PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

samankermani
21-04-2008, 10:55
دوازده سال پيش در مسابقات مقدماتي جام جهاني ۱۹۹۸ وقتي مايلي کهن سرمربي تيم ملي، علي دايي را روي نيمکت نشاند تا ديدار تشريفاتي با سوريه با حضور محسن گروسي به جاي دايي آغاز شود، اصلاً نمي توانست پيش بيني کند که در مسابقات مقدماتي جام جهاني ۲۰۱۰ وقتي علي دايي سرمربي تيم ملي است در آستانه بازي حساس ايران- سوريه، احضاريه دادگاه ۱۰۶۰ شعبه مجتمع قضايي شهيد بهشتي به دفتر او در ساختمان سازمان تربيت بدني برسد. البته پس از انتشار خبر شکايت دايي از مايلي کهن و احضار سرمربي تيم ملي در مسابقات مقدماتي ۹۸ به دادگاه قابل پيش بيني بود که مايلي کهن از اين اتفاق استقبال کند.
«حتماً در دادگاه حاضر مي شوم.»هر چند هنوز معلوم نشده موضوع شکايت علي دايي از محمد مايلي کهن بابت چه اتفاقي است اما گويا حرف هاي تند مايلي کهن در شوي تلويزيوني «ورزش از نگاه پنج» کار دست سرمربي اسبق تيم ملي داده. مايلي کهن در بخشي از حرف هاي خود در «ورزش از نگاه پنج» فاش کرد؛«علي دايي در زمان سرمربيگري من در تيم ملي نفوذ زيادي داشت و حتي در کار سرمربي تيم هم دخالت مي کرد.»
هر چند مايلي کهن در شديدترين ضربه خودش به دايي در اين شوي تلويزيوني گفت؛«دایی در آن دوران حتي توانايي برکناري رئيس فدراسيون فوتبال را هم داشت.» به هر حال گويا اين انتقادات تند و تيز اصلاً به مذاق علي دايي خوش نيامده و براي همين مايلي کهن ۹ ارديبهشت ماه بايد در دادگاه برابر شکايت علي دايي از خودش دفاع کند؛ دادگاهي که محمد مايلي کهن از الان به دوستان نزديک خود وعده داده در آن پشت پرده فوتبال ايران در زمان سرمربيگري خودش در تيم ملي را فاش کند. به هر حال اصلاً عجيب نيست که در اين دادرسي بحث قهر دايي پس از نيمکت نشيني در بازي ايران- سوريه در مقدماتي جام جهاني ۱۹۹۸ از تيم ملي پيش کشيده شود و البته داستان دسته گلي که داريوش مصطفوي رئيس وقت فدراسيون فوتبال و سعيد فائقي معاون رئيس وقت سازمان تربيت بدني براي آشتي کنان با دايي به منزل کاپيتان وقت تيم ملي بردند، هم باز شود. به هر حال با اينکه همه در انتظار آغاز جلسه دادگاه نهم ارديبهشت دايي و مايلي کهن هستند گويا جرياني هم براي انصراف دايي از شکايت خودش راه افتاده. غير از دوستان مشترکي که به دنبال ختم به خير کردن اين شکايت و شکايت کشي هستند فعاليت هايي هم در فدراسيون فوتبال آغاز شده. به هرحال قابل پيش بيني است که اتفاقات اين دادگاه مي تواند پس لرزه هايي در فوتبال ايران به دنبال داشته باشد و در وضعي که تيم ملي در مسابقات مقدماتي جام جهاني ۲۰۱۰ شرايط چندان جالبي ندارد مي تواند به ضرر تيم ملي تمام شود. پس با اين حساب اصلاً عجيب نيست که مهدي تاج سخنگوي فدراسيون فوتبال روز گذشته بگويد «با علي دايي حرف مي زنيم تا پس از اين در مقابل انتقادات اينقدر تند برخورد نکند. بدون شک در اين روزها رسانه ملي به خوبي از دايي و تيم ملي حمايت نمي کند در حالي که ما انتظار داريم آنها حامي ما باشند. به هر حال دايي شخصيت خاص خودش را دارد اما رسانه ها بايد به عنوان يار دوازدهم، تيم ملي را حمايت کنند. سعي مي کنيم براي انعطاف پذيري بيشتر دايي با گفت و گو او را آرام کنيم.»
با وجود اين اصلاً بعيد نيست قضيه دادگاه با رضايت علي دايي روبه رو نشود. هم مايلي کهن و هم دايي از چهره هاي مغرور فوتبال ايران در ده سال گذشته به حساب مي آيند که اصلاً از موضع خودشان کوتاه نمي آيند. حتي شباهت هاي بين اين دو به قدري زياد بود که پس از انتخاب علي دايي براي سرمربيگري تيم ملي همه او را مايلي کهن معاصر تيم ملي ايران به حساب آوردند.
اين دو که از دوازده سال پيش بر سر تقسيم قدرت در تيم ملي به مشکل خورده بودند اين مرتبه با حرف هاي تند و تيز مايلي کهن شايد فوتبال ايران را به يک جنجال بزرگ بکشانند؛ اتفاقي که از حالا مديران فدراسيون فوتبال ايران را ترسانده و آنها به دنبال گرفتن رضايت علي دايي هستند تا داستان بدون مشکل به پايان برسد

pp8khat
21-04-2008, 11:11
بابا ول کنید فوتبال و دایی و و کریس رونالدو و...رو..
ببینید چه جوری شما رو سر کار گذاشتن...
اگه ما بهشون توجهی نکنیم اون ها هم اینقدر بزرگ نمی شن...

cyrus_ln
22-04-2008, 09:22
کلاه گیسه یا مو؟
خوب یه عکس هم بذارین ما ببینیم.

Ezel
22-04-2008, 10:02
اونايي كه 10-12 سال پيش مثل من ميكرو ميزدن ( البته معموليش نه 505 ) قيافه عمو پرويز با اون كلاه گيسي تابلوش رو خيلي شبيه به قارچ خور ( ماريو ) ميدونند البته وقتي كه يه قارچ ميزد و بزرگ ميشد كر پرويز مضلومي ميشد .

amini_bio
22-04-2008, 13:08
بابا بیچاره به این خوبی این قدر بهش گیر ندید.
خیلی بهتر از بعضی استقلالیا و پرسپولیسی هاست.

مخصوصاً که کپی بیژن مرتضوی هم هست!!!!!

amini_bio
22-04-2008, 13:19
بابا بیچاره به این خوبی این قدر بهش گیر ندید.
خیلی بهتر از بعضی استقلالیا و پرسپولیسی هاست.

مخصوصاً که کپی بیژن مرتضوی هم هست!!!!!

farsweb
22-04-2008, 20:26
یه عکس ای کاش از آقای مظلومی می زدید . من اصلا پشت کلشو ندیدم !!

Carl
23-04-2008, 05:54
منم امضا کردم، گویا هنوز تفراد کمی دیدنش:

2854 Signatures Total

ReZa DN
23-04-2008, 18:27
با امضاء من:2903.

Persian_baby
24-04-2008, 10:49
2936 Signatures Total
:5::5::5::27::27::27::40::40::40:

Actros
24-04-2008, 14:42
2954 Signatures Total

MoJtaBa.R
25-04-2008, 21:38
هرن در گفت و گو با فارس:
فيفا امتيازي را به باشگاه پرسپوليس بازنخواهد گرداند
خبرگزاري فارس: سخنگوي فدراسيون بين‌المللي فوتبال تاكيد كرد، هيچ راهي براي بازگرداندن شش امتياز پرسپوليس وجود ندارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آندرياس هرن در گفت و گوي اينترنتي با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره شرايط نامه نگاري مسئولان فوتبال ايران براي برگرداندن شش امتياز كسر شده پرسپوليس، اظهار داشت: در روزهاي اخير 2 نامه رسمي از سوي فدراسيون ايران و پرسپوليس براي بازگرداندن شش امتياز باشگاه ايراني دريافت كرده ايم. آنها در نامه‌هاي ارسالي تاكيد داشتند كه كميته انضباطي فيفا جريمه مورد نظر را مورد عفو قرار دهد.
سخنگوي فيفا خاطر نشان ساخت: تصميم اتخاذ شده از سوي فدراسيون بين‌المللي با توجه به بررسي هاي نهايي، گرفته شد. بنابراين، به هر دو نامه رسمي مسئولان ايران پاسخ منفي داديم چرا كه طبق قانون كميته انضباطي، حكم اجرا شده و راهي براي برگرداندن شش امتياز هم وجود ندارد.
هرن تاكيد كرد براي روشن شدن مسايل و براي شفاف سازي در رسانه هاي داخلي ايران اين پاسخ منتشر شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مجید فینا
25-04-2008, 23:50
اینم دسته گل مدیران سابق و بی تجربه پرسپولیس
پارسالم استقلال رو اونجور از مسابقات قهرمانی اسیا حذف کردن

تا این 2 باشگاه خصوصی نشن مشکلاتشون پابرجاست

vahid_vaezinia
26-04-2008, 10:46
100% موافقم

BehzadKiNG
26-04-2008, 10:56
چه ربطی به مدیران سابق داره ؟؟؟
حالا به فرض اینکه مدیر قبلی اشتباه کرده ، کاشانی یه سال تمام وقت داشته پول بده ، چرا نداده ؟؟؟
همش تقصیر سیاسته ...

ali_manutd_2007
26-04-2008, 19:45
با سلام . كسي از دوستان اين گفتگو رو كه ميگن دائي توش به مايلي كهن كلي بد و بيراه گفته رو نداره ؟ اگه دارين بذارين . ناظمي ترسو از وبلاگش برش داشته :20:

sheeablo
27-04-2008, 00:42
امضا زدیم ولی امتیاز رفت که رفت برگشتی هم توو کار نیست. عزت زیاد...

sheeablo
27-04-2008, 00:46
یادم رفت بگم 3079 نفر تا حالا رای دادن

omid.k
27-04-2008, 02:01
به نظر شما عامل اصلی ناکامی پرسپولیس و نتایج ضعیف این تیم در نیم فصل دوم چیست؟

قطبی
استیلی
عدم تفاهم بازیکن و مربی
عدم توانایی بازیکن
بد اقبالی
موارد دیگر

omid.k
27-04-2008, 02:12
به نظر خودم ضعف بازیکنان علت مهم این اتفاقاته
تیمی که نیمکت نداشته باشه از این بهتر نمیشه مخصوصا تو نیم فصل دوم

Devil_xxx2008
27-04-2008, 08:38
3088 Signatures Total

corey
27-04-2008, 08:45
عدم تفاهم در کادر فنی و همین طور حمایت نکردن هیات مدیره از مدیر عامل

omid.k
27-04-2008, 11:19
مثل اینکه خیلی ها به ضعف بازیکنان اعتقاد د ارن
البته هنوز واسه نظر دادن یه کم زوده باید نظر خواهی جلوتر بره

Devil_xxx2008
27-04-2008, 11:44
چند بار هم میشه شرکت کرد
3092 Signatures Total

Julian
27-04-2008, 12:06
مشکل ضعف بازی کنان هستش
اگه قطبی با هر کس تو کادر فنی مشکل داشته باشه بازم حرف آخر رو خود قطبی میزنه
بنابراین عدم تفاهم در کادر مربیان نمیتونه باشه. مثلا استیلی مگه مربیگری بلده که بخواد
تو کار قطبی دخالت کنه. وقتی بازیکنان یه پاس سالم نمیتونن و مرتب توپ رو لو میدن خب
در نتیجه امتیاز رو هم لو میدن دیگه.

omid.k
27-04-2008, 12:12
مشکل ضعف بازی کنان هستش
اگه قطبی با هر کس تو کادر فنی مشکل داشته باشه بازم حرف آخر رو خود قطبی میزنه
بنابراین عدم تفاهم در کادر مربیان نمیتونه باشه. مثلا استیلی مگه مربیگری بلده که بخواد
تو کار قطبی دخالت کنه. وقتی بازیکنان یه پاس سالم نمیتونن و مرتب توپ رو لو میدن خب
در نتیجه امتیاز رو هم لو میدن دیگه.

البته باهات موافقم ولی چرا این موارد در نیم فصل اول نبود

BEHZAD2007
27-04-2008, 12:35
3096 Signatures Total

Ship Storm
27-04-2008, 12:55
من امضا کردم شده بود 3 هزار و خورده ای

Julian
27-04-2008, 20:10
البته باهات موافقم ولی چرا این موارد در نیم فصل اول نبود

تیمی مثل پرسپولیس رو مدام براش حاشیه درست می کنن
مهمترین چیزی که بازیکنان بهش احتیاج دارن ارامش و ثباته
که عده ای خوب بلدن اونارو بهم بزنن بخصوص رسانه ها و مطبوعات.

شما الان می بینی سپاهان مدت زیادیه تو لیگ مدعیه و در اسیا هم درخشید
اینا همش به خاطر دور از حاشیه بودن این تیمه

پرسپولیس همین که تونسته با این همه حاشیه سازی و کسر 6 امتیاز
خودش رو اینجای جدول نگه داره خیلی عالیه.

omid.k
27-04-2008, 22:12
تیمی مثل پرسپولیس رو مدام براش حاشیه درست می کنن
مهمترین چیزی که بازیکنان بهش احتیاج دارن ارامش و ثباته
که عده ای خوب بلدن اونارو بهم بزنن بخصوص رسانه ها و مطبوعات.

شما الان می بینی سپاهان مدت زیادیه تو لیگ مدعیه و در اسیا هم درخشید
اینا همش به خاطر دور از حاشیه بودن این تیمه

پرسپولیس همین که تونسته با این همه حاشیه سازی و کسر 6 امتیاز
خودش رو اینجای جدول نگه داره خیلی عالیه.

اساسا بیشتر از این حرفا بحث پوله
پول پول پول..................

leila*
27-04-2008, 22:21
به نظر من که همش زیر سر این حاشیه ساز هاست

omid.k
27-04-2008, 22:27
به نظر من که همش زیر سر این حاشیه ساز هاست

من نمی فهمم
مثلا یه سری کارو زندگی شون اینکه از یه جا حقوق بگیرین بعد واسه پرسپولیس حاشیه درست کنن
که چه شود مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

leila*
27-04-2008, 22:28
من نمی فهمم
مثلا یه سری کارو زندگی شون اینکه از یه جا حقوق بگیرین بعد واسه پرسپولیس حاشیه درست کنن
که چه شود مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله هستن همین روزنامه نگار های جنجال ورزشی(اخبار ورزشی)

omid.k
27-04-2008, 22:50
بله هستن همین روزنامه نگار های جنجال ورزشی(اخبار ورزشی)

به نظر من هر باشگاه محبوبی این مشکل رو داره
مثلا چلسی منچستر..........
این موضوع یه فرایند طبیعیه و نمیشه هر وقت یه تیم نتیجه نمیگیره بگیم تقصیر اخبار ورزشی بوده
این فقط یه رد گم کنیه

Actros
28-04-2008, 01:13
حاشیه سازی که از نیم فصل دوم شروع شد
پول
هماهنگ نبودن کادر فنی

pedram_ashena
28-04-2008, 14:01
جلسه دادگاه رسيدگي به پرونده شكايت علي دايي از مايلي‌كهن امروز بسيار پرتنش برگزار شد.

به گزارش فارس، ساعت 10 صبح امروز در شعبه 1060 مجمع قضايي شهيد بهشتي جلسه‌ رسيدگي به پرونده شكايت علي دايي از محمد مايلي‌كهن به رياست محمود صفوي برگزار شد.

* وكيل دايي: مايلي‌كهن مي‌خواست دايي مقصر اصلي ناكامي تيم ملي باشد
در ابتداي اين جلسه عسگري پيش‌بين، وكيل علي دايي اظهار داشت: در مرحله مقدماتي شكوائيه‌اي تقديم دادسرا كرديم و در آن به عرض رسانديم كه بعد از ناكامي تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني 2006 آلمان (عدم صعودبه مرحله دوم) يك برنامه تلويزيوني با عنوان "يك جهان يك جام" ‌با حضور چند تن از كارشناسان از جمله محمد مايلي‌كهن، به طور زنده از شبكه سه سيما پخش شد.
وي ادامه داد: موضوع برنامه علل ناكامي تيم ملي فوتبال بود. هر يك از كارشناسان محترم عقايد خود را بيان كردند و آقاي مايلي كهن به عنوان كارشناس در فضاي ملتهب و مشوشي كه درجامعه وجود داشت و مردم ما بخصوص فوتبال دوستان حرفه‌اي كه به شدت ناراحت بودند،‌ در لفافه تلاش كرد تمامي و يا عمده ناكامي تيم ملي را متوجه علي دايي كرده و وي را در نزد افكار عمومي مقصر جلوه دهد.
وكيل دايي تاكيد كرد: نسبت به آن بخش از اظهارات مايلي كهن كه درباره وضعيت فني و كيفيت بازي فوتبال بود، ادعايي نداريم؛ اما در باره مطالبي كه از نظر موكل بنده واقعيت نداشته و كذب محض است شكايت داريم. موارد كذب در شكواييه آمده و اينجا نيز به عرض مي‌رسانيم.
وي افزود: مايلي كهن در آن برنامه عنوان كرد، علي دايي به ايمان مبعلي و فوتبال مملكت ظلم نموده و اشاره كردند مبعلي در بازي فولاد و صباباتري (در آن زمان دايي بازيكن صبا بود) روي پاي دايي تكل زد و بعد از آن، محو شد. مجري از مايلي كهن پرسيد آيا صراحتا مي گوييد دايي عامل دوري مبعلي از تيم ملي بوده است كه مايلي كهن پاسخ داد، بله.

* پيش بين: مايلي كهن ادعا مي‌كند دايي مصطفوي را از فدراسيون فوتبال بركنار كرد
پيش‌بين در ادامه اظهاراتش گفت: در بخش ديگري از برنامه، مايلي‌كهن در پي سلسله‌ سوالاتي كه مطرح شد گفت: در ديداري كه دايي با خاتمي رئيس‌جمهور وقت داشت، در باب انتخاب مهدي پاشازاده براي تيم منتخب جهان عنوان كرد مصطفوي از نفوذ خود براي اين انتخاب استفاده كرده است. در همان ديدار دايي مسايلي را در خصوص فدراسيون عنوان كرد و از همان زمان هم رئيس فدراسيون تغيير كرد. در همين لحظه مجري پرسيد به نظر شما رياست فدراسيون با حرف دايي تغيير كرد؟ مايلي كهن گفت: تغيير كرد.
وي ادامه داد: مايلي كهن مي‌گويد دايي در انتخاب بازيكن تيم ملي نقش داشته است. قصد القا كردن اين مسئله را داشت كه اگر بازيكنان خوب انتخاب نشدند، دايي در اين انتخاب نقش داشت يا مطلبي را از حسين ضيايي سرمربي وقت صباباتري نقل كرد با اين مضمون كه "از آقاي ضيايي بپرسيد دلش از دست دايي خون است. ضيايي مي‌گفت من به عنوان سرمربي تيم را ارنج مي‌كردم اما وقتي تيم وارد زمين شد دايي مي‌گفت آنچه را كه من مي گويم انجام دهيد." به اين ترتيب نيت مايلي كهن در جهت تخديش شخصيت اجتماعي دايي محرز و مسلم مي‌گردد.

*وكيل دايي: تقاضاي مجازات مايلي كهن را داريم
عسگري ادامه داد: انتخاب يا عزل رئيس فدراسيون فوتبال مقرراتي دارد كه مديران عاليه نسبت به آن اتخاذ تصميم مي كند و نيز انتخاب بازيكن براي تيم ملي و يا هر تيم باشگاهي به مسئوليت و عهده سرمربي و مربيان تيم‌ها است.
آنچه را كه جناب مايلي كهن در باب دخالت دايي در تصميم مديران مسئول در عرصه مديريت كلان كشوري در حد رئيس‌جمهور و قالب تيم ملي عنوان مي كنند، منطبق به واقعيت نيست و كذب محض است. تقاضاي مجازات ايشان را داريم.

*مايلي كهن: آدم قانونمداري هستم
محمد مايلي كهن پس از اظهارات وكيل دايي خود را اينگونه معرفي كرد: محمد مايلي كهن، فرزند ابراهيم، متولد 1333 در انزلي و ساكن تهران، محل كارم تهران، خيابان سئول، سازمان تربيت بدني، بند 137 (ببخشيد منظورم اتاق 137) است. كارشناس مسئول دفتر مديريت و توسعه ورزش كشور و متاهل هستم. سابقه‌دار نيستم؛ ولي شايد سابقه‌دار هم شوم، ابتدا مي‌خواهم خودم دفاع كنم و سپس وكيلم‌ دفاع كند.
وي ادامه داد: خدمت آقاي پيش‌بين سلام مي‌كنم. ايشان از ابتدا به چهره يك دشمن به من نگاه كردند و با وجود اينكه سنشان از من كمتر است به من سلام نكردند. (در اين لحظه وكيل دايي گفت: من هنگام ورود به همه سلام كردم و قرار نيست به تك تك حاضرين دادگاه سلام كنم. در اين لحظه قاضي از طرفين خواست در اين خصوص با يكديگر بحث نكنند.)
مايلي كهن افزود: آدم قانونمداري هستم و معتقدم بخشي از مشكلات جامعه عدم قانونمنداري است و بيشتر مصلحت‌مداري است. به همين خاطر كشور عزيزم و مردم عزيزترم با مشكلات عديده روبرو مي‌شوند. آدم ها به ميزان قدرتي كه در جامعه دارند مي‌توانند از قانون رد شوند. من امروز كمي ناراحت هستم، زيرا همبازي سابقم فريبرز مرادي شب گذشته در حين تميز كردن كولر دچار برق گرفتگي شد و فوت كرد و من اكنون به جاي حضور در مراسم تشييع پيكر آن مرحوم كه يكي از نجيب‌ترين و منضبط ترين بازيكنان بود، اينجا هستم.

*دايي مشهور بود نه محبوب
مايلي كهن تصريح كرد: وكيل دايي مي‌گويد فضاي ملتهب وجود داشته است، پس چگونه من آن فضا را ملتهب كردم، ضمن آنكه دايي قبل از جام جهاني در ورزشگاه‌هاي مختلف كه با تيم صباباتري در آنها حضور مي‌يافت چندان با آغوش باز از ايشان استقبال نمي شد. آيا باز هم مايلي كهن مقصر است؟
در اين لحظه قاضي از ايشان خواست در باره اتهامات وارده از خود دفاع كند و مايلي كهن عنوان كرد: اين مسايلي را كه مي گويم بي‌ارتباط نيست. مردم با دايي رفتار مناسب نداشتند. دايي مشهور است؛ اما محبوب نبوده و بايد دلايل اين عدم محبوبيت را در جامعه پيدا كند. برخي عوامل باعث شده با ايشان اينگونه برخورد شود.

* وكيل دايي معني كذب را نمي‌داند
سرمربي سابق تيم ملي اظهار داشت: آقاي پيش‌بين گفتند مطالبي كه من گفتم كذب محض بود. ايشان ظاهرا معني كذب را نمي‌داند، زيرا مايلي كهن در تمام كشور به اينكه دروغ نمي‌گويد مشهور است. من در انتخابات مجلس شوراي اسلامي 95 هزار و 787 راي آورده‌ام و در تهران شصت و هفتم شدم، آنهم بدون تبليغات. هرگز دروغ نگفته‌ام. ايشان به معناي لغات آشنا نيستند.
در اين لحظه پيش‌بين گفت: "من از حرفهاي ايشان ناراحت شدم" و مايلي كهن با تندي به ايشان گفت: زماني كه شما حرف زديد من 15 دقيقه سكوت كردم وحرف نزدم وشما هم حق نداريد در ميان حرفهايم حرف بزنيد.
قاضي در اين خصوص تاكيد كرد: آقاي مايلي كهن عصباني نشويد. از شخصيت شما انتظار داريم آرامتر باشيد. ايشان وكيل هستند و دفاع كردند. تنش ايجاد نكنيد و دفاعيات خود را مطرح كنيد.
مايلي كهن هم عنوان كرد: براي پرداختن مسايل آن برنامه بايد اينجا فيلم آن برنامه باشد تا من بر مبناي آن صحبت كنم. اين برنامه مربوط به دوسال پيش بوده است.

* من معلم علي دايي بوده‌ام
مايلي كهن در ادامه اظهاراتش گفت: فضاي عمومي را مشوش نكردم. اين حالت وجود داشته و به عنوان يك كارشناس و در مقعطي به عنوان معلم علي دايي كار كرده‌ام. اين مساله را براي اولين بار است كه عنوان مي‌كنم زيرا مجبورم اين حرف را بزنم در هيچ كجا نمي‌گويم استادم و فلاني شاگردم است. به عنوان يك كارشناس وظيفه داشتم بگويم بازيكني كه در زمين راه مي‌رود خوب بازي نمي‌كند و اگر بي‌مورد تعريف و تمجيد مي‌كردم، مردم به من مي‌خنديدند، ضمن اينكه آن برنامه بعد از جام جهاني نبود و در حين و پايان مسابقه تيم ملي فوتبال ايران مقابل اوگاندا بوده است.
وي ادامه داد: در آن برنامه حرف‌هاي مختلفي زده‌ام. هيچوقت منكر توانايي‌هاي دايي نشدم و برخلاف كساني كه معتقدند با بخت و اقبال بلند فوتباليست شده و روپايي زدن بلد نيست، هميشه گفته‌ام دايي آماده و شاداب مي‌تواند به تيم ملي كشورش كمك كند؛ اما زماني كه آماده نبود، من هم گفتم خوب نيست.

*دايي گفت، مبعلي بايد خجالت بكشد كه روي پايم تكل مي‌زند
مايلي كهن ادامه داد: وظيفه خودم ميدانم از تمام بازيكنان فوتبال دفاع كنم. بعد از تكل مبعلي روي پاي دايي در بازي فولاد و صباباتري كه خيلي معمولي بود، مبعلي از زمين اخراج شد و بدون كوچكترين اعتراضي صحنه را ترك كرد؛ اما دايي در مصاحبه‌اي بعد از آن بازي گفت، او خجالت نمي‌كشد كه روي پاي من تكل مي‌زند و پس از آن تا زماني كه آقايان بودند ايمان به تيم ملي دعوت نشد. چرا پيش از آن مبعلي به تيم ملي دعوت مي‌شد اما در زمان برانكو دعوت نشد؟ اين مستند است و علت عدم دعوت وي كاملا مشخص است. شك ندارم پس از آن تكل بود كه اين اتفاق افتاد.

* مصطفوي بخاطر چغولي دايي به رئيس‌جمهوري بركنار شد
مايلي كهن خطاب به قاضي گفت: مي‌توانم از شما بپرسم در كجاي دنيا رئيس فدراسيوني كه تيم ملي فوتبال كشورش به جام جهاني راه پيدا كرده است، تغيير پيدا مي‌كند؟ آيا به او جايزه داده‌اند؟ قصد دفاع از داريوش مصطفوي را ندارم؛ اما بعد از مسابقه استثنايي با استراليا درسال 1998 كه تيم ملي ما به جام جهاني صعود پيدا كرد او را تغيير دادند.
وي افزود: بعد از راه‌يابي تيم ملي به جام جهاني كل اعضاي تيم نزد خاتمي رئيس‌جمهور وقت رفتند و در آن زمان صحبت از انتخاب بازيكنان براي تيم منتخب جهان بود كه نام مهدي پاشازاده به عنوان بازيكني از ايران مطرح شد. دايي در آن جلسه نزد رئيس‌جمهور رفت وگفت پاشازاده با زد و بند وارد تيم منتخب جهان شده است. بعد از چغولي دايي به رئيس‌جمهوري بود كه مصطفوي بركنار شد.
قاضي پرسيد: "آيا مي‌تواني اين مسئله را ثابت كني؟" مايلي كهن گفت: "من از پشت پرده اطلاعي ندارم." قاضي گفت: "ممكن است هر اتفاق ديگري رخ داده باشد."

* ضيايي به تايلند سفر كرده است
سرمربي سابق تيم ملي تاكيد كرد: در مورد اتهام آقاي ضيايي بايد بگويم ديشب با منزل ايشان تماس گرفتم؛ اما همسر مجارستاني ايشان گفتند ضيايي ايران نيست و به تايلند رفته است، البته امروز تشريف مي‌آورند، با اين‌حال ممكن است ضيايي منكر اين قضيه شود؛ اما من روزي حسين ضيايي را در آكادمي المپيك ديدم و در مورد عدم صعود اين تيم به مرحله مسابقات ليگ قهرماني آسيا سوال كردم و با هم دردل كرديم كه چه شد صباباتري در آن مسابقات ناكام ماند. ضيايي گفت: "ما شايسته صعود بوديم و هر چه مي‌كشيم از علي دايي است. پيش از مسابقه تمام وظايف بازيكنان را به آنها گوشزد مي‌كردم؛ ولي زمانيكه وارد زمين مي‌شدند دايي به دليل اينكه سرزن است به بازيكنان مي گفت توپ‌ها را هوايي بر روي دروازه حريف سانتر كنند." اين عين مطالبي بود كه ايشان به من گفتند و من آنها را نقل كردم.

Ahmad
28-04-2008, 14:04
دايي و مايلي كهن رو بيخيال.

خودت چطوري مرد حسابي ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_ashena
28-04-2008, 14:24
قاضي پرونده در گفت و گو با فارس:

راي نهايي دادگاه مايلي‌كهن و دايي يك هفته ديگر صادر مي‌شود

خبرگزاري فارس: قاضي پرونده شكايت دايي از مايلي كهن گفت:‌راي اين پرونده در مهلت قانوني و حداكثر تا يك هفته آينده اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد صفوي رئيس دادگاه شعبه 1060 مجمع قضايي شهيد بهشتي پس از پايان رسيدگي به پرونده شكايت علي دايي از مايلي كهن به خبرنگار خبرگزاري فارس گفت: راي حداكثر تا يك هفته ديگر اعلام خواهد شد. اي كاش امروز آقاي دايي نيز تشريف مي‌آوردند تا اين دو مربي خوب كشور را با يكديگر صلح دهيم.
جلسه دادگاه امروز با حضور محمد مايلي كهن و عسگري پيش‌بين، وكيل علي دايي برگزار شد.
پيش بين، وكيل علي دايي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: قرار مجرميت محمد مايلي كهن صادر شده است و به همين دليل پرونده هم اكنون از دادسرا به دادگاه براي رسيدگي و صدور حكم ارجاع شده است.

===============================
من خوبم ماريو يو يو يو و و و و و و و و و و و (انعكاس صدا را حال كردي؟همه ارواح صداشون اين شكليه ها)

Ahmad
28-04-2008, 15:28
===============================
من خوبم ماريو يو يو يو و و و و و و و و و و و (انعكاس صدا را حال كردي؟همه ارواح صداشون اين شكليه ها)

از اون روح كچل چه خبررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررر ؟

آرسـام
29-04-2008, 17:09
دنیای فوتبال- در تمرين ديروز پرسپوليس اتفاقي نادر رخ داد؛ اتفاقي كه در نوع خودش بسيار جالب و بامزه بود. تماشاگر جواني كه از نزديك تمرين پرسپوليس را نگاه مي‌كرد، در فرصتي مناسب نزديك محمد نصرتي رفت و به وي پيشنهاد ازدواج داد!
نصرتي كه از اين موضوع شوكه شده بود و اصلا انتظار چنين پيشنهادي را نداشت،‌ حدود 10 دقيقه با او صحبت كرد تا بلكه نظر اين دختر را تغيير دهد. به‌هرحال اين هم از معايب معروف بودن است. آدم‌هاي معروف بعضي وقت‌ها مجبورند نقش بازيگران فيلم‌هاي هندي را بازي كنند!

Kasra 91
29-04-2008, 18:45
حالا دختر اونجا چیکار میکنه؟

MR.Punisher
29-04-2008, 18:49
خدا شانس بده.
فوتبالیست هم نشدیم.

kont_prince
29-04-2008, 19:04
نصرتي كه خودش داماد فيروز كريميه!!!!!!!!!!!!!!!!!

leila*
29-04-2008, 19:11
عجبا
به قول مامان بزرگم عجب دوره زمونه ای شده

آرسـام
29-04-2008, 19:14
عزیز جون اونی که تو میگی تارتاره نه نصرتی.
چرا واسه جوون مردم حرف در میاری؟ :13:

Antonio Andolini
29-04-2008, 19:17
فکر کنم تارتار دامادش هست:13::13:

rezaete
29-04-2008, 19:19
حالا هیشکی هم نه ، نصرتی !!! :31::31::31:

آرسـام
29-04-2008, 19:22
حالا هیشکی هم نه ، نصرتی !!! :31::31::31:
پس مثلا کی؟ :5:

حیف که دختر نیستم وگرنه باهاش مزدوج میشدم :8: ( پس خدا بهم رحم کرده ) :31:

lopez
29-04-2008, 19:26
خدا يه عقل سالم به اين دختر بده يه گوني پول به ما...

vahid_vaezinia
29-04-2008, 19:32
آخه من موندم فوتبالیست کم بود!!!

iman_s
29-04-2008, 23:50
منم تو استادیوم از لیدرها شنیدم که نصرتی هم داماد فیروز کریمی هست.

امير موسر
30-04-2008, 09:30
آخه من موندم فوتبالیست کم بود!!!
همین و بگو !!

vahid78
30-04-2008, 10:55
دختر پیر بوده یا جوون؟

Julian
30-04-2008, 19:22
با سلام . كسي از دوستان اين گفتگو رو كه ميگن دائي توش به مايلي كهن كلي بد و بيراه گفته رو نداره ؟ اگه دارين بذارين . ناظمي ترسو از وبلاگش برش داشته :20:

تو همشهری نوشته بود مازیار ناظمی این گفتگوی تلفنی خصوصی خودش رو با دایی
توی وبلاگ شخصی خودش گذاشته بود که وقتی دید اوضاع خرابه مجبور شد برش داره.

Julian
30-04-2008, 19:25
این هم ادرس وبلاگ مازیار ناظمی:

Julian
01-05-2008, 18:12
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

حبيب کاشاني، مدير عامل باشگاه پرسپوليس پس از بازي با شيرين فراز که با نتيجه 5 بر صفر به پايان رسيد، گفت: شيرين فراز تيم خوب و جواني است که هرگز به ضد فوتبال روي نياورد و به همين خاطر، به مربي آنها تبريک مي‎گويم.

بهگزارش ايسنا؛ حبيب کاشاني افزود: با توجه به باخت سپاهان، انگيزه بازيکنان ما بيشتر شد و خوشبختانه توانستيم با يک پيروزي پر گل فاصله خودمان را با سپاهان کمتر کنيم. از تمامي اعضاي کادر فني و بازيکنان راضي هستم و از آنها تشکر مي‎کنم که توانستند با اين برد، دل هواداران اين تيم را شاد کنند.

مدير عامل پرسپوليس در پايان گفت: براي هواداران يک مژده مخصوص درباره رأي دادگاه C.A.S دارم و اميدوارم با توجه به ارائه مستندات در پرونده بتوانيم 6 امتياز کسر شده را برگردانيم.

منبع خبر ایسنا.

Julian
01-05-2008, 18:23
به امید بازگشت 6 امتیاز و قهرمانی پرسپولیس.

pentoriko
01-05-2008, 18:45
به به به به به به آقا چه خبر توپی دادی دمت گرم :11::11::11:

امير موسر
01-05-2008, 18:51
رای فیفا به همین راحتیها بر نمیگرده .اینا تمام بازیه !!

Julian
01-05-2008, 18:59
رای فیفا به همین راحتیها بر نمیگرده .اینا تمام بازیه !!

تماشاچیای سپاهان زدن یکی رو کور کردن فقط 3 امتیاز ازشون کم شد
اونوقت ایا این درسته واسه یه سهل انگاری از ما 6 امتیاز کم بشه؟
شک نکن بر میگرده امتیازامون. ما قهرمانیم.

musketeer
01-05-2008, 19:13
من در اینکه تصمیم فیفا کاملا ناعادلانه بوده شکی ندارم. چون فصل قبل چه ربطی به این فصل داره و اصلا قضایای مالی چه ربطی به امتیازات لیگ داره؟
ولی چیزی که میدونم اینه که تصمیم فیفا غیرممکنه که عوض شه. اونا که شورای استیناف و از این حرفا ندارن!!!!!!!! یا اینکه یکی مثل ساکت یه نامه بزنه و .....
ولی انشاا... که یه کاری کنن ( این جمله رو به خاطر فاز مثبتش گفتم! :دی )

negar_sabetan
01-05-2008, 19:19
be nazare man ham gheire momkene raye fifa avaz she,vali mish omidvar bud, magena!!!!! :20:.

MR.Punisher
01-05-2008, 19:58
در موارد نادری بوده رای فیفا برگرده.من که امیدوارم.پرسپولیس قهرمانه.

Julian
01-05-2008, 20:31
در موارد نادری بوده رای فیفا برگرده.من که امیدوارم.پرسپولیس قهرمانه.

بدون برگشت امتیاز هم ما قهرمانیم چون اکثر بازیهامون خونگیه
و سپاهان باید بقیه بازیهاشو خارج از خونه بازی کنه.

MoJtaBa.R
02-05-2008, 09:25
بدون برگشت امتیاز هم ما قهرمانیم چون اکثر بازیهامون خونگیه
و سپاهان باید بقیه بازیهاشو خارج از خونه بازی کنه.

شديد موافقم

end_of_world
02-05-2008, 15:51
مگه فيفا كيه؟
وقتي صحبت از دادگاه C.A.S ميشه يعني فيفا هيچي حساب نميشه
اين كاملا حق پرسپوليسه كه از فيفا بخاطر دخالت دركاري كه اصلا بهش مربوط نيست دخالت بكنه
اين فيفا خيلي پررو شده انگار فكر مي كنه سازمان ملل متحده
سر همين قضيه فوتبال اسپانيا كلي غر زدند اما جواب محكم و كوبنده اسپانيا مبني بر ترك عضويت در فيفا مواجه شدند بعدش آيا تونستند كاري برعليه اسپانيا و فوتبالش انجام بدن ؟ جوان نه است چون ديديد بارسلون در نيمه نهايي بازي كرد
به نظر من پرسپوليسيا بايد اميدوار باشند درست مثل و به حرفاي مزخرفي كه جناح هاي مخالف ميزنن توجه نكنند

زنده باد پرسپوليس ***** زنده باد امپراتور افشين قطبي

ragbar12
02-05-2008, 18:20
امروز برنامه ورزش ومردم گفت كه كاشاني گفته احتمال بازگشت 6 امتياز خيلي زياد شده
اميد وارم 6 امتياز برگرده اونوقت ديگه قهرمانيم

aria_electric_fars
02-05-2008, 18:45
سلام
من تقاضا دارم 3 امتیاز سپاهان رو بهش بدن اونوقت ببینید که ما بازم قهرمانیم اصلا یه چیزی بهتره یه 3 امتیاز کمکی به سپاهان بدیم شاید بازی آخر پرسپولیس فینال بشه
سپاهان هیچی نیست خیلی گندش کردن
در مورد شش امتیاز هم باید بگم که خدا کنه بعد از پایان فصل و مشخص شدن قهرمان ندن

kont_prince
02-05-2008, 19:49
عزیز جون اونی که تو میگی تارتاره نه نصرتی.
چرا واسه جوون مردم حرف در میاری؟ :13:

بابا یه ذره اطلاعات فوتبالیتونو بالا ببرید

دامادای کریمی: تارتار....نصرتی.....سعید رمضانی

فکر کنم تارتار دامادش هست:13::13:

باز خوبه شما تحقیر نکردید منو

آرسـام
02-05-2008, 19:53
بابا یه ذره اطلاعات فوتبالیتونو بالا ببرید
دامادای کریمی: تارتار....نصرتی.....سعید رمضانی
باز خوبه شما تحقیر نکردید منو

اطلاعاتت منو کشته بابا :18:

محض آگاهی دوستان:
تارتار ---> داماد فیروز کریمی
نصرتی ---> مجرد
رمضانی ---> داماد ناصر حجازی

Julian
02-05-2008, 21:20
ببین دختره چه بدبختی بوده که از این گل به خودی زن خواستگاری کرده.

MICROSOFT_ADMINIST
02-05-2008, 21:58
اطلاعاتت منو کشته بابا :18:

محض آگاهی دوستان:
تارتار ---> داماد فیروز کریمی
نصرتی ---> مجرد
رمضانی ---> داماد ناصر حجازی

عجب داماد تو دامادي شده ها . . . . :18::18::18::18:

اطلاعات تو هم منو يه لحظه كشت . . .

داود مهابادي داماد كريمي هست نه تارتار . . . .

آرسـام
02-05-2008, 22:11
عجب داماد تو دامادي شده ها . . . . :18::18::18::18:

اطلاعات تو هم منو يه لحظه كشت . . .

داود مهابادي داماد كريمي هست نه تارتار . . . .

بابا اطلاعات بابا فوتبالی بابا رئیس فدراسیون بابا چند تا چیزه دیگه ... :31:

حالا که اینجوره من باید خوده فیروز خانو بیارم تا بهتون بگه ...
تا یکی دو ساعت قبل که تارتار دومادش بود مگر اینکه زنشو طلاق داده باشه و مهابادی اونو گرفته باشه. تاکید میکنم به شرطیکه این اتفاقات ظرف یکی دو ساعت قبل افتاده باشه و من بی خبر باشم :27::31:

leila*
02-05-2008, 22:14
چرا دعوا میکنید حتما فیروز خان دو تا دختر داره که یکیش زن مهابادیه یکیش زن تاتار
حل شد دیگه؟

آرسـام
02-05-2008, 22:30
چرا دعوا میکنید حتما فیروز خان دو تا دختر داره که یکیش زن مهابادیه یکیش زن تاتار
حل شد دیگه؟
بابا راه حل بابا مشکل گشا بابا انیشتین بابا چند تا چیزه دیگه ... :31:

ممنون لیلا جون. ولی ما که دعوا نکردیم! کردیم؟ :20:

MICROSOFT_ADMINIST
02-05-2008, 22:32
فيروز خان 4 تا داماد داره .

مهابادي هم دامادشه . چيزي رو كه نميدونين چرا بيخودي زر ميزنين ؟

تو همه جا به صراحت اعلام كرده .

بعد از بازي با راه اهن نيم ساعت در مورد داود مهابادي و داماد بودنش رفت و امدش تو خونشون و خرافاتي بودن و زغال فروش بودنش و دعا نويس بودنش حرف زد.

حالا تو مثلا ميخواي بگي كه باا فيروزخان فاميل هست ؟ !

آرسـام
02-05-2008, 22:37
چيزي رو كه نميدونين چرا بيخودي زر ميزنين ؟

از احترامی که برایم قائل شدین ممنونم :41:

MICROSOFT_ADMINIST
02-05-2008, 22:39
از احترامی که برایم قائل شدین ممنونم :41:

چطور ؟ چيزي گفتم ؟‌:18:

eng.mehrdad
02-05-2008, 22:51
چطور ؟ چيزي گفتم ؟‌:18:

آره دیگه گفتی زر میزنی ... بده دیگه !:41:

MICROSOFT_ADMINIST
02-05-2008, 23:16
خب چرا موضوع رو عوض ميكين ؟

iman_s
02-05-2008, 23:57
فيروز خان 4 تا داماد داره .

مهابادي هم دامادشه . چيزي رو كه نميدونين چرا بيخودي زر ميزنين ؟

تو همه جا به صراحت اعلام كرده .

بعد از بازي با راه اهن نيم ساعت در مورد داود مهابادي و داماد بودنش رفت و امدش تو خونشون و خرافاتي بودن و زغال فروش بودنش و دعا نويس بودنش حرف زد.

حالا تو مثلا ميخواي بگي كه باا فيروزخان فاميل هست ؟ !

مثل اینکه موقع مصاحبه خواب آلود بودی و حرفهاشو نصفه نیمه حالیت شده.میگفت مهابادی از طریق رابطهایی که داره تو خونه من دعا گذاشته. بعد گفت اسم نمیبرم رابطش کیه که به خونه ما رفت و آمد داره ولی طرف کاپیتان راه آهنه. حالا چجوری مهابادی شد داماد کریمی نمیدونم. نکنه میثاقیان هم داماد کریمی بوده:31:

MICROSOFT_ADMINIST
03-05-2008, 09:17
مثل اینکه موقع مصاحبه خواب آلود بودی و حرفهاشو نصفه نیمه حالیت شده.میگفت مهابادی از طریق رابطهایی که داره تو خونه من دعا گذاشته. بعد گفت اسم نمیبرم رابطش کیه که به خونه ما رفت و آمد داره ولی طرف کاپیتان راه آهنه. حالا چجوری مهابادی شد داماد کریمی نمیدونم. نکنه میثاقیان هم داماد کریمی بوده:31:

منظورش از رابط هاش مادر زنش بود .

ميخواهي متوجه نشدن خودت رو به خواب الودگي من ربط بدي ؟

Julian
03-05-2008, 19:12
دوستان اینطور که پیداست هیچ احتیاجی به 6 امتیاز نیست.
دیگه چیزی به قهرمانی نمونده.

ali_manutd_2007
03-05-2008, 21:40
ولي من فكر كنم نصرتي متأهل باشه ... اون دفعه من خودم يه خانم تو ماشينش ديدم . حالا دو حالت داره : يا خانمش بود يا ......... :31:

iman_s
03-05-2008, 23:43
منظورش از رابط هاش مادر زنش بود .

ميخواهي متوجه نشدن خودت رو به خواب الودگي من ربط بدي ؟
خوشم میاد میخوای یکجوری اشتباهتو بپوشونی.چه ربطی به مادرزنش داشته.
راست میگن موقع خواب مغز همه چیز رو جابجه حالیش میشه.

iman_s
03-05-2008, 23:50
2 تا پست شد.

esool
04-05-2008, 09:32

لينكش تو youtube :

لينك دانلود:

B3HZ@D
04-05-2008, 11:07
آخ اگه این شش امتیاز برگرده چی میشه
خدایا کمک کن....

Julian
04-05-2008, 15:02
عزیز این گفتگو تلفنی بوده
یهنی باید صوتی باشه به یوتیوب ربطی نداره.
ولی اون دومی که گذاشتی میتونه خودش باشه.

RONN!E
04-05-2008, 18:46
ممنون بابت لینک.
یعنی مازیار ناظمی بدون اطلاع قرار دادن دایی ، اونو در وبلاگش قرار داده!چه کار زشتی کرده!!:13:

ReziOnline
04-05-2008, 19:25
دايي بازيكنان سايپا را در آزادي تنبيه كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سايپا پس از شكست مقابل پرسپوليس بازيكنان تيمش را در زمين ورزشگاه آزادي دواند.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از شكست يك بر صفر سايپا مقابل پرسپوليس، علي دايي بازيكنان تيم كرجي را براي ريكاوري دور زمين چمن ورزشگاه دواند و به اين شكل آنها را تنبيه كرد.
*در پايان مسابقه حبيب كاشاني، مديرعامل پرسپوليس به داخل رختكن سايپا رفت و براي لحظاتي با آنها صحبت كرد.
*مهدي اربابي، سرپرست تيم فوتبال سايپا در پايان مسابقه با انتقاد شديد از عملكرد محسن تركي، به ناظر داوري اعتراض كرد.
*عباس آقايي، هافبك پرسپوليس كه با شكستگي از ناحيه بيني مواجه شده بود، به دستور كادر پزشكي فردا تحت عمل جراحي قرار خواهد گرفت.

esool
04-05-2008, 19:35
عزیز این گفتگو تلفنی بوده
یهنی باید صوتی باشه به یوتیوب ربطی نداره.
ولی اون دومی که گذاشتی میتونه خودش باشه.
جداً؟
خيلي ممنون از راهنماييتون
عزيز بهتر نبود يه نگاه به لينك مينداختي بعد پست ميزدي.

Julian
04-05-2008, 19:39
شرمنده
اخه یوتیوب به فیلم هاش معروفه
گفتم شاید اشتباها نوشتید.

kasra_khan2003
05-05-2008, 11:19
واسه اين هم آدم يه تاپيك ميزنه؟!!! هرچند خبر جالبي بود! :27:

kont_prince
05-05-2008, 16:23

حتما بخونيدش.............حالا فهميديم متاهله!!!بگرديد دنبال همسرش

ReziOnline
05-05-2008, 19:34
ازت متشکگرم دوست عزیز
آخه این هم یه خبری بود که در نوع خودش جالب بود
حالا حتما باید فیروز کریمی تنبیه کنه تا یه تاپیک زده شه؟!!!

Rjoun
06-05-2008, 15:41
خيال پرسپوليسي ها راحت با اين داوري ها 6 امتياز كه سهله 6 امتياز ديگه هم اضافه ميشه.:27:

h_starboy
06-05-2008, 22:32
ما حقمونه. چطور ۶ امتیاز بیخود کم بشه هیچی نمیگن حالا که داوری یه کم به نفعمون شده(حالا اگه شده باشه) سر و صدای همه درومده.
یه اسفند دود کردم تا چشم نخوریم.

h_starboy
06-05-2008, 22:35
چشم به دایی واسه تیم ملی آب نمیخوره. مثلا میخواد خودشو بزرگ کنه.

ahmet kaya
07-05-2008, 07:32
3391 Signatures Total

vahidhgh
07-05-2008, 13:00
3407 Signatures Total

mirmohammadi
07-05-2008, 13:41
3411
فقط در یک صورت ممکن هست که این اثر کنه
در صورتی که تعداد به 1000000 یک میلیون برسه

momkhbpsp
07-05-2008, 20:17
3416 Signatures Total

مجید فینا
07-05-2008, 23:21

سازمان ليگ فدراسيون فوتبال نحوه صعود تيم هاى ايرانى به مسابقات ليگ حرفه اى فوتبال آسيا را مشخص و اعلام كرد.

بر اين اساس در شرايط عادى كه ۲ تيم از فوتبال ايران توانايى شركت در مسابقات ليگ قهرمانان يا همان ليگ حرفه اى فوتبال آسيا را خواهند داشت، تيم هاى قهرمان ليگ برتر و جام حذفى به نمايندگى از ايران در اين رقابت ها حضور مى يابند اما اگر يك تيم هم عنوان قهرمانى مسابقات ليگ و هم جام حذفى را از آن خود كند بر اساس قوانين كنفدراسيون فوتبال آسيا تيم دوم ليگ به رقابت هاى باشگاهى اين قاره مى رود. سازمان ليگ همچنين پيش بينى هاى لازم را به عمل آورده است كه اگر فوتبال ايران ۳ سهميه حضور در ليگ حرفه اى فوتبال آسيا را به دست آورد، چطور تيم هاى برتر را براى حضور در اين رقابت ها تعيين كند. براين اساس مقرر شده است كه تيم هاى قهرمان ليگ برتر و جام حذفى به علاوه تيم دوم مسابقات ليگ به مسابقات ليگ حرفه اى فوتبال آسيا راه يابند. اما اگر يك تيم عناوين قهرمانى ليگ و جام حذفى را به دست آورد، ۳ تيم برتر مسابقات ليگ برتر راهى مسابقات ليگ حرفه اى فوتبال آسيا خواهند شد و تيم نايب قهرمان جام حذفى فرصت حضور در مسابقات آسيايى را نخواهد داشت.

Actros
08-05-2008, 01:20
3417 Signatures Total

Julian
11-05-2008, 17:25
همین الان اخبار اعلام کرد فیفا به دادگاه عالی cas
6 روز مهلت داده تا رای نهایی رو در مورد 6 امتیاز پرسپولیس
صادر کنه. به امید برگشت 6 امتیاز.:40:

sudotux
11-05-2008, 17:29
اولا ۶ روز نه بلکه ۲۰ روز !! ثانیا متن کامل خبر اینجا هست :

Julian
11-05-2008, 17:41
احتمالا درست میگی
اینقدر این روزا میگن 6 امتیاز
ما همه چی رو شبیه شیش میبینیم.

vahid_civil
12-05-2008, 00:05
دلتون خوشه ها. رائی که فیفا صادر میکنه قابل برگشت نیست.مگه ایرانه؟!!!!!!

قهرمانی سپاهان رو تبریک میگم

music6808
12-05-2008, 00:47
وقتی پرسپولیس قهرمان شد اونوقت متوجه میشی
خواهیم دید
سپاهان ممکن نیست قهرمان بشه
استقلالیها چون از تیم خودشون نا امید شدن چسبیدن به سپاهان
ولی بدونید سپاهان هم میره تو قوطی

pooyar
12-05-2008, 01:08
ای شالا این 6 امتیاز رو بدن که مثل امروز قلبمون نیاد تو دهنمون! خداییش خیلی قشنگ بازی میکنه پرسپولیس.

R. Calderon
12-05-2008, 16:36
دلتون خوشه ها. رائی که فیفا صادر میکنه قابل برگشت نیست.مگه ایرانه؟!!!!!!

قهرمانی سپاهان رو تبریک میگم

برو بابا سيويل جون:46:
تو كه همين نظرم راجب بارسا هم داشتي:27:
روت كم بشه برو بابا ... :21:

amir_rahmani
12-05-2008, 16:59
برو بابا سيويل جون:46:
تو كه همين نظرم راجب بارسا هم داشتي:27:
روت كم بشه برو بابا ... :21:

قهرمانیم نترسید

vahid_civil
13-05-2008, 09:00
بهتون قول ميدم بازي آخر سپاهان با پرسپوليس تشريفاتيه

Julian
13-05-2008, 14:15
بهتون قول ميدم بازي آخر سپاهان با پرسپوليس تشريفاتيه

موافقم چون پرسپولیس قبلا قهرمانی رو مسجل میکنه.

Viren
13-05-2008, 14:44
اصلا 6 امتیاز بر نمیگرده و نباید برگرده

پرسپولیس قشنگ بازی می کنه؟
دارم میبینم

مساوی و باخت

خیلی قشنگه نه؟

saeed_h1369
13-05-2008, 14:45
مرسی julian عزیز ببینید ویاد بگیرید چجوری صبا رو لوله میکنه

Julian
13-05-2008, 15:03

دارم میبینم

مساوی و باخت

خیلی قشنگه نه؟

اولا چرا نباید امتیاز برگرده؟
ثانیا مگه سایر تیم ها نتایج شون چطوریه؟ مخصوصا سپاهان و صبا.
اونا هم مثل ما مساوی میکنن مگه غیر از اینه؟

Julian
13-05-2008, 15:07
مرسی julian عزیز ببینید ویاد بگیرید چجوری صبا رو لوله میکنه

خواهش میکنم.

devil_ff2008
13-05-2008, 16:17
3474 Signatures Total
فقط پرسپولیس

hermione
13-05-2008, 23:01
موافقم چون پرسپولیس قبلا قهرمانی رو مسجل میکنه.

:27::27::27:جای بسی خنده !!!!:27::27::27:

سپاهان قهرمان میشه !!! زیاد حرص نخور چون 7 ساله همین مصیبت رو کشیدید !!!!:31::31::31:

hermione
13-05-2008, 23:06
خوبه همینطوری پیش برید امسال که هیچی سال دیگه هم نه ایشالا وقتی نوه دایی سرمربی شایپا شد رنگ 6 امتیازو میبینید ! یعنی انقدر بیکارید ؟

s_n
14-05-2008, 00:30
3480 فقط پیروزی.

devil_ff2008
14-05-2008, 10:50
خوبه همینطوری پیش برید امسال که هیچی سال دیگه هم نه ایشالا وقتی نوه دایی سرمربی شایپا شد رنگ 6 امتیازو میبینید ! یعنی انقدر بیکارید ؟

سر جمع 30 ثانیه وقت نمی خواد
به عشق پرسپولیس 30 ثانیه که سهل 30 ساعتم باشه وقت میذاریم

pooyar
14-05-2008, 18:34

سپاهان قهرمان میشه !!! زیاد حرص نخور چون 7 ساله همین مصیبت رو کشیدید !!!!:31::31::31:

امروز که حسابی سپاهان لرزید! شنبه خدا بخواد بلایی به سرشون بیاریم که پشیمون بشن رفتن تهران.

loyalamin
14-05-2008, 18:53
فکر نکنم کار به پشیمونی برسه . همین جا قبرشونو میکنیم

MORINIO
14-05-2008, 19:56

دارم میبینم

مساوی و باخت

خیلی قشنگه نه؟

کجایی نیستی؟؟؟:27:

31::31::31:

خنده هاتو بزار بعد بازی شنبه:27:

سپاهان قهرمان میشه !!!

تو خواب هم دیگه قهرمان نمیشید:27:

rezahp2
14-05-2008, 21:33
کارشون تمومه پرسپولیس قهرمانه

Julian
15-05-2008, 20:09
کسی میدونه ما در اسیا چند تا سهمیه داریم؟
بعضیا میگن دوتا بعضیا هم میگن 3 تا
کسی خبر دقیقی نداره؟

V A H I D
15-05-2008, 20:11
برای دلخوشی شما جوانان یکی play off می زاریم ...
معلوم نیست ...

Maziar_69
15-05-2008, 21:12
اخبار 20:30 گفت 3 تیم شد.

یعنی از همین الان سپاهان و پرسپولیس مستقیما رفتن.
تبریک به دوستان پرسپولیسی !!!!!!!!

قهرمان جام حذفی هم سومین تیمه.

shimanelou
16-05-2008, 01:47
هنوز به طور رسمی اعلام نشده ولی از امتیازاتی که به کشورها دادند حداقل سه سهمیه رو شاخشه.
سه شنبه هفته آیند اعلام میشه. شایدم چهار تیم شد هر چند که چشمم اب نمیخوره.

lindows
16-05-2008, 06:47
من شنيدم براي سهميه بيشتر به ايران گفتند بايد خانم ها هم بتونند بياند توي ورزشگاه ها!!

rvin@
16-05-2008, 08:37
من شنيدم براي سهميه بيشتر به ايران گفتند بايد خانم ها هم بتونند بياند توي ورزشگاه ها!!

آره به همین خاطر هم 2 تا بیشتر نمیگیره

Julian
16-05-2008, 14:00
چون امتیاز ایران از 300 بیشتر شده
مطمئنا باید 3 سهمیه داشته باشیم.

persian_antonio
16-05-2008, 21:05
كدام تيمها در پلي اف به ليگ برتر صعود ميكنند؟
پيام مشهد , فولاد خوزستان ,استيل آذين ,سپاهان نوين در پلي اف حضور دادند

persian_antonio
16-05-2008, 21:09
به نظر خودم كه پيام مشهد با حضور خداداد عزيزي يك تيم معتبر شده و به همراه فولاد خوزستان به ليگ برتر صعود ميكند.

saeed_h1369
16-05-2008, 22:40
بگیم که
استیل آذین - سپاهان نوین
فولاد خوزستان- تربیت مشهد
بازی دارند و برنده ها به لیگ برتر راه پیدا میکنند

sudotux
16-05-2008, 23:19
استیل آذین - سپاهان نوین

یک فینال دیگه بین پرسپولیس و سپاهان در پلی آف !!! اصلا دوست ندارم سپاهان نوین بیاد لیگ برتر ...

Julian
16-05-2008, 23:31
فولاد . استیل اذین
میان لیگ برتر.

SANR
16-05-2008, 23:34
مگه چهار تا تیم به لیگ برتر نمیرند؟

Julian
16-05-2008, 23:36
2 تا تیم میرن
این 4 تا با هم بازی میکنن
در نهایت دوتا تیم صعود میکنن.

mehdi30nema
17-05-2008, 06:14
استيل آذين و پيام فكر كنم بيان ليگ برتر .

persian_antonio
17-05-2008, 11:33
آخرش بازيها حذفيه يا دوره اي همه با هم بازي ميكنند؟

arash66_2m
17-05-2008, 11:39
از تراکتور سازی خبری نیست؟؟؟
:13::41::20:

persian_antonio
17-05-2008, 13:39
جديدترين خبر:
پيام با استيل آذين بازي ميكنه تا صدرنشين مشخص بشه(آخه الان هم امتيازند )

cescjoon
17-05-2008, 14:04
فولاد حتما میاد لیگ برتر

SANR
17-05-2008, 14:09
استیل آذین و فولاد میان لیگ برتر.

saeed_h1369
17-05-2008, 14:31
جديدترين خبر:
پيام با استيل آذين بازي ميكنه تا صدرنشين مشخص بشه(آخه الان هم امتيازند )
نه بازی نمی کنند چون استیل اذین تفاضلش بیشتره اول شده
این قانون برای وقتی است که تیم دوم و سوم هم امتیاز باشند اونوقت کاری به تفاضل ندارند و برای ورود به پلی اف باید یک بازی در زمین بی طرف کنند ولی این دو تیم هر دو به پلی اف اومدند و دیگه نیازی به بازی نیست

vahid_vaezinia
17-05-2008, 14:40
من دوست دارم:40: پیام :40:و سپاهان نوین بیان لبگ برتر

saman rossi
17-05-2008, 14:48
سپاهان نوین و پیام شانس کمتری دارن ولی من چون من از فولاد و استیل اذین بدم میاد دوست دارم اینا بیان بالا

devil_ff2008
17-05-2008, 18:31
دیگه به 6 امتیاز نیازی نداریم
پرسپولیس با وجود کسر امتیاز هم قهرمان شد
هوووووووووووووورررررررررا اااااااااااااااا

ahmet kaya
18-05-2008, 06:13
هر کی میخواد بیاد بالا، بیاد...اما امیدوارم که علی آقا با تیمش نیان...همین علی سلطان
با تفکر متحجرش باعث شد پرسپولیس چند سال در جا بزنه...نه سیستمی،نه برنامه ای!!
خیلی ما رو حرص داد...یه بار می گفت می خوایم لوتهار ماتئوس رو بیاریم بعد آخر سر می گفت
کی بهتر از ناصر ابراهیمی...!!!!!!! بعد از هر باخت هم فرمایشات جالبی میکرد :
((ما به بچه ها گفتیم برنده شینا...بی معرفتا نشدن...خودمم موندم چرا برنده نشدن))

البته می تونین در نقل قول بالا به جای کلمه برنده،کلمه قهرمان رو جایگزین کنین.
بنا بر این اصلا دلم نمی خواد استیل آذین بیاد لیگ برتر.شانس که نداریم...پس فردا جلوی پیروزی هم
شاخ میشه. ببخشید طولانی شد..!!! باید عقده گشایی می کردم.

deadboy
19-05-2008, 14:34
آخه نصرتی........................................ .

Nasser_ZRE
20-05-2008, 12:04
شايدسهميه فوتبال ايران درليگ قهرمانان معلق شود

؛رئيس سازمان ليگ:
درحالي اين روزها مسئولان فدراسيون فوتبال از كسب سه سهميه فوتبال ايران در ليگ باشگاه هاي آسيا اطمينان مي دهند كه رئيس سازمان ليگ از تعليق اين سهميه خبر مي دهد. عزيز محمدي در اين باره به ايرنا گفت: امروز در باره تعداد سهميه ايران در جام باشگاه هاي آسيا تصميم گيري مي شود و اين درحالي است اگر در زمان اعلام شده از سوي اين كنفدراسيون، باشگاه ها به عنوان موسسات تجاري ثبت نشوند ، سهميه ايران معلق مي شود. محمدي گفت: سازمان ليگ تمامي مدارك را كه ازطرف كنفدراسيون فوتبال آسيا درخواست شده بود ، آماده و ارسال كرده است، يك كپي هم از آن ها در اختيار صفايي فراهاني قرارگرفته تا وي در جريان سير اقدامات صورت گرفته، باشد. وي اظهار داشت: موضوعي كه هم اكنون ازنظر كنفدراسيون فوتبال آسيا مورد اشكال قرار گرفته ثبت نشدن تمامي باشگاه ها به صورت موسسه تجاري است و اگر اين مورد برطرف نشود ، سهميه ايران در جام باشگاه هاي آسيا معلق مي شود و ليگ حرفه اي ما را كنفدراسيون فوتبال آسيا (afc) نمي پذيرد.
محمدي با اشاره به اينكه اغلب باشگاه ها در موسسه ثبت شركت ها به ثبت رسيده اند،خاطر نشان كرد: بعضي از اين باشگاه ها به عنوان موسسه غير انتفاعي به ثبت رسيده اند. وي در باره شش مورد درخواست كنفدراسيون فوتبال آسيا تصريح كرد:باشگاه ها بايدحداقل درحوزه قضايي داراي هويت حقوقي باشند ،آنها اين حق را دارند كه امورحقوقي را انجام دهند،داراي ملك مستقل باشند كه متعلق به اعضا و شركا نباشد ،حساب بانكي داشته باشند ، اهداف اصلي سود دهي مورد نظر باشد و درصورت انحلال باشگاه دارايي باقي مانده توزيع شود.
رييس سازمان ليگ با اشاره به اين كه بعضي از باشگاه هاي ايران اين شش مورد را در اساس نامه خود ندارند تاكيد كرد: اين باشگاه ها بايد دراساس نامه خود تغييراتي ايجاد كنند. محمدي گفت: يكي از اين باشگاه ها باشگاه فولاد مباركه سپاهان است كه به صورت موسسه غير انتفاعي به ثبت رسيده كه مورد اشكال كنفدراسيون فوتبال آسيا قرار گرفته و بايد به موسسه تجاري تبديل شود. وي با بيان اينكه در٢٤ارديبهشت ماه مواردخواسته شده كنفدراسيون فوتبال آسيا درخصوص ثبت شركت ها و فرم مربوط را براي باشگاه ها ارسال كرده ايم افزود: تاكنون باشگاه هاي پيكان و ملوان فرمهاي خود را براي سازمان ليگ ارسال كرده اند. محمدي اظهارداشت: سازمان ليگ تا آخر تيرماه به باشگاه ها مهلت داده است تا موارد خواسته شده را به سازمان ليگ ارسال كنند.
رئيس سازمان ليگ با بيان اين كه امتياز ايران هم اكنون بالاي٣٠٠است،گفت:جدول زماني اجراي ساير موارد به صورت روشن از سوي ايران امضا شده است. كنفدراسيون فوتبال آسيا فقط در باره اساس نامه باشگاه ها ايراد گرفته است و ما بايد آن را رفع كنيم.

خراسان

بردیا
20-05-2008, 12:08
اگر صفایی فراهانی بخواد همه این مشکلا حل میشه.فوتبال ما به این مرد مدیونه

Nasser_ZRE
20-05-2008, 12:12
وضعيت پرسپوليس پس از قهرماني

يك روز پس از قهرماني تيم فوتبال پرسپوليس در ليگ هفتم جلسه هيئت مديره باشگاه پيروزي (پرسپوليس) در دفتر علي سعيدلو رئيس هيئت مديره برگزار شد. به گزارش ايسنا در اين جلسه كه با حضور تمامي اعضا برگزار شد، مسائل مختلفي نظير چگونگي تمديد قرارداد با كادر فني و بازيكنان، جذب بازيكنان جديد و پرداخت طلب بازيكنان مورد بحث و بررسي قرار گرفت. حسن بيادي، عضو هيئت مديره باشگاه پيروزي درباره اين جلسه به ايسنا گفت: در ابتداي اين جلسه "كاشاني "به عنوان مديرعامل گزارش مبسوطي از عملكرد فصل گذشته ارائه كرد. همچنين درباره پي گيري هاي باشگاه براي بازگشت شش امتياز به امتيازهاي فصل گذشته پرسپوليس گزارشي ارائه شد و نظر مدير عامل اين است كه اين مسئله، مسئله اي ملي است و بايد با پي گيري هاي لازم ٦امتياز به پيروزي بازگردد. وي افزود: دادگاه عالي ورزش قبل از ديدار با سپاهان دستور داده بود، حكم متوقف شود تا ٦امتياز به پيروزي برگردد و پس از آن درباره آن تصميم گيري شود اما، پس از قهرماني در رقابت هاي ليگ از دادگاه عالي ورزش خواستيم كه وارد متن حكم شود. بيادي درباره جشن قهرماني پيروزي گفت: قرار شد كه پس از ايام فاطميه جشن قهرماني در دو سطح عمومي و خانواده هاي بازيكنان و كادر فني برگزار شود كه در بخش عمومي به دنبال كسب مجوز از شوراي تامين هستيم تا بتوانيم در محلي بزرگ جشن عمومي را با حضور طرفداران تيم برگزار كنيم. وي درباره بدهي باشگاه به بازيكنان گفت: در جلسه هيئت مديره در رابطه با نحوه پرداخت باقيمانده طلب بازيكنان و كادر فني صحبت هايي شد، اما در اين شرايط باشگاه پولي براي پرداخت اين بدهي ها ندارد ضمن آ ن كه مدير عامل باشگاه در راستاي شفاف سازي درخواست حسابرسي زودرس كرد. در حال حاضر به غير از حدود ٥٠٠ميليون توماني كه باشگاه به بازيكنان و كادر فني بدهكار است در فصل گذشته هيچ كس ديگر از باشگاه طلبي ندارد و تمامي بدهي ها براي گذشته است. عضو هيئت مديره باشگاه پيروزي درباره تمديد قرارداد با بازيكنان فصل گذشته اين باشگاه گفت: بسياري از بازيكنان براي ماندن در تيم ابراز تمايل كرد ه اند و به كاشاني اختيار تام دادند كه بدون هيچ شرط و شروطي تمديد قرارداد را بپذيرد. ضمن آن كه ما مذاكرات خود را براي جذب بازيكنان جديد كه بتوانند در اين فصل كمك رسان پيروزي در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا باشند انجام داده ايم اما هنوز به نتيجه قطعي نرسيده است. بيادي درباره اظهار تمايل كاشاني براي استعفا گفت: وي هنوز براي رفتن اصرار دارد، اما تمامي اعضا با اين نظر مخالف اند. وي درباره احتمال تمديد قرارداد با افشين قطبي گفت: تمامي اعضاي هيئت مديره نسبت به تمديد قرارداد با قطبي اصرار دارند و پس از بازگشت وي از مسافرت، هفته آينده جلسه اي خواهيم داشت كه در آن مذاكرات خود را با قطبي براي تمديد قرارداد انجام خواهيم داد. در همين حال ايسنا گزارش داد اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس با رييس سازمان تربيت بدني نشست مشتركي را برگزار خواهند كرد. همچنين گفته مي شود، پرسپوليسي ها درخواستي براي ديدار اعضاي تيم فوتبال باشگاه شان با "دكتر محمود احمدي نژاد "به نهاد رياست جمهوري ارائه كرده اند كه در صورت انجام هماهنگي ها، احتمالا تيم پرسپوليس با رئيس جمهور نيز ديدار خواهد كرد.

خراسان

WaTeRsTyLeR
20-05-2008, 12:14
من که چشمم اب نمیخوره.تا زمانی که اقایون از فوتبال بهره برداری سیاسی میکنند.و فک و فامیلای خودشونو به افرادی چون اقای فرهانی ترجیح میدن همین اشه و همین کاسه.اگه فرهانی بود 4 تا سهمیم دور از دسترس نبود.حالا اقایون 3 تا شم نمیتونن بگیرن.

amir_oyama
20-05-2008, 15:32
دنیا و فولاد

sudotux
20-05-2008, 16:04
خبرگزاری پرسپولیس : پس از برگزاري نشستي ويژه در كنفدراسيون فوتبال آسيا، ‌رسيدن به اين سهميه براي ايران قطعي شد. البته اين سهميه هنگامي قطعي خواهد شد كه تا اول اكتبر 2008 خواسته هاي كنفدراسيون اجرايي شود.
اخبار تكميلي متعاقبا ارسال مي‌شود.

perspolisnews.net

-------------------------------------------------------------
برای درک بهتر جمله قرمز رنگ خبر زیر را بخوانید :
-------------------------------------------------------------

لیگ حرفه ای آسیا : ایران در فهرست یازده

کوالالامپور – کمیته لیگ حرفه ای آسیا در جلسه روز سه شنبه خود نام یازده کشور و تعداد باشگاههای هر کشور را که در لیگ جدید حرفه ای آسیا شرکت خواهند کرد نهایی کرد تا برای تصویب به کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود.

ژاپن، کره جنوبی، ایران، استرالیا، چین، اندونزی، اردن، عربستان سعودی، کویت، امارات و هند کشورهایی بودند که پس از بررسی های انجام شده و با داشتن حداقل های مقررات حضورشان در بازیهای لیگ حرفه ای تصویب شد.

کاپیتان کاوابوچی در صحبت های ابتدای جلسه گفت : " نتیجه این ارزیابی ها بر اساس تحقیقات طولانی و مذاکرات مثمر ثمر بود و ما را به داشتن رقابت هایی با کیفیت بالاتر امیدوار کرد".

کمیته لیگ حرفه ای AFC با در نظر گرفتن A ( دارای همه شرایط) ، B ( حصول اطمینان برای رعایت شرایط تا اکتبر 2008) ، C ( نداشتن اطمینان از رعایت شرایط تا اول اکتبر 2008) ، D ( رعایت نکردن شرایط) همه 21 فدراسیون عضو را برای لیگ قهرمانان سال بعد ارزیابی کرد.

در این بین تنها کشور ژاپن بود که توانست در همه زمینه ها نمره A بگیرد. ده فدراسیون دیگر نمره B گرفتند که نشان می دهد کمیته به ارتقا آنها و تلاش شان برای تامین شرایط لازم تا اول اکتبر 2008 امیدوار است. شش فدراسیون دیگر نیز C گرفتند که یعنی در شرایط نامطمئنی هستند و چهار کشور نیز نمره D بدست آوردند.

با این وجود اگرفدراسیون هایی که نمره B گرفته اند ( ایران همین نمره را بدست آورده است) نتوانند تا تاریخ اول اکتبر شرایط تعیین شده را ( به غیر از تجاری بودن باشگاه هایشان) بدست آورند نمی توانند در لیگ شرکت کنند.

این مقررات شامل حال تیم هایی نیز می شود که ممکن است در پلی آف موفق شوند و شرایط صعود به لیگ قهرمانان را بدست آورند.

این آخرین مهلت برای تبدیل باشگاه ها به مراکز تجاری تا تاریخ 15 دسامبر خواهد بود وگرنه آن کشور از لیگ حرفه ای محروم خواهد بود. بعد از کنترل دوباره شرایط در 15 دسامبر، تصمیم نهایی گرفته می شود و برای تایید پایانی، تصمیم به کمیته اجرایی 25 نوامبر ارجاع خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال امیدوار است که فدراسیون ها با ساماندهی باشگاه ها بتوانند رقابت و جذابیت بازیها را بالاتر ببرند و درآمد بیشتری را نصیب خود کنند.

در بازیهای جدید که از سال آینده آغاز می شود تیم های قهرمان و نایب قهرمان جام AFC سال 2008 می توانند با بازی پلی آف به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند تا برای اولین بار به کشورها و باشگاه فرصت داده شود تا به قهرمانی لیگ آسیا برسند.

شرایط لیگ قهرمانان برای سال های 2009 و 2010 خواهد بود و بعد از آن فدراسیون هایی که بتوانند خود را با این مقررات تطبیق دهند می توانند از سال 2011 در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.

منبع :

WaTeRsTyLeR
20-05-2008, 16:27
اینا رو که گفتی مثل کوه کندن میمونه برا مدیران فدراسیون.چشمم اب نمیخوره

smohs
20-05-2008, 16:29
كجاي اين خبر اومده بود چهار سهميه؟
تا حالا كه سه سهميه هم رو هوا بود

farshidshd
20-05-2008, 16:36
ببخشید که یه کم حجیمه ولی می ارزه::

حمید و نگاه:

بیچاره دلم واسه نیکبخت میسوزه::

و

sabasistem_co
20-05-2008, 17:15
من که چشمم آب نمی خوره از این مسولین .

mstf666
20-05-2008, 17:25
همون 2 تا سهمیه هم نگه داریم هنر کردیم.

rezapazahr
20-05-2008, 18:52
اگه كليه خواسته هاي Afc برآورده بشه . ان شاءالله

sudotux
20-05-2008, 20:35
خبر تکمیلی/فوتبال ايران 4 سهميه ليگ قهرمانان آسيا را دريافت كرد

خبرگزاری پرسپولیس : پس از ارائه اطلاعات نماينده كنفدراسيون آسيا از شرايط ايران براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا، امروز در جلسه‌اي كه در مقر AFC برگزار شد، فدراسيون ايران با كسب 336 امتياز و قرار گرفتن در رتبه ششم پس از فدراسيون‌هاي ژاپن، كره، چين، عربستان و امارات، مجوز حضور چهار تيم در ليگ قهرمانان را به دست آورد.

محمد منصور عظيم زاده، رئيس كميته بين‌الملل فدراسيون به خبرنگار فارس اظهار داشت: همانطور كه قبلا پيش‌بيني مي‌كرديم كه امتياز ما بين 330 تا 340 باشد، توانستيم 336 امتياز كسب كنيم.
وي افزود: با اين امتياز در رنكينگ ارزشيابي امكانات، پس از ژاپن، كره، چين، عربستان و امارات، در رتبه ششم قرار گرفت.
رئيس كميته بين‌المللي عنوان كرد: بر اساس مقررات جديد AFC، تيم‌هايي كه بالاي 300 امتياز كسب كرده‌اند، 4 سهميه حضور در ليگ قهرمانان را به دست مي‌آورند؛ اما در همين گروه بندي، فدراسيون‌ها به 4 گروه تقسيم مي‌شوند.
عظيم زاده ادامه داد:‌ از ميان فدراسيون‌هاي حاضر در گروه ايران، فقط ژاپن با توجه به كسب امتياز لازم و دارا بودن تمامي امكانات، در گروه A قرار گرفت؛ اما 10 فدراسيون ديگر در گروه B قرار دارند.
وي با بيان اينكه فدراسيون‌هاي حاضر در گروه B بايد تا اول اكتبر 2008 تمامي شرايط AFC را اجرايي كنند و مدارك خود را به كنفدراسيون ارائه كنند، گفت: فدراسيون‌هاي حاضر در گروه B در صورتي مي‌توانند از 4 سهميه خود استفاده كنند كه در تاريخ ذكر شده، امكانات را فراهم آورند؛ در غير اينصورت نمي‌توانند در اين مسابقات شركت كنند.
عظيم زاده با اشاره به اينكه AFC يكي از ايرادات به ليگ ايران را به بحث ماهيت شخصيتي باشگاه‌ها گرفته است، اضافه كرد: يكي از موارد مهم كه به آن اشاره شده، تغيير ماهيت شخصيت حقوقي باشگاه‌ها به ماهيت تجاري است كه AFC براي آن 6 شاخص درنظر گرفته است.
رئيس كميته بين‌الملل اظهار داشت‌: سازمان ليگ اين شاخص ها را به باشگاه‌ها اعلام كرده تا در اساسنامه‌هاي خود، تغييرات لازم را ايجاد كنند و در نهايت فدراسيون، مدارك را به AFC ارسال كند.
عظيم زاده در پاسخ به اينكه چه تيم‌هايي از ايران سهميه حضور در ليگ قهرمانان را كسب مي‌كنند، گفت: اين مسئله را بايد عزيز محمدي توضيح دهد. آنچه مسلم است، قهرمان ليگ برتر و جام حذفي مجوز حضور در آسيا را دارند؛ اما در مورد دو تيم ديگر سازمان ليگ با توجه به شاخص‌هايي كه مد نظر دارد، تصميم‌گيري مي‌كند.

منبع :

mojtaba007
20-05-2008, 20:51
الان 20:30 هم گفت

momkhbpsp
20-05-2008, 21:28
1.هنوز قبول نشده
2.اون شرطهایی که afc گزاشته امکان اجراش تو ایران خیلی کمه
یکیش پخش اختصاصی هست که فکرنمیکنم عملی بشه

بردیا
20-05-2008, 23:02
به نظر من رفتن 3تیم اول لیگ و قهرمان جام حذفی عادلانست چون رسیدن به فینال توی جام حذفی بستگی زیادی به شانس داره نه قدرت تیم

borderlessboy
21-05-2008, 05:52
خبرگزاری پرسپولیس : مسعود عنایت در گفتگویی ضمن بیان این مطلب افزود: مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در گفتگویی با یکی از برنامه های ورزشی سیما رسما اعلام کرد پس از پایان مسابقه پرسپولیس - سپاهان تلفن سعید مظفری زاده را رهگیری کرده اند که طی آن از تماس وی با چند نفر از کارشناسان داوری با خبر شده اند. در پاسخ به اظهارات ایشان باید عرض کنم اینکه داوری پس از پایان مسابقه از اظهارنظر کارشناسان داوری در خصوص عملکردش باخبر شود، کار اشتباهی است؟ بیشتر داوران در پایان مسابقات خود سعی می کنند در گفتگو با کارشناسان و داوران باتجربه از چند و چون کار خود باخبر شوند. از ساکت شکایت کرده ایم
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برای ما جای سئوال دارد که باشگاه سپاهان یک باشگاه ورزشی است یا مرکز مخابرات که خودسرانه اقدام به رهگیری تلفن افراد می کند. باشگاه سپاهان با چه مجوزی تلفن سعید مظفری زاده را رهگیری کرده است؟! کمیته داوران برای روشن شدن این مسائل شکایت نامه ای را تنظیم و به دبیر کل فدراسیون فوتبال تقدیم کرده است تا از مرجع قضایی فدراسیون موضوع پیگیری شود.
وی در پاسخ به اظهارات ساکت که مدعی بود فیلم بازی پرسپولیس - سپاهان را به AFC ارسال کرده است تا این مرجع تصمیم گیری فوتبال در آسیا بر حقایت باشگاه سپاهان صحه بگذارد، گفت: اگر فرد دیگری به غیر از ساکت مسائل داخلی فوتبال کشور را به بیرون می کشاند، متهم می شد که اقدامی بر خلاف منافع فوتبال کشور انجام داده است. باشگاه سپاهان در حالی این اقدام را انجام داده است که مسابقه پرسپولیس - سپاهان یک بازی داخلی زیر نظر فدراسیون فوتبال ایران بوده و کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ نقشی در برگزاری آن نداشته است.
این بازی مربوط به AFC نمی شد
عنایت خاطرنشان کرد: در بازی الاتحاد سوریه - سپاهان، کمک داور اول مسابقه گل های درست تیم فوتبال سپاهان را نادیده گرفت و این باشگاه برای احقاق حق خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد. حال سئوال من از مدیرعامل باشگاه سپاهان این است که کنفدراسیون فوتبال آسیا در پاسخ به این شکایت چه ترتیب اثری داد و چه چیزی گیرتان آمد؟ آنهم در مسابقه ای که زیر نظر این کنفدراسیون برگزار شد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا برای سپاهان چه کرد

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد: مسئولان باشگاه سپاهان با توسل به کنفدراسیون فوتبال آسیا فقط یک هدف را دنبال می کنند و آن تخریب کردن داور جوان کشورمان، سعید مظفری زاده نزد کمیته داوران AFC است.
می خواهند مظفری زاده را تخریب کنند

وی درادامه افزود: من اقدام مسئولان باشگاه سپاهان در ارسال فیلم بازی یاد شده به کنفدراسیون فوتبال آسیا را نفی یا رد نمی کنم اما با مدیرعامل این باشگاه قرار می گذارم که اگر قضاوت سعید مظفری زاده در بازی پرسپولیس - سپاهان از سوی AFC تایید نشد از سمت خود استعفا دهم و در غیر این صورت باید جناب ساکت از مسئولیت خود در باشگاه سپاهان کناره گیری کند.
ادعای سپاهانی ها ثابت شود می روم

عنایت یاد آور شد: در نیم فصل نخست مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور به علت اینکه در بازی سایپا - پگاه گیلان داور مسابقه کمتر از پنج دقیقه وقت تلف شده برای مسابقه اعلام کرد، مورد انتقاد قرار گرفتیم. امروز هم که داور به درستی هفت دقیقه وقت تلف شده برای مسابقه پرسپولیس - سپاهان در نظر گرفته است، بازهم تیغ تیز انتقادات متوجه کمیته داوران است. دیگر نمی دانم کدام اعتراض را باید بپذیریم و کدام اعتراض را رد کنیم.
نمی دانیم کدام اعتراض را قبول کنیم

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال افزود: رفتار سپاهانی ها پس از ناکامی در دستیابی به عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور دور از رسم جوانمردی است. مگر زمانی که این باشگاه عنوان قهرمانی جام حذفی را در دو دوره گذشته از آن خود کرد، باشگاه های دیگر زحمات این تیم را زیر سئوال بردند؟ آیا باشگاهی گفت داوری ها سفارشی و به سود سپاهان بوده است؟!
این رسم جوانمردی نیست

وی ادامه داد: در جریان مسابقه صباباتری - سپاهان در دیدار رفت فینال جام حذفی باشگاه های کشور در فصل گذشته داور دو اشتباه ناخواسته علیه صباباتری مرتکب شد اما هیچ کس به خود اجازه نداد که بگوید :"داور سفارشی و به سود سپاهان قضاوت کرده است". نمی دانم این چه رسمی است که در فوتبال ایران همه اشتباه خود را نادیده می گیرند و ناکامی را به گردن داوران و اتفاقات دیگر می اندازند.
به جای خود، داور را زیر سئوال می برند

رئیس کمیته داوران تاکید کرد: رفتار این گونه که ضعف خود را به گردن دیگران بیاندازیم جز "فرافکنی" معنایی ندارد. آقای ساکت و تمام مدیران باشگاه ها بهتر است به جای محکوم کردن دیگران ضعف های خود را بیابند و در صدد رفع آن برآیند.
فرافکنی می کنند

عنایت اظهار داشت: آقای ساکت در یکی از گفتگوهای خود تاکید کرده اند، مظفری زاده در بازی پرسپولیس - سپاهان شرافت داوری را قربانی کرد، ما از ایشان شکایت کرده ایم تا به قانون پاسخگو باشند. مدیرعامل باشگاه سپاهان یا این ادعای خود را می پذیرد یا آن را رد می کند. اگر آن را رد کند که یعنی عذرخواهی کرده است در غیر انی صورت باید مجازات شود.
ساکت باید مجازات شود

وی در خاتمه تصریح کرد: در شرایطی که آقای ساکت یک داور را محکوم کرده که شرافت داوری را قربانی کرده است نباید از داوران مقابل اتهاماتی که به آنها وارد آمده دفاع کنیم؟ اینکه آقای ساکت مدیر نمونه ورزشی شده است، نباید دلیلی باشد تا در مقابل اتهام ایشان از خود دفاع نکنیم. ما از خود دفافع می کنیم و تا زمانی که از داوران عذرخواهی نکند برای بازی های سپاهان داوری انتخاب نخواهیم کرد.
برای تیم سپاهان داور نمی گذاریم

amini_bio
21-05-2008, 07:11
این بابا خودشم نفهمیده چی گفته.
احتمالا حالش خوش نبووده.

MORINIO
21-05-2008, 11:09
ما پرسپولیسی ها که خیالمون از آسیا راحته:27:

بشرطی که قلعه نوعی لیست پرسپولیس رو با پست عادی نفرسته فیفا!!!:27:

amirtaker
21-05-2008, 15:17
گزارش روزنامه الاتحاد امارات از اخراج كريمي؛
ستاره ايراني دو سال از تيم ملي اخراج شد
خبرگزاري فوتبال ايران – در استانه ديدار حساس تيم هاي ملي فوتبال ايران و امارات رسانه هاي اماراتي توجه ويژه اي به اخبار و اتفاقات اردوي تيم ملي نشان مي دهند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران روزنامه عربي زبان الاتحاد در شماره روز چهارشنبه با اشاره به خبر اخراج علي كريمي از اردوي تيم ملي ايران نوشت:"فدراسيون فوتبال ايران علي كريمي را به مدت دو سال از همراهي تيم ملي اين كشور و همينطور حضور در باشگاههاي ايراني محروم ساخته است. با توجه به مصاحبه جنجالي كريمي در تلويزيون ايران ،‌بازيكن باشگاه القطر با اين جريمه سنگين مواجه شده است.كريمي در اين مصاحبه با انتقاد از عملكرد فدراسيون فوتبال ايران گفته بود كه اين ضعيف ترين فدراسيون ايران در ده سال گذشته است.
نويسنده الاتحاد در ادامه اين گزارش مي نويسد: عليرغم شرايط حساس تيم ملي ايران و در وضعيتي كه اين تيم در مرحله مقدماتي رقابت هاي جام جهاني به وجود كريمي نياز دارد مجازات سنگيني براي اين بازيكن در نظر گرفته شده و ستاره ايران نمي تواند تيم كشورش را در بازي با امارات همراهي كند. كريمي تنها مي تواند با عذرخواهي از مسئولان فدراسيون فوتبال كشورش به اين تيم باز

sudotux
21-05-2008, 15:19
اگر ثابت بشه که آقای ساکت ( مدیر نمونه !!!‌) این کار رو انجام داده باید در دادگاه محاکمه بشه ... به چه حقی ایشون تلفن های دیگران رو رد گیری کرده ؟ در چه سازمان هایی نفوذ و فعالیت داره ؟

Sam Fisher 11
21-05-2008, 16:29
جدا؟!!!
من نمیدونم اینا چرا اینجوری میکنن... امسال از هر سالی صعود به جام جهانی راحت تر بود... افسوس که با مدیریت ضعیف همه چیزو خراب کردن...

mghj51
21-05-2008, 16:39
سلام
با احترام به علي كريمي(سابق) و همه بازيكنان تيم ملي فوتبال بايد عرض كنم . . . .
اين بازيكن عزيز يعني علي كريمي چند وقتي است از روي شكم سيري:18: بازي مي كنند يعني ما بعد از جام ملتهاي آسياي چهار سال پيش ديگر بازي درست و حسابي از ايشون نديديم ... .:13:
اوائل مي گفتند چون ايشون رفتند بايرن مونيخ اونجا بازي درست رو ياد گرفتند و ديگر كاملا" در اختيار تيم هستند و دريبل نمي كنند ولي . . . . من فكر مي كنم ايشون خودشون دلشون نمي خواد در تيم ملي بازي كنند . .. اصلا" براي چي بازي كنند:41:
پول نداره كه داره . . . . سابقه بازي ملي نداره كه داره . . . . شهرت نداره كه داره . . . بازيكن سال آسا نشده كه شده . . . . آقاي گل آسيا نشده كه شده . . . . در جام جهاني بازي نكرده كه كرده . . . لژيونر نيست كه هست. . . . محبوبيت نداره كه . . . والله چه عرض كنم ؟ با اين بازي كردن محبوبيتش هم از بين رفت :2:
اصلا" مگه مريضه بياد تيم ملي بازي كنه كه بزنن پاشو داغون كنن و ديگه نتونه تو كشورهاي خليج بازي كنه ؟ اون هم به خاطر من و تو و هفتا ميليون ايراني ديگه كه ما خوشحال بشيم !!!!!!!!!!

V A H I D
21-05-2008, 16:42
مطمنید ؟؟؟
هیچ جا هم چین چیزی رو نشنیدم ...
فک نکنم واقعی باشه ..

amirtaker
21-05-2008, 16:59
مطمنید ؟؟؟
هیچ جا هم چین چیزی رو نشنیدم ...
فک نکنم واقعی باشه ..

والا اخبار که گفته چنین حرفی رو زده درباره ی محرومیتشم که گفتم یک روزنامه ی اماراتی نوشته بود.
اینم منبع(

devil_fff2008
21-05-2008, 17:00
من چند جای دیگه هم خوندم
خبر صحت داره
اصلا جنبه انتقاد ندارن

V A H I D
21-05-2008, 17:01
اگه درست باشه واقعا خیلی مسخرس ....

آرسـام
21-05-2008, 17:04
.
اين بازيكن عزيز يعني علي كريمي چند وقتي است از روي شكم سيري بازي مي كنند

تایید میشه بد جور :41:

sourena_8888
21-05-2008, 17:07
اگر ثابت بشه که آقای ساکت ( مدیر نمونه !!!‌) این کار رو انجام داده باید در دادگاه محاکمه بشه ... به چه حقی ایشون تلفن های دیگران رو رد گیری کرده ؟ در چه سازمان هایی نفوذ و فعالیت داره ؟
ای بابا ..همه میدونن این کارها برای ساکت عین آب خوردنه...
مطمئن باش در دادگاه هم نفوذ داره

ReZa DN
21-05-2008, 17:15
سلام
با احترام به علي كريمي(سابق) و همه بازيكنان تيم ملي فوتبال بايد عرض كنم . . . .
اين بازيكن عزيز يعني علي كريمي چند وقتي است از روي شكم سيري:18: بازي مي كنند يعني ما بعد از جام ملتهاي آسياي چهار سال پيش ديگر بازي درست و حسابي از ايشون نديديم ... .:13:
اوائل مي گفتند چون ايشون رفتند بايرن مونيخ اونجا بازي درست رو ياد گرفتند و ديگر كاملا" در اختيار تيم هستند و دريبل نمي كنند ولي . . . . من فكر مي كنم ايشون خودشون دلشون نمي خواد در تيم ملي بازي كنند . .. اصلا" براي چي بازي كنند:41:
پول نداره كه داره . . . . سابقه بازي ملي نداره كه داره . . . . شهرت نداره كه داره . . . بازيكن سال آسا نشده كه شده . . . . آقاي گل آسيا نشده كه شده . . . . در جام جهاني بازي نكرده كه كرده . . . لژيونر نيست كه هست. . . . محبوبيت نداره كه . . . والله چه عرض كنم ؟ با اين بازي كردن محبوبيتش هم از بين رفت :2:
اصلا" مگه مريضه بياد تيم ملي بازي كنه كه بزنن پاشو داغون كنن و ديگه نتونه تو كشورهاي خليج بازي كنه ؟ اون هم به خاطر من و تو و هفتا ميليون ايراني ديگه كه ما خوشحال بشيم !!!!!!!!!!

در مورد علی کریمی درست صحبت کن عزیز خدایی خیلی بی انصاف هستین:13:

ReZa DN
21-05-2008, 17:16
همینه علی کریمی زیاد مصاحبه نمیکنه چون نمیتونه دروغ بگه اینبارم که مصاحبه کرد درست گفت واقعا فدراسیون بی برنامه ای داریم

Nasser_ZRE
21-05-2008, 18:05
آقای ساکت مرد باحالیه.

این که میگن شخصیت خودشو نشون داد همش چرت و پرته

kasra_khan2003
21-05-2008, 21:38
خوب راست ميگه ديگه! النصر مياد با تيم رئال مادريد بازي دوستانه برگزار ميكنه، اونم فقط واسه اينكه يه بازيكنش ميخواد خداحافظي كنه از زمين چمن، اونوقت تيم ملي ما براي رفتن به جام جهاني، ميره با زامبيا هست، كجا هست! ديدار تداركاتي تشكيل ميده!

درهمچين فدراسيوني رو بايد تخته كرد! اينام جنبه ندارن! فوري محروم ميكنن! اون رائول و آراگونز اين همه با هم جنگ و جدل كردن، يه بار فدراسيون اومد بگه بالا چشت ابرو؟!

kasra_khan2003
21-05-2008, 21:41
وقتي بدون اجازه، شركت مخابرات براي مشتركين خود sms هاي تبليغاتي ميفرسته، اين كارا هم عين آب خوردن هست!

اما بيچاره ها راست ميگن، هرچند بازي دست پرسپوليس بود، اما داوري خيلي افتضاح بود!

kasra_khan2003
21-05-2008, 21:45
خبرگزاري فارس: بازيكن اخراجي تيم ملي فوتبال گفت: اميدوارم مشكل فوتبال ايران با تنبيه من حل شود؛ اما برخي قصد جنجال‌آفريني دارند.

علي كريمي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: فقط يك گفت‌وگوي تلويزيوني انجام دادم و بازتاب آن در رسانه‌هاي مكتوب منتشر شد. پس از آن مصاحبه ديگر با هيچ رسانه‌اي گفت‌وگو نكرده‌ام؛ اما برخي قصد ايجاد جنجال‌آفريني در تيم ملي دارند و مي‌خواهند سواستفاده كنند.
وي افزود: هرگز نگفته‌ام عقده ركوردشكني دارم. هيچ مشكلي با علي دايي نداشتم. صبح زود اردبيل را ترك كردم و به دوبي آمدم و با هيچ بازيكني هم صحبت نكرده‌‌ام.
كريمي عنوان كرد: حرف‌هايي كه در آن مصاحبه زدم، جهت بهبود شرايط تيم ملي و فوتبال ايران بود. به هيچ عنوان قصد تهمت زدن به كسي را نداشتم و نمي‌خواستم شخصي را تضعيف كنم. فدراسيون هر حكمي بدهد مي‌پذيرم؛ اما بايد قبول كرد مشكل فوتبال ايران با محروميت من حل نمي‌شود. فقط هشدار دادم؛ اما برخي نيز از زبان من حرف‌هايي را نوشتند كه هرگز آنها را نزده‌ام.
كاپتيان تيم ملي اظهار داشت: حرف‌هايي را كه زدم، تكذيب نمي‌كنم؛ اما برخي قصد جنجال‌آفريني دارند و مي‌خواهند با دايي تسويه حساب كنند و اين حرف‌ها را از زبان من بيان مي‌كنند.
وي افزود: تيم ملي اكنون به آرامش نياز دارد. اكنون به امارات آمده‌ام؛ البته اگر فدراسيون دوباره احضارم كند، به تيم ملي برمي‌گردم. حاضر نيستم حرف‌هايي را كه زده‌ام تكذيب كنم؛ اما برخي از زبان خودشان با من مصاحبه كردند.

kasra_khan2003
21-05-2008, 22:07
خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي فوتبال گفت: در 10 سال اخير هرگز فدراسيون فوتبال را تا اين حد ضعيف و بي برنامه نديده بودم.

به گزارش خبرگزاري فارس علي كريمي امروز از جمله بازيكنان تيم ملي ايران بود كه با حضور در هتل المپيك خود را به كادر فني معرفي كرد.
وي در مورد شرايط تيم ملي اظهار داشت: متاسفانه در فدراسيون برنامه ريزي‌هاي خوبي انجام نمي‌شود و تكرار ضعف‌هاي مديريتي در فدراسيون فوتبال تكراري شده، زيرا ما برنامه ريزي درستي انجام نداده‌ايم.
كريمي افزود: در 10 سال فعاليت ورزشي‌ام هرگز فدراسيون فوتبال را اين قدر ضعيف نديده‌ بودم. اميدوارم هر چه زودتر مشكلات حل شود و مسئولين كاري كنند كه شرايط به نفع فوتبال ملي كشور باشد.
كاپيتان تيم ملي در مورد احتمال بازي دوستانه با تيم ملي بوسني و هرزگوين گفت: خبري از لغو يا انجام بازي با اين تيم ندارم؛ اما به نظرم بوسني نيز تيم قدرتمندي نيست كه بتواند نقاط ضعف تيم ملي را آشكار كند. معتقدم براي برگزاري چند ديدار تداركاتي خوب بايد مسئولان هر چه زودتر تصميمي گيري كنند.
كريمي در پيش بيني‌اش از فرايند تيم ملي ابراز نگراني كرد و افزود: به نظرم در شرايط فعلي ما نه تنها رو به جلو حركت نمي‌كنيم، بلكه فوتبال ايران در حال پس رفت است و ما رو به عقب برگشتيم.
وي به شرايط جسماني خود اشاره كرد و گفت: در آخرين مسابقه از جام حذفي قطر از ناحيه زانو دچار آسيب ديدگي شدم؛ اما پس از چند روز استراحت و با حضور نزد پزشك باشگاه پرسپوليس فيزتراپي كردم. به دستور زرينه بايد 10 جلسه ديگر فيزتراپي انجام دهم تا شرايطم بهتر شود. بازيكن ايراني القطر تصريح كرد: چنانچه كادر فني تيم ملي اجازه دهند، در تهران مي مانم تا به شرايط آرماني برسم. با فيزيوتراپي تا آخر هفته مي‌توانم مصدوميتم را برطرف كنم.
بازيكن سابق باير مونيخ خاطر نشان كرد: يك سال ديگر با القطر قرارداد دارم؛ اما در آخرين مذاكره‌ام با مسئولان باشگاه به آنها اعلام كردم قصد جدايي از تيم قطري را دارم. هنوز پاسخي دريافت نكردم و تكليفم مشخص نيست.
وي در مورد شايعه انتقالش به پرسپوليس عنوان كرد: خوشبختانه تيم فوتبال پرسپوليس روز گذشته عنوان قهرماني ليگ برتر را به دست آورد و من اين پيروزي را به همه بازيكنان و هواداران تبريك مي‌گويم. با توجه به شرايط فعلي، فكر نمي‌كنم اين تيم نيازي به بازيكن داشته باشد. آرزو مي‌كنم كه فصل آينده در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا نتايج خوبي را كسب كند.
كاپيتان تيم ملي با اشاره به اهميت بازي‌هاي دوستانه اظهار داشت: در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 حريفان، تدارك خوبي را براي اين مسابقات انديشه‌اند. امكانات و مربيان خارجي خوبي دارندو برنامه ريزي‌هاي خوبي انجام داده اند؛ اما بازيكناني مستعد در اختيار ندارند، در حالي كه ايران بازيكنان توانايي را دارد؛ اما از عدم برنامه ريزي خوب رنج مي‌برد.
وي در پايان تاكيد كرد: براي كسب موفقيت فقط در اختيار داشتن بازيكنان توانا كافي نيست، بايد برنامه ريزي و مديريت خوبي داشته باشيم تا بتوانيم مقابل حريفان به ويژه تيم‌هاي عربي به مشكلي برنخوريم.

بردیا
21-05-2008, 22:30
آقای ساکت مرد باحالیه.

هوادار تیم رده سیزدهمی بهتره از مردی که سیاستای کثیفی رو به کار میبره دفاع نکنه

وقتي بدون اجازه، شركت مخابرات براي مشتركين خود sms هاي تبليغاتي ميفرسته، اين كارا هم عين آب خوردن هست!

اما بيچاره ها راست ميگن، هرچند بازي دست پرسپوليس بود، اما داوري خيلي افتضاح بود!

خوبه نود هم نشون داد که بزرگترین اشتباه سعید مظفری زاده نگرفتن پنالتی به نفع پرسپولیس بودش و وقت تلف شده هم کاملا درست محاسبه شده بود

iman_s
22-05-2008, 01:39
هوادار تیم رده سیزدهمی بهتره از مردی که سیاستای کثیفی رو به کار میبره دفاع نکنه

هر چند که منم با نظرش مخالفم و از این ساکت به هیچ وجه خوشم نمیاد ولی بهتره خصومتت با این کاربر رو از طریق پیغام خصوصی بهش ابراز کنی نه تو این تاپیک.
مطمئن باش اون هم بلده مثل خودت جواب بده.

smohs
22-05-2008, 08:28
خوبه نود هم نشون داد که بزرگترین اشتباه سعید مظفری زاده نگرفتن پنالتی به نفع پرسپولیس بودش و وقت تلف شده هم کاملا درست محاسبه شده بود

نود به نظر من همه صحنه هاي بازي رو نشون نداد و فقط چند تا صحنه رو گزينشي انتخاب كرد بعنوان مثال صحنه هاي كارت زردهاي سپاهان رو كه ساكت خيلي روش اعتراض داشت نشون نداد و فقط عادل بطور مصداقي بهش اشاره كرد. همينطور بازي فجر سپاسي- مس رو هم كه غلام پيرواني گفت خطاهاي وسط زمينو نميگرفت توي نود فقط چند تا صحنه از اتفاقاتي كه داور بدرستي اعلام كرده بود نشون داد و آخر سر هم گفت انگار خيلي هم به ضرر فجر نبوده

ff11267
22-05-2008, 08:55
نود به نظر من همه صحنه هاي بازي رو نشون نداد و فقط چند تا صحنه رو گزينشي انتخاب كرد بعنوان مثال صحنه هاي كارت زردهاي سپاهان رو كه ساكت خيلي روش اعتراض داشت نشون نداد و فقط عادل بطور مصداقي بهش اشاره كرد. همينطور بازي فجر سپاسي- مس رو هم كه غلام پيرواني گفت خطاهاي وسط زمينو نميگرفت توي نود فقط چند تا صحنه از اتفاقاتي كه داور بدرستي اعلام كرده بود نشون داد و آخر سر هم گفت انگار خيلي هم به ضرر فجر نبوده

منظورت تکل خطرناک کاظمی بر روی پای کریم باقریه !!!!
تو اون صحنه کاظمی حتما باید اخراج میشد...

smohs
22-05-2008, 09:05
منظورت تکل خطرناک کاظمی بر روی پای کریم باقریه !!!!
تو اون صحنه کاظمی حتما باید اخراج میشد...
آره
هم اين و هم خيلي صحنه هاي ديگه كه به نظرم اگه واسه داوري بازي به اين مهمي وقت بيشتري ميذاشتن شك و شبهه ها و مسائل برطرف ميشد

H I D D E N
22-05-2008, 09:25
ساکت یکی از ایرانی هایی که حرفش تو Afc خیلی دررو داره !
اصلا اگه عنایت برا بازی های سپاهان داور نده (که عمرا اگه بتونه این کارو بکنه) خوب به نفع سپاهانه چون داور بین المللی میاره تا قضاوت درست صورت بگیره!

البته اینا همش حرفه ! چند سالی هست که سپاهان قهرمان جام حذفی می شه و تو لیگ هم چهارم و پنجم می شه . اما مثل اینکه خیلی برای فداراسیون و ... گرون تموم شده که تو لیگ دوم شده و جام حذفی هم هنوز هست (که قهرمان هم می شه).

H I D D E N
22-05-2008, 10:09
یادش بخیر سال 2005 چه فوتبالی داشتیم!!!! تو رده بندی فیفا 15 بودیم.
سال 2006 با فشاری که فدراسیون (ع..ی...آ..ا...د...) به دادکان (مرد نیک فوتبال ایران) آورد تیم کله شد!
بعد هم که فدراسیون جدید و بعد آقای قلعه نویی عزیز و حالا هم که علی دایی که فقط یه سال تجربه مربی گری داره !
علی کریمی خوب بهشون گفته!
دایی هم که داره کم کم مهدوی کیا را کنار می زاره ! هاشمیان هم که مصدومه ! بقیه ترکیب هم که بازیکنان سایپا هستند !!!

جام جهانی ؟؟؟؟

Ahmad
22-05-2008, 10:19
با پايان يافتن بازيهاي ليگ برتر فوتبال ، چهره نمايندگان ايران در آسيا مشخص شد.

بر اساس سهميه بندي موجود در اي‌اف‌سي و بر اساس رتبه‌اي كه تيمها در ليگ برتر كسب كردند :

بدين ترتيب اعلام شد :

پرسپوليس و سپاهان ( تيمهاي اول و دوم ) :

راهيابي مستقيم به ليگ قهرمانان

صباباطري و ابومسلم ( تيمهاي سوم و چهارم ) :

راهيابي به مرجله مقدماتي ليگ قهرمانان

پاس ، ذوب‌آهن ، برق شيراز و استقلال اهواز

راهيابي به جام يوفا ( از نوع آسياييش)

پيكان ، مس ، سايپا و راه‌آهن

راهيابي به جام اينترتُ‌تُ ( مقدماتي جام يوفا)

استقلال تهران ، فجرسپاسي ، پگاه و ملوان

راهيابي به جام اونترتُ‌تُ ( مقدماتي جام اينتر‌تُ‌تُ )

صنعت نفت و شيرين فراز

سقوط به دسته اول

منبع : پايين سمت چپ

ReZa DN
22-05-2008, 10:28
ایو ول به علی کریمی که حرف درستشو پس نگرفت فدراسیون فکر کرده کریمی عذرخواهی میکنه به همین خیال باشه!
با این شرایط ایران جام جهانی برو نیست فعلا که به زور میخواد از گروه اول بالا بره!!!

Ezel
22-05-2008, 13:46
یادش بخیر سال 2005 چه فوتبالی داشتیم!!!! تو رده بندی فیفا 15 بودیم.

19 بود عزيز نه 15.

Majid ²
22-05-2008, 14:10
عمرا اگه امسال ایران بره جام جهانی
امکان نداره

hessam_sz
22-05-2008, 14:22
در حالي که وضعيت بخش ورزشي کشور به ويژه فوتبال، گوياي ساماندهي قابل قبولي نيست، اظهارنظر برخي از مسئولان درباره موضوعات حاشيه‌اي ورزش، موجب تعجب مي‌شود.

به گزارش «فردا»، رئيس سازمان‌ تربيت‌بدني در گفت‌وگو با ايسنا اظهار داشت: نام باشگاه پيروزي را نبايد نام ديگري گفت. ما اين موضوع را به رسانه‌ها و باشگاه ابلاغ كرده‌ايم. مردم ما از شعار «استقلال، پيروزي(؟ آزادي!) و جمهوري اسلامي»، خاطره خوشي دارند و به همين دليل، نبايد نام پيروزي را فراموش كرد.

همچنين از سوي ديگر، معاون فرهنگي، حقوقي و امور مجلس سازمان تربيت بدني از همه رسانه‌ها خواست تا از اين پس از نام پيروزي براي اين باشگاه فرهنگي - ورزشي استفاده كنند.

در همين زمينه، «عبدالرضا ساور» در گفت‌وگوي اختصاصي با شبكه خبر درباره تغيير نام باشگاه پرسپوليس به پيروزي تهران تأكيد كرده است: نام اين باشگاه، پيروزي است نه پرسپوليس. وي در پاسخ به اين پرسش كه حتي در سايت رسمي باشگاه هم از عنوان پرسپوليس استفاده شده است، خاطرنشان كرد: سايت باشگاه هم تخلف كرده و همه كساني كه از نام پرسپوليس براي باشگاه پيروزي استفاده مي‌كنند، متخلف هستند.

به گزارش «فردا» در حالي مسئولان سازمان تربيت بدني، تأکيد خود را معطوف به نام پيروي (پرسپوليس) کرده‌اند، به تازگي باشگاه ورزشي فرهنگي پرسپوليس با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به صورت قانوني اقدام به راه‌اندازي يک روزنامه ورزشي با نام «پرسپوليس» نيز کرده است.
همچنين گفتني است تنها سايت رسمي اين باشگاه نيز هم اکنون با نام پرسپوليس در حال فعاليت است.

MoJtaBa.R
22-05-2008, 14:26
ساکت یکی از ایرانی هایی که حرفش تو Afc خیلی دررو داره !
اصلا اگه عنایت برا بازی های سپاهان داور نده (که عمرا اگه بتونه این کارو بکنه) خوب به نفع سپاهانه چون داور بین المللی میاره تا قضاوت درست صورت بگیره!

البته اینا همش حرفه ! چند سالی هست که سپاهان قهرمان جام حذفی می شه و تو لیگ هم چهارم و پنجم می شه . اما مثل اینکه خیلی برای فداراسیون و ... گرون تموم شده که تو لیگ دوم شده و جام حذفی هم هنوز هست (که قهرمان هم می شه).

ايشالله كه امسال يه جام ببره اين ... كه گندي رو كه توي جام باشگاهها زد جمع كنه:21:

پارسال به زور تا فينال اومدين فكر كردين... :2:

امسال كه بد جور نتايج رو واگذار كردين :27:

واقعا كه باعث خجالت تنها تيم بين المللي ايران:2::2: حذف شد ولي تيم نو پاي سايپا !!!! هنوز بخت صعود داره

جمع كنين اين اظهارات غير اصولي رو : كسي كه دم از شاهين ميزنه ولي هنوز 2 زار فهم صحبت جلوي تلويزيون رو نداره مشخص چه جوري مدير نمونه انتخاب شده

بايد به حال اين نوع طرز تفكر و نوع صحبت گريه كرد

leila*
22-05-2008, 14:37
دیگه شورشو در اوردن
حالا که اینجوریه:
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس

H I D D E N
22-05-2008, 14:42
آهان!
حتما پرسپولیس خیلی قوی تو جام باشگاه های آسیا نشون داده!
یادته کی رفت باشگاه های آسیا؟؟؟
سپاهان که هر سال داره می ره . امسال 5 تا لیگ بازی می کرد که پرسپولیس زیر اولیش زا...د و با هر بدبختی مقام آورد. حالا سال دیگه هم قرمز ها میان و هم سپاهانیا .... اونوقت رنگ صورت پرسپولیسی ها هم می شه رنگ لباسشون...(از خجالت سرخ می شن) بعد خودتون میایین می گین سپاهان افتخار ایران!!!!!....

آرسـام
22-05-2008, 14:43
حالا که اینجوریه:
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس

تایید میشه با تمام وجود ...
پرسپولیس پاینده باد.

H I D D E N
22-05-2008, 14:58
19 بود عزيز نه 15.
اینم عکسی که از سایت فیفا گرفتم !
من که از خودم حرف نمی زنم.

Actros
22-05-2008, 15:14
آقا مگه دروغ گفته. از این بی نظم تر میشه؟
رئیس فدراسیون باید فوتبالی باشه. مثل دادکان. خدایی بهترین رئیس بود.
این از مربی انتخاب کردنشونو قرار بود قطبی بشه. یه دفعه شد علی دایی که اصلا اسمی ازش نبود.

raana
22-05-2008, 15:58
منم با پرسپولیس موافقم
آخه پیروزی چه معنی داره
اگه ملت از (پیروزی) خاطره خوشی دارن(که ندارن) همون اسمش رو یه خیابون هست بسه دیگه لازم نیست اسم پرسپولیس رو عوض کنن

yas30n
22-05-2008, 16:14
وای اینا با چه روئی این حرفا رو میزنن
بابا خیلی جکن اینا : دی

Ahmad
22-05-2008, 16:55
بهترين پاسخ اينه كه از اين به بعد همگي علاوه بر گفتن پرسپوليس به استقلال هم بگيم :‌ تاج

amini_bio
22-05-2008, 18:59
ايشالله كه امسال يه جام ببره اين ... كه گندي رو كه توي جام باشگاهها زد جمع كنه:21:

پارسال به زور تا فينال اومدين فكر كردين... :2:

امسال كه بد جور نتايج رو واگذار كردين :27:

واقعا كه باعث خجالت تنها تيم بين المللي ايران:2::2: حذف شد ولي تيم نو پاي سايپا !!!! هنوز بخت صعود داره

جمع كنين اين اظهارات غير اصولي رو : كسي كه دم از شاهين ميزنه ولي هنوز 2 زار فهم صحبت جلوي تلويزيون رو نداره مشخص چه جوري مدير نمونه انتخاب شده

بايد به حال اين نوع طرز تفكر و نوع صحبت گريه كرد

ببخشید این گندی بود که فدراسین فوتبال زد.
سپاهان را تو اوج بازیهاش از بازی خانگی محروم کردند و سپاهان باید بعد از سفر به تهران و یزد ... (دور ایران در 80 روز) میومد با این تیما بازی میکرد. که آخرم فدراسیون به هدف خودش رسید.

اظهارات غیر اصولیت منو کشته.

آخه شما که اصلا به فینال آسیا تاحالا نرسیدید چطور میای اینجا و در مورد آسیا صحبت میکنی؟

بذار 1 بار در لیگ قهرمانان جدید شرکت کنید بعد اظهار نظر بفرمایید.
با تشکر

WaTeRsTyLeR
22-05-2008, 19:11
این جوری که داره پیش میره ایران از گروه مقدماتیم که اسون ترین بود سعود نمیکنه.مدیری که این کارو میکنه نشان میده که میزو چسبیده و هیچ مدیریتی سرش نمیشه.اخه من هنوز نفهمیدم فیفا که مثل اب خوردن مارو تعلیق کرد چطوری انتخابات فدراسیونو عادلانه اعلام کرد؟

hessam_sz
22-05-2008, 19:17
از وجود چنين مديران احمقي در سيستم مديريتي كشور متاسفم.
ايشون يا خودش احمقه يا مردم را احمق فرض كرده.البته كسي كه مردم را احمق فرض كنه قطعا شعور نداره.
وقتي به همين راحتي شعار انقلاب را عوض ميكنه و به جاي آزادي از پيروزي استفاده ميكنه و تازه به يك موضوع بي ربط مرتبط ميكنه جز اين نميشه در موردش فكر كرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raptor22
22-05-2008, 21:46
نه اينكه تيم ملي رو الان به اوج افتخار رسوندن و مردم انگشت بدهن موندن كه تو جام جهاني اول ميشن يا دوم خوب حق دارن با افرادي كه از روي جهالت يه حرفهايي رو ميزنند اينگونه برخورد كنند...

amirtaker
22-05-2008, 21:50
یاد دوران برانکو به خیر.ولی الکی برشداشتن مردم انتظار داشتن که ما مکزیک و پرتغال رو ببریم.

sastwhc
22-05-2008, 22:03
غمگین شدیم:41:

:45::37:

:angry:

کفاشیان:4: :28: :evil::evil2:
:32::47::thumbsdow

بردیا
22-05-2008, 23:21
سال 1990 که سپاهان اصلا نمیدونست آسیا چیه پرسپولیس قهرمان جام برندگان آسیا شد سال 1992 هم نایب قهرمان.چند بار هم عنوان سومی گرفته.به یه نایب قهرمانی که با درخشش عباس محمدی به دست آوردید انقدر ننازید

aluminum
22-05-2008, 23:29
آقای ساکت مرد باحالیه.

بعد از بازی فینال جام حذفی هم میبینیمتون
البته اگه به فینال برسید

ReZa DN
22-05-2008, 23:36
نه اينكه تيم ملي رو الان به اوج افتخار رسوندن و مردم انگشت بدهن موندن كه تو جام جهاني اول ميشن يا دوم خوب حق دارن با افرادي كه از روي جهالت يه حرفهايي رو ميزنند اينگونه برخورد كنند...

عجب! حیف که که الان حوصله جواب دادنه به تو رو ندارم!

B L A S T E R
22-05-2008, 23:39
آقای ساکت مرد باحالیه.

کاملا از از اواتارت طرز تفکرت معلومه:13:
اگه جام حذفی قهرمان نشید دیگه میخواین چی کار کنید؟؟؟؟

Nasser_ZRE
22-05-2008, 23:40
سال 1990 که سپاهان اصلا نمیدونست آسیا چیه پرسپولیس قهرمان جام برندگان آسیا شد سال 1992 هم نایب قهرمان.چند بار هم عنوان سومی گرفته.به یه نایب قهرمانی که با درخشش عباس محمدی به دست آوردید انقدر ننازید

یکی بیاد اسفند دود کنه افتخارات خیلی زیاده.ه ه ه ه بسی خندیدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از بازی فینال جام حذفی هم میبینیمتون
البته اگه به فینال برسید

تا الان ندیدی کسی طرفدار 2 تیم باشه. میگم شما از کجا اومدی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nasser_ZRE
22-05-2008, 23:42
کاملا از از اواتارت طرز تفکرت معلومه:13:
اگه جام حذفی قهرمان نشید دیگه میخواین چی کار کنید؟؟؟؟

اواتارو عشقه.
شنیدم شما واسه بن کردن استقلالی ها دست به هر کاری میزنی.:27: خیلی زشته.

nekooee
22-05-2008, 23:58
اگر تیم پرسپولیس شرایط سپاهان را داشت و مثل سپاهان اینقدر پول دار بود و گرفتار اینهمه حاشیه نبود آنوقت می دیدید که خیلی بیشتر از این حرفها نتیجه می گرفت. تازه خوبه که می دونید اگر امتیازهای تیمها را برگردونند با یک مساوی باز هم پرسپولیس اول میشد.
از همه اینها که بگزریم اصلا کاری به اسم تیم ندارم اما هر کسی که جلوی تلویزیون اینقدر بی ادبانه صحبت کنه و به این واضحی دروغ بگه که وقت اضافه کمتر از این حرفها بوده اصلا شخصیت نداره. حتی من با حرفهای دائی هم که گاهی از حق گذشته و خودخواهانه میشه مخالفم.

aluminum
23-05-2008, 00:03
یکی بیاد اسفند دود کنه افتخارات خیلی زیاده.ه ه ه ه بسی خندیدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا الان ندیدی کسی طرفدار 2 تیم باشه. میگم شما از کجا اومدی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر کنم شما طرفدار 2 تیم هستید
والله اصفهانی که دوست داشته باشه استقلال قهرمان جام حذفی بشه دیگه آخرشه.....

amini_bio
23-05-2008, 01:35

نایب قهرمان کجا شدید؟
جام آزادگان؟؟؟؟؟

من که تا جایی که می دونم پرسپولیس تو جام باشگاه های آسیا یه عنوان سوم بیشتر نداشته.

شایدم اشتباه کرده باشم و 2 تا داشته باشه.

Nasser_ZRE
23-05-2008, 01:41
نایب قهرمان کجا شدید؟
جام آزادگان؟؟؟؟؟

من که تا جایی که می دونم پرسپولیس تو جام باشگاه های آسیا یه عنوان سوم بیشتر نداشته.

شایدم اشتباه کرده باشم و 2 تا داشته باشه.

بزار خوششون باشه با این حرفا.

amini_bio
23-05-2008, 03:15
اصلا تاپیک به بیراهه کشیده شده!!!

یه زری این عنایت زد برا این که بگه ما هم آدمیم.

بی خیال.

بردیا
23-05-2008, 09:43
جام برندگان آسیا با جام باشگاهای آسیا متفاوته مثل جام یوفا و جام قهرمانان باشگاهای اروپا میمونه.
میبینم جناب ناصر خان هم بن شد هر چند چندتا پرسپولیسی هم بن شدن باهاش

Julian
23-05-2008, 10:33
کریمی که خیلی وقته دیگه بازیکن نیست.
فقط یه اسمه که با تریلی هم نمیشه کشیدش.
اگه بازیکن بود که از بایرن پرتش نمیکردن بیرون.

devil_ff2008
23-05-2008, 12:26
کسی خبر نداره نتجه بازی استیل آذین با پیام چی شد
بازیشون پنجشنبه (دیروز) انجام شد

leila*
23-05-2008, 12:31
من فکر میکنم استیل اذین صعود کنه

آرسـام
23-05-2008, 12:34
من امیدوارم که استیل آذین و فولاد صعود کنند.
راستی برنامه بازیها رو کسی داره؟

sudotux
23-05-2008, 12:46
کسی خبر نداره نتجه بازی استیل آذین با پیام چی شد
بازیشون پنجشنبه (دیروز) انجام شد

به دلیل مساوی شدن امتیاز تیم های استیل آذین و پیام مشهد در گروه یک, این دیدار برای تعیین تیم اول گروه اول انجام شد که در آن استیل آذین موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم پیام مشهد را شکست دهد و حریف سپاهان نوین در بازی پلی آف شود. تیم فولاد خوزستان ( صدر نشین گروه ۲ ) هم باید با پیام مشهد بازی کند.

آرسـام
23-05-2008, 12:52
به دلیل مساوی شدن امتیاز تیم های استیل آذین و پیام مشهد در گروه یک, این دیدار برای تعیین تیم اول گروه اول انجام شد که در آن استیل آذین موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم پیام مشهد را شکست دهد و حریف سپاهان نوین در بازی پلی آف شود. تیم فولاد خوزستان ( صدر نشین گروه ۲ ) هم باید با پیام مشهد بازی کند.

بازیهای پلی آف کی هست؟

h_starboy
23-05-2008, 19:39
استیل آذین و فولاد بیان خیلی خوب میشه و سطح لیگ میره بالا. اصلا دوست ندارم یه سپاهان دیگه به لیگ اضافه بشه. :2: :2:

h_starboy
23-05-2008, 19:42
قشنگ بودن ممنون

amirtaker
23-05-2008, 20:08
بهتر بود تو تاپیک خودش میزاشتی.

amini_bio
23-05-2008, 21:24
جام برندگان آسیا با جام باشگاهای آسیا متفاوته مثل جام یوفا و جام قهرمانان باشگاهای اروپا میمونه.
میبینم جناب ناصر خان هم بن شد هر چند چندتا پرسپولیسی هم بن شدن باهاش

ولی تو آسیا یه جام بیشتر نداریم.
فصل بعد هم همین طور خواهد بود.
حالا هر نامی که می خوایم بهش میدیم: جام برندگان، جام باشگاه ها، لیگ قهرمانان یا هر نام دیگه ای.
هر 4 نماینده ایران در همین تک جام آسیا شرکت خواهند کرد.

GHASH MASTAN
23-05-2008, 22:06
گذشته رو ولش كن نو كه اومد به بازار كهنه ميشه دل آزار راستي اينهمه دروغ رو از كدوم قوطي عطاري پيدا كردي پرسپوليس به جز يه مقام سومي هيچ مقامي تو آسيا نداشته يه مطلب هم در مورد داوري : اگه حتي اون نه دقيقه وقت تلف شده كه داور گرفت درست باشه كه نيست اگه پيروزي جاي سپاهان بود يعني با يك تساوي قهرمان ميشد
داور هرگز اينهمه وقت تلف شده نميگرفت اينو بازيهاي قبلي پيروزي در ليگ برتر به ما ميگه نمونش بازي پيروزي با سايپا بود كه داور وقت تلف شده زيادي گرفت چون پرسپوليس به اون احتياج داشت ....

B3HZ@D
24-05-2008, 01:20
از وقتی این ساکت به عنوان مدیر نمونه انتخاب شد پاشو از گلیمش درازتر کرده
من موندم این فکر کرده کیه که هر کار بخواد میکنه و هر چی بخواد میگه
که بقیه مسائل جاش اینجا نیست

*Batman*
24-05-2008, 01:57
هر دوکلمه فارسی هستن ولی بازم پرسپولیس.

smohs
24-05-2008, 05:24
سلام
اينطوري كه ديشب تاج توي برنامه ورزش از نگاه دو ميگفت به نظر من خيلي بعيد ميرسه كه تا آخر تير بتونن باشگاه هاي ايرانو تجاري كنن (البته برداشت من اينه)
نمونه ش همين پرسپوليس و استقلال
به نظر من بايد دور چهار سهميه رو خط بكشيم

persian_antonio
24-05-2008, 12:23
شايد هيچ كس نفهميد تيم پيام چه زماني وارد ورزشگاه راه آهن تهران شد و شايد هيچ كس متوجه نشد چرا پيامي ها تهران را براي ميزباني اين مسابقه انتخاب كردند، درحالي كه اين مسابقه مي توانست در هر كجاي ايران برگزار شود .

شايد كمتر هواداري مي دانست پيام در اين ميدان سخت از وجود ٥بازيكن اصلي خود محروم بود و قطعا كسي نمي دانست پيامي ها حتي براي رستوران رفتن از محل اردوي خودبايد از چندين تقاطع و خيابان عبور مي كردندو احتمالا هر هوادار فوتبال براي پيام خراسان رضوي دل مي سوزاند هنگامي كه مي بيند، بازيكن هاي اين تيم بدون حتي يك اتوبوس و فقط با چند تاكسي جداجدا در ميان هياهوي تماشاگران وارد ورزشگاه مي شوند. البته شايد بيننده هاي تلويزيوني اين مسابقه از پشت گيرنده هاي خود (درحالي كه پيام با صلابت و تلاش زياد بازي مي كرد) حس كنند كه اين تيم چقدر در تهران غريب بود. پيام خراسان رضوي درحالي به مصاف تيم استيل آذين تهران رفت كه پس از مارتن طولاني ليگ دسته اول باشگاه هاي كشور اين دو تيم طبق قانون سازمان ليگ به خاطر برابري امتياز بايد براي صدرنشيني در اين گروه مي جنگيدند، تا در مرحله پلي آف تيم پيروز اين بازي به مصاف سپاهان نوين اصفهان و تيم بازنده به سراغ فولاد خوزستان رود. از همان ابتداي بازي هواداران پرانگيزه استيل آذين كه با حضور علي پروين در ورزشگاه انرژي مضاعفي نيز پيدا كرده بودند با تشويق هاي پي در پي و تمام ناشدني خود فضاي استاديوم را تحت تاثير خود قرار داده بودند. تيم متحول استيل آذين با تمام ستاره هاي جوان و پيرمردهايي كه تا چند صباحي پيش ستاره بودند با تيمي رودررو شد كه ٧٠درصد بازيكنانش جوانان بومي استان خراسان رضوي بودند. بازي در نيمه اول، كاملا پاياپاي و حتي در بيشتر زمان بازي با برتري نسبي تيم پيام همراه بود. از نكات جالب اين بازي حضور اشتيپن عارفي بازيكن ١٩ساله خارجي از ابتدا درتركيب اصلي تيم پيام بود. بازيكني كه سومين بازيكن خارجي تاريخ باشگاه پيام محسوب مي شود. شايد او نتوانست خلاء علي زادعلي مهاجم گلزن اين تيم را پركند اما تلاش، تعصب و بازي نسبتا خوب اين بازيكن توجه تماشاگران را به خود جلب كرده بود. در دقيقه ٥٩شوت استثنايي محمدحسين رجب زاده وارد دروازه استيل آذين شد تا مديران پيام كه در جايگاه ويژه نشسته بودند چنان ذوق زده و خوشحال شوند كه به اندازه تمام سكوهاي خالي از هواداران پيام سروصدا به پا كنند كه البته به دليل همين اتفاق، تماشاگران رقيب كه دقيقا در پايين جايگاه ويژه مستقر و از نزديك نظاره گر جشن و سرور مديران پيام بودند واكنش هاي بسيار تند و غيراخلاقي را با وجود حضور رئيس كميته انضباطي تا انتهاي بازي از خود نشان دادند. شعارهاي ناپسند و فحاشي هواداران استيل آذين تصوير دردناك ديگري از سريال بداخلاقي هاي ورزشگاه هاي كشور را به نمايش گذاشت. به نظر مي رسد اين مسئله مثل يك ويروس مزمن هر روز در حال پيشرفت و گسترش دامنه خود در سراسر كشور است و گويا كم كم به امري طبيعي و رويه اي متداول در ورزشگاه ها تبديل شده است. فرجام خوشحالي اندك هواداران پيام خيلي زود به پاياني تراژيك بدل شد. هنگامي كه محمد پروين در دقيقه ٨٠گل تساوي و ايمان رزاقي راد در وقت هاي اضافه نيمه دوم گل برتري را به ثمر رساند جشن و سرور به اردوگاه رقيب رفت. در روزي كه حتي بازيكنان پرسپوليس، تماشاگران پرانگيزه و خرج هاي ميلياردي صاحبان باشگاه استيل آذين و ميزباني در تهران به كمك سلطان و تيمش آمده بودند. فرهاد كاظمي سرمربي استيل آذين توانست گام بلندي در راه صعود به ليگ برتر باشگاه هاي كشور بردارد پيام در روزي كه ٥ بازيكنش را به دليل محروميت، مصدوميت به همراه نداشت با هدايت هادي برگي زر كه اين بازي اولين باخت او به همراه پيام بود مردانه مبارزه كرد و شايد به راحتي مي توانست پيروز اين مصاف مهم باشد، آن هم در روزي كه استيل آذين واقعا آنقدر خوب نبود كه برنده باشد. اما بازي هنوز به پايان نرسيده است رفت و برگشت نفس گير با فولاد گداخته خوزستان در پيش است پيام ٢٢ هفته با ٦ سرمربي و چندين مدير، با باشگاهي بدون متولي و با كمترين هزينه ممكن براي حضور در ليگ برتر جنگيد. و امروز، خراسان در آستانه اخذ ٢ سهميه در ليگ برتر ٨٨-٨٧ است. مسئولان محترم استان! پيام به واقع مظلوم است. تيمي كه حتي مقدورات و امكانات اوليه تيم هاي دسته اول باشگاه كشور را هم ندارد در آستانه ديداري حساس است؛ تا چه زماني ورزش استان پهناور خراسان رضوي بايد اين قدر مظلوم باشد؟ تا چه زماني بايد انتظار كشيد تا مشابه استان هاي ديگر كشور يك مديريت با ثبات و يك حامي هميشگي براي تيم هاي استان پيدا شود؟ تا چه وقتي تيم هاي فوتبال استان در ميان خيل عظيم طرفداران اين رشته بايد از امكانات و منابع اوليه براي تيم داري بي بهره باشند؛ واقعا چقدر بايد دلواپس سرنوشت مالكيت باشگاه هاي ابومسلم و پيام بود؟ همشهري و مسئولان عزيز در اين مقطع حساس زماني وقت آن رسيده است تا در يك پيكر واحد با حمايتي علني و محكم مسير پيام را در رسيدن به ليگ برتر تمهيد و آماده كنيم. وقت آن رسيده است تا با هم ياري و هم راهي تمام نداشته هاي پيام را براي اين تيم جبران كنيم. و وقت آن رسيده است كه مشهد و خراسان يكپارچه پيامش «پيام» باشد

ReZa DN
24-05-2008, 16:00
كريمي: تحمل من براي آقايان سخت بود

خبرگزاري فارس: بازيكن كنار گذاشته شده تيم ملي فوتبال گفت: خيلي ها از محروميتم خوشحال شدند،‌ چون تحمل من براي آنها سخت بود.

علي كريمي در حاشيه تمرينات اختصاصي خود در مجموعه ورزشي انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: در روزهاي اخير تيتر يك روزنام هاي عربي به كنار گذاشته شدن من از تيم ملي اختصاص داشت. قطعا آنها تصور چنين اتفاقاتي را نمي‌كردند.
وي افزود: پاسخي براي آنها ندارم و آنهايي بايد جواب دهند كه از اين اتفاقات حمايت مي‌كنند.
هافبك تيم القطر ادامه داد: برخورد با بازيكن سالاري در همه جاي دنيا قابل تقدير است و من هم بازيكن كم تجربه‌اي نيستم كه بيش از اندازه درباره همه چيز نظر دهم؛ اما خدا كند كه همانطور كه با من برخورد شد در تيم ملي اين كار را ادامه دهند و با برنامه ريزي به دنبال حذف يك بازيكن نباشند.
كريمي ادامه داد: مرا محروم كردند چون تحمل من سخت بود. دوست ندارم زياد مصاحبه كنم اين مورد را تمام خبرنگاران مي‌دانند؛ اما تصميم گرفته‌ام حرف بزنم و از حق خود دفاع كنم تا آقايان در برنامه هاي تلويزيوني، مردم را يكطرفه براي قضاوت راهنمايي نكنند.
هافبك سابق تيم بايرن مونيخ آلمان تصريح كرد: در ايران هستم و تمرينات اختصاصي خود را دنبال مي‌كنم. اميدوارم آقايان هركاري دوست دارند انجام دهند؛ اما مطمئن باشند به هيچ عنوان به كميته انضباطي نمي‌روم.
هافبك تيم ملي ادامه داد: خيلي‌ها از رفتن من خوشحال شدند. دوست ندارم اسم آنها را ببرم؛ ولي با قدرت اعلام مي‌كنم كه به فكر افكار پوچ نباشند، چون علي كريمي فقط به خاطر مردم و لطف آنها دلش با تيم ملي است و بيدي نيست كه با اين بادها بلرزد.
علي كريمي ضمن رد محروميت دوساله‌اش از بازي‌هاي ملي و داخلي گفت: كسي مرا محروم نكرده و من هم با تيم قطري يك سال ديگر قرارداد دارم. ضمن اينكه تا ده سال ديگر هم به احتمال فراوان در ايران بازي نمي‌كنم كه بخواهند مرا از بازي‌هاي داخلي محروم كنند.
وي يادآور شد: موفقيت پرسپوليس را بعد از 6 سال تبريك مي‌گويم و به هواداران اين تيم كه بهترين‌ هستند و مقابل سپاهان اين مسئله را نشان دادند، مي‌گويم كه در انتهاي بازيگري‌ام به ايران مي‌آيم و اگر شرايط ايده‌آل باشد و مرا خواستند با پيراهن پرسپوليس خداحافظي مي‌كنم.
كريمي ادامه داد: بازي‌هاي پرسپوليس در اين فصل بسيار خوب و جذاب بود و اميدوارم با حفظ كادر فني و بازيكنان، فاتح ليگ قهرمانان آسيا شود.
وي در پايان گفت: اميدوارم تيم‌ ملي بدون من موفق باشد و با كسب نتيجه اي مطلوب مقابل امارات مدعي اول صعود لقب گيرد.

raptor22
24-05-2008, 18:22
عجب! حیف که که الان حوصله جواب دادنه به تو رو ندارم!

من كه خودم عاشق علي كريمي هستم ..مگه كسي ميشه بازي علي كريمي رو ديده باشه ازش بد بگه...شما جمله من رو با دقت بخون...

pandemonium
24-05-2008, 18:40
آقا یکی متن کامل مصاحبه علی کریمی که منجر به اخراجش شده رو پیدا کنه بذاره اینجا.

هر جا که حرف از مصاحبش زدند فقط یکی دو جملش رو نقل قول کردند .

یکی متن کامل حرفهاش رو بذاره ببینیم چی گفته بوده که بشه درست در مورد این موضوع قضاوت کرد.

ReZa DN
24-05-2008, 18:48
من كه خودم عاشق علي كريمي هستم ..مگه كسي ميشه بازي علي كريمي رو ديده باشه ازش بد بگه...شما جمله من رو با دقت بخون...

ok ببخشید من منظور حرفتو بد متوجه شدم:10::10::10:

ReZa DN
24-05-2008, 19:08
كريمى: به خاطر منافع ملى حرف هايم را تكذيب نكردم

قبل ازمن بايدعلى دايى محروم مى شد

ZOOM
بعد از مصاحبه شديد دوم
راه بازگشت على كريمى مسدود شد

ايران ورزشى- در اواخر هفته گذشته خبر محروميت دوساله على كريمى از حضور در تيم ملى به دليل انجام مصاحبه انتقادآميز عليه فدراسيون فوتبال در حالى به گوش رسيد كه هيچ كدام از مسؤولان اين فدراسيون صراحتا اين خبر راتاييد نكرده اند.
مهدى تاج سخنگوى فدراسيون فوتبال روز چهارشنبه گفته بود عكس العمل اول كريمى پس از اعلام محروميت رضايت بخش بوده و فدراسيون در انتظار واكنش بعدى اين بازيكن است تا پس از آن پيرامون آينده وى تصميم گيرى كند، اما اكنون خبر مى رسد كه فدراسيون قصد دارد در اين باره انعطاف به خرج دهد و از محروم كردن كريمى صرف نظر كند.
آن روز سخنگوى فدراسيون گفته بود كريمى يقينا در ديدار ايران و امارات حاضر نخواهد بود اما پس از آن مسابقه بار ديگر پيراهن تيم ملى را بر تن خواهد كرد.
با اين حال على كريمى روز گذشته نيز يك مصاحبه جنجالى ديگر انجام داد تا بازگشتش به تركيب تيم ملى را كاملا به خطر بيندازد. از آنجا كه اشاره كريمى در اين مصاحبه شخص على دايى بوده و جادوگر اين بار به جاى فدراسيون، سرمربى تيم را نشانه رفته است مشخص نيست تكليف كريمى چه خواهد شد و آيا تاج و كفاشيان باز هم راضى مى شوند با يك جريمه مالى كاپيتان دوم را به تيم ملى برگردانند. نكته جالب اينكه على كريمى هيچگاه حاضر به مصاحبه طولانى و مفصل با رسانه ها نمى شد اما اينكه چطور حاضر شده طى يك هفته دو مصاحبه جنجالى انجام دهد كه شايد به قيمت خداحافظى اش از تيم ملى تمام شود، كاملا عجيب و غير منطقى به نظر مى رسد. آخرين مصاحبه بلند على كريمى مربوط به حدود ۱۰ سال پيش مى شود كه آن جمله معروف «خدا على دايى را بغل كرده است» سال ها ماندگار شد. حالا بعد از سپرى شدن حدود يك دهه از آن حرف هاى جنجالى، يك بار ديگر على كريمى رو در روى على دايى ايستاده است. اين بار نه در مقام دو ستاره تيم ملى بلكه در تقابل كاپيتان با سرمربى كه قطعا به ضرر تيم ملى تمام خواهد شد.

مهر - على كريمى ۵ روز پس از تصميم هيات رييسه فدراسيون مبنى بر اخراج از تيم ملى و بازگردانده شدن به تهران در گفت وگو با خبرگزارى مهر اين بار به على دايى هم تاخت تا فوتبالدوستان را متعجب كند. على كريمى با تأكيد بر ترجيح منافع ملى بر منافع شخصى گفته است: «اگر قرار است به خاطر انجام مصاحبه عليه فدراسيون فوتبال محروم شوم، قبل از من بايد سرمربى تيم ملى به خاطر اين اقدام محروم مى شد.»
على كريمى در حاشيه تمرين انفرادى صبح ديروزش در آكادمى ملى المپيك در مورد اتفاقات چند روز اخير پيرامون او و تيم ملى گفت: خوشحالم كه به خاطر انتقاد دلسوزانه اينگونه مورد محبت مسؤولان قرار گرفتم. من به كسى بى احترامى نكردم بلكه به طور كلى به ضعف هاى موجود اشاره كردم.
وى ادامه داد: سال هاست كه در تيم ملى بازى مى كنم وخود را مديون اين پيراهن مقدس مى دانم. من به مردمى كه هميشه در كنار تيم ملى بوده اند مديونم و اگر نتيجه موفقيت آميزى به دست آمده فقط به خاطر حضور آنان و تشويق هايشان بوده است.
كريمى گفت: «همه مرا مى شناسند و مى دانند كه نه باند باز بوده ام و نه اهل سياه كارى. هيچ وقت در زمان هيچ رييس فدراسيونى سوگلى نبوده ام. سوگلى ها را همه مى شناسند. من منافع ملى را به منافع شخصى ترجيح مى دهم و به همين دليل پس از مطرح كردن آن انتقادات زير بار نرفتم تا حرفم را پس بگيرم. مطمئنم اگر اين انتقاد هم نبود همه چيز طبق روال گذشته پيش مى رفت.»
جادوگر جنجالى فوتبال ايران با اشاره به تماس هاى پس از اين مصاحبه گفت: «گفتند حرف هايت را پس بگير تا همه چيز ناديده گرفته شود اما قبول نكردم چرا كه براى خودم حرف نزده بودم. نه دنبال قراردادم و نه پاداش بلكه به موفقيت تيم ملى كشورم فكر مى كنم.»
كاپيتان دوم تيم ملى مى گويد دلش براى تيم ملى سوخته كه اين حرف ها را زده است: «دلخوشى مردم به پيروزى هاى تيم ملى است. وقتى قهرمانى پرسپوليس ميليون ها ايرانى را خوشحال مى كند چرا نبايد به همه مسائل اين تيم دقت و توجه ويژه داشت. دوست دارم استقلال هم قهرمان جام حذفى شود. قهرمانى آبى ها هم ميليون ها ايرانى را خوشحال مى كند. صعود به جام جهانى يك كشور را خوشحال مى كند و مردم تا مدت ها مى خندند و شاد هستند. من دلم براى تيم ملى مى سوزد و نگران نتايج تيم ملى هستم. به همين دليل خودم را مديون اين پرچم و اين آب و خاك مى دانم.»
على كريمى باز هم در صحبت هاى خود ثابت كرد انسان رك گويى است: «براى همه مسؤولان و زحمتكشان فدراسيون وسازمان تربيت بدنى ارزش و احترام قائلم اما من براى خشنودى كسى حرف نمى زنم. انتقاد درست و سازنده مى كنم تا تيم ملى به موفقيت برسد. من براى اولين بار بود كه از فدراسيون انتقاد كردم. بازيكنى نيستم كه بگويند اين آقا سابقه اعتراض كردن دارد. مى خواهم بدانم مگر نمى گويند انتقاد بجا و سازنده را با جان و دل مى پذيريم پس چرا درعمل به گونه اى ديگر رفتار مى كنند.»
وى ادامه داد: «بودن يا نبودن على كريمى مهم نيست بلكه مهم تيم ملى است. از تصميمى كه گرفته شده به هيچ وجه ناراحت نيستم. من هم مثل همه مردم براى موفقيت تيم كشورم دعا مى كنم. تيم ملى ارث پدرى من نيست كه ناراحت شوم. چند سال در جايگاه بازيكن انجام وظيفه كرده ام حالا در كنار مردم براى موفقيتش دعا مى كنم.»
كريمى از تصميم فدراسيون فوتبال ناراحت است و معتقد است در برخوردى كه با او شد كاملا تبعيض ديده مى شود: «اگر قرار است براى يك انتقاد كوچك و بجا كه از سر دلسوزى بوده اينگونه با من برخورد كنند بايد پيش از من سرمربى محترم تيم ملى را محروم مى كردند. آقاى على دايى پيش از شروع جلسه هيات رييسه فدراسيون كه در هتل المپيك برگزار شد مگر انتقاد نكرد. اين مصاحبه از طريق تلويزيون هم پخش شد اما چرا به كسى برنخورد. مگر قانون فقط براى من اجرا مى شود يك ايراد من اين است كه بلد نيستم تغيير موضع دهم. آن هم در جايى كه پاى منافع ملى وسط باشد البته يك سؤال هم دارم؛ آيا من تنها بازيكنى بوده ام كه از فدراسيون انتقاد كرده ام مگر نكونام بعد از مصدوميتش از مسؤولان فدراسيون انتقاد نكرد »
با اين حال او مى گويد: «اميدوارم تمامى تصميمات مسؤولان كارشناسى شده و در جهت بهبود وضعيت فوتبال ملى باشد. مثل تصميمى نباشد كه بعد از جام جهانى در خصوص دكتر دادكان گرفته شد! قطعاً همگان بعد از بركنارى دادكان همه شرايط را به خاطر دارند.»
جادوگر به روزهاى پس از جام جهانى فلاش بك مى زند و مى گويد: «با من تماس گرفتند گفتند بيا برويم پيش دادكان اما من قبول نكردم. هرچند براى او احترام ويژه اى قائلم اما دليلى نداشت در چنين شرايطى با او ملاقات كنم. اين كارها مختص به افرادى خاص است. افرادى كه به خاطر منافع شخصى خود سريع تغيير مسير مى دهند. فكر مى كنم دادكان بعد از گذشت دو سال و اندى متوجه خيلى چيزها شده است.
على كريمى در ادامه گفت وگوى خود با مهر خاطر نشان كرد: سال هاست كه به چند بازيكن پيله كرده اند. از خداداد عزيزى گرفته تا بقيه بازيكنان. اتهام كم كارى به مهدوى كيا زدند. آن وقت به دنبال چه چيزى بودند با هاشميان آن برخوردها را كردند از كريم باقرى كه در اوج فوتبال را كنار گذاشت حرفى نزنم بهتر است؛ حالا هم نوبت رسيده به من.
وى ادامه داد: «يك ماه پيش اعلام كردم به محض صعود تيم ملى به جام جهانى از تيم ملى خدا حافظى مى كنم. بايد قبول كرد كه ميدان را در اختيار جوانترها بگذاريم اما مثل اينكه مصلحت بر اين بود كه زودتر بروم. در حقيقت سناريو به اين ترتيب بود كه خودم هم نتوانم تاريخ دقيق خداحافظى ام را مشخص كنم. همه بايد به تيم ملى فكر كنيم از رسانه ها گرفته تا كارشناسان كارى كنيم كه باعث خوشحالى مردم و سربلندى كشور شود چرا كه افتخار همه ما سرافرازى ايران است.
اين عده در كسب موفقيت ها خودشان را همه كاره معرفى مى كنند تا همه چيز به اسم آنها تمام شود اما در شكست ها يا غيبشان مى زند يا به دنبال توجيه كردن هستند. مى گويند وقت نداشتيم، امكانات لازم فراهم نبود، بازى تداركاتى نداشتيم، قرار بود اينطورى شود آنطورى شد. درست مثل نوشدارو بعد از مرگ سهراب!»
كاپيتان دوم تيم ملى باز هم به سرمربى تيم ملى كنايه مى زند: «ركورد شكنى در روحيه من نيست. الحمدا... خدا به من لطف داشته و محبوبيتى به من داده تا نزد مردم از جايگاه ويژه اى برخوردار باشم. فكر مى كنم اين بالاترين ركورد است كه محبوب مردم هستم. هم استقلالى ها به من لطف دارند و هم پرسپوليسى ها. از شما يك سؤال دارم چرا مردم مى گويند حرف دل ما را زدى
وى از شرايط خودش مى گويد: «هر روز زير نظر دكتر زرينه فيزيوتراپى مى كنم تا به شرايط مطلوب برسم كه از ايشان و همكارانشان تشكر مى كنم.»

على كريمى اين همه حرف زده اما باز هم دل پرى دارد: «البته حرف هاى زيادى براى گفتن دارم كه به وقتش خواهم زد. در حال حاضر شرايط مناسب اينگونه حرف ها نيست و به عنوان يك ايرانى به موفقيت تيم ملى فكر مى كنم. فوتبال ما با كسب ۴ سهميه آسيايى نيازمند برنامه ريزى دقيق ترى است. با برگزارى ۷ دوره ليگ حرفه اى بايد به نقطه مشخصى رسيده باشيم.»
و جملات پايانى او كه شايد به قيمت خداحافظى اش از تيم ملى تمام شود: «تيم ملى نه متعلق به من و نه كفاشيان و نه دايى و نه هر كس ديگرى است. تيم ملى متعلق به مردم ايران است كه هر كس در هر سمتى بايد وظيفه اش را به نحو احسن در جهت موفقيت تيم ملى انجام دهد.»

yoosefi
24-05-2008, 19:14
همش زير سر علي دايي!!!