PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هماهنگ كردن صدا با تصوير

sshmha
24-05-2011, 14:28
سلام
دوستان من يك فيلم با فرمت mpg به avi (البته با برنامه WinAVI All in One Converter) تبديل كردم پس از تبديل بعض از قسمتهاي فيلم دوچار عدم هماهنگي صدا با تصوير شده
لطفا راهنمايي فرماييد چگونه ميتوان اين مشكل را حل نمود
متشكرم

sshmha
25-05-2011, 01:26
لطفا جواب دهيد
خيلي متشكرم

mestry
25-05-2011, 22:44
با برنامه Kmplayer وقتی فایل ویدیویی رو باز کردی، راست کلیک کن بعدش : Playback > Audio Resync > Resync Audio
از اینجا میتونی تا وقتی که فایلت بازه تایمینگ صدا رو درست کنی، اگه بخوای صداش رو برای همیشه درست کنی، باید با برنامه های میکس ویدیو درستش کنی......البته اینو هم بگم بعضی وقتا به علت کیفیت بالای یه ویدیو مثلا HD 1080 دستگاه تو پردازش تصویر یکم دیر میکنه و همین باعث عدم هماهنگی صدا و تصویر میشه، دقت کن اگه همچین مشکلی رو داری در اینصورت مشکل از دستگاهت هست که نمیتونه فایل رو درست پردزش کنه !

sshmha
26-05-2011, 00:16
از راهنمايي كه كرديد خيلي متشكرم

ashkan1360
23-03-2012, 15:17
با برنامه Kmplayer وقتی فایل ویدیویی رو باز کردی، راست کلیک کن بعدش : Playback > Audio Resync > Resync Audio
از اینجا میتونی تا وقتی که فایلت بازه تایمینگ صدا رو درست کنی، اگه بخوای صداش رو برای همیشه درست کنی، باید با برنامه های میکس ویدیو درستش کنی......البته اینو هم بگم بعضی وقتا به علت کیفیت بالای یه ویدیو مثلا HD 1080 دستگاه تو پردازش تصویر یکم دیر میکنه و همین باعث عدم هماهنگی صدا و تصویر میشه، دقت کن اگه همچین مشکلی رو داری در اینصورت مشکل از دستگاهت هست که نمیتونه فایل رو درست پردزش کنه !
این مشکل شبیه همشکل منه که تو نت بوکمHD صدا با تصویر نمیخونه ولی همون رو تو لپ تاپ اصلیم میتونم درست ببینم نت بوکم هم دو هسته ای 1 گیگا هرتز هست

senatore20042003
24-03-2012, 19:59
]شما آخرین کدک های صوتی و تصویری رو نصب کنید.مشکلتون حل میشه

ashkan1360
25-03-2012, 19:09
]شما آخرین کدک های صوتی و تصویری رو نصب کنید.مشکلتون حل میشه

همه چي نصب هست
دوباره نصب كنم ؟
يعني ميگي به دليل كم بودن سرعت cpu نيست ؟

akbar_ster2000
07-12-2013, 05:11
دوست عزیز فرمت avi معمولا واسه فیلمهای dvdrip هست که دارای رزولوشن 480*720 هستند که تقریبا ضعیف ترین سیستم هم قادر به پخش این ویدئوهاست
اما در مورد سوال دوستمون که گفتن فیلمو با برنامه WinAVI All in One Converter تبدیل کردن باید بگم که نرم افزار های تبدیل بعضی وقتها این مشکل رو دارن البته این مشکل نرم افزار نیست و بر میگرده به تنظیمات نرم افزار
نا هنماهنگی صوت و فیلم از بیت ریت هستش یعنی فیلم شما با بیت ریت بالاتری نسبت به صوت تبدیل شده که باعث میشه فیلمتون هر 20 یا 40 ثانیه از صوت جلو یا عقب بیوفته تنها راه پیشنهادیه من اینه که صدای فیلم رو با استفاده از نرم افزار mkv marge از فیلم اصلی جدا کنید و به تبدیل شده بچسبونید وگرنه با نرم افزار CyberLink PowerDirector 10 باید اینکارو انجام بدید

malihe mohammadloo
09-04-2014, 18:21
سلام دوستان، کسی میتونه کمکم کنه؟ من یسری فیلم تو گوشیم داشتم با فرمت 3gp، برای اینکه تو دستگاه دی وی دی منزل قابل پخش باشه و بتونم رایتش کنم اومدم فرمتشو تبدیل کردم به mpeg با نرم افزار format factory ولی منتها مشکل عدم هماهنگی صدا و تصویر به وجود اومده، من الان چیکار میتونم بکنم که این مشکل برطرف شه؟ خواهشا کمک کنید ممنونم

malihe mohammadloo
09-04-2014, 21:16
منتظرما راهنمایی کنید لطفا

رضاکلاته
24-06-2014, 08:38
دوست عزیز فرمت avi معمولا واسه فیلمهای dvdrip هست که دارای رزولوشن 480*720 هستند که تقریبا ضعیف ترین سیستم هم قادر به پخش این ویدئوهاست
اما در مورد سوال دوستمون که گفتن فیلمو با برنامه WinAVI All in One Converter تبدیل کردن باید بگم که نرم افزار های تبدیل بعضی وقتها این مشکل رو دارن البته این مشکل نرم افزار نیست و بر میگرده به تنظیمات نرم افزار
نا هنماهنگی صوت و فیلم از بیت ریت هستش یعنی فیلم شما با بیت ریت بالاتری نسبت به صوت تبدیل شده که باعث میشه فیلمتون هر 20 یا 40 ثانیه از صوت جلو یا عقب بیوفته تنها راه پیشنهادیه من اینه که صدای فیلم رو با استفاده از نرم افزار mkv marge از فیلم اصلی جدا کنید و به تبدیل شده بچسبونید وگرنه با نرم افزار CyberLink PowerDirector 10 باید اینکارو انجام بدید

آیا نرم افزاری هست که بشه صوت جداشده رو طوری تبدیل کنه که به فیلم بخوره یا برعکس فیلم روطوری تبدیل کنه که به صدا بخوره

aminmecheng
04-09-2016, 17:15
سلام
دوستان من يك فيلم با فرمت mpg به avi (البته با برنامه WinAVI All in One Converter) تبديل كردم پس از تبديل بعض از قسمتهاي فيلم دوچار عدم هماهنگي صدا با تصوير شده
لطفا راهنمايي فرماييد چگونه ميتوان اين مشكل را حل نمود
متشكرم

سلام
با kmplayer ‌باز کن. بعدش روی صفحه کلیک راست کن بعدش video (advanced) رو بزن و video renderer رو بزن. بعدش گزینه old video renderer رو انتخاب کن. فکر کنم درست بشه. من همیشه اینکارو میکنم

momo1364
21-11-2017, 19:27
سلام.میدونم جای این پست اینجا نیس ولی لطفت کمک کنید. گوشی اندرویدم اپدیت کردم الان مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر در همه ویدیو های اینستا و تلگرام دارم. کمک کنید

behnamlider
21-11-2017, 19:41
سلام.میدونم جای این پست اینجا نیس ولی لطفت کمک کنید. گوشی اندرویدم اپدیت کردم الان مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر در همه ویدیو های اینستا و تلگرام دارم. کمک کنید

سلام

مدل گوشی و اندرویدتون رو بگید.

momo1364
22-11-2017, 00:19
سلام

مدل گوشی و اندرویدتون رو بگید.

هوآوی جی8 و رام اپدیت کردم الان اندروید 6