PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن بازی وقتی که uninstal وجود نداره

msi674
23-05-2011, 23:02
دوستان سلام

من 1 هفته پیش بازی AssassinsCreedBrotherhood رو نصب کردم الان بازی تموم شده ولی نه تو کنترل پنل
قسمت uninstal ایکونش میاد نه وقتی تو فولدر بازی میرم گزینه ی uninstal رو میبینم .
خود پوشه بازی رو هم که پاک کنم به نظرم کامل از ویندوز پاک نمیشه نه ؟
لطفا کمک کنید چون هاردم تقریبا پر شده
با تشکر از بچه های انجمن :40:

mili_k
24-05-2011, 04:25
در این مواقع باید فولدر حاوی بازی رو پاک کُنی ...

البته قبلش باید به خوبی قسمت Add / Remove کنترل پنل رو نگاه کُنی، ممکنه اسم بازی رو ننوشته باشه و اسم شرکت سازنده بازی تو لیست باشه...

msi674
24-05-2011, 06:28
این طوری کل بازی پاک میشه یعنی ؟ تو درایو ویندوزم دیگه هیچ اثری از بازی نمیمونه ؟

jafarian
24-05-2011, 07:46
شماابتدا این your uninstaller 2010 برنامه رو که لینک دانلودش پایین گذاشتم نصب کنیدبعدش گیم خودتونم ازنوع نصب کنید بعدش این برنامه رو اجراکنید پاک کنید گیم خودتون احتمالا بشناسه واسه پاک کردن ازطریق رجیستری هم شماره 4 انتخاب کنید دیدین اینجا هم شناسایی نکرده بود از Hunter Mode این برنامه کمک بگیرین روش کلیک کنید طبق عکس بعدش آیکنش درگ کنید روگیم آنیستال کنید:20:

لینک دانلود + سریال your uninstaller 2010

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

msi674
24-05-2011, 09:53
خیلی ممنون ولی متاسفانه دی وی دی بازی رو ندارم که دوباره نصب کنم :41: راه حل دیگه ای به نظرتون نمیاد ؟

jafarian
24-05-2011, 09:58
خیلی ممنون ولی متاسفانه دی وی دی بازی رو ندارم که دوباره نصب کنم :41: راه حل دیگه ای به نظرتون نمیاد ؟

همین برنامه آنیستالر نصب کنید ببینید تو فهرستش اسمی ازگیم شما هست دیدین اگرنبود ازهمون Hunter Mode برنامه هم استفاده کنید احتمال میدم بتونه پاک کنه.

Erfan.B
24-05-2011, 10:32

دوست عزيز شما توسط برنامه ي dtweak ، registry mechanic ، wise registry cleaner مي توني اضافات بازي رو تو رجيستري پاك كني. و بقيه اش رو هم به صورت دستي توجايي كه نصب كردي (program files) پاكش كن. ولي واسه uninstaller من برنامه ي revo uninstaller رو پيشنهاد مي دم ، عاليه.:46:

TREASURES
24-05-2011, 10:37
سلام
با برنامه ی TUNE UP هم امتحان کنید احتمالا مشکلتون حل میشه!

EXTREME
24-05-2011, 17:14
بهترین نرم افزار your iuistaller هست
کامل از رجیستری هم پاک میشه در حالت super mode

msi674
25-05-2011, 23:49
شماابتدا این your uninstaller 2010 برنامه رو که لینک دانلودش پایین گذاشتم نصب کنیدبعدش گیم خودتونم ازنوع نصب کنید بعدش این برنامه رو اجراکنید پاک کنید گیم خودتون احتمالا بشناسه واسه پاک کردن ازطریق رجیستری هم شماره 4 انتخاب کنید دیدین اینجا هم شناسایی نکرده بود از Hunter Mode این برنامه کمک بگیرین روش کلیک کنید طبق عکس بعدش آیکنش درگ کنید روگیم آنیستال کنید:20:

لینک دانلود + سریال your uninstaller 2010

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دی وی دیشو گیر اوردم و uninestal اومد ممنون