PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با یه فایل Hidden

metana
24-05-2011, 20:47
سلام دوستان. خسته نباشید.

فلشم ویروسی شدو تقریبا همه فولدرا یه جورایی پاک شدن. با کسپرسکی اسکن کردمو فلش از ویروس پاک شد. اما چنتا عکس داشتم که اونا هایدن شدن. در حقیقت سیستمی شدن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان دیگه نمیتونم از هایدن بودن درشون بیارم...
میشه کمکم کنید؟

ممنون.:11:

alyy
25-05-2011, 12:30
این کد رو تو run تایپ کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط به جای C درایوی که عکسهات داخلش هست و به جای name هم ادرسی که بعد از درایو مورد نظر هست انتخاب کن و اینتر رو بزن
مثلا یه فولدر در ادرس F:\112\777 (فولدر 777) مخفی هست
داخل run تایپ میکنی:
attrib -h -S F://112/777

F-Privacy
25-05-2011, 16:25
سلام دوستان. خسته نباشید.

فلشم ویروسی شدو تقریبا همه فولدرا یه جورایی پاک شدن. با کسپرسکی اسکن کردمو فلش از ویروس پاک شد. اما چنتا عکس داشتم که اونا هایدن شدن. در حقیقت سیستمی شدن!

الان دیگه نمیتونم از هایدن بودن درشون بیارم...
میشه کمکم کنید؟

ممنون.:11:

سلام .

با تشکر از دوستمون یک راه ساده تر اینجوری هست :

یک فولدر بالاتر بروید و فولدر را از خاصیت Hidden در آورده و به تمام سابفولدر و فایلهای پایین تر اعمال نماید.

:11:

metana
25-05-2011, 22:05
ممنون از توجهتون.
اما متاسفانه هیچکدوم از روش ها عمل نکردن.

F-Privacy
26-05-2011, 08:54
سلام.

خودم تا بحال چندین بار دقیقا با این مشکل که ناشی از ویروس هست مواجه شدم و اون روشی که گفتم فایلها را بصورت قبلی در آورده حالا نمیدونم اشکال کارتون از کجاست .

به هر حال اون روش مورد اشاره دوستمونو که مفصلتره را با این توضیح بکار بگیرید فکر کنم مشکلتون حل میشه :
در Run ویندوز cmd را تایپ کنید :
و داخل اون به صورتی که در تصویر هست تایپ کنید
( فرض شده که درایو شما G و فایلهای مخفی سیستمی در G:\A\B یعنی تو فولدر B از فولدر A در درایو G هست )

فقط دقت کنید تمام عبارات و علائم را دقیقا به صورت گفته شده تایپ کنید و اینتر را در پایان هر سر بزنید :
مخصوصا سطر دوم را که عبارت CD و بک اسلش هست چون ممکنه Handle قبلی برای درایو مورد نظر وجود داشته باشه و به Root درایو مورد نظر نتونید برید.

:11:

sahel332
21-06-2011, 10:09
دوستان بنده یک تجربه ای که من کسب کردم این است که
با استفاده از روشهای فوق همگی جواب می دهند . ولی باید نام پوشه مورد نظر را کوتاه نمود . و در ثانی تا آنجا که می شود فایلها را تک به تک از هیدن خارج نمود . اگر تعداد فایلها زیاد باشد جواب نمی دهد .