یک نما دایی و جلالی را با هم نشان داد، بازی با یک گل به سود پرسپولیس به پایان رسیده بود علی دایی پنجمین برد متوالی در لیگ برای تیمش کسب کرده بود. بردی که حسابگرانه ترین و تاکتیکی ترین پیروزی تیم او محسوب می شد. پرسپولیس در تمام دقایق بازی به فولاد مسلط بود و با مهار غلامرضا رضایی و سیامک سرلک هرگز اجازه خودنمایی به این تیم نداد، تیمی که قبلا نشان داده چقدر در ضدحملات خطرناک است اما قرمزها در روزی که با احتیاط بیشتری بازی می کردند در حالی بازی را با یک گل به سود خود تمام کردند که به نظر هدف دایی همین بود یک پیروزی مقابل فولاد که از زمان حضور جلالی قابل احترام تر و خطرناک تر بازی می کند. البته تیم جلالی در بازی امروز چندان شجاع و تهاجمی نبود. آنها در تمام 90 دقیقه تحت تأثیر تیم پرسپولیس بودند و حتی بعد از گل خلیلی واکنش خاصی از خود نشان ندادند این برد با گل خلیلی برای پرسپولیس بسیار با ارزش است چرا که سپاهان فردا در جهنم تبریز کار سختی در پیش دارد.
شرح گل: 1ـ0(پرسپولیس): حرکت مجتبی زارع در محوطه جریمه و پاس او به ابراهیم شکوری با سانتر بی نقص وی توام شد و محسن خلیلی با یک ضربه سر زیبا گل برتری پرسپولیس را به ثمر رساند.
بهترین بازیکن: شیث رضایی مدافع پرسپولیس که در اواخر بازی نیز بازوبند کاپیتانی را به بازو بست به همراه مجتبی شیری و عادل کلاه کج سه عنصر دفاعی پرسپولیس بودند که بدون اشتباه و مسلط بازی کردند.

اتفاق ویژه: در نیمه اول بازی فرار هادی نوروزی از پشت مدافعان فولاد او را در شرایط تک به تک با دروازه بان قرارداد که این موقعیت با پرچم مشکوک کمک داور آفساید اعلام شد علی دایی بعد از این صحنه اعتراض شدیدی به تیم داوری داشت که همین مسأله باعث شد کمک داوران دیگر اشتباه قبلی را تکرار نکنند
نکته:فولاد خوزستان پيش از اين بازي 11 بازي پياپي را واگذار نكرده بود. اين تيم از هفته شانزدهم كه در فولادشهر اصفهان مقابل ذوب‌آهن با يك گل شكست خورد، ديگر شكستي را متحمل نشد و ركورد شكست ناپذيري خود را به 11 هفته رساند، اما با شكست در اين ديدار اين ركورد سرانجام شكست تا فولادي‌ها با دست خالي تهران را ترك كنند.

MORINIO
05-03-2010, 21:38
البته این سایت گل تعداد تماشاگرارو چرت نوشته حداقل 35-40 هزارتا بودن ...

وین رونی
05-03-2010, 21:57
:7::22::34::15:
هورا یک هیچ بردیم من خوشحالم.خداییش مربی قوی و های کلاسی داریم.میرزاپور هم که شخصیت خوبی داره.فورواردو می خوایم چکار تا جواد جان هست.اصلاً مگه فوروارد تو ایران هست.برهانی و خلیلی هم که چند ساله گل نزدن.

البته من یه پیشنهاد به برادر قطبی دارم.چند تا بازی با گوام و مجمع الجزایر کومبا کومبا و البته کویت انجام بدیم و سیستم های هفت دو یک یا یک هشت یک و یا کلاً سیستمهای تک مهاجمه را مقابل این تیمهای قوی امتحان کنیم.تازه تک مهاجم هم حتماً نباس مهاجم باشه که دفاع هم می تونیم بزاریم جای فوروارد

قطبی خوب مربیه خوب :34:

MORINIO
05-03-2010, 22:03
واقعا این پستت مفید بود حیف که دکمه تشکر نیست :27:

خیلی وقتها فحش میدم به خودم که چرا ایران به دنیا اومدم ...

arashaga
05-03-2010, 22:28
بابا اهساب خودتون رو خورد نكنيد!! بالاخره بعد از سالها يه طيم غوي رو شيكست داديم !!

SAMAN-JEEZY
05-03-2010, 22:40
گزارش این مرتیکه چقد رو اعصاب بود.کریم باقری الان داره نوشیدنی مینوشه!علی دایی از نیمرخ خیلی نگرانه!

pcforlife
06-03-2010, 01:28
گزارش این مرتیکه چقد رو اعصاب بود.کریم باقری الان داره نوشیدنی مینوشه!علی دایی از نیمرخ خیلی نگرانه!
تائید میشه!
گلی که پرسپولیس زد و آفساید اعلام شد، رو کارگردان دو بار به خواست خیابانی صحنه آهستشو نشون داد... ولی نیومد یه بار بررسیش کنه که آقا آفساید نبوده یا نبوده!!!!!:دی

MORINIO
06-03-2010, 17:37
تائید میشه!
گلی که پرسپولیس زد و آفساید اعلام شد، رو کارگردان دو بار به خواست خیابانی صحنه آهستشو نشون داد... ولی نیومد یه بار بررسیش کنه که آقا آفساید نبوده یا نبوده!!!!!:دی

من یه چیزی به ذهنم میرسه و اونم اینه که این بشر وقتی حرف میزنه چشماش کار نمیکنه:27:

فقط خدا نکنه وقتی طرفدار یه تیم هستی و خیابانی گزارشگره تیمت یه گل بخوره و عقب بیفته ( مثل بازی چلسی - سیتی!!)

سپاهان هم که امروز از در و دیوار شانس آورد !:2:

elyartab
06-03-2010, 18:58
TractorFC.com اختصاصي-اين ديدار كه در حضور بيش از 65 هزار هوادار تراكتور، برگزار شد، در پايان با نتيجه يك بر يك مساوي به پايان رسيد.
در اين ديدار براي تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز، مهدي ثابتي، علي ميرشفيعيان، مجتبي ترشيز، سيد محسن حسيني، مصطفي اكرامي، مهدي كياني، جاسم كرار، فرهاد خيرخواه(الو ترائوره 78)، امير محبي، عليرضا جليلي، محمد ابراهيمي(مسعود ابراهيم زاده 84) به ميدان رفتند.
در دقيقه 7 بازي، فرهاد خيرخواه با شوت بسيار زيباي خود، نتيجه بازي را يك بر صفر به نفع تراكتور كرد.
در ادامه و در دقيقه 11 گل سپاهان توسط ابراهيم توره وارد دروازه تيم تراكتور شد و اين نتيجه تا پايان بازي تغيير نكرد، تا دو تيم با كسب يك امتياز به كار خود خاتمه دهند.
در اين ديدار چندين موقعيت خطرناك نصيب مهاجمان دو تيم شد كه با بي دقتي مهاجمان و واكنشهاي زيباي دروازه بانهاي دو تيم به گل تبديل نشد. مربيان تيم تراكتورسازي در چندين صحنه به قضاوت داور بازي اعتراض داشتند، در اين بازي سه خطاي مشكوك به پنالتي در محوطه جريمه سپاهان اتفاق افتاد كه داور از كنار آنها به راحتي گذشت.
با كسب اين نتيجه سپاهان با 56 امتياز در صدر جدول باقي ماند و تراكتور مجموع امتيازات خود را به 39 رساند و همچنان در رده ششم باقي ماند.

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

بهتره بگيم: داور 1 - تراكتور 1

free_touch
06-03-2010, 19:01
سپاهان روزش نبود.
اما این گزارشکره چه حرصی می خورد. هی می خواست به نوعی به بیننده القاء کنه که داور به نفع سپاهان میگیره.
در کل سپاهان روزش نبود وگرنه 3-4 تایی میزاد.

بی باک بی بال
06-03-2010, 19:05
بازی خوبی بودارزش نگاه کردن داشت

"R E Z A"
06-03-2010, 19:06
تراکتور خیلی خوب بازی کرد در مقابل سپاهانی که پول 4 تا از بازیکناش برابر با کل بودجه ی تراکتوره .

بازم مثل همیشه هوادارا بردن .

تبریک .

Arashdn
06-03-2010, 19:07
یاشاسین ترختور ...

elyartab
06-03-2010, 19:08
بايد برآورد كنيم ببينيم نگرفتن پنالتي ها چقدر خرج برداشته!

good_messi
06-03-2010, 19:30
انصافا سپاهان شانس اورد که ابراهیمی تک به تک رو از دست داد

BehzadKiNG
06-03-2010, 19:50
بازی خیلی جذابی بود !
ولی انصافا" گزارشگر خیلی طرفداری می کرد :)

امير موسر
06-03-2010, 19:55
باشگاه استقلال به دليل محروميت غيرقانوني حنيف‌عمران‌زاده از فدراسيون فوتبال شكايت كرد.

به گزارش وب‌سايت رسمي باشگاه استقلال، به دنبال محروميت نيم‌فصلي حنيف‌عمران‌زاده از حضور در مسابقات ليگ برتر تحت عنوان منشور اخلاقي؛ باشگاه استقلال به منظور جبران بخشي از خسارت وارده به لحاظ مادي و معنوي از فدراسيون فوتبال (سازمان ليگ) به دادسراي دادگاه عمومي مجتمع قضايي صدر شكايت كرد و پرونده قضايي در اين باره با شماره كلاسه 88/86-880743 تشكيل شد.

FCESTEGHLAL.IR

iman84
06-03-2010, 20:02
فکر نکنم شکایتشون به جایی برسه
ولی بنده خدا حنیف عمران زاده الکی یه نیم فصل محروم شد

AAKOJ
06-03-2010, 20:07
بازی خیلی جذابی بود !
ولی انصافا" گزارشگر خیلی طرفداری می کرد :)
اره دیگه طرفداری گزارشگرا معلومه و تو هر شهرستانی چنین حالتی است .
بازی بازی قشنگی بود اما خیلی فیزیک بود و بیشتر انگلوک بازی بود هر دو دقیقه یه نفر رو زمین ولو میشد . در ضمن کرار جاسم هم اوج خنده است با اون حرکاتش بعد اینکه روش خطا میشه
سپاهان خوب بازی کرد و لی تراختور هم کم نیاورده بود
در کل من طرفدار تراختور از بازی راضی بودم و نتیجه مساوی تقریبا عادلانه بود ولی داوری هم ضعیف بود .

far2009
06-03-2010, 20:31
بهتره بگيم: داور 1 - تراكتور 1
این روش اعلام خبر نیست !

در کل گزارشگر به قدری جوگیر شده بود که حتی خطاهای وسط زمین را هم می گفت مشکوک هست و باید کارشناسی شود !
البته به نظر من که طرفدار سپاهان هستم یک صحنه را مشکوک دیدم ولی نه در این حدی که گزارشگر می گفت.

کیفیت بازی سپاهان خیلی بالاست ولی در این بازی اگر نبودن چند تا از بازیکنان اصلی سپاهان را در نظر نگیریم چمن بازی خیلی بد بود اصلا طراوت نداشت مثل اینکه 2 تیم دسته سومی دارند بازی می کنند. کثالت آور بود.

یک تبریک به هر طرفداران هر تیمی که فکر می کنه نتیجه خوبی گرفته.

BehzadKiNG
06-03-2010, 20:39
نگا به این رنگ چمن نکنید ! چمنش خوبه فقط رنگش بده کلا" تا حالا هیچ کس به چمن ورزشگاه گیر نداده و ایراد نگرفته !

مساوی عادلانه بود !

shifter
06-03-2010, 20:39
شعار تراختوریا هم باحال بود:31:
سپاهان اصفهان---قهرمان داوران:27:

elyartab
06-03-2010, 20:51
این روش اعلام خبر نیست !

مثل اينكه شما هنوز با سيستم جديد تركيب پست انجمن آشنا نيستين.
يه مطالعه اي بكنين. خوبه براتون !

BehzadKiNG
06-03-2010, 21:01
مثل اينكه شما هنوز با سيستم جديد تركيب پست انجمن آشنا نيستين.
يه مطالعه اي بكنين. خوبه براتون !
منم نمی دونم ، چه جوریه این ؟

elyartab
06-03-2010, 21:07
منم نمی دونم ، چه جوریه این ؟

خوب پست هاي متوالي از طرف يه يوزر رو تركيب ميكنه و تايمشونو مينويسه.
كار مديران رو راحتتر كرده ديگه!

BehzadKiNG
06-03-2010, 21:29
سپاهان با یک امتیاز از تبریز گریخت

گل ها: خیرخواه ( 4- تراکتورسازی) و توره (10- سپاهان)
ورزشگاه: یادگار امام
تماشاگران: حدود 75 هزار نفر
داور: یدالله جهانبازی
اخطار: توره و آل نعمه (سپاهان)
تراکتورسازی: مهدی ثابتی، مجتبی ترشیز، مصطفی اکرامی، علیرضا میرشفیعیان، حسینی، مهدی کیانی،جاسم کرار، علیرضا جلیلی، فرهاد خیرخواه (71- آلو ترائوره)، محمدابراهیمی، امیرمحبی (92- ابراهیم زاده)
سرمربی: فراز کمالوند
سپاهان: مهدی رحمتی، هادی عقیلی، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، احسان حاج صفی، شاهین خیری (79- فرزاد حاتمی)، احمدجمشیدیان، حسین پاپی (46- احمدآل نعمه)، مهدی جعفرپور (46- آرماندوسا)، مهدی کریمیان و ابراهیم توره سرمربی: امیرقلعه نویی
شرح گل ها: صفر- یک ( تراکتورسازی): شوت محکم فرهاد خیرخواه از پشت محوطه جریمه دروازه سپاهان را باز کرد. ( دقیقه 4)
یک- یک: ارسال احسان حاج صفی با ضربه سر توره بازی را به تساوی کشاند. ( دقیقه 10)
بهترین بازیکن: جاسم کرار. او با حرکاتش خط دفاع سپاهان را بارها و بارها به هم ریخت و هر کاری که دلش خواست انجام داد.
اتفاق ویژه: کری های پیش از بازی میان تیم های سپاهان و تراکتورسازی باعث شد تا این بازی با حاشیه هایی از سکو ها همراه باشد و البته گزارشگر بازی بدون در نظر گرفتن حاشیه ها به گزارش بازی و تعریف از هواداران تبریزی پرداخت.

منبع : سایت گل

far2009
06-03-2010, 21:34
سپاهان با یک امتیاز از تبریز گریخت

:31::27::39::38:

pouyacapitan
06-03-2010, 21:46
بازی خوبی بود.
من که رفتم استادیوم و گزارش رو ندیدم.انصافا گزارشگر حق داشت جانب دارانه گزارش کنه-تو بازی قبل گزارشگر اصفهان طوری گزارش می کرد که انگار تراکتور تیم محلات هست!
بله سپاهان گریخت-1 توپ خورد به تیر-و یک تک به تک رو رحمتی گرفت-کلا تراکتور خوب بازی کرد.

satttanism
06-03-2010, 21:52
من نمیدونم چند بار باید به شما تذکر داد که از سایهای کلوپ هواداران یک تیم خاص خبر نذارید

سپاهان جالب بازی نکرد
اما در اصفهان خیلی ها مدعی بودند که در تبریز تلافی در میارن اما دیدیم
کلا کشته مرده گزارش این گزارشگر هم بودیم
تا توپ در هر جای زمین دست بازیکنان تراکتور میومد طوری فریاد میزد که انگار طرف گل زده!!!!!
جدا از اینکه هر اتفاقی هم به نظرش پنالتی بود و ماشالا یپا کارشناس
و جالب اینجا بود مداوم تراکتور رو مایه سر بلندی ایران معرفی میکرد و همش از جالب بازی نکردن بازیکنان سپاهان در مقابل تیم الشباب حرف میزد
این در حالی هست که اون بازی یک بازی ملی حساب میشه نه باشگاهی که این گزارشگر این حرف ها رو میزد
اگه حتی تراکتور یک بازی در لیگ آسیا هم داشت از این حرفها دلمون نمیسوخت

بازی خوبی بود.
من که رفتم استادیوم و گزارش رو ندیدم.انصافا گزارشگر حق داشت جانب دارانه گزارش کنه-تو بازی قبل گزارشگر اصفهان طوری گزارش می کرد که انگار تراکتور تیم محلات هست!
بله سپاهان گریخت-1 توپ خورد به تیر-و یک تک به تک رو رحمتی گرفت-کلا تراکتور خوب بازی کرد.
شاید گزارشگرهای اصفهانی مقداری جانب دارانه گزارش کنند ولی نه در این حد و یا اینکه تیم مقابل رو بکوبونند و نظرات کارشناسانه هم بدند!!

البته سپاهان هم چندین موقعیت داشت که بخت با تراکتور یار بود

.:2M:.
06-03-2010, 21:54
نیازی به حرکات موزون شما نیست ! :دی همه پخش زنده از شبکه 3 رو دیدن و قضاوت میکنن ...

pouyacapitan
06-03-2010, 21:56
من نمیدونم چند بار باید به شما تذکر داد که از سایهای کلوپ هواداران یک تیم خاص خبر نذارید

سپاهان جالب بازی نکرد
تا توپ در هر جای زمین دست بازیکنان تراکتور میومد طوری فریاد میزد که انگار طرف گل زده!!!!!
و جالب اینجا بود مداوم تراکتور رو مایه سر بلندی ایران معرفی میکرد و همش از جالب بازی نکردن بازیکنان سپاهان در مقابل تیم الشباب حرف میزد
این در حالی هست که اون بازی یک بازی ملی حساب میشه نه باشگاهی که این گزارشگر این حرف ها رو میزد

شاید گزارشگرهای اصفهانی مقداری جانب دارانه گزارش کنند ولی نه در این حد و یا اینکه تیم مقابل رو بکوبونند و نظرات کارشناسانه هم بدند!!

قبل از اینکه اینو بگید شما برید گزارش بازی قبل رو تو اصفهان ببینید.

امير موسر
06-03-2010, 21:57

سپاهان جالب بازی نکرد

حالا کافی یکی از گزارشگرای تهران از پرسپولیس و استقلال طرفداری کنن بدبخت میشه ! من هیچ گزارشگری رو تا حالا اینقدر تو جو ندیده بودم !

BehzadKiNG
06-03-2010, 22:02
درسته که خیلی طرفداری می کرد ولی عوضش جذاب هم بود ، نه ؟
:)

far2009
06-03-2010, 22:12
نیازی به حرکات موزون شما نیست ! :دی همه پخش زنده از شبکه 3 رو دیدن و قضاوت میکنن ...
یک جوری تیتر می زنند که انگار تیم آخر جدول در مقابل تیم اول جدول توانسته یک امتیاز شیرین بگیرد !

در ضمن اگر این ها حرکات موزون هست چرا تو انجام می دهی ؟!!!

pouyacapitan
06-03-2010, 22:13
حالا کافی یکی از گزارشگرای تهران از پرسپولیس و استقلال طرفداری کنن بدبخت میشه ! من هیچ گزارشگری رو تا حالا اینقدر تو جو ندیده بودم !
رفیق مشکل تو با گزارشگر و این جور چیزا نیست.تو هم می دونی منم می دونم.
هر وقت در مورد تراکتور تاپیک می زنن میای می پری وسط و همیشه ضد تراکتور.....

mehryazdan
06-03-2010, 22:14
تراکتور خوب بازی کرد تا حالا سپاهان جلوی هیچ تیمی اینطوری کم نیاورده بود

BehzadKiNG
06-03-2010, 22:16
یک جوری تیتر می زنند که انگار تیم آخر جدول در مقابل تیم اول جدول توانسته یک امتیاز شیرین بگیرد !

در ضمن اگر این ها حرکات موزون هست چرا تو انجام می دهی ؟!!!

با من که نبودی ؟
من فقط از سایت گل خبر نقل قول کردم والسلام !
:46:

نادر1368
06-03-2010, 22:18

به این میگن تعصب دیگه!(نمی دونستین!)فرقش همینه!(جای تامل داره!)بیخود نیست!
بازی های مزخرف اسیا با تیم های درپیتش!تراکتور شانش اروپاست:31:!
انصافا انتظار داشتم تراکتور بزنه حیف شد واقعا شانس اوردن تراکتور که این همه هوادار داره از عشقشون قید کلاس رو میزنن میرن بازی خوب این سربلندی فوتبال ایران نیست چیه!؟

far2009
06-03-2010, 22:20
با من که نبودی ؟
من فقط از سایت گل خبر نقل قول کردم والسلام !
:46:
نه شما که کاری نکردی . من سایت گل را می گم و کسانی که طرفداری می کنند.

LeBron 1
06-03-2010, 22:27
سپاهان اصفهان قهرمان داوران
ترختور قهرمان قربانی داوران

BehzadKiNG
06-03-2010, 22:31
نه شما که کاری نکردی . من سایت گل را می گم و کسانی که طرفداری می کنند.

اینا دو طرفه هست !
الان سایت هواداران سپاهان نوشته :
تراکتور از شکست مقابل سپاهان گریخت !

من نمی دونم تراکتور چیکار کرده گریخته ! اگه مثلا" گل تساوی رو تراکتور زده باشه اونم دقیقه 94 و البته تو اصفهان بهش می گویند گریختن ! ولی وقتی هر دو تیم به اندازه هم موقعیت گل داشتن دیگه از چی گریختن ؟!

alireza fatemi
06-03-2010, 22:56
5 دقیقه از بازی دیدم داشت حالم بهم می خورد:2:. ولی همه میگن بازی جذابی بوده:41:

عجب شانسی داشتم :دی

تساوی هم مبارک دو تیم باشه :دی

mahpesar
06-03-2010, 22:58
11- به‌منظور پیشگیری از مشکلات غیرقابل حل گذشته ، از ایجاد تاپیک برای خبرهای "یک باشگاه خاص" خودداری و برای هر یک خبر ، یک تاپیک جدید ایجاد شود.
برای بحث‌های مربوط به تحولات باشگاهی از موضوعات موجود در گروه‌های اجتماعی می‌توانید استفاده کنید.
__________________یکبار نشد بیایم انجمن ورزش بیخودی سر یک تیم دعوا نشده باشه.......

ماهیت ورزش سلامتی و تفریح و سرگرمی .......شما که بچه نیستید...

همانطور که در همه دنیا هست بخصوص فوتبال برای

همین طرفداران این ورزش بیشترند چون سرگرم کننده تر

اگر ظرفیت ندارید اینجا تاپیک نزنید ....

تراختور فلان ..تراختور اینجوریه... با این کارا فقط وجهه ملیتون

رو لکه دار میکنید .... و هیچ سودی هم به حال تیمتون نداره..

satttanism
06-03-2010, 23:07
اینا دو طرفه هست !
الان سایت هواداران سپاهان نوشته :
تراکتور از شکست مقابل سپاهان گریخت !

من نمی دونم تراکتور چیکار کرده گریخته ! اگه مثلا" گل تساوی رو تراکتور زده باشه اونم دقیقه 94 و البته تو اصفهان بهش می گویند گریختن ! ولی وقتی هر دو تیم به اندازه هم موقعیت گل داشتن دیگه از چی گریختن ؟!
اولا در کل خبر گذاشتن از هر کلوپ هواداران و سایت مخصوص باشگاه ها ممنوع هست (که این تاپیک به خاطر خبری که در پستهای بعدی از سایت گل گذاشته شد پا برجاست)

ولی در کل سپاهان مهمان تراکتور بوده و در این بازی مساوی گرفته پس این هم که گفته شده سپاهان متوقف شد از این لحاظ اشتباه هست
البته اگه منظور از توقف سپاهان حتما 5 تا 5 تا زدن هاش بوده که در این مورد کاملا درست هست!!!

Ultra_Black
06-03-2010, 23:13
ولی در کل سپاهان مهمان تراکتور بوده و در این بازی مساوی گرفته پس این هم که گفته شده سپاهان متوقف شد از این لحاظ اشتباه هست
البته اگه منظور از توقف سپاهان حتما 5 تا 5 تا زدن هاش بوده که در این مورد کاملا درست هست!!!
خب میشه تیتر رو شما بگید؟!
من باشم تیتر میزنم:
سپاهان در جهنم سرخ تبریز به یک امتیاز با ارزش دست یافت!:27:

در کل بازی خوبی بود و هر دو تیم خوب بازی کردند
تراختور هم با توجه به میزبانیش در مقابل صدر نشین لیگ برتر بازی خیلی خوبی رو به نمایش گذاشت
در کل میشه گفت مساوی عادلانه بود

satttanism
06-03-2010, 23:30
خب میشه تیتر رو شما بگید؟!
من باشم تیتر میزنم:
سپاهان در جهنم سرخ تبریز به یک امتیاز با ارزش دست یافت!:27:

در کل بازی خوبی بود و هر دو تیم خوب بازی کردند
تراختور هم با توجه به میزبانیش در مقابل صدر نشین لیگ برتر بازی خیلی خوبی رو به نمایش گذاشت
در کل میشه گفت مساوی عادلانه بود
من اگه بودم همون عنوانی که در اخبار ورژشی گفت را میزدم
سپاهان 2 امتیاز ارزشمند را در تبریز از دست داد

ولی جدا از این حرفها کلا نکته جالبی که در اخبار تلوزیون دیدم و دقت کردم اینه که همیشه بردن و یا در کل نباختن تیمهای اصفهانی رو در اخبار با یک کراهت خاصی بیان میکنن که انگار آرزوی باخت این تیم ها رو دارند!!!!
یعنی کلا برد تیم های پایتخت رو با هیجان خاص و دادن القاب مختلف عنوان میکنند ولی ما بقی تیم ها رو ساده و گذرا

sale2000
06-03-2010, 23:52
ولی جدا از این حرفها کلا نکته جالبی که در اخبار تلوزیون دیدم و دقت کردم اینه که همیشه بردن و یا در کل نباختن تیمهای اصفهانی رو در اخبار با یک کراهت خاصی بیان میکنن که انگار آرزوی باخت این تیم ها رو دارند!!!!

چون تیم های اصفهانی بیشتر از بقیه پول بیت المال رو حروم میکنن!خرج های چند میلیونی که سپاهان کرده به یه عده بازیکن که فقط قدرت بدنی دارن!نمی خوام بگم هادی عقیلی تفاوتی با لویس فیگو نداره:31:ولی انصاف رو نگیم!؟
تراکتور نه یک امتیاز میخواد نه برد انچنانی نه کل کل!!!!!ما ترکیم فرقمون رو همه میدونن تیممونم از 17 تای دیگه زمین تا اسمون فرق داره گزارشگرمونم بالطبع باید فرق کنه!این روم هم اضافه کنم که هوادارای اصفهانی البته کارکنان شریف فولاد و ذوب اهنشون رو نباید دست کم بگیرین!یاد حرف مسخره ای افتادم که میگه مهد فوتبال و فوتسال اصفهان!مربی یه جای دیگه بازیکن به درد بخورش مال یه شهر و کشور دیگه!فقط پول بیت الماله جانم فقط و فقط!یه کم سخته ولی باید حقیقت رو باور کرد!

"R E Z A"
06-03-2010, 23:56

جمله دوم دیگه کاملا متعصبانه هستش ، دو تیم موقعیت های خطرناک مساوی داشتن و به نظر مال تراکتور خطرناکتر بود ( یه تک به تک و برخورد به تیرک ) . در مورد متوقف شدن هم که شما بهتر از من میدونین که دو تیم وقتی مساوی میشن این واژه بکار میره و فقط مختص این بازی نیست و بیشتر وقتی به کار میره که یه تیم قویتر در مقابل تیم دیگه ای مساوی کنه .

صفحه اول هم گفتم که دو باشگاه از زمین تا آسمون از نظر مالی فرق دارن و اگه این هوادارا نبودن ، الان این تیم پایینای جدول بود .

satttanism
06-03-2010, 23:56
چون تیم های اصفهانی بیشتر از بقیه پول بیت المال رو حروم میکنن!خرج های چند میلیونی که سپاهان کرده به یه عده بازیکن که فقط قدرت بدنی دارن!نمی خوام بگم هادی عقیلی تفاوتی با لویس فیگو نداره:31:ولی انصاف رو نگیم!؟
تراکتور نه یک امتیاز میخواد نه برد انچنانی نه کل کل!!!!!ما ترکیم فرقمون رو همه میدونن تیممونم از 17 تای دیگه زمین تا اسمون فرق داره گزارشگرمونم بالطبع باید فرق کنه!این روم هم اضافه کنم که هوادارای اصفهانی البته کارکنان شریف فولاد و ذوب اهنشون رو نباید دست کم بگیرین!یاد حرف مسخره ای افتادم که میگه مهد فوتبال و فوتسال اصفهان!مربی یه جای دیگه بازیکن به درد بخورش مال یه شهر و کشور دیگه!فقط پول بیت الماله جانم فقط و فقط!یه کم سخته ولی باید حقیقت رو باور کرد!
امیدوارم حداقل خود شما متوجه منظور حرف زدنت شده باشی!!!! مخصوصا دلیل ها و برهان های عجیب و غریبت

جمله دوم دیگه کاملا متعصبانه هستش ، دو تیم موقعیت های خطرناک مساوی داشتن و به نظر مال تراکتور خطرناکتر بود ( یه تک به تک و برخورد به تیرک ) . در مورد متوقف شدن هم که شما بهتر از من میدونین که دو تیم وقتی مساوی میشن این واژه بکار میره و فقط مختص این بازی نیست و بیشتر وقتی به کار میره که یه تیم قویتر در مقابل تیم دیگه ای مساوی کنه .

صفحه اول هم گفتم که دو باشگاه از زمین تا آسمون از نظر مالی فرق دارن و اگه این هوادارا نبودن ، الان این تیم پایینای جدول بود .

من تا اونجا که دیدم ملاک مهمان و میزبان بودن هست
البته صحبت شما هم به نوعی جمله دوم من رو تاید میکنه چون اگه منظور به تیم قویتر باشه که همین میشه که من گفتم بردهای سابق با 5 گل و حالا مساوی

masoudtr
07-03-2010, 00:02
کلا قلعه نوعی تو هر تیمی بوده یک چند هفته مونده به اخر تیمش متزلزل بازی میکنه
اون زمان هم که استقلال بود اگه تو اون چند هفته اخر بد نتیجه نمیگرفته قهرمانی اش به روز اخر کشیده نمیشد
تراکتور هم شانس اورد تو این حال و روز باهاش مسابقه داد وگرنه 5 تا رو شاخش بود:31:
راستی چه خبر از اراده پنهان:31:

always_online
07-03-2010, 00:07
بازی واقعا کسل کننده بود و اصلا هیجانی نداشت.
تراکتوری ها بهتره بجای افتخار کردن به تماشاچی به فکر کیفیت بازیشون باشن.
تیمی که 100 هزار تا تماشاچی داشته باشه اما از نظر فنی در سطح پایینی باشه هیچ ارزشی نداره.

AAKOJ
07-03-2010, 00:08
سپاهان بازیکن داره تراختور طرفدار وقتی دو تاش جمع شن عده ای تحت فشار قرار میگرن اینو مطمئن باشید
به قول یکی از دوستان همه بازیو دیدن و قضاوت با خودشان و نیاز به تخریب افراد نیست .
همه می دونن که سپاهان تیم خوبیه و امید اول قهرمانی و همه اینو هم میدونن که تراختور هوادار داره به تعصبی کل همه لیگ . من نمیدونم حالا چرا عده ای میان و میگن گزارشگر این طوری بود و اون طوری بود . وقتی گزارش گر اصفهانی چند بار قیمت 2 میلیاردی خط دفاع سپاهان را با لحن خاصی میگه این هم طبیعیه که گزارشگر اذری تماشگران این تیمو با لحن و گرمی خاصی بیان کند

satttanism
07-03-2010, 00:21
سپاهان بازیکن داره تراختور طرفدار وقتی دو تاش جمع شن عده ای تحت فشار قرار میگرن اینو مطمئن باشید
به قول یکی از دوستان همه بازیو دیدن و قضاوت با خودشان و نیاز به تخریب افراد نیست .
همه می دونن که سپاهان تیم خوبیه و امید اول قهرمانی و همه اینو هم میدونن که تراختور هوادار داره به تعصبی کل همه لیگ . من نمیدونم حالا چرا عده ای میان و میگن گزارشگر این طوری بود و اون طوری بود . وقتی گزارش گر اصفهانی چند بار قیمت 2 میلیاردی خط دفاع سپاهان را با لحن خاصی میگه این هم طبیعیه که گزارشگر اذری تماشگران این تیمو با لحن و گرمی خاصی بیان کند
ببینید دوست عزیز اینکه گزارشگر از تیم شهرش جانبداری کنه مشکلی درش نیست ولی تخریب و اغراق و نظر شخصی مشکل داره

AAKOJ
07-03-2010, 01:39
ببینید دوست عزیز اینکه گزارشگر از تیم شهرش جانبداری کنه مشکلی درش نیست ولی تخریب و اغراق و نظر شخصی مشکل داره
بابا از بس تیم های شهرستانی را تحت فشار قرار می دهند این گزارشگران هم تحت تاثیر قرار می دهند !
وقتی بازی استقلال و پرپسولی پخش میشه تمام امکاناتو در اختیار این دو تیم قرار می دهند . مگر یادتون رفته بعد بازی پرسپولیس خبر ساعت 18:45 با یکی از کارشناسان تماس میگیرد و فقط ازشون می پرسد این حرکت پنالتی بود و یا نه ؟؟؟؟ وقتی برای این دو تیم ناز پرورده این همه امکانات و جانب داری و کارشناس میذارن نتیجش این میشه که گزارش گران شهرستانی هم به کارشناسی می پردازند چون جای دیگری نیست تا مردم و یا تیم اعتراض کنند ؟
شما یه مثالی بزنید که تو برنامه شبکه 3 ، از بین تماشگران یکی در مورد تیم های شهرستانی حرفی بزند . فقط قرمز و یا ابی پایتخت . بنابراین تریبون برای هر نقص و خوبی این دو تیم است ولی تریبون تیم های شهرستانی همین بازی های پخش مستقیم است که فقط شانش هم بازی با قرمز و ابی پایتخت است
شما یه مثال بزنید که گزارشگر شهرستانی از تیم شهرش طرفداری نکند ؟
آقای ساعی گزارشگر بازی مگر چه اشتباهی کردند . این همه تماشگر و فرهنگشون و عدم توهینشون مگر تمجیدو و تعریف نداره ؟ چرا حقیقتو قبول نمی کنید و دیدتون را عوض نمی کنید ؟ چرا افتخار های سپاهان را گزارشگر می گفت به حساب نیاوردید و فقط نکات منفیو می بینید . چرا به گزارشگر دو روز قبل خیابانی گیر نمیدید که هی می گفت بازی سپاهان و تراکتور و در مورد تماشگران گاهی صحبت می کرد ؟
بابا گزارشگر گناهش چیه ؟ تو هر شهرستانی شرایط اینه و باید تغییر کنه
طرف دار تراکتورم ولی افتخار افرینی سپاهانو فراموش نمی کنم همان طور که هر تیمی در تبریز حضور این همه تماشاگرو فراموش نمیکنه

Royce
07-03-2010, 02:26
توقف سپاهان در تبريز

از کی تاحالا تیمی که داخل خونه ی حریف ازش مساوی بگیره بازنده حساب میشه ؟ خصوصا اگه بازی رفت و هم 3-1 برده باشه.
این دیگه از اون حرفا بودا :13:

SANR
07-03-2010, 08:25
یکیمی فدراسیون بهتره خودش رو اصلاح بکنه بعد بیاد منشور اخلاقی راه بندازه!!!

reza2pars
07-03-2010, 09:45
جریان چیه؟

امير موسر
07-03-2010, 10:14
جریان چیه؟

حنیف عمران زاده بیش از نیمی از نیم فصل اول رو بخاطر اینکه کارته بازیش صادر نشده بود نتونست بازی کنه !

amir_oyama
07-03-2010, 10:15
خبرآنلاین: بازیکنان سپاهان در پایان بازی تیم شان برابر تراکتورسازی در رختکن حبس شدند.

تبریزی ها که از تساوی تیم شان برابر سپاهان خشمگین بودند با حمله به رختکن سپاهان ، علیه بازیکنان این تیم شعار می دادند.

فضای تبریز در این دقایق به حدی سنگین بود که امیر قلعه نویی حاضر نشد در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کند.

خبرنگاران غیر بومی حاضر در تبریز ادعا داشتند تعدادی از طرفداران خشمگین تراکتورسازی در این دقایق چاقو به دست داشتند.

amir_oyama
07-03-2010, 10:21
الناز شاکردوست بازیگر سینما و علیرضا حقیقی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس سه​شنبه شب گذشته طی مراسمی عقد کردند.

به گزارش خبرآنلاین، حقیقی، دروازه​بان تیم فوتبال پرسپولیس است که از سه سال قبل با این سمت در تیم قرمزپوش پایتخت بازی می​کند.

شاکردوست هم از سال 1383 و با بازی در فیلم سینمایی «گل یخ» به کارگردانی کیومرث پوراحمد وارد سینما شد. او در این سال​​ها در 25 فیلم سینمایی که اغلب فیلم​هایی تجاری بودند بازی کرده است که از جمله این کار​ها می​توان به «بی​وفا»، «کیش و مات»، «مجنون لیلی» و «عروس فراری» اشاره کرد.

farshidshd
07-03-2010, 10:41
شاکر دوست فکر کنم چند سال بزرگتر از حقیقی باشه. حقیقی که 22 یا 23 سالشه

*IN*
07-03-2010, 10:42
چرا درست تیتر انتخاب نمیکنید:19:

ReZa DN
07-03-2010, 10:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][COLOR="Silver"]

Ultra_Black
07-03-2010, 10:48
من اگه بودم همون عنوانی که در اخبار ورژشی گفت را میزدم
سپاهان 2 امتیاز ارزشمند را در تبریز از دست داد

فکر نمی کنید برای تیمی که فقط یک باخت در ورزشگاه خانگی خودش داشته
این تیتر کمی بی انصافی نیست؟!

mehdi_360
07-03-2010, 10:50
حقیقی متولد 67 و شاکردوست 63

ReZa DN
07-03-2010, 10:59
شنیدم این خبر تکذیب شده!!!البته بازم نمیدونم ولی فکر کنم شایعه ای بیش نباشه

mahdishata
07-03-2010, 11:03
عجب زرد بازاری شده:31:

BehzadKiNG
07-03-2010, 11:28
بازی واقعا کسل کننده بود و اصلا هیجانی نداشت.
تراکتوری ها بهتره بجای افتخار کردن به تماشاچی به فکر کیفیت بازیشون باشن.
تیمی که 100 هزار تا تماشاچی داشته باشه اما از نظر فنی در سطح پایینی باشه هیچ ارزشی نداره.

یک بازی که هر دو تیم 5 تا موقعیت گل داشتند (جمعا"10 تا ) ، اون فریادهای تماشاگرا و . . . کسل کننده و هیجانی نداشت !!!

خبرآنلاین: بازیکنان سپاهان در پایان بازی تیم شان برابر تراکتورسازی در رختکن حبس شدند.

تبریزی ها که از تساوی تیم شان برابر سپاهان خشمگین بودند با حمله به رختکن سپاهان ، علیه بازیکنان این تیم شعار می دادند.

فضای تبریز در این دقایق به حدی سنگین بود که امیر قلعه نویی حاضر نشد در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کند.

خبرنگاران غیر بومی حاضر در تبریز ادعا داشتند تعدادی از طرفداران خشمگین تراکتورسازی در این دقایق چاقو به دست داشتند.

از اون حرفاست ها این حرف ها !
4 خط خبر هر 4 خط هم . . .

: : : کلا" بازی خوبی بود و نتیجه هم عادلانه بود ، گزارشگر هم بیش از حد طرفداری می کرد از تراکتور ، که جاش نبود !
من که امیدوارم امسال سپاهان قهرمان بشه !

nw_nk
07-03-2010, 12:28
ازدواج یک بازیگر سینما با یک بازیکن فوتبال

ReZa DN
07-03-2010, 13:00
خبرگزاری فوتبال ایران- خبر ازدواج علیرضا حقیقی دروازه‌بان جوان پرسپولیس با الناز شاکردوست بازیگر مطرح سینما که روز گذشته در چند سایت منتشر شده بود با واکنش سریع مسئولان باشگاه و حقیقی مواجه شده و آنها تصمیم به شکایت دارند.

دروازه‌بان جوان پرسپولیس در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری فوتبال ایران خبر ازدواجش با شاکردوست را قویا تکذیب می‌کند و به پیگیری موضوع تاکید دارد. او درباره نیمکت‌نشینی و درخشش میثاق معمارزاده رقیبش حرف‌های جالبی می‌زند و معتقد است پرسپولیس دو هفته مانده به پایان فصل قهرمان لیگ می‌شود.

خبر ازدواجت با خانم شاکردوست همه را غافلگیر کرد. این موضوع صحت دارد؟

این خبر کذب محض است و اصلا درست نیست. من از آنهایی که این خبر دروغ را منتشر کرده شکایت می‌کنم. ازدواج من و این هنرمند صحت ندارد.

پس شکایت مسئولان باشگاه از آنهایی که چنین خبری را داده‌اند به خواست تو بوده است؟

خیر، آنها بنا به مصالح باشگاه اقدام به شکایت کرده‌اند و من هم شخصا شکایت می‌کنم. با راهنمایی مشاور حقوقی باشگاه شکایت‌نامه را هم تنظیم کردم.

شایعه ازدواج شما با یک هنرمند از مدت‌ها پیش مطرح بود. چرا آن موقع واکنش نشان ندادید؟

شایعه زیاد است اما همانطور که گفتم این شایعه درست نیست و کذب محض است. من هم وقتی شنیدم سریعا واکنش نشان دادم، اگر درست بود که شکایت نمی‌کردم.

وضعیت خودت چطور است؟

آن محرومیت سه جلسه‌ای خیلی به ضررم تمام شد اما من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و اعتراضی به تصمیم کادر فنی ندارم و آنچه برایم اهمیت دارد موفقیت تیم است.

از اینکه پس از یک دوره حضور در ترکیب اصلی جایت را به میثاق معمارزاده داده‌ای ناراحت نیستی؟

شاید باورش برای خیلی‌ها سخت باشد اما من از درخشش و بازی خوب میثاق واقعا کیف می‌کنم.من برایش دست می‌زنم و هر وقت موفق عمل کند شخصا تشویقش می‌کنم. مهم این است که پرسپولیس 7 بازی را برده و ما داریم به قهرمانی نزدیک‌تر می‌شویم.

فکر می‌کنی پرسپولیس می‌تواند سپاهان را بگیرد و جام را تصاحب کند؟

به شما قول می‌دهم پرسپولیس در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ قهرمان می‌شود. سپاهان دو هفته دیگر صدر را از دست می‌دهد و این پرسپولیس است که جام قهرمانی را تصاحب می‌کند.

07-03-2010, 13:08
خیلی تابلو دیگه بابا ... شاکر دوست 6 سال از حقیقی بزرگتره !!!

vahid78
07-03-2010, 13:13
اگه واقعیت داشته باشه بیچاره شاکردوس هر روز از طرف حقیقی بهش شوک وارد میشه :27::31:

Mahdi.p30
07-03-2010, 13:42
خوب شد تکذیب شد!
من که گفتم الناز شاکردوست دیگه حروم شد!
آخه این همه فوتبالیست ، حقیقی بی شخصیت؟؟

free_touch
07-03-2010, 13:59
خوب شد تکذیب شد!
من که گفتم الناز شاکردوست دیگه حروم شد!
آخه این همه فوتبالیست ، حقیقی بی شخصیت؟؟

با شخصیت کیه ؟
نکنه سیاوش اکبرپوره ؟

MORINIO
07-03-2010, 14:10
سپاهان افت کرده و تو این دوهفته 5 امتیاز از دست داده . همینجوری ادامه بده ذوب آهن بهش میرسه

من هنوز هم میگم هفته آخر پرسپولیس نمیزاره سپاهان قهرمان بشه حتی اگه خود پرسپولیس قهرمان نشه ...

Mahdi.p30
07-03-2010, 14:16
با شخصیت کیه ؟
نکنه سیاوش اکبرپوره ؟
برادر ،من خودم از بدو تولد پرسپوليسي بودم!:31:
ولي دليل نميشه كه با تعصب نسبت به بازينكنانش حرف بزنم
كلا واژه شخصيت در بين بعضي بازيكنا ،واژه كاملا غريبيست

Rastin.
07-03-2010, 14:18
کلا قلعه نوعی تو هر تیمی بوده یک چند هفته مونده به اخر تیمش متزلزل بازی میکنه
اون زمان هم که استقلال بود اگه تو اون چند هفته اخر بد نتیجه نمیگرفته قهرمانی اش به روز اخر کشیده نمیشد
تراکتور هم شانس اورد تو این حال و روز باهاش مسابقه داد وگرنه 5 تا رو شاخش بود:31:
راستی چه خبر از اراده پنهان:31:

ایشون مرد روزهای سخت نیست..در بازیهای آسیای اینو ثابت کرده!

______

حالا گزارشگر طرفداری کرده...این که دعوا نداره! مگه پستهای بعضی طرفدارا رو توی همین فروم نخوندین (نمونش همین تاپیک, اون دوستی که میگه ما با همه فرق فوکولیم!!)

اینا خودشون رو تافته جدا بافته میدونن (ادعاشون از تهرانیام بیشتر شده)...جالبه دم از دفاع از تیمای شهرستانی هم میزنن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
07-03-2010, 14:57
خوب شد دروغ بود وگرنه هر روز كريم باقري بايد ميومد يه چك ميزد زير گوش حقيقي :دي

free_touch
07-03-2010, 15:32
برادر ،من خودم از بدو تولد پرسپوليسي بودم!:31:
ولي دليل نميشه كه با تعصب نسبت به بازينكنانش حرف بزنم
كلا واژه شخصيت در بين بعضي بازيكنا ،واژه كاملا غريبيست

چیزی که بنده تو این بیست و اندی سال از زندگیم فهمیدم اینه که : تو ایران فرد با شخصیت = شخص پولداره و هرچی میزان صفرهای حساب بانکی بیشتر باشه اون فرد تو اجتماع با شخصیت تره.

ولی این حرفتو کاملا قبول دارم که واژه شخصیت برای خیلی از فوتبالیستهای ایرانی بی معناس.

far2009
07-03-2010, 15:56
هادی عقیلی ، بنگر ، نویدکیا ، جعفرپور ، حاج صفی ، عمادرضا ، پاپی و ... همه کسانی هستند که فصل های زیادی در این تیم بازی کردند پس این بازیکنان سپاهان هستند که قوی بودند و وارد تیم ملی شدند.

دوما درحالی که نبودن بازی کنان با کیفیتی مثل عمادرضا ( آقای گل لیگ ) و نوید کیا ( بهترین هافبک ) در این تیم نشان از عزم قلعه نوعی برای بازی آسیایی بود.

در ضمن تیم های صنعتی کم نیستند که هیچ کدام نتوانستند مثل سپاهان و ذوب آهن نتیجه بگیرند پس مدیریت هم بسیار مهم هست که در خیلی تیم ها وجود ندارد.

far2009
07-03-2010, 16:13
یک بار هم که داشت اتفاق جالبی رخ می داد شما نمی گذارید . بگذارید این 2 جوان زندگیشان را بکنند. :31:

satttanism
07-03-2010, 16:32
برخی از افراد هستند که فوتبال و طرفداری از تیم خاص براشون بهونست برای کارهای دیگه

واقعا برای دوستانی هم که با این افراد کل کل میکنن متاسفم

حتما برخورد خواهد شد

Amirdb
07-03-2010, 17:26
جالبه سایت مجله خانواده سبز هم که سایت معتبری بود این تیتر خبرش رو توی سایتشون گذاشته بودند.

nw_nk
07-03-2010, 17:36
آيا وقتي استيل آذين براي جذب طالب لو رقمي بيش از 700 ميليون تومان را پيشنهاد مي دهد يا براي آرش برهاني بودجه اي قابل توجه کنار مي گذارد باشگاه استقلال مي تواند بازيکنان خود را حفظ کند؟

سايت گل - شش هفته تا پايان رقابت هاي ليگ نهم باقي مانده است، اما از همين امروز مي توان موج نگراني را در چهره مديران دو باشگاه استقلال و پرسپوليس مشاهده کرد. اگر سري به دفاتر مديران عامل دو باشگاه بزنيد؛ مي بينيد به دليل نبود بودجه کافي هنوز اين باشگاه ها هيچ فعاليتي را براي جذب بازيکنان جديد آغاز نکرده اند و همچنان چشم انتظار تعيين بودجه از سوي سازمان تربيت بدني براي ورود به عرصه نقل و انتقالات هستند. در عين حال برخي باشگاه ها فعاليت خود را براي خريد و جذب بازيکنان مورد نظرشان آغاز کرده اند.

«حسين هدايتي» که به لحاظ مالي هيچ مشکلي را احساس نمي کند با کمک برخي مسؤولان با نفوذ باشگاه خود باب گفتگو با ستاره هاي ليگ نهم را باز کرده است تا آنها را پيش از اين که فصل تمام شود به استخدام خود دربياورد.براي مثال مي توان به پيشنهاد باشگاه استيل آذين به وحيد طالب لو اشاره داشت. سران باشگاه استيل آذين پيش از پايان ليگ مذاکراتي را به طور غير مستقيم با دروازه بان افول کرده استقلال باز کرده اند تا وي را با رقمي نجومي به عضويت استيل آذين دربياورند. هر چند استقلالي ها هم تمايل چنداني براي حفظ اين دروازه بان ندارند، اما پيشنهادي که به وحيد طالب لو داده شده در نوع خود کم نظير است.

استيل آذين که از ابتداي فصل از ناحيه دروازه باني مشکلات فراواني را احساس مي کرد براي تکميل کردن تيم پر ستاره اش رقمي افزون بر 700 ميليون تومان را به طالب لو پيشنهاد داده است.ديگر گزينه مورد نظر باشگاه استيل آذين آرش برهاني است که از شرايط مشابهي با وحيد بر خوردار است. شايد به نوعي بتوان گفت باشگاه استقلال براي فصل بعد هم روي آرش نظر ندارد و نمي خواهد اين بازيکن را در تيمش حفظ کند. اما در اين ميان باشگاه استيل آذين هم بيکار ننشسته و به آرش برهاني پيشنهاد داده تا وي هم همانند طالب لو فصل بعد را با لباس استيل آذين به ميدان بيايد؛ البته پيشنهاد باشگاه استيل آذين به آرش برهاني مخفي مانده، اما ترديدي نيست مدير متمول باشگاه استيل آذين با رقمي قابل توجه در پي جذب اين مهاجم خواهد بود تا او را هم مثل وحيد طالب لو براي فصل بعد به تيمش بياورد.

در عين حال باشگاه استقلال به دليل نبود بودجه يا به عبارتي مشخص نبودن ميزان اعتبار مالي سال آينده اش نمي داند بايد در فصل نقل و انتقالات چه هدفي را دنبال کند. آنها براي جذب برخي بازيکنان نام آشناي ليگ نهم از خود رغبت زيادي نشان مي دهند، اما وقتي پولي نيست نمي توان دنبال بازيکني رفت، حتي اگر آن بازيکن ستاره هم نباشد! باشگاه پرسپوليس هم اوضاع و احوال مناسبي ندارد. آنها نيز با مشکلات مالي فراوان رو به رو هستند و نمي دانند براي فصل آينده بايد چه اقدامهايي انجام بدهند.

در پرسپوليس هم بودجه فصل بعد معين نيست و حتي گفته مي شود رقم قابل توجهي از قرارداد بازيکنان مانده است و بازيکنان اين تيم قسط دوم و سوم خود را هنوز دريافت نکرده اند. حال در اين شرايط چگونه اين دوباشگاه مي خواهند در فصل آينده به جنگ تيمهاي ميلياردر بروند؟ استيل آذين قطع به يقين با پيشنهادهاي ميلياردي ديگر تيمها را به دردسر خواهد انداخت بخصوص دو باشگاه دولتي استقلال و پرسپوليس را. سپاهان هم از اوضاع بسيار خوبي برخوردار است. آنها نيز براي جذب بازيکنان مورد نظرشان دست به کار شده اند و از هم اکنون با پيشنهادهاي آن چناني در صدد جذب ستاره هاي خود هستند.سپاهان هم حال و روز بسيار مطلوبي دارد، آنها به واسطه بودجه اي که در کارخانه فولاد براي ورزش بخصوص فوتبال در نظر گرفته شده است هيچ دغدغه اي ندارند.

اگر چه خطراتي که از جانب هدايتي در فصل نقل و انتقالات براي ديگر باشگاه ها به وجود خواهد آمد بسيار بيشتر از باشگاه سپاهان است. آيا وقتي استيل آذين براي جذب طالب لو رقمي بيش از 700 ميليون تومان را پيشنهاد مي دهد يا براي آرش برهاني بودجه اي قابل توجه کنار مي گذارد باشگاه استقلال مي تواند بازيکنان خود را حفظ کند؟ در اين ميان مشکلات فراواني هم براي جذب ديگر بازيکنان به وجود خواهد آمد. با اينکه استيل آذين نمي تواند بيش از 6 بازيکن ليگ برتري را جذب کند، اما گفته مي شود به حدود 20 بازيکن خوشنام و ستاره ليگ پيشنهاد داده تا آنها از چنگ شان نروند! حال چگونه استيل آذين مي تواند اين همه بازيکن را جذب کند چندان روشن نيست. البته سران استيل آذين با اين کار سعي مي کنند همه بازيکنان ستاره را براي خودشان نگه دارند و با آنها قرارداد داخلي ببندند و در نهايت بهترين آنها را در فصل دهم جذب کنند.

منبع: روزنامه قدس!

2010/3/7

nw_nk
07-03-2010, 17:38
دروازه بان جوان پرسپوليس به شدت از حاشيه اي كه برايش ايجاد شده، ناراحت است.

سايت گل - روز یکشنبه صبح علیرضا حقیقی دروازه بان جوان پرسپولیس با حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس از سایتی که خبر ازدواج او و الناز شاکر دوست را درج کرده بود شکایت کرد و مدارک خود در اين مورد را به امور حقوقی باشگاه ارایه داد.

لازم به ذکر است که علیرضا حقیقی با اعطای وکالت حقوقی زمینه پی گیری قانونی جهت تعقیب کیفری منتشر کنندگان این شایعه را فراهم آورد و اذعان داشت که شکایت خویش را با جدیت دنبال خواهد کرد

دروازه بان جوان پرسپوليس به حدي از ماجراي به وجود آمده ناراحت بود كه حتي حاضر نشد به شوخي هاي كارمندان باشگاه در اين مورد پاسخ دهد.

2010/3/7

nw_nk
07-03-2010, 17:44
پيشتر از اين هم يك فوتباليست ديگر شايعه ازدواج با اين بازيگر را مطرح كرده بود.

سايت گل -‌ الناز شاكردوست بازيگر سينما و تلويزيون ايران از شنيدن خبر ازدواجش با عليرضا حقيقي دروازه‌بان پرسپوليس شوكه شده است.

او كه امروز با سيل تماس‌هاي تلفني در اين‌باره روبه‌رو شده در اين‌باره به سايت گل مي‌گويد:« اين خبر كاملا دروغ است و من آن را تكذيب مي‌كنم.» شما هم تكذيبي اين خبر را اعلام بكنيد. وقتي از شاكردوست درباره اينكه چگونه اين خبر منتشر شده سوال مي‌كنيم مي‌گويد:« راستش من خبر ندارم كه اين ماجرا از كجا روزنامه‌اي شده اما فكر مي‌كنم مربوط به روزي باشد كه آقاي حقيقي براي تماشاي يكي از فيلم‌هاي من به جشنواره آمده بود و ما با هم سلام و عليك كرديم»

او با به زبان آوردن اين نكته قرار است اين خبر را مورد پيگيري حقوقي قرار دهد در ادامه به شوخي مي‌گويد مهمترين خبرهاي دنيا بعد از يك روز فراموش مي‌شود و اميدوارم اين خبر هم همينطور باشد.

نكته جالب اينكه پيشتر از اين هم يك فوتباليست ديگر شايعه ازدواج با اين بازيگر را مطرح كرده بود!

2010/3/7

xeNociDe
07-03-2010, 19:27
اول که خوندم گفتم شایعه است ولی مثل اینکه منبعش چیز دیگه ای رو میگه!!!

بی باک بی بال
07-03-2010, 22:27
خدا نکن بره واقع خیلی دروازبان خوب از محمدی که خیلی بهتر احتمالا با رفتن مرفاوی دروازبان اول میشه

MORINIO
07-03-2010, 22:28
:« راستش من خبر ندارم كه اين ماجرا از كجا روزنامه‌اي شده اما فكر مي‌كنم مربوط به روزي باشد كه آقاي حقيقي براي تماشاي يكي از فيلم‌هاي من به جشنواره آمده بود و ما با هم سلام و عليك كرديم»

فقط سلام و علیک بوده ؟:21:

ReZa DN
07-03-2010, 23:26
خیلی تابلو دیگه بابا ... شاکر دوست 6 سال از حقیقی بزرگتره !!!

4سال بزرگتره نه 6 سال:31:
حالا مگه چیه؟!

من خودم 67 هستم ولی اگه الناز بهم پیشنهاد ازدواج میداد!!!سعی میکردم قبول کنم...بالاخره دیگه...(-::21:

Mahdi.p30
08-03-2010, 01:08
فقط سلام و علیک بوده ؟:21:
نه حالا شاید یه شیطونی هم کرده باشن ، شما سخت نگیر ، جوونن!:10:

4سال بزرگتره نه 6 سال
حالا مگه چیه؟!

من خودم 67 هستم ولی اگه الناز بهم پیشنهاد ازدواج میداد!!!سعی میکردم قبول کنم...بالاخره دیگه...(-:
خب مشکل همون پیشنهاد هست ، احتمالا رده سنی پایینتر هم از این پیشنهاد استقبال میکنند!:31:

SevenART
08-03-2010, 01:57
خیلی باحالن ..... اونهایی که اینگونه اخبار شایعه می کنند .... همچین روحیه آدم تازه می شه ....

SevenART
08-03-2010, 02:04
تو يه سايت ديگه نوشته بود شاكردوست گفته من اصلا اين اقارو نميشناسم اما حالا ميگه ميشناسم!!!جريان چيه؟

همون که این بابا گفته ....

mehrzad3344
08-03-2010, 08:46
اره واقعا دروازبانه خوبی اگه بره یه تیمه دیگه شادی به دوران اوجش برگرده

davidjoker
08-03-2010, 08:51
این جوری خیلی خوب میشه و زودتر به فکر خصوصی کردن این دوتا باشگاه می افتند...

Hamid-kakero
08-03-2010, 09:04
به نظر من محمدی خیلی از طالبلو بهتره

Hamid-kakero
08-03-2010, 09:08
وقتی گنده های ورزشی و کشوری به نوعی پرسپولیسی هستند از قبل هم معلوم بودبرای رسیدن پرسپولیس به یک جام از هر روشی استفاده خواهد شد.خیلی هم راحت به سپاهان انواع تهمتها را می زنند...
بی صبرانه منتظر روزاهای پاک این فوتبال هستم...
زنده باد استقلال

shahshahani
08-03-2010, 09:22
خاک بر سر تیم های لیگ ما که بلد نیستند قرارداد بنویسن. تیم های خارجی یه قرارداد مینویسن که اگه بخواد یه بازیکن بره از تیمشون قسمت اعظم مبلغ قرارداد به باشگاه مبدا برسه. اما تو ایران کل پول به بازیکن میرسه از بس باشگاه ها بی عرضن...

بی باک بی بال
08-03-2010, 09:22
به نظر من محمدی خیلی از طالبلو بهتره

کجاش خود توی بازی با استیل اذین یا بازی با استقلال اهواز یه دونه توپ هم نگرفت فقط دفاع ها توپ ها رو می زدند
وقتی محمدی هست باید درواز رو بیمه ابوالفضل کنیم
مخصوصا روی خروج هاشت که اصلا معلوم نیست برای چی میاد بیرون

خاک بر سر تیم های لیگ ما که بلد نیستند قرارداد بنویسن. تیم های خارجی یه قرارداد مینویسن که اگه بخواد یه بازیکن بره از تیمشون قسمت اعظم مبلغ قرارداد به باشگاه مبدا برسه. اما تو ایران کل پول به بازیکن میرسه از بس باشگاه ها بی عرضن...
این توی ایران هست فقط وقتی یه بازی کن قراردادش تمام بشه دیگه کاریش نمیشه کرد

وین رونی
08-03-2010, 09:26
تیمهایی مثل استیل آذین هر چقدر تلاش کنن و خرج کنن نمی تونن شخصیت تیمهایی مثل پرسپولیس و استقلال و سپاهان را پیدا کنند.مثل منچستر سیتی که حتی براشون تو انگلیس شعار ساختن که شما نمی تونید با پول سابقه بخرید.

"R E Z A"
08-03-2010, 13:13
چه حالی میده پتروشیمی به پرسپولیس بزنه مخصوصا که توی ورزشگاه سهند ( یادگار امام ) بازی داشته باشن ، البته اگه پتروشیمی بالا بیاد تو مرحله بعدی حتما حذف میشه !

MORINIO
08-03-2010, 14:24
یعنی از رحمتی گرونتر؟؟؟ اصلا نمیارزه این قدر پول بدن واسه طالب لو

ولی اگه طالب لو دو سه فصل پیش بود بیش از اینا میارزید ...

mehryazdan
09-03-2010, 14:59
این استیل آذین داره به تیمهایی که از لحاظ مالی خیلی خوب نیستن ضربه میزنه با این قیمت فقط مبالغ قرار داد رو میبره بالا فردا پس فردا حتما رحمتی هم 1.5 میلیارد میخواد

always_online
09-03-2010, 15:14
شایعه ای بیش نیست.
700 میلیون :18: اونم طالب لو :2:
با این پول میشه فاندر سار رو خرید.

satttanism
09-03-2010, 23:23
شركت استيل‌آذين ايرانيان (سهامي عام ) 34 درصد از سهام باشگاه تراكتورسازي را در توافق‌نامه‌اي خريداري كرد.

به گزارش ايسنا به نقل از سايت باشگاه استيل آذين تهران، شركت استيل‌آذين ايرانيان كه يك شركت سهامي عام است و عيسي رضايي مدير عاملي آن را به عهده دارد امروز نشستي با ناصر شفق مديرعامل باشگاه تراكتورسازي برگزار كرد. در پايان اين جلسه طي توافقنامه‌اي شركت استيل‌آذين 34 درصد از سهام باشگاه تراكتورسازي را خريداري كرد.

**هدايتي : هميشه به فوتبال آذربايجان علاقه خاصي داشته ام
رييس هيات مديره باشگاه استيل آذين تهران در اين رابطه گفت: هميشه منتظر خدمت به فوتبال آذربايجان بودم چون به آذربايجاني ها علاقه خاصي داشته ام. فوتبال آذربايجان با حضور مردم خونگرمش هميشه نمايندگان خوبي در عرصه ورزش کشور وفوتبال ايران داشته است، به همين منظور هميشه منتظر خدمت به فوتبال اذربايجان به يک بهانه اي بودم چون به اذربايجاني ها علاقه خاصي دارم.
استيل‌آذين و تراكتورسازي جمعه و در هفته بيست و نهم ليگ برتر به ديدار هم مي‌روند.

BehzadKiNG
09-03-2010, 23:36
" دوستان طبق صحبتهایی که با آقای شفق و مسئولین کارخانه تراکتور سازی داشتیم توضیحات این خبر به این صورت است که میخوانید :
باشگاه تراکتور سازی متعلق به کارخانه تراکتورسازی ایران-تبریز است و هیچ فردی به عنوان مالک این باشگاه محسوب نمیشود که بتواند این باشگاه را بفروشد و یا سهامش را واگذار کند ودر واقع میتوان گفت این باشگاه کاملاً دولتی است و توسط هیئت مدیره و برخی سهامداران اداره و در مورد مسائل آن تصمیم گیری میشود .
با توجه به توضیحات بالا طبق توافق با مدیر عامل شرکت استیل آذین ایرانیان که باشگاه استیل آذین هم جزء زیر مجموعه های این شرکت است (که متأسفانه برخی جاها بر عکس درج شده است ) قرار بر این شده 34 درصد از هزینه های باشگاه تراکتورسازی را این شرکت متحمل شود و در عوض ایشان عضوی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه باشند.
پس لازم به ذکر است این به این معنی است که ایشان در صورت سود دهی این باشگاه میتوانند 34 درصد از این سود را برداشت و در صورت ضرر دهی باید شریک این مسئله باشند و این قرار داد دائمی نیست و در هر مرحله ای با توافق طرفین قابل فسق از سوی دو طرف است آقای شفق هم مدیر عامل منصوبی از سوی هیئت مدیره است که امکان عزل ایشان نیز در هر برهه ای امکان پذیر است و ایشان به تنهایی قادر به تصمیم گیری در مورد این باشگاه نیستند و تصمیمات از طرف هیئت مدیره صورت میگیرد که به نمایندگی ایشان لازم الاجرا میباشد. "
به نقل از سایت هواداران تراکتورسازی

---
اگه اینجوری بشه که پول بده خوب می شه ، من پول دوست دارم !

BehzadKiNG
10-03-2010, 12:07
تراکتور تنها باشگاه قابل سودهی حال حاظر کشور

رضايي با بيان اينكه هلدينگ استيل آذين ايرانيان شركتي سهامي عام است، از احتمال ورود آن به فرابورس ايران خبر داد و افزود: پس از آنكه شركت در بورس فعال شود و پرتفوي متنوع و ارزنده‌اي را بتواند ايجاد كند، مي‌توان موضوع عرضه سهام آن در بورس يا OTC را بررسي كرد. مديرعامل هلدينگ استيل آذين ايرانيان در پاسخ به اين پرسش كه آيا اين شركت تاكنون فعاليتي هم داشته است؟ گفت: در حال حاضر با پايان امور ثبت شركت، 34 درصد از سهام باشگاه فرهنگي ورزشي تراكتورسازي خريداري شده است كه البته دليل خريد سهام باشگاه تراكتور هم اقتصادي و هم فرهنگي- ورزشي بوده است.

BehzadKiNG
10-03-2010, 17:43
مالك استيل‌آذين سهام يك تيم سرخ ديگر ليگ‌برتر را هم خريد
هدايتي سوار تراكتور

قسمتي از سهام باشگاه تراكتور‌سازي تبريز توسط شركت استيل‌آذين ايرانيان خريداري شد.
شنيدن اين خبر به همان اندازه‌اي عجيب بود كه چندي پيش خبرگزاري‌ها از مصادره شدن سهام اين باشگاه بزرگ و مردمي توسط موسسه جوانان خير، خبر دادند. به نظر مي‌رسد حسين هدايتي به داشتن استيل‌آذين اكتفا نكرده و مي‌خواهد يك باشگاه پر‌طرفدار ديگر را هم پشت قباله خودش بيندازد.
در مورد امتياز باشگاه تراكتور‌سازي و سهام اين باشگاه حرف و حديث‌هاي فراواني وجود دارد. يك روز صحبت از دريافت وام‌هاي كلان مي‌شود و روز ديگر بحث فروش امتياز تراكتور‌سازي مطرح مي‌شود. در اين بين ناصر شفق مدير‌عامل باشگاه تراكتور‌سازي نيز مثل هميشه در مصاحبه‌هايي با لحن آرام از آرامش در باشگاهش مي‌گفت و اينكه فروش سهام در كار نيست.
از حدود يك ماه پيش بود كه مذاكرات شركت استيل‌آذين ايرانيان با مسوولان تراكتور‌سازي آغاز شد. رفت و آمدهاي مديران دو باشگاه به تهران و تبريز بالاخره به نتيجه رسيد و با دخالت و كمك‌هاي رضايي بود كه قسمتي از سهام تراكتور‌سازي به استيل‌آذين ايرانيان رسيد.
آيا اين اتفاق در آستانه مسابقه حساس تراكتور و استيل‌آذين و حساسيت‌هايي كه براي تبريزي‌ها ايجاد شده بود صورت مي‌گيرد؟ و پرسش ديگر اينكه آيا هدايتي كه خودش يك تيم كهكشاني در تهران دارد به همان اندازه تيم جديدش در تبريز را هم تقويت خواهد كرد؟
گويا هدايتي شخصا براي بازي استيل‌آذين - تراكتور‌سازي راهي تبريز مي‌شود تا از نزديك با فوتبالدوستان تبريز ديدار كند و وضعيت خريد جديدش را هم بسنجد.
هدايتي كه فعلا ترجيح مي‌دهد در مورد ماجراي حضورش در تبريز صحبتي نكند، از مدت‌ها پيش در مورد علاقه‌اش به رنگ سرخ تراكتورسازي و هواداران پر‌شور اين تيم صحبت‌هايي مي‌كرد.

Hamid-kakero
10-03-2010, 18:04
کجاش خود توی بازی با استیل اذین یا بازی با استقلال اهواز یه دونه توپ هم نگرفت فقط دفاع ها توپ ها رو می زدند
وقتی محمدی هست باید درواز رو بیمه ابوالفضل کنی
مخصوصا روی خروج هاشت که اصلا معلوم نیست برای چی میاد بیروند
اصلا باهت موافق نیستم رفلکس بدنی محمدی,قدرت بدنیش و استیلش خیلی از طالبلو بهتره من اولش طرفدار طالبلو بودم اما از بس این فصل سوتی های بچه گانه داد(بازی ترکتور تو آزادی که سوتیش خیلی ضایع بودروی هردو گل یا بازی با پیروزی یا خیلی اشتباه های عجیب وغریبش)دیگه زیاد ازش خوشم نمیاد.در ضمن اگه بری یه سری به سایت باشگاه بزنی می بینی محمدی تو این چندبازی که تو تیم بوده همیشه تو نظرسنجی ها جزو 3 نفر اول بوده.الانم که اوله.تو بازی استیلم خیلی خسته بود با این حال 2 تا گلش که رو اشتبا های مدافع ان بود و اون هیچ کاری نمی تونست بکنه

nw_nk
10-03-2010, 20:07
پیش از بازی تراکتورسازی و استیل آذین حسین هدایتی در یک حرکت عجیب 35 درصد سهام باشگاه تراکتور را خرید.

سايت گل - پس از خريد باشگاه تراكتورسازي توسط شركت استيل آذين اين شركت از طريق حسين هدايتي پيشنهاد مديرعاملي باشگاه تراكتورسازي را به علي پروين داد.

منابع خبري سايت گل گزارش مي‌دهند كه شركت استيل آذين از طريق حسين هدايتي پيشنهاد مديرعاملي باشگاه تراكتورسازي به علي پروين داده است. اما طبق اخبار دريافتي پروين پيشنهاد مديرعاملي تراكتورسازي را رد كرده است.

گفتني است كه علي پروين طي يك ماه اخير كانديداي اصلي حسن رياست هيئت مديره دو باشگاه پرسپوليس و استيل آذين بوده و حالا باشگاه تراكتورسازي نيز به او پيشنهاد مديرعاملي داده است.

2010/3/10

BehzadKiNG
10-03-2010, 23:27
این خبر مدیرعاملی پروین کذب محضه !

mahdishata
11-03-2010, 02:21
امیر قلعه نویی یک بار دیگر در رسیدن به پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا ناکام ماند. این بار بازی خانگی در برابر العین امارات ، مجالی بود تا سرمربی صدرنشین مطلق همه چند سال اخیر لیگ برتر نشان دهد نمی تواند در بازی های بین المللی تمرکز لازم را روی تیمش داشته باشد.

قلعه نویی که خود را با برنامه ترین مربی تاریخ ملی ایران می داند این بار هم در میدانی بین المللی ناکام ماند ، درست به مانند روزهای حضورش در تیم ملی . اگرچه او خیلی زود به واسطه موفقیت هایش در سالهای پس از تیم ملی در لیگ از یاد برده است که در مسابقات مالزی ، تیم او با حضور همه ستاره های ملی ایران یعنی کاپیتان کیا ، علی کریمی ، وحید هاشمیان ، جواد نکونام و ... به از یاد برد به سختی توانست از سد ازبکستان بگذرد. بازی با چین را با اقبالی بلند مساوی کرد و به لطف پیروزی برابر مالزی حریف کره جنوبی شد.

قلعه نویی بارها و بارها این ادعا را تکرار کرده که؛« تنها باخت من در جام ملتهای آسیا در ضربات پنالتی رخ داده است» اما گفته او این حقیقت را عوض نمی کند که تیمش توان بازی در رقابتی بین المللی را نداشت. همان طور که استقلال باوجود بازی های استثنایی و تماشاگر پسند خود در لیگ برتر سال قبل ، وقتی به دروازه آسیا رسید نتوانست حرفی برای گفتن داشته باشد. این تیم بازی برده با الاتحاد را در کمتر از 5 دقیقه با باخت عوض کرد و برابر ام صلال یا الجزیره به سادگی ناکام ماند.از 6 بازی تنها دو امتیاز گرفت که برای تیمی چون استقلال که در آسیا همیشه یکی از پر افتخارترین تیم ها بوده ، اصلا نتیجه مناسبی نیست.

قلعه نویی که امسال در سپاهان ، تیمی فراتر از لیگ ایران دارد تا اینجا در لیگ قهرمانان آسیا ناکام مانده است. بازی اول برابر الشباب در عربستان شروعی بود بر دور باطلی که بنظر می رسد قلعه نویی چون سال قبل در لیگ قهرمانان دچارش شده است. او که امروز در بازی تیمش برابر العین در خانه نتوانست هیچ برنامه مشخصی برای رسیدن به دروازه حریفش داشته باشد. فوتبال احساسی سپاهان بخصوص در نیمه دوم ، اتفاقی بود که در هیچ یک از بازی های این تیم در لیگ برتر نمی شد برایش نمونه ای پیدا کرد. چهره عصبی آقای سرمربی که بی شباهت نبود به تصاویری که درست سال قبل در همین مواقع از او در ذهن داریم. روزهایی که پس از ناکامی در بازی های نخست لیگ قهرمانان و اتهام تبانی که مایلی کهن به قلعه نویی وارد شد ، این مربی را به سراشیبی سقوط انداخت و به سرعت تا مرز فروپاشی کامل پیش برد.

این بار ما انگار قلعه نویی که هوادارن تیفوسی اش مدام با لقب« ژنرال» در ورزشگاه آزادی فریادش می کنند تا اعتراض شان را به کادر مدیریت استقلال نشان دهند ، وقتی ابراهیم توره توپ مناسبی را از دست داد ، ا حالتی مستاصل به زمین و زمان ناسزا می گفت و پریشان به نظر می رسید. تیم او داشت بی برنامه بازی می کرد و این بی برنامگی و بازی شلخته را تا پایان ادامه داد. تغییرات تاکتیکی سرمربی سپاهان بقدری برای مربی تیم رقیب خوشایند بود که از آنها در مصاحبه اش به نیکی یاد کرد.

قلعه نویی انگار ترس داشت. او خود هم انگار باور کرده است که تجربه بین المللی ندارد و این باور سبب شد تا در نیمه دوم و بازی هرچه به سمت پایان می رفت ، تمرکزش را بیش از قبل از دست می داد تا سپاهان هم در میانه میدان عصبی تر بازی کند.

اتفاقی که اگر چون سال قبل برای آقای «ژنرال » به باور بدل شود هیچ بعید نیست که سریال ناکامی های سپاهان به سان استقلال قبل شود ، به سان همان هفته هایی که امیر خود اعتراف کرد:« می خواستم خودکشی کنم. » اینکه ناکامی تیم در رقابتهای بین المللی حرف و حدیث های بسیاری را برای این مربی به همراه دارد. انگ های بسیاری که می تواند موفقیت های اخیر او در لیگ حرفه ای را زیر سوال ببرد و ...

khabaronline.ir

mohsenfhm
11-03-2010, 09:57
خدا نکن بره واقع خیلی دروازبان خوب از محمدی که خیلی بهتر احتمالا با رفتن مرفاوی دروازبان اول میشه

آخه این مرفاوی رفتنی نیست که !!!!

طالب لو خیلی تعصبیه . خداکنه از استقلال نره

hamed malekpour
12-03-2010, 18:07
نتیجهی خوبی که با حضور10000هزار تماشاگر بدست آمد.

AAKOJ
12-03-2010, 18:08
به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي تبريز و استيل‌آذين از هفته بيست و نهم ليگ برتر ساعت 15:45 در ورزشگاه يادگار امام آغاز شد و با نتيجه 2 بر يك به سود تراكتورسازي خاتمه يافت.
براي تراكتورسازي در اين ديدار كرار جاسم در دقايق 35 و 90 (پنالتي) به ثمر رساند و تك گل استيل‌آذين را امير شاپورزاده در دقيقه 55 از روي نقطه پنالتي وارد دروازه تراكتورسازي كرد.
قضاوت اين ديدار بر عهده محسن قهرماني بود. وي در اين ديدار به مهدي كياني و سيد محسن حسيني از تراكتورسازي كارت زرد نشان داد.

"R E Z A"
12-03-2010, 18:15
تراکتور حقش بود که ببره ، نیمه دوم کامل در اختیار این تیم بود .

بازیکنای تراکتور اگه به جای شوت های از راه دور به پاس های در عمق بیشتر اهمیت میدادن میتونستن با اختلاف ببرن . ( توی این بازی فقط منظورم بود ) .

الان با تیم چهارم فقط 4 امتیاز فاصله داریم اگه پرسپولیس یا استقلال قهرمان جام حذفی بشن از یه طرف دیگه هم یکی از این دو تیم در رده ی سوم قرار بگیرن و تراکتور هم چهارم بشه ، اسیایی میشه ....

امیدوارم بازی بعدی رو تو مشهد با ابومسلم ببره .

AAKOJ
12-03-2010, 18:19
تراكتورسازي با اين پيروزي 42 امتيازي شد و در فاصله سه امتيازي استيل آذين قرار گرفت. اين نتيجه‌اي است كه كمتر كسي انتظار آن را در اين فصل از تبريزي‌ها داشته است.

گل‌ها: كرار(35)، (90) براي تراكتورسازي، اميرشاپورزاده(48) براي استيل آذين
ورزشگاه يادگارامام، تماشاگر 70 هزارنفر داور: محسن قهرماني
اخطار: كياني، حسيني، كرار محمد(تراكتورسازي)، محمد غلامي(استيل آذين)
تراكتورسازي: مهدي ثابتي، مصطفي اكرامي، مصطفي ترشيز، عليرضا ميرشفيعيان، سيدمحسن حسيني،‌ مهدي كياني، عليرضا دليلي، كرار جاسم محمد، امير محبي(46 مهرداد پولادي)، فرهاد خيرخواه، محمد ابراهيمي
سرمربي: فراز كمالوند
استيل آذين: حميد نشاط‌جو، مهدي مهدوي‌كيا، لك چيرا، كاظم برجلو، حسين كعبي، اميرحسين شاپورزاده، محمد غلامي، رضا نوروزي، حميد شرفي، حامد كاويان‌پور، مهدي محمدي
سرمربي: حميد استيلي

بازي تراكتورسازي و استيل آذين يكي از پرهيجان‌ترين مسابقات اين هفته ليگ بود كه در نهايت به برتري تراكتور به پايان رسيد. تراكتوري‌ها كه در تمام بازي با حملات دامنه‌دار حريف را عذاب دادند در نهايت روي يك تصميم بحث‌ برانگيز توسط داور بازي به پيروزي رسيدند. كه البته با توجه به جنجال بازي رفت و مسائل داوري در آن مسابقه كسي نيست كه از اين تصميم داور چندان ناراحت باشد. به هر حال نشاط‌‌جو در لحظه پنالتي بي‌احتياطي كرد.

1ـ0(تراكتورسازي): در دقيقه 35خطاي رضا نوروزي روي فرهاد خيرخواه كه ضربه كاشته توسط كرار جاسم محمد تبديل گل شده .
1ـ1(استيل آذين): دقيقه 48 خطاي ميرشفيعيان روي رضا نوروزي كه منجر به خطاي پنالتي شد كه توسط اميرشاپورزاده طي دو بار وارد دروازه تراكتورسازي شد.
2ـ1(تراكتورسازي): خطاي مشكوك نشاط‌جو روي جاسم كرار در دقايق تلف‌شده تراكتور را به يك ضربه پنالتي رساند كه كرار شخصا آن را در خلاف جهت حركت دروازه‌بان استيل به گل تبديل كرد.
بهترين بازيكن: جاسم كرار بازيكن عراقي و محبوب تراكتور با دو گل خود تراكتوري‌ها را تا اوج خوشحالي رساند. زدن پنالتي در لحظات پاياني و در اين فشار كار راحتي نبود.
اتفاق ويژه: در شرايطي كه گفته مي‌شد خريد سهام تراكتور توسط استيل آذين روي نتيجه اين بازي تأثير مي‌گذارد اما قرمزپوشان تبريزي نشان دادند كه حساب حساب است و كاكا برادر. البته اين نتيجه در شرايطي به دست آمد كه طبق وعده كه مديران استيل آذين داده بودند 114نفر از زنداني‌ها جرائم نقدي را از زندان تبريز آزاد كردند و اين مسأله در كاهش تنش بازي موثر بود.

BehzadKiNG
12-03-2010, 18:37
منم تبریک می گم !
بازی واقعا" جذابی بود . . .

+ پست اول رو درست کنید !

NaKhoda BiBaK
12-03-2010, 19:00
تيم فوتبال پرسپوليس پس از 7 برد متوالي برابر ملوان با نتيجه تساوي يك بر يك متوقف شد.

اين ديدار از ساعت 15 در ورزشگاه تختي انزلي و در حضور حدود 13 هزار تماشاگر برگزار شد.
مهرداد اولادي در دقيقه 5 براي ملوان گلزني كرد و كريم باقري در دقيقه 66 گل پرسپوليس را به ثمر رساند.
دسوزا بازيكن برزيلي ملوان در دقيقه 60 يك ضربه پنالتي را از دست داد.

هدايت ممبيني داور مسابقه به مهرداد اولادي، پژمان نوري و بابك پورغلامي از ملوان و هوار ملا محمد از پرسپوليس كارت زرد نشان داد. شيث رضايي از پرسپوليس در دقيقه 90 با دريافت كارت زرد دوم از زمين اخراج شد.

پرسپوليس پيش از اين مسابقه با 5 برد در ليگ برتر و 2 پيروزي در جام حذفي در 7 مسابقه متوالي با مربيگري دايي به برتري رسيده بود اما با اين تساوي نوار موفقيت‌هاي پرسپوليس پاره شد.
با اين تساوي پرسپوليس 50 امتيازي شد و با يك بازي بيشتر نسبت به استقلال در مكان سوم جدول باقي‌ ماند و ملوان هم 37 امتيازي شد.

تركيب ملوان انزلي:
مهدي رحيم‌زاده، سيد جلال رافخايي، هادي تاميني، بابك پورغلامي، عليرضا رمضاني، محمد رستمي، فيلپ آلوز دسوزا، پژمان نوري( از دقيقه 77 محمد نزهتي)، حسين ابراهيمي، محمد حيدري (90+2 آدريانو آلوز) و مهرداد اولادي
سرمربي: فرهاد پورغلامي

تركيب پرسپوليس:
عليرضا حقيقي، سپهر حيدري،شيث رضايي، ابراهيم شكوري، عليرضا محمد، عادل كلاه كج، حسين بادامكي، هوار ملامحمد (90+2 مجتبي شيري)، كريم باقري، مجتبي زارع( از دقيقه 80 حميد علي عسگر)، محسن خليلي
سرمربي: علي دايي

NaKhoda BiBaK
12-03-2010, 19:00
هواداران تيم تربيت يزد پس از پايان ديدار اين تيم مقابل پيام مشهد،‌ با بازيكنان ميهمان درگير شدند.

در پايان ديدار تيم هاي تربيت و پيام، تماشاگران يزدي به داخل زمين رفته و با بازيكنان پيام درگير شدند كه اين قائله با دخالت مسئولان 2 تيم و مأموران نيروي انتظامي به پايان رسيد.
ديدار تيم هاي تربيت يزد و پيام مشهد از هفته شانزدهم ليگ دسته اول عصر امروز در ورزشگاه نصيري يزد برگزار شد كه در پايان با تك گل پرپيچ در دقيقه 92 از روي نقطه پنالتي به سود تيم ميزبان خاتمه يافت.

NaKhoda BiBaK
12-03-2010, 19:02
خبرگزاري فارس: ديدارهاي هفته شانزدهم ليگ دسته اول فوتبال ايران عصر امروز در گروه اول برگزار ‌شد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، در ادامه هفته شانزدهم ليگ دسته اول فوتبال در گروه اول تيم صدرنشين شهرداري تبريز ميهمان داماش لرستان بود كه شاگردان اكبر ميثاقيان با نتيجه مساوي بدون گل مقابل ميزبان پايين جدولي خود متوقف شدند، اما همچنان با 36 امتياز در صدر جدول اين گروه باقي ماندند.
در ديگر ديدار حساس اين گروه تيم تربيت يزد ميزبان پيام مشهد بود كه شاگردان يحيي گل محمدي با يك گل مقابل ميهمان خود به برتري رسيدند و با 28 امتياز جايگاه خود را در رتبه دوم جدول رده‌بندي تثبيت و اختلاف خود با صدرنشين را به 8 امتياز كاهش دادند.
صنعت نفت آبادان نيز كه كه پس از تعويض سرمربي خود نتايج خوبي كسب كرده بود در ادامه روند رو به رشد خود مقابل شموشك نوشهر به پيروزي 3 بر 2 رسيد و با 27 امتياز جايگاه خود در رتبه سوم جدول رده‌بندي را حفظ كرد.

نتايج كامل ديدارهاي هفته شانزدهم اين رقابت‌ها در گروه اول به شرح زير است:

پيام مخابرات شيراز يك - مس رفسنجان صفر (ورزشگاه حافظيه شيراز)
اتكا گلستان صفر - سپاهان نوين اصفهان 3 (ورزشگاه آزادي گرگان)
شموشك نوشهر 2 - صنعت نفت آبادان 3 (ورزشگاه شهدا نوشهر)
داماش لرستان صفر - شهرداري تبريز صفر (ورزشگاه تختي دورود)
شاهين اهواز يك - شهرك صنعتي كاوه تهران 2 (ورزشگاه تختي اهواز)
تربيت يزد يك - پيام خراسان صفر (ورزشگاه نصيري يزد)
شهرداري بندرعباس - ايرانجوان بوشهر (اين ديدار به علت تعليق ايرانجوان بوشهر برگزار نشد)

*جدول رده‌بندي گروه اول:
1- شهرداري تبريز 36 امتياز
2- تربيت يزد 28 امتياز
3- صنعت نفت آبادان 27 امتياز
.
.
.
12- پيام مخابرات شيراز 14 امتياز (يك بازي كمتر)
13- داماش لرستان 12 امتياز
14- شاهين اهواز 6 امتياز (3بازي كمتر)

نتايج مسابقات هفته شانزدهم در گروه دوم نيز كه روز گذشته برگزار شده بود، به شرح زير است:

شن سا اراك يك - شيرين فراز كرمانشاه يك (ورزشگاه امام خميني (ره) اراك)
داماش گيلان 2 - گل گهر سيرجان يك (ورزشگاه شهيد عضدي رشت)
نساجي مازندران 2 - پتروشيمي تبريز يك (ورزشگاه شهيد وطني قائمشهر)
گسترش فولاد تبريز 3 - فولاد نوين اهواز صفر (ورزشگاه اختصاصي تراكتورسازي تبريز)
برق شيراز 2 - صنعت مهركام پارس تهران يك (ورزشگاه اختصاصي برق)
مس سرچشمه كرمان يك - آلومينيوم هرمزگان يك (ورزشگاه شهيد زينعلي سرچشمه)
ديدار تيم‌هاي نفت تهران و كوثر لرستان هم به علت تعليق تيم كوثر برگزار نشد.

*جدول رده‌بندي گروه دوم:
1- نفت تهران 30 امتياز (يك بازي كمتر)
2- برق شيراز 27امتياز (يك بازي كمتر)
3- آلومينيوم هرمزگان 26 امتياز
.
.
.
12- فولاد اهواز 15 امتياز
13- گل گهرسيرجان 14 امتياز
14- كوثر لرستان 11 امتياز (2بازي كمتر)

asa2000
12-03-2010, 19:15
حيف شد . ملوان حقش بود كه ببره .

goldenm
12-03-2010, 19:26
دايي: داور فشار حمله‌هاي تيم ما را گرفت

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: داور با سوت‌هاي خود فشار حمله‌هاي تيم ما را گرفت.

به گزارش ايسنا، علي دايي پس از توقف پرسپوليس برابر ملوان در هفته بيست و نهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران گفت: داور مسابقه با سوت‌هاي خود فشار حمله‌هاي تيم ما را گرفت. او در حالي كه از كنار خطاي بازيكنان ملواني گذشت با هر حركت بازيكنان ما سوت خود را به صدا در مي‌آورد. هر بار كه بازيكنانمان از كنار بازيكنان حريف عبور مي‌كردند داور اعلام خطا مي‌كرد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: از كميته داوران فدراسيون فوتبال انتظار دارم تا در بررسي عملكرد داوران تمام بازي را زيرنظر بگيرند و نه آن كه دو يا سه صحنه از كل بازي را كه در محوطه جريمه اتفاق مي‌افتد بررسي كنند. داور با سوت‌هاي خود در ميدان مسابقه روند بازي را عوض مي‌كند. متاسفانه داور زماني كه تيم ما در حمله بود با سوتي كه نبايد مي‌زد فشار تيم ما را مي‌گرفت. او روي توپ‌هاي سالم هم اعلام خطا مي‌كرد. اما هر كاري كه ملواني‌ها كردند را خطا نگرفت.

سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال در تحليل خود از ديدار تيم‌هاي ملوان انزلي و پرسپوليس گفت:‌ ما در اين بازي خوب بازي كرديم. به جز 10 – 15 دقيقه اول كه تمركز لازم را نداشتيم، در تمام طول مسابقه صاحب توپ و ميدان بوديم و موقعيت‌هاي خوبي را نيز به دست آورديم كه نتوانستيم از آنها استفاده كنيم. بايد بگويم كه از نتيجه هرگز راضي نيستم. ما در اين مسابقه مي‌توانستيم برنده باشيم، با اين حال تيم من كار خودش را كرد و زحمتش را كشيد.

دايي درباره تمركز پر سپوليس روي ضربه‌هاي ايستگاهي و شروع مجدد براي رسيدن به گل گفت: ضربه‌هاي ايستگاهي و شروع مجدد در تمام دنيا حر ف اول را مي‌زند و بسياري از گلهايي كه به ثمر مي‌رسد از همين ضربه‌هاست. ضربه‌هاي ايستگاهي جزئي از فوتبال هستند. ضمن آن كه تيم من در اين مسابقه به غير از اين ضربه‌ها موقعيت‌هاي زيادي داشت كه از آنها استفاده نكرد. ما بازي ملوان را به خوبي آناليز كرده بوديم. با تماشاي چند فيلم از بازي آنها مي‌دانستيم كه با سانتر از كناره‌ها و استفاده از ضربه‌هاي ايستگاهي مي‌توانيم دروازه آنها را باز كنيم. يك بار از روي همين ضربه‌ها به گل رسيديم و چند موقعيت هم داشتيم كه موفق نشديم. متاسفانه در اين مسابقه به آنچه استحقاقش را داشتيم نرسيديم.

دايي همچنين گفت: نبايد فراموش كرد كه در زمين حريف بازي مي‌كرديم و برابر تماشاگران اين تيم. بچه‌هاي ما خوب كار كردند ولي در زدن ضربه‌هاي آخر بي‌دقت بودند.

سرمربي سرخ‌پوشان پايتخت در پايان درباره شانس تيمش در رسيدن به قهرماني در فصل جاري رقابت‌ها عنوان كرد: ما تا روز آخر مي‌جنگيم، هنوز پنج بازي ديگرمان در ليگ باقي مانده است.

دايي در پايان با اشاره به ظرفيت اندك ورزشگاه شهر انزلي عنوان كرد: ملوان يكي از تيم‌هاي قديمي فوتبال ماست و تماشاگران اين تيم استحقاق داشتن زميني بهتر از اين را دارند.

pcforlife
12-03-2010, 19:27
ساقول ترختور!:40:
ولی انصافا صحنه پنالتی ترختور خیلی مشکوک بود...
با این حال تبریک!!
یاعلی:11:

Ultra_Black
12-03-2010, 19:36
تراختور واقعا شایستگی این برد رو داشت و کلا بازی رو در اکثر دقایق در دست داشت و موقعیتهای خطرناک خیلی بیشتری هم نسبت به حریف داشت
تبریک میگم

NaKhoda BiBaK
12-03-2010, 19:40
بابا بهونه الکی نیارید !

نمیبرند میگن زمین کج بود ! داور فلان بود ! :27:

mehryazdan
12-03-2010, 20:27
ورزشگاه بودم واقعا عجب جو سنگینی بود تو عمرم همچین جوی ندیده بودم خیلی ترسناک بود

shahshahani
12-03-2010, 20:31
چرا تو سایت livescore زده این بازی به تعویق افتاده؟؟؟

hassan_magic2000
12-03-2010, 20:39
اگه میگید جو خیلی سنگینی بوده پس دم کرار گرم که توی اون جو و اون تایم تونسته گل برتری رو بزنه !

بی باک بی بال
12-03-2010, 20:44
بعد هی بگید داور داور

mehryazdan
12-03-2010, 21:00
بعد هی بگید داور داور

انصافا داوری به نفع تراکتور بود این جانبداری رو با بازی برگشت که داور گول کریمی رو خورد و یک پنالتی گرفت یر به یر بدونید
چون اون بازی تراکتور برده بود ولی در دقیقه 92 داور به اشتباه یک پنالتی گرفت و بازی مساوی شد

NaKhoda BiBaK
12-03-2010, 21:12
قربون بچه ها جنوب !!!
ایول صنعت !!!

BehzadKiNG
12-03-2010, 21:21
داوری کلا" خوب بود ، جز اون صحنه ی پنالتی که به نفع تراختور گرفت !
البته نصیرزاده گفته پنالتی بوده ولی به نظر من پنالتی نبود !

---
هدايتي:‌پرسپوليس، استيل آذين و تراختور را دوست دارم
سايت گل ـ‌ حسين هدايتي مالك باشگاه استيل آذين در پايان مسابقه پرهيجان امروز مقابل تراكتورسازي در مواجه به خبرنگاران تبريزي و در پاسخ به سوالات آنها درباره خريد سهام تراكتور و نكاتي از اين دست گفت:«ما 34 درصد سهام تراكتور را در قراردادي خريده‌ايم و قصد داريم حضور جدي‌اي در اين باشگاه داشته باشيم.»
اما اين اظهارنظر در شرايطي است كه ناصر شفق يك روز پيش‌تر گفته بود:«استيل آذين فقط 34 درصد از مخارج ساليانه تراكتور را در ازاي استفاده از 34 درصد از فضاي تبليغاتي اين باشگاه تأمين مي‌كند.»
اما يكي از اعضاي هيئت مديره تراكتورسازي به خبرنگاران گفت:«حتما نظر آقاي شفق تا الان تغيير كرده و بهتر است دوباره از ايشان سوال بكنيد.» هدايتي همچنين در بخش ديگري از مصاحبه گفت:«استيل آذين سال ديگر به يكي از شهرهاي نزديك به تهران منتقل خواهد شد كه در هر بازي 50هزار تماشاچي خواهد داشت.»
او همچنين درباره انگيزه‌اش درباره سرمايه‌گذاري در تراكتور گفت:«من تيم‌هاي قرمزپوش را دوست دارم؛ استيل آذين، تراختور و پرسپوليس كه هر سه پرطرفدارترين‌هاي ليگ هستند.»

- - -
استيلي: مربيگري در تراكتور آرزوي من است
سايت گل ـ‌ يك شكست ديگر براي استيل آذين به اين معنا بود كه آنها فعلا فاصله خود را با استقلال حفظ مي‌كنند، ضمن اينكه تراكتورسازي هم ممكن است خود را به استيل برساند.
حميد استيلي كه تيمش بخصوص در نيمه دوم تحت‌تأثير تراكتور بود در پايان بازي تصميم داور را در زمينه اعلام پنالتي زمينه‌ساز شكست تيمش عنوان كرد و گفت:«آقاي قهرماني اشتباه كرد و اين پنالتي درست نبود و البته همين مسأله باعث شكست ما شد.» البته استيلي يك دليل ديگر هم براي اين باخت مي‌آورد كه آن غيبت علي كريمي ستاره محروم اين تيم است كه حتي براي تماشاي بازي به تبريز نيامد نبود. استيلي گفت: «كريمي در اين بازي در تيم ما تاثير منفي داشت و اميدوارم كميته انضباطي محروميت وي را كاهش دهد. كريمي خودش دوست داشت به تبريز بيايد، اما مصدوميت به او اين اجازه را نداد».
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا علاقه‌اي به مربيگري در تراكتورسازي داريد، تاكيد كرد: من خودم آذري هستم و هرچند امروز نتيجه خوبي براي تيم ما كسب نشد، اما بسيار خوشحال شدم كه تماشاگران پرشور تبريزي در ورزشگاه حضور داشتند و آرزو دارم روزي در تراكتورسازي مربيگري كنم.

- - -
شفق در پاسخ به هدايتي: بايد ببينيم كه آنها روي حرفشان مي‌ايستند يا نه!
سايت گل ‌ـ ناصر شفق مديرعامل تراكتورسازي طبق معمول حرف‌هاي خود را در هاله‌اي از ابهام مطرح مي‌كند و طوري حرف مي‌زند كه بالاخره خبرنگاران نفهمند بين آنها و هدايتي چه گذشته است.
او كه شب قبل در مصاحبه‌اي اعلام كرده بود كه استيل آذين براي استفاده از فضاي تبليغاتي تراكتور 34درصد از هزينه‌هاي اين تيم را متقبل مي‌شود با اين حرف خود باعث شده كه اعضاي هيئت مديره از او ناراحت بشوند، چرا كه در ايران هيچ تيمي آنقدر فضاي تبليغاتي مناسب ندارد كه بخواهد با فروش آن نزديك به نيمي از هزينه‌هاي ساليانه سنگين خود را تأمين كند.
اما شفق ادعاي روز گذشته خود را امروز اينطور تصحيح كرد كه حالا استيل آذيني‌ها يك وعده‌اي داده‌اند و من نمي‌دانم كه با نتيجه‌اي كه امروز به دست آمده دوباره پاي حرف خود مي‌ايستند يا نه!
او در پاسخ به سوالي درباره احتمال جذب وحيد هاشميان به تراكتورسازي گفت:«الان مطرح كردن اين بحث صحيح نيست چرا كه آقاي هاشميان در باشگاه ديگري مشغول به بازي هستند اما اگر فصل ديگر بخواهيم تيم را تقويت كنيم كه همين كار را خواهيم كرد ايشان يك گزينه مهم و شايسته براي ما هستند.»

- - -
اقدام خيرخواهانه لك چيرا در تبريز
مدافع تيم فوتبال استيل آذين پيش از بازي با تراكتورسازي يك دستگاه اتوموبيل به بهزيستي شهرستان تبريز اهدا كرد.
به گزارش سايت رسمي باشگاه استيل آذين لك چيرا مدافع استيل آذين يك دستگاه پژو 206 را كه به عنوان پاداش پيروزي برابر استقلال دريافت كرده بود در يك اقدام قابل تقدير به بهزيستي تبريز هديه داد.
اين اقدام خيرخواهانه بازيكن تراكتورسازي قدرداني مسئولان بهزيستي تبريز و همچنين تشويق و تشكر مسئولان باشگاه استيل آذين را در پي داشت.

manreza71
12-03-2010, 21:51
توجه شما رو به مصاحبه دایی بعد از باختن در برابر بحرین سال 2002 جلب میکنم ، ایران که بازی رو باخته بود ، حالا بهانه دایی رو ببینید

ببینید ما با توپ ادیداس بازی کردیم توپ بحرینی ها نایک بود ، توپ مثل بادکنک بود، برای همین باختیم (واقعا تاسف داره )

حالا الانم مشکال از کج بودن زمین بوده یا شاید توپ بادکنک بوده

hamed malekpour
12-03-2010, 22:30
می شه آدرس سایت اصلی تراکتور سازی را بگین ؟

joe_satriani
12-03-2010, 22:34
در میانه نیمه دوم بازی دو تیم الاهلی امارات و السد قطر بود که مهرزاد معدنچی قصد داشت توپ را بلند برای همی‌تیمی خود ارسال کند اما توپ به گیجگاه الیزیدی خورد و او بعد از لحظاتی مرگبار برای ورزشگاه و بخصوص هم‌تیمی‌هایش، به زندگی برگشت و بلافاصله راهی بیمارستان شد.

payamf1
12-03-2010, 22:47
دکمه تشکر نداره
ولی ممنون

pouyacapitan
12-03-2010, 23:10
بازی قبلی در حالی که تراکتور داشت می برد کریمی خودش رو زد زمین و اون کارا رو کرد....
کرار هم انتقامش رو گرفت.خیلی جرات داشت با این که یک کارت زرد داشت خودش رو تو دقیقه 90 زد زمین و یک پنالتی گرفت....

far2009
12-03-2010, 23:17
فیلمش را کسی نداره ؟

B U L U T
12-03-2010, 23:17
می شه آدرس سایت اصلی تراکتور سازی را بگین ؟

Kasra 91
12-03-2010, 23:30
ایول مهرزاد :دی

Vamp!r3
12-03-2010, 23:35
اثرات عرباست دیگه :31:

fabio montari
12-03-2010, 23:54
کاش میمرد 1 عربم کم بشه 1 دونست

nw_nk
13-03-2010, 00:05

« قوانین و توصیه های انجمن خبر » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1 - منبع خبر رو حتما ذکر کنید و ترجیحا لینک صفحه حاوی خبر رو بصورت غیرفعال قرار دهید.

nafas
13-03-2010, 00:06
من اینه صحنه رو زنده دیدم خیلی خفن بود توپ آرومی بودا ولی چون به ناحیه حساس سرش خورد بیهوش شد آبمولانس و ...... ریختن یه دفعه زمین پر دشداشه شد :دی

خلاصه نیم ساعتی شد

nw_nk
13-03-2010, 00:12
هافبک ملی‌پوش الاهلی گفت: من به شخصه امیدوارم نبودم که بتوانیم در بازیهای آسیایی خوش بدرخشیم زیرا از ابتدای فصل تیم با مشکلات زیادی مانند مصدومیت بازیکنان و تغییر و تحولات زیاد و در سطح مربیگری مواجه بود. گفتگوی مهرزاد معدنچی را با ایپنا، در ذیل بخوانید:

* چرا اینقدر جام باشگاهها را بد شروع کردید؟
- من از ابتدای این بازیها اصلا خوشبیانه‌ به موفقیت الاهلی نگاه نمی‌کردم زیرا از ابتدای فصل تیم شرایط مطلوبی نداشت و من به شخصه مطمئن نبودم که بخواهیم این بازیها را خوب شروع کنیم. از ابتدای فصل لیگ امارات شرایط بدی داشتیم و تعداد مصدومان زیاد تا قبل از شروع بازیها باعث شد که نتوانیم موفق عمل کنیم. تیم ما تا حالا 4 مربی عوض کرده که همین در عدم نتیجه الاهلی خیلی مؤثر بوده است. بنابراین من به شخصه برای موفقیت در بازیهای آسیایی خوشبین نبودم و می‌دانستم کار سختی پیش رو داریم متأسفانه در بازی با السد نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که ما در 7، 8 دقیقه 3 گل خوردیم و بعد با 5 گل مغلوب این تیم شدیم بنابراین تماشاگران ما حق داشتند که اینطوری ناراحت شوند و اعتراض کنند.

* قبول داری که 9 گل خورده در 2 بازی آمار بسیار بدی برای الاهلی است؟
- بله قبول دارم. علت آمار بعد ما در 2 بازی به خاطر این است که ما در هر بازی با مصدومیت مدافعان مواجه هستیم حتی در بازی با السد 2 بازیکن برزیلی را به علت مصدومیت در اختیار نداشتیم.

* فکر می‌کنی با استعفای مربی مشکل الاهلی حل شود؟
- به هر حال وی مربی بزرگی بود و دوست نداشت با نتایج بد با آبرویش بازی کند حتی وی قید پولش را زد و استعفا داد اما فعلا تا آنجا که خبر دارم با استعفای وی موافقت نشده است.

* در بازی با السد سانتری که روی دروازه این تیم کشیدی به گیجگاه بازیکن حریف اصابت کرد و کم مانده بود جانش را از دست بدهد از آن لحظه صحبت کن.
- در آن لحظه خودم حال عجیبی داشتم وقتی توپ ارسالی من به گیجگاه او برخورد کرد 6، 7 دقیقه نفسش بالا نمی‌دهد. در آن دقایق خیلی ناراحت بودم و نمی‌دانستم باید چه کار کنم. همه ترسیده بودند و به زمین ریخته بودند حتی یکی از بازیکنان السد به زمین نشسته بود و بر سرش می‌زد و گریه می‌کرد وقتی این صحنه‌ها را می‌دیدم فکر کردم که آن بازیکن واقعا تموم کرده و فقط صلوات می‌فرستادم که حالش خوب شد.

* یعنی آنقدر وحشتناک بود؟
- بله خیلی صحنه بدی بود. دندان‌های بازیکن ضرب دیده به هم قفل شده بود و بعد از 10 دقیقه حالش جا آمد. بعد از بازی به همراه یکی از مسئولین به عیادتش رفتم و بسیار خوشحالم که زنده ماند.

* با این تفاسیر و این نتایج ناامیدکننده باید الاهلی را حذف شده بدانیم؟
- نمی‌شود از حالا گفت که ما حذف شدیم در گروه ما الهلال تیم بسیار قدرتمندی است در فوتبال امکان هر اتفاقی است و امیدوارم که بتوانیم صعود کنیم.

* راستی 4 نماینده ایرانی در این بازیها را چطور دیدی؟
- تیم‏های ایرانی نسبت به پارسال پیشرفت خیلی خوبی داشتند و این بازیها را خوب شروع کردند. هر 4 تیم در بازیهای اول موفق بودند و مساوی بیرون از خانه سپاهان هم بسیار خوب بود اگر آنها در بازی سوم بتوانند خوب نتیجه بگیرند حتم بدانید که به دور بعدی صعود خواهند کرد.

* گویا استیل‌آذین برای فصل آینده خواهانت شده است؟
- در این مورد نظری ندارم زیرا هیچ اطلاعی ندارم. استیل‌آذین تیم بسیار قدرتمندی است که مدیر خوبی مانند آقای هدایتی دارد وی با مدیریتی که داشت توانست تیمش را در اولین سال حضور در لیگ برتر به جایگاه بالایی برساند و این تیم را به عنوان یک مدعی جدی در لیگ مطرح کند. اما در حال حاضر من بازیکن الاهلی به شمار می‌روم و باید تا آخرین روز به تعهدم با این تیم پایبند باشم و فعلا درست نیست راجع به تیمهای دیگر فکر کنم.

* اگر این قضیه در آخر فصل وجود داشته باشد دوست داری به لیگ ایران برگردی؟
- چرا باید دوست نداشته باشم؟ اما اجازه بدهید آخر فصل در این خصوص نظر بدهم زیرا فعلا با الاهلی قرارداد دارم.

* پرسپولیس چطور؟
- تا حالا با هیچ تیمی صحبت نکردم حتی قضیه استیل‌آذین را از شما می‌شنوم. پرسپولیس تیم بزرگ و پرطرفداری است و همانطور که بارها اعلام کردم تیم محبوب من به شمارمی‌رود اما تا این لحظه هیچ تیم ایرانی با من برای فصل آینده مذاکره نکرد.

۲۱ اسفند ۱۳۸۸

nw_nk
13-03-2010, 00:18
افشاگری یک روزنامه سیاسی در خصوص جنجال روز؛
حقیقی از شاکردوست خواست برای استقبالش به فرودگاه بیاید

اتفاقاً دایی پیش‏تر، ‌با نادیده گرفتن رفتار حقیقی در فرودگاه مهرآباد همین پسر را تهییج کرده بود. ‌بازیکنی چون او وقتی پس از بازی با شاهین بوشهر، ‌از هنرپیشه زنی که با او رابطه‌ای نزدیک و دوستانه داشت خواست تا برای استقبالش به فرودگاه مهرآباد بیاید چرا دایی به فکر اصلاح رفتار دروازه‌بان تیمش نیفتاد؟

روزنامه جوان در صفحه ورزشی آخرین شماره این هفته خود که امروز روی دکه آمده، دست به افشاگری و همچنین حملات تندی نسبت به علیرضا حقیقی دروازه بان جوان و خوش چهره و قامت پرسپولیس کرده و با پیش کشیدن موضوع رابطه وی با الناز شاکردوست بازیگر سیما و همچنین حملاتی نسبی به این بازیگر، هر دو را محکوم نموده و خواستار برخورد مسئولان پرسپولیس در عوص حمایت چشم بسته از رفتار این بازیکن شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک؛ روزنامه جوان که بیشتر حوزه سیاسی در آن پررنگ تر است و به یکی از نهادهای خاص ارتباطات نزدیکی دارد، در صفحه ستون صفحه 17 شماره 3082 خود که پنجشنبه روی دکه قرار گرفت با بیان برخی مسائل و جزئیات در خصوص روابط علیرضا حقیقی دروازه بان خوش چهره پرسپولیس و الناز شاکردوست ‌بازیگر خوش چهره سینما جهت اثبات این رابطه، ضمن عدم اعلام موضع در خصوص بحث ازدواج این دو، روابط دو شخص را به چالش کشیده است و به ریشه یابی این قبیل اتفاقات پرداخته است.

این روزنامه در این خبر تحلیلی با ادبیاتی تند و نسبت دادن عناوینی همچون "رفتار وقیحانه"، "ناهنجاری رفتاری" و "ضد رفتار" به حقیقی، مدعی شده این دو اگرچه ازدواج نکرده‏اند اما روابطی صمیمانه تر از دو غریبه داشته‏اند و حتی شاکردوست به استقبال این بازیکن در فوردگاه آمده است (!) و در همین راستا خواستار برخورد جدی با این بازیکن توسط حبیب کاشانی و علی دایی مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس شده که با بستن چشم‏هایشان بر روی این مسائل، باعث دامن زده شدن به این اتفاقات شده‏اند! در متن خبر تحلیلی روزنامه جوان چنین آمده است:

«داستانی که امروز روی خط خبرگزاری‌ها و صفحات روزنامه‌ها رسانه‌ای شده است، ‌چقدر پیش از آنکه از بستر خانوادگی باشگاه پرسپولیس بیرون بزند مورد توجه و در کانون دید مربیان و مدیران باشگاه بود؟ این سؤال را باید روی سینی شیکی گذاشت و جلوی علی دایی و حبیب کاشانی قرار داد که مدعی فرهنگ‌سازی در فوتبال و رفتار پدرانه با بازیکنان شان هستند. ‌

چه کسی در تاریخ یک دهه اخیر پرسپولیس بیش از حبیب کاشانی مدعی فرهنگ‌سازی در مجموعه پرسپولیس بوده؟ آیا اویی که خوب می‌داند وقتی بازیکنانش از رختکن بیرون می‌روند چه جملاتی در مورد او یا اعضای کادر فنی می‌گویند، ‌چه روابطی با مدیرعامل گذشته دارند و در چه روزهایی با واسطه‌ها و مدیران برنامه خود برای انتخاب تیم آینده قرار و مدار می‌گذارند، ‌از این واقعیت روشن که دروازه بان تیمش با چه کسی به سالن سینما می‌رود مطلع نبود؟

آیا حبیب کاشانی که می‌دانست فلان هافبک تیمش پس از بازی با راه آهن، ‌با عباس انصاری فرد تماس داشته و او را در دفتر کاری‌اش ملاقات کرده از اقدام وقیحانه دروازه بان تیم خود اطلاعی نداشت؟ رفتار حقیقی بی‌‌شک وقیحانه است. ‌علی دایی را به یاد آورید که دقایقی پس از پیروزی در دربی، ‌در واکنش به رفتار هنجارشکنانه علیرضا حقیقی در قبال یک مسؤول حراست ورزشگاه آزادی و البته با شیث رضایی، ‌خطاب به خبرنگاران گفت: ‌ما باید به او کمک کنیم تا خود را اصلاح کند... .

اتفاقاً دایی پیش‏تر، ‌با نادیده گرفتن رفتار حقیقی در فرودگاه مهرآباد همین پسر را تهییج کرده بود. ‌بازیکنی چون او وقتی پس از بازی با شاهین بوشهر، ‌از هنرپیشه زنی که با او رابطه‌ای نزدیک و دوستانه داشت خواست تا برای استقبالش به فرودگاه مهرآباد بیاید چرا دایی به فکر اصلاح رفتار دروازه‌بان تیمش نیفتاد؟

آیا دایی تنها حاضری بود که ندید دروازه‌بان تیمش به شکلی زننده کنار یک هنرپیشه سینمایی ایستاده و با او گفت و گویی صمیمانه‌تر از یک غریبه دارد؟ آیا دایی و کاشانی که مدعی اصلاح امور فرهنگی هستند همان روز که علیرضا حقیقی سعی داشت با این ضدرفتارش دروازه‌بان دیگر تیم را خطاب قرار دهد و او را حتی در امور شخصی عقب‌تر از خود بداند، نباید همان شب در فرودگاه تهران اقدامی برازنده می‌کردند؟

داستان تکذیب روابط نزدیک حقیقی و الناز شاکردوست که هیچ کدام نه در ورزش و نه در هنر ستاره‌ای قابل اعتنا هستند، ‌خنده دار به نظر می‌رسد. ‌نه فقط بازیکنان پرسپولیس که حتی مسافرانی که آن شب در فرودگاه مهرآباد حضور داشتند و البته تماشاگرانی که برای دیدن فیلم به خانه سینما رفته بودند نیز به خوبی به یاد می‌آورند این دو چگونه دوشادوش هم راه می‌رفتند و از یکدیگر دور نمی‌شدند. ‌

این که شایعه ازدواج این زوج حقیقت دارد یا نه بحثی است مجزا از محور این مقال. ‌امروز باید به این اندیشید که چرا حبیب کاشانی سعی نکرد ناهنجاری رفتاری بازیکنی که هرگز نتوانست به لحاظ اخلاق و رفتار در پرسپولیس شاخص شود را اصلاح کند. ‌چرا دایی هر بار از این هنجارشکنی‌های او دفاع کرد و کوشید با جملاتی شعارگونه همه را برای کمک به او دعوت کند؟ حقیقت داستان حقیقی این است که او پرسپولیس را نه برای موفقیت در ورزش که برای شهرت خود می‌خواهد و البته کمک‌های دایی و کاشانی نیز او را در رسیدن به هدف نچندان سالمش کمک می‌کند!»

اگرچه هنوز باشگاه پرسپولیس در خصوص این خبر که پس از پرده برداری از این رابطه توسط یکی از سایت‏ها، جنجال آفرین شده موضع گیری نکرده و حقیقی و شاکردوست نیز سکوت کرده‏اند اما قطعاً در صورت عدم وجود مستنداتی پیرامون این ادعاهای سنگین نزد روزنامه جوان که از پشتوانه قابل توجهی در بسیاری از بخش‏ها برخوردار است، به زعم کارشناسان حقوق این مطلب قابلیت پیگیری حقوقی از روزنامه مذکور را خواهد داشت. با این وجود باید دید حقیقی در قبال حملات تند این روزنامه که درگیری حقیقی را در زمین فوتبال نیز به این ماجرا مرتبط کرده همچون شاکردوست سکوت خواهد کرد یا برای اعاده حیثیت از این نشریه هم شاکی خواهد شد.

۲۰ اسفند ۱۳۸۸

enimonte
13-03-2010, 00:21
کاشکی نفت بیاد لیگ برتر:40:

Dark Prince
13-03-2010, 00:58
تبریک به همه آبادانی ها از جمله خودم :دی

mahdishata
13-03-2010, 09:11
توجه شما رو به مصاحبه دایی بعد از باختن در برابر بحرین سال 2002 جلب میکنم ، ایران که بازی رو باخته بود ، حالا بهانه دایی رو ببینید
دایی که اون موقع مربی نبود که برای باخت تیم مسولیتی داشته باشه؟

ببینید ما با توپ ادیداس بازی کردیم توپ بحرینی ها نایک بود ، توپ مثل بادکنک بود، برای همین باختیم (واقعا تاسف داره )
فکر میکنم خیلی موثر باشه برای بازیکنای حرفه ای

Hamid-kakero
13-03-2010, 12:02
شانس آوردن که نباختن

"R E Z A"
13-03-2010, 12:57
درسته که پنالتی ای که به نفع تراکتور گرفت ، مشکوک بود ولی صحنه ی قبل از اون که رو کرار خطا کردند و داور هم به کرار کارت نشون داد صد در صد پنالتی بود .

mehryazdan
13-03-2010, 13:00
والله من چون ورزشگاه بودم از دور احساس کردم پنالتی نبود یا شاید هم بود دقیق نمیتونم نظر بدم باید از تلوزیون ببینم به هر حال خیلی چسبید انصافا کل دقایق توپ رو تراکتور داشت تو زمین میچرخوند برد کاملا حقش بود

enimonte
13-03-2010, 14:15
یکی داره و میتونه ،یکی هم مثل من:41:

MORINIO
13-03-2010, 14:22
اصلا زمین تابلو بود که مورد داشت همه بازیکنای پرسپولیس روش لیز میخوردن تازه از دقیقه 70 به بعد به زمین عادت کرده بودن و داشتن خوب بازی میکردن !

MORINIO
13-03-2010, 14:29
به زندگی خصوصی مردم هم کار دارن!

ramin 69
13-03-2010, 14:44
اگه ازدواجم نکرده باشن و روابط دوستانه داشته باشن به روزنامه ها ربطی نداره(اصلا به هیچ کس ربط نداره)
دلشون خواسته
اینهمه آدم با هم دوستن این دوتا هم روش

MORINIO
13-03-2010, 14:50
استيلي: مربيگري در تراكتور آرزوي من است

این بابا اصلا دوزار مربی نیست من نمیدونم هدایتی از چی این یارو خوشش اومده که گذاشته سرمربی استیل آذین! حتما چون فامیلیش به اسم تیمش میخوره! :لول:

استیلی قبلا تو بازی با استقلال ثابت کرده که مربی نیست وقتی که 3-1 برتری رو تو 7 دقیقه 4-3 عقب میفته!

hoomaan
13-03-2010, 19:52
من کاری به تراکتور و پنالتی دیروز ندارم . ولی داوریها فوقالعاده ضعیفه . واقعا این قهرمانی تو هر بازی که داوری میکنه رو نتیجه تاثیر داره . یعنی اگه همین صحنه برا تراکتور تو یه زمین دیگه (مثلا تهران) اتفاق میفتاد عمرا نمیگرفت .فقط از تماشاچی ها و اعتراض چند ماهه تراکتور ترسید .

mehryazdan
13-03-2010, 20:56
داوریها من قبول دارم واقعا افتضاحه نیم فصل اول همین داورها به ما ظلم کردن حداقل کمی ترسیدند کمی از اون امتیازها رو بهمون برگردوندند

jamshidjap
13-03-2010, 22:36
خبر تکذيب شده ...

ويرايش شد

BehzadKiNG
14-03-2010, 00:27
دوستان یک عکس پیدا دیدم عالم !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] en%20ss.jpg

سایز اصلی :

nw_nk
14-03-2010, 00:47
خبر فوری - اختصاصی سایت گل: استیل آذین در آستانه خرید سهام باشگاه انگلیسی

حسین هدایتی، در آستانه خرید سهام تیمی از تیمهای لیگ برتر انگلستان می باشد.

سایت گل - حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین که ستاره های صاحب نامی را در رختکن تیمش گرد هم آورده است، بار دیگر قصد انجام خریدی جنجالی دارد ولی این بار سوژه مورد نظر، بازیکن خاصی نیست، چرا که هدایتی قصد خرید سهام یک باشگاه لیگ برتر در فوتبال انگلیس را دارد. مذاکرات در این زمینه آغاز شده و تا چند روز دیگر نهایی خواهد شد.

هدایتی ضمن تائید این خبر در گفتگو با خبرنگار گل گفت:« مذاکرات نهایی انجام شده و در صورتی که مشکل خاصی به وجود نیاید، طی دو یا سه روز آینده خبر قطعی این ماجرا اعلام خواهد شد.»

البته اصرار خبرنگار گل دات کام برای اطلاع از نام این باشگاه ناکام ماند ولی هدایتی اعلام کرد که به زودی این خبر از سوی سران باشگاه انگلیسی اعلام خواهد شد.

شرکت استیل آذین ایرانیان پیش از این 34% از سهام باشگاه تراکتورسازی را نیز خریداری نمود و قبلا قصد خرید سهام باشگاه پرسپولیس را نیز داشت که این اتفاق نیفتاد و این ماجرا منجر به جدایی هدایتی از پرسپولیس گردید.

2010/3/13

றД ĵ ĭ Đ
14-03-2010, 00:54
هدایتی قاطی میکند ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_sir
14-03-2010, 00:58
برو بابا شاخ شدن! ايران اگه چهار برابر قيمت نورمشم بده اونا قبول نميكنن كه:2:

9vin
14-03-2010, 01:05
چه پولداریه این !!!!!!!!

AAKOJ
14-03-2010, 01:07
هدایتی چه میکنه !!!!!
به نطر من یه جزیره بخره اسمشو بزار استیل آذین !!

mahdishata
14-03-2010, 08:35
بابا اینا یه تیکه زمین داشتن ایران افتاد وسطش

nw_nk
14-03-2010, 11:39
وحید طالب لو، دروازه بان نیمکت نشین استقلال اولین بازیکنی است که شایعه جدایی اش از این تیم بعد از سالها حضور شنیده می شود.

سایت گل - این روزها یکی از کارهای اصلی سایت باشگاه استقلال تکذیب شایعاتی است که در مورد بازیکنان این تیم شنیده می شود. یکی از این شایعات جدایی وحید طالب لو است که از چندین هفته مانده به پایان فصل خبر جدایی اش از استقلال شنیده می شود و هر روز سر از یک تیم درمی آورد.

در برخی از این خبرها عنوان شده که وحید طالب لو به دلیل نیمکت نشینی هایش به دنبال دریافت رضایت نامه اش است تا برای فصل آینده به تیم دیگری بپیوندد. سایت باشگاه استقلال ضمن تکذیب این خبر گفت :« طالب لو تا پايان فصل با استقلال قرارداد دارد و محض اطلاع دوستان؛ بازيكن آزاد نيازي به رضايتنامه ندارد! ضمن اينكه وحيد جزيي از تاريخ استقلال است و جدايي او به اين سادگي ها شكل نمي گيرد كه برخي افراد در ذهن خود ترسيم مي كنند.»

2010/3/14

p3yman_xl
14-03-2010, 14:51
تقلید واضح از عرب هایی که مالک باشگاه منچستر سیتی هستند؛ احتمالاً روی پیراهن بازیکن ها به جای حرف نامشون ، عبارت « تبرک » را خواهیم دید!

hamed malekpour
14-03-2010, 15:31
عجب عکس زیباییه دستت درد نکنه.

mahpesar
14-03-2010, 15:46
باعث افتخار همکاری با انگلیس و آمریکا روز به روز بهتر بشه ........

بزودی بین استیل آذین و پریمر لیگ بازیکن رد و بدل میشه ....چه باحال ..... :31:

بی باک بی بال
14-03-2010, 17:46
فوتشاپ هست :31:

s-b
14-03-2010, 17:55
لابد میخواد سهام پارتز ماوس را بخره :دی
شرکت استیل اذین سهامی عام هست چجوریه اینطور که معلومه سهامی عامه به ظاهر و باطنن مال آغازاده ها

behjooei
14-03-2010, 18:08
تا دو سه روز ديگه خبرش قطعي ميشه.

MMM52
14-03-2010, 18:23
بابا این هدایتی چقر خر پوله..

masud-000000
14-03-2010, 18:29
تازه قبل از این استیل آذین زندانی های مالی هر شهری رو که اونجا بازی داشته رو هم آزاد می کرده.:18:
یکی این همه داره...و یکی هم به نون شب محتاج.:13:

MORINIO
14-03-2010, 18:54
تازه قبل از این استیل آذین زندانی های مالی هر شهری رو که اونجا بازی داشته رو هم آزاد می کرده.:18:
یکی این همه داره...و یکی هم به نون شب محتاج.:13:

باز دمش گرم که فکر بقیه هم هست ... برخلاف خیلیا :13:

satttanism
14-03-2010, 19:16
دروازه بان تیم فوتبال استیل‌آذین گفت: متاسفانه برخی تماشاگران تبریزی با انداختن لیزر به صورتم مانع از این شدند که بتوانم تمرکزم را حفظ کنم.

به گزارش مهر، حمید نشاط جو پس از شکست 2 بر یک عصر جمعه تیمش برابر تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام این شهر ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه بر اثر یک غافلگیری و بر روی کار بسیار زشت برخی از تماشاگر نماها در ورزشگاه گل اول را خوردیم ولی زود به خودمان امدیم که نتیجه را به تساوی کشاندیم.

وی با اشاره به گل دوم تراکتورسازی که از روی یک ضربه پنالتی به دست آمد گفت: حرف اصلی من برروی گل دوم تراکتور سازی است. در صحنه ای که جاسم کرار به خوبی افشاریان را فریب داد. همه دیدند که من اول توپ را زدم ومتاسفانه جاسم کرار عمدا خودش را به من کوبید .این مهاجم در طول بازی ماموریت داشت که سعی کند داور را فریب بدهد و پنالتی بگیرد.

دروازه بان تیم فوتبال استیل آذین با انتقاد از رفتار برخی تماشاگران تبریزی گفت: در طول 90 دقیقه بازی وم خصوصا در هنگام گل اول چشم هایم در ورزشگاه یادگار امام هیچ چیزی را نمی دیدl. خیال کردم که فشارم در طول بازی افتاده است اما پس از لحظه ای که دقت کردم متوجه شدم که وقتی حریف برروی دروازه ما ظاهر می شود این اتفاق می افتد. پس از گذشت چند صحنه متوجه شدم که بعضی از تماشاگران نور لیزر را به سمت چشم هایم می اندازند و نمی گذارند چیزی را ببینم. متاسفانه همه در پاسخ به اعتراض من می گفتند بازی را ادامه بده.

وی ادامه داد: جالب این است که حتی در نیمه دوم هم جای خودشان را عوض کرده بودند و باز دست از سر من بر نمی داشتند.عکس این اتفاق گرفته شده است ومن امیدوارم به این موضوع زشت رسیدگی شود تا شاهد این صحنه ها در فوتبال نباشیم.

satttanism
14-03-2010, 19:21
تيري كه باشگاه استقلال پس از باخت به استيل‌آذين و كنار رفتن از جام‌‌حذفي در تاريكي رها كرده مي‌تواند آغاز يك ماجراي تازه در واپسين روزهاي سال باشد و مجددا پرونده چگونگی حضور مهدوی کیا در استیل آذین را بررسی کند.

سایت گل- باشگاه استقلال با آگاهي از ساز و كار انتقال مهدوي‌كيا به استيل‌آذين و پس از قطع اميد از فدراسيون است شكوائيه بلند بالا مدارک معتبر و مستندي را به فيفا فرستاد. . وكيل باشگاه استقلال با استناد به تاريخ بازي‌هاي مهدوي‌كيا براي باشگاه اينتراخت فرانكفورت و همچنين اشاره به نام اين بازيكن كه پس از پايان فصل و انتقالات اروپا در ليست بازيكنان تيم آلماني قرار گرفته شكايت را به كميته انضباطي فيفا برد. حتي براي تكميل مدارك موجود تصوير مهدوي‌كيا كه در جريان آخرين بازي تيمش در بوندس‌ليگا پشت نيمكت اينتراخت در حال گرم كردن است، ارسال شد
اين مكاتبات در نهايت به ارسال نامه‌اي از سوي فيفا به دفتر باشگاه استقلال انجاميد كه محتواي آن حكم به غيرقانوني بودن انتقال بازيكن سابق اينتراخت فرانكفورت به استيل‌آذين مي‌داد. از نظر كميته انضباطي فيفا اين انتقال كه پس از پايان مهلت نقل و انتقالات فوتبال در اروپا انجام گرفته، صددرصد غيرقانوني است و واعظ‌آشتياني با استناد به اين حكم از وكيل باشگاه خواسته تا براي به سرانجام رسيدن اين شكايت تمام تجارب خود را به‌كار گيرد.
با احتساب بازي‌هاي مهدوي‌كيا در ليگ برتر و جام‌حذفي، او تا امروز سه‌بار با پيراهن استيل‌آذين به ميدان رفته اما در صورت محكوم شدن اين باشگاه توسط فيفا، احتمال 3 بر صفر شدن اين بازي‌ها به سود حريفان امكان‌پذير نيست. طبق مكاتبات انجام‌شده كيا كه براي خاتمه دادن به روزهاي تاريكش در بوندس‌ليگا، ناگزير به ليگ برتر ايران برگشت، اكنون در آستانه محروميت قرار گرفته و به احتمال فراوان از سوي مراجع قانوني فيفا تا پايان ليگ نهم حرفه‌اي حق همراهي تيم استيل‌آذين را ندارد. البته عزيز محمدي، رئيس سازمان ليگ در گفت‌و‌گو با تهران‌امروز از جعلي بودن اطلاعات درخصوص مكاتبه باشگاه استقلال با فيفا مي‌گويد اما واعظ به جدیت این مساله را دنبال می کند.

"R E Z A"
14-03-2010, 20:12
یارویی که لیزر مینداخته رو گرفتن و باهاش برخورد میکنن .

متاسفانه از این تماشاگر نماهای بی فرهنگ همه جا هست و تبریز هم مستثنا نیست .

ما که بچه بودیم از لیزر وقتی که هوا تاریک بود ، میتونستیم استفاده کنیم مثل اینکه تکنولوژی لیزر این یارو پیشرفته تر بود !!!

bbkagp
14-03-2010, 21:14
منم استاديوم بودم... عجب حالي داد گل آخر... از چند ساعت قبل بازي + كل بازي تشويق مي كردن همه... پنج دقيقه آخر چنان سروصدايي مي كرديم كه فكر كنم استيل آذينيا آرزو مي كردن ديگه هيچوقت نيان تبريز... چه برسه به اينكه به فكر گل مساوي باشن...:31::31:

ساقولون تماشاچي لار:40::40::40: ياشاسين تراختور

bbkagp
14-03-2010, 21:24
تبريز ميزبان دو ديدار از فوتبال جام حذفي است

ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز اين هفته ميزبان دو ديدار از رقابت هاي فوتبال جام حذفي خواهد بود.

از مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي، تيم فوتبال پتروشيمي تبريز ساعت 14 و 45 دقيقه روز پنجشنبه اين هفته در ورزشگاه يادگار امام ميزبان تيم پرسپوليس تهران خواهد بود.
تيم پتروشيمي تبريز که تاکنون تيم هاي شهرداري کرج، پيکان قزوين و برق شيراز را پشت سر گذاشته اميدوار است در اين ديدار خانگي با پيروزي مقابل حريفش، پاي در مرحله نيمه نهايي بگذارد.
تيم پرسپوليس نيز که اميد زيادي براي کسب جام قهرماني اين رقابت ها دارد براي رسيدن به اين مرحله تيم هاي ايران جوان بوشهر و آلومينيوم هرمزگان را شکست داده و در صورت موفقيت در اين ديدار، در نيمه نهايي با برنده ديدار تيم هاي مس با سپاهان يا صباي قم ديدار خواهد کرد.
در ديگر ديدار، تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز از مرحله يک هشتم نهايي اين رقابت ها روز جمعه اين هفته در ورزشگاه يادگار امام ره تبريز ميزبان تيم داماش گيلان است.
گسترش فولاد تاکنون و براي رسيدن به اين مرحله از سد تيمهاي پرسپوليس خراسان شمالي و زاهدان و تراکتورسازي تبريز گذشته و داماش گيلان نيز با شکست مقاومت سپاسي حريف گسترش در اين مرحله شده است.
برنده اين ديدار در مرحله يک چهارم با مس رفسنجان روبرو خواهد شد.

منبع: football3.ir

masoudtr
14-03-2010, 22:18
که حتما تو چشم دروازه بان های حریف لیزر بندازن دیگه

14-03-2010, 22:25
همون کاری که تو آزادی نمیکردن دیگه !!!

goldenm
14-03-2010, 22:37
ایرنا: مدير فني تيم فوتبال استيل آذين تهران گفت: نيکبخت واحدي در طول مدت حضور در تيم استيل آذين به هيچ عنوان به دستورات و خواسته هاي کادر فني توجه نمي کرد و به همين دليل اخراج شده است.

حشمت مهاجراني افزود: مسئولان باشگاه و کادر فني تصميم به اخراج نيکبخت واحدي تا اطلاع ثانوي گرفته اند و معتقدم اخراج اين بازيکن به سود تيم است.

وي تاکيد کرد:‌ دلايل خريد اين بازيکن را با توجه به اين که هيچ تيمي خواهان او نبود را بايد از مسئولان باشگاه سووال کرد،‌ زيرا در آن زمان من در ايران نبودم و نمي دانم چرا وي را انتخاب کردند.

مدير فني تيم فوتبال استيل آذين گفت: اين بازيکن در ديدار مقابل تيم تراکتورسازي زماني که سرمربي تيم از او درخواست مي کند خود را گرم کند اين کار را انجام نمي دهد و به همين دليل کادر فني تصميم به اخراج او گرفته است.

وي خاطر نشان کرد:‌ اين بازيکن در تمرينات نيز کم کاري زيادي داشته و تمامي اين مسايل در اخراج او تاثيرگذار بوده است.

وي تصريح کرد: تيم استيل آذين در تبريز بازي بسيار مشکلي را در حضور 100 هزار هوادار برگزار کرد و قطعا حضور اين تعداد هوادار در شکست تيم ما بسيار تاثير گذار بود.

مهاجراني اظهار داشت: نبود علي کريمي در اين ديدار بسيار براي ما گران تمام شد و معتقدم در صورت حضور او در اين بازي شرايط ما کاملا بهتر مي شد.

وي ادامه داد: براي گرفتن سهميه ليگ قهرمانان بايد از اين پس در تمامي ديدارهاي خود پيروز شويم در غير اين صورت نمي توانيم سهميه اين مسابقات را کسب کنيم.

وي در خصوص ادامه همکاري با باشگاه استيل آذين تصريح کرد: هنوز براي فصل آينده تصميم گيري نکرده ام، اما اگر در اين تيم بمانم تغييرات زيادي را اين تيم ايجاد خواهيم کرد.

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

استیلی اخراج نیکبخت را تایید کرد

مهر: سرمربی تیم فوتبال استیل آذین با تایید خبر کنار گذاشتن علیرضا نیکبخت واحدی از این تیم تهرانی،گفت: مسئولان باشگاه باید در خصوص این بازیکن تصمیم گیری کنند.

در حاشیه دیدار تیم‌های راه آهن شهرری و ذوب آهن اصفهان، حمید استیلی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: نیکبخت را به باشگاه واگذار کرد‌ه‌ام و مسئولان باشگاه در خصوص این بازیکن تصمیم نهایی را اتخاذ خواهند کرد.

نیکبخت واحدی به دلیل اعتراض به نیمکت نشینی در دیدارهای اخیر تیم استیل آذین در مسابقات لیگ برتر توسط حمید استیلی از این تیم کنار گذاشته شده است.

تیم فوتبال استیل آذین در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر عصر روز جمعه در تبریز برابر تیم تراکتورسازی با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد.

goldenm
14-03-2010, 22:39
فارس: 5 بازيكن استقلال از فهرست اين تيم براي بازي با پاس همدان خط خوردند.

صمد مرفاوي پس از پايان تمرين اين تيم فهرست 18 نفره را براي بازي مقابل پاس همدان معرفي كرد.

در اين فهرست نام مجتبي جباري، مهران نورافكن، بيژن كوشكي، هادي شكوري و هاشم بيك‌زاده به چشم نمي‌خورد. هر 5 بازيكن نام برده با مصدوميت مواجه هستند و نمي‌توانند اين تيم را همراهي كنند.

استقلال فردا از ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادي ميزبان پاس همدان خواهد بود.

B U L U T
15-03-2010, 00:14
همون کاری که تو آزادی نمیکردن دیگه !!!
نه بابا اونجا توی ازادی به خانواده بازیکن لیزر مینداختند
لیزر نزدیک از نوع سوم :31:

mehryazdan
15-03-2010, 01:13
کرار دقیقا همونطور که کریمی در دقایق آخر تونست داور رو گول بزنه تونست داور رو گول بزنه این پنالتی با اون پنالتی یر به یر میشه وگرنه بازی رفت دقیقه90 استیل آذین با نامردی تونست شکست رو با مساوی عوض کنه
چوب خدا صدا نداره

سونامی
15-03-2010, 01:34
علی کریمی فکر کنم :دی شد

ملت تشویق میکردن ؟

و جریان لیزر متاسفانه با این کار باعث نشان دادن ضعف هست

mehryazdan
15-03-2010, 10:02
من تو این لیزر موندم 80 متر فاصله یارو با تفنگ شکاری هم نمیتونه چشم دروازبان رو نشانه بگیره چه برسه به یه لیزر معمولی
80 متر حتما یارو لیزر رو گذاشته روی پایه ای یا چیزی چون با دست اصلا امکان نداره

BehzadKiNG
15-03-2010, 10:06
به نظرم منم اینکار خیلی خیلی سخته !
دروازه بان هی داره جاش رو عوض می کنه کی می تونه یک لیزر رو اینجوری دقیق بندازه ؟
ولی اگه انداختن کار خیلی خیلی زشتی کردند !
+ هیچ خبرگزاری (معتبر یا نامعتبر) چنین عکسی ندارد و عکس رو فقط خود سایت استیل آذین منتشر کرده !

bbkagp
15-03-2010, 11:43
شایعات انداختن لیزر به چشم دروازبان استیل آذین کذب است

اظهارات چند روز اخیر بازیکنان تیم استیل آذین بخصوص آقای نشاط جو برای توجیه شکست در مقابل تیم مردمی تراکتورسازی همه را بخصوص هواداران فهیم تیم تراکتورسازی را شگفت زده کرده است ،
اینکه بیایم و شکست را با فرافکنی توجیح کنیم چندان با روح ورزش و جوانمردی سازگاری ندارد ، ادعای کذبی که آقای نشاط جو و برخی عوامل تیم استیل آذین عنوان کرده اند (انداختن نور لیزر بر روی چشم دروازبان تیم استیل آذین) می تواند فقط حرکتی رو به جلو از طرف کادر فنی و بازیکنان آن تیم برای توجیح باخت تعبیر شود .
با بررسی تنها عکسی که در این زمینه در سایت باشگاه استیل آذین منتشر شده چند نکته را می توان به راحتی استنباط کرد :
1- در صحنه که عکس گرفته شده است اقای نشاط جو در حال چیدن دیوار دفاعی است و بطبع آن دیوار دفاعی چیده شده سدی در مقابل نور لیزر ایجاد می کند .
2-آقای نشاط جو در حال رفتن به طرفین برای صحبت با هم بازی های خود است و بطبع ساکن نیست تا چشم هایش مورد هدف لیزر باشد.
3-در صحنه ای که گل اول تراکتور به ثمر رسید آقای نشاط جو در کنار تیرک سمت چپ جاگیری کرده است که با توجه به عکس مجبور کسی که نور لیزر را بر روی چشمان او می انداخته باید در سمت چپ دروازه تراکتورسازی نشسته باشدکه عملا این جابجای عملا در آن بازه زمانی امکان پذیر نمی توانست باشد .
4- اگر تماشاگری از آن فاصله دور و با توجه به حرکت های آقای نشاط جو توانسته باشد چشم های آقای نشاط جو را مورد هدف قرار دهد بدون شک استعدادی است که می تواند برای کشور عزیزمان در مسابقات جهانی تیر اندازی مدل آور باشد .
5-بر طبق اضهارات یک متخصص گرافیک کامپیوتر این عکس توسط فتوشاپ طراحی شده است.
اما در اینجا لازم است تا بگویم که با پایان هربازی مهم و حساسی همچون این بازی شایعه ها و حاشیه هایی برای تیم تراکتورسازی ساخته میشود که بیشتر برای توجیح باخت توسط عوامل و بازیکنان و کادر فنی تیم مقابل است که در مورد این بازی هم همین حواشی چون انداختن لیزر و شعارهای هواداران و . . . کم در رسانه پخش نشده است، این حواشی که بعد از باخت توسط عوامل و بازیکنان تیم استیل آذین ایجاد شده بدعتی است که می تواند اثراتی بدی را بر پیکر ورزش قهرمانی ما بر جای گذارد ، چرا که هواداران ما ثابت کرده اند که رفتارهای فراتر از لیگ برتر ایران و آسیا دارند که همگی مربیان میهمان در تبریز تا بحال به آن اذعان کرده اند و این ادعاها فقط می تواند از طرف بازیکنانی دامن زده شود که حرفی برای گفتن در زمین نداشته اند و می خواهند با ایجاد بدبینی و افترا ضعف خود را توجیح کنند.این حواشی بی محتوا و گذرا هستند و چند روز کافیست تا اثرآنها از بین بروند و جای خود را به مسایل غیرقابل انکاری بدهند که بر همگان واضح و مبرهن است ، همچون فرهنگ بالای هواداران ما در مقابل تیم های میزبان که دیگر می رود جهانی شود.

منبع: tractorspor.ir

satttanism
15-03-2010, 13:12
بارها تذکر داده شده که از کلوپ هواداران خبر نگذارید

در ضمن عکس ثابت میکنه که لیزر دروغ نیست خبرگذاری مهر هم کاملا معتبر هست و مثل برخی سایت های دیگه تو کار فتوشاپ نیست
توجیه های این خبر هم نکته جالبی هست که آدم رو یاد بعضی های دیگه میندازه!!!!!!
من نمیدونم چرا اطرافیان تراکتور هر اتفاقی رو دروغ میدونن و فقط حرف خودشون رو سالار میدونن!!!!

ای کاش به جای این حرف ها برای فرهنگ سازی تلاش میشد

MORINIO
15-03-2010, 14:12

آره تازه با پرتاب گوجه و خیار اضافه که یه سالاد هم بشه همونجا درست کرد ...:13:

معنای تماشاگر بافرهنگ رو هم فهمیدیم ...

MORINIO
15-03-2010, 14:18
حسین کعبی روز بسیار سختی را در تبریز گذراند و جو به حدی علیه او بود که حمید استیلی مجبور شد او را در دقیقه 80 تعویض کند.

سایت گل- حسین کعبی همان طور که پیش بینی می شد روز بسیار سختی را در تبریز گذراند و آماج انتقادات و فحاشی های زیادی واقع شد. او همان طور که خودش می گوید جور علی کریمی را هم کشید. کعبی در مورد اتفاقاتی که در تبریز افتاد می گوید:« علی به تبریز نیامد تا آنها هر کاری که می خواستند انجام دهند تلافی اش را برسر من خالی کنند. دوست دارم از داور بازی بپرسید که چه اتفاقاتی در طول مسابقه روی داد. انواع گوجه و خیار بود که به زمین می آمد و لیزر به صورت دروازه بان ما می انداختند و هر کاری که بگویید در بازی دیروز انجام دادند. از ترقه انداختن و لیزر انداختن بگیرید تا بدترین فحش هایی که باور کنید من در هیچ کجای دیگر نشنیده بودم. باور کنید اگر تماشاگران استقلال و پرسپولیس یک صدم این کارها را انجام می دادند یکسال از حضور در ورزشگاه ها محروم می شدند اما نمی دانم چرا در تبریز از این اتفاق ها نمی افتد.»

کعبی ادامه می دهد:« من نمی دانم چکار کردم که مستحق این فحش ها بودم. من در بازی رفت اخراج شدم و تمام جروبحثم با داور بودم و هیچ کاری با هواداران نداشتم. من و علی این قدر برای تیم ملی کشورمان زحمت کشیدیم و آیا واقعا دستمزد ما این است؟ با اتفاقاتی که در تبریز افتاد واقعا برای خودم متاسف شدم که برای چه افرادی چه سختی هایی را تحمل کردم.»
بازیکن استیل آذین در مورد این که آیا باز هم به تبریز می رود یا نه ادامه می دهد:« تا زنده ام دیگر پایم را در تبریز نمی گذارم و با هر تیمی که قرارداد ببندم تنها شرطم این است که به تبریز نروم. من جانم و خانواده ام را از سر راه نیاورده ام که به خاطر یک فوتبال آنها را به حراج بگذارم. باور کنید در طول بازی فقط دعا می کردم که بازی تمام شود تا بتوانم سالم برگردم. امیدوارم فدراسیون این قضیه را حتما پی گیری کند و مثل دفعات گذشته به راحتی از کنار آن عبور نکند. آنها می گویند تبریز بهترین و بافرهنگ ترین هواداران را دارد. هر هواداری که بیشتر گوجه و خیار پرت کند و بیشتر سنگ داخل زمین بیاندازد بافرهنگ تر است؟ تراکتورسازی تا صد سال استقلال و پرسپولیس نمی شود و جایگاه این تیم را پیدا نمی کند.»
کعبی در پایان می گوید:« واقعا خوشحالم که تراکتورسازی این بازی را برد در غیر این صورت معلوم نبود که چه بلایی سر ما خواهد آمد. تنها حرفی که می توانم بزنم این است که واقعا برای این هواداران متاسفم. آنها بدترین توهین ها را به علی کریمی کرده بودند تنها به این دلیل که بعد ازگلش خوشحالی کرده بود. جا دارد از آقای قهرمانی تشکر کنم که بسیار عالی قضاوت کرد و به جز پنالتی ای که اعلام کرد کوچکترین مشکلی نداشت. چون قضاوت کردن در آن شرایط واقعا کار هر کسی نبود.»

pouyacapitan
15-03-2010, 14:41

اگه باور ندارین برین از ماله سایت استیل اذین نگاه کنین.

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

حسین کعبی روز بسیار سختی را در تبریز گذراند و جو به حدی علیه او بود که حمید استیلی مجبور شد او را در دقیقه 80 تعویض کند.

سایت گل- حسین کعبی همان طور که پیش بینی می شد روز بسیار سختی را در تبریز گذراند و آماج انتقادات و فحاشی های زیادی واقع شد. او همان طور که خودش می گوید جور علی کریمی را هم کشید. کعبی در مورد اتفاقاتی که در تبریز افتاد می گوید:« علی به تبریز نیامد تا آنها هر کاری که می خواستند انجام دهند تلافی اش را برسر من خالی کنند. دوست دارم از داور بازی بپرسید که چه اتفاقاتی در طول مسابقه روی داد. انواع گوجه و خیار بود که به زمین می آمد و لیزر به صورت دروازه بان ما می انداختند و هر کاری که بگویید در بازی دیروز انجام دادند. از ترقه انداختن و لیزر انداختن بگیرید تا بدترین فحش هایی که باور کنید من در هیچ کجای دیگر نشنیده بودم. باور کنید اگر تماشاگران استقلال و پرسپولیس یک صدم این کارها را انجام می دادند یکسال از حضور در ورزشگاه ها محروم می شدند اما نمی دانم چرا در تبریز از این اتفاق ها نمی افتد.»

کعبی ادامه می دهد:« من نمی دانم چکار کردم که مستحق این فحش ها بودم. من در بازی رفت اخراج شدم و تمام جروبحثم با داور بودم و هیچ کاری با هواداران نداشتم. من و علی این قدر برای تیم ملی کشورمان زحمت کشیدیم و آیا واقعا دستمزد ما این است؟ با اتفاقاتی که در تبریز افتاد واقعا برای خودم متاسف شدم که برای چه افرادی چه سختی هایی را تحمل کردم.»
بازیکن استیل آذین در مورد این که آیا باز هم به تبریز می رود یا نه ادامه می دهد:« تا زنده ام دیگر پایم را در تبریز نمی گذارم و با هر تیمی که قرارداد ببندم تنها شرطم این است که به تبریز نروم. من جانم و خانواده ام را از سر راه نیاورده ام که به خاطر یک فوتبال آنها را به حراج بگذارم. باور کنید در طول بازی فقط دعا می کردم که بازی تمام شود تا بتوانم سالم برگردم. امیدوارم فدراسیون این قضیه را حتما پی گیری کند و مثل دفعات گذشته به راحتی از کنار آن عبور نکند. آنها می گویند تبریز بهترین و بافرهنگ ترین هواداران را دارد. هر هواداری که بیشتر گوجه و خیار پرت کند و بیشتر سنگ داخل زمین بیاندازد بافرهنگ تر است؟ تراکتورسازی تا صد سال استقلال و پرسپولیس نمی شود و جایگاه این تیم را پیدا نمی کند.»
کعبی در پایان می گوید:« واقعا خوشحالم که تراکتورسازی این بازی را برد در غیر این صورت معلوم نبود که چه بلایی سر ما خواهد آمد. تنها حرفی که می توانم بزنم این است که واقعا برای این هواداران متاسفم. آنها بدترین توهین ها را به علی کریمی کرده بودند تنها به این دلیل که بعد ازگلش خوشحالی کرده بود. جا دارد از آقای قهرمانی تشکر کنم که بسیار عالی قضاوت کرد و به جز پنالتی ای که اعلام کرد کوچکترین مشکلی نداشت. چون قضاوت کردن در آن شرایط واقعا کار هر کسی نبود.»

این چرا نگفت که تو بازی قبل چه فحشی به قومیت ترک داده بود.
حقش بود حقش بود.
وقتی به 35 میلیون ترک توهین کنی نتیجش رو می بینی!

pouyacapitan
15-03-2010, 14:42

ماجرای لیزر که معلوم شد!
باز شما چی می گی؟؟؟!
هر تاپیکی که می زنن میای علیه تراکتور و ترک ها موضع گیری می کنی!
ترک ها چیکارت کردن؟؟:41:

rezanew
15-03-2010, 14:48

شما حالا حالا ها خیلی مونده تا بفهمی فرهنگ چیه تماشاگر چیه! شما و دوستانت برین فکر ساختن ترقه و بمب باشین تا بتونید از خجالت سربازهای بیگناه کنار بازی دربیایین و همشون رو کور کنید! کاری که شما و دوستان فهیمتون تو اصفهان می کنید!!!!!!

masoudtr
15-03-2010, 14:49
ماجرای لیزر که معلوم شد!
باز شما چی می گی؟؟؟!
هر تاپیکی که می زنن میای علیه تراکتور و ترک ها موضع گیری می کنی!
ترک ها چیکارت کردن؟؟:41:
تو مشکلت چیه که صد تا برام پیام خصوصی کردی و اینو سوال کردی
گیرایت کمه:27:
ضمنا من هر جا بخوام پست میزنم ناراحتی برو یک انجمنی که من توش نباشم:21:

شما حالا حالا ها خیلی مونده تا بفهمی فرهنگ چیه تماشاگر چیه! شما و دوستانت برین فکر ساختن ترقه و بمب باشین تا بتونید از خجالت سربازهای بیگناه کنار بازی دربیایین و همشون رو کور کنید! کاری که شما و دوستان فهیمتون تو اصفهان می کنید!!!!!!
من اصفهانی نیستم عــــــــــــــــــــــــ ــــــامو

pouyacapitan
15-03-2010, 14:53

ترک نیستی پس احتمالا فارسی.
تو اصفهان سرباز کور می کنن.تو تهران وقتی تیم باخت به داور رکیک ترین فحش ها رو می دن-به مدیر عامل و مربی لطف می کنن.تو یزد تماشاچی ها ریختن بازیکن کتک زدن.
گیراییم کم نیست تو بلد نیستی جواب بدی مثل اینکه ترکا تو رو/................

rezanew
15-03-2010, 15:05

آهان پس از اونایی که کله حیوون را می کنی؟!!! :دی

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:31 AM ----------

آره تازه با پرتاب گوجه و خیار اضافه که یه سالاد هم بشه همونجا درست کرد ...:13:

معنای تماشاگر بافرهنگ رو هم فهمیدیم ...

شما برو فرهنگ رو از دوستای کبوتر کشت یا از دوستای سرباز کور کن یاد بگیر (دوستای دیگت رو هم نمی گم که جاش اینجا نیست)!! هنوز زوده برات بیایی از آذربایجان چیزی یاد بگیری!

MORINIO
15-03-2010, 15:08
تو اصفهان سرباز کور می کنن.تو تهران وقتی تیم باخت به داور رکیک ترین فحش ها رو می دن-به مدیر عامل و مربی لطف می کنن.تو یزد تماشاچی ها ریختن بازیکن کتک زدن.

ببخشید اونوقت تو تبریز هیچکدوم از اینکارهارو نمیکنن دیگه؟ کریمی و کعبی رو که به عبارتی ***** !

فرهاد مجیدی رو سرشو شکستید بعدش گفتین خود تماشاگرای استقلال اینکارو کردن! حتما به جرم اینکه واسه تیمش گل زده! :lol

من به قومیت و این چیزا کاری ندارم کلا تماشاگرای ما 99 درصدشون فرهنگ ندارن ! چه تو اصفهان چه تهران چه تبریز چه انزلی که تو بازی ملوان پرسپولیس دهن دایی رو سرویس کردن و بدترین فحش هارو بهش دادن!

حالا نمیدونم چرا شما خودتون رو تافته ای جدا بافته میدونین و همه مسائلی که تو تبریز اتفاق میفته رو یه جوری توجیه میکنید!

bbkagp
15-03-2010, 15:09
تو بازي استقلال - پرسپوليس وقتي خسارت وارده به آدم ها و وسايل به ميليارد نمي رسه اعلام جشن ملي ميشه:2::2:... بععععد تو تبريز وقتي سه تا صندلي ميشكنه (توسط افراد معلوم الحال) و دو تا خيار به ميدان پرتاب ميشه كه صد البته به كنار زمين نه تو سر بازيكن اين طوري جييييييغ مي زنيد... شماها بي فرهنگي خودتونو با اتهام به ماها پاك نكنين...:27::27::27::27:

masoudtr
15-03-2010, 15:15
گیراییم کم نیست تو بلد نیستی جواب بدی مثل اینکه ترکا تو رو/................ پس اینکه ما فکر میکردیم قزوینی ها این کاره اند اشتباه بود:31:ترک ها هم این کاره اند به روایت شما دیگه
تازه کم کم داره درک بالای شما تو جواب دادن مشخص میشه

rezanew
15-03-2010, 15:16
ببخشید اونوقت تو تبریز هیچکدوم از اینکارهارو نمیکنن دیگه؟ کریمی و کعبی رو که به عبارتی ***** !

فرهاد مجیدی رو سرشو شکستید بعدش گفتین خود تماشاگرای استقلال اینکارو کردن! حتما به جرم اینکه واسه تیمش گل زده! :lol

من به قومیت و این چیزا کاری ندارم کلا تماشاگرای ما 99 درصدشون فرهنگ ندارن ! چه تو اصفهان چه تهران چه تبریز چه انزلی که تو بازی ملوان پرسپولیس دهن دایی رو سرویس کردن و بدترین فحش هارو بهش دادن!

حالا نمیدونم چرا شما خودتون رو تافته ای جدا بافته میدونین و همه مسائلی که تو تبریز اتفاق میفته رو یه جوری توجیه میکنید!

اینکه میگید تماشاگرای ایران فرهنگ ندارند یه نوعی خودت رو هم زیر سوال میبری! درسته؟
حالا بر فرض مثال 100 نفری پیدا میشن تو یه ورزشگاه 100 هزار نفری خیار پرتاپ می کنن باید بگیم همشون بی فرهنگن! مطمئن باش اون چند نفری رو که این کار رو کردن اگه بدن دسته من ....!!!
ولی اگه در حالت کلی نگاه کنی باید قبول کنی که تماشاگرهای تراکتور یه فرهنگ و شیوه جدید رو تو لیگ آوردن! ما تافته جدا بافته نیستیم! ولی این حرفایی که شما میزنید میگن که تماشاگر های ما 100% بیفرهنگ هستند!!!!!

MORINIO
15-03-2010, 15:28
اینکه میگید تماشاگرای ایران فرهنگ ندارند یه نوعی خودت رو هم زیر سوال میبری! درسته؟
حالا بر فرض مثال 100 نفری پیدا میشن تو یه ورزشگاه 100 هزار نفری خیار پرتاپ می کنن باید بگیم همشون بی فرهنگن! مطمئن باش اون چند نفری رو که این کار رو کردن اگه بدن دسته من ....!!!
!!!!!

خب عزیز من شما مگه خودتون نمیگین که چون یه آدم **** سر یه کبوتر رو کند پس همه تماشاگرای اون تیم قاتلن و فلان و فلان؟! این نتیجه گیری اصلا صحیح نیست ...

ولی اگه در حالت کلی نگاه کنی باید قبول کنی که تماشاگرهای تراکتور یه فرهنگ و شیوه جدید رو تو لیگ آوردن! ما تافته جدا بافته نیستیم! ولی این حرفایی که شما میزنید میگن که تماشاگر های ما 100% بیفرهنگ هستند!!!

من اصلا همچین حرفی نزدم ! حالا قبول دارم که 99 درصد شاید اغراق باشه ولی من فقط گفتم که همه جا آدم بی فرهنگ پیدا میشه و متاسفانه تعدادشون به نظرم خیلی زیاده فقط شاید بعضی جاها تعدادشون کمتر و زیادتر باشه

rezanew
15-03-2010, 15:40
خب عزیز من شما مگه خودتون نمیگین که چون یه آدم **** سر یه کبوتر رو کند پس همه تماشاگرای اون تیم قاتلن و فلان و فلان؟! این نتیجه گیری اصلا صحیح نیست ...

نه من نگفتم یک نفر یعنی همشون!!! من فقط یک نوع تناسب برقرار کردم بین حرف شما و جمله خودم. شما گفتین که لیزر انداختید یا خیار انداختید (که فکر نکنم منظورتون این بوده باشه 100 هزار نفر داشتن لیزر می انداختن و یا 100هزار نفر داشتن خیار می انداختن) و این رو تامیم دادین به همه ما و فرهنگ همه تماشاگرها رو زیر سوال بردین! من هم از این شیوه شما استفاده کردم و تامیم دادم به همتون، تا بدونید که این حرفی که میزید درست نیست!

من اصلا تعصب کور ندارم رو تراکتور ولی دوستان برخی مواقع حرفهای غیر منطقی میزنن، لازمه بگم که من خودم هم استقلالی هستم و عاشقش هستم (همانطور که عاشق تراکتورم) و تبریزی هم نیستم ولی تو بازیهای دو تیم با هم ترجیح میدم تراکتوری باشم!

bbkagp
15-03-2010, 17:02
من نمي دونم چرا كعبي 10 ثانيه فكر نمي كنه كه چرا استيلي و مهدوي كيا تشويق شدن و فقط كعبي مورد عنايت بود... بعضيا يا اصلا فكر ندارن يا اينكه هوش تحليل ندارن و فكر مي كنن به همه توهين شده ...

mahdishata
15-03-2010, 17:23

سلام
تو ایران با فتو شاپ1000 دلاری همه کاری میکنن.از ریسایز کردن تا کم حجم کردن عکس.دلیل نداره اگه یکی از فتو شاپ استفاده کرده عکس دستکاری شده باشه
البته به نظر میاد این عکس مورد دار باشه

BehzadKiNG
15-03-2010, 17:28
بارها تذکر داده شده که از کلوپ هواداران خبر نگذارید

در ضمن عکس ثابت میکنه که لیزر دروغ نیست خبرگذاری مهر هم کاملا معتبر هست و مثل برخی سایت های دیگه تو کار فتوشاپ نیست
توجیه های این خبر هم نکته جالبی هست که آدم رو یاد بعضی های دیگه میندازه!!!!!!
من نمیدونم چرا اطرافیان تراکتور هر اتفاقی رو دروغ میدونن و فقط حرف خودشون رو سالار میدونن!!!!

ای کاش به جای این حرف ها برای فرهنگ سازی تلاش میشد

سایت رسمی خود باشگاه هم ممنوع شده ؟
tractorspor.ir سایت رسمی باشگاهه !

حرف خودمون رو هم سالار نمی دونیم ، اتفاقاتی که تو اون بازی افتاد زشت بود و اصلا" جاش نبود که به کعبی حتی ذره ای بی احترامی کنند هر چند او خودش آغازگر کار بود !

در ضمن : 1.دروازبانی که هی جاش رو عوض می کند 2. یک نفر در یک جای ثابت و دور و نزد تماشاگران ایستاده است .
چطور امکان دارد یک دایره 10 سانتی را درست روی صورت او بیاندازند ؟
اصلا" مگر از فاصله ی خیلی دور خودش می داند که لیزر افتاده یا نه ؟
اگر دروازبان ثابت بماند تنظیم یک همچنین لیزری باز هم مشکل است ، حالا بماند که دروازبان هی جاش رو عوض کند !
تنظیم یک تک نیرانداز از فاصله 10 متری و هدف ثابت خودش خیلی کاره ! اون وقت یک نفر تماشاگر از فاصله 100 یا 200 متری ، هدف متحرک و ... عادیه !!!
ما نگفتیم خبرگزاری مهر خودش فتوشاپ کرده ، گفتیم مهر هم از سایت خود استیل برداشته !

مفهوم شد که باید یک ذره شک کرد ؟ ؟

شاید هم واقعا" لیزری بوده باشه ، که اگه واقعا" بوده باشه ، محرومیت حق ماست :(

!@#$%^&*()
15-03-2010, 18:19
خوشم میاد طرفدارای تراکتور خیلی شور و اشتیاق دارن.....
90هزار نفر کم نیست:31:
یادش بخیر 2سال پیش 3تا زدیم همین تراکتور با اقتدار رفتیم لیگ برتر:31:

BehzadKiNG
15-03-2010, 18:37
یادش بخیر !
من الان از کملوند اصلا" خوشم نمی یاد بخاطر همون بازی !

راستی الان کجا هستین ؟ :)

بی باک بی بال
15-03-2010, 19:34
یه گزارش از شبکه خبر گذاشت یکی از مسولان خود ورزشگاه می گفت طرف گرفتیم حالا شما می گین فوتشاپ هست :31:

iman_abi
15-03-2010, 19:42
یه گزارش از شبکه خبر گذاشت یکی از مسولان خود ورزشگاه می گفت طرف گرفتیم حالا شما می گین فوتشاپ هست :31:
خب لابد هموني كه فتوشاپ كار كرده رو گرفتن!!!!!!!!:27::27::27::20:

mehryazdan
15-03-2010, 19:42
آقا من خوب قبول کردم که لیزر بوده یارو کار خیلی بدی کرده ولی مطمئن باشید به اون شدت که استیلیا میگن نبوده اینکه یارو از 100 متری دایره ای به قطر 2 سانتیمتر رو نشانه بگیره اصلا امکان نداره بهترین تک تیر اندازها هم نمیتونن این کارو انجام بدن تماشاگرها واقعا تا قبل از بازی با سپاهان خیلی خوب بودن به گواهی تمام تیمهایی که آمدن تبریز
ولی بازی سپاهان و استیل آذین همه امده بودند انتقام بگیرند چون تو بازی رفت تو اصفهان هر جور شعاری بر علیه قومیت ما داده شد اینها هم آمده بودند واسه انتقام ماجرای کریمی هم که همه میدونن
این دو تیم دیگه رفتند پس دیگه انشالله مشکلی پیش نمیاد

BehzadKiNG
15-03-2010, 20:44
مثل اینکه واقعا" بوده ، اگه بوده باید محروم یا جریمه بشیم !

بی باک بی بال
15-03-2010, 20:56
خبرگزاري فارس: هفته بيست و نهم ليگ برتر فوتبال با كاهش اختلاف امتياز استقلال با پرسپوليس و ساير مدعيان و اميدواري اين تيم به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، هفته بيست و نهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران طي 3 روز جمعه، يكشنبه و دوشنبه برگزار شد كه نتايج زير به دست آمد:

ملوان يك - پرسپوليس يك

سايپا يك - ابومسلم صفر

تراكتورسازي 2 - استيل‌آذين يك

پيكان يك - صباي قم يك

مقاومت سپاسي 3 - استقلال اهواز 2

سپاهان 2 - شاهين بوشهر صفر

راه‌آهن صفر - ذوب‌‌آهن صفر

فولاد خوزستان صفر - مس كرمان 4

استقلال يك - پاس همدان صفر

*جدول رده‌بندي ليگ برتر تا پايان هفته بيست و نهم:

1-سپاهان 59 امتياز

2-ذوب‌آهن 53

3-پرسپوليس 50

4-استقلال 49

5-استيل‌آذين 45

6-تراكتور‌سازي 42

7-پيكان 39

8-صباي‌قم 37

9-ملوان 37

10-مقاومت 36

11-سايپا 35

12-راه‌آهن 34

13-پاس 33

14-مس 32

15-فولاد 31

16-شاهين 30

17-استقلال‌اهواز 28

18-ابومسلم 24

*برنامه ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران

هفته سي‌ام

شنبه 14فروردين 89

پرسپوليس-سايپا-آزادي-تهران-ساعت 18:45

استيل آذين-فولاد مباركه سپاهان-ورزشگاه راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 16:45

مس كرمان-ملوان انزلي-شهيد باهنر-كرمان-ساعت 17:00

يكشنبه 15 فروردين

صباي قم-استقلال تهران-يادگار امام-قم-ساعت 18:45

ذوب آهن-پيكان-ذوب آهن-فولاد شهر-ساعت 16:45

شاهين بوشهر-راه آهن-شهيد بهشتي-بوشهر-ساعت 18:45

پاس همدان-مقاومت شهيد سپاسي-قدس-همدان-ساعت 16:45

ابومسلم -تراكتورسازي تبريز-ثامن الائمه-مشهد-ساعت16:45

استقلال اهواز-فولاد خوزستان-تختي-اهواز-ساعت18:45

MORINIO
15-03-2010, 20:58
آقا من خوب قبول کردم که لیزر بوده یارو کار خیلی بدی کرده ولی مطمئن باشید به اون شدت که استیلیا میگن نبوده اینکه یارو از 100 متری دایره ای به قطر 2 سانتیمتر رو نشانه بگیره اصلا امکان نداره بهترین تک تیر اندازها هم نمیتونن این کارو انجام بدن تماشاگرها واقعا تا قبل از بازی با سپاهان خیلی خوب بودن به گواهی تمام تیمهایی که آمدن تبریز

پارسال تو یکی از بازیهای پرسپولیس تو آزادی توی چشم دروازه بان حریف لیزر انداخته شد که اونم خیلی دقیق انجام میداد ... البته بعدش دیگه دیده نشد ... ولی به نظرم از یه دوربینی چیزی استفاده میکنن که اینقدر دقیق این کارو انجام میدن!

AAKOJ
15-03-2010, 21:58
جالب شد . فاصله نزدیک ترین صندلی تماشگران به دروازه حدود 50 متری میشه .... !!! به قول دوستان هیتمن تو این فاصله که ما حداقلو حساب کردیم به مشکل برمیخوره !!!! اما اگر اتفاق افتاده باشه باید یه جوری جورشو بکشیم دیگه بالاخره تو هر شهر و ورزشگاه و رشته ای تماشگر نما هایی هستند .

amir_oyama
15-03-2010, 23:29
پدرمون در اومد با این نفت:40:

masoudtr
16-03-2010, 00:33

واقعا که شیرین فکری
اون که نوشته فتوشاپ بخاطر اون دایره و فلش و نوشته زیرش است ای کی یوستان:27:

mehryazdan
16-03-2010, 00:38
یک تیم تماشاگر داره متاسفانه بعضیها چشم دیدنشو ندارن دوست دارن فقط تحقیر کنند :27:
جواب : خاموشی

AAKOJ
16-03-2010, 00:53
بیخیال همه میزنن و میکوبن ما هم لیزر انداختیم
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است .

alireza-sabz
16-03-2010, 08:44
خداییش خیلی الکی سوت میزد ... فوتبال برخورد داره دیگه هر برخوردی رو که سوت نمیزنن
بعد شما ببینید ملوانیا چند دفعه افتادن رو زمین و وقت بازی رو گرفتن
اگه نمیخوان پرسپولیس قهرمان بشه خب دیگه چه کاریه روی جام بنویسن سپاهان و بدن بره دیگه

Rastin.
16-03-2010, 15:06
نمیدونم کی مبخواد به وضعیت تاپیکهای مربوط یه این تیم و یه سری کاربر که به بهانه هواداری میخوان عقده های قومی خودشون روتوی فروم خالی کنن رسیدگی بشه! پی سی جای تعصب و دعوای قومی نیست...برای این کار کلی سایت و وبلاگ پان ترکی وجود داره!

فرهنگ بالای هواداران تراکتور از همین تاپیکها و پستهای دوستان تراکتوری معلومه!
بازی قبلی هم کاملا مشخص شد...
...

mehryazdan
16-03-2010, 16:29
ورزشگاه ما مطمئن باشید خیلی سالمتر از ورزشگاههای شماست یک عده هم آمدن تو این تایپیک فقط بر علیه تراکتور و طرفداراشون بازار گرمی راه میندازن میدونم واستون قبول این همه هوادار سخته ولی باید بسوزین وبسازید

mahdishata
18-03-2010, 13:29
بدون شک فیلیپ تروسیه یکی از بهترین مربیان اروپایی است که تا به حال در آسیا حضور داشته و توانسته دانش خود را به تیم‌های آسیایی از جمله ژاپن منتقل کند. طی چند روز گذشته نیز صحبت‌های مختلفی مطرح شد مبنی بر اینکه تروسیه مدنظر مسئولان فدراسیون فوتبال قرار دارد تا هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد. در همین خصوص گفت‌وگویی اختصاصی با این مربی فرانسوی انجام دادیم که می‌خوانید.

آقای تروسیه! بفرمایید که آیا میان شما و مسئولان فدراسیون فوتبال ایران گفت‌وگویی برای هدایت تیم‌‌ملی ایران انجام شده است؟

آن چیزی که می‌توانم بگویم، این است که چند ماه قبل یعنی اواخر ژوئن (تیرماه) گفت‌وگوهایی با یکی از مقامات فدراسیون فوتبال ایران داشتم تا برای کار به کشور شما بیایم اما پس از آن صحبت جدیدی نداشتم و مذاکره‌ای انجام نشده است. من به حضور در ایران علاقه‌مند هستم اما تماسی میان ما برقرار نشد.

طی چند روز گذشته، در رسانه‌های ورزشی ایران صحبت‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه شما یکی از گزینه‌های هدایت تیم‌‌ملی هستید. خودتان تمایلی برای این کار دارید؟

بله، به اعتقاد من ایران فوتبال خوبی دارد و جزو قدرت‌های مطرح آسیا به حساب می‌آید. تیم شما می‌تواند بهتر از این هم باشد و جایگاه بالاتری در آسیا کسب کند.

مسئله‌ای که اهمیت دارد، این است که جاه‌طلب باشید زیرا به جز شما، کشورهای کره‌جنوبی، ژاپن، کره‌شمالی و چین نیز قدرتمند هستند. تیم ایران می‌تواند به اهدافی که دارد برسد و در مقابله با حریفانش برنده شود. اگر فدراسیون فوتبال شما با من تماس بگیرد، خوشحال می‌شوم و استقبال می‌کنم اما در حال حاضر هیچ اتفاقی نیفتاده و در مورد مسئله‌ای که نامشخص است، نمی‌توانم صحبت کنم.

تیم ایران باید تا چند ماه دیگر راهی مسابقات جام ملت‌های آسیا شود. اگر شما سرمربی تیم ایران شوید، می‌توانید قول قهرمانی در این بازی‌ها را بدهید؟

چیزی که می‌توانم بگویم، این است که تیم ایران می‌تواند در بازی‌هایش برنده باشد. دوست دارم اگر هدایت تیم ایران را برعهده گرفتم، آن را به جمع 2 یا 3 تیم اول بالا ببرم و حتی قهرمان کنم. اگر می‌خواهید قهرمان شوید، باید بهترین باشید و این بهترین بودن شامل اجزای بسیاری است. باید مبارزه کنید اما یادتان باشد استرالیا، ژاپن و کره رقیبان سرسختی هستند. اگر به ایران بیایم و شرایط لازم فراهم باشد، می‌توانم تیم شما را به قهرمانی آسیا برسانم اما در فوتبال حرفه‌ای قول دادن کار درستی نیست.

برای پذیرش سرمربیگری تیم‌‌ملی، شرایط ویژه‌ای دارید؟

منظورتان از شرایط ویژه چیست؟

به عنوان مثال گفته شد شما درخواست مبلغ 850 هزار یورویی داشته‌اید.

من یک مربی حرفه‌ای هستم و طبیعی است که برای حضور در هر تیم یا امضای یک قرارداد، همه جوانب لازم را در نظر بگیرم. نمی‌دانم اینکه گفتید 850هزار یورو را بر مبنای چه اطلاعاتی اعلام کردید اما فکر نمی‌کنم این پول برای یک مربی حرفه‌ای زیاد باشد. البته بستگی دارد که شما با چه مربی قرارداد امضا می‌کنید. برخی مربیان مثل کاپلو، هیدینک یا ونگر درجه یک هستند و قیمت‌های بالایی دارند. هرکس قیمت خودش را دارد و با وجود اینکه من مبلغی اعلام نکرده‌ام، به نظرم 850 هزار یورو مبلغ قابل قبولی است. البته این را هم بگویم که همه چیز پول نیست زیرا اگر یک مربی پول خوبی بگیرد اما شرایط برای اجرای خواسته‌هایش مهیا نباشد، به جایی نمی‌رسد. مهمترین چیز برای موفقیت یک مربی، مشخص بودن جزییات و امکان اجرای آنهاست. اگر بخواهم در فوتبال ایران فعالیت کنم، باید با رئیس فدراسیون دور یک میز بنشینم و در مورد همه چیز صحبت کنیم.

شما برای حضور در ایران چه انتظاراتی از فدراسیون ما دارید؟

انتظارات عادی. همان‌طور که گفتم همه چیز باید مشخص باشد از جمله اینکه آنها از من چه می‌خواهند و دنبال رسیدن به چه چیزی هستند و اینکه من از آنها چه می‌خواهم. اطلاع داشتن از خواسته‌های طرفین بسیار اهمیت دارد و این حاصل نمی‌شود جز با مذاکرات مستقیم.

khabaronline.ir

cdcenter
18-03-2010, 13:42
آخه حیف مربی به این با کلاسی و حرفه ای نیست بیاد توی ایران ؟ که فردا پس فردا 4 تا مثل قلعه نویی و ..... بخوان ازش انتقاد کنن و .... و از همه بدتر اینجا کسی به کسی جوابگو نیست . اصلا معلوم نیست کی رییس فدراسیون است . مربیحرفه ای امکانات و شرایط حرفه ای نیاز داره . . .

pourya_bo2pmc
18-03-2010, 13:57
امیدوارم یکی پیدا بشه به این وضع فوتبال کشورمون تکونی بده

اما به نظر من اگه مربی تراز اول جهانم نیاد وقتی مثل کفاشیانهایی تو این مملکت و ورزش بر اساس روابط و بدون داشتن هیچگونه تجربه ای حالا بگذریم از تخصصی بودن امور کاره هستند حالا حالاها آب در هاون کوبیدنه 

mmiladd
18-03-2010, 14:07
اين فهميده اينجا خوب پول ميدن..!!!

aliani
18-03-2010, 17:20
خدایی یه بارم بزارید یه مربی کار درست بیاد ببینیم اون چیکار میکنه تا حالا که تو این چند ساله مربی درست حسابی نیاوردن البته اینم اصلا معلوم نیست بیارن یا نه :|

LeBron
18-03-2010, 17:22
با این وضعیت فدراسیون و مدیریت ابلهانه اگه مورینیو هم بیاد فرقی نمیکنه.

amir_rahmani
18-03-2010, 17:24
قطبی به خاطر اینا برگشت ایران!
یه زمان عاشق قطبی بودم! ولیالان ازش یه ..... ساختند!