PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

rainysky50
24-05-2008, 19:57
;dvl j, ;s lhnv oldkd!!!!!!

Honradez
24-05-2008, 19:57
لطفا منبع رو هم ذکر کنید دوست عزیز.

من به شما 24 ساعت فرصت می‌دم...

موفق باشید. ;)

amirtaker
24-05-2008, 20:08
همش زير سر علي دايي!!!

به اون بد بخت چه ربطی داره؟:13::18:

WaTeRsTyLeR
24-05-2008, 20:19
خدا اخر عاقبت این تیم ملی رو ختم بخیر کنه.تیم که چند هفته از تشکیلش نمیگزره بازی تدارکاتیم که یختی.حداقل زمان برانکو تیمی داشتیم که میشد بهش گفت ملی.

D o l f i n
24-05-2008, 21:47
از بس آکوا اومده پستهام رو پاک کرده میترسم پست بدم ایشالله این فدراسیون زودتر درش تخته بشه بعضی وقتا همچین حرصم میگیره و از دست ندانم کاری های اینا جوش میکنم که میگم کاش فوتبال ایران برای همیشه معلق میموند

BoomDoongDang
24-05-2008, 22:20
پرسپولیس مگه اسم بدیه ؟
تازه تاج هم اسم قشنگی بوده ها ! آخه چه ربطی داره چون مثلا شاه ها تاج میذارن سرشون باید عوضش کنیم :دی .
البته چون یک سیلابی بوده کار استقلالی ها رو سخت میکرد :دی : دی

ReZa DN
25-05-2008, 12:11
خبرگزاري فارس:سرمربي اسبق تيم ملي گفت: اين روزها شاهديم كه دانه درشت‌ها از قانون فرار مي‌كنند و قالپاق دزد‌ها دستگير مي‌شوند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد مايلي‌كهن در نبردي كه با علي دايي در دادگاه داشت، پيروز شد و دادگاه او را از اتهاماتي كه به او وارد شده بود، تبرئه كرد.
سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال با خبرنگار خبرگزاري فارس گفت و گويي انجام داد كه متن آن را در زير مي‌خوانيد:

قلدرها با اعمال قانون، قلدري نخواهند كرد
آنهايي كه مرا مي‌شناسند، مي‌دانند صد در صد به قانون احترام مي‌گذارم. معتقدم برخي مشكلات به دليل عدم تمكين از قانون است. اگر همه به قانون احترام بگذاريم، وضعيت كشور، به خصوص در حيطه ورزش كه شغل اصلي ما است، بهتر خواهد شد. اين را هم بايد بگويم كه برد و باخت در اين دادگاه برايم اصلا مهم نبود. قبلا عرض كرده بودم، برگزاري اين دادگاه فارغ از هر نتيجه‌اي كه داشته باشد، به سود فوتبال بوده و هست. اگر قانون اجرا شود، هيچ قلدري ديگر قلدري نخواهد كرد.

ثروت زياد قلدري مي‌آورد
يكي از دلايل عمده قلدري، داشتن ثروت و مال بي حد و حصر است. اين مسئله احساس قلدري به وجود مي‌آورد؛ اما هميشه تابع قانون بوده و خواهم بود. از روز نخست هم گفته بودم، براي برگزاري دادگاه لحظه شماري مي‌كنم.

مدير تداركات هم با اجازه انتخاب مي‌شود
به طور كلي تمكين از قانون بايد براي همه باشد؛ نه آنكه آدم‌هاي قلدر از قانون فرار كنند و آدم‌هاي ضعيف گير بيفتند. به عبارت بهتر، دانه درشت ها از قانون فرار مي‌كنند و قالپاق دزد‌ها دستگير مي‌شوند. اين روزها اين مسئله را در فوتبال شاهد هستيم. خط و خطوط فدراسيون از جاي ديگر صادر مي‌شود. زماني به فدراسيون سابق ايراد مي‌گرفتيم كه چرا قرارداد سرمربي تيم ملي در اتاق رئيس وقت سازمان تربيت بدني امضا شده است. اين موضوع استقلال فدراسيون را زير سوال مي‌برد؛ اما حالا مدير تداركات كه شغل شريفي هم هست، بايد با اجازه انتخاب شود.

چرا براي حرف‌هاي كريمي جنجال به پا شد؟
زماني‌كه فدراسيون اركان خودش را زير سوال مي‌برد و كسي واكنش نشان نمي‌دهد، چرا بايد براي يك حرف ساده علي كريمي، اين همه جنجال به راه مي‌افتد؟ اگر من اين كار را كرده بودم، مي‌گفتند منافع ملي به خطر افتاده است؛ اما مگر علي كريمي چه چيزي گفت؟

تمام اركان فدراسيون زير سوال رفت
مراجعه كنيد به سخناني كه پيش از مصاحبه علي كريمي انجام شد. اين مسائل مستند است. زماني‌كه هنوز سرمربي تيم ملي انتخاب نشده بود و 5 نفر مورد نظر فدراسيون بودند، فردي در مصاحبه اش رسما اعلام كرد كه هر شخصي كه لابي قويتري داشته باشد، سرمربي مي‌شود. او به همه چيز تاخت و يك هفته بعد، همين شخص سرمربي شد. معناي اين مسئله چيست؟ آيا غير از اين است كه تمام اركان فدراسيون را زير سوال برده است؟

رئيس فدراسيون در كميته انضباطي دخل و تصرف كرد
بعد از ديدار پرسپوليس و سايپا، اين شخص مصاحبه كرد و گفت به محسن تركي باختيم؛ نه پرسپوليس. زماني‌كه كميته انضباطي او را احضار مي‌كند، در جلسه حاضر نمي‌شود و رئيس فدراسيون مي‌گويد خودم گفتم. معناي اين گفته چيست؛ غير از زير سوال بردن اركان فدراسيون است؟ طبق قوانين موجود، رئيس مي‌تواند هر آدمي را به عنوان رئيس كميته انضباطي انتخاب كند؛ اما پس از انتخاب حق ندارد در آراي آن دخل و تصرف داشته باشد. اين مسئله نقض صريح مقررات و دخالت در اركان فدراسيون است. اين مسائل قابل اغماض نيست.

برخي در فدراسيون فوتبال عوامفريبي مي‌كنند
علي كريمي فقط گفت كه فدراسيون اخير، ضعيف ترين فدراسيون در 10 سال اخير بوده است؛ اما جالب است كه مهدي تاج (نايب رئيس فدراسيون) عنوان مي‌كند كه فدراسيون قويترين دوران خود را مي ‌گذراند. ايشان عوامفريبي مي‌كند و مي‌گويد تيم ملي فوتسال و فوتبال ساحلي ايران به جام جهاني صعود كرده است. بهتر است عوامفريبي نكنند چرا كه تيم ملي فوتسال در 10 دوره گذشته، در 9 دوره قهرمان آسيا شده است. بنابراين، در كدام دوره به جام جهاني نرفته است؟ هر وقت اين تيم توانست مقامي بهتر از چهارمي جهان در سال 1992 را به دست آورد، چنين صحبتي را مطرح كنند. فوتبال ساحلي ما نيز در شرايط به جام جهاني راه پيدا كرد كه بازيكنان ايران حتي با توپ بازي‌ها آشنا نبودند.

به جاي برخورد با كريمي با قلدرها برخورد كنيد
بايد تاكيد كنم؛ اگر تمام تيم‌هاي فوتبال از نوجوانان، جوانان، المپيك، فوتسال و فوتبال ساحلي به جام جهاني صعود كنند؛ اما تيم ملي بزرگسالان از صعود بازبماند، مهدي تاج بايد تاج و تخت خود را رها كند و برود. تاج بايد بداند سمتي كه به او رسيده، شايسته افراد ديگري بود؛ اما حالا كه در مسند هستند، كمي آهسته تر حركت كند و حرمت افراد فوتبالي را نگه دارد. آدمي مثل علي كريمي كه حدود 100 بازي ملي دارد، نبايد در موردش اينگونه صحبت كرد. اگر موردي هم بوده، بايد بدون آنكه در جايي درج شود، با خودش در ميان گذاشت. به جاي برخورد با كريمي، بايد با افرادي كه قلدر مآبانه رفتار مي‌كنند، برخورد شود. آنهايي كه قراردادهاي لباسشان و رفتار با كميته هاي داوران و انضباطي شان مشخص است.

بازيكن خانه نشين را به تيم ملي دعوت مي‌كنند
اگر تيم ملي به اردبيل رفت و در آنجا اردو زد، شايد بخشي از آن به دليل كمبود امكانات باشد. اگرچه دماي تهران و اردبيل چند درجه با يكديگر اختلاف دارد؛ اما با نظر و سيلقه سرمربي محل اردو انتخاب مي‌شود اين مسئله خيلي مهم نيست؛ بلكه اينكه بازيكنان نجيبي مثل محمد نصرتي با پنجاه بازي ملي ديده نمي‌شوند (تازه روز گذشته او را به تيم ملي دعوت كردند)؛ اما آنهايي كه در خانه خود در قبرس مشغول فوتبال دستي و پلي استيشن هستند به تيم ملي دعوت مي‌شوند و خودشان هم تعجب مي‌كنند، مسئله مهمي است.

به همه پرسپوليسي ها تبريك مي‌گويم
به طرفداران پرسپوليس، فوتبال دوستان، مديران، مربيان و بازيكنان اين تيم به دليل كسب قهرماني در ليگ برتر تبريك مي‌گويم. آنها كار فوق العاده دشوار و مهمي را انجام دادند؛ اما بايد بدانيم كه چرا اين قهرماني اين همه به چشم مي‌آيد. آنهايي كه قبلا سكان هدايت را بر عهده داشتند، به گونه‌اي عمل كردند كه نه تنها پرسپوليس قهرمان نشد؛ بلكه مانند يك تيم بزرگ هم در ميادين حضور نداشت. ضعف گذشتگان بود. البته افراد كنوني واقعا زحمت كشيدند و به آنها تبريك مي‌گويم. دست همگي آنها درد نكند.

فوتبال موهبت الهي است
در پايان ليگ برتر يك نكته مهم را مشاهده كردم. داستان قرمز و زرد را بعد از مسابقه پرسپوليس و سپاهان به راه انداختند؛ در حاليكه سپاهان و پرسپوليس تا آنجا كه مي‌دانم در گذشته هاي نه چندان دور هم ريشه بوده‌اند و از شاهين مشتق شده‌اند. اينكه طرفداران فوتبال اصفهان و تهران را مقابل هم قرار بدهيم، خيلي كار ناشايست و خطرناكي است. بايد بدانيم كه فوتبال موهبت الهي است و مي‌توانيم به نحو احسن از آن استفاده كنيم. مي‌توانيم دوستي‌هاي خود را در فوتبال بيشتر كنيم.

چرا از مديران ايراد نمي‌گيريم؟
اگر بخواهيم از زاويه ديگر به قهرماني پرسپوليس نگاه كنيم، از شما مي‌پرسم چرا مي‌گويند تماشاگران در جشن قهرماني بي نظم بودند؟ چند مسئول هنگام اهداي جام قهرماني وارد زمين شدند؟ جشن قهرماني منچستر يونايتد را ديديد؟ كدام مقام مسئول وارد زمين شد؟ آيا غير از اين است كه پلاتيني و بلاتر در جايگاه ويژه جام را اهدا كردند و شخص ديگري داخل زمين نرفت. در جشن قهرماني پرسپوليس، آقاي مهندس محمد علي آبادي (رئيس سازمان تربيت بدني)، كيومرث هاشمي (معاون سازمان)، ساور (معاون حقوقي و فرهنگي) و خدادادي (مديركل حوزه سرپرستي سازمان) كنار زمين حاضر شدند. حضور مسئولان در جايگاه اشكالي ندارد و قدمشان روي چشم؛ اما چرا وارد زمين مي‌شوند؟ از فدراسيون هم علي كفاشيان (رئيس)، مهدي تاج (نايب رئيس)، عزيز محمدي (رئيس سازمان ليگ)، نبي (دبير فدراسيون) و آيت اللهي و بهروان (اعضاي هيات رئيسه) كنار زمين بودند. كاشاني (مديرعامل)، حسن بيادي و نژاد فلاح (اعضاي هيئت مديره) نيز حضور داشتند. اگر جام را تكه تكه هم مي‌كرديم؛ چگونه مي‌خواستند جام را به بازيكنان تقديم كنند؟ چرا آدم‌هاي صاحب منصب كنار زمين آمدند؛ ولي ما از تماشاگران ايراد مي‌گيريم؛ آن هم تماشاگراني كه از هفت صبح به ورزشگاه آمده و شرايط سرويس بهداشتي در ورزشگاه كه هم كه همه مي‌دانيم چگونه است؟ چرا از تماشاگران ايراد مي‌گيريم؛ اما از مديران ايرادي گرفته نمي‌شود.

شمشيرها را عليه خود بيرون مي‌كشم
اين حرف‌ها را مي‌زنم و دوباره شمشيرها را عليه خودم تيز مي‌كنم. از اين كلانتري به آن كلانتري مي‌روم؛ اما اين حرف‌ها را بر زبان مي‌آورم چون وظيفه خودم مي‌دانم كه بگويم. اگر همين مراسم جشن قهرماني پرسپوليس را به من مي‌سپردند، به شما مي‌گفتم چگونه بايد آن را اجرا كرد. كار را بايد به كاردان سپرد. خيلي جاها بايد از خودت بگذري. اگر خوب از فوتبال استفاده شود، مي‌تواند اشتغال آفرين باشد.

نقش قطبي در قهرماني پر رنگ است
كجا منتقد افشين قطبي بودم؟ از هفته اول تا هفته سي ام ليگ برتر صحبتي نكردم. فقط آنجايي كه تيم خوب بازي نمي‌كرد و قطبي مي‌گفت پرسپوليس بين المللي بازي كرده، صحبت مي‌كردم. طبيعي است نقش او در قهرماني پررنگ است و بايدبه او خسته نباشيد گفت. در رابطه با حضور ايشان و نحوه آمدن به ايران حرف داشتم و دارم كه بخشي از آنها را هم پيش از اين گفته ام؛ اما واقعا به قطبي و كليه مربيان مديران و بازيكنان تبريك مي‌گويم.

برخي بازيكنان پرسپوليس ديده نشدند
يك نكته را بايد به آن اشاره كنم كه برخي بازيكنان در قهرماني كمتر ديده شدند. محمد نصرتي، سپهر حيدري و فرزاد پيرلو منظورم آشوبي است كه نقش مهمي در قهرماني داشتند؛ حتي مسعود زارعي هم تلاش فراواني كرد. كريم باقري و محسن خليلي به خوبي ديده شدند. خليلي از نظر فني و اخلاقي فوق العاده بود. يك پرسپوليسي اصيل را هم نبايد فراموش كنيم؛ كسي كه فصل قبل در تركيب اصلي حضور داشت و امسال برخورد حرفه‌اي داشت. منظورم فرشيد كريمي است. واكنش حسن رودباريان روي گل پرسپوليس قابل تشكر بود.

دكتر احمدي نژاد خيلي غريب است
در مصاحبه قبلي كه با خبرگزاري فارس انجام دادم، به دنبال هيچ چيز غير از بيان واقعيت نبودم. نمي‌خواستم توجه رئيس جمهوري محترم را جلب كنم. هنوز هم معتقدم دكتر احمدي نژاد خيلي غريب است. به معناي واقعي مردم را دوست دارند و به آنها علاقمند هستند. ايشان به دنبال كم كردن مشكلات ملت است و در اين زمينه خيلي زحمت مي‌كشد.

VAHID-T
25-05-2008, 17:43
تمام متن رو خوندم
انشالله در فرصت مناسب کلیپی ار بی احترامی ها و تندی های علی دایی به خبرنگارها - عادل فردوسی پور - آقای فنایی - افشین قطبی - فیروز کریمی - مجری شبکه خبر - داوران و صحبت های پشت پرده و بد دهانی خطاب به همین آقای مایلی کهن که رسانه ای نشده پخش میکنم تا مردم خود قضاوت کنند
هر با خبر نگاری از ایشان سوالی ساده و نه جنجالی پرسید با تهمت و بی احترامی آغاز کرد.
آن اخلاق و فرهنگ حسین رضازاده کجا و ایشان کجا.

VAHID-T
25-05-2008, 17:52
مجله همشهری جوان در شماره اخیر خود، شماره 167، چهار خرداد، گزارشی خواندنی درباره افشین قطبی به بهانه قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر چاپ کرده است. در این گزارش از جمله افراد مختلف اظهار نظرهای قابل توجهی درباره سرمربی اخلاق مدار پرسپولیس کرده اند. شما هم بخش هایی از آن را در ادامه بخوانید.
نیکی کریمی: قطبی بیش از هر چیز نشان داد بدون عصبانیت هم می توان برنده شد، می توان بدون این که فحش داد قهرمان شد ... اگر قطبی ری اکشن ما را سر صحنه فیلمبرداری بعد از گل پرسپولیس می دید، خوشحال می شد چون ما رکورد پرش ارتفاع او را هم زدیم
رضا میرکریمی، کارگردان سینما؛ من طرفدار متعصب هیچ تیمی نیستم ولی باید اعتراف کنم بعد از حضور آقای افشین قطبی بر مسند مربیگری پرسپولیس و شنیدن ادبیات و لحن ایشان، فصل گذشته را لحظه به لحظه پیگیری کردم ... من می خواهم بگویم درست است که آقای قطبی مدت ها در ایران نبوده ولی از بسیاری از مربیان ایرانی ما ایرانی تر، متعهدتر و اخلاق گراتر است
علی پروین: این آقاقطبی یه مربی مشتی و با حاله که تو آمریکا بزرگ شده اما دیزی خوردن رو یادش نرفته تا یه ایرانی اصیل باقی بمونه ... افشین رو خیلی اذیت کردند ولی ثابت کرد یک مرد واقعیه چون تا آخرین روز بازی، سر حرفش ایستاد و بالاخره هم پرسپولیس رو قهرمان کرد
پیمان قاسم خانی: دوستم – ژوله – ایده جالبی برای یک مقاله داشت؛ این که قطبی به درد فوتبال ما نمی خورد؛ همان طور که آقای خاتمی به درد سیاست ما نمی خورد؛ چون هر دو بیش از حد آرام هستند. در آن زمان حرف ژوله به نظرم به طرز ناامیدکننده ای درست می رسید
پژمان بازغی: قطبی به ما آموخت فوتبال حرفه ای اخلاق می خواهد و این همان چیزی است که سال هاست از ما دور افتاده
ناصر حجازی: نمی توان شخصیت بالایش را منکر شد. آقای قطبی تنها مربی لیگ برتری بود که تحت هر شرایطی با روی خوش به طرف مربیان و حریفان می رفت تا ثابت کند شخصیتی بالاتر از فوتبال ایران دارد
سیامک انصاری: سلام آقای قطبی! خیلی متشکرم که به ایران آمدید ... در ابتدای مصاحبه، نه از تاکتیک صحبت کردید، نه از تکنیک، نه از بازیکنان ناآرام تیم تان و نه از پرسپولیس با تمام حاشیه اش. از مردم خواستید روی زمین آشغال نریزید و شهر را تمیز نگه دارند. چند دقیقه ای خشکم زد. می دانید چرا؟ به خاطر این که تا به حال هیچ مربی ای را ندیدم که چهره این شهر برایش مهم باشد
کریم باقری: از این که هر کس از راه می رسید، سعی داشت افشین قطبی را تخریب کند، حرص می خوردم ... اولین روزی که سر تمرین آمد، از قهرمانی حرف می زد؛ در حالی که حتی اکثر نفرات تیم را نمی شناخت. در آن روز همه سرمربی را مسخره می کردند ... حرف های قطبی برای بازگشت من به دوران اوج خیلی تاثیر داشت ... من قول می دهم تا چند سال آینده، او را در تیم های بزرگ دنیا ببینیم و بعد حسرت از دست دادنش را بخوریم ... او در بدترین شرایط هم خندان بود و به هیچ کس توهین نمی کرد حتی با بازیکنانی که در تیم اذیتش می کردند. با تمام بی احترامی ها کنار آمد... /ا
منبع
links.p30 download.com/archives/9106.php

FAKHER
25-05-2008, 18:40
با اینکه از پرسپولیس چندان خوشم نمیات ولی واقعا دوست داشتم قهرمان بشه فقط بخاطر این بنده خدا !!!

MR.Punisher
25-05-2008, 19:54
قطبی مربی بزرگی هست.ایرانی ها لیاقتش رو ندارن.حیف این مرد بزرگ که عمرش رو تو ایران تلف کنه.
ولی قهرمانی حق پرسپولیس بود.

iman_s
26-05-2008, 00:38
دیگه همه ایران با اخلاق دایی آشنا هستند.
کسی که یک نوک سوزن تحمل انتقاد رو نداره و خودش رو از همه بالاتر میدونه.
صحبت کردن درباره اخلاق دایی مثنوی هفتاد من کاغد نیاز داره.

taghi443
26-05-2008, 10:19
برو ببین اونایی که باهاش مشکل پیدا کردن چه جوری بعد یه مدت از صحنه روزگار محو شدن
اواقعا ادم ...

torrado
26-05-2008, 10:29
منبعش روزنامه خراسان
روز شنبه
منم ديدم

sourena_8888
26-05-2008, 11:16
انقدر نگیم حیف این مرده که تو ایران بمونه ...
ما کی می خوایم شروع کنیم ؟

این قطبی را باید به هر نحوی نگه داشت ...حیف این سرمایه هاست...تیم ملی برازندش بود ..

علی دایی کجا ...افشین قطبی کجا

Actros
26-05-2008, 12:50
انقدر نگیم حیف این مرده که تو ایران بمونه ...
ما کی می خوایم شروع کنیم ؟

این قطبی را باید به هر نحوی نگه داشت ...حیف این سرمایه هاست...تیم ملی برازندش بود ..

علی دایی کجا ...افشین قطبی کجا

تایید میشه
ولی وقتی بحا بهش داده نمیشه
بهتره بره

ReZa DN
26-05-2008, 12:57
به اون بد بخت چه ربطی داره؟:13::18:

همه سر همین علی دایی هستش همه قدیمی ها رو داره کنار میزنه من که اصلا دوست ندارم تیم با مربیگریه علی دایی بره جام جهانی

armin_goooodboy
26-05-2008, 13:13
اگه حرفی زده مطمئنم راست گفته
چون علی کریمی واقعیات رو میگه و ترسی نداره ازش

ضعیف ترین فدراسیون رو داریم

بسیار بسیار مسخره علی دایی رو کردن مربی
دایی ای که اگه با کمک داور نبود نمیتونست حتی زامبیا رو ببره ( با .... برد)
از اون طرف فدراسیون فوتبال علی داریی رو بهترین مربی سال ایران انتخاب میکنه
خنده دار نیست؟

اینو نمیشه اصلا گفت فدراسیون
باید بگیم ارگان خصوصی فوتبال علی دایی :d

حال کردم دایی واسه هاشمیان دعوتنامه فرستاده بود هاشمیان هم خیلی رک اومد گفت من نمیام
کار درست رو اون کرد

علی کریمی هم کاش همین کار رو میکرد

MoJtaBa.R
27-05-2008, 22:44
دمت گرم : عكساي احمد رضا يه چيز ديگه بود

huti_421
27-05-2008, 22:56
عالی بود مرسی ... خصوصا استیلی و قطبی !!!

Mehdi.7600
28-05-2008, 03:54
بلا به دور. آخرش هم از این موجی؟ خدا یا توبه!

Mehdi.7600
28-05-2008, 03:57
»ن فقط میدونم این نامردا , امسال سپاهان رو گوسفند قربونی کردن. 7 دقیقه وقت اضافی!!!!!!!!!

Mehdi.7600
28-05-2008, 03:58
فولاد و استیل آذین.

lindows
28-05-2008, 08:06
ميگن قرار ه ساكت به خاطر باخت 4 بر 2 به پگاه از چمن ورزشگاه سردار جنگل به Afc شكايت كنه !

saeed_h1369
28-05-2008, 08:30
خیلی توپ بود

amini_bio
28-05-2008, 08:51
ميگن قرار ه ساكت به خاطر باخت 4 بر 2 به پگاه از چمن ورزشگاه سردار جنگل به Afc شكايت كنه !

خوشمزه.

سپاهان هیچ مشکلی با بقیه تیم ها نداره.
فقط با تیم هایی مشکل داره که مثل انگل به فوتبال ایران چسبیدند و تموم بودجه ای که باید صرف کل ورزش مملکت بشه به اون 2 تا تیم داده میشه و همه دولت و فدراسیون و صدا و سیما و کمیته انضباطی و کمیته داوران و ...... پشتشونند.
سپاهان با بی عدالتی ها مشکل داره.

نه با تیم پگاه که انصافا خیلی قشنگ بازی کرد و خیلی هم با شایستگی برد.

Mojtaba-MCI
28-05-2008, 09:56
چه کرد پگاه با سپاهان...
دمش گرم!!!

بردیا
28-05-2008, 13:40
ولی تو آسیا یه جام بیشتر نداریم.
فصل بعد هم همین طور خواهد بود.
حالا هر نامی که می خوایم بهش میدیم: جام برندگان، جام باشگاه ها، لیگ قهرمانان یا هر نام دیگه ای.
هر 4 نماینده ایران در همین تک جام آسیا شرکت خواهند کرد.

قبل از برگزاری سیستم جدید توی آسیا,2تا جام برگزار میشه.پرسپولیس توی جام قهرمانان آسیا چند بار سوم شده ولی توی جام برندگان یک بار قهرمان و یک بار نایب قهرمان شده.ازین به بعد هم معلوم میشه چی به چیه و کی بالا میره.

گذشته رو ولش كن نو كه اومد به بازار كهنه ميشه دل آزار راستي اينهمه دروغ رو از كدوم قوطي عطاري پيدا كردي پرسپوليس به جز يه مقام سومي هيچ مقامي تو آسيا نداشته يه مطلب هم در مورد داوري : اگه حتي اون نه دقيقه وقت تلف شده كه داور گرفت درست باشه كه نيست اگه پيروزي جاي سپاهان بود يعني با يك تساوي قهرمان ميشد
داور هرگز اينهمه وقت تلف شده نميگرفت اينو بازيهاي قبلي پيروزي در ليگ برتر به ما ميگه نمونش بازي پيروزي با سايپا بود كه داور وقت تلف شده زيادي گرفت چون پرسپوليس به اون احتياج داشت ....

دروغگو خودتی که نمیفهمیو حرف میزنی.برو اطلاعاتتو ببر بالا بعد بیا اینجا کل کل بکن.خوبه نود رو دیدی و بازم ادعا میکنید در مورد وقت اضافه.بس کنید دیگه.چقدر خالی میبندیدو مظلوم نمایی میکنید.زدید شیشه ماشین خبرنگارا رو شکوندید.اون همه خسارت زدید.دوربین خبرساز دیشبو دیدی.شکار کرده بود کسایی رو که شیشه شکستن.میگفتن چون مارو راه ندادن زدیم.عجب فرهنگی دارن طرفدرارای آقای ساکت

»ن فقط میدونم این نامردا , امسال سپاهان رو گوسفند قربونی کردن. 7 دقیقه وقت اضافی!!!!!!!!!

نودو دیدی؟پس دیگه شکایت نکن

*IN*
28-05-2008, 14:34
داوود سيا چقدر سفيد شده
:31::31::31::31::31::31::31:

hermione
28-05-2008, 22:45
یه نکته ای خیلی عجیبه !!!!!!!!!!!!!!!!!

این عکس آخری که فکر می کنم لحظه ی گل زدن پرسپولیس هست به چهره خندان ساکت ( تقریباً بالای عابد زاده سمت راست ) نگاه کنید !!! کمی عجیب نیست ؟؟؟

iman_s
29-05-2008, 04:18
خوشمزه.

سپاهان هیچ مشکلی با بقیه تیم ها نداره.
فقط با تیم هایی مشکل داره که مثل انگل به فوتبال ایران چسبیدند و تموم بودجه ای که باید صرف کل ورزش مملکت بشه به اون 2 تا تیم داده میشه و همه دولت و فدراسیون و صدا و سیما و کمیته انضباطی و کمیته داوران و ...... پشتشونند.
سپاهان با بی عدالتی ها مشکل داره.

نه با تیم پگاه که انصافا خیلی قشنگ بازی کرد و خیلی هم با شایستگی برد.
اینو جای دیگه نگی بهت میخندند. فوتبال ایران تو این تیمها خلاصه میشه.
وقتی اکثریت مردم ایران طرفدار این 2تا تیم هستند چرا براشون خرج نشه.میدونی با یک برد یا باخت این دوتا تیم چه مشکلاتی بین خانواده ها پیش میاد.
همین دوهفته پیش که پیروزی قهرمان شد چقدر مردم به خیابونها ریختند و به شادمانی پرداختند و اگر استقلال هم قهرمان بشه باز هم همین اتفاق تکرار میشه.
شما که هنوز 2-3 ساله نیومدید و خودتونو برتر میدونید اینم بدونید تیم ملی به این 2تا تیم وایسته هست و با پیشرفت این 2تا تیم تیم ملی هم پیشرفت میکنه.از زمان اوجگیری شما و زمانی که این 2تا تیم یک کم نزول پیدا کردند تیم ملی هم افت کرده.
اون آقایی هم که ادعای فرهنگ سازی در فوتبال ایران رو داره معنی کامل فرهنگ سازی رو به مردم نشون داد.
در ضمن شما که دارید از جیب کارگرها فولاد مبارکه میخورید چرا گیر دادید به خرجهایی که برای این 2تا تیم میشه.

amini_bio
29-05-2008, 04:38
اینو جای دیگه نگی بهت میخندند. فوتبال ایران تو این تیمها خلاصه میشه.
وقتی اکثریت مردم ایران طرفدار این 2تا تیم هستند چرا براشون خرج نشه.میدونی با یک برد یا باخت این دوتا تیم چه مشکلاتی بین خانواده ها پیش میاد.
همین دوهفته پیش که پیروزی قهرمان شد چقدر مردم به خیابونها ریختند و به شادمانی پرداختند و اگر استقلا هم قهرمان بشه باز هم همین اتفاق تکرار میشه.
شما که هنوز 2-3 ساله نیومدید و خودتونو برتر میدونید اینم بدونید تیم ملی به این 2تا تیم وایسته هست و با پیشرفت این 2تا تیم تیم ملی هم پیشرفت میکنه.از زمان اوجگیری شما و زمانی که این 2تا تیم یک کم نزول پیدا کردند تیم ملی هم افت کرده.
اون آقایی هم که ادعای فرهنگ سازی در فوتبال ایران رو داره معنی کامل فرهنگ سازی رو به مردم نشون داد.
در ضمن شما که دارید از جیب کارگرها فولاد مبارکه میخورید چرا گیر دادید به خرجهایی که برای این 2تا تیم میشه.

اولا که تیم ملی کی صعود داشته که الان نزول داشته باشه؟
تیم ملی 3 بار بیشتر به جام جهانی نرفته که یک بارش هم 2 سال پیش بوده همون زمان که سپاهان تو اوج بود و قهرمان جام حذفی هم شد و اون موقع تیم ملی به راحت ترین طرز ممکن به جام جهانی صعود کرد.
پس بیخودی اطلاعات من درآوردی ارائه نده.
ولی باید بپذیریم که ایران هیچ وقت در جهان حرفی برا گفتن نداشته و با این شیوه تیم سالاری نخواهد هم داشت.

بعدشم این طرفدارا را هم به زور برا این 2 تیم ایجاد میکنند.
اگه هر فصل تموم بازی های تیم خوب مس رفسنجان هم از رسمی و حذفی گرفته تا دوستانش با 1 ساعت تحلیل و کارشناسی پخش بشه و 4 صفحه هر روزنامه ای هم بهش تخصیص پیدا کنه بعد چند سال طرفدارا مس از پرسپولیس استقلال هم بیشتر میشند.

در ضمن سپاهان از پول شرکت خودش خرج ورزشش میکنه. نه از جیب ورزش تموم کشور.
از جیبی که باید متعلق به تموم رشته ها تموم ورزش ها به کرد و لر و ترک و بلوچ به زن و مرد به ....... باشه.
ولی هر سال چندین میلیاردش صرف این دو تیم تهرانی میشه و به شدیدترین وضع ممکن ازشون حمایت میشه.
این جوری اگه تیم ته جدول دسته 3 هم باشه بالاخره میتونه هر 6 سال یه بار با زور یه قهرمانی بیاره.
اگه همین چند میلیارد را صرف ورزش شطرنج کرده بودند الان ایران تو شطرنج روسیه را میذاشت تو جیبش.

زنده باد تیمای شهرستانی.
سپاهان ذوب آهن پاس همدان ابومسلم ملوان پگاه برق و فجر شیراز مس کرمان استقلال اهواز فولاد اهواز نفت آبادان تراکتور سازی تبریز و ...

Julian
29-05-2008, 13:41
سلام
دوستان پرسپولیسی این روزها خبر های خوبی به گوش نمی رسه.
این خبر ها رو من امروز از سایت ایسنا برداشتم. خودتون بخونین و نظر بدین.
خواهشا فقط پرسپولیسی ها پست بدن.

پرسپوليس بايد براي قهرماني آسيا کار کند
افشين قطبي:
من به استراحت نياز دارم
هفت سال است بدون استراحت کار مي‎کنم

خستگي و شرايط خانوادگي مشكل "قطبي"
كاشاني:
روند مذاکرات مثبت نيست
تمام تلاشم را براي تمديد قرارداد مي‎کنم

Julian
29-05-2008, 13:43
مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: «تمام تلاش خود را براي متقاعد کردن "قطبي" براي ادامه همکاري با باشگاه پرسپوليس به کار خواهيم بست و اميدوارم مذاکرات با وي به نتيجه مثبتي ختم شود».
به گزارش ايسنا، حبيب کاشاني در خصوص جلسه صبح امروز خود با افشين قطبي گفت: «عليرغم فضاي دوستانه و مثبتي که در مذاکرات با قطبي وجود دارد، روند اين مذاکرات روند مثبتي نيست چرا که او به خستگي مفرط خود و همچنين شرايط خانوادگي‎اش تاکيد دارد و ترديد دارد که بتواند با وجود اين دو مسئله حضور موفقي را در پرسپوليس داشته باشد».
مدير عامل باشگاه پرسپوليس افزود: « قطبي خواسته‎هايي نيز دارد که مشکل خاصي براي بر آورده کردن آنها وجود ندارد اما بحثي که او در مورد خستگي از کار و شرايط خانوادگي‎اش مطرح مي‎کند مانع از اين شد که اين جلسه به نتيجه نهايي ختم شود».
وي تصريح کرد: «عصر امروز جلسه ديگري با قطبي در دفتر دکتر سعيدلو خواهيم داشت و با ادامه روند مذاکرات، اميدواريم بتوانيم به نتيجه مطلوب رسيده و شاهد ادامه همکاري اين مربي خوب با باشگاه پرسپوليس باشيم».

Julian
29-05-2008, 13:43
افشين قطبي گفت: «من هفت سال بدون وقفه در تيم‎هاي ملي، در جام جهاني و تيم‎هاي باشگاهي بدون استراحت کار کرده‎ام و حالا مي‎خواهم به اين نتيجه برسم که اين قدرت، انگيزه، توانايي و دقت را دارم که بتوانم براي قهرماني پرسپوليس در آسيا بگذارم يا نه».
به گزارش ايسنا، وي در خصوص جلسه صبح امروز خود با حبيب کاشاني و نتايج آن گفت: «هدف‎گذاري پرسپوليس براي فصل آينده بايد قهرماني در آسيا باشد و هر کسي که اين مسئوليت را مي‎پذيرد بايد بتواند 16 تا 20 ساعت در طول روز وقت بگذارد. براي همين در اين جلسه خيلي صادقانه، شفاف و صريح درباره موضوعات مختلفي که براي موفقيت پرسپوليس لازم است، صحبت کرديم و اين جلسات ادامه خواهد داشت».
افشين قطبي در پاسخ به اين سوال که آيا اين جلسات به تمديد قرارداد وي با باشگاه پرسپوليس منجر خواهد شد يا نه، گفت: «ما امروز و فردا هم صحبت خواهيم کرد و شرايط را بررسي مي‎کنيم. چيزي که بايد بگويم اين است که من به استراحت نياز دارم و نمي‎دانم اين فرصت را باشگاه پرسپوليس مجاز است در اختيار من قرار بدهد يا نه. کار کردن پرسپوليس از همين فردا هم دير است و اين تيم بايد خود را براي يک فصل سخت و فشرده آماده کند اما چيزي که مي‎خواهم بگويم اين است که من هميشه پرسپوليسي بودم و خواهم بود. نمي‎خواهم به هواداران اين تيم قولي بدهم که نتوانم به آن عمل کنم. من مي‎خواهم شرايط خود را بسنجم و ببينم مي‎توانم اين تيم را قهرمان آسيا کنم يا نه».
قطبي در پايان گفت: «من شرايط را به کاشاني گفته‎ام و اين جلسات ادامه خواهد داشت. مسائل مالي براي من اهميت ندارد و بايد مسائل ديگري را بررسي کرد».

بردیا
29-05-2008, 13:58
از بن بیرون اومدنتو تبریک میگم اول.

به نظر من اگرم قطبی رفت باشگاه باید یه مربی بزرگتر بیاره.این روند پیشرفت نباید متوقف بشه.دنیا نباید با رفتن قطبی به آخر برسه

Julian
29-05-2008, 14:01
از بن بیرون اومدنتو تبریک میگم اول.

به نظر من اگرم قطبی رفت باشگاه باید یه مربی بزرگتر بیاره.این روند پیشرفت نباید متوقف بشه.دنیا نباید با رفتن قطبی به آخر برسه

صحیح است.
اما کی رو برن بیارن جای قطبی؟

Ezel
29-05-2008, 15:35
دوستان عزيز همونطوري كه از اسم تاپيك پيداست فقط مختص نظر سنجي هست ( البته اين تاپيك فقط براي مدت محدودي ايجاد شده چون سرمربي پرسپوليس بزودي مشخص ميشه) .
عاجزانه از شما خواهش ميكنم اينجا رو به محلي براي بحث و كل كل در مورد تيم محبوبتون ( استقلال ، سپاهان و احتمالا پرسپوليس ) تبديل نكنيد .

ragbar12
29-05-2008, 16:54
به نظر من بعد از قطبي بهترين گزينه واسه سرمربي گري حميد استيليه چون تو اين مدت با وجود كار با مربياني چون اري هان . دنيزلي و افشين قطبي ديگه فكر كنم صاحب تجربه لازم شده باشه.
ولي به هر حال اميد وارم زوج قطبي واستيلي واسه فصل بعد كه سال پردر سريه باقي بمونن!!!

borderlessboy
29-05-2008, 17:14
جای دنیزلی خالیه

borderlessboy
29-05-2008, 17:15
خبرگزاري پرسپوليس : افشين قطبي گفت: تصميم‌ام را گرفته‌ام و تا فردا اين تصميم را اعلام خواهم كرد.
در حالي كه در آخرين جلسه افشين قطبي، حبيب كاشاني و علي سعيدلو نتايج مثبتي براي ماندن قطبي حاصل شده بود، سرمربي پرسپوليس درباره آخرين وضعيت خود به خبرنگاران گفت: تصميمم را گرفته‌ام و تا فردا اين تصميم را اعلام مي‌كنم.
قطبي در پاسخ به اين سوال كه از لحن شما اين طور بر مي‌آيد كه گويا نمي‌خواهيد در پرسپوليس بمانيد؟ گفت: من چنين چيزي نگفتم. تنها گفتم تصميم‌ام را گرفته‌ام. شايد فردا همه را با اين تصميم شگفت زده كنم.
در حالي افشين قطبي از اعلام تصميم‌اش تا 24 ساعت آينده خبر مي‌دهد، يك منبع آگاه در اين باره گفت: قطبي نمي‌خواهد در پرسپوليس بماند و او مسولان پرسپوليس را هم در جريان اين تصميم قرار داده است. باشگاه پرسپوليس مشكلات مالي فراواني دارد به همين دليل اين باشگاه نمي‌تواند خواسته‌هاي قطبي را فراهم كند. ضمن آنكه احتمال استغفاي برخي از اعضاي هيات مديره باشگاه هم به دليل همين مشكلات وجود دارد

devil_ff2008
29-05-2008, 18:09
ولي ميگن جلسه بعد از ظهر با سعيد لو اميدوار كننده بوده
خدا كنه كه بمونه
ولي استيلي فكر نكنم بتونه جاشو پر كنه

devil_ff2008
29-05-2008, 18:11
هيچكدوم
اينايي كه گذاشتي اصلا مربياي بزرگي نيستن
فكر نكنم ژرسژوليس يكي از اينا رو انتخاب كنه
فاصلشون با قطبي خيلي زياده

corey
29-05-2008, 18:18
فیروز کریمی که نشون داد تو تیم های بزرگ نمیتونه کار کنه
مجید جلالی هم فقط بدرد برنامه های تلویزیونی میخوره
حمید استیلی هم که همه میشناسن فقط تو تیم حاشیه درست میکنه
در کل مناسب ترین گزینه برای پرسپلیس به غیر از قطبی یک مربی بزرگ خارجی هستش چون در حال حاضر مربی داخلی در حد نام پرسپلیس نداریم

MeHrDaD_MeNaY
29-05-2008, 18:45
اينا كه گفتي همه مرخصن جز حميد خان استيلي:19:
بيژن ذولفقار نسب
فرشاد پيوس
مايلي كهن
اينا هم ميتونن نامزد باشن

sabasistem_co
29-05-2008, 20:05
استقلال با درخشش فرهاد مجیدی در نیمه اول و وحید طالب لو به فینال رقابت های جام حذفی راه یافت .

به نظر من وحید قهرمان استقلاله .

فقط امیدوارم مشکل جدی برای وحید پیش نیومده باشه .

و امید به اینکه برهانی با این پنالتی حساسی که برای استقلال به گل رساند روحیه اش را بدست آورد .

به نظر من فوتبال استقلال با اومدن امیر خان خیلی بهتر و با برنامه تر شده بود .

دایی با دعوت نکردن طالب لو ثابت کرد مربی نیست و در حد تیم ملی نیست

دایی باید وحید و فرهاد را به تیم ملی دعوت کنه

امیدوارم فرهاد سال دیگر در استقلال بماند با اینکه فیروز خیلی بهش ظلم کرد .

به امید درخشش استقلال و پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا

استقلال قهرمان جام حذفی همراه با ژنرال امیر قلعه نوعی

Julian
29-05-2008, 20:10
حیف که ادم رو بن میکنن مدیرا
واقعا حیف.
در هر صورت تبریک.

Julian
29-05-2008, 20:13
دایی هم بد نبود اگه میتونست.

K A R I M I
29-05-2008, 20:15
کل کل ورزشی نکنید تا بن نشید ...
من هم به نوبه خودم این برد رو تبریک میگم !

momkhbpsp
29-05-2008, 20:16
مطمئن باشید اگه قطبی نشه حمید استیلی مربی میشه اون یه فصل تحمل کرد که بشه سرمربی
ولی حیف که ÷ارسال س÷اهان قهرمان جام حذفی شد و رفت آسیا آبرو ایران رو برد واگرنه اگه این ÷رس÷ولیس امسال قهرمان جام باشگاهها میشد

Julian
29-05-2008, 20:17
"قطبي" تصميمش را گرفته است
سرمربي پرسپوليس در گفت‌وگو با ايسنا:
شايد فردا همه را شگفت‌زده كردم
يك منبع آگاه: او نمي‌ماند
سرويس: ورزشي - فوتبال
1387/03/09
05-29-2008
14:37:39
8703-04979: كد خبر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

افشين قطبي گفت: تصميم‌ام را گرفته‌ام و تا فردا اين تصميم را اعلام خواهم كرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه در آخرين جلسه افشين قطبي، حبيب كاشاني و علي سعيدلو نتايج مثبتي براي ماندن قطبي حاصل شده بود، سرمربي پرسپوليس درباره آخرين وضعيت خود به خبرنگار ايسنا گفت: تصمي‌ام را گرفته‌ام و تا فردا اين تصميم را اعلام مي‌كنم.
قطبي در پاسخ به اين سوال كه از لحن شما اين طور بر مي‌آيد كه گويا نمي‌خواهيد در پرسپوليس بمانيد؟ گفت: من چنين چيزي نگفتم. تنها گفتم تصميم‌ام را گرفته‌ام. شايد فردا همه را با اين تصميم شگفت زده كنم.
در حالي افشين قطبي از اعلام تصميم‌اش تا 24 ساعت آينده خبر مي‌دهد، يك منبع آگاه در اين باره به ايسنا گفت: قطبي نمي‌خواهد در پرسپوليس بماند و او مسولان پرسپوليس را هم در جريان اين تصميم قرار داده است. باشگاه پرسپوليس مشكلات مالي فراواني دارد به همين دليل اين باشگاه نمي‌تواند خواسته‌هاي قطبي را فراهم كند. ضمن آنكه احتمال استغفاي برخي از اعضاي هيات مديره باشگاه هم به دليل همين مشكلات وجود دارد

Majid393
29-05-2008, 20:17
تبریک تبریک تبریک

Mohamma:D
29-05-2008, 20:19
حیف که ادم رو بن میکنن مدیرا
واقعا حیف.
در هر صورت تبریک.

آره
واقعاً اگه شما پرسپوووووووووووليسيها رو بن نكنن هر چي از دهنتون در مياد ميگيد
ولي امروز با كمك خدا و همت بچههاي استقلال فولاد رو --------- كرديم
چند روز بعد هم به كوريه چشم بعضيها قهرمان ميشيم
ايشالا
پيشاپيش به استقلاليها قهرماني رو تبريك ميگم

Julian
29-05-2008, 20:21
آره
واقعاً اگه شما پرسپوووووووووووليسيها رو بن نكنن هر چي از دهنتون در مياد ميگيد
ولي امروز با كمك خدا و همت بچههاي استقلال فولاد رو --------- كرديم
چند روز بعد هم به كوريه چشم بعضيها قهرمان ميشيم
ايشالا
پيشاپيش به استقلاليها قهرماني رو تبريك ميگم

اقایون مدیرا
اینی که ایشون نوشتن کل کل ورزشی نیست؟

sabasistem_co
29-05-2008, 20:24
اقایون مدیرا
اینی که ایشون نوشتن کل کل ورزشی نیست؟

لطفا به هم گیر ندید .

من از شما عذر خواهی می کنم .

من اطمینان دارم پرسپولیسی ها هم دوست دارند استقلال قهرمان جام حذفی بشه .

ragbar12
29-05-2008, 20:28
دوستان باتوجه به پايان مسابقات ليگ وروزهاي اخر جام حذفي من از شما ميخوام كه مدير عامل برتر رو از بين اقاي كاشاني و اقاي فتح ا..زاده وجناب ساكت انتخاب كنيد

حالا چرا اين سه نفر!؟ اولا چون مدير عاملان تيمهاي بزرگ كشور هستن! دوما چون كاشاني با پرسپوليس قهرمان ليگ شد وساكت هم تيم سپاهانو تو چند سال اخير متحول كرده وامسالم سپاهان تا دقيقه 96 رقيب اصلي پرسپوليس بود! واقاي فتح ا.. زاده هم كه تيمش به فينال جام حذفي رفت!

دوستان خواهشا در انتخاب خودتون تعصب تيمي رو كنار بزاريد.

sabasistem_co
29-05-2008, 20:30
کاشانی و فتح ا... زاده

Rjoun
29-05-2008, 20:30
استقلال خيلي خوب بازي كرد امروز.
اگه مهاجم خوب داشته باشه بهتر از اين هم ميشه.

Elfin-D
29-05-2008, 20:34
وحـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــید طالبلــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ و

مخلصیم

Julian
29-05-2008, 20:37
همونی که تیمش قهرمان شد
یه لقب سر هم بهش میدیم.
SIR KASHANI

K A R I M I
29-05-2008, 20:53
به این میگن یک مدیر لارژ

sinasalar2007
29-05-2008, 20:57
من استقلالیم اما به نظر من بهترین مدیر عامل باشگاه ساکت هستش . فکر نمی کنم تا حالا مدیر عاملی تو لیگ ایران بوده که تونسته باشه این همه موفقیت کسب کنه .تا سه چهار سال پیش سپاهان تیم نبو از زمانی که ساکت اومد هر سال یه قهرمانی کسب کرد جز امسال . تازه ثبات مدیریتی هم هیچ باشگاهی نداشته به جز سپاهان

corey
29-05-2008, 21:11
کاشانی که خوب عمل کرد و تو سال اول مدیریتش قهرمانی کسب کرد و به خاطر همین امسال بهترین مدیر کاشانی هست اما تو این چند ساله ساکت واقعا سپاهان متحول کرده هر چند اگه بودجه سپاهان دست پرسپلیس و استقلال بود الان........

m_r1986
29-05-2008, 21:51
دوستان عزیز تبریک تبریک .

خیلی خوشحالم به مولا ...... وای خدای من طالبلو چیکار کرد .

M_Abieteh
29-05-2008, 21:52
وحـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــید طالبلــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ و

مخلصیم

mohsensoft
29-05-2008, 21:53
درود بر استقلال
درود بر ژنرال امير
درود بر عقاب آسيا وحيد طالبلو
و سلام بر آسيا

M_Abieteh
ما که رفتیم اسیا

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هنوز نرفتیم.

V A H I D
اگه رامون کالدرون هم می زاشتی خوب بود...:دی
ولی کاشانی....

V A H I D
29-05-2008, 22:54
مورینیو خوبه .....
هم در حد پرسپولیس هست ...
هم دانش فنیش خوبه...:دی

GHASH MASTAN
29-05-2008, 23:01
استقلال با درخشش فرهاد مجیدی در نیمه اول و وحید طالب لو به فینال رقابت های جام حذفی راه یافت .

به نظر من وحید قهرمان استقلاله .

فقط امیدوارم مشکل جدی برای وحید پیش نیومده باشه .

و امید به اینکه برهانی با این پنالتی حساسی که برای استقلال به گل رساند روحیه اش را بدست آورد .

به نظر من فوتبال استقلال با اومدن امیر خان خیلی بهتر و با برنامه تر شده بود .

دایی با دعوت نکردن طالب لو ثابت کرد مربی نیست و در حد تیم ملی نیست

دایی باید وحید و فرهاد را به تیم ملی دعوت کنه

امیدوارم فرهاد سال دیگر در استقلال بماند با اینکه فیروز خیلی بهش ظلم کرد .

به امید درخشش استقلال و پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا

استقلال قهرمان جام حذفی همراه با ژنرال امیر قلعه نوعی
يواش يواش انقدر تند نرو هنوز برق يا پگاه رو پيش رو داريد به نظر من كه پگاه قهرمانه

GHASH MASTAN
29-05-2008, 23:02
اولا که تیم ملی کی صعود داشته که الان نزول داشته باشه؟
تیم ملی 3 بار بیشتر به جام جهانی نرفته که یک بارش هم 2 سال پیش بوده همون زمان که سپاهان تو اوج بود و قهرمان جام حذفی هم شد و اون موقع تیم ملی به راحت ترین طرز ممکن به جام جهانی صعود کرد.
پس بیخودی اطلاعات من درآوردی ارائه نده.
ولی باید بپذیریم که ایران هیچ وقت در جهان حرفی برا گفتن نداشته و با این شیوه تیم سالاری نخواهد هم داشت.

بعدشم این طرفدارا را هم به زور برا این 2 تیم ایجاد میکنند.
اگه هر فصل تموم بازی های تیم خوب مس رفسنجان هم از رسمی و حذفی گرفته تا دوستانش با 1 ساعت تحلیل و کارشناسی پخش بشه و 4 صفحه هر روزنامه ای هم بهش تخصیص پیدا کنه بعد چند سال طرفدارا مس از پرسپولیس استقلال هم بیشتر میشند.

در ضمن سپاهان از پول شرکت خودش خرج ورزشش میکنه. نه از جیب ورزش تموم کشور.
از جیبی که باید متعلق به تموم رشته ها تموم ورزش ها به کرد و لر و ترک و بلوچ به زن و مرد به ....... باشه.
ولی هر سال چندین میلیاردش صرف این دو تیم تهرانی میشه و به شدیدترین وضع ممکن ازشون حمایت میشه.
این جوری اگه تیم ته جدول دسته 3 هم باشه بالاخره میتونه هر 6 سال یه بار با زور یه قهرمانی بیاره.
اگه همین چند میلیارد را صرف ورزش شطرنج کرده بودند الان ایران تو شطرنج روسیه را میذاشت تو جیبش.

زنده باد تیمای شهرستانی.
سپاهان ذوب آهن پاس همدان ابومسلم ملوان پگاه برق و فجر شیراز مس کرمان استقلال اهواز فولاد اهواز نفت آبادان تراکتور سازی تبریز و ...
كاملا تاييد ميشه

GHASH MASTAN
29-05-2008, 23:04
چه کرد پگاه با سپاهان...
دمش گرم!!!
پرسپوليس كه چند تا باخت با اختلاف بيش از دو و سه گل داشت اما سپاهان همين يه باخت رو با بيش از يك گل خورده داشته

Battlefield2
29-05-2008, 23:13
فیروز کریمی قبلا گفته بود هیچوقت در جبهه مقابل استقلال مربی نمیشم

MeHrDaD_MeNaY
29-05-2008, 23:27
فیروز کریمی قبلا گفته بود هیچوقت در جبهه مقابل استقلال مربی نمیشم

آقا عمو فيروز اصلا در حده پرسپليس نيست
يه نگاهي به مربي هاي قبلي پرسپليس بندازين.....

دنيزلي،آري هان،سوبل،علي پروين،افشين قطبي اينا كم آدمايي نيستن

devil_ff2008
29-05-2008, 23:38
به غير از قطبي فقط مربيه خارجي
فيروز فقط براي دلقك بازي خوبه
جلالي هم بره سايتشو آپديت كنه
استيليم هنوز خيلي كار داره

دایی هم بد نبود اگه میتونست.

:31::39::38::38: شوخي كردي ديگه نه ؟

MeHrDaD_MeNaY
29-05-2008, 23:49
آقا فتح ا..زاده چه موفقيتي داشته؟
ميشه بگي تا من بدونم
ممنون

MORINIO
29-05-2008, 23:49
بهتره اشتباه نکنین

وحید طالبلو فقط نشون داده که پنالتی گیر خوبیه وگرنه از لحاظ دروازه بانی هنوز تو اوجش نیست و فعلا نباید به تیم ملی دعوت بشه

دیدید که امروز از 30-35 متری گل خورد

MORINIO
29-05-2008, 23:51
اگه قطبی نباشه فقط بیژن ذوالفقارنسب در بین مربیان داخلی و یا یه مربی خارجی بزرگ که البته من همون اولی رو ترجیح میدم

دیدید که چجوری تیمی که داشت سقوط میکرد رو تحویل گرفت و در نهایت ششم جدول کرد

MORINIO
30-05-2008, 00:18
آقا فتح ا..زاده چه موفقيتي داشته؟

هیچی فقط سه تا مربی تو یه فصل عوض کرده! :27:

M_Abieteh
30-05-2008, 00:25
دوست عزیز اون شوت غیر قابل مهار بود حالا ما هرچی میگیم شما حرف خودتون رو بزن

swamp
30-05-2008, 00:27
خدایش ساکت کجا عالی کار کرده اگر فتل و کاشانی چند سال مثل ساکت سر کار بمونند از اینا بهتر کار میکنند

Rjoun
30-05-2008, 01:05
خلاصه چه ما اشتباه كنيم و چه اشتباه نكنيم به فينال رسيديم.

به اميد قهرماني استقلال در جام حذفي:11:

ragbar12
30-05-2008, 02:09
به نظر من هم بهترين مدير اوس حبيب كاشانيه هم به خاطر اينكه با پرسپوليس قهرمان ليگ هفتم شد و مهم تر اينكه تونست بحرانها وحواشي زياد تيمو مديريت كنه!
ماجراي شيث شيطنتهاي نيكبخت . كسر 6 امتياز .ماجراي اختلاف استيلي قطبي ومرزبان قطبي و چندين و ديگه..

واقعا اين مدل تيم پرسپوليس استعداد اينو داشت كه با كوچكترين حاشيه وبحران زمين گير بشه! كه واقعا با كمك هاي خوب كاشاني اين اتفاق نيفتاد وتيم سزاوارانه قهرمان شد.

iman_s
30-05-2008, 02:41
این یارو ساکت که فقط دم از فرهنگ سازی میزنه ولی تیمش بی فرهنگترین تیم ایرانه.
کاشانی هم اول فصل همه مخالفش بودند حالا یهو همه شدند طرفدارش. یادتون رفته چقدر تو استادیوم بر ضدش شعار میدادند.
فتح اله زاده هم یک مقدار احساسی عمل میکنه ولی مدیر خوبیه.یاد زمانی که با عابدینی مدیرعامل وقت پیروزی کل کل داشتند بخیر.
فقط حاجی فتح اله زاده.

iman_s
30-05-2008, 02:46
یک قدم تا قهرمانی
یک قدم تا آسیا

iman_s
30-05-2008, 02:55
همه جا فوتبال ایران رو با استقلال و پرسپولیس میشناسند و تیمهای دیگه تا چند سال پیش برای سوم شدن میجنگیدند و آرزوشون این بود که بتونند مقابل این تیمها یک مساوی بگیرند.
استقلال و پیروزی 2 تیم دولتی هستند و دولت باید خرجشون رو بده همونطور که خرج سپاهان رو فولاد مبارکه میده.

B3HZ@D
30-05-2008, 02:56
لطفا به هم گیر ندید .

من از شما عذر خواهی می کنم .

من اطمینان دارم پرسپولیسی ها هم دوست دارند استقلال قهرمان جام حذفی بشه .

نه نشد دیگه:13:
دوست عزیز داری اشتب می کنی
من که شخصا اصلا دوست ندارم استقلال قهرمان بشه
پس لطفا پرسپولیس ها را وارد این جریانات نکن
در ضمن هنوز مونده تا قهرمانی:27:

iman_s
30-05-2008, 04:05
حبیب کاشانی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس امشب در گفت وگویی تلفنی با برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو گفت : قطبی با اصرار همسر کره ای خود که در هلند بزرگ شده است حاضر به ماندن در ایران نیست و اعلام کرد فصل آینده سرمربی پرسپولیس نخواهد بود کاشانی درباره سرمربی فصل آینده قرمز ها هم گفت : در صورت تغییر نکردن نظر قطبی تا روز شنبه به احتمال قوی حمید استیلی سرمربی فصل بعد تیم پرسپولیس است

پ.ن : اميدوارم صداي گفت و گو اماده شود تا بتوانيد بشنويد ، بازهم بگید زنها قدرتشان کمه خانم یوروم (همسر کره ای قطبی ) یک نفره برای پرسپولیس و هواداران و ....تعیین تکلیف میکنه !

منبع: وبلاگ مازیار ناظمی

mx_2dar
30-05-2008, 04:08
جالبه : دی / خاک وچوک

ragbar12
30-05-2008, 04:18
بودن يا نبودن مسئله اين است!!!
اين خبر كه هنوز قطعي نشده

ragbar12
30-05-2008, 04:19
البته حميد استيلي هم اگه مربي بشه خوبه!
تاكي پشت خط بمونه ديگه وقتشه سكانو بگيره!
بادبانهارو بكشيد!!!!!!!!!!!!!!!

borderlessboy
30-05-2008, 07:28
باعث تاسفه

aliani
30-05-2008, 08:37
بايدم بزاره بره . با اين حواشيه كاذبي كه اين 10 20 تا روزنامه ورزشي و مطبوعات از هر موضوع كوچيكي درست ميكنن مخصوصا براي تيماي بزرگ بايدم هر مربي صادقي كه هدفش كمك كردن به فوتبال باشه بذاره و فرار كنه .

قطبی با اصرار همسر کره ای خود که در هلند بزرگ شده است حاضر به ماندن در ایران نیست
به نظر من كه اصلا ربطي به همسرش نداره اينو گفته تا بهونه اي داشته باشه.
امسال قطبي رو خيلي اذيت كردن مهمترين دليل رفتنش هم همينه و خستگي فكري ناشي از مقابله با اين جور مشكلات .
بلاخره بعضي از آقايون به هدفشون رسيدن ...
اميدوارم كسايي مثل استيلي مرزبان ماماني شيث رضايي نيكبخت و... كه با قطبي مشكل داشتن ببينن ميتونن بهتر از قطبي كار كنن البته كه بعضياشون رفتني شدن.
بهترين كار اينه كه قطبي از تيم جدا شه تا براي سالهاي بعد كه پرسپوليس اگه تونست بره آسيا تيم رو همراهي كنه .

MR.Punisher
30-05-2008, 09:40
بايدم بزاره بره . با اين حواشيه كاذبي كه اين 10 20 تا روزنامه ورزشي و مطبوعات از هر موضوع كوچيكي درست ميكنن مخصوصا براي تيماي بزرگ بايدم هر مربي صادقي كه هدفش كمك كردن به فوتبال باشه بذاره و فرار كنه .

به نظر من كه اصلا ربطي به همسرش نداره اينو گفته تا بهونه اي داشته باشه.
امسال قطبي رو خيلي اذيت كردن مهمترين دليل رفتنش هم همينه و خستگي فكري ناشي از مقابله با اين جور مشكلات .
بلاخره بعضي از آقايون به هدفشون رسيدن ...
اميدوارم كسايي مثل استيلي مرزبان ماماني شيث رضايي نيكبخت و... كه با قطبي مشكل داشتن ببينن ميتونن بهتر از قطبي كار كنن البته كه بعضياشون رفتني شدن.
بهترين كار اينه كه قطبي از تيم جدا شه تا براي سالهاي بعد كه پرسپوليس اگه تونست بره آسيا تيم رو همراهي كنه .

کاملا تایید میشه.تو 90 هم به شایعه پردازی ها اعتراض کرده بود.
البته استیلی هم گزینه ی بدی واسه سرمربی گری نیست.

V A H I D
30-05-2008, 09:47
من کره ایم خوبه .. شماره ی یوروم خانوم رو بده من باهاش یه ذره صحبت کنم راضیش می کنم...

آرسـام
30-05-2008, 09:52
جان؟ چی شد بالاخره؟ رفت؟ موند؟ میره؟ مبمونه؟ نمیره؟ نمیمونه؟ زنشو طلاق میده؟ نمیده؟

Honradez
30-05-2008, 10:23
سلام دوستان.

درسته که اگر قطبی می‌موند بهتر می‌شد، ولی من فکر کنم سرمربیگری استیلی هم دسته‌کمی از اون نداشته باشه. چه پایۀ تیم هم به سرپرستی استیلی گذاشته شد تا بعد قطبی اومد و شد سرمربی.

البته توجه داشته باشید که هنوز هیچ خبرگزاری رسمی‌ای این خبر رو تایید نکرده.

تندرست باشید. :46:

borderlessboy
30-05-2008, 10:24
خبرگزاري پرسپوليس : یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرگزاري پرسپوليس اعلام کرد در آخرین ساعات دیشب افشین قطبی با این باشگاه به توافق قطعی رسیده و فصل بعد را هم با پرسپولیس خواهد بود.
وی در ادامه افزود این توافق هنوز ثبت نشده و اگر اتفاق خاصی روی ندهد با پذیرش شرایط قطبی و صحبتهای دو طرف قطبی فصل بعد با تیم پرسپولیس خواهد بود.
خبر تکمیلی متعاقبا ارسال میگردد.

borderlessboy
30-05-2008, 10:25
خبرگزاري پرسپوليس : یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرگزاري پرسپوليس اعلام کرد در آخرین ساعات دیشب افشین قطبی با این باشگاه به توافق قطعی رسیده و فصل بعد را هم با پرسپولیس خواهد بود.
وی در ادامه افزود این توافق هنوز ثبت نشده و اگر اتفاق خاصی روی ندهد با پذیرش شرایط قطبی و صحبتهای دو طرف قطبی فصل بعد با تیم پرسپولیس خواهد بود.

AriA jOhaRi
30-05-2008, 10:29
سلام...

ایشالا همون چیزی که گفتی بشه
خدا خودش کمک کنه
چون پرسپولیس با قطبی زندست

^موفق باشی^

Honradez
30-05-2008, 10:31
دیدید گفتم!

سلام دوستان.
البته توجه داشته باشید که هنوز هیچ خبرگزاری رسمی‌ای این خبر رو تایید نکرده.

:46:

amir_rahmani
30-05-2008, 10:35

امیدوارم که حقیقت باشه.

AriA jOhaRi
30-05-2008, 10:36
سلام...

قطبی بره واویلا
پرسپولیس بازم رفت............
ولی کاش شایعه باشه

^موفق باشید^

Julian
30-05-2008, 10:47
قطبی هم زن ذلیله دیگه.
اگه میدونست میاد ایران انقدر محبوب میشه هیچوقت از کره زن نمی گرفت!!

Julian
30-05-2008, 10:49
ای بابا یه تاپیک میگه میره یه تاپیک میگه میمونه.
عجب گیری کردیم هااا.

Julian
30-05-2008, 10:56
شوخي كردي ديگه نه ؟

نه عزیز دایی در عرصه باشگاهی خوب عمل میکنه.
به شرطی که بازیکن خوب زیر دستش باشه
که پرسپولیس بازیکن خوب زیاد داره.
فصل قبل که سایپا چند تا بازیکن خوب داشت دایی سایپا رو با اقتدار قهرمان کرد
مطمئنا پرسپولیس رو هم میتونه.

Julian
30-05-2008, 11:00
ساکت رو میشه به علیرضا دبیر تشبیه کرد.
وقتی تو مبارزه ای میباخت انقدر تو تشک مینشست تا مدال رو از گردن حریف در میاوردن
مینداختن به گردن این. ساکت هم انقدر اعتراض میکنه که اخر حرفش به کرسی میشینه.

Mojtaba-MCI
30-05-2008, 11:01
پرسپوليس كه چند تا باخت با اختلاف بيش از دو و سه گل داشت
شاید...من زیاد توو نخ فوتبال و تعقیبش نیستم ولی همیشه پگاه گیلان رو دوست داشتم و واقعا از بردش خوشحال میشدم!چون هرگز حامیان مالی قوی ای مثل استقلال و پرسپولس نداشته!
مگه نبود همین استقلالی که 4 به 1 از پگاه باخت؟!
به خصوص جلوی تیم قدرتمندی مثل سپاهان که پرسپولیس خیلی شانسی ازش برد!
کی باورش میشد پگاه قعر جدولی سپاهان رو به نتیجه ی 4 به 2 ببره؟!
کاش این نادر دست نشان زودتر مربی پگاه میشد...شاید اگه از اول مربی پگاه بود وضعیت پگاه خیلی بهتر از اینا بود که شک ندارم همینطوره!
در کل اینجور بحث ها هیچ وقت پایان نداره چون یه نفر به خاطر علاقه ای که به یه تیم داره هرگز حاضر نیست تیم دیگه ای رو بالاتر ازش بدونه!

اما سپاهان همين يه باخت رو با بيش از يك گل خورده داشته
به خاطر همین می گم دم پگاه گرم:5:!

vahidhgh
30-05-2008, 11:18
فقط خود حمید استیلی میتونه
باید یکی بیاد که پرسپولیسی واقعی باشه

Majid393
30-05-2008, 11:18
کاشانی به مهر خبر داد :
آخرین نشست با قطبی امروز برگزار می شود / خداحافظ پرسپولیس
آخرین نشست مسئولان باشگاه پرسپولیس برای متقاعد کردن افشین قطبی ظهر امروز با حضور مدیرعامل این باشگاه برگزار می شود.

حبیب کاشانی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر در این مورد گفت: آقای قطبی تصمیمش مبنی بر جدایی از تیم فوتبال پرسپولیس را گرفته است اما ما در تلاشیم تا در نشست امروز او را برای ماندن در این تیم متقاعد کنیم.

کاشانی ادامه داد: ظاهرا شرایط برای ادامه همکاری آقای قطبی با باشگاه پرسپولیس فراهم نیست اما در نشستی که ظهر امروز با وی خواهیم داشت تلاش می کنیم نظر او را تغییر دهیم.

در حالی که مدیرعامل و سایر مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند که افشین قطبی را برای فصل بعد هم حفظ کنند، گفته می شود قطبی تصمیم نهایی اش را گرفته و بزودی با پرسپولیس قطع همکاری خواهد کرد.
تاریخ انتشار، تهران: ۱۱:۳۷ , ۱۳۸۷/۰۳/۱۰

Rjoun
30-05-2008, 11:56
حيف تاپيك عموميه.

WaTeRsTyLeR
30-05-2008, 12:54
نمیشد این اخبارو تو تاپیک خودتون میدادین؟هر کی برا هر خبر یه تاپیک بزنه هیچ میدونی چطور میشه؟

WaTeRsTyLeR
30-05-2008, 12:58
دوستانی که مدعی هستن که پگاه قهرمان میشه یا بازیرو ندیدن یا رو هوا حرف میزنن.سپاهان چنتا اخراجی داشت؟اتفاق جزئی از فوتباله.من بشخصه فکر میکنم احتمال اینکه به برق بخوریم بیشتره.

Julian
30-05-2008, 13:34
آخرين جلسه‌ي كاشاني با قطبي برگزار شد
قطبي وسايلش را براي ترك ايران جمع كرد
"استيلي" گزينه اول، "خاكپور" كانديداي دوم
1387/03/10
05-30-2008
13:57:27
8703-05464: كد خبر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

افشين قطبي پس از پايان جلسه‌ي امروز با حبيب كاشاني به طور رسمي از پرسپوليس جدا شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، افشين قطبي و حبيب كاشاني ساعت 12 ظهر امروز در منزل قطبي با هم جلسه‌اي برگزار كردند كه در اين جلسه قطبي اعلام كرد كه به طور رسمي نمي‌تواند به كارش در پرسپوليس ادامه دهد.
قطبي حتي وسايل خانه‌اش را جمع‌آوري كرده و آماده‌ي بازگشت به آمريكا يا كره‌ي جنوبي است. او بزودي ايران را ترك خواهد كرد.
هر چند كه قرارداد يكساله‌ي قطبي به پايان رسيده اما او مبلغ 262 هزار دلار از باشگاه پرسپوليس طلبكار است و هنوز اين مبلغ به او پرداخت نشده است.
اين در حالي است كه مشكلات مالي باشگاه پرسپوليس مانع از آن شده كه تاكنون اين تيم بتواند در جذب بازيكنان جديد و تمديد قرارداد بازيكنان فعلي اقدامي موثر انجام دهد. مبلغ 200 ميليون تومان باشگاه به بازيكنان براي پرداخت قسط آخر بدهكار است.
در حالي قطبي از پرسپوليس جدا شد كه حميد استيلي بيشترين شانس را براي سرمربي‌گري پرسپوليس دارد و او گزينه‌ي اول باشگاه پرسپوليس است.
محمد خاكپور هم گزينه‌ي دوم باشگاه براي حضور بر روي نيمكت پرسپوليس است.
انتهاي پيام

این خبر قطعیست و شایعه ای در کار نیست.

M_Abieteh
30-05-2008, 13:38
حالا نه پگاه بازی با سپاهان رو برده همه فکر میکنند 100 درصد پگاه میاد بالا .ولی هیچ چیز معلوم نیست.

Julian
30-05-2008, 13:39
ای کاش میموند ولی.

ramin1988
30-05-2008, 13:44
بد شد رفت ولی چه میشه کرد :41:

Iman_m123
30-05-2008, 13:44
راست میگی
اه...
نمیدونی سرمربی کجا میخواد بشه ؟

ali_chenger
30-05-2008, 13:45
امیدوارم هر جا که رفت موفق باشه:41:

iman84
30-05-2008, 13:45
ولی من فکر کنم که برق بیاد بالا
هرکی بیاد برای ما فرقی نمی کنه ما در هر صورت قهرمانیم

LeBron
30-05-2008, 16:28
کاش جای این علی دایی **** میذاشتنش تیم ملی.

ملا نصرالدین
30-05-2008, 17:02
حیف شد:41::41::41::41:

کسی میدونه کی میره؟ بریم بدرقش:41:

ragbar12
30-05-2008, 17:06
تقصير زن كره ايش بود
چونگ مين سو وو ان پارك مو سانگ بونگ سينگ بوان چول دوباره پارك وي سونگ چيانگ هوووو! ها؟:31::13:

يك سر ي حرف بود به زنش گفتم! شرمنده به دلايلي نميتونم ترجمش كنم .:5::21::46:

اميد وارم هر كجا كه رفت موفق باشه.ولي واقعا حيف شد كه رفت...:41:

sabasistem_co
30-05-2008, 17:09
استقلال قهرمانه و بس .

از پرسپولیسی ها هم خواهش می کنم وارد بحث نشوند و بروند در مورد سرمربی آیندشون صحبت کنند و کاری به کار استقلال نداشته باشند .

Ahmad
30-05-2008, 17:17
طالب‌لو آخرش پاش مثل اينكه بدجوري صدمه ديد. پزشكا بالاسرش بودن و بقيه بازيكنا داشتن ميريختن رو سرش.
هي اين پزشكا داد ميزدن برين كنار

حالا سوالم اينه كه طالب‌لو حالش خوبه ؟

M_Abieteh
30-05-2008, 17:26
خوشبختانه مصدومیت جدی نبوده و یه کشیدگیه کوچیک بوده. الام هم خوب شده.

Ahmad
30-05-2008, 17:30
خوشبختانه مصدومیت جدی نبوده و یه کشیدگیه کوچیک بوده. الام هم خوب شده.
ممنون

Thanks

امير موسر
30-05-2008, 17:48
به نظرم رفت بهتر شد می موند خرابش می کردن !!

بردیا
30-05-2008, 18:26
اخبار گفتش که قطبی گفته به 3 دلیل فنی و یک دلیل خانوادگی ایرانو ترک میکنه

Julian
30-05-2008, 18:46
اخبار گفتش که قطبی گفته به 3 دلیل فنی و یک دلیل خانوادگی ایرانو ترک میکنه

اخبار یه چیز دیگه هم گفت.
گفت کاشانی گفته در حال تلاش برای بازگرداندن قطبی هستیم.

Behroooz
30-05-2008, 18:47
کارش خیلی حرفه ای بود . اینجوری بعدا قیمتش چند برابر میشه

بردیا
30-05-2008, 18:49
به نظر من بازی طالب لو این فصل در حدی نبود که توی پست اول ادعا بشه که باید به تیم ملی دعوت بشه.قبول دارم که واقعا توی جام حذفی توی گرفتن پنالتیا خوب عمل کرد ولی اگر توی طول فصل با عملکرد پارسالش در نظر بگیرید,واقعا بازیش کاهش کیفیت داشت.
توی همین بازی فولاد یکی 2تا خروج اشتباه داشتش که اگر فولادیا دقت کرده بودن کار اصلا به پنالتی نمیکشید.
به نظر من واکنشش توی صحنه گل هم خیلی ضعیف بود.البته قبول دارم گرتن اون توپ هم کار هر دروازبانی نبود ولی فرق یه دروازبان بزرگ با یه دروازبان سطح پایین تر توی این صحنه ها مشخص میشه.مثلا شوتی که پیتر چک توی بازی لیورپول گرفت رو مقایسه کنید با گلی که طالب لو خورد.اگر اشتباه نکنم اون شوتو جرارد زد.با توجه به فاصله کم با دروازه چک اصلا مهلتی نداشت و فقط باید واکنش نشون میداد که عالی بود ولی وحید فرصت داشت که یه عکس العمل حداقل خوب نشون بده(اینا رو میگم چون خودم از 7 سالگی تا الان که 18 سالمه دروازبانم)البته به هیچ وجه نمیخوام خودمو با وحید مقایسه کنم ولی به نظر من طالب لو امسال کیفیت بازیش به مراتب از سالای گذشته کمتر بود.
یه مشکل طالب لو که من دقیقا از اولین سال بازیش که به تیم المپیک دعوت شد یادمه خروجای اشتباهشه که هنوز که هنوزه با وجود گذشتن 4سال حل نشده.نمیدونم چرا مربی های دروازبانیش این ضعفشو برطرف نکردن هنوز.
امیدوارم یه بحث منطقی با دوستای آبی داشته باشیم درین باره نه تعصب ورزی کورکورانه.

Julian
30-05-2008, 19:06
به نظر من بازی طالب لو این فصل در حدی نبود که توی پست اول ادعا بشه که باید به تیم ملی دعوت بشه.قبول دارم که واقعا توی جام حذفی توی گرفتن پنالتیا خوب عمل کرد ولی اگر توی طول فصل با عملکرد پارسالش در نظر بگیرید,واقعا بازیش کاهش کیفیت داشت.
توی همین بازی فولاد یکی 2تا خروج اشتباه داشتش که اگر فولادیا دقت کرده بودن کار اصلا به پنالتی نمیکشید.
به نظر من واکنشش توی صحنه گل هم خیلی ضعیف بود.البته قبول دارم گرتن اون توپ هم کار هر دروازبانی نبود ولی فرق یه دروازبان بزرگ با یه دروازبان سطح پایین تر توی این صحنه ها مشخص میشه.مثلا شوتی که پیتر چک توی بازی لیورپول گرفت رو مقایسه کنید با گلی که طالب لو خورد.اگر اشتباه نکنم اون شوتو جرارد زد.با توجه به فاصله کم با دروازه چک اصلا مهلتی نداشت و فقط باید واکنش نشون میداد که عالی بود ولی وحید فرصت داشت که یه عکس العمل حداقل خوب نشون بده(اینا رو میگم چون خودم از 7 سالگی تا الان که 18 سالمه دروازبانم)البته به هیچ وجه نمیخوام خودمو با وحید مقایسه کنم ولی به نظر من طالب لو امسال کیفیت بازیش به مراتب از سالای گذشته کمتر بود.
یه مشکل طالب لو که من دقیقا از اولین سال بازیش که به تیم المپیک دعوت شد یادمه خروجای اشتباهشه که هنوز که هنوزه با وجود گذشتن 4سال حل نشده.نمیدونم چرا مربی های دروازبانیش این ضعفشو برطرف نکردن هنوز.
امیدوارم یه بحث منطقی با دوستای آبی داشته باشیم درین باره نه تعصب ورزی کورکورانه.

تایید میشه
وقتی اولین پنالتی رو زدن زیر طاق طالب لو اصلا جهتش رو هم نتونست تشخیص بده.
ولی بقیه رو هی زدن وسط دروازه خب معلومه میگیره دیگه. تازه یکی هم زدن بیرون.
تو دروازه بانا طالب لو در رده سوم چهارمه.
تو بازی با راه اهن هم میختاریان پنالتی رو زد گوشه دروازه که طالب لو بازم اشتباه تشخیص داد
ولی بقیه واقعا افتضاح پنالتی زدن و طالب لو گرفت.
در نتیجه طالب لو پنالتی گیر نیست. بازیکنا پنالتی زن نیستن.

Majid393
30-05-2008, 19:13
کی میگه همه میتونن با پا پنالتی بگیرن ؟؟؟
طالب لو اینکار رو عالی انجام میده .....
ندیدی پنالتی دوم رو که گرفت چقدر دقیق جلوی توپ پاشو نگه داشت ؟؟؟؟

بردیا
30-05-2008, 19:31
بحث من پنالتی نبود.یه بار دیگه پستمو بخون میبینی که گفتم طالب لو توی این فصل عالی پنالتی گرفت.به هر حال جولین گرفتن پنالتی به هر صورتی یه نوع هنره.بحث من درباره عملکرد کلی طالب لو توی این فصل بود

amini_bio
30-05-2008, 19:54
همه جا فوتبال ایران رو با استقلال و پرسپولیس میشناسند و تیمهای دیگه تا چند سال پیش برای سوم شدن میجنگیدند و آرزوشون این بود که بتونند مقابل این تیمها یک مساوی بگیرند.
استقلال و پیروزی 2 تیم دولتی هستند و دولت باید خرجشون رو بده همونطور که خرج سپاهان رو فولاد مبارکه میده.

اصلا این موضوعی که شما میگید با کل قوانین fifa و afc مغایرت داره.

یعنی مستقل بودن فوتبال از دولت و خصوصی بودن تیم ها.
ولی توی کشور ما حتی ورزشش هم باید با دخالت مستقیم دولت انجام بشه.
و این جای تاسف داره.

amini_bio
30-05-2008, 19:57
شاید...من زیاد توو نخ فوتبال و تعقیبش نیستم ولی همیشه پگاه گیلان رو دوست داشتم و واقعا از بردش خوشحال میشدم!چون هرگز حامیان مالی قوی ای مثل استقلال و پرسپولس نداشته!
کاش این نادر دست نشان زودتر مربی پگاه میشد...شاید اگه از اول مربی پگاه بود وضعیت پگاه خیلی بهتر از اینا بود که شک ندارم همینطوره!
در کل اینجور بحث ها هیچ وقت پایان نداره چون یه نفر به خاطر علاقه ای که به یه تیم داره هرگز حاضر نیست تیم دیگه ای رو بالاتر ازش بدونه!

به خاطر همین می گم دم پگاه گرم:5:!

دم شما هم گرم که طرفدار تیم شهر خودتونید.
واقعا تیم خوبی دارید.
اگه همیشه همین جوری بازی کنه ان شاءالله روزهای خوبی در پیش رو خواهید داشت.

amirtaker
30-05-2008, 19:58
من بردیا کاملا موافقم.پارسال وحید عالی بود حتی بهترین دروازه بان هم انتخاب شد.ولی جولین مخالفم مگه میشه آدم اینقدر پنالتی بگیره.او در طول فصل های پیش هم پنالتی های حساسی رو گرفته مثلا علی دایی.

Mojtaba-MCI
30-05-2008, 21:54
ممنون از نظر لطفت ، به نظر من واقعیت هم همینه...هرکس باید طرفدار تیم شهر خودش باشه!
حالا چه اول باشه و چه آخر.
بازم تکرار می کنم که من همیشه طرفدار پگاه بودم و خواهم بود.چه ببازه و چه ببره!به هر حال آبروی فوتبال هر شهر تیمیه که داره و مهمتر از اون هواداراشن...

B L A S T E R
30-05-2008, 22:28
من تازه از بن رها شدم اصلا هم قصد دعوا ندارم...
استقلال اصلا خوب بازی نکرد..بازم طالب لو..البته فولادیها هم پنالتیها رو خیلی بد زدن.

M_Abieteh
30-05-2008, 23:48
من تازه از بن رها شدم اصلا هم قصد دعوا ندارم...
استقلال اصلا خوب بازی نکرد..بازم طالب لو..البته فولادیها هم پنالتیها رو خیلی بد زدن.

بلاستر جان شما باید تو بحث هایی که در مورد استقلال هست شرکت نکنید چون اگه حرف بدی بزنین دوباره بن میشین.

حالا شما 1 هفته بن شدین من که 2 ماه دسترسی نداشتم به انجمن اخبار ورزشی چی!!!! .

M_Abieteh
30-05-2008, 23:54
اگه میموند این استیلی و دارو دستش کاری میکردن که خراب بشه.

capitan black
31-05-2008, 00:38
اگه اینطوری باشه که خیلی حیف شد..

M_Abieteh
31-05-2008, 00:53
حالا که شده

karajwizard
31-05-2008, 01:34
هر ساله تو لیگ به اصطلاح حرفه ای ما از این اتفاقا میوفته این چیز عجیبی نیست برای مثال وسط فصل مربی منتقل میشه به تیم ملی و گندش که در میاد باز بر میگرده همون جایی که بوده.

Bracket
31-05-2008, 01:37
مربی خوبی بود کار خوبی کرد رفت , یه فصل میموند خراب میکرد , همه ازش بد میگفتن ولی الان با خاطره خوش میره و همه به نیکی ازش یاد میکنن خودشم اینو فهمیده بود برای همین داره میره .

مملي ه ف
31-05-2008, 07:44
خيلي ممنون
بنده پرسپوليسي هستم
خيلي ممنون

جادوگر جوان
31-05-2008, 10:02
نگران نباشید فصل دیگه:
سپاهان اول
سپاهان نوین دوم
ذوب آهن سوم
پرسپولیس و استقلال به دسته پایین سقوط کردند

MORINIO
31-05-2008, 10:03
به نظرم رفت بهتر شد می موند خرابش می کردن !!

آره متاسفانه همینطوره:41:

من خودم خوشحالم که با افتخار از ایران رفت:46:

sabasistem_co
31-05-2008, 10:44
به نظر شما میثاق معمار زاده و رحمان احمدی از طالب لو بهتر هستند ؟?؟?

طالب لو لیاقتش از بیشتر دروازبانان تیم ملی فعلی بیشتر است .

یکی از دلایلی که طالب لو افت کرده می تونه این باشه که تا حالا دایی به تیم ملی دعوتش نکرده .

Julian
31-05-2008, 10:51
اقای جولین شما درست میگی. نیازی به توضیح شما نبود فقط دوست دارین کل کل کنین و یه بحث بیخودی راه بندازین اخرش هم کاری میکنی که هم خودت بن میشی و هم چندتا از بچها.

به نظر من هرجا حرف استقلال و بازیکنای اون هست شما خودتو قاطی نکن.

نه عزیز بنده قصد کل کل ندارم
اتفاقا از نظر من بهتره اصلا بحث رو تموم کنیم
من فقط نظرم رو نوشتم و نظرات دوستان رو هم محترم میدونم
در هر صورت هر کس عقیده ای داره.
ما اینجا در مورد عنوان تاپیک نظر میدیم نه در مورد نظرات همدیگه
بحث در مورد نظر دیگران باعث کل کل میشه که بنده بعد از دو بار
تجربه بن شدن به شدت از اون پرهیز می کنم.

sabasistem_co
31-05-2008, 10:55
باید قطبی سرمربی تیم ملی می شد .

برای پیشرفت تیم ملی باید قطبی سرمربی تیم ملی می شد ولی علی دایی حقش را خورد .

الان هم که می بینیم تیم ملی به چه روزی افتاده . درسته ؟

Julian
31-05-2008, 11:03
باید قطبی سرمربی تیم ملی می شد .

برای پیشرفت تیم ملی باید قطبی سرمربی تیم ملی می شد ولی علی دایی حقش را خورد .

الان هم که می بینیم تیم ملی به چه روزی افتاده . درسته ؟

قطبی رو می خواستن وسط فصل سرمربی تیم ملی کنن
که اگه این کارو می کردن پرسپولیس بیچاره میشد.
دایی حقش رو نخورد بلکه قطبی به اصرار باشگاه نخواست سرمربی بشه.
الان هم فعلا دایی خودشو تو تیم ملی محکم کرده.

L_NAZ
31-05-2008, 11:57
:18::18::18::18:

خاک بر سرشون چرا گذاشتن؟؟؟ :41:

خیلی ناراحت شدم :19:

:37::37::37:
:37::37::37:

Mojtaba-MCI
31-05-2008, 12:45
خداحـــافظ...

^^ HAMID ^^
31-05-2008, 13:16
خداحافظ امپراتور ... با این وضعی که استیلی و مرزبان تو تیم درست کرده بودند نمیزاشتند قطبی کارشو بکنه (اگر میموند)... زمانه دنیزلی هم استیلی باند درست کرده بود ...اصلا آدم جاه طلبیه ! دوست داره راه صد ساله رو یک شبه بره اونم با تیم بزرگی مثل پرسپولیس ! تو جام باشگاههای آسیا خدا به دادمون برسه اگه استیلی سرمربی بشه --- نمیدونم چرا احساس خوبی بهش ندارم ________ _ _ _ _ _ _ _ . . . . . .. .........................................

leila*
31-05-2008, 14:10
خیلی ناراحت شدم

p30khol
31-05-2008, 14:22
قطبی: من که رفتم ولی ...!

با همه‌ واكنش‌هاي احساسي‌اش مردي منطقي است. يك سالي بيشتر از حضورش در ايران نمي‌گذرد اما، هيچ چيز در اين يك سال از نظرش دور نمانده است. مي‌داند كه ماندنش بسيار دشوارتر از آمدنش به ايران است.

افشين قطبي صبح پنج شنبه با ايسنا به گفت‌وگو نشست. او سخت‌ترين كارش را مربي‌گري در پرسپوليس خواند و گفت: "در ايران نمي‌شود استراحت كرد. گفت بايد منطقي فكر كرد. پول و امكانات نداريم."

قطبي از ايران و ايراني هم حرف زد. گفت در اين مدت ايران را بهتر و بيشتر شناخته است و به خوبي دريافته كه ايراني‌ها صداقت را دوست دارند. او هدفش را تنها قهرماني پرسپوليس ندانست و گفت: "خواستم رفتار و اخلاق حرفه‌اي را جا بيندازم" و چه خوب اين كار را كرد. دست كم داوران ايراني كه اين فصل براي پرسپوليس قضاوت كرده‌اند، اين را مي‌دانند. آنها كه پس از شكست تيم‌ها با انواع و اقسام انتقادهاي سران تيم بازنده روبرو بودند اين را مي‌دانند.

پرسپوليس قطبي چه در پيروزي، چه در مساوي و چه به هنگام شكست داور را مورد حمله و هجمه‌هاي انتقاد خود قرار نداد.

قطبي از آينده‌اش هم گفت. گفت اگر در كره ماه هم امكانات داشته باشم به آنجا مي‌روم. گفت همواره بايد انرژي داد و به خوبي مي‌داند كه هر كه رفت، ماند و هركه ماند، رفت.
متن پرسش و پاسخ ما با افشين قطبي در زير مي‌آيد:

**در ابتدا ارزيابي كوتاهي از حضور يكساله‌تان در پرسپوليس داشته باشيد.
- من در اين يك سال تجربه بسيار خوبي كسب كردم. از اين‌كه فرصت كار كردن با بازيكنان ايراني را به دست آوردم لذت بردم و خوشحالم كه توانستم كشورم ايران را بيشتر و بهتر بشناسم. چيزي كه براي من از ابتدا بسيار مهم بود اين بود كه بتوانم مردم ايران را خوشحال كنم. ضمن اين‌كه قصد داشتم رفتار و اخلاق حرفه‌اي كه فوتبال ايران به آن نيازمند بود را جا بيندازم. ما بايد بدانيم كه فوتبال ايران به نظم و انضباط نياز دارد. چيزي كه هنوز نمي‌دانم چه قدر به آن رسيده‌ايم. فكر مي‌كنم به دو بخش اول هدف‌مان كه خوشحال كردن مردم بود به طور قطع دست پيدا كرديم و موفق شديم پس از شش سال پرسپوليس را به قهرماني در ليگ برتر برسانيم.

**استقبال از شما در مرداد 86 در فرودگاه مهرآباد فوق‌العاده بود. اما هيچ‌كس فكر نمي‌كرد كه حكومت شما در پرسپوليس تا پايان فصل دوام بياورد اما شما مانديد و يكي از محبوب‌ترين مربيان پرسپوليس شديد.

- فكر مي‌كنم مردم آدم برنده را دوست دارند. با اين حال مردم ايران به صداقت بيشتر علاقه دارند. تجربه‌ام به من مي‌گويد كه مردم در زندگي روزمره‌شان با آدم‌هاي صادق زيادي روبرو نيستند و اين در زندگي‌اشان كم است. وقتي كسي پيدا شود كه صادقانه حرف مي‌زند و از ته دل با آنها هم صحبت مي‌شود مردم مثل برادر آن كس را دوست دارند. به نظرم در محبوبيتي كه كسب كردم تلويزيون و خبرگزاري‌ها با مصاحبه‌هايشان كمك زيادي كردند. رسانه‌ها باعث شدند كه مردم من را بهتر بشناسند و آنها هم وقتي عكس‌العمل‌هاي من را پس از بردها و باخت‌ها ديدند لطف‌شان بيشتر شد.

**در گفت و گو قبلي‌تان مي‌گفتيد از اين‌كه مي‌بينيد مردم در خيابان‌ها آشغال مي‌ريزند ناراحت مي‌شويد. در حال حاضر پس از يك سال چه نكته منفي از مردم ايران مي‌بينيد كه شما را اذيت مي‌كند؟

- اگر ما در تاريخ و فرهنگ‌مان دقيق شويم مي‌بينيم كه مردم ايران مردمي بوده‌اند با توانايي بالا. وقتي مي‌بينم ما از اين توانايي، كيفيت و هوش‌مان در جهت كارهاي منفي استفاده مي‌كنيم ناراحت مي‌شوم. دوست دارم مردم ايران از اين هوش و انرژي‌شان براي بهتر شدن زندگي‌شان استفاده كنند. هيچ چيز بدتر از اين نيست كه توانايي داشته باشي ولي از آن استفاده نكني.

**بازيكنان هم جزيي از اين مردم هستند. آنها هم به عنوان جزيي از كل جامعه چنين خصيصه منفي دارند؟
- فكر مي‌كنم بعضي وقت‌ها بايد بازيكنان ايراني را بغل كني و به آنها حرف‌هاي خوب بزني، ولي برخي مواقع بايد با آنها تند رفتار كني و محكم باشي اما بازيكنان ايراني هم اگر از تمام هوش و كيفيت‌شان در زمين استفاده كنند جزو بهترين‌ها خواهند بود.

** در اين يك سال چه قدر تنها بوديد؟ شما پس از بازگشت به ايران تنها پدرتان را در كنارتان مي‌ديديد؟
- من در روزهاي اول خيلي تنها بودم اما دايي من خيلي كمك‌ام كرد. بعدا دوستان ديگري هم پيدا كردم كه چيزهاي زيادي به من ياد دادند و كم كم با كمك آنها با شرايط زندگي در ايران آشنا شدم. همسرم هم به من كمك زيادي كرد.

** در هفته‌هاي اول حضورتان در ايران، فارسي صحبت كردن‌تان براي شما دردسرساز شد. مثلا جايي كه گفتيد فوتبال "علي‌اصغري" را نمي‌پذيريد؟
- بله، در ابتدا مشكل داشتم اما در حاضر حال حاضر فارسي‌ام بهتر شده اما هنوز خيلي خوب نيست و نمي‌توانم مثل بلبل حرف بزنم. به هر حال با همين زبان مي‌توانم عقايدم را به بازيكنان بگويم. با وجود اين شناختم از رسانه‌ها خيلي زياد شده ولي مي‌دانم كه به كدام خبرگزاري مي‌توانم اطمينان كنم. تلاش كرده‌ام كه از حاشيه‌ها به دور باشم.

** ماندن يا رفتن شما از پرسپوليس در حال حاضر سوال 20 ميليون هوادار اين تيم است.
- من چهارشنبه 2 جلسه داشتم، در اين جلسات موضع خودم را كه هم مسايل شخصي بود و هم حرفه‌اي با مسوولان باشگاه در ميان گذاشتم. من نمي‌خواستم احساساتي تصميم بگيرم كه اگر دنبال چنين چيزي بودم حاضر بودم قراردادم را سفيد امضا كنم. اما به نظر من بايد منطقي فكر كرد چرا كه سرمربيگري در پرسپوليس مسووليت بزرگي است و قبول اين مسووليت امكانات زيادي مي‌خواهد. امكاناتي كه ما در فوتبال ايران آن را نداريم و حاضر هم نيستيم براي آن سرمايه‌گذاري كنيم.

** پس تصميم شما فارغ از احساسات است و منطقي تصميم گرفته‌ايد؟
- بله، صد درصد تصميم‌ام منطقي است.

**شما در مصاحبه اخيرتان با سايت باشگاه اعلام كرده‌ايد كه پس از هفت سال كار نياز به استراحت داريد. آيا اين استراحت در فوتبال حرفه‌اي بي‌معني نيست، به خصوص كه اگر به ياد بياوريم مربي مثل فرگوسن 22 سال در منچستر يونايتد بدون استراحت كار كرده است؟
- شرايط متفاوت است. فرگوسن در باشگاهي كار مي‌كند كه امكانات و پول زيادي دارد و هر آن‌چه كه مي‌خواهد سريعا آماده مي‌شود. بين فصل‌ها هم براي استراحت وقت كافي دارد و افراد كنارش در كادر فني كساني هستند كه خودش انتخاب كرده است. او به همكارانش در كادر فني اطمينان دارد و آنها هم مي‌دانند كه فرگوسن چه چيزي مي‌خواهد. به نظرم مربيگري درپرسپوليس سخت‌تر از مربيگري در منچستر يونايتد است.

**همه اين دلايل درست اما شما از ابتدا با وجود همين شرايط به ايران آمديد؟
- بله، اين مسايل را پيش‌بيني كردم اما فوتبال ايران كمبودهاي فراواني دارد. از آن طرف حاشيه‌هايي كه اينجا وجود دارد فوق‌العاده زياد است. ما امكانات حرفه‌اي بودن را نداريم و به همين دليل است كه مي‌گويم حضور در پرسپوليس سخت‌ترين كاري بوده كه تا به حال در زندگي‌ام انجام داده‌ام. با اين حال حضورم در پرسپوليس يك معجزه بود و افتخار مي‌كنم كه در اينجا بودم و توانستيم با كمك هم كار را با موفقيت به پايان برسانيم.

**در اين كه خواسته‌هاي شما منطقي است شكي وجود ندارد اما نمي‌توانيم توقع داشته باشيم كه به يك باره اين امكانات درست شود. امكانات همين هست كه مي‌بينيم.
- بله، امكانات كم هست اما انتظار مردم زياد است. آنها هميشه انتظار دارند كه پرسپوليس قهرمان شود. تنها چيزي كه آنها قبول دارند فقط قهرماني در آسياست و اگر در آسيا قهرمان نشويم تمام چيزهايي كه ساخته‌ايم خراب مي‌شود. من اين را مي‌دانم. به سرنوشت مربياني كه قبل‌تر از من در پرسپوليس بوده‌اند توجه كرده‌ام. من دوست ندارم اين‌طور ادامه بدهم. وقتي انتظارات زياد است و امكانات كم، كار كردن خيلي سخت و حتي غيرممكن است.

**كاشاني اعلام كرده كه شما ديگر نمي‌خواهيد در پرسپوليس بمانيد؟
- هرجا بروم ما همگي افتخار هم هستيم. وقتي شما در كارتان موفق هستيد من مي‌توانم به دوستي با شما افتخار كنم. من هم اگر بتوانم در كشوري ديگر كار كنم و جاي جديدي براي مربيان ايراني باز كنم اين باعث پيشرفت فوتبال ايران مي‌شود. كدام مربي ايراني در حال حاضر در خارج كار مي‌كند و نتيجه مي‌گيرد. اما من مي‌خواهم اين شرايط را فراهم كنم. من از هفت سال گذشته تا به حال 2 بار در جام جهاني، يك بار در جام ملت‌هاي آسيا و با سه تيم باشگاهي در سه كشور كار كرده‌ام و در هر تيم فضاي جديدي و سختي را تجربه كرده‌ام و هيچ وقت هم استراحت نداشتم. مي‌خواستم بعد از جام ملت‌ها استراحت كنم كه نشد. در ايران هم كه نمي‌شود استراحت كرد.

**ولي شما تا شروع فصل جديد وقت براي استراحت كردن داريد؟
- در ايران بعد از كار هم نمي‌شود استراحت كرد. اگر با من به خيابان يا رستوران برويد مي‌بينيد كه اين مكان‌هاي جاي استراحت نيستند. مردم واقعا لطف دارند. آنها دوست دارند، مي‌آيند و ما بايد با آنها عكس بگيريم، به آنها امضا بدهيم و مدام لبخند بزنيم. اگر يك بار نخنديم مي‌گويند چرا قيافه گرفتي؟ بعضي‌ها مي‌آيند جلو و خيلي سفت بغل مي‌كنند و پس از آن 10 نفر ديگر مي‌آيند روي سر و صورت‌ات. اين اتفاق تنها يك روز مي‌افتد، هر دقيقه و هر جايي كه من هستم چنين شرايطي وجود دارد. اين خيلي خوب است و من اصلا ناراحت نيستم. اين لطف مردم را نشان مي‌دهد. وظيفه ماست كه به هواداران امضا بدهيم و با آنها خوب باشيم. ولي به هر حال اين مشكلاتي را ايجاد مي‌كند و انرژي را مي‌گيرد و بايد هميشه انرژي بدهي.

**پيش‌بيني‌تان درباره آينده پرسپوليس چيست؟ پرسپوليس مي‌تواند قهرمان ليگ قهرمانان آسيا بشود؟
- پرسپوليس بايد خلاق بشود. با اين حال هر كس كه به اين تيم مي‌آيد كار خيلي سختي دارد. فكر مي‌كنم در مرحله اول با كمي تلاش پرسپوليس به مرحله دوم صعود مي‌كند چرا كه تيم‌هاي حريف در ورزشگاه آزادي كار سختي را مقابل پرسپوليس دارند. به ويژه اين‌كه اگر يك مربي محبوب در پرسپوليس باشد و صد هزار نفر آن را حمايت كنند. در مراحل بعد پرسپوليس بايد با تيم‌هاي كره‌اي و ژاپني بازي كند. تيم‌هاي اين كشورها امكانات فوق‌العاده‌اي دارند و بودجه سالانه آنها سي تا پنجاه ميليون دلار است و مي‌توانند بهترين بازيكنان خارجي را بياورند. معمولا بهترين گلزنان ليگ برزيل به ليگ‌هاي كره و ژاپن مي‌روند و اين كار حريفان اين تيم‌ها را سخت مي‌كند. ضمن آن‌كه ليگ قهرمانان از نيم فصل دوم ليگ ايران شروع مي‌شود و ممكن است مربي پرسپوليس حالا چه من و چه نفر ديگري نتواند با نتايجي كه در نيم فصل اول مي‌گيرد در ليگ قهرمانان بماند. پس از قهرماني امسال انتظار مردم بسيار زياد شده و اين مساله كار مربي سال آينده را سخت مي‌كند.

** مقصد بعدي‌تان كجاست، آمريكا يا كره جنوبي؟
- نمي‌توانم در حال حاضر به اين سوال جواب بدهم. چند پيشنهاد دارم و اگر حتي از كره ماه هم پيشنهاد داشته باشم امكانات در آنجا وجود داشته باشد به آنجا مي‌روم.

**گويا امكانات براي شما در اولويت است و خستگي ناشي از هفت سال گذشته تنها يك بهانه است؟
- به باشگاهي مي‌روم كه بتوانم با امكاناتش آن تيم را قهرمان كنم و قطعا در كادر فني از كساني استفاده مي‌كنم كه با تجربه باشند. مي‌خواهم با كادري با تجربه و بازيكناني حرفه‌اي كارهاي بزرگ انجام بدهم. پس از يك مدت استراحت انرژي‌ام را دوباره به دست مي‌آورم تا بتوانم كار بزرگي انجام دهم.

** پس از يك سال سرمربيگري در پرسپوليس حاضريد دستيار هيدينگ، ادوكات يا فربيك باشيد؟
- من با آنها هم صحبت كردم. آنها مي‌گويند كه بهترين كار اين است كه سرمربي‌ بمانم چون 22 سال به عنوان كمك مربي در خيلي تيم‌ها مربيگري كرده‌ام. با اين حال هنوز هم انعطاف دارم و اگر بتوانم مثلا در ليگ برتر انگليس مربي باشم اين فوق‌العاده خواهد بود.

**مثلا دستيار گاس هيدينگ در چلسي؟
- فعلا تمام تمركز هيدينگ بر رقابت‌هاي يورو 2008 و تيم ملي روسيه است اما صحبت‌هايي براي حضور او در چلسي شده است.

** قطعا نظر مربي كه يكي از دو كانديداي مربيگري تيم ملي بوده درباره وضعيت فعلي تيم ملي مي‌تواند جالب باشد.
- اميدوارم كه تيم ملي بتواند به جام جهاني صعود كند. با اين حال بازي با امارات فوق‌العاده دشوار خواهد بود. امارات تيم خوبي است و "متسو" اين تيم را به خوبي آماده كرده است. من سال گذشته بازي‌هاي اين تيم را در جام خليج فارس ديدم. آنها تيمي هستند كه براي ايران به ويژه در بازي برگشت مشكل ايجاد خواهند كرد. ايران بايد در بازي رفت سه امتياز كسب كند در غير اين صورت كار مشكل خواهد شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sourena_8888
31-05-2008, 14:24
خدا حافظ امپراطور ...
این فوتبال لیاقت تورو نداره ...
افشین ...چرا باند بازی بلد نیستی ...چرا فحش رکیک بلد نیستی ...چرا تو با فرهنگ هستی ...؟..این فوتبال فحش ...میخواد که نمیدونی چیه ؟
دیگه تعصب به تیم خاص ندارم ...میخوام به بازیکن و مربی مورد علاقم تعصب داشته باشم ...
هیچی نداشتی ...اما شخصیت داشتی ...

همیشه موفق باشی ...
اما یادت نره که ما تو را امپراطور کردیم ...

reza2pars
31-05-2008, 14:31
ايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: علي كريمي با توجه به اظهارات اخير رئيس جمهوري و نوه امام خميني(ره) به تيم ملي باز مي گردد.

به گزارش فارس، مهدي تاج امروز در كمپ تيم هاي ملي در جمع خبرنگاران اعلام كرد: علي كريمي با وساطت رياست جمهوري و سيد حسن خميني، مورد بخشش قرار گرفت.
تاج تاكيد كرد: تصميم نهايي در مورد حضور اين بازيكن در ديدار روز دوشنبه برابر امارات را علي دايي مي گيرد.

كريمي فدراسيون فوتبال ايران را ضعيف‌ترين فدراسيون فوتبال در 10 ساله اخير توصيف كرده بود و به همين دليل از تيم ملي كنار گذاشته شد.

namber_one
31-05-2008, 14:33
من خودم یه استقلالی اصیل هستم
خون آبی تو رگام جریان داره
ولی باور کنید اگر همه کسایی که پنالتی میزنن
بزن سمت راست طالب لو
همه ضربه ها گل میشه

آرسـام
31-05-2008, 14:34
و همین وساطت هاست که ایران ما را ...

iman_s
01-06-2008, 04:03
اصلا این موضوعی که شما میگید با کل قوانین fifa و afc مغایرت داره.

یعنی مستقل بودن فوتبال از دولت و خصوصی بودن تیم ها.
ولی توی کشور ما حتی ورزشش هم باید با دخالت مستقیم دولت انجام بشه.
و این جای تاسف داره.

این دیگه مشکل مملکته نه تیمها.چند بار مشتریهایی با مبالغ سرسام آور اومدن تا این تیمها رو بگیرند ولی دولت قبول نکرد.
البته طبق قانون afc سپاهان هم مشکل داره

به خاطر همین می گم دم پگاه گرم
حامی استقلال و پیروزی دولت هستند و حامی تیم شما شرکت پگاه که تو هر شهر ایران یک کارخونه داره.اون وقت میگی تیمتون حامی نداره.
بازیهایی هم که مثال زدی جزو اتفاقات فوتبال هستند.همون بازی استقلال و پگاه استقلال با اینکه تو دوران افتش بود و به همه تیمها امتیاز میداد ولی شانس هم نداشت.20 تا موقعیت داشت هیچکدوم گل نشد و توپ به دوتا دیرک میخورد و میومد بیرون ولی پگاه 4 تا حمله نصفه نیمه کرد و 4 تا گل زد.البته هیچ چیز از ارزشهای پگاه کم نمیشه.منم از تیم پگاه خوشم میاد.البته نه به خاطر تیمش به خاطر ضدیتی که با ملوانیها دارند. بعد از بازی پگاه-ملوان وقتی مصاحه احمدزاده تو نود رو دیدم بدجوری حرصم گرفته بود.
ولی خدایی اگه پگاه سپاهان رو نمیزد اصلا کسی تحویلش میگرفت.

Mojtaba-MCI
01-06-2008, 10:36
حامی استقلال و پیروزی دولت هستند و حامی تیم شما شرکت پگاه که تو هر شهر ایران یک کارخونه داره.اون وقت میگی تیمتون حامی نداره.
آخه عزیز من حمایت های استقلال و پرسپولیس کجا و پگاه کجا...یه شرکت که فقط اسمش روو تیمه ، همین!
البته منکر حمایت های مالیش نمی شم ولی در مقابل استقلال و پرسپولیس خیلی کمتره...

بازیهایی هم که مثال زدی جزو اتفاقات فوتبال هستند.
چطوره که این به قول شما اتفاقات فقط برای پگاه می افته؟!

همون بازی استقلال و پگاه استقلال با اینکه تو دوران افتش بود و به همه تیمها امتیاز میداد ولی شانس هم نداشت.20 تا موقعیت داشت هیچکدوم گل نشد و توپ به دوتا دیرک میخورد و میومد بیرون
شانس کدومه؟!اصلا استقلال دیگه اون استقلال همیشگی نیست!
خیلی ضعیف تر از سابقه...

ولی پگاه 4 تا حمله نصفه نیمه کرد و 4 تا گل زد.
ببخشید لابد اون پنالتی ای که داور گرفت درست بود نه؟!

البته هیچ چیز از ارزشهای پگاه کم نمیشه.
100%!
ولی وقتی شما میای می گی پگاه چهارتا حمله ی نصف و نیمه کرده در حالی که 4 به 1 برنده شده خود به خود از ارزش تیم کم میشه!!!

منم از تیم پگاه خوشم میاد.البته نه به خاطر تیمش به خاطر ضدیتی که با ملوانیها دارند.
ببخشید من اصلا منظورت رو از کلمه ی ضدیت متوجه نشدم...میشه یه توضیحی بدی؟!

ولی خدایی اگه پگاه سپاهان رو نمیزد اصلا کسی تحویلش میگرفت.
مطمئن باش هر تیم طرفدارای خودشو داره ، چه ببره و چه ببازه...لااقل من اینجوری فک می کنم.
----------
در آخر بگم که اینجور بحثا سروته نداره و هیچ وقت تموم نمیشه چون اگه داشت هیچ وقت طرفداری دو تا تیم نمی اومدن توو سر و کله ی هم بزنن و فیزیکی درگیر شن و به اموال خسارت بزنن پس دیگه خواهشا ادامش ندیدن چون اصلا دوست ندارم یه اخطار دیگه بگیرم و بن شم...
تمام!

Julian
01-06-2008, 14:15
و همین وساطت هاست که ایران ما را ...

تایید میشه.
کریمی اگه بازیکن بود از بایرن پرتش نمیکردن بیرون.
علی کریمی الان فقط یه اسمه.
دیگه اونی نیست که بود.

Julian
01-06-2008, 14:17
خداحافظ امپراتور ... با این وضعی که استیلی و مرزبان تو تیم درست کرده بودند نمیزاشتند قطبی کارشو بکنه (اگر میموند)... زمانه دنیزلی هم استیلی باند درست کرده بود ...اصلا آدم جاه طلبیه ! دوست داره راه صد ساله رو یک شبه بره اونم با تیم بزرگی مثل پرسپولیس ! تو جام باشگاههای آسیا خدا به دادمون برسه اگه استیلی سرمربی بشه --- نمیدونم چرا احساس خوبی بهش ندارم ________ _ _ _ _ _ _ _ . . . . . .. .........................................

مطمئن باش استیلی یه بازی خوب کار نکنه میندازنش بیرون.

S@eid
01-06-2008, 14:33
اگر نمی رفت باید تعجب می کردیم ... کار کردن توی لیگ ایران حماقت محضه ... شنیدم با الوصل بسته .

Julian
01-06-2008, 14:37
اگر نمی رفت باید تعجب می کردیم ... کار کردن توی لیگ ایران حماقت محضه ... شنیدم با الوصل بسته .

نه با الوصل نبسته.
فعلا رفته کره تا استراحت کنه.
شما از کجا شنیدی؟

deicide
01-06-2008, 14:40
همين حرکت قطبي نشون داد که واقعا حرفه ايه . اعتبارشو از سر راه نياورده که بسپاره به دست آقايون

خدا حافظ امپراطور ...
این فوتبال لیاقت تورو نداره ...
افشین ...چرا باند بازی بلد نیستی ...چرا فحش رکیک بلد نیستی ...چرا تو با فرهنگ هستی ...؟..این فوتبال فحش ...میخواد که نمیدونی چیه ؟
دیگه تعصب به تیم خاص ندارم ...میخوام به بازیکن و مربی مورد علاقم تعصب داشته باشم ...
هیچی نداشتی ...اما شخصیت داشتی ...

همیشه موفق باشی ...
اما یادت نره که ما تو را امپراطور کردیم ...

تاييد مي شه . چون قطبي فراتر از فوتباله ايرانه . براي تيم هاي ما همين پروين و قلعه نوعي کافي اند .

sourena_8888
01-06-2008, 14:43
استیلی میدونه اگه بمونه ...با یه مساوی تیم از هم میپاشه و هوادارها آشوب میکنند...پس به احتمال زیاد قبول نمیکنه
و اینو میدونه که از همه لحاظ بهتره کنار بکشه ...نمیتونه با محبوبیت قطبی مبارزه کنه

مجید خاکپور ...و یا مصطفی دنیزلی؟؟!!

Honradez
01-06-2008, 14:49
آخه عزیز من حمایت های استقلال و پرسپولیس کجا و پگاه کجا...یه شرکت که فقط اسمش روو تیمه ، همین!

خیلی ضعیف تر از سابقه...

100%!
ولی وقتی شما میای می گی پگاه چهارتا حمله ی نصف و نیمه کرده در حالی که 4 به 1 برنده شده خود به خود از ارزش تیم کم میشه!!!

مطمئن باش هر تیم طرفدارای خودشو داره ، چه ببره و چه ببازه...لااقل من اینجوری فک می کنم.
----------
در آخر بگم که اینجور بحثا سروته نداره و هیچ وقت تموم نمیشه چون اگه داشت هیچ وقت طرفداری دو تا تیم نمی اومدن توو سر و کله ی هم بزنن و فیزیکی درگیر شن و به اموال خسارت بزنن پس دیگه خواهشا ادامش ندیدن چون اصلا دوست ندارم یه اخطار دیگه بگیرم و بن شم...
تمام!
دوست عزیز، خواهشا کمی آهسته‌تر. نیازی نیست شما به پست همۀ کاربران پاسخ دهید. هرکس نظر خودش رو داره و حتی اگه غلط هم باشه، بازهم بسیار محترمه. به دیگران احترام بگذارید تا به شما احترام گذارند.

SADEGH 7
01-06-2008, 14:57
هرکس جای قطبی بود همین کار رو می کرد.
ولی خداییش دمش گرم عجب مربی مشدی بود.
یادش گرامی :41:

Kasra 91
01-06-2008, 15:26
حالا احتمال اینکه بیاد چقدر هست اگه بیاد تیم خیلی رونتر میشه
من با امدن دنیزلی موافقم

amini_bio
01-06-2008, 16:09
دوست عزیز، خواهشا کمی آهسته‌تر. نیازی نیست شما به پست همۀ کاربران پاسخ دهید. هرکس نظر خودش رو داره و حتی اگه غلط هم باشه، بازهم بسیار محترمه. به دیگران احترام بگذارید تا به شما احترام گذارند.

FEiZ عزیز سلام.
یه سوال بی ربط.
شما هم شطرنجی هستید؟؟!!!

sourena_8888
01-06-2008, 16:13
احتمال بازگشت اقای قطبی -0- هست ....اونم صفر مطلق
دنیزلی تیم خوبی داشت ...خیلی قشنگ بازی میکردند ...و همه ازش حساب میبردن ...ولی تیم گل نمیزد ...بخاطر حضور معدنچی در نوک حمله بود ...

S@eid
01-06-2008, 17:17
نه با الوصل نبسته.
فعلا رفته کره تا استراحت کنه.
شما از کجا شنیدی؟
در واقع نشنیدم ... تیتر یکی از روزنامه های امروز بود ... تقریبا تیتر تمامی روزنومه ها رفتن قطبی بود به جز استقلال جوان که یه تیتر مسخره زده بود !

Honradez
01-06-2008, 17:54
FEiZ عزیز سلام.
یه سوال بی ربط.
شما هم شطرنجی هستید؟؟!!!
خواهشا سوالتون رو دقیقتر بیان کنید.

Kasra 91
01-06-2008, 20:06
منظورم دنیزلی بود بد رسوندم منظورمو

احتمال اومدن دنیزلی چقدره؟:19:

amini_bio
01-06-2008, 21:59
خواهشا سوالتون رو دقیقتر بیان کنید.

یعنی منظورم اینه که اهل شطرنج هستید؟
شطرنج باز هستید؟
آخه از این عکسی که گذاشتید من کلی حال کردم!

بردیا
01-06-2008, 23:24
من آخرم نفهمیدم این یارو سبزه هه ریش پرفسوریه که روی نیمکت پرسپولیس هم بودش و موقع جشن قهرمانیم رو سکو بود کیه.
کیه؟

iman_s
02-06-2008, 02:54

خیلی ضعیف تر از سابقه...

100%!

----------
تمام!
حال ندارم مثل خودت به هر خط پاسخت یک جواب بدم.تازه فیض هم ناراحت میشه :دی
تو پست قبلیمم گفتم از پگاه خوشم میاد.واسه اینکه با ملوانیها کل کل دارند.بعد از بازی پگاه -ملوان که بیشتر بازی دست پگاه بود و حتی یک پنالتی هم خراب کرد وقتی احمدزاده تو مصاحبه گفت ملوان باید این بازی رو میبرد و پگاه تونست ملوان رو متوقف کنه میخواستم خرخرش رو بجوم ولی در مورد بازی استقلال خودت هم گفتی که امسال استقلال خیلی ضعیف بود و به قولی ضعیف تین تیم تاریخش ولی اگه یکبار دیگه فیلم بازی رو ببینی درباره حرفهات یک کم بیشتر فکر میکنی.استقلال هم که بازی رفت رو تو رشت 1-0 برد.
با همه این احوال بعد از بازی فینال میبینمت

Julian
02-06-2008, 10:46
عکس های زیباییست
واقعا ممنون.

Oxizhen
02-06-2008, 12:49
نصرتي كه خودش داماد فيروز كريميه!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
مطمئنی ؟؟

چون چند وقت پیش تی وی فیروز کریمی رو با دخترا و داماداش نشون داد نصرتی توشون نبود!

corey
02-06-2008, 13:28
مهدی تاتار دوماد فیروز کریمی هست نه نصرتی

Havbb
02-06-2008, 13:45
خدا يه عقل سالم به اين دختر بده يه گوني پول به ما...
همينو ميخواستم بگم ديدم قبلا" گفتي! :دي

FBI_CAI
02-06-2008, 13:46
baba chera hamaton haletoon bade?[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\ya ali\My Documents\My Pictures\2008516135928781.jpg

moby
03-06-2008, 10:17
اقا دمت گرم واقعا عکسهای با حالی بودن امیدوترم همیشه اینجوری شاد باشن تا ما هم با شادی اونا شاد بشیم

ragbar12
03-06-2008, 16:03
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در مذاكره مستقيم با علي كريمي از وي خواست كه فصل آينده را در تيم سرخ پوش تهراني سپري كند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران علي كريمي ستاره ايراني باشگاه القطر در مجموعه ورزشي انقلاب تهران به صورت انفرادي تمرين مي كند. حبيب كاشاني در همين محل با كريمي مذاكره كرد و از وي خواست كه پيشنهاد خودش را براي حضور در باشگاه پرسپوليس اعلام كند.
كريمي كه سابقه حضور در تيم سرخ پوش را داشته چند پيشنهاد مناسب از تيم هاي عربي دريافت كرده و در حال بررسي شرايط است اما اعلام نموده كه بالاخره زماني به پرسپوليس باز مي گردد. اين احتمال وجود دارد كه كريمي در صورت عدم توافق با تيم هاي عربي باز هم پيراهن سرخ تيم تهراني را بر تن كند. در عين حال كاشاني از وي خواسته كه در هر شرايطي به عنوان بازيكن كمكي در ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا پرسپوليسو همراهي كنه.

به نظرم خيلي خوب ميشه علي كريمي بياد

corey
03-06-2008, 16:39
آره هم برای پرسپلیس عالی میشه هم برای خود علی کریمی چون بعد از سال ها میتونه به اون آمادگی قبلیش برسه

Julian
03-06-2008, 16:45
برای علی کریمی خوب میشه ولی برای پرسپولیس افتضاح میشه چون تا بیاد این بازیکن دوباره
مثل اولش بشه کاشانی موهاش شده رنگ دندوناش ده دفه هم سکته کرده.
کریمی دیگه بازیکن نیست باید بندازنش بیرون بره همون قطر تیله بازی.

M_Abieteh
05-06-2008, 18:20
تیم فوتبال سپاهان نوین با پیروزی برابر استیل آذین جواز حضور در هشتمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور را بدست آورد.به گزارش خبرنگار مهر، دو تیم فوتبال استیل آذین و سپاهان نوین اصفهان از ساعت 17 امروز در دیدار برگشت از مرحله پلی آف لیگ دسته اول باشگاه های کشور به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار تیم فوتبال سپاهان نوین با نتیجه 2 بر یک از سد میهمان خود استیل آذین گذشت تا با توجه به پیروزی 2 بر یک در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به رقابت های لیگ برتر صعود کند.
برپایه این گزارش، در این دیدار که در حضور بیش از 5 تماشاگر حاضر در ورزشگاه دستگردی تهران و با قضاوت خداداد افشاریان پیگیری شد، محمد پروین در دقیقه 72 تیم فوتبال استیل آذین را پیش انداخت اما مصطفی شجاعی(79) و قادر افکاری (86) گل های برتری سپاهان نوین را به ثمر رساندند.
با این پیروزی تیم فوتبال سپاهان نوین اصفهان به عنوان نخستین تیم از رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور، جواز حضور در رقابت های لیگ برتر را بدست آورد.
دیدار رفت دو تیم فوتبال سپاهان نوین اصفهان و استیل آذیم هم که در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شده بود، با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسیده بود.
همچنین در دیگر دیدار این مرحله که دیدار رفت دو تیم محسوب می شد، دو تیم پیام مشهد و فولاد خوزستان در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد و درحضور 20 هزارتماشاگر به تساوی بدون گل رضایت دادند.
با توجه به نتیجه این دیدار، تکلیف دیگر تیم صعود کننده از این مرحله به مسابقات هشتمین دوره لیگ برتر، پس از دیدار برگشت دو تیم که روز پنجشنبه 23/3/87 در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود، مشخص خواهد شد.

M_Abieteh
05-06-2008, 18:21
من از خبر اول بسیار خوشهالم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atrin777
05-06-2008, 18:44
بالاخره قطبي هم رفت .
دوباره پرسپوليس بيچاره شد.

ragbar12
05-06-2008, 18:50
به نظرم بهتر شد! من اصلاخوشم نمي اومد پروينو مقابل پرسپوليس تو ليگ برتر ببينم

vahid_vaezinia
05-06-2008, 19:01
من از خبر اول بسیار خوشهالم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین به توان 2

Julian
05-06-2008, 19:18
بیچاره شد پرسپولیس
پروین حالا که به هیچ جا نرسیده میاد سراغ پرسپولیس.
انقدر سیخ میزنه تا خودشو بکنه تو پرسپولیس.

Julian
05-06-2008, 19:20
استیلی کجا بود
پروین تیمش باخت حالا میاد سراغ پرسپولیس استیلی هم با ید بره غاز بچرونه.

MORINIO
05-06-2008, 20:06
یه دونه ساکت کم بود حالا دو تا شدن :2::27:

GHASH MASTAN
05-06-2008, 21:32
یه دونه ساکت کم بود حالا دو تا شدن :2::27:
چيه بدجوري ترسيديد حالا پرسپوليس از دو طرف ميخوره

Kolang
05-06-2008, 21:51
ایول پسر
چه حالی کردم
امسال 2 تا سپاهان
ایووووووووووووول
:دی

saeed_h1369
05-06-2008, 22:19
ایول سال دیگه دوبار دوبار حاله سپاهانیا رو میگیریم

arash_3tar
05-06-2008, 23:43

اینو هستم>>.....

M_Abieteh
06-06-2008, 00:02
بچاره استیل اذین سپاهان نوین رو دست کم گرفته بودن. استیل اذین و پیام سر این که با سپاهان نوین بیفتن دعوا داشتن.حالا من کلی حال میکنم این پیام مشهد بیاد لیگ برتر حال این پروین دوباره گرفته میشه.

گریه کنید به حال استیل اذین که سپاهان نوین را دسته کم گرفتند.

سپاهان با بازیکن هایی که کسی نمیشناخت اومد و ترکوند.

محمد پروین رو وقتی گل زد چکار کرد. اخی . سپاهان همیشه حرفه ای کار میکنه.

iman_s
06-06-2008, 01:07
نه از استیل آذین خوشم میاد نه از سپاهان و ساکت.
سال دیگه سر کمیته انضباطی خیلی شلوغه آخه ساکت 2تا تیم داره و هر هفته 2 تا شکایت میبره کمیته انضباطی.
زاستی بازیهای پیروزی-سپاهان قرار بود بدون تماشاچی باشه ولی با اومدن سپاهان نوین رشته های کمیته انضباطی پنیه شد.ببینیم امسال قراره چند نفر کور و کر و ... بشند.

iman_s
06-06-2008, 03:54
تو بعضی کشورها قانونی هست که یک تیم نمیتونه 2 تا نماینده تو یک لیگ داشته باشه.مثلا رئال مادرید ب نمیتونه تو لالیگا بازی کنه و یک دسته پایین تره.
تو ایران از این خبرها نیست

Morteza4SN
06-06-2008, 07:03
ايول ! ديروز قيافه تموم اين تهراني خيلي باحال شده بود ! از خياباني تا .... همشون :دي :دي

از سپاهان هر چند تا ميخواد باشه ولي از پرسپوليس يه تيم باشه بسه ...

راستي يك موضوعي هست كه حتما بخونيد ، البته تا به حال جايي چيزي گفته نشده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B3HZ@D
06-06-2008, 10:41
چيه بدجوري ترسيديد حالا پرسپوليس از دو طرف ميخوره

یه چیزی بگو که خندمون نگیره:16::21:
داداش اگه می خواستین کاری کنین فصل قبل باید می کردید
تیمی که قهرمان شد پرسپولیس بود
فصل بعد میبینیوتون:4:

GHASH MASTAN
06-06-2008, 22:23
سلام به نظر شما فردا ايران چه نتيجه اي مقابل امارات ميگيره اگه نظر منو بخوايد ميگم ايران ميبازه اما اميدوارم اينجوري نشه اما چه ميشه كرد چون به اين تيم اصلا نميشه اميدي داشت ..................

GHASH MASTAN
06-06-2008, 22:27
تو بعضی کشورها قانونی هست که یک تیم نمیتونه 2 تا نماینده تو یک لیگ داشته باشه.مثلا رئال مادرید ب نمیتونه تو لالیگا بازی کنه و یک دسته پایین تره.
تو ایران از این خبرها نیست
سپاهان نوين يه تيم جدا از سپاهانه با مديران مربيان و بازيكنان جدا از سپاهان كه نبايد اونو با تيم دوم سپاهان اشتباه گرفت

GHASH MASTAN
06-06-2008, 22:56
خودمونيما اين سپاهان نوين چه كرد با بچه پرسپوليس چه طوفاني به راه انداخت كه اين پرسپوليسيها مثل اين داداش اينطوري گريه ميكنند و دري وري ميگن قيافه فردوسي پور حالا ديدنيه همينطور قيافه حاج رضايي كه مثلا كارشناس فوتباله و سخن از برتري استيل آذين به ميان آورد اما بدجوري حالش گرفته شد همينجور قيافه پروين كه هرو از بر تشخيص نميده اميدوارم سپاهان نوين موفق باشه هر چند كه فدراسيون و داوران فصل آينده جلوي اين تيم دست انداز و سنگ وكلوخ ميزارن همون كاري كه با سپاهان كردند.

B3HZ@D
06-06-2008, 23:29
خودمونيما اين سپاهان نوين چه كرد با بچه پرسپوليس چه طوفاني به راه انداخت كه اين پرسپوليسيها مثل اين داداش اينطوري گريه ميكنند و دري وري ميگن قيافه فردوسي پور حالا ديدنيه همينطور قيافه حاج رضايي كه مثلا كارشناس فوتباله و سخن از برتري استيل آذين به ميان آورد اما بدجوري حالش گرفته شد همينجور قيافه پروين كه هرو از بر تشخيص نميده اميدوارم سپاهان نوين موفق باشه هر چند كه فدراسيون و داوران فصل آينده جلوي اين تيم دست انداز و سنگ وكلوخ ميزارن همون كاري كه با سپاهان كردند.

اول که این استیل آذین بچه پرسپولیس نیست و نبوده
دوما تیم نونهالان پرسپولیس هر دو تیم سپاهان رو حریفه
سوما اون شماهایید که دارید برای قهرمانی پرسپولیس گریه می کنید
پس فعلا ...

M_Abieteh
07-06-2008, 01:28
الان پرسپولیسیا دارن میپکن پس بهتره دوستان عزیز سپاهانی باهاشون بحث نکنند.

چون بحث کردن اخر عاقبت نداره .

تا دیروز همشون میگفتن یه سپاهان دیگه با یه پرسپولیس دیگه بازی داره. حالا میگن استیل اذین هیچ ربطی به پرسپولیس نداره.

من چقدر از فرزاد مجیدی متنفر شده. تا استیل اذین نیومد بالا داره تلاش میکنه دوباره بیاد استقلال.

Rjoun
07-06-2008, 01:44
الان پرسپولیسیا دارن میپکن پس بهتره دوستان عزیز سپاهانی باهاشون بحث نکنند.

چون بحث کردن اخر عاقبت نداره .

تا دیروز همشون میگفتن یه سپاهان دیگه با یه پرسپولیس دیگه بازی داره. حالا میگن استیل اذین هیچ ربطی به پرسپولیس نداره.

من چقدر از فرزاد مجیدی متنفر شده. تا استیل اذین نیومد بالا داره تلاش میکنه دوباره بیاد استقلال.
مراتب تنفر ما رو هم به ايشون اضافه كنيد

GHASH MASTAN
07-06-2008, 12:02
چشم من ديگه بحث نميكنم بزار بتركن پرسپولسييها

reza2pars
07-06-2008, 12:20
روز چهارشنبه گذشته روزنامه الاتحاد امارات گفتگویی از برونو متسو « مربی فرانسوی تیم ملی فوتبال امارات » علیه علی دائی « مربی تیم ملی فوتبال کشورمان » چاپ نمود.

در خبر این روزنامه به نقل از متسو پس از اشاره به اظهارات علی دایی پیش از بازی ایران و امارات در تهران مبنی بر پیروزی قطعی ایران بر امارات ، آمده است :

اظهارات علی دائی ثابت نمود که او مربی کوچکی است و هنوز در اول راه مربی گری اش به سر می برد چرا که اظهار نظرات ، نتیجه بازی را از قبل مشخص نمی کند و هیچ پیروزی ای برای هیچ تیمی نمی آورد بنابراین او مربی ای است که فاقد تجربه است. چرا که نمی شود شرایط مسابقه را پیش بینی کرد کما این که نمی توان فشارهای وارده که برای کسب پیروزی به وجود می آید را بجای بازی بازیکنان پیش بینی کرد زیرا واقعیت میدان مسابقه به طور کامل متفاوت از آن چیزی است که در بیرون جریان دارد .

متسو روز بعد از انتشار این مصاحبه اعلام نمود که هرگز نگفته است علی دائی مربی کوچکی است بلکه گفته است که او تجربه لازم را ندارد .
این در حالی است که علی دایی پیش از مسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان بارها در مصاحبه هایش تاکید نموده بود که امارات را در تهران با اختلاف دو گل شکست خواهد داد اما جریان مسابقه خلاف گفته های علی دائی را ثابت نمود .

اکنون تیم ملی کشورمان در آستانه بازی با تیم ملی فوتبال امارات با کسب سه نتیجه مساوی در سه بازی گذشته ، بیش از پیش بر حساسیت بازی با امارات در شهر العین امارات افزوده است چرا که بدون کسب نتیجه برد در امارات ، تیم ملی کشورمان در آستانه حذف قرار خواهد گرفت . این در حالی است که بر اساس اظهارات مربیان و بازیکنان امارات ، این تیم در تلاش خواهد بود تا با برد زمین مسابقه را ترک کند . از سویی دیگر مربیان و بازیکنان تیم ملی کشورمان معتقدند همین نگاه تیم ملی امارات می تواند راه برای حملات و برد ایران باز کند .

امارات در تهران با یک بازی بسته و کاملا دفاعی و با نیم نگاه به ضد حمله ، دروازه خود را بسته نگاه داشت اما باید دید آیا خواهد توانست در امارات به اولین برد سه امتیازی خود دست یابد ؟ بدون شک این بازی تیم ملی ایران یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین رویدادهای ورزشی علی دائی به شمار خواهد رفت . مربی تیم ملی کشورمان با هدایت درست و منطقی بازیکنان در العین و با کسب پیروزی می تواند بر همه نگاه های منفی به کادر مربی گری تیم ملی خط بطلانی بکشد .

منبع :تابناک

vahidhgh
07-06-2008, 13:59
متسو: نگفتم دايی مربی کوچکی است!!
من گفتم دایی اصلا مربی نیست :31:

rvin@
07-06-2008, 14:08
اگه راست میگه بیان دوتایی بقل هم وایسن ببینیم کی کوچیکتره :دی

ReZa DN
07-06-2008, 14:09
آخه کجای دنیا یه تیم 2 تیم تو لیگ داره!!! همینه فوتبال ما پیشرفت نمیکنه
استیل آذین با اومدنش میتونست یه تکونی به فوتبال ما بده چون هم سرمایشو داشت هم امکاناتشو
حالا اصفهان 3 تا تیم داره یه زمین درست حسابی هم نداره !!!!

attacker
07-06-2008, 14:45
حالا بازی ساعت چند هست؟

========

edit : خودم فهمیدم ..ساعت 30/20

farshad_4017
07-06-2008, 15:56
دايي هم اداي فيروز كريمي روداره در مياره :دي

M_Abieteh
07-06-2008, 16:00
هر تیمی که حرفه ای تر و بهتر بازی کرد اومد بالا حالا شما هی بگی استیل اذین فلان بود چی بود چی میشد>.................................اینا همه مزه می باشد.

میتونست ببره بیاد بالا. اکی.

Antonio Andolini
07-06-2008, 16:41
ایران می باخت تا دهن این علی آبادی و سعیدلو و دورو بری هاش کش میومد خوب میشد.

KambiaZ
07-06-2008, 16:56
هر چی بشه نمی بره .....

aria_electric_fars
07-06-2008, 17:53
سلام
خدا کنه ببازه خدائیش حال می کنم
اون روزی که قرار بود سرمربی انتخاب بشه گفتم اگر قطبی نشد لااقل قلعه نوعی می شه ولی وقتی فهمیدم دایی شده شوکه شدم و تا تونستم فحش دادم والا کریمی هم حق داره این بی پدر چه می دونه سرمربی یعنی چی!! هنوز دهنش بو شیر می ده لقمه گنده تر از دهنش برداشته
ترسم از اینه که نریم جام جهانی و بگن دایی می تونه 8 سال دیگه ما رو ببره و بزارن سرمربی باشه
حالم ازش بهم می خوره

SANR
07-06-2008, 18:21
حیف واقعآ حیف!!!

در چه گروهی داریم حذف میشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

attacker
07-06-2008, 18:47
من یادمه اینجا پست داده بودم و گفته بودم که بهترین تحلیلی هست که در مورد دایی شنیدم ..حالا نیست؟؟

بردیا
07-06-2008, 19:45
آریا خان لطف کن شخصیتتو نشون نده با این حرفا.

واقعا برای مسئولای فدراسیون متاسفم که میخوان با خراب کردن دایی خودشونو پشت سرش قایم کنن.

دمش گرم فریدون عجب گلی زد هر چند یکم مشکوک میزد

sepehr_x50
07-06-2008, 21:36
ایران 1 بر 0 مقابل امارات به پیروزی رسید.

vahid_vaezinia
07-06-2008, 21:37
خودشون رو کشتن تا ببرن!

hrgh2
07-06-2008, 21:39
تبریک میگم پیروزی شیرینی بود

raptor22
07-06-2008, 21:40
بنده هم تبريك ميگم... جاي شكرش باقي كه برديم......

بردیا
07-06-2008, 21:43
درسته که دهنشون سرویس شد تا بردن ولی خب روی این عربا کم شدش.

GHASH MASTAN
07-06-2008, 21:45
يه برد خفيف چه فايده حتي اگه جام جهاني هم بريم با اين تيم زود حذف ميشيم

Meisam Khan
07-06-2008, 21:53
چيزي كه من حال كردم اين بود كه دهن متسو بسته شد.

shahab47
07-06-2008, 22:00
آقا لحظه آخر اون ضربه سر رو دیدید به کی خورد هادی عقیلی ؟
نزدیک بود ثانیه آخر مساوی شیم
تیم خیلی ضعیف شده این جوری قیده جام رو باید زد

Mojtaba-MCI
07-06-2008, 22:45
کاملا درسته.تیم خیلی ضعیفه...احتمال نرفتن به جام جهانی خیلی بالاست!

reza2pars
07-06-2008, 23:41
تیم ملی فوتبال ایران موفق شد در چهارمین بازی خود در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2010، اولین پیروزی خود را به دست آورد و به صدر جدول صعود کند. ایران در خانه امارات با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.

به گزارش خبرنگار آفتاب، تک گل تیم ایران را «فریدون زندی» در دقیقه 10 به ثمر رساند. زندی روی پاس عالی «محسن خلیلی» از تله آفساید گریخت و با ضربه ای فنی و روی پا، دروازه امارات را باز کرد.

در ادامه تیم امارات دست به حملات گسترده زد اما با درخشش خط دفاعی ایران و «سید مهدی رحمتی»، دروازه بان تیم این حملات بی ثمر ماند. ایران هم بارها روی ضد حملات خطرساز شد، هر چند که زندی، «غلامرضا رضایی» و «محسن خلیلی» موفق نشدند دروازه حریف را برای بارهای بعدی باز کنند.

ایران با این پیروزی شش امتیازی شد و دست کم برای یک شب صدرنشین گروه خود خواهد بود. بعد از ایران، تیم های سوریه، امارات و کویت با 5، 5 و 1 امتیاز قرار دارند. تیم های سوریه و کویت فردا شب دیگر دیدار روز چهارم را انجام خواهند داد.

منبع:آفتاب نیوز

Antonio Andolini
08-06-2008, 00:01
واقعا برای مسئولای فدراسیون متاسفم که میخوان با خراب کردن دایی خودشونو پشت سرش قایم کنن.

دوست عزیز این جور بهشون نگاه نکن .... خود دایی لابی کرده بود ......... رئیس سایپا رئیس بسیج دانشگاه شریف بوده بقیش رو هم خودتون دیگه حدس بزنید چون اگه بگم بنیده خواهم شد و دیگر هیچ!

B3HZ@D
08-06-2008, 01:06
من نمی دونم کی گفتم استیل تیم دو پرسپولیسه؟؟!!
بعدشم من از هیچ کدوم از بازیکنای استیل خوشم نمیاد
چونکه همشون تموم شده هستند به غیر یک سری
و در آخر من تنها از علی پروین به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال ایران و پرسپولیس خوشم میاد
و اگر من را میدید متوجه میشدید که من کاملا ریلکس هستم و خبری از پکیدن نیست
ولی فصل بعدتون را می بینیم سپاهانی ها
فعلا

iman_s
08-06-2008, 04:55
حضور سپاهان نوین در لیگ برتر مغایر اساسنامه است/ فروش امتیاز ممنوع
کارشناس مسائل حقوقی ورزش گفت: طبق بند 5 ماده 20 اساسنامه فدراسیون فوتبال و تایید فیفا هیچ یک از اشخاص حقیقی و حقوقی نمی توانند همزمان کنترل بیش از یک باشگاه را برعهده داشته باشند.
هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: مصاحبه هایی که بعد از صعود تیم فوتبال سپاهان نوین به لیگ برتر از سوی آقای محمدرضا ساکت و حسین چرخابی مبنی بر حفظ تیم سپاهان نوین در لیگ برتر، صورت گرفت ناشیانه و غیر کارشناسی است.

نصیرزاده ادامه داد: این نوع مصاحبه ها با توجه به قید و بندهای قانونی که به صورت محکم مقابل آنها وجود دارد، مصداق چوب در لانه زنبور کردن است چرا که به استناد بند 5 ماده 20 اساسنامه فدراسیون فوتبال مصوب هیئت وزیران و همینطور بر اساس مفاد اساسنامه فیفا که 207 کشور جهان ملزم به رعایت آن هستند هیچ یک از اشخاص حقیقی و حقوقی نمی توانند همزمان کنترل بیش از یک باشگاه را برعهده داشته باشند، در غیر اینصورت تمامیت یک مسابقه و یا مسابقات را زیر سئوال خواهد برد.

این کارشناس مسائل حقوقی ورزش ادامه داد: به عقیده فدراسیون جهانی فوتبال اگر افراد کنترل بیش از یک تیم را برعهده داشته باشند و آنها در یک رده حضور داشته باشند احتمال تبانی وجود دارد و می توانند جدول مسابقات را به میل خودشان تحت تاثیر قرار دهند.

نصیرزاده در ادامه با تاکید بر اینکه احتمال کشیدن این موضوع به فیفا و ایجاد مشکلات بعدی وجود دارد خاطر نشان کرد: با این شرایط صحبت های مدیرعامل باشگاه سپاهان و سرمربی تیم فوتبال سپاهان نوین غیرمسئولانه است و با توجه به حساسیت های فیفا در تضاد آشکار با اساسنامه فدراسیون فوتبال است.

وی درپاسخ به این سوال که آیا احتمال واگذاری امتیازتیم فوتبال سپاهان نوین وجود دارد گفت: در کنگره اخیر فیفا واگذاری امتیازات تیم های لیگ برتر توسط فدراسیون جهانی فوتبال ممنوع ابلاغ شده است.

منبع:
خبرگذاری مهر.

Julian
08-06-2008, 09:56
اصلا هم خوب بازی نکردن.

Kasra 91
08-06-2008, 10:04
پاس گل رو شجاعی داد که

ولی اصلان خوب بازی نمیکنن

همینم شانسی بردن

Persian_Gun's
08-06-2008, 10:13
پاس گل رو شجاعی داد که

ولی اصلان خوب بازی نمیکنن

همینم شانسی بردن
تایید میشه:27:

Rjoun
08-06-2008, 10:32
هر چند اصلا با اين تيم ملي حال نمي كنم اما خداييش خنك شدم روي اين عربها كم شد!

يادش بخير يه زماني براي 3 گل خوردن از ما جشن مي گرفتن اما حالا ...
دروازبان ما از شوق گريه ميكنه!:41:
هيچكس ندونه برزيل رو توي فينال برده بوديم!:27:

Majid393
08-06-2008, 10:46
ایران خیلی بد بازی کرد .....
ولی زندی گل قشنگی زد ....
دعا کنید بازیهای بعدی مثه این نباشه .....

amirtaker
08-06-2008, 10:47
برانکو کجایی؟

enimonte
08-06-2008, 10:47
باز هم خداروشکر
کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی رو هم باید می دیدید
خبرنگار ایرانی یک سوال از متسو پرسید مترجم عرب اون رو به انگلیسی و مترجم دیگه اون رو به فرانسوی برگردوند قیافه بغ کرده متسو خیلی جالب بود :31:

Rjoun
08-06-2008, 11:11
ایران خیلی بد بازی کرد .....
ولی زندی گل قشنگی زد ....
دعا کنید بازیهای بعدی مثه این نباشه .....
انصافا حركت كمك داور قشنگ تر بود!:27:

rvin@
08-06-2008, 11:25
دايي هم اداي فيروز كريمي روداره در مياره :دي

فیروز کریمی خودش اومد ادای فیلیپه اسکولاری رو دربیاره.

smohs
08-06-2008, 16:08
حالا كه معلوم شد كدومشون كوچيك تره