PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

SANR
21-03-2007, 15:54
هر وقت اعلام کرد خبرمون کن.
مرسی.

Behroooz
21-03-2007, 16:26
دعا كند راي برنگرده دوباره .

NIMA KHAN
21-03-2007, 16:33
استقلال می ره وقهرمان می شه دو دم تئو دی یونگو صمد و همه ی آبی ها گرم

Behroooz
21-03-2007, 17:27
اخبار فوتبال اينجا بود رفت به متفرقه .

M O H S E N
21-03-2007, 18:56
وقتی میتونیم خوشحال باشیم که خبر رسمی تو سایت ای اف سی ببینیم عزیزان دل.

من که آرزو میکنم برادر قلعه نوعی هرچه زودتر از استقلال بروند ( البته به عنوان مدیر) چون ایشان یک مربی حرفه ای هستند نه مدیر و برنامه ریز.

Alire7_a
22-03-2007, 00:14
تقبل ا... حاج آقا

online-amir
22-03-2007, 00:33
واقعن دلتون خوشه..>!!! متاسفم واسه اونایی که تاسف میخورند به تیم دلخواهشون در ایران..>!!!

Actros
22-03-2007, 03:08
راسته که استقلال دوباره میخواد برگرده به لیگ قهرمانان
بابا بازیا که شروع شده

Actros
22-03-2007, 03:12
مگه بازیا شروع نشده
دیگه واسه چی؟

Alire7_a
22-03-2007, 06:52
آقا دادگاه گفته برگرده
بازيهايي هم كه زمانش گذشته رو بعدا برگزار كنه
الانم قطعي نيست
همين

Ali_k
22-03-2007, 07:39
آقا دادگاه گفته برگرده
بازيهايي هم كه زمانش گذشته رو بعدا برگزار كنه
الانم قطعي نيست
همين

کاملا موافقم
آخه هر تیمی تا به حال 2 تا بازی کرده
در ضمن اگه اینجوری باشه تیمهایی که سال گذشته نیز حذف شدن (به همین دلیل) ممکنه شکایت کنند
ولی
انشاا... کار استقلال درست میشه
حیف این استقلاله :31:

Alire7_a
22-03-2007, 07:42
کاملا موافقم
آخه هر تیمی تا به حال 2 تا بازی کرده
در ضمن اگه اینجوری باشه تیمهایی که سال گذشته نیز حذف شدن (به همین دلیل) ممکنه شکایت کنند
ولی
انشاا... کار استقلال درست میشه
حیف این استقلاله :31:

فكر كن اونام بيان شكايت كنن و جام باشگاههاي پارسال از اول شروع شه :31:
ولي به نظرم اصلا حيف نبود اين استقلال نره آسيا. فقط اون حدود 2 ميليارد تومي كه از دستش رفت حيف شد

Ali_k
22-03-2007, 08:33
نصيرزاده: در اساسنامه فیفا آراء دادگاه داوری ورزش مورد تایید است

کارشناس فوتبال گفت: تصمیمات و آراء دادگاه داوری ورزش بلا استثناء مورد تایید فدراسیون جهانی فوتبال است.

هوشنگ نصیرزاده با بیان این مطلب به خبرنگار مهر گفت : در اساسنامه فدراسیون جهانی فوتبال صراحتا به صلاحیت دادگاه داوری ورزش (cas) اشاره شده است و تصمیماتی که در این دادگاه اتخاذ می شود بلا استثناء مورد پذیرش فیفا و فدراسیونهای تابعه است.

وی ادامه داد : به طور حتم در اساسنامه کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز صلاحیت دادگاه داوری ورزش مورد تایید است و آراء این دادگاه در فوتبال آسیا نیز لازم الاجراست.

نصیرزاده خاطر نشان ساخت : بعید به نظر می رسد با شرایط موجود از حضور تیم فوتبال استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ممانعت به عمل آید.

Ali_k
22-03-2007, 08:34
خبيري: بازگشت استقلال به ليگ قهرمانان آسيا عملي نيست

شب گذشته دادگاه عالي ورزش (cas) به فرجام خواهي باشگاه استقلال ايران پاسخ مثبت داد و اعلام كرد كه اين تيم مي‌تواند در رقابتهاي ليگ قهرمان آسيا در فصل جاري شركت كند.

علِي‌رغم اين اعلام، دكتر محمد خبيري، عضو كميته انتقالي فدراسيون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار «ورزشي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: با توجه به اين كه برنامه مسابقات از قبل تنظيم شده و تيم‌ها تاكنون يك بازي خود را انجام داده و بازي دوم خود را نيز امروز انجام مي‌دهند، امكان بازگشت استقلال به ليگ قهرمانان آسيا وجود ندارد و اين مساله عملي نيست.

وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا كنفدراسيون فوتبال آسيا ملزم به اجراي حكم دادگاه عالي ورزش است، گفت: تا دو سال پيش فيفا و ساير كنفدراسيون هاي عضو، احكام دادگاه عالي ورزش را قبول نداشتند اما از دو سال گذشته آنها پذيرفتند كه احكام اين دادگاه را اجرا كنند. اما به هر حال با توجه به قرار داشتن در ميانه فصل رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بعيد است كه استقلال بتواند به اين مسابقات بازگردد .

خبيري در ادامه افزود:اين كه دادگاه عالي ورزش به دادخواست استقلال پاسخ مثبت داده، بسيار خوب است. فكر نمي‌كردم كه اين دادگاه به اين سرعت پاسخ فرجام‌خواهي استقلال را صادر كند.

او ادامه داد: كنفدراسيون فوتبال آسيا هيات اجرايي دارد و كاملا به صورت مستقل عمل مي‌كند. حتي چند سال پيش در يك مورد، درباره آزمايش اشعه مادون قرمز توسط كنفدراسيون فوتبال آسيا به فيفا شكايت كرديم و فدراسيون بين المللي فوتبال هم حق را به ما داد؛ اما Afc اين حكم را اجرا نكرد.

خبيري درباره فرايند تهيه اساسنامه فدراسيون فوتبال گفت: پس از آن كه اساسنامه تهيه شد، آن را براي ترجمه ارسال كرده‌ايم. از سويي ديگر اين كه سازمان تربيت بدني بخواهد اساسنامه را براي تاييد به هيات وزيران ارسال كند يا خير موضوعي نيست كه ما بتوانيم درباره آن اظهار نظر كنيم چرا كه اين جزو وظايف سازمان تربيت بدني است.

وي درباره زمان احتمالي تشكيل مجمع فدارسيون فوتبال ، گفت: پيش بيني مي‌كنيم كه بتوانيم اواخر خرداد مجمع فدارسيون فوتبال را تشكيل دهيم. اما اين مساله به تاييديه اساسنامه بستگي دارد.

:41: :41: :13: :19:

Alire7_a
22-03-2007, 08:38
خبيري: بازگشت استقلال به ليگ قهرمانان آسيا عملي نيست

شب گذشته دادگاه عالي ورزش (cas) به فرجام خواهي باشگاه استقلال ايران پاسخ مثبت داد و اعلام كرد كه اين تيم مي‌تواند در رقابتهاي ليگ قهرمان آسيا در فصل جاري شركت كند.

علِي‌رغم اين اعلام، دكتر محمد خبيري، عضو كميته انتقالي فدراسيون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار «ورزشي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: با توجه به اين كه برنامه مسابقات از قبل تنظيم شده و تيم‌ها تاكنون يك بازي خود را انجام داده و بازي دوم خود را نيز امروز انجام مي‌دهند، امكان بازگشت استقلال به ليگ قهرمانان آسيا وجود ندارد و اين مساله عملي نيست.

وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا كنفدراسيون فوتبال آسيا ملزم به اجراي حكم دادگاه عالي ورزش است، گفت: تا دو سال پيش فيفا و ساير كنفدراسيون هاي عضو، احكام دادگاه عالي ورزش را قبول نداشتند اما از دو سال گذشته آنها پذيرفتند كه احكام اين دادگاه را اجرا كنند. اما به هر حال با توجه به قرار داشتن در ميانه فصل رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بعيد است كه استقلال بتواند به اين مسابقات بازگردد .

خبيري در ادامه افزود:اين كه دادگاه عالي ورزش به دادخواست استقلال پاسخ مثبت داده، بسيار خوب است. فكر نمي‌كردم كه اين دادگاه به اين سرعت پاسخ فرجام‌خواهي استقلال را صادر كند.

او ادامه داد: كنفدراسيون فوتبال آسيا هيات اجرايي دارد و كاملا به صورت مستقل عمل مي‌كند. حتي چند سال پيش در يك مورد، درباره آزمايش اشعه مادون قرمز توسط كنفدراسيون فوتبال آسيا به فيفا شكايت كرديم و فدراسيون بين المللي فوتبال هم حق را به ما داد؛ اما Afc اين حكم را اجرا نكرد.

خبيري درباره فرايند تهيه اساسنامه فدراسيون فوتبال گفت: پس از آن كه اساسنامه تهيه شد، آن را براي ترجمه ارسال كرده‌ايم. از سويي ديگر اين كه سازمان تربيت بدني بخواهد اساسنامه را براي تاييد به هيات وزيران ارسال كند يا خير موضوعي نيست كه ما بتوانيم درباره آن اظهار نظر كنيم چرا كه اين جزو وظايف سازمان تربيت بدني است.

وي درباره زمان احتمالي تشكيل مجمع فدارسيون فوتبال ، گفت: پيش بيني مي‌كنيم كه بتوانيم اواخر خرداد مجمع فدارسيون فوتبال را تشكيل دهيم. اما اين مساله به تاييديه اساسنامه بستگي دارد.

:41: :41: :13: :19:

با اينكه خبيري رو آدم كاربلدي ميدونستم اين حرفش نشون داد چيزي حاليش نيس
ميدوني چرا؟؟
اول دادگاه ورزش در هنگام دادن راي ميدونسته كه بازيها شروع شده
دوم بند 49 حكم صادره ميگه بازيهايي رو كه استقلال از دست داده بعدا برگزار ميشه يعني در اين حكم اين امكان هم در نظر گرفته شده بوده كه ممكنه چند بازي رو استقلال از دست بده

gheymeh
22-03-2007, 08:48
بابا دلتون رو خوش نکنین

توی این کنفدراسیون آسیا مافیا هستش و نیم زاه که استقلال برگرده .

دوباره بهونه های الکی می گیرن ...

1 درصد احتمال داره

mehdidj
22-03-2007, 14:39
در مورد مسابقات قویترین مردان جهان هم که امسال تو ی ایران برگذار میشه توضیح بده

می خواستم ببینم تلویزیون پخش می کنه یا نه؟

M O H S E N
22-03-2007, 15:31
قویترین مردان جهان؟ یا مردان آهنین؟

boy iran
22-03-2007, 16:05
نه مسابقات تو کیش است ولی تو تلوزیون نشون نمیده
فقط قویترین مردان ایران رو نشون میده

M O H S E N
24-03-2007, 12:24
دبيركل ديوان داوري ورزش گفت: از نظر اين ديوان حضور تيم فوتبال استقلال تهران در رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي آسيا بلامانع است.

ماتئو ريب روز جمعه با بيان اين مطلب گفت: ديوان داوري ورزش در خصوص شكايت تيم فوتبال استقلال تهران براي شركت در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، راي به نفع اين تيم داد و اكنون منتظريم كه كنفدارسيون فوتبال آسيا در اين باره ابراز نظركند.

كنفدراسيون فوتبال آسيا در پي ارسال دير هنگام اسامي تيم فوتبال استقلال تهران به اين كنفدراسيون، اين تيم را از شركت در مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي آسيا كنار گذاشت.

پس از آن مسوولان باشگاه استقلال در اين خصوص به ديوان داوري ورزش شكايت كردند.

ريب افزود با آنكه ديوان داوري ورزش مقامي بالاتر از كنفدراسيون فوتبال آسياست، ما انتظار داريم كه اين كنفدراسيون با راي اوليه اين ديوان موافقت كند ولي هيچ تضميني در اين خصوص وجود ندارد.

دبيركل ديوان داوري ورزش تصريح كرد: ما به خوبي از اين امر آگاه هستيم كه ديدار سوم تيم استقلال در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا ۱۷ روز ديگر برگزار خواهد شد. از همين رو انتظار داريم كنفدراسيون فوتبال آسيا در اين‌ باره زودتر راي خود را اعلام كند.

ريب در پايان گفت: بزودي ديوان داوري ورزش جلسه نهايي خود را برگزار خواهد كرد كه اميدوارم تيم استقلال بتواند در ليگ قهرمانان آسيا شركت كند.

M O H S E N
24-03-2007, 12:26
مديرعامل سابق استقلال گفت: مديرعاملي من دير يا زود دارد؛ اما سوخت و سوز ندارد چراكه يك دومي و سومي آورده‌ام، فقط قهرماني آسيا مانده كه به هوادارن بدهكارم. بحث بازگشت علي فتح‌الله زاده به باشگاه استقلال بازتاب‌هاي مختلفي را در پي داشته است. او حرف‌هاي تازه‌اي از اين بازگشت احتمالي زده است كه در زير مي‌خوانيد:

*: بحث بازگشت شما به استقلال از چه قرار است؟
با آقاي علي آبادي يك صحبت‌هاي كلي انجام دادم؛ ولي هنوز به جمع‌بندي غيابي نرسيده است. به هر حال سازمان تربيت بدني اول در حالي رايزني است كه هيئت مديره را مشخص كند.

*: اما ظاهرا براي مديرعالي يا سرپرست موقت باشگاه صحبت‌هاي نهايي با شما شده است؟
نه، به صورت جزيي فقط بحث اين است كه در مديريت جديد هم نقشي داشته باشم. طبق قانون مديرعامل را بايد هيئت مديره انتخاب كند.

*: كه احتمال انتخاب شما خيلي زياد است؟
همه احتمالات وجود دارد. معتقدم فعلا نبايد سازمان تربيت بدني را تحت فشار قرار داد. به نظرم سازمان اين بار كار خوبي مي‌كند كه در انتخابي نفرات جديد عجله نمي‌كند. در 15 روز آينده نفرات جديد مشخص مي‌شود. مي‌گويم بايد اجازه دهيم علي آبادي بدون تحميل نظر، خودش مديرعامل را مشخص كند.

*: خبر بازگشت احتمالي شما به استقلال از سوي هواداران مورد استقبال قرار گرفت.
به من لطف دارند و همين اظهار لطف آنها است كه من را در تصميم‌گيري مردد مي‌كند. توقع هوادار از من بالا است و همين كارم را سخت مي‌كند. هرچه دارم از همين هواداران دارم و اگر آبرويي كسب ‌كردم، به خاطر استقلال است و حاضرم براي تيم، اين آبرو را معامله كنم؛ ولي دوست ندارم مدير تحميلي باشم. مي‌خواهيم سازمان خودش به اين نتيجه رسيده باشد كه من مي‌توانم به استقلال كمك كنم. اگر سازمان به اين نتيجه رسيده باشد، مثل يك سرباز در خدمت تيم هستم.

*: پس از اينكه از مديرعاملي كنار رفتيد، دوباره به عنوان يكي از اعضاي هيئت مديره بازگشتيد؛ اما طاقت نياورديد و باشگاه را ترك كرديد. اين بار كه قصد نداريد اين اتفاق تكرار شود.
من هم مي‌توانستم مثل دوستان بمانم؛ اما در آن صورت تعهدم به هوادار از بين مي‌رفت. وقتي مي‌ديدم يك تصميم به ضرر استقلال گرفته شده، يا بايد ايستادگي مي‌كردم و راه مبارزه را در پيش مي‌گرفتم يا خودم را كنار بكشم. همان روزي كه استقلال را به رفاه دادند، گفتم اين تصميم اشتباهي است چون مثل روز برايم روشن بود باشگاه به سراشيبي سقوط مي‌رود و اين اتفاق هم افتاد.

*: اگر برگرديد كه قصد نداريد همه امور را دست فردي بسپاريد و خود را كنار بكشيد؟
استقلال چه موفق بوده و چه ناموفق، خودم مسئوليت را پذيرفتم چون معتقدم مديرعاملي بالاترين مسئول اجرايي باشگاه است. به هر كس مسئوليت بدهم، اول و آخر خودم مسئول هستم. اين نكات را به عنوان كليد رمز به آقاي علي آبادي گفتم. مديرعامل بايد بسيار قدرتمند باشد و حتي در هيئت مديره تاثيرگذار باشد.

*: پس فقط به شرط اختيار كامل حاضر به بازگشت هستيد؟
صد در صد؛ به من حق بدهيد. توقع ما از فتح‌اله زاده بالا است. اگر اختياري نداشته باشم، خراب مي‌شوم و هوادار نااميد و سرخورده مي‌شود.

*: به نظر شما اين استقلال مي‌شود به روزهاي خوبش بازگرداند.
چرا كه نه؛ مي‌توانيم هر پنج سال، چهار قهرمان براي هوادار هديه كنيم. يعني سالي يك قهرماني بياوريم. البته اين در صورتي محقق مي‌شود كه مديرعامل مقتدر باشد؛ وگرنه مي‌توانند آنهايي كه دوست دارند كار كنند، بيايند و من هم نظاره‌گر باشم. مثل تمام اين چهار سالي كه حرفي نزدم. حتي يك مصاحبه عليه تيم انجام ندادم چون معتقدم بود و نبود افراد مهم نيست؛ مهم باشگاه و موقعيت آن است.

*: مي‌گويند بازگشت شما توأم با بازگشت ناصر حجازي و تغيير در كادر فني است.
هيچ مديري تا قبل از پست گرفتن نمي‌تواند برنامه‌هايش را بگويد؛ اما فعلا استقلال خوب نتيجه مي‌گيرد و بايد از صمد مرفاوي حمايت شود. در كنارش مي‌توان از نظريات ناصر حجازي استفاده كرد. البته بايد از بقيه بزرگان استقلال هم كمك گرفت. حتي از امير قلعه نويي هم مي‌خواهم كه به تيم كمك كند.

*: دوباره مي‌خواهيد داستان سازمان فوتبال را تكرار كنيد.
سازمان فوتبال را دست يك نفر نمي‌سپارم. سازمان فوتبال بايد از سه پيشكسوت، نماينده هيئت مديره، نماينده مطبوعات و نماينده مديرعامل تشكيل شود.

*: اما در استقلال همه بزرگان يك جا نمي‌توانند جمع شوند.
قول مي‌دهم اگر برگردم، همه را دور هم جمع كنم. برخي سوء تفاهمات بين اين عزيزان هست كه بايد حل شود. اگر مديرعامل شوم، وظيفه خود مي‌دانم بزرگان را به هم نزديك كنم.

*: اينطور كه حرف مي‌زنيد، ظاهرا كار تمام است.
كار دست من نيست. اگر شرايط مساعد باشد، دوست دارم برگردم.

*: اما شنيده بوديم سعي داريد براي رياست فدراسيون نامزد شويد.
رياست فدراسيون كه سهل است، اگر بگويند بيا رئيس كنفدراسيون آسيا را قبول كن، مطمئن باشيد استقلال را انتخاب مي‌كنم. در فوتبال، اين استقلال است كه برايم مهم است و ترديد نكنيد تا اين تيم به من نياز دارد، به چيز ديگري فكر نميكم.

*: و حرف پاياني؟
مديرعاملي من دير يا زود دارد؛ اما سوخت و سوز ندارد. من يك مقام دومي و سومي براي استقلال آورده‌ام، فقط مانده قهرماني آسيا كه به هواداران تيم بدهكار هستم. اگر 10 سال هم شده، صبر مي‌كنم تا اين مقام را براي آنها بياورم. استقلال را با قدرت مي‌خواهم؛ نه با التماس و خواهش.

M O H S E N
24-03-2007, 12:31
ابراهیم صادقی گفت: با حضور نکونام، کریمی و تیموریان شرایط من برای حضور در ترکیب اصلی سخت می شود ولی از رقابت با این بازیکنان نمی ترسم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از سفر به قطر ضمن بیان مطلب فوق افزود: بازی با قطر آخرین مسابقه تدارکاتی تیم ملی ایران تا پایان مسابقات لیگ برتر است و کادر فنی می تواند در این دیدار شناخت بهتری از وضعیت بازیکنان به دست آورد.

وی در مورد عدم شباهت نوع بازی تیم فوتبال قطر با حریفان ایران در مرحله گروهی مسابقات جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: درست است تیم قطر شباهتی با تیم‌های هم‌گروه ایران ندارد، اما این دیدار می تواند از لحاظ هماهنگی بیشتر بازیکنان با همدیگر و تاکتیک تیم مفید باشد.

صادقی همچنین تاکید کرد: مطمئنا در شرایط فعلی بازی کردن با تیم قطر بهتر از عدم برگزاری مسابقه است، ضمن این که با انجام بازی تدارکاتی بیشتر هماهنگی بازیکنان بیشتر شده و می توانیم خود را برای دیدار در جام ملتهای آسیا آماده تر کنیم.

وی در مورد احتمال حضور در ترکیب تیم اضافه کرد: با حضور نکونام، کریمی و تیموریان شرایط من برای حضور در ترکیب اصلی سخت می‌شود ولی از رقابت با این بازیکنان نمی ترسم. در این شرایط برای به دست آوردن جایگاه مناسب در جمع نفرات اصلی تلاش زیادی خواهم کرد و منتظر فرصتی مناسبی خواهم بود تا بتوانم در زمین مسابقه آمادگی ام را به نمایش بگذارم.

صادقی در پایان در مورد وضعیت سایپا گفت: تمرینات سایپا از فردا آغاز می شود و مطمئنا بازیکنان تلاش خواهند کرد تا با کسب نتایج مطلوب در بازی‌های آینده ضمن حفظ صدر جدول، قهرمانی تیم را در لیگ برتر قطعی کنند.

M O H S E N
24-03-2007, 12:37
تهران IranSport.Net - كنفدراسيون فوتبال آسيا (اي.اف.سي) بامداد روز يكشنبه (به وقت محلي كوالالامپور مالزي) راي خود را در خصوص حضور و ياعدم شركت تيم استقلال تهران در ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا اعلام خواهد كرد. امير علوي مدير روابط عمومي باشگاه استقلال گفت: منابع نزديك به كميته اجرايي كنفدراسيون فوتبال آسيا از صدور راي اين باشگاه در روز يكشنبه خبر داده‌اند. در همين جهت ، همچنان رايزني‌هاي مسئولان باشگاه استقلال تهران براي بازگشت اين تيم به ليگ قهرمانان آسيا ادامه دارد.

ديوان داوري ورزش هفته گذشته در راي اوليه خود خواستار بازگشت تيم استقلال تهران به ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا شد.

اين ديوان به كنفدراسيون فوتبال آسيا فرصت داد تا در تصميم خود تجديد نظر كند.

تيم استقلال تهران بهمن ماه سال ‪ ۸۵‬به علت دير ارسال كردن فهرست بازيكنان خود به كنفدراسيون فوتبال آسيا، از ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا حذف شد.

M O H S E N
24-03-2007, 22:17
تيم ملي فوتبال ايران در ديدار دوستانه در برابر تيم ملي فوتبال قطر به برتري رسيد. اين ديدار كه عصر امروز (شنبه) در دوحه قطر برگزار شد، با برتري يك بر صفر ايران به پايان رسيد. عليرضا واحدي نيكبخت در دقيقه ‪ ۷‬تك گل اين بازي را به ثبت رساند. تيم ملي فوتبال ايران خود را براي شركت در جام ملتهاي آسيا آماده مي‌كند.

Metalzadeh
25-03-2007, 04:50
چه بازیه بی خبری
مرسی اطلاع رسانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran NZ
25-03-2007, 05:22
اينا كي بازي مي كنن ما خبر نداريم؟

M O H S E N
25-03-2007, 10:47
مدرس كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: فعلا بن همام در مالزي حضور ندارد و به همين دليل هم از سوي مجموعه كنفدراسيون فوتبال آسيا تصميمي مبني بر بازگشت تيم فوتبال استقلال به جام باشگاههاي آسيا گرفته نشده است و تا زمان بازگشت بن همام نيز اين كار انجام نخواهد شد.

M O H S E N
25-03-2007, 10:47
علي تارقلي زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس در شرق آسيا اظهار داشت: راي دادگاه داوري ورزش در خصوص بازگشت تيم استقلال به بازيهاي جام باشگاههاي آسيا از سوي كنفدراسيون فوتبال آسيا لازم الاجراست .
وي ادامه داد: تصميم دادگاه داوري ورزش لازم الاجراست ولي از اين پس هيچيك از تيمهاي ايراني اعم از جوانان، نوجوانان و بزرگسالان نمي توانند چشم داشتي به حمايتهاي كنفدراسيون فوتبال آسيا داشته باشند.
وي با اشاره به اين كه مسايل به وجود آمده درتيم استقلال به ضرر كل فوتبال ايران تمام شده است، يادآور شد: در حال حاضر نگاه كنفدراسيون فوتبال آسيا به تيم هاي ايراني با آنچه در گذشته وجود داشت تفاوت پيدا كرده است.
عليپور وكيل باشگاه استقلال سه‌شنبه ‌شب در يكي از بخش‌هاي خبري سيما اظهار داشت: استقلال دادخواستي در خصوص رسيدگي به محروميت اين تيم از مسابقات قهرماني باشگاه هاي آسيا ارائه كرده بود كه دادگاه داوري ورزش در لوزان سوئيس با اين درخواست موافقت كرده است.
وي افزود: دادگاه مذكور نامه بخشش و بازگشت استقلال به اين مسابقات را به كنفدراسيون آسيا فرستاده است و اگر اين كنفدراسيون با راي مخالف باشد، 20 روز فرصت دارد كه اعتراض خود را به دادگاه فيفا ارسال كند.
اين در حالي است كه مدير روابط عمومي باشگاه استقلال تهران روز شنبه اعلام كرده بود: كنفدراسيون فوتبال آسيا (اي.اف.سي) روز يكشنبه ( به وقت محلي كوالالامپور مالزي ) راي خود را در خصوص حضور و ياعدم شركت تيم استقلال تهران در ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا اعلام خواهد كرد.
امير علوي اظهار داشته است كه منابع نزديك به كميته اجرايي كنفدراسيون فوتبال آسيا از صدور راي اين باشگاه در روز يكشنبه خبر داده‌اند

M O H S E N
25-03-2007, 11:00
خب دیگه متاسفانه پخش مسفیم نشد عزیزان دل.

جدیدا کشورهای عربی امتیاز پخش بازی های بین المللی را به سختی واگذار میکنند.

M O H S E N
25-03-2007, 11:31
خبرگزاري فارس: عقد قرارداد با ولفسبورگ براي ستاره ايراني‌الاصل هرتابرلين خوش يمن نبود چراكه اين بازيكن را به اداره پليس و يك شب حبس كشاند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از بيلد،‌ اشكان دژاگه، بازيكن ايراني تيم فوتبال هرتابرلين يك شب را به دليل سانحه رانندگي در زندان گذراند.
وي كه اواخر هفته گذشته تصميم به ترك هرتابرلين در پايان فصل جاري گرفت و اعلام كرد با ولفسبورگ قرارداد مي‌بندد، ‌پايش به زندان كشيده شد.

* يك شب در زندان
اشكان دژاگه، ستاره جوان هرتابرلين روز دوشنبه قراردادش را با ولفسبورگ به امضا رساند تا از فصل آينده براي اين تيم بازي كند؛ اما بعد از عقد قرارداد، با اتومبيل شخصي اش به سمت برلين حركت كرد و در مسير با خودروي ديگري تصادف كرد و از صحنه حادثه گريخت.
علت اين اتفاق، تماس تلفني 2 كارمند اداره پليس با اين بازيكن بود كه به او گفتند: "سيد اشكان دژاگه، متولد 5/7/1986 تهران -ايران، بايستي خودش را معرفي كند چراكه بازيكن جديد ولفسبورگ پس از تصادف مرتكب تخلف شده و صحنه را ترك كرده است." بعد از اين تماس بود كه ستاره ايراني شاغل در بوندس ليگا دستگير شد و به سلول اداره پليس بخش روه لبن شهر برلين منتقل شد.

* علت دستگيري
با دستگيري اين بازيكن ايراني، تمامي دوستان، آشنايان، هم تيمي ها و برخي مردم علت اين ماجرا را جويا شدند.
اين سؤال مشترك از سوي همه بود كه از سوي اداره پليس توضيح لازم داده شد: "در سال گذشته دژاگه هنگامي كه سوار بر يك دستگاه خودرو ب.ام.و مشكي متعلق به خود در يكي از خيابان‌هاي برلين بود، با خودروي ديگري تصادف كرد كه به عوض ايستادن و جوياي خسارت شدن، بلافاصله از محل گريخت."

* عدم حضور در دادگاه
باتوجه به گزارشات مستند پليس، نوزدهم دسامبر گذشته اين بازيكن را به اين اداره جهت بازپرسي و شكايت فرد خسارت ديده فراخواندند؛ اما از حضور در آن خودداري كرد.
بازيكن ايراني فرداي آن تاريخ (20 دسامبر) با تيمش در جام حذفي آلمان با اوزنابروك (برد سه بر صفر هرتا) بازي كرد؛ بي‌آنكه در اداره پليس براي بيان توضيحات حاضر شود.

* پيگيري حقوقي
در غياب دژاگه در جلسه دادرسي، قاضي پرونده در منطقه تمپل هوف دستور پيگيري اين داستان را داده تا اينكه دوشنبه دژاگه دستگير شد كه بعد از حبس موقتي و دوازده ساعته، آزاد شد.

* آزادي به قيد شرط
باتوجه به اظهارات بازيكن ايراني و مداركي كه قاضي اين پرونده جمع آوري كرده، پليس به اين شرط به وي اجازه آزادي موقت داده كه هرگاه به دادگاه فراخوانده شد، ‌برخلاف دفعه قبل، فوري در محل حضور يابد و بهانه حضور در تمرين يا مسابقه را نياورد كه اين تضمين از جانب دژاگه داده شده است.

M O H S E N
25-03-2007, 11:31
ستاره ايراني الاصل و جوان تيم هرتابرلين بعد از آزادي از حبسي چند ساعته، عصر روز سه شنبه با تيمش به تمرين پرداخت و اين حضور البته همراه حرفه‌اي‌هاي باشگاه نبود چراكه ديتر هوينس، مدير تيم و فالكو گوتس، سرمربي هرتا وقتي فهميدند وي برخلاف قول قبلي اش، با اين تيم اقدام به تجديد قرارداد نمي‌كند، او را به حضور در جمع آماتورها ‌تبعيد كردند تا خشم و ناراحتي از تصميم بازيكن ايراني خويش را اينگونه نشان دهند.

D@MUN
25-03-2007, 11:59
اینا هرجا میرن باید نشون بدن ایرانین .؟؟

M O H S E N
25-03-2007, 12:01
اینا هرجا میرن باید نشون بدن ایرانین .؟؟

قبلا خیلی ها نشون دادن .

mohsensoft
25-03-2007, 12:08
ای بابا دق(نمیدونم دق همینجوریه یا نه) مرگ شدم
بگید هست یا نیست دیگه
هر کی خبر از منبع رسمی داره بگه

M O H S E N
25-03-2007, 12:15
ای بابا دق(نمیدونم دق همینجوریه یا نه) مرگ شدم
بگید هست یا نیست دیگه
هر کی خبر از منبع رسمی داره بگه

دوست عزیز وضعیت تیم استقلال کاملا نامشخص است.

اگر اجازه شرکت پیدا نکند دوباره شکایت خواهد کرد و .....

M O H S E N
25-03-2007, 12:17
تازه اگر هم بازگردد باید تکلیف بازی های 3-0 را براش اعلام کنند

اون هم خودش زمان بر است عزیز دل.

baharan_2122
25-03-2007, 13:11
تيم ملي فوتبال ايران در ديداري دوستانه موفق شد تيم ملي قطر را با گل نيكبخت واحدي شكست دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ديدار دوستانه تيم هاي ملي قطر و ايران شب گذشته با نتيجه يك بر صفر به سود مردان آريايي به پايان رسيد.
عليرضا نيكبخت واحدي در دقيقه 7 تك گل مسابقه را وارد دروازه تيم ميزبان كرد تا ايران در يك ديدار تداركاتي با پيروزي ميدان را ترك كند.
امير قلعه نوعي، سرمربي تيم ملي ايران در اين مسابقه به استثناي رحمان رضايي تمامي نفرات ثابت را در اختيار داشت و با تيمي قدرتمند مقابل قطر صف آرايي كرد.
اين ديدار دوستانه براي كسب آمادگي بيشتر براي حضور مقتدارنه در جام ملت هاي 2007 آسيا برگزار شد.
قطر در جام ملت ها در گروه B با ژاپن قهرمان آسيا، امارات و ويتنام ميزبان همگروه است. ايران نيز با چين، ازبكستان و مالزي در شهر كوالالامپور به ميدان خواهد رفت.

YJC - انتهاي خبر // باشگاه خبرنگاران جوان//[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baharan_2122
25-03-2007, 13:14
تيم ملي فوتبال ايران در ديداري دوستانه موفق شد تيم ملي قطر را با گل نيكبخت واحدي شكست دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ديدار دوستانه تيم هاي ملي قطر و ايران شب گذشته با نتيجه يك بر صفر به سود مردان آريايي به پايان رسيد.
عليرضا نيكبخت واحدي در دقيقه 7 تك گل مسابقه را وارد دروازه تيم ميزبان كرد تا ايران در يك ديدار تداركاتي با پيروزي ميدان را ترك كند.
امير قلعه نوعي، سرمربي تيم ملي ايران در اين مسابقه به استثناي رحمان رضايي تمامي نفرات ثابت را در اختيار داشت و با تيمي قدرتمند مقابل قطر صف آرايي كرد.
اين ديدار دوستانه براي كسب آمادگي بيشتر براي حضور مقتدارنه در جام ملت هاي 2007 آسيا برگزار شد.
قطر در جام ملت ها در گروه B با ژاپن قهرمان آسيا، امارات و ويتنام ميزبان همگروه است. ايران نيز با چين، ازبكستان و مالزي در شهر كوالالامپور به ميدان خواهد رفت.

YJC - انتهاي خبر // باشگاه خبرنگاران جوان//[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M O H S E N
25-03-2007, 13:17
خیلی ببخشید ها عزیز دل.

مثل اینکه شما حدود 18 ساعت از زندگی عقب هستی.

baharan_2122
25-03-2007, 13:29
سلام
من الان یه سرچ زدم و این خبر رو که 5 دقیقه پیش اومده بود زدم
همین

mohsensoft
25-03-2007, 13:44
والا ما هم موندیم چه کار کنیم
این آسیا عقب افتاده ترین قاره ی دنیاست

M O H S E N
25-03-2007, 13:55
من که فکر نمیکنم استقلا امسال در آسیا عاقبت به خیر بشه عزیز دل.

مجید فینا
25-03-2007, 15:03
شما هم دلتون خوشه

فکر نکنم بتونه شرکت کنه
در ضمن اگه شرکت کنه تکلیف تیمهائی که پارسال محروم شدن چی میشه

حتما اونا هم میرن شکایت میکنن

از یه طرف دیگه اگه قرار باشه با شکایت و غیره تیمهای ایرانی برن آسیا اونا هم با ما بیشتر لج بازی میکنن و ناداوری و ...
خدا مارو عاقبت بخیر کنه

M O H S E N
25-03-2007, 15:27
با نفوذی که عرب ها دارن محاله که استقلال به آسیا باز گرده

babak_belgium
25-03-2007, 15:56
ا

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال هانوفر درباره برگزاري ديدارهاي دوستانه ايران براي حضور قدرتمندانه درمسابقات جام ملت هاي 2007 آسيا گفت: ديدار با تيم هاي ملي امارات و قطر فايده اي براي براي فوتبال ايران ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت گل،‌ وحيد هاشميان در گفت و گويي به مسايلي پيرامون تيم ملي ايران و موقعيت فعلي اش در مسابقات باشگاهي آلمان پرداخت و ناگفته هايي را در اين موارد بيان كرد.
وي درباره شرايطش در بوندس ليگا آلمان تصريح كرد: تا پايان هفته بيست و پنجم ،هانوفر در جايگاه هفتم جدول قرار دارد و با توجه به نزديكي امتياز تيم ها ما در موقعيت چندان مطمئني قرار نداريم و بايد ديدارهاي بعدي با اقتدار بيشتر به كارمان ادامه دهيم.
هاشميان افزود: بعد از جا به جايي در كادر مربيگري،براي قرار گرفتن در تركيب ثابت هانوفر تلاش مضاعفي را انجام دادم؛ اما در ديدار برابر شالكه سرمربي تيم مرا در تركيب قرار نداد.
مهاجم ملي پوش ايران درباره ادامه فعاليتش در هانوفر اظهار داشت: اكنون 30 سال سن دارم و به دليل علاقه زياد به فوتبال آلمان مي خواهم تا سن 34 سالگي در بوندس ليگا فعاليت كنم.
البته تا پايان سال 2008 با هانوفر قرارداد دارم و همان طوري كه گفتم بازي كردن در آلمان از اهداف اصلي من است.
هاشميان ادامه داد: بعد از پايان دوران بازيگري، دوست دارم در زمينه مربيگري فعاليت كرده و مانند يك مربي تمام حرفه اي به كارم در اين زمينه ادامه دهم.
مهاجم سابق تيم فوتبال بايرن مونيخ درباره حضور تيم ملي ايران در جام ملت هاي 2007 آسيا تاكيد كرد: جام ملت ها در قاره آسيا ارزش زيادي دارد و در سال هاي اخير ايران نتوانسته به خوبي از اعتبار فوتبالش در اين تورنمنت بزرگ دفاع كند.
وي افزود: در آستانه شروع مسابقات در وهله اول اميدوارم رئيس فدراسيون فوتبال ايران انتخاب شود زيرا هر فدراسيوني كه مدير نداشته باشد با مشكلات زيادي روبرو خواهد شد.
هاشميان به اهميت برگزاري ديدارهاي تداركاتي اشاره كرد و گفت: در آستانه شروع جام ملت هاي2007 آسيا ديدارهاي دوستانه براي كسب آمادگي مطلوب اهميت زيادي دارد؛اما با وجود احترام به تمامي تيم ها، بايد پذيرفت كه بازي كردن با تيم هاي ملي امارات و قطر هيچ فايده اي براي فوتبال ايران ندارد.
وي ادامه داد: علاوه بر اين، براي پيشرفت بايد مسابقات ليگ ايران نيز با نظم خاصي برگزار شوند چرا كه در آسيا داشتن ليگ منظم از كليدهاي اصلي براي رسيدن به موفقت است.
وحيد هاشميان از جمله بازيكنان كليدي تيم ملي ايران است كه نزديك به 8 سال در بوندس ليگا آلمان بازي مي كند . تا با انجام 138 مسابقه تا كنون 34 گل براي تيم هاي بوخوم، بايرن مونيخ و هانوفر به ثمر رسانده است.

M O H S E N
25-03-2007, 17:27
ولی برای آمادگی برای بزیهای ملت های آسیا حتما باید با تیم های عربی بازی دوستانه برگزراد نمود.

Mohsen khan
25-03-2007, 18:27
خبرگزاري فارس: مدرس كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: راي دادگاه داوري ورزش در خصوص بازگشت تيم استقلال به جام باشگاه هاي آسيا از سوي كنفدراسيون فوتبال آسيا لازم الاجراست.

علي تارقلي زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس در شرق آسيا اظهار داشت: فعلا بن همام در مالزي حضور ندارد و به همين دليل هم از سوي مجموعه كنفدراسيون فوتبال آسيا تصميمي مبني بر بازگشت تيم فوتبال استقلال به جام باشگاههاي آسيا گرفته نشده است و تا زمان بازگشت بن همام نيز اين كار انجام نخواهد شد.
وي ادامه داد: تصميم دادگاه داوري ورزش لازم الاجراست، اما از اين پس هيچ كدام از تيم هاي ايراني اعم از جوانان، نوجوانان و بزرگسالان نمي توانند چشم داشتي به حمايت هاي كنفدراسيون فوتبال آسيا داشته باشند.
وي با اشاره به اين كه مسايل به وجود آمده درتيم استقلال به ضرر كل فوتبال ايران تمام شده است، يادآور شد: در حال حاضر نگاه كنفدراسيون فوتبال آسيا به تيم هاي ايراني نسبت به گذشته تغيير كرده است.
بر همين اساس عليپور وكيل باشگاه استقلال سه‌شنبه ‌شب در يكي از بخش‌هاي خبري سيما اظهار داشت: استقلال دادخواستي در خصوص رسيدگي به محروميت اين تيم از مسابقات قهرماني باشگاه هاي آسيا ارائه كرده بود كه دادگاه داوري ورزش در لوزان سوئيس با اين درخواست موافقت كرده است.
وي افزود: دادگاه مذكور نامه بخشش و بازگشت استقلال به اين مسابقات را به كنفدراسيون آسيا ارسال كرده و اين كنفدراسيون نيز تا بيست روز فرصت دارد تا در صورت اعتراض به اين راي نظر خود را به دادگاه فيفا اعلام كند.

Mohsen khan
25-03-2007, 18:29
تیم فوتبال امید اردن بمنظور انجام سومین دیدار خود در چارچوب مسابقات فوتبال مقدماتی المپیک چین مقابل ایران بامداد فردا وارد تهران خواهد شد .

به گزارش خبرنگارمهر، اعضای تیم فوتبال امید اردن ساعت 35/3 بامداد فردا دوشنبه ازطریق دوحه عازم فرودگاه امام خمینی تهران (ره) خواهند شد و بلافاصله پس از ورود درهتل لاله اسکان خواهند یافت .

این تیم تا قبل از دیداربا ایران دوجلسه تمرینی را درکمپ تیم های ملی و زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزارخواهد کرد تا خود را برای دیدار روز چهارشنبه آماده کند.

تیم فوتبال امید کشورمان درسومین دیدارخود درچارچوب مسابقات فوتبال مقدماتی المپیک چین روزچهارشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف اردن می رود .

تیم های امید ایران و اردن در دو دیدارگذشته خود مقابل استرالیا وعربستان به یک تساوی ویک شکست دست یافته اند و این دیدار درصعود هر دوتیم بسیارتعیین کننده خواهد بود.

Mohsen khan
25-03-2007, 18:31
فدراسیون فوتبال تاکنون هیچگونه پاسخی به درخواست باشگاه فولاد خوزستان مبنی بر تعویق دیدار این تیم مقابل صباباتری ارائه نکرده و به احتمال زیاد این دیدار در تاریخ مقرر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگارمهر، باشگاه فولاد خوزستان قبل از تعطیلات سال نو طی درخواستی از فدراسیون فوتبال بدلیل حضور سه بازیکن اصلی این تیم در اردوی تیم فوتبال امید خواهان تعویق دیدار این تیم مقابل صبا باتری تهران شده بود که سازمان لیگ برترهنوز پاسخی به درخواست فولادیها نداده و با توجه به تعطیلی فدراسیون و نبود زمان کافی برای برگزاری جلسه سازمان لیگ به نظر می رسد این دیدار در زمان مقرر برگزار خواهد شد.

براساس برنامه اعلامی سازمان لیگ برتردیدارتیم های فوتبال فولاد خوزستان و صبا باتری روزنهم فروردین ماه در ورزشگاه تختی اهواز برگزارخواهد شد . این درحالی است که سه بازیکن تیم فولاد خوزستان روز هشتم فررودین تیم امید کشورمان را در دیدار برابر اردن همراهی خواهند کرد.

Mohsen khan
25-03-2007, 18:35
سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس‌ گفت: بازيكنان اين تيم تمام سعي و تلاش خود را براي ارائه يك بازي جذاب، ديدني و تماشاگرپسند به كار خواهند بست.

"محسن اسكندري" يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: ديدارهاي دو تيم پرسپوليس و استقلال هميشه جذابيت‌هاي خاصي براي هواداران دارد و ما تمام سعي و تلاش خود را براي ارائه يك بازي منطقي به كار خواهيم بست.

سرپرست تيم فوتبال ‌پرسپوليس كه عصر دوشنبه ازكنار زمين‌ ناظر تمرينات بازيكنان اين تيم در زمين اتوبوسراني بود، گفت: اين ديدار نيز همانند ساير بازيها فقط ‪۳‬امتياز دارد، ولي آنچه اين ديدار را حساس و پرشورتر مي‌كند حمايت و حضور بي‌شمار هواداران است.

اسكندري در ادامه افزود: هرگاه دو تيم استقلال و پرسپوليس در اوج باشند قطعا فوتبال كشور در اوج خواهد بود زيرا فقط اين دو تيم توانايي و پتانسيل جذب تماشاگران به ورزشگاه‌ها را دارند.

وي در پايان افزود: اميدوارم با تلاش و همت بازيكنان روز جمعه پيروز ديدار با تيم استقلال تهران باشيم.

Mohsen khan
25-03-2007, 18:38
امیدواری الفجیره و شکست الاهلی / مجیدی مصدوم شد
هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های امارات با پیروزی تیم های دبی و الفجیره دنبال شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های امارات روز گذشته با برگزاری 2 بازی پیگیری شد. در یکی از دیدارهای برگزار شده روز گذشته تیم فوتبال دبی در خانه الاهلی به برتری 2 بریک دست یافت. در ابتدا این تیم الاهلی بود که با گل دقیقه 36 فیصل خلیل از مهمان خود پیش افتاد و نیمه نخست را نیز با برتری پشت سرگذاشت اما در نیمه دوم دبی ابتکار عمل را در دست گرفت و شکست یک برصفر را با پیروزی 2 بریک عوض کرد. با گذشت 7 دقیقه از آغاز نیمه دوم گریگوری دوفرانتس بازی را به تساوی کشاند و با گل دقیقه 74 ولید عبید پیروزی از آن دبی شد.

با این پیروزی تیم فوتبال دبی جمع امتیازات خود را به عدد 15 رساند و به رده نهم جدول صعود کرد، الاهلی نیز با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر به رده دهم جدول تنزل پیدا کرد. در این دیدار فرهاد مجیدی بازیکن ایرانی الاهلی در دقیقه 51 دچار مصدومیت شد و زمین بازی را ترک کرد.

دیروز همچنین تیم فوتبال الفجیره در خانه خود دست به کار بزرگی زد و با نتیجه 3 بر 2 النصر را شکست داد. بازی با برتری الفجیره آغاز شد و این تیم خیلی زود در دقیقه 7 توسط محمد عبدالله از مهمان خود پیش افتاد اما النصر در دقیقه 40 توسط علی عباس بازی را به تساوی کشاند تا نیمه نخست با نتیجه تساوی یک بریک به اتمام برسد. در دقیقه 71 این تیم النصر بود که با گل نناد یسترویچ با یک گل از میزبان پیش افتاد، میزبانی که در ادامه با ارائه یک بازی تهاجمی خیلی زود بازی را به تساوی کشاند و برتری را از آن خود کرد. 3 دقیقه پس از ثبت گل دوم النصر سالم عبید بازی را مساوی کرد و با گل دقیقه 86 محمد عبدالله الفجیره به پیروزی 3 بر2 رسید.

با کسب این پیروزی تیم فوتبال الفجیره 11 امتیازی شد تا امیدوارانه تر از قبل برای بقا در لیگ دسته اول باشگاه های آلمان تلاش کند، النصر نیز با 17 امتیاز کماکان تیم ششم جدول رده بندی باقی ماند.

* هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های امارات روز دوشنبه هفته جاری با برگزاری 3 دیدار دیگر به اتمام می رسد که برنامه آنها به شرح زیر است:
الوصل - الجزیره
الوحده - الشعب
العین - الشباب

Alire7_a
25-03-2007, 18:49
من اميدوارم نباشيد

satttanism
25-03-2007, 18:56
سلام دوستان
من الان انجمن رو دیدم پر شده بود از انواع خبر های ورزشی و خیلی شلوغ شده بود
گفتم شاید اگه یه تاپیک مجزا داشته باشه که از این شلوغی جلو گیری بشه بهتره حتما
دیگه باقیش با مدیر محترم

satttanism
25-03-2007, 19:50
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال هانوفر درباره برگزاري ديدارهاي دوستانه ايران براي حضور قدرتمندانه درمسابقات جام ملت هاي 2007 آسيا گفت: ديدار با تيم هاي ملي امارات و قطر فايده اي براي براي فوتبال ايران ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت گل،‌ وحيد هاشميان در گفت و گويي به مسايلي پيرامون تيم ملي ايران و موقعيت فعلي اش در مسابقات باشگاهي آلمان پرداخت و ناگفته هايي را در اين موارد بيان كرد.
وي درباره شرايطش در بوندس ليگا آلمان تصريح كرد: تا پايان هفته بيست و پنجم ،هانوفر در جايگاه هفتم جدول قرار دارد و با توجه به نزديكي امتياز تيم ها ما در موقعيت چندان مطمئني قرار نداريم و بايد ديدارهاي بعدي با اقتدار بيشتر به كارمان ادامه دهيم.
هاشميان افزود: بعد از جا به جايي در كادر مربيگري،براي قرار گرفتن در تركيب ثابت هانوفر تلاش مضاعفي را انجام دادم؛ اما در ديدار برابر شالكه سرمربي تيم مرا در تركيب قرار نداد.
مهاجم ملي پوش ايران درباره ادامه فعاليتش در هانوفر اظهار داشت: اكنون 30 سال سن دارم و به دليل علاقه زياد به فوتبال آلمان مي خواهم تا سن 34 سالگي در بوندس ليگا فعاليت كنم.
البته تا پايان سال 2008 با هانوفر قرارداد دارم و همان طوري كه گفتم بازي كردن در آلمان از اهداف اصلي من است.
هاشميان ادامه داد: بعد از پايان دوران بازيگري، دوست دارم در زمينه مربيگري فعاليت كرده و مانند يك مربي تمام حرفه اي به كارم در اين زمينه ادامه دهم.
مهاجم سابق تيم فوتبال بايرن مونيخ درباره حضور تيم ملي ايران در جام ملت هاي 2007 آسيا تاكيد كرد: جام ملت ها در قاره آسيا ارزش زيادي دارد و در سال هاي اخير ايران نتوانسته به خوبي از اعتبار فوتبالش در اين تورنمنت بزرگ دفاع كند.
وي افزود: در آستانه شروع مسابقات در وهله اول اميدوارم رئيس فدراسيون فوتبال ايران انتخاب شود زيرا هر فدراسيوني كه مدير نداشته باشد با مشكلات زيادي روبرو خواهد شد.
هاشميان به اهميت برگزاري ديدارهاي تداركاتي اشاره كرد و گفت: در آستانه شروع جام ملت هاي2007 آسيا ديدارهاي دوستانه براي كسب آمادگي مطلوب اهميت زيادي دارد؛اما با وجود احترام به تمامي تيم ها، بايد پذيرفت كه بازي كردن با تيم هاي ملي امارات و قطر هيچ فايده اي براي فوتبال ايران ندارد.
وي ادامه داد: علاوه بر اين، براي پيشرفت بايد مسابقات ليگ ايران نيز با نظم خاصي برگزار شوند چرا كه در آسيا داشتن ليگ منظم از كليدهاي اصلي براي رسيدن به موفقت است.
وحيد هاشميان از جمله بازيكنان كليدي تيم ملي ايران است كه نزديك به 8 سال در بوندس ليگا آلمان بازي مي كند . تا با انجام 138 مسابقه تا كنون 34 گل براي تيم هاي بوخوم، بايرن مونيخ و هانوفر به ثمر رسانده است.

Mohsen khan
25-03-2007, 21:33
بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس تمرين كردند

تهران IranSport.Net - بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس تهران عصر يكشنبه تمرينات خود را زيرنظر "مصطفي دنيزلي " سرمربي تركيه‌اي اين تيم برگزار كردند.

بازيكنان تيم پرسپوليس براي رويارويي با رقيب ديرينه خود استقلال تهران از ابتداي سال جاري تمرينات خود را با حضور ‪۱۶‬ بازيكن آغاز كرده‌اند.

اين تمرينات در ورزشگاه اتوبوسراني و در حضور تعدادي از هواداران اين تيم برگزار شد.

تيم پرسپوليس از روزسوم ‌فروردين ماه تمرينات خود را به طور منظم در همين ورزشگاه آغاز كرده است.

تيم‌سرخ پوش پايتخت جمعه ‌هفته جاري در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران به مصاف تيم استقلال تهران خواهد رفت.

Mohsen khan
26-03-2007, 07:13
در حالي كه مديران باشگاه استقلال در گفت‌وگو با رسانه‌هاي داخلي اعلام كرده بودند كنفدراسيون فوتبال آسيا(‪ (afc‬روز يكشنبه (ديروز) تصميم خود در خصوص پرونده استقلال را منتشر مي‌كند، بخش رسانه‌اي اي.اف.سي تاكيد كرد تاريخي براي اعلام نتيجه بررسي پرونده استقلال مشخص نشده است.

"شاهين رحماني" عضو دفتر ارتباطات كنفدراسيون فوتبال آسيا مستقر در كوالالامپور روز دوشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: راي ديوان داوري ورزش كه خواستار بازگشت تيم استقلال تهران به ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا شده است، در بخش حقوقي كنفدراسيون در دست بررسي است.

وي تاكيد كرد تا كنون تاريخ مشخصي براي اعلام تصميم كنفدراسيون فوتبال آسيا در خصوص پرونده استقلال تعيين نشده است.

تيم استقلال تهران بهمن ماه سال ‪۸۵‬به علت ديركرد در ارسال فهرست بازيكنان خود به كنفدراسيون فوتبال آسيا، از ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا حذف شد.

Mohsen khan
26-03-2007, 18:01
فیلیکس بریش آلمانی به همراه 2 کمک داور هموطنش برای قضاوت بازی استقلال -پرسپولیس بامداد روز پنجشنبه وارد تهران خواهند شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلیکس بریش آلمانی که از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال به عنوان داور بازی استقلال - پرسپولیس انتخاب شده است بامداد روز پنجشنبه نهم فروردین ماه وارد تهران می شود و عصر روز جمعه شصت و دومین دربی پایتخت را بین این 2 تیم تهرانی قضاوت خواهد کرد.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال همچنین در نظر دارد از وجود نوید مظفری به عنوان داور چهارم این بازی بهره ببرد.

بازی تیم های استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

Mohsen khan
26-03-2007, 18:02
فارس: مهاجم تيم فوتبال هانوفر درباره برگزاري ديدارهاي دوستانه ايران براي حضور قدرتمندانه درمسابقات جام ملت هاي 2007 آسيا گفت: ديدار با تيم هاي ملي امارات و قطر فايده اي براي براي فوتبال ايران ندارد.
وحيد هاشميان در گفت و گويي به مسايلي پيرامون تيم ملي ايران و موقعيت فعلي اش در مسابقات باشگاهي آلمان پرداخت و ناگفته هايي را در اين موارد بيان كرد.
.
هاشميان ادامه داد: بعد از پايان دوران بازيگري ، دوست دارم در زمينه مربيگري فعاليت كرده و مانند يك مربي تمام حرفه اي به كارم در اين زمينه ادامه دهم.
هاشميان به اهميت برگزاري ديدارهاي تداركاتي اشاره كرد و گفت: در آستانه شروع جام ملت هاي 2007 آسيا ديدارهاي دوستانه براي كسب آمادگي مطلوب اهميت زيادي دارد ؛ اما با وجود احترام به تمامي تيم ها ، بايد پذيرفت كه بازي كردن با تيم هاي ملي امارات و قطر هيچ فايده اي براي فوتبال ايران ندارد.
او با انجام 138 مسابقه تا كنون 34 گل براي تيم هاي بوخوم ، بايرن مونيخ و هانوفر به ثمر رسانده است.

M O H S E N
26-03-2007, 18:44
این خبر مال 3 روز پیش است عزیز
دل.

Mohsen khan
26-03-2007, 20:14
بيركل موقت فدراسيون فوتبال گفت: بعيد مي‌دانم تعطيلات نوروزي در ميزان حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادي براي تماشاي ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تاثير منفي داشته باشد.

"مهدي محمدنبي" روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: به طور قطع با توجه به جذابيت‌هاي ديدار اين دو تيم و طرفداران بي‌شمار آنها، جمعيت زيادي براي مشاهده اين ديدار به ورزشگاه آزادي خواهد رفت.

وي تصريح كرد: هماهنگي‌هاي لازم براي برگزاري هرچه بهتر اين ديدار انجام شده و اميدوارم تماشاگران در كمال آرامش شاهد ديداري جذاب و بدور از هرگونه حاشيه باشند.

او خاطرنشان كرد: داوران آلماني كه قضاوت اين ديدار را به عهده دارند پنجشنبه وارد تهران خواهند شد.

"محمدنبي"در مورد برنامه‌هاي تدارك ديده شده براي اين ديدار گفت: هنوز از سوي روابط عمومي فدراسيون فوتبال برنامه خاصي در اين رابطه اعلام نشده است.

شصت و دومين ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال جمعه‌ آينده ‌در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

ديدار رفت اين دو تيم با نتيجه ‪۲‬ بر يك به سود قرمزپوشان پايتخت خاتمه يافت.

Mohsen khan
26-03-2007, 20:14
فوتبال پرسپوليس تهران گفت : ديدار دو تيم پرسپوليس و استقلال مي‌تواند ارائه‌دهنده مسائل اخلاقي و فني فوتبال باشد.

مايلي‌كهن روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت :
بازيكنان دو تيم مي‌توانند در طول بازي به دور از حواشي به ارائه يك بازي زيبا و تماشاگر پسند بپردازند.

وي اين ديدار را بسان ديگر ديدارهاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران دانست و گفت : بازيكنان دو تيم بايد بدانند كه اين بازي آخرين بازي دو تيم نخواهدبود و بايد به ارائه يك بازي جوانمردانه اقدام كنند.

بازيكن اسبق تيم پرسپوليس تهران خاطرنشان كرد : جذابيت يك بازي به حاشيه‌هاي مثبت آن است و البته حاشيه‌هاي منفي نيز در فوتبال وجود دارد.

وي اظهار داشت : در حالت عادي كسي حاشيه‌هاي منفي را نمي‌پسند و در واقع افرادي كه حاشيه‌هاي منفي را مي‌پسندند از فوتبال چيزي نمي‌دانند.

مايلي كهن در پايان اظهار داشت : مسوولان دو تيم بايد توصيه‌هاي لازم را به بازيكنان خود براي دوري جستن از هرگونه تنش كه بار احساسي منفي را به همراه داشته باشند، ارائه دهند.

Mohsen khan
26-03-2007, 20:15
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت : اين تيم در برابر قطر با نشاط بازي كرد.ضمن انكه هدف اصلي از انجام اين بازي جمع كردن بازيكنان دورهم و محك زدن دورمانده‌هاي تيم ملي بود.

امير قلعه نويي روز دوشنبه افزود : ارزيابي بازيكناني مثل فريدون زندي و مسعود شجاعي كه مدتي در تيم ملي نبودندوبررسي وضعيت بازيكنان تازه وارد از ديگر اهداف اين بازي بود.

تيم ملي فوتبال ايران روز شنبه گذشته در ديداري دوستانه برابر تيم ملي قطر در دوحه به برتري يك برصفر رسيد.

وي باانتقاد ازنحوه عزيمت تيم ملي فوتبال كشورمان به قطر خاطرنشان‌كرد:
درمسير رفت ‪۱۶‬ساعت در راه بوديم و اين در حالي بود كه قطر درنزديكي ايران است و به راحتي مي‌توان بازمان اندك به اين كشور رسيد.

وي گفت: متاسفانه مسوولان فدراسيون فوتبال پرواز ‪۴‬صبح را براي ما درنظر گرفتند كه اين تصميم باعث شد بازيكنان خواب شب را از دست بدهند و باتغيير مسير رفت به دوحه از ابوظبي و معطلي ‪۴‬ساعته در اين شهر و پرواز ‪۵‬ساعته از آنجا به دوحه باعث شد تا بازيكنان خسته شوند.

وي افزود: كميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال نيز تغييرساعت ومسير پرواز تيم ملي را به فدراسيون فوتبال قطر اطلاع نداده بودودر فرودگاه دوحه نيز دو ساعت منتظر حضور اين مسوولان مانديم.

وي درادامه با مثبت ارزيابي كردن بازي تيم ملي فوتبال ايران مقابل قطر افزود:در نيمه اول بازي روان و با نشاطي انجام داديم و زود به گل رسيديم و چند گل هم مي‌توانستيم وارد دروازه قطر كنيم ولي تلاش بازيكنان حاصلي نداشت.

وي گفت: در نيمه دوم افت محسوس كرديم كه با انجام چند تعويض دوباره جريان بازي را در دست گرفتيم .

قلعه نويي ادامه داد: فريدون زندي طي ‪۶۰‬دقيقه‌اي كه در زمين حاضر بود ،بازي بسيار خوبي را ارايه كرد و مسعود شجاعي هم در طول ‪۲۰‬دقيقه بازي، نشان داد كه از آمادگي مطلوب برخوردار است.

وي گفت:درمجموع از ميان ‪۱۱‬بازيكن اصلي و ‪۶‬بازيكني كه به عنوان بازيكن جانشين وارد زمين شدند ، به غير از ‪۲‬يا‪ ۳‬نفر بقيه خوب ظاهر شدند. مهدي رحمتي هم در طول ‪۹۰‬دقيقه كه حراست از دروازه تيم ملي را بر عهده داشت ، به رغم فشار كم روي دروازه ما آماده نشان داد .

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در پايان گفت : بازيكنان تيم ملي ‪۴۸‬ساعت قبل از بازي با قطر دور هم جمع شدند و طبيعي است كه در اين مدت نمي‌توان كارتاكتيكي در تمرينات انجام داد و كادر فني تيم ملي فقط توانست بحث هماهنگي و مسايل رواني را در تيم پياده كند.

Mohsen khan
26-03-2007, 20:18
استاديوم آزادي آماده برگزاري ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس

تهران IranSport.Net - ضيا آذري رييس مجموعه ورزشي آزادي تهران گفت همه چيز براي برگزاري ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و استقلال تهران آماده‌است. ورزشگاه آزادي تهران در شرايط مطلوبي براي برگزاري اين ديدار است. وي افزود دست‌اندركاران ورزشگاه آزادي در طول چند روز گذشته و در تعطيلات نوروزي با كار شبانه روزي شرايطي را فراهم كرده‌اند ، كه طي سه روز دو ديدار مهم در اين ورزشگاه برگزار شود.

افزون بر ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال روز چهارشنبه هفته جاري دو تيم فوتبال اميد ايران و اردن در چارچوب مسابقات فوتبال مقدماتي بازي‌هاي المپيك ‪۲۰۰۸‬پكن در اين ورزشگاه به مصاف هم مي‌روند.

آذري در ادامه اظهارداشت شوراي تامين استان تهران آخرين نشست خود را در خصوص برگزاري اين ديدار امروز برگزار خواهد كرد و مصوبات خود را براي اجرا در اختيار دستگاه‌هاي مختلف قرار خواهد داد.

رييس مجموعه ورزشي آزادي تهران درباره انتظاراتش از علاقه‌مندان به فوتبال گفت مسوولان مجموعه ورزشي آزادي انتظاري از علاقه‌مندان به فوتبال ندارند و معتقدند كه اين مجموعه متعلق به مردم است .

وي در پايان ابراز اميدواري كرد دو تيم پرسپوليس و استقلال تهران با انجام ديداري تماشاگر پسند ، سبب شادي هواداران فوتبال شوند.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران روز جمعه / دهم فروردين / در ورزشگاه آزادي برگزار خواهدشد.

saeid_ronaldo
26-03-2007, 20:33
عحب
مسئولين ما قدرت چشم بسته غيب گفتن رو هم دارند

s_hamed
26-03-2007, 20:34
برنامه هفته‌های بیست و سوم و بیست و چهارم لیگ برتر اعلام شد

سازمان لیگ فدراسیون فوتبال کشورمان برنامه هفته های بیست و سوم و بیست و چهارم لیگ برتر را اعلام کرد.

برنامه دیدارهای این دو هفته به شرح زیر است:
الف) هفته بیست و سوم
● پنجشنبه - ۹/۱/۸۶
▪ مس کرمان - راه آهن تهران ساعت ۱۶ ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
▪ فجرشهید سپاسی شیراز - ملوان بندرانزلی شاعت ۱۶ ورزشگاه حافظیه شیراز
▪ پیکان تهران - فولاد سپاهان ساعت ۱۶ ورزشگاه ایران خودرو تهران
▪ فولاد خوزستان - صباباتری تهران ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی اهواز
● جمعه - ۱۰/۱/۸۶
▪ پاس تهران - ابومسلم مشهد ساعت ۱۶ ورزشگاه شهید دستگردی تهران
▪ استقلال تهران - پرسپولیس ساعت ۱۶ ورزشگاه آزادی تهران
▪ ذوب آهن اصفهان - استقلال اهواز ساعت ۱۶ ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
ب) هفته بیست و چهارم
● چهارشنبه - ۱۵/۱/۸۶
▪ برق شیراز - پاس تهران ساعت ۱۶ ورزشگاه حافظیه شیراز
▪ فولاد سپاهان - سایپا تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه نقش جهان اصفهان
▪ استقلال اهواز- پیکان تهران ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی اهواز
▪ ابومسلم مشهد - استقلال تهران ساعت ۱۷ ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
● جمعه - ۱۷/۱/۸۶
▪ صباباتری تهران - ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶ ورزشگاه درخشان رباط کریم
▪ راه آهن تهران - فجر سپاسی شیراز اکباتان تهران ساعت ۱۶ ورزشگاه اکباتان تهران
▪ ملوان بندرانزلی - فولاد خوزستان ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی انزلی
▪ پرسپولیس تهران - مس کرمان ساعت ۱۶ ورزشگاه آزادی تهران

M O H S E N
26-03-2007, 20:50
مطمنعن باشین که تبانی کردن استقلال برنده بشه

هر چند که بدون تبانی هم میتونست برنده بشه ولی اینا هر کاری میکنن که سایپا قهرمان نشه.

M O H S E N
26-03-2007, 22:14
تهران IranSport.Net - سرمربي تيم فوتبال‌اميدايران پيش ازبازي روزچهارشنبه مقابل‌اردن گفت:در اردوي تيم ما فكري جز شكست حريف وجود ندارد.

به گزارش سايت سازمان تربيت بدني،"وينگو بگويچ"افزود:
اصلا به شكست در مقابل اردن فكر نمي‌كنم و تمام سعي و تلاش خود را براي پيروزي بكار خواهم بست.

وي گفت: با توجه به انگيزه بالا و روحيه بازيكنان تيم به جز كسب پيروزي هيچ تفكر ديگري در بازي مقابل اردن نخواهيم داشت.

به‌گفته‌وي، آنها يك تيم خوبي دارند، كه فوتبال را با كيفيت بازي مي‌كنند ولي متاسفانه تنها شناخت ما از اردن به بازي اين تيم مقابل عربستان مربوط مي‌شود و هنوز فيلم ديدار اردن و استراليا به دست كادر فني تيم‌اميد نرسيده است.

وي درادامه‌افزود:علت آماده نشدن فيلم بازي تيم اردن درمقابل استراليا براي من پوشيده است.

اين سرمربي كرووات تيم فوتبال اميد در خصوص عدم حضور "حسين كعبي" و "مهرداد پولادي" دو بازيكن اصلي تيم اميد به دليل محروميت مقابل اردن گفت:
اصلا به پيروز نشدن فكر نمي‌كنم و با تلاش زياد ساير بازيكنان مي‌توانيم اين تيم را شكست دهيم.

وي افزود: مطمئنا در اختيار نداشتن كعبي و پولادي مي‌تواند يك مانع مهم در دستيابي به بهترين ارنج در بازي با اردن تلقي شود ولي بقيه بازيكنان و كساني كه جاي اين دوبازيكن را پر مي‌كنند كار خود را به طرزشايسته‌اي انجام خواهند داد تا مشكلي از بابت عدم حضور اين دو بازيكن احساس نشود.

ديدارتيم‌هاي اميد ايران واردن درچارچوب مسابقات فوتبال مقدماتي بازيهاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬در گروه چهارم آسيا روز چهارشنبه هشتم فروردين در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

M O H S E N
26-03-2007, 22:15
تهران IranSport.Net - سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت : اين تيم در برابر قطر با نشاط بازي كرد.ضمن انكه هدف اصلي از انجام اين بازي جمع كردن بازيكنان دورهم و محك زدن دورمانده‌هاي تيم ملي بود.

امير قلعه نويي روز دوشنبه افزود : ارزيابي بازيكناني مثل فريدون زندي و مسعود شجاعي كه مدتي در تيم ملي نبودندوبررسي وضعيت بازيكنان تازه وارد از ديگر اهداف اين بازي بود.

تيم ملي فوتبال ايران روز شنبه گذشته در ديداري دوستانه برابر تيم ملي قطر در دوحه به برتري يك برصفر رسيد.

وي باانتقاد ازنحوه عزيمت تيم ملي فوتبال كشورمان به قطر خاطرنشان‌كرد:
درمسير رفت ‪۱۶‬ساعت در راه بوديم و اين در حالي بود كه قطر درنزديكي ايران است و به راحتي مي‌توان بازمان اندك به اين كشور رسيد.

وي گفت: متاسفانه مسوولان فدراسيون فوتبال پرواز ‪۴‬صبح را براي ما درنظر گرفتند كه اين تصميم باعث شد بازيكنان خواب شب را از دست بدهند و باتغيير مسير رفت به دوحه از ابوظبي و معطلي ‪ ۴‬ساعته در اين شهر و پرواز ‪ ۵‬ساعته از آنجا به دوحه باعث شد تا بازيكنان خسته شوند.

وي افزود: كميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال نيز تغييرساعت ومسير پرواز تيم ملي را به فدراسيون فوتبال قطر اطلاع نداده بودودر فرودگاه دوحه نيز دو ساعت منتظر حضور اين مسوولان مانديم.

وي درادامه با مثبت ارزيابي كردن بازي تيم ملي فوتبال ايران مقابل قطر افزود:در نيمه اول بازي روان و با نشاطي انجام داديم و زود به گل رسيديم و چند گل هم مي‌توانستيم وارد دروازه قطر كنيم ولي تلاش بازيكنان حاصلي نداشت.

وي گفت: در نيمه دوم افت محسوس كرديم كه با انجام چند تعويض دوباره جريان بازي را در دست گرفتيم .

قلعه نويي ادامه داد: فريدون زندي طي ‪ ۶۰‬دقيقه‌اي كه در زمين حاضر بود ،بازي بسيار خوبي را ارايه كرد و مسعود شجاعي هم در طول ‪ ۲۰‬دقيقه بازي، نشان داد كه از آمادگي مطلوب برخوردار است.

وي گفت:درمجموع از ميان ‪۱۱‬بازيكن اصلي و ‪ ۶‬بازيكني كه به عنوان بازيكن جانشين وارد زمين شدند ، به غير از ‪ ۲‬يا‪ ۳‬نفر بقيه خوب ظاهر شدند. مهدي رحمتي هم در طول ‪ ۹۰‬دقيقه كه حراست از دروازه تيم ملي را بر عهده داشت ، به رغم فشار كم روي دروازه ما آماده نشان داد .

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در پايان گفت : بازيكنان تيم ملي ‪ ۴۸‬ساعت قبل از بازي با قطر دور هم جمع شدند و طبيعي است كه در اين مدت نمي‌توان كارتاكتيكي در تمرينات انجام داد و كادر فني تيم ملي فقط توانست بحث هماهنگي و مسايل رواني را در تيم پياده كند.

NIMA KHAN
27-03-2007, 01:13
اقا ما رو بي خبر نذار اين afc هم شورشو در آورده

SANR
27-03-2007, 12:34
سر کاریه.

دیگه دیر شده.

M O H S E N
27-03-2007, 13:16
دو تا از بازیهاش 3 - 0 شدن.

اگه برگرده چی کار میتونه بکنه؟

Mohsen khan
27-03-2007, 19:13
سپردن كار بدست افراد ناوارد همينه

Mohsen khan
27-03-2007, 19:35
مهاجم جوان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت : با كسب پيروزي مقابل تيم استقلال تهران، عيدي خوبي به هواداران متعصب اين تيم خواهيم داد.

ديدار دو تيم همشهري پرسپوليس و استقلال تهران عصر جمعه هفته جاري از هفته بيست و سوم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

"مهرزاد معدنچي" روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود بازيكنان پرسپوليس تنها با پيروزي مقابل رقيب خود مي‌توانند پاسخ مناسبي به حضور چشمگير هواداران اين تيم در ورزشگاه‌ها در فصل جاري ليگ برتر بدهند.

وي با بيان اينكه تيم پرسپوليس سال ‪۸۵‬را با ناكامي پشت سر گذاشت ، اظهار داشت: بازيكنان اين تيم اميدوارند در سال جديد نتايج ضعيف سال گذشته را جبران كرده و با پيروزي مقابل استقلال تهران و قهرماني در جام حذفي باشگاه هاي ايران ، سال را با اقتدار آغاز كنند.

تيم پرسپوليس تهران در پايان هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران با كسب ‪۳۳‬امتياز در مكان چهارم قرار دارد .

تيم استقلال تهران نيز با كسب ‪۴۵‬امتياز و يك بازي كمتر نسبت به تيم صدرنشين سايپا در رده دوم جدول رده بندي ايستاده است.

Mohsen khan
27-03-2007, 19:36
پزشک استقلال از غیبت محمود فکری خبر داد
در فاصله 3 روز تا زمان برگزاری دربی تهران پزشک تیم فوتبال استقلال از غیبت محمود فکری در این بازی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود فکری که در دور جدید تمرینات تیم فوتبال استقلال از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی شده است شانس حضور در شصت و دومین دربی تهران را از دست داد.

پزشک تیم فوتبال استقلال با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: کاپیتان تیم فوتبال استقلال از ناحیه ساق پا مصدوم شده است و بعید به نظر می رسد تا روز بازی برابر پرسپولیس توانایی حضور در میدان را بازیابد.

وی در ادامه سلامت سایر بازیکنان تیم فوتبال استقلال را تایید کرد و افزود: مجتبی جباری دیگر بازیکن آسیب دیده استقلال است که حداقل تا یک ماه دیگر به دور از میادین خواهد بود.

با توجه به مصدومیت محمود فکری به احتمال زیاد مثلث خط دفاعی تیم فوتبال استقلال را در بازی برابر پرسپولیس علی انصاریان، امیر حسین صادقی و پیروز قربانی تشکیل خواهند داد.

Mohsen khan
27-03-2007, 19:36
تمرین امروز پرسپولیس لغو شد / جلسه یکساعته دنیزلی و انصاریفرد برای بازی با استقلال
سرمربی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از لغو تمرین امروز این تیم در محل باشگاه جلسه ای یکساعته برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس که برای دیدار با استقلال از روز دوم فروردین تمرینات خود را در زمین چمن شرکت واحد آغاز کرده است امروز نتوانست به علت بارش شدید باران و نامساعد بودن زمین تمرین کند.

پس از آنکه تمرین عصر امروز سرخپوشان لغو شد، مصطفی دنیزلی سرمربی این تیم راهی باشگاه شد تا جلسه ای را با محمدحسن انصاریفرد برگزار کند. در این جلسه که یکساعت به طول انجامید انصاریفرد و دنیزلی در مورد مسائل مربوط به دیدار با استقلال و برنامه های آینده تیم فوتبال این باشگاه به گفتگو پرداختند.

تیم فوتبال پرسپولیس قرار است روز چهارشنبه تمرینات خود را برای دیدار روز جمعه برابر استقلال پیگیری کند. این تیم روز پنجشنبه آخرین تمرین خود را برگزار خواهد کرد و سپس بازیکنان راهی اردوی شبانه روزی خواهند شد. پرسپولیس برای این دیدار تمامی بازیکنان خود را در اختیار دارد.

دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر روز جمعه دهم فروردین ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

Mohsen khan
27-03-2007, 19:38
مهاجم اسبق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: پيش بيني نتيجه ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس تهران قابل پيش بيني نيست.

"عبدالعلي چنگيز" روز سه‌شنبه با بيان اين مطلب به خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ديدار دو تيم به دور از كسب نتيجه مي‌تواند بار فرهنگي و اخلاقي داشته باشد.

به‌گفته‌وي،اين مسابقه به لحاظ فني از سطح بالايي برخوردار خواهدبود زيرا تيم استقلال روند صعودي را پيدا كرده و پرسپوليس نيز بازي‌هاي خوبي از خود به نمايش گذاشته است.

وي درباره مسائل فني اين دو تيم ادامه داد: تيم پرسپوليس در خط هافبك و حمله بسيار خوب كار مي‌كند و استقلال هم متعاقبا در درون دروازه و خطوط دفاعي و مياني بازيكنان خوبي دارد كه مي‌توانند توپ را در نقاط مختلف زمين به گردش در بياورند.

مهاجم اسبق تيم استقلال به مقايسه ديدارهاي گذشته و حال دو تيم پرداخت و گفت گفت:در حال حاضر بازيكنان بيش از اينكه به فكر شرايط تيم باشند به فكر خود هستند و اين يعني فوتبال حرفه‌اي ولي در زمان ما فوتبال اگر حرفه‌اي بود در كنار آن تعصب بازيكنان را هم شاهد بوديم.

چنگيز درباره نتيجه مسابقه اظهار نظر نكرد وافزود:اين دو تيم در سالهاي اخيرهميشه با حاشيه درگير بودند ولي اين حاشيه‌ها هيچ تاثيري بر روي كيفيت بازي بازيكنان نداشته و نتيجه اين مسابقه در زمين مشخص خواهد شد.

وي در ادامه اظهارداشت: در مواقعي بود كه در اين رقابت يك تيم ضعيف تر بود، ولي در پايان بازيكنانش با تعصب و انگيزه بيشتر نتيجه را به سود خود رقم زدند.

ديدارتيم‌هاي استقلال و پرسپوليس تهران در چارچوب رقابت‌هاي‌فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

Mohsen khan
27-03-2007, 19:40
وينگو بگوويچ" سرمربي تيم فوتبال اميد ايران تاكيد كرد: با ارائه يك بازي سراسر هجومي تفكرات دفاعي تيم فوتبال اميد اردن را درهم خواهيم‌شكست.

بگويچ روز سه‌شنبه در حاشيه آخرين تمرين تيم فوتبال اميد ايران پيش از رويارويي با تيم اردن، در جمع خبرنگاران افزود: تيم اردن با تفكرات دفاعي پابه ميدان خواهد گذاشت و قطعا درطول بازي چشم به ضد حملات مي‌دوزد.

وي تصريح كرد : اردني‌ها " ناصر الجوهري " سرمربي بزرگسالان خود را نيز كه داراي‌تفكراتي دفاعي است به‌همراه آورده‌اند تا بابكارگيري شيوه‌هاي دفاعي راه رسيدن بازيكنان ايران به دروازه خود را مسدود كنند.

بگوويچ خاطرنشان كرد: الجوهري پيش ازاين نيز با استفاده از اين شيوه، يكبار در ورزشگاه آزادي تيم ملي بزرگسالان ايران را شكست داده است اما اين مانع از هجوم همه جانبه بازيكنان اميد ايران به دروازه حريف نمي‌شود.

سرمربي تيم فوتبال اميد ايران تاكيد كرد:اگر چه آنها دراين‌ديدار متكي به بازي بسته خواهند بود اما ما نيز شيوه بازي تهاجمي را بارهادرطول هفته گذشته با بازيكنان خود مرور كرده‌ايم و از دقيقه نخست بازي، به سمت دروازه آنان هجوم خواهيم آورد.

بگوويچ با بيان اينكه بازيكنان تمام خواسته‌هاي كادر فني را به خوبي در طول تمرينات اجرا كرده‌اند، اظهارداشت : تمامي اعضاي تيم فوتبال اميد ايران مصمم به پيروزي در اين ديدار و كسب ‪۳‬امتياز آن هستند.

وي با بيان اينكه ايران كشوري بزرگ و سرافراز است، تصريح كرد: خواسته من از بازيكنان نيز مبتني بر حركت در اين مسير بوده و كسب پيروزي كمترين چيزي است كه آنان مي‌توانند به ملت ايران هديه كنند.

بگوويچ در مورد اعلام تركيب نهايي تيم فوتبال اميد ايران گفت: در برخي پست‌ها ترديدهايي وجوددارد اما امشب تركيب نهايي تيم براي رويارويي با تيم اردن مشخص مي‌شود.

وي به اهميت حضور مردم در ورزشگاه آزادي، اشاره‌كرد وگفت:اگر چه شرايط آب و هوايي ممكن است نامساعد باشد اما اميدوارم شاهد تصوير زيباي پر شدن ورزشگاه باشيم و جوانان ما از حمايت پرشور هواداران برخوردار شوند.

تيم فوتبال اميد ايران درسومين ديدار ازمرحله‌مقدماتي رقابت‌هاي فوتبال بازي‌هاي المپيك ‪۲۰۰۸‬روز چهارشنبه در حالي به مصاف تيم اردن مي‌رود كه در دو ديدار گذشته خود مقابل تيم استراليا و عربستان به ترتيب به يك تساوي و يك شكست تن داده است.

Mohsen khan
27-03-2007, 19:46
سرمربي‌اسبق تيم فوتبال‌اميدايران گفت:درصورت موفقيت اين تيم در مسابقات مقدماتي بازيهاي المپيك ‪۲۰۰۸‬پكن، بايد آن را يك معجزه دانست.

"محمد مايلي كهن" روز سه‌شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود : با توجه به بي برنامگي متوليان تيم اميد (كميته ملي المپيك) كسب هرگونه موفقيت توسط اين تيم را بايد يك معجزه تلقي كرد.

تيم فوتبال اميد ايران فردا چهارشنبه درسومين ديدارخود در اين چارچوب به مصاف تيم اردن مي‌رود.

اين تيم پيش از اين صاحب يك برد و يك تساوي شده است.

وي گفت: براي حضور در بازيهاي المپيك و كسب موفقيت در آن مي‌بايست يك برنامه‌ريزي چهار ساله داشت تا به نتيجه دلخواه رسيد.

وي بااشاره به اينكه متولي اصلي ورزش فوتبال در كشور فدراسيون مربوطه است،گفت:تيم‌اميد براي نتيجه‌گيري بهتر بايد زير نظرفدراسيون فوتبال فعاليت كند تا با برگزاري اردوهاي آمادگي و ديدارهاي دوستانه داخلي وخارجي به يك تيم منسجم وقوي تبديل شود.

مربي اسبق تيم ملي ايران يكي از تاثيرات واگذاري مسووليت تيم اميد به فدراسيون فوتبال را هماهنگي وهمكاري بيشتر باشگاهها با اين تيم عنوان كرد و افزود:حضور نامنظم بازيكنان درتمرينات تيم اميد و حتي زمان اعزام نشانه نبود اين هماهنگي‌هاست.

اين كارشناس فوتبال كشور يكي از هنرهاي كميته ملي المپيك در ارتباط با تيم فوتبال اميد را قرباني كردن مربيان عنوان كرد و گفت : با توجه به مدت زمان كمي كه در اختيار مربيان اين تيم قرار داشت ، انها تنها توانستند يك شكست و يك تساوي كسب كنند.

Mohsen khan
27-03-2007, 19:47
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

با دستور مهندس محمد علي‌آبادي، معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني، مبلغ 500 ميليون ريال به باشگاه فرهنگي - ورزشي ابومسلم خراسان مساعدت مالي خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به نقل از سايت خبري سازمان تربيت بدني، به دنبال نامه ناصر شفق مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان و درراستاي مساعدت سازمان تربيت بدني به باشگاه‌هاي سازنده و فعال کشور، رييس سازمان تربيت بدني دستورداد مبلغ 500 ميليون ريال به اين باشگاه کمک مالي شود.

Mohsen khan
27-03-2007, 19:49

علاقه‌مندان به ديدار مسابقه‌ي تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس تهران در ورزشگاه آزادي، از صبح فردا (چهارشنبه) مي‌توانند بليت اين ديدار را تهيه كنند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بليت فروشي ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس از صبح فردا در هشت ورزشگاه تهران و شهرستان‌هاي كرج و اسلامشهر آغاز مي‌شود.

علاقه‌مندان به ديدار اين رقابت‌ در ورزشگاه آزادي كه ساعت ‌‌١٦ روز جمعه‌ي ‌هفته‌ي ‌جاري با قضاوت داوران آلماني برگزار مي‌شود، طي فردا و پس فردا از ساعت ‌‌٩ تا ‌‌١٧ مي‌توانند در ورزشگاه‌هاي شيرودي، كشوري، شهدا هويزه، حيدرنيا، تختي، آزادي، مصطفي خميني اسلامشهر و شريعتي كرج، اقدام به دريافت بليت اين مسابقه كنند.

هم‌چنين در روز جمعه نيز از ساعت ‌‌٨ صبح تا يك بعد از ظهر اين ورزشگاه‌ها، به غير از ورزشگاه آزادي، بليت فروشي خواهند كرد.

تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس روز جمعه‌ي هفته‌ي جاري - ‌‌١٣٨٦/٠١/١٠ - براي شصت و دومين بار به مصاف يكديگر مي‌روند.

Behroooz
27-03-2007, 20:08
پرسپولیسی ها خودشون رو برای شکست اماده کردن ....

مجید فینا
27-03-2007, 20:37
پرسپولیسی ها خودشون رو برای شکست اماده کردن ....

مثل بازی رفت

s_hamed
27-03-2007, 20:46
در 7 ورزشگاه استان تهران ؛
بلیت های بازی استقلال – پرسپولیس پیش فروش می شود
فدراسیون فوتبال طی روزهای پایانی هفته جاری در 7 ورزشگاه استان تهران اقدام به پیش فروش بلیت بازی استقلال - پرسپولیس خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی فدراسیون فوتبال کشورمان نحوه پیش فروش بلیت های شصت و دومین دربی شهر تهران را اعلام کرد. بر این اساس علاقه مندان به تماشای این بازی می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده ، به ورزشگاه های ذیل مراجعه کرده و نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند :

* استادیوم های شهید شیرودی، شهید کشوری، هویزه، حیدرنیا و تختی تهران از ساعت 9 الی 18 روزهای چهارشنبه هشتم و پنجشنبه نهم فروردین و درصورت باقی ماندن بلیت در روز جمعه 10 فروردین از ساعت 8 الی 12.

* استادیوم سیدمصطفی خمینی (اسلامشهر) و دکترشریعتی (کرج) از ساعت 9 الی 18 روزهای چهارشنبه هشتم و پنجشنبه نهم فروردین و در صورت باقی ماندن بلیت، در روز جمعه 10 فروردین از ساعت 8 الی 12.

* ورزشگاه آزادی تهران فقط در روزهای چهارشنبه هشتم و پنجشنبه نهم فروردین از ساعت 9 الی 18.

* در روزجمعه 10 فروردین، هیچ بلیتی در استادیوم آزادی به فروش نخواهد رسید.

Mohsen khan
27-03-2007, 21:09
نه ديگه
شكست
خواهيم ديد

M O H S E N
27-03-2007, 21:36
عزیزان دل نتیجه این بازی به جای زمین در روی کاغد مشخص شده

M O H S E N
27-03-2007, 22:05
آره از دروازه خالی گل کردنت معلومه.

Mohsen khan
27-03-2007, 22:10
خواهيم ديد
يك گل ديدني بزنه

M O H S E N
27-03-2007, 22:13
خواهيم ديد
يك گل ديدني بزنه

نمیخوام اختلاف ایجاد کنم ولی بدون که اگه استقلال 1000000000 تا گل بخوره این معدنچی گل بزن نیست

مگر از فاصله های 30-25 متری و اون هم شانسی

arman4459
28-03-2007, 03:10
ولی واقعا معدنچی استاد گل نزدن ه دروازه خالی و تک به تک

Mohsen khan
28-03-2007, 07:03
مشكلي نيست
دو روز ديگه معلوم مي شه

Ali_k
28-03-2007, 07:06
شتر در خواب بیند پنبه دانه ....

Mohsen khan
28-03-2007, 08:04
تمرينات پرسپوليس پشت درهاي بسته

تهران IranSport.Net - تيم فوتبال پرسپوليس تهران از امروز سه‌شنبه تمرينات خود را پشت درهاي بسته برگزار مي‌كند.

اين تصميم در پي درخواست "مصطفي دنيزلي" سرمربي اين تيم اتخاذ شد و تا زمان برگزاري ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس ادامه خواهد يافت.

شصت و دومين ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس روز جمعه آينده در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود.

تيم پرسپوليس تمرينات خود را از روز دوم فروردين ماه جاري درزمين شركت واحد اتوبوسراني كه فاقد رختكن و دوش است ،آغاز كرده است.

بازيكنان تيم پرسپوليس براي حضور در تمرينات در هتل المپيك به تعويض لباس‌هاي خود اقدام مي‌كنند و سپس در زمين شركت واحد به تمرين مي‌پردازند.

اين مسئله باعث اعتراض برخي از بازيكنان اين تيم شده است.

همچنين سرمربي ترك تبار تيم پرسپوليس به سه بازيكن اين تيم به نام‌هاي فراز فاطمي، صلاح حسن و داريوش رضاييان اعلام بي‌نيازي كرده است.

دنيزلي گفته است كه اين بازيكنان سر تمرينات تيم پرسپوليس حاضر نشوند.

تيم پرسپوليس از روز پنجشنبه اردوي خود را در ورزشگاه آزادي داير مي‌كنند.

اين تيم در حال حاضر بازيكن مصدوم و محروم ندارد . ضمن آنكه بازيكنان سوريه‌اي آن نيز از ديروز در تمرينات حاضر شدند.

عليرضا نيكبخت واحدي كه گويا با دنيزلي اختلاف پيدا كرده و در ديدار با پاس روي نيمكت نشسته بود،با پادرمياني انصاري فرد ديروزتمرين كردو احتمالا در بازي با استقلال به ميدان خواهد رفت.

ازسوي ديگر با توجه به اخراج سه مهاجم پرسپوليس، دنيزلي با حضور احسان خرسندي در تمرينات تيم اميد مخالفت كرده است.

اين در حالي است كه تيم اميد ايران فردا با اردن بازي دارد و بگوويچ با توجه به غيبت مهرداد اولادي و حسين كعبي قصد دارد از خرسندي در تركيب تيم استفاده كند.

دنيزلي معتقد است كه خرسندي بايد در دو بازي قبل مورد استفاده قرار مي‌گرفت.

SANR
28-03-2007, 10:40
"حسين كعبي" كه به‌تازگي به تيم پرسپوليس تهران ملحق شد ، در ديدار روز جمعه اين تيم مقابل تيم استقلال بازي خواهد كرد.

به‌گزارش روز چهارشنبه سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، "كعبي" كه بعد از جدايي از باشگاه امارات طي قراردادي ‪ ۶‬ماهه به تيم فوتبال پرسپوليس پيوسته است ازروز دوم فروردين در دور جديد تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس شركت كرده‌است .

كاپيتان تيم فوتبال اميد ايران كه به علت ‪ ۲‬اخطاره بودن نمي‌تواند اين تيم را امروز در ديدار مقابل تيم اردن ياري كند، حضورمنظمي درتمرينات تيم پرسپوليس داشته و از انگيزه بالايي براي درخشش در اولين بازي رسمي خود برخوردار است.

كعبي مي‌توانست در بازي با پاس نيز پرسپوليس را همراهي كند كه مصطفي دنيزلي به علت عدم حضور وي درتمرينات تصميم گرفت از اين بازيكن ملي‌پوش دربازي با استقلال استفاده كند.

---> ايرنا.كعبي.پرسپوليس.استقلا .

M O H S E N
28-03-2007, 13:27
تماشاي مسابقه تيم‌هاي فوتبال ايران و اردن در چارچوب مسابقات مقدماتي بازيهاي المپيك ‪ ۲..۸‬پكن رايگان است.

به گزارش ايرنا، براي تماشاي اين ديدار كه فردا چهارشنبه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد، بليت فروشي نمي‌شود.

فدراسيون فوتبال هدف از اين اقدام خود را حمايت از تيم فوتبال اميد كشورمان و تشويق مردم ورزش دوست به حضور در ورزشگاه آزادي اعلام كرد.

ديدار برگشت تيم فوتبال اميد ايران برابر اردن روز ‪۲۹‬فروردين ماه سال جاري در شهر "امان" برگزار خواهد شد.

تيم‌هاي ايران و اردن از دو ديدار قبلي خود مقابل استراليا و عربستان صاحب يك تساوي و يك شكست شده‌اند واين بازي براي هر دو تيم از حساسيت زيادي برخوردار است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kaian
28-03-2007, 13:50
با سلام

با تشكر از سر زدن شما به اينجا
اين هم مطالبي كه خواسته بوديد

1:بازگشت استقلال....( آخرين چيزي كه بدست آوردم)

دادگاه عالي ورزش (CAS) حكم به بازگشت استقلال ايران به ليگ قهرمانان آسيا داد.
پس از آنكه كنفدراسيون فوتبال آسيا به دليل تاخير در ارسال اسامي بازيكنان تيم استقلال تهران به اين كنفدراسيون، حكم به محروميت اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا را صادر كرد، باشگاه استقلال به دادگاه عالي ورزش اعتراض كرد.
رضا عليپور كه از سوي اميدوار رضايي - عضو سابق هيات مديره باشگاه استقلال، مامور پيگيري اين دادخواست شده بود، با اعلام خبر پذيرفته شدن دادخواست استقلال در دادگاه عالي ورزش، به خبرنگار ايسنا گفت: چهارم مارس، نخستين دادخواست خود را به دادگاه عالي ورزش ارايه كرديم كه آنها هشت روز بعد، به دليل ترجمه‌ي نادرست برخي از مدارك، دادخواست ما را نپذيرفتند اما پس از اعتراض مجدد و بررسي مدارك جديد، آنها امروز با صدور حكم جديدي كه شامل سه بند است و به امضاي گانار ورنر - معاون رييس دادگاه عالي ورزش رسيده است، اعلام كردند كه استقلال مي‌تواند به ليگ قهرمانان آسيا بازگردد.
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا كنفدراسيون فوتبال آسيا ملزم به اجراي اين حكم است، گفت: بله، چرا كه پس از ردشدن دادخواست اوليه‌ي استقلال در دادگاه عالي ورزش، سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا اين خبر را منعكس كرده بود. آنها پس از موافقت با بازگشت استقلال به ليگ قهرمانان آسيا، موظف به درج خبر در سايت (AFC) هستند.
وي در پايان گفت: كنفدراسيون فوتبال آسيا بيست روز فرصت دارد كه به اين راي اعتراض كند اما با توجه به مدارك ارايه شده و مجاب شدن مسوولان كنفدراسيون فوتبال آسيا، بعيد است كه آنها به حكم دادگاه عالي ورزش اعتراض كنند. بنابراين استقلال مي‌تواند از ديدار آينده، در ليگ قهرمانان آسيا حاضر شود.
*ايسنا

اين خبر مال 5 فروردين است:

ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا؛ راي اي اف سي درباره استقلال فردا صادر مي شود

كنفدراسيون فوتبال آسيا فردا راي نهايي خود را در خصوص حضور و يا عدم حضور تيم استقلال تهران در ليگ قهرمانان باشگاه‌‏هاي آسيا اعلام خواهد كرد.
به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاري كار ايران، ايلنا، مدير روابط عمومي باشگاه استقلال تهران، صبح امروز در اين خصوص اعلام كرد: منابع نزديك به كميته اجرايي كنفدراسيون فوتبال آسيا از صدور راي مربوط به باشگاه استقلال در روزيكشنبه خبر داده‌‏اند.
امير مهدوي علوي، ادامه داد: در همين خصوص، همچنان رايزني‌‏هاي مسئولان باشگاه استقلال تهران براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا ادامه دارد.
ديوان داوري ورزش، هفته گذشته در راي اوليه خود خواستار بازگشت تيم استقلال تهران به ليگ قهرمانان باشگاه‌‏هاي آسيا شد.
اين ديوان به كنفدراسيون فوتبال آسيا فرصت داد تا در تصميم خود تجديد نظر كند

و اما ...... مردان آهنين
مردان آهنين :19: :41: :13:
در اين مسابقه 30 نفر ورزشکار حضور دارند . در مرحله مقدماتي 10 نفر حذف شده و مابقي ورزشکاران به مرحله يک چهارم نهايي راه پيدا خواهند کرد . دردوره يک چهارم نهايي 8 نفر حذف و12 تفر به مرحله بعد صعود خواهند کرد در مرحله نيمه نهايي 6 نفرحذف و 6 نفر در مرحله نهايي راه پيدا خواهد کرد . در مرحله نهايي به نفر اول تا سوم جوايز ارزنده اي اهدا خواهد شد که نفر اول بعنوان قويترين مرد کشور معرفي خواهد شد. اين برنامه در شهر بم برگزار خواهد شد و در اين سري مسابقات ورزشکاران با 21 آيتم مانند کنده ، چرخ عصاري ، لاستيک ،گوي ، اسکات تعادلي و ... ارزيابي خواهند شد که 12 آيتم براي اين سري مسابقات طراحي شده است .

رضا جاوداني‌: مردان‌ آهنين‌ قلب‌هاي‌طلايي‌ داشتند(مصاحبه)

گفتگو كردن‌ با كسي‌ كه‌ خودش‌ گفتگو مي‌كند، كار چندان‌ ساده‌اي‌ نيست‌. اين‌ بار مهمان‌ خانه‌ يكي‌ ازمحبوبترين‌ مجريان‌ ورزشي‌ بوديم‌; يك‌ خانواده‌ گرم‌ و صميمي‌ كه‌ در لحظه‌ لحظه‌هاي‌ زندگي‌شان‌ محبت‌،صداقت‌ و تفاهم‌ موج‌ مي‌زند. «رضا جاوداني‌»، مجري‌ برنامه‌هاي‌ «دايره‌ طلايي‌» و «مردان‌ آهنين‌» وهمين‌طور ديگر برنامه‌هاي‌ ورزشي‌ شبكه‌ سوم‌ سيما...
از پيشترها جاوداني‌ را مي‌شناختيم‌، اما اين‌ گفتگوي‌ خانوادگي‌ بهانه‌اي‌ شد تا با همسرش‌ «مهشيد سالاري‌»و پسر 4/5 ساله‌اش‌ «شروين‌» هم‌ آشنا شويم‌ و ساعتي‌ را در كنار آنها بگذرانيم‌. گزارش‌ و متن‌ گفتگوي‌ ما رابا او بخوانيد.
___
حوالي‌ ساعت‌ يك‌ بعد از ظهر پنج‌ شنبه‌، زنگ‌ يكي‌ از خانه‌هاي‌ خيابان‌ سهروردي‌ را مي‌فشارم‌. خانمي‌ بامهرباني‌، سلام‌ كرده‌ و در را باز مي‌كند. از پله‌ها بالا مي‌روم‌. در يكي‌ از واحدهاي‌ طبقه‌ سوم‌، خانمي‌ كه‌خيلي‌ زود متوجه‌ مي‌شوم‌ همسر جاوداني‌ است‌، با مهرباني‌ مرا به‌ داخل‌ راهنمايي‌ مي‌كند. دكور خانه‌ بسياربا سليقه‌ است‌ و در آن‌ از رنگهاي‌ شاد، خصوصا رنگ‌ زرد استفاده‌ شده‌ است‌. پسر بچه‌ تپل‌ و با نمكي‌ باهفت‌تير اسباب‌ بازي‌ اش‌ جلو مي‌آيد و مي‌گويد:
ـ سلام‌ من‌ پليس‌ هستم‌، تو كي‌ هستي‌؟
مادرش‌ مي‌گويد: «شروين‌ جان‌ برو به‌ بابا بگو بياد» و بعد با هم‌ احوالپرسي‌ مي‌كنيم‌. چند دقيقه‌ بعد عكاس‌هم‌ مي‌آيد و مشغول‌ گرفتن‌ عكس‌ از رضا جاوداني‌، همسرش‌ و شروين‌ كوچولو مي‌شود. شروين‌ كه‌خودش‌ را پليس‌ كوچولو معرفي‌ مي‌كند، اصرار دارد كه‌ هفت‌ تيرش‌ هم‌ در عكس‌ باشد. پدر و مادرش‌ بادرايت‌ و حوصله‌، با او رفتار مي‌كنند و بالا خره‌ بعد از 20 دقيقه‌ گفتگويمان‌ را با جاوداني‌ آغاز مي‌كنيم‌. اومتولد سال‌ 1348، كار شناس‌ ارشد حقوق‌ جزا و جرم‌شناسي‌ است‌. به‌ عنوان‌ اولين‌ پرسش‌ مي‌پرسيم‌:
_فكر مي‌كنم‌ سال‌ 98 ميلادي‌ بود كه‌ شما را در تلويزيون‌ و يكي‌ از برنامه‌هاي‌ ورزشي‌ ديدم‌، كارتان‌ را ازهمان‌ موقع‌ شروع‌ كرديد؟
_نه‌، من‌ سال‌ 1368 وارد سازمان‌ صدا و سيماي‌ مشهد شدم‌ و تا سال‌ 1376 در آنجا بودم‌. بعد از آن‌براي‌ فوق‌ ليسانس‌ تهران‌ قبول‌ شدم‌ و همزمان‌ با آمدنم‌ به‌ تهران‌، همكاري‌ام‌ را با شبكه‌ سوم‌ سيما آغازكردم‌ و اولين‌ كار تصويري‌ام‌، هجدهم‌ شهريور ماه‌ سال‌ 1376 با برنامه‌ «جنگ‌ ورزش‌» بود.
_پس‌ اهل‌ مشهد هستيد
بله‌، در آنجا متولد و بزرگ‌ شده‌ام‌.
_رشته‌ تحصيلي‌تان‌ چندان‌ مرتبط با كارتان‌ نيست‌، چطور شد به‌ اين‌ حرفه‌ رو آورديد؟
اتفاقا من‌ معتقدم‌ حقوق‌ با همه‌ پديده‌هاي‌ اجتماعي‌ در ارتباط است‌. پايان‌ نامه‌اي‌ هم‌ كه‌ نوشتم‌ در رابطه‌ بامسئوليتهاي‌ كيفري‌ ناشي‌ از عمليات‌ ورزشي‌ (يعني‌ دوپينگ‌) بود، ولي‌ شايد حالا ارتباط عنوان‌ تحصيلي‌ من‌با اين‌ حرفه‌ كمي‌ دور از ذهن‌ باشد. من‌ اول‌ وارد اين‌ كار شدم‌، بعد در دانشگاه‌ ادامه‌ تحصيل‌ دادم‌.
_آيا شروع‌ كارتان‌ با گزارشهاي‌ فوتبال‌ بود؟
من‌ مجري‌ برنامه‌هاي‌ ورزشي‌ هستم‌، برايم‌ فرقي‌ نمي‌كند فوتبال‌ باشد يا كشتي‌ يا... اما بايد اطلاعات‌ لازم‌ رادر آن‌ زمينه‌ داشته‌ باشم‌. من‌ كارم‌ را بامصاحبه‌هاي‌ ورزشي‌ شروع‌ كردم‌، ولي‌ بيشترين‌ فعاليتم‌ به‌ خاطرعلاقه‌ام‌ روي‌ فوتبال‌ متمركز بود، در حال‌ حاضر كه‌ مجري‌ هستم‌ و فرقي‌ نمي‌كند.
_چطور شد كه‌ در اين‌ يكي‌ دو سال‌ اخير تا به‌اين‌ حد به‌ كشتي‌ پرداختيد، خصوصا در برنامه‌«دايره‌ طلايي‌»؟
اگر اشتباه‌ نكنم‌ دي‌ ماه‌ سه‌ سال‌ پيش‌ بود كه‌برنامه‌اي‌ در دستور كار شبكه‌ سوم‌ در ارتباط باكشتي‌ بود. البته‌ فكر مي‌كنم‌ مسئولان‌ وقت‌ تصورنمي‌كردند آن‌ برنامه‌ اينقدر حرف‌ و گفتگو داشته‌باشد; چون‌ مثلا ماهيت‌ فوتبال‌ جذاب‌ است‌، اگريك‌ گل‌ هم‌ نشان‌ داده‌ شود، همه‌ نگاه‌ مي‌كنند،ولي‌ كشتي‌ در آن‌ چند دقيقه‌ به‌ خاطر اجراي‌ يكي‌دو فن‌، كمتر مي‌تواند جذابيت‌ ايجاد كند. آنهافكر نمي‌كردند كه‌ ما موفق‌ شويم‌، ولي‌ ما سعي‌كرديم‌ با پرداختن‌ به‌ مسائل‌ كلان‌ و با درايت‌«فرشاد صادقي‌»، تهيه‌ كننده‌ بنامي‌ كه‌ در حال‌حاضر مدير پخش‌ شبكه‌ 3 مي‌باشد و به‌خاطر نوع‌دعوت‌ مهمانان‌ و آزادي‌اي‌ كه‌ براي‌ انتقادهاي‌اصولي‌ و منطقي‌ داشتند، اين‌ برنامه‌ توانست‌ جاي‌خودش‌ را باز كند و به‌ يكي‌ از پر بيننده‌ترين‌برنامه‌هاي‌ شبكه‌ 3 (زماني‌ كه‌ جمعه‌ شبها پخش‌مي‌شد) تبديل‌ شود.
_چه‌ زماني‌ ازدواج‌ كرديد؟
سال‌ 1378 ازدواج‌ كردم‌، يعني‌ 9 ماه‌ بعد ازجام‌ جهاني‌ 1998.
_مي‌شود اشاره‌اي‌ هم‌ به‌ آن‌ خاطراه‌ معروف‌كنيد؟
بله‌، آن‌ موقع‌ من‌ جوانتر بودم‌ (مي‌خندد) وظاهرم‌ فرق‌ مي‌كرد. همه‌ احتمال‌ باخت‌ تيم‌ايران‌ را مقابل‌ آلمان‌ مي‌دادند و من‌ هم‌ كه‌ جزوتازه‌واردان‌ و مجري‌ پخش‌ آن‌ برنامه‌ بودم‌،جلوي‌ دوربين‌ رفتم‌ كه‌ تلخي‌ آن‌ باخت‌ موجب‌شد خيلي‌ها از جمله‌ همسرم‌ از من‌ هم‌ خاطره‌ بدداشته‌ باشند. روزي‌ كه‌ به‌ خواستگاري‌ ايشان‌ رفتم‌و قرار شد با هم‌ صحبت‌ كنيم‌، از آنجايي‌ كه‌ فكرنمي‌كرد كه‌ من‌ همان‌ مجري‌ باشم‌ گفت‌: «شماچقدر شبيه‌ آن‌ مجري‌ كه‌...هستيد من‌ خيلي‌ از اوبدم‌ مي‌آيد و...» خلاصه‌ كلي‌ با هم‌ صحبت‌ كرديم‌و بالاخره‌ افتخار داد با من‌ ازدواج‌ كند و هميشه‌ به‌خاطر اينكه‌ خدا سرنوشتمان‌ را به‌ هم‌ گره‌ زد، شكرمي‌گويم‌.
_شما جزو محبوب‌ترين‌ مجريان‌ ورزشي‌هستيد، فكر مي‌كنيد چطور مي‌شود كه‌ اشخاصي‌مثل‌ شما به‌ اين‌ حد محبوبيت‌ مي‌رسند؟
اين‌ كه‌ نهايت‌ لطف‌ شما و مردم‌ است‌، شرمنده‌مي‌فرماييد، اما من‌ فكر مي‌كنم‌ شايد يكي‌ از دلايل‌آن‌، داشتن‌ صداقت‌ با مخاطبش‌ است‌ و دوم‌جذب‌ اطمينان‌ مردم‌. گاهي‌ اوقات‌ گفتن‌ كلمه‌«نمي‌دانم‌» خيلي‌ بهتر است‌ تا اينكه‌ آدم‌ بي‌ جهت‌بخواهد عدم‌ آگاهي‌ خود را توجيه‌ كند، ولي‌اينگه‌ شما مي‌گوييد من‌ محبوب‌ هستم‌، فكرنمي‌كنم‌ خيلي‌ جدي‌ باشد
_بزرگترين‌ اشتباهي‌ كه‌ در اجراهايتان‌داشته‌ايد، چه‌ بوده‌؟
همين‌ كه‌ مجري‌ شدم‌، ولي‌ وقتي‌ آدم‌ ازجريانات‌ روز عقب‌ باشد و بدون‌ مطالعه‌ جلوي‌دوربين‌ برود، پشت‌ سر هم‌ اشتباه‌ مي‌كند. در كل‌يادم‌ نمي‌آيد سوتي‌ پر رنگي‌ داده‌ باشم‌.
_تا به‌ حال‌ شده‌ موقع‌ اجراهاي‌ زنده‌ دچارسكسكه‌ يا عطسه‌ شويد؟
(با اندكي‌ مكث‌): نه‌، معمولا يكي‌ ازخاصيت‌هاي‌ دوربين‌ اين‌ است‌ كه‌ آدم‌ وقتي‌جلوي‌ آن‌ مي‌نشيند، همه‌ غمها و در كل‌ مسائل‌ديگر را فراموش‌ مي‌كند و فقط به‌ فكر ارائه‌ يك‌برنامه‌ خوب‌ است‌.
اولين‌ باري‌ كه‌ مردم‌ شما را شناختند كي‌بود؟
فكر مي‌كنم‌ همان‌ زمان‌ مسابقات‌ جام‌ جهاني‌بود كه‌ دو سال‌ بعد، به‌ طور متوالي‌ من‌ به‌ عنوان‌بهترين‌ مجري‌ شبكه‌ سوم‌ انتخاب‌ شدم‌، ولي‌ فكرمي‌كنم‌ «مردان‌ آهنين‌» كه‌ در فروردين‌ 1380پخش‌ شد، در شناخته‌ شدنم‌ تاثير زيادي‌ داشت‌.
_روان‌شناسان‌ انسانها را از نظر شخصيتي‌ به‌ميوه‌ تشبيه‌ مي‌كنند، شما فكر مي‌كنيد شبيه‌ چه‌ميوه‌اي‌ هستيد؟
(مي‌خندد و مكث‌ مي‌كند و مي‌گويد): خيلي‌سخت‌ شد، من‌ فكر مي‌كنم‌ چون‌ خيلي‌ به‌ سيب‌علاقه‌ دارم‌، شبيه‌ سيب‌ باشم‌; چون‌ سيب‌ مفيداست‌ و من‌ هم‌ دوست‌ دارم‌ مفيد باشم‌.
رو به‌ همسرش‌ مي‌كنم‌ و نظر او را مي‌پرسم‌. اومي‌خندد و مي‌گويد: من‌ هم‌ همين‌ نظر را دارم‌،ايشان‌ شبيه‌ سيب‌ است‌.
از همسرش‌ مي‌خواهم‌ خودش‌ را بيشتر معرفي‌كند و او در حالي‌ كه‌ شروين‌ را كه‌ مشغول‌دوچرخه‌سواري‌ است‌، تماشا مي‌كند، به‌ طرف‌ من‌بر مي‌گردد و مي‌گويد: من‌، مهشيد سالاري‌، متولدسال‌ 1349، فوق‌ ليسانس‌ مردم‌شناسي‌ و عضوهيئت‌ علمي‌ دانشگاه‌ آزاد هستم‌.
_زندگي‌ با اين‌ مرد پركار چطور است‌ ؟
خيلي‌ خوب‌ و شيرين‌ است‌.
_ايراد آن‌ فكر مي‌كنيد كجاست‌ ؟
واقعا مشكل‌ خاصي‌ نداريم‌، باور كنيد اغراق‌نمي‌كنم‌، اما او يك‌ شوهر نمونه‌ و ايده‌آل‌ است‌ كه‌فقط مشغله‌هاي‌ كاري‌ زيادي‌ دارد... در كل‌ واقعااز زندگي‌ام‌ راضي‌ هستم‌.
_يك‌ خاطره‌ از زندگي‌ مشتركتان‌ بگوييد.
فكر مي‌كنم‌ همان‌ خاطره‌ خواستگاري‌ يكي‌ ازبهترين‌ و شيرين‌ترين‌ خاطرات‌ مشترك‌ ماست‌.
_آيا هيچ‌ وقت‌ فكر مي‌كرديد كه‌ آن‌ مجري‌،به‌ خواستگاري‌ شما بيايد؟
نه‌، اصلا فكر نمي‌كردم‌; چون‌ هيچ‌ وقت‌برنامه‌هاي‌ ورزشي‌ را دنبال‌ نمي‌كردم‌. شبكه‌ سوم‌را گه‌گداري‌ نگاه‌ مي‌كردم‌، ولي‌ الان‌ بيشتر زمان‌تماشاي‌ تلويزيون‌ را به‌ شبكه‌ سوم‌، خصوصابرنامه‌هاي‌ ايشان‌ اختصاص‌ مي‌دهم‌.
_از برنامه‌هاي‌ همسرتان‌ انتقاد هم‌ مي‌كنيد؟
گه‌گداري‌ كه‌ به‌ نظرم‌ مسئله‌اي‌ باشد، بله‌، اماكارش‌ در كل‌ خوب‌ است‌; چون‌ خيلي‌ مطالعه‌مي‌كند و اطلاعاتش‌ مطابق‌ روز مي‌باشد.
_روزي‌ كه‌ ايشان‌ را ديديد، ملاكتان‌ براي‌پذيرش‌ پيشنهاد ازدواجشان‌ چه‌ بود؟
من‌ هميشه‌ اعتقاد دارم‌ زن‌ و شوهر با هم‌ تكامل‌پيدا مي‌كنند; يعني‌ هر كس‌ هر چقدر تحصيلات‌عاليه‌ داشته‌ باشد، باز هم‌ بايد دنبال‌ نيمه‌ گمشده‌خود بگردد. براي‌ من‌ مهم‌ اين‌ بود كه‌ وقتي‌ كسي‌را مي‌بينم‌، با همان‌ نگاه‌ اول‌ به‌ دلم‌ بنشيند... ما نيزدر جلسه‌ معارفه‌اي‌ كه‌ ما با هم‌ داشتيم‌ و حدود سه‌ساعت‌ طول‌ كشيد، صادقانه‌ خودمان‌ را به‌همديگر معرفي‌ كرديم‌. با هم‌ خيلي‌ تشابه‌ داشتيم‌،حتي‌ در رشته‌اي‌ كه‌ ديپلم‌ گرفتيم‌ و رشته‌هاي‌دانشگاهي‌مان‌ هم‌ به‌ هم‌ مربوط بود. در رفت‌ وآمدهاي‌ بعدي‌ بيشتر با هم‌ آشنا شديم‌ و بعد هم‌ازدواج‌ كرديم‌.
_سرگرمي‌هاي‌ مشتركتان‌ چيست‌؟ فكرمي‌كنم‌ همسرتان‌ با اجراي‌ برنامه‌ها سرگرم‌ شوند وشما با تماشاي‌ برنامه‌هاي‌ ايشان‌
مي‌خنديم‌ و جاوداني‌ به‌ شوخي‌ مي‌گويد: نه‌،همسرم‌ سعي‌ مي‌كند برنامه‌هاي‌ مرا تماشا نكند
اما مهشيد سالاري‌ مي‌گويد: شوخي‌ مي‌كند،ولي‌ فكر مي‌كنم‌ كار با اينترنت‌ يكي‌ ازسرگرمي‌هاي‌ مشتركمان‌ باشد.
جاوداني‌ هم‌ تاييد و اضافه‌ مي‌كند: همچنين‌بازي‌ با شروين‌ و مشورت‌ در مورد كارهايمان‌. من‌فكر مي‌كنم‌ همين‌ چيزها و در كل‌ داشتن‌ تفاهم‌،بزرگترين‌ سرگرمي‌ براي‌ زندگي‌ مشترك‌ است‌.وقتي‌ تفاهم‌ باشد، طرفين‌ با هر چيزي‌ سرگرم‌مي‌شوند.
_اسم‌ شروين‌ را چه‌ كسي‌ براي‌ پسرتان‌انتخاب‌ كرد؟
مهشيد سالاري‌ مي‌گويد: اين‌ انتخاب‌ جريان‌دارد. ما مدتها در فرهنگهاي‌ مختلف‌ دنبال‌ يك‌اسم‌ خوب‌ و اصيل‌ ايراني‌ مي‌گشتيم‌. اسم‌ شروين‌را خودم‌ خيلي‌ دوست‌ داشتم‌. به‌ فرهنگ‌ دهخداهم‌ كه‌ مراجعه‌ كرديم‌، فهميديم‌ شروين‌ اسم‌ ديگر«انوشيروان‌» بوده‌ است‌. بعد به‌ توافق‌ رسيديم‌ كه‌شروين‌ را انتخاب‌ كنيم‌.
جاوداني‌ اضافه‌ مي‌كند: البته‌ از حق‌ هم‌نگذريم‌، ايده‌ اوليه‌ انتخاب‌ نام‌ را مادر همسرم‌داد. در ضمن‌ اگر هيچ‌كدام‌ از حرفهايم‌ را چاپ‌نكرديد، لطفا اين‌ را حتما چاپ‌ كنيد، كه‌ من‌ يك‌تشكر ويژه‌ از پدر همسرم‌ دارم‌ كه‌ برايم‌ پدري‌كرد، همين‌طور از مادرش‌ كه‌ خيلي‌ در نگهداري‌شروين‌ كمكمان‌ مي‌كند و باز از همه‌ ويژه‌تر خاله‌شروين‌ (مژگان‌) حق‌ زيادي‌ به‌ گردن‌ ما دارد.ايشان‌ واقعا يك‌ بازوي‌ زندگي‌ ماست‌.
_آيا به‌ سينما هم‌ مي‌رويد؟
سالاري‌: واقعيتش‌ اين‌ است‌ كه‌ دوست‌ داريم‌جايي‌ كه‌ مي‌رويم‌، براي‌ شروين‌ هم‌ لذتبخش‌باشد، اما سينما جذابيتي‌ برايش‌ ندارد. به‌ سينمانمي‌رويم‌، ولي‌ بعدا فيلمها را در خانه‌ مي‌بينيم‌.
جاوداني‌ مي‌گويد: البته‌ نوع‌ فيلمهايي‌ هم‌ كه‌مي‌بينيم‌ تا حدودي‌ متفاوت‌ است‌. من‌ به‌ فيلمهاي‌علمي‌، تخيلي‌ و اكشن‌ علاقه‌ دارم‌ و همسرم‌ بيشتربه‌ فيلمهاي‌ اجتماعي‌ و خانوادگي‌، او حتي‌ گاهي‌اوقات‌ فيلمهايي‌ را مي‌بيند كه‌ من‌ مي‌گويم‌ اگربي‌كار هم‌ باشم‌ و حوصله‌ام‌ سر رفته‌ باشد، رغبتي‌براي‌ ديدن‌ اين‌ قبيل‌ فيلمها ندارم‌ ايشان‌ هم‌ برعكس‌.
_استقلالي‌ هستيد يا پرسپوليسي‌؟
سالاري‌: من‌ مثل‌ محمدرضا گلزار استقلالي‌هستم‌.
جاوداني‌: من‌ چون‌ مجري‌ هستم‌، نمي‌توانم‌بگويم‌، ولي‌ براي‌ آنكه‌ سوال‌ شما بي‌جواب‌نمانده‌ باشد، بايد بگويم‌ طرفدار ابومسلم‌ مشهدهستم‌.
_زماني‌ كه‌ «مردان‌ آهنين‌» را اجرامي‌كرديد، هنگام‌ اعلام‌ برنده‌هاي‌ هر مرحله‌نمي‌ترسيديد اوت‌شده‌ها با آن‌ هيكل‌هاي‌ تنومندشما را گوشمالي‌ بدهند؟
نه‌، از پسشان‌ بر مي‌آمدم‌، ولي‌ جدا از شوخي‌فقط سر پا ايستادنهاي‌ زياد، خسته‌ام‌ مي‌كرد، وگرنه‌«مردان‌ آهنين‌» قلبي‌ از طلا داشتند، اما من‌هميشه‌ به‌ خاطر اين‌ خاصيت‌ برد و باخت‌ درورزش‌، به‌ هر دسته‌ برنده‌ و بازنده‌ احترام‌مي‌گذارم‌ و برنده‌ و بازنده‌ برايم‌ فرقي‌ نمي‌كند وبا چند نفر از آنها هم‌ ارتباط دارم‌. آنها فقط به‌ورزش‌ فكر مي‌كنند.
_مي‌توانم‌ بپرسم‌ درآمد ماهيانه‌ شما چقدراست‌؟ ممكن‌ است‌ خيلي‌ها تصور كنند شما هر ماه‌چند ميليون‌ تومان‌ درآمد داريد
مي‌خندد و مي‌گويد: ما در اين‌ خانه‌ مستاجرهستيم‌ و درآمدمان‌ در حدي‌ است‌ كه‌ بتوانيم‌شان‌ خودمان‌ را حفظ كنيم‌، در كل‌ زندگي‌معمولي‌اي‌ داريم‌، شايد كمي‌ كمتر يا بيشتر.
_معمولا چه‌ چيز باعث‌ عصبانيتتان‌ مي‌شود؟
هر دو نفر با هم‌ مي‌گويند: دروغ‌ ولي‌ معمولاعصباني‌ نمي‌شويم‌ و اگر هم‌ كسي‌ به‌ ما دروغ‌بگويد، او را كنار مي‌گذاريم‌.
_با كدام‌يك‌ از مجريان‌ تلويزيون‌ ارتباطخانوادگي‌ داريد؟
با عادل‌ فردوسي‌ پور. ايشان‌ هم‌ اخيرا متاهل‌شده‌اند و ارتباطمان‌ باهم‌ بيشتر است‌، من‌ خيلي‌او را دوست‌ دارم‌ و چيزهاي‌ زيادي‌ از او يادگرفته‌ام‌...
_شروين‌ چند ساله‌ است‌ ؟
چهار سال‌ و يك‌ ماه‌ و سه‌ روزش‌ است‌.(مصاحبه‌ در روز 26 فروردين‌ ماه‌ تهيه‌ شده‌است‌)
_آرزويتان‌ چيست‌؟
جاوداني‌: جز سلامتي‌ و تربيت‌ درست‌فرزندمان‌ آرزويي‌ نداريم‌ و اينكه‌ يك‌ زندگي‌آبرومند و آرام‌ داشته‌ باشيم‌.
_معمولا گفتگو كردن‌ با كسي‌ كه‌ گفتگو مي‌كندسخت‌ است‌، به‌ هر صورت‌ ببخشيد اگر چندان‌دلچسب‌ نبود
نه‌، عالي‌ بود، ولي‌ براي‌ كسي‌ كه‌ گفتگو مي‌كند،جواب‌ دادن‌ سخت‌تر است‌; چون‌ هميشه‌ جواب‌مي‌گيرد. از شما تشكر مي‌كنم‌ و آرزو دارم‌ همه‌خانواده‌هاي‌ سبز ايراني‌، مستحكم‌ و پايدار باشند.سلام‌ ما را به‌ همه‌ همكاران‌ خوبتان‌، خصوصاشجاعي‌ مهر برسانيد.
_اوج‌ تفاهم‌ را در زندگي‌ جاوداني‌ وهمسرش‌ مي‌توان‌ ديد، چند دقيقه‌اي‌ بازي‌مي‌كنيم‌ و بعد با كانون‌ گرم‌ اين‌ خانواده‌ سبزخداحافظي‌ مي‌نماييم‌

با تشكر از شما
+++++++++++++

L O V A B
28-03-2007, 13:56
فکر کنم Feiz گفت خبر آوردن از سایت بازتاب ممنوعه!؟:41:

------------------------------------------------------------

چه بازی جذابی! :46: :11:

M O H S E N
28-03-2007, 14:17
پس با این حساب بنده سعی مینمایم از این پس از این سایت خبر نیاورم عزیزان دل.

M O H S E N
28-03-2007, 22:41
تهران IranSport.Net - تيم اميد ايران روز چهارشنبه در سومين ديدار خود درمرحله مقدماتي رقابت‌هاي فوتبال بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن مقابل تيم اميد اردن متوقف شد. در اين ديدار كه در حضور بيش از ‪ ۱۰‬هزار تماشاگر ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد ، دو تيم در پايان ‪ ۹۰‬دقيقه تلاش به نتيجه تساوي بدون گل دست يافتند تا اميد ايران راه سخت و دشواري را براي صعود به مرحله بعدي اين مسابقه‌ها داشته باشد.

"وينكو بگوويچ" سرمربي كروات تيم اميد ايران در دقيقه ‪ ۸۰‬بازي به علت اعتراض به نحوه قضاوت داور عماني از زمين بازي اخراج شد.

تيم اميد ايران در دقيقه ‪ ۷۹‬بازي توسط "علي نظيف كار" به گل دست يافت اما داور بازي اين گل را به علت خطاي نظيف كار بر روي دروازه‌بان اردن مردود اعلام كرد.

همين موضوع باعث اعتراض شديد كادر فني تيم اميد ايران شد كه در نهايت "محمد جمعه" داور عماني، سرمربي تيم اميد ايران را اخراج كرد.

در اين ديدار بازيكنان تيم اميد اردن با ارائه يك بازي كاملا تدافعي و دفاع فشرده اجازه خودنمايي را به بازيكنان تيم اميد ايران ندادند تا با يك امتياز به امان بازگردند.

بازيكنان تيم اميد ايران نيز در اين ديدار با ارائه يك بازي سر درگم، بي برنامه و تنها تكيه بر خلاقيت‌هاي فردي نتوانستند به گل دست يابند تا اميدهاي ايران براي صعود به مرحله دوم اين رقابت‌ها كاهش يابد.

اسامي بازيكنان دو تيم دراين ديدار به شرح زير بود :
تيم اميد ايران
...............

سوشا مكاني، علي حمودي (شهرام گودرزي از دقيقه ‪ ،(۹۰+۳‬ميلاد ميرترابي، ابراهيم كريمي، علي نظيف كار، اميد روانخواه ، محمد اسماعيل نظري ، عادل كلاه كج ، وحيد امرايي (احسان خرسندي از دقيقه ‪ ،(۵۹‬مهرداد اولادي و ميلاد مي داودي (محسن حميدي از دقيقه ‪(۶۵‬
تيم اميد اردن
..............

محمد شاتناهي، احمد الزوقاير، عمر ابوعلي، حسين اودالله، خليل فتيان محند ماهرمر (ايسام المباين از دقيقه ‪ ،(۷۶‬مونف آبانه، اود السيفي، محمد الماهرمر، محمد عيسي و عمر الريكات (محمد ماكاوي از دقيقه ‪(۹۰+ ۴‬ نتايج كامل ديدارهاي گروه چهارم مرحله مقدماتي بازي‌هاي المپيك ‪۲۰۰۸‬ پكن در قاره آسيا به شرح زير است :
ايران صفر استراليا صفر
عربستان ‪ ۱‬اردن صفر
عربستان ‪ ۱‬ايران صفر
استراليا ‪ ۱‬اردن ‪۱‬
استراليا ‪ ۲‬عربستان صفر
ايران صفر اردن صفر
جدول رده بندي
...............

‪ - ۱‬عربستان ‪ ۳‬بازي ‪ ۶‬امتياز
‪ - ۲‬استراليا ‪ ۳‬بازي ‪ ۵‬امتياز
‪ - ۳‬اردن ‪ ۳‬بازي ‪ ۲‬امتياز
‪ - ۴‬ايران ‪ ۳‬بازي ‪ ۲‬امتياز

Ali_k
29-03-2007, 07:49
تقصیر خوده وینکو بگوویچه.
باید اولادی را از زمین میکشید بیرون.
اونوقت به جا اولادی امرایی را کشید بیرون که اینقدر خوب بازی کرد.
اولادی خیلی توپ خراب کرد و همش انفرادی کار میکرد
راست میگن فوتبال ما باندبازیه ها

Mohsen khan
29-03-2007, 08:29
سرمربي تيم فوتبال اميد اردن: نتيجه خوبي كسب كرديم

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم فوتبال اميد اردن بعد از كسب تساوي بدون گل برابر تيم اميد ايران در تهران گفت: اين نتيجه براي تيم ما بسيار خوب بود.

تيم فوتبال اميد اردن روز چهارشنبه در ادامه مسابقات مقدماتي بازيهاي المپيك ‪۲۰۰۸‬پكن در قاره اسيا برابر تيم ايران به‌تساوي بدون گل دست يافت.

نيهاد صوقار روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود:ما دوبازي ديگردرخانه داريم كه اگر انها را ببريم به دور بعد صعود خواهيم كرد.

وي افزود: من ديروز هم گفتم ما با برنامه در حمله و دفاع بازي مي‌كنيم و به همين دليل مقابل ايران نتيجه خوبي كسب كرديم.

وي درباره حضور جوهري در اين ديدار گفت: او مدير فني تيم‌هاي ملي فوتبال اردن است و من از او تشكر مي‌كنم كه به همراه تيم به ايران امد.

وي درباره داوري اين مسابقات‌گفت:اين تصميم داور كه اين گل را قبول نكرد براي من كافي است .

Mohsen khan
29-03-2007, 08:30
كيومرث هاشمي: اعضاي هيات مديره‌باشگاه‌استقلال پس از تعطيلات مشخص خواهندشد

تهران IranSport.Net - كيومرث هاشمي معاون رييس سازمان تربيت بدني و رييس مركزتوسعه ورزش‌هاي قهرماني گفت: اعضاي هيات مديره باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال تهران پس از پايان تعطيلات نوروزي مشخص خواهند شد. باشگاه استقلال تهران يكي از باشگاههاي پرطرفدار و مردمي كشور است و رفع مشكل اين باشگاه يكي از دغدغه‌هاي سازمان تربيت بدني است.

چندي پيش بازيكنان و كادرفني تيم فوتبال استقلال با تهيه وامضاي طوماري خواستار مشخص شدن اعضاي هيات مديره اين باشگاه در پايان فصل جاري مسابقات ليگ برتر فوتبال كشور شده‌بودند.

وي‌گفت: انشاالله به‌زودي مشكل اين باشگاه قديمي و پر افتخارفوتبال كشور با آينده‌نگري رييس سازمان تربيت بدني رفع خواهد شد.

Mohsen khan
29-03-2007, 08:31
محمد رضا ماماني از حضور در تمرينات تيم پرسپوليس منع شد

تهران IranSport.Net - "محمدرضا ماماني" بازيكن مياني تيم فوتبال پرسپوليس تهران از حضور در تمرينات اين تيم منع شد.

اين تصميم به دنبال درگيري چند روز قبل "ماماني" با"مهرزاد معدنچي" در تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس اتخاذ شد.

ماماني و معدنچي عصر روز دوشنبه به هنگام تمرين تيم پرسپوليس در زمين شركت واحد اتوبوسراني با يكديگر درگير شدند كه با ميانجيگري كريم باقري اين مشكل رفع شد.

مسوولان تيم پرسپوليس از ماماني خواسته‌اند كه فعلا در تمرينات اين تيم شركت نكند.

پيش از اين سرمربي ترك تبار تيم پرسپوليس به سه بازيكن اين تيم به نام هاي فراز فاطمي، صلاح حسن و داريوش رضاييان اعلام بي‌نيازي كرده بود.

تيم پرسپوليس خود را براي ديدار روز جمعه درشصت و دومين شهرآورد برابر استقلال تهران آماده مي‌كند.

اين تيم هم اكنون تمرينات خود را پشت درهاي بسته برگزار مي‌كند.

Mohsen khan
29-03-2007, 08:32
صمد مرفاوي: تمام تلاش خود را براي شكست پرسپوليس بكار مي‌گيرم

تهران IranSport.Net - صمد مرفاوي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تمام سعي و تلاش خود را براي كسب پيروزي در مقابل تيم پرسپوليس به كار خواهم گرفت. با توجه به حساسيت اين ديدار تيمي پيروز ميدان خواهد بود كه از توان روحي و رواني بالاتري برخوردار باشد.

وي گفت: هميشه تمام هواداران فوتبال براي ديدار سنتي دوتيم پايتخت‌نشين پرسپوليس و استقلال لحظه شماري مي‌كنند تا شاهد يك بازي فوتبال زيبا و جذاب باشند.

اين سرمربي جوان‌استقلال تهران درخصوص وضعيت بازيكنان تيم‌اش گفت: با توجه به كسب پيروزيهاي اخير بازيكنان از روحيه بالايي برخوردارند و تمام آنان مصمم به تكرار كسب عنوان قهرماني ليگ برتر هستند.

مرفاوي اظهار كرد : ما به شكست فكر نمي‌كنيم و تمام نگاه ما براي كسب عنوان قهرماني ششمين دوره مسابقات ليگ برتر به امتيازات هفت ديدار باقي مانده معطوف است.

وي‌درخصوص حساسيت‌هاي موجود دراين ديدار گفت: با توجه به صحبت‌هاي انجام شده با بازيكنان،اين ديدار نيزهمانند بازيهاي ديگر ليگ برترفقط سه امتياز دارد و هرتيمي كه از نظر روحي و رواني آماده‌تر باشد قطعا برنده اين ميدان خواهد بود.

اين مهاجم سابق تيم استقلال كه تجربه حضور در ديدار سنتي دو تيم همشهري پرسپوليس و استقلال را در كارنامه خود دارد، تاكيد كرد: به تمام بازيكنان خود گوشزد كرده‌ام‌كه‌توجهي به حاشيه نداشته و فقط به انجام دستورات در زمين توجه كنند و اسير حاشيه‌هاي موجود و بيرون اين ديدار نشوند.

وي از هواداران تيم استقلال به عنوان يار دوازدهم خود يادكرد و گفت: با توجه به اينكه در اين ديدار تيم استقلال ميزبان است اميدوارم بيشتر سكوهاي ورزشگاه را هواداران اين تيم پركنند.

سرمربي تيم استقلال تهران در پايان از هواداران دو تيم خواست كه در طول بازي فقط تيم مورد علاقه خود را تشويق كنند تا شاهد يك بازي زيبا و جذاب باشند.

satttanism
30-03-2007, 15:28
در حالی که کمتر از دو ساعت به آغاز دربی سنتی استقلال - پرسپولیس باقی مانده 60 هزار هوادار علاقمند در ورزشگاه آزادی حاضر شده اند.

شصت و دومین دیدار فوتبال بین تیم های استقلال و پرسپولیس تا کمتر از دو ساعت دیگر آغاز می شود و مشتاقان تماشای این دیدار دسته دسته وارد ورزشگاه آزادی می شوند و تا بدین لحظه 60 هزار هوادار بر روی سکوهای ورزشگاه استقرار یافته اند.

انتظار می رود در این دیدار بر خلاف چند دیدار قبلی ، کل ظرفیت استادیوم تکمیل شود
iribnews.ir

satttanism
30-03-2007, 18:25
پيش از آغاز داربي شصت‌ودوم،
فرياد مرگ بر انگليس در ورزشگاه آزادي

پيش از آغاز داربي شصت‌ودوم، تماشاگران حاضر در ورزشگاه فرياد مرگ بر انگليس سر دادند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه هم‌اكنون هشتاد هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران حضور دارند، سر دادن شعارهاي ضد انگليسي نسبت به ورود غيرقانوني نيروهاي انگليسي به آب هاي ايران و حمله به كنسولگري ايران در عراق بيش از هر چيز ديگري نمود دارد.

** در سر در ورودي ورزشگاه نيز پارچه‌ي سياه رنگي كه روي آن نوشته شده مرگ بر انگليس نصب شده است.

** با وجود حضور هشتاد هزار تماشاگر، بخشي از صندلي‌هاي ورزشگاه هنوز خالي است.

** داوران اين ديدار، پيش از آغاز بازي به بازديد از زمين بازي پرداختند. بازيكنان دو تيم نيز مدتي را به گرم كردن خود پرداختند.

satttanism
30-03-2007, 18:27
در حاشيه دربي؛ 60هزار تماشاگر فرياد مرگ بر انگليس سر دادند

در فاصله 90 دقيقه تا آغاز شصت و دومين دربي پايتخت، بيش از 60 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حاضر هستند.

هموطن آنلاين- بيش از 60 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادي تهران با سر دادن شعار مرگ بر انگليس خواستار قطع رابطه ايران با دولت بريتانيا شدند.
در فاصله 90 دقيقه تا آغاز شصت و دومين دربي پايتخت، بيش از 60 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حاضر هستند.
اين تماشاگران با توجه به ورود غيرقانوني نيروهاي انگليسي به آب هاي ايران و حمله به كنسولگري ايران در عراق با سردادن شعار مرگ بر انگليس خواستار قطع رابطه با دولت بريتانيا شدند.
- بازار سياه همچون هميشه در اطراف ورزشگاه آزادي وجود دارد و بليت هاي مسابقه حداقل با 4 برابر قيمت به فروش مي رسد.
- پيش از آغاز بازي از بلندگوهاي ورزشگاه آزادي ترانه هايي با صداي رضا صادقي پخش شد.
- داوران آلماني از ساعت 30/14 با حضور در زمين به بازديد از دروازه‌ها و چمن پرداختند

satttanism
30-03-2007, 18:28
آخرش ما نفهمیدیم داربی یا دربی یا داروی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohsen khan
30-03-2007, 19:40
** پيش از آغاز ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس واستقلال" علي انصاريان" در حالي از سوي تماشاگران پرسپوليس مورد تشويق قرار گرفت كه طرفداران استقلال عليه عليرضا نيكبخت واحدي شعار سر دادند.

** تماشاگران دو تيم در طول بازي به‌دفعات عليه يكديگر شعار دادند.

** در بخش‌هاي مختلفي از ورزشگاه پرچم‌ها و پلاكاردهايي با مضمون مرگ بر انگليس وجود داشت.

** مهندس " محمد علي‌آبادي" معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني به همراه چند تن از معاونان خود و شماري از نمايندگان مجلس با حضور در جايگاه ويژه از نزديك ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس را مشاهده كرد.

** بر روي اسكوربورد ورزشگاه آزادي تهران شعارهاي مرگ بر اسرائيل، مرگ برآمريكا و مرگ بر انگليس به زبان‌هاي فارسي و انگليسي نقش مي‌بست.

** حاضران در ورزشگاه به دفعات با سر دادن شعارهايي حضور نيروهاي انگليسي را در آبهاي خليج فارس محكوم كردند.

** " محمد عيوضي " پيش از آغاز بازي به اجراي برنامه پرداخت.

** در آخرين لحظات " فرزاد آشوبي " جانشين " زياد شعبو " بازيكن سوري تيم پرسپوليس شد.

** با وجود تدابير شديد امنيتي در ورزشگاه آزادي ،مواد محترقه زيادي به اطراف زمين پرتاپ شد.

* در بين دو نيمه "مهدي اميرآبادي" بازيكن تيم استقلال و "زياد شعبو" و "طارق جبان" بازيكنان سوري تيم پرسپوليس به گرم كردن پرداختند.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:40
تساوي نتيجه عادلانه‌‏اي نبود
تهران- خبرگزاري كار ايران

سرمربي تيم فوتبال راه‌‏آهن تهران, گفت: ما در ديدار مقابل با مس كرمان شايسته پيروزي بوديم و تساوي نتيجه عادلانه‌‏اي نبود.
اكبر ميثاقيان, سرمربي تيم فوتبال راه‌‏آهن تهران, در گفت و گو با خبرنگار ايلنا, ضمن مطلب فوق افزود: تيم راه‌‏آهن در مصاف با مس كرمان برتري قابل توجهي بر حريف داشت و ما چهار فرصت مسلم گلزني را از دست داديم. به صراحت مي‌‏گويم تساوي نتيجه عادلانه‌‏اي نبود و ما بايد پيروز اين ميدان مي‌‏شديم.
وي افزود: اگر بازيكنان راه‌‏آهن از فشار ناشي از قرارگرفتن در انتهاي جدول رهايي يابند به طور قطع نتايج بهتري كسب مي‌‏كنند. ما در سه بازي اخير نيز شايسته پيروزي بوديم؛ اما مشكلات روحي بازيكنان مانع شد.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:41

هفته‌ي بيست و سوم ليگ حرفه‌اي فوتبال ايران با برگزاري سه ديدار ديگر پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)؛ در يكي از اين ديدارها دو تيم فوتبال صنعت مس كرمان و راه‌آهن تهران در ورزشگاه شهيد سليمي كيا كرمان با نتيجه‌ي مساوي به پايان رسيد. اين ديدار كه روز پنج‌شنبه در كرمان انجام شد، به تساوي يك بريك انجاميد.

حميدرضا شرفي در دقيقه چهار براي مس كرمان و حامد شيرخانلو در دقيقه 8 براي تيم راه آهن گلزني كردند.

اين مسابقه بدون تماشاگر برگزار شد.

اين ديدار را مسعود مرادي با كمك‌هاي رسول فروغي و رامين عرفانيان قضاوت كرد.

هم‌چنين تيم فجرسپاسي شيراز در هفته‌ي بيست و سوم رقابت‌هاي فوتبال ليگ باشگاه‌هاي برتر ايران روز پنج‌شنبه تيم ملوان بندر انزلي، ميهمان خود را با شكست بدرقه كرد.

دراين ديدار كه در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار شد، تيم فجر سپاسي با نتيجه 2 بر صفر به برتري رسيد.

گل‌هاي اين ديدار در دقيقه38 توسط هاشم بيگ زاده و 87 توسط حسن فرجي به ثمر رسيدند. اين‌ديداربه قضاوت يدالله جهانبازي وكمك‌هاي اسماعيل صفيري وحسين خانبان برگزار شد.

تيم فوتبال فولاد سپاهان اصفهان در هفت بيست و سوم از رقابت‌هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران مقابل تيم پيكان تهران به يك پيروزي پر گل دست يافت.

در اين ديدار كه در ورزشگاه ايران خودرو برگزار شد، تيم سپاهان ميزبان خود را با نتيجه چهار برصفر مغلوب كرد.

حميد شفيعي در دقايق 28 و 60و عماد محمدرضا در دقايق 3 و 70 گلهاي تيم سپاهان را به ثمر رساندند.

اين ديدار را علي خسروي قضاوت كرد.

تيم سپاهان با پيروزي در اين ديدار صاحب35 امتياز شد و به رده چهارم جدول صعود كرد.

تيم پيكان نيز با 32 امتياز در رده هفتم قرار دارد.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:52
" محمدبن همام" رييس كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت مسوولان باشگاه استقلال تهران موجب حذف اين تيم از رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي آسيا شدند.

بن‌همام كه به همراه " سپ بلاتر " رييس فدراسيون بين‌المللي فوتبال / فيفا/ به تاجيكستان سفر كرده‌است ، روز جمعه در گفت وگو با خبرنگاران اين مطلب را عنوان كرد.

وي با اشاره به حذف اين تيم از رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي آسيا گفت :
كنفدراسيون فوتبال آسيا مسئولين باشگاه استقلال را از اين امر آگاه كرده بود ولي متاسفانه آنان به موقع مدارك لازم را ارائه نكردند و باعث حذف اين تيم شدند.

رييس كنفدراسيون فوتبال آسيا درادامه اظهارداشت : هواداران تيم استقلال تهران بايد مشكلات بوجود آمده را درست درك كنند زيرا اين مشكلات به مسائل تشكيلاتي و سازماندهي تيم آنان برمي‌گردد.

وي اظهاراميدواري كرد: تيم استقلال تهران در سال‌هاي آينده بتواند در رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي آسيا شركت كند.

"سپ بلاتر" رييس فدراسيون بين‌المللي فوتبال و محمد بن همام روز پنجشنبه براي انجام يك ديدار دو روزه از تاجيكستان وارد شهر دوشنبه پايتخت تاجيكستان شدند.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:53
پزشك تيم فوتبال پرسپوليس تهران از انتقال " حسين كعبي " بازيكن اين تيم به بيمارستان خبر داد.

" فريد زرينه " عصر روز جمعه پس از ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس كه به تساوي يك بر يك رسيد ، گفت كعبي از ناحيه دنده و آرنج دچار مصدوميت شده است و براي آگاهي از ميزان مصدوميت وي ، او را به بيمارستان انتقال داديم .

وي درباره وضع اين بازيكن گفت هنوز هيچ چيز مشخص نيست پس از عكسبرداري مي‌توان درباره ميزان مصدوميت اين بازيكن سخن گفت.

حسين كعبي كه اولين بازي خود را براي تيم پرسپوليس تهران انجام مي‌داد در دقايق پاياني بازي در برخورد با علي انصاريان مدافع تيم استقلال دچار مصدوميت شد و زمين را ترك كرد و به جاي وي حسين بادامكي وارد زمين شد.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:53
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: حضور وحيد طالب‌‏لو در درون دروازه استقلال مانع از شكست سنگين آبي‌‏پوشان شد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاري كار ايران, ايلنا, مهرزاد معدنچي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس كه در مصاف با استقلال يك ضربه پنالتي را از دست داد, گفت: من ضربه خود را بسيار عالي و محكم زدم؛ اما وحيد طالب‌‏لو فوق‌‏العاده عكس‌‏العمل نشان داد و بايد به او نمره 20 داد چرا كه علاوه بر مهار يك ضربه پنالتي بارها و بارها مانع از گلزني ما شد و اگر امروز او درون دروازه استقلال حضور نداشت مطمئناً آبي‌‏پوشان با شكست سنگيني بدرقه مي‌‏شدند.
وي ادامه داد: همگان ديدند كه ما تيم برتر ميدان بوديم البته استقلال نيز در دقايقي از بازي خوب ظاهر شد اما از دست دادن شش موقعيت تك به تك نشان داد كه ما همچنان با مشكل ابتداي فصل يعني عدم استفاده از موقعيت روبرو هستيم.
معدنچي خاطرنشان كرد: نمي‌‏گويم تساوي عادلانه نبود؛ اما پرسپوليس شايستگي بيشتري براي پيروزي در اين نبرد داشت.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:54
هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران, گفت: عدم دقت كافي در نزد مهاجمان مانع از شكست استقلال شد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاري كار ايران, ايلنا," ابراهيم اسدي", هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران, گفت: با توجه به موقعيت‌‏هاي نخست كه پيش رو داشتيم بايد با پيروزي 4 بر صفر به رختكن مي‌‏رفتيم اما عدم دقت كافي مهاجمان ما يعني همان مشكلي كه از ابتداي فصل با آن روبرو بوديم باعث شد استقلالي‌‏ها از يك شكست حتمي نجات پيدا كند.
وي ادامه داد: آبي‌پوشان از دقيقه 70 رو به دفاع مطلق آورده و نشان دادند كه به تساوي در اين بازي راضي هستند؛ آنها خودشان هم مي‌‏دانستند كه در مقابل قدرت پرسپوليس حرفي براي گفتن ندارند.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:55

سرمربي تيم استقلال تهران گفت: اعتقاد ندارم كه استقلال خوش‌شانس بود؛ ما بازي خوبي برابر پرسپوليس انجام داديم.

به گزارش ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، صمد مرفاوي كه با چهره‌اي خندان در جمع خبرنگاران حاضر شده بود، اظهار كرد: يك بازي معمولي بود. قطعا به دليل حساسيت‌هايي كه اين بازي هميشه دارد، افت و خيزهايي در جريان بازي ديده شد؛ اما، در نهايت بازي خوبي از آب درآمد.

وي افزود: استقلال و پرسپوليس بازي هم‌ساني انجام دادند؛ ما نيز شايد نتوانستيم بازي خوبي در نيمه‌ي اول انجام دهيم؛ اما، در نيمه‌ي دوم بر بازي تسلط داشتيم.

مرفاوي افزود: مهم نيست كه نتيجه‌ي اين بازي چه شد؛ مهم اين است كه استقلال دوازده امتياز از پرسپوليس جلوتر است. اگر پرسپوليسي‌ها ادعا دارند، اين فاصله را كمتر كنند.

سرمربي تيم استقلال تهران، خاطرنشان كرد: استقلال يكي از مدعيان قهرماني است. ببينيد پرسپوليس كجاي جدول قرار دارد.

خبرنگاران كه از اين پاسخ مرفاوي قانع نشده بودند، اصرار داشتند كه وي در مورد شرايط اين بازي سخن بگويد؛ اما، مرفاوي تاكيد داشت كه مهم جايگاه كنوني استقلال است و نتيجه‌ي اين بازي ارزش چنداني نخواهد داشت.

سرمربي تيم استقلال تهران، در پاسخ به سوال خبرنگاري در مورد حركت خطاي انصاريان بر روي حسين كعبي كه منجر به مصدوميت بازيكن جديد پرسپوليس شد، گفت: مقصر كعبي بود؛ به طور دقيق نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد؛ اما، قطعا كعبي هم بر روي انصاريان خطا كرد.

مرفاوي در پاسخ به اصرار خبرنگاران براي پذيرش خطاي انصاريان بر روي كعبي، گفت: از اين مسايل بگذريد؛ نمي‌خواهم وارد اين مسايل شوم. بالاخره هر چه بوده، گذشته است.

سرمربي تيم استقلال تهران، خاطرنشان كرد: استقلال نيمه‌ي دوم هجومي بازي كرد و شايد مي‌توانست نتيجه‌ي بهتري از اين ديدار بگيرد.

وي همچنين با رد ادعاي سر مربي تيم فوتبال پرسپوليس مبني بر خوش‌شانس بودن استقلال براي فرار از شكست گفت: معتقد نيستم كه استقلال خوش‌شانس بود.

گفتني است، مرفاوي در پايان كنفرانس مطبوعاتي به دليل سووالات برخي خبرنگاران با آنان درگيري لفظي پيدا كرد. در پايان با حمايت خبرنگاران از سووالات پرسيده شده، مرفاوي جلسه را ترك كرد.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:56
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: در ديدار امروز تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال يك تيم با پا و تيم ديگر با دست بازي مي‌كرد.

ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس تهران از هفته بيست و سوم مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران عصر امروز جمعه به تساوي يك بر يك رسيد.

"مصطفي دنيزلي" پس از اتمام اين ديدار در جمع خبرنگاران افزود:تيم پرسپوليس با از دست دادن يك ضربه پنالتي و چهار موقعيت گل در نيمه نخست، نتوانست اين مسابقه را با پيروزي تمام كند.

وي در رابطه با دلايل افت فني بازيكنان پرسپوليس در نيمه دوم اظهار داشت: عدم اعتماد به نفس بازيكنان در نيمه دوم، سبب شد تا آنها نتوانند روند مثبت خود در نيمه نخست را ادامه دهند.

دنيزلي با اشاره به اينكه پيش از آغاز مسابقه قرار بود پنالتي‌هاي پرسپوليس را "كريم باقري" بزند گفت: قرار بود چنانچه باقري از روحيه مطلوبي برخوردار نبود، پنالتي‌ها را معدنچي بزند كه همينگونه نيز شد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينكه تماشاگران بازي خوبي را مشاهده كردند از نتيجه بدست آمده ابراز نارضايتي كرد.

وي درباره تعويض‌هاي انجام شده پرسپوليس گفت: هيچ يك از تعويض‌هابه خاطر مسائل فني نبود و تنها خستگي و مصدوميت بازيكنان سبب اين تغييرات شد.

وي شايعه اخراج چند بازيكن از تيم پرسپوليس را تكذيب كرد و افزود:
تعداد زياد بازيكنان سبب حضور تناوبي آنها در تمرينات پرسپوليس شده است.

دنيزلي بدشانسي را دليل كسب نتايج ضعيف پرسپوليس در ‪۶‬ديدار گذشته اين تيم دانست و گفت: عدم كسب امتياز توسط پرسپوليس سبب عقب ماندن ما از كورس قهرماني شد.

Mohsen khan
30-03-2007, 19:57
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با اينكه هواداران استقلال مرا مورد اهانت قرار دادند؛ اما گل من پاسخ محكمي براي آنها بود.

عليرضا نيكبخت واحدي بعد از دربي پايتخت كه با تساوي يك بر يك دو تيم همراه بود، افزود: پرسپوليس به مراتب بهتر از استقلال بازي كرد.
وي ادامه داد: ما موقعيت هاي فراواني براي گلزني داشتيم و پيروزي حق مسلم پرسپوليس بود كه متاسفانه صورت نگرفت. ما بايد با اختلاف فراوان پيروزي اين دربي را به نام خود ثبت مي كرديم.
مهاجم پرسپوليس بار ديگر به موقعيت هاي تيمش اشاره كرد و اظهار داشت: در اين بازي برخلاف دربي هاي گذشته فرصت هاي فراواني براي ما بدست آمد كه آنها را به راحتي از دست داديم. در هيچيك از دربي هاي گذشته هيچ تيمي به اندازه موقعيت هايي كه پرسپوليس در اين ديدار داشت، فرصت گلزني بدست نياورده بود.
نيكبخت واحدي درباره گلزني خود در اين بازي گفت: خدا را شكر مي كنم كه توانستم به اين مهم دست يابم. متاسفانه هواداران استقلال خيلي مرا مورد اهانت قرار داده و به من توهين كردند؛ ولي من با حفظ آرامش با به ثمر رساندن اين گل جواب محكمي به همه آنها دادم.

Behroooz
30-03-2007, 21:01
طالب لو بهترين بزيكن استقلال بود .

Alire7_a
30-03-2007, 21:14
چيه ناراحته استقلاليها حقايق زندگيشو بازگو مي كنند؟؟
حالا خوبه عليزاده هم گل زده اين اينقد عر عر مي كنه
از اينجا تا كويت 7 تا خليجه
نيكبخته واحدي ..... گيجه

pandemonium
30-03-2007, 21:39
بالاخره خودش هم طعم این ضربات رزمی که در تخصص خودش هست رو چشید ...

Hazy
30-03-2007, 22:04
بابا بخيال!!!

اساسي تائيد ميشه

Hazy
30-03-2007, 22:05
بالاخره خودش هم طعم این ضربات رزمی که در تخصص خودش هست رو چشید ...
الان فيگو اينو كه مي شنوه كلي حال ميكنه

Ahmad
30-03-2007, 22:13
احتمالا ديگه بچه خوبي ميشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M O H S E N
30-03-2007, 23:03
الان فيگو اينو كه مي شنوه كلي حال ميكنه

خیلی خوب اومدی.

M O H S E N
30-03-2007, 23:05

تها بازیکن ما همین بود.

M O H S E N
30-03-2007, 23:05
نيكبخت واحدي: با گل خود جواب هواداران استقلال را دادم

علیزاده هم جواب تو را ..

M O H S E N
30-03-2007, 23:07
مصطفي دنيزلي": استقلال با دست بازي مي‌كرد
وای به حالتون اگه با پا هم بازی میکردند.

M O H S E N
30-03-2007, 23:09
عدم دقت كافي در نزد مهاجمان مانع از شكست استقلال شد.

همینطور جناب برادر داور عزیز دل.

چون بنده فکر مینمایم اگر آن 3 نفر شما اخراج میگشتند شما نیز حرفی برای گفتن نداشتید.

M O H S E N
30-03-2007, 23:11
مانع از شكست سنگين آبي‌‏پوشان شد

بنده فکر مینمایم حضور یک داور آلمانی هم باعث یازده نفره ماندن شما شد عزیز دل.

satttanism
30-03-2007, 23:26
فکر کنم بد نباشه منبع اخبارتون هم ذکر کنید

shahi-007
30-03-2007, 23:38
من از جفت تیمها بدم می آد.فقطم تو فوتبال طرفداره بارسلونام.ولی خداییش این حرفو راست گفته.
چیه بابا.تنها تاکتیکه استقلال همینه.

واقعا مسخرست.یه سری آدم می آند سالی n ملیون تومن می گیرند (منظورم فقط استقلال نیست) اونوقت یه پاس ساده هم نمی تونند بدند.

M O H S E N
30-03-2007, 23:49
چیه بابا.تنها تاکتیکه استقلال همینه.

یعنی به نظر شما وقتی توپ میره بیرون نباید پرتابش کرد ؟

Alire7_a
31-03-2007, 00:04
حاج آقا شماهم فوتبال تماشا مي كنيد؟

مجید فینا
31-03-2007, 00:12
شما بازی عنایتی رو با علی اوتی مقایسه کنید
حتما متوجه میشید

این علی اوتی حتی بلد نیست یه روپائی بزنه

توپ رو میکوبونه به پای بازیکن حریف تا اوت بگیره
اینم شد تاکتیک آقای مرفاوی

تاکتیک پارسال قلعه نوعی رو با مرفاوی مقایسه کنید

بازیکن با تکنیکی مثل منصوریان رو میزاره بیرون

حساب کن اگه استقلال این دروازبان رو نداشت و یکی مثل همین آقا فرشید که از چپ و راست گل میخوره نتیجه چی میشد

M O H S E N
31-03-2007, 00:19
شما بازی عنایتی رو با علی اوتی مقایسه کنید
حتما متوجه میشید

این علی اوتی حتی بلد نیست یه روپائی بزنه

توپ رو میکوبونه به پای بازیکن حریف تا اوت بگیره
اینم شد تاکتیک آقای مرفاوی

تاکتیک پارسال قلعه نوعی رو با مرفاوی مقایسه کنید

بازیکن با تکنیکی مثل منصوریان رو میزاره بیرون

حساب کن اگه استقلال این دروازبان رو نداشت و یکی مثل همین آقا فرشید که از چپ و راست گل میخوره نتیجه چی میشد

واقعا که استقلال چیزی از لحاظ بازیکن و مربی نداره که در حد پرسپولیس باشه.

و این نتیجه هم خوب بود. ولی باز هم اگه داور مثل آدم رفتار میکرد پرسپولیس 8 نفره میشد و خیلی راحت میباخت.

M O H S E N
31-03-2007, 00:23
حاج آقا شماهم فوتبال تماشا مي كنيد؟

نه پس فکر میکنید که فقط شما جوانها علاقه مند به ورزش هستید؟

M O H S E N
31-03-2007, 00:26
در ضمن شماها فکر کرردید که طالب لو دروازه بانی معمولی است؟

نخیر - اصلا اینطور نیست. ایشون یک ناصر حجازی جدید هستند در فوتبال ما.

javadbka
31-03-2007, 00:46
با سلام؛
عرض شود كه.............استقلال معدنچي رو داشت و پرسپوليس داور رو داشت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در كل اگه كسي پيدا بشه و اين معدنچي(عزيز دلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )رو از صحنه روزگار محو كنه من يكي كه خيلي ممنونش ميشم.مگه اينكه دستم بهش نرسه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Metalzadeh
31-03-2007, 01:40
درسته , طالب لو روی نتیجه بازی تاثیر گذاشت :27:

با سلام؛
عرض شود كه.............استقلال معدنچي رو داشت

معدنچی که ماله پرسپولیسه :20:

Metalzadeh
31-03-2007, 01:43
آره منم داشتم به این فکر می کردم که استقلال چقدر بد بازی کرد
زووم کرده بود روی پرتاب های علی
کلا بازیه تاکتیکی نبود
ولی خوب تو بازی های این دو تیم بد هم نبود ;)

M O H S E N
31-03-2007, 01:43

منظورشون این بود که معدنچی همیشه به نفع حریفان کار میکنه.

فکر کنم الان بهترین گل نزن ایران هم باشه.

Metalzadeh
31-03-2007, 02:05

آها :20:

بله کلا بازی کن خوبی هست
آینده داره :5:

s_hamed
31-03-2007, 03:12
واقعا که استقلال چیزی از لحاظ بازیکن و مربی نداره که در حد پرسپولیس باشه.

و این نتیجه هم خوب بود. ولی باز هم اگه داور مثل آدم رفتار میکرد پرسپولیس 8 نفره میشد و خیلی راحت میباخت.

شما یا بازی رو ندیدین یا اشتباهی فکر کردین استقلال قرمز پوشیده:31:

اول اینکه بازی فقط دست پرسپولیس بود این رو آمار بازی می گه که موقعیت گل پرسپولیس سه برابر استقلال بود

تازه این استقلال بود که باید 8 نفره می شد ولی به لطف داور نشود
اگه برنامه 90 رو می دیدین متوجه می شدین

یه چیز دیگه اگه استقلال این قدر شانس نداشت و داورا بهش امتیاز نمی دادن الان باید با راه آهن و فولاد برای سقوط نکردن تلاش می کرد:31:

از فردوسی پور گرفته تا حاج رضائی وحتی مرفاوی به خوش شانس بودن استقلال اعتراف کردن

LeBron
31-03-2007, 04:00
معدنچی که هویجه طالب لو رو بچسب!

LeBron
31-03-2007, 04:02
90 رو دیدین؟ طالب لو 70 درصد رای اورد !

Alire7_a
31-03-2007, 08:38
وای به حالتون اگه با پا هم بازی میکردند.

آره ايول
بابا وقتي علي اوتي به تيمي گل بزنه ببينين اون تيمه چقدر بد بخته

Mohammad_Ahrari
31-03-2007, 09:16
سلام دوستان گلم...

4 چيز ميگم: 1) يك تيم حرفه اي به يك تيمي كه با دست بازي ميكنه تساوي نميكنه...

2)مگه آقاي دنيزلي با اين همه ادعاشون اگه ميخوان ثابت كنند وجودي هستند بيان قهرمان ليگ شن...

3)معمولا تيمها رو نقطه ي قوتشون كار ميكنند نه نقطه ضعفشون...

4) تيمي كه ادعاي بازي بهتر رو داره هرگز پنالتي خراب نميكنه...

در كل من استقلاليم ولي تو اين بازي پرسپوليس بهتر بازي كرد ولي ما هم نيومده بوديم ببازيم...

Hazy
31-03-2007, 10:44
اين استقلال ليگ گذشته نيست ديگه!!!

SANR
31-03-2007, 11:07
علي سامره مهاجم ايراني تيم الشعب امارات با به ثمر رساندن چهار گل نقش كليدي در پيروزي پرگل ‪ ۵‬بر ‪ ۲‬تيمش مقابل تيم صدرنشين الوصل داشت.

به گزارش روز شنبه دبي اسپورت ، در اين ديدار كه جمعه شب ودرپايان هفته پانزدهم ليگ امارات برگزار شد،علي سامره پس ازسه هفته دوري از تركيب تيمش موفق شد در دقايق ‪ ۷۷ ، ۱۸ ، ۱۶‬و‪ ۸۲‬چهار بار دروازه تيم صدرنشين الوصل را باز كند.

اين درحالي است كه گل پنجم الشعب نيز توسط جواد كاظميان ديگر ايراني اين تيم در دقيقه ‪ ۷۲‬و از يك كاشته به ثمر رسيد.

تيم الشعب بااين پيروزي كه پس از ‪ ۴‬هفته ناكامي به دست آمد، ‪ ۲۵‬امتيازي شد و تا رده چهارم جدول صعود كرد.

در ديگر ديدارمهم اين هفته ،تيم الشباب كه ايمان مبعلي را در تركيب خود داشت با نتيجه يك بر يك مقابل الوحده مساوي كرد.

مبعلي به خاطر درگيري فيزيكي با مدافع حريف در دقيقه ‪ ۷۵‬از زمين بازي اخراج شد.

جدول رده بندي
نام تيم بازي برد مساوي باخت زده خورده امتياز
----------------------------------------------------
الوصل ‪۳۰ ۱۵ ۲۶ ۱ ۶ ۸ ۱۴‬
الوحده ‪۳۰ ۲۱ ۲۷ ۳ ۳ ۹ ۱۵‬
الجزيره ‪۲۶ ۱۷ ۳۰ ۵ ۲ ۸ ۱۵‬
الشعب ‪۲۵ ۲۳ ۳۱ ۴ ۴ ۷ ۱۵‬
الشارقه ‪۲۳ ۲۱ ۲۳ ۴ ۵ ۶ ۱۵‬
العين ‪۲۰ ۱۸ ۱۷ ۵ ۵ ۵ ۱۵‬
الاهلي ‪۱۸ ۲۳ ۲۰ ۹ - ۶ ۱۵‬
الشباب ‪۱۸ ۲۵ ۲۰ ۷ ۳ ۵ ۱۵‬
النصر ‪۱۷ ۲۱ ۱۶ ۶ ۵ ۴ ۱۵‬
دبي ‪۱۶ ۲۷ ۲۶ ۷ ۴ ۴ ۱۵‬
الامارات ‪۱۴ ۲۹ ۱۷ ۷ ۵ ۳ ۱۵‬
الفجيره ‪۱۳ ۲۸ ۲۲ ۸ ۴ ۳ ۱۵‬

---> فوتبال امارات.سامره.ايرنا.

SANR
31-03-2007, 11:08
به گفته پزشك تيم فوتبال پرسپوليس ، حسين كعبي بازيكن اين تيم كه روز جمعه در ديدار با تيم استقلال دچار آسيب ديدگي شد، حدود سه هفته از ميادين ورزشي دور خواهد بود.

حسين كعبي كه اولين بازي خود را براي تيم پرسپوليس تهران ديروز جمعه انجام داد در دقايق پاياني دربي شصت و دوم طي برخورد با علي انصاريان مدافع تيم استقلال دچار مصدوميت شد و زمين را ترك كرد.

دكتر فريد زرينه روزشنبه در گفت گو با ايرنا افزود: بررسي‌ها نشان داد كه كعبي از ناحيه دنده دچار ضرب ديدگي جزيي شده و شكستگي ديده نمي‌شود.

وي گفت:اين بازيكن ازناحيه ارنج دچار ضرب ديدگي شديد شده ودست وي بايد يك هفته در آتل باشد وبعد از يك هفته نيزنياز به دوهفته فيزيوتراپي دارد.

زرينه تاكيد كرد: تلاش خواهيم كرد تا مدت زمان فيزيوتراپي كعبي را به يك هفته و يا ‪۱۰‬روز كاهش دهيم و وي را به بازيهاي تيم پرسپوليس برسانيم.

---> كعبي.ايرنا.

M O H S E N
31-03-2007, 13:57
تهران IranSport.Net - " محمدبن همام" رييس كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت مسوولان باشگاه استقلال تهران موجب حذف اين تيم از رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي آسيا شدند.

بن‌همام كه به همراه " سپ بلاتر " رييس فدراسيون بين‌المللي فوتبال / فيفا/ به تاجيكستان سفر كرده‌است ، روز جمعه در گفت وگو با خبرنگاران اين مطلب را عنوان كرد.

وي با اشاره به حذف اين تيم از رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي آسيا گفت :
كنفدراسيون فوتبال آسيا مسئولين باشگاه استقلال را از اين امر آگاه كرده بود ولي متاسفانه آنان به موقع مدارك لازم را ارائه نكردند و باعث حذف اين تيم شدند.

رييس كنفدراسيون فوتبال آسيا درادامه اظهارداشت : هواداران تيم استقلال تهران بايد مشكلات بوجود آمده را درست درك كنند زيرا اين مشكلات به مسائل تشكيلاتي و سازماندهي تيم آنان برمي‌گردد.

وي اظهاراميدواري كرد: تيم استقلال تهران در سال‌هاي آينده بتواند در رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي آسيا شركت كند.

"سپ بلاتر" رييس فدراسيون بين‌المللي فوتبال و محمد بن همام روز پنجشنبه براي انجام يك ديدار دو روزه از تاجيكستان وارد شهر دوشنبه پايتخت تاجيكستان شدند.

M O H S E N
31-03-2007, 13:58
تهران IranSport.Net - مهران علي پور مسئول روابط عمومي مركز فوريت‌هاي پزشكي اورژانس تهران گفت : ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس تهران، شش مصدوم بر جاي گذاشت. يكي از مصدومان به صورت سرپايي و ساير نفرات به بيمارستان‌هاي شريعتي ، آتيه و فياض بخش منتقل شدند.

وي با بيان اينكه مصدومان توسط چهار دستگاه آمبولانس به بيمارستان‌هاي مذكور منتقل شدند، اظهار داشت : يكي از اين مصدومين حسين كعبي بازيكن تيم پرسپوليس تهران بود كه براي عكسبرداري به بيمارستان آتيه اعزام شد.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران از هفته بيست و سوم رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران عصر روز جمعه با نتيجه تساوي يك بر يك خاتمه يافت.

Mohsen khan
31-03-2007, 19:05
به گفته پزشك تيم فوتبال پرسپوليس ، حسين كعبي بازيكن اين تيم كه روز جمعه در ديدار با تيم استقلال دچار آسيب ديدگي شد، حدود سه هفته از ميادين ورزشي دور خواهد بود.

حسين كعبي كه اولين بازي خود را براي تيم پرسپوليس تهران ديروز جمعه انجام داد در دقايق پاياني دربي شصت و دوم طي برخورد با علي انصاريان مدافع تيم استقلال دچار مصدوميت شد و زمين را ترك كرد.

دكتر فريد زرينه روزشنبه در گفت گو با ايرنا افزود: بررسي‌ها نشان داد كه كعبي از ناحيه دنده دچار ضرب ديدگي جزيي شده و شكستگي ديده نمي‌شود.

وي گفت:اين بازيكن ازناحيه ارنج دچار ضرب ديدگي شديد شده ودست وي بايد يك هفته در آتل باشد وبعد از يك هفته نيزنياز به دوهفته فيزيوتراپي دارد.

زرينه تاكيد كرد: تلاش خواهيم كرد تا مدت زمان فيزيوتراپي كعبي را به يك هفته و يا ‪۱۰‬روز كاهش دهيم و وي را به بازيهاي تيم پرسپوليس برسانيم.

Mohsen khan
31-03-2007, 19:06
پس از ابلاغ راي دادگاه بين‌المللي داوري ورزش (‪ (cas‬در زمينه بازگشت تيم فوتبال استقلال به ليگ باشگاههاي آسيا، كنفدراسيون فوتبال آسيا(‪(afc‬ روز دوم فروردين ماه جاري با ارسال نامه‌اي به اين دادگاه ضمن پذيرش حكم صادره درخواست فرصت كرد.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از سايت خبري بازتاب، كنفدراسيون فوتبال آسيا در نامه ارسالي خود به ‪cas‬اعلام كرد كه اعتبار پنج دهه فعاليت آنها در قاره آسيا و تصوري كه آنها از خود در اين قاره ساخته‌اند، از بين مي‌رود.

كنفدراسيون فوتبال آسيا همچنين از دادگاه بين‌المللي داوري ورزش خواست كه راي اوليه اين دادگاه كه روز ‪۲۰‬مارس برابر با ‪۲۹‬اسفند ماه صادر شده، با راي نهايي دادگاه كه قرار است تا يك ماه ديگر ابلاغ گردد، به هم متصل شده و حكم نهايي در آن تاريخ اعلام شود.

در گزارش ‪afc‬آمده است: با احترامي كه به راي صادره مي‌گذاريم، با اجرايي شدن اين حكم، كنفدراسيون فوتبال آسيا، شركاي تجاري خود را از دست داده و متحمل ضررهاي فراواني خواهد شد.

Mohsen khan
31-03-2007, 19:06
بازرس ويژه سازمان تربيت بدني در باشگاه فرهنگي ، ورزشي استقلال تهران گفت با اينكه تيم استقلال تهران در ديدار مقابل تيم پرسپوليس به تساوي رسيد ولي به قول خود مبني بر اهدا يك خط تلفن همراه به هر يك از بازيكنان اين تيم وفا خواهيم كرد.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران عصر روز جمعه به تساوي يك بر يك رسيد.

" محمدرضا بهمني" روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا با بيان اين مطلب گفت براي افزايش توان روحي بازيكنان تيم استقلال پيش از ديدار با تيم پرسپوليس به هر يك از بازيكنان تيم استقلال نيز يك سكه بهار آزادي اهدا شده بود.

بهمني درباره عملكرد بازيكنان تيم استقلال مقابل پرسپوليس اظهارداشت بازيكنان تيم استقلال انتظارات كادرفني و مسوولان را برآورده نكردند ، ما انتظار داشتيم در اين ديدار پيروز ميدان شويم كه اين چنين نشد.

وي در ادامه گفت هيچ يك از بازيكنان تيم استقلال در حد و اندازه‌هاي خود در اين ديدار ظاهر نشدند ، ما در اين ديدار چند موقعيت ‪۱۰۰‬درصد گل داشتيم كه متاسفانه بازيكنان نتوانستند از آنان استفاده كنند.

بازرس ويژه سازمان تربيت بدني درباره عملكرد بازيكنان حريف در اين ديدار گفت بازيكنان تيم پرسپوليس خوب بازي كردند و موقعيت‌هايي نيز براي گشودن دروازه تيم استقلال داشتند.

وي با اشاره به كسب ‪۱۳‬امتياز در پنج بازي توسط تيم استقلال گفت با كسب اين امتيازات وضع خوبي در صدر جدول داريم ولي با كسب اين پيروزي مي‌توانستيم وضع خود را بهتر بكنيم .

بهمني با اشاره به ديدار آينده اين تيم مقابل تيم ابومسلم خراسان گفت با اندكي تلاش مي‌توانيم پيروز اين ميدان باشيم .

Mohsen khan
31-03-2007, 19:07
احتمال زياد نفري يك خط اعتباري ايرانسل بهشون مي دن
خيلي بذل و بخشش كردن

Mohsen khan
31-03-2007, 19:10
علي سامره مهاجم ايراني تيم الشعب امارات با به ثمر رساندن چهار گل نقش كليدي در پيروزي پرگل ‪۵‬بر ‪۲‬تيمش مقابل تيم صدرنشين الوصل داشت.

به گزارش روز شنبه دبي اسپورت ، در اين ديدار كه جمعه شب ودرپايان هفته پانزدهم ليگ امارات برگزار شد،علي سامره پس ازسه هفته دوري از تركيب تيمش موفق شد در دقايق ‪۷۷ ، ۱۸ ، ۱۶‬و‪ ۸۲‬چهار بار دروازه تيم صدرنشين الوصل را باز كند.

اين درحالي است كه گل پنجم الشعب نيز توسط جواد كاظميان ديگر ايراني اين تيم در دقيقه ‪۷۲‬و از يك كاشته به ثمر رسيد.

تيم الشعب بااين پيروزي كه پس از ‪۴‬هفته ناكامي به دست آمد، ‪۲۵‬امتيازي شد و تا رده چهارم جدول صعود كرد.

در ديگر ديدارمهم اين هفته ،تيم الشباب كه ايمان مبعلي را در تركيب خود داشت با نتيجه يك بر يك مقابل الوحده مساوي كرد.

مبعلي به خاطر درگيري فيزيكي با مدافع حريف در دقيقه ‪۷۵‬از زمين بازي اخراج شد.

Mohsen khan
31-03-2007, 19:12
هفته بيست و چهارم مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران در روزهاي پانزدهم و هفدهم فروردين ماه جاري برگزار مي‌شود و در مهمترين ديدارها تيم‌هاي سايپا و استقلال ميهمان تيم‌هاي سپاهان و ابومسلم هستند.

برنامه ديدارهاي هفته بيست و چهارم اين مسابقات به شرح زير است :
‪۸۶/۰۱/۱۵‬برق شيراز با پاس تهران ورزشگاه حافظيه شيراز ‪۸۶/۰۱/۱۵‬فولاد سپاهان با سايپا ورزشگاه نقش جهان اصفهان ‪۸۶/۰۱/۱۵‬استقلال اهواز با پيكان تهران ورزشگاه تختي اهواز ‪۸۶/۰۱/۱۵‬ابومسلم با استقلال تهران‌ورزشگاه ثامن الائمه مشهد ‪۸۶/۰۱/۱۷‬صباباطري با ذوب آهن ورزشگاه درخشان رباط كريم ‪۸۶/۰۱/۱۷‬راه آهن با فجر سپاسي ورزشگاه اكباتان تهران ‪۸۶/۰۱/۱۷‬ملوان انزلي با فولاد خوزستان ورزشگاه تختي انزلي ‪۸۶/۰۱/۱۷‬پيروزي تهران با مس كرمان ورزشگاه آزادي تهران

javadbka
31-03-2007, 20:25

ميدونم عزيز دل برادر، منظورم اينه كه اگه معدنچي تو بازي نبود ما برنده بيديم.:27:

تائيد ميشه.

ايول الهي زبونتو طلا بگيرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alire7_a
31-03-2007, 20:59
اين احمق فكر كرده دروازه بان جزو بازي فوتبال نيس
بابا يه نفر از يازده نفر دروازه بانه اگه خوب باشه به اندازه 2-3 نفر تاثير گذاره مثل وحيد البته عكسشم هست مثل رحمتي تو بازي رفت
نميدونم چرا هيچ از رحمتي خوشم نمياد

satttanism
01-04-2007, 01:12
بازرس ويژه سازمان تربيت بدني در باشگاه فرهنگي ، ورزشي استقلال تهران گفت با اينكه تيم استقلال تهران در ديدار مقابل تيم پرسپوليس به تساوي رسيد ولي به قول خود مبني بر اهدا يك خط تلفن همراه به هر يك از بازيكنان اين تيم وفا خواهيم كرد.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران عصر روز جمعه به تساوي يك بر يك رسيد.

محمدرضا بهمني در گفت وگو با ايرنا با بيان اين مطلب گفت: براي افزايش توان روحي بازيكنان تيم استقلال پيش از ديدار با تيم پرسپوليس به هر يك از بازيكنان تيم استقلال نيز يك سكه بهار آزادي اهدا شده بود.

بهمني درباره عملكرد بازيكنان تيم استقلال مقابل پرسپوليس اظهارداشت بازيكنان تيم استقلال انتظارات كادر فني و مسوولان را برآورده نكردند، ما انتظار داشتيم در اين ديدار پيروز ميدان شويم كه اين چنين نشد.

وي در ادامه گفت: هيچ يك از بازيكنان تيم استقلال در حد و اندازه‌هاي خود در اين ديدار ظاهر نشدند ، ما در اين ديدار چند موقعيت ‪ ۱۰۰‬درصد گل داشتيم كه متاسفانه بازيكنان نتوانستند از آنان استفاده كنند.

بازرس ويژه سازمان تربيت بدني درباره عملكرد بازيكنان حريف در اين ديدار گفت بازيكنان تيم پرسپوليس خوب بازي كردند و موقعيت‌هايي نيز براي گشودن دروازه تيم استقلال داشتند.

وي با اشاره به كسب ‪ ۱۳‬امتياز در ۵ بازي توسط تيم استقلال گفت: با كسب اين امتيازات وضع خوبي در صدر جدول داريم ولي با كسب اين پيروزي مي‌توانستيم وضع خود را بهتر بكنيم .

بهمني با اشاره به ديدار آينده اين تيم مقابل تيم ابومسلم خراسان گفت با اندكي تلاش مي‌توانيم پيروز اين ميدان باشيم
بازتاب

mahsoft
01-04-2007, 01:55
لابد اون هم ایرانسل اعتباری میدن.

اشتباه نکنید تالیااعتباری با شماره روند و :27:

M O H S E N
01-04-2007, 02:27
اشتباه نکنید تالیااعتباری با شماره روند و :27:

اون که گرونتره

M O H S E N
01-04-2007, 14:09
رئیس کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال طی نامه ای به دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار پاسخ هر چه سریعتر این کنفدراسیون به حضور استقلال در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا شد .
به گزارش خبرنگارمهر، مهندس محسن صفایی فراهانی درنامه ای خطاب به پل مونی دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن تاکید بر آمادگی استقلال برای حضور در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا خواستار پاسخ هرچه سریعتر این کنفدراسیون به رای دادگاه داوری ورزش شد .

صفایی فراهانی در این نامه همچنین خواستاراعلام برنامه مسابقات استقلال دررقابتهای لیگ قهرمانان آسیا شده است تا براساس آن برنامه ریزی های لازم برای برگزاری مسابقات لیگ برترانجام شود .

پیش از این نیز دکترحسن غفاری رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال طی نامه ای به Afc که رای دادگاه داوری ورزش نیز به آن پیوست شده بود، خواستاربازگشت هرچه سریعتر استقلال به رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا شده بود .

کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکنون هیچ پاسخی به این دو نامه ارسالی ازسوی مقامات فدراسیون فوتبال کشورمان نداده است .

دادگاه بین المللی داوری ورزش روز29 اسفند ماه گذشته خواستاربازگشت استقلال به لیگ قهرمانان آسیا شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتبارپنج دهه ای این کنفدراسیون وهمچنین وجود قراردادهای اقتصادی با شرکای تجاری خود را از جمله موانع موجود بر سر راه پذیرش این رای اعلام کرده است

Evolution37
01-04-2007, 15:09
ایول به کعبی...دمش گرم...غیرتی بازی کرد!

M O H S E N
01-04-2007, 15:21
دیگه بهتره بحث دربی رو تموم کنین.

چون مال 3 روز پیشه.

M O H S E N
01-04-2007, 19:26
معاون سازمان تربیت بدنی گفت: هنوز در مورد ترکیب جدید اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به جمع بندی نهایی نرسیده ایم و نمی توان زمان قطعی برای معرفی هیات مدیره جدید این باشگاه تعیین کرد .
مهندس کیومرث هاشمی معاون سازمان و رئیس مرکز توسعه ورزش قهرمانی با بیان این مطلب به خبرنگارمهر افزود: رایزنی ها با گزینه های مورد نظربرای انتخاب ترکیب جدید هیات مدیره باشگاه استقلال همچنان با جدیت ادامه دارد وتاکنون نیزتوافقاتی با برخی چهره ها و مدیران سیاسی و ورزشی صورت گرفته ولی هنوزکادرجدید نهایی نشده و مذاکرات با افراد صاحب صلاحیت برای قرارگرفتن درهیات مدیره باشگاه استقلال ادامه دارد .

وی با بیان اینکه هیچ عجله ای درانتخاب هیات مدیره جدید باشگاه استقلال نداریم خاطرنشان کرد : بدلیل تعطیلات نوروز اینکارمدتی دچاروقفه شد ولی درتلاش هستیم تا با دقت نظر، حساسیت و بررسی همه جانبه هرچه زودتراعضای جدیدهیات مدیره استقلال را معرفی کنیم .

هاشمی درخصوص اینکه اعلام شده بود هیات مدیره جدید استقلال روز سه شنبه هفته جاری معرفی خواهد شد گفت : زمانی برای معرفی هیات مدیره استقلال تعیین نکرده بودیم و پروسه انتخاب نفرات شایسته و توانمند برای قرارگرفتن درچنین جایگاهی نیاز به صرف زمان کافی و دقت نظر ویژه دارد .

معاون سازمان تربیت بدنی درخصوص اینکه انتخاب نهایی اعضای هیات مدیره برعهده چه کسی خواهد بود یادآورشد : مهندس علی آبادی به عنوان رئیس مجمع باشگاه استقلال تصمیم گیرنده نهایی دراین زمینه است ضمن اینکه ایشان همواره ازنظرات مشورتی معاونین و مشاورین خود در انتخاب گزینه های مورد نظراستفاده می کند .

وی در پاسخ به این سئوال که حضورعلی فتح الله زاده مدیر عامل سابق باشگاه استقلال درترکیب هیات مدیره جدید این باشگاه تا چه اندازه قطعی است، اظهار داشت : هنوزحضورهیچ گزینه ای درترکیب جدید هیات مدیره باشگاه استقلال قطعی نشده و انتشار برخی اسامی برای حضور درهیات مدیره استقلال تنها درحد گمانه زنی برخی از رسانه هاست که چندان قابل استناد نیست .

سرپرست فدراسیون فوتبال دربخش دیگری ازسخنان خود پیرامون وضعیت تدوین اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت : کارتدوین اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال اواخرسال گذشته به اتمام رسید و اساسنامه جدید درحال حاضرمراحل تنظیم وترجمه را طی می کند تا پس ازتصویب هیات وزیران به فیفا ارسال شود.

کیومرث هاشمی درخصوص پایان مهلت تعیین شده فیفا (10 فروردین) برای ارائه اساسنامه جدید گفت : با توجه به طولانی شدن کارتدوین اساسنامه طی نامه ای خواستار تمدید این مهلت شدیم که با توجه به طی شدن مراحل قانونی تدوین اساسنامه، مهلت مورد نظر مورد موافقت فیفا قرارگرفت و درصدد هستیم تا ظرف یک ماه آینده اساسنامه جدید را به فیفا ارائه کنیم .

وی درخصوص زمان احتمالی برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اظهار داشت : نمی توان زمان قطعی برای برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال تعیین کرد ولی تمام تلاش سازمان این است تا دراولین فرصت شرایط برپایی مجمع عمومی فدراسیون فوتبال را فراهم کند

SANR
02-04-2007, 12:49
پزشك تيم فوتبال استقلال اهواز گفت: دروازبان و ملي‌پوش مصدوم تيم فوتبال استقلال اهواز از ‪ ۲۰‬فروردين ماه جاري تمرينات خود را آغاز مي‌كند.

"علي حميداوي" روز يكشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ايرنا، با بيان اين مطلب افزود:"ابراهيم ميرزاپور" سنگربان استقلال اهواز و ملي‌پوش كشورمان به علت مصدوميت و انجام عمل جراحي بر روي رباط صليبي پاي خود ‪ ۶‬ماه‌از ميادين فوتبال دور بود.

وي گفت: دروازبان استقلال اهواز پس از انجام عمل جراحي در تهران زير نظر پزشك تيم ملي فوتبال كشور در كلينيك باشگاه‌استقلال‌تهران مشغول كار با وزنه است.

به گفته‌وي، هيات مديره باشگاه استقلال اهواز براي رساندن وي به روزهاي اوج تمام سعي و تلاش خود را به كار بسته است.

---> ايرنا.دروازه بان.فوتبال.

s_hamed
02-04-2007, 21:46
رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا؛
مارک شیلد استرالیایی دیدار العین و سپاهان را قضاوت می کند
دیدار تیم های فوتبال العین امارات و سپاهان اصفهان در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را داور استرالیایی قضاوت خواهد کرد .

به گزارش خبرنگارمهر، از سوی کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا "مارک آلکساندرشیلد" داورمطرح استرالیایی به عنوان داور دیدارحساس تیم های العین امارات و سپاهان اصفهان انتخاب شد .

"بنیامین دیوید ویلسون" از استرالیا و"شنکر" ازهند نیز به عنوان کمک داوران این دیدارانتخاب شده اند ضمن اینکه "سیمون پریداچ" از استرالیا داورچهارم این دیدارتعیین شده است .

کارنظارت این دیدارحساس ازگروه چهارم را "فواد جارودی" از لبنان برعهده خواهد داشت .

دیدارتیم های العین امارات و سپاهان اصفهان درچارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 25 آوریل(5 اردیبهشت) به میزبانی شهر العین امارات برگزارخواهد شد .

تیم سپاهان با کسب 6 امتیاز از دو دیدارگذشته خود درصدر جدول گروه چهارم قرار دارد. سپاهان دراین گروه با تیم های الاتحاد سوریه، الشباب عربستان و العین امارات همگروه است .

s_hamed
02-04-2007, 21:47
مدیر عامل سابق باشگاه استقلال در گفتگو با مهر:
مدیریت باشگاه استقلال تجربه تلخ و شیرینی بود / در طول پنج ماه 2 میلیارد از بدهی های باشگاه را کم کردم
مقداد نجف نژاد حضور 5 ماهه خود در مسئولیت مدیر عاملی باشگاه استقلال را تجربه ای تلخ و شیرین عنوان کرد .

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگارمهرضمن بیان این مطلب افزود : بنده به حکم وظیفه مسئولیت حساس مدیریت باشگاه استقلال را پذیرفتم و در طول حدود 5 ماهی که این مسئولیت را برعهده داشتم نهایت تلاشم را برای سربلندی و اعتلای این باشگاه مردمی و پرطرفداربه کار گرفتم .

نجف نژاد افزود : متاسفانه درطول مدیریت اینجانب باشگاه استقلال با بحران مالی عدیده ای مواجه بود و برخی اختلافات نیزاجازه نداد تا مدیریت باشگاه با ثبات و آرامش به کارخود ادامه دهد .

وی با بیان اینکه برای اوجگیری دوباره استقلال برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را درنظرداشتیم اظهارداشت : این برنامه ها کاملا کارشناسی شده ومتناسب با امکانات باشگاه استقلال طراحی شده وحتی منابع مالی این برنامه نیزپیش بینی شده بود ولی بدلیل پیشامدن مسئله حذف استقلال ازلیگ قهرمانان آسیا عملا این برنامه ها ناتمام ماند که امیدوارم روند مدیریت جدید برنامه هایی را به مرحله اجرا درآورد که تضمین کننده آینده استقلال باشد .

نجف نژاد با اشاره به اینکه در طول مدت کوتاه مدت خود بیش از 2 میلیارد تومان از بدهی های باشگاه استقلال پرداخت شد تصریح کرد: با همکاری اعضای هیات مدیره و سازمان تربیت بدنی توانستیم در طول 4 ماه و اندی که مسئولیت باشگاه استقلال را بر عهده داشتم 2 میلیارد از مجموع 5 میلیارد و 800 میلیون تومان بدهی این باشگاه را کاهش دهیم که این امر خود بیانگر عملکرد موفق مدیریت گذشته باشگاه است .

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال دربخش دیگری از سخنان خود درخصوص احتمال بازگشت استقلال به لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت : درحال حاضربطورجدی پیگیرشکایت باشگاه استقلال ازafc برای بازگشت استقلال به لیگ قهرمانان آسیا هستم وتصورمی کنم حق مسلم استقلال وهواداران این تیم به سادگی ازسوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نادیده گرفته شد و رای دادگاه داوری ورزش به عنوان بالاترین مرجع رسیدگی به شکایت های ورزشی موید همین نکته است . بنده معتقدم باشگاه استقلال هیچگونه تخلف و کوتاهی در ارائه مدارک به Afc نداشته و کاملا در چارچوب قوانین و مقررات عمل کرده وحذف استقلال به هیچ عنوان منصفانه نبوده است .

نجف نژاد تاکید کرد : حضورم در استقلال به دلیل اتفاقات و مسائلی که دراین باشگاه با آن روبروشدم تجربه تلخ و شیرینی بود ولی خوشحالم که درطول مدت مدیریتم شبانه روز برای این باشگاه وقت گذاشتم وذره ای درخدمت به این باشگاه و اعتلای نام استقلال دریغ نکردم . بنده از همان روز اول نیز این را گفتم که اگر20 ماه فرصت داشتم با پتانسیلی که دراین باشگاه وجود دارد می توانستم استقلال را به خودکفایی و استقلال مالی برسانم و حتی سالیانه مبلغی به سازمان تربیت بدنی نیزکمک کنم .

وی اضافه کرد: من از روز اول ازمشکلات مالی و بدهی های سنگین باشگاه استقلال آگاه بودم و با شناخت کافی قبول مسئولیت کردم چون از توان و پتانسیل باشگاه وهواداران این تیم خبرداشتم و راه اندازی بانک استقلال درست درراستای برنامه اقتصادی باشگاه برای دستیابی به استقلال مالی باشگاه بود که متاسفانه ناتمام ماند.

مدیر عامل سابق باشگاه درپایان گفت : بنده بارها این را گفته ام که مدیریت باشگاهی نظیراستقلال شاید شهرت داشته باشد ولی هرگزمحبوبیت نخواهد داشت ولی با شناختی که از توانایی های خود و باشگاه داشتم، می دانستم که می توانم استقلال را از هر نظربه باشگاهی واقعی تبدیل کنم .

M O H S E N
02-04-2007, 22:08

لايحه‌ي غرامت 70 ميليون دلاري گام بعدي استقلال؛

عليپور:22 فروردين بايد در ليگ قهرمانان بازي كنيم

ايران اکونوميست:وكيلي كه پرونده شكايت باشگاه استقلال از كنفدراسيون فوتبال آسيا را پيگيري مي‌كند، تاكيد كرد كه در صورت عدم اجراي راي بدوي از AFC درخواست غرامت هفتاد ميليون دلاري خواهد كرد

M O H S E N
02-04-2007, 22:08
اسفند گذشته دادگاه عالي ورزش (cas) حكم به بازگشت باشگاه استقلال ايران به ليگ قهرمانان آسيا داد.غلامرضا علي‌پور كه از سوي اميدوار رضايي - عضو پيشين هيات مديره باشگاه استقلال، مامور پيگيري شكايت باشگاه استقلال شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران‌ (ايسنا)، اظهار كرد: راي بدوي دادگاه عالي ورزش تاكيد بر حضور استقلال در ليگ قهرمانان آسيا دارد، ولي متاسفانه تا كنون Afc اين راي را اجرا نكرده است و هنوز هيچ درخواست تجديد نظري نيز از سوي Afc نسبت به اين راي به Cas وصول نشده است.

وي تصريح كرد: از زمان صدور راي در حق استقلال يازده روز مي‌گذرد و هنوز 9 روز ديگر تا پايان مهلت بيست روزه‌ي اعتراض Afc به دادگاه عالي ورزش باقي است، اگر راي Cas در بازي 22 فروردين اجرايي نشود و اين تيم نتواند در ليگ قهرمانان آسيا بازي كند درخواست رسمي پرداخت غرامت از Afc را به دادگاه عالي ورزش خواهيم كرد.

علي‌پور تاكيد كرد: معتقديم كه علاوه بر پرداخت غرامت، Afc بايد زمينه‌ي حضور استقلال در ليگ قهرمانان سال آينده‌ را نيز فراهم كند تا حق هواداران اين تيم ادا شود.

وي افزود: پس از درخواست غرامت اگر Afc اين راي را اجرايي نكند حساب‌هاي كنفدراسيون فوتبال آسيا را مسدود خواهيم كرد.

وكيل باشگاه استقلال با ابراز خوشبيني نسبت به احقاق حق اين تيم در اين پرونده گفت: Afc طي نامه‌اي به Cas تاكيد كرده است كه اجراي راي بدوي از لحاظ مالي و برنامه‌ريزي به ضرر Afc است و درخواست كرده است كه تا نهايي نشدن اين راي از ابلاغ آن به كنفدراسيون فوتبال آسيا خودداري كنند.

وي گفت: راي صادر شده اضطراري است و طبق قوانين، Afc بايد به صورت اضطراري آن را اجرا كند.

مرجع:ايسنا

پرنس
02-04-2007, 22:11
ببخشید ها ولی اصلا استقلال سرجمع اینقدر نمی ارزه
ممنون از اخبار

M O H S E N
02-04-2007, 22:14
ببخشید ها ولی اصلا استقلال سرجمع اینقدر نمی ارزه
ممنون از اخبار

استقلال نه.

تمام تیم های لیگ برتری تهران مجعوما اینقدر نمیارزند عزیز دل.

Elfin-D
02-04-2007, 22:24
نام باشگاه استقلال دوباره در گروه دوم ثبت شد...احتمال بازگشت 99.9%

Alire7_a
02-04-2007, 22:25
ولي اين وكيل در دادگاه قبل ثابت كرده كارشو خوب بلده
در نتيجه روي باد هوا حرف نميزنه
مطمئنا چيزي ميدونه كه اينو ميگه
اگه دروغ 13 نباشه

Alire7_a
02-04-2007, 22:26
اسم استقلال قبلا بود فقط تو قسمت عربي سايت حذف شده بود

مجید فینا
02-04-2007, 23:34
از لحاظ سیاسی تو دنیا کلی سرو صدا کردیم

حالا تو ورزش هم افتادیم دست به دامن دادگاه ورزشی

با این لج و لجبازی با کنفدراسیون آسیا فکر نکنم دیگه تو فوتبال آسیا مارو میزبان کنن

M O H S E N
02-04-2007, 23:54
حالا به نظر شما تکلیف اون دو تا بازی 3 - 0 چی میشه؟

تازه ما میخواهیم با این نفرات و این مربی تو آسیا چی کار کنیم؟

مخصوصا که از هر گروه فقط سرگروه میاد بالا .

arman4459
03-04-2007, 00:08
اگه بشه خیلی خوب میشه اول از همه اونجای کشورهای عربی بسوزه که دارن الان حسابی اتیش میگیرن

s_hamed
03-04-2007, 21:39
در چارچوب مسابقات جام کنفدراسیون فوتبال آسیا؛
ممبینی دیدار الشباب اردن و النجمه لبنان را قضاوت می کند
هدایت ممبینی داور بین المللی فوتبال کشورمان برای قضاوت مسابقه الشباب اردن و النجمه لبنان به اردن سفر می کند.

به گزارش خبرنگارمهر، هدایت ممبینی به همراه 3 داور ایرانی برای قضاوت دیدار الشباب اردن و النجمه لبنان که روز بیست ویکم فروردین ماه در اردن برگزار می شود، راهی این کشور خواهند شد .

در این دیدارحسن کامرانی فر و اسماعیل صفیری به عنوان کمک داور و محسن ترکی به عنوان داورچهارم، ممبینی را در امر قضاوت یاری می کنند.

مسابقه تیم های الشباب اردن و النجمه لبنان درچارچوب رقابت های Afc Cup روز سه شنبه بیست ویکم فروردین ماه در اردن برگزارخواهد

s_hamed
03-04-2007, 21:40
در آستانه دیدار با پرسپولیس؛
فرهاد کاظمی دو بازیکن مس کرمان را اخراج کرد
سرمربی جدید مس کرمان دو بازیکن این تیم را به دلیل بی انضباطی در تمرین عصر امروز ، از این تیم اخراج کرد .

به گزارش خبرنگارمهر، علیرضا دغاغله و شاهین خیری به علت درگیری درتمرین عصر امروز این تیم که درزمین تربیت کرمان برگزارشد، ازسوی فرهاد کاظمی سرمربی جدید مس ازلیست بازیکنان این تیم کنارگذاشته شدند.

دغاغله و خیری در حین انجام بازی درون تیمی در اواخرتمرین عصر امروز برسرنواختن یک ضربه ایستگاهی با یکدیگر درگیری مختصری پیدا کردند که کاظمی بلافاصله آنها را از تمرین اخراج و به این دوبازیکن اعلام کرد برای تسویه حساب با تیم دردفترباشگاه حضوریابند .

این اتفاق درحالی رخ داد که تیم فوتبال مس کرمان در دومین مسابقه تحت هدایت کاظمی عصر روزجمعه این هفته در ورزشگاه آزادی میهمان پرسپولیس تهران است.

تیم فوتبال مس کرمان که بعد از تساوی با راه آهن بدون وقفه تمرینات آماده سازی خود را پیگیری می کند، عصرپنجشنبه برای برگزاری این مسابقه به تهران سفرخواهد کرد و جمعه شب و پس از دیداربا پرسپولیس به کرمان بازمی گردد.

s_hamed
03-04-2007, 21:41
/ ماجرایی که انتخاب مدیرعامل استقلال را به تاخیر انداخت /
امضا تومار برای جلوگیری از بازگشت مدیرعامل سابق
امضا توماری توسط بازیکنان استقلال و درخواست آنها از رئیس سازمان تربیت بدنی باعث شد مهندس علی آبادی برای انتخاب اعضای هیات مدیره جدید این باشگاه با مشکلاتی مواجه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در روزهای پایانی سال جاری و پس از رویارویی استقلال با راه آهن موضوعی از سوی محمود فکری کاپیتان تیم فوتبال استقلال مطرح شد مبنی بر اینکه مسئولان سازمان تربیت بدنی برای حفظ آرامش تیم و جلوگیری از بروز مشکلات جدید حداقل تا پایان فصل جاری در انتخاب مدیران جدید دست نگاه دارند و پس از آن ترکیب جدید مدیران باشگاه را اعلام کنند.

به نظر می رسد این حرف فکری در ادامه پیش زمینه امضا توماری از سوی بازیکنان تیم فوتبال استقلال شد که در آن بر اظهارات کاپیتان تیم صحه گذاشته و تاکید بر اداره باشگاه استقلال توسط سرپرست فعلی باشگاه شده بود.

گفته می شود در روزهایی که مرفاوی در تعطیلات نورزوی به سر می برد، یکی از مربیان تیم فوتبال استقلال در تماس با بازیکنان آنها را به باشگاه دعوت می کند تا ضمن دریافت حق و حقوق خود از موضوعی مهم آگاه شوند. بازیکنان در بدو ورود به باشگاه با توماری روبرو می شوند که در حمایت از بهمنی سرپرست فعلی باشگاه است و ظاهرا او نیز در محل گردهمایی بازیکنان حضور داشته است.

بازیکنان با مشاهده چنین پیشامدی خود را مقابل عمل انجام شده می بینند و ناگزیر این تومار حمایتی را امضاء می کنند. در این بین به جز تعداد معدودی از بازیکنان که یا مخالف این مسئله بودند و یا از تنظیم چنین حمایت نامه ای بی خبر بودند از امضا آن خودداری کردند. سر شناس ترین فرد در جبهه مخالفان این تومار علی منصوریان کاپیتان دوم استقلال است که خود را فردی مستقل و خارج از زد و بند های پشت پرده می داند و صراحتا اعلام می کند که حامی هیچ فردی نخواهد بود!

تومار امضاء می شود و در یکی از برنامه های ورزشی تلویزیون به نمایش در می آید. بازیکنان بی خبر از همه جا که آب به آسیاب چه افرادی ریخته اند و تیر چه کسانی را به هدف نشانده اند هنوز هم تاکید دارند که تمایل چندانی به امضا تومار نداشته اند و به اصطلاح در مقابل عمل انجام شده قرار گرفته اند.

امضا این تومار و حمایت از بهمنی هر چه بود حداقل این حسن را داشت که بازگشت برخی از مدیران اسبق باشگاه استقلال را به تاخیر انداخت! تا پیش از عید حضور یکی از مدیران اسبق باشگاه استقلال به عنوان سرپرست موقت باشگاه تقریبا قطعی شده بود و امضا تومار بازگشت وی را با مشکل مواجه ساخت. افراد ذینفع دراین زمینه با کمک برخی از بازیکنان در تیم نفوذ کرده و تا به امروز جلوی بروز این اتفاق را گرفته اند. باید دید اقدامات این جمع علی آبادی را ناچار به صرفنظر از انتخابش می کند؟

M O H S E N
03-04-2007, 22:58
تهران IranSport.Net - محسن صفايي فراهاني رييس كميته انتقالي فدراسيون فوتبال گفت:باشگاه استقلال تهران در صورتي كه كنفدراسيون فوتبال آسيا نسبت به راي صادره از سوي دادگاه عالي ورزش هيچگونه دفاعيه‌اي نداشته باشد، مي‌تواند غرامت دريافت كند. البته ميزان اين غرامت اين مبلغي كه عنوان شده، نيست و دوستاني كه اين مبلغ را عنوان نموده‌اند يا با فوتبال باشگاههاي آسيا آشنا نيستند و يا به‌درستي نمي‌دانند كه گردش پول در ليگ باشگاههاي آسيا اين مبلغ نيست ‌كه بخواهند هفتاد ميليون دلار آن را نيز به باشگاه استقلال بدهند.

دادگاه عالي ورزش تصميم كنفدارسيون فوتبال اسيا مبني بر حذف استقلال از رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا را رد كرده و راي به شركت اين تيم در اين مسابقات داده است.

نمايندگان حقوقي باشگاه استقلال عنوان كرده‌اند كه در صورت عدم قبول اين راي ازسوي كنفدراسيون فوتبال اسيا اين باشگاه مي‌تواند ادعاي ‪۷۰‬ميليون دلار غرامت بكند.

وي اظهار كرد:درحال حاضر قضاوت دراين مورد زوداست‌وبايدعدله كنفدراسيون فوتبال آسيا درمورد حذف باشگاه استقلال تهران را ديد ووقتي راي نهايي صادر شد،در اين‌باره نظر داد.

رييس كميته انتقالي فدراسيون فوتبال گفت : دادگاه ورزش يك مرجع حقوقي است و مي‌تواند راي كنفدراسيون‌ها و فيفا را بشكند، ولي آنچه كه مهم است اين است كه مسوولان باشگاه بايد در اين زمينه فعال باشند تا تصميمات نهايي گرفته شود.

صفايي فراهاني در مورد اساسنامه فدراسيون فوتبال نيز گفت : اساسنامه فدراسيون فوتبال در مرحله ويرايش متن انگليسي است و تا هفته اينده به فيفا ارسال خواهد شد.

وي درباره شرط تاييد اين اساسنامه از سوي هيات دولت گفت : من نماينده فدراسيون بين‌المللي فوتبال(فيفا)هستم ومسائلي مثل اينكه‌اين اساسنامه بايد به تاييد هيات دولت برسد را سازمان تربيت بدني بايد حل و فصل نمايد و اگر لازم باشد كه هر مرجعي آن را تاييد كند مسووليت اين كار با اين سازمان‌است.

وي در مورد اينكه آيا نماينده‌اي همراه بااساسنامه به مقرفيفا در زوريخ اعزام خواهد شد يا نه؟ اظهار داشت : متن انگليسي اساسنامه ارسال خواهد شد و فيفا اين متن را مطالعه خواهد كرد و در صورتيكه با مشكلي مواجه شود با ما تماس گرفته و ما توضيحات لازم را خواهيم داد و به نظر مي‌رسد كه اشكالي نداشته باشد.

s_hamed
04-04-2007, 20:17
پرسپولیس و پاس جریمه شدند/ ملوان به برگزاری یک بازی بدون حضور تماشاگر محکوم شد
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هر یک از دو باشگاه پرسپولیس و پاس تهران که در مسابقه مورخ 28/12/85 بیش از حد مجاز اخطار دریافت کردند را به پرداخت مبلغ 2 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این کمیته علاوه بر این باشگاه پرسپولیس تهران را به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه به مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد . ضمنا در صورت تکرار تخلف تماشاگران این تیم تنبیهات بیشتری از سوی کمیته انضباطی اعمال خواهد شد.

دیدار پرسپولیس پاس در چارچوب دیدارهای هفته بیست و دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر روز دوشنبه 28/12/85 برگزار شد.

* کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را به برگزاری یک بازی بدون تماشاگر محکوم کرد.

تماشاگران منتسب به تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به هنگام مسابقه این تیم با مس کرمان در تاریخ 25/12/85 اقدام به پرتاب سنگ داخل زمین وفحاشی به داور مسابقه کردند به همین خاطرکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم ملوان بندرانزلی را به برگزاری یک بازی بدون تماشگر محروم کرد.

رای کمیته انضباطی در اولین دیدار پیش رو تیم فوتبال ملوان که در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد به اجرا در می آید.

s_hamed
04-04-2007, 20:18
/ هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر - جام خلیج فارس/
استقلال پس از هجده هفته به صدر جدول بازگشت / تساوی شاگردان مرفاوی در مشهد
تیم فوتبال استقلال تهران با کسب تساوی برابر ابومسلم پس از هجده هفته به صدر جدول رده بندی رقابتهای لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، در ادامه رقابتهای فوتبال هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت 16 امروز دو تیم استقلال و ابومسلم به قضاوت نوید مظفری در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به نتیجه تساوی یک بریک دست یافتند.

در این دیدار ابتدا تیم میزبان با گل دقیقه یک مرتضی برگی زر از استقلال پیش افتاد اما در دقیقه 30 میثم بائو با ضربه ای زیبا بازی را به تساوی کشاند. در نیمه دوم دو تیم فرصت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از این فرصت های برای رسیدن به پیروزی استفاده کنند تا در نهایت امتیازات دیدار دو تیم در هفته بیست و چهارم تقسیم شود.

با این تساوی استقلال 47 امتیازی شد و با یک امتیاز بیشتر نسبت به سایپا پس از هجده هفته مجددا به صدر جدول رده بندی ششمین دوره رقابتهای لیگ برتر صعود کرد. استقلال در هفته ششم صدرنشین رقابتهای لیگ برتر بود که در هفته هفتم این صدرنشینی را به سایپا واگذار کرد.

M O H S E N
04-04-2007, 21:29
بازهم استقلال قهرمان میشه.

علتش هم اینه که تیم بسیار جوانتری نسبت به سایپا داره + انگیزه بیشتر و شخصیت قهرمانی داره

s_hamed
04-04-2007, 21:37
بازهم استقلال قهرمان میشه.

علتش هم اینه که تیم بسیار جوانتری نسبت به سایپا داره + انگیزه بیشتر و شخصیت قهرمانی داره

علتش فقط شانس زیاد و کمک داورای

اگه این دو تا رو نداشت الان باید با راه آهن وفولاد برای فرار از سقوط تلاش می کرد

M O H S E N
04-04-2007, 21:40
علتش فقط شانس زیاد و کمک داورای

اگه این دو تا رو نداشت الان باید با راه آهن وفولاد برای فرار از سقوط تلاش می کرد

منظور شما پرسپولیس است حتما.

بنده استقلال را میگویم که با پرسپولیس 15 امتیاز اختلاف داره.

s_hamed
04-04-2007, 21:49
منظور شما پرسپولیس است حتما.

بنده استقلال را میگویم که با پرسپولیس 15 امتیاز اختلاف داره.

اتفاقا علت اینکه پرسپولیس امسال شرایط قهرمانی رو نداره همین دوعلت هست ولی برعکس

بدشانسی و اشتباهات داور

استقلال = آخر شانس

M O H S E N
04-04-2007, 21:54
اتفاقا علت اینکه پرسپولیس امسال شرایط قهرمانی رو نداره همین دوعلت هست ولی برعکس

بدشانسی و اشتباهات داور

استقلال = آخر شانس

میشه بفرمایید که چرا شرایط قهرمانی نداره؟ نفراتش که 10 برابر بهتر از ما هستن.

مربی ها هم که قابل قیاس نیستند. پس چرا اینهمه اختلاف ؟

s_hamed
04-04-2007, 22:00
گفتم که بد شانسی و اشتباهات داور

اینم همه می دونن که همه دست به دست هم دادن تا استقلال قهرمان بشه (فدراسیون)

فقط به خاطر اینکه تیم دایی قهرمان نشه

arman4459
05-04-2007, 01:03
شما وقتی معدنچی تک به ک رو گل نمیکنه و پنالتی رو خذاب میکنه میگی بدشانسی یا باید اسم دیگه روش گذاشت.

پرپسولیس 1میلیرد به دنیزلی داده این همه هم پول بازیکن.پس چرا انقدر نتایجش درخشانه.

خیلی جای تاسف تیم زرگی مثل پرپسپولیس تو نیم فصل هنوز طعم برد رو نچشیده

mehdi0016
05-04-2007, 02:55
فقط اوت دستی - تاکتیک نوین صمد آقا

M O H S E N
05-04-2007, 11:32

خبرگزاري فارس: درپي درخواست كنفدراسيون فوتبال آسيا از دادگاه داوري ورزش براي بازبيني حكم صادر شده به نفع استقلال اين دادگاه راي خود را پس گرفت و استقلال از شركت در جام باشگاه‌هاي آسيا كنار گذاشته شد.

علي تارقلي زاده مدرس فوتسال كشورمان در كنفدراسيون فوتبال آسيا با اعلام اين خبر به خبرنگار خبرگزاري فارس در شرق آسيا خاطر نشان كرد: بر اساس حكم صادر شده تيم فوتبال استقلال تهران به دليل عدم ارسال اسامي بازيكنان تا تاريخ يازدهم فوريه از جام باشگاه‌هاي آسيا كنار گذاشته شده است.
وي با اشاره به اين كه در حكم صادر شده هيچ اشاره‌اي به پرداخت غرامت به باشگاه استقلال نشده است يادآور شد: دادگاه داوري ورزش اين حكم را به كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال نموده و از خود در قبال قضاوت در خصوص اين موضوع سلب مسئوليت كرده است.
بنابر حكم اوليه كه در روز 16 فوريه سال گذشته صادر شد، تيم استقلال تهران از شركت در جام باشگاه‌هاي آسيا محروم شد ولي به دنبال شكايت اين باشگاه از كنفدراسيون فوتبال آسيا در دادگاه داوري ورزش اين دادگاه راي خود را به نفع استقلال صادر نمود، ولي درنهايت با درخواست بازبيني مجدد از سوي كنفدراسيون فوتبال آسيا اين حكم مجددا به اين كنفدراسيون بازگشت و دادگاه داوري از خود سلب مسئوليت كرد.

M O H S E N
05-04-2007, 11:40

فکر کنم تاکتیک پارسال پرسپولیس هم همین بود.

M O H S E N
05-04-2007, 11:57
دادگاه حکمیت ورزش ( CAS ) اعلام کرد که مقررات مسابقاتی مانند بازی های لیگ قهرمانان آسیا در این دادگاه بررسی نمی شود و بنابر این تقاضای استقلال برای ورود مجدد به این بازی ها خارج از وظایف دادگاه است.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری فوتبال آسیا، استقلال تهران روز 16 فوریه – 27 بهمن 1385 پس از آنکه اسامی بازیکنان را برای ثبت نام اولیه به کنفدراسیون فوتبال آسیا تحویل نداد از این بازی ها کنار گذاشته شد.

این تصمیم بنا برمقررات بازی های لیگ قهرمانان آسیا بود که تیم های شرکت کننده را موظف می کرد تا تاریخ 11 فوریه 2007 – 22 بهمن 1385 که مهلت ثبت نام بود اسامی بازیکنان را اعلام کنند.

در آخرین بررسی خود اعلام کرده که در این مقررات قضاوتی انجام نخواهد داد لذا از درخواست تجدید نظر استقلال پیرامون تصمیمی که روز 16 فوریه 27 بهمن 1385 توسط AFC گرفته شده استقبال نخواهد کرد.

اولین درخواست استقلال برای بازگشت به مسابقات در تاریخ 7 مارس - 16 اسفند توسط CAS رد شد. در اعلام نظر دوم، دادگاه حکمیت اعلام کرد که استقلال به بازی ها باز خواهد گشت. به دنبال همین تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا از دادگاه درخواست کرد که این رای را مورد بررسی دوباره قرار دهد.

در روز 4 آوریل 2007، هیات داوری CAS که این پرونده را در دست داشت با حضور قضات آقایان پیتر لیور، قاضی ارشد در لندن / انگلستان ( رییس)، رهارد ولتن، وکیل قانونی در برن/سوییس (حکم) و گوئتز ایلرز، وکیل قانونی در دارمشتاد/آلمان (حکم) جلسه ای داشتند تا در جهت درخواست بررسی کنفدراسیون فوتبال آسیا روی رای دوم به جمع بندی برسند.

در نتیجه CAS به جمع بندی نهایی رسید که بنا به دلیل فوق قضاوتی در موضوع مطروحه نخواهد کرد.

mehdi0016
05-04-2007, 12:07
چه ربطی داره !! خودشون خنگ بازی درآوردن

arman4459
05-04-2007, 12:56
نقل قول:
نوشته شده توسط mehdi0016

حرف شما قبول .تاکتیک پرسپولیس چیه.میشه توصیح بدید

mehdi0016
06-04-2007, 01:30
اولا من ابومسلمی ام نه پرسپولیسی .
دوما با توجه به پول و پارتی و داوری های یک طرفه که برای این 2 تا تیم میشه و با توجه به این همه ادعا هر دو به درد ...نمیخورن . هر چی باشه تیمای سازمانند دیگه و اگه این دو تا قهرمان نشن خیلی بده ...تازه چی دایی بیاد قهرمان بشه که با علی آبادی دوست صمیمین ها..ها..
تازه گند حذف شدن تیمتون از آسیا رو هم باید یه جوری با قهرمانی زورکیه این فصل جبران کنند دیگه
هنوز خیلی مونده که توی این کشور ورزش ناب و غیر دولتی و بی غل وغش ببینی...صد رحمت به مافیا

M O H S E N
06-04-2007, 01:39
نقل قول:
نوشته شده توسط mehdi0016

حرف شما قبول .تاکتیک پرسپولیس چیه.میشه توصیح بدید

گل نزدن دروازه خالی توسط معدنچی :thumbsup: :thumbsup: :biggrin:

s_hamed
06-04-2007, 21:06
/ هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر - جام خلیج فارس/
پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل مس کرمان / دسته گل دنیزلی برای کاظمی
دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس کرمان از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر با پیروزی پرگل سرخپوشان پایتخت به پایان رسید .

به گزارش خبرنگارمهر، پرسپولیس پس از برتری درنیمه اول ، وقت دوم نیز فوتبال هجومی را مقابل مس کرمان به نمایش گذاشت که ماحصل این بازی تهاجمی پیروزی پرگل چهار بر یک مقابل میهمان کرمانی خود بود .

مس کرمان که از ابتدای بازی فوتبالی احتیاط آمیز و تدافعی را در دستورکار داشت در نیمه دوم نتوانست درمقابل امواج تهاجمی پرسپولیس مقاومت کند و سه بار دیگر دروازه اش را به روی بازیکنان پرسپولیس بازشده دید .

حسین کعبی دردقیقه 56 روی پاس نیکبخت واحدی برتری پرسپولیس را دو برابرکرد . در ادامه پژمان نوری در دقیقه 67 روی غفلت مدافعان مس کرمان با ضربه ای سنگین سومین گل سرخپوشان را رقم زد . زیاد شعبود مهاجم سوری پرسپولیس نیزلحظاتی پس از ورود به زمین چهارمین گل پرسپولیس را به ثمر رساند . شعبو پس از اینکه باراول ضربه سرحاجی زاده با واکنش عباس محمدی و تیردروازه برگشت داده شده ، با حضور بموقع خود دروازه مس کرمان را باز کرد .

در ادامه مس کرمان بازی بهتری را به نمایش گذاشت و در دقیقه 81 روی فرارصابرمیرقربانی ازتله آفساید مدافعان پرسپولیس یکی از گلهای خورده را جبران کرد ولی این گل تاثیری درشکست سنگین تیم میهمان و فرهاد کاظمی که دومین دیدارخود را با مس کرمان تجربه می کرد، نداشت .

درنیمه دوم این دیدارنیکبخت واحدی و مهرزاد معدنچی از تیم پرسپولیس از داورکارت زرد دریافت کردند ضمن اینکه زیاد شعبو، طارق جبان و محمد پروین به عنوان بازیکنان تعویضی وارد زمین شدند .

s_hamed
06-04-2007, 21:08
مصطفی دنیزلی در جمع خبرنگاران :
امروز پرسپولیس واقعی بودیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این همان پرسپولیسی است که همه انتظارش را دارند و با این تیم شایسته قهرمانی در جام حذفی هستیم .

به گزارش خبرنگارمهر، مصطفی دنیزلی پس از پیروزی قاطع تیمش مقابل مس کرمان با بیان این مطلب درجمع خبرنگاران گفت: امروز در خطی که مد نظرمان بود بازی کردیم. پرسپولیس امروز زیبا بازی کرد و از موقعیت های خود به خوبی بهره برد. در بعضی از بازیها موقعیت های بسیاری را از دست می دهیم اما امروز خوب بازی کردیم و شانس های گلزنی مان نیز به ثمر نشست.

وی ادامه داد: باید در بازیهای آینده نیزهمین برنامه را ادامه دهیم تا به نتیجه مورد نظر درمسابقات لیگ برتر و جام حذفی دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: گمان می کنم تماشاگرانی که امروز در ورزشگاه حضور داشتند و از تلویزیون بازی ما را به تماشا نشستند از روند کار ما رضایت داشته باشند. نشان دادیم تیم خوبی هستیم، مانند هفته گذشته بازی قابل قبولی را ارائه کردیم و به نتیجه مورد نظر دست یافتیم .

وی ادامه داد: حرکات بازیکنان مان در دفاع و حمله قابل قبول بود . تا زمانی که با سرعت درحملات حاضر شدیم نتیجه گرفتیم . باید دربازیهای آینده نیزهمین روند را ادامه دهیم.

دنیزلی با تاکید بر اینکه که درتمام بازیها فشار زیادی به واحدی نیکبخت و معدنچی وارد می شود ، خاطرنشان کرد: با آگاهی از این مسئله راه جدیدی را برای حملات مان استفاده کردیم و با کریم باقری ، پژمان نوری و شیث رضایی از کناره های زمین به سمت دورازه مس حمله کردیم که نتیجه آن به ثمر رسیدن 4 گل بود.

وی درپاسخ به این سئوال که چرا بازیکنانی چون فراز فاطمی و داریوش رضائیان درخط حمله استفاده نمی کنید، گفت: درصورتی که بخواهیم این بازیکنان را به میدان بفرستیم باید ازجمع نفرات فعلی چند بازیکن را کنار بگذاریم. نمی دانم باید کدام بازیکن را از ترکیب خارج کنم .

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: من به بازی دیگرتیمها توجهی ندارم اما این را می دانم که درتیم ما یک یا دو بازیکن به تنهایی درحملات شرکت نمی کند و تمام تیم ما حمله می کند و در گلزنی نقش دارند.

وی با اشاره به بازی نه چندان قابل قبول مس کرمان گفت: نباید بازی امروز این تیم را با بازی رفت مقایسه کرد. درمسابقه رفت تیم مس کرمان در زمین چمن مصنوعی میزبان ما بود به همین خاطر نتوانستیم آن طور که باید و شاید بازی کنیم.

وی با کنایه از اظهارات هفته گذشته اش که از بازی با دست تیم فوتبال استقلال انتقاد کرده بود، گفت: امروزمس کرمان با دست حمله نمی کرد . مسی ها از روش دیگری برای رسیدن به دروازه ما استفاده می کنند. تیم فوتبال مس حداقل مانند استقلال با دست حمله نمی کرد.

وی از اظهارنظر پیرامون بازی تیمش درجام حذفی خودداری کرد و خاطرنشان ساخت: زمانی که بازی سپاهان فرا برسد در این مورد اظهارنظرخواهم کرد.

دنیزلی ازبازگشت حسین بادامکی به تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس خبر داد و گفت: بادامکی به دلیل بیماری مادرش از نظر روحی و روانی شرایط خوبی نداشت به همین خاطر به وی چند روز مرخصی دادیم تا به وضعیت مادرش رسیدگی کند. حسین از روز شنبه درتمرینات شرکت خواهد کرد.

وی ادامه داد: برای انتخاب ترکیب ایده آل تیمم عجله ای ندارم . احتمال دارد دربازی آینده نیزترکیب مان تغییر کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت ازعملکرد طارق جبان و زیاد شعبو گفت: این دو بازیکن تا به امروزعملکرد خوبی دربازیها و تمرینات داشته اند.

وی تصریح کرد: به رغم شایعاتی که مطرح شده بود رضائیان اظهارنظری در خصوص کادرفنی پرسپولیس نداشته است . او درتماس با من تاکید کرد مسائلی که از زبان وی مطرح شده شایعه بوده است.

s_hamed
06-04-2007, 21:08
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر مس :
پرسپولیس شرایط ایده آلی دارد / در جام حذفی مدعی اصلی قهرمانی هستیم
کریم باقری با ابراز خوشحالی از پیروزی پرگل پرسپولیس برابر مس کرمان گفت: در این دیدار هم فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و هم نتیجه را از آن خود کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که پس از دیدار تیمش برابر مس کرمان با خبرنگاران گفتگو می کرد، ضمن بیان این مطلب افزود: پرسپولیس در این دیدار فوتبال خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشت و توانست علاوه بربه ثمر رساندن 4 گل چندین موقعیت ایده آل گلزنی نیز بر روی دروازه حریف خلق کند.

کریم باقری ادامه داد : هرچند به روزهای پایانی لیگ برتر نزدیک می شویم اما پرسپولیس در شرایط خوبی به سر می برد و درچند هفته اخیر فوتبال زیبا و تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشته است.

باقری درپایان با تاکید براینکه پرسپولیس برای حضور در جام حذفی شرایط ایده آلی دارد گفت: با توجه به روندی که تیم ما در پیش گرفته است مدعی شماره یک قهرمانی جام حذفی هستیم و تلاش خواهیم کرد در دو بازی پایانی جام حذفی نیز با اقتدار برابرحریفان خود به پیروزی برسیم و جام قهرمانی را از آن خود کنیم.

MORINIO
06-04-2007, 21:12
پرسپولیس انصافا خیلی خوب بازی کرد.امیدوارم در بقیه بازیها هم خوب نتیجه بگیره

مجید فینا
06-04-2007, 23:33
جاتون خالی امروز بعد از 7 سال رفتم استادیوم و بازی رو از نزدیک دیدم

چندتا عکس انداختم :

*NashenaS*
07-04-2007, 01:11
مرسی...

ارزوی رفتن به استادیوم موند رو دلمون... :45:

M O H S E N
08-04-2007, 17:05
تهران IranSport.Net - در جديدترين رده بندي فدراسيون بين‌المللي تاريخ و آمار فوتبال تيم فولاد مباركه سپاهان اصفهان در جمع بهترين باشگاه‌هاي جهان قرار گرفت.

اين تيم با كسب دو پيروزي مقابل تيم‌هاي الاتحاد سوريه و الشباب عربستان با كسب ‪ ۶۹/۵‬امتياز در مكان ‪ ۲۶۷‬قرار گرفت.

در اين رده بندي، تيم‌هاي الفيصلي اردن، الكرامه سوريه، پاختاكور ازبكستان، المحرق بحرين، چونبوك هيوندا كره جنوبي و شاندونگ چين در رده- هاي اول تا ششم آسيا ايستاده‌اند.

تيم سپاهان اصفهان نيز در رده بندي برترين تيم‌هاي آسيايي در مكان يازدهم جاي دارد.

بر همين اساس، تيم‌هاي سوي‌يا اسپانيا، اينترميلان ، آث ميلان ايتاليا و بارسلونا اسپانيا در رده‌هاي اول تا سوم ايستاده‌اند.

اسامي ‪ ۱۰‬تيم برتر جهان در اين رده‌بندي به شرح زير است :
‪ - ۱‬سوي‌يا (اسپانيا)
‪ ۲‬اينترميلان (ايتاليا)
‪ ۳‬بارسلونا (اسپانيا)
‪ ۴‬كولو كولو سانتياگو (شيلي)
‪ ۵‬آث ميلان (ايتاليا)
‪ ۶‬نيوكاسل (انگليس)
‪ ۷‬منچستريونايتد (انگليس)
‪ ۸‬ليورپول (انگليس)
‪ ۹‬اينترناسيونال پورتو آلگره (برزيل)
‪ ۱۰‬آرسنال (انگليس)

Mohsen khan
08-04-2007, 21:49
با پایان مسابقات فصل جاری لیگ برتر قرارداد 15 بازیکن تیم فوتبال استقلال به اتمام می رسد و این در حالیست که هنوز از سوی مسئولان باشگاه اقدامی برای تمدید قرارداد آنها صورت نپذیرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، درحالیکه تمام تلاش مسئولان باشگاه استقلال معطوف به کسب قهرمانی مجدد در مسابقات لیگ برتر شده است، هنوز از سوی آنها اقدامی برای تمدید قرارداد بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده صورت نپذیرفته است.

در پایان فصل 86 - 85 مسابقات فوتبال لیگ برتر قرارداد 15 بازیکن تیم فوتبال استقلال به نام های سید مهدی رحمتی، محمود فکری، پیروز قربانی، مرتضی ابراهیمی، سعید لطفی، مهدی امیرآبادی، فرزاد مجیدی، مجتبی جباری، میثم بائو، حسین کاظمی، اصغر طالب نسب، علی منصوریان، سیاوش اکبرپور، آگوستین گیلائوری و مرتضی هاشمی زاده خاتمه می یابد.

بسیاری از این بازیکنان یاد شده از هم اکنون مورد توجه تیم های لیگ برتری هستند و مذاکراتی مخفیانه با مدیران باشگاه ها داشته اند. آنها بارها از تمایلات خود برای جدایی از استقلال و به انتقال به تیم های دیگر یاد کرده اند.

این در حالیست که استقلال هنوز مدیرعامل ندارد و مشخص نیست این بازیکنان برای فصل بعد باید با چه کسی مذاکره کنند.

پرداخت پیش پرداخت آبی پوشان
در پی پیروزی های اخیر تیم فوتبال استقلال و صعود این تیم به صدر جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر مسئولان این باشگاه برای تقویت روحیه بازیکنان حقوق فرودرین ماه آنها را زودتر از موعد مقرر پرداخت کرده و با اهدای یک سکه بهار آزادی از زحمات شان تقدیر به عمل آوردند.

مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا طی هفته جاری با تامین بودجه لازم بخشی از رقم قرارداد بازیکنان را پرداخت کنند. در صورتی که بودجه مورد نظر تامین شود این مبلغ پس از دیدار استقلال - برق شیراز به بازیکنان پرداخت خواهد شد.

تا به امروز بیش از 50 درصد از رقم قرارداد بازیکنان تیم فوتبال استقلال در فصل جاری پرداخت شده است.

Mohsen khan
09-04-2007, 07:05
جام جم:يکي از مهمترين برنامه هاي مربيان تيم ملي فوتبال ايران پيش از شرکت در مسابقات فوتبال جام ملتهاي آسيا، برگزاري بازي دوستانه با تيمهاي مطرح جهان است ، بر همين اساس مسوولان فدراسيون فوتبال به صورت رسمي از فدراسيون فوتبال اسپانيا درخواست کرده اند پيش از برگزاري مسابقات فوتبال جام ملتهاي آسيا يک بازي دوستانه را مقابل تيم ملي فوتبال کشورمان برگزار کند.
سيدرضا افتخاري ، نايب رئيس فدراسيون فوتبال با تاييد اين خبر در گفتگو با مهر اذعان کرد: درخواست خود را با فدراسيون فوتبال اسپانيا مطرح کرده ايم ، اما هنوز پاسخ قطعي در اين زمينه دريافت نکرده ايم. تلاش مي کنيم تا پيش از آغاز مسابقات جام ملتهاي آسيا خواسته مربيان تيم ملي را براي برگزاري بازيهاي دوستانه با تيمهاي مطرح اجابت کنيم.

Ali_k
09-04-2007, 07:33
جام جم:يکي از مهمترين برنامه هاي مربيان تيم ملي فوتبال ايران پيش از شرکت در مسابقات فوتبال جام ملتهاي آسيا، برگزاري بازي دوستانه با تيمهاي مطرح جهان است ، بر همين اساس مسوولان فدراسيون فوتبال به صورت رسمي از فدراسيون فوتبال اسپانيا درخواست کرده اند پيش از برگزاري مسابقات فوتبال جام ملتهاي آسيا يک بازي دوستانه را مقابل تيم ملي فوتبال کشورمان برگزار کند.
سيدرضا افتخاري ، نايب رئيس فدراسيون فوتبال با تاييد اين خبر در گفتگو با مهر اذعان کرد: درخواست خود را با فدراسيون فوتبال اسپانيا مطرح کرده ايم ، اما هنوز پاسخ قطعي در اين زمينه دريافت نکرده ايم. تلاش مي کنيم تا پيش از آغاز مسابقات جام ملتهاي آسيا خواسته مربيان تيم ملي را براي برگزاري بازيهاي دوستانه با تيمهاي مطرح اجابت کنيم.
بازی با تیم های بزرگ همیشه در حد یه حرف بوده و هست (به غیر از استثتا آلمان )

Mohsen khan
09-04-2007, 16:00
خبرگزاري فارس: مسئولان تيم فوتبال گالاتاسراي اعلام كردند براي فصل آينده، دنيزلي را به عنوان سرمربي به تيمشان انتقال خواهند داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از Ifo، مسئولان گالاتاسراي تركيه در روزهاي گذشته توجه عميقي به جذب مصطفي دنيزلي كرده‌اند.
عدنان پولات، سخنگوي باشگاه اعلام كرد، براي فصل آينده مي‌خواهند يك مربي تركيه اي داشته باشند و در اين زمينه، دنيزلي را بهترين گزينه معرفي كرد.
روز گذشته رسانه‌هاي تركيه‌اي نيز اين خبر را تائيد كردند؛ البته دنيزلي با پرسپوليس ايران تا پايان فصل قرارداد دارد.
دنيزلي در سال 1987 سرمربي گالاتاسراي بود. باتوجه به قهرماني اين تيم در مسابقات باشگاهي تركيه در فصل 1988-1989، تيم را به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا رساند و در آن سال‌ها بزرگ‌ترين افتخار ترك‌ها در فوتبال جهان را به دست آورد.
گالاتاسراي در فصل جاري با مربيگري اريك گرتس نتايج خوبي را به دست نياورده و تا پايان هفته بيست و ششم، پس از تيم‌هاي فنرباغچه و بشيكتاش در رتبه سوم جدول قرار دارد.

Mohsen khan
09-04-2007, 20:25
سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران در رابطه با خبر نامزدي خود براي احراز پست رياست فدراسيون فوتبال گفت : روزنامه‌ها آزادند هر چه مي‌خواهند بنويسند . من حرفي براي گفتن ندارم .

"محمد مايلي‌كهن" روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا افزود : من نمي‌توانم وقت خود را براي تكذيب و يا تاييد مطالب روزنامه‌ها بگذارم و اين باعث خواهد شد كه زندگي من مختل شود.

برخي از روزنامه‌هاي ورزشي صبح امروز دوشنبه خبر احتمال نامزدي محمد مايلي كهن براي كسب رياست فدراسيون فوتبال را منتشر كردند.

در اين مطلب عنوان شده بود كه مايلي كهن در آخرين روزهاي سال با محمد علي‌آبادي رييس سازمان تربيت بدني در اين‌باره نشستي برگزار كرده‌بود.

محمد مايلي كهن بازيكن اسبق تيم فوتبال پرسپوليس ، پيش از اين به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ايران ، فوتسال و اميد كشورمان فعاليت كرده است.

Mohsen khan
10-04-2007, 07:02
خبرگزاري فارس: ليگ دسته اول فوتبال بدون پوشش رسانه‌اي مطلوب و نظارت خاصي برگزار مي‌شود كه همين، شايعات فراواني را همراه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، "تباني در ليگ دسته اول فوتبال وجود دارد؛ اما قابل اثبات نيست." اين جملات تكان‌دهنده را تقريبا از زبان تمامي اهالي فوتبال مي‌توان شنيد؛
اما كمتر كسي جرات مي‌كند با ذكر نام، آنچه را از پشت پرده دسته اول مي‌داند؛ افشا كند. بيشتر افراد نمي‌خواهند نامي از آنها برده شود و البت، اينگونه نمي‌توان در تاريكخانه ليگ دسته اول راه به جايي برد. همه از سايه خود هراس دارند.
يكي از خبرنگاران با سابقه مطبوعات كه ليگ دسته اول را پوشش مي‌دهد، مي‌گويد: "به دنبال چه چيزي مي‌گرديد؟ در ليگي كه برخي مربيان با دلال‌ها همكاري مي‌كنند و از قرارداد بازيكنان هم پول‌هاي فراواني به جيب مي‌زنند، چه انتظاري داريد؟"
وي مي‌افزايد: ‌"در برخي تيم‌ها، از قرارداد 70 ميليون توماني، فقط 30 ميليون به بازيكن مي‌رسد و بقيه سهم دلال و سرمربي است."
اين خبرنگار متذكر مي‌شود: "خريد بازيكن حريف از سوي كادر فني امري كاملا عادي است. اگر به خاطر داشته باشيد، دو فصل پيش مهاجم تيمي حاضر نشد در ديدارهاي حذفي براي تيمش بازي كند. بعد از آنكه تيم رقيب موفق به صعود به ليگ برتر شد، اين مهاجم همراه سرمربي تيم رقيب، با قراردادي 80 ميليون توماني به ليگ برتر آمد تا مزد زحمتش را دريافت كند."
يك كارشناس داوري در اين خصوص اظهار مي‌دارد: "اطلاعي در مورد اتهام به داوران ندارم؛ اما مي‌دانم تيم اكباتان تهران بعد از آنكه كادر فني‌اش را تغيير داد، مجبور شد 13 بازيكن خود را هم اخراج كند تا سامان بگيرد."
وي ادامه مي‌دهد: "آنطور كه يكي از مسئولان باشگاه به من مي‌گفت، بازيكنان حتي پنالتي‌هاي اكباتان را به بيرون مي‌زدند تا تيم بازنده شود. بعد از اخراج آنها، تيم ته جدولي به پيروزي رسيد و حتي بر پگاه صدرنشين بدون شكست پيروز شد."
اين كارشناس در مورد تباني تيم‌ها با داوران مي‌گويد: "اگرچه اين ديدارها در تاريكي انجام مي‌شود و پوشش رسانه‌اي وجود ندارد؛ اما بعيد است داوران با تيم‌ها داد و ستد كنند چون كميته‌ داوران در لحظه آخر داور را تغيير مي‌دهد. تباني با مدافع و دروازه‌بان حريف تقريبا تضمين شده‌تر است."
اين شخص معتقد است: "باتوجه به فشردگي رقابت‌ها، اهميت زياد آن و امتيازها، برخي مربيان ناكام، باخت خود را به عوامل نامريي ربط مي‌دهند. هرچند نمي‌توان به طور كلي تباني را نفي كرد؛ اما بدانيد تباني در هيچ جاي دنيا قابل اثبات نيست."
يكي ديگر از فعالان در ليگ دسته اول مي‌گويد: "نمونه پاكيزه داد و ستد تيم‌ها را در هفته گذشته ليگ دسته اول شاهد بوديم. مسئولان تيم شهرداري بندرعباس به مسئولان ديهيم اهواز اعلام كردند، در صورتيكه بتوانند تربيت يزد را ‌متوقف كنند، به غير از هزينه اياب و ذهاب، به آنها پاداش خواهند داد. البته ديهيم كه در ته جدول قرار دارد، سه بر صفر مسابقه را باخت و پولي نصيبش نشد."
يكي ديگر از شهرهاي ايران معروف به قلعه عقاب‌ها شده و هيچ تيمي نتوانسته در آن شهر پيروز شود. اين به دليل قدرت آن تيم نيست؛ بلكه برخي مسئولان اين تيم به خوبي به مسايل پشت پرده آشنا هستند و به راحتي سر حريف را مي‌برند.
حاج رضايي يكي از معدود اهالي فوتبال است كه هراسي از ذكر نامش ندارد. او در اين خصوص مي‌گويد: "تا زمانيكه به عنوان يك مربي روي نيمكت يك تيم دسته اولي ننشسته باشيد، نمي‌توانيد متوجه شويد چه عواملي در پيروزي يك تيم دخيل هستند. دسته اول مثل رقابت‌هاي ماراتن است؛ البته ماراتني كه بدون كفش روي سنگ و شيشه‌هاي شكسته مي‌دويد."
اين كارشناس تاكيد مي‌كند:‌ "برخي ثروتمندان به دنبال شهرت فوتبال هستند و برخي ديگر در پي ثروت. در چنين رقابتي هيچ خط قرمزي وجود ندارد. نمي‌توانيد وجود تباني را منكر شويد؛ همانگونه نمي‌توانيد آن را اثبات كنيد."
بيشتر مربيان تيم‌هاي دسته اولي حاضر به صحبت در اين خصوص نيستند؛ آنهم در شرايطي كه فقط 2 هفته تا پايان اين رقابت‌ها باقي مانده است.
شايد در پايان ديدارها، دوباره حرف از تباني و زدوبندهاي پشت پرده به ميان بيايد. اكنون همه تهديد را احساس مي‌كنند؛ اما ترجيح مي‌دهند سكوت كنند.
فدراسيون فوتبال هم وعده داده رقابت‌هاي دو هفته پاياني به صورت همزمان برگزار شد. يكي از مربيان معتقد است، اين مسئله هم دردي را دوا نمي‌كند چرا كه قوانين صعود به ليگ برتر و سقوط به دسته دوم ناعادلانه است. اگر تيم با 24 امتياز، تيم يكي مانده به آخر جدول باشد، به سرنوشت تيم آخر جدول با 12 امتياز دچار مي‌شود؛ آنهم در شرايطي كه دو برابر آن تيم امتياز كسب كرده است.
محمد مهدي نبي، دبير فدراسيون فوتبال وقتي با اين پرسش مواجه مي‌شود كه آيا مطلبي در باره تباني تيم‌ها با داوران در ليگ دسته اول شنيده، انگار براي اولين مرتبه است كه با چنين پديده‌اي رو به رو شده است. وي مي‌گويد: "خبرنگار رسمي هستيد. نبايد اينقدر بي‌پروا چنين مسايلي را مطرح كنيد."
او در مورد حرف‌هاي روي سكوي ورزشگاه هم تاكيد مي‌كند كه هر صحبتي قابل استناد نيست.
حميد درخشان، سرمربي سابق تيم‌ هما كه در دسته اول مربيگري كرده و اكنون خارج از گود است، به راحتي در مورد تباني سخن مي‌گويد.
او تاكيد مي‌كند: "اگر وجود تباني را در ليگ دسته اول منكر شويم، به بيراهه رفته‌ايم. اين مسايل به صورت فراوان وجود دارد و شايد مهم‌ترين دليلش هم اين باشد كه نظارتي در كار نيست."
اين مربي عنوان مي‌كند: "به غير از بحث تباني، بحث ديگري هم مثل استفاده گسترده بازيكنان از مواد نيروزا بايد مورد توجه قرار بگيرد. در اين بازي‌ها دوپينگ بيداد مي‌كند. وجود چنين پديده شومي در نهايت به ضرر فوتبال ملي تمام خواهد شد و صدمات جبران ناپذيري هم به بازيكنان خواهند زد."
ليگ دسته اول در پايان راه قرار دارد؛ اما به راستي، بايد به نتايج آن اطمينان داشت؟

Mohsen khan
10-04-2007, 10:05
خبرگزاري دانشجويان ايران - كرمان

باشگاه مس كرمان از "عبدالزهرا" به فدراسيون فوتبال شكايت مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه كوير، فرهاد كاظمي سرمربي تيم فوتبال صنعت مس كرمان در تمرينات اين تيم با علاء عبدالزهرا بازيكن عراقي مس به درگيري فيزيكي پرداخت كه به گفته‌ي حميدنيك نفس، مديرعامل باشگاه مس كرمان اين باشگاه درصدد شكايت از عبدالزهرا به فدراسيون فوتبال است تا از اين طريق كنفدراسيون فوتبال آسيا اين بازيكن را در عرصه بين المللي با محروميت هايي مواجه سازد.

در تمرين صبح دوشنبه اين تيم عبدالزهرا ديرتر از ساير بازيكنان وارد زمين شد كه اين مساله واكنش فرهاد كاظمي را به دنبال داشت تا او بازيكن عراقي مس را به سه دور دويدن به دور زمين جريمه كند. عبدالزهرا پس از يك دور دويدن به جمع بازيكنان مس اضافه مي شود كه اين مساله مجدداً كاظمي را به واكنش وامي دارد.

در اين زمان و به گفته فرهادكاظمي، مهاجم عراقي مس با زبان عربي به او اهانت مي كند تا كاظمي با دو دست عبدالزهرا را به طرف زمين هول دهد كه عبدالزهرا نيز در واكنش، همين حركت را برروي كاظمي انجام مي دهد تا درگيري اين دو شدت يابد. با وساطت ساير بازيكنان عبدالزهرا و كاظمي از يكديگر جدا مي شوند تا اين زد وخورد ادامه نيابد.

نيك نفس علت اين درگيري را سرپيچي عبدالزهرا از دستورات مربيان دانست و گفت: متاسفانه پيشنهاد 400 هزار دلاري يك باشگاه قطري به اين بازيكن عراقي سبب شده كه او ديگر در خدمت تيم نباشد و هر روز بهانه اي جديد را براي ايجاد حاشيه در تيم درست كند.

مديرعامل باشگاه مس با بيان اين كه به اين نتيجه رسيده ايم كه جذب بازيكنان عراقي كار اشتباهي بوده است گفت: در صدد هستيم هرچه زودتر با سه بازيكن عراقي خود تسويه حساب كنيم.

نيك نفس وضعيت تيم را آرام ارزيابي كرد و گفت: از اين مسائل در تمام تيمهاي فوتبال جهان ديده مي شود.

Mohsen khan
10-04-2007, 16:47
خبرگزاري فارس: مسئولان برنامه تلويزيوني 90 با نفرات اخراجي تيم فوتبال پرسپوليس مصاحبه كردند؛ اما بنا به دلايلي نامعلوم اين گفت و گوها پخش نشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان برنامه تلويزيوني 90 در خصوص بحث اخراج برخي از نفرات پرسپوليس از سوي مصطفي دنيزلي با اين بازيكنان به گفت و گو پرداختند.
قرار بود اين مصاحبه ها در برنامه شب گذشته پخش شود؛ اما در آخرين لحظات مسئولان اين برنامه از پخش آن خودداري كردند.
منابع نزديك از اعمال فشار براي عدم پخش اين گفت و گوها خبر دادند.
بازيكنان اخراجي تهديد كرده اند كه در صورت مشخص نشدن وضعيت خود به زودي عليه باشگاه و كادر فني دست به افشاگري خواهند زد.

Mohsen khan
10-04-2007, 16:48
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: پيشنهاد بسيار خوبي از استقلالي ها دريافت كرده ام؛ اما تا پايان فصل به آنها پاسخ نخواهم داد.

مهرزاد معدنچي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاري فارس افزود: دنبال بازار گرمي نيستم و از كسي هم نمي ترسم. بدون واهمه مذاكره با استقلال را تأييد مي كنم.
وي ادامه داد: آنها پيشنهاد بسيار خوبي به من دادند؛ اما حالا كه پيراهن پرسپوليس را بر تن دارم و تا پايان فصل تنها به اين تيم فكر مي كنم.
مهاجم پرسپوليس تصريح كرد: بحث به توافق رسيدن من با استقلال صحت ندارد. مذاكره كرديم؛ اما هيچ توافقي صورت نگرفته است. در پايان فصل در مورد آينده ام تصميم مي گيريم.
وي تأكيد كرد: بازي هاي حساسي در ادامه ليگ و خصوصاً جام حذفي در پيش داريم و درست نيست در اين برهه به فكر عقد قرارداد با تيم ديگري باشم.
معدنچي در پاسخ به اين سؤال كه در صورت پيوستن به استقلال چه جوابي براي هواداران پرسپوليس داريد، گفت: تاكنون هر چه داشتم براي تيم گذاشتم. در بازي هاي آينده نيز تمام تلاشم را مي كنم تا در صورت جدايي كسي نتواند مرا به كم كاري متهم كند. پرسپوليس را دوست دارم و تا زماني كه پيراهن اين تيم را بر تن داشته باشم، به آن تعصب دارم.

mohsensoft
10-04-2007, 18:41
همون نیاد استقلال بهتره
در ضمن کو هیئت مدیره که بخواد باهاش مذاکره منه
چرت میگه بابا

boy iran
10-04-2007, 19:30
فکر کنم اخبار فوتبال اینجا باشه

H @ M I D
10-04-2007, 19:44
فکر کردم فیلم اخراجی ها رو میگی .!!

arman4459
11-04-2007, 04:13
مشکل غیر از پول چی میتونه باشه

Mohsen khan
11-04-2007, 07:00
فکر کنم اخبار فوتبال اینجا باشه

بله دوست عزيز حق با شماست
ولي برخي از اخبار رو مي شه اينجا هم نقل كرد

MOJIX
11-04-2007, 13:50
خبر ميخواين بدين لطف کنين تيترشو کامل بذاريد

Mohsen khan
11-04-2007, 22:40
رقم قرارداد آبی پوشان با حامی مالی این تیم فاش شد
منبع : خبرگزاري مهر
باشگاه استقلال برای سپردن فضای تبلیغاتی تیم فوتبال این باشگاه به یکی از شرکت های مخابراتی مبلغی بالغ بر 200 میلیون تومان دریافت کرده است.

به گزارش خبرنگارمهر، باشگاه استقلال که در حال حاضر بدون مدیرعامل و هیات مدیره به صورت غیر مستقیم زیر نظر سازمان تربیت بدنی اداره می شود برای تامین هزینه های خود فضای تیم فوتبال این باشگاه را به یکی از شرکت های مخابراتی واگذار کرده است.

این شرکت نیز متعهد شده برای در اختیار گرفتن این فضا مبلغ 200 میلیون تومان را برای 8 بازی پرداخت کند.

بخش اعظمی از هزینه های تیم فوتبال استقلال در بازی های اخیر لیگ برتر نیز از دریافت رقم قرارداد با این شرکت مخابراتی تامین شده است.

Mohsen khan
11-04-2007, 22:41
منبع : ايرنا

" علي دايي " مربي و بازيكن تيم فوتبال سايپا به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال فرا خوانده شد.

" كميته انضباطي فدراسيون فوتبال روز چهارشنبه در پي شكايت " مسعود عنايت " رييس كميته داوران اين فدراسيون از " دايي " به علت اهانت ، اين بازيكن را فراخواند .

دايي بايد روز ‪۲۷‬فروردين ماه براي اداي توضيحاتي در كميته انضباطي حضور يابد.

مجید فینا
11-04-2007, 22:43
خب معلومه دیگه حامی مخابراتی :::::::::::::::::::::::: ایرانسل :::::::::::::::::::::::::::

Mohsen khan
11-04-2007, 22:52
البته پرسپوليسي ها هم با ايرانسل قرار داد دارند
و معلوم شد ، اونها هم همين قدر مي گيرند

arman4459
11-04-2007, 23:24
ولی ایرانسل هم فکر خوبی کرده و خوب داره تلیغات میکنه

arman4459
11-04-2007, 23:29
از الان نتیجه معلومه. چرا خودشون رو بیخود خسته می کنن واز دایی شکایت می کنن

Actros
12-04-2007, 03:51
200 تومنو میدن به یه بازیکن
خیلی کمه

Mohsen khan
12-04-2007, 06:48
هزينه تيزر تبليغاتي تلويزيون خيلي بيشتر از اين حرفهاست
خيلي كم دادن بهشون

Mohsen khan
12-04-2007, 06:50
وقتي اون جوري با ضربه سر زد و چهار جلسه شد يك جلسه
به قول شما نتيجه اين يكي معلومه

Mohsen khan
12-04-2007, 18:09
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال تهران براي حمايت همه ‌جانبه هوادارانش در بازي روز جمعه، فراخواني تهيه كرده‌ است.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان اين باشگاه باتوجه به خاطره خوش سال گذشته مقابل برق شيراز، براي روز جمعه فراخواني را خطاب به هواداران خود تهيه كرده و از آنها دعوت به عمل آورده، با توجه به موقعيت‌ حساس اين تيم در جدول و نياز مبرم به سه امتياز، خاطره سال قبل را تكرار كنند و با حضور پرشور خود، استقلال را مقابل برق شيراز حمايت كنند.
تيم فوتبال استقلال سال گذشته در آخرين ديدار ليگ برتر مقابل برق شيراز چهار بر يك به پيروزي رسيد و همين برد جام قهرماني را براي استقلال به ارمغان آورد.
در آن ديدار يك صد هزار تماشاگر هوادار استقلال، ديدار را از نزديك تماشا كردند.

Mohsen khan
12-04-2007, 20:48
كميته انضباطي فدراسيون فوتبال به " علي دايي " بازيكن تيم سايپا و " شيث رضايي " بازيكن تيم پرسپوليس تهران اولتيماتوم داد.

اين كميته روز پنجشنبه اعلام كرد علي دائي وشيث رضائي كه قبلا به ترتيب به مبالغ ‪۲۰‬و ‪۵‬ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شده‌اندتا كنون به پرداخت آن مبادرت نكرده‌اند. لذا اگر تا ده روز آينده جريمه‌هاي فوق را پرداخت نكنند از حضور آنان در مسابقات رسمي جلوگيري به‌عمل خواهد آمد.

Mohsen khan
18-04-2007, 17:28

باشگاه سپاهان اصفهان به فدراسيون فوتبال اعلام كرده كه يك داور خارجي را براي ديدار جام حذفي برابر پرسپوليس به خدمت بگيرد و اين باشگاه حاضر است تمام هزينه‌هاي آنها را بپردازد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بر اساس برنامه‌ي اعلام شده، تيم فوتبال سپاهان اصفهان در مرحله‌ي نيمه نهايي جام حذفي، يازدهم خرداد ماه در ورزشگاه آزادي با تيم پرسپوليس تهران مصاف مي‌كند. محمدرضا ساكت، مديرعامل باشگاه سپاهان طي درخواست رسمي به فدراسيون فوتبال با تاكيد بر حضور يك داور خارجي براي قضاوت اين ديدار اعلام آمادگي كرده است كه باشگاه سپاهان تمام هزينه‌هاي اين داور را پرداخت مي‌كند.
ساكت معتقد است كه حضور داور خارجي براي قضاوت اين ديدار بهتر است.
فدراسيون فوتبال نيز پس از بررسي درخواست مديرعامل باشگاه سپاهان با اين درخواست مخالفت كرد.
فدراسيون فوتبال اين درخواست را تضعيف داوران داخلي دانسته است و تاكيد كرده كه تحت هر شرايطي اين ديدار با قضاوت داوران ايراني انجام خواهد شد.

Asalbanoo
18-04-2007, 17:49
با اینکه سپاهان تیم شهرمه..
اما ای بابا دادا اقای ساکت از چی نگرانی...

تمام داورهای موجود در این مملکت که بر ضد پرسپولیس سوت می زنند از چی نگرانی حجی؟

Alire7_a
18-04-2007, 18:00
جام حذفي پارسال اون پنالتي كذايي يادتون رفته انگار
ميگما شمش هم بدجور جوگير چرت و پرت گوييهاي انصاريفرد شديد
به هر حال مطمئن باشيد پرسپوليس با زور چپوني ميره مر حله بعد
اين خط اينم نشون

rezasafa2000
18-04-2007, 18:08
سپاهان و استقلال نور چشمی های فدراسیون هستند و البته نفوذ زیادی هم در مطبوعات دارن . کافیه مطالب 2 یا 3 روزنامه ورزشی خاص رو بخونید تا متوجه شید ..بخصوص روزنامه البرز ورزشی یا همون جنجال ورزشی چه جو بدی بر علیه دایی و سایپا راه انداختن تا حاشیه درست کنن و هر روز کلی مطلب هم بر علیه انصاریفرد و دنیزلی براه میاندازند

micropixel
18-04-2007, 19:51
با اينكه انصاري فرد هم شهريمه و خيلي دوسش دارم ولي اقا چيكار كنيم نمي ذارن ديگه پرسپوليش حقش را بگيرد و خوبه پارسال سپاهان از داوري نفع برده ها ؟

مجید فینا
18-04-2007, 20:40
12 تا پنالتی تا بحال برای پرسپولیس نگرفتن

حساب کنید اگه اینجور میشد و 6 تاش گل میشد الان پرسپولیس چندم جدول بود

البته اما و اگر فایده نداره باید یه آدمی مثل لوک خوش شانس که استقلال داره پرسپولیس هم داشته باشه

اول جدول هست ولی 30 هزار تا هم نمیاد استادیوم

بگذریم....

شنیدم فدراسیون جواب رد به تیم سپاهان داده احتمال داره یه داور جدید مثل بازی قبلی پرسپولیس بیارن تا علیه پرسپولیس سوت بزنه

arman4459
18-04-2007, 23:02
بچه ها پرسپولیس فقط باید غیرت به خرج بده قبول که داوری خیلی به ضررش بوده ولی اصلا نمیشه از سو تی های

معدنچی گذشت.معدنچی یک مواقعی عالیه.یک مواقعی به همه چی گند میزنه

Mohsen khan
21-04-2007, 12:40
جام جم :درحالي که هنوز خبري از زمان برگزاري مجمع عمومي فدراسيون فوتبال براي انتخاب رئيس جديد نيست و احتمالا هفته ها به برپايي اين مجمع باقي مانده است ، اما بازار رقابت نامزدهاي احتمالي اين فدراسيون روز به روز داغتر مي شود.
آنچه در محافل خصوصي دهان به دهان مي چرخد حضور دوباره دادکان در انتخابات و بازگشت داريوش مصطفوي است. نام محمد مايلي کهن هم در اين بين شنيده مي شود، اما شايعه اي که بيشتر رنگ واقعيت دارد، حضور احتمالي دکتر غريب (مديرعامل سابق استقلال) در مجمع فدراسيون فوتبال است.
اساسنامه فدراسيون فوتبال از سوي کميته انتقالي تدوين و به فيفا ارسال شده است تا مراحل تاييد و تصويب را در اين مرجع پشت سربگذارد. انتخابات فدراسيون فوتبال براي انتخاب رئيس جديد اين فدراسيون هم 45 روز بعد از تاييد اساسنامه توسط کميته حقوقي فيفا برگزار خواهد شد.

ghomeishi
21-04-2007, 16:00
کمیته انضباطی در انتظار گزارش ناظر و داور بازی سپاهان - استقلال / کمیته انضباطی طی هفته جاری در خصوص شکایت عنایت از دایی تصمیم گیری می کند
کمتیه انضباطی با بررسی گزارش داور و ناظری بازی سپاهان - استقلال در خصوص تخلفات صورت گرفته در این بازی تصمیم گیری خواهد کرد ضمن اینکه در خصوص شکایت رییس کمیته داوران از علی دایی هم تصمیم گیری می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، برخورد بد بازیکنان و مربیان تیم فوتبال استقلال با داور بازی این تیم برابر سپاهان، تخلفات تماشاگران در بازی یاد شده و ... هر کدام می تواند تبعاتی را برای تیم های استقلال و سپاهان در بر داشته باشد.

عبدالرحمان شاه حسینی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: باید ابتدا گزارش ناظر و داروی بازی سپاهان - استقلال را بررسی کنیم و بر اساس این گزارشات نسبت به صدور رای اقدام کنیم. معمولا گزارش هر بازی تا 24 ساعت پس از برگزاری به دست ما می رسد و پس از آن می توانیم درباره تخلفات صورت گرفته در بازی یاد شده اظهارنظر داشته باشیم.

وی زمان اعلام رای کمیته انضباطی در قبال شکایت مسعود عنایت از علی دایی را به هفته جاری موکول کرد و افزود: در این زمنیه نیز تا هفته جاری تصمیم گیری کرده و اقدام به صدور رای خواهیم کرد
منبع :خبرگزاری مهر

ghomeishi
21-04-2007, 16:18
خبرگزاري جمهوري اسلامي
سرمربي تيم‌فوتبال صباباتري تهران گفت:اين تيم حاضر نيست تا در ورزشگاه آزادي ديدار برگشت خود را مقابل تيم پيروزي برگزار كند.

محمد حسين ضيايي روز شنبه در گفت وگو با ايرنا افزود:تيم‌هايي مثل پاس ،راه آهن، پيكان ، سايپا و صباباتري ورزشگاه اختصاصي دارند و دليلي ندارد كه اين تيم‌ها بازيهاي خود را در مقابل تيم‌هاي پيروزي و استقلال در ورزشگاه آزادي ميزباني كنند.

وي‌درپاسخ به‌اين سوال كه تامين امنيت يكي ازدلايلي است كه برگزاركنندگان به آن دليل كليه ديدارهاي پيروزي و استقلال را در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌كنند،افزود:مسئله تامين امنيت ديدار دو تيم صباباتري وپرسپوليس بهانه‌اي بيش نيست و ما در ورزشگاه ازادي به ديدار اين تيم نمي‌رويم.

سرمربي تيم صباباتري گفت: اين تيم در رباط كريم ورزشگاه اختصاصي خوب و با امكانات شهر تهران دارد كه بر اساس قانون به دليل ميزباني بايد شرايط خود را اعلام و ميهمان از ان تبعيت كند.

وي ادامه داد: مسوولان تيم صباباتري تصميم گرفته‌اند كه به هر شكل ممكن بازي را در رباط كريم برگزار كنند.درغير اينصورت صباباتري در هيچ وزرشگاه ديگري در مقابل پرسپوليس به ميدان نمي‌رود.

سرمربي تيم صباباتري گفت: براساس قانون ‪ ۱۰‬تا‪ ۲۰‬درصد سكوهاي تماشاگران هر ورزشگاهي بايد به تماشاگران تيم ميهمان اختصاص يابد كه ما براي اين مسئله هيچ مشكلي نداريم.

ضيايي گفت: ورزشگاه رباط كريم گنجايش ‪ ۱۰‬هزار تماشاگر را دارد ومن فكر نمي‌كنم بيشتر از اين تعداد از اين بازي ديدن كنند.

وي بااشاره به ميزباني مسابقات ليگ قهرمانان آسيا از سوي تيم صباباتري در اين ورزشگاه گفت : مسوولان ورزشگاه آزادي به ما نمابر زده و درخواست ‪۱۰‬ ميليون تومان بابت اجاره زمين و هزينه پاكسازي ورزشگاه را كرده‌اند كه اين درخواست‌ها به هيچوجه منصفانه نيست

Mohsen khan
22-04-2007, 17:23
ایسنا :

ديدار تيم‌هاي فوتبال سايپا و پيكان تهران از سري رقابت‌هاي هفته‌ي بيست و ششم ليگ برتر در حالي در ورزشگاه پيكان برگزار شد كه حضور تعدادي از بازيكنان و هواداران باشگاه استقلال تهران در اين ديدار بيش از هر چيز ديگري قابل توجه بود.
به گزارش ايسنا، كنترل و هدايت تماشاگران پيكان از سوي ليدرهاي هواداران استقلال شرايطي را ايجاد كره بود كه تمام ‌تماشاگران حاضر در ورزشگاه ايران خودرو به طور هماهنگ تيم پيكان تهران را تشويق مي‌كردند.
همچنين پيش از شروع اين ديدار از سوي مديريت باشگاه پيكان از زحمات علي دايي با اهداي لوح و هدايايي تقدير به عمل آمد.
امير قلعه نويي، سرمربي تيم ملي فوتبال، سياوش اكبرپور، لطفي و مهرداد ميناوند،‌ از ميهمان اين ديدار بودند

Alire7_a
22-04-2007, 20:56
ميناوند مگه آزاده؟؟

Mohsen khan
22-04-2007, 21:08
ميناوند مگه آزاده؟؟
مگه دستگیر بوده؟
بابت چی ؟

arman4459
22-04-2007, 22:59
ميناوند مگه آزاده؟؟

اون جریان خیلی قدیمیه و تازه فیلمش تو موبایلها لومده.در ثانی مگه تو تین مملکت میشه با پول زندان رفت.

پول همه جا حلال مشکلات

arman4459
22-04-2007, 23:00
ضمنا معلوم نیست سایپا چش ده اینطور تو سرازیری قرار گرفته و به هیچ تیمی نه نگفته 9 بازی 6 تساوی 3 باخت

دریغ از یک برد

Mohsen khan
23-04-2007, 18:48
داور ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال تهران و سپاهان اصفهان گفت: گرفتن اين پنالتي با وجود صحيح بودن،عواقب بسيار بدي براي من و خانواده‌ام در پي داشت.
" خداداد افشاريان " روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا با بيان اين مطلب گفت چند روزي است كه از سوي برخي افراد ناشناس تهديد مي‌شوم و اين تهديدها شامل توهين به خودم و مزاحمت براي خانواده‌ام بوده‌است.
افشاريان گفت:من با وجود تمام اين تهديدهاومزاحمتهابراي قضاوت ديدارهاي بعدي آماده، سرحال و بانشاط هستم.
وي عنوان كرد: به دليل اهميت نداشتن اين موضوع،من تاكنون هيچگونه گزارش رسمي،تلفني ويامكتوب به كميته داوران فدراسيون فوتبال ارائه نكرده‌ام.
افشاريان گفت:پس ازگذشت يك هفته اين تهديدها و مزاحمتها به پايان مي‌رسد و اوضاع به حالت عادي برمي‌گردد.
وي افزود: برخي از اين تهديدها و مزاحمتها استاني و برخي ديگر نيز از ساير استانهاي كشور بوده است.
افشاريان گفت: پنالتي اعلام شده در اين بازي، كاملا صحيح بود.
وي افزود: صحت اين پنالتي را بسياري از داوران و ناظران معروف و سرشناس فوتبال كشور تاييد كرده‌اند.
وي بيان كرد:ازتمام تماشاگران،مسوولان ودست‌اندركاران فوتبال كشور انتظار دارم كه صادقانه قضاوت كنند، شايد فردايي نباشد.
تيم صدرنشين استقلال تهران،عصر جمعه گذشته در هفته بيست و ششم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران مقابل تيم سپاهان اصفهان با يك گل كه از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد، شكست خورد.
هادي عقيلي در دقيقه ‪ ۹۰+۲‬از روي نقطه پنالتي براي تيم سپاهان اصفهان تنها گل اين ديدار را كه در اصفهان برگزار شد، به ثمر رساند.