PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

iman_s
29-06-2008, 01:54
منم برنامه رو دیدم.
اوایل برنامه رشید پور گفت یکی از دوستام یک کلیپ نشونم داد که دایی در کنفرانس خبری بعد از بازی با یک خبرنگار دعواش میشه و خبرنگار رو از اتاق کنفرانس بیرون میکنه(منظورش همون مصاحبه ای بود که خبرنگار ضبطش رو برد نزدیک گوش دایی و دایی عصبانی شد و گفت تا این خبرنگار نره بیرون مصاحبه نمیکنم و کلی چرت و پرت گفت) دایی در کمال پررویی 2-3 بار گفت که شما خواب دیدید و همچینی کلیپی وجود خارجی نداره.

iman_s
29-06-2008, 04:23
اینم اولین وعده مصطفوی مدیرعامل جدید پیروزی:

مصطفوي: هواداران بايد از پرسپوليس ته جدولي نيز راضي باشند

خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: اگر تيم در انتهاي جدول نيز قرار گرفت، هواداران بايد از بازي هاي زيباي آن راضي باشند.
به گزارش خبرگزاري فارس، داريوش مصطفوي با حضور در محل انجام تمرين امروز صبح پرسپوليس در آكادمي ملي المپيك، خطاب به بازيكنان تيم اظهار داشت: خوشحالم كه از امروز تمرينات آغاز شد و قول مي‌دهم به زودي تعداد بازيكنان بيشتر شود تا تيم به شرايط آرماني برسد.
وي افزود: وظيفه تمام بازيكناني كه پيراهن قرمز بر تن مي‌كنند سخت است چون جوابگوي هزاران علاقمند به پرسپوليس هستند، البته توقع زيادي از بازيكنان ندارم؛ ولي اميدوارم در صورتي كه در انتهاي فصل حتي به مقام شانزدهم و يا هفدهم جدول هم رسيديد، هوادران از بازي‌هاي زيباي شما راضي باشند.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: با انتخاب اعضاي جديد كادر فني سعي كرديم نقاط ضعف فصل گذشته را بپوشانيم تا تيمي مقتدر و خلاق در سه جام آينده داشته باشيم.
وي خاطرنشان ساخت: از تمام مسئولان و مربيان سابق از جمله حبيب كاشاني، حميد استيلي، سعيد عزيزيان و تمامي عواملي كه باعث قهرماني پرسپوليس در فصل گذشته شدند تشكر مي‌كنم و اميدوارم بتوانيم راه آنها را ادامه دهيم.
مصطفوي با تاكيد بر جدي گرفتن تمرين از سوي بازيكنان،‌ اظهار داشت: تلاش مي كنيم به زودي سرمربي را نيز معرفي كنيم. تا آن زمان افشين پيرواني كه از سرمايه هاي فوتبال ما است و احمدرضا عابدزاده كه تا امروز به حق خود در فوتبال نرسيده است،‌ كار را برعهده دارند.
وي با ابراز خرسندي از حضور پرويز كماسي در كادر فني تصريح كرد: كماسي يكي از بهترين مربيان بدنسا‌ز بوده و عملكرد مثبت وي بر هيچكس پوشيده نيست. با اين شرايط بازيكنان ما اين فصل مشكل بدني نخواهند داشت.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس در خصوص آخرين وضعيت انتخاب سرمربي تاكيد كرد: مذاكرات با زاكروني و سه گزينه جديد در حال انجام است و تا روز سه‌شنبه قصد داريم با جمع‌بندي در جلسه هيئت مديره سرمربي تيم را مشخص كنيم. برخلاف شايعات نيز حضور قطبي در تيم قطعي نشده است؛ ولي همچنان احتمال حضور وي وجود دارد.

smohs
29-06-2008, 05:18
فکر نکم بازیکن سطح بالایی باشه به درد استقلال . پرسپولیس نمی خوره:13:
اتفاقا به نظر من سطحش خيلي بالاتر از تيم هاي درپيتي مثل استقلال و پرسپوليسه
ضربه هاي آزادش با بكام برابري ميكنه

بردیا
29-06-2008, 05:28
بی خیال بابا
این اصلا ارزش نداره.بازیکنی که به خاطر پول سریع به تعهد اخلاقی که داده پشت پا میزنه و میره یه تیم دیگه ثابت شده که هیچ تعصبی به تیمش نداره
مگه علیزاده نبودش؟با پیراهن استقلال عکسم انداخت بعد علی پروین10میلیون بیشتر بهش داد اومد پرسپولیس گفتش که من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم و ازین مزخرفا
آخر فصلم که نمیخواستنش میگفت استقلال بهم میلیاردی هم پول بره نمیرم تو تیمشون که چند روز بعد قرار داد بست با استقلالو گفت که من از اولم دوست داشتم با استقلال باشم و اشتباه کردم رفتم پرسپولیس و توی مصاحبه قبلیم هم که گفتم استقلال میلیاردی هم پول بده نمیرم تو تیمش,اینجا باید بگم که از نظر خودم استقلال بهم میلیاردی پول داده و ازین مزخرفات
آرش برهانی هم فصل قبل همینکارو کرد که جوابشو گرفت.این جور چیزا فقط تو این فوتبال غیر حرفه ای با بازیکنای بی سوادش پیدا میشه

Andaron
29-06-2008, 06:40
به نظورتون چرا علی دایی در بین مردم منفور شده؟

Andaron
29-06-2008, 06:45
نمی خواد بشیم اول با آبرو حذف بشیم هم جای امید است

B3HZ@D
29-06-2008, 07:52
بابا این اس اس ها را ول کنید
پرسپولیس را عشق است
این اس تق لال فصل بعد هم هیچ پخی نمیشه

بردیا
29-06-2008, 08:25
مدیر عنوان تاپیک و پستای توی تاپیکو ببینه ترشی میشه

بردیا
29-06-2008, 08:27
به خاطر اینکه از اول آدم محبوبی نبوده.بیشتر مشهور بوده
البته آدم خیری هستش

بردیا
29-06-2008, 08:37
جای امیدواری هستش که زنگ تفریح نباشیم.

B U L U T
29-06-2008, 10:30
بی خیال بابا
این اصلا ارزش نداره.بازیکنی که به خاطر پول سریع به تعهد اخلاقی که داده پشت پا میزنه و میره یه تیم دیگه ثابت شده که هیچ تعصبی به تیمش نداره
مگه علیزاده نبودش؟با پیراهن استقلال عکسم انداخت بعد علی پروین10میلیون بیشتر بهش داد اومد پرسپولیس گفتش که من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم و ازین مزخرفا
آخر فصلم که نمیخواستنش میگفت استقلال بهم میلیاردی هم پول بره نمیرم تو تیمشون که چند روز بعد قرار داد بست با استقلالو گفت که من از اولم دوست داشتم با استقلال باشم و اشتباه کردم رفتم پرسپولیس و توی مصاحبه قبلیم هم که گفتم استقلال میلیاردی هم پول بده نمیرم تو تیمش,اینجا باید بگم که از نظر خودم استقلال بهم میلیاردی پول داده و ازین مزخرفات
آرش برهانی هم فصل قبل همینکارو کرد که جوابشو گرفت.این جور چیزا فقط تو این فوتبال غیر حرفه ای با بازیکنای بی سوادش پیدا میشه
تائيد ميشه

M_Abieteh
29-06-2008, 10:39
سپاهان نوین برای خودش یه ورزشگاه 15 هزار نفری تو کاشان داره.

M_Abieteh
29-06-2008, 10:42
نقش جهان رو اسکلت جایگاه بالاییش رو زدن.

3-4 ساله که میگن نقش جهان داره باسازی میشه و چند روز بعدش میگن بودجه نرسیده و تا سال دیگه تکمیل میشه.

کی همچین حرفی زده. نقش جهان رو 1 ساله بهم ریختنش از اول دارن میسازن.

4 سال کجا بود!!!

ضرفیتش هم 70 هزار نفریه.

بردیا
29-06-2008, 10:58
خوبه
ولی کیه که اجرا بکنه
شاید تنها کسی که نظارت بر اجرای این قوانین میتونست داشته باشه شاه حسینی بود که کله پاش کردن

بردیا
29-06-2008, 11:00
سپاهان نوین برای خودش یه ورزشگاه 15 هزار نفری تو کاشان داره.

نچ
اون استیل آذینه نه سپاهان نوین

Julian
29-06-2008, 11:07
اینا اکثرا از این کارگرای اجرپزی یا ساختمونی هستن که اکثرا هم میرن اس تق لال.
نمونش علیزاده - عنایتی(رضا شیره ای) و غیره.

Julian
29-06-2008, 11:09
به قول علی دایی: ما باید با دون و دل بادی کنیم.

M_Abieteh
29-06-2008, 11:10
عوامل اصلیه کل کل

LeBron
29-06-2008, 11:54
یکی به این کفاشیان بگه تو هر وقت تونستی با این مربی عتیقه ت و اون تاجو ... ایرانو ببری جام جهانی بیا راجع به زنگ تفریح حرف بزن.
----
علی دایی = لوک خوش شانس

Mojtaba-MCI
29-06-2008, 12:57
مسوول روابط عمومي باشگاه پگاه گيلان گفت : همکاري "نادر دست نشان " سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال پگاه گيلان با اين تيم قطع شد.
"علي احمدي سراواني " روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: طي صحبتهايي که هفته گذشته مبني بر بستن يا نبستن قرارداد "دست نشان " با تيم فوتبال پگاه گيلان به وجود آمده بود، اعضاي هيات مديره اين باشگاه با "نادر دست نشان " امروز جلسه برگزار کردند.
وي گفت : در اين جلسه اعضاي هيات مديره باشگاه پگاه گيلان ضمن تقدير و تشکر از زحمات "نادر دست نشان " و کسب نتايج خوب توسط اين مربي ، در پايان با اکثريت آرا خواهان قطع همکاري با "دست نشان " شدند.
وي اضافه کرد: مديريت اين باشگاه چند گزينه براي سرمربيگري تيم فوتبال پگاه گيلان در ليگ فصل جاري را مدنظر قرار داده و تا چند روز آينده با يکي از مربيان به توافق خواهيم رسيد.
----------
هـــــی روزگار!
تا پگاه بدبخت یه خورده کارش خوب شد این دست نشان هم گذاشت رفت:44:...
فک کنم سر همون ماجرای مذاکرش با باشگاه تراکتورسازی بود که اینجوری شد!
چون با پگاه قرارداد یکساله بسته بود بعد رفته بود با تراکتور سازی صحبت کرده بود ، لابد مسولای پگاه هم از این کار خوششون نیومد و...

vahid_vaezinia
29-06-2008, 13:00
خب دیگه به طرفداران پگاه تسلیت میگم!

hamidrezaaa
29-06-2008, 13:25
خیلی جالبه استق لال اول فصل بازیکن درجه 1 میگره اخر فصل درجه 5 تحویل میده :27::27::31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(( برهانی - شفیعی - مومن زاده)) :27::31:

Mojtaba-MCI
29-06-2008, 15:48
خب واقعا جای تسلیت هم داره...من خودمم برای پگاه خیلی متاسف شدم!
امروز توو رادیو ورزشی هم شنیدم که گفت بیژن ذولفقار نسب اومد به جاش...

ali_manutd_2007
29-06-2008, 15:51
خب واقعا جای تسلیت هم داره...من خودمم برای پگاه خیلی متاسف شدم!
امروز توو رادیو ورزشی هم شنیدم که گفت بیژن ذولفقار نسب اومد به جاش...

ذوالفقارنسب هم مربي بدي نيست ...

Mojtaba-MCI
29-06-2008, 16:14
هر چقدر که جلوتر می ریم بیشتر از این دایی بدم می آد...چقدر آدم بیخودی هست بماند دیگه تازگی ها هم که راه به راه با همه ی خبرنگارا دعوا داره ، انگار چی بهش گفتن...
آخه یه آدم و این همه ادعا؟!؟!؟!

Ali Pacino
29-06-2008, 16:23
به نظورتون چرا علی دایی در بین مردم منفور شده؟
چون یه مدت با علی پروین حرفشون شده بود:21:
علی پروینم بدجوری ضایعش کرد:27:

Ali Pacino
29-06-2008, 16:27
یکی به این کفاشیان بگه تو هر وقت تونستی با این مربی عتیقه ت و اون تاجو ... ایرانو ببری جام جهانی بیا راجع به زنگ تفریح حرف بزن.
----
علی دایی = لوک خوش شانس
تایید می شه:27:
هنوز مشخص نیست ما از گروهمون صعود می کنیم یا نه:20:اگه بازم از مهدوی کیا و رضایی و هاشمیان استفاده نکنه دیگه هیچی:19:

ramin_zero1818
29-06-2008, 16:38
به نظر من حقشه.
مجسمه که چیزی نیست.
اگه تو بازیهای مقدماتی 98 پاس دایی یه خداداد نبود میرفتیم جام جهانی.
منصف باشیم.

IceLord
29-06-2008, 16:43
راست میگن بچه ها

منم خیلی ازش بدم میاد.

دلیل این که خارجی ها هم قبولش دارن اینه که از علی دایی فقط تعداد گل های ملی شو می دونن ولی ایرانی ها که از اخلاق مزخرف و پر رویی بیش از حدش خبر دارن ازش بدشون میاد. یکجوریی هم با بقیه صحبت می کنه کا انگار مخترع فوتبال بوده.

نمونه اش هم مثل صحبت هایی که با گزارشگر ها می کنه و از همه شون طلبکاره یا بعد بازی ایران با امارت بود توی تهران وقتی توی کنفرانس خبری بعد از بازی برونو متسو داشت حرف میزد که ایران خوب بازی کرد ولی موقعیت نداشت پرید وسط حرفش که اگه خوب بازی کرده پس موقعیت هم داشته! یه جورایی به برونو متسو گفت چرا ... میگی! آخه کدوم مربی می پره وسط حرف مربی دیگه و براش شاخ و شونه می کشه؟

کدوم بازیکنی میاد می گه که باید مجسمه مو بسازن بزنن تو میدون؟؟؟؟

پله و مارادونا رو با هم جمع کنی ضربدر کاپلو کنی به توان مورینیو برسونی جرات نمی کنن همچین چیزی بگن.

یک مقدار تواضع و شکست نفسی هم خوب چیزیه

ramin_zero1818
29-06-2008, 16:48
راست میگن بچه ها

منم خیلی ازش بدم میاد.

دلیل این که خارجی ها هم قبولش دارن اینه که از علی دایی فقط تعداد گل های ملی شو می دونن ولی ایرانی ها که از اخلاق مزخرف و پر رویی بیش از حدش خبر دارن ازش بدشون میاد. یکجوریی هم با بقیه صحبت می کنه کا انگار مخترع فوتبال بوده.

نمونه اش هم مثل صحبت هایی که با گزارشگر ها می کنه و از همه شون طلبکاره یا بعد بازی ایران با امارت بود توی تهران وقتی توی کنفرانس خبری بعد از بازی برونو متسو داشت حرف میزد که ایران خوب بازی کرد ولی موقعیت نداشت پرید وسط حرفش که اگه خوب بازی کرده پس موقعیت هم داشته! یه جورایی به برونو متسو گفت چرا ... میگی! آخه کدوم مربی می پره وسط حرف مربی دیگه و براش شاخ و شونه می کشه؟

کدوم بازیکنی میاد می گه که باید مجسمه مو بسازن بزنن تو میدون؟؟؟؟

پله و مارادونا رو با هم جمع کنی ضربدر کاپلو کنی به توان مورینیو برسونی جرات نمی کنن همچین چیزی بگن.

یک مقدار تواضع و شکست نفسی هم خوب چیزیه

آخه نه اینکه بقیه بهش احترام میزارن

amirtaker
29-06-2008, 17:07
خدا رو چه دیدید!!!

VETO
29-06-2008, 17:24
اگه تو بازیهای مقدماتی 98 پاس دایی یه خداداد نبود میرفتیم جام جهانی.

این ترجمش میشه چی؟

Alireza Taji
29-06-2008, 17:35
آخه نه اینکه بقیه بهش احترام میزارن
این دایی یه جوری با دیگران حرف می زنه که انگار از همه طلبکار هست با این وضعیت معلوم هست کسی بهش احترام نمی ذاره...
همه هم ازش می ترسند حتی علی ابادی... تا حدودی عادل فردوسی پور هست که گاهی جلوش می ایسته اما بقیه خیلی ازش حساب می برند.
دو هفته پیش به برنامه ورزش و مردم شبکه ی یک دعوت شده بود شفیع زاده مجریش بهش گفت اقای دایی من چندتا سوال می پرسم شما از هرکدوم که خوشت اومد جواب بده!!!:2:

MORINIO
29-06-2008, 17:39
چون یه مدت با علی پروین حرفشون شده بود:21:
علی پروینم بدجوری ضایعش کرد:27:

آره پروین گفت این آقا (دایی) نمیتونه 2 تا روپایی بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلیپشو کسی خواست بگه تا بزارم.

Alireza Taji
29-06-2008, 17:41
اب هویچ هم شد بازیکن؟:5:
ماله خودتون... بذار اب هویچ هم بهتون اضافه بشه تا بیشتر بخندیم:21:

امير موسر
29-06-2008, 17:44
عجب صیدی هم کردید !
همچین نوشتید که ....

MORINIO
29-06-2008, 17:45

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Julian
29-06-2008, 18:29
شما اس تق لالیا یک سوم این صید رو انجام دادید که کرکری میخونین؟

HakanDu
29-06-2008, 18:54
آره پروین گفت این آقا (دایی) نمیتونه 2 تا روپایی بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروین خودش چی؟ می تونه بزنه؟:27:

HakanDu
29-06-2008, 18:55
دلیل موضع گیری اکثر افراد علیه دایی فقط مسائل نژادیه و بس.

call_of_duty
29-06-2008, 18:57
تا حدودی عادل فردوسی پور هست که گاهی جلوش می ایسته اما بقیه خیلی ازش حساب می برند.

كاملا درسته
آخه تو اون برنامه انگار گفته بود كه:

عده‌اي دوست نداشتند تيم ملي با علي دايي به دور دوم صعود كند. براي همين هم در يك برنامه تلويزيوني مسابقه SMS مي‌گذارند كه آيا تيم ملي به دور دوم صعود مي‌كند يا خير؟!

call_of_duty
29-06-2008, 19:00
اگه بذارين ممنون ميشم

Asalbanoo
29-06-2008, 19:57
اه اه اه
عجب مربی بی کلاسی داریم...انگاری کمبود توجه داره.......

نمی دونم واقعا خجالت نمی کشه...شرم نمی کنه؟

چرا تا یه چیزی می شه خودشو می اندازه جلو؟

وقتی درباره شایعی حرف بزن یعنی اونو مهم دونستی....

واقعا که....متاسفم واسه خودم..اگر از تیم ملی حمایت کنم که مربیش این ادم ندید به دید باشه........

گرچه که به این تیم نباید گفت تیم ملی باید گفت تیم دایی

hamidrezaaa
29-06-2008, 20:03
خبرگزاری پرسپولیس : علیرضا عباسفرد هم به استقلال پیوست تا جمعشان جمع بشود .
عباسفرد پس از هاشم بيگ‌زاده دومين بازيكني است كه با مسوولين باشگاه پرسپوليس به توافق رسيده و سپس با تيم استقلال قرارداد مي‌بندد.
البته واقعا" سال گذشته از پیوستن برهانی به استقلال ، ناراحت شدیم . اما به مرور زمان برای بانی رفع شر دعا کردیم .
امسال هم مثل پارسال تا بحال 2 تا بلا دفع شد . یکی بیک زاده و دیگری عباسفرد .
امید است با کمک فتح الله زاده و یاری این بازیکنان ، استقلال را همچون فصل گذشته طوفانی ببینیم !!!

خبرگزاری پرسپولیس : با وجود فتح الله زاده ، دیگر نیازی به صدقه نیست !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نظر خودم : عباسفرد در مصاحبه اش گفته که چون نیکبخت و خلیلی در پرسپولیس می مانند و از طرفی احتمال دارد که توره و عماد رضا هم به این تیم بیایند برای همین به اس تق لال رفتم.این بیچاره از همین اول فهمید که در حد رقابت با این بازیکنا نیست و باید پیچ و مهره های نیمکت را سفت کند. این بدبخت تو صبا هم نیمکت نشین بود.:27::31:
از آقایان خوردبین و مصطفوی می خواهم که همین سیاست را ادامه دهند تا آقای فتح الله زاده با جذب این بازیکنان بنجل ما را خوشحال کن :27::31::27:

Julian
29-06-2008, 20:08
بازم این استقلالیا اویزون ما شدن.

hamidrezaaa
29-06-2008, 20:17
بازم این استقلالیا اویزون ما شدن.
لاشخوری تو خونشون دمشون گرم هر چی بازیکن بنجل دارن میگرین فعلا 2 تا مثه برهانی (بحرانی) ((عباسفرد - بیگ زاده )) از پرسپولیس رفتند خیالمون راحت شد سال دیگه این لنگی ها با این بازیکن های درپیت نرن دسته 1 خیلیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mojtaba-MCI
29-06-2008, 21:14
خــــــــــیلی باحال گفتی...

V A H I D
29-06-2008, 21:35
نبایدزنگ تفریح باشیم اصلا کلا توی جام جهانی نباید باشیم ....
----
بزارید ببینیم می ریم جام جهانی بعدا حرف بزنید ...

M_Abieteh
29-06-2008, 21:35
فيروز کريمي رسما هدايت تيم فوتبال استقلال اهواز را برعهده گرفت </SPAN>
تهران IranSport.Net - فيروز کريمي سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران رسما به عنوان سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز منصوب شد.
کريمي شنبه شب با حضور درکميته نقل و انتقالات هيات فوتبال خوزستان قرارداد خود را براي مدت يک فصل با تيم استقلال اهواز به ثبت رساند.
سرپرست تيم فوتبال استقلال اهواز گفت : با ثبت قرارداد کريمي در هيات فوتبال خوزستان ، وي از فردا تمرينات اين تيم را شروع خواهد کرد.
بهمن روشنايي افزود: بازيکناني را که باشگاه استقلال اهواز نياز دارد با نظر سرمربي تيم انتخاب خواهد کرد.
از تيم فوتبال استقلال اهواز چند بازيکن کليدي بااتمام قراردادشان ، جدا شده اند.
از جمله اين بازيکنان مي توان به مجتبي شيري ، داود حقي ، روح الله بيگدلي و علي حمودي اشاره کرد.

تاريخ مخابره پيام:يكشنبه 9 تير 1387
خبرنگار: سردبير
کد خبر:46866-1387

corey
29-06-2008, 21:37
مگه زن فیروز کریمی خوب شد که میخواد برگرده اهواز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gmuosavi
29-06-2008, 22:09
چند دقیقه پیش شفیع زاده توی 4-4-2 گفت که قراردادشون فسخ شد!
دیگه کریمی سرمربی اس اهواز نیست !
ظاهرا مشکل جای دیگه ای بوده

Asalbanoo
29-06-2008, 22:16
سلام
انگار این فدراسیون فوتبال بلکل هم افرادش جو گیر شدن
یکی نیست بهش بگه اقای محترم..همچین حرف می زنی انگاری فرگوسن مربی تیم ملیه...

بابا روحیه....بابا اعتماد به نفس

Ali Pacino
29-06-2008, 22:45
آخرشم خودشون نمی فهمن دارن چی کار می کنن؟!
مگه قرار دادشو فسخ نکرد رفت شیرین فراز!

M_Abieteh
29-06-2008, 23:17
پس از اولين حضور در تمرين استقلال تهران

عباسفرد: در پرسپوليس جايي براي پيشرفت نداشتم

خبرگزاري فارس: مهاجم جديد تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در پرسپوليس نمي‌توانستم پيشرفت كنم به همين دليل از حضور در اين تيم منصرف شدم.

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا عباسفرد امروز با لباس شخصي در تمرين استقلال حضور داشت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پرسپوليس مذاكره كردم؛‌ اما افشين پيرواني كه همشهري من است گفت با عماد رضا و ابراهيم توره مذاكره كرده‌ و قصد دارند محسن خليلي و عليرضا نيكبخت را هم حفظ كنند،‌ ضمن اينكه فراز فاطمي هم در اين تيم حاضر است.
وي افزود: با توجه به اين شرايط احساس كردم در اين تيم نمي‌توانم پيشرفت كنم و به دليل آنكه امير قلعه نويي را دست دارم و او را يك مربي خوب مي‌دانم به استقلال آمدم، البته قلعه نويي نيز به من اعتقاد دارد.
مهاجم جديد تيم استقلال گفت:‌ با حضور در جمع آبي‌پوشان بهترين تصميم زندگي‌ام را گرفتم. اميدوارم بتوانم براي خوشحالي هواداران اين تيم گلزني كنم.

M_Abieteh
29-06-2008, 23:21
لاشخوری تو خونشون دمشون گرم هر چی بازیکن بنجل دارن میگرین فعلا 2 تا مثه برهانی (بحرانی) ((عباسفرد - بیگ زاده )) از پرسپولیس رفتند خیالمون راحت شد سال دیگه این لنگی ها با این بازیکن های درپیت نرن دسته 1 خیلیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیالمون راحت شد سال دیگه این لنگی ها با این بازیکن های درپیت نرن دسته 1 خیلیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسی میخندیم.

M_Abieteh
30-06-2008, 01:14

علی عالی/خبرگزاری پارس فوتبال

پس از آنکه افشین قطبی با وجود فراهم شدن تمامی شروط و خواسته هایش که در واقع همانند سنگ بزرگی به علامت نزدن بود ، باز هم برای حضور در پرسپولیس ابراز تمایلی نکرد،تحرک جدی دیگری از سوی هیات مدیره پرسپولیس برای عقد قرارداد با افشين قطبي شكل گرفت و آنها در روز گذشته بسته پيشنهادي جدید خود را که شامل تمامی خواسته های قبلی قطبی به علاوه بالا بردن چشمگیر مبلغ قرارداد برای حضور وی در پرسپولیس بود به وكيل او در ايران ارائه كردند.
حاجي‌باقر(وکیل قطبی) كه در همه روزهاي گذشته هر نوع پيشنهاد يا صحبت با قطبي را یا تكذيب مي‌كرد و یا از عدم حصول نتیجه برای حضور قطبی در ایران سخن می راند ، اين‌بار از پيشنهاد جالب‌توجه هيات‌مديره پرسپوليس پرده برداشت و گفت: «قرارداد بسيار خوبي پيشنهاد شده و هرچه كه مدنظرمان بود را مورد موافقت قرار دادند.» او ادامه مي‌دهد: «تمام نكاتي كه موردتوجه‌مان قرار داشت را در پيشنهاد گنجاندند و اين مايه اميدواريمان است» .
در اين پيشنهاد به تمامی موارد خواسته شده قطبی از جمله نكات ريز زندگي افشين قطبي (از جمله فراهم کردن یک ویلای خصوصی در امارات برای خانم یوروم )توجه شده و باشگاه ملزم به پرداخت هزينه‌هاي اجاره ساختمان، راننده، تلفن، مستغلات است و البته شرايط بهتري براي ارائه پيش‌پرداخت و قسط‌هاي پيش‌بيني شده مدنظر است تا به هر شكل نظر سرمربي سابق را براي بازگشت به ايران جلب كند. نكته مهم و اساسي كه در اين پيشنهاد وجود دارد، اختيار تام به افشين قطبي براي انتخاب كادرفني است كه با توجه به معرفي مربيان اين فصل مشخص نيست در صورت بازگشت قطبی در روزهاي آينده چه اتفاقاتي در انتظار افشين پيرواني، احمدرضا عابدزاده و پرويز كماسي است. از سوي ديگر موضوع مهم اختيار عمل به سرمربي پيشنهادي براي انتخاب بازيكنان فصل آينده و البته خروج بازيكناني است كه فصل قبل مشكلات فراواني را ايجاد كردند كه اين موضوع مطمئنا خودش مي‌تواند بحث‌ها و مسائل فراواني را به‌وجود بياورد.
حاجي‌باقر مدت قرارداد پیشنهادی را دوساله مي‌داند و مبلغ قرارداد نزديك به 800 هزار دلار است كه در قرارداد چگونگي پرداختش مشخص شده است. هرچند حسن‌نيتي كه از زبان وكيل قطبي بيان مي‌شود، به‌نوعي فشار هواداران براي بازگرداندن سرمربي سابق است، اما با توجه به خوشحالي حاجي‌باقر و لبخندي كه برلبان داشت، بازگشت افشين همچنان نمي‌تواند صددرصد به‌نظر برسد. او در مورد زمان انتقال اين پيشنهاد گفت: «ديروز پيشنهادات را به قطبي اعلام كردم و تا روز سه‌شنبه منتظر پاسخ او خواهيم بود تا تصميم نهايي‌اش را بگيرد.» آنگونه كه حاجي‌باقر صحبت مي‌كند و از پذيرش همه شرايط خود و موكلش مي‌گويد، به‌نظر مي‌رسد تا پايان هفته انتخاب افشين قطبي به‌عنوان سرمربي پرسپوليس اعلام رسمي شود، البته اگر افشین قطبی باز هم سنگ بزرگ جدیدی به علامت نزدن پیش پای هیات مدیره پرسپولیس نیندازد!

ElmO
30-06-2008, 01:15
وجدانا پتروویچ خیلی موثر بازی میکنه ..

استق لالی های عزیز هم بازی با ابومسلم توی آزادی رو یادشون بیارن تا
ببینن این بنده ی خدا صید هست یا نیست ... :31:

آقا این پرسپولیس چرا نمیره سراغ لئوناردو پیمنتا ؟
الان سهمیه لیگ برتری هم محسوب نمیشه دیگه اون ..

یا حق

:40:

M_Abieteh
30-06-2008, 01:15
ذوالفقارنسب سرمربی پگاه گيلان شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آفتاب: سرمربی پيشين تيم فوتبال ذوب آهن پس از مذاكره بعدازظهر امروز با مسئولان باشگاه پگاه گيلان، قرارداد يك ساله‌ای را به امضاء رساند.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب، ذوالفقارنسب در گفتگو با ایسنا، اظهار كرد: «بعدازظهر امروز با مسئولان باشگاه پگاه گيلان به توافق رسيدم».

وی درباره برنامه‌اش برای تيم فوتبال پگاه گيلان نيز گفت: «بايد شرايط تيم را بررسی كنم و سپس در اين مورد صحبت كنم. در حال حاضر تصور نمي‌كنم تيم نياز به تغييرات اساسی داشته باشد، پگاه در فصل پيش بازيكنان بسيار خوبی داشت و من چند بازی آخر اين تيم در فصل گذشته را ديدم و معتقدم از بازيكنانی با توانايی بالا و موثر برخوردار است. به همين دليل تصور مي‌كنم كه ما مي‌توانيم با تجديد قرارداد همين بازيكنان فعلی تيم مورد نياز خود را تشكيل دهيم و با كمترين تغييرات و يا جذب بازيكن جديد وارد ليگ هشتم شويم».

ذوالفقارنسب در پايان گفت: «اكنون برای صحبت كردن درباره تيم پگاه در ليگ هشتم كمی زود است؛ اما من برای موفقيت به گيلان آمدم».

M_Abieteh
30-06-2008, 01:18
فعلا به گفته ی خودتون استقلال چی گرد و خاکی کرده تو نقل و انتقالات!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](74).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ElmO
30-06-2008, 01:22
همون بهتر بابا ...

این یارو هم صغر سن داره ، و هم خیلــــــی گلزنه !!
توی چهار سال اخیر ، توی صبا و سایپا ، جمعا 15 تا
گل زده !!
نمیدونم چیش خوبه که قرمز و آبی دنبالش بودن ..

خدا رو شکر که نیومد پرسپولیس ..
گرچه دیروز توی گل و خبرورزشی خوندم که پنجشنبه
یه قراداد 175 میلیونی با پرسپولیس امضا کرده !

جل الخالق !

یا حق

M_Abieteh
30-06-2008, 01:24
براي فصل آينده
تيم فوتبال استقلال رودباريان را جذب نخواهد كرد
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال براي فصل آينده نظري روي دروازه بان فصل گذشته پرسپوليس ندارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه گفته مي‌شود در صورت عدم توافق مسئولين استقلال با وحيد طالب لو براي تمديد قرارداد، سراغ حسن رودباريان مي‌روند تا با وي مذاكره كنند؛ اما مسئول نقل و انتقالات اين تيم اين خبر را تكذيب كرد.
به گفته نظري جويباري اين تيم نظري روي اين دروازه‌بان پرسپوليس ندارد چرا كه با وحيد طالب لو به توافق رسيده‌اند و اين بازيكن، رودباريان اول آبي پوشان خواهد بود.
اشكان نامداري نيز به عنوان دروازه‌بان دوم با تيم فوتبال استقلال تهران خواهد بود. كادر فني اين تيم دنبال جذب يك دروازه بان در رده اميد است تا در سال‌هاي آينده بتواند روي آن سرمايه‌گذاري كند.
انتهاي پيام/

MORINIO
30-06-2008, 01:48
اینا همه اثرات ورود هدایتی به هیئت مدیره پرسپولیسه وگرنه عمرا 800 هزار دلارشون کجا بوده!

دم هدایتی گرم!

Alireza Taji
30-06-2008, 03:24
وجدانا پتروویچ خیلی موثر بازی میکنه ..

استق لالی های عزیز هم بازی با ابومسلم توی آزادی رو یادشون بیارن تا
ببینن این بنده ی خدا صید هست یا نیست ... :31:

آقا این پرسپولیس چرا نمیره سراغ لئوناردو پیمنتا ؟
الان سهمیه لیگ برتری هم محسوب نمیشه دیگه اون ..

یا حق

در مجموع بازیکنان خارجی به درده سرخابی ها نمی خورند جز الونگ که انهم توسط اری هان به پرسپولیس امد جه بازیکن خارجی برای سرخابی ها تا حالا مفید بوده؟
حالا پیمنتا یه چیزی...

iman_s
30-06-2008, 04:10
آخه رودباریان هم شد دروازه بان.
نامداری خیلی بهتر از این دروازه بان لایی خوره.

iman_s
30-06-2008, 04:16
200 باره که میگن میاد 2 روز دیگه تکذیب میکنند.

sourena_8888
30-06-2008, 04:24
این بابا حال و روز خوشی نداره...باید به کلوپ دیوانه ها دعوتش کنیم

Mojtaba-MCI
30-06-2008, 08:51
این کجا و اون کجا!!!

بردیا
30-06-2008, 10:00
ذوالفقار نسب مربیه خوبیه.میتونه با تیمای کوچیک خوب کار بکنه.
البته اگر مذاکره دست نشان با تراکتور سازی واقعیت داشته باشه باید بگم حرکت غیر حرفه ای کرده بود

بردیا
30-06-2008, 10:07
اینا که گفتن محمود یاوریو گذاشتن سر مربی

بردیا
30-06-2008, 10:10
یادم نمیاد رودباریان کی لایی خورده باشه؟
اون نامداری رو که دیگه حرفشو نزن.
مواقعی که دروازه استقلال وایساده انواع و اقسام گلا رو خورده
بازی با پاس همدان و پیکان فقط2تا نمونه کوچیکشه

بردیا
30-06-2008, 10:12
آره
فکر کنم دیگه دوران بدبختی پرسپولیس از نظر مالی تموم شده
آبیا هم که فتح الله زاده همیشه میگه که خودش بلده چطوری پول دربیاره برای استقلال

amir_rahmani
30-06-2008, 10:19
اینا همه اثرات ورود هدایتی به هیئت مدیره پرسپولیسه وگرنه عمرا 800 هزار دلارشون کجا بوده!

دم هدایتی گرم!

اقا بیان پرسپولیسو خصوصی کنن تا این اقای هدایتی ما را از شر هر چی گرفتاری مالیه راحت بشیم.

بردیا
30-06-2008, 10:51
بیژن مربی خیلی خوبیه
من یادم نمیاد تیمی رفته باشه و ااون تیمو خراب کرده باشه
از الان پگاهو باید تیمی فرض کرد که برای تیمای بزرگ دردسر درست میکنه

Julian
30-06-2008, 11:47

مشکل از تیم شماست. شنیدی میگن کرم از خود درخته؟ حکایت استق لاله.
هر بازیکنی بره استقلال ارش بحرانی میشه.
اصلا استقلال این فصل به مکان واقعیش رسید و تا ابد هم همونجا میمونه.(سیزدهم).
کچل قلعه هم که رفت از تیم ممد نوازی هم که با قلعه مرغی میونه نداره. پس بیخیال.

ElmO
30-06-2008, 13:01
فعلا به گفته ی خودتون استقلال چی گرد و خاکی کرده تو نقل و انتقالات!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](74).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گرد و خاک مهم نیست .. نتیجه مهمه برادر .. :46:

پارسال هم گرد و خاک زیاد کردید ، حتی تا روز آخر .. اما نتیجه ی خوبی نگرفتید ..
ضمن اینکه گرد و خاک زیادی باعث میشه درست و حسابی دور و برتونو نبینید ها .. :31:

:46:

در مجموع بازیکنان خارجی به درده سرخابی ها نمی خورند جز الونگ که انهم توسط اری هان به پرسپولیس امد جه بازیکن خارجی برای سرخابی ها تا حالا مفید بوده؟
حالا پیمنتا یه چیزی...

ولی من کلا بازی پتروویچ رو خیلی دوس دارم .. خیلی مثبت بازی میکنه ..

پیمنتا هم که حسابش جداست .. عالیه ..
فقط من موندم چرا تا حالا نه قرمز بهش پیشنهاد داده ، نه آبی !

یا حق

hamidrezaaa
30-06-2008, 13:31
بسی میخندیم.
بایدم بخندی چون با این بازیکن های درپیتی که گرفتین سیزدهم شدن هم تو خواب ببنید

بردیا
30-06-2008, 13:41
روبرت ساها هم بازیکن خوبی بود.یه دفاع چپ عالی.
الان دسته یک ایران بازی میکنه

ali_manutd_2007
30-06-2008, 13:57
من نمي‌فهمم ! اين قرارداد داخلي ظاهرا ارزشش از ......... هم كمتره ! بعد چطور اين باشگاه‌ها با بازيكنا قرارداد داخلي مي‌بندن در حالي كه ميدونن هيچ ارزشي نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidrezaaa
30-06-2008, 14:09
روبرت ساها هم بازیکن خوبی بود.یه دفاع چپ عالی.
الان دسته یک ایران بازی میکنه
ماته هم خوب بازی میکرد

بردیا
30-06-2008, 14:13
قرارداد داخلی تعهد اخلاقی هستش ولی قانونی نیست
ولی بازیکنی که این تعهد اخلاقی رو زیر پا میزاره نشون میده که اصلا براش مهم نیست تو چه تیمی باشه.فقط پول براش مهمه

alenkita
30-06-2008, 14:21
پس دست نشان كجا رفت؟

^^ HAMID ^^
30-06-2008, 14:31
بسی خوشحال شدیم -- جا واسه بازیکنای تراز اول باشه .

Ali Pacino
30-06-2008, 14:31
دنی اولرم هم بد نبود منظورم همون عرفان اولرمه :دی

Mahdi_P30
30-06-2008, 15:32
در نشستی كه امروز در دفتر معاون اجرایی رئیس جمهوری برگزار شد، انتقال باشگاه صبا باتری به استان قم قطعیت یافت.

علی بنایی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز در نشستی با حضور علی سعیدلو معاون رئیس جمهوری، محمد علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی و محمد مصطفی نجار وزیر دفاع، در خصوص انتقال باشگاه صبا باتری به قم تصمیم گیری شد.

وی افزود: در این نشست تصمیم گرفته شد صبا باتری با تمام تیم‌هایش، یعنی بسكتبال و فوتبال به استانداری قم واگذار شد.

در خصوص سایر مسائل مانند انتخاب هیئت مدیره و مدیرعامل، مسئولان استانداری قم تصمیمات لازم را خواهند گرفت.

تاریخ خبر: يکشنبه ۹ تير ۱۳۸۷
منبع:
aftab.ir

Rjoun
30-06-2008, 15:58
مدیر عنوان تاپیک و پستای توی تاپیکو ببینه ترشی میشه
شروع كننده تاپيك و چند پست دهنده اول هم ترشي هستن. نگران نباش.

vahid_civil
30-06-2008, 16:00
به قمیه بابت صعود به لیگ برتر فوتبال کشور از دسته هیچ به برتر (ییهو ) تبریک میگم.

جدا تبریک میگم! چون 2 بازی خونگی از پرسپولیس و دو بازی خونگی از استقلال کم شد. در نتیجه به چمن ورزشگاه آزادی هم تبریک میگم.

Mahdi_P30
30-06-2008, 16:16
مدير عامل سابق باشگاه ورزشي صبا باتري با تاييد خبر انتقال باشگاه صباباتري به استانداري قم گفت : امتياز اين باشگاه از روز گذشته /نهم تيرماه جاري / به استانداري قم واگذار شده و تمام بازيكناني تيم‌هاي فوتبال و بسكتبال نيز كه با اين باشگاه قرار داد دارند به قم منتقل مي شوند.

ابراهيم تركي روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا گفت : هيچ يك از مربيان در هيچ رشته‌اي با باشگاه صباباتري قرار داد ندارد،اما تعدادي از بازيكنان هنوز قرار دادشان با اين باشگاه به پايان نرسيده است .

تركي افزود بازيكنان در صورت توافق با باشگاه خود مي‌توانند در تيم‌هاي باشگاه به بازي بپردازند.

تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۱۰/۰۴/۸۷

masoudtr
30-06-2008, 16:24
به قمیه بابت صعود به لیگ برتر فوتبال کشور از دسته هیچ به برتر (ییهو ) تبریک میگم.

جدا تبریک میگم! چون 2 بازی خونگی از پرسپولیس و دو بازی خونگی از استقلال کم شد. در نتیجه به چمن ورزشگاه آزادی هم تبریک میگم.
دیدن بازی ها در ورزشگاه آزادی واقعا لذت داره ودر ورزشگاه های دیگر مثل ورزشگاه ق...(حرف بزنم فیلتتر میشه)
که فقط از 3 دوربین استفاده میکنن واقعا زجر آوره.

Mahdi_P30
30-06-2008, 16:30

مگه صعود به لیگ برتر الکیه؟؟:31:
زحمات چندین سالمون (ببخشید چندین روزمون!!) بالاخره جواب داد!!!:8::19:

Mahdi_P30
30-06-2008, 16:35
دیدن بازی ها در ورزشگاه آزادی واقعا لذت داره ودر ورزشگاه های دیگر مثل ورزشگاه ق...(حرف بزنم فیلتتر میشه)
که فقط از 3 دوربین استفاده میکنن واقعا زجر آوره.
حرفتو قبول دارم
ولی جدیدا شهرستانها هم دارند پیشرفت میکنند ، مثل بازیهایی که توی مشهد برگزار میشه یا توی تبریز که تقریبا دارند از حالت زجر آوری درمیاند!!!

M_Abieteh
30-06-2008, 17:11
در گفت و گو با فارس
سعيدلو: منتظر خبرهاي عجيب‌ و شادي از پرسپوليس باشيد
خبرگزاري فارس: رئيس سابق هيئت مديره پرسپوليس گفت: در روزهاي آينده منتظر خبرهاي عجيب و شادي از اين تيم باشيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] علي سعيدلو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت:‌ از صميم قلب خوشحال هستم كه پرسپوليس پس از يك دوره تغييرات، در شرايط كنوني براي موفقيت در فصل آينده در سه جام مخصوصاً آسيايي، با قدرت به جنب و جوش افتاده است.
وي افزود: خدمت در پرسپوليس براي هر كس با توجه به هواداران بي‌شماري كه دارد، افتخار بزرگي است. مطمئن هستم هر كس در هر پستي، براي موفقيت پرسپوليس دريغ نخواهد كرد.
سعيدلو اظهار داشت: در هر پستي خدمت كرده‌ام، فقط به فكر منافع مردم بوده‌ام. سعي داشته‌ام كه موجب روشد شوم و براي همه باشم و فقط به خودم فكر نكنم.
وي عنوان كرد: درباره خودم فعلاً حرفي نمي‌زنم؛ ولي با توجه به تلاش‌هايي كه شده، به هواداران قول مي‌دهم كه در چند روز آينده خبرهاي بسيار عجيب و خوبي كه موجب شادي آنها مي‌شود، خواهند شنيد.
رئيس سابق هيئت مديره پرسپوليس كه از گفتن اين خبرها خودداري كرد، گفت: خبرهاي خوشي كه با تفكرات ويژه بررسي شده، قرار است به اطلاع دوستداران به زودي رسيده شود.
انتهاي پيام/

MeHrDaD_MeNaY
30-06-2008, 17:13
:18::18::18::18::18::18::18::18::18:
نامرد.....
به همين آسوني رفت :37:
چرا با احساساته ما با بازي ميكنن :41:

همون عباسفره باقالي لقب خوبيه واسش كه بازي سايپا پرسپوليس ميگفتن:puke:

M_Abieteh
30-06-2008, 17:14
تاج در گفت‌ و گو با فارس:
چهار سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا قطعي شد
خبرگزاري فارس: سخنگوي فدراسيون فوتبال گفت: در آخرين تماس‌ها با AFC، حضور 4 سهميه‌اي ايران در ليگ قهرمانان آسيا قطعي شده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهدي تاج در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت:‌ تاكنون مذاكرات خوبي با كنفدراسيون فوتبال آسيا داشته‌ايم. چنانچه مشكلي پيش نيايد، 4 سهميه ايران در ليگ قهرمانان قطعي است.
وي ادامه داد: تنها مشكلي براي كسب هر 4 سهميه ايران مانده، نوع ثبت باشگاه‌ها است كه بايد هرچه زودتر تجاري شود.
نايب رئيس اول فدراسيون تاكيد كرد: براي تجاري شدن نيز اقدامات اساسي انجام شده و با تلاش و همياري ‌مديران عامل باشگاه‌ها، اين مشكل نيز برطرف خواهد شد.
وي ادامه داد: در آخرين جلسه‌اي كه در فدراسيون برگزار كرديم، برنامه‌ريزي‌هاي لازم براي تيم ملي و حضور 4 نماينده ايران در ليگ قهرمانان صورت گرفت.
تاج گفت: همراه رئيس فدراسيون، رئيس سازمان ليگ و سرمربي، با اتفاق آرا به اين نتيجه رسيديم كه ديدارهاي تيم ملي در اولويت برنامه‌ها قرار بگيرد.
وي در مورد انتخاب كمك مربي براي تيم ملي خاطر نشان كرد:‌ در اين زمينه علي دايي اختيار تام دارد. سرمربي تيم ملي به زودي دستيارش را معرفي خواهد كرد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
30-06-2008, 17:15
در نشست علي دايي و مسئولان فدراسيون
برنامه‌هاي تيم ملي فوتبال ايران مشخص شد
خبرگزاري فارس: با انجام يك جلسه چند ساعته در فدراسيون فوتبال برنامه‌هاي دوستانه و رسمي تيم ملي مشخص شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، علي كفاشيان (رئيس فدراسيون)، مهدي تاج (نايب رئيس اول فدراسيون)، عزيز محمدي (رئيس سازمان ليگ) همراه علي دايي (سرمربي تيم ملي) ساعت 10 صبح جلسه‌اي را در فدراسيون برگزار كردند تا شرايط حضور تيم ملي در ديدارهاي دوستانه و رسمي مشخص شود.
حاضرين به اين نتيجه رسيدند كه اولويت اصلي تيم ملي است و برگزاري منظم هشتمين دوره ليگ برتر در اولويت دوم قرار گرفت.
جلسه امروز پس از 2 ساعت و 30 دقيقه، ساعت 12:30 به پايان رسيد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
30-06-2008, 17:16
تصميم جديد مسئولان باشگاه استقلال تهران
عباسفرد و اكبري به دسته دوم مي‌روند
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال تهران 2 بازيكن جديد خود را به يك تيم دسته دومي منتقل مي‌كند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا عباسفرد و يدا... اكبري به دليل صلاحديد مسولان باشگاه به طور مستقيم با اين تيم قرارداد امضا نخواهند كرد.
مديران استقلال اين 2 بازيكن را ابتدا به تيم دسته دومي استقلال خزانه منتقل مي كنند و سپس آنها را به خدمت مي‌گيرند.
مسولان استقلال به دليل آنكه بتوانند بيش از 6 بازيكن ليگ برتري جذب كنند چنين اقدامي انجام داده‌اند.
طبق قانون هر باشگاه فقط مي‌تواند 6 بازيكن ليگ برتري جذب كند.
انتهاي پيام/

Mojtaba-MCI
30-06-2008, 17:57
متاسفانه واقعا واقعیت داره...خبرها که اینطور می گن ، وگرنه دلیل دیگه ای نداشت که با هم بهم بزنن!

MORINIO
30-06-2008, 18:08
با این حساب احتمال همگروه شدن دو تیم ایرانی هم کم نیست

vahid_vaezinia
30-06-2008, 18:37
حالا تیم چهارم پگاه میشه یا صبا؟

amirtaker
30-06-2008, 18:44
حالا تیم چهارم پگاه میشه یا صبا؟

صیا باتری:10:

vahid_vaezinia
30-06-2008, 18:54
ضبا که میگن منتقل میشه قم

Ali Pacino
30-06-2008, 19:00
تو استقلالم باید رو نیمکت بشینه تضمینی نیستش فیکس بازی کنه!

Rjoun
30-06-2008, 19:10
دو تا تاپيك با موضوعات مسخره.
توسط شروع كننده اين تاپيك
مديريت لطفا با شروع كننده تاپيك برخورد كنيد.

بردیا
30-06-2008, 20:43
البته البته
طبق قوانین فیفا که توی برنامه یورو2008 هم بهش اشاره شد مربیا میتونن حتی موقعی که در اختیار یه تیم دیگه هستن با هر کجا که دوست دارن مذاکره کنن و یا حتی به یه تیم دیگه بپیوندن کاری که اسکولاری تو این جام کرد یا ژاکه سانتینی ماه ها قبل از پایان قراردادش با فرانسه تو یورو2004 کرد.
ولی خب دست نشان که انقدر میگفت به پگاهیا افتخار میکنم نباید این حرکتو میکرد تا خودشو خراب بکنه

بردیا
30-06-2008, 20:44
عجب راهکاریا
جدا قوانین این اجازه رو میدن بهشون؟
کسی هست که قوانین سازمان لیگ در مورد نقل و انتقال بازیکنو بدونه؟

بردیا
30-06-2008, 20:45
خب این یعنی اینکه هر ماه یه بازی باشه توی لیگ

hamidrezaaa
30-06-2008, 22:13
دو تا تاپيك با موضوعات مسخره.
توسط شروع كننده اين تاپيك
مديريت لطفا با شروع كننده تاپيك برخورد كنيد.
دوست عزیز درست صحبت کن فکر کردی داری به کی حرف میزنی عین همین پستت رو هم توی تاپیک قبلی دیدم به شما هیچ ربطی نداره چقدر ادم میتونه پرو باشه که این حرف رو برنه ((مديريت لطفا با شروع كننده تاپيك برخورد كنيد.)) بار اخرتون باشه به شما هیج ربطی نداره مسخره هم خودتی

M_Abieteh
30-06-2008, 22:15
خوب میشه که دارن همچین کاری میکنن.

خوب زرنگ باید بود.

M_Abieteh
30-06-2008, 22:31
در هشتمين دوره
تيم‌هاي ليگ برتر پنج روز يك بار به ميدان مي‌روند
خبرگزاري فارس: براي برگزاري منظم مسابقات ليگ برتر در هشتمين دوره، تيم‌ها هر 5 روز يك بار بايد به ميدان بروند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، طي هماهنگي مسئولان فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ برتر، هشتمين دوره مسابقات از روز 15مرداد آغاز مي‌شود و طبق برنامه‌ريزي انجام شده، ارديبهشت ماه سال آينده به اتمام مي‌رسد.
طبق برنامه‌ريزي انجام شده براي آنكه مسابقات ليگ به طور منظم برگزار شود، تيم‌ها موظف هستند كه هر 5 روز يك بار مسابقه برگزار كنند.
طبق تصميم نهايي تيم‌هايي كه بيش از 3 بازيكن ملي‌پوش داشته باشد مي‌توانند مسابقات خود را با تعويق برگزار كنند.
ديدارهاي معوقه طبق دستور سازمان ليگ بايد در روزهاي مقرر انجام شود تا وقفه اي براي به اتمام رسيدن مسابقات در زمان تعيين شده رخ ندهد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
30-06-2008, 22:31
در پي شايعه انتقال به پرسپوليس
عمادرضا در تمرين سپاهان شركت كرد
خبرگزاري فارس: مهاجم عراقي روز گذشته در تمرين تيم فوتبال سپاهان اصفهان شركت كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، عما محمدرضا از جمله بازيكناني است كه به شدت مورد توجه مسئولان پرسپوليس قرار گرفته است. در روزهاي گذشته شايعات زيادي مبني بر احتمال انتقال وي بر جمع سرخپوشان تهراني منتشر شد.
عماد رضا روز گذشته در تمرين سپاهان شركت كرد و زير نظر انگين فيرات كار كرد.
مسئولان اين باشگاه امروز با وي براي تمديد قراردادش مذاكراتي را انجام دادند. به احتمال زياد توافق‌ نهايي با وي حاصل خواهد شد.
عمادرضا امروز به دليل تمرين سپاهان در كمپ صفائيه اصفهان، در تمرين صبح شركت نكرد.
انتهاي پيام

M_Abieteh
30-06-2008, 22:32
زريبافان در گفت و گو با فارس:
مجموعه ورزشي استقلال در منطقه 22 تهران احداث مي‌شود
خبرگزاري فارس: رئيس مجمع باشگاه استقلال تهران گفت: ساخت مجموعه ورزشي استقلال، همزمان با ميلاد امام محمد باقر (ع) در منطقه 22 تهران آغاز خواهد شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسعود زريبافان، رئيس مجمع باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: اين مجموعه با مساعدت سازمان تربيت بدني و وزارت مسكن و شهرسازي، در مساحت 24 هزار متر ساخته مي شود كلنگ آن روز جمعه (14 تير ماه) با حضور علي آبادي رئيس سازمان تربيت بدني بر زمين خواهد خورد.
وي افزود: اين مجموعه شامل زمين فوتبال، سالن چندمنظوره با تماشاگر و سالن چندمنظوره بدون تماشاگر و ساختمان‌هاي اداري خواهد بود.
زريبافان تصريح كرد: از همه رسانه‌ها، مديران استقلال و پيشكسوتان فوتبال دعوت مي كنيم تا در اين مراسم حضور يابند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
30-06-2008, 22:33
با عدم توافق با چيكاي كاشان
بخت فولاد براي خريد امتياز سپاهان نوين بيشتر شد
خبرگزاري فارس: باشگاه سپاهان اصفهان با شركت چيكا براي انتقال امتياز تيم فوتبال سپاهان نوين به كاشان به توافق نرسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه در چند روز گذشته از حفظ تيم سپاهان نوين در استان اصفهان خبر داده شده بود و تاكيد شده بود كه شركت چيكا در كاشان خريدار امتياز اين تيم تازه ليگ برتري شده است، از اصفهان خبر رسيد كه در آخرين مذاكرات، محمدرضا ساكت با مديران اين شركت براي اين انتقال به توافق نرسيده و بار ديگر بخت فولاد خوزستان براي خريد امتياز اين تيم افزايش يافته است.
موضوع ديگري كه باعث شد تا مسئولان سپاهان از حفظ اين تيم در اصفهان منصرف شوند، كمبود زمين تمرين و بازي است. اصفهان به غير از ورزشگاه نقش جهان و فولاد شهر، زميني كه از استانداردهاي لازم براي برگزاري ديدارهاي رسمي برخوردار باشد، دراختيار ندارد.
قرار است در 48 ساعت آينده بار ديگر مذاكرات سپاهان و فولاد صورت گيرد.
انتهاي پيام/

MORINIO
01-07-2008, 02:06
عجب داستانیه این فوتبال ایران:27:

vahid_civil
01-07-2008, 03:24
هیچ تیمایی اندازه استقلال و پرسپولیس بازیکن نابود نمیکنن.
ستاره های دیروز باید دسته دوم بازی کنن!

متاسفم

iman_s
01-07-2008, 04:19
پارسال هم صبا باتری با استفاده از این روش تونست بیشتر از سهمیه اش بازیکن لیگ برتری بگیره.

iman_s
01-07-2008, 04:20
به نظر من که بحث چیکا یک بحث تبلیغاتی بود.
هم برای اینکه شرکت گمنام چیکا بدون هیچ دردسری معروف بشه و هم قیمت سپاهان نوین بالاتر بره.

iman_s
01-07-2008, 04:22
مبارک باشه.
ولی تو دوره قبلی مدیرعاملی فتح اله زاده هم یکبار کلنگ احداث ورزشگاه اختصاصی استقلال رو به زمین زدند ولی بعدش دیگه هیچ خبری نشد.
واسه پیروزی هم همین کار رو کردند و یک مدت بهشون مهلت دادند که عملیات ساخت رو شروع کنند ولی تو مدت مقرر حتی یک کیسه سیمان هم تو زمینشون نبردند و قراردادشون باطل شد و زمینشون پرید.

iman_s
01-07-2008, 04:25
وای به حال تیمهایی که تو آسیا بازی دارند. تازه تیم ملی هم حدودا ماهی یکبار بازی داره و خیلی از بازیها ممکنه به تعویق بیفتند.

iman_s
01-07-2008, 04:27
هر چند که دوست نداشتم تو تاپیکت پست بدم
مدیر عامل پگاه(شاد) تا دو هفته پیش چنان از دست نشان تعریف میکرد و میگفت دست نشان بود که تیم رو بالا کشید ولی یکهو نظرش 180 درجه عوض شد و گفت دست نشان کاری نکده و هر کاری که انجام داده وظیفه اش بوده.
سیستم سال آینده پگاه هم لو رفت 0-4-6

iman_s
01-07-2008, 04:30
میگن انتقاب صبا به قم قطعی شده.
استقلال هم دیروز رفت و باشگاه رو ثبت کرد و تجاری شد.بقیه تیمها هم باید زودتر اینکار رو انجام بدند.

iman_s
01-07-2008, 04:34
اینا که گفتن محمود یاوریو گذاشتن سر مربی
از اول هم معلوم بود اخلاق یاوری به برادران شفیع زاده نمیخوره و دیر یا زود جدا میشند.یاوری هم یک هفته ای میشه که جدا شده.مثل اینکه بحث برگشتن فیروز از قبل هم جدی تره.

Rjoun
01-07-2008, 04:45
دوست عزیز درست صحبت کن فکر کردی داری به کی حرف میزنی عین همین پستت رو هم توی تاپیک قبلی دیدم به شما هیچ ربطی نداره چقدر ادم میتونه پرو باشه که این حرف رو برنه ((مديريت لطفا با شروع كننده تاپيك برخورد كنيد.)) بار اخرتون باشه به شما هیج ربطی نداره مسخره هم خودتی

دوست عزیز درست صحبت کن فکر کردی داری به کی حرف میزنی
من كه حرفه بدي توي گفته هام نديدم.

عین همین پستت رو هم توی تاپیک قبلی دیدم به شما هیچ ربطی نداره چقدر ادم میتونه پرو باشه که این حرف رو برنه ((مديريت لطفا با شروع كننده تاپيك برخورد كنيد.))
يه بار قوانين فروم رو بخون،در جايي كه توي اون بي نظمي ميشه مديريت رو با خبر كنيد. من هم همين كار رو كردم.شما قوانين انجمن اخبار رو زيره پا گذاشتيد و اونو با كلوپ يا انجمن ورزشي اشتباه گرفتيد.

بار اخرتون باشه به شما هیج ربطی نداره مسخره هم خودتی
هر بار كه بي نظمي ببينم همين حرفها رو ميزنم. مطمئن باش اولين و آخرين بار هم نخواهد بود. بعدش از اين تهديد ها كي داده كي گرفته.
در ضمن دو بار هم توهين كردي ولي به خاطر كاربرهاي ديگه و نظم انجمن بهم نريزه چيزي بهت نمي گم و فقط گزارش ميدم.

B3HZ@D
01-07-2008, 04:59
بهتر بابا
ادم قحطی بود میخواستن بگیرنش
بجاش یک سری بازیکن بهتر می گیرن
اس تق لال که همش دنبال پرسپولیسه یا بازیکنای پرسپولیس را میخواد یا اونایی که پرسپولیس میخواد
فصل بعد هم اس تق لال تیم بشو نیست
ئنیا پرسپولیس

iman_s
01-07-2008, 05:13
اینم خبرهای جدید:

فیروز کریمی از مربی گری محروم شد ! ( شوخی با معاون احمدی نژاد دردسر ساز شد ! )
شهرام شفیع زاده مدیر عامل استقلال اهواز در مصاحبه امروز با خبرگزاری فارس اعلام کرد در شرايطي كه دو شب قبل فيروز كريمي با حضور در شهر اهواز و هيئت فوتبال اين شهر، قرارداد خود را با تيم استقلال اهواز را به ثبت رسمي رساند ، به دلیل مصاحبه تلويزيوني اين مربي با يكي از برنامه هاي شبكه تهران و صحبت‌هايش در آن برنامه که موجبات ناراحتي شدید برخي مسئولان ورزش ایران شده است ، امکان ادامه همکاری با وی را نخواهیم داشت !

ماجرا از این قرار است ، فیروز کریمی مربی پر حاشیه فوتبال ایران که یکی از معتبر ترین و پر افتخار ترین مربی های فوتبال ایران است تنها به دلیل اینکه چندی پیش در یکی از برنامه های مثلث شیشه ای ، وقتی مجری برنامه نظرش رادر مورد مهندس علی آبادی معاون رییس جمهور پرسید ، گفت : "جناب آقای علی‌آبادی مدیری بسیار دانا، ‏توانا و هوشمند و موفق در نظافت و بازسازی خیابانها در شهرداری تهران بودند!" این پاسخی بود که رشید‌پور مجری برنامه هر چه تلاش کرد ‏نتوانست خنده‌اش را مهار کند.‏

فیروز کریمی با رندی تمام به این نکته اشاره کرد که یار غار احمدی نژاد در شهرداری تهران در حالی که معاونت عمرانی شهرداری بود و درگیر ساخت دور برگردان در اتوبان های تهران و آسفالت کردن خیابان ها بود ، پس از رئیس جمهوری احمدی نژاد ناگهان به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی مشغول به کار شد تا شایسته سالاری به تمام معنا در کابینه دولت نهم رعایت شده باشد !

این سخن فیروز کریمی جنجال زیادی را بر انگیخته است و مديرعامل باشگاه استقلال اهواز در گفت و گو با خبرنگار ورزشي فارس، اظهار داشت: با فيروز كريمي به توافق كامل رسيده بوديم و با او مشكلي نداريم؛ اما برخي جريانات باعث شد تا نتوانيم با وي همكاري را آغاز كنيم. كنترل اين جريان از دست ما خارج شده است .

مديرعامل استقلال اهواز در پاسخ به اينكه شنيده مي‌شود برخي مقامات ورزشي چنين خواسته‌اي از وي داشته‌اند تا قرارداد با فيروز كريمي فسخ شود، اظهار داشت: چنين موضوعي را نه تكذيب مي‌كنم؛ نه تاييد. فقط مي‌دانم كه خود فيروز كريمي در جريان اين مشكل است و بهتر از هر كس مي‌داند چه كرده است.

شفيع‌زاده تاكيد كرد: فقط معتقدم آدم بايد به مافوق خود احترام بگذارد. علي آبادي به عنوان متولي اين ورزش قابل احترام است و تصميم‌هايي كه تا امروز گرفته، به سود ورزش بوده است.

البته من یادمه تو برنامه در مورد علی آبادی گفت: یک مدیر مدیری بسیار دانا، ‏توانا و هوشمند و موفق در شهرداری. اون قسمت نظافت رو نگفت و خبرگذاری خودش اضافه کرده.

ali_manutd_2007
01-07-2008, 06:03
در یکی از برنامه های مثلث شیشه ای ، وقتی مجری برنامه نظرش رادر مورد مهندس علی آبادی معاون رییس جمهور پرسید ، گفت : "جناب آقای علی‌آبادی مدیری بسیار دانا، ‏توانا و هوشمند و موفق در نظافت و بازسازی خیابانها در شهرداری تهران بودند!" این پاسخی بود که رشید‌پور مجری برنامه هر چه تلاش کرد ‏نتوانست خنده‌اش را مهار کند.‏

به افتخار فيروز كريمي :10: :10: :10:

alenkita
01-07-2008, 08:06
هیچ تیمایی اندازه استقلال و پرسپولیس بازیکن نابود نمیکنن.
ستاره های دیروز باید دسته دوم بازی کنن!

متاسفم
حاجي جون اينا كه نميخوان يك فصل كامل تو اين تيما بازي كنن

alenkita
01-07-2008, 08:10
اين داستان مجموعه ورزشي استقلال تا حالا بيش از 10 بار تكرار شده و آخرش هم هيچ.
نميدونم كه ميخوان عمليش كنن؟؟؟؟؟

Alireza Taji
01-07-2008, 09:15
دلیل موضع گیری اکثر افراد علیه دایی فقط مسائل نژادیه و بس.
هاکان عزیز مسایل نژادی چیه؟:41:
اگر به این چیزها بود باید همین رفتار با کریم باقری هم می شد اما کریم باقری با اینکه یک پرسپولیسی هست اما مورد احترام استقلالی ها هم هست و همه قبولش دارند...
اما دایی اگر اخلاق خوبی داشت می تونست فدراسیون را به نام خودش سند بزنه اما حیف که این اخلاقش مانع این شد.
چیزهای که من به فکر می رسه که باعث منفور شدن دایی شده اینه:
1- بی تعصب بودن روی پرسپولیس(من یک استقلالی هستم)
2- نداشتن رابطه ی مناسب با خبرنگاران
3- چهره ی عبوس و خشنش
4- برقرار نکردن رابطه با تماشاگران
5- بازی کردن تو جام جهانی 2006
6- طلبکار بودن ازهمه

saayeh
01-07-2008, 09:57
آقا یه سوال اساسی که ذهن منو گرفتار خودش کرده !
اگه از ایران چهارتا تیم بره لیگ قهرمانان ، صبا باتری هم تیم سوم هست ، حالا هم که منتقل شده به قم ، یعنی حالا صباباتری قم هم می تونه بره لیگ قهرمانان یا نه ؟!

M_Abieteh
01-07-2008, 10:18
حالا اگه ما بودیمو از این حرفا میزدیم بن میشدیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidrezaaa
01-07-2008, 11:46
من كه حرفه بدي توي گفته هام نديدم.ولی من دیدم

يه بار قوانين فروم رو بخون،در جايي كه توي اون بي نظمي ميشه مديريت رو با خبر كنيد. من هم همين كار رو كردم.شما قوانين انجمن اخبار رو زيره پا گذاشتيد و اونو با كلوپ يا انجمن ورزشي اشتباه گرفتيد.قوانین رو خوندم یکبار گفتم باز هم میگم به شما هیچ ربطی نداره

هر بار كه بي نظمي ببينم همين حرفها رو ميزنم. مطمئن باش اولين و آخرين بار هم نخواهد بود. خوبه پس کارت همینه برو به کار خودتت برس تو کار مردم سرک نکش این کارها عاقبت نداره :27:

بعدش از اين تهديد ها كي داده كي گرفتهتهدید !؟؟؟!متوجه نشدم

در ضمن دو بار هم توهين كردي ولي به خاطر كاربرهاي ديگه و نظم انجمن بهم نريزه چيزي بهت نمي گم و فقط گزارش ميدم.میتونی بگی به راحتی هم جواب میشونی :27: تا تو باشی سرت تو کار خودت باشه گزارش هم بده راحت باش برات متاسفم

حالا اگه ما بودیمو از این حرفا میزدیم بن میشدیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم به وقتش بن میشی نگران نباش شما خودتت یکی از رکن های اصلی کل کلی

iman0007
01-07-2008, 11:47
با همه ی این حرف ها به نظر من اگه براش مجسمه هم بسازن کم کردن.کل دنیا ایران رو با علی دایی می شناسن،بعدش ما اینقدر به این بدبخت گیر میدیم.خداییش خودتون فکر کنید برای کدوم مربی تیم ملی اینقدر حاشیه ساختن؟هر کسی جای دایی بود تندخو میشد .وقتی یه مجری صدا سیما بیاد جلوی مردم ادای شما رو درآره و مردم هرهر بخندن،شما عصبی نمی شین؟در هر صورت رشیدپور اصلن سوالهای درست و حسابی نمی پرسید و فقط قصدش عصبانی کردن علی دایی بود.

enimonte
01-07-2008, 12:22
مزخرفترین ادم و مغرورترین کسیه که تا حالا دیدم.یادش رفته که قبلا چی بود و توسط چه کسانی بزرگ شد

saeed_cpu_full
01-07-2008, 12:33
خجالتم نمیکشه اه اه اه :2:

HakanDu
01-07-2008, 12:44
اگر به این چیزها بود باید همین رفتار با کریم باقری هم می شد اما کریم باقری با اینکه یک پرسپولیسی هست اما مورد احترام استقلالی ها هم هست و همه قبولش دارند...
اما دایی اگر اخلاق خوبی داشت می تونست فدراسیون را به نام خودش سند بزنه اما حیف که این اخلاقش مانع این شد.
3- چهره ی عبوس و خشنش
6- طلبکار بودن ازهمه

مخالفم.

بله با کریم باقری، رضازاده، هادی ساعی، یوسف کرمی، محسن شادی (شخصی که برای اولین بار در تاریخ ایران سهمیه المپیک را در رشته قایق رانی کسب کرده. برای المپیک پکن) و ... هم همین رفتار می شود اما به صورت دیگر.
چرا وقتی از باقری به تیم ملی دعوت شد، نپذیرفت؟
دایی چطور در جام جهانی بازی کرد؟ مگر غیر از این بود که دعوتش کردند؟ کی می خواست جای او بازی کنه؟ رفتار علی کریمی به مراتب بدتر بود. چرا با اون این رفتار را نمی کنید؟ بازیکن خوبی هم که نیست.
چهره عبوس و خشنی دارد؟ این فقط و فقط نظر شخصی شماست. دایی محبوب ترین شخصیت آذربایجان و اردبیل است. بین اقوام دیگر هم طرفداران زیادی دارد.
با خبر نگاران رابطه خوبی ندارد؟ شما خودت را جای او بگذار. وقتی بعد از بازی خبرنگار با اون لحن می گه : آقای دایی چرا فلانی را تعویض نکردی؟ در حالی که دایی قبلا سه تعویضش را انجام داده بود، انتظار چه رفتاری را داشتید؟ در ضمن من به غیر از چند مورد رفتار بدی از طرف او ندیدم. رفتار پروین و فیروز کریمی و ... به مراتب بدتره. چرا از اونها ایراد نمی گیرید. فیروز کریمی با توهین هایی که می کنه شده فرد محبوب ملت.
و ... .
بی تعصب بودن و طلبکار بودن و ... هم نظرات شخصی شما و برخی افراد دیگه است.

hamidrezaaa
01-07-2008, 13:57
خبرگزاری پرسپولیس : حسين هدايتى از مديرعامل پرسپوليس خواست كه بدون توجه به سقف مالى تعيين شده، براى جذب بازيكنان مورد نياز باشگاه اقدام كند. هدايتى و مصطفوى صبح ديروز در باشگاه به گفت و گو درباره مسائل مربوط به پرسپوليس پرداختند و عضو هيأت مديره باشگاه از داريوش مصطفوى درخواست كرد كه توجهى به سقف مالى تعيين شده توسط باشگاه نداشته باشد و هر بازيكنى را كه پرسپوليس نياز دارد با هر قيمتى جذب كند.
---------------------
عجل لارژیه این هدایتی دمش گرم :31:

بردیا
01-07-2008, 15:02
بی خیال بابا
چرا تاپیک زدی برای این خبر
تو همون تاپیک خودمون میزاشتی
انشالله که بازیکنای خوبی جمع بشن
استقلالیا هم که فعلا دارن قوانین لیگو دور میزنن
روزنامه ها هم اعتراض کرده بود به این قوانین ناقص

Julian
01-07-2008, 15:03
مزخرفترین ادم و مغرورترین کسیه که تا حالا دیدم.یادش رفته که قبلا چی بود و توسط چه کسانی بزرگ شد

شما خودت رو بزار جای دایی. مغرور نمیشی؟

hamidrezaaa
01-07-2008, 15:05
بی خیال بابا
چرا تاپیک زدی برای این خبر
تو همون تاپیک خودمون میزاشتی
انشالله که بازیکنای خوبی جمع بشن
استقلالیا هم که فعلا دارن قوانین لیگو دور میزنن
روزنامه ها هم اعتراض کرده بود به این قوانین ناقص
راستی میگه ی ها چرا تاپیک زدم حواسم نبود باید میزاشتم توی تاپیک پرسپولیس

بردیا
01-07-2008, 15:10
مزخرفت ترین تصمیمی که گرفته شد
قم از نظر امکانات صفره
تنها چمنی که میشه توش بازی کرد ورزشگاه حیدریان هستش که افتضاحه
هیچ بازیکنی حاضر نمیشه توی قم بازی بکنه چون شهر قم به طور کلی از نظر امکانات صفره
یادتونه وحید شمسایی ارم کیش بازی میکرد حاضر نشده بود قم خونه بگیره بلکه هر دفعه از تهران با ماشین میرفت و برمیگشت
اینا رو میگم چون یه زمانی قم میرفتم.
خیلی حرفای دیگه میشه زد ولی ممکنه باعث ناراحتی هموطنای قمی بشه.
ولی به هر حال تیمای قم مثل سهیل و فراز حتی توی دسته دوم هم جا ندارن چون اصلا پتانسیلشو ندارن

Mahdi_P30
01-07-2008, 15:23
آقا یه سوال اساسی که ذهن منو گرفتار خودش کرده !
اگه از ایران چهارتا تیم بره لیگ قهرمانان ، صبا باتری هم تیم سوم هست ، حالا هم که منتقل شده به قم ، یعنی حالا صباباتری قم هم می تونه بره لیگ قهرمانان یا نه ؟!
این جام که هیچ ، جام باشگاههای جهان هم میره!!!!:31::19:

Mahdi_P30
01-07-2008, 15:34
مزخرفت ترین تصمیمی که گرفته شد
قم از نظر امکانات صفره
تنها چمنی که میشه توش بازی کرد ورزشگاه حیدریان هستش که افتضاحه
هیچ بازیکنی حاضر نمیشه توی قم بازی بکنه چون شهر قم به طور کلی از نظر امکانات صفره
یادتونه وحید شمسایی ارم کیش بازی میکرد حاضر نشده بود قم خونه بگیره بلکه هر دفعه از تهران با ماشین میرفت و برمیگشت
اینا رو میگم چون یه زمانی قم میرفتم.
خیلی حرفای دیگه میشه زد ولی ممکنه باعث ناراحتی هموطنای قمی بشه.
ولی به هر حال تیمای قم مثل سهیل و فراز حتی توی دسته دوم هم جا ندارن چون اصلا پتانسیلشو ندارن
نظر لطف شماست!!:31:
ولی اطلاعات شما برای 5 سال پیشه!
چون 2 ساله که ورزشگاه یادگار امام ساخته شده و هم چنین پارسال سازان راه قم در آستانه صعود به دسته 1 بود که نشد!!
وحید شمسایی هم 2 3 سال توی ارم کیش قم بود ، فکر نکنم فاصله قم تا تهران راهی باشه که بخواد اینجا خونه بگیره!!
ولی به هر حال شهری با امکانات نیست!!
ولی حداقل اینو میدونم که اگه امکانات باشه پتانسیل فوتبال قم از خیلی از جاهای دیگه بیشتره!!
فوتسال قم این مطلبو تایید میکنه!!!

saayeh
01-07-2008, 15:54
نظر لطف شماست!!:31:
ولی اطلاعات شما برای 5 سال پیشه!
چون 2 ساله که ورزشگاه یادگار امام ساخته شده و هم چنین پارسال سازان راه قم در آستانه صعود به دسته 1 بود که نشد!!
وحید شمسایی هم 2 3 سال توی ارم کیش قم بود ، فکر نکنم فاصله قم تا تهران راهی باشه که بخواد اینجا خونه بگیره!!
ولی به هر حال شهری با امکانات نیست!!
ولی حداقل اینو میدونم که اگه امکانات باشه پتانسیل فوتبال قم از خیلی از جاهای دیگه بیشتره!!

درسته !
ورزشگاه یادگار امام از لحاظ کیفیت چمن وضع خیلی خوبی داره . مطمئنا چمن این ورزشگاه از ورزشگاه حافظیه شیراز یا کرمانشاه و رشت و انزلی خیلی بهتره .
حالا باید منتظر موند ولی به نظر من این تیم تو قم موفق می شه .

بردیا
01-07-2008, 16:02
فوتسال قم این مطلبو تایید میکنه!!!من سالن حیدریان رو تایید میکنم ولی از نظر چمن نه
هیچ اطلاعی هم در مورد یادگار امام ندارم.
ولی همونطور که خودتون میدونید شهر قم از نظر هر نوع امکاناتی صفر هستش.متاسفانه دلیلش هم سیاسی هستش و بی عرضگی شهرداراش
هنوز یادم نرفته که زمستون که برف اومده بود و یه هفته نکشیده بود که همه جا تمیز شده بود قم مثل یه روستای دورافتاده که کسی به فکرش نیست تا نزدیک45روز همون وضع اولو داشت تا وقتی که خود مردم کلنگ به دست گرفتن و شروع به شکستن برفای یخ زده شدن

Rjoun
01-07-2008, 16:32
ولی من دیدم

قوانین رو خوندم یکبار گفتم باز هم میگم به شما هیچ ربطی نداره
هر جا ديگه اسپم بدي باز هم به من مربوط ميشه.گزارشت رو ميدم.

میتونی بگی به راحتی هم جواب میشونی :27: تا تو باشی سرت تو کار خودت باشه گزارش هم بده راحت باش برات متاسفم
باز هم گزارش دادم.

Julian
01-07-2008, 16:35
قم مگه چمن سبز میشه؟ خاکش شوره میگن!

Ali Pacino
01-07-2008, 16:42
هر استانی بره قم نره اصلا حال نمی کنم

saayeh
01-07-2008, 16:56
هر استانی بره قم نره اصلا حال نمی کنم
از این به بعد هر تیمی رو که خواستند منتقل کنند قبلش با شما هماهنگ می کنیم که به کدوم شهر منتقل بشه ! خوبه ؟!چون هدف اصلی از این انتقال ها ، حال کردن شماست !!!

hamidrezaaa
01-07-2008, 17:27
هر جا ديگه اسپم بدي باز هم به من مربوط ميشه.گزارشت رو ميدم.امدم یه چیزی بهت بگم بیخال شدم چون هم برا خودتت بد میشه هم برا من اگه ادامه بدی یه جور دیگه باهات صحبت کنم راستی پسر هیچ وقت این کار رو نکن کارخفت باریه :27:

باز هم گزارش دادم.افرین باز هم گزارش بده البته ناراحت نشو قهوه ی رنگ ساله :27:

Julian
01-07-2008, 17:39
از این به بعد هر تیمی رو که خواستند منتقل کنند قبلش با شما هماهنگ می کنیم که به کدوم شهر منتقل بشه ! خوبه ؟!چون هدف اصلی از این انتقال ها ، حال کردن شماست !!!

ناراحت نشو دوست من.
ایشون منظورش اینه که قم سابقه فوتبالی و امکانات کافی نداره.

Mahdi_P30
01-07-2008, 20:04
من نمیدونم تا دیروز صباباتری یه نفر طرفدار نداشت ، امروز چقدر دلسوز پیدا کرده؟؟؟

vahid_civil
01-07-2008, 20:12
قرار شده تمریناتش تو تهران باشه و فقط بازیاش تو قم.

میگن قراره غمخوار بشه مدیر عاملش و مایلی کهن مربی اش.

Alireza Taji
01-07-2008, 21:56
مخالفم.

بله با کریم باقری، رضازاده، هادی ساعی، یوسف کرمی، محسن شادی (شخصی که برای اولین بار در تاریخ ایران سهمیه المپیک را در رشته قایق رانی کسب کرده. برای المپیک پکن) و ... هم همین رفتار می شود اما به صورت دیگر.
چرا وقتی از باقری به تیم ملی دعوت شد، نپذیرفت؟
دایی چطور در جام جهانی بازی کرد؟ مگر غیر از این بود که دعوتش کردند؟ کی می خواست جای او بازی کنه؟ رفتار علی کریمی به مراتب بدتر بود. چرا با اون این رفتار را نمی کنید؟ بازیکن خوبی هم که نیست.
چهره عبوس و خشنی دارد؟ این فقط و فقط نظر شخصی شماست. دایی محبوب ترین شخصیت آذربایجان و اردبیل است. بین اقوام دیگر هم طرفداران زیادی دارد.
با خبر نگاران رابطه خوبی ندارد؟ شما خودت را جای او بگذار. وقتی بعد از بازی خبرنگار با اون لحن می گه : آقای دایی چرا فلانی را تعویض نکردی؟ در حالی که دایی قبلا سه تعویضش را انجام داده بود، انتظار چه رفتاری را داشتید؟ در ضمن من به غیر از چند مورد رفتار بدی از طرف او ندیدم. رفتار پروین و فیروز کریمی و ... به مراتب بدتره. چرا از اونها ایراد نمی گیرید. فیروز کریمی با توهین هایی که می کنه شده فرد محبوب ملت.
و ... .
بی تعصب بودن و طلبکار بودن و ... هم نظرات شخصی شما و برخی افراد دیگه است.

دادش اصلا حرفات را قبول ندارم...
هادی ساعی، یوسف کرمی از محبوب ترین ورزشکاران هستند همین الانش برایم عذاب هست که می بینم بینشون مسابقه گذاشتند تا یکشون بره المپیک:41:
در مورد بازی در جام جهانی حق با شماست اگر از علی پروین 60 ساله هم دعوت می کردند با کمال میل می امد
تو اون زمان من فکر می کنم چیزی که باعث شد دایی خراب بشه برانکو بود که بی جهت از علی دایی بازی گرفت!
نقش مطبوعات خیلی زیاد هست و تاثیر وحشتناکی روی خوانندش می گذاره یکی از علتها هم که دایی محبوب نشد همین مسئله بود که با مطبوعات دچار مشکل شد.
دایی ادم بزرگی هست و به قولی ایران را با او می شناسند برای همین بیش از هرکسی زیر ذره بین هست وقتی اون رفتار را با ان خبرنگار جوان و بی تجربه کرد کسی کاری به اون خبرنگار نداره چون اون مهم نیست مهم علی دایی هست که با ان لحن حرف زد...
دایی در کل کمی ادم عصبی هست به خصوص وقتی بهش فشار بیاد به همه حمله می کنه.
فیروز کریمی و علی پروین قابل مقایسه با دایی نیستند.
حرفهایی که دایی می زنه با فیروز و علی پروین هم متفاوت هستند فیروز میاد با شوخی وطعنه از دیگران انتقاد میکنه اما دایی در مصاحبه هاش با چهره ی برافروخته از زمین زمان گله می کنه و گاهی به حدی انتقادش بی مورد هست که ادم ناراحت میشه...
در مورد علی کریمی هم بعد از اون رفتارش خیلی ازش انتقاد شد اما کی گفته علی کریمی محبوب هست؟
بحث حسین رضا زاده هم متفاوت هست اون در اوایل محبوب بود اما وقتی ان گونه چاپلوسی رهبر را کرد به شدت از مردم دور شد. هنوز یادم نرفته بعد از قهرمانیش در قطر بهش گفتن اول کار در مورد رهبر چی بگه...
اما به این اعتقاد دارم که علی دایی به خاطر شخصیت قاطع مطمئنن می تونه با تیم ملی موفق باشه...

hamidras
01-07-2008, 22:09
خبرگزاري فارس: علي كريمي، بازيكن فصل گذشته سرخ‌پوشان تهران به تيم ذوب آهن اصفهان پيوست.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، اين بازيكن جوان در فصل گذشته رقابت‌هاي ليگ دسته اول، يازده گل براي تيم خود به ثمر رساند و به عنوان يكي از بهترين بازيكنان ليگ دسته اول لقب گرفت.
اين بازيكن يك شنبه شب در هيئت فوتبال اصفهان قراردادي دو ساله با ذوب آهن امضا كرد.
علي كريمي بعد از تمام شدن اردوي ذوب آهن در چادگان به تمرينات تيم اضافه خواهد شد.

:27::27::27::27::27:
خبر ايهام داشت!

@R3Z
01-07-2008, 22:12
دمت گرم ایهام جالبی بود

Ali Pacino
01-07-2008, 22:25
3- چهره ی عبوس و خشنش
6- طلبکار بودن ازهمه
تایید می شه

MeHrDaD_MeNaY
01-07-2008, 22:59
قطبى چراغ سبز نشان داد

يك گزينه جديد براى سرمربيگرى پرسپوليس مطرح شد اما
تا پنج شنبه اتفاقى نمى افتد!
شواهد و قرائن نشان مى دهد كه افشين قطبى تمايل زيادى براى حضور مجدد در پرسپوليس دارد. اگرچه قطبى تاكنون مستقيماً با مسؤولان اين باشگاه مذاكره نكرده اما از طريق دوستان خود پيگير اين موضوع است. اين مربى در تازه ترين اظهارات خود مطالبى را عنوان كرده كه با استناد به آنها مى توان شانس حضور او را در پرسپوليس بالا دانست. مهدى حاجى باقر وكيل و مدير برنامه هاى قطبى مى گويد: «من يكشنبه شب و دوشنبه ظهر با او صحبت كردم. افشين مى گفت كه درصدد حل مشكلات خانوادگى اش است و تا حدودى توانسته آنها را برطرف كند.»
وى ادامه مى دهد: «افشين به من گفت كه يكى از موانعى كه سر راهش بوده برطرف شده. در واقع او چند مشكل خانوادگى دارد كه يكى از آنها مرتفع شده است.»
از حاجى باقر مى پرسيم كه آيا مشكل قطبى اقامت همسرش است : «نه، او در اين باره مشكلى ندارد. مشكلات قطبى مربوط به مسائل ديگرى مى شود. در هر صورت همين كه قطبى OK اوليه را داد، يعنى اينكه روزنه اى به وجود آمده است.» مدير برنامه هاى قطبى ادامه مى دهد: «اين موضوع را به اطلاع مسؤولان باشگاه رساندم و آنها گفتند كه ما تا پايان وقت امروز منتظر مى مانيم. اگر اتفاق خاصى رخ ندهد از طريق تلفن قطبى با مسؤولان پرسپوليس به صورت مستقيم مذاكره خواهد كرد.» اين حرف ها نشان مى دهد كه افشين قطبى چراغ سبزى براى حضور در پرسپوليس نشان داده است. او اگر بتواند بر ساير مشكلات خانوادگى اش فايق آيد، حضورش در پرسپوليس دور از انتظار نخواهد بود.

تكليف سرمربيگرى پرسپوليس و انتخاب نفر اول كادر فنى قهرمان فصل گذشته همچنان در هاله اى از ابهام قرار دارد و به نظر نمى رسد تا پايان هفته جارى خبر تازه اى در اين خصوص اعلام شود. بعد از انتصاب اعضاى جديد هيات مديره و سپس انتخاب مديرعامل، اين براى بار سوم است كه گزينش سرمربى آينده قرمزها به تعويق مى افتد و انجام جلسات مداوم هيات مديره كه هر روز انجام شده و ساعت ها به طول مى انجامد نتيجه اى دربر نداشته است.

بازگشت قطبى؛ كمرنگ تر
عصر روز يكشنبه نيز جلسات هيات مديره پرسپوليس ادامه يافت اما در پايان اين نشست پنج ساعته هم نتيجه اى حاصل نشد. در روزهاى پايانى هفته گذشته خبر بازگشت افشين قطبى او را به عنوان جدى ترين گزينه سرمربيگرى پرسپوليس مطرح كرد اما با سپرى شدن پنج روز از درج آن خبر كه به عنوان بمب خبرى باشگاه ياد شد احتمال بازگشت امپراتور سرخ ها به روى نيمكت اين تيم كمرنگ و كمرنگ تر مى شود. با جدى تر شدن اين اتفاق خبر از عقد قرارداد ۰۰۸ هزار دلارى و سپردن اختيارات تام به افشين قطبى به گوش رسيد اما اين درحالى بود كه هنوز مذاكره با قطبى جدى نشده و وكيل او اعلام كرد هنوز قطبى از اين انتقال خبر ندارد! پس بحث مسائل خانوادگى پيش كشيده شد و خبر رسيد باشگاه پرسپوليس براى حل مشكل خانوادگى قطبى منزلى را براى وى در دبى اجاره خواهد كرد اما اين خبر نيز جدى نشد و در حد شايعه باقى ماند. آخرين اظهار مجيد فرخزادى عضو و سخنگوى هيات مديره در مورد احتمال بازگشت قطبى نشان مى دهد امكان بازگشت قطبى زياد نيست: «آقاى قطبى هنوز به ما جوابى نداده و قرار شده تا امروز (سه شنبه) نظر نهايى خود را اعلام كند.»
با اين وجود داريوش مصطفوى نيز به صورت غيرمستقيم از كش آمدن بحث بازگشت قطبى و پاسخ او ابراز گلايه كرده و گفته است: «با وجود اينكه مذاكرات خوبى با قطبى داشته ايم اما در نهايت جواب آخر را بايد او بدهد و ما نمى توانيم افشين قطبى را به زور برگردانيم.» برخلاف فرخزادى، مديرعامل پرسپوليس تاريخ چهارشنبه را براى تصميم نهايى درخصوص قطبى اعلام مى كند و مى گويد: «تا روز چهارشنبه منتظر شنيدن پاسخ قطبى مى مانيم و اگر او موافقت اش را براى بازگشت اعلام نكرد، سراغ گزينه هاى ديگر مى رويم.»

و حالا يك اسپانيايى
اما خبر جديدتر اينكه پس از جلسه طولانى مدت يكشنبه شب سخنگوى هيات مديره اعلام كرده است جدا از افشين قطبى، دو مربى آلمانى و يك مربى ايتاليايى، يك گزينه ديگر مد نظر باشگاه پرسپوليس است. به گفته سخنگوى باشگاه پرسپوليس اين گزينه هم خارجى است و تا برقرارى ارتباط نامش عنوان نخواهد شد. قرار شده پس از رايزنى ها و گفت وگوى مسوولان باشگاه با او، نام اين گزينه هم به صورت شفاف اعلام شود.
عضو هيات مديره پرسپوليس در گفت و گوى ديگرى اعلام كرده در حال حاضر به غير از قطبى، گزينه هاى آلمانى، ايتاليايى، تركيه اى، ايتاليايى و اسپانيايى مد نظر باشگاه پرسپوليس است و رايزنى با اين گزينه ها ادامه دارد. هفته گذشته جزوه اى شامل رزومه مربيان بزرگ اروپايى و امريكاى جنوبى در اختيار داريوش مصطفوى بود و مديرعامل پرسپوليس با نشان دادن اين جزوه مقابل دوربين يكى از برنامه هاى تلويزيونى اعلام كرد دنبال اين گزينه ها هستند و تلاش خود را براى به خدمت در آوردن آنها انجام مى دهند.
در جزوه تحت اختيار مصطفوى صفحات مربوط به آلبرتوزاكه رونى، مربى مشهور ميلان، اودينزه و لاتزيو و همچنين ژاك سانتينى فرانسوى و كارلوس بيانچى مربى شهير آرژانتينى وجود داشت كه بسيار تعجب برانگيز مى نمود. خيلى زود ژاك سانتينى كه سابقه حضور در نيوكاسل را داشت از اين جمع خارج شد و گزينه هاى بزرگ ديگر همچنان دست نيافتنى و خارج از حد تصور به نظر مى رسند. با اين وجود با در نظر گرفتن صحبت هاى مجيد فرخزادى بايد اعلام كرد از آنجا كه گزينه ايتاليايى زاكرونى، گزينه تركيه اى دنيزلى و گزينه هاى آلمانى كوهلر و بوخوالد هستند بايد منتظر اعلام نام گزينه اسپانيايى بود. همان گزينه اى كه مجيد فرخزادى در گفت وگويى ديگر اعلام كرده تا انجام مذاكره با وى، نام و مليت اش اعلام نمى شود.

در انتظار پنج شنبه سرنوشت ساز
خيلى از اتفاقات مهم ورزش كشور و به خصوص فوتبال در روز پايانى هفته يعنى پنجشنبه رخ مى دهد، شايد به اين خاطر است كه اهالى مطبوعات در اين روز تعطيل هستند و مديران باشگاه ها حداقل يك روز فرصت دارند كه درباره انتخاب شان كمتر پاسخگو باشند و اين انتخاب را در آرامش بيشترى انجام دهند. اخراج آرى هان از پرسپوليس، اعلام حكم كميته انضباطى عليه سپاهان و استعفاى فيروز كريمى از سرمربيگرى استقلال تنها معدود اتفاقات مهم فوتبال كشور است كه در روز پنج شنبه رخ داد و چنانچه دقيق شويم به اتفاقات مهمترى نيز مى رسيم كه در روز پايانى هفته رسميت يافته و اعلام شده است. آيا اين بار هم بايد منتظر يك پنجشنبه سرنوشت ساز ديگر براى پرسپوليس باشيم

MeHrDaD_MeNaY
01-07-2008, 23:13
اين پستو بايد در قسمت نقل انتقالات ميزاشتي دوست عزيز

sinasalar2007
01-07-2008, 23:15
من نمیگم که باید مجسمشو ساخت اما انصافا اگر شما خودت جای علی دایی بودی و اقای گل جهان بودی مغرور نمیشدی ؟؟
اگر علی دایی تو هر کشور دیگه ای بود تا حالا سه دنگ اون کشور به نامش بود . علی دایی کم کسی نیست . اگر اشتباه نکنم یکی از نماینده های یونیسف تو ایرانه . هر جا میره تحویلشم می گیرن . تحصیلاتی که علی دایی داره هیچ کدوم از بازیکنای ما (حداقل هم دوره ایهاش ) نداشتن .

بردیا
02-07-2008, 01:00
در مورد علی کریمی هم بعد از اون رفتارش خیلی ازش انتقاد شد اما کی گفته علی کریمی محبوب هست؟
بحث حسین رضا زاده هم متفاوت هست اون در اوایل محبوب بود اما وقتی ان گونه چاپلوسی رهبر را کرد به شدت از مردم دور شد. هنوز یادم نرفته بعد از قهرمانیش در قطر بهش گفتن اول کار در مورد رهبر چی بگه...

کریمی هنوزم بین عده زیادی محبوبیت داره.انقدر که پادرمیونی میکنن برای برگشتش(در حالی که از نظر من دیگه توانایی فنی نداره)

چرا همه جا بحثو سیاسی مذهبی میکنی؟توی هر تاپیکی میای پای این بحثا رو وسط میکشی و باعث میشی آخر ترشی بشه.یه جا بحث جن رو ربطش میدی به خرافات اسلام و یه جا بحث ممنوعیت بلوتوث رو ربط میدی به عقب افتادگی اسلام و حالا هم یه علت کاملا بی اساس میاری

رضازاده به خاطر خساستی که داشت و داره محبوبیتشو از دست داد حتی توی اردبیل و....
در حالی که دایی آدم خیری هستش و توی اردبیل و مناطق محروم اون مدارس شبانه روزی برای رفاه حال دانش آموزا ساخته و 100ها کمک دیگه.
در حالی که رضا زاده حتی از دادن کمک 2میلیون تومنی به تیم بادی بیلدینگ اردبیل که احتیاج به پول داشت برای مسابقه دادن توی یه شهر دیگه,امتناع کرد.و به مرور این حس خساست باعث شد محبوبیتش از بین بره

GHASH MASTAN
02-07-2008, 01:32
علي دايي اعجوبه فوتبال جهان از آغاز پيدايش فوتبال تا الان كه يورو 2008 تمام شد ميباته و بالاتر از پله و مارادونا و كمي پايينتر از نرده بونه كسي هم حرفي بتنه خوتم همتين ميتنم تو سلش كه نتونه بلنت بته ميفهمي يا حاليت كنم................:27::27::27::27::27::27::27:

GHASH MASTAN
02-07-2008, 01:33
علي دايي اعجوبه فوتبال جهان از آغاز پيدايش فوتبال تا الان كه يورو 2008 تمام شد ميباته و بالاتر از پله و مارادونا و كمي پايينتر از نرده بونه كسي هم حرفي بتنه خوتم همتين ميتنم تو سلش كه نتونه بلنت بته ميفهمي يا حاليت كنم................:27::27::27::27::27::27::27:

swamp
02-07-2008, 01:58
همه لنگیا از دست حاجی ما حالا حالا حالاها باید بسوزین بسوزین بسوزین........
ولی خدایی عجب تیمی شدیم ما با اومدن هادی شکوری و حسین کاظمی سوپر جام لنگ پاره پاره .... مترکونیمش .
فردا سیاوش هم میاد .اصلا چه خبره باشگاه ما کلی داره فیض میبریم.
عباسفرد یه مهاجم توپ و عالی مخصوصا تو هد زدن هستش که استقلال نیاز داره بهش.

در کل اصلا اینو به خودتو ن نچفسونید که اصلا قبل از مذاکره با لنگیا قرار داد داخلی با ما تاجیا امضا کرده بود ...

فقط دارین ضایع میشین........

MORINIO
02-07-2008, 02:08
اگه بذارين ممنون ميشم

بفرمایید این هم کلیپ سخنان علی پروین درباره دایی . ببینید حال کنید: (فقط 1 مگ هست):10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HakanDu
02-07-2008, 03:06
کریمی هنوزم بین عده زیادی محبوبیت داره.انقدر که پادرمیونی میکنن برای برگشتش(در حالی که از نظر من دیگه توانایی فنی نداره)

چرا همه جا بحثو سیاسی مذهبی میکنی؟توی هر تاپیکی میای پای این بحثا رو وسط میکشی و باعث میشی آخر ترشی بشه.یه جا بحث جن رو ربطش میدی به خرافات اسلام و یه جا بحث ممنوعیت بلوتوث رو ربط میدی به عقب افتادگی اسلام و حالا هم یه علت کاملا بی اساس میاری

رضازاده به خاطر خساستی که داشت و داره محبوبیتشو از دست داد حتی توی اردبیل و....
در حالی که دایی آدم خیری هستش و توی اردبیل و مناطق محروم اون مدارس شبانه روزی برای رفاه حال دانش آموزا ساخته و 100ها کمک دیگه.
در حالی که رضا زاده حتی از دادن کمک 2میلیون تومنی به تیم بادی بیلدینگ اردبیل که احتیاج به پول داشت برای مسابقه دادن توی یه شهر دیگه,امتناع کرد.و به مرور این حس خساست باعث شد محبوبیتش از بین بره

رضا زاده خیر نیست چون نمی تونه باشه. مثل دایی تو اروپا فوتبال بازی نکرده و مبالغ آنچنانی نگرفته. چون کارخانه دار نیست. چون نرفت ترکیه ... . چون ...
تربیت بدنی الان چند ساله که 27 میلیون بهش بدهکاره. با چی خیرات کنه؟
منظور من چیز دیگری بود. مساله تبلیغات ماهواره ای ...
در ضمن فقط رضا زاده نیست که دستما. کش. می کنه. همه ورزشکارها و هنرمندان فعلی اینکاره هستند. پس اگر این ایراد باشه شامل همه است نه فقط یک نفر.

HakanDu
02-07-2008, 03:19
دادش اصلا حرفات را قبول ندارم...
هادی ساعی، یوسف کرمی از محبوب ترین ورزشکاران هستند همین الانش برایم عذاب هست که می بینم بینشون مسابقه گذاشتند تا یکشون بره المپیک:41:
در مورد بازی در جام جهانی حق با شماست اگر از علی پروین 60 ساله هم دعوت می کردند با کمال میل می امد
تو اون زمان من فکر می کنم چیزی که باعث شد دایی خراب بشه برانکو بود که بی جهت از علی دایی بازی گرفت!
نقش مطبوعات خیلی زیاد هست و تاثیر وحشتناکی روی خوانندش می گذاره یکی از علتها هم که دایی محبوب نشد همین مسئله بود که با مطبوعات دچار مشکل شد.
دایی ادم بزرگی هست و به قولی ایران را با او می شناسند برای همین بیش از هرکسی زیر ذره بین هست وقتی اون رفتار را با ان خبرنگار جوان و بی تجربه کرد کسی کاری به اون خبرنگار نداره چون اون مهم نیست مهم علی دایی هست که با ان لحن حرف زد...
دایی در کل کمی ادم عصبی هست به خصوص وقتی بهش فشار بیاد به همه حمله می کنه.
فیروز کریمی و علی پروین قابل مقایسه با دایی نیستند.
حرفهایی که دایی می زنه با فیروز و علی پروین هم متفاوت هستند فیروز میاد با شوخی وطعنه از دیگران انتقاد میکنه اما دایی در مصاحبه هاش با چهره ی برافروخته از زمین زمان گله می کنه و گاهی به حدی انتقادش بی مورد هست که ادم ناراحت میشه...
اما به این اعتقاد دارم که علی دایی به خاطر شخصیت قاطع مطمئنن می تونه با تیم ملی موفق باشه...

خبر نگار بی تجربه نبود. قصد تمسخر داشت که با اون برخورد مواجه شد. هر کس دیگری در اون شرایط بود این کارو می کرد. شما یادتان رفته در زمانی که تیم پرسپولیس در بحران بود پروین چه رفتاری با خبرنگاران می کرد؟

در مورد رضا زاده در پست قبلی توضیح دادم. حاشیه سازی هایی هم که درمورد ساعی و کرمی ایجاد می شه کاملا آشکاره.

چند روز پیش باید بودید و می دیدید که هموطنان کرد و فارس با محسن شادی چه رفتاری کردند.
این شخص اولین شخصی است که سهمیه المپیک در رشته قایق رانی را برای کشور کسب کرده. ولی ...

Mojtaba-MCI
02-07-2008, 07:32
به آقا ایمان!
چطوری داداش؟!
دیگه بیخیال اون بحثا شو ، Ok؟!
بگذریم...
----------
دیگه معلوم نیست این فصل چه بلایی سر پگاه بیاد چون تموم برنامه هاش از هدف اصلی خارج شدن!
من که فک نمی کنم این ذولفقارنسب بتونه تحولی توو پگاه ایجاد کنه!لااقل در حد دست نشان نمی تونه...
همه ی این ماجرا هم تقصیر خود دست نشانه!!!
اگه پنهانی نمی رفت با مسئولای باشگاه تراکتورسازی مذاکره کنه هیچ وقت یه همچین مشکلی پیش نمی اومد!
هرچند که خودش هم یه جورایی احتمال رفتن خودشو جور نشدن لیستی که برای این فصل می خواست مطرح کرده بود ولی دیگه اینطوری کاملا گذاشت رفت!

enimonte
02-07-2008, 09:09
بهتر نیست قبل از اینکه کلاس مربیگری بره براش یک کلاس آداب معاشرت بذارند؟؟این اقا از همه طلبکاره هی من من میکنه یادش رفته اگه به جایی رسید بواسطه تیم ملی بود به خاطر پاسهایی بود که خداداد بهش میداد.خبرنگار ازش میپرسه روزی 2 جلسه در کویت تمرین میکنید اونطوری جوابش رو میده.اصلا هم ربطی به نژاد و زبانش نداره الکی هی بحث نژاد رو نکنید .اون میتونست مثل خیلی های دیگه واقعا بزرگ باشه و تو دل مردم جا داشته باشه ولی خودش نخواست

enimonte
02-07-2008, 09:19
فعلا که قوانین لیگ این اجازه رو بهشون میده مثل استقلال اهواز که بازیکنان جدیدش رو به استقلان ایروان انتقال میداد و بعد باهاشون قرارداد امضا میکرد.ما ایرانیها همه چیز رو دور میزنیم

Julian
02-07-2008, 10:59
----------------------------
ا ف ش ی ن ا م پ ر ا ط و ر
----------------------------

Majid393
02-07-2008, 11:05
راستی پرسپولیس فعلا سرمربی نداره ؟

vahid_civil
02-07-2008, 12:14
امتياز تيم فوتبال سپاهان نوين اصفهان به فولاد خوزستان انتقال يافت

خبرگزاري فارس: هيئت مديره باشگاه فولاد مباركه سپاهان در اطلاعيه‌اي اعلام كرد كه تيم فوتبال سپاهان نوين با تصويب مجمع عمومي اين باشگاه به طوري رسمي به باشگاه فولاد خوزستان انتقال يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس، روز گذشته پس از مذاكراتي نهايي امتياز باشگاه فولاد مباركه سپاهان به اهواز منتقل شد تا از فصل آينده تيم اهوازي با امتياز اين تيم در مسابقات حضور داشته باشد.
متن كامل اين اطلاعيه به اين شرح است:
به اطلاع عمومي مي‌رساند باشگاه فولاد مباركه سپاهان در راستاي شناسائي، رشد و پرورش و پشتوانه‌سازي استعدادهاي ناب ورزشي در يك برنامه پنج ساله با استفاده از بازيكنان جوان و آينده‌دار براي رشته‌هاي تحت فعاليت در بخش آقايان هم‌چون هندبال، فوتبال و كاراته و در بخش بانوان هم‌چون بسكتبال، هندبال، كاراته بدمينتون تيم‌هاي B را تشكيل و آنها ار از پائين‌ترين سطح مسابقات استاني، منطقه‌اي، دسته دو و يك و ليگ‌ برتر راهي رقابت نمود كه در حال حاضر تعدادي از اين تيم‌ها به ليگ‌هاي برتر راه يافته‌اند از آن ‌جمله اين تيم‌ها، تيم فوتبال سپاهان نوين است كه به اتكاي جوانان رشيد و توانمند خود و براساس دانش برجسته كادر فني و سرپرستي خود بويژه مربي‌ سازنده و ارزنده كشور، "حسين چرخابي" پس از يك دوره چهار ساله به ليگ برتر راه يافت و عملا امتياز سه سهميه براي ليگ برتر را براي استان فراهم آورد.
هيات مديره باشگاه در راستاي برنامه‌ريزي براي حفظ اين سهميه در استان و با حمايت و عنايت تعدادي از نمايندگان استان در مجلس، استاندارد محترم، شوراي شهر، شهردار و اداره كل تربيت بدني استان مقدمات را فراهم آورد ولي از آنجا كه باشگاه فولاد مباركه سپاهان در مسير فعاليت‌هاي خود تحت هدايت و حمايت همه جانبه مجمع خود يعني وزارت محترم صنايع و معادن و شركت ايميدرو مي‌باشد و همه فعاليت‌ها و موفقيت‌هاي مرهون عنايت مجمع محترم است، در رابطه با ادامه فعاليت تيم فوتبال سپاهان نوين در ليگ برتر مجمع محترم باشگاه بنا به مصلحت‌هاي فرهنگي و اجتماعي طي ابلاغ رسمي و كتبي هيات مديره باشگاه را موظب به واگذاري اين سهميه به تيم فولاد خوزستان نموده و بر واگذاري‌ سهميه ليگ دسته يك تيم فولاد خوزستان به باشگاه فولاد مباركه سپاهان تاكيد ورزيد.
بدين‌وسيله ضمن تقدير و تشكر از كادر فني و سرپرستي، پزشكي،‌ تداركاتي و بازيكنان اين تيم و سپاسگزاري از عنايات مبادي حقيقي و حقوقي در رابطه با اين تيم، وظيفه خود مي‌داند كه به نحو مقتضي از قهرمانان سپاهان نوين تقدير به عمل آورده و خود را ملزم به اجراي ابلاغ مجمع محترم باشگاه مي‌داند.

M_Abieteh
02-07-2008, 12:57
رده‌بندي جديد فيفا اعلام شد
يازده پله صعود براي فوتبال ايران
خبرگزاري فارس: در رده‌بندي تازه اعلام شده فيفا تيم فوتبال ايران با يازده پله صعود در رتبه 37 جهان قرار گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرنگار فارس و به نقل از وب‌سايت فيفا، در جديدترين رده‌بندي اعلام شده تيم ملي اسپانيا با 3 پله صعود با توجه به قهرماني در رقابت هاي جام ملت‌هاي اروپا به رتبه اول جهان رسيد و ايتاليا با وجود عملكرد ضعيف خود در يورو 2008 در رتبه دوم قرار گرفت.
آلمان نايب قهرمان اروپا در رتبه سوم ايستاد و برزيل با 2 پله سقوط به رتبه چهارم قناعت كرد.
تيم ملي ايران با 689 امتياز در رتبه 37 رده‌بندي جهان قرار گرفت و همچنين فاصله سه رتبه اي خود با ژاپن حفظ كرد.
استراليا نماينده ديگر آسيا با 5 پله سقوط در رتبه چهلم رده‌بندي قرار گرفت و عربستان سعودي با 5 پله صعود در رتبه 49 ايستاد.
انتهاي پيام/

aliani
02-07-2008, 13:06
والا ما كه نميدونيم اينا بر چه اساسي اين رده بنديها رو انجام ميدن. اگه كسي ميدونه بگه؟(آخه به نظر خيلي عجيب مياد)

V A H I D
02-07-2008, 13:54
اره منم نفهمیدم ...یهویی امتیازا زیاد و کم می شه ....

فاطـمه
02-07-2008, 14:04
چه جالب اینام واسه خودشون خوشنا.........

بردیا
02-07-2008, 14:04
خب تابلو هستش دیگه
وحید تو چقدر خنگی
وقتی 3تا بازی میبره طبیعیه که امتیاز میگیره

hamidras
02-07-2008, 14:12
كجاست؟ اصلا همچين چيزي نديدم!

HakanDu
02-07-2008, 14:42
:27::27::27::27::27:
خبر ايهام داشت!

من که در جا فهمیدم جریان چیه. اون علی کریمی باید بره گوساله بچرونه.:27:

بردیا
02-07-2008, 15:01
بزرگ بودن به تو دل مردم بودن نیست
جالبه بدونید پله هم توی برزیل محبوبیتی نداره ولی بازم پله هستش چه مردم بخوان چه نخوان

Julian
02-07-2008, 15:04
فعلا پیروانیه.
ما دنبال حرفه ایاش میگردیم هر بی سروپایی که شایسته مربیگری پرسپولیس نیست.

بردیا
02-07-2008, 15:05
رضا زاده خیر نیست چون نمی تونه باشه. مثل دایی تو اروپا فوتبال بازی نکرده و مبالغ آنچنانی نگرفته. چون کارخانه دار نیست. چون نرفت ترکیه ... . چون ...
در ضمن فقط رضا زاده نیست که دستما. کش. می کنه. همه ورزشکارها و هنرمندان فعلی اینکاره هستند. پس اگر این ایراد باشه شامل همه است نه فقط یک نفر.

میدونی تا حالا چقدر پول گرفته تو این چند سال؟
به بهانه های مختلف بهش ماشین و پولو سکه دادن
100میلیون نقد سر المپیک گرفتش
یه خروار ماشین از کمپانیای مختلف گرفتش
بابت مدالای بازیهای آسیایی میلیونها تومن گرفتش
50میلیون تومن از شرکت نفتی بهران برای تبلیغ محصولات گرفتش
و................................................ ...............
من هیچ مشکلی با تبلیغ املاک رابینسون ندارم.تو هیچ جای دنیا گیر نمیدن به منابع درامدی ورزشکار یا تبلیغاتی که میکنه
رضازاده میتونست آدم خیری باشه ولی نمیخواد.

MORINIO
02-07-2008, 15:42
بیچاره حسین چرخابی!!!!

Meisam Khan
02-07-2008, 15:49
بیچاره بازیکنای این تیم.
یه لحظه خودتون رو جای اونا بزارید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_h1369
02-07-2008, 16:13
مرسی ایران خیلی حالا داد

^^ HAMID ^^
02-07-2008, 16:25
احتمالا دایی با رئیس فیفا لابی کرده :27:

EHSANRF
02-07-2008, 17:01
مبارکه مبارک! ویژه خوزستانی های عزیز!

vahid_civil
02-07-2008, 18:10
رخابی در گفتگو با مهر:
انگیزه ای برای ماندن ندارم / نمی توانم ناراحت نباشم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان نوین تاکید کرد با انتقال امتیاز این تیم به فولاد خوزستان دیگر انگیزه ای برای حضور و همراهی زردپوشان اصفهانی در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ندارد.

حسین چرخابی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: من به عنوان مربی تیم فوتبال سپاهان نوین در اختیار مدیریت باشگاه هستم و هر تصمیمی که آنها اتخاذ کنند به عنوان زیرمجموعه باشگاه می پذیرم. من سرمربی تیم فوتبال سپاهان نوین بودم و به عنوان سرمربی این تیم سعی کردم وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهم و تیم را به هدف خود که همانا صعود به لیگ برتر بود، برسانم.

وی ادامه داد: از این به بعد اختیار من و تیم فوتبال سپاهان نوین با مسئولان باشگاه است و هر تصمیمی که آنها اتخاذ کنند باید به آن تن دهم . ظاهرا امروز تشخیص بر آن بوده که امتیاز تیم سپاهان نوین به خوزستان منتقل شود. آیا من به عنوان سرمربی تیم می توانم به غیر از پذیرش این تصمیم کار دیگری انجام دهم؟!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان نوین خاطر نشان کرد: نمی توانم بگویم از انتقال تیم به فولاد ناراحت نیستم. پس از چهار سال زحمت تیم را به لیگ برتر آوردیم و در آستانه حضور در این رقابت ها مانع ما شده اند. با این شرایط نباید ناراحت باشم؟!

چرخابی افزود: دیگر انگیزه ای برای ماندن در سپاهان نوین و هدایت این تیم در لیگ دسته اول ندارم. با این شرایط انگیزه ای نمی ماند. اگر سال آینده هم تیم را به لیگ برتر رساندیم و بازهم تصمیم بر آن گرفته شد که امتیازمان به تیم دیگر واگذار شود باید چه کار کنیم و چه کسی پاسخگوی ما خواهد بود؟! ما که وظیفه مان حمل و نقل تیم بین لیگ دسته اول و لیگ برتر نیست.

وی از اظهارنظر پیرامون انتقال امتیاز تیم فوتبال سپاهان نوین به استان خوزستان خودداری کرد و گفت: انتقال امتیاز تیم ها از سال گذشته و با جابجایی تیم فوتبال پاس تهران به همدان آغاز شد. به هر حال باید این موضوع بصورت دقیق کارشناسی شود تا مشخص شود که به سود فوتبال کشور است یا به ضرر آن. اگر این نوع انتقالات به سود فوتبال است که ما خوشحالیم می شویم نقشی هرچند کوچک در رشد فوتبال کشور داشته باشیم در غیر این صورت باید به نحوی مقابل این اتفاق ایستاد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان نوین با ابراز بی اطلاعی از اینکه چرا این تیم از زمان صعود به لیگ برتر با هجمه رسانه ای روبه رو شده بود، خاطرنشان کرد: نقل و انتقال امتیاز تیم ها فقط در فوتبال ایران اتفاق می افتد و این بار نوعی خاص از آن را در تیم سپاهان نوین شاهد هستیم. همانطور که گفتم پاس سال گذشته به همدان منتقل شد و صباباتری هم در آستانه انتقال به استان قم است.

وی ادامه داد: در انتقال پاس و جابجای صباباتری فقط استادیوم و محل میزبانی تیم عوض شده و تیم همان تیمی است که در دوره های گذشته در رقابت ها شرکت داشته است. اما این بار فقط امتیاز حضور سپاهان نوین در لیگ برتر به استان خوزستان واگذار شده است و کلیه بازیکنان این تیم باید در اصفهان بمانند.

چرخابی درخاتمه تصریح کرد: تیم ما با اینکه تیمی نوپاست اما به اندازه خود هوادار دارد. در جشن صعود تیم سپاهان نوین به لیگ برتر هفت هزار نفر حضور پیدا کرده بود که با صعود ما به لیگ برتر شاد بودند. همین مردم طی روزهای اخیر به شدت از انتقال امتیاز تیم متاثر بودند و در کنار مسئولان ورزش استان تلاش زیادی کردند تا تیم در اصفهان بماند اما در نهایت تصمیم اصلی را مسئولان ارشد باشگاه گرفتند که تیم امتیاز تیم سپاهان نوین در لیگ برتر به فولاد واگذار شود که ما هم مانند همه مردم آن را می پذیریم.

vahid_civil
02-07-2008, 18:12
ابرقویی نژاد در گفتگو با مهر:
انتقال سپاهان نوین، جفا به مردم اصفهان و توهین به مردم خوزستان است
رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان، انتقال امتیاز تیم فوتبال سپاهان نوین به استان خوزستان را جفا به مردم استان اصفهان و توهین به مردم خوزستان عنوان کرد.

علی اکبر ابرقویی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: من به عنوان رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان از ابتدا هم با انتقال امتیاز تیم فوتبال سپاهان نوین به خوزستان مخالف بودم و امروز هم که این انتقال صورت پذیرفته است، بر مواضع قبلی خود کماکان استوار هستم. به عقیده من حضور در لیگ برتر حق طبیعی جوان های با استعداد استان اصفهان است که با تلاش، ایثار، همبستگی و همدلی خود با چهارسال خون دل خوردن این سهمیه را به دست آوردند.

وی ادامه داد: بازی در لیگ های پایین تر از لیگ برتر کار آسانی نیست به ویژه در لیگ دسته اول که تمامی تیم ها برای دستیابی به دو سهمیه حضور در لیگ برتر تلاش می کنند. اما تیم سپاهان نوین عرصه رقابت در مسابقات حساس و نفس گیر لیگ دسته اول را با تمرکز و قدرت پشت سرگذاشت. این تیم در مرحله پلی اف حتی تیم استیل آذین را که با تدارک گسترده به این رقابت ها گام نهاده بود را شکست داد. این نشان از توان فکری و فنی بالای تیم سپاهان نوین دارد که بیش از دیگر تیم ها استحقاق صعود به لیگ برتر را داشت.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان تاکید کرد: بازیکنان و مربیان تیم فوتبال سپاهان نوین هدف خود را صعود به لیگ برتر تعیین کرده بودند و برای رسیدن به این هدف چهار سال تلاش کردند. در شرایطی که حاصل تلاش آنها با یک امضا از بین رفته است، دیگر هدف آنها ارزشی ندارد و حاصل زحمت شان در یک لحظه نادیده گرفته شده است.

ابرقویی نژاد با انتقاد از انتقال امتیاز تیم فوتبال سپاهان نوین به استان خوزستان یاد و این انتقال را به نوعی ترویج راحت طلبی عنوان کرد. وی در این باره خاطرنشان کرد: با انتقال امتیاز تیم سپاهان نوین به صورت غیر مستقیم به دیگر تیم ها اعلام شد که دیگر نباید تلاش کنند و حتی اگر به لیگ برتر صعود نکردند می تواند با استفاده از حاصل تلاش دیگر تیم ها به این رقابت ها گام بگذارند.

وی با اذعان به اینکه قطعا مردم خوزستان هم از انتقال تیم فوتبال سپاهان به استان شان راضی و خشنود نیستند، افزود: خوزستان مهد فوتبال است و استانی زرخیر در این رشته ورزشی است. حال این استان که همه آن را مهد فوتبال می خوانند دست نیاز به استان اصفهان دراز کرده است، آیا این توهین به مردم خوزستان نیست؟ من شک ندارم که مردم خوزستان هم علاقه ندارند که از حاصل زحمت افراد دیگر استفاده کنند.

ابرقویی نژاد ادامه داد: قطعا اگر تیم فوتبال فولاد به خوبی مدیریت می شد امروز این تیم هم در لیگ برتر شرکت می کرد و دیگر نیازی به خرید امتیاز سپاهان نوین نبود.

ابرقویی نژاد تاکید کرد: ما برای حفظ امتیاز تیم فوتبال سپاهان نوین در استان اصفهان راهکاریی اندیشیده بودیم. حتی دو شرکت خصوصی "چیکا" و "فولاد ماهان" برای حمایت مالی از این تیم اعلام آمادگی کرده بودند که مدارک درخواست آنها درهیئت فوتبال استان اصفهان موجود است. علاوه بر این ما در هیئت فوتبال استان تدابیر لازم را برای حضور سه تیم استان در لیگ برتر اندیشیده بودیم اما تمام این پیش بینی ها با یک امضا از بین رفت.

وی با ابراز تاسف از اینکه حاصل زحمت و تلاش بازیکنان مستعد اصفهانی به راحتی از بین رفته است، تصریح کرد: نمی دانم آیا امکان لغو این انتقال وجود دارد یا خیر اما احساس می کنم با این انتقال به مردم اصفهان جفا شد و توهینی بزرگ نسبت به مردم خوزستان روا شد

Meisam Khan
02-07-2008, 18:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrdad-bx
02-07-2008, 19:47
نه بابا، داریم پیشرفت میکنیم! حق ما بود اصلا اول شیم نه اسپانیا!

MORINIO
02-07-2008, 19:49
این فیفا فقط توجه میکنه که تیم میبره یا میبازه

نگاه نمیکنه به اینکه ایران سه تا تیم درپیت رو برده :27:

بردیا
02-07-2008, 20:07
البته کمی هم داغون هست رده بندیشون
اگردرست بود الان ایتالیا که توی یورو افتضاح کار کرده بود تیم دوم جدول نبود

saeed_h1369
02-07-2008, 20:24
بابا شما کی هستین دیگه فکر کنم اگه ایران هی بدتر بشه خوشحال میشیدا
ایتالیا قهرمان جام جهانیه قبلیه برای همین امتیازاش زیاد بوده و با بد بازی کردن هم باز دوم فکر نکنم ایراد داشته باشه

MORINIO
02-07-2008, 20:26
رده بندی قبلی فکر کنم آرژانتین اول بود این ماه ترکیده :27:

بردیا
02-07-2008, 20:46
به نظر من سازمان لیگ باید یه طرح ضربتی بزاره که هر بازیکنی با تیمی قرارداد میبنده تا 6ماه حق قرارداد بستن با تیمای دیگه رو نداره
میدونم اینم اصلا حرفه ای نیستش ولی جواب حرکت غیر حرفه ای رو جور دیگه ای نمیشه داد

V A H I D
02-07-2008, 20:52
خب تابلو هستش دیگه
وحید تو چقدر خنگی
وقتی 3تا بازی میبره طبیعیه که امتیاز میگیره

اخه مگه چه قدر امتیاز میگیره که یهو 20 تا پله سقوط می کنه بعد 37 تا صعود ؟؟؟

بردیا
02-07-2008, 20:56
نصیرزاده همون روز اول گفته بود که حضور 2تا تیم از یه باشگاه مخالف قوانین فیفا هستش
ولی قرار بود که با عوض شدن هیئت مدیره و رفتن به زیر چتر حمایتی شرکت چیکا ادامه بدن ولی خب این کار خیلی غیر حرفه ای بود
درسته علاقه ای به سپاهانیا ندارم ولی انصافا خیلی بده که آدم زحمت یه سری جوون رو نادیده بگیره سر یه سری ملاحظاتی که مثلا شرکت فولاد 2-3تا تیم داشته باشه از شهرای مختلف توی لیگ برتر

بردیا
02-07-2008, 20:57
اخه مگه چه قدر امتیاز میگیره که یهو 20 تا پله سقوط می کنه بعد 37 تا صعود ؟؟؟
در حدی که یوهو 10تا پله سقوط کرد و 11تا صعود(نه 37تا).:d

vahid_civil
02-07-2008, 21:39
میخاستن تو اصفهان با همین تیم زیر نظر چیکا بمونن ولی علی آبادی گفت که بیش از 2 باشگاه تو هر شهری نباید باشه. اونا هم مجبور شدن امتیازشو بدن بره.
جالبه.ته عدالته!

ali_manutd_2007
02-07-2008, 21:55
هر چند كه اهوازي هستم ولي واقعا متأسفم .... واقعا فقط در مملكت ما و با وجود اين بي لياقتايي كه سر كارن ميشه اين حق خوري‌ها اتفاق بيفته ........

AV!D/\/
02-07-2008, 22:05
ديروز خبر رسيد كه فيروز كريمي براي ملاقات با علي آبادي، اميدوار رضايي را واسطه قرار داده است اما اين

درخواست مورد قبول علي آبادي واقع نشد

همانطور كه انتظار مي‌‌‌رفت همه اين شايعه را كه علي‌آبادي مانع عقد قرارداد استقلال‌اهواز با فيروز كريمي

شده است را تكذيب كردند. علي شفيع‌زاده كه منبع منتشركننده خبر بود، ديروز اصلا حاضر به مصاحبه نشد،

گويي كه به اين كار توصيه شده باشد. اما او گردوخاك را به‌پا كرده و كاري‌اش هم نمي‌شود كرد. حالا همه نگاه‌ها

متوجه ساختمان سفيدرنگ خيابان سئول است و اينكه چگونه رئيس يك سازمان عريض و طويل حاضر شده است

براي يك انتقاد كوچك مانع فعاليت يك مربي شود. از ديروز تا امروز همه اطرافيان علي‌آبادي درصدد تكذيب اين

شايعه برآمده‌اند، اما حرفي كه از دهان شفيع‌زاده بيرون پريد، ديگر برگشتني نيست. به‌خصوص آن جمله‌اش كه

«به‌نظر علي‌آبادي به‌عنوان مافوق احترام مي‌‌‌گذارد.»

شفيع‌زاده كه ديروز اصلا به تماس‌ها پاسخ نمي‌داد، در گفت‌وگويي بسيار كوتاه فقط گفت: «اصلا نمي‌توانم حرف

بزنم. فقط به احترام شما، تلفن را جواب دادم. بگذاريد براي فردا...» ناگفته اما پيداست كه او مي‌‌‌داند بايد درباره

چه چيزي به خبرنگاران توضيح بدهد. حتي صخراوي، مديركل تربيت‌بدني خوزستان هم وقتي با خبرنگاري مواجه

مي‌‌‌شود‌، بدون اينكه سوالي از او شود، شروع مي‌‌‌كند به توضيح دادن. از او به‌عنوان ناقل پيام علي‌آبادي به

شفيع‌زاده نام برده مي‌‌‌شود؛ كسي كه با شفيع‌زاده تماس گرفته و به او گفته كه رئيس سازمان تربيت‌بدني

خواهان فسخ قرارداد با فيروز كريمي است، مربي‌اي كه به طعنه درباره او در برنامه مثلث شيشه‌اي سخن گفته

بود و او را مدير كاربلدي در حوزه شهري خوانده بود، نه حوزه ورزش... اما طبيعي است كه مديركل تربيت‌بدني

استان خوزستان اين شنيده‌ها را از بيخ‌وبن تكذيب كند. او ديروز درحالي‌كه خودش را از همه‌چيز و همه‌كس

بي‌اطلاع نشان مي‌‌‌داد، گفت:‌ «شأن معاون رئيس جمهور بالاتر از اين حرف‌هاست كه بخواهد اينطور رفتار كند.

اصلا و ابدا چنين نبوده است.» صخراوي به انتقاد روزنامه‌ها و راديو و تلويزيون علي‌آبادي اشاره مي‌‌‌كند و

مي‌‌‌‌‌گويد: «اين همه انتقاد از معاون رئيس‌جمهور مي‌‌‌شود... اگر اينطور باشد آقاي علي‌آبادي بايد همه آنها را

تعطيل كند.»

صخراوي براي اينكه خودش را بي‌اطلاع از همه‌چيز نشان دهد، مي‌پرسد كه «اين‌ مسائل از كجا نشات گرفته

است؟» و هنگامي كه مي‌شنود همه‌چيز از مصاحبه‌ انتقادي فيروز كريمي در برنامه مثلث شيشه‌اي شروع

شده‌، مي‌گويد: «اين برنامه كه سراسري نيست، هست؟ فكر نمي‌كنم آقاي علي‌آبادي از يك انتقاد اينطور

برآشفته شود كه از فعاليت آقاي كريمي ممانعت كند.» با اين اظهارات ناگفته پيداست كه واكنش او در قبال اين

سوال كه «آيا شما پيام علي‌آبادي را به شفيع‌زاده منتقل نكرديد؟» چه چيزي است:‌«اصلا اينطور نيست. توي

اين گرما، وقت ناهار شما دنبال چه چيزهايي هستيد...» سوژه اما مثل خود اهواز داغ است...

شايعه هرچقدر از طريق كانال‌هاي رسمي تكذيب مي‌شود، كانال‌هاي غيررسمي آن را به اشكال مختلف تاييد

مي‌كنند. فيروز كريمي سعي كرد اميدوار رضايي را واسطه قرار دهد تا به ديدار علي‌آبادي برود و همه‌چيز به خير

و خوشي تمام شود، اما علي‌آبادي نمي‌پذيرد. يكي از نزديكان كريمي مي‌گويد كه قرار بوده اين دو نفر صبح

سه‌شنبه نزد علي‌آبادي بروند. كريمي كه باهوش است مي‌خواهد با يك عذرخواهي قضيه را ختم به‌خير كند، اما

كنايه او به علي‌آبادي تندتر از اين حرف‌هاست. محمد آخوندي، سخنگوي سازمان تربيت‌بدني، اصل خبر را از بيخ

و بن تكذيب مي‌كند و مي‌گويد: «آقاي علي‌آبادي و فيروز كريمي آشتي كنند؟ اصلا چنين خبري صحت ندارد.» او

تكذيب مي‌كند كه فيروز كريمي ديروز به سازمان آمده و با علي‌آبادي ديدار كرده ... فيروز كريمي در طول فصل به

خيلي‌ها كنايه و طعنه زد و همه را حسابي خنداند اما اين طعنه آخري برايش گران تمام شد. شايد سالي 200

ميليون تومان!‌

عبدالحميد رمضاني كه رئيس سازمان فوتبال استقلال‌اهواز است، درباره فسخ ناگهاني قرارداد فيروز كريمي

واكنش جالبي دارد. او مي‌گويد: «يكي، دو روزي است كه كسالت دارم و به‌طور دقيق در جريان مسائل نيستم اما

قضيه فسخ قرارداد فيروز كريمي را از طريق روزنامه‌ها خوانده‌ام و بايد بگويم كه مساله صحت دارد!» رمضاني

ادامه مي‌دهد: «فرصت نشده با آقاي شفيع‌زاده صحبت كنم تا ببينم ريز ماجرا چه بوده است.»

Julian
02-07-2008, 22:07
ها ها ها ها خوشم اومد حسابی زده تو برجکش.

AV!D/\/
02-07-2008, 22:13
ها ها ها ها خوشم اومد حسابی زده تو برجکش.

واقعا خوش اومدن داره؟ آخه یه مدیر تو این سطح باید انقدر بچه بازی در بیاره ؟ هیچ جای دنیا اینکارو نمیکنند.

ReZa DN
02-07-2008, 22:34
واقعا خوش اومدن داره؟ آخه یه مدیر تو این سطح باید انقدر بچه بازی در بیاره ؟ هیچ جای دنیا اینکارو نمیکنند.

آره واقعا تو همه چی دخالت میکنه
از دست ما که ناراحت نیستی اگه حرفی زدم معذرت:10:

AV!D/\/
02-07-2008, 22:38
آره واقعا تو همه چی دخالت میکنه
از دست ما که ناراحت نیستی اگه حرفی زدم معذرت:10:

9کرتم هستم ولی زود قضاوت کردیا:5:

ReZa DN
02-07-2008, 22:41
9کرتم هستم ولی زود قصاوت کردیا:5:

درسته :41:
بیا تمام نقل و قول هارو پاک کنیم
فدات:11:

AV!D/\/
02-07-2008, 22:55
درسته :41:
بیا تمام نقل و قول هارو پاک کنیم
فدات:11:

:10: .

franch
02-07-2008, 23:34
اين همه زحمت كشيدن . اخرش هيچ.
واقعا متاسفم.

franch
02-07-2008, 23:37
من نميدونم اين ايتاليا و برزيل كه فعلا همش دارن گند ميزنن چرا همش تو رده بنديا جزء 5 تا تيم اولن.:13:

vahid_civil
03-07-2008, 13:35
رئيس سازمان تربيت بدني در تصميمي تازه سهميه بندي جديدي را براي نمايندگان استان هاي حاضر در ليگ برتر فوتبال مشخص کرد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" بر اساس تصميم اتخاذ شده،هر استان مجاز است تا حداکثر دو تيم در ليگ برتر فوتبال داشته باشد.

به همين دليل بود که امتياز تيم سپاهان نوين به فولاد خوزستان واگذار شد تا سهميه استان اصفهان از سه تيم به دو تيم کاهش پيدا کند.

همچنين قرار است فقط دو تيم پرسپوليس و استقلال در پايتخت بمانند و ساير تيم ها از قبيل راه آهن،پيکان و سايپا به استان هاي ديگر منتقل شوند.

بردیا
03-07-2008, 17:37
افشين قطبي سرمربيگري پرسپوليس را پذيرفت

خبرگزاري فارس: سخنگوي باشگاه پرسپوليس از نهايي شدن مذاكرات با افشين قطبي براي هدايت اين تيم در فصل آينده خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از مذاكره نماينده باشگاه پرسپوليس در امارات، اين مربي بار ديگر پذيرفت كه مسئوليت هدايت سرخپوشان را در ايران بر عهده داشته باشد.
مجيد فرخزادي در گفت و گو با فارس اظهار داشت: مذاكرات با افشين قطبي به خوبي انجام شد و موافقت خود را براي حضور در تيم اعلام كرد.
وي افزود: قطبي در 24 ساعت آينده براي انعقاد قرارداد نهايي و رسمي به ايران سفر خواهد كرد. دستياران وي نيز مشخص شده اند كه پس از ورودش، اعلام خواهند شد.
حسين هدايتي، نماينده باشگاه پرسپوليس امروز در هتل حيات دبي با افشين قطبي براي بازگشت به پرسپوليس مذاكره كرد. سرانجام پس از توافق نهايي بين طرفين، سرمربي فصل پيش سرخپوشان پذيرفت كه بار ديگر سرمربي اين تيم تهراني باشد.

بردیا
03-07-2008, 17:38
قطبي: براي اداي دين به هواداران پرسپوليس بازگشتم
خبرگزاري فارس: سرمربي جديد فوتبال پرسپوليس گفت: براي اداي دين به هواداران اين تيم برگشتم.

افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس خاطر نشان ساخت: در ايران، پرسپوليس تيم محبوب من است. براي اداي دين به سرزمين مادري‌ام و هواداران اين تيم بازگشتم.
وي در مورد همكاري‌اش با مربي جديد پرسپوليس، گفت: شناخت نسبتا خوبي از افشين پيرواني دارم. مي‌دانم يكي از بهترين مربيان ايراني است. بنابراين، مشكلي از كار در كنارش ندارم.
قطبي با اشاره به جذب چند بازيكن جديد براي سرخپوشان، گفت: با توجه به اطلاعاتي كه گرفته‌ام، تا كنون نفراتي كه به اين تيم آمده‌اند، از جمله بازيكناني بودند كه مورد توجه من قرار داشتند.
وي با ابراز عدم شناخت از داريوش مصطفوي، مديرعامل جديد پرسپوليس، عنوان كرد: شناخت چنداني از وي ندارم؛ اما اميدوارم با حضور در تهران و كاركردن در كنارش، روزهاي خوبي را تجربه كنيم.

منبع : خبرگزاری فارس

بردیا
03-07-2008, 17:39
ازگشت امپراتور به پرسپولیس
ساعت خبر: 17:20 - تاريخ خبر: 13/04/1387[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سخنگوی باشگاه فرهنگی - ورزشی پرسپولیس تهران اعلام کرد: "افشین قطبی" بار دیگر به پرسپولیس می آید و هدایت این تیم را بر عهده می گیرد.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، "مجید فرخزادی" گفت: توافقات نهایی با افشین قطبی صورت گرفته و وی طی 24 ساعت آینده به تهران می آید.
وی افزود: عقد قرارداد قطبی با باشگاه نهایی شده و مبلغ قرارداد پس از امضا اعلام می شود.
شایان ذکر است بر اساس توافق انجام شده بین باشگاه پرسپولیس و افشین قطبی،‌قرار است یک مربی برزیلی به همراه افشین پیروانی دستیاران او در پرسپولیس باشند.

قطبی پیش از این با حبیب‌ کاشانی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به توافق نرسید و این تیم پرطرفدار پایتخت را ترک کرد. کاشانی نیز پس از آن به دلیل مشکلاتی که در باشگاه پرسپولیس وجود داشت از سمت خود استعفا و جای خود را به داریوش مصطفوی داد.

در حال حاضر بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس زیر نظر افشین پیروانی مربی موقت و جدید این تیم تمرین می‌کنند.

MORINIO
03-07-2008, 17:41
ایول امپراتور

Nasser_ZRE
03-07-2008, 17:50
20 بازيكن در اردوي آبي پوشان
كاظمي و عليزاده با استقلال تمرين كردند
خبرگزاري فارس: يك مهاجم و يك هافبك امروز به تمرين تيم فوتبال استقلال تهران اضافه شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال تهران با 20 بازيكن امروز در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي تمرين كرد.
در اين تمرين كه از ساعت 18 شروع شد علي عليزاده و حسين كاظمي براي اولين بار در دور جديد تمرينات حاضر شدند.
عليزاده پيش از اين در مسافرت بود و حسين كاظمي نيز روز گذشته قرارداد رسمي خود را با استقلال ثبت كرد.
تركيب اصلي تيم استقلال تقريباً مشخص شده است؛ البته گفته مي‌شود احتمال جذب ابراهيم تقي پور، سياوش اكبر پور و ابراهيم توره نيز به اين تيم وجود دارد.
از نكات جالب اين تمرين حضور سعيد لطفي بود. اين مدافع كه در فهرست بازيكنان مازاد استقلال قرار دارد قبل از شروع تمرين در ورزشگاه تمرين مي‌كرد. او با بازيكنان استقلال احوالپرسي نيز كرد.
حسين كاظمي در صحبت‌هاي كوتاهي گفت: با وجود آنكه از چند تيم پيشنهاد داشتم به استقلال آمدم. اميدوارم تجربه‌اي كه با سپاهان در آسيا داشتم براي اين تيم مفيد باشد.
انتهاي پيام/

Julian
03-07-2008, 17:51
باریکلا قطبی مرسی بردیا جون
ایولا به پرسپولیس.

ramin1988
03-07-2008, 18:10
سلام آسیا :10:
سلام قهرمانی :40::11:

این ناصر زرزرو کیه ؟؟؟؟؟؟ این خبری که گزاشته که مربوط به آبکشه !!!!!!!!! نه پرسپولیس قهرمان ؟

بردیا
03-07-2008, 18:16
ایشون بن شده بودن ولی دوباره انگار برگشتن
ناصر خان مثل اینکه دوباره دلت میخواد بن بشی نه؟
اگر دوست نداری جنجال نکن وگرنه مثل دفعه قبل باید انتظار باز شدن اکنتتو بکشی.

خواهش میکنم جولین
بچه ها اینو تو تاپیک پرسپولس گذاشتن بعد من برای اینکه جمعیت زودتر باخبر بشن همونو کپی کردم تو اینجا.دست اونا درد نکنه

vahid_civil
03-07-2008, 18:28
خب با یک میلیاردو صد میلیون تومن هر کسی برمیگرده.

این پولا آه دل من و خون دل بعضیاست!!

متاسفم

Ali Pacino
03-07-2008, 18:43
تبریک می گم
پرسپولیس با امپراطور بهتر نیجه می گیره مخصوصا الان که محبوبیت قطبی بیشترم شده

sepehr_x50
03-07-2008, 18:55
کم بد نیست!!!!

V A H I D
03-07-2008, 18:57
ایول ...........
بقیه هم چشم ندارن ببینن چشاشون رو ببندن ....

leila*
03-07-2008, 19:15
تبریک میگم به پرسپولیس وبه همه ی پرسپولیسی ها

amir_rahmani
03-07-2008, 20:44
mer30 & damesh garm

amir_rahmani
03-07-2008, 20:46
قهرمان جام حذفی کیه؟

amir_rahmani
03-07-2008, 20:47
قهرمان سوپر جام کدام تیم است؟

بردیا
03-07-2008, 20:47
جانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورت سوپر جامه؟

sepehr_x50
03-07-2008, 20:57
کدوم جام حذفی؟!!!!

Mojtaba-MCI
03-07-2008, 20:57
بـــــله...آخرشم رفت مربی تراکتورسازی شد!
اونم دسته ی 1!!!
واقعا حیف شد...

Alireza Taji
03-07-2008, 21:03
هاکان جون... من کاری به این ندارم که رضا زاده وضعش خوب هست و یا نیست اما این را مطمئن باش 27 میلیون هیچوقت برای همچین ادمی پول زیادی نیست اما رضا زاده مگه از هادی ساعی کمتر هست که در هنگام زلزله بم مدالهای المپیکش را به حراج گذاشت تا به زلزله زدگان کمک کنه؟
بعد مطمئن باش به رضا زاده خیلی میرسند. من هم با تبلیغاتش که ماهواره پخش میکنه اصلا مشکلی ندارم(جالب اینه که تازگی ها حجازی هم در تبلیغات امده) من هم جاش بودم می رفتم.
حق با تو هست اکثر ورزشکاران دستمال به دست هستند اما هیچکدام به اندازه ی رضا زاده از دستمالشون استفاده نکردن کدام یک از ورزشکاران بعد قهرمانی قهرمانیش را به رهبر تقدیم میکنه؟ و یا دست رهبر را کدام یک از ورزشکاران به جز رضا زاده بوسیده؟

خبر نگار بی تجربه نبود. قصد تمسخر داشت که با اون برخورد مواجه شد. هر کس دیگری در اون شرایط بود این کارو می کرد. شما یادتان رفته در زمانی که تیم پرسپولیس در بحران بود پروین چه رفتاری با خبرنگاران می کرد؟

در مورد رضا زاده در پست قبلی توضیح دادم. حاشیه سازی هایی هم که درمورد ساعی و کرمی ایجاد می شه کاملا آشکاره.

چند روز پیش باید بودید و می دیدید که هموطنان کرد و فارس با محسن شادی چه رفتاری کردند.
این شخص اولین شخصی است که سهمیه المپیک در رشته قایق رانی را برای کشور کسب کرده. ولی ...

هاکان به قوله فردوسی پور بهتره عینک بدبینی را از روی چشمت برداری...
من اون مصاحبه را به خوبی به یاد دارم خبرنگار جوان بود و اصلا گیج میزد و بعد مطمئن باش هیچ خبرنگاری نمیاد کار خودش را در کنار همکارنش زیر سوال ببره و برای مسخره کردن یکی همچین حرفی را بزنه که به قوله دایی همه فکر کنند شاید یک بازی دیگه را داشته می ده...
میشه بگید برای ساعی(امروز شنیدم او به المپیک میره:27:) و یوسف کرمی چه حاشیه هایی درست می کنند فقط یک موردش را نام ببرید؟ یوسف کرمی و هادی ساعی از محبوب ترین ورزشکاران هستند...

هاکان این حرفها چیه؟ هموطنان کرد و فارس چکار کردند؟ من اسم محسن شادی را اولین بار از زبان شما شنیدم !
خواهش می کنم از این جور حرفها نزن...
تو ایران صراحتا میگم مسائل نژادی اهمیتی نداره اصلا خیلی از ورزشکاران موفق و محبوب کشور اذری هستند کسانی مثل مجتبی جباری، کریم باقری،هادی ساعی،یوسف کرمی،ایدین و صمد بهرامی اذری هستند...
بحث علی دایی هم اصلا به نژاد مربوط نیست دایی رفتارش هست که باعث شده محبوب نشه........

solo_88
03-07-2008, 21:23
خب با یک میلیاردو صد میلیون تومن هر کسی برمیگرده.

شما هم برو یه تیم متزلزل و بی روحیه رو بیار قهرمان کن و رو فروم بیار و یک میلیارد و دویست میلیارد بگیر.

قطبی آقامنش و علمی کارش رو دنبال میکنه.

مخلصیم قهرمان!

Julian
03-07-2008, 21:53
دوباره استقلال اهواز به "محمود ياوري" رسيد!

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال
سرانجام پس از كش‌وقوس‌هاي فراوان بر سر انتخاب سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز، محمود ياوري گوي سبقت را از فيروز كريمي ربود.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از مذاكره چندين‌باره مسوولان باشگاه استقلال اهواز با محمود ياوري و فيروز كريمي كه هر بار يكي منتفي و ديگري جايگزين او مي‌شد، بالاخره اين باشگاه با محمود ياوري به توافق نهايي رسيد.

ياوري چندي پيش، پس از آنكه فيروز كريمي و مسوولين استقلال نتوانستند با هم كنار بيايند، با مديران اين باشگاه پرسرو صداي اهوازي به توافق اوليه رسيد؛ اما ظاهرا پس از آن، بر سر مبالغ قرارداد برخي بازيكنان مورد نظرش به توافق نهايي با برادران شفيع‌زاده نرسيد.

پس از آن ماجرا مجددا حضور كريمي بر سر هدايت آبي‌پوشان اهواز پررنگ‌تر اما، باز هم مذاكرات طرفين نتيجه مثبتي نداشت و حضور سرمربي سابق استقلال تهران به دلايل مبهمي در باشگاه استقلال اهواز منتفي شد.

محمودي ياوري اين بار در بازي الاكلنگي كه با فيروز كريمي بر سرمربي‌گري اين تيم خوزستاني بازي مي‌كرد، برنده شد و ظاهرا بر اين اساس هر دو طرف موضوع (باشگاه و ياوري) با كمي انعطاف، شرايط يكديگر را پذيرفتند و قرار است بازيكنان مورد نظر ياوري طي چند روز آينده قراردادشان را با استقلال به ثبت رسانند. در هر حال از اين پس بايد ياوري را سرمربي فعلي استقلال بدانيم، مگر اينكه باز نام مربياني چون فيروز كريمي بر سر زبان برادران شفيع‌زاده قرار گيرد.
البته ياوري در اين‌باره معتقد است: پيش از اينكه قراردادم را با مسوولان باشگاه استقلال به ثبت برسانم از فسخ قراداد همكار خوبم يعني فيروز كريمي مطمئن شدم.

محمود ياوري عصر ديروز (چهارشنبه) براي مشاهده وضعيت بازيكنان استقلال اهواز، در محل تمرين اين تيم حاضر شد. او پيش از آن گفته بود، نظر نهايي‌ام را پس از مشاهده وضعيت بازيكنان مي‌دهم. اين مربي كهنه‌كار امروز (پنج‌شنبه) قرادادش را با شهرام شفيع‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال اهواز به ثبت مي‌رساند.
محمود ياوري در دور اول مذاكراتش با استقلال اهواز به خاطر عدم جذب بازيكنان موردنظر خود به اين مذاكرات پايان داد. به نظر مي‌رسد كه اگر استقلال‌ اهوازي‌ها هم‌چنان بر سر عدم جذب بازيكنان مورد نظر ياوري اصرار داشته باشند، هرگونه احتمالي درباره‌ي عدم‌همكاري مجدد آنها وجود دارد.

darvish1900
03-07-2008, 23:26
بترکه چشم حسودااااااااااااااااااااا ااااااااا. جمعه شب فرودگاه استقبال از امپراطور

MORINIO
03-07-2008, 23:32
are you OK?:27:

darvish1900
03-07-2008, 23:33

vahid_vaezinia
03-07-2008, 23:34
ولی 2 تا برای تهران کم نیست؟

leila*
03-07-2008, 23:40
کدوم جام؟
کجا بوده؟
نکنه مایع ظرفشویی رو میگی
اقا تبلیغات ممنوعه
نکن
بده
خوب نیست
میان جیزت میکنن ها

MORINIO
03-07-2008, 23:45
فکر کنم منظورش همین جامهایی هست که سید صالحی می گفت ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reflex
04-07-2008, 00:18
بنده هم اهوازی هستم اما اصلا دیگه بازیهای فولاد رو نگاه نمیکنم.فولاد از نظر من تیم لیگ دسته یکی هستش.

vampire3250
04-07-2008, 00:57
خیلی کمه ...
ولی خداییش از سازمان تربیت بدنیه چه انتظاری میشه داشت ؟!!!
الان فکر می کنن عجب فکری کردن که به فکر شهرای دیگه ان !!!

آرسـام
04-07-2008, 00:59
ای خداااااااااااااا
لیگ رو هم دارن سهمیه بندی میکنن
دیگه از هرچی سهمیه بندی هست داره حالم به هم میخوره

vampire3250
04-07-2008, 01:02
خودشو ضایع کرد ...
پرسپولیس این فصل هیچ کاری نمی تونه بکنه ...
100% مطمئن باشین ...
یه روزی هم قطبی با خفت و خواری از ایران میره

vampire3250
04-07-2008, 01:22
چرا اینو 2بار زدی؟!!!

vahidhgh
04-07-2008, 01:24
خدا کنه این فصل هم موفق بشه واگرنه چیزی که در ذهن هواداران ساخته خراب میشه

iman_s
04-07-2008, 05:51
به آقا ایمان!
چطوری داداش؟!
دیگه بیخیال اون بحثا شو ، Ok؟!
بگذریم...
----------
دیگه معلوم نیست این فصل چه بلایی سر پگاه بیاد چون تموم برنامه هاش از هدف اصلی خارج شدن!
من که فک نمی کنم این ذولفقارنسب بتونه تحولی توو پگاه ایجاد کنه!لااقل در حد دست نشان نمی تونه...
همه ی این ماجرا هم تقصیر خود دست نشانه!!!
اگه پنهانی نمی رفت با مسئولای باشگاه تراکتورسازی مذاکره کنه هیچ وقت یه همچین مشکلی پیش نمی اومد!
هرچند که خودش هم یه جورایی احتمال رفتن خودشو جور نشدن لیستی که برای این فصل می خواست مطرح کرده بود ولی دیگه اینطوری کاملا گذاشت رفت!

آقا ما چاکریم.
ولی تقصیر خودتونه زیادی تحویلش گرفتید.اونم بی جنبه بود و خودشو گرفت.لیاقتش همونه که بره دسته یک.شاید فکر کرده قراره تراکتور هم امتیاز بخره واسه همین رفته اونجا ولی در هر حال رفتارش جوانمردانه نبود.

Mojtaba-MCI
04-07-2008, 07:20
آره والا...خودشو گرفت!
آخه من نمی فهمم وقتی 1 سال قرارداد بسته بود دیگه واسه چی رفت با تراکتورسازی مذاکره کرد؟!
به نظرم خودش هم می خواست بره ، فقط منتظر یه بهانه بود که اونم جور شد...
قبل از این صحبتا هم رفتن احتمالی خودشو مبنی بر جور نشدن لیستی که خواسته بود مطرح کرده بود!
به هر حال...امیدوارم پگاه توو این فصل فقط افت نکنه.

ramin1988
04-07-2008, 07:55
خودشو ضایع کرد ...
100% مطمئن باشین ...

مثل مربی های شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

mstf666
04-07-2008, 10:00
تبریک میگم !
به امید قهرمانی مجدد در لیگ و قهرمانی در آسیا !

darvish1900
04-07-2008, 10:05
خودشو ضایع کرد ...
100% مطمئن باشین ...

پرسپولیس مثل تیم شما نیست که زور زوری بیاد بالا.
شما فکر خودتو باشید که اگر طالب لو نبود جام حذفی خبری نبود. رتبه 13 رو هم یادت نره:41::18:

به کوری چشم دشمنان 2 سالم قرار داد بسته

قطبی هم مثل سلطان علی پروین با هر نتیجه همیشه محبوب مردم خواهد بود.

امير موسر
04-07-2008, 10:43
فکر نکنم بتونه به موفقیت قبلیش برسه !