PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35

MMM52
06-02-2010, 20:46
این صمدخان هنوز نمیدونه اشکال از خودشه و همیشه داور رو مقصر میدونه یکی نیست اونو از استقلال بکنه بیرون.
فقط ژنرال

MMM52
06-02-2010, 20:48
حال میکنم برای خداداد که واقعیتهای فوتبال رو میگه!!!

شاهزاده خانوم
06-02-2010, 21:01
حال میکنم برای خداداد که واقعیتهای فوتبال رو میگه!!!

ولی حیف که یک بی شخصیت درجه یکه

befermatooo
06-02-2010, 21:48
ولی حیف که یک بی شخصیت درجه یکه

+++

جالبه که خداد عزیزی _ مایلی کهن نماد کامل بی شخصیتی هستند اما همش دارن دیگران رو به به دوپینگ و بی شخصیتی متهم میکنند .

ESILA
06-02-2010, 21:52
همه ورزش ها رو دارن کثیف میکنن.

sasan816
06-02-2010, 21:59
بهتره بره تو همون شموشک نوشهرش بازی کنه با اون بازی مزخرفش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حیف شماره 10 تیم که دست اینه !
موافقم این چند وقته خیلی افت کرده برای هر کسی پیش میاد

amir_oyama
06-02-2010, 22:01
این بازو بند رو باید انداخت تو وایتکس به مدت یه هفته:دی

sasan816
06-02-2010, 22:08
البته منبع که نداره ، ولی اینم از تاثیرات مثبت نود و فردوسی پور و کریم!
دیگه چه فرقی میکنه منبعش چی باشه این همه زحمت بکش بگرد خبر بگذار اینم دست مزدم یک طوری شده که خبر میگذارم پستم زیاد نمیشه

sasan816
06-02-2010, 22:09
همه ورزش ها رو دارن کثیف میکنن.
موافقم که الوده ترین ورزش داره فوتبال میشه

D r i v e r
07-02-2010, 00:01
یعنی از این خل و دیوونه ها تو ایرانم داریم؟؟؟:31:
باید دید وضع مالی طرف چطوریه
اگه این ماشین تنها ماشینشون باشه که شک نکن آدمه ..... :31:

kaka22
07-02-2010, 05:16
ببخشید اشتباه کردم من اصلا حالم خوب نیست ببخشید معذرت میخوام

armiin
07-02-2010, 07:50
اصلا از اون اولش هم بيخود اومد پرسپوليس . سالي يه تيم عوض مي كنه .

armiin
07-02-2010, 07:53
حرفهاي يه عده اصلا ارزش خوندن و . . . رو نداره خودشون هم نمي دونن چي ميگن فقط مي خوان يه پستي داده باشن.

ertebatat
07-02-2010, 10:06
شصت وهشتمین شهرآورد پایتخت یک برنده داشت و درست پس از شش تساوی ملال آور1-1در مسابقات قبلی تیم های استقلال و پرسپولیس بالاخره یخ این بازی با برتری سرخپوشان آب شد.

هادی نوروزی و کریم باقری برای پرسپولیس و فرهاد مجیدی برای استقلال گلزنی کردند.یکی از حواشی ناراحت کننده این بازی درگیری علیرضا حقیقی و شیث رضایی در جلوی دیدگان میلیون ها بیننده تلویزیونی بود که بلا فاصله با واکنش کمیته انضباطی مواجه شد و این دو بازیکن علاوه بر جرایم نقدی به ترتیب با3و یک جلسه محرومیت روبرو شدند.پرسپولیس با کسب این پیروزی با 43 امتیاز به تنهایی در رده سوم جدول رده بندی جای گرفت و آبیپوشان با همان 40امتیاز و با یک رده سقوط در جایگاه چهارم قرار گرفتند.اما هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال با پیروزی خیره کننده 5-1شاگردان قلعه نوعی در مقابل تیم مایلی کهن همراه بود تا بدین ترتیب سپاهان با کسب52امتیاز از 25 بازی موقعیت خود را در صدر جدول مستحکم کند،این در حالی بود که توقف ذوب آهن در زمین صبای قم دیگر تیم اصفهانی را با 46 امتیاز از 26 مسابقه همچنان در مکان دوم جدول قرار داد.در انتهای جدول هم مس کرمان و استقلال اهواز با 28امتیاز شانزدهم و هفدهم و ابومسلم با 21امتیاز در قعر جدول قرار دارند.
در جدول گلزنان لیگ برتر تا پایان این هفته عماد رضا با دو گلی که در درون دروازه سایپا جای داد با 16 گل زده صدر نشین است.برای شنیدن و دانلود صوت مورد نظر به سایت رادیو اینترنتی ایران صدا به این آدرس مراجعه نمایید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_1ta
07-02-2010, 11:17
واقعاً که

واسه رونالدو هم بود همچین کاری نمی کردم، چه برسه به کریم

Vah!d
07-02-2010, 12:16
کلا ما ایرانی ها خوب جو گیر میشیم

SeaN | PauL
07-02-2010, 12:40
ديروز حبيب كاشاني به فدراسيون فوتبال نامه نوشت و در آن تقاضا كرد پاداش پيروزي در شهرآورد شصت و هشتم، طبق قول داده شده از سوي علي كفاشيان رئيس فدراسيون، بلافاصله به حساب باشگاه پرسپوليس واريز شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما گويا تنها خود علي كفاشيان از وعده اين پاداش با خبر بود، چون وقتي ديروز با عزيزالله محمدي ، رئيس سازمان ليگ حرفه‌اي تماس گرفتيم تا پيرامون چند و چون اين پاداش اطلاع‌رساني كنيم، وي از اين مساله ابراز بي‌اطلاعي كرد و گفت كه چيزي در اين ارتباط نشنيده است.
بر اين مبنا با رئيس فدراسيون تماس گرفتيم تا اصل ماجرا را از خود وي جويا شويم. آخر وقتي حبيب كاشاني در مقام مشاور ارشد علي سعيدلو رئيس سازمان تربيت بدني و سرپرست باشگاه پيروزي (پرسپوليس) نامه‌اي به فدراسيون مي‌زند و خواستار دريافت جايزه پيروزي در دربي مي‌شود، نمي‌توان تصور كرد كه وي همينطوري به صورت ذهني نامه‌اي را به فدراسيون زده باشد. موضوعي كه كفاشيان نيز آن را تاييد كرده و مي‌گويد: هنوز نامه كاشاني در اين ارتباط را دريافت نكرده است.

وي در پاسخ به اين سوال كه مبلغ اين جايزه چقدر است، لبخندي زده و مي‌افزايد: اول اجازه بدهيد اين نامه بدستمان برسد و بعد تصميم بگيريم كه چقدر را بعنوان پاداش برد دربي به پرسپوليس اختصاص دهيم.
به كفاشيان مي‌گوييم اما گويا بايد مبلغ اين پاداش زياد و قابل توجه باشد كه بلافاصله سرپرست باشگاه به فدراسيون نامه مي‌زند تا با واريز شدن مبلغ وعده داده شده، مشكلي از مشكلات انبوه سرخ‌ها به لحاظ مالي حل شود. وي باز هم مي‌خندد و مي‌گويد: قول ما بيشتر جنبه انگيزشي داشت و الان نيز اگر پاداشي را به پرسپوليس اختصاص دهيم اين پاداش بيشتر جنبه معنوي دارد تا مادي.
وي در عين حال راجع به چگونگي در نظر گرفتن اين پاداش، چنين توضيح داد: دو، سه روز قبل از دربي، مديران دو باشگاه پرسپوليس و استقلال را از تصميم خود با خبر كردم و الان نيز سر حرف خود هستم.
رئيس فدراسيون فوتبال در عين حال در پاسخ به اين سوال كه دستيار ايراني افشين قطبي در تيم ملي چه زمان معرفي خواهد شد، چنين توضيح مي‌دهد: قطبي راجع به انتخاب دستيار ايرانياش و معرفي وي به فدراسيون اختيار تام دارد و چنين نيست كه ما نظر خود را به وي تحميل كنيم. فكر مي‌كنم كه قطبي بعد از تعطيلات پيش روي و تا هفته آينده، دستيار ايراني مورد نظر خود را به فدراسيون معرفي كند.

enimonte
07-02-2010, 12:50
کجای دنیا فدراسیون برای برد توی یک بازی داخلی به تیم هدیه میده؟؟؟منظورشون از این کار چی بوده؟که بازی مساوی نشه؟

Alamate Soal
07-02-2010, 14:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كفاشيان: پاداش ما جنبه معنوي دارد

كفاشيان فرشته الهي ميشود :27:

Alireza_SA
07-02-2010, 17:59
بازیکن نیست که

بی باک بی بال
07-02-2010, 19:16
حیف میثم که رفت توی این تیم :2:

mr.reza
07-02-2010, 19:49
حیف میثم که رفت توی این تیم :2:
موافقــــم !:31:

SeaN | PauL
07-02-2010, 20:08
کجای دنیا فدراسیون برای برد توی یک بازی داخلی به تیم هدیه میده؟؟؟منظورشون از این کار چی بوده؟که بازی مساوی نشه؟

خودشونم نمیدونن چه چرندیاتی رو میگن فقط یه چیزی همین جوری بیرون میندازن دیگه :46:

MORINIO
07-02-2010, 22:02
راست میگی باید میرفت تیم بانوان استقلال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10
07-02-2010, 22:54
راست میگی باید میرفت تیم بانوان استقلال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
100% باهات موافقم :31:

Reza Razor
07-02-2010, 23:10
کار خیلی خوبی کرد دمش گرم
هرچی این استقلالی های سوسول مثل این و نیکبخت زودتر از پرسپولیس خارج بشن بنفع تیمه!
گند میزنن به تیم!

kingmostafa
08-02-2010, 00:31
من خودم یه مدت فوتبال بازی میکردم و تو این مدت چیزهایی از فوتبال فهمیدم که واقعا وحشتناکه.شاید بشه گفت فوتبال ایران کثیف ترین بخش ورزشی دنیا باشه.مسائلی مثل دلالی،مافیا و باند بازی،رشوه و.... در فوتبال ایران بیداد میکنه.

در مورد خداداد هم من تا حالا چند بار باهاش ملاقات داشتم.درسته یه کم(بیشتر) بی فرهنگه اما واقعا پاکه و برای فوتبال ایران از ته دل دلسوزی میکنه(بدون هیچ چشمداشتی)

masoudtr
08-02-2010, 01:02
من خودم یه مدت فوتبال بازی میکردم و تو این مدت چیزهایی از فوتبال فهمیدم که واقعا وحشتناکه.شاید بشه گفت فوتبال ایران کثیف ترین بخش ورزشی دنیا باشه.مسائلی مثل دلالی،مافیا و باند بازی،رشوه و.... در فوتبال ایران بیداد میکنه.

در مورد خداداد هم من تا حالا چند بار باهاش ملاقات داشتم.درسته یه کم(بیشتر) بی فرهنگه اما واقعا پاکه و برای فوتبال ایران از ته دل دلسوزی میکنه(بدون هیچ چشمداشتی)
یکم از این چیزای کثیفی که دیدی بگو؟
خاطره هم داری بگو
چشم و گوش ما باز شه

farshidshd
08-02-2010, 01:10
خداداد واقعیت ها رو میگه. رک و راست .

بعضی ها هم به خاطر همین کثیفیه فوتبال از خداد بدشون میاد (( دلشون نمیخواد واقعیت گفته بشه ))

amin khan
08-02-2010, 01:24
گفت دیگه بنده خدا...

مسائلی مثل دلالی،مافیا و باند بازی،رشوه و.... در فوتبال ایران بیداد میکنه.

free_touch
08-02-2010, 01:42
درسته.خداداد حرف حقیقت رومیگه و یه سریا نمی تونن تحمل کنن.همین خدادا یه زمانی قهرمان ملبورن بود اما الان به خاطر حرفاش که واسه یه سریا تلخ هستش این جوری باهاش برخورد می کنن.
اگه خداداد بی شخصیته حتما با شخصیتا قلعه نویی و کفاشیان و امثال اینا هستن :41::31:

شاهزاده خانوم
08-02-2010, 02:24
درسته.خداداد حرف حقیقت رومیگه و یه سریا نمی تونن تحمل کنن.همین خدادا یه زمانی قهرمان ملبورن بود اما الان به خاطر حرفاش که واسه یه سریا تلخ هستش این جوری باهاش برخورد می کنن

قضیه کتک زدن خبرنگار شیرازی چقدر زود از یاد رفت اون دروغ های وقیحانه اش تو 90
اصلا ادم جالبی نیست

farshidshd
08-02-2010, 02:29
اصلا ادم جالبی نیست

درگیری همه روزه این همه مربی ها با خبر نگارا و درگیری حقیقی با حراست ورزشگاه آزادی و دروغای شیث و حقیقی در مورد درگیری بین خودشون و ..................................

این همه درگیری و دروغ هیچی فقط کارای خداداد بده؟

vahid78
08-02-2010, 10:25
علي دايي با بي‌مهري از تيم ملي کنار گذاشته شد تا فدراسيون فوتبال، خود را هنوز گناهکار بداند. اين برداشتي است که مي‌توان از رفتار اين فدراسيون با سرمربي سابق تيم ملي کرد.
در حالي‌که طبق قانون ليگ، مربياني که مدرک مربي‌گري A نداشته باشند، قراردادشان ثبت نمي‌شود و متعاقبا نمي‌توانند روي نيمکت بنشيند، علي دايي با فراغ بال روي نيمکت پرسپوليس مي‌نشيند.

خراسان؛ گفته مي‌شود نام او به عنوان مربي و حسين عبدي، کمکش به عنوان سرمربي پرسپوليس در فدراسيون ثبت شده، تا دايي روي نيمکت بنشيند. اما اين تنها يک گمانه‌زني است چرا‌که رئيس سازمان ليگ ايران مي‌گويد، دايي سرمربي پرسپوليس است و با اين عنوان، نامش در سازمان ليگ ثبت شده. فريدون معيني رئيس سابق کميته آموزش فدراسيون فوتبال، با تأييد اين مسئله که هر کس مدرک A ندارد نمي‌تواند سرمربي باشد، مي‌گويد:

«اين قانون است و نمي‌توان قانون را تغيير داد. اين در آيين‌نامه فدراسيون فوتبال آمده. کما اين که در گذشته ما اجازه نداديم مربياني مانند پروين، حجازي، فيروز کريمي، فرهاد کاظمي و برخي ديگر به عنوان سرمربي روي نيمکت بنشينند.»

اما حقيقت اين است که فدراسيون فوتبال با تغيير آيين‌نامه ليگ، تنها زمينه را براي حضور دايي روي نيمکت پرسپوليس آن هم با عنوان سرمربي فراهم کرده. موضوعي که به راحتي مي‌توان آن را دريافت چون قانون جديد به هيچ‌کدام از مربيان ديگري که مدرک مربي‌گري A ندارند ربطي ندارد.

عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ در اين باره مي‌گويد: «علي دايي مدرک B دارد و اين روزها در کلاس مربي‌گري شرکت کرده. او به زودي مدرک بالاي مربي‌گري‌اش را دريافت مي‌کند. ولي امسال با قانوني که ما گذاشتيم هم مشکلي نداشت که به عنوان سرمربي روي نيمکت پرسپوليس بنشيند. سازمان ليگ تصميم گرفت به مربياني که مدرک B دارند و 20 بازي سرمربي تيم ملي بوده‌اند، اجازه بدهد سرمربي باشند!» قانوني که ظاهرا جز علي دايي امسال به هيچ مربي ديگري ربطي ندارد.

عزيز محمدي اين موضوع را رد مي‌کند و ادامه مي‌دهد: «ما امسال گفتيم به مربيان فرصت بدهيم. از سال بعد ديگر اين قانون وجود ندارد و مربيان حتما بايد مدرک مربي‌گري A آسيا داشته باشند. ما در حال حاضر کلاس‌هاي مربي‌گري را برگزار مي‌کنيم و به غير از دايي بازيکنان سابق تيم ملي مانند خداداد عزيزي، گل محمدي، منصوريان و... هم حضور دارند.» قانون تازه‌اي که فدراسيون ظاهرا براي علي دايي در نظر گرفته، با قوانين کنفدراسيون فوتبال آسيا هيچ تطابقي ندارد. AFC تنها به مربياني که مدرک مربي‌گري A داشته باشند، اجازه مي‌دهد روي نيمکت بنشينند.

جهان نیوز

masoudtr
08-02-2010, 10:49
اره دیگه
وقتی میگن قدرتش از فدراسیون هم بیشتره دروغ نیست
حالا ببین اون زمانی که سر مربی تیم ملی شد همین مدرک بی را هم نداشت
باید اونی که اینو برای تیم ملی انتخاب کرد دار زد

mahdishata
08-02-2010, 11:57
اینجا ایرانه

armiin
08-02-2010, 12:31
ياد دكتر كردان بخير

sasan816
08-02-2010, 12:37
حالاببینیم در پیروزی چیکار میکنه تا مدرک A رو هم بگیره

timsar jackson
08-02-2010, 12:55
حقیقی واقعا مضخرف و مغرور و بچست!

goldenm
08-02-2010, 14:26
نايب رئيس فدراسيون فوتبال از محروميت سه داور ليگ برتر فوتبال ايران خبر داد.

به گزارش واحد مرکزي خبر؛ مهدي تاج اظهارداشت : احمد صالحي داور ديدار استقلال اهواز و راه آهن، محمد حسين اسدي داور ديدار مس كرمان و راه آهن به علت عملكرد بد در قضاوت و محسن قهرماني داور ديدار سپاهان اصفهان و صباي قم به علت انجام مصاحبه غير مسئولانه درباره انتساب تصادف عمدي هواداران تيم صباي قم با خودروي وي، به دو جلسه از قضاوت در ديدارهاي آينده ليگ برتر محروم شدند.

وي افزود: با اين حال بايد اذعان كرد، داوري ايران وضع خوبي دارد و داوران ايراني مي توانند همه مسابقات را به خوبي اداره كنند.

تاج همچنين درباره وضع تيم ملي فوتبال ايران گفت: يكي از دستياران قطبي از تيم ملي فوتبال ايران كنار رفت و در آينده نزديك يك دستيار ايراني و همچنين يك مربي دروازه بان ها به تيم ملي فوتبال ايران افزوده خواهد شد.

وي افزود : براي بازي تداركاتي با برخي تيم هاي خارجي رايزني شده است و به زودي چند بازي تداركاتي براي تيم ملي ايران مشخص مي شود.

pouya_99999
08-02-2010, 14:39
وي افزود: با اين حال بايد اذعان كرد، داوري ايران وضع خوبي دارد و داوران ايراني مي توانند همه مسابقات را به خوبي اداره كنند.

خیلی باحال بود

free_touch
08-02-2010, 14:48
درگیری همه روزه این همه مربی ها با خبر نگارا و درگیری حقیقی با حراست ورزشگاه آزادی و دروغای شیث و حقیقی در مورد درگیری بین خودشون و ..................................

این همه درگیری و دروغ هیچی فقط کارای خداداد بده؟

تایید میشه

+

همین قلعه نویی مگه نبود صدا زد علی ! که علی اقا رفت خبرنگار رو لت و پار کرد.

علی دایی تو کنفرانس هرکی سوال ازش میپرسه یا مسخره می کنه یا با بدترین حالت با طرف برخورد میکنه که گویا ارث باباشو خوردن.

پس میبینیم خیلی از مربیا و بازیکنا اینجورین و مایلی کهن و عزیزی بخاطر حرفای تلخشون(واسه بعضیا) این جوری باهاشون برخورد میشه.

roniya20
08-02-2010, 14:49
نم همین رو می گم:10:

satttanism
08-02-2010, 14:56
« قوانین انجمن خبرهای ورزشی » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- منبع خبر را حتما قيد كنيد.

payamf1
08-02-2010, 15:04
این دوتا اصلا شخصیتهای ورزشی ندارن و مثل چاله میدوون توی زمین فوتبال هم رفتار میکنن...
کسی از دلیل دعوا خبر داره؟

goldenm
08-02-2010, 18:51
مهر: هافبک تیم فوتبال استیل آذین با بیان اینکه قهرمانی در جام حذفی راه میانبری برای آسیایی شدن تیم هاست گفت: ما باید در این مسابقات قهرمان شویم تا بتوانیم به آسیا صعود کنیم.

علی کریمی در پایان دیدار عصر دوشنبه تیم های فوتبال استیل آذین تهران و سپاهان نوین اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: نیمه اول بازی خوبی را ارائه دادیم و به گل های برتر دست یافتیم به همین دلیل در نیمه دوم انگیزه لازم را نداشتیم و نتوانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم.

هافبک تیم فوتبال استیل آذین همچنین شایعات مربوط به اینکه این دیدار ابتدا قرار بود در اصفهان برگزار شود اما ناگهان در تهران برگزارشد را رد کرد و در خصوص مسابقات جام حذفی گفت: این رقابت ها بسیار سخت است و همه تیم هایی که در آن شرکت می کنند برای صعود به مراحل بالاتر برنامه دارند و همین موضوع شرایط ما را برای رسیدن به موفقیت سخت تر می کند.

وی افزود: هدف ما این است که با قهرمانی در این رقابت ها جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم زیرا این رقابت ها راه میانبری برای آسیایی شدن تیم ما است.

کریمی در ادامه در خصوص پیروزی پرسپولیس در شهرآورد 68 خاطرنشان کرد: بالاخره تیم محبوبم برده و من از این موضوع بسیار خوشحالم. البته برای هواداران پرسپولیس بسیار خوشحالم که پس از سالها توانستند در این بازی مهم پیروز شوند. البته استقلال هم در این بازی عملکرد خوبی داشت و به بازیکنان این تیم تبریک می گویم.

وی در خصوص بازگشتش به پرسپولیس اظهار داشت: در پایان فصل در این خصوص تصمیم گیری خواهم کرد. در حال حاضر هم تمام تفکرات من و مهدی موفقیت استیل آذین است ولی خوشحال می شویم شرایطی فراهم شود تا بتوانیم دوباره به پرسپولیس برگردیم.

وی در پایان با بیان اینکه همه تیم ها در جام حذفی برای رسیدن به قهرمانی از شانس برابری برخوردارند گفت: قهرمان لیگ را می توان در هفته های پایانی پیش بینی کرد اما قهرمان جام حذفی را نمی توان به آسانی مشخص کرد زیرا همه تیم ها در این مسابقات شانس قهرمانی دارند.

goldenm
08-02-2010, 18:53
فارس: سرمربي تيم فوتبال سايپا پس از شكست خانگي برابر ذوب‌آهن گفت: شايد پارتي من در فدراسيون فوتبال كلفت است.

محمد مايلي‌كهن پس از شكست 3 بر يك برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مدت يك هفته دو بازي سنگين انجام داديم و استنباطم اين است كه از نظر قواي جسماني تحليل رفته بوديم. به همين دليل امروز به چند بازيكن اصلي استراحت دادم.

وي ادامه داد: نيم‌نگاهي به جام حذفي داشتيم كه متأسفانه نتوانستيم موفق عمل كنيم. اگر بازيكنان سايپا از موقعيت‌هاي گلزني استفاده مي‌كردند شايد نتيجه ديگري رقم مي‌خورد.

سرمربي سايپا در مورد احتمال سقوط اين تيم به ليگ دسته اول عنوان كرد: قطعا در ليگ برتر مي‌مانيم و اين ذهنيت را از سر خود بيرون كنيد. سايپا به ليگ دسته يك سقوط نخواهد كرد.
وي در مورد بي‌انگيزگي در بازيكنان سايپا در اين مسابقه گفت: ضعف را از خودم مي‌دانم و مقصر اصلي من هستم.

سرمربي سابق تيم ملي در مورد اينكه چرا وي به دليل مصاحبه‌هايش با محروميت مواجه نمي‌شود گفت: من به خاطر مصاحبه‌هايم سه جلسه محروم و 5 ميليون تومان جريمه شدم اما از شما مي‌پرسم زماني كه در ورزشگاه و در حضور پسر من عليه ناموسم فحاشي مي‌كردند شما كجا بوديد؟ شايد پارتي من در فدراسيون كلفت است.

kingmostafa
08-02-2010, 19:48
خاطره هم داری بگو
چشم و گوش ما باز شه

مثلا میدونین چرا سال پیش برق شیراز به دسته اول سقوط کرد؟؟؟ به خاطر حضور بازیکنای پولکی که با پول دادن(و نه با استعداد ذاتی فوتبال ) وارد این عرصه میشن.مثلا یکی از دوستای خودم 2 میلیون تومن به یک مربی مشهدی که پارتیش کلفت بود داد و 15 میلیون تومن هم به تیم مقاومت و حالا داره تو این تیم بازی میکنه.که البته فوتبالش هم مالی نیست.این قبیل کارها تو تیم هایی مثل برق و مقاومت شیراز،پیام و ابومسلم مشهدو .... یک روال عادی محسوب میشه و سالهاست خیلی از بازیکنای این تیم ها این جوری انتخاب میشن(یعنی با پول)

نمونه دیگه یکی دیگه از بازیکنای جوون و با استعداد مشهد که میخواست به یک تیم لیگ برتری بره باید 2 میلیون تومن به یک خبرنگار ورزشی !!!!!!!! میداد تا مجوز بازی بهش داده بشه.

نمونه سوم:مدیر عامل سابق باشگاه ابومسلم به خاطر رابطش با یک مدیر عامل دیگه اون رو به عنوان سرپرست تیم های پایه ابومسلم درمیاره و طرف هم بازیکنای آشنای خودش رو به این تیم میاره(به ناحق)و در نتیجه این تیم یک روزی جزو بازیکن ساز ترین تیم های ایران بوده حالا به یک تیم بازیکن خراب کن تبدیل شده.

و مهمتر از همه این ها روابطی که در هیات فوتبال مشهد وجود داره.بارها دیدم بعضی مربیان به دلیل خصومت های شخصی بازیکنی رو تا همیشه خونه نشین کردن(با پارتی بازی تو هیات فوتبال کاملا 1 طرفه قراردادهای مثلا 20 ساله با بازیکنان میبندن در حالی که روح بازیکن هم بی خبره)

یا برعکس بازیکنی که همزمان تو 2 تا تیم بازی میکنه !!!!!!!!!!!!!!!

یه کم بالاتر رابطه ی روزانه مربیانی مثل ا.ق یا .... با مدیر عامل باشگاه ها و خبرنگاران و لیدر های تیم های مقابل به صورت غیر قانونی.

دلالی های امثال آقای ساکت(مدیر عامل باشگاه سپاهان) هم که زبانزد خاص و عام هست.

در مورد نقش مدیر عامل های باشگاه ها هم که مهمترین بخش کثیف فوتبال هست حرفی نمیزنم تا پستم پاک نشه

از خاطرات خودم هم بخوام بگم:برای مثال پسر مدیر عامل تیممون که نمیتونست 2 تا روپا بره و خواهرزادش که پای چپش میلنگید بازی میکردن و به من بهتر از من ها بازی نمیرسید!!!!!!!!!!

Luxe
08-02-2010, 22:58
در مدت يك هفته دو بازي سنگين انجام داديم و استنباطم اين است كه از نظر قواي جسماني تحليل رفته بوديم.

خواب دیدی خیره.یه جور میگه بازی سنگین که انگار اینا سپاهان رو لوله پیچ کرده بودن.
نه بابا شکست خوردی تا آخرش هم همین پخی که هستی میمونی! :31: ما هم به ریشت میخندیم

Rastin.
09-02-2010, 02:24
+++

جالبه که خداد عزیزی _ مایلی کهن نماد کامل بی شخصیتی هستند اما همش دارن دیگران رو به به دوپینگ و بی شخصیتی متهم میکنند .

خداداد که بدون شک یکی از بی شخصیت ترین فوتبالیهای ماست..الانم چون دستش از سفره کوتاهه زبونش دراز شده!!!

در مورد مایلی کهن...خوب وقتی 100 هزار نفر 90 دقیقه تمام خانواده یکی رو بیارن جلوی چشمش, بعدم آب از آب تکون نخوره حق بدید مخ طرف یه مقدار جابجا بشه..!

در ضمن بحث فوتبال ناپاک رو خیلی از افراد سالم و درست فوتبال مطرح کردن: کربکندی, جلالی و...

farshidshd
09-02-2010, 10:38
خداداد که بدون شک یکی از بی شخصیت ترین فوتبالیهای ماست..الانم چون دستش از سفره کوتاهه زبونش دراز شده!!!

در مورد مایلی کهن...خوب وقتی 100 هزار نفر 90 دقیقه تمام خانواده یکی رو بیارن جلوی چشمش, بعدم آب از آب تکون نخوره حق بدید مخ طرف یه مقدار جابجا بشه..!

در ضمن بحث فوتبال ناپاک رو خیلی از افراد سالم و درست فوتبال مطرح کردن: کربکندی, جلالی و...

خواهشا به کسی توهین نکنین

خداداد از بهترین و با شخصیت ترین آدمای فوتبالیه

بعدش هم عابدزاده و ...

حرفای روراست خداداد رو خیلیا دوس ندارن.

مردم فهیم میدونن حق با خداداد هست یا نه...

به قول شریفی شما یه مصداق از بی شخصیتی خداداد بیارین تا من جوابتونو بدم

shifter
09-02-2010, 11:41

اين ديگه از اون حرفا بود!:19:

MOHAMMAD2010
09-02-2010, 11:47
خداداد از نظر اخلاقی اصلا آدم جالبی نیست ، ولی خب یه سری واقعیت ها رو میگه ، به خاطر همین من ازش بدم نمیاد !

Mahdi.p30
09-02-2010, 14:31

خداداد یه آدمه که ممکنه شخصیت نداشته باشه ، ولی بعضی وقتا حق رو میگه
اینطوری که افراد رو سفید و سیاه در نظر بگیریم ، جالب نیست!
مصداق بی شخصیته خداداد رو هم دوستمون گفت:

اصلا ادم جالبی نیست

حرفای روراست خداداد رو خیلیا دوس ندارن.
طبیعی و واضحه که کسی صریح حرف بزنه ، بعضی رو دلخور می کنه

همین قلعه نویی مگه نبود صدا زد علی ! که علی اقا رفت خبرنگار رو لت و پار کرد.
فکر کنم اونی که توش خبرنگار لت و پار شد ، اپیزود فوتبال مرد 2هزار چهره بود!!:31:

Mahdi.p30
09-02-2010, 14:36
ویرایش: تکراری......

امير موسر
11-02-2010, 14:07
در این روزها اکثریت هواداران استقلال معتقدند که دلیل اصلی همه ناکامی های این تیم عملکرد ضعیف و حاشیه ای واعظ آشتیانی به عنوان مدیر عامل این باشگاه است.

در جدیدترین حرکت آنها دست به ایجاد طومار اینترنتی زده اند تا با جمع آوری امضاء رسماً خواستار جدایی واعظ آشتیانی از استقلال شوند.

آدرس این طومار اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می باشد و سایت آبیته به عنوان سایت هواداران استقلال به نمایندگی همه هواداران دست به ایجاد چنین طوماری زده است.

باید دید این طومار باعث جدایی واعظ آشتیانی خواهد شد یا خیر!

Aless
11-02-2010, 14:50
امیدوارم تاثیر گذار باشه.

dark fear
11-02-2010, 16:45
من به عنوان یک پرسپولیسی میگم .. واعظ یکی از بهترین مدیران عامل باشگاه هاست.. مطمئن باشید
قدرشو بدونید ..
نذارید فتح ا... زاده ها تیمتون رو به فنا بکشن .. همونطور که مصطفوی و انصاری فرد با پرسپولیس
رفتار کردن
اگه کس دیگه ای جای واعظ بود تاحالا مرفاوی رو عوض کرده بود و وضعیت وخیم تر میشد
به نظر من که کارش درسته .. مدیرعامل باید پشتیبان کادر فنی باشه
ss هم که بد بازی نمیکنه .. یکم بد شانس شده

masoudtr
11-02-2010, 20:03
واعظ مدیر خوبیه ضمن اینکه پول های تیم را هم به باد نمیده
مثل دایی بیاره با مدرک بی
یک میلیارد تومن بهش بده

sasan816
11-02-2010, 20:05
حتما امضا میکنیم !!!!!!!!
بهتر از واعظ تا حالا مدیر ندیدم

enimonte
11-02-2010, 20:16
من هم مدیریت واعظ رو قبول دارم،به یک عده باج نداد حالا دارند تلافی میکنند

malaki_mall
11-02-2010, 20:22
به هر حال عملکردش ضعیف بوده

C0OPeR
11-02-2010, 20:29
[ف]!@#[ی]@#!][ل]#@$#@$[ت]%^$$![ر]%!@%@[ه] :41:

vahid78
11-02-2010, 20:40
فرصت برای تعویض مدیریت نیس ... یعنی الان وقتش نیس ..

majid_potter7
11-02-2010, 20:43
دیگه خداییش خیلی هم بد بازی نمیکنید دیگه...حالا چون از پرسپولیس خوردید اینجوری میگید؟
اینجوری بدتر جو تیم خراب میشه...

Lamanta
11-02-2010, 21:27
فيله تر زده !!! :31:

pouya_99999
11-02-2010, 21:37
مدیر خوبیه ولی من از اون حرفش که گفت که فیلم کسلنی که بر علیه بازیکنان ( خودش رو می گفت چون همه تو ورزشگاه خواستار استعفای اون بودن و به بازیکنا کسی چیزی نگفت ) شعار دادن رو گرفتیم و شناساییشون کردیم و با هاشون برخورد می کنیم

بی باک بی بال
11-02-2010, 21:47
به نظر من هم مدیر خوبی هست یعنی هزار بار از فتح الله زاده او یارو که بود .یادم رفت اسمشو اگر قرار عوض بشه الان وقتش نیست بعد از اتمام فصل
مشکلات استقلال به نظر من اینا بودن
1-یارگری اول فصل بسیار بد بود :41:
2 - مصدومت مداوم جباری روان خواه :41:
3- ضعیف عملکردن داورها در بازی ها استقلال :31:

اگه یه نظر سنجی هم توی همین فرم بزنید بهتر

AAKOJ
11-02-2010, 22:43
چیلتره
من هم طرف دار تراکتور هستم . ولی بازی های استقلال را مانند سایر تیم ها دنیال می کنم واقعا استقلال زیاد افت و خیز داشته و برای چنین تیمی باید هر چه زودتر چاره ای اندیشیده شود .

mani_2004_2006
11-02-2010, 23:17
به نظر من هم مدیر خوبی هست یعنی هزار بار از فتح الله زاده او یارو که بود .یادم رفت اسمشو اگر قرار عوض بشه الان وقتش نیست بعد از اتمام فصل
مشکلات استقلال به نظر من اینا بودن
1-یارگری اول فصل بسیار بد بود :41:
2 - مصدومت مداوم جباری روان خواه :41:
3- ضعیف عملکردن داورها در بازی ها استقلال :31:

اگه یه نظر سنجی هم توی همین فرم بزنید بهتر

آشتیانی به درد همون دوچرخه سواری میخوره :27:
همین بازیکنا فصل پیش بودن که قهرمان شدن !
این فصل هم که قوی تر شد از نظر بازیکن ! سید صالحی - محمدی - رحمتی - عمران زاده - یوسفی
داورا واسه همه ی تیم ها اشتباه میکنن

اینه فوتبال علمی جناب آشتیانی که حرفشو میزد ؟

میخوام دنیا نباشه اگه اس اس :40: نباشه

nafas
11-02-2010, 23:55
مدیر خوبیه ولی
باعث رفتنه قلعه نویی شد
سرمربی که ناکام بود قبلا آورده
موقعی که باید صمد رو عوض میکرد نکرد تا حالا که نمیشه کاری کرد مجبوره نگهش داره
این واعظ بعضی موقع هم دری وری میگه
اینم 2 تا عکس جالب : دی

Lamanta
11-02-2010, 23:55
شما فكر نمي كنيد مربيتون در حد تيمتون نيست !؟

امير موسر
11-02-2010, 23:59
شما فكر نمي كنيد مربيتون در حد تيمتون نيست !؟

مربی در حد تیم نیست ! اونی که نمیفهمه باید عوض شه تا نفر بعدی این مربی ای که در حد تیم نیست رو عوض کنه !

omidbooter
12-02-2010, 00:51
من هم مدیریت واعظ رو قبول دارم،به یک عده باج نداد حالا دارند تلافی میکنند

منظورت از بعضی ها قلغه نوعیه؟برو بابا حاجی بهترین مربی ایران رو نتونست نگهداره و جداش کرد تا یه ....مثل مرفاوی رو بیاره تا تحت اختیار خودش باشه.

حتما امضا میکنیم !!!!!!!!
بهتر از واعظ تا حالا مدیر ندیدم

شما بایدم اینو بگی چون اگه اسقلال قلعه نوعی بود الان دیگه تیم شما که نمیدونم کدوم یکی از بال جدولیاست نمیتونست به قهرمانی فکر کنه و...

واعظ مدیر خوبیه ضمن اینکه پول های تیم را هم به باد نمیده
مثل دایی بیاره با مدرک بی
یک میلیارد تومن بهش بده

خوب والا بلا همون دایی از این صمد ما خیلی سابقه بهتری داشته تو اولین سابقه مربی گری تو پیروزی اونم تو هفته هایه اول استقلالی که فصل پیش تو گلزنی پا به پای بارسلون بود رو شکست بده

دیگه خداییش خیلی هم بد بازی نمیکنید دیگه...حالا چون از پرسپولیس خوردید اینجوری میگید؟
اینجوری بدتر جو تیم خراب میشه...

اره خوب این بازی برای هر هواداری مهمه حتی از قهرمانی.

ولی من اصلا منظورم رو این باخت نیست شما استقلال قلعه نوعی رو با مرفاوی هم از نظر بازی هم نتیجه مقایسه کن.

در کل بگم نمیخوام بگم اگه قلعه نوعی بود حتما قهرمان بودیم ولی این افتضاحات پیش نمیومد که ردمون تو جدول این باشه و این طرز چیدمان بازیکنان باشه و کیفیت بازی و مهمتر از همه نتیجه

iman_s
12-02-2010, 00:52
تنها اشتباهش اين بود كه اول فصل به جاي يك مربي بزرگ، مرفاوي رو گذاشت بالاسر تيم.
درسته كه مرفاوي از تيم شناخت داشت ولي در حد سرمربيگري نيست.
خوبيش هم اين بود كه وسط فصل دست به تعويض مربي نزد و پشت مربيش ايستاد تا وضع بحراني تر نشه.

majid_potter7
12-02-2010, 11:00
مدیر خوبیه ولی
باعث رفتنه قلعه نویی شد
سرمربی که ناکام بود قبلا آورده

صمد ناکام نبود...اگه اون فتح الله زاده احمق موقعی که تیمش تو کورس قهرمانی بود با هدایت همین صمد..نمیگفت که میخواد فصل بعد حجازی رو بیاره..صمد هم گند نمیزد..خداییش با این حرف چه انگیزه ای واسه صمد مونده بود؟؟

CATALONIA
12-02-2010, 17:27
به نظر من كه آشتياني مدير بسيار خوبي هم هست
و فقط يه اشتباه كر دو اون هم اين بود كه ژنرال را از دست داد
و اون دعوا هاي اول فصل
ولي انصافا نظم و مديريتش خوبه
يه مقدار هم تقصير صمد هست اين ناكامي ها !
ديگه هم نميشه كاريش كرد
بايد صبر كرد تا فصل بعد
امسال قهرمان رو بايد سپاهان دونست

vahidgame
13-02-2010, 01:55
به نظر من هم مدیر بدی نیست.ولی این حرفش خیلی خنده دار هست که هر چی میشه می خواد بگه تقصیر قلعه نوعی بوده و به تماشاگرا مثلا خط داده.اینا همش مضخرفه.
فقط مربی هایی مثل قلعه نوعی به درد استقلال می خورن.اینو دیگه یه بچه هم میدونه:31:

goldenm
13-02-2010, 15:29
فارس: هفته دوازدهم رقابت‌هاي فوتبال ليگ دسته دوم كشور در حالي به پايان رسيد كه يكي از نادرترين اتفاقات فوتبال دنيا در ديدار تيم‌هاي شهرداري ماهشهر و گاز سرخس يعني چاقوكشي در ماهشهر به ‌وقوع پيوست.

سرمربي تيم فوتبال گاز سرخس امروز درباره بازي اين هفته تيمش اظهار داشت: پس از اينكه اين ديدار با نتيجه يك بر صفر به سود تيم ماهشهر به پايان رسيد هواداران اين تيم به داخل زمين فوتبال هجوم مي‌آورند و علاوه بر ضرب و جرح بازيكنان تيم گاز سرخس يكي از آنها را با وارد آوردن ضربه چاقو روانه بيمارستان ماهشهر كردند.

رمضان شكري ادامه داد: پس از اينكه داور سوت پايان بازي را زد در حالي كه قصد ورود به رختكن را داشتيم با درب بسته آن روبه‌رو شديم، در همين حال هواداران ماهشهري با هجوم به داخل زمين مسابقه، بازيكنان تيم ما را با چوب، چماق، سنگ و درنهايت با چاقو مورد ضرب و جرح قرار دادند.

وي گفت: در پايان اين درگيري اميد كاتب به ‌دليل وارد آمدن ضربه چاقو به سرش راهي بيمارستان شد و بقيه بازيكنان و كادر فني و حتي فيلمبردار باشگاه نيز با سر و دست بانداژ شده راهي سرخس شدند.

شكري افزود: در نيمه دوم اين ديدار داور مسابقه، به ‌دليل سنگ‌پراني و فحاشي تماشاگران ماهشهري، دو بار بازي را به مدت 35 دقيقه قطع كرد اما نمي‌دانم چرا دوباره بازي را ادامه داد.

وي گفت: در حال حاضر بيشتر بازيكنان تيم ما به‌ دليل شدت آسيب‌ديدگي مصدوم هستند، به همين خاطر از فدراسيون فوتبال درخواست كرديم تا بازي روز سه‌شنبه ما مقابل هما را يك هفته به تأخير بياندازند، علاوه بر اين شكايتي را تنظيم كرديم و به مراجع قانوني تحويل مي‌دهيم.

xeNociDe
13-02-2010, 16:10
ایول بابا همه چی شنیده بودیم به غیر از این...

میشه منبعتو ذکر کنی!؟:31:

Amin-Nasim
13-02-2010, 17:22
به این می گن یه فوتبال ناب ایرانی
یه فوتبال تمام فیزیکی و درگیرانه که دوتیم برای زنده ماندن تلاش میکنند

mani6606
13-02-2010, 17:28
از این فوتبال ایران بیشتر از این نمی توان انتظار داشت.

meysam2145
13-02-2010, 18:38
فقر فرهنگی و بس ...

S@nti@go_s&k
13-02-2010, 19:03
اینجا جنگل بخور تا خورده نشی :31: لعنتی

D r i v e r
13-02-2010, 19:36
به این می گن یه فوتبال ناب ایرانی
یه فوتبال تمام فیزیکی و درگیرانه که دوتیم برای زنده ماندن تلاش میکنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xeNociDe
13-02-2010, 20:22
میگم این خبر ها رو کی میاره فکر می کنین الان زنده اس؟؟؟:13:

diyukis
13-02-2010, 20:36
این حرفا نیست آقا.شما چشم دیدن پیشرفت ما در فوتبالو ندارید.این همه حرفه ای گری نشونه پیشرفته.اینکه یکی میاد می زنه و در میره نشونه حرفه ای بودنه ماست.تازه شم مردم ما از طریق همین مسابقه به دشمنان(رقیبان آسیایی و اروپایی) اعلام می کنند که ما بهترینیم.

B3HZ@D
13-02-2010, 20:53
جا داره به مسئولان فدراسیون فوتبال تبریک بگیم...واقعا برای حرفه اش شدن فوتبال مملکت خیلی زحمت کشیدن
اینا هم نتیجه همه زحمات شبانه روزی دوستانه....

ertebatat
14-02-2010, 15:42
برد تیم فوتبال پیروزی تهران مقابل شاهین بوشهر، باعث به تاخیر افتادن بازی تیم های استقلال و استیل آذین تهران در جام حذفی شد.

رییس سازمان لیگ برتر فوتبال در این باره گفت: با توجه به این که تیم پیروزی، تیم شاهین بوشهر را برد و از طرف دیگر نیز فولاد زنجان مقابل تیم هرمزگان بازی را واگذار کرد، بنابراین تیم های پیروزی و استقلال هر دو میزبان خواهند بود.
عزیز محمدی افزود: از آنجاییکه قرار بود هر دو تیم در ورزشگاه آزادی بازی کنند، بنابراین بازی این دو تیم باید با 48 ساعت فاصله زمانی انجام شود.
این در حالی است که چندی پیش باشگاه استقلال تهران در نامه ای نسبت به زمان بازی خود و تیم استیل آذین تهران اعتراض خود را اعلام کرده بود.
بازی بین تیم های استیل آذین و استقلال تهران به روز یکشنبه ی آینده موکول شد تا پیروزی تهران روز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران مقابل تیم هرمزگانی صف آرایی کند. برای شنیدن و دانلود صوت مورد نظر به سایت رادیو اینترنتی ایران صدا به این آدرس مراجعه نمایید.

dark fear
14-02-2010, 16:23
لطفا درست صحبت کنید .. تو انجمن جای این حرفا نیست
منم از بعضی از عربا دل خوشی ندارم .. اما دلیل نمیشه بگی فقط اونا بودن که این کارو کردن .. متاسفانه
فرهنگ عمومی ما خیلی پایین اومده .. و عرب و عجم نداره .. یعنی تو تهران و شهرای دیگه وضع خیلی بهتره ؟
همه جا از این چیزا هست ...

mani6606
14-02-2010, 16:31
بله باید فدارسیون و باشگاها فوتبال بر روی فرهنگ سازی هوادران کار کند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم .

بی باک بی بال
14-02-2010, 17:54
البته شک نداشته باشید اگه توی انگلیس هم اینقدر تدابیر امنیتی نبود هوادار ها دو تیم با دولول به جان هم می افتادن :31:
چون توی ایران این سخت گیری ها نیست طرف خیلی راحت چاقو زده در رفته کی به کیه خیلی راحت سنگ پرتاب می کنند :31:

Amin-Nasim
14-02-2010, 18:45
تائید می شود سختی گیری خیلی کم هست
همین در باز بان تیم پیروزی با مامور ورزشگاه درگیر می شود فقط دو جلسه محرومش می کنند اونم تازه باشگاهش اعتراض هم می کنند :31:

xeNociDe
14-02-2010, 18:50
چرا ببندیم...مگه چه اشکالی داره که مردم واقعیت ها رو بدونن... ( البته تقریباً همه دیگه میدونن):31:

enimonte
14-02-2010, 22:05
ای بابا چرا قضیه رو اینقدر بزرگ میکنید.دیگه چاقو قدیمی شده دست همه پیدا میشه توی شهر ما بچه دبستانی هم چاقو تو جیبش میذاره.این ماجرا به جز تماشاگران یک مقصر دیگر هم وجود داره اونم نیروی انتظامیه که تدابیر حفاظتی رو به کار نبرده

goldenm
15-02-2010, 17:54
ایرنا: ديدار تيم هاي فوتبال استقلال و استيل آذين در چارچوب مرحله يک هشتم پاياني جام حذفي به تعويق افتاد.

عزيز محمدي، رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال ضمن تاييد خبر فوق اظهار داشت: با توجه به درخواست باشگاه استقلال مبني بر ديدار با الاهلي عربستان و فاصله کم اين مسابقه با ديدار برابر استيل آذين، قرار شد تا اين بازي جام حذفي با دو روز تاخير برگزار شود.

وي ادامه داد: همچنين به دليل جلوگيري از همزماني ديدار پرسپوليس با آلومينيوم اراک با ديدار آبي پوشان که آن هم در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود، اين تصميم گرفته شد.

رئيس سازمان ليگ تاکيد کرد: بر اين اساس هم باشگاه استقلال با زمان مناسبي نسبت به بازي با الاهلي به مصاف استيل آذين مي رود و هم فاصله دو مسابقه برگزار شده در ورزشگاه آزادي به 48 ساعت خواهد رسيد.

پيش از اين قرار بود تيم هاي استيل آذين و استقلال روز جمعه 7 اسفند به مصاف هم بروند که بنا بر تصميم سازمان ليگ، اين مسابقه به روز يکشنبه 9 اسفند موکول شد.

goldenm
15-02-2010, 17:55
مهر: تعدادی از خبرنگاران و شاهدان کنار زمین بازی دو تیم استیل آذین و فولاد خوزستان طی طوماری به رئیس کمیته انضباطی شهادت به بی گناهی مهدی مهدوی کیا دادند.

براساس اعلام باشگاه استیل آذین،: اخراج مهدی مهدوی کیا پس از 11 سال در فوتبال ایران سر وصداهای زیادی برپا کرد وخیلی هاقبول کردند که کمک داور وداور بازی بسیار عجولانه در سوت خود مبنی بر اخراج مهدوی کیا دمیده است.
برهمین اساس تعدادی از خبرنگاران و شاهدان بازی دوتیم استیل آذین وفولاد خوزستان که در حین بازی برای پوشش خبرهای بازی در کنار زمین ورزشگاه اکباتان حضور داشتند در حمایت از مهدی مهدوی کیا طوماری را برای مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی امضاء کردند و به بی گناهی هافبک تیم فوتبال استیل آذین شهادت دادند.
این نامه با تایید مسئولان باشگاه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال شد و قرار است بزودی پاسخ آن از سوی مسئولان این کمیته اعلام شود.

goldenm
16-02-2010, 17:40
ایلنا: دو باشگاه پرسپوليس و استقلال تهران از سوي دادگاه عالي ورزش(CAS) به پرداخت جريمه اي يك ميليون دلاري محكوم مي شوند.

بعد ازاينكه دو باشگاه پرسپوليس و استقلال نتوانستند به تعهدات خود در قبال شركت آلفا مبني بر برگزاري ديدارهاي دوستانه در كشورهاي آمريكا و كانادا عمل كنند و آن را متحمل زيان هاي مالي زيادي كردند، اين شركت با شكايت از اين دوباشگاه ايراني خواستار حق و حقوق خود در اين زمينه شد و از آنها شكايت به دادگاه عالي ورزش برد‏.

يك مسئول آگاه در اين زمينه به خبرنگار ايلنا گفت: شركت آلفا مدت هاست پيگير شكايت خود از دو باشگاه پرسپوليس و استقلال است و در همين راستا آخرين شكوائيه اين شركت به اين دو باشگاه ارسال شده است و در صورت عدم پيگيري هاي لازم طبق مستندات و شواهد موجود اين دو تيم تا سه ماه آينده هر يك به پرداخت يك ميليون دلار جريمه محكوم خواهند شد.

اين مقام مسئول همچنين گفت: در حالي كه گفته مي شود شكايت شركت آلفا تنها از باشگاه استقلال است اما اين شركت از باشگاه پرسپوليس هم شكايت كرده است.

goldenm
16-02-2010, 17:41
مهر: کاپیتان تیم فوتبال استیل اذین تهران با اجازه مسئولین و کادر فنی برای خداحافظی وحضور در یک دیدار دوستانه که به افتخار او قرار است برگزارشود راهی آلمان شد.

حضور 11 ساله مهدوی کیا در فوتبال آلمان وبازی در تیم های بزرگی مثل هامبورگ واینتراخت فرانکفورت ووفاداری واخلاق خوب این بازیکن باعث شده است تا مهدوی کیا از محبوبیت خاصی در بین مسئولان فوتبال آلمان وحتی هواداران بر خوردار باشد.

برهمین اساس مسئولان دو باشگاه هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت با تدارک برنامه هایی ویژه از مهدی مهدوی کیا در خواست کردند به آلمان سفر کند تا در بازی خداحافظی اش که بین دو تیم آلمانی برگزار می شود و قرار است دوستان وهم بازی های نزدیک کاپیتان استیل آذین در آن حضور پیدا کنند شرکت کند.

به همین دلیل مهدوی کیا با اجازه مسئولان باشگاه استیل آذین و کادر فنی روز گذشته(دوشنبه) راهی آلمان شد و قرار است تا روز پنج شنبه هفته جاری به ایران برگردد.

حضور در یک بازی دوستانه وشرکت در مراسمی ویژه که با حضور جمعی از علاقه مندان به این بازیکن ایرانی بر گزار می شود در دستور کار سفر 5 روزه مهدوی کیا قرار دارد همچنین کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین در دیدارهایی با مسئولان باشگاه هامبورگ واینتراخت فرانکفورت شرکت خواهد کرد.

مهدوی کیا به دلیل دریافت کارت قرمز در دیدار برابر فولاد خوزستان در بازی روز جمعه استیل آذین و ملوان در چهارچوب هفته بیست وهفتم لیگ برتر در انزلی نمی تواند به میدان برود.

sia-saketi
17-02-2010, 01:50
کسی می دونه این بازی دوستانه ساعت چند (به وقت آلمان یا گرینویچ یا...) هست؟ خواهشاً هر چه سریع تر این ساعتش رو برای من بگید که شدیداً نیازش دارم...

فقط HSV فقط کیا فقط Hamburg

mahdishata
17-02-2010, 08:10
محمود رضا فاضلی مدیر برنامه های مهدی مهدوی کیا خبر بازی دوستانه تیم های اینتراخت و هامبورگ را برای خداحافظی مهدوی کیا از فوتبال آلمان تکذیب کرد. او در این باره گفت:« مهدی برای کارهای اداری 72 ساعت در آلمان بود و می خواست یکسری از کارهای عقب مانده شخصی اش را انجام دهد که پس از انجام این کارها ، دوباره به ایران برگشت و الان او در تهران است. مهدی در اینجا دیداری هم با مدیر باشگاه اینتراخت داشت که در فضایی صمیمی برگزار شد اما هیچ خبری از دعوت رسمی برای مهدی و شرکت او در مسابقه دوستانه ، نیست.»
یکی از روزنامه های ورزشی این ادعا را مطرح کرده بود و سایت باشگاه استیل آذین هم این خبر را به نقل از این روزنامه، منتشر کرده بود.به احتمال فراوان روزنامه ورزشی منتشر کننده خبر با نگاهی به برنامه های مسابقات بوندسلیگا ، متوجه شده بود این دو تیم در اولین بازی بوندسلیگا در روز 20 فوریه یعنی شنبه اول اسفند ماه به مصاف هم می روند. خبرنگار روزنامه ورزشی به تصور اینکه احتمالا بازی قبل از برگشت مهدوی کیا به تهران برگزار می شود ، این خبر تخیلی را نقل می کند درحالی که حتی در متن خبر منتشر شده در این روزنامه ورزشی هم قید شده است مهدوی کیا پنجشنبه به تهران بر می گردد پس نمی تواند عصر روز شنبه ، اول اسفند ماه در هامبورگ باشد!

khabaronline.ir

mahdishata
17-02-2010, 08:41
گفت و گوی تند و ضددولتی داریوش مصطفوی با دویچه وله:
مقامات دولت ایران به آدم رحم نمی‏کنند!

«داریوش مصطفوی، رئیس فدراسیون فوتبال ایران به هنگام صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران و مدیرعامل سابق پرسپولیس در مصاحبه با دویچه وله پشت پرده‌ سیاسی در ورزش کشور را زیر ذره بین برده است. وی معتقد است که آبروی مردم برای سازمان ورزش ایران بی ارزش است. در پی بررسی علل ادامه ناکامی‌های فعلی تیم فوتبال پرسپولیس تهران، علیرغم تعویض سرمربی و انتصاب علی دایی در راس کادر فنی این تیم، داریوش مصطفوی مدیر عامل سابق پرسپولیس و رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران پس از باخت ۴ بر یک سرخ‌پوشان پایتخت مقابل شاهین بوشهر در روز شنبه ۱۶ ژانویه، با بخش فارسی دویچه وله به گفت‌وگوی تحلیلی پرداخت.» این آغاز گفت و گوی جنجالی و شاید به عبارت بهتر ضد دولتی داریوش مصطفوی با یک خبرگزاری خارجی است که از صراحت بی‏حد و حصری برخوردار است.

به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک؛ داریوش مصطفوی چند ماهی است که گفت و گوهای متعددی با رسانه‏های پرمخاطب در دستور کار قرار داده و در این میان چندان برای وی اهمیت ندارد، ماهیت رسانه چه باشد و با چه هدفی او را به حرف بکشد. مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس که سرخ‏ها روزهای خوشی را با وی سراغ ندارد، مدت‏ها پیش در گفت و گویی با یک روزنامه پرخواننده که کمتر از یک ستون را اشغال کرده بود، رسماً تبری جستن از محمد علی آبادی را آغاز کرد و حملات سنگین و بی‏محابایی را نثار رئیس سابقش کرد و از قول علی آبادی برای پست دبیرکلی و پس از آن ریاست فدراسیون فوتبال، پس از کناره‏گیری‏اش از مدیرعاملی پرسپولیس سخن به میان آورد که هرگز محقق نشد و شبانه نبی ابقاء شد.

او در ادامه گفت و گویی تفضیلی با یکی از مجلات ورزشی تمام گلاسه انجام داد و گفته‏های انتحاری را بیان کرد و بحث نحوه تغییرش به دستور خاتمی و روی کارآمدن صفایی فراهانی را به مباحث روز پیوند داد و خاطرنشان کرد که تنها خودش و دادکان توان اداره فدراسیون فوتبال را دارند و در آخر نیز سراغ دوستان دولتی را گرفت و این بار علاوه بر علی آبادی که یادآور شده بود اشتباه کرده که عنوان کرده به اندازه پنجاه سال از او یاد گرفته، سراغ سعیدلو را هم گرفت تا مشخص شود او به رسم این روزها به علی آبادی حمله نمی‏کند تا مورد توجه طرف دیگر ماجرا قرار گیرد.

ویژگی‏ گفت و گوهای زنجیره‏وار اخیر رئیس کوتاه قامت پیشین فدراسیون فوتبال در شدت یافتن آن است، به شکلی که پس از به چالش کشیده شدن علی آبادی و سعیدلو در دو گفت و گویش با رسانه‏های داخلی، او که انگار دل پری دارد این بار در گفت و گو با بخش فارسی سایت رادیو آلمان، دست به حملات جدی به دولت و البته اشخاص بسیار دیگری زده است تا این مصاحبه که علی الظاهر پیش از دربی صورت پذیرفته و گوشه‏هایی از آن به علی دایی نیز مربوط می‏شود، شمایل یک گفت و گوی ضددولتی را به خود بگیرد.

در این گفت و گو که انتظار می‏رفت با این ادبیات از سوی شخصی که خود را وطن پرست می‏خواند، صورت نپذیرفته باشد و اگر نقدی است، نقد از درون باشد و اسباب دشمن شادی مردم ایران را فراهم نکند، مصطفوی تلاش کرده از خطوط قرمز عبور نکند و تنها به نقد عملکرد دولت در حوزه ورزش بپردازد که البته در این زمینه نیز دست به تندروی زده شده و مسائلی بیان شده که اثباتش در صورت صحت نیز به سادگی میسر نیست و همین امر باعث شده رسانه‏های داخلی در این زمینه ورود نکنند و علی رغم گذشت چندین روز از انتشار این گفت وگو، اظهارات مصطفوی را نشنیده بگیرند اما آیا با نشنیدن اظهارات مدیر سابق فوتبال کشور، همه چیز حل می‏شود؟! متن این گفت و گو در ادامه می‏آید و البته قضاوت در رابطه با صداقت در بیان کلمات و کشف انگیزه بیان این عبارات در این مقطع برعهده پی گیرنده سطور خواهد بود.

آقای مصطفوی، پس از گذشت دومین بازی تیم پرسپولیس زیرنظر سرمربی جدید، علی دایی، سرخ‏پوشان پایتخت همچنان ناکام ماندند و در پرسپولیس بعد از تعویض مربی، به قول معروف تقی به توقی نخورد! پرسپولیس در بازی آخر چهار بر یک، مغلوب شاهین بوشهر شد. علی دایی پس از این دیدار، از یکی از تلخ‏ترین تجربه‏هایش در تاریخ فوتبال زندگی‏اش سخن گفت. وضعیت پرسپولیس را چگونه می‏بینید؟ و پذیرش این مسئولیت را از سوی علی دایی چگونه ارزیابی می‏کنید؟
اول خدمت شما و شنوندگان عزیز ایرانی در سرتاسر این جهان پهناور سلام عرض می‏کنم!

قرار نیست علی دایی یک شبه ره ۱۰ ساله و ۱۰۰ ساله را برود. تیمی که به دست علی دایی سپرده شده، همین تیم است؛ یعنی تیمی است که نه در خط دفاع، نه در خط میانی هافبک‏ها و نه در خط تهاجمی، بازیکن‏های شاخص و تمام‏کننده و نتیجه‌عوض‌کن ندارد. برای نمونه بر اسم خلیلی تکیه می‏کنم؛ خلیلی دو سال پیش با خلیلی امروز فرق می‏کند. نه این که خلیلی تنبل شده، به خلیلی تمرین‏های اختصاصی داده نمی‏شود. واگرنه مانند خلیلی در تیم پرسپولیس هم در خط هافبک و هم در خط دفاعش هستند.

یک پرسپکتیو کلی از وضعیت تیم پرسپولیس تشریح می‏کنم، آن وقت روی صحبت‏های دیگر می‏روم؛ علی دایی در باشگاه پرسپولیس بعد از یک یا دو جلسه نمی‏تواند اثرگذار باشد. اثرات حضور علی دایی پس از شش ماه کار مستمر، مشهود خواهد بود. تمام نتایجی که در این مقاطع نزدیک گرفته می‏شود، مربوط به مدیریت فنی می‏شود و نه مدیریت کل باشگاه.

مقصر خلایی که در تیم پرسپولیس به وجود آمده و امروز چهار گل می‏خورند، در بازی قبل هم مساوی کردند و شاید بازی بعدی را هم ببازند، مدیریت‏ فنی است و نه مدیریت اجرایی که مدیرعامل و یا سرپرست باشگاه است. یک کمیته‏ فنی قوی بالای سر مدیریت‏های فنی در داخل زمین وجود ندارد. می‏آیند قرارداد می‏بندند و بعد می‏روند. دیدید که در زمان خود من، چه کلاه بزرگی سر ما رفت، سر آوردن قطبی. بعد از قطبی هم آدم‏هایی آمدند که نتوانستند این تیم را جمع و جور کنند.

این تیم بر خلاف تیمی که در دوره‏ سرمربی‏گری من بسته شد، بد بسته شده است. امروز یک بازیکن تعیین کننده، عوض‌کننده، جریان‏ساز و بازیکنی که بتواند نتیجه را عوض کند یا از نتایج بد در این تیم جلوگیری کند، در این تیم نیست. هارمونی‏ای بین خطوط مختلف تیم وجود ندارد. حتی در برخی از مسایل تدارکاتی هم برای این تیم در حال حاضر مشکلاتی وجود دارد.

به نظر شما، چرا علی دایی در چنین مقطع زمانی‏ای که مشخص بود احتمال موفقیت‏اش با پرسپولیس زیاد بالا نیست، حاضر شد چنین مسئولیتی را بر عهده بگیرد و حتی نام و شهرت‏اش را هم به‏خطر بیاندازد؟
اگر امثال علی‏ دایی‏ها در حالی که می‏دانند تیم وضعیت خوبی ندارد، به این تیم می‏آیند، به عشق خدمت می‏آیند. با مربیان خارجی تفاوت دارد که می‏نشینند دو دوتا چهارتا می‏کنند، ماشین حساب جلوی‏شان می‏گذارند، تیم را نگاه می‏کنند، مدیریت و امکانات را می‏سنجند، وضعیت مالی باشگاه را می‏بینند و بعد تصمیم می‏گیرند.

در اینجا برای اینکه ثابت کنی عاشق فوتبال و عاشق مردم هستی، ممکن است ضررهای زیادی هم بدهی. من از ریاست فدراسیون فوتبال، آمدم مدیر یک باشگاه شدم؛ در حالی که می‏دانستم در این باشگاه با وضعیت فعلی امکان موفقیت کم است. اما نمی‏توانستم … رییس سازمان تربیت بدنی و یا آدم‏هایی که بالاتر از رییس سازمان تربیت بدنی هستند، به آدم‏ها رحم نمی‏کنند و مدیریت‏های آنان را سه ماهه، چهارماهه و پنج ماهه می‏خواهند.

چرا آقای مصطفوی؟ ممکن است توضیح بیشتری در این زمینه بدهید؟
علی دایی کار خوبی کرد که یک و نیم فصل قرارداد بست. یعنی قرارداد این فصل را و فصل آینده را کامل بست و توانست قرارداد بالایی از نظر مالی هم ببندد.

به خاطر اینکه کسانی که در سطح ورزش و در سطح کل مملکت رییس سازمان ورزش می‏شوند، نمی‏دانند کسی مانند داریوش مصطفوی یا امثال او سال‏ها عمر خود را در این کار گذاشته‏اند. سال‏ها در زمین چه در جبهه‏ باز‏یگری باشگاهی، چه در درون تیم ملی و چه در زمینه‏های دیگر فوتبال تلاش کرده است و یا سال‏ها دبیر فدراسیون و همین‏طور مدیر و سرپرست تیم ملی بوده است. آن‏ها این مسایل را نمی‏فهمند. آبروی مردم برای آنان ارزشی ندارد. برای‏ آن‏ها پیش‏برد کار خودشان مهم است. آن‏ها منتظرند از مقامات بالا دستور بدهند که مصطفوی برکنار شود و بلافاصله برش دارند.

قراردادی که من به عنوان مدیرعامل نوشتم، دو ساله بود. من حتی به دو سال هم راضی نمی‏شدم، اما آن‏ها چهار ماهه و پنج‏ماهه عذر مرا خواستند. دقیقا همان بلایی که سر من آورده شد، بعدا هم در مورد کادر فنی و هم کادر مدیریتی انجام شد. حبیب کاشانی تیم را قهرمان کرد، ولی او را عوض کردند. برای چی؟! به من مهلت ندادند، به انصاری‏فرد مهلت ندادند.

بله دقیقا آقای مصطفوی؛ رسیدیم به عمق مسئله. برای چی؟! چرا این کارها به این شکل انجام می‏شود؟
چون آبروی آدم‏ها در ورزش دستخوش ذهنیت افرادی می‏شود که با ورزش آشنا نیستند. یعنی مدیریت ورزش ما در سطح بالا، در سطح کلان، در سطح سیاست سازمان تربیت بدنی و معاونت رییس جمهوری، مدیریت‏های صحیحی نیستند. انتخاب‏هایی بر این مبنا که رییس سازمان تربیت بدنی و یا مدیر ورزشی چه مشخصاتی باید داشته باشد، نیست. مدیریت‏ها، مدیریت‏های سیاسی هستند.

امروز اگر باند من سر کار باشد −من که باندی ندارم. شما می‏دانید که من به هیچ گروهی وابسته نیستم. من یک ایرانی وطن‏پرستم− اما می‏آیند آدم‏ها را به راحتی به جای افراد دیگری می‏گذارند. اکثر آدم‏هایی که امروز بیرون هستند، ممکن است بتوانند برای این مردم مفید واقع شوند؛ ممکن است بتوانند کار کنند. شما در کجای دنیا سراغ دارید که یک نفر تیم‏اش را به جام جهانی ببرد و بعد او را کنار بگذارند؟ خودم را عرض می‏کنم و مدیریت زمان آقای دادکان را.

پس به نظر شما، علی دایی چرا اجازه می‏دهد که با «آبرو و حیثیت»‏اش بازی شود؟
دو مرتبه با علی دایی بازی شد؛ یک بار او را در تیم ملی گذاشتند و تا دو نتیجه نگرفتند، عوض‏اش کردند. در سطح دنیا، مربیان تیم ملی دو یا سه سال می‏مانند. اما با یک باخت ایران به عربستان، علی دایی را عوض کردند. جمله‏ای را پیش از این گفتم که این عشق، عشق به مملکت، عشق به فوتبال و عشق به مردم خیلی ضرر به آدم‏های متخصص و کاردان و کارشناسی که در صحنه‏ی فوتبال یا ورزش مملکت ما وجود دارند، می‏زند.

فوتبال برای آقایانی که در سیاست هستند، چیز شیرین و مطبوعی است. آن روزی که کاشانی را می‏خواستند کنار بگذارند، هیچ اسمی بهتر از اسم من نبود که در آن‏جا بگذارند تا آن جریانات متلاطم را آرام کند و وقتی آرام کرد، فرد دیگری را آوردند. در مورد دایی هم همین است. آن زمان بهترین تیم فوتبال پرسپولیس را بستیم، جریانات را آرام کردیم. زمانی که من رفتم، قبل از بازی ملوان، تیم ما در لیگ بین دوم سوم بود. اما خیلی راحت ما را کنار گذاشتند.

علی دایی هم همین‏طور؛ علی دایی آمده خدمت کند. ما به عنوان کارشناسان فوتبال و فدراسیون فوتبال به عنوان متولی فوتبال، بعد مدیریت باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیریت اجرایی و در نهایت سازمان تربیت بدنی، آقای سعیدلو، باید بدانند نتایجی که امروز گرفته می‏شود، اصلا به علی دایی ربط ندارد.

شاید هم دایی به آن‏ها گفته باشد که نتایج مربوط به او از فصل آینده شروع خواهد شد و این فصل مال او نیست. یعنی چند بازی‏ای (۱۰ بازی) که مانده است، اگر خوب رقم بخورد صددرصد مربوط به علی دایی می‏شود. ولی اگر بد رقم بخورد به علی دایی ربطی ندارد.

اما مخالفین، کسانی که عمد دارند و نسبت به ورزش‏کارها، فوتبالیست‏ها و نسبت به آدم‏های متشخص و سرشناس کینه دارند، متوجه این مسئله نیستند. می‏گویند: "علی دایی چون قبول کرده است، پس خطرات‏اش هم متوجه اوست." اما من به عنوان کارشناس می‏گویم که به طور حتم علی دایی به آن‏ها گفته که تیمی به دست من داده‏اید که هیچ‏جای کارش درست نیست. من تا بخواهم این تیم را درست کنم، شش ماه طول می‏کشد. یعنی اینکه ۱۱ یا دوازده بازی باید تمام شود.

اما مردم که احتمالا این‏طور فکر نخواهند کرد و به محض این که طرفداران پرسپولیس تیم‏شان را ناکام ببینند، شاید علی دایی را هم مقصر بدانند؟
دو گونه مردم داریم؛ یک گونه مردم داریم که مردم فهیمی هستند. می‏دانند که علی دایی سال‏ها زحمت کشیده، سال‏ها کوشش کرده، سال‏ها کار کرده، افتخارات بسیار زیادی برای فوتبال مملکت به وجود آورده است. «آقای گل» جهان است و این سمت و دارایی‏های علی دایی در فوتبال، دارایی‏های کوچکی نیست. مردم خیلی باید با احترام و بااحتیاط با او مواجه شوند. از سوی مردمی که علاقه‏مند به پیشرفت فوتبال در مملکت و پیشرفت فوتبال در باشگاه پیروزی علاقه‏مند هستند، همین‏طور هم خواهد بود.

مردمان دیگری هم هستند که اصلا منتظر تسویه حساب‏اند. تعداد این‏ها کم است. اکثر کسانی که در رادیو تلویزیون، مطبوعات و… زندگی می‏کنند و برای ورزش قلم می‏زنند و صحبت می‏کنند، آدم‏های صافی هستند که دلشان می‏خواهد علی دایی و امثال علی دایی‏ها موفق شوند.

الان در تیم پرسپولیس یک نقطه‏ی روشن نمی‏توان دید؛ نه در این بازی، بلکه در بازی‏های گذشته. شما اطمینان داشته باشید که پرسپولیس با این تیم‏اش جزو چهار سهمیه‏ی آینده‏ی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای جام باشگاه‏های آسیا نخواهد بود. حال اینکه چرا نخواهد بود، داستان‏های مختلف دارد. بازیکن‏ها هنوز قراردادهای خود را به صورت کامل نگرفته‏اند. این برای تیم بزرگی که ۳۰ تا ۳۵ میلیون طرفدار دارد، مشکل کمی نیست. مردم هم باید بدانند؛ مردم هم باید بدانند که در فوتبال ما، سمت‏های جهانی و آسیایی علی دایی را هیچ کسی ندارد. مردم ما باید تحمل داشته باشند. در هر صورت این تیم، تیم دلخواه علی دایی نیست که بسته شده است.

آقای مصطفوی، دیدگاه‏ها و استدلال‏های شما در این گفت‏وگو، هماهنگی‏های زیادی با حرف‏هایی که آقای دادکان چندی پیش در برنامه‏ی تلویزیونی ۹۰ زد دارد. گفته‏های آقای دادکان را کلا چگونه توصیف می‏کنید؟
حرف‏هایی که دادکان زد، واقعیت‏های فوتبال ماست. تریبونی به دادکان دادند و او توانست از این تریبون استفاده کند و صحبت کند. حرف‏هایی که رییس پیشین فدراسیون فوتبال، آقای دادکان زد، حرف‏هایی بود که روشن و واضح است. امروز شما نمی‏توانید منکر آن باشید که افرادی مانند من و دادکان بیرون گود هستند و افرادی در فدراسیون و یا مدیریت عامل باشگاه‏ها –همه نه اما برخی از آن‏ها− با لابی‏های سیاسی انتخاب می‏شوند.

فیفا و ای.اف.سی اعلام کرده که نه رنگ، نه نژاد، نه سیاست، نباید در کار فوتبال دخالت داشته باشد. امروز در دنیا می‏آیند برای فوتبال انتخابات آزاد برگزار می‏کنند، اما در مملکت ما وقتی می‏خواهند رییس فدراسیون فوتبال انتخاب کنند، آدم‏های غیرمسئول این کار که اصلا ربطی به فوتبال ندارند، می‏آیند آدم‏هایی مانند من را فیلترینگ می‏کنند و می‏گویند ایشان صلاحیت بودن در فوتبال را ندارد. من چون این نامه را دیده‏ام، دارم به شما می‏گویم.

پس با اسنادی که در دست دارید، اگر فیفا به این سندها هم دسترسی پیدا کند، باید منتظر تعلیق بعدی فوتبال ملی ایران باشیم.
من با شما به عنوان دو ایرانی که به مملکت‏شان علاقه دارند، صحبت می‏کنم. این‏ها مسایلی نیستند که فیفا بتواند ثابت کند. این‏ها مسایلی هستند که ما می‏توانیم ادعا کنیم و ما هم هیچ‏وقت به خاطر مملکت‏مان ادعا نمی‏کنیم.

من را در بحبوحه‏ قدرت‏ام، در بحبوحه‏ای که تیم فوتبال را بعد از ۲۰ سال به جام جهانی بردم، کنار گذاشتند. چه کسی من را کنار گذاشت؟ سیاست گذاشت کنار. چه کسی دستور داد؟ آقای خاتمی دستور داد که آقای صفایی فراهانی به جای من رییس فدراسیون فوتبال بشود. من آن‏جا می‏توانستم فوتبال ایران را تعلیق کنم، ولی به خاطر مملکت‏ام این کار را نکردم.

من این مملکت را دوست دارم. خدا شاهد است، من مهندس تحصیل‏کرده‏ ایالات متحده هستم. ۲۰ سال پیش حقوق خوبی به من می‏دادند که به آن‏جا بروم، هم درس بدهم و هم کار کنم. ولی من ایران را ترجیح دادم. همیشه گفته‏ام که بدترین خیابان‏های تهران از بهترین خیابان‏های لوس‏آنجلس و کالیفرنیا برای من زیباتر هستند.

آقای مصطفوی، تیم پرسپولیس در سال‏های گذشته، میلیاردها تومان خرج آوردن و اخراج مربی‏های خارجی کرده است. چرا قسمت کوچکی از پول‏هایی که به مربیان و بازی‏کنان داده می‏شود، بر روی تاسیس امکانات ورزشی باشگاه و زمین تمرین سرمایه‏گذاری نمی‏شود؟ چرا باشگاهی مانند پرسپولیس که این‏قدر بازیکنان گران و مربیان گران‏قیمتی را دارد، یک زمین تمرین برای خود ندارد؟
می‏دانید که این تیپ مصاحبه‏هایی که ما انجام می‏دهیم، ممکن است برایمان دردسر‏‏ساز باشد. ولی خدا را گواه می‏گیرم، اسم ایران که به‏میان می‏آید، اگر صداقت باشد، درستی باشد، حرف حق باشد، هیچ‏کسی کنار خط نمی‏تواند بایستد.

امروز فوتبال ما کاملا دولتی است. دولت بالای ۴۰۰ میلیارد تومان در فوتبال هزینه می‏کند. هزینه کردن دولت خوب است. اما این هزینه کردن، هزینه‏ منطقی‏ای نیست. پول می‏دهند، یک سری جوان می‏آیند، تمرین می‏کنند، پول را می‏گیرند، می‏‏روند و از جیب دولت خرج می‏کنند. اما چه پیشرفتی داشته‏ایم؟ هر سال لیگ‏مان از سال قبل بدتر بوده است. نتیجه‏‏ لیگ را باید در تیم ملی دید. تیم ملی ما چه بوده است؟
می‏خواهم این را بگویم که وقتی بدنه‏ی فوتبالی دولتی بود و دولت دوست داشت در این کار دخالت کند. یعنی تمام رؤسای سازمان تربیت بدنی از بدو انقلاب، از ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ و از زمان تشکیل اولین فدراسیون در سال ۱۳۵۸ که من دبیرکل آن بودم و بعد هم آقای ناصر نوآموز آمد، از همان‏جا دخالت در کار فوتبال شروع شد. چون فوتبال میوه‏ی خوشمزه‏ای است. دولت این پول را می‏دهد و دوست دارد دخالت کند.

برداشتن دادکان چگونه پیش آمد؟ بر اثر همین دخالت‏ها بود دیگر. یا برداشتن کاشانی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیر بر اثر همین دخالت‏ها بود. یا برداشتن من از فوتبال سیاسی بود و برداشتن‏ام از باشگاه پرسپولیس به همین شکل پیش‏ آمد. یعنی چه؟ یعنی این که آمدند نشستند و گفتند: این الان دیگر به‏درد نمی‏خورد، فرد دیگری را می‏‏آوریم.

خیلی عالی است که دولت دخالت می‏کند. ولی دولت دخالت‏هایی کند که از نظر اقتصادی به صرفه‏ی دولت باشد؛ وام‏های درازمدت، زمین مجانی، امکانات، تاسیسات، وارد کردن وسایل ورزشی برای باشگاه‏ها؛ آن‏وقت می‏توان گفت که دولت به فکر فوتبال است. اما امروز با این که دولت این‏قدر که هزینه می‏کند، به فکر مردم است و دوست دارد مردم خوشحال باشند؛ این نوع خوشحال کردن‏ها مانند آمپولی است که به فرد سرماخورده می‏زنند و اثرش در حد یک تسکین دو ساعته است.

اما بعدش چه. نه تنها برا باشگاه پرسپولیس، بلکه باشگاه‏های دیگر هم جمعا حدود ۴۰۰میلیارد تومان هزینه شده است اما این ۴۰۰ میلیارد تومان صرف تدارکات چینی می‏شود، هزینه‏ مربی و سرمربی و نهایتاً پنج‏ د‏رصد آن هم هزینه‏ بازیکن می‏شود. در هر صورت، هزینه‏هایی که دولت در فوتبال می‏کند، به جز اینکه موجب تورم در نرخ بازیکن بشود، اثر دیگری ندارد. چون پولی که دولت در این جریان وارد می‏کند، بی‏حساب و کتاب است.

اما چرا در میان این همه مدیرانی که در صحنه‏ی باشگاه‏ها و فدراسیون آمدند و رفتند و باید شفاف اشاره کنم؛ خود شخص شما هم آقای مصطفوی، هیچ‏کدام به این فکر نیفتادید که به جای این همه ولخرجی در آوردن و بردن مربیان و بازیکنان گران‏قیمت، مقداری هم پول هزینه‏ی ساختن تاسیسات باشگاه بشود؟
چرا به این فکر بوده‏اند. اما شما یک بار ورق بزنید و ببینید در عرض چهار پنج سال گذشته همین باشگاه پرسپولیس چند مدیرعامل عوض کرده است. وقتی شما تیمی در سطح لیگ حرفه‏ای درست می‏کنید، وقتی شما پنج و یا شش ماه مهلت مدیریت در کاری را دارید، دیگر امکان ندارد بتوانید بلندمدت فکر کنید و به دنبال استادیوم باشید.

آقای فتح‏الله‏زاده، آقای آشتیانی، خود آقای کاشانی در این فکر هستند. ولی همه ما را به عنوان مدیرعامل، به عنوان رییس و یا دبیر فدراسیون، کارهای روزمره کلافه می‏کند. چون کمبودهای زیادی در کارمان داریم. بنابراین مدیرعامل یا در مسئولین در هر سمت دیگری، فقط به این فکر هستند که تیمی بسازند که بتواند پاسخ‏گوی تماشاچی باشند. تیم هم خوب باشد و تیم قهرمان باشد. اما این که باید برای باشگاه‏ها زمین درست شود، زمین‏های مجانی و وام‏های درازمدت در اختیار گذاشته شود، کار دولت است. یکی از استراتژی‏های سازمان ورزش باید این باشد که بنشینند استادیوم‏ها و یا زمین‏هایی را برای باشگاه تدارک ببینند.

باشگاه نمی‏تواند با این پولی که در اختیارش هست، زمین بخرد و یا استادیوم درست کند. شما بخواهید یک استادیوم در این مملکت درست کنید، باید دست‏کم یک میلیارد دلار هزینه کنید. باشگاه‏هایی مانند پرسپولیس و یا استقلال برای این که هزینه‏ قراردادهای بازیکنانشان با باشگاه را بپردازند، ۶۰۰ بار باید مدیرعامل‏ها به سازمان تربیت بدنی بروند و برگردند.

حال برخی از مدیرعاملان الحمدالله وجهه‏ سیاسی دارند و از جاهای مختلف کمک می‏گیرند. اما اگر مدیرعاملی وجهه سیاسی نداشته باشد و نتواند از جاهای مختلف کمک بگیرد… فرمولی وجود ندارد. بزرگ‏ترین جایی که یک مدیرعامل، یک باشگاه می‏تواند از آن استفاده کند، تلویزیون است. تلویزیون حق فوتبال را نمی‏دهد. برای درست کردن یک زمین باید بنشینند دور هم تصمیم بگیرند… وضعیت اقتصادی مملکت و بسیاری مسایل دیگری دخالت دارند که در این وقت کم نمی‏توان به آن پرداخت.

tabnak.ir

Hamid-kakero
17-02-2010, 09:21
کارشون خیلی زشت و زننده بود جای هیچ توجیهی هم نداره

Hamid-kakero
17-02-2010, 09:43
من نمیدونم که استقلال صاحب نداره!آخه استقلال که ارث ÷دری کسی نیست که بگه برایم مهمه نیست هواداران چه می گویند!هواداران صاحبان اصلی این تیمند بنابراین باید مربی کسی باشد که آن ها می خواهند و کسی که این مربی رو عوض نمی کنه از خود مربی هم بدتره.
من اگه جای صمد بودم تا حالا 1000بار استعفهاداده بودم.

enimonte
17-02-2010, 11:15
شیث آدم مزخرفیه هنوز دست از رفتارش برنداشته.اون دفعه به خاطر هواپیما معذرت خواهی کرد دفعه بعد به خاطر اون کلیپ الان هم به خاطر دعواش با حقیقی.بهتره بره رفتارش رو عوض کنه تا اینکه بخواهد هر دفعه بیاد از مردم معذرت خواهی کنه

goldenm
17-02-2010, 19:36
مهر: سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با بیان اینکه از چند تیم عربی پیشنهاد دارد، برای ماندن در سپاهان ابراز تمایل کرد و گفت: حتی اگر واعظی آشتیانی فصل بعد از استقلال برود به این تیم برنمی گردم. امیر قلعه نویی پس از شکست تیمش در شهرآورد اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: عملکرد بازیکنان تیم خود را پیش از گل ذوب آهن ستایش می کنم اما آنها پس از گل برتری حریف احساسی بازی کرده و 5-6 موقعیت خوب گلزنی را به راحتی از دست دادند.
وی خاطرنشان کرد: گل تیم ذوب آهن درحالی به ثمر رسید که یکی از بازیکنان ما روی کرنر ارسالی حریف اشتباهی انجام داد، بازیکنی که نمی خواهم نام آن را ببرم و همین گل باعث شکست ما شد.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با بیان اینکه تیمش در نیمه دوم این دیدار بازی هجومی و به مراتب بهتر از ذوب آهن را ارائه داد، افزود: ما تا قهرمانی در لیگ برتر7 فینال مهم دیگر پیش رو داریم و برای رسیدن به این موفقیت بازی به بازی جلو می رویم، گرچه با این شکست حاشیه قهرمانی ما در لیگ کم شد.
وی با اشاره به اینکه موقعیت‌های گل ما در جریان این دیدار بیش از ذوب آهن بود اما تیم ما در این دیدار بدشانس بود، تاکید کرد: در مجموع ما 7 امتیاز از تیم‌ ذوب آهن جلو هستیم نه 6 امتیاز زیرا تفاضل گل ما بهتر از آنها بوده و همین مساله در روزهای پایانی به ما کمک شایانی می کند.
قلعه نویی در پایان گفت: فصل آینده اگر در ایران باشم دوست دارم در سپاهان بمانم و به استقلال نمی روم حتی اگر واعظ آشتیانی از این تیم برود. در حال حاضر مدیر برنامه‌هایم با چند باشگاه عربی مذاکراتی انجام داده است که فعلا نام آنها را نمی گویم و در پایان فصل در خصوص تیم آینده ام تصمیم گیری می کنم.
شهرآورد اصفهان که عصر امروز(چهارشنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد، با برتری یک بر صفر ذوب آهن برابر سپاهان به پایان رسید.

goldenm
17-02-2010, 20:03
خبرآنلاین: اگر این دستور واعظی اشتیانی اجرا شود از این پس هیچ کدام از بازیکنان استقلال بدون هماهنگی باشگاه نمی توانند در برنامه نود شرکت کنند.

باشگاه استقلال به بازیکنانش دستور اکید داده که از این پس مقابل دوربین برنامه نود مصاحبه ای انجام ندهند و این برنامه را تحریم کنند.

به گفته یکی از مسئولان در استقلال، مدیرعامل این باشگاه از تمامی اعضای تیم خواسته تا در مقابل دوربین نود قرارنگیرند و عادل فردوسی پور را به نوعی تحریم کنند.

واعظ آشتیانی پیش از این به دلیل صحبتهایی که در برنامه نود بین او و عادل فردوسی پور رد و بدل شد با تهیه کننده این برنامه دچار مشکل شد و از تمامی اعضای تیمش خواست که از این پس، با شرایطی خاص مقابل دوربین نود حاضر شوند و حتی برای دعوت به برنامه نود نیز، بدون هماهنگی اقدامی انجام ندهند

Alamate Soal
17-02-2010, 20:12
خودش با فردوسي پور مشكل پيدا كرده به بازيكناش گفته نود رو تحريم كنن ؟ :27:
مگه چه صحبت هايي مگه بينشون رد و بدل شده ؟

MMM52
17-02-2010, 20:34
بابا این آشتیانی شورش رو درآورده!!!
ازش خیلی خوشم میاد ولی...

Ezel
17-02-2010, 20:59
مگه چه صحبت هايي مگه بينشون رد و بدل شده ؟

چیز خاصی نبود ، فردوسی پور واعظ رو سوال پیچ کرد یادم نمیاد چی گفت که واعظ شاکی شد گفت مواظب حرف زدنت باش آقای فردوسی پور ، فردوسی پور هم گفت اینجا برنامه ی پند و اندرز نیست و بی خداحافظی تلفن واعظ رو قطع کرد .

ShayaN3K
17-02-2010, 22:09
خیلی آدم باید عقده ای باشه از این حرکت ها بکنه.
کی به این گفته می تونه به بازیکن ها یه همچین چیزی بگه ؟؟؟

بی باک بی بال
17-02-2010, 22:30
دم این واغظ گرم
بلاخره یکی باید جلوی این عادل وایسه میگه کی که هرچی دلش خواست میگه :11:

ReZa DN
17-02-2010, 22:34
دم این واغظ گرم
بلاخره یکی باید جلوی این عادل وایسه میگه کی که هرچی دلش خواست میگه :11:

حقیقت تلخه!حتی واسه شما دوست عزیز!!:46:

enimonte
17-02-2010, 22:36
خیلی آدم باید عقده ای باشه از این حرکت ها بکنه.
کی به این گفته می تونه به بازیکن ها یه همچین چیزی بگه ؟؟؟

تعجب نکن.اینجا ایرانه

بی باک بی بال
17-02-2010, 22:41
حقیقت تلخه!حتی واسه شما دوست عزیز!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

می شه شما حقیقت به گی ما هم بدونم
حیقیت این که این عادل خان هم کار فوتبال ایران شده با این برنامه نود :2:

ShayaN3K
17-02-2010, 22:57
حقیقت تلخه!حتی واسه شما دوست عزیز!!:46:

بی خودی وصلش نکن به پرسپولیس که :2:
فردوسی پور هم خداییش واقعیت رو میگه.
حالا این واعظ باهاش دعواش شده چرا بی خودی تیم رو مجبور میکنه ؟

iman_s
18-02-2010, 01:45
دوباره بازارگرمي رو شروع كرد.
براي بازگشت به استقلال حاضره هر كاري كنه ولي نميدونم اين كارهاش واسه چيه.مثل قضيه پاختاكور.
ميخواد سر هواداران استقلال منت بزاره.

iman_s
18-02-2010, 01:46
ما كه به اينجور رفتارها ميگيم عقده.

mehryazdan
18-02-2010, 12:17
کلا با واعظ زیاد حال نمیکنم خودش رو عالم دهر میدونه واقعا هم عقده ای تشریف داره

reza2pars
20-02-2010, 13:08
دورووووووووووووووووووود بر فردوسی پور ......................

C0OPeR
20-02-2010, 13:32
اگه نود نبود كه فوتبال ايران از ايني كه هست خيلي كثيف تر بود ! بعضي ها از ترس همين نود خيلي كارها نميكنند .

majid_potter7
20-02-2010, 20:56
هرچند مربیگری به مدرک نیست..ولی نمیدونم دائی این نفوذ رو از کجا آورده؟؟آخه اونقدر که فیفا بهش بها میداد ایران نمیداد...

Amin-Nasim
20-02-2010, 20:59
ولی نمیدونم دائی این نفوذ رو از کجا آورده؟؟

پول بردار پول
پول روی سنگ بگذاری واسط جفتک میندازه

C0OPeR
20-02-2010, 21:02
..ولی نمیدونم دائی این نفوذ رو از کجا آورده؟؟
پول ..............

بی باک بی بال
20-02-2010, 21:55
پول ..........
البته اینم باید گفت که دایی هوش بالایی هم داره که که به خاطر قدش :31:

manreza71
20-02-2010, 22:47
دایی با پولش همه کار میکنه
.... دایی معروف هست
.................................................. ...
دایی کسی هست که 4 روز پیش تبریزی ها تو بازی سایپا و تراکتور که تو کرج بود اونو و پرسپولیس رو تشویق کردن اما از این ور میگه 2 درصد مردم تبریز آدم نیستند

واقعا از اینکه دایی یک ایرانی هست شرمم می آید

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

راستی دو ستان بد نیست آمار گل های دایی رو ببینید که با چه وصعیتی به ثمر رسیدن

كيفيتت گل هاي دايي رو در زير ببينيد

لائوس..................8

مالديوو .................7.

لبنان....................7

گوام.....................6

سريلانكا..............5

نپال....................5

كويت.................4

سوريه.................4

عمان..................4

تايلند .................3

اردن...................3

تاجيكستان..........3

ازبكستان ...........3

بوسني ..............3

قطر..................2

بحرين..............2

امارات...........1

توگو..............1

مقدونيه.........1

پاناما............1

ليبي............1

پ . ن: وقتی بازی استقلال و ذرت کاران رو دیدم یاد گل های دایی افتادم که به تیمهای درجه 8 مقل لائوس ، مالدیو و... که تو بالا اومدن افتادم

manreza71
20-02-2010, 22:53

لائوس..................8

مالديوو .................7.

لبنان....................7

گوام.....................6

سريلانكا..............5

نپال....................5

كويت.................4

سوريه.................4

عمان..................4

تايلند .................3

اردن...................3

تاجيكستان..........3

ازبكستان ...........3

بوسني ..............3

قطر..................2

بحرين..............2

امارات...........1

توگو..............1

مقدونيه.........1

پاناما............1

ليبي............1

manreza71
20-02-2010, 23:09
نام:علی دایی

لقب:.....70 ساله!

ویژگی های بارز شخصیتی:لجبازی-.باند بازی-انتقام طلبی-مصالح ملی را فدای مسائل شخصی می کند...

افتخارات:بسیار زیاد

درجه محبوبیت:صفر!

جمله معروف:ببخشید آقای فردوسی پور!!!

اپیزود اول, دوم, سوم و .... را در ادامه مطلب کلیک کنید!

اپیزود اول:

در روزگاران قدیم در دیار اردبیل کودکی پا به جهان گذاشت که نام وی علی گماردند. علی از کودکی علاقه زیادی به توپ داشت و شعار معروف اسطوره ورزش فوتبال یعنی جناب سوباسا اوزارا همیشه در ذهن این کودک بود:« توپ دوست ماست»

روزگاران گذشت و علی بزرگ شد و دست تقدیر یاری کرد و او را در جایی که علی کوچکترین درک و تخصصی در آن نداشت قرار داد: فوتبال!

علی نوجوان بود و فوتبال بازی میکرد.

علی به جوانی رسید و همچنان فوتبال بازی میکرد.

علی به اواسط دوره جوانی رسید و همچنان فوتبال بازی میکرد

علی به دوره میانسالی رسید و کماکان فوتبال بازی می کرد.

علی به دوره سالمندی رسید و همچنان مشغول فوتبال بود .

علی به دوره فرتوتی رسید و کما فی السابق فوتبال بازی میکرد.

علی فسیل گردید اما همچنان فوتبال بازی میکرد.

کار به جایی رسید که سازمان های جهانی همچون یونیسف و فیفا دست به کار شدند و با دادن مقام های سفیر صلح و این جور چیزا به صورت غیر مستقیم از علی جان خواستند فوتبال را کنار بگذارد و بیش از این در حق این رشته ورزشی ظلم ننماید و جوانان این مرز و بوم را از ورزش فراری ندهد!

نخیر آقا! نشدکه نشد....علی آقا اعلام نمودند با قدرت به کار خود ادامه می دهند و همزمان با تولد دوازدهمین نوه خود فرمودند: قصد دارم در جام جهانی 2012 نیز بازی کنم!

روزهایی که علی این حرف را زد به عنوان روزهایی سیاه و تاریک در تاریخ ورزش ایران ثبت گردید.مردم افسرده گردیدند ، پژمرده گردیدند، خشک شدند ......فضای غم باری بر ورزش ایران سایه افکنده بود.هیچ امیدی به فردای روشنی نبود.....

در دوران فعالیت علی دایی در تیم ملی ایران به عنوان سرمربی، این تیم در 14 تورنمنت جذف گردید ،در 11 تورنمنت دیگر مفتضحانه اوت گردید، در 8 تای دیگر به شکل فاجعه آمیزی آبروریزی کرد و در 4 تا هم اصلاً موفق نشد شرکت کند!

hajoo
20-02-2010, 23:18

ویژگی های بارز شخصیتی:لجبازی-.باند بازی-انتقام طلبی-مصالح ملی را فدای مسائل شخصی می کند...

اپیزود اول:

در روزگاران قدیم در دیار اردبیل کودکی پا به جهان گذاشت که نام وی علی گماردند. علی از کودکی علاقه زیادی به توپ داشت و شعار معروف اسطوره ورزش فوتبال یعنی جناب سوباسا اوزارا همیشه در ذهن این کودک بود:« توپ دوست ماست»

روزگاران گذشت و علی بزرگ شد و دست تقدیر یاری کرد و او را در جایی که علی کوچکترین درک و تخصصی در آن نداشت قرار داد: فوتبال!

کار به جایی رسید که سازمان های جهانی همچون یونیسف و فیفا دست به کار شدند و با دادن مقام های سفیر صلح و این جور چیزا به صورت غیر مستقیم از علی جان خواستند فوتبال را کنار بگذارد و بیش از این در حق این رشته ورزشی ظلم ننماید و جوانان این مرز و بوم را از ورزش فراری ندهد!

نخیر آقا! نشدکه نشد....علی آقا اعلام نمودند با قدرت به کار خود ادامه می دهند و همزمان با تولد دوازدهمین نوه خود فرمودند: قصد دارم در جام جهانی 2012 نیز بازی کنم!

روزهایی که علی این حرف را زد به عنوان روزهایی سیاه و تاریک در تاریخ ورزش ایران ثبت گردید.مردم افسرده گردیدند ، پژمرده گردیدند، خشک شدند ......فضای غم باری بر ورزش ایران سایه افکنده بود.هیچ امیدی به فردای روشنی نبود.....

در دوران فعالیت علی دایی در تیم ملی ایران به عنوان سرمربی، این تیم در 14 تورنمنت جذف گردید ،در 11 تورنمنت دیگر مفتضحانه اوت گردید، در 8 تای دیگر به شکل فاجعه آمیزی آبروریزی کرد و در 4 تا هم اصلاً موفق نشد شرکت کند!

دایی دو روز سرمربی تیم ملی شد چرا اینقدر باش بدید. قطبی هم با پارتی و زور اومد و ایران الان داره بدتر بازی می کنه. هر چند من پرسپولیسی هستم ولی فکر می کنم قلعه نوعی مربی خوبی بود و کنارگذاشتنش بد!

manreza71
20-02-2010, 23:26
دایی دو روز سرمربی تیم ملی شد چرا اینقدر باش بدید. قطبی هم با پارتی و زور اومد و ایران الان داره بدتر بازی می کنه. هر چند من پرسپولیسی هستم ولی فکر می کنم قلعه نوعی مربی خوبی بود و کنارگذاشتنش بد!
من کار با قطبی وهیچ کسی ندارم
من میگم دایی مافیا تو فوتبال داره .....................

poria_mc
20-02-2010, 23:29
باز یه مربی 4-5 تا بازی نتیجه گرفت دری وری های مطبوعات زردمون هم شروع شد!

تاجيكستان..........3

ازبكستان ...........3

بوسني ..............3

قطر..................2

بحرين..............2

امارات...........1

همین چندتا تیم رو الان بیارن باهاشون بازی کنیم ببینید کدوم مهاجم میتونه اینجوری گل بزنه؟؟؟
به هیچ عنوان طرفدار علی دایی یا مربی خاصی نیستم اما به نظرم تو ایران تا یه مربی خوب نتیجه میگیره همه سریع میخوان خرابش کنن! حالا این مربی خارجی باشه که دیگه خیلی بهتره! مطبوعات با .... افتادن تو روغن!

اپیزود اول:
مسخره کردن یه شخصیت چه محبوب و چه غیر محبوب اصلا کار قشنگی نیست و بیشتر ضعف منتقد های اون شخصیت رو میرسونه!

hajoo
20-02-2010, 23:31
من کار با قطبی وهیچ کسی ندارم
من میگم دایی مافیا تو فوتبال داره .....................

دوست من مطئن باش تو فوتبال ایران خیلیا دایی رو تو جیبشون میزارن در حالی که کسی نمی شناسشون

manreza71
20-02-2010, 23:38
همین چندتا تیم رو الان بیارن باهاشون بازی کنیم ببینید کدوم مهاجم میتونه اینجوری گل بزنه؟؟؟
......................................

جون خودم اگه من یا تو با این تیم های درجه 8 بازی میکردیم الان هردومون بهترین گلزن جهان سهله بهترین گلزن کهکشان بودیم

مسخره کردن یه شخصیت چه محبوب و چه غیر محبوب اصلا کار قشنگی نیست و بیشتر ضعف منتقد های اون شخصیت رو میرسونه!
این دیگه تقسیر دایی هست که موجب میشه اینجوری براش بنویسن

قابل توجه شما دوست عزیز
اوج افتضاح دایی در بازیگری در جام جهانی 2006 بود ، جایی که گزارشگر عرب هر موقع توپ دست دایی می افتاد اسباب خندش فراهم میشد ومیگفت دایی بلد نیست توپ رو استپ کنه (چیزی که اعصاب عادل رو هم خراب کرده بود)
البته اینم بماند که روزنامه ها مینوشتن ایران 10 نفره بازی میکنه و...
پس بدون بی ربط نیست هر چی در موردش میگن

الانم بر همگان واضخه که دایی مافیا داره

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

من رفتم بازی بارسلون رو ببینم
بر میگردم

poria_mc
20-02-2010, 23:54
جون خودم اگه من یا تو با این تیم های درجه 8 بازی میکردیم الان هردومون بهترین گلزن جهان سهله بهترین گلزن کهکشان بودیم
نه نبودیم! ببخشید مگه تو بازی هایی که لیست کردی فقط علی دایی بازی میکرد؟؟؟ 9 تا دیگه به غیر از دروازه بان هم بازی میکردن! چرا اونها این گلا رو نزدن؟؟؟
بعد هم اینکه زمان بازیش به کجا گل زده یا گزارشگر راجع به بازیش چی گفته یا حتی اینکه پول و مافیا داره به مربیگریش ربطی داره که ما الان اینجوری داریم بحث میکنیم؟؟ این بحث ها فقط یه هدف دارن اونم اینه که تو یه رسانه عمومی تر در دسترس عامه مثل روزنامه فقط و فقط باعث به حاشیه بردن تیم پرسپولیس میشه!نه چیز دیگه!

alireza fatemi
21-02-2010, 00:00

اپیزود اول:

این اراجیف چیه؟:18::13:

هر چی باشه جوونیش رو برای فوتبال ایران گذاشت درست نیست که اینجوری خرابش کنید
من خودم خوشم نمیاد ازش ولی وقتی بازی های خیلی وقت پیشاش رو می بینیم واقعا قابل تحسینه

officer
21-02-2010, 00:40
علی دایی کسی بود که خیلی از بازیکن هایی که ستاره بودن و معلوم بود که میشن
رو نشوند رو نیمکت ...
از حسادت و اینکه چرا به او پاس نداده اند ...

شخصیت محبوب : دی : دی : دی

iman_s
21-02-2010, 01:26
علي دايي هرچي باشه محبوب نيست.
باندبازي هم كه تو فوتبال هست و علي دايي هم سرآمد همه هست.تازه با خدا هم لابي ميكنه :دي

majid_potter7
21-02-2010, 10:06
اصلا توي اون روز كه قرار بود بازي دوستانه برگزار بشه هامبورگ تو جام حذفي بازي داشت....:27:

Hamid-kakero
21-02-2010, 12:20
می شه شما حقیقت به گی ما هم بدونم
حیقیت این که این عادل خان هم کار فوتبال ایران شده با این برنامه نود :2:
آفرین!
تایید می شه!

goldenm
21-02-2010, 19:18
ایلنا: انگشت نگاري از بازيكنان و كاروان استقلال در فرودگاه جده تكذيب شد.

روابط عمومی باشگاه استقلال در پایگاه خبری این باشگاه نوشت: برخلاف ادعای برخی سایت های اینترنتی کاروان استقلال در ورود به عربستان انگشت نگاری نشد. اگرچه کاروان استقلال در فرودگاه جده برای اخذ رواید حدود 2 ساعت معطل شد اما به هیچ عنوان هیچ یک از اعضای استقلال در فرودگاه جده مورد انگشت نگاری قرار نگرفت.

تیم فوتبال استقلال روز سه شنبه در نخستین دیدار خود در چارچوب نهمین دوره رقابتهای لیگ قهرمانان در جده به مصاف تیم الاهلی عربستان خواهد رفت.

تپل
22-02-2010, 15:15
میشه کمالوند رو جو گیر ترین مربی دنیا خواند.
آدم وقتی کمالوند رو در تراکتور سازی میبینه میگه چه دل بزرگی داره آلکس فرگوسن!!!!:31::31::31:

بی باک بی بال
22-02-2010, 15:47
بچه ها بیاید الان دعوا میشه :31:

pcforlife
22-02-2010, 16:06
دوست عزیز... من که هر چی اینترنت رو سرچ کردم همجین مطلبی رو که دنیای فوتبال داده باشه رو پیدا نکردم... تنها لینک معتبر این خبر از سایت پایگاه اطلاع رساتی استقلال بوده که اون هم گفته منبع از دنیای فوتبال...:

حالا اصلا به فرض این خبر از دنیای فوتبال بود... خبری رو که خود سایت بالا 29 مهر امسال گذاشته (که کاملا یه خبر آرشیوی هستش) رو واسه چی بعد از چهار ماه تو فروم قرار میدهید که طرفدار های تیم ها با هم جنگ لفظی کنن و تاپیک قفل بشه و یک سری اخطار بگیرن؟
یاعلی:11:

msshamraz
22-02-2010, 16:09
مشکل زننده این تاپیک اینه که دنبال حاشیه ها میگرده !

B U L U T
22-02-2010, 16:36
دوست عزیز... من که هر چی اینترنت رو سرچ کردم همجین مطلبی رو که دنیای فوتبال داده باشه رو پیدا نکردم... تنها لینک معتبر این خبر از سایت پایگاه اطلاع رساتی استقلال بوده که اون هم گفته منبع از دنیای فوتبال...:
کد:
حالا اصلا به فرض این خبر از دنیای فوتبال بود... خبری رو که خود سایت بالا 29 مهر امسال گذاشته (که کاملا یه خبر آرشیوی هستش) رو واسه چی بعد از چهار ماه تو فروم قرار میدهید که طرفدار های تیم ها با هم جنگ لفظی کنن و تاپیک قفل بشه و یک سری اخطار بگیرن؟
یاعلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تائید چه ...

مشکل زننده این تاپیک اینه که دنبال حاشیه ها میگرده ! علاوه بر این ایشون دیر از خواب بیدار شدن
دیگه به همه ثابت شد تراکتور چی هست

جمیعت ترک های ایران حدود 50 میلیون هست اون هم ترک.
گفته اذری زبان معلومه برای چی این رو نوشتن

لطفا بحث مسخره فارس و ترك و قوميت ها رو قاطي نكنيد. عقلم خوب چیزی بهتره کمی فکر کنید بعد این رو بگید

nw_nk
25-02-2010, 18:27

سايت گل - حميدرضا صدر كارشناس برجسته فوتبال ايران و مجتبي شريفي رييس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايران در بحثي با عنوان كلي فرهنگ و ضدفرهنگ در فوتبال ايران با يكديگر به مناظره خواهند پرداخت. محل اين مناظره برنامه «دو قدم مانده به صبح» هست كه در شبكه چهارم سيما از ساعت 10 شب روي آنتن مي‌رود. اين برنامه كه برنامه‌اي خاص با مخاطبان‌ خاص‌تر است به ندرت به موضوعات ورزشي روي خوش نشان داده است و تنها يكبار پس از قهرماني سايپا علي دايي را در گفت‌وگو با يك جامعه‌شناس روي آنتن برده بود.

به نظر مي‌رسد مناظره دكتر صدر و دكتر شريفي چيزي جذابي از كار دربيايد. چرا كه اين دو نظرهاي متفاوتي در حوزه فوتبال دارند.

2010/2/25

majid_potter7
25-02-2010, 21:15
واقعا که خیلی ترسوه...البته استقلال این فصل کلا همش حاشیست...

mahdishata
26-02-2010, 09:21
کاپیتان استقلال حالا رکورد دار گل زنی در بین بازیکنان ایرانی در آسیا است.

کاپیتان استقلال حالا رکورد دار گل زنی در بین بازیکنان ایرانی در آسیا است.
فرهاد مجیدی پس از به ثمر رساندن دو گل در بازی دیشب مقابل الاهلی با 13 گل زده بعنوان برترین گلزن تاریخ لیگ آسیا در جمع بازیکنان ایرانی شناخته شد و رکورد فرشاد پیوس را شکست.
پیش از این فرشاد پیوس، آقاى گل سابق فوتبال ایران رکورددار بیشترین گل زده در مسابقات باشگاه هاى آسیا بوده است . محمود کریمى هم براى سپاهان 11 گل به ثمر رسانده است.

برترین گلزنان ایرانى در مسابقات باشگاههاى آسیا به شرح زیر است :

1- فرهاد مجیدى (13 گل- استقلال و العین)

2- فرشاد پیوس (11 گل- پرسپولیس)

3- محمود کریمى (11 گل- سپاهان)

4- محمد احمدزاده (10 گل- ملوان)

5- مهدى سید صالحى (9 گل- سپاهان)

6- على کریمى (8 گل - پرسپولیس و الاهلى)

7 - صمد مرفاوى (8 گل- استقلال)

khabaronline.ir

SANR
26-02-2010, 21:36

نیما شریفی - خبرگزاری پارس فوتبال
در کوچه پس کوچه های شهر عشق به فوتبال که قدم می زنیم به مسائل متعددی بر می خوریم. احساسات پیر و جوان که با هر شکست و پیروزی به سان رودخانه ای خروشان طغیان می کند و لحظات بد و خوبی را رقم می زند. اشک و لبخند را می توان در لحظه لحظه این زندگی لمس کرد و بعدها با خاطراتش گفت و خندید! عشق به فوتبال در ایران درصد زیادی را فرا گفته است و انکار آن چندان منطقی به نظر نمی آید! لیگ خلیج فارس زمینه ساز تمام این احساسات درونی است و اوج آن زمانی است که دربی از راه می رسد و یا لیگ فرسایشی و طولانی ما به روزهای سرنوشت ساز خود قدم می گذارد. طب فوتبال بالا می رود و ما و شما را غرق خود می کند. این روزها طب مسابقات جام باشگاه های آسیا فراگیر شده و لحظه شماری برای آغاز آن استارت خورده است. سپاهان، ذوب آهن، مس، و استقلال چهار نماینده ایران در این رقابت ها، قصد فراموشی روزهای بد و خوب گذشته را دارند و تشنه رسیدن به موفقیت در این رقابت ها هستند.

از بین نمایندگان ایران، نام استقلال توجه بیشتری را به خود جلب می کند. پر افتخارترین تیم ایرانی در رقابت های بین المللی که دو ستاره به نشان دو قهرمانی شیرین در جام باشگاه های آسیا را به یدک می کشد. تیمی که سال گذشته علی رغم بازی های خوب با بدشانسی مواجه گردید و نتوانست در مسابقات اسیایی از گروه خود صعود کند. حتماً حذف تاریخی و تلخ این تیم را نیز به خاطر دارید. اتفاقی که به دلیل تاخیر در فرستادن لیست رقم خورد و روزهای سیاه و تلخی را در دفتر خاطرات هواداران بی شمار این تیم به ثبت رساند. تیمی که می توانست با حضور موفق در آسیا کلکسیون موفقیت هایش را تکمیل کند و رویایی ترین استقلال تاریخ لقب بگیرد و افسوس که این اتفاق نیفتاد!

این روزها صحبت های فراوانی پیرامون وضعیت مدیریتی و فنی استقلال به گوش می رسد، باید بیش از پیش به اتحاد هوادراان و بازیکنان این تیم پرداخت تا شاید با موفقیت در مسابقات برون مرزی بتوان روزهای نه چندان خوب در فصل جاری را به باد فراموشی سپارد. امسال که پرسپولیس جایی در بین نماینگان ایران در جام باشگاهها ندارد، موفقیت استقلال می تواند بار دیگر باعث درخشش نام ایران گردد و بار دیگر شاهد آشتی هواداران میلیونی استقلال با این تیم باشیم. تیمی که در سال های اخیر یکی از بهترین های ایران بوده و با کسب مقام های خوب در لیگ برتر تنوانسته یکی از موفق ترین تیم ها ایران در دهه هشتاد باشد.

آشتی هواداران استقلال با این تیم می تواند روح، شوق و اشتیاق را به ورزشگاه ها برگرداند. جایی که آنها بارها و بارها با حضوری رویایی و فراموش نشدنی باعث حماسه آفرینی شده اند. گرچه این حضور برخی مواقع با شکست همراه بوده است اما هیچ گاه باعث گم شدن عشق به استقلال در بین هواداران خونگرم ایرن تیم نشده و آنها همواره در کنار تیم محبوب خود ایستاده و در روزهای بد و تاریک نیز هوادار واقعی این تیم لقب گرفته اتد.

امروز در حالی به مسابقات آسیایی قدم می گذاریم که باید اتحاد و همبسنگی چاشنی کار نمایندگان ایران به خصوص آبی پوشان ایران باشد، زیرا با چند دستگی و تشکیل اپوزوسیون نه تنها اتمسفر ایده آلی بوجود نخواهد آمد، که باعث فرو رفتن بیشتر در باتلاق وحشتناک حاشیه نیز خواهد شد.
از تمام هواداران عاشق و دوست داشتنی استقلال می خواهیم که با شروع مسابقات، تمام مشکلات موجود را فراموش کرده و با حضور موثر در ورزشگاه ها و حمایت بیش از پیش باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای تیم محبوب خود شوند. آری، امروز ما من و تو "ما" می شویم و با حمایت های معنوی خود از نمایندگان ایران به پیشواز جام باشگاههای آسیا می رویم.
به امید موفقیت هر چهار نماینده ایران و کسب افتخار برای کشور عزیزمان!

nw_nk
27-02-2010, 04:24

سایت گل - سرمربی پرسپولیس پس از كسب ششمين برد متوالي با انتقاد از افشين قطبي گفت: زمانی بازیکن ما را با عصا و ویلچر به اردوی تیم ملی می بردند اما حالا که در اوج آمادگی قرار دارند و تیم شان برنده می شود، آنها را دعوت نمی کنند.

علی دایی پس از پیروزی برابر آلومینیوم هرمزگان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد، دايي گفت: من به نظر کادر فنی تیم ملی احترام می گذارم اما انتظاری بیش از این از این آقایان نداشتم.زمانی بازیکنان ما را با عصا و ویلچر به اردوی تیم ملی می بردند اما حالا که 6 پیروزی پشت سرهم کسب کرده ایم و همه بازیکنانم در اوج آمادگی هستند به تیم ملی دعوت نمی شوند. البته اگر بیش از یک بازیکن از پرسپولیس به اردو دعوت می شد باید تعجب می کردیم.

دايي مي‌گويد: البته بازیکنان ما حرفه ای هستند و آنقدر تلاش می کنند تا به حق شان برسند. اما باید بگویم که فوتبال این مملکت متعلق به تک تک بازیکنان است و این نیست که همیشه دست یک نفر بماند.از قبل می دانستم که می خواهند از پرسپولیس فقط یک بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کنند. همانطور که گفتم اگر بیشتر از یک بازیکن دعوت می کردند باید تعجب می کردیم. آقایان باید بدانند که خدمت کردن به پرسپولیس که 30 میلیون هوادار دارد کمتر از خدمت در تیم ملی نیست با این حال همه بازیکنان آرزو دارند در لباس تیم ملی به کشورشان خدمت کنند. متاسفانه امروز عده ای کوته فکر در فوتبال حضور دارند که دنبال برخی منافع هستند و برخی مسائل را باب کرده اند. فعلا صلاح نمی بینم در شرایط فعلی بیش از این در مورد تیم ملی صحبت کنم.

دايي در مورد پيروزي تیمش برابر آلومینیوم گفت: در نیمه اول به هیچ عنوان از عملکرد بازیکنانم راضی نبودم با این حال با فوتبالی منطقی به سه گل دست یافتیم. اما در نیمه دوم فوتبال بهتری را به نمایش گذاشتیم اما نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. علی دایی در مورد بازي با پتروشیمی تبریز گفت: شناختی از این تیم ندارم اما ما در ابتدا به فولاد فکر می کنیم و بعد از دیدار با این تیم به پتروشیمی می اندیشیم.

2010/2/26

nw_nk
27-02-2010, 04:28
سايت گل -‌ علي دايي گرچه در جملاتي تند عليه افشين قطبي سرمربي تيم ملي را مورد حمله قرار داد اما با وجود ناراحتي از مصاحبه علي كريمي، در پاسخ به وي تنها به گفتن چند جمله بسنده كرد. دايي در پاسخ به كريمي گفت: «كريمي جزو نوادر فوتبال ايران است و زحمت زيادي در فوتبال ما كشيده است. من راجع به حرف او نظري ندارم شايد خواسته درباره بردار بزرگش نظر بدهد.»

اين واكنش دايي در ادامه رفتار كم سروصداي وي در مدت سرمربيگري‌اش در پرسپوليس است.

2010/2/27

پی نوشت: دوستان بحث قبلی دایی Vs کریمی تکرار نشه.

nw_nk
27-02-2010, 04:47
سايت گل - خبرنگار سايت گل خبر داغ نهايي شدن نفرات هيئت مديره پرسپوليس را با تركيب زير اعلام مي‌كند:

1. حبيب كاشاني
2. مجيد فرخ‌زادي
3. عظيم‌زاده
4. دكتر قره
5. پروين احمدي‌نژاد
6. احتمالاً علي پروين
7. ؟

نكته اول: عظيم‌زاده، همان تاجر معروف فرش است كه ظاهراً به عنوان عضو اقتصادي هيئت مديره وارد كار مي‌شود.

نكته دوم: دكتر قره نيز مشاوره سعيدلو در سازمان تربیت بدنی و رياست جمهوري است.

نكته سوم: حضور علي پروين در هيئت مديره هنوز روشن نيست اما اگر پروين به هيئت مديره اضافه شود نفر هفتمي نيز انتخاب خواهد شد.

‌نكته چهارم: پروين احمدي‌نژاد خواهر محمود احمدي‌نژاد رييس جمهوري ايران است كه در حال حاضر عضويت شوراي شهر را بر عهده دارد. انتخاب او هنوز به طور رسمي اعلام نشده است. او پيشنهاد كاشاني به سعيدلو بوده و ظاهرا حضور وي نيز مورد موافقت رييس سازمان ورزش نيز قرار گرفته است و قرار است با وي مذاكره بشود.

2010/2/27

بی باک بی بال
27-02-2010, 10:00
کاش از استقلال کسی رو دعوت نمی کرد
اخه بازی با تایلند هم این هم بازیکن می خواهد

nw_nk
27-02-2010, 12:32
لیست افشین قطبی زیر سایه دعوت علی کریمی به تیم ملی قرار گرفته و همه جا صحبت از بازگشت این ستاره است.

سایت گل - اکثر رسانه‌هاي عربي به انعکاس خبر دعوت "علي کريمي" به تيم ملي فوتبال ايران پرداختند. پس از اعلام ليست جديد تيم ملي و دعوت از علي کريمي اکثر روزنامه‌هاي ورزشي امارات به انعکاس اين خبر پرداختند. روزنامه‌ي الخليج ورزشي با انعکاس اين خبر افزود: افشين قطبي سرمربي تيم ملي ايران علي کريمي هافبک تکنيکي و بازي‌ساز را به تيم ملي ايران دعوت كرده است. اين روزنامه در ادامه مي‌نويسد: بايد منتظر ماند که آيا اين بازيکن که پس از عدم راهيابي تيم ملي ايران به جام جهاني از تيم ملي خداحافظي کرده بود، به دعوت قطبي جواب مثبت خواهد داد يا نه؟

هم‌چنين شبکه‌هاي ورزشي امارات هم از دعوت مجدد علي کريمي به تيم ملي ايران خبر دادند و به تفسير درباره آن نوشته‌اند.

2010/2/27

nw_nk
27-02-2010, 12:46
غلامرضا رضایی با بازگشتش به فولاد این تیم را متحول کرده و کم کم به یکی از بازیکنان ثابت و هر دوره تیم ملی تبدیل می شود.

سایت گل - غلامرضا رضایی، هافبک فولاد خوزستان از معدود بازیکنانی است که از زمان علی دایی در تیم ملی مانده و افشین قطبی هم اعتقاد ویژه ای به او دارد. رضایی در مورد دعوت مجددش به تیم ملی می گوید: «ليست هاي اعلامي قطبي همواره نشان داده كه او با هيچ بازيكني حتي ملي پوشان زمان مربيگري علي دايي در تيم ملي مشكلي ندارد. افشين قطبي در ابتداي حضور خود در تيم ملي مرا به تيم ملي دعوت كرد اما به دليل مصدوميتي كه داشتم نتوانستم همراه تيم ملي در بازي‌هاي مقدماتي جام جهاني شركت كنم اما بعد از گذران دوران مصدوميتم يك بار ديگر به تيم ملي دعوت شدم تا قطبي ثابت كند هيچ مشكلي با من ندارد. خوشحالم كه مجددا به تيم ملي دعوت شدم و با تمام وجود در خدمت تيم ملي خواهم بود.»

رضایی در مورد بازی مقابل تایلند ادامه می دهد: «مسابقه برابر تايلند حساسيت خاصي ندارد و امتياز آن مهم نيست چراكه ما به عنوان تيم اول از گروهمان صعود كرده‌ايم اما براي تايلندي ها كسب امتياز مقابل ايران بسيار حياتي خواهد بود و انها همچنان اميدوار به صعود هستند.»

وی مانند بقیه بازیکنان تیم ملی از بازگشت کریمی استقبال می کند. «كريمي براي هر تيمي چه در رده باشگاهي و چه در بحث ملي يك نعمت بزرگ محسوب مي‌شود و مطمئنا در مقطع كنوني خيلي مي‌تواند به تيم ملي كمك كند. اميدوارم او در حال حاضر شرايط آمادگي خوب گذشته خود را داشته باشد و بتوانيم هم از تجربه و بازي فوق العاده او استفاده كنيم.»

این طور که به نظر می رسد با بازگشت کریمی و حضور چند مهاجم رضایی کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی دارد . «همواره چه در تيم هاي باشگاهي و چه در تيم ملي براي هر بازيكني رقيباني وجود دارد و من هم عاشق رقابت هستم، اما بايد بگويم بنده با تمامي همبازيانم در حين رقابت، دوست هستم. در نهايت اينكه اميدوارم هر بازيكني به تركيب ثابت مي رسد، براي تيم ملي مفيد باشد.»

2010/2/27

goldenm
27-02-2010, 17:40
سرمربي هلندي تيم فوتبال الاهلي امارات پيشنهاد بي‌شرمانه‌اي را به خبرنگار زن ايراني پيش از ديدار با مس کرمان ارائه کرد.همچنين مشاور ارشد اين باشگاه درخواست عجيب تري مي‌کند. به گزارش خبرنگار آتي نيوز، "هنک کاته" زماني در بهترين تيم‌هاي جهان نظير آژاکس آمستردام هلند و بارسلوناي اسپانيا مربيگري کرده، حدود دو هفته است که هدايت الاهلي امارات را بر عهده گرفته است. هفته گذشته به همراه اين تيم سفري به کرمان داشت.
کاته که در مصاحبه پيش از ديدار با مس کرمان با استفاده از واژه مجعول "خليج ع رب ي" خبر ساز شد پس از شکست 4 بر 2 برابر مس کرمان عقب نشيني کرد و گفت: من فقط از کلمه خليج استفاده کرده‌ام و نه گفته‌ام خليج فارس نه گفته‌ام خليج ع رب ي من از يک کشور آزاد! به اين منطقه آمد‌ه‌ام و کاري به اين مسايل سياسي ندارم.
اوج هنر نمايي اين مربي در صبح روز مسابقه و در هتل 5 ستاره پارس کرمان رخ داد.
اين مربي که درخواست مصاحبه اختصاصي با خبرنگاران مرد ايراني را رد کرد زماني که يک خبرنگار زن ايراني را ديد به او گفت دلت نمي‌خواهد با من مصاحبه کني و با من عکس بگيري؟! که زماني که اين خانم کنار او قرار مي‌گيرد به اين خانم خبرنگار گفت دوست دارم من را بغل کني!!
خبرنگار بخت برگشته هم وقتي با اين پيشنهاد بي‌شرمانه مواجهه مي‌شود از اين مربي فاصله مي‌گيرد.
مربي که به قول خودش از کشوري آزاد به ايران آمده و حتما تصورش هم از آزادي ارايه هرگونه پيشنهاد است.
همچنين مشاور ارشد باشگاه الاهلي از يکي از خبرنگاران ايراني درخواست عجيبي مي‌کند.
احمد الکمالي که مشاور ارشد باشگاه الاهلي امارات است و ارشدترين مشاور اين باشگاه همراه تيم الاهلي در کرمان بود به يکي از خبرنگاران بومي مي‌گويد امشب به اتاق من بيا و اين خبرنگار هم تصور مي‌کند که مشاور ارشد باشگاه مي‌خواهد اطلاعاتي در مورد بازي مس و شهر کرمان بگيرد و زماني که احمد الکمالي به اين خبرنگار مي‌گويد پولش هر چقدر هم هست مي‌دهم و بساط عيش ما را با آوردن چند دختر جوان فراهم کن!
اين خبرنگار بومي مات و مبهوت اين مرد عرب را نگاه مي‌کند و از اتاق خارج مي‌شود.
خبرنگار بومي از شنيدن اين پيشنهاد عجيب و شرم آور خونش به جوش آمده بود اما ترجيح داد سکوت کند تا مسابقه الاهلي ومس بدون حاشيه خاصي برگزار شود.
اين ديدار با برد 4 برد 2 مس کرمان تمام شد تا احمد الکمالي از سفر به ايران خاطره خوبي همراه خود نبرد.

goldenm
27-02-2010, 18:03
داور و کمک داور یکی از دیدارهای مسابقات فوتبال امیدهای تهران در پایان بازی مورد ضرب و شتم تیم بازنده قرار گرفتند.

به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال امید انتظام و شهرداری شهر قدس روز پنجشنبه (6 اسفندماه) به قضاوت ابراهیم اکبرپور در زمین فوتبال دبیرستان البرز برگزار شد که با برتری 2 بر صفر شهرداری قدس به پایان رسید.

اما پس از به صدا درآمدن سوت پایان مسابقه، سرمربی و بازیکنان تیم انتظام به زمین دویدند و به بهانه این که داور سه پنالتی 100 درصد آنها را نگرفته است او و یکی از کمکهایش را به باد کتک گرفتند که این کمک داور از ناحیه دهان و دندان به شدت مصدوم شد.

تیم داوری بلافاصله برای طرح شکایت به کلانتری 107 فلسطین مراجعه کرد و پرونده ای در این زمینه تشکیل و کمک داور مجروح مسابقه برای اخذ طول درمان به پزشکی قانونی معرفی شد.

به راستی مسئولیت برگزاری این نوع مسابقات که در گوشه و کنار شهرمان برگزار می شود به عهده کیست؟ اگر برای کسی در حین مسابقه مشکلی پیش آید و مشکلات حادتری به وجود بیاید مسئولیت آن را چه ارگان، نهاد و افرادی به عهده می گیرند؟ آیا هیئت فوتبال استان تهران و کمیته داوران باید تنها به گزارش ناظر بازی اکتفا کنند و پس از وقوع حادثه تصمیم گیری و نسبت به صدور رای اقدام کنند؟

آیا نباید در حین برگزاری مسابقات مامورانی برای برگزاری بدون تنش مسابقه و کنترل مسئولان و بازیکنان تیم ها در زمان برگزاری مسابقات حضور داشته باشند تا از این پس شاهد چنین صحنه های زشت و ناپسندی در میادین ورزشی نباشیم؟!

xeNociDe
27-02-2010, 18:22
چه خبر جالبی ولی چرا اینطوری ... آبروی ایران میره زیر سوال؟

grand theft auto
27-02-2010, 18:24
من هدس میزنم دروغ باشه آخه مربی اونا از پشت کوه که نیومده.
ممنون بابت خبر

xeNociDe
27-02-2010, 18:28
آقا چه دروغی...انا همش سیاست های آمریکا و اروپا برای ایجاد کنترل بر منطقه است...(ببخشید مجبور شدم !)
(( قول میدم دیگه سیاسی نشه!))

lofboys
27-02-2010, 22:38
خبر بود یا داستان؟

iman_s
28-02-2010, 00:02
خبر بود یا داستان؟
هيچكدوم
.

system1000
28-02-2010, 00:29
واقعا چقدر بدبخیتم که 8000 سال این خلیج اسمش فارس بوده و هیچکی جرات نداشته که بهش چپ نگاه کنه اما الان چند سالی هست که حتی عرضه نداریم این سرمایه رو که گذشتگانمون با شجاعت بدست بیارن رو اثبات کنیم اسمش خلیج فارسه. که 4تا نخاله مثل این مربی و عرب های .... خور بیان اسمشو عوض کنن.

nw_nk
28-02-2010, 02:37
تواق شد ایشان در چهارچوب قرارداد منعقده به عنوان مربی عام و نه به عنوان مربی دروازه بانان تا پایان فصل در اختیار باشگاه و زیر نظر سرمربی تیم باشد. طبیعی است که کیفیت و نحوه به کارگیری آقای عابدزاده حسب نظر آقای دایی خواهد بود.

سایت گل - جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص رسیدگی به موضوع احمدرضا عابدزاده در محل کمیته انضباطی این فدراسیون با حضور دکتر شریفی رئیس کمیته انضباطی و سایر اعضا برگزار شد.

مصطفی شکری معاون حقوقی باشگاه فوتبال پرسپولیس که به نمایندگی از این باشگاه در این جلسه حضور داشت در گفت و گو سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: در این جلسه مذاکراتی در خصوص ادعاهای ایشان مطرح شد که با ارائه برخی مستندات مالی ابهامات آقای عابدزاده در خصوص مبلغ مطالبات تعدیل شد و تقلیل پیدا کرد. در نهایت با توجه به احترامی که باشگاه برای افکار عمومی قائل است و برای نشان دادن حسن نیت برای حل مشکل ایشان به عنوان عضوی از خانواده پرسپولیس چند پیشنهاد مطرح کردیم.

وی با برشمردن این پیشنهادات اضافه کرد: اولین پیشنهاد این بود که همکاری ایشان در چ هارچوب قرارداد منعقده کماکان به عنوان مربی در باشگاه ادامه یابد (نه به عنوان مربی دروازه بانان) در صورت عدم علاقه مندی ایشان برای ادامه همکاری با باشگاه گزینه توافق برای فسخ دو طرفه قرارداد مطرح شد. گزینه سومی هم در رابطه با رویکرد باشگاه برای برخورد با تخلفات ایشان در کمیته انضباطی مطرح بود.

وی افزود: در ادامه مذاکرات گزینه دوم مورد بحث قرار گر فت و علی رغم تقلیل ادعای ایشان در مورد مطالبات مالی به نتیجه نرسید و پیرو پیشنهاداتی که ارائه شد موضوع ایشان به دو بخش تقسیم شد، اول در مورد مطالبات وی در فصل گذشته و همین طور وضعیت اشتغال او در باشگاه فصل جاری. معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس افزود: در خصوص مطالبات باقی مانده از فصل گذشته حسب مستندات موجود در باشگاه مبلغ مطالبات ایشان رقمی قریب به ده میلیون تومان است. همچنین اختلاف در خصوص بخشودگی جریمه متعلقه 10 درصد متعاقب باخت از تیم الغرافه که تعمیم یافته به همه بازیکنان و کادر فنی وقت بود.

او در رابطه با مبلغ اجاره بهای مسکن مورد ادعای عابدزاده، تشریح کرد: با عنایت بر اینکه بر طبق مفاد قرارداد منعقده در فصل گذشته، باشگاه متعهد به تامین مسکن آقای عابدزاده شده مع الوصف مبلغی برای تامین مسکن مورد اجاره پیش بینی نگردیده است ولی مبلغ ادعایی آقای عابدزاده 2 میلیون تومان در ماه است. به هر حال مقرر شد موضوع مطالبات آقای عابدزاده ناشی از قرارداد در جلسه روز سه شنبه مورد رسیدگی مجدد حاضرین قرار گیرد.

شکری در خصوص وضعیت کنونی قرارداد عابدزاده افزود: تواق شد ایشان در چهارچوب قرارداد منعقده به عنوان مربی عام و نه به عنوان مربی دروازه بانان تا پایان فصل در اختیار باشگاه و زیر نظر سرمربی تیم باشد. طبیعی است که کیفیت و نحوه به کارگیری آقای عابدزاده حسب نظر آقای دایی خواهد بود.

وی اضافه کرد: در طول مدت باقی مانده از فصل ایشان کماکان متعهد به رعایت کلیه شئون اداری و انضباطی باشگاه خواهد بود. معاون حقوقی باشگاه اظهار امیدواری کرد: با توافقات حاصله هم بخشی از مشکلات مالی آقای عابدزاده حل شود و هم هواداران و علاقه مندان به پرسپولیس ادامه این دغدغه کهنه شده را دیگر شاهد نباشند و تیم با فراق بال و خیالی آسوده به دور از حاشیه های مضر در مسیر موفقیت های خود با حرکتی شتابان ادامه دهد.

2010/2/28

PLAΨMID
01-03-2010, 22:32
به نظر منم غير واقعي مياد . آخه مگه ميشه يه نفر اينقدر عقده اي باشه !!!

amir_rahmani
01-03-2010, 22:42
خبری که منبع درست و حسابی نداره = ......

s-b
01-03-2010, 22:59
چرت و پرتی بیش نیست

!@#$%^&*()
01-03-2010, 23:03
خبری که منبع درست و حسابی نداره
گفتی منبع یاد انجمن خبر افتادم
یادش بخیر:10:

rambo_1386
01-03-2010, 23:07
خلیج فارس تازه یه جورایی عربیه بهتره بگیم خلیج پارس:13:

Open-Source
01-03-2010, 23:21
برا خنده بد نبود:27:

mohsen_sir
01-03-2010, 23:22
اگه صحت داشته باشه خيلي پرو شدن مخصوصاً عرباي بي غيرت...

Open-Source
01-03-2010, 23:23
خلیج فارس تازه یه جورایی عربیه بهتره بگیم خلیج پارس:13:

ایول.
خیلی باحال بود.
:31:

THE AGE
02-03-2010, 00:02
آقا ... یه کلمه ... عربه ! تو ایرانش هم اینطور هست ... یه سر بیایید خوزستان می بینید !

sina1415
02-03-2010, 00:05
بابا این چرت و پرت ها چیه.................

یه کم فک کنین می بینین همش ک**** شعره

یعنی یه مربی به اون بزرگی اون قد تو کفه .............

rambo_1386
02-03-2010, 00:09
تایید من الان تو کف دختر خبرنگارم هرکی عکسش جور کنه یه شیرینی بزرگ پیش من داره:31:

behrouz2
02-03-2010, 00:16
بابا این چرت و پرت ها چیه.................

یه کم فک کنین می بینین همش ک**** شعره

خیلی خوشم اومد ازتون میخاین جای آبنبات بخرمتون
البته اگه بی ادبی نباشه:40::40::40::10:

sina1415
02-03-2010, 00:26
تایید من الان تو کف دختر خبرنگارم هرکی عکسش جور کنه یه شیرینی بزرگ پیش من داره:31:

راست میگه .. عکسشو بزارین ببینیم این چی بوده که دل اقای مربی رو برده

خیلی خوشم اومد ازتون میخاین جای آبنبات بخرمتون
البته اگه بی ادبی نباشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

ما مخلصیم .. بد می گم مگه

nw_nk
02-03-2010, 00:47
« قوانین و توصیه های انجمن خبر » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6 - بيهوده نويسی و Spamming ممنوع.

سرمربي هلندي تيم فوتبال الاهلي امارات پيشنهاد بي‌شرمانه‌اي را به خبرنگار زن ايراني پيش از ديدار با مس کرمان ارائه کرد.همچنين مشاور ارشد اين باشگاه درخواست عجيب تري مي‌کند. به گزارش خبرنگار آتي نيوز، "هنک کاته" زماني در بهترين تيم‌هاي جهان نظير آژاکس آمستردام هلند و بارسلوناي اسپانيا مربيگري کرده، حدود دو هفته است که هدايت الاهلي امارات را بر عهده گرفته است. هفته گذشته به همراه اين تيم سفري به کرمان داشت.
کاته که در مصاحبه پيش از ديدار با مس کرمان با استفاده از واژه مجعول "خليج ع رب ي" خبر ساز شد پس از شکست 4 بر 2 برابر مس کرمان عقب نشيني کرد و گفت: من فقط از کلمه خليج استفاده کرده‌ام و نه گفته‌ام خليج فارس نه گفته‌ام خليج ع رب ي من از يک کشور آزاد! به اين منطقه آمد‌ه‌ام و کاري به اين مسايل سياسي ندارم.
اوج هنر نمايي اين مربي در صبح روز مسابقه و در هتل 5 ستاره پارس کرمان رخ داد.
اين مربي که درخواست مصاحبه اختصاصي با خبرنگاران مرد ايراني را رد کرد زماني که يک خبرنگار زن ايراني را ديد به او گفت دلت نمي‌خواهد با من مصاحبه کني و با من عکس بگيري؟! که زماني که اين خانم کنار او قرار مي‌گيرد به اين خانم خبرنگار گفت دوست دارم من را بغل کني!!
خبرنگار بخت برگشته هم وقتي با اين پيشنهاد بي‌شرمانه مواجهه مي‌شود از اين مربي فاصله مي‌گيرد.
مربي که به قول خودش از کشوري آزاد به ايران آمده و حتما تصورش هم از آزادي ارايه هرگونه پيشنهاد است.
همچنين مشاور ارشد باشگاه الاهلي از يکي از خبرنگاران ايراني درخواست عجيبي مي‌کند.
احمد الکمالي که مشاور ارشد باشگاه الاهلي امارات است و ارشدترين مشاور اين باشگاه همراه تيم الاهلي در کرمان بود به يکي از خبرنگاران بومي مي‌گويد امشب به اتاق من بيا و اين خبرنگار هم تصور مي‌کند که مشاور ارشد باشگاه مي‌خواهد اطلاعاتي در مورد بازي مس و شهر کرمان بگيرد و زماني که احمد الکمالي به اين خبرنگار مي‌گويد پولش هر چقدر هم هست مي‌دهم و بساط عيش ما را با آوردن چند دختر جوان فراهم کن!
اين خبرنگار بومي مات و مبهوت اين مرد عرب را نگاه مي‌کند و از اتاق خارج مي‌شود.
خبرنگار بومي از شنيدن اين پيشنهاد عجيب و شرم آور خونش به جوش آمده بود اما ترجيح داد سکوت کند تا مسابقه الاهلي ومس بدون حاشيه خاصي برگزار شود.
اين ديدار با برد 4 برد 2 مس کرمان تمام شد تا احمد الکمالي از سفر به ايران خاطره خوبي همراه خود نبرد.

...

behrouz2
02-03-2010, 00:51
.......................

nw_nk
02-03-2010, 19:11

سایت گل - بعد از 36 سال قرار است به ابهامات بازی ای که در 16 شهریور 1352 برگزار شد. پاسخ داده شود.

به گزارش گل موسسه رسانه ای 24 فیلمی جذاب و دیدنی از اتفاقات رخ داده در بازی پرسپولیس و استقلال که در سال 1352 برگزار شد ساخته که این فیلم قرار است روز هیجدهم اسفندماه سال جاری به بازار عرضه شود.

بریده روزنامه ها مصاحبه های اختصاصی با پیشکسوتان حاضر در آن مسابقه و گفتگو با داور از جمله اقداماتی است تا پس 36 به برخی از ابهامات آن دیدار بزرگ پاسخ داده شود.

بدون شک تماشای این فیلم می تواند بسیاری از سوال های بی جواب هواداران دو تیم را پاسخ دهد.

2010/3/2

enimonte
02-03-2010, 19:28
برید دلتون را با این چیزها خوش کنید:27:لطف کنید مستند بازی با شاهین و تیم قطری رو هم بسازید تا.....

mahdishata
02-03-2010, 22:50
برید دلتون را با این چیزها خوش کنید:27:لطف کنید مستند بازی با شاهین و تیم قطری رو هم بسازید تا.....

اوه اوه کار یه ایستگاه اتیش نشانی هم نیست یه هفت هشت ایستگاه میخواد تا این سوزش خنک کنه:27:

tsjaleb
02-03-2010, 22:56
مستند باخت هاي 4 تايي و 5 تايي پرسپوليس در آسيا و نبردن حتي يك جام در آسيا :27: رو هم بسازن ديگه كه ابهامات بر طرف بشه ...

بی باک بی بال
02-03-2010, 23:29
خدا اخر عاقبت این تایپ بخیر کن
حالا خوب یکی از اقایا این گذاشته

بی باک بی بال
02-03-2010, 23:36
.......................

تائیدمی شود

iman_abi
03-03-2010, 01:43
مستند تو رو خدا به ما هم يه جام بدين به زودي در بازار...
ما هي نميخوايم به اينا چيزي بگيم نميزارن كه...

ertebatat
03-03-2010, 10:37
اگرچه تیمهای ایرانی همگی موفق به کسب نتایج قابل قبول در دور اول گروهی لیگ قهرمانان آسیا شدند.

ولی قضاوت در خصوص سرنوشت نمایندگان کشورمان بسیار زود به نظر می رسد ولی از زوایای دیگر بررسی این نتایج و عملکرد ها می تواند نسبت به فصل گذشته علاقمندان را به نتایج بهتر امیدوارتر کند به شرط آن که تیمهای ایرانی به جای ذوق زدگی سعی کنند با کار و تلاش بیشتر خود و فوتبال کشور را به جایگاهی که شایستگی آن را دارند برسانند.
برای شنیدن صحبتهای اهالی فوتبال:
1-مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان
2-جلال چراغپورمربی و کارشناس فوتبال
3-حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پیکان قزوین
4-افشین پیروانی مربی فوتبال
5-محمد احمد زاده سرمربی تیم مقاومت سپاسی
6-علی دوستی سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران
7-علی رییسی روزنامه نگار ورزشی
8-علی جوادی سردبیر روزنامه خبر ورزشی
9-هومن افاضلی دبیر کمیته فنی فدراسیون فوتبال
به سایت رادیو اینترنتی ایران صدا به این آدرس مراجعه نمایید.

nw_nk
03-03-2010, 10:59
پخش صدای اصلی و تکمیلی برنامه:

nw_nk
03-03-2010, 17:35
گزارش ويژه از جام حذفي / پرسپوليس - سپاهان در ورزشگاه آزادي!

پرسپوليس مايل بود كه در بازي باپتروشيمي تيم ميزبان نباشد چرا كه مسوولان و مربيان باشگاه پرسپوليس بر اين باور هستند كه بازي خارج از خانه مقابل پتروشيمي تبريز به مراتب بهتر از رويارويي احتمالي با سپاهان، مس كرمان يا صباي قم در اصفهان، كرمان يا قم خواهد بود.

سایت گل - براساس قرعه كشي رقابت‌هاي جام حذفي كه عصر دیروز در فدراسيون فوتبال برگزار شد تيم پرسپوليس روز 28 اسفند در تبريز به مصاف تيم پتروشيمي خواهد رفت و در همين روز ذوب آهن ميهمان شاهين بوشهر خواهد بود. با ميزبان شدن پرسپوليس در مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي و سفر اين تيم به تبريز بايد گفت كه شاگردان علي دايي در صورت برتري مقابل پتروشيمي تبريز در مرحله نيمه نهايي از شانس بالايي براي ميزباني برخوردار خواهند بود و با اين اوصاف مسير پرسپوليس براي راهيابي به فينال هموارتر از گذشته خواهد شد.

در واقع بايد گفت پرسپوليس مايل بود كه در بازي با پتروشيمي تيم ميزبان نباشد چرا كه مسوولان و مربيان باشگاه پرسپوليس بر اين باور هستند كه بازي خارج از خانه مقابل پتروشيمي تبريز به مراتب بهتر از رويارويي احتمالي با سپاهان، مس كرمان يا صباي قم در اصفهان، كرمان يا قم خواهد بود. با اين قرعه احتمال رويارويي دو تيم سپاهان و پرسپوليس در ورزشگاه آزادي نيز بسيار زياد است.

سپاهان در صرورت برتري مقابل صبا در قم بايد در مرحله يك چهارم نهايي در اصفهان به مصاف مس كرمان برود و در چنين حالتي اگر پرسپوليس و سپاهان به مرحله نيمه نهايي صعود كنند شاهد رويارويي دو تيم در ورزشگاه ازادي خواهيم بود. اگر صبا موفق به شكست تيم سپاهان در بازي خانگي شود ماجرا به شكل ديگري خواهد بود و ميزبان ديدار دو تيم صباي قم و مس كرمان براساس قرعه تعيين خواهد شد .

در چنين شرايطي پرسپوليس اميدوار خواهد بود تيم ميزبان ديدار احتمالي مس و صباي قم بازنده ميدان باشد تا شاگردان علي دايي با غلبه بر يكي از اين دو تيم در ورزشگاه آزادي به مرحله فينال صعود كنند در آن سوي جدول تيم ذوب آهن در صورت پيروزي مقابل شاهين بوشهر، در مرحله يك چهارم نهايي و در اصفهان به مصاف استيل آذين خواهد رفت و در صورت پيروزي شاهين بوشهر مقابل ذوب آهن ميزبان ديدار دو تيم استيل آذين و شاهين بوشهر براساس قرعه انتخاب خواهد شد. طبق جدول جام حذفي يكي از سه تيم فولادگستر تبريز، داماش گيلان، و مس رفسنجان در مرحله نيمه نهايي به مصاف يكي از سه تيم ذوب آهن، شاهين بوشهر، استيل آذين خواهد رفت.

2010/3/3

elyartab
03-03-2010, 18:51

تمامی هفت بازی آینده تراکتور سازی با پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی دراستان و همت شبکه 3 سیما بصورت زنده پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی ، با توجه به خیل عظیم هوادران تراکتورسازی در اقسا نقاط کشور و در خواستهای پیا پی باشگاه تراکتورسازی مبنی بر پخش زنده مسابقات تیم تراکتور خوشبختانه با این قضیه موافقت شد و من بعد تمامی بازیهای تراکتور از شبکه 3 بصورت زنده برای علاقمندان و هواداران این تیم پخش خواهد شد.
به همین سبب باشگاه تراکتورسازی مراتب تشکر و قدردانی خود را از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و مدیریت شبکه 3 اعلام می نماید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/FONT]

xeNociDe
03-03-2010, 20:12
اگه اینجوری باشه که بد بختیم...!
یعنی بازم تراکتور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:

A.M.D.D.E.V.I.L
03-03-2010, 20:18
البته با تلفظ صحيح "ترَختور"

far2009
03-03-2010, 20:22
بازی های سپاهان رده اولی با طرفدارانش زیادش پخش نمیشه حالا باید بازی های این تیم پخش بشه !

امير موسر
03-03-2010, 20:26
شبکه استانی مگه نشسون نمیده !؟ شبکه سه برای کی میخواد نشون بده !؟ باز سپاهان بود یه چیزی !

nightboyh
03-03-2010, 20:34
تراختور............تراختور.......... ...:31::31::31:

elyartab
03-03-2010, 20:34
عزيزان لطفا به اعصاب خود مثلث باشيد.

علت طرفداره، طرفدار! :21:

far2009
03-03-2010, 20:49
می خواهی بازی های پیروزی و استقلال را شبکه استانی تهران پخش کند و شبکه 3 را مستقیم و 24 ساعته به شبکه استانی آذربایجان وصل کنند ؟!

alidata2010
03-03-2010, 20:58
مگه خودشون شبکه ی استانی ندارن که شبکه 3 رو مشغول میکنن شاید به خاطر اون سه تا نون بربری باشه:31:

mehryazdan
03-03-2010, 21:00
بابا طرفداران تراکتور تو تهران هم باید یکجوری بازی رو ببینند دیگه
در ضمن مطمئن باشید تا بازی استقلال پرسپولیس باشه نوبت به تراکتور نمیرسه
آخه انشالله یک روز پخش کنه اونهمه طرفدار رو ببینید تا متوجه بشید واقعا بازیهای این تیم چقدر هیجان داره لطف فوتبال به تماشاگره وقتی بازی سرخابی رو میبینی با 15 هزار تماشاگر واقعا آدم سرخورده میشه

MMM52
03-03-2010, 21:08
بابا کی بازی تراکتور رو میبینه.........

sourena
03-03-2010, 21:14
من قبول دارم اين تيم طرفداران زيادي داره....

ولي به نظرم پخش تو همون شبكه محلي كفايت ميكنه!

B U L U T
03-03-2010, 21:14
بچه ها علت طرفداره ! طرفدار که شد متوسط 80 هزار نفر و رکورد 150 هزار تماشاگر رو کسب کرد باید هم این طور باشه
من که حالم از بازی پیروزی و استقلال بهم میخوره:2:
بازی تراکتور رو هم یه عده کمی حدود 60 در صد ایران میبینن همین :8::21:

فاسلار سانجی لانیب لار
faslar sanjelanb lar

free_touch
03-03-2010, 21:20
این کارو دولت در پی سال اصلاح الگوی مصرف کرده.چون موقع پخش بازیهای این تیم ، ملت تیلیویزیونو خاموش می کنن و در مصرف برق صرفه جویی میشه.

.:2M:.
03-03-2010, 21:20
بازی های سپاهان رده اولی با طرفدارانش زیادش پخش نمیشه حالا باید بازی های این تیم پخش بشه !
مگه استقلال و پیرزوی اول هستن که پخش میشه ؟!! مگه تهران شبکه استانی نداره ؟!! :دی !
خوب این به خاطر طرفداره زیاده و به خاطر تبلیغات که به نفع صدا و سیماست ...

Alamate Soal
03-03-2010, 21:24
شبكه 3 خيرات كه نكرده . تراكتورسازي كلي طرفدار داره كه اكثرشون هم آذري زبان هستن . پخش بازي هاي اين تيم بهترين فرصت جهت هرگونه تبليغات براي آذري زبان ها هست .

امير موسر
03-03-2010, 21:28
احتمال اینکه بازیا تو کشورای اروپایی هم پخش بشه زیاده با توجه به این که پرطرفدار ترین تیم دنیا بعد از رئال مادریده !

malaki_mall
03-03-2010, 21:29
اصلا چرا یه مجوز نمیدن به کمالوند تا ترک ها بیان کف خیابون بعد اونوقت معلوم میشه 11 درصد هستن یا 80 هزار نفر.:21:

AAKOJ
03-03-2010, 21:31
دوستان شهرستانی چرا دلگیر میشن مطئن باشید وقتی بازی های یک تیم شهرستانی پخش بشه راه باز میشه برای پخش مستقیم سایر تیم ها . چون در این کشور حق دادنی نست حق گرفتنی است و مگر تیم های شهرستانی از دو تیم تهرانی چه کم دارند و صدا و سیمابرای عموم ملت است نه طبقه ای خاص . در ضمن وقتی هم بازی های استقلال و پرسپولیس پخش میشه تو اذربایجان هم تلویزیون ها را خاموش می کنند .
زود قضاوت نکنید چون تا زمانی که میدان برای حضور نباشد هیچ گونه پیشرفتی رخ نمی دهد و امیدوارم که تمام تیم ها به حقشون برسند

بی باک بی بال
03-03-2010, 21:32
خیلی بهتر از اینکه اخوند نشون بده

malaki_mall
03-03-2010, 21:34
بعد بیاین بگین رسانه ملی عادل نیست.:13:

nw_nk
03-03-2010, 21:34

سايت گل - با پيگيري نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در استان آذربايجان شرقي هفت بازي آينده تراكتورسازي از شبكه 3 سيما به صورت زنده پخش مي‌شود.

روابط عمومي تراكتور در اين باره مي گويد: با توجه به خيل عظيم هوادران تراكتورسازي در اقصا نقاط كشور و درخواست‌هاي پياپي باشگاه تراكتورسازي مبني بر پخش زنده مسابقات تيم تراكتور خوشبختانه با اين مسئله موافقت شد و از اين پس و در ادامه بازي‌هاي باقيمانده در ليگ برتر فوتبال، تمام بازي‌هاي تراكتورسازي از شبكه سه به صورت زنده براي علاقه‌مندان و هواداران اين تيم پخش مي‌شود. تراكتور اين هفته شنبه با سپاهان بازي دارد.

باشگاه تراكتورسازي مراتب تشكر و قدرداني خود را از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مديريت شبكه سه سيما اعلام داشته است.

2010/3/3

MMM52
03-03-2010, 21:40
این کارو دولت در پی سال اصلاح الگوی مصرف کرده.چون موقع پخش بازیهای این تیم ، ملت تیلیویزیونو خاموش می کنن و در مصرف برق صرفه جویی میشه.
واقعا با این جمله خیلی حال کردم!!!!!!!!!

Ultra_Black
03-03-2010, 21:50
وقتی تو بازی استقلال و استیل آذین که اون همه ستاره دارند(!):13:
تعداد تماشگراشون حتی از یک سوم میانگین بازی های خانگی تراختور هم کمتره:27:
مسلما تراختور و هوادارانش شایستگی این رو دارن که بازیاشون از شبکه سه پخش بشه:8:

mehryazdan
03-03-2010, 21:56
وقتی تو بازی استقلال و استیل آذین که اون همه ستاره دارند(!):13:
تعداد تماشگراشون حتی از یک سوم میانگین بازی های خانگی تراختور هم کمتره:27:
مسلما تراختور و هوادارانش شایستگی این رو دارن که بازیاشون از شبکه سه پخش بشه:8:
قربان آدم چیز فهم
حق مطلب رو ادا کردید
انشالله که موفق باشید

MORINIO
03-03-2010, 21:59
من نمیدونم این توهم زده ها چرا فکر میکنن تو کل ایران طرفدار دارن ...

بی باک بی بال
03-03-2010, 22:00
وقتی تو بازی استقلال و استیل آذین که اون همه ستاره دارند(!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
تعداد تماشگراشون حتی از یک سوم میانگین بازی های خانگی تراختور هم کمتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
مسلما تراختور و هوادارانش شایستگی این رو دارن که بازیاشون از شبکه سه پخش بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

کیفت اون بازی واقعا بالا بود :40:
البته باید دید کیفت بازی تراکتور چطوری :46:

امير موسر
03-03-2010, 22:04
...............

mehryazdan
03-03-2010, 22:04
خوب عیبی نداره کیفیت رو ببیید اگر نخواستید نبینید بالاخره انتخاب با شماست
اون آقایی هم که میگه توهم زده میدونید بهترین تعریف از شما چیه : یک انحصارطلب

Ultra_Black
03-03-2010, 22:08
من نمیدونم این توهم زده ها چرا فکر میکنن تو کل ایران طرفدار دارن ...
لاقل تو تهران و اکثر شهرهای منطقه آذربایجان طرفدار دارند و این حق اونها هم هست که بازی تیم مورد علاقه شون رو به صورت زنده ببیند!

کیفت اون بازی واقعا بالا بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته باید دید کیفت بازی تراکتور چطوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله حق با شماست واقعا بازی با کیفیتی بود
ولی اگه ورزشگاه مملو از تماشاگر هم بود مطمئنا کیفیتش بهتر هم میشد:46:
راجع به بازیهای تراختور هم باید بگم فارغ از نتیجه این تیم بازیهای زیبا و تماشاگر پسندی انجام میده،مخصوصا تو ورزشگاه خانگیش:40:

بی باک بی بال
03-03-2010, 22:10
...............
صد در صد تائید می شود

خوب عیبی نداره کیفیت رو ببیید اگر نخواستید نبینید بالاخره انتخاب با شماست
اون آقایی هم که میگه توهم زده میدونید بهترین تعریف از شما چیه : یک انحصارطلب

خوب حرف حساب جواب ندار نخواستی نگاه کنی بزن یه شبکه دیگه

MORINIO
03-03-2010, 22:11
منم دیگه جواب کسی که از آذربایجان پاشو بیرون نذاشته تا بفهمه ایران فقط آذربایجان نیست رو نمیدم!

گور بابای شبکه سه هر غلطی میخواد بکنه ...

10
03-03-2010, 22:20
گور بابای شبکه سه هر غلطی میخواد بکنه ...
100% باهات موافقم :46: دمت گرم :20:

mehryazdan
03-03-2010, 22:30
بازدید کننده ها در مورد صحبتهای منو شما قضاوت خواهند کرد
حرف حساب نداری فقط دنبال توهینی
جواب اختصاصی برای شما : خاموشی

aran khan95
03-03-2010, 22:36
تعصب چیز خوبیه....
ولی نه همه جا و برای هر چی:31:
زیادیش حال آدمو به هم می زنه......

Rastin.
03-03-2010, 22:37
هر تاپیکی در مورد تراکتور باز میشه شمارش معکوس هم برای بستنش شروع شده..دلیلش هم اینه که یه عده عقده های قومی و نژادیشون رو میریزن تو تاپیک!(به طرفداران تراکتور توهین نشه, یه تعداد معدود رو میگم که همه میشناسن!)

دوستان شهرستانی چرا دلگیر میشن مطئن باشید وقتی بازی های یک تیم شهرستانی پخش بشه راه باز میشه برای پخش مستقیم سایر تیم ها . چون در این کشور حق دادنی نست حق گرفتنی است و مگر تیم های شهرستانی از دو تیم تهرانی چه کم دارند و صدا و سیمابرای عموم ملت است نه طبقه ای خاص . در ضمن وقتی هم بازی های استقلال و پرسپولیس پخش میشه تو اذربایجان هم تلویزیون ها را خاموش می کنند .
زود قضاوت نکنید چون تا زمانی که میدان برای حضور نباشد هیچ گونه پیشرفتی رخ نمی دهد و امیدوارم که تمام تیم ها به حقشون برسند
حق اینه که بازیهای این تیم در شبکه استانهای آذری زبان(شمال غرب) که طرفدار داره پخش بشه, البته همینطور که گفتی با زور میشه بیشتر از حق گرفت که در اینمورد ثابت شد زور شما زیاد بوده(برخلاف ادعاها که میگید مظلومیم و..)
مقایسه تراکتور(10%) با پیروزی و استقلال(80%) عدم واقع بینی رو میرسونه, هر چند طرفدار هیچکدوم از اینها نیستم.
تراکتور اولش که اومد بالا بین شهرستانیها محبوب بود...اما بخاطر پرادعا بودن و خود بزرگ بینی هواداراش(که توی این تاپیکم کم و بیش دیده میشه) روز بروز این محبوبیت کم شد!
در مورد پخش سراسری باید بازیهای حساس هر هفته پخش بشه نه فقط پیروزی و استقلال...مثلا بازی تیمهای صدر جدولی.

.:2M:.
03-03-2010, 22:42
منم دیگه جواب کسی که از آذربایجان پاشو بیرون نذاشته تا بفهمه ایران فقط آذربایجان نیست رو نمیدم!
به نظر من هم شما از شهرتون خارج نشدی و دور برت رو نگا نکردی ببینی چقدر آذری داریم ...
اینارو فعلا داشته باش :
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
زنجان
آستارا
آذریهای همدان
آذریهای قزوین
آذریهای اراک
آذریهای قم
آذریهای تهران (که کسی نمیتونه منکر جمعیت میلیونیشون بشه)
و ...

تازه طرفدارای تراکتور تو خود جمهوری آذربایجان و ترکیه هم هستن ، عکسهای ماشینائی رو که نزدیک ورزشگاه با پلاک آذربایجان میان رو براتون آپلود میکنم ...
تو خود ورزشگاه طرفدار حتی از مشهد هم داشتیم (که اصلا ترک نبوده !)...

mehryazdan
03-03-2010, 22:53
هر تاپیکی در مورد تراکتور باز میشه شمارش معکوس هم برای بستنش شروع شده..دلیلش هم اینه که یه عده عقده های قومی و نژادیشون رو میریزن تو تاپیک!(به طرفداران تراکتور توهین نشه, یه تعداد معدود رو میگم که همه میشناسن!)

حق اینه که بازیهای این تیم در شبکه استانهای آذری زبان(شمال غرب) که طرفدار داره پخش بشه, البته همینطور که گفتی با زور میشه بیشتر از حق گرفت که در اینمورد ثابت شد زور شما زیاد بوده(برخلاف ادعاها که میگید مظلومیم و..)
مقایسه تراکتور(10%) با پیروزی و استقلال(80%) عدم واقع بینی رو میرسونه, هر چند طرفدار هیچکدوم از اینها نیستم.
تراکتور اولش که اومد بالا بین شهرستانیها محبوب بود...اما بخاطر پرادعا بودن و خود بزرگ بینی هواداراش(که توی این تاپیکم کم و بیش دیده میشه) روز بروز این محبوبیت کم شد!
در مورد پخش سراسری باید بازیهای حساس هر هفته پخش بشه نه فقط پیروزی و استقلال...مثلا بازی تیمهای صدر جدولی.
خوب آقا قبول اصلا تراکتور نباید بازیهاش تو شبکه سراسری پخش بشه اگر انطور باشه استقلال پرسپولیس هم باید تو شبکه تهران بازیهاش پخش بشه
من اینجا در مورد قومیت صحبت نمیکنم من میگم باید به تیمهای شهرستانی بها داده بشه حرف من در مورد سپاهان و .. هم صدق میکنه

بابا من از همه دوستان خواهش میکنم اخبار تراکتور رو اینجا نگید چون باز خورد منفی داره
فقط اخبار استقلال پرسپولیس رو درج کنید

آستانه تحمل بعضی از دوستان پایینه

BehzadKiNG
03-03-2010, 22:57
ببینم اصلا" کسی با این جمله که " تراکتور سومین تیم پر طرفدار ایران هست" مشکلی داره ؟

هیچ کسی نمی تونه این رو انکار کنه که سومین تیم پرطرفدار ایران تراکتور هست ، الان هم صدا و سیما تصمیم گرفته 7 بازی این تیم که سه تاش با سپاهان ، استیل و ذوب آهن هست رو پخش زنده کنه ! مشکلی هس ؟

ان شاا... بازی های سپاهان و دیگر تیم های بزرگ رو هم پخش کنند !

nw_nk
04-03-2010, 01:31
ایران یک - تایلند صفر / یکی زدیم ده تا نزدیم

گل نکونام در شرایطی به دست آمد که ایران فرصت های بی شماری را از دست داد و در نهایت ناامیدانه در انتظار تساوی بود. این مسابقه ای بود پر استرس و سخت که اگر ایران موقعیت هایش را گل می کرد خیلی ساده تر به پایان می رسید.

ایران یک - تایلند صفر
گل: نکونام (90)
داور: عبدالله بالیده
اخطار: تیموریان، معدنچی ، انصاری فر و نکونام (ایران) تماشاگر: حدود ده هزار نفر
ایران: سيد مهدي رحمتي، هادي عقيلي، سيدجلال حسيني، احسان حاج صفي، خسرو حيدري،‌ آندرانيك تيموريان، جواد نكونام،‌ مهرزاد معدنچي،‌ محمدرضا خلعتبري (غلامرضا رضايي)،‌ علي كريمي و مسعود شجاعي(كريم انصاري فرد)

شرح گل یک-صفر: سانتر کوتاه خسرو حیدری با ضربه سر تماشایی نکو به گل پیروزی تبدیل شد. بازیکنان ایران به قدری زیر فشار بودند که خود نکونام هم به شدت و بیش از حد معقول اقدام به شادی کرد.

بهترین بازیکن: آندرانیک تیموریان، علی کریمی وشاید جواد نکونام. ستاره های تیم ملی در این بازی بودند. مسابقه ای که برخلاف انتظار ما با بازی دفاعی و سفت و سخت تایلند با شختی به پایان رسید.

اتفاق ویژه: حبیب کاشانی ، سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه آرفی، شیث و میثاق معمارزاده در جایگاه ویژه حضور یافتند. این در حالی بود که هواداران استقلال و پرسپولیس در واکنش به این حرکت اقدام به تشویق تیم های باشگاهی خود کردند. تشویق تیم تایلند از حوالی دقیقه 80 هم از نکات دیگر ی بود که نشانگر شرایط کلی فوتبال ماست

شرح بازی: مسابقه ای که قرار بود تبدیل به جشن صعود ایران شود گرچه به نفع ما به پایان رسید اما نشان داد برحلاف تصورات ما سطخ فوتبال آسیا تغییر کرده و به راحتی نمی توان خود را فاتح هر مسابقه ای دانست. ایران که با شیوه 3-3-4 مقابل حریف قرار گرفته بود با ریتمی یکنواخت به دروازه حریف هجوم برد اما درخشش دروازه بان تایلند و بی دقتی بازیکنان ایران این بار فرصت ها را هدر می داد. بعد از یک نیمه ناموفق قطبی در نیمه دوم ریتم تهاجمی تری به بازی تیم ملی داد و پس از آنکه یک بار با ضربه سر انصاری فرد تیر دروازه حریف لرزید جواد نکونام مثل همیشه با استفاده از شم گلزنی اش کار را به سود ایران تمام کرد. این یک پیروزی کاملا سزاورانه اما بسیار پرزحمت بود چیزی که از برایان رابسون و تیمش انتظار داشتیم. آنها قبلا هم در ورزشگاه آزادی مقاومت آزاردهنده خود را به نمایش گذاشته بودند.

2010/3/3

nw_nk
04-03-2010, 01:33
اعتراض بعد از تعویض به یک اپیدمی در میان تیم های ایرانی تبدیل شده و این قضیه به تیم ملی هم سرایت پیدا کرده.

سایت گل - مسعود شجاعی اولین بازیکن تعویضی ایران بود. بعد از اینکه افشین قطبی متوجه شد بازیکنان حاضر در زمین زهر لازم برای حمله به دروازه تایلند و گل زدن به این تیم را ندارند اقدام به ورود مهره های تهاجمی ترش به داخل میدان کرد. در همین راستا مسعود شجاعی اولین بازیکنی بود که از زمین مسابقه خارج شده و جای خود را به کریم انصاری فرد داد.

اما به نظر می رسد که این تصمیم چندان به مذاق این بازیکن خوش نیامد چرا که او بسیار آرام از زمین بیرون آمد و به روی نیمکت رفت. شجاعی در بازی قبلی تیم ملی هم تعویض شد که در آن بازی هم به این قضیه اعتراض داشت و ناراحتی خودش را نسبت به تصمیم افشین قطبی نشان داد.

2010/3/3

nw_nk
04-03-2010, 01:35
در حالیکه ایران بازی خوبی مقابل تایلند ارائه داد و این بازی حساسیت چندانی برای شاگردان افشین قطبی نداشت اما هواداران حاضر در ورزشگاه نتوانستند تساوی ایران مقابل تایلند را تاب بیاورند.

سایت گل - یکی از بدترین قسمت های بازی ایران مقابل تایلند لحظاتی بود که هواداران حاضر در ورزشگاه به تشویق تیم ملی تایلند پرداختند و دست از تشویق بازیکنان تیم ملی کشیدند. یکی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس که با افشین قطبی رابطه خوبی ندارد وعده داده بود که در این بازی کاری خواهد کرد تا هواداران علیه این مربی شعار دهند.

گل نزدن های تیم ملی در این بازی و موقعیت هایی که از دست رفت فرصت خوبی را در اختیار این لیدر گذاشت تا بتواند به هدفش برسد و کاری کرد تا هواداران با تشویق تیم ملی تایلند پشت بازیکنان ما را خالی کنند. اتفاقی که فارغ از این که چه نامی روی نیمکت تیم ملی نشسته وجهه خوبی برای فوتبال ملی ما بوجود نیاورد.

2010/3/3

Kianoosh
04-03-2010, 03:34
این پیروزی غرور آفرین رو به جامعه ورزش ایران تبریک میگم !:دی

mahdishata
04-03-2010, 04:25
این پیروزی غرور آفرین رو به جامعه ورزش ایران تبریک میگم !:دی

ورزشکاران...دلاوران نام اوران ....

manreza71
04-03-2010, 09:38
ولقعا برای علی کریمی کلی حال کردم ، دریبل های ریزش وپاساش فوق العاده بود
بی دلیل نیست که قطبی 100 بار کریمی رو به تیم ملی بعد از خداحافظیش دوت میکرد
قابل توجه بعضی ها که به طور مفتضحانه از تیم ملی اوت شدند

peyman_nn
04-03-2010, 09:58
هرچند استقلالیم
ولی بازگشت کریمی مبارک

بی باک بی بال
04-03-2010, 10:19
ایران یک - تایلند صفر / یکی زدیم ده تا نزدیم

ببخشید کدم تا رو نزدیم ایران فقط دو تا فرصت داشت

alireza-sabz
04-03-2010, 12:14
آقا ایران با قطبی نمی تونه پیشرفته کنه ...
من پرسپولیسیم 10 ساله که میرم استادیوم ... قطبی یه دلال بیشتر نیست . ایران با قطبی عمرا چیزی نشه

alireza-sabz
04-03-2010, 12:22
فرق نداره امسال سپاهان بدجوری فیتیله پیج میشه حالا چه تهران چه اصفهان

mahdishata
04-03-2010, 12:44
سلام
چیزی که از بالا من دستگیرم شد این بود که خیلی محترمانه گفتن خود یاری دادن تا تو تبریز بازی کنن

malaki_mall
04-03-2010, 14:00
آقا ایران با قطبی نمی تونه پیشرفته کنه ...
من پرسپولیسیم 10 ساله که میرم استادیوم ... قطبی یه دلال بیشتر نیست . ایران با قطبی عمرا چیزی نشه

مردیکه جلوی تایلند تیم رو دفاعی بسته بود.

حیف نون.

امير موسر
04-03-2010, 14:47
تبریک تبریک !!!!!!

vahidgame
04-03-2010, 15:34
با این تیم حتما قهرمان جام ملتها آسیا می شیم!!!! واقعا خجالت نداره توی ورزشگاه آزادی بازی با تایلند با یک مهاجم بازی کنیم که تازه پس تخصصی اون هافبک هستش!!!! دوستان فکر کنم ناف قطبی رو با سیستم 1-3-2-4 بریدن:31:

nw_nk
04-03-2010, 15:37
بازيكن سابق تيم فوتبال پرسپوليس در مورد بازگشت خود به اين تيم عنوان كرد: تا زماني كه علي دايي سرمربي پرسپوليس است فكر كنم هم به نفع من و هم به نفع دايي باشد كه من به اين تيم برنگردم.

سايت گل - علي كريمي. صحنه هايي كه او در بازي خلق كرد، محشر بود با اين حال تماشاگران ناراضي از عدم توفيق تيم ملي در گلزني شعار دادند و در دقايق پاياني ابه تشويق تايلند پرداختند. كريمي كه انتظار استقبال كرم تري را از تيم ملي داشت در اين باره مي گويد: شايد تماشاگران از اين نتيجه راضي نبودند اما آنها بايد تا آخرين لحظه تيم را تشويق كنند. از دقيقه 70 به بعد بازيكنان ما كاملاً‌ در زمين تايلند بودند و با توجه به فشاري كه به خط دفاع اين تيم مي‌آورديم آنها عقب نشستند و مطمئن بوديم كه به گل مي‌رسيم. تماشاگران ما هم بايد بيشتر تحمل كنند چون ممكن است اين حركت آنها باعث از دست رفتن روحيه بازيكنان و شكست تيم ملي شود.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر مي‌كنيد انتظار مردم ايران از تيم ملي با پيروزي يك بر صفر برابر تايلند در ورزشگاه آزادي برآورده شد؟ خاطرنشان كرد: تيم‌هاي آسيايي چون تايلند در چهار پنج سال گذشته آنقدر پيشرفت كرده‌اند كه ديگر نتوان چهار پنج گل به آنها زد. همه تيم‌ها به هم نزديك شده‌اند و تفكر‌ حرفه‌اي دارند. ما بايد تلاش كنيم تيم قوي‌تري در جام ملت‌هاي آسيا داشته باشيم و آنجا هم به موفقيت‌هاي خوبي برسيم.

بازيكن سابق تيم فوتبال پرسپوليس در مورد بازگشت خود به اين تيم عنوان كرد: تا زماني كه علي دايي سرمربي پرسپوليس است فكر كنم هم به نفع من و هم به نفع دايي باشد كه من به اين تيم برنگردم.

2010/3/4

nw_nk
04-03-2010, 15:40
كريمي هر روز كه به تيم ملي اضافه شود دير است چون او شخصيتي دارد كه به همه روحيه مي‌دهد و اطرافيانش را سرشار از انگيزه مي‌كند. من با دايي لجبازي نكردم و احساس كردم با توجه به نزديكي عيد با حضور علي كريمي و پيروزي مقابل تايلند، به نوعي به مردم ايران عيدي دهم.

سايت گل - گرچه افشين قطبي در تمام دقايق بازي ايران و تايلند چهره گرفته اي داشت اما بالاخره با گل نكونام اندكي به هيجان آمده و با خوشحالي به كنفرانس مطبوعاتي رفت . با اين حال خبرنگاران حاضر در كنفرانس خيلي از نتيجه به دست آمده راضي نبودند و بنابراين محاكمه اغاز شد. بخوانيد:

*به تمام مردم ايران و بازيكنان تيم ملي براي كسب اين پيروزي تبريك مي‌گويم و خوشحالم توانستيم سومين بازي متوالي را پيروز شويم و در شرايط مطلوبي به جام ملت‌هاي آسيا قدم بگذاريم. ‌ ما سعي كرديم تيمي متشكل از بازيكنان ستاره، باتجربه و جوان را بسازيم. همان طور كه پيش‌بيني كرده بودم بازي سختي مقابل تايلند داشتيم. آنها تيم باكيفيت و باانگيزه‌اي بودند كه فوتبال بسته‌اي ارائه كرده و سعي داشتند در ضد حملات خطرناك باشند.

* تيم ايران در اين مسابقه به اندازه كافي موقعيت گلزني داشت. ما تنها در يك سوم انتهايي زمين خوب نبوديم اما بالاخره جذابيت فوتبال باعث شد تا در آخرين لحظات گل پيروزي را وارد دروازه حريف كنيم. دليل افت ياد شده در بخشي كه به آن اشاره كردم خستگي بازيكنان و تمرين كردن آنها فقط در يك روز پيش از بازي بود. بازيكنان ما بسيار خسته بودند. برخي از آنها در اين هفته سه مسابقه انجام داده بودند و بعضي هم پس از 72 ساعت دوباره بايد بازي مي‌كردند.

* يكي ديگر از ويژگي‌هاي اين مسابقه بازگشت دوباره علي كريمي به تيم ملي بود. او انگيزه و انرژي زيادي را به تيم آورد. كريمي بازيكني است كه هر وقت در تيم ملي حضور دارد باعث مي‌شود اطرافيانش هم خوب كار كنند و واقعا تحت تاثير او قرار بگيرند. كريمي صحنه‌هايي را در اين بازي خلق كرد كه فكر كنم مردم از ديدنش لذت بردند و همه مردم ايران نفس‌هايشان حبس شده بود. حركات كريمي واقعا محشر بود و توان ويژه‌اي به تيم ملي القا مي‌كرد. تيم ما در نيمه دوم بهتر عمل كرد و توانست با حمايت تماشاچيان موقعيت‌هاي گلزني بيشتري را روي دروازه حريف خلق كند.

* كريمي هر وقت به تيم ملي دعوت شود دير است. شخصيت فوق‌العاده‌اي دارد و همان طور كه گفتم همه بازيكنان از كريمي تاثير مي‌گيرند. همه مردم ايران دوستش دارند. ما تنها 10 ماه تا شروع جام ملت‌ها زمان داريم كه بهتر بود او را به تيم ملي دعوت مي‌كرديم ضمن اينكه به عيد نزديك مي‌شويم و مي‌خواستيم او را دوباره به استاديوم آزادي بياوريم تا به مردم عيدي خوبي بدهيم.

* قطبي در پاسخ به اين سوال كه اگر معتقديد تيم ايران خوب بازي كرد پس چرا تماشاچيان در 15 دقيقه پاياني بازي تيم تايلند را تشويق مي‌كردند به خبرنگاران گفت: دليل اين مساله را نمي‌دانم بهتر است از كساني بپرسيد كه اين شعارها را دادند. قطبي در ادامه با واكنش خبرنگاران مواجه شد كه پرسيدند چطور از هزاران تماشاچي كه به استاديوم آمده بود چنين سوالي كنيم. وي در اين خصوص پاسخ داد: در برابر چنين صحبتي فقط مي‌توانم سكوت كنم من معتقدم تيم ايران در اين بازي خوب بازي كرد. مديريت سكوها بر عهده من نيست. در تيم ملي فقط وظيفه دارم يك تيم خوب بسازم و روانه مسابقه‌ها كنم.

* من احتياجي به محبوبيت كسي ندارم. تيم ملي تيم افشين قطبي نيست بلكه متعلق به همه مردم ايران است. من هيچ تصميم شخصي و سليقه‌اي در اين تيم نمي‌گيرم. پشت تصميم‌هاي من هميشه وجدان، فكر و منطق نهفته است.

* من علي دايي را هميشه دوست داشته و دارم. معتقدم ما بايد به هم كمك كنيم تا فوتبال ايران رشد كند. ضمن اينكه بايد به رسانه‌هاي كشور هم احترام گذاشته و براي موفقيت تيم ايران از وجودشان استفاده كنيم.

* ما ده بازي تداركاتي خواهيم داشت كه پنج مسابقه آن در "روزهاي فيفا" است. در اين فرصت مي‌خواهيم تيم قوي‌تري بسازيم. مطمئن باشيد اين تيم تا جام ملت‌هاي آسيا بهتر و قدرتمندتر خواهد شد. اين بازيكنان اتحاد و همدلي زيادي با هم دارند و از زماني كه در اردو كنار هم جمع شده‌اند اين مساله به وضوح در اين تيم ديده مي‌شد. تا شروع جام ملت‌ها هم در تيم ملي به روي همه بازيكنان ايراني باز است و با عملكرد موفق‌شان مي‌توانند در اين تيم حضور داشته باشند

* قطبي در مورد سقوط 4 رتبه‌اي تيم ملي ايران در رده‌بندي فيفا اظهار داشت: اين رده‌بندي منطقي نيست. ما 2 ماه بازي نداشتيم و اين رده‌بندي با اصول منطقي منافات دارد، به همين دليل آن را نمي‌پذيرم. بايد براي اعلام رده‌بندي فيفا ملاك‌ها تغيير كند و منطقي‌تر شود.

2010/3/4

bleu2u4u
04-03-2010, 18:48
بعد از خوندن این خبرهای سایت گل به چشمای خودم هم شک کردم
معلوم نیست نویسنده های گل کدوم بازی رو میدیدن که این مطالب رو نوشتن
مخصوصا خبر دوم و سوم

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

بعد از خوندن این خبرهای سایت گل به چشمای خودم هم شک کردم
معلوم نیست نویسنده های گل کدوم بازی رو میدیدن که این مطالب رو نوشتن
مخصوصا خبر دوم و سوم

pouyacapitan
04-03-2010, 20:37
پتروشیمی رو ار پیش باخته گذاشتین دیگه؟!

iman_abi
04-03-2010, 22:00
منم تو اين بازي موقعيت آنچناني واسه گل زدن نديدم... اين تيم كه تو آزادي به بدبختي با يه گل تايلند رو مي بره اگه تو جام ملتها از گروهش صعود كنه شاهكار كرده!!!!!!!!!!

LΩRD
04-03-2010, 22:22
واقعا تبریک میگم ... خلاصه بگم تیم ملی ما ر... . چطوری میخایم از گروهمون بریم بالا، خدا عالمه ! چند وقت پیش ماشین های بازیکن های فوتبال رو نشون میداد . فقط میتونم بگم که حیف این پول که به اینا میدن در صورتی که فوتسال ما میره جام جهانی گل میکاره و میاد اونجوری اینا هم اینجوری ... :2:

NaKhoda BiBaK
04-03-2010, 22:37
مردیم تا بردیم !!! :27::27::27:

حتما قهرمان میشیم ... !!! با این آقای امپراطور !!!

یکی نیست بهش بگه مگس ، عرصه سیمرغ نه جولانگاه تو است !

mostafa_360
04-03-2010, 22:54
فوتبال ایران خیلی وقته که مرده...........شیر سرکش اسیا شده...............