PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه راهنمایی دیگه از اساتید!!!!

www.hadi
24-05-2011, 01:15
سلام میخواستم یه دوربین نیمه حرفه ای بیگیرم راستش این فوجی اس 4000 خیلی به دلم نشسته قیمتش رو مقایسه کردم مناسب تر از دیگه برندهاس نظر شما چیه ویه قیمت تقریبی الان بازار چند هست آقای فروشنده تعریف کرد ازش خصوصا از زوم بالا. البته گفت کنون خوبه ولی من از کنون خاطره خوبی ندارم از وقتی که یه اس3 ای اس داشتم و خود بخود خاموش شد ودیگه هم روشن نشد! خیلی عجول هستم تو کارام هر چه سریع تر راهنمایی کنید:11:

Fox
24-05-2011, 18:37
یه نگاهی به مشخصاتش انداختم، به نسبت قیمتش واقعا دوربین خوبیه، ولی بهت توصیه میکنم نظراتی رو که مصرف کننده ها توی سایتهای خارجی نوشتن رو هم نگاهی بندازی... معمولا سایتهای انگلیسی، کامتهای مشتریان رو حتی اگر به ضررشون باشه و باعث کاهش فروش هم بشه، بازم حذق نمیکنن، نه مثل بعضی سایتهای ایرانی...!
توی سایت دیجی کالا یکی نوشته بود :

«من اين دوربين رو هفته پيش خريدم دوربين در حد حرفه اي هست از لحاظ عکاسي خوبه ولي فيلم برداري اگر کيفيت خيلي خوب ميخاين جوابگو نيست
در شب و تاريکي هم عکسهاي با کيفيت خوب ميگيره
اگر باتري ليتيوم براتون مهمه و نميخوايد هزينه باتري قلمي بدين سراغش نرين چون فلشش مصرفش زياد و سري باتري خالي ميکنه»
...
من خودم به شخصه با باتری قلمی خیلی مشکل دارم... هزینه خرید باتری شارژی و شارژر مناسب برای باترهای عکاسی هم چیزی حدود 50 تومن در میاد... با این حال بازم باید بدونی که فلاش روی عمر باترهای قلمی خیلی تاثیر میذاره... اگر با این مشکلی نداری و مشکلی با فیلم برداری اون نداری و سایتها از کیفیت پایین تصویر ایرادی نگرفتن... این دوربین هم میتونه توی این رنج قیمت یه انتخاب خوب باشه، خصوصا با کیفیت بالای LCD و چشمی اون...
ولی بازم خوب فکر کن و از چند نفر دیگه هم بپرس دوست من :11:

www.hadi
25-05-2011, 00:17
سلام به نظر من فوجی برند خوبی هست یکی از اقوام اچ اس 10 داره ازش راضی هست اینم پیشنهاد ایشون هس با باطری که مشکلی نداره اینم عرض کنم شارزر و باطری رو فک کنم 100 تومن گرفته باشه اگه عکس اس4000 در حد اچ اس 10 باشه با مشکل باطری کنار میام فقط نمیدونم عکساشو کجا پیدا کنم به سایت های خارجی اطمینان ندارم حالا فوکس عزیر خارجیا چه نوشتن ازش؟

Fox
25-05-2011, 14:35
فکر نمیکردم اینقدر عکساش کمیاب باشن!
اینارو یه نگاهی بکن:
مقایسه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عکس برداری با s4000 :

امیدوارم مفید باشه...
باعلی

shabe.saket
25-05-2011, 19:45
دوربین خوبی به نظر میاد.
اون سونی رو نخریدین؟ اونی که 5 مگاپیکسل بود.

در ضمن دوست من علاوه بر ایجاد این تاپیک حتمآ تاپیک مشاوره خرید دوربین عکاسی (خواهشاً سوالات فنی و غیره رو در تاپیک مربوط به خودش بپرسید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو هم نگاه کنید. اونجا دوستان درباره دوربینهایی که میخرن نظر میدن و بچه های با دانش زیاده اونجا و نظراتشون مفید و موثر...

دوربین های فوجی هم خیلی خوبن.
چقدرم قیمتشون مناسب شده.....