PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوتر را روشن که میکنم حدود 10دقیقه ای طول میکشه که به حالت عادی دربیاد

behnam afshari
24-05-2011, 19:08
سلام ببخشید یک سوال ::::
چند وقتی که کامپیوتر را روشن که میکنم حدود 10دقیقه ای طول میکشه که به حالت عادی دربیاد
در این 10دقیقه بیشترین فشار بر روی cpu است
این مشکل وقتی حل میشه که نصب دوباره ویندوز کنم ولی بعد از مدتی دوباره بوجود میاد مشکل ازچیه؟؟؟؟؟
:23::23::23::23:

ask_bl
24-05-2011, 19:26
عنوان تاپیک رو متناسب با مشکلتون انتخاب کنین

عنوان ویرایش شد

joe_satriani
24-05-2011, 22:21
با سلام
چک کنید که سیستم ویروسی نباشه
دوم هم استارت آپ ویندوز رو تخلیه کنید و برنامه ها رو از اجرا در بیارید

موفق باشید.

jafarian
25-05-2011, 07:38
ببینید سیستم ویروس نداره ازبرنامه Startup Faster که لینک دانلودش پایین میزارم نصب کنید موقع بالا اومدن ویندوز ازاون کمک بگیرین درضمن این برنامه Soluto راهم روی سیستم خودتون نصب کنید اینم تو سرعت ویندوزمقداری تاثیرداره پست دانلود اینم پایین قرارمیدم بعلاوه آموزش:20:

لینک دانلود Startup Faster

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پست دانلود Soluto

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح درمورد برنامه Soluto

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

F-Privacy
25-05-2011, 16:50
سلام.

یک توضیح دیگری را هم من اشاره کنم:

وقتی استارت آپ ویندوزتون سبک تر کردید حالا میخواد با برنامه های مورد اشاره دوستان و نیز از طریق سبکتر کردن تنظیمات استارت آپ در msconfig ونیز سبکتر نمودن قسمت بدرد نخور شبکه ، حتما این مورد را چک کنید : ببینید تعداد فونتهای ویندوزتون چند تا هست اگر خیلی زیاد بود یا تعداد اونا را کاملا کاهش بدید ، البته دقت کنید که فونتهای سیستم را حذف نکنید . اگر هم نمیدونید فونتهای سیستمی کدامیکشون سیستمی هست ، یک ویندوز بدون دستکاری شده را امتحان کنید که مطمئناً تعداد فونتهای نصب شونده در اون خیلی کمتر هست.
:11: