PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جوشهاي زيرپوستي به صورتم حمله كرده

Ssarshar
22-05-2011, 19:40
سلام دوستان .. چند روزيه كه تو صورتم جوشهاي متعدد زيرپوستي زده و وقتي دست ميزنم به صورتم برجستگيهاي زيادي حس ميكنم . ضمنا پوستمو إز اون شادابي انداخته و حسابي ريخته بيرون !... راهي براي پيشگيري و درمانش هست ؟ ممنون ميشم. كمكم كنيد . ضمنا من ١٨ سالمه

Переклад не
22-05-2011, 20:32
دقیقا این سنیه که اکثر جوونا مبتلا به جوش آکنه میشن
یادمه خودمم تو همین سن آکنه زیر پوستی داشتم اما متسفانه با مشاوره هایی که از راه دور کردم و با حرف دوستام اقدام به درمان کردم ، چوشگاه دائمی تو صورتم بوجود آمدن و بیچارم کردن و بالاخره رفتم دکتر متخصص پوست و اون از جواب آزمایش خونم برام دارو تجویز کرد و الان جوشهام ریشه کن شده ولی جاش هست که الان درحال درمان اونا هستم و بعده دو سه هفته صورتم صاف میشه اایشالله

حتما برو دکتر هر چند برات مهم نباشه و بهش زیاد اهمیت ندی
یادت باشه میشه تمامی آتش های مهیب جهان رو با یک لیوان آب خاموش کرد به شرطی که به موقع باشه:20:

Ssarshar
22-05-2011, 20:48
ممنون از جوابت ولی راستش صرت من اکنه به اون شکل نداره فقط نمیدونم چرا مدتیه از زیر ریخته بیرون گاهی هم خارش داره درضمن من از سفید اب هم برای پوست صورتم استفاده میکردم نمیتونه دلیلش اون باشه?

Saeed System
24-05-2011, 22:36
اگر خارش داره و صورتت ریخته بیرون شاید حساسیت داری.. بدنت هم ریخته بیرون؟؟ دستات پاهات کمرت؟؟

فقط صورتته؟ بدنت خارش نداره؟؟

من وقتی حساسیت م یگیرم کل بدنم میریزه بیرون همراه با خارش که لوراتادین 10 میخورم مثل آب رو آتش آرومم میکنه

یه قرص ضد حساسیت بخور اگر خارش داری اگر خارش نداری شاید جوش جوانیه

کلا سعی کن اگر می خواهی جوش نزنی گرمی نخوری!

خرما .. موز.. آناناس .. مغز ( گردو-بادام.پسته)

اینا همشون باعث میشن جوش بزنی ..

تو خانواده ما تو بچه ها فقط من صورتم جوش جوونی نمیزنه ... بخاطر اینکه من همیشه سردی می خورم مثل ماست زیاد هم به

شادابی پوست کمک میکنه هم سرده هم صورتت جوش نمیزنه

Переклад не
25-05-2011, 16:42
یه قرص ضد حساسیت بخور اگر خارش داری اگر خارش نداری شاید جوش جوانیه
بفرما یک ایرونی دیگه که میره سراغ مصرف داروی خودسر
دوست عزیز نکن اینکارارو
هر کاری میخوای بکن اما اکیدا خودسر چیزی نخور