PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Rude Boy
08-06-2008, 16:15
درخواست اسامی 22 بازیکن تیم ملی فوتبال که تو مقدماتی 2010 هستند

Rude Boy
08-06-2008, 16:17
منظورم تیم ملی خودمون هست . ایران را فقط می خوام....

MORINIO
08-06-2008, 18:29
حالا كه معلوم شد كدومشون كوچيك تره

اگه جای متسو و دایی عوض میشد معلوم میشد کدوم مربی کوچیکتره

دایی اصلا مربی نیست. متسو اگه مربی ایران بود کمتر از 5 تا به امارات نمیزد

MORINIO
08-06-2008, 18:36
چيه بدجوري ترسيديد حالا پرسپوليس از دو طرف ميخوره

آره بیاییم از سپاهان نوین بترسیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مورچه چیه که کله پاچش باشه:27::27::27:

ضمنا ضایع شدنتون رو تبریک میگم:27:

سپاهان نمیتونه 2 تا تیم تو لیگ داشته باشه. بهتره اسم سپاهان نوین رو بزارین زردالوی نوین:21:

amirtaker
08-06-2008, 18:51
مثل اینکه هنوز متسو رو نشناختین همون افتخار جام جهنیش کافیه برای اینکه معلوم شه چه مربییه.

Mojtaba-MCI
08-06-2008, 19:27
ولی فک کنم قد دایی از متسو بلندتره نه؟!:دی

Julian
08-06-2008, 21:50
متسو بره موها شو بیگودی بزاره بابا.
دایی اسطورس متسو کیه دیگه.

Julian
08-06-2008, 21:55
اقا جون.
سپاهان ده تا تیم هم بیاره لیگ برتر بازم هیچی نمیشه.
سرنوشت سپاهان نوین هم مثل شیرین فراز و صنعت نفته.

بردیا
08-06-2008, 22:47
چه قدر اصفهانیا نا امید شدن ازین قضیه.:d

درسته که سپاهان نوین بهتر از استیل آذین بازی کرد ولی خب اونا قربانی ساکت میشن

M_Abieteh
08-06-2008, 22:47
فوتبال- همشهري آنلاين:
سرمربي سابق تيم فوتبال پرسوليس گفت: اگر در تيم مي ماندم، بايد خيلي‌ها اين تيم را ترك مي‌كردند.
افشين قطبي كه در جريان مسابقه حساس تيم هاي ملي امارات و ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني ۲۰۱۰ از حاضرين ورزشگاه القطاره بود و مسابقه را از نزديك تماشا كرد، در گفت‌و‌گويي كوتاه با فارس با بيان اين مطلب، در مورد حضورش در امارات گفت: در دبي استراحت مي‌كنم. شايد در روزهاي آينده براي تماشاي يورو 2008 راهي اتريش شوم.
وي ادامه داد: بعد از بازگشت از اروپا، در مورد تيم بعدي‌ام تصميم گيري خواهم كرد؛ اگرچه امكان مربيگري در امارات چندان بعيد نيست چرا كه اين كشور امكانات حرفه‌اي دارد و كشوري كاملا بين المللي است.
قطبي درباره احتمال بازگشتش به ايران گفت: به عنوان يك ايراني هميشه در خدمت كشورم هستم. اگر فدراسيون ايران مرا بخواهد، با كمال ميل حاضرم براي كمك بيايم. اگر شرايط و امكانات فراهم باشد، با افتخار برمي‌گردم.
وي افزود: يك ايراني واقعي هميشه براي خدمت به كشورش آماده است. هرگز نمي‌توانم از كشورم براي هميشه خداحافظي كنم.
دستيار سابق پيم وربيك در مورد احتمال بازگشتش به پرسوليس، خاطر نشان ساخت: اگر شرايط را برايم فراهم كنند، اين امكان وجود دارد كه بار ديگر به تيم محبوبم برگردم.
افشين قطبي در خصوص علت اصلي جدايي‌اش از پرسپوليس گفت: اگر در تيم مي‌ماندم، بايد خيلي‌ها پرسپوليس را ترك مي كردند. بنابراين، براي نجات اين تيم، يك نفر برود بهتر از اين است كه چند نفر بروند.
وي افزود: مسايل خانوادگي يكي از دلايل جدايي‌ام از پرسوليس بود؛ اما براي حضور قدرتمندانه در ليگ قهرمانان آسيا بايد امكانات در سطح حرفه‌اي فراهم شود.

M_Abieteh
08-06-2008, 22:55
اینا هر کاری که بخوان میکنن. اخه چی بگم. اینجا نمیشه گفت.

vahidhgh
08-06-2008, 23:33
دایی : متسو اگر مرده بیاد سر نون بربری کل بیاندازیم فوتبال که ماله بچه هاست

iman_s
09-06-2008, 02:32
اقا جون.
سپاهان ده تا تیم هم بیاره لیگ برتر بازم هیچی نمیشه.
سرنوشت سپاهان نوین هم مثل شیرین فراز و صنعت نفته.

درسته.
مگه یک کارخونه چقدر میتونه خرج کنه.
با اون بازیکنهای لیگ یکی هم نمیشه تو لیگ برتر دوام آورد.

LeBron
09-06-2008, 07:49
این که میگم خلاف قانونه معنیش چیه ؟؟ ممکنه سپاهان نوین رو اوت کنن؟

muhammadinfo
09-06-2008, 08:03
برا عشق کردن شماها میگم.
مدیریت سپاهان نوین همشون با مدیرت فولاد سپاهان فرق فوکوله.
همگی حال بیایید.
اما حال کردم که این پروین با اون بچش (ممدیا میگم) باختند.
خیلی لافو **** اومده بودند

saeed_h1369
09-06-2008, 08:55
من به این تیم امید کامل دارم و روزی میرسه که همتون به این تیم می افتخارید

saeed_h1369
09-06-2008, 08:58
من به این تیم امید دارم و روزی میرسه که همتون به این تیم می افتخارید

arash66_2m
09-06-2008, 09:51
خاکتو سر بازیکنان خودم زندی یه بار اومد یه گل هم زد اونیکی ها هی بازی می کنند میگن آمریکا داشت بارون میبارید ما تو امارات نتونستیم گل بزنیم(چه ربطی داره؟:31:) و گرنه 10-12 تا گل میتونستیم بزنیم!!!

M_Abieteh
09-06-2008, 11:53
خدائیش این محمد پروین فکر کرده کیه. زیادی روش زیاد شده. فکر کرده لیگ برتر هم میتونه اقای گل بشه. مگه تو پرسپولیس نبود .

اصلا هیچی بارش نیست فقط به خاطر اینکه پسر علی پروینه اومده داره فوتبال بازی میکنه.

amir_sa
09-06-2008, 12:38
فدراسيون بين المللى فوتبال «فيفا»، پس از پايان دور برگشت مرحله اول رقابت هاى مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقا، بهترين هاى اين مسابقات را اعلام كرد. پايگاه اطلاع رسانى فيفا با بررسى برترين هاى روز فوتبال آسيا اعلام كرد، گل فريدون زندى، بهترين گل در ميان گل هاى هفته محسوب مى شود.اين بازيكن روى پاس مسعود شجاعى موفق شد توپ را از بالاى دستان «ماجد ناصر» دروازه بان امارات به گوشه سمت چپ دروازه اين تيم فرستاده و پيروزى را براى تيم خود به همراه داشت.
جدا هم گل قشنگي بود

بردیا
09-06-2008, 12:54
ولی کار کمک داور خیلی قشنگتر بودا:dddddd

rvin@
09-06-2008, 13:06
خداییش من که با دقت پای چپش بسی حال میکنم. ولی با پای راستش یه موقعیت باحالو خراب کرد.

saeed_h1369
09-06-2008, 13:12
عالی بود گلش افسایدم نبود

amirtaker
09-06-2008, 13:20
بچه ها خوب سرگروه باقی موندیم چون کویت سوریه رو با 4 گل شکست داد.

mramzni
09-06-2008, 13:58
دستش درد نکنه

arash66_2m
09-06-2008, 14:06
ولی کار کمک داور خیلی قشنگتر بودا:dddddd

چیکار کرد؟
من که چیزی یادم نمیاد!!!

r4pbr4p
09-06-2008, 14:09
فکر کنم کویتی ها دوپینگ کردن...:21:
چی شد یهو 4تا زدن سوریه

amir_sa
09-06-2008, 22:33
گلش آفسايد بود درسته ؟ تابلو هم آفسايد بود

amir_sa
09-06-2008, 22:35
نقل‌ و ‌انتقال و جذب بازيكنان مناسب در اولويت تمامي تيم‌هاي ليگ‌برتري قرار دارد.
در اين بين تيم‌هايي نظير پرسپوليس،‌ استقلال و سپاهان تلاش بيشتري را نسبت به ساير تيم‌ها در بازار نقل‌وانتقالات از خود نشان داده‌اند و تيم‌هاي شهرستاني حاضر در ليگ‌برتر به نسبت سپاهان و دو تيم پرطرفدار پايتخت تحرك كمتري در بازار خريد بازيكن داشته‌اند.
برخلاف اخبار چند روز اخير، باشگاه پرسپوليس به‌عنوان قهرمان ليگ هفتم و يكي از تيم‌هايي كه به عنوان نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا فعاليت خواهد كرد، اقدامات اساسي را در اين زمينه آغاز كرده است.

عليپور يكي از مسئولان باشگاه پرسپوليس به همشهري مي‌گويد: «اولويت در فصل نقل‌وانتقالات براي باشگاه، تمديد قرارداد بازيكنان ملي‌پوش تيم نظير نيكبخت، خليلي،‌ نصرتي و حسين كعبي است كه بدون شك پس از بازگشت تيم‌ملي از امارات با تمامي آنها براي تمديد قرارداد و حضور مجدد مذاكره خواهد شد.»
وي ادامه مي‌دهد: «براي اينكه در زمينه نقل‌وانتقالات، اخبار باشگاه به شكلي صحيح و مناسب در اختيار مردم قرار گيرد از اين پس، تمامي اخبار نقل‌وانتقالات باشگاه را در تمامي رسانه‌ها اعلام خواهيم كرد.»
عليپور در ادامه از آخرين اخبار نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپوليس خبر مي‌دهد: «مرتضي اسدي مدافع چپ صباباتري، بازيكني بوده كه با مديرعامل پرسپوليس براي عضويت در اين تيم مذاكره كرده است و قطعاً در صورت ادامه روند مثبت مذاكرات، به عضويت باشگاه پرسپوليس در خواهد آمد. جدا از اين بازيكن ميثم خسروي بازيكن فصل پيش پيكان نيز بازيكني است كه پرسپوليس درصدد جذب اوست.»
عليرضا محمد، هاشم بيك‌زاده و سيدجلال حسيني از ديگر گزينه‌هاي جديد پرسپوليس هستند كه كار انتقال اين بازيكنان به پرسپوليس تقريباً قطعيت يافته است.

amir_sa
09-06-2008, 22:38
مسئولان تيم استقلال نيز كه فعلاً تمركزشان را بر روي قهرماني در رقابت‌هاي جام‌حذفي معطوف كرده‌اند در حال مذاكره و نهايي كردن جذب چند بازيكن در تيم خود براي فصل آينده هستند.
علي حمودي بازيكن تيم استقلال اهواز يكي از گزينه‌هاي استقلال براي فصل جديد است و گفت‌وگوهاي نهايي براي عضويت وي در استقلال درحال انجام است.
حسين كاظمي، سهراب بختيار‌ي‌زاده، مازيار زارع و ابراهيم توره گزينه‌هاي ديگري هستند كه مذاكرات مثبتي براي حضور آنان در استقلال انجام شده است.

amir_sa
09-06-2008, 22:40
در ديگر تيم ها :
داود حقي را شايد بتوان بهترين خريد سپاهان براي فصل جديد دانست. بازيكني كه پس از منتفي‌ شدن حضورش در امارات با وجود پيشنهاد از تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال، نهايتاً سپاهان را ترجيح داد.
تيم‌هاي تهراني نظير صباباتري، سايپا و پيكان به‌دلايل مختلف، تاكنون فعاليت چنداني در زمينه نقل‌وانتقالات نداشته‌اند.
احتمال انتقال صباباتري به يكي از استان‌هاي شمال كشور، درگير بودن سايپا با ليگ‌قهرمانان و انتخاب سرمربي جديد و موارد ديگر موجب شده تا اين تيم‌ها در زمينه نقل‌وانتقالات تاكنون چندان موفق عمل نكنند.
جدايي ستاره‌هاي پيكان از اين تيم موضوعي است كه احتمالاً‌ مديرروستا را براي حضوري پرقدرت در ليگ‌ هشتم با چالش جدي مواجه خواهد ساخت. جدايي بازيكناني نظير توره، كندو و خانگلي قطعاً از قدرت پيكان در ليگ هشتم خواهد كاست.
راه‌آهن ديگر تيم ليگ‌برتري تهران تاكنون با دو بازيكن به طور قطعي به توافق رسيده است.
اكبر صغيري و عليرضا افضلي هافبك چپ و مهاجم نيروي زميني، بازيكناني هستند كه براي حضور در راه‌آهن در ليگ جديد با مسئولان و سرمربي جوان اين تيم به توافق رسيده‌اند.
در كنار تيم‌هاي تهراني، استقلال اهواز تنها تيم شهرستاني است كه امسال به‌دليل تمام شدن قرارداد 15 بازيكن، بيشترين تغيير را در تيم خود خواهد داشت. تيم برق شيراز نيز به عنوان يكي ديگر از تيم‌هاي شهرستاني به علت افزوده نشدن بودجه‌اش قطعاً بيشتر بازيكنان موثر قبلي‌اش در ليگ هفتم را از دست خواهد داد.
مارتين رائول دروازه‌بان اروگوئه‌اي برق و محمدناصر شكرون مهاجم اين تيم بازيكناني هستند كه با پايان قراردادشان به كشورشان بازگشتند. ستار زارع و مهدي شيري ديگر ستاره‌هاي تيم شيرازي هستند كه قطعاً از اين تيم جدا خواهند شد.

Asalbanoo
09-06-2008, 23:11
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: در شرايط فعلي نيازي به استفاده از علي كريمي نداريم.

به گزارش خبرگزاري فارس، كاروان اعزامي تيم ملي ايران به امارات ساعت 5 صبح امروز وارد فرودگاه امام خميني شد.
علي دايي درباره شرايط تيم ملي ايران اظهار داشت: بازي خيلي خوبي را در العين برگزار كرديم و پيروزي با ارزشي را كسب كرديم.
وي ادامه داد: با همه حساسيت ديدار برابر امارات، اين پيروزي به تاريخ پيوست و بايد براي صعود به ديدارهاي بعدي فكر كنيم.
سرمربي تيم ملي عنوان كرد: براي رقابت بعدي فقط به فكر پيروزي هستيم و مي‌خواهيم در دمشق سه امتياز را به دست بياوريم.
دايي درباره احتمال بازگشت علي كريمي به تيم ملي اظهار داشت: در شرايط كنوني همه بازيكنان حاضر در تيم ملي در بهترين وضعيت قرار دارند. اكنون نيازي به علي كريمي نداريم چرا كه علاوه بر مصدوميت، كنار ما تمرين نكرده است.
وي ادامه داد: با همين نفرات به مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 به كارمان ادامه خواهيم داد. با اقتدار وارد مرحله بعدي خواهيم شد.

Asalbanoo
09-06-2008, 23:14
سلام
نمی دونم واقعا اینجوری بوده یا نه...
اما اگر به احتیاج باشه
تیم ملی بیشتر به علی دایی احتیاج نداره تا علی کریمی

بردیا
09-06-2008, 23:15
علی کریمی 4سال پیش علی کریمی بود.
به نظر من مسعود شجاعی خیلی بهتره.
کریمی کاملا از نظر فوتبالی ارضا شده

بردیا
09-06-2008, 23:17
چیکار کرد؟
من که چیزی یادم نمیاد!!!

این برادر بالایی گفت کمک داور چیکار کرد:31:

M_Abieteh
09-06-2008, 23:41
چند وقت دیگه همین دائی رو پرتش میکنن بیرون.

Julian
09-06-2008, 23:42
بازم علی دایی یه بازی رو برد شروع کرد.
فقط خودش به درد میخوره ظاهرا!!

vahidhgh
10-06-2008, 01:15
باز هم این بی جنبه یه برد شانسی آورد و فکر کرد کسی شده

Actros
11-06-2008, 01:42
اتفاقا کاملا بهش نیاز داره
ایران هافبک طراح نداره
بابا بد بخت گفته فدراسیون به این بی نظمی ندیدم. خب راست گفته .

rvin@
11-06-2008, 02:00
مثلا میخواد ادای این مربیهای معروف رو دربیاره که بازیکنای مطرح رو بازی نمیدن تا بقیه حساب کار دستشون بیاد. اما نمیدونه که اینا فرق فوکولن. الان میرن امارات هم حال و هم دوباره حال و تنبلی و ... کلی پولم بهشون میدن. دیگه واسه چی بیان تو تیم ملی که علی دایی بشه آقا بالا سرشون!

seied-taher
11-06-2008, 09:33
فکر کنم تیم ملی به آقای دایی کمتر احتیاج داشته باشه ....
چرا باید تیم ملی یه ضربه شدید به خاطر خصومت شخصی بخوره ...

DANIAL_2000
11-06-2008, 14:10
با وجود غلام نژاد و صادقی!!! دیگه چه نیازی به کریمی داریم.(تازه ذخیره های سایپام هستن) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه ما هافبک بهتر از غلامرضا رضایی و صادقی از کجا بیاریم؟! مثلا مبعلی , معدنچی یا کاظمیان باید جای این ستاره ها بازی کنن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبول کنید که تصمیمات دایی به صلاح تیم ملی و کاملا بدون غرض ورزیه!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا جای نیکبخت واقعا روی نیمکت ذخیره هاست..همه دیدن با اومدنش به بازی چقدر خراب کرد ,همش این عربا رو دریبل میکنه و نظم بازی رو به هم میزنه,در ضمن به دایی هم پاس نمیده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ReZa DN
11-06-2008, 17:14
من که دوست دارم تیم ملی نره جام جهانی این دایی بره پی کارش

MeHrDaD_MeNaY
12-06-2008, 02:50
كاظمي سرمربي صبا ميشه
سياوش اكبرپور هم گفته اگه استقلال قهرمان بشه 100% ميام

MeHrDaD_MeNaY
12-06-2008, 02:57
خدائیش این محمد پروین فکر کرده کیه. زیادی روش زیاد شده. فکر کرده لیگ برتر هم میتونه اقای گل بشه. مگه تو پرسپولیس نبود .

اصلا هیچی بارش نیست فقط به خاطر اینکه پسر علی پروینه اومده داره فوتبال بازی میکنه.

محمد پروين قرار بود ترانسفر بشه آلمان

پروين گفته:
امتياز يك تيم ليگ برتري را مي خريم:40:

Asalbanoo
12-06-2008, 11:35
سلام
مبارک باشه
عنایتی هم که با تیم ملی نرفت

امروز توی خبر ورزشی خوندم
جوری گفه بود که انگار با دایی مشکل داشته

بنابرین باید بنویسیم و بخوانیم
تیم ملی ملک پدری دایی است،به غیر خودی ها احتیاجی ندارد

Asalbanoo
12-06-2008, 11:37
رضا عنایتی، مهاجم ایرانی تیم فوتبال النصر امارات به خواست خود از جمع ملی پوشان فوتبال کشورمان جدا شد و این تیم را در سفر به دمشق همراهی نکرد.

به گزارش خبرنگار مهر، این مهاجم گلزن که در بازیهای ملی برخلاف دیدارهای باشگاهی توفیقی در گلزنی نداشته است، به دلیل خستگی و آماده نبودن از نظر روحی و روانی به خواست خود از جمع ملی پوشان فوتبال کشورمان جدا شد و این تیم را در سفر به دمشق همراهی نکرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان عصر دیروز بدون رضا عنایتی، هاشم بیگ زاده و امیرشاهپورزاده فرودگاه امام خمینی (ره) تهران به مقصد دمشق ترک کرد. شاهپورزاده و بیک زاده به علت آسیب دیدگی از همراهی تیم ملی بازماندند.

رضا عنایتی یکی از مهاجمان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان بود که در بازی دوستانه مقابل زامبیا و دیدار رفت برابر امارات این تیم را همراهی کرد.

خروج نام عنایتی از فهرست 18 نفره تیم ملی در بازی برگشت مقابل امارات، شایعاتی را پیرامون این بازیکن به وجود آورده بود که در نهایت منجر به جدایی وی از تیم ملی شد.

تیم ملی فوتبال کشورمان عصر روز شنبه هفته پیش روز در چارچوب دیداری از روز پنجم مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 در قاره آسیا به دیدار سوریه می رود. این دیدار در ورزشگاه عباسیون شهر دمشق برگزار خواهد شد.

Asalbanoo
12-06-2008, 11:38
سلام
والا مصاحبه ای که خبرورزشی با عنایتی انجام داده که چیزه دیگه ای گفته

عنایت گفته به شدت آماده است برای بازی در تیم ملی...گفته تا به دایی گفته میخواد بره،اون هم قبول کرده....خلاصه حسابی دلخوره

LeBron
12-06-2008, 11:40
این علی دایی احتمالا زودتر از بن لادن ترور میشه

Julian
12-06-2008, 11:48
سلام
مبارک باشه
عنایتی هم که با تیم ملی نرفت

امروز توی خبر ورزشی خوندم
جوری گفه بود که انگار با دایی مشکل داشته

بنابرین باید بنویسیم و بخوانیم
تیم ملی ملک پدری دایی است،به غیر خودی ها احتیاجی ندارد

بهتر که رفت.
هر چی عملی و شیره ای هست نباید بیاد تیم ملی که.

Julian
12-06-2008, 11:49
اگه عنایتی نیاد توپ میشه.

WaTeRsTyLeR
12-06-2008, 13:00
والا نه از خلیلی چیزی دیدیم نه از عنایتی.خدا کنه برهانی بیاد

r4pbr4p
12-06-2008, 13:08
برهانی هم که روی هرچی گلزنه رو سفید کرده با بازیهاش تو استقلال...
کاش هاشمیان برگرده

*Batman*
12-06-2008, 13:10
تیم ملی فوتبال کشورمان عصر روز شنبه هفته پیش روز در چارچوب دیداری از روز پنجم مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 در قاره آسیا به دیدار سوریه می رود

من متوجه این عبارت نشدم.
اینطوری نمیشه.اصلا همون بهتر که این تیم نره جام جهانی.لااقل تو آسیا ضایع میشیم نه تو دنیا.

Mahdi_Moosavi
12-06-2008, 14:37
بند بازی و ......داره ریشه ورزش ایران رو خشک میکنه ! هــــــــــــــــی !

Honradez
12-06-2008, 14:45
از فعالیتتون بسیار سپاسگزارم امیر جان.

می‌گم چطوره برای نقل و انتقالات فوتبال جهان هم یک تاپیک بزنید؛ شما که اطلاعاتتون خوبه.

اگه بزنید، من بصورت "مهم" درش می‌آرم. این تاپیک هم همینطوره - البته اگه فعال باشه که فعلا بوده.

موفق باشید. :46:

ReZa DN
12-06-2008, 14:57
چراغ سبزى براى ورود به تيم ملى نديدم

ايران ورزشى- دقيقا سيزده روز پيش بود كه پس از حضور رييس جمهور در كمپ تيم هاى ملى و بازديد از تمرينات تيم قرار شد على كريمى بازيكن مورد غضب قرار گرفته مسؤولان فدراسيون فوتبال بخشيده شود و به تمرينات بازگردد.

يك روز پس از اين ماجرا تاج در مصاحبه اى تلويزيونى اعلام كرد كه كريمى هر زمان كه بخواهد مى تواند به جمع ملى پوشان ملحق شود. بعد نوبت به على دايى رسيد كه اعلام كرد اگر كريمى اخراج هم نمى شد به بازى رفت برابر امارات نمى رسيد چرا كه مصدوميتش اجازه اين كار را نمى داد.
نه تنها بازى رفت با امارات بلكه بازى برگشت هم در العين انجام شد و حالا نوبت به ديدار برگشت ايران- سوريه رسيده است كه البته هنوز خبرى از كريمى نيست.
ستاره ميانى تيم ملى كه دوست دارد حرف هايش به گوش مردم و طرفدارانش برسد معتقد است از مصدوميت او تنها به عنوان بهانه اى براى به تأخير انداختن بازگشتش به تيم استفاده شده و ادعا مى كند هنوز هم هيچ تماسى از هيچ كدام از مسؤولان فدراسيون يا تيم ملى براى بازگشت به تمرينات دريافت نكرده است. على كريمى روز گذشته حرف هايش كه مخاطب اصلى آن دوستداران تيم ملى بودند را در نامه اى به يكى از خبرگزارى ها ارسال كرد:
« الطاف مهربانانه رييس جمهور محترم، حجت الاسلام سيدحسن خمينى، دكتر على سعيدلو، مهندس محمد على آبادى، توجه و درخواست جانبازان و معلولين عزيز و همچنين مردم فوتبالدوست و نگران تيم ملى انگيزه هاى روحيه بخشى براى بازگشت من به تيم ملى بود.»
كريمى در ادامه مى نويسد: « من و امثال من در مقابل قهرمانان واقعى كه همانا شهدا و جانبازان هستند هيچ منتى بر اين مردم نداريم. اينكه پوشيدن پيراهن تيم ملى نصيب من و امثال من شده ثمره جانفشانى هاى عزيزانى است كه با فدا كردن خود به ما اين فرصت را داده اند. تيم ملى جايگاه بهترين و شايسته ترين فرزندان اين آب و خاك است و ارثيه پدرى هيچكس نيست. اميدوارم مسؤولينى كه امروزه اين امانت به دست آنها سپرده شده بدون كوچكترين حب و بغضى بهترين ها و آماده ترين ها را براى شادى دل مردم به كار گيرند. بسيار خوشحالم كه امروزه برهمگان ثابت شده كنار گذاشتن من از تيم ملى كوچكترين توجيه فنى و انضباطى نداشته و صرفا به سليقه شخصى گردانندگان تيم ملى مربوط مى شود. اينكه عنوان مى شود من آسيب ديده ام و در كنار تيم ملى نبوده و از تمرينات دور بوده ام صرفا در جهت مخدوش كردن افكار عمومى است زيرا من با پاى آسيب ديده به محض دعوت از سوى كادر فنى تيم ملى همراه با ديگر بازيكنان به اردبيل رفتم و در كنار تيم ملى به مداواى پاى آسيب ديده پرداختم.»
كريمى در ادامه اين نامه آورده است:« بعد از پادرميانى و وساطت بزرگان و خيرانديشان و به زعم سردمداران فدراسيون فوتبال در پى درخواست رييس جمهور محترم بخشيده شدم اما متعاقب آن هيچ چراغ سبزى را براى ورود به تيم ملى مقابل خود نديدم و كسى از من براى حضور در اردوى تيم ملى دعوت نكرد.»

هافبك ميانى تيم ملى كشورمان در پايان دليل نوشتن اين نامه را چنين عنوان مى كند: « اين توضيحات را صرفا براى آگاهى افكار عمومى نوشته ام؛ آنهايى كه هر كجا مرا مى بينند خواستار حضورم در تيم ملى مى شوند. همگان بدانند كه على كريمى سرباز آماده به خدمت براى تيم ملى ايران است و هيچ گاه از خدمت به تيم ملى كشورش پا پس نكشيده است. ضمن تبريك پيروزى ارزشمند تيم ملى برابر امارات در جهت حفظ آرامش و دورى از حاشيه سازى ها اعلام مى كنم كه مشغول تمرينات آماده سازى هستم و هر مصاحبه اى كه پس از اين نامه از قول من منتشر شود خيالى و كذب خواهد بود.»

vahidhgh
12-06-2008, 15:26
به به
گل بود به سبز ه نیز آراسته شد
بعد از مهدوی کیا - جواد کاظمیان - وحید هاشمیان - حالا غلامرضا گلزار ( عنایتی )
یهو برداره تیم سایپا رو ببره خیال همه رو راحت کنه

Ceramic
12-06-2008, 15:45
تیم فوتبال نیازی به هیچکس ندارد .... تیم فوتبال فقط به علی دایی نیاز دارد ... تیم فوتبال نیازی به فوتبال ندارد .... تیم فوتبال فقط به تولیدی پیراهن های علی دایی نیاز دارد .... علی دایی به پول بیشتری نیاز دارد .... نیاز به علی دایی فوتبال دارد ... کریمی دایی را فوتبال دارد .... فوتبال پیراهن دارد ... علی کریمی دایی ندارد .... :31:

yoosefi
12-06-2008, 17:21
مسوولان تیم ملی چراغ سبزی نشان ندادند / سرباز وطن هستمکاپیتان دوم تیم ملی فوتبال ایران کنار ماندنش از این تیم را اعمال سلیقه شخصی مسئولان تیم ملی عنوان کرد و با تاکید بر اینکه"شهدا و جانبازان قهرمانان واقعی هستند" گفت: مثل همیشه به عنوان یک سرباز در خدمت تیم ملی هستم.به گزارش خبرنگار مهر، بدون شک علی کریمی خبرسازترین بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان از زمان روی کار آمدن علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی بوده است که با رای فدراسیون فوتبال از حضور در اردوی تیم ملی محروم شد و با وجود درخواست رئیس جمهور و سایر مسئولان سیاسی و ورزشی هنوز به این تیم دعوت نشده است.
این در حالی است که مصدومیت کریمی برطرف شده و او از امروز تمرینات آماده سازی خود را در تهران از سرخواهد گرفت.
علی کریمی با ارسال نامه ای به گروه ورزشی خبرگزاری مهر حرف هایش را با مردم و علاقمندان به فوتبال در میان گذاشته است. در ابتدای این نامه آمده است:« الطاف مهربانانه رئیس جمهور محترم، حجت الاسلام سیدحسن خمینی، دکتر علی سعیدلو، مهندس محمد علی آبادی، توجه و درخواست جانبازان و معلولین عزیز و همچنین مردم فوتبالدوست و نگران تیم ملی انگیزه های روحیه بخشی برای بازگشت من به تیم ملی بود.»
علی کریمی در ادامه نامه خود آورده است: « من و امثال من در مقابل قهرمانان واقعی که همانا شهدا و جانبازان هستند هیچ منتی بر این مردم نداریم. اینکه پوشیدن پیراهن تیم ملی نصیب من و امثال من شده ثمره جانفشانی های عزیزانی است که با فدا کردن خود به ما این فرصت را داده اند. تیم ملی جایگاه بهترین و شایسته ترین فرزندان این آب و خاک است و ارثیه پدری هیچکس نیست. امیدوارم مسئولینی که امروزه این امانت بدست آنها سپرده شده بدون کوچکترین حب و بغضی بهترین ها و آماده ترین ها را برای شادی دل مردم بکار گیرند.»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه نامه خود که در اختیار گروه ورزشی مهر قرار گرفته، آورده است: « بسیار خوشحالم که امروزه برهمگان ثابت شده کنار گذاشتن من از تیم ملی کوچکترین توجیه فنی و انضباطی نداشته و صرفا به سلیقه شخصی گردانندگان تیم ملی مربوط می شود. اینکه عنوان می شود من آسیب دیده ام و در کنار تیم ملی نبوده و از تمرینات دور بوده ام صرفا در جهت مخدوش کردن افکار عمومی است زیرا من با پای آسیب دیده به محض دعوت از سوی کادر فنی تیم ملی همراه با دیگر بازیکنان به اردبیل رفتم و در کنار تیم ملی به مداوای پای آسیب دیده پرداختم.»
کریمی در ادامه این نامه آورده است:« بعد از پادرمیانی و وساطت بزرگان و خیراندیشان و به زعم سردمداران فدراسیون فوتبال در پی درخواست رئیس جمهور محترم بخشیده شدم اما متعاقب آن هیچ چراغ سبزی را برای ورود به تیم ملی مقابل خود ندیدم و کسی از من برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت نکرد.»
کاپیتان دوم تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان نامه خود دلیل نوشتن این مطالب را چنین عنوان کرده است: « این توضیحات را صرفا برای آگاهی افکار عمومی نوشته ام؛ آنهایی که هر کجا مرا می بینند خواستار حضورم در تیم ملی می شوند. همگان بدانند که علی کریمی سرباز آماده به خدمت برای تیم ملی ایران است و هیچ گاه از خدمت به تیم ملی کشورش پا پس نکشیده است. ضمن تبریک پیروزی ارزشمند تیم ملی برابر امارات در جهت حفظ آرامش و دوری از حاشیه سازیها اعلام می کنم که مشغول تمرینات آماده سازی هستم و هر مصاحبه ایی که پس از این نامه از قول من منتشر شود خیالی و کذب خواهد بود.»

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بردیا
12-06-2008, 17:42
رضا جان بالای پستتو اصلاح کن.میدونی سید حسین خمینی کیه که اسمش به علت اشتباه تایپی اومده توی مقاله؟
درستش حسن خمینی هستش.سید حسین خمینیو بهتره اصلا اسمش رو هم نیاری.

M_Abieteh
12-06-2008, 17:42
بهتر که رفت.
هر چی عملی و شیره ای هست نباید بیاد تیم ملی که.

میگم شما با رضا عنایتی مشکل داری تو هر تایپیکی که در این موردش یه بحثی میشه پشت سر این بدبخت حرف میزنی.

رضا عنایتی همونیه که تو لیگ 16 تایی با 20 گل زده اقای گل شد.نه تو لیگ 18 تایی با 18 گل اقای گل بشه تازه با یه نفر دیگه شریک باشه.:2:

بردیا
12-06-2008, 17:44
رضا همونیه که خیلی از گلاشو با پنالتی زدش.رضا همونیه که یه مکمل عالی به اسم اکبرپور داشت ولی محسن خلیلی هیچ کدوم ازینا رو نداشت ولی بازم آقای گل شد.

M_Abieteh
12-06-2008, 17:59
رضا همونیه که خیلی از گلاشو با پنالتی زدش.رضا همونیه که یه مکمل عالی به اسم اکبرپور داشت ولی محسن خلیلی هیچ کدوم ازینا رو نداشت ولی بازم آقای گل شد.

:5: اینا همش مزه میباشد.

Hektor
12-06-2008, 20:26
خیلی ممنون بابت خبرتون :11::40:.... عنایتی چند روز پیش توی یک مصاحبه ی تلویزیونی گفت بخاطر یکسری حرفها که توی استادیوم بهش گفتند و... میخواد جدا بشه و جاش رو به جوونترها بده
تو رو خدا ببینید چه ملت نخبه کش و بی لیاقتی هستیم ما.چند نفر با تجربه و سابقه ی درخشان عنایتی و امثال اون داریم توی ایران؟
این تیم ملی که ما میبینیم تیم ملی نیست تیم شخصیه:2:

MeHrDaD_MeNaY
12-06-2008, 22:40
مس كرمان با اين بازيكنان تمديد كرد:
رسول مير طرقي ، مهدي رحمتي، شاهين خيري هم به احتمال زياد
با روح الله عطایی و سهراب بختیاری زاده هم دارن قرارداد ميبندن و نهايي شده حضورشون

بردیا
12-06-2008, 22:45
عنایتی کجاش نخبه هستش و یا سابقه آنچنانی داره؟
به نظر من بازیکنایی که توی لیگای خلیج فارس بازی میکنن اصلا نباید دعوت شن به تیم ملی.مسعود شجاعی هم احتمالا میاد بیرون.
چیه میرن اونجا یه مشت تنبل برمیگردن

darvish1900
12-06-2008, 23:34
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال استعفا کرد

کلیه اعضاء کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران در اعتراض به "عقیم ماندن اجرای آراء صادر شده برای دانه درشت ها" در فوتبال ایران از سمت خود کناره گیری کرده اند.
عبدالرحمان شاه حسینی در توضیح تصمیم گرفته شده گفت در شرايط حال حاضر فوتبال امكان "اجرای عدالت متناسب با ديدگاه‌های حرفه‌ای و عدالت‌طلبانه اعضا اين كميته" وجود نداشت.
آقای شاه حسینی در نقض استقلال کمیته انضباطی انتخاب کرد و گفت: "با وجود اعلام مکرر و مکتوب تخلفات، به آنها ترتیب اثر داده نشده است."
بر اساس اخبار، همراه با آقای شاه حسینی، آقایان محدثی، مداح، ابوصادقی و احمدزاده، چهار عضو دیگر این کمیته که از آنها با عنوان "قضات ارشد دستگاه قضایی" نام برده شده نیز استعفا کرده اند.
این اولین باری نیست که عبدالرحمن شاه حسینی در اعتراض به شرایط موجود اعلام استعفا می کند، اما برخی منابع آگاه از تمایل مسئولان کنونی فدراسیون فوتبال به ترک صحنه از سوی آقای شاه حسینی سخن گفته اند.
دلیل استعفا: "غلبه مصلحت طلبی بر آیین نامه"
کناره گیری اعضاء کمیته انضباطی یک ماه پس از آن رخ می دهد که علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، در نشست سالیانه مجمع سازمان لیگ، با هشداری به این کمیته، آن را متهم به "بازی کردن با آبروی افراد" کرد و گفت "نباید پس از اعلام حکمی آن را در بوق و کرنا کنیم."
او همچنین خوستار تشکیل "کمیته وضعیت بازیکنان" شده بود تا "پیش از بررسی وضعیت بازیکنان در کمیته انضباطی"، مسائل ایجاد شده در کمیته بازیکنان "حل و فصل" شود.
یکی از دلایل عنوان شدن این مسئله از سوی رئیس فدراسیون فوتبال ایران، مطرح شدن مجازات علیه علی دایی بخاطر مجادله با داور در هنگام بازی سایپا و پرسپولیس بود.
بر اساس منابع مختلف، کمیته انضباطی جریمه ای یک میلیون تومانی را برای مربی تیم سایپا و تیم ملی ایران مقرر ساخته بود اما آقای کفاشیان صراحتا اعلام کرد که به علی دایی گفته است: "نیازی نیست در جلسه کمیته انضباطی حضور پیدا کند."
کمیته استیناف، رو در روی کمیته انضباطی
یکی از دیگر مواردی که باعث ایجاد شرایط کنونی شد احکام صادر شده برای برخی بازیکنان بود.
از جمله در میانه اردیبهشت ماه سال جاری، مجتبی جباری هافبک تیم استقلال به دلیل لگد زدن به ابراهیم تقی زاده مدافع تیم پگاه پس از پایان بازی، از سوی کمیته انضباطی به مدت سه بازی از همراهی تیم خود در مسابقات محروم شد.
همچنین نقض رای کمیته انضباطی درباره میزان امتیازهای کسر شده از تیم سپاهان بخاطر حوادث مسابقه سپاهان و پرسپولیس، از سوی کمیته استیناف (کسر 3 امتیاز بجای 5 امتیاز)، از جمله مواردی است که گفته می شود باعث ایجاد اختلافات جدی میان اعضاء کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال شد.
کمیته انضباطی مورد حمایت رسانه ها
برخی کارشناسان در اظهارنظر درباره عبدالرحمن شاه حسینی، او را "فردی راغب به قرار گرفتن دوربین های تلویزیونی" توصیف می کنند.
اما همین کارشناسان تاکید می کنند که پایبندی آقای شاه حسینی و دیگر اعضاء کمیته انضباطی به آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال در هنگام صدور احکام مسئله ای است که حمایت رسانه ها از احکام صادر شده را برانگیخته است.
این کارشناسان نقض احکام کمیته انضباطی از سوی کمیته استیناف را ناشی از "مصلحت اندیشی" مسئولان فدراسیون و نگرانی آنها از ایجاد "تشنج" می دانند.
این در حالی است که ریاست فدراسیون فوتبال ایران آیین نامه انضباطی موجود را با اساس نامه جدید فدراسیون منطبق ندانسته بود.
با این وجود احکام کمیته انضباطی تنها مورد تایید رسانه ها قرار نداشت.
بیش از سه هفته قبل، احمدرضا رادان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ هم درهنگام اظهارنظر درباره برخوردهای صورت گرفته با تماشاگران دیدار استقلال و پرسپولیس، عبدالرحمان شاه حسنی را "انسانی قاطع" خواند و ابراز امیدواری کرد که "جامعه فوتبال بتواند آراء شاه حسینی را تحمل کند."

M_Abieteh
12-06-2008, 23:35
رضا عنایتی همونه که تو لیک 16 تایی با 20 گل اقای گل شد نه اینکه تو لیگ 18 تایی بصورت مشترک با 18 گل اقای گل بشه.

حالا میگن بیشترش پنالتی بودو اینا همش مزه پرونیه.

Asalbanoo
13-06-2008, 08:58
سلام
به نظره من مهم نیست که ایشون بازیکن خوبی بودن یا خیر یا به درد تیم ملی می خوردن یا خیر
مهم اینهکه به نظر می رسه زیر پای ایشون روبیده شده
و این خیلی بده

Julian
13-06-2008, 09:15
باریکلا خوب کاری کردن استعفا کردن.
باید انقدر زیر فشار بزارن تا بلاخره حق به حق دار برسه.

Hektor
13-06-2008, 09:34
بله ولی ظرفیتش رو نداشت.
زودی دوتا پیشنهاد بهش شد خودش رو باخت. خب عمله بود دیگه انتظاری هم ازش نمیرفت.
عجب حرفهایی میزنی شما دوست من!
به هر کسی هر جای این کره ی زمین اگر همچین پیشنهادهایی بشه میره پی اش.مگه بده.چرا زود به دیگران برچسب میزنی؟
اگه شما استثنا هستی من کار ندارم.ولی طرف برای تامین آینده ی خودش و زن و بچش داره بازی میکنه.فوتبال حرفه ای یک شغله عزیزم!! از نظر من و شما ورزشه!

sepehr_x50
13-06-2008, 09:41
آقا چرا شایعه میکنید.

اون فقط به اردویه سوریه نرفت.

همین!

Honradez
13-06-2008, 11:05
سلام دوست عزیز.

ممنون از خبرتون ولی طبق قوانین منبع خبر نیز باید درج بشه. لطفا این کار رو هر چه سریعتر بکنید.

:46:

بردیا
13-06-2008, 11:10
همیشه تو این کشور مصلحت طلبی باعث قربانی شدن آدما میشه.واقعا تفاوت حرفه ای گری رو اینجاها میشه حس کرد
بوفون بعد از باخت به هلند میگه مهم نیست که گلای اونا آفساید بود مهم اینه که ما باختیم اینجا جناب ساکت تیمش میبازه میندازه گردن داور.
اوتمار هیتسفیلد بعد از باخت بایرن بر اثر اشتباه داوری میگه که اشتباهات داوری بخشی از فوتباله و ما تیممون باید انقدر قوی باشه که حتی با وجود اشتباه محرز داور بتونه بازیو ببره ولی اینجا تا تقی به توقی میخوره آبروی داور بیچاره رو میبرن

darvish1900
13-06-2008, 11:24
منبع خبر سایت بی بی سی . بیشتر سایتهای ورزشی هم این خبر رو گذاشتند

darvish1900
13-06-2008, 11:30
گرينويچ - چهارشنبه 11 ژوئن 2008 - 22 خرداد 1387 مهدیه جباری
روزنامه نگار ورزشی
نامه اى در تائيد اختلافات علی دایی و علی کریمی

كمتر از ۲۴ ساعت پس از كنايه هاى على دايى به على كريمى ، صبح امروز با انتشار نامه اى از سوى ستاره مغضوب تيم ملى در خبرگزارى مهر ، كريمى واكنشى تند را به حرف هاى سرمربى تيم ملى نشان داد.
كريمى در اين نامه دليل دور ماندنش را از تيم ملى ، كارشكنى سرمربى تيم ملى و هيات رئيسه فدراسيون فوتبال مى داند: " اينكه عنوان مى شود من آسيب ديده ام و در كنار تيم ملى نبوده و از تمرينات دور بوده ام صرفا در جهت مخدوش كردن افكار عمومى است زيرا من با پاى آسيب ديده به محض دعوت از سوى كادر فنى تيم ملى همراه با ديگر بازيكنان به اردبيل رفتم و در كنار تيم ملى به مداواى پاى آسيب ديده پرداختم."
اين تنها بخشى از نامه كريمى به مهر است. نامه اى كه واكنشى به حرف هاى ديروز دايى بود.
سرمربى تيم ملى به ايسنا گفته بود: "كريمى مصدوم است و بازى نمى كند. اگر در تيمى بازى اش را ديدم و مطمئن شدم كه آماده است او را هم دعوت مى كنم"؛ جمله اى كه خشم كريمى را به همراه داشت.
كريمى با اين جمله دايى حداقل تا پايان بازى هاى دور اول مقدماتى جايى در تيم ملى نخواهد داشت.
او چندى پيش و پس از مصاحبه عليه مسئولان فدراسيون از تيم ملى خط خورد اما به واسطه وساطت سيد حسن خمينى نوه رهبر فقيد انقلاب ايران و پس از پادرميانى محمود احمدى نژاد در تمرين تيم ملى، اعلام شد كه بخشيده شده است.
البته دايى پس از اين اعلام بخشش هم كريمى را دعوت نكرد.
در پيش بودن دو بازى حساس تيم ملى برابر امارات باعث شده بود تا مطبوعات واكنشى نسبت به عدم دعوت از كريمى مصدوم نداشته باشند اما پس از اين دو بازى و صعود تيم ملى ايران به صدر گروه مقدماتى جام جهانى به لطف پيروزى تيم دايى در امارات، او كه از فشار رسانه ها رها شده بود، قيد دعوت از كريمى را زد.
اما حرف هاى دايى براى دعوت نكردن كريمى باعث شد تا اين ستاره هميشه ياغى فوتبال ايران، بار ديگر عليه دايى موضع بگيرد.
جرقه یک اختلاف قدیمی
سال هاست كه همه علاقه مندان فوتبال در ايران مى دانند كه دايى و على كريمى رابطه خوبى را با هم ندارند.
اختلاف اين دو به سال‌ها قبل از حضور در تيم ملى ايران برمى گردد.
دايى آن زمان ستاره بى چون و چراى فوتبال ايران بود و كريمى بازيكنى معمولى كه در باشگاه دسته دومى فتح تهران بازى مى كرد.
يك بازى دست گرمى سالنى در سالن سرپوشيده دانشگاه تهران جايى بود كه جرقه اختلافات ادامه دار اين دو بازيكن زده شد.
كريمى در اين بازى چند بار دايى را با تكنيك بالايش جا گذاشت و دايى هم كه از اين حركت بازيكن گمنام ناراحت شده بود به او حمله كرد.
اين خاطره را همه آنهايى كه آن شب در آن سالن حضور داشتند ، به ياد دارند؛ مردانى كه بسيارى از آنها ستاره هاى وقت تيم ملى فوتبال بوده اند.
سال ها بعد على كريمى به ستاره تيم ملى ايران بدل شد اما هميشه خاطره تلخ درگيرى با دايى را در ذهن داشت.
جام جهانی آلمان: اوج اختلاف
رسانه ها معتقد بودند كه دايى نبايد در تيم ملى بازى كند و مردم هم ديگر این ستاره دهه قبل را دوست نداشتند.
در جام جهانى كريمى و مهدوى كيا كه حتى با دايى حرف نمى زدند، در بازى با مكزيك به او پاس ندادند تا تراژدى تلخ پايان مسابقه براى دايى رقم بخورد.
دايى تا مدت ها پس از جام جهانى مى گفت چند يار تيم ملى به او پاس نمى داده اند.
دوران مربی گری علی دایی
مدت ها گذشت و پس از انتخاب دايى به سرمربيگرى تيم ملى، همان طور كه انتظار مى رفت، هاشميان و مهدوى كيا به بهانه آسيب ديدگى در تمرينات تيم دايى حاضر نشدند.
با این وجود كريمى دعوت او را پذيرفت و در تمرينات شركت كرد تا كاپيتان تيم ملى باشد اما اين دو خيلى زود با هم مشكل پيدا كردند.
هرچند كريمى به بهانه انتقاد از فدراسيون از تيم ملى دور شد اما پيش از بازى تيم ملى با امارات، روزنامه همشهرى گفت وگويى از علي دايى چاپ كرده بود كه سرمربى تيم ملى در آن گفته بود: "از آخرين بارى كه على كريمى در تيم ملى خوب بوده ، ۴ سال مى گذرد."
نامه کریمی به خبرگزارى مهر كه به نظر مى رسد توسط ابوالفضل جلالى، مدير برنامه هاى این بازیکن نوشته شده، تائيدى است بر اختلافات اين دو همبازى قديمى.
نزديكان به على كريمى مى گويند در تمام روزهاى پس از انتخاب دايى به سرمربيگرى تيم ملى، دايى و كريمى تنها با واسطه ابولفضل جلالى با هم ارتباط داشته اند و حتى در تمرينات هم غير از چند كلمه با يكديگر، همكلام نشده اند.

منبع خبر

unartig
13-06-2008, 11:30
رادیو هم این خبرو اعلام کرده همون بهترکه بره . به درداینکارنمیخورد

بردیا
13-06-2008, 11:32
به هر حال عنایتی دیگه اون بازیکن نیست.
اگر عنایتی تو لیگ 16تیمی 20 تا گل زد که یه سریش پنالتی بود فرشاد پیوس سالها قبل تو لیگ 14تیمی این کارو کرد یا محسن خلیلی هم 18گل زد بدون هیچ ضربه پنالتی و بدون هیچ مکمل خوبی تو خط حمله بر خلاف عنایتی که اکبرپورو داشت

darvish1900
13-06-2008, 11:33
شاه حسینی تنها فردی بود که براش قانون مهم بود . کار نداشت طرف کی هست قانون اجرا میکرد ولی متاسفانه کسانی مثل کفاشایان و علی دایی قانون زیر پا له میکنند. و با استفاده از قدرت و پول هر کاری دلشون بخواد انجام میدهند

بردیا
13-06-2008, 11:37
توی همه جای دنیا این اختلافات هستش ولی توی ایران به خاطر اینکه یه طرف علی داییه گندش میکنن.
توی هلند هم فن بومن و نیستلروی که اختلاف داشتن با فان باستن اعلام کردن تا وقتی این مربی هستش برنمیگردن که خب نیستلروی برگشت.
توی ایرلند هم روی کین زمانی که بازی میکرد با مربیشون درگیری داشت و آخر اعلام کرد که بازی نمیکنه یا توی جام جهانی 2002 هم تراپاتونی حاضر نشد روبرتو باجو رو با اون همه سابقه و خواهش کل کشور ایتالیا دعوت بکنه ولی اینجا سریع جنجال درست میکنن.

darvish1900
13-06-2008, 12:04
- كاپيتان دوم تيم ملى فوتبال ايران كنار ماندنش از اين تيم را اعمال سليقه شخصى مسئولان تيم ملى عنوان كرد و با تأكيد بر اينكه«شهدا و جانبازان قهرمانان واقعى هستند» گفت: مثل هميشه به عنوان يك سرباز در خدمت تيم ملى هستم. هافبك تيم ملى فوتبال كشورمان در ادامه نامه خود كه در اختيار گروه ورزشى مهر قرار گرفته، آورده است: «بسيار خوشحالم كه امروزه برهمگان ثابت شده كنار گذاشتن من از تيم ملى كوچكترين توجيه فنى و انضباطى نداشته و صرفاً به سليقه شخصى گردانندگان تيم ملى مربوط مى شود. اينكه عنوان مى شود من آسيب ديده ام و در كنار تيم ملى نبوده و از تمرينات دور بوده ام صرفاً در جهت مخدوش كردن افكار عمومى است زيرا من با پاى آسيب ديده به محض دعوت از سوى كادر فنى تيم ملى همراه با ديگر بازيكنان به اردبيل رفتم و در كنار تيم ملى به مداواى پاى آسيب ديده پرداختم.»كريمى در ادامه اين نامه آورده است:«بعد از پادرميانى و وساطت بزرگان بخشيده شدم اما متعاقب آن هيچ چراغ سبزى را براى ورود به تيم ملى مقابل خود نديدم و كسى از من براى حضور در اردوى تيم ملى دعوت نكرد

darvish1900
13-06-2008, 12:05
تهران IranSport.Net - رئيس فدراسيون فوتبال اعلام كرد: با على دايى سرمربى تيم ملى فوتبال ايران به صورت رسمى قرارداد ۳ ساله امضا كرديم. على كفاشيان افزود: اين قرارداد به صورت توافقى است و هر ساله با توافق طرفين تمديد مى شود. وى به ميزان مبلغ قرارداد اشاره اى نكرد و افزود: پس از مدتها توانستيم قرارداد را منعقد كنيم اما اعلام مبلغ آن به عهده سرمربى تيم ملى است. وى از ما درخواست كرده كه ميزان مبلغ قرارداد را اعلام نكنيم. وى در خصوص حضور ميدن دروپ به عنوان مربى در تيم ملى فوتبال اظهارداشت: سرمربى تيم ملى خودش در حال مذاكره با دروپ است و هر تصميمى وى بگيرد مورد قبول فدراسيون است. كفاشيان بيان داشت: فردى كه در تيم ملى فوتبال ايران به عنوان سرمربى فعاليت مى كند بايد اختيار تام در انتخاب دستيارانش داشته باشد. وى در خصوص كمبود بودجه فدراسيون خاطرنشان كرد: هم اكنون و با توجه به روند رو به رشد تيم ملى فوتبال ايران شرايط بهتر مى شود.

Julian
13-06-2008, 12:33
همین یکی دو ماه که سرمربی بوده دخل تیم رو اورده اونوقت سه سال بستن باهاش!!

Julian
13-06-2008, 12:36
ما هم که هرچی مینویسیم حذف میکنن بهتره هیچی نگیم.

Ezel
13-06-2008, 13:18
همونطور كه از عنوان تاپيك مشخصه اين تاپيك فقط براي نظر سنجي و همچنين بيان دلايل شما در رابطه با نظرتان است . خواهشمندم اين تاپيك را به محلي براي توهين و حتاكي به حميد استيلي و سايرين تبديل نكنيد .

Julian
13-06-2008, 15:18
خیر به هیچ وجه.

MeHrDaD_MeNaY
13-06-2008, 17:23
در گزينه هاي داخلي بله ، بهترين گزينه است

Julian
13-06-2008, 17:31
ایشون نگفتن در گزینه های داخلی.
کلا مطرح کردن دوست عزیز.

p + P
13-06-2008, 18:16
زيراب زن ها موفق نخواهند شد
مربي فقط قطبي

^^ HAMID ^^
13-06-2008, 18:49
زيراب زن ها موفق نخواهند شد
مربي فقط قطبي

اینو اینطوری مینوشتی بهتر بود :

زيرآب زن ها به بهشت نمیروند:31:

امروز صبح مصاحبه ی قطبی رو کانال یک پخش می کرد ( زمان بازی تیم ملی) --- چه قدر باصفاست این آدم ! یه جوری صحبت میکنه آدم حال میکنه -- من زدم خیر یعنی میتونست بهتر باشه مثلا دنیزلی یا یه خارجی کاربلد ! البته خوب باید به استیلی هم فرصت داد منتهی من از ذاتش خوشم نمیاد .

M_Abieteh
13-06-2008, 22:03
پيام خراسان ليگ برتري شد </SPAN>
تهران IranSport.Net - تيم پيام خراسان به رقابتهاي فوتبال باشگاههاي برتر ايران صعود کرد.
تيم پيام خراسان در دور برگشت مرحله پلي اف رقابتهاي فوتبال دسته اول باشگاههاي برتر ايران مقابل تيم فولاد اهواز به تساوي يک بر يک دست يافت و به علت زدن گل در زمين حريف در مجموع دو ديدار جواز حضور در فصل آينده ليگ برتر را کسب کرد.

ديدار رفت دو تيم با تساوي بدون گل پايان يافته بود .
گل اول اين ديدار را " احمد مومن زاده " در دقيقه 15 درون دروازه تيم پيام جاي داد و "قاسم اکبري " بازيکن پيام در دقيقه 82 گل تساوي را به ثمر رساند.
از اين ديدار بيش از 10 هزار نفر در ورزشگاره تختي اهواز ديدن کردند.

اخی استیل اذین چه دست و پایی میزد واسه نیفتادن با فولاد.:5:

Ezel
13-06-2008, 22:29
با شرايطي كه هست من فكر ميكنم مطرح كردن گزينه هايي مثل دنيزلي و برانكو و پيرواني و خاكپور و جلالي فقط بازي با افكار عموميه . فصل پيش هم تا آخرين لحظات قبل از قطبي ، استيلي سر مربي بود . اگه آخرين برنامه نود رو هم ديده باشيد فردوسي پور به كاشاني تيكه انداخت كه تا چند روز بعد استيلي معرفي ميشه . پس حواستون و تاپيك رو معطوف به گزينه هاي ديگه نكنيد و دلايلتون راجع به نظرتون رو بگين .

amir_sa
14-06-2008, 09:28
با تشکر از همکاری دوستان و FEiZ عزیز , من چون امتحان دارم کمتر میام ولی سعی میکنم خبر جدیدی به دستم رسید بزارم . دوستان هم اگه میشه کمک کنند

amir_sa
14-06-2008, 10:19
مسئولان باشگاه مس کرمان در راستای حفظ بازیکنان فصل گذشته تیم فوتبال این باشگاه قرارداد رسول میرطرقی را هم تمدید کردند.

مسئولان باشگاه مس کرمان با نظر پرویز مظلومی اقدام به تمدید قرارداد بازیکنان تاثیرگذار فصل گذشته تیم فوتبال این باشگاه کردند. در همین راستا پس از تمدید قرارداد با مرتضی ابراهیمی روز گذشته نیز از سوی مدیران مس کرمان با رسول میرطرقی برای عقد قراردادی یکساله حاصل شد.
مسی ها که از عملکرد مهدی رحمتی دروازه بان اصلی تیم ملی کشورمان در فصل گذشته رضایت کامل دارند، شب گذشته رسما با این بازیکن مذاکره کردند. در صورتی که مشکل خاصی به وجود نیاید، این دروازه بان ملی پوش تا فردا قرارداد خود را با تیم مس کرمان تمدید خواهد کرد.
از باشگاه مس کرمان همچنین خبر می رسد که مراحل عقد قرارداد با بازیکنانی چون روح الله عطایی و سهراب بختیاری زاده نهایی شده و آنها نیز به جمع نارنجی پوشان کرمانی خواهد پیوست.
مسئولان باشگاه مس کرمان امروز همچنین با شاهین خیری برای تمدید قرارداد وارد مذاکره شدند تا او را نیز در ترکیب تیم خود حفظ کنند.

amir_sa
14-06-2008, 10:21
محسن میرابی، مدافع جوان تیم فوتبال پاس همدان با عقد قراردادی 2 ساله به تیم سپاهان اصفهان پیوست.

این مدافع جوان که قراردادش با باشگاه پاس همدان به پایان رسیده است، تحت شرایط قرارداد بازیکن آزاد از این تیم جدا و به تیم سپاهان اصفهان پیوست.
میرابی که در زمره بازیکنان زیر 23 سال است، با عقد قراردادی داخلی رسما موافقت خود را برای همراهی تیم سپاهان ابراز داشته و با آغاز فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را در هیئت فوتبال استان اصفهان به ثبت خواهد رساند.
تاکنون داود حقی و احمدجمشیدیان با عقد قرارداد دوساله به عضوت تیم سپاهان درآمده اند و در انتظار آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات هستند تا قرارداد خود را در هیئت فوتبال استان اصفهان به ثبت برسانند.

M_Abieteh
14-06-2008, 13:36
ششگلاني در گفت و گو با فارس:

سپاهان نوين با موافقت ساكت به تبريز منتقل مي‌شود
خبرگزاري فارس: رئيس هيات فوتبال آذربايجان شرقي گفت: در صورتي كه ساكت ظرف امروز و فردا موافقت خود را اعلام كند، سپاهان نوين به تبريز منتقل خواهد شد.
جواد ششگلاني در گفت و گو با خبرنگار فارس، در مورد بحت انتقال امتياز تيم سپاهان نوين به تبريز اظهار داشت: هنوز مذاكرات به سرانجام نرسيده است؛ اما با مسئولان سپاهان در حال تعامل بوده و منتظر بازگشت ساكت به ايران هستيم.
وي افزود: مديرعامل سپاهان به كويت سفر كرده است و به محض بازگشت وي، جلسه‌اي برگزار مي‌كنيم تا هر چه زودتر تكليف اين قضيه روشن شود.
ششگلاني تصريح كرد: در صورتي كه نتوانيم انتقال تيم سپاهان نوين را به تبريز نهايي كنيم، درخواست خود از رئيس جمهوري براي انتقال يك تيم ليگ برتري به تبريز را پيگيري مي كنيم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
14-06-2008, 13:37
مقدماتی جام جهانی 2010امروز تیم ملی ایران به مصاف سوریه می رودتهران – خبرگزاری ایسکانیوز: تیم ملی فوتبال ایران در پنجمین دیدار خود از رقابت های مقدماتی جام جهانی 2010 افریقای جنوبی امروز در دمشق به مصاف تیم ملی سوریه می رود.به گزارش روز شنبه خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز"، تیم ملی فوتبال کشورمان برای تشریفاتی کردن دیدار آخر خود با تیم ملی کویت در ورزشگاه آزادی تهران امروز باید تیم ملی سوریه را در دمشق شکست دهد تا کار صعود به مرحله دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی برای ایران به روز آخر کشیده نشود.
دیداررفت این دو تیم در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید که در آن زمان منصور ابراهیم زاده هدایت تیم ملی را بر عهده داشت .
در دیگر بازی گروه پنجم این رقابت ها امشب تیم ملی کویت میزبان تیم ملی امارات خواهد بود که نتیجه آن از حساسیت های بالایی برای هر دو تیم برخوردار است.
در این گروه تیم ملی ایران با کسب 6 امتیاز صدرنشین است و تیم های ملی امارات و کویت به ترتیب با کسب 5 امتیاز و احتساب تفاضبل گل در جایگاه های دوم و سوم ایستاده اند ، تیم ملی کویت هم با کسب 4 امتیاز در مکان چهارم قرار گرفته و هنوز شانس صعود از این مرحله را دارد.
برنامه دیدارهای مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 در قاره آسیا به شرح زیر است:
شنبه - 25/3/87
*گروه 1
چین - عراق
قطر- استرالیا
*گروه 2
تایلند - ژاپن
بحرین - عمان
*گروه 3
کره شمالی - اردن
ترکمنستان - کره جنوبی
*گروه 4
سنگاپور - عربستان
ازبکستان - لبنان
*گروه 5
سوریه - ایران
کویت - امارات
-------------------------

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با دشوار خواندن بازی امشب تیم ملی مقابل سوریه گفت: این بازی از دیگر بازی های تیم ملی دشوارتر است.
علی دایی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر اظهار داشت: از همه مردم ایران می خواهم برای موفقیت تیم ملی دعا كنند.

وی تصریح كرد : سعی ما برای پیروزی در این بازی است و اعضای تیم ملی همه تلاش خود را برای این مهم انجام می دهند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: هیچ اطلاعاتی از تركیب و یا تاكتیك تیم ملی ارائه نمی دهم چون هنوز تصمیمی برای این موضوع نگرفته ام.

دایی درباره مجتبی جباری هم گفت: همه مسائل و تركیب اعضای تیم ملی ساعتی قبل از بازی مشخص می شود و هیچ بازیكنی حق خروج از تیم ملی فوتبال را ندارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ابراز امیدوای كرد : تیم ملی با پیروزی امشب مقابل سوریه كار صعود به دور دوم مقدماتی جام جهانی را تمام كند .

دایی وضع كنونی تیم ملی ایران و سوریه را متفاوت از گذشته اعلام و تاكید كرد: مثل گذشته نیست كه بتوانیم به راحتی سوریه را مغلوب كنیم چون شرایط تیم ملی عوض شده است.

تیم ملی فوتبال ایران امشب در دیداری حساس در دمشق ، رو در روی تیم ملی سوریه قرار می گیرد.

در ادامه دور برگشت از مرحله گروهی رقابت های فوتبال مقدماتی جام جهانی 2010 در منطقه آسیا ، در گروه 5 ، ملی پوشان ایران از ساعت 21 و 30 دقیقه امشب به وقت تهران ، در ورزشگاه عباسیون شهر دمشق به دیدار تیم سوریه می رود.

تیم ایران در حالی مقابل حریف صف آرایی می كند كه از چهار بازی قبلی خود 6 امتیاز كسب كرده و در صدر جدول رده بندی گروه است و در آن سوی میدان سوریه تنها با یك امتیاز اختلاف، در مكان سوم جای دارد.

در دیگر بازی این گروه نیز كویت 4 امتیازی میزبان تیم دوم گروه یعنی امارات 5 امتیازی است.

yoosefi
14-06-2008, 15:17
براي ديدن و خواندن برنامه مثلث شيشه اي با حضور فيروز كريمي در شبكه 5 تهران به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:

فيلم برنامه:

متن گفتگو و عكس هاي برنامه:

تاريخ برنامه: جمعه 24/3/1387 ساعت 21:50

hrgh2
14-06-2008, 17:08
من فکر میکنم مساوی بشه
اما امیدوارم تیم ملی بازی را ببره

Julian
14-06-2008, 17:21
میبریم.
یعنی مجبوریم ببریم.

rezanew
14-06-2008, 17:42
واقعا متاسفم واسه این طرز مدیریت! عوض اینکه درست مدیریت کنیم و تراکتور سازی را به برتر برسونیم ، امتیاز می خریم! قبلا پیکانو می خواستن که نفروختن!!! تازه اگه اینم نفروشه به رئیس جمهور متوسل می شن!!!

Julian
14-06-2008, 17:44
وقتی همدان میاد پاس رو میخره
ما هم میریم سپاهانو میخریم.

فاطـمه
14-06-2008, 18:54
استیلی واسه پرسپولیسی که داره میره آسیا خیلی کوچیکه...

فاطـمه
14-06-2008, 18:54
من که دیگه نظری ندارم:-(

M_Abieteh
14-06-2008, 18:55
به نظر من ایران بازی رو میبره!

M_Abieteh
14-06-2008, 19:10
3سال خدایاااااااااااااااا.

رکورد پول گرفتن رو میشکنه.

Julian
14-06-2008, 20:56
مربی بهتر از این گیرتون نمیاد . خدارو هم باید شکر کنید. همینم زیاده براتون.

با اجازه گزارش کردم پستت رو.

'POP'
14-06-2008, 21:04
لطفا اين تاپيك رو به محلي براي كل كل ايجاد نكنيد دوست غير پرسپوليسي . در غير اينصورت به مديريت گزارش خواهد شد . با تشكر از همكاري شما.
همینطور که آقای sir0c0 اشاره کردند و از کل کل یا بحث بی مورد که طبق قوانین 4 و 5 انجمن خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ممنوع هست خودداری کنید
لطفا موارد مورد نیاز به رسیدگی رو با کلیک بر روی این دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اطلاع بدید .

Julian
14-06-2008, 21:07
اطلاع دادم.

MORINIO
14-06-2008, 21:32
خوشم نمیاد ازش ولی بهترین فرد همینه چون کاملا به پرسپولیس آشناست و از حق نگذریم پارسال تیم رو خیلی خوب بست.

MORINIO
14-06-2008, 21:37
انگار میگن 1.5 تا 1.8 میلیارد تومان بهش میدن:2: (یکی از روزنامه ها نوشته بود)

اگه اینجور باشه واقعا براشون متاسفم

M_Abieteh
14-06-2008, 22:14
به مربی صنعت نفت تو یه نیم فصل 2 میلیارد دادن. .

M_Abieteh
14-06-2008, 22:18
فعلا که بازی رو 1 بر صفر بردیم.

sudotux
14-06-2008, 22:26
ایران ۲ - ۰ سوریه

گل های ایران : غلامرضا رضايی و محسن خلیلی - دقایق ۶۴ و +۹۰

برد شیرین ایران و صعود به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ را تبریک میگم. انصافا بچه ها خوب بازی کردند. مخصوصا نیمه دوم ...

M_Abieteh
14-06-2008, 22:30
من که گفتم میبره.

sudotux
14-06-2008, 22:33
من که گفتم میبره.

نظرسنجی رو ببند تا کسی الان رای نده ... :46:

LeBron
14-06-2008, 22:39
تبریک میگم... شانس اورد علی دایی

rezanew
14-06-2008, 22:53
ولی انصافا خوب بازی کردیم و بردیم! شانس اوردیم که چند تا توپشون گل نشد (اونا هم شانس اوردن که بعضی توپای ما گل نشد!!!) ولی علی دایی خوب نیمه دوم تاکتیک عوض کرد!!

بردیا
14-06-2008, 22:59
بر طبق قانون فیفا انتقال باشگاه از شهر به شهر غیر قانونیه.این چیزیه که نصیرزاده گفتش.سپاهان نوین هم تحت مدیریت ساکته.تا عوض نشه نمیتونه تو لیگ حضور داشته باشه البته برای سپاهانیا که پول دارن و با پول همه چیزو میخرن مشکلی نیست.پارسال هم سر قضیه عماد رضا که دیر قراردادش ثبت شده بود و دستکاری کرده بودن تو قرارداد معلوم نشد چه جوری رای رو به نفع سپاهان صادر کردن

sudotux
14-06-2008, 23:02
ولی انصافا خوب بازی کردیم و بردیم! شانس اوردیم که چند تا توپشون گل نشد (اونا هم شانس اوردن که بعضی توپای ما گل نشد!!!) ولی علی دایی خوب نیمه دوم تاکتیک عوض کرد!!

تایید میشه ! هر وقت از علی دایی انتقاد شده , بلافاصله نتایج خوبی گرفته و جواب منتقدانش رو خیلی محکم و قاطع داده ! ( همانند دوران بازیگری ). توی این بازی هم بچه ها خوب بازی کردند. مخصوصا نیمه دوم, تعداد پاس های زیاد و حفظ توپ بچه ها عالی بود.

بردیا
14-06-2008, 23:03
این هادی عقیلی داشت مثل جام باشگاها جهان سوتی بدجور میدادا.

فعلا که اسب روزگار به نفع دایی در حال گردشه و فکر کنم با هر بردش یه مشت به دهن دشمنای مطبوعاتیش میخوره

sudotux
14-06-2008, 23:20
بازی دیگر همین گروه

امارات 3 - 2 کویت

گل های امارات : I. Matar دو بار در دقایق 23 و 39 و S. Mohamed دقیقه 90
گل های کوبت : A.A. Azemi دو بار در دقایق 52 و 79

امتیازات گروه 5

ایران ۹
امارات ۸
سوریه ۵
کویت ۴

بازی آخر بین امارات و سوریه برای تعیین تیم دوم صعود کننده از این گروه خیلی حساس خواهد بود.

MeHrDaD_MeNaY
14-06-2008, 23:28
من پرسپوليسيم بد جور
اما يه بار به دل يل كل كل ورزشي بن شدم حالم گرفته شد
واسه همين ديگه ...
من كاري به كل كل ندارم و نمي خوام كل كل قرمز و آبي كنم فقط چون به تيمي كه دوسش دارم توهين شد ناراحت شدم
من خيلي خوشحال شدم كه پيام اومد بالا چون ميتونم از اين بعد تو يه فصل دو بار بازي پرسپوليس رو تو ثامن مشهد ببينم
مي فهمي يعني چي؟ من خيلي با اين موضوع حال كردم
هر وقت هم پرسپوليس ابومسلمو رفتم ورزشگاه پشت دروازه زيره اسكربرد نشستم(بدترين جا كه واسه ميهمانه)

mohammadirani
14-06-2008, 23:29
جالبه عراقم چین رو شکست داد تا چین برای دومین دوره پیاپی حتی نتونه به مرحله نهایی راه پیدا کنه و تو همون دور اول مقماتی حذف میشه

M_Abieteh
15-06-2008, 00:04
دوستانی که قبل از بازی تو نظر سنجی شرکت کردند.

Julian, maryampaezi202000, rezanew,

vahid_civil
15-06-2008, 01:08
ایران با غلبه بر سوریه با نتیجه 2-0 به همراه امارات که 3-2 کویت رو برد به مرحله بعد صعود کرد که چون در مرحله بعد کار مشکلی نخواهد داشت در نتیجه به جام جهانی صعود خواهد کرد.

در جام جهانی با اقتدار حذف خواهیم شد! امیدوارم امسال همان یک امتیاز را از حریفی همچون آنگولا بگیریم!

ایران مهد دلیران! این پیروزی رو به همه مخصوصا جناب علی آبادی و رئیس جمهور محترم تبریک میگم!

vahid_civil
15-06-2008, 01:19
تيم ملي ايران با پيروزي برابر سوريه به مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني صعود كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم ايران در حالي در اين ديدار با دو گل گل غلامرضا رضايي و محسن خليلي به پيروزي رسيد كه با اين برد تيم ايران به مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني صعود كرد.

در نيمه نخست اين ديدار، سوريه برتر از ايران بود. بازيكنان سوريه با انجام بازي هماهنگ در ابتداي نيمه اول، در چندين موقعيت روي دروازه ايران خطرساز ظاهر شدند كه مهترين آن تك به تك زياد شعبو بود كه سيد مهدي رحمتي با واكنشي مناسب اين موقعيت صد در صد را از سوريه گرفت. پس از اين حمله، باز هم بازيكنان سوريه صاحب توپ و موقعيت بودند.

در اين نيمه ضعف خط دفاع تيم ملي در جناح چپ سبب شده بود كه بازيكنان سوريه بارها از اين منطقه توپ‌هاي خطرناكي را روي دورازه تيم ايران ارسال كنند. واكنش‌هاي مناسب رحمتي و بي دقتي مهاجمان سوريه مانع از گلزني اين تيم شد اما در يكي از اين فرصت پس از سانتر بازيكن شماره 18 سوريه هادي عقيلي يكي از دو مدافع مركزي تيم با اشتباه در دفع موقعيت، توپ را به تير عمودي تيم ملي كوبيد كه توپ برگشتي با بي دقتي مهاجم سوريه به بيرون رفت.

پس از اين حمله، بازيكنان ايران نمايش بهتري را به ويژه در جناح راست و جايي كه حسين كعبي حضور داشت به نمايش گذاشت كه هيچ كدام از حملات ايران كارساز نبود. پانزده دقيقه پاياني بازي هم بدون به ثمر رسيدن گلي به پايان رسيد و دو تيم با نتيجه صفر بر صفر به رختكن رفتند.

با شروع نيمه دوم، علي دايي با تغيير در چيدمان تيم، شيوه بازي تيم ملي را به 2-4-4 تغيير داد تا غلامرضا رضايي به محسن خليلي در خط حمله اضافه شود. با اين حال در شروع نيمه دوم تغييري در تركيب تيم ايجاد نشد و همان يازده بازيكن ابتدايي در آغاز نيمه دوم هم وارد زمين شدند.

گرچه پيش بيني مي‌شد كه تيم سوريه بر حملاتش به روي دروازه ايران بيافزايد اما اين تيم ايران بود كه با استفاده از شيوه‌ي تهاجمي حملات خطرناكي را روي دورازه تيم سوريه تدارك ديد. در دقيقه پنجاه شوت از راه دور مسعود شجاعي را دروازه‌بان سوريه برگرداند و در برگشت هم شوت ابراهيم صادقي را بار ديگر دروازه‌بان حريف دور كرد. حملات ايران بر خلاف نيمه اول در نيمه دوم در سمت چپ هم ادامه پيدا كرد. در اين نيمه مسعود شجاعي به سمت چپ رفت و توانست حملات خطرناكي را بر روي دروازه سوريه تدارك ببيند.

در ادامه حملات تيم ايران، پاس ابراهيم صادقي با اشتباه مدافعان مركزي سوريه به غلامرضا رضايي رسيد و مهاجم تيم ايران در دقيقه 65 توانست توپ را وارد دروازه تيم سوريه كند.

پس از اين گل طبيعي بود كه سوريه حملاتي را بر روي دورازه ايران انجام دهد اما ضعف تيم سوريه در خط حمله با بيرون آمدن زياد شعبو سبب شد كه اين تيم نتواند در خط حمله بر روي دروازه ايران خطرناك ظاهر شود. بازيكنان ايران هم با آرامش بازي را كنترل كردند و به حريف اجازه ندادند كه فشار ايجاد كند.

در دقيقه نود عليرضا نيكبخت واحدي و آندارنيك تيموريان وارد زمين شدند. اين تعويض براي اتلاف وقت از سوي علي دايي انجام گرفت. با اين حال حضور اين دو بر بار تهاجمي تيم ايران افزود. در دقيقه نود و دو محسن خليلي موفق شد در غفلت مدافعان سوريه گل دوم تيم ايران را وارد دروزاه سوريه كند و اين ديدار با نتيجه دو بر صفر به سود ايران به پاين رسيد.

با اين برد تيم ايران با 9 امتياز به مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2010 صعود كرد.

نكات حاشيه‌اي ديدار سوريه و ايران:

* حدود سه هزار تماشاگر ايراني براي تشويق تيم ملي ايران به ورزشگاه عباسيون دمشق آماده بودند.

* پيش از اين بازي مقامات فدراسيون فوتبال ايران تعداد سه هزار بليت را بين زائران ايراني كه براي زيارت بارگاه مطهر حضرت زينب (س) و حضرت رقيه (س) به دمشق آمده بودند پخش كرده بودند.

* پس از گل ايران، بازيكنان سوري معتقد بودند كه بازيكنان ايران وقت‌كشي مي‌كنند اما داور تايلندي نظري مخالف نظر آنها داشت.

* در حالي كه پيش از اين گفته شده بود كه فدراسيون فوتبال ايران قراردادي را با كمپاني دايي امضا نكرده اما در اين ديدار هم بازيكنان تيم ملي ايران پيراهن‌هاي شركت دايي را پوشيده بودند.

* از دقيقه هشتاد به بعد هواداران نا اميد تيم ملي سوريه ورزشگاه را ترك كردند.

* تيم ملي سوريه در صورت برد پر گل در ديدار آخر برابر امارات مي‌تواند به عنوان تيم دوم از گروه پنجم به مرحله بعد صعود كند.

* در دقايق آخر برخي از تماشاگران سوريه با پرتاب اشيايي به زمين باعث شدند كه ادامه بازي براي چند دقيقه‌اي به وقفه بيافتد.

* در حالي كه پيش‌بيني مي‌شد آندرانيك تيموريان پس از پشت سر گذاشتن يك جلسه محروميت در تركيب اصلي تيم ايران قرار بگيرد بر اساس نظر دايي، ابراهيم صادقي ملي‌پوش سايپا به جاي بازيكن جديد تيم فولام در تركيب تيم ملي قرار گرفت.

vahid_civil
15-06-2008, 01:25
امیدوارم ایران همینطوری شانسی ببره و یه چیزی بشه. هر چند با موفقیت دایی علی آبادی و ... خوشحال میشن!

iman_s
15-06-2008, 01:33
بر طبق قانون فیفا انتقال باشگاه از شهر به شهر غیر قانونیه.این چیزیه که نصیرزاده گفتش.سپاهان نوین هم تحت مدیریت ساکته.تا عوض نشه نمیتونه تو لیگ حضور داشته باشه البته برای سپاهانیا که پول دارن و با پول همه چیزو میخرن مشکلی نیست.پارسال هم سر قضیه عماد رضا که دیر قراردادش ثبت شده بود و دستکاری کرده بودن تو قرارداد معلوم نشد چه جوری رای رو به نفع سپاهان صادر کردن
درسته.
ولی تو ایران قانون معنی نداره.
امثال ساکت با پارتی هایی که در فدراسیون دارند همه چیز رو عوض میکنند.حتی ئیس کمیته انضباطی.

Ezel
15-06-2008, 10:18
خوشم نمیاد ازش ولی بهترین فرد همینه چون کاملا به پرسپولیس آشناست و از حق نگذریم پارسال تیم رو خیلی خوب بست.
تاييد ميشود.

p + P
15-06-2008, 11:06
كي مي گه مربي بايد فوتباليست باشه مثلا مورينيو كه مترجم بود
بايد علم فوتبال داشته باشه
كه استيلي نداره
(زير آب زن)

saeed_h1369
15-06-2008, 11:33
میشه بس کنی چرا می خوای تیم ملی کشورت موفق نشه همه از اونایی که گفتی بدشون میاد ولی حداقل بخاطر اون بازیکنایی که حدود 1.30 ساله که بدون وقفه دارن تمرین و بازی میکنند و پدرشون در اومده ازشون حمایت کنی واقعا که در ضمن نترس تیم ملی ببازه هم اون بالا بالایی ها یه گند بدتر میزنند رو گندشون پس خوشحال باش که صعود کرده وگرنه اون گند بدتره میاد سراغت

MeHrDaD_MeNaY
15-06-2008, 12:36
حبيب كاشانى استعفا داد. به همين سادگى و براى دومين بار از زمان شروع مديريت اش در پرسپوليس. نخستين استعفاى او در ميانه هاى فصل گذشته و به خاطر مشكلات و كمبودهاى مالى تقديم هيات مديره شده بود. همان استعفايى كه همه آن را نوعى تهديد و بلوف مديريتى تلقى كردند و به هر دليل مورد قبول واقع نشد. كاشانى حالا دوباره دست به استعفا زده. اما اين بار غير از مسائل مالى، موارد ديگرى هم هست كه بيشترين نقش را در تصميم مديرعامل پرسپوليس داشته و به بزرگترين معماى اين روزهاى باشگاه، يعنى انتخاب جانشين افشين قطبى مربوط مى شود. حبيب كاشانى كه گفته مى شد براى انتخاب سرمربى جديد از هيات مديره اختيار تام گرفته، از ميان گزينه هايى كه اكثرشان فرمايشى بودند، حميد استيلى را انتخاب كرد. در ظاهر مشكلى احساس نمى شد و حتى گفتند برخلاف شايعات، رييس هيات مديره هم انتخاب كاشانى را مورد تاييد قرار داده. اما در تمامى اين روزها هرگز جلسه اى براى قطعى ساختن ماجراى كادر فنى بر پا نشد تا پرسپوليس و استيلى همچنان بلاتكليف باشند.اما انگار شائبه آن روزها كه از اختلاف بر سر سرمربيگرى استيلى خبر مى داد، بى دليل هم نبود. چرا كه امروز همين مسأله مديرعامل را وادار به استعفا كرده. مخالفت ۳ عضو از هيات مديره ۵ نفره پرسپوليس با سرمربيگرى استيلى اين قضيه را تا امروز به تعويق انداخته. مخالفان استيلى، بر جذب يك مربى باتجربه خارجى اصرار دارند و حاضر به پذيرش گزينه انتخابى مديرعامل نيستند. حال آنكه برخلاف آنچه گفته مى شود، هيچ پيشنهادى از جانب آنها براى به خدمت گرفتن مصطفى دنيزلى تركيه اى به كاشانى داده نشده و آنها فقط مى گويند به جاى حميد استيلى، هدايت پرسپوليس بايد به يك مربى خارجى سپرده شود. همين فشارها و مخالفت ها بود كه منجر به استعفاى كاشانى شد.

جالب است بدانيد استعفانامه او اگرچه ديروز فاش شد اما به سه روز قبل از آن يعنى روز چهارشنبه بازمى گردد. كاشانى درست يك روز قبل از جلسه اى كه قرار بود پنج شنبه گذشته برگزار شود و نشد، استعفاى خود را نوشت اما لغو جلسه هيات مديره اجازه ارائه آن را نداد ضمن اينكه صحبت هاى اخير حسن بيادى نايب رييس و سخنگوى هيات مديره در محافل خصوصى هم نشان مى دهد كه او نيز مانند ديگر اعضا تمايل چندانى به سرمربيگرى حميد استيلى ندارد كه در اين صورت بايد گفت مديرعامل، تنها حامى استيلى در پرسپوليس است و به خاطر او دست به استعفا زده.
اما درباره اين استعفا و دلايل اش، صحبت هاى ديگرى هم به گوش مى رسد. صحبت هايى مبنى بر اينكه حبيب كاشانى تنها براى ترغيب اعضاى هيات مديره براى تشكيل جلسه و روشن ساختن وضعيت كادر فنى تصميم به استعفا گرفته و قصد دارد از اين راه آنها را براى تصميم گيرى درباره پرسپوليس دور هم جمع كند اما آنچه در اين ميان قطعى به نظر مى رسد اين است كه استعفاى دوم مديرعامل هم مثل استعفاى قبلى اش رد خواهد شد.

asa2000
15-06-2008, 13:09
وحيد خان بر خلاف آواتارت چشاتو خوب باز نميكني و واقعيتو نميبيني .
ايران بعنوان تيم اول از گروهش صعود كرد و ملخ خورا رو هم (امارات و سوريه ) تو خونشون برد . حالا تو بگو شانسي و ....
حالا بره و تو مرحله بعد حذف بشه . فعلا كه صعود كرد

Ezel
15-06-2008, 13:15
كي مي گه مربي بايد فوتباليست باشه مثلا مورينيو كه مترجم بود
بايد علم فوتبال داشته باشه
كه استيلي نداره
(زير آب زن)
كسي نگفت بايد مربي قبلا فوتباليست بوده باشه . ضمنا منظورت از علم فوتبال چيه ؟ اگه منظورت دوره ي مربيگريه كه استيلي تو هلند گذرونده و A فيفا رو داره .

Julian
15-06-2008, 13:24
منبع خبرت کجاست؟

M_Abieteh
15-06-2008, 13:28
ديدارهاى آتى دو تيم استقلال و پرسپوليس را داوران ايرانى قضاوت خواهند كرد
خبرگزاري آريا- رئيس كميته داوران فدراسيون فوتبال اعلام كرد: ديدارهاى آتى 2 تيم استقلال و پرسپوليس را داوران ايرانى قضاوت خواهند كرد .
به گزارش سرويس ورزشي خبرگزاري آريا، مسعود عنايت افزود: به دستور رئيس سازمان تربيت بدنى در فصل آينده بازى اين 2 تيم را داوران ايران قضاوت خواهند كرد.
وى متذكر شد: در همين بازى هاى پلى آف، قضاوت داوران بسيار خوب بوده و 2 تيم ثروتمند استيل آذين و فولاد خوزستان حذف شدند و 2 تيم گمنام به ليگ برتر صعود كردند كه نشانگر پاك بودن قضاوت داوران است .

M_Abieteh
15-06-2008, 13:29
2 تيم گمنام به ليگ برتر صعود كردند

واسه چی گمنام!!!!!!!!!!

ادم خندش میگیره.:5:

M_Abieteh
15-06-2008, 13:31
خداحافظي منصوريان از آبي پايتخت

خبرگزاري موج - گروه اقتصاد ورزش
علي منصوريان كه چندي پيش خبرهايي در خصوص خداحافظي وي از دنياي فوتبال به گوش مي رسيد، با پيشنهاد 180 ميليون توماني استقلال اهواز براي يك فصل به اين تيم خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار موج، پس از اينكه صحبت هايي درخصوص مشكلات ميان قلعه نوعي و منصوريان مطرح شد، رفتن اين بازيكن از استقلال تهران آنقدرها هم دور از ذهن نبود و به اين ترتيب از فصل آينده بايد منصوريان را با پيراهن آبي جنوبي در ليگ برتر مشاهده كنيم.

MeHrDaD_MeNaY
15-06-2008, 13:35

بردیا
15-06-2008, 13:48
تیم تو نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد.من که خیلی با بردن این عربا حال میکنم.حالا میرن برا ما با اسرائیل مذاکره میکنن.:d

Julian
15-06-2008, 14:07
مخصوصا گل خلیلی خیلی خوب بود. تماشاگرای سوریه داشتن روحیه میدادن
یه دفه یه گل دیگه زدیم هه هه.

r4pbr4p
15-06-2008, 14:15
نه مث اینکه کم کم باید یه این تیم امیدوار شد..!!!

r4pbr4p
15-06-2008, 14:21
داش علی منصوریان...
جاش خیلی خالی میمونه:45:
حکم بزرگ تیم رو داشت... دلمون براش تنگ میشه ، همیشه با تمام وجودش (بر خلاف خیلی بازیکنا) واسه پیرهنش بازی میکرد;)
خیلی دوست داریم داش علی:blush:
دعامون بدرقه راهته...

pedramch
15-06-2008, 14:23
تیم ما ثابت کرده همیشه تو شرایط سخت بهتر بازی می کنه!

vahid_civil
15-06-2008, 14:46
چند به چند نامردا!

امیدوارم ایران نایب قهرمان جهان بشه اصلا.!
قهرمان هم برزیل!

vahid_civil
15-06-2008, 14:53
راستی جناب آسا2000 ایران هنوز معلوم نیست اول بشه. چون امارات هم 8 امتیاز داره.

بعدشم غلط کردم!

sourena_8888
15-06-2008, 16:43
این که خیلی افه تعصب اومد ...
میگفت: با چند تا بزرگان مشورت کردم و به این نتیجه رسیدم که بعد بالا بردن جام قهرمانی تو اوج (!) از فوتبال خدا حافظی کنم

بردیا
15-06-2008, 21:34
سعی میکنم اگر تونستم یه گزارش اختصاصی از بازی بزارم.بابام ورزشگاه بوده.برگرده ازش همه چیو میپرسم

بردیا
15-06-2008, 21:36
خوبه.امیدوارم هیئت مدیره زیر بار پارتی بازی نره.استیلی هر چقدر هم دانششو داشته باشه آدم زیراب زنیه

Julian
15-06-2008, 21:38
میگن دنیزلی رو میخوان بیارن.
کاشانی هم واسه اعتراض به اومدن دنیزلی استعفا کرد.

hoomaan
16-06-2008, 14:47
با سه مساوی در سه مسابقه اول در آستانه حذفیم .

امارات رو تو امارات میبریم . سوریه رو تو سوریه سر گروه میشیم .

سوریه سه گل صد در صد رو تو 20 دقیقه اول نمیزنه و ... .

شانس یا ...؟

سایپا قهرمان لیگ میشه . با اون همه مساوی و ......

علی دایی غیر از " بدو . آفرین . خوبه " . به بچه ها چی میگه ؟

pedramch
16-06-2008, 14:55
من فکر میکنم همونطور که خودش گفت با خدا لابی داره!!!
چرا اینو نمیگی که کویت با نتیجه 4-2 سوریه رو میبره تا ایران سرگروه بشه؟!!

pedramch
16-06-2008, 15:00
آره حتما میخوان بدن ((قهرمانی)) هم داوری کنه!!!:دی

AriA jOhaRi
16-06-2008, 15:01
علی دایی رو عشق است........ بابا علی ایی اسطورست یعنی حرف ناره اون کاری که اون می تونه با تیم ملی بکنه یا هر تیم دیگه هیچکس نمی تونه بکنه

pedramch
16-06-2008, 15:02
ببینید این علی دای .......!!!میخواد همه رقباشو بذاره کنار.
مهدوی کیا و کریمی بالای صد تا بازی ملی و بالای 70 گل ملی دارند.خوب اینا رقیب برای دایی محسوب میشن!!

pedramch
16-06-2008, 15:03
همه ی اینا گزینه هایی برای انتخاب نشدن هستند.چه کاشانی بره چه نره چه زنده باشه چه بمیره ! استیلی سرمربی میشه!

pedramch
16-06-2008, 15:04
الهی شکر.امشب میخوام ولیمه بدم.!!به جهت کناره گیری عنایتی!!!!!!!!!!

pedramch
16-06-2008, 15:07
اینا دیدن تیم داره از صعود به جام جهانی باز میمونه اونوقت مردم میگن اگه کریمی بود فلان کارو میکرد نمیذاشت تیم حذف بشه.گفتن که کریمی رو بخشیدیم!!
بعد که دیدن تیم دو تا برد شانسی اورد نظرشون برگشت!

Julian
16-06-2008, 15:35
ویرایش شد.

Julian
16-06-2008, 15:38
فعلا که دنیا به کام علی داییه.

MORINIO
16-06-2008, 15:44
فقط شانس....

Bill Gates
16-06-2008, 16:03
خوب آقا شما چه میدونید تو رختکن چی میگه بهشون؟ همه چی رو گفت حالا تو زمین میاد تشویق میکنه خیلی بهتر شد این علی دایی اومد خدایی کارش درسته یا نه بیاد مثل فیروز کریمی جفت پا بپره؟ یا مثل همون خاطره ای که تو مثلث شیشه ای تعریف کرد بشه؟ :31:

تشکر//

p + P
16-06-2008, 17:03
بابا كاشاني بخاطر اين مرديكه داره ميره
آخه قطبي رفت كاشاني هم بره كي مي خواد پرسپوليس رو جمع كنه

hoomaan
16-06-2008, 17:11
یه زمانی تو اوج بود . خدایی خوب هم گل می زد .

حالا افت کرده . یا به خاطر اماراته . یا هر چیز دیگه که خیلی از بازیکنها

دچارش میشن . ولی در کل نه استیل فوتبال داره . نه اخلاق داره . نه قیافه .

بزار بره امارات پولشو :18:در بیاره .

pedramch
16-06-2008, 17:34
میشه بگید علی دایی اسطوره چیه؟؟
1-زیر آب زنی
2-مرده خوری گل زدن
3-شانس بسیار زیاد
4-پارتی بازی
5-همه ی موارد!

hoomaan
16-06-2008, 18:16
اگه تو اوج بازیش که 100000 تا تو استادیوم فریاد می زدن سلطان علی دایی خداحافظی میکرد

اگه وقتی از پرسپولیس رفت علیه تیمی که توش بزرگ شده بود موضع گیری نمی کرد و

باهاش در نمی افتاد

اگه گذشتشو یادش نمی رفت و رفاقتشو با بازیکنهای هم دورش ادامه می داد

اگه یه ذره منطق داشت و تو مصاحبه های بعد از بازیها مثل روانیها به خبرنگارا حمله نمی کرد

اگه می رفت کلاسهای مربی گری رو میگذروند و بعد مربی تیم ملی می شد

و ...

اونموقع اسطوره می شد .

Antonio Andolini
16-06-2008, 19:41
فقط شانس....

اگه تو اوج بازیش که 100000 تا تو استادیوم فریاد می زدن سلطان علی دایی خداحافظی میکرد

اگه وقتی از پرسپولیس رفت علیه تیمی که توش بزرگ شده بود موضع گیری نمی کرد و

باهاش در نمی افتاد

اگه گذشتشو یادش نمی رفت و رفاقتشو با بازیکنهای هم دورش ادامه می داد

اگه یه ذره منطق داشت و تو مصاحبه های بعد از بازیها مثل روانیها به خبرنگارا حمله نمی کرد

اگه می رفت کلاسهای مربی گری رو میگذروند و بعد مربی تیم ملی می شد

و ...

اونموقع اسطوره می شد .

Exact!

وقتی شنیدم سوریه از کویت باخته اندر شگفت این خوش شانس این بشر ماندیم ...... فکر کنم برای بازی های لاتاری فرد مناسب تری باشه!

rezanew
16-06-2008, 19:44
حالا هی بگید تا چش بخوره، بازم فرت و فرت مساوی کنیم یا ببازیم! به جای این کارا اسپند دود کنید بابا!!!!!!!

Antonio Andolini
16-06-2008, 20:09
حالا هی بگید تا چش بخوره، بازم فرت و فرت مساوی کنیم یا ببازیم! به جای این کارا اسپند دود کنید بابا!!!!!!!

اگه می دونستم با حرفامون چش میخوره زودتر این تاپیک رو باز می کردیم تا از این گروه هم ایران صعود نمی کرد

بردیا
16-06-2008, 22:09
عجب آدمای متعصبی به کشور داریم
با صعود نکردن ایران,6سال از فوتبال ملی جهان عقب میفتیم چون تا 2014 توی هیچ رویداد جهانی نمیتونیم شرکت کنیم به جز جام مزخرف آسیا.

hrgh2
16-06-2008, 22:18
به نظر من هم دایی میتونست خودش را به قول یکی از دوستان در اوج نگه داره با خروج به موقعش از تیم ملی اما حیف که اینگونه نشد

iman_s
17-06-2008, 01:39
مگه امروز خداحافظی نکرد؟!
تو ورزشگاه دور افتخار زد که خداحافظی کنه.تو مصاحبه هاش هم گفت خداحافظی کردم.
قراره بفرستنش آلمان واسه دوره مربیگری.

SANR
17-06-2008, 07:22
امیدوارم در عرصه ی مربیگری موفق باشه.

amirtaker
17-06-2008, 09:07
خیلی خوب بود آخر تعصب بود.نوکرتیم داش علی.

استبداد
17-06-2008, 10:34
بچه ها کسی اون قسمتی که تما شا گر ها براش میحوندن

تک ستاره ی فوتبال ایران

ظبط شدش رو داره؟

بردیا
17-06-2008, 10:38
خوب بود.حداقل فهمید کی باید خداحافظی کنه.اگه یه فصل دیگه میموند تو استقلال اونوقت فکر کنم نظر همه بهش عوض میشد.
ولی فکر کنم کمی اغراق کردن دربارش ولی خب به هر حال قرار بوده خداحافظی بکنه.
به نظر من این جور آدما حتی نباید توی مربی گری هم وارد بشن چون اگر یه روزی شکست بخورن دیگه اون تصویر اولیه رو پیش بقیه ندارن

Iranian_sports
17-06-2008, 12:08
سلام
داش علی منصوریان عشق همه ی استقلاليهاست.
حداقل این رو میشه از شعارهایی که هوادار در هر موقعيت در مورد اون سر ميدادند فهميد
در بردها و باختهای استقلال و در دوره هر مربی استقلال "شعار داش علی منصوريان" فراموش نميشد.
مطمئن باشيد علی منصوريان ديگه بازی نميکنه
حالا اين خبرگزاری اين خبر رو از کجا آورده که بقيه خبرگزاریها ندارند نميدونم!
موفق باشيد
فعلا

Ezel
17-06-2008, 13:02

دوست عزيز ابتداي تاپيك خواهش كردم توهين نكنيد . ضمنا كاشاني و استيلي به گفته خود كاشاني رفيق 15 ساله هستند . پس استعفاي كاشاني نميتونه بدليل حضور استيلي باشه .

بردیا
17-06-2008, 13:08
هیئت مدیره که کاملا مخالف بود با حضور استیلی.
ولی علی آبادی خیلی ضایع طرفدار استقلال هستش.
اگر یه بررسی تو کارا و صحبتای علی آبادی از زمان ریاستش بشه معلوم میشه که حمایتش اس استقلال خیلی بیشتر از پرسپولیس بوده

Ezel
17-06-2008, 16:48

دوست عزيز توهين كردن به افراد خلاف قوانينه . در صورت تكرار به مديريت گزارش خواهد شد .

p + P
17-06-2008, 17:15
سومين استعفاي كاشاني پذيرفته شد

اگر چه اين روزها استعفاي حبيب كاشاني از مديريت عاملي باشگاه پرسپوليس به موضوعي رسانه اي تبديل شده است اما اين بار قضيه كاملا جدي است. او ديروز سومين استعفاي خود را به رئيس سازمان تربيت بدني ارائه داد و براساس شنيده هاي موثق پذيرفته شده است.

به گزارش خراسان شنبه شب بالاخره پس از كش و قوس فراوان علي سعيدلو معاون رئيس جمهور يك وقت آزاد پيدا كرد تا به عنوان رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس جلسه هيئت مديره اين باشگاه را براي تعيين سرمربي تشكيل دهد.
در اين جلسه كه حميد استيلي به عنوان يكي از گزينه هاي اصلي سرمربي گري حضور داشت به ارائه برنامه پرداخت اما آن چيزي كه از اين جلسه جدي تر بود درگيري لفظي علي سعيد لو و حبيب كاشاني بود.
كاشاني معتقد بود با توجه به قهرماني پرسپوليس در ليگ برتر بايد كمك مالي سازمان تربيت بدني همسان با استقلال صورت مي گرفت.
سعيدلو اما بدون توجه به اظهارات كاشاني هيچ گونه حمايتي از صحبت هاي مدير عامل باشگاه پرسپوليس نكرد.
به هر شكل جلسه خاتمه يافت تا كاشاني روز بعد از جلسه به ديدار علي آبادي برود.
كاشاني در ديدار با رئيس سازمان تربيت بدني بازهم گلايه هاي خود را نسبت به وضعيت پرسپوليس ارائه داد و استعفاي خود را نيز تقديم رئيس سازمان تربيت بدني كرد.
جالب اين كه حميد استيلي قبل از اين اتفاق خيلي به سرمربي گري پرسپوليس نزديك شده بود و حتي در مصاحبه اي با ايسنا گفته بود منتظر تاييد هيئت مديره است تا تمرينات را از همين امروز شروع كند اما با اين وصف اگر خبر پذيرفتن استعفاي كاشاني از سوي علي آبادي درست باشد، استيلي نيز بايد با پرسپوليس خداحافظي كند.
آخرين خبر اين كه جانشين كاشاني به احتمال فراوان فرخزادي است كه از اعضاي هيئت مديره است.
به دنبال اين استعفا حبيب كاشاني در گفت وگو با ايسنا به تشريح دلايل استعفايش از پرسپوليس پرداخت.
حبيب كاشاني به ايسنا گفت: به دليل فراهم نبودن شرايط براي ادامه كار استعفا كردم.
وي با بيان اينكه بدون امكانات نمي توان كار كرد، گفت:
ما با حداقل امكانات در سال گذشته پرسپوليس را قهرمان كرديم. اما، پرسپوليس امسال شرايط ويژه اي دارد و براي حضور در سه جام برنامه ريزي قوي مي خواهد.
همان گونه كه همگان مي دانند به دليل حجم كاري بالاي آقاي "سعيدلو" تا يكشنبه شب نتوانستيم جلسه هيئت مديره را تشكيل بدهيم.
كاشاني با بيان اين كه سازمان تربيت بدني كمك شاياني به باشگاه پرسپوليس نكرد، گفت:
همان گونه كه "قطبي" تاكيد مي كرد و خواستار امكانات براي فعاليت بود ما از حداقل امكانات برخورداريم.
اكنون بايد قرارداد بازيكنان قبلي را تمديد و بازيكنان جديدي را جذب كنيم كه اين بودجه زيادي را مي طلبد.
در زمان من كه اين امكانات و شرايط فراهم نشد اميدوارم رفتن من باعث شود كه سازمان و هيئت مديره از مدير بعدي حمايت بيشتري كند.مديرعامل مستعفي پرسپوليس با بيان اين كه با كسي اختلاف نداشته و ندارم، گفت:
من سربازم، براي حضور در پرسپوليس از سوي رئيس جمهور به من تكليف شد و من با كمال ميل پذيرفتم و سختي هاي آن را به جان خريدم.
من آدم سي ياسي نيستم، معلم بوده ام و مي مانم.
اما، گويا دوستان سازمان تربيت بدني و هيئت مديره موافق نظر رئيس جمهور نبودند و خيلي از مشكلات ناشي از اين مسئله است.
كاشاني با بيان اين كه هيئت مديره درخواست غيراصولي داشت، در مورد جلسه شب گذشته هيئت مديره پرسپوليس گفت:
استيلي كانديداي اصلي سرمربي گري در جلسه حاضرشد و برنامه هاي خود را ارائه كرد.
اما، اعضاي هيئت مديره اعلام كردند كه دستياران سرمربي را بايد آن ها انتخاب كنند. اين در حالي است كه اين روال در هيچ كجاي دنيا مرسوم و معمول نيست.
سرمربي خود كمك هايش را انتخاب مي كند.

p + P
17-06-2008, 17:16
در گفت و گو با فارس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كاشاني: پرسپوليس داراي مشكلات زيادي است

مديرعامل مستعفي پرسپوليس گفت: دوست ندارم درباره جلسه امروز حرف بزنم؛ فقط هواداران بدانند كه تيم داراي مشكلات زيادي است.

حبيب كاشاني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: تمام تلاش خودم را در يك سال اخير براي موفقيت تيم و شادي هواداران با كمك هيئت مديره، پرسنل باشگاه، كادر فني و بازيكنان انجام دادم.
وي افزود: به هيچ عنوان اهل باز گرمي نيستم و هر بار استعفايم را اعلام كردم، دليل خاصي داشته است. اين بار ديگر قادر با همكاري با پرسپوليس نيستم. قصد استراحت دارم و ديگر نمي‌توانم در خدمت تيم باشم.
حبيب كاشاني خاطر نشان ساخت: از صميم قلب اميدوارم پرسپوليس در آينده موفق باشد. اصلا دوست ندارم درباره جلسه امروز حرفي بزنم؛ فقط بدانند كه اين تيم داراي مشكلات زيادي است. دست و پنجه نرم كردن با اين مشكلات بسيار سخت و دشوار است.

p + P
17-06-2008, 17:16
فرخزادي در گفت و گو با فارس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چراغ سبزي براي مديرعاملي پرسپوليس به من نشان داده نشد

عضو هيئت مديره پرسپوليس گفت: شخصي از رفتن كاشاني خوشحال نمي‌شود و تا امروز هم چراغ سبزي براي مديرعاملي به من نشانه داده نشده است.

محمد فرخزادي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: يكي از بهترين و شيرين ترين جلسات هيئت مديره را برگزار كرديم.
وي افزود: به تمام نظرات كاشاني احترام مي‌گذارم چون ايشان را از صميم قلب دوست دارم. اما ايشان به اعضاي هيئت مديره اعلام نكردند كه استيلي انتخاب صددرصدي است و تمام اختيار و حرف‌ها را براي اعضا گذاشتند.
فرحزادي عنوان كرد: شخصي از رفتن كاشاني خوشحال نمي‌شود. باوجود شايعات براي مديرعاملي پرسپوليس، تا به امروز با من صحبتي يا چراغ سبزي نشان داده نشده است.
عضو هيئت مديره پرسپوليس گفت: با كمك اعضاي هيئت مديره، سعي مي‌كنيم كاشاني را دوباره برگردانيم تا تيم در اين شرايط حساس دچار حاشيه‌ نشود.

Julian
17-06-2008, 17:17
بره بابا.
اصلا همه برن بازم پرسپولیس شد همونی که بود.

Julian
17-06-2008, 17:21
دوستان ما بیخود حرص میخوریم.
قول میدم الان قهرمانان لیگ و حذفی سال بعد مشخص شدن
حتی تیم های دوم تا چهارم لیگ هم مشخصن.

p + P
17-06-2008, 17:24
نقل و انتقالات فوتبال ايران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دو بازيكن با تيم فوتبال راه‌آهن قرارداد امضا كردند

باشگاه راه‌آهن براي فصل جديد با دو بازيكن ليگ برتري قرارداد داخلي امضا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از جذب رضا معقولي و عليرضا افضلي دو بازيكن ليگ دسته اولي از سوي مسئولان راه آهن، اين تيم با دو بازيكن ليگ برتري به نام هاي يدا.. اكبري، بازيكن فصل قبل پاس همدان و علي محمد دهقان، بازيكن فصل قبل مقاومت به توافق رسيد.
آنها به تازگي با راه آهن قرارداد داخلي امضا كرده‌ و به زودي اين قرارداد را در هيئت فوتبال تهران ثبت مي‌كنند.
مسئولين اين تيم در پي جذب بهمن طهماسبي، مهاجم فصل گذشته مقاومت سپاسي هستند؛ البته اين بازيكن به دليل پيشنهاد پيكان، هنوز تصميمي درباره فصل بعد نگرفته است.

hamidrezaaa
17-06-2008, 17:31
یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟

بردیا
17-06-2008, 17:52
علی آبادی چه راحت موافقت کرد.
طبق آمار هم کمکایی که به استقلال کرد چند برابر کمک به پرسپولیس بود.
الانم خیلی راحت شرایطو جوری فراهم کرد که کاشانی بره.
امیدوارم انصاری فرد برگرده.اونم مدیر خوبیه اگه سنگ جلو پاش نندازن
امیدوارم این پرسپولیس تجاری بشه و سازمان دیگه نتونه توش دخالت بکنه

Julian
17-06-2008, 18:00
بچه ها یه خبر بد دیگه به نقل از ایسنا:
خوردبین هم در اعتراض به رفتن کاشانی داره کناره گیری میکنه.

hamidrezaaa
17-06-2008, 18:30
علی آبادی چه راحت موافقت کرد.
طبق آمار هم کمکایی که به استقلال کرد چند برابر کمک به پرسپولیس بود.
الانم خیلی راحت شرایطو جوری فراهم کرد که کاشانی بره.
امیدوارم انصاری فرد برگرده.اونم مدیر خوبیه اگه سنگ جلو پاش نندازن
امیدوارم این پرسپولیس تجاری بشه و سازمان دیگه نتونه توش دخالت بکنه
انصاری فرد کجاش خوبه تقصیر اون شد 6 امتیاز کم شد دیگه

iman_s
18-06-2008, 02:00
بچه ها کسی اون قسمتی که تما شا گر ها براش میحوندن

تک ستاره ی فوتبال ایران

ظبط شدش رو داره؟

من داشتم ولی تو ورزشگاه موبایلمو گرفتند و همه کلیپهاشو پاک کردند. از دستام میپرسم ببینم کسی داره.اگه پیدا کردم میزارم.

mehdi30nema
18-06-2008, 11:15
سلام :
از اونجايي كه ما توي كشور روزنامه ورزشي زياد داريم اين تاپيك رو ايجاد كردم تا مشخص شود محبوب ترين روزنامه ورزشي ايران كدام است ؟

mehdi30nema
18-06-2008, 11:19
من خودم بيشتر پيروزي ميخونم ولي خوب دنياي فوتبال و ايران ورزشي هم بدم نمياد .

بردیا
18-06-2008, 13:58
معمولا روزنامه های پیروزی و استقلال رو نباید خوند چون واقعا هر 2تاشون خبرارو یک سویه متنشر میکنن.
اون از تیترای مزخرف استقلال جوان بعد از قهرمانیای پرسپولیس و اون از تیترای پیروزی بعد از بردای استقلال.به نظر من جفتشون مزخرفن درین زمینه.
روزنامه های بی طرف بهترن.
یه زمانی خبرورزشی هر روز میخوندم ولی بعدا وقتی بعضی از گزارشاش شنیدم دروغ درومده دیگه سراغ روزنامه ورزشی نرفتم.فقط تیتراشونو دنبال میکنم

r4pbr4p
18-06-2008, 14:16
من داشتم ولی تو ورزشگاه موبایلمو گرفتند و همه کلیپهاشو پاک کردند. از دستام میپرسم ببینم کسی داره.اگه پیدا کردم میزارم.
ایمان کی این کارو کرد؟ :18:

sinasalar2007
18-06-2008, 14:29
"صابر ميرقرباني" با سايپا ثبت كرد
صابر ميرقرباني با ثبت قرارداد يك ساله رسما به تيم فوتبال سايپا پيوست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه "صابر ميرقرباني" دو هفته قبل با عقد قرارداد داخلي به باشگاه فولاد مباركه سپاهان پيوسته بود امروز روابط عمومي باشگاه سايپا با ارسال نمابري اعلام كرد كه مهاجم 25 ساله نيم فصل قبل صنعت نفت با عقد قراردادي يكساله به اين باشگاه كرجي پيوست.

پيش از اين اخباري مبني بر حضور ميرقرباني در تيم استقلال شنيده مي‌شد كه البته باشگاه سپاهان اعلام كرد كه در صورت انجام اين كار باشگاه سپاهان عليه اين بازيكن به فيفا شكايت خواهد كرد
(گفته میشد که مبلغ قرار داد این بازیکن با باشگاه استقلال 420 میلیون تومان است ! )

گفتگوی این بازیکن بعد از ثبت قرار داد با سایپا :
ميرقرباني: نمي‌توانستم در يك تيم پرطرفدار بازي كنم
صابر ميرقرباني در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره قرارداد با تيم سايپا اظهار داشت: سه روز بود كه با مسولان اين تيم وارد مذاكره شده بودم و پس از بررسي شرايطم اين تيم را براي اين فصل انتخاب كردم.
وي كه قبل از قرارداد رسمي با سايپا با تيم‌هاي سپاهان اصفهان و استقلال تهران قرارداد داخلي امضا كرده بود، عنوان كرد: ‌فقط به استقلالي‌ها قول داده بودم كه با آنها قرارداد رسمي امضا كنم؛ اما هر چه فكر كردم نتوانستم خود را با شرايط اين تيم تطبيق دهم. از حاشيه خسته شده ام.
اين بازيكن با بيان اينكه بحث مالي براي او اهميت داشته است، ادامه داد: پيشنهاد استقلال برايم راضي‌كننده نبود، از طرفي نمي‌خواستم قرارداد 2ساله امضا كنم.
ميرقرباني در باره سپاهان اذعان داشت: مسئولان اين تيم از من ناراحت هستند و از آنها بخصوص آقاي ساكت بابت اينكه نتوانستم با اين تيم قرارداد رسمي امضا كنم، معذرت مي‌خواهم. شرايط من براي حضور در اصفهان مناسب نبود.
مهاجم فصل گذشته صنعت نفت در مورد پيشنهاد پرسپوليس و مذاكراتي كه با كاشاني داشت تصريح كرد: پيشنهاد مالي پرسپوليس همانند استقلال جالب نبود. ضمن اينكه حضور در پرسپوليس بدون كاشاني فايده‌اي نداشت.
وي در مورد شرايط سايپا اظهار داشت: كاري به اين ندارم كه چه كسي قرار است سرمربي اين تيم شود. به كار خود اطمنيان دارم. شايد هيچ بازيكني در شرايط من حاضر نشود قرارداد يكساله امضا كند؛ اما چون به كار خود اطمينان دارم قرارداد يكساله امضا كردم و مطمئن هستم بيشترين گل را به ثمر مي‌رسانم.
ميرقرباني در پاسخ به اين سوال كه آيا علي دايي در اين انتقال نقش داشته يا خير گفت:‌ فقط در فهرست خريد سايپا بودم و علي دايي تماسي با من نداشت. آخرين باري كه او را ديدم در بازي صنعت نفت مقابل سايپا بود.

sinasalar2007
18-06-2008, 14:32
:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني با دريافت استعفاي حبيب كاشاني مديرعامل باشگاه پيروزي، آن را براي بررسي و اتخاذ تصميم گيري لازم در اختيار هيأت مديره باشگاه قرار داد.

به گزارش ايسنا، به دنبال استعفاي حبيب كاشاني كه متن آن به پيوست خواهد آمد، محمد علي آبادي آن را جهت طرح در جلسه هيأت مديره باشگاه در اختيار "علي سعيدلو" رييس هيأت مديره باشگاه پيروزي قراداد و در ذيل متن استعفاي كاشاني، خطاب به مجتبي خدادادي مديركل حوزه رياست سازمان نوشت: رسيدگي به استعفاي ايشان از اختيارات هيأت مديره است، هرچند درخواست هاي اينجانب براي ادامه همكاري مؤثر واقع نشد، ولي در هرحال رسيدگي به استعفا با هيأت مديره است.

متن استعفا شب گذشته طي نامه اي براي رييس و اعضاي هيأت مديره باشگاه پيروزي ارسال شد. حبيب كاشاني در استعفا نامه خود از زحمات و تلاش هاي رييس سازمان تربيت بدني در دوره تصدي مديرعاملي باشگاه تشكر و قدرداني كرده است.

متن استعفانامه حبيب كاشاني به قرار ذيل است:

جناب آقاي مهندس علي آبادي

معاونت محترم رييس جمهوري

با احترام، اينجانب حبيب كاشاني مديرعامل باشگاه پيروزي، ضمن تشكر از زحمات جنابعالي و اعضاي محترم هيأت مديره به علت پاره اي از مشكلات، قادر به ادامه همكاري در اين پست نمي باشم، قبلاً از لطف و عنايت حضرتعالي كمال تقدير و تشكر به عمل مي آيد. ضمناً از تمامي زحمات و تلاش هاي جنابعالي و مساعدت هاي بي دريغ تشكر مي نمايم.
نظر شما راجع به خط حبیب کاشانی چیست ؟:27::31:

hamidrezaaa
18-06-2008, 14:57
شما احینا استق لالی نیستی ؟

M_Abieteh
18-06-2008, 15:21
جزئیاتی از نحوه مطلع شدن جباری از خبر فوت پدرش

خيلي كوتاه با پسرش سخن گفت؛ «خدا را شكر كه سوريه را برديد. آقامجتبي! هنوز هم فداكاري را در بازي‌ات مي‌بينم و اين خيلي خوب است كه در بهترين موقعيت گلزني فرصت را به خليلي مي‌دهي تا گل بزند.»
گفت‌وگوي كوتاه اما عجيبي بود. مجتبي بيشتر تعارف مي‌كرد. دلش نمي‌خواست در پاسخ به ابراز احساسات پدر كم بياورد.
با وجود خستگي، مشتاقانه درباره فوتبال حرف مي‌زد. چند دقيقه بعد اين پدر مجتبي جباري بود كه به پسرش روحيه مي‌داد و او را مهياي فينال مي‌كرد؛
«دلم مي‌خواهد مقابل پگاه بهترين بازي چند سال اخيرت را به همه نشان بدهي. بگذار همه بدانند وسط زمين استقلال را فقط تو مي‌تواني جمع كني.»
اين آخرين خواسته جباري پدر بود. او پيش از اينها هم بارها مجتبي را بابت نتايج استقلال در فصل گذشته دلداري داده بود. حتي يك بار به پسرش گفته بود: «ليگ را نمي‌دانم، اما اگر اشتباه نكنم جام‌حذفي براي شماست.»
درست پيش‌بيني كرده بود. همه محاسباتش درست از آب درآمد. استقلال به قهرماني جام حذفي رسيد، پسرش ستاره ميدان شد اما خودش نبود.
خبر، چگونه پنهان ماند؟
چند ساعت قبل از شروع بازي خبر فوت پدر يكي از بهترين مهره‌هاي استقلال توسط يكي از ليدرهاي اين باشگاه به گوش نظري جويباري رسيد. خبر آنقدر شوكه‌كننده بود كه سرپرست استقلال ترجيح داد خيلي زود آن را با امير قلعه‌نويي در ميان بگذارد.
علي نظري جويباري در جلسه‌اي فوري با سرمربي تيم به اين نتيجه رسيد كه هيچ يك از بازيكنان حاضر در اردو نبايد متوجه اين خبر شوند. وي در اين باره مي‌گويد: «چاره‌اي نبود. فوت پدر مجتبي جباري خبري نبود كه به راحتي در اردوي استقلال هضم شود، چون بازيكنان استقلال و مجموعه باشگاه واقعاً اين بازيكن را دوست دارند. به همين دليل ترجيح دادم موضوع را خيلي زود با امير قلعه‌نويي در ميان بگذارم.»
نظري جويباري ادامه مي‌دهد: «چند ساعت تا شروع فينال باقي مانده بود. به درخواست امير قلعه‌نويي موبايل‌ها را از بازيكنان گرفتيم تا با هيچكس در ارتباط نباشند. برخلاف هميشه اين بار فقط بازيكنان را سوار اتوبوس كرديم و اجازه نداديم شخص ديگري وارد اردو شود.»
سرپرست استقلال با اشاره به توانايي‌هاي فني شماره 8 آبي‌ها تصريح مي‌كند: «نمي‌توانستيم مجتبي را از خبر فوت پدرش مطلع كنيم. واقعاً كار ما نبود. از طرفي او يكي از اميدهاي قلعه‌نويي براي بازي برابر پگاه بود. اگر مجتبي جباري را از دست مي‌داديم معلوم نبود چه اتفاقي در زمين مي‌افتاد.»
گويا حدود ساعت 03/21 خبر فوت پدر جباري به گوش جويباري رسيده بود. وي همچنين ضمن عذرخواهي از مجموعه پگاه گيلان مي‌گويد: «بايد اعتراف كنم وقتي يكي، دو خبرنگار با من تماس گرفتند تا از صحت ماجراي فوت پدر جباري خبردار شوند، به آنها گفتم اين شايعه كار ديگران است.
شايد حريف با اين جنگ رواني مي‌خواهد اردوي استقلال را به هم بريزد. چاره ديگري نداشتم. قرار بود تا بعد از پايان فينال، هيچكس اين خبر را آشكار نكند.»
همين اتفاق رخ داد. طبق خواسته مسئولان كادرفني استقلال، شماره 8 از آنچه كه در خانه‌اش مي‌گذشت، هرگز باخبر نشد. حتي لحظه‌اي كه استقلال جام را بالاي سر مي‌برد هنوز مجتبي از فوت پدرش باخبر نبود.
بهت جباري
دوربين تلويزيوني هرازچندگاهي چهره مجتبي جباري را به تصوير مي‌كشيد تا واكنش‌هاي لحظه‌اي هافبك استقلال را از دست ندهد. چه دو ساعت قبل از شروع فينال تقريباً اكثر خبرنگاران از موضوع فوت پدر جباري باخبر بودند، اما با اين حال هيچكس حتي تا لحظه‌اي كه مجتبي به خانه‌اش نرسيد، حرفي به او نزد. جشن تمام شد.
از رختكن استقلال صداي گريه به گوش مي‌رسيد. بعضي از بازيكنان قبل از مجتبي خبردار شده بودند اما سعي مي‌كردند با همبازي‌شان اصلاً روبه‌رو نشوند. عليرضا منصوريان كه در بازي فينال با قهرماني از دنياي بازيگري كناره گرفته بود، داوطلبانه مجتبي جباري را تا رسيدن به منزل همراهي كرد.
او نمي‌دانست در واكنش به سئوال‌هاي پشت‌سر هم مجتبي كه مدام از منصوريان مي‌پرسيد: «اتفاقي افتاده؟ اتفاقي افتاده كه تو داري من را همراهي مي‌كني؟» چه كاري بايد انجام دهد.
منصوريان از روزهاي سخت استقلال در فصل گذشته براي جباري حرف مي‌زد. مجتبي مدال قهرماني كه قولش را به پدر داده بود آنقدر سفت و سخت در دستش مي‌فشرد كه منصوريان چاره‌اي جز مقدمه‌چيني ماجرا نديد.
به او گفت كه پدرش تصادف كرده و در بيمارستان به سر مي‌برد. ترس از همان لحظه در صورت مجتبي خودنمايي كرد، اما همه چيز حتي خوشحالي بي‌حدوحصرش از قهرماني استقلال با رسيدن به خانه و ديدن پارچه‌اي سياه ناگهان فروريخت.
مجتبي جباري از ماشين پياده شد. باور نمي‌كرد. با هيچكس حتي كلمه‌اي حرف نزد، اما در كنار خانواده‌اش كه قرار گرفت به اندازه تمام روزهايي كه رفته بود در سوگ پدر گريست.
خود را ملامت مي‌كرد؛ «چرا نبودم؟ چرا من هميشه در خانه پيش تو نبودم؟ ببين من به قولم وفا كردم اما تو نيستي. تو رفتي چه فايده؟»
جباري بايد بازي مي‌كرد
مسئولان باشگاه استقلال نمي‌خواستند آخرين فرصت نجات از بحران را در خانه به پگاه گيلان واگذار كنند.
آنها در واكنش به انتقادها پيرامون عملكردشان درباره موضوع خبردار نشدن جباري از فوت پدرش مي‌گويند: «جباري بايد بازي مي‌كرد. ما نمي‌توانستيم او را از دست بدهيم. شادي ميليون‌ها هوادار پايان تلخي داشت اما همه ما مديون خانواده جباري هستيم.»
مسئولان كادرفني ادعا مي‌كنند، با هماهنگي خانواده جباري، مجتبي را در جريان ضايعه درگذشت پدرش قرار نداده‌اند.ظهر روز گذشته مراسم خاكسپاري پدر مجتبي جباري با حضور بازيكنان، كادرفني و كادر مديريتي باشگاه استقلال برگزار شد.
نمايش خيره‌كننده جباري
هافبك دست‌نيافتني استقلال كه همزمان با حضور امير قلعه‌نويي در اين تيم به روزهاي اوج خود بازگشته در ديدار برگشت فينال جام حذفي مقابل پگاه، نمايشي خيره‌كننده از خود نشان داد.
او كه خيلي كم احساساتش را آشكار مي‌كند، بعد از زدن گل دوم استقلال فرياد شادي سر داد و به طرف هواداران رفت.
شايد همان لحظه از ذهن او آخرين خواسته پدرش مي‌گذشت كه چيزي جز انگيزه برايش باقي نمي‌گذاشت.
همه چيز همان طوري پيش مي‌رفت كه پدرش خواسته بود. قهرماني استقلال با نمايش خيره‌كننده مجتبي جباري.

M_Abieteh
18-06-2008, 15:37
احمد جمشیدیان رسما به سپاهان پیوست

احمد جمشیدیان، هافبک فصل گذشته تیم فوتبال راه آهن تهران با عقد قراردادی 3 ساله رسما به باشگاه سپاهان اصفهان پیوست.به گزارش خبرنگار مهر، جمشیدیان که پیش از این قراردادی داخلی با باشگاه سپاهان اصفهان به امضا رسانده بود، امروز با حضور در هیئت فوتبال استان اصفهان قراردادی سه ساله را با زردپوشان اصفهانی به ثبت رساند تا نخستین بازیکنی باشد که رسما به تیم نایب قهرمان لیگ برتر می پیوندد.
سپاهانی ها همچنین قراردادی داخلی با بازیکنانی چون داود حقی و صابر میرقربانی به امضا رسانده اند اما هنوز قرارداد آنها به ثبت نرسیده است. باشگاه سپاهان در حالی اقدام به جذب بازیکن می کند که هنوز مشخص نیست سرمربی این تیم در فصل آینده چه کسی است.

amirtaker
18-06-2008, 16:21
خیلی غمگین میشویم.

بردیا
18-06-2008, 17:02
خدا بیامرزدش.
توی بازیهای آسیایی بوسان هم بعد از فوت پدر علی دایی و ترک اردوی تیم ملی,یحیی گل محمدی کاپیتان شده بود که چند وقت بعدش پسر خاله و یکی دیگر از اقوامش که با یحیی خیلی رفیق بودن توی تصادف فوت کردن ولی خود خانواده گل محمدی اجازه ندادن که خبر به گوشش برسه تا بعد از گرفتن مدال طلای بازیا.بعدش بود که اونم گریه کرد.

ولی باید بگم اگر مسئولای استقلال بدون هماهنگی خانواده جباری بهش نگفته بودن فوت پدرشو واقعا کار****بوده با هر توجیهی ولی اگر خانوادش خواسته بودن باید واقعا بهشون آفرین گفت

sinasalar2007
18-06-2008, 18:24
اشکمو در اوردیا .
منبعش رو ذکر نکردی

sinasalar2007
18-06-2008, 18:25
چرا عزیزم من افتخار می کنم که استقلالیم . حالا این سوال شما چه ربطی به موضوع داشت ؟

sinasalar2007
18-06-2008, 18:27
با حضور در هيئت فوتبال استان اصفهان ابوالهيل قراردادش را با سپاهان تمديد كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس،‌ عبدالوهاب ابوالهيل از جمله بازيكنان كليدي تيم فوتبال سپاهان است كه در فصل هاي گذشته عملكرد خوبي در اين تيم اصفهاني داشته است.
مهاجم عراقي در حالي كه قراردادش با سپاهان به پايان رسيده بود، دقايقي پيش در هيئت فوتبال استان اصفهان حاضر شد و آن را به مدت يك سال ديگر تمديد كرد

بردیا
18-06-2008, 19:06
بهتره پستتونو ویرایش کنی چون موجب تنش میشه.اینجا کوچکترین اظهار نظری برای کنایه به طرف مقابل باعث ایجاد تنش و کل کل میشه.

Honradez
18-06-2008, 20:57
از خبر سپاسگزارم.

از ته دل، آرزومندم كه خدا به اين فوتباليست خوب كشورمون صبر بده و اين مصيبت رو، شامل هيچ فرد ديگري تو اين دنيا نكنه، اگرچه به ظاهر نشدنيه.

تندرست باشيد. :10:

Majid393
18-06-2008, 21:15
خدا بیامرزه پدر جباری رو ....
خدا به خودش و خانوادش صبر بده ....

Meisam Khan
18-06-2008, 21:38
به او گفت كه پدرش تصادف كرده و در بيمارستان به سر مي‌برد
توي خبرگزاري ها نوشته بخاطر بيماري و ايست قلبي فوت شده.اين خبر رو از كجا اوردي؟

starpars
18-06-2008, 22:05
خیلی ناراحت شدم

M_Abieteh
18-06-2008, 22:40
به او گفت كه پدرش تصادف كرده و در بيمارستان به سر مي‌برد

شاید علیرضا منصوریان اینطوری گفته که مستقیم نگفته باشه.

M_Abieteh
18-06-2008, 22:42
سپاهان که داره میترکونه.

Majid393
18-06-2008, 22:52
"صابر ميرقرباني" با سايپا ثبت كرد
صابر ميرقرباني با ثبت قرارداد يك ساله رسما به تيم فوتبال سايپا پيوست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه "صابر ميرقرباني" دو هفته قبل با عقد قرارداد داخلي به باشگاه فولاد مباركه سپاهان پيوسته بود امروز روابط عمومي باشگاه سايپا با ارسال نمابري اعلام كرد كه مهاجم 25 ساله نيم فصل قبل صنعت نفت با عقد قراردادي يكساله به اين باشگاه كرجي پيوست.

پيش از اين اخباري مبني بر حضور ميرقرباني در تيم استقلال شنيده مي‌شد كه البته باشگاه سپاهان اعلام كرد كه در صورت انجام اين كار باشگاه سپاهان عليه اين بازيكن به فيفا شكايت خواهد كرد
(گفته میشد که مبلغ قرار داد این بازیکن با باشگاه استقلال 420 میلیون تومان است ! )

گفتگوی این بازیکن بعد از ثبت قرار داد با سایپا :
ميرقرباني: نمي‌توانستم در يك تيم پرطرفدار بازي كنم
صابر ميرقرباني در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره قرارداد با تيم سايپا اظهار داشت: سه روز بود كه با مسولان اين تيم وارد مذاكره شده بودم و پس از بررسي شرايطم اين تيم را براي اين فصل انتخاب كردم.
وي كه قبل از قرارداد رسمي با سايپا با تيم‌هاي سپاهان اصفهان و استقلال تهران قرارداد داخلي امضا كرده بود، عنوان كرد: ‌فقط به استقلالي‌ها قول داده بودم كه با آنها قرارداد رسمي امضا كنم؛ اما هر چه فكر كردم نتوانستم خود را با شرايط اين تيم تطبيق دهم. از حاشيه خسته شده ام.
اين بازيكن با بيان اينكه بحث مالي براي او اهميت داشته است، ادامه داد: پيشنهاد استقلال برايم راضي‌كننده نبود، از طرفي نمي‌خواستم قرارداد 2ساله امضا كنم.
ميرقرباني در باره سپاهان اذعان داشت: مسئولان اين تيم از من ناراحت هستند و از آنها بخصوص آقاي ساكت بابت اينكه نتوانستم با اين تيم قرارداد رسمي امضا كنم، معذرت مي‌خواهم. شرايط من براي حضور در اصفهان مناسب نبود.
مهاجم فصل گذشته صنعت نفت در مورد پيشنهاد پرسپوليس و مذاكراتي كه با كاشاني داشت تصريح كرد: پيشنهاد مالي پرسپوليس همانند استقلال جالب نبود. ضمن اينكه حضور در پرسپوليس بدون كاشاني فايده‌اي نداشت.
وي در مورد شرايط سايپا اظهار داشت: كاري به اين ندارم كه چه كسي قرار است سرمربي اين تيم شود. به كار خود اطمنيان دارم. شايد هيچ بازيكني در شرايط من حاضر نشود قرارداد يكساله امضا كند؛ اما چون به كار خود اطمينان دارم قرارداد يكساله امضا كردم و مطمئن هستم بيشترين گل را به ثمر مي‌رسانم.
ميرقرباني در پاسخ به اين سوال كه آيا علي دايي در اين انتقال نقش داشته يا خير گفت:‌ فقط در فهرست خريد سايپا بودم و علي دايي تماسي با من نداشت. آخرين باري كه او را ديدم در بازي صنعت نفت مقابل سايپا بود.

مگه میرقربانی نیومده بود استقلال ؟؟؟
استقلال هنوز کسی رو نخریده ؟؟؟

iman_s
19-06-2008, 01:41
ایمان کی این کارو کرد؟ :18:
دو تا لباس شخصی بیسیم به دست.
یکیشون از اول صبح یک دوربین دستش بود و فقط از تماشاشگران و اونجاهایی که شلوغ بود فیلم میگرفت.بعد گل جباری من که اون موقع پشت دروازه بودم داشتم از تماشاچیها فیلم میگرفتم که یهو دونفری ریختن سرم و گوشی رو ازم گرفتند.میگفتند داشتی از گارد ویژه که توی تونل مستقر شده بودند که اگر شلوغ شد بریزند تو زمین فیلم میگرفتم :18:.گفتم همه فیلمها رو نگاه کنید اگه موردی داشت هر کاری دوست دارید بکنید ولی عوضیها حرف حالیشون نبود.همه کلیپهامو پاک کردند.منم به احتمال اینکه بشه کلیپها رو برگردوند دیگه فیلم نگرفتم.
این یارو دوربین به دسته خیلی عوضی بود. فیلمبرداری میکرد بعد بیسیم میرفت به ماموران میگفت برید فلانی رو بگیرید.

بردیا
19-06-2008, 05:11
تو همه جای دنیا این کارو میکنن ولی تو ایران مدل قدیمیشو
تو خارج با دوربینای مدار بسته متخلفا رو میگیرن تو ایران با دوربین دستی

amir_tak
19-06-2008, 08:34
سرور هر چه لنگیه امیر قلعه نوییه

amir_tak
19-06-2008, 08:44
سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسلام
بهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه
اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسستقلالی ها

amirtaker
19-06-2008, 10:13
امیر جان خوبه پستت رو ویرایش کنی تا تنش ایجاد نشه .
ممنون.
(آقا بردبا راضی شدی؟)

بردیا
19-06-2008, 10:20
بی خیال.
هر کی هر جور دوست داره بزار بگه.
وقتی بعد از اون همه صحبت و حرف و .... دوباره یه سری میان شروع میکنن فقط یه چیزو اثبات میکنن.

بالاخره معلوم نشد منصوریان خداحافظی از فوتبال کرد یا از استقلال؟

amirtaker
19-06-2008, 10:28
بی خیال.
هر کی هر جور دوست داره بزار بگه.
وقتی بعد از اون همه صحبت و حرف و .... دوباره یه سری میان شروع میکنن فقط یه چیزو اثبات میکنن.

بالاخره معلوم نشد منصوریان خداحافظی از فوتبال کرد یا از استقلال؟

الان میخواد بره اتریش مربی گری بخونه بعد بره باشگاه چلسی یا ریال آموزش کامل ببینه.:10:

بردیا
19-06-2008, 12:11
تا بخواد یه مربی بشه یه 3-4 سالی طول میکشه.
به نظر من بهتره مثل استیلی با دستیاری شروع کنه تا بعد بتونه خودشو قالب بکنه.:d

فاطـمه
19-06-2008, 12:53
این یکی دیگه خیلی بد بینانه است.

sina285
19-06-2008, 17:48
اي تايپيك شده بيشتر مسئله شخصيت
اقايون و خانوم ها ول كنيد ديگه مي خوايد با اين حرفا به هم توهين كنيد از اين كار چي بهتون ميدن

sina285
19-06-2008, 18:06
گل به خاطر كاغذش گلاسست بهترينه

corey
19-06-2008, 19:25
به نظر من بهترین روزنامه ورزشی خبر هستش و بعد از اون هم گل
جدیدا روزنامه پرسپلیس هم مطالب توپی مینویسه

hadious
19-06-2008, 23:56
اول استقلال بعد گل

thomas-anders
20-06-2008, 00:10
خبر ورزشی خیلی جالبه مخصوصا تیکه ی حرفهای شما

Antonio Andolini
20-06-2008, 00:29
یکی از یکی بدتر!
من نمیدونم این همه نشریه واسه چیه؟!!

MORINIO
20-06-2008, 01:08
خبر ورزشی از همشون بهتره

iman_s
20-06-2008, 01:58
معمولا روزنامه های پیروزی و استقلال رو نباید خوند چون واقعا هر 2تاشون خبرارو یک سویه متنشر میکنن.

دقیقا حرف منو زدی.
من خودم قبلا خبر ورزشی میخوندم. ولی الان روزنامه نمیخرم و از اینترنت بعضیهاشون میخونم.
نود(که یک کم دیر اپدیت میشه) جهان فوتبال.دنیای فوتبال.ایران ورزشی

Alireza Taji
20-06-2008, 02:20
استقلال اعلام کرد که نمی خواد بی خود لیستش را پر کنه و می خواد سره وقت و با بازیکنان مورد نیازش(نه اسم ورسم دار) قرار داد ببنده.
فعلا که همه ی خبرها در ارتباط با سپاهان هست این باشگاه داره بی حساب و کتاب ولخرجی می کنه و اصلا مشخص نیست خریدهاش روی چه اصولی هست!
تیمی که مربی نداره چطور این گونه خرید می کنه ؟ خدایش با اینکه اصفهانی هستم اما حالم از این سپاهان بهم می خوره...

Alireza Taji
20-06-2008, 02:31
به قوله فردوسی پور دایی همه را از پشته یک عینک مشکی مشکی می بینه این هم مختص حال دایی نیست و از همان زمان که من شناختمش این گونه بوده.
من از همان بچگی که دایی را شناختم به خاطر اون چهره ی عبوس و خشنش و اون طرز صحبت کردنش که انگار از همه طلبکار هست ازش بدم می امد(بهتر بگم می ترسیدم!)
دوستان خیلی از ضعف های دایی که باعث شد او محبوبیتش در ایران با وجود تمام زحماتش صفر باشد را گفتند.
تازگی ها هم که دایی مثل جادوگر ها در اغاز هر بازی زیره لب چیزهای میگه!!!
من از شخصیت جدیش و جنگندگیش خیلی خوشم می اید و معتقدم می تونه در مربیگری در ایران موفق باشه چون به هیچکس باج نمی ده حتی رئیس فدراسیون...
به دلم افتاده با دایی در جام جهانی می تونیم برای اولین بار به جمع 16 تیم صعود کنیم.:27:

Asalbanoo
20-06-2008, 10:20
سلام
الان که الا روزنامه نمی خونم
اما قبلا به نظرم خبر ورزشی از همه بهتر بود

saeed_h1369
20-06-2008, 11:16
بعد به تیم ما میگن مستکبر سپاهان همین الان این چند تا خریدش بالای 2 میلیارد شده

sina285
20-06-2008, 11:17
اقایون تیم پرسپولیس نباید یه فصل کامل راحت باشه باید حتما" یه مشکل براش به تراشن

Julian
20-06-2008, 11:24
کاشانی دیروز تو نود گفت علی ابادی به من گفت استعفاتو بنویس منم نوشتم.

sepehr_x50
20-06-2008, 11:34
بعدش هم یکی زنگ زد و گفت علی آبادی حرفی نزده!

seied-taher
20-06-2008, 11:50
مرد اونه که تا آخر کار وایسه ....
در مورد حواشی این خبر چیزی نداشته بیدین ؟

Vallio
21-06-2008, 10:44
ولش کنید این ابله پولکی رو ... چون کشور های خارجی بهش پول بیشتری میدن براشون خوب بازی میکنه ولی برای ایرانیا خودشو لوس میکنه هالا انگار.... پلله ....ست...

sastwhc
21-06-2008, 10:57
ولش کنید این ابله پولکی رو ... چون کشور های خارجی بهش پول بیشتری میدن براشون خوب بازی میکنه ولی برای ایرانیا خودشو لوس میکنه هالا انگار.... پلله ....ست...

حالا

فردا اگه ببازیم چی میشه؟

ALI.ARB
21-06-2008, 11:15
خيلي غمگين شديم...

خدا بيامرزه ايشون رو...

منصوريان جالب گفت ... هر وقت يادي از ايشون بشه با قهرماني ه استقلال در جام حذفي ذكر ميشه خاطرشون...

چه خوب ه كه پسرش كاري زيبا براي شادي روح ه پدرش در چنين زماني انجام داد و از بهترين ها بود در ميدان !

روحش شـــاد...!

SANR
21-06-2008, 15:29
یکی از دوستان داره سایت مجتبی جباری رو به درخواست وی میسازه.به محض آماده شدنش خبرتون می کنم.

Julian
21-06-2008, 16:11
حالااین مگه چقدر مهمه که تاپیک درست کردین براش؟

بردیا
21-06-2008, 17:49
همونطوری که ما برای تحولات تیممون مثل مدیرعامل و .... تاپیک میزنیم اینا هم برای بازیکن محبوبشون تاپیک میزنن.
بی خیال.
ولی به نظر من خط اول خبر اغراق هستش.مجتبی جباری موقعیت خوبی نداشت برای ضربه زدن به توپ تو بازی با سوریه و بهترین کار پاس دادن به خلیلی بود که خالی منتظر توپ بود.ولی خب اینم کارای ژورنالیستیه دیگه.یه جوری باید آتیششو داغتر بکنن

WaTeRsTyLeR
21-06-2008, 19:22
اخه علی دایی که کار شاقی نکرده که بیام در بارش حرف بزنیم هر وقت تیم رفت جام جهانی بعد بیام در مورد عملکردش حرف بزنیم.یعنی میخواستی از این دورم صعود نکنیم؟؟؟؟

WaTeRsTyLeR
21-06-2008, 19:24
به نظر من اری(کل کل نکردم )

iman_s
22-06-2008, 01:51
ولی به نظر من خط اول خبر اغراق هستش.مجتبی جباری موقعیت خوبی نداشت برای ضربه زدن به توپ تو بازی با سوریه و بهترین کار پاس دادن به خلیلی بود که خالی منتظر توپ بود.ولی خب اینم کارای ژورنالیستیه دیگه.یه جوری باید آتیششو داغتر بکنن

ممکنه یک کم اغراق داشته باشه ولی خیلی از بازیکنها اگه جای مجتبی بودند خودشون ضربه میزدند.ولی جباری بیشتر به فکرخلق موقعیته تا گل زدن. خود خلیلی هم تو برنامه ورزش از نگاه دو گفت مجتبی خودش موقعیت داشت ولی چون میدونستم تو اینجور مواقع بیشتر پاس میده حرکت کردم و تونستم روی پاسش گل بزنم.

استبداد
22-06-2008, 07:53
ممکنه یک کم اغراق داشته باشه ولی خیلی از بازیکنها اگه جای مجتبی بودند خودشون ضربه میزدند.ولی جباری بیشتر به فکرخلق موقعیته تا گل زدن

دقیقا " باهات موافقم ایمان جون