PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ریکاوری

sadeq280
24-05-2011, 19:03
سلام من یک hp probook خریدم مدلشم 4320 هست ولی نرم افزار ریکاوری توش نبود فروشنده هم هرچی بهش ور رفت نتونست پیدا کنه بعدش بهم گفت برو از توی اینترنت پیدا کن منم هر بیشتر گشتم بیشتر گیج شدم لطفا یکی کمکم کند

sadeq280
25-05-2011, 10:03
منظورم نرم افزاریه که باهاش بک آپ می گیرند و توی dvd رایت می کنند.

sadeq280
28-05-2011, 14:08
لطفا یکی کمکم کنه اومدم با خود ویندوز درایو c رو دو قسمت کردم حالا دیگه از f11 هم نمی تونم بک آپ رو برگدونم من موندم و این ویندوز لطفا یکی کمکم کنه بتونم ازش ایمج بگیرم
نمی دونم چرا کسی جوابمو نمیده اگر جای اشتباهی سوالمو پرسیدم یکی بهم بگه.

teknosys
29-05-2011, 11:40
سلام

برای بک آپ گیری میتونید از نرم افزارهای پارتیشن بندی استفاده کنید. یکی از گزینه های نرم افزارهای پارتیشن بندی گرفتن بک آپ از یک یا چند درایو و حتی کل هارد هست. برای گرفتن بک آپ از درایو ویندوز دقت کنید که بصورت Bootable درست کنید تا برای استفاده در مواقع لزوم بدون نیاز به ویندوز یا هر نرم افزار دیگری و فقط با بوت کردن از روی سی دی ریکاوری گرفته شده رو برگردونین.

لینک دانلود از سافت گذر: (لیست برنامه های پشتیبان گیری ، قبل از انتخاب نرم افزار و دانلود اون ، توضیحات رو مطالعه کنید.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشین.

hovo
30-05-2011, 00:41
کلا بی خیال شو اصلا این نرم افزار اچ پی رو نمیشه دانلودش کرد من 1 هفته وقت گذاشتم نشد

اون نرم افزار اچ پی رو هم اگه ویندوز اورجینال داشته باشه باید توی
start
hp
hp recovery manager
پیداش کنی (البته استار منو رو کاملا بگرد یا برو تو سی و توی پروگرام فایل و 64 رو کامل بگرد)
هیچ نرم افزار دیگه ای هم نیست که باهاش بشه از درایو ریکاوری اچ پی استفاده کرد فقط خود ویندوز اورجینالهای اچ پی می تونن ارتباط f11 و هارد و درایو ریکاوری برقرار کنن یا سی دی ریکاوری خاص hp درست کنن فقط هم با نرم افزار hp recovery manager
کلا تو اچ پی گرفتن سی دی های ریکاوری از نون شب و حتی از روشن کردن نوت بوک هم واجب تره(حالم از این اچ پی داره بهم میخوره دو هفته زندگیم رو گرفت)
اگه هم که ویندوز اورجینال نداشته باشه که اصلا مهم نیست (اگه ویندوز داشته باشه و این نرم افزار رو هم نداشته باشه )
برای ریکاوری درست کردن از acronisاستفاده کن عالیه
Acronis.True.Image.Home.2011.14.0.0.5519 [
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تحت ویندوزه و اساسا هم کار کردن باهاش آسونه
روش کار هم اینه
اول گزینه tool
secur zonدرست میکنی
بعد با وان کلیک بک آپ میگیری
می ریزی تو سکیور زون
بعد سکیور زون رو فعال میکنی

sadeq280
30-05-2011, 11:42
سلام و ممنون
ویندوزم ارجيناله مشكلم اين بوى كه نرم افزار hp recovery manager رو توی ویندوز نداشت البته خود فروشنده هم نتونست کاری بکنه یک dvd توی جعبه لپ تاپم بود گذاشتم دیدم dvd ویندوزه حالا فهمیدم چرا نرم افزار نذاشتند فکر کنم به خاطر این که با همون dvd ويندوز رو دوباره نصب کنم
البته محض احتیاط با Acronis ایمیج گرفتم