PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمي تونم برم داخل ويندوز

manli7
25-05-2011, 16:05
سلام به دوستان عزيز دوستان من يه مشكلي دارم كه مي خواستم مشكلم برطرف شه من سيستم رو كه روشن مي كنم پيغام NTDL IS MISSing ميده هر كاري هم رو امتحان كردم با سي دي ويندوز خوساتم نصب كنم نشد از بايوس سي دي ويندوز رو معرفي كردم ولي باز نشد الا ن مي خوام برم درايو رو فرمت كنم نميشه چي كار كنم؟

F-Privacy
25-05-2011, 16:15
سلام به دوستان عزيز دوستان من يه مشكلي دارم كه مي خواستم مشكلم برطرف شه من سيستم رو كه روشن مي كنم پيغام NTDL IS MISSing ميده هر كاري هم رو امتحان كردم با سي دي ويندوز خوساتم نصب كنم نشد از بايوس سي دي ويندوز رو معرفي كردم ولي باز نشد الا ن مي خوام برم درايو رو فرمت كنم نميشه چي كار كنم؟

سلام .
هایرن بوت سی دی 10.6 به بعد را تهیه کن بعدا قسمت Fix ntldr missing را اجرا کن.
اگه کار کرد تمام و گرنه بایستی ویندوزت رو Repair و یا از نو نصب کنید

:11:

manli7
26-05-2011, 12:18
ممنون من hirens boot cd رو تهيه كردم بايد الان چه طوري باهاش كار كنم؟

K1lou
26-05-2011, 12:27
ممنون من hirens boot cd رو تهيه كردم بايد الان چه طوري باهاش كار كنم؟
با سلام
باید از طریق این سی دی بوت کنید نرم افزارهای مختلفی داره که با خوندن توضیحاتشون می تونید یکی رو برای حل مشکل انتخاب کنید
موفق باشید

manli7
26-05-2011, 22:14
سلام .
هایرن بوت سی دی 10.6 به بعد را تهیه کن بعدا قسمت Fix ntldr missing را اجرا کن.
اگه کار کرد تمام و گرنه بایستی ویندوزت رو Repair و یا از نو نصب کنید

خوب من الان اين كارو كردم ولي كار نكرد و باز هم همين پيغام رو داد الان بايد چي كار كنم؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید عكس گرفتم كدوم گزينه رو بزنم؟

F-Privacy
27-05-2011, 10:08
خوب من الان اين كارو كردم ولي كار نكرد و باز هم همين پيغام رو داد الان بايد چي كار كنم؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید عكس گرفتم كدوم گزينه رو بزنم؟

سلام.

همونطور که تو تصویر هست گزینه Fix "NTLDR is Missing"a را با کلید مکان نما انتخاب کنید، بعدا تو صفحه ای که میاد اگه ویندوزتون در درایو اولی از پارتیشین اولی هست همون گزینه اولی یعنی 1ST TRY THIS seleccione esto primero را انتخاب کنید و اگر ویندوزتون در درایو های دیگر یا پارتیشین های دیگر هست گزینه های 2 تا 8 را بایستی امتحان کنید و گزینه 9 برای ویندوز 98 نصب شده در درایو C و گزینه 10 برای ویندوز 98 نصب شده در درایو D می باشد. اگر مشکل حل شد سیستم ریستارت شده و بدون اشکال به ویندوز خودتون خواهد رفت.

manli7
27-05-2011, 10:12
دوستان كسي نمي تونه راهنمايي كنه؟

Amirrezaajalli
27-05-2011, 10:17
اگه ویندوز جدید هم بزنی باز مشکلت برطرف نشه من فکر میکنم مشکل شما سخت افزاریه
وگرنه با راه هایی که دوستان گفتن باید حل میشد

Mehran-King
27-05-2011, 10:26
بهترین روشش همون عوض کردن ویندوزه! بعد فرمت سازی در مرحله نصب ویندوز!

F-Privacy
27-05-2011, 10:40
دوستان كسي نمي تونه راهنمايي كنه؟

سلام.

یک راهنمایی تو پست 6 نوشتم ، بخاطر عضو جدید بودن بایستی یک مرحله نظارتی به پستهام بیاد. همون پست 6 را ملاحظه کنید.

manli7
27-05-2011, 11:54
من وقتي Fix "NTLDR is Missing" رو زدم بعد وارد يه صفحه جديد شدم و تو صفحه جديد تمام گزينه ها رو زدم ولي باز erorr داد كه نمي تونه!! تو همون صفحه اول نميشه چيزي رو زد كه درست بشه همون عكسي كه گذاشتم كلي گزنيه هست اونجا

Amirrezaajalli
27-05-2011, 11:57
من وقتي Fix "NTLDR is Missing" رو زدم بعد وارد يه صفحه جديد شدم و تو صفحه جديد تمام گزينه ها رو زدم ولي باز erorr داد كه نمي تونه!! تو همون صفحه اول نميشه چيزي رو زد كه درست بشه همون عكسي كه گذاشتم كلي گزنيه هست اونجا

دل به دریا بزن و یه ویندوز از اول نصب کن!
اگه win7 باشه که چه بهتر!خرابیش کمتره!

manli7
27-05-2011, 12:02
دارم همين كارو ميكنم الان يه cd جديد ويندوز گرفتم xp داره نصب ميشه البته اولاشه دارم درايو c رو فرمت مي كنم

Amirrezaajalli
27-05-2011, 12:05
دارم همين كارو ميكنم الان يه cd جديد ويندوز گرفتم xp داره نصب ميشه البته اولاشه دارم درايو c رو فرمت مي كنم

چرا 7 استفاده نمیکنید؟؟؟؟؟
xp همچین مشکلاتی داره!!!!
امروز زدی معلوم نیست به فردا برسه یا نه!

manli7
27-05-2011, 14:21
من الان سي دي ويندوز xp رو كه گذشاتم ويندوز نصب شد و الان دارم برنامه نصب مي كنم چرا ؟اين سي دي بوت هانتر چه تاثيري داشت؟

F-Privacy
27-05-2011, 15:41
سلام.

در مورد Fix NTLDR is missing از لحاظ تکنیکی راه حلهای دیگری را نیز میشه مطرح کرد ولی فکر نکنم نه حوصله اش را داشته باشید و نه ارزش در مقابل ویندوز نو یا Repair شده را داشته باشد . ولی اگر تنها گزینه این باشد که بایستی NTLDR درست بشه ، بایستی راه حلهای دیگر را دنبال نمود.

به هر حال شما که ویندوز نو نصب می کنید کارتون راحتتر کرده اید. هایرن بوت سی دی دارای برنامه های خیلی مفید میباشد که برای کار سیستماتیک بعضی هاشون حتی ضروری می باشد . میتونید پیگیر برنامه های موجود در سی دی هایرن باشید تا به اهمیت تک تک اونا واقف بشید . یک نمونه که فکر کنم بدردتان بخورد تصویر برداشتن از ویندوز نو یا در هر مرحله از ویندوز تکمیل شده به همراه برنامه ها ی نصب شده در آن است . این مورد به این خاطر هست ، که بنا به هر دلیلی ویندوزتون معیوب بشه مثلا توسط ویروس خیلی خطرناک یا پاک شدن فایلهای سیستمی ویندوز و خیلی موارد دیگه عوض اینکه بیایید ویندوز را از نو نصب کنید طی حداکثر نیم ساعت ویندوز پابرجا و بدون اشکال قبلی شما را آماده می کند.

از بابت تاخیر در نمایش این پست معذرت ( تا از جدید بودن بگذرم )