PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

sudotux
06-02-2008, 18:05
با این بازی که اینا امروز انجام دادند فکر کنم پشیمون بشه از مربی گری ایران !!

capitan black
06-02-2008, 18:09
اين هم بياد با اون قبليها هيچ فرقي نميكنه...فقط اين وسط پول مفت خرج استاد ميشه ...
فوتبال ما هيچ وقت پيشرفت نميكنه....

sudotux
06-02-2008, 18:13
این چه بازی بود !!!!

تیم ملی از بازی با کره جنوبی ( بدون احتساب ضربات پنالتی ) تا الان حدود ۴۸۰ دقیقه است که گل نزده !!

جای خالی علی دایی کاملا احساس میشه !

pooyar
06-02-2008, 18:17
اين هم بياد با اون قبليها هيچ فرقي نميكنه...فقط اين وسط پول مفت خرج استاد ميشه ...
فوتبال ما هيچ وقت پيشرفت نميكنه....

اینقدر منفی نباش بابا! حالا با کلمنته بدی چرا کل فوتبال رو زیر سوال می بری.

Masoud King
06-02-2008, 19:09
من که گفتم مساوی میشه
ولی با این بازی کردن از گروهشونم بالا نمیاد!!!!!!!!!!!!!!
دیدین آخر بازی سوریه ای ها تو خوشحالی میکردن که انگار برئه بودن

mamad_tk_pk
06-02-2008, 19:46
كذائي يعني : پر حادثه ، پر فراز و نشيب و مذكور

Ok

نمي دونستم كه منظور شما آخريست :10:
مرجع فرهنگ لغت دهخدا :21:

arash_3tar
06-02-2008, 21:21
اقايان ميلاد ميداوودي كجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ايمان مبعلي چرا دير؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا سامره؟؟

Tornado2800
06-02-2008, 21:35
جام قبلی نرسیدیم به جایی

دیگه با این می رسیم؟..

DANIAL_2000
07-02-2008, 00:44
جای خالی علی دایی کاملا احساس میشه !
واقعا این بازی فقط علی دایی رو کم داشت! :27:

shazdeh23
07-02-2008, 01:09
واقعا اگه ایران میبرد جای تعجب داشت!
نه مربی درست و حسابی داره ؛ نه برنامه ریزی مرتب و دقیق ؛ نه .....
مساوی هم زیادشه
ژاپن و کره جنوبی با برنامه ریزیهای مناسب و به موقع توانستند نتیجه های عالی واسه خودشون رقم بزنند.
ولی ایران.....!

capitan black
07-02-2008, 10:13
اینقدر منفی نباش بابا! حالا با کلمنته بدی چرا کل فوتبال رو زیر سوال می بری.

پويار جون من كه منفي نيستم بابا:31:
با كلمنته هم كه بد نيستم بنده خدا...
كل فوتبال ما خيلي وقته زير سواله...اونم چه سوالي:27:

Masoud King
07-02-2008, 11:50
رئیس فدراسیون فوتبال در برنامه 45 دقیقه شبكه خبر : وضع قراداد کلمنته هفته آینده مشخص می شود ؛تیم ملی ب را تشکیل می دهیم

وضع حضور خاویر كلمنته برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه یا سه شنبه هفته آینده مشخص می شود.
رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در برنامه 45 دقیقه شبکه خبر درباره وضع قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : با آقای كلمنته در اسپانیا یك پیش قرارداد امضا كردیم .

علی كفاشیان افزود : در این پیش قرارداد بر سر مبلغ حقوق و مدت قرارداد با آقای كلمنته به توافق رسیدیم و ایشان چند شرط را برای امضای قرارداد نهایی با فدراسیون فوتبال ایران مشخص كردند .

وی خاطر نشان كرد : شاید یكی از ارزیابی های ایشان دیدن بازی ایران و سوریه بود تا وضع تیم ملی فوتبال ایران را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد .

دبیركل كمیته ملی المپیك ایران اضافه كرد : دیگر شرط های ایشان بررسی وضع لژیونرها ، دیدن تیم های لیگ برتری ایران و ارزیابی امكانات ورزشی ایران بوده است .

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام كرد : مذاكرات با كلمنته به پایان رسیده و صبح امروز تفاهم نامه ای به ایشان ارائه كردیم و قراراست ایشان دوشنبه یا سه شنبه این هفته ، تفاهم نامه را چنانچه مورد تایید بود امضا كنند و به فدراسیون فوتبال ارسال نمایند.

وی تصریح كرد : هشتاد تا نود درصد شرایط فدراسیون فوتبال به تایید كلمنته رسیده و گفته اند كه با دید مثبت این قرارداد بررسی می كنم.

كفاشیان گفت : یكی از شرایط حضور در ایران قرارداد طولانی مدت بود و اعلام كرده بود كه باید قرارداد بلند مدت با من امضا كنید .

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینكه قبل از توافق با آقای كلمنته با 5 یا 6 مذاكره كرده بودیم ، خاطر نشان كرد : با ایشان زودتر به توافق رسیدم و او را به عنوان سرمربی معرفی كردیم .

وی از تشكیل تیم ملی ب خبر داد و تاكید كرد : این تیم از میان لیست 50 نفره به فیفا اعلام كردیم مشخص می شود و از مهمترین برنامه های این تیم پشتوانه بودن برای تیم ملی اصلی ایران و همچنین برگزاری بازی تداركاتی با تیم اصلی ایران است .

رئیس فدراسیون درباره برنامه خود برای تیم جوانان و امید هم گفت : دو سال و نیم دیگر باید در بازی های آسیایی گوانگ جو چین شركت و فدراسیون فوتبال هیچ مقامی كمتر از مقام نخست و مدال طلا را قبول ندارد.

وی همچنین ادامه داد : سه سال و نیم دیگر تیم ایران باید در مسابقات المپیك لندن حاضر شویم و از هم اكنون باید برنامه ریزی داشته باشیم .

رئیس فدراسیون فوتبال گفت : نمی توانیم از بازیكنان باتجربه و لژیونرهای تیم چشم پوشی كنیم چون این كار ریسك بزرگی در پی دارد ولی برنامه ما استفاده از جوانان در كنار با تجربه هاست .

وی درباره بازی تیم امروز مقابل سوریه گفت : حضور 50 هزار نفر در ورزشگاه مسئولیت فدراسیون فوتبال را چند برابر می كند.

كفاشیان گفت : امروز هیچ تیمی ضعیف نیست و در بازی ایران و سوریه دیدیم كه فوتبال سوریه هم پیشرفت زیادی داشته است .

وی ساماندهی مناسب در تیم را رمز موفقیت دانست و اعلام کرد : باید از پتانسیل اعضای تیم ملی كمال استفاده را ببریم

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sudotux
07-02-2008, 17:28
بعد از پايان‌ تمرين‌ ديروز استيل‌آذين‌ «آديابابا» مدافع‌ کامرونى‌ اين‌ تيم‌ در رختکن‌ اين‌ تيم‌ و مقابل‌ همه‌ بازيکنان‌ ناگهان‌ گريست!
بلافاصله‌ پس‌ از «آديابابا» ديگر کامرونى‌ جوان‌ استيل‌آذين‌ «بويا» هم‌ بغض‌ کرد!
اين‌ 2 در روزهاى‌ اخير به‌ دليل‌ بى‌پولى‌ حتى‌ براى‌ غذا خوردن‌ و رفت‌ و آمد به‌ محل‌ تمرين‌ مشکل‌ داشته‌اند. با اتفاقى‌ که‌ ديروز افتاد فرهاد کاظمى‌ علت‌ را جويا و متوجه‌ گرديد که‌ 3 بازيکن‌ خارجى‌اش‌ پول‌ براى‌ گذراندن‌ امور روزمره‌ هم‌ ندارند و به‌ هر يک‌ از آنها 500 هزار تومان‌ داد تا ظرف‌ روزهاى‌ آتى‌ پيگير قضيه‌ شود.
بازيکان‌ استيل‌آذين‌ هم‌ پس‌ از گفتگو با کامرونى‌هاى‌ مذکور متوجه‌ شدند آنها از مدير برنامه‌هايشان‌ حقوق‌ ماهانه‌ مى‌گيرند و طبق‌ توافق‌ و قراردادى‌ که‌ با او دارند بخش‌ اعظم‌ پيش‌قرارداد متعلق‌ به‌ آقاى‌ منيجر است! و چون‌ او اخيراً‌ در ايران‌ نبوده‌ و پول‌ توجيبى‌ به‌ آنها نداده، حتى‌ نمى‌توانند ناهار و شام‌ بخورند و اکثراً‌ مهمان‌ يکى‌ از مهاجمان‌ رستوران‌دار استيل‌آذين‌ به‌ نام‌ مرتضى‌ هاشمى‌زاده‌ بوده‌اند. گويا «آديابابا» و «بويا» در پايان‌ تمرين‌ ديروز چون‌ کسى‌ را پيدا نکرده‌ بودند آنها را به‌ منزل‌ برساند و پول‌ آژانس‌ هم‌ نداشته‌اند ديگر نتوانستند جلوى‌ اشکهايشان‌ را بگيرند. برخى‌ بازيکنان‌ کشورهاى‌ فقير آفريقايى‌ حاضرند در ازاى‌ مبلغ‌ اندکى‌ براى‌ زندگي، با هر باشگاهى‌ قرارداد ببندند و بقيه‌ پول‌ به‌ واسطه، تعلق‌ بگيرد.

منبع: khabars.net

sudotux
07-02-2008, 17:31
«فراس الخطيب» بهترين بازيكن سوريه در ديدار مقابل ايران پس از اين بازى گفت: ايران همواره تيم قدرتمندى بوده است اما در اين بازى تيمى ناهماهنگ نشان داد.وى افزود: فاصله بين خطوط ايران زياد بود و هافبك ها ارتباط سازنده اى با مهاجمان نداشتند اما بر عكس در تيم ما فاصله ها كم بود و به همين دليل احتمال گل خوردنمان در مقايسه با ايران كمتر بود.الخطيب در مورد احتمال حضورش در فوتبال باشگاهى ايران گفت: شخصاً دوست دارم در ايران بازى كنم البته به شرطى كه يك ميليون دلار به من پرداخت شود.

منبع: IranSport.Net

khale_changiz
07-02-2008, 18:25
اصلا نگران نباشین واسه جام جهانی 2014 حتما یه مربی خوب و حرفه ای خواهیم داشت!!!

mosii-online
07-02-2008, 19:21
به من نصف این مبلغ رو بدن هربازی کمه کم دوتا گل واسشون میزنمچرا پول زبون بسته رو به اون آدم بدن.
والاه

D o l f i n
07-02-2008, 23:46
خدا این دلالها رو لعنت کنه که فوتبال ما به خاطر همینا خراب شد

D o l f i n
07-02-2008, 23:56
مربی بزرگ پول خوب امکاناته خوب می خواد
کلمنته به نظر من میتونه موفق بشه به شرطی که اولا اصلا هیچ دخالتی از هیج جا حتی رییس فدراسیون تو کارش نشه که به نظر م خطرناکترین مسئله برای خراب شدن تیم هست و اگه تا حالا مربی های ما حتی همین قلعه نویی نتونستن نتیجه بگیرن بهخاطر همین دخالتها بود در ضمن مسئولین ما هم خیلی بی فکر هستن

Babi Fisher
08-02-2008, 05:29
"با سلام به دوستان خودم باید عرض کنم که به نظر من این تیم با این شرایط به جایی نمیرسه اگر دقیقتر بخوام بگم اولا تیم ایران فدای لجبازی های یک مشت شبه نظامی برسرکار آمده در دولت جدید با دکترصفاهی فراهانی شد. به هرحال خدا کنه قضیه به همین جا ختم بشه چون اگه فیفاازدخالت دولت در جریانات اخیر تیم ملی آگاه بشه حتما ایران رو محروم میکنه ثانیا این جریانات برسرکارآمده دوباره قصد دارند وضعیت ورزش رو به دوران قبل از انتخابات دکتر محمد خاتمی برگردونن و فضای مقدس ورزش رو مثل بقیه امور آلوده خواهند کرد و از این به بعد باید شاهد گزینش مردم خصوصا ورزشکاران نه بر اساس شایستگی که براساس معیارهای افراطیون در دین و پاچه خواری و جانمازآب کشیدن باشیم و دعوت نشدن یکسری بازیکنان از جمله فریدون زندی به همین علته . به هر حال در ایران در طول تاریخش همیشه برجستگان فدای افکار کهنه ء سنت گرایان افراطی شده اند و این قصه ء تازه ای نیست که در سریال روزگار قریب به خوبی نشون داده شده حتی انتخاب نام این سریال جای تامل داره . و فریدون زندی که به جرات میتوان گفت یکی از بهترین پای چپهای طول تاریخ فوتبال ما بوده از این امر مستثنی نیست ثالثا بدون توجه به آنچه گفته شد این مربی مثل نوش دارو بعد از مرگ سهراب میمونه و نقش یک مترسک رو بازی میکنه که آخرش علت حذف ایران در دوره ء مقدماتی رو گردن اون و رفت و آمدش میندازن آخه حالا هم که اومده میگه میخوام برم خونمون!!!!!؟؟؟؟؟؟"

Babi Fisher
08-02-2008, 05:42
من مرد تنهای شبم پیغام بزارین من شبها 3 به بعد جواب میدم
با آرزوی سلامتی برای همه ء ایرانی های آزاده و آنهایی که آرام و بی ادعا اما سریعتراز هر پرنده ء بلند پروازی برای پیشرفت این کشور تلاش می کنند

بردیا
08-02-2008, 08:52
واقعا که...... تو این فوتبال که آدما به خاطرش از بین میرن

بردیا
08-02-2008, 09:30
من حاضرم یک دهمشو بگیرم و مثل یه سوپر استار بازی کنم.lol
ببینید کارمون به کجا رسیده که سوریا برامون کری میخونن و رو خودشون قیمتای نجومی میزارن

shazdeh23
08-02-2008, 11:23
اصلا مشکل دلال ها هستند که این بازیکن ها رو وارد کشور میکنند و ......
ایران خودش کم بدبخت داره اینا هم اضافه شدند!
یا حق

alenkita
08-02-2008, 17:50
ايني كه من ديدم با 10 هزار دلار هم از خداشه كه بازي كنه

h_starboy
08-02-2008, 21:31
ايني كه من ديدم با 10 هزار دلار هم از خداشه كه بازي كنه

حرف بیخود زده. با حرف شما کاملا موافقم.
سوریه ایها هم دیگه واسه ما شاخ شدن. عجب بابا

persian_antonio
09-02-2008, 14:39
بنظرت کلمنته هفته دیگه با ایران قرارداد میبنده؟

mansour 64
09-02-2008, 14:56
تحلیل جالب اعراب از وضع نابسامان تیم ملی ما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تلويزيون عربستان با اشاره به توقف تيم ملي فوتبال ايران برابر سوريه كسب اين نتيجه را به دليل ناتوان بودن فدراسيون فوتبال ايران براي تعيين يك مربي براي هدايت تيم ملي دانست.

بسياري از مفسران و كارشناسان تلويزيون‌هاي عربي منطقه و همچنين رسانه‌هاي مكتوب و كاربران اينترنتي عرب در حوزه‌ي خليج فارس و خاورميانه پس از توقف تيم ملي ايران برابر سوريه از كسب اين نتيجه ابراز شگفتي كردند.

مفسر تلويزيون ورزشي عربستان در اين باره گفت: "بدون شك گماردن يك كمك مربي ناشناس بر بالاي سر يك تيم بزرگ بعد از يك دوره ركود و ناتواني فدراسيون فوتبال اين كشور براي تعيين يك مربي در راس اين تيم، در به دست آمدن اين نتيجه بي‌تاثير نبوده است."

وي افزود:‌ "مشكلات فوتبال ايران با فيفا و اختلافات داخلي آن از ريشه‌هاي اصلي ناكامي تيم بزرگ ايران است. آنها پس از جام جهاني همچنان با خود درگير هستند و دخالت‌ها و كشمكش‌هاي داخلي و نداشتن برنامه‌ريزي درست براي تيم ملي، ايران را در جام ملت‌هاي آسيا ناكام گذاشت و در حال حاضر همين روال در شروع رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني ديده مي‌شود."

مفسر ورزشي تلويزيون عربستان ادامه داد: "معتقدم فوتبال ايران پس از ستارگاني همچون دايي، عابدزاده، باقري، استيلي و عزيزي نتوانسته است جايگزين خوبي براي آنان پيدا كند."

او در ادامه به نگراني علاقه‌مندان فوتبال در ايران اشاره كرد و گفت: "تيم ملي ايران نه تنها نتيجه نمي‌گيرد بلكه نمايش بدي نيز ارايه مي‌دهد و اين موضوع باعث شدت يافتن حملات به تيم ملي ايران در رسانه‌هاي انبوه ورزشي اين كشور شده است."

تلويزيون عمان هم در تحليل خود پيرامون رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني در منطقه آسيا گفت: "ايران در يك روز بد با ارايه‌ي بازي ضعيف برابر سوريه ظاهر شد و برابر اين تيم به نتيجه‌ي تساوي دست يافت. پس از اين نتيجه افكار عمومي اين كشور به شدت نگران آن چه پيش آمده است شدند. آنها خود را از قدرت‌هاي اصلي آسيا مي‌دانند و نبايد مسابقات مقدماتي را با استارتي بد شروع كنند."

مفسر تلويزيون عمان ادامه داد: "اين نتيجه به فوتبال ايران يادآور شد كه نبايد حريفان عرب خود را دست كم بگيرد."

العراقيه اسپورت هم با نمايش تصاويري از ديدار تيم‌هاي ايران و سوريه گفت: توقف ستارگان ايران برابر تيم ملي سوريه تنور حملات و انتقادات عليه اين تيم را به شدت گرم كرده است.

مفسر ورزشي العراقيه ادامه داد: توقف برابر سوريه يك شوك بزرگ است و ايران بدترين نتيجه را در ميان بزرگان قاره گرفت و نشان داد صعود آساني در راه جام جهاني نخواهد داشت.

او به مشكل گلزني ايران اشاره كرد و افزود: پيشتر ايران برابر كاستاريكا، قطر و هانزاروستوك با مشكل گلزني مواجه شده بود.

تلويزيون الراي نيز در بخش خبر ورزشي خود توقف تيم ملي ايران برابر سوريه را از برد امارات مقابل كويت مهم‌تر توصيف كرد و گفت: كويت وامارات هم حريفان دست و پا بسته‌اي برابر ايران نخواهند بود و يكي از سخت‌ترين مقدماتي‌هاي جام جهاني اكنون پيش روي ايران قرار گرفته است.

vahid_civil
09-02-2008, 15:29
موقعی که ایران داشت اون بازی افتضاح رو جلوی سوریه انجام میداد من استادیوم بودم.
همه اعتقاد داشتند ایران نمیاد.

ramin1988
09-02-2008, 15:48
اونم شد مثل اری هان چند سال پیش در رفت .

hamidrezaaa
09-02-2008, 16:01
به نظر من میریه دیگه کلاش هم بیفته بر نیمگرده اون از اسقبالشون توی فرودگاه اونم از بازیشون جلو سوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
09-02-2008, 20:39
سلام.

سپاسگزارم. لطفا منبع را نیز قید کنید.

;)

Honradez
09-02-2008, 20:49
سلام.

درسته، قبول دارم یکسری بحثها میشه که شاید بشه «سرمربی نشدن» کلمنته رو از اونها استخراج کرد. ولی من می‌گم مشکلات کمی احتمالا بر سر شرایط قرارداد پدیدار شده که بزودی حل خواهد شد.

خیالتون راحت، کلمنته سرمربی خواهد شد؛ ولی مسئله اینجاست که حق تیم ملی ما و استعداد بازیکنانمان، بسیار بیشتر از مردیست که در 22 سال گذشته - که فوتبال در آن تغییرات بسیاری کرده - به هیچ جامی دست نیافته.

از گزینه‌هایی که مطرح شدن، خیلی دوست داشتم دیدیه دشام گزینه نهایی بشه. چون موفقیتهاش خیلی بیشتر و بهتر بودن.

پیروز و شادکام باشید. :46:

S a f a 6 4
10-02-2008, 16:38
کجایید ای طرفداران طرفداران که پرسپلیس ترکید !!!!!

(من هیچ طرفی هستم)

V A H I D
10-02-2008, 16:41
بی خیال بابا ...
مگه می رسی فوتبال هم نگاه کنی ؟؟؟

S a f a 6 4
10-02-2008, 16:46
بی خیال بابا ...
مگه می رسی فوتبال هم نگاه کنی ؟؟؟

نه بابا دلت خوشه

رادیو دفتر روشن بود بی اختیار شنیدم

ولی جالب بود برام

m_r1986
10-02-2008, 16:47
تبریک به جامعه داوری که همچین داورهای با استعدادی رو تربیت میکنه .

عجب قشر مظلومی هستند این داورها...بمیرم براشون .

MORINIO
10-02-2008, 19:41
کجایید ای طرفداران طرفداران که پرسپلیس ترکید !!!!!

(من هیچ طرفی هستم)

کاش نیمه دوم رو هم می دیدی بعد این تاپیک رو میزدی:27:

sudotux
10-02-2008, 21:19
باخت استقلال رو تبریک میگم ! :40:

V A H I D
10-02-2008, 21:21
پیدا کنید پرتغال فروش رو...

raptor22
11-02-2008, 00:33
تابناك:

كلمنته سر مربیگری ایران را پذیرفت

تاج نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اعلام كرد كلمنته سرمربیگری تیم ملی كشورمان را پذیرفت .

به گزارش شبكه خبر ، مهدی تاج نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت : مدیر برنامه های خاویر كلمنته صبح امروز در تماس تلفنی با فدراسیون فوتبال اعلام كرد این مربی اسپانیایی هدایت تیم ملی ایران را قبول كرده است .
مهدی تاج افزود : حالا ما منتظریم كلمنته تا فردا قرارداد رسمی سرمربیگری تیم ملی ایران را كه به همراه برده است امضا و به فدراسیون فوتبال ارسال كند.
وی ادامه داد : كلمنته فرد با هوشی است و فرصت هدایت تیم ملی بزرگی چون ایران را از دست نخواهد داد.

ASHKAN_DGH
11-02-2008, 03:32
دمت گرم خیلی خندیدم .....بهت تبریک میگم استعداد خوبی داری

Tornado2800
11-02-2008, 03:38
استعداد خوبی داری

منظورت خبر ورزشی بود دیگه ؟ :دی

navid333
11-02-2008, 14:53
سلام عرض میکنم خدمت همه ی شما خوانندگان عزیز:این اولین پست من توی این وب سایت هستش می خوایم بحث شروع کنیم در مورد تیم ملی که در یک تا 2 سال گذشته عنوان و افتخاری که در خور نام تیم ملی ایران باشه نداشتیم.بینید میتونیم به علل متفاوتی رو در نظر بگیریم از مدیران گرفته از مربی بازیکنان و..... حتی خود ماها (مردم).
اولین علت شاید فدراسیون بود که آقای دادکان رو برداشت ببینید نمی خوام از محمد دادکان طرفداری کنم اما وقتی که اونو برکنار کردند گفتند» نتیجه خوب نگرفته مگر ما در جام جهانی کی رو داشتیم علی کریمی مسدوم دایی نیمه آماده و....پس نمیتونه خیلی نتیجه ی بدی رو واسه ی ما گرفته باشه حالا طرف مقابل من رسانه هاست چرا انتظارات رو بردید بالا آخه میخواستین جای یکی از 2 تیم مکزیک یا پرتغال صعود کنیم اونایی که شاید 2 برابر از ما بیشتر امکانات داشته باشند شاید 2 برابر بیشتر هزینه کرده بودند و فاصله ی فوتبالی اونا بسیار زیاد تر از ما بود.نمیخوام بگم که ما نتیجه ی خوبی گرفتیم اصلآً شاید انتظار بیشتری از نحوه ی بازی کردن تیم داشتیم, به جرات میتونم بگم بعد از پور حیدری/. دادکان بود که اومد کمی فوتبال مارو سرو سامان داد اما مثل همیشه مردمی خوش استقبال و بد بدرقه هستیم بعدش به هر ترتیب دادکان رو برکنار کردند داریوش مصطفوی: این آقا فقط ادعا داشت وضع لیگ پارسال رو به یاد بیارین این بود اون نحوه ی برگذاری مسابقات که قولش رو داده بود اصلاً بعد با کاری که کردند(خرد جمعی)اومدند مایلی کهن و قلعه نوعی رو انتخاب کردند.این دو نفر هردو رای آوردند و بعد اعلام شد به هم تعارف کردند و بعد از کش و قوس های فراوان امیر اردشیر قلعه نوعی رو به بلند ترین مقام فوتبالی(سرمربی تیم ملی ایران)رسوندن.چرا واقعاً چرا قلعه نوعی که شاید طی 2 تا 3 سال با استقلال نتیجه ی خوبی گرفته بود؟گفتند باهم تعارف کردند اما شما همون برنامه ی نود رو به یاد دارین که اگر رسانه و برنامه ی زنده نبود به همدیگه فحش هم میدادن مگه مایلی کهن چی گفت فقط گفت که ایشون تعداد زیادی رو برای بازی های دوستانه به امارات برده این طور قلعه نوعی آتیش گرفت و گفت ادله بیارین و ....مگه همه اونجا نبودن ندیدن ؟که شما فقط 16 نفر کادر فنی بردین چرا؟از حشمت مهاجرانی که شاید پیرترین فرد این مرزو بوم و از ناصر ابراهیمی که سرمربی 50 ساله پیش بوده چرا؟قلعه نوعی زیر فشار بود نمیتونست یعنی قادر نبود از این مردان نام دار بگذره به قول معروف میگه پهلوان زنده عشق است تو اونی که کارایی لازم رو داره می آوردی.نه..........این از بخش انتقاد از قلعه نوعی در اون زمان.اما ببینید همون زمان واقعاً خیلی خوب تیم رو از زیر فشار همه کشید بیرون تمرکز لازم رو داد و تیم رو با وجود گروه نسبتاً مشکل با عنوان سرگروه راهی جام ملتهای آسیا کرد.تا به اینجا امیر قلعه نوعی فضا رو در کمال آرامش میدید بعدش رفتیم آسیا اونجا بود همه از 2-5-3 قلعه نوعی ایراد گرفتند.بازی رو با تیم ازبکستان شروع کردیم که با سیستم 3-3-4 شروع کرد عنایتی و خطیبی و گوشه های چپ و راست برد:خوب ببینید عنایتی 32 سال سن داره 15 سال فوتبال بازی کرده پا به سن گذاشته اما یه دفعه اونو جایی بازی داد که نمیتونست بازی کنه یعنی در واقع تجربه ی بازی رو نداشت.و میتونست با همین 3-3-4 به عنایتی و خطیبی.کاظمیان و کعبی رو بدیم چب و راست اما چرا این کارو نکرد؟به 2 دلیل اولاً نمیتونست از کنار نام این 2 نفر بگذره دوماً چرا قلعه نوعی از سیستم موردعلاقه ش یهو دست کشید؟اون اصلاً این سیستم ها رو قبول نداشت چرا؟به خاطر فشار رسانه ها به خاطر گفتن این مسئله که من به روز هستم این سیستم رو انتخاب کرد به هر ترتیب با اون بازی واقعاً شانسی و نفس گیر ما ازبک ها بردیم.وقتی که به چینی ها رسیدیم سیستم رو 2-4-4 کرد این هم اشتباه بود این بازی هم مساوی کردیم (اصلاً نمی خوام در مورد نحوه ی بازی کردن بگم چون شما ها دیگه همه میدونین چطور بود)بعد هم مالزی روهم که همه یکی 5 تا بهش زده بودند در ورزشگاه بوکیت جلیل 2 صفر بردیم اومدیم بالا با بازی با کره که اشتباه از سیستم بود به نظر من بباید با سیستم 2-1-3-4 بازی میکردیم که رضایی حسینی دفاع وسط چپ زندی راست مهدوی کیا هافبکها:چپ کعبی راست کاظمیان بین این دو نکونام پشت مهاجم ها :کریمی و مهاجم ها هاشمیان و عنایتی. به هر ترتیب با یک بازی مذخرف بازی رو واگذار کردیم اشتباه اول بیرون کشیدن هاشمیان بود ما از گذاشتن هاشمیان تا دقایق آخر همیشه نفع بردیم در همین بازی با کره در خونه ی خودشون یه گل زد( هاشمیان رو میگم) که ما مساوی کردیم.بعد این بود که روودباریان رو کشید بیرون توی برنامه جام 14 شبکه 3 قلعه نوعی یه جا که ازش پرسیدن طالب لو گرم نکرده گفت از نیم ساعت قبل از اینکه بیاد توی زمین توی رختکن گرم کرده این جا این یک نکته رو داشته باشین . بعد ازش پرسیدن شما قصد داشتین بازی رو به پنالتی بکشونین ؟گفت اصلاً ما 5 دقیقه قبل از زدن سوت پایان بازی به کره حمله کردیم(در دقیقه ی 116 بود که مهدوی کیا یه شوت به دروازه ی کره زد)اینم یه نکته.حالا این تناقض هارو ببین که اگر قصد پنالتی نداشتی چرا نیم ساعت قبل از پایان بازی طالب رو رو گرم کردی؟همونطرکه میدونین توی هر 4 دقیقه میشه یه گل زد پس توی این نیم ساعت اگه به جای طالب لو کاظمیان رو می آوردین میتونستین توی این نیم ساعت با یه بازی خوب حدااقل یه گل و حداکثر 7 گل بزنید اینم یه اشتباه که اینجا واقعاً نکته یی رو مطرح کردیم که هیچ روزنامه رسانه و..... به اون پی نبرده بود رو روشن کردیم که ببینید قلعه نوعی چقدر اشتباه کرده بعد هم ضربات پنالتی که اول زندی که خوب و مهار نشدنی زد به مهدوی کیا می رسیم 2 اشتباه هم خطیبی و مهدوی کیا انجام دادن اولی این بود که دقت نداشتن دوماً در زدن پنالتی باید تصمیم بگیری که کجا پالتی رو میزنی مهدوی کیا و خطیبی با دور خیز زیاد(که من خیلی با دور خیز زیاد برای پنالتی موافق نیستم)پنالتی رو همین طوری زدن که به قولی تیم ملی رو دادن شوهر.به بحث بعدی بعد از این باخت واقعاً فاجعه آمیز می رسیم امیر اردشیر قلعه نوعی پس از طی یک زمانه 3 تا 4 ماهه برکنار شد ازاون تاریخ تا الان که تاریخ 85/10/18 است ما سرمربی نداریم.کمیته ی انتقالی اسامی رو گفت از مربیان خارجی همچون گولیت سانتینی شفر ادووکات وربیک یا حتی بوناچیچ که به هیچ کدوم نرسیدیم بعد فعلاً میگن که آرتور ژرژ میخواهد بیاد.به گذارش روزنامه ی سوییسی.که این آقا سکته ی مغزی کرده ناراحتی قلبی داره و اصلاً تعجب کردن که این چنین فردی رو که حتی قدرت تصمیم گیری نداره رو میخواهند به سرمربی تیم ایران منصوب کنند.درست یا غلط این خبر صحه بر این میذاره که این فرد به هیچ وجه گزینه ی مناسبی برای تیم ملی نیست.بعد ابراهیم زاده رو به عنوان کمک مربی انتخاب کردند که در انتخاب لیست 50به ترتیب زیر هست شاید مقداری اشتباه کرد =

- ((مهدی واعظی 2- حسن رودباریان 3- عباس محمدی 4- وحید طالب لو 5- ابراهیم میرزاپور 6- میثاق معمازراده 7- محسن بنگر 8- هادی عقیلی 9- سپهر حیدری 10 - محمد نصرتی -سیدجلال حسینی 12- مرتضی کاشی 13- هادی شکوری 14- احمد آل نعمه 15- رحمان رضایی 16- سیدمحمدعلوی 17- مهدی مهدوی کیا 18- حسین کعبی 19 - مرتضی اسدی 20- شیث رضایی 21- علی حمودی 22- پژمان نوری 23- ستار زارع 24- هاشم بیک زاده 25- احسان حاجی زاده 26- فریدون زندی - 27 - جواد نکونام 28- آندرانیک تیموریان 29 - کیانوش رحمتی 30- ابراهیم صادقی 31- محرم نویدکیا 32- جواد کاظمیان 33- مسعود شجاعی 34- مهرزاد معدنچی 35- ایمان مبعلی 36- مازیار زارع 37- علیرضا نیکبخت واحدی 38- حسین بادامکی 39- مجتبی جباری 40- عادل کلاه کج - 41 علی کریمی 42- وحید هاشمیان 43- محسن خلیلی 44- میلاد میداودی 45- وحید امرایی 46- احمد جمشیدیان 47- مهدی رجب زاده 48- علی سامره 49- سیدجلال رافخایی 50- سیدصابرمیرقربانی))

ببینید من منکر بازی خوب معمارزاده نیستم اما این فرد خیلی جوان کم تجربه هست و ما میتونستیم به جای ایشون ارشاد یوسفی از شیرین فراز رو بیاریم که شاید از تاثیر گذارترین دروازبانهای لیگ در تیم شیرین فراز کرمانشاه بوده و حتی میرزاپوری که اصلاً آماده نیست و اون اشتباه مرگباری رو که در بازی با راه آهن انجام داد این از گلر ها 2-دفاع :آل نعمه یی که شاید در خور تیم ملی نباشه و ما افراد شاخص تری رو نسبت به ایشون داشته باشیم3-بعد علی حمودی و نکونام بود که اولی تجربه ی ملی نداره و باز هم میشد کسان دیگری رو همچون منیعی. و یا عباس آقایی. سید صالحی.اکبر پور و....رو دعوت میکردیم4-و اگر اینارو حذف و به جای اونا عنایتی و خطیبی با تجربه رو میذاشتیم تکمیل میشد.ببینید الان عنایتی (من زیاد با خطیبی موافق نیستم)در امارات همه کاره گلزن کاپیتان و ...تیمش هست و این واقعاًافتخاره به نظر من نباید از کنار عنایتی به راحتی میگذشتیم:
حالا در اینجا میخواهم ترکیب و سیستم مورد نظر و مناسب تیم ملی رو برای بازی های دوستانه بذارم که اولیش با رستوک گذشت و ما به نظر من در این بازی تجربه ی خوبی رو کسب کردیم:

هانزارستوک vs ایران
سیستم :1-3-2-4
دروازبان:رحمتی
مدافع ها:ستار زارع . حسینی. کاشی. کعبی.
2 هافبک دفاعی:صادقی . مازیار زارع
سه هافبک پشت مهاجم:بیگ زاده رافخایی عطایی
مهاجم:جمشیدیان

قطر vs ایران
سیستم:2-1-3-4
دروازبان:رودباریان
دفاع:زارع.حسینی .کاشی(اگر رحمان رضایی نرسیده باشه)کعبی
3 هافبک:کاظمیان . جباری . نوید کیا
پشت مهاجم>علی کریمی
مهاجم ها:سامره .خلیلی
مالی vs ایران
سیستم:2-1-3-4
مدافع ها:زارع حسینی رضایی(نصرتی)کعبی
3هافیک:زندی نوید کیا مهدوی کیا
پشت مهاجم :علی کریمی
مهاجم ها:سامره و هاشمیان

ایرانvs کاستاریکا
سیستم:2-2-2-4
مدافع ها:زندی حسینی رضایی(نصرتی)کعبی
2هافبک اولی:تیموریان مبعلی
2 هافبک دوم:واحدی نیکبخت. مهدوی کیا
2 مهاجم:علی کریمی هاشمیان

تونس vs ایران
(اگر برگذار بشه)
سیستم :2-1-3-4
مدافع:واحدی نیکبخت حسینی رضایی(نصرتی)کعبی
هافبک ها:زندی تیموریان مهدوی کیا
پشت مهاجم ها:علی کریمی
مهاجم ها:هاشمیان سامره(محمود کریمی)(اگر برسه)و یا خلیلی
ترکیب ایده آل برای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی
سیستم:-3-2-4
مدافع ها:نیکبخت.حسینی رضایی(نصرتی)کعبی
هافبک ها:زندی تیموریان مهدوی کیا
پشت مهاجم ها:علی کریمی
مهاجم ها:هاشمیان .سامره
ذخیره ها:طالب لو. عقیلی. ابراهیم صادقی. نوید کیا.معدنچی. خلیلی.رجب زاده

توضیحات در باره ی ترکیب ها:ببینید این ترکیب ها و سیستم واقعاً ایده آل هستش از دروازبان که شروع کنیم میبینیم که همه ی دروازبانان تیم ملی در کارنامه ی خودشون اشتباهاتی داشتند اما رود باریان واقعا ًگلر خوبی برای تیم بوده(البته به جز بازی با ازبکستان)
دفاع:میتونستیم عقیلی و یا نصرتی رو جای بدیم اما جایگزین این ها هم تجربه ی خوبی دارند و هم آماده هستند
هافبک ها و مهاجم ها به جز سامره بحثی نداره که سامره هم توی بازی هایی که من از امارات و .... دیدم خوب ظاهر شده.
در پایان به خاطر جمع آوری این گفته هایم خیلی زحمت کشیدم و حتماً اسم سایت رو در زیر اون قرار بدین و اگرم اشتباهی کردم ببخشین و هر سوالی درمورد نفرات بازیکنان یا سیستم و ... داشتین بهم بگین و همین
خدانگهدار تا پست بعدی و آرزوی موفقیت و صعود تیم ملی به جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی.

(((نوید م)))

navid333
11-02-2008, 14:56
سلام عرض می کنم خدمت همه ی شما عزیزان یه چند وقتی نبودم واسه همین امشب با کلی خبر فوق العاده اومدم که شاید هیچ کس اونارو نه خونده باشه و نه دیده باشه:اولاً اینکه خاویر کلمنته بانام کامل Javier Clemente Lozano

رسماً سرمربی تیم ملی ایران شد به هرترتیب من واقعاً خوشحال شدم که ایشون سرمربی شدن ایشون در تیم هایی بسياري از باشگاههاي اسپانيايي از جمله اتلتيك بيلبائو ،‌ اسپانيول ،‌ آتلتيكو مادريد ، بتيس و سوسيه داد مربيگري كرده است و شاید بزرگترین افتخار او در تیم ملی اسپانیا هستش که طی 6 سال سرمربی این تیم و نیز 42 بازی بدون باخت داشته به هر حال از همه ی مسئولان متشکریم که اگرچه با تا خیر اما به هرترتیب سرمربی رو انتخاب کردن و من کلاً به این آقا خوشبین هستم و امیدوارم تیم ملی شرایط عالی رو تجربه کنه و البته .
قرار است اين مربي در ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و كاستاريكا دهمن بهمن ماه وارد ايران شود و پس از آشنايي با بازيكنان تيم ملي در ديدار با سوريه هدايت تيم كشورمان را در دست بگیره. همانطور كه گفته شده بود ابراهيم زاده دستيار اول سرمربي تيم ملي در رقابت هاي مقدماتي جام جهاني هستش

ودر پایان هم مصاحبه و سوپرایزی براتون دارم که هیچکس اونو نخونده و بازم با این مطلب این تایپیک رو دوباره زنده می کنم و اینم مصاحبه با برانکو ایووانکوویچ که از حقایق تیم ملی ایران بی پرده سخن گفته:

میرمیرانی (مصاحبه گر) : حدود دو ماه پیش که مصاحبه‌های پشت‌پرده فوتبال ایران را به چلچراغ سپردم برای چاپ، توضیح دادم که این گفت‌و‌گوها بین سال 82 تا 84 انجام شده. تلاش من بر این بود که حدود 35 سال از فوتبال ایران و بعضی مسائل پشت‌پرده‌اش را واکاوی کنم. هر چند در مرحله چاپ و خطوط قرمز گاهی حرف‌ها ابتر می‌شد. این آخرین گفت‌وگو از آن مجموعه است قضاوت با شما.
برانکو ایوانکویچ، همان کسی که به عنوان دستیار میروسلوبلاژویچ و با لقب پرفسور به ایران آمد، امروز دیگر یک چهره شناخته شده است. او بی‌تردید در تجربه حضور چند ساله‌اش در ایران مسائل حاشیه‌ای بسیاری را شاهد بوده. او از آنچه که بر سر بلاژویچ رفت می گوید... و از پایمردی صفایی فراهانی در خدمت به فوتبال. او دیگر خیلی چیزها را در فوتبال ما می‌داند. حتی می‌داند که وقتی یک استادیوم نام او را با شادی فریاد می‌زنند، شاید مسئولان فدراسیون فوتبال چندان خوشحال نباشند! حکایت غریبی است حکایت فوتبال ما. من برای این گفت‌وگو خواستم که مترجم سابق تیم‌ ملی (رضاچلنگر) کار ترجمه را به عهده بگیرد و رضا دوستانه پذیرفت. او هم ناگفته‌های بسیاری از این فوتبال داردکه در مصاحبه ای آنها را عنوان کرده است که آنرا می توانید در این لینک بخوانید:

گفت و گو با رضا چلنگر در مورد پشت پرده تيم ملي :برانكو 6ميليارد براي ايران درآمد كسب كرد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

• یک مسئله حاشیه‌ای در فوتبال امروز ما فشاری است که بر شما وارد می‌آید تا دایی را حذف کنید. باور خود من این است که او در تیم ملی مهره‌ای بسیار کارآمد است و باید بماند، اما شما خودتان این حرف‌ها را چطور ارزیابی می‌کنید؟
من نمی‌دانم چرا به او حمله‌ور می‌شوند. این‌ها مقاصد بدی دارند. این‌ها دنبال منافعی خاص هستند. می‌خواهند دایی را تحقیر کنند. قصد ایجاد درگیری در داخل تیم ملی را دارند. حتی می‌توانم بگویم که این‌ها خواهان پیروزی تیم ملی نیستند. چرا دائماً اطراف او سوال مطرح می‌شود. چرا کسی نمی‌پرسد که چرا عزیزی در پاس تعویض نمی‌شود؟ یا بازیکنان دیگر، دایی تا مورد نیاز تیم باشد بازی خواهد کرد. شما پرسپولیس را بدون او تصور کنید. می‌بینید که به کلی چهره‌ای دیگر پیدا خواهد کرد. می‌گویند سن دایی بالا رفته. کاستاکورتا با 38 سال سن دارد برای قهرمانی تیمش می‌جنگد. پائولو مالدینی در تیم ایتالیا همین طور. بلانکو را برای منچستر خریدند با 35 سال سن. و بسیاری از بازیکنان دیگر در سطح جهان که سنشان هم به مراتب بیشتر از دایی است. از دایی تا نهایت زمانی که بشود استفاده برد استفاده خواهیم کرد. من فکر می‌کنم حضور او مزاحم عده‌ای است! او نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کرده، تحصیل کرده است، با تکیه بر توانایی‌های خودش درآمد هنگفتی کسب کرده و این عده‌ای را اذیت می‌کند. به همین خاطر به جای این که او را الگو کنند می‌خواهند دستاوردهایش را تخریب کنند. علی دایی در این بازی سال‌هایی که من او را می‌شناسم، هیچ وقت فکرش دنبال حاشیه نبوده. نگفته چرا این کس بازی می‌کند، آن یکی بازی نمی‌کند. دایی به من گفت من تنها تا زمانی که لازم باشد می‌مانم. اگر معتقدید توانایی ندارم بدون هیچ دلخوری خواهم رفت. الان یک جریان حاشیه‌ای، یک فشار مداوم را روی دایی متمرکز کرده است. او موفق شده رکورد گلزنی در جهان را بشکند. یک رکورد 35 ساله که این خیلی مهم است. من معتقد بودم این رکورد از پیروزی ما مقابل لائوس مهم‌تر بود. چون باز هم پیروزی برای ما خواهد بود، اما ثبت رکورد برای فوتبال ایران که سال‌ها ماندگار خواهد بود بسیار مهم است، می‌بینیم حتی بعضی از روزنامه‌های خاص، به این موضوع اشاره هم نکردند! عده‌ای دارند هدفمندانه این کارها را می‌کنند.
• این طرز تفکر از کجا می‌آید؟
من با این مورد خاص کار ندارم. من می‌خواهم بگویم این تفکر غلطی است که سال‌ها در فوتبال ایران بوده. شما نگاه کنید قبل از آمدن بلاژویچ همیشه در تیم ملی به یک اندازه مثلاً هفت، هشت بازیکن از پرسپولیس دعوت می‌کردند، هفت، هشت تا از استقلال! این تفکر حالا تغییر کرده. یعنی الان از فولاد و سپاهان و پاس و ... بازیکن بیشتری دعوت می‌شوند تا پرسپولیس و استقلال. این روند فوتبال باید تغییر کند که در این سه، چهار ساله تغییر هم کرده. قبلاً تیمی اگر از این‌ها مساوی می‌گرفت برایش یک موفقیت بزرگ بود، اما الان شما می‌بینید سایپا می‌آید و به قصد پیروزی بازی می‌کند و پرسپولیس را می‌برد. پیکان هم از استقلال امتیاز گرفت هم از پرسپولیس. بقیه تیم‌ها را هم که خودتان می‌دانید. معتقدم بعد از این تعییرات شتاب این ماجرا بیشتر هم می‌شود. استقلالی که فصل قبل نهم شد و فقط نیکبخت واحدی را زیر 23 سال داشته، حالا طالب لو را دارد صادقی را دارد، لطفی و قربانی را دارد. به پاس نگاه کنید که نصرتی، شکوری، برهانی و نکونام را دارد. فولاد را ببینید. کل تیم ملی را آنها با جوانانشان ساپورت می‌کنند. یا سپاهان با نویدکیا که یک بازیکن بین‌المللی است، کریمی، صالح‌نیا و ... من معتقدم که ما بالاخره موفق شدیم چشم‌ها را باز کنیم. استانکو، ایویچ، بگوویچ، چیرو، من و ... هر کدام سعی کردیم یک اثری در این ماجرا باقی بگذاریم.
• برگردیم به دوره بلاژویچ، از فشاری که آن موقع روی تیم بود و مسائل پشت پرده‌ای که سعی در تخریب داشت حرف بزنید.
• باید در نظر بگیریم که ما مربیان همه با هم فرق داریم. هم به لحاظ شخصیتی هم نحوه برخورد. چیرو آمد به ایران با عنوان مربی تیم ملی کشور که توانسته بود در آن زمان مقام سوم جهان را کسب کند. چیرو از طرف مربی‌های جهان به عنوان بهترین مربی سال 1998 جهان انتخاب شده بود. طبعاً‌ جنجال‌هایی که اتفاق افتاد و همه‌اش هم کذب و براساس دروغ بود، او را می‌آزرد. آن جریان متاسفانه موفق شد به ایشان آسیب برساند. مخصوصاً در راستای تخریب چهره و تحقیر ایشان. چیرو دیگر جوان نبود که بخواهد دوباره خودش را به لج‌بازی‌های سایرین اثبات کند. او انتظار جوی مثبت داشت برای پیشبرد کار تیم ملی به سوی جلو و پیشرفت. این جو مثبت اولین پیش شرط است برای کسب نتیجه. طبیعتاً این کار را بدون کمک رونامه‌نگاران نمی‌شود انجام داد. دقت کنید که اذهان عمومی را روزنامه‌نگاران شکل می‌دهند. من باور دارم که وقتی روزنامه‌نگاران سه مرتبه موضوعی را بنویسند، آن موضوع در بار چهارم نزد اجتماع تبدیل به یک واقعیت شده است! روزنامه‌ها تخیلات مردم را هم شکل می‌دهند. در آن دوره اما گروهی، چیزهایی را نوشتند که اصلاً اتفاق نیفتاده بود. آنها به این ماجرا دامن زدند. در چنین موقعیتی و در میان دروغ‌پردازی‌ها معمولاً چیرو عصبانی می‌شد. آنها هم متوجه واکنش‌ نشان دادن ایشان شدند و توانستند ماجراها را به جنجال بکشانند، اما من فرق می‌کنم. مطمئناً هرگز شما با هیچ مربی‌ای که این‌قدر خودش را در اختیار روزنامه‌نگاران قرار بدهد برخورد نخواهید کرد. او در هر لحظه پاسخ مثبتی می‌داد حتی در ساعت دو بعد از نیمه شب.
• مشخصاً به جریاناتی که این جو منفی را ایجاد کردند اشاره کنید.
عرض کردم که مشکلات چطور بود. یک عده به صورت بسیار حرفه‌ای در واقع داشتند به شکلی مرتب، آب دهن پرتاب می‌کردند به سمت بلاژویچ تا او را عصبانی کنند.
• خب این‌ها کی بودند؟از مربیان گرفته تا خبرنگاران. عده‌ای هم بودند که مسئولان ورزشی بودند. عده‌ای مستقیماً او را تحقیر می‌کردند. خب ایشان هم روی این مسئله حساس بود. یادمان نرود که به هر حال مهمترین مربی جهان در سال 98 و صاحب عنوان سوم دنیا در جهان در جام جهانی بود. نمی‌شد بگویند او چیزی بلد نیست! او در یونان، کرواسی، بلژیک و ... مربی بود. فقط که به ایران نیامده بود.
• وقتی بلاژویچ نتوانست تیم را به جام جهانی ببرد، نظرسنجی‌ها نشان می‌داد که نزدیک به 85 درصد مردم خواهان ابقای او در سمت سرمربی‌گری تیم ملی هستند و این یک اتفاق نادر در فوتبال ما بود. می‌خواهم بگویم آن جریاناتی که شما اشاره می‌کنید جریانات مردمی نبوده‌اند. پس از کجا حمایت می‌شدند؟خب من و شما که می‌دانیم!! همین آقای چلنگر خوب می‌داند! کسانی که به بعضی‌ رسانه‌ها نزدیک بودند و نمی‌خواستند یک تفکر خاص نتیجه بگیرد، این کار را کردند. تفکری که به دنبال این بود که از این جنجال‌ها و حاصل این غوغاها درآمدزایی کنند. به طور قطع نتایج کسب شده به نفع بعضی از افراد نبود، چرا که آنها آن وقت جایگاهشان را از دست می‌دادند. معنی هر پیروزی تیم ملی این بود که بدون آنها هم می‌شود نتیجه گرفت و خوب هم نتیجه گرفت! همین برای آنها مشکل ساز بود. شما خودت بهتر از من می‌دانی کی بودند. ولی با بدجنسی می‌خواهی حرف را از زبان من بکشی و من اینها را به زبان بیاورم! شما که مفسر فوتبال هستید باید اسم این‌ها را بیاورید.
• آیا جریانات خبری و روزنامه‌های نزدیک به یک تفکر خاص و یک فرد خاص که پشت دفاع از خداداد عزیزی قایم شده بودند، چقدر در این جریان دخیل بودند؟شما خودت می‌‌دانی و می‌توانی اسم ببری.
• مثلاً خبر ورزشی.
خب الان خودتان گفتید می‌دانید که آنها آگاهانه داشتند جو تیم ملی را به هم می‌ریختند. یعنی آنها علیه فوتبال ایران و علیه موفقیت تیم ملی کشورشان کار می‌کردند. من هم این ماجراها را حس می‌کنم، اما خب آدم کله شقی هستم و سعی می‌کنم کار خودم را بکنم.
• آن جو چقدر فضا را خراب کرد؟ چقدر خود خداداد موثر بود؟در آن زمان چیرو می‌خواست او را بیاورد به تیم ملی. این خواسته او بود. اما تیمی که اطراف عزیزی را گرفته بود و خود او با آگاهی از این مسئله، تصمیم عجیبی گرفت. گفت بگذار تیم و همه بچه‌ها بروند به اردوی آماده سازی در اروپا و تلاش کنند، من نمی‌روم، من اینجا می‌مانم و استراحت می‌کنم و چون یک تیم خبری هم مرا حمایت می‌کند، هر وقت خواستم دوباره وارد تیم می‌شوم و بازی می‌کنم! چرا من بروم یک ماه در اروپا سخت تمرین کنم. می‌روم کیش استراحت و تفریح می‌کنم! بعد بحث تبدیل شد به بحث قدرت. یعنی هر کس می‌خواست قدرتش را ثابت کند. الان هم عده‌ای از همکاران روزنامه‌نگار شما با آگاهی از این موضوع که رسانه قدرتمند را در اختیار دارند و اصلاً قدرتمندترین هستند و سلاح بسیار توانایی مثل قلم را دارند، می‌خواهند مرا با موضوعی به نام خداداد عزیزی بشکنند و حالا نوازی را هم مطرح می‌کنند. این را بگویم که این‌ها بازیکنانی هستند که من هم برایشان ارزش قائلم ولی در حال حاضر بازیکنانی داریم که برای تیم ملی مفیدترند. می‌دانم که من را هم به صلیب خواهند کشاند وقتی اولین بازی را ببازم. در یک بازی دوستانه که شرایطی کاملاً‌ بد و غیرعادی انجام شد، دیدید چه کردند. این در حالی بود که انگار پنج مسابقه پیاپی رسمی را که برده بودیم ندیدید. من آن زمان دیدم برنامه خاص تلویزیون تولید کردند و فهمیدم که متاسفانه خیلی‌ها رویکرد مثبت به تیم ملی کشور ندارند و من یقین دارم بعد از اولین عدم موفقیت به صلیب کشیده خواهم شد.
• برویم سراغ بزرگ‌ترین علامت سوال فوتبال در ذهن فوتبال دوستان ایرانی، هیچ وقت بازی بحرین برای ما طبیعی جلوه نکرد و این بازی با هیچ کدام از قواعد فوتبال هم نمی‌خواند. ما بازی‌های قبل و بعد از آن دیدار را فوق العاده بردیم. برانکو هم از من نخواهد که این جمله را بپذیرم «این طبیعت فوتبال است و برد و باخت دارد»! حرف‌های فراوانی پشت‌پرده آن بازی گفته می‌شود؛ حرف‌هایی از نافرمانی و نامنظم بودن برخی بازیکنان. یک روز باید واقعیات گفته شود و آن روز می‌تواند همین امروز باشد.
نمی‌توانم چیز خاصی درباره آن بازی خاص بگویم. ما ضعیف بازی کردیم. بعضی بازیکنان نتوانستند درست بازی کنند. اردوی آماده سازی یک اردوی متداول بود. بازیکن‌های ما ظهر آن روز رفتند سفارت تا ناهار بخورند. من البته به آن ناهار نرفتم چون باید نکاتی را آماده می‌کردم و واقعاً نفهمیدم در آن زمان چه اتفاقی افتاد. البته خب اردو می‌توانست یک طور دیگری باشد که قابل بحث است. گلر آنها چندین توپ خوب دایی را گرفت. آنها هم تا جایی که توانستند وقت‌کشی کردند. بحرین به تمام ابزارهای غیر ورزشی متوسل شد. ما یحیی را هم نداشتیم که این خیلی مهم بود. من نمی‌دانم چه چیز دیگری باید بگویم. این که انضباط بود یا نه خب البته بحثی است جداگانه.
• برویم سراغ شب قبل از مسابقه. بچه‌ها ما تا نصف شب کجا بودند؟زمان خاصی مقرر شده بود که باید در اتاق‌هایشان می‌بودند. بعضی از همکاران شما به من گفتند که یک مخبر تلویزیونی ایران، به تعدادی از بازیکنان ساعت دو بعد از نیمه شب زنگ زده بودند تا صحبت کند. آیا این کار این آدم درست است؟
• این غلط و شاید با سوء نیت است اما سوال من این است که خود بازیکنان ما آیا سر آن ساعت مقرر رفتند بخوابند؟من نمی‌توانم بروم و در اتاق‌ها را باز کنم و ببینم کی بوده کی نبوده. از کجا بدانم. من داشتم نکاتی را برای مسابقه آماده می‌کردم. آن کسی که دو نصف شب زنگ می‌زند، دارد علیه تیم ملی کار می‌کند. شما از من سوالاتی می‌پرسید که نمی‌دانم چه جواب‌ می‌دهم، شما که مفسر فوتبال هستید می‌دانید و باید بنویسید. اسم و فامیل این‌ها را بنویسید تا مردم آنها را بشناسند.
• من دنبال همین اسامی هستم. من همراه تیم در بحرین نبودم، اما برانکو و چلنگر که بوده‌اند!
ما اگر این جریان را می‌دیدیم که آن بازیکنان را قبل از مسابقه برمی‌گرداندیم ایران.
• پس می‌گویید این ماجرا کذب است؟
(سکوت) من نمی‌دانم. نمی‌دانم واقعیت دارد و یا نه. آنهایی که آن بازیکنان را دیده‌اند اسم و فامیل آنها را بگویند.
• فوتبال قوانین خود را دارد. وقتی کریم باقری که داخل زمین قدم می‌زند و ما دو گل از آن ناحیه می‌خوریم، یعنی چه؟حالا من سوال می‌کنم دیپورتیو و آث میلان را حتماً دیده‌اید. میلان چهار گل خورد. خب همین است دیگر.
• کیفیت تیم ما مقابل بحرین در واقع طوری بود که در شرایط عادی و بدون مسائل حاشیه‌ای نباید به بحرین می‌باختیم.
خب به بازی کره با مالدیو نگاه کنید که مساوی شدند. بحرین تیم جوانی تشکیل داد و آنها از فیفا به عنوان تیمی که بیشترین پیشرفت را داشت جایزه گرفت. شما می‌توانید بهتر باشید اما نتیجه را ببازید.
• جریانات خارجی و نافرمانی در نزد بازیکنان آیا در کنار این روح کلی فوتبال در باخت ما موثر بود یا نه؟ این سوال مشخص من است.
من باز هم نمی‌دانم. هر کس حرفی می‌زند و اعتقادی دارد. کریم باقری در بازی پرسپولیس با پیام خراسان هم ضعیف بود. در همان بازی چند بازیکن دیگر هم ضعیف بازی کردند.
(رضا چلنگر ضبط را قطع می‌کند و با نام بردن اسم چند بازیکن از بعضی کم کاریها حرف‌هایی می‌زند و قول می‌گیرد که چاپ نکنم.)
• برای ترسیم بهتر فضای حاشیه‌ای که در کار تیم خلل ایجاد می‌کند برویم سراغ تیمی که خود برانکو سرمربی‌اش بود. اوضاع در تیم ملی، قبل از بازی‌های بوسان چطور بود آقای ایوانکوویچ؟در جهنمی بزرگ کار می‌کردم! صفایی فراهانی ریسک بسیار بزرگی کرد. او با به خدمت گرفتن من ریسک بزرگی کرد. کاری کرد که اینجاها متداول نیست. او مرا که کمک سرمربی بودم سرمربی کرد. او بسیار شجاعانه عمل کرد. خیلی‌ها مخالف بودند. یک عده از دست‌اندرکاران مخالفت‌ می‌کردند. حتی بعد از بوسان که قهرمان تیم شدیم، همین آدم‌ها سعی کردند پیروزی را بسیار کمرنگ نشان بدهند. من تا 10 روز قبل از سفر به بوسان نمی‌دانستم اصلاً تیم ملی به کره جنوبی اعزام خواهد شد یا نه! اقدامات متعددی به عمل آمد که از رفتن من جلوگیری کند. این در حالی بود که ما فقط تا آن زمان دو باخت داشتیم؛ یکی به اسلوواکی که تنها سه روز بعد از آمدن من به ایران بود آن هم بدون لژیونرها و بدون بازیکنان استقلال. یکی هم باخت تیم امید مقابل تیم اصلی عراق در ضربات پنالتی بود. دائماً سعی می‌کردند من را تخریب کنند. کسی نمی‌گفت ما اکراین را در خود کی‌یف بریم. ما در 30 مسابقه دو باخت داشتیم، اما به هر وسیله‌ای متوسل شدند تا تیم را نابود کنند. حتی می‌گفتند من بلد نیستم تیم بچینم! بعد رفتیم بوسان اول شدیم و برگشتیم. اما بعد باز همان‌ها گفتند این قهرمانی چیزی نبود! می‌گفتند تیم‌های دیگر ضعیف بودند. کره جنوبی که چهارم جهان شده بود هشت بازیکن اصلی را داشت، آن تیم ژاپن که ما بردیم الان راحت رفت به المپیک آتن!
• قرار بود آن زمان تیم المپیک ما برود به بوسان و رئیس کمیته المپیک ایران یعنی سید مصطفی هاشمی طباء با اعزام این تیم مخالف بود! چرا؟من هم این موضوع را می‌دانم. اصلاً کل ماجرای رفتن یا نرفت تیم را زیر سوال بردند. ما در مسابقات تبریز قهرمان شدیم و بالاخره گفتند حالا باشد، بروند! چون نه به تیم اعتقاد داشتند نه به من. من گفتم این تیم بسیار خوبی است. تیم هم در آنجا نشان داد که با وجود فشارهای داخل کشور و قدرت تیم‌های خارجی توانست مدال طلا را با خود بیاورد. حالا هم این تیم امید کشور را نگاه کنید. همین تیمی که مربی‌اش عوض شده و یکی دو روز پیش مقابل تیم امید چین در تهران به میدان رفت. در شرایطی که عملاً تیم شانسی برای صعود ندارد، می‌بینید مردم هم آن را باور دارند و 60 هزار جمعیت به استادیوم می‌آیند.
• یک نکته دیگر هم می‌خواهم اینجا و در این مسابقه روشن شود. استعفای صفایی فراهانی چقدر به آن تیم بوسان، کمک کرد و باعث شد چقدر فشار از سوی تیم به سمت آقای صفایی فراهانی منتقل شود؟ در واقع آیا او تیم را نجات داد؟می‌دانم چه موجی ایجاد کردم که بعد از مسابقات سوریه مرا برکنار کنند. یک عده هم می‌دانند که دست به سناریو سازی زدند، دقت کنید چه می‌گویم، عده‌ای با بازیکنان تیم تماس گرفته‌اند و گفتند آنها باید بیایند در تیم مسیر را تغییر دهند آنها تمام تلاششان را برای برکناری من انجام دادند. این درحالی بود که در سوریه تیم‌های ملی دیگر کشورها بودند در کنار تیم امید ایران و هیچ کس به این نکته اشاره نمی‌کرد. دیدید که چه فشاری وجود داشت. در چنین فشاری آقای فراهانی استعفا داد و پای حرفش ایستاد تا اعتمادش به تیم امید ایران و به مربی‌گری من را نشان بدهد.
• آیا برانکو داریوش مصطفوی را می‌شناسد؟نمی‌خواهم براساس آنچه که شنیدم اظهار نظر کنم و من خود ایشان را نمی‌شناسم حتی ندیده‌امش بگذریم.

navid333
11-02-2008, 14:58
میخواستم بگم که در مورد کریمی بگم من به واقع عاشق دیوانه وار محمد علی کریمی هستم هاشمیان رو هم دوست دارم اما:قضیه اینطور شروع میشه آقا وحید ما (هاشمیان)به قول معروف تیکه میندازه و به کریمی البته شاید خطاب به او میگه که آره این ستاره های تیم ملی قبلاً قصد بر هم زدن آرامش تیم رو داشتن اما الان ادعای نظم رو میکنن؟اینجا باید بگم که بازم بازم کریمی بود که واقعاً و خدایی جوابش رو نداد مصاحبه اون رو هم دارم به عنوان مدرک فقط در جوابش گفت؟من از هاشمیان توقع نداشتم اون باید به من که رفیق صمیمیش هسم زنگ میزد واقعاً از دستش ناراحت شدم حالا ببینید که هاشمیان چیگفته که قضیه به روزنامه ی کیکر هم کشیده شده و گفته از این چند مدتی که توی آلمان بودی پرستیژ آلمانی ها رو گرفتی اما این اعتراضات فاحش و توهین آمیزت مربوط به کیه ؟که اینجا هاشمیان با توجه به جواب کریمی رو شنیده فقط میگه :نه منظورم با علی (کریمی ) نبوده ما باهم 10 ساله که رفیقیم و منظورم با بعضی ها بوده حالا انصافاً شما قضاوت کنید البته به حق.

نوید (م)

navid333
11-02-2008, 14:59
می خواستم مطلب بگم درمورد کسی که شاید من عاشقش باشم و شماهایی که دارین این مطلب رو می خونین آره درمورد محّمد علی کریمی,کریمی که شاید یه موقعی عالی بود ببینید شاید حرفام یکم اغراق آمیز باشه اما بیاین باور کنیم که علی کریمی اینگونه نبود:علی کریمی بازیکنی بود که از فوتسال کار خودش رو شروع کرد و سپس به فوتبال روی آورد در حال حاضر بعد از علی دایی دارای بیشترین بازی ملی هست(101 بازی ملی)بله این اصطوره یی که الان که از ذهن های مردم دنیا داره پاک میشه الان که توسط یه روزنامه یی که اصلاً بی ارزشترین روزنامه تو دنیاست سرزنش میشه روزایی بود که روزنامه های اروپایی ازش تمجید میکردند و الان یه روزنامه ی اماراتی یه روزنامه ی قطری چرا ؟چرا علی کریمی مثل شیر توی قفس شده چرا؟مگه علی کریمی این بود؟.علی کریمی بود که پا به فوتبال گذاشت بله اون کسی که تیم هایی مثل بایرن مونیخ بولتون و ....... میخواستنش اما وقتی که به فوتبال اومد با تیم پرسپولیس تهران اوج گرفت به تیم ملی اومد اونجا گلهای زیادی زد دریبل های زیادی کرد شهرت ها و لقبهای زیادی تصائب کردو... نمیخوام بیشتر از این راجع بهش بگم از افتخاراتش همتون میدونین اما قصه از اینجا شروع شد که به تیم های اماراتی و الاهلی رفت چرا؟به خاطر پول راحتی و ... بعد با تیم ملی مشهور تر شد مارادونای آسیا نام گرفت این بود که از اونجا همه میخواستنش مهمترین دوران یه بازیکن که سرنوشت زندگیش رو رقم میزنه تیم های زیادی میخواستنش که تصمیم گرفت به بایرن مونیخ آلمان رفت یکی از 5تیم پر افتخار دنیا رفت سال اول رو اونجا بد سپری نکرد بازیش مقابل بایر لورکوزن و دورتموند رو همه ی تماشگران بایرن و همه ی ما به یاد داریم,اونجا کریمی محبوب شده بود اما... اما مصدومیتی که ای کاش روی پای کس دیگری اتفاق افتاده بود روی این بازیکن تیم ملی ما و تیم مونیخ روی داد این بود کریمی از روزای اوج خودش فاصله گرفت نمیخوام این جمله رو بگم اما 0/000001 کریمی آماده شد بازی های اونو توی جام جهانی به یاد دارین بعد این بود که علی از روزای خوبش فاصله گرفت از اینا بگذریم به هیچ وجه لازم نیست درباره ی خوبیاش بگیم اما اما این بود که از بایرن بیرون اومد یعنی نخواستنش رفت تیم القطر چرا ؟ به قرآن یه موی بدنم راضی نیس اینو بگم اما :پیش خودش گفت آخرای عمر بازیگریمه بذار برم هم راحتم هم بازیم میدن چون نامم کریمی و هم پول بیشتری میگیرم رفت که 2 تا 3 بازی اولش روزنامه ی قطر تیتر زد:عمر فوتبالی کریمی به پایان رسیده اگه نمیتونی بازی کنی چرا خداحافظی نمیکنی . تو سقف آرزوهای فوتبالیت رسیدی اما ببینید من میگم که کریمی وایساد دمش گرم مبارزه کرد پاس گل داد و گل زد تاهمون روزنامه به تعریف و تمجید بپردازه اما بازم 0/1 کریمی آماده ی 4 سال پیش بود الان میخوام بگم که علی کریمی تو واسه ی خود ت بازی نمیکنی تو و 60 میلیون نفر فوتبالی بازی میکنی چرا کریمی انگیزه نداری چرا؟ به خدا قسم همیشه گفتم اگه همین الان 20 تا گل هم به خودمون بزنه من عاشقشم همیشه گفتم چه در عرش و چه در فرش فقط علی کریمی,به نظر من هنوزم کریمی دیر نشده به خاطر مردم ایران خوب باش نذار اون بتی رو که ما ها از وجود کریمی توی ذهنمون ساختیم به وسیله ی یه روزنامه یا یه شبکه ی ماهواره یی خراب بشه نذار که همه بگن کریمی رفت ,تموم شد,یه جرقه ی کوچیک بود و......الا ن به خاطر بچه هات تورو به جان اونا قسمت میدم هاوش و هیرسا به خاطر اونا بازی کن که وقتی بزرگ شدن به باباشون افتخار کنن بذار توی ورزشگاه ها وقتی اسم کریمی میآد همه خوشحال بشن همه ذوق کنند,ازت خواهش میکنیم علی کریمی باش حدااقل در خور نامت بازی کن بذار دل همه ی مردم ایران با بازی کردنت خوشحال بشه و با تعویض و مصدومیت ناراحت,نذار حق و سرنوشت محّمد علی کریمی از فوتبال به همینجا ختم بشه کریمی باید 3 برابر این پیشرفت میکرد,به نظر من هنوزم میتونی فقط تو رو به مردم ایران قسمت میدم علی کریمی ایرانی بشو و مثل کریمی بازی کن همین.

نوید (م)

navid333
11-02-2008, 14:59
((بازی های دوستانه تیم ملی و درباره ی تمام مردم تهران))

با سلام خدمت همه ی شما دوستان عزیز:
اولاً با عرض معذرت که من یه کم بد حال بودم و زیاد این چند مدت پر کار نبودم اولاً از شما یه گله گی دارم که یکم کم لطفی می کنین و نظرات خودتونو مطرح نمی کنین و بعدشم باید بگم که هومنطور که میدونین تیم ملی ایران رفت به قطر و تمریناتش رو اونجا از سر گرفت به هر حال چه خوب و چه بد ما تا به اینجای کار از 5 بازی دوستانه ی خودمون 1 باخت یکی که اصلاً لغو شد و 1 مساوی گرفتیم تیم ملی ایران در بازی با قطر با ترکیب واعظي، كعبي، عقيلي، حسيني، نيكبخت واحدي، معدنچي، زارع، كريمي، رجب‌زاده وخلیلی وارد زمین شد و در ادامه هم ما 4 تا تعویض انجام دادیم به ترتیب زیر که سامره ، ‌شيث رضايي ، شجاعي و شكوري وارد زمین شد در این بازی محمد علی کریمی کاپیتان بود بازی اینگونه آغاز شد که در نیمه اول تیم ما خیلی خوب شروع کرد چند تا موقعیت عالی داشتیم که با بی دقتی خلیلی و رجب زاده و علی کریمی (و در اینجا میگم که من عاشق علی کریمی هستم چه در عرش و چه در فرش)این فرصت های مسلم از بین رفت خوبان ما در این بازی :مهدی واعظی حسینی نیکبخت کریمی و معدنچی بودند در نیمه ی دوم بود که بازیکنان قطر تعویض انجام دادند و مربی قطری ها 8 بازیکن رو تعویض کردند در نیمه دوم بود که قطری ها بسیار بهتر بازی کردند فشار زیادی به تیم ما آوردند که با واکنش های خوب واعظی همراه شد به هرترتیب این بازی با نتیجه ی 0-0 تموم شد و واقعاً خیلی ناراحت شدم که جورج فوستي سرمر بی اروگوئه یی تیم قطر مانع از پخش مستقیم این مسابقه برای ماها شد و به نوعی حالمون گرفته شد.در نهایت این بود که من اصلاً از این تیم ملی راضی و خوشبین نیستم چرا که از اون طرف خبر میرسه باشگاه شجاعی به خاطر شرکت این بازیکن در تمرینات تیم ملی شجا عی رو تنبیه و شاید اخراج کنه 2 بازی انجام دادیم در مقابل 2 تیمی که خیلی ضعیف تر از حتی نام ایران هستند اولی رو باختیم و دومی رو مساوی کردیم امیدوارم دیگه سومی رو ببریم به هر حال این آقای کفاشیان هم به امید خدا کی میخواهد اسم مربی رو اعلام کنه من نمیدونم.واقعاً واسه تیم ملی خیلی نگرانم این حق این مردم اینه حق جامعه ی ما که هنوز سرمربی نداریم؟واسه چی ؟واسه لج و لجبازی سر اعاده ی و نشون دادن قدرت به یکدیگر به جای اینکه همه دست به دست هم بدهند و سرمربی رو از 6 ماهه پیش انتخاب کنند اونو بر میدارند اینکی رو میذارند فردا 2 باره تکذیب میشه و .... که فقط و فقط امیدواریم که اتفاق اسف باری رو که امیر اردشیر قلعه نوعی با بیفکری ها و کار های بچه گونش اون فاجعه رو به بار آورد دیگه این بار حتی باشانس هم که شده ما بریم بالا.اما خداشاهده شاید عده یی با ما موافق نباشند اما اگه قراره در جام جهانی 2010 دو باره نابه سامانی بوجود بیاد خدا کنه که اصلاً از گروهمون بالا نریم و همونجا بمونیم و دوباره نام ایران رو تحقیر کنیم که چی چرا واسه چی واسه ریاست واسه پول مقام آخه واسه چی حیف نیس اون جوونی که با باخت ایران سر افکنده میشه و ناراحت میشه تو خودش میشکنه و میگه:کاش ایرانی نبودم.چرا ما نباید مثل برزیل ایتالیا آلمان و.... نباشیم مگه ما چی از اونا کم داریم؟اونا خونشون از ما رنگین تره ؟به خدا نه استعدادشون از ما بهتره؟به خدا قسم نه پس چرا ما اینطوریم؟واسه اینکه اینایی که اومدن فقط به خاطر پست و مقام بوده به خاطر هویت ملی کار انجام ندادن اول.هر کاری که خواستن انجام بدن به منافع خودشون فکر کردن و بعد تصمیم گرفتن و انجام دادن.تورو خدا اینطوری نباشین حتی شما ها مردم این بود رسمش؟نه واقعاً این بود اونهمه صفا و صمیمیت و عشق فوتبال در شما مردم تهران؟چرا بازی با رستوک فقط 1000 نفر اومدن؟چون بازی مهمی نبود چون کسی توش بازی نمیکرد ؟ خداشاهده اینا هیچ کدوم بهانه ی خوبی واسه کار شما ها نیست تازه اون 1000 نفر هم اواخر بازی میگفتند افشین امپراطور افشین امپراطور من اصلاً استقلالی نیستم شاید پرسپولیسی هستم اما به خدا قسم عیب به خدا قسم ابراهیم زاده ذوقش کور میشه میگه من واسه کی زحمت بکشم هر چی هم نتیجه ی بد بگیرم میگم کمک مربی بودم و تقصیر من نیست اگر حداقل 60000 نفر میومد به خدا ما با نتیجه ی 2-0 نمیباختیم.من میدونم بازی تیم ملی اصلاً خوب نیس اصلاً خوب کار نمیکنند اما به خدا اگه شما بیاین و یه کاری کنین که اونا سر غیرت بیان به خدا خودشونم خجالت میکشن و خوب بازی میکنن میدونم به خدا درکتون میکنم اما قبول کنین کار شما اصلاً به هیچ وجه جالب و در خور نام مردم ایرانی نبود .اینم گذشت مردم تهران شاید من خیلی کوچک تر از این باشم که شما رو نصیحت کنم اما ببینین به خاطر مردم ایران بیاین و این بازی ها رو مورد استقبال خودتون قرار بدین من از همینجا بهتون قول میدم اگه حض.ر پرشوری داشته باشین به خدا بهترهم میشیم ببینید سالهای قبل رو بیاد بیارین ببینید ایران چه گونه بود چون شما ها استقبال میکردین و الان رو ببینید بازی با کره که در آزادی برگزار شد فقط 50000 نفر اومده بود بازم کمه اینبار دیگه بهانه نداشتین چون هم نتیجه خوب بود و هم همه ی بازیکنان فیکس بودند بسه دیگه به خدا شما ها هم یکی از اصلی ـ ترین پایه های تیم ملی ایران هستید.تورو خدا ازتون عاجزانه در خواست میکنم یکم بیشتر توجه کنین به فوتبال.کو اون عشق و علاقه کو کجا رفت؟بسه به خدا شایسته ی شما مردم تهران نیست با همتونم با تک تکتون.حمایت کنین تا انشا الله تیم ملی ایران تیمی که هنوزم نامش ترسانکه واسه همه به سرسامان برسه و خوب بشه و ما شاید تکراری باشه اما واقعاً به جایگاهی که شایسته اش هستیم برسیم و این موارد نیاز به 1-حمایت شما عزیزان(مردم تهران و مردمی که واسه دیدن بازی ها سفر میکنن به تهران و کشور های مختلف)2-همدلی مسئولین و آقای کفاشیان (که من به ایشون اعتقاد دارم و فقط باید یه کمی سرعت عمل داشته باشند چون واقعاً مدیری امتحان پس داده هستند)3-مربی که با جون و دل کار کنه (و واقعاً با باخت تیم ناراحت و با با برد تیم ملی شاد بشه )4-بازیکنان(که با جون و دل کار کنن. ودر همین جا می خوام به عنوان کوچکترین عضو فوتبال که محمد علی کریمی به همه ثابت کنه که فوتبالش تموم نشده و به همه ی منتقدانش ثابت کنه که کریمی یه دونه بود و دیگه اینطور کسی ظهور نمیکنه و بهترین بازی های عمرش رو واسه تیم ملی فوتبال ایران انجام بده و اینجا واقعاً از صمیم قلب آرزوی موفقیتش رو میکنم)فدراسیون و سازمان تربیت بدنی که بود جه لازم رو در اختیار کفاشیان قرار بده تا بهترین و عالی ترین مربی رو واسه ایران بیارن و در اینجا اعلام میکنم که به جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی صعود میکنیم و رتبه ی خوبی رو هم میاریم و این جزء حمایت ماها مردم علی الخصوص مردم تهران و استان های مهم صورت بگیره

انشا الله نوید م

navid333
11-02-2008, 15:00
میخوام بگم:چه خوب جه بد داره میگذره داره بدهم میگذره پست ها ی قبلیم رو بخونین ببینید چه قدر ازکلمه ی امیدوارم استفاده کردم ؟اما ببینید برای تیم ملی ایران برای مردم ایران نگرانم چرا باید اینطور بشه د آخه چرا تمام مسئولان کشور ما اینطورین پس از رسیدن به قدرت تمومه قول و قراراشون یادشون میره همین علی آقای کفاشیان وقتی که میخواست با شهنازی رقابت کنه گفت :که ظهری که رئیس فدراسیون بشم شبش سرمربی تیم ملی ایران رو انتخاب میکنم اما میدونید چند ظهرو چند شب و ..... از ریاست ایشون گذشته؟چرا کفاشیان اینطوری داره با مردم ایران تا میکنه ؟ببینید شاید میترسه و واقعاً نمیتونه از کنار نامهای مختلف که در کنار تیم هستند بگذره نام هایی چون یاوری مناجاتی ناصر ابراهیمی پروین قلعه نوعی و.....بگذره میخواد همه از دستش راضی باشن از طرفی میترسه که x رو به عنوان سرمربی انتخاب کنه و خدایی نکرده اون سرمربی منتخب شده نتیجه نگیره اما ببین آقای علی کفاشین اینطوری خیلی بدتره که هیچ کس رو انتخاب نکردید !ببینید دوستان این آقا علناً اومده میگه ابراهیمی لیاقت و توانایی هدایت تیم ملی رو داره تورو خدا ببینید دارم آتیش میگیرم آخه یه کسی که در یه تیم باشگاهی دسته سوم ایران سرمربیگری نکره بیاد سرمربیگری تیم ملی ایران رو اونم در رقابتهای مقدماتی جام جهانی بر عهده بگیره ؟آخه دردمو به کی بگم شماهام که هیچی نمیگین لااقل یکم خوشحال بشم مطالب رو میخونین بعدشم لاا قل امیر قلعه نوعی که ما اینهمه ازش انتقاد میکنیم سابقه ی بیشتری نسبت به ابراهیم زاده داشت لااقل با استقلال قهرمان شد اما ابراهیم زاده چیکار کرده هر دفعه یه سری بازیکن میاره تو تیم ملی که اصلاً اسمشون توی لیست قبلی نبوده این تناقض رو رک کنید بفهمید بعد به خدا قسم به حال فوتبال ما باید گریه کنیم چرا هرچی بلاست باید سره فوتبال ایران بیاد ؟ آخه مگه ما چه گاهی کردیم یه سرمربی خوب رو ببینیم بابا سرمربی خارجی پیشکشتون همون یه مربی ایرانی خوب بیارین آخه مگه چه قدر وقت مونده به جام جهانی چرا اینجوری با ما مردم بازی میکنین با احساساتمون با عشقمون تیم ملی بازی میکنین بابا از قطر از عراق بدبخت تریم همشون اردو زدن سرمربی انتخاب شده و ... دارن پیشرفت میکنن اما ما چی مسئولین دارم بهتون میگم اگه این مطالب رو میخونین به جاه مقام و آبرو فکر نکنین یکم یه خورده به ملت ایران و ما جوونا فکر کنین فقط یکم همین.

نوید (م)

raptor22
11-02-2008, 16:41
متن پاسخ مثبت کلمنته به فوتبال ایران / امضا کفاشیان پایان ماجراخاویر کلمنته با ارسال نمابری به فدراسیون فوتبال رسما موافقت خود برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را اعلام کرد.به گزارش خبرنگارمهر، در نمابری که به امضاء خاویر کلمنته رسیده است، و عصر امروز به فدراسیون فوتبال ارسال شد آمده است :« بدینوسیله اعلام می دارد اینجانب خاویر کلمنته پذیرش سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران را تایید نموده و با مفاد قرارداد مذکور موافق می باشم. در عین حال به عنوان تایید و پذیرش وصول متن مذکور موجب امتنان خواهد بود این متن به امضاء رئیس فدراسیون فوتبال ایران رسیده و برای اینجانب ارسال شود.»
قرارداد خاویرکلمنته تا سال 2010 بوده و وی به همراه خود دو دستیار را نیز به ایران خواهد آورد.
تاج در مورد زمان حضور کلمنته در ایران اظهار داشت : قرارداد همکاری این مربی اسپانیایی امروز امضاء و به ایران ارسال شد که در اولین فرصت به امضا علی کفاشیان نیز خواهد رسید تا ماجرای انتخاب سرمربی تیم ملی به پایان برسد.
سخنگوی فدراسیون فوتبال ادامه داد: کلمنته در اولین فرصت برای برنامه ریزی و زیرنظر گرفتن برنامه های آماده سازی تیم ملی پیش از دیدار با کویت به ایران سفرخواهد کرد.

mobin
11-02-2008, 17:18
در زماني كه ايرانيان بي صبرانه در انتظار تماس سرنوشت ساز كلمنته هستند، مذاكراتي با اسطوره فوتبال آرژانتين صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاري انتخاب به نقل از فارس، در حالي كه خاوير كلمنته پس از سفر چند روزه خود به ايران قرار است به زودي پاسخ قطعي خود را به ايران اعلام كند، سران ايران مذاكرات محرمانه اي با ديه‌گو آرماندو مارادونا انجام داده اند.

ايرانيها براي آن كه پاسخ منفي احتمالي كلمنته شوكي بر بدنه فوتبال اين كشور وارد نكند در حال مذاكره با ساير گزينه ها از جمله ديه‌گو آرماندو مارادونا نيز هستند.

ايران نمي خواهد زمان را از دست دهد و همزمان با كلمنته در حال مذاكره با مارادونا نيز است.

مارادونا چندي پيش با اهداي پيراهنش به صورت نمادين، ضديت خود با آمريكا و علاقه به ايران را ابراز نموده است.

مسئولان ايران در روزهاي اخير بارها تاكيد كرده اند، پاسخ كلمنته به درخواست آنها مثبت بوده و به زودي وي كار خود با تيم ملي ايران را آغاز مي كند.

I AM DEVIL
12-02-2008, 02:47
خیلی باحال بود

mansour 64
12-02-2008, 11:15
ممنون. تاپیک جالبیه و البته نا خوشایند برای اونهایی که می دونن ولی انکار می کنن که ارتش سرخ فراتر از این حرفاست.

امير موسر
13-02-2008, 21:11
كاش به نظر سنجي يه گزينه هيچ كدام هم اضافه مي كرديد.من كه دروغكي راي دادم.
به نظر من هيچكدوم از موارد رو نمي تونه بهش برسه.

امير موسر
13-02-2008, 21:22
نه عزيز اشتباه نوشتي پرسپوليس بهترين باشگاه جهانه!!!!
به قوله دوستمون شما هنوز به فينال جام باشگاه ها هم نرسيديد ,بعد مي گيد...
لطفا اين تيمتون كه اسمش و نميدونم (پرسپوليس,پيروزي)با يكي از پر افتخارترين تيمهاي اسيا مقايسه نكنيد.شرم داره.
يه اسمم براي تيمتون انتخاب كنيد.(حتما)

saeed_h1369
13-02-2008, 23:58
شما استقلالیا که وقتی کم می اورید شروع به فحش دادن میکنید اگه سه هفته پبش اخبار شبکه ی سه رو میدید 13.15 گفت که پرسپولیس در 371 و استقلال در رده 654 قرار دارد و سپاهان هم 59 است پس دیگه ازمون منبع نخواین که 500 تا دیگه رو میکنم

امير موسر
14-02-2008, 09:50
شما استقلالیا که وقتی کم می اورید شروع به فحش دادن میکنید اگه سه هفته پبش اخبار شبکه ی سه رو میدید 13.15 گفت که پرسپولیس در 371 و استقلال در رده 654 قرار دارد و سپاهان هم 59 است پس دیگه ازمون منبع نخواین که 500 تا دیگه رو میکنم
تا اينجا كه همتون داريد .. مي گيد.500 تا منبع رم رو كن.
صفحه قبل رو هم بخون....
مي بيني كه منبع ما موثق تره,اينم كه شما ميگي الكيه.
راستي اون اسم تيمتون يادت نره,حتما انتخاب كن.
فقط يك ساله كه تو ليگ داريد با كمك داور خوب جلو ميريد.بعد مي گن استقلاليها....
اخه ما هميشه بالايه جدول بوديم ,هيچ وقتم جوگير نشديم.

ramin1988
14-02-2008, 10:15
سلام خدمت همه :
1 : تیم ما از قدیم ندیما اسمش پرسپولیس هست و یه سری عقده ای که سر از فوتبال در نمیارن میگن پیروزی!
2: هم پرسپولیس و هم استق لال 1 بار قهرمان لیگ برتر شدن .پس هی بالا پایین نکنید .
3 : اگه بحث داوری هم باشه که معلومه که به کی بیشتر کمک میشه استق لالی ها این هفته میگفتن پرسپولیس با کمک داور مساوی کرده که همه فکر کنم برنامه 90 رو دیدن :27:.
4 : این تایپیک واسه 2 الی 3 هفته پیشه پس بهتره دیگه بیشتر از این الکی ادامه ندیم .

امير موسر
14-02-2008, 10:29
1 : تیم ما از قدیم ندیما اسمش پرسپولیس هست و یه سری عقده ای که سر از فوتبال در نمیارن میگن پیروزی!
2: هم پرسپولیس و هم استق لال 1 بار قهرمان لیگ برتر شدن .پس هی بالا پایین نکنید .
3 : اگه بحث داوری هم باشه که معلومه که به کی بیشتر کمک میشه استق لالی ها این هفته میگفتن پرسپولیس با کمک داور مساوی کرده که همه فکر کنم برنامه 90 رو دیدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 : این تایپیک واسه 2 الی 3 هفته پیشه پس بهتره دیگه بیشتر از این الکی ادامه ندیم

منم بحث رو كش نميدم و فقط اينو ميگم.
1-تماشاگراي خودتون هم پس عقده ايند.
2- به رتبه ها هم يه نگاه كن.
3-در باره اين بازي صحبت نكردم.
4-ما هم نميخوايم ادامه بديم.(چون نميخوايم ناراحتي رقيبمون رو هم ببينيم).

smohs
15-02-2008, 10:07
كاش به نظر سنجي يه گزينه هيچ كدام هم اضافه مي كرديد.من كه دروغكي راي دادم.
به نظر من هيچكدوم از موارد رو نمي تونه بهش برسه.
احسنت حرف دل منو زدي:31:

FIFA
15-02-2008, 10:14

سرمربی تیم استقلال تهران بعد از باخت این تیم در مقابل مس کرمان گفت:خودم را مقصر این شکست می دانم و برای همین اول خودم را 15 میلیون تومان جریمه می کنم و بعد بازیکنان را بر اساس توانایی و انتطاری که از آنها داریم ، جریمه خواهم کرد.

به گزارش روز سه شنبه گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز"،فیروز کریمی افزود: روی توانایی های جباری حساب ویژه ای را باز کرده بودم و تمرینات تاکتیکی تیم را بر اساس حضور وی در این بازی تنظیم کرده بودم که متاسفانه نتوانستیم از جباری استفاده کنیم.
وی اضافه کرد:قرار است از همه بازیکنان دست خط بگیرم که از این پس من تصمیم می گیرم که هر بازیکنی چقدر پول بگیرد و این مقدار بر اساس توانائی های بازیکنان و بر اساس زحمتی است که هر بازیکن در تمرینات می کشد و همچنین بر اساس نتایجی است که تیم بدست می آورد.
کریمی تصریح کرد : به مردم قول داده ام قهرمان جام حذفی بشویم و اگر این اتفاق نیافتد ابتدا خودم را 50 میلیون تومان جریمه می کنم بعد بازیکنان را بر اساس انتظاری که از آنها می رود جریمه خواهم کرد.
iscanews.ir

corey
15-02-2008, 11:27
فیروز کریمی قول داده بود بعد از 20جلسه تمرین منچستر هم از استقلال شکست بخوره چی شد:27:

امير موسر
15-02-2008, 11:33
مگه ما حالا با منچستر بازي كرديم,كه اينجور ميگي؟

ramin1988
15-02-2008, 12:43
فیروز کریمی قول داده بود بعد از 20جلسه تمرین منچستر هم از استقلال شکست بخوره چی شد:27:

:27::27::27::27::27:

Persian_baby
15-02-2008, 20:49
اون مسه وای به حال منچستر

livchelsea
15-02-2008, 20:51
:27:تیم ملی ایران با کلمنته قهرمان جهان میشه......:31:

h2deetoo
15-02-2008, 21:19

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

اگه دردور مقدماتی به برزیل نخوریم 100% قهرمانیم

Antonio Andolini
16-02-2008, 01:19
فیروز کریمی فقط می خواد خودشو تو رسانه ها پر رنگ کنه وگرنه اگه می خواد تنبیه کنه چرا تو رادیو تلویزیون پخش می کنه.

امير موسر
16-02-2008, 09:50
اون مسه وای به حال منچستر
هنوز كه بازي نكرديم.

pandemonium
16-02-2008, 10:10
مگه ما حالا با منچستر بازي كرديم,كه اينجور ميگي؟

مرسی اعتماد به نفس !!!

omdm
16-02-2008, 10:29
با سلام

قابل توجه دوستان ، مبلغ فوق تكذيب شد و 10 ميليون تومان است .

موفق باشيد.

Mahyar_M.U.T.D
16-02-2008, 11:36
چه رویایی !!!!!!!!!:5:
ملت ایران همیشه رویایی!!!!!!!!:31:

WOLF 00
16-02-2008, 13:50
رده بندي فيفا به درد خودش ميخوره .

WOLF 00
16-02-2008, 13:54
سوتي دادي .

WOLF 00
16-02-2008, 14:25
طفلكيا ...

Antonio Andolini
16-02-2008, 20:26
با سلام

قابل توجه دوستان ، مبلغ فوق تكذيب شد و 10 ميليون تومان است .

موفق باشيد.
فکر نکنم برای این فوتبالی ها 5میلیون و 15 میلیون چیزی باشه.

amin_oxin
18-02-2008, 01:18
خدا وکیلی وقتی امضای x_fashist_x رو میبینم و عدد 6 مقبال نام برزگ پرسپولیس حال میکنم!
یادتون که نرفته استقلالیا؟ سال 1352 بود 6-0 خوردینش تا ته!

mashoo
18-02-2008, 22:03
خيلي خوب است

Mahdi_Moosavi
19-02-2008, 00:41
زرررررررررررررررررررررررش ک !!!

یکی عنوانه این تاپیک رو عوض کنه !!

مگه ندیدید !! الان کفاشیان تو برنامه 90 چی گفت !!!

مالید رفت پیه کارش !! ملت 2 هفته سر کار بودن !!

rainysky50
19-02-2008, 00:51
چی خیلی خوب است!!؟؟؟تاپیک 60 روز پیش رو کشیدی بالا میگی خوبه؟؟؟کلمنته پرید رفت پی کارش!!!باید منتظر ساندویچ و شرتوویچ و انواع ویچها باشیم!!!

Actros
19-02-2008, 01:04
ّبله نپذیرفت
رفت پی کارش

Pario
19-02-2008, 01:35
همون بهتر که رفت! همین شاغلام رو سرمربی میکنیم. هم ایرانیه و هم اینکه میدونه آبگوشت و کله پاچه و سیرابی چیه!!

javady
19-02-2008, 11:28
دوست عزیز اگه اهل خبر باشی حتماً شنیدی که رده بندی فیفا درست نیست و حقه تیمها رو با توجه به بازی ها خوب نمیده مثل ایتالیا و مثلا ژاپن و کره جنوبی یا بحرین که مطمئناً از ایران بهتر و حرفه ای تر هستند
چرا تیمی مثل ژاپن که از همه نظر در سطح عالی هستش در رده بندی فیفا نفر سوم یا دوم آسیا و پایین تر از ایران در سطح جهانی باید باشه خنده دار هستش نه
پس بهتر بود یزره فکر میکردی در مورد عنوان تایپت بعد پست میزدی رفیق
هر چی باشه استقلال شانس پرسپولیس رو نداره که!!!!!!!!

امير موسر
19-02-2008, 11:36
خدا وکیلی وقتی امضای x_fashist_x رو میبینم و عدد 6 مقبال نام برزگ پرسپولیس حال میکنم!
یادتون که نرفته استقلالیا؟ سال 1352 بود 6-0 خوردینش تا ته!
بحث رو به اونجا نکش که فعلا تو بازی رو در رو بردهای ما بیشتر بوده.

چرا تیمی مثل ژاپن که از همه نظر در سطح عالی هستش در رده بندی فیفا نفر سوم یا دوم آسیا و پایین تر از ایران در سطح جهانی باید باشه خنده دار هستش نه
javadi جان تو جدید ترین رده بندی ایران الان سوم و ژاپن و استرالیا ,اول و دوم هستند.
بابا اصلا فیفا کیه اینم ماله خبرگزاری موثق باشگاهشون هست.

Masoud King
19-02-2008, 12:28
بازهم در جستجوی سرمربی كلمنته نمی آید

فدراسیون فوتبال ایران با مربی اسپانیایی به توافق نرسید .
به گزارش شبكه خبر ، خاویر كلمنته در گفتگو با خبرگزاریهای مختلف خارجی اعلام كرد حاضر نیست بندی را به قراردادش بیافزاید كه بر اساس آن مجبور باشد در ایران اقامت كند.

فدراسیون فوتبال ایران از كلمنته خواسته بود بندی را به قراردادش اضافه كند كه بر اساس آن تنها دو بار در سال با اجازه فدراسیون بتواند به مرخصی برود .

علی كفاشیان رییس فدراسیون فوتبال هم در گفتگو با شبكه خبر گفت : بخت كلمنته برای سرمربیگری تیم ملی ایران بسیار كاهش یافته و فدراسیون از امروز گزینه های داخلی و خارجی مد نظر خود را مورد بررسی قرار خواهد داد .

كفاشیان افزود : هنوز نام هیچ فردی برای هدایت تیم ملی مطرح نیست و گزینه های متعددی مد نظر فدراسیون هستند .

mansour 64
19-02-2008, 13:58
حالا اگه هم فتح الله زاده ، جریمش کرده باشه، فیروز میگه خودم خودمو جریمه کردم!

vahid_civil
19-02-2008, 15:19
خب اینکه از همون روز اول معلوم بود!

ما سطحمون اندازه همین قلعه نوعی و امثال اونه!!!!!

Actros
19-02-2008, 15:23
خدایی مربی سابق عراق خیلی خوب بود سپاهان زد تو گوشش بردش

امير موسر
19-02-2008, 15:26
اینم پستی که تو انجمن گیگا پارس دیدم. خدا رو شکر این دیگه بی طرفه.
در آخرين رده بندي برترين تيم هاي باشگاهي جهان، اين تيم 62 پله بالا تر از رقيب ديرينه خود قرار گرفت.
در اين آمار كه شب گذشته از سوي فدراسيون جهاني منتشر شد، استقلال در رتبه 210 قرار گرفته است. بر اساس همين آمار، پرسوليس در اين رنكينگ، موفق به كسب جايگاهي بالاتر از 272 نشده است.
استقلال اكنون با 26 امتياز در رده هشتم جدول رده بندي ليگ برتر قرار دارد و پرسپوليس با 39 امتياز صدرنشين است

منبع:

vahid_civil
19-02-2008, 15:33
اسم تاپیک رو عوض کنید بذارید بالاترین جایگاهی که ایران با قلعه نوعی یا دایی یا قطبی بدان دست پیدا خواهد کرد چیه ؟!!!!!!!!!!!!!!!

کلمنته را خدا بیامرزد و فدراسیون را خدا نیامرزد و البته شخص علی آبادی!!!!!!!

DANIAL_2000
19-02-2008, 16:50
خب اینکه از همون روز اول معلوم بود!

ما سطحمون اندازه همین قلعه نوعی و امثال اونه!!!!!

نه دوست من ، ما سطحمون اندازه مربي از كار افتاده پروازيه خارجيه!!!:31:

sudotux
19-02-2008, 16:58
اینم پستی که تو انجمن گیگا پارس دیدم. خدا رو شکر این دیگه بی طرفه.
در آخرين رده بندي برترين تيم هاي باشگاهي جهان، اين تيم 62 پله بالا تر از رقيب ديرينه خود قرار گرفت.
در اين آمار كه شب گذشته از سوي فدراسيون جهاني منتشر شد، استقلال در رتبه 210 قرار گرفته است. بر اساس همين آمار، پرسوليس در اين رنكينگ، موفق به كسب جايگاهي بالاتر از 272 نشده است.
استقلال اكنون با 26 امتياز در رده هشتم جدول رده بندي ليگ برتر قرار دارد و پرسپوليس با 39 امتياز صدرنشين است

منبع:

تکذیب می شود !

ramin1988
19-02-2008, 18:12
تکذیب می شود !

تکذیب شما تائید میشود :27:

vahid_civil
19-02-2008, 18:37
نه دوست من ، ما سطحمون اندازه مربي از كار افتاده پروازيه خارجيه!!!:31:

اخه اگه سطحمون در این حد هم بود حداقل یه مربی خارجی میاوردیم نه اینکه دوباره بریم دنبال قلعه نوعی و مایلی کهن و بازگشت به گذشته!!!

بعد هم کلمنته بدبخت کجا از کار افتاده بود؟!! بهت قول میدم تا چند ماه دیگه میره یه تیم دیگه. قول قول.

امير موسر
19-02-2008, 19:19
حالا نمیشه تکذیبش نکنید!!!!
بازم احتمالا خبرگزاری موثق باشگاتون تکذیب کرده.
هه هه.

DANIAL_2000
19-02-2008, 21:51
اخه اگه سطحمون در این حد هم بود حداقل یه مربی خارجی میاوردیم نه اینکه دوباره بریم دنبال قلعه نوعی و مایلی کهن و بازگشت به گذشته!!!

بعد هم کلمنته بدبخت کجا از کار افتاده بود؟!! بهت قول میدم تا چند ماه دیگه میره یه تیم دیگه. قول قول.

نتايج اخيرش نشون ميده ..
اگه قراره مربي خارجي تموم شده بياريم،همينايي كه گفتي بهترن!!:27:

Honradez
19-02-2008, 22:05
دوستان اتفاقا سطح ما بسیار بالاست.

ولی متاسفانه فدراسیون فوتبال آنقدر کوتاه میاد که موجب دردسر میشه. اگه از همون اول گفته بودن فلان قدر بهت فرصت میدیم، جواب نهایی رو اعلام کن، میفهمید که ما دنبال خواهش و التماس ازش نیستیم. اینجوری توی رسانه‌های خارجی هم بهتر بروز داده می‌شد و درنتیجه بقیه فکر نمی‌کردن قضیه الکیه.

از میان همون 6 گزینه خارجی هم که گفتن، بهتر از کلمنته‌ای که اصلا خوب نبود هم گمانه‌زنی نشده. بهترینشون لوتار متئوس هست که خیلی مطمئن نیست.

به‌نظر من، یا باید مربی درجه یک اروپایی/برزیلی بیاریم، یا اینکه از گزینه‌های داخلی - اونهم خوبهاش - استفاده کنیم.

از میان گزینه‌های داخلی هم قطبی، قلعه‌نویی، جلالی، ذوالفقارنسب و دایی معرفی شدن که بهترینشون، سرمربی پرسپولیس هست؛ چون بهرحال هم صدرنشینی‌اش با بقیه - که قهرمانیشون در هفته‌های آخر رنگ گرفت - متفاوته و هم از لحاظ دانش و تجربه غنی هست. مشکلش هم با پرسپولیس، به خودش مربوط نمی‌شد.
بقیه گزینه‌ها هم قلعه‌نویی که در جام ملتها وضعیتش مشخص شد، پس از میان گزینه‌های خوب و موفق می‌مونه جلالی و دایی. این دو هم خیلی خوبند منتها تجربه جلالی بیشتر هست.

بهرحال امیدوارم مربی خوبی برای تیم ملی فوتبال ما، انتخاب بشه.

;)

Masoud_kp
19-02-2008, 22:11
حرفهای دانیال بدجور تایید میشه ولیبه نظرم علی دایی خیلی مناسبه و هم علم رو داره و هم میدانهای زیادی رو دیده و با مربیهایزبزرگی کارکرده !

yoosef_st
19-02-2008, 22:17
راه حل تیم ملی: مصطفی دنیزلی. نه؟ آری هان!!! تموم شد رفت پی کارش. اگر این 2 تا نیان همون قلعه نویی میاد گند میزنه میره پی کارش.

امير موسر
19-02-2008, 22:23
اولین و بهترین گزینه قطبیه,بعد هم مجید جلالی.

emtn
19-02-2008, 22:42
کاش می شد گاس هیدینگ می اومد. باور کنید تیم رو متحول می کرد.

Actros
19-02-2008, 23:34
کاش می شد گاس هیدینگ می اومد. باور کنید تیم رو متحول می کرد.

گاس هیدینگ حرف نداره ولی با روسیه قرار داد داره
پیشنهاد بایرن رو هم به همین دلیل رد کرد

beckham7
20-02-2008, 00:10
همون روز اول که این تاپیکو زدین گفتم همش یه بازی مسخره اس همه فوتبال ایران سرکاری گفتم آخرش چی میشه
اینم از اخرش رسیدین به حرف من یا نه
حیف از جونای ایرانی
بیخیال فوتبال مسخره ایران

Pario
20-02-2008, 00:23
این جام جهانی رو بی خیال شید. دوره بعدی چه سالیه؟ 2014؟

Masoud King
20-02-2008, 11:16
رئیس فدراسیون فوتبال كشورمان با منتفی دانستن مربیگری خاویر كلمنته در ایران اعلام كرد هفته آینده یك سرمربی ایرانی برای هدایت تیم ملی انتخاب خواهد شد.

به گزارش شبكه خبر ، علی كفاشیان تصریح كرد یك مربی ایرانی هدایت تیم ملی در دور مقدماتی جام جهانی 2010 افریقای جنوبی را بر عهده می گیرد اما در ادامه راه ، تیم ملی به یك مربی خارجی سپرده خواهد شد.

وی با تاكید بر این نكته كه موضوع مربیگری كلمنته به خاطر خودداری او از حضور مستمر در ایران ، از نظر وی تمام شده است اظهار داشت : ما مربی پروازی نمی خواهیم و به زودی سرمربی جدید تیم ملی از بین مربیان تحصیلكرده و با تجربه كشورمان انتخاب خواهد شد.

كفاشیان پیش از این از امیر قلعه نوعی ، ذوالفقار نسب، علی دایی و فیروز كریمی به عنوان گزینه های اصلی مربیگری تیم ملی نام برده بود.

Morteza4SN
20-02-2008, 11:31
جالبه كه خبر گذاري فرانسه كلمنته رو برنده يك بازي تبليغاتي معرفي كرده !

چون به تيتر اول خبرگذاري هاي اسپانيا تبديل شد

چون بهش گفتن ديوانه اي بري ايران ،‌ جنگه !!

اونم گفت : ديوانه شماييد كه فكر ميكنيد تو ايران جنگه !

اونها هم بهش لقب آيت الله كلمنته دادن !

به نقل از « نود »

/////////////////////////////

در هر حال جنگ اصلي بين سران ورزشي حال و گذشته و آينده است !

غنيمت اين جنگ هم از دست دادن دوره بعدي جام جهاني است !

m.beh
20-02-2008, 11:54
فکر کنم اگه خدا بخواد آخر این جام جهانی صاحب یه مربی ای میشیم مثل برانکو
که 3 تا 4 سال سرمونو گول بماله(شایدم بیچاره تلاششو می کرد منتها به نتیجه نمیرسید با این اوضاع فوتبال)
فدراسیون کم تجربگی کرد اول باید مطمئین می شد که به قرارداد می رسند بعد موضوع رو علنی می کرد

vahid_civil
20-02-2008, 14:24
امیدوارم هر کی میشه قلعه نوعی نشه. چون به نظر من برنامه نود یه مانور تبلیغاتی برای حضور دوباره قلعه نوعی تو تیم ملی بود! (مافیاس دیگه!!)
شاید باید ما هم مثل چند سال پیش سوئد از 2 تا سر مربی به طور همزمان استفاده کنیم.
مثلا دایی و قطبی. البته نه مثل دوره قلعه نوعی که 20 نفر مربی تیم ملی بودن!!

yoosef_st
20-02-2008, 15:01
امیدوارم هر کی میشه قلعه نوعی نشه. چون به نظر من برنامه نود یه مانور تبلیغاتی برای حضور دوباره قلعه نوعی تو تیم ملی بود! (مافیاس دیگه!!)
شاید باید ما هم مثل چند سال پیش سوئد از 2 تا سر مربی به طور همزمان استفاده کنیم.
مثلا دایی و قطبی. البته نه مثل دوره قلعه نوعی که 20 نفر مربی تیم ملی بودن!!
با حرفت در مورد قلعه نوعی موافقم. الان بیشتر از 1 ساله که هر میکروفونی جلوش میبینه واسه خودش تبلیغ میکنه. آویزون!!!!!!!!!!

Dr.Godfather
20-02-2008, 23:53
az hame ozr mikham vali fek mikonam kasi ke hazer nist tu iran zendegi kone ro asan nabayad morrabi team melli konan be nazare man in tohine be mellate iran:41:

Mohammad
21-02-2008, 01:21
خودمان هم دیگر گیج شده ایم. هر ساعت یك خبر جدید در مورد كلمنته روی خروجی خبرگزاری های مختلف می آید و ذهنمان را به یك سمت منحرف می كند. آخرین خبر در رابطه با این اسپانیایی مربوط می شود به رد درخواست فدراسیون فوتبال ایران توسط وی در مورد اضافه كردن ۲ بند جدید به قراردادش كه به زبان بی زبانی می گوید خاویر بعد از چند هفته بكش و واكش، آب پاكی را روی دست كفاشیان و همكارانش ریخته است.
البته صبح دیروز خبری از قول رویترز منتشر شده بود مبنی بر اینكه كلمنته اقامت در ایران را پذیرفته است(!) و به همین سبب است كه می گوییم گیج شده ایم و دیگر قدرت تشخیص خبر درست از نادرست را نداریم اما در مجموع با توجه به اتفاقات و جریانات هفته های اخیر از ته دل آرزو می كنیم كه حضور خاویر كلمنته در ایران عملاً و كاملاً منتفی شده باشد چون همان طور كه از روی نامش پیداست، انگار ناف او را با «نه» و مخالفت كردن بریده اند. گرچه چند هفته بسیار ارزشمند را به خاطر امروز و فردا كردن های این آقا از دست داده ایم اما این مدت هم روی تمام آن چند ماه. واقع بین باشیم؛ قبول داریم روزهای بس گرانبهایی را از دست داده و دوان دوان به استقبال «سقوط» می رویم اما یادتان باشد كه همیشه «بد» بهتر از «بدتر» است و قابل اعتناتر.
چند هفته دربدری كشیدن و بازی خوردن از كلمنته، بهتر از ۳ سال رقصیدن با هر ساز اوست. خدا را شكر كه این اسپانیایی سرانجام حرف اصلی اش را زد و این حكایت به نوعی پایان یافت- البته با توجه به روزهای بد و سختی كه به خاطر نوع تنظیم قرارداد كلمنته در انتظارمان بود، می گوییم خدا را شكر- گرچه بی دندانی سخت است و غیرقابل تحمل اما لازم بود این دندان پوسیده كه در طول روز چند بار آزارمان می داد و نگرانمان می كرد، یك بار برای همیشه كشیده و به دور انداخته می شد.
اصلاً از همان روز كه جناب كلمنته با آن قرارداد مبلغ موافقت خود را برای حضور در ایران اعلام كرد، فهمیدیم یك جای كار لنگ می زند اما به روی خودمان نیاوردیم تا متهم به منفی بافی نشویم چون این مربی باسابقه اروپایی، كارنامه اش مشخص بود و از هر لحاظ به كارمان می آمد، تازه خوشحال هم بودیم كه چنین فردی قرار است روی نیمكت تیم ملی بنشیند اما هر بار یك نوع نگرانی، مشابه آنچه باعث شد «آری هان» پرسپولیس را به حال خود رها كند و برود، بعد هم پیغام بفرستد كه پولم را بدهید وگرنه فلان می كنم، شادی هایمان را به تلخی بدل می كرد.
می گفتیم نكند این مربی اسپانیایی اخراج شده از صربستان كه با تمام سرشناسی و مفتخر بودنش، در سال های اخیر با ناكامی و از این تیم به آن تیم رفتن همنشین گشته، از شرایط موجود فوتبال ایران و تشنه بودن مقاماتش برای به توافق رسیدن با یك مربی اسمی كه اولین آزمون در دوره جدید مدیریتی شان به حساب می آید، سوءاستفاده كرده و در میان سرمستی و غفلت آنها، قراردادی یك طرفه را به نفع خود منعقد نموده باشد؛ مصاحبه وی با رسانه های اسپانیایی و ادعای او مبنی بر عدم اقامت در ایران را كه شنیدیم، شستمان خبردار شد كه بله، آقایان آن قدر از «آری» گفتن كلمنته شوكه گشته اند كه یادشان رفته شرط و شروط اصلی را با وی در میان بگذارند.
وقتی این خبر دهان به دهان پیچید كه خاویر قصد اقامت در ایران را ندارد و می خواهد برای تیم ملی كشورمان كنترل از راه دور باشد، مشخص شد نگرانی هایمان بجا بوده است. البته در این بین زمزمه هایی نیز شنیده می شود مبنی بر اینكه رأی كلمنته برای حضور در ایران را در كشورش زده اند و چنین ادعایی به علاوه پیشنهاد جدید مالی او، همه اش بهانه ای است برای آنكه طرف ایرانی خسته و شاكی شود و بگوید «بابا نخواستیم!» اما هر چه هست، می خواهد پشت پرده باشد یا آشكار و واضح، بحث سرمربیگری خاویر كلمنته در تیم ملی كشورمان را بعد از این همه انتظار و سر و كله زدن با سؤال ها و گمانه زنی های مختلف باید منتفی بدانیم كه مجبوریم با عنایت به واقعیت های موجود آن را به فال نیك بگیریم و صدهزار مرتبه خدا را شكر گوییم كه ۳ سال پر دردسر و پرحاشیه را پیش رویمان قرار نداد، گرچه نمی توانیم ناراحتی خود را هم از این بابت كه یك بار دیگر دستمان از رسیدن به «طلا» كوتاه ماند پنهان كنیم. شاید اصلاً ما را به داشتن چنین مربیانی نیامده و به انتهای ماجرای حضور افرادی چون آری هان، ایویچ و... نیز كه نگاه می اندازیم، باز می گوییم چه بهتر كه كلمنته نیامد چون اگر می آمد و گربه رقصانی می كرد یا در بدترین شرایط ممكن، دستمان را توی پوست گردو می گذاشت و حسرت زده مان می نمود، كنار آمدن با آن به مراتب سخت تر از قبول شرایط امروز بود...نقطه سر خط؛ آقای كفاشیان! اولین نمره منفی در كارنامه تان ثبت شد، گرچه خیلی هم اهمیتی ندارد چون نهایتش ناكامی تیم ملی است و از دست رفتن یك جام جهانی دیگر...

--------
نویسنده:حامد فرضعلی بیک
تحلیل: روزنامه ابرار ورزشی

alaodin1
21-02-2008, 03:15
مربی که باید از نوه اش اجازه بگیره مفتش گرونه من کاملا با صحبتهای Mohammad جان موافقم

Masoud King
21-02-2008, 19:13
به گفته شبکه خبر
نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال اعلام كرد : سه ماه قبل به كمیته انتقالی فدراسیون فوتبال پیشنهاد دادم كه آقای لوكا بوناچیچ سرمربی سپاهان را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب كنید تا ایشان كارش را شروع كند و تیم تشكیل دهد تا مشكلات تیم ملی حل شود .

افتخاری ادامه : به كمیته انتقالی گفتم اگر مربی خوبی پیدا كردیم سرفرصت بتوانیم جانشین بوناچیچ كنیم ولی متاسفانه كمیته انتقالی فدراسیون فوتبال این موضوع را قبول نكرد و با این كار لطمه زیادی به فوتبال ایران زد.

وی تصریح کرد : هم اكنون نباید حتی یك لحظه هم شك كنیم و همین امروز باید حكم امیر قلعه نوعی را به عنوان سرمربی تیم ملی ایران صادر كرد.

رئیس شورای استیناف فدراسیون فوتبال تاکید کرد : قلعه نوعی با همین تیم یكسال كاركرده است همه اعضای تیم ملی را می شناسد و از بازیكنان لیگ به خوبی شناخت دارد.

این مقام مسئول در فدراسیون فوتبال گفت : قلعه نوعی اشتباهات خود را اكنون متوجه شده و اشتباهات وی همگی فنی بوده است.

نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال ادامه داد : به عنوان كسی كه 30 سال در فوتبال ایران كار كرده است اعلام می کنم که نباید دست دست كرد و نباید فرصت را از دست داد.

افتخاری تاکید کرد : هر مربی كه بخواهیم از خارج از كشور بیاوریم باید حداقل شش ماه كار كند تا فوتبال ایران را بشناسد و نمی تواند در این فرصت كم كاری برای تیم ملی ایران انجام دهد.

افتخاری گفت : وی احتیاج به زمان دارد تا شناخت كامل از تیم ملی فوتبال ایران و بازیكنان ایران پیدا كند.

var currentImageIndex = 0; var imagesCount = 0; function CreateSlideShow() { imagesCount = images.length; ShowImage(0); } function CreateNav() { var nav = document.getElementById("slideshowNav"); nav.innerHTML = ""; if(imagesCount == 1) { nav.style.display = 'none'; return; } var prev = CreateNavLink((currentImageIndex == 0) ? imagesCount - 1 : currentImageIndex - 1); prev.innerHTML = ""; next.className = "next"; nav.appendChild(next); } function CreateNavLink(index) { var lnk = document.createElement("a"); lnk.innerHTML = index + 1; lnk.href = "javascript:ShowImage(" + index + ");"; return lnk; } function ShowImage(index) { var tmbImage = document.getElementById("thumbImage"); currentImageIndex = index; CreateNav(); var slideDesc = document.getElementById("slideshowDesc"); tmbImage.src = thumbs[index]; //tmbImage.alt = titles[index]; tmbImage.style.display = 'block'; slideDesc.innerHTML = descs[index]; } function ToggleFullscreen() { return false; }

ITALIAN_BOY
21-02-2008, 19:54
رييس فدراسيون فوتبال كشور گفت : با توجه به منتفي شدن مربيگري " خاوير كلمنته " براي تيم ملي كشورمان ، هم‌اكنون درصدد انتخاب يك سرمربي داخلي در مرحله مقدماتي جام جهاني هستيم.

"علي كفاشيان" روز پنجشنبه در كرمانشاه به خبرنگار ايرنا گفت : با برنامه‌هايي كه كميته تيمهاي ملي و چند تن از مربيان داخلي ارايه كرده اند، پس از بررسي و جمع‌بندي گزينه مورد نظر را انتخاب مي‌كنيم.
وي افزود : در صورت صعود به مرحله بالاتر از يك مربي با دانش خارجي براي تقويت كادر فني نيز استفاده خواهيم كرد.
كفاشيان از ذكر نام شخص خاصي به عنوان گزينه سرمربيگري تيم ملي خودداري كرد و گفت : همه مربيان داخلي چه آنهايي كه در ليگ برتر فعاليت دارند و حتي مربيان قبلي نيز مدنظر هستند.
وي استعفاي "شاه حسيني"، رييس كميته انضباطي را تكذيب كرد و اظهار داشت: فقط ابهاماتي براي ايشان پيش آمده بود كه برطرف شده و هم‌اكنون در سر كارشان حاضر هستند.
كفاشيان در پاسخ به تدابير فدراسيون براي توزيع جغرافيايي و عادلانه ليگ و سهم بردن استانهاي ديگر از ليگ برتر گفت : در هيئت رئيسه اين موضوع را در دستور كار قرار داده‌ايم كه استانهايي كه پتانسيل حضور در ليگ برتر را دارند مورد توجه خاص قرار بگيرند.
وي افزود: براي اين منظور طرحي را در دست بررسي داريم كه در صورت اجرايي شدن به صورت برگزاري مسابقات استاني يا روشهاي ديگر، زمينه براي حضور نمايندگان ساير استانها در ليگ‌هاي سه، دو ، يك و در نهايت ليگ برتر فراهم مي‌شود هر چند كه تلاش مردم نيز بايد پشتوانه اين كار باشد.
كفاشيان درباره ظرفيتهاي فوتبال استان كرمانشاه گفت: اين استان در زمينه فوتبال و فوتسال داراي توان زيادي است و حتي مي‌توان در اين استان دو تيم ليگ برتري داشت و ما هم با حمايت از برنامه‌هاي هيئت فوتبال اين استان درصدد اجراي طرح آسيا ويژن در اين استان هستيم.
وي در خصوص ريشه‌كني نفوذ دلال‌ها در فوتبال ايران و برنامه‌هاي فدراسيون تحت هدايتش در اين راستا گفت : در اين ‌باره طرحي در دست بررسي داريم كه در صورت اجرايي شدن آن ساختار فوتبال و نقل و انتقالات مربيان و بازيكنان ضابطه‌مند خواهد شد.
كفاشيان افزود : با اجراي اين طرح پيوستن تمام مربيان و بازيكنان خارجي به فوتبال ما بايستي با رعايت يك سري ضوابط و شاخصه‌ها باشد و البته اين كار را با هماهنگي باشگاه‌ها انجام خواهيم داد.
كفاشيان ادامه داد، داشتن دلايل توجيهي براي آوردن بازيكن خارجي مانند بالا بودن سطح فوتبالش، كمك به ارتقاي ليگ كشور مانند آنچه در بسكتبال ديده شد و منجر نشدن به افت و ركود بازيكنان داخلي از جمله شرايطي است كه در اين طرح براي بازيكنان خارجي در نظر گرفته شده است.
وي گفت : اين شرايط درباره آوردن مربيان خارجي با رعايت مواردي مانند سابقه مربيگري، مدارك مربيگري و ليگهايي كه در آن مربيگري كرده‌اند نيز صادق است و در صورتي كه تمام اين شرايط رعايت شود مطمئن باشيد ديگر دلال ها در فوتبال جايي نخواهند داشت.

vahid_civil
22-02-2008, 00:21
آخ جون بدبخت شدیم!! مربی ایرانی!!

Actros
22-02-2008, 01:06
مربی داخلی فقط قطبی به نظر من قابل استفاده هست
با بقیه به هیچ جا نمیرسیم

امير موسر
22-02-2008, 11:11
مربی داخلی فقط قطبی به نظر من قابل استفاده هست
با بقیه به هیچ جا نمیرسیم

درسته فقط قطبی.

MoJtaBa.R
23-02-2008, 00:48
خاوير كلمنته در تازه‌ترين اظهاراتش گفت كه از رفتار مسوولان فدراسيون فوتبال متعجب و مايوس است.
دوشنبه‌ي پيش فدراسيون فوتبال ايران به طور رسمي اعلام كرد كه خاوير كلمنته شرايط حضور در تيم ملي ايران را ندارد.
مرد اسپانيايي در تازه‌ترين اظهاراتش درباره‌ي رفتار مسوولان فدراسيون فوتبال ايران گفت:« براي من رفتار آنها بسيار عجيب بود چرا كه من با مشكلات فراواني قبول كردم كه به آنها كمك كنم و اين تمايل زماني بيشتر شد كه من به آنجا رفتم. مي‌توانستم كارم را به بهترين نحو در آنجا انجام دهم اما، اين كه آنها از ابتدا به توافقات پايبند نبودند همين بهتر كه اين كار انجام نشد.»
كلمنته درباره‌ي به بن بست رسيدن مذاكراتش براي حضور در ايران گفت:« بر خلاف حقايق رسانه‌ها فشار زيادي را وارد كردند. من به فدراسيون فوتبال ايران گفته بودم كه ده روز پيش از هر بازي به تهران مي‌آيم.
آنها مي‌خواستند شرايط را تنها بر اساس منافع خود در قرارداد تغيير دهند. من هم مي‌توانستم پس از امضاي قرارداد درخواست چند ميليوني ارايه دهم يا اين كه كاخ سلطنتي را براي اقامت از آنها طلب كنم اما، اين چنين نكردم. من به توافقات احترام گذاشتم اما آنها چنين رفتاري را نشان ندادند.
آنها وقت من را تلف كردند و من ديگر قصد ندارم در حال حاضر سرمربي تيم ملي ايران شوم. تنها به خاطر هواداران فوتبال در ايران متاسف هستم. آنها با من فوق‌العاده رفتار كردند و به من انگيزه‌ي زيادي دادند كه در آنجا كار كنم.»

ElmO
23-02-2008, 10:35
سلام

از عنوان تایپک مشخص هست .

تا روز دوشنبه یا سه شنبه ( طبق گفته ی کفاشیان ) قراره یه
مربی داخلی انتخاب بشه .

اون گزینه هایی که تلویزیون اعلام کرده اینان :

ابراهیم زاده
علی دایی
دکتر ذوالفقار نسب
امیر قلعه نوعی
افشین قطبی
که همه شون برنامه هاشون رو واسه فدراسیون فرستادن .
مدیران باشگاههای مربوطه هم موافقت کردن که به خاطر تیم ملی
مربی هاشون بدن تیم ملیو خودشون دنبال مربی دیگه ای باشن ...

نظر من روی امیر قلعه نوعی ـه .
به نظر من الان بهترین گزینه ست . چون به هر حال تجربه ی مربی گری
تیم ملی رو داره ( حالا خوب یا بد ) و مربی توانایی هست .

یا حق

:40:

BehzadKiNG
23-02-2008, 11:01
با قلعه نوعی 100 درصد مخالفم ...

vahid_civil
23-02-2008, 11:45
هر کی میخاد بشه فقط قلعه نوعی نشه.

Pario
23-02-2008, 14:21
در صورتی قلعه نوعی مربی میشه که رییس فدرسیون فوتبال و رییس تربیت بدنی بخواهند ایران به جام جهانی نره.

بیژن خوبه چون حداقل دفاع رو بلده چجوری بچینه.

ITALIAN_BOY
23-02-2008, 15:19
بازيكن خط مياني تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اين تيم روند رو به رشدي را آغاز كرده است.
اميرحسين يوسفي، كه روز گذشته هر دو گل تيم نفت مقابل ابومسلم را به ثمر رساند، روز شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: مقابل ابومسلم توانستيم با استفاده از ميزباني سه امتياز حساس و سرنوشت‌سازي را كسب كنيم.
وي اظهارداشت: هدف ما در اين ديدار كسب سه امتياز بود كه با همدلي و تلاش كل تيم به اين هدف رسيديم.
يوسفي اضافه كرد: با اين پيروزي شرايط تيم نسبت به گذشته بهتر شد و توانستيم بعد از مدت‌ها با پيروزي در آبادان هواداران خود را شاد كنيم.
كاپيتان تيم نفت در مورد گلزني در اين اظهارداشت: من فقط توانستم جواب زحمات بازيكنان تيم را دهم و اين گل‌ها را به هواداران تيم تقديم مي‌كنم.
يوسفي افزود: با توجه به شكست‌هايي كه در هفته‌هاي گدشته در خانه داشتيم، تيم ابومسلم ما را در اين ديدار دست كم گرفته بود و اين بهترين فرصت براي ما بود تا بتوانيم سه امتياز را كسب كنيم.
وي گفت: ما بايد روند رو به رشد خود را ادامه دهيم تا در ادامه ليگ به مشكلي برنخوريم.
تيم فوتبال صنعت نفت آبادان روز گذشته و از هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي برتر كشور موفق شد در ورزشگاه تختي آبادان با دو گل تيم ابوسلم مشهد را شكست دهد و با بيست امتياز همچنان در مكان شانزدهم جدول قرار بگيرد

ReZa DN
23-02-2008, 17:48
به نظر منم قلعه نوعی بشه دور جام جهانی رو خط بکشین!!!

V A H I D
23-02-2008, 20:11
علی دایی بهترین بهنظر من چون با این تیمی که داره سایپا منظورمه با اون بازیکناش که فقط 2 3 تاشرو میشناسیم
مثل ابراهیم صادقی حسینی دیگه همه بچه مچن اول فصل هم به خاطر کمبود بازی کن این جوری اومد پایین ...

BEHZAD2007
23-02-2008, 20:36
سلام دوستان من با قلعه نویی اصلا موافق نیستم چون اصلا نمیخواد قبول کنه که باخته
من با افشین قطبی و بیژن موافقم

danavan
23-02-2008, 20:44
با قلعه نوعی 100 درصد مخالفم ...
با نظر شما صد درصد موافقم.

Actros
24-02-2008, 00:17
افشین قطبی خدایی از لحاظ فنی با همه فرق داره

rezasat
24-02-2008, 01:23
من میگم محمد احمدزاده و یا نادر عزت الهی

iman_s
24-02-2008, 02:09
تو گزینه های بالا یا قلعه نویی یا ذوالفقار نسب.

havas_1980
24-02-2008, 02:26
من با قطبی و ذوالفقار نسب موافقم. چون حق انتخاب یه دونه هست پس قطبی.
قلعه نویی هم ابدا!

amir2011
24-02-2008, 02:53
به نظر من فقط قطبی بدرد تیم ملی میخوره...

axilbam
24-02-2008, 03:33
به نظر من علی دایی همون جسارتی که تو بازی کردن داشت تو مربی گری هم داره و میتونه یک مربی آزاد باشه و از کسی دستور نگیره ، قطبی هم به خاطر فهم بالاش از فوتبال و سابقه خوبش در آنالیزوری میتونه آنالیزور خوبی برای تیم ملی باشه.

ولی به شرطی که قلعه نویی نتونه خودشو به تیم تحمیل کنه دوباره.

ElmO
24-02-2008, 08:51
سلام ...

ممنونم دوستان از نظراتتون .
ولی من به دلایلی ، با قلعه نوعی موافقم .

اول اینو بگم که من خودم از قلعه نوعی بدم میاد .
بهتره بگم از اخلاق ورزشیش بدم میاد . چون ظرفیت
هیچ نوع انتقادی رو نداره .
اما از لحاظ مربی گری ثابت کرده مربی کاربلدی هست .

منم قطبی رو خیلی دوس دارم . و اطمینان هم دارم که
کلاس کارش خیلی بالاترا ز مربی های ایرانیه .
هم از لحاظ فنی ، هم اخلاقی ...

اما تیم ملی ، شرایط خاص خودش رو داره . قطبی یه تازه
وارد هست و شاید نتونه ... شاید ...
اما شاید هم بتونه ...

به نظر من از بین قلعه نوعی و قطبی ، یکی انتخاب میشه ...

یا حق

:40:

Ehsan Studio
24-02-2008, 10:25
به نظر من فقط افشین قطبی

Antonio Andolini
24-02-2008, 10:51
قلعه نوعی رو بریز دور فقط رفیق بازی و این کارا رو بلده..... نمونه ی اون هم عنایتی و خطیبی تو جام ملت های آسیا
دایی خوبه فقط یکم تجربه مربی گریش کمه
ذولفقارنسب دفاعی کار می کنه در حالی که تیم ملی تو بازی های اخیر خودش مشکل گل زنی داشت
قطبی خوبه ولی شاید هنوز اون طوری که باید و شاید از این ایران شناخت نداره ولی یه باتجربه تر بزارن کنارش می تونه گزینه خوبی برای مربی گری بشه.

V@nilla
24-02-2008, 10:58
:41::41:

خب هیچ مربی خارجی به ایران نمیاد به خاطر شرایط خاص ایران و دخالتهای بیجای تربیت بدنی!:2:
بهترین گزینه داخلی به نظر من علی داییه که خوب میدونه چطور این تیم بی در وپیکر رو جمع و جور کنه و...

قطبی به درد تیم ملی نمیخوره...
1- مدیریت نداره!...کمک مربی و بازیکنان جوان!! :31:پرسپولیس هم از امپراطور؟ حرف شنوی ندارن چه برسه به امثال کریمی و مهدوی کیا!!!!

2- تو هیچ تیمی نفر اول نبوده...ضمنا واسه تیم ملی افت داره نفر سوم نیمکت کره جنوبی روبه عنوان سرمربی انتخاب کنه و... به نظر من قطبی باید آنالیزور تیم ملی باشه همین!

------------------
مربی تیم ملی خیلی وقته که انتخاب شده...جناب اردشیر قلعه نویی!!:27:...درست چند روز بعد از رفتن کلمنته به اسپانیا اردشیر قلعه نوعی:34:(مربی مس کرمان) رو به برنامه نود آوردن ..اونوقت به جای اینکه در مورد تیم کرمانی ازش سوال کنن در مورد تیم ملی و اهم برنامه هاش :13: و اینکه آیا این یک سال مربیگری قلعه نوعی کافی بوده یا نه ...با تریبونی که به این آقا دادن نود دقیقه روی اعصاب ملت بندبازی میکرد!:32:

کل یوم ملت ایران سرکارن!:41:

فقط میخواستن بازتاب اون نظرسنجی در جامعه رو ببینن...که متاسفانه درصد بالایی هم موافق داشت!:41:

تازه اگه تیم ملی با قلعه نوعی نتیجه نگیره...اینقدر پررو هستش که علت نتیجه نگرفتن تیم ملی روعوامل زیر بدونه:

:18:
نداشتن وقت کافی برای آماده سازی تیم - نبودن مدیر ورزشی در فدراسیون – دخالت دستهای پشت پرده :43:و...

:27:

Masoud King
24-02-2008, 12:04
من كه ميگم دايي يا قلعه نويي

axilbam
24-02-2008, 13:39
قلعه نوعی رو بریز دور فقط رفیق بازی و این کارا رو بلده..... نمونه ی اون هم عنایتی و خطیبی تو جام ملت های آسیا
دایی خوبه فقط یکم تجربه مربی گریش کمه
ذولفقارنسب دفاعی کار می کنه در حالی که تیم ملی تو بازی های اخیر خودش مشکل گل زنی داشت
قطبی خوبه ولی شاید هنوز اون طوری که باید و شاید از این ایران شناخت نداره ولی یه باتجربه تر بزارن کنارش می تونه گزینه خوبی برای مربی گری بشه.

رفیق بازی رو خوب اومدی ، باهات موافقم

Pario
24-02-2008, 14:12
علی دایی اصلا گزینه خوبی نیست چون با کلی از بازیکنان خوب تیم ملی مثل مهدوی کیا و ... مشکل داره.

بردیا
24-02-2008, 14:37
تنها کسایی که تو کل ایران مدرک A جهانی رو دارن یکی حسن روشن هست و یکی(البته اینو مطمئن نیستم)ابراهیم قاسمپور.حتی مجید کامپیوتر هم تو امتحان فیفا برای دادن مدرک رد شدش پس اگر از نظر مدرک باشه که قلعه نوعی هیچی نیست.فقط به مدتی که پیش دام بوده مینازه.
اگر خوب بود برای هجومی,تیمش درست حسابی گل میزد ولی توی کل مدتی که سرمربی ایران بود هیچکاری نتونست بکنه.
قلعه نوعی درک درستی از شرایط نداره.توی بازی با کره 40 دقیقه یه تعویضو نگه داشتش که آخر طالب لو رو بیاره درحالی که میتونست با آوردن یه بازیکن مثل کاظمیان یا شجاعی نتیجه رو عوض کنه تا احتیاجی به پنالتی نباشه.
مربی مربی هستش که از بازیکنش کار بگیره به درستی.وقتی یه بازیکن توی پست تخصصیش گذاشته نشه چیکار میتونه بکنه.مثلا زندی سمت چپ دفاع(فکر میکنی چیکار میتونست بکنه)یا هاشمیان با عنایتی(2تا بازیکن کاملا مشابه)تیمای قلعه نوعی همیشه مشکل ساختار دفاعی داشتن چه ملی چه باشگاهی.
پس بیخود تقصیرا رو از گردنش ساقط نکن.

arian_pboy
24-02-2008, 14:50
بعدشم افشین قطبی به نظر من میتونه کمک مربی باشه چون اگه رفت سرمربی همه توی کارش دخالت میکنن چون بنده خدا سادس

اگه تمام گزینه ها رو بذاریم یه طرف و افشین قطبی رو بذاریم یه طرف باز طرف افشین قطبی سنگینی میکنه ؛
- از اولین و معروفترین آنالیزورهای دنیا
- تجربه مربیگری در 3 جام جهانی
- دانش و اطلاعات به روز
- مدرک حرفه ای مربیگری ( چیزی که هیچکدام از مربیان ایرانی ندارند )
- همکاری با مربیان صاحب نام دنیا
- نقش داشتن در کسب مقام چهارمی کره جنوبی در جام جهانی 2002
- ارتباطات قوی با سطح اول فوتبال جهان
- و ...

اما افشین قطبی یه سری فاکتورهای مرسوم ایران رو نداره مثل ؛ ادعای زیاد ، از رو نرفتن ، حمایت مطبوعات و ... همچنین به قول دوستمون خیلی سادس و همین سادگی باعث میشه هرکس و ناکس رو بکنن تو پاچش و مرتب در کارش دخالت کنن.

به هر حال اگه شرایط واقعاً مهیا باشه افشین قطبی بهترینه.
کادر مربیگری قطبی ، دایی ، عابدزاده میتونه خیلی خوب باشه.

mhaf
24-02-2008, 15:05
پس با این حساب تصویب شد
افشین قطبی تا این لحظه با 13 رای
همین الان به فدراسیون خبر میدم
آقا ما هر کاری کنیم اینا میرن یه مربی زاقارت دست 20 کروات میارن
میگی نه نگاه کن

befermatooo
24-02-2008, 15:32
آقا من با قطبی موافقم

چون قطبی تازه اومده و هنوز وارد باندبازی های فدراسیون نشده ( خداکنه هرگز نشه )

مربیهایی دیگه مثل قلعه نوعی و ... وقتی یه بازیکن را دعوت نکنن بهشون فشار میارن و میگن یادته فلان روز ...

اگه دعوتش نکنی اونو فاش میکنم مربی هم از ترس آبرو ای ای ای ...

چرا عاقل کند رشوه خواری که بعدا ارد پشیمانی

keyvanroozbehnia
24-02-2008, 17:45
حجازي به جاي ارنج كردن درست تيم با ارننج دست زد تو سر بازيكنا پاك همشونو خل كرد

keyvanroozbehnia
24-02-2008, 17:51
الا ن كه اين پست رو ميزنم نيم فصل دومه و فكر مي كنم بازيكن خوب استقلال من بودم كه همه بازي ها رو رفتم ورزشگاه كه يه بار خوب بازي كنه كه تا قبل از اومدن كريمي نشد

MoJtaBa.R
24-02-2008, 18:18
کلي شاد شديم

عجب تاپيکي

کل طرفداراتون همين قدر بودن يا نظرسنجي اشتباه بود

rezahp2
24-02-2008, 18:26
استقلال مگه بازیکین خوب هم داشته؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرش برهانی (صد رحمت به معندنچی)بهترین گلنزن دنیا

arian_pboy
24-02-2008, 19:23
افشین قطبی سرمربی تیم ملی ایران شد

rezahp2
24-02-2008, 19:26
من با قطبی موافقم

monster489
24-02-2008, 20:12
متن این خبر یک ربع پیش تو سایت جام جم آنلاین قرار داده شده است. بر طبق این خبر کلمنته شرایط ایران را برای اقامتش پذیرفته.اینم متن خبر :
__________________________________________________ __________________

سرگرداني براي فدراسيون
كلمنته شرايط ايران را پذيرفت
جام جم آنلاين: در حاليکه فدراسيون فوتبال پروژه انتخاب مربي ايراني را براي تيم ملي دنبال مي کند، با پذيرش برخي از خواسته هاي فدراسيون فوتبال از سوي خاوير کلمنته، پرونده اين مربي اسپانيايي براي هدايت تيم ملي فوتبال کشورمان بار ديگر بازگشايي شد.

به گزارش خبرنگار مهر، خاوير کلمنته در تماس روز گذشته با فدراسيون فوتبال ، بندهاي قرارداد خود با فدراسيون فوتبال بويژه اقامت در ايران را پذيرفته و آمادگي خود را براي هدايت تيم ملي فوتبال کشورمان را اعلام کرده است.
با پذيرش خواسته هاي فدراسيون فوتبال از سوي کلمنته ، روند انتخاب سرمربي تيم ملي به کلي تغييرخواهد کرد و به نظر مي رسد بحث انتخاب مربي خارجي بار ديگر به عنوان اولويت اول فدراسيون فوتبال مطرح شود.
درهمين حال از فدراسيون فوتبال خبر مي رسد کميته تيم هاي ملي پس از نشست شنبه شب "افشين قطبي" سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس را به عنوان گزينه داخلي از ميان مربيان ايراني به فدراسيون فوتبال معرفي کرده و قرار است درجلسه فردا انتخاب سرمربي تيم ملي پس از نشست هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال نهايي شود.
به هرحال به نظر مي رسد فدراسيون فوتبال همچنان بر سر دو راهي انتخاب مربي ايراني و خارجي قرار گرفته و تصميم گيري در اين زمينه تاحدودي پيچيده شده است. هرچند با توجه به بسياري از جهات انتخاب سرمربي خارجي همچنان اولويت اصلي فدراسيون فوتبال است و مربيان ايراني در اولويت دوم قرار دارند.

لینک خبر :

امير موسر
24-02-2008, 20:13
اول قطبی و بعد هم دایی بهترین گزینه ها هستند.

Antonio Andolini
24-02-2008, 22:40
آهای مردم شما چرا قبول نیمکنین بهترین گزنه داخلی امیر خان دلیل هم دارم
1- اول اینکه بهترین گزینه داخلی از نظر مدرک
2- بازی تیماش حجومیه در این مشکل گلزنی تیم ملی
3- اگه برنامه نودو اون شب که قعله نویی اومده بود میدیدین که همه آنالیز هاش درست بود با بازی کره همش درست
4- مشکل شما اینکه اون تیمش تو جام آسیا خوب بازی نکرد اما یکم فکر کنین اون موقع رییس فدراسیون نبود
بازیکن های لژییونر هیچ کدومش خوب بازی نکردن به استثنای نکونام بعدشم افشین قطبی به نظر من میتونه کمک مربی باشه چون اگه رفت سرمربی همه توی کارش دخالت میکنن چون بنده خدا سادس
راستی تنها میکلیش تجربه ی کمشه
یا حق
درست ولی خودش رفیق بازی می کنه که به خاطر همین میومد هاشمیان رو با عنایتی یا خطیبی می گذاشت و کاظمیان رو نمی گذاشت تو زمین .... نه بابا فکر نکنم قطبی ساده باشه........ این جوری نگاش نکنید

amiroo88
24-02-2008, 23:44
افشين قطبي از سوي كميته تيم‌هاي ملي به عنوان سرمربي جديد تيم ملي فوتبال ايران انتخاب شد.

به گزارش فارس و به نقل از يك منبع آگاه، پس از نشست اعضا كميته تيم هاي ملي، افشين قطبي به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شد.
پس از نشستي كه شب گذشته برگزار شد، وي از سوي اين كميته به اين عنوان انتخاب و به علي كفاشيان معرفي شد.

رئيس فدراسيون هم ظهر امروز با انتصاب وي موافقت كرد تا رسما هدايت تيم ملي را برعهده گيرد؛ البته تاييد نهايي را منوط به بررسي‌هاي بيشتر كرد.
افشين قطبي اكنون هدايت پرسپوليس را بر عهده دارد. اين تيم بر سكوي دوم جدول رده بندي تكيه داده است.
تيم ملي فوتبال ايران در مرحله مقدماتي در گروه 5 با سوريه، كويت و امارات همگروه است. اين تيم در اولين مسابقه، برابر سوريه، با تساوي بدون گل متوقف شد

منبع:

yoosef_st
24-02-2008, 23:57
خدا نکنه. آقا ما نمیخوایم قطبی از تیممون بره. عجب بد بختی داریم هان!!! حالا هرچی تو تیم ملی بشه سر ما پرسپولیسی ها میشکنن.

vahid_civil
24-02-2008, 23:59
باز خوبه قلعه نوعی نشد.

aligsm
25-02-2008, 00:02
الان برنامه 4 4 2 رو از رادیو جوان گوش میدادم میگفت قطعی نشده ولی احتمالش هست

hessam_sz
25-02-2008, 00:08
به نقل از تابناك:در حالیکه فدراسیون فوتبال پروژه انتخاب مربی ایرانی را برای تیم ملی دنبال می کند، با پذیرش برخی از خواسته های فدراسیون فوتبال از سوی خاویر کلمنته، پرونده این مربی اسپانیایی برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان بار دیگر بازگشایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، خاویر کلمنته در تماس روز گذشته با فدراسیون فوتبال ، بندهای قرارداد خود با فدراسیون فوتبال بویژه اقامت در ایران را پذیرفته و آمادگی خود را برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را اعلام کرده است.

با پذیرش خواسته های فدراسیون فوتبال از سوی کلمنته ، روند انتخاب سرمربی تیم ملی بکلی تغییرخواهد کرد و به نظر می رسد بحث انتخاب مربی خارجی بار دیگر به عنوان اولویت اول فدراسیون فوتبال مطرح شود.

درهمین حال از فدراسیون فوتبال خبر می رسد کمیته تیم های ملی پس از نشست شنبه شب "افشین قطبی" سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس را به عنوان گزینه داخلی از میان مربیان ایرانی به فدراسیون فوتبال معرفی کرده و قرار است درجلسه فردا انتخاب سرمربی تیم ملی پس از نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نهایی شود.

به هرحال به نظر می رسد فدراسیون فوتبال همچنان بر سر دو راهی انتخاب مربی ایرانی و خارجی قرار گرفته و تصمیم گیری در این زمینه تاحدودی پیچیده شده است. هرچند با توجه به بسیاری از جهات انتخاب سرمربی خارجی همچنان اولویت اصلی فدراسیون فوتبال است و مربیان ایرانی در اولویت دوم قرار دارند.ر حالیکه فدراسیون فوتبال پروژه انتخاب مربی ایرانی را برای تیم ملی دنبال می کند، با پذیرش برخی از خواسته های فدراسیون فوتبال از سوی خاویر کلمنته، پرونده این مربی اسپانیایی برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان بار دیگر بازگشایی شد.
جالب اينجاست همين الان اين يارو علي آبادي تو برنامه يك قدم مانده به صبح يعني ساعت 11:45 شب يكشنبه گفت هيچ كس قطعي نشده و من هم از تماس كلمنته بي خبرم!!!!
.

sara46
25-02-2008, 00:10
با این که استقلالی هستم اما بهترین کار ممکن اینه که قطبی مربی بشه ... مدیریت داره...علم داره... ایرانی هم هست و با این تنبل ها هم آشناست مثل علی کریمی...از این بهتر نمیشه

shazdeh23
25-02-2008, 00:17
ولی هنوز قطعی نشده.
فعلا بحثش هستش ولی هیچگونه انتخابی نشده.
البته منم با این مربی کاملا موافقم و همچنین قلعه نوعی.
یا حق

vasef
25-02-2008, 01:39
فعلا که دوباره همه چیز شیر تو شیر شد معلوم نیست کلمنترو میارن یا قطبی یا قلعه نوعی

vasef
25-02-2008, 01:48
من نظرم فعلا تو این شرایط با قلعه نوعی چون با تیم اشنایی کامل داره
علی دایی هم خوبه ولی الان چون با بعضی بازیکن ها تو جام جهانی مشکل داشته فعلا به صلاح نیست
در مورد قطبی هم درسته فعلا خوب کار کرده ولی باید حداقل یک فصل بگذره تا بشه فهمید به درد می خوره یانه
به نظر من فعلا تو این مرحله قلعه نوعی رو بذارن بعد برن دنبال یک مربی خارجی درست حسابی

MAXXX
25-02-2008, 02:43
فقط قلعه نویی نشه هرکی دیگه باشه قابل تحمله

Tornado2800
25-02-2008, 02:58
یکی از هدف های قطبی همین بود

مربی شدن تیم ملی
اگه بشه به نظر من عالی میشه !!

ramin1988
25-02-2008, 08:36
هر چند دقیقه یه خبر ....:41:
5 دقیقه قطبی ....5 دقیقه کلمنته ..........
عجب فوتبالی داریم ما :27:

rezahp2
25-02-2008, 08:51
از بسکه بیصاحب مملکت .چندماه طول کشید رییس انتخاب کنن اینم ازمربی

فقط تواین موندم جای دیگه ای مثل ما توی این دنیا هست !

vandu
25-02-2008, 09:11
!!!!!
:23:
!!!!!

ramin1988
25-02-2008, 09:52
همین الان شبکه 6 با کفاشیان مصاحبه تلفنی داشت .
کفاشیان گفت فردا یا پس فردا معلوم میشه .
و شانس ذولفقارنسب .. قطبی .. قلعه نوعی به یک اندازه هست .

rezahp2
25-02-2008, 12:33
فقط قلعه نویی نشه هرکی دیگه باشه قابل تحمله

Masoud King
25-02-2008, 12:40
قلعه نوعی ، قطبی یا ذوالفقار نسب، هنوز هیچ چیز قطعی نیست

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در باره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان اعلام كرد: سرمربی تیم ملی روز 11 اسفندماه از بین 3 گزینه مورد نظر یعنی قلعه نوعی ، قطبی و ذوالفقار نسب معرفی خواهد شد.
به گزارش شبكه خبر ، علی كفاشیان گفت : امروز با این مربیان گفتگو خواهد كرد و پس از تایید هیئت رئیسه ، یكی از آنها به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی خواهد شد.
كفاشیان ضمن تكذیب اخبار نهایی شدن انتخاب سرمربی تیم ملی ایران ، یا تغییر گزینه ها ، تصریح كرد: هنوز هیچ چیز قطعی نیست و سرمربی تیم ملی تا روز 11 اسفندماه معرفی نخواهد شد.

در همین حال ،پایگاه اینترنتی گل ،امروز از احتمال انتخاب افشین قطبی خبر داده بود، اما كفاشیان این خبر را شایعه خواند و در باره ابراز تمایل دوباره خاویر كلمنته هم برای تصدی این سمت گفت : چنین چیزی صحت ندارد و این كار دلالان و حاشیه سازان ا

saeed_h1369
25-02-2008, 15:57
نباید قطبی بشه ما مربیمون میخوایم این که نشد هر وقت یه تیم خوب کار کرد خرابش کنن ما نمیدیمش کاش کلمنته بشه

amirtaker
25-02-2008, 19:24
خبرگزاري فوتبال ايران- رئيس فدراسيون فوتبال چند روز پيش در مصاحبه‌اي اعلام كرد كه سرمربي تيم‌ملي امروز(دوشنبه) نتخاب مي‌شود ولي گويا اين موضوع باز هم با تاخير مواجه خواهد شد.

علي كفاشيان در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در خصوص آخرين وضعيت كادرفني تيم‌ملي گفت:روز گذشته اعضاي كميته فني پس از بررسي شرايط گزينه‌هاي مختلف، نظرهاي خود را به من ارائه دادند و قرار است اين موضوع در هيات‌رئيسه هم مورد بررسي قرار بگيرد تا سرانجام سرمربي تيم‌ملي را انتخاب كنيم.
وي در ادامه اظهار داشت:معيارهاي مختلفي براي انتخاب سرمربي جديد داريم و تمامي مسائل را مورد بررسي قرار خواهيم داد تا بهترين انتخاب را داشته باشيم. در اين زمينه ديگر نبايد وقت را هدر بدهيم و به احتمال زياد روز سه‌شنبه يا چهارشنبه سرمربي جديد انتخاب خواهد شد.
كفاشيان با اشاره به خبرهايي كه در خصوص انتخاب افشين قطبي يا امير قلعه‌نويي به عنوان سرمربي تيم‌ملي شنيده مي‌شود، گفت: هنوز روي هيچ گزينه‌اي به اجماع نرسيده‌ايم و رسانه‌ها در اين مورد فقط گمانه‌زني مي‌كنند. هيچ‌كس اسم سرمربي تيم‌ملي را نمي‌داند و بهتر است فعلا صبر كنيد تا تصميم نهايي را بگيريم.
وي در پايان تصريح كرد:از تمامي گزينه‌ها، برنامه‌هاي‌شان را خواسته‌ايم و مطمئن باشيد در انتخاب سرمربي جديد نهايت دقت را به كار خواهيم برد تا اشتباه نكنيم

rezahp2
25-02-2008, 19:29
حالا حالا بایدصبرکرد به قول معروف : راه دور است ومشکلات زیاد

vahid_civil
26-02-2008, 02:02
وقتی برنامه نود اعلام کرد 70 درصد قطبی و 30 درصد قلعه نوعی شادی کاملا تو چهره کفاشیان مشخص بود!!

یعنی 99 درصد قطبی سر مربی میشه.

mehdi30nema
26-02-2008, 08:19
پرسپوليس خودشو فداي يه مملكت كرد . عيب نداره قطبي سرمربي پتيم ملي بشه . مهم نيست پرسپوليس قهرمان ميشه يا نه مهم اينه كه تيم ملي پيشرفت كنه .

avax7
26-02-2008, 14:33
حرف دل این تاپیک:قلعه نوئی آدم بیشعوریه که درباره هیچی اطلاعات نداره!!

mamad_tk_pk
26-02-2008, 14:53
حرف دل این تاپیک:قلعه نوئی آدم بیشعوریه که درباره هیچی اطلاعات نداره!!

دوست من به ايشون توهين نكنيد .
من خودم پرسپوليسيم ولي ، خيلي ايشون رو دوست دارم.
چون واقعا آدم موفقي هستند .
الان هم كه مس با وجود ايشون شده يكي از تيم هاي قوي ليگ برتر فوتبال ايران .

avax7
26-02-2008, 14:58
دوست من به ايشون توهين نكنيد .
من خودم پرسپوليسيم ولي ، خيلي ايشون رو دوست دارم.
چون واقعا آدم موفقي هستند .
الان هم كه مس با وجود ايشون شده يكي از تيم هاي قوي ليگ برتر فوتبال ايران .
دوست عزیز واقعیت تلخه!
البته من تیم مس خیلی دوست دارم البته بخاطر بازیکناش نه مربیش
تیم مس بازیکنای خیلی خوبی داره که اگر هم تیم نتیجه میگیره بخواطر بازیکناشه نه مربیش

mamad_tk_pk
26-02-2008, 15:02
دوست عزیز واقعیت تلخه!
البته من تیم مس خیلی دوست دارم البته بخاطر بازیکناش نه مربیش
تیم مس بازیکنای خیلی خوبی داره که اگر هم تیم نتیجه میگیره بخواطر بازیکناشه نه مربیش

دوست من
مثل اينكه يادت نيست كه چه وضعيتي داشت قبل از ورود قلعه نوعي
ولي در كل اميدوارم كه مربي تيم ملي بشه كه پرسپوليس آسيبي نبينه با رفتنه قطبي

avax7
26-02-2008, 15:12
دوست من
مثل اينكه يادت نيست كه چه وضعيتي داشت قبل از ورود قلعه نوعي
ولي در كل اميدوارم كه مربي تيم ملي بشه كه پرسپوليس آسيبي نبينه با رفتنه قطبي
من هم پرسپولیسی هستم اما دوست ندارم تیم ملی فدای پرسپولیس بشه یعنی اگه تیم ملی بااومدن قطبی بهتر میشه من هم استقبال میکنم
تیم مس هم دچار بحران روانی شده بود که نیازمند یه تغییر و تحول بود که هر تیمی با تغییر سرمربیه خودش این تحولو تو تیمش به وجود میاره تازه قلعه نوعي هم با اومدنش یه بازیکنه خوب از پاختاکور اورد که خیلی به تیمش کمک کرد

mamad_tk_pk
26-02-2008, 17:45
من هم پرسپولیسی هستم اما دوست ندارم تیم ملی فدای پرسپولیس بشه یعنی اگه تیم ملی بااومدن قطبی بهتر میشه من هم استقبال میکنم
تیم مس هم دچار بحران روانی شده بود که نیازمند یه تغییر و تحول بود که هر تیمی با تغییر سرمربیه خودش این تحولو تو تیمش به وجود میاره تازه قلعه نوعي هم با اومدنش یه بازیکنه خوب از پاختاکور اورد که خیلی به تیمش کمک کرد

تيم ملي ما كالا مشكلات داره و بهترين مربي جهان هم نمي تونه كاري توش انجام بده .
چون اكثر مديران ما حال خوشي ندارند .
نمونش آقاي كفاش... كه ديشب ملت ايران رو با خنده هاش به مسخره گرفته بود و الان 1.5 ماه كه داره مربي تيم ملي انتخاب ميكنه و هنوز هم نتونسته تصميم بگيره .
خوب ، ببينيد
ايشون در اصل مدير تيم ملي هستند . پس فرقي نمي كند كه چه مربي اي بر سر تيم ملي بيايد .

MoJtaBa.R
26-02-2008, 18:19
تهران / واحد مرکزي خبر / ورزشي 1386/12/07
تيم فوتبال سپاهان اصفهان با برتري مقابل مقاومت شهيد سپاسي شيراز به مرحله
يک چهارم پاياني رقابت هاي جام حذفي باشگاه هاي کشور صعود کرد.
به گزارش واحد مركزي خبر ، در اين بازي كه با قضاوت هدايت ممبيني بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه تختي تهران برگزار شد ، تيم فوتبال سپاهان 2 به يك از سد حريف خود گذشت.
در اين ديدار مهدي سيدصالحي و هادي عقيلي در دقايق 5 و 88 براي سپاهان و محمود محمدي در دقيقه 35 براي مقاومت شهيد سپاسي گلزني كردند.
تيم فوتبال سپاهان اصفهان در مرحله بعد با برنده مسابقه پگاه گيلان و صنايع اراک که سه شنبه 14 اسفند برگزار مي شود ، ديدار خواهد کرد

همدان/ واحدمركزي خبر/ ورزشي تصويردارد 7/12/86

تيم فوتبال فولادخوزستان با حذف پاس همدان به مرحله بعدي مسابقات جام حذفي كشور صعودكرد.
در ادامه اين رقابتها عصر امروز تيمهاي فوتبال پاس همدان و فولاد خوزستان در مجموعه ورزشي قدس همدان به مصاف هم رفتند كه اين بازي پس از 120 دقيقه يك بر يك به پايان رسيد.
گلهاي وقت قانوني اين ديدار را يدالله اكبري براي پاس همدان و احمد مومن زاده براي فولاد خوزستان به ثمر رساندند .
در ضربات پنالتي هم داسيلوا / آرماندو / جان واريو / احمد آل نعمه براي فولاد و محمد علوي / يدالله اكبري و مهدي جعفرپور براي پاس گل زني كردند و ضربات پنالتي محمد قاضي / علي بن محسن از فولاد / خسرو حيدري / امير خورج و شيرزاد از پاس گل نشد و اين بازي با نتيجه 5 بر 4 با احتساب گلهاي وقت قانوني به پايان رسيد

ramin1988
26-02-2008, 18:30
این سپاهان بازم با گل دقیقه اخر برد :41:

avax7
26-02-2008, 19:58
فکر کنم سال 86 بدون مربی طی کنیم
امیدوارم سال 87 اینجوری نباشه البته بعید هم نیست!

MoJtaBa.R
27-02-2008, 13:48
تیم رئال مورسیا در فصل جارى رقابت‌هاى لالیگا اسپانیا نتایج ضعیفى گرفته است و همین امر احتمال ماندن آلکاراس سرمربى این تیم را کاهش داده است.
بنابر گزارش روزنامه As اسپانیا مانه، پاکو فلورس واسکوتس و خاویر کلمنته که پیش از این از او به عنوان کاندیداى سرمربیگرى تیم ایران نام برده مى‌شد جزو گزینه‌هاى هدایت رئال مورسیا هستند. خاویر کلمنته چند روزى است که دوباره براى هدایت تیم‌ملى ایران مطرح شده و باید دید سرنوشت این سرمربى سابق تیم‌ملى اسپانیا به کدام تیم گره خواهد خورد؟!

MoJtaBa.R
27-02-2008, 17:36
عضوهئیت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران: خاویر کلمنته برای پذیرش رسمی شرایط تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران تا ساعت 16 امروز (چهارشنبه) فرصت دارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش واحد مرکزی خبر؛ ناصر شفق افزود: این سرمربی اسپانیایی دیشب شخصا تلفنی با مسئولان فدراسیون گفتگو کرد و تمامی شرایط فدراسیون را برای هدایت تیم ملی قبول کرد و تا ساعت 16 امروز فرصت دارد قرارداد ارسال شده را امضا و به فدراسیون اعلام کند.
شفق که به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال در اسپانیا با این مربی مذاکره و قرارداد اولیه را امضا کرده بود امروز اظهارداشت : باید شان و اعتبار تیم ملی حفظ شود و از کلمنته تضمین کافی برای اجرای بندهای قرارداد گرفته شود.
وی خاطرنشان کرد: گزینه های داخلی برای فعالیت در تیم ملی نباید شرایط تعیین کنند بلکه هر کدام که انتخاب شدند باید همانند یک سرباز برای خدمت آماده باشند

MoJtaBa.R
27-02-2008, 17:39
فدراسیون فوتبال ایران تا ساعت 14 امروز منتظر پاسخ خاویر کلمنته خواهد بود و در غیر این صورت افشین قطبی را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب خواهد کرد.

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: با کلمنته مذاکراتی داشته ایم و او هم به صورت غیر رسمی‌ پذیرفته که شرط زندگی در ایران را قبول کند اما هنوز نامه رسمی‌ برای فدراسیون فوتبال ارسال نشده است. ما فرصت ریسک نداریم. اگر کلمنته تا ساعت 14 امروز پاسخ رسمی‌اش را برای ما ارسال کند او به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که اگر او به فدراسیون جواب نداد سرنوشت سرمربیگری تیم ملی چه خواهد شد گفت: افشین قطبی گزینه داخلی فدراسیون فوتبال است و در صورت اینکه کلمنته تا امروز به ما جواب ندهد افشین قطبی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب خواهد شد.
این منبع آگاه در پاسخ به این سوال که آیا با افشین قطبی توافقات نهایی انجام گرفته است یا خیر؟ گفت: همین که برنامه‌های او مورد توافق فدراسیون فوتبال است یعنی با او توافق نهایی انجام گرفته است. با این حال برای نهایی کردن قرارداد با قطبی صحبتهای لازم شده است.

MoJtaBa.R
27-02-2008, 17:40
خبرگزاری فرانسه در گزارشی نوشت "جوزپه ماتراتزی" پدر "مارکو ماتراتزی" با اشاره به تماس فدراسیون فوتبال ایران با او برای مربیگری تیم ملی این کشور ، از تمایل خود برای این پست خبر داد.
این مربی ‪ ۶۲‬ساله ایتالیایی که پدر مارکو مدافع تیم قهرمان جام جهانی ‪ ۲۰۰۶‬است، از زمان برکناری از مربیگری تیم دسته دومی "باری" ایتالیا در اواخر دسامبر، بیکار است.
وی اظهار داشت: فدراسیون فوتبال ایران از من خواست در صورت امکان مربیگری تیم ملی این کشور را بپذیرم و من فورا پاسخ دادم که با کمال میل این کار را می‌کنم.
ماتراتزی افزود: شاهد تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه در پیکارهای مقدماتی جام جهانی بودم. بازیکنان ایران توانایی‌های فردی خوبی دارند.
خیلی مشتاق هستم برای مربیگری تیم ملی ایران به تهران بروم.
این در حالیست که "علی کفاشیان" رییس فدراسیون فوتبال ایران چندی پیش اعلام کرده بود، مربی جدید تیم ملی یک ایرانی خواهد بود.
پیش از این قرار بود "خاویر کلمنته" اسپانیایی و سرمربی سابق تیم‌های ملی اسپانیا و صربستان هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد اما بعد از اختلاف با فدراسیون ایران در مورد محل اقامتش، منصرف شد.
وی اعلام کرده بود که به راحتی می‌تواند با اقامت در اسپانیا مربیگری تیم ملی را بر عهده بگیرد.
ماتراتزی که تاکنون مربیگری تیم‌های باشگاهی زیادی در ایتالیا از جمله "پیسا"، "لاتزیو"، "مسینا"، "پادووا"، "برشیا"، "پیاسنزا"، "ونیز"، "کالیاری" و باری را بر عهده داشته است، تجربه دو دوره مربیگری در خارج از این کشور را هم در کارنامه دارد.
وی مربی تیم‌های "اسپورتینگ لیسبون" و "تیان جین" چین نیز بوده است

MoJtaBa.R
27-02-2008, 17:41
شب گذشته جوزفه ماتراتزی ـ سرمربی سابق تیم باری ایتالیا ـ مدعی شده بود که از سوی فدراسیون فوتبال ایران برای سرمربی گری تیم ملی ایران انتخاب شده است.
او به خبرگزاری ایتالیا گفت: مسوولان فدراسیون فوتبال ایران با من برای حضور در تیم ملی ایران تماس گرفته‌اند و من هم به آنها پاسخ دادم که آماده‌ام و مشتاقم که در ایران کار کنم. من بازی ایران برابر سوریه را هم تماشا کردم. ایران بازیکنانی دارد که از مهارت‌های بالایی برخوردار هستند و خوشحال خواهم شد که به ایران بیایم.
در حالی سرمربی سابق لاتزیو از اظهار تمایل فدراسیون فوتبال ایران برای استخدام او خبر داد که فدراسیون فوتبال ایران این خبر را تکذیب کرد.
مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال به ایسنا گفت: هیچ صحبتی با ماتراتزی نداشته‌ایم و ما این خبر را تکذیب می‌کنیم. اما اینکه او برای حضور در تیم ملی ایران ابراز علاقه کرده نشان می‌دهد که مربیان بسیاری حاضرند که به ایران بیایند و این مساله نشان دهنده جایگاه تیم ملی ایران است.

jak_1300
27-02-2008, 17:41
خاوير كلمنته از فدراسيون فوتبال ايران يك روز وقت گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران ( ايسنا )، ‌در حالي كه قرار بود خاوير كلمنته تا ساعت 14 امروز نظر خود را به فدراسيون فوتبال ايران بدهد اين مربي اسپانيايي براي دادن پاسخ نهايي اش يك روز از فدراسيون فوتبال ايران وقت گرفت تا در صورت موافقتش با شرط ايران براي زندگي در تهران پاسخ كتبي خود را تا پايان وقت اداري روز پنج شنبه به سفارت ايران در اسپانيا ارايه دهد.

در صورتي كه كلمنته موافق با شرط فدراسيون ايران باشد او به عنوان سرمربي جديد تيم ملي ايران انتخاب مي شود در غير اين صورت گزينه داخلي فدراسيون فوتبال به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب خواهد شد.

MoJtaBa.R
27-02-2008, 17:56
رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: بر اساس استراتژی که از ابتدا برای انتخاب سرمربی تیم ملی داشتیم ، مربی خارجی گزینه اول فدراسیون است و پس از آن گزینه های داخلی در اولویت قرار دارند .
علی کفاشیان با بیان این مطلب به مهر، افزود : با توجه به موافقت کلمنته با شرایط مورد نظر فدراسیون فوتبال و بویژه اقامت در ایران و سالی دو بار مرخصی سالیانه ، آخرین مذاکرات با این مربی در حال پیگیری است تا این گزینه خارجی را که از جنبه های مختلف شرایط مناسبی برای هدایت تیم ملی را دارست به راحتی از دست ندهیم .
کفاشیان اضافه کرد : فدراسیون فوتبال بطور ویژه درحال مذاکره با کلمنته است و امیدواریم این مذاکرات به توافقات لازم در تمامی زمینه های مورد نظر فدراسیون بینجامد و بتوانیم همکاری مطلوبی را با این مربی اسپانیایی آغاز کنیم .
وی تاکید کرد : در صورتی که به هر دلیل نتوانیم با کلمنته به توافق دست یابیم ، گزینه های داخلی در اولویت خواهند بود اما تاکنون هیچ گزینه داخلی در این زمینه نهایی نشده است و همچنان در حال بررسی 5 گزینه نهایی در این زمینه هستیم .
کفاشیان در خصوص اینکه تا چه زمانی وضعیت سرمربی تیم ملی مشخص خواهد شد ، اظهار داشت: زمان مشخصی نمی توان برای این امر تعیین کرد چرا که نمی خواهیم در این زمینه شتابزده تصمیم بگیریم ولی تلاش هیئت رئیسه و کمیته تیم های ملی این است که هر چه زودتر تکلیف سرمربی تیم ملی را روشن کنیم چرا که فرصت زیادی تا دیدار با کویت باقی نمانده است .
رئیس فدراسیون فوتبال درباره شایعه حضور مایلی کهن در تیم ملی گفت : آقای مایلی کهن نیز یکی از گزینه های مورد نظر فدراسیون فوتبال هستند که برنامه های خود را به فدراسیون ارائه داده اند. شانس ایشان نیز به اندازه سایر گزینه هاست و با توجه به نمرات اعضای کمیته تیم های ملی و میزان برخورداری از شرایط مورد نظر، درباره حضورشان در تیم ملی تصمیم گیری خواهد شد .

MoJtaBa.R
27-02-2008, 19:58
خبرگزاري رويترز از تهران گزارش داد...
خاوير کلمنته مربي اسپانيايي با شرط فدراسيون فوتبال ايران براي اقامت در ايران طي دوره مربيگري تيم ملي فوتبال اين کشور موافقت کرد

عجيب ان قريبا

MoJtaBa.R
27-02-2008, 20:34
.iribnews.ir

رویترز در حالی این خبر را اعلام کرد که قرار بود خاویر کلمنته تا ساعت 14 امروز نظر خود را به فدراسیون فوتبال ایران بدهد این مربی اسپانیایی برای دادن پاسخ نهایی اش یک روز از فدراسیون فوتبال ایران وقت گرفت تا در صورت موافقتش با شرط ایران برای زندگی در تهران پاسخ کتبی خود را تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه به سفارت ایران در اسپانیا ارایه دهد.
در صورتی که کلمنته موافق با شرط فدراسیون ایران باشد او به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران انتخاب می شود در غیر این صورت گزینه داخلی فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب خواهد شد.
از طرفی مهدی نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال به ایسنا گفت : فدراسیون فوتبال در دور جدید مذاکرات خود با خاویرکلمنته تمامی جزئیات قرارداد همکاری با این مربی اسپانیایی را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد ولی با توجه به مذاکرات انجام شده و توافقات مورد نظر فدراسیون، احتمال انجام توافق نهایی با این مربی اسپانیایی را بسیار ضعیف می دانم.
نبی تصریح کرد: فدراسیون فوتبال تا حد ممکن برای همکاری با کلمنته انعطاف پذیر بوده و در صورتی که نتوانیم با این مربی به توافقات مورد نظر دست یابیم ، همچنان گزینه داخلی مورد توجه خواهد بود.
وی اظهار داشت : کمیته تیم های ملی بررسی های لازم بر روی 5 گزینه داخلی را انجام داده و مربی مورد نظر خود را بر اساس معیارهای تعیین شده به رئیس این کمیته اعلام کرده است که پس از طرح نام این گزینه درهیئت رئیسه، نام گزینه نهایی از سوی رئیس فدراسیون اعلام خواهد شد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال از رسانه های گروهی خواست تا با پرهیز از گمانه زنی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی ، اجازه بدهند تا فدراسیون فوتبال در محیطی آرام و بدور از هرگونه تنش بهترین گزینه را برای هدایت تیم ملی در بازیهای حساس مقدماتی جام جهانی انتخاب کند.

yoosef_st
27-02-2008, 22:43
خب خدا رو شکر ظاهرا که کلمنته داره میاد و خدا رو شکر قطبی از پرسپولیس نمیره. آخیش!!!!!!!!!!

Andaron
27-02-2008, 23:26
خوب کلمنته میاد ببینیم چی میشه

sara46
28-02-2008, 00:49
من نمیدونم به چه دلیل مایلی کهن و ذوالفقارنسب رو کاندید کردن ؟؟؟؟اینا که موفقیتی ندارن..حالا ذولی حداقل الان مربیه اما مایلی کهن که چند وقت مربی گری نکردم...این چیکار می تونه بکنه واسه تیم ملی ...
به نظر من قثطبی از همه بهتره .... با اینکه استقلالی هستم حاضرم پرسپولیس قهرمان نشه ولی قطبی بیاد تیم ملی رو سروسامون بده :-)

MoJtaBa.R
28-02-2008, 02:13
من نمیدونم به چه دلیل مایلی کهن و ذوالفقارنسب رو کاندید کردن ؟؟؟؟اینا که موفقیتی ندارن..حالا ذولی حداقل الان مربیه اما مایلی کهن که چند وقت مربی گری نکردم...این چیکار می تونه بکنه واسه تیم ملی ...
به نظر من قثطبی از همه بهتره .... با اینکه استقلالی هستم حاضرم پرسپولیس قهرمان نشه ولی قطبی بیاد تیم ملی رو سروسامون بده :-)

تا باند مافیایی رو تکمیل کنن .{مایلی کهن ، قلعه نوعی} از بد روزگار اگه قطبی انتخاب بشه اینجا چون ایرانه کسی ازش حمایت نمیکنه براحتی زیرآبش رو میزنن و یه کاری میکنن که تو این مدتی که اومده ایران و نتونسته بودن بکنن : پودرش میکنن چون هر کی یکم محبوب میشه اینه سزاش
ای کاش اطرافیانش میگفتن که ...
اولی که گشت ارشاده و با فوتبال کاری نداره دومی هم که بچه پا جولاب که یهو از جردن سر در آورد

میگی : با اینکه استقلالی هستم حاضرم پرسپولیس قهرمان نشه ، عجب چیز باحالی گفتی که حاضری پرسپولیس ...

Ice Star
28-02-2008, 02:15
به نظر من حق اون خارجیه هست محمود کریمی را که 5 تا از دنده هاش را مرخص کرد و تو همون بازی وهم بازی مس هم باید اخراج می شد نمیدونم تو نود دیدین یا نه ولی بازیکن مس را ناک اوت کرد

Ice Star
28-02-2008, 02:46
تایید میشه

اکملا تایید میشه

ولی اون اجر لو خوب بود که با جعل امضا و تهدید رییس های هییت فوتبال ها اون را ساقط نمودند

Ehsan Studio
28-02-2008, 06:05
ما که از یه طرف ناراحتیم که افشین قطبی از پرسپولیس میره از یه طرفم خوشحالیم که بلاخره تیم ملی بعد از عمری یه سرمربی خوب بالا سرشه.

Honradez
28-02-2008, 09:03
ایسنا/ در حالي كه قرار بود خاوير كلمنته تا ساعت 14 امروز نظر خود را به فدراسيون فوتبال ايران بدهد اين مربي اسپانيايي براي دادن پاسخ نهايي اش يك روز از فدراسيون فوتبال ايران وقت گرفت تا در صورت موافقتش با شرط ايران براي زندگي در تهران پاسخ كتبي خود را تا پايان وقت اداري روز پنج شنبه به سفارت ايران در اسپانيا ارايه دهد.

در صورتي كه كلمنته موافق با شرط فدراسيون ايران باشد او به عنوان سرمربي جديد تيم ملي ايران انتخاب مي شود در غير اين صورت گزينه داخلي فدراسيون فوتبال به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب خواهد شد.

پنجشنبه 18 اسفند 1386، ساعت 15:49

لینک اصلی خبر:

شاد زی و مهر افزون، بابک. :46:

yoosef_st
28-02-2008, 11:47
حالا آخرش چی شد؟ قطبی سر مربی شد تموم شد رفت؟ یا هنوز سر کاریم؟

Andaron
28-02-2008, 11:58
بابا سرکاریم.......

Masoud King
28-02-2008, 12:05
ديد ايرانيا ولش كردن خودش آمد!!!!!!!!!!

MoJtaBa.R
28-02-2008, 12:42
hamshahrionline.ir

متن نامه‌هاي كلمنته و فدراسيون فوتبال
فوتبال- نامه‌هاي رد وبدل شده بين خاوير كلمنته و نمايندگان فدراسيون فوتبال ايران از اين قرار بوده است:
به نام خدا
از يك سو: ناصر شفق. نماينده فدراسيون فوتبال ايران
از سوي ديگر: خاوير كلمنته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (مربي)
به علاوه: مترجم و نمايندگان: ميگل سانتوس، سيدعباس نبوي، خوان بائس گررو
تفاهم نامه
اين متن نوشته شده، حكم پيش قراردادي را دارد كه قرارداد نهايي آن در تاريخ 30/1/2008 در تهران به امضا خواهد رسيد و تا پايان رقابت‌هاي جام‌جهاني 2010 آفريقاي‌جنوبي ادامه خواهد داشت.
اين پيش‌قرارداد تا زماني‌كه خاوير كلمنته از ايران بازديد كند و شرايط اين شهر و امكانات و... را تاييد كند. نهايي نخواهد بود.
شرايط مورد توافق كه فدراسيون فوتبال ايران متعهد شده است. بدين شرح است:
1- خاوير كلمنته دستمزد خالص 1800000 يورو دريافت مي‌نمايد.
2- خاوير كلمنته در زمان امضاي قرارداد در تهران 500000 يورو به صورت نقد دريافت مي‌كند.
3- در صورتي‌كه تيم ملي فوتبال ايران از مرحله اوليه رقابت‌هاي جام‌جهاني صعود كند، خاوير كلمنته دستمزد خالص 200000 يورو دريافت مي‌كند.
4- در صورت صعود از مرحله ثانويه (فاز دوم)، خاوير كلمنته دستمزد خالصي معادل 300000 يورو دريافت مي‌نمايد.
5- در صورتي كه تيم ملي فوتبال ايران از فاز سوم رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 ، عبور كند. خاوير كلمنته 400000 يورو دريافت مي‌كند و بدين‌ترتيب در مراحل صعود بعدي 100000 يورو به دستمزد خالص او اضافه خواهد شد.
6- خاوير كلمنته، مربي بدنساز و مربي دوم (دستيار) را با خود به ايران خواهد آورد.
7- فدراسيون فوتبال ايران هزينه اقامت آقاي كلمنته و كادر فني‌اش را در طول مدت قرارداد متقبل خواهد شد.
8- هزينه 2 پرواز در سال خاوير كلمنته و مربي بدنساز و دستيار مربي به كشورهايشان تحت پوشش فدراسيون خواهد بود.
9- هزينه تمام پروازهايي كه كلمنته براي تماشاي بازي بازيكنان ايران داخل و خارج از كشور انجام مي‌شود كه هميشه با اجازه رئيس تيم ملي خواهد بود، پرداخت خواهد شد.
10- خاوير كلمنته در مواقع لزوم و با تاييد رئيس فدراسيون فوتبال ايران مي‌تواند از تعطيلات خود استفاده كند.
11 - هزينه مترجم و نمايندگان، بلافاصله پس از امضاي قرارداد ميان فدراسيون فوتبال و خاوير كلمنته پوشش خواهد شد:
- آقاي خوان باشس گررو، متولد 10/6/1970 به مبلغ 66600 يورو
- آقاي سيدعباس نبوي متولد 21/3/1967 به مبلغ 600‌66 يورو
- آقاي ميكل سانتوس، به مبلغ 600‌66 يورو

اين پيش‌قرارداد در تاريخ 24/1/2008 به امضا رسيد.

دكتر ناصر شفق: نماينده فدراسيون ايران
آقاي خاوير كلمنته، مربي
ميگل سانتوس، خوان بائس گررو ،سيدعباس نبوي
نامه دوم
جناب آقاي كلمنته؛ضمن آرزوی زندگی سلامت برای شما مایل هستم توجه شما را به نكات ذیل جلب كنم: با توجه به پیش قرارداد شما با فدراسیون فوتبال مایل هستم خاطر نشان كنم كه دو ماه تعطیلات ما در زمان همكاری با فدراسیون فوتبال ایران تایید شده است و اگر لازم باشد هزینه تمامی سفرهای شما به كشورهای مختلف اروپا برای تماشای بازی‌های لژیونرهای ایران پرداخت مي‌شود ما باردیگر «كاملا» تایید مي‌كنیم كه شما از زمان اقامتتان در ایران تا پایان مسابقات جام جهانی 2010 به طور «تام‌الاختیار» سرمربی تیم ملی ایران خواهید بود اگر شما موافق موارد بالا هستید لطفا این موضوع را به همراه برنامه پروازتان به ایران با فاكس اطلاع دهید. من از همكاری شما متشكرم و امیدواریم كه پاسخ مثبت شما را به‌زودی دریافت كنم.

با احترام- ناصر شفق عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال
23/2/2008
جناب آقای كفاشیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رئيس فدراسیون فوتبال ایران
آقای خاویر كلمنته در پیش قراردادی به تاریخ 24 ژانویه 2008 با تمامی بندهای پیشنهادی موافقت كرد و قراردادی را به امضا رساند كه به فدراسیون فوتبال ایران فاكس شده است و همانطور كه در بند ده این قرارداد ذكر شده است مربی تیم ملی فوتبال بایستی تایید رئيس فدراسیون فوتبال ایران را برای تعطیلات خود داشته باشد.
قراردادهای فوق‌الذكر كاملا معتبر هستند و براساس قوانین فیفا تنظیم شده‌اند. از این رو لطفا نظر خود را اعلام فرمایید و توضیح دهید كه چرا فدراسیون فوتبال ایران از تایید نهایی این قرارداد امتناع مي‌كند در شرایطی كه بند دهم پیش قرارداد به شكل كاملا شفافی موضوع تعطیلات مربی تیم ملی فوتبال ایران را مشخص كرده است.

خوان بائز گوئه ررو
24/2/2008

در پاسخ به این نامه، فدراسیون فوتبال ایران اعلام كرده كه خود كلمنته بایستی به شكل مستقیم با ما وارد مكاتبه شود و ما نمی‌توانیم به واسطه‌ها در رابطه با این موضوع پاسخگو باشیم.
این در شرایطی است كه در عرف بین‌المللی مدیر برنامه‌های بازیكنان و مربی‌ها امور مربوط به انعقاد و یا فسخ قراردادها را كنترل مي‌كنند و مرسوم نیست كه بازیكن و یا مربی شخصا وارد مسائل حقوقی قراردادها شود و اصولا نفس به‌كارگیری مدیر برنامه با این استدلال توجیه مي‌شود

befermatooo
28-02-2008, 15:55
حالا من موندم کار پرسپولیس چی میشه اگه قطبی نباشه !!!

ولی تیم ملی به یه مربی نیاز داشت که مدرک معتبر جهانی داشته باشه که تو ایران فقط اکبر میثاقیان داره:31::31:

rvin@
28-02-2008, 16:06
اینقدر آدم بخیل تو این ورزش ایران هست که قطبی رو هم خرابش می کنن. حالا ببینید کی که من گفتم.

Andaron
28-02-2008, 16:21
مگه قطبی چه کار کرده که اینقدر طرف دار داره

MoJtaBa.R
28-02-2008, 17:29
سايت گل روز چهارشنبه نوشت : "افشين قطبي" يكي از كانديداهاي تصدي سرمربيگري تيم ملي فوتبال ايران گفت درصورتي كه فدراسيون فوتبال ايران اين سمت را به وي بدهد، مي‌داند چه كار كند.
قطبي كه تابستان گذشته و پس از جدايي از تيم ملي كره جنوبي ،سرمربي تيم پرسپوليس شده معتقد است كسي است كه مي‌تواند تيم ايران را به جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬هدايت كند.
قطبي به خبرنگاران گفت:"خوشبختانه از رقباي ايران در گروه سوم مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬افريقاي جنوبي شناخت كامل دارم." ايران كه در بازي نخست خود به تساوي بدون گل با سوريه دست يافت با كويت و امارات نيز همگروه است.
قطبي گفت: زماني كه دستيار سرمربي تيم ملي كره جنوبي بودم با سوريه و كويت مسابقه داده بوديم و درصورتي كه بعنوان سرمربي تيم ملي ايران منصوب شوم برنامه‌هاي خاصي براي اين تيم دارم.
وي افزود قطعا اين بازي ساده‌اي نيست گروهي كه ايران در آن حضور دارد گروه دشواري است و اميدوارم سرمربي جديد هر چه زودتر انتخاب شود.
تصميم براي انتخاب سرمربي تيم ملي ايران هفته جاري و يا هفته آينده اتخاذ مي‌شود.
سرمربي تيم پرسپوليس تهران گفت اگر سرمربي تيم ملي شوم بين بازيكنان تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس و يا تيم‌هاي ديگر تفاوتي قايل نخواهم شد. تنها هدفم هدايت تيم خواهد بود.
وي تاكيد كرد طرفداران تيم پرسپوليس نيز مطمئن باشند كه او اين تيم را از نظر فني تنها نخواهد گذاشت.
قطبي افزود: اهداف بزرگي دارم و اگر مقامات فوتبال ايران به من اعتماد كنند نهايت تلاش خود را براي پاسخ به اعتماد آنها به بهترين نحو خواهم كرد.
وي اظهار داشت، بازي ايران برابر سوريه را ديدم و اگر اجازه اعمال تغيير در اين تيم را داشتم در تيمي كه در برابر سوريه صف كشيد تغييراتي مي‌دادم

MoJtaBa.R
28-02-2008, 17:30
مطبوعات ورزشي اسپانيا روز پنجشنبه از تماس مجدد فدراسيون فوتبال ايران با "خاويركلمنته"براي قبول سرمربيگري تيم ملي فوتبال اين كشور خبر دادند.
به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از مادريد، روزنامه " ماركا" نوشت در حالي كه كلمنته همچنان در مورد اقامت دايمي خود در ايران سكوت كرده است، ايران سعي مي‌كند به هرقيمت شده‌است، او را متقاعد كند.
روزنامه " آ اس " نيز با اشاره به از سرگيري مذاكره با كلمنته، نوشت كه اين سرمربي اسپانيايي مواضع خود را نرم‌تر كرده است و احتمالا قراردادش منعقد خواهد شد.
اين در حالي است كه " علي كفاشيان" رييس فدراسيون فوتبال ايران، روز يكشنبه تاكيد كرد كه سرمربي آينده تيم ملي فوتبال كشورش ، ايراني خواهد بود.
از سوي ديگر سخنگوي فدراسيون فوتبال ايران نيز روز چهارشنبه مذاكره با " جوزپه ماتراتزي" مربي ايتاليايي را تكذيب كرد.
تيم ملي فوتبال ايران از تابستان گذشته كه در مرحله يك چهارم نهايي جام ملتهاي آسيا حذف شد، بدون سرمربي مانده است

irna.ir

MoJtaBa.R
28-02-2008, 17:31
تهران:۱۶:۵۲ , ۱۳۸۶/۱۲/۰۹

تاج در گفتگو با مهر:کلمنته هنوز رسما اعلام آمادگی نکرده است/ تلاش ها به زودی نتیجه می دهدنایب رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که تا به این لحظه خاویر کلمنته بصورت رسمی خواسته های این فدراسیون را برای امضا قرارداد نپذیرفته است.در حالیکه شایعاتی پیرامون ابراز تمایل رسمی خاویر کلمنته برای پذیرش خواسته های فدراسیون فوتبال کشورمان مطرح شده بود، مهدی تاج در گفتگو با خبرنگار مهر، در این باره گفت: هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است. تلاش های در زمینه انتخاب سرمربی تیم ملی انجام شده که به زودی منتج به نتیجه خواهد شد.
وی با اشاره به ابراز تمایل خاویر کلمنته برای قبول مسئولیت تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: به نظر می رسد که این مربی اسپانیایی مجددا برای قبول مسئولیت تیم ملی از خود تمایل نشان داده است. در این بین حضور وی در تیم ملی ایران منوط به امضا قرارداد مورد نظر فدراسیون فوتبال است.
تاج همچنین ادامه داد: هنوز خاویر کلمنته بصورت رسمی اعلام نکرده است که خواسته های فدراسیون فوتبال کشورمان را برای قبول مسئولیت تیم ملی می پذیرد. یقینا اعلام آمادگی این مربی اسپانیایی کار حضور وی در تیم ملی ایران را تسریع می بخشد.
رئیس کمیته تیم های ملی در ادامه از تلاش فدراسیون فوتبال برای انتخاب فردی شایسته جهت هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان یاد کرد اما از تعیین زمانی دقیق جهت معرفی فرد مورد نظر خودداری کرد.

MoJtaBa.R
28-02-2008, 17:32
تهران / واحد مرکزي خبر / ورزشي 1386/12/09
خبرگزاري فرانسه در خبري از مادريد گزارش داد ...
مطبوعات اسپانيا امروز پنج شنبه اعلام کردند فدراسيون فوتبال ايران بار ديگر با خاويرکلمنته مربي اسپانيايي براي سرمربيگري تيم ملي فوتبال ايران تماس گرفته است.
به نوشته روزنامه ورزشي "مارکا" ايران تلاش مي کند به هر قيمتي کلمنته را براي سرمربيگري تيم ايران راضي کند و اين در حالي است که کلمنته همچنان با شرط زندگي دائم در ايران مخالف است.
روزنامه اي ديگر به نام " آ اس" اعلام کرد مذاکرات با کلمنته بار ديگر از سر گرفته شده و اين مربي اسپانيايي کمي در مواضع پيشين خود نرمش نشان داده است و احتمالا قراردادي ميان او و مسئولان ورزشي ايران منعقد خواهد شد
ساعت خبر: 15:45 - تاريخ خبر: 09/12/1386

MoJtaBa.R
28-02-2008, 17:34
كلمنته شرط اقامت در ايران را پذيرفته بود!
فوتبال- همشهري امارات:
"‌فقط حرف‌هاي مرا بنويس تا برايت توضيح بدهم. نه يك كلمه بيشتر و نه يك كلمه كمتر"
مهدي تاج كمتر از 12 ساعت بعد از پايان برنامه 90‌، در پاسخ به سئوال خبرنگار همشهري عصر درباره اينكه چرا قرارداد با كلمنته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتفي شد‌، جملاتي جديد را به زبان آورد كه در تناقض بود با گفته‌هاي شب قبل رئيس فدراسيون ايران در برنامه نود.
كفاشيان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در پاسخ به سئوال فردوسي‌پور در اين باره گفته بود: «‌متاسفانه وقتي من قرارداد را امضا كردم و براي كلمنته فرستادم‌، تازه متوجه شدم كه مشاورانم دو نكته اساسي را كه مربوط به نوع اقامت مربي اسپانيايي در تهران مي‌شده‌، لحاظ نكرده‌اند.»
و اين نكته‌اي است كه تاج درباره‌اش مي‌گويد: «‌ما در مذاكرات تهران‌، همه‌چيز را نهايي كرديم و متن قراردادي را كه در آن به نوع اقامت مربي اسپانيايي هم اشاره شده بود به دو زبان ايراني و اسپانيايي تنظيم كرديم. با اين وجود در متن اسپانيايي قرارداد‌، سانتوس بخش مربوط به نوع اقامت كه در دو بند قيد شده را حذف كرده و قراردادي را امضا و براي فدراسيون ايران فرستاده بود كه در آن مشخص نمي‌شد‌، نوع اقامت كلمنته در تهران به چه صورت است!»
حدود يك ماه قبل در بيلبائو‌، نماينده فدراسيون ايران يعني ناصر شفق كه با اختيار تام از سوي علي كفاشيان رئيس فدراسيون ايران براي استخدام مربي خارجي تيم ملي به اسپانيا رفته بود‌، پس از توافق با خاوير كلمنته‌، پيش‌قراردادي را با اين مربي سرشناس اسپانيايي امضا كرد كه در آن مرد اسپانيايي شرط كرده بود چنانچه در سفر به تهران‌، از امكانات فدراسيون ايران رضايت داشته باشد پاي برگه قرارداد اصلي را امضا كند.
پيش قراردادي كه در ابتداي آن آمده بود در صورت امضاي قرارداد در تهران‌، بندهاي اين پيش قرارداد‌، اتوماتيك‌وار در قرارداد اصلي لحاظ خواهد شد. تاج در اين باره مي‌گويد: «‌آن قرارداد اوليه در بيلبائو توافق درباره كليات بود‌، قرارداد اوليه ما قراردادي عملي نبود.» البته آنها مذاكرات را در تهران ادامه دادند و پس از چهار روز قراردادي را تنظيم كردند كه البته كلمنته براي امضايش فرصت خواست.
با اين وجود طرف ايراني تمام مفاد اين قرارداد را پذيرفته بود؛ «‌دو طرف قرارداد را امضا نكرديم‌، او برگه‌هاي قرارداد را با خود به اسپانيا برد و بعد در نامه‌اي به ما موافقتش را براي امضاي قرارداد با ايران اعلام كرد و خواست تا اگر ما هم موافقيم‌، اين قرارداد را امضا كنيم. كفاشيان هم نامه‌اي براي او نوشت كه موافق انعقاد اين قرارداد است.
پس از اين‌، كلمنته قرارداد را امضا كرد و براي فدراسيون ايران فرستاد.» تاج اين جمله را مي‌گويد و ادامه مي‌دهد؛ «‌ولي وقتي قرارداد امضا شده او به تهران رسيد‌، كميته بين‌الملل فدراسيون ايران تشخيص داد كه دو بند اصلي كه نشان مي‌دهد اين مربي سالي چند روز بايد در ايران بماند‌، در متن آن وجود ندارد. به همين دليل ما دو بند به قرارداد اصلي اضافه كرديم كه در آن اشاره مي‌شد او سالي دو بار مي‌تواند به دو مرخصي 20روزه برود. دو بندي كه البته ديگر كلمنته حاضر به پذيرش آن نشد.»
«‌مگر او چند بار بايد يك قرارداد را امضا كند؟ مگر مسئولان فدراسيون ايران نمي‌توانستند مثل كلمنته و سانتوس بندهاي قرارداد را پيش از موافقت بررسي كنند؟ در مذاكرات تهران حتي يك بار هم نشد كه همه اين آقايان در يك جلسه دور يك ميز بنشينند و با ما حرف بزنند.»
عباس نبوي واسطه ايراني قرارداد با كلمنته اين جمله را درباره اتفاقات عجيب وغريبي كه باعث شد تا قرارداد با مرد اسپانيايي منتفي شود‌، مي‌گويد. مذاكرات تهران با مربي اسپانيايي با رياست مهدي تاج انجام شد‌.
مذاكراتي كه در انتها باعث شد تا دو بند اصلي مورد اشكال از سوي كميته بين‌الملل فدراسيون‌، به فراموشي سپرده شود. دو نكته‌اي كه در نهايت منجر به بن‌بست مذاكرات دو طرف شد. ديشب در نود‌، كفاشيان اين اشتباه را ناشي از عدم دقت مشاورانش دانست.
پيش از اين هم ناصر شفق در گفت‌و‌گو با همشهري اين مذاكرات و اشتباه تاج را در جلسه‌اي كه بدون حضور شفق انجام شده بود‌، عامل به بن‌بست رسيدن مذاكرات دانسته بود، اما تاج در دفاع از خود مي‌گويد: «‌اين كذب است كه بگوييم دوستان در جلسه حضور نداشتند. در آن جلسه آقاي عزيز محمدي‌، نماينده روابط بين‌الملل و آقاي نبي حاضر بودند و آقاي شفق هم كمي‌ديرتر به جمع ما اضافه شدند و اين تاخير در ورود ايشان به دليل خاموش بودن موبايل شان بود. با اين وجود زماني كه ما داشتيم به جمع‌بندي مي‌رسيديم‌، آقاي شفق هم به جلسه آمدند و اتفاقا نكاتي را هم گوشزد كردند كه لحاظ شد. با اين وجود در متن قرارداد امضا شده از سوي كلمنته‌، دو بند از توافقات ما وجود نداشت.»
اين در حالي است كه شفق پيش از اين به همشهري گفته بود كه اين دو بند را تيم مذاكره‌كننده فراموش كرده و اگر به همان پيش قرارداد بيلبائو پايبند مي‌ماندند هيچ اشكالي به وجود نمي‌آمد.
پس از اين‌كه فدراسيون ايران دو بند را به قرارداد امضا شده از سوي كلمنته را خواست كه تغيير دهد‌، مرد اسپانيايي حاضر به پذيرش شرايط جديد نشد. او در اين باره مي‌گويد: «‌آنها قرارداد را زير و رو كرده‌اند. اين اتفاق در هيچ كجاي دنيا عرف نيست. ما بر روي اين شرايط كلي به توافق رسيده بوديم.» غير از كلمنته‌، مدير برنامه‌هاي او هم معتقد است كه فدراسيون ايران به دلايلي نامعلوم مي‌خواسته از كنار نام اين مربي اسپانيايي بگذرد.
اين شايد بي‌ارتباط به شايعه مخالفت سازمان با استخدام مربي خارجي نباشد؛ «‌در پيش قرارداد اوليه دوجانبه آمده است كه مفاد اين پيش قرارداد اتوماتيك‌وار در قرارداد اصلي مي‌آيد‌، در همين پيش قرارداد و در بند 8 آمده كه كلمنته فقط سالي دو بار حق رفتن به مرخصي را دارد و در بند 10 آن هم آمده در صورتي كه غير از اين سالي دوبار بخواهد به مرخصي برود بايد از رئيس فدراسيون ايران اجازه بگيرد.»
نبوي اين جمله را مي‌گويد تا به لفظ مربي پروازي كه به كلمنته اتلاق شود‌، اعتراض كند. او مدعي است كه كلمنته به اين پيش قرارداد و قرارداد تهران پايبند مانده، اما فدراسيون ايران اصرار دارد كه قراردادي جديد ميان دو طرف امضا شود. شرطي كه كلمنته زير بار آن نمي‌رود. تاج در اين باره مي‌گويد: «‌ما هم حاضر بوديم كه اگر او به قرارداد تهران و پيش قرارداد بيلبائو رضايت مي‌داد همكاري‌مان را ادامه دهيم.» با اين وجود ديشب علي كفاشيان در برنامه نود گفت‌، مذاكره با كلمنته در دستور كار فدراسيون نيست.
تناقض در ميان شواهدي كه روزنامه همشهري براي اولين بار اقدام به انتشار آنها مي‌كند‌، اين شايعه را كه منتفي شدن استخدام كلمنته و ترديد در انتخاب افشين قطبي كه مربي منتخب كميته فني تيم‌هاي ملي براي سرمربيگري بوده بر اساس فشار‌هاي بيروني به فدراسيون بوده است را قوت مي‌دهد. هرچند تاج اين شايعه را رد مي‌كند و مي‌گويد: «‌ما با آنها تعامل داريم، ولي آنها در اين مسائل دخالت نمي‌كنند.» ادعايي كه در تناقض با شواهد موجود است.

rvin@
29-02-2008, 11:01
مگه قطبی چه کار کرده که اینقدر طرف دار داره
آقا مگه خیلی از شخصیت های خارجی که ما حتی اسمشون رو هم نمی دونیم ولی ظاهرمون رو از اونا کپی می کنیم چه کار واسه ما کردن.
خب حالا یه ایرانی که توی تیم های فوتبال بزرگی کار کرده به نظرت ارزش این رو هم نداره که چهار تا طرفدار داشته باشه.اگه چیزی بارش نبود که خارجی ها خل نبودن استخدامش کنن.

Honradez
29-02-2008, 15:29
ایسنا/ رييس فدراسيون فوتبال گفت: ديگر به "كلمنته" فكر نمي‌كنيم و فردا سرمربي تيم ملي معرفي خواهد شد.

علي كفاشيان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ایسنا اظهار كرد: روز پنجشنبه قرار بود خاوير كلمنته به سفارت ايران در اسپانيا برود و با سفير ايران صحبت‌هاي لازم را انجام بدهد. تمام تداركات لازم هم آماده شده بود و حتي ناهار هم براي او تدارك ديده شده بود اما او تماس گرفت و گفت كه به دليل سفرش به شهري ديگر نمي‌تواند به سفارت برود. ما هم پس از اينكه ديديم نظر كلمنته تغييري نكرده ديگر به او فكر نمي‌كنيم.

وي درباره‌ي انتخاب سرمربي تيم ملي گفت: فردا جلسه نهايي را برگزار خواهيم كرد و گزينه داخلي تيم ملي را معرفي خواهيم كرد.

رييس فدراسيون فوتبال درباره‌ي وضعيت كميته مبارزه با دوپينگ فدراسيون فوتبال نيز به ايسنا گفت: سازمان تربيت بدني به فدراسيون نامه زده كه كارهاي مربوط به دوپينگ زير نظر ستاد ملي مبارزه با دوپينگ انجام شود. من هم به دكتر شريف گفتم كه نظر كارشناسي‌اش را در اين مورد بدهد.

وي افزود: نظر ما اين است كه كارهايي مانند خريدن كيت، فرستادن نمونه‌ها به سوييس و ... را انجام بدهد اما گرفتن تست زير نظر فدراسيون فوتبال انجام شود.

پس از بررسي‌هاي نهايي انجام شده، افشين قطبي، امير قلعه نويي و تركيب محمد مايلي كهن - مجيد جلالي شانس حضور در راس هدايت تيم ملي فوتبال را دارند.

جمعه 10 اسفند 1386، ساعت 12:49

behrad_f
01-03-2008, 01:52
بالاخره بعد از مدتها کش و قوس امشب در برنامه ورزش از نگاه دو اعلام شد افشین قطبی مربی تیم ملی شد.

click_dez
01-03-2008, 04:20
از اول مشخص بود افشين قطبي مربي ميشه

Honradez
01-03-2008, 14:49
سلام بهراد جان. از خبرتون ممنونم.

لطفا بر طبق قوانین، منبع خبر رو درج کنید.

من تا یک روز بشما فرصت میدم.

موفق باشید. ;)

MEHDI_INTER
01-03-2008, 15:11
سرپرست تيم فوتبال سايپا كرج گفت: مسوولان فوتبال و ورزش كشور بايد فكري اساسي براي معضل فحاشي برخي تماشاگرنماها به داوران و تيمهاي مهمان بكنند تيم سايپاي كرج قهرمان فصل گذشته ليگ برتر فوتبال باشگاههاي ايران روز گذشته موفق شد تيم استقلال اهواز را در خانه حريف با نتيجه دو بر صفر شكست بدهد.
اين ديدار گرچه در ابتدا با تشويق علي دايي سرمربي تيم سايپا همراه بود ولي در اواخر مسابقه برخي تماشاگرنماها، داوران ، بازيكنان و مربيان تيم سايپا را مورد هتاكي خود قرار دادند.
" مهدي اربابي " روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت:
ناظر اين مسابقه از فحاشي تماشاگران گزارش تهيه كرد و اميدوارم ديگر شاهد بروز چنين صحنه‌هايي در فوتبال كشور نباشيم.
وي درباره اين ديدار گفت: بازيكنان تيم سايپاي كرج در برابر استقلال اهواز سنگ تمام گذاشتند و با همه توانشان در اين بازي حاضر شدند.
سرپرست تيم سايپاي كرج افزود: اين رقابت يكي از بهترين مسابقات تيم سايپا در اين فصل بود، بازيكنان عالي بودند و يكي از روزهاي استثنايي تيم سايپاي كرج را رقم زدند.
اربابي در ادامه درباره روند مسابقه گفت: در اين مسابقه نارنجي پوشان ‪ ۷‬موقعيت گل داشتند و بازي كاملا يكطرفه بود و تيم استقلال اهواز بجز يكي دو موقعيتي كه بر اثر اشتباه كمك داور مسابقه بدست آورد موقعيت ديگري نداشت.
اربابي در خصوص ميزباني تيم استقلال اهواز تصريح كرد: ميزباني اهوازي‌ها بد نبود، متاسفانه برخي تماشاگرنماها با فحاشي بسيار زشتي كه به داوران و تيم ما انجام دادند ، جو بسيار بدي را ايجاد نمودند.

pentoriko
01-03-2008, 15:17
من ديشب برنامه ورزش از نگاه دو رو ديدم اما نگفت افشين قطبي مربي هست

بلكه مجري به زور ميخواست بزاره تو دهن يارو كه بگه قطبي سر مربي تيم مليه

MEHDI_INTER
01-03-2008, 15:17
رييس فدراسيون وزنه‌برداري گفت: تمرينات و روند آماده‌سازي ملي‌پوشان وزنه‌برداري ايران در اردوي كيش به شكلي كاملا منظم و جدي در حال پيگيري است كه قطعا به موفقيت و پيروزي آنان در ميادين بين‌المللي خواهد انجاميد.
"بهرام افشارزاده" كه روز چهارشنبه از اردوي تيم ملي وزنه‌برداري ايران در كيش ديدن كرد ، گفت : اين اردو بنا به درخواست كادر فني و مساعدت مديرعامل منطقه آزاد كيش داير شده است.
وي ادامه داد: كيش در حال حاضر بهترين موقعيت آب و هوايي را در كشور دارد كه در كنار امكاناتي همانند سالن تمرين مجهز، محل اسكان مناسب و تغذيه مطلوب، يك اردوي كامل و ايده‌آل را رقم زده است.
رئيس فدراسيون وزنه‌برداري در خصوص وضع آمادگي دعوت‌شدگان به اردو تصريح كرد: نفرات اعزامي به اين مرحله از اردو با جديت و نظمي خاص پيگير تمرينات خود هستند و هماهنگي كاملا مناسبي با سرمربي و دو مربي چيني خود دارند.مطمئن باشيد جديت و انگيزه‌اي كه در اردونشينان مشاهده مي‌شود به موفقيتهايي بزرگ در ميادين بين‌المللي پيش رو خواهد انجاميد.
وي به تمرينات سنگين قويترين مرد جهان اشاره كرد و افزود: حسين رضازاده بعد از پشت سر گذاشتن آسيب ديدگي نه چندان جدي زانو هم‌اكنون تمرينات فشرده‌اي را پشت سر مي‌گذارد و روز به روز به شرايط ايده آل و آرماني خود نزديك و نزديك تر مي‌شود. او فعل خواستن را به معناي واقعي صرف كرده و در آستانه بزرگترين رويداد ورزشي پيش رو(المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن) خانه و زندگي خود را رها كرده و همراه با ساير اردونشينان در تمامي برنامه‌هاي تمريني كه كادر فني در نظر مي‌گيرد شركت مي‌نمايد.
وي يادآور شد: به خوبي تمرينات پيش از المپيك سيدني و آتن وي را به ياد دارم و در اين خصوص بايد اعلام كنم نه تنها انگيزه و جديت او كمتر از پيش نشده بلكه با انگيزه‌اي به مراتب بيش از دو المپيك قبلي تمرين مي‌كند.
خود او بهتر از همه مي‌داند كه در چه موقعيتي قرار دارد و انشاء‌اله با كسب سومين مدال المپيك به ركورد و موقعيتي استثنايي دست خواهد يافت.
وي در ادامه افزود: حمايت از رضازاده و رشته مدال آور وزنه برداري كه از گذشته تا حال جزو افتخارآورترين رشته‌ها بوده وظيفه‌اي ملي است و همه اعم از دست اندركاران فدراسيون، كادر فني ، سازمان تربيت بدني ، كميته ملي المپيك و تمامي نهادها بايد دست به دست هم بدهند تا زمينه خلق حماسه اي بزرگ در پكن فراهم شود.
افشارزاده در پايان گفت: به موفقيت تيمهاي ملي وزنه‌برداري در ‪ ۳‬ميدان مهم پيش رو، آسيايي ژاپن، قهرماني جوانان جهان در كلمبيا و در نهايت بازيهاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬بسيار اميدوارم و قول مي‌دهم اگر حمايتي ويژه از فدراسيون وزنه‌برداري صورت گيرد نتايجي بي‌نظير و بهتر از سالهاي قبل را بدست خواهيم آورد.

MoJtaBa.R
01-03-2008, 15:33
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد که اگر مسئولان باشگاه استقلال ادعای خود مبنی بر تضییع حقوق این تیم توسط داوران را ثابت کنند از سمت خود در کمیته داوران فدراسیون فوتبال کناره گیری خواهد کرد.
مسعود عنایت در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: استقلال در فصل جاری 22 بازی در لیگ و 2 دیدار در جام حذفی داشته است. می توانم به جرات بگویم در این 24 بازی تعداد اشتباهات سهوی داوران به سود استقلال بیش از سوت هایی بوده که به ضرر این تیم به صدا درآمده است.
وی با تاکید بر ادعای خود خاطر نشان کرد: حاضرم این ادعا را برای مدیران استقلال اثبات کنم. کار دشواری نیست. 24 حلقه فیلم را به همراه آقای فتح الله و هر کدام از مسئولان باشگاه استقلال با حضور کارشناسانی خبره و بی طرف مورد ارزیابی قرار می دهیم بدون شک به آنها ثبات خواهد شد که اشتباهات بیشتر به سود آنها بوده تا ضررشان. اگر این مسئله را به آنها ثابت نکردم قطعا از سمت خود در کمیته داوران فدراسیون فوتبال کناره گیری خواهم کرد.
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در ادامه با اشاره به اشتباهاتی که غالبا به سود استقلال بوده است تا ضرر این تیم اشاره کرد و گفت: اشتباه از داوران رخ می دهد و مختص به یک کشور نیست. اما باید منصفانه با این موضوع برخورد کرد. مسئولان باشگاه استقلال که از داوری رحیم رحیمی مقدم گله مند هستند، بهتر است فیلم بازی را مجددا تماشا کنند. قطعا آنها نیز هم عقیده با ما خواهند شد و به این نکته اذعان خواهند کرد که به غیر از پنالتی دقیقه 5+90 هیچ اشتباهی از سوی داور سرنزده است که به ضرر این تیم رقم خورده باشد.
عنایت در مقام یک کارشناس به نقد عملکرد رحیمی مقدم در بازی استقلال - برق شیراز پرداخت و گفت: قضاوت رحیمی مقدم تا دقیقه 5+90 کم اشتباه و قابل قبول بود اما در این زمان یک پنالتی مصلحتی و اشتباه به سود برق شیراز اعلام کرد که کار خوب او را زیر سئوال برد. به عقیده من اگر چنین برخوردهایی خطای پنالتی باشد، یک داور باید در طول بازی بارها اعلام پنالتی کند. خوشبختانه این پنالتی تاثیری در نتیجه بازی نداشت و روی آن حاشیه سازی نشد.
محمود یاوری در پایان بازی استقلال - برق شیراز مدعی شده بود باشگاه برق شیراز از فدراسیون فوتبال خواسته است تا رحیمی مقدم دیدارهای این تیم را قضاوت نکند اما عنایت برخلاف اظهارنظر سرمربی برق گفت: ما هر نامه ای که به کمیته داوران فدراسیون فوتبال ارسال شده باشد، را ثبت می کنیم. طی مدت حضور من در کمیته داوران به هیچ عنوان چنین نامه ای به دست ما نرسیده است.
وی ادامه داد: رحیمی مقدم نه به درخواست باشگاه برق شیراز، بلکه بصورت اتفاقی هفته هاست برای برق شیراز قضاوت نکرده است. آیا در ثبت دیگر شکست های تیم برق طی فصل جاری هم رحیمی مقدم مقصر بوده است؟ مسئولان باشگاه برق مدعی اند روی قضاوت رحیمی مقدم حساس بوده اند. باید دید ریشه این حساسیت از کجاست. تا آنجایی که حافظه من یاری می دهد رحیمی مقدم برای تیم برق یک قضاوت توام با اشتباه داشت که مربوط می شود به دیدار رفت دو تیم پرسپولیس و برق شیراز در فصل ششم لیگ برتر. یعنی بازیکنان و مربیان برق شیراز هنوز آن بازی را بعد از یک سال و نیم فراموش نکرده و باز هم نسبت به رحیمی مقدم حساسیت داشته اند؟
عنایت خاطر نشان کرد: آقای محمود یاوری شیخ مربیان فوتبال ایران هستند و من خود را کوچک تر از آن می دانم که در خصوص اظهارات ایشان موردی را بیان کنم اما حرف من این است که در فوتبال ما اگر مربی یا مربیانی ادعای بزرگی دارند، بهتر است در رفتار خود پس از بازی ها نیز بزرگ منشانه رفتار کنند. چرا در فوتبال ما مربیان شکست را به گردن نمی گیرند؟ چرا همیشه داور و مسائل جانبی را در شکست تیم خود دخیل می دانند؟ چرا احترام حریف را حفظ نمی کنند و شان داوری و تیم مقابل را پایین می آورند؟ و...
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد: نمی شود که هر تیمی خواهان انتخاب داور برای بازی خود شود. به طور مثال برق شیراز رحیمی مقدم را نخواهد، سایپا درخواست کند که مرادی برای این تیم سوت نزد و... در آن شرایط چه کسی باید بازی لیگ را قضاوت کند؟ ما 20 داور در لیگ برتر داریم که باید بصورت چرخشی از آنها برای قضاوت بازی های لیگ استفاده کنیم، در این بین نمی توانیم طبق در خواست مربیان و مسئولان تیم ها داور انتخاب کنیم.
وی در خصوص انتخاب داور برای شصت و چهارمین دربی شهر تهران گفت: فدراسیون فوتبال هنوز تکلیف ما را مشخص نکرده است. اگر فدراسیون فوتبال و مسئولان برگزاری بازی داوران ایرانی بخواهند، یکی از داوران واجد شرایط کشور بازی را قضاوت خواهد کرد درغیر این صورت داوری از یکی از کشورهای ایتالیا، آلمان و اسپانیا برای داوری دربی به تهران می آید

behrad_f
01-03-2008, 15:42
منبع خبر که برنامه ورزش از نگاه دو بود که خودم شنیدم این متنم خودم بر اساس اون چیزی نوشتم که شنیدم کوثری مجری برنامه اول برنامه گفت مربی تیم ملی رو امشب از این برنامه اعلام میشه بعد به تاج زنگ زدن اون گفت مربی انتخاب شده ولی بگذارید فردا خود کفاشیان اعلام کنه ولی کوثری گفت قطبی شده تاج هم نگفت نیست حتی چند بار با این که تلفن تاج هنوز وصل بود انتخاب قطبی رو تبریک گفت و تاج نگفت این طور نیست حتی بعد با مهمانان برنامش راجب قطبی حرف زد و با اطمینان اعلام کرد قطبی مربی تیم ملی شده .

MoJtaBa.R
01-03-2008, 15:51
منبع خبر که برنامه ورزش از نگاه دو بود که خودم شنیدم این متنم خودم بر اساس اون چیزی نوشتم که شنیدم کوثری مجری برنامه اول برنامه گفت مربی تیم ملی رو امشب از این برنامه اعلام میشه بعد به تاج زنگ زدن اون گفت مربی انتخاب شده ولی بگذارید فردا خود کفاشیان اعلام کنه ولی کوثری گفت قطبی شده تاج هم نگفت نیست حتی چند بار با این که تلفن تاج هنوز وصل بود انتخاب قطبی رو تبریک گفت و تاج نگفت این طور نیست حتی بعد با مهمانان برنامش راجب قطبی حرف زد و با اطمینان اعلام کرد قطبی مربی تیم ملی شده .

به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کن

Honradez
01-03-2008, 19:38
ایسنا/ جلسه‌ي افشين قطبي و مسولان فدراسيون فوتبال با رييس مركز توسعه‌ي ورزش قهرماني سازمان تربيت بدني، بدون اعلام هيج نتيجه‌ي مشخصي پايان يافت.

در حالي كه افشين قطبي هم‌چنان به عنوان يكي از گزينه‌ي داراي شانس سرمربي‌گري تيم ملي ايران مطرح است، ظهر امروز با حضور در فدراسيون فوتبال با مهدي تاج ديدار و گفت‌وگوي كوتاهي انجام داد و پس از آن نيز به همراه عزيز محمدي و تاج براي برگزاري نشست با كيومرث هاشمي راهي سازمان تربيت‌ بدني شد.

در اين نشست كه با حضور كفاشيان و به مدت يك ساعت به طول انجاميد، طرفين درخصوص سرمربي‌گري تيم ملي فوتبال به مذاكره پرداختند. افشين قطبي نيز در اين نشست گزارش كوتاهي از برنامه‌هايش را ارايه و مسولان فدراسيون فوتبال و رييس مركز توسعه‌ي ورزش قهرماني نيز در اين باره مسايلي را مطرح كردند.

براساس اين گزارش، اين نشست درحالي به پايان رسيد كه هيچ نتيجه‌ي مشخصي مبني بر نهايي شدن حضور افشين قطبي در پست سرمربي‌گري تيم ملي حاصل نشد.

علي كفاشيان، ريس فدراسيون فوتبال نيز پس از پايان اين نشست در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا تاكيد كرد: گفت‌وگوهاي خود با قطبي را ادامه مي‌دهيم، ولي هنوز هيچ چيز به صورت قطعي مشخص نيست. پس از نهايي شدن مذاكرات، نام سرمربي را اعلام مي‌كنيم.

اين درحالي است كه مسولان فدراسيون فوتبال از قطبي خواستند كه پروازش به شيراز را لغو كند.

شنبه 11 اسفند 1386، ساعت 14:21

saeed_h1369
01-03-2008, 19:45
اینقدر این بشر (کوثری ) بی شعوره که نگو یکی نمیگه اخه کی گفت قطبیه که تو شروع کردی هی میگفت مبارک باشه نمیدونم خدارو شکر که مربی معلوم شد واقعا متاسفم

befermatooo
01-03-2008, 20:17
پیشاپیش آغاز مربیگری قطبی را تبریک میگوییم البته اگه خبر درست باشه ( توکل بر خدا )

hessam_sz
01-03-2008, 21:05
سايت تابناك هم رسما اعلام كرد قطبي سر مربي تيم ملي شد.
معمولا تابناك خبرهايي رو كه خودش ميزاره و به نقل از جايي نيست صحت كامل داره

SANR
01-03-2008, 21:27
مبارکه.

بلاخره فدراسیون یه کاری انجام داد.

مجید فینا
01-03-2008, 22:10
منم از شبکه دو شنیدم و برام جالب بود که مجری برنامه از قطبی خوشش نمیاد و از مهمان برنامه هی سوال میکرد که نظرتون در مورد آقای قطبی چیه

alenkita
01-03-2008, 22:35
ولي اخبار امروز كه در اين باره چيزي نگفت

Actros
02-03-2008, 01:11
من ديشب برنامه ورزش از نگاه دو رو ديدم اما نگفت افشين قطبي مربي هست

بلكه مجري به زور ميخواست بزاره تو دهن يارو كه بگه قطبي سر مربي تيم مليه

دقیقا همینطوره
به زور
امروز کفاشیان گفت هنوزم هیچی مشخص نیست
اعلام نمیکنه تمومش کنه

shazdeh23
02-03-2008, 01:31
بابا اصلا مردم کاملا سرکارن.
مگه میشه آخه اینقدر انسان نفهم و بی شعور باشه که.....
کفاشیان مردم رو گذاشته سرکار. واقعا جای تاسف و تاثر داره که یک آدمی مثل کفاشیان مردم رو 3-2 ماه اینجور علاف کنه.
نمیدونم چی بگم.....
یا حق

بردیا
02-03-2008, 13:52
ملت همه سرکارن.

Only Pes
02-03-2008, 17:18
واقعا متاسفم که علی دایی سرمربی تیم ملی شد

lindows
02-03-2008, 17:24
نيم ساعت پيش اعلام شد كه علي دائي سر مربي تيم ملي است

mahdi22ir
02-03-2008, 17:36
سلام
منم شنیدم امروز یوسفی بعد از بازی پرسپولیس گفت دایی سرمربی شده
خدا بهش رحم کنه
یا علی

vahid_civil
02-03-2008, 17:59
فعلا همه شکه شده اند. حداقل حسن دایی اینه که نمیتونن بهش چیزی بگن!!

بازیکن که بود خدافظی نمیکرد از فوتبال بره. حالا که سرمربی شده رکورد سر الکس فرگوسن هم میشکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MORINIO
02-03-2008, 19:21
شک نکنید از مرحله اول مقدماتی هم صعود نمیکنیم!!!

vahid_vaezinia
02-03-2008, 19:27
تيم ملي از قبل هم بدتر ميشه و همش باخت ميده در اين شك ندارم

tabriz-info
02-03-2008, 20:41
من با علی دایی موافقم ولی فر نمیکنم کاری بتونه انجام بده

behrad_f
02-03-2008, 22:17
از همه دوستان بخاطر اشتباه در خبر تایپیک معذرت خواهی میکنم ولی مطمعنا اشتباه اصلی از مسولین بود که همرو حتی خودشونو سر کار گذاشتن نمونش همون تاج که اون شب گفت مربی انتخاب شده وکوثری که دوستان دیگری نیز تایید کردن گفت که مربی انتخاب شده وقطبی مربی قطعی شده.

behrad_f
02-03-2008, 22:18
علي دايي" به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ايران انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرانجام پس از مدت‌ها "علي دايي" كاپيتان پيشين تيم ملي فوتبال ايران به عنوان سرمربي جديد تيم ملي انتخاب شد.
علي كفاشيان با اعلام اين خبر به ايسنا گفت: صحبت‌هاي مقدماتي طي روزهاي گذشته با علي دايي انجام شده بود كه امروز با ارايه برنامه‌هايش به فدراسيون فوتبال نشستي را با او برگزار كرديم.
رييس فدراسيون فوتبال گفت: پس از بررسي برنامه‌هاي علي دايي، وي رسما به عنوان سرمربي تيم ملي معرفي شد.
اين در حالي است كه علي دايي حتي در ميان گزينه‌هاي فدراسيون فوتبال براي تصدي پست سرمربيگري تيم ملي قرار نداشت. منبع:ایسنا

behrad_f
02-03-2008, 22:22
سخنگوي باشگاه سايپا تهران گفت: علي دايي به صورت همزمان در تيم‌ملي و باشگاه سايپا حضور خواهد داشت.
تقي‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: طبق صحبت‌هايي كه با فدراسيون فوتبال داشتيم و با مبنا قرار دادن مصالح ملي، علي دايي را در اختيار تيم ملي قرار داديم اما طي توافقات انجام شده قرار است تا علي دايي در هر دو پست تيم ملي و سرمربي‌گري سايپا فعاليت كند و در كنار حضور در تيم ملي ايران وظيفه‌ي بزرگش در ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر را انجام دهد.
وي افزود: تيم فوتبال سايپا روز يكشنبه نوزدهم اسفند ماه براي ديدار مقابل نماينده كويت عاز اين كشور مي‌شود.
به گزارش ايسنا، باشگاه سايپا همچنين در بيانيه‌اي حضور علي دايي در تيم ملي را تشريح كرد: "در روزهايي كه دوستداران فوتبال و ورزش ، چشم‌انتظار انتخاب سرمربي تيم ملي فوتبال ايران بودند ، خانواده بزرگ سايپا به خود مي‌بالد كه در چنين شرايط حساسي و در آستانه نخستين ديدارش در ليگ قهرمانان آسيا ، گوهر گرانقدر فوتبال ايران را به تيم ملي ايران تقديم كرد.
اينك كه كارشناسان و مسوولان در انتخاب سرمربي تيم ملي فوتبال ايران به نام "علي دايي" ، اين اسطوره بين‌المللي فوتبال كشورمان رسيده‌اند ، باشگاه سايپا به خود مي‌بالد كه در روزهاي سخت پس از جام جهاني ، انتخابي تاريخي داشت و بر انتخاب خود پافشاري كرد و در كنار دايي ماند. علي دايي بايد در روزهاي آينده در دو ميدان سخت بين‌المللي براي عزت و سربلندي ايران اسلامي ، نبردي تازه را آغاز كند كه اميدواريم اين بار همه در كنارش باشند. اميدواريم كه تيم ملي فوتبال ايران با عنايت پروردگار ، حمايت ملت ، همت بازيكنان و درايت سرمربي خود بتواند افتخار جديدي را براي ايران اسلامي رقم زده و پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران را در بين تيم‌هاي حاضر در جام جهاني سال 2010در آفريقاي جنوبي به اهتزاز درآورد. منبع:ایسنا

Saman-Rs
02-03-2008, 22:39
علي دايي كه مربي تيم ملي شد ، خدا كنه كارش رو خوب انجام بده !

كسي ميدونه آيا علي دايي كلاس هاي مربي گري حرفه اي رفته ؟ يا اينكه آموزش ديده يا نه ؟

mojikavedoust
02-03-2008, 22:46
بنظر من بهترین انتخاب ممکن بود.
دست کفاشیان درد نکنه, با اینکه تا دیروز فحشش میدادم.
مطمئنم که علی دائی موفق میشه (ایشالا)

Only Pes
02-03-2008, 23:11
حتما با وجود علی دایی ایران قهرمان منظومه شمسی میشه چه برسه جهان
ریسک بزرگی بود برای مقصران آرزوی مرگ میکنم

vahid_vaezinia
03-03-2008, 00:37
واقعا ديگه نميشه اين موضوع رو انكار كرد كه دايي در زمينه مربي گري تجربه كمي داره و اصلا بدرد تيم ملي نميخوره

Cat1
03-03-2008, 00:43
پس نتیجه می گیریم که بعضی ها مشکل ریشه ای با دایی دارند. نه ... .

تیم با مربیگری دایی هم به جایی نمی رسه چون نه دایی مربی هست و نه تیم ملی بازیکن به درد بخور داره. علی کریمی که بازیکن تیم ملی باشه، تیم عاقبتش از الان معلومه.

در هر صورت دایی بهترین انتخاب هست.

Masoud_kp
03-03-2008, 00:50
منم با علی دایی کاملا موافقم وبهترین انتخاب بود و با توجه با صحبتهای مربیان میگفتند که قطبی مثل یه هندوانه سربسته هست که داخلش معلوم نیست !
ایشالا که بهترین نتیجه ممکن رو بگیره نه بخاطر خودش بخاطر ایران و ماها ملت ایران!

vahid_vaezinia
03-03-2008, 01:08
بابا نظرشون عوض شد علي دايي رو گذاشتن ولي به نظر من بهتر كه نشد هيچ بدتر هم شد اين دايي تو مربي گري اصلا تجربه نداره