PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با Servic Controller ويندوز .......... SC

Reza_mostafavi63
23-05-2011, 02:50
يا عرض پوزش از مديران سايت اگه جاي اين تاپيك اينجا نيست . چون بخش مرتبط با اين موضوع پيدا نكردم . گفتم دوستان برنامه نويس شايد بتونن جواب بدن

من ميخام يه برنامه رو به ليست سرويس هاي ويندوز اصافه كنم و از دستور زير استفاده كرده ام :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برنامه در ليست سرويس ها ميره ولي موقع استارت ، استارت به درستي انجام نميشه و به خطاي زير رو ميده ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكل از برنامه است يا از نحوه دادن پارامتر ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Payman_62
23-05-2011, 12:23
سلام.
برنامه رو خودت نوشتی؟ خود برنامه باید به صورت سرویس باشه. همین طور هر فایلی رو نمیتونی به صورت سرویس ران کنی.

Reza_mostafavi63
23-05-2011, 15:33
سلام.
برنامه رو خودت نوشتی؟ خود برنامه باید به صورت سرویس باشه. همین طور هر فایلی رو نمیتونی به صورت سرویس ران کنی.

بله در كنسول اپليكيشن دلفي نوشتم . از كلاسTService توي دلفي هم استفاده نكردم ، چون از كلاس Forms استفاده ميكرد كه باعث حجم بالاي برنامه ميشد .

از سرويس اپليكيشن C# هم به دليل وابستگي به دات نت استفاده نكردم .

چه طور ميتونم يه سرويس توي كنسول اپليكيشن دلفي بنويسم كه ساختار يه سرويس را داشته باشه و اينطور خطايي رخ نده ديگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حجم برنامه برنامه برام مهمه . نميخوام بيشتر از 100 150 كيلو بشه ...!!!
اگه بتونين يه نمونه بزارين

Reza_mostafavi63
24-05-2011, 18:28
از دوستان كسي نيست كمك كنه .. خيلي مهمه برام

Payman_62
25-05-2011, 12:25
سلام.
در مورد دلفی که باید در بخش دلفی مطرح کنی تا پاسخ بگیری.
اما در دات نت شما میتونی یه پروژه جدید به صورت windows service ایجاد کنی که ماهیت سرویس داره و پاسخ های لازم رو به ران کننده سرویس میده و میتونه به عنوان یه سرویس ران بشه.

Reza_mostafavi63
25-05-2011, 23:00
سلام.
در مورد دلفی که باید در بخش دلفی مطرح کنی تا پاسخ بگیری.
اما در دات نت شما میتونی یه پروژه جدید به صورت windows service ایجاد کنی که ماهیت سرویس داره و پاسخ های لازم رو به ران کننده سرویس میده و میتونه به عنوان یه سرویس ران بشه.

برم مهم نيست تو چه زباني باشه . فقط وابسته به دات نت نباشه و حجم فايل خروجي هم زياد نشه ..

اصلا من اگه بخوام با پاسكال يا c++/c و با استفاده از API ويندوز اين كار رو بكنم بايد ، از چه ساختاري بايد براي اين كار استفاده كنم ؟؟؟؟

از دوستان خواهش ميكنم اگه سرس يا منبع يا ايبوكي چيزي در مورد ساخت يك برنامه با ساختار Service دارند ، معرفي كنن ..