PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35

mf.designing
27-10-2009, 17:52
عباس عليپور ،مدير روابط عمومي باشگاه پرسپولس در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس از عملكرد عادل فردوسي‌پور در برنامه تلويزيوني انتقاد كرد و گفت: خبرنگاران برنامه 90 قصد داشتند وارد رختكن شده و تصويربرداري كنند كه با ممانعت تداركات تيم مواجه شدند. تداركات تيم به مسئولان 90 گفت قبل از ورود بايد با اعضاي كادر فني تيم هماهنگ شود.

وي ادامه داد: گزارشگر و تصويربردار برنامه 90 با ديدن اين صحنه شروع به تهديد كرده و با بيان اين جمله كه آيا مي‌دانيد با چه كساني صحبت مي‌كنيد و نشان دادن لوگوي برنامه 90 به سبك ميتوكوماني قصد ورود به رختكن داشتند‌ كه موفق نشدند.

بدون کلام !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tornado2800
27-10-2009, 18:04
ای بابا !
اصلا ارزشش رو نداشت تاپیک بزنی
--------------------------------

Alamate Soal
27-10-2009, 18:05
فقط فارس ميتونه همچين خبري بزنه رو خروجيش :))

nw_nk
27-10-2009, 18:12
پروين و حجازي بزرگان فوتبال ايران هستند و سنبل محبوبيت و افتخارآفريني. من اصلا دوست ندارم خودم را با آنها مقايسه كنم و محبوبيت نيز هرچقدر زياد باشد مسئوليت آدم را سنگين تر مي كند.

سايت گل - احمد رضا عابدزاده كه در نظرسنجي برنامه نود با بيشترين آرا به عنوان محبوب ترين بازيكن سه دهه اخير فوتبال ايران انتخاب شده است، براي اينكه حاشيه ها و دلخوري هاي تازه اي برايش به وجود نيايد تمايل چنداني به مصاحبه كردن ندارد.

عابدزاده در گفتگو با خبرنگار سايت گل اما سعي كرد به گونه اي صحبت كند كه از حرف هايش استنباط منفي نشود. عابدزاده در اين باره گفت: «مردم لطف دارند و من در اين باره به جز تشكر از محبت آنها حرف ديگري ندارم.»

دروازه بان اسبق تيم ملي ايران كه در طول دوران ورزشي اش با خلق حماسه هايي شادي را به خانه مردم آورده و البته چهره جذابي هم دارد درباره اينكه چهره هاي سرشناسي مثل پروين، كريمي و حجازي پايين تر از او قرار گرفتند گفت: «پروين و حجازي بزرگان فوتبال ايران هستند و سنبل محبوبيت و افتخارآفريني. من اصلا دوست ندارم خودم را با آنها مقايسه كنم و محبوبيت نيز هرچقدر زياد باشد مسئوليت آدم را سنگين تر مي كند. من دست مردم را مي بوسم و علي آقا و ناصر خان را مربيان، معلمان و الگوهاي خودم در فوتبال مي دانم. علي دايي نيز سال هاي سال براي فوتبال ايران افتخارآفريني كرده و حضورش در محافل بين المللي فوتبال افتخاري براي فوتبال ايران و آسيا به حساب مي آيد. من سال ها با دايي همبازي بودم و مي دانم كه او چه روزهايي به داد تيم ملي ايران رسيده است. علي كريمي از دوستان خوب من است كه هميشه مردم را به وجد مي آورد.»
عابدزاده در پايان گفت: «مردم در سخت ترين شرايط حامي فوتباليست ها هستند و من شخصا بدون هيچ تعارفي فوتبالم را مديون محبت هاي آنها مي دانم. هميشه با تشويق مردم روحيه گرفته ام آنها در سخت ترين شرايط از من حمايت مي كنند و من سلامتي خودم را مديون لطف خداوند و دعاهاي آنها مي دانم و نمي دانم چگونه بايد از اينهمه لطف و محبت سپاسگذاري كنم.»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2009/10/27

Balrog
27-10-2009, 18:24
از بام تا شام فقط دروغ و مزخرف...

hoomaan
27-10-2009, 19:42
من کاری به فارس و دروغ و راستش ندارم . ولی 90 و دارودستش یکی از اضلاع مافیای فوتبالن که مثل اون قدرتای دیگه برا خودشون خط میدن - برکنار میکنن - سرکار میارن -به لجن میکشن - به عرش میرسونن - له میکنن - و ...
وگرنه یهو ناغافل !! بعد دو سه تا برد پرسپولیس و کم شدن بحران و این مسایل چطور یاد زمین تمرین پرسپولیس و نمیدونم دعوای کاشانی و انصاریفرد و اینا افتادن ؟؟؟
اینا همش از اتفاقات پشت پرده که من و شما نمیدونیم سرچشمه میگیره .
به نظر باج خواهی و اینا تندرویه ولی همچین بی دلیل هم نیست .

Rastin.
27-10-2009, 21:46
اولا تمام خبرگزاریهای ایران و جهان دروغ پرداز هستن نه فقط فارس...منتها یه سری تابلوتر کار میکنن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ثانیا برنامه نود بدش نمیاد برای پیروزی حاشیه سازی کنه ...دلیلش هم بر آگاهان پوشیده نیست! :rolleye: ...حالام با اومدن کاشانی, عادل ترسیده پرسپولیس یه سر و سامونی بگیره دست به دامن انصاری فرد شده, ولی خوشم اومد کاشانی اصلا بهانه دستش نداد ( تیر عادل به سنگ خورد)
معمولا توی هر برنامه هم باید یکی دو تیکه به این قطبی بندازه (بخاطر علاقه وافری که به ایشون داره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Grand
27-10-2009, 22:30
حالم از این خبرگذاری با صاحبانش بهم میخوره :2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

vahid_vaezinia
27-10-2009, 22:34
بهترین خبر گزاری شد !

milky way
27-10-2009, 22:40
بله با اون پشتیبانی که زمان انتخابت از ... کرد معلومه بهترین خبر گزاری میشه ولی خوب تو این ممکلت همه میدونن همچی برعکسه، یعنی بهترین همیشه بدترینه و اگر گفتن این چیز بده بدونید خوبه.
در مورد این خبر هم واقعاً آدم باید ببینه چه اتفاقی افتاده به این خبرگزاری که اعتمادی نیست باید دید واقعاً قضیه چی بوده.

mf.designing
27-10-2009, 22:44
حالم از این خبرگذاری با صاحبانش بهم میخوره :2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

بله با اون پشتیبانی که زمان انتخابت از ... کرد معلومه بهترین خبر گزاری میشه ولی خوب تو این ممکلت همه میدونن همچی برعکسه، یعنی بهترین همیشه بدترینه و اگر گفتن این چیز بده بدونید خوبه.
در مورد این خبر هم واقعاً آدم باید ببینه چه اتفاقی افتاده به این خبرگزاری که اعتمادی نیست باید دید واقعاً قضیه چی بوده.

999% تایید میشه !!!

iman_abi
27-10-2009, 23:03
999% تایید میشه !!!

از بام تا شام فقط دروغ و مزخرف...

140% تاييد ميشه!

من کاری به فارس و دروغ و راستش ندارم . ولی 90 و دارودستش یکی از اضلاع مافیای فوتبالن که مثل اون قدرتای دیگه برا خودشون خط میدن - برکنار میکنن - سرکار میارن -به لجن میکشن - به عرش میرسونن - له میکنن - و ...
وگرنه یهو ناغافل !! بعد دو سه تا برد پرسپولیس و کم شدن بحران و این مسایل چطور یاد زمین تمرین پرسپولیس و نمیدونم دعوای کاشانی و انصاریفرد و اینا افتادن ؟؟؟
اینا همش از اتفاقات پشت پرده که من و شما نمیدونیم سرچشمه میگیره .
به نظر باج خواهی و اینا تندرویه ولی همچین بی دلیل هم نیست .

اولا تمام خبرگزاریهای ایران و جهان دروغ پرداز هستن نه فقط فارس...منتها یه سری تابلوتر کار میکنن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ثانیا برنامه نود بدش نمیاد برای پیروزی حاشیه سازی کنه ...دلیلش هم بر آگاهان پوشیده نیست! :rolleye: ...حالام با اومدن کاشانی, عادل ترسیده پرسپولیس یه سر و سامونی بگیره دست به دامن انصاری فرد شده, ولی خوشم اومد کاشانی اصلا بهانه دستش نداد ( تیر عادل به سنگ خورد)
معمولا توی هر برنامه هم باید یکی دو تیکه به این قطبی بندازه (بخاطر علاقه وافری که به ایشون داره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
محض اطلاع دوستان عزيز فردوسي پور پرسپوليسيه!!!
ضمنا ادمي نيست كه از روي خصومت تيمي رو ببره به حاشيه!
لطفا از اين خبرگزاري دروغپرداز خبر نذاريد! :2:
به جاي فارس بايد اسمش رو بذارن پكن يا مسكو! :27: حيفه فارس كه اسمش رو اين خبرگزاريه:13:

mf.designing
27-10-2009, 23:09
من که شخصا رو صداقت و حق گوئیه عادل قسم میخورم :دی ...

free_touch
27-10-2009, 23:09
دکمه تشکر چرا نیست :18:
در کل همه اونایی که فارسو مسخره کردن و اون دوستمون که گفت حیف اسم فارس = :11:
اصلا نباید از این دروغگزاری اینجا چیزی گذاشت..گذاشتن خبر ازش یعنی قبول داشتنش !

Rastin.
27-10-2009, 23:20
140%

محض اطلاع دوستان عزيز فردوسي پور پرسپوليسيه!!!
ضمنا ادمي نيست كه از روي خصومت تيمي رو ببره به حاشيه!
لطفا از اين خبرگزاري دروغپرداز خبر نذاريد! :2:

برنامه هاش که چیز دیگه ای نشون میده (کمتر کسی عادل رو پرسپولیسی میدونه, میگفتید بی طرف باز قابل قبول تر بود!:31:)

در اینکه 90 بهترین(جنجالی ترین!) برنامه ورزشی ایرانه شکی نیست...

اما فرودسی پور گاهی نظرات شخصیش رو وارد برنامه میکنه بطور غیرمستقیم...که البته یکی دو ساله کمی واضح شده قضیه!

farshad bugatti
27-10-2009, 23:38
فردوسی پور ادم احساساتی هستش تو لیگ برتر طرفداره پرسپولیس و در تیم های خارجی طرفدار بارسلونا هستش برداشت من اینطور بوده یه بار هم تو بازی بارسلونا در مقابل ارسنال هم اونقدر در حین بازی طرفداری بارسا رو کرد که این به نظر من کاره درستی نیست.

nw_nk
28-10-2009, 00:05
فردوسی پور ادم احساساتی هستش تو لیگ برتر طرفداره پرسپولیس و در تیم های خارجی طرفدار بارسلونا هستش برداشت من اینطور بوده یه بار هم تو بازی بارسلونا در مقابل ارسنال هم اونقدر در حین بازی طرفداری بارسا رو کرد که این به نظر من کاره درستی نیست.

خوب نمیشناسمش اما فکر کنم دقیقا برعکس اینی که گفتید باشه. رئالی و استقلالی.

به گزارش بازی های بارسلونا توجه نکنید. بخاطر سبک بازی و قدرت این تیم هر گزارشگر یا مجری وادار به تحسین بارسا میشه و شما همچین برداشتی خواهید داشت.

ferdfe
28-10-2009, 00:16

به گزارش بازی های بارسلونا توجه نکنید. بخاطر سبک بازی و قدرت این تیم هر گزارشگر یا مجری وادار به تحسین بارسا میشه و شما همچین برداشتی خواهید داشت.

110 % تاييد ميشود :5:

iman_abi
28-10-2009, 03:01

توي تيماي خارجي كه خودش چند بار اعلام كرده طرفدار ليورپوله! حتي دوستاشم بهش تيكه مينداختن!:20:

برنامه هاش که چیز دیگه ای نشون میده (کمتر کسی عادل رو پرسپولیسی میدونه, میگفتید بی طرف باز قابل قبول تر بود!:31:)

در اینکه 90 بهترین(جنجالی ترین!) برنامه ورزشی ایرانه شکی نیست...

اما فرودسی پور گاهی نظرات شخصیش رو وارد برنامه میکنه بطور غیرمستقیم...که البته یکی دو ساله کمی واضح شده قضیه!

اينو كه من از خودم نميگم (اين كه ميگم پرسپوليسيه) از دوستش شنيدم! گزارشگر فوتبال مجتبي صادقيان! خودم ازش شنيدم!:46:
هرچند من 4-5 سال پيش شنيدم ولي اخيرا مثه اينكه ميخواد بي طرف باشه! هر چي هست استقلالي نيست!

nw_nk
28-10-2009, 13:06

سايت گل- حميد استيلي که پس از بازي با ابومسلم گفته بود در بازي مقابل پرسپوليس روي نيمکت تين استيل اذين نخواهد نشست، در مصاحبه اي مجددا بر گفته خود تاکيد کرد و گفت: از انجايي که سالها در اين تيم بازي و مربيگري کرده ام، تمايل قلبي براي قرار گرفتن مقابل پرسپوليس ندارم و اين موضوع طي روزهاي آينده در جلسه با مديريت باشگاه مشخص خواهد شد. اما حشمت مهاجراني مدير فني تيم استيل آذين تاکيد کرده است که استيلي در بازي مقابل پرسپوليس روي نيمکت تيمش مي نشيند و اظهارات او مبني بر عدم تمايل براي قرار گرفتن مقابل پرسپوليس يک تعارف بوده است!

2009/10/28

nw_nk
28-10-2009, 13:08

سايت گل- تيم ملي نوجوانان ايران در دومين بازي خود در جام جهاني نوجوانان 2009 امشب در يک بازي حساس به مصاف کلمبيا مي رود. اين بازي از ساعت 19 به وقت محلي( 21:30 به وقت تهران) در ورزشگاه اسوينه شهر کالابار و به قضاوت ميشائيل هستر داور نيوزيلندي اغاز مي شود. هر دو تيم بازي اول خود را با پيروزي پشت سر گذاشته اند و پيروزي در بازي امشب به معناي صعود به جمع 16 تيم برتر مرحله بعدي خواهد بود. سايت فيفا در گزارشي بازي امشب ايران و کلمبيا را به شطرنج تشبيه کرده است که مربيان دو تيم نقش مهمي در نتيجه بازي خواهند داشت.

2009/10/28

nw_nk
28-10-2009, 13:09
صرف نظر از نتیجه بازی، هواداران هر دو تیم، به ویژه هواداران خلاق و دوست داشتنی تیم فوتبال تراکتورسازی، صحنه های جالب، جذاب و به یاد ماندنی را ایجاد کردند.

سایت گل- باشگاه پرسپولیس طی نامه ای به استاندار آذربایجان شرقی از حضور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی تقدیر کرد. در نامه حبیب کاشانی به احمد علیرضا بیگی، استاندار آذربایجان شرقی آمده است: « همانطور که استحضار دارید تیم با طراوت و شاداب تراکتورسازی روز شنبه مورخ 4/8/88 در استادیوم بزرگ آزادی با حضور بیش از 50 هزار تماشاگر فهیم و خونگرم تهرانی و آذری، بازی بسیار زیبایی را در مقابل تیم فوتبال پرسپولیس انجام داد.

صرف نظر از نتیجه بازی، هواداران هر دو تیم، به ویژه هواداران خلاق و دوست داشتنی تیم فوتبال تراکتورسازی، صحنه های جالب، جذاب و به یاد ماندنی را ایجاد کردند. بی تردید خاطرات زیبای این بازی به خصوص حواشی قشنگ آن که توسط طرفداران خوب تیم تراکتورسازی ایجاد شد، هیچ وقت از ذهن آنها که در استادیوم حضور داشتند پاک نخواهد شد.

اینجانب ضمن تبریک به حضرت عالی و هموطنان عزیز آذری، برخود فرض می دانم به پاس همه خوبی ها و زیبایی هایی که در این مسابقه ایجاد شد، از طرف خود و همه ارکان باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس)، از همه مسئولان و دست اندرکاران اجرایی، فنی و بازیکنان باشگاه تراکتورسازی به وی‍ژه از هواداران عزیز این باشگاه صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. ان شاءالله در سایه الطاف خداوند تبارک و تعالی و عنایت اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، همه با هم بتوانیم ورزشگاه های سراسر کشور عزیزمان ایران را محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت علاقمندان به ویژه جوانان عزیز قرار دهیم.»

2009/10/28

BehzadKiNG
28-10-2009, 13:21
بابا تقدیر :)

ولی چرا به استاندار نامه زده اون وقت ؟ به اون چه ربطی داره؟ شفق چه کارست ؟

Kianoosh
28-10-2009, 13:45
فکر کنم به وقت تهران بشه 23:30 (پخش با تاخیر!) یا اینکه صدا و سیما در اقدامی غیر منتظره بازی رو زنده پخش می کنه!!؟؟

با آرزوی موفقیت...

MORINIO
28-10-2009, 15:32
ظاهرا زنده پخش میکنه بازی رو! تو سایتش هم زده!

I Walk Alone
28-10-2009, 17:05
این بازی 1-1 میشه !
انتظار برد از ایران نداشته باشید چون که کلمبیا هلند رو 2-1 شکست داد !!!

D r i v e r
28-10-2009, 17:57
پس بازی آرسنال - لیورپول چی میشه؟؟
اون مهمتره

iman_abi
28-10-2009, 18:10
ايشالا كه بازي رو ببرن! فقط خدا كنه صدا و سيما ميلي يكم ميلش بكشه اين بازي رو پخش كنه! آخه مشكل اينه كه كشوراي عربي بازي رو پخش نمي كنن اينا بدزدن!!! :27:

nw_nk
28-10-2009, 19:43
نیمه اول بازی با تراکتور سازی برای ما بسیار پر فراز و نشيب بود و می توانست برای ما سنگین تمام شود.

سايت گل - جلسه مشترک کادر فنی و سرپرست باشگاه پرسپولیس، ظهر امروز (چهارشنبه) در باشگاه پرسپولیس برگزار شد.
در این جلسه که همراه با صرف ناهار و با حضور حبیب کاشانی، محمود خوردبین، زلاتکو کرانچار، حسین عبدی، تومیسلاو ایوکویچ و احمدرضا عابدزاده برگزار شد، آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس ارزیابی و مسایل و مشکلات تیم، مورد بررسي قرار گرفت.
در این جلسه حبیب کاشانی با بیان اینکه نتیجه بازی با تراکتور سازی رضایت بخش است، عملکرد کلی تیم را قابل قبول ندانست كه كرانچار، به عنوان سرمربي و ديگر اعضاي كادر فني، توضيحات لازم را در ارتباط با اين موضوع ارائه دادند. کاشانی به همرا كادر فني همچنین اقبال مردم به احمدرضا عابدزاده را در نظرسنجی برنامه 90 به او تبریک گفتند.
در ادامه این جلسه زلاتکو کرانچار با پذیرش برخی ایرادات کارشناسان به عملکرد فنی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت : " نیمه اول بازی با تراکتور سازی برای ما بسیار پر فراز و نشيب بود و می توانست برای ما سنگین تمام شود."
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به برنامه های خود برای بهبود وضعیت تیم، افزود: "البته باید بگویم تیم ما تاکتیک ، تکنیک و سازماندهی را با هم دارد و مطمئن هستم این مجموعه با گذشت زمان همه پتانسیل خود را بروز خواهد داد." کرانچار تأکید کرد : " برای استفاده از همه بازیکنان برنامه دارم و جز چند بازیکن ثابت، بقیه به تناسب و برحسب برنامه و نیازهای ما وارد ترکیب می شوند."
وی در این جلسه گزارشی از وضعیت کنونی تیم پرسپولیس ارائه داد و به بیان نقاط ضعف و قوت تیم پرداخت. در این جلسه همچنین حسین عبدی ، احمد رضا عابدزاده و تومیسلاو ایوکویچ نیز به بیان نظرات خود پرداختند.
همچنین حبیب کاشانی از زلاتکو کرانچار خواست نظرات خود را در ارتباط با نيم فصل مشخص و بازیکنان مورد نیاز و بازیکنانی که در برنامه های وی حضور پر رنگی ندارند، را اعلام کند.

2009/10/28

mf.designing
28-10-2009, 19:46
ایول ... خوشمان آمد :دی !

mehdi_vsgh
28-10-2009, 20:43
اینم میخواد مثلا از این خز بازیهای فیروز کریمی در بیاره....

:دی

Rastin.
28-10-2009, 21:06
از دوره قطبی برای نیمکت پرسپولیس نقشه میکشید!
داره از الان جو رو آماده میکنه برای....... :rolleye:

iman_s
29-10-2009, 00:00
يكبار هم كه صدا و سيما خرج كرد و بازي رو مستقيم پخش كرد بازي به خاطر بارش شديد باران نيمه كاره موند و بدجور ركب خورد.
الان پيش خودشون ميگن اي كاش كه اين همه خرج نميكرديم.

I Walk Alone
29-10-2009, 01:27
بازی دوباره ادامه پیدا کرد و 0-0 شد.
خب الان همه چی به بازی اخر ایران بستگی داره که حتما باید هلند رو ببره !
اگر مساوی بشه باید گل زده ها رو در نظر گرفت که بازم فکر کنم ایران گل زده بیشتری داشته باشه !
کلا ایران در وضعییت خوبیه و احتمال سعودش زیاده.

nw_nk
29-10-2009, 13:04

سايت گل- تيم دونايسکا استرادا در بازي معوقه خود از هفته نهم مقابل اسلوان براتيسلاوا متوقف شد. در اين بازي که به ميزباني شاگردان ناصر حجازي انجام شد، دو تيم به تساوي بدون گل دست يافتند. دونايسکا با اين تساوي 19 امتيازي شد و همچنان در رده پنجم جدول ليگ اسلواکي باقي ماند.

2009/10/29

nw_nk
29-10-2009, 13:07

سايت گل- تيم ملي نوجوانان ايران در دومين بازي خود در جام جهاني 2009 نوجوانان مقابل کلمبيا به تساوي دستي يافت. در اين بازي که چهارشنبه شب در ورزشگاه اسوئنه شهر کالابار برگزار شد، دو تيم به تساوي بدون گل رضايت دادند. ميشائيل هستر داور نيوزيلندي اين بازي به اميد عاليشاه از ايران کارت زرد نشان داد. اما اين بازي که از ساعت 21:30 به وقت تهران اغاز شده بود، در ساعت 30 دقيقه بامداد پنج شنبه به پايان رسيد.

بارش شديد باران که از نيمه دوم آغاز شد، باعث توقف بازي در دقيقه 57 شد. اين توقف حدود 75 دقيقه طول کشيد تا با کاهش شدن بارندگي دو تيم به زمين برگشتند و بازي را ادامه دادند. ايران با اين ترکيب مقابل کلمبيا بازي کرد: ايمان صادقي، اميد عاليشاه، بهمن مالکي، ايمان شيرازي، علي گودرزي، مهرگان گلبرگ، مهرداد يگانه، سعيد لطفي، افشين اسماعيل زاده، کاوه رضايي، پيام صادقيان(89- حسين گوهري)

2009/10/29

nw_nk
29-10-2009, 13:29
مي خواهم در مورد اينکه خودم در بين اسامي محبوبها نبودم چيزي بگويم. اين را بايد مردم بگويند، اما اين را مي گويم چرا سيروس قايقران بين اين اسامي نبود؟ قايقران را علاوه بر بازيکنان، مردم هم دوست داشتند او محبوب گيلان و ايران بود.

اين روزها پرسش زيادي در مورد آينده پيام و حضور يا عدم حضور اين تيم در ليگ برتر در ذهن همه موج مي زند. شايعات هم که کم مسؤولان اين تيم يک حرفي مي زنند و مسؤولان ليگ و کميته انضباطي يک حرف ديگر. در اين ميان احتمالاً حرفهاي خداداد عزيزي به عنوان وکيل طلبکاران و فردي که مسؤولان پيام روي ميانجيگري اش حساب باز کرده اند، مي تواند راهگشا باشد. با او البته در مورد نبودن نامش در ميان محبوبهاي سه دهه اخير هم حرف زديم که مثل هميشه نوع نگاهش به موضوع و انتقادش به فردوسي پور جالب بود.
* داستان پيام چي شد؟ شما رضايت داديد يا نه ؟
- پيامي وجود ندارد که وضعيتي داشته باشد. آقايان در جلسه با ما قول دادند طلب يک ميليارد و 300 ميليوني طلبکاران را بدهند. ما هم حسن نيت نشان داديم و 300 ميليون تخفيف داديم، اما به وعده شان عمل نکردند بعد استاندار از من و شريفي خواست که يک ماه ديگر فرصت دهيم که من گفتم بحث آقاي شريفي و کميته انضباطي به خودشان مربوط است. اما ما ديگر فرصت نمي دهيم. قبلاً حسن نيت مان را نشان داديم.
* اگر شما رضايت ندهيد، پيام سقوط مي کند
- بحث تنها من نيست. پشت اين رضايت دو جين بازيکن ديگر هم هستند که حق شان را مي خواهند. چطور مي شود حق ديگران را نداد و تيمداري کرد. پول بدهند و رضايت بگيرند.
* ابومسلم اين هفته هم به پيروزي نرسيد. مشکل آنها کجاست؟ گمان مي کنيد با آمدن زمان مشکل حل شود؟
- از زمان هيچ شناختي ندارم. اما در مورد ابومسلم بايد بگويم که پول فقط يکي از مشکلات آنهاست. اين تيم بد بسته شده و هيچ مربي نمي تواند به راحتي با اين تيم بد بسته شده، نتيجه بگيرد. الان پاس و شاهين بوشهر جان گرفته اند و دارند خودشان را بالا مي کشند. با اين وضعيت، ابومسلم يکي از تيمهاي سقوط کننده اصلي است.
* مهدي تاج گفته، خداداد بايد حرفهايش را ثابت کند. قضيه اين مصاحبه اخيرتان دارد بيخ پيدا مي کند؟
- اتفاقاً در اين ارتباط با عزيز محمدي حرف زدم. گفتم تاج مصاحبه من را کاملاً نخوانده و اطرافياني که داستان مصاحبه را برايش تعريف کرده اند، شيطنت به خرج داده اند. عزيز محمدي هم به من اعلام کرد، من مصاحبه را کاملاً با دقت خواندم و ديدم که مشکلي ندارد. متأسفانه اينجا مصاحبه ها را هر کسي هر طور مي خواهد تفسير مي کند.
* اينکه در نظرسنجي برنامه 90 جزو بازيکنان محبوب نبوديد، تعجب نکرديد؟ به هر حال مردم يکي از بهترين خاطرات فوتبالي شان را مديون شما هستند. گل به استراليا را مي گويم.
- محبوبيت ها را برنامه نود تعيين نمي کند. فردوسي پور فقط از استقلال و پرسپوليس ستاره ها را انتخاب مي کند، چون بالاخره برنامه اش خرج دارد. وقتي بازيکنان از استقلال و پرسپوليس انتخاب مي شوند، تعداد پيامکها هم به طور طبيعي بالا مي رود و برنامه نود گرم تر و پول پيامکها بيشتر مي شود. پس طبيعي است که اگر قرار باشد بهترين آبدارچي ليگ را هم انتخاب کنند، باز آبدارچي هاي استقلال و پرسپوليس باشند. نمي خواهم در مورد اينکه خودم در بين اسامي محبوبها نبودم چيزي بگويم. اين را بايد مردم بگويند، اما اين را مي گويم چرا سيروس قايقران بين اين اسامي نبود؟ قايقران را علاوه بر بازيکنان، مردم هم دوست داشتند او محبوب گيلان و ايران بود.
* نظرت در مورد انتخاب عابدزاده چيست؟
- انتخاب مردم هميشه انتخاب درستي است. به عابدزاده تبريک مي گويم و در انتخابش شک ندارم. بحث من اين بود که چرا فردوسي پور فقط استقلالي ها و پرسپوليسي ها را انتخاب مي کند؟ مگر ستاره ديگر تيمها محبوب نيستند.

جوادرستم زاده

2009/10/29

nw_nk
29-10-2009, 16:15

سايت گل- مسعود مرادي با كمك حسن كامراني‌فر و رضا سخندان ديدار فينال AFC كاپ اسيا که در روز 12 آبان‌ماه برگزار مي شود را سوت مي زند. در فينال اين دوره، تيم‌هاي الكرامه سوريه و كويت اس سي با يكديگر ديدار مي‌كنند تا تكليف قهرمان در پايان بازي مشخص شود.

مرادي روز شنبه پس از قضاوت بازي پرسپوليس و استيل اذين راهي کويت خواهد شد تا اين بازي را قضاوت کند.

مرادي در حالي سه‌شنبه هفته آينده در كويت خواهد بود كه شب گذشته در ناگويا قضاوت بازي برگشت نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان بين الاتحاد عربستان و ناگويا را برعهده داشت.

2009/10/29

sinath
29-10-2009, 22:43
ایرنا: مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان از انتصاب فرهاد کاظمي به عنوان سرمربي جديد اين باشگاه خبر داد.

مهدي زمان روز پنجشنبه گفت : کاظمي آدم توانمندي است و سابقه خوبي نيز در ابومسلم داشته است.

وي با بيان اينکه طرفداران ابومسلم نيز خاطرات خوبي از کاظمي و حضورش در ابومسلم دارند، گفت: براي بهتر شدن تيم برنامه‌هاي زيادي داريم و ان شاء الله ابومسلم در پايان ليگ جزو شش تيم نخست خواهد شد.

زمان افزود: به فرهاد کاظمي اعلام کرديم بازيکنان مدنظرش را به ما معرفي کند تا زمينه حضور آنها در ابومسلم را فراهم کنيم.

وي در خصوص قطعي نشدن عقد قرار داد با اکبر ميثاقيان گفت: به خاطر هواداران مشهدي تلاش زيادي کرديم که ميثاقيان به ابومسلم بيايد ولي شهرداري تبريز اجازه نداد و ما هم نمي‌توانستيم بيشتر از اين صبر کنيم و براي همين باب مذاکره را با فرهاد کاظمي باز کرديم.

زمان در خصوص مدت قرار داد فرهاد کاظمي با ابومسلم اظهار داشت: قرار داد ما با کاظمي يک ساله و نيم است چرا که معتقديم بايد کار را به صورت ريشه‌اي پيگيري و اجرا کرد.

iman_s
29-10-2009, 23:45
علي پروين كه يك مدت با مديران پيروزي مشكل داشت و حتي مقابل تيم جبهه گيري كرد و ...
حجازي هم با قلعه نويي وارد جنگ زرگري شد و ...
علي كريمي هم از پيروزي رفت و در بازي با تراكتور هم ...
فقط ميمونه عابدزاده كه هنوز وارد حاشيه ها نشده.
اگه نتيجه نظرسنجي رو آخر برنامه اعلام ميكرد نتايج واقعي تري در ميومئ.چون از وقتي وسط برنامه نتيجه رو اعلام كرد راي ها يكطرفه شد.خيليها هم كه فكر ميكردند اگه به گزينه اي كه راي بيشتري داره راي بدند تو مسابقه شركت ميكنند !!! راي الكي دادند.

nw_nk
30-10-2009, 02:31
سايت گل- با گذشت 14 هفته از ليگ برتر، هفده بازيکن در همه بازيهاي تيم هاي خود حضور داشته و يک دقيقه را نيز از دست نداده اند. اين بازيکنان در ليگ برتر امسال تاکنون 1260 دقيقه بازي کرده اند. تيمهاي تراکتورسازي و راه اهن با داشتن سه بازيکن 90 دقيقه اي در بين تيمهاي ليگ برتري رکورد دار هستند. تيمهاي صبا، فولاد، پرسپوليس،مس، پيکان، پاس، ابومسلم به دليل تغييرات متعدد در ترکيب خود بازيکني ندارند که در همه دقايق اين فصل بازي کرده باشند. اسامي بازيکنان 1260 دقيقه اي اين فصل عبارت است از:

مجتبي ترشيز، مصطفي اکرامي، مهدي کياني(تراکتورسازي)
مجيد باجلان، ابراهيم کريمي، حسين پاشايي( راه اهن)
مهدي رحمتي، شاهين خيري(سپاهان)
ميرهاني هاشمي، مصطفي صبري(سپاسي)
عبدالرضا بازياري(شاهين)
محمد صلصالي(ذوب اهن)
پژمان منتظري(استقلال)
محسن ارزاني(استقلال اهواز)
مهدي محمدي(استيل اذين)
مرتضي ابراهييمي(سايپا)
پيروز قرباني(مس)

خسرو حيدري بازيکن استقلال نيز در همه بازيهاي اين فصل تيمش حاضر بوده، اما در مقابل فولاد در دقيقه اخر تعويض شد. مصطفي اکرامي بازيکن تيم تراکتور به دليل سه اخطاره شدن، هفته اينده از اين فهرست خارج مي شود.

2009/10/30

nw_nk
30-10-2009, 13:22

سایت گل - اشتباه جواد خیابانی در تفسیر اتفاقات بازی ایران و کلمبیا باعث شد بسیاری از مخاطبانی که منتظر تماشای ادامه مسابقه بودند به خیال اینکه بازی به دلیل باران سیل آسا ادامه پیدا نخواهد کرد تلویزیون ها را خاموش کنند، اما درست پنج دقیقه (؟) بعد از ادعای گزارشگر بازی، مسابقه دوباره به جریان افتاد و دو تیم زیر باران به میدان رفتند.

خیابانی در صحنه ای که تلویزیون نیجریه به پخش تصاویر مربوط به یکی از هواداران تیم ملی این کشور که پشت میکروفن مشغول رجزخوانی بود پرداخت، شرایط را اینگونه تفسیر کرد: «گویا یکی از مسئولان برگزاری به تماشاگران اطلاع می دهد که بازی ادامه پیدا نمی کند و به همین دلیل مردم در حال ترک ورزشگاه هستند.» پنج دقیقه (؟) بعد از این اتفاق بازی ادامه پیدا کرد و آن هوادار نیجریه هم همچنان پشت میکروفن آواز می خواند.

2009/10/30

nw_nk
30-10-2009, 16:54
استیلی در صورت پیروزی در بازی فردا خود را به عنوان نامزد جدی جانشینی زلاتکو کرانچار مطرح خواهد کرد.

سایت گل – تردیدی نیست که حمید استیلی همیشه در آرزوی سرمربیگری در پرسپولیس بوده است. استیلی که بعد از حضور مجدد پروین در جمع قرمزها از بهمن به این تیم بازگشت و تا پایان فوتبالش در 37 سالگی در آن توپ زد، بعد از اتمام دوران بازیکنی زیر نظر سه مربی کار کرد.

اما درست در لحظه ای که انتظار سرمربیگری پرسپولیس را داشت، با تغییرات مدیریتی قرمزها از هدف خود دور شد. استیلی در این مدت مربی تیم هایی مثل ابومسلم، سپاهان، فولاد و یکی دو باشگاه دیگر بوده است اما سرانجام حبیب کاشانی در هیات مدیره این تیم به این باشگاه پیوست. او حالا وظیفه دارد تیمش را در یک مسابقه حیاتی در حالی هدایت کند که دو اسم بزرگ مقابل او قرار گرفته است. اول پرسپولیس، باشگاه همیشگی اش، دوم حبیب کاشانی، مدیری که شاید استیلی بدون حمایت او امروز سرمربی استیل آذین نبود.
در عین حال این نبرد جنبه های دیگری نیز دارد. اول اینکه استیلی در صورت پیروزی در بازی فردا خود را به عنوان نامزد جدی جانشینی زلاتکو کرانچار مطرح خواهد کرد و دوم اینکه هواداران پرسپولیس که بابت رفتارش در دوران افشین قطبی دل خوشی از وی ندارند ، با شم مربیگری او از نزدیک آشنا خواهند شد. استیلی برای رسیدن به این هدف علی کریمی را همچون عصای موسی در دست دارد. بازیکنی که البته با همان دغدغه های مشابه حمید استیلی به میدان می رود. بازیکنی که درخشش اش در مسابقه فردا هواداران را مکدر خواهد کرد. قبول کنید که مسابقه عجیبی است.

2009/10/30

nw_nk
30-10-2009, 20:09
پیراهن پرسپولیس زیر پیراهن استیل آذین

سايت گل - بعدازظهرچهارشنبه علی کریمی در گفت و گو با سایت اختصاصی اش گفت:اگر به پرسپو.لیس گل بزنم طوری خوشحالی می کنم که هواداران پرسپولیس هم خوشحال شوند.
با توجه به اینکه کریمی در خط حمله استیل آذین بازی می کند،اکثر توپ ها به این بازیکن ختم می شود و پنالتی زن اول استیل آذین هم هست احتمال اینکه او دروازه پرسپولیس را باز کند بسیار زیاد است.شاید به همین دلیل است که موضوع عکس العمل پس از گل به یکی از دغدغه های کریمی تبدیل شده و او برنامه ویژه ای را برای این اتفاق طراحی کرده است.
به گفته دوستان نزدیک کریمی او قصد دارد زیر پیراهن استیل آذین پیراهن پرسپولیس را به تن کند تا اگر گل زد پیراهن استیل آذین را دربیاورد و با پیراهن پرسپولیس تعصبش را به رخ هواداران حاضر در ورزشگاه بکشد.البته این حرکت بی تردید یک کارت زرد را برای کریمی به همراه خواهد داشت اما او با این جریمه هم کنار آمده و حتی تصمیمش را به گوش برخی از مسئولان باشگاه استیل آذین هم رسانده است.
باید منتظر ماند و دید اگر استیل آذین با گل کریمی پرسپولیس را شکست بدهد باز هم او در ورزشگاه آزادی تشویق خواهد شد؟

2009/10/30

masoudtr
31-10-2009, 12:17
فراز کمالوند درباره ناراحتی حسن رودباریان از وی به دلیل انتقاد بعد از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: رودباریان نباید از من ناراحت شود. او می خواست گل بد نخورد تا من هم انتقاد نکنم.
وی افزود: من چیز خاصی در مورد رودباریان نگفتم. رودباریان روزی که در تمرین تراکتورسازی حاضر شد ۱۶ کیلو اضافه وزن داشت. ۶ هفته صبر کردیم تا وزن خود را کم کند و آماده شود. بازیکن اگر ادعای حرفه ای بودن دارد نباید با این همه اضافه وزن در تمرین حاضر شود.
این مربی ادامه داد: تراکتورسازی موش آزمایشگاهی نیست. تاوان اشتباهات او را نباید یک تیم بدهد. گل هایی که مقابل تیم های پرسپولیس، ابومسلم دریافت کرد را یک بچه هم نمی خورد. رودباریان در چند بازی گل های بدی را خورد اما من هیچ چیز نگفتم ولی وقتی در یک مسابقه مثل بازی با پرسپولیس روی اشتباه او کمر تیم می شکند دیگر نمی توانم ساکت بمانم. آدم باید شهامت داشته باشد و اشتباهش را بپذیرد. در روزی که هواداران تیم از تبریز ۱۰ ساعت را پیموده اند تا خود را به ورزشگاه آزادی برسانند، نباید به همین راحتی نظاره گر شکست تیم خود باشند.
کمالوند با اشاره به این که تا پایان فصل دیگر به رودباریان بازی نخواهد داد، تاکید کرد: سقف فرصت به یک بازیکن اندازه ای دارد و من به اندازه کافی پای رودباریان ایستادم. از گلر امید خود استفاده می کنم ولی دیگر از رودباریان استفاده نخواهم کرد.
وی درباره شرایط تیم بعد از بازی با پرسپولیس عنوان کرد: اگر برای تیم حاشیه درست نکنند، شرایط خوبی داریم. در چند روز گذشته کلی مطلب علیه من نوشته اند. بعی ها از اینکه من در لیگ برتر مربیگری می کنم ناراحت هستند و هر روز یک مطلبی می نویسند در حالی که من ۱۳ سال است مربیگری می کنم و با این حاشیه ها کاملا آشنا هستم.
کمالوند یادآور شد: تیم تراکتورسازی متعلق به من و یا یک بازیکن نیست. من به عنوان سرمربی باید دنبال منافع باشگاه و هواداران تیم باشم.

elyartab
31-10-2009, 13:24
داشته باش مربي رو.
حرف حساب جواب ندارد.

nw_nk
31-10-2009, 13:34
در متن نامه فيفا هيچ اشاره‌اي به نوع تنبيه احتمالي نشده است اما ممكن است تنبيهاتي از قبيل لغو اجازه فعاليت در بازار نقل و انتقالات فوتبال، سقوط به دسته پايين‌تر و كسر امتياز براي پرسپوليس در نظر گرفته بشود.

سايت گل - تعلل پرسپوليس در پرداخت مانده قرارداد دو بازيكن پانامايي كه در دوره مديريت حچت‌الله خطيب به جمع قرمزها اضافه شدند، فيفا را وادار به تهيه نامه‌اي نسبتاً تهديد آميز كرد كه در آن قيد شده در صورت آنكه پرسپوليس تا روز 13 نوامبر(22 آبان) اقدام به پرداخت پول نكند، در زمينه اين باشگاه تصميم‌گيري خواهد شد.

متن نامه ارسالي به دفتر باشگاه پرسپوليس به شرح زير است:
آقایان محترم، ارجاعتان می‌دهیم به موضوع ذکر شده در بالا، به ویژه فکس باشگاه پرسپولیس مورخ 19 سپتامبر 2009 و مکاتبات آقای ریورا مولتون در 23 سپتامبر 2009 که در آن آقای ریورا جزئیات بانکی خود را به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد (برای راحتی ارجاع به پیوست مراجعه کنید).
در پیوست مکاتبه‌ای به تاریخ 21 اکتبر 2009 وجود دارد که آن را از آقای ریورا دریافت کرده‌ایم و طبق آن متوجه شدیم مساله فعلی هنوز حل نشده است.
لطفا به یاد داشته باشید که اگر این موضوع تا 13 نوامبر 2009 حل نشود، پرونده را به اتاق حل اختلاف خواهیم فرستاد تا تصمیمی رسمی گرفته شود و این کار را پس از آن انجام خواهیم داد که بازیکن بگوید این مساله در بازه زمانی ذکرشده در بالا حل نمی‌شود.

از طرف اتاق حل اختلاف

نكته اول:
دو بازيكن پانامايي به نام‌هاي كارلوس ريوراوخوزه تورس در دوره مربيگري علي پروين به پرسپوليس پيوستند و بعد از مدتي به كشور خود بازگشتند. اين دو طبق قرارداد نزديك به 66هزار دلار از پرسپوليس طلبكارند .
نكته دوم:
در متن نامه فيفا هيچ اشاره‌اي به نوع تنبيه احتمالي نشده است اما ممكن است تنبيهاتي از قبيل لغو اجازه فعاليت در بازار نقل و انتقالات فوتبال، سقوط به دسته پايين‌تر و كسر امتياز براي پرسپوليس در نظر گرفته بشود.
نكته سوم:
هنوز باشگاه اسپورتينگ 89 كه اين دو بازيكن از آنجا به صورت قرضي به پرسپوليس پيوستند، وارد شكايت از پرسپوليس نشده اما آنها بعد از پايان ماجراي بازيكنان به دنبال 100 هزار دلاري خواهند بود كه اتفاقا در اين روزهاي بد اقتصادي واقعا به كار شان مي آيد.... و اين تازه آغازي بر يك دردسر تازه است.

2009/10/31

nw_nk
31-10-2009, 13:37

سايت گل – وقتي محمد مايلي كهن پشت تريبون قرار مي گيرد هميشه بايد منتظر يك ادعاي عجيب و غريب توسط او باشيم. مايلي كهن در آخرين اظهارنظرش ماجراي دوپينگ را به تيم خودش كشانده واز كميته مبارزه با دوپينگ تقاضا كرده كه نظارت بيشتري روي ليگ برتر داشته باشد. او مي گويد : «من به بازيكنان خودم هم شك دارم! بعضي از آنها در تمرينات فوق العاده هستند اما در روز بازي نشاني از آمادگي ندارند. البته برعكس اين قضيه هم صادق است. بنابراين قصد اتهام زدن به تيم هاي ديگر ليگ را ندارم و از فدارسيون فوتبال مي خواهم تكليف مرا با بازيكنان خودم مشخص كند.»
مايلي كهن در تاييد ادعايش مي گويد: «چگونه ممكن است يك فوتباليست دو متري در دقيقه 93 بازي فاصله بين دو محوطه جريمه زمين فوتبال را با سرعت طي كند و بلافاصله با همان سرعت اين فاصله را برگردد؟ تجربه من مي گويد اين اتفاق به جز در مواردي كه از مواد نيروزا استفاده شده غيرممكن است. به هر حال بايد بدانيم كه بازيكن هميشه در اختيار باشگاه نيست و من به همين جهت از كميته مبارزه با دوپينگ مي خواهم كه انجام تست دوپينگ از تيم سايپا را در اولويت قرار دهد.»

2009/10/31

nw_nk
31-10-2009, 13:38
تعجب مي كنم كه چرا هيچ كس دليل دوندگي بالاي بازيكنان استقلال اهواز را در ميانگين سني بسيار پايين آنها جستجو نمي كند.

سايت گل - بحث دوپينگ بازيكنان استقلال اهواز اين روزها آنقدر بالا گرفته كه مديرعامل اين تيم براي رفع اتهام از بازيكنانش وارد عمل شده است. شهرام شفيع زاده كه به شدت از مجيد جلالي بابت طرح اين موضوع دلگير است مي گويد: «اين حقه ها متعلق به دهه 70 است و ديگر قديمي شده. بهتر است آقايان اگر مي خواهند ما را به حاشيه ببرند از روش هاي جديدتر و پيچيده تري استفاده كنند.»
شفيع زاده براي روشن شدن ماجرا يك پيشنهاد قابل توجه دارد. او مي گويد: «در صحبتي كه با آقاي دكتر هاشميان رئيس كميته مبارزه با دوپينگ فدارسيون فوتبال داشتم ايشان گفت هزينه هر آزمايش حدود 400 هزار تومان است. من حاضرم هزينه آزمايش تك تك بازيكنان استقلال اهواز را پرداخت كنم تا مشخص شود كه بازيكنان ما پاك هستند. تعجب مي كنم كه چرا هيچ كس دليل دوندگي بالاي بازيكنان استقلال اهواز را در ميانگين سني بسيار پايين آنها جستجو نمي كند.»
شفيع زاده در پايان يك درخواست هم از رسانه ها دارد: «لطفا تيم ما را با تيم هاي خصوصي تازه وارد مقايسه نكنيد. هر وقت آقايان توانستند مثل استقلال اهواز هشت سال تيم داري كنند، آن وقت اين مقايسه معنا پيدا مي كند.»

2009/10/31

amir_oyama
31-10-2009, 15:55
کجاش از رو حساب بود ؟
خودشم میگه در برابر ابومسلم و پیروزی همش 2 تابازی بد بود
نمیشه که تو همه بازیا خوب باشه

nw_nk
31-10-2009, 16:58
با اينكه آقايان جلالي و مايلي‌كهن از مربيان تحصيل‌كرده ما هستند اما فكرنمي‌كنم آنها تمام داروهاي ممنوعه نيروزا را بشناسند.

سايت گل - اظهارنظرهاي جالب روزگذشته مايلي‌كهن درباره احتمال دوپينگ بازيكنانش، درخواست گرفتن آزمايش دوپينگ از تمام بازيكنان استقلال‌اهواز با هزينه اين باشگاه توسط شهرام شفيع‌زاده و همينطور پيشنهاد مجيد جلالي به كميته ضد دوپينگ مهم‌ترين سرفصل هایی است كه دكترهاشميان، رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال را به صحبت كردن وامی دارد. او درمهم‌ترين بخش حرف‌هايش مي‌گويد:« من از طريق مطبوعات متوجه پيشنهاد آقاي جلالي شدم كه گفته بودند ما از تمام تيم‌ها هرهفته نمونه بگيريم و فقط يكي از آنها را به آزمايشگاه بفرستيم اما عمل به اين پيشنهاد از لحاظ قانوني شدني نيست. به اين دليل كه ما طبق قانون بايد از هركس نمونه مي‌گيريم آن را به آزمايشگاه بفرستيم.با اينكه آقايان جلالي و مايلي‌كهن از مربيان تحصيل‌كرده ما هستند اما فكرنمي‌كنم آنها تمام داروهاي ممنوعه نيروزا را بشناسند. بودند بازيكناني كه همين استاديد تحصيل‌كرده و مطلع و همكارانشان به دوپينگي بودن آنها مشكوك بودند اما با آزمايش‌هاي ما اثري از استفاده از داروهاي نيروزا درآنها ديده نشد. اگر آنها درست مي‌گويند پس چرا نتيجه تمام آزمايش‌هاي ما در فصل گذشته به جز يك مورد كه آن بازيكن هم به دليل مشكلات پزشكي خود دست به استفاده از مواد نيروزا زده بود، منفي بود؟"

2009/10/31

nw_nk
31-10-2009, 18:32
اگر بازيكنان ما دوپينگ مي‌كردند دست‌كم جزو پنج تيم اول جدول قرار مي‌گرفتيم. بنده به عنوان كاپيتان تيم هيچ اتفاق غيرطبيعي و مشكوكي را در تمرينات مشاهده نكرده‌ام.

سايت گل - فراگير شدن موج اتهام دوپينگ به بازيكنان ليگ برتري و شك و ترديدهايي كه پس از اظهارات مايلي‌كهن در مورد بازيكنان سايپا شكل گرفته واكنش كاپيتان این تیم را به همراه داشته است. ابراهيم صادقي كه از اظهارات محمد مايلي‌كهن به شدت متعجب شده مي‌گويد:«بازيكنان سايپا در فصل بدنسازي تمرينات سخت و طاقت‌فرسايي را پشت سر گذاشتند. با اين حال امروز در مكان سيزدهم جدول قرار گرفته‌ايم. اگر بازيكنان ما دوپينگ مي‌كردند دست‌كم جزو پنج تيم اول جدول قرار مي‌گرفتيم. بنده به عنوان كاپيتان تيم هيچ اتفاق غيرطبيعي و مشكوكي را در تمرينات مشاهده نكرده‌ام. تصور مي‌كنم جايگاه سايپا در جدول ليگ برتر بيانگر پاك بودن بازيكنان ماست.»
كاپيتان سايپا در ادامه با دفاع از بازيكنان اين تيم شرايط جسماني آنها را عادي توصيف مي‌كند: «من فارغ‌التحصيل رشته تربيت‌بدني با مدرك فوق‌ليسانس هستم و خوب مي‌دانم كه بازيكنان جوان با مسن‌ترها از نظر فيزيولوژيك تفاوت‌هاي آشكاري دارند. طبيعي است كه يك بازيكن 19 ساله مثل كريم انصاري‌فرد از من كه حدود 31 سال سن دارم بهتر تمرين مي‌كند و دوندگي بيشتري دارد.اين گونه بحث‌ها در مورد تيم‌ ما صادق نيست و انگ دوپینگ به بازيكنان سايپا نمي‌چسبد.كار درست و منطقي اين است كه همه تيم‌هاي ليگ‌برتري كنترل شوند. كميته ضددوپينگ فدراسيون طبق قانون اين اختيار را دارد كه براي گرفتن تست حتي به منزل شخصي بازيكنان ليگ برتري مراجعه كند. اگر در مورد نوع تمرين بازيكنان سايپا هم شائبه‌هايي وجود دارد، كميته ضددوپينگ مي‌تواند بدون اطلاع قبلي به تمرينات ما مراجعه كند و از هر بازيكني كه مد نظرش بود تست دوپينگ بگيرد.»

2009/10/31

elyartab
31-10-2009, 20:48
درسته كه رودباريان فعلا بازيكن تراختور هستش و ما دوسش داريم اما بايد منطقي بود . شما تا حالا شمردي كه تو اين دو بازي چند تا توپ تو چارچوب بوده و حسن از اين توپا چند تاشو گرفته؟!

amir_oyama
31-10-2009, 21:55
من فقط بازی پیروزی رو دیدم ولی این مربی دیگه شورشو در اورده در اورده ... این که ادعا کنه تیم ما فلان میکنه اینجوریه مخوفیم عادیه همه مربی واسه تیمشون اغراق میکنن ولی عوض روحیه دادن به بازیکنش داره بدتر روحیش رو خراب میکنه
حالا این کجایی کمالوند آخه آخر فامیلش وند داره؟

mf.designing
31-10-2009, 22:01
به هر حال چه با رودباریان چه بی رودباریان ، فقط آرزوی موفقیت تراکتور ...

B U L U T
31-10-2009, 22:01
من با حرف مربی تراکتور موافقم
رودباریان نباید از انتقاد به جای مربی دلگیر بشه

من فقط بازی پیروزی رو دیدم ولی این مربی دیگه شورشو در اورده در اورده ... این که ادعا کنه تیم ما فلان میکنه اینجوریه مخوفیم عادیه همه مربی واسه تیمشون اغراق میکنن ولی عوض روحیه دادن به بازیکنش داره بدتر روحیش رو خراب میکنه

یه مربی بیشتر از افرادی ساده مثل من و شما میدونه
مطمئنا زمان روحیه دادن و انتقاد کردن رو هم همینطور( بهتر از من و شما میدونه )
الکی که نیست.روحیه رو باید به وقتش داد والا دیگه اسمش روحیه دادن نیست چرت و پرت هست

iman_s
31-10-2009, 23:56
يه زماني ميگفت ما تيم هستيم و اگه تيم گل بخوره همه مقصر هستيم.حالا ميگه همش تقصير دروازه بانه.
اينها همه به خاطر اينه كه از زير فشار هواداران در بيان. مگه فيروز كريمي نبود يك زماني كه بازيكنش اشتباه كرده بود گفته بود تقصير من مربي هست كه بهش درست ياد ندادم ولي وقتي تو استقلال بود براي اينكه از فشار هواداران از روي خودش كم كنه بازيكنان رو جلوي تماشاچي ها تنبيه ميكرد.

خوب تابلوه ديگه لر هستش.
كمالوند اسم يك منطقه چسبيده به خرم آباد هست كه فاميلي بيشترشون هم كمالونده.

sinath
01-11-2009, 00:40
ایسنا: سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران پس از شكست اين تيم برابر استيل آذين از هواداران سرخ‌پوشان پايتخت عذرخواهي كرد.
حبيب كاشاني در پايان بازي عصر شنبه تيم‌هاي استيل آذين و پرسپوليس تهران از هفته پانزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران كه با برتري 2 بر يك استيل آذين به پايان رسيد، گفت: از نتيجه بازي ناراضي هستم، ما در آستانه نزديك شدن به صدر جدول بوديم اما اينگونه نشد براي همين از هواداران عذرخواهي مي‌كنم.
سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره حضور علي كريمي در اين تيم از نيم فصل دوم رقابت‌ها هم گفت: حضور كريمي در پرسپوليس را بعيد مي‌دانم. با اين حال ما تلاش‌مان را براي به خدمت گرفتن او و بازگرداندنش به پرسپوليس انجام خواهيم داد.
كاشاني ادامه داد: هواداران حق دارند از نتايج پرسپوليس ناراضي باشند. آنها در زير بارش باران براي تشويق تيم خود آمده بودند، از همين رو به آنها حق مي‌دهم.
كاشاني درباره انتظار هواداران پرسپوليس از اين تيم گفت: با آنها صحبت كردم. آنها هم خواستار تعويض و آمدن بازيكنان جديد به اين تيم هستند. آنها همچنين خواهان تعويض سرمربي تيم نيز هستند. اگر قرار باشد نظر آنها را تامين كنم بايد تيم جديدي را تشكيل دهيم. به هواداران قول داده‌ام كريمي را به پرسپوليس برگردانم. اكنون اين ديگر تصميم باشگاه است.

amir_oyama
01-11-2009, 01:39
گفتم شاید ترکه خیلی رو اونورا ظاهرا تعصب داره
کی گفته یه مربی بیشتر از من و شما میفهمه هر مربی به اندازه ای که طرفدار داره به همون اندازه منتقد داره کریمی هم بیشتر از منو وشما میفهمه ... کار امروزش درست بود یا سوت مرادی درست بود؟

nw_nk
01-11-2009, 12:21

سايت گل- صعود تيم ملي نوجوانان به مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني نوجوانان 2009 در نيجريه، بزرگترين افتخار تاريخ فوتبال ايران در سطح جهان محسوب مي شود.
تا قبل از اين تيم هاي ملي بزرگسالان، جوانان و نوجوانان ايران به ترتيب 3، 2 و يک دوره در جام جهاني حضور يافته بودند، اما هيچکدام موفق به صعود از مرحله گروهي نشده بودند. تيم ملي بزرگسالان طي جام هاي جهاني 1978، 1998 و 2006 در مجموع يک برد، 2 تساوي و 6 باخت بدست آورده است.
تيم ملي جوانان نيز در جام هاي جهاني 1977 و 2001 طي 6 بازي يک برد، يک تساوي و 4 باخت کسب کرده و تيم ملي نوجوانان ايران نيز در تنها حضور خود در جام 2001 سه باخت بدست اورده بود. اما در اين دوره براي اولين بار در تاريخ فوتبال ايران، يک تيم به مرحله بالاتر صعود مي کند.

2009/11/1

masoudtr
01-11-2009, 12:42
فراز کمالوند این روزها از سوی افراد مختلف مورد انتقادات زیادی قرار گرفته و با این شرایط انتظار می‌رود که حاشیه‌های تراکتورسازی بیشتر شود.
همسر اولروم، حسن رودباریان، سیروس دین‌محمدی و چند نفر دیگر علیه او مصاحبه کرده‌اند که او به شدت از این شرایط ناراضی و عصبانی است.کمالوند در مصاحبه‌ای به سوالات پاسخ داد.
به نظر می‌رسد بعد از بازی مقابل پرسپولیس درگیر حاشیه‌هایی شده‌اید. صحبت‌های رودباریان در مورد اینکه از دست شما ناراحت است و انتظار نداشته که در مصاحبه تلویزیونی او را مقصر بدانید یکی از این حاشیه‌هاست.
من به عنوان یک مربی این اختیار را دارم که دلیل شکست تیمم را عنوان کنم. اینکه حسن رودباریان از دست من ناراحت است یا نه زیاد مهم نیست چون این تیم متعلق به من نیست بلکه متعلق به میلیون‌ها هوادار تبریزی است. بعد از بازی پرسپولیس هزاران تماس از طرف هواداران داشتم که چرا اینقدر به رودباریان فرصت می‌دهم. حسن رودباریان زمانی که به تراکتورسازی آمد ۱۶ کیلو اضافه وزن داشت و ما کلی خرج کردیم تا او به وزن ایده‌آل برسد و به او رژیم غذایی مناسب دادیم. متاسفانه رودباریان به جای اینکه از هواداران عذرخواهی کند این صحبت‌ها می‌گوید.
اینطور که معلوم است او از این بازی نیمکت‌نشین می‌شود. درست است؟
من حسن رودباریان را دوست دارم چون از لحاظ اخلاقی بسیار بازیکن خوبی است اما فکر می‌کنم به اندازه کافی به او فرصت داده‌ام و پیش از این نمی‌توانم به او اجازه بازی بدهم. اشتباه این دروازه‌بان فقط در بازی مقابل پرسپولیس نبود. ابومسلم، سایپا، و دو سه بازی دیگر هم او از این اشتباهات انجام داده بود.
همسر اولروم هم در مصاحبه‌ای اظهار داشته که شما برای سرمربیگری جوان هستید و تجربه ندارید!
اگر بازی ندادن به همسر ایشان معیار تجربه است من مربی خیلی‌ بی‌تجربه‌ای هستم. من در شان خودم نمی‌دانم که بخواهم جواب همسر اولروم را بدهم .
صحبت‌های شما در این مورد که اولین بار است که تراکتورسازی مقابل پرسپولیس چنین بازی‌ای انجام داده باعث ناراحتی برخی از بازیکنان قدیمی تراکتور از جمله سیروس دین‌محمدی شده است.
ایشان حرف من را بد متوجه شده‌اند. من چنین حرفی را نزدم و اگر هم می‌گفتم فکر نمی‌کنم حرف اشتباهی زده باشم. متاسفانه در این ۲۰ روز اخیر ۵۰ مصاحبه علیه من در روزنامه‌ها به چاپ رسیده و همه به دنبال این هستند تا به نوعی جو تبریز را علیه من خراب کنند. بعد از پایان این دو هفته یک کنفرانس مطبوعاتی در باشگاه خواهم گذاشت و یک سری حقایق را خواهم گفت. فعلا بهتر است بیشتر از این صحبت نکنم تا شرایط تیم به هم نریزد.

armiin
01-11-2009, 13:03
اين آقا هيچ كس را در شان و رده خودش نمي دونه . نمي دونم كي بهش گفته تو هم كسي هستي. وقتي كه شفق مدير تيمي باشه همينه ديگه.
كلا امثال همين آقا به درد قاضي شريفي ميخورن.

elyartab
01-11-2009, 16:42
شما ها نگران نباشين. اين حاشيه سازي ها تو ايران براي هر تيم محبوبي وجود داره. ( روي ايران تاكيد ميكنم!) ماشالا كمالوند خودش ژورناليست بوده و قلق همشونو بلده!

AAKOJ
01-11-2009, 20:53
ای کاهش حاشیه برای هیچ تیمی نباشه تا فقط قدرت بین تیما حاکم باشد

BehzadKiNG
01-11-2009, 21:32
راست می گه خب! همسر الروم کیه دیگه!
همه شدن کارشناس!

ROOTKIT
02-11-2009, 10:34
يادداشت روز ؛ کريمي مهمتر از کل ليگ

کريمي هم اواخر دهه 70 چهره شد و هنوز فوتبال ايران دارد نان غريزه عجيب و پاهاي هنرمند او را مي خورد. در دهه 80 اما روز به روز از تعداد اين مهره هاي نخبه کم شد و اگر در زمينه هاي فني پيشرفتي نداشته ايم، فوتباليستهاي هنرمند غريزي هم ديگر نداريم

سايت گل - در فوتبال اروپا يک واژه خاص براي مهره هاي تکنيکي که سرنوشت بازي را تغيير مي دهند وجود دارد. به بازيکناني مثل کريس رونالدو و مسي و روني،صفت «تغيير دهنده» را نسبت مي دهند. يعني آنها مي توانند وقتي تيمشان دارد بد بازي مي کند يا تحت فشار قرار دارد،با قدرت خلاقه خود، سرنوشت بازي را در يک لحظه تغيير دهند.
فوتبال ايران در دهه 70 مهره هاي ويژه از اين جنس زياد توليد مي کرد که البته درصد کمي از آنها مي توانستند خود را به سطح تيم ملي برسانند. خداداد عزيزي نمونه شاخص اين جور بازيکنان بود؛ بازيکناني که با وجود پيچيدگيهاي فوتبال، هنوز با غريزه حساسشان بازي مي کنند و حتي براي مربي و تيم خودشان هم غيرقابل پيش بيني هستند. علي کريمي هم اواخر دهه 70 چهره شد و هنوز فوتبال ايران دارد نان غريزه عجيب و پاهاي هنرمند او را مي خورد. در دهه 80 اما روز به روز از تعداد اين مهره هاي نخبه کم شد و اگر در زمينه هاي فني پيشرفتي نداشته ايم، فوتباليستهاي هنرمند غريزي هم ديگر نداريم. شايد مهمترين دليل اين پسرفت خطرناک، کمرنگ شدن فوتبال خياباني باشد.
فوتبال ايران، فوتبالي تکنيکي و شکننده است، اما کم کم داريم شاخصه اصلي خود را هم از دست مي دهيم. اصلاً در همين ليگ برتر چند نيروي تهاجمي هستند که در مواقع خاص، سرنوشت بازي را به سود تيم خود تغيير دهند؟ ستاره، به تأثيرگذاري لحظه اي اش،چهره شده و ستاره است. مثل ضربه کاشته اي که علي کريمي در دقيقه 90 به پرسپوليس زد و از يک زاويه بسته، باعث باز شدن دروازه اين تيم شد. فوتبال ايران در دوران رکود شديد و بحران همه جانبه خود، هنوز يک ستاره از دهه 70 را کنار خود دارد؛ بازيکني که از خود ليگ و تمام فوتبال ايران جذابتر شده است. حتي کساني که ليگ برتر را دنبال نمي کنند، هر هفته سراغ کريمي را مي گيرند و سعي مي کنند گزيده بازي او در هر هفته را تماشا کنند.
اين اتفاق جالب و غريبي است؛ اينکه يک بازيکن، از فوتبال يک کشور جلو بزند و مرجع نگاه همه شود. علي کريمي محصول آکادمي هاي فوتبال ايران نبود؛ آکادمي هابي که در ايران وجود خارجي ندارند. کريمي يک فوتباليست غريزي بود که خودش رشد کرد و در قالب فوتبال ايران قرار گرفت. اين جور بازيکنان را بخصوص در فوتبال کم امکانات و بي استراتژي ايران، نمي توان تربيت کرد. بايد پاي درخت نشست و اميدوار بود به رشد يک ميوه شيرين و درست و حسابي؛ ميوه اي که شايد تا سالها، نظيرش در فوتبال بي حساب و کتاب ايران،در نيايد.
فرزاد حبيب اللهي

B U L U T
02-11-2009, 13:22
شما ها نگران نباشين. اين حاشيه سازي ها تو ايران براي هر تيم محبوبي وجود داره. ( روي ايران تاكيد ميكنم!) ماشالا كمالوند خودش ژورناليست بوده و قلق همشونو بلده!

ممنون

راست می گه خب! همسر الروم کیه دیگه!
همه شدن کارشناس!

تائید میکنم

بنظر من خیلی ها میخواهن تراکتور رو تخریب کنن
حاشیه سازی برای مربی هم یکی از اینهاست

nw_nk
02-11-2009, 13:25
كارشناساني كه براي تحليل و بحث هاي فني در برنامه هاي مختلف ورزشي حاضر مي شوند، غالبا هيچ پولي از اين بابت دريافت نمي كنند.

سايت گل - با آغاز دور جديد ليگ برتر فوتبال ايران، برنامه فوتبال برتر نيز با شكل تازه به جمع برنامه هايي كه از كارشناس داوري و فني استفاده مي كنند اضافه شده است.
اين برنامه كه به پخش مستقيم مسابقات اختصاص دارد، به همراه يك مجري محور از دو كارشناس استفاده مي كند كه اين شبيه به روش كاري برنامه نود است كه كارشناسان داوري ثابتي دارد اما مهمانان فني آن فقط در برخي برنامه هاي ويژه حضور دارند. از كارشناساني كه به صورت ثابت و با شرايط چرخشي در برنامه هاي شبكه سه شركت مي كنند مي شود به هوشنگ نصيرزاده، رضا غياثي،‌امير حاج رضايي، مجتبي تقوي، محمد فنايي و ... اشاره كرد كه حضور آنها به اعتبار برنامه نود و فوتبال برتر اضافه كرده است.
با اين حال اين دو برنامه براي استفاده از نظرات كارشناسان وجهي پرداخت نمي كنند كه اين مساله گرچه اعتراض رسمي كارشناسان را به همراه نداشته اما كاري غيرمعمول محسوب مي شود. نكته مهم اينجاست كه با توجه به برد برنامه نود و البته فوتبال برتر در جامعه فوتبال، كارشناسان براي آنكه در بورس بمانند هرگز تقاضاي پول نمي كنند و طبيعتا جناب تهيه كننده از اين مخارج فاكتور مي گيرد.
البته تعدادي از كارشناسان، به صورت خصوصي از اين رويه گلايه كرده اند اما آنچه كه مسلم است آنها بين مجاني كار كردن و در ديد نبودن، اولي را انتخاب مي كنند. به نظر مي رسد يكي از دلايل سطحي بودن بحث هاي كارشناسي در برنامه هاي ورزشي تلويزيون همين باشد.

2009/11/2

nw_nk
02-11-2009, 13:27

سايت گل – آرش برهاني روز گذشته در مصاحبه اي اعلام كرد كه در فصل جاري به دنبال آقاي گلي نيست و اين عنوان را شايسته ديگران مي داند. اين ادعاي برهاني به نوعي واكنش منفي او به برخي حرف و حديث ها محسوب مي شود.
در جلسه هفته گذشته بازيكنان استقلال با دكتر منتظري كه به بحث هاي روانشناسانه اختصاص داشت يكي از مهاجمان استقلال از دكتر منتظري خواست درباره عواقب خودخواهي و پاس ندادن بازيكنان به يكديگر صحبت كند. بحث به تدريج به خط حمله كشيده شد و موضوعاتي مثل اهميت آقاي گلي براي برخي از بازيكنان و تاثير آن در خودخواهي و پاس ندادن مطرح شد.
برهاي پس از اين جلسه ناراحتي خود را نسبت به اين بحث نشان داد و در اولين مصاحبه اش عطاي آقاي گلي را به لقاي آن بخشيد. بايد منتظر ماند و ديد اين دلخوري در شيوه مهاجم اول استقلال تاثير خواهد داشت يا نه.

2009/11/2

nw_nk
02-11-2009, 13:31
به اعتقاد اطرافيان جلالي شكايت شهرام شفيع زاده از اختلافات قبلي اين دو نفر نشات گرفته و شفيع زاده قصد دارد با استفاده از اين فرصت مناسب به نوعي با جلالي تسويه حساب كند.

سايت گل – مجيد جلالي لحظاتي قبل از بازي فولاد و صبا متوجه شد كه به دليل شكايت باشگاه استقلال اهواز بايد به زودي در يكي از دادسراهاي اين شهر حاضر شود.
شهرام شفيع زاده به دليل اتهاماتي كه جلالي بعد از داربي خوزستان به بازيكنان استقلال اهواز وارد كرد از او شكايت كرده است و اين مربي بايد در دادسرا پاسخگوي اتهاماتش باشد. به اعتقاد اطرافيان جلالي شكايت شهرام شفيع زاده از اختلافات قبلي اين دو نفر نشات گرفته و شفيع زاده قصد دارد با استفاده از اين فرصت مناسب به نوعي با جلالي تسويه حساب كند. پيش از آغاز فصل جاري مديرعامل استقلال اهواز در تماس هاي مكرر با جلالي از او خواست كه به استقلال برگردد و سرمربيگري اين تيم را بپذيرد.
اما جلالي به دليل اختلافات گذشته نه تنها اين پيشنهاد را نپذيرفت بلكه ماجراي درخواست مجدد شفيع زاده را به رسانه ها كشاند و موجبات دلخوري شديد شفيع زاده را فراهم كرد. به نظر مي رسد اين شكايت ريشه در همين اختلافات قديمي دارد.

2009/11/2

nw_nk
02-11-2009, 22:59
مسعود عنايت رئيس كميته داوران اعلام كرد كريمي به داور بازي فحاشي كرده و به همين دليل اخراج شده است.

سايت گل - علي كريمي پس از حضور در جلسه كميته انضباطي به سوالات پاسخ داد. كريمي كه گفته مي شود احتمالا با محروميت دو جلسه اي كميته انضباطي مواجه خواهد شد عصر امروز در گفتگو با وب سايت خود درباره بازي با پرسپوليس و جلسه كميته انضباطي درباره اتفاقات بازي با پرسپوليس و تراكتورسازي تبريز به سوالات پاسخ داده است. كريمي مسعود مرادي را مقصر ندانسته و همه اشتباهات را متوجه خودش دانست.
حميد استيلي عصر امروز در گفتگو با خبرنگار سايت گل گفته بود كريمي اشتباه نكرده و مقصر اصلي منصور مرادي بوده است. در اين باره مسعود عنايت رئيس كميته داوران اعلام كرد كريمي به داور بازي فحاشي كرده و به همين دليل اخراج شده است. در چنين شرايطي به نظر مي رسد اين مصاحبه كريمي و تمكين او از راي كميته انضباطي اقدامي براي كاهش محروميت باشد. منابع خبري سايت گل گزارش داده بودند علي كريمي با دو جلسه محروميت قطعي، دو جلسه محروميت تعليقي و 5 ميليون تومان جريمه مواجه خواهد شد.
*امروز به كميته انضباطي رفتيد و...
-بله، من طبق دعوت كميته انضباطي به آنجا رفتم و هر آنچه در جريان بازي با پرسپوليس رخ داده بود را گفتم. متاسفانه يكسري حقايق را نگفته بودند. به هر حال قرار شده ظرف روزهاي آينده راي صادر شود اما...
*اما چه؟
-اما انتظار دارم عنايت پس از تماشاي فيلم بازي از داوران خود حمايت كند، در غير اين صورت وضعيت داوري ما بدتر مي‌شود.
*شما به حضورتان در كميته انضباطي گلايه داريد؟
-به هيچ وجه، قبول دارم اعتراض من بيش از حد بود و اشتباه كردم اما اي كاش وقتي داوران هم اشتباه مي‌كنند به آن اعتراف كنند.
*به نظرتان چه رايي صادر مي‌شود؟
-نمي‌دانم، من هر رايي كه كميته انضباطي اعلام كند را مي‌پذيرم اما سوالم اين است كه چرا من با بازيكنان حريف درگير نشدم و فقط مشكلم داور بود. به هر حال سعي مي‌كنم تكرار نشود.
*پس اعتراضي نداريد؟
- نه اعتراضي ندارم، شايد زير ذره‌بين هستم، چون خيلي هاي ديگر اين اشتباهات را مرتكب مي‌شوند اما بازتاب ندارد.
*شما مرادي را چقدر مقصر مي‌دانيد؟
- به اعتقاد من وي بي‌دليل 4 دقيقه وقت بيشتر گرفت كه اگر نمي‌گرفت آن اتفاقات نمي‌افتاد، يا كارت قرمزي كه داد و بعد متوجه شد اشتباه كرده و آن را برگرداند از داور بين‌المللي مثل مرادي بعيد است. البته من او را مقصر نمي‌دانم چون پس از 12 ساعت پرواز به تهران رسيده و بايد به او استراحت مي‌دادند.
*قبول داريد محروميت شما به استيل‌آذين لطمه مي‌زند؟
- من از تمام مسوولان، مربيان و بازيكنان استيل‌آذين عذرخواهي مي‌كنم و هر جريمه‌اي كه برايم در نظر بگيرند را مي‌پذيرم اما براي لحظه‌اي كنترلم از دستم خارج شد، به هر حال حقم است كه جريمه‌ام كنند.
*و صحبت پاياني
- من تمام حرف‌هايم را در كميته انضباطي زدم و يك بار ديگر مي‌گويم كه هر رايي بدهند با كمال ميل مي‌پذيرم و سعي مي‌كنم ديگر تكرار نشود.

2009/11/2

ppp1486
02-11-2009, 23:37
حبيب كاشاني در مورد جلسه امروز با كادرفني اظهار داشت: پس از شكست مقابل استيل‌آذين همه ناراحت بوديم و به همين دليل جلسه‌اي با حضور كادرفني و كريم باقري كه نماينده بازيكنان و امين من است برگزار كرديم تا به نتيجه‌اي برسيم و در آينده ديگر اين مشكلات را نداشته باشيم و به موفقيت‌ها فكر كنيم.
وي ادامه داد: صحبت‌هاي خوبي در اين جلسه مطرح شد و و كرانچار همان طور كه اعلام كرد، ما در بازي با استيل آذين بازيكنان بيمار زيادي داشتيم و نتوانستيم با قدرت مقابل اين تيم قرار بگيريم، اما خوشبختانه در اين جلسه راهكارهاي خوبي داده شد كه مقابل ابومسلم اين اتفاقات نيفتد.
سرپرست باشگاه پرسپوليس تصريح كرد: برنامه‌هاي ويژه‌اي براي مسابقات آينده داريم. به كرانچار گفتم دوست ندارم ديگر طعم شكست را در تهران بچشيم. وقتي تماشاگران با چشمان اشك آلود ورزشگاه را ترك مي‌كنند، واقعاً ناراحت كننده است.
وي در مورد شايعه ناراحتي كريم باقري از وي به دليل رفتن به رختكن استيل‌آذين تاكيد كرد: من با باقري صحبت كردم و اين موضوع به هيچ وجه صحت ندارد.
سرپرست باشگاه پرسپوليس با اشاره به صحبت‌هاي حسين هدايتي كه گفته بود كاشاني با من مشكل دارد يادآور شد: من با هدايتي مشكل ندارم و همه را دوست دارم، اما بايد بدانيم هر كاري بايد در جايگاه خاص خودش قرار بگيرد.
كاشاني خاطرنشان كرد: باز هم مي‌گويم تغيير كادرفني به صلاح نيست و ديگر بايد بازي استيل‌آذين را فراموش كنيم. اميدوارم با يك بازي خوب و با برنامه بتوانيم مقابل ابومسلم 3 امتياز را كسب كنيم.
پرسپوليس در هفته شانزدهم ليگ برتر پنجشنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف ابومسلم مي‌رود

ppp1486
02-11-2009, 23:41
عليرضا واحدي نيكبخت گفت: باشگاه تراكتورسازي به تعهداتش عمل نكرد و من در اين تيم بازي نخواهم كرد.

بازيكن فصل گذشته‌ي پرسپوليس كه پس از حضورش در تيم تراكتورسازي بنا به حكم كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال تا پايان نيم فصل از حضور در ليگ منع شد، در پاسخ به اين سوال كه آيا با صادر شدن كارت بازي حنيف عمران‌زاده كارت بازي شما هم صادر شده است، اظهار كرد: تا اين لحظه فدراسيون فوتبال به من اعلام نكرده كه آيا مي‌توانم در ليگ برتر بازي كنم يا خير و مدير برنامه‌هايم به دنبال كارهايم است. اما، منتظر پايان نيم فصل مي‌مانم تا با انتخاب تيم جديدم براي آن تيم بازي كنم.

نيكبخت در پاسخ به اين سوال كه مگر شما عضو باشگاه تراكتورسازي نيستيد، گفت: باشگاه تراكتورسازي به تعهداتش عمل نكرده و چك‌هاي من برگشت خورده است. وقتي باشگاه به تعهداتش عمل نمي‌كند، من خودم را بازيكن آزاد مي‌دانم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا باشگاه تراكتورسازي هم از تصميم شما اطلاع دارد، گفت: من نمي‌دانم كه آيا آنها از تصميم من مطلع هستند يا خير. اما، من تصميمم را گرفته‌ام و در تيم تراكتورسازي بازي نخواهم كرد.

نيكبخت درباره‌ي وضعيت خود گفت: خدا را شكر با انجام تمرينات در وضعيت خوبي قرار دارم.

نيكبخت در پايان در پاسخ به اين سوال كه قضيه‌ي بازگشت شما به پرسپوليس به كجا انجاميد، گفت: انشاءالله پس از انجام صحبت‌ها اين قضيه مشخص مي‌شود. اما، بازگشتم به پرسپوليس در شرف انجام شدن است.

Kianoosh
03-11-2009, 12:59
در فهرست جديد قطبي
7 بازيكن جديد به تيم ملي فوتبال دعوت شدند

خبرگزاري فارس: اسامي بازيكنان تيم ملي فوتبال از سوي سرمربي اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اسامي بازيكنان دعوت شده از سوي قطبي به شرح زير است:
سيد مهدي رحمتي، وحيد طالب لو، ميثاق معمارزاده، سوشا مكاني، محمد نصرتي، سيدجلال حسيني، اميرحسين صادقي، هادي عقيلي، فرشيد طالبي، احسان حاج صفي، هاشم بيك زاده، خسرو حيدري، حسين كعبي، جواد نكونام، آندرانيك تيموريان، مجيد غلام نژاد، فرهاد مجيدي، پژمان نوري، ايمان مبعلي، محمد نوري، مسعود شجاعي، اميرحسين فشنگچي، محمدرضا خلعتبري، مجتبي زارع، جواد كاظميان، امير محبي، مهرزاد معدنچي، كريم انصاري فرد، ميلاد ميداودي و آرش برهاني

اين اردو از تاريخ 17/8/88 دركمپ تيم هاي ملي برگزار مي شود و بازيكنان بايد خود را ساعت 10 صبح به كادر فني معرفي كنند.
افشين قطبي در خصوص اين فهرست اظهار داشت: بعد از مسافرت هاي زياد من و همكارانم با ماشين و هواپيما و مطالعات طولاني روي DVD مسابقات و همچنين ديدن بازي از تلويزيون و بحث هاي مختلف و بررسي همه شرايط تكنيكي، تاكتيكي و روان شناسي، 30 بازيكن بالا براي حضور در اردوي تداركاتي تيم ملي جهت انجام 4 ديدار كه شامل 2 ديدار تداركاتي و 2 ديدار رسمي در قالب مسابقات جام ملت هاي آسيا است،به تيم ملي دعوت شدند.
وي ادامه داد: در اين ليست سعي كرديم كه تعادلي مطلوب برقرار شود به گونه اي كه هم به بازيكنان جوان و هم بازيكنان با تجربه انتخاب كنيم تا بتوانيم پايه ريزي يك تيم ملي خوب براي آينده داشته باشيم.
سرمربي تيم ملي در ادامه افزود: از آنجائي كه جام ملت هاي آسيا يك سال ديگر به طول مي انجامد، هنوز اين شانس براي ساير بازيكنان وجود دارد كه به تركيب اضافه شوند. سعي داريم رقابت سالم ميان همه بازيكنان ايراني براي كسب مدارج بالاتر و ورود به تيم ملي وجود داشته باشد.
انتهاي پيام/

nw_nk
03-11-2009, 14:07
سرمربي فولاد خوزستان اعلام كرد در يكي از تيم‌هايي كه در آن فعاليت مي‌‌‌كرده ،دوپينگ از طريق مدير باشگاه انجام مي‌شده است.

سايت گل ـ مجيد جلالي كه شب گذشته مهمان برنامه نود بود،‌ در ادامه‌ صحبت‌هاي جنجالي خود درباره دوپينگ در فوتبال ايران دست به خود افشاگري زد و از وجود دوپينگ سيستماتيك در باشگاه‌هاي ايراني خبر داد.
او بدون آنكه نام خاصي را به زبان بياورد، از باشگاهي نام برد كه در حين مربيگري در آن متوجه اين شده كه پزشك تيم به بازيكنان دارو نيروزا تزريق مي‌كند.
جلالي گفت:«من با اين پزشك به بحث پرداختم و او را از انجام اين كار منع كردم اما او گفت كه از مدير باشگاه دستور مي‌گيرد» او ادامه داد:«بعد از آنكه كه من با اين پزشك درگير شدم، روابطم با مدير باشگاه بد شد و سرانجام آنها عذر من را خواستند.» جلالي كه اين بار در لفافه حرف مي‌زد اجازه نداد كه كسي بفهمد كه كدام تيم دوران مربيگري او اين تخلف آشكار را انجام داده است.
جلالي در تيم‌هاي پيام مقاومت،‌ پاس، شهيد قندي، استقلال اهواز، صبا باتري و فولاد مربيگري كرده است. البته او سابقه هدايت تيم وحدت را هم دارد اما او زماني سرمربي وحدت بود كه دوپينگ اختراع نشده بود.

2009/11/3

nw_nk
03-11-2009, 14:08
اين فوتبال آدم مسئول ندارد و مدعي العموم ها وقتي به ميدان مي آيند كه منفعتي را در خطر مي بينند.

سايت گل ـ سال‌ها پيش از آنكه مجيد جلالي، ناراحت از شكست مقابل پاس، از وجود دوپينگ در ليگ برتر فوتبال ايران حرف بزند، علي مولايي، بازيكن مس كه به دليل استفاده از مواد نيروزا محروم شده بود،‌ در مصاحبه‌اي با روزنامه دنياي فوتبال از نقش سرمربي تيمش در تزريق اجباري داروي نيروزا در تمام تيم گفت و جنجال بزرگي به پا كرد. صبح، ساعتي بعد از آنكه خبرنگاران از محتواي اين گفتگوي پرسرو صدا مطلع شدند، در تماس با سرمربي علي مولايي، به سرعت تهديديه اي مبني بر شكايت از روزنامه را در صدر اخبار خود قرار دادند. سپس نوبت علي مولايي بود كه بعد از چند تماس تهديد آميز، گفت و گويش را از بيخ تكذيب كند، حال آنكه در مصاحبه مجدد نيز بر برخي جملات خود تاكيد داشت. پايان اين داستان نه در آن روز كه در زماني دورتر اتفاق افتاد. زماني كه سردبير روزنامه، به اجبار از جناب سرمربي مي خواست از شكايتش صرف نظر كند.
اين لحظه عجيبي بود كه جاي شاكي و متشاكي تغيير كرده بود چرا كه مديرمسئول حوصله دادگاه و دادگاه كشي را نداشت. شكر خدا جناب سرمربي رضايت داد و ماجرا مثل همه داستان هاي پرسرو صداي قبلي فوتبال ايران به فراموشي سپرده شد. آن روزها محمد مايلي كهن، در هيچ تيمي به فعاليت مشغول نبود و مجيد جلالي هم مشغول برگزاري جلسات كانون مربيان بود. آن روزها نه خبري از واژه دستمالي شده فوتبال پاك بود و نه مايلي و جلالي ضرورتي مي ديدند كه در اين زمينه حرف بزنند.

قهرمانان سوءتفاهم
صرف نظر از بحث اصلي، اينكه فوتبال ايران به دوپينگ آلوده است يا نه، بايد به اين نكته نيز توجه كرد كه مجيد جلالي و محمد مايلي كهن در چه شرايطي اقدام به افشاگري عليه بقيه مي كنند. جلالي كه در بازي گذشته بالاخره اولين پيروزي را با فولاد به دست آورد در تمام لحظات مربيگري اش در دو هفته گذشته، زير فشار شديد ناكامي بوده و در عين حال محمد مايلي كهن نيز، درست مثل سال گذشته و البته سال هاي پيش تر هميشه به گاه شكست تبديل به مدعي العموم فوتبال ايران مي شود.
آنچه كه بايد به آن توجه كرد چيزي جز اين نيست كه فوتبال ايران در فقر جدي روشنفكرها و كساني است كه بايد شالوده فاسد آن را مورد سوال قرار بدهند. كساني كه البته فارغ از منفعت هاي سالي دويست تا چهارصد ميليون تومان، به قصد تغيير تلاش كنند. كساني غير از جلالي و مايلي كهن كه خود بخشي از همين فوتبال هستند. وقتي مجيد جلالي از وجود دوپينگ سازماندهي شده در يكي از تيم هاي زيرنظرش حرف مي زد و مي گفت كه به همين دليل از اين باشگاه كناره گيري كرده است، لحظه اي از خود سوال كرديم كه چرا اين افشاگري چند سال با تاخير انجام مي شود؟ پاسخ ساده و روشن است. هيچ كدام از ما براي سالم سازي از درآمد ساليانه هنگفت مربياني مثل جلالي و مايلي كهن نمي گذريم و آنها هم همينطور...

پژمان راهبر

2009/11/3

nw_nk
03-11-2009, 14:12
علي کريمي از ايران با کسب 12178 راي در رده هشتم و مهدي مهدوي کيا با 5056 راي در رده بيستم فهرست کانديداهاي محبوبترين بازيکنان جهان در سال 2009 قرار دارند.

سايت گل- فدراسيون جهاني تاريخ و امار فوتبال امروز نتايج اوليه چهارمين دوره انتخاب محبوبترين بازيکن جهان را منتشر کرد که بر اين اساس علي کريمي از ايران با کسب 12178 راي در رده هشتم و مهدي مهدوي کيا با 5056 راي در رده بيستم فهرست کانديداهاي محبوبترين بازيکنان جهان در سال 2009 قرار دارند. در رده بندي قاره آسيا نيز کريمي در رده دوم و مهدوي کيا در رده چهارم قرار دارد. لي جين يو از چين در اين قاره فعلا پيشتاز است. بر اساس نتايج اوليه اين راي گيري اينترنتي، کارلوس پاوون از هندوراس با بيش از 98 هزار راي در رده اول قرار گرفته است. اين راي گيري تا دو ماه ديگر ادامه خواهد داشت. براي شرگت در اين نظر سنجي به آدرس ذيل مراجعه نمائيد:

2009/11/3

nw_nk
03-11-2009, 16:23
آقاي واعظ به من گفت چطوری پهلوان و کلاً صحبتهای خیلی دوستانه ای مطرح شد، وظیفه من هم بود که به عنوان یک مسلمان(البته خیلی ها که معتقدند اصلاً ما مسلمان نیستیم) ایشان را حلال کنم. همین جا از واعظ هم می خواهم مرا حلال کند.

سایت گل- امروز امیر قلعه نوعی سوژه شماره یک مصاحبه بود. تماس واعظ با او و ماجرای جالب حلالیت طلبیدن مدیرعامل استقلال، حمله مجدد مایلی کهن به سرمربی این فصل زردها و باز شدن در دل او در مورد دلایل برکناری اش از تیم ملی مواردی بود که امیر به صراحت در مورد آنها اظهار نظر کرد. قلعه نویی در مصاحبه با سایت گل در رابطه با صحبتهای مایلی کهن گفت: وقتی تیم آقا نتیجه نمی گیرد با یک سری اراجیف سعی می کند مانع از رسانه ای شدن شکست تیمش شود.
* سپاهان در دیدار با پیکان همه بازیکنانش را دارد، حتی محرم. این شما را خوشحال می کند؟
- بله واقعاً جالب است که در هفته شانزدهم بالاخره بازیکنان ما همگی حضور دارند. البته هنوز هم علی مولایی را نداریم. محرم یک بازیکن وزنی است که حضور او می تواند متضمن قدرت مضاعف ما باشد. عقیلی هم در این هفته برمی گردد که این بسیار خبر خوبی است.
*اما تحلیل کارشناسان این است که قلعه نویی با بازگشت مهره های بزرگش در انتخاب ترکیب اصلی دچار مشکلات عدیده خواهد شد. تیم او بدون محرم و عقیلی هم نتیجه می گیرد و اضافه شدن اینها دست زدن به ترکیب تیم برنده را می طلبد؟
- قبول دارم که کار ما برای انتخاب بازیکن دچار مشکل می شود ولی همه بازیکنان ما می دانند که در تیم بزرگی چون سپاهان باید ظرفیت نیمکت نشینی داشته باشند. ما مشکلی احساس نمی کنیم.
* در بازی با ابومسلم بالاخره به رحمان احمدی میدان دادید، در حالی که در تیمهای بزرگ اگر دروازه بان اول مصدوم نشود و آماده باشد، هیچگاه به دروازه بان دوم میدان نمی دهند. فکر نمی کنید این انتخاب شما مغایر اصول حرفه ای بود؟
- نه رحمان 15 هفته روی نیمکت نشست و صدایش در نیامد و مهدی رحمتی هم بهترین دروازه بان آسیا در حال حاضر است. وقتی رحمان اینقدر آماده است، نمی توانستیم از او راحت عبور کنیم و ترجیح دادیم به او بازی دهیم.
*اکنون با این بازی خوب رحمان شاید هر دو دروازه بان مدعی باشند در بازی با پیکان باید درون دوازه بایستند؟
-این دیگر به تصمیم کادر فنی مربوط می شود. و هر دو بازیکن شرایط تیم را درک می کنند.
*پیکان را ببرید، احتمالا قهرمانی شما در نیم فصل بسیار زیاد می شود ؟
- اصلاً برای ما این عنوان اهمیتی ندارد. تمکز ما روی رشد فنی تیم است و اینکه هفته به هفته به ایده آلمان نزدیک شویم. از این خوشحالم که با تیمی بازی داریم که فوتبال بازی می کند و توانایی های زیادی در کارهای هجومی دارد.
* روز گذشته از ضریح جدید حرم امام حسین(ع) در خوراسگان اصفهان دیدن کردید؟
- بله لطف خدا بود. ما فصل گذشته در قم از ضریح جدید که اتفاقاً ساخته دست استادان اصفهانی بود دیدن کردیم و حالا هم سعادت تبرک جستن از درب ضریح را داشتیم.
* حمید معماریان بازیکن هم دوره شما و کاپیتان دهه هفته سپاهان دچار بیماری دوبینی شده و کیومرث فرحناک بازیکن دهه 60 و هفتاد هم در آسایشگاه از بیماری رنج می برد( تصاویری که در برنامه نود نشان داد). فکر نمی کنید باشگاه نسبت به بازیکنان گذشته خود کم لطفی می کند؟
-ببینید من قضیه آقای فرهناک و پخش آن در برنامه نود را از شما می شنوم و شک نکنید با کل تیم از او عیادت خواهیم کرد.
*مگر نود را نمی بینید؟
-نه، تصمیم گرفته ام شبها زود بخوابم.
*پس صحبتهای مایلی کهن را هم نشنیدید؟
-خیر، ولی دوستان گفتند که چه صحبتهایی کرده اند.
*و موضع شما؟
-ببینید. این تاکتیک این آقاست. تا تیمش نتیجه نمی گیرد یک مشت اراجیف را مطرح می کند تا بتواند خبرنگاران را از سوال راجع به نتیجه نگرفتن خودش منحرف کند. یک روز به آجرلو، یک روز دایی، یک روزکریمی، یک روز قلعه نویی ولی دیگر این تاکتیکها را همه می شناسند. البته همه هم فراموش می کنند بپرسند چرا تیم این آقا در تهران چهار تا گل می خورد!
او گفته از من حمایت شده و من قهرمان شدم. این حمایت است که 15 پنالتی در طول فصل برای استقلال نگرفته اند. ما بدترین نتایج را در انتهای فصل گرفتیم. اگر قرار بود حمایت شود که باید در پایان فصل می شد تا ما به هدفمان برسیم. این چه حمایتی است که ما در هفته آخر به لطف آقا امام رضا(ع) در مشهد قهرمان شدیم.
-اصلاً ماجرای این فصل چه ربطی به فصل گذشته دارد. 22 سال در استقلال بودم، الان که در سپاهان هستم به خودم اجازه نمی دهم راجع به استقلال حرف بزنم، آنگاه این آقا به خودش اجازه می دهد هر اراجیفی که می خواهد بگوید. شاید منظور این آقا حمایتهای خداوند است که خواست دهان یک سری افراد بسته شود.
*او معقتد بود چرا تیمی که اینقدر ادعا دارد نتوانست در آسیا نتیجه بگیرد؟
-دو تیمی که در آسیا با آنها هم گروه بودیم هر دو به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یافتند و الاتحاد مدعی شماره یک قهرمانی است. ما بدشانسی آوردیم و همه دیدند.
*فکر نمی کنید اگر در فصل گذشته در مورد آن بیانیه جواب قاطعی می دادید، اکنون دوباره به شما حمله نمی شد؟
- من وقت این کارها را ندارم. من دارم کارم را انجام می دهم و فکر و ذکرم خوشحالی مردم اصفهان است.
*روز گذشته یک تماس خیلی غیرمنتظره داشتید، وقتی واعظ برای حلالیت طلبیدن با شما تماس گرفت؟ ریز صحبتها چه بود.
- بله. فکر می کنم وظیفه هر مسلمان است که برای حج از همه حلالیت بطلبد و آقای واعظ هم اینکار را انجام داد. او به من گفت چطوری پهلوان و کلاً صحبتهای خیلی دوستانه ای مطرح شد، وظیفه من هم بود که به عنوان یک مسلمان(البته خیلی ها که معتقدند اصلاً ما مسلمان نیستیم) ایشان را حلال کنم. همین جا از واعظ هم می خواهم مرا حلال کند. چون حلالیت یک امر دو طرف است و از ایشان بابت تماسشان تشکر می کنم.
* می شود همه صحبتهای چند ماه اخیر را به راحتی آب خوردن فراموش کرد؟
- آقای واعظ گفت به هیچ وجه منظور صحبتهایش من نبودم!
* فکر می کنید بعد از سفر واعظ، دوباره ماجرا از سر گرفته شود؟
- امیدوارم اینگونه نشود
* اگر شما قرار بود به جای واعظ به حج بروید با او تماس می گرفتید و حلالیت می طلییدید؟
-چرا تماس نمی گرفتم. این وظیفه یک مسلمان است.

احسان بعیدی

2009/11/3

nw_nk
03-11-2009, 16:33

سايت گل - عادل فردوسي پور بالاخره موفق شد پس از مدت ها از محمد مايلي كهن در برنامه 90 استفاده كند. پس از آنكه فردوسي پور مايلي كهن را به عنوان سرمربي جديد تيم ملي ايران به برنامه نود دعوت كرد و آن برنامه را يكسره به انتقاد از مايلي كهن اختصاص داد اين مربي ديگر با برنامه نود صحبت نكرد و بارها در مصاحبه هايش از اين برنامه با الفاظي مثل كاسبكارانه و عاري از عدالت نام برد.
فردوسي پور شب گذشته بالاخره مايلي كهن را روي خط تلفن برنامه آورد و با او گفتگو كرد. مايلي كهن گفت من فقط به خاطر آقاي جلالي حاضر به پاسخگويي شدم وگرنه همانطور كه قبلا گفته بودم كاري با برنامه شما ندارم.
در ادامه بحث فردوسي پور رسما مقابل بينندگان برنامه از مايلي كهن عذرخواهي كرد وگفت در آن برنامه من بيش از حد انتقاد كردم و كلا شب خوبي نداشتم. قبول دارم كه آن شب خيلي تند رفتم و كلا برنامه خوبي اجرا نكردم. اما مايلي كهن به طور تلويحي عذرخواهي عادل را نپذيرفت و گفت: «شما در برنامه هفته بعد از آن هم نهايت تلاشت را براي بركناري من كردي و در نهايت هم به هدفت رسيدي.»

2009/11/3

nw_nk
03-11-2009, 19:01

سايت گل - عادل فردوسی پور در بخشی از برنامه نود به محرومیت رضا چلنگر،مترجم آشنای فوتبال ایران پرداخت و گفت:"محرومیت جهارساله یک مترجم به دلیل مشارکت در دوپینگ از آن اتفاقات عجیب و غریب فوتبال ایران است"اما رییس کنیته مبارزه با دوپینگ فدراسیون این محرومیت را حداقل آنچه چلنگر استحقاقش را داشته عنوان کرد.چلنگر درباره این ماجرا می گوید:"همین آقای هاشمیان یک تنه مقابل همه ایستاده و اجازه نمی دهد محرومیت من بخشیده شود.من به عادل زنگ زدم و از او تشکر کردم.فکر می کنم در بهترین زمان ممکن به محرومیت من اشاره کرد."
چلنگر این روزها به مترجم غیر رسمی کرانچار تبدیل شده و به دلیل محرومیت نمی تواند در بازی ها و مصاحبه های رسمی حاضر شود.باشگاه پرسپولیس در بازی ها و مصاحبه های رسمی از پیپل زاده استفاده می کنند اما در تمرینات و مصاحبه های غیر تلویزیونی این وظیفه برعهده چلنگر گذاشته است.گفته می شود کرانچار از شیوه ترجمه چلنگر رضایت بیشتری دارد.

2009/11/3

nw_nk
03-11-2009, 19:02
سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه فردا براي پاسخگويي به شکايتي که از وي شده است به دادگاه خواهد رفت.

سايت گل - در پي اظهارات مجيد جلالي در خصوص لزوم نظارت کميته ضد دوپينگ بر مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي ايران از وي شکايت قضايي شد.
براساس احضاريه اي که براي جلالي ارسال شده از وي خواسته شده است تا روز چهارشنبه (فردا) در شعبه شش دادياري اهواز حاضر شود.
از آنجا که طرح شکايت شخصي بوده مجيد جلالي از وکيل خود خواسته تا در اين جلسه وي را همراهي کند.
به همين منظور وي وکيل جلالي وارد اهواز شده است. باشگاه فولاد خوزستان قصد داشت که از وکيل خود براي دفاع از جلالي استفاده کند ليکن سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان ترجيح داد تا از وکيل شخصي خود استفاده کند.

2009/11/3

CATALONIA
03-11-2009, 20:24
سايت گل -اعلام ليست 30 نفره بازيكناني كه براي حضور در اردوي تيم ملي مدنظر افشين قطبي قرار گرفته اند مثل همنيشه با حرف و حديث هايي همراه شده است و در اين ميان هركس به فراخور سليقه خود از دعوت برخي بازيكنان تعجب كرده و عدم دعوت از برخي نفرات شايسته را عجيب دانسته است· ليست جديد افشين قطبي اما نكات جالبي را در بردارد كه در زير مي خوانيد·

* لژيونر به تيم ملي دعوت شده اند كه در ميان اين نفرات دعوت مجدد از جواد كاظميان براي اردوي تيم ملي از همه جالب تر است· كاظميان قبل از بازي ايران و كره جنوبي به واسطه قرار نگرفتن در ليست 18 نفره و عدم استفاده قطبي از او در چند بازي متوالي با ناراحتي اردو را ترك كرده و در تمرينات تيم ملي قبل از پرواز به سئول حضور نيافت· قطبي اما در سفر به دبي با كاظميان دو بار ملاقات داشته و ظاهرا مشكلات في مابين برطرف شده است· دعوت از آندرانيك تيمو ريان كه در تركيب تيم فولهام جايي ندارد نيز جالب است· قطبي بار ديگر مازيار زارع را به تيم ملي دعوت نكرده است زارع طي هفت هاي گذشته مصاحبه هاي تندي عليه قطبي انجام داده بود·

* تيم استقلال با برخورداري از شش بازيكن در ليست 30 نفره قطبي ركورددار است· سپاهان با 4 ملي پوش در رده دوم قرار دارد و از تيم هاي ذوب آهن، صباي قم، پرسپوليس و پاس نيز با دو ملي پوش در رده هاي بعدي جاي دارند و از تيم هاي ملوان، استيل آذين، سايپا و استقلال اهواز نيز يك ملي پوش دعوت شده است· ساير تيم ها در حالي نماينده اي در تيم ملي ندارند كه از تيم قعر جدولي پاس همدان دو بازيكن به تيم ملي دعوت شده است· سوشا مكاني در حالي به تيم ملي دعوت شده كه در چند بازي به فاصله دريافت گل هاي به جاي خود را به سامان صفا داده بود· دعوت از باريكن موردعلاقه دايي (مجيد غلام نژاد) نيز در نوع خود جالب است·

*سوشا مكاني، محمد نصرتي، اميرحسين فشنگچي، امير محبي، مجيد غلام نژاد، جواد كاظميان، كريم انصاري فرد، ميلاد ميداوودي، فرهاد مجيدي بازيكناني هستند كه در ليست هيا قبلي افشين قطبي جاي نداشتند كه در اين ميان سه بازيكن جديد از تيم استقلال به تيم ملي دعوت شده اند·

* عدم دعوت از ميلاد زنيدپور هافبك چپ پاي تيم راه آهن كه با چهار گل و پنج پاس گل عنوان نهمين بازيكن موثر ليگ برتر را به خود اختصاص داده است· زنيدپور در حالي به تيم ملي دعوت نشده كه تيم ملي كمتر از بازيكن چپ پا بهره مي برد · عدم دعوت از احمد جمشيديان هافبك خلاق تيم سپاهان با 6 گل و 6 پاس گل در رده چهارم جدول موثرترين بازيكنان تيم ملي قرار دارد نيز در نوع خود جالب است· جالب تر اينكه مهدي رجب زاده، عباس محمدرضايي و شهرام گودرزي كه در ره هاي پنجم، ششم و دهم جدول موثرترين هاي ليگ برتر قرار گرفته اند نيز جايي در تيم ملي ندارند· با اين اوصاف بايد گفت قطبي و دستيارانش توجهي به موثرترين بازيكنان فصل جاري ليگ برتر نداشته اند هرچند كه سرمربي تيم ملي و همكارانش در طول نيم فصل بسياري از بازي هاي برگزار شده در تهران و حتي شهرستان ها را از نزديك زيرنظر گرفتند· با اين وجود اگر نگاهي به جدول موثرترين هاي ليگ برتر بيندازيد متوجه اين واقعيت تلخ خواهد شد كه از بين 22 بازيكني كه در جدول موثرترين هاي ليگ برتر كه همه هفته از سوي سايت گل منشتر مي شود فقط ميداوودي، خلعتبري، ابراهيمي به تيم ملي دعوت شده اند·

نگاهی به سرنوشت موثرترين بازيکنان ليگ برتر در لیست قطبی

1. علي کريمي – استيل اذين( 10 گل- 6 پاس گل) * از تیم ملی خداحافظی کرده است.

2.ميلاد ميدواودي- استقلال اهواز(6 گل – 6 پاس گل) * با درخشش در لیگ توجه قطبی را جلب کرد.

3. ادينهو لوسيانو – مس کرمان(7 گل- 4 پاس گل) * به علت خارجی بودن به تیم ملی دعوت نشد.

4. احمد جمشيديان – سپاهان ( 5 گل- 5 پاس گل) * چهارمین بازیکن موثر لیگ جایی در تیم ملی ندارد.

5. مهدي رجب زاده – مس کرمان ( 7 گل- 2 پاس گل) * پنجمین بازیکن موثر لیگ در تیم ملی جایی ندارد.

6. عباس محمدرضايي- صباي قم ( 5 گل – 4 پاس گل) * پدیده جوان صبا که فصل گذشته در مهرکام پارس بازی می‎کرد به تیم ملی دعوت نشد. ‎کرد به تیم ملی دعوت نشد.

7.فريدون فضلي- صباي قم ( 5 گل – 4 پاس گل) .ابراهيم صادقي – سايپا (5 گل- 4 پاس گل) * شاید به خاطر افزایش سن و سلیقه قطبی به تیم ملی دعوت شد.

9.ميلاد زنيد پور – راه اهن تهران ( 4 گل- 5 پاس گل) * عدم دعوت از هافبک چپ پا و خلاق راه آهن جای تعجب دارد.

10. شهرام گودرزي – مقاومت سپاسي (3 گل- 6 پاس گل) * پدیده لیگ نهم متاسفانه به تیم ملی دعوت نشده است.

11.آرش برهاني – استقلال تهران(8 گل) * برهانی در لیست 30 نفره قطبی قرار گرفته است.

12. کريم انصاري فرد- سايپا ( 7 گل- يک پاس گل) * بازیکنی که علی دایی او را به سایپا آورد به تیم ملی دعوت شده است.

13. عماد رضا- سپاهان اصفهان(7 گل) * به خاطر خارجی بودن به تیم ملی دعوت نشد.

14. ادريانو الوز- ملوان انزلي( 6 گل- يک پاس گل) * به خاطر خارجی بودن به تیم ملی دعوت نشد.
15.هادي نوروزي- پرسپوليس( 5 گل – 2 پاس گل) .اسماعيل فرهادي- ذوب اهن (5 گل-2 پاس گل) .محمدرضا خلعتبري- ذوب اهن( 5 گل- 2 پاس گل) محمد ابراهيمي- تراکتورسازي(5 گل- 2 پاس گل) محمد احمدپوري- شاهين (5 گل- 2 پاس گل)
* نوروزی در لیست قبلی قطبی دعوت شده بود اما این بار خط خورد. عدم دعوت از اسماعیل فرهادی نیز جای تعجب دارد. خلعتبری و ابراهیمی‎اما به تیم ملی دعوت شده اند.

CATALONIA
03-11-2009, 20:43
فهرست 30 نفره تيم ملي 

افشين قطبي 30 بازيكن را به اردوي تيم ملي دعوت كرد.
دروازه بانها: سيد مهدي رحمتي، وحيد طالب لو، ميثاق معمارزاده، سوشا مکاني
مدافعان: محمدنصرتي، سيد جلال حسيني، امير حسين صادقي، هادي عقيلي، فرشيد طالبي، احسان حاج صفي، هاشم بيک زاده، خسرو حيدري، حسين کعبي
هافبكها: جواد نکونام، آندرانيک تيموريان، مجيد غلام نژاد، فرهاد مجيدي، پژمان نوري، ايمان مبعلي،محمد نوري، مسعود شجاعي، اميرحسين فشنگچي،
مهاجمان:محمدرضا خلعتبري، مجتبي زارع، جواد کاظميان، امير محبي، مهرزاد معدنچي، کريم انصاري فرد، ميلاد ميداوودي و آرش برهاني
در اين فهرست ، استقلال 6 نفر ، سپاهان 4 نفر، تركتورسازي 2 نفر، پرسپوليس 2نفر،پاس همدان 2 نفر ، استيل آذين 1 نفر ، ذوب آهن 2نفر،سايپا 1 نفر ، صباي قم 2نفر ، اوساسونا 2 نفر ، فولام يك نفر ، الاهلي يك نفر ، عجمان يك نفر ، استقلال اهواز يك نفر ، ملوان يك نفر و النصر يك نفر سهميه دارند.

ppp1486
04-11-2009, 18:31
رئيس كميته داوران گفت: اگر چه كريمي گفته من ديدار پرسپوليس و استيل‌آذين را نديدم اما به او بي‌احترامي نكرده‌ام.
مسعود عنايت در مورد اعتراض‌هاي علي كريمي به او اظهار داشت: ايشان گفته‌اند مسابقه دو تيم پرسپوليس و استيل آذين را نديد‌ه‌ام در حالي كه من ناظر داوري آن مسابقه بودم و در ورزشگاه حضور داشتم تا عملكرد مسعود مرادي را مورد ارزيابي قرار بدهم.
وي ادامه داد: من هيچ گونه بي‌احترامي به اين بازيكن ارزنده فوتبال نكردم. حتي گفتم به عقيده من خطاي هندي كه مرادي به سود پرسپوليس اعلام كرد درست نبوده است با اين حال اشتباه داور هيچ حقي را براي كاپيتان تيم ايجاد نمي‌كند كه بخواهد چه مودبانه و چه با ناسزا به داور اعتراض كند.
رئيس كميته داوران افزود: من هم نمي‌دانستم كه چرا كريمي در آن مسابقه اخراج شد اما زماني كه از داور سئوال كردم او گفت كريمي حرف بدي زد و اخراج شد. در فيفا و AFC هم گزارش داور اصل است و هيچگاه فيفا داوري را براي گزارشي كه ارائه مي‌كند احضار نمي‌كند.
عنايت در مورد اين كه كريمي گفته رئيس كميته داوران همواره از اشتباهات داوران حمايت مي‌كند گفت: هرگز چنين چيزي نبوده است. من داور و كمك داور چند مسابقه را به دليل اشتباهاتي كه مرتكب شده بودند محروم كرده‌ام

ppp1486
04-11-2009, 18:33
بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بايد خودمان را براي يك 90 دقيقه سخت قبل از نيم فصل آماده كنيم تا به 3 امتياز برسيم.
هوار ملا محمد درباره ديدار مقابل ابومسلم اظهار داشت: قبل از بازي با استيل آذين خيلي خوب بوديم، اما اين باخت ما را به دوران بد برگرداند. فرصت‌هاي بي‌شماري را در ديدار مقابل استيل آذين از دست داديم و متأسفانه باختيم.
بازيكن عراقي پرسپوليس افزود: به هواداران حق مي‌دهم كه ناراحت باشند، چون پرسپوليس تيم بزرگي است، اما ما هنوز براي جبران زمان داريم و مطمئن باشيد دل هواداران را شاد مي‌كنيم.
وي درباره عملكرد علي كريمي در اين ديدار گفت: كريمي بازيكن بزرگي است. در نيمه اول بازي در اختيار ما بود و او نتوانست كاري انجام دهد، اما روي 2 گلي كه دريافت كرديم تأثير داشت.
هوار محمد ادامه داد: بعد از به ثمر رساندن گل اول چيزي را كه تصور مي‌كرديم، محقق نشد و همه چيز به ضرر ما شد، كه براي من هم جاي سئوال داشت.
وي درباره خوشحالي‌اش بعد از گل گفت: در بازي اول كه گل زدم از لحاظ فكري دچار مشكل بودم و نتوانستم خوشحالي كنم، اما در حال حاضر مشكلي ندارم و وقتي گل بزنم راحت‌تر شادي‌ام را با هواداران تقسيم مي‌كنم.
هوار محمد گفت: بازي با ابومسلم براي من مهم است. از اين تيم شناخت چنداني ندارم، اما مي‌‌دانم تيم خوب و دونده‌اي است. اگر مثل بازي قبل با ما بازي كند برنده خواهيم شد. پرسپوليس بايد خودش را براي يك 90 دقيقه سخت قبل از نيم فصل آماده كند و اميدوارم به 3 امتياز برسيم.
ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ابومسلم در چارچوب هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال ايران فردا (پنجشنبه) ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

sinath
04-11-2009, 20:00
فارس: آخرين تمرين پرسپوليس پيش از ديدار با ابومسلم ساعت 15:30در مجموعه ورزشي درفشي‌فر برگزار شد كه درگيري هافبك پرسپوليس را با يكي از ليدرها در برداشت. آخرين تمرين پرسپوليس پيش از ديدار با ابومسلم امروز از ساعت 15:30در زمين چمن مصنوعي مجموعه ورزشي درفشي‌فر برگزار شد. زمين خيريه عمل كه پيش از اين تمرينات پرسپوليس در آن برگزار مي‌شد به دليل بارندگي گل‌آلود بود و به همين دليل اجازه تمرين در اين زمين به بازيكنان داده نشد.
*بازيكنان ابتدا زير نظر حسين عبدي با توپ گرم كردند و سپس در قالب 2 تيم در نيمه زمين با 3 دروازه فوتبال بازي كردند. گرم كردن، كارهاي استقامتي و تاكتيكي از برنامه‌هاي تمرين امروز بود.
*شيث رضايي و محسن خليلي به طور اختصاصي زير نظر مولايي بدنساز پرسپوليس تمرين كردند.
*حسين بادامكي و جلال اكبري غايب بودند.
*كرانچار به صورت اختصاصي با هوار ملا محمد به گفت‌وگو پرداخت.
*سعيد عزيزيان، مربي سابق پرسپوليس، دقايقي در تمرين حضور پيدا كرد و سپس محل تمرين را ترك كرد.
*حدود 100 نفر از نونهالان مدرسه فوتبال پرسپوليس در تمرين امروز حضور داشتند و اين تيم را تشويق كردند.
*محمد پروين، پس از تمرين هنگام ترك محل به علت صحبت‌هاي يكي از ليدرهاي پرسپوليس با وي درگير شد كه اين موضوع با پادرمياني هواداران برطرف شد.
ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ابومسلم در چارچوب هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال ايران فردا ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

nw_nk
04-11-2009, 23:51
این موضوع ربطی به من ندارد که چرا همسرم علیه کمالوند حرف زده چون به عنوان مدیربرنامه نظرخود را داده

سایت گل – خودمان ادم افشاگر کم داشتیم ، دنی اوالروم هم به این جمع اضافه شد. این بازیکن نیجریه ای تراکتور سازی به پانا می گوید: دوپینگ کردن فوتبالیست های ایرانی واقعیت دارد. دوپینگ معضل جهانی است که حتی در فوتبال اروپا و کل دنیا در تمام ورزش ها وجود دارد.او با مثالی از ایتالیا ادامه می دهد:مگر کاناوارو چند هفته قبل به خاطر این مسئله دادگاهی نشد؟ این مسئله و یا معضل باید در ورزش ایران ریشه کن شود. دوپینگ به نفع فوتبال ایران نیست.

اولروم درباره اظهارات همسرش علیه سرمربی تراکتور سازی گفت: این موضوع ربطی به من ندارد که چرا همسرم علیه کمالوند حرف زده چون به عنوان مدیربرنامه نظرخود را داده است.اظهار نظر همسرم تاثیر منفی در روابط یا بازی کردن من در تراکتورسازی نگداشته. این نظر مدیربرنامه های من بوده و به من ارتباطی ندارد.

2009/11/4

!@#$%^&*()
05-11-2009, 12:55
نتايج اوليه نظر سنجي محبوب ترين بازيکن جهان؛ کريمي در دره پنجم، مهدوي کيا بيستم

علي کريمي از ايران با کسب 12178 راي در رده هشتم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alamate Soal
06-11-2009, 00:27
سايت لايو اسكور مسابقات ليگ برتر ايران رو با نام ليگ خليج فارس پوشش داد !

سايت معتبر لايو اسكور كه سايتي براي شرط بندي و تماشاي نتايج زنده مسابقات مختلف در رشته هاي ورزشي مختلف ميباشد ؛ عصر امروز ديدار تيم هاي پرسپوليس و ابومسلم را به طو زنده پوشش داد !

H a m e e d
06-11-2009, 01:07
البته شما امروز دیدی! وگرنه یه دو سه هفته ای هست که این سایت نتایج چند لیگ آسیایی که قبلا نداشت قرار داده از جمله کره و تایلند و ایران.
البته لیگ آزادگان تو لایو اسکور قرار نداره، فقط بازیهای لیگ برتر.

mani_2004_2006
06-11-2009, 01:10
نه بابا قبلا هم میزد

Benygh
06-11-2009, 01:12
تو خیلی از سایت های دیگه من بازی های ایرانی رو مدیته میبینم ...

مثل سایت زیر ..

7m.cn

BehzadKiNG
06-11-2009, 16:53
سايت گل- باشگاه تراکتورسازي تبريز در حال مذاکره براي برگزاري يک بازي دوستانه با تيم فنرباغچه ترکيه است. مسئولان اين باشگاه تبريزي در تلاش هستند تا در تعطيلات نيم فصل حداقل سه بازي دوستانه با دوتيم "آدانا اسپور" و "فنر باغچه" برگزار کند. تراکتور با تیم دسته دومی آدانا اسپور يک مسابقه انجام خواهد داد که محل برگزاري آن در ترکيه مي باشد؛ ولي در مقابل فنرباغچه به صورت رفت و برگشتي بازي خواهد کرد؛ يک مسابقه در ترکيه و ديگري در شهر تبريز انجام خواهد شد.

مسئولان تراکتور براي فراهم کردن مقدمات اين بازي ها مذاکراتي را با اين باشگاه ها انجام داده اند . با توجه به اينکه هفته اينده مسابقات ليگ هاي اروپايي تعطيل است و ليگ برتر ايران نيز به دليل نيم فصل تعطيل خواهد بود، انجام اين بازيهاي دوستانه امکان پذير خواهد بود.

DJ POLESTAR
06-11-2009, 17:03
وای, اگه بشه توپ میشه:31:
تصورش رو بکن تراختور با فنرباخچه که یکی از بهترین تیمهای اروپاست
کاش روزی هم برسه تراختور رو با بزرگانی چون بارسلونا ببینمیم!

pcforlife
06-11-2009, 17:14
خبر خوبی بود...
خداکنه فقط ددر حد حرف نباشه...

t.s.m.t
06-11-2009, 18:15
آقا بارسلونا رو بیخیال،فنر باغچه بهترین و مطرح ترین تیم ترکیه هست،ترکیه تیم کوچیکی نیست،به هر صورت اگه بازی تو تبریز باشه عالی میشه،تیم ما نسبت به اونا خیلی ضعیفه ولی با تماشاگر فکر کنم فنر باغچه هم اینجا کم بیاره...

elyartab
06-11-2009, 18:30
به به. چه خوب :20:
ايشالا كه بازي خوبي ميشه.

B U L U T
06-11-2009, 18:31
عالی هست اگه مسولان کشور بزارن

elyartab
06-11-2009, 18:43
اختصاصی سایت هواداران تراکتور سازی/ کمالوند در بهزیستی

با خبر شدیم امروز فراز کمالوند سرمربی خوب و متعصب تراکتور سازی با حضور در بهزیستی تبریز با کودکان این مرکز دیدار داشته است. در این دیدار حدود 30 پیراهن تراکتور و توپ فوتبال از سوی سرمربی تیم به انان اهدا شد.همچنین قرار است هفته اینده بازیکنان تراکتور سازی نیز در بهزیستی تبریز حاضر گردند.
سایت هواداران ضمن تشکر از این اقدام سرمربی تیم امیدوار است چنین برنامه هایی و حتی بازی های خیریه در اینده مد نظر مسولان باشگاه قرار گیرد

Rastin.
06-11-2009, 18:48
نمیدونم چرا تاپیکای باشگاهی رو پاک کردن از این انجمن؟!
...الان برای هر بازی این تیم یا مصاحبه کمالوند یه تاپیک جداگانه زده میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاش روزی هم برسه تراختور رو با بزرگانی چون بارسلونا ببینمیم!
........ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mf.designing
06-11-2009, 18:59
........ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چیه ؟! گویا خیلی بهتون خوش گذشته ؟!!!

H a m e e d
06-11-2009, 19:14
نمیدونم چرا تاپیکای باشگاهی رو پاک کردن از این انجمن؟!
...الان برای هر بازی این تیم یا مصاحبه کمالوند یه تاپیک جداگانه زده میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من هم بشدت مسخره س این کار.

DJ POLESTAR
06-11-2009, 19:27
چیه ؟! گویا خیلی بهتون خوش گذشته ؟!!!
نه فک کنم یه چیز ....رفته د--ل:21:

mf.designing
06-11-2009, 19:32
به نظر من هم بشدت مسخره س این کار.
میتونم بپرسم کجاش و از چه جهت مسخرست ؟! اون موقع بازی پیرزوی و بایرن مسخره نبود ؟!! تازه فنر باخچه همسایه ، هم نژاد و هم زبان ماست ...

H a m e e d
06-11-2009, 19:38
میتونم بپرسم کجاش و از چه جهت مسخرست ؟! اون موقع بازی پیرزوی و بایرن مسخره نبود ؟!! تازه فنر باخچه همسایه ، هم نژاد و هم زبان ماست ...
حواستو جمع کن ببین من چه عبارتیو نقل قول کردم تا برات از این سوء تفاهما پیش نیاد.
من، زدن تایپیک جداگانه برای هر خبر ورزشی رو گفتم مسخره س و اینکه تایپیک باشگاهها حذف شدن.

D r i v e r
06-11-2009, 20:53
منم تا الان که شما گفتی متوجه نشده بودم
چه حرکت خوبی

mf.designing
06-11-2009, 21:45
بچه ها درگیر نشد خواهشا ... دوست ندارم بچه های شهرستان باهم درگیر بشن ...
یاشاسین تراکتور
و یاشاسین هر تیمی که جلوی تیمهای سرخ آبی قد علم کنه
...

B U L U T
06-11-2009, 21:46
بچه ها درگیر نشد خواهشا ... دوست ندارم بچه های شهرستان باهم درگیر بشن ...
یاشاسین تراکتور
و یاشاسین هر تیمی که جلوی تیمهای سرخ آبی قد علم کنه
...
تائید میکنم

"R E Z A"
06-11-2009, 21:47
برگزار کردن همچین بازیایی خیلی به نفع تیم هستش .

به خصوص که تراکتور نشون داده که توی نیم فصل دوم خیلی خوب عمل میکنه .

الان که نهم هستیم کاش مسئولین و مربی تیم به جای فکر بقای تیم توی لیگ به فکر این باشن که جزو سه تیم اول بشن تا لااقل یه سهمیه آسیا رو بگیریم

حواستو جمع کن ببین من چه عبارتیو نقل قول کردم تا برات از این سوء تفاهما پیش نیاد.
من، زدن تایپیک جداگانه برای هر خبر ورزشی رو گفتم مسخره س و اینکه تایپیک باشگاهها حذف شدن.

نظر شما محترمه

ولی تاپیکایی که در مورد تراکتور زده شده به طور نسبی ازش استقبال شده و نظرات به صفحه ی دوم و سوم رسیده در صورتی که بقیه تاپیکایی جنبه خبری دارن اصلا رونقی ندارن و میرن پایین

mf.designing
06-11-2009, 21:55
نظر شما محترمه

ولی تاپیکایی که در مورد تراکتور زده شده به طور نسبی ازش استقبال شده و نظرات به صفحه ی دوم و سوم رسیده در صورتی که بقیه تاپیکایی جنبه خبری دارن اصلا رونقی ندارن و میرن پایین
تایید ...
+ اینکه این هم همت طرفداران تراکتور تو فرومه و هم حساسیتی هست که در مورد تراکتور ایجاد شده !(نمیدونم از کجا !)

amir_oyama
06-11-2009, 21:58
همه پستای بالا تایید میشن :دی

dark fear
06-11-2009, 22:26
البته اگه منابع خبری و جراید این چیزا رو چاپ نکنن اصل عمل ارزشمند تر خواهد بود .. اینجوری بعضیا
سوء استفاده میکنن
بهرحال بنظر من نباید اینجور خبرا درز کنه ...

t.s.m.t
06-11-2009, 23:03
در مورد اینکه فرمودند،برا هر تیمی یه تاپیک مجزا باشه،خیلی خوب میشه،اونوقت طرفدارای باشگاه ها میرن تو تاپیک خودشون و پست میدن و پست های طرفدارای دیگه اگه به قصد حاشیه سازی باشه پاک میشه،چون بعضیا تابلو وار فقط میان و میخوان که کار به جنجال بکشه و اینجور تاپیکا بسته بشه،در مورد فنر باغچه هم خوب خیلی تابلو هستش،چند بار تیمای بزرگ کشور ما رفتن و خواستن که با تیمای ترکیه مسابقه دوستانه برگزار کنن ولی اونا حتی حاضر نشدن که تیم دومشون با تیمای ما بازی کنه،الان که خود مسؤلان فنر باغچه قصد دارن با تراکتور مسابقه بدن خیلی بهشون برخورده،البته هنوز نه خبری هست و نه مسابقه ای،بعیده که اجازه این مسابقه از طرف بعضیا داده بشه،به هر صورت:تؤرکلر ده ن خواهیش ائدیره م کی او بیرسی لرین جوابلارین وئرمه سینلر،قویون اوقدر دانیشسینلار کی یورولسونلار،اصلا گلیب تراختور تاپیکلرینده بیزیم علیه هیمیزه دانیشسالار،سایمین یورولسونلار...

BehzadKiNG
06-11-2009, 23:13
البته اگه منابع خبری و جراید این چیزا رو چاپ نکنن اصل عمل ارزشمند تر خواهد بود .. اینجوری بعضیا
سوء استفاده میکنن
بهرحال بنظر من نباید اینجور خبرا درز کنه ...
موافقم!
لازم نبود همه بدونن!

hassan_magic2000
06-11-2009, 23:16
درسته ولی اولش باید تبلیغ بشه که بقیه هم یادشون بیاد که یک همچین کودکایی هستن و بلاخره با حضور افراد مشهور خیلی خیلی روحیه میگیرن ....:20:

nw_nk
06-11-2009, 23:22
اينكه من سوار بهترين ماشين شوم و خود را گم كنم و بگويم آدم شدم، درست نيست. من ناگزيرم بگويم اين آدم كوچولو (خطاب به قلعه نويي) وقتي بهترين ماشين را سوار مي‌شود هم نمي‌تواند بزرگ شود.

سايت گل - چشم خبرنگاران گرد شده بود. آنها تند و تند مي نوشتند تا مبادا يك كلمه از جملات تند محمد مايلي كهن جا بيفتد. حاجي دوباره بعد از سلسله شكستها به احوال روزهاي بيانيه نويسي بازگشته است و با حرارت عليه امير قلعه نويي حرف مي زند. اين يك احوال موسمس از مردي است كه توفانهاي مختلفي را بر آسمان اين فوتبال فرستاده است. واين بار نوبت بچه هاي همدان تا با كلمات مايلي كهن دوش بگيرند. جرقه اين جملات، مصاحبه قلعه نويي با سايت گل بود كه خطاب به مايلي گفت: «او اراجيف مي گويد.» و مايلي كهن در انتظار سوت پايان بود تا اين بار با بيانيه اي شفاهي و با همان لحن تيتر اول روزنامه هاي ورزشي شنبه شود. گزيده اي از حرفهاي او را بخوانيد:

*يارب روا مدار كه گدا معتبر شود/ گر معتبر شود زخدا بي خبر شود ( مايلي كهن با اين مقدمه شاعرانه آغاز كرد!)

*اينكه من سوار بهترين ماشين شوم و خود را گم كنم و بگويم آدم شدم، درست نيست. من ناگزيرم بگويم اين آدم كوچولو(خطاب به قلعه نويي) وقتي بهترين ماشين را سوار مي‌شود هم نمي‌تواند بزرگ شود.

* اين آدم ادعا مي كند شاگرد من بوده اما من شرمم مي آيد كه چنين شاگردي داشته ام .

*آدم نبايد اصل و نسبش را گم كند. ايشان هي مي گويد من بچه جنوب شهرم اما اسم 4 تا خيابان جنوب شهر را نمي شناسد.

*اگر به فاميلي اين اقا نگاه كني متوجه مي شوي كه بچه كجاست! (اين كنايه به چه بود؟ قلعه نو، جايي كه نام قلعه نويي به آنجا منتسب مي شود بيانگر نكته خاصي است؟ شك نكنيد كه مايلي بي منظور حرف نزده)

*‌اين آقا پشتوانه دارد. يكبار در اصفهان سر آزمايش دوپينگ شيشه شكسته اند اما هيچ كس مقابلش نايستاد. اما بعد از اينكه مدعي مي‌شوند كه همپاي تيم بارسلونا گل زده‌اند مي‌روند و در آسيا مي‌بازند. به هرحالا از ايشان حمايت مي شود، حالا من نمي خواهم بگويم از طرف كجا و كي؟
*‌علي كريمي گفته من بروم به تيم خودم برسم. اين انتقاد ورزشي بوده من ناراحت نمي شوم، تازه سن كريمي از اين آدم كوچولو كمتر است.

علي ثقفي

2009/11/6

masoudtr
06-11-2009, 23:25
از کی تا حالا کمالوند مشهور شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hassan_magic2000
06-11-2009, 23:29
بلاخره یه شخصیت ورزشی هستش که خیلی ها میشناسنش ( البته توی این لیگ شناختنش )
منم از مشهور بودن منظورم کمالوند نبود کسایی که بعدا بخوان این کارو بکنن
مثل پرسپولیس که بازی قبلی با بچه های دیابتی اومد ...

ali racer
06-11-2009, 23:34
از کی تا حالا کمالوند مشهور شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمال وند رو اکثر ترک ها میشناسن
ماشالا نصف ایرانم که آدزی هستن:31:
یادمه تو ورزشگاه آزادی تعداد طرفداران تراکتور سازی از پیروزی بیشتر بود :31:

ولی اصلا بحث کمال وند و یا... نیست
بحث کار ارزشی ایه که خیلی از افراد صاحب منصب و مشهور از یادشون رفته انجام بدن

iman_s
06-11-2009, 23:39
اين مرتيكه دوباره تيمش باخته و شروع كرده به اين و اون تاختن.

نميدونم اصليت قلعه نويي كجايي هست ولي تو راه اراك به تهران چند كيلومتر بعد از اراك يك روستا به اسم قلعه نو هست.
شايد مايلي زياد به شهرنو يا به تعبير خودش قلعه نو علاقه داره.

Rastin.
07-11-2009, 01:12
حساسیتی در مورد تراکتور وجود نداره!
اینجا فقط یه انتقاد شد از سیاست انجمن در مورد تاپیکای باشگاهی....اما واکنش عجیب دوستان نشون میده بعضی از خود تراکتوریها حساس هستن! یه عده خیلی کم هم دست و پا میزنن که حساسیت ایجاد کنن و به قضیه جنبه قومی بدن که موفقم نشد...از پستای غیرفوتبالی بعضی دوستان کاملا مشخصه!

در ضمن بازی پرسپولیس با تیم اول بایرن رو هم فراموش نکنید!!

nw_nk
07-11-2009, 14:26
اگر كريمي در نيم فصل پرسپوليسي شود اين موضوع هيچ ربطي به اشخاص ندارد و بايد موفقيت مربوط به آن را به نام پرسپوليس نوشت،نه كساني كه مي‌خواهند محبوب دل مردم شوند.

سايت گل ـ شب گذشته حسين هدايتي در گفت‌وگوي تلويزيوني با برنامه ورزش از نگاه دو، صحبت‌هاي جالبي درباره مباحث اخير مربوط به تيم‌هاي پرسپوليس و استيل آذين داشت. سايت گل كه روز گذشته خلاصه‌اي از حرف‌هاي او را منتشر كرد، به تفصيل اين مصاحبه را مجدداً منتشر مي‌كند.حسن هدايتي در اين مصاحبه ،موضعي بي پروا و تند عليه حبيب كاشاني مديرپرسپوليس گرفته است:

*نمي‌دانم چرا تمام حرف و حديث‌ها بعد از پيروزي استيل آذين مقابل پرسپوليس آغاز شد. تا قبل از آن آقايان روابط دوستانه‌اي با ما داشتند اما ناگهان دست به افشاگري زدند.

*مي‌گويند من 400 ميليون تومان به ليدرها پول دادم. اگر كسي بتواند اين ادعا را ثابت كند، 400 ميليون تومان ديگر به او پاداش مي‌دهم. ما به 10 نفر از ليدرها ماهي 400 هزارتومان حقوق مي‌داديم كه اسناد آن در امور مالي باشگاه موجود است.

*از 350 ميليوني صحبت مي‌كنند كه حسين هدايتي تحت عنوان رشوه پرداخت كرده تا علي كريمي پرسپوليسي شود. من اين 350 ميليون را به كميته المپيك قطر حواله كردم تا رضايت‌نامه كريمي صادر شود. تازه اگر رشوه هم داده باشم كه به نفع شما و براي پرسپوليس دادم.

*آقايان قبل از پرسپوليسي شدن كريمي موج سواري را آغاز كردند اما بهتر است اجازه بدهند اول توافق بين دو باشگاه حاصل بشود و بعد موج سواري كنند. مثل من كه پارسال تا قبل از آمدن كريمي استفاده تبليغاتي از اين ماجرا نكردم.

*اگر كريمي در نيم فصل پرسپوليسي شود اين موضوع هيچ ربطي به اشخاص ندارد و بايد موفقيت مربوط به آن را به نام پرسپوليس نوشت،نه كساني كه مي‌خواهند محبوب دل مردم شوند.

*در اين اوضاع خراب بازار هيچ كس بخاطر رضاي خدا خريد و فروش نمي‌كند. به قول بازاري‌ها بي‌مايه فتير است و قطعاً‌ علي كريمي مجاني به پرسپوليس نمي‌رود. بهتر است دوستان يكي مثل من را پيدا كنند تا مثل پارسال پول جذب كريمي را پرداخت كند.

*قبل از بازي با پرسپوليس به بچه‌هاي استيل آذين گفتم اگر حريف برنده شود پاداش شما را به بازيكنان پرسپوليس مي‌دهم. البته اين موضوع را رسانه‌اي نكردم تا آقايان ناراحت نشوند. بعد از بازي به بازيكنان خودم گفتم به جرم برادركشي فقط يك شاخه گل سرخ به شما پاداش مي‌دهم. هيچ پولي هم بابت پاداش برد پرسپوليس پرداخت نشد. گرچه اگر هم مي‌كردم كار اشتباهي نبود.

*در حال حاضر دوستانی خط می‌دهند که به ظاهر خداشناس هستند ولی بهتر است که دست از این کارها بردارند. یک انسان نمی‌تواند حرف از اسلام بزند ولی در کارهایش دروغ، نیرنگ،ریا و نفاق دیده شود. با این کارها نمی‌توان در دل مردم نفوذ کرد و به جایی رسید، بهتر است که صادق باشیم.

*از درون شوراي شهر سنگ‌اندازي مي‌كنند تا ورزشگاه امام رضا به استيل آذين واگذار نشود. اين دوستان فكر كردند كه اين ورزشگاه مجاني به ما واگذار مي‌شود در صورتي كه خود من درخواست برگزاري مزايده كردم. اما آنها گفته‌اند ورزشگاه را بايد به تيم ديگري تعلق بگيرد. سوال من اين است كه يك ورزشگاه 10 هزارنفري به چه درد تيمي مثل استقلال مي‌خورد.

2009/11/7

mahpesar
07-11-2009, 14:32
اخبار آرشیو سال قبل در همین ارتباط....

گریه کردن بعد از کسب رتبه دهم لیگ ......

قسمتی از بیانیه شماره 2 استعفای مایلی کهن از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایــران ........
(نوه‌ام) اين شعر را مي‌خواند: يك توپ دارم قلقلي، سرخ و سفيد و آبي، .................

مي‌زنم زمين هوا مي‌ره، نمي‌دوني تا كجا مي‌ره....................................... ...

من اين توپو نداشتم ،‌مشقامو خوب نوشتم ، بـــــــابــــــــــام بهم عيدي داد يك توپ قلقلي داد.
بابا ،عليرضاي بهتر از جانم تو هم وقت گير آوردي

اما به خودم مي‌آيم و مي‌گويم اين پسر 3 ساله از من كوتوله 55 ساله عقلش بيشتر است.

nw_nk
07-11-2009, 14:39

سايت گل ـ استيل آذين امروز در شرايطي نيم فصل را تمام مي‌كند كه در صورت موفقيت در بازي مقابل مس كارنامه موفقيت‌باري از خود به جاي گذاشته است. اما با وجود تمام نكات مثبت،‌در اين باشگاه نيز مثل خيل تيم‌هاي ايراني،‌ حاشيه‌هاي خاصي وجود دارد.
نكته جالب درمورد حميد استيلي اين است كه او تا به حال حتي يك ريال از باشگاه خود دستمزد دريافت نكرده اين در حالي است كه استيل آذين به عنوان يكي از تيم‌هاي متمول ليگ برتر شناخته مي‌شود.
ظاهراً استيلي تا امروز تنها يك چك 50 ميليون توماني از باشگاه دريافت كرده كه البته آن هم نقد نشده است. البته استيلي شرايط مالي خوبي دارد و لنگ اين پول‌ها نيست اما به هر حال اين موضوع مي‌تواند روي روحيه او تأثير بگذارد.
بخصوص كه طبق شنيده‌ها استيلي بابت دو پيروزي با ارزش مقابل سپاهان و پرسپوليس هيچ پاداشي دريافت نكرده است. گرچه بازيكنان پاداش خود را گرفته‌اند.

2009/11/7

nw_nk
07-11-2009, 20:15
عملکرد استقلال در 16 هفته سپری شده از لیگ برتر را می توان به دو نیمه کاملا مجزا و متفاوت از یکدیگر تقسیم کرد.

سايت گل - تیم صمد مرفاوی در 8 هفته ابتدایی لیگ بسیار امیدوار کننده ظاهر شد و توانست با کسب 17 امتیاز آماری فراتر از کسب مینگین دو امتیاز در هر بازی را ارائه بدهد.
استقلال به گونه ای پیش می رفت که همه از احتمال بسیار قوی تکرار قهرمانی این تیم صحبت می کردند اما آنها در نیمه دوم لیگ بسیار ضعیف ظاهر شدند و از 8 بازی تنها 9امتیاز بدست آوردند.استقلال در این هفته ها دو پیروزی بدست آورد و سه شکست و سه تساوی را در کارنامه اش به ثبت رساند.
آمار 9 امتیاز از 8 بازی ضعیف ترین آمار استقلال طی سه سال اخیر محسوب می شود. هرچند واعظ آشتیانی اعلام کرده قصد تغییر دادن کادر فنی را ندارد و احتمالا تا پایان لیگ روی این حرف خود می ایستد اما ادامه این روند چیزی غیر از دور افتادن کامل استقلال از کورس قهرمانی در نیم فصل دوم را به همراه نخواهد داشت.
این در حالیست که مرفاوی در میان هواداران استقلال هم جایگاه مستحکمی ندارد و در پایان بازی با راه آهن تعدادی از هواداران این تیم با شعار علیه او،امیر قلعه نویی را تشویق کردند.

2009/11/7

nw_nk
07-11-2009, 20:17
دايي در گفت و گویی کوتاه با سایت گل احتمال بازگشت به فوتبال را تکذیب می کند.

سايت گل - هرچند گفته می شود سردار شهرياري،مدیرعامل صبا و عباس مرادي،سرپرست این تیم ارادت ويژه‌اي به محمدحسين ضيايي دارند و حاضر به بركناري او نيستند اما نتايج صبا با اين مربي به هيچ عنوان قابل دفاع نيست و در صورت یک شکست دیگر چاره ای غیر از برکناری او باقی نمی ماند.

در حال حاضر چالش‌هایی بین مسئولان ورزش استان قم و مدیرعامل صبا بر سر این قضیه به وجود آمده و احتمال برکناری ضیایی را افزایش داده است.این روزها نام علی دایی به عنوان جدی‌ترین گزینه جانشینی ضیایی مطرح شده است .

می گویند او به واسطه بستن بازوبند کاپیتانی این تیم به مدت دو سال چراغ سبز اولیه را به صبایی ها نشان داده است. دايي اما در گفت و گویی کوتاه با سایت گل احتمال بازگشت به فوتبال را تکذیب می کند. او می گوید: «کجا؟صبای قم؟نه آقا....من اصلا مصاحبه نمی کنم." دایی در مواجهه با اصرار خبرنگار گل که از او خواست فقط به یک سئوال پاسخ بدهد گفت: «يك سؤال كه هيچ جواب نيم‌سؤال را هم نمي‌دهم. خداحافظ شما.»

2009/11/7

nw_nk
07-11-2009, 20:20
طالب لو در حالي كه يك ضربه تك به تك را مهار كرده بود اصرار بي جهتي روي رها كردن توپ و گرفتن مجدد آن قبل از شروع دوباره بازي به خرج داد.

سايت گل - وحيد طالب لو براي دومين بار متوالي در بازي با راه آهن يك گل به خودي به استقلال زد تا اين تيم اولين شكست تاريخ خود در ليگ برتر را مقابل راه آهن متحمل شود.
طالب لو در حالي كه يك ضربه تك به تك را مهار كرده بود اصرار بي جهتي روي رها كردن توپ و گرفتن مجدد آن قبل از شروع دوباره بازي به خرج داد و باعث شد محسن قهرماني در محوطه جريمه استقلال اعلام خطاي دو ضرب كند. همين توپ به گل اول راه آهن تبديل شد و به كلي جريان مسابقه را تغيير داد.
وحيد طالب لو در بازي برگشت فصل گذشته استقلال و راه آهن هم حركت مشابهي را انجام داد. او در آن بازي توپي كه زير پايش بود را به مجتبي زارع پاس داد تا او دروازه خالي استقلال را باز كند. طالب لو در حالي در بازي امشب آن حركت مبتديانه را مرتكب شد كه چندين بار در برنامه هاي ورزشي تلويزيون درباره خطا بودن اين كار به او تذكر داده شده بود.

2009/11/7

nw_nk
07-11-2009, 20:30
خاكپور در تمام لحظاتي كه جنگ لفظي مديران فعلي و سابق پرسپوليس به سوژه جنجالي برنامه تبديل شده بود، سكوت كرد و ترجيح داد در اين مورد حرف نزند.

سايت گل – محمد خاكپور مدافع سابق تيم ملي ايران جمعه شب مهمان برنامه ورزش از نگاه دو بود و در خصوص تيم ملي نوجوانان و مشكلات اساسي فوتبال ايران با مجريان اين برنامه به گفتگو پرداخت .
خاكپور در تمام لحظاتي كه جنگ لفظي مديران فعلي و سابق پرسپوليس به سوژه جنجالي برنامه تبديل شده بود، سكوت كرد و ترجيح داد در اين مورد حرف نزند. پس از حدود يك ساعت سكوت خاكپور از مجري برنامه اجازه گرفت تا براي چند دقيقه سخنان پاياني اش را به زبان بياورد.

او گفت: «براي خودم و مردمي كه اين برنامه را تماشا مي كنند متاسفم. در حالي كه فوتبال ما مشكلات اساسي بسياري دارد ما اينجا نشستيم و درباره اختلافات شخصي چند مدير صحبت مي كنيم. مشكل فوتبال ايران اين است كه هيچ چيز سر جاي خودش نيست و همانطور كه مي بيند ليگ هر سال نسبت به سال گذشته در سطح نازل تري برگزار مي شود. براي خودم متاسفم كه در استوديوي اين برنامه حاضر شدم و در چنين بحث هايي شركت كردم.»

جالب اينكه مجري برنامه بدون هيچ پاسخي فقط به حرف هاي خاكپور گوش داد و سعي در دفاع از استراتژي برنامه اش نكرد.

2009/11/7

t.s.m.t
08-11-2009, 00:12
البته وقتی که شعارهای غیر فوتبالی وارد ورزش شود،دیگر مابقی بحث ها فقط جنبه تبلیغیاتی دارد،شعارهای قومی نه عده ای کم بلکه اکثریت شهرها با شهروندانشان علیه آزربایجان دیگر مجالی برای موش مردگی به دوستان نمی دهد...

Rastin.
08-11-2009, 01:35
البته وقتی که شعارهای غیر فوتبالی وارد ورزش شود،دیگر مابقی بحث ها فقط جنبه تبلیغیاتی دارد،شعارهای قومی نه عده ای کم بلکه اکثریت شهرها با شهروندانشان علیه آزربایجان دیگر مجالی برای موش مردگی به دوستان نمی دهد...

فقط در بازی آخر این حرکت زشت از طرف عده ای انجام شده که باید برخورد بشه مخصوصا که بعضیا دنبال سو استفادن.... :whistle:
طبق معمول ایجاد توهم در مورد دشمنی مردم سایر مناطق با آذربایجان, در جهت هدفی که قبلا گفتم:

یه عده خیلی کم هم دست و پا میزنن که حساسیت ایجاد کنن و به قضیه جنبه قومی بدن که موفقم نشدن...
ممنون که مهر تایید به پستم زدی..:31:

nw_nk
08-11-2009, 17:55
من مربی نباید فقط تا روزی که خوب نتیجه می گیرم مورد تایید هواداران باشم. بالاخره روزهای ناکامی هم فرا می رسد و هواداران باید در این روزها حامی مربی و تیم باشند.

سایت گل – حمید درخشان 48 ساعت پس از شکست سنگین مقابل سپاهان به استودیوی شبکه 3 رفت و به عنوان کارشناس بازی بارسلونا و رئال مایورکا روبروی دوربین نشست.

درخشان در صحبت هایش به طور خاص وضعیت بارسلونا را به پیکان قزوین ربط می داد و عکس العمل تماشاگران دو تیم را با هم مقایسه می کرد. آنچه تا حدودی خنده آور به نظر می رسید.

او گفت: «بارسلونا در بازی های اخیر مقابل اوساسونا و روبین کازان خوب نتیجه نگرفت اما هواداران این تیم هنوز ورزشگاه نوکمپ را پر می کنند و تا دقیقه 90 دست از تشویق بر نمی دارند. فوتبال همین است. من مربی نباید فقط تا روزی که خوب نتیجه می گیرم مورد تایید هواداران باشم. بالاخره روزهای ناکامی هم فرا می رسد و هواداران باید در این روزها حامی مربی و تیم باشند.»

پس از شکست پیکان مقابل سپاهان هواداران قدیمی از خجالت درخشان درآمدند و او اذعان کرد که دلش از دست قزوینی ها گرفته است.

2009/11/8

dark fear
08-11-2009, 19:30
چون ایشون از معدود چهره های ورزشی متعصب ما هستن ...
فکرشو بکنید اگه یه بازیکن یا مربی دیگه این وضعیتو داشت .. مخصوصا تو تیمای بزرگ :2:

masoudtr
08-11-2009, 23:47
اظهارنظرهای محمد مایلی‌کهن جنجالی‌ترین مربی فوتبال ایران همچنان ادامه دارد و این در شرایطی است که فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته انضباطی در مقابل حرف‌های حاشیه‌ای این مربی هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.
در سال‌های اخیر بسیاری از مربیان ایران به دلیل انجام مصاحبه‌های جنجالی و انتقاد از شرایط فوتبال ایران محروم شدند و جریمه‌هایی برای آنها در نظر گرفته شد. حتی فیروز کریمی که با انتقادهای منطقی خود از امکانات سخت‌افزاری فوتبال ایران حرف زد سرانجام به لیگ دسته اول تبعید شد و چند مربی دیگر هم تعهد دادند. در این میان محمد مایلی‌کهن تنها کسی است که هر وقت دلش بخواهد در مورد مسائل مختلف فوتبال حرف می‌زند ولی هیچ عکس‌العملی در مورد مصاحبه‌های او نشان داده نمی‌شود.
سرمربی فعلی سایپا که در ماه‌های اخیر مصاحبه‌های جنجال‌برانگیزی را انجام داده است در آخرین مصاحبه خود که بعد از بازی سایپا و پاس همدان برگزار شد دوباره به امیر قلعه‌نویی حمله کرد. این در شرایطی است که قلعه‌نویی به دلیل اختلافات گذشته از مایلی‌کهن شکایت کرده بود ولی مدتی پیش شکایت خود را پس گرفت. مایلی‌کهن در آخرین مصاحبه‌اش در مورد مکان زندگی امیر قلعه‌نویی، اتومبیل شخصی او و همچنین محل تولد و اسم و فامیلی این مربی حرف‌هایی را به زبان آورد که واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت. حتی نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرده که اگر مایلی‌کهن عذرخواهی نکند از او شکایت خواهد کرد.
در این میان کمیته انضباطی و سازمان لیگ هیچ واکنشی نسبت به حرف‌های مایلی‌کهن نشان نمی‌دهند و همین موضوع شایعاتی را به وجود آورده که تشکیلات فدراسیون فوتبال مایل به محرومیت و یا در نظر گرفتن جریمه برای سرمربی سایپا نیستند. از طرفی می‌گویند مایلی‌کهن با یکی از مسئولان سازمان لیگ رابطه بسیار خوبی دارد و به همین دلیل حتی حرف‌های جنجالی سرمربی سایپا هم منجر به محرومیت او نمی‌شود. مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی در پاسخ به این سئوال که چرا هیچ واکنشی به مصاحبه‌های مایلی‌کهن نشان نمی‌دهید، در جملاتی کوتاه به خبرگزاری فوتبال ایران می‌گوید: «رئیس فدراسیون فوتبال به من گفته که مصاحبه نکنم و ترجیح می‌دهم در مورد مسائل مورددار حرف نزنم.»

iman_s
09-11-2009, 00:27
مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی در پاسخ به این سئوال که چرا هیچ واکنشی به مصاحبه‌های مایلی‌کهن نشان نمی‌دهید، در جملاتی کوتاه به خبرگزاری فوتبال ایران می‌گوید: «رئیس فدراسیون فوتبال به من گفته که مصاحبه نکنم و ترجیح می‌دهم در مورد مسائل مورددار حرف نزنم.»
مرتيكه خالي بند هر روز تو يك كانال راديو يا تلويزيون داره زر ميزنه بعد ميگه مصاحبه نميكنم.فردا هم كنفرانس مطبوعاتي داره.

t.s.m.t
09-11-2009, 01:16
ما عادتمون اینه که رو در رو وایسیم و بدون طعنه و کنایه با کسی که روبرومون هست حرف بزنیم،غیر این از دستمون بر نمی یاد،این مهر تأییدم یه جور خوش خوابی هستش،توهم رو هم از واقعیت مردم خودشون خوب تشخیص میدن،ما چیزی که داریم با چشمون می بینیم و با قلبمون حس می کنیم و با عقلمون ارزیابیش میکنیم رو باور میکنیم نه شعار و غیره رو...بقیه دوستان یا واقعاً اطلاع ندارن یا اینکه فکر میکنن که ما بی خبر از دنیا هستیم، دوام حسن نیتمون هم شاید خیلی زیاد طول کشید،چیزی بیشتر از 800 سال،ولی مثل ما به بقیه مثل این بود که بقیه داشتن میفتادن تو آب و و ما دستش رو گرفتیم،ولی تشکرش پیش کش،یه جورایی شروع به بریدن دست ما کردن که ما نمیخوایم،ما هم فکر کنم به قدر کافی فرصت دادیم،دیگر صلاح مملکت خویش خسروان دانند،اگر هم فکر می کنید تعداد اینگونه افراد خیلی اندک هست،در بازی آینده یک سری به ورزشگاه ما بزنید تا خودتان خیلی چیزها را ببینید،البته منظور کثرت جمعیت نیست،منظور سخن اکثریت است،که البته این تنها نمونه ای از خروار است.به هر صورت از دست بندگان خدا دیگر خارج است،ولی باز به امید ایرانی متحد...

t.s.m.t
09-11-2009, 01:24
مسأله ی دیگر اینکه،این تاپیکی در مورد بازی تراکتور با فنر باغچه بود،برای اینکه مردم اطلاع پیدا کنن از وضع بازی تیمشون،همیشه افرادی آمده و پستهای بی ربط داده اند،تا تاپیک را به جنجال بکشند،بعد فرموده اند که دیگران این کار را می کنند،برای مثال جمله ی زیر به غیر از توهین چه معنایی می تواند داشته باشد!؟

..الان برای هر بازی این تیم یا مصاحبه کمالوند یه تاپیک جداگانه زده میشه!

مخصوصا با آن علامت تعجبش،حال بر فرض که ..انشاءالله که ما اشتباه کردیم،چه ربطی به این موضوع بازی تراکتور با فنر باغچه دارد!؟تمامی تاپیک های تراکتور را از نظر بگذرانید،دوستی آمده و در مورد نتیجه بازی اطلاع داده،بقیه آمده اند و بدون مراعات هرچه از دهنشان درآمده را گفته اند،پس در واقع این خود امثال شماست که این چنین جو سازی میکنید و بعد می خواهید سیاست تیغ دو لبه را داشته باشید که از هر طرف دست مخاطب قطع شود،ولی بالواقع فکر کنم دیگر برای این کارها خیلی دیر شده است...

sia-saketi
09-11-2009, 03:09
حقیقتاً آبرو ریزی هست! می دونی چرا؟ چون اگه فنرباغچه با اون کلاس تاپ و اروپایی خودش بخواد بیاد توی اون ورزشگاه نیمه ساخته شده و خراب و داغون یادگار امام بازی کنه آبروی هر چی ایرانیه و باشگاه ایرانیه میره!
کاش حداقل توی یه زمین خوب مسابقه بدن؛ نه اون یادگار امام که همه جاش نیمه کاره رها شده!

lindows
09-11-2009, 09:13
خاله زنكي تر اين مايلي نديدم
هر روز يه بيانيه ميده

t.s.m.t
09-11-2009, 11:15
منظورت از زمین خوب، ورزشگاه آزادی که نیست!
یادگار باشه بهتره که،
باز اونجا آبروریزی فقط از لحاظ زمین و ورزشگاه هستش،نه از طرف تماشاگر و غیره...

C0OPeR
09-11-2009, 11:49
حالا مگه اونا قبول کردن بازی انجام بدن که شما سر زمین بازی بحث میکنید :دی

BehzadKiNG
09-11-2009, 12:18
حالا مگه اونا قبول کردن بازی انجام بدن که شما سر زمین بازی بحث میکنید :دی
همینو بگو!

---

در خصوص بازي با فنر باغچه:
آقاي شفق روز دوشنبه به استانبول سفر مي كنند اگر وضعيت مساعد بود و با مديرعامل فنرباغچه به توافق رسيدنداين بازي دوستانه انجام خواهد شد وگرنه خير.ضمنا نامه اي نيز از طرف باشگاه به باشگاه فنر باغچه و كنسولگري ايران در استانبول فرستاده شده است كه منتظر جواب فنر باغچه هستيم.
پس هنوز هيچ چيز معلوم نيست.
آقاي شفق به هيچ فرد و باشگاهي باج نميدهد چراكه وقتي پيشنهد داديم كه در نامه به فنر باغچه هزينه سفر و مبلغي را كه تراكتورسازي به فنر باغجه جهت انجام بازي دوستانه بدهد را قيد كنيم. شفق گفت: ما هيچ پولي پرداخت نمي كنيم تراكتور تيم كوچكي نيست ما هزينه اياب و ذهاب و اقامت آنها را تامين مي كنيم آنها هم بايد در بازي برگشت تمامي هزينه هاي ما را متقبل شوند و گرنه بازي دوستانه اي در كار نيست.

با این حرف ها که شفق زده معلومه که اونا هم قبول نکردند دره بهونه میاره :)

Rastin.
09-11-2009, 13:18
ما عادتمون اینه که رو در رو وایسیم و بدون طعنه و کنایه با کسی که روبرومون هست حرف بزنیم،غیر این از دستمون بر نمی یاد،این مهر تأییدم یه جور خوش خوابی هستش،توهم رو هم از واقعیت مردم خودشون خوب تشخیص میدن،ما چیزی که داریم با چشمون می بینیم و با قلبمون حس می کنیم و با عقلمون ارزیابیش میکنیم رو باور میکنیم نه شعار و غیره رو...بقیه دوستان یا واقعاً اطلاع ندارن یا اینکه فکر میکنن که ما بی خبر از دنیا هستیم، دوام حسن نیتمون هم شاید خیلی زیاد طول کشید،چیزی بیشتر از 800 سال،ولی مثل ما به بقیه مثل این بود که بقیه داشتن میفتادن تو آب و و ما دستش رو گرفتیم،ولی تشکرش پیش کش،یه جورایی شروع به بریدن دست ما کردن که ما نمیخوایم،ما هم فکر کنم به قدر کافی فرصت دادیم،دیگر صلاح مملکت خویش خسروان دانند،اگر هم فکر می کنید تعداد اینگونه افراد خیلی اندک هست،در بازی آینده یک سری به ورزشگاه ما بزنید تا خودتان خیلی چیزها را ببینید،البته منظور کثرت جمعیت نیست،منظور سخن اکثریت است،که البته این تنها نمونه ای از خروار است.به هر صورت از دست بندگان خدا دیگر خارج است،ولی باز به امید ایرانی متحد...

بازم همون مسئله که گفته شد..سعی در پیش کشیدن بحثای قومی که هیچ ربطی به فوتبال و حتی صحبتای تاپیک نداره: 800 سال تحمل کردیم, حسن نیتمون تموم شد و...
ادامه بدید!!

من توی شهر خودم چیزی جز احترام به آذریها ندیدم, بقیه جاها رو نمیدونم!

مسأله ی دیگر اینکه،این تاپیکی در مورد بازی تراکتور با فنر باغچه بود،برای اینکه مردم اطلاع پیدا کنن از وضع بازی تیمشون،همیشه افرادی آمده و پستهای بی ربط داده اند،تا تاپیک را به جنجال بکشند،بعد فرموده اند که دیگران این کار را می کنند،برای مثال جمله ی زیر به غیر از توهین چه معنایی می تواند داشته باشد!؟

...الان برای هر بازی این تیم یا مصاحبه کمالوند یه تاپیک جداگانه زده میشه!

شما واقعا اینو توهین میدونی؟!!! :blink: ...دیگه چی بگم!
دوستان قضاوت کنن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین بدبینی باعث اون افکار دیگه شده...

nw_nk
09-11-2009, 13:49

سايت گل- تيم ملي ايسلند جهت برگزاري يک بازي دوستانه با تيم ملي کشورمان در حالي وارد تهران شد که در ليست اسامي اين تيم بازيکن سرشناسي ديده نمي شود. از ان جا که اين بازي در روزي غير از فيفا دي برگزار مي شود، لژيونرهاي اين تيم اجازه همراهي تيم ملي کشورشان را پيدا نکردند. ايدور گوديانسن مهاجم سابق بارسلونا و فعلي موناکو سرشناس ترين بازيکن ايسلند است که به همراه اين تيم به تهران نيامده است.

تيم ملي ايسلند در آخرين بازي دوستانه خود مقابل آفريقاي جنوبي به پيروزي رسيده است. اسامي بازيکنان ايسلند عبارتست از:
آري فرير اسکولاسون-آرني گاتور آراسون-آرنور اسوين آگالستينسون-اتلي گوگناسون-اتلي ويگار ژورنسون-بالدور سيگورگسون-بيرکير مار سوارسون-ژارني سيگورگسون-ژورگوفلور هيداکي تاکفوسا-ژورن گونارسون-گارگار جوهانسون-گاگلاگور پيتور پيتورسون-گونار گيلفاسون-گانليفور گانليفسون-هيگار هلگوسون-هلگي والور دانيلسون-ايندريگي سيگورگسون-جان گونلاگسون-جوناس گوگني ساوارسون-کريستيان اورن سيگورگسون-ماتياس ويليالمسون-اوگين اسوانسون
سرمربي: اولافور جونانسون

ديدار دوستانه تيمهاي ملي ايران و ايسلند فردا ساعت 18 در ورزشگاه ازادي و به قضاوت عبداله محمد داور قطري برگزار مي شود.

2009/11/9

nw_nk
09-11-2009, 13:51
18 درصد مجموع تماشاگران مسابقات فصل 2009 لیگ قهرمانان اسیا طرفدار پرسپولیس بوده اند.

سايت گل- فصل 2009 ليگ قهرمانان اسيا دو روز پيش با قهرماني پوهانگ کره جنوبي خاتمه يافت. در اين دوره از ليگ قهرمانان اسيا 110 مسابقه انجام شد و در مجموع يک ميليون و 365 هزار نفر اين مسابقات را با حضور در ورزشگاهها تماشا کردند. پرتماشاگرترين تيم اين دوره پرسپوليس بود که چندي پيش کنفدراسيون فوتبال اسيا با اعلام رسمي اين موضوع نشان ويژه اي را در اين زمينه به باشگاه پرسپوليس اهدا کرد. اما نکته جالب اينجاست که حدود 18% تماشاگران اين فصل ليگ قهرمانان اسيا طرفدار پرسپوليس بوده اند. 235 هزار نفر در 4 بازي خانگي پرسپوليس در فصل 2009 ليگ قهرمانان آسيا در ورزشگاه ازادي حضور يافته اند و رکورد بيشترين تماشاگر در تاريخ اين مسابقات نيز متعلق به پرسپوليس با 95 هزار تماشاگر است که در بازي اين تيم با بنيادکار ازبکستان در ازادي حضور يافتند. اين در حالي بود که فينال اين مسابقات فقط 25 هزار تماشاگر داشت.

2009/11/9

nw_nk
09-11-2009, 13:53
سايت گل- تيم ملي اردن براي انجام بازي رفت خود مقابل تيم ملي ايران در مقدماتي جام ملتهاي اسيا چهارشنبه وارد تهران مي شود. اردن که با يک امتياز در قعر گروه ششم مقدماتي جام ملتها قرار دارد، روز شنبه 23 ابان در ورزشگاه ازادي ميهمان ايران است. تمرينات اين تيم در ورزشگاه البترا امان زير نظر عدنان حمد عراقي دنبال مي شود و چهار بازيکن لژيونر اين تيم نيز اين تيم را در سفر به ايران همراهي خواهند کرد. حمد اميدوار است با تيم اردن يک امتياز از ايران بگيرد تا به وضعيت خود در جدول مسابقات بهبود بخشد.

2009/11/9

nw_nk
09-11-2009, 13:58
دايي با پيشنهادهاي ديگري هم روبه‌روست. باشگاه مس كرمان كه بايد به زودي در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بازي كند، در اوضاع نابه‌سامان خود مذاكره‌هايي را با علي دايي داشته است.

سايت گل - دوست نزديك علي دايي وقتي عصر شنبه به ديدارش رفت، تفاوت خاصي را در او احساس كرد. كاپيتان تاريخ‌ساز تيم‌ملي، نشانه‌هاي تازه‌اي را بروز داد. نشانه‌هايي كه در گذشته و در هنگام مربي‌گري‌اش در او ديده بود؛ سرحال، فعال و پي‌گير فوتبال.
آن روزها علي دايي تمام زندگي‌اش را به فوتبال سپرده بود اما بعدها وقتي از تيم‌ملي رفت، سعي كرد با فعاليت‌هاي تجاري خودش را مشغول كند. اين روزها آن‌قدر ادامه يافت تا دايي گوشه‌نشين، در شنبه گذشته لبخند تازه‌اي به فوتبال بزند.
تماس‌هاي مكرر از سوي چند باشگاه ليگ‌برتري سرانجام او را متقاعد ساخت تا زمان بازگشت به ليگ‌برتر را جلو بيندازد. دوست نزديك دايي مي‌گويد: «منتظر بازگشت دوباره او باشيد.» كاپيتان كه فوتبال را در اين ماه‌ها فراموش كرده بود، از ورزش دوري نجست. هنوز به يك سالن بدن‌سازي شيك در شمال تهران مي‌رود و تمرين‌هاي روزانه‌اش را پي‌گيري مي‌كند. او براي دويدن به باشگاه يكي ديگر از دوستانش مي‌رود تا درصورت بازگشت، اين‌قدرها ناآماده نباشد.

او حالا بيش از هر زمان ديگري به فوتبال نزديك است. دوست نزديكش اضافه مي‌كند: «دايي مشغول بررسي پيشنهادها است و بعيد نيست به زودي به يكي از آن‌ها پاسخ مثبت بدهد.» شهريار مثل گذشته، فردي را به حريم شخصي‌اش راه نمي‌دهد. هنوز كسي، حتي برادرانش هم نمي‌دانند او براي بازگشت و غافل‌گيري چه نقشه‌اي در سر دارد.

محمد دايي يكي از برادرانش مي‌گويد: «خب، اگر اتفاقي بيافتد خود او در اين باره حرف مي‌زند. به ما هم اطلاعاتي نمي‌دهد.» اما علي دايي عصر شنبه به دوست نزديكش اخبار تازه‌اي داد كه از بازگشت دوباره او به فوتبال و ليگ‌برتر خبر مي‌دادند. آن فرد نزديك به دايي مي‌گويد: «او خيلي بروز نمي‌دهد ولي به خوبي مي‌توان از حرف‌هايش فهميد دوست دارد دوباره مربي‌گري كند. قاعدتا تا زماني‌كه تصميم قطعي نگيرد چيزي به ما نخواهد گفت.»

در ماه‌هاي گذشته چند پيشنهاد به دست دايي رسيد. پيشنهادهايي كه البته او به آن‌ها پاسخ دقيقي نداد و همه را به تعطيلات نيم‌فصل موكول كرد. دوست نزديك شهريار تأييد مي‌كند رايزني‌هايي براي بازگشت دايي به پرسپوليس صورت گرفته اما اين رايزني‌ها از سوي مقام‌هاي بلندپايه باشگاه نبوده. اين موضوع هنوز جريان دارد، به‌گونه‌اي كه برخي از پيشكسوتان پرسپوليس از طريق نفود خود در باشگاه قصد دارند شرايط را براي حضور شماره 10 تاريخي در پرسپوليس مهيا كنند.
دوست نزديك دايي اين مسئله را تأييد مي‌كند: «مسلما دايي دوست دارد به پرسپوليس برود اما هنوز به‌صورت رسمي با او حرفي زده نشده. چند تن از پيشكسوتان در اين زمينه كارهايي كرده‌اند و اصرار دارند علي چراغ‌سبز نشان دهد. نمي‌توانم نام اين افراد را بگويم ولي رابطه خوبي با باشگاه دارند.» در اين ميان، دايي با پيشنهادهاي ديگري هم روبه‌روست. باشگاه مس كرمان كه بايد به زودي در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بازي كند، در اوضاع نابه‌سامان خود مذاكره‌هايي را با علي دايي داشته است.

با اين‌كه برهاني‌نژاد مديرعامل اين باشگاه مي‌گويد: «ما هنوز با دايي به‌صورت جدي مذاكره نكرده‌ايم.» برخي از منابع خبري در مس از جلسه دايي و كرماني‌ها خبر مي‌دهند. گفته مي‌شود درصورتي‌كه هيئت مديره اين باشگاه با برهاني‌نژاد سازش كند و او را در اين سمت نگه دارد، مظلومي را بركنار مي‌كند و تلاش‌هاي خود را براي جذب علي دايي آغاز خواهد كرد. برهاني‌نژاد مي‌گويد: «اگر بنده در باشگاه بمانم بي‌شك تغييرهاي تازه‌اي در تيم خواهم داد. شكست ما مقابل استيل‌آذين برنامه‌ريزي شده بود و تيم بسيار مشكوك 6 گل خورد. امروز وضعيت باشگاه به‌طور كامل مشخص خواهد شد.»

علي دايي تنها با اين پيشنهادها روبه‌رو نيست. نتايج ضعيف سايپا در هفته‌هاي گذشته، سايه سنگين دايي را روي نيمكت اين باشگاه انداخته. موضوعي كه دوست نزديكش هم آن را تأييد مي‌كند: «به او گفته‌اند تو را به جاي مايلي‌كهن مي‌آوريم. علي با مسئولان اين باشگاه رابطه خوبي دارد. ولي هنوز به آن‌ها پاسخي نداده.» ظاهرا دايي عجله‌اي براي تصميم‌گيري ندارد چون مي‌خواهد بهترين تصميم را براي بازگشت دوباره به فوتبال بگيرد. چه، اين رفتار را در قبال پيشنهاد باشگاه صبا هم نشان داده است.

سعيد اكبري

2009/11/9

CATALONIA
09-11-2009, 17:02
طرفدارا ی تراکتور حواسشون باشه که اینبار بطری پرت نکنن سر بازیکنای فنر باغچه رو بشکنن

I Walk Alone
09-11-2009, 20:05
اگه به عنوان بازیکن برگرده دیگه خودشو ضایع میکنه !

nw_nk
09-11-2009, 20:06
گزارشگر تلويزيون در مورد بچه هاي خواهرزن گوتي نظر مي دهد و اصل گزارش را فراموش کرده است يا در برنامه 90 آنقدر که به مدرک دکتراي فلان شخص مي پردازند، به اصل فوتبال اهميت نمي دهند.

سايت گل - خداداد عزیزی حتی اگر در فوتبال سمتی هم نداشته باشد می تواند با مصاحبه هایش نظرها را به خود جلب کند.او هم مثل بسیاری از مربیان ایرانی معتقد است دوپینگ در فوتبال ایران وجود دارد و در اثبات ادعای خود می گوید:"در آمريکا که بودم با اينکه آنها فوتبالي ندارند و در جهان مطرح نيستند؛ حتي بر سر تمرينات به طور سرزده مي آمدند و تست دوپينگ مي گرفتند که دو بار اسم من درآمد. در مسابقات هم از تمام بازيها به قيد قرعه از دو نفر تست دوپينگ مي گرفتند و در آلمان هم تمام بازيها تحت نظارت بود. اگر اين وضعيت را در فوتبال ما به حال خودش رها کنند، بدتر مي شود.اگر تست گرفتن از بازيکنان هزينه دارد، وظيفه فدراسيون فوتبال است که اين هزينه را بپردازد.در فوتبال ما به اين مسائل درست مانند ساير مسائل اهميتي نمي دهند."
خداداد با اشاره به اتفاقاتی که در لیگ دسته اول جریان دارد وجود آلودگی در این عرصه را فاجعه بار می داند:" در ليگ يک از داوري گرفته تا دوپينگ نظارت کافي وجود ندارد. من در ليگ يک کار کرده ام و همه چيز آنجا آزاد است و ليگ برتر هم از اين لحاظ که زير ذره بين خبرنگاران و رسانه هاست، مجزاست تا خلاف کمتري صورت پذيرد."
سرمربی سابق استقلال اهواز که معمولا دستی بر آتش حواشی دارد معتقد است حاشیه ها کار فوتبال ایران را یکسره کرده اند:" در اين فوتبال، همه اصل که فوتبال است را رها کرده اند و به همه چيز مي پردازند جز فوتبال. اين فوتبال نابود شده و ديگر کاري هم نمي توان براي آن کرد. شما نگاه کنيد رسانه ملي بيشتر از همه به حاشيه ها دامن مي زند. گزارشگر تلويزيون در مورد بچه هاي خواهرزن گوتي نظر مي دهد و اصل گزارش را فراموش کرده است يا در برنامه 90 آنقدر که به مدرک دکتراي فلان شخص مي پردازند، به اصل فوتبال اهميت نمي دهند، پس اين مسائل عادي است."

2009/11/9

nw_nk
09-11-2009, 20:08
بنا برگزارش ايرنا، اگر فدراسيون فوتبال ايالت باسک اسپانيا براي انجام رقابت کريسمس با بازيکنان اين تيم به توافق برسد، اين ديدار صورت خواهد گرفت.

سايت گل - تيم ملي فوتبال ايران به مناسبت ايام کريسمس احتمالا رقيب تيم منتخب ايالت باسک اسپانيا شده وديدار دوستانه اي دراين چارچوب بين دو تيم برگزار خواهد شد.
مقامات فدراسيون فوتبال ايالت باسک اين مطلب را به بازيکنان تيم منتخب اين ايالت اطلاع داده اند و آنها تا پايان ماه جاري ميلادي فرصت دارند که موافقت خود دراين باره را اعلام کنند. حاطر نشان مي شود که درسال گذشته بيش از100 بازيکن فوتبال ايالت باسک با انجام اين رقابت تحت عنوان تيم منتخب " سرزمين باسک" موافقت کردند، اما به خاطر مخالفت فدراسيون با اين درخواست ديدار مورد نظر انجام نشد.
روزنامه ال "کوررئو" دراين باره نوشت : فدراسيون فوتبال ايالت باسک سال گذشته بابت لغو ديدار مذکور که قرارداد آن با فدراسيون فوتبال ايران منعقد شده بود 170 هزار يورو غرامت به فدراسيون فوتبال ايران پرداخت کرده است . اين درحاليست که فدراسيون فوتبال ايران دريافت مبلغ مذکور را تاييد يا تکذيب نکرده است.
بنا بربرخي گزارش هاي دريافتي، نماينده ايران در قبال اين موضوع اعلام کرده در صورتي که امسال براي انجام رقابت کريسمس، فدراسيون باسک با بازيکنان اين ايالت به توافق برسد، مشکلي براي انجام اين ديدار وجود نخواهد داشت.

2009/11/9

nw_nk
09-11-2009, 20:10
اين تيم با 57 هزار و 142 نفر تماشاگر در هر بازي خانگي، بيشترين ميانگين تماشاگران را به خود اختصاص داده و بالاتر از تيم هايي همچون استقلال و پيروزي قرار گرفته است.

سايت گل - بررسي نتايج دور رفت ديدار هاي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در رقابت هاي ليگ برتر باشگاه کشور نشان مي دهد اين تيم با ميانگين کسب دو امتياز از بازي هاي خانگي و يک امتياز از بازي هاي خارج از خانه، عملکردي موفقي داشته است.

اين تيم از هفت بازي خانگي موفق به کسب 14 امتياز شده و از 9 بازي خارج از خانه خود 9 امتياز به دست آورده که براي اولين سال ورود به ليگ برتر پس از هفت سال دوري، قابل قبول است.

بيشتر بازي هاي خارج از خانه اين تيم در برابر تيم هاي نيمه نخست جدول رده بندي بوده که در دور برگشت اين مورد مي تواند يک امتياز بسيار مثبت براي تيم تبريزي تلقي شود. در دور برگشت رقابت هاي ليگ برتر تيم هاي پاس از هفته هفدهم دور رفت و سپاهان، پرسپوليس، استيل آذين، پيکان، مقاومت سپاسي، صبا، ملوان، استقلال اهواز و شاهين بوشهر بايد در تبريز و ورزشگاه يادگار امام به مصاف اين تيم بروند که با توجه به نتايج دور رفت تراکتورسازي در برابر تيم هاي مزبور مي توان به کسب نتايج بهتر توسط اين تيم اميدوار بود.

بررسي آماري عملکرد تيم تراکتور سازي از 16 بازي نشان مي دهد، اين تيم به طور ميانگين در هر بازي 1/34 گل زده، 1/31 گل خورده داشته و 1/43 امتياز توانسته کسب کند. تراکتورسازي در 9 بازي خارج از خانه نيز در مجموع 9 امتياز از دو برد مقابل تيم هاي شاهين بوشهر و استقلال اهواز و تساوي در برابر ملوان، استيل آذين و مقاومت سپاسي به دست آورده که ميانگين گل زده 1/66 در هر بازي و 1/88 گل خورده براي اين تيم به ثبت رسيده است.

نکته جالب توجه در عملکرد تيم تراکتور سازي در دور رفت رقابت هاي ليگ برتر ، تعداد گل هاي زده اين تيم توسط مهاجمان است که از مجموع 22 گل زده اين تيم 14 گل يا به عبارتي ديگر بيش از 73 درصد مجموع گل هاي زده شده را شامل مي شود. طبق آمار موجود از مجموع گل هاي زده تيم تراکتور سهم هافبک ها 15 درصد و سهم مدافعان نيز 12 درصد بوده است.

تراکتورسازي تبريز در نيم فصل اول رقابت هاي ليگ برتر صاحب سه ضربه پنالتي در برابر تيم هاي شاهين بوشهر، مس کرمان و استقلال اهواز شد که هر سه ضربه به گل انجاميد و هر سه بازي به نفع تراکتور با پايان رسيد. همچنين چهار ضربه پنالتي نيز به ضرر تيم تراکتور در مقابل تيم هاي شاهين بوشهر، ملوان، استيل آذين و استقلال اهواز گرفته شد که به جز يک پنالتي در بازي مقابل استقلال اهواز بقيه منجر به گل شده ولي در هيچ يک از اين بازي ها تراکتورسازي نتيجه را واگذار نکرده است. اين تيم همچنين با 57 هزار و 142 نفر تماشاگر در هر بازي خانگي، بيشترين ميانگين تماشاگران را به خود اختصاص داده و بالاتر از تيم هايي همچون استقلال و پيروزي قرار گرفته است.

اين تيم در روز هاي آينده اردوي آمادگي خود را در شهر آداناي ترکيه برپا خواهد کرد و روز ششم آذرماه سالجاري و پس از اتمام تعطيلات نيم فصل، در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز، به مصاف پاس همدان مي رود. تراکتورسازي با 23 امتياز از 16 بازي در رده نهم و نيمه نخست جدول رده بندي قرار دارد.

ايرنا

2009/11/9

elyartab
09-11-2009, 21:23
ياشاسين تيراختور!!!
ياشاسين آذربايجان!!!
بقيه تيم ها ياد بگيرن لطفا :27:

مطلق السلطنه
09-11-2009, 21:43
ورزشگاه جاهاي ديگه جا نداره!! به جاي نگاه صرف به عدد بهتر بود اين رفيقي كه اينا رو حساب كرده يه تناسب مي گرفت!!!
توي ورزشگاه 15 هزار نفري معلومه بيشتر از 15 هزار نفر نميان! چون جا نميشه!! (بماند كه ممكنه توي همچين ورزشگاهي 20 هزار نفر هم بيان!!!)

AAKOJ
09-11-2009, 21:46
واقعا این حق تماشاگران تراکتورسازی است که پرتماشاگرترین تیم لیگ را یدک بکشد . یاشاسین تراختور

pcforlife
09-11-2009, 23:40
ورزشگاه جاهاي ديگه جا نداره!! به جاي نگاه صرف به عدد بهتر بود اين رفيقي كه اينا رو حساب كرده يه تناسب مي گرفت!!!
توي ورزشگاه 15 هزار نفري معلومه بيشتر از 15 هزار نفر نميان! چون جا نميشه!! (بماند كه ممكنه توي همچين ورزشگاهي 20 هزار نفر هم بيان!!!)
اول ممنون از خبرتون...:11:
دوم اینکه من هم با این دوستمون موافقم، ولی باید به این دوست عزیزمون بگم که اگه به تناسب هم نگاه کنیم متوجه میشیم یه جورایی تراکتور تو این زمینه باز هم صدره... شما ببین ظرفیت یادگار امام 70 75 هزار نفر... یهو میبینی یه بازی 65 70 هزار نفر میان... ولی بعضی از استادیوم های 15 20 هزار نفری، هزار نفر هم به زور میان...:10:
در کل یاشاسین ترختور!:40:
یاعلی

t.s.m.t
10-11-2009, 01:42
همین بدبینی باعث اون افکار دیگه شده...

آقا شما درست می فرمایید،تمام!

طرفدارا ی تراکتور حواسشون باشه که اینبار بطری پرت نکنن سر بازیکنای فنر باغچه رو بشکنن

شما بیشتر حواستان به صحبتهایتان باشد،نگران سر بازیکنان فنر باغچه نباشید....

sia-saketi
10-11-2009, 02:12
باز اونجا آبروریزی فقط از لحاظ زمین و ورزشگاه هستش،نه از طرف تماشاگر و غیره...
حالا مگه تماشاگرای اونجا چه طورشونه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه جا همه جور تماشاگر و آدمی هست که مشکل داشته باشن، حتی همین تیم شما...

sia-saketi
10-11-2009, 02:51
این هم مثل بازی با آمریکا دروغ از آب در میاد!
تیم ملی با چه تیم هایی که نمی خواست بازی کنه!!!!
یادتون هست از همون زمان های قدیم ما تا به حال با چه تیم هایی که قرار مسابقه نذاشتیم! :
آمریکا-برزیل-آرژانتین-اسپانیا!!!!!! اون هم با تمام ستاره های تیماشون!

nw_nk
10-11-2009, 13:35

سايت گل- رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال ديروز در يک نشست خبري از ائين نامه جديد انضباطي رونمايي کرد و مقررات اين ايين نامه از امروز قابل اجراست. آئين نامه جديد کميته انضباطي با 6 فصل،44 ماده و 39 تبصره اجرا مي شود. اما يکي از بخشهاي جالب اين ايي نامه مربوط به سحر و جادو گري در فوتبال است که مجازات سنگيني براي ان در نظر گرفته شده است.
مجتبي شريفي در اين زمينه گفت: :طبق تبصره 2 ماده 42 آئين نامه کميته انضباطي با توجه به اينکه سحر و جادو حرام است و با توجه به اينکه اين کار ناجوانمردانه است اگر اثبات شود براي جادو کردن بين 6 ماه تا 2 سال محروميت و اگر سحر صورت بگيرد 3 سال محروميت براي فردي که اين عمل را انجام داده محروميت در نظر گرفته مي شود.
گفتني است در سالهاي اخير بحث جادوگري در فوتبال ايران رواج يافته است و هر از گاهي مطالب مختلفي در اين زمينه به گوش مي رسد.

2009/11/10

nw_nk
10-11-2009, 13:39
من افتخار مي‌كنم كه بچه نازي‌آباد، ايستگاه بانك، ميدان انصاري، پلاك 126 هستم و هيچ وقت اصليتم را فراموش نمي‌كنم.

سایت گل - چیزی که همه در انتظارش بودند ، در برنامه 90 اتفاق افتاد، زمانی که عادل فردوسی پور امیرقلعه نویی را روی خط اورد تا سرمربی سپاهان در مورد حرف‌هاي تند و چارواداری مايلي‌كهن صحبت كند.
قلعه نویی که البته خودش هم دل خوشی از فردوسی پور ندارد؛ گفت: «اگر اين حرف‌ها جالب نيست پس چرا شما آن را پخش مي‌كنيد. من افتخار مي‌كنم كه بچه نازي‌آباد، ايستگاه بانك، ميدان انصاري، پلاك 126 هستم و هيچ وقت اصليتم را فراموش نمي‌كنم.» بعد از اين جملات بود كه عادل وسط حرف‌هاي امير پريد و گفت: «زنگ چندم؟» قلعه‌نويي در جواب عادل گفت: «ما خانه داشتيم و يك زنگ هم بيشتر نداشت.» سرمربي سپاهان كه لبخندهاي كوتاهي در ميان حرف‌هايش مي‌زد ادامه داد: «من افتخار مي‌كنم كه پدرم اهل نيشابور و روستاي قلعه‌نو است و بايد بگويم كه سر سفره پدر و مادرم بزرگ شدم. مردم نازي‌آباد هم مي‌دانند كه ده سال در شهرداري آن منطقه كار كرده‌ام و مجموعه ورزشي يادآوران زماني افتتاح شد كه من مشاور ورزشي شهردار بودم.»
قلعه‌نويي در ادامه حرف‌هايش در خصوص صحبت‌هاي مايلي‌كهن مبني بر اينكه او در بهترين نقطه تهران زندگي مي‌كند و بهترين ماشين را سوار مي‌شود، گفت: «شايد از ديد عزيزان تميز بودن و شيك بودن ايراد دارد ولي من اگر پول داشته باشم هواپيماي شخصي هم مي‌خرم. من تميزي و شيك بودن را دوست دارم و هيچ ايرادي ندارد كه در بالاي شهر زندگي كنم و بهترين ماشين را داشته باشم. من پول دارم و هرجا كه دلم بخواهد زندگي مي‌كنم. در نازي‌آباد هم از سال 62 هيات داريم و من ايام محرم به آنجا مي‌روم. در ضمن مهم اين است كه در دل مردم هستم.در ضمن ما نمي‌رويم كسي را ببينيم و بعد به ما تيم بدهند.»
بعد از اين جملات بود كه فردوسي‌پور با كنايه به قلعه‌نويي گفت: «شما سالي پانصد ميليون پول مي‌گيريد و فكر مي‌كنم تا چند سال ديگر مي‌توانيد هواپيماي شخصي بخريد!» امير هم در جواب فردوسي‌پور گفت: «اگر نقد هم نشد شايد ليزينگي بدهند تا بتوانيم بخريم.»
قلعه‌نويي در مورد اتفاقاتي كه بعد از ديدار استقلال و راه‌آهن افتاد واو را در ورزشگاه آزادي تشويق كردند گفت: «استقلال امسال تيم بسيار خوبي دارد و من از مردم مي‌خواهم كه اين تيم را تشويق كنند. صمد مرفاوي دوست من است و جزو بهترين مهاجمان استقلال در سال‌هاي گذشته بوده و الان هم يكي از بهترين مربيان ايران است.» سرمربي سپاهان كه قرار است تيمش به كيش برود در پاسخ به اين سئوال فردوسي‌پور كه آيا حضور همزمان شما با استقلال در اين جزيره باعث نمي‌شود كه حاشيه درست شود، گفت: «ما هيچ مشكلي با هم نداريم و اتفاقا اگر بخواهند يك بازي دوستانه هم انجام مي‌دهيم.»

2009/11/10

nw_nk
10-11-2009, 13:48

سایت گل -هوادارن سپاهان در نامه ای سرگشاده به مدیر صداوسیمای اصفهان خواستار تغییر اساسی در گروه ورزش شبکه استانی شدند.در این نامه چنین آمده است:
سلام جناب آقاي كلباسي، مدير كل محترم صدا و سيماي مركز اصفهان .آقاي رئيس سال 82 يادتان هست؟همان سالي كه افتخار ديگري براي اصفهان ما رقم خورد. سالي كه براي اولين بار سپاهان قهرمان ليگ برتر ايران شد.
سالي كه فوتبال اصفهان درخشيد.با قهرماني ذوب آهن،ديگر تيم عزيز شهرمان، در جام حذفي آن سال اصفهان سهميه كامل ايران را براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا بدست آورد. آقاي رئيس شما فوتبال اصفهان را دنبال مي كنيد؟فراز و نشيب هاي فوتبال اصفهان را پيگير هستيد؟البته فرازهاي مان بيشتر از نشيب هاي مان بوده است.
نمايندگان شهرمان 5 بار با پشت سر گذاشتن رقبايي چون سرخابي هاي پايتخت قهرمان حذفي ايران شده اند. سپاهان سرافراز تا فينال آسيا رفته است و با كسب نايب قهرماني آسيا افتخار اين را يافته كه براي اولين بار و به عنوان اولين تيم ايراني در جام باشگاه هاي جهان نماينده كشور عزيزمان باشد.انصافاً افتخارات فوتبال اصفهان از سال 82 تا به امروز تداوم و پيشرفت داشته است اما.... اما آقاي رئيس، يار تيم هاي شهرمان در سال 82 در راه كسب عناوين قهرماني چرا همگام با اين افتخارآفريني ها پيشرفت نكرده است؟
اين افتخارات كم افتخاراتي نبوده و اصفهان شهر كم اهميتي نيست كه صدا و سيماي آن درجا بزند!صدا و سيماي اصفهان نتوانسته پابه پاي فوتبال شهرمان رو به جلو قدم بردارد!آيا بين شكل و شمايل پخش مستقيم هاي سال 82 با پخش امروز فرقي مي بينيد؟هميشه يادمان بوده كه به محض شنيدن صداي سوت داور و شايد هم بعد از سوت داور پخش بازي شروع شده است و با سوت پايان بازي داور هم تمام شده است!؟اما ما هم براي خودمان برنامه "نود" مي خواهيم،براي خودمان "ورزش دو" مي خواهيم، براي خودمان "ورزش و مردم" مي خواهيم. آ ها كه از رسانه ملي پخش مي شوند براي ما نيستند ولي ما براي خودمان مي خواهيم.برنامه هايي مي خواهيم كه براي ما و به عشق هواداران فوتبال اصفهان ساخته شود. ما برنامه "فوتبال برتر" مي خواهيم كه قبل از شروع بازي تيم هاي شهرمان شروع شود،بين دو نيمه ادامه يابد و با تحليل نهايي بازي در پايان بازي خاتمه يابد.
آقاي رئيس ما فرزندان شما هستيم،ما برادران و خواهران شما هستيم و چه بسا پدر بزرگ ها و مادر بزرگ هاي شما.از شما مي خواهيم كه به فوتبال پرافتخار اصفهان چنانچه شايسته اش هست توجه كنيد. ما از شما انتظار داريم...

جامعه مجازی هواداران سپاهان

2009/11/10

MORINIO
10-11-2009, 13:48
مایلی کهن شانس بیاره من نبینمش وگرنه با دستای خودم خفش میکنم

nw_nk
10-11-2009, 14:03
البته غلامپور یادش نیست که تشکیل زودهنگام اردوی ملی به دلیل بازی با ایسلند است نه اردن.

سایت گل - همه می دانند که بهزاد غلامپور هیچ علاقه ای به افشین قطبی ندارد چراکه جایگزینی اوبه جای دایی ، باعث بیکاری چندماهه آقا بهزاد شد!
مربی دروازه بانهای استقلال در انتقاد از تشکیل اردوی تیم ملی به پانا گفت:متاسفانه فقط منشور اخلاقی و جریمه ها در فوتبال ما حرفه ای است و الا چیز دیگری حرفه ای نیست. نمی دانم چرا در تشکیل اردوی تیم ملی اینقدر عجله داشتند. بازی با اردن که این حرفها را ندارد. تیم مهد کودک های ایران هم اردن را می برد!
غلامپور در ادامه می گوید: می آیند لیگ را به صورت بسیار فشرده برگزار می کنند. آیا این حرفه ای است؟ الان ما لیگ نداریم بلکه به اصطلاح یک کاپ است که هر چه زودتر می خواهند تمامش کنند. اینگونه بازیهای فشرده برای ایتالیا و انگلیس و اسپانیا است نه ایران. ما هنوز یک توپ مشخص در لیگمان استفاده نمی شود. یک جا با نایک بازی می کنند یک جا با آدیداس یک جا با توپ پلاستیکی و هر تیمی یک توپ دارد.
مربی دروازه بان های استقلال در مورد اشتباه وحید طالب لو در گل اول راه آهن گفت: محسن قهرمانی گفت توپ از دست دروازه بان ما رها شده و او دوباره گرفته و این خطا است. در بازی قبل از آن داور یک چیز دیگری می گفت. به نظرم این سلیقه ای بود و برای طالب لو تجربه شد که دیگر این اشتباه را انجام ندهد.
غلامپوردرپایان با خوشبینی نسبت به شرایط استقلال گفت: اتفاق خاصی نیفتاده و ما هنوز در کورس قهرمانی هستیم. چیزی را از دست نداده ایم. مطمئن باشید اگر حاشیه ها بگذارند امسال هم قهرمان می شویم.وی افزود: برخی نمی خواهند استقلال امسال قهرمان شود و تمام تلاش خود را در این کار انجام می دهند. من در پایان فصل با دلیل و مدرک می گویم چه کسانی هستند.تازه خوب است الان در رده سوم جدول هستیم و فاصله ای تا صدر نداریم. اگر ته جدول بودیم تماشاگران چه کار می کردند؟

2009/11/10

alireza fatemi
10-11-2009, 15:20
مایلی کهن شانس بیاره من نبینمش وگرنه با دستای خودم خفش میکنم

کسی تا حالا کسی دیده که حامی مایلی کهن باشه ؟
از مردم میگما چون حامیاش که ....:5:

mahpesar
10-11-2009, 15:59
تيم فوتبال باشگاه پيروزي به عنوان نخستين تيم باشگاهي در ايران ، با قطعه‌اي با صداي داريوش خواجه نوري كه در بخش‌هايي از آن اعضا تيم ، وي را همراهي مي‌كنند، داراي سرود رسمي شد. داريوش خواجه نوري در گفت و گو با خبرنگار حوزه موسيقي ايرنا ، در اين باره گفت: اين اتفاق براي اولين بار در سطح باشگاه‌هاي ايران رخ مي‌دهد.
وي گفت : بخش‌هايي از اين سرود با صداي جمعي از بازيكنان قديمي و جديد تيم پرسپوليس از دهه پنجاه تاكنون ضبط مي‌شود.
خواجه نوري گفت: سرود آماده است و تنها بخش‌هاي هم خواني جمعي آن مانده است كه تا پايان هفته كامل مي‌شود.
اين خواننده و آهنگساز ، در معرفي بازيكناني كه سرود را همراهي مي‌كنند، از جمله به علي كريمي ، همايون بهزاد و كريم باقري اشاره كرد.
وي در پاسخ به اين سوال خبرنگار ايرنا كه همكاران ساخت سرود چه كساني بوده اند، گفت: شعر از آقاي كاكايي است كه در ساخت آهنگ آن محمدعلي خواجه نوري همراهي ام كرده و تنظيم آن را نيز خود انجام داده ام.

عکس تزئینی است

irna.ir

sinath
10-11-2009, 16:31
ایلنا: سرمربی تیم فوتبال سایپا کرج با اشاره به اظهارات اخیر قلعه نوعی که وی را استاد حاشیه سازی معرفی کرده بود گفت: اگر من استاد حاشیه سازی هستم، قلعه نوعی خودش اصل حاشیه است.
محمد مايلي‌كهن صبح امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا اظهار کرد: قلعه نوعی خودش گفته استاد حاشيه‌ها است. اما من به دنبال حاشيه‌ نيستم. من سر كسي را كلاه نگذاشتم و هیچ وقت هم نمي‌گويم بچه جنوب شهر هستم و در شمال شهر زندگي كنم و ماشين گرانبها سوار شوم. مطمئن باشید که ماشين گران قيمت انسانها را بالا نمی برد و به کسی شخصیت نمی دهد.
مايلي‌كهن گفت:‌ امروز خيلي‌ خوشحال هستم كه باز زد و بند به جايگاهي نرسيده‌ام، اما برخي آقايان همه چيزشان را از در كنار زرد و بند به دست آورده‌اند.
وی در پاسخ به اظهارات اخير امير قلعه‌نويي كه او را يك مربي سفارشي خوانده بود گفت: بهتر بود كه قلعه‌نويي نظرش را صريح‌تر و شفاف‌تر بيان مي‌كرد، تا پاسخگويي هم ساده‌تر انجام شود.
مايلي‌كهن گفت: ‌تمام افتخارم اين است كه سفارشي بپذيريم و دلالان نيستم و اگر هم از نگاه برخي از آدم‌ها مربي سفارشي هستم، اين سفارش‌ها از جانب آدم‌هاي باشخصيت جامعه درباره من اعمال شده است.
وی درباره شايعاتي كه در خصوص جدايي از او سايپا اين روزها به گوش مي‌رسد گفت: من هنوز با کوشا مديرعامل جديد باشگاه سايپا هيچ جلسه‌اي نداشته‌ام، اما اطمينان دارم كه هيات مديره در اين خصوص تصميمات مقتضي را اتخاذ خواهد كرد.
سرمربي تيم سايپا در ادامه گفت: من با باشگاه سايپا قرارداد دارم، تا حدودی خود را از اعضاي خانواده سايپا مي‌دانم.
مايلي‌كهن درباره نامه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در خصوص اظهارات او درباره اميرقلعه‌نويي به ایلنا گفت: چنين نامه‌اي تا به امروز به دست من نرسيده است و شما نيز بهتر است در اين باره از كميته انضباطي سئوال كنيد.
سرمربي تيم سايپا در ادامه گفت: من با باشگاه سايپا قرارداد دارم، تا حدودی خود را از اعضاي خانواده سايپا مي‌دانم.
محمد مايلي‌كهن در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به اظهارات اخير ملكيان عضو هيات مديره‌ي باشگاه سايپا مبني بر اينكه كادرفني سايپا عملكرد ضعيفي داشته است، تصريح كرد: من از آقاي ملكيان بسیار سپاسگزارم. سعي مي‌كنم از اين به بعد از ملكيان به عنوان يكي از كمك‌هايم استفاده كنم! او با 31 سال سن هم تجربه‌ي زيادي دارد و هم تخصص. اگر بناست كسي درمورد ملكيان صحبت كند من حرف‌هاي بسيار زيادي براي گفتن دارم كه در صورت لزوم آنها را خواهم گفت.

elyartab
10-11-2009, 19:39

عزيزم، يادگار امام بيش از 15 هزار نفريه ( بدون صندلي نزديك 90 تا!) . دقت كن! :27:

iman_abi
10-11-2009, 21:35
خدايا اگه راه داره شفاش بده!

iman_abi
10-11-2009, 21:40
آخه از كسي كه از الفنون طرفداري مي كنه چه انتظاري دارين اينا همشون بدون مدرك تهمت مي زنن هيچكيم نيست چيزي بهشون بگه!
اون رفيق جون جونيشم -عزيز محمدي- فقط بلد اونايي رو كه اين آقا بهشون تهمت ناروا زده محروم كنه! يكيش كاطمي و از اون مهمتر فيروز كريمي!!!
خدا ايشالا به راه راست هدايتش كنه! آخه بگو بابا توام آخه مربي هستي؟! همش تيمات در معرض سقوطن.... اي بابا

C0OPeR
10-11-2009, 22:00
برید اون کلیپی که مایل کهن تو جلسه کمیته انضباطی زار زار گریه میکنه رو ببینید !
یعنی یه بچه 5 ساله رو میزدی تو گوشش اینطوری گریه نمیکرد . این بنده خدا مشکلات روحی روانی داره .

sinath
10-11-2009, 22:06
جهان نوشت:

در برنامه 90 دیشب هنگامی که عادل فردوسی پور در حال مصاحبه با سر‍پرست باشگاه صبای قم بود، پیرامون تاخیر صدا گفت: احیانا شما صدای من رو از تلویزیون و یا ماهواره می‌شنوید!

سرپرست باشگاه صبا هم با مکثی کوتاه در جواب عادل گفت: من در منطقه‌ای هستم (لواسان) که آنتن تلویزیون ندارم و مجبورم برای دیدن برنامه شما از ماهواره استفاده کنم.

در این لحظه عادل هم با خنده‌های شیطنت آمیز همیشگی خود گفت: خوش به حالتون. پس مشکل پارازیت و نویز و این مسائل رو ندارید!

mohsen_sir
10-11-2009, 22:12
خودشون استفاده ميكنن به مردم ميگن نكنين

reza2pars
10-11-2009, 22:13
این عادل جونم سرش به تنش زیادی کرده
خدا بیامرزدش

Kianoosh
10-11-2009, 22:15
كفاشيان: اگر قطبي بخواهد با اسپانيا بازي مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال گفت: اگر افشين قطبي بخواهد تيم ملي با اسپانيا ديدار تداركاتي برگزار مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي كفاشيان پس از پيروزي يك بر صفر ايران برابر ايسلند در جمع خبرنگاران گفت: تماشاگران وقتي ببينند تيم حريف قوي است بيشتر به وزرشگاه مي‌آيند. البته ايسلند هم قوي بود اما تيم خيلي قوي‌اي نبود.
وي در مورد مسائل فني اين بازي اظهار داشت: بهتر است بحث فني را از اهل فن بپرسيد اما تصورم اين است كه انتظارات فني قطبي از اين ديدار برآورده شد. ما نگران نيستيم؛ اگر مسابقه حساس باشد مردم خودشان به ورزشگاه مي‌آيند.

كفاشيان در مورد اينكه احتمال دارد در صورت درخواست كادر فني با تيم‌هاي نظير اسپانيا بازي كنيم گفت:‌ اگر كادر فني بخواهد حتما چنين بازي انجام مي‌شود.
رئيس فدراسيون فوتبال در مورد عدم صعود تيم فوتسال ساحلي ايران به جام جهاني تصريح كرد: نمي دانم چه شد كه به ژاپن باختيم. تيم فوتبال ساحلي ما قوي بود.
كفاشيان در مورد دعوت از بازيكنان پا به سن گذاشته مانند فرهاد مجيدي به تيم ملي گفت: فردا اولين جلسه كميته فني تشكيل مي‌شود. وظيفه كميته فني همين است كه اهدافي را براي تيم ملي تعريف كند و اصلاحاتي را صورت دهد. اين كميته خط مشي آينده تيم ملي ايران و تيم ملي اميد را ترسيم مي‌كند.
وي ادامه داد: قطبي هم نظرش بر اين است كه در صورت پيروزي بر اردن و عبور از اين مرحله از بازيكنان جوان‌تر استفاده كند.
رئيس فدراسيون فوتبال در مورد اينكه در صورت ناكامي برابر اردن احتمال تغيير در كادر مديريتي فدراسيون وجود دارد گفت: با يك بازي تغيير و تحول ايجاد نمي‌شود. اين مسئله چيزي را حل نمي‌كند. ما بايد تيم قدرتمندي داشته باشيم. فدراسيون وظايف زيادي دارد.
انتهاي پيام/

Kianoosh
10-11-2009, 22:22
خبرگزاري فارس: به دنبال اظهارات اخير مديرعامل باشگاه مس در برنامه 90، خبرگزاري فارس براي روشن شدن افكار عمومي فايل صوتي صحبت‌هاي برهاني‌نژاد را منتشر مي‌كند.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، عبدالرضا برهاني‌نژاد شب گذشته در برنامه 90، خبر اخراج 3 بازيكن مس كرمان كه از سوي خبرگزاري فارس منتشر شده بود را تكذيب و اعلام كرد، نامي از بازيكنان نياورده است.
اين در حالي است كه شنيدن سخنان برهاني‌نژاد نشان مي‌دهد، مديرعامل مس كرمان 3 بازيكني كه در خبر خبرگزاري فارس از آن نام برده شده را تاييد مي‌كند.
مديرعامل باشگاه مس به خبرنگار فارس گفت خبر مشكوك بودن اين 3 بازيكن بدون اينكه نامي از وي برده شود، نوشته شود. فارس به رسم امانتداري، اين خبر را بدون اينكه از برهاني‌نژاد نام ببرد منتشر كرد؛ اما تكذيب اين خبر از سوي مديرعامل، آنهم در رسانه ملي، ما را بر آن داشت كه فايل صوتي صحبت‌هاي برهاني‌نژاد را منتشر كنيم.
خبرگزاري فارس براي روشن شدن افكار عمومي و صحت ماجرا، فايل صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مصاحبه برهاني‌نژاد كه مربوط به اين موضوع است را منتشر مي‌كند.

متن مصاحبه خبرنگار فارس با برهاني نژاد به شرح زير است:

فارس: شما بين دو نيمه رفتيد رختكن،‌ درست است؟ چه گفتيد؟
برهاني‌نژاد: بله، گفتم دست مريزاد. غيرت همه‌تان را ديدم. گفتم واقعا آن پولي كه گرفتيد انشاءالله كه حلال باشد. اين بازي كه شما مي‌كنيد ادعا داريد كه مي‌خواهيد در جام باشگاه‌هاي آسيا بازي كنيد. ادعاي ملي‌پوشي داريد. دست همه‌تان درد نكند. نيمه دوم بچه‌ها واقعا به غيرت‌شان برخورد. ديديد چه تلاشي كردند اما ديگر نشد. چندتايي مشكوك بودند كه انشاءالله با بررسي‌هايي كه با آقاي مظلومي مي‌كنيم مشخص مي‌كنيم جريان چه بوده است.

فارس: اين مشكوك‌ها را مي‌خواهيد بگوييد؟ ما از قول خودمان مي‌زنيم.
برهاني‌نژاد: (مي‌خندد)

فارس: از قول خودمان مي‌زنيم، از قول شما نمي‌زنيم.
برهاني‌نژاد: حالا ديگه. 3 تا بودند.

فارس: 3 تا؟
برهاني‌نژاد: بله

فارس: يكي سامان صفا بود.
برهاني‌نژاد: خب، ديگه؟

فارس: انصافي بود. دقيقه 35 تعويض شد.
برهاني‌نژاد: 2، خب.

فارس: سومي را نمي‌دانم؟
برهاني‌نژاد: چپه، چپ.

فارس: چپ؟ حسين‌خاني؟
برهاني‌نژاد: نه، چپ.

فارس: منيعي كه اصلا بازي نكرد.
برهاني‌نژاد: اميرحسين يوسفي.

فارس: يوسفي؟
برهاني نژاد: آره. حسين‌خاني هم خيلي خوب بازي نكرد. 2 تا پاس گل داد.

فارس: من اين 3 تا را مي‌نويسم از قول خودمان.
برهاني‌نژاد: از قول خودتان بنويسيد.

فارس: خيالتان راحت باشد. امروز جلسه هيات مديره است؟
برهاني‌نژاد: بله.

فارس: مظلومي را نگه مي‌داريد يا نه؟
برهاني‌نژاد: بگذاريد تا شب معلوم كنم. فعلا كه وقت زياد است.

!@#$%^&*()
10-11-2009, 22:27
با سلام...

البته ايسلند هم قوي بود اما تيم خيلي قوي‌اي نبود
آسمان ریسمان بافتن برای گفتن: ایسلند ضعیف تیم ضعیفی است...

اگر كادر فني بخواهد حتما چنين بازي انجام مي‌شود.

اگه اسپانیا نخواد چی؟:دی

رئيس فدراسيون فوتبال در مورد عدم صعود تيم فوتسال ساحلي ايران به جام جهاني تصريح كرد: نمي دانم چه شد كه به ژاپن باختيم. تيم فوتبال ساحلي ما قوي بود.

:46:

amir_oyama
10-11-2009, 22:37
مبارکه امیدوارم بقیه تیما بقول شما یاد بگیرن
بازی تراکتور تو اهواز رو دیدید که اهوازیا ورزشگاه رو پر کردن یکی همینکه خواستن روی تبریزی هارو کم کنن هم چند هفته بود استقلال اهواز خوب نتیجه میگرفت

iman_s
11-11-2009, 01:07
خواهيم،براي خودمان "ورزش دو" مي خواهيم،
آخه اين هم شد برنامه كه شما ميخواين.

Alamate Soal
11-11-2009, 01:15
ما برنامه "فوتبال برتر" مي خواهيم كه قبل از شروع بازي تيم هاي شهرمان شروع شود،بين دو نيمه ادامه يابد و با تحليل نهايي بازي در پايان بازي خاتمه يابد.

آخه ممكن نيست كه همچين چيزي ! صدا سيما نميزاره كه اينكارو بكنن . كلي از بينندگان شبكه 3 كم ميشه كه اون موقع

BehzadKiNG
11-11-2009, 10:35
آخه ممكن نيست كه همچين چيزي ! صدا سيما نميزاره كه اينكارو بكنن . كلي از بينندگان شبكه 3 كم ميشه كه اون موقع
چرا نمیشه!
الان صداوسیمای آدربایجان شرقی همین کار رو می کنه ، هر وقت تراختور بازی داره نیم ساعت قبل و بعد از بازی درباره بازی بحث می کنند ، هرچند بحث هایشان زیاد جالب نیست ولی به هر حال اینکار رو می کنند !

روزهای دوشنبه هم یک برنامه با نام تلاش وحود داره که تا قبل از شروع نود، تا ساعت 10.30 پخش می شود که با بازیکنان ، مربیان ، کارشناسان و ... حرف می زنند !
البته برای همه ی تیم های تبریز (اعم از تراختور لیگ برتری تا ماشین سازی دسته دومی) .

پس شدنی هست . . .

nw_nk
11-11-2009, 14:51
فوتبال ايران كه در طول دوران حيات خود همواره در محافل بين المللي ضعف هاي موجود در مديريت، سازماندهي، نتيجه گيري و ··· را پوشانده و پرتماشاگر بودن تيم هاي ملي و باشگاه هايي مثل پرسپوليس و استقلال را به رخ مي كشيده حالا كه براي تماشاي بازي ايران و ايسلند كمتر از هزار تماشاگر راهي ورزشگاه آزادي مي شود چه بهانه و توجيهي دارد؟

سایت گل - برگزاري ديدار تيم هاي ملي ايران و ايسلند در ورزشگاه يكصد هزار نفري آزادي و در حضور كمتر از هزار تماشاگر را مي توان اتفاقي تلخ و فراموش نشدني و حتي فاجعه اي بزرگ دانست.

اينكه چرا در كشور 70 ميليون نفري ايران و در شرايطي كه گاهابراي بازي هاي معمولي تيم ها كه تماشاگر رقابت هاي ليگ برتر، ليگ آزادگان و حتي ليگ دسته دوم باشگاه هاي كشور حداقل دو هزار نفر راهي استاديوم ها مي شوند ،چنین استقبال ضعیفی از تیم ملی صورت می گیرد، قطعا دلايلي دارد كه باید آن را بررسی كرد.
شايد بي دليل نبود كه افشين قطبي طي روزهاي گذشته تمام انرژي و تمركز خود در مصاحبه هايش را روي اين محور گذاشته بود كه مردم را به تماشاي بازي هاي تيم ملي دعوت كند.

در واقع عوارض و تبعات عدم راهيابي به جام جهاني خيلي زود به وضوح خود را نشان داد تا شايد مسوولان فدراسيون فوتبال و سازمان تربيت بدني از خواب غفلت بيدار شوند و بهتر درك كنند كه چه فرصت بزرگي را از دست داده اند· مسوولان ورزش و فوتبال كشور كه قطعا طي روزهاي آتي درباره علت حضور كم تعداد تماشاگران در بازي ايران و ايسلند مصاحبه هاي متعدد و خسته كننده اي خواهند داشت اگر در عمل به بررسي اين فاجعه پرداختند بايد بدانند كه تنها عدم راهيابي تيم ملي به جام جهاني علت بروز چنين اتفاق تلخي نيست.

مسوولان ورزش و فوتبال كشور بايد زماني به فكر اين روزها مي بودند كه بعضي بازي تيم هاي ريشه دار و پرطرفداري مثل ابومسلم، برق شيراز و ··· در حضور كمتر از 500تماشاگر برگزار مي شود يا حتي برخي از بازي هاي تيم هايي مثل پرسپوليس و استقلال با حضور كمتر از 10هزار تماشاگر انجام مي شود· در چنين شرايطي معلوم نيست چرا اغلب بازي هاي ليگ برتر در روزهاي غيرتعطيل و در ساعاتي برگزار مي شود كه علاقه مندان به فوتبال در محل كار هستند.

چنين برنامه ريزي هايي قطعا در دور شدن مردم از استاديوم ها بي تاثير نبوده و امروز عوارض اين كج سليقگي ها و برنامه ريزي هاي غلط اينگونه بروز پيدا مي كند كه ديدار تيم ملي ايران با ايسلند با حدود 1500تماشاگر برگزار شود·

طبق آمار و ارقام ارائه شده ميانگين تماشاگران در رقابت هاي ليگ برتر در نيم فصل اول 13هزار نفر در هر بازي بوده است اما شاید مردم پس از حذف تيم ملي و شايد هم خداحافظي چهره هاي محبوبي چون علي كريمي، مهدي مهدوي كيا و حتي وحيد هاشميان رغبتي براي تماشاي بازي هاي ملي ندارند و عجيب تر اينكه فدراسيون فوتبال و كميته تيم هاي ملي نيز هيچ ترفندي براي رفع اين معضل بكار نبرده و اقدامي براي برگزاري بازي هاي تيم ملي در شهرستان هايي مثل تبريز، اصفهان، شيراز، رشت و ··· انجام نمي دهند.

هر چند كه شنيده مي شود رايزني ها براي برگزاري ديدار ايران و مقدونيه در تبريز از حالا آغاز شده است·

حسین قدوسی

2009/11/11

nw_nk
11-11-2009, 14:52
حسین رضازاده تلاش ویژه ای را برای بازگرداندن دایی به سایپا آغاز کرده و رضایت سایر اعضای هیات مدیره را هم جلب کرده است.

سایت گل-در باشگاه سایپا زمزمه هایی در خصوص بازگشت علی دایی به نیمکت مربیگری این تیم شنیده می شود.شایعه ای که هرچند باورناپذیر به نظر می رسد اما غیر ممکن نیست.علی دایی، عضو ناراضی هیئت مدیره سایپا که بعد از حضور مایلی‌کهن در کادر فنی این باشگاه هیچ‌گاه در جلسات هیئت مدیره حضور نداشته شاید با برکناری مایلی کهن به درخواست بعضی از اعضای هیات مدیره پاسخ مثبت بدهد و بار دیگر به نیمکت تیم سابش بازگردد.ماجرا وقتی جدی تر می شود که بدانیم روزنامه منتسب به کارخانه سایپا هم اخیرا خبر از حضور علی دایی در کادرفنی این تیم و حذف مایلی‌کهن داده بود. بنابراین، با جدایی مایلی‌کهن، علی دایی به عنوان سرمربی به این باشگاه برمی‌گردد. در حال حاضر سجادی، ملکیان، کوشا، هادی ساعی، حسین رضازاده، زهره‌ای و گروسی اعضای هیئت مدیره سایپا هستند و اکثر این نفرات رابطه خوبی با دایی دارند.
گفته می شود حسین رضازاده تلاش ویژه ای را برای بازگرداندن دایی به سایپا آغاز کرده و رضایت سایر اعضای هیات مدیره را هم جلب کرده است.مدیرعامل جدید سایپا روی دایی نظر مثبتی دارد و ملکیان که اخیرا با مایلی کهن وارد جنگ کلامی شده هم برای ایجاد تغییر در کادر فنی فعلی تلاش می کند.این در حالیست که هادی ساعی هم یکی دیگر از موافقان بازگشت دایی محسوب می شود.

2009/11/11

nw_nk
11-11-2009, 14:58
فدراسيون فوتبال در حالي براي بازي دوستانه ايران مقابل ايسلند بليط 4 هزار توماني تعيين کرده بود که اين بازي يکي از کم تماشاگرترين بازيهاي تيم ملي در يک دهه اخير بود.

سايت گل- مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال در مورد استقبال سرد تماشاگران از مسابقه دوستانه ايران و ايسلند گفت: نبايد براي اين بازي دوستانه بليط ‌فروشي انجام مي‌شد؛ آنهم بليط 4 هزار توماني! شايد براي ديدار با مقدونيه اين كار را انجام ندهيم و تماشاي مسابقه رايگان باشد. ضمن اينكه اين مسابقه يك ديدار تداركاتي بود.
فدراسيون فوتبال در حالي براي بازي دوستانه ايران مقابل ايسلند بليط 4 هزار توماني تعيين کرده بود که اين بازي يکي از کم تماشاگرترين بازيهاي تيم ملي در يک دهه اخير بود که حدود 500-600 تماشاگر بيشتر نداشت.

2009/11/11

t.s.m.t
11-11-2009, 14:58
البته بقیه شهرستان ها رو نمیدونم،ولی اگه قرار باشه تو تبریز بازی انجام بشه فکر کنم همون 1000 نفرم نیان!
ولی یه چیز رو مطمئن هستم،اگه 90000 نفرم بیاد،مطمئناً تیم ملی تشویق نخواهد شد!...

مطلق السلطنه
11-11-2009, 15:23
عزيزم، يادگار امام بيش از 15 هزار نفريه ( بدون صندلي نزديك 90 تا!) . دقت كن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متوجه نميشم؟!! :

اين تيم همچنين با 57 هزار و 142 نفر تماشاگر در هر بازي خانگي، بيشترين ميانگين تماشاگران را به خود اختصاص داده و بالاتر از تيم هايي همچون استقلال و پيروزي قرار گرفته است.

دوم اینکه من هم با این دوستمون موافقم، ولی باید به این دوست عزیزمون بگم که اگه به تناسب هم نگاه کنیم متوجه میشیم یه جورایی تراکتور تو این زمینه باز هم صدره... شما ببین ظرفیت یادگار امام 70 75 هزار نفر... یهو میبینی یه بازی 65 70 هزار نفر میان... ولی بعضی از استادیوم های 15 20 هزار نفری، هزار نفر هم به زور میان...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكر نكنم توي ورزشگاه 15 هزار نفري بوشهر كمتر از 15 هزار تماشاگر توي اين نيم فصل برا هر بازي تماشاگر اومده باشه!! با حساب تناسب بيشتر ميشه!!!

Rastin.
11-11-2009, 16:27
چند سال پیش مگه یه بازی ملی توی تبریز برگذار نشد؟...فکر میکنم پر شده بود ورزشگاه!....البته خوب یادم نیست شاید یه شهر دیگه بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه تبریزیا که مثل بعضیا نیستن! :rolleye:

آرش-19
11-11-2009, 18:28
50 نفرم واسه این تیم ملی با اون مربی زیاد هم هست.

sinath
11-11-2009, 18:40
پس از مذاکرات انجام شده ميان حبيب کاشاني و محمد باقر قاليباف، شهرداري تهران اسپانسر تيم فوتبال پرسپوليس در رقابتهای آینده این تیم شد.
ایلنا: پس از مذاکرات انجام شده ميان حبيب کاشاني و محمد باقر قاليباف، شهرداري تهران اسپانسر تيم فوتبال پرسپوليس در رقابتهای آینده این تیم شد.

بعد از اعلام فسخ قرارداد منعقد شده ميان باشگاه پرسپوليس و شرکت "به گل"، از سوي اين شرکت و پس از مذاکرات انجام شده ميان باشگاه پرسپوليس و شهرداري تهران، سازمان سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي شهرداري تهران، اسپانسر تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه اين فصل شد.

شهرداري تهران در هفتمين دروه مسابقات ليگ برتر در سال 86 نيز، اسپانسر تيم فوتبال پرسپوليس بود.

nw_nk
11-11-2009, 19:37
ناصر حجازی معتقد است گرفتن تست اعتیاد از مربیان فوتبال توهین مستقیم به این قشر محسوب می شود.

سایت گل-ناصر حجازى مديرفنى تيم دى استراداى اسلواكى كه به گفته خودش همه كاره اين تيم است در حال حاضر در ایران به سر می برد و به مداوای پای مصدومش مشغول است.حجازی در یکی از جلسات تمرینی دی استرادا به قدری هیجان زده شد که به یاد دوران جوانی افتاد و از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت شد.البته مصدومیت او با تعطیلات ليگ اسلواكى همزمان شده است و او از این بابت مشکلی ندارد.
ناصر حجازی که همیشه یکی از منتقدان تصمیم گیرندگان و برنامه ریزان فوتبال ایران بوده و هست در خصوص قانون اجبار تست دوپینگ برای مربیان می گوید:«هر روز یک قانون من در آوردی را برای خودشان تصویب می کنند.اگر از من مى خواستند به هيچ وجه زير بار نمى رفتم. اين نوعى توهين به مربى محسوب مى شود و نمى دانم چرا مربيان ايران انجام چنين كارى را قبول كرده و به نوعى به خودشان توهين كرده اند.من برای سازمان لیگ یک پیشنهاد دارم.چطور است خود این آقایان هم تست اعتیاد بدهند.به هر حال کار کردن در فدراسیون فوتبال هم باید قواعد و محدودیت هایی داشته باشد.»

2009/11/11

Kaptian Black
11-11-2009, 20:33
50 نفرم واسه این تیم ملی با اون مربی زیاد هم هست.
افشین بهترینه تو ایران ! از علی دایی و امثالهم ! بهتره حداقل هرچی باشه اخلاق داره آدمه !

D r i v e r
11-11-2009, 22:06
افشین بهترینه تو ایران ! از علی دایی و امثالهم ! بهتره حداقل هرچی باشه اخلاق داره آدمه !
این کو -دتا چی بهتریه؟؟
مربی خوب توی ایران کم نداریم
ولی فوتبال سیاسی و دست های پشت پرده .....

sasha_h
11-11-2009, 22:10
این کو -دتا چی بهتریه؟؟
مربی خوب توی ایران کم نداریم
ولی فوتبال سیاسی و دست های پشت پرده .....

چه ربطی داره
خواستی یه چی بگی...

Ship Storm
11-11-2009, 22:19
افشین مربی خوبیه به نظر من باید بیشتر رو تیم کار کنه تا نتیجه بگیره
از همه عزیزان عذر میخوام ولی:
تا زمانی که مربی کس دیگه ای بود مگفتید افشین افشین حالا میزنید تو سرش
اصلا ایرانی جماعت همینه بهتر از این هم نیمشه هرکاریش کنی آخرش طلبکارن
حتی اگه فرگسن و آنجلتی و گاس هیدینگ رو هم بیارن با این تیم ما به هیچ جا نمیرسیم آخرشم میندازیم گردن مربی بدبخت چون عیب کار رو تو خودمون هیچوقت جستجو نمیکنیم و تو دیگران میگردیم بلکه یه چیزی پیدا کنیم علمش کنیم

mohsen_sir
11-11-2009, 22:24
من از سال 98 فوتبال ايران رو كلاً بي خيال شدم كلهم اجمعين از 98 تا الان 1 بار رفتم استاديوم!
استاديوم نرفتن نشونه اعتراضه غير از اين كاري از دستمون بر نمياد:13:

آرش-19
11-11-2009, 22:37
کی افشین افشین می کرد؟
خوب حتما همونا الان خوشحالن!
این آقا اگه مربی بود این همه مدت بیکار تو دبی الاف نمی چرخید و پیغام پسغام
بفرسته که من حاضرم بدون دستمزد مربی ایران بشم و من دوتا کره رو خوب میشناسم و از این اراجیفا.
درضمن ما که جام جهانی نرفتنمون تقریبا قطعی بود, چرا به جای قرارداد بلند مدت با بزرگی مثل تروسیه
اومدیم با یه آنالیزور قرارداد بستیم؟
این عمو اگه مربی بود سال دوم مربی گریش تو پرسپولیس لیاقت خودشو نشون میداد.
فقط از یه چیز این قطبی خوشم میاد اونم زرنگیشه که تو این مدت کوتاه زندگی تو ایران خیلی زود یاد گرفت چطور خودشو
بچپونه.مثل .......

Ship Storm
11-11-2009, 22:41
کی افشین افشین می کرد؟
خوب حتما همونا الان خوشحالن!
این آقا اگه مربی بود این همه مدت بیکار تو دبی الاف نمی چرخید و پیغام پسغام
بفرسته که من حاضرم بدون دستمزد مربی ایران بشم و من دوتا کره رو خوب میشناسم و از اراجیف.

افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %B7%D8%A8%DB%8C)

صفحاتش زیاده کافیه چند صفحش رو بخونی

MORINIO
11-11-2009, 23:35
ایرانی جماعت لیاقتش همینه! :2:

iman_s
11-11-2009, 23:45
صفحاتش زیاده کافیه چند صفحش رو بخونی
من كه همون زمان هم قبولش نداشتم و حتي تو امضاي اون زمانم هم بهش اشاره كرده بودم.
بعد از مراسم تنفيذ هم حالم ازش بهم خورد.

t.s.m.t
11-11-2009, 23:54
چند سال پیش مگه یه بازی ملی توی تبریز برگذار نشد؟...فکر میکنم پر شده بود ورزشگاه!....البته خوب یادم نیست شاید یه شهر دیگه بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه تبریزیا که مثل بعضیا نیستن! :rolleye:

چند سال پیش چند سال پیش بود!،الان الانه،
شما با توهماتت خوش باش،
انشاء الله که ورزشگاه پر میشه و انشاءالله که تیم ملی تشویق میشه...
شتر در خواب بیند پنبه دانه-----گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه
به قول ما او بیب بیدی یازدا گئلر:46:

Rastin.
12-11-2009, 13:11
چند سال پیش چند سال پیش بود!،الان الانه،
شما با توهماتت خوش باش،
انشاء الله که ورزشگاه پر میشه و انشاءالله که تیم ملی تشویق میشه...

توهم و بدبینی معلومه از کدوم طرفه! جالب اینکه میخوان افکار خودشونو به کل مردم تعمیم بدن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینقدرم محکم میگن اینجا همه ضد ایرانن که منم شک کردم شاید اون بازی با اون استقبال و شور ملی آذریها یه شهر دیگه بوده!
بحث چند سال پیشه نه چند قرن...

شتر در خواب بیند پنبه دانه-----گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه
به قول ما او بیب بیدی یازدا گئلر:46: شما که خواب زیاد میبینی بجای همه دوستان بخور!:27:
به قول ما "من تورکی بیلمیرم!" (درست گفتم؟!:31:)

saeedn70
12-11-2009, 13:24
اگه تیم ملی میرفت جام جهانی تماشا چی زیاد میومود برای بازیهاش

enimonte
12-11-2009, 14:16
برید اون کلیپی که مایل کهن تو جلسه کمیته انضباطی زار زار گریه میکنه رو ببینید !
یعنی یه بچه 5 ساله رو میزدی تو گوشش اینطوری گریه نمیکرد . این بنده خدا مشکلات روحی روانی داره .

منم شدیدا موافقم از وقتی که تیم ملی رو از دست داده مشکلش حادتر شده.

Nabakhshoode
12-11-2009, 14:42
به اعتقاد من قطبي نتايج خوبي گرفت در بازي هاي مقدماتي جام جهاني ولي خوب ما خيلي امتيازا رو از دست داده بوديم... و بازم به اعتقاد من در حال حاضر بهترين مربي همين افشين قطبيه ! هر چند كلا تو ايران مسائل سياسي بيش از حد موثره رو مردم و مردم ما هم كه حساس !

mehdi-2009
12-11-2009, 16:07
منم بادوستان موافقم ممد مایلی هر وقت تیمش میبازه برای فرافکنی گیر میده به حاشیه ومسخره بازی وتوهین به افراد بزرگی مثل اقا امیر

ocz
12-11-2009, 18:45
نميدونم اصليت قلعه نويي كجايي هست ولي تو راه اراك به تهران چند كيلومتر بعد از اراك يك روستا به اسم قلعه نو هست.توی هر استانی حداقل 4-5 تا روستا به اسم قلعه نو وجود داره:31:

t.s.m.t
12-11-2009, 19:54
توهم و بدبینی معلومه از کدوم طرفه! جالب اینکه میخوان افکار خودشونو به کل مردم تعمیم بدن!!

شما خوش باش با خیالاتت،

اینقدرم محکم میگن اینجا همه ضد ایرانن که منم شک کردم شاید اون بازی با اون استقبال و شور ملی آذریها یه شهر دیگه بوده!

کسی نگفت اینجا همه ضد ایرانن،مطمئنا اینجا همه عاشق وطنشون هستن،اگه آذربایجان نبود الان به جای بلبل زبونی به مردمش ،به بیگانه ها میگفتین آق دایی!در ضمن آذریها نه،آذربایجانیها و صد البته دقیق تر؛ترکها،

بحث چند سال پیشه نه چند قرن...

حالا معلوم شد فرق بنده با شما،برا شما چند سال خیلی هم زیاد نیس ولی برا ما ثانیه ش مهمه،چون با ثانیه ها کل دنیا این ور و اون ور میشه،حالا برا خوش خیالا یه بحث دیگه ست...

شما که خواب زیاد میبینی بجای همه دوستان بخور!

ظاهرا شما بیشتر تو خواب هستید!

به قول ما "من تورکی بیلمیرم!" (درست گفتم؟!)

چیز خاصی نگفتم همون معادل ضرب المثل خودتون بود...

nw_nk
12-11-2009, 20:03
بحث و کل کل (مخصوصا قومی) ممنوع.

t.s.m.t
12-11-2009, 20:07
اردوی ترکیه لغو شد،
فراز کمالوند:به جای ترکیه به کیش می رویم،چون هم گرمتره و هم نزدیکتر!

البته با گرمیش مخالف نیستم ولی اینکه یک در میان باید تو سرمای تبریز بازی کنن و میزبان باشن،بهتر بود زیاد به جاهای گرم عادت نکنن،نزدیک هم که چه عرض کنم،حالا ما بگیم کیش از ترکیه دورتره،باز مردم یه چیزی میگن،آقا کیش از ترکیه نزدیکتره!

البته آنچه که واضح است بازی از جانب ترکیه لغو نشد و مربی هم که کاره ای نیست،معلوم نشد چه کسانی بازی را لغو کردند!

t.s.m.t
12-11-2009, 20:11
آقا ما که کاری نداریم،هر جا میایم یه پست کاملا ورزشی میدیم این دوست ما پشت سر ما میاد یه حرفی می پرونه،باور ندارید پستای بنده و به دنبالش پستای ایشون رو از نظر بگذرانید،اگه ایشون با من و قومیتم و زبونم مشکلی دارن بهتره بیان و مشکلشون رو با من حل کنن که ما هم مجبور نشیم تو تاپیک ورزشی از همه چی الا ورزش بحث کنیم...!

به هر صورت حق باشماست...

t.s.m.t
12-11-2009, 20:19
از هفته ی ششم بازیهای لیگ 1 از گروه اول:شهرداری تبریز با 5 گل از سد حریف خود گذشت و با 16 امتیاز مکان خود را در صدر جدول تثبیت کرد.
بازی تیم دوم این گروه یعنی صنعت نفت به دلیل حاضر نشدن بازیکنان مس رفسنجان ،لغو شد.
وتیم سوم که باشد شهرداری بندر عباس با یک گل نتیجه را واگذار کرد..

انصاریان بازیکن اسبق پیروزی تهران با قراردادی یکساله به گسترش فولاد تبریز پیوست...

t.s.m.t
12-11-2009, 20:22
بیچاره تراکتور سازی به اندازه ی تیم های دسته اولی هم بازیکن ندارد!
ظاهراً با صعود گسترش فولاد تبریز به لیگ برتر،شاهد حضور یک تیم گردن کلفت دیگر در لیگ خواهیم شد،
مدیرش که در دسته ی اول اینچنان خرج کند وای به روزی که قدم به لیگ برتر گذارد،
ای کاش یک وامی هم میداد به این تیم ما که لااقل یه مهاجم می خریدیم!

AAKOJ
12-11-2009, 20:36
البته آنچه که واضح است بازی از جانب ترکیه لغو نشد و مربی هم که کاره ای نیست،معلوم نشد چه کسانی بازی را لغو کردند!

سلام
بابا بی خیال من با تمام علاقه ای که به تراکتور و تیمم دارم باید ذکر کنم که هیچ وقت فنرباخچه با ستاره هایی مانند کارلوس و نام و آوازه که در اروپا دارد به ایران نمیاد . اگر هم بیاد با کلی منت ...

t.s.m.t
12-11-2009, 20:38
به قول شما بی خیال چون نمیشه بعضی چیزا رو اینجا گفت...
پایدار بمانید...

masoudtr
13-11-2009, 00:29
همونایی که قطبی را بزرگ کردن هر وقت بخوان هم طوری به حاشیه میکشونش و زمینش میزنن که افرادی هم که امروز ازش طرفداری میکنن دشمنش میشن
این درسی است که از زندگی در ایران باید اموخت

hesam68
13-11-2009, 01:37
کلیپشو ندارین؟

Rastin.
13-11-2009, 01:43
کسی نگفت اینجا همه ضد ایرانن،مطمئنا اینجا همه عاشق وطنشون هستن،

آها...این شد!:27:
صد البته آذریها(=آذربایجانیها!) مثل بقیه در دفاع از وطنشون زیاد فداکاری کردن..

آقا ما که کاری نداریم،هر جا میایم یه پست کاملا ورزشی میدیم این دوست ما پشت سر ما میاد یه حرفی می پرونه،باور ندارید پستای بنده و به دنبالش پستای ایشون رو از نظر بگذرانید،اگه ایشون با من و قومیتم و زبونم مشکلی دارن بهتره بیان و مشکلشون رو با من حل کنن که ما هم مجبور نشیم تو تاپیک ورزشی از همه چی الا ورزش بحث کنیم...!

به هر صورت حق باشماست...

معنی پست ورزشی رو فهمیدیم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم سعی کردید پشت بحث قومیت و زبان سنگر بگیرید, در حالیکه من کوچکترین بی احترامی به هیچ قومی نکردم و مخلص همه ایرانیها هستم از هر نژاد و زبانی!

به اعتقاد من قطبي نتايج خوبي گرفت در بازي هاي مقدماتي جام جهاني ولي خوب ما خيلي امتيازا رو از دست داده بوديم... و بازم به اعتقاد من در حال حاضر بهترين مربي همين افشين قطبيه ! هر چند كلا تو ايران مسائل سياسي بيش از حد موثره رو مردم و مردم ما هم كه حساس !

موافقم....در حال حاضر مربی درجه یک خارجی به ایران ما نمیاد و قطبی نسبت به مربیان داخلی دیگه توی این شرایط بهتره...حداقل باید تا جام ملتها بهش فرصت داد.

t.s.m.t
13-11-2009, 01:51
بازم سعی کردید پشت بحث قومیت و زبان سنگر بگیرید,

مثل تاپیک قبل،حق با شماست!
البته همیشه و همه جا حق با شماست...

اگر قصد شما واقعاً بحث بود،به طور خصوصی هم این کار قابل انجام می بود،معلوم بود که بعد از پست ما بعضی ها زود جبهه گیری می کنند،ما هم مجبور شدیم سنگر بگیریم!

به هر صورت،
مدیر فرمودند بحث رو کش ندید،

I Walk Alone
13-11-2009, 05:56
وای فرض کنید David Villa یا Fernando Torres در استادیوم ازادی !!! :39:

mehdi-2009
13-11-2009, 10:14
بابا ماهواره راکه دیگه همه دارن. تقریبا به طور غیر رسمی ازادش کردن. البته اگه به یک جرم دیگه بخوان خونه یک نفر را بگردند. وماهواره را پیدا کنند اون موقع میشه قوز بالا قوز

mehdi-2009
13-11-2009, 10:16
بابا اینا جوکه . این که چیزی نیست اگه کادر فنی بخواد با برزیل وارژانتین هم بازی می کنیم .

masoudtr
13-11-2009, 12:32
جهان نوشت:

در برنامه 90 دیشب هنگامی که عادل فردوسی پور در حال مصاحبه با سر‍پرست باشگاه صبای قم بود، پیرامون تاخیر صدا گفت: احیانا شما صدای من رو از تلویزیون و یا ماهواره می‌شنوید!

سرپرست باشگاه صبا هم با مکثی کوتاه در جواب عادل گفت: من در منطقه‌ای هستم (لواسان) که آنتن تلویزیون ندارم و مجبورم برای دیدن برنامه شما از ماهواره استفاده کنم.

در این لحظه عادل هم با خنده‌های شیطنت آمیز همیشگی خود گفت: خوش به حالتون. پس مشکل پارازیت و نویز و این مسائل رو ندارید!
اصلا هم همچین حرفی نزد
گفت چقدر صداتون صاف و بدون نویز می یاد
اینا هر چی بخوان بنویسن مینویسن

farshidshd
13-11-2009, 14:13
دقیقا گفت :
پس مشکل پارازیت و نویز ندارید...

اگه سرعت اینترنتم خوب بود واستون آپ میکردم

nw_nk
13-11-2009, 19:18
به نظر می رسد مایلی کهن با این نامه مثل دفعه قبل در تیم ملی شغل خود را از دست بدهداو به رضازاده می گوید:سعي كن همچون جهان پهلوان تختي هميشه از حق و حقيقت دفاع كني و جانب عدالت را پيشه و يا اينكه اگر اين امر برايت سخت است حداقل سكوت نمايي

سایت گل - محمد مایلی کهن به استاد خطابه و بیانیه نویسی تبدیل شده است. سرمربی سایپا این بار در واکنش به حسین رضازاده قهرمان سابق المپیک و عضو هیئت مدیره سایپا که دو روز پیش از وی انتقاد کرده بود ؛ نامه ای نیشدار تحریر کرده است.این نامه با مقایسه رضازاده و تختی آغاز می شود که کنایه ایست اساسی به رفیق سنگین وزن دایی....بخوانید:
یادش بخير، جادوانه ورزش ايران زنده ياد "آقا تختي" كه راز جاودانگي‌اش نه رنگ و تعداد مدال‌هايش، بلكه دفاع او از حق و حقيقت و در نهايت گرفتن حق مظلوم از ظالم بود. چه بسا ورزشكاراني كه در طول دوران آمدند و رفتند و حتي بيشتر از "آقا تختي" مدال گرفتند اما، خيلي زود فراموش شدند.
روزگار غريبي است كه چنان در چنبره‌ي تعارفات چاپلوسانه گير افتاده‌ايم كه هر حرفي خارج از تعارف و تمجيد را حتي اگر در دفاع از حقيقت باشد، بد اخلاقي مي‌ناميم. اگرچه اين روزها همه ژست حرفه‌اي‌گري مي‌گيريم اما، متاسفانه در عمل طور ديگري رفتار مي‌كنيم. چند وقت پيش يكي از اعضاي هيات مديره‌ي محترم باشگاه سايپا، در حالي كه تخصصي در مسايل فني نداشتند وارد مباحث فني تيم و كادرفني شده و مطالب‌شان را به جاي اينكه در جلسه‌ي هيات مديره مطرح نمايند، رسانه‌اي نمودند. علي‌رغم اينكه بيش از 10 روز از اين صحبت‌ها و مصاحبه گذشت هيچ واكنشي از سوي شما آقاي رضازاده! نشان داده نشد اما، چگونه است كه بلافاصله پس از اينكه بنده ناچارا ناگزير به پاسخ آن صحبت‌ها شدم، در كمتر از 24 ساعت عكس العمل شما را مشاهده نموده و شما آقاي رضازاده! به عنوان قهرمان اين مملكت حرف‌هاي بنده را غير حرفه‌اي، غيراخلاقي و كم لطفي دانستيد. آيا اين بدان معنا نيست كه شما يك طرفه به قاضي رفته باشيد و صرفا از آن عضو هيات مديره دفاع نموده باشيد؟
آقاي رضازاده! از نظر من كار غير حرفه‌اي يعني ورود به مسايل فني بدون تخصص لازم، كار غير اخلاقي يعني رسانه‌اي نمودن مسايل داخلي خانواده‌ي باشگاه، از همه مهمتر دروغ گفتن به مردم است. اينك خودتان قضاوت كنيد كه آيا صحبت‌هاي من غير حرفه‌اي و غير اخلاقي بوده يا صحبت‌هاي دوست شفيق و صميمي و به عبارتي مدير برنامه‌هاي شما؟! آقاي رضازاده! در جايي ديگر عنوان كرده بوديد كه مايلي‌كهن محبت‌هاي هيات مديره را ناديده گرفته است.
اي كاش واضح‌تر در اين زمينه صحبت مي‌كرديد زيرا شايد اين شائبه به وجود آيد كه محبت‌هاي هيات مديره يعني گرفتن امتيازهاي شخصي از باشگاه يا گروه خودروسازي سايپا (مانند گرفتن ماكسيما، مگان، زانتيا و يا امتياز نمايندگي محصولات سايپا و ...) در حالي كه همگان مي‌دانند بنده هيچ گاه به دنبال گرفتن ذره‌اي امتياز شخصي نبوده و نيستم و همواره در هر كجا كه مشغول به كار بوده‌ام نهايت تلاش خود را در جهت كاهش هزينه‌ها به كار گرفته و نيتي به جز ارايه‌ي خدمت صادقانه نداشته و ندارم.
آقاي رضازاده! در جاي ديگري عنوان كرده‌ايد كه در هر كجا و در هر زمان از من حمايت كرده‌ايد. مي‌توانيد براي اين صحبت خود شواهدي ارايه دهيد؟ ضمن اينكه قابل ذكر است زماني كه تيم مشكلي نداشته باشد و خوب هم نتيجه بگيرد به حمايت خاصي نيازي نيست بلكه مديريت حرفه‌اي ورزش به هنگام عدم نتيجه‌گيري بايد خود را بروز دهد و از تيم حمايت كند. آقاي رضازاده! شايد من جزو معدود فوتبالي‌هايي باشم كه با تمام وجودم نه تنها با فوتبال بلكه با اكثر رشته‌هاي ورزشي عجين شده باشد و اگر علاقه‌ام نسبت به رشته‌هاي ورزشي ديگر بيشتر از فوتبال نباشد، كمتر هم نيست.
از اين رو يادم نمي‌رود كه اعجوبه‌ي وزنه‌برداري جهان آقاي محمد نصيري در المپيك 1968 مكزيك در مبارزه‌اي سخت و نفس‌گير توانست بر "ايمر فولدي" مجارستاني غلبه كند چگونه اشك شوق از چشمانم جاري شد و پس از آن كه در همان المپيك "واسلي الكسيف" توانست مدال طلا را در فوق سنگين براي شوروي سابق به ارمغان آورد، چقدر غبطه خوردم و از خداوند بزرگ تمنا كردم كه روزي هم ما در اين وزن قهرمان شويم. بعدها با رشادت و با حضور باصلابت شما در المپيك‌هاي سيدني و آتن و با فرياد يا ابوالفضل شما من هم ياابوالفضل گفتم و بار ديگر اشك شوق ريختم، با اين تفاوت كه زماني كه براي قهرماني نصيري عزيز گريستم نوجواني 14 ساله بودم اما، در المپيك آتن به مردي 54 ساله تغيير يافته بودم. آقاي رضازاده! با توجه به اينكه فرزندان من هم سن و سال شما هستند و عمر حضور من در ورزش قهرماني بيش از سن فرزندانم است پس به خودم حق مي‌دهم كه نكاتي را به شما يادآوري كنم. اين روزها متاسفانه، بي‌عدالتي در ورزش ما در اكثر سطوح ورزش ريشه دوانده است و عنوان كردن زشتي‌ها و پلشتي‌ها در كنار واقعيت‌ها و ايستادن در مقابل آنها بسيار سخت و طاقت‌فرسا گرديده است.
در چنين روزهايي كه براي گفتن حرف حق به نداشتن حرفه‌اي‌گري و بي‌اخلاقي متهم مي‌شوي، طرفدار حق و حقيقت بودن واقعا سخت و جان‌فرساست. اما، سعي كن همچون جهان پهلوان تختي هميشه از حق و حقيقت دفاع كني و جانب عدالت را پيشه و يا اينكه اگر اين امر برايت سخت است حداقل سكوت نمايي تا با اين كار نگذاري خاطرات خوش ما با تو به تلخي گرايد و يا روياهايمان شكسته شود. در نهايت حسين عزيز اگر نوشم نه‌اي، نيشم نباشي.

2009/11/13

nw_nk
13-11-2009, 19:20
فردا جلسه ای طبق قرار قبلی میان هیئت مدیره و مایلی کهن برگزار می شود که یک جلسه فنی است و مایلی و رضازاده ، بنابر روال معمول همدیگر را آنجا خواهند دید

سایت گل - کنکاش درباره عواقب بیانیه محمدمایلی کهن در مورد حسین رضازاده ، به دشواری پیش می رود. غالب اعضا ؛ علاقه مند به گفت و گو نیستند و از زیربار جواب شانه خالی می کنند . اما نکته مهم ، اطلاع آنها از روابط شکرآب مایلی با ملکیان و دوستش رضازاده دو عضو هیئت مدیره سایپا ست. البته ظاهرا خود ملکیان هم جای قرصی در هیئت مدیره ندارد . یک عضو هیئت مدیره می گوید:مایلی کهن گفته بود بیانیه می دهد اما فکر نمی کردیم اینجوری به سیم آخر بزند.
بنا بر اخبار فردا جلسه ای طبق قرار قبلی میان هیئت مدیره و مایلی کهن برگزار می شود که یک جلسه فنی است و مایلی و رضازاده ، بنابر روال معمول همدیگر را آنجا خواهند دید و شاید گفت و گوی دوطرف مسئله را حل کند....
ظاهرا ریشه درگیری ها رد این است که مایلی از علاقه برخی اعضای هیئت مدیره به بازگرداندن دایی با خبر است.

2009/11/13

pcforlife
13-11-2009, 20:57
خدا شفاش بده....!!

MORINIO
13-11-2009, 21:24
بدبخت روانی شده! آخرشم یه بیانیه علیه خودش میده و تمـــوم!

t.s.m.t
13-11-2009, 22:50
معلوم نیست این جماعت چشه،یه روز علیه دایی همه شعار میدن،بعدش علیه مایلی کهن همه شعار میدن،امروز سفید خوبه فرداش سیاه،ولی اونچه که مهمه،طرفای دعوا میدونن چرا دعوا می کنن ولی بقیه نمیدونن چرا همدیگه رو می کشن...

vroom
14-11-2009, 00:52
این مایلی کهن خیلی باحاله :دی

. آقاي رضازاده! با توجه به اينكه فرزندان من هم سن و سال شما هستند و عمر حضور من در ورزش قهرماني بيش از سن فرزندانم است پس به خودم حق مي‌دهم كه نكاتي را به شما يادآوري كنم

این تیکه را هم خیلی باحال اومده:27:

iman_abi
14-11-2009, 02:03
من موندم اين هزار نفر واسه چي رفته بودن ورزشگاه!! احتمالا همشونم پشيمون شدن تا حالا!

Scary Feelings
14-11-2009, 02:04
داشتم میگشتم تو نت..دیدم سایت استقلال هک شده توسط طرفداران پرسپولیس...اینم نوشته یکی از اعضایه اون گروهی که زده یاست رو هک کرده..

سلام دوستان
من يك پرسپوليسي تعصبي هستم !!!
اما رفيقم استقلالي !!! ا
ما يك گروه هكري داريم ،‌ كه دوست من هم زد سايت استقلال رو هك كرد !!
( بخاطر عصبانيت كه اينا بد بازي ميكنن )
آدرس سایت استقلال:
لینک اثبات:
:10:

Mahdi_Moosavi
14-11-2009, 02:11
سایت رسمی باشگاه استقلال اینه :

iman_s
14-11-2009, 02:42
چي ميشه يكبار بازي استقلال-پيروزي مردم همين كار رو تكرار كنند و اعتراض خودشونو به مسئولين برسونند. حيف كه نميشه.

SajjadKAZ2003
14-11-2009, 09:21
لطفا این کلیپ رو برای دانلود بزارید

shahshahani
14-11-2009, 09:23
این مایلی کهن فکر میکنه بابابزرگ ورزش ایرانه....
دلم میخواد سایپا این فصل بیفته تا حال این مردک گرفته بشه.:دی

shahshahani
14-11-2009, 09:24
این مایلی کهن فکر میکنه بابابزرگ ورزش ایرانه....
دلم میخواد سایپا این فصل بیفته تا حال این مردک گرفته بشه.:دی

nw_nk
14-11-2009, 10:47

سايت گل - وب سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا درباره بازی امروز تیمهای ایران و اردن نوشت: چند روز بعد از بازي ايران برابر ايسلند كه فقط با حضور چند صد تماشاگر برگزار شد افشين قطبي يكبار ديگر از هواداران دعوت كرد براي حمايت از تيم ملي به استاديوم آزادي بيايند. قطبي كه نتوانست ايران را به جام جهاني 2010 برساند حالا و در اولين بازي رسمي در انتخابي جام ملت هاي آسيا بايد شاگردانش را برابر اردن به صف كند. ايران در 2 بازي قبلي و با مربيگري علي دايي 6 بر صفر سنگاپور را برده بود و در بانكوك با تايلند به تساوي بدون گل رسيده بود تا با 4 امتياز در صدر جدول گروه E قرار بگيرد.

قطبي در نشست مطبوعاتي قبل از مسابقه از تماشاگران ايراني خواهش كرد براي حمايت ملي پوشان ايراني به ورزشگاه آمده و آنها را مورد حمايت قرار دهند.

2009/11/14

nw_nk
14-11-2009, 10:48

سايت گل - بر اساس اعلام فدراسيون فوتبال تماشاي ديدار تيمهاي ملي ايران و اردن که امروز در ورزشگاه ازادي تهران برگزار مي شود، رايگان است. با توجه به الزامات قانوني مبني بر تهيه بليط براي ورود به ورزشگاه آزادي که از طرف AFC اعلام شده است ، اسپانسر تيم ملي جهت رفاه حال تماشاچيان اين ديدار هزينه بليط استاديوم آزادي در اين ديدار پرداخت نموده است لذا تماشاچيان ميتوانند بدون پرداخت هزينه ، اين ديدار را تماشا نمايند .

ديدار تيمهاي ملي ايران و اردن در مرحله مقدماتي جام ملتهاي آسيا ساعت 18 امروز در ورزشگاه ازادي برگزار مي شود.

2009/11/14

sina1100
14-11-2009, 17:32
با عقد قراردادي يك و نيم ساله
نيكبخت واحدي به استيل آذين پيوست

خبرگزاري فارس: مهاجم سابق پرسپوليس با عقد قراردادي يك و نيم ساله به تيم استيل آذين تهران پيوست.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، به گفته روابط عمومي باشگاه استيل آذين، عليرضا نيكبخت واحدي ظهر امروز در جلسه 2 ساعته با مهريزي مديرعامل استيل آذين شركت كرد
وي با عقد قراردادي يك و سال و نيمه به تيم فوتبال استيل آذين پيوست.
اين بازيكن فردا ساعت 11 قرارداد خود را در هيات فوتبال استان تهران ثبت خواهد كرد.
انتهاي پيام/م

sina1100
14-11-2009, 17:34
پس از عقد قرارداد
شماره 59 استيل‌آذين به نيكبخت واحدي رسيد

خبرگزاري فارس: پيراهن شماره 59 تيم فوتبال استيل‌آذين به عليرضا نيكبخت واحدي رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از عقد قرارداد با باشگاه استيل‌آذين پبراهن شماره 59 اين تيم به نيكبخت تعلق پيدا كرد. وي فردا قرارداد رسمي خود را با استيل آذين امضا خواهد كرد و پس از آن راهي امارات مي‌شود تا به اردوي تيم استيل آذين بپيوندد.
انتهاي پيام/ا

sina1100
14-11-2009, 17:34
قرارداد واحدي نجومي نيست
مهريزي: نيكبخت مشكل منشور اخلاقي ندارد

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استيل‌آذين گفت: با صحبت‌هايي كه انجام شده نيكبخت واحدي مشكل منشور اخلاقي ندارد.

امير مهريزي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص پيوستن عليرضا نيكبخت واحدي به استيل آذين اظهار داشت: به هيچ عنوان قرارداد اين بازيكن نجومي نيست و طبق قانون باشگاه است. اگر لازم شد رقم قرارداد نيكبخت را به اطلاع مردم مي‌رسانيم.
وي افزود: مطمئن هستم نيكبخت واحدي مي‌تواند به استيل آذين كمك كند. وقتي با حامد كاويانپور قرارداد مي‌بستيم من را تحت فشار قرار دادند اما گفتم او مي‌تواند يكي از بهترين هاي استيل آذين باشد و حالا هم مي‌گويم نيكبخت حرف‌هاي زيادي براي گرفتن دارد.
مهريزي ادامه داد: اين بازيكن مشكل منشور اخلاقي ندارد و به زودي كارت بازي او صادر خواهد شد تا بتواند به پيراهن قرمز استيل آذين خدمت كند.
وي خاطرنشان كرد: قطعا ما از نيكبخت انتظارات زيادي داريم و اميدوارم بتواند رضايت ما و كادر فني را جلب كند.
انتهاي پيام/ا

sina1100
14-11-2009, 17:35
پس از عقد قرارداد با استيل‌آذين
نيكبخت: هواداران پرسپوليس من را ببخشند، مجبور بودم

خبرگزاري فارس: بازيكن جديد استيل‌آذين گفت: هواداران پرسپوليس من را ببخشند چون مجبور بودم به استيل‌آذين بپيوندم.

عليرضا نيكبخت واحدي پس از عقد قرارداد با استيل‌آذين در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس تصريح كرد: خوشحال هستم كه به يك تيم قرمز پوش آمده‌ام كه در آن بازيكنان بزرگي مثل علي كريمي كه يكي از بهترين دوستان من است حضور دارد.
وي افزود: بعد از يك نيم فصل دوري بايد زودتر تكليفم را روشن مي‌كردم و با توجه به شرايط پرسپوليس مجبور بودم با استيل آذين قرارداد ببندم. اميدوارم هواداران پرسپوليس من را ببخشند.
نيكبخت ادامه داد: تا چند روز آينده كارت بازي من صادر مي‌شود و در خدمت باشگاه خواهم بود. اميدوار هستم انتظارات را برآورده كنم. تمرينات اختصاصي داشته‌ام و فقط بايد با تلاش بيشتر در تركيب تيم قرار بگيرم.
اين بازيكن خاطرنشان كرد: اولين هدف من پيوستن به پرسپوليس بود اما بخاطر شرايط اين تيم قسمت نبود اين اتفاق بيفتد. اميدوار هستم در استيل آذين بتوانم جايگاه خودم را در فوتبال ايران پيدا كنم. استيل آذين تاكنون نتايج خوبي گرفته است.
انتهاي پيام/ا

pcforlife
14-11-2009, 17:59
شماره 59 استيل‌آذين به نيكبخت واحدي رسيد
59 سال تولدشه دیگه...نه؟؟

nw_nk
14-11-2009, 19:22
خداداد عزیزی این روزها به منتقد شماره یک فوتبال ایران و به خصوص کمیته انضباطی تبدیل شده است.

سایت گل- مدیرعامل باشگاه پیام در مصاحبه ای عنوان کرده بود که خداداد عزیزی کمر به نابودی فوتبال مشهد بسته است.او احتمالا وقتی این حرف را می زد خودش را برای پاسخ تند و تیز خداداد آماده کرده بود.خداداد عزیزی درباره پیام و مدیریتش می گوید:«اين آقای مدیر عاشق مصاحبه و دوربين است و اصلاً جانش را براي ايستادن مقابل دوربين و خبرنگار هم مي دهد.»
او در خصوص رفع حکم تعلیق پیام بدون جلب رضایت شاکیان می گوید:"اين هم از عجايب اين فوتبال است. خودم هم مانده ام چطور بدون حضور من صورت جلسه مي نويسند، سرمربي انتخاب مي کنند و بدون رضايت شاکيان در مسابقات شرکت مي کنند. به آقاي شريفي هم گفتم شما با اين مماشاتتان سال پيش 30 بازيکن را بدبخت کرديد و امسال هم مديون 35 بازيکن و خانواده هايشان خواهيد شد. آقاي شريفي گفت که با هماهنگي استانداري اين کار انجام شده است. مگر آقاي استاندار وقت مي کند که به مسايل اين تيم بپردازند که کميته انضباطي بدون توجه به رضايت طلبکاران چنين دستوري مي دهد؟ سال گذشته در بازي با راه آهن بازيکنان بينوا براي گرفتن حقوقشان اعتصاب کردند و همان شب آقاي شاکري دو تا چک سفيد امضاي خودش و همسرش را به ما داد که شما برويد بازي کنيد و اين چکها را هر موقع خواستيد ! نقد کنيد. هنوز آن دو چک سفيد امضا دست ماست و ما نجابت به خرج داديم و به حرمت موي سفيدشان نه برگشت زده ايم و نه حکم جلب شان را گرفته ايم. خدا گفته، از حق خودم مي گذرم، اما از حق الناس نمي گذرم، دوستان ما به جاي اينکه مدام از سابقه شان بگويند و مدام از اسلام و خدا حرف بزنند، حق اين بازيکنان بخت برگشته را بدهند. اصلاً نمي دانم چرا وقتي پول ندارند، اصرار به تيمداري مي کنند. من همين جا اعلام مي کنم نه به پيام علاقه اي دارم و نه از حق خودم و بچه ها مي گذرم. اجازه بدهيد براي يک بار هم که شده، يکي جلوي اينها بايستد و به آنها بفهماند که نبايد حق ديگران را خورد."
و در پایان پیش بینی خداداد از آینده ابومسلم:"من از حالا براي ابومسلم هم روزگاري مثل روزگار پيام پيش بيني مي کنم؛ چون آنجا هم اوضاع بدتر از پيام است."

2009/11/14

nw_nk
14-11-2009, 19:24
باید تشکر ویژه‌ای از انصاري فردداشته باشیم که باعث شد پرسپولیسی‌ها در تیم دیگری جمع شوند. او بازیکنان ستاره و محبوب را فراری داد و کسانی را به این تیم آورده که حتی تا الان نیمکت‌نشین یا سکو نشین هستند و فقط فهرست پرسپولیس را پر کرده‌اند.

سايت گل - اولين بار در اردوي تيم جوانان بود كه عليرضا واحدي نيكبخت آينده را باور كرد. اردويي كه هم استقلالي ها دنبالش بوده اند و هم پرسپوليسي ها. يكي از دوستانش مي گويد: «خودش پرسپوليسي بود و به رغم اصرار ما كه استقلالي بوديم دوست داشت برود پرسپوليس، اما شرايط استقلال ظاهرا بهتر بود كه رفت استقلال.همان زمان نيكبخت به وسيله يك آقايي كه با تاكسي مي آمد سر تمرين ها سه بار در نمايشگاه ماشين سورتمه با علي پروين ديدار كرد، اما ما بالاخره او را برديم استقلال. چرا؟ چون هم پيشنهادشان بهتر بود و هم پول نقد مي دادند. علوي مي گويد، 12/5 ميليون استقلالي ها به ابومسلم دادند، بابت رضايتنامه و چهار ميليون هم به خود عليرضا واحدي نيكبخت. »
....نيكبخت ، اين يك نام ويژه در فوتبال ماست ، كسي كه امروز به استيل آذين پيوست.
*اقاي نيكبخت استيل آذين چندمين باشگاه حرفه اي شماست؟
من در ابومسلم ، استقلال ، الوصل و پرسپوليس بازي كردم و استيل پنجمين باشگاه منه .
* پس تراكتور چي؟
اونا كه فقط وعده و وعيد دادن ... هيچي.
*چرا رفتي استيل؟
به نظر من استيل آذين بهترين تيم ايرانه ، چه از نظر مديريت و چه از نظر امكانات .
* و بازيكن؟
بازيكنهاي خيلي خوبي داريم و به نظر من مي توانيم اين فصل شگفتي ساز باشيم.
* اما همه منتظر حضور تو در پرسپوليس بودند.
من بازيكن آزادم و پرسپوليس قانونا نمي تونست منو بگيره.البته در اين مورد عباس انصاري فرد مقصره و بايد از او بپرسيد.
*اما ظاهرا براي سازمان ليگ نامه زده بودند.
ديگر نمي شد منتظر بمونم.
* چرا قرارداد 18 ماهه بستي؟
18 ماهه نيس. تا پايان فصل قرارداد داريم بعدش به شرط توافق تمديدش مي كنيم.
* پس پرسپوليس چي؟
فعلا فكرو ذكر من استيل آذينه.
*با حميد استيلي حرف زدي؟
آره دادش ...همين امروز صبح.
*حضور علی کریمی در استیل‌آذین در این انتخاب چقدر نقش داشت؟
شک نکنید که نقش زیادی داشت. کریمی یکی از دلایل مهم آمدنم به استیل‌آذین بود.

2009/11/14

Masoud King
14-11-2009, 19:36
کاش رضازاده همون قدر که هیکل بزرگی داره, شخصیت بزرگی هم داشت!
+
ولی مقایسه اینا با مرحوم تختی واقعا یه توهین برای تختی هستش!!

sasha_h
14-11-2009, 21:41
فردوسی پور داره از بیننده ی زیادش سوء استفاده میکنه و به چرندیات روی اورده تا شاید هم خودش و هم برنامه ش محبوب تر بشه
اون دفعه هم یه تیکه ای به هواداران پیکان قزوین انداخت ، اگرچه خودم کلی خندیدم اما در شان هموطنان قزوینی و همینطور یه رسانه عمومی و ملی نبود.

reza2pars
14-11-2009, 21:51
فردوسی پور داره از بیننده ی زیادش سوء استفاده میکنه و به چرندیات روی اورده تا شاید هم خودش و هم برنامه ش محبوب تر بشه
اون دفعه هم یه تیکه ای به هواداران پیکان قزوین انداخت ، اگرچه خودم کلی خندیدم اما در شان هموطنان قزوینی و همینطور یه رسانه عمومی و ملی نبود.

مگه چی گفت؟؟؟

nw_nk
14-11-2009, 23:55
يک ضربه سر شيرجه اي از کاپيتان باتجربه تيم ملي که امروز شماره 66 را بر تن کرده بود باعث شد تا افشين قطبي که پس از حذف از جام جهاني زير فشار انتقادات بود، نفس راحتي بکشد و با خيال راحت به ادامه مسابقات فکر کند.

سايت گل- شنبه 23 آبان 88 - ورزشگاه ازادي تهران- مرحله مقدماتي جام ملتهاي 2011 آسيا
داور: يوئيچي نيشي مورا(ژاپن)
کارت زرد: عامر ديب(اردن)
کارت قرمز: محمود شلبايه(74) از اردن
تماشاگر: 15هزار نفر
گل: جواد نکونام(73)
ايران: مهدي رحمتي، خسرو حيدري(87- حسين کعبي)، هادي عقيلي، محمد نصرتي، احسان حاج صفي، جواد نکونام(کاپيتان)، اندو تيموريان، پژمان نوري(46- محمدرضا خلعتبري)، مهرزاد معدنچي، مسعود شجاعي(65- فرهاد مجيدي)، کريم انصاري فرد
سرمربي: افشين قطبي
اردن: عامر صباح، بسيم فتحي، بها عبدالرحمان، حاتم عاقل، محمد جمال،خالد عبدالله(62- قصي محمد)، بشار بني ياسين، حسونه شيخ(86- سعید جمال)، عامر ديب(81- مويد سليمان)، اناس بني ياسين، محمود شلبايه
سرمربي: عدنان حمد
نگاه کلي:يک ضربه سر شيرجه اي از کاپيتان باتجربه تيم ملي که امروز شماره 66 را بر تن کرده بود باعث شد تا افشين قطبي که پس از حذف از جام جهاني زير فشار انتقادات بود، نفس راحتي بکشد و با خيال راحت به ادامه مسابقات فکر کند. افشين قطبي تيم ملي را با 4 تغيير نسبت به بازي دوستانه مقابل ايسلند به مصاف اردن فرستاد. حضور خسرو حيدري در دفاع راست، کريم انصاري فرد در خط حمله و مسعود شجاعي و جواد نکونام چهار تغيير تيم ملي نسبت به بازي قبلي بود. دو تيم در نيمه اول بازي متعادلي ارائه کردند و بهترين فرصت گل نيز نصيب اردن شد که عامر ديب مهاجم اين تيم نتوانست از فرصت استفاده کند، در حالي که موقعيت گل انچناني نصيب تيم ملي نشد. اما در نيمه دوم ورق برگشت و با دو تعويضي که قطبي انجام داد، ايران بازي را در اختيار گرفت و موقعيت هاي گل فراواني را روي دروازه اردن خلق کرد که به جز يک گل، ضربه نکونام از روي خط برگشت داده شد و شوت زيباي اندو نيز با دفع عجيب و غريب دروازه بان اردن همراه شد. همچنين در دقايق پاياني ضربه انصاري فرد با برخورد به تير دروازه گل نشد. ايران با اين پيروزي 7 امتيازي شد و در صدر گروه پنجم مقدماتي جام ملتهاي آسيا قرار گرفت.
شرح گل:
1- صفر: ارسال بلند اندو تيموريان از جناح چپ روي دروازه اردن با ضربه سر شيرجه اي جواد نکونام همراه شد تا تک گل بازي بدين صورت به ثمر برسد.
بهترين بازيکن: جواد نکونام مثل هميشه بازي خوبي ارائه داد و با يک ضربه سر شيرجه اي تک گل پيروزي بخش تيم ملي را به ثمر رساند. همچنين اندو تيموريان نيز خوب بازي کرد و علاوه بر پاس گلي که داد، شوت زيبايش با بدشانسي گل نشد.

2009/11/14

nw_nk
14-11-2009, 23:58

سايت گل- افشين قطبي بعد از برد يك بر صفر برابر اردن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از تمام تماشاگراني كه به ورزشگاه آمده بودند تشكر مي‌كنم. امروز آنها يار دوازدهم ما بودند و فضايي مثبت و پر انرژي و ايراني در ورزشگاه به وجود آورده بودند. ما امروز پيروز شديم و براي پيشرفت بيشتر بايد قدم‌هاي بزرگتري برداريم.
وي ادامه داد: از نحوه بازي تيم ملي در نيمه اول راضي نيستم. اردن بسيار بسته بازي مي‌كرد ضمن اينكه تيم ما هم كند بود و سرعت لازم را در اين نيمه نداشت. سرمربي تيم ملي در مورد نيمه دوم مسابقه گفت: در اين نيمه بازيكنان بسيار پر انرژي و با سرعت بازي كردند اما بازيكنان بايد ياد بگيرند در شرايط سخت نيز تمركز داشته باشند. ما در تمرينات اشكالات را برطرف خواهيم كرد. امروز گل زيبايي به ثمر رسانديم. اين دومين برد پياپي ايران بود و اميدوارم بردهاي بيشتري به دست بياوريم.
وي در مورد نيمكت نشيني خلعتبري و برهاني عنوان كرد: مي‌دانستم اردن بسته بازي مي‌كند و به همين دليل از انصاري فرد استفاده كردم كه مي‌توانست دفاع حريف را بشكافد. من به جوانان ميدان مي‌دهم زيرا نگاهم به آينده است و فقط شرايط كنوني را در نظر نمي‌گيرم. با ميدان دادن به جوانان ساير بازيكنان جوان نيز با انگيزه مي‌شوند.
قطبي در مورد تعويض‌هايش گفت: پژمان نوري نتوانست وظيفه‌اش را به خوبي انجام دهد و به همين دليل تعويضش كردم. بازيكنان ايراني هنوز احساسي بازي مي‌كنند آنها بايد حرفه‌اي تر شوند. وي افزود: بازي‌هاي بين المللي تغيير كرده است و ديگر نمي‌توان اردن را پيش از مسابقه بازنده دانست آنها براي ارايه بازي بسته به ميدان آمده بودند.

2009/11/14

nw_nk
14-11-2009, 23:59
براساس بیانیه باشگاه پرسپولیس، این باشگاه به دلیل پر بودن لیست بازیکنانش امکان جذب نیکبخت واحدی را نداشته است.

سايت گل- باشگاه پرسپوليس در واکنش به انتقال عليرضا نيكبخت واحدي بازيکن سابق سرخپوشان به تيم استيل اذين بيانيه اي صادر کرد :
"باشگاه پرسپوليس بنابر قوانين جاري سازمان ليگ تنها مي تواند يكي از بازيكنان خود را با يكي از بازيكنان شاغل در ليگ برتر جابجا كند كه با توجه به بازيكن آزاد اعلام شدن آقاي نيكبخت واحدي عملا امكان جذب اين بازيكن وجود نداشت. پيش تر و بر اساس استعلام باشگاه پرسپوليس از سازمان ليگ، از سوي اين سازمان اعلام شده بود قرارداد نيكبخت واحدي با باشگاه تراكتورسازي فسخ شده است و اين بازيكن، آزاد محسوب مي شود. گفتني است با توجه به پر شدن ليست تيم فوتبال پرسپوليس در ابتداي فصل، اين باشگاه امكان جذب بازيكن آزاد را تا پايان فصل ندارد. "

2009/11/14