PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی Manchester United F.C | شیاطین سرخ

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

pcforlife
22-05-2011, 20:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سال تاسیس: 1878
ورزشگاه: اولدترفورد (ظرفیت: 75,957)

مربی: سر الکس فرگوسن (25 سال)
دستیار اول: مایک فیلان

افتخارات داخلی
19 قهرمانی در پریمیر لیگ (پر افتخارترین تیم در لیگ)
11 قهرمانی در اف ای کاپ (پر افتخارترین تیم در جام حذفی)
4 قهرمانی در لیگ کاپ
19 قهرمانی در کامیونیتی شیلد

افتخارات اروپایی
3 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و 2 نائب قهرمانی
1 قهرمانی در جام برندگان اروپا
1 قهرمانی در سوپر جام اروپا

افتخارات جهانی
1 قهرمانی در جام باشگاه های جهان
1 قهرمانی جام بین قاره ای

دابل و تریبل
5 دابل با جام های مختلف و 1 تریبل

سایت رسمی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
درباره منچستریونایتد

منچستریونایتد - 2011/12

Big-Boss
27-05-2011, 19:51
اول از همه قهرمانی این فصل مبارک باشه :7: (با یه هفته تاخیر واسه باز شدن تاپیک ها :دی)

Busby Babes they always made me cry
Thinkin' 'bout the teams of years gone by
Charlton, Edwards, Law and Georgie Best
We're United, you can keep the rest

Schmeichel, Parker, Pallister
Irwin, Bruce, Sharpe and Ince
Hughes, McClair, Keane and Cantona
Robson, Kanchelskis and Giggs

Come on you reds, come on you reds
Just keep your bottle and use your heads
For ninety minutes we'll let them know
Who's Man United, here we go

Glory Glory Man United
Glory Glory Man United

We'll maintain the status quo
We're Man United, here we go

So Old Trafford let us hear you loud
Cheer us on and we will do you proud
Fifty thousand voices sing our song
Keep us at the top where we belong

So here's to Alex Ferguson
He'll take us all the way
We're on the road to glory now
Winning at home and away

Glory Glory Man United
Glory Glory Man United

We'll maintain the status quo

Come on you reds , come on you reds
The team that's able to defend their net
We won the Doubles we'll let you know

Man United, here we go
Man United, here we go

4shared.com/audio/Q3nMkvvs/soccer_songs_-_Manchester_Unit.html

pouya_99999
27-05-2011, 20:54
خب تاپیک مجزا رو تبریک می گم .... امیدوارم توی این تاپیک زیاد جشن قهرمانی بگیریم

K.N.I.G.H.T
27-05-2011, 21:22
انشالله فردا اولین قهرمانی رو جشن میگیرم

King_90
27-05-2011, 21:50
خوب بالاخره یه تاپیک اختصاصی زده شد :دی
تبریک می گم به دوستان.
انشا... تو تاپیک همش خبرهای خوش بشنویم.
اولین خبر خوب هم همین فردا شب باشه :دی

Alireza.M67
27-05-2011, 23:08
منم این تاپیک جدید و اختصاصی رو تبریک می گم .
به امید پیروزی و قهرمانی منچستر یونایتد در بازی فردا شب :10:

pcforlife
27-05-2011, 23:13
منم بازگشایی رسمی انجمن ورزش رو تبریک میگم... :11:
چون داریم خشت اول این انجمن رو همگی با هم می گذاریم، نه به عنوان یکی از ناظرین، بلکه به عنوان یه کاربر p30world از تمامی دوستان میخوام که همگی بیاییم، دو نکته کلی رو رعایت کنیم:

- به همدیگر احترام بگذاریم و این احترام رو به کسانی که طرفداری منچستریونایتد نیستند بیشتر نشون بدیم.
- برای افزایش اطلاعاتمون، پست بفرستیم نه اینکه با اسپمینگ، افزایش پستمون رو به همه اطلاع بدیم.

قربون همتون:40:
یاعلی:11:

shutdown
28-05-2011, 00:00
بسی شاد گشتم در این انجمن....دوستان فقط اکتیو باشید خبرا رو زود زود بدید بخونیم:دی
مرسی

kkkaktoos
28-05-2011, 00:00
منم باز شدن انجمن ورزشی رو تبریک میگم .
ایشالا اولین جشن قهرمانی رو فردا در این انجمن میگیریم .
به نظرم برای اینکه بازی رو مثل فینال رم خیلی زود از دست ندیم باید میانه زمین رو بتونیم دستمون بگیریم و ارتباط بین ژاوی و اینیستا رو با هم و این دو رو با مسی قطع کنیم . هرچند منچستر 4 4 2 بازی می کنه ولی شاید فردا 4 5 1 بیشتر به کار بیاد .

Mohammad
28-05-2011, 07:59
امیدوارم امشب شبی به یاد موندنی باشه ... چه از لحاظ یه بازی در حد فینال جام باشگاه های اروپا ( به همین عظمت) و چه از لحاظ نتیجه ترجیحا به نفع منچستر ( هر دو تیم شایسته کسب عنوان قهرمانی هستن )
باید دید فرگوسن چه تدابیری در نظر گرفته .پیش بینی واقعا سخته ، یه بازی تمام عیار از هر لحاظ ، بازیکنان ، تدابیر مربیان ، تاکتیک و ...
به نوعی شکست دادن بارسلونا بهترین معیار برای قهرمان جام باشگاه های اروپاست !

SA3EDLORD
28-05-2011, 09:32
منچستر الان داداش رئال محسوب میشه:دی
ما از منچستر حمایت میکنیم:دی
منچستر قهرمانه:40:

Alireza.M67
28-05-2011, 12:09
یانگ در الدترافورد

طبق گزارشات رسیده ، اشلی یانگ در چند روز آینده انتقال 15 میلیون پوندی خود به الدترافورد را نهایی خواهد کرد. بنظر می رسد خرید یانگ، بعداز خرید داوید دخئا، دومین خرید تابستانی یونایتد خواهد بود. تیم های چلسی، تاتنهام و لیورپول به این وینگر 25 ساله انگلیسی علاقه دارند.

منبع :

کانون هواداران منچستر یونایتد .
---------------------------------------------------------------------------
به نظر شما ین به درد ما می خوره ؟

Mohammad
28-05-2011, 12:13
به نظر شما ین به درد ما می خوره ؟
من چشم بسته خرید های منچستر رو قبول دارم چون سر الکس انتخاب می کنه !

گرافيكار
28-05-2011, 12:55
سلام
اميدوارم امشب قبل از همه چيز فينالي باشه كه يك قدم كليت فوتبال رو جلو ببره
شما تيم و هواداراي قابل احترامي داريد
جداي از نتيجه بازي با شما لذت بخشه :11:

Pessimist
28-05-2011, 13:11
از صمیم قلب آرزو میکنم منچستر امشب قهرمان بشه.

به امید قهرمانی منچستر

shutdown
28-05-2011, 14:05
امشب حس قهرمانی عجیبی تو من هست امیدوارم به چشم ببینم این حس رو

vahidgame
28-05-2011, 14:10
سلام
به عنوان یه طرفدار چلسی امیدوارم امشب منچستر در لندن(شهر ما :دی) قهرمان بشه :20:
به نظرم حق منچستر هم بوده که قهرمان بشه چون کلا در طول فصل ثبات زیادی داشته
فکر می کنم برگ برنده منچستر هم توی بازی امشب فرگوسن هستش که بعید می دونم دوبار یه اشتباه رو بکنه و جام رو از دست بده!

pcforlife
28-05-2011, 16:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fans' team for Wembley

Edwin van der Sar
Nemanja Vidic
Rio Ferdinand
Patrice Evra
Rafael
Antonio Valencia
Ji-sung Park
Ryan Giggs
Michael Carrick
Wayne Rooney
Javier Hernandez

Other Choices

John O'Shea
Wes Brown
Chris Smalling
Fabio
Paul Scholes
Darren Fletcher
Dimitar Berbatov

آدرس منبع:

mjt10063
28-05-2011, 17:58
من که میگم امشب کسی نمیتونه جامی که اومده به خونه رو ببره بیرون
این جام مال منچستر و توی انگلیس میمونه

shutdown
28-05-2011, 18:00
یعنی نانی رو حتی واسه تعویض هم انتخاب نکردند؟!
عجب طرفدارایی داریما:دی

Mohammad
28-05-2011, 18:10
فکر می کنم برگ برنده منچستر هم توی بازی امشب فرگوسن هستش که بعید می دونم دوبار یه اشتباه رو بکنه و جام رو از دست بده!

نمیشه اسمش رو اشتباه گذاشت به نظر من . هر چی باشه تیم مقابل بارسلونا اونم در آماده ترین شرایط با پپ هست ! چه فینال قبلی ، چه این فینال . گرچه به نظر من الان منچستر از فینال قبلی هم با انگیزه تره و هم آماده تر .
واقعا یه بازی تمام عیار هست ! فکر کنید چه تفکراتی پشت مهره چینی و تاکتیک بازی امشب هست !
اوج لذت فوتبال می تونه باشه امشب !

*M!L4D*
28-05-2011, 18:56
سلام افتتاح تاپیک جدید رو تبریک میگم!
امیدوارم امشب هم بازی خوبی رو ببینی همراه با قهرمانی یونایتد :40:
جدا از هر اتقافی که امشب میافته به نظرم این تیم باید واسه فصل بعد یه دروازه بان ( De gea ) یه بازیساز ( Sneijder ) و یه یک وینگر خلاق ( a.Young ) رو جذب کنه !

shutdown
28-05-2011, 19:57
سلام افتتاح تاپیک جدید رو تبریک میگم!
امیدوارم امشب هم بازی خوبی رو ببینی همراه با قهرمانی یونایتد :40:
جدا از هر اتقافی که امشب میافته به نظرم این تیم باید واسه فصل بعد یه دروازه بان ( De gea ) یه بازیساز ( Sneijder ) و یه یک وینگر خلاق ( a.Young ) رو جذب کنه !
دخه ا و یانگ تقریبا قطعی شدند و بعد از فینال خبر پیوستنشون رو میدن...هرچند در مورد اسنایدر هنوز خبرایی نیست ولی اومدنش دور از انتظار نیست

Mohammad King
28-05-2011, 21:29
سلام

افتتاح تاپیک مبارک.

خب جشن تاپیک باشه برای بعد از بازی امشب همگی میایم جفتشون باهم جشن میگیرم.

ravani_13
28-05-2011, 21:57
امیدوارم منچستر قهرمان بشه بیشتر واسه اینکه خیلی دوست دارم وندرسا یه خاطره رویایی بازنشسته بشه و به احتمال زیاد ممکنه اخرین افتخار بزرگ گیگز یا اسکولز هم باشه

redevil6990
28-05-2011, 22:11
منم افتتاح این تاپیک رو تبریک میگم.
امیدوارم تاپیک با خبر پیروزی منچستر بزرگ تو بازی امشب مزین بشه :40:

Kurosh
28-05-2011, 23:05
چه کردن بچه‌ها :40:
پارک تو اکثر موارد نذاشت دنی آلوس و اون ور مسی نفس بکشن !!
واقعاً افتخاریه واسه آسیا پارک جی سونگ ...
پاس گیگز و شوت رونی هم حرف نداشت ... :40:
چقدر سر الکس دوست داشتنی است :40:
و چقدر مزدک تابلو طرفدار بارسائه :دی اقلاً یه ذره سعی نمی‌کنه جلوی خودش رو بگیره : دی (البته حق دارن گزارشگرا بی‌طرف نباشن، ولی خب عرف ایران اینه که نشون ندن دیگه) ...
به امید قهرمانی The Reds :40:

SA3EDLORD
28-05-2011, 23:06
بابا این مزدک دیگه داره شورشو در میاره.............خودشو خیلی کوچیک کرد.............
حالمو بهم زد..........ینی چقد میتونه یه گزارشکر طرفداریشو بروز بده..............:2:
اینجور بازیا رو باید بدن فردوسی پور..............هر چقدرم طرفدار یه تیم باشه عمرا بروز نمیده!

SA3EDLORD
28-05-2011, 23:07
پارک تو اکثر موارد نذاشت دنی آلوس و اون ور مسی نفس بکشن !!
واقعاً افتخاریه واسه آسیا پارک جی سونگ ...
اتفاقا به نظرم باید پارک رو از بازی بکشه بیرون............اصلا به بازی مسلط نیست فقط دنبال توپ میدوه!

pcforlife
28-05-2011, 23:09
خدا کنه ساف پلن بی داشته باشه... دیدید بعد 10 دقیقه نیمه اول چیچا رو کاملا گرفتند و عملا محو شد؟!
امیدوارم گل نخوریم که سخت بشه جبران کرد... دارم از فرت هیجان میمیرم...:31: بهترین بازیکنای یونایتد هم تا حالا نمانیا و جی و وین بودن (تو هر خط)..
ایشالا که قهرمانیم...:40:

Kurosh
28-05-2011, 23:09
اتفاقا به نظرم باید پارک رو از بازی بکشه بیرون............اصلا به بازی مسلط نیست فقط دنبال توپ میدوه!
کی؟! پارک؟! :18:
موثر‌تر از پارک تو بازی نبود !! 30 دقیقه‌ی اول همه‌ی جای زمین حضور داشت ! اون ور توپای مسی رو می‌گرفت، این ور دنی آلوس !!

به نظرم هر چه سریعتر سر الکس باید نانی رو بیاره جای والنسیا ... اصلاً خوب نبود امروز ... واقعاً جای خالی نانی حس میشه ...

SA3EDLORD
28-05-2011, 23:15
موثر‌تر از پارک تو بازی نبود !! 30 دقیقه‌ی اول همه‌ی جای زمین حضور داشت ! اون ور توپای مسی رو می‌گرفت، این ور دنی آلوس !!
حالا ببین اگه همین پارک کار دستمون نداااااااد!
ببین کی بهت گفتم!:31:

Sayam
28-05-2011, 23:16
دفاع ویدیچ خوب بود...
وان در سار هم قبل از گل یک دو تا واکنش خوب نشون داد
(نیمه ی اول)

Big-Boss
29-05-2011, 00:30
ببینیم تو مصاحبه ها چی میگن.
قابل توجیه هم نیست بد عمل کرد تیم نتیجه اش هم دید.

hts1369
29-05-2011, 08:47
برا من که طرفدار لیورپولم باخت منچستر دلچسب بود ولی بنظرم تو بازی دیشب والنسیا , چیکاریتو و کیکز اصلا در حد انتظار نیودن از کریک هم خیلی بیشتر از این انتظار میرفت

Alireza.M67
29-05-2011, 10:09
دیشب تازه مشخص شد که چه احتیاج شدیدی به بازیکن خط میانی داریم.
اصلا انگار دیشب تیم ما هافبک وسط نداشت ، نبرد میان میدان رو تمام و کمال به بارسلونا باختیم .
گیگز و اسکولز که آخر بازیشونه و کریک هم که دیگه اون کریک سابق نیست و اندرسون و گیبسون هم فعلا کار داره تا بازیکن بشن .
باید حتما دو تا هافبک درجه یک بیاریم . حتی یدونه هم کمه .

Mohammad
29-05-2011, 10:23
اینم از فینال امسال :31:
بازی خوبی بود ، بیشتر از جانب بارسلونا تا منچستر !
منچستر در حد خودش نبود وگرنه فاصله دو گل نبود !! تویه دفاع تیمی خیلی بد عمل کردن ، تویه خط حمله فقط رونی خوب بود ، تویه خط میانی هم که هیچکدوم در حد و اندازه های خودشون نبودن !
این تیم با این شرایط انصافا لایق بردن بارسلونا نبود .
با اون تیمی که اونطوری چلسی رو برد و قهرمان لیگ شد خیلی فاصله داشت .

*M!L4D*
29-05-2011, 10:35
به نظر من با این خط هافبکی که داشتیم بازی کردن با 2 مهاجم اشتباه بود
باید رونی رو میزاشتیم نوک + 5 تا هافبک یعنی والن . نانی . فلچر . پارک . گیگز ( اسکولز یا اندرسون ) . یا اینکه رونی رو هافبک میکردیم و برباتوف رو میزاشتیم نوک که تو این بازی خیلی بکارمون میومد .
به هر حال اگه یونایتد این بازی رو هم میبرد که نبرد شدیدا" نیاز به خرید هافبک در کلاس جهانی داره وگرنه همین وضع خواهد بود .
و یک وینگر خلاق مثل یانگ یا سانچز . چون والنسیا روند سینوسی خودشو نشون داد و کلا سبکش یجوریه به درد بعضی بازی ها نمیخوره
به هر حال سکه همیشه خط نمیاد !

Mohammad
29-05-2011, 10:49
به نظر من مشکل از ترکیب نبود . حیف ، اگه تویه لحظات ابتدایی که اونطوری حمله می کردیم گل زده بودیم شرایط فرق می کرد . پاس های تویه عمق منچستر نشون میداد برنامه خاصی برای گل زنی دارن . فرگوسن برای چنین بازی مهمی اشتباه نمی کنه !
برای بردن چنین بارسلونایی به 3 تا ویدیچ تویه دفاع و دو تا رونی تویه خط حمله نیاز داشتیم ! در مورد هافبک ها چی می تونم بگم ؟! مسلما نیاز به خرید داریم ! علاوه بر این بازیکنان در حد خودشون نبودن ! یه دلیلش تیمی مثل بارسا بود و دلیل دومش ضعف خود بازیکنان ! روز خوبشون نبود و انگار از لحاظ روانی آماده نبودن . وقتی رونی گل زد اگه به چهرش دقت می کردین متوجه میشدین چه فشاری رو داره تحمل می کنه و اون یه گل چه ارزشی واسش داشت !

باختن در فینال هیچوقت از ارزش های یه تیم کم نمی کنه

Ezel
29-05-2011, 10:57
به نظرم یونایتد اگر به دنبال نتیجه بود می بایست با 3 هافبک فلت در 1/3 میانی و چسبیده به 1/3 دفاعی خودی بازی می کرد ( رایج ترین شیوه برای تخریب بازی بارسا ) تا اجازه ی بازیسازی به بارسا رو نده .

اما مشخصا سرالکس فرگوسن اهل تغییر شیوه ی بازی تیمش و بازی بسته نیست ، و کماکان همین "ریسک بازنده اون قدر قابل تقدیر هست که نتیجه رو تحت شعاع قرار بده " ، مثل فینال 2009 .

*M!L4D*
29-05-2011, 10:58
به نظر من مشکل از ترکیب نبود . حیف ، اگه تویه لحظات ابتدایی که اونطوری حمله می کردیم گل زده بودیم شرایط فرق می کرد . پاس های تویه عمق منچستر نشون میداد برنامه خاصی برای گل زنی دارن . فرگوسن برای چنین بازی مهمی اشتباه نمی کنه !

اما محمد جان ... تو بازی دیشب هرناندز عملا" محو بود و به عقب نمیومد و رونی هم بخاطر اینکه مهاجم دوم بود کمتر به عقب میومد در نتیجه بارسا راحت تر بازیسازی می کرد . هافبک دفاعیمون هم کریک بود که با روز های اوجش فاصله داره . حیف که فلچر مصدوم شد خیلی میتونست کمک کنه . همونطور که میگی یکی مثل رونی رو نیاز داشتیم بزاریم نوک یکیشم تو خط هافبک ...
به هر حال هر چی بود امسال هم گذشت . به امید سال بعد ......

mohsen_gh1991
29-05-2011, 11:22
دیشب منچستر اصلا خوب بازی نکرد...تقریبا فقط یه حرکت خوب انجام دادن که همونم گل شد....
در کل نتیجه بازی هم خیلی ناعادلانه نبود.

Mohammad
29-05-2011, 11:53
اما محمد جان ... تو بازی دیشب هرناندز عملا" محو بود و به عقب نمیومد و رونی هم بخاطر اینکه مهاجم دوم بود کمتر به عقب میومد در نتیجه بارسا راحت تر بازیسازی می کرد . هافبک دفاعیمون هم کریک بود که با روز های اوجش فاصله داره . حیف که فلچر مصدوم شد خیلی میتونست کمک کنه . همونطور که میگی یکی مثل رونی رو نیاز داشتیم بزاریم نوک یکیشم تو خط هافبک ...
به هر حال هر چی بود امسال هم گذشت . به امید سال بعد ......
درسته ... نه تنها هرناندز بلکه خیلی های دیگه هم گم بودن اما به نظر من اگه به عقب نمیومدن شرح وظیفشون بوده . اگه عملکرد دفاعی تیمی دیشب مناسب بود ( رونی و هرناندز رو فاکتور بگیر ) با همون پاس های توی عمقی که چند بار واقعا خطرساز شد میشد به بارسا ضربه زد ! چند بار والدز توپ ها رو جمع کرد . هرناندز از سرعتش استفاده می کرد ، از موقعیت طلبیش ، رونی هم که نیازی به تعریف نداره . واقعا اگه دیشب هافبک هامون هافبک بودن شاید نتیجه چیز دیگه ای بود . از لحاظ دفاعی فقط همون اوایل بازی منچستر خوب بود جتی چندین و چند توپ خیلی خوب رو از مسی گرفتن ! توپ ها خوب گرفته میشد ، خوب به حمله انتقال داده میشد . وجود رونی و هرناندز اون جلو برای حمله سریع لازم بود .
هرناندز رو مدافعان بارسا محو کردن ... آفساید گیری خیلی خوبی کردن ولی نحوه ی بازیسازی منچستر برای فرار از این تله تغییر نکرد ...
هر چی فکر می کنم انگار دیشب اصلا هافبک نداشتیم !!

s-a-l-i-m
29-05-2011, 12:36
به طرفدارای منچستر تبریک میگم از اینکه طرفدار تیم بزرگی هستید.
دیشب هم ضد فوتبال بازی نکردید این خودش خیلی مهم هست :46:
تو 10 دقیقه اول بازی من به عنوان یکی از طرفدارای بارسلونا گفتم بازی رو دادیم رفت . فوق العاده بودید .
ولی توی جریان بازی بعضی از بازیکنان تو زمین بیخود بودند { از نظر بنده } . { فکر کنم الان سر الکس داره بهشون دور زمین میده :31:.

mjt10063
29-05-2011, 12:58
تبریک میگم به تمامی دوست داران یاطین من حتی فکرش رو هم نمیکردم
که در این سطح بتونن بازی کنند
کیفیت دو تیم خیلی با هم تفاوت داشت بازم
میگم جای شکرش باقی
ولی من تنها نقطه ای که تمام زهر بارسلونا از اونجا میومد رو همیشه خالی میدیدم
کسی نبود که بتونه ژاوی رو جم کنه از همون جا هم بازی سازی رو شروع کنه
چیزی که از اول فصل گفتم
ما بازی ساز نداریم
خلاق که بتونه حتی چیچا رو هم حرکت بده وجود نداره
و اگر هم بازی ساز به تیم نیاد فکر نکنم وضعیت از اینی هم که هست بهتر بشه.

shutdown
29-05-2011, 13:09
نیازی نیست که انقدر بحث بشه...تو تاپیک لیگ قهرمانان هم گفتم....فقط ببینید گزارشگر چندبار اسم ژاوی و اینیستا رو گفت و چندبار گیگز و کریک!
اونوقت علت باخت میاد دستتون

yashgin128
29-05-2011, 13:29
مسلما اینکه بیایم اینجا بگیم دلایل باخت این بود اون بود درست نیست.
اینقدر فرگوسن مربی بزرگی هست که بدونه کیو کجا بزاره.
به نظر من ما دیشب فقط در صورت داشتن یه گیگز اماده شانس داشتیم یعنی بدون گیگز عملا قهرمانی دور از دسترس بود.
متاسفانه نبود یه هافبک خلاق بهشدت حس میشه.
کاش تو این فصل انتقالات بتونیم بازیکنان خوبی جذب کنیم.مشکل دروازه هم داریم اگه فن در سار بره.

Kurosh
29-05-2011, 13:36
مشکل دروازه هم داریم اگه فن در سار بره.
فرگوسن بی‌خودی از کسی تعریف نمی‌کنه، وقتی میگه دخه‌آ می‌تونه جای فندر‌سار رو بگیره، یعنی می‌تونه ...
البته منکر این نیستم که سخته دوری ادوین واسه دروازه‌‌ی منچستر، اما به هر حال باید یه روزی می‌رفت ... چه بهتر که یه دروازه‌بان رو از 20 سالگی پرورش بدیم و 15 سال دروازه رو حفظ کنه واسمون ...

hoomi_gta
29-05-2011, 13:37
این باخت فدای سر سر فرگی ! صحنه ای که دستشو نشون داد خیلی تکون دهنده بود. خیلی نگرانش شدم. اینقدر این مرد بزرگ برای یونایتد افتخارآفرینی کرده که این باخت هیچی از ارزش های فرگوسن و یونایتد کم نمی کنه .
دیشب به تیمی باختیم که بهتر بازی کرد . 15 دقیقه اول با حمله های مداوم بارسا را عقب روندیم. ولی بعد از 15 دقیقه ما عقب کشیدیم و همین کافی بود تا بارسا سیستم فضاییش و پیاده کنه. ترکیب اینیستا، ژاوی و مسی یک ترکیب زمینی نیست! دووم اوردن مقابل بازی سازی و موقعیت سازی این 3 بازیکن کار وحشتناکیه!!
به نظر سر هم ترکیب خیلی اشتباهی و چیده بود. گیگزی سنش برای همچین بازی خیلی بالاس و معلوم بود کم میاره. هرناندز تجربه ی همچین بازی و نداره و اینکه بربا روی نیمکت هم نبود خیلی عحیب بود. پارک و والنسیا هم خیلی بد بازی کردن به نظرم نانی بهتر بود از اول بازی کنه.
به هر حال این باخت خیلی تلخ بود و امروز هم حال من بد جوری خرابه!! ومبلی جدید برای ما خوش یمن نیست اصلا!!
ولی خوب نباید فراموش کنیم که منچستر یونایتد با این بازیکنا امسال تیم دوم اروپا شد و تیم قهرمان انگلستان و البته رکورد لیورشوت و هم شکستیم. 1 قهرمانی، 2 نائب قهرمانی و 1 بار حضور در نیمه نهایی در سالهای اخیر نشون دهنده عملکرد خوب ما در لیگ اروپا است. به امید اینکه تابستون بازی ساز درجه یک بگیریم تا مشکلات خط هافیکمون حل بشه.
عاشقانه از منچستر یونایتد حمایت می کنیم در هر شرایطی
GLORY GLORY MAN UNITED

kasra_khan2003
29-05-2011, 16:15
من خیلی وقت بود بازی منچستر رو نگاه نکرده بودم.

اما دیشب وقتی والنسیا رو بعد مدت ها دیدم، واقعا متعجب شدم چون انگار از نظر بدنی خیلی پیشرفت کرده. حداقل نسبت به اون موقع که تازه بحث بود میخواد بیاد رئال یا منچستر.

کلا خوشم میاد فرگوسن رو این موضوع خیلی دقت میکنه. هرچند تو لیگ برتر کسی که زور نداشته باشه باید سینه خیز بازیو دنبال کنه.

befermatooo
29-05-2011, 17:03
من خیلی با بارسا حال کردم .

بازی خوبی بود اما از اولش هم مشخصی بود که برد با کیه .

shutdown
29-05-2011, 19:57
من خیلی وقت بود بازی منچستر رو نگاه نکرده بودم.

اما دیشب وقتی والنسیا رو بعد مدت ها دیدم، واقعا متعجب شدم چون انگار از نظر بدنی خیلی پیشرفت کرده. حداقل نسبت به اون موقع که تازه بحث بود میخواد بیاد رئال یا منچستر.

کلا خوشم میاد فرگوسن رو این موضوع خیلی دقت میکنه. هرچند تو لیگ برتر کسی که زور نداشته باشه باید سینه خیز بازیو دنبال کنه.
بدون شک والنسیا یکی از خوش استیل ترین بازیکن های جهان هست...عکس های بدون پیراهنش رو ببینید...رونالدو در برابرش کوچیک به نظر میاد....همچنین گابریل اوبرتان....وقتی از تیم فرانسوی اومد یونایتد پاهاش اندازه چوب خیزران برود اما الان به هیکلش نگاه کنید ببینید چه اندامی پیدا کرده....والنسیا استیل بدنی فوق العاده ای داره به نظرم اگه دیشب از اول میزاشتش دفاع راسا و نانی میومد وینگر راست خیلی عالی بود....والنسیا بارها دفاع راست بازی کرده و موفق هم بوده...دیشب به مسی که میخورد مسی کاملا منحرف میشد

من خیلی با بارسا حال کردم .

بازی خوبی بود اما از اولش هم مشخصی بود که برد با کیه .
یه پیش گو یه فروم اضافه شد...ممنون

Dr.FANOOS
29-05-2011, 20:00
دوستان منچستری عزیز شاید خوب نباشه من الان اینجا پست بدم ...من خوشحال شما ناراحت اما دیدم باید به چند نکته توی تاپیک خودتون اشاره کنم...
باختید اما شرافتمندانه بازی کردید به دور از هرگونه حرکت خشونت آمیز و غیر ورزشی.
زیباترین از اون قبول شکست بود و پرداختن به تعریف و تمجید از هنر بارسا بود...
چیزی که شاید سرمربی های بازنده ی دیگر تیم ها با مطرح کردن یه سری مسائل کثیف بخوان ازش چشم پوشی کنند و باخت خودشون رو بخوان با مسائلی کثیف لاپوشانی کنند...
از فرگوسن هم همین انتظار می رفت.:40:
یه جورایی منچستری ها مخصوصا فرگوسن و فن درسار دیشب غریب بودن.... ولی مرد بودن!!!

Ezel
29-05-2011, 20:11
پیرمرد ... چقدر این واژه با تو به کمال می رسد ... حریق می شود ... گرمای حریقت باعث دلگرمی ماست ... از کنده ی تو دود بلند نمی شود پیرمرد ... شعله های سرکش سر بر می آورند .

لرزش تراژدیک دستان مشت گره کرده ات از "کار جوان خوش فکر" نیست ... لرزش دستانت این بار هم نشان از سوختن ققنوس مادر دارد ... مانند نبرد سهمگین رم که ققنوسی دگربار آتش گرفت و خاکسترش تبدیل به ققنوسی شد که اندک زمانی بعد ، افسانه ی بزرگ و دست نیافتنی ای را پایان داد با شماره ی 19 ... ققنوس تازه متولد شده ات این بار کدامین قله را فتح خواهد کرد ؟

هنوز هم همان کهنه قمار باز هستی ... که می بازی ولی با سری بلند و قامتی به بلندای تاریخی شگرف و سراسر افتخار ... که می بازی اما به اصول خود پشت پا نمی زنی ... که می بازی اما با افتخار و بدون واهمه از برترین جنگجویان و هنرمندان میدان سبز ... شجاعت دوباره ات در برابر نامداران عرصه ، نشان از جوانی ات دارد پیرمرد ... چون بهتر از همه تو می دانی که ترسوها به بهشت نمیروند ...

میدانم و ایمان دارم که دگر بار خواهی آمد ... باز هم مثل یک مرد بزرگ ... بیگانه با هراس ... بدور از تن دادن به هرنوع نبرد برای پیروزی ... و اگر باز هم پاکباخته شوی ؛ با سری بلند ... "ایستاده با گرگها"

برای تو پایانی متصور نیست پیرمرد .:40:

پی نوشت : با وام از عنوان مطلب علیرضای دوست داشتنی

sir0c0

King_90
29-05-2011, 20:39
از دیشب تا حالا اصلا دلم نمی اد بیام تو سایت.نمی تونم هیچکدوم از پست ها حتی بخونم.بدترین صحنه ورزشی ام این صحنه است :

خوبیه فوتبال اینکه همیشه در جریان . ما سال دیگه برمی گردیم , قوی تر از امسال و انتقاممون رو می گیریم.

hoomi_gta
30-05-2011, 10:40
دوستان پخش زنده جشن قهرمانی منچستر یونایتد در لیگ که دور افتخار تیم در شهر منچستر هستش را میتونید بطور زنده از سایت منچستر تماشا کنید ساعت 13:30. فقط باید عضو اینترنتی سایت باشیم که رایگان هست

Big-Boss
30-05-2011, 10:54
حملات آشكار و پنهان به منچستر يونايتد، تيمي كه همه قبل از بازي مي‌دانستند از بارسلونا ضعيف‌تر است، چه حس دروني ويژه و البته پنهاني را در گزارشگر اين مسابقه ارضا مي‌كرد؟

بهنام مددی
2011/5/30 0:14:00

1. دست‌هاي لرزان سرالكس، به ياد ماندني‌ترين تصويري است كه فينال ومبلي در ذهن هواداران شياطين سرخ نقش بست. هواداراني كه البته از سوي گزارشگر مثلا بي‌طرف ايراني در تك تك دقايق مسابقه به هيچ انگاشته شدند و تحقير كلامي را به شديدترين شكل ممكن تجربه كردند.
2. منچستر يونايتد با يكي از متوسط‌ ترين تيم‌هاي تاريخ خود، سزاوارانه قهرماني ليگ برتر و نايب قهرماني ليگ قهرمانان را به دست آورد. با سرمربي مسن و پرهيجاني كه تيمش در برابر فشار بي‌امان يكي از بهترين تيم‌هاي تاريخ، جوانمردانه بازي كرد. گواه اين ادعا، گرفته نشدن حتي يك دقيقه وقت تلف شده در نيمه اول و اعلام تنها 3 دقيقه وقت تلف شده به واسطه انجام تعويض‌هاي پرتعداد در نيمه دوم بود.
نشان به آن نشان كه در اواخر بازي، اين دروازه‌بان تيم پر موقعيت و قدرتمند بود كه به واسطه اتلاف وقت از ويكتور كاساي مجارستاني كارت زرد گرفت. درست در شرايطي كه در نقطه مقابل فابيوي جوان و مصدوم، در لحظاتي كه كه فان‌درسار تحت تاثير حملات پرتعداد تيم گوارديولا قرار داشت، با پاي لنگان و خارج از زمين مسابقه، به تير دروازه تكيه داده بود و به «اصل» و «هدف» تيم سرالكس فرگوسن فكر مي‌كرد.
3. بارسلونا سزاوارانه قهرمان اروپا شد. كيفيت بازي اين تيم، ستاره‌هاي بي‌نظيرش و البته آمار پايان مسابقه مهر تاييد قابل اعتنايي بر اين مدعاست اما سؤال كليدي اينجاست كه حملات آشكار و پنهان به منچستر يونايتد، تيمي كه همه قبل از بازي مي‌دانستند از بارسلونا ضعيف‌تر است، چه حس دروني ويژه و البته پنهاني را در گزارشگر اين مسابقه ارضا مي‌كرد؟ يونايتد تحت فشار است و يك گل هم خورده؛ ناگهان وين روني در ميانه ميدان يك حركت تيمي فوق‌العاده را آغاز مي‌كند و به وسيله همكاري با رايان گيگز، دروازه ويكتور والدس را باز مي‌كند. واكنش گزارشگر اما در اين صحنه فوق‌العاده است كه به داور بابت پذيرفتن يك گل آفسايد حمله مي‌كند.
عكس‌العمل گزارشگر به خطاي دني آلوس و كارت گرفتن او هم اعجاب انگيز به نظر مي‌رسد:«‌آلوس حق داره عصبي بشه؛ داره از داور مي‌پرسه چرا به والنسيا كارت نمي‌دي و به من كارت مي‌دي. حق هم داره!» و...
4. يكي از هواداران اينتر در يكي از فروم‌هاي هواداري نوشته بود:«‌ سال‌هاست بازي‌هاي تيم‌مان را با گزارش‌هاي پرهيجان اسكارپيني (گزارشگر اختصاصي و متعصب باشگاه اينتر)، از شبكه باشگاه مي‌بينيم و هيجانش را مي‌شناسيم اما واقعا صد رحمت به اسكارپيني كه يك دهم گزارشگر بازي فينال ومبلي كه از يك شبكه سراسري در ايران پخش مي‌شد، از يك تيم خاص حمايت نكرد.»

Kurosh
30-05-2011, 13:56
سرمربي منچستريونايتد معتقد است با وجود شکست در ديدار پاياني ليگ قهرمانان اروپا، سير صعودي يونايتدها ادامه خواهد داشت.

به نقل از ديلي‌ميرر، سرآلکس فرگوسن يک روز پس از باخت 3 بر يک از کاتالان‌ها اظهار داشت: يافتن راه‌حلي براي مبارزه با اين تيم اسپانيايي، کاري ساده نيست، ولي براي ما منچستري‌ها به منزله يک چالش جديد است. منچستر هميشه نشان داده از رويارويي‌ با چالش‌ها واهمه‌اي ندارد. آنچه به تيم اطمينان خاطر مي‌دهد، ترسيم همين نکته است که همواره در طول تاريخ، استمرار داشته‌ايم. هميشه براي بهترشدن و پيشرفت افزون‌‌تر در ساليان گذشته تلاش کرده‌ايم.
وي افزود: چالش تازه ‌ما با اين رقيب اسپانيايي شايد شبيه به همان چيزي باشد که در سال 1994 کسب کرديم. وقتي از بارسا 4 بر صفر شکست خورديم، از حرکت باز نمانديم بلکه پيشرفت کرديم. اکنون هم دنبال سير صعودي هستيم. همين فصل آينده احتمال دارد منچستري بسيار بهتر مهيا شود.

مربي شياطين سرخ ادامه داد: ‌باخت از بارسا به منزله شکست طرز تفکر خاصي در باشگاه نبود. براساس تصميمات درست‌ بارديگر به پا خواهيم خواست.
شنبه شب در فينال ليگ قهرمانان اروپا تيم تحت رهبري اين مربي مجرب اسکاتلندي مقهور بازيکنان توانمند بارسلونا شد و 3 بر يک نتيجه را واگذار کرد.

منبع: ورزش 3

hoomi_gta
30-05-2011, 14:59
عجب جمعیتی جمع شده بودن تو شهر منچستر . مخصوصا اولد ترافورد. از ساعت 1:30 تا همین الان دارم میبینم مراسم و . دم هوادارا گرم. کاش اونجا بودیم

Kurosh
30-05-2011, 16:18
دو تيم منچستريونايتد و يوونتوس در ديداري به مناسبت خداحافظي گري نويل از فوتبال با يکديگر روبرو شدند که پس از آن دو بازيکن يونايتد مورد توجه سران يووه قرار گرفته‌اند.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، بيانکونري در اين فصل به مقام هفتم سري A رسيد و از راهيابي به بازي‌هاي اروپايي باز ماند. اين موضوع سران باشگاه را بر آن داشته تا به دنبال تقويت باشگاه باشند.
جوزپه ماروتا مدير باشگاه توريني اعلام کرد: در بازي با منچستريونايتد دو بازيکن ما را تحت تاثير قرار دادند. آنتونيو والنسيا و رافائل. اميدواريم بتوانيم سران يونايتد را راضي کنيم تا اين دو را به يووه واگذار کنند. براي فصل آينده برنامه هاي ويژ‌ه‌اي داريم و مي‌خواهيم با جذب بازيکنان جديد، ناکامي فصل پيش را فراموش کنيم.

رافائل مدافع جوان و برزيلي يونايتد ممکن است طي يک قرار داد قرضي به تورين برود. اين در حالي است که مبلغ پيشنهادي يوونتوسي‌ها براي والنسيا 13 ميليون پوند است که ممکن است وي را به ترک اولدترافورد وا دارد.

King_90
30-05-2011, 16:29
حرف قشنگ اورا :

We’ll never die.

shutdown
30-05-2011, 17:37
20 میلیون پوند برای مودریچ...فکر میکنم منصفانه باشه...اره...ما همین رو میخوایم...خرید چیزی که بهش احتیاج داریم....عالی میشه اگه هم اسنایدر هم مودریچ بیان+اشلی یانگ و دخه ا...من میخوام باز هم خرید کنیم

mjt10063
30-05-2011, 19:20
لیست بازی کن های که منچستر میخواد بخره
یه بازی ساز خوب مثل اسنایدر هم هست
یا فقط رو همون انگشت گذاشته رو اسنایدر

B L A S T E R
30-05-2011, 20:56
منچستر یه هافبک تخریبی خوب هم میخواد...

F l o w e r
30-05-2011, 21:19
20 میلیون پوند برای مودریچ...فکر میکنم منصفانه باشه...اره...ما همین رو میخوایم...خرید چیزی که بهش احتیاج داریم....عالی میشه اگه هم اسنایدر هم مودریچ بیان+اشلی یانگ و دخه ا...من میخوام باز هم خرید کنیممودریچ بازیکن خوبیه .. یکی از مهره هایی هستش که منچستر نیاز داره !
بخصوص اینکه با دو پا هم می تونه بازی کنه .. 20 میلیون مبلغ کمی نیست که ارزش این بازیکن رو نشون میده ..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه اشنایدر هم اضافه بشه تویه پست هافبک بازیساز دیگه مشکلی نداریم..

dogh
30-05-2011, 21:41
ويزلي گفته مي خوام تو باشگاهم بمونم وردنپ هم گفته بايد ستاره هامون رو نگه داريم

Mohammad
30-05-2011, 22:31
ويزلي گفته مي خوام تو باشگاهم بمونم وردنپ هم گفته بايد ستاره هامون رو نگه داريم
یه کم زمان بگذره نظر خیلی ها عوض میشه !
فعلا همه همین رو میگن ... بازارگرمی می کنن !
منچستر شدیدا به خرید نیاز داره و فکر کنم فرگوسن هم به این مسئله کاملا آگاه ه ! به نظر من چند تا خرید خوب داشته باشه و نقاط ضعف رو بپوشونه فصل دیگه مسلما می تونه قهرمان لیگ اروپا بشه ...

shutdown
30-05-2011, 22:51
باز به نظرم خریدامون کمه....باید بیشتر بخریم...یه بازی ساز جوون مثل سرخیو کانالس....اسنایدر زیاد مصدومیت کوتاه مدت داره....اگه یکی مثل کانالس یا یه هافبک بازی ساز جوون بیاریم خیلی خوبه....ببینید فصل بعد اسکولز و شاید گیگز رو نداریم...گیبسون و اندرسون هم هنوز برای فیکس بودن زود هستند....کریک و فلچر هم که بیشتر دفاعی کار میکنند....پس باید بیشتر زوم کنیم

Kurosh
30-05-2011, 23:07
بچه‌ها یووه بدجوری والنسیا رو می‌خواد‌ها !! خطریه ...
هم والنسیا، هم رافائل ...
13 میلیون می‌خوان به والنسیا بدن ...

shutdown
30-05-2011, 23:14
بچه‌ها یووه بدجوری والنسیا رو می‌خواد‌ها !! خطریه ...
هم والنسیا، هم رافائل ...
13 میلیون می‌خوان به والنسیا بدن ...
این انتقال در صورتی شدنی هست که اون هافبک یونتوس که یونایتد دنبالش بود...اسمش رو هم نمیدونم...بیاد و والنسیا بره...چون اشلی یانگ داره میاد...اما مبلغی دور از انتظار هست که والنسیا که انقدر برای تیم مهم هست و اکثر بازی ها فیکس بوده و در ضمن تو تیمی بازی میکنه که قهرمان شده و تو CL هست و سال بعد یکی از مدعی های باشگاه های اروپاس رو ول کنه و بره یوونتوس....در ضمن قیمت والنسیا خیلی بیشتر از این حرف هاس....رفتن رافائل حتی به صورت قرضی هم خنده داره...اما چیزی که کاملا مشخص هست اینه که قرار نیست بازیکنی رو از دست بدیم امسال

King_90
30-05-2011, 23:15
باز به نظرم خریدامون کمه....باید بیشتر بخریم...یه بازی ساز جوون مثل سرخیو کانالس....اسنایدر زیاد مصدومیت کوتاه مدت داره....اگه یکی مثل کانالس یا یه هافبک بازی ساز جوون بیاریم خیلی خوبه....ببینید فصل بعد اسکولز و شاید گیگز رو نداریم...گیبسون و اندرسون هم هنوز برای فیکس بودن زود هستند....کریک و فلچر هم که بیشتر دفاعی کار میکنند....پس باید بیشتر زوم کنیم

یه چیز می خوام بگم اما زیاد ناراحت نشید .:20:
من یکی که فکر نمی کنم اشنایدر به منچستر بیاد . دلیل داره.
منچستر تیمی نیست که بتونه از یه تیم بزرگ دیگه بازیکن بخره . فقط بعضی تیمها تو جهان هستن که قابلیت اینو دارن که تیم های بزرگ رو وسوسه کنن.
اینتر حاضر اشنایدر رو بفروشه اما نه ما.
دلیل اینکه می بینید منچستر زیاد از تیمی مثل تاتنهام خرید می کنه اینکه این تیم رو می شه وسوسه کرد اما نه تیمی مثل اینتر .
فکر کنم بهتر باشه وقتمون رو بذاریم واسه مودریچ . ( من خودم طرفدار تیم هلندیم و عاشق اشنایدر اما ... :41: )

King_90
30-05-2011, 23:32
واو.اقای خاص در ومبلی با شال گردن منچستر.

shutdown
30-05-2011, 23:47
هم مودریچ هم اسنایدر میان....حالا ببینید

shutdown
30-05-2011, 23:52
اینم لیست بازیکن هایی که باید بخریم....اشلی یانگ....وسلی اسنایدر....دخه ا...چارلی ادام....جک رود ول....لوکا مودریچ

xmehr
31-05-2011, 00:08
واو.اقای خاص در ومبلی با شال گردن منچستر.

سلام

این بدل مورینیو هست تو این پست گذاشته بودم :ی

King_90
31-05-2011, 07:57
سلام

این بدل مورینیو هست تو این پست گذاشته بودم :ی

کلا تابلو الکی :31:
مورینو بر فرض اگه بیاد وزرشگاه نمی ره اون ته وایسه :20: و بعدش اگه مو تو ومبلی بود هزار بار دوربین ها نشونش می دادن:8:
این جدول بازیکنهایی منچستر بهشون علاقه مند ( از سایت خود باشگاه )

hoomi_gta
31-05-2011, 08:09
لینک جشن قهرمانی منچستر در سطح شهر برای دانلود.

Ezel
31-05-2011, 09:39
فان‌درسار: شکست مقابل بارسلونا کابوس من نمی‌شود

سایت گل – ادوین فان‌درسار، دروازه‌بان در حال بازنشستگی منچستریونایتد گفته فینال لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا که آخرین بازی دوران او بود کابوسش نمی‌شود و او با این نتیجه کنار آمده است.

یونایتد در این بازی سه بر یک شکست خورد، نتیجه‌ای که باعث شد بسیاری از بینندگان تیم پپ گواردیولا را یکی از بهترین‌های تاریخ بدانند.
این شکست پایان خوبی برای دوران بازی فان‌درسار نبود.

او با این حال گفت: «فکر نمی‌کنم بنشینم و احساساتی شوم. من کاملا خونسرد هستم. از این قبیل اتفاقات مزخرف روی می‌دهد!

عالی بود که با برد کار را به پایان می‌رساندیم اما نشد. ما ناامید هستیم. اما زندگی همین است. گاهی می‌برید و گاهی می‌بازید.

من خوبم. اوضاع خیلی بد نیست. انتظار احساسات بیشتری داشتم اما حالا زمان مناسبی برای کناره‌گیری است و من از تصمیم خود راضی هستم.

بارسلونا 20 دقیقه طول کشید تا وارد جریان بازی شود و دست کم در این زمینه دستاورد ما نسبت به فینال رم دو برابر بود!

پس از گل تساوی امیدوار بودیم که بازی همچنان باز بماند. ما نیمه دوم را عالی آغاز نکردیم و دوباره عقب کشیدیم.

مجبور بودیم آنها را تعقیب کنیم، نه این که کاری کنیم که آنها ما را تعقیب کنند.
ب
ه نظرم می‌شود بارسلونا را متوقف کرد. آنها در این فصل چند باری باختند و مهارپذیر هستند اما آنها تیم خیلی خوبی هستند که چند بازیکن عالی دارند. آنها واقعا تیم خوبی هستند.»

داوید دخئا از اتلتیکو مادرید به عنوان جانشین فان‌درسار در نظر گرفته شده، و او می‌گوید: «خیلی بازی‌های او را ندیده‌ام اما مطمئنم که آنها مشق‌هایشان را به خوبی نوشته‌اند.

اگر آنها بازی‌هایش را به اندازه کافی دیده‌اند پس او بازیکن مناسبی است. این مانند این است که از یک سر طیف به سر دیگر آن بروید (با توجه به سنی که دخئا دارد).»او می‌گوید یک سال استراحت خواهد کرد: «من به دنبال مدارک مربی‌گری در انگلیس بوده‌ام اما نمی‌دانم بتوانم دوره‌ها را

تمام کنم یا نه. می‌خواهم این کار را در هلند هم انجام دهم اما شاید خیلی زود باشد.فکر می‌کنم می‌خواهم یک سال استراحت کنم. می‌خواهم چند بازی نگاه کنم و با دوستانم در روز شنبه باشم و غذای خوبی بخوریم و بازی تماشا کنیم و گلف بازی کنیم و وقت خود را با خانواده بگذرانم.

احتمالا روزگار بسیار دشوار می‌گذرد و آسان نیست.

من دوستانی در فوتبال دارم که پنج یا شش سال پیش بازنشسته شدند. من از انتظاراتی که داشتم دو یا سه فصل فراتر رفتم اما این مشکل بزرگی نیست.»

نانی: امیدوارم برباتوف در منچستریونایتد بماند

سایت گل – نانی، بال منچستریونایتد امیدوار است که دیمیتار برباتوف، هم‌تیمی‌اش در تابستان هم در یونایتد بماند. این در حالی است که برباتوف از لیست سر الکس فرگوسن برای دیدار فینال لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا خط خورده بود.

این خط خوردن شگفت‌انگیز بود چرا که فرگوسن ترجیح داده بود تنها مایکل اوون را به عنوان مهاجم ذخیره روی نیمکت داشته باشد.

مهاجم بلغاری از این تصمیم به حدی نابود شد که حتی حاضر نشد بازی را در کنار بقیه اعضای تیم نگاه کند.

تصمیم مربی اسکاتلندی برای کنار گذاشتن گل‌زن برتر لیگ برتر (در کنار کارلوس تبس)، و واکنش برباتوف باعث شده شایعات بسیاری مبنی بر جدایی او شنیده شود.

نانی که در دیدار ویمبلی به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت می‌گوید: «نمی‌دانم او در سر چه دارد اما همه می‌دانند که او بازیکنی است رویای.

او گل‌های بسیاری برای ما زده و بهترین گل‌زن لیگ شده، و دوست دارم فصل بعد هم در منچستریونایتد بازی کند.

نمی‌دانم چه بازیکنانی دارند می‌آیند اما مهم‌ترین نکته این است که آنهایی که می‌مانند برای ما همچنان مبارزه کنند.»

امیل دانچف، ایجنت او گفته ماجراهای مبنی بر قهر او بی‌پایه است اما درباره آینده بربا گفته: « چند روز صبر کنید.»

King_90
31-05-2011, 11:28
مثل اینکه اشلی یانگ به منچستر خیلی نزدیک شده.
و بربا هم به در های ot خیلی نزدیک شده :41:

*M!L4D*
31-05-2011, 11:59
یه خبر بد
دوستان متاسفانه اسکولزی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد :(

United legend Paul Scholes announces his retirement from playing. Scholesy will join the coaching staff next season.

hoomi_gta
31-05-2011, 12:02
خبر فوری از سایت رسمی: پل اسکولز اعلام بازنشستگی کرد و از فصل دیگه به عنوان مربی با تیم کار می کنه

:41:

hoomi_gta
31-05-2011, 12:03
خبر رسمی خداحافظی اسکولز:
Scholes retires - but stays at OT

Paul Scholes has decided it is time for him to hang up his boots and retire from playing football.
Paul was part of the new wave of talent that came through to United's first team during the mid-90's. He scored twice on his debut in the League Cup at Port Vale in the 1994/95 season and since then has enjoyed a long a successful career, making an incredible 676 appearances for the Reds.
Paul will take on a coaching role with United from the start of next season. Fans will also have the opportunity to see Paul play again at Old Trafford in his testimonial match in August.
Sir Alex Ferguson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) said: "What more can I say about Paul Scholes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) that I haven't said before. We are going to miss a truly unbelievable player. Paul has always been fully committed to this club and I am delighted he will be joining the coaching staff from next season. Paul has always been inspirational to players of all ages and we know that will continue in his new role."
Paul Scholes said: "I am not a man of many words but I can honestly say that playing football is all I have ever wanted to do and to have had such a long and successful career at Manchester United has been a real honour. This was not a decision that I have taken lightly but I feel now is the right time for me to stop playing. To have been part of the team that helped the club reach that 19th title is a great privilege ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

shutdown
31-05-2011, 12:04
همونطور که انتظارش میرفت به یانگ نزدیک تر شدیم و تا چند روز دیگه قطعی میشه اومدنش...زمزمه هایی از رفتن برباتوف هم هست

و اما پل اسکولز....مثل اینکه تو تلویزیون یونایتد گفته این فصل دیگه بازی نمیکنه و کناره گیریش رو اعلام کرده...بهترین ارزوها رو برات داریم پل:40:

King_90
31-05-2011, 12:51
قلب شیاطین شکست
عجب هفته ی تلخی .
پل هیچوقت فراموشت نمی کنم .
پل هم رفت و تنها چیزی که اون رو با بقیه متفاوت می کنه تمام صحنه های خوبی که برایمون ساخت.

پل هم رفت و قلب شیاطین شکست .
شاید , شاید که قدر داشته هامون رو بیشتر بفهمیم .
پل و دیگر هیچ

::::::::::::::::::::::::::::::::::

چرا این هفته لعنتی تمومی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shutdown
31-05-2011, 13:03
اسکولز تصمیم گرفت که اکنون زمان ان است که کفش هایش را بیاویزد و بازنشسته شود...

پل عضوی از نسل جدید استعدادهای منچستر یونایتد بود که در دهه نود در تیم اصلی خوش درخشیدند. او در اولین فصل حضورش دوبار در جام حذفی در پورت ویل ، در فصل 95/1994، گلزنی کرد ، از آن زمان تا کنون او توانست 676 بازی برای شیاطین سرخ انجام دهد و دوران موفقی با این تیم داشته باشد.

از فصل آینده، اسکولز بعنوان یکی از اعضای تیم مربیگری در یونایتد مشعول کار خواهد شد. هواداران شانس این را خواهند داشت که پل را برای اخرین بار در حین بازی کردن ، در بازی خداحافظی اش در ماه اگوست، در زمین سبز ببینند.

سرالکس فرگوسن می گوید: "هیچ چیزی بیشتر از انچه که قبلا در مورد اسکولز گفته ام، نمیتوانم بزبان بیاورم. واقعا یک بازیکن کار امد را از دست دادیم. پل واقعا به این باشگاه وفادار بود وخوشحالم که او فصل بعد بعنوان یکی از مربیان درکنار ما خواهد بود. او یک الگوی خوب برای بازیکنان دیگر بوده و به این نقشش ادامه خواهد داد."

پل اسکولز می گوید: "مردی نیستم که زیاد حرف بزنم اما رو راست میگویم که فوتبال بازی کردن همه ان چیزی است که همیشه میخواستم و داشتن سابقه ای طولانی در باشگاه منچستر یونایتد برای من بسیار افتخار آمیز است. این تصمیمی نبود که به آسانی بان روبرو شوم اما فکر میکنم بهترین زمان برای خداحافظی من امروز است. عضویت در تیمی که به نوزدهمین قهرمانی رسید واقعا عالی است."

"دوست دارم از هواداران بخاطر پشتیبانی بی نظیرشان تشکر کنم. از مربیان و بازیکنانی که در طی این سالها در کنارشان بودم تشکر میکنم. البته باید بیشتر از هرکس دیگری از مربی بزرگک، سرالکس فرگو.سن، تجلیل کنم. از روزی که در های این باشگاه برای من بازشد همیشه با من صادق بوده است. میدانم که این تیم تحت رهبری او به قهرمانی های بیشتری خواهد رسید."

دیوید گیل می گوید:" امروز، روزی بسیار غم انگیز برای هواداران یونایتد در سراسر جهان است. همه ما میدانیم که پل از بهترین بازکینانی بود که در دهه نود از تیم اکادمی به تیم اصلی پیوست. او خود را بعنوان یکی از بهترین هافبک هایی که با لباس یونایتد در میادین ظاهر شدند، معرفی کرد. خیلی مهم است که باشگاه ما ارتباطش را با بازیکنان بزرگ خود حفظ کند و خیلی خوشحالیم که پل با تیم مربیگری همکاری خواهد کرد."

Mohammad
31-05-2011, 13:05
ما با بازیکنانی مثل پل اسکولز و رایان گیگز بزرگ شدیم ! از وقتی منچستر رو یاد دارم پل اسکولز بودش ! هافبک همه کاره وسط زمین منچستر با اون شوت های سهمگینش که بعضی وقت ها گل هایی بیاد ماندنی به ثمر می رسوند !
هیچوقت فراموش نمیشه ... هنوز که هنوز ه پاس های تک ضرب و بلندش نظیر نداره !
چقدر خوبه که با خداحافظی محو نمیشه و بعنوان مربی کنار تیم می مونه ...

Kurosh
31-05-2011, 13:17
پل اسکولز' هافبک تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس در 36 سالگي از دنياي فوتبال خداحافظي کرد.

به گزارش منابع خبري، اسکولز در سال 1994 فوتبال خود را با منچستريونايتد آغاز کرد و در اين مدت 676 بار براي شياطين سرخ به ميدان رفت.
وي از اين پس قرار است به کادر مربيگري باشگاه منچستريونايتد ملحق شود.
اسکولز بعد از اينکه کفش هايش را آويزان کرد، گفت: اين تصميمي نبود که به راحتي بتوانم بگيرم اما احساس مي کنم اکنون زمان مناسبي براي خداحافظي است.
''الکس فرگوسن'' سرمربي منچستريونايتد نيز در اين باره اظهار داشت: پل هميشه براي تمامي بازيکنان در هر سني که بودند، الگو بود. مي دانيم که او به فوتبال خود در مسووليت جديدي که بر عهده خواهد گرفت، ادامه مي دهد.
اسکولز از جمله بازيکنان تک باشگاهي است که تمام دوران فوتبال خود را در منچستريونايتد سپري کرده است.
وي در بين سال هاي 1997 تا 2004 نيز پيراهن تيم ملي فوتبال انگليس را پوشيد و با اين تيم در دو جام جهاني 1998 و 2002 و همچنين رقابت هاي يورو 2000 و يورو 2004 شرکت کرد.

Ezel
31-05-2011, 14:04
منچستریونایتد و تابستانی شلوغ‌تر از همیشه

سایت گل – دیوید گیل، مدیر اجرایی منچستریونایتد انتظار تابستان پرمشغله‌ای را در اولدترافورد دارد.

یونایتد می‌خواهد پس از شکست سنگین مقابل بارسلونا تیم خود را بازسازی کند.

خبرهایی از پیوستن داوید دخئا از اتلتیکو مادرید، اشلی یانگ از استون ویلا و وسلی اسنایدر از اینتر به جمع آنها شنیده می‌وشد و گیل در مصاحبه با MUTV می‌گوید: «تابستانی شلوغ‌تر از معمول پیش رو داریم.

من در ژوئن کمی دور از باشگاه خواهم بود و در آغاز تور برمی‌گردم، اما در چند هفته آینده درباره انتقالات کار خواهم کرد.»

پل اسکولز هنوز قرارداد جدیدی امضا نکرده و گفته می‌شود بازنشسته خواهد شد. او گفت: «رسیدن به 19 قهرمانی چیزی نیست که حتی بتوانید به آن فکر کنید.

این دستاوردی عالی است. حالا ما می‌خواهیم برتری خود بر لیورپول را حتی بیشتر کنیم.

این چالش عالی است. ما جشن می‌گیریم، تابستان خوبی خواهیم داشت و سپس به آینده می‌اندیشیم.»

pcforlife
31-05-2011, 15:32
از جهتی واقعا بازنشستگی پل واقعا آدم رو ناراحت می کنه... چون طرفدارای یونایتد از اسکولز خاطرات بسیار خوبی دارند...
اما از جهتی هم میتونیم خوشحال باشیم و امیدوار به خرید هافبک بازیساز بزرگ...:20:

shutdown
31-05-2011, 18:11
خبری از مهاجم تراز اول نیست....فقط چیچا و رونی و ماچدا که این فصل از سامپدوریا برمیگرده(قرار داد قرضی)نمیتونن فیکس باشند...باید یه مهاجم مثل سانچز یا اگوئرو بیاد به جمع شیاطین تا به نظرم اصلا 3مهاجم بازی کنیم...مثل زمانی که توز رونی رونالدو و بعضا بربا بازی میکردند....اگه یه مهاجم عالی بیاریم ترکیب 3مهاجم با حضور اسنایدر یا مودریچ عالی میشه:40:

dogh
31-05-2011, 19:22
گلي كه بارسا رو تو فصل 2007-08 حذف كرد رو به ياد بيارين اون فصل منچستر قهرمان شد رو يادتونه I LOVE YOU POLE

pcforlife
31-05-2011, 19:32
اگه یه مهاجم عالی بیاریم ترکیب 3مهاجم با حضور اسنایدر یا مودریچ عالی میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من قبلا هم تو یه پستم اشاره کردم! به نظرم ما اصلا به مهاجم احتیاج نداریم. خرید مهاجم = مهره سوزه و حروم شدن پول!
الان ما مهاجم زیاد داری.. هم درجه یک و هم درجه 2!
رونی، بربا و چیچا و اوون - ماکدا، ابرتون، ببه.
به نظرم پول مهاجم رو بدیم یه دفاع راست توپ بگیریم یا یه هافبک وسط دیگه (دقت کنید به غیر اسکولز، هارگریوز هم بازیکن آزاد هستش و باشگاه هم واسش ارزوی موفقیت کرد!) خیلی خیلی بیشتر واسمون صرف داره...من خودم بیشتر دوست دارم یه فول بک درجه یک خوب بگیریم...دفاع راستی حداقل تو مایه های گلن جانسن...

xmehr
31-05-2011, 19:35
ستایش پل اسکولز توسط مربیان و بازیکنان بزرگ ^^

گری نویل:پل اسکولز بهترین بود. بازیکن,دوست و شخصی بزرگ
جرارد پیکه: یکی از بهترین بازیکنانی که من در زندگیم دیدم .بازی کردن با او لذت بخش بود.
کریستیانو رونالدو : اسکولز بهترین بازیکنی هست که من باهاش بازی کردم وقتی من جوان بودم کمک زیادی به من کرد.او عالیه
وین رونی: بدون هیچگونه سوالی بهترین بازیکنی که باهاش بازی کردم .لمس کردن توپش .پاسش.ارامشش فوقالعاده بود.من سعی میکنم از اون تقلید کنم.
روی کین: اسکولزی یک مدل حرفه ای است . من یادم می اد وقتی در اروپا بازی میکردیم در بین دو نیمه بازیکنان برای تعویض پیراهن پیش او می امدند.این ارزش های او را نشان میدهد.او یک استاد بود.
رایان گیگز: در تمرینات تیم او همیشه میبرد همه میخواستن تو تیم اون باشند.او همیشه انتخاب اول بود.
مسی: در لاماسیا (اکادمی بارسا) به نام او خیلی زیاد اشاره میشد.او یک معلم است.
فیگو: من از ستاره ها زده میشدم وقتی اسکولز را میدیدم چون هیچوقت نمیتونید او را ببینید.در زمین نمیتونید او را تعقیب کنید و بعد بازی هم او غیب میشود.
پله: اگه او با من بازی میکرد من خیلی بیشتر گل میزدم.
مارادونا: روش او منحصر بفرد است.
سر بابی چارلتون : او بهترین کسیه که من در الدترافورد دیدم.
دنیس لاو: دیدن او لذت بخش است.
جورج بست: صادقانه بگم او با ثبات ترین و با استعدادترین بازیکن ما برای یک زمان خیلی طولانی است.
ادگار داویدز : همه ما میتوانیم از اسکولز یاد بگیریم.
زیدان: اسکولز بدون شک بهترین هافبک نسل خودش است.
سسک فابرگاس : او بهترین بازیکن لیگ انگلیس است.
مارچلو لیپی: پل یکی از اولین انتخاب های من است.
مایکل کریک: من فکر میکنم او فوتبالیست فوتبالیست هاست.
ژاوی:در 15 سال گذشته او بهترین هافبک مرکزیست که من دیدم.او بازیکنی جذاب است که همه چیز دارد.
دیوید بکهام: بازیکنان رئال از من درباره او میپرسیدند" او چجوریه؟"ان ها به او احترام میگذاشتند.و داشتن ان احترام از بازیکنان عالیه.
ریو فردیناند: عاشق هر دقیقه بازی کردن با او هستم.
رونالدینهو : من میخوام مثل او پاس بدم.
گواردیولا: او بهترین نسل خودش است.
سر الکس فرگوسن: چه چیز بیشتری من درباره او میتوانم بگم که قبلا نگفتم.ما واقعا یک بازیکن باورنکردنی را از دست میدیم.

پ ن : همیشه ارزو داشتم اسکولز تو بارسا باشه یا بازیکنی مثل اسکولز داشته باشیم که ژاوی ظاهر شد (تنها بازیکنانی که مثل هم بازی میکردند و میکنند).

و تنها تیمی که از نبود اسکولز ضرر کرد تیم ملی انگلیس بود (البته خودش زود خداحافظی کرد ) ولی در هر صورت بنظرم راحت بین 5 تا هافبک برتر دنیا تو کل تاریخ میتونه محسوب بشه :40: و حیف که خداحافظی کرد .

shutdown
01-06-2011, 10:07
من قبلا هم تو یه پستم اشاره کردم! به نظرم ما اصلا به مهاجم احتیاج نداریم. خرید مهاجم = مهره سوزه و حروم شدن پول!
الان ما مهاجم زیاد داری.. هم درجه یک و هم درجه 2!
رونی، بربا و چیچا و اوون - ماکدا، ابرتون، ببه.
به نظرم پول مهاجم رو بدیم یه دفاع راست توپ بگیریم یا یه هافبک وسط دیگه (دقت کنید به غیر اسکولز، هارگریوز هم بازیکن آزاد هستش و باشگاه هم واسش ارزوی موفقیت کرد!) خیلی خیلی بیشتر واسمون صرف داره...من خودم بیشتر دوست دارم یه فول بک درجه یک خوب بگیریم...دفاع راستی حداقل تو مایه های گلن جانسن...
نه دیگه حسین....این حرفت رو قبول ندارم...ببین...الان تو چلسی ممکنه هیدینگ بیاد...انلکا دروگبا تورس....ارسنال ون پرسی ولکات ارشاوین....لیورپول تاتنهام سیتی...همه دست کم 3مهاجم تراز اول دارند....بعد هم من نمیدونم چه اصراری هست که با 2مهاجم بازی کنیم...ما باید مثل بقیه تیم ها با 3مهاجم بازی کنیم...یعنی اگه میخوایم از بقیه تیم ها چیزی کم نداشته باشیم....باید یه تفاوتی بین ما و بقیه تیم ها باشه...امسال بدون شک پریمر لیگ واقعا سخت میشه....همه تیم ها دارن خرج میکنند....الان بربا هم که رفتنی هست...اوون هم قبل پایان فصل میگفتند که تمدید نمیکنن باهاش....به نظر تو اگه اوون بره بهتر نیست؟هیچ سودی واسمون داشته؟دیگه اون کارایی رو نداره...باید بره...یونایتد جای بازیکنی که تاثیر نداره نیست...به به هم اول فصل بازی زیاد بهش داده فرگوسن اما هنوز خودش رو پیدا نکرده...پس نمیشه روش به عنوان فیکس حساب کرد....کاش سانچز رو بیارن....وقتی 3مهاجم بازی کنیم یه بازی ساز مثل اسنایدر بیاد وسط و نانی و والنسیا هم کناره ها...اونوقت فقط باید توپ بیاد و از همه طرف حمله کنیم...حالا یکی از مهاجم ها مثل رونی یه خط عقب تر هم اضافه بشه...یا تو مواقعی که با 2مهاجم بازی کنیم یه هافبک دفاعی به بازی بیاد...با وجود این مدافع هایی که ما داریم نیاز شدیدی به هافبک دفاعی نداریم اگه دفاع خودش رو به بازی ساز نزدیک کنه...در مورد دفاع راست هم به نظرم نه...هم رافائل هم فابیو میتونن ارضامون کنن...دقیقه 60 به بعد یکی بیاد جای اون یکی:دی
اگه مصدومیت رافائل نبود الان خیالمون راحت بود....رافائل از 18 سالگی فیکس بوده

King_90
01-06-2011, 13:38
مایکل اوون هم یکساله تمدید کرد . :26::26::26::33::thumbsup:

hoomi_gta
01-06-2011, 14:53
آخرین اخبار از باشگاه:
مایکل اوون 1 سال دیگه تمدید کرد
بربا گفته وقتی فهمیده در ترکیب 18 نفره تیم برای بازی فینال با بارسا نیست خیلی نا امید شده و بازی و از رختکن تماشا کرده . ولی با این وجود قصد داره که فصل دیگه هم در یونایتد بمونه و برای قهرمانی بیستم به همراه تیم مبارزه کنه

pcforlife
01-06-2011, 15:47
نه دیگه حسین....این حرفت رو قبول ندارم...ببین...الان تو چلسی ممکنه هیدینگ بیاد...انلکا دروگبا تورس....ارسنال ون پرسی ولکات ارشاوین....لیورپول تاتنهام سیتی...همه دست کم 3مهاجم تراز اول دارند....بعد هم من نمیدونم چه اصراری هست که با 2مهاجم بازی کنیم...ما باید مثل بقیه تیم ها با 3مهاجم بازی کنیم...یعنی اگه میخوایم از بقیه تیم ها چیزی کم نداشته باشیم....باید یه تفاوتی بین ما و بقیه تیم ها باشه...امسال بدون شک پریمر لیگ واقعا سخت میشه....همه تیم ها دارن خرج میکنند....الان بربا هم که رفتنی هست...اوون هم قبل پایان فصل میگفتند که تمدید نمیکنن باهاش....به نظر تو اگه اوون بره بهتر نیست؟هیچ سودی واسمون داشته؟دیگه اون کارایی رو نداره...باید بره...یونایتد جای بازیکنی که تاثیر نداره نیست...به به هم اول فصل بازی زیاد بهش داده فرگوسن اما هنوز خودش رو پیدا نکرده...پس نمیشه روش به عنوان فیکس حساب کرد....کاش سانچز رو بیارن....وقتی 3مهاجم بازی کنیم یه بازی ساز مثل اسنایدر بیاد وسط و نانی و والنسیا هم کناره ها...اونوقت فقط باید توپ بیاد و از همه طرف حمله کنیم...حالا یکی از مهاجم ها مثل رونی یه خط عقب تر هم اضافه بشه...یا تو مواقعی که با 2مهاجم بازی کنیم یه هافبک دفاعی به بازی بیاد...با وجود این مدافع هایی که ما داریم نیاز شدیدی به هافبک دفاعی نداریم اگه دفاع خودش رو به بازی ساز نزدیک کنه...در مورد دفاع راست هم به نظرم نه...هم رافائل هم فابیو میتونن ارضامون کنن...دقیقه 60 به بعد یکی بیاد جای اون یکی:دی
اگه مصدومیت رافائل نبود الان خیالمون راحت بود....رافائل از 18 سالگی فیکس بوده

چقدر نظراتمون متفاوته سامان!:31:
مگه ما مهاجم تراز اول نداریم؟ رونی چیه؟ دیمیتار آقای گل چیه؟ اوون پرتجربه چیه؟ چیچاریتوی فوق العاده چیه؟! (به قول بابا اتی کـــیـــه!!:31:)
تیمای دیگه حسرت مهاجمای تراز اول ما رو میخورن (سوای از مهاجم های درجه دو و جوونمون)...
از طرفی ما وینگر هایی داریم که دست کمی از مهاجم ندارن... نانی رو ببین... جی رو ببین... این دو نفر 18 گل برامون فصل اخیر زدن... تازه هر دوشون خصوصا پارک قشنگ یه دوره مصدوم بودن... امثال والنسیا یا گیگزی اگه مصدوم نمیشدن یا 90 دقیقه ای بودن، الان آمار وینگرهامون هم شگفت انگیزتر از این بود...
بعد سبک سرالکس جوریه که اکثرا به با دو مهاجم نوک کار رو شروع کرده... شاید زمانی که رونالدو تو یونایتد بود ما شاهد این بودیم که منچستر تو خیلی از بازی ها عملا سه مهاجمه میشد بازی می کرد... اما این سه مهاجمه شدن مشروط بر هافبک های بازی ساز فوق العادست... اگه ما فصل 08-2007 قهرمان اروپا شدیم یکی از دلایلش فوق العاده بودن کریک + 3 سال جوونتر بودن اسکولز و آمادگی فلچر بود...
حالا با این تفاسیر تو حساب کن مثلا بیایم یکی مثل نگردو رو سویا بگیریم! حالا اومدن مهاجم، باعث ایجاد رقابت بین مهاجمین میشه یا تنزل عملکرد ماجمین؟
اون موقع ما شاهد 5 مهاجم قطعی برای تیم هستیم... سبک ساف هم به ترتیبیه که یکی از مهاجمین رو برای چند بازی پیاپی ثابت میزاره... مثلا تو فکر کن رونی... بازی اول رونی و چیچا! بازی دوم رونی و نگردو، بازی سوم رونی و بربا... این وسط با افزایش تعداد مهاجم، بازی به مهاجمین کم میرسه، مهاجمینی که کم بازی می کنن طبیعتا گلزنیشن کم میشه و شاید هماهنگیشون با سایر مهاجمین... همین باعث میشه انگیزه اونا بیاد پایین و عامل عدم نتیجه گیری تیم... تازه این وسط به مهاجم های جوون هم فرصتی نمیرسه برای بازی...
به نظر من خریدن مهاجم اصلا ضرورتی نداره... شاید تو نقل و انتقالات زمستانی بسته به شرایط فصل (مثلا ممکنه مصدوم بدیم یا ممکنه یه مهاجممون فصل افتضاحی رو سپری کنه) تیم بتونه به فکر خرید یه مهاجم خوب باشه...
درباره دفاع راست: سامان! رافائل و فابیو هنوز جا دارن برای رشد! اما قرار تیست تیم تئون رشد برادران دا سیلوا رو بده!:31: تو بازی با بارسا واقعا فابیو چی کار کرد؟ اون سمت دنی آلوز چی کار کرد... الان اکثر تیمای بزرگ دفاع راست رو واقعا جدی میگیرنش... آلوز، لام، مایکون، ایوانوویچ، جانسن و... کلا یه مدافع راست خوب میتونه اتوبان راست تیم رو شدیدا تقویت کنه... همونطور که نانی و اورا سمت چپ رو بیمه کردن... + اینکه دیگه سر الکس هم مجبور نمیشه به ناچار اوشی رو همه جای دفاع استفاده کنه یا والنسیا رو گاهی اوقات بیاره تو دفاع راست تیم...+ وجود گری نویل با وجود با به سن بودنش و کم بازی کردنش، باز وزنه سنگینی برای سمت راست خط دفاع تیم بود... اما الان گری هم نیست...

shutdown
01-06-2011, 16:39
مگه ما مهاجم تراز اول نداریم؟ رونی چیه؟ دیمیتار آقای گل چیه؟ اوون پرتجربه چیه؟ چیچاریتوی فوق العاده چیه؟! (به قول بابا اتی کـــیـــه!!:31:)
تیمای دیگه حسرت مهاجمای تراز اول ما رو میخورن (سوای از مهاجم های درجه دو و جوونمون)...
از طرفی ما وینگر هایی داریم که دست کمی از مهاجم ندارن... نانی رو ببین... جی رو ببین... این دو نفر 18 گل برامون فصل اخیر زدن... تازه هر دوشون خصوصا پارک قشنگ یه دوره مصدوم بودن... امثال والنسیا یا گیگزی اگه مصدوم نمیشدن یا 90 دقیقه ای بودن، الان آمار وینگرهامون هم شگفت انگیزتر از این بود...
بعد سبک سرالکس جوریه که اکثرا به با دو مهاجم نوک کار رو شروع کرده... شاید زمانی که رونالدو تو یونایتد بود ما شاهد این بودیم که منچستر تو خیلی از بازی ها عملا سه مهاجمه میشد بازی می کرد... اما این سه مهاجمه شدن مشروط بر هافبک های بازی ساز فوق العادست... اگه ما فصل 08-2007 قهرمان اروپا شدیم یکی از دلایلش فوق العاده بودن کریک + 3 سال جوونتر بودن اسکولز و آمادگی فلچر بود...
حالا با این تفاسیر تو حساب کن مثلا بیایم یکی مثل نگردو رو سویا بگیریم! حالا اومدن مهاجم، باعث ایجاد رقابت بین مهاجمین میشه یا تنزل عملکرد ماجمین؟
اون موقع ما شاهد 5 مهاجم قطعی برای تیم هستیم... سبک ساف هم به ترتیبیه که یکی از مهاجمین رو برای چند بازی پیاپی ثابت میزاره... مثلا تو فکر کن رونی... بازی اول رونی و چیچا! بازی دوم رونی و نگردو، بازی سوم رونی و بربا... این وسط با افزایش تعداد مهاجم، بازی به مهاجمین کم میرسه، مهاجمینی که کم بازی می کنن طبیعتا گلزنیشن کم میشه و شاید هماهنگیشون با سایر مهاجمین... همین باعث میشه انگیزه اونا بیاد پایین و عامل عدم نتیجه گیری تیم... تازه این وسط به مهاجم های جوون هم فرصتی نمیرسه برای بازی...
به نظر من خریدن مهاجم اصلا ضرورتی نداره... شاید تو نقل و انتقالات زمستانی بسته به شرایط فصل (مثلا ممکنه مصدوم بدیم یا ممکنه یه مهاجممون فصل افتضاحی رو سپری کنه) تیم بتونه به فکر خرید یه مهاجم خوب باشه...
درباره دفاع راست: سامان! رافائل و فابیو هنوز جا دارن برای رشد! اما قرار تیست تیم تئون رشد برادران دا سیلوا رو بده!:31: تو بازی با بارسا واقعا فابیو چی کار کرد؟ اون سمت دنی آلوز چی کار کرد... الان اکثر تیمای بزرگ دفاع راست رو واقعا جدی میگیرنش... آلوز، لام، مایکون، ایوانوویچ، جانسن و... کلا یه مدافع راست خوب میتونه اتوبان راست تیم رو شدیدا تقویت کنه... همونطور که نانی و اورا سمت چپ رو بیمه کردن... + اینکه دیگه سر الکس هم مجبور نمیشه به ناچار اوشی رو همه جای دفاع استفاده کنه یا والنسیا رو گاهی اوقات بیاره تو دفاع راست تیم...+ وجود گری نویل با وجود با به سن بودنش و کم بازی کردنش، باز وزنه سنگینی برای سمت راست خط دفاع تیم بود... اما الان گری هم نیست...
حسین میدونی اشکال کجاست؟:دی
من دارم شرایط رو با رفتن بربا و اوون پیش بینی میکنم شما داری با بودن اوون و بربا رو میگی:دی
من میگم این 2تا باید برن...با این وضعیت که میگن اوون تمدید کرده نا امید شدم...کلا دوس ندارم تیمم زیر فشار باشه...فقط حمله....البته خریده شدن یک مهاجم بعید نیست از تیم....
چند سال اینده با وجود رافائل و فابیو دفاع راست مشکلی نداریم اما وقتی اورا بره حالا چپ مشکل دار میشه...حالا با اون هم کاری نداریم....اما مدافع راست احتیاج نیست:دی

King_90
01-06-2011, 18:38

با قسمت قرمز کاملا موافقم :31::10:
اما با قسمت ابی مشکل دارم :20: خوب نگاه کن داری بهترین دفاع راست دنیا رو دوتا جوان 19 ساله مقایسه می کنی. اره قبول دارم الوز کجا رافائل و فابیو کجا ؟ اما ما یونایتدیم تیمی که همیشه به جوان هاش اعتماد می کنه . واسه اثبات حرفم یه سر به فصل 2004 و 5 بزن ببین رونالدو تو اون بازیها چطوری بازی می کرد . صدای ون نیستلروی رو در اورده اینقدر پاس نمی داد اما نگاه کن الان چی شده .
فابیو و رافائل هر روز پیشرفت می کنن . در ضمن اکه ما یانگ رو بخریم می تونیم والنسیا دفاع راست هم بذاریم.فوقوالعاده کار می کنه.و هیچوقت فراموش نکن منچستر تیمی نیست که مثل رئال از رو شکم سیری خرید کنه . الان رئال می خواد نصری رو بخره .یکی نیست بگه اخه مرد مومن نصری رو کجات می خوای بذاری ؟ می خوای بذاری دروازه ؟ :31:
در هر صورت قبل از هرکاری ما باید یه فکری به حال جانشین های ون در سار و اسکولز بکنیم.فصل دیگه پریمر لیگ خیلی سخت می شه . طبق معمول چلسی خرید انچنانی می کنه . السیتی هم که مطمئن بیکار نیست و لیورپول جون دوباره گرفته , ارسنال هم اگه ستاره هاش رو حفظ کنه و چندتا خرید بکنه خیلی تیم خوبی میشه پس ما هم باید تیممون رو تقویت کنیم .:8:
به امید کسب بستمین جام :8::8::8:

shutdown
01-06-2011, 20:15
در محله جالیسکا در شهر گوادالاخارا در مکزیک به دنیا آمد. او اولین بار در سن هفت سالگی در لیگ آماتور نونهالان بازی کرد. پدر او خاویر هرناندز گوتیرز که خود مهاجم اسبق تیم ملی مکزیک نیز بود گفته است که هیچ‌گاه فکر نمی‌کرده پسرش تبدیل به بازیکن حرفه‌ای فوتبال شود. هرناندز در نه سالگی به تیم سی. دی گوادالاخا پیوست و اولین قرار داد حرفه‌ای خود را در پانزده سالگی امضا کرد. او برای مسابقات جام جهانی زیر ۱۷ سال آماده بود اما مصدومیت ناگهانی‌اش باعث دوری او از این مسابقات شد که در ‌‌نهایت مکزیک توانست قهرمان شود .باشگاه منچستر یونایتد اولین بار در اکتبر ۲۰۰۹ و در تور مکزیک این تیم با این بازیکن آشنا شد و بعد از مشاهده چند بازی از هرناندر گزارش‌های مثبتی درباره او دریافت کرد. به دلیل سن کم هرناندز باشگاه می‌بایست مدتی برای امضای قرارداد با چیچاریتو صبر می‌کرد اما به دلیل بازی‌های خوب هرناندز و نزدیکی بازی‌های جام جهانی از آنجایی که ترس آن وجود داشت که فرصت امضای قرارداد با او را از دست بدهد باشگاه زود‌تر از موعد مقرر برای خرید هرناندز اقدام کرد.
در آوریل ۲۰۱۰ منچستر یونایتد موفق به امضای قرارداد با هرناندز شد
خاویر هرناندز بالکازار(به اسپانیایی: Javier Hernández Balcázar) (زاده ۱ ژوئن ۱۹۸۸) که بیشتر با لقبش چیچاریتو ((به اسپانیایی : به معنای نخود فرنگی کوچک)) شناخته می شود.

امروز تولد ۲۳ سالگی این مهاجم جوان و آینده داره شیاطین سرخ است .

pcforlife
01-06-2011, 20:30
حسین میدونی اشکال کجاست؟:دی
من دارم شرایط رو با رفتن بربا و اوون پیش بینی میکنم شما داری با بودن اوون و بربا رو میگی:دی
من میگم این 2تا باید برن...با این وضعیت که میگن اوون تمدید کرده نا امید شدم...کلا دوس ندارم تیمم زیر فشار باشه...فقط حمله....البته خریده شدن یک مهاجم بعید نیست از تیم....
چند سال اینده با وجود رافائل و فابیو دفاع راست مشکلی نداریم اما وقتی اورا بره حالا چپ مشکل دار میشه...حالا با اون هم کاری نداریم....اما مدافع راست احتیاج نیست:دی

اما با قسمت ابی مشکل دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب نگاه کن داری بهترین دفاع راست دنیا رو دوتا جوان 19 ساله مقایسه می کنی. اره قبول دارم الوز کجا رافائل و فابیو کجا ؟ اما ما یونایتدیم تیمی که همیشه به جوان هاش اعتماد می کنه . واسه اثبات حرفم یه سر به فصل 2004 و 5 بزن ببین رونالدو تو اون بازیها چطوری بازی می کرد . صدای ون نیستلروی رو در اورده اینقدر پاس نمی داد اما نگاه کن الان چی شده .
فابیو و رافائل هر روز پیشرفت می کنن . در ضمن اکه ما یانگ رو بخریم می تونیم والنسیا دفاع راست هم بذاریم.فوقوالعاده کار می کنه.و هیچوقت فراموش نکن منچستر تیمی نیست که مثل رئال از رو شکم سیری خرید کنه . الان رئال می خواد نصری رو بخره .یکی نیست بگه اخه مرد مومن نصری رو کجات می خوای بذاری ؟ می خوای بذاری دروازه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در هر صورت قبل از هرکاری ما باید یه فکری به حال جانشین های ون در سار و اسکولز بکنیم.فصل دیگه پریمر لیگ خیلی سخت می شه . طبق معمول چلسی خرید انچنانی می کنه . السیتی هم که مطمئن بیکار نیست و لیورپول جون دوباره گرفته , ارسنال هم اگه ستاره هاش رو حفظ کنه و چندتا خرید بکنه خیلی تیم خوبی میشه پس ما هم باید تیممون رو تقویت کنیم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به امید کسب بستمین جام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقا من نیمتونم فصل بعد رو بدون اوون و دیمیتار دوست داشتنی مون تصور کنم!:40::31:
ولی من میگم اوون حداقل فصل بعد و برباتوف باید حداقل یکی دو فصل دیگه تو OT بمونن... و به نظرم ما باید مهاجمان بزرگمون رو مثل این چند ساله از لیگ برتر جذب کنیم و از لیگ های اروپا خصوصا لالیگا و سری آ بازیکن مهاجم نگیریم... چون نظر شخصیم اینه مهاجمان این لیگ ها نمیتونن شرایط پریمیر لیگ و انگلستان رو تحمل کنن و سریع میرن به سمت درب خروجی باشگاه و بالتبع سیاست باشگاه تو این چند ساله این نبوده که بازیکنی که میگیره بعد از دو سه فصل باهاش خداحافظی کنه... همین چند ساله هم منچستر از بریتانیا یا خارج از اروپا مهاجم گرفته... طبیعتا الان لیگ برتر مهاجم قابل جذبی در کلاس بالا نداره و اگه داشته باشه تو تیم های بزرگ هستد...
درباره دفاع راست هم:
ببینید! من از دفاع راستای تیمای معتبر دنیا اسم بردم که ارزش پست دفاع راست (که خیلی ها معتقدن بی اهمیت ترین پست فوتبال) رو بگم و اشاره کنم که رافائل و فابیو هنوز بی تجربه هستند! قصد من مقایسه امثال مایکون و رافائل نیست.. در اینکه برادران داسیلوا مستعد پیشرفتن و خیلی زود تونستن خودشون رو ثابت کنن شکی نیست... اما نمیشه خیلی منتظر پیشرفت این دو بازیکن شد... خصوصا با رفتن نویل.. البته من موافقم که خرید بازیکن در پست دفاع راست نباید تو اولویت اول منچستر باشه... اما به نظرم میتونه تو اولویت دوم باشه... خصوصا با شایعاتی که تو سایت باشگاه اومده مقادیری مطمئن تر شدم... برون احتمالا تو لیست خروجی باشگاهه... کونترائو هم تو لیست خریده...
+
والنسیای تکنیکی دفاع راست؟:18: دادا سر الکس از رو اجبار والنسیا رو دو سه بار گذاشت دفاع راست...
.
.
راستی گیبسون و اوبرتون هم مثه اینکه قرار نیست بمونن! خدا کنه گیبسون:40: بمونه...:41:

shutdown
01-06-2011, 21:03
کونترائو هم تو لیست خریده..
کنترائو رو که رئال با قیمت نجومی میخواد بخره....منتفی

راستی گیبسون و اوبرتون هم مثه اینکه قرار نیست بمونن! خدا کنه گیبسون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بمونه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدی؟؟؟از کجا شنیدی خبر رو؟؟؟
واقعا کار اشتباهی هست فروش گیبسون...فکر نمیکنم این کار شدنی باشه....فروختن جوون های مستعد هیچوقت باشگاه این کار رو نکرده

vahidgame
01-06-2011, 21:05
پیش بینی می کنم منچستر این فصل یکمی افت داشته باشه :دی
دلیلش هم به خاطر خداحافظی چند تا از بازیکنای باتجربه اونه
مثلا به نظرتون به راحتی می تونه جای ون در سار پر بشه؟!
درسته مثلا ممکنه یه دروازه بان مثل نویر هم بگیره ولی اونا طول می کشه در سطح ون در سار برسن...
در کل ظاهرا قراره جام یه سال در میون بین منچستر و چلسی بگرده :46: :دی

King_90
01-06-2011, 21:20
دقیقا من نیمتونم فصل بعد رو بدون اوون و دیمیتار دوست داشتنی مون تصور کنم!:40::31:
درباره دفاع راست هم:
ببینید! من از دفاع راستای تیمای معتبر دنیا اسم بردم که ارزش پست دفاع راست (که خیلی ها معتقدن بی اهمیت ترین پست فوتبال) رو بگم و اشاره کنم که رافائل و فابیو هنوز بی تجربه هستند! قصد من مقایسه امثال مایکون و رافائل نیست.. در اینکه برادران داسیلوا مستعد پیشرفتن و خیلی زود تونستن خودشون رو ثابت کنن شکی نیست... اما نمیشه خیلی منتظر پیشرفت این دو بازیکن شد... خصوصا با رفتن نویل.. البته من موافقم که خرید بازیکن در پست دفاع راست نباید تو اولویت اول منچستر باشه... اما به نظرم میتونه تو اولویت دوم باشه... خصوصا با شایعاتی که تو سایت باشگاه اومده مقادیری مطمئن تر شدم... برون احتمالا تو لیست خروجی باشگاهه... کونترائو هم تو لیست خریده...
+
والنسیای تکنیکی دفاع راست؟:18: دادا سر الکس از رو اجبار والنسیا رو دو سه بار گذاشت دفاع راست...

ما خیلی منتظر پیشرفت این دوتا نشدیم . به نظره الان هم خیلی خوب پیشرفت کردن . تو بازی بارسا یک بار نشد ابیدال بتونه نفوذ کنه . بیشتر فشار از طرف الوز بود . فابیو و رافائل خیلی خوب بازی می کنن . شاید اگه به من لیست بدن بگن تو کدوم پست ها منچستر بازیکن می خواد به ترتیب اولویت بنویس من دفاع راست رو اخر می نویسیم . می گم ما از رافائل و فابیو انچنان ضربه ای نخوردیم که بگیم نمی تونیم منتظر این دوتا باشیم.
به عنوان ایوانز .الان حداقل 3 سال داره تو لیگ بازی می کنه . حالا پیشرفت ایوانز رو با این دو قلوها مقایسه کن . من مطمئنم ما تا دوسال دیگه دوتا از بهترین دفاع راست های دنیا رو داریم .
در ضمن والنسیا از روی اجبار فقط به درد دفاع نمی خوره به نظرم. چه ربطی به تکنیک داره ؟ مگه اورا تکنیک نداره ؟ یا الوز ؟ فقط نگاه از سمت راست بارسا چندبار نفوذ کرد . واقعا والنسیا عالی دفاع می کنه.بعد مشکل والنسیا اینکه سانترهاش بعضی موقعه افتضاح . من معتقدم که با امدن یانگ می تونیم از والنسیا حتی تو دفاع هم استفاده کنیم.

علی یارت.:11::31:

King_90
01-06-2011, 21:22
پیش بینی می کنم منچستر این فصل یکمی افت داشته باشه :دی
دلیلش هم به خاطر خداحافظی چند تا از بازیکنای باتجربه اونه
مثلا به نظرتون به راحتی می تونه جای ون در سار پر بشه؟!
درسته مثلا ممکنه یه دروازه بان مثل نویر هم بگیره ولی اونا طول می کشه در سطح ون در سار برسن...
در کل ظاهرا قراره جام یه سال در میون بین منچستر و چلسی بگرده :46: :دی

عزیزم مثل اینکه یادت رفته 3 سال پشت سره هم قهرمان شدیم.
تو 19 سال پریمر لیگ 12 دوره اش رو قهرمان شدیم. کل تیم های دیگه رو جمع بزنی نصف ما قهرمانی ندارن.:8::27:

Ezel
01-06-2011, 21:34
به نظرم با رفتن اسکولز زمان فرصت بیشتر دادن به امثال اوبرتان و گیبسون هست ( بدون توجه به ورودی های احتمالی باشگاه ) ، به هرحال چیزی که کاملا مشخصه ضعف یونایتد در هافبکه ( به خصوص هافبک میانی و دفاعی ) .

باید ببینیم سرالکس فرگوسن چه تمهیداتی رو خواهد اندیشید ، با کریک و فلچر مطمئنا دیگه نمیشه قهرمان اروپا شد .

Ezel
01-06-2011, 21:48
دیمیتار برباتوف شاید به تاتنهام برگردد

سایت گل – دیمیتار برباتوف، ستاره منچستریونایتد شاید به تاتنهام برگردد.

این مهاجم بلغاری احتمالا در تابستان با قیمت 10 میلیون پوند فروخته می‌شود. او برای دیدار فینال لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا به کل از تیم کنار گذاشته شد.

برباتوف در آخرین روز پنجره نقل و انتقالات تابستان 2008 از تاتنهام به منچستریونایتد پیوست. او گفته دوست دارد به وایت هارت لین برگردد.

او در تاتنهام ستاره درخشانی بود و در دو فصل در تمامی رقابت‌ها 46 گل زد. بربا با قیمت 10.9 میلیون پوند از بایر لورکوزن در سال 2006 خریداری شده بود. او با این حال با رفتن به یونایتد خشم طرفداران اسپرز را رقم زد.

تاتنهام درباره احتمال خرید مجدد او صحبت کرده اما احتمالا پیشنهادی ندهد چون او در دوران حضور در وایت هارت لین در میان بازیکنان نفوذ داشت و آرامش تیم را به هم زده بود.

دانیل لوی، رییس باشگاه هم از علاقه سر الکس فرگوسن به لوکا مودریچ خبر دارد و هر مذاکره‌ای بر سر برباتوف بی‌تردید بحث درباره خرید مودریچ را هم پیش خواهد کشید.

منبعی نزدیک به برباتوف به سایت گل گفته: «دیمیتار زمان می‌خواهد تا درباره آینده فکر کند، اما تنها باشگاه‌های انگلیسی که او پیشنهادشان را بررسی می‌کند آنهایی هستند که در لیگ قهرمانان حضور دارند، به علاوه تاتنهام. او در حال حاضر نمی‌خواهد برای یونایتد بازی کند و به نظر نمی‌رسد که آنها هم او را بخواهند.»

برباتوف با 21 گل زده در کنار کارلوس تبس بهترین گل‌زن فصل پیش لیگ برتر شد اما آمدن خاویر ارناندس به تدریج باعث نیمکت‌نشینی او شد. قرارداد او فصل آینده به پایان می‌رسد و او حاضر نشده پیشنهاد تمدید یک‌ساله با دستمزد 120 هزار پوند در هفته را بپذیرد.

vahidgame
01-06-2011, 21:49
عزیزم مثل اینکه یادت رفته 3 سال پشت سره هم قهرمان شدیم.
تو 19 سال پریمر لیگ 12 دوره اش رو قهرمان شدیم. کل تیم های دیگه رو جمع بزنی نصف ما قهرمانی ندارن.:8::27:

ما هم دو سال پشت سر هم قهرمان شدیم آخه چه ربطی داره اینا؟ :دی
بستگی به شرایط تیم داره. یه موقع هست تیم کلا کامله و چند فصل پشت سر هم می تونه قهرمان بشه یه موقع هم کامل نیست و نمی تونه...
تا اون جایی که یادم میاد تیم هایی که این چند سال اخیر قهرمان شد همیشه یه دروازه بان خیلی درجه یک داشتن
بعد تازه ممکنه گیگز هم از تیم شما خداحافظی کنه که اونوقت بازیکنای با تجربه تون کم میشه

Ezel
01-06-2011, 21:57
بعد تازه ممکنه گیگز هم از تیم شما خداحافظی کنه که اونوقت بازیکنای با تجربه تون کم میشه

تجربه ی سرالکس فرگوسن کم تجربگی جوانانش رو جبران میکنه :46:

یونایتد متوسط امسال از هر نظر برتری ای نداشت نسبت به چلسی با بازیکنانی که مطمئنا آرزوی هرمربی ای هست ، قابل قیاس نیستند کریک و فلچر با اسین و میکل و لمپارد واقعا ، یعنی به مراتب چلسی بسیار کامل تر بود از یونایتد .

King_90
01-06-2011, 22:23
ما هم دو سال پشت سر هم قهرمان شدیم آخه چه ربطی داره اینا؟ :دی
بستگی به شرایط تیم داره. یه موقع هست تیم کلا کامله و چند فصل پشت سر هم می تونه قهرمان بشه یه موقع هم کامل نیست و نمی تونه...
تا اون جایی که یادم میاد تیم هایی که این چند سال اخیر قهرمان شد همیشه یه دروازه بان خیلی درجه یک داشتن

الان شما داری میگی جلسی قهرمان دیگه ؟ اخه برادر بذار حداقل دوبار این اتفاق بیافته ( یکی در میان ) بعدش این نظریه رو بده .
بعد اگه به کاملی تیم نگاه کنی به نظرم حتی ارسنال هم این فصل از منچستر کاملتر بود. ما این فصل حتی شد که 12 تا مصدوم داشتیم.12 تا .
اگه به مهره هست که هر سال باید قهرمانی رو بدن به چلسی و سیتی یونایتد هم باید سره لیگ اروپا بجنگه :27:
اما این فرگوسن که تمام این ..... رو رد می کنه :21:

Kurosh
01-06-2011, 22:33
وحید خجالت بکش، پاشو برو تو گروه تیم خودتون، جنجال درست نکن :دی
مردی (منچستر) گفتن، زنی (چلسی) گفتن، شرمی و حیایی گفتن، چقدره تو بی‌حیایی؟! :دی

اینم واسه اینکه اسپم نشه:

مايکل اوون، مهاجم باتجربه منچستريونايتد، قراردادش را با اين باشگاه براي يک فصل ديگر تمديد کرد.

در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد جدایی اوون به گوش می رسید اما او در نهایت قراردادش را با شیاطین سرخ تمدید کرد. این مهاجم 31 ساله که دو فصل قبل به منچستریونایتد پیوست، به دلیل مصدومیت و ناآمادگی فرصت زیادی برای بازی در الدترافورد پیدا نکرد اما بارها از علاقه اش برای ادامه حضور در این تیم گفته بود.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت:" من خوشحالم که با باشگاه برای تمدید قراردادم برای یک فصل دیگر به توافق رسیدم.

بازی کردن زیر نظر یک مربی بزرگ در کنار بازیکنانی فوق العاده و در مقابل هوادارانی بی نظیر واقعا استثنایی است. نمی توانم برای شروع فصل آینده صبر کنم."

سر الکس فرگوسن نیز از تمدید قرارداد اوون ابراز رضایت کرد و گفت:" مایکل ثابت کرده که فوتبالیست بزرگی است. مایکل بدشانس است که فرصت زیادی برای بازی پیدا نمی کند. از طرف دیگر درخشش چیچاریتو همه را در سایه قرار داده است.. من خوشحالم که مایکل برای یک فصل دیگر می ماند و می تواند فرصت بیشتری برای بازی پیدا کند."

pcforlife
02-06-2011, 00:19
ما خیلی منتظر پیشرفت این دوتا نشدیم . به نظره الان هم خیلی خوب پیشرفت کردن . تو بازی بارسا یک بار نشد ابیدال بتونه نفوذ کنه . بیشتر فشار از طرف الوز بود . فابیو و رافائل خیلی خوب بازی می کنن . شاید اگه به من لیست بدن بگن تو کدوم پست ها منچستر بازیکن می خواد به ترتیب اولویت بنویس من دفاع راست رو اخر می نویسیم . می گم ما از رافائل و فابیو انچنان ضربه ای نخوردیم که بگیم نمی تونیم منتظر این دوتا باشیم.
به عنوان ایوانز .الان حداقل 3 سال داره تو لیگ بازی می کنه . حالا پیشرفت ایوانز رو با این دو قلوها مقایسه کن . من مطمئنم ما تا دوسال دیگه دوتا از بهترین دفاع راست های دنیا رو داریم .
در ضمن والنسیا از روی اجبار فقط به درد دفاع نمی خوره به نظرم. چه ربطی به تکنیک داره ؟ مگه اورا تکنیک نداره ؟ یا الوز ؟ فقط نگاه از سمت راست بارسا چندبار نفوذ کرد . واقعا والنسیا عالی دفاع می کنه.بعد مشکل والنسیا اینکه سانترهاش بعضی موقعه افتضاح . من معتقدم که با امدن یانگ می تونیم از والنسیا حتی تو دفاع هم استفاده کنیم.

علی یارت.:11::31:
به نظرم راست خط دفاعی ما در حال حاضر خوشبختانه نقطه ضعف تیم، به هیچ وجه نیست... اما نقطه قوتمون هم نیست...دو دفاع میانیمون ویدیچ و ریو و دفاع چپمون پاتریس واقعا نقطه قوت تیم هستند اما دفاع راستمون نه... کما اینکه معتقدم اگه یه فردی مثل وز برون بیاد دفاع راست، کلا دفاع راستمون میشه نقطه ضعف! میخوام بگم حضور رافائل و فابیو خوب هست اما کافی نیست برای تیمی مثل یونایتد... تو فوتبال هم تضمینی وجود نداره که بازیکن سرعت رشد و پیشرفتش عالی باشه... به نظر من همین دارن گیبسون فصل قبل که چلسی قهرمان شد واقعا عالی بود... طوری که من خودم امیدوار شدم روی کین جدیدی تو یونایتد ظهور کرده و با سرعت پیشرفت میکنه... اما این فصل سایه ای از گیبسون دیده شد... علی جان (علی بودی؟:31:) به بازی هامون در این فصل فلش بک بزن... توان حملمون در سمت راست فقط رو دوش نانی بود... چون والنسیا مدت زیادی مصدوم بود... تو فوتبال روز دنیا قرار نیست فول بک ها تو دفاع بایستند تا حریف حمله کنه و بار حمله تیم صرفا دوش وینگر باشه...
راستی راجع به آلوز صحبت کردی یه نکته ای بگم... همین آلوز این فصل اگه اشتباه نکنم نفر دوم پاس گل تو بارسا بود... یه دفاع راست.
درباره والنسیا هم بگم: والنسیا کجا عالی دفاع می کنه؟ والنسیا اگه اشتباه نکنم حتی یه بار هم از آغاز بازی دفاع راست بازی نکرده... فکر نکنم شکی نباشه که ویزگی های حجومیه والنسیا خیلی خیلی بیشتر از ویژگی های دفاعیش هست... + اینکه بستگی داره تکنیک رو چی بدونی... امثال آلوز و پاتریس خیلی کم دیده شده از بازیکن مقابلشون با تکنیک فریب داده باشن... آلوز که با حرکت در فضای خالی و دریافت پاس از بازیکنی مثل ژاوی روی خط مستقیم حرکت میکنه و توپ رو ارسال میکنه... اورا هم اکثرا با حرکات ترکیبی با وینگر سمت چپ، بازیکن مقابلش رو فریب میده...
اومدن اشلی یانگ هم فقط بابت تقویت وینگر هاست... من بعد از مصدومیت والنسیا در مقابل رنجرز فقط خدا خدا می کردم که نانی مصدوم نشه... وقتی تو بازی با لیورپول کرگر باعث شد همه نگران بشیم... چون وجود یه وینگر واقعا لازم بود...
در کل به نظرم اولویت اول تیم برای خرید باید دربازه بان و هافبک میانی باشه و اولوین دوم وینگر و دفاع راست.
تو پرانتز: میگم بحث رو همین جا ببندیم! خیلی کش پیدا کرده...:31:

چند؟ به نظر میرسه پیشنهاد یونایتد 26 میلیون پونده + اینکه کلا اگه این رئال بزاره:31:، پرتغالی ها به لیگ برتر خیلی علاقه دارن!:31:

جدی؟؟؟از کجا شنیدی خبر رو؟؟؟
واقعا کار اشتباهی هست فروش گیبسون...فکر نمیکنم این کار شدنی باشه....فروختن جوون های مستعد هیچوقت باشگاه این کار رو نکرده

vahidgame
02-06-2011, 03:55
وحید خجالت بکش، پاشو برو تو گروه تیم خودتون، جنجال درست نکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مردی (منچستر) گفتن، زنی (چلسی) گفتن، شرمی و حیایی گفتن، چقدره تو بی‌حیایی؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با یه مهمان درست برخورد کنید :دی
شما هم توی تاپیک تیم ما تشریف بیارید کسی چیزی نمیگه و اتفاقا حتی می تونید در مورد تیم ما انتقاد کنید کاری کن من نکردم:دی

الان شما داری میگی جلسی قهرمان دیگه ؟ اخه برادر بذار حداقل دوبار این اتفاق بیافته ( یکی در میان ) بعدش این نظریه رو بده .
بعد اگه به کاملی تیم نگاه کنی به نظرم حتی ارسنال هم این فصل از منچستر کاملتر بود. ما این فصل حتی شد که 12 تا مصدوم داشتیم.12 تا .
اگه به مهره هست که هر سال باید قهرمانی رو بدن به چلسی و سیتی یونایتد هم باید سره لیگ اروپا بجنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما این فرگوسن که تمام این ..... رو رد می کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظور منو دقیقا نمی گیرید
من نمیگم که مثلا مهره هاتون کم میشه به مشکل می خورید
منظور من اینه که یه سری مهره ها توی همه تیما هستن که خیلی تاثیر گذارن و وقتی از تیم میرن سخت میشه جای اونا پر بشه
مثلا همین ون در سار و گیگز چه قدر امسال برای منچستر تاثیر گذار بودن. به نظر من در خیلی از بازی ها در حد فوق ستاره بودن!
مثلا همین گیگز توی بازی مقابل چلسی توی لیگ قهرمانان 3 تا پاس گل داد و یه کارایی کرد که کمتر بازیکنی در اون لحظه اون کارا رو می کنه!
در مورد مصدومیت هم همه تیم ها به این مشکلات مواجه هستن و مطمئن باشید تیمای دیگه هم اندازه تیم شما یا حتی بیشتر به خاطر این ضرر کردن...

یونایتد متوسط امسال از هر نظر برتری ای نداشت نسبت به چلسی با بازیکنانی که مطمئنا آرزوی هرمربی ای هست ، قابل قیاس نیستند کریک و فلچر با اسین و میکل و لمپارد واقعا ، یعنی به مراتب چلسی بسیار کامل تر بود از یونایتد . ولی توی پستای دیگه هم مقایسه کنید همه دقیقا به این صورت نیستن. توی یه سری پستا منچستر برتره...

Ezel
02-06-2011, 09:50
ولی توی پستای دیگه هم مقایسه کنید همه دقیقا به این صورت نیستن. توی یه سری پستا منچستر برتره...

به نظر من باز هم یونایتد برتری محسوسی نداره ، شاید تنها نقطه ای که یونایتد بهتر بوده دروازه بان بوده که اون هم به خاطر افت چک بوده و درخشش خیره کننده ی فان در سار .

میتونم بگم در دفاع و به خصوص دفاع های کناری چلسی برتری داره ، در دفاع میانی میتونم برابر فرضشون کنم ( با اندکی برتری یونایتد به خاطر ویدیچ آماده ) ، هافبک ها هم که قابل قیاس نیست ، فقط در خط حمله میتونم اینطور بگم که یونایتد بازیکنان شاداب تری داشت ، والا فکر نمیکنم کسی بتونه دروگبای فوق العاده و آنلکای تیزهوش و حتی تورس نا آماده رو نادیده بگیره

در کل میخوام بگم که به نظرم یونایتد و چلسی فاصله ی بسیار اندکی دارند و دلیل افت چلسی از دید من برتری یونایتد نیست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shutdown
02-06-2011, 14:08
gossip
حسین این بخش شایعات بی اساس باشگاه هست برای دیدن نظر طرفدارها....زیاد به این بخش اعتماد نکن
کنترائو هم مثل اینکه فقط گفته رئال مادرید

Ezel
02-06-2011, 14:30
اوون: ترجیح می دهم نیمکت نشین تیم قهرمان باشم تا بازیکن ثابت تیمی معمولی

سایت گل- مایکل اوون، ستاره انگلیسی منچستریونایتد معتقد است که کارهای زیادی برای انجام دادن در منچستر دارد. این درحالی است که در فصل گذشته او برای راهیابی در ترکیب تیم تلاش زیادی می کرد

اوون در فینال لیگ قهرمانان اروپا روی نیمکت قرار داشت و در رقابتهای فصل گذشته تنها در 11 بازی برای تیمش به میدان رفت ولی یکی از مهره های یونایتد در کسب نوزدهمین قهرمانی اش در لیگ برتر بود

با این وجود این ستاره 31 ساله روز 4شنبه قراردادش را برای یک سال دیگر تمدید کرد و در صحبتهایی از حضورش در یونایتد ابراز رضایت کرد و اعلام کرد که موفقیتهای باشگاه باعث شد تا او برای حفظ سطحش در ترکیب تیم تلاش کند

اوون در این رابطه گفت:« تمرین کردن روزانه در سطح استاندارد باعث می شود تا در سطح بالایی بمانی .مطمئنم که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم.»

ستاره سابق تیمهای لیورپول،رئال مادرید و نیوکاسل در ادامه به این نکته اشاره کرد که از اینکه یکی از اعضای تیم موفق یونایتد است لذت می برد و به این نکته تاکیدکرد که ترجیح می دهد تا کم و بیش برای یک تیم قهرمان به میدان برود تا اینکه بازیکن ثابت تیم غیرقهرمان باشد:« ترجیح می دهم کم و بیش در ترکیب تیم صدرنشین باشم تا اینکه بخواهم درهر بازی برای یک تیم ضعیف به میدان بروم.چنین چیزی اصلا برایم لذت بخش نیست.»

*M!L4D*
02-06-2011, 18:54
مذاکرات جی سونگ پارک و یونایتدها برای تمدید قرارداد

گفته می شود در صورت توافق دو طرف، پارک قراردادش را برای دو سال دیگر با منچشتریونایتد تمدید می کند

سایت گل- به گزارش نشریه تلگراف، جی سونگ پارک، ستاره کره ای منچستریونایتد مذاکرات با این باشگاه برای تمدید قراردادش را به زودی آغاز خواهد کرد.

این هافبک 30 ساله کره ای که بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان سه شنبه گذشته به کشورش برگشت، تا ژوئن 2012 با شیاطین سرخ قرار دارد.

پارک مشتاق است تا به حضورش در الدترفورد ادامه بدهد و زمانی که برای تور پیش فصل باشگاه، به جمع هم تیمی هایش ملحق شد، مذاکرات برای تمدید قرارداد را آغاز خواهد کرد.

او در گفتگو با تلگرتف گفت:" منچستریونایتد باشگاه مهمی است و من بسیار خوشحال خواهم شد اگر عضو مهمی از این باشگاه باشم. در فوتبال همه چیز می تواند اتفاق بیفتد اما من 6 سال است که در این باشگاه هستم و خیلی به آن علاقه مندم."

پارک یکی از بهترین بازیکنان منچستریونایتد در این فصل بود. او 28 بازی دراین فصل برای یونایتدها انجام داد و 8 بار نیز گلزنی کرد که مهمترین آنها مقابل چلسی و آرسنال بود.

گفته می شود در صورت توافق دو طرف، پارک قراردادش را برای دو سال دیگر با منچشتریونایتد تمدید می کند.

+

پ.ن : خبر خوبیه . پارک واقعا" بازیکن خوبیه و این فصل هم خیلی خوب بود واسه تیم با اینکه بعد از جام ملتها مصدوم شده بود .

King_90
02-06-2011, 19:45
اینم لباس گلرمون ( معلوم نیست کی می تونه جای ادوین رو پر کنه .اصلا کسی مگه می تونه ؟ ) واسه فصل بعد .
امیدوارم کسی که قراره این لباس مقدس رو بپوشه بتونه جای ادوین رو پر کنه .
در ضمن در مورد والنسیا و دفاع راست :دی یه روز به حرف من می رسید که والنسیا واسه نقش دفاع راست فوقوالعادست . بذارید منچستر یانگ رو بخره ببینید والنسیا کجا بازی می کنه . مخصوصا اگه منچستر بخواد فشار بیاره . حالا ببینید کی گفتم :دی

Mohammad
03-06-2011, 07:37
سلام ...
چند روزی درست و حسابی فرصت نداشتم تاپیک رو بخونم حسابی از بحث دور شدم :31:

معلوم نیست کی می تونه جای ادوین رو پر کنه .اصلا کسی مگه می تونه ؟
بعد از ایشمایکل ، ادوین ماندگارترین دروازه بان منچستر بود . به نظر من هیچکس نمی تونه جاش رو پر کنه ! هر کی بیاد فقط جای خودشه ... واقعا دلم براش تنگ میشه ! یه نمونه کامل از دروازه بان بود ... از هر لحاظ بی نظیر . هیچوقت سر و صدای سایر دروازه بان ها رو نداشت اما واکنش هاش رو هیچکس نداشت ... بازی با پاش که دیگه جمله معروف هر گزارشی گری بود و هست !
امیدوارم مثل اسکولز کنار منچستر بمونه ...

King_90
03-06-2011, 09:24
بحث ادوین شد :
تاریخ بازی بزرگداشت ادوین 3 اگوست هست. بین تیم ازاکس و منختب جهان.
سرمربی تیم منتخب جهان هم سر الکس فرگوسن.
در مورد بازی اسکولز فکر کنم دوماه دیگه باشه . همه بازیکنهای هم دارن دست و پا می شکونن تا بیان تو بازی از ژآوی اینتستا بگیر تا فیگو و زیدان :دی

alone_boy
03-06-2011, 10:41
سلام
ببخشيد كه بي جازه اومدم:دي
درسته كه رئال يد طولايي در خريد بازيكن با قيمت بالا داره ولي در مورد كوئنترائو اينطوري نيست
كوئنترائو رو گفتن 30 ميليون كه از قرار معلوم هر دو باشگاه بر سر 22ميليون يورو به توافق رسيدن
موفق باشيد:11:

shutdown
03-06-2011, 11:14
در مورد ادوین باید بگم که گفته وقتی فرگوسن ازش خواسته مربی دروازه بان های یونایتد رو به عهده بگبره گفته 2سال میخواد فقط در اختیار دوستاش و خونوادش باشه و بعد از اون میره دنبال مربی دروازه بان های یونایتد و در کنار باشگاه میمونه....در ضمن دخه ا هم یک ون در سار جدید هست....ریکشن هاش رو تو یوتیوب سرچ کنید ببینید چقدر شبیه ادوین هست....
بازی خداحافظی اسکولز و ون در سار خیلی باید خاطره انگیز باشه واسه همه تیم ها
تا چند سال دیگه بین دروازه بان ها فقط نویر و دخه ا میتونن جنگ زیادی باهم داشته باشند...هر دو جوون هستند و تو بهترین تیم ها دارن بازی میکنند....بیشترین رقابت هم تو همین فصل هست...چون فینال تو الیانز ارنا هست و بایرن شدیدا واسه رسیدن به فینال تلاش میکنه و یونایتد هم تو این 4سال پایه ثابت فینال شده:دی

shutdown
03-06-2011, 11:35
یه بحث دیگه هم بگم....راجع به اوون و بربا....ببینید ما به یه ستاره احتیاج داریم که تو CL و بازی های حساس به کمکمون بیاد نه اینکه به بلکبرن 5تا بزنه به برنلی 3تا بزنه یا 1بار جلو لیورپول هتریک کنه!
این حرکات انفجاری هست....ما یکی مثل رونی اگرو سانچز...ما به اینا احتیاج داریم که بازی های مهم به دردمون بخورن....مثلا بربا جز لیورپول مقابل کدوم تیم بزرگ و بازی حساس واسمون تاثیر گذاز بوده؟؟؟اصلا فرگوسن تو ترکیب بازی های مهم اروپایی قرارش میداد؟؟؟این فصل تو CL حتی 1گل هم نزد!!!
تا کی از رونی کار بکشیم...ما برای قهرمانی CL باید یه مهاجم ستاره اضافه کنیم تا خط حمله ما ترسناک بشه...کی با اسم بربا میترسه؟؟؟بازیکنی که 20متر کنارش بری و بگیریش دیگه خسته میشه و هی توپ از دست میده...اواخر فصل 2009 بود طرفدارها لقب تنبل رو بهش داده بودند...
نمیدونم بازیکنی مثل اوون با اون سن و بربا میتونن مقابل رئال بارسا بایرن اینتر و .... گل بزنند؟؟!!!تاثیر گذار باشند؟؟
مطمئنا هدف ما نباید تیم های رده 7به پایین لیگ انگلیس باشه...باید خودمون رو با بقیه تیم ها مقایسه کنیم...الان بارسا با اون همه مهاجم درجه اول تا چند روز دیگه با سانچز قرار داد امضا میکنه....اونم میخواد مهره سوزی کنه؟؟؟!!!مسلما این طور نیست...تیم باید تو 3جبهه بجنگه...باید ترسناک باشیم...اسم مهاجم هامون که بیاد تیم مقابل باید ترس رو حس کنه...باید بازیکن بخریم....خداییش بد میگم؟!

shutdown
03-06-2011, 11:43
اینجا هم یه خبر از بنزما و اسنایدر زده که منچستر میخواد بخره....امیدوارم بنزما رو بگیریم

King_90
03-06-2011, 12:08
سلام
ببخشيد كه بي جازه اومدم:دي
درسته كه رئال يد طولايي در خريد بازيكن با قيمت بالا داره ولي در مورد كوئنترائو اينطوري نيست
كوئنترائو رو گفتن 30 ميليون كه از قرار معلوم هر دو باشگاه بر سر 22ميليون يورو به توافق رسيدن
موفق باشيد:11:

سلام علیکم :31:
البته می دونی که واسه این رفتارتون به چی معروفید ؟ حالا من نمی تونم بگم :31: ولی خودت حدس بزن دیگه . :8:
رونالدو هم برگشته گفته که نمی خوام به اولدترافورد برگردم . ( حالا اصلا کی به تو گفته که بر گردی ؟؟؟ )

پرس هم می خواد با یه پیشنهاد نجومی رونی رو بخره ( باشه بهش می گم :27: )

پاریس سن ژرمن می خواد بربا رو بخره :31: ( اب که سربالا می ره غورباقه ابو عطا می خونه :21: ) راستی ابو رو درست نوشتم ؟ :13:

............

حال کنید با این خبررسانی :8:

alone_boy
03-06-2011, 13:30
البته می دونی که واسه این رفتارتون به چی معروفید ؟ حالا من نمی تونم بگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خودت حدس بزن دیگه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كدوم رفتار؟:دي
واضحتر بگين بفهميم:دي

راستي به خبرهاي تريبال فوتبال اصلا اعتماد نكنين
اكثرشون كذب هستن!

Kurosh
03-06-2011, 15:06
فرگوسن 100 ميليون پوند بودجه گرفت

بنابه نوشته يک روزنامه چاپ انگليس سرمربي تيم منچستريونايتد براي استخدام 5 بازيکن جديد بودجه اي بالغ بر 100 ميليون پوند تامين کرده است.

به نقل از منچسترايونينگ استاندارد، سرآلکس فرگوسن سرمربي مجرب و سالخورده شياطين سرخ اولدترافورد از مدت ها قبل درپي بازسازي کادر بازيکنانش براي فصل آينده بود.
او هفته گذشته وقتي تيمش در ديدار نهايي ليگ قهرمانان اروپا 3 بر يک در ورزشگاه شهر ويمبلي مغلوب بارسلونا شد، در اولين گام قرارداد مايکل اوون، مهاجم تکنيکي خود را براي يک سال ديگر تمديد کرد. حرکتي که از سوي کارشناسان به عنوان اولين اقدام جدي مربي 69 ساله در مسير بازسازي کادرش تعبير شد.

پس از آن از طريق منابع نزديک به يونايتدي ها شنيده شده وي موافقت مديريت باشگاه را براي تامين 100 ميليون پوند کسب کرده است. براين اساس اکنون شنيده مي شود مسئول فني 25 سال گذشته اولدترافوردي ها دنبال خريد بازيکناني همچون اشلي يانگ، لوکا مودريچ، وسلي اسنايدر، داويد دخه آ و جک رودول است.
مربي تيم براي هموارکردن چنين انتقال هايي پس از خداحافظي پل اسکولز، ادوين فان درسار و گري نوويل، وضعيت اوون هارگريوز را با عدم ارائه پيشنهادي جديد، عملا مشخص کرد.

علاوه براين فرگي بازهم در کادر بازيکنان موجود خود دنبال نفراتي مي گردد که ميزان بهره دهي کافي نداشته اند تا به طور رسمي اعلام کند به فکر تيمي ديگر باشند. به نظر مي رسد در روزهاي آينده وضعيت بازيکناني همچون توماس کوژاک، وس براون، دارن گيبسن و گابريل اوبرتان را نيز مشخص کند. نفراتي که تصور مي شود مجبور به ترک اولدترافورد شوند.
همچنين مام بيرام ديوف و ريچي دوي لت، دو بازيکني هستند که به گمان برخي جزو کادر آينده بازيکنان اين مربي نيستند.
ازطرفي با استفاده از فروش احتمالي ديميتار برباتف به تيمي ديگر، منچستري ها گويا مي خواهند بخشي از بودجه خريدهاي تابستاني خود را تامين کنند. احتمال زيادي داده مي شود برباتف به خانه سابقش يعني تاتنهام بازگردد تا راه انتقال مودريچ هموارتر از آن باشد که انتظار مي رود.

pcforlife
03-06-2011, 17:10
یه بحث دیگه هم بگم....راجع به اوون و بربا....ببینید ما به یه ستاره احتیاج داریم که تو CL و بازی های حساس به کمکمون بیاد نه اینکه به بلکبرن 5تا بزنه به برنلی 3تا بزنه یا 1بار جلو لیورپول هتریک کنه!
این حرکات انفجاری هست....ما یکی مثل رونی اگرو سانچز...ما به اینا احتیاج داریم که بازی های مهم به دردمون بخورن....مثلا بربا جز لیورپول مقابل کدوم تیم بزرگ و بازی حساس واسمون تاثیر گذاز بوده؟؟؟اصلا فرگوسن تو ترکیب بازی های مهم اروپایی قرارش میداد؟؟؟این فصل تو CL حتی 1گل هم نزد!!!
تا کی از رونی کار بکشیم...ما برای قهرمانی CL باید یه مهاجم ستاره اضافه کنیم تا خط حمله ما ترسناک بشه...کی با اسم بربا میترسه؟؟؟بازیکنی که 20متر کنارش بری و بگیریش دیگه خسته میشه و هی توپ از دست میده...اواخر فصل 2009 بود طرفدارها لقب تنبل رو بهش داده بودند...
نمیدونم بازیکنی مثل اوون با اون سن و بربا میتونن مقابل رئال بارسا بایرن اینتر و .... گل بزنند؟؟!!!تاثیر گذار باشند؟؟
مطمئنا هدف ما نباید تیم های رده 7به پایین لیگ انگلیس باشه...باید خودمون رو با بقیه تیم ها مقایسه کنیم...الان بارسا با اون همه مهاجم درجه اول تا چند روز دیگه با سانچز قرار داد امضا میکنه....اونم میخواد مهره سوزی کنه؟؟؟!!!مسلما این طور نیست...تیم باید تو 3جبهه بجنگه...باید ترسناک باشیم...اسم مهاجم هامون که بیاد تیم مقابل باید ترس رو حس کنه...باید بازیکن بخریم....خداییش بد میگم؟!

سامان دوباره برگشتی سره پله اول هـــا!:31:
مگه گل زدن در CL معیار اصلی برای خوب بودن مهاجمه...؟ اینجوری باشه دیمیتار تو فصل اول حضورش در یونایتد مثل این فصل وین در لیگ قهرمانان گل زد... البته این واقعیته که کلا دیمیتار این فصل در لیگ خیلی عالی بود...
.
سه بار هت تریک در یک فصل که فکر کنم به همراه فن نیستلروی دو نفری هستند که در یک فصل برای یونایتد سه بار سه می کنن!:31: که البته یکشون مقابل لیورپول بوده و یکیشون هت تریک + 2 گل (در 70 دقیقه!) بوده!:31:
در هر بازی ای که گل زده منچستر دست خالی نیومده بیرون (یا برده یا مساوی کرده).
تو چندین بازی نقش اصلی ای رو در نتیجه گیری یونایتد بازی کرده... بردامون مقابل بلکبرن (5)، بیرمنگام، فولهام، لیورپول (هت تریگ) بلکپول (کام بک با دو گل) بولتون (گل ناامیدی آرسنال و چلسی در دقیقه 88) یا بازی ساندرلند و... همه از صدقه سر برباتوف بوده... البته باهات موافقم که این فصل بیش از حد انفجاری بود و تو یه بازی هایی گلزنی یادش می رفت... اما باز هم رو عقیده خودم هستم که اعتماد به این مهاجم ها و حفظ قوای هجومی فعلی (خصوصا در پست فوروارد) مساویه با نتیجه گیری (ایشالا) در فصل آتی.:20:
درباره رونی هم خدایی بگیم... این فصل واقعا فصل بدی براش بود (البته از امثال تورس خیلی خیلی بهتر بود)... خصوصا نیم فصل اول... ولی نمیدونم چه صیغه ایه که افت وین یا دیمیتار با هم نسبت معکوس داره... البته این فصل نسبت به دو فل قبل این رابطه معکوس از نظر فاصله عملکرد دو بازیکن کاهش پیدا کرده بود... اما هنوز هست و البته مقادیری نگران کننده هم هست...
واسه همینه که به نظرم اضافه کردن مهاجم ممکنه رو این دو بازیکن و عملکردشون تاثیر منفی بزاره....
.
بعد بارسا هم به جووناش مثل پدرو و بویان یا حتی جفرن و آفلای تازه وارد اعتماد کرد که به اینجا رسید (با نبود زلاتان و رفتن آنری)
به نظرم قوه هجومی بارسا با تیمی مثل یونایتد یا رئال برابره... چیزی که بارسا رو متمایز میکنه بازی سازی امثال ژاوی و مسی و اینیستا هست.. قبول داری؟ ژاوی و اینیستا پشت یه رونی و بربا و چیچا باشن، حریفشون به توپ بسته میشه!:31:
.
بعد خدایی بخوایم حساب کنیم مهاجمای ما این فصل خیلی خوب بودن... در فصلی که ما قدرت های سیتی و تاتنهام رو شدیدا حس می کردیم.. در فصلی که بازیکنای پست هافبک بازی سازمون خوب نبودن... در همه تیم ها خصوصا تیم های مدعی نمیخواستند ما قهرمانی شماره 19 رو بگیریم... در فصلی که بیش از هر تیمی با مدعیان انگلیسی در جام های مختلف بازی کردیم....
any way...
پ.ن: ساماناین بربا چه هیزم تری بهت فروخته خدا میدونه! ببین چقدر تر بوده که بنزما رو از اون بهتر میدونی!!:31:

beckham7
03-06-2011, 17:52
فرگوسون اینقدر به بربا بازی نداد تا بربا اعتماد بنفسش رو از دست داد تو این چندسال به یاد ندارم برباتوف اینقدر سرفرم بوده باشه که با یه اقدام عجیب از طرف فرگی نیمکت نشین شد والا ما که سر از کار فرگوسن در نمیاریم از این طرف برباتوف نابود شد از اونطرف چیچا رو شد
درباره فینال هم بگم که اگه فرگوسن بازیکنای بارسا رو داشت منچستر الان تو مریخ بازی میکرد
امیدوارم فرگوسن دیگه دست از سیاست بازیکن نخریدن دست برداره و فکر اساسی بکنه به قول معروف یه بار جستی ملخک دوبارجستی ملخک ...تو فینال بدجور گیر افتادیم با بازیکنای درجه دومون
اخه نمیدونم فرگوسن با گیگز و اندرسون و برون و خودمو و والنسیا و فلچرو واسکولز چیکار کنه
تو لیگ برتر حالا یجوری با هنر فرگوسن میتونم امیدوار باشیم اما تو CL گیر می افتیم
بنزما هم میخام صدسال نیاد چون گفته بود ....
فرگی از یه طرف میگه شما دیدید من بازیکنی به سن بکام بخرم از اونطرف میره با اوون تمدید میکنه
فعلا

King_90
03-06-2011, 17:58
كدوم رفتار؟:دي
واضحتر بگين بفهميم:دي

راستي به خبرهاي تريبال فوتبال اصلا اعتماد نكنين
اكثرشون كذب هستن!

حالا حتما باید واضح بگم ؟ بز خری دیگه :31:
می دونی شما ون نیستلروی رو چند از ما خریدین ؟ یا بکهام رو ؟ حداقل قیمت رونالدو , قیمت خوبی بود اما ...
راستی این حرفت در مورد تریبال فوتبال تقریبا درسته . اما انچنان هم خبرش بد نیست.
صحبتی که من با بچها دارم اینکه بیایم تو تاپیک خودمون حداقل اخبار کپی شده از سایت های فارسی نذاریم . نمی گم بده اما کیفیت تاپیکمون به نظرم پایین می اد .
فکر نکنم واسه هیچکدوم از ما سخت باشه که بریم سایت گل یا فارس . حداقل می تونیم به گذاشتن لینک خبر یا تیتر خبر رضایت بدیم.

..........

و این هم از کی رونی :40: به زودی ارشیو عکس های کاملی از عزیز دلم رو براتون اپ می کنم :8:

shutdown
03-06-2011, 19:49
king_90 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دمت واقعا گرم...مرسی از خبرایی که میزاری

اما بریم به حساب حسین برسیم:31:
حسین تمام این چیزایی که گفتی درست...اما تو همه رو تو لیگ مثال زدی...من میگم باید تیم های اروپایی از شنیدن اسم مهاجم هامون ترس وجودشون رو بگیره...بربا 20 تا گل زده...30تا نزده!
ولی در کل 4چوب شناس خوبی هست....اما اصلا مناسب بازی های اروپا و یا قهرمانی اروپا نیست....الان از چیچا بیشتر وحشت دارن مدافع ها یا از بربا؟؟!!!چرا قبل فینال هیشکی از بربا حرف نزد؟!اصلا صحبتش نبود!:دی
این اگه بمونه نیمکت نشین بشه تیم دچار حاشیه میشه...بهتره بره +مبلغی پول لوکا مودریچ رو بیاریم....اونوقت ما همه با هم میخونیم...and im crazy but you like it...loca loca modrich :31:

Kurosh
03-06-2011, 20:21
فکر نکنم واسه هیچکدوم از ما سخت باشه که بریم سایت گل یا فارس . حداقل می تونیم به گذاشتن لینک خبر یا تیتر خبر رضایت بدیم.
موافق نیستم !! اخبار باشگاه چه فرقی داره فارسی باشه یا انگلیسی؟! چه فرقی داره از کجا باشه؟!‌ اگه معتبر باشه، هدفش اطلاع‌رسانیه دیگه، اشکالش کجاست؟! کیفیت تاپیک به نقل کردن یا نکردن خبر از گل بسته است؟!!!
خیلی‌ها هستن که وقت یا حوصله‌ی گشتن در سایت‌های خبری رو ندارن، همه که پیگیر اخبار نیستن ... بعضی‌ها فقط میان تو تاپیک هواداری تا اخبار تیم مورد علاقه‌شون رو بدونن و بخونن ... چرا باید تیتر رو بذاریم و بگیم واسه ادامه‌اش، برین به این صفحه؟! خب اون دایل‌آپی بیچاره چه گناهی کرده که واسه خوندن یه خبر دو تا پیج باید براش لود بشه ؟!

نکته‌ی دیگه هم اینه که سایت‌های خبری زود به زود آپ میشن، اگه یه نفر یه صبح تا شب کار داشته باشه و نتونه آنلاین چکشون کنه، خب اگه خبری از مثلاً منچستر اونجا منتشر شده باشه، میره پایین و دیگه در دیدرسش قرار نمی‌گیره ... اما اگه همه اینجا گردآوری شده باشه، دیگه نیازی به چک کردن ده تا سایت خبری نیست ...

King_90
03-06-2011, 21:24
موافق نیستم !! اخبار باشگاه چه فرقی داره فارسی باشه یا انگلیسی؟! چه فرقی داره از کجا باشه؟!‌ اگه معتبر باشه، هدفش اطلاع‌رسانیه دیگه، اشکالش کجاست؟! کیفیت تاپیک به نقل کردن یا نکردن خبر از گل بسته است؟!!!
خیلی‌ها هستن که وقت یا حوصله‌ی گشتن در سایت‌های خبری رو ندارن، همه که پیگیر اخبار نیستن ... بعضی‌ها فقط میان تو تاپیک هواداری تا اخبار تیم مورد علاقه‌شون رو بدونن و بخونن ... چرا باید تیتر رو بذاریم و بگیم واسه ادامه‌اش، برین به این صفحه؟! خب اون دایل‌آپی بیچاره چه گناهی کرده که واسه خوندن یه خبر دو تا پیج باید براش لود بشه ؟!

نکته‌ی دیگه هم اینه که سایت‌های خبری زود به زود آپ میشن، اگه یه نفر یه صبح تا شب کار داشته باشه و نتونه آنلاین چکشون کنه، خب اگه خبری از مثلاً منچستر اونجا منتشر شده باشه، میره پایین و دیگه در دیدرسش قرار نمی‌گیره ... اما اگه همه اینجا گردآوری شده باشه، دیگه نیازی به چک کردن ده تا سایت خبری نیست ...

حرف شما در مورد اینکه ارشیو کامل اخبار تو تاپیک باشه رو قبول دارم اما مشکل اینجاست که کیفیت تاپیک می اد پایین. به شخصه به هیچ وجه این سایت ها رو قبول ندارم . مخصوصا فارس و واسم تجربه شده که در بیشتر مواد یا خبر تحریف شده یا منبع معتبری نداره و درست نیست . در هر صورت پیشنهاد . مختارید .
راستی مثل اینکه جرج هندرسون رفت لیورپول.
..............
اما یکم استفاده کنیم از محیط تاپیکمون :8:

دو اسطوره
20 سال بعد ...

اسکولز هم رفت ولی همیشه در قلب شیاطین هست ...

King_90
03-06-2011, 22:19
یه خبر دیگه :دی
فرگوسن دنبال جذب آلوارز هستش. الوارز همون بازیکنی که ونگر هم به شدت دنبالش بود اما مثل اینکه بیخیال شده .
راستی بچها نظرتون در مورد تو تاپیک نظرسنجی بذاریم وبهترین بازیکن فصلمون رو انتخاب کنیم چیه ؟ اینکار رو برای بهترین بازیکنهای ماهمون هم انجام بدیم ( فصله دیگه :8: )

King_90
04-06-2011, 11:08
ایا می دانید این چه صحنه ایست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 125KB.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این حرکت اسکولز کمر ونگر رو شکست . میگید نه , نگاه کنید . :18:
بعد این جام ونگر حتی جام اتحادیه هم نبرد و الان 7 سال که داره می سوزه :27:
هرکاری این اسکولز می کنه با مصلحت . حتی گل نزدن پنالتی :8:

چندتا خبر جدید هم دارم.این رئال هم شل کن سفت کن در اورده . یه روز میگه هیگوان یه می گه بنزما . خودشون هم نمی دونن دارن چیکار می کنن :دی
روی هاجسون همچنان داره به منچستر خدمت می کنه . الان داره شر یه بازیکن به اسم کوژاک رو از تیم منچستر کم می کنه :دی . خدا خیرش بده .:8:

251251
04-06-2011, 12:07
منچستر بعد از شنیدن خبر رد پیشنهاد چلسی به پاستوره رقم 50 میلیون پوند را برای خرید این هافبک طراح و خلاق ارائه داد

shutdown
04-06-2011, 13:36
منچستر بعد از شنیدن خبر رد پیشنهاد چلسی به پاستوره رقم 50 میلیون پوند را برای خرید این هافبک طراح و خلاق ارائه داد

البته بگم پاستوره بازیکن بسیار مورد علاقه منه و خیلی هم خلاق هست....
مدیر باشگاه پالرمو گفته کمتر از 50تا نمیده...این خبر هم مقداری بعیده....ولی اگه بشه عالی میشه....+لوکا دیگه هیچی نمیخوایم جز سانچز یا اگوئرو

shutdown
04-06-2011, 13:41
سایت باشگاه هم تایید کرده خبر پاستوره رو

یه مدتی هم هست نوشته بود و هنوز هم ورش نداشتند پیشنهاده 30میلیون پوندی برای اسنایدر

King_90
05-06-2011, 08:35
اینم لباس دوم فصل اینده :
نظرتون چیه؟ما قبلا هم لباس ابی داشتیم اما نه دیگه اینطوری ...
بیشتر شبیه لباس اینتر تا منچستر.فقط 3 سال دیگه مونده تا از دست نایک راحت شدیم . قرداد تموم می شه. من که دیگه خسته شدم اینقدر لباس مزخرف این نایک رو دیدم .

shutdown
05-06-2011, 10:06
به نظره من خیلی شاخ تر از لباس اولمون هست...لباس اولیه به دلم نیومد....اما این رو دوس داشتم:40:
فصل 2009 هم لباس دوممون ابی بود...اما کامل ابی بود....اما این خیلی باحال هست....و ما با این لباس هم قهرمان CL شدیم هم لیگ برتر....ایشالا که امسال هم لباس ابی خوب بیاره واسمون:40:

Mohammad King
05-06-2011, 10:12
سلام

دوستان منچستر کاری واسه گلرمون نکرده؟

اسنایدر میاد الدترافورد؟

ممنون

King_90
05-06-2011, 10:15
بحث این نیست که قشنگ لباس قشنگ نیست.بحث اینکه به منچستر نمی اد .
الان تو اون ارم باشگاه رو بذار کنار.این لباس رو ببینی , واقعا یک درصد فکر می کنی که لباس منچستر باشه ؟
بابا ما شیاطین سرخیم نه شیاطین ابی و سیاه :دی :4:
لباس خیلی قشنگه اما ...

Mohammad King
05-06-2011, 10:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$plit/C_71_article_1422125_image_list_image_list_item_8_ image.jpg?30%2F05%2F2011%2012%3A28%3A34%3A552
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$plit/C_71_article_1422179_image_list_image_list_item_0_ image.jpg?31%2F05%2F2011%2007%3A32%3A57%3A952

shutdown
05-06-2011, 10:28
Sneijder, Nasri, Modric, Young, Sanchez, Neymar, Hazard

باز هم سایت باشگاه اسامی این ها رو اعلام کرده اما خبری از قرار داد جدید نیست

اسنایدر میاد الدترافورد؟
اگه صفحات قبلی تاپیک رو مطالعه میکردید حتما خیلی خبرها رو میخوندید....
واسه گلر که دخه ا تقریبا قطعی هست و جای ون در سار خواهد اومد....اسنایدر هم مقداری حضورش کمرنگ شده به دلیل قوت گرفتن خبر اومدن پاستوره و یا لوکا مودریچ....اما هنوز سایت باشگاه از اسنایدر به عنوان جانشین اسکولز نام میبره...بعد اون باخت تحقیر امیز مقابل بارسا همه مثل شما منتظر حرکات انفجاری فرگوسن هستیم

King_90
05-06-2011, 10:33
سلام

اسنایدر میاد الدترافورد؟

ممنون

چرا به احتمال زیاد دی گئا با دی خئا یا ده یا یا ده خیا :8: ( اینا همه یکی ان ) سال دیگه گلر منچستر.
اشنایدر هم به نظره من یونایتد بیا نیست :41: اما فکر می کنم ما در هر صورت یه هافبک وسط بخریم. چرا ؟ چون الان داریم گیبسون رو می فروشیم.
خودم فکر می کنم بالاخره از بین اشنایدر و مودریچ و پاستوره و همسیک و رادول یکی رو می خریم . اما اشنایدر ....:41:
در هر صورت امید داریم...

shutdown
05-06-2011, 11:38
همشیک که گفته میشه میلانی هست امسال....
چشم بسته غیب میگیا:دی
خوب وقتی اسکولز نیست گیبسون داره فروخته میشه مشخصا یعنی داریم بازیکن خط میانی میخریم دیگه...کی بازی سازی کنه؟حتما کریک؟:دی
از بین اسنایدر و مودریچ و پاستوره یکی حتما اومدنی هست از اون سمت رودول و یانگ هم میان....من دلم با سانچز هست
من میگم....اسنایدر(یا پاستوره...البته بیستر اسنایدر چون ضربه کاشته خوب میزنه و تیمی که تو انگلیس کاشته زن داشته باشه یه برگ برندس)+اینکه بربا رو بدیم به تاتنهام +مبلغی پول مودریچ رو بیاریم....و سانچز رو....یانگ هم بیاد عالی میشه چون تمام فصل نانی و والنسیا نمیتونن وینگر بایستند و با اومدن یانگ بازی چرخشی بهشون میفته...هرچند رونی هم میتونه وینگر بازی کنه

King_90
05-06-2011, 11:45
اخه برادر من اینطوری نیست که یه بازیکن رو همینطوری بدیم با پول بعد یکی دیگه رو بگیریم :دی اگه اینطوری بود الان مثلا کریک رو با پول می دادیم ژاوی می گرفتیم :4:
نیمار دیشب بعد بازی گفته که از دو تیم جزیره پیشنهاد داره.بعد گفته که من نمی دونم که می خوام به یونایتد برم یا چلسی اما قدم زدن تو لندن رو دوست دارم و این حرفها ( بابا کل اروپا رو تو یک ساعت می شه دید . تو بیا منچستر خودم کولت می کنم می برم لندن هم نشونت می دم :دی )
پاستوره هم اخبار عجیب غریبی در موردش هست . 50 میلیون واسه یه بازیکن ؟ اونم منچستر. خنده دار ترین خبر دنیاست . منچستر در عرض 20 سال گذشته کلا 150 میلیون پوند خرج کرده . نمی شه انتظار داشته باشیم ترک عادت کنه :دی
با این حال من امید دارم همچنان.
خیلی جالبه هدفهای مشترکمون با چلسی خیلی زیاده . بعد ارسنال و بعدش لیوپول ... راستی هفته پیش یانگ اعلام کرد که بعد بازی تیم ملی می گم که به کدوم تیم می رم . هنوز منتظریم ....

pcforlife
05-06-2011, 12:06
اینم لباس دوم فصل اینده :
نظرتون چیه؟ما قبلا هم لباس ابی داشتیم اما نه دیگه اینطوری ...
بیشتر شبیه لباس اینتر تا منچستر.فقط 3 سال دیگه مونده تا از دست نایک راحت شدیم . قرداد تموم می شه. من که دیگه خسته شدم اینقدر لباس مزخرف این نایک رو دیدم .
این لباس دوممون نیست... چون اعلام رسی از سوی باشگاه نشده... من فکر کنم این یکی از طرح های طراحاست پیشنهادی برای پیراهن دوم یونایتد... اتفاقا چند وقت پیش من این طرح رو اگه اشتباه نکنم تو تاپیک فیفا دیده بودم که فایل دانلودی لباس یونایتد برای فیفا 11 بود.

البته به عنوان یه اینتری از پیراهن آبی مشکی همیشه استقبال کردم!:31:
+
از این طرح، لباس های فیک تو اینترنت پره... مثلا نمونش لینک پایین. کلا تا زمانی که فروشگاه باشگاه پیراهن نیومد، باور نکنید...

البته کلا به نظرم نایک طراحی لباساش خوبه... خصوصا سر لباس فصل پیشمون که پیراهن باشگاه یقه دار شد و طرح ساده و شیکی بود یا پیراهن بارسا که انصافا خوشکل بود... پیرهن همین فصلمون هم با کمترین تفاوت خداییش قشنگه...
ضمن اینکه طراحی های آدیداس واسه ورلد کاپ کلا نظرم رو راجع به آدیداس عوض کرده... البته نایک هم سر پیراهن این فصل بارسا و اگه اشتباه نکنم میلان واقعا گند زده! خصوصا بارسا که به نظرم یکی از زشت ترین پیراهن های ورزشی ای هست که به عمرم دیدم (البته با کمال احترام به هوادارای این تیم).
به هر حال..:5:

yashgin128
05-06-2011, 12:46
با اینکه استقلالی هستم و اینتر هم دوست دارم اما از این پیراهن دوم به رنگ ابی بدم میاد .همون سفید خیلی بهتره.

shutdown
05-06-2011, 12:57
اخه برادر من اینطوری نیست که یه بازیکن رو همینطوری بدیم با پول بعد یکی دیگه رو بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه اینطوری بود الان مثلا کریک رو با پول می دادیم ژاوی می گرفتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیز من از خودم نمیگم که...:دی
اکثر سایت ها من جمله سایت خود باشگاه تو بخش شایعات این مسئله رو بیان کرده که ممکنه بربا به خونش برگرده+مبلغی پول مودریچ یونایتدی بشه...اخه میگن کراوچ هم میخوان بفروشن با 11میلیون پوند

mjt10063
05-06-2011, 13:06
سلام به همه دوستان عزیز
داش حسیت راست میگه منم این طرح رو دیده بودم
فکر نکنم که قبول بش چون اصلا به اسم تیم نمیخوره

دوستان کسی میدونه که کی این اسامی معلوم میشن
یعنی تا چند هفته دیگه ؟؟؟

بازی دوستانه منچستر با بارسلون چی شد؟؟؟

با تشکر

King_90
05-06-2011, 16:26
اینم مدل موهای رونی :دی
به نظرم مدل کریک و اوون بیشتر از همه بهش می ان :دی

..............................

واسه بچهایی که در جریان نیستن . رونی دیروز رفت کیلینیک کاشت مو :دی جالب اینکه تو ت....تر خودش هم تایید کرده , ریو که 24 ساعت پشت pc برگشت گفته که : امیدوارم شروع نکنی به بستن سنجاق سر و تِل مو :19:

shutdown
05-06-2011, 18:15
دوستان تو یکی از همین وب سایت های طرفدارهای منچستر خوندم پاستوره به میلان رفته و نانی پیشنهاد 60میلیونی داره!!
کسی خبری نخونده؟!
رودول هم گفته بودند با لیورپول قرار داد بسته

shutdown
05-06-2011, 18:18
نصری از تمدید قرارداد خود مطمئن نیست

آینده سمیر نصری در آرسنال همچنان مشخص نیست!

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2F)
پایگاه خبری GunnersTrust: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2F)تنها یک سال دیگر تا پایان قرارداد سمیر نصری باقی مانده است و آرسنال همچنان در حال مذاکره با این بازیکن فرانسوی است.

تمدید نکردن با او ممکن است باعث شود ونگر او را در این تابستان بفرشد و یا اینکه فصل دیگر به صورت بازیکن آزاد از آرسنال جدا شود.

سمیر نصری که اکنون در اردوی تیم ملی به سر می برد در مصاحبه ای با شبکه TF1 فرانسه اعلام کرد هنوز مذاکرات به نتیجه نرسیده است و تا پایان دیدار های ملی نتیجه اعلام نخواهد شد.

" نمی دانم که آیا قرارداد جدید امضا خواهم کرد یا خیر !

به هر حال ، مذاکرات در حال انجام است. در حال حاضر به آن فکر نمی کنم. پس از بازی با لهستان (9 ژوئن) در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

آیا می خوام به منچستر بروم ؟؟ ابتدا ، باید ببینیم آیا واقعی بوده است یا خیر !!! "

لازم به ذکر است که منچستر یونایتد ، رئال ماردید و منچستر سیتی به دنبال خرید نصری هستند.

King_90
05-06-2011, 18:30
پیرو عکس های محمد جان در صفحه پیش لازم دیدم یه عکس جامع بذارم :دی

در مورد پاستوره . نه هنوز هیچ قردادی با میلان امضا نکرده . در مورد نانی . مثل اینکه گفته می خواد دستمزدش 70 هزار پوند در هفته افزایش پیدا کنه.
در مورد نصری . ونگر چند وقت توی مصاحبه گفتش که هنوز به توافق کامل با نصری نرسیدیم. چند شب پیش هم نصری گفت هنوز به توافق نرسیدیم :دی
اما مسئله اینجاست که اگه فقط 6 ماه دیگه بگذره نصری با هر تیمی بخواد می تونه قرداد ببنده یه قرون هم به ارسنال نمی رسه.مثل فلامینی .

shutdown
05-06-2011, 19:00
یوووووووهوووووووو
خبر خبر خبرررررر:دی
سمیر نصری به باشگاه نزدیک شده و فکر کنم همین روزا بگیریمش:26::thumbsup:

dogh
05-06-2011, 19:00
اشنايدر ميخوات از اينتر بره به احتمال زياد هم منچستري ميشه حالا معلوم نيست يونايتد بياد يا بره سيتي
تنها چيزي كه اشنايدر رو از من يونايتد جدا ميكنه پولي هست كه سيتي ميخواد بهش بده 200000 پوند كم پولي نيست

shutdown
05-06-2011, 19:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنچستر 25 میلیون برای سانچز 22 ساله پیشنهاد داده:40:

بعضی سایت ها هم نوشتن سیتی و یونایتد به دنبال لاسانا دیارا هستند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو همچنین این 2باشگاه به دنبال اسنایدر با 30میلیون پوند

اینم10 چیزی که باید از وسلی اسنایدر بدونید!+ویدئو

shutdown
05-06-2011, 23:49
تور سه هفته ی جولای در بوستون , سیاتل , شیکاگو , نیوجرسی و واشنگتن دی سی انجام خواهد شد وتیم فرصت بسیار خوبی برای بازی در مقابل هواداران آمریکایی خود خواهد داشت سرالکس فرگوسن گفت : این تیم واقعا مشتاقانه منتظر است تا به امریکا برگردد . این تور بسیار عالی برای اماده سازی فصل و امکانات فوق العاده هستند من مشتاقانه منتظر دیدار های مناسب و دیدن هوادارانمان هستم
مدیر بازرگانی باشگاه , ریچارد آرنولد افزود : ما در حال حاضر یک رابطه فوق العاده با DHL داریم و بنابراین ما خوشحال هستیم که انها تصمیم گرفتند اسپانسر مالی ما در تور امریکا باشند تور احترام واعتماد در سرتاسر جهان را به همراه خواهد داشت و تعهد ما به DHL بالا بردن ارزش سهام آنها است ومن مطمئنم که تور کمک خواهد کرد که یک موفقیت بزرگ انجام شود
رئیس احرائی DHL اکسپرس آمریکا Ian Clough گفت : حمایت ما از تور2011 منچستر یونایتد در آمریکا فرصتی فوق العاده برای ترویج نام تجاری DHL در بازارهای عمده آمریکا خواهد بود
یونایتد تور پیش فصل خود را در بوستون در تاریخ 13 جولای مقابل تیم New England اغاز کرده سپس در 20 جولای در سیاتل به مصاف تیم Seattle Sounders میرود پس از آن در تاریخ 23 جولای در شیکاگو به مصاف تیم Chicago Fire میرود بعد از این دیدار در تاریخ 27 جولای در نیوجرسی به مصاف MLS All-Stars میرود و در بازی پایانی تور در مهمترین دیداردر تاریخ 30 جولای در واشنگتن دی سی به مصاف قهرمان اسپانیا و اروپا Barcelona خواهد رفت

MoH_@_MaD
06-06-2011, 09:56
روابط گیگز و ناتاشا از سال 2003 و زمانی که گیگز مجرد بود و ناتاشا هنوز با برادر رایان؛ رودری، آشنا نشده بود، آغاز شد

سایت گل- بعد از رسوایی اخیری که در زندگی رایان گیگز رخ داد و روزنامه ها خبر از رابطه او با ایموژن تامس، بازیگر یکی از برنامه های واقع نمای تلویزیون انگلیس، دادند، اکنون نشریات جنجالی جزیرها اخبار هولناکی جنجال برانگیزتری در مورد ستاره با تجربه شیاطین سرخ منتشر کرده اند.

نشریه نیوز آو د وورلد در ادعایی جنجال برانگیز اعلام کرده گیگز با همسر برادرش در 8 سال اخیر رابطه داشته است.

روابط گیگز و ناتاشا از سال 2003 و زمانی که گیگز مجرد بود و ناتاشا هنوز با برادر رایان؛ رودری، آشنا نشده بود، آغاز شد اما بعد از اینکه هر دو آنها ازدواج کردند، ادامه پیدا کرد. ناتاشا در سال 2004 با رودری نامزد شد و یک سال بعد ازدواج کردند اما رابطه او و گیگز در همه این سال ها ادامه پیدا کرد.

این نشریه جزئیاتی از رابطه گیگز و ناتاشا منتشر کرده که سایت گل از انتشار آن معذور است.

بعد از انتشار خبر رابطه گیگز و ایموژن تامس، گفته می شد او ممکن است به زودی از دنیای فوتبال خداحافظی کند. باید دید بعد از جنجال جدید این هافبک باتجربه و سابقا بی حاشیه چه تصمیمی خواهد گرفت.

King_90
06-06-2011, 10:20
اون عکس که صفحه پیش گذاشتم مثل اینکه داره به واقعیت تبدیل می شه :دی اینم عکس جالبی . از لباس های قدیمی منچستر.

در مورد . من فکر می کنم همه این حرفها رو زده تا بیشتر باشگاه ارسنال رو تیغ بزنه . وگرنه ارسنال به هیچ وجه حاضر نمی شه ستارش رو به رقیبش بفروشه . مثل داستان هاینزه خودمون.

King_90
06-06-2011, 14:52
راستی بچها ژل مو چی سراغ دارین ؟ :8: واسه خودم نمی خوام , واسه رونی پرسیدم :4:

اینو تو تو...ترش گذاشته رونی . بعد گفته مشکل خاصی نداره و همه عادی شده . کلا بچمون بعده 25 سال داره مو داره می شه . ایول..:26::26::26:

Mohammad King
06-06-2011, 18:15
وسلی اشنایدر بر سر دوراهی؛ منچسترسیتی یا منچستریونایتد؟

By Behnam Jafarzadeh

2011/6/5 15:05:00

سایت گل- گفته می شود وسلی اشنایدر، ستاره هلندی اینتر، قصد دارد به کالیفرنیا برود تا در مورد آینده اش برای پیوستن به یکی از دو تیم شهر منچستر تصمیم گری کند.
هر دو باشگاه منچستریونایتد و منچسترسیتی به شدن به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره هلند هستند اما اشنایدر هنوز به پیشنهاد هیچ یک از این دو باشگاه پاسخ نداده است.
به گزارش نشریه دلیل میرر، اشنایدر برای دیدن همسرش یولانته که در حال حاضر در کالیفرنیا کار می کند، به این آنجا رفته تا با او در مورد انتقال به انگلیس مشورت کند.
بنابرگزارش ها، هر دو باشگاه پیشنهاد دستمزد 200 هزار پوند در هفته به اشنایدر داده اند، رقمی که بیشتر با پیشنهادهای منچسترسیتی مطابقت دارد.
شاید یکی از دلایلی که منچسترسیتی می تواند امیدواری بیشتری برای به خدمت گرفتن اشنایدر داشته باشد، حضور نایجل دی یونگ در این باشگاه است. دی یونگ یکی از دوستان صمیمی اشنایدر است و با او در آکادمی باشگاه آژاکس رشد کرده؛ ضمن اینکه آنها در تیم ملی هلند نیز اکنون در کنار هم بازی می کنند.
گفته می شود سورت لربی، مدیر برنامه های اشنایدر در ماه آوریل با سر الکس فرگوسن ملاقات داشته اما هنوز هیچ یک از دو باشگاه به طور رسمی به اینتر برای خرید او پیشنهاد نداده است.

source:

*M!L4D*
06-06-2011, 18:28
دوستان منچستری
به نظر شما اسنایدر بیشتر بدردمون میخوره یا مودریچ یا پاستوره ؟
این اسنایدر خیلی شیشه ای هست و زیاد مصدوم میشه . اگه پاستوره میاد عالی میشه و مودریچ هم ازونجایی که تو پرمیر لیگ بازی کرده میتونه بدردمون بخوره !

Mohammad King
06-06-2011, 18:34
خب دوستان تبریک به خاطر کاشت موی وین رونی

قیافه جدید وین رونی
راز رونی زمانی برملا شد که یک عکاس تصویر وی را در حالی شکار کرد که با یک کلاه بیسبال از جلسه ای هفت - هشت ساعته از کلینیک "هارلی استریت هر" خارج شد. "وین رونی" عنوان کرده که از ترس اینکه مبادا طاس شود اقدام به کاشت مو کرده است.مهاجم تیم فوتبال منچستریونایتد به 740 هزار نفر که در سایت توییتر اخبار وی را دنبال می کنند گفت: داشتم در 25 سالگی کچل می شدم. از نتیجه کار پیوند مو رضایت دارم. البته هنوز کمی سرم متورم است و خونمردگی مشاهده می شود. حالا همه می توانند به من ژل موی خوبی توصیه کنند. من کار پیوند مو را در کلینیک خیابان "هارلی" لندن انجام دادم.راز رونی زمانی برملا شد که یک عکاس تصویر وی را در حالی شکار کرد که با یک کلاه بیسبال از جلسه ای هفت - هشت ساعته از کلینیک "هارلی استریت هر" خارج شد.کولین، همسر رونی، از نتیجه عمل خوشحال است. وی به "سان" گفت: من از وین نخواستم این کار را انجام دهد و این تصمیم خودش بود. من هم مثل بسیاری می گویم که خوب شد این کار را انجام داد.

mjt10063
06-06-2011, 18:45
وین که داشت مو میکاشت چرا همه ش رو نکاشت
این که مو کهشته هنوزم مثل خود من کچل:10:

shutdown
06-06-2011, 19:03
بچه ها بعد از تقریبا قطعی شدن اومدن مودریچ یه خبر از 2بازیکن...نصری و یانگ...به نظر شما این 2 بازیکن یونایتدی میشن؟!
این خبر مودریچ

این هم یانگ و نصری:40:

shutdown
06-06-2011, 19:07
اگه سیتی اسنایدر رو میخواد بهتره بره...اسنایدر اگه فینال اروپا و موفقیت و قهرمانی رو بخواد باید بیاد یونایتد اما اگه میخواد پول بگیره و با دی یانگ خوش بگذرونه بهتره بره سیتی....:5:
در ضمن....مودریچ رو شاید نشناسید....بازیکن فوق العاده تکنیکی و خوش فکر که به هیچ وجه توپ از دست نمیده و تو بد ترین شرایط بهترین کار ها رو انجام میده....من میگم مودریچ بیشتر میچربه واسمون

shutdown
06-06-2011, 19:16
مثل اینکه چیچاریتو هم هتریک کرده تو بازی مکزیک....
یه امار جالب از مسی و چیچا
Lionel Messi for Argentina - 55 matches, 16 goals.

Chicharito for Mexico - 24 matches, 17 goals

King_90
06-06-2011, 19:42
اشنایدر حقوق 200 هزار پوند در هفته رو می خواد .مشکل حقوقش نیست مشکل اینکه نکنه بزنه مصدوم بشه .
من واقعا نمی دونم این هلندی ها چرا اینطورین ؟ چه مشکلی دارن که شبیه شیشه می مونن .
در هر صورت حدود 6 روز از نقل و انتقالات گذشته و فقط 86 روز مونده و ما هنوز سر همون خونه اولیم.
باور کنید اینطوری نمی شه بارسا رو برد . باید یه فکری بکنیم . با یه مشت بازیکن درجه دو تا همین جاش هم که هستیم صددرصد فقط به خاطر رئیس . امدن اشنایدر یا مودریچ یا حتی پاستوره روح تازه ای به منچستر بده.

shutdown
06-06-2011, 20:07
+یه مهاجم جدید مثل سانچز....
اسنایدر +مودریچ +سانچز
هرچی بازیکن اضافه هم مثل براون و اوشی داریم بندازیم بیرون....

Mohammad King
06-06-2011, 20:58
منچستر بازیکنی نیمکت نشین بازی نکن زیاد داره!

برای چی ردشون نمیکنه؟

خیلی خوب میشد فرلان رو بیاریم.

ولی اصلان باشگاه راجع بهش فکر نمیکنه

King_90
06-06-2011, 22:12
چیزی که من تقریبا توش مطمئنم اینکه هر خریدی ما داشته باشیم باید قبل رفتن به تور امریکا باشه.خوده دیوید گیل هم یادمه یه بار اینو گفته بود.
حرفم اینکه تا دو هفته دیگه تهش ما حتما خرید می کنیم.اما کی رو می خریم؟مسئله این است.

kingmostafa
06-06-2011, 22:58
فرگوسن بعد از اینکه لیورپول را کنار زد و نوزدهمین قهرمانی اش را در لیگ برتر جشن گرفت اکنون به دنبال بیستمین قهرمانی است

سرالکس فرگوسن معتقد است منچستریونایتد بعد از اینکه رکورد لیورپول را شکست و نوزدهمین قهرمانی اش را در لیگ برتر جشن گرفت هنوز با انگیزه است و برای فصل آینده به دنبال قهرمانی بیستم خواهد بود.

فرگوسن می گوید :" تنها چیزی که در یونایتد می توانید انجام دهید کسب قهرمانی است. هواداران از ما انتظار دارند و ما هم بیکار نمی نشینیم، قهرمانی در فصل آینده رقابت های لیگ برتر اولویت اول ماست."

یونایتد در فصل گذشته با اختلاف 9 امتیاز نسبت به تیم دوم چلسی توانست نوزدهمین عنوان قهرمانی اش در انگلیس را کسب کند. بعضی معتقدند تیم فعلی یونایتد به اندازه تیم دهه هشتاد لیورپول که قهرمانی ها متعدد را کسب کرد قدرتمند نیست.

" کسب جام قهرمانی در لیگ برتر کار آسانی نیست، لیورپول در دهه هشتاد تیم بزرگی بود اما اکنون دوره ماست. ما اکنون بیشتر از هر تیمی در انگلیس جام قهرمانی را کسب کرده ایم و این در تاریخ ثبت شده است."

Ezel
07-06-2011, 09:40
دوستان لطف میکنید یک آمار از ورودی ها و خروجی های قطعی باشگاه لطف کنید ؟ :10::11:

King_90
07-06-2011, 09:52
دوستان لطف میکنید یک آمار از ورودی ها و خروجی های قطعی باشگاه لطف کنید ؟ :10::11:

این امار ترانسفر های 20 ساله اخر باشگاهست .
این امار نشون میده که تو 20 سال اخیر ما فقط 140 میلیون خرج کردیم .
نکات جالبی توش هست.

shutdown
07-06-2011, 10:43
به احتمال خیلی‌ زیاد اشلی یانگ تا ۴۸ ساعت دیگه با قرار دادی ۲۰ میلیون پوندی راهی منچستر یونایتد می‌شه

این خبر رو یکی از وب سایت ها زده...فکر کنم اولین خرید باشه

hoomi_gta
07-06-2011, 12:13
نمیدونم شنیدید یا نه ولی وین رونی مو کاشته :31:
عکس کلش بعد از کاشتن مو.

فکر کنم موهاش بلند شه حسابی قیافش تغییر کنه.
منبع: توئییتر رسمی خودش

L.A.M.P.A.R.D
07-06-2011, 12:23
اشلی یانگ خرید بسیار خوبیه .........کوفتتون بشه :دی

shutdown
07-06-2011, 12:48
Tuesday 7 June
09:43 The Mirror claims United's first deal of the summer will be completed this month, with a £16million move for Aston Villa's Ashley Young due to be tied up. The Daily Mail, however, can top that, by suggesting that it will actually go through in the next 48 hours and will cost £20million.
اینم تایید خبر از سایت باشگاه....
و اینکه رئال 2باره میخواد از یونایتد ستاره بگیره...اینبار چیچاریتو....موندم فرگوسن نبود بازیکن کشف کنه تکلیف رئال چی میشد
09:08 Can anyone else hear the Jaws theme? According to The Daily Mail, renowned transfer predators Real Madrid are circling harrowingly close to Javier Hernandez. Fortunately, Sir Alex Ferguson is also aboard the metaphorical dinghy, brandishing a harpoon, and he's letting the little Mexican go nowhere. The report claims the United manager has told Jose Mourinho that 'no amount of money' will precipitate Chicharito's sale to Spain, and talks will begin over handing him a new Old Trafford contract.

King_90
07-06-2011, 14:04
نمیدونم شنیدید یا نه ولی وین رونی مو کاشته :31:
عکس کلش بعد از کاشتن مو.

فکر کنم موهاش بلند شه حسابی قیافش تغییر کنه.
منبع: توئییتر رسمی خودش

خبرش واسه 3 روز پیشه :8::10:
خوب مثل اینکه یانگ خیلی نزدیک شده . فقط من هنوز نمی دونم کجا قراره بازی کنه . کی قراره رو نیمکت بشین ؟
والنسیا , نانی , یانگ .

shutdown
07-06-2011, 14:29
خبرش واسه 3 روز پیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب مثل اینکه یانگ خیلی نزدیک شده . فقط من هنوز نمی دونم کجا قراره بازی کنه . کی قراره رو نیمکت بشین ؟
والنسیا , نانی , یانگ .
ممکنه ترکیب رو مقداری عوض کنه...چون یانگ بعضا مهاجم هم بازی کرده...
اما تو مقاطعی از فصل که بازی ها فشرده میشه نیمکت قوی خیلی به درد تیم میخوره

shutdown
07-06-2011, 14:33
رئال داره میره رو اعصاب من با این کاراش
این همه خرج میکنه اخر هم با اختلاف 10-12تا دوم میشه....
این همه بازیکن....چه گیری به یونایتد دادی تو....پرز فکر میکنه هرچی بیشتر خرید کنه بهتره

shutdown
07-06-2011, 14:35
شینجی کاگوا هافبک تهاجمی بروسیا دورتموند در رادار منچستر یونایتد:8:

King_90
07-06-2011, 15:59
حرفت رو در مورد رئال واقعا قبول دارم :4: ( امدم اسمت رو بگم دیدم بلد نیستم :8: :دی )
من موندم این هیدینگ هنوز نیامده چلسی داره اشنایدر رو می خره . بذار بیای بعد بگو چیکار باید بکنن ؟
راستی دیشب یه چیز عجیب دیدم.راموس در نزدیکی ot ????
رئال هم که دیگه ترکونده . ول کن ماجرا .اینا تا امسال از ما بازیکن نکنن , ول نمی کنن :دی
وستهام مثل اینکه واثعا کوژاک رو می خواد.
همین.

romantic
07-06-2011, 16:53
یه سری سوال از دوستان منچستری داشتم. مدتهاست که طرفدارهای منچستر با صاحبان باشگاه یعنی گلیزرها اختلاف دارن. میخوام بدونم گلیزرها چیکار کردن که اینقدر باهاشون بدن؟ خسیس بازی درآوردن (قیمت بلیط رو میدونم گرون کردن) ؟ بدترین کارهایی که کردن چی بوده؟ این شالهای سبز و زرد چرا با این رنگ انتخاب شده؟

ممنون میشم جواب بدین. مدتی بود میخواستم بدونم، گفتم اینجا بپرسم که با جزئیات جواب بگیرم

King_90
07-06-2011, 17:24
صحبتهای ریو در مورد نصری :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته من خودم زیاد حال نکردم . اخه کینگ اریک کجا و نسری کجا ؟؟

shutdown
07-06-2011, 18:03
قضیه اسنایدر(تلفظ صحیح اسنایدر هست نه اشنایدر:دی) مثل قضیه بنزما میشه واسه یونایتد...2سال زیر نظر میگیریم بعد رئال میپره وسط یه قیمت بالاتر میده میقاپه بازیکن رو....تو انگلیس چلسی نقش رئال رو واسمون بازی میکنه...اگه قرار نیست به منچستر بیاد دوست ندارم تو انگلیس باشه...همون اینتر بمونه بهتره

L.A.M.P.A.R.D
07-06-2011, 18:29
قضیه اسنایدر(تلفظ صحیح اسنایدر هست نه اشنایدر:دی) مثل قضیه بنزما میشه واسه یونایتد...2سال زیر نظر میگیریم بعد رئال میپره وسط یه قیمت بالاتر میده میقاپه بازیکن رو....تو انگلیس چلسی نقش رئال رو واسمون بازی میکنه...اگه قرار نیست به منچستر بیاد دوست ندارم تو انگلیس باشه...همون اینتر بمونه بهتره

همینه که هست :دی....زورمون زیاده:21:
اگه بتونیم بخریمش واقعا خط میانی قوی ای میتونیم داشته باشیم ....اسین عنوانه هافبک دفاعی و لمپارد + sneijder هافبک بازی ساز و شوت زن :27: + یه هافبک هجومی که قرار بخریمش :دی
در رابطه با تلفظ ، بستگی داره با تلفظ چه زبونی sneijder خونده بشه :46:

King_90
07-06-2011, 19:03
اما یکی از دوستان بارسایی در مورد گلیزرها پرسید.مشکل اصلی که گلیزرها با خودشون به منچستر اوردن این بود که توی منچستر سرمایه گذاری کردن یعنی در اصل امدن که فقط سود ببرن و بدترین نکته اینکه اونها منچستر با 700 میلیون پوند وام بانکی خریداری کردن و این بدیهی باشگاه رو بالا برده و این وام رو دارن از روی ثروت باشگاه منچستر پرداخت می کنن .
و مشکلات بعدی برمگیرده به خسیس بازیها که گرچه من این یکی رو زیاد قبول ندارم.در مورد شالهای زرد و سبز هم.اگه یه سر به صفحه پیش بزنید من چندتا عکس از لباس های قدیمی باشگاه گذاشتم.این شالها همون لباس های قدیمی باشگاه هستند.

البته از وقتی که رئیس از اونها حمایت کرد دیگه اعتراض ها کمتر شد .:11:

Mohammad King
07-06-2011, 19:18
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توصيه هيدينگ به چلسي
آبراموويچ، اسنايدر را از چنگ منچستريونايتد خارج كن خبرگزاري فارس: سرمربي هلندي تيم ملي تركيه گفت: چلسي بايد اسنايدر را بخرد و او را از چنگ منچستريونايتد خارج كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سان، گاس هيدينك كه از چندي قبل جدي‌ترين گزينه براي هدايت تيم شهر لندن به جاي كارلو آنچلوتي عزل‌شده است، باور دارد لندني‌ها براي فصل بعد بايد بازيكنان قدرتمندي را استخدام كند. ستارگاني تازه‌وارد كه حتي انتقال چنين مربي را از شرق اروپا به جزيره بريتانيا سرعت ببخشد.

در همين ارتباط هيدينك در اظهارنظري بيان كرده رومن آبراموويچ، مالك ثروتمند و روسي چلسي،‌ هرچه سريع‌تر بايد وارد عمل شده و ستاره خط مياني هلند و اينترميلان يعني وسلي اسنايدر را كه بسيار احتمال داده مي‌شود به منچستريونايتد بپيوندد مال خود كند.

در شرايط كنوني هافبك بازيگردان 27 ساله اينتر از طريق مدير برنامه‌‌اش اطلاع داده براي حضور در انگليس و بازي براي منچستري‌ها دستمزد هفتگي بالغ بر 200 هزار پوند مي‌خواهد.

دراين حال هيدينك اعتقاد دارد پرداخت چنين رقمي در توان اقتصادي چلسي است و با جلب توجه هافبك جنگنده سرزمين لاله‌هاي نارنجي، قدرت خط مياني تيم شهر لندن، بسيار قدرتمند خواهد شد.

---------- Post added at 08:18 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

كاگاوا: منچستر بخواهد، من حاضرم
خبرگزاري فارس: بنا به نوشته يك نشريه ورزشي چاپ توكيو، منچستريونايتد در تلاش براي جذب لژيونر ژاپني بورسيادورتموند آلمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس وبه نقل از نيكان‌اسپرت، تيم اولدترافوردي كه در فينال ليگ قهرمانان اروپا 3 بر يك مغلوب بارسلونا شد، براي ترميم برخي از خطوط تيمش از جمله خط حمله،‌ از مدت‌ها قبل شينجي كاگاوا را مدنظر قرار دارد.
براي اين منظور سرآلكس فرگوسن از يكي از دستيارانش خواسته بود به آلمان سفر كند و چندين بازي ستاره چشم‌بادامي را به همراه زردپوشان زيرنظر بگيرد.

با توجه به نظرمساعدي كه او از همكارش بابت بازيكن تيم ملي كشور آفتاب تابان گرفته، شنيده مي‌شود پروژه‌ استخدام اين ستاره در اولدترافورد در حال شكل‌گيري است.

حتي از گوشه و كنار شنيده شده فرگوسن براي اين منظور بودجه‌اي بالغ بر 20 ميليون پوند درنظر گرفته است. درپي انتشار خبر علاقه يونايتدي‌ها به اين بازيكن ژاپني، كاگاوا نيز گفته است: اگر با پيشنهادي جدي از سوي منچستريونايتد مواجه شوم، با ميل و علاقه بسيار با انگليسي‌ها رايزني‌ خواهم كرد.
وي افزوده است: ليگ جزيره يكي از بهترين ليگ‌هاي جهان است كه من آرزوي رقابت در آن را دارم.
كاگاوا 22 ساله كه از يك سال قبل همراه دورتموندي‌ها است و موفق شد در پايان فصل اخير بوندس‌ليگا به همراه اين تيم مقام قهرماني را كسب كند.

King_90
07-06-2011, 19:53
نه بابا

دوست من کسی با شما نیست.

درسته .دوستان راحت باشن تو تاپیک :20:
اها راستی شنیدین که کی روش تو مصاحبه چی گفته ؟ برگشته سال اینده مطمئن باشید که منچستر انتقام می گیره و قهرمان می شه.:27:

Big-Boss
07-06-2011, 20:14
یه توضیح مربوط به صفحه قبل رو کامل کنم :
Newton Heath LYR F.C در 1902 به Manchester United F.C تغییر نام میده،رنگ مورد استفاده هواداران باشگاه (سبز و زرد) رنگ لباس تیم اولیه باقی می مونه.
نیوتن هیث یه قسمتی از شهر منچستر هست.
اسم کامل : Newton Heath Lancashire and Yorkshire Railway Football Club

این لگو باشگاه :

این هم لباس تیم :

King_90
07-06-2011, 20:52
هرکی می خواد پست بده , بیاد پست بده مهم نیست فقط کل کل نمی دونم زورمون می رسه , اینکار و می کنیم و این حرفها خواهشا نباشه . منم خودم دوبار تو تاپیک لیورپول پست دادم اما , خبر نقل و انتقالاتشون بود .
پست فنی دارید بیاد , وگرنه که ...بگذریم.این بحث ها اصلا مفید نیست.

................................

و بله این رونی در کنار مسی . از همون بچگیش هم این رونی سرتر بود از مسی. الان جلوش رو نگیری با کله تو صورت مسی :دی

King_90
07-06-2011, 21:07
و اتفاق جالب و خوشحال کننده.
دهیا بهترسن دروازبان این فصل لالیگا انتخاب شد.

من خودم راستش رو بگم زیاد ازش بازی ندیدم.اما مثل اینکه گلر خوبیه.البته جای ادوین رو کنه نمی تونه پر کنه ولی بهتر از هیچی...

shutdown
07-06-2011, 21:36
دخه ا بهترین دروازه بان یونایتد و جهان میشه...ببینید من بهتون کی گفتم

romantic
07-06-2011, 22:46

دخه آ دروازبان خوب و آینده داریه. استیلش شبیه کاسیاسه (پس هیچ وقت به پای ویکی نمیرسه:27:)

اما الان تو این سن و سال اومدنش به باشگاهی مثل منچستر که سالی حداقل 15تا بازی فوق العاده حساس داره یکم ریسکه. در صورت اومدن باید بهش اعتماد 100% بشه. شما فکرش رو بکن تو این سن و سال تو دروازه تیمی قرار میگیری که از دست دادن حتی یک امتیاز براش میتونه قهرمانی رو ازش بگیره. همه اینها یه طرف، اینم مهمه که بدونیم بعد از اشمایکل تنها دروازبانی که تو یونایتد موفق بوده ون در سار بود و فرگوسن برعکس بقیه پستها تو دروازه نتونسته یه استعداد طلایی پیدا کنه.
در هر صورت ایکاش دخه آ حداقل یه فصل دیگه تو اتلتیکو بمونه

Big-Boss
07-06-2011, 23:13
دخه آ دروازبان خوب و آینده داریه. استیلش شبیه کاسیاسه (پس هیچ وقت به پای ویکی نمیرسه:27:)

اما الان تو این سن و سال اومدنش به باشگاهی مثل منچستر که سالی حداقل 15تا بازی فوق العاده حساس داره یکم ریسکه. در صورت اومدن باید بهش اعتماد 100% بشه. شما فکرش رو بکن تو این سن و سال تو دروازه تیمی قرار میگیری که از دست دادن حتی یک امتیاز براش میتونه قهرمانی رو ازش بگیره. همه اینها یه طرف، اینم مهمه که بدونیم بعد از اشمایکل تنها دروازبانی که تو یونایتد موفق بوده ون در سار بود و فرگوسن برعکس بقیه پستها تو دروازه نتونسته یه استعداد طلایی پیدا کنه.
در هر صورت ایکاش دخه آ حداقل یه فصل دیگه تو اتلتیکو بمونه

دروازه بانی یه پست فوق العاده حساس هستش استعداد یابیش و پرورشش با همه پست های دیگه فرق داره.
برای همین اکثر تیم هایی که دروازه بان خوبی دارن به این راحتی ها نیمفروشنش ولی ستاره های جنجالی پست های دیگه شون رو با مبلغ مناسب رد میکنن واسه سودش. (گلر اصلا تو بحث سود و زیان و بیزنس و حرفش جداست یه کلاس دیگه هست واسه خودش.
اکثر تیم های بزرگ رو ببینید دروازه بانشون رو از بازیکنای مطرح و جاافتاده باشگاه های دیگه خریدن اون هم در سنی که بازیکن پست دیگه نمی خرن.

shutdown
07-06-2011, 23:44
اگه دقت بکنی میبینی باشگاه منچستر در طول تاریخ همیشه دروازه بان های خوب و بزرگی داشته...مطمئن باش فرگوسن بیشتر از ما میفهمه که کی تو چه سنی واسه دروازش مناسبه....و با اون کلیپ ها و بازی هایی که من از دخه ا دیدم پای حرفم می ایستم

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

این تریبال فوتبال دست گل رو از پشت بسته:دی
نوشته پیشنهاد مورینیو اینه که بنزما و هیگواین با چیچا تعویض بشن:دی

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

این تریبال فوتبال هم دست گل رو از پشت بسته:دی
نوشته مورینیو پیشنهاد داده بنزما و هیگواین با چیچا تعویض بشن:دی

Alireza.M67
07-06-2011, 23:49
ولی اگه دخه آ بیاد از این جهتم خوبه که دو تا دروازه بان جوون داریم که به جفتشون بازی میرسه و بلاخره از بینشون یه دروازه بان درست و حسابی در میاد : دخه آ و لیندگارد .

shutdown
08-06-2011, 00:07
و اولین خرید فصلموت که چند روز اینده مراسم معارفش هست...کسی نیست جز اشلی یانگ....به افتخارش:33::15:

با مبلغ 20میلیون پوند اشلی یانگ یونایتدی شد...دوستان تبریک...ایشالا خبرای اسنایدر و مودریچ و سانچز رو خودم میزارم براتون

shutdown
08-06-2011, 00:10
این هم کلیپی از مهارت های اشلی یانگ در این فصل

Hamid Hamid
08-06-2011, 00:28

بهترين دروازبان جهان كه ديگه بازنشست شد دوست من ...

Edwin Van Der Sar

از ايشون كه بگذريم پيتر اشمايكل هم خيلي عالي بود ... من جفتشون رو دوست دارم

اما اين گلر جديدي كه گرفتن به نظر من مثل اين دو بزرگ فوتبال جهان نخواهد بود ...

ايشالا كه موفق بشه اما فراموش نكنيم چه كسايي تو اين تيم بودن ...

romantic
08-06-2011, 00:29
اگه دقت بکنی میبینی باشگاه منچستر در طول تاریخ همیشه دروازه بان های خوب و بزرگی داشته...مطمئن باش فرگوسن بیشتر از ما میفهمه که کی تو چه سنی واسه دروازش مناسبه....و با اون کلیپ ها و بازی هایی که من از دخه ا دیدم پای حرفم می ایستم

همیشه!!!

بارتز واسه منچستر خوب بود؟ مارک بوسنیچ خوب کار کرد؟ هاوارد که ارزون هم نخریدن چی؟
گفتم که دخه آ خیلی خوبه و امیدوارم تو منچستر موفق بشه، اما اگر یه سری اشتباه بکنه که تو این سن و تجربه کم بعید نیست (با توجه به فشار وحشتناکی که بودن تو دروازه منچستر داره) ممکنه فرگوسن مجبور بشه ریسک رو بذاره کنار و بره سراغ یه دروازبان با تجربه دیگه. اونوقته که این استعداد حروم میشه. امیدوارم بهش اعتماد 100% بشه که بتونه موفق باشه. در صورت حضور مداومش تو دروازه میشه همون بهترین دروازبانی که شما میخوای

Lady parisa
08-06-2011, 07:09

معمولا در خبرها می خوانیم دیکتاتورها پس از انقلابهای مردمی و ازدست رفتن قدرت از کشور فرار می کنند و در دنیای ورزش از این دست اتفاقات کم رخ می دهد.

اما ابعاد رسوایی اخلاقی رایان گیگز هافبک تیم من یونایتد به اندازه ای بوده که این بازیکن ترجیح داده ضمن لغو برنامه سفرش به هتلی در اسپانیا برای مدت نامعلومی از کشور خارج شود و دور از دسترس رسانه ها و عکاسان باشد . پس از برملا شدن رابطه نامشروع او با یک مدل ولزی ، یکی از روزنامه های زرد انگلیسی خبر از رابطه نامشروع او با همسر برادرش داد و بازیکنی که در سال 2009 برترین شخصیت ورزشی شبکه بی بی سی بود ، حالا باید به دنبال هتل و یا ویلایی در یکی از کشورهای اروپایی برای پنهان شدن باشد .

روزنامه سان هم با اعلام شماره تلفنی از تمامی خوانندگانش خواسته در صورت مشاهده رایان گیگز در هر کدام از شهرهای انگلستان ویا اروپا با این شماره تماس گرفته و در صورت صحت گفته شان مژدگانی دریافت کنند!

یورو اسپورت /6 ژوئن

خبرآنلاین

shutdown
08-06-2011, 10:23
بچه ها مثل اینکه اسنایدر اعلام کرده که دوست داره به یونایتد بیاد....

و اینکه فرگوسن به اقای مورینیو گفته که هرناندز به هیچ وجه فروشی نیست و در این باره تلاش نکنه

Mohammad
08-06-2011, 10:42
گویا مودریچ با تاتنهام تا 2016 قرار داد داره !! مدیر برنامه هاش هم گفته بود احتمالش کمه به منچستر بره !!
نصری فعلا از همه به منچستر نزدیکتر ه ...

L.A.M.P.A.R.D
08-06-2011, 11:17
سامان ، ببین ، دست بالا دست زیاده :دی..........این همه گفتید جان تری چیکار کرد و اینا ، حالا بدترش واسه خودتون پیش اومد :دی
لااقل جانی با دوس دختر یه نفر کار داشته....ولی رایان :دی:27:

shutdown
08-06-2011, 12:47
سامان ، ببین ، دست بالا دست زیاده :دی..........این همه گفتید جان تری چیکار کرد و اینا ، حالا بدترش واسه خودتون پیش اومد :دی
لااقل جانی با دوس دختر یه نفر کار داشته....ولی رایان :دی:27:
در مورد قضیه جان تری من هیچوقت محکومش نکردم/با زندگی خصوصی افراد به هیچ وجه داخل نمیشم...هرکسی هر طور که دوس داره و البته لایقش هست زندگی میکنه....مطمئن باش همه افراد مشهور از این قبیل اتفاق ها زیاد براشون پیش میاد اما کمتر رسانه ای میشه

L.A.M.P.A.R.D
08-06-2011, 13:04
سامان بابا چرا میزنی ؟:دی شوخی کردم عزیزم :دی

=========

مثل اینکه مودریچ به گفته ی هری ردنپ هیچ جا نمیره ، توی daily mail نوشته بود.
چلسی هم پیشنهاد داده بوداااااا :دی 31 میلیون یورو

shutdown
08-06-2011, 13:28
ردنپ گفته بود که دریمینگ هست 20میلیون پون برای یونایتد....راست هم میگه....چه معنی داره بز خوری کنیم....باید بیشتر پول بدیم....کمتر از 1ماه دیگه باید بریم امریکا...بدون بازی ساز

hoomi_gta
08-06-2011, 15:24
کی فکرش و میکرد رایان گیگز همچین آدمی باشه؟ سر من که سوت کشید!! 8 سال با زن برادرش رابطه داشته!! چهره ی گیگز برای همیشه تو دنیای فوتبال تغییر کرد.
امروز یه خبری از خاله ی گیگز میخوندم که گیگز با این کارش کل فامیلش را هم بهم ریخته. برادر گیگز هم از زنش بخاطر این موضوع جدا شده!!

عجب دنیایی شده ها!

shutdown
08-06-2011, 17:05
من نمیدونم چه گیری به مدافع داده فرگوسن....اسمالینگ اوانز فردیناند ویدیچ گیل این همه مدافع باز هم رفته مدافع خریده!!!!
فیل جونس مدافع جوان بلکبرن ریما با مبلغ 16میلیون پوند یونایتدی شد!

shutdown
08-06-2011, 17:11
همچنین هرناندز گفته من مدیون فرگوسن هستم و میخواهم مدت زیادی تو باشگاه بمونم و جام کسب کنم(تقدیم به مورینیو:12::27:)

مثل اینکه با 30میلیون پوند رفتیم به جنگ بارسا برای سانچز...امیدوارم ما برنده این رقابت باشیم....بارسا نیاز چندانی بهش نداره

shutdown
08-06-2011, 17:21
پاتریس اورا:
"فکر میکنم فصل بعدی باید خیلی بهتر باشیم چون که این فصل بهترین فصل من نبود"
اورا اضافه کرد که باید این فصل یه مرحله بالاتر بریم و شروع حرفه ایم رو از تور امریکا اغاز میکنم

King_90
08-06-2011, 17:54
منچستر یونایتد فیل جونز مدافع بلکبرن رو با قیمت 15 میلیون گوند مثل اینکه خریده . امروز در تست پزشکی منجستر شرکت کرده.

King_90
08-06-2011, 19:18
بله .این اولین خرید فصلمون هست.خیلی جاها ازش تعریف کردن و تیم های لیوپول و تاتنهام و ارسنال هم دنبالش بودن . دیشب هم با ونگر ملاق کرده اما پیشنهاد اونو رد کرده.
اونو ریو فردیناند جدید می نامند . البته بعضی جاها هم گفتن جان تری جدیده. :دی
قدش 180 و سنش 19 .
ببینیم چی میشه.

romantic
08-06-2011, 19:52
واقعا دلم میخواد اشنایدر بیاد یونایتد. چلسی همون کاکا رو یه جوری بخره بهتره (پول مفت ابراموویچ پس به چه درد میخوره)

اما اگر سانچز رو از دست بارسا دربیارین نفرینتون میکنم که هم اشنایدر رو نتونید بگیرید و هم هرناندز از تیمتون بره :دی

Ezel
08-06-2011, 21:14
من نمیدونم چه گیری به مدافع داده فرگوسن....اسمالینگ اوانز فردیناند ویدیچ گیل این همه مدافع باز هم رفته مدافع خریده!!!!
فیل جونس مدافع جوان بلکبرن ریما با مبلغ 16میلیون پوند یونایتدی شد!

شاید ویدیچ به درب خروجی باشگاه نزدیک شده باشه ، به هرحال تا یک جایی میشه در برابر پیشنهادات رئال و بارسا مقاومت کرد :46:

King_90
08-06-2011, 21:25
شاید ویدیچ به درب خروجی باشگاه نزدیک شده باشه ، به هرحال تا یک جایی میشه در برابر پیشنهادات رئال و بارسا مقاومت کرد :46:

ویدیچ به درب خروجی باشگاه نزدیک بشه ؟
برادر من منچستر هیچ وقت بازیکنی که بهش نیاز داره تفروخته ( فقط یک مثال نقش داره رونالدو بود ) تا روزی که واقعا بازیکن بخواد تو منچستر بمونه و فرگوسن هم بخوادش بازیکن هیچ جا نمی ره .
الان ویدیچ شبیه یه سوپر استار برای منچستر . من ویدیچ رو در حال خاضر از رونی هم بیشتر قبول دارم . بعد ویدیچ به درب خروجی نزدیک بشه ؟ ویدیچ سال پیش تمدید کرد . نه برادر من ریو دیگه داره پی می شه باید به فکر جانشین باشیم . همین.
از پست یکم ناراحت شدم واسه همین تند جواب دادم . :41::31:

.......................................

اینم کیلیپی درمورد فیل جونز.

Ezel
08-06-2011, 21:38
تمدید قرارداد خیلی فاکتور تعیین کننده ای نیست ، به خصوص وقتی در طرف مقابل پرس قرار داشته باشه ، به شاید پست من هم دقت نکردید ، والا چه ضرورتی داره این همه مدافع ؟

علاقه ی وافر بارسا و رئال به ویدیچ هم بماند . در اینکه ویدیچ فوق العاده بوده شکی نیست ، ولی وقتی در تیمی مثل یونایتد فوق العاده باشی به دنبال چالش های بزرگ دیگه خواهی بود ، مثل رونالدو .

باز هم میگم الان قابل پیش بینی نیست و جذب مدافع هم چندان قابل درک نیست .

King_90
08-06-2011, 21:59
تمدید قرارداد خیلی فاکتور تعیین کننده ای نیست ، به خصوص وقتی در طرف مقابل پرس قرار داشته باشه ، به شاید پست من هم دقت نکردید ، والا چه ضرورتی داره این همه مدافع ؟

علاقه ی وافر بارسا و رئال به ویدیچ هم بماند . در اینکه ویدیچ فوق العاده بوده شکی نیست ، ولی وقتی در تیمی مثل یونایتد فوق العاده باشی به دنبال چالش های بزرگ دیگه خواهی بود ، مثل رونالدو .

باز هم میگم الان قابل پیش بینی نیست و جذب مدافع هم چندان قابل درک نیست .

اول یه چیز رو در مورد خط اخر بگم . قبول دارم که ما تو بعضی مناطق بیشتر بازیکن نیاز داشتیم اما اصلا این موضوع رو قبول ندارم که قابل درک نیست .
دفاع های وسط منچستر : ویدیچ , ریو , اسمالینگ , بروان , ایوانز . ( شاید بشه اوشی هم حساب کرد. البته اوشی تو 10 تا پست بازی می کنه ) . خوب از بین اینها ایوانز و بروان که واقعا سطحشون در حد لیگ برتر خودمون . اصلا قابل اعتماد نیستن حتی تو مسابقات جام اتحادیه . افتضاح تشریف دارن .
می مونه 2 تا دفاع دیگه . ریو الان 32 سالشه . من که فکر نمی کنم بتونه بیشتر از 2 یا 3 سال دیگه در این سرح بمونه . ویدیچ هم که باید باشه کلا . فقط رو نیمکت می مونه یه بازیکن 20 ساله . اسمالینگ . تو 70 درصد بلازیهای فصل پیش یا ریو یا ویدیچ مصدوم بودن . واقعا نمی شه با اطمینان گفت که منجچستر دفاع نمی خواست.بروان هم که داره می ره ( گرچه بودنش هم فرقی نداره :8: ) اما به نظرم خرید تو این پست اونم یه بازیکنی که اینده فوتبال انگلیس واقعا عالی بوده .
در مورد رونالدو . رونالدو کاملا بحثش جداست. اون خودش می خواست. بازیکنی که بخواد بره رو هیچ جوره نمی شه نگه داشت . هر کاری کنه دلش با تیم نیست .باید می رفت . اما ویدیچ به کل داستانش فرق می کنه . رئال شاید مسی رو هم بخواد , ولی می ره ؟:31:
در ضمن اگه ویدیچ می خواست بره سال پیش می رفت که بهترین موقعه ود و رئال می خواستش . نه الان .

shutdown
08-06-2011, 23:31
اصولا رفتن کاپیتان تیم به یه تیم دیگه یه کم بعید به نظر میرسه...
شاید همسر ویدیچ همونطور که قبلا زیر پای نمانیا نشست که هوای انگلیس سرده و به یه تیم دیگه برو...باز هم بخواد کاری بکنه...فکر کن چلسی مثلا پویول رو بگیره!!!!

shutdown
08-06-2011, 23:39
یه خبر هم زده که مثل اینکه سانچز پیشنهاد بارسا رو رد کرده...البته صحتش رو زیاد مطمئن نیستم

flatrish
09-06-2011, 00:15
من فکر میکنم فرگوسن می خواد قبل از بازنشسته شدنش یه تیم جوون و با پتانسیل بالا تحویل بده. اگه اشتباه نکنم یه جا اینو خودشم گفته بود.
برادران داسیلوا، اسمالینگ،هرناندز و به احتمال زیاد ده خیا و چند تای دیگه اینا همه خریدای خوبی اند که آینده تیم رو تعیین می کنند.

shutdown
09-06-2011, 00:26
منچستر یونایتد به دنبال پتریسیو رودریگز هافبک تهاجمی آرژانتینی تیم ایندی پندت آرژانتین هم افتاده که هم تو سرعت هم تکنیک رونالدو رو میخوره 2تا مسی رو هم روش!!!!
ببینید چه عجوبه ای این بازیکن!!!

pcforlife
09-06-2011, 00:51
سامان عزیز
"لینک ویدئو / دانلود" لطفا در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])./
+
صرفا پیشنهاد:
کاش صرفا به قرار دادن هدلاین های اخبار تو پست های قناعت نکنی و متن خبر یا بخشی مهمی از اون رو به صورت ترجمه شده یا همون زبان انگلیسی قرار بدی... چون اکثر لینک های منابعت فیل؟تره.

Mohammad
09-06-2011, 06:54
من فکر میکنم فرگوسن می خواد قبل از بازنشسته شدنش یه تیم جوون و با پتانسیل بالا تحویل بده. اگه اشتباه نکنم یه جا اینو خودشم گفته بود.
برادران داسیلوا، اسمالینگ،هرناندز و به احتمال زیاد ده خیا و چند تای دیگه اینا همه خریدای خوبی اند که آینده تیم رو تعیین می کنند.
فرگوسن که گفته بود با قدرت به کارش ادامه میده و خبری از بازنشستگی نبود :31: کلا کاری به بازنشستگی و اینا نداره ، همیشه سعی می کنه بازیکنانی رو به منچستر بیاره که واقعا لایقه منچستر باشن . تیمی می سازه که اهدافش رو برآورده کنن ( چیزی جز قهرمانی در تمامی جام های ممکن نیست)
این فصل با باختی که به بارسا در فینال جام باشگاه ها داد ( علیرغم اینکه قهرمان لیگ شد ) مطمئن باشید فرگوسن هدف اصلیش قهرمانی در اروپا هست و از همین الان داره ابزارهاش رو فراهم می کنه . ضمن اینکه تیم واقعا نیاز به چندین خرید درست و حسابی داره .
از همه ما بهتر فرگوسن این مسایل رو می دونه ! احتمالا باید منتظر یه فصل رویایی برای منچستر بود ...

Ezel
09-06-2011, 09:21
واقعا نمی شه با اطمینان گفت که منجچستر دفاع نمی خواست

صحبت این جاست که در پست های مهمتر مثل هافبک نیاز به خرید در اولویت هست نه در دفاع میانی ، البته هنوز خیلی زمان مونده برای نقل و انتقالات و منتظر میمونیم .

به هرحال امیدوارم از بودجه ی ای که در اختیار سرالکس فرگوسن قرار گرفته بهترین استفاده بشه . :20:

kkkaktoos
09-06-2011, 09:43
منچستر یونایتد به دنبال پتریسیو رودریگز هافبک تهاجمی آرژانتینی تیم ایندی پندت آرژانتین هم افتاده که هم تو سرعت هم تکنیک رونالدو رو میخوره 2تا مسی رو هم روش!!!!
ببینید چه عجوبه ای این بازیکن!!!

فکر کنم این بازیکن با هر دو پاش بتونه بازی کنه درسته ؟

shutdown
09-06-2011, 10:48
سامان عزیز
"لینک ویدئو / دانلود" لطفا در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])./
+
صرفا پیشنهاد:
کاش صرفا به قرار دادن هدلاین های اخبار تو پست های قناعت نکنی و متن خبر یا بخشی مهمی از اون رو به صورت ترجمه شده یا همون زبان انگلیسی قرار بدی... چون اکثر لینک های منابعت فیل؟تره.
باشه...از این به بعد بخشی از خبر رو هم ترجمه میکنم و قرار میدم...ولی حسین واقعا این سایت های خبر گذاری فیلترن؟؟!!!!!!
عجیبه!!
گفتم لینک رو میزارم هرکی خواست میگیره میخونه...ولی شما که میگی فیلتره باشه...با ترجمه میزارم

shutdown
09-06-2011, 10:54
آمار خیره کنندهٔ فیل جونز در مسابقات فصل گذشته ۲۶ بازی ۷۵ تکل که ۶۸% موفق بوده ۷۶ بار توپ گیری از حریف ۲۷ خطا و فقط ۴ کارت زرد .تعداد کارتهای دریافتی میانگین در هر ۶.۵ بازی ۱ کارت که برای ۱ مدافع خیره کنند است

فیل جونز فصل آینده با پیراهن شماره ۲ منچستر یونایتد به میدان خواهد رفت پیراهنی که سالها بر تن گری نویل مدافع با سابقه و کاپیتان سابق یونایتد بود

King_90
09-06-2011, 11:20
صحبت این جاست که در پست های مهمتر مثل هافبک نیاز به خرید در اولویت هست نه در دفاع میانی ، البته هنوز خیلی زمان مونده برای نقل و انتقالات و منتظر میمونیم .

به هرحال امیدوارم از بودجه ی ای که در اختیار سرالکس فرگوسن قرار گرفته بهترین استفاده بشه . :20:

خوب مطمئنا منچستر بیشتر هافبک نیاز داشت اما دلیل نمی شه وقتی فرصتی برای رفع کاستی تو بعضی جاهای دیگه زمینه داریم, دست دست کنیم تا بازیکن به ارسنال و لیوپول بره.

borderlessboy
09-06-2011, 12:50
دوستان فیل جونز به همین خوبی که دفاع وسط بازی میکنه میتونه هافبک دفاعی هم بازی کنه و یکی از دلایل اصلی جذبش هم همین بوده

flatrish
09-06-2011, 13:20
فرگوسن که گفته بود با قدرت به کارش ادامه میده و خبری از بازنشستگی نبود :31: کلا کاری به بازنشستگی و اینا نداره ، همیشه سعی می کنه بازیکنانی رو به منچستر بیاره که واقعا لایقه منچستر باشن . تیمی می سازه که اهدافش رو برآورده کنن ( چیزی جز قهرمانی در تمامی جام های ممکن نیست)
این فصل با باختی که به بارسا در فینال جام باشگاه ها داد ( علیرغم اینکه قهرمان لیگ شد ) مطمئن باشید فرگوسن هدف اصلیش قهرمانی در اروپا هست و از همین الان داره ابزارهاش رو فراهم می کنه . ضمن اینکه تیم واقعا نیاز به چندین خرید درست و حسابی داره .
از همه ما بهتر فرگوسن این مسایل رو می دونه ! احتمالا باید منتظر یه فصل رویایی برای منچستر بود ...
خب. قرار هم نیست همین امسال فرگی بره، این بازیکنا هم سنشون خیلی کمه.
واسه الان جواب نمیدن، کلا اینا(غیر از دروازه بان) هیچکدوم نمیتونن جزء یازده نفر اصلی باشن. اصلا نمی خوام ناامید باشم ولی با این نوع خریدها به جای رویایی باید منتظر یه فصل همراه با زجر کشیدن باشیم.

kkkaktoos
09-06-2011, 16:32
واسه الان جواب نمیدن، کلا اینا(غیر از دروازه بان) هیچکدوم نمیتونن جزء یازده نفر اصلی باشن. اصلا نمی خوام ناامید باشم ولی با این نوع خریدها به جای رویایی باید منتظر یه فصل همراه با زجر کشیدن باشیم.
دوست عزیز مگه فصل پیش خیلی خرید های شاخی داشتیم . ولی قهرمانی رو گرفتیم . در حالی که بقیه تیم ها خرید های تپلی داشتن .
این فصل هم همین طور . کلا فرگوسن دنبال اینه که تیم خوب درست کنه نه اینکه بازیکنای اسمی بخره .
در ضمن هنوز زمان هست و میشه بازیکنای دیگه ای هم خرید ناراحت نباشید .

Mohammad King
09-06-2011, 16:39
اوسین بولت: می توانم برای منچستریونایتد بازی کنم

سایت گل- اوسین بولت، قهرمان دو 100 متر اعلام کرد قصد دارد بعد از بازنشستگی از این ورزش، به فوتبال بپردازد و اعلام کرد به اندازه ای خوب هست که بتواند برای منچستریونایتد به میدان برود.
بولت که رکورددار دوهای 100 و 200 متر دنیاست، مطمئن است که می تواند در الدترافورد به میدان برود.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من واقعا می خواهم بعد از بازنشستگی، فوتبال بازی کنم زیرا سال هاست که فوتبال نگاه می کنم و فکر می کنم که درک خوبی از این بازی دارم. من واقعا فوتبال را دنبال می کنم و فکر می کنم به اندازه ای خوب هستم که بتوانم برای منچستریونایتد بازی کنم. من به اندازه کافی خوب هستم زیرا سریع هستم . البته باید کمی تمرین کنم تا بهتر شوم."
این ستاره جامائیکایی در سال 2009 در تمرینات منچستریونایتد شرکت کرد و از همان زمان با کریس رونالدو نیز دوستی نزدیکی پیدا کرد.

Mohammad King
09-06-2011, 16:50
احتمال حضور ناني در اينترميلان افزايش يافت

خبرگزاري فارس: در حالي كه منچستريونايتد به دنبال امضاي قرارداد با هافبك هلندي اينترميلان است، احتمال دارد در اين راه ناني را نيز به مه‌آتزا بفرستد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اينديپندنت، هافبك پرتغالي منچستر يونايتد كه دراين فصل بازي‌هاي درخشاني براي شياطين سرخ انجام داده ممكن است مجبور شود فصل آينده را در ايتاليا بازي كند.
ناني از ابتداي فصل 2008-2007 از اسپورتينگ ليسبون به جمع شياطين سرخ اضافه شد و طي اين مدت 95 بازي براي اين تيم انجام داده و 17 گل نيز به ثمر رسانده است.

يونايتدها براي حضوري قدرتمند در فصل آينده قصد دارند وسلي اسنايدر را به خدمت بگيرند. باتوجه به قيمت بالاي اسنايدر، يونايتدها حاضر شدند هافبك جوان خود را نيز به عنوان بخشي از قرارداد به نرآتزوري واگذار كنند.
گفته مي‌شود منچستر يونايتد به دنبال جذب اشلي يانگ هافبك استون ويلا است و به همين دليل جايگاه ناني در تركيب يونايتدها به خطر افتاده است. بدين ترتيب ممكن است وي با انتقال به اينتر موافقت كند.

Mohammad King
09-06-2011, 16:55
چیچاریتو: به سر الکس و منچستریونایتد مدیونم

سایت گل- خاویر ارناندس در صحبتهایی اعلام کرد که به سرالکس فرگوسن که او را به اروپا آورد به شدت مدیون است

این ستاره 23 ساله پیش از این در تیم گوادالاخارای مکزیک بازی می کرد و تابستان گذشته با قراردادی 7 میلیون پوندی به منچستریونایتد پیوست

او در فصل اول حضورش در اولدترافورد 20 گل در تمامی رقابتها به ثمر رساند و توانست جای دیمیتار برباتوف در ترکیب اصلی شیاطین سرخ را بگیرد.

این درحالی است که این روزها صحبتهایی درمورد ابراز تمایل سران رئال به چیچاریتو به گوش می رسد ولی این ستاره مکزیکی اعلام کرده که می خواهد در یونایتد مانده و دینش به سرالکس را ادا کند.

چیچاریتو در صحبتهایی دراین رابطه به سان گفت:« بعد از فصل خوبی که بایونایتد سپری کردم به شدت با انگیزه ام. من به سرالکس که مرا به اروپا آورد به شدت مدیونم.رویاهای من تغییری نکرده .می خواهم جامهای قهرمانی فراوانی کسب کنم و تیمم را به همان جایگاه واقعی اش بازگردانم.»

ارناندس در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا که با شکست 1-3 یونایتد مقابل بارسا همراه بود در ترکیب ثابت منچستر قرار داشت.

kingmostafa
09-06-2011, 16:58
احتمال حضور ناني در اينترميلان افزايش يافت

من از بازي ناني رو خيلي دوست دارم.به نظر من ناني بازيش از اشنايدر و والنسيا و اشلي يانگ و ... بهتره
خدا كنه نره :41:

Mohammad
09-06-2011, 17:42

اين بازيكنان درسته سنشون كمه اما پشتوانه هاي مطمئني هستند كه شايد حتي در بازي هاي بزرگ هم بتونن خيلي بهتر از بازيكنان با تجربه بازي كنن . هنوز به اوج نقل و انتقالات نزديك نشديم .
ايمان داشته باشيد فرگوسن اين فصل رو بهتر از فصل قبل به پايان خواهد برد ...

shutdown
09-06-2011, 18:12
ببینید دوستان با عدد صفر که اشنایی دارید؟؟!!!امکان رفتن نانی به عنوان بخشی از قرار داد 0مطلق هست...شک نکنید نانی تو یونایتد میمونه...اشلی یانگ هرچقدر هم خوب باشه بهتر از نانی نیست...یه امار قبلا تو همین سایت گذاشته بودم که 78%بازی هایی که نانی تو زمین بوده رو یونایتد برده....اقای پاس گل و سومین گل زن تیم به نظرتون به این راحتی میره؟؟فرگوسن میفروشه؟؟!!!
کدوم بازیکن ستاره و تاثیر گذار یونایتد رو دیدید که فرگوسن اون رو بفروشه؟؟!!!اصلا صحبتش رو نکنید!

Alireza.M67
09-06-2011, 18:59
کدوم بازیکن ستاره و تاثیر گذار یونایتد رو دیدید که فرگوسن اون رو بفروشه؟؟!!!اصلا صحبتش رو نکنید!

دیوید بکهام
کریستیانو رونالدو
رود فن نیستلروی
دیگو فورلان

اگه کمه بازم نام ببرم ...

(فقط می تونم امیدوار باشم که نانی نره ، من خیلی ازش خوشم میاد)

*M!L4D*
09-06-2011, 19:55
دیوید بکهام
کریستیانو رونالدو
رود فن نیستلروی
دیگو فورلان

سلام
علیرضا جان منظور سامان فک کنم این بود که سر الکس بدون دلیل و برای خرید بازیکن دیگه هیچ ستاره ای رو نفروخته
بکهام و نیستلروی با فرگی مشکل داشتند
فورلان یونایتد هم خیلی با فورلان الان فرق داره اون موقع دروازه خالی خراب می کرد :دی
رونالدو هم دلش با باشگاه نبود ...

منم امیدوارم نانی همیشه تو یونایتد باشه .. فک نکنم الان وینگری مثل نانی تو فوتبال باشه !

shutdown
09-06-2011, 23:31
دیوید بکهام
کریستیانو رونالدو
رود فن نیستلروی
دیگو فورلان

1% احتمال میدادم کسی همچین برداشتی از حرفم داشته باشه:دی
رونالدو وبکهام و نیستلروی رو فرگوسن نفروخت...خودشون خواستند که برن...فرگوسن یا هر مربی دیگه ای میاد بکهام یا رونالدو رو به عنوان بخشی از قرارداد معاوضه کنه؟؟!!!اصلا حرفش جکه!!!
اصلا فکر نمیکردم همچین برداشتی کنی از حرفم

shutdown
09-06-2011, 23:36
سلام
علیرضا جان منظور سامان فک کنم این بود که سر الکس بدون دلیل و برای خرید بازیکن دیگه هیچ ستاره ای رو نفروخته
بکهام و نیستلروی با فرگی مشکل داشتند
فورلان یونایتد هم خیلی با فورلان الان فرق داره اون موقع دروازه خالی خراب می کرد :دی
رونالدو هم دلش با باشگاه نبود ...

منم امیدوارم نانی همیشه تو یونایتد باشه .. فک نکنم الان وینگری مثل نانی تو فوتبال باشه !
با تشکر از میلاد عزیز:دی
قسمت بولد شده...دقیقا!
الان پشت 18داره دفاع میکنه...ضد حمله که میشه میبینی پشت 18 حریف توپ میخواد!!!
تغییر مسیر هاش هر مدافعی رو بهم میزنه...تو فینال CL دیدید اون چند دقیقه ای که به بازی اومد چه قدر حرفه ای کار کرد....نانی 2سال دیگه غیر قابل مهار میشه....ستاره به بازیکنی میگن که به تنهایی توانایی تغییر نتیجه بازی رو داشته باشه...نانی 1/2سال دیگه برای رسیدن به این مرحله کار داره

shutdown
09-06-2011, 23:59
اسکای اسپرت-
منچستر یونایتد یک گام به نصری نزدیک تر شد
با توجه به اینکه هافبک فرانسوی تمایلی برای تمدید قرارداد جدید با ارسنال ابراز نکرده فرگوسن سمیر نصری رو جایگزینی خوبی برای میانه زمین و اسکولز دونسته...
بعد از اینکه باشگاه منچستر به مدافع بلکبرن فیل جونز و دخه ا دروازه بان اتلتیکو مادید و اشلی یانگ وینگر استون ویلا نزدیک شده و تقریبا اومدن این ها قطعی شده به دنیال جذب نصری خواهد بود...به دلیل اینکه تنها 1 فصل دیگر تا پایان قرار داد سمیر نصری باقی مونده این قرارداد میتونه نزدیک تر باشه نسبت به جذب وسلی اسنایدر....
(یه دور خوندم و هرچی یادم موند رو نوشتم...اصل مطلب:دی)

King_90
10-06-2011, 10:06
امروز به هر سایتی سر می زنی حرف از نسری و منچستر :دی
دیلی استار که گفته 20 میلیون . میرور گفته 10 میلیون:دی
روزنامه indepenent هم گزارش داده که منچستر شروع کرده .
اسکای هم گزارش داده . ولی هنوز من باور ندارم که نسری به منچستر نزدیکه..

Ezel
10-06-2011, 10:23
دخه آ: نمی دانم منچستریونایتد چه دروازه بانی دوست دارد

سایت گل – دیوید دخه آ سنگربان باشگاه اتلتیکو مادرید اعلام کرد پیشنهاد باشگاه منچستریونایتد را بعد از رقابت های زیر 21 ساله های قهرمانی اروپا بررسی خواهد کرد.

این روزها خبر پیوستن این دروازه بان 20 ساله به منچستریونایتد در رسانه به وفور دیده می شود، حتی سرالکس فرگوسن سرمربی یونایتد می گوید به زودی قراردادی با این بازیکن امضا خواهد شد اما مدیر برنامه های مدیر برنامه های این بازیکن مذاکره دو باشگاه برای این انتقال را تکذیب می کند.

دخه آ که هفته گذشته اعلام کرد تمام تمرکزش را معطوف بازی های زیر 21 ساله های قهرمانی اروپا کرده این بار هم در مورد آینده اش سکوت کرد.

" بعد از رقابت های قهرمانی اروپا و تا وقتی که همه چیز آرام شود در مورد آینده چیزی نخواهم گفت. نمی دانم الکس فرگوسن چه دروازه بانی دوست دارد، من فقط یک دروازه بان معمولی هستم."

" دروازه بان اتلتیکو بودن با دروازه بان یونایتد بودن خیلی با هم فرق می کند. نمی دانم فرگوسن دقیقا به دنبال چه دروازه بانی است."

دخه آ محصول آکادمی فوتبال اتلتیکو است و از سال 2009 دروازه اصلی این تیم است. دروازه بان تیم ملی زیر 21 ساله های اسپانیا لیگ اروپا و سوپر کاپ اروپا را به همراه اتلتیکو کسب کرده و در هر 38 بازی فصل گذشته اتلتیکو درون دروازه این تیم قرار گرفته و سه پنالتی را هم مهار کرده است.

Alireza.M67
10-06-2011, 10:50
1% احتمال میدادم کسی همچین برداشتی از حرفم داشته باشه:دی
رونالدو وبکهام و نیستلروی رو فرگوسن نفروخت...خودشون خواستند که برن...فرگوسن یا هر مربی دیگه ای میاد بکهام یا رونالدو رو به عنوان بخشی از قرارداد معاوضه کنه؟؟!!!اصلا حرفش جکه!!!
اصلا فکر نمیکردم همچین برداشتی کنی از حرفم

سامان راستشو بخوای پستتو کامل نخوندم :31:
فقط چشمم به خط آخرش افتاد جواب دادم :31: