PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wimax کدوم شرکت بهتره؟!

peaceful1
23-05-2011, 08:22
چند تا سوال درباره وای مکس داشتم:
1)خدمات کدوم شرکت بهتره؟!
2)قیمت کدوم شرکت بهتر
3)پوشش دهی در شهرهای مختلف کدوم شرکت گسترده تره؟!
4)پشتبانب کدوم یکی بهتره ؟!
-----------------
خلاصه هر چی بتونه روشن کننده موضوع باشه لطفا دریغ نکنید.
در ضمن میزان گیرایی مبین نت و ایرتانسل تو منطقه مخابراتی که قصد استفاده دارم برابر هست.

NINTENDO_DS
24-05-2011, 19:40
نظر منو بخوای تو ایران هیچکدوم چون نه سرعت خوب بهت میدن نه جواب سوالات و انتقاداتتو میدن به خدا انقدر کل کاربرای وایمکس توی ایران سر این سرعت حرص میخورن که نگو واسه همینه هیچکی اعصاب نداره

تنها کلمه ای که بلدن اینه که بگن بررسی میکنیم

مگر اینکه ای دی اس ال خود مخابذات رو بگیرین

File not found
25-05-2011, 19:46
من همینطوری ایرانسل رو پیشنهاد میکنم؛ نه خودم وایمکس دارم نه آشنایی وایمکس داره،
الان هم مودمهاش رو نصف قیمت میده

vahidmir2000
26-05-2011, 13:29
کلا قید وایمکس رو بزن عزیز. من از عاشقان وایمکس بودم و فکر میکردم که یه چیزی تو مایه های معجزه است. از مبین نت سرویس گرفتم. دو هفته اول رو فضا بودم. سرویس خیلی خوب بود و واقعا جواب میداد. اما عمر ان کیفیت فقط و فقط 2 هفته بود و از اون موقع تا الان که حدود سه، چهار ماه میشه انواع و اقسام مشکلات رو تجربه کردم. از وصل نشدن به شبکه تا قطع شدن، نوسان شدید سرعت ، کاهش سرعت تا حد پایین تر از دایال آپ و... الانم چند روزه که هر وقت مودم رو روشن میکنم حداقل باید 5 دقیقه صبر کنم تا به شبکه وصل بشه که این 5 دقیقه تا 45 دقیقه هم میرسه گاهی اوقات. پشتیبانی رو هم کلا فراموش کن یعنی انگار کن که نیست چون برای صحبت باهاشون نیاز به یک ساعت ساعت پشت خط موندن داری و تازه وقتی جواب میدن انگار به آدم توهین میکنن چون یه جوری باهات حرف میزنن که یعنی شما اصلا هیچی حالیت نیست. در کل حداقل تا وقتی که سرویس وایمکس به یک ثبات نسبی برسه( که معلوم نیست کی باشه) پیشنهاد میکنم حتی با دایال آپ سرکن ولی وایمکس نگیر. در اخر بگم که همه این حرفها تجربه شخصی خود منه و شاید با دوستان دیگه کاملا متفاوت باشه

reb
26-05-2011, 13:42
کلا برو طرف مخابرات سپاه صحابه و عقبه رمالی.

peaceful1
30-05-2011, 13:20
کلا برو طرف مخابرات سپاه صحابه و عقبه رمالی.

منظور شما شرکت مخابرات هست دیگه؟!:31:
دوستان حالابه فرض یکی ناچار وایمکس بگیره باید چکار کنه ؟!
کدوم بهتره،کدوم رو ترجیح میدید؟

vahidmir2000
30-05-2011, 13:43
اگر واقعا ناچارید وایمکس مبین نت . البته بازم تاکید میکنم که اگر ناچارید. اونم به خاطر ساعات رایگان (که از هیچی بهتره) و شاید بشه چندتا فایل دانلود کرد اگر سرویس نرمال باشه. شما یه سری به تاپیک ایرانسل و مبین بزنی میبینی در هر دوشون اعتراض و شکایت هست و رضایتمندی هم هست. به دلیل بی سیم بود وایمکس منطقه ای که شما در اون هستین خیلی مهمه. یه تحقیق درست و حسابی انجام بدین و بعد سرویس بگیرید.