PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق موس لیزری با موس نوری چیه؟

pesilium
23-05-2011, 12:39
میشه توضیح بدین؟

EXTREME
23-05-2011, 15:35
فرقش دی اینه که موس نوری شما شعاع نوریشو میتونید ببینید این نوع موس ها روی سطح کاملا سفید یا شیشه یا آینه خوب عمل نمیکنند به خاطر اینکه نور بازیتاب میشه و دوباره برمیگرده
ولی موس لیزری شما دیگه شعاع نوری رو نمیبینید و این موس ها حتی رو شیشه و سطح سفید هم خوب کار میکنه

pesilium
01-06-2011, 20:12
میشه بگین مال من کودومه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LANDASEFR
01-06-2011, 20:18
يكي شمــــــا نوري هست

ariaei_tabar
07-07-2011, 23:35
ممنون میشم اگه توضیح بیشتر بدی که مثلا وقتی دکمه را فشار میدم به رنگه قرمز در میاد و بعد سبز قرمز چشمک زد و بعدش خاموش بعد سبز پرنگ و بعدسبز کمرنگ چه فرقی دارن؟یه توضیح ک.چولو
قرمز؟
قرمز و سبز متغییر؟
خاموش؟
سبز پر رنگ؟
سبز کم رنگ؟
و نصب سی دی چه کمکی میکنه (قابلیتی رو داره؟)؟
همین طور جایی رو معرفی کن که بتونم تنظیمات dpi رو انجام بدم و یاد بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
مرسی

officer
07-07-2011, 23:53
ممنون میشم اگه توضیح بیشتر بدی که مثلا وقتی دکمه را فشار میدم به رنگه قرمز در میاد و بعد سبز قرمز چشمک زد و بعدش خاموش بعد سبز پرنگ و بعدسبز کمرنگ چه فرقی دارن؟یه توضیح ک.چولو
قرمز؟
قرمز و سبز متغییر؟
خاموش؟
سبز پر رنگ؟
سبز کم رنگ؟
و نصب سی دی چه کمکی میکنه (قابلیتی رو داره؟)؟
همین طور جایی رو معرفی کن که بتونم تنظیمات dpi رو انجام بدم و یاد بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی
واسه من قرمز و زرد و سبز و خاموش داره ، همشون هم تغییر سرعت حرکت نشانگر موس و همون dpi هست
قرمز 1000 و زرد 800 و سبز 400 و خاموش هم که خیلی کمه ، نمیدونم ...

اگه ویندوز 7 دارید که نیاز نیست سی دی رو نصب کنین ، کلید هاش از پیش تعیین شده اند .
ولی اگه قابلیت کلید ها رو بخواین عوض کنین فکر میکنم نیاز دارید که از روی سی دی درایور رو نصب کنین .