PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Foxit Phantom

omid_khodayi
23-05-2011, 22:45
با سلام.
نرم افزار ّFoxit Phantom 2.2. را بر روی سیتم خود (دارای win7) نصب نمودم.
ایکون مربوط به فایل های pdf توسط این نرم افزار نمایش داده نمی شود؟
لطفا راه حل این مشکل را بیان نمایید.
با تشکر.

*Batman*
24-05-2011, 12:13
سـلام.

اگر فایلهای PDF باز نمیشن باید Open with کنید و برنامه Foxit رو بهش معرفی کنید.

اگر فقط آیکن PDF ها رو نمی بینید فایل زیر را اجرا کنید و گزینه Yes رو بزنید.بعد سیستم را ریست کنید.
(فرض شده که شما Foxit Phantom را روی درایو C نصب کردید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omid_khodayi
24-05-2011, 21:47
با سلام
batman عزیز از راهنمایی شما ممنونم. مشکلی در خصوص باز نمودن فایل های پی دی اف با فاکسیت ندارم.
مشکل من این است که ایکون های فایل های پی دی اف که با فاکسیت انتخاب شده اند آیکون انها از طریق سیستم نشان داده نمی شود.
این فایل شما را نصب و سیستم را ریست نمودم. ولی همچنان آیکون ها نشان داده نمیشوند.
البته با پیش فرض قرار دادن نرم افزار adobe برای فایل های پی دی اف این مشکل وجود ندارد ولی با پیش فرض قرار دادن فاکسیت ایکون ها بصورت نرم افزار فاکسیت نشان داده نمیشوند.
با تشکر از جواب ها.

*Batman*
25-05-2011, 07:37
سـلام.

بسیار خوب. شما منوی Help رو در برنامه باز کنید.گزینه اول باید تیک خورده باشه >> Set to Default PDF Reader

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hkhafan
25-05-2011, 16:01
سـلام.

بسیار خوب. شما منوی Help رو در برنامه باز کنید.گزینه اول باید تیک خورده باشه >> Set to Default PDF Reader

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام،

دوست عزیز فکر کنم مشکلشون رو بد متوجّه شدید ( البته جسارت نمی کنم )
منم این مشکل برام هست ، ببینید foxit راحت نصب میشه و بدرستی هم کار میکنه ولی بعد از نصب این برنامه ، شکل فایلهای pdf به همون صورت قبل از نصب برنامه میمونه ( یه همچین چیزی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

*Batman*
25-05-2011, 16:29
منبع من خود انجمنهای Foxit هستش.
خود برنامه هم اشاره کرده چنانچه از PDF Reader ثانوی استفاده میکنید این گزینه باید تیک بخوره تا به عنوان Reader پیش فرض محسوب بشه.

لینکش رو میذارم تا خودتون بررسی کنید :

hkhafan
26-05-2011, 11:13
منبع من خود انجمنهای Foxit هستش.
خود برنامه هم اشاره کرده چنانچه از PDF Reader ثانوی استفاده میکنید این گزینه باید تیک بخوره تا به عنوان Reader پیش فرض محسوب بشه.

لینکش رو میذارم تا خودتون بررسی کنید :

سلام ؛

بتمن عزیز مشکل اصلاً باز شدن فایلها نیست ... به طور پیش فرض ، فایلها با همین foxit باز میشه ولی شکل فایلهای pdf به همون صورت ناشناخته باقی میمونه...مشکل خاصی نیست البته.

*Batman*
26-05-2011, 12:00
سـلام.
بله درسته. به همین خاطر اون لینک رو برای شما معرفی کردم.
راهکار رجیستری که ارائه شده برای نمایش آیکن Foxit هستش.
البته جایی هم ذکر شده که نسخه 2.2 فانتوم در این مورد مشکل داره.
چنانچه فعال کردن گزینه Set to Default PDF Reader مشکل شما را حل نکرده، ترفند رجیستری را دنبال کنید.
موفق باشید.